PDA

View Full Version : ZG: dostava hrane, koje i zašto je dobra

Agirl
16.02.2004., 13:28
Predlažem da na ovom topicu razmijenimo svoja iskustva u vezi kvalitete firmi koje dostavljaju hranu (ukoliko ih ovdje smijemo "reklamirati" :D ) pa i preporučimo određenu dostavu.

S obzirom da radim od 9- 5, a lijena sam kuhati, imam par firmi koje zovem ovisno o vrsti jela koju želim jesti.

Pizzu jedem rijetko, ali kad naručujem onda zovem Pronto. Pizza je izvrsna (barem margarita i četiri sira), a vrijeme dolaska im je u okviru pola sata, što je po meni o.k. Po meni, u lasagnama još nisu dosegli gornji kompliment, a ponekad kad naručujem pohani sir zaborave dostaviti tartar. :rolleyes:

U stvari, htjela sam preporučiti za jednu sasvim drugu dostavu koja radi fenomenalan pohani sir i zelene rezance s piletinom ( cijena do 30 kuna) ali sam ostavila letak dom i sad sam bijesna na sebe :mad:

Pa eto, ako neko ima provjereno jelo/dostavu, nek pomogne nama koji tražimo :)

NoWa
16.02.2004., 13:37
moram pohvalit pizzeriju Cezar da je ultra brza.

a čevape uredno naručujem iz jedne male pečenjare (3862020)blizu mene tu (ja sam na voltinom). veliki čevapi-25 kuna.
tip dođe u roku od 15 minuta.
i čevapi su odlicni:top:

Agirl
16.02.2004., 13:40
NoWa kaže:
moram pohvalit pizzeriju Cezar da je ultra brza.

jel dobra pizza?

ja mrzim i u pizzama i lasagnama kad su onako vodenaste kad ti ih dostave da se sve preljeva po kartonu :rolleyes:

Ahil
16.02.2004., 13:44
Za ozbiljniju klopu za fešte, poslovne domijenke i sl. -ZLATNA ZVONA....
Stvarno su više nego OK a i cijene su prihvatljive:top: -:top:

Agirl
16.02.2004., 13:55
meni je i Ivić catering dobar za domjenke i sl.

ali za ove dnevne...nikad ne znaš što te može snaći ako naručiš neko nepovjereno jelo

NoWa
16.02.2004., 13:58
šteta sta MASLINA više nema dostavu:(

agirl, u cezara dobra pizza;)

Agirl
16.02.2004., 14:07
NoWa kaže:

agirl, u cezara dobra pizza;)

da, da...čula sam za Maslinu da ima odličnu pizzu

ma meni i nije toliko do pizze koliko do ovih drugih jela od tjestenine, salate i ostalog što je bliže kuhanome.

kažem, oduševila me je ogromna porcija koju dobiješ zelene pašte s piletinom i nekim bijelim umakom (30 kuna a praktički porcija za dvoje)..baš je fino bilo

ZgSash
16.02.2004., 14:13
nazvao sam kineski restoran i tip mi veli da imaju klopu , ali nek si sam dodem po nju
:D

shef Sale
16.02.2004., 14:14
NoWa kaže:

je, pizze u Maslini su super :)

jedino....dostava iz Masline *nikad* nije bila s Prisavlja vec iz nekog drugog mjesta. just for the record.
A nije to ni jedini takav slucaj da dostava nema veze s originalnim resticem , nazalost :rolleyes:

ZgSash
16.02.2004., 14:28
sve mogu skuziti , ali da su sjebali pizzu u antoniju , to im nikad necu oprostiti

Ahil
16.02.2004., 15:44
Kaj sjebali su je???:( :( :(
Nekad smo iz Maksimira išli u Antonio, ma kaj iz Maksimira...iz cijelog Zagreba se tam išlo...šteta...

matematicar
16.02.2004., 18:10
Pa zar nije najbolja pizza bila u "Kameni(ti)m vratima"???

shef Sale
16.02.2004., 18:59
Kamenita vrata?
Mislis na onaj flis papir sa malo sunke i paradajza? :D
Slicno ko u "Dvojci" u Novoj Vesi.

(Ovo je sve bilo pred 10ak godina i vise, za novije trendove u tim pizzerijama ne znam, jer ih izbjegavam poucen davnim iskustvima :D)

Ahil
16.02.2004., 20:56
matematicar kaže:
Pa zar nije najbolja pizza bila u "Kameni(ti)m vratima"???

Joooj Antonio je otvoren dobrih pet godina prije kamenitih vrata, to je bila prva PRAVA pizza u Zgb.
Poslije ih je otvoreno još mnogo tako da je danas lako pronaći dobru pizzu.

Jedno pitanje za starije:D :D :D
Nikak se nemrem sjetiti jel prva pizza bila u Splavnici ili u Zadru, (ona iz one "pokretne peči)????
Sjeća li se itko ?

matematicar
16.02.2004., 20:59
shef Sale kaže:
Kamenita vrata?

(Ovo je sve bilo pred 10ak godina i vise, za novije trendove u tim pizzerijama ne znam, jer ih izbjegavam poucen davnim iskustvima :D)

Pa upravo sam to tanko tijesto i obozavao. U Chicago-u prave debelo tijesto sto ja mrzim.
Inace, obozavao sam paradajz-sos koji su koristili u Kamenitim vratima.

verica
16.02.2004., 21:02
Ahil kaže:
Joooj Antonio je otvoren dobrih pet godina prije kamenitih vrata, to je bila prva PRAVA pizza u Zgb.
Poslije ih je otvoreno još mnogo tako da je danas lako pronaći dobru pizzu.

Jedno pitanje za starije:D :D :D
Nikak se nemrem sjetiti jel prva pizza bila u Splavnici ili u Zadru, (ona iz one "pokretne peči)????
Sjeća li se itko ?

Ja sam prvu jela u Splavnici - ne znam da li je Zadar tada postojao

Bila mi je grozna :( i onda par godina nisam jela pizzu

Drugi puta sam jela u Corsu i bila mi je super - znači i Corso je jako stara pizzerija

Clea
16.02.2004., 22:34
shef Sale kaže:
Kamenita vrata?

kamenita se odselila;)

i meni uvijek bila grozna ona njihova pizza....onaj paradajz bi me uvijek podsjećao na razvodnjenu krv :rolleyes:

dvojka...mislim da više ne postoji...zadnje sam tamo bila negdje kad mi umro deda:rolleyes:

funkster
16.02.2004., 22:42
pizzeria BAS 0800-666-666 je brza i oke. samo ne znam do kud sve voze, ja sam inače na črnomercu. a jel zna itko koji restoran da dofurava ribe jer sam negdje u gradu vidio neki caddy s reklamom da donose dalmatinske specijalitete i to. naime, ja u posljednje vrijeme žudim za kvalitetno napravljenom skušom pa bih bio vrlo zahvalan kad bi netko nešto preporučio ako uopće postoji restoran koji donosi tako nešto

Clea
16.02.2004., 22:46
da, pizzerije najčešće dostavljaju samo u svom dijelu grada...

pa najbolej da navedete odmah i dio grada....

ali ovi veći catterinzi (:rolleyes: :D ) dostavljaju gdje god hoćeš...

FannyB
16.02.2004., 22:48
Clea kaže:
dvojka...mislim da više ne postoji...zadnje sam tamo bila negdje kad mi umro deda:rolleyes:
Dvojka postoji, ali se preselila iz podruma (sad je tamo klub/birc "Jedinica") u prizemlje i proširili su ju. Al, pizza je šrot.:flop:

shef Sale
17.02.2004., 08:59
Clea kaže:
kamenita se odselila;)

je, kamenita se odselila od ispred vrata, do iza vrata, u Kamenitu. Novu pizzu jos nisam probao, a trebalo bi, barem jednom :D

verica
17.02.2004., 09:14
Meni je pizza u Dvojci baš bila dobra, ali unutrašnje uređenje :lol: - sjećam se kako su po pizzeriji u dijelu gdje se sjedilo stajale kašete sa šampinjonima :D

Ali najbolja pizzerija i najbolja pizza u Zagrebu bio je stari AS u Vlaškoj gdje se jela pizza s vrhnjem, a bilo je uređeno kao prava krčma sa velikim drvenim stolovima.

