PDA

View Full Version : Cure kako reagirate kad osjetite dignuti kurac preko hlača?

Tomislav H
16.10.2008., 08:21
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus

Morticia Addams
16.10.2008., 08:23
Ovisi o situaciji. :ne zna:
Al' u principu može mi to biti simpa, ako je tip normalan. Tad laska.
Ako je ljigavac ne bih mu ni sjedila u krilu.

Žulaj
16.10.2008., 08:30
ovisi tko je vlasnik :rofl:

ako mi je dobar u smislu da bi nekaj s njim, onda mi je kompliment :zubo:

jongerica
16.10.2008., 08:38
vjerojatno bi me napalilo :cerek:
naravno, da je dobar frajer. ako nije dobar frajer, nebi mu ni sjedila u krilu :mig:

Blonde bitch
16.10.2008., 08:39
naravno, da je dobar frajer. ako nije dobar frajer, nebi mu ni sjedila u krilu :mig:

potpis:cerek:

Tomislav H
16.10.2008., 08:44

Mislio sam na situaciju, party, zabava kod nekoga. Svi se znate, nije da si prvi put upoznala tipa. Zezancija. Sjediš nekom "prijatelju" u krilu, simpatičan ti je, možda bi čak i imala nešto s njim. Njemu se digne, ti to osjetiš...

Septembar
16.10.2008., 08:46
raspon je ogroman zavisno o kom se radi
ako sjednem tipu u krilo znaci da mi je neko blizak. ako mu se tad NE digne, onda bih se zabrinula :mig:
ak plesem sa nekim random tipom i njemu se digne i jos namjerno pokusava se otrljati onda je ljigavac :rigo:

Tomislav H
16.10.2008., 08:58
ako sjednem tipu u krilo znaci da mi je neko blizak. ako mu se tad NE digne, onda bih se zabrinula :mig:

Jel ovo na kraju šala ili ne? Mislim, ja ne znam o kolikom broju tipova kojima se diže kad im ti sjediš u krilu je riječ. O kojem postotku se tu radi? Više od 50%, manje, svima?

ak plesem sa nekim random tipom i njemu se digne i jos namjerno pokusava se otrljati onda je ljigavac :rigo:

Kažem tip ti je simpatičan i plešete na blizu (jer inače ne bi ni osjetila jel) i nije ljigav i ne curi mu slina niz bradu i nema luđački pogled u očima...

Sviba
16.10.2008., 09:00
A kolko autor teme ima godina?

Josey_Wales
16.10.2008., 09:01
Meni je frendica sjela u krilo jednom i jbg. "periskop je krenuo ka povrsini"... Malo je bad...:flop:

Septembar
16.10.2008., 09:02
kakva sala?
normalnom tipu ce se dignut ak mu dobra zena sjedi u krilu. tacka!
sta je smijesno ili nejasno?

ples sa "simapticnim" tipom skim inace nemam nista kom se bas ono nenormalno dignuo... da bilo bi mi ljigavo

coff
16.10.2008., 09:11
..u situaciji kako je ti opisujes,tvoj dignut k... mi nista ne bi znacio...ja ili neka druga,cini mi se da bi bilo svejedno...bas nedavno,u kaficu,djuskanje,cuga..i iza mene plese kao neki frend..i osjetim ga na guzi..sasvim slucajno sam to bila ja i moja guza..a tako nesto mi ne laska...osmjehnem se,odmaknem i kraj...

Tomislav H
16.10.2008., 09:19
A kolko autor teme ima godina?

Puno. Ali me jedna ženska tolko pali da je to nenormalno. Inače mi se to ne dešava tak često, ali ovak kad osjetim njenu guzu.... :)

Iako sam se ja odmaknuo kad je već postalo kritično jer sam sam sebi blesav, ali me interesiraju vaši dojmovi kad se to desi.

Tomislav H
16.10.2008., 09:21
kakva sala?

Gle, ja nisam žensko i ne znam kolko se to često dešava i što je normalno. Ako je dobra ženska, meni se diže, pa zaključujem da sam normalan...

Sviba
16.10.2008., 09:23
Puno. Ali me jedna ženska tolko pali da je to nenormalno. Inače mi se to ne dešava tak često, ali ovak kad osjetim njenu guzu.... :)

Iako sam se ja odmaknuo kad je već postalo kritično jer sam sam sebi blesav, ali me interesiraju vaši dojmovi kad se to desi.

Već sam mislio da ti se digne na svaku koja ti sjedne u krilo...

A razlog njenog sjedanja u krilo je?

Ak veliš da imaš godina, znači da i ona ima (osim ak nisi pedofil:D), sjedanje u krilo bi nekaj trebalo značiti.

