PDA

View Full Version : Zagreb - ginekolozi [HZZO]

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Snowblack
27.01.2011., 18:17
Ćurić je genijalan, ja kad sam se naručivala za pregled za dva tjedna sam dobila termin. Postoje dani za trudnice (dva dana u tjednu), ali ti možeš doći bilo kada ako ti je hitno. Nema čekanja (bila sam naručena u 15 do 12 i tada sam stvarno i bila na stolu :D), sestra odlično obavlja posao i jako je ljubazna. Moji su dojmovi :top:

Ajde, sutra ću ih zvati da provjerim dal bi me primili. Hvala ti puno :*

I još, dali znaš možda dal sutra rade ujutro ili popodne? Da znam kad da zovem. Tnx jos jednom;)

gđica
27.01.2011., 18:18
Evo, za sve:
Dr. Mario Ćurić
spec. ginekologije i opstetricije

zdravstvene knjižice primaju se:
parne datume: 7:30-12:00 h
neparne datume: 14:00-18:00 h
tel: 4501-438

koliko je meni poznato - ti možeš nazvati u bilo koje doba dana (ujutro ili popodne) jer jedna sestra radi za oba ginekologa koja rade tamo (ćurić i ne znam kako je drugome ime... ugl jedan ujutro, drugi popodne i obratno). i uvijek te pita koga tražiš. :)

ryell
28.01.2011., 01:49
Bila sam danas tamo po papire, dobila odmah 3 primjerka dakle nema kopiranja, trebam ih samo potpisati i predati na HZZO, i onda jedan primjerak donesem sa sobom kad prvi put dolazim (hvala gđica!) ;)
Sestra je stvarno super ljubazna, rekla mi je da se čeka cca 2 tjedna za redovni pregled, a ako je nešto hitnije da se javim telefonom pa dogovorimo. Dva dana u tjednu su za trudnice.

amonka
28.01.2011., 22:47
Dr. Mario Ćurić je i moj ginić već 12 godina :top:

Dr je tih, a kad priča, priča nerazgovjetno (više sebi u bradu) , prije si vani nego unutra, izgleda malo boemski :rofl: ali je veliki stručnjak. Mojoj frendici je na pregledu, čisto na opip otkrio tumor na jajniku, a mene je nakon 2 loša papa testa (CIN I + HPV) bez pardona i odugovlačenja poslao u Petrovu na obradu i lječenje jer "oni tamo imaju više mogućnosti i osim klasične terapije od koje meni nije bolje on drugo ne može".
Ugl, ja sam zadovoljna.. A i sestra je stvarno draga :top:

Aamy_11
29.01.2011., 23:00
Kmh, ja nisam nikako zadovoljna sa svojim ginekologom, na papu čekam mjesec+ dana i sad čitam o ovom dr. Ćuriću i sad - kaj mislite cure, jel bi me primili jer čitam tu da ne prima ako si već prijavljen negdje drugdje?

Mislim, moj ginekolog ne želi razg sa mnom, žuri mu se toliko da ode jer ima i svoju privatnu ordinaciju pa valjda svu svoju profesionalnost mora čuvati za njih :S.
Uglavnom, nikako, ali nikako nisam zadovoljna. A imam jako puno problema sa jajnicima pa mi treba neki kompletan ginekolog.

amonka
30.01.2011., 00:13
Aamy, gle, ja sam isto imala većih ginekoloških problema, al tu je dr Ćurić nemoćan, on ti da onu osnovnu terapiju i ako nije dobro daje uputnicu za Petrovu ili kamo već, i tamo dalje riješavaš. on je stručan, ali nije brbljiv lik, od njega nemoj očekivati složene rečenice.

philippa392
30.01.2011., 00:49
Dr. Mario Ćurić je i moj ginić već 12 godina :top:

Dr je tih, a kad priča, priča nerazgovjetno (više sebi u bradu) , prije si vani nego unutra, izgleda malo boemski :rofl: ali je veliki stručnjak. Mojoj frendici je na pregledu, čisto na opip otkrio tumor na jajniku, a mene je nakon 2 loša papa testa (CIN I + HPV) bez pardona i odugovlačenja poslao u Petrovu na obradu i lječenje jer "oni tamo imaju više mogućnosti i osim klasične terapije od koje meni nije bolje on drugo ne može".
Ugl, ja sam zadovoljna.. A i sestra je stvarno draga :top:

Moram reći da je i mojoj frendici prije par godina odmah na opip osjetio da nešto nije u redu s jajnicima. Sestra je baš ljubazna. :top:

moje sunce
01.02.2011., 13:59
Drage moje,

zanima me da li znate nekog dobrog ginekologa na području Sesvete/D.Sela/Zeline?
Ima li tko kakvih iskustva s dr.Natalijom Beljo?

ryell
04.02.2011., 03:43
Info; pred par dana sam u domu zdravlja u Švarcovoj vidjela nalijepljen papir:

"GINEKOLOŠKA AMBULANTA BOROVJE - Zdeslava Turića 1
vrši upis novih pacijenata u redovno radno vrijeme
pon, sri popodne, ostale dane ujutro
tel 6131-077
Mr.Sc.Martina Žigmund"

...pa ako kome zatreba...mislim da je obavijest friško stavljena tamo, barem tako kaže teta na porti.

Papirka
04.02.2011., 07:32
mislim da je obavijest u Švarcovoj, u vezi Borovja stara.
Da, primaju nove pacijente. Ne, Žigmund ne radi još, do 6. mjeseca.
a radno vrijeme je bilo takvo dok je Žigmund radila. sad je samo pon popodne, čet u jutro. Bila sam na Borovju kod gin prošli tjedan. znam što pričam.

ryell
04.02.2011., 13:09
Onda me teta portirka dezinformirala :ne zna: sorry!

Dandelion88
04.02.2011., 22:31
mislim da je obavijest u Švarcovoj, u vezi Borovja stara.
Da, primaju nove pacijente. Ne, Žigmund ne radi još, do 6. mjeseca.
a radno vrijeme je bilo takvo dok je Žigmund radila. sad je samo pon popodne, čet u jutro. Bila sam na Borovju kod gin prošli tjedan. znam što pričam.

ummmmm ispravak... oni na Borovju rade utorak i petak ujutro, a srijedom popodne

a pon i čet su na borongaju

Papirka
07.02.2011., 13:13
ma nijeee. zašto šitite dezinformacije? :troll:
Na Borovju trenutno rade ponedjeljkom popodne i četvrtkom u jutro. 100%.

ryell
07.02.2011., 13:25
evo papira koji je (NAVODNO) friško stavljen u Švarcovoj, fotkano prošli tjedan.
http://www.pohrani.com/f/3w/4E/1R7Q1UjG/ginborovje.jpg

Papirka
07.02.2011., 13:52
ma, ok, vjerujem ti da taj papir doista stoji u Švarcovoj, samo kazem da informacija sigurno nije točna. Žigmundice nema već skoro godinu dana, prema tome ne može biti "friško" stavljeno s njenim pečatom i potpisom.
Broj telefona je točan :)
Točno je i da vrše upis novih pacijenata.. ako želite u gužvu tamo :zubo:

@Dandelion88 nisi baš nedavno bila kod gin na Borovju?

Sufraž
07.02.2011., 14:53
ma nijeee. zašto šitite dezinformacije? :troll:
Na Borovju trenutno rade ponedjeljkom popodne i četvrtkom u jutro. 100%.

U subotu sam prolazila pored ambulante i stoji točno kao što papirka kaže - ponedjeljkom popodne i četvrtkom u jutro! I piše ime doktorice koja je mijenja, ali to nisam zapamtila.

Taccy
11.02.2011., 12:36
Želim se premjestiti od stare doktorice negdje (bilo gdje!) drugdje. Uvjeti: 1) žensko, 2) ljubazna. Poželjno - da je u centru grada. Molim lijepo! :)

E da, i još nešto. Kako se premjestim? :D Moram li osobno ići po karton kod stare doktorice?

cuba libre
15.02.2011., 13:43
Jel zna netko na koji broj ili mail bih mogla prijaviti Ministarstvu medicinsku sestru? Znači, ono žalbe i pohvale.

cuba libre
15.02.2011., 17:58
Jee mi može netko tko je kod dr. Bokić, objasnit kako funkcionira sistem sa brojevima. Danas sam bila naručit se (trudna) i dala mi je "moj" termin 1.4. a rekla da 1.3. dođem na početku radnog vremena i uzmem broj (svaki dan 10 trudnica dobije broj). Znači, dobijem broj i taj dan sam na redu? I kako idu ti brojevi? Jel ima kakav aparat pa da znaš koji broj je trenutno u ordinaciji?

mom2be
16.02.2011., 21:43
Jel zna netko na koji broj ili mail bih mogla prijaviti Ministarstvu medicinsku sestru? Znači, ono žalbe i pohvale.

bijeli telefon ministarstva zdravstva 0800 200 063
ja zvala danas, ne ocekuj previse

activia
17.02.2011., 14:37
ja sam zato da se u pisanom obliku šalju pritužbe, nazvati telefon ali pitati na koju adresu i kome poslat.
zašto? zato što vam onda moraju odgovorit i moraju nešto poduzet, a ovo telefonom "ode u vjetar". dakle, PISANO šaljite, i u roku 30 dana vam moraju nešto odgovorit, makar fuck off. ali će bar ostat zabilježba negdje za nekog doktora ili sestru, jer ako ništa drugo birokracija bilježi takva sranja :)

za bokić - ja sam zadnji put pitala sestru i rekla mi je da su ti brojevi za "hitne" pa kao ako krvariš i to dodjes taj dan i ako ulovis broj primi te, a ako ne, tko te jebe, dodjes sutra pa lovis...ako ne iskrvaris i ne umres do sutra ili prekosutra..ne kuzim zasto moras uzimat broj ako imas termin pregleda...

activia
17.02.2011., 14:37
nema aparata. ima nadrkana sestra marica koju treba zatvorit.

cuba libre
17.02.2011., 16:28
ne kuzim zasto moras uzimat broj ako imas termin pregleda...

Zato jer imam termin 1.4. A trudna sam nekih 5tj. Malo je predugo da čekam taj termin da napravim prvi pregled. Znači dođem, dobijem (nadam se :rolleyes:) broj i čekam? Ah, super.

A sestra, majko mila....

iva0404
21.02.2011., 10:55
Drage moje,

zanima me da li znate nekog dobrog ginekologa na području Sesvete/D.Sela/Zeline?
Ima li tko kakvih iskustva s dr.Natalijom Beljo?

u Zelini imaš samo jednu ginekologicu, i ja ti ju NE preporučam uopće.
U D.Selu ne znam.
U Sesvetama imaš više ginekologa, ja idem kod dr.Zadre i prezadovoljna sam. kod njega sam već 5 god. Jedina mana mu je straašna gužva i dugo čekanje na pregled.

micek-jerry
21.02.2011., 15:38
u Zelini imaš samo jednu ginekologicu, i ja ti ju NE preporučam uopće.
U D.Selu ne znam.
U Sesvetama imaš više ginekologa, ja idem kod dr.Zadre i prezadovoljna sam. kod njega sam već 5 god. Jedina mana mu je straašna gužva i dugo čekanje na pregled.

Kod Zadre je postala katastrofa! Muž mi je zadnji put čekao 2 sata 1 uputnicu!
Opet je promijenio sestru, pa valjda dok se ova uhoda. Strašno loša orgnizacija :flop:

activia
22.02.2011., 14:58
Ili nesposobna sestra? :)

activia
22.02.2011., 14:59
@cuba libre, pa čestitam! :) je, to je to...buš lovila broj...ja sam došla prije pola osam već je bila gužvetina pa urani! :)

V element
23.02.2011., 09:42
Želim se premjestiti od stare doktorice negdje (bilo gdje!) drugdje. Uvjeti: 1) žensko, 2) ljubazna. Poželjno - da je u centru grada. Molim lijepo! :)

Isto pitanje ako netko ima preporuku...

Inače meni su rekli da je dobra dr.Puvačić na Trnju i drć.Hadžiselimović iza Esplanade(Željezničar) pa ako je netko čuo nešto o njima, hvala

Papirka
23.02.2011., 10:08
kod Hadžiselimović sam bila jednom, dok je bila na zamjeni. ok mi je, ali samo bih ti rekla da je kod Hadžiselimović u dz Željezničar velik broj pacijentica i da su zbog toga česte gužve. ne znam da li prima nove pacijente.

V element
23.02.2011., 10:16
kod Hadžiselimović sam bila jednom, dok je bila na zamjeni. ok mi je, ali samo bih ti rekla da je kod Hadžiselimović u dz Željezničar velik broj pacijentica i da su zbog toga česte gužve. ne znam da li prima nove pacijente.

Hvala, ma ja još nemam uopće ginekologa, mislim da takve pacijente primaju svi:ne zna:

cuba libre
23.02.2011., 10:19
@cuba libre, pa čestitam! :) je, to je to...buš lovila broj...ja sam došla prije pola osam već je bila gužvetina pa urani! :)

Hvala! Doći ću u 7, ak ne ulovim, taj pregled ću ići kod privatnika a onda doći kad imam zakazano. Ne mislim svaki dan dolazit na početku radnog vremena i lovit je..eni broj.
Hvala ti na informacijama! :top:

ceeky_m@nkey
23.02.2011., 16:44
Hej, evo ja sam se odlučila prebaciti pa me zanima sto sve moram donjeti kod novog ginića, dal trebam ici starom po karton ili?

Maya 21
24.02.2011., 09:57
Cure da li je itko u Vidrićevoj? Prije je bio tamo dr. Khouri, a već par mjeseci je tamo dr. Lakteša ili tako nešto (nisam sigurna) - išla sam u 11 mjesecu po novi recept za yasmin samo, ali sad bi se htjela naručiti na pregled i to i zovem svaki dan al se nitko ne javlja..znam da su u 11. mjesecu radili pon i četvrtak.. Da li itko zna kakva je sada situacija tamo?

drpozitiva
24.02.2011., 10:15
Jee mi može netko tko je kod dr. Bokić, objasnit kako funkcionira sistem sa brojevima. Danas sam bila naručit se (trudna) i dala mi je "moj" termin 1.4. a rekla da 1.3. dođem na početku radnog vremena i uzmem broj (svaki dan 10 trudnica dobije broj). Znači, dobijem broj i taj dan sam na redu? I kako idu ti brojevi? Jel ima kakav aparat pa da znaš koji broj je trenutno u ordinaciji?

osim naručenih, ona prima 10 onih koji su taj dan dobili tzv. brojeve (trudni ili netrudni, svejedno).

Dođeš na početku radnog vremena, i čekaš da dobiješ taj famozni broj , to je papirić s brojem.

Moja taktika (i ja sam trudna pa sam trebala pregled prije termina) i tebi topla preporuka da ne provedeš cijeli dan u čekaoni.

Ujutro, dođem u pola8, dobijem cca broj 6 , odem doma i vratim se u pola 12,pitam koji broj je na redu, obično još malo čekam i dođem na red..:)

Popodne , dođem u pola2, dobijem broj cca 6, odem doma i vratim se u pola 6,
kad još malo čekam i dođem na red :)

Eto....

June
24.02.2011., 10:52
upravo sam zvala na borovje, doktorica zigmund se vraca u 6.mj. rade ponedjeljkom popodne i cetvrtkom ujutro. to su provjerene informacije.
za pregled se ceka mjesec dana i za papu se navodno ceka isto toliko, znaci nije vise cekanje po xy mjeseci kao sto je jedno vrijeme bilo.

Papirka
24.02.2011., 13:34
borovje, doktorica zigmund se vraca u 6.mj. rade ponedjeljkom popodne i cetvrtkom ujutro.

tako je. i vec sam 100 puta to napisala, ne znam zasto ste nepovjerljivi.

Papirka
24.02.2011., 13:35
u Vidrićevoj?

dakle, u Vidrićevoj radi ta ista ekipa s borovja. pon i čet su na borovju, ostala 3 dana na Borongaju...
ne znam koji dan u jutro, a koji popodne su u Vidrićevoj.

dr. Lakteša
u 11. mjesecu radili pon i četvrtak..

dr. Lakatoš se zvao.
sad NE rade pon i čet, ostale dane ti rade...

Maya 21
24.02.2011., 14:53
dakle, u Vidrićevoj radi ta ista ekipa s borovja. pon i čet su na borovju, ostala 3 dana na Borongaju...
ne znam koji dan u jutro, a koji popodne su u Vidrićevoj.

dr. Lakatoš se zvao.
sad NE rade pon i čet, ostale dane ti rade...

Da, dr. Lakatoš:D
Super hvala ti puno :) samo mi nije jasno zovem svaki dan i ujutro i popodne al nikako da se netko javi...sad bar znam koje dane rade..hvala ti :mig:

cuba libre
24.02.2011., 16:05
osim naručenih, ona prima 10 onih koji su taj dan dobili tzv. brojeve (trudni ili netrudni, svejedno).

Dođeš na početku radnog vremena, i čekaš da dobiješ taj famozni broj , to je papirić s brojem.

Moja taktika (i ja sam trudna pa sam trebala pregled prije termina) i tebi topla preporuka da ne provedeš cijeli dan u čekaoni.