Musatom
17.02.2004., 09:21
Fenix za narudžbe, stilto sam se kad sam vidio lika da nosi pizzu u nekom platnenom jasučiću a ispod pizze u kutiji je folija tak da je uvijek topla, sočna:top: u svakom slučaju, a od novijih Baschiera 2 i Stara sava.

hator
17.02.2004., 10:55
jedini kineski restoran koji ima dostavu je onaj u Gajnicama. ja inače pizzu naručujem iz DOMINA u Rendićevoj ulici i jako sam zadovoljna. brzi su i pizza je fina.

Agirl
17.02.2004., 11:09
znam da ima i neka dostava orjentalne kuhinje; i kineska i japanska i svakojaka i jednom sam naručivala kod njih - nisu bili loši.

ali koliko sam skužila većina dostava u zadnje vrijeme prakticiraju dostavu hrane po cijelom gradu (osim ako baš nije iz sesveta u zaprešić ili sl.) čini mi se da sve što se može dostaviti u vremenskom periodu do 45 minuta ulazi u narudžbu, ipak je konkurencija velika

sweetina
17.02.2004., 11:25
verica kaže:

Ali najbolja pizzerija i najbolja pizza u Zagrebu bio je stari AS u Vlaškoj gdje se jela pizza s vrhnjem, a bilo je uređeno kao prava krčma sa velikim drvenim stolovima.

Pa nije valjda AS zatvoren?
jes da nisam bila par godina, al okus njihove pizze se ne zaboravlja.
Obozavala sam je, lijepo tanko tijesto, i gore vrhnje, mljac

:klopa:

Mi na poslu inace znamo naručivat pizze i čevape iz Rubelja, i stvarno su dobri. Dodju na vrijeme!
A najbolji su mi čevapi i općenito sve s roštilja iz Starog kotača. Jeste probali njihove pljeskavice s kajmakom? mmmm, mmmm, mmmm :klopa:

Ahil
17.02.2004., 11:32
verica kaže:

Potpisujem;) ;)

verica
17.02.2004., 11:33
sweetina kaže:
Pa nije valjda AS zatvoren?
jes da nisam bila par godina, al okus njihove pizze se ne zaboravlja.
Obozavala sam je, lijepo tanko tijesto, i gore vrhnje, mljac

Ne znam, vjerojatno nije - ali meni je najbolji bio stari AS, prije preuređenja (zapravo, zgrada u kojoj je bio je srušena i na tom mjestu sagrađena nova u kojoj je nova pizzeria).

Agirl
17.02.2004., 11:33
sweetina kaže:
Mi na poslu inace znamo naručivat pizze i čevape iz Rubelja, i stvarno su dobri. Dodju na vrijeme!

Prema RUbelju sam u zadnje vrijeme postala skeptična iako sam prije obožavala njihove čevape (još s kajmakom..mmm...) Iako ne treba vjerovati svemu što čuješ, po pitanju dostave i dalje radije naručujem od onih o kojima nisam čula uzastopno više loših stvari

ZgSash
17.02.2004., 14:58
je , antonio je mrtaf
danas njihova pizza izgleda isto kao i bilo koja druga
nema stiha , nema teka , nema razloga za nazvati ih
a tip koji sljaka nutra je smotaniji od svinjskog repa
ili ne cuje , ili ne skuzi , ili zaboravi

Tinach
23.02.2004., 12:30
meni je jako fina pizza iz jedne pizzerije na Savici, na tržnici...meduza,tak nekak...zadnji put sam naručila odpronta,lia mi nije bila baš nekak odlična ..a ima i neka europizza,tak nekak i tome dajem :top:

hator
23.02.2004., 13:20
dobila ja neki dan letak od kineskog fast fooda u Chromosovom tornju koji dostavljaju klopu u svom kvartu do 50,00 kn , a izvan kvarta narudžba mora biti 100,00 kn.

zgirl
23.02.2004., 14:58
istina.....mi smo u firmi probali dostavu iz tog kineskog restorana. narudzba je morala biti iznad 100 kn i frajer brzo dode, ali hrana nije tako dobra kao kada je jedes u kineskom restacu. Zato savjetujem, zaobidjite :)

Desiree
23.02.2004., 15:51
Tinach kaže:
meni je jako fina pizza iz jedne pizzerije na Savici, na tržnici...meduza,tak nekak...zadnji put sam naručila odpronta,lia mi nije bila baš nekak odlična ..a ima i neka europizza,tak nekak i tome dajem :top:

Meduza, je, napisem ja broj ako nekog zanima.. (Zivim na Savici)
Iz MA je prije bila dobra.. Sad :flop:
Maslina je :top: al ne narucujem dostavu..

doc_1
23.02.2004., 16:33
I novi je AS u toj zgradi propao...ima vec par godina.
Mislim da svi Kinezi dostavljaju (samo ovisi od kolko love). Imaju oni neki na Sigecici..nije lose.
Bio je neki tip "Sutla" se zvalo koji je imao nelos zagrebacki sa prilogom, salatom i palacinkama (!!) za nekih 28 kn, ali ga je pojeo opseg posla. Nakraju si morao cekati po sat vremena pa sam odustao. Neznam jel jos radi.

Pussy Cat
23.02.2004., 18:08
Mi na poslu (u jurišićevoj) skoro svaki dan naručujemo i svašta smo doživili...

Najgori je kapuciner - od zaboravljanja pola narudžbe, čekanja od 70 minuta, do polovice crva u salati (kolegica još uvijek pozeleni kad ju podsjetimo :D)

Dosad najbolji je Catering gti - njamiiiiiiiiiiiiiiiii :klopa:
NOcturno isto ok, ali premale su im dostavne porcije

I ima još neki kineski koji nam donosi, ali za iznad 80 kn

DAAAAAAAAAMN! sad sam gladna!!!! :mad:

MaSanYa
23.02.2004., 21:06
Najčešće naručujem od Rubikona (tu na Trešnjevki), klopa dođe brzo, topla i ukusna.

i btw. prve pizze sam jela davnih dana u SC-u i u Dvojki... a danas ak odemo na pizzu odemo do jednog obiteljskog restorana na Trešnjevki gdje rade odlilčne pizze i ostalu klopu... jedino nemaju dostavu.

funkster
25.02.2004., 00:30
DAnas sam se iznenadio koju sam dobru pizzu pojeo. Pizzeria se zove Art 3025491 i na području su centra i crnomerca mozda i dalje nemam pojma. uglavnom pizza za 5 a jos imaju i grah s kobasicom i lovacki gulas i sarmu i ta kuhana jela. zakon su :top:

ZgSash
25.02.2004., 08:54
ima li ta pizzeria adresu ?

