PDA

View Full Version : Savjeti za teblete i u vezi tableta

blured
20.10.2008., 19:42
Ja imam dugogodišnje iskustvo s lijekovima i rado ću pomoći.
Naravno dobrodošli su i oni koji ne piju psihijatrijske lijekove.
Za početak ovdje će biti savjeti, a liječnik je taj koji piše recept.
Neki lijekovi se mogu nabaviti bez recepta.

Za početak savjet sportašima, ako istegnete lagano ekstremitet, nanesite
alkohol na bolno mjesto, ali znači NE PITI 98% alkohol!!!!

tjeskobna pastrva
20.10.2008., 19:46
e ajmo razmjenjivat tablete ko slicice iz zivotinjskog carstva! :zubo:

Astrice
20.10.2008., 20:00
Koje dupliće imaš?:)

blured
20.10.2008., 20:03
ja trebam voltaren , a nudim najnovija postignuća psihijatrije, imam sve, bez lažne skromnosti :kava:

samonesto
20.10.2008., 20:05
ne znam kaj bi ti sad htjela.. da si dajemo savjete sto i koliko? znas da to nije pametno. a ako si mislila 'narodno' ljecenje tipa tvog savjeta (koji mozda i nije los) mislim da si fulala podforum. al ajde, da budem malo konstruktivna i pridonesem temi, sto se dogodi ako pijemo tablete na prazan zeludac?

tjeskobna pastrva
20.10.2008., 20:10
dobis gastritis ko ja :zubo:

i onda pijes jos drugih tableta :zubo:

gnki2000
20.10.2008., 20:54
ne znam kaj bi ti sad htjela.. da si dajemo savjete sto i koliko? znas da to nije pametno. a ako si mislila 'narodno' ljecenje tipa tvog savjeta (koji mozda i nije los) mislim da si fulala podforum. al ajde, da budem malo konstruktivna i pridonesem temi, sto se dogodi ako pijemo tablete na prazan zeludac?

istina ovo je ili za pdf zdravlje ili za smeće

Astrice
20.10.2008., 21:06
Ipak je to stvar modera.

gerbengoy
20.10.2008., 21:42

Sta si sve pio? :kava:

normall
21.10.2008., 18:51

nije pio nego pila a i dalje guta :zuba: :zuba:

azrail
21.10.2008., 18:58
ma šta vam je pomoć je uvijek potrebna a pogotovo ako blurdica pomaže:D:D::zubo::zubo: onda će sigurno bit:top:

mene zanima dali antidepresivi stvaraju ovisnost i psihičku i fizičku
i dal je u redu od mog dečka što mi postavlja ultimatume tipa neću bit s tobom ako piješ tablete...on misli da meni to netreba a ja sam UVJERENA DA BOLJE FUNKCIONIRAM s tabletama,on i moj tupavi tata misle da se u životu treba borit i da su tablete za slabiće,jebem im m....njima i borbu:rolleyes::rolleyes::bljak::rigo:

trebaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiii proooooooooooooozac

molim madam blured da mi pomogne:(

tjeskobna pastrva
21.10.2008., 21:02
ubij ih i brani se neuracunljivoscu, ako ih prije toga vlastita glupost ne satare... :bljuvko:

jel bi isli gluhom coeku rec da nek si pere usi?

ostavi kretena ako seks nije bas ono skroz totalno fantastican i mislis da bolje nemere. :kava:

AccesDenied1
21.10.2008., 21:08
kako nabaviti lorsilan,a nemam recept?:) iliti barem sanval

edit...nekad me uhvati teska tjeskoba...kao naprimjer sada... psihijatru ne mogu. jel postoji kakva alternativa ovim tabletama ili da se pomirim sa time da cu na >>suho << dolaziti k sebi?

tjeskobna pastrva
21.10.2008., 21:10
nadji nekog ko ima pa mu ukradi !

ili lijepo zamoli.

novipočetak
21.10.2008., 21:24
nadji nekog ko ima pa mu ukradi !

ili lijepo zamoli.

:lol:

blured
21.10.2008., 21:43

moditen
rispolept
zyprexu
litij
lamictal
prozac
cipralex
normabel
apaurin
akineton
anafranil
leponex
fluazepam

nažalost ne mogu se svega sjetiti
tablete pijem, ne jedem
:bljak: :zubo:

blured
21.10.2008., 21:45

morate kod liječnika

tjeskobna pastrva
21.10.2008., 21:49
sta pa ja to radim. i niko nema praksitene u zadnje vrijeme, ne znam zasto :confused:

blured
21.10.2008., 21:53
sta pa ja to radim. i niko nema praksitene u zadnje vrijeme, ne znam zasto :confused:

ja imam tonu litija kome treba, a ovo ostalo sam potrošila, još imam za sebe

:misli: :kava:

tjeskobna pastrva
21.10.2008., 21:54
imam i ja prazine al sta ce mi :(

AccesDenied1
21.10.2008., 21:59
e da mi napravimo popis tko ceg ima pa da se mjenjamo?:)

ja imam xanaxa,helexa,calixti... seroxata,tegredola (tak nekako) i jos par vrsti...ne mogu se sjetiti. pa bih se rado mjenjao za lorsilan ili sanval,he he

Death-of-Art
21.10.2008., 22:24
ja dajem pičke onome tko mi nabavi 3 kutije xanaxa i 3 kutije normabela.

hvala.

gerbengoy
21.10.2008., 22:27
ja dajem pičke onome tko mi nabavi 3 kutije xanaxa i 3 kutije normabela.

hvala.

Pa odi kod doktora, zeno, nemoras se prostituirat k'o zadnja dzankoza.

Astrice
22.10.2008., 06:41
Džis ti si ovo shvatio ozbiljno.Mislim na dio sa tabletama.

marinella
22.10.2008., 06:55
ja imam tonu litija kome treba, a ovo ostalo sam potrošila, još imam za sebe

:misli: :kava:
ovo me podsjeća na trgovinu drogom :D evo ja imam xanaxa jel ima netko Seroxat lijeno mi ići u ljekarnu :D

matex
22.10.2008., 10:53
šta kažeš za rivotril?imaš li iskustva?

dresden doll
22.10.2008., 17:37
moditen
rispolept
zyprexu
litij
lamictal
prozac
cipralex
normabel
apaurin
akineton
anafranil
leponex
fluazepam

nažalost ne mogu se svega sjetiti
tablete pijem, ne jedem
:bljak: :zubo:

Ja od ovog samo normabel-al s alkoholom...prije nekolko godina-da se malo proludim razveselim i tak to.-al to je neki biljni pa je zakurac,to mora da si na početku terapije pila

tjeskobna pastrva
22.10.2008., 18:51
normabel nije biljni to je diazepam (benzodiazepin).

to mislis na neke druge norme, pili smo to ko klinci al ne znam tocno kak su se zvali, norma-nesto. al to s normabelom veze nema. :confused:

dresden doll
22.10.2008., 21:42
normabel nije biljni to je diazepam (benzodiazepin).

to mislis na neke druge norme, pili smo to ko klinci al ne znam tocno kak su se zvali, norma-nesto. al to s normabelom veze nema. :confused:

Ma znam da se zvaop Normabel...stoposto...neznam frendica to nabavljala rekla da su na biljnoj bazi..a mislim da je i neko cvječe po njima bilo nacrtano....hmh....možd su zato i bile djelovtvornije od persena...hmhm.....ma biljne su...idem malo pretražit to

Da vidiš istina..e neznam onda šta sam ja to pila

Evo ovo našla na guglu:

Normabel, pored što smiruje kao apaurin, opušta mišiće, a doktori ga mislim prepisuju jer je navodno na biljnoj bazi i nije štetan, iako, najbolje ga je...