Ujutro, dođem u pola8, dobijem cca broj 6 , odem doma i vratim se u pola 12,pitam koji broj je na redu, obično još malo čekam i dođem na red..:)

Eto....

:s:s
Hvala na objašnjenju! Jedino ja nemrem tako da odem pa da se vratim jer nemam auto cijeli dan a imam i malo dijete doma (muž ode na posao). Toga sam se i bojala da to traje cijeli dan.
A nije te bilo strah da će tvoj broj prozvat ili ti je sestra rekla kad bi otprilike mogla doć na red?

Papirka
25.02.2011., 06:54
Super hvala ti puno :) samo mi nije jasno zovem svaki dan i ujutro i popodne al nikako da se netko javi...sad bar znam koje dane rade..hvala ti :mig:
znaci danas su ti na Borongaju. zovi od jutra, pa ti se mozda u neko doba jave.
ja sam kod njih ali ona 2 dana dok su u Borovju.
doktorica ti se zove Tajana Klepac-Pulanić.

Maya 21
25.02.2011., 09:19

Uspjela sam ih jutros dobiti :mig:
znači ženska je sad...znaš kakva je? dosad sam samo kod muških bila...

Papirka
25.02.2011., 09:24
:cheer: jeji!
dobra. normalna. nema puno vremena jer je gužva, bar na Borovju. :ne zna:
i koliko čekaš na pregled?

minory
25.02.2011., 15:49

Eto....

svarno ne znam kaj im tako dugo treba vremena za običan pregled???? ne mislim tu na trudnice i prbleme, ali bar pola zena dode samo na redovitu kontrolu...

cuba libre
25.02.2011., 21:30
minory, a kad doktorica voli žlabrat. Ja sam zadnji put bila samo po uputnicu pa smo razgovarale bar 5min. I tak ak je još neka pričljiva žena unutra, pa malo bla bla prije pregleda, pa malo nakon i eto... Ma katastrofa.

Maya 21
25.02.2011., 22:05
:cheer: jeji!
dobra. normalna. nema puno vremena jer je gužva, bar na Borovju. :ne zna:
i koliko čekaš na pregled?

:D :top:
25.3. me naručila, s tim da bi ona i prije, al meni nije odgovaralo pa sam rekla da koji dan kasnije... čini mi se da se ne čeka jako dugo na pregled...:ne zna:
Ne znam kako je vrijeme s čekanjem pape, čula sam da se na dosta mjesta sad čekaju rezultati po par mjeseci što mi je bezveze...

Papirka
28.02.2011., 07:58
25.3. me naručila, s tim da bi ona i prije,

na Borovju se ceka mjesec dana za pregled i sad po novom i mjesec dana za papu.
s obzirom da je to ista ekipa, pretpostavljam da pape šalju na isto mjesto, pa da se i za Borongaj papa čeka oko mjesec dana.

nany 0202
28.02.2011., 17:43
Curke, dal netko možda zna kada bi se mogla vratit dr.Mađor-Božinović iz D.Z Siget i dal bu se opće vratila i još jedno pitanje kakva iskustva imate sa dr.Brunom Vukovićem koji je počeo raditi u Remetincu jer bi se preselila njemu ako se ova prekrasna doktorica ne pojavi uskoro jer je nema već 2 godine :mig: hvala

almudena
28.02.2011., 22:16
Može li mi tko reći gdje u Zagrebu mogu naći ginekologa kod kojeg mogu ići preko zdravstvenog/dopunskog osiguranja? Trebam otići samo na pregled i prvi mi je put tako da nisam baš upućena u sve to, a kod privatnika previše košta... Kako to funkcionira preko dopunskog/zdravstvenog?

Wedding
01.03.2011., 09:11
upravo sam zvala na borovje, doktorica zigmund se vraca u 6.mj. rade ponedjeljkom popodne i cetvrtkom ujutro. to su provjerene informacije.
za pregled se ceka mjesec dana i za papu se navodno ceka isto toliko, znaci nije vise cekanje po xy mjeseci kao sto je jedno vrijeme bilo.

Žigmundica je na porodiljnom:mig: ali da vraca se u 6 mjesecu pa sad jesu malo u guzv iceka se po cca 3 tjedna na pregled

Cure da li je itko u Vidrićevoj? Prije je bio tamo dr. Khouri, a već par mjeseci je tamo dr. Lakteša ili tako nešto (nisam sigurna) - išla sam u 11 mjesecu po novi recept za yasmin samo, ali sad bi se htjela naručiti na pregled i to i zovem svaki dan al se nitko ne javlja..znam da su u 11. mjesecu radili pon i četvrtak.. Da li itko zna kakva je sada situacija tamo?

Sada je dr. Lakatoš i covjek je ljudina i pol, to je stari lijecnik, vrlo uljudan i fin, lagan na ruci pa ne osijetis pregled i sve ce ti objasnit sta treba:s

Sada je koma jer on i sestra o ddr Žigmund rade na dvije lokacije tj na borovju i u Vidricevoj pa se neke dane na jednoj a neke dane na drugoj adresi ijak je jedno vrijeme postojala neka zamjena pa se radilo normalno ali kako vidim da pisete izgleda da te trece zamjene vidse ipak nema:ne zna:

Papirka
01.03.2011., 09:41
Žigmundica je na porodiljnom pa sad jesu malo u guzv i ceka se po cca 3 tjedna na pregled
4 tjedna i više... (govorim za Borovje, mozda u Vidrićevoj 3 tjedna :ne zna:)

Sada je dr. Lakatoš
NIJEE!!! :flop:
Jučer sam bila! :o

Sada je koma jer on i sestra od dr Žigmund rade na dvije lokacije tj na borovju i u Vidricevoj pa se neke dane na jednoj a neke dane na drugoj adresi
po 100ti put ponavljam. Lakatoša više nema!
Radi doktorica koja se zove Tajana Klepac Pulanić.
Borovje - pon i čet
Vidrićeva - uto, sri i petak

Stvarno ne kuzim cure, zasto pisete krive-stare informacije, ako ne znate!

activia
01.03.2011., 09:49
@dr pozitiva - hvala na strategiji! :) jel može ujutro netko drugi uzet broj (npr. muž) pa da trudnica dodje oko 12? nema šanse, jelda? :)

Jel netko zna kakva je procedura kod dr. Bokić kad donosiš nalaze. Ja sam npr. radila hormonalne pretrage i rekla mi je da to samo donesem. Kaj to znači, jel trebam broj ili ne? I jel sestra to uzima ujutro, na početku radnog vremena ili kad god dođem? Ili pri kraju? Htjela bih, naime, i da mi netko nešto onda kaže o tim nalazima a ne samo da ih ona unese u ordinaciju i bok.

Kak ide to s tim kad doneseš nalaze?

cuba libre
01.03.2011., 10:41
activia, bila sam jučer kod dr.Bokić. Došla sam ujutro u 7:15 i dobila broj 2. Kroz nekih 10tak minuta je nahrupilo ljudi, tako da preporučam doći što ranije. Uglavnom, može ti i muž uzet broj, zašto ne. Inače, svi su govorili kako je jučer bio čudan dan jer sam sa brojem 2 došla na red 15 do 9 što je jako rijetko da tako brzo ide.
Baš sam pročitala da se za nalaze, uputnice i recepte dolazi ujutro do 11 a popodne do 17. ALI ako želiš popričat s doktroicom, moraš uzet broj. Ovako te neće pustit. I izričito naglasi da želiš ući kod nje.

Uglavnom, gužva je velika, non-stop dolaze žene, meni je i ovih sat i pol čekanja bilo previše ali sam izašla sa smješkom jer sam vidjela kako malom čudu od 7mm junački kuca srce :cerek:.

Papirka
01.03.2011., 10:44
@cuba libre kao prvo čestitam :cerek:

zasto ne dodes na trudnice? (http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=145) :)

Cadillac_Tramp
01.03.2011., 10:55
Žigmundica je na porodiljnom:mig: ali da vraca se u 6 mjesecu

Računaj u 9.mj., jer u 6-om ionako počinju godišnji. :zubo:

Bijah jučer, čekah ko budaletina na pregled sat i pol.
Ma, 'ko mi kriv, opet zaboravih ponijeti literaturu za čitanje. :bang:

activia
01.03.2011., 12:37
@cuba, super, baš mi je drago zbog tebe! :)

Znači to da za očitavanje nalaza moram isto uzet broj, ako sam dobro shvatila? AH

Rebelle Fleur
01.03.2011., 15:01
U Zagrebu živim nekoliko mjeseci(studiram ovdje), željela bih krenuti s pilulama, možete li mi preporučiti nekog ginekologa?
I da, mogu li recept za pilule preuzeti kod svog liječnika opće prakse? :ne zna:

cuba libre
01.03.2011., 15:53
@cuba, super, baš mi je drago zbog tebe! :)

Znači to da za očitavanje nalaza moram isto uzet broj, ako sam dobro shvatila? AH

Koliko sam ja shvatila, da. Bila je jedna cura koja je imala broj 1 i rekla mi da je ustvari došla samo po terapiju s nalazima ali da bi htjela razgovarat s doktoricom pa je uzela broj. Ako samo ovak dođeš, sestra će odnjet nalaze i donjet recept. Još ako je gužva (a uvijek je) nema šanse da te pusti kod dr.

activia
01.03.2011., 17:44
hvala ti

minory
02.03.2011., 18:44
curke trebam pomoć - koja od vas ima ginekologa u Zagrebu, lokacija je nebitna, da ne zeza sa uputnicama??? situacija je takva da moj dr. ne vodi baš trudnoću kako bi trebao, blizanci su, u bolnici sam prezadovoljna s doktorima i mislim da su kompetentniji od njega, ali on kaže da mi ne može svako toliko (jednom mjesečno) davati uputnice.
zato HELP!!!
puno hvala!

micek-jerry
02.03.2011., 23:39
curke trebam pomoć - koja od vas ima ginekologa u Zagrebu, lokacija je nebitna, da ne zeza sa uputnicama??? situacija je takva da moj dr. ne vodi baš trudnoću kako bi trebao, blizanci su, u bolnici sam prezadovoljna s doktorima i mislim da su kompetentniji od njega, ali on kaže da mi ne može svako toliko (jednom mjesečno) davati uputnice.
zato HELP!!!
puno hvala!

Ma koji je taj...da ne kažem nešto prosto! :mad:
Koliko ja znam, jednom kad kreneš u bolnicu, vodi te taj gin iz bolnice i to kaj on napiše ti tvoj gin socijalni mora dati (uputnice, recepti,...).

Allexis
03.03.2011., 11:01
netko me na pm tražio broj dr. bokić, ali sam ga izgubila....bila sam jučer kod nje po uputnicu i naručila se za mjesec i pol dana na pregled...tako da nije više ono čekanje od 3 mjeseca kao prošle godine...

br. tel je 01 38 66 220

radno vrijeme:

parni datumi ujutro
neparni poslijepodne

U Zagrebu živim nekoliko mjeseci(studiram ovdje), željela bih krenuti s pilulama, možete li mi preporučiti nekog ginekologa?
I da, mogu li recept za pilule preuzeti kod svog liječnika opće prakse? :ne zna:

dr. Suzana Bokić, DZ Prečko....

ne možeš uzeti kod dr. opće prakse, isključivo kod ginekologa...prije nego ti propiše pilule, ginekolog će ti dati uputnicu za krvne pretrage...s tim ideš u laboratorij u DZ gdje ti je dr. opće prakse...tako da ako nemaš dr. opće prakse u zg, imaš pravo kao studentica prijaviti se u DZ centar na Trgu žrtava fašizma (kod džamije)....samo pitaš na porti koja doktorica prima studente s tvog faxa u tom DZ...nikad nema gužve, jer je to bivša studentska poliklinika...

zato HELP!!!
puno hvala!

probaj kod dr. Bokić...meni nikada nije radila probleme se uputnicama po preporuci privatnog ginekologa....baš zato sam i otišla kod nje....al unazad 2 godine idem i kod nje na preglede...

Rebelle Fleur
03.03.2011., 17:37
dr. Suzana Bokić, DZ Prečko....

ne možeš uzeti kod dr. opće prakse, isključivo kod ginekologa...prije nego ti propiše pilule, ginekolog će ti dati uputnicu za krvne pretrage...s tim ideš u laboratorij u DZ gdje ti je dr. opće prakse...tako da ako nemaš dr. opće prakse u zg, imaš pravo kao studentica prijaviti se u DZ centar na Trgu žrtava fašizma (kod džamije)....samo pitaš na porti koja doktorica prima studente s tvog faxa u tom DZ...nikad nema gužve, jer je to bivša studentska poliklinika...

Hvala. :)

jjjkkka
04.03.2011., 11:57
Htjela bih napisati da nikome nebih preporučila dr. vesnu stepanić. Ona mi je neko vrijeme bila izabrani ginekolog, i jako, ali baš jako sam nezadovoljna, kako s ponašanjem doktorice, tako i sa stručnošću i znanjem. Samo da još napomenem da sam po struci doktorica medicine. Iako sam u struci i razumijem da je velika gužva, da nas jako puno fali i nedostaje, i da je posao jako težak, ali ništa ne opravdava bezobrazluk i aroganciju. a za neznanje tek nikad nema opravdanja...

Allexis
04.03.2011., 14:49
slažem se s tobom....kod nje sam bila jako kratko vrijeme, jer je došla umjesto bivše ginekologice danke mirić-tešanić koja je zaista bila odlična...nakon bezobraznog ponašanja i nesuradnje od strane dotične doktorice, otišla sam u DZ prečko kod dr. bokić....

tako da i ja svima koji me pitaju, uvijek kažem nemojte kod vesne stepanić u studentsku polikliniku....

lady m
04.03.2011., 18:56
Curke imam pitanje...

što mogu napraviti ako mi ginekolog odbije napravit briseve jer je po njemu sve ok? Jel vam se to kad dogodilo? Rekla sam mu kako poznajem sama sebe i da znam ( osjećam simptome ) da mi nešto nije ok. Morala sam otići privatno, platila 1100 kn briseve i otkrivena mi je ureaplazma.

Toliko o tome da mi nije ništa. Pederčina muška :D

Jel se mogu nekome žaliti na njega? Znam da mi nitko neće lovu vratiti ali zar ginekolozi imaju pravo otkantati nas i ne napraviti pretrage na naš zahtjev?

I da ne budem off topic: molim preporuku ginekologa preko HZZO-a. Hvala

Afrika paprika
05.03.2011., 14:13
djevojke drage.

čitam topik i ne mogu se snaći, stoga bih jako cijenila kad biste mi fino rekle znate li u ovom trenutku za bilo kojeg HZZO-vog ginekologa/inju koji/a prima pacijentice u Zagrebu na potezu Centar - južna Trešnjevka - Horvaćanska cesta - Trnje.

uopće mi nije bitno tko, što, gdje, nemam redovitih posjeta, ne pijem pilule, nemam problema, samo moram izvaditi redovnu papu i briseve i to je to :)

dakle, netko tko prima pacijente i kod koga se neću naručiti, a potom čekati 7 sati nakon mog termina na pregled. znam da je utopistično, ali valjda negdje postoji takav jer nemam namjeru davati 600kn za papu privatnicima.

hvala najljepša, tenkjuverimač :)

Allexis
05.03.2011., 17:38
ako ti je na potezu, probaj kod dr. Bokić u DZ Prečko....ona još uvijek prima...idem tamo jednom godišnje na redovni pregled, jer isto nemam nikakvih problema :)

minory
06.03.2011., 11:40
Curke imam pitanje...

što mogu napraviti ako mi ginekolog odbije napravit briseve jer je po njemu sve ok? Jel vam se to kad dogodilo? Rekla sam mu kako poznajem sama sebe i da znam ( osjećam simptome ) da mi nešto nije ok. Morala sam otići privatno, platila 1100 kn briseve i otkrivena mi je ureaplazma.

Toliko o tome da mi nije ništa. Pederčina muška :D

Jel se mogu nekome žaliti na njega? Znam da mi nitko neće lovu vratiti ali zar ginekolozi imaju pravo otkantati nas i ne napraviti pretrage na naš zahtjev?

I da ne budem off topic: molim preporuku ginekologa preko HZZO-a. Hvala

mislim da bi mogla otići na hzzo u Mihanovićevu, sroči sve to na papir i odnesi u pisarnu, ali možeš i prije otići u pravnu službu i raspitati se možda ti i mogu vratiti lovu s obzirom da je ovaj odbio napraviti pretragu... ma gamad :mad::mad::mad:

atena_08
07.03.2011., 15:44
Bok svima,

može li mi netko reći koliko dođe ginekološki pregled ako nemam dopunsko zdrastveno osiguranje?

Također sam vidjela da netko spominje brojeve za pregled kod dr. Bokić, međutim kad sam se nauručivala sestra mi nije ništa spomenula za nikakav broj, nego mi je samo dala termin. Jel ti brojevi vrijede samo za trudnice ili...?

Hvallaaa :)

cuba libre
08.03.2011., 11:24
atena, ti brojevi su za hitne slučajeve i trudnice. Znači ako ti je loše i trebaš hitno pregled (ne možeš čekati do svog termina), dođeš i uzmeš broj.