Žuribus Šumasti
25.02.2004., 11:21
MaSanYa kaže:
danas ak odemo na pizzu odemo do jednog obiteljskog restorana na Trešnjevki gdje rade odlilčne pizze i ostalu klopu... jedino nemaju dostavu.

znam jedan točno takvog opisa na trešnjevki...zove se Oliva ( tik do bivšeg kina Patria ) ...izgleda ko klošarana, stari drveni stolovi i neka polu-domaća atmosfera ali je klopa da ne povjeruješ...pizza je preprebogata svime i svačime...jednom sam zapiknuo vilicu u srce pizze i ostala je stajat:D ... :klopa:

Maslina mi je bezveze...Topeto ima velike, dobre i jeftine sendviče...Mystic nekad ima fenomenalne pizze a nekad samo srednja žalost...Baschiera "presiromašno" ...pizzeria Hit ima mješane po dvajst kuna, pa kad je hrpa ekipe to kakti ispadne povoljno...

meni najbolja klopa u gradu je u Mex cantini u Savskoj...pivnica Medvedgrad...spomenuti restač na Trešnjevci...

i definitivno najbolji ( ako imate finu guzu i podosta dubok džep )...restoran "Gallant" ili tak nekak...u Buzinu pored Velike Gorice...u blizini nekog hotelčića i restorana Turk...to je neš novo izgrađeno ak se ne varam...nu, klopa im je da ne smiješ povjerovat...svaka čast...:s

funkster
25.02.2004., 12:56
zg_sash kaže:
ima li ta pizzeria adresu ?

jel misliš na art? ne piše na flyeru

Shroom Fairy
25.02.2004., 12:58
Slušajte Žuribusa, zna on kaj priča :D ;)

Kaj se tiče fast fooda, preporučujem kineski fast food tamo u Chromosovom neboderu u Vukovarskoj.Fakat dobra klopa i povoljne cijene. Nas 5 se u uredu najelo za 150kn.

Tinach
26.02.2004., 08:44
Žuribus Šumasti kaže:

meni najbolja klopa u gradu je u Mex cantini u Savskoj....
i meni se tam sviđa...jela sam onu njihovu platu za dvije osobe i još nikad do tad nisam jela tolko različite hrane a da si tak paše- grahče na tafče :top:

hator
26.02.2004., 09:01
i šta sad ? neki pljuju po tom kineskom fast foodu , a neki kažu da je dobar. morat ću ja to naručiti i provjeriti pa ako me više nema na forumu , znate što mi se dogodilo.:D

te@
26.02.2004., 15:09
Meni je zadnjih godinu-dvije uvjerljivo najjača pizza u DG-u kraj Doma Sportova.

U svom kvartu, Maksimiru, najčešće jedem u Bigy-ju u Ul. Pokornog. I ostala klopa im je fina, a ne samo pizze. Imaju super odreske, a sviđa mi se i brokula zapečena sa sirom & gamberima. :klopa: :Slin:

MaSanYa
26.02.2004., 22:58
Žuribus Šumasti kaže:
znam jedan točno takvog opisa na trešnjevki...zove se Oliva ( tik do bivšeg kina Patria ) ...izgleda ko klošarana, stari drveni stolovi i neka polu-domaća atmosfera ali je klopa da ne povjeruješ...pizza je preprebogata svime i svačime...jednom sam zapiknuo vilicu u srce pizze i ostala je stajat:D ... :klopa:

Da u pravu si za Olivu... tamo već dugo nisam bila... mjesto je totakla otkačeno... al je klopa OK.
Ipak mislila sam na restoran obitelji Mokrovic u Vitezičevoj... mali prostor, ugodna obiteljska atmosfera i odlična klopa.

A što se tiće DJa kraj Doma sportova... tamo više ne idem... spori su... konobari su neuljudni... uvijek je gužva... i tak.. nije mi ni malo simpatičan taj prostor

te@
27.02.2004., 09:18
MaSanYa kaže:
A što se tiće DJa kraj Doma sportova... tamo više ne idem... spori su... konobari su neuljudni... uvijek je gužva... i tak.. nije mi ni malo simpatičan taj prostor

Tu si u pravu. Uvijek je gužva. U bilo koje doba dana. A konobari su ubitačni. Ne samo što su spori, nego kad ga napokon i uspiješ dozvati - izgleda ko da bi te najradije maznuo tacnom o glavu.
Ali na sve to zaboravim kad mi pizzu donese. :D

Tinchi
27.02.2004., 23:48
Ja sam godinama naručivala lazanje milanese iz Din Dona, meni su stvarno najbolje :top: :klopa:

Samo.. Ne znam što im je sad zadnjih par mjeseci, ne javljaju se na telefon za dostavu.. :(

patka
28.02.2004., 08:54
Tinchi kaže:
Ja sam godinama naručivala lazanje milanese iz Din Dona, meni su stvarno najbolje :top: :klopa:

Samo.. Ne znam što im je sad zadnjih par mjeseci, ne javljaju se na telefon za dostavu.. :(

ne znam koji broj imas onaj 0800 su ukinuli.
mozes naruciti na broj 6177142...
meni su super njihove njoke sa tunom, i salata bar, i fine su mi pizze, ma super im je hrana :)

Tinchi
28.02.2004., 23:06
E pa na taj 0800 sam zvala! :D

Dakle tako! Hvala ti :)

Kesten
03.03.2004., 15:14
Koje su najbolje pizzerije ili slični biznisi?

Ima koje mjesto koje daje popuste na količinu i/ili česte narudžbe?

Što bi sve dao da mogu bez razmišljanja reći, kad god poželim: "Let's order chinese" :D

Equilibrium
03.03.2004., 18:11
http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=38433

Sandi
19.03.2004., 00:39
ima li u zagrebu da dostavljaju vegetarijansku hranu, i jeli to što valja?

go_west
28.11.2006., 19:06
Ima u Zagrebu, na Trešnjavci odličan restoran zove se Selski kutak!

Imaju tjedne jelovnike i svaki dan na ponudi 7-8 jela!
U toj ponudi uvjek ima nekaj vegetarijansko,jela sa žlicom(gulaše,grah i sl.) a uz te tjedne jelovnike
imaju i odličnu a `la cart hranu (roštilj i dosta toga).
Te jelovnike kod njih možete naručit da vam dolaze svaki tjedan pošto se mjenjaju!

Imaju dostavu nažalost samo po kvartu i okolici kvarta

Tel. im je 3090991 a mail na koji si možete naruči da vam dolaze ti jelovnici
je sunce.sd@zg.t-com.hr

:s :top:

Pussy Cat
29.11.2006., 14:19
imaš Vegehop (http://vegehop.hr/), svaki dan drugi meni. ALI! Malo su se pokvarili u zadnje vrijeme :( No, probaj, možda se tebi svidi :)

Dwarf980
09.12.2006., 16:16
A jel netko zna kakav mex restac koji ima dostavu...po mogucnosti da bi dostavio na tresnjevku tocnie voltino......

Naime dok mi je frend zivio na jarunu tam kak se ide od getroa pa tom cestom skroz do skoro ulaza na jarun....e tam sam bio naisao na jedan letek crvene boje za dostavu meksicke, karipske i brijem kreolske hrane......iz španskog.....i sad ja jednom bio njih zvao......i nakon kaj sam ih jedva uspio dobit a pod to mislim da se neko javio na telefon sa letka.....kaze meni lik...da oni nemaju dostavu...al si ja mogu doc po hranu.....

Pa mislim koji kurac onda ste uopce i djelili po kaslicima flyere za dostavu ako ju zapravo ni nemate.....:mad:

Uglavnom ja za sad jos nisam cuo da u zagrebu postoji kakva dostava meksicke hrane...pa ako netko zna nes vise nek slobodno napise......:top:

paučko
10.12.2006., 17:56
malina (www.malina.hr) :top: :top: pizza 5% skuplja, ali genijalna. sve vrste paste izvrsne, koriste isključivo barillu.

pizza i pivo (http://www.pizzaipivo.hr/) :top: :top: furaju samo pizzu, koliko mi je poznato, ali zato je pizza izmišljena. dolazi u 4 veličine od kojih je najveća dostatna za 4 - 6 osoba. još jedan :top: ide za kvalitetan izbor flaširane pive, domaće i uvozne, te veliki plus pogodnost plačanja karticama.