potraži malo vidit češ tako da neznam tko je tu lud sad

AccesDenied1
22.10.2008., 22:16
ovo me podsjeća na trgovinu drogom :D evo ja imam xanaxa jel ima netko Seroxat lijeno mi ići u ljekarnu :D

imam ja seroxata... jesi za kakvu razmjenu? imas sta osim xanaxa?:)

colour
22.10.2008., 22:16
Evo ovo našla na guglu:

Normabel, pored što smiruje kao apaurin, opušta mišiće, a doktori ga mislim prepisuju jer je navodno na biljnoj bazi i nije štetan, iako, najbolje ga je...

potraži malo vidit češ tako da neznam tko je tu lud sad
potraži ti malo bolje ili čitaj teme na kojima pišeš

i daj taj link gdje si pročitala ono gore navedeno :rolleyes:

već ti je na drugoj temi dano ovo (http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=527&ShowNonOTC=true), gdje si također "propagirala" normabel kao na biljnoj bazi

jel' ti vidiš ikakvo cvijeće na tim kutijama :rolleyes:
a samo je potrebno upisati naziv i kliknuti na prvi link :rolleyes:
pročitati i ne pisati koješta

Astrice
22.10.2008., 22:36
Onda bi trebao biti bez recepta ako je na biljnoj bazi izvini.

colour
22.10.2008., 22:45
Onda bi trebao biti bez recepta ako je na biljnoj bazi izvini.

nije na biljnoj bazi, to govorim

dresden doll
22.10.2008., 22:48
potraži ti malo bolje ili čitaj teme na kojima pišeš

i daj taj link gdje si pročitala ono gore navedeno :rolleyes:

već ti je na drugoj temi dano ovo (http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=527&ShowNonOTC=true), gdje si također "propagirala" normabel kao na biljnoj bazi

jel' ti vidiš ikakvo cvijeće na tim kutijama :rolleyes:
a samo je potrebno upisati naziv i kliknuti na prvi link :rolleyes:
pročitati i ne pisati koješta

Pa znam zato i ja pitam ko je tu lud jer sam sad vidjela da nisu s cvječem

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=normabel+biljnoj&meta=

evo linka ...treči peti i šesti link kolko ja vidim pričaju o normabelu ko biljnom ljeku

Ja znam da ga je frendica na moru kupila bez recepta

colour
22.10.2008., 23:01
pročitaj sastav, opet ovdje (http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=527&ShowNonOTC=true) i vidjet ćeš

ne bi smjele bez recepta, ali to ne isključuje mogućnost da neki ljekarnik izda i bez njega, ništa novo

samonesto
22.10.2008., 23:45
i moja stara prodaje fore da je normabel na biljnoj bazi, ali redovito joj dizem na recept. dobro, ona ima opravdanu upotrebu jer ima nemoguce migrene i propisan joj je normabel od neurologa. hocu reci, ako neurolog propisuje normabel znaci da nije samo neki biljni lijek.

tjeskobna pastrva
23.10.2008., 00:47
nije biljni kad je derivat benzodiazepina, jel vas rijec benzo- asocira na cvijece? :(

dresden doll
23.10.2008., 00:58
nije biljni kad je derivat benzodiazepina, jel vas rijec benzo- asocira na cvijece? :(

Ne baš..al jebemu ja neznam šta smo onda ja i frendica pile znam da je nacrtano bilo neko žuto cvječe..(a i to se nešt yellow neštspominje na stranici od belupa)....i znam da je pisalo normabel...i zvali smo to ja i frendica flower power...zbog cvječa koje je bilo nacrtano na njem..e jebemu ja sad neznam šta je to onda bilo

A,da,čini se da nije na biljnoj bazi-sad malo bolje pročitala
E ja zbilja neznam...šta smo onda ja i frendica to uzimale:confused:
Al znam da smo ga zvale normabel i da je na kutiji bilo cvječe
I mislim da je pisalo normabel...možd ima još koji psihotik koj se zove slično......:confused:

tjeskobna pastrva
23.10.2008., 01:07
pa rekla sam ti vec bilo je nesto norma bla truc truc i bila je cetvrtasta kutija a ne pravokutna i ja sam to pila al to nije normabel a ne znam kak se zove nemrem nac mozda se vise ne proizvodi, to je prije deset godina bilo bogati.

dresden doll
23.10.2008., 01:08
pa rekla sam ti vec bilo je nesto norma bla truc truc i bila je cetvrtasta kutija a ne pravokutna i ja sam to pila al to nije normabel a ne znam kak se zove nemrem nac mozda se vise ne proizvodi, to je prije deset godina bilo bogati.

Ovo šta smo mi uzimale bilo je u nekoj ne kutiji neg onom u čem se po novom žvakače proizvode ko neznam neki ovalni spremnik ak znaš na šta mislim

tjeskobna pastrva
23.10.2008., 01:09
i otkud ti sad psihotici u ovoj prici?

tjeskobna pastrva
23.10.2008., 01:10
Ovo šta smo mi uzimale bilo je u nekoj ne kutiji neg onom u čem se po novom žvakače proizvode ko neznam neki ovalni spremnik ak znaš na šta mislim

onda nije isto mislim da nam je kemija pojela mozak, ah:(

dresden doll
23.10.2008., 01:17
onda nije isto mislim da nam je kemija pojela mozak, ah:(

Ma pobrkala sam nešt-za psihotike
Ma nije ja znam da sam pila cvjetno žuti normabel iz nekog pakovanja ko punog žvaki al umjesto žvaki bile tablete sječam se tog trena kad smo ih ja i frendica gledale na krevetu i razmjenjivale šta več koda je jučer bilo...a sad šta je to ustvari bilo...akozna...al nije baš bogzna šta djelovalo...ako se dobro sječam,...lol
Trebala bi otič kod babe opet malo ona ima cjelu ljekarnu doma od normabela,preko xanaxa,praxitena do leponexa-to več 10 godina pije odkad joj je sin umro...pa se ja nekad počastim time,zalijem alkoholom,pa malo luda,haluciniram i baš mi divno:rofl:

Death-of-Art
23.10.2008., 13:56
Ma pobrkala sam nešt-za psihotike
...al nije baš bogzna šta djelovalo...ako se dobro sječam,...lol
Trebala bi otič kod babe opet malo ona ima cjelu ljekarnu doma od normabela,preko xanaxa,praxitena do leponexa-to več 10 godina pije odkad joj je sin umro...pa se ja nekad počastim time,zalijem alkoholom,pa malo luda,haluciniram i baš mi divno:rofl:

upoznaš me s babom?
jel joj treba tu i tamo počistiti stan možda?
ja se javljam dobrovoljno! volontirat ću joj.

dresden doll
23.10.2008., 14:30
upoznaš me s babom?
jel joj treba tu i tamo počistiti stan možda?
ja se javljam dobrovoljno! volontirat ću joj.

Samo dođi ja ti sad adresu na private ak očeš a i treba joj baš počistit ona jadna debela nepokretna kuča joj aj još okej mada bi mogla bit i bolja
Al wc užas...uvjek pišam prije neg šta njoj idem...tak da....nije ti ni loša ideja

azrail
23.10.2008., 19:58
morate kod liječnika

:mama::mama::mama:

joj vas dvije blured i tjeskobna pastrva(depresivni zubatac:lol::lol:)niš mi niste pomogle,stvar je u tome da on nije kreten i ako bi s njim prekinula imam osjećaj da bi umrla a imam osjećaj da ću umrijet ako pod hitno ne napravim malu terapijicu s prozacom........