A mislim da plaćaš participaciju 15kn, sad nešto spominuju da će smanjit na 10.

dea2
08.03.2011., 13:47
kakva su Vam iskustva s poliklinikom Vili ? jel tamo radi Radončić? kakav je?
pitam samo zato jer mi je on jedini dao smislene odgovore na net savjetovalištu osd svih ginića koje sam izgnjavila:rofl:
a možda na kraju i završim tamo, nije možda nego najvjerovatnije....

Dandelion88
09.03.2011., 22:15
po 100ti put ponavljam. Lakatoša više nema!
Radi doktorica koja se zove Tajana Klepac Pulanić.
Borovje - pon i čet
Vidrićeva - uto, sri i petak

Stvarno ne kuzim cure, zasto pisete krive-stare informacije, ako ne znate!

e jebemti, taman se navikla da mi on dolje čačka i sad ga nema više...
kakva je ta Tajana? jesi bila kod nje na pregledu?
ja moram ići na uzv jajnika pa me zanima

DarkCrvena
10.03.2011., 09:03
ja o Stepanićki ne mogu reć ništa, jer nikad nisam uspjela doći do nje, makar kažu da je odlična, sestra (mislim da se zove Lea) je poprilično iritantna, i nije mi dozvolila da se prebacim kod Stepanićke jer ne živim u centru, a ona prima valjda samo te s centra LOL
inače nisam iz zagreba i trebala sam nać nekog ovdje, tak da njima stvarno ne bi trebalo previše značit živim li u zagrebu u centru ili negdje drugdje kad ionak nisam bila prijavljena prije kod nikog u zagrebu

Papirka
10.03.2011., 14:07
kakva je ta Tajana? jesi bila kod nje na pregledu?

bila sam nekoliko puta jer sam trudna, pa moram redovito. :)
naruci se, ceka se 5 tjedana, ako ne i više.

doktorica mi je ok. normalna, dobra, ali stvarno je guzva i ne stigne se dugo posvetiti pacijentici, ali inace je ok.

tynaa
10.03.2011., 19:39
Cure jel znate nekog dobrog ginekologa/ginekologicu na području dubrave/maksimira/kvatrića/centra ( čak ni ne mora biti u blizini mog mjesta stanovanja ako je zaista dobar/dobra) koji prima pacijente koji već trenutno jesu kod određenog ginekologa? Naime ja sam trenutno kod ginekologijce štefice findri guštek u sesvetam i nisam zadovoljna što se tiče same doktorice, užasno brzo napravi pregled i jako površno, imam osjećaj da su kod nje pacjentice kao roba na traci , da ne pričam o komunikaciji s pacijenticama-0 bodova, nimalo zainteresirana i odrejšita!!! Što se tiče sestre, zaista je super i nalazi pape su jako brzo gotovi, ali zaissta ne mogu više s ovom doktoricom :(

Dandelion88
10.03.2011., 21:42
Cure jel znate nekog dobrog ginekologa/ginekologicu na području dubrave/maksimira/kvatrića/centra ( čak ni ne mora biti u blizini mog mjesta stanovanja ako je zaista dobar/dobra) koji prima pacijente koji već trenutno jesu kod određenog ginekologa? Naime ja sam trenutno kod ginekologijce štefice findri guštek u sesvetam i nisam zadovoljna što se tiče same doktorice, užasno brzo napravi pregled i jako površno, imam osjećaj da su kod nje pacjentice kao roba na traci , da ne pričam o komunikaciji s pacijenticama-0 bodova, nimalo zainteresirana i odrejšita!!! Što se tiče sestre, zaista je super i nalazi pape su jako brzo gotovi, ali zaissta ne mogu više s ovom doktoricom :(

moja mama ti ide kod ginekologa u Švarcovoj, iskreno ne znam ti sad kak se zove, mogu ju pitati sutra, a prezadovoljna je s njim

Dandelion88
10.03.2011., 21:43
bila sam nekoliko puta jer sam trudna, pa moram redovito. :)
naruci se, ceka se 5 tjedana, ako ne i više.

doktorica mi je ok. normalna, dobra, ali stvarno je guzva i ne stigne se dugo posvetiti pacijentici, ali inace je ok.

čestitam ti :)

i hvala :)

minory
12.03.2011., 16:45
moja mama ti ide kod ginekologa u Švarcovoj, iskreno ne znam ti sad kak se zove, mogu ju pitati sutra, a prezadovoljna je s njim

to je vjerojatno dr. šeba - ima administrativnu zabranu primanja novih pacijentica :flop:

...sara...
14.03.2011., 08:24
ako ti je na potezu, probaj kod dr. Bokić u DZ Prečko....ona još uvijek prima...idem tamo jednom godišnje na redovni pregled, jer isto nemam nikakvih problema :)

ja sam bas prije 2 tjedna zvala da se narucim za pregled i sestra mi je rekla da nek nazovem tek iza 1.4. jer do tad ne narucuju. sto svi znamo da znaci da do polovine 5.mj onda ne mogu doc na rec. znaci na ljeto ce mi doc nalazi, ako imam srece pa ne odu u 6.mj na godisnji. mislim da je to fakat dugo...
inace doktorica mi je stvarno ok, al sestra ne. jednom se tak derala na mene bzvz, pred cijelom cekaonicom i na glas mi citala rezultate pape. fakat uzas.

activia
14.03.2011., 09:34
Evo, moje iskustvo s dr. Bokić i njezinom sestrom Maricom (koja je katastrofa, ne diže telefon, a ako ju se slučajno dobije onda "nema raspisan kalendar" , ko da ga je ona osobno izmislila).

Godinama sam bila pacijent kod dr. Bokić u Prečkom ali se nisam uspjevala naručiti pa nisam išla. Onda sam odlučila da moram pa sam nekako uspjela. Djeluje zainteresirano, ali u osnovi je vrlo traljava. Bez problema mi je dala uputnicu za vadit hormone, ali samo prvi dio tj. one 3-5 dana, a progesteron 21 dana mi nije ni spomenula. To je po meni ofrlje, jer čemu prvi dio, ako nemam cijelu sliku? A nije svejedno jel progesteron nizak ili ne?

Drugo, insistirala sam na brisevima zbog stalnih upala, čak parakeratoznog tkiva i buduće trudnoće. Dala. Ali sam danas vidjela da nije dala za HPV.

Tako da nemam baš dobro mišljenje o njenoj stručnosti. Također sam vidjela da rado otkantava pacijente, ali na finjaka. NPR. došla je žena, misli da je trudna, i ona umjesto da joj potvrdi trudnoću i napravi ultrazvuk, ona joj šibne 10 uputnica, nek u bolnici radi ultrazvuk. Ok, znam da joj labos ne moze napraviti, ali ako ce joj vodit trudnocu, zar ju ne zanima kako to izgleda na ultrazvuku? Nego ju šiba dalje? I onda još sa sestrom komentira...da je ona nju nek ide dalje od njih, i nek sestra do 1. ne naručuje ni trudnice ni ove ni one, očito im se ili ne da ili nekaj imaju u planu, jer je čekaonica bila poluprazna.

Da ne govorim o tome da rade od 7-14:30, realno do 8 se ne prime posla, a knjižice primaju do 11, zadnjeg pacijenta u 13.
Znači, rade od 8 do 13:30 i još u tom vremenu imaju pola sata pauze. Znači rade 5 sati, a dobivaju plaću kao ja koja radim 8 sati. Naravno da im je onda uvijek žurba i gužva.

Pristojna i ljubazna je, ne psuje. To je jedina prednost.

Jel netko zna kakva je ona ako ideš privatniku a kod nje samo tražiš recepte i uputnice?

cuba libre
14.03.2011., 09:47
activia, ja sam prošlu trudnoću vodila kod privatnika, kod nje uzimala recepte i uputnice. Mislim da takvi acijenti njoj i najbolje pašu! A inače, ona radi privatno u nekoj poliklinici i ona i sestra guraju žene da idu tamo. Ono tipa, kod nje privatno napravite briseve za 100kn brzo i bez čeknaja, pa za trudnoću: ja vam to za 200kn sve napravim u toj poliklinici...

Inače, ja sam došla se naručit kad mi je kasnila nekih tjedan dana pa mi je Marica rekla da dođem za 2 tjedna jer se sad ništa ni ne vidi. Došla sam, šta ću. Uzela broj, čekala i mogu reći da sam zadovoljna sa tim pregledom. Svašta sam ju ispitala, sve mi je odgovorila, nije se žurila. Ne znam, vidjet ću kako će se stvari razvijat. Ovaj put nemam love za privatnika tak da ću ići kod nje. Bumo vidjeli.

activia
14.03.2011., 10:00
@cube, hvala :-) Mislim da sve zavisi i kad potrefiš tajming. Ja bih htjela trudnoću, a na brisevima mi nije stavila HPV. Koza! TORCH ni u ludilu. Dobro, meni firma plaća Sunce, ako će mi ona dilat uputnice i recepte, može :)

black_diamonds
15.03.2011., 00:35
evo ja sam tek u četvrtak saznala za nalaze od pape iz 5. mj!! u borovju..i naravno nije papa očito dobra jer mi sestra rekla da moram na briseve doć i naručila me za 3 tj..i sad se nadam da ne budu bili preloši nalazi :rofl:

Me,myself and I
15.03.2011., 14:17
Toplo preporucam Andreu Plavec u DZ Samobor.

Ima najdivniju med.sestru na svijetu :cerek::cerek:,ozbiljna je ,relativno mlada,simpaticna i pristupacna,ona mi je otkrice.

Genijalna je,zanimljivo je da sam nakon dva puta u poliklinici Harni(Harni ima odlicne doktorice ali mene je dopala slatka nestrucna zenica od koja sam ja znala vise o svom problemu od nje) otisla kod Plavec i vise se nikad ne vratila :cerek:

Upitnik.
15.03.2011., 21:45
Neko vrijeme pokusavam promijeniti ginekologa ( u ZG ) ali ne mogu naci nekoga tko prima..

Evo zadnje sam zvala Šebu, Ćurića i Topolovića (Topalovića..nisam sigurna kako se zove). Jel zna koja za nekoga tko prima?

Tnx . . .

DarkCrvena
16.03.2011., 18:09
Neko vrijeme pokusavam promijeniti ginekologa ( u ZG ) ali ne mogu naci nekoga tko prima..

Evo zadnje sam zvala Šebu, Ćurića i Topolovića (Topalovića..nisam sigurna kako se zove). Jel zna koja za nekoga tko prima?

Tnx . . .

na Trgu žrtava fašizma je taj Topalović? NI on više ne prima? :confused::confused::confused:

flowerfairy
19.03.2011., 10:15
nisam prijavljena niti kod jednog ginekologa u zagrebu, međutim HITNO mi treba ginekolog. gdje se mogu javiti?

Allexis
19.03.2011., 10:46
ja sam bas prije 2 tjedna zvala da se narucim za pregled i sestra mi je rekla da nek nazovem tek iza 1.4. jer do tad ne narucuju. sto svi znamo da znaci da do polovine 5.mj onda ne mogu doc na rec. znaci na ljeto ce mi doc nalazi, ako imam srece pa ne odu u 6.mj na godisnji. mislim da je to fakat dugo...

baš čudno :confused: ja sam prije 2 tjedna bila tamo po recept i usput se naručila...bilo je slobodno od 10.4. nadalje, ja uzela 18.4. jer mi najviše odgovara....

Allexis
19.03.2011., 11:06

Tnx . . .

nisam prijavljena niti kod jednog ginekologa u zagrebu, međutim HITNO mi treba ginekolog. gdje se mogu javiti?

probajte pogledati ovdje listu HZZO ginekologa u zg --> http://www.hzzo-net.hr/dload/obvezno_osig/03_popis_ugovornih_timova_u_djelatnosti_zdravstven e_zastite_zena_u_2010_godini.xls

nađite nekog s manje od 6000 tisuća pacijentica...valjda bi tamo trebalo biti mjesta...

al izbjegavajte jozu ezgetu i strahimira banovića :eek:

Upitnik.
19.03.2011., 17:27
probajte pogledati ovdje listu HZZO ginekologa u zg --> http://www.hzzo-net.hr/dload/obvezno_osig/03_popis_ugovornih_timova_u_djelatnosti_zdravstven e_zastite_zena_u_2010_godini.xls

nađite nekog s manje od 6000 tisuća pacijentica...valjda bi tamo trebalo biti mjesta...

al izbjegavajte jozu ezgetu i strahimira banovića :eek:

Hvala..:)

I da, Topalovic ne prima vise..

slanac_00
21.03.2011., 11:26
moze li mi netko na pm poslati broj dr Tajane Klepac Pulanić iz Vidriceve?

minory
22.03.2011., 12:56
bok cure , eto ja sam na rubu ocaja jer samo skart ginekolozi primaju pacjente, da li mi neko moze reci dr. Lukenda da li skrtari s uputnicama, bolovanjima isl.?

thaanx

Allexis
22.03.2011., 15:00
informacija koju sam dobila od frendice....bila je u potrazi za ginekologom, pa evo ovih koji primaju...al to je bilo negdje oko božića...ne znam kakvo je stanje sada, pogotovo jer mi se čini da ova prva radi u polikinici vili, pa onda valjda više ni ne radi u DZ :ne zna:....al eto popisa, možda nekome pomogne u potrazi....

1. Ujević Martina, DZ Novi Zagreb, Avenija Većeslava Holjevca 22 (kod Avenue Malla)

2. Mađor Božinović Antonela, DZ Novi Zagreb, Avenija Većeslava Holjevca 22 (kod Avenue Malla)

3. Wahid Mohamed Jehad, DZ Kruge, Kruge 44 (kod Vukovarske)

4. Assad Jamal, Vrabečak 4

5. Marčeta Ivan, Kauzlarićev prilaz 7

6. Strahimir Banović, Srednjaci 13

7. Jozo Ezgeta, Nova Cesta 85a

minory
22.03.2011., 16:50
informacija koju sam dobila od frendice....bila je u potrazi za ginekologom, pa evo ovih koji primaju...al to je bilo negdje oko božića...ne znam kakvo je stanje sada, pogotovo jer mi se čini da ova prva radi u polikinici vili, pa onda valjda više ni ne radi u DZ :ne zna:....al eto popisa, možda nekome pomogne u potrazi....

1. Ujević Martina, DZ Novi Zagreb, Avenija Većeslava Holjevca 22 (kod Avenue Malla)

2. Mađor Božinović Antonela, DZ Novi Zagreb, Avenija Većeslava Holjevca 22 (kod Avenue Malla)

koja ekipa :lol::lol::lol::lol: u biti za plakat, za ostatak ne znam

Allexis
22.03.2011., 18:51
za zadnja dva sam čula same horor priče...za ostale nemam pojma :ne zna:

Baccara
22.03.2011., 20:39
nisam sigurna prima li dr. Wahid jos uvijek, ali ga definitivno mogu samo preporuciti i pohvaliti. istovremeno i dobar ginekolog, i vrlo ljubazan i korektan, uvijek ce sve i saslusati i objasniti, provjeriti, itd.
istina, ja nisam nikad imala neki vecih problema i potreba, ali ne vjerujem da bi u bilo kojoj situaciji bio drugaciji, a i od drugih sam cula samo dobra iskustva s njim.

inace, nema narucivanja, samo se dodje (prije pauze), ostavi knjizica i priceka, nikad jako dugo - barem ja nisam, mislim da sam najvise sat vremena cekala ako je bas bila malo veca guzva.
na rezultate pape se kod njega ceka u prosjeku 3 tjedna, sto, ako je suditi po tudjim iskustvima, isto nije puno.
uglavnom, sve najbolje o njemu, stvarno mi je drago sto sam ga bila "odabrala", i uvijek bi ponovo.

croatiansen22
23.03.2011., 08:57

Martina Ujević koja radi u Poliklinici Vili? Ili je to slučajno isto ime?

dire Dawn
23.03.2011., 14:36
mene zanima kakvi su u globalu ginekolozi na krugama? čovjek na recepciji mi je spomenuo dva doktora i doktoricu, ali nisam uopće pohvatala imena :rolleyes:
doktorica bi se mogla zvati martina (ne nužno :D), jedan doktor je (gore spomenuti) wahid, a drugi ima (bar mislim da je) francusko ime.. žan luk?? :D

s obzirom da sam vam dala nula informacija, zanima me dali tamo ima neki gin kojeg bi trebala izbjegavati..

meni treba netko solidan, tko će imati vremena za mene i moj problem koji nije malen i koji je dosta hitan. a trebao bi biti na visini zadatka a ne da me četiri godine nateže sa krivim dijagnozama i krivim lječenjima..