Restaurant Kvatrić :top: :top: furaju sve živo, od pizze i paste do odrezaka i jela od mesa. pravi restoran, s odreskom uredno dobiješ malu dekoraciju u vidu cvijetića od mrkvice i listića peršina. meni je to jeben plus. imaju originalne pizze koje ne rade pizz majstori nego pravi kuhari tako da su vrlo dobro osmišljene. od klope preporučam neki punjeni odrezak.

Purgerland
07.01.2007., 16:55
pizza i pivo (http://www.pizzaipivo.hr/) :top: :top: furaju samo pizzu, koliko mi je poznato, ali zato je pizza izmišljena. dolazi u 4 veličine od kojih je najveća dostatna za 4 - 6 osoba. još jedan :top: ide za kvalitetan izbor flaširane pive, domaće i uvozne, te veliki plus pogodnost plačanja karticama.

PIPI je fakat neato ato je trebalo ovom gradu...joa da dodaju za
ine ala origano i sl...bili bi kao talijani...:s
Dodao bih samo joa i Maslinu u Cjetnom nasljeu koja je jednostanvo legenda ne samo po pizzi vec po cijelom meniju koji remasuje cak i neke bolje ZG restorane....

gwensteffanni
24.03.2008., 15:41
svima onima koji naručuju hranu dostavom, preporučila bi catering maloru. ljudi stvarno znaju što rade. lazagne i rižoto su fenomenalni. ni pizza nije loša. brzo dostave i prejedeš se. zakoooooon!

m_milica
24.03.2008., 16:22
Ovdje 90% ljudi za dostava-rucak jede pizzu?! Pizza je prosireni topli sendvic.

Ima li tko da se hrani malo normalnije? Kao npr - meso salata juha povrce, a da nije Rubelj.

@gwensteffanni
Moras imat svakako barem dvoznamenkasti broj postova da ljude uvjeris da se nisi logirana samo radi reklame u kojoj pretpostavljam radis...

m_milica
24.03.2008., 16:24
radi reklame firme u kojoj pretpostavljam radis...

nina333
26.03.2008., 19:28
[QUOTE=funkster;kaže pizzeria BAS 0800-666-666 je brza i oke. samo ne znam do kud sve voze, ja sam inače na črnomercu. a jel zna itko koji restoran da dofurava ribe jer sam negdje u gradu vidio neki caddy s reklamom da donose dalmatinske specijalitete i to. naime, ja u posljednje vrijeme žudim za kvalitetno napravljenom skušom pa bih bio vrlo zahvalan kad bi netko nešto preporučio ako uopće postoji restoran koji donosi tako nešto[/QUOTE]

ne kužim

piccolapeste
27.03.2008., 10:19
Već dvije-tri godine s vremena na vrijeme naručujem iz pivnice "Mlinarica" na Ksaveru. Pohana piletina ili svinjetina, čevapčići (oni pravi koji izgledaju kao palac i nisu slijepljeni u pločicu!), restani krumpir, njoke, kobase, police od krumpira, palačinke... Mmmmmmm!:klopa: Nisu baš najjeftiniji, ali imam osjećaj da jedem pravu klopu iz prave kuhinje. Morat ću se zaletiti do njihovog restorana jednom. Jedino je minus što im ponekad (u "špici") treba vremena da dostave jer imaju gužvu, ali kad bolje razmislim - i to je plus!:mig:

Btw, i mene bi zanimala dostava ribica i ribljih specijaliteta (u centru sam)...

Default_user
27.03.2008., 12:32
tesko je odgovoriti na ovo pitanje, jer dostava koju ja koristim vjerovatno neche jednako brzo odgovoriti na zahtjeve onih koji zive daleko od centra.

kaj se tiche brzine dostave ona uvelike ovisi o odnosu udaljenosti najblize podruznice i cilja, i konstatiram da relativno najbrzu dostavu ima rubelj grill. negativna strana njihove dostave je ta da dostavljaci su u 90% slucajeva sirovine (a cini mi se nema sirovina do sirovina s tvrdim naglaskom!) s prilicno losim manirima koji mi ostavljaju negativan dojam i jako smanjuju zadovoljstvo jelom i kupnjom. kada bi ja radio logistiku nekoj catering firmi, to bi bili studenti humanistickih znanosti sa ugovorom na neodredjeno ili barem simpaticni i ugodni ljudi.

lbucar
02.04.2008., 23:04
Ima li tko da se hrani malo normalnije? Kao npr - meso salata juha povrce, a da nije Rubelj.
Btw, i mene bi zanimala dostava ribica i ribljih specijaliteta (u centru sam)...
Vidim, ne spominje se Gabrek do sada. Imaju vegetarijanski meni ali i dostavu ostale hrane (naravno i pizze :D). Riba, roštilj, salata (samo za milicu :cerek:), lasagnje, tjestenine ...
Ja sam zadovoljan dosad pojedenim i sviđa mi se upravo to što imaju veliki izbor hrane. Besplatni broj za narudžbu je 0800 456 789, a jelovnike možete pogledati na www.gabrek.com
Mislim da pokrivaju cijeli zapadni dio grada, treba nazvati iz sesveta pa provjeriti :D koliko daleko idu.
U svakom slučaju, moja preporuka.:top:

moriendi
04.04.2010., 14:37
Koja dostava radi danas? Zvao sam Jet Set, Rubelj, Kum, Suncokret, Pronto, Sidro...

Nekima je pisalo da rade blagdanom i naravno, ne javljaju se. Prokleta neradnička nacija. :mad:

saharasaharović
04.04.2010., 19:36
ja naručujem u prontu..imaju super lignje...

KIKIC1994
07.04.2010., 00:47
Blue sky najjaca pizza

ninjanippon
07.04.2010., 21:53
također pronto sve ok...

tantric
27.09.2011., 20:27
Ovom prilikom ne zelim nikoga posebno pohvaliti, ali moram upozoriti ljude na Catering Topeto gdje sam narucio 2 male pizze po cijeni od 27 i 30 kn mikroskopske velicine (i pizza iz studentske menze je veca). Te 2 pizze zajedno ne cine ni jednu veliku pizzu. Takoder, ne izdaju racune.
Bjezite glavom bez obzira i nikad, nikad nemojte nista naruciti tamo!!!!!!

PitajTatu
27.09.2011., 21:07
U ovom gradu niti jedna pizzeria ili čevapnica ne dostavlja do vrata već se frajeri redovito stanu autom nasred ulice, sjednu na trubu i čekaju mene da izađem van. :504:

Kambe
28.09.2011., 00:33
Ti to ozbiljno? Nikad mi se to nije desilo, koji si kvart?

Slym
28.09.2011., 00:55
Meni uvijek donesu na vrata, čak i kada mi to ne odgovara :D

PitajTatu
28.09.2011., 02:25
Ti to ozbiljno? Nikad mi se to nije desilo, koji si kvart?