U tom slučaju je erekcija kompliment:D

monica-bell21
16.10.2008., 09:24
..iskreno ponekad nije ni potreban fizički kontakt...recimo meni se je puno puta dogodilo da odem sa nekim na kavu...i primijetim da mu je dignut....:)...jer bude toliko očito da i pokušava ne može to sakriti....:)...ne doživljavam to kao ništa ljigavo...simpa mi je....
...no u nekim situacijama gdje osobu uopće ne poznajem i nije mi uopće zanimljiva vjerojatno bi mi bilo malo jadno....pravila bi se da ne vidim:)...

Basta
16.10.2008., 09:26
Meni je frendica sjela u krilo jednom i jbg. "periskop je krenuo ka povrsini"... Malo je bad...:flop:

zašto? :kukuc:

zna se kome se sjedi u krilu i što to znači...

Tomislav H
16.10.2008., 09:28
Već sam mislio da ti se digne na svaku koja ti sjedne u krilo...

A razlog njenog sjedanja u krilo je?

Ak veliš da imaš godina, znači da i ona ima (osim ak nisi pedofil:D), sjedanje u krilo bi nekaj trebalo značiti.

U tom slučaju je erekcija kompliment:D

Živjelo logičko zaključivanje!

Ali žene nisu logične tak da je uvijek bolje čuti njihovo mišljenje :)

Sjedanje u krilo može značiti da joj paše sjest u krilo, ali ne i nešto više...za sad...:mig:

malena16
16.10.2008., 09:31
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

Ja se mogu napaliti samo na svog dečka, ostale k*r*e niti ne vidim nit ne doživljavam:cry::cry: al kad smo vani ili sl. i osjetim da mi se dečko napalil, pa odma bi strgala svu obleku s njega

Sviba
16.10.2008., 09:44
Živjelo logičko zaključivanje!

Ali žene nisu logične tak da je uvijek bolje čuti njihovo mišljenje :)

Sjedanje u krilo može značiti da joj paše sjest u krilo, ali ne i nešto više...za sad...:mig:

Misliš da ona nije pomislila na tvoj kurac kad ti je sjedila u krilu. Makar se možda malo i poigrava, pomislila je na kitu sigurno.

Da si joj apsolutno odbojan ne bi ti ni prismrdjela. Ovako...ako odigraš dobre karte, možda je i poševiš.:mig:

Samo odigraj dobre karte.:top:

Sviba
16.10.2008., 09:45

Tolko o M/Ž prijateljstvima:rofl:

Josey_Wales
16.10.2008., 09:53

Bez veze je ispalo, bili smo na moru i igrali smo karte, ona mi je sjela u krilo i izazvala lavinu koju nisam mogao zaustavit...:o

Burmanska mačka
16.10.2008., 09:54
Tolko o M/Ž prijateljstvima:rofl:
Pa da. Sigurna sam da nema žene koja sjeda u krilo tipu koji joj nije fizički niti najmanje privlačan.
Osim toga, ne mogu se sjetiti da sam kojem frendu sjedala u krilo.:misli:

Da odgovorim autoru, ako mi se tip sviđa, bio bi mi kompliment.
Da plešem s nekim bezveze i da skužim da mu se dignuo, ne bi mi bilo niti najmanje simpatično. I nekom tko mi je bezveze ne bih niti u krilo sjela, sigurno. Tako da, vjerujem da se ovoj tvojoj svidjela tvoja "reakcija":D

leich
16.10.2008., 09:57
ak bi mi se tip sviđo napalilo bi me-to me inače jako pali:cerek:
obožavam vidit dignutu batinu kod svog dragog:rofl:

jongerica
16.10.2008., 09:58
kakva sala?

septembar, ti si meni super :cerek:

TheWho
16.10.2008., 10:30

:lol::D
zakon!
al ja ću ovo potpisati!
:cerek:

Ivanima
16.10.2008., 10:30
Princip je da žena neće sjest u krilo tipu koji ju ne interesira, možda je baš tu reakciju i tražila i otišla zadovoljna rezultatom svog sjedenja u tvom krilu.
Možda je guzicom htjela osjetit koliki ti je prije nego krene u akciju, gdje su ti bile ruke kada ti je ona sjela u krilo?

lolyta20
16.10.2008., 11:06
Moram reci da i mene strasno napali kada osjetim da mi se dragom digao zbog mene. Nebitno jesam li nesto "prljavo" rekla ili sam ga dodirnila, kao u prolazu:D
Tako i on na mene djeluje, jedan dodir i ja gotova:)
p.s. treba imati na umu i da smo vec cetiri godine u vezi i da smo napaljeni jedno na drugo kao i u prvim mjesecima veze:grli:

TheWho
16.10.2008., 11:09
Moram reci da i mene strasno napali kada osjetim da mi se dragom digao zbog mene. Nebitno jesam li nesto "prljavo" rekla ili sam ga dodirnila, kao u prolazu:D
p.s. treba imati na umu i da smo vec cetiri godine u vezi i da smo napaljeni jedno na drugo kao i u prvim mjesecima veze:grli:
svaka vam čast!:s
meni to nije uspjelo...:(

VirtualBaby
16.10.2008., 11:31

Ako se radi o mom momku, simpatično mi je i vrlo vjerojatno ću se i ja napalit. Ako se radi o nekom drugom s kim ne želim ništa više osim plesa, odmak na sigurno je moj izbor.

malla_nestašna
16.10.2008., 12:49

S ovim se i ja slazem:rofl::rofl::rofl::rofl:

lolyta20
16.10.2008., 13:26
svaka vam čast!:s
meni to nije uspjelo...:(

sta ti nije uspjelo? mislis zadrzati tu strast ili...? kiss

b'elana
16.10.2008., 13:53
Odrasle cure uglavnom znaju što bi se trebalo nalaziti u muškom krilu.
Mrduljenje guzicom po kiti kod zdrave kite rezultira erekcijom.

Ispravite me ako griješim.

Ako sjednem u prijateljsko krilo zbog manjka mjesta u autu/gužve/ne znam čega, onda
a) ne stavljam dupe na kurac
b) ne stavljam pičku na bedro
c) ne mrdam se

Obrnuto od ovog gore znači da hoću da mu se digne :cerek:

Ice Tea™
16.10.2008., 15:19

Ako mi se taj tip sviđa, to bi mi bio kompliment. :cerek: A ako je neki tamo bezveze, onda mu kao prvo ne bih ni išla sjesti u krilo tako da... :ne zna:

ady-
16.10.2008., 17:09

ovisi na kom sjedim xD
trenutno da sjetim na svom decku nenormalno bi me napalilo :cerek::cerek::cerek:

¤amélie¤
16.10.2008., 17:19
Napalilo bi me jer ako sjedim nekome u krilu onda ocito zelim nesto s tom osobom, a dignuti kurac je ociti znak da nisam jedina koja nesto zeli. :kava:

Spomenka
16.10.2008., 17:45
Mislio sam na situaciju, party, zabava kod nekoga. Svi se znate, nije da si prvi put upoznala tipa. Zezancija. Sjediš nekom "prijatelju" u krilu, simpatičan ti je, možda bi čak i imala nešto s njim. Njemu se digne, ti to osjetiš...

Maknula bih se od njega i to bi mi zasmetalo, zato kaj taj mužjak nije s menom u vezi. Al ne bih mu nikaj rekla, jednostavno bih se pravila da nikaj nisam ni primjetila.... Al bilo bi mi neugodno....

Inače, nemam običaj sjediti prijateljima u krilu. Za to imam dečka!

HHmischko
16.10.2008., 17:48
Ona koja ga odma ne izvadi i ne pocne pu*** - konzerva primitivna!:lol::lol:

Pa valjd je ocito da ovisi ko su subjekti radnje: koja zemska i koji lik i njihovi medjusobni stavovi? Il ima jos nekih opcija a ja ne kuzim?

navigator1
16.10.2008., 17:57

Ako sjednem u prijateljsko krilo zbog manjka mjesta u autu/gužve/ne znam čega, onda
c) ne mrdam se

Joooaaj, molim te, kakva je to pička koja sjeda na musko medjunozje prijateljski ??? :lol: , mozda "prijateljica noci"?

La Bosanka
16.10.2008., 18:01
Glupo pitanje! Ovisi o situaciji, međusobnim odnosima s tom osobom..... Nije to tako jednostavno, kako je tu opisano u uvodu!

gđica smokvica
16.10.2008., 18:16
sjedim samo u krilu svoga dečka....a meni je i namjera da mu se digne - a kad to postignem još ga više dražim.

La Bosanka
16.10.2008., 18:55
sjedim samo u krilu svoga dečka....a meni je i namjera da mu se digne - a kad to postignem još ga više dražim.

I što kad se probudiš?:ne zna:

Ždrebica
16.10.2008., 19:13
ako mi je to dečko - popušim mu!

kuroishijin
16.10.2008., 19:21

:top: ha ha vidi ti ove ždrebice

Roly
16.10.2008., 19:52
vrištim i trčim uokolo glavom bez obzira jer nemam pojma kaj je to tvrdo u njegovim hlačama.:ne zna:
ja se konja bojimmmmmmmmmmmm. :eek:
p.s. kaj nisi mogao malo ljepše formulirati ovo pitanje,nego ovako sirovo?

Hellene
16.10.2008., 20:08
Ne bi mi bilo ljigavo ili odvratno ako mu se digne, pod uvjetom da ni frajer nije ljigav ili neki kojeg sam upoznala prije 10 minuta.