Baccara
23.03.2011., 14:54
uz dr. Wahida su doktor Chedid, i doktorica Puvacic. koliko sam mogla vidjeti i cuti od pacijentica u cekaoni, i procitati, kad sam i sama trazila ginekologa pred neke 3-4 godine pa intenzivno guglala sve to, i oni su dobri. ali je Wahid jedini primao nove pacijentice. tako da, mislim da nema nikoga koga bi trebalo izbjegavati, ali pitanje hoce li koji htjeti uzeti. (01 6062 471 je broj telefona za dr. Wahida bas, pa mozes nazvati i pitati sestru - koje je btw isto skroz ok, vecinu vremena cak i vrlo ljubazna)

dire Dawn
23.03.2011., 17:26
uz dr. Wahida su doktor Chedid, i doktorica Puvacic. koliko sam mogla vidjeti i cuti od pacijentica u cekaoni, i procitati, kad sam i sama trazila ginekologa pred neke 3-4 godine pa intenzivno guglala sve to, i oni su dobri. ali je Wahid jedini primao nove pacijentice. tako da, mislim da nema nikoga koga bi trebalo izbjegavati, ali pitanje hoce li koji htjeti uzeti. (01 6062 471 je broj telefona za dr. Wahida bas, pa mozes nazvati i pitati sestru - koje je btw isto skroz ok, vecinu vremena cak i vrlo ljubazna)

danas sam zvala i rekao mi je čovjek na recepciji da svi primaju nove pacjente.. dao mi je sve brojeve telefona pa ću sutra zvati (danas su doktori bili ujutro, a doktor wahid i inače radi samo ujutro. a doktoricu baš i nebih).

hvala ti na odgovoru, sad mi je laknulo. kod kojeg god završim, super :)

nego, s čim ima veze to "uzimanje", odnosno na temelju čega oni mene mogu odbiti?

Papirka
23.03.2011., 17:29
a doktoricu baš i nebih

nego, s čim ima veze to "uzimanje", odnosno na temelju čega oni mene mogu odbiti?

zasto ne bi doktoricu?

to uzimanje ima veze s brojem pacijentica koje vec imaju.

dire Dawn
23.03.2011., 18:14
imam losa iskustva sa zenskim ginekolozima. iako mi je u biti najvaznije da je osoba strucna.. a koliko sam izguglala, doktor wahid je bolji :)

Sashica
23.03.2011., 18:17
danas sam zvala i rekao mi je čovjek na recepciji da svi primaju nove pacjente.. dao mi je sve brojeve telefona pa ću sutra zvati (danas su doktori bili ujutro, a doktor wahid i inače radi samo ujutro. a doktoricu baš i nebih).

hvala ti na odgovoru, sad mi je laknulo. kod kojeg god završim, super :)

Zašto ne bi doktoricu? Dr. Puvačić je predobra doktorica. Jedina mana je što zna biti gužva, ali ipak, nema naručivanja, ako trebaš nešto, dođeš taj dan i čekaš. Isto tako, poslati će te na briseve bez problema. Ljubazna, možeš je sve pitati, nježna. Predivna žena :top:

Ne mogu vjerovati da prima nove pacijente, mislila sam da ne prima, na tvom mjestu bih se požurila :zubo:

dire Dawn
23.03.2011., 18:40
a neznam, stvarno mi se dosadasnja zamjerila :mad:
budem sutra zvala, pa cemo vidit :)

Sashica
23.03.2011., 18:47
Pa ako ti se tvoja zamjerila, ne znači da su sve ženske loše :mig:

Za ove druge doktore koje si navela ne znam kakvi su, čini mi se da je kod njih manja gužva, ali ne znam kakvi su kao doktori.

dire Dawn
23.03.2011., 19:03
znam, znam.. al imam averziju prema zenskim ginicima zbog tog :/

Baccara
23.03.2011., 20:53
nije Wahid samo ujutro, nego neparnim danima ujutro, parnim popodne... (mislim, bila sam zadnji put pred nekih 3 tjedna kod njega, i tako je vec godinama, pa sumnjam da je sam tak promjenio radno vrijeme, a i bilo bi malo nezgodno)

dire Dawn
23.03.2011., 21:03
o super.. onda je covjek na recepciji krivo rekao.. on kma zajednicki br sa drugim doktorom?

SweetHeart
25.03.2011., 10:15
Kakvo je stanje kod Matezovićke? Nisam bila kod nje godinu i pol pa me zanima jel isti princip. Dođeš, čekaš da sestra otvori vrata, svi se bacaju po njoj s knjižicama... :ne zna:

mali cuko
27.03.2011., 23:20
Jel mi netko može reći kakve su ove dvije ginekolice?

2. Mađor Božinović Antonela, DZ Novi Zagreb, Avenija Većeslava Holjevca 22 (kod Avenue Malla)?

simba
28.03.2011., 15:27
Kakvo je stanje kod Matezovićke? Nisam bila kod nje godinu i pol pa me zanima jel isti princip. Dođeš, čekaš da sestra otvori vrata, svi se bacaju po njoj s knjižicama... :ne zna:

ovisno šta trebaš. Za papu se naručuje...

Allexis
28.03.2011., 16:53
Martina Ujević koja radi u Poliklinici Vili? Ili je to slučajno isto ime?

mislim da je to ta iz Vilija....

izgleda da više njih istodobno radi privatno i u DZ npr. Marija Hršak - DZ Jarun i Eljuga, Renata Obrad-Sabljak - DZ Črnomerec i Eljuga, Suzana Bokić - DZ Prečko i još negdje privatno...

..:sunscreen:..
30.03.2011., 11:36
Uuuuuff... žene, ne kaže se bezveze sto žena dvjesto sisa :D
Svaka ima drugačije mišljenje i čitajući ovaj forum sam ostala full zbunjena, tek sad definitivno neznam kod koga bi, a kod nekoga moram...
Dosta ste pisale o toj dr. Bokić, dali je kod nje još uvijek strašna gužva jer, stvarno mi nema smisla na pregled čekati nekoliko mjeseci ako ja problem imam sad.... jel se stanje popravilo?
I DZ Dugave, dr. Doko i dr. Zorić... ima li neko iskustva s njima?

with
30.03.2011., 12:14

baš sam jučer išla provjeriti da li prima nova pacijentice, naravno nije radila, pa ću sutra ići tamo.
Da li znaš da li prima? Mislim piše da prima, ali mi se to već znalo događati da im piše na vratima da primaju, ali ipak ne primaju.
Ajd mi pls reci da li si zadovoljna kako ti vodi trudnoću?
Moj sadašnji gin je totalni kreten i mijenjala bih ga, jer me užasno uzrujava i nemam povjerenja u njega.

Thx na odgovoru

Papirka
30.03.2011., 12:22
@with prima!
ako nemaš gdje drugdje odi k njoj i prima, ALI pripremi se na čekanja, gužve... pripremi se. nije bajno kad radi u dvije ordinacije u istom tjednu. :visi:
ja uvijek čekam iako sam naručena i iako sam trudnica. :flop: naprosto je kaos.

nisam skuzila da li zeliš na Borovje ili na Borongaj?

zadovoljna sam doktoricom. svaki put radi uzv (ima samo 2d uzv), što pitam odgovori.
pošto je uvijek gužva, pa se ona zbog toga pretpostavljam žuri, ali nikad me nije ne htjela saslušat, ili tako nešto...

koliko sam skuzila ona i sestra se ne slazu baš. sestra preferira staru doktoricu, a ovu ne voli. sestra zna biti živčana...

with
30.03.2011., 12:28
Paprika hvala ti na brzom odgovoru!! :)

Išla bi na Borovje, nema veze zbog gužve. Rađe pričekam, pa idem mirna doma. Nego da mi idiot govori da se dijete ne razvija ( to sam bila 14 tjedana trudna), pa da odna idem privatnicima na second opinion.
Imam još jedno pitanje, da li se kod doktorice plaća uzv i koliko?

Papirka
30.03.2011., 12:35
Ultrazvuk se ne plaća! (ja imam dopunsko, ne znam kako je ako nemaš :ne zna: )

Svaki put lijepo izmjeri, uvijek na ekranu od uzv pokazuje - ovo vam je rukica, ovo nogica, vidite da kuca srce...
moja trudnoća je uredna pa nemam problema, ne znam kako bi bilo da je nešto kompliciranije.

i ja sam na Borovju. super je sto je sve novo, uredno i čisto!

moj ti je savjet, ako si u mogućnosti odi sutra rano u jutro tamo, osobno, po mogućnosti pripremi sve papire koje trebaš - ako imaš, i ako znaš što ti točno treba.
trebala bi s tom prijavom biti gotova za 10ak minuta.

a kad te naruci za pregled pripremi se za kampiranje! :rofl:
sendviči, sokovi, novine :lol: i pripremi živce! :D

with
30.03.2011., 12:41
Joooj super, idem sad provjeriti kaj mi treba od papira i da se maknem čim prije od sadašnjeg gina.
Hvala ti puno

Myra
30.03.2011., 15:28
Cure, jer znate da li se može promijeniti soc. ginekolog i izabrati netko izvan mjesta tvog prebivališta? ja nisam iz zg, a mogu li se upisati kod soc. gin. u zg?

Varla
30.03.2011., 16:19
Cure, jer znate da li se može promijeniti soc. ginekolog i izabrati netko izvan mjesta tvog prebivališta? ja nisam iz zg, a mogu li se upisati kod soc. gin. u zg?

mozes. ako te hoce primit i ti sipremna kod njega odlazit, mozes se prijavit kod bilo kojeg doktora, bilo gdje. (barem je tako bilo pred par godina, mislim da je i dalje isto)

cuba libre
30.03.2011., 20:39
Uuuuuff... žene, ne kaže se bezveze sto žena dvjesto sisa :D
Svaka ima drugačije mišljenje i čitajući ovaj forum sam ostala full zbunjena, tek sad definitivno neznam kod koga bi, a kod nekoga moram...
Dosta ste pisale o toj dr. Bokić, dali je kod nje još uvijek strašna gužva jer, stvarno mi nema smisla na pregled čekati nekoliko mjeseci ako ja problem imam sad.... jel se stanje popravilo?
I DZ Dugave, dr. Doko i dr. Zorić... ima li neko iskustva s njima?

Mogu odgovoriti za dr.Bokić. Gužva je, na pregled se čeka do mjesec dana (barem sada). Ako imaš problem odmah, dođeš na početku radnog vremena, uzmeš broj i čekaš. Ja sam jedan dan došla oko 7:15, dobila broj 2 i došla na red oko pol 9. Znači dođi i prije početka rada i budi prva na vratima kad sestra otvori da dobiješ broj 1 pa sigurno nećeš dugo čekati.

Allexis
30.03.2011., 22:43
jedino što Bokićka više ne prima...frendica bila prije prošli tjedan da se upiše, rekli joj da više nemaju mjesta...

probat će kd Jadranke Puvačić-Solomun u Krugama, navodno ona prima....

Malena19
31.03.2011., 10:47
ja se jucer prebacila kod Wahida na Krugama..

u petak sam se pokusala prebaciti kod Marcete u DZ Dugave... nazvala i pitala dal primaju nove pacjente i sestra mi rekla da da. Dosla oko pola 5, kad je izasla rekla joj da bi samo otvorila karton i rekla da pricekam. I tako cekala 2h i onda odustala. Sestra je izlazila svako malo i rjesavala recepte zenama koje su dosle poslije mene pa sam se lijepo pokupila i otisla... djelovala mi je dosta neljubazna i dosta je bahato odgovarala pa sam odustala... uz to koliko sam skuzila oni narucuju na pregled, a svejedno se dugo cekalo... neke narucene zene su bile kad sam dosla i jos cekale kad sam odlazila...

jucer sam nazvala kod Wahida i pitala dal primaju, sestra mi je rekla da da i jako ljubazno mi objasnila proceduru... ja dosla, malo pricekala pa su mi zene koje su cekale pregled rekle da samo udjem, usla i dobila papir u 2 minute... cak mi je na papiric napisala do kada primaju knjizice i broj telefona... sve u svemu jao ljubazne..

dok sam cekala dr. Wahid je izasao van i cak se nasalio sa nama i djeluje mi bas super...

black_diamonds
31.03.2011., 11:49
samo da prokomentiram dz borovje iz svog kuta..što se tiče ambijenta da sve je novo i lijepo jedino što se vrata od sobe di te pregledava ne mogu zatvoriti do kraja xD
inače prošle god kad sam bila naručena za papu i danas za briseve uvijek su me u točno vrijeme prozvali možda 5-10 min kasnije..

a što se tiče sestre i doktorice istina da sestra ne simpatizira ovu tajanu..a i ja jedva čekam da ode..navodno 1.8. se vraća martina..
na papi sam bila kod onog starijeg ginića kad je bio na zamjeni i niš nisam osjetila a kod nje sad me je full boljelo..i navodno ih se dosta žali na nju.
s druge strane sestra je skroz ok i simpatična i susretljiva :top:

SweetHeart
31.03.2011., 12:00
ovisno šta trebaš. Za papu se naručuje...
Pa za to se uvijek naručivalo. Trebala bi mi uputnica za vađenje krvi, provjeru hormona, kak već se to zove. Znači to je isto, dođem, pričekam, dam knjižicu, dobim uputnicu? :zubo:

turquise1
31.03.2011., 12:01
Da li netko možda zna br. tel. dr. Lukende na Malešnici i radno vrijeme, treba mi hitno
Hvala vam puno unaprijed

Papirka
31.03.2011., 12:02
samo da prokomentiram dz borovje iz svog kuta..

vrata se mogu zatvorit, ali ih iz nekog razloga ne zatvore do kraja. :ne zna:
a inace je sve lijepo i novo, jesi bila u drugim domovima zdravlja, borovje ima 5 zvjezdica u odnosu na njih.

prošle godine je bila druga priča, stvarno sad je koma, kojih 5-10 min? :confused:, čekam po sat i pol, a naručena sam! narucuju više pacijentica nego što stignu obaviti, onda primaju nenarucenme i eto ti cekanja :flop::flop: fakat cesto idem pa znam.

sto se tice sestre- ponekad je susretljiva i simpaticna, ponekad je grozna, sve ovisi kako joj dođe..
prvo je bilo da se Žigmund vraća u 6.mjesecu, sad se kao vraća u 8.mj.
ali sestra (ta sto je nekad simpaticna) mi je sad u ponedjeljak (prije 4 dana) rekla da se do 9.mj ne nadamo normalnoj situaciji zbog godišnjih i to...

"onaj stariji ginić" kod kojeg si i ti bila i meni je bio :top: iako sam ovdje na forumu procitala i loše kritike.

a zasto jedva cekas da Tajana ode? meni je onak, ok...

black_diamonds
31.03.2011., 14:47
a zasto jedva cekas da Tajana ode? meni je onak, ok...

meni nije simpatična uopće..onak sam te se želi što prije riješit..ja čim sam ušla odmah mi je rekla ajde brzo da se skinem :confused: nebi mi se valjda uopće obratila da ju nisam pitala neka pitanja..
i kao što rekoh užasno me boljelo dok mi je radila briseve tj dok mi je onu stvar za širenje stavljala i nisam jedina koja se požalila da ju je boljelo ..a kod onog nisam ništa bila osjetila tak da mi je ovo bilo :eek:

June
31.03.2011., 20:23
ja sam bila na borovju ovaj tjedan.....dosla sam na red tocno u vrijeme kad sam bila narucena. a bilo je ljudi i prije i poslije mene. valjda im to ovisi ak imaju kakve hitne slucajeve ili nekaj.
doktorica je ok....objasnjavala mi je neke stvari koje su mene bacile u depru ( ne iz zdravstvenih razloga nego iz organizacijskih - ono, odite vamo,odite tamo :rolleyes:). ja sam je samo razocarano gledala pa je jadna zena 3 puta vergala istu pricu i pitala me ak kuzim kaj prica. :D
inace, kaj se sestre tice, meni je ok...dosta je zena impulzivna i lajava, al nije pokvarena ni, koliko sam ja vidjela, bezobrazna i drska.

Papirka
01.04.2011., 07:04
čim sam ušla odmah mi je rekla ajde brzo da se skinem
da, to je istina, uvijek je užurbano, to se ni meni ne sviđa. ali zato dođem spremna sa svojim pitanjima, i na svako dobijem odgovor.
ako ja pitam - ona odgovori. nije sad da ona meni kaze sjedni, jesi za kavu, ajde sta si me htjela pitati, ali me ni ne odfikari kad pitam.

ja sam bila na borovju ovaj tjedan.....dosla sam na red tocno u vrijeme kad sam bila narucena.
i ja sam bila ovaj tjedan. i čekala :flop:
ali super za tebe što nisi.

doktorica je ok....objasnjavala mi je neke stvari...
kaj se sestre tice, meni je ok...dosta je zena impulzivna i lajava, al nije pokvarena ni, koliko sam ja vidjela, bezobrazna i drska.
istina i dr. i sestra su ok. ok i ništa više, ali s obzirom na cijelu situaciju ok je i više nego ok. :)

with
01.04.2011., 11:57
Bila jučer na Borovju da se prebacim, naravno da sam došla točno na početak pauze!!:mad:
Odmah sam skužila odnos sestre-doktorice.
Doktoricu sam samo vidjela, čini mi se simpa, ali i sestra mi je ok, onak stroga, ali pravedna.
Sve u svemu da nije bilo pauze, bila bi gotova za 10-ak min.
Mada koliko sam ja jučer skužila (sestra je pričala s jednom pacijenticom) da se doktorica vraća u 6.mj.
Ja zadovoljna

Paprika hvala na info :kiss:

Papirka
01.04.2011., 12:05
o, ako idu na pauzu onda znaci da se situacija ipak malo popravila, prije mjesec dana nisu ni išle na pauzu od gužve! fakat su odradile cijeli dan bez pauze i bez obzira na vlastite nesuglasice.

doktorici Žigmund u 6. mj završava porodiljni, ali će onda još iskoristiti godišnji.. a i Tajana mora na godišnji, pa će opet biti zamjena.. do rujna nema mira.

with, za koliko te narucila?

with
01.04.2011., 12:11
u ponedjeljak joj nosim karton i papire iz klovićeve, rekla je da će me u ponedjeljak dati termin, sada naručuje za 5.mjesec.
Slijedeći tjedan idem kod Podobnika na anomaly scan i samo da bude sve ok, onda sam mirna narednih mjesec dana.