Najozbiljnije.
Zapadni dio grada. Nisam napomenuo da živim u kući. (ako je to uopće bitno) :ne zna:

Pretjerao sam, nije baš da nitko ne dostavlja do vrata, ali po mojem iskustvu debela većina njih trubi. :503:

Uglavnom, procedura je ta da dostavljači autom uđu u ulicu i još dok auto nije niti stao, trube dva puta (u rijetkim slučajevima jednom ili triput). To znam jer ih često kroz prozor vidim kako dolaze. Po "brzini" kojom se izvlače iz auta očito je da čekaju mene da izađem van iz kuće i dođem do dvorišnih vrata kako bi tamo obavili primopredaju. :rolleyes:
Naravno, sve pod budnim okom znatiželjnih susjeda penzionera koji izlaze iz kuća vidjeti tko to trubi. :lol:

DeeJay Dee
28.09.2011., 14:55
bistro Cydonia iz Olibske 19 (kod škole u Rapskoj na Sigi), prefina domača hrana, od 25-40 kn gablec s prilogom, kruhom, šalatom i džabe dostavom (mislim samo pon.-pet. dostava uopće).
dobra je jer je jednostavno dobra, ko doma i jer je dobiš fakat dost. :cerek:
imaju sad po novom i "happy hour" pa radnim danom od 14 - 15.30 klopice (vjerojatno koje im do tad preostanu) spuštaju 5 do 10 kn dole cijenom. :thumb up:

Tamara21
28.09.2011., 18:50
Već dugo naručujem od Gabreka,najčešće pizze,super su..isprobala sam dosta toga(zagrebački,bečki odrezak,vegeterijanski meni..to mi je super..dok im ćevapi nisu baš nešto..nekad znam iz Fianone na laništu naručiti pizzu..isto je dobra :)

baby doll
01.10.2011., 19:22
Ovom prilikom ne zelim nikoga posebno pohvaliti, ali moram upozoriti ljude na Catering Topeto gdje sam narucio 2 male pizze po cijeni od 27 i 30 kn mikroskopske velicine (i pizza iz studentske menze je veca). Te 2 pizze zajedno ne cine ni jednu veliku pizzu. Takoder, ne izdaju racune.
Bjezite glavom bez obzira i nikad, nikad nemojte nista naruciti tamo!!!!!!

Molim?! To ti je malo? Ja već duže vrijeme od njih dostavljam, i male i velike pizze i sasvim su pristojne veličine, a ja stvarno mogu puno pojesti. Topeto mi je definitivno najbolja dostava pizza. Jedno vrijeme sam naručivala iz Pizze Flekice, tamo su pizze puno manje. Tako da veliki plus za Topeto! :top:

OpticaLL
02.10.2011., 11:33
bistro Cydonia iz Olibske 19 (kod škole u Rapskoj na Sigi), prefina domača hrana, od 25-40 kn gablec s prilogom, kruhom, šalatom i džabe dostavom (mislim samo pon.-pet. dostava uopće).
dobra je jer je jednostavno dobra, ko doma i jer je dobiš fakat dost. :cerek:
imaju sad po novom i "happy hour" pa radnim danom od 14 - 15.30 klopice (vjerojatno koje im do tad preostanu) spuštaju 5 do 10 kn dole cijenom. :thumb up:

A gdje vidjeti njihovu ponudu, osim kod njih? :D Posto mi vise odgovara opcija dostave..

DeeJay Dee
02.10.2011., 15:00
e ne može, nema weba, na majl samo i to uski krug oko lokala, one firme na radničkoj kod RBA i Mercksa recimo da, al dalje u grad-ne.
majl imam na jobu.
gazda zagi to onak radi sebi za dušu inače (velki simpa lik s oćalama i pregačom, nemreš ga fulat tamo, ko i njegov glas i specifičan smisao za zajebanciju sa stalnim/starim gostima ;) ), sam kuha... :cerek:

OpticaLL
02.10.2011., 17:08
A gledao sam lokaciju, ovak bi na prvu rekao da valjda do zavrtnice dostavljaju.. :D

C-blok
02.10.2011., 20:24
Molim?! To ti je malo? Ja već duže vrijeme od njih dostavljam, i male i velike pizze i sasvim su pristojne veličine, a ja stvarno mogu puno pojesti. Topeto mi je definitivno najbolja dostava pizza. Jedno vrijeme sam naručivala iz Pizze Flekice, tamo su pizze puno manje. Tako da veliki plus za Topeto! :top:

Prije smo naručivali kod Topeta i pizze su bile OK veličine, ali nikad ne dobiješ račun i kad nas je jednom dostavljač zeznuo za desetak kuna (vratio manje nego je trebao) prekrižili smo ih zauvijek.

DeeJay Dee
02.10.2011., 23:32
@OpticaLL
da, zavrtnica bi još ušla. ;) ma mislim da dostavljaju otprilike u četverokutu Držićeva-Slavonska-Heinzelova-Branimirova + zgrade kaj se možda naslanjaju na te velike ulice...sretno!

manager_01
03.10.2011., 12:16
neki dan sam narucio iz frikando catering, uzeo za ekipu mix platu (100kn) platio karticom, doslo brzo ja zadovoljan, dostavljaju po cijelom zg-u

DeeJay Dee
03.10.2011., 13:14
evo, da ne bi sve bilo samo bajno, današnja klopica iz Cydonie je bila----srednja žalost, konfekcija.
piletina na naglo sočna, al poluslana, s tu i tamo pokojim zagorenim ostatkom s ploče, riže ok, al umak od kikirikija bljedunjav i pol ga iscurilo van stiropor-boxa u dostavi, šalata opet samo najjeftinije zelje....ni kruh više ni domači ko negda...hm..... moraću dobro promislit i možda se ohladit koji dan od konzumiranja..

OpticaLL
03.10.2011., 18:42
Ih, i tako odustao prije nego sam i isprobao.. :rolleyes:

Sarminho
06.10.2011., 12:30
Otkrio sam danas novu aplikaciju za naručivanje preko mobitela i-meal dostava pa se malo igram...Anđeo catering ima dobru pizzu...

wulong5
07.10.2011., 13:46
Definitivno Bravo Šola na Trešnjevki. Jedini minus je to kaj su dosta skupi, u odnosu na druge, ali dok imam love počastim se tu i tam. Imaju krušnu peć ,pizze su fakat ok, ali ja od tam uvijek naručim neki gablec tipa meso na 1001 način. Jako fino, baš ono i miriši i okus je predobar, sve svježe i slasno. Rađe dam 10 kn više nego naručit neko smeće. Naučila se pameti :D

`bubica`
16.10.2011., 18:26
catering Kvatrić :cerek:

Fashion Barbie
16.10.2011., 18:39
catering Kvatrić :cerek:

Slažem se. Apsolutno sve što smo od tamo naručili je bilo prefino :top:

dinamoprecko
16.10.2011., 21:17
Na Vrbanima pizzeria Spizza... Nisam naručival još al ih navodim jer su jedni od rijetkih koji imaju dostavu do 12. :mig:

OpticaLL
17.10.2011., 18:52
Catering Kvatric ima stvarno dobru pizzu, bivsa pizzeria Vilenjak.. :mig:

ciklama765
17.10.2011., 19:13
Već dvije-tri godine s vremena na vrijeme naručujem iz pivnice "Mlinarica" na Ksaveru. Pohana piletina ili svinjetina, čevapčići (oni pravi koji izgledaju kao palac i nisu slijepljeni u pločicu!), restani krumpir, njoke, kobase, police od krumpira, palačinke... Mmmmmmm!:klopa: Nisu baš najjeftiniji, ali imam osjećaj da jedem pravu klopu iz prave kuhinje. Morat ću se zaletiti do njihovog restorana jednom. Jedino je minus što im ponekad (u "špici") treba vremena da dostave jer imaju gužvu, ali kad bolje razmislim - i to je plus!:mig:

JAO!! ja sam redovito tamo jela dok jednom nisam skužila žohara!!! i stala na njega-onak je krckalo , bljljjj. ok vjerojatno ih ima i po ovim dostavama, al tam ih bar ne vidim, tako da odonda zaobilazim.

jel netko bio u Heinzelovoj u ovoj pivnici nekoj, stalno dobivam letke , a nikak da odem.

znala sam naručivat pizze jedno vrijeme iz jedne pizzerije iza palače pravde, al se sad fakat nemrem setit kak se zove :/ jer se preselih pa mi njihovi letci baš i ne dolaze:/ sjetit ću se ja... :)

za ovak jeftinu 'domaču ' klopu ja bih preporučila Ribiča ili Kod ribiča, to je tam, radnička čini mi se, sa vukovarske se skrene unutra na radničku prema jugu, preko puta je neka ogromna zgradurina. a restač izgleda ko neka straćara, nije baš uočljiv, no valjda dobro posluje jer je nevidjena gužva za ručak uvijek kad dodjem moram stajat, al ono 10ak minuta, jer valjda os 12-14 je najveća gužva... a i nije to nešto restoran za sjedit pola dana, to je ono pojedi i briši dalje... mislim da imaju i dostavu, morali bi imat kad su imsve firme uokolo.

a je, da, Kvatrić je odličan! fino i u restoranu i izvan. kad smo kod finih i kvatrića, i dva goluba isto.
a i ''plavi'' tam na križanju heinzelove i zvonimirove (malo dalje prema ekonomskomm)

ima netko nešto o onoj konobi Burin? (isto heinzelova/zvonimirova) kvaliteta klope me zanima, po imenu i lokaciji pretpostavljam da je malo skuplje...

DeeJay Dee
17.10.2011., 23:36
koja pivnica na Heinzelovoj? ona Budweiser pivnica, između Zvonimirove i Martićeve s desne strane, prije cveća, di imaju i točenog Budvara? :cerek:
mnogo lajkam.

kajperinja
18.10.2011., 09:15
jel netko bio u Heinzelovoj u ovoj pivnici nekoj, stalno dobivam letke , a nikak da odem.

Ja sam bila odavno...nedavno..... vrlo solidno, ugodan ambijent, piva :top:
Ne moras niti ici (iako pri odabiru dostave obicno volim prije ipak bar 1-2 puta pojesti na licu mjesta, ako je moguce), imaju i dostavu.
Klopa je (meni) fina, obicno su i dosta brzi (zadnj put nisu bas bili, ali necemo zamjeriti), izbor dobar. Jedino je problem sto ne mozes naruciti tocenu pivu. :D
koja pivnica na Heinzelovoj? ona Budweiser pivnica, između Zvonimirove i Martićeve s desne strane, prije cveća, di imaju i točenog Budvara? :cerek:
mnogo lajkam.
Ti i ja smo izgleda na istoj ukusnovalnoj duljini. :mig: Meni je tamo stvarno ok, kud ces bolje od pivskih kobasica i Buda...
Iako sad i na dostavi ima svega i svacega...jeli smo par stvari, sve je bilo fino.

Ne znam (sorry ne da mi se sada gledati) je li spomenut Jordanovacki Vuglec...mislim da je, nije bitno, jos jedan + ne skodi, zar ne?

DeeJay Dee
18.10.2011., 11:09
ma ne škodi, naravno, jedino kad se spomenutog setim u kontekstu režirane "Jezikove juhe" na RTL-u i Stephana Macchija... :eek: uf! :(

kajperinja
18.10.2011., 11:17
ma ne škodi, naravno, jedino kad se spomenutog setim u kontekstu režirane "Jezikove juhe" na RTL-u i Stephana Macchija... :eek: uf! :(
Naglasak na "rezirane". :)
Iako, konobar je onak malo svoj...kad smo bili dosle su neke fine stare frajle, a taman se neko drustvo diglo od stola (tj. od dve spojene klupe) i one htjedose sjesti...a on ih potera, nek malo stoje i pricekaju dok se stolovi raspreme. (odnese sudje i odvoje ih).
Nadurile su se...da zakaj ne mogu sjesti dok oni to rade...on je nes prokometnirao, pa su se pobrale.
Nama je bio ok. :)

DeeJay Dee
18.10.2011., 14:06
hmmm, znači i nije sve do režije, ha? ;)
a i takva režija je restaču ustvari samo prava anti-reklama (iako, ok, ima i ona da se za dobrim konjom praši pa glavno da se priča, makar i u negativnom kontekstu)
no news like bad news. :facepalm:

kajperinja
18.10.2011., 14:29
hmmm, znači i nije sve do režije, ha? ;)
a i takva režija je restaču ustvari samo prava anti-reklama (iako, ok, ima i ona da se za dobrim konjom praši pa glavno da se priča, makar i u negativnom kontekstu)
no news like bad news. :facepalm:
Nas nije motivirao Maki vec to sto svako malo dolazi dostavni autic u haustor...pa zakljucili da vrijedi probati. A kako se i ambijent (izvana) cinio zanimljiv/ugodan (nis posebno, onak starinski ko Pesca i sl., al' nama se to svidja) otisli smo prvo u degustaciju na licu mjesta, a potom je i dostava dosla na red. Rostilj ok, bas onak nekak domaci izgleda malo zaresan po rubu, miris dima, mi zadovoljni. :D

Pennelopa
18.10.2011., 14:30
Kakve su cijene u Cateringu Kvatrić? Gledam web-stranicu, ne piše nijedna cijena... :ne zna:

DeeJay Dee
18.10.2011., 14:32
ajd fino.
joj da Pešča, ahahahaha, tam sam ko dete sa starim iza nogometa na pifce išel :D ijaoo, koja soc birtija...i ona švema u podrumu, zakon! :rofl:
ajd dosta sad s offtopicom, sorry. ;)

kajperinja
18.10.2011., 14:47
ajd fino.
joj da Pešča, ahahahaha, tam sam ko dete sa starim iza nogometa na pifce išel :D ijaoo, koja soc birtija...i ona švema u podrumu, zakon! :rofl:
U svemi (nemam pojma kaj to znaci) smo davnih dana rodjendan slavili, da bas zakon. :D
ajd dosta sad s offtopicom, sorry. ;)
Ok, :no:

OpticaLL
18.10.2011., 16:53
Kakve su cijene u Cateringu Kvatrić? Gledam web-stranicu, ne piše nijedna cijena... :ne zna:

http://www.restoran-kvatric.hr/ :D

ciklama765
18.10.2011., 20:57
fala deejay i kajperinja na odgovorima za Heinzelovu, da, da, Budweiser, nisma se mogla setit
nisam pivopija, al volim dobro popapati, a kad imam vremena onda i isprobati ambijent, tak da bum sigurno otišla skoro da vidim jel to fino kak ste nafalili :)

EDIT: mmmm, sutra u Kvatriću imaju faširance!! ne smem čitat ovaj topic kad sam gladna.. :/

e, da, imam jooš jednu preporuku, gableci mesni u onom restoranu na Branimircu (e, sad kak se zove opet ne znam, al znam da stalno neku domaću muziku puštaju, kao ono etno, slavonsko i dalmatinsko-s ove strane kaj gleda na Krešimirac), ne preporučam tam hobotnicu ispod peke jer je zadnji put bila prepečena (crna!) i jako žilava, nisu ju baš podlevail ili kaj... al gulaši/paprikaši i sve na taj kalup klopa je super (onak malo zaljute:) )

DeeJay Dee
19.10.2011., 09:34
fino, al ajmo se zadržati na DOSTAVI hrane i s tim povezanim obrtima, ugostiteljskim objektima, caterinzima, štoliveć... ok? tnx. ;)

KILLERDOG
19.10.2011., 10:58
dajte recite jel ima u zapadnom djelu grada neki koji radi do 1 - 2 u noći ?

sinoć prekopao cijelu kantu u potrazi za letkom koji bi mi pomogao :)

dinamoprecko
19.10.2011., 18:33
dajte recite jel ima u zapadnom djelu grada neki koji radi do 1 - 2 u noći ?

sinoć prekopao cijelu kantu u potrazi za letkom koji bi mi pomogao :)

ak saznas javi :D

mama Dalton
22.10.2011., 19:46
Definitivno Bravo Šola na Trešnjevki. Jedini minus je to kaj su dosta skupi, u odnosu na druge, ali dok imam love počastim se tu i tam. Imaju krušnu peć ,pizze su fakat ok, ali ja od tam uvijek naručim neki gablec tipa meso na 1001 način. Jako fino, baš ono i miriši i okus je predobar, sve svježe i slasno. Rađe dam 10 kn više nego naručit neko smeće. Naučila se pameti :D

SAmo za info potencijalnim naručiteljima klope, već su neko vrijeme zatvoreni.

frostinho
20.11.2011., 12:23
Pročitao sam ovdje da hvalite catering Kvatrić, probao i oduševio se.
Hrana je stvarno odlična.
Jedine zamjerke su što se hrana dosta čeka (45 min - 1h) i što im brzo nestane hrane, nekad već oko podneva.