Ali zapravo nisam baš kompetentna za ovu temu jer ne sjedim prijateljima u krilu. :kava:

b'elana
16.10.2008., 21:11
Joooaaj, molim te, kakva je to pička koja sjeda na musko medjunozje prijateljski ??? :lol: , mozda "prijateljica noci"?

Očito vas nikad nije bilo više od 5 u autu......:kava:

Wolverine
16.10.2008., 23:33
MA joj svašta...ak se znamo i digne mu se onda je ok ak je random tip i digne mu se onda je bljak, yadda yadda...pa svašta kao da se to može sam tak kontrolirat, jel vi uopće znate šta je kurac, jel vi uopće znate što kurac kaže kad se digne a vi ništa? "Pa dobro koji kurac si mi sjedala u krilo ili mi se trljala guzom ako neće biti akcije? Probudila si me radi ovog sranja? Get da fuck outta here!"

Hollow Point
16.10.2008., 23:54
Bez veze je ispalo, bili smo na moru i igrali smo karte, ona mi je sjela u krilo i izazvala lavinu koju nisam mogao zaustavit...:o

Kaj si i torpedo ispalio?

Nanidia
17.10.2008., 00:26
Ako mi je lik ok onda bi se osjećala ponosno :mirko:

lik_vž
17.10.2008., 00:31
cure,a jeste konzervativne....npr; nikad frendu nisam sjela u krilo.....hebote pa danas su takva vemena (ajde uglavnom dok su pijani,al opet) da frendovi zabrijavaju međusobno,neki cak idu do kraja ako su oboje ocajni u tom trenutku-drugi dan koda nista nije bilo,a ne da mu prijateljica nebi sjela u krilo,zamisli bludnosti,,,koda bi to odma neke trebalo znaciti,ako da takav/va nije sposoban/na za muško-žensko prijateljstvo

Madamoiselle
17.10.2008., 00:58
Hm...skinem se i posexam se...:ne zna:

Naime...ako se nemam namjeru posexat...ne približavam se ničijem kurcu ni gaćama toliko blizu da ga mogu osjetit...Bez iznimki. Uvik bilo i uvik će bit.

Ali ako VIDIM da mu se diga...nasmijem se u sebi i ignoriram.:)

Ariane
17.10.2008., 01:09
sjedam u krilo ili dobrom frendu kad je situacija takva da nemam gdje drugdje a stvarno me bole noge, ili nekom koga zelim "poblize upoznati".
a ne druzim se s manijacima
ergo, ako sam ti vec u krilu, erekcija ce me samo razveseliti

AFRODITA69
17.10.2008., 02:59

prvo, ne sjedam po nicijim krilima ako nisu od nekog koga ocu..nema sansa.inace totalka dignuta kita na nekom za koga nemam sexualni interes pa da je najveci ljepotan,mi je turn off...inace ako je na nekome koga zelim si,uf...pa ostavljamo odma klub!

GoGs
17.10.2008., 04:24
ne znam, ali mogu reći da sam dosta puta doživio da mi neka ženska sjedi u krilu, i nikad mi se kurac nije digo. pa čak ni u vrijeme puberteta :ne zna:

bit će da su bili gabori :zubo:

sowuljaga
17.10.2008., 05:39
ne znam, ali mogu reći da sam dosta puta doživio da mi neka ženska sjedi u krilu, i nikad mi se kurac nije digo. pa čak ni u vrijeme puberteta :ne zna:

:vidiga::vidiga:

bit ce da imas gadnih problema :zubo:

ot: pa sad da cu sjediti nekome u krilu, sumnjam... ali ako sjednem to mora biti osoba koja mi se svida a ne neki tamo lijevi.. sjedila sam i frendu u krilu al imala sam izbor nakon cijele noci lupanja u 12cm peta stajat sljedecih pol sata ili se sjest njemu, sjela sam se i cerekeli smo se do doma nas jedno sest, i malo mu se digao i sto sad, bio je pijan a ja sam se smijala

Hellene
17.10.2008., 07:25
cure,a jeste konzervativne....npr; nikad frendu nisam sjela u krilo.....hebote pa danas su takva vemena (ajde uglavnom dok su pijani,al opet) da frendovi zabrijavaju međusobno,neki cak idu do kraja ako su oboje ocajni u tom trenutku-drugi dan koda nista nije bilo,a ne da mu prijateljica nebi sjela u krilo,zamisli bludnosti,,,koda bi to odma neke trebalo znaciti,ako da takav/va nije sposoban/na za muško-žensko prijateljstvo