Papirka
01.04.2011., 12:35
drago mi je da si se uspjela prijaviti!

(nadam se da ce sve biti ok i kod Podobnika, i dalje na Borovju... uspješnu trudnoću ti želim, vidimo se pdf-u trudnice!)

Afrika paprika
01.04.2011., 16:16
Wahid i Puvačić rade u istoj ordinaciji, obrnute smjene, jel tak? :misli:

E sad, prebacila bih se kod Puvačić i odmah vadila papu i briseve, ima li kod nje nekakvih naručivanja 2-3 tjedna unaprijed ili mogu odmah doći, pokupiti papire, prebaciti se i onda doći na pregled? Budući da se to radi negdje za vrijeme ovulacije, trebam se tempirati :D

Sashica
01.04.2011., 20:09
Prvi put čujem da se brisevi i papa rade za vrijeme ovulacije, odakle ti ta informacija :misli:

Što se tiče dr. Puvačić, nema nikakvog naručivanja, samo dođeš taj dan kad hoćeš i obaviš pregled.

Ali, ako trebaš raditi briseve, moraš se najaviti dan prije, samo nazoveš sestru i kažeš da bi došla drugi dan raditi briseve. To je tako zato jer nemaju uvijek epruvetice pa da ne dolaziš bezveze, znači samo nazoveš dan prije da provjeriš jel imaju epruvete i to je to. :)

I da, radi parne datume ujutro, neparne popodne.

Afrika paprika
01.04.2011., 20:23
Prvi put čujem da se brisevi i papa rade za vrijeme ovulacije, odakle ti ta informacija :misli:

Od bivšeg ginekologa :cry: :D Pizdio bi svaki put kad bi došla 3 dana pred mengu ili nakon iste :ne zna:

Kad je onda najbolje vrijeme? :o

Hvala za epruvete :zubo:

Sashica
01.04.2011., 20:57
Ja sve gin. preglede uvijek obavljam nakon menstruacije.

Iako kažu da nema veze kad radiš papu i briseve, ja ih ipak radim nakon menstruacije.

Možda i zbog toga što me ginekologica usput pregleda palpatorno pa sam opuštenija, tijelo je u fazi mirovanja, a recimo tjedan dana pred menstruaciju već počinjem osjećati lagani PMS i ne bih nikako bila opuštena na gin.stolu :D

A i možda zbog toga što se s menstruacijom maternica ''isčisti'' pa se nekako osjećam naugodnije tada raditi briseve. :)

Inače, dr. Puvačić je odlična :top:

TheEmpress
03.04.2011., 22:39
Moja gin. radi papa test samo unutar 10 dana od menstruacije. Ja lijepo kad dobijem mengu nazovem, velim kad sam dobila i onda me sestra naruči. Prošli ginekolog kod kojeg sam bila nije imal takva pravila. :ne zna: Al ova doktorica je dosta mlađa i sposobnija i vjerujem da zna kaj radi.

cuki1
04.04.2011., 09:56
za - mali cuko

Mađor Božinović je super doktorica, ali u 4-5 god što sam kod nje vidjela sam je dva puta, jer je bila na porodiljnom i još je nema, vjerojatno će doći do kraja godine, mjenjao ju je dr. Škalko, a sada jedna baba penzionerka - bože pomozi......................................

Interesira me, ako mi netko može reći, sobzirom da imam 46 god. i prije 4 mj. sam preskočila prvi puta mengu, imam migrene i čini mi se da su kile počele divljati, da li ja imam pravo tražiti uputnicu za ginekološke hormone?
Ako još ne primam hormone, tko mi daje uputnicu za UZV i mamografiju prsa, ginekolog ili opća praksa? Bila sam na mamog. prije dvije i po godine i bilo je sve ok.
Tjko predlaže vaginalni ultrazvuk=? To je radila Mađor Božinović, ova baba nema pojma? Mogu li i to tražiti?

Na gin pregledu sam bila zadnji puta prije 1,5 god.

tynaa
04.04.2011., 23:21
Wahid i Puvačić rade u istoj ordinaciji, obrnute smjene, jel tak? :misli:

E sad, prebacila bih se kod Puvačić i odmah vadila papu i briseve, ima li kod nje nekakvih naručivanja 2-3 tjedna unaprijed ili mogu odmah doći, pokupiti papire, prebaciti se i onda doći na pregled? Budući da se to radi negdje za vrijeme ovulacije, trebam se tempirati :D

Joooj i ja bi se prebacila kod jednog od ovih ginekologa , kakva je procedura kod prebacivanja, nikad se nisam prebacivala od doktora do doktora pa me zanima? pliz help

Afrika paprika
05.04.2011., 09:26
Preporučam da nazoveš prvo i pitaš primaju li (da ne ideš bezveze), onda odeš tamo i čekaš red, te pitaš sestru potrebnu proceduru :D (popuniš papire, potvrdiš u Jukićevoj promjenu doktora, vratiš papir i eto)

malaplava33
05.04.2011., 12:42
Ja sam skroz nova ovdje, nemam naviku pisati po forumima, samo skupljam savjete :mig: , ali puko mi je film pa se registrirala.

Naime, izluđuje me moj ginekolog, dr Zadro iz Sesveta. Prebacila sam se kod njega prije nekih 2 godine, na preporuku susjeda, raznih foruma,...
Jer vidim da ga uglavnom svi hvale.
A meni nije jasno zašto?!
Sada se više ne naručuje, znači ak si zaposlena, a većina nas je, trebaš si uzeti godišnji, slobodan dan, da dođeš puno prije otvaranja i ostaviš knjižicu i čekaš. Ujutro rade kao od 7, a dođu u 8, i jednom su već u 8:30 prestali primat knjižice! Kad rade popodne, treba valjda isto doći ujutro, jer neke žene od jutra ostave knjižice.
Gužva ogromna, a on i dalje prima pacijentice :confused:
Doktor...po stručnosti bih rekla ok (i to je jedino ok tamo), ali odsutan, totalno odsutan, pitaš nešto, a on ko da ne čuje. Jedva da prozbori riječ tijekom pregleda.
Zadnji papa-test rezultate sam čekala 8 mjeseci :mad::confused: već mi je bilo ih neugodno zvati.
Sestra uvijek, ali uvijek nadrkana. Ok, kužim da pacijenti gnjave, ali ova nadrkana dolazi na posao i izderava se na sve okolo sebe :mad: , zalupi vratima pred nosom.
Friško sam trudna, komplicirana trudnoća, pa me slao u bolnicu i od sad se kontroliram na Petrovoj, ali on te njihove nalaze nit ne pogleda.
Treba mi napisati recept, i napiše 1 kutiju a to mi je dosta tek za 10 dana :mad: A na strogom sam mirovanju, pa onda muž treba uzeti slobodan dan da bi tam čekao za recept jer po sestrinoj "ljubaznosti" uopće me strah telefonski zvati za recept.
Jel ikom tako kod njega?
Kaj je najgore, ne znam kome da se prebacim...:(Uz sve ove komplikacije oko trudnoće, još i ovo :(:(:(

tynaa
05.04.2011., 13:51
Preporučam da nazoveš prvo i pitaš primaju li (da ne ideš bezveze), onda odeš tamo i čekaš red, te pitaš sestru potrebnu proceduru :D (popuniš papire, potvrdiš u Jukićevoj promjenu doktora, vratiš papir i eto)

Hvala, jel to uključuje osobno uzimanje kartona kod stare ginekologice i nošenje istog novom ginekologu, il to oni sami obavljaju???

Afrika paprika
05.04.2011., 14:01
Hvala, jel to uključuje osobno uzimanje kartona kod stare ginekologice i nošenje istog novom ginekologu, il to oni sami obavljaju???

To sve oni srede :)

cuki1
05.04.2011., 14:32
Još jednom - valjda netko zna

Interesira me, ako mi netko može reći, sobzirom da imam 46 god. i prije 4 mj. sam preskočila prvi puta mengu, imam migrene i čini mi se da su kile počele divljati, da li ja imam pravo tražiti uputnicu za ginekološke hormone?
Ako još ne primam hormone, tko mi daje uputnicu za UZV i mamografiju prsa, ginekolog ili opća praksa? Bila sam na mamog. prije dvije i po godine i bilo je sve ok.
Tjko predlaže vaginalni ultrazvuk=? To je radila Mađor Božinović, ova baba nema pojma? Mogu li i to tražiti?

Na gin pregledu sam bila zadnji puta prije 1,5 god.

ceeky_m@nkey
05.04.2011., 19:16
Ja sam skroz nova ovdje, nemam naviku pisati po forumima, samo skupljam savjete , ali puko mi je film pa se registrirala.

Naime, izluđuje me moj ginekolog, dr Zadro iz Sesveta. Prebacila sam se kod njega prije nekih 2 godine, na preporuku susjeda, raznih foruma,...
Jer vidim da ga uglavnom svi hvale.
A meni nije jasno zašto?!
Sada se više ne naručuje, znači ak si zaposlena, a većina nas je, trebaš si uzeti godišnji, slobodan dan, da dođeš puno prije otvaranja i ostaviš knjižicu i čekaš. Ujutro rade kao od 7, a dođu u 8, i jednom su već u 8:30 prestali primat knjižice! Kad rade popodne, treba valjda isto doći ujutro, jer neke žene od jutra ostave knjižice.
Gužva ogromna, a on i dalje prima pacijentice
Doktor...po stručnosti bih rekla ok (i to je jedino ok tamo), ali odsutan, totalno odsutan, pitaš nešto, a on ko da ne čuje. Jedva da prozbori riječ tijekom pregleda.
Zadnji papa-test rezultate sam čekala 8 mjeseci već mi je bilo ih neugodno zvati.
Sestra uvijek, ali uvijek nadrkana. Ok, kužim da pacijenti gnjave, ali ova nadrkana dolazi na posao i izderava se na sve okolo sebe :mad: , zalupi vratima pred nosom.
Friško sam trudna, komplicirana trudnoća, pa me slao u bolnicu i od sad se kontroliram na Petrovoj, ali on te njihove nalaze nit ne pogleda.
Treba mi napisati recept, i napiše 1 kutiju a to mi je dosta tek za 10 dana :mad: A na strogom sam mirovanju, pa onda muž treba uzeti slobodan dan da bi tam čekao za recept jer po sestrinoj "ljubaznosti" uopće me strah telefonski zvati za recept.
Jel ikom tako kod njega?
Kaj je najgore, ne znam kome da se prebacim...:(Uz sve ove komplikacije oko trudnoće, još i ovo(

hej, evo ja sam frisko prebacena od njega i mogu reci da sam se preporodila:cerek:. ja savjetujem da se i ti prebacis sto prije mozes, to stvarno ne zahtjeva puno vremena, meni je puko film i ja sam sve to obavila u jednom danu.
Meni je on bio uzasan, uopce me nije htio pregledati. prije njega sam bila kod harni, pa kad sam kod njega dosla imala sam nalaze ultrazvuka jajnika gdje je bilo vidljivo puno cista. zato mi je rekao da me nema niti smisla pregledavati, jer kao "ciste ce i onako uvijek biti tu" samo mi je prepisivo pilule i svakih put kad bi dosla reko bi mi da ce me iduci put pregledati ali nikad nije. za papatest me niti nije pitao.
kad sam dosla po karton da se prebacim, kartona uopce nije ni bilo, sestra mi je isprintala jedan list papira i rekla da je to karton,ko zadnji bijednik, kao da niti karton ne zasluzujem:rolleyes:.
vrhunac je to sto svaki put kad sam dosla bilo je bar 20 zena koje su čekale pregled i jos 20 njih neke recepte, pa mi je stvarno neki sf da on jos PRIMA NOVE PACIJENTICE:rolleyes::rolleyes:,mislim stvarno!! sad kad sam se prebacila ne mogu vjerovati koliko je bolje. ljudi su mi rekli da tu gdje se prebacujem ima dosta guzve, ali oni si ocito ne mogu predociti kak je to kod zadre, to nije guzva nego seoba naroda:rofl:!

ceeky_m@nkey
05.04.2011., 19:21

To sve oni srede :)

kaj stvarno:eek:? ja sam sama isla i po karton staroj i na hzzo:confused:! jos sad kad cujem da nisam trebala :bonk::rofl:

malaplava33
05.04.2011., 21:20
hej, evo ja sam frisko prebacena od njega i mogu reci da sam se preporodila:cerek:. ja savjetujem da se i ti prebacis sto prije mozes, to stvarno ne zahtjeva puno vremena, meni je puko film i ja sam sve to obavila u jednom danu.
Meni je on bio uzasan, uopce me nije htio pregledati. prije njega sam bila kod harni, pa kad sam kod njega dosla imala sam nalaze ultrazvuka jajnika gdje je bilo vidljivo puno cista. zato mi je rekao da me nema niti smisla pregledavati, jer kao "ciste ce i onako uvijek biti tu" samo mi je prepisivo pilule i svakih put kad bi dosla reko bi mi da ce me iduci put pregledati ali nikad nije. za papatest me niti nije pitao.
kad sam dosla po karton da se prebacim, kartona uopce nije ni bilo, sestra mi je isprintala jedan list papira i rekla da je to karton,ko zadnji bijednik, kao da niti karton ne zasluzujem:rolleyes:.
vrhunac je to sto svaki put kad sam dosla bilo je bar 20 zena koje su čekale pregled i jos 20 njih neke recepte, pa mi je stvarno neki sf da on jos PRIMA NOVE PACIJENTICE:rolleyes::rolleyes:,mislim stvarno!! sad kad sam se prebacila ne mogu vjerovati koliko je bolje. ljudi su mi rekli da tu gdje se prebacujem ima dosta guzve, ali oni si ocito ne mogu predociti kak je to kod zadre, to nije guzva nego seoba naroda:rofl:!

Ajoj, a kam da idem?:(
Iz Sesveta sam, nije mi bed potegnuti negdje dalje-Dubrava, Dugo Selo, ali opet ne predaleko sad kad sam trudna.
I trebam nekog tko se neće buniti što se kontroliram u bolnici pa trebam uputnice.
Jel itko zna kakva je dr Beljo u Dugom Selu?
Tam ima još neki ginekolog u Domu zdravlja, ali baš i nisam čula pohvale za njega, kao ni za dr Findri u Sesvetama, pa da ne odem nekom još gorem :horor: (ak može gore od ovog) :(

a1exa
06.04.2011., 06:56
Poz cure :mig:
Molim vas neku preporuku za ginekologa. Prošla sam jednom prije većinu topica i više nemam pojma gdje da idem. sadašnjeg sam izabrala prema preporukama na forumu ali eto ni to nije neka garancija. Generalno je ok ali me ljuti što škrtari na pretragama a nije da svaki dan kampiram kod ginekologa, ali jebemu neki minimum može napravit neće država bankrotirat. :mad: Pod tim mislim na papu, ultrazvuk i brisevi.

Nemam nekih posebnih uvjeta, nebitan mi je spol. čak mi ni mjesto nije bitno potegnut ću i malo dulje do doktora.
Znači ginekolog koji neće raditi probleme ako želim napraviti briseve i koji me neće uvjeravat u presvetu svetost papa testa.

Vidjela sam da se hvali Wahid i Puvačić. Znam da Wahid nema naručivanje i to mi je malo problem jer baš nemam vremena cijelo jutro čekati u redu.
Neznam za doktoricu Puvačić kako ona stoji sa time?

Hvala

Sashica
06.04.2011., 07:09
Vidjela sam da se hvali Wahid i Puvačić. Znam da Wahid nema naručivanje i to mi je malo problem jer baš nemam vremena cijelo jutro čekati u redu.
Neznam za doktoricu Puvačić kako ona stoji sa time?

Kod nje nema naručivanja, dođeš i čekaš. Znaju biti gužve i zna se nekad dosta čekati.

Teena_zg
06.04.2011., 13:28
Bila jučer na Borovju da se prebacim, naravno da sam došla točno na početak pauze!!:mad:
Odmah sam skužila odnos sestre-doktorice.
Doktoricu sam samo vidjela, čini mi se simpa, ali i sestra mi je ok, onak stroga, ali pravedna.
Sve u svemu da nije bilo pauze, bila bi gotova za 10-ak min.
Mada koliko sam ja jučer skužila (sestra je pričala s jednom pacijenticom) da se doktorica vraća u 6.mj.
Ja zadovoljna

Paprika hvala na info :kiss:

Jel bi mi mogla molim te reći ime te doktorice kod koje si se prebacila i broj telefona jer ja već mjesecima trazim gin. i nitko me ne prima pa bi probala tamo..

star222
06.04.2011., 20:28
Pozz curke,

slušajući savjete na ovom forumu prebacila sam se kod dr. Wahida na Krugama- odgovara mi zbog blizine. Moj problemi: papa u 2. mjesecu je pokazao ASCUS- kažu ništa strašno.
Napravila test na HPV u Modernoj dijagnostici- rezultat: pozitivno na HPV niskog rizika.
Planiram trudnoću i želim napraviti briseve- preskupo mi je u privatnim klinikama davati 1400 kn i više, pa sam odlučila negdje se upisati kod socijalnog ginića (do sada nisam nikad bila upisana kod nijednog). Do sada sam uvijek išla privatno- Eljuga (dr. Mazalin- nikako ne preporučujem) i jednom sam bila u poliklinici Harni (dr. Boras- preporučujem). Kod dr. Boras je rađen i taj zadnji papa koji je pokazao ASCUS.
I tako ja sva sretna, upišem se kod dr.Wahida da bi im dao uputnice za briseve i da mi se konačno isplati to dugogodišnje plaćanje zdravstva (+ dopunsko), a on mene prvo napada kako ja idem stalno kod privatnika, kako imam puno novaca itd..,
Malo je reči da sam bila zatečena takvim pristupom!!! I još sam mu rekla da planiram trudnoću, a on meni nek radim na bebi, a briseve i papu ćemo raditi u 9 mjesecu- I što sad?? Recite mi neki savjet- da li da idem ponovno k njemu da izmislim neku priču (kao što sam vidjela na forumu da cure rade), i da inzistiram na brisevima?? Ja sam stvarno odgovorna osoba, posebno sam oprezna što se tiče moguće trudnoće i želim u nju ući zdrava, a ne rješavati probleme tokom trudnoće. Inače, moj suprugu mi je prvi i jedni partner sa kojim sam imala spolne odnose- tako da ako mi išta nađu- znam od koga sam dobila :-((

June
06.04.2011., 22:33
ginekologa ima svakakvih, a definitivno mislim da tvoj nije među vrlima. kaj njega ima bit briga kud ti ides sa svojim novcima? nervira me stav prema kojem gospon doktor misli da je bog.:rolleyes:
mislim da se oko hpv-a ne trebas bas zabrinjavati (kazes, pozitivna si na niskorizicni, sto bi onda znacilo da si na visokorizicni negativna, jel?), ASCUS ti moze biti i od neke upale ili nesto tako.
zato bi bas bilo dobro da ti napravis briseve,da se vidi da nisu mozda ureaplazma i micoplazma u pitanju. one znaju zafrkavat u trudnoci, a daju se izlijecit antibioticima.
ja bi na tvome mjestu isla opet do njega. pa ako ne bi popustalo, rekla da svrbucka i pecka.....pa kud puklo da puklo. :p
a ako ni to ne upali, lijepo na hzzo i trazit zahtjev za promjenom doktora zbog neslaganja.

oceann
07.04.2011., 10:49
Može li mi netko reći kako ide procedura sa studentskim ginekologom i gdje da ga točno nađem? U Andriji Štamparu ili? Koliko se dugo čeka na pregled?

Hvala

Allexis
07.04.2011., 22:26
nema više studentskog ginekologa...

ginekologa biraš na isti način kao liječnika opće prakse i stomatologa...u zg je jako teško naći ginekologa, većina dobrih je popunjena i više ne prima pacijente....

ali trenutno prima jadranka puvačić-solomun u domu zdravlja kruge...cure na forumu je jako hvale, pa iskoristi priliku i odi se upisati što prije dok još ima mjesta....

*jezebel*
08.04.2011., 11:10
moze li mi netko reci kako sada prima dr. racki u runjaninovoj? sjecam se da su prvo bila narucivanja, poslije su uveli uzimanje brojeva i cjelodnevno sjedenje, ali dugo nisam bila pa ne znam kako je sada?

btw, kako doktor prima one koji nisu bas akutni, ali imaju neku upalu? meni se ne ceka puno jer mi se stalno piski. :visi:

hvala!

minory
08.04.2011., 11:50
Pozz curke,

slušajući savjete na ovom forumu prebacila sam se kod dr. Wahida na Krugama- odgovara mi zbog blizine. Moj problemi: papa u 2. mjesecu je pokazao ASCUS- kažu ništa strašno.
Napravila test na HPV u Modernoj dijagnostici- rezultat: pozitivno na HPV niskog rizika.
Planiram trudnoću i želim napraviti briseve- preskupo mi je u privatnim klinikama davati 1400 kn i više, pa sam odlučila negdje se upisati kod socijalnog ginića (do sada nisam nikad bila upisana kod nijednog). Do sada sam uvijek išla privatno- Eljuga (dr. Mazalin- nikako ne preporučujem) i jednom sam bila u poliklinici Harni (dr. Boras- preporučujem). Kod dr. Boras je rađen i taj zadnji papa koji je pokazao ASCUS.
I tako ja sva sretna, upišem se kod dr.Wahida da bi im dao uputnice za briseve i da mi se konačno isplati to dugogodišnje plaćanje zdravstva (+ dopunsko), a on mene prvo napada kako ja idem stalno kod privatnika, kako imam puno novaca itd..,
Malo je reči da sam bila zatečena takvim pristupom!!! I još sam mu rekla da planiram trudnoću, a on meni nek radim na bebi, a briseve i papu ćemo raditi u 9 mjesecu- I što sad?? Recite mi neki savjet- da li da idem ponovno k njemu da izmislim neku priču (kao što sam vidjela na forumu da cure rade), i da inzistiram na brisevima?? Ja sam stvarno odgovorna osoba, posebno sam oprezna što se tiče moguće trudnoće i želim u nju ući zdrava, a ne rješavati probleme tokom trudnoće. Inače, moj suprugu mi je prvi i jedni partner sa kojim sam imala spolne odnose- tako da ako mi išta nađu- znam od koga sam dobila :-((

meni moj gin. nije htio dati upitnicu za briseve, otisla sam privatno u Novamed, u novom zagrebu i platila sve zajedno 640 kn, nisu mi jos ni zaracunali uzimanje brisa... kad mi je rekla koliko ce kostati piala sam dal je dobro pogledala jer e svugdje iznad 1000... druga stvar koju mozes napraviti, ali to jos provijeri da ti socijalac uzme uzorak i ti odneses u rokfelerovu i tamo bi te to trebalo kostati 450 kn, no ne znam koliko se ceka..nazovi Rokfelerovu i pitaj, a za Novamed je potrvdeno i nalazi su gotovi za 2 dana....

Ananda19
10.04.2011., 08:58
Ja sam skroz nova ovdje, nemam naviku pisati po forumima, samo skupljam savjete :mig: , ali puko mi je film pa se registrirala.

Naime, izluđuje me moj ginekolog, dr Zadro iz Sesveta

Joj,neznam sta bi rekla za tog covjeka,ja sam se isto kod njega prebacila prije nekih dvije godine.U početku je bio oke,prvi pregled mi je bio stvarno super,ljubazan,odgovara na pitanja,pažljiv.A sad zadnji pregled koma.Došla sam na redoviti godišnji pregled,a on me pregledao u manje od 5 min,napravio papu,ultrazvuk...al tako grubo,da sam u jednom trenutku nesvjesno skupila noge...užasno me bolilo.Kad je završio nešto je promrmljo u bradu i rekao da se obučem i da moramo razgovarat,ja sam se prepala,a on mi nije reko ništa nego da će se papa test možda morat ponovit.Kad sam ga pitala zašto i rekla mu da me prepao svojim izrazom lica i odgovorima,pitao me jer ja na nesto sumnjam.Ja sam rekla da ne,jer stvarno nemam nikakvih problema,na sta je on rekao,eto vidis sve je onda u redu i poslo me van...papa test naravno čekam već više od dva mjeseca :flop:

nella.j
12.04.2011., 11:18
bok! zanima me ima li ko iskustva sa dr. ljiljanom kos?

Blond MoonLight
12.04.2011., 13:54
pozdrav!
vidim da hvalite dr.Wahida,zanima me prima li on nove pacijentice?i ako može neki telefonski broj na pp
prvi put idem kod ginekologa i namjeravala sam se upisati kod dr Lukende,ali nisam čula baš pohvale o njemu...

cocolinaa
12.04.2011., 15:41
Pozdrav cure..
Molim vas za pomoć, ono stvarno molim.. Trebala bih kod ginekologa za obavit svoj prvi pregled (nadam se da cu prezivjet:/), doktorica opce prakse me zbog ucestalih upala mjehura ne želi slati na daljnje pretrage dokle god ne obavim pregled kod ginekologa. Zvala sam gotovo sve ginekologe sa liste hzzo-a i nitko ne prima nove pacijentice :( Studentica sam i nije mi bas lako odvojit novce za briseve kod privatnika pa vas molim ako znate nekog tko prima na podrucju Zagreba nove pacijentice preko hzzo-a (i da nije bescutna osoba) da mi javite na privatne poruke. Bit cu vam jako zahvalna, jer mi je stvarno hitno i vec sam pomalo ocajna da se svih tih zenskih tegoba nikad necu rijesit :( help! :(

U krajnjem slucaju mogu i prijedlozi privatnika ako su barem donekle razumnih cijena. Hvala!

Miss Macabrette
13.04.2011., 10:43
Bok curke,

već me neko vrijeme muči pitanje odabira novog ginekologa pa se nadam da ću ovdje dobiti neki dobar savjet...

Moj trenutni ginekolog (kojeg imam 5 godina) je u Domu zdravlja Željezničar, no otkad sam se tamo upisala svaki put me dočeka novi... 3 pregleda i 3 različita doktora... Da ne spominjem da su uvijek nervozni i neljubazni i da uvijek kad naletim rade za 2 smijene pa me ni ne pogleda. (Jedva zna kak se zovem, a kamoli dijagnozu :@)
Ugl.
Tražim nekog dobrog ginekologa koji će se potruditi pogledati me, popričati samnom kao čovjek i dati mi koj koristan savjet.
Pošto imam određenih problema s kretanjem zamolila bih ako netko može dati iskustva sa Studentskom poliklinikom ili Runjaninovom jer bi mi ta 2 mjesta odgovarala.
I naravno, mjenjaju li se i tamo doktori svake godine...?
Također mogu li ostati u Studentskoj i nakon završetka studija...

Hvala puno na mogućim odgovorima.
;)

jellenna
13.04.2011., 18:27
Pozdrav svima,

da li mi netko može preporučiti privatnog ginekologa negdje na području trešnjevke ili trnja jer planiram trudnoću......?

Važno mi je da se sa tom osobom može normalno popričati, da je ugodan/na, da pregledi nisu bolni i da se u njih mozes pouzdati....

Želim da mi taj proces prođe u ugodnom sjećanju.....

Hvala !!

dire Dawn
13.04.2011., 21:39
odvratno, odvratno, odvratno!!!

nakon što sam dugo tražila ginekologa, zvala na milijun i petsto brojeva i valjda sve moguće domove zdravlja, naiđem na informaciju da doktor jean chedid (i ostali) primaju pacjente. nazovem da se uvjerim, vele na recepciji da prima. dobro. nazovem ordinaciju - prima. dobro. dođem tamo, sestra popuni neki formular i veli odi si to ovjeri u HZZO i dođi kod nas da bi ti otvorili karton. dobro.
danas napokon uhvatim vremena i odem u HZZO, kad ono.!! on NE PRIMA!!! već mjesecima je prebukiran i umjesto da to kaže pacjentima, on ih šalje u HZZO gdje ih oni onda odbiju.

užasno me to naživciralo jer sam morala izostati da bi otišla u HZZO i zato što sam zvala i više puta (i na više mjesta) pitala dali prima i odgovor je uvjek bio da. ma nabijem ih lakome!!! :mad::mad::mad::mad:

activia
15.04.2011., 11:05
Ne mogu vjerovati da to radi! Koji pacijent!

Ono što meni smeta kod većine ginekologa je to što mi moramo biti liječnici, umjesto njih. Ja sam, na primjer, išla godinama u Sunce i stalno neke upale, pa onda parakeratoza (rast dodatnog tkiva) koja u konačnici može dovesti do tumorskog tkiva, a da mi ginekologica NIKAD NIJE NI SPOMENULA da postoje brisevi ili da bi ih trebala napraviti. A plaćalo se usluga, misliš vrijedi, a ono...dok sama nisam došla na forum i krenula surfat, ništa...

Isto je recimo i s dr. Bokić, napravit će ti, ali ako TI NJOJ KAŽEŠ I TRAŽIŠ, a ako ne znaš i nisi informiran, šutne te van i bok...jebiga, što će mi liječnik kojem ja moram govoriti što da radi?

jellenna
18.04.2011., 21:11
Pozdrav svima,

da li mi netko može preporučiti privatnog ginekologa negdje na području trešnjevke ili trnja jer planiram trudnoću......?

Važno mi je da se sa tom osobom može normalno popričati, da je ugodan/na, da pregledi nisu bolni i da se u njih mozes pouzdati....

Želim da mi taj proces prođe u ugodnom sjećanju.....

Hvala !!

Ima li neka dobra dušica s preporukom?

dire Dawn
18.04.2011., 22:54
imas polikliniku sunce na trnju. :ne zna:

ajka2
19.04.2011., 10:19
Studentica sam tu i do sada sam išla kod studentskog ginekologa u dom zdravlja kod Gupčeve zvijezde. Upravo držim test na trudnoću u ruci i on je pozitivan.... pokušala sam se naručit kod studentskog, prvi slobodni termin je 30.5., što ne dolazi u obzir. Treba mi HITNO pregled, molim vas za savjet što da napravim, kome da se javim....
Kao što sam napomenula, studentica sam, jednostavno nemam novca za privatnike.

EDIT: nemam svog ginekologa, uvijek sam išla kod studentskog

master_of_none
19.04.2011., 14:09
Kod nje nema naručivanja, dođeš i čekaš. Znaju biti gužve i zna se nekad dosta čekati.

Prima li dr. Puvačić nove pacijentice?

Hvala

master_of_none
19.04.2011., 14:11
Pozdrav, inače sam kod dr. Zadra u Sesvetama, no htjela bih se prebaciti, nije on loš, no samo mi se čini da trebam nekoga temeljitijeg pošto mi se svaka dva mjeseca vraćaju infekcije (i meni i partneru), ne znam više što napraviti. polako ludim.

Ima li netko za preporučiti nekog okej ginekologa, nije ni važno gdje u Zagrebu samo da je dobar/dobra.

HVALA

Sashica
19.04.2011., 18:41
Prima li dr. Puvačić nove pacijentice?
Hvala

Primala je, ali s obzirom da smo je tu hvalili, očito se popunila, jer baš mi je nedavno jedna forumašica javila na PM da nažalost više ne prima.

smile4
20.04.2011., 18:19
zna li netko br.tel od dr.ginek.Račkog? on je iz Rijeke došao u ZG..i dal prima pacijentice još?

ako netko zna molim javite

hvala

micek-jerry
21.04.2011., 08:08
Pozdrav, inače sam kod dr. Zadra u Sesvetama, no htjela bih se prebaciti, nije on loš, no samo mi se čini da trebam nekoga temeljitijeg pošto mi se svaka dva mjeseca vraćaju infekcije (i meni i partneru), ne znam više što napraviti. polako ludim.

Ima li netko za preporučiti nekog okej ginekologa, nije ni važno gdje u Zagrebu samo da je dobar/dobra.

HVALA

I ja sam kod njega, i imama faze "ma prebacit ću se" i "pa nije on ni tako loš u usporedbi s drugima" :D U biti po stručnosti mi je ok, radi briseve i to, uredan je, ali mi za moj ukus premalo priča.

Uglavnom, ne znam kak da ti na fini način kažem a da se ne naljutiš...možda nije krivica do ginekologa, ako znaš na kaj mislim :mig:
Pitanje je koja je infekcija.
Jel ti radio briseve i antibiogram i dao antibiotike po tom nalazu, i jeste li ih pili istovremeno i cijelu dozu? I koristili kondome za to vrijeme?
Ak slučajno misliš na gljivice...e tu je već problem, jer znaju bit jako otporne...ima ljudi koji su im skloni, uglavnom, mislim da ima cijeli topik o tome, da ne duljim :mig:

master_of_none
21.04.2011., 12:28
I ja sam kod njega, i imama faze "ma prebacit ću se" i "pa nije on ni tako loš u usporedbi s drugima" :D U biti po stručnosti mi je ok, radi briseve i to, uredan je, ali mi za moj ukus premalo priča.

