PDA

View Full Version : Od FaceBooka do Rastave!

stranice : [1] 2 3

Davor25
15.10.2008., 20:05
Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi. Pomalo sam zbunjenim nekim stvarima koje zivot donosi. Ozenjen sam skoro 4.5 godine, imam divnu zenu i volimo se. Medjutim ona je ponekad stvarno ljubomorna na glupe stvari. trenutno sam Van zemlje i radim po 14 sati dnevno da bismo ostvarili nesto u nasem zivotu. Nakon 4 godine i mnogo pokusaja napokon cekamo prvu bebu, ona je tek 1 mjesec trudnoce.

Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Na profil sam objavio sa das ozenjen, da cekam da budem tata, u par navrata objavio post kako mislim na svoju suprugu. Dodao brojac da broji koliko je ostalo do magicnog dana i par mojih slika. Sve to djelim striktno sa izabranim osobama istog prezimena i par jarana koji me znaju licno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?

Hvala, i izvinite na dugom posu.

kemik
15.10.2008., 20:14
Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

pusti ju i budi sretan da si se riješio luđakinje iz života

žao mi je što nemrem bit manje okrutna i direktna, ali nemrem :ne zna:

redmax
15.10.2008., 20:19
Trudne žene poprime oblike svakojake.
Tako da ne brineš proći će i to, ali ne tako skoro- hormoni će divljati sve više i više slijedećih mjeseci.:D

dichy
15.10.2008., 20:23
Đizus!!!:eek::eek::eek:

nevjerojatno....

čuj...i ja sam udana...i imam profil na fejsu...i imam prijatelja koji mi nisu niti blizu da bi mi bili rod....i još mi muž pomaže aploudati slike na fejs....i zajedno se smijemo glupostima koje ja četam s ljudima koje nikada nisam vidjela...i gleda njihove slike...:kava:

ja stvarno ne razumijem u čemu je problem....:ne zna:

a da vas dvoje malo popričate detaljnije na tu temu?...dobro...trudna je...možda malo osjetljivija...hormoni divljaju u to vrijeme...ali ipak....:ne zna::confused:

LazyFox
15.10.2008., 20:23
Jel' i ranije imala takve blesave ispade?

little_devil
15.10.2008., 20:25
trudnoca bas nista neopravdava...mogla se rasplakati, mogla je reci da joj se to ne svidja...ali reci da su to sve kurve itd itd...
nema te trudnoce koja ce iz normalne osobe napraviti ovakvo nesto....

Davor25
15.10.2008., 20:26
Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce. Jednostavno ne mogu da razumijem to. Mogu svatit ljubomoru ako chatam sa drugim curama i to i neradim. Ali ovdje se radi da sam pokusao naci prijatelje i prijateljice pod istim prezimenom tako da se zna odma da nista drugo ne trazim. I opet frka nastala.

Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al et u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera. Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.

R & J
15.10.2008., 20:29
Trudne žene poprime oblike svakojake.
Tako da ne brineš proći će i to, ali ne tako skoro- hormoni će divljati sve više i više slijedećih mjeseci.:D

gle,osjetljiva je,pucaju hormoni,nije lako biti trudna :o
malo sad pusti te rodice,udovolji joj,puno sekiracije u trudnoći ne valja :)
ona ti je sad najvažnija,poslje se ti upoznavaj i dopisivaj :p
a ono je rekla u afektu,daj joj svu podršku i pomoć koju možeš
u jako je osjetljivom razdoblju,treba te a ti daleko radiš,
a ona te očajno treba...

Ego
15.10.2008., 20:29
Čuj... ak je sad takva, zamisli kakva bu u menopauzi. Riješi se aždaje dok možeš...

Davor25
15.10.2008., 20:32
Za mene je stvarno prelijepo podjelit slike sa prijateljima, popricat, reci nekome da ima lijepu maicu, ili super izgleda, mozda je ipak to sto smo sada odvojeni malo jer radim u drugoj drzavi pa se nismo vidjeli vec dugo, a jos trudna.

Pokusavam da ne mislim na to al stvarno ne grize u dnu duse, sto mora biti tako. Kako god u 5 godina smo imali dosta lijepih trenutaka i vremena.

Sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane iako ja na facebook samo uletim par puta dnevno po minutu dvije ostavim koji komentar i napolje.

Nema tu aktivnog catanja,

R & J
15.10.2008., 20:32
Čuj... ak je sad takva, zamisli kakva bu u menopauzi. Riješi se aždaje dok možeš...

joj svašta,da se rješi žene koju voli i koja nosi njegovo djete,
ah :flop::flop::flop:

little_devil
15.10.2008., 20:33
gle,osjetljiva je,pucaju hormoni,nije lako biti trudna :o
malo sad pusti te rodice,udovolji joj,puno sekiracije u trudnoći ne valja :)
ona ti je sad najvažnija,poslje se ti upoznavaj i dopisivaj :p
a ono je rekla u afektu,daj joj svu podršku i pomoć koju možeš
.

svasta

spy
15.10.2008., 20:33
trudnoca bas nista neopravdava...mogla se rasplakati, mogla je reci da joj se to ne svidja...ali reci da su to sve kurve itd itd...
nema te trudnoce koja ce iz normalne osobe napraviti ovakvo nesto....

a čuj ak je ona možda našla par jebača na fejsu dok mužić dejstvuje okolo.....

Ipanema
15.10.2008., 20:34
Sad je: Ja sam trudna, a ti pricas sa drugim zenama.
Za par mjeseci ce biti: Ja imam trbuh do zubiju, a ti pozdravljas druge zene.
Za koju godinu: Ja se cijele dane bavim djetetom, kuham, perem, a ti radis u firmi sa drugim zenama.
Za 10tak godina: Ja doma odgajam djecu, brinem se da tu uvijek bude skuhano i cisto kad dodjes doma, a ti prolazis pored drugih zena.
Za 20tak godina: Ja sam se cijeli zivot zrtvovala, odgajala sam djecu, uvijek sam pazila da ti bude fino, a ti si komuniciras s kumicama na placu.

"Yeeeeees, I think to myself.... what a wonderful wooooorld."

frikuscha
15.10.2008., 20:34
Gle mogu ja probaviti to da ti je žena malo kao ljuborna i sklona ekscesima.
Sam za nju kažeš da ima svojih vrlina i da je izuzetna osoba što respektiram. :s
Poštuješ ju, oženio si je, voliš je, stvaraš vam dom i ne pljuješ po njoj.
Samo zbog toga zaslužuješ jedan veliki naklon. :s
I okej, pucaju je hormoni, ne vidite se, radiš daleko, usamljena je...
Ali brate mili; reći / prijetiti da će abortirati vaše dijete zbog facebooka?! :eek::eek:
Što ti onda kaže u drugim ispadima bijesa?!
Ako želiš to spasiti - nagovori je da ide psihijatru.
Odmah.
Sada.
Jučer.

Mala doza ljubomore je komarac koji imponira, velika - je jebeni problem.

Wassup
15.10.2008., 20:35
Tvoj stav je ispravan, a njen stav je pogrešan. Ja sam bio u situaciji poput tvoje, više od 3 godine zajedničkog života, ali bez braka i djece, i jednostavno sam popizdio, jer više nisam mogao trpit da mi se drže prodike šta smijem i šta ne smijem, s kim smijem pričat i s kim ne smijem. Ja to nikad nisam gledao kao prevaru niti mi je to bila namjera, ali jednostavno je mene to ubijalo u pojam i dao sam otkaz, tj. raskinuo i odselio se iz unajmljenog stana kod frendice, dok se nisam opet snašao za dalje. Ti si u braku i čekaš dijete, što nije jednostavna situacija, ali tvoja draga bi se trebala urazumit i shvatit da nisi njen rob da može s tobom radit šta želi. Ne znam, nemam ideju šta i kako, ali samo mogu reći da podržavam tvoj stav i smatram ga normalnim i poštenim od tebe, jer si joj uostalom dao i pristup tom facebooku.

Davor25
15.10.2008., 20:36
Hajd zamislimo da je razog svemu trudnoca.. ok svatam. Ali sta biste rekli da se isto ovo desi u vremenu kada nije trudna tj prije ili poslije. Dali je takav stav zaista normalan.

frikuscha
15.10.2008., 20:37
Hajd zamislimo da je razog svemu trudnoca.. ok svatam. Ali sta biste rekli da se isto ovo desi u vremenu kada nije trudna tj prije ili poslije. Dali je takav stav zaista normalan.

Nije.
I zar ti stvarno treba potvrda o tome?!
Nisi to tada shvaćao sam?

little_devil
15.10.2008., 20:40
Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.

mislim da ovo treba naglasit

spy
sam se nemoj navuč na forum...radi njega če se i gotovci rastat

R & J
svasta

tebi je to svašta
dobro
ja imam krasan brak koji traje 12 godina :cerek:
i petero divne dječice :cerek:
i jako dobro znam šta sam napisala :kava:
ostavljat nekog zbog izljeva hormona i raznih mana,tipa više manje ljubomorna
i bla bla...
ma ne čudim se što se ljudi bez da trepnu rastanu...
žalosno...
a borba za brak,ljubav u dobru i zlu?bezuvjetna ljubav?
to uključuje i prihvačanje bračnog partnera onakvim kakav zapravo je :)
eh dragi moji .... odrastite :mig:

Davor25
15.10.2008., 20:42

Pazi ovo to je najlaksi nacin i za mene kukavicki, ipak 5 godina nije malo i ja sam spreman da trazim nacin da napravim balans, da postavimo neke standarde i da se zna sta je OK a sta ne.

Ako imas paket prelijepih jabuka i jednu crvavu, ti neces baciti citav paket zar ne?

Tako je i ovdje, za lim da nadjem nacin kako da je urazumim i objasnim da te cure su normalne osobe, da samo pricamo o normalnim stvarima i na kraju krajeva mozda smo i bliznja familija, ipak se isto prezivamo.

little_devil
15.10.2008., 20:42
tebi je to svašta
dobro
ja imam krasan brak koji traje 12 godina :cerek:
i petero divne dječice :cerek:
i jako dobro znam šta sam napisala :kava:
ostavljat nekog zbog izljeva hormona i raznih mana,tipa više manje ljubomorna
i bla bla...
ma ne čudim se što se ljudi bez da trepnu rastanu...
žalosno...
a borba za brak,ljubav u dobru i zlu?bezuvjetna ljubav?
to uključuje i prihvačanje bračnog partnera onakvim kakav zapravo je :)
eh dragi moji .... odrastite :mig:

zena je ljubomorna na njegovu sestru:rolleyes:

ne znam kome bi dopustila da mi brani ista...nikome nikad, nisam necije vlasnistvo...
da, prihvacanje, jel ona njega prihvaca? ne, preodgaja ga i uvjetuje mu, prijeti...
nema niceg normalnog u tome

trendseterica
15.10.2008., 20:43
Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

cek malo jel tebi normalno da jedan muskarac koji je ozenjen, vjerojatno imash i posao, ocekujesh dijete i da u isto vrijeme skupljash prijatelje preko interneta kao da ti je u najmanju ruku 15 godina:rolleyes: kao da nemash svoj zivot

smijesno

ne kazem da ces varati svoju zenu ali ovo je zaista totalno djetinjasto i bezveze

a sto se tice faceboka nije on toliko bezazlen kao sto svi misle
Cura od mog rodjaka je isto tako bezazleno imala profil na facebooku, on je sve znao za to, ona je chatala s ljudima okolo i dok je on bio doma, cak mu i pokazivala ili citala neke poruke koje su joj se ucinile smijesnima i zanimljivima, a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.

R & J
15.10.2008., 20:46
mislim da ovo treba naglasit

A ja bi naglasila da je žena trudna i da treba njegovu ljubav i podršku u
ovoj situaciji,a ne sudit je zbog nekih izjava tamo nekada...

Davor25
15.10.2008., 20:47
Nije.
I zar ti stvarno treba potvrda o tome?!
Nisi to tada shvaćao sam?

Ne treba bas, ali sam bar sat vremena pokusavao da joj objasnim sta znaci prezime i familija. Da treba gajiti kulturu i mi mladi se trebamo druziti, upoznavat a ne jedni drugima okrenut ledja. A na kraju ona opet ima stav da bez obzira sto se isto prezivamo ona nije moja rodica i ja se samo nabacivam njoj.

little_devil
15.10.2008., 20:47
a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.

ok, i?:rolleyes:
da nije s njim, s nekim s ceste bi, s posla, iz drustva ili iz nekog kluba...

little_devil
15.10.2008., 20:49
A ja bi naglasila da je žena trudna i da treba njegovu ljubav i podršku u
ovoj situaciji,a ne sudit je zbog nekih izjava tamo nekada...

nekih tamo izjava, haloo, bila je luda zbog njegove sestre i imam dojam da je to bilo prije trudnoce

trendseterica
15.10.2008., 20:50

i to zamisli bizarnosti, radi sugavog facebooka koji ce dozivjeti sudbinu ICQ-a dakle propasti:rolleyes:

R & J
15.10.2008., 20:51
svi smo mi više ili manje ljubomorni...
negdje se i pretjera,
kad moj muž mene pita: Gdje si bila i s kim si pila kavu?
samo se nasmijem i kažem: Bila sam s prijateljicom,a bilo je tamo i zgodnih frajera,ali niko nije kao ti ljubavi...itd...ono slatke rječi...:cerek:
ma sve se može rješiti kad se volite,baš sve :mig:

Davor25
15.10.2008., 20:52
cek malo jel tebi normalno da jedan muskarac koji je ozenjen, vjerojatno imash i posao, ocekujesh dijete i da u isto vrijeme skupljash prijatelje preko interneta kao da ti je u najmanju ruku 15 godina:rolleyes: kao da nemash svoj zivot

smijesno

ne kazem da ces varati svoju zenu ali ovo je zaista totalno djetinjasto i bezveze

Cura od mog rodjaka je isto tako bezazleno imala profil na facebooku, on je sve znao za to, ona je chatala s ljudima okolo i dok je on bio doma, cak mu i pokazivala ili citala neke poruke koje su joj se ucinile smijesnima i zanimljivima, a u isto vrijeme je njemu pred nosom upoznala bezazleno ozenjenog tipa na tom istom facebooku, bezazleno ju je osvojio sa spikom i bezazleno se nasla s njime i bezazleno pojebala.

Imam posao, naravno.. radim i po 14 sati dnevno, i ponekad imam 2-3 sata vremena da nema puno posla te u tom trenutku posaljem njoj mail i posjetim FB.

I da sve zenske osobe na mojoj listi prijatelja zavrsavaju sa istim prezimenom, ni u kom slucaju nebi dodao i pricao s nekim samo tek tako, ovdje je vise pitanje familijarnih odnosa, upoznavanja.. te na kraju neka mini relaksacija od posla. naglasit cu i to da 6 mjeseci radim po 14 sati dnevno bez dana odmora i jedini kontakt sa pravim svijetom je ona i prijatelji sa FB-a.

trendseterica
15.10.2008., 20:53
ok, i?:rolleyes:
da nije s njim, s nekim s ceste bi, s posla, iz drustva ili iz nekog kluba...

imala je previse slobodnog vrmena jer je silom prilika ostala bez posla i puno puno vremena je pocela visiti na internetu

dok je radila nije imala vrmena naci ljubavnika

trendseterica
15.10.2008., 20:55
Imam posao, naravno.. radim i po 14 sati dnevno, i ponekad imam 2-3 sata vremena da nema puno posla te u tom trenutku posaljem njoj mail i posjetim FB.

I da sve zenske osobe na mojoj listi prijatelja zavrsavaju sa istim prezimenom, ni u kom slucaju nebi dodao i pricao s nekim samo tek tako, ovdje je vise pitanje familijarnih odnosa, upoznavanja.. te na kraju neka mini relaksacija od posla. naglasit cu i to da 6 mjeseci radim po 14 sati dnevno bez dana odmora i jedini kontakt sa pravim svijetom je ona i prijatelji sa FB-a.

a kako se mislish druziti s tim prijateljima ako radish 14 sati dnevno? koliko ce ti vremena ostati za zenu i dijete kad se rodi?

a to s tim familijarnim odnosima, mislim da si malo pretjerao i izmislio :D

little_devil
15.10.2008., 20:56
imala je previse slobodnog vrmena jer je silom prilika ostala bez posla i puno puno vremena je pocela visiti na internetu

dok je radila nije imala vrmena naci ljubavnika

pa da,..ja sam uvijek visila puno na netu i upoznavala se s novim ljudima i nikad mi nije palo napamet prevariti, to ovisi o osobi

R & J
15.10.2008., 20:57
Ajd sad ti lijepo nađi pametne savjete o trudnoći
zašto ne? žena ti je trudna,šta se događa u njenom tijelu,razvoj bebice..
pa pripreme za porod,pa doček novorođenčeta..:cerek:
interesiraj se za nju,trudnoću,bebu...
pusti sad prezimenjakinje...
ona će se ugodno iznenaditi kad vidi tvoj inters i pažnju,joj što to volimo :cerek:
kužiš valjda što ti hoću reći?

Davor25
15.10.2008., 20:58
svi smo mi više ili manje ljubomorni...
negdje se i pretjera,
kad moj muž mene pita: Gdje si bila i s kim si pila kavu?
samo se nasmijem i kažem: Bila sam s prijateljicom,a bilo je tamo i zgodnih frajera,ali niko nije kao ti ljubavi...itd...ono slatke rječi...:cerek:
ma sve se može rješiti kad se volite,baš sve :mig:

Probao sam i slatkim rijecima, objasnit joj koliko je volim. Ona je rekla ako je volim da cu se vratiti kuci tj dat otkaz na poslu i nac kakav posao doma. A plata doma i nije bas na nivout, za prezivjet samo. Zapravo je pitanje i koliko ce mi vremena trebat da nadjem malo normalniji posao.

Ovaj posao sto sad radim je zivotna sansa da odgojimo nase djete kako treba bez brige, i da ucnimo bar malo nas zivot zabavnijim i normalnijim.

kemik
15.10.2008., 20:58
ljudi koji svog partnera ne žele varati neće to raditi provodili dnevno 26,5 sati na internetu, na facebooku, na forumima, na icq.

žena koja za BILOŠTO prijeti partneru da će se razvesti i abortirati njihovo dijete treba stručnu pomoć.

Smart_bitch
15.10.2008., 21:00

smijesno

Baš. :D

Kakvi rođaci, kaj je tebi? :ne zna: Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću na svijetu? Brini se ti radije oko svojeg srodstva kojeg si birao (žene) i srodstva na kojem si radio (djeteta). Držiš do stvari koje u današnjem svijetu jednostavno nisu...ono, nisu više važne, nemaju težinu. Još bih razumjela da živiš u nekoj selendri i prije 50 godina gdje nema ni telefona, pa su ti, hajde, srodstvo i familijarni odnosi sve što imaš, osim štale i krave, ali ovo...:D

I možda je šiznula na te "lijepe komplimente" koje dijeliš uokolo jer ih sama ne čuje? :ne zna:

Mislim, koje gluposti...

Davor25
15.10.2008., 21:01
a kako se mislish druziti s tim prijateljima ako radish 14 sati dnevno? koliko ce ti vremena ostati za zenu i dijete kad se rodi?

a to s tim familijarnim odnosima, mislim da si malo pretjerao i izmislio :D

Pa pazi oni su sad samo online, cak su drugi grad udaljen 150 km a na druzenje sam iskljucivo mislio kad nekad ja i ona putujemo demo tamo, da jednostavno imamo nekog koga znam, nazvat nekoga, hej sta ima, hajd izadji pred nas, poksazni nam grad, to su prilike jednom u godinu dana..

R & J
15.10.2008., 21:04
Ajd sad ti lijepo nađi pametne savjete o trudnoći
zašto ne? žena ti je trudna,šta se događa u njenom tijelu,razvoj bebice..
pa pripreme za porod,pa doček novorođenčeta..:cerek:
interesiraj se za nju,trudnoću,bebu...
pusti sad prezimenjakinje...
ona će se ugodno iznenaditi kad vidi tvoj inters i pažnju,joj što to volimo :cerek:
kužiš valjda što ti hoću reći?

interesiraj se za nju i sve događaje koje proživljava,tako će se smiriti
i neće zanovjetati da daš otkaz,piši joj da ćeš bebi osigurati bolji život
i da želiš da budete zajedno al se mora strpiti,nije joj lako,ali vaša bliskost
će održati stvari pod kontrolom,a ne bliskost za prezimenjakinjama :mig:

trendseterica
15.10.2008., 21:05
pa da,..ja sam uvijek visila puno na netu i upoznavala se s novim ljudima i nikad mi nije palo napamet prevariti, to ovisi o osobi

naravno da sve ovisi od sobe do osobe, ali internet je ipak veliki izazov htjeli mi to ili ne

arenx
15.10.2008., 21:06
Koliko imate godina ?

Davor25
15.10.2008., 21:07

Kakvi rođaci, kaj je tebi? :ne zna: Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću na svijetu? Brini se ti radije oko svojeg srodstva kojeg si birao (žene) i srodstva na kojem si radio (djeteta). Držiš do stvari koje u današnjem svijetu jednostavno nisu...ono, nisu više važne, nemaju težinu. Još bih razumjela da živiš u nekoj selendri i prije 50 godina gdje nema ni telefona, pa su ti, hajde, srodstvo i familijarni odnosi sve što imaš, osim štale i krave, ali ovo...:D

I možda je šiznula na te "lijepe komplimente" koje dijeliš uokolo jer ih sama ne čuje? :ne zna:

Mislim, koje gluposti...

Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene. Ne kazem da ad zelim da po citav dan pricam s nekim, vec par poruka sa par ljudi dnevno, ipak kakav bi na zivot bio a da nemamo prijatelja.

Svatam ja da je kriticno vrijeme sada, ali ja nju ne ignorisem, od mene nece cuti ruzne rijeci. A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/ Za mene nema to bas velik znacaj da bi se razvio toliki stepen ljubomore.

R & J
15.10.2008., 21:07
nekih tamo izjava, haloo, bila je luda zbog njegove sestre i imam dojam da je to bilo prije trudnoce

ma ajde malo je žena luckasta,pa jako ga voli,ono, neće da ga neko drži za ruku,ok. voli ga jako jako... :cerek:

Smart_bitch
15.10.2008., 21:08
Ne treba bas, ali sam bar sat vremena pokusavao da joj objasnim sta znaci prezime i familija. Da treba gajiti kulturu i mi mladi se trebamo druziti, upoznavat a ne jedni drugima okrenut ledja.

Bla truć...

A na kraju ona opet ima stav da bez obzira sto se isto prezivamo ona nije moja rodica i ja se samo nabacivam njoj.

Pa i nije.

Mislim, ne ulazim u to jel ljubomorna šizoidna nenormalna osoba i inače, ali ovo tu da mi dečko objašnjava smijala bih se do suza.

Davor25
15.10.2008., 21:08
Koliko imate godina ?

25 obadvoje

kemik
15.10.2008., 21:09
Mislim, ne ulazim u to jel ljubomorna šizoidna nenormalna osoba i inače, ali ovo tu da mi dečko objašnjava smijala bih se do suza.

a jel bi prijetila takvim nečim ili bi samo urlala od smijeha i tražila maramicu? :ne zna:

trendseterica
15.10.2008., 21:10
Pa pazi oni su sad samo online, cak su drugi grad udaljen 150 km a na druzenje sam iskljucivo mislio kad nekad ja i ona putujemo demo tamo, da jednostavno imamo nekog koga znam, nazvat nekoga, hej sta ima, hajd izadji pred nas, poksazni nam grad, to su prilike jednom u godinu dana..

ne znam kako hoces, samo kazem da ti to kao ozenjenom covjeku koji vjerujem imash prijatelje uzivo, koji ocekujesh dijete (nisi izgleda svjestan koliko ce obaveza i briga donijeti novorodjence u kucu- okrenut ce ti se zivot za 180 stupnjeva) da ne govorim o poslu od preko 12 sati dnevno jednostavno NIJE POTREBNO.

R & J
15.10.2008., 21:11
Bla truć...

Pa i nije.

gle kad dođe bebač imat će čovjek pametnija posla :kava:

Ivana_27
15.10.2008., 21:12
Tek sada sam se ukljucila :) ,,,moram priznati da ti nije lako. Bila sam trudna vise puta i kao i vecina zena, znam da sam bila razdrazljiva, tu i tamo plakala al sam vecinu vremena ipak uzivala u trudnoci. Nadalje, kad sam rodila hormoni su jos divljali, i bila sam jos gora nego u trudnoci i bilo je razmirica sa MM. Mislim da je kod nje glavni problem razdvojenost, osjeca se sama i sama prolazi kroz sve premda si ti uz nju u mislima a kraj nje kad vam vrijeme i obveze dozvole. Mislim da ti ne bi trebao biti problem staviti u mirovanje "rodjake i rodice" jer i ja imam acc na fejsu pa ne skupljam istoprezimenjake vec imam svoj krug ljudi i s njima komuniciram. Iako mislis da je tvoj posao sansa zivota, ponekad ti ta sansa oduzima na zaista vrijednim stvarima, svaki mjesec UZV, uzivanje u kg tvoje zene kad udje u 9 mjesec, ugadjanju joj sve dok na svijet ne dodje to slatko malo bice. Mozda se u njoj krije strah, ipak je to udaljenost a vec i ptice na grani znaju da daljina i obveze (radis po 14 sati dnevno) mogu izazvati velike probleme u vezi. Brak na neki nacin i jest zrtva, al na koncu se sve isplati. Mislim da su glupi ovi komentari da se rijesis azdaje, i sl. Pa nije to komad odjeće, to j e5 godina ulaganja u nesto sto se zove ljubav. Pri tom ne mislim da se samo ti trebas zrtvovati. Ja to kao zena mogu reci da je kod mene najvise upalilo kad MM zauzme stav i ultimativno kaze sto on zeli. Tada i ja stanem, i dobro promislim. Ma pusti fejs....:D

R & J
15.10.2008., 21:12
a jel bi prijetila takvim nečim ili bi samo urlala od smijeha i tražila maramicu? :ne zna:

ja bi svo troje :lol:

Smart_bitch
15.10.2008., 21:13
Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene.

A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/

A reci, jesi nekom od muškaraca koji su ti "rođaci" rekao da su zanimljive osobe? Ili da jedan od njih ima lijepu majicu? Ili kravatu? :D :D

Smart_bitch
15.10.2008., 21:14

Ovisi o tome koliko bi mi bilo smiješno. :D

Ne, sori, preteško pitanje. Voljela bih reći da ne bih tako prijetila, al još mi nitko nije išao prodavati familijarne spike. :D

R & J
15.10.2008., 21:15
A reci, jesi nekom od muškaraca koji su ti "rođaci" rekao da su zanimljive osobe? Ili da jedan od njih ima lijepu majicu? Ili kravatu? :D :D

dajjjjjjjjjjj :lol: :lol:
umirem od smijanja
ma zakon ste ljudi :top:

sunce35
15.10.2008., 21:15
Za mene je stvarno prelijepo podjelit slike sa prijateljima, popricat, reci nekome da ima lijepu maicu, ili super izgleda, mozda je ipak to sto smo sada odvojeni malo jer radim u drugoj drzavi pa se nismo vidjeli vec dugo, a jos trudna.

Pokusavam da ne mislim na to al stvarno ne grize u dnu duse, sto mora biti tako. Kako god u 5 godina smo imali dosta lijepih trenutaka i vremena.

Sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane iako ja na facebook samo uletim par puta dnevno po minutu dvije ostavim koji komentar i napolje.

Eto sam si odgvorio. Zena je trudna a odvojeni ste. A ljubomorne je prirode od prije. Odlucis sta ej vaznije ljudi koje ne poznajes ili trudna zena s kojom vec pokusavas 4 godine da dobijes dijete i za koju znas da je ljubomorna.

A ona mora tu ljubomoru malo da smanji. A smanjiti je nece s tim sto ces ti sada nastaviti da se dopisujes s tim ljudima. Kada bude dosao kuci i budete jedno kraj drugoga reci joj sve sto si ovdje napisao. "nacrtaj" joj cijelu situaciju, da nista nisi krio i to. Naravno ako ti je stalo a izgleda da jeste.

Mavis
15.10.2008., 21:17
Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.

Ovime je rečeno sve. :flop:

Winter
15.10.2008., 21:17
Smart_bitch i R & J su ti vec sve rekle. Slusaj pametne zene i mani se corava posla s "rodicama".
Ma koje rodice? Da se meni tako neki xy javi i zove me rodicom bi ga poslala da ti ne kazem gdje.
Pokusaj pokoji put napraviti ono sto ti je R & J vec rekla pa ces vidjeti. Sigurno ce vam odnos biti bolji, i oboje cete biti zadovoljni. Da joj se vise posvetis mislim da nebi imala takve izljeve ljubomore.

frikuscha
15.10.2008., 21:18
Jebote ja ne vjerujem. :confused::confused:
Ali fakat ne vjerujem. Ivoz ima profil na fejsu, ja imam profil na fejsu. :eek:
Imamo frendove - svaki svoje , neki su zajednički.
Jednoj frendici je brijem neki dan napisao de si mala slatka fotka - kažem brijem jer mi ušlo na jedno uho unutra na drugo van.
Živimo skupa, planiramo dete imamo datum vjenačanja.
Lastane - jesmo li mi normalni?! :eek::eek:

R & J
15.10.2008., 21:20

nije rečeno sve,samo nedorečeno,jer ipak možda žena zna lijepo kuhat i jako je draga i dobrodušna,uredna i lijepa...
ovo mi govori više nego nekakve tamo reakcije ponekad...

trendseterica
15.10.2008., 21:22
Jebote ja ne vjerujem. :confused::confused:
Ali fakat ne vjerujem. Ivoz ima profil na fejsu, ja imam profil na fejsu. :eek:
:

jel prakticirate virtualni sex?:D

frikuscha
15.10.2008., 21:31
jel prakticirate virtualni sex?:D

Jedino kad je Ivoz na putu. :o
Mislim nema ga da mi grije noge u krevetu...:o
Između sebe - da ne bi bilo. :D

Okej, ajmo ozbiljno.
Kužim ženu koja je puna hormona i dosta joj je razdvojenosti i prolazi trudnoću sama, muž je daleko. :(
Fakat je kužim i totalno mi je žao...

Ali rečenica prijetnje da će abortirati dijete i pokrenuti rastavu zboga - faca.. kamon... :ne zna:

vitka
15.10.2008., 21:45
činjenica je da ti je žena stvarno preljubomorna (mislim - ono za sestru OMG! i kakve veze ima ima li ti sestra 15 ili 25 godina, pa sestra ti je!) ali to tebi očito i nije novost, znaći ak se ti s njom nosiš takvom kakva je onda je to valjda ok. meni, u stvari, nije jasno kaj si ti zapeo za taj face kao da je to od životne važnosti? ja nisam na face-u jer mi je to bez veze, al poštujem ako nekom to paše..ali ti si pretjerao malo..mislim, kaj bi trebali ljudi kaj se prezivaju babić, ili kovač (smith) koje je, negdje sam čitala, najčešče prezime na svijetu?? 0-24 bit na face-u dok pohvataju svaku osobu koja se tak preziva.

znaći: objasni ženi da malo smiri doživljaje s tom ljubomorom a ti nemoj svaku osobu koja ti je prezimenjak shvačat kao rodbinu! od kud ti ta besmislica?

PiNkDeViL
15.10.2008., 22:01
zelim samo skrenuti paznju na to da je zena rekla da ce pobaciti ukoliko on ne pobrise svoj profil..
ok,zena je trudna i pucaju je hormoni, pa je ludo ljubomorna...
ali trudna zena, da zbog ljubomore ovako nesto izjavi..
meni je to sokantno..:ne zna:

gerbengoy
15.10.2008., 22:10
Nisam sve citala, ali:

Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce.

A ti si mislio da ce to samo od sebe proci?

Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al et u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera. Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.

Ne, nije ludjakinja.
Samo je ljubomorna na tvoju rodjenu sestru. :rolleyes:

Brajko, ti s' u takim go***ma, da jednostavno ostajem bez teksta.

Nikakva mi ideja ne pada na pamet, a ne mogu ti reci da ju tjertas van, jer nije si dijete sama napravila.

kisikana
15.10.2008., 22:13

Bome jest, kad sam imala 15 htjela sam da me za ruku vodi moj dečko a ne "stari" konj od 25 i još brat :rofl:

LazyFox
15.10.2008., 22:18
Lako je sad pametovati i ne znam sto bih ti rekla osim da si trebao biti pazljiviji i prepoznati znakove patoloske ljubomore jos onda kad ti je bila ljubomorna na sestru (mislim WTF) i rijesiti se ludare. Ni sad ti nije kasno, ali beba je na putu i sve je puno kompliciranije. Jebeno... :tuzni:

cdvita12
15.10.2008., 22:26
ja mislim da je tvoja draga u pravu. ja imam isto rodjake, i ne pada mi na ammet da sada sa njima obnavljam neke davno izgubljene veze. ja bih ti isto to rekla, te cure ti mogu biti 4. ili 6. rod i nikom nis . za tebe. ja sam uz tvoju dragu. odj... ti to, a ne znam, sta ti je draze...davno izgubljene rodice ili zena i dijete...

JustinC
15.10.2008., 22:26
Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce. Jednostavno ne mogu da razumijem to. Mogu svatit ljubomoru ako chatam sa drugim curama i to i neradim. Ali ovdje se radi da sam pokusao naci prijatelje i prijateljice pod istim prezimenom tako da se zna odma da nista drugo ne trazim. I opet frka nastala.

Dalje nisam temu ni čitao... stari moj, napatit češ se ti s njom u životu.. može ona bit i iznimna osoba i super kuhat i sve ali ovo je gadno...
Ako ne želiš rabijene čaše po kući i smetnje u trudnoći nestani s FB-a.. al to je samo jedan mali kompromis, a bojim se da ćeš ih ti morat zbog mira u kući dosta u životu tolerirat..:ne zna:

JustinC
15.10.2008., 22:27
Bome jest, kad sam imala 15 htjela sam da me za ruku vodi moj dečko a ne "stari" konj od 25 i još brat :rofl:

:D

:cerek:

very fairy
15.10.2008., 22:31
Ne bih rekla da je tu problem Facebook. Ocito se to imalo za dogodit.

Ali brate mili; reći / prijetiti da će abortirati vaše dijete zbog facebooka?! :eek::eek:
Što ti onda kaže u drugim ispadima bijesa?!
Ako želiš to spasiti - nagovori je da ide psihijatru.
Odmah.
Sada.
Jučer.
Mala doza ljubomore je komarac koji imponira, velika - je jebeni problem.

E ovo je velika istina. Voljela bih vjerovati da ce ti se zena skulirati, ali definitivno nije dobar znak ljubomora na tvoju vlastitu sestru. Razumijem da je sada trudna i da ti je manevarski prostor bitno suzen, ali probajte razgovarati. Reci joj da te takvo ponasanje smeta. Jesi li joj to ikada rekao? Je li ona uopce svjesna da njezina ljubomora prelazi sve granice dobroga ukusa?
Jedino bi mi objasnjenje za njezino suludo ponasanje (sori, ali meni je to suludo), bilo da si nesto gadno zgrijesio ranije u vezi pa zena sada ima paranoju...:ne zna:

kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam
Jedino te u ovom ne kuzim. Sta ce ti to? Pa svi mi imamo prezimenjake na fejsu, pa sta? 99 posto njih ti sigurno nisu nista. Koje vi to zapravo stvari imate za razmijenit? Odakle su tvoji, odakle su tvoji? jel ti sta ovaj, jel ti sta onaj? Big deal.
Ne znam, mene moja rodbina toliko nervira da nemam potrebu traziti dalje od onih koje sam prisiljena poznavati :D

LazyFox
15.10.2008., 22:32
ja mislim da je tvoja draga u pravu. ja imam isto rodjake, i ne pada mi na ammet da sada sa njima obnavljam neke davno izgubljene veze. ja bih ti isto to rekla, te cure ti mogu biti 4. ili 6. rod i nikom nis . za tebe. ja sam uz tvoju dragu. odj... ti to, a ne znam, sta ti je draze...davno izgubljene rodice ili zena i dijete...