Niti sjedam frendu u krilo niti se seksam s njim. Za to imam dečka, tyvm. Call me conservative if you want. :kava:

bingooo
17.10.2008., 07:40

Meni je zena tek nakon 5-6 godina priznala da je u vrijeme dok jos nismo hodali vec se vidjali i izlazili skupa primjetila da mi se cesto digne, al ni dan danas nece da prizna da se zbog toga zatreskala u mene...vec ju privuklo "nesto drugo":rofl::rofl:

LaTiTeA
17.10.2008., 08:28

Ne mora biti... :zubo:

Ja sam relativno cesto znala sjedati deckima u krilo kad bi nas bilo vise od u autu... :D

A sto rece Septembar... ovisno i o vlasniku i o situaciji... :D
Moze biti i :cerek: i bljak i odbojno... da ne kazem - izrazito iritantno. :D

lolyta20
17.10.2008., 09:30

hehe nisi jedina:mig:

Master27
17.10.2008., 09:39
Meni jedna frendica stalno sjedala u krilo. Onda sam je jednom pitao: ''Oš se karat'', kad je rekla da smo mi samo prijatelji, bila je izbačena iz krila. Da mi žena sjedne u krilo, a ne digne mi se, ja bi se razočarao. I ako mi sjedne u krilo, obavezno joj dam do znanja da je sapet.

laci
17.10.2008., 09:43
Ova spika sa sjedenjem u autu isto ne drži vodu jer ako izuzmeš vozača ima još 4 druga krila za sjesti, tak da postoji izbor kome sjesti u krilo.
Cure, mislim tada se uvijek radi samo o izboru vlasnika. :mig:
Čini mi se da bi jedina debilna situacija mogla biti trljanje u disku na podiju s nekim vama nepoznatim...

VirtualBaby
17.10.2008., 10:17
Sjediti u krilu mogu samo momku. Sjediti na koljenima mogu kome hoću ali nema mrdanja. :nono:

morcego
17.10.2008., 11:07

c) ne mrdam se

:klap::klap: E, ovo je pošteno žensko priznavanje svega.
Pridužujem se - ako mi se frajer ne sviđa, a prisiljena sam sjedit mu u krilu (to s autom je super primjer), onda jako pazim da to sjedenje bude totlano aseksualno, po mogućnosti pokušavam vodit razgovor s nekim/s njim o nečem totalno nenapaljujućem, tipa o poreznoj upravi :D :D Hoću reći, jako se dobro može postići nenapaljivanje frajera ako ne želiš da se napali, nije to baš tako naivno sve ko što mi žene znamo glumatat.
Ako mi se frajer sviđa, onda ću ga možda i htjet napalit tako ,ali mislim da bi mi bilo malo neugodno odmah baš... trebalo bi ipak bit prije nekih benignijih situacija napaljivanja prije neog mu krenem dizat kurac fizičkim putem, morao bi bar sigurno znat da mi se sviđa...
But hey, to sam ja, možda neke žene baš ovako idu pokazt da im se netko sviđa, to je isto jedna od mogućnosti... I da sam frajer, bilo bi mi dosta jednoznačno da joj se sviđam... Ili da je nimfomanka, ali to bi vidio i po drugim stvarima.

chixyman2904
17.10.2008., 19:39

sta brze decko svrsi to znaci da ga vise napaljujes..procitano u 24 sata :p

Direktorica_svemira
17.10.2008., 20:03
nije bas da tako lako sjedam drugima u krilo.
a oni kojima eventualno sjednem, dobri su i znani prijatelji pa se nijedan ne pali.
dok plesem, ne volim to osjetit na guzici.
u principu ne volim.
da.
:kava:

TRAVNIK
17.10.2008., 21:26
:sslušaj,da ja sjednem nekom u krilo,a ako sam sjela znači svidja mi se ili smo več skupa,i da se njemu ne digne,e ja bi DIGLA nos do nebaaa!pa mora ti se dignuti!ti trzaš na nju,svidja ti se,kemija radi svije!treboa bi se brinuti da ti se nedigne!!:flop:a ona garant gušta kad osjeti nešta tvrdo ispod guza,za promjenu!!!:mig::mig:

WTF
18.10.2008., 14:37
ako je već ona u poziciji da može to osjetit onda očekujem pozitivnu reakciju :cerek: :rofl:

Mariamagdalena
18.10.2008., 14:41

Pa mnislim...
Kako se množe loše regirati..?!
Ta i to je određena vrst komplimenta..i to nije lažnjak...garant:rofl::rofl:
Nijedna ne može ostat ravnodušna na takav iskaz "simpatije" ili sviđanja.
Vrlo dobar početak!:top::rofl:

sajo034
18.10.2008., 18:00
panika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

:rofl::rofl::rofl:

Valentish
18.10.2008., 18:48
ja baš ne sjedam nikom u krilo....osim kad nemam mjesta :ne zna:
a za ove druge situacije;

ak mi je ljigav tip, ljigav mi je i njegov dignut prijatelj....ak mi se sviđa, onda sam hepi :D

porta1
18.10.2008., 20:36
ma seru sve odreda , kao nebi im to imponiralo, svakoj imponira kad se frajeri uzbude na njih a ostalo su priče za malu djecu!