Uglavnom, ne znam kak da ti na fini način kažem a da se ne naljutiš...možda nije krivica do ginekologa, ako znaš na kaj mislim :mig:
Pitanje je koja je infekcija.
Jel ti radio briseve i antibiogram i dao antibiotike po tom nalazu, i jeste li ih pili istovremeno i cijelu dozu? I koristili kondome za to vrijeme?
Ak slučajno misliš na gljivice...e tu je već problem, jer znaju bit jako otporne...ima ljudi koji su im skloni, uglavnom, mislim da ima cijeli topik o tome, da ne duljim :mig:

Ma kaj bi se naljutila, dao mi je par puta Canesten i onda Rojazol i nismo u vrijeme terapije koristili kondome, tj. nismo "spolno općili" u tom razdoblju :p

U biti se naljutio malo kad sam mu prošli put došla s upalom jer kao, "sad vam ne mogu napraviti bris nit ništa" i dao mi je neke tablete, pila sam jednu MJESEČNO...antibiogram - nula bodova, pa tako ni antibiotici, dao je samo meni Rojazol taj put kad sam bila, i to samo za mene, za dečka ne, tako da sam ja kupila sama još jednu kremu... i da mislim na gljivice (bila sam u jednoj poliklinici nakon treće upale pa mi je odmah ginekolog napravio bris i stavio pod mikroskop i vidio da su gljivice - dao mi Canesten OPET, i 2 tablete Diflucana koje smo dečko i ja popili).

Sorry kaj puno pišem, ne znam kako funkcionira forum, nova sam :D

micek-jerry
21.04.2011., 16:07
i da mislim na gljivice (bila sam u jednoj poliklinici nakon treće upale pa mi je odmah ginekolog napravio bris i stavio pod mikroskop i vidio da su gljivice - dao mi Canesten OPET, i 2 tablete Diflucana koje smo dečko i ja popili).

Sorry kaj puno pišem, ne znam kako funkcionira forum, nova sam :D

Mislim da ti Zadro ni ne može niš više..druga stvar je kaj nema vremena da ti objasni, pa onda zato imamo internet, forume i sl.
Ja sam 2x u životu imala grozne gljivice :( i pomogao mi Canesten (tad sam bila kod drugog ginića i isto sam sama kupila dečku kremu...) i Diflucan :top:
U biti ti gljivice ne moraju biti nužno spolno prenosive, tj. dođu kod neadekvatne higijene (preagresivnih sapuna), kad jedeš puno slatkog, pada imuniteta...pa onda ti možeš prenjet dečku.
Uglavnom,da tu ne kvarimo temu, daj si proguglaj malo o Candidi :mig:
Ja ti mogu preporučiti Hygieu intimni sapun sa kaduljom i maslinovim uljem (ima u DM-u) i Lactogyn tablete, kao preventivu. A kad baš buknu, onda trebaju "pravi" ljekovi.

slobodni stil
22.04.2011., 16:04
i njemu i sestri bi trebalo malo podrezat krila!
za izdavanje uputnice cekali u praznoj ambulanti/cekaoni tri sata!
:flop::flop::flop::flop::flop: 5/5

samo jedna nepreporuka: u širokom luku izbjegavati Jozu Ezgetu na Trešnjevci

frendica bila kod njega prvi i zadnji put, toliko neugodnog, neljubaznog, konzervativnog i najvažnije grubog ginekologa nikad nije imala...nakon papa testa ju je sve bolilo, doma joj krv išla i podhitno ga mijenja.....tako da se "zahvaljuje" onima koje su joj ga preporučile ovdje na forumu :flop:

Miss Macabrette
25.04.2011., 00:49
Drage cure,

od zadnjeg posta do sada sam pročitala 115 stranica (detaljno) općeg topica o ginekolozima i nasumično ovaj i nešto ostalih.
Zamolila bih ako mi netko još može odgovoriti na sljedeće...
Radi li još uvijek u dz Željezničar dr. Nassabain? Vaša iskustva?
Ja iskreno nisam bila prezadovoljna... Pregled nabrzinu...
I prokleto uvijek kad sam dolazila je dr. radio zamjenu za 2. smjenu tako da je bilo duplo više žena. :/
Još me zanima, vidjela sam u dosta postova da se u nekim dz doktori često mjenjaju (tipa studentska, ili ova Željezničar, čini mi se i Runjaninova)... Jel to uobičajeno? Ili ima dz gdje rade dugi niz godina?

manekenka
27.04.2011., 17:05
ako nisam nigdje prijavljena, jel mogu ić kod kojeg ginekologa hoću ili samo kod onih gdje ima mjesta? i kak ja mogu znat di ima mjesta, kaj moram zvat svakog da pitam il će mi u hzzo-u reć?

tanisha03
27.04.2011., 19:23
Da li netko zna kako dr. Zadro (Sesvete) radi preksutra- petak? Sad više ne naručuju, a petke rade nekad ujutro nekad popodne..pa ako je netko nedavno bio pa zna??? Ne javljaju mi se :rolleyes:

minnie
27.04.2011., 19:28
ako nisam nigdje prijavljena, jel mogu ić kod kojeg ginekologa hoću ili samo kod onih gdje ima mjesta? i kak ja mogu znat di ima mjesta, kaj moram zvat svakog da pitam il će mi u hzzo-u reć?

kod onih kod kojih ima mjesta... i da,morat ćeš zvati i raspitivati se gdje još primaju nove pacijetnte, ali pročačkaj tu po temi mislim da se pisalo gdje još primaju...
mislim da u hzzo-u oni ne dijele takve informacije,ali možda se i varam

dire Dawn
28.04.2011., 02:28
meni su rekli da je jedini način da se zovu domovi zdravlja i pita.

micek-jerry
28.04.2011., 07:58
Da li netko zna kako dr. Zadro (Sesvete) radi preksutra- petak? Sad više ne naručuju, a petke rade nekad ujutro nekad popodne..pa ako je netko nedavno bio pa zna??? Ne javljaju mi se :rolleyes:

Imam zapisano-svaki 3. petak u mjesecu popodne, znači ovaj bi trebao biti ujutro?
Ali najbolje da nazoveš portu Doma zdravlja Sesvete 2050-777, oni se uglavnom jave na tel i znaju, pa pitaj, jer sam načula da ovaj tjedan ne rade (godišnji?).

-Iva-
28.04.2011., 10:23

U pravilu možeš kod kojeg hoćeš, osim ako je stvarno prepun, ali naglasi da ti je ovo prvi odabir kad ideš pitati. Možda će ti malo prigovarati ali će te na kraju primiti :)

dire Dawn
28.04.2011., 14:03
ali onda bi joj se moglo desiti ono što se desilo meni. da dođe u HZZO i da joj kažu da ju nemogu i neće prijaviti kod tog ginića i onda je nigdje.

-Iva-
28.04.2011., 18:27
ali onda bi joj se moglo desiti ono što se desilo meni. da dođe u HZZO i da joj kažu da ju nemogu i neće prijaviti kod tog ginića i onda je nigdje.

Ne kužim, tebi je tvoja ginićka dala onaj papir i u HZZO su te otkantali?
Jesi bila natrag kod ginićke i što su ti rekli u HZZO, koji je razlog da se ne bi mogla prijaviti?
Koliko znam probleme rade jedino ako radiš promjenu unutar godine dana.

dire Dawn
28.04.2011., 18:56
evo ovdje sam sve opisala http://forum.hr/showpost.php?p=33002038&postcount=915 da sad ne tipkam ponovno..
nakon svega što sam napisala, nisam otišla više kod njih. niti bi htjela ići kod nekoga tako bezobraznog.

tanisha03
28.04.2011., 21:57
Imam zapisano-svaki 3. petak u mjesecu popodne, znači ovaj bi trebao biti ujutro?
Ali najbolje da nazoveš portu Doma zdravlja Sesvete 2050-777, oni se uglavnom jave na tel i znaju, pa pitaj, jer sam načula da ovaj tjedan ne rade (godišnji?).

hvala!! :)
usput, kad se već spominjao dr.Zadro u zadnjih par str. da napišem svoja iskustva.. meni je bio stvarno dobar i nije grub. čak je sam ispitivao neke stvari, i pokazivao mi šta radi. nisam bila jedno vrijeme pa neznam jel se stvarno tako pogoršao. javim kad odem :mig:

peppa_pig
03.05.2011., 20:28
bog, curke :mig:
studiram tu u zagrebu i treba mi ginekolog (sto hitnije) pa ako znate nekoga da prima nove pacijente, nije vazno u kojem dijelu gradu!? :ne zna:

mrtva
05.05.2011., 13:39
moze preporuka za nekog u novom zg? hvala

Afrika paprika
05.05.2011., 18:28
bog, curke :mig:
studiram tu u zagrebu i treba mi ginekolog (sto hitnije) pa ako znate nekoga da prima nove pacijente, nije vazno u kojem dijelu gradu!? :ne zna:

Probaj nazvati dr. Wahida na 6062 471, trebala bi moći prebaciti se (on prima isto tako ako uopće nemaš odabranog ginekologa). Radi parnim danima poslijepodne, neparnima ujutro.

LadyMA
06.05.2011., 11:49
Vesna Stepanić je stvarno neugodna i umišljena. Svaki put govorim kak ću se prebaciti. E sad i hoću! Samo još moram odlučiti.
Wahid je to dosad najviše hvaljen, možda probam tamo.

Afrika paprika
06.05.2011., 11:52
Za Stepanić su mi u DZ-u rekli da još prima, pa ako netko voli nek izvoli :D :zubo:

SweetHeart
06.05.2011., 22:58
Znate li možda jel dr. Andrea Plavec iz Samobora još uvijek prima pacijente?

pacifika
08.05.2011., 18:46
Da li netko zna kad radi dr. Racki iz Runjaninove?

Charliese
08.05.2011., 21:33
meni također treba pod hitno ginekolog u Zagrebu po mogućnosti zg-istok) ili u DUGOM SELU???? Zna li tko kojeg, a da je ok????

TheEmpress
08.05.2011., 23:00
Znate li možda jel dr. Andrea Plavec iz Samobora još uvijek prima pacijente?
Mislim da prima. Ako ti nije hitno, za dva tjedna negdje ću se naručivat za papu, pa mogu pitat.

SweetHeart
11.05.2011., 00:10
Ako se sjetis i da ti se pitati, moze. Nije mi nesto hitno. :)

Trenutno sam kod Matezovicke, ok je, ali od nje me odbija sestra, guzva i neka njena hladnoca. Puno toga sam je uvijek htjela pitat i ispitivala, i dobivala dojam da izvlacim iz nje i da me samo hoce poslat van. Shvacam ja da ona ima jako puno posla i da ne moze pamtit sve i svakog, al ne zelim imat taj ruzan osjecaj negdje gdje bih trebala biti opustena i sigurna. :tuzni:

something
11.05.2011., 14:27
Djevojke ima li netko za preporučiti dobru ginekologicu koja radi prek HZZO-a? Želim ići isključivo kod žene.

:)

miel
12.05.2011., 07:43
Koga zanima, dr. Andrea Plavec iz DZ Samobor prima nove pacijente. Neparne dane je popodne,parne ujutro,dođe se kod sestre ona vam da potvrdu o promjeni doktora koju nosite na socijalno potvrditi.Broj telefona 3330-766.
Moj prvi dojam, je super, sestra je mlađa,pristupačna i nasmijana.Mislim da oko 13.06.idu na kraći godišnji.

karolinko
12.05.2011., 08:14
Da li netko zna kad radi dr. Racki iz Runjaninove?
Rački ti radi parne datume od 13:30 do 19:00
a neparne datume 7:30 do 12:30
S tim da ja sam jučer zvala da se naručim al ne naručuju nikoga. Puni si im termini do godišnjeg pa će naručivat tek iza 1.8 kad se vrate sa godišnjih!

arabela
12.05.2011., 15:42
Rački ti radi parne datume od 13:30 do 19:00
a neparne datume 7:30 do 12:30
S tim da ja sam jučer zvala da se naručim al ne naručuju nikoga. Puni si im termini do godišnjeg pa će naručivat tek iza 1.8 kad se vrate sa godišnjih!
i prima nove :)

something
12.05.2011., 16:49
Djevojke ima li netko za preporučiti dobru ginekologicu koja radi prek HZZO-a? Želim ići isključivo kod žene.

:)

E da, zaboravih naglasiti, u Zagrebu

SweetHeart
12.05.2011., 18:16
Ipak sam otišla do dr. Plavec i što reći... prvi dojam je jako dobar. Sa sestrom sam oduševljena, tako je simpatična i može se pričati s njom! Vidjela sam i doktoricu, malo me iznenadilo kako je mlada, nisam navikla. Još sutra odnesem papire na socijalno pa po karton kod Matezovićke i to je to. :)

AnnaMollyHr
13.05.2011., 08:52
Molim dobrog ginekologa preporučiti u domu zdravlja Vrapče!! :mudri:

Hvala :raspa:

minory
16.05.2011., 20:27
Molim dobrog ginekologa preporučiti u domu zdravlja Vrapče!! :mudri:

Hvala :raspa:

toga nema, oba su koma

aircooper
17.05.2011., 21:00
molim vas, može li mi netko preporučiti dobru ginekologicu u zapadnom dijelu grada, znači špansko, prečko, vrbani, rudeš, staglišće, jarun, črnomerec, trešnjevka itd...?
čula sam da ova u prečkom nije dobra i ne prima više, a ne znam za neke druge u tom dijelu grada, pa vas molim ako neko ima kakve preporuke, da je žena strpljiva, ugodna i da mi može objasniti neke stvari ako trebam :)

Sladonia
18.05.2011., 18:11
Vesna Stepanić je stvarno neugodna i umišljena. Svaki put govorim kak ću se prebaciti. E sad i hoću! Samo još moram odlučiti.
Wahid je to dosad najviše hvaljen, možda probam tamo. stvarno je grozna. stvarno ne znam može li gore, za nekoga kome daješ pravo da ti gura ruke i predmete u najintimniji otvor :cry: niti te ikad pogleda u oči (bizarno!), niti će ti išta ponoviti dvaput, ni dati vremena da je nešto pitaš, ništa!
ja sam trenutno upisana kod nje, ali kao da nisam, jer se njoj ne vraćam ni za živu glavu...

molim preporuku za nekoga (poželjno žena) u zagrebu tko prima nove!

Allexis
19.05.2011., 23:08
molim vas, može li mi netko preporučiti dobru ginekologicu u zapadnom dijelu grada, znači špansko, prečko, vrbani, rudeš, staglišće, jarun, črnomerec, trešnjevka itd...?
čula sam da ova u prečkom nije dobra i ne prima više, a ne znam za neke druge u tom dijelu grada, pa vas molim ako neko ima kakve preporuke, da je žena strpljiva, ugodna i da mi može objasniti neke stvari ako trebam :)

u našem dijelu grada baš i nema puno domova zdravlja....ja sam upisana kod suzane bokić u dz prečko i meni je sasvim ok....kad imam vremena, idem kod nje, kad mi je hitno odem privatno kod tihane mazalin...

vrbani, rudeš i staglišće nemaju dz....

u dz jarun - gajevo radi marija hršak...al tamo je sve popunjeno, iako vrijedi probati opet pitati....srednjake i trešnjevku zaobilaziti u širokom luku....tamo rade banović, ezgeta i neka grozna žena (zaboravih ime)....

za špansko i malešnicu nemam pojma...na črnomercu radi renata sabljak, možda ona prima....

btw. hršak i sabljak rade i privatno u eljugi...

sretno u potrazi :)

amelie_poulain
25.05.2011., 12:15
Tražim žensku ginekologinju preko hzzo-a negdje na području centra ili šireg centra, da ne moram baš u zaprešić ili dubravu ići.

Bitno mi je samo da ima ljudski pristup, dakle da je draga i pažljiva prilikom pregleda. Ne mora mi nužno niti objasniti sve ako ne stigne jer se uvijek mogu javiti svojoj privatnoj s pitanjima.

Inače sam kod vrhunske privatne ginekologinje ali kako sam u financijaskim problemima ne mogu ići kod nje :(.

Molim pomoć ili bilo kakavu preporuku jer se moram prebaciti od dosadašnjeg socijalnog kod kojeg nikada nisam bila na pregledu, očajan je, samo po uputnice ili razgovor.

benjii
29.05.2011., 14:30
pročitala sam evo dosta stranica i prepruke ginekologa koji primaju nove pacijente su stare po mjesec dana sva pa me zanima sad dali netko možda prima nove pacijente pošto uopće nemam ginekologa i trebala bi ići na svoj prvi pregled, već mi je vrijeme. hvala :D

biblioteka2011
03.06.2011., 19:44
Bok cure, jel netko zna gdje dr. Bokić ordinira privatno tj. sestra mi je rekla da radi i privano, ali nisam uspjela shvatiti na kojoj adresi. Jel netko zna?

winnerica
03.06.2011., 21:31
Bok cure, jel netko zna gdje dr. Bokić ordinira privatno tj. sestra mi je rekla da radi i privano, ali nisam uspjela shvatiti na kojoj adresi. Jel netko zna?

Radi privatno kod nekog dr. Pintarića u Španskom...

biblioteka2011
03.06.2011., 22:00
Super, hvala ti, zato ju nisam mogla nać na guglu :) A to mi nije baš usput...

Lolitaa
04.06.2011., 15:33
Da li zna netko dobru ginekologinju u Zg-u ili Zaprešiću, HZZO, da prima bez uputnice? Da li postoji takva? Za prvi pregled. Hvala :)

Varla
04.06.2011., 17:10
Da li zna netko dobru ginekologinju u Zg-u ili Zaprešiću, HZZO, da prima bez uputnice? Da li postoji takva? Za prvi pregled. Hvala :)

bez brige, ne treba ti za ginekologa uputnica, ni prvi ni bilo koji drugi put. isto kao ni za zubara i slicno. samo trebas naci nekoga tko ti odgovara, a da jos uvijek prima pacijente.