Nije stvar samo u Facebooku, zenska je patoloski ljubomorna i ne bas normalna. Treba cijeli zivot takvu tuku trpiti.

redmax
15.10.2008., 22:32
Tu čovjek opiso ženu kao da je totalni freek!
ej al vi ste koliko sam skužila nekih 5 godina skupa. pa valjda ste se upoznali dovoljno u to vrijeme da se možete normalno razgovarat ko ljudi.
zAJ... facebook i lažne rodice, i počni se brinuti kako ćeš što prije naći posao doma, jer ćeš morati manje raditi ako želiš vidjeti svoje dijete, i ženu.
A ti želiš s ženom posjećivat " rodice" s kojima ona ne želi imat nikakvog posla, jer vjerovatno ima prave prijatelje koji su tu , fizički uz nju ,dok tebe nema.
Koncentriraj se na bebu.......:kava:

Beta ženka
15.10.2008., 22:42
Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene. Ne kazem da ad zelim da po citav dan pricam s nekim, vec par poruka sa par ljudi dnevno, ipak kakav bi na zivot bio a da nemamo prijatelja.

Svatam ja da je kriticno vrijeme sada, ali ja nju ne ignorisem, od mene nece cuti ruzne rijeci. A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/ Za mene nema to bas velik znacaj da bi se razvio toliki stepen ljubomore.

A jel' i muškarcima (rodijacima) govoriš da su zanimljive osobe i imaju dobre majice? :misli:

Inače, i meni bi bilo čudno da se za ruke drže brat i sestra (a oboje su stariji od 10 godina, ma 5), a njegova cura/žena pored... :ne zna:

EDIT: tek sad vidjela:
:D

themoment
15.10.2008., 22:45
nije rečeno sve,samo nedorečeno,jer ipak možda žena zna lijepo kuhat i jako je draga i dobrodušna,uredna i lijepa...
ovo mi govori više nego nekakve tamo reakcije ponekad...

ma da kuha ko jamie oliver, da je draga i dobrodušna ko majka terezija, uredna ko djevica u podznaku djevice i lijepa ko angelina jolie, BOLESNA JE JER JE LJUBOMORNA NA NJEGOVU SESTRU!!!
ponavljam, alo ej, SESTRU!!!!!!!

šta bi se, bacila s balkona da mu sestra uz poljubac u obraz čestita rođendan?
ili da ga, oprostimibože, majka zagrli kad dođe na nedjeljni ručak? :eek: :križa se u nevjerici:

LazyFox
15.10.2008., 22:48
A
Inače, i meni bi bilo čudno da se za ruke drže brat i sestra (a oboje su stariji od 10 godina, ma 5), a njegova cura/žena pored... :ne zna:

Ma moze ti biti cudno, ali biti ljubomorna na muzevu sestru? To je bolesno...

Beta ženka
15.10.2008., 22:50
ma da kuha ko jamie oliver, da je draga i dobrodušna ko majka terezija, uredna ko djevica u podznaku djevice i lijepa ko angelina jolie, BOLESNA JE JER JE LJUBOMORNA NA NJEGOVU SESTRU!!!
ponavljam, alo ej, SESTRU!!!!!!!

šta bi se, bacila s balkona da mu sestra uz poljubac u obraz čestita rođendan?
ili da ga, oprostimibože, majka zagrli kad dođe na nedjeljni ručak? :eek: :križa se u nevjerici:

Ček malo, žena pored njega, a on i sestra se drže za ruke, aloooo! :eek: :i ja se križam u nevjerici:
Meni je TO bolesno.

Zanimljiv odnos prema rodbini, nema šta... :misli:

themoment
15.10.2008., 22:55
Ček malo, žena pored njega, a on i sestra se drže za ruke, aloooo! :eek: :i ja se križam u nevjerici:
Meni je TO bolesno.

Zanimljiv odnos prema rodbini, nema šta... :misli:

mala ima četrnaest godina. znači da su 9 godina razlike.
ja sam, kad sam imala 14, znala tri godine starijeg rođaka primit za ruku kad bi prelazila cestu (jebiga trauma zbog prometne), a kamoli da ne bi brata toliko starijeg. to je zaštitnički odnos, ništa drugo. gadno mi je da mala sestra ne može uhvatit starijeg brata za ruku bez da se ne pomisle gadarije.
bokte, jeste vi poganih umova...:eek: :zubo:

*miss piss*
15.10.2008., 22:57
joj daj molim vas, pa nije žena ljubomorna na sestru nego je živcira njegovo balavo ponašanje (kao da su mala djeca pa se moraju držati za ruke. joj baš slatko :rolleyes: ).
a i ti isto, ma kakve rodice? da ih takvima smatraš razgovarali bi o obiteljskom stablu, a nebi si komentirali neke glupe fotografije.
makni se s tog fejsa. imaš oko sebe sve koje trebaš, a ako vam fali prijatelja, nađite ih zajedno.
a ovo vrijeme dok ste razdvojeni rađe provodi s njom na telefonu, msn-u ili čemu već, a ne sa nekim "rodicama" na fejsu.

*Girlie*
15.10.2008., 23:04
Pa nije ti Fejsbuk ništa kriv nego imaš ženu paničarku. Oke trudna je pa ju pucaju hormoni ali bi li reagirala drugačije i da nije trudna, šta misliš? E, to se upitaj..

Ken
15.10.2008., 23:06
Gle, moze on nosit vlastitu sestru kroz grad na leđima ako hoce, cim mu ona prigovara za to, nije normalna. Nije. I ne mozes nas uvjeriti u surpotno.

Venali
15.10.2008., 23:11
Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi....
.....

Ti imas pogresan stav o zivotu:D

Ne razumijem tvoju potrebu za kontaktom s osobama istog prezimena:confused:
I vecinu tih ljudi ne mozes smatrati rođacima.

I ne razumijem kako trudnu zenu mozes ostaviti samu.

little_devil
15.10.2008., 23:14
joj daj molim vas, pa nije žena ljubomorna na sestru nego je živcira njegovo balavo ponašanje (kao da su mala djeca pa se moraju držati za ruke. joj baš slatko :rolleyes: ).
a i ti isto, ma kakve rodice? da ih takvima smatraš razgovarali bi o obiteljskom stablu, a nebi si komentirali neke glupe fotografije.
makni se s tog fejsa. imaš oko sebe sve koje trebaš, a ako vam fali prijatelja, nađite ih zajedno.
a ovo vrijeme dok ste razdvojeni rađe provodi s njom na telefonu, msn-u ili čemu već, a ne sa nekim "rodicama" na fejsu.

ne bi rekla, imao je frend takvu curu, zagrlio je sestru i ova je poludila da sta on ima grliti svoju sestru... kaze da mu je radila nezamisliva sranja i da mu je to bio najmucniji period u zivotu

redmax
15.10.2008., 23:15
Ma žena je mozda prva liga a davor cijelu priču malo okrenuo na svoju stranu, pa bi da mi svi njemu : " Davore dopisuj se sa svojim rodicama, a trudna žena neka bude doma sama, dok ti crtaš svoje porodično stablo."
Treba se skoncentrirat u životu na bitne stvari ( bebo) a ne na imaginarne rodice i "nove zanimljive prijateljice".

white panties
15.10.2008., 23:33

Kakvi rođaci, kaj je tebi? :ne zna: Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću ..

Mislim, koje gluposti...

jel me netko trazio?:D
prezimenjaci, javite se na fejsbuk, da obnovimo familijarne odnose:D
i stvorimo neke nove:p:D

ot, meni takodje nije jasno zasto, oh zasto, je tebi toliko bitno sakupiti te tvoje prezimenjake na fejsu?!
osim ako ne zelis flertati sa nekim pojebljivim prezimenjakinjama ili sta vec ne, onako distanciran od trudne zene, i usamljen u tudjini, sto je upravo ono sto radis kada im tako kulerski dijelis komplimente.
svi imamo fejs ovde (ja mislim:confused:) ali nikome od nas izgleda nije stalo da kupimo nama nepoznate prezimenjake i jos komentarisemo njihove slike i dijelimo komplimente istima?
cak i kada nemamo zivot, do virtualnog:D
zena koju volis je daleko od tebe, trudna je sa vasom bebom i sama, trebas joj vise nego ikad, dok ti negdje u tudjini radis 14 sati svaki dan, jebes radoznale, te unistavas najvazniji odnos koji imas dok pokusavas sagraditi neke nove.
a ni tebi ne cvjetaju ruze, patis tu sam u nekoj pripizdini.
ono super ti sad planiras sve za buducnost, ali trebas vise zivjeti u sadasnjosti, da ne bi imao zaradjene pare za odrastanje djeteta, koje ces, u najboljem slucaju uplacivati u obliku alimentacije.

Cordelia
16.10.2008., 03:57
Meni iskreno ni Davor ni njegova žena nisu baš najjasniji (da se blago izrazim)

Ona je patološki ljubomorna. Ako je istina ono za sestru to je dno dna ljubomore. Tu se onda ne radi samo o seksuanoj ljubomori nego i o ljubomori prema svakome s kim je on blizak. Iskreno ne bih mogla živjeti s takvom osobom ni da ima sto drugih divnih osobina, ali o tome je trebalo misliti prije bebe.

Ali ni Davor nije baš najčistiji. Ok. čovjeka zanimaju prezimenjaci, ali tvrdnja da sve žene istog prezimena gleda kao rođakinje djeluje u najmanju ruku hm... sumnjivo.

Ego
16.10.2008., 05:10
Meni iskreno ni Davor ni njegova žena nisu baš najjasniji (da se blago izrazim)

Ona je patološki ljubomorna. Ako je istina ono za sestru to je dno dna ljubomore. Tu se onda ne radi samo o seksuanoj ljubomori nego i o ljubomori prema svakome s kim je on blizak. Iskreno ne bih mogla živjeti s takvom osobom ni da ima sto drugih divnih osobina, ali o tome je trebalo misliti prije bebe.

Ali ni Davor nije baš najčistiji. Ok. čovjeka zanimaju prezimenjaci, ali tvrdnja da sve žene istog prezimena gleda kao rođakinje djeluje u najmanju ruku hm... sumnjivo.

Istina... ali zar uopće čovjeku treba opravdanje da prića sa ženskom osobom preko facebooka? Ono... nikad nisam imao trudnu curu (nadam se), ali nikad u životu mi nije palo napamet prekinuti kontakte s ljudima neovisno o spolu radi cure.

Cordelia
16.10.2008., 07:19
Istina... ali zar uopće čovjeku treba opravdanje da prića sa ženskom osobom preko facebooka? Ono... nikad nisam imao trudnu curu (nadam se), ali nikad u životu mi nije palo napamet prekinuti kontakte s ljudima neovisno o spolu radi cure.

Apsolutno se slažem. Ja imam nultu toleranciju na ljubomoru, a i moj dragi. Oboje se najnormalnije i skupa i odvojeno i dopisujemo i družimo s osobama suprotnog spola. Kod Davora mi ne smeta to što se on dopisuje s ženama, čak ni to što im da kompliment za razliku od muškaraca s kojima se dopisuje (biti kavalir prema ženama ne mora odmah značiti da hoćeš varati svoju ženu). Ono što je meni tu sumnjivo je to inzistiranje da mu žena prihvati da on sve žene istog prezimena drži rođakinjama, pa eto zbog toga nema nikakvog razloga za strah da bi je mogao prevariti s njima. To mi izgleda kao vrlo prozirno opravdanje.

GnothiSeauton
16.10.2008., 07:25

Daj jebeno ne seri. Žena (po njegovim navodima ovdje, a to je jedino kaj imamo) kaže da "će se abortirat i rastat"?! :bang: :buum:
Jel tebi to zvuči kao normalna osoba? Treba joj sudski zabranit da abortira, malenoga da dobije on na skrb a njoj nogu u guzicu tako jako da leti do Plutona :rolleyes:

GnothiSeauton
16.10.2008., 07:29
osim ako ne zelis flertati sa nekim pojebljivim prezimenjakinjama ili sta vec ne, onako distanciran od trudne zene, i usamljen u tudjini, sto je upravo ono sto radis kada im tako kulerski dijelis komplimente.

Za takve paranoičare sam onda opasniji ja koji sam isto na drugom kraju zemaljske kugle trenutno od drage, a stavljam "kul komentare" na slike, posted items ili status update poznatih cura iz mog života -- frendica, kolegica iz bivšeg kluba, ljudi koje znam preko sporta ili hobija.

Statistički je izglednije da ako će te netko privuć će to biti neka osoba koju poznaš uživo nego neka virtualna kiberpersona.

Mislim, ovo sve je naklapanje u prazno i lajanje na mjesec, jer se nema oko čega biti ljubomoran na fejsu (podrazumjeva se, ukoliko se baš ne radi o komentarima "zabit ću ti ga u vlažnu pičkicu do balčaka" :zubo: ).

GnothiSeauton
16.10.2008., 07:30
Zapravo što više čitam zaključujem da su njih oboje bolesni u glavu. Valjda se takvi nađu u životu. :ne zna:

KatarinaRi
16.10.2008., 08:00
Po mom skromnom mišljenju i ne tako skromnom iskustvu sa netom veeeeliki postotak ljudi koji odu na njega završe u nekakvoj vezi...što svjesno što nesvjesno traže tamo nove ljude. Počne to sa želim nekoga ISKLJUČIVO za dopisivanje:rofl: i završi tamo gdje kao ni u snu nismo htjeli doći. Ne mislim da brak mora biti jako loš, ali u kombinaciji sa raznim situacijama net je plodno tlo za "sranje". Tako da ne mislim da je trudna gospođa bezveze paranoična..mada reakcija "abortus i rastava":eek: nije neko rješenje. Kako ovo riješiti neznam..ni ja nebi voljela da mi neko brani pristup netu, ali razumijem osjećaj nelagode kod bračnih partnera koji je potpuno opravdan..ponavljam po iskustvima za koja sam ja čula..možda postoji neka ogromna skupina ljudi koja komunicira i sjedi na netu, a da im je brak savršen i da nikad u tim virtualnim poznansvima nisu pali u napast..neko je ovdje napisao da je lakše upasti u vezu ako nekoga upoznaš uživo..na konvencionalan način??..besmislica..pa poznato to je su virtualna poznanstva uzbudljivija, zanimljivija, brže se ljudi upoznaju, prvo um pa tijelo...i lakše se navuku na vezu kojoj pripisuju neke magične moći tipa "sreli smo se ovdje, bilo nam je suđeno i sl. sranja".

jazzica
16.10.2008., 08:01
Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Žena koja je po prirodi ljubomorna, trenutno u trudnoći i pucaju je hormoni ovo je dovoljno. Tko zna što je čula za FB i slično. Danas zaista ima svega.

Ona je sad okupirana trudnoćom i možda ima osjećaj da nisi dovoljno uz nju. Fizički ste odvojeni. Fališ joj, drugima koje ne poznaješ govoriš kako su zanimljive osobe. Ne znam, malo mi je priča:rolleyes:. Ne kažem da si mislio ništa loše sa tim FB ali tvoja žena jest, a valjda ona zna više. Pokaži joj da ti je ona na prvom mjestu, ovo je vrlo osjetljiv period za nju.

Ima izreka u malom (ali stvarno malom mistu) u Dalmaciji gdje kažu "Liti rodica, zimi j...ca".
Sad sam ga pretjerala :o

LazyFox
16.10.2008., 08:06
Kako ovo riješiti neznam..ni ja nebi voljela da mi neko brani pristup netu, ali razumijem osjećaj nelagode kod bračnih partnera koji je potpuno opravdan..

Pizdarije, nema internet nikakve veze sa njenom bolesnom ljubomorom, vec nepovjerenje, nesigurnost i eventualno hormoni.

štemajzl
16.10.2008., 08:07
Sta vi mislite o svmu ovome....

Ako hoćeš ostati s njom, na ovakve histerične ispade reagiraj po formuli 'na jedno uho uđe, na drugo izađe'...

Ako je se hoćeš elegantno riješiti, reci joj neka ostvari svoju prijetnju.

Možda se riješiš aždaje, a možda i pročitaš njezin blef pa se ona smiri, a možda će ti se zbog toga osvećivati do kraja života...

R & J
16.10.2008., 08:07
Daj jebeno ne seri. Žena (po njegovim navodima ovdje, a to je jedino kaj imamo) kaže da "će se abortirat i rastat"?! :bang: :buum:
Jel tebi to zvuči kao normalna osoba? Treba joj sudski zabranit da abortira, malenoga da dobije on na skrb a njoj nogu u guzicu tako jako da leti do Plutona :rolleyes:

previše uskogrudno,pun je svjet ovakih mišljenja
ljubav,strpljenje i odanost su nešto nepoznato večini...

LazyFox
16.10.2008., 08:27
ljubav,strpljenje i odanost su nešto nepoznato večini...

A ja mislila da ljubav, srpljenje i odanost trebaju dolaziti sa obje strane.:kava:

kisikana
16.10.2008., 08:52
ja sam, kad sam imala 14, znala tri godine starijeg rođaka primit za ruku kad bi prelazila cestu (jebiga trauma zbog prometne), a kamoli da ne bi brata toliko starijeg. to je zaštitnički odnos, ništa drugo. gadno mi je da mala sestra ne može uhvatit starijeg brata za ruku bez da se ne pomisle gadarije.

Zanimljivo, meni su šivali pola glave nakon prometne u djetinjstvu pa nikad nisam hvatala sa 14 godina starije rođake za ruku ne bih li ispaka kul u društvu a sve sa opravdanjem da eto imam traume... :p

Jebate on drži svoju pubertetsku sestru od 14-15 godina za ruku ko da ima 5 a žena pored njih hoda, kud ide ovaj svijet :s

Meni se čini da nam debelo fali ženina strana. Možda je naš Davorić fizički i psihički zlostavljač, možda je već varao svoju suprugu, možda ima lagano nastrane sklonosti pa je žena zato svisnula s uma :ne zna:

robybaggio
16.10.2008., 08:56
Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi. Pomalo sam zbunjenim nekim stvarima koje zivot donosi. Ozenjen sam skoro 4.5 godine, imam divnu zenu i volimo se. Medjutim ona je ponekad stvarno ljubomorna na glupe stvari. trenutno sam Van zemlje i radim po 14 sati dnevno da bismo ostvarili nesto u nasem zivotu. Nakon 4 godine i mnogo pokusaja napokon cekamo prvu bebu, ona je tek 1 mjesec trudnoce.

Na profil sam objavio sa das ozenjen, da cekam da budem tata, u par navrata objavio post kako mislim na svoju suprugu. Dodao brojac da broji koliko je ostalo do magicnog dana i par mojih slika. Sve to djelim striktno sa izabranim osobama istog prezimena i par jarana koji me znaju licno.

Mene uvijek fascinira kako ljudima treba 5 godina da shvate s kakvim idiotima su se spetljali. Gle, ako si ju trpio do sada, ocito si mazohist kojem to i ne smeta toliko. Uzivaj u ostatku zivota.

Morticia Addams
16.10.2008., 08:58
Ona treba liječničku pomoć, to vam jedino može spasiti brak na duge staze.

dorino
16.10.2008., 08:58

jesi opce siguran dal je trudna s tobom? kad radis vec dugo vani a ona trudna mjesec dana,nes mi ne stima tu

LazyFox
16.10.2008., 09:01
Možda je naš Davorić fizički i psihički zlostavljač, možda je već varao svoju suprugu, možda ima lagano nastrane sklonosti pa je žena zato svisnula s uma :ne zna:

A mozda je ona jednostavno patoloski ljubomorna i ne bas sva svoja?
Tko god kaze da ce abortirati i razvesti se zbog Facebooka za mene je totalna munjara.

kisikana
16.10.2008., 09:05
Tko god kaze da ce abortirati i razvesti se zbog Facebooka za mene je totalna munjara.

Ili jebeno povrijeđena/zlostavljana osoba :(

LazyFox
16.10.2008., 09:07
Ili jebeno povrijeđena/zlostavljana osoba :(

Moguce, ne iskljucujem. A u tom slucaju trebaju prekinuti i njoj treba pomoc da se oporavi. Skroz druga prica i ne vjerujem da cemo ikada saznati njenu stranu svega ovoga...

Ivana_27
16.10.2008., 09:15
Meni stvarno nisu jasni ovi zli komentari. Pa ljudi moji, kad bi se tek tako ostavljali bracni partneri, vecina nas bi bili samci. Brak je puno vise. I da se sad rastane od zene, jel bi vi mirno spavali s crvom sumnje da su Davor aneki od ovih komenatara potaknuli da ostavi svoju zenu s kojom ceka dite. Pa sta je vama. Da, ljubomorna je i to dosta a pitamo li se ima l povoda. Mozda zbog neceg u proslosti zena reagira ovako. Medalja ima dvije strane....zamislite se vi, zene, koje pisete ove hororske savjete kako bi vama bilo da ste trudne, puca vas depra, imate mucnine, ta ti prva grozan mjeseca, a muz vam daleko, rinatci po cijele dane, ako vam je lose ne moze vam donijeti salicu caja, a on prikuplja rodice na netu. Pa koga ne bi opucala depra i ljubomora. Isto tako, i moj muz ima malu sestru pa se ne vodaju za ruke, nego mene primi za ruku i setamo. Pa nismo u pubertetu.

LazyFox
16.10.2008., 09:23
Meni stvarno nisu jasni ovi zli komentari. Pa ljudi moji, kad bi se tek tako ostavljali bracni partneri, vecina nas bi bili samci. Brak je puno vise. I da se sad rastane od zene, jel bi vi mirno spavali s crvom sumnje da su Davor aneki od ovih komenatara potaknuli da ostavi svoju zenu s kojom ceka dite. Pa sta je vama. Da, ljubomorna je i to dosta a pitamo li se ima l povoda. Mozda zbog neceg u proslosti zena reagira ovako. Medalja ima dvije strane....zamislite se vi, zene, koje pisete ove hororske savjete kako bi vama bilo da ste trudne, puca vas depra, imate mucnine, ta ti prva grozan mjeseca, a muz vam daleko, rinatci po cijele dane, ako vam je lose ne moze vam donijeti salicu caja, a on prikuplja rodice na netu. Pa koga ne bi opucala depra i ljubomora. Isto tako, i moj muz ima malu sestru pa se ne vodaju za ruke, nego mene primi za ruku i setamo. Pa nismo u pubertetu.

Gledaj, niti on nije zasluzio biti sa ludjakinjom koju ce takvu morati trpiti cijeli zivot (u slucaju da zenska stvarno je takva). Kao sto si rekla medalja ima dvije strane i istina je da smo culi samo jednu stranu price, ali drugu necemo niti cuti i uostalom covjek je trazio savjet za sebe/svoju situaciju. U slucaju da mu je zena inace normalna, ali joj je sad tesko jer je on daleko i trudna je to bi vec bila druga prica. Ali, kaze da je takva bila i prije, dakle vjerojatno je "samo" patoloski ljubomorna. Mozes li si zamisliti zivot sa patoloski ljubomornom osobom. Pakao - a ne zivot! I nebitno je jel' on drzao sestru za ruku, to je njegova stvar i razina bliskosti sa sestrom je tkdj. njegova stvar i nema veze sa pubertetom. Nasuprot, biti ljubomorna jer je tvoj muz blizak sa svojom sestrom je bolesno! Kao sto si rekla - brak je puno vise; razumjevanje, kompromisi, ljubav, prijateljstvo, ali ne samo sa jedne vec sa obje strane. Kazes on je duzan nju trpiti, a nije li ona duzna napraviti nekakav kompromis i imati razumjevanja za svog muza koji rinta ko' konj 14 sati dnevno da bi svojoj familiji osigurao bolju buducnost?

R & J
16.10.2008., 09:31
A ja mislila da ljubav, srpljenje i odanost trebaju dolaziti sa obje strane.:kava:

a ja ne mislila ,nego to sprovodila već 12 godina uspješno :cerek:

LazyFox
16.10.2008., 09:36
a ja ne mislila ,nego to sprovodila već 12 godina uspješno :cerek:

Ne kuzis, ne pitam za tebe, nego htjedoh reci ne bi li to trebalo vrijediti i za njih? Ne bi li i ona trebala imati razumjevanja, strpljenja i ljubavi? Cemu dvostruka mjerila?

Elektra
16.10.2008., 09:55
Bez obzira na to kakve on frendove skupljao preko facebooka i ako stvarno kaže da nisu bili nikakvi neumjesni komentari u pitanju (a vjerujem da nisu jer joj sigurno ne bi davao šifru od accounta) prijetiti da će zbog toga pobaciti i rastaviti se - zbog frendica i komentara upućenih njima? :eek:

Možda bi mu bilo bolje da to i napravi. Bojim se kakva će bit kad se dijete rodi i čime će mu onda sve prijetiti. :kava:

lilly53
16.10.2008., 10:42

:ne zna:
Moj decko ima relativno retko prezime te kad god cuje ili upozna nekog s istim prezimenom, dolazi do preispitivanja da li su blizi ili dalji rodjaci...

Dakle, pravo pitanje je: Kako se prezivas, Davore???

LazyFox
16.10.2008., 11:03
Moj decko ima relativno retko prezime te kad god cuje ili upozna nekog s istim prezimenom, dolazi do preispitivanja da li su blizi ili dalji rodjaci...

Ma da mu i nisu rodjakinje, nije vrijedno takve scene i takvih ruznih prijetnji...

trendseterica
16.10.2008., 11:09
Dalje nisam temu ni čitao... stari moj, napatit češ se ti s njom u životu.. može ona bit i iznimna osoba i super kuhat i sve ali ovo je gadno...
Ako ne želiš rabijene čaše po kući i smetnje u trudnoći nestani s FB-a.. al to je samo jedan mali kompromis, a bojim se da ćeš ih ti morat zbog mira u kući dosta u životu tolerirat..:ne zna:

sve to ako podrazumijevamo da lik pise istinu, ali ja mu na zalost ne vjerujem u 70 posto price sto je tu istresao, pa se mozemo pitati tko je tu od ovih dvoje normalan i tko koga mora tolerirati

trendseterica
16.10.2008., 11:10

ovo si odlicno napisala
ta prica ima dvije strane, a mi smo culi samo jednu koja ne zvuci bash istinito i iskreno

little_devil
16.10.2008., 11:13
ovo si odlicno napisala
ta prica ima dvije strane, a mi smo culi samo jednu koja ne zvuci bash istinito i iskreno

evo, meni npr. zvci totalno istinito i iskreno, sa mnogo detalja...

LazyFox
16.10.2008., 11:16

Iz kojeg razloga ne zvuci istinito i iskreno?

trendseterica
16.10.2008., 11:16
evo, meni npr. zvci totalno istinito i iskreno, sa mnogo detalja...

meni uopce ne zvuci, zvuci mi kao netko tko ima problema sa samim sobom pa zeli da mu neki anonimci tu na netu pisu ono sto zeli cuti

uostalom ako je zena tolika frikusa kao sto je napisao koji joj je kurac isao praviti dijete, ti si little devil sama rekla u jednoj drugoj temi da smo si sami krivi u odabiru partnera:rolleyes:

trendseterica
16.10.2008., 11:18
Iz kojeg razloga ne zvuci istinito i iskreno?

odgovorila sam iz kojeg u postu povise
a mislim da mi moj muz ide prodavati spiku kako skuplja rodjake po netu da mu definitivino ne bih povjerovala u te nebuloze:D a on meni josh manje
ali eto ima nas svakakvih naivaca

LazyFox
16.10.2008., 11:19
uostalom ako je zena tolika frikusa kao sto je napisao koji joj je kurac isao praviti dijete, ti si little devil sama rekla u jednoj drugoj temi da smo si sami krivi u odabiru partnera:rolleyes:

Da, svi uvijek nadju savrsene partnere i nitko nikad ne zavrsi sa budalom.:rolleyes:
Covjek nije dosao ovdje da bi cuo jel' ljudi vjeruju ili ne vjeruju u njegovu pricu, vec trazi savjet za danu situaciju.

lilly53
16.10.2008., 11:22
Ma da mu i nisu rodjakinje, nije vrijedno takve scene i takvih ruznih prijetnji...

A sta jeste vredno?
Ali zaista. Ok, odrecice se sestre, jer ga je uhvatila na ulici za ruku, odrecice se fb-a jer njoj to smeta. Sta je sledece sto nije vredno? RL prijatelji, fudbal nedeljom, tv???? Do koje mere i granice?

Uostalom, sta ste njega napali, a vajna buduca majka se rasipa abortusom zbog FB-a?? Sta je njoj vredno i sveto? I nemojmo o hormonima u prvom mesecu trudnoce....

p.s. pun mi kufer dilema da li je post istinit ili nije, kao da mi to ovde mozemo proveriti. Svi raspravljamo o onom sto nam je napisano.

lilly53
16.10.2008., 11:23
odgovorila sam iz kojeg u postu povise
a mislim da mi moj muz ide prodavati spiku kako skuplja rodjake po netu da mu definitivino ne bih povjerovala u te nebuloze:D a on meni josh manje

ti ne moras u to verovati ali ima ljudi kojima to jeste vazno. Ima ljudi koji zele znati imaju li jos nekog svog.... Opisah situaciju svoju i lepo sam rekla da mi ne bi to bilo nista cudno.

trendseterica
16.10.2008., 11:24
Da, svi uvijek nadju savrsene partnere i nitko nikad ne zavrsi sa budalom.:rolleyes:
Covjek nije dosao ovdje da bi cuo jel' ljudi vjeruju ili ne vjeruju u njegovu pricu, vec trazi savjet za danu situaciju.

pa eto ja sam mu dala savjet, a to je da se mani neta bar u ovom smislu u kojem ga sad dozivljava (kao sredstvo za skupljanje prijatelja:rolleyes:) i posveti se buducoj obitelji koja ga ceka kad mu dodje prinova jer ce imati jako puno posla oko djeteta kad se rodi i nece imati vremena razmisljati koga ce sve usjet skupiti na internetu
pa nema 15 godina vec je covjek koji radi po 14 sati dnevno

A sto se tice zavrsavanja s budalom, bi li ti bio s nekim tko ti brani da malu sestricu drzish za ruku? ili bi ju odjebao u sekundi?
ja bih ju odjebala da je to istina...a lik je ostao s njome sto znaci da ni njemu nisu sve na broju

LazyFox
16.10.2008., 11:25

Meni uopce nije jasno zasto on ne bi imao Facebook profil i imao tamo kog god hoce. Dao joj je lozinku u slucaju da joj je do provjeravanja, pozvao da i sama napravi profil, trkeljao po Facebooku koliko je voli, blah, blah. Ali ne, ona mora naci totalno debilni razlog zbog kojeg prijeti rastavom i pobacajem. :eek:
I mm i ja imamo Facebook profile i nisu nam svi prijatelji zajednicki i ja komuniciram i sa curama i sa deckima, isto tak i on. I sto sad, jel' se trebamo razvesti?

trendseterica
16.10.2008., 11:27
ti ne moras u to verovati ali ima ljudi kojima to jeste vazno. Ima ljudi koji zele znati imaju li jos nekog svog.... Opisah situaciju svoju i lepo sam rekla da mi ne bi to bilo nista cudno.

ja vidish ne vjerujem u to, pa sto nismo svi isti

LazyFox
16.10.2008., 11:29
pa eto ja sam mu dala savjet, a to je da se mani neta bar u ovom smislu u kojem ga sad dozivljava (kao sredstvo za skupljanje prijatelja:rolleyes:) i posveti se buducoj obitelji koja ga ceka kad mu dodje prinova jer ce imati jako puno posla oko djeteta kad se rodi i nece imati vremena razmisljati koga ce sve usjet skupiti na internetu
pa nema 15 godina vec je covjek koji radi po 14 sati dnevno
To ce vjerojatno i napraviti, jer mislim da nece imati volje ni zelje rastati se samo tako, ali pitam se kako ce im zivot izgledati za 5/10 godina. Ne samo njima, vec i tom djetetu.

A sto se tice zavrsavanja s budalom, bi li ti bio s nekim tko ti brani da malu sestricu drzish za ruku? ili bi ju odjebao u sekundi?
ja bih ju odjebala da je to istina...a lik je ostao s njome sto znaci da ni njemu nisu sve na broju
Gle, bila sam i ja sa raznoraznim budalama i trpila svasta dok mi nije puko film, a onda ih je bilo na sve strane. Vjerujem da je tako i njemu.

trendseterica
16.10.2008., 11:29
Meni uopce nije jasno zasto on ne bi imao Facebook profil i imao tamo kog god hoce. Dao joj je lozinku u slucaju da joj je do provjeravanja, pozvao da i sama napravi profil, trkeljao po Facebooku koliko je voli, blah, blah. Ali ne, ona mora naci totalno debilni razlog zbog kojeg prijeti rastavom i pobacajem. :eek:
I mm i ja imamo Facebook profile i nisu nam svi prijatelji zajednicki i ja komuniciram i sa curama i sa deckima, isto tak i on. I sto sad, jel' se trebamo razvesti?

a cekaj jel to vama oboje odgovara? odgovara
da tvom muzu ne odgovara da si na facebooku bi li se rastala od njega ili bi se ispisala s facebooka?

LazyFox
16.10.2008., 11:32
A sta jeste vredno?
Ali zaista. Ok, odrecice se sestre, jer ga je uhvatila na ulici za ruku, odrecice se fb-a jer njoj to smeta. Sta je sledece sto nije vredno? RL prijatelji, fudbal nedeljom, tv???? Do koje mere i granice?

Uostalom, sta ste njega napali, a vajna buduca majka se rasipa abortusom zbog FB-a?? Sta je njoj vredno i sveto? I nemojmo o hormonima u prvom mesecu trudnoce....

p.s. pun mi kufer dilema da li je post istinit ili nije, kao da mi to ovde mozemo proveriti. Svi raspravljamo o onom sto nam je napisano.

Ovaj, sorry, ali ja sam jedna od onih koji su na njegovoj strani. :mig:
I slazem se sa tobom, pokusaju njezine kontrole nad njegovim zivotom su u najmanju ruku manijakalni i nema opravdanja.

trendseterica
16.10.2008., 11:33
To ce vjerojatno i napraviti, jer mislim da nece imati volje ni zelje rastati se samo tako, ali pitam se kako ce im zivot izgledati za 5/10 godina. Ne samo njima, vec i tom djetetu.

Gle, bila sam i ja sa raznoraznim budalama i trpila svasta dok mi nije puko film, a onda ih je bilo na sve strane. Vjerujem da je tako i njemu.

Kako ce im zivot izgledati jer se ispisao s facebooka? Vjeruj mi odlicno ce izgledati.
Meni je nesmislivo da netko moze internet dozivljavati tako ozbiljno i drasticno kao da nema svoj osobni zivot.

Trpila si ali da li isla zatrudnjeti s nekim takvim?

LazyFox
16.10.2008., 11:34
da tvom muzu ne odgovara da si na facebooku bi li se rastala od njega ili bi se ispisala s facebooka?

Poslala bi ga u pizdu materinu i rekla mu neka se malo zbroji. I ozbiljno razmislila o tome koliko povjerenja imamo jedno u drugo.

little_devil
16.10.2008., 11:35
meni uopce ne zvuci, zvuci mi kao netko tko ima problema sa samim sobom pa zeli da mu neki anonimci tu na netu pisu ono sto zeli cuti

pa naravno da jesmo..... sam si je kriv jer je prelazio preko proslih pizdarija

kao sto je primjer s njom i ispadom s njigovom sestrom tako vjerujem da i svi drugi daju naznake, jos u vezi... na nama je da to shvatimo kao nesto alarmantno ili normalno

trendseterica
16.10.2008., 11:36
Poslala bi ga u pizdu materinu i rekla mu neka se malo zbroji. I ozbiljno razmislila o tome koliko povjerenja imamo jedno u drugo.

znaci da ti ipak internet upravlja zivotom

lilly53
16.10.2008., 11:37
Ovaj, sorry, ali ja sam jedna od onih koji su na njegovoj strani. :mig:
I slazem se sa tobom, pokusaju njezine kontrole nad njegovim zivotom su u najmanju ruku manijakalni i nema opravdanja.

Ma ja to samo nabacujem svoja razmisljanja.... U sustini nemam ja bilo kakav savet za njega, a kamoli pametan. Ne razumem nju, njega, nikoga..... Njega sto je to dozvolio (jer sigurno je i ranije bilo slicnih ispada, ali je verovatno postupao po sistemu "cico, mico, ja te volim, izvini), nju sto drami... :ne zna:

little_devil
16.10.2008., 11:38

ne, nego ne mozes dopustiti da ti druga osoba ista zabranjuje...
kud to vodi...

nema te osobe zbog koje bi se odrekla neceg sto me usrecuje,,,nikad

LazyFox
16.10.2008., 11:39
Kako ce im zivot izgledati jer se ispisao s facebooka? Vjeruj mi odlicno ce izgledati.
Meni je nesmislivo da netko moze internet dozivljavati tako ozbiljno i drasticno kao da nema svoj osobni zivot.
Nije stvar samo u jebenom Facebooku, nego u nedostatku povjerenja sa njene strane i patoloskoj ljubomori.