Tonnie
07.12.2011., 17:42
pizzeria 2009, nalazi se negdje u Dubravi, ako se ne varam.

dostava stigne za nekih pola sata do 45 min, ali hrana je prefina. pogotovo pizza i palacinke, davim se u njima :zubo:

Rebbit
13.12.2011., 09:13
pizzeria 2009, nalazi se negdje u Dubravi, ako se ne varam.

dostava stigne za nekih pola sata do 45 min, ali hrana je prefina. pogotovo pizza i palacinke, davim se u njima :zubo:

podrum cattering...

al dobro, Jumbo je 40kn, za nas radnike dobra cijena :D

hellboy152
19.12.2011., 18:10
Trebam preporuku za pizzeriu u Novom zg-u (sto blize Travnom).
Znam da ima pizzeria Mamutica ali pizza je minijaturna (velika je oko 20 cm promjera), tijesto suho i tvrdo, a cijena (za takvo nesto) previsoka.

KILLERDOG
19.12.2011., 18:49
mogu preporučiti pizzeriju don peperoni, iz gajnica, dobre su im pizze, a imaju zgodnu foru da imaju normalnu, veliku i još veću pizzu :)

dinamoprecko
19.12.2011., 21:14
ja sam jel u stenjEvcu iz čempresa i dosta sam zadovoljan :D

KILLERDOG
20.12.2011., 09:36
bok sused :)

baš iza ili s strane ?

dinamoprecko
20.12.2011., 09:42
onaj čempres kod risa ak je pitanje meni upuceno :D

KILLERDOG
20.12.2011., 21:48
pa da, od gledano si iza, jer sam je u risu ;)

meni nije nekej bila u čempresu,kombiniram ovu son peperone i lunu .tu i tamo iz rg sporta jer je 20 kn mješana

dinamoprecko
20.12.2011., 22:49
pa da, od gledano si iza, jer sam je u risu ;)

meni nije nekej bila u čempresu,kombiniram ovu son peperone i lunu .tu i tamo iz rg sporta jer je 20 kn mješana

ne znam... mozda sam samo bil jako gladan :D

KILLERDOG
21.12.2011., 09:23
ma dobro ja sam samo jednom bio, i to oko pol 12, možda mu se nije dalo više raditi

štemajzl
21.12.2011., 12:44
Čempres - blago razočaranje
Peperon - može proći
RG sport - uglavnom ok
Kuglana - pred dosta vremena naglo su srozali kvalitetu sastojaka, naručiti samo u krajnjoj nuždi

Otvoren sam za prijedloge jer s ovom gore ponudom nisam presretan.

piligrin
06.01.2012., 18:24
Čempres - blago razočaranje
Peperon - može proći
RG sport - uglavnom ok
Kuglana - pred dosta vremena naglo su srozali kvalitetu sastojaka, naručiti samo u krajnjoj nuždi

Otvoren sam za prijedloge jer s ovom gore ponudom nisam presretan.

Vidiš, ja često naručujem iz Kuglane i svaki puta sam prezadovoljna, klopa im je stvarno super, porcije isto, pogotovo ona njihova štruca "Kuglana". Čak su i povećali izbor jela.
Možda ti se baš potrefilo da im je bio lošiji dan.

Rrochelle
14.05.2012., 21:24
http://www.restorani24x7.com/restoran/mateo/zagreb/
Jumbo mješana oko 40kn,PREFINA JE .Dostava u realnom roku.

Rrochelle
14.05.2012., 21:28
Najozbiljnije.
Zapadni dio grada. Nisam napomenuo da živim u kući. (ako je to uopće bitno) :ne zna:

Pretjerao sam, nije baš da nitko ne dostavlja do vrata, ali po mojem iskustvu debela većina njih trubi. :503:

Uglavnom, procedura je ta da dostavljači autom uđu u ulicu i još dok auto nije niti stao, trube dva puta (u rijetkim slučajevima jednom ili triput). To znam jer ih često kroz prozor vidim kako dolaze. Po "brzini" kojom se izvlače iz auta očito je da čekaju mene da izađem van iz kuće i dođem do dvorišnih vrata kako bi tamo obavili primopredaju. :rolleyes:
Naravno, sve pod budnim okom znatiželjnih susjeda penzionera koji izlaze iz kuća vidjeti tko to trubi. :lol:

I ja imam takva iskustva.Isto zapadni dio grada.
Hahhahahaha

dinamoprecko
14.05.2012., 22:06
Pa to je stvar pristojnosti, tvoje dvorište je tvoj posjed i on NE SMIJE po zakonu doci na njega bez tvoje dozvole ili u slučaju policije bez naloga.

Rrochelle
16.05.2012., 18:51
Al oni stoje autom ispred kuće i ko pravi seljaci sjednu na trubu,najčešće se ni ne udostoje izać iz auta....I dalje stvar pristojnosti?

Valjušak
17.05.2012., 19:33
Galija je zakon :)

dinamoprecko
18.05.2012., 11:10
Al oni stoje autom ispred kuće i ko pravi seljaci sjednu na trubu,najčešće se ni ne udostoje izać iz auta....I dalje stvar pristojnosti?

to ne

zacky
21.05.2012., 19:42
Galija je rupa,nadam se da nece bar neko vrijeme smrdit iz nje!

zorro14
07.07.2012., 22:30
ima neko preporuku za dostavu na Savici? Meduza ili ima još nešto?

bitchy-as-usual
07.07.2012., 23:22
zorro, naruci u berubambiju. da nisam sad na dijeti progutala bih njihovu pizzu :zubo:

DeeJay Dee
09.07.2012., 09:09
kakva meduza (osim mexica, ok), probaj piccolo sa sige ili il mondo s borovja

tripice
09.07.2012., 10:10
Savica ima najgore dostave u cijelom gradu. Katastrofa. Jedino šta vrijedi su ćevapi od Mrvice sa Branimirca. Ostalo je dno dna. Očajne i preskupe pizze.

body halleck
10.07.2012., 21:23
Berubambi dostavlja 5kn jeftinije pizzu, roštilj i sl.od istaknute cijene ako naručiš online, mi smo naručivali i na Savicu par puta. U klasi dostave, jedna od korektnijih pizza i roštilja u okolici... Dostava stiže relativno brzo, imaju i vrlo ukusne gablece po pristojnim cijenama,ali za njih nema online popusta...

zorro14
16.08.2012., 14:32
meni je i pizza i mex bilo dobro. ne znam što vi očekujete? probat ću i berubambi pa javim...
Hvala na preporukama

Patsy Stone
28.09.2012., 13:47
Jel tko zna kakav je Bakin čušpajz? Našla ih na netu, ali nisam u zoni dostave, a i cijene mi se čine malo pretjerane. :tuzni:

Jedan od boljih i jeftinijih restorančića sa dostavom u centru -sjever, a za kojeg mnogi vjerojatno ne znaju jer je skriven u naselju je "Ksaver", do Ministarstva zdravstva. Svaki dan je u ponudi nekoliko vrlo dobrih gotovih jela, cijene cca 25 -40 kn, salate i variva 5-15 kn. :klopa:

tanveer
28.09.2012., 19:14
Jedan od boljih i jeftinijih restorančića sa dostavom u centru -sjever, a za kojeg mnogi vjerojatno ne znaju jer je skriven u naselju je "Ksaver", do Ministarstva zdravstva. Svaki dan je u ponudi nekoliko vrlo dobrih gotovih jela, cijene cca 25 -40 kn, salate i variva 5-15 kn. :klopa:

nisam ih našla guglajuć, može neki podatak više? telefon, npr :)

...

