PDA

View Full Version : Hrvatska Traži Zvijezdu

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Peyton Marie S.
17.04.2009., 21:57
:rofl:

potpisujem

womanizer?
ajmeeeeeeeee

I, I, I am womanizer... :lol:

L3go
17.04.2009., 21:58
i eto... malo da čujemo pjevače bez glasa :rofl: (ova reklama upravo)

RTL :flop:

ex_noah
17.04.2009., 21:59
ajmeeeeee
tek sad se sjetio jagodica kad sam vidio reklamu

koji krs
i jos k tome tip sam sebe naziva sexy

letis :flop:

pistacija
Cekala sam da se malo zahukta Izzyce ;) eb ga nije lako pamtiti sva imena , sad kad se malo prorjedi bit ce lakse :D Tko ti je favorit? kao sto vidis meni njih 10 za pocetak al izdvajam malu crnu, carlu, zokija i bojana :cerek:

L3go
Moj susjed manično glasa za Sementu.:D

njezin tata? :rofl: :E

ambasadorica
17.04.2009., 22:00
a neznan :ne zna:

fanovi gunsa će sigurno biti zadovoljni jer je predobro skinio stvar :top:

samo možda u nije ispalo kak je htio.... al nema beda mislim da sigurno prolazi i da će pokazat najbolje što može... :top:
meni se nekak čini da je on večeras pokazao show a ne pjevanje...a nema niti jednog razloga za to jer je jedan od dvoje (carla) koji to stvarno ne moraju radit :ne zna:

ubuduće sam nek pusti glas sve 5 :)

Hermina
17.04.2009., 22:01
ja
ne mogu..
ne mogu..
ne mogu..
ne mogu..

..prežaliti Blaža :tuzni:

jel zna netko što je to točno bilo s njim? zašto se toni osvrnuo na njegove roditelje?

inače, ova Barbara mi ima predobar glas..samo mi nije jasno zašto se cijelo vrijeme češkala :confused:

Glamazone
17.04.2009., 22:01
evo nitko nije spomenuo dečka koji me totalno iznenadio i to najviše od svih a za sebe je skromno izjavio da misli da nije u rangu sa ostalim kandidatima-Matej u svijetloplavoj košulji! Pjevao je Apologize od One Republic-savršeno i najemocionalnalnije od svih!

summer123
17.04.2009., 22:02
I, I, I am womanizer... :lol:

Lmao, prestrašno. Jedva čekam da netko to postavi na youtube. :rofl::rofl:
Stvarno mu to nije trebalo. Ne bi se ja tako sramotila pa da mi daju sve pare svijeta.

james_07
17.04.2009., 22:02
meni se nekak čini da je on večeras pokazao show a ne pjevanje...a nema niti jednog razloga za to jer je jedan od dvoje (carla) koji to stvarno ne moraju radit :ne zna:

ubuduće sam nek pusti glas sve 5 :)

to je to :top: :s

pistacija
17.04.2009., 22:03
ja mislim da je ta desetorka:

sementa
amy
carla
barbara
ona prva
čokoladica
zoki
bojan
iva
i onaj šta je enrika eglesijasa pjevao

Sve si dobro nabrojala osim ovog zadnjeg (Dusko) :ne zna: moj dragi veli da enriqea pjevaju oni sto ne znaju pjevat :D tako nesto je i Toni izjavio......... A Dusko nikak nesto spesl da otpjeva, doduse veceras se u odnosu na ranije nastupe potrudio al nekako mi nije to to :ne zna:

Hermina
17.04.2009., 22:03
evo nitko nije spomenuo dečka koji me totalno iznenadio i to najviše od svih a za sebe je skromno izjavio da misli da nije u rangu sa ostalim kandidatima-Matej u svijetloplavoj košulji! Pjevao je Apologize od One Republic-savršeno i najemocionalnalnije od svih!

da. odličan je bio. nadam se da ide dalje

izzy_the_onne
17.04.2009., 22:05
Cekala sam da se malo zahukta Izzyce ;) eb ga nije lako pamtiti sva imena , sad kad se malo prorjedi bit ce lakse :D Tko ti je favorit? kao sto vidis meni njih 10 za pocetak al izdvajam malu crnu, carlu, zokija i bojana :cerek:

Zoki mi je najveci favorit jos od prve audicije,rasturio je danas.
Je mogao je bolje,al rasturio je sve danas.
Inace od zenskih fkt su mi super i favoritkinje:Anđela,Carla,Sonja Amy..
imas jos dobrih vokala,al ove koje sam navela su mi bas:cerek:

ex_noah
17.04.2009., 22:06
sad cekamo kraj filma il ce ubacit u sredini rezultate?
nadam se da ne do kraja :(

L3go
17.04.2009., 22:07
sad cekamo kraj filma il ce ubacit u sredini rezultate?
nadam se da ne do kraja :(

prekinut će film u pol :rofl: kako volim RTL :cerek:

zabranjena
17.04.2009., 22:08
nisam uspila do kraja uz vas komentirati jer nisam imala pristup interetu :(, sve što mogu reći jest da su Leo i ona crknja skroz nezasluženo došli do ove emisije, jedan samo zato što navodno pravi show, a ona, nažalost, samo zato što je crkinja

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:09
Ne znam. Nisam hejter, niti mi smrdi niti miriše.

ex_noah
17.04.2009., 22:11
nisam uspila do kraja uz vas komentirati jer nisam imala pristup interetu :(, sve što mogu reći jest da su Leo i ona crknja skroz nezasluženo došli do ove emisije, jedan samo zato što navodno pravi show, a ona, nažalost, samo zato što je crkinja

curo, ova izjava ti nije trebala

Glamazone
17.04.2009., 22:11
moj tata navija za Zokija, mama za Bojana (ahhh) i za sve cure s jakim glasom a ja ne želim više gledati ovu umišljenu Sementu, stvarno ima iritantan glas cura i sve pjeva u istoj visini!

Oduševljena sam ovako u cjelini odabirom finalista jer svi (osim Lea) imaju dobar glas već sada a ne kao u prošlim showovima u kojima su se iz emisije u emisiju tek brusili...ovi su već sada svi dobri!

Elektra
17.04.2009., 22:13
ja
ne mogu..
ne mogu..
ne mogu..
ne mogu..

..prežaliti Blaža :tuzni:

jel zna netko što je to točno bilo s njim? zašto se toni osvrnuo na njegove roditelje?

inače, ova Barbara mi ima predobar glas..samo mi nije jasno zašto se cijelo vrijeme češkala :confused:

On je odustao zbog obaveza u školi, 3. srednje je koliko sam shvatila a i valjda nije imao podršku doma (barem je tako Toni komentirao u jednom trenutku, onda kad Sementa bila završila sa pjevanjem pa je spomenuo kako mu je super ta obiteljska podrška koju Blaž nije imao)

aina_mo
17.04.2009., 22:15
jel gotov show? kojih 10 ide dalje?

pistacija
Ajd dobro Izzyca sad mi lakse, imamo skoro pa iste favorite :cerek: ne bum morala pancirku obuci :D

Najvise sam glasal sa Sonju i Sementu, mislim da cure imaju sansi uspjeti pa sam se nekak na njih orjentirala sa glasovima. Carli sam bacila nesto manje glasova kao i Barbari. Pak za muske Zokija , Bojana i Mateja sam uputila samo po 1 glas (jer mislim da ce vecina za njih glasati).
Za muske je glasovao i moj dragi sa svog moba al on to jos ne zna :D jedino ak me ne prokuzi kao svaki put kad idu ovakve emisije a ja neodlucna i imam vise njih koji su mi dobri :cerek: za ostale dobr enisam glasala jer mislim da ce si sami priskrbiti glasove radi odlicnog pjevanja.

Mislim da sad ispadaju Vedran, Leo, PAtricija (bezpotrebno ukenjala malo pjesmu od roxette), Tomislav, Dusko, i mozda Niki i Iva :ne zna:

zabranjena
curo, ova izjava ti nije trebala

ma šta mi nije trebalo:confused:, ne diskrimiram ja nikoga to čini žiri, ja samo iznosim činjenice

ne moraš mi ti ovdje lažno moralizirati:mig:

HepiHipo
17.04.2009., 22:16
njezin tata? :rofl: :E

Di živim, mogo bi i bit... (baš sam zla...)

Nisam gledala samo jednog, onog severinca/punker/kogveć i onda on otpjeva wumnajzr?:eek: Nadam se da cu uhvatit reprizu. To moram vidit.:eek:

mario86
17.04.2009., 22:16
baš bezveze!
totalno sam razočaran. show preglupo osmišljen, antonija koma voditeljica, žiri srednja žalost, nema benda u studiju nego im puštaju neku šugavu matricu, još ova pauza......
ostajem bez rijeci!
jedino što eto, par ljudi stvarno dobro pjeva.
nažalost, u pogrešnom showu.
ccccccccccc!

izzy_the_onne
17.04.2009., 22:17

sta samo zato sto je crne koze,ona je tu gdje je?cura ima jako dobar vokal,samo ju je jeb trema
Leo je ok,znam ga ovak iz videnja,al je pretjerao s ovim nastupom:rofl:
mislim showmen,lik ako zeli biti takav treba imat neki glas.a on nema :kava:
i jos ona odjeca:rofl:
meni ce uvijek biti najbolji showmen jackson:D

ex_noah
17.04.2009., 22:19
tko je za to da se u show vrati
Rafaela Pokos (neki ljudi su prosli na temelju izgleda, ja mozda ne izgledam dobro, al pjevam punoooo bolje, puno bolje) ? :D

zabranjena
17.04.2009., 22:19
sta samo zato sto je crne koze,ona je tu gdje je?cura ima jako dobar vokal,samo ju je jeb trema
Leo je ok,znam ga ovak iz videnja,al je pretjerao s ovim nastupom:rofl:
mislim showmen,lik ako zeli biti takav treba imat neki glas.a on nema :kava:
i jos ona odjeca:rofl:
meni ce uvijek biti najbolji showmen jackson:D

pa vokal joj je prosječan:ne zna: bilo je daleko boljih od nje

Niki2710
17.04.2009., 22:20
mislilm da bi obavezno trebali proć zoran, bojan, i onaj šta je pjevao ono od one republic, a od ženski anđela OBAVEZNO,ona šta je pjevala run i ona plava šta su rekli da ima najzreliji glas, a i ona šta je prva nastupila je bila ok.. e da, i ona manuela je ok (ako se tako zove..)

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:21
ma šta mi nije trebalo:confused:, ne diskrimiram ja nikoga to čini žiri, ja samo iznosim činjenice

ne moraš mi ti ovdje lažno moralizirati:mig:

Nije lažno moraliziranje. Najjači mi je argument kada me idu zvati lažnim moralistom. Cura ima glas. Da, trema ju je malo peglala pa je zato bila lošija, al' da je loša pjevačica, nije.

zabranjena
17.04.2009., 22:22
mislilm da bi obavezno trebali proć zoran, bojan, i onaj šta je pjevao ono od one republic, a od ženski anđela OBAVEZNO,ona šta je pjevala run i ona plava šta su rekli da ima najzreliji glas, a i ona šta je prva nastupila je bila ok..

po meni su dobre anđela, ona sa zrelim glasom i ova prva, sve ostalo ništa posebno i Sementa m je pjevala onako sa stilom

no već vidim pobjednika:mig:, Rafo2 i od toga mi se :rigo:

ex_noah
17.04.2009., 22:23
Nije lažno moraliziranje. Najjači mi je argument kada me idu zvati lažnim moralistom. Cura ima glas. Da, trema ju je malo peglala pa je zato bila lošija, al' da je loša pjevačica, nije.

pa to je meni govorila :rofl:

HepiHipo
tko je za to da se u show vrati
Rafaela Pokos (neki ljudi su prosli na temelju izgleda, ja mozda ne izgledam dobro, al pjevam punoooo bolje, puno bolje) ? :D

JA!:D Kak mi je super bilo kad su si bile frendice i onda poslije...:rofl:
Pjevam puuuuuno boooolje!:cerek:

L3go
Nisam gledala samo jednog, onog severinca/punker/kogveć i onda on otpjeva wumnajzr?:eek: Nadam se da cu uhvatit reprizu. To moram vidit.:eek:

nisam ni ja to vidio :five:

a morat ću :zubo:

zabranjena
17.04.2009., 22:25

gdje je meni "lažno moraliziranje" bio ikakav argument?

moji argumenti su sasvim drugčiji i već sam ih napisala:mig:

ex_noah
mislim da pocinje

btw jeste dodali koga od kandidata na fejsbuku? :D

Hermina
On je odustao zbog obaveza u školi, 3. srednje je koliko sam shvatila a i valjda nije imao podršku doma (barem je tako Toni komentirao u jednom trenutku, onda kad Sementa bila završila sa pjevanjem pa je spomenuo kako mu je super ta obiteljska podrška koju Blaž nije imao)

a šteta..šteta..

nadam se da će se mali ponovno prijavit za koju godinu, jer ima zbilja poseban glas..

a ima i sad dobrih. svi su više -manje dobri. Barbara recimo ima super glas, ali je sramežljiva i nema siguran nastup.

pistacija
Daaaa Lucifer, ne daj nam na Sonjicu, ludilo je otpjevala, fula je na 2-3 mjesta malo samo al nista bitno i jako, vidjelo se da ju pere trema. Ajmo Sonja:cheer:

Nego Matej je ucestvovao (ako me pamcenje ne vara) i u uonom coca- cola music show , samo ne znam jel imao kakve koristi od toga, mislim da ne.

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:28
pa to je meni govorila :rofl:

Branio sam curu. Nije bitno kome je govorila.

L3go
počelo :rofl:

ex_noah
A Bojan je bio na Story Super Nova, na Hrvatskom Idolu, i na Coca Cola music stars... jedino je na Coca Coli donekle daleko došao... bio je drugi.... al eto, doslo i njegovih 5 minuta

btw gledam sad ovo za nikolinu... nikad mi se nisu svidali kandidati koji izgledom ili glasom podsjecaju na neku zvijezdu

Glamazone
17.04.2009., 22:29
po meni je od muških najupečatljiviji nastup imao Matej a od cura ona u plavoj haljini s remenčićem (šta je ona pjevala?)

a zato mi je Bojan poznaaaat!

aina_mo
17.04.2009., 22:29
btw jeste dodali koga od kandidata na fejsbuku? :D

ma kakvi dodala - izbrisala, ja i angela se ne podnosimo vec jaaaako dugo ! ozbiljno, bivse frendice :lol:

L3go
17.04.2009., 22:30
jura :lux:

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:31
gdje je meni "lažno moraliziranje" bio ikakav argument?

moji argumenti su sasvim drugčiji i već sam ih napisala:mig:

Da, to je bio tvoj argument. Kada je korisnik rekao da ti nije trebala izjava da je razlog njenog prolaženja njena boja koža, a ne glas, ti si mu rekla da je lažni moralist. Što ispada da on nju brani i da mu ona nije dobra, već glumi liberalca pa ide tebe napadati, a to nije istine.

ex_noah
17.04.2009., 22:33
Po mojoj prognozi ispadaju Patricija Gašparini, Sonja, Duško, Anđela možda Vedran i nadam se Leo (makar njega ce zadrzat radi showa)

L3go
tonka je prezgodna :cerek:

nevanevičicaa
eeeeeeeee, evo počelo nam ....

Elektra
17.04.2009., 22:34
pa vokal joj je prosječan:ne zna: bilo je daleko boljih od nje

Ti mora da si pobrkala nešto. Vokal joj nije prosječan i zaslužila je ulazak među njih 17. To nije zaslužio Leo, ali ona je zaslužila. To što ima i drugih koji pjevaju kao ona ili možda bolje - jebiga, ne mogu svi ući.

zabranjena
17.04.2009., 22:34
Da, to je bio tvoj argument. Kada je korisnik rekao da ti nije trebala izjava da je razlog njenog prolaženja njena boja koža, a ne glas, ti si mu rekla da je lažni moralist. Što ispada da on nju brani i da mu ona nije dobra, već glumi liberalca pa ide tebe napadati, a to nije istine.

:rolleyes::rolleyes: :blabla::blabla:

nemam volje dalje raspravljati, svoje sam mišljenje već rekla

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:36
:rolleyes::rolleyes: :blabla::blabla:

nemam volje dalje raspravljati, svoje sam mišljenje već rekla

Ako ti tako kažeš.

elise
17.04.2009., 22:37
Aaaaaa, tko je dečko što je intervjuirao ove kandidate što su otpali u ovom kratkom filmiću maloprije? Neki novi RTL-ov voditelj?

Lik je hooooooooooot :s :s :s

Inače, moji favoriti su Zoki, čije su mi se prijašnje izvedbe ipak više sviđale, Barbara, Matej (njega prije nisam ni primjetila, baš je kjuti :cerek: ), Nika (isto me večeras nije oduševila, al inače mi je super cura) i Anđela. Carla isto rastura.

Ugodno me i Sementa iznenadila.

Bojana sa svojim prekenjavanjem ne mogu smislit, a i onaj "tragičar" Duško mi je u rangu s njim.

zabranjena
17.04.2009., 22:38
Ti mora da si pobrkala nešto. Vokal joj nije prosječan i zaslužila je ulazak među njih 17. To nije zaslužio Leo, ali ona je zaslužila. To što ima i drugih koji pjevaju kao ona ili možda bolje - jebiga, ne mogu svi ući.

ne, nisam ništa pobrkala, glas joj je savim prosječan, a bome niti ima osobnost niti stas kojim bi privukla publiku, jedino što joj ide u prilog jest činjenica da je crkinja.

Glamazone
17.04.2009., 22:39
kakva "crkinja" po 3. put? Kaže se crnkinja!

lollatutu
17.04.2009., 22:40
Ajme lažni moralisti, puna vas zemlja rigat ću:rigo:

Da i ja smatram da je ova Washingtonka dobrim djelom prošla samo zato jer je crnkinja i još nešto mislim, a to je da su licemjeri koji sjede u žiriju i iza projekta dok su pokušavali ispast korektni puštajući crnkinju, istodobno svjesno radili diskriminaciju nad romima i pri tom mislim na Sementu i onog dečka koji će postat otac.
Nanana:B

Licemjerje:rigo:

aina_mo
17.04.2009., 22:40
zaboravila je prave prijatelje postavsi slavna? :D

ovo nase se vuce jos od ljeta...voli cura malo zabadat nos di mu nije mjesto...
btw.odavno je ona "slavna"...cudno da se nigdje ne spominje kako pjeva u bendu vec godinama...

L3go
17.04.2009., 22:41
ovo njihova pjesma? :ne zna:

summer123
17.04.2009., 22:41
Aww, vidi kak su lijepi svi zajedno.

Wow, Zoran.

lollatutu
17.04.2009., 22:42
A Bojan je bio na Story Super Nova, na Hrvatskom Idolu, i na Coca Cola music stars... jedino je na Coca Coli donekle daleko došao... bio je drugi.... al eto, doslo i njegovih 5 minuta

btw gledam sad ovo za nikolinu... nikad mi se nisu svidali kandidati koji izgledom ili glasom podsjecaju na neku zvijezdu

Ni meni, a pogotovo kada krenu srat da se zapravo NJIH kopira:s:s

ex_noah
ovo nase se vuce jos od ljeta...voli cura malo zabadat nos di mu nije mjesto...

osveti joj se kad tj AKO postnae slavna pa iznesi u javnost neke njen prljave tajne
salim se :D

Nicole_Lilly
A da se Zoranu ne sviđa Anđela? :zubo:

Elektra
ne, nisam ništa pobrkala, glas joj je savim prosječan, a bome niti ima osobnost niti stas kojim bi privukla publiku, jedino što joj ide u prilog jest činjenica da je crkinja.

Ja ne vidim razlog zašto bi joj to išlo u prilog, al' dobro...

ex_noah
17.04.2009., 22:43
Ni meni, a pogotovo kada krenu srat da se zapravo NJIH kopira:s:s

hahahahah da

Mislim, halo, ja sam tu frizuru imala prije Amy :rofl:

Nicole_Lilly
I da, Zorane, pobogu, ne forsiraj taj axelovski glas, pusti svoj predivan glas.

TKD-Tehnic-DT
ajde na telefone za ZOKIJA

L3go
glupa pjesma :zubo:

na putu do zvijezda zajedno dišemo
i svu našu ljubav svijetu poklanjamo :rofl:

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:44

Da i ja smatram da je ova Washingtonka dobrim djelom prošla samo zato jer je crnkinja i još nešto mislim, a to je da su licemjeri koji sjede u žiriju i iza projekta dok su pokušavali ispast korektni puštajući crnkinju, istodobno svjesno radili diskriminaciju nad romima i pri tom mislim na Sementu i onog dečka koji će postat otac.

Okej, zovi njih takvima, al' nemoj mene, jer se ne smatram lažnim moralistom, jer cura mi je bila okej. Da je bila loša, bez obzira na njenu boju kože, ja ne bih htio da prođe.

ex_noah
17.04.2009., 22:44
ova zajednicka pjesma... ko klinci s ribnjaka :rigo:

ball
17.04.2009., 22:45
Baš me zanima tko će Sementi osigurat prolazak dalje: publika ili žiri?

aina_mo
17.04.2009., 22:46
osveti joj se kad tj AKO postnae slavna pa iznesi u javnost neke njen prljave tajne
salim se :D

a ne hvala...nisam ja ko ona...i niti mi ne pada na pamet spustat se na njenu razinu...

zabranjena
17.04.2009., 22:46
Okej, zovi njih takvima, al' nemoj mene, jer se ne smatram lažnim moralistom, jer cura mi je bila okej. Da je bila loša, bez obzira na njenu boju kože, ja ne bih htio da prođe.

da je bijela i neugledna, nigdje je nebi bio s onakvim glasom

lollatutu
17.04.2009., 22:47
Baš me zanima tko će Sementi osigurat prolazak dalje: publika ili žiri?

Pa mala je predivna, ima stas i glas,ne znam koji je vama ljudi?Stvarno je samo nepravda ispravljena time što je vraćena

Ne mogu vjerovat:s:s
Zlobnici:kava:

corazon
Aaaaaa, tko je dečko što je intervjuirao ove kandidate što su otpali u ovom kratkom filmiću maloprije? Neki novi RTL-ov voditelj?

Lik je hooooooooooot :s :s :s

To ti je Dorijan Klarić. Inače momak iz Šibenika. Viruj mi kad popričaš s njim i više nije tako hot. Preženskast je i upitna mu je naveliko seksualna orjentacija....ali OK momak...

Nicole_Lilly
Antonija pretujeruje s tim forsiranjem bosanskog, čemu to uopće? :confused:

aina_mo
17.04.2009., 22:48
A da se Zoranu ne sviđa Anđela? :zubo:

cura je vec debelo zauzeta :D

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:49

Okej, kako hoćeš. Nemam volje.
Jeeeeeeeej, prošao je.:ne zna:

summer123
Ide Zoran dalje :D

lollatutu
Rafo 2 :rolleyes:
Kako predvidljivo

ball
Nek je meni Zoki prošao, a dalje lako ćemo!

L3go
Zoran :D

zabranjena
Pa mala je predivna, ima stas i glas,ne znam koji je vama ljudi?Stvarno je samo nepravda ispravljena time što je vraćena

Sementa ti je dokaz kako u životu ne valja biti ni prelijep

Nicole_Lilly
17.04.2009., 22:50
cura je vec debelo zauzeta :D

Super za nju, ali to ne sprječava njegove simpatije. :D Šalu na stranu, tako svejedno, ali ipak, kud baš Amy. :o

zabranjena
Rafo 2 :rolleyes:
Kako predvidljivo
moj komentar:
:rigo:

joolz
gle, novi rafo. strasno interesantno. :zubo:

mimma7

ajde, nek se i nas dvije u nečemu složimo. :p

nevanevičicaa

ne kužin:confused:

Ja,Lucifer
17.04.2009., 22:51
Prošla je!:lux:

L3go
ne mogu vjerovat da je ova skakutava prošla :rolleyes:

lollatutu

Ona je dokaz kakvo smo mi licemjerno, ljigavo društvo.
Neugledna Crnkinja prolazi, da ne bi tko pomislio da je zbog boje kože, ali istodobno Sementa jer je Romkinja ne ide:kava:

ball

Tvoje pravo je da ti se sviđa, meni se ne sviđa. Oni neće više rabit tu riječ, al ja smijem: meketava je.

summer123
Tooooooooooo Matej! :D:D:D:D Je, je, jeeeee! <3 Manuelaa...eee.

aina_mo
17.04.2009., 22:52
moze meni netko odgovorit? nemam tv u sobi...
jel jos traje emisija? sto se desava?

L3go
17.04.2009., 22:52
run je prošla :cerek: neka :s

Studena92
17.04.2009., 22:53

Odakle joj bosanski :confused: kad je dalmatinka?
Pećinska žena :rofl: Ma carica je

Meni je iritantniji D.C.-in glas od Sementinog, ali mislim da OK pjeva i nije prošla zato što je crnkinja

lollatutu
17.04.2009., 22:54
Ajme šta ovi razvlače, čemu?:confused:
Film čeka:rofl:

nevanevičicaa
17.04.2009., 22:55
Neugledna Crnkinja prolazi, da ne bi tko pomislio da je zbog boje kože, ali istodobno Sementa jer je Romkinja ne ide:kava:

iskreno ne virujem da se o tome radi. čokolada ima lipu boju glasa, šta je je, a sementa je eto bila iznenađujuće dobra- možda je meketavost glasa nekim članovima žirija i bila iritantna, ali eto ispravila se.
jedino mi žao onog dečka šta je dobio dite- rom- mislim daje on trebao proći!

lollatutu
17.04.2009., 22:55
amy prolazi:rolleyes:

nevanevičicaa
17.04.2009., 22:56

:rolleyes::rolleyes: true!

zabranjena
ne kužin:confused:
žene će biti ljubomorne, muškarci će te htjeti iskoristiti i uvijek ćeš se morati dokazivati duplo više, što god radila, da imaš i talent i znanje uz ljepotu

Studena92

JEEEE još samo Carla :moli:

Elektra

Možda bi, a možda i ne bi. To ne možeš znati. Prolazili su svakakvi i?

Meni Sementa na audiciji uopće recimo nije sjela. Baš mi njezin vokal, boja glasa i sl. uopće ne paše i bilo mi je drago što nije prošla. :D Ali evo,večeras je odabrala pjesmu koja joj leži i super mi je tako da ono, ne mora značit.

Sigurno su se svi urotili protiv Roma. :kava:

Nicole_Lilly
Je, je, Amy i Zoki.

Nego, što će se gledati dnevne emisije iz kuće? Ne valjda. :/

Elektra
17.04.2009., 22:57
I šta je s ovom Antonijom? Zna li ona normalno pričati? :rolleyes:

lollatutu
17.04.2009., 22:57
iskreno ne virujem da se o tome radi. čokolada ima lipu boju glasa, šta je je, a sementa je eto bila iznenađujuće dobra- možda je meketavost glasa nekim članovima žirija i bila iritantna, ali eto ispravila se.
jedino mi žao onog dečka šta je dobio dite- rom- mislim daje on trebao proći!

Ja ne znam di vi svi čujete meketavost, meni je danas bila čista Marilyn:ne zna:

U Sonjinu rangu je bilo dosta pjevačica koje nisu prošle, a ona je.
Meni se odgovor nameće sam po sebi.
Ne kažem da nema glas, ima i to ono pravo crnački, dakle dobar, ali sem toga niti karizme, niti žara, a još manje izgleda.
A zanimljivo Rom s djetetom koji je bio totalan zabavljač, dobar glasa ono ala Sakis Ruvas nije prošao:ne zna:
Mislim, može se lako iščitat između redova:ne zna:

nevanevičicaa
17.04.2009., 22:58
žene će biti ljbomorne, muškarci će te htjeti iskoristiti i uvijek ćeš se morati dokazivati duplo više, što god radila, da imaš i talent i znanje uz ljepotu

ima nešto u tome....

Nicole_Lilly
A jbt, a Nika i Anđela??

aina_mo
treci put pitam
sta se desava? nemam tv u sobi...tko je prosao, tko je ispao?

joolz
ova klinka mi je grozna. :ne zna:

L3go
iva :rolleyes:

ona plava nije prošla :eek:

HepiHipo

Meni to baš fora.:brukica: Meni je Tonka:cerek:

JEEEJ! Prošla Barbara!:cerek:
Fergie wannabe prošla?:eek:

Nicole_Lilly
17.04.2009., 22:59
Bitno da je prošla Manuela i onaj što je izmasakrirao Apologize.

ex_noah
Ajme između čitanje imena kandidata stignem popiti kavu i čik pauzu imati :rolleyes:

Elektra
Meni Renato (Rom koji je ispao pred kraj) nije imao neki ne znam kako dobar glas. :ne zna:

ambasadorica
17.04.2009., 23:00
žiri će ubacit carlu :kava:
edit: i anđelu

Nicole_Lilly
Meni to baš fora.:brukica: Meni je Tonka:cerek:

JEEEJ! Prošla Barbara!:cerek:
Fergie wannabe prošla?:eek:

Meni je iritantno i uvredljivo. I ne, nisam Bosanka. Pretjeruje s time.

Iva, Mauela, Apologize :flop:

nevanevičicaa
Ja ne znam di vi svi čujete meketavost, meni je danas bila čista Marilyn:ne zna:

U Sonjinu rangu je bilo dosta pjevačica koje nisu prošle, a ona je.
Meni se odgovor nameće sam po sebi.
Ne kažem da nema glas, ima i to ono pravo crnački, dakle dobar, ali sem toga niti karizme, niti žara, a još manje izgleda.
A zanimljivo Rom s djetetom koji je bio totalan zabavljač, dobar glasa ono ala Sakis Ruvas nije prošao:ne zna:
Mislim, može se lako iščitat između redova:ne zna:

meketavost je bila prisutna,(pogotovo se sjećam u jednoj pismi, ali zaboravila ime...) ali kažem danas ne. dobar izbor pjesme! ispravlja se....
za roma se slažem !

(tonka me nervira) hahaaha

Studena92
Joj sad će žiri još troje ubacit, ja se prepala za Carlu i Anđelu.....

ball
Čudi me da Carla nije prošla od publike, al od žirija valjda hoće.

Elektra
17.04.2009., 23:01
treci put pitam
sta se desava? nemam tv u sobi...tko je prosao, tko je ispao?

Zoki, Matej, Iva, Manuela, Bojan, Amy :misli:

Jay&AmberFan
Carla? Nika? Sementa? Halo? Zašto one nisu prošle?

Prođe cura koja od tužne pjesme napravi veselicu???

Koji je ovo qrac?

Toni će spasit Sementu 100 %... Jelena tko zna... al Fox će Lea... GARANT.

zabranjena
iva :rolleyes:

ona plava nije prošla :eek:

i meni je Iva:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Elektra
17.04.2009., 23:02
al Fox će Lea... GARANT.

:bljak:

nevanevičicaa

i sementu naravno!
čudi me kako ju publika nije izabrala. jako čudi!

ambasadorica
Čudi me da Carla nije prošla od publike, al od žirija valjda hoće.
publika je nerijetko pokazala manjak pameti u ovakvim situacijama :D

L3go
17.04.2009., 23:03

da :lux: hoću njih dvije :lux:

nevanevičicaa
17.04.2009., 23:03
publika je nerijetko pokazala manjak pameti u ovakvim situacijama :D

:s:s:s so true!

joj kako je lipa ova sementa... malo sam ljubomorna! jel to u redu?

Nicole_Lilly
17.04.2009., 23:04
Nika, Sementa, Carla, Anđela. Sve 4 s odličnim vokalom, i sad su ih sje, a prošla je ona Manuela. Ma ne vjerujem. :rolleyes:

Koliko mi je Fox na audicijama bio simpa, sad mi je užas. I ne dao Bog da izabere Lea.

ambasadorica
17.04.2009., 23:04
i sementu naravno!
čudi me kako ju publika nije izabrala. jako čudi!
a za sementu sumnjam :ne zna:

meni bitno samo da duško i leo otpirjaju :kava:

ambasadorica
17.04.2009., 23:05
a za sementu sumnjam :ne zna:
tolko o tome :rofl:

Studena92
Kad su već svi za Lea :top:

Nicole_Lilly
Ajde super, Sementu je odabrao.

Nicole_Lilly
17.04.2009., 23:06
To, i Anđela je prošla. :D

Još samo Nika

Studena92
Može i ona. Ajde Toni....

idač
Carla Carla :cheer:

aina_mo
sam se morala preseliti u primacu...posla mi "prijateljica"...:lol:

nevanevičicaa
napokon malo glasa razuma. bravo anđela!

drago mi je za carlu!

iskreno nisan zadovoljna odabirom.....

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:07
Carla je prošla :lux:!

L3go
svaka čast za odluku žirija :s

Nicole_Lilly
Nika :(

ambasadorica
carla :lux:
jebenti publiku koja preko nje pređe :rigo:

Jay&AmberFan
YAY za Anđelu. YAY za Carlu.

Užas za Niku. Trebala je proć.

Hvala qrcu što Leo nije prošao. :lol::s

zabranjena
17.04.2009., 23:08
joj pola ovih šta je prošlo su mi nizašta

Nicole_Lilly
17.04.2009., 23:09
Antonija ima dobar glas :zubo:

ambasadorica
Hvala qrcu što Leo nije prošao. :lol::s
evo vele da bu još jedan prošo :D
ako je to leo,silovito ću povratit :D

L3go
Tonka :cerek: :cerek: :cerek:

Blago onom tko te ima :cerek:

ball
Toni malo radi cirkus.

Nicole_Lilly
Ugh, Duško.

ambasadorica
duško? wtf? :confused:

:rigo:

james_07
17.04.2009., 23:10
e sad ga je sjeba...

Studena92
Tony Almighty :s:

Tonka kraljica ipo

Duško je naporan,al ajde. Ja sam mirna, svi moji su u finalu :cerek:

Publika: :2up: nemate pojma

Jay&AmberFan
joj pola ovih šta je prošlo su mi nizašta

Definitivno....Ona Manuela :confused:

Bolje Duško nego Leo :lol:

Al Nika :(:(:(:(:(

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:11
Žao mi je što Nika nije prošla i što je prošla cura koja je pjevala Run.

ambasadorica
17.04.2009., 23:11
Ja sam mirna, svi moji su u finalu :cerek:
i mojih oboje :D

ex_noah
17.04.2009., 23:12
Nika je trebala proci umjesto pola njih tamo :(

idač
meni ova u žutome nije baš nešto. pjevala je tužnu pjesmu, a skakala ko da pjeva zvončiće :ne zna:

aina_mo
koliko sam skuzila, patricia nije prosla...tko je nju uopce stavio medju prvih 16...:-/

Studena92
17.04.2009., 23:13
Ža mi je Nike, al barem nema Lea :rofl:

L3go
meni je ok izbor :zubo:

bar znam za koga želim da ispadne idući put :zubo: a i put poslije toga :zubo: i onda još jedan iza :rofl:

Nicole_Lilly
Carla i rukovanje s Tonyjem, mrvicu bljuf, ali ajde.

Žao mi je Nike. :(

Daxo
Ajd ok prošlo.... ali publika razočarala... ali mislim da je i Nika prošla da bi bilo ono 8 žena i 3 muška od kojih su neki između :lol:

a Tonka je carica samo takva :s:s:s

Flo
moji u finalu..zokz,anđela..a dusko mi je miss simpaticnosti..hahahha

zabranjena
17.04.2009., 23:14
samo da onaj naporni zoki ispadne i ona mia i ona žutom i ona u plavom :rofl:

ex_noah
pa treba biti i losih kandidata da ih mozemo tu kritizirat :D

nego, zasto nije bilo kiki dance jos jednom za kraj? :( boze zastooooooooooooo?

mimma7
baš je mala sementa prelijepa.

Dugonoga
Mirna sam, mojih nekoliko favorita je proslo:D

aina_mo
17.04.2009., 23:15
kad je sljedeca emisija?? live, ili nesto slicno?

ex_noah
17.04.2009., 23:16
http://www.htz.rtl.hr/

stavili su barbaru pod izbacene
idioti nesposobni

Elektra
17.04.2009., 23:17

Totalno :Slin:

Ginny_Black13
Današnje najveće oduševljenje mi je bila Anđela... Sad sam ju prvi put čula i oborila me s nogu. Predobra je!!!
Ona, Carla, Iva, Nikolina i Zoki su mi top 5

pistacija
eto moji svi favoriti prosli :cheer: osim sto sam mislila da Iva nece proci, ne zato sto lose pjeva, neg nije nista spesl bila. E tu sam se zaje... i eto ne prodje Sonja crnkinja na zalost al zato Dusko Enriqe dobi prolaz u zadnji tren :rolleyes:

lollatutu
17.04.2009., 23:18
Možda bi, a možda i ne bi. To ne možeš znati. Prolazili su svakakvi i?

Meni Sementa na audiciji uopće recimo nije sjela. Baš mi njezin vokal, boja glasa i sl. uopće ne paše i bilo mi je drago što nije prošla. :D Ali evo,večeras je odabrala pjesmu koja joj leži i super mi je tako da ono, ne mora značit.

Sigurno su se svi urotili protiv Roma. :kava:

Još tragičnije od toga je činjenica da se nitko nije urotio jer ih svi smatraju nižim bićima, prljavim štakorima koji se ne mogu obrazovati, zaposliti, biti uspješniji od drugih i možete svi tu to poricati ali to je činjenica!

Ako si gay sveta si krava, ne dao bog da ti tko šta prigovori jer si odmah homofob.
Ako si crn -II- jer si odmah rasista.
Slično je s Židovima, no Arape možemo gazit jer su smeće muslimansko koje je primitivno, isto je s Romima, da ne nabrajam...uglavnom, ovo nije topic za te stvari.

Recimo zašto Rom s djetetom nije prošao?
Imao je živosti i mašte više od onog napornog seronje Lea?
Više ritma, muzikalnosti i glasa, zanimljiviju pojava od toliko isfuranih nadrkavanja na nekakvog ofucalog rockera ala Rafo?
Zašto kod nas ne bi pobjedio netko ala Sakis Ruvas, muški Feminem, Maja Šuput, nešto novo i drugačije?

Dosta mi je više tog nadrkavanja oko rocka i sranja po svemu što je naše.
Niti jedna pjesma danas hrvatska nije bila s druge strane i taj nekakav urbani primitivizam me živcira.
Sve strano je super, sve naše je bullshit.
Zašto nitko nije uzeo stvar od Vanne, pa se dokazivao?
Nine Badrić?
Olivera?
Guliana, Gibonnija, Divas, pa i Cetinskog?
Ne govorim samo o pjesmama sadašnjeg doba, nego i ranije iz 90tih.
Zašto ovaj facer rocker nije uzeo neku stvar iz ex-Yuge?
Kaj samo Axel Rose (evo ne znam ni kako se piše, biće da slušam samo cajke:rolleyes:)označava rock ili on samo tu jednu njegovu pjesmu zna pjevat pošto je to pjevao i na audiciji?:rolleyes:

Nimalo maštovitosti, samo hrpa licemjerja.
Priča iz Hrvatske:kava:

summer123
17.04.2009., 23:19
Većina mojih favorita je prošla. Bojan, Manuela, Matej, Zoran, Barbara, Carla, Anđela, Iva, Sementa....Da dalje ne nabrajam, jel? :D Jedino mi je žao Nike, cura stvarno dobro pjeva. :(

ambasadorica
17.04.2009., 23:20
ja bi ju stavila doma u vitrinu :cerek:
inače nemam vitrinu ali bi ju kupila za nju :D

lollatutu
17.04.2009., 23:20
samo da onaj naporni zoki ispadne i ona mia i ona žutom i ona u plavom :rofl:

Ma kakvi.:kava:
Novi Rafo :rolleyes:

Ali mi je drago što je Duško prošao!
To mi je stvarno istinski drago!

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:21
Matej i Barbara nisu trebali proći, a Nika i Tomislav su trebali.

vrapčićka
17.04.2009., 23:22
gamad jedna... cura otpjeva najbolje od svih, najljepša je i najsexy od svih, a ne prođe u jebenoj zemlji(sementa, naravno)... :rolleyes::rolleyes:
ponekad bi mi bilo bolje da neke stvari ne gledam, jer vjerojatno će na kraju samo bajna "glasačka publika" odlučivati...

uf, kako pizdim..

vrapčićka
17.04.2009., 23:23
a zoran.. naporan totalno... pogotovo večeras. katastrofa.. :rolleyes:

Toni I.
17.04.2009., 23:24
Niti jedna pjesma danas hrvatska nije bila s druge strane i taj nekakav urbani primitivizam me živcira.
Nine Badrić?
Olivera?
Kaj samo Axel Rose (evo ne znam ni kako se piše, biće da slušam samo cajke:rolleyes:)označava rock ili on samo tu jednu njegovu pjesmu zna pjevat pošto je to pjevao i na audiciji?:rolleyes:

Too, Lola, obožavam te!!! :cerek::D:mig:

Toni I.
17.04.2009., 23:25
Sementu sam zavolio večeras :D

Mala je prelijepa :cerek:

Elektra
17.04.2009., 23:26
Više ritma, muzikalnosti i glasa, zanimljiviju pojava od toliko isfuranih nadrkavanja na nekakvog ofucalog rockera ala Rafo?
Zašto kod nas ne bi pobjedio netko ala Sakis Ruvas, muški Feminem, Maja Šuput, nešto novo i drugačije?

Renato nije proša jer, kako je Jelena rekla, on više radi na npr. nastupu nego na vokalu. Tako sam shvatila. A očito se ni ovu dvojicu nije dojmio kasnije.

A Leo je prošao zahvaljujući Foxu :flop: Iako je Toni bio na to popizdio (barem prvi put, a kasnije nemam pojma na osnovu čega je prošao). :ne zna:

ball
17.04.2009., 23:26
Još tragičnije od toga je činjenica da se nitko nije urotio jer ih svi smatraju nižim bićima, prljavim štakorima koji se ne mogu obrazovati, zaposliti, biti uspješniji od drugih i možete svi tu to poricati ali to je činjenica!

Ako si gay sveta si krava, ne dao bog da ti tko šta prigovori jer si odmah homofob.
Slično je s Židovima, no Arape možemo gazit jer su smeće muslimansko koje je primitivno, isto je s Romima, da ne nabrajam...uglavnom, ovo nije topic za te stvari.

Nine Badrić?
Olivera?

Sad ga i ti opali kao da si Hamdija osobno. Nije to baš ni tako. Cura je, fakat, lijepa, a sad o glasu sam rekla što mislim.
I hajde ti dokazuj pjevačke sposobnosti na pjesmama Luke Nižetića. Ninočku i Vanu bi se dalo pjevat, al malo je tu pravih pjesama, uglavnom prežvakano. Koliki su se već mladi talenti(a i oni koji su manje talentirani) dokazivali na Magdaleni i Temperi. Tako da meni nije osobito čudno ško klinci posežu za stranim pjesmama.

Studena92
17.04.2009., 23:27

Zoki nema veze s Rafom, on čak zna pjevat. Rafo je u SSNMTS-u bio nešto tipa Leo,samo što je bio (po meni) uvjerljiviji i simpatičniji.

Ahhh Story Super Nova... to je bilo ludilo,najbolji pjevači su tamo bili,nakon toga ništa posebno...Natali,Ivana,Nera :cerek:

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:28

:
A da je gay prošao, onda bi prošao jer je gay, ako nije prošao,onda si homofob. Isto je sa crncima i svima. Ja sam gay i da sam prošao i pobijedio, rekli bi da sam to postigao, jer sam gay, a ne zato jer imam talent. Vidiš, nikako nije optimalno. Najbolje da se natječu samo bijeli, kršćani, Hrvati i slušatelji Thompsona, da drugi i ne ulaze u show, jer onda se argumenti o manjinama i liberalnosti ne bi mogli uzimati.

Elektra
17.04.2009., 23:29
Nego, i ovako i onako pobjednik može biti samo jedan, a i sigurna sam da su ih određeni ljudi već čuli i ako budu zainteresirani za nekoga da će s tim nekim nešto i napraviti. Natali Dizdar je čisti primjer. Nije pobijedila ali za razliku od Rafe ima već 2. album ako se ne varam i ide joj :top:

Mislim, ne mogu se svi izboriti za svoje mjesto pod zvijezdama. Nema baš toliko mjesta. Šteta, ali nema. :ne zna:

izzy_the_onne
17.04.2009., 23:29
znala sam da ce Zoki dobit najvise glasova:s
nadam se pobjednik:s
no kako je prosla ona Manuela?i onaj Duško?po nicemu mi nisu posebni
zao mi je Sonje i Nike,al dobro vecinu mojih favorita je proslo:cerek:

Studena92
17.04.2009., 23:30
gamad jedna... cura otpjeva najbolje od svih, najljepša je i najsexy od svih, a ne prođe u jebenoj zemlji(sementa, naravno)... :rolleyes::rolleyes:
ponekad bi mi bilo bolje da neke stvari ne gledam, jer vjerojatno će na kraju samo bajna "glasačka publika" odlučivati...

uf, kako pizdim..

Znam, i ja uvijek kažem ma šta me briga za te budale, a skakala sam kad je Carla prošla. Publika nikad ne zna, mislim zašto je Matej prošao :ne zna:

ex_noah
fuck
zašto se uvijek ovakve rasprave svedu na politicku koreknost i sexualna opredjeljenja :rolleyes:

enough (kak bi j.lo rekla)

Ja,Lucifer

Je li činjenica da ih svi smatraju takvima ili je činjenica da su oni takvi, jer ako to misliš dobiti ćeš karton za govor mržnje?
Isto tako, meni je Sementa bila loše i ja bih da nije prošla. Zašto? Zato što mi ima prepiskutavi glasić, antipatična mi je itd. Nije zato jer je Romkinja nego zato jer je loša.

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:31
fuck
zašto se uvijek ovakve rasprave svedu na politicku koreknost i sexualna opredjeljenja :rolleyes:

enough (kak bi j.lo rekla)

Zato što je naš narod dvosmislena. Ako nije prošao, onda je diskriminacija, ako je, onda glume lažne moraliste. :confused:

pistacija
17.04.2009., 23:34
Iako su svi oni koje sam navela kao favorite prosli meni zao Sonje i Nike :( Pa i Sonja i Nika su 1000x bolje otpjevale od Duska al eto cini mi se da je ziri slab na Duska radi neke njegove zivotne price koju i nismo bas cijelu vidjeli :ne zna: Ste vidjeli kako je jadna Sonja zbrisala sa bine skupa sa Nikom pognute glave :(

a........Tonka je u drugom dijelu zablistala, crna haljinica, ogrlica i bila je nekako sva svoja , e to je Tonka u punom sjaju:top:

p.s. Ex noah...... a Matej je pjevao u prvoj sezoni Hrv. Idola ili u onoj drugoj kad je pobjedio neslavni Patrick Jurdic? :zubo:

ex_noah
17.04.2009., 23:35
Zato što je naš narod dvosmislena. Ako nije prošao, onda je diskriminacija, ako je, onda glume lažne moraliste. :confused:

ne kuzim opce cemu ta rasprava
jer tamo se nije prolazilo niti na temelju rase, vjere, niti orijentacije

onaj rom nije prošao jer jednostavno lik nije imao glazbenog talenta...bio je mozda zabavan i znao plesat, al nije znao pjevat... sonja washington je koliko toliko ok pjevala, al sad nije zasluzila da ude u top 10...i to je to
nit su prosli na temelju narodnosti, nit pali
isto vazi i za orijentaciju
otkud ti mozes znati ko sta voli od tih kandidata

idač
17.04.2009., 23:36
kaj ste sad živčani svi? pa normalno je da svatko ima favorita i da neki neće voljet, evo npr. Zorana, a neki će ga volit. pa kud bi došli kad bi svatko volio isto?
Meni nije čudno kaj ne pjevaju naše pjesme jer je većina naših onako pošteno seljačka - kaj će pjevat Maju Šuput? ili Feminem? :rolleyes:
Zoki je danas izabrao tu pjesmu, drugi put će možda nešto od Azre, treći put nešto peto.. pa nemre sve u istoj večeri :mig: nije danas pokazal ono kaj može skroz ali evo, meni je srce zakucalo brže kad sam čula taj glas. :s
Barbara (ak je to ona u plavoj haljinici) mi je također bila :s
kao i Nikolina, Carla i Anđela. Iva mi je inaće simpatična ali danas nije baš bila nekaj.
a prva vecer je, biće prilika još. ne se uzbuđivat previše. :mig:

i kad će pdf za htz?
(u kratice :D)

i zakaj mi se daljinski i miš seksaju tu sa strane?

Elektra
17.04.2009., 23:37
Meni je Nike ful žao. :( Ona mij e puno bolja od one Manuele. :(

lollatutu
17.04.2009., 23:38
A da je gay prošao, onda bi prošao jer je gay, ako nije prošao,onda si homofob. Isto je sa crncima i svima. Ja sam gay i da sam prošao i pobijedio, rekli bi da sam to postigao, jer sam gay, a ne zato jer imam talent. Vidiš, nikako nije optimalno. Najbolje da se natječu samo bijeli, kršćani, Hrvati i slušatelji Thompsona, da drugi i ne ulaze u show, jer onda se argumenti o manjinama i liberalnosti ne bi mogli uzimati.

Ne, gayeve sam napala jer imaju politiku u kojoj je dovoljno reći da imaju manu, pa te osude da si homofob i sl.
Ostali nabrojani se vrlo slično znaju ponašat, ali se o tome ne progovara jer hey, ajmo se svi pravit da smo jebeno moralni i širokogrudni, pa da ne bi netko SLUUČAJNO pomislio da sam ja eto rasista ili homofob ili ksenofob, ne shvaćajući da zapravo pri tom čine najveću diskriminaciju.

Evo ovo što si ti sad krenuo radit mi ide na jetra!
Već u startu mi se serviraš s tim nekakvim patetičnim izjavama.
Gle, ne!
Da si prezgodan, da si talentiran i da imaš karizmu zabolilo bi me dupe jel voliš isto (šala! warning!) ili si možda crne boje kože!
Poanta je u tome da dotična Sonja je imala kao što rekoh lijep glas, pravo crnački, no nema živosti, vatre, obična je, nema izgled, niti karizme.
Bilo je bar 10 ljudi u predizboru od 100 koji su bili ljepši, bolji i karizmatičniji, no nisu prošli, nju je pogurala boja kože, što li zbog toga što prosječni hrvatski primitivac u tome vidi egzotiku, što li zbog toga jer se svi boje da ne ispadnu nekorektni.
Dečko koji je Rom je glatko odbijen, iako je baš specifičan, nešto neviđeno za ovu zemlju, ima ritma, sluha i karizme.
Baš kao i Sementa, ali eto, ona kakti mekeće.Pa onda brate mekeće i Nina Badrić, ali dobro, čak i da zaboravim da postoji prelijepo i talentirano čeljade Sementa, tu je taj mali, fora dečko koji čeka bebu, a nije prošao.Zašto?
Isto tako, diskriminacija rapa.
Zašto niti jedan od ona dva fora Dalmoša koji su stvarno imali žicu za rap nisu prošli, a toliko se u Pop showu potencira i siluje rock?:confused:
Diskriminacija glazbenih izričaja možda?
Ili pak kauboj iz Osijeka, preeedivnog glasa, pojede sve frajere danas.

idač
Luci, tu se raspravlja o glazbi i kandidatima, a ne o tvom seksualnom opredjeljenju :rolleyes:

ambasadorica
...
:rofl::rofl:

lollatutu
17.04.2009., 23:39
Je li činjenica da ih svi smatraju takvima ili je činjenica da su oni takvi, jer ako to misliš dobiti ćeš karton za govor mržnje?
Isto tako, meni je Sementa bila loše i ja bih da nije prošla. Zašto? Zato što mi ima prepiskutavi glasić, antipatična mi je itd. Nije zato jer je Romkinja nego zato jer je loša.

Prvo sebi udijeli jedan, za licemjerstvo:kava:

mario86
17.04.2009., 23:40
velika šteta za niku.
al bitno da su prošli matej, duško i mala zadranka.
ajde ona još ok, ali njih dvojica....
a nika je tako dobro pjevala, i to ne samo danas...
totalno promašena odluka žirija!
ŠTETA!

bonesy
17.04.2009., 23:42
Nikolina Kovačević mi je favorit. Cura zna pjevat i to je to. Usto je i prelijepa... (:

L3go
17.04.2009., 23:42
ja jedva čekam da počnu tematske večeri... ovaj izbor pjesama večeras mi se nije svidio... samo su gledali da izaberu nešto popularno i što novije :rolleyes:

lollatutu
17.04.2009., 23:43
Renato nije proša jer, kako je Jelena rekla, on više radi na npr. nastupu nego na vokalu. Tako sam shvatila. A očito se ni ovu dvojicu nije dojmio kasnije.

A Leo je prošao zahvaljujući Foxu :flop: Iako je Toni bio na to popizdio (barem prvi put, a kasnije nemam pojma na osnovu čega je prošao). :ne zna:

Pa ja u tom slučaju savjetujem Radanici da se vrati svojem lavežu ala kvazi fado i pjeva u nekakvim barskim kafanama s dva i po čovjeka jer oni ovdje naime traže nekoga tko će postati nova zvijezda, a ne barski pjevač, sakriven od publike i medija:rolleyes:
Koji argument!

Zapravo smatram da bi oni svi trebali malo više poradit na scenskom nastupu, a malo manje na vokalu jer u konačnici zabava kupuje masu.
Tko je htio oštrit glas, mogao je otići u glazbenu školu, a ne na Pop Idol:kava:

Naravno ovo govorim pod uvjetom da imaju zeru sluha i glasa

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:43
Već sam sve rekao. Ja nisam ljut jer prolaženje Sonje gledaš kao lažnu moralost nego zato jer je meni bila dobra. Danas nije bila dobra i zasluženo je ispala, al' prvi put je zaslužila prolaz.
Kauboj je bio super i meni je iskreno žao što nije prošao, a to je bilo nepravdeno jer su pustili opernu pjevačicu, a njega nisu jer se ne traži žanr.
Isto tako, bio je odličan. Bit je da ja stvarno nemam predrasude i mrzim kada me zovu lažnim moralistom. Isto tako, već sam komentirao dvosmislenost tako da više ne ulazim u rasprave.

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:44
Prvo sebi udijeli jedan, za licemjerstvo:kava:

Koje licemjerstvo? Kada sam ja bio licemjeren?
Ja sam rekao da će te netko prijaviti (ja neću, jer nemam volje za to) ako vidi da si rekla da su Romi onakvi kako si ih ti opisala.

lollatutu
17.04.2009., 23:46
Koje licemjerstvo? Kada sam ja bio licemjeren?
Ja sam rekao da će te netko prijaviti (ja neću, jer nemam volje za to) ako vidi da si rekla da su Romi onakvi kako si ih ti opisala.

Koliko ti imaš godina?
Ili samo imaš problema sa razumijevanjem?
Ozbiljno pitam!
Ono što sam napisala stav je većine građana RH.
Ja to ne mislim, da mislim ne bi stala u obranu.

:rolleyes:

Studena92
17.04.2009., 23:47

:lol: Odavno nisam bolje reklame vidila, odlično. Al kako se spusti :rofl:

Fala Bogu, Educa je nestala :rolleyes:

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:48
Luci, tu se raspravlja o glazbi i kandidatima, a ne o tvom seksualnom opredjeljenju :rolleyes:
Opet, ne shvaćaš što sam ja htio kazati. Da sam ja kao crnac (manjina) pobijedio bilo bi to puštanje, jer sam manjina i svi glumimo lažne moraliste, da sam izgubio, to bi bila diskriminacija. Nema smisla uopće raspravljati o ovome, iako ne idemo u off topic, jer raspravljamo o politici suđenja žirija i samom šou, al' znam gdje će ovo završiti pa sam gotov sa raspravom.

elise
To ti je Dorijan Klarić. Inače momak iz Šibenika. Viruj mi kad popričaš s njim i više nije tako hot. Preženskast je i upitna mu je naveliko seksualna orjentacija....ali OK momak...

Sad sam proguglala, u pravu si, lik je malo preveć gejast. Turn off :zubo:
Svejedno hvala :top:

Manje-više sam zadovoljna izborom, jedino Nika :(
Duška van, Niku nazad :usama:

Nadam se da će Manuela opravdat svoj ostanak. Ma sigurna sam da hoće jer je na audiciji stvarno dosta pokazala, a ovo večerašnje nerazumijevanje onoga o čemu je pjevala ću joj ipak oprostit.

Bojana ne mogu provariti :mad: Lik se nemoguće prekenjava.

Kako se Zoki iskreno veselio za svakog kandidata koji je prošao, micek :cerek:

*soul*mate*
Evo ja danas prvi put gledala HTZ, tj. bio mi tv na mute jer sam imala goste i po prvi put nisam mogla skinuti oči s jedne djevojke i to sa one S. nešto.
Da bih došla ovamo i saznala da je ciganka.
So what? ne znam kako pjeva. ali mogla bih ju samo gledati, tako da.. nadam se da će i dalje prolaziti jer je divna :D

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:49
Koliko ti imaš godina?
Ili samo imaš problema sa razumijevanjem?
Ozbiljno pitam!
Ono što sam napisala stav je većine građana RH.
Ja to ne mislim, da mislim ne bi stala u obranu.

:rolleyes:

"Je li činjenica da ih svi smatraju takvima ili je činjenica da su oni takvi, jer ako to misliš dobiti ćeš karton za govor mržnje?"
Vidiš da sam te upitao, jer sam htio pobliže dobiti odgovor.

lollatutu
17.04.2009., 23:52
Oćeš ti za ovo dobiti karton za trollanje i flejmanje?
Ili samo imaš problema s razumijevanjem?
Ja sam svoje rekla, ti sebi tumači kako znaš i umiješ!
EOD

Crystalin
17.04.2009., 23:52
Ja sam mirna, moja favoritkinja je prošla :cheer::cerek:Semy:cerek::cheer:
a sad fino lagano na :hrk: ! :w

idač
17.04.2009., 23:53
Opet, ne shvaćaš što sam ja htio kazati. Da sam ja kao crnac (manjina) pobijedio bilo bi to puštanje, jer sam manjina i svi glumimo lažne moraliste, da sam izgubio, to bi bila diskriminacija. Nema smisla uopće raspravljati o ovome, iako ne idemo u off topic, jer raspravljamo o politici suđenja žirija i samom šou, al' znam gdje će ovo završiti pa sam gotov sa raspravom.

ma ne znam kak je ovo počelo ali opet se ulazi u nekaj kaj je čist sporedno.
ko kad na youtube-u gledaš naš video od nekog pjevača i onda od nikuda počnu rasprave između srba i hrvata. wtf?

Joe_Strummer
17.04.2009., 23:54
Nika je boginja. Čisti dokaz nesposobnosti žirija i gledateljstva.

A ništa, sad ću navijat za zokija kojeg POZNAJEM. Da.

Ja,Lucifer
17.04.2009., 23:56
Oćeš ti za ovo dobiti karton za trollanje i flejmanje?
Ili samo imaš problema s razumijevanjem?
Ja sam svoje rekla, ti sebi tumači kako znaš i umiješ!
EOD

Bu-Bu, bio sam pristojan i pitao sam te što točno mislila time reći, jer te nisam dobro shvatio. I sam sam rekao da možeš dobiti karton, ako si izrekla svoje stav (tj. da Rome smatraš takvima), a ako si rekla da je činjenica da većina RH ih smatra takvim, onda ne.
Pročitaj ti sa razumijevanjem moj post i onda me napadaj.
Anyhoo, Carla je prošla. Bila mi je najbolja danas i sretan sam zbog toga. Žao mi je što Nika nije prošla, jer bila mi je super, a prošla je cura koja je bila manje dobra.

Glamazone
18.04.2009., 00:04
Ja se slažem se svim finalistima osim sa odabirom Semente. Umjesto nje je definitivno trebala biti Nika!!! Ajde i umjesto male Pink mogao je biti Tomislav Kramarić.

pistacija
18.04.2009., 00:05
Mislim da ce svi od iduceg puta na domace preci jer ziri im je na to skrenuo pozornost a koliko svatih, kao sto netko rece, imat ce nekakve i tematske zadatke od strane zirija....Nece ziri vise dopustiti smao strano na hrvatskoj sceni.
Ona koja ce izvrsno otpjevati par tezih zahtjevnih pjesmi od recimo Nine Badric ili Vanne (poput: Ja za ljubav necu moliti, kao da me nema ,...) ima sansi za nekakav uspjeh ili pobjedu jer ove godine ziri je malo stroziji. Kad se sjetim Hrv. idola druga sezona i onog patricka pobjednika zlo mi dodje :D Sto je najzalosnije od njega (i njih zadnjih 3-je) imam par mp3 verzija , lik ne da fulava nego ono...... a Leo me podsjeca na njega, bogu fala sto Leo ne ide dalje :)

I Nika ok pjeva al stvarno veceras se pokopala sama sa izborom pjesme jer ju nitko ali nitko nemre otpjevat.

nadam se da cemo u konacnici imati pobjednicu slicnih kvaliteta ovoj klinkici tu (http://www.youtube.com/watch?v=7CVloLBxcMQ&feature=related) , a tek joj 15 ;)

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:06
Patrick Jurdić :s:s:s

Kako je taj lik bogovao.

Ja,Lucifer
18.04.2009., 00:07
Meni je žao pobjednika. Oni uvijek budu zaboravljeni.

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:08
Rafo je izdao dva albuma. :)

Natalin je popraćen medijski. :)

2nice
18.04.2009., 00:09
Hrvatska traži Prosjek, nije spremna za kvalitetu poput Nike..

Peyton Marie S.
18.04.2009., 00:12
Meni je bilo simpatično ono : HTZ = Hrvatska traži Zorana :cerek:

idač
18.04.2009., 00:14
ja uopće nisam zapamtila Niku. kaj je pjevala?

Linda Hathor
18.04.2009., 00:15
Show sam gledala površno (i sada mi je drago zbog toga), i nije mi izronio nikakvog velikog favorita, nadu...štagod. Uglavnom su to ljudi koji svoj nastup i ambicije vezane za glazbenu scenu baziraju na kopiranju svojih stranih idola. Bar tako ih ja doživih. Fair enough. U tom moru nezanimljivih likova, istakla bih Carlu, koja mi je, eto, donekle simpa + neprežaljeni kauboj i Dalmoši koje lollatutu spominje.

Apropos politički obojene rasprave, a valjda je bilo neminovno da se krene u tom smjeru; mislim da nitko ne spori da manjinske skupine ne bi smjele biti izložene diskriminaciji nikakvog tipa, ali meni osobno ni tzv. pozitivna diskriminacija nije ni najmanje simpatična pojava, pogotovo kad se očituje na način da recimo, kvalitetni i talentirani pripadnik većinske struje "pogine" zbog falše političke korektnosti i guranja na spotlight ljudi koji to zaslužuju realno, jedino činjenicom da su, eto, "egzotični". Je li toga u ovom showu bilo, prosudite sami, svakako ne bih više drvila o politici.

Show vjerojatno više ne gledam. Enjoy.

pistacija
18.04.2009., 00:16
Patrick Jurdić :s:s:s

Kako je taj lik bogovao.

:rofl:

ak zelis od njega par stvari sa idola, cisto da rikavas od smijeha svaki put sam ili sa drustvom (jer kud falsa kud ne zna hrvatski) samo javi :cerek: covjek pobjedio jer je, mislim, isao po osnovnim skolama, djelio autograme i slike, klinkice neke glasale i eto dobismo idola :D

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:19
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=/images2/PatrickJurdicV.jpg&width=662&o=a

:s:s:s:s

Nepravda bi bila da nije pobijedio s ovakvom frizurom.

mišica27
18.04.2009., 00:20
Meni taj Zoran nije niš posebno. Da ima glas, ima...Ali ovakvo, što je rekao netko, nadrkavanje mu neće baš proći. Na šta se jednog dana bude na hrvatskom nadrkavao, možda na....zoky, ja sam zokyyyyyyyyyyyyy......

I tak je neki bljedunjav lik, ta kosa, taj pećinski hod....nek povede malo računa ak želi bit neki kao pjevač, a ne da stalno nosi donji dio piđame ili što mu je ono već!

idač
18.04.2009., 00:21
Meni taj Zoran nije niš posebno. Da ima glas, ima...Ali ovakvo, što je rekao netko, nadrkavanje mu neće baš proći. Na šta se jednog dana bude na hrvatskom nadrkavao, možda na....zoky, ja sam zokyyyyyyyyyyyyy......

I tak je neki bljedunjav lik, ta kosa, taj pećinski hod....nek povede malo računa ak želi bit neki kao pjevač, a ne da stalno nosi donji dio piđame ili što mu je ono već!

sori kaj nisu svi šminki.
meni su zoki i iva baš osvježenje među njima svima šminkićima. :top:

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:22
Problem kod zokija je što on ne zna pjevat ništa drugo, i to se vidilo kod drugog djela audicije, kod top 100. Malo će se zajebat.

Nika, vječno neprežaljena.

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:22
E i ona se iva isfurava. Meni osobno bezveze ženskica. Za razliku od Nike, boginje.

system of a down
18.04.2009., 00:27
zoky..huh...
malo ljudi previše serete ;)
probajte pjevat 10 sekundi kao axl i ako uspijete ,ja se doživotno skidam sa foruma :)
taj glas je specifican za gunse i to naravno da nemože pjevat svojim glasom,nego mora pjevat kao axl...
i odlicno ga je skino,i sve bi super bilo da nije skako okolo i toliko se uživio...
nije mu pukao glas, jednostavno se previše izmorio skakanjem i ostao bez daha...
i sam je to primjetio i siguran sam da ce sljedeci put odradit nastup bez toliko trčanja i skakanja :)

pistacija
18.04.2009., 00:28
ja uopće nisam zapamtila Niku. kaj je pjevala?

Hurt.... Christina Aguillera

fakat teska , zahtjevna ali lijepa stvar...mislim Nika ju je ok otpjevala al meni nije to to bilo za prolaz al ak je prosao Dusko zast ne bi i Nika:ne zna:

Ja,Lucifer
18.04.2009., 00:31
zoky..huh...
malo ljudi previše serete ;)
probajte pjevat 10 sekundi kao axl i ako uspijete ,ja se doživotno skidam sa foruma :)
taj glas je specifican za gunse i to naravno da nemože pjevat svojim glasom,nego mora pjevat kao axl...
i odlicno ga je skino,i sve bi super bilo da nije skako okolo i toliko se uživio...
nije mu pukao glas, jednostavno se previše izmorio skakanjem i ostao bez daha...
i sam je to primjetio i siguran sam da ce sljedeci put odradit nastup bez toliko trčanja i skakanja :)

Nisi nas shvatio. Mi smo dobili dojam da jedino što on zna 'pjevati' su pjesme od GnR i da samo imitira glas Axla, jer nikada nismo čuli njegov glas. Kada me oduševi vlastitim glasom i kada ne bude emitiranja, skidam kapu. Sada bih se samo htio grliti s njim i niš' drugo.

lučika
18.04.2009., 00:34
slazem se, axla nije lako skinit, nit' voklano, nit' po energiji. :)
a ovo sta zoran pokazuje u htz nije nikakvo "nadrkavanje". bas sam pogledala neke snimke s njim i wasted generationom na youtubeu i ostadoh odusevljena.
covjek je totalno svoj. :top: (pogledajte "pjesmu bez naslova" :cerek: )

a inace, otac mi jos ne moze prizalit niku. kaze on: sve je to mito i korupcija. :lol:

idač
Nisi nas shvatio. Mi smo dobili dojam da jedino što on zna 'pjevati' su pjesme od GnR i da samo imitira glas Axla, jer nikada nismo čuli njegov glas. Kada me oduševi vlastitim glasom i kada ne bude emitiranja, skidam kapu. Sada bih se samo htio grliti s njim i niš' drugo.

aj ga onda na yt slušati pa ćeš vidit šta sve zna pjevati. :top:

Joe_Strummer
Trebala je proći. :(

Ja,Lucifer
18.04.2009., 00:36
aj ga onda na yt slušati pa ćeš vidit šta sve zna pjevati. :top:

Ccc, to vam nije argument. Ja njega hoću čuti na HTZ-u, a ne na youtubeu.

Joe, i meni je iskreno žao što ona nije prošla. Stvarno mi je bila draga.

pistacija
18.04.2009., 00:36
http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=/images2/PatrickJurdicV.jpg&width=662&o=a

:s:s:s:s

Nepravda bi bila da nije pobijedio s ovakvom frizurom.

imas praf :rofl:

i od mene evo (http://rapidshare.com/files/222620828/PatrickJurdic-Amadeus.mp3.html) skromni prilog :mig:

idač
18.04.2009., 00:40
Ccc, to vam nije argument. Ja njega hoću čuti na HTZ-u, a ne na youtubeu.

Joe, i meni je iskreno žao što ona nije prošla. Stvarno mi je bila draga.

pa sori, ali slično je. imaš ga u svim situacijama, svevremenski je :mig:
ma nikaj se ti ne brini, bude se on pokazal još :top:

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:43
Ja sam se naježio kad sam ga prvi put čuo. Stvarno je uživo nevjerojatan.

lollatutu
18.04.2009., 00:45
pa sori, ali slično je. imaš ga u svim situacijama, svevremenski je :mig:
ma nikaj se ti ne brini, bude se on pokazal još :top:

On će se pokazat...mislim argument za 100

Nije se pokazao, a dobiva se samo jedna šansa!
Da smo negdje drugdje već bi ispao, em zbog montiranja čudnih oko matrice, em zbog činjenice da stalno navlači jednu te istu pjesmu koju ja već zna napamet, makar nisam nikad slušala veleštovanog Axela:rofl:

Dobro je netko primjetio, u moru imitacije kad će doći tren da mora snimit svoj album pojavit će se neko novo čudo ala Ja sam Rafo:rolleyes:
Jer oni većina uopće nemaju ideju što bi sa sobom, a Zokiju bi bilo najbolje da ode na kakav Axel imitation contest ko što priređuju svake godine i Elvisu u čast jer on sem imitiranja i nema neki cilj i plan

Natali Dizdar je uspjela iz jednog jedinog razloga: Bila je svoja!
Otpočetka je imala cilj, imala ideju što želi i čime se želi baviti!
Ovi svi ostali su samo neki manje, neki više loše ili bolje imitacije svojih idola,a tu nema kruva i to ti je to!

Jedino što me žalosti je to što ljudi ne daju prostora nekim drugim glazbenim izričajima i ljudima koji ekšueli imaju ideju što bi sa sobom i neki svoj film ala toliko spominjani kauboj, Dalmoši(mogli bi oni u neki tandem :rofl: ), pa čak i Nika:ne zna:
Recimo, oni bi ko Natali unijeli na scenu nešto novo, a ne bi dobili 1001 Feminem i ostalu ekipicu koja samo drvi po pjesmuljcima, ako se i uspiju probit što Dujmić ili Hulja ili neki čak manje eksponirani autor nabrzaka sklepa da budu dostojna konkurencija Lani Jurčević i sl. trebicama kakvih je puna scena:kava:

pistacija
18.04.2009., 00:47
tko joe? patrick i amadeus ili zoki? :zubo:

Zoki je kvalitetan za sada , vidjet cemo sta ce biti dalje.

mišica27
18.04.2009., 00:48
sori kaj nisu svi šminki.
meni su zoki i iva baš osvježenje među njima svima šminkićima. :top:

Čuj, ni ja nisam šminki i ne govorim o tome, govorim da je neupečatljiv!!

I to vizualno!

Sponza ri
18.04.2009., 00:48
Evo ja danas prvi put gledala HTZ, tj. bio mi tv na mute jer sam imala goste i po prvi put nisam mogla skinuti oči s jedne djevojke i to sa one S. nešto.
Da bih došla ovamo i saznala da je ciganka.
So what? ne znam kako pjeva. ali mogla bih ju samo gledati, tako da.. nadam se da će i dalje prolaziti jer je divna :D

:D

ot-bas mi je zao nike :(:(

Joe_Strummer
18.04.2009., 00:49

Da je bar patrick. Nažalost nisam taj dan bio u školi kad je dolazio, imali smo sistematski za peti razred lololo. :s

lollatutu
18.04.2009., 00:51
Čuj, ni ja nisam šminki i ne govorim o tome, govorim da je neupečatljiv!!

Pa ja mislim da se ovi zagriženi rockeri nemaju šta pretjerano bunit:ne zna:
U pop showu rock se itetako potencira i to toliko da se prekrstio u pop-rock, dok se drugim izričajima ne da ni prismrdit jer su...eto...drugi izričaji i to nije show za rap, country, soul...tu prolaze samo pop pjesmuljci ili nekakvi kvazi buntovni,narodski Axeli:rofl:

lollatutu
18.04.2009., 00:52

Zoki je kvalitetan za sada , vidjet cemo sta ce biti dalje.

Ja nisam gledala Idol s Patrickom, kaj je taj pobijedio i pobjegao u Švabiju?:zubo::rofl:

Imaš kakvu snimku, nikad ga nisam vidjela/čula...:rofl:?

idač
18.04.2009., 00:52
kak se nije pokazal? pa pogle di je. i ne navlači stalno jednu te istu pjesmu, ja sam ga čula da pjeva nekoliko različitih. :ne zna: možda sam ja gledala neki drugi šou :confused:
kako je netko već rekao, nema smisla uspoređivat Rafu i Zokija jer nemaju apsolutno nikakvih sličnosti osim što oboje vole rock. Rafo nikad nije znal pjevati nego se samo izderavati i skakati po pozornici ali eto, bio je simpatičan pa je pobjedio da bi poslje napravio jednu pjesmu za koju smo mi ostali čuli.
ja osobno mislim da zoki možda neće imati neki uspijeh u hrvatskoj baš zbog ovakvih ljudi koji isfuravaju neke spike da takvom stilu nema mjesta tu, a onda se bune da kaj smo tak zatucani.
ali da je dečko dobar i da ima glas, to je! ne moš reć da nije.

lollatutu
18.04.2009., 00:55
jooj, nemoj mi sad i ti s tim patničkim spikama.
si naglo amnezirala??
zoki je dobio maximus glasova, već vidim pobjednika
i ne slažem se s time da rafo ne zna pjevat!
zna kad hoće, onako prolazno, ali zna i ima sličnosti sa zokijem više nego što želiš priznati;)

Ja,Lucifer
18.04.2009., 00:55
Pa, barem su danas rock, punk i metal popularni među teen populacijom. Svako druga curka nosi starke, ima Kurta na majici i na empetriju je HSB.

maminho
18.04.2009., 00:56
kaj je bilo danas
nisam gledal
jel mi moze neko rec