Trpila si ali da li isla zatrudnjeti s nekim takvim?
Naravno da ne, ali to ne znaci da netko drugi nece imati visi prag tolerancije i razumijevanja (potrebnog ili nepotrebnog) za svog partnera. Da, mislim da si je jednim dijelom sam kriv jer je usao u brak sa osobom koja mu u biti ne pase, ali nije ni prvi ni zadnji. To je kao da kazes da je zena koju muz mlati sama sebi kriva jer je sa budalom.

aryna
16.10.2008., 11:40
Ma ja to samo nabacujem svoja razmisljanja.... U sustini nemam ja bilo kakav savet za njega, a kamoli pametan. Ne razumem nju, njega, nikoga..... Njega sto je to dozvolio (jer sigurno je i ranije bilo slicnih ispada, ali je verovatno postupao po sistemu "cico, mico, ja te volim, izvini), nju sto drami... :ne zna:

ne shvaćaju svi ljudi ta 'vrludanja' po internetu na isti način, to je definitivno... e sad, kako uskladiti ukuse?! :misli:

LazyFox
16.10.2008., 11:41

Ne izvlaci iz konteksta, nisam to rekla! Ne, ali bogme ni ne dam da me se ucjenjuje pizdarijama. I uostalom, da mi tako nesto kaze bilo bi mi jasno da to nije glupi Facebook, vec da nesto malo vece stoji iza toga, a to je nedostatak povjerenja. To je vec problem, a ne internet stranica.

little_devil
16.10.2008., 11:44
ne shvaćaju svi ljudi ta 'vrludanja' po internetu na isti način, to je definitivno... e sad, kako uskladiti ukuse?! :misli:

radi se o povjerenju, nicemu vise...

trendseterica
16.10.2008., 11:45
Nije stvar samo u jebenom Facebooku, nego u nedostatku povjerenja sa njene strane i patoloskoj ljubomori.

Naravno da ne, ali to ne znaci da netko drugi nece imati visi prag tolerancije i razumijevanja (potrebnog ili nepotrebnog) za svog partnera. Da, mislim da si je jednim dijelom sam kriv jer je usao u brak sa osobom koja mu u biti ne pase, ali nije ni prvi ni zadnji. To je kao da kazes da je zena koju muz mlati sama sebi kriva jer je sa budalom.

da nije stvar u facebooku, ali nije ugodno da ti se tvoj partner okolo dopisuje sa raznoraznim zenama
pa znam ja sto je internet, na njemu sam vec godinama i znam gdje vode takva nevina dopisivanja pogotovo jer ne vidis osobu s druge strane razgovor te povede do najmanjih intimnih detalja iz svog zivota
bih li volila d ami partner pise okolo bilo nekom muskarcu ili zeni o tome kakav sex vodi sa mnom, koliko se volimo do detalja iz raznoraznih svadja i povjerljivih razgovora?
ne bih voljela niti ja to okolo cinim

a on bash to cini? sad otvara temu i pljuje po svojoj zeni a ona vjerujem nema pojma o tome, o tome sigurno piskara i s nekim likovima s facebooka, sutra ce pisati kakva je u krevetu, preksutra ce vjerujem ogovarati vlastitio dijete i gdje su tu granice?

lilly53
16.10.2008., 11:48

Ma smatram da je drama pretiti abortusom zbog FB-a. da se posvadjala, rekla, ali ABORTUS???

little_devil
16.10.2008., 11:49
da nije stvar u facebooku, ali nije ugodno da ti se tvoj partner okolo dopisuje sa raznoraznim zenama
pa znam ja sto je internet, na njemu sam vec godinama i znam gdje vode takva nevina dopisivanja pogotovo jer ne vidis osobu s druge strane razgovor te povede do najmanjih intimnih detalja iz svog zivota
bih li volila d ami partner pise okolo bilo nekom muskarcu ili zeni o tome kakav sex vodi sa mnom, koliko se volimo do detalja iz raznoraznih svadja i povjerljivih razgovora?

a on bash to cini? sad otvara temu i pljuje po svojoj zeni a ona vjerujem nema pojma o tome, o tome sigurno piskara i s nekim likovima s facebooka, sutra ce pisati kakva je u krevetu, preksutra ce vjerujem ogovarati vlastitio dijete i gdje su tu granice?

:eek::eek: dopisuje se s raznim zenama.... :eek::eek::rofl:

ja sam na iskonov chat otisla prije gotovo 10 godina i otad sam na netu, pricala sam s ne znam koliko ljudi, nalazila sam se sa strancima cak i u vezi i vidi vraga, nisam posevila bas nikoga dok sam bila u vezi....

i nije mi palo napamet pricati nekome o velicini penisa mog decka ili nasem sexualnom zivotu

LazyFox
16.10.2008., 11:53
Jel' ti kuzis sto je povjerenje? Jel' znas cemu to sluzi (ne, ne jede se)?
Tko je rekao da on pise ikakve intimne detalje o svojoj zeni i zivotu drugim ljudima?
Od kud tebi da on nekome pise o detaljima njegova intimnog zivota? I sto i da nesto napise najboljem frendu/frendici? Ti nikada nikome nista ne povjeravas? Tuzno!
Jesi procitala dio di je rekao da joj je dao lozinku da moze sve provjeriti ako zeli?
Najbolje da ga zatvori u podrum, onda ce se mozda osjecati sigurno.

E seres li ga seres. Forum je anoniman, mi ne znamo niti tko je on niti tko je njegova zena! I ne sere nego je iznio problem koji ga muci kao sto su napravile stotine drugih korisnika Foruma. Ili zelis reci da oni svi samo seru?
Come back to reality!

trendseterica
16.10.2008., 11:55
:eek::eek: dopisuje se s raznim zenama.... :eek::eek::rofl:

ja sam na iskonov chat otisla prije gotovo 10 godina i otad sam na netu, pricala sam s ne znam koliko ljudi, nalazila sam se sa strancima cak i u vezi i vidi vraga, nisam posevila bas nikoga dok sam bila u vezi....

oces reci da se ne dopisuje sa zenama na facebooku? ako se ne varam to nije stranica za gayeve:rolleyes::mig:

a sto se tice iskonovog chata, da vrlo dobro ga poznam, i sumnjam da su se razgovori od prije 5 godina nesto promijenili od ovoga:

"Bok sto ima

koliko imash godina

imash li sliku za poslati

sto volish u sexu"

little_devil
16.10.2008., 11:58
oces reci da se ne dopisuje sa zenama na facebooku? ako se ne varam to nije stranica za gayeve:rolleyes::mig:

a sto se tice iskonovog chata, da vrlo dobro ga poznam, i sumnjam da su se razgovori od prije 5 godina nesto promijenili od ovoga:

"Bok sto ima

koliko imash godina

imash li sliku za poslati

sto volish u sexu"

tvoj odabir je o cemu ces razgovarati s nekim... s primitivcima ni likovima koji traze sex ili cyber sex nikad s nisam dopisivala....

pa sta ako se dopisuje sa zenama?? prica i s kolegicama s posla?? sa susjedama..

ljudi u cemu je vas problem :eek::rolleyes:

lilly53
16.10.2008., 11:59

Ja bih vise volela da mj dragi visi na chatu nego da posecuje gay forume i chatove :ne zna:

LazyFox
16.10.2008., 12:02

I?! Prica sa zenama, zamisli! Vjerojatno i gleda zene svaki dan na ulici i na poslu! :eek:

trendseterica
16.10.2008., 12:03
Jel' ti kuzis sto je povjerenje? Jel' znas cemu to sluzi (ne, ne jede se)?
Tko je rekao da on pise ikakve intimne detalje o svojoj zeni i zivotu drugim ljudima?
Od kud tebi da on nekome pise o detaljima njegova intimnog zivota? I sto i da nesto napise najboljem frendu/frendici? Ti nikada nikome nista ne povjeravas? Tuzno!
Jesi procitala dio di je rekao da joj je dao lozinku da moze sve provjeriti ako zeli?
Najbolje da ga zatvori u podrum, onda ce se mozda osjecati sigurno.

E seres li ga seres. Forum je anoniman, mi ne znamo niti tko je on niti tko je njegova zena! I ne sere nego je iznio problem koji ga muci kao sto su napravile stotine drugih korisnika Foruma. Ili zelis reci da oni svi samo seru?
Come back to reality!

jel ti znash citati sto sam napisala..................razgovor te odvede u sve spore zivota

Ako nije tako koji kurac je otvorio ovu temu i iznosi detalje iz svog osobnog zivota javno na jedan forum sto moze procitati tko god se okrene na forum.hr

oces reci da ovo nisu detalji iz njegovog zivota? gdje je sad povjerenje izmedju njega i njegove zene? Ajde reci gdje je?
Da raznorazni anonimci ovdje pljuju po njegovoj zeni i pisu za nju da je tuka i svasta ostaloga a uopce ju ne poznaju. Ne pozna ni likove s kojima se dopisuje na facebooku

koje licemjerje

little_devil
16.10.2008., 12:04
j
oces reci da ovo nisu detalji iz njegovog zivota? gdje je sad povjerenje izmedju njega i njegove zene? Ajde reci gdje je?
Da raznorazni anonimci ovdje pljuju po njegovoj zeni i pisu za nju da je tuka i svasta ostaloga a uopce ju ne poznaju.

koje licemjerje

pa ovo je forum..nigdje nema njegovog identiteta......:rolleyes:

gerbengoy
16.10.2008., 12:05
Pa da nema Face-a, bilo bi nesto drugo, zena koja je ljubomorna cak i na sestru mu, ne moze ostati "hladna" na bilo koju zenu u njegovoj blizini.

Jos bi i razumjela da je rekla "razbit cu ti kompjuter, naci cu si i ja prezimenjake", nesto u tom stilu, ali prijetiti abortusom je prepatoloski.
Bojim se da bi jednog dana mogla prijetiti i s "ubit cu sebe i dijete, ako pekaricu jos jednom pogledas". :rolleyes:

Cudite se njegovoj zaludjenosti Face-om?
Pa izgleda da mu je to neka vrsta ispusnog ventila i malo odmora od ljubomorke. :ne zna:

Psihijatru i na terapiju, odmah! OBOJE!

trendseterica
16.10.2008., 12:08
I?! Prica sa zenama, zamisli! Vjerojatno i gleda zene svaki dan na ulici i na poslu! :eek:

Zamisljam kako i o cemu prica s njima:D O prolaznosti svijeta vjerujem:D

little_devil
16.10.2008., 12:11
Zamisljam kako i o cemu prica s njima:D O prolaznosti svijeta vjerujem:D

a sto mislis o cemu prica s obzirom da mu zena ima pass....:rolleyes::rolleyes:

sigurno o tome kako je bas jucer kupio tange i latex i kako ima fetish na prezimenjakinje

trendseterica
16.10.2008., 12:12
pa ovo je forum..nigdje nema njegovog identiteta......:rolleyes:

znaci onda je sasvim ok reci za njegovu zenu da je isfrustrirana iskompleksirana tuka bez obzira sto bi se ona mogla prepoznati u toj cijeloj prici prvo oko pronalaska rodbine na facbooku a drugo sa drzanjem te sestrice za ruku sto su dva bitna detalja iz necijeg zivota i sigurno nisu svacija svakodnevnica

LazyFox
16.10.2008., 12:13
jel ti znash citati sto sam napisala..................razgovor te odvede u sve spore zivota
Aha, dakle sad ja sa nekim pocnem razgovarati i vec sutra cu toj osobi pisati o velicini ku*ca svog muza? Ako ti tako, ja bogme ne, a ni vecina ljudi koje znam.

Ako nije tako koji kurac je otvorio ovu temu i iznosi detalje iz svog osobnog zivota javno na jedan forum sto moze procitati tko god se okrene na forum.hr
Otvaranje teme na Forumu od potpuno anonimne osobe o drugoj anonimnoj osobi nije izigravanje necijeg povjerenja (osim ako si se prepoznala u prici).
Ti nikada nisi otvorila temu sa necime sto te muci? Jel' to bilo zato da bi ti bilo lakse ili zato da seres po nekome?
Sto, svi koji otvaraju teme na Forumu o svojim problemima to rade samo da bi iznijeli detalje i da bi srali po svojim bliznjima? Forum je anoniman ako nisi znala.

trendseterica
16.10.2008., 12:14
a sto mislis o cemu prica s obzirom da mu zena ima pass....:rolleyes::rolleyes:

pa ako se ne varam iako nisam nikad imala profil na facebooku ne mogu oboje biti ulogirani a da jedan za drugoga ne znaju- znaci on moze vidjeti da mu zena ulazi u profil, a chat se ne memorira zar ne(ako sam pogrijesila ispravite me)

LazyFox
16.10.2008., 12:15
znaci onda je sasvim ok reci za njegovu zenu da je isfrustrirana iskompleksirana tuka bez obzira sto bi se ona mogla prepoznati u toj cijeloj prici prvo oko pronalaska rodbine na facbooku a drugo sa drzanjem te sestrice za ruku sto su dva bitna detalja iz necijeg zivota i sigurno nisu svacija svakodnevnica

Da, ako je sve sto je rekao istina onda zenska i je isfrustrirana i iskompleksirana tuka. I zaboli me hoce li ona to vidjeti ili ne.

little_devil
16.10.2008., 12:17

to nije on rekao, nije rekao bas nista lose o njoj, samo cinjenice... to sto je ona ludjakinja je njena odgovornost

little_devil
16.10.2008., 12:18
pa ako se ne varam iako nisam nikad imala profil na facebooku ne mogu oboje biti ulogirani a da jedan za drugoga ne znaju- znaci on moze vidjeti da mu zena ulazi u profil, a chat se ne memorira zar ne(ako sam pogrijesila ispravite me)

koje drame, kako ti uopce zivis sama sa sobom? uz toliko sumnjicavosti i svega...
jadan tvoj decko :(

LazyFox
16.10.2008., 12:18

Pogrijesila si, jer on ne moze vidjeti da li mu je ona na profilu. Uostalom kakve veze ima, ako joj je dao lozinku onda moze i ocekivati da ce ova provjeravati.
Chat se memorira, ali mozes ga obrisati. I opet, nije problem u tome nego u povjerenju kojeg u njihovom braku nema.

trendseterica
16.10.2008., 12:19
Aha, dakle sad ja sa nekim pocnem razgovarati i vec sutra cu toj osobi pisati o velicini ku*ca svog muza? Ako ti tako, ja bogme ne, a ni vecina ljudi koje znam.

Otvaranje teme na Forumu od potpuno anonimne osobe o drugoj anonimnoj osobi nije izigravanje necije povijerenja (osim ako si se prepoznala u prici).
Ti nikada nisi otvorila temu sa necime sto te muci? Jel' to bilo zato da bi ti bilo lakse ili zato da seres po nekome?
Sto, svi koji otvaraju teme na Forumu o svojim problemima to rade samo da bi iznijeli detalje i da bi srali po svojim bliznjima? Forum je anoniman ako nisi znala.

Ti si malo van stvarnosti...:mig:

ti sigurno znash sto tko s nekim prica dok ih nitko ne vidi i ne cuje? to su izazovi na koje svatko moze pokleknuti, nista cudno ni neobicno i sigurno ne nesto za sto sa sigurnoscu mozes garantirati da netko drugi ne cini:rolleyes:

ne nikad nisam otvorila temu i iznosila svoje osobne probleme, ni tu ni na jednom drugom forumu

ja nisam van stvarnosti vec si ti naivna ko pegla

little_devil
16.10.2008., 12:22
ti sigurno znash sto tko s nekim prica dok ih nitko ne vidi i ne cuje?

p o v j e r e nj e:rolleyes:

dragi ti se moze sevit za vrijeme pauze za rucak u wc-u... btw...
moze flertat sa zenama s posla.... i hvatat ih za guzicu dok nitko ne gleda

ne znam kako zivjet s tom pomisli..... treba mu iskopat oci i jezik, odrezat prste da vise nikad u zivotu ne vidi lijepu zenu, progovori s njom ili sa slucajno krene dopisivati

LazyFox
16.10.2008., 12:25
ti sigurno znash sto tko s nekim prica dok ih nitko ne vidi i ne cuje? to su izazovi na koje svatko moze pokleknuti, nista cudno ni neobicno i sigurno ne nesto za sto sa sigurnoscu mozes garantirati da netko drugi ne cini:rolleyes:
Zena ima njegovu lozinku i moze provjeriti. Uostalom, covjek nikada nije spomenuo da je ulazio u ikakve intimne razgovore sa ikim. To sto ti sad izmisljas "argumente" je druga stvar. Vecina normalnih ljudi ne bi sa strancima pricala o detaljima intimnog zivota, osim eventualno anonimno kao ovdje, a to je vec sasvim druga prica.

ne nikad nisam otvorila temu i iznosila svoje osobne probleme, ni tu ni na jednom drugom forumu
Ok, tvoja stvar. Evo ja te sad obavjestavam da ljudi teme otvaraju da bi im bilo lakse i da bi dobili eventualno savjet i sagledali svoj problem iz drugog kuta, a ne da seru po bliznjima.