Patsy Stone
28.09.2012., 19:48
Ne znam im točno područje dostave, ja sam im naime dosta blizu, i saznala sam za njih tek preko letka u kasliću. Isto sam ih tražila po netu da provjerim jelovnik za taj tjedan, (jer imaju svaki tjedan drugu ponudu, ali ne dijele letke uvijek), ali niti ja ih nisam našla. :ne zna:

Telefon je 4607-646, a radno vrijeme od 08 -16, subotom rade, ali ne piše do kad. Organiziraju i domjenke i proslave.

tanveer
28.09.2012., 19:52
super :top: hvala (čak ni pretraga imenika po broju ne daje ime, nešto su jako samozatajni?)

GothicRomance
12.11.2012., 11:19
Danas narucila iz BBFa. Svi hvale njihove pizze, ali to ja nisam narucila pizzu :D. Uzela piletinu u umaku od gljiva i najvise me iznenadilo sto nisam dobila vrhnje za kuhanje s dva komadica gljiva unutra (ko u vecini cateringa) nego je to bome posteni umak od gljiva puuuuun gljiva :). Ok jelo. Zadovoljna. Drugi put probam pizzu.

dodo89
12.11.2012., 15:33
el mundo sendvici iz el munda, meni nesto predobro...

karlos100
12.11.2012., 20:01
Da, dosta su dobri.

dinamoprecko
14.11.2012., 00:06
Samo su prije određenog vremena bili 50 % bolji ali i veći i jeftiniji... Sad je cijena 27 kuna ak se ne varam a nekad je bila 15... I to nekad ne mislim na neku davnu prošlost nego cca. 4 godine

Lelly
04.01.2013., 11:51
Ne znam im točno područje dostave, ja sam im naime dosta blizu, i saznala sam za njih tek preko letka u kasliću. Isto sam ih tražila po netu da provjerim jelovnik za taj tjedan, (jer imaju svaki tjedan drugu ponudu, ali ne dijele letke uvijek), ali niti ja ih nisam našla. :ne zna:

Telefon je 4607-646, a radno vrijeme od 08 -16, subotom rade, ali ne piše do kad. Organiziraju i domjenke i proslave.

Evo naručila sam zahvaljujući vama forumašima na telefonu.
Orada, pomfri, kruh, mješana salata, 30kn. Di ćeš bolje?
Donijeli mi letak, pa prepisujem web adresu.
restoranksaver.wix.com

GothicRomance
17.01.2013., 19:13
Perica - Vrbik. Nije dostava, ali ne mozes bas ni tamo doci i jesti, Uglavnom uzmes si za van. Meni imaju super klopu. Uglavnom tamanim njihova variva i cuspajze i stvarno su mi jako fini. Preporucam. Svaki dan (osim vikenda) imaju tri jela na meniju i svaki tjedan je drugacija klopa.

goldfish
21.01.2013., 18:28
Na Vrbanima pizzeria Spizza... Nisam naručival još al ih navodim jer su jedni od rijetkih koji imaju dostavu do 12. :mig:

drze hranu u garazi,pa ti jedi i narucuj...

DeeJay Dee
21.01.2013., 19:45
a svi ostali ju drže na lusteru u sobi za prijeme? :kava:

ima neke razlike između fridža u garaži i fridža u špajzi? :misli::ne zna:

goldfish
23.01.2013., 16:06
Meni ima jer se hrana nosi po garazi,stubistu,ima otrova za miseve,prasine etc.U spajzi bi trebala biti cistoca.Pa ako ih ulovi sanitarac i te kako ce imati veze!
Ovo je samo info za one koji narucuju pa nek se zna , bolje nego se otrovati .
Hvala onima koji napisu slicne ionformacije.

GothicRomance
06.02.2013., 11:46
Više neću hvalit BBF i to zbog dostavljača. Jednostavno ne podnosim nekulturu i bahatost i to pogotovo kod osoba koje rade u uslužnoj djelatnosti. Prije nekog vremena sam se na fejsu požalila BBFu kak je dostavljač bio bahat, ali ta moja primjedba je bila u ležernijem obliku i samo sam htjela da malo s njim porazgovaraju da bude malo pristojniji. I danas opet naručila klopu i dođe lik i ni dobar da ni doviđenja. Prve riječi su mu bile: „Kaj imate? Opet ćete me prijavit na fejsu“. Ja sam mu lijepo rekla da ja na to imam pravo i frajer me optužio da sam ja njega optužila za krađu. Žalila sam se njima jer su povisili cijene, a to nisu nigdje objavili i kada mi je došla dostava iznenadila me viša cijena, ali nije sad stvar i tih par kuna bila nego u bahatom odgovoru tog dostavljača da nije on meni kriv što ja nemam novi letak. I to je stvarno rekao odvratnim bahatim tonom. Ne podnosim neodgojene ljude tak da sam gotova s naručivanjem od njih zbog tog dostavljača.

manchild
05.12.2013., 13:38
MATIJINA Kuća kobasica novi je gastroprojekt sudionika Masterchefa Matije Nikolića. Priča se nastavlja na Wok by Matija. Meso je isključivo iz eko uzgoja bez ikakvih dodataka. Uz kobasice od janjetine, junetine i svinjetine koje dolaze u baguetima možete kombinirati marinirano povrće, umak od topljenog sira ili ljutih papričica.

Ako ste se poželjeli sočnog beefsteaka u dostavi potražite Red Apple pub. Treba li vam bolja preporuka od podatka da je otvoren davne 1983?

Krpice sa zeljem nova je dostava na Knežiji. Uz tradicionalu klopu poput neizbježnih krpica sa zeljem i granadir marša isplati se svakodnevno provjeriti maštoviti dnevni jelovnik koji se mijenja iz sata u sat. Dobra vijest je da dostavljalju praktički po čitavom gradu.

Ako ste znatiželjni pravo i želite isprobati kakva se klopa sprema u ostalim dijelovima svijeta Planet Eat adresa je za vas. Travnički ćevapi, skopska pljeskavica, marokanski Keftas, perzijski kebab, San Francisco chicken wings, Havana rice and beans samo su dio kozmopoltiskog jelovnika.

Gyros i Souvlaki po originalnoj grčkoj recepturi potražite u Zeus Greek grillu.

Punjene pileće rolice sa špekom iz Mambo cateringa apsolutni su hit u zapadnom dijelu grada dok se u Novom Zagrebu sve više priča o XL pizzama iz nove pizzerie Grande.
Dobar tek i ne zaboravite ocijeniti kasnije.

http://www.index.hr/black/clanak/isprobajte-klopu-iz-sedam-novih-dostava-na-foodspotsu/714927.aspx

Tufina
07.12.2013., 12:42
Ljudi, što preporučate od dostave bilo koje vrste (samo da je fino i jeftino da mi siromašni studenti to možemo priuštiti) na području Sheratona/Džamije i okolice? :rofl:

Cydia
15.03.2014., 13:03
dobar dan,

posto je koruzma odrekao sam se mesa pa sada trazim neki restoran (dostava) sa dobrom vegetarijanskom hranom... pa ako netko nesta zna, bilo bi supa. lokacija zagreb (zapad)

tanveer
15.03.2014., 13:19
odeš na www.pauza.hr , odrediš svoj kvart, označiš vege restorane, pa ih poredaš po ocjeni korisnika. često naručivana jela su označena, a postoje i komentari mušterija kod svakog restorana, tu se brzo vidi da li imaju neki konkretan problem i šta im je dobro