TRAVNIK
18.10.2008., 20:55
:spanika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

:rofl::rofl::rofl:E vala bas!!ima i toga!!

OderNicht
18.10.2008., 23:56
panika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

:rofl::rofl::rofl:

haha ne bih volio biti u kozi tog muskarca :D

Full loaded
19.10.2008., 02:38
definitivno ovisi od toga ko je u pitanju. Ako mi se tip sviđa uopće mi nije neugodno (ma ne mora mi se baš pretjerano ni sviđat, al' ono da je OK)...a ako je u pitanju ljigavac...:Pop:...ovo ga čeka, tada moraju i izbacivači reagirati da nas rastave:D (disko klubovi su u pitanju, u krilo ne sjedam nikome)

Sunshine.
19.10.2008., 02:47

pa logično mi je da ću samo dobrom frajeru sjedit' u krilu,tak' da reagiram jako dobro :mig:

white panties
19.10.2008., 09:32
Meni jedna frendica stalno sjedala u krilo. Onda sam je jednom pitao: ''Oš se karat'', kad je rekla da smo mi samo prijatelji, bila je izbačena iz krila. Da mi žena sjedne u krilo, a ne digne mi se, ja bi se razočarao. I ako mi sjedne u krilo, obavezno joj dam do znanja da je sapet.

bas si sladak:cerek:

white panties
19.10.2008., 09:33
ps mene jedan prijatelj cesto pozove da mu sjednem u krilo
znaci li to da hoce da mu se digne na mene?

kokos bijeli
19.10.2008., 09:35
Meni se na frendicu stalno dizao, a sta ces kad je dobra......

~StarPrincess~
19.10.2008., 15:31
ak mi je lik napet i skroz smo si blizu, jel zato ga valjd i osjetim...pa fino , sta sad :)

i dojde mi il da nastavim to sto radimo il da ga odvucem nekud hehe

a ak je neki krip, :S:S ono de se makni stav :D

TheWho
20.10.2008., 08:54
sta ti nije uspjelo? mislis zadrzati tu strast ili...? kiss

ma da...nije nam uspjelo...eto uzeli smo se zdravno za gotovo i počelo se raspadati...još se uvijek raspada..:(

Carlos
20.10.2008., 09:33
Glupo pitanje! Ovisi o situaciji, međusobnim odnosima s tom osobom..... Nije to tako jednostavno, kako je tu opisano u uvodu!

pitanje je bas dobro,i zenski odgovori su ful interesantni,i kuzi se na koju je situacuju mislio.
meni je isto neugodno ako mi se to desi,nekako glup osjecaj,kad ovdje vidim zenskama to simpaticno :s

monthy
20.10.2008., 19:02
to mi je super i napali me za dalje!

Evelin
21.10.2008., 09:41
- ako je u gradskom prijevozu ( bus...) - zaurlam i jednom uspjela opaliti šljagu ( obično se prave da nisu oni - gledaju na drugu stranu... )
- ako je od moje bolje polovice- uvijek "dobro mi došel prijatelj"

maca faca
21.10.2008., 12:41

moj skromni sud; ili si obična pederčina ili impotentan. ti znaš ipak najbolje!:confused:

Ozri
21.10.2008., 17:09

Čestitam vam oboje iz srca! :)

marko67
17.10.2009., 21:06
neke namjerno vole napalit nase prijatelje samo da ga osjete, pa makar se nikad prije nismo vidjeli...... a jos kada na kraju ne dobis nis osim dugackog erotskog pipkanja popracenim osmijesima s njezine strane.... naravno mislim na ples u disku

leptirica 2
18.10.2009., 11:21
Ne registriram bez naočala te rvatske mudonje:lol:

Engelchen00012
18.10.2009., 11:25
Katastrofa. Ne znam šta bih s tim gospodinom! :kava:
Svakako, bio bi mu to jebeni minus.

leptirica 2
18.10.2009., 11:27
Katastrofa. Ne znam šta bih s tim gospodinom! :kava:
Svakako, bio bi mu to jebeni minus.Da mu se diže nasred grada dok šeta ruku pod ruku sa tobom,zamisli:lol:

Ewanna
18.10.2009., 12:08

pa, obicno se ne stiscem sa nekim tek tako bzvz, ali kad osetim to kod nekoga sa kojim nesto planiram, onda super, zabrinula bih se da mu se ne dize...:p
Nooo, bilo mi je u pocetku neprijatno kada sam krenula na ples, sati na treninzima, menjaju se partneri, kontakt jako blizak (verovali ili ne za standardne plesove cak jos blizi ponekad), pa se oseti "svasta", no, naviknu se ljudi posle pa se o tome i ne mozga posebno...:) Doduse nekad zezamo nase muske da moraju da nose stitnik, posto za latino ima dosta figura gde preti prilicna opasnost da stikla ili koleno zavrse u brzini u njegovoj kriticnoj zoni....:p

chameleon
18.10.2009., 14:22
pa sad da cu sjediti nekome u krilu, sumnjam... ali ako sjednem to mora biti osoba koja mi se svida a ne neki tamo lijevi.. sjedila sam i frendu u krilu al imala sam izbor nakon cijele noci lupanja u 12cm peta stajat sljedecih pol sata ili se sjest njemu, sjela sam se i cerekeli smo se do doma nas jedno sest, i malo mu se digao i sto sad, bio je pijan a ja sam se smijala

Savršeni primjer ženske praktičnosti :D

miss_marple
18.10.2009., 14:28
Aaauu neš ti....sjedila sam prijateljima u krilu xy-puta, al to je uvijek bilo apsolutno aseksualno. Uostalom svaka žena zna kako će sjest kad joj je netko napet, a kako kad je samo prijateljski :mig: Nećemo se pravit blesavi.

Što se tiče potencijalnih dečkiju il slično, e ti bi i bili 'napeti' kad bi sjela ofkors :D Mislim da bi se uvrijedila da nisu.

Leilla
18.10.2009., 23:00
U, to je zaaaaaaaakon! Obožavam kad se tipu digne na mene. :D To mi laska, znači da ga napaljujem. Ja bih se isto zabrinula da sjedim dečku u krilu i ne digne mu se. :eek:

A ak mi se lik ne sviđa onda mu neću ni biti tako blizu da osjetim da se digo. :rolleyes:

dora5512
19.10.2009., 09:15
Mene to izluđuje... Jer ćemo pretpostavit da plešem/sjedim u krilu nekom ko mi se sviđa... I onda kad to osjetim sam luuuda... Obično se i pojebemo tu večer u tom slučaju..

Chocolate Puma
19.10.2009., 09:35

Hehe, ma kako nije jednostavno... koga briga tko je vlasnik i koja je situacija, glavno da je kita, to je ono sto zene zele :p :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

Wannda
19.10.2009., 11:16

Ako me privlači to mi je odlično,
ako me ne privlači onda mi je ljigavo i osjećam se ko kad vidim štrigu migu :kava:

VenoM984
19.10.2009., 12:06

Isto kak bi se i ti osjećal da vidiš da su curi, koja ti se sviđa, nabrekle bradavice.... :kava:

Mexican
19.10.2009., 12:40

otkud ta konstatacija???

Visoka struja
19.10.2009., 13:28
Joj najcrnje mi je kada polovnjace od 40+ napisu "kada osjeti dobru zenu u krilu mora mu se dici" :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Reakcija muskog tijela na zenski dodir je erekcija, narocito ako je prisniji dodir. A to sto se neke tjese da su dobre jer se digao liku kom su sjele, to je tuzno...

TheMoon
19.10.2009., 14:40

pa napalila bi se definitivno ... a kaj ja mogu :ne zna:

tea83
20.10.2009., 10:09
Ako sam mu vec sjela u krilo ili se stisla uz njega onda itekako ocekujem da mu se digne

leptirica 2
20.10.2009., 10:47
Ako sam mu vec sjela u krilo ili se stisla uz njega onda itekako ocekujem da mu se digneA šta ako mu se digne bez tebe:lol:

snjeska
20.10.2009., 10:57
to je normalno da mu se na zgodnu zensku digne,a sad dal mi je to zgodno il ne, bas i ne za vidjet kod drugih

tea83
20.10.2009., 11:01
A šta ako mu se digne bez tebe:lol:

Vazno je da mu se digne. Za ostalo se vec ja pobrinem, ne boj se

leptirica 2
20.10.2009., 11:06
Da sam muško,ne bi mi bilo lako:D

alen222
20.10.2009., 13:23
Ja znam da vi ciljano sjedate u takvo krilo

Chapter_13
20.10.2009., 13:44
Joj najcrnje mi je kada polovnjace od 40+ napisu "kada osjeti dobru zenu u krilu mora mu se dici" :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Reakcija muskog tijela na zenski dodir je erekcija, narocito ako je prisniji dodir. A to sto se neke tjese da su dobre jer se digao liku kom su sjele, to je tuzno...