Ne, smatram da sam normalna i na zemlji. A ti ako nemas sto pametnije reci osim uvrede, radije suti. :kava:

Cordelia
16.10.2008., 12:26

Ma to je ok, i ja imam prezime za koje nemamo podatak odakle potječe i svi koji se tako prezivamo smo u rodu i tražila sam prezimenjake izvan obitelji. Ali Davorovo objašnjenje o tome kako je neće varati s ženama istog prezimena jer su mu rođakinje je malko nategnuto. Naravno možda je Davor u svemu tome i potpuno iskren zato sam u svom prvom postu i dodala da bi za točnu ocjenu trebala poznavati Davora.
Ženinu pretjeranu ljubomoru ne odobravam ni pod razno. To što je njoj možda glupo da se on drži sa sestrom za ruku nije razlog za ljubomornu scenu. Možeš se tome smijati, eventualno kolutati očima ili ih zezati, ali dizati dramu oko toga na koji on način pokazuje ljubav prema sestri je znak netolerancije, a ako se još radi i o ljubomori na njihovu bliskost onda je to blago rečeno vrlo tužno.

trendseterica
16.10.2008., 12:27
Pogrijesila si, jer on ne moze vidjeti da li mu je ona na profilu. Uostalom kakve veze ima, ako joj je dao lozinku onda moze i ocekivati da ce ova provjeravati.
Chat se memorira, ali mozes ga obrisati. I opet, nije problem u tome nego u povjerenju kojeg u njihovom braku nema.
ok onda sam falila

pa da ocito nema povjerenja u njega kad sumnja na njega, a s cime je on izazvao to nepovjerenje to nam on nije iznio jer koliko vidim o sebi je pisao sve divno krasno, da bi covjek rijec rekao protiv njega:D

LazyFox
16.10.2008., 12:32
pa da ocito nema povjerenja u njega kad sumnja na njega, a s cime je on izazvao to nepovjerenje to nam on nije iznio jer koliko vidim o sebi je pisao sve divno krasno, da bi covjek rijec rekao protiv njega:D

Ne, ona nema ni mrvicu povjerenja, ali tko kaze da je on kriv? Postoje bolesno ljubomorni ljudi kojima ne treba puno da puknu na najgori moguci nacin, a prema onome sto je on napisao, vrlo lako moguce da je ona savrsen primjerak jedne takve.

Cordelia
16.10.2008., 12:38

Onaj tko hoće izazove će naći svugdje i pokleknut će, onima koji imaju stabilnu vezu temeljenu na povjerenju FB ne može uništiti vezu/brak.
Ni ja ne otvaram teme o svojim problemima, ali ne osuđujem one koji jesu. Otvaraju ih anonimno i oni koji ih prepoznaju su ljudi koji su očito već upučeni u problem inače ne bi znali dretalje po kojem bi ih prepoznali.

trendseterica
16.10.2008., 12:39
Zena ima njegovu lozinku i moze provjeriti. Uostalom, covjek nikada nije spomenuo da je ulazio u ikakve intimne razgovore sa ikim. To sto ti sad izmisljas "argumente" je druga stvar. Vecina normalnih ljudi ne bi sa strancima pricala o detaljima intimnog zivota, osim eventualno anonimno kao ovdje, a to je vec sasvim druga prica.

Ok, tvoja stvar. Evo ja te sad obavjestavam da ljudi teme otvaraju da bi im bilo lakse i da bi dobili eventualno savjet i sagledali svoj problem iz drugog kuta, a ne da seru po bliznjima.

Ne, smatram da sam normalna i na zemlji. A ti ako nemas sto pametnije reci osim uvrede, radije suti. :kava:

sto moze provjeriti ako se chatovi mogu obrisati

da, covjek nije spominjao svoje intimne razgovore, covjek je sebe predstavio kao svecem nad svecima, to je jasno ko dan
A on ocito sere po svojoj zeni pokazujuci ju u najcrnijem svijetlu i s time daje materijal da ostali dodatno seru po njoj i vrijedjaju je sto njemu izgleda uopce ne smeta jer nisam primjetila da je ikoga opomenuo da to ne cini:rolleyes:

a sto se tice uvreda, mislim da prednjacish preda mnom jer nije ti nimalo smetalo da njegovu zenu vrijedjas sa raznoraznim epitetima kao sto su:

munjara
ludara
ludjakinja
bolesna
nije normalna
tuka

Vidim da za tebe vrijede jedni kriteriji a za druge drugi.
A menije vidish ruzno i nefer vrijedjati neku osobu koju ne poznajem i od koje nisam ni jednu rijec procitala na internetu.

Smart_bitch
16.10.2008., 12:40
Meni je ful zanimljivo što Davorček nije još odgovorio na pitanje da li muškim rođacima iste komplimente dijeli. :zubeki:

trendseterica
16.10.2008., 12:42
Ne, ona nema ni mrvicu povjerenja, ali tko kaze da je on kriv? Postoje bolesno ljubomorni ljudi kojima ne treba puno da puknu na najgori moguci nacin, a prema onome sto je on napisao, vrlo lako moguce da je ona savrsen primjerak jedne takve.

dobro si rekla jer to je samo prema onome sto je on napisao

trendseterica
16.10.2008., 12:42
Meni je ful zanimljivo što Davorček nije još odgovorio na pitanje da li muškim rođacima iste komplimente dijeli. :zubeki:

mos misliti:D:mig:

LazyFox
16.10.2008., 12:48
sto moze provjeriti ako se chatovi mogu obrisati
Chat nije jedina stvar, na Facebooku postoje poruke, komentari na slike, wall, puno toga za provjeriti i pogledati ako ti je do toga.

da, covjek nije spominjao svoje intimne razgovore, covjek je sebe predstavio kao svecem nad svecima, to je jasno ko dan
A on ocito sere po svojoj zeni pokazujuci ju u najcrnijem svijetlu i s time daje materijal da ostali dodatno seru po njoj i vrijedjaju je sto njemu izgleda uopce ne smeta jer nisam primjetila da je ikoga opomenuo da to ne cini:rolleyes:
Covjek je rekao kakve probleme ima sa zenom, a ako je to sva istina i ako ona je patoloski ljubomorna, onda on nije rekao nista drugo doli istine. Mislis da je istina ocrnjivanje i vrijedjanje ako nije lijepa? Da, ljudi seru po nenormalnim ljudima, sto je tu novo?

a sto se tice uvreda, mislim da prednjacish preda mnom jer nije ti nimalo smetalo da njegovu zenu vrijedjas sa raznoraznim epitetima kao sto su:

munjara
ludara
ludjakinja
bolesna
nije normalna
tuka

Vidim da za tebe vrijede jedni kriteriji a za druge drugi.
A menije vidish ruzno i nefer vrijedjati neku osobu koju ne poznajem i od koje nisam ni jednu rijec procitala na internetu.

Da, to su mi normalni nazivi za nenormalne ljude kakvom nju i smatram ako je sve sto je rekao istina. A ako ne zelis pricati i komentirati nekoga i nesto sto osobno nisi dozivjela, onda si na krivome mjestu.

LazyFox
16.10.2008., 12:52

A posto drugu stranu necemo nikada saznati, jedini nacin za razgovarati o ovome je kao da smo sigurni da je istina.

LazyFox
16.10.2008., 12:53

A posto drugu stranu necemo nikada saznati, jedini nacin za razgovarati o ovome je kao da smo sigurni da je istina.
EDIT:Sorry na duplom postu!

little_devil
16.10.2008., 12:57
imam divnu zenu i volimo se
10-ak cura i 5-6 muskaraca
poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba
objavio sa da sam ozenjen, da cekam da budem tata
izuzetno je cjenim kao osobu
Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al eto u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera.
sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane

evo, cinjenice...gdje on tu pljuje po svojoj zeni???

trendseterica
16.10.2008., 12:57
Da, to su mi normalni nazivi za nenormalne ljude kakvom nju i smatram ako je sve sto je rekao istina. A ako ne zelis pricati i komentirati nekoga i nesto sto osobno nisi dozivjela, onda si na krivome mjestu.

ako su to tebi normalni nazivi onda razumi i mene jer meni je normalno da si ti naivna ko pegla kad vjerujesh u njegovu pricu

trendseterica
16.10.2008., 12:58
EDIT:Sorry na duplom postu!

ja ne mogu povjerovati u bash sve sto cujem od nekoga, a ova njegova prica mi ne drzi vodu. I rekla sam vec razloge da ne ponavljam.

LazyFox
16.10.2008., 13:01
ako su to tebi normalni nazivi onda razumi i mene jer meni je normalno da si ti naivna ko pegla kad vjerujesh u njegovu pricu

U redu, ja ionako mislim da si ti nerazumna...:ne zna:

trendseterica
16.10.2008., 13:04
U redu, ja ionako mislim da si ti nerazumna...:ne zna:

nema beda:D:mig:

little_devil
16.10.2008., 13:06
ja ne mogu povjerovati u bash sve sto cujem od nekoga, a ova njegova prica mi ne drzi vodu. I rekla sam vec razloge da ne ponavljam.

kao sto po meni ne drzi vodu prica od zene na topicu gdje smo se zakacili i ne mislim da je samo njen suprug kriv :ne zna:

trendseterica
16.10.2008., 13:14
kao sto po meni ne drzi vodu prica od zene na topicu gdje smo se zakacili i ne mislim da je samo njen suprug kriv :ne zna:

tvoje pravo da tako mislish a moje da mislim obrnuto i tamo i ovdje

i ne mislim da smo se zakacili vec smo diskutirali

No_smoke
16.10.2008., 13:22
U potpunosti se slažem s tvojim razmišljanjem i ni malo se ne slažem s razmišljanjem tvoje supruge. Da sam na tvom mjestu, ukoliko je ona vrijedna toga, izbrisao bih svoj profil sa facebook-a. Vjerovatno bih prijateljima slagao neki razlog (zauzetost, nemogućnost pristupa, teren ili neka druga glupost). Razdvojeni ste, ona je trudna i to su značajne otežavajuće okolnosti po ovom pitanju! Možda bih nekad kasnije porazgovarao s njom i pokušao joj pojasniti, iako mislim da kod tvoje to neće upaliti. Ako ne upali, nikad više ne bih pomislio na facebook. Sve ovo važi, ako je ono boldirano tačno! Imam sličnu kod kuće, u braku smo 3 god, imamo sina od 2 god i volim ih više nego cijeli svijet zajedno. Možda se mnogi neće složiti sa mnom, ali nismo svi isti.

lilly53
16.10.2008., 13:24
Ali Davorovo objašnjenje o tome kako je neće varati s ženama istog prezimena jer su mu rođakinje je malko nategnuto.

pa mislim sta reci zeni koja toliko pizdi?

niina25
16.10.2008., 13:30
davore lijepo ti sjedni sa svojom dragom i popričaj malo ozbiljnije,drugog rješenja nemaš..
jest da popizdiš malo u trudnoći i pogotovo ako ste razdvojeni,ljudi svašta u afektu kažu a ne misle,ali
ovo sa abortiranjem i rastavom je već malo se za zamisliti ili držanjem seka za ruku,malo mi se čini da ti je žena posesivna,ali s druge strane šta ti imaš davat tamo nekim kvazi rodjakinjama komplimente i vjerovatno ima razloga nekog da je popizdila(osim ako nije psiho slučaj),ali sve us vemu lijepo sjednete pa nadjete neki kompromis..
jebote ako tako sad pizdite kako planirate djete odgajati i dogovarati se...?

ZgSash
16.10.2008., 13:34
davore , ja bih na tvom mjestu taj ab i rastavu shvatio kao preuranjeni poklon za bozic

trendseterica
16.10.2008., 13:36
davore , ja bih na tvom mjestu taj ab i rastavu shvatio kao preuranjeni poklon za bozic

kako mozes govoriti da mu je ubojstvo vlastitog nerodjenog djeteta poklon za Bozic?
boze sacuvaj ovakvih komentara na netu:rolleyes:

mimi87
16.10.2008., 13:48
ja ne bih rekla da je ta zena luda. to sto je tako reagovala,to je samo obicna ljubomora.pa jel ne kontas kako je njoj sad davore. kazes da radis po 14 sati, a volila bih znati sta radi ona za to vrijeme? ako ta zena sjedi i ceka tebe, usamljena,jos plus trudna...onda nemoj se pitati jel normalna njena reakcija. nevidim razlog zasto ti treba poznastvo upravo sada s tom rodbinom,kad si zapravo svojoj zeni potreban.kad vec nemas mnogo slobodnog vremena na raspolaganju,koristi svaki trenutak sa svojom zenom.moj dragi isto mnogo radi,nema ga kod kuce bar 3 noci u sedmici,jer je putnik,ali to ga ne sprijecava da sa svojom zeneom provodi vrijeme telefonirajuci.jer on je svjesan da mi je potreban. razmisli dobro sta ti je prece... ili te neke rodice od kojih nemas nista ili tvoja zena s kojom ces imati uskoro divnu malu bebicu koja ce vam donijeti radost u zivot.

raff34
16.10.2008., 14:00
1. Previše je subjektivnih upisa majki/budućih majki.
2. Žena je sebična.
3. Svi vi koji bacate dijete u prvi plan, razmislite di je rekla da bi bacila dijete
4. Dovođenje istinosti posta u pitanje je besmisleno-jer koja bi svrha foruma bila, da sve one priče koje nam se ne sviđaju i u kojima se poistovjetimo s nekim likovima proglasimo lažnim.
5. Zašto bi lik lagao, kad je anoniman?
6. Upisi Kisikane i još nekih su uvredljivi za muški rod-jer eto Davor je muško pa je automatski zlostavljač psihički i fizički
7. Prijetnja abortusom i rastavom je BOLEST.
8. R&J : Ti mi u par postova zvučiš čudno, pogotovo u onom gdje pišeš: Šta je tu je, ljude treba prihvatiti takvima kakvi jesu. (Šta da te muž tuče?)
9. Čovjek je usamljen na drugoj strani svijeta
10. To je sve.:)

LazyFox
16.10.2008., 15:22
ja ne bih rekla da je ta zena luda. to sto je tako reagovala,to je samo obicna ljubomora.pa jel ne kontas kako je njoj sad davore. kazes da radis po 14 sati, a volila bih znati sta radi ona za to vrijeme? ako ta zena sjedi i ceka tebe, usamljena,jos plus trudna...

A sto je sa ljubomornim ispadima koje je imala prije trudnoce i razdvojenosti? Meni su ti puno gori od ovih o Facebooku.

R & J
16.10.2008., 15:35
1. Previše je subjektivnih upisa majki/budućih majki.
2. Žena je sebična.
3. Svi vi koji bacate dijete u prvi plan, razmislite di je rekla da bi bacila dijete
4. Dovođenje istinosti posta u pitanje je besmisleno-jer koja bi svrha foruma bila, da sve one priče koje nam se ne sviđaju i u kojima se poistovjetimo s nekim likovima proglasimo lažnim.
5. Zašto bi lik lagao, kad je anoniman?
6. Upisi Kisikane i još nekih su uvredljivi za muški rod-jer eto Davor je muško pa je automatski zlostavljač psihički i fizički
7. Prijetnja abortusom i rastavom je BOLEST.
8. R&J : Ti mi u par postova zvučiš čudno, pogotovo u onom gdje pišeš: Šta je tu je, ljude treba prihvatiti takvima kakvi jesu. (Šta da te muž tuče?)
9. Čovjek je usamljen na drugoj strani svijeta
10. To je sve.:)

moj mene ne tuče,dapače stalno se mazimo :cerek:
al reakcija njegove žene,nije za rastavu :)
prihvatit supruga i suprugu onakvim kakvi jesu je velika tajna ljubavi i sreće :mig:
naravno da uopće nisam mislila na nekog tko se tuče,nego na obične probleme koji dođu s vremenom a to je upravo ovakva sad situacija.

Čovjek nije napisao žena me tuče,jer bi mu ja tada rekla bježi od te žene
piše da ima izljeve ljubomore...pa svi to nekad imamo...
ali nećemo priznati...nego smo pametni...pa druge osuđujemo...:flop:
mislim da ovdje ima pregršt glupih savjeta balavaca koji neznaju šta je brak i život,tko prođe preko 10 godina braka,uspone i padove,e taj nek nešto pametno napiše,a ne neko ko je nedavno prekinio sa curom jer je ona nešto rekla pa ga to naljutilo i bla bla moš mislit isustva...:mig:

LazyFox
16.10.2008., 15:39
naravno da uopće nisam mislila na nekog tko se tuče,nego na obične probleme koji dođu s vremenom a to je upravo ovakva sad situacija.

Mislim da su njihovi problemi malo veci od obicnih trzavica.

lilly53
16.10.2008., 15:50
mislim da ovdje ima pregršt glupih savjeta balavaca koji neznaju šta je brak i život,tko prođe preko 10 godina braka,uspone i padove,e taj nek nešto pametno napiše,a ne neko ko je nedavno prekinio sa curom jer je ona nešto rekla pa ga to naljutilo i bla bla moš mislit isustva...:mig:

7 godina veze od cega nesto preko godine dana zajednickog zivota. el dosta?

Cordelia
16.10.2008., 15:56
pa mislim sta reci zeni koja toliko pizdi?

Da palo je to i meni na pamet, da je počeo komunikaciju s prezimenjakinjama u pokušaju da smanji njenu ljubomoru na svoju komunikaciju s ženskim rodom. Ako je tako onda ga je dobro isprepadala, kad je posegnuo za takvim rješenjima. Ali kao što napisah to su sve neprovjerene činjenice.

Cosmopolita
16.10.2008., 15:58

Danas je moj dan za smejanje..
-video da ima mnogo osoba sa istim imenom i prezimenom..i da ne zaboravim ovo u zagradi (rodjaci)..:rofl:
-zapoceo akciju skupljanja rodjaka..:rofl:
-za par dana na listi desetak cura i 5,6, muskaraca(naravno svi sa istim prezimenom):rofl:
-hteo si da ih upoznas..te ljude(rodjake :rofl:)..(naravno zato jer nosite isto prezime):rofl:

:s:s:s

Cordelia
16.10.2008., 16:04
moj mene ne tuče,dapače stalno se mazimo :cerek:
al reakcija njegove žene,nije za rastavu :)
prihvatit supruga i suprugu onakvim kakvi jesu je velika tajna ljubavi i sreće :mig:

18 i kusur godina zajedno i mislim da ovakvi ljubomorni ispadi nisu obična trzavica u braku, osobno nikad ne bih mogla živjeti s takvom osobom, ali ja ne bih ni dozvolila da beba bude na putu prije nego što bi me to počelo smetati. Ne poznajem Davora pa da bi mogla tvrditi koliko ona ima razloga za ljubomoru, ali da ona ima problem s ljubomorom i to priličan vidi se iz slučaja s njegovom sestrom. To čak nije ni seksualna ljubomora, nego ljubomora na svakoga s kim je blizak

R & J
16.10.2008., 16:11
7 godina veze od cega nesto preko godine dana zajednickog zivota. el dosta?

ma je draga :mig:

htjela sam reći da iskustvo stvara čovjeka koji postaje prilagodljiviji...
nemožeš ono, poslje trzavica mislit rastat se :rolleyes:
nebi voljela da mi dragi traži prezimenjakinje po internetu :ne zna:
onda da im piše nekakve komplimente :ne zna:
lepa ti slika,lepo ti lice,lepo ti sve,ma daj... lepa je njegova žena,pa nek njoj to piše lepo :rofl:

impoSIBILA
16.10.2008., 16:19
djetinjasti su oboje. nek idu u kindergarten.:kava:

iForce
16.10.2008., 16:28

Nakon ovoga

Riješi se aždaje dok možeš...

Potpisujem ovo. :ne zna:

Trebao bi ozbiljno razgovarati s njom jer ne vidim drugog nacina.
Ako je imala nekih fix ideja prije braka, trebao si onda popricati s njom.

Sada vam dolazi dijete i bio bi red da popricate i probate rijesiti taj problem.
Mozda da popricate s psihologom zbog toga.

Eto ja i zena smo na fejsu. Nista strasno. To shvacamo kao zabavu.

gerbengoy
16.10.2008., 17:26
-video da ima mnogo osoba sa istim imenom i prezimenom..i da ne zaboravim ovo u zagradi (rodjaci)..:rofl:
-za par dana na listi desetak cura i 5,6, muskaraca(naravno svi sa istim prezimenom):rofl:
-hteo si da ih upoznas..te ljude(rodjake :rofl:)..(naravno zato jer nosite isto prezime):rofl:

Pa to i je smijesno, ali, to mu je da malo zaboravi sto ga u kuci ceka.
:(

Beta ženka
16.10.2008., 18:30

OK kad prijeđete cestu, ali što onda - nastavite ići držeći se za ruke, a pored vas njegova cura? :D
Sori, ali meni to nije neka lijepa situacija.

-lavica-
16.10.2008., 19:05
Svaki oblik posesivnosti i bolesne ljubomore je dokaz da:

1.) ljubomorna osoba ima ozbiljnih problema sa samopouzdanjem
2.) jedan od partnera ne vjeruje drugome čime su narušene temelji jedne veze
3.) jedan od partnera ne poštuje drugoga
3.) veza/brak je u ozbiljnoj krizi

Dodatno, postavljanje bilo kakvih ultimatuma je osobi koju voliš i poštuješ je u najmanju ruku bezobrazno:rigo:

LazyFox
16.10.2008., 19:07
Svaki oblik posesivnosti i bolesne ljubomore je dokaz da:

1.) ljubomorna osoba ima ozbiljnih problema sa samopouzdanjem
2.) jedan od partnera je vjeruje drugome čime su narušene temelji jedne veze
3.) jedan od partnera ne poštuje drugoga
3.) veza/brak je u ozbiljnoj krizi

Dodatno, postavljanje bilo kakvih ultimatuma je osobi koju voliš i poštuješ je u najmanju ruku bezobrazno:rigo:

Eto, potpisujem! :top:

themoment
16.10.2008., 19:07
Zanimljivo, meni su šivali pola glave nakon prometne u djetinjstvu pa nikad nisam hvatala sa 14 godina starije rođake za ruku ne bih li ispaka kul u društvu a sve sa opravdanjem da eto imam traume... :p

Jebate on drži svoju pubertetsku sestru od 14-15 godina za ruku ko da ima 5 a žena pored njih hoda, kud ide ovaj svijet :s

nisam to sigurno radila da bi ispala kul :rolleyes:, nego zato što sam se bojala.
i trauma nije opravdanje za "ispadanje kul" nego za to što me ekšuali netko s 14 morao držat za ruku kad bi prelazila išta šire od jednosmjerne ceste.

i da, sigurno je drži za ruku jer tad doživljava multiple orgazme razmišljajući o njoj u svim pozama kamasutre:rigo:
bokte, stvarno ste...::bljak:

Gle, moze on nosit vlastitu sestru kroz grad na leđima ako hoce, cim mu ona prigovara za to, nije normalna. Nije. I ne mozes nas uvjeriti u surpotno.

samo kao potpis.
ženi treba stručna pomoć i ja više nemam što reć na tu temu.
:amen:

themoment
16.10.2008., 19:19
OK kad prijeđete cestu, ali što onda - nastavite ići držeći se za ruke, a pored vas njegova cura? :D
Sori, ali meni to nije neka lijepa situacija.

pa šta i da nastavimo?
ok, između mene i rođe je premala razlika, ali da je razlika 9-10 godina, brijem da bi me normalna cura gledala ko mlađu seku, a ne ko bolesnu prijetnju.

kisikana
16.10.2008., 19:44
i da, sigurno je drži za ruku jer tad doživljava multiple orgazme razmišljajući o njoj u svim pozama kamasutre:rigo:
bokte, stvarno ste...::bljak:

To si ti rekla a ne ja :rofl:

A da vidim klinku od 14 kako drži brata od 25 za ruku pomislila bih da je retardirana, NHF :(

themoment
16.10.2008., 20:09
To si ti rekla a ne ja :rofl:

A da vidim klinku od 14 kako drži brata od 25 za ruku pomislila bih da je retardirana, NHF :(

retardirana ili ne, to nije sad tema, nit se ja imam što ljutit na to.
poanta je da ni jedna normalna i uravnotežena osoba ne bi smjela srati svojoj boljoj polovici radi toga. :ne zna:

zamisli je za deset godina kako je ljubomorna na vlastito dijete, jer ako je ljubomorna na sestru mu, ne bi me čudio ni ovaj slučaj... :(

R & J
16.10.2008., 20:31
Eto sad ga nema,nadam se samo da proučava teme:
trudnoća
porod
beba

i da svojo ženi šalje komentare o lepoti tela i duše :s
i da je rodice pustio jer ima spašavat brak :mig:

Beta ženka
16.10.2008., 21:18
retardirana ili ne, to nije sad tema, nit se ja imam što ljutit na to.
poanta je da ni jedna normalna i uravnotežena osoba ne bi smjela srati svojoj boljoj polovici radi toga. :ne zna:

zamisli je za deset godina kako je ljubomorna na vlastito dijete, jer ako je ljubomorna na sestru mu, ne bi me čudio ni ovaj slučaj... :(
Možda ženi nedostaje takvih znakova pažnje pa zato poludi... :ne zna:

little_devil
16.10.2008., 22:11

vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...

i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti

štemajzl
16.10.2008., 23:04
vidis a ja mislim da smo mi mladi malo pametniji i shvacamo neke stvari koje vase generacije nisu shvacale... da se ljepse izrazim, shvacamo da kao jedinke ne moramo gutati tudja sranja....

psihologija je napredovala, ljudi su postali samosvjesniji i otvoreniji i poceli su se boriti za sebe i svoju srecu a ne se odrecati svega kao sto su to radile prijasnje generacije i pri kraju se probuditi shvacajuci da si potratio zivot radeci sve ono sto ne zelis i odricuci se svega onog sto si zapravo u dubini sebe zelio...

Nisam mislil da bum dočekal taj dan, al jebiga... POTPIS.

:top:

very fairy
16.10.2008., 23:07

i ne, nemamo svi ljubomorne ispade... samo sto trebas dobro poznavati sebe i osobu s kojom si i imati povjerenja da ne bi radio takve gluposti
Opa! Odlicno...
Dolje zuzi jelinek! :D

little_devil
17.10.2008., 00:32
Nisam mislil da bum dočekal taj dan, al jebiga... POTPIS.

:top:

bas neobicno, ja sam se cesto slagala s tvojim razmisljanjem....barem u vrijeme dok jos nisi bio arogantan:p:D

nisam dobro srocila onaj citirani post a ne mogu ga editirat:(

VZ141008
17.10.2008., 01:21
Nađi jeftinu kurvu-neka te prijatelj slika dok "nabijaš"-daj joj sliku-nevračaj se kući 2-3dana -to bi joj trebalo smiriti hormone uz napomenu da ćeš zatražiti
sudsku zaštitu za dijete i centar za socijalni rad, opet odi na 1. dan pa se vrati
kući!! NEKA ZNA TKO JE GAZDA.
Gospođu si previše razmazio pa je moraš spustit sa oblaka na zemlju ili ti se jako
loše piše!!!

lilly53
17.10.2008., 07:25
Da palo je to i meni na pamet, da je počeo komunikaciju s prezimenjakinjama u pokušaju da smanji njenu ljubomoru na svoju komunikaciju s ženskim rodom. Ako je tako onda ga je dobro isprepadala, kad je posegnuo za takvim rješenjima. Ali kao što napisah to su sve neprovjerene činjenice.

Pazi, i samo postojanje Davora je neproverena cinjenica. Raspravljamo u okviru onoga sto nam je dato.

ma je draga :mig:

htjela sam reći da iskustvo stvara čovjeka koji postaje prilagodljiviji...
nemožeš ono, poslje trzavica mislit rastat se :rolleyes:
nebi voljela da mi dragi traži prezimenjakinje po internetu :ne zna:
onda da im piše nekakve komplimente :ne zna:
lepa ti slika,lepo ti lice,lepo ti sve,ma daj... lepa je njegova žena,pa nek njoj to piše lepo :rofl:

Vidis, a ja mislim da sam bila daleko prilagodljivija u pocetku veze, prvih par godina nego sad. I imala vise zivaca, iluzija.. itd.

Vidis, ja ne smatram da je pretnja abortusom mala trzavica. On ocito trazi nekog lufta. I umesto da i ona ima NEKOG razumevanja za njega (ipak je u stranoj zemlji, radi kao rob, nema nikog svog tamo), ona preti abortusom??
Sva sreca pa je ocito nas Davor meka osoba, al ja bih je sterala u majchinu iz cistog revolta i principa. Al dobro, ja joj ne bih dala ni pasvord od FB-a.

Istini za volju, i Davor je znao s kim je dete pravio i s kim se zenio, pa mi nije jasno sta mu je trebalo da cacka mecku? Ako mu je pravila sranje za sestru, on presao preko toga, koji mu je vrag trebalo da ide na FB i upoznaje tamo neke??? Bez obzira na prezime.

Da se razumemo, meni ne bi smetalo, u ovom trenutku da moj decko radi tako nesto. Mozda da nam je veza labilna itd....

Ipak, ako nekog volim i pre svega zelim da ostanem s tim nekim, necu raditi ono sto ga izbacuje iz takta. Valjda. Valjda je za sve te godine shvatio sta joj smeta i odlucio da s tim moze i zeli da zivi.

I da zakljucim: tu se ne zna ko je lud a ko je zbunjen.

cinober
17.10.2008., 07:38
davore ona je tebi dala dala ultimatum. i to vrlo ružan.
nije to nešto tipa ako ne prestaneš pušiti ja ću ..... nego je život vašeg nerođenog djeteta dovela u pitanje.
nadam se za tvoje dobro da je samo lajava , ali ako to misli onda si ti u komi.
kak znaš da ti to neće ponoviti samo sa drugom temom kad se mališan rodi.

ako ne učiniš to i to ja ću ubiti sebe i dijete...
kako znaš da ti to ne bude radila , zauvijek?

sa životom se ne trguje. pogotovo dječjim.
vidjet ćeš jednog dana kad pogledaš svoje novorođenče , pa se sjetiš što je sve rekla.
pisao si da ju voliš. dobro si razmisli.
a ono o traženju prezimenjaka........:rofl: sorry meni to ne drži vodu.

july23
17.10.2008., 08:45
prije nego što počneš preispitivati njeno ponašanje,
moj ti je savjet da se malo skuliraš i sagledaš svoje..

sakupljanje prezimenjaka preko neta,
koje ti smatraš rođacima..o please, get a life..:kava:
da si izgubio kontakt s nekom bližom rodbinom, pa ih sad tražiš,
razumijela bi, ok..ali ovo forsiranje odnosa sa svim mogućim prezimenjacima..
mislim hello..:confused:

Cordelia
17.10.2008., 09:00
Pazi, i samo postojanje Davora je neproverena cinjenica. Raspravljamo u okviru onoga sto nam je dato.

Pa u okviru onoga što nam je dato (i da Davor po svom priznanju ne vara niti ima namjeru varati ženu u što sam ja sumnjala i uzimala kao još jedan faktor u priči), meni je smiješno i neozbiljno to na koji je način on pokušao riješiti svoje probleme lažući o nekakvim rođakinjama da bi mogao normalno komunicirati s ženskim rodom. Jadan će mu život biti ako ga bude provodio smišljajući glupe i ruku na srce vrlo prozirne isprike za svoju patološki ljubomornu ženu. U svakom slučaju jedan vrlo nezdrav odnos dvoje ljudi, a Davor bi jako brzo mogao imati klasične simptome svih žrtava zlostavljanja. Strah da ne kaže nešto krivo, podilaženje pa makar i laganjem, stalni stres.....

Cordelia
17.10.2008., 09:12

ccc ne generalizirati prema godinama. Ni ja baš nisam u cvijetu mladosti, pa se slažem da nitko ne treba gutati tuđa sranja, ne trpim ljubomoru i imam vezu zasnovanu na međusobnom povjerenju i slobodi. To je više stvar nečijeg mentaliteta i odgoja nego godina.

R & J
17.10.2008., 09:31
Nađi jeftinu kurvu-neka te prijatelj slika dok "nabijaš"-daj joj sliku-nevračaj se kući 2-3dana -to bi joj trebalo smiriti hormone uz napomenu da ćeš zatražiti
sudsku zaštitu za dijete i centar za socijalni rad, opet odi na 1. dan pa se vrati
kući!! NEKA ZNA TKO JE GAZDA.
Gospođu si previše razmazio pa je moraš spustit sa oblaka na zemlju ili ti se jako
loše piše!!!

Blago tvojoj Gospođi :kava:

R & J
17.10.2008., 09:41

kad upoznaš sebe shvatiš koliko imaš mana,a ne samo tvoj bračni drug.
miliš da je sve dobro što za sebe želimo?
mi nekad ni ne znamo što je za nas dobro!
zato ljubav i strpljenje čine čuda!
hiroviti smi i tvrdoglavi pa mislimo, tako treba, i onda napravimo sami sebima glupost.
Niko ne živi u bajci gdje je sve savršeno,svijet je okrutno mjesto,uzmi najbolje od života i nastoj to očuvati :cerek:
budi zadovoljan malim stvarima,i sve će ti se trostruko vratiti:)
joj oprostite,uznapredovala psihologija u meni očito previše djeluje :mig:

little_devil
17.10.2008., 10:09
meni je smiješno i neozbiljno to na koji je način on pokušao riješiti svoje probleme lažući o nekakvim rođakinjama da bi mogao normalno komunicirati s ženskim rodom.

zasto to mislis? evo, bas gledam jednog decka na facu- hrvat ali trenutno zivi u kanadi - pored stvarnih poznanika sakupio je gro prezimenjaka i prezimenjakinja, jednako tako.-... iz cijelog svijeta---
vidjela sam to vec davno, kad je zapoceo s tim i bas mi je bilo simpaticno

a nema curu i nema potrebu lagati ikome, ocito ga zanima..

naravno, lako je moguce i ovo sto si ti rekla...

little_devil
17.10.2008., 10:29
kad upoznaš sebe shvatiš koliko imaš mana,a ne samo tvoj bračni drug.
miliš da je sve dobro što za sebe želimo?
mi nekad ni ne znamo što je za nas dobro!

jaka ti je psihologija...
90 posto losih osobina kojih sam bila svjesna iskorijenila u zadnjih 10 godina i ne vidim potrebu za histerijom i ljubomornim ispadima, ne kod sebe nego kod nikoga

ne zanimaju me takvi ljudi, pogotovo ne oni koji ne vide potrebu raditi na sebi i izracionalizirati svoje postupke..... i nemam nikakvu namjeru prihvacati necije ludjacke radnje ili ispade jer znam kud to vodi... svi mi grijesimo ali ako osoba ponavlja radnju koja nije primjerena, manipulira i ucjenjuje i gubi se ta nema sto raditi mom zivotu jer meni to ne treba...

nije sve tako jednostavno....al moglo bi biti

naravno da autor ne treba ostaviti zenu i reci joj da pobaci al trebaju otici kod psihologa da nauce nesto o sebi i pocnu rjesavati probleme na drugi nacin...

jednako tako, rekla si da ne bi voljela da ti se suprug dopisuje s "rodicama" na netu..pretpostavljam da bi mu zabranila ---to ti je jos jaca psihlogija...

R & J
17.10.2008., 10:57
jaka ti je psihologija...
90 posto losih osobina kojih sam bila svjesna iskorijenila u zadnjih 10 godina i ne vidim potrebu za histerijom i ljubomornim ispadima, ne kod sebe nego kod nikoga

ne zanimaju me takvi ljudi, pogotovo ne oni koji ne vide potrebu raditi na sebi i izracionalizirati svoje postupke..... i nemam nikakvu namjeru prihvacati necije ludjacke radnje ili ispade jer znam kud to vodi... svi mi grijesimo ali ako osoba ponavlja radnju koja nije primjerena, manipulira i ucjenjuje i gubi se ta nema sto raditi mom zivotu jer meni to ne treba...

nije sve tako jednostavno....al moglo bi biti

naravno da autor ne treba ostaviti zenu i reci joj da pobaci al trebaju otici kod psihologa da nauce nesto o sebi i pocnu rjesavati probleme na drugi nacin...

jednako tako, rekla si da ne bi voljela da ti se suprug dopisuje s "rodicama" na netu..pretpostavljam da bi mu zabranila ---to ti je jos jaca psihlogija...

Pa pusti onda ženu na miru sljedečih deset godina da i ona iskorjeni svoje mane :mig:
trebamo vremena da se prilagodimo,a ne odmah pa rastava :eek:
ništa mužu ne zabranjujem,samo mu kažem da mi ne paše i gle čuda, on to više ne radi,gle kakava je to psihologija?draga moja ona koja se dobiva kad se sve da!a šta je to? naučit ćeš samo ako hoćeš :mig:

LazyFox
17.10.2008., 11:08
Pa pusti onda ženu na miru sljedečih deset godina da i ona iskorjeni svoje mane :mig:

Ako se ne varam ona je ta koja bi se rastala, a on se pokusava naci nacina da spasi. Nije li to nepravedno? Ona je ta koja ima gadan problem, i umjesto da ga rijesi prijeti se razvodom i ceka da on napravi sto god se njoj sprdne.

lilly53
17.10.2008., 11:13
kakava je to psihologija?draga moja ona koja se dobiva kad se sve da!a šta je to? naučit ćeš samo ako hoćeš :mig:

nije davanje uvek srazmerno dobijanju. cesto reciprocitet tu izostane.

little_devil
17.10.2008., 11:29
ništa mužu ne zabranjujem,samo mu kažem da mi ne paše i gle čuda, on to više ne radi,gle kakava je to psihologija?draga moja ona koja se dobiva kad se sve da!a šta je to? naučit ćeš samo ako hoćeš :mig:
.

ne odricem se nicega kao sto ne zelim da se on odrice, volim ga, on voli mene... jednostavno je..... podupiremo jedno drugo maximalno...

zacarani krug - sve je dopusteno, al ne mislimo na sebe nego jedno na drugo - zato nema odricanja... jedno drugome ne bi dopustili da se onaj drugi necega odrekne.. predivno je......

za mene je to savrsenstvo odnosa izmedju 2 ljudi... i sad to imam

Quenna
17.10.2008., 11:32
nije davanje uvek srazmerno dobijanju. cesto reciprocitet tu izostane.

naravno.

no u pravoj ljubavi ne bi trebalo biti vaganja, ti si meni dao "pet" a ja tebi "deset" nečega.

svak', ako voli, daje sebe maksimalno ne gledajući koliko je dala druga strana, poid pretpostavkom da su u odnosu gdje oboje istinski voli.

VZ141008
17.10.2008., 12:11
TAKO SE LIJEĆI LJUBOMORA.
NEMA PRISILE, ULTIMATUMA, PRIJETNJI NITI SA BILO KOJE STRANE.
27. godina braka.(skoro ista situacija osim F.B.)
Zato smo ostali i opstali sve te godine.!!!

R & J
17.10.2008., 12:13
.

ne odricem se nicega kao sto ne zelim da se on odrice, volim ga, on voli mene... jednostavno je..... podupiremo jedno drugo maximalno...

zacarani krug - sve je dopusteno, al ne mislimo na sebe nego jedno na drugo - zato nema odricanja... jedno drugome ne bi dopustili da se onaj drugi necega odrekne.. predivno je......

za mene je to savrsenstvo odnosa izmedju 2 ljudi... i sad to imam

ne odričeš se ničega,gle gle tome podsječa na malu djecu kad se igraju kockicama pa neće da da drugome....
to nije zrelost...
u ljubavi sazrijevaš s vremenom...

little_devil
17.10.2008., 12:22
ne odričeš se ničega,gle gle tome podsječa na malu djecu kad se igraju kockicama pa neće da da drugome....
to nije zrelost...
u ljubavi sazrijevaš s vremenom...

to je tvoja teorija, ja na vezu gledam drugacije......

ako vec planiram biti s nekim iducih 50 godina tada cu se pobrinuti da taj zivot i prozivi ispunjen sitnicama koje ga vesele.... uopce nije poanta da se ja borim za sebe, on se iz ljubavi prema meni bori za mene, da meni bude dobro, to si kao previdjela citajuci moj post..mos mislit:rolleyes:

moja mama obozava plesati, plesanje je jedna od rijetkih aktivnosti koje ju odusevljavaju, tata s druge strane ne podnosi i ne zna i ne ide mu ples...postoje organizirane veceri, mama ne zeli otici s kolegicama jer "nije u redu da ide bez muza plesati s drugim muskarcima"... jel to zivot? kakav je to zivot?

R & J
17.10.2008., 13:01
to je tvoja teorija, ja na vezu gledam drugacije......

ako vec planiram biti s nekim iducih 50 godina tada cu se pobrinuti da taj zivot i prozivi ispunjen sitnicama koje ga vesele.... uopce nije poanta da se ja borim za sebe, on se iz ljubavi prema meni bori za mene, da meni bude dobro, to si kao previdjela citajuci moj post..mos mislit:rolleyes:

moja mama obozava plesati, plesanje je jedna od rijetkih aktivnosti koje ju odusevljavaju, tata s druge strane ne podnosi i ne zna i ne ide mu ples...postoje organizirane veceri, mama ne zeli otici s kolegicama jer "nije u redu da ide bez muza plesati s drugim muskarcima"... jel to zivot? kakav je to zivot?

ja isto volim plesati,moj muž nema pojma ni koraka napravit,sav se nakako udrveni i grampasto cupka,ma totalan smijeh.
Ne pada mi napamet ići plesati sa drugim muškarcima.
Nego obožavam ovo: Zagrlim dragoga i onda onako lagano se njišemo,on se ukoči,pa ga ja lagano mazim po leđima dok se ne opusti,i onda se njišemo i njišemo uz zvuke muzike...
ah to je meni život i sreća!!!
kakvi plesnjaci okolo,pa niko nije tako dobar plesač kao moj muž!
kužiš draga poantu?
treba uvjek tražit dobro u bračnom drugu,pa volite se, dakle, sve je moguče u ljubavi.

i da ono jako važno Ljubav Jeste Odricanje :)

Cordelia
17.10.2008., 13:04
zasto to mislis? evo, bas gledam jednog decka na facu- hrvat ali trenutno zivi u kanadi - pored stvarnih poznanika sakupio je gro prezimenjaka i prezimenjakinja, jednako tako.-... iz cijelog svijeta---
vidjela sam to vec davno, kad je zapoceo s tim i bas mi je bilo simpaticno

a nema curu i nema potrebu lagati ikome, ocito ga zanima..

naravno, lako je moguce i ovo sto si ti rekla...

Ma kao što sam već napisala i sama sam tražila prezimenjake jer na žalost ne znamo porijeklo svog prezimena. Ono što mene navodi na to da je Davoru to samo isprika je to njegovo stalno naglašavanje rodbinske veze između njega i tih prezimenjakinja. Kao da pokušava naglasiti kako zbog toga među njima ne može biti ništa. Naravno to je samo moj dojam temeljen na napisanome, ne mora biti istinit.

Cordelia
17.10.2008., 13:13
ja isto volim plesati,moj muž nema pojma ni koraka napravit,sav se nakako udrveni i grampasto cupka,ma totalan smijeh.
Nego obožavam ovo: Zagrlim dragoga i onda onako lagano se njišemo,on se ukoči,pa ga ja lagano mazim po leđima dok se ne opusti,i onda se njišemo i njišemo uz zvuke muzike...
kužiš draga poantu?
treba uvjek tražit dobro u bračnom drugu,pa volite se, dakle, sve je moguče u ljubavi.

Ne vidim zašto bi žena koja zapleše s drugim muškarcem koji pleše dobro kao i ona zbog toga manje voljela svog muža koji ne pleše:ne zna:. Zar je za tebe ples prevara? Ja sam u plesnu školu išla s prijateljem jer se mom dragom nije išlo. On je prijatelju još i zahvalio jer je to njega riješilo nečega što mu se nije dalo. Misliš li da ja zbog toga manje volim svog dragog? Zašto bi on mene ili ja njega ograničavali u nekim aktivnostima samo zato što ih jedno od nas voli drugo ne. Ili ti misliš da je ljubav samo onda kada par sve radi zajedno, a svaka aktivnost s nekim suprotnog spola je znak da nema ljubavi. Ljubav ne mora biti odricanje, bar ne u ovakvim stvarima.

little_devil
17.10.2008., 13:21
kužiš draga poantu?

ples i njihanje u ritmu muzike nemaju veze jedno s drugim...

naravno da covjek moze biti sretan sa gledanjem televizije na kaucu i 5 kn u djepu i potiskivanjem svega onog sto voli ali to nije ono za sto se ja zalazem

ne, ne kuzim poantu, za mene je to fucked up world i zao mi je svih tih starijih generacija..

ne, ljubav nije odricanje.....

R & J
17.10.2008., 13:24
Ako se mužu ne sviđa da žena ide,zašto da ide?
da bi se svađala?dokazivala nešto?
a tako ljepo mogu provest veče zagrljeni i sretni :cerek:
ja jako volim da smo zajedno u mnogočemu ja i moj muž.
ne mislim da je plesanje s drugim prevara :mig:
mislim da je plesanje sa mužem bolje,ljepše,svrsihodnije,ispunjenije...
bar ja tako radim već dugi niz godina..
po našem malom mjestu se naveliko priča o našem braku,svi vide tu sreću i
mnogi bi htjeli imati tako skladan brak,hvale nas na sva usta :mig:
a da smi i jedno i drugo radili na tome što imamo danas,jesmo jesmo,jako puno i isplatilo se :)

little_devil
17.10.2008., 13:28
Ne vidim zašto bi žena koja zapleše s drugim muškarcem koji pleše dobro kao i ona zbog toga manje voljela svog muža koji ne pleše:ne zna:. Zar je za tebe ples prevara? Ja sam u plesnu školu išla s prijateljem jer se mom dragom nije išlo. On je prijatelju još i zahvalio jer je to njega riješilo nečega što mu se nije dalo. Misliš li da ja zbog toga manje volim svog dragog? Zašto bi on mene ili ja njega ograničavali u nekim aktivnostima samo zato što ih jedno od nas voli drugo ne. Ili ti misliš da je ljubav samo onda kada par sve radi zajedno, a svaka aktivnost s nekim suprotnog spola je znak da nema ljubavi. Ljubav ne mora biti odricanje, bar ne u ovakvim stvarima.

na plesnjacima ljudi cesto izmjenjuju partnere kao i na poslovnim zabavama.... kao i na svadbama uostalom......

ma ljubav ne mora biti odricanje... ok, neke aktivnosti su smanjenje, vise vremena se posvecuje partneru ali potpuno odricanje onoga sto nas usrecuje a ne steti vezi je apsurd......

R & J
17.10.2008., 13:29
i silazim sa teme, jer je puno nedozrelih jabučica ovdje.
najgore kad savjetuješ nešto a nemaš pojma što govoriš,toga sam ovdje previše pročitala.
Ljubav je za mnoge jeftina stvar,mjenjaj ženu kad zašteka,ko auto :rolleyes:
vidi se gdje ide ovaj svijet nažalost.
pozdrav iz kuće pune prave ljubavi :cerek::cerek::cerek:

little_devil
17.10.2008., 13:31

a da smi i jedno i drugo radili na tome što imamo danas,jesmo jesmo,jako puno i isplatilo se :)

zato sto je to sebicnost, eto zato....
isla bi zato da se zabavi, da uziva u onome sto voli.... stvarno je tesko za shvatiti :rolleyes:
ne znam koliko puta sam dozivjela da mi decko kaze - pa daj odi, mozda nisi dobre volje al bolje ces se osjecati.... potpora mi je kakvu nisam mislila da mogu dobiti od partnera...

hvala, je ne bi voljela imati takav brak...

little_devil
17.10.2008., 13:34
najgore kad savjetuješ nešto a nemaš pojma što govoriš,toga sam ovdje previše pročitala.

da, naravno, gle ne brini moji roditelji su zivjeli poput vas...
tata je radio u dalmaciji i svaki dan se vracao kuci i kretao ujutro u 4 nazad...
odricali su se svega jedno zbog drugog, da, prvih 10, 15 godina braka...
zadnjih 10 se ne mogu podnijeti jer su zivjeli zivotima kakvim nisu zeljeli i potratili ga,..sretno ti bilo

samo to shvacaju danas sa 60 godina, s 30, 40 nisu...

lilly53
17.10.2008., 13:38
a tako ljepo mogu provest veče zagrljeni i sretni :cerek:
ja jako volim da smo zajedno u mnogočemu ja i moj muž.
ne mislim da je plesanje s drugim prevara :mig:
mislim da je plesanje sa mužem bolje,ljepše,svrsihodnije,ispunjenije...
bar ja tako radim već dugi niz godina..

Ok. Meni je vec malo dosta tvoje samohvale.... Ti si divna, strpljiva, krasna. prosto bi covek rekao pitoma.

Vidis, ja ne volim neke stvari koje moj momak voli. NE VOLIM. Probala sam, nisam bila iskljuciva. I sta sad, posto ja nesto ne volim i ne svidja mi se da se on smuca "ko zna s kim" da sedi kuci??? Da ne ode ne znam, na moto skup? Ma hajde molim te.

I ne znam meni nije bitno sta selo kaze o mojoj vezi. Nekom smo slatki nekom smesni nekom ocajan par. Al zivo me zabole!

little_devil
17.10.2008., 15:03
Ok. Meni je vec malo dosta tvoje samohvale.... Ti si divna, strpljiva, krasna. prosto bi covek rekao pitoma.

Vidis, ja ne volim neke stvari koje moj momak voli. NE VOLIM. Probala sam, nisam bila iskljuciva. I sta sad, posto ja nesto ne volim i ne svidja mi se da se on smuca "ko zna s kim" da sedi kuci??? Da ne ode ne znam, na moto skup? Ma hajde molim te.

I ne znam meni nije bitno sta selo kaze o mojoj vezi. Nekom smo slatki nekom smesni nekom ocajan par. Al zivo me zabole!

mene ni najmanje ne smeta njena samohvala ni uvjeravanje kako je odricanje za pertnera ultimativno dobro jer na temelju njenih rijeci mogu sloziti sliku kako zivi a gledajuci vlastite roditelje mogu reci da samo iskreno zalim takve ljude

navigator1
17.10.2008., 16:42
Pozdrav svima,

A, jesi i ti pametan... zena trudna a ti na face... pa sam znas da ti nikakvu spiku sad nece popusit! Napravija si gresku. Morat ces se iskupit ako ne zelis izgubit i zenu i dite. Koji ti je q to tribalo? Brzo doma, buket ruza i miluj zenu!

trendseterica
17.10.2008., 20:32

izgleda da nisam jedina koja smatra da prica autora topica ne drzi vodu :D

trendseterica
17.10.2008., 20:37

tako je,

a ako samo tjeramo vodu na svoj mlin i samo smo sebi najvazniji i glavni prioritet veza nece daleko dogurati, ali naravno to uvijek treba biti obostrano

trendseterica
17.10.2008., 20:41
A, jesi i ti pametan... zena trudna a ti na face... pa sam znas da ti nikakvu spiku sad nece popusit! Napravija si gresku. Morat ces se iskupit ako ne zelis izgubit i zenu i dite. Koji ti je q to tribalo? Brzo doma, buket ruza i miluj zenu!

da, nasao je pravi trenutak da skuplja ekipu na netu, rekla sam mu vec, kao da mu je najmanje 15 godina

-lavica-
17.10.2008., 20:55
Hoće li mi netko objasnit, zašto muž ne bi smio biti na fejsu dok mu je žena trudna?

Istinski ne razumijem korelaciju.

little_devil
17.10.2008., 21:17
tako je,

a ako samo tjeramo vodu na svoj mlin i samo smo sebi najvazniji i glavni prioritet veza nece daleko dogurati, ali naravno to uvijek treba biti obostrano

moja sreca je mom decku najvaznija, kao sto je meni najvaznija njegova sreca..

ljubav je u tome, vjerovala ili ne...

covjek koji drugome nesto brani zbog vlastite nesigurnosti za mene je sebican i jadan

little_devil
17.10.2008., 21:20
Hoće li mi netko objasnit, zašto muž ne bi smio biti na fejsu dok mu je žena trudna?

ne znam, tragedija.... stvarno ono...

Cordelia
17.10.2008., 23:32

Da ja s gotovo 19 zajedničkih godina stvarno na ljubav gledam kao na nešto prolazno i jeftino:kava:. Ali zaboravih...samo je tvoja kuća puna prave ljubavi i tvoj način života je jedini ispravan.

little_devil
17.10.2008., 23:44
Da ja s gotovo 19 zajedničkih godina stvarno na ljubav gledam kao na nešto prolazno i jeftino:kava:. Ali zaboravih...samo je tvoja kuća puna prave ljubavi i tvoj način života je jedini ispravan.

o njihovoj ljubavi cijelo selo prica i svi im zavide, zaboravila si na to :cerek:

pa nije to mala stvar...

Cordelia
18.10.2008., 07:47
o njihovoj ljubavi cijelo selo prica i svi im zavide, zaboravila si na to :cerek:

pa nije to mala stvar...

Nisam zaboravila samo mi je to izvor takvog jada i ljubomore da mi je bilo teško pisati o tome:D

trendseterica
18.10.2008., 10:54
moja sreca je mom decku najvaznija, kao sto je meni najvaznija njegova sreca..

ljubav je u tome, vjerovala ili ne...

covjek koji drugome nesto brani zbog vlastite nesigurnosti za mene je sebican i jadan

pa lijepo si to rekla, a ako ti je njegova sreca najvaznija znaci da ces se prilagoditi da se to i ostvari
i ne, ne govorimo o branjenu vec odricanju a to su dvoje razlicite stvari

odrec se necega mozes sam svojom voljom da bi vam oboma bilo dobro u vezi, tako vrijedi i obrnuto

trendseterica
18.10.2008., 10:58

a ja istinski ne razumijem kako je jedan muskarac nasao pravi tajming (tj kad mu je zena trudna i vrlo osjetljiva) da joj tutne pod nos svoj profil na facebooku kao nesto sto je njemu vrlo bitno:rolleyes:
mogao je ako nsita drugo prije toga pricati s njom da vidi kakvo ima misljenje o svemu tome

little_devil
18.10.2008., 10:58
pa lijepo si to rekla, a ako ti je njegova sreca najvaznija znaci da ces se prilagoditi da se to i ostvari
i ne, ne govorimo o branjenu vec odricanju a to su dvoje razlicite stvari

odrec se necega mozes sam svojom voljom da bi vam oboma bilo dobro u vezi, tako vrijedi i obrnuto

joj ne znam sorry al meni su to tako debilna razmisljanja, svarno ne razumijem zasto moram objasnjavati.........

necu se odreci jer on nece dopustiti da se odreknem necega...

ne vidim kako moje ne znam, chatanje, utjece na njegovu srecu?
zabrana od njegove strane vec utjece na moju...

nama je odlicno u vezi bez odricanja, zasto bi se itko od nas dvoje odricao? pa daj zamisli da mu kazem - ne mozes ici na kosarku jer mislim da je to glupost, ne vidim svrhu toga i smeta mi i mislim da je najbolje da se prestanes baviti tim glupostima.. pa jel to veza? i gdje je granica?

zdravorazumski to nije normalno......zao mi je al nije.... nije normalno braniti nesto i ucjenjivati partnera koji je zdrava odlasla jedinka sa svojim snovima, zeljama, preferencijama i sitnicama koje ga usrecuju... jednostavno nije

drugo je kad se radi o nekim aktivnostima koje stete vezi ili cak zdravlju partnera, al ni tu ne mozemo napraviti puno ako osoba sama ne shvaca sto radi...mozemo savjetovati....

trendseterica
18.10.2008., 11:01
.

.

a ovo s rodicama zaista ne bih popusila:rolleyes: