PDA

View Full Version : Ne želi me upoznat sa svojim frendovima

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:06
U 3 mjeseca veze ja još nisam upoznala ama baš nikoga s kim se on druži.
Prvo sam ga ispitivala u zafrkanciji a onda ozbiljnije pitala sam ga jeli se on mene srami i drugo. Njegov odgovor bio je da je njemu najbolje samnom samom.
I tako je došao jedan dan, krenemo nas dvoje na večeru, kad on meni priopći da ide tu večer (malo kasnije,nakon večere) u disko s frendovima. Ja sva vesela - super, evo prilika, idem i ja s tobom - kažem.
A on, a nemože, to je samo muško društvo.
Meni je bilo glupo da s muškim društvom ide u disko...pa sam mu postavila ultimatum: ili da dođe meni nešto po stanu tehnički pomoć, ili da ja idem s njim tu večer. Nije pristao ni na jedno ni na drugo i ostavila sam ga samog za večerom.
Istu večer mi se ispričao u poruci,ali nije popustio,naravno da nisam odgovorila na to.
Sutradan me nazove, ne spominje ništa od te večeri, samo pita za nešto što je zaboravio kod mene u stanu, može li doći po to. Dogovorimo se da može sutra. Pita: Je li to sve? Ja: neznam jesi li još nešto zaboravia? Onda se on sitia još neke stvari ali ništa ne spominje nas,i dobro,dogovorimo se za sutra.
3.dan: najavi se,dođe u dogovoreno vrijeme,skuha čaj,ja odem trčati i ostavim ga samog u stanu pola sata da pije čaj,jer je kazao da mu se ne da ić trčati zajedno samnom i da ćemo kad se vratim pričati. cijelo vrijeme sam bila ljuta i iako nije mi se dalo pričati s njim,na kraju sam ga ipak pitala što mi ima reći a on kaže: ništa. Rekla sam mu: Ajde sad.
I on je otišao.
A meni ništa nije jasno.

kotulica
16.10.2008., 19:12
je li se ti zezaš? :rofl: mislim, sve si ti to lijepo ispričala. ;) meni je i duhovito. ;)

ne znam, meni ti se to nikad nije dogodilo. meni je to nenormalno. kao da te se srami. bezveznjak obični.

a da ti nađeš nekog drugog? :zubo: to su ti uobičajene preporuke na ovom forumu. :zubo: nekog tko te se neće sramiti i s čijim prijateljima ćeš se družiti. :zubo:

EDIT: a je li dobar u seksu? je li tu što valja? :zubo:

Šmizla
16.10.2008., 19:12
Nije ni meni baš jasan ovaj drugi dio.:D
Koliko imate godina?

Mene jedan nije htio na početku predstavljati jer sam bila mlađa od njega, valjda mu je bilo neugodno. :ne zna:

Ponašaju se tako, ovo nije niš čudno. :kava:

Sweet/Bitter
16.10.2008., 19:19
ili te ne drži curom vridnom upoznavanja s ljudima s kojima provodi vrijeme, dakle ne misli s tobom trajno...

ili je totalni kreten..

u oba slučaja trošiš bezveze vrime s njim.

slafko
16.10.2008., 19:20
I slijedećem postavi ultimatum. :top:

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:21
dobar je. jako. :mig:
ma samo je godinu stariji od mene.
to sam ja duhovito ispričala,istina,sve ostalo je ok,al ovo, jebem mu miša,ne štima!

slafko
16.10.2008., 19:24
Naravno da ne štima. I neće štimati sve dok se ne ispričaš za ultimatum.

fat slut
16.10.2008., 19:24
Hm, potrudi se da se družite samo u privatnosti tvog/njegovog stana. Ako slučajno morate izaći van skupa, pa makar i do dućana, panično se skrivaj iza auta, hodaj metar ispred njega da se ne skuži da ste skupa, a ako ti se obrati dok je kraj vas netko treći, zbunjeno ga pogledaj i reci: Poznajemo li se? :confused:

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:25
I slijedećem postavi ultimatum. :top:

šta si se ti naprndusia,ovo je ženski kutak,mir!

Maria Antonette
16.10.2008., 19:30
ili te ne drži curom vridnom upoznavanja s ljudima s kojima provodi vrijeme, dakle ne misli s tobom trajno...

ili je totalni kreten..

u oba slučaja trošiš bezveze vrime s njim.

been there,done that...
idi dalje..nema tu kruha..:kava:

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:31
ja mislim da je on malo lud. al ozbiljno.
i nakon šta sam išla "ispuhati" ljutnju trčanjem vratim se u stan,a on za mojim kompjuterom: Uranila si. 10 minuta ranije. ja: aha
on: Jel znaš koliki ti je IQ?
ja: (koji k...?) neam pojma...
on: kako neznaš?
Ja: (ajde ti lipo u smokve i ti i IQ) (šutim)

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:34
been there,done that...
idi dalje..nema tu kruha..:kava:

a di ću?
jedan je nasilnik, drugi papučar, treći drogiran...
a ovaj ludi mi je bar drag...

fat slut
Zašto šutiš, bokte? :zubo:

slafko
šta si se ti naprndusia,ovo je ženski kutak,mir!
To si ovom svom govori. Ups, nemreš. Jer te odjebal. Sori, moj bad. :D

fat slut
16.10.2008., 19:35
Uspjela sam vidit slafkov post u crnoj boji. :lux: Kratko je trajalo, al je bilo slatko. :cerek:

Japanska_buba_
16.10.2008., 19:37
To si ovom svom govori. Ups, nemreš. Jer te odjebal. Sori, moj bad. :D

nisam znala da me odjeba...

fat slut
16.10.2008., 19:39
nisam znala da me odjeba...