:visi::visi::visi::bonk::bonk:

tjeskobna pastrva
23.10.2008., 21:51
ali kad on JEST kreten sto te ucjenjnuje na taj nacin.

blured
23.10.2008., 22:51
dresden doll ovdje klade valja (op. a. um caruje a snaga klade valja) :lol:

e zašto je zubatac depresivan?
svijet ide u kurac svi su ludi
all normal
ja bi preporučila svima da dođu na forum
aaaaaaa možda i ne
možda se ipak nešto preokrene
samo da je Gates vlasnik softwarea
u i on će umrit dobro....

zubatac slušaj: svinja je car od životinj, a zubatac je car od rib

:kava: joj Mesić je goli kurac za mene

blured
23.10.2008., 22:53
joj vas dvije blured i tjeskobna pastrva(depresivni zubatac:lol::lol:)niš mi niste pomogle,stvar je u tome da on nije kreten i ako bi s njim prekinula imam osjećaj da bi umrla a imam osjećaj da ću umrijet ako pod hitno ne napravim malu terapijicu s prozacom........

jel sex dobar? šta imaš prekidat? o čemu ti ?

blured
23.10.2008., 22:54
ali kad on JEST kreten sto te ucjenjnuje na taj nacin.

iiii i ucjena je u pitanju kaj je na stvari :kava:

blured
23.10.2008., 23:04
menii ne može pomoći ni jedna tableta to morate doživjet

:nono: nema više pomoći , nego se sam jebeš

sranje, sise se objesile, za koljena bi pomogla jedino operacija
nekad si pomislim da bar imam tu kretensku jebenu shizofreniju
popila bi 5mg Zyprexe ujutro i bila bi jebački
a ja od 5mg Zyprexe spavam 16 sati
možda bi ipak trebala napisat knjigu, tak bi si ubila vrijeme do smrti

uglavnom ništa ne pomaže nego sam, ali zajeb lud si i još nakljukan s tabletama

:s:s:s :Pop:

she lived her life like a candle in the wind :cry:

:misli: :tuzni: :kava:

ha ! zgodna sam :D

blured
23.10.2008., 23:05
kokeeee mislim da mi nije dobar avatar

tjeskobna pastrva
24.10.2008., 02:35
treas ti vidit moja koljena. a ja SAMO depresivna. :(

Death-of-Art
24.10.2008., 06:23
Samo dođi ja ti sad adresu na private ak očeš a i treba joj baš počistit ona jadna debela nepokretna kuča joj aj još okej mada bi mogla bit i bolja
Al wc užas...uvjek pišam prije neg šta njoj idem...tak da....nije ti ni loša ideja

nema veze! očistim i dezinficiram ja taj wc do temelja za tablu xanaxa ili praxitena!

dresden doll
24.10.2008., 08:06
Dresden ovdje klade valja-šta to znači pa pričam gluposti-aj mi reci jel sam u pravu opet sam čini se malo tupava?
I objasni zašt
Šta opet kao trolam
Ispada istinita teza o tom da me ljudi jednostavno nevole tu
Pa vhu fak ju...aj dont nid ju...aj hev maj fejbls bojfrend...and he lav me so toplo da ja ni neznam kolko toplo ahaha baš mi napiso to...fak jea....so strpaj si znas dje te klade ti u gace eto tam
Meni je kulerski avatar-eto mada klade valjam...sam nemoj stavljat onak dje imas morku kosu tam nisi nesto ispala...al ona onom dje sjedis si komad..tajsi stavi

dresden doll
24.10.2008., 08:18
nema veze! očistim i dezinficiram ja taj wc do temelja za tablu xanaxa ili praxitena!

Bas se ti napalila na praxitene i ekipu vidim
Nabavi si trip onda i da vidiš,nečeš se više ni sječaš praxitena i xanaxa

azrail
24.10.2008., 12:37
jel sex dobar? šta imaš prekidat? o čemu ti ?

pa pitala sam te u prvom postu na ovoj temi dal je u redu od mog dečka što mi postavlja ultimatume tipa ako piješ tablete neću bit s tobom,on kaže da je to za moje dobro i da je ljubav spram njega jača od ljubavi spram tableta...al ja nevolim ucjene i ponaša se ko da sam ovisnik a ja mu objašnjavam da ako meni bude bolje bit će i nama al je tvrdoglav........

azrail
24.10.2008., 12:47
i onda mi je na to tjeskobna pastrva,depresivni zubatac:D:D:Drekla da je kreten jer me ucjenjuje i da prekinem ako seksić nije fantastičan

aj glava će me zaboljet:bonk::bonk::bonk::visi:

azrail
24.10.2008., 13:13
menii ne može pomoći ni jedna tableta to morate doživjet

:nono: nema više pomoći , nego se sam jebeš

sranje, sise se objesile, za koljena bi pomogla jedino operacija
nekad si pomislim da bar imam tu kretensku jebenu shizofreniju
popila bi 5mg Zyprexe ujutro i bila bi jebački
a ja od 5mg Zyprexe spavam 16 sati
možda bi ipak trebala napisat knjigu, tak bi si ubila vrijeme do smrti

uglavnom ništa ne pomaže nego sam, ali zajeb lud si i još nakljukan s tabletama

she lived her life like a candle in the wind :cry:

:misli: :tuzni: :kava:

ha ! zgodna sam :D

šta tebi onda najviše pomaže ako ne tablete?nešto bi sigurno mogla izdvojit od čeg ti je bolje?i na koji način tabletos pomažu ako pomažu?

i ne misliš valjda da je vrijeme tu da bi ga ubijali?

ja recimo više od toga da ubijam vrijeme volim kad me nešto oduševi pa zaboravim na vrijeme,mjesto,sebe............

aj pozdrav darling and dear blured........:kiss:

i da šta je tebi dijagnosticirano nakraju ako ne shizofrenija?

tjeskobna pastrva
24.10.2008., 22:32
ja sam postala nasilna :(

dresden doll
24.10.2008., 22:56
ja sam postala nasilna :(

Mislim da se to ne postaje od tableta lol

tjeskobna pastrva
24.10.2008., 23:06
ma nije, od alkohola je. al trebatcu tabletice za protiv toga.

al mos i od tableta bit, sto da ne!

dresden doll
24.10.2008., 23:10
ma nije, od alkohola je. al trebatcu tabletice za protiv toga.

al mos i od tableta bit, sto da ne!

Hm,a..neznam...mozd ak ih uzmes zajedno s alkoholom...nasilna postanes a...:eek:....nije valjda da tuces okolo

anthony9906
27.10.2008., 09:17
a može meni netko reći kako se skinuti sa tableta? jer kriza je kao kad se skidaš sa dopa.
hvala.
e da,nemojte mi pisati ono što piše na papirima jer to već znam.

tjeskobna pastrva
27.10.2008., 13:58
a pocni smanjivat stajaznam. odi doktoru.

jurajj
27.10.2008., 22:44
a može meni netko reći kako se skinuti sa tableta? jer kriza je kao kad se skidaš sa dopa.
hvala.

depresivni zubatac ti dobro veli :lol: ozbiljno, nemoj po svojem, ja išo smanjivat na svoju ruku pa mučnina,depra,nemir

samonesto
28.10.2008., 00:20
hvala.

a odi metodom pokusaja.. vidi koja najmanja doza je potrebna da podneses dan i tog se drzi najmanje tjedan dana. pa onda opet po malo. dugo je to, ali jedio sto mozes sama bez doktora.
ja sam blesaca nakon tri dana neke poludoze skroz prestala s uzimanjem lijeka i dva dana mi je bilo nepodnosljivo zlo, samo mi se povracalo pa sam se morala vratiti i sad malo pomalo. vec sam na trecini doze i bas mi je drago. opet, sve ti zavisi o kojim se tabletama radi i o tebi jer svi reagiramo drugacije. ma odi doktoru, najjednostavnije i najpametnije.

succubus
30.10.2008., 00:19
ko zna u kojoj ljekarni u zg se moze naci prozac original, ne portal :rolleyes:

samonesto
30.10.2008., 20:02
ko zna u kojoj ljekarni u zg se moze naci prozac original, ne portal :rolleyes:

a koja je razlika? ili je naglasak na :rolleyes: :D

tjeskobna pastrva
30.10.2008., 20:42
pa ja sam zapravo jedno vrijeme bila duboko uvjerena da od portala dobivam zgaravicu a od prozaka ne :zubo:

pa sam bacila portal i nisam vise pila. :zubo:

kasnije su mi dali cipralex i nakon tog ruznog iskustva zalim za svojim portačem :(

samonesto
30.10.2008., 21:24
pa ja sam zapravo jedno vrijeme bila duboko uvjerena da od portala dobivam zgaravicu a od prozaka ne :zubo:

pa sam bacila portal i nisam vise pila. :zubo:

kasnije su mi dali cipralex i nakon tog ruznog iskustva zalim za svojim portačem :(

ma da, ja pijem cipralex, kaj ti je bilo? (btw na bpd-u nisam ja govorila da ti zelis biti u modi, nego da ne izmisljas frendicu, eto cisto samo da razrijesim dileme:))

tjeskobna pastrva
30.10.2008., 21:54
ma panicne napade sam imala neke glupe. ili je to serotoninski sok? u svakom slucaju cijelo vrijeme sam imala ko neke trnce stalno posvuda i par puta ko napad, ono pocne ko neka vrelina u zelucu i sam se prosilri i ja se tresem i tako. frend mi dao helekse posli a sad opet ne pijem nis, samo cerson za spavat. uglavnom dva mjeseca sam ih pila i onda mi se nije dalo, nije mi se cinilo da je doslo do poboljsanja nekog.

succubus
31.10.2008., 08:31
a koja je razlika? ili je naglasak na :rolleyes: :D

razlika je, ako nista drugo, u mojoj psihi -ne vjerujem u genericke lijekove :rolleyes:
mislim da mi vec cistim placebom nebi ni pomogli

strange_but_sweet
31.10.2008., 08:41
ja pijem čsto ketonal, protiv glavobolje ili bolova u trbuhu.
zanima me dal se može postat ovisan o tome?

yaya
31.10.2008., 08:46

ne smijes pit ketonal za trbuh, on je jako opasan i stetan za zeludac..i naravno i o analgeticima se moze postat ovisan, pa te npr glava boli samo da popijes tabletu

succubus
31.10.2008., 10:48

ovisnost izazivaju samo opoidni analgetici (morfij, tramal...itd) :kava: sto ketonal nije...
ali ti moze ucinkovito sj... jetru

kalei
31.10.2008., 11:33
koliko je realno opasno piti normabele i alkohol?

npr. ako je djelovanje normabela već prestalo, tj. ako sam popila 2 miligrama ujutro a pijem alkohol navečer???

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 11:48
jab rekla da ti nece nis bit. a sad jel ti dobro mene slusat toe druga stvar... :zubo:

kalei
31.10.2008., 13:39
ma znam da mi neće niš bit od toga, klinci uzmu deset dvajst i više miligrama svakakvih tableta i droga i piju i nikom nije niš...

ali ja često pijem normabele a vikendom hoću i popit malo i zanima me kak da to izbalansiram da bude što manje štetno.

i molim :moli: bez mogućih prodika nekih dušebrižnika (nemoj pit alkohol uopće itd...)

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 13:43
a zas pijes normu belle?

kalei
31.10.2008., 14:19
a zas pijes normu belle?

a zbog nervoze i panike, živci mi malo pucaju i tak... zabavno :(:D

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 14:23
ma mislim da ti nece nis bit ako popijes samo ujutro. pretpostavljam da neb bilo dobro da ne popijes uopce taj dan.

žacko1
31.10.2008., 14:32
ovisnost izazivaju samo opoidni analgetici (morfij, tramal...itd) :kava: sto ketonal nije...
ali ti moze ucinkovito sj... jetru

jesi sigurna?

znači,da praksiteni i lorsilani ne stvaraju ovisnost,po tome? ...daj molim te..,a o psih. krizi da ne pričam...

i koji vam je kuki,da se tako pilsevima razbacavate ko na placu?

jbt.ono :eek:...,ova daje pičke za pilseve,ova kod babe čisti WC-e ,svi ok. a jedino su doktori nenormalni,..ma super:lol::s:lol: baš smo neka samozatajna i napredna populacija.

žacko1
31.10.2008., 14:34
ma mislim da ti nece nis bit ako popijes samo ujutro. pretpostavljam da neb bilo dobro da ne popijes uopce taj dan.

-E,to kaj ti misliš o tome je totalno u ovom slučaju nebitno,pogotovo olako djeliti savjete kvazistručne ,bez adekvatne oficijelne osobe je u najmanju ruku neozbiljno i neprihvatljivo,..tako se stvaraju kolonije nesretnih ovisnika..:kava: :flop:.

žacko1
31.10.2008., 14:36
koliko je realno opasno piti normabele i alkohol?

npr. ako je djelovanje normabela već prestalo, tj. ako sam popila 2 miligrama ujutro a pijem alkohol navečer???

a,realno je ak tako nastaviš za koju godinu ti se ne piše ništa pozitivno.
Niti jedna, tableta kemijskog sastava "ne-ide",u kombinaciji sa bilo kakim oblikom alkohola.

dresden doll
31.10.2008., 14:37
Ja pila normabel-bar sam mislila da i je..namjerno s alkoholom pa nije aš imalo neki učinak..a šta če ti bit...malo češ zabrijavat stvari možd vidjet pokoju halucinaciju i bit če ti super:top:

žacko1
31.10.2008., 14:42
ma znam da mi neće niš bit od toga, klinci uzmu deset dvajst i više miligrama svakakvih tableta i droga i piju i nikom nije niš...

ali ja često pijem normabele a vikendom hoću i popit malo i zanima me kak da to izbalansiram da bude što manje štetno.

i molim :moli: bez mogućih prodika nekih dušebrižnika (nemoj pit alkohol uopće itd...)

-pusti kaj klinci rokaju,..zar su ti oni uzor?,..ako se želiš već tako uporno nacugati,nemoj taj period uzeti pilseve,..jer ti može biti strahovito loše s negativnim nuspojavama te doći do kontraefekta određenog medikamenta.

Ja sam,jednmom zaboravil kad me murja na utakmici maznula u marici da imam kutiju praksiča u đepu od prije ostalih,te ih sve progutal da mi ne zaplijene(svih 30).. kad su me poslije pustili vanka,zaboravih na pilseve popite u meni,pa sam zabrijal na pivama s ekipom,kad je došlo do reakcije mislil sam da ču krepat,..pobrala me hitna-spikali me ko fakira i završil sam na ispumpavanju,..tam su pak mislili kak sam htio suicid napravit, pa me sparkali u jankomir...:rofl::kava:

žacko1
31.10.2008., 14:45
Ja pila normabel-bar sam mislila da i je..namjerno s alkoholom pa nije aš imalo neki učinak..a šta če ti bit...malo češ zabrijavat stvari možd vidjet pokoju halucinaciju i bit če ti super:top:

ne izmišljaj molim,markove konake..samo zato kaj imaš novi fakinski avatar:lol:

..jedan je cugal alkohol sa pilsevima i riknuo od ciroze...

..drugi je pak,dop uzel na gemište pa se izvrnuo...:lol: ,moram mu sad na groblje bar,svijeću zapaliti...a ni lovu mi nije vratil :rofl:

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 14:46
a dobro zacko tis ipak ekstrem :zubo:

žacko1
31.10.2008., 14:47
a zas pijes normu belle?

a,pije zato kaj ih morti večina konzumira,tak maltene ispada kako je to društveno prihvatljivo za sjebane,nerealizirane,depresivce i tužnooke sa kroničnim insomniama...:top:

dresden doll
31.10.2008., 14:47
Ajme 30 praxitena i alkohol..ahaha koj si ti luuđak..mora da ti je bilo ludo
Ja sam jednom sam oddva praxitena i alkohola vidjela umjesto tri stupa tri djevojčice kak se drža za ruke...mogla bi ja opet do bake skočit
Moj dečko je uzeo 10 leponexa i alkohol pa je bio lud totalno kaže...i još ja misla ono 10 leponexa luđak...al 30 praxitena i onda još zaboraviš da si ih popio ahah...al praxiteni su slabiji od leponexa ak se nevaram

žacko1
31.10.2008., 14:48
a dobro zacko tis ipak ekstrem :zubo:

a.misliš zato kaj sam dinamovac ili zato kaj mi je debela susjeda lezba, napilsana do prekosutra pa šizi po čitavu noć sa svojim pilićima od onih psića neurotičnih...

dresden doll
31.10.2008., 14:49
ne izmišljaj molim,markove konake..samo zato kaj imaš novi fakinski avatar:lol:

..jedan je cugal alkohol sa pilsevima i riknuo od ciroze...

..drugi je pak,dop uzel na gemište pa se izvrnuo...:lol: ,moram mu sad na groblje bar,svijeću zapaliti...a ni lovu mi nije vratil :rofl:

Koj kurac sad izmišljam u pm??'
Iss kak mi idete na kurac
i ŠTa fali mojem avataru...nemoj bit ljubomoran na moj avatar...jebiga nemože svako imat ljepo oko ahaha..kak ovo mutavo zvuči ...peder glupi...zaboravio da popio 30 praxitena..ajmeee...i meni neš ideš pričat...šuti bolje!

Znam ja šta je to
To ste se vi svi urotili protiv mene....i pričate mi da izmišljam sunce vam žarko
Šta izmišljam da sam pila tablete s alkoholom?
Ak bi mi se išlo neš izmišljat več bi nešt zanimljivije i nezam izmišljala..ustvari NEBI OPČE...jer nisam takva
E ..... dođe mi da zavrnem vratom nekom

žacko1
31.10.2008., 14:50
Ajme 30 praxitena i alkohol..ahaha koj si ti luuđak..mora da ti je bilo ludo
Ja sam jednom sam oddva praxitena i alkohola vidjela umjesto tri stupa tri djevojčice kak se drža za ruke...mogla bi ja opet do bake skočit
Moj dečko je uzeo 10 leponexa i alkohol pa je bio lud totalno kaže...i još ja misla ono 10 leponexa luđak...al 30 praxitena i onda još zaboraviš da si ih popio ahah...al praxiteni su slabiji od leponexa ak se nevaram

-A gdje,su sad otišle te pristojne djevojčice koje si vidla iz stupića?
-bravo,dečko ti je vidim pravi muž,neka trenira do trideset sve dok se ne izvrne,pa bumo mu nabavili potvrdu neku:top:

žacko1
31.10.2008., 14:53
Koj kurac sad izmišljam u pm??'
Iss kak mi idete na kurac
i ŠTa fali mojem avataru...nemoj bit ljubomoran ...peder glupi...zaboravio da popio 30 praxitena..ajmeee...i meni neš ideš pričat...šuti bolje!

-Avatar je prihvatljiv,ako mala nema leče kratkovidne..

--a,i malko sam ti ljubomoran,..dođe to sa ovom južinom i besparicom kroničnom..

..da,zaboravil sam da sam ih maznul,kad me puca ta amnezija,pogotovo ak sam nekom dužan nekaj,odmah zaboravim:lol:

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 14:53
a,pije zato kaj ih morti večina konzumira,tak maltene ispada kako je to društveno prihvatljivo za sjebane,nerealizirane,depresivce i tužnooke sa kroničnim insomniama...:top:

a zas neb bilo? :o

žacko1
31.10.2008., 14:56
de,pogledaj iza flanke,jesu li se pomaknuli oni detektivi u mantilima?

..i nemoj,bit tak znatiželjna pa gledat uporno u onu spravicu,..jer se meni zadnji put zavrtjelo...:kava:

..odoh u Vu,pogledat kake inovacije...:top:

dresden doll
31.10.2008., 14:56
-Avatar je prihvatljiv,ako mala nema leče kratkovidne..

--a,i malko sam ti ljubomoran,..dođe to sa ovom južinom i besparicom kroničnom..

..da,zaboravil sam da sam ih maznul,kad me puca ta amnezija,pogotovo ak sam nekom dužan nekaj,odmah zaboravim:lol:

Dobar je ako koja mala nema leče?šta ja ništ nekužim??pa to sam ja na slici moje ljepo oko molim ljepo...meni je ljepo...a ti neznam..reci šta olčeš
Da baš bi tuđe oko išla stavljat ahah
A znam tak i mog muža puca amnezija i moju babu to zna od tih tableta za živce

dresden doll
31.10.2008., 15:00
-A gdje,su sad otišle te pristojne djevojčice koje si vidla iz stupića?
-bravo,dečko ti je vidim pravi muž,neka trenira do trideset sve dok se ne izvrne,pa bumo mu nabavili potvrdu neku:top:

Pa baš su i izgledale nekak pristojno ahaha plašiš me
A bile neke vesele držale se za ruke bilo to na dofu festival jedan ne baš za djecu i ono ja pogledam malo bolje ono nisu to djeca neg tri stupa ahah
tak da odma kak su došle tak i otišle
Al meni to baš bilo super...i zanimljivo iskustvo..ja bi još malo halucinirala...sam neču svjetla nikakva nenenenne_!Faking lajt show i disko svjetla prokleta

žacko1
31.10.2008., 15:03
Meni je dakako,jasno da ti niš ne kužiš.(kako reče).

daj,tutni mužu koju kutiju pilseva ,pa ga k meni zaputi,jer je vamo ozbiljna nestašica,...
znaš,da u komuni cenakolo,skidaju na suho i nedaju ti pljuge...

-A,prošli tjedan me Kizo pijani sjebal,:rofl:..rekel je kak može i da je na 30 hepova ,pa sam mu nabrzaka donel deset i predoziral se kad su mu prošljakali, pa ga hitna odnijela na intenzivnu ,prikopčali ga na aparate kada nije pazio,a mene je dobro slagao. Više se,neču tako zajebavat,kada svi pretjeruju i preuveličavaju kao da su supermeni...

dresden doll
31.10.2008., 15:05
[QUOTE=žacko1;16816661]Meni je dakako,jasno da ti niš ne kužiš.(kako reče).

Mrš..ja sve kužim i sve znam:rolleyes:

žacko1
31.10.2008., 15:06
Pa baš su i izgledale nekak pristojno ahaha plašiš me
A bile neke vesele držale se za ruke bilo to na dofu festival jedan ne baš za djecu i ono ja pogledam malo bolje ono nisu to djeca neg tri stupa ahah
tak da odma kak su došle tak i otišle
Al meni to baš bilo super...i zanimljivo iskustvo..ja bi još malo halucinirala...sam neču svjetla nikakva nenenenne_!Faking lajt show i disko svjetla prokleta

Viš,interesantno i nadasve neizvjesno ..,kaj je poslije bilo?

zar nema,neki nastavak sa hapyy endom?

..i jesu,li ti poslije prikopčali infuziju? ..:top:

dresden doll
31.10.2008., 15:09
Viš,interesantno i nadasve neizvjesno ..,kaj je poslije bilo?

zar nema,neki nastavak sa hapyy endom?

..i jesu,li ti poslije prikopčali infuziju? ..:top:

Ništ nije poslje bilo....zaspala sva mokra u punom šatoru..il je to bilo veče kad sam spavala vani na travi u premaloj vreči neznam...bilo je vlažno uglavnom
Nema heppy enda heppy end je to samo posebi
Budem te izvjestila ako se još pojave
A kaka sam infuzija nekužim....sam me namjerno očeš zbunit i napravit glupom ..:P......jebemu sunce i forumu ovom
Misliš infuziju...šta da sam se onesvjestila il šta...nisam nisam..ak si na to mislio..e počinje mi ovo ič na živce

kalei
31.10.2008., 15:15
-pusti kaj klinci rokaju,..zar su ti oni uzor?

pa nisam rekla da su mi uzor nego znam da neću crknut od jednog normabela al pitam baš u vezi te neke opće situacije.

nemogu vikendom ne popiti...jebigaaaa

a opet nekad se ne mogu smiriti bez normabela.

ne uzimam ih namjeno skupa s alkoholom! (makar jesam nekad prije al sad ne bih više nikad)

dresden doll
31.10.2008., 15:19
pa nisam rekla da su mi uzor nego znam da neću crknut od jednog normabela al pitam baš u vezi te neke opće situacije.

nemogu vikendom ne popiti...jebigaaaa

a opet nekad se ne mogu smiriti bez normabela.

ne uzimam ih namjeno skupa s alkoholom! (makar jesam nekad prije al sad ne bih više nikad)

A da pitaš doktora?
Il jednistavno nemoj pit tablete vikendom
a i šta da si malo cugneš jedan normabel sim tam...bit češ malo veselija

kalei
31.10.2008., 15:22
A da pitaš doktora?
Il jednistavno nemoj pit tablete vikendom
a i šta da si malo cugneš jedan normabel sim tam...bit češ malo veselija

okej ti si već rekla svoje mišljenje ali koliko sam skužila tebi je baš ''fora i supač'' cugat na pilsevima a ja ne pričam o tom.

i kaj ću pitat doktora?? pa naravno da će mi reć ''no way!!!'' ne smiješ pit alkohol itd.

dresden doll
31.10.2008., 15:29
okej ti si već rekla svoje mišljenje ali koliko sam skužila tebi je baš ''fora i supač'' cugat na pilsevima a ja ne pričam o tom.

i kaj ću pitat doktora?? pa naravno da će mi reć ''no way!!!'' ne smiješ pit alkohol itd.

A šta onda ispituješ bezveze,ako znaš šta če ti reč doktor,a kažeš da si ih i sama prije pila s alkoholom,trebala bi onda znat kako djeluju:confused:

žacko1
31.10.2008., 15:35
Ništ nije poslje bilo....zaspala sva mokra u punom šatoru..il je to bilo veče kad sam spavala vani na travi u premaloj vreči neznam...bilo je vlažno uglavnom
Nema heppy enda heppy end je to samo posebi
Budem te izvjestila ako se još pojave
A kaka sam infuzija nekužim....sam me namjerno očeš zbunit i napravit glupom ..:P......jebemu sunce i forumu ovom
Misliš infuziju...šta da sam se onesvjestila il šta...nisam nisam..ak si na to mislio..e počinje mi ovo ič na živce

-Hej pa kako mokra u šatoru,..i gdje to bila vlažna i kako?
I zakaj bi te htio zbuniti?..kao da te strašno teško zbuniti? kaj,buš platila kavicu:kava: ako te zabunimo?
Vidjeh ja da se dobrano kužiš u problematiku,pa bih volio čuti poneki savjet od tebe,ok? (nadam se da nisi neka plavuša..):lol:
Vako,neznam si prioritete precizirati...koja bi mi to magična tableta pomogla?
Dalje,...Hipogonadinamski disbalans..kaj ide za to?
Ludilo u dvoje (foli eduu)-molim mišljenje?
i kuja-kvela,rotička mi ima seksualnu disfunkciju i vazda je proždrljiva..???
Mišljenje? jeli treba ponoviti dupleks ili kaj..?

žacko1
31.10.2008., 15:39
A šta onda ispituješ bezveze,ako znaš šta če ti reč doktor,a kažeš da si ih i sama prije pila s alkoholom,trebala bi onda znat kako djeluju:confused:

A,kužiš možda je malo i neozbiljna oli joj potrebita pažnja,ali se nemoj zbog toga živcirati,...ni opterečivati,..ja ti isto mogu svakodnevno naći banalni razlog za poneki slatki recidivčić...:D

je li onome dečku u pilani malko bolje,ili gore kad je južina, a tamo na poslu zagorci cugaju brlju,pa moraš biti karakter da ne posrneš u izazovu sudbine..

žacko1
31.10.2008., 15:41

A kaj bi ti na forumu sada mi trebali reči,za alkohol i pilseve?

kao nemoj,nije to dobro? ma daj...Ak,se zaista želiš ubit,mazni si čisti dop na obilnu cugu,pa da vidiš veselja....

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 15:44
jac poludit :(

žacko1
31.10.2008., 15:53
A,zakaj ja nemrem više poluditi?
I,kaj tebi to nije od rođenja?

jeli možeš učiti za faks? kako misliš delati napilsana?

meni su,profe vazda govorile kontra tableta ,jer su volili na pivicu otići poslije predavanja:lol:,..a s jednim malim sa patologije, smo znali tak zarondati,da su ga kuči morali voditi...

dresden doll
31.10.2008., 15:56
I zakaj bi te htio zbuniti?..kao da te strašno teško zbuniti? kaj,buš platila kavicu:kava: ako te zabunimo?
Vidjeh ja da se dobrano kužiš u problematiku,pa bih volio čuti poneki savjet od tebe,ok? (nadam se da nisi neka plavuša..):lol:

Ha-ha...od ovog dalje pa na dalje nisam ništ skužila ahaha

dresden doll
31.10.2008., 15:57

A mokra eto neznam ni sama...mokre noge bile svašta
Vlažna na mjestima gdje se treba bit vlažna nisam bila

kalei
31.10.2008., 15:59
A,kužiš možda je malo i neozbiljna oli joj potrebita pažnja,ali se nemoj zbog toga živcirati,...ni opterečivati,..ja ti isto mogu svakodnevno naći banalni razlog za poneki slatki recidivčić...:D

je li onome dečku u pilani malko bolje,ili gore kad je južina, a tamo na poslu zagorci cugaju brlju,pa moraš biti karakter da ne posrneš u izazovu sudbine..

koji je vama kurac...niš ne kužite...kakva pažnja?? pitanje ko pitanje...

ma votever

dresden doll
31.10.2008., 16:07
koji je vama kurac...niš ne kužite...kakva pažnja?? pitanje ko pitanje...

ma votever

Ma znam ja da nije pažnja al eto pitanje ti nema smisla,ne živciram se ja samo kažem
Jer postoji odgvora dva sam: to da piješ pa budeš malo fiju briju il ne
Nema drugog načina....

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 16:08
nemoj se sekirat. ak nemres bez norme popi ujutro, ne pijes valda niceg tak puno da si skrsis jetru totalno i zavrsis ko zac i ekipa. ali zapravo se to neb smjelo mijesat.

žacko1
31.10.2008., 18:58
Ha-ha...od ovog dalje pa na dalje nisam ništ skužila ahaha

Zahvaljujem na svekolikim savjetima ,jer si mi uistinu mnogo pomogla svojim opsežnim ,elokventnim odgovorima....

žacko1
31.10.2008., 19:00
nemoj se sekirat. ak nemres bez norme popi ujutro, ne pijes valda niceg tak puno da si skrsis jetru totalno i zavrsis ko zac i ekipa. ali zapravo se to neb smjelo mijesat.

Daj,pa kaj me vrijeđaš ? i kaj znači da skršiš jetru ko žac i ekipa?:lol:

Ok.baš ti hvala...:kava:

( i pital sam već,jesi bila na forumaškom tulumu na ribnjaku,ili te nisu pustili...?)...

tjeskobna pastrva
31.10.2008., 19:20
nisam bila na tulumu.

pa sam si reko das popio trijs praksa i zaboravio coece ne vjerujem da ce ova to s normama bas radit vis da pita za dvomiligramsku normu i jedno pivce, pa kaeto, nis :zubo:

žacko1
31.10.2008., 23:06
Da,točno..ali to je bilo već odavna na utakmici jednoj..
Kaj si rekla sada?
jel gledaš Big brother:rofl:?:lol:

ne,ja sam ti u laništu...i ne zobam više pilseve...

dresden doll
31.10.2008., 23:59
Zahvaljujem na svekolikim savjetima ,jer si mi uistinu mnogo pomogla svojim opsežnim ,elokventnim odgovorima....

Molim ljepo...pa zar si sumnjao da te budem iznevjerila..

succubus
01.11.2008., 03:41
jesi sigurna?

znači,da praksiteni i lorsilani ne stvaraju ovisnost,po tome? ...daj molim te..,a o psih. krizi da ne pričam...

jbt.ono :eek:...,ova daje pičke za pilseve,ova kod babe čisti WC-e ,svi ok. a jedino su doktori nenormalni,..ma super:lol::s:lol: baš smo neka samozatajna i napredna populacija.

da, sigurna sam, praksiteni i lorsilani uopce nisu analgetici, a o tome smo pricali :rolleyes:

dresden doll
01.11.2008., 14:12
jesi sigurna?

jbt.ono ...,ova daje pičke za pilseve,ova kod babe čisti WC-e ,svi ok. a jedino su doktori nenormalni,..ma super baš smo neka samozatajna i napredna populacija.

Ko daje pičke za pilseve .. ja nee.....
Nema ih ni kod mene nestašica...morat ču se do bakice uputiti
A mogla bi i dečka tražit...na njeg zaboravila...tuka...:confused:

žacko1
01.11.2008., 14:41
hej,d.d.-kaj si izgubila onog dečkića od kad si napilsana?:lol:

neka iznad tebe je prije tražila pilsiče u zamjenu za pičke veli da traži tri kutije...:kava:..vidim da ide dobrano međunarodna trgovina sa medikamentima...:lol:

A,gdje ti bakica živi,kad joj ideš počistiti poljski WC za kutiju praksića?
daj,ak bu baka imala kakog viška javi bez beda pa bumo se nagodili nekako,jer je kod mene zatvorena ljekarna več odavna jer su sve dilali bez recepta...

žacko1
01.11.2008., 14:43
da, sigurna sam, praksiteni i lorsilani uopce nisu analgetici, a o tome smo pricali :rolleyes:

Netočno.
Raspitaj se kod magistre u apoteci,da ne širiš dezinormacije ,jer ču te uhapsit drugi puta...

succubus
01.11.2008., 14:49
Netočno.
Raspitaj se kod magistre u apoteci,da ne širiš dezinormacije ,jer ču te uhapsit drugi puta...

uhapsi me, nedam da plasis djecu pricama da ketonal stvara ovisnost :p

dresden doll
01.11.2008., 15:09
hej,d.d.-kaj si izgubila onog dečkića od kad si napilsana?:lol:

neka iznad tebe je prije tražila pilsiče u zamjenu za pičke veli da traži tri kutije...:kava:..vidim da ide dobrano međunarodna trgovina sa medikamentima...:lol:

A,gdje ti bakica živi,kad joj ideš počistiti poljski WC za kutiju praksića?
daj,ak bu baka imala kakog viška javi bez beda pa bumo se nagodili nekako,jer je kod mene zatvorena ljekarna več odavna jer su sve dilali bez recepta...

Ma nisam več duže napilsana..nisam ga izgubila
Nije posljski al je gori od poljskog skoro,al na selu živi
Ma baba uvjek ima viška,ima punu kutiju doslovno,jer joj u ladicu više nije stalo.lol

succubus
02.11.2008., 15:04
zasprehali ste mi pitanje :(

žacko1
03.11.2008., 09:29
Joj,oprosti-ne bumo ti više zašprehavali pitanja...

Inače,si žicam neke pilseve ,od D.D.iz bakina poljskog WC-a,al se svi prave ponešto grbavi:rofl:

dresden doll
03.11.2008., 20:17
Kaka pa grbavost sad poslala ti ja mesiđ
..........nema poljski wc!ehe

Alex_Gentleman
05.11.2008., 15:45
dragi moj ljudi nemojte se zajebavat s ljekovima i alkoholom. ja sam dugogodišnji korisnik svakakvih tableta( pio sam dosad cipralex,sanval,misar,akineton,citalon,prazine,flu rzepam il tak neš , itd..) I ja sam dakle neke tri godine redovoto cugao i rokao se tabletama. I sad sa svojih 19god ja imam več skroz spržen mozak . zaboravljam ko lud , koncentracija nula , sve skroz pobrkano. ali ipak mislim da od jednog normabela i malo cuge nemože bit niš.

dresden doll
08.11.2008., 13:55
dragi moj ljudi nemojte se zajebavat s ljekovima i alkoholom. ja sam dugogodišnji korisnik svakakvih tableta( pio sam dosad cipralex,sanval,misar,akineton,citalon,prazine,flu rzepam il tak neš , itd..) I ja sam dakle neke tri godine redovoto cugao i rokao se tabletama. I sad sa svojih 19god ja imam več skroz spržen mozak . zaboravljam ko lud , koncentracija nula , sve skroz pobrkano. ali ipak mislim da od jednog normabela i malo cuge nemože bit niš.

Dobro si to reko..a tak i moj dragi pije več dost dugo tablere i alkohol plus bombončiče i spržen totalno--zabopravlja itd
ja uzimam pomalo i ništa mi nije
al od hašiša postanem tolko paranoična da su to komedije za poludit

tzara.girl
08.11.2008., 16:08
Što će mi bit ak popijem xanax a rok mu je prošao.
i što će mi bit ak takav jedan popijem s alkoholom

tjeskobna pastrva
08.11.2008., 17:16
aj probaj pa nam javi. zrtvuj se malo, a ne ovako - tib sve na gotovo, nejde to tak. :zubo:

normall
08.11.2008., 17:48
Što će mi bit ak popijem xanax a rok mu je prošao.

od 0.5 ili 1 Mg ništa. "malo" veće doze vjerojatno mučnina, povraćanje, no ništa opasno. xanax ne može bitno promjeniti kemijski sastav nakon isteka uporabe.

nije to mlijeko :mig:
i što će mi bit ak takav jedan popijem s alkoholom

pa, jedan od 0.5 mg ne bi trebao smetati, no sve ovisi koliko alkohola konzumiraš.

uz 1-2 pića ti neće biti ništa, al već uz 5-6 postoji opasnost kod NEnaviknutih tableto-alkosa :D od pojačanog djelovanja alkohola jer xanax kao i svi psihotropni lijekovi ima interakciju s alkoholom tj. pojačava djelovanje alkohola zbog toga što puca na slične neuro hormone :mig:

Weedeemer
08.11.2008., 18:16
seroquel (25mg)
sanval (10mg)
normabel (5mg)

sad cugam ove..
sto mogu ocekivati od seroquela?
od ove druge dvojice znam vrlo blizu

tjeskobna pastrva
08.11.2008., 18:23
imas temu o seroquelu dolje meni se cini, tamo dosta pise.

Weedeemer
10.11.2008., 09:24
tema je o seroxatu... hm!?

o seroquelu sam nesto nasao na netu, ali, htio bih cuti nesto vise.

nina333
10.11.2008., 16:21
Seroquel spada u antipsihotike druge generacije /klozapin/. Pokazao se učinkovit za liječenje simptoma shizofrenije s minimalnim rizikom od pojave ekstrapiramidnih simptoma i porasta prolaktina. U ranim studijama pokazao se efikasnijim za shizofreniju rezistentnu na terapiju nego prva generacija antipsihotika. Pokazuje terapijske efekte izvan psihotičkih simptoma, uključujući utjecaj na negativne simptome, specifične kognitivne deficite i suicidalno ponašanje. Još se ne zna koje je farmakološko svojstvo klozapina odgovorno za njegov klinički profil.
Učinkovitiji kod tardivne diskinezije i bipolarnog poremećaja.
Zbog svog afiniteta za adrenergičke i histaminergičke receptore, klozapin uzrokuje značajnu sedaciju i hipotenziju, te zahtijeva niske početne doze.
Terapija klozapinom povezana je s povećanjem tjelesne težine.
Zbog rizika agranulocitoze psihijatri ne preporučuju liječenje klozapinom kao terapijom prvog izbora. Kod nekih slučajeva, primijećeno je da djelovanje lijeka počinje tek nakon dvanaest tjedana uzimanja istog.

filter
10.11.2008., 17:16
od te baby doze seroquela mozes ocekivati nista:lol:
to je najmanja doza.
o 100mg ili 200mg bi se vec dalo pricati.

tjeskobna pastrva
10.11.2008., 18:37
meni ne daju tablete :cry:

chickeneye
10.11.2008., 23:04
ja bi samo nekoliko antideprsiva da probam nesto izljecit:kukuc:

tjeskobna pastrva
10.11.2008., 23:30
pa to ko prvo nes postic sa samo nekoliko jer im treba par tjedana da se uhodaju. par kutija - to vec da.

piskavac
11.11.2008., 18:23
Ja imam tegretola, apaurina i Oxacepama. Mijenjam dvije kutije tegretola za jednu kutiju dormicuma i jednu kutiju Zyprese.

dresden doll
15.11.2008., 02:02
Ja popila nemadavno dva pokvarena persena s alkoholom il tri nesječam se i sma malo povračala

dresden doll
15.11.2008., 02:03
aj probaj pa nam javi. zrtvuj se malo, a ne ovako - tib sve na gotovo, nejde to tak. :zubo:

Što ču ja trgovat s tableticama kad dođem u zg to če bit milina

dresden doll
15.11.2008., 02:04
meni ne daju tablete :cry:
Komentar iznad je trebo bit kvout na ovo

....

ah ajm hepi hepiiii

........

volim te.....ko nana kasio i šljokiceee:cerek:

žacko1
15.11.2008., 02:09
hej ,zar si živa? ok. umisli sam da si se predozirala bakinom rakijom:lol:

mfarka35
15.11.2008., 19:47
ma šta vam je pomoć je uvijek potrebna a pogotovo ako blurdica pomaže:D:D::zubo::zubo: onda će sigurno bit:top:

mene zanima dali antidepresivi stvaraju ovisnost i psihičku i fizičku
i dal je u redu od mog dečka što mi postavlja ultimatume tipa neću bit s tobom ako piješ tablete...on misli da meni to netreba a ja sam UVJERENA DA BOLJE FUNKCIONIRAM s tabletama,on i moj tupavi tata misle da se u životu treba borit i da su tablete za slabiće,jebem im m....njima i borbu:rolleyes::rolleyes::bljak::rigo:

trebaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiiiiiiiiiii proooooooooooooozac

ne stvaraju antidepresivi ni psihičku ni fizičku ovisnost od tvog dečka to nije u redu a stari što ti govori s tim se nemoj zamarat tvoj doktor koji ti je to prepisao ti bi se trebala tog pridržavat bez obzira šta kažu drugi ne daj da drugi upravljaju tvojim životom ti znaš to najbolje

dražen1
24.11.2008., 16:18
Evo da pitam ako netko ima iskustva sa ovim gore navedenim tabletama pijem već 11 mjeseci amizol 10mg ujutro i 10mg na većer zbog anksioa depresivnog poremećaja a sanaval po potrebi.Sinoć mi se vratila nesanica nisam oka sklopio cijelu noć e sad doktor mi je prepisao 10mg sanavala ali u nekoliko navrata mi to nije pomoglo da zaspim pa se pitam koliko bi trebalo uzet da zaspim.

bubazu
24.11.2008., 16:39
Ja sam se dugo gnjavila sa nesanicom. Pila sam cerson i sanival. Kad ih piješ u kontuinitetu dulje one prestanu djelovati. Onda pauza cca 1 mj. Pročitala sam hrpu knjiga o nesanici i sada imam tehniku. Kad se legnem ne mislim na ništa na način da osluškujem zvukove npr auto. tram. i sl. vrlo koncentrirano i spavam savršeno i to već dulje vrijeme što mi pokazuje da tehnika štima. Pokušaj bez ljekova, makar i bez spavanja . Pobjedi bez tableta izbaci misli i gnjev što nemožeš zaspati, diši trbuhom.

dražen1
24.11.2008., 17:06
Probao sam svašta od teretane pa do meditacija ali sad zbog posla moram se bar malo naspavati

bubazu
24.11.2008., 18:07
cerson mi je bio puno bolji od sanvala

Weedeemer
25.11.2008., 01:29
rokam sanvale ko peperminte. na mene ne djeluju. popio sam 3 komada od ponoci, nista....
idem po jos jednog sada.

Weedeemer
25.11.2008., 01:43
ja ne znam sto mi je.
pogledam u medincki prirucnik, mogu se naci pod svakom bolesti kad su tak mutavo opisane (mozda u nekoj drugoj knjizi bolje pise)
kak ce doktor postaviti dijagnozu / terapiju kad ni ja sam ne znam kaj mi je.

ali ja znam nesto vise.... znam da mi je jebeno super od xanaxa.
presusio mi izvor. nemam vise, sutra idem po to ili nekaj takvo...

loreto
25.11.2008., 14:35

da da upravu si....jer dosta su jaki ljekovi....alkohol cijepa neurotrazmitore...i loše utiče na serotonim.....

loreto
25.11.2008., 14:51
od kad ne pijem alkohol bolje se osječam.....čitao sam na webu ,ne mogu tu stranicu nači sad ali ako ko zna malo više neka obražloži malo...da spavanje na južnoj strani otvara probavni takt....+ tablete....ja sam se stalno osječo gladan...sad sam promjrenio stranu kreveta na sjever.... i ne osječam se tako gladan više kad idem spavat....a zdebljo sam se 30 kg više...volio bi da to mogu skinut...koliko god tablete djelovale kad idem spat...isto me znaju halucinacije probudit....pa tada budem sav izbezumljenn...grozno...4 terapje koristim...mada su te tablete sklone debljanju....vidi ču koliko sam se zdebljo od tega.....

loreto
25.11.2008., 14:52
Naravno dobrodošli su i oni koji ne piju psihijatrijske lijekove.
Za početak ovdje će biti savjeti, a liječnik je taj koji piše recept.
Neki lijekovi se mogu nabaviti bez recepta.

Za početak savjet sportašima, ako istegnete lagano ekstremitet, nanesite
alkohol na bolno mjesto, ali znači NE PITI 98% alkohol!!!!

dobru si temu pokrenula......bubi.....

anthony9906
03.12.2008., 16:50
nakon 6 mj helex-a,misara,normabela,apaurina i bliže rodbine dobila zoloft.omajgad.

tirkiz
03.12.2008., 17:18
hej ljudi...
jel ima neko od vas ko je pio deprozel,setoxat il nešto slično pa prestao..

jer ja sam pila više od 2 godine i onda mi ih je nestalo,dr. mi je u drugom gradu i tako prođoše 2 mjeseca i nisam ih više ni uzimala jer sam skontala da sam super:cerek:...
znam da ne bih trebala to raditi na svoju ruku al jbg:p

eh sad,osjećam da me možda obuzimaju opsesivne,i depresivne misli češće nego dok sam uzimala deprozel,ali nisam više sigurna jel to zbog toga ili možda što sam zadnjih mjeseci u frci,ono faks,frajer itd:(

zanimaju me vaša iskustva,jeste li prestajali, ili ponovo započinjali uzimanje AD-a??

:w