Lolitaa
05.06.2011., 21:06
Varla, tnx ;)

Zna netko??hitno je

Sekhmet
16.06.2011., 15:13
djevojke i žene,
znate li za nekog dobrog ginekologa s područja Zagreba kod kojeg bi mogla uzeti hormonalnu injekciju? dakako koji je u sustavu HZZO pa da se prebacim od svog. ovi koje sam do sad pitala nemaju pojma o tome....:ne zna:

kaduljica
26.06.2011., 08:29
Tražim ginekologa koji je normalan na području Zagreba. Muško ili žensko, svejedno je, glavno da je stručan i da neće dobiti popizditis ako odem i kod privatnika.

kaduljica
27.06.2011., 18:03
Tražim ginekologa koji je normalan na području Zagreba. Muško ili žensko, svejedno je, glavno da je stručan i da neće dobiti popizditis ako odem i kod privatnika.

nitko mi nije odgovorio :tuzni:

a jel neko ima iskustva sa dr.Dragutinom Dokom? jel okej? trenutno prima nove pacijente, pa zato pitam..

valyca
28.06.2011., 09:58
evo da se i ja ubacim i kažem koju..
upravo sam zvala da se prebacim kod čurića- ne primaju, zvala puvačić- ne primaju .. bila u laginjinoj- ne prima ni klaić. :(
ako itko ima ijednu pozitivnu stvar kako je kod dr. matezović bila bih zahvalna... nekako ne želim riskirati prvi pregled kod nekog monstruma :o

zovem dr. bokić- ili je zauzeto ili se nitko ne javlja -komedija :(

rock on...
29.06.2011., 14:31
kod bokić se rađe nit ne prebacuj jer je iovako očito prenatrpana. na pregled se čeka po mjesec, dva, a naručit se je tek prava sreća i lutrija dobit sestru na telefon. ja evo zovem već 2 tj nikako ne dobivam da bi mi neki dan kad sam nekim čudom uspjela dobiti rekla da se tek od 1.7. mogu naručiti za 9.mj. znači od preksutra ja opet moram zivkat i nadat se dobitku nje na telefon da se naručim tek za 9.mj. koma!

pa me stoga zanima znate li ima li u zapadnom dijelu grada ili oko centra neka ok ginekologica koja prima nove pacijente da se prebacim? nije mi bitno čak i ako se pregled čeka, al da se bar mogu naručiti preko telefona ko čovjek?

°bubamara°
30.06.2011., 11:25
Dr. Zoran Raič ne samo da je sramota za medicinsku struku, nego i za ljudski rod. :flop::flop::flop:
Njegovu sestru ne bi niti komentirala. :kava:

Catrice
30.06.2011., 12:10
kod bokić se rađe nit ne prebacuj jer je iovako očito prenatrpana. na pregled se čeka po mjesec, dva, a naručit se je tek prava sreća i lutrija dobit sestru na telefon. ja evo zovem već 2 tj nikako ne dobivam da bi mi neki dan kad sam nekim čudom uspjela dobiti rekla da se tek od 1.7. mogu naručiti za 9.mj. znači od preksutra ja opet moram zivkat i nadat se dobitku nje na telefon da se naručim tek za 9.mj. koma!

pa me stoga zanima znate li ima li u zapadnom dijelu grada ili oko centra neka ok ginekologica koja prima nove pacijente da se prebacim? nije mi bitno čak i ako se pregled čeka, al da se bar mogu naručiti preko telefona ko čovjek?

Ja sam prije nepuna 2 mjeseca bila da se narucim kod dr. Bokic, inace sam odustala od zvanja (manje mi vremena treba da odem do njih i vratim se- a ne zivim bas blizu nego cekat da se sestra javi) i sestra je rekla da pred kraj 6.mj idu na godisnji a u 7. nikog ne narucuju nego da samo dodem.
Nisam nista pitala jer sam pretpostavila godisnji i tako to pa nemaju bas guzvu. Sad razmisljam da li sam to da ne narucuju shvatila krivo, tj. nije me mogla naruciti jer je sve puno pa da dodem uzmem broj i cekam.
Da li je itko narucen u 7.mj?

Ego
30.06.2011., 13:14
Jedno pitanje...

Cura mi je imala nekih ginekoloških problema. Zove studentskog ginekologa (nije iz Zagreba), ovaj ju naručuje za mjesec i pol dana. Dva dana prije termina cura prokrvari. Javi se ginekologu i ovaj joj veli da nema problema, da dođe u slijedeći slobodni termin- za dva mjeseca. Zanima me, je li normalna praksa ovih "socijalnih" ginića u roku u kojem neki umru od starosti?

rock on...
30.06.2011., 13:16
Ja sam prije nepuna 2 mjeseca bila da se narucim kod dr. Bokic, inace sam odustala od zvanja (manje mi vremena treba da odem do njih i vratim se- a ne zivim bas blizu nego cekat da se sestra javi) i sestra je rekla da pred kraj 6.mj idu na godisnji a u 7. nikog ne narucuju nego da samo dodem.
Nisam nista pitala jer sam pretpostavila godisnji i tako to pa nemaju bas guzvu. Sad razmisljam da li sam to da ne narucuju shvatila krivo, tj. nije me mogla naruciti jer je sve puno pa da dodem uzmem broj i cekam.
Da li je itko narucen u 7.mj?

kolko sam ju ja skužila za 7. ne naručuju nego dođeš pa valjda čekaš pregled, ali ne rade papu. onda mi je to bezveze samo pregled obavit kad mi je papa zapravo najbitniji, a u 8. cijelom su na godišnjem.

kaduljica
30.06.2011., 14:24
Jedno pitanje...

Cura mi je imala nekih ginekoloških problema. Zove studentskog ginekologa (nije iz Zagreba), ovaj ju naručuje za mjesec i pol dana. Dva dana prije termina cura prokrvari. Javi se ginekologu i ovaj joj veli da nema problema, da dođe u slijedeći slobodni termin- za dva mjeseca. Zanima me, je li normalna praksa ovih "socijalnih" ginića u roku u kojem neki umru od starosti?

idi kod privatnika, oni će je brzo primiti. preporučujem ti polikliniku Vili, bilokojeg ginekologa, svi su super. mislim da ti je pregled oko 300 kuna, nisam sigurna.

a zakaj je Raič tak grozan?

nixa-zg
30.06.2011., 14:39
bubamara

zašto??? ja sam kod Raiča i sad si me uplašila(ja sam imala samo dobra iskustva)!

°bubamara°
30.06.2011., 16:23
I ja do sada...bio je ok...ne posebno dobar, ali niti loš. Nisam mogla vjerovati što govore pacijentice koje su izlazile van iz ordinacije...dok nisam ušla.
Ne mogu pisati što je bilo jer sam sve prijavila na MZSS, HZZO i HLK. Nikada u životu nikoga za ništa nisam prijavila, ali ovo je nešto što se ne tolerira, što se ne oprašta, preko čega se ne prelazi samo sa podizanjem kartona.

goddamnginekolo
01.07.2011., 10:38
bok ja vas molim za pomoc pokusavam naci broj od ginekoloske ordinacije u vidricevoj gdje radi doktorica tajana klepec pulanic i ne mogu nikako dobiti broj so je sramota ali ajde,molim vas ako tko ima broj da mi ga da,hvala vam puno

°bubamara°
01.07.2011., 12:38
Btw jutros mi je sestra rekla da joj je Dr.Raič dva puta rekao da što dolazi našminkana na pregled, da joj više neće biti liječnik ako nastavi dolaziti našminkana...a ona ima 30 godina i nije klinka. :rolleyes:

leeloo27
02.07.2011., 11:18
activia ovo ti je već drugi post koji ti je obrisan jer si doktoricu nazivala kujetinom. Još jedan takav post napiši, nećemo ti ga samo obrisati već ćeš ići na hlađenje.

Na ovom pdf-u nije dopušteno nekome lijepiti epitete poput glupača, kuja, kurva i sl. Ako želiš, napiši svoje iskustvo s dotičnom doktoricom ali bez vrijeđanja i lijepljenja različitih epiteta.

Sandi
03.07.2011., 19:32
tražim ginekologa preko HZZO-a, centar (idealno potez kvatrić-maksimir i bliža okolica), nekog stručnog, pri tome mislim neki koji će se potruditi napraviti sve pretrage koje su potrebne da se otkrije što mi je.

edit: ima li možda negdje neka lista (hzzo?) sa popisom doktora koji primaju pacijente?

Allexis
05.07.2011., 16:50
to ne postoji...al na stranici HZZO-a imaš listu svih ginekologa u hrvatskoj....piše adresa i koliko imaju upisanih pacijentica, pa vjerojatno oni s manjim brojem upisanih i dalje primaju...

rock on...
05.07.2011., 18:16
ajme ova bokić poludit ću! danas od 13-13:45 i od 18:30-19:15 evo provedeno na telefonu bezuspješno zivkajući i nadajući se da ću dobiti sestru da se naručim aaaaaaa!

dajte molim vas prijedlog neki za drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit!

ren0707
05.07.2011., 21:28
ajme ova bokić poludit ću! danas od 13-13:45 i od 18:30-19:15 evo provedeno na telefonu bezuspješno zivkajući i nadajući se da ću dobiti sestru da se naručim aaaaaaa!

dajte molim vas prijedlog neki za drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit!

ja idem kod dr. Lukende na Malešnici. Odličan doktor , odlična sestra. Odradila sam trudnoću i imam još problema ( CIN III) i stvarno su ok. Dr. ne voli kada mu se pametuje ( a tko voli?) , ipak je on dr. i meni je to ok. ali na svako pitanje da odgovor .

ancibella
07.07.2011., 10:15
Treba mi info o dr Stepanic.Naime, trebam odgoditi menstruaciju na par dana i htjela bi po antibaby ili one neke tablete progesterona. E sad, dal ona inzistira na jetrenim testovima kad daje recept? I dal mi je uopce pamtno na taj nacin formulirati da mi treba ili jednostavno da trazim antibaby pilule radi kontracepcije?

Big P.
07.07.2011., 18:01
Kakav je ginić u DZ Prečko?

sope
12.07.2011., 12:08
ima netko iskustva s poliklinikom simbex? ja sam tamo zadnje 3 godine, doduse samo na redovitim pregledima i za sada sam super zadovoljna. doktor je super pristupacan, ljubazan, njezan, i ono sto je jako bitno, pozitivan..

biblioteka2011
13.07.2011., 17:53
@dr bokić u srpnju ne naručuje, to znači da svatko tko aterira uglavnom bude primljen. Na vratima piše da prima knjižice do 11 ujutro, odnosno do 17, ali vidjela sam nekidan da je primila i 2 ženske koje su došle malo iza 17. Dakle, nemoj zvati, nego odi tamo.

Odvratni su i ona i sestra i dalje. Nije mi htjela dati uputnicu za ponovljene briseve, jer kao neka dodjem po uputnicu kad potrošim terapiju, za 10 dana. Drugim riječima, nadam se da ćeš odustati. Samo da izliječim ove upale, i odoh ja pa pa. Pet godina je dobivala glavarinu da nisam ni dolazila, jer se NISAM MOGLA NARUČITI jer se sestra nije javljala telefonom, a kad bi došla tamo odjebala bi me pod nekim izgovorom u dva od tri slučaja. E koje pismo će minstarstvo dobit od mene :-)

biblioteka2011
13.07.2011., 17:55
ja idem kod dr. Lukende na Malešnici. Odličan doktor , odlična sestra. Odradila sam trudnoću i imam još problema ( CIN III) i stvarno su ok. Dr. ne voli kada mu se pametuje ( a tko voli?) , ipak je on dr. i meni je to ok. ali na svako pitanje da odgovor .

Ren, jel on ima normalno radno vrijeme? Jel ih možeš dobiti na telefon? Ne smeta me naručivanje dva mjeseca unaprijed, ali kad dočekam da me primi ko čovjeka? Jel ima dan za trudnice? Jel mu smeta ako dolaziš samo po recepte?
Malešnica mi je full daleko, ali i on je opcija ako je normalan :-) HVALA unaprijed za info!

planiram trudnoću, a fakat te svi tjeraju od sebe ko da imaš kugu. ono.

Elaine123
13.07.2011., 17:57
meni također treba pod hitno ginekolog u Zagrebu po mogućnosti zg-istok) ili u DUGOM SELU???? Zna li tko kojeg, a da je ok????

U Dugom Selu je Dr. Kujundžić (ne znam dal prima,mislim da je pun) i Dr. Beljo (ona je zakon al puna). Ak imaš auto potegni u Križ. Nedavno je Dr. Kashwa tamo preuzeo ambulantu (prije je bio u Dugom Selu kontra od Kujundžića) i nisam mu pacijent ali meni se čini oke, pametan i sposoban (a i jedan drugi ginekolog mi je rekao da je za njega čuo dobre stvari).

biblioteka2011
13.07.2011., 17:58
Ja sam spremna otići i u Dugo Selo. Jel ima netko tamo nekog normalnog za preporučiti. To je vlakom pol sata od glavnog, nije bad. ITKO?

Elaine123
13.07.2011., 18:02
Ja sam spremna otići i u Dugo Selo. Jel ima netko tamo nekog normalnog za preporučiti. To je vlakom pol sata od glavnog, nije bad. ITKO?

Vidi gore moj post. Ima za preporučiti (Dr. Beljo je super zakon mrak)- al mislim da nema mjesta.

rock on...
13.07.2011., 18:33
@dr bokić u srpnju ne naručuje, to znači da svatko tko aterira uglavnom bude primljen. Na vratima piše da prima knjižice do 11 ujutro, odnosno do 17, ali vidjela sam nekidan da je primila i 2 ženske koje su došle malo iza 17. Dakle, nemoj zvati, nego odi tamo.

Odvratni su i ona i sestra i dalje. Nije mi htjela dati uputnicu za ponovljene briseve, jer kao neka dodjem po uputnicu kad potrošim terapiju, za 10 dana. Drugim riječima, nadam se da ćeš odustati. Samo da izliječim ove upale, i odoh ja pa pa. Pet godina je dobivala glavarinu da nisam ni dolazila, jer se NISAM MOGLA NARUČITI jer se sestra nije javljala telefonom, a kad bi došla tamo odjebala bi me pod nekim izgovorom u dva od tri slučaja. E koje pismo će minstarstvo dobit od mene :-)

e pa baš to! :s

ja i dalje molim prijedlog za neku drugu ok ginekologicu na području centra grada ili zapadni dio grada di se mogu prebacit, jedini je uvjet znači da je ženska.

ditta
14.07.2011., 08:58
I ja do sada...bio je ok...ne posebno dobar, ali niti loš. Nisam mogla vjerovati što govore pacijentice koje su izlazile van iz ordinacije...dok nisam ušla.
Ne mogu pisati što je bilo jer sam sve prijavila na MZSS, HZZO i HLK. Nikada u životu nikoga za ništa nisam prijavila, ali ovo je nešto što se ne tolerira, što se ne oprašta, preko čega se ne prelazi samo sa podizanjem kartona.

Možeš li makar okvirno napisati šta je napravio? Bio neljubazan, grub pri pregledu, nestručan i sl.?
Možeš mi i na pm javiti ako ti nije problem. Zanima me jer sam kod njega već nekoliko godina i do sada sam imala samo dobra iskustva.

zlatni pan
16.07.2011., 14:01
bok curke. :)

trebam se prijavit kod nekog ginekologa, nije mi bitno gdje. najbolje bi mi odgovarao zapadni dio grada ali može i negdje drugdje.
najrađe bi žensku, ali i može neki dobar muški. :zubo:
uglavnom, ne treba mi za preglede ili nešto, treba mi najčešće zbog uputnica za bolnicu, pa ako neko zna neku ili nekog, nek mi pošalje broj i adresu na pm, ako nije problem. :D

sugica
17.07.2011., 10:43
ja sam kod dr. Franulovića, dz centar gore u mirogojskoj. i on i sestra su jako ljubazni. koliko sam čula u čekaoni ženske imaju za njega samo riječi hvale. prije je radio u petrovoj. ja sam kod njega od početka i JAKO sam zadovoljna. sve ga možeš pitati, objasni ti sve, nema neke nervoze kod njega. samo nemojte ić kod doktorice koja je u suprotnoj smjeni od njega( zaboravila sam kako se zove). žena je užasno gruba, ja sam bila kod nje jednom i NIKADA VIŠE! kad nema mog doktora, a ona je na zamjeni, rađe ja čekam svog doktora da se vrati.

Mala_Garava666
17.07.2011., 12:36
jel netko zna kako dr. racki radi ovih dana, da li je na godisnjem i ako je da li zamjena normalno daje recepte/uputnice? hvala!

luna989
17.07.2011., 14:02
Bok cure, može li mi netko preporučiti ginekologicu u Novom Zagrebu, Siget ili Remetinec? Prvi puta idem, radije bih doktoricu nego doktora :D Hvala unaprijed!