Kad te lik pita koji ti je IQ, to je to. :tuzni:

Šmizla
16.10.2008., 19:43
Možda ima neke skroz jebozovne frendove pa ga je strah da se ne bi zapalila za njih. :ne zna:

Šmizla
16.10.2008., 19:44
Uspjela sam vidit slafkov post u crnoj boji. :lux: Kratko je trajalo, al je bilo slatko. :cerek:

:lol:

slafko
16.10.2008., 19:48
Kratko je trajalo, al je bilo slatko. :cerek:Znaš da si u kurcu kada ti ovo počnu i žene na internetu govorit. Idem se samoubit od jada, čemera i muke. BRB

Šmizla
16.10.2008., 19:49
Znaš da si u kurcu kada ti ovo počnu i žene na internetu govorit. Idem se samoubit od jada, čemera i muke. BRB

A kaj znači BRB?:ne zna::D

fat slut
16.10.2008., 19:50
Znaš da si u kurcu kada ti ovo počnu i žene na internetu govorit. Idem se samoubit od jada, čemera i muke. BRB

I to debela drolja. :confused: Aj, nemoj dugo.

slafko
16.10.2008., 19:54
A kaj znači BRB?:ne zna::DU ovom slučaju označava potrebu za naglašavanjem dualnosti moje želje da si skratim muke i izrugivanje, ali i da se vratim kako bih mogao sudjelovati u razgovorima s vama. Nešto kao kaciga pvt. Jokera s peace-signom i tekstom "born to kill". :kava:

fat slut
16.10.2008., 19:56
Uvijek se vraćaju po još... :)

Šmizla
16.10.2008., 20:03
U ovom slučaju označava potrebu za naglašavanjem dualnosti moje želje da si skratim muke i izrugivanje, ali i da se vratim kako bih mogao sudjelovati u razgovorima s vama. Nešto kao kaciga pvt. Jokera s peace-signom i tekstom "born to kill". :kava:

:D
Ne, ozbiljno, neuka sam po pitanju tih OMG i to.:D

Sweet/Bitter
16.10.2008., 20:10
ja mislim da je on malo lud. al ozbiljno.
i nakon šta sam išla "ispuhati" ljutnju trčanjem vratim se u stan,a on za mojim kompjuterom: Uranila si. 10 minuta ranije. ja: aha
on: Jel znaš koliki ti je IQ?
ja: (koji k...?) neam pojma...
on: kako neznaš?
Ja: (ajde ti lipo u smokve i ti i IQ) (šutim)

:rofl::rofl:

u svjetLu cile situacije i tvojih upisa ovdje(imaš problem...a ne želiš ga riješit jer ga voliš)...tip ti je možebitno i postavio pravo pitanje.
Na tebi je da mu dokažeš da imaš vrlo visok IQ tako što ćeš njega otkantati..

Japanska_buba_
16.10.2008., 20:15
U ovom slučaju označava potrebu za naglašavanjem dualnosti moje želje da si skratim muke i izrugivanje, ali i da se vratim kako bih mogao sudjelovati u razgovorima s vama. Nešto kao kaciga pvt. Jokera s peace-signom i tekstom "born to kill". :kava:

ti si sroljo bez pameti sa prevelikim kompleksom koji zamaskirava likom ega....

pomirili smo se-dolazi do mene
eo vam svima suve smokve sroljavci šta ne virujete

Sweet/Bitter
16.10.2008., 20:18

jel dovodi frendove na upoznavanje? :lux:

Šmizla
16.10.2008., 20:24
Možda mu se jednostavno ne sviđaš dovoljno da te prizna kao curu? :ne zna:

fat slut
16.10.2008., 20:24

Neka si mu rekla! :top: Da si taka i s dečkom, ne bi te vozo ko plavuša bemve. :confused:

A što se tiče ovog drugog, čujemo se za koji dan. :kiss:

Treci kamencic
16.10.2008., 20:30
malo debilno.. ako sam s nekim to znaci da ga se ne sramim dapače ponosim se.. ja bih se osobno uvrijedila i vrlo vjerojatno me više ne bi vidio :kava:

Hellene
16.10.2008., 20:32

Ja ću se polomiti od smijeha na ove tvoje postove. :lol:

Nego, jel' te tjera i da hodaš najmanje 3 metra iza njega po ulici kako vas nitko ne bi vidio zajedno? Ili te se tol'ko srami pa ne želi s tobom ni na ulicu izać'? :zubo:

kotulica
16.10.2008., 20:55
@japanska buba, :rofl:

a sad mi je palo na pamet da on možda nema drugu, ha? neku za koju njegovi prijatelji znaju i tako to a tebe drži sa strane? može li to biti? a jesi li ti dobra u seksu? :zubo:

Ken
16.10.2008., 21:03
Bit ce da se o tome radi :D jel znaju oni (prijatelji) da ima curu? Ili je sema da je on tvoj decko, ali ti nisi njegova cura :zubo:

Morticia Addams
17.10.2008., 07:03
Ne, ozbiljno, neuka sam po pitanju tih OMG i to.:D

Be Right Back. :mig:

OT, autorici- za početak, provjeri si IQ. Vjerujem da u tom grmu leži zec.

Evo ti jedan lagan, za početak. http://www.mensa.hr/eu_iq_test/eu_iq_test.php
Ako ti IQ ispadne manji od 150 to znači da si mentalno retardirana, odnosno da imaš IQ bube. Japanske.

slafko
17.10.2008., 07:34
ti si sroljo bez pameti sa prevelikim kompleksom koji zamaskirava likom ega...
Kakav god ja sroljo možda bio, sigurno se ne bih - poput beskičmenjaka i papučara - vraćao glupačici koja histerizira i nameće ultimatume. :kiss:

TincH
17.10.2008., 07:45
Hm, potrudi se da se družite samo u privatnosti tvog/njegovog stana. Ako slučajno morate izaći van skupa, pa makar i do dućana, panično se skrivaj iza auta, hodaj metar ispred njega da se ne skuži da ste skupa, a ako ti se obrati dok je kraj vas netko treći, zbunjeno ga pogledaj i reci: Poznajemo li se? :confused:
:lol: :top:
Ovaj savjet mi se najviše sviđa.

TincH
17.10.2008., 07:47
Kakav god ja sroljo možda bio, sigurno se ne bih - poput beskičmenjaka i papučara - vraćao glupačici koja histerizira i nameće ultimatume. :kiss:
Pa ne bi nametala ultimatum da se tip normalno ponaša.
Jebote, fakat je problem izić van s njom, nema što.. Ljudi koji iz tog rade komplikacije su žešće sjebani u glavu.

Morticia Addams
17.10.2008., 07:50
Pa ne bi nametala ultimatum da se tip normalno ponaša.
Jebote, fakat je problem izić van s njom, nema što.. Ljudi koji iz tog rade komplikacije su žešće sjebani u glavu.

Gle, ona se ponaša kretenski i ja vjerujem da je frajer zato ne želi upoznati sa svojim frendovima. Jer se boji da će ga osramotit'.
Što naravno znači da je i sam kreten kad je u vezi sa ženom koje se srami.

Valjda se mala dobro jebe. :ne zna:

slafko
17.10.2008., 07:50
Helouu, pa izlazi on s njom. Samo kaj bi ona silom i na njegova druženja s dečkima.
Žene, posebno ne djevojke, nemaju mjesta na takvim događanjima.

Uostalom, imam lagani osjećaj da nisam jedini ovdje koji je stekao dojam kako dotična i nije baš neki reprezentativni primjerak kojega bi se upoznavalo sa svima. Amirite?

Žulaj
17.10.2008., 07:59
Možda mu se jednostavno ne sviđaš dovoljno da te prizna kao curu? :ne zna:

ne mora biti. mislim, ne kužim, big deal upoznati frendove :rolleyes:

pa mislim, i meni bi bilo idiotski da imam dogovor s curkama i da mi dečko veli idem i ja s tobom. prvo bih ga pitala jel poludio a onda mu rekla da ne može.

ma ja uopće ne kužim ovu temu zapravo :ne zna:

Žulaj
17.10.2008., 08:00
Be Right Back. :mig:

OT, autorici- za početak, provjeri si IQ. Vjerujem da u tom grmu leži zec.

Evo ti jedan lagan, za početak. http://www.mensa.hr/eu_iq_test/eu_iq_test.php
Ako ti IQ ispadne manji od 150 to znači da si mentalno retardirana, odnosno da imaš IQ bube. Japanske.

:confused:

sarkazam jel?

Hellene
17.10.2008., 08:01
Uostalom, imam lagani osjećaj da nisam jedini ovdje koji je stekao dojam kako dotična i nije baš neki reprezentativni primjerak kojega bi se upoznavalo sa svima. Amirite?

Stekao si potpuno krivi dojam. Eto, quotat ću ti post koji dokazuje kako je ona visoko obrazovana i san svakog muškarca.

Pogledaj ti samo taj vokabular, taj izbor riječi. Tko ne bi poželio takvu dalmatinsku ždrijebicu? :confused:

vrrrlet
17.10.2008., 08:01
Volim vodat' svoje drage uokolo, jer sam tašt.

Helouu, pa izlazi on s njom. Samo kaj bi ona silom i na njegova druženja s dečkima.

Naravno. Pa tko još želi divljati s lijepim, pametnim i zabavnim pripadnicama ženskog spola. Jako mi je drago da su mi frendice glupe i dlakave.

Morticia Addams
17.10.2008., 08:03
:confused:

sarkazam jel?

Da, Žulajice.
Dobro ti jutro. :cerek:

Žulaj
17.10.2008., 08:11
Da, Žulajice.
Dobro ti jutro. :cerek:

he he! malo sam još pospani :rofl:

Morticia Addams
17.10.2008., 08:11
ne mora biti. mislim, ne kužim, big deal upoznati frendove :rolleyes:

pa mislim, i meni bi bilo idiotski da imam dogovor s curkama i da mi dečko veli idem i ja s tobom. prvo bih ga pitala jel poludio a onda mu rekla da ne može.

ma ja uopće ne kužim ovu temu zapravo :ne zna:

A meni nikad nisu bile jasne te podjele na muško ženske izlaske.
Mene su svi moji dečki furali svugdje sa sobom. :ne zna:

Ok neke kavice, tekme i takve stvari. To su sfere gdje nam se interesi totalno razlikuju i ako on ide na tamo neku SF konvenciju obučen u odjelo Chewbacce normalno da neću ići s njim. Isto kao što on neće ić' sa mnom gledat Seks i grad.
Al' ako npr. oboje volimo koncerte, volimo izlazit, partijat, pit... Ne vidim razlog zašto ne bi išli zajedno. :ne zna: Meni da muž smeta dok sam vani i ločem momentalno bih tražila razvod. Koji kurac bi mi smetao?
To mi je ustvari zakon. S dečkom/mužem dijeliš svakodnevicu, probleme, obaveze, nervozu... A onda dođe vikend i odo ti s frendicama uživat'. :ne zna:

Ne obraćam se direktno tebi, da me ne shvatiš krivo. Govorim općenito. :mig:

Morticia Addams
17.10.2008., 08:12
he he! malo sam još pospani :rofl:

Sve ok, ja sam budna od 6, već sam popila kavu, pojela, svašta nešto... Al' razumijem te. :D

TincH
17.10.2008., 08:17
Ma sve 5, ali meni se čini da tip grčevito odbija ikakav kontakt nje i njegove ekipe. To mi baš nije normalno ponašanje.
Kad si s nekim, onda si s njim. Možete izlaziti skupa i ne morate - svejedno. No nastojati pod svaku cijenu curu zadržat u sjeni je blaža retardiranost.

Žulaj
17.10.2008., 08:20
A meni nikad nisu bile jasne te podjele na muško ženske izlaske.
Mene su svi moji dečki furali svugdje sa sobom. :ne zna:

Ok neke kavice, tekme i takve stvari. To su sfere gdje nam se interesi totalno razlikuju i ako on ide na tamo neku SF konvenciju obučen u odjelo Chewbacce normalno da neću ići s njim. Isto kao što on neće ić' sa mnom gledat Seks i grad.
Al' ako npr. oboje volimo koncerte, volimo izlazit, partijat, pit... Ne vidim razlog zašto ne bi išli zajedno. :ne zna: Meni da muž smeta dok sam vani i ločem momentalno bih tražila razvod. Koji kurac bi mi smetao?
To mi je ustvari zakon. S dečkom/mužem dijeliš svakodnevicu, probleme, obaveze, nervozu... A onda dođe vikend i odo ti s frendicama uživat'. :ne zna:

Ne obraćam se direktno tebi, da me ne shvatiš krivo. Govorim općenito. :mig:

ma i ja sam sa svojim bivšim išla svugdje i svagdje, i njegova i moja ekipa skupa, i ja s njegovom i on s mojom... ali jednom u dva mjeseca mogu valjda izaći samo sa svojim curkama.
obično se tjednima nismo vidjele zbog kojekakvih obaveza, i ako on nemre shvatiti da tu i tamo želim i trebam žensku večer onda je idiot.

i nije stvar u partijanju i lokanju- nego, drugačije je to, drugačija je zafrkancija, spika...osim toga, po meni je zdravo da tu i tam imamo mali odmak jedan od drugoga.
a i ne volim da mi se pokušava ugurati u baš svaki kutak mog života, neke su stvari samo moje. :ne zna:

Morticia Addams
17.10.2008., 08:26
ma i ja sam sa svojim bivšim išla svugdje i svagdje, i njegova i moja ekipa skupa, i ja s njegovom i on s mojom... ali jednom u dva mjeseca mogu valjda izaći samo sa svojim curkama.
obično se tjednima nismo vidjele zbog kojekakvih obaveza, i ako on nemre shvatiti da tu i tamo želim i trebam žensku večer onda je idiot.

i nije stvar u partijanju i lokanju- nego, drugačije je to, drugačija je zafrkancija, spika...osim toga, po meni je zdravo da tu i tam imamo mali odmak jedan od drugoga.
a i ne volim da mi se pokušava ugurati u baš svaki kutak mog života, neke su stvari samo moje. :ne zna:

Ok, sve ovo što si napisala stoji.
Ja sam u petak bila s kumom vani, same nas dvije. Nije to nikakav bed ni problem.
Osim ovog neke su stvari samo moje. Ja nemam potrebu da neke stvari budu samo moje. Mislim, neke stvari jesu samo moje i neke samo njegove. Al' zato što je to došlo spontano, a ne nekom grčevitom borbom i dokazivanjem da sam USPJELA ZADRŽATI NEŠTO SVOJE. :mirko:

Međutim, kao što već rekoh, ovo o čemu ti pričaš su normalne stvari. Ali meni se ne čini da je frajer iz priče baš normalan. Ne čini mi se ni autorica, doduše, al' dobro. :D

slafko
17.10.2008., 08:28
Naravno. Pa tko još želi divljati s lijepim, pametnim i zabavnim pripadnicama ženskog spola. Jako mi je drago da su mi frendice glupe i dlakave.
Prije nego nastavimo na ovu temu - praviš li se glup ili stvarno i jesi? :)

slafko
17.10.2008., 08:29
Ma sve 5, ali meni se čini da tip grčevito odbija ikakav kontakt nje i njegove ekipe. To mi baš nije normalno ponašanje.
Kad si s nekim, onda si s njim. Možete izlaziti skupa i ne morate - svejedno. No nastojati pod svaku cijenu curu zadržat u sjeni je blaža retardiranost.
Pogledaj si njene postove pa mi reci da tip nema Potpuno Opravdanje kada je ne želi upoznavati s prijateljima. :D

Morticia Addams
17.10.2008., 08:30
Pogledaj si njene postove pa mi reci da tip nema Potpuno Opravdanje kada je ne želi upoznavati s prijateljima. :D

Ok, a što govori o njemu činjenica da je s takvom u vezi? :raspa:

slafko
17.10.2008., 08:32
Ok, a što govori o njemu činjenica da je s takvom u vezi? :raspa:Da je u fazi kada su mu, od pameti, bitnije sise, guzica i karopušne usne.

TincH
17.10.2008., 08:32
Pogledaj si njene postove pa mi reci da tip nema Potpuno Opravdanje kada je ne želi upoznavati s prijateljima. :DA kajjaznam, svjedočila sam takvom ponašanju u RL, gdje su cure bile sasvim normalne i dobre.
Takav čovjek obično ispadne kreten, u 99% slučajeva.
Pitanje je od koga i čega se skriva. Kakav tip čovjeka pod svaku cijenu prikriva ono što radi?
Pa i da je s totalnom luđakinjom, opet je s njom. Od čega se kriješ?

Morticia Addams
17.10.2008., 08:35
Da je u fazi kada su mu, od pameti, bitnije sise, guzica i karopušne usne.

Aha, onda ok. :rolleyes:

The White Rabbit
17.10.2008., 08:35
Možda ima neke skroz jebozovne frendove pa ga je strah da se ne bi zapalila za njih. :ne zna:

a možda ima neke skroz jebozovne frendice pa ga je strah al iz drugih razloga:rofl:

Žulaj
17.10.2008., 08:37
Ok, sve ovo što si napisala stoji.
Ja sam u petak bila s kumom vani, same nas dvije. Nije to nikakav bed ni problem.
Osim ovog neke su stvari samo moje. Ja nemam potrebu da neke stvari budu samo moje. Mislim, neke stvari jesu samo moje i neke samo njegove. Al' zato što je to došlo spontano, a ne nekom grčevitom borbom i dokazivanjem da sam USPJELA ZADRŽATI NEŠTO SVOJE. :mirko:

Međutim, kao što već rekoh, ovo o čemu ti pričaš su normalne stvari. Ali meni se ne čini da je frajer iz priče baš normalan. Ne čini mi se ni autorica, doduše, al' dobro. :D

ma gle, nakon tri mjeseca veze (a ne čini mi se da je to neka super intenzivna, nabijena osjećajima veza) meni i je malo bedasto da on nju (ili ona njega) voda na takva druženja. to mi je ok kad je dvoje ljudi baš par, znači kad je on moja druga polovica i ja njegova. ali u fazi početka i upoznavanja mi je to glupo. osobno, i da me pita želim li ići s njegovim dečkima i njim van, ne bih :ne zna:
ok, da su u pitanju neka druženja i partijanja gdje će biti mješovita ekipa, i gdje će i njegovi frendovi dofurati cure, ali ako nitko od njih ne bu došao s curom kaj bum onda ja tam? :confused:

moj je mene znao vući sa sobom na takve muške izlaske, i koliko god sam ja bila super s njegovom ekipom, i kolko god nama bilo ludo vani, uvijek sam se malo osjećala kao naporni priljepak :ne zna:

slafko
17.10.2008., 08:37
Aha, onda ok. :rolleyes:
Svi imamo tu fazu.

Morticia Addams
17.10.2008., 08:40
ma gle, nakon tri mjeseca veze (a ne čini mi se da je to neka super intenzivna, nabijena osjećajima veza) meni i je malo bedasto da on nju (ili ona njega) voda na takva druženja. to mi je ok kad je dvoje ljudi baš par, znači kad je on moja druga polovica i ja njegova. ali u fazi početka i upoznavanja mi je to glupo. osobno, i da me pita želim li ići s njegovim dečkima i njim van, ne bih :ne zna:
ok, da su u pitanju neka druženja i partijanja gdje će biti mješovita ekipa, i gdje će i njegovi frendovi dofurati cure, ali ako nitko od njih ne bu došao s curom kaj bum onda ja tam? :confused:

moj je mene znao vući sa sobom na takve muške izlaske, i koliko god sam ja bila super s njegovom ekipom, i kolko god nama bilo ludo vani, uvijek sam se malo osjećala kao naporni priljepak :ne zna:

Ma sve to ok, kužim ja to, zato sam joj i napisala onaj prvi post. :mig:
Samo sam se nadovezala na onaj dio o striktno muško ženski izlascima.

Iako, ako su u baš tako "ofrlje" vezi zašto on dolazi kod nje, visi za njenim kompom i pije čaj zavaljen u njezinu fotelju? :misli:

TincH
17.10.2008., 08:41

moj je mene znao vući sa sobom na takve muške izlaske, i koliko god sam ja bila super s njegovom ekipom, i kolko god nama bilo ludo vani, uvijek sam se malo osjećala kao naporni priljepak :ne zna:Pa bedasto je da se navlače međusobno, da, ali izbjegavanje makar i teme upoznavanja bilo koga iz njegovog društva je GLUPO. Po drugi put. Tip je nesigurni seronja.

Morticia Addams
17.10.2008., 08:42
Svi imamo tu fazu.

Čudno, ja nisam imala. :misli:
Nisam se, naime, nikad sramila osobe s kojom sam u bila u vezi. Ni dan danas, kad pogledam na sve njih, ne sramim se. Da je bilo sranja, bilo je, al' da su svi oni, bez obzira na sve, imali i svoje kvalitete, jesu. Nikad nisam legla s maloumnikom. :ne zna:

TincH
17.10.2008., 08:44
Nisam se, naime, nikad sramila osobe s kojom sam u bila u vezi. Ni dan danas, kad pogledam na sve njih, ne sramim se. Da je bilo sranja, bilo je, al' da su svi oni, bez obzira na sve, imali i svoje kvalitete, jesu. Nikad nisam legla s maloumnikom. :ne zna:Da.
I da je najveći kreten - MOJ je kreten. :D
Skrivanjem bi sama sebi ispala retardirana. I bila bi, zapravo.

Žulaj
17.10.2008., 08:46
Nisam se, naime, nikad sramila osobe s kojom sam u bila u vezi. Ni dan danas, kad pogledam na sve njih, ne sramim se. Da je bilo sranja, bilo je, al' da su svi oni, bez obzira na sve, imali i svoje kvalitete, jesu. Nikad nisam legla s maloumnikom. :ne zna:

ja sam znala biti u nekom odnosu u kojem mi je trenutno ok i sviđa mi se dečko, ali nisam baš ziher da želim da ga svi dožive kao mog dečka. :ne zna:

Morticia Addams
17.10.2008., 08:47
ja sam znala biti u nekom odnosu u kojem mi je trenutno ok i sviđa mi se dečko, ali nisam baš ziher da želim da ga svi dožive kao mog dečka. :ne zna:

A njemu si govorila da ti je dečko?

TincH
17.10.2008., 08:48
ja sam znala biti u nekom odnosu u kojem mi je trenutno ok i sviđa mi se dečko, ali nisam baš ziher da želim da ga svi dožive kao mog dečka. :ne zna:A kaj, tebi je bilo lakše skrivati ga nego se nositi s nečijim "doživljavanjem"?

Žulaj
Da.
I da je najveći kreten - MOJ je kreten. :D
Skrivanjem bi sama sebi ispala retardirana. I bila bi, zapravo.

i, nije to skrivanje ili sram, nego jednostavno, ne osjećanje tolike bliskosti i sigurnosti u taj odnos da bi na sav glas rekla: OVO JE MOJ DEČKO.

vrrrlet

Ti nisi lijegala s maloumnima, ali Slafko evidentno jest, otuda i razlika u percepciji.

Žulaj
17.10.2008., 08:49
A njemu si govorila da ti je dečko?

ne.
a ovaj njoj govori da mu je cura?

Morticia Addams
17.10.2008., 08:51
ne.
a ovaj njoj govori da mu je cura?

Pa očito.
Jer čuj, ja ne bih frajera s kojim se samo jebem puštala samog u stanu, da mi rovari po kompu i kuha si čaj na mom štednjaku.
A možda sam samo ja luda, možda je to danas moderno, dovesti svakog jebača doma i predstaviti ga starcima. :ne zna:
Čovjek koji nije vrijedan da upozna moje prijatelje ne ulazi u moju kuću, a zabranjen mu je i pristup mojoj pički. Amen.

TincH
17.10.2008., 08:53
i, nije to skrivanje ili sram, nego jednostavno, ne osjećanje tolike bliskosti i sigurnosti u taj odnos da bi na sav glas rekla: OVO JE MOJ DEČKO.Pa ne moraš vikati na sav glas, ali ta bliskost se i stvara kroz što više zajedničkih aktivnosti i prirodne situacije. A boravak u društvu JEST prirodna situacija. Odlaziš van s ljudima koje jedva da poznaješ, pa zašto bi onda bio problem odvesti nekoga s kim se povremeno i pomaziš?
Pa ne morate se drpati pred svima i nositi naljepnicu da se ženite :D

slafko
17.10.2008., 08:59
Eh, kod muškaraca je to drugačije. Vizualni smo tipovi i samim time nam se lakše napaliti u slučajevima kada je partnerica zapravo maloumna, zatupljena cajkašica. Bitno je da ima dobro tijelo i slatku facu. Još kada te pogleda onim tupim telećim pogledom iz kojeg nema ničega, naravno da ti proradi refleks mlaćenja dotične kitom po čelu.

Iz čiste znatiželje. Da vidiš hoće li odzvanjati i koliko jako. :D

Morticia Addams
17.10.2008., 09:03
Eh, kod muškaraca je to drugačije. Vizualni smo tipovi i samim time nam se lakše napaliti u slučajevima kada je partnerica zapravo maloumna, zatupljena cajkašica. Bitno je da ima dobro tijelo i slatku facu. Još kada te pogleda onim tupim telećim pogledom iz kojeg nema ničega, naravno da ti proradi refleks mlaćenja dotične kitom po čelu.

Iz čiste znatiželje. Da vidiš hoće li odzvanjati i koliko jako. :D

Ok, al' s takvom bi onda gubio tri mjeseca, vodio je po večerama, spavao kod nje u stanu i sve ostalo...? :ne zna:

Žulaj
17.10.2008., 09:06
Pa ne moraš vikati na sav glas, ali ta bliskost se i stvara kroz što više zajedničkih aktivnosti i prirodne situacije. A boravak u društvu JEST prirodna situacija. Odlaziš van s ljudima koje jedva da poznaješ, pa zašto bi onda bio problem odvesti nekoga s kim se povremeno i pomaziš?
Pa ne morate se drpati pred svima i nositi naljepnicu da se ženite :D

a dobro, ljudi su različiti. ne odlazim van s ljudima koje jedva da poznam :ne zna:
meni su frendovi više nego samo frendovi. kad upoznajem s frendovima onda to nekaj i znači.

i ne kažem ja bih ga skrivala od očiju javnosti, ali zašto bih ga vodala sa sobom okolo ako to između nas još nije na nekoj ozbiljnijoj razini.
i nisam isključiva po tom pitanju, moguće je da nekoga s kim sam popila samo jednu kavu, dofuram u društvo, a isto tako da netko s kim se družim mjesecima ne zna ni da imam frendice- puno ovisi o njegovom karakteru i o mojim namjerama s njim.

ali u principu; moji frendovi su moji frendovi i za njega će to uvijek biti moji frendovi a nikada i njegovi frendovi :ne zna:
nek si traži svoje, ja svoje ne dam :zubo:

slafko
17.10.2008., 09:12
Ok, al' s takvom bi onda gubio tri mjeseca, vodio je po večerama, spavao kod nje u stanu i sve ostalo...? :ne zna:Ja osobno ne. No, dopuštam mogućnost da drugi ljudi drugačije funkcioniraju.

Morticia Addams
17.10.2008., 09:32
Ja osobno ne. No, dopuštam mogućnost da drugi ljudi drugačije funkcioniraju.

Od kad to? :eek:

Ja ne. Meni su to sve retardi. :E:D

slafko
17.10.2008., 09:43
Od kad to? :eek:
Dostigao sam zen liberalizma. Prije me bolio kurac za neke, sada mi puca za sve jednako. :D

Septembar
17.10.2008., 11:27
U 3 mjeseca veze ja još nisam upoznala ama baš nikoga s kim se on druži.
Prvo sam ga ispitivala u zafrkanciji a onda ozbiljnije pitala sam ga jeli se on mene srami i drugo. Njegov odgovor bio je da je njemu najbolje samnom samom.ovo smrdi na
a) iskljucivo sexualnu vezu = nsii mu dovoljno dobra za ista jace
b) ti si mu druga

gdje idete kad ste vani? nestaje li ebz razloga? javlja li se uvijek na tel? si bila kod njega kuci?

Elektra
17.10.2008., 11:40
gdje idete kad ste vani? nestaje li ebz razloga? javlja li se uvijek na tel? si bila kod njega kuci?

Septy detektivka :D

OT: Ajde ako ne izlazite zajedno, to ni meni ne bi bio toliki bed, pogotovo kada bi bio početak veze, upoznavanje, ovo-ono... ali da te nije upoznao sa nijednim prijateljem? Smrdi, smrdi, užasno smrdi! :D :flop:

Elektra
17.10.2008., 11:42

Ja baš volim tvoje postove. :D

:top:

Japanska_buba_
17.10.2008., 12:01
ovo smrdi na
a) iskljucivo sexualnu vezu = nsii mu dovoljno dobra za ista jace
b) ti si mu druga

i a) i b), Septy.
Možda jesam glupa ali ipak sam prepoznala problem, i dobila odgovor.
(evo dokaz da nije neka inteligencija potrebna da bi se razgovaralo s muškarcima :nasmijala bi se ironično ali nemogu ni to: )
ne zanima me ni a) ni b), a drugog izbora ni nemam, veza je pukla.
veza je i počela seksualno, moralo je samo na tome ostati, ali mora da sam jebeno dobra onda :rolleyes: jer je ipak iša dalje.

zaključak: nagon toliko jak da i lažna obećanja daje, samo za dane/sate zadovoljstva
to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...

fat slut
17.10.2008., 12:02
Puklo je, a? :)

Japanska_buba_
17.10.2008., 12:03
Puklo je, a? :)

da,jesi sretna?

Ava Adore
17.10.2008., 12:04
Imala sam ja najbolju frendicu koja me dvije godine nije upoznala s dečkom, ne samo to, nisam mu ni sliku vidjela!

Ne znam jel se sramila njega ili mene (nas), al eto, ne rade samo mušli takve stvari :ne zna:

Gluha Kuja
17.10.2008., 12:07
Imala sam ja najbolju frendicu koja me dvije godine nije upoznala s dečkom, ne samo to, nisam mu ni sliku vidjela!

Ne znam jel se sramila njega ili mene (nas), al eto, ne rade samo mušli takve stvari :ne zna:

:rofl:

Imam i ja jednu sličnu. :D

Ava Adore
17.10.2008., 12:10
:rofl:

Imam i ja jednu sličnu. :DI tebi je to normalno? Mislim kad se smiješ :D

fat slut
17.10.2008., 12:11
da,jesi sretna?

Ne, pa ne znam te. :D Ali, rekla sam ti. Samo, nisam očekivala tako brzo. :ne zna: Šteta što nas nisi slušala, mogla si spasit obraz. Nema veze, naučit ćeš nešto. Kao, recimo, slušaj forumaše čiji savjet pitaš. :D (Evo ti i :grli:, al nemoj nikom reć.)

Septembar
17.10.2008., 12:22
i a) i b), Septy.
(evo dokaz da nije neka inteligencija potrebna da bi se razgovaralo s muškarcima :nasmijala bi se ironično ali nemogu ni to: )
veza je i počela seksualno, moralo je samo na tome ostati, ali mora da sam jebeno dobra onda :rolleyes: jer je ipak iša dalje.

zaključak: nagon toliko jak da i lažna obećanja daje, samo za dane/sate zadovoljstva
to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...

pa b je ukljucivalo i a
ljigavac :rigo: ja bi mu curu obavjestil

slafko
17.10.2008., 12:22
Samo, nisam očekivala tako brzo. :ne zna:Brzo? BRZO?!

Onaj isti dan kada je postavila ultimatum je morala dobit nogu.

fat slut
17.10.2008., 12:26
Brzo? BRZO?!

Onaj isti dan kada je postavila ultimatum je morala dobit nogu.

Ona je trebala i prije ultimatuma raskinit odnose. Tri mjeseca je on nju skrivao od frendova, tri mjeseca su se smucali po kojekakvim barakama, kletima i ostalim malim, mračnim prostorima.

Japanska_buba_
17.10.2008., 12:30
nema curu
momak je ok, nemojte mu govorit ljigavac
prekid je u tijeku

štemajzl
17.10.2008., 12:58
Znači nije puklo, nego tek puca. Još ćeš ti njega molit da te uzme za plan B.

slafko
17.10.2008., 13:17
Ona je trebala i prije ultimatuma raskinit odnose. Tri mjeseca je on nju skrivao od frendova, tri mjeseca su se smucali po kojekakvim barakama, kletima i ostalim malim, mračnim prostorima.Nije ju skrivao, nego jebao. Uostalom, čak i da ju jest skrivao - who can blame him? :D

fat slut
17.10.2008., 13:21
Nije ju skrivao, nego jebao. Uostalom, čak i da ju jest skrivao - who can blame him? :D

Ma okej je to što ju je jebo. Ali, zašto ona misli da su u vezi? Nitko nije toliko glup.

slafko
17.10.2008., 13:28
Ma okej je to što ju je jebo. Ali, zašto ona misli da su u vezi? Nitko nije toliko glup.
Osim žena.

Vi možda možete odglumiti orgazam, ali muškarci su sposobni odglumiti čitavu vezu.

fat slut
17.10.2008., 13:32
Osim žena.

Vi možda možete odglumiti orgazam, ali muškarci su sposobni odglumiti čitavu vezu.

U mom svijetu to nema smisla. Em ne glumim orgazam, em mi nitko ne priča bajke. Dogovorimo se, brate, da se samo jebemo i onda niti nemam želju upoznavat neke frendove. :D

salvador
17.10.2008., 20:41
Ajde da se i ja sada malo nadovežem na temu.:rolleyes:

Šta kažete na slučaj da hodate sa dečkom 6mj., a nitko od njegovih prijatelja ne zna da on ima djevojku....osim jednog prijatelja, a i taj zna slučajno, samo iz razloga što vas je upoznao snjim.

Javna je osoba, da i to spomenem.Nije oženjen.:mig:

:confused::confused::confused:

Da Vas čujem....

:hekla:

fat slut
17.10.2008., 20:52
Isto što i za 3 mjeseca, samo dvaput gore. :D

TincH
17.10.2008., 20:53
i a) i b), Septy.

to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...Pa neka :top:
Bolje i tako nego da si učila godinama... Svaka škola je ok, svi smo ih prošli :)

Silajn
17.10.2008., 21:39
Meni je ipak apsolutno naluđi lik s kojim sam ikad bila onaj koji me upoznao ("ovo je moja cura") s: roditeljima, braćom, sestrom, frendovima, a nit on nit itko od njih mi u nešto više od mjesec dana nije rekao da on ima vrlo ozbiljnu vezu :s Onda sam upoznala i curu :s :s Danas su u braku :s :s :s

fat slut
17.10.2008., 21:46
Jel i curi reko: Ovo je moja cura? :s :s :s

Silajn
17.10.2008., 21:55
Jel i curi reko: Ovo je moja cura? :s :s :s

Ne, nije bio prisutan, ispalo je sranje, našle smo se slučajno u istom društvu :zubo: Meni je bilo najgore to kaj sam se taman bila počela zaljubljivat, a cura mi se jako dopala i nisam stvarno znala kaj reć, sjebala sam se strašno.
Nikad neću skužit kak je on uspio to hendlat, da se baš nitko nije izlajao, komentirao, išta :ne zna: Svo to vrijeme bili smo skupa po cijele dane skoro, izlazili, ugošćavali frendove i kod njega i kod mene...cura je bila na dužem putu na drugom kontinentu :D :D :D

fat slut
17.10.2008., 22:00
:rofl: A kako ju je uspio oženit usprkos tebi? :D

TincH
17.10.2008., 22:01
Ne, nije bio prisutan, ispalo je sranje, našle smo se slučajno u istom društvu :zubo: Meni je bilo najgore to kaj sam se taman bila počela zaljubljivat, a cura mi se jako dopala i nisam stvarno znala kaj reć, sjebala sam se strašno.
Nikad neću skužit kak je on uspio to hendlat, da se baš nitko nije izlajao, komentirao, išta :ne zna: Svo to vrijeme bili smo skupa po cijele dane skoro, izlazili, ugošćavali frendove i kod njega i kod mene...cura je bila na dužem putu na drugom kontinentu :D :D :DHahahaha, mislim da bi ga ja zadavila da sam na tvom mjestu, al ovako kad te čitam čini se smiješno :rofl:

Silajn
17.10.2008., 22:08
:rofl: A kako ju je uspio oženit usprkos tebi? :D

Ja se skupila srca slomljenog :ne zna: Kak su oni to riješili, pojma nemam. Zajednički frend :zubo: me informirao o braku.

Silajn
17.10.2008., 22:09
Hahahaha, mislim da bi ga ja zadavila da sam na tvom mjestu, al ovako kad te čitam čini se smiješno :rofl:

I meni je. Sad :D

fat slut
17.10.2008., 22:14
Oprosti što se smijem, vjerujem da ti je bilo užasno, ali je naprosto preluda priča. :D

Hellene
17.10.2008., 22:16
Oprosti što se smijem, vjerujem da ti je bilo užasno, ali je naprosto preluda priča. :D

Nisi jedina kojoj je smiješno. :D

alexxx
17.10.2008., 22:21
Meni je ipak apsolutno naluđi lik s kojim sam ikad bila onaj koji me upoznao ("ovo je moja cura") s: roditeljima, braćom, sestrom, frendovima, a nit on nit itko od njih mi u nešto više od mjesec dana nije rekao da on ima vrlo ozbiljnu vezu :s Onda sam upoznala i curu :s :s Danas su u braku :s :s :sisuse :rofl:

al meni je mama pričala o liku kojem mama pomaže lagat njegovim dvjema djevojkama. ona pozna mamu :zubo:

Sweet/Bitter
18.10.2008., 23:02
isuse :rofl:

al meni je mama pričala o liku kojem mama pomaže lagat njegovim dvjema djevojkama. ona pozna mamu :zubo:

O

pa to su već naznake zločinačke organizacije...:D