Najbolji jebeni post u cijeloj temi:p

alen222
20.10.2009., 13:51
Još bolje mi se puni od ispred ako mi neka ženska uvuče ruku između nogu od iza

feels
20.10.2009., 13:52

:) meni se sad digao....

leptirica 2
20.10.2009., 13:53
:) meni se sad digao....
Gdje je tea da se pobrine:kava:

tea83
20.10.2009., 13:57
Gdje je tea da se pobrine:kava:

Tuuuuu sam
Hajde leptirice, pridruzi se

leptirica 2
20.10.2009., 13:59
Tuuuuu sam
Hajde leptirice, pridruzi seZnaš da bi mogla:lol:al ne vidim ga,nemogu ga naći..ma gdje su te hlače?

feels
20.10.2009., 13:59
Tuuuuu sam
Hajde leptirice, pridruzi se

opaaaaaaa :)
dakle, reakcija je dobra...kako ne vidiš? pa stoji ko toranj u Pisi

tea83
20.10.2009., 14:04
Znaš da bi mogla:lol:al ne vidim ga,nemogu ga naći..ma gdje su te hlače?

Trazi trazi pa ces naci. Hajde leptirice, ne budi stidljiva. Zar nisi u jednoj temi napisala da se seksas vise puta na dan.

leptirica 2
20.10.2009., 14:06
Trazi trazi pa ces naci. Hajde leptirice, ne budi stidljiva. Zar nisi u jednoj temi napisala da se seksas vise puta na dan.
da sa tipokvnicom,nemoj me uvlačiti u chat,radije dođi na horny chat pa ćemo se tamo međusobno.....:D

tea83
20.10.2009., 14:08
da sa tipokvnicom,nemoj me uvlačiti u chat,radije dođi na horny chat pa ćemo se tamo međusobno.....:D

Ajmo se ovdje

feels
20.10.2009., 14:11
koja će me srediti? nije lako u trapericama držat pitona na uzdi...

tea83
20.10.2009., 14:14
koja će me srediti? nije lako u trapericama držat pitona na uzdi...

Ma pusti ga sa uzde. Vec si me online jebao pa mozes opet. A nesto mi govori da ce nam se i leptirica ipak pridruziti

feels
20.10.2009., 14:17
online sam te poševio...da...što bi bilo kad bi bilo....
a leptirica...ona je pobjegla...pobjegla je kad je osjetila nešto u trapericama...

leptirica 2
20.10.2009., 14:18
a leptirica...ona je pobjegla...pobjegla je kad je osjetila nešto u trapericama...
Nisam ih ni vidjela:kava:

tea83
20.10.2009., 14:19

Ne izgleda mi bas plasljiva. Vratit ce se vec ona

feels
20.10.2009., 14:20
leptiricaaaaa tebe treba dobrooooo....a teu ćemo prvo stavait samo da gleda, a onda ćemo ju zgrabit žestoko i isisat sve sokove iz nje....pa će saga o trapkama i dignutom kurcu imat smisla....

tea83
20.10.2009., 14:22
leptiricaaaaa tebe treba dobrooooo....a teu ćemo prvo stavait samo da gleda, a onda ćemo ju zgrabit žestoko i isisat sve sokove iz nje....pa će saga o trapkama i dignutom kurcu imat smisla....

Moze moze

alen222
20.10.2009., 14:58
j....te koju spiku imate sada mise ne samo crta k...u elastičnim već mise i ocrtava i glavić

leptirica 2
20.10.2009., 15:03
j....te koju spiku imate sada mise ne samo crta k...u elastičnim već mise i ocrtava i glavić
Jenaput sam u životu povraćala,kada sam imala virus,a sada ću se izbljuvat od tvog slikovitog opisa:rolleyes: glavića:facepalm:

alen222
20.10.2009., 15:06
I to prekriven mokrom flekom izdrkanih traperica

marko67
25.10.2009., 22:14
nemojte bas sad toliko off topic :)

tiger_boy
25.10.2009., 22:48

nije istina da svaki put kada ti frendica sjedne u krilo ona indirektno govori "posevi me", ponekada joj je draze sjesti kod tebe jer se osjeca sigurnije nego negdje drugdje, mozda je bole noge od hodanja u stiklama a tramvaj je pun i jedino moze tebi sjesti u krilo, a to sto mi se recimo digne , jebiga, tko ti je kriv sto si zgodna :D

Lady Croft88
29.10.2009., 20:14
ne bi dirala nikad kitu od lika koji mi nije dečko ili od lika s kojim se barim već neko vreme, pa s toga, dobil bil lapapa. a ako je situacija jedna od koje sam navela, dirala bi ga rac gore dole, lagano, lizuckala ga po vratu i predlozila da skocimo da wca na brzaka :cerek:

alen222
30.10.2009., 07:27
A kad ga vidi dignutog u trapericama i svejedno sjedne na njega to znači....

leptirica 2
30.10.2009., 14:46
A kad ga vidi dignutog u trapericama i svejedno sjedne na njega to znači....

Da imaš debeli novčanik odispred:mig: