PDA

View Full Version : Crvenilo, svrbež oko spolovila (od depilacije, brijanja...)

Incomplete
26.10.2008., 21:52
naime pred par dana sam po prvi put išla brijat vaginu. s britvicom,nisam skroz ,ali na površini gdje sam skroz obrijala raste ponovo i oko tih korijena dlake mi je crvenilo i na nekim mjestima su prištići.
I užasno me svrbi, što god da stavim, vodu,led, vlažne maramice ne pomaže.
Neznam šta da radim,a to više nikad ne namjeravam brijat. da sam znala da su ovakvi problemi,nebi nikad.
što da napravim jer je svrbež neizdrživa, i ti prištići i crvenilo? unaprijed hvala

Splenda
26.10.2008., 22:46
1.nemoj se čohat
2. peri se samo s vodom, bez vlažnih maramica i kerefeka
3. namaži nekom neutralnom kremicom, neku dječju ako imaš
4. idući put nemoj brijat, nego radije koristi veet kremu, paziš da ne dotakne sluznicu i sve 5, super glatko, ne svrbi dok izrasta, imaš mir dulje vrijeme, a opet bezbolno je,za razliku od voska,kojeg nema šanse da bi koristila na pi*, neznam jel je hrabrost ili ludost oni koji trpe takve bolove za glatku pizdu

nephthys
27.10.2008., 08:32
meni se dogodi svaki put kada se brijem nakon duljeg vremena. ali samo prvi put, i počelo se prorijeđivati. nego, ja ti pak ne savjetujem weet, jer ako dođe do sluznice, nije lijepo. i općenito, kemikalije...ne.

dakle, moj savjet: uzmi britvicu koju ćeš koristiti samo za to područje, i to ne onoliko puta koliko bi ju koristila za noge, ako ju već koristiš više nego jednom. baleini gelovi za brijanje su meni super, nisu mi prejaki i ništa me od njih ne peče. sjedni si fino na kadu, raširi noge i samo daj. pazi da se ne porežeš. kada si gotova, dobro isperi, sjedni na krevet raširenih nogu i namaži se nekim neutralnim mlijekom za tijelo. meni je najbolji dove obični. prije sam znala koristiti i aloe veru, ali ona me samo isuši. fino se namažeš da se bijeli (samo pazi, opet ništa po sluznici), lezi dok se malo ne upije i sljedeća dva-tri dana nosi gaćice što manje, ili uzmi bokserice- s tim da svaki put nakon brijanja opet mažeš. samo nemoj da te jako stišću, nikako ne oblači tange. sljedeći put možeš brijati...pa, preporučujem za najmanje 5 dana, a meni u prosjeku drži tjedan do 10 dana (imam dobru situaciju po tom pitanju).
nakon što nekih dva puta prođeš "proceduru" neće ti više biti crvenila niti osipa. samo se nakon brijanja svaki put namaži, ali ne moraš previše staviti.

ne čohaj se i sve oke. vjeruj mi, kroz sve to sam prošla, i isto sam rekla prvih 5 puta redovito nikad više, ali sad stvarno nemam nikakvih problema. zapravo, što si redovitija, to ćeš imati manje problema (ukoliko to ne radiš svaki dan/s manje od 5 dana razmaka).
ne češi se, i bez vlažnih maramica, te kemikalije samo iritiraju.

sretno! :D

OOOOOOO
27.10.2008., 22:42
Meni je to normalna pojava,i s tim zivim vec 15 god od kad se brijem.svaki,ama bas put mi izbiju odvratni pristici,cak i cirevi koji ne samo da svrbe nego uzasno bole,toliko da mi smetaju gacice od boli,pokusavala sam sa svime vec, svakakve preparate,balzame umirujuce poslije brijanja,pudere,itd. ali badave.to je tako osjetljiva koza i gotovo.ili se ne brijat i obrast ko suma striborova ili se cesat,ha,ha!!!:):)

amis
28.10.2008., 08:12
Jesi li probala namazati nevenom kad te svrbi :top:

Deirdre
28.10.2008., 08:57
meni u prosjeku drži tjedan do 10 dana (imam dobru situaciju po tom pitanju).

:mad: blago tebi. ja obrijem, sve bude fino glatko, al već drugi dan su dlačice vani... :(

maša&maša
30.10.2008., 22:54
brijat vaginu

:rolleyes:....:s:s:s

sabmeh
31.10.2008., 07:55
Weet krema, mene je malo strah nanositi je "dole". Da ne bi doslo do kakve upale. Ali morat cu probati jer ovo s britvicom i nije bas neko rjesenje. Koliko bi dlacice morale biti duge da ih mozes sve skinuti s Weet kremom i koliko u prosjeku dana "budes glatka"? :D

Splenda
02.11.2008., 13:49
Weet krema, mene je malo strah nanositi je "dole". Da ne bi doslo do kakve upale. Ali morat cu probati jer ovo s britvicom i nije bas neko rjesenje. Koliko bi dlacice morale biti duge da ih mozes sve skinuti s Weet kremom i koliko u prosjeku dana "budes glatka"? :D

dužina kak te volja.
glatkoća, negdje 6-7 dana.
mislim da je brijanje opasnije za upalice, jer time kožu oštećuješ skoro svaki dan, a kremu možda namažeš 1-2 mjesečno. jedino pazi da ju ne namažeš unutra, uzmi ogledalo.

alexxx
02.11.2008., 17:22
radije koristi veet kremu, paziš da ne dotakne sluznicu i sve 5, super glatko, ne svrbi dok izrasta, imaš mir dulje vrijemekako se uspiješ kremom izdepilirat do glatkoće :confused:

sun.shine
02.11.2008., 17:32
naime pred par dana sam po prvi put išla brijat vaginu. s britvicom,nisam skroz ,ali na površini gdje sam skroz obrijala raste ponovo i oko tih korijena dlake mi je crvenilo i na nekim mjestima su prištići.
I užasno me svrbi, što god da stavim, vodu,led, vlažne maramice ne pomaže.
Neznam šta da radim,a to više nikad ne namjeravam brijat. da sam znala da su ovakvi problemi,nebi nikad.
što da napravim jer je svrbež neizdrživa, i ti prištići i crvenilo? unaprijed hvala

zar nekom rastu dlake na vagini :eek::eek: to mora da je neki gadni poremećaj, ko da ti izrastu u ustima otprilike.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Slika:Fem_isa_2-hr.GIF

Splenda
02.11.2008., 19:14
kako se uspiješ kremom izdepilirat do glatkoće :confused:

skine sve. možda mi uspijeva zato jer nikad u ruku nisam primila britvicu.:ne zna:

Freakette
02.11.2008., 21:01
Ja se ne depiliram sa kremicama jer samu sebe izmaltretiram dok to namažem, čekam deset minuta raširenih nogu, i onda još izvodim akrobacije da sve to skinem, a već su slijedeći dan vani.
Ja sam svoj spas našla u nastavku za brijanje koji sam dobila uz depilator, on mi je super, sve skine, a kasnije me ništa ne svrbi, peče, crveni i nema prištića, dok sam sa običnom britvicom imala gadnih problema. Samo kaj kod tog brijača ne smiju biti baš preduge jer onda malo čupa, barem mene je...

mali miš
03.11.2008., 14:27
ja imam isto taj brijac/trimer ako su malo duze skrate se s trimerom i onda obriju :) nista ne svrbi a moze se koristit svaki dan :mig:

Pješčani sat
03.11.2008., 17:13
weet rules! :top:
kakvi žileti na tako osjetljivom mjestu... :rolleyes:

alexxx
06.11.2008., 11:17
kemikalija koja rastapa dlaku je puno bolja :zubo:

amis
06.11.2008., 11:32
:lol: :lol:

Pa naravno,kemikalije su sadašnjost a britvice pripadaju prošlosti :mig: :lol:

ma svako zna šta mu je najbolje, ja najviše volim vosak jer dugo ne niču dlake,a kad žurim britvica :)

Splenda
06.11.2008., 17:41
:lol: :lol:

Pa naravno,kemikalije su sadašnjost a britvice pripadaju prošlosti :mig: :lol:

ma svako zna šta mu je najbolje, ja najviše volim vosak jer dugo ne niču dlake,a kad žurim britvica :)

:top:
a da je krema tak grozna kak se neki boje, onda bi odpadali komadi kože, ili bi se masovno dobivale alergije, ili bi koža postala flekava, ili bi se umiralo, s obzirom da se to dosta često maže, po većim površinama,primjerice da neka žena sve depilira s weetom, od nogu, preko ruku, do...

zapravo, negdje sam čitala da je brijanje najgore, jer se stvaraju sitna oštećenja, ne mislim na to kad se poreže, nego na oštećenja okom nevidljiva,i tako se postaje podložniji hpvu i inim boleštinama.

jel ti se dešava urastanje kad s voskom depiliraš?
toga me strah. pomisao da mi urastaju dlake oko klita, pa da to moram raskopavat, ili još nedo bog upala neka. :horor:
bikini mi urasta,tj prepone. dok s nogama nemam tih problema. pa zato ipak za Gospodjicu samo Weet. a kad skupim para i izgubim sram, odo na laser.:jumping:

nelli7
23.01.2009., 18:02
ja godinama koristim kremu iz dm-a babylove wundschutz creme s zinkom. savršena stvar. njeguje i dezinficira-savršena stvar. košta 10-15 kn i traje bar godinu dana. jedini problem je to što se ne može upiti jer je pregusta tako da ju je najbolje koristiti navečer pa obući bijele gaćice i staru piđamu.:)
koristim je poslije brijanja s britvicom i sve bude ok.

panattha
24.01.2009., 17:37
ja poslije depilacije stavim malo djecjeg pudera, ne osipam se i ne svrbi... :ne zna:

mishamu
24.01.2009., 20:13
ja to sve epilatorom, popijem 2 piva i bzzzz

boli u p.m. al duže traje, ne peče, ne svrbi, ne urasta, izrastu slabije i rjeđe.

10-15 dana savršenstva i još 5-10 preživljavajućih mi vrijede tih 20 min nesnosnih bolova.

prije sam voskom al to je jako teško sama sebi a stidim se kozmetičarki, ni na nokte tamo ne idem :(

Georgia_6
26.01.2009., 22:19
mishamu, epilator :horor: se nebi smio koristit nigdje blizu p*, prepone su ti pune žlijezda i može bit posljedica... što se tiče područja pazuha - epilator također ne postoji !

mishamu
26.01.2009., 23:01
mishamu, epilator :horor: se nebi smio koristit nigdje blizu p*, prepone su ti pune žlijezda i može bit posljedica... što se tiče područja pazuha - epilator također ne postoji !

pa onda nebi smio ni vosak :ne zna:
to je isto naglo čupanje.
jednom sam i pazuhe al to je neopisiva bol.

a šta bi ti na mom mjestu?
na nogama jedva imam neke jadne dlake, svjetlokosa sam, al na p su mi baš jake i guste, od brijanja urastaju i budu još jače i šire se što je zapravo i razlog epiliranja tog djela, neću da mi zarastu i svi okolni djelovi, a efekt britvice je 24 sata max što mi je malo.
kemikalije nebi jer ne želim dirat lava dok spava-candidicu :mig:
trimer je poluokej al se svejedno šire i budu jače svaki put.
vosak je jako neuredan kad to radim sama a stidim se kozmetičarki.
šta mi preostaje :(:ne zna:

angell
31.01.2009., 20:02
ja sam pobornik voska i to radim brazilsku vec nekih 5-7 godina, dakle skidam sve, i došla sam do stadija kad me ne boli ni malo ili samo malo, nije to ni bol više, idem uvijek jednoj kozmetičarki, starijoj ženi pred kojom me uopšte nije stid, vidjela je more pica pa joj moja nije interesantna. i nemam problema sa osipima, crvenilom (osim u prvih pola sata nakon depilacije), niti urastanjem na njoj ili preponama. a tretman ponavljam na svakih otprilike 6 tjedaana, mirna sam skoro čitav mjesec (ostatak je čekanje da malo izrastu za depilaciju). trajanje tretmana je nekih 10 minuta. ne bih se sama mučila ni za kakve novce. a stavljam samo malo baby pudera.

white panties
01.02.2009., 13:22
ako se hoces brijati tamo dole, bitno je da prije svega skratis dlacice.
znaci ili makazicama osisas ili trimerom.
nakon toga u tus, tusiras se bar 5 minuta toplom vodom, da budes cista i da se pore otvore.
nakon toga namazes se gelom za brijanje, i brijes ono sta vidis, cistim i novim ziletom.
za malo skrivenija podrucja, licno koristim ogledalo iznad kojeg cucnem, i dovrsim posao.
nakon toga se namazem sa ANTIBIOTSKOM MASTI! za povrsne infekcije, tipa plitke posjekotine, zanoktice.
i nikada nemam nikakve probleme.
krema se u skandinaviji zove brulidine 0,15% i svi je ovde koriste bas za te svrhe.
aktivni sastojak je dibrompropamidinisetionat. sigurna sam da u apoteci gdje zivis mozes naci nesto slicno.
ja imam osjetljivu kozu i nakon brijanja cak i onaj osjecaj da sam izgrebala kozu nestane.

i ne brijes vaginu, jer vagina je ona rupa sto imas na pici, nego brijes picku, picu i tako dalje.

Freakette
02.02.2009., 10:17

Da, istina, pa i vosak je naglo čupanje. Ja si pazuhe redovito čupkam sa epilatorom, al za ovo drugo se još nisam odvažila :D

garfield01
04.02.2009., 18:42
brijat vaginu.....

Ha :confused: :confused: :confused:

daancing queen
07.02.2009., 13:58
Pozdrav svima! Odlucila sam pitanje ovdje postaviti,da ne otvaram novu temu. Prije negdje 2-3 tjedna odstranila sam si dlacice s vagine veet kremom,samo dio koji je potreban,ne sve,i sve je bilo ok. Medutim,tjedan dana nakon toga,sve me pocelo jako svrbjeti dolje. Neznam dali je to zbog toga,ali mislim da bas i nije jer da je,reagiralo bi mnogo prije. Svrbez je nepodnosljiv i ne prestaje,osim ponekada,kada se toliko pocesem da mi pocne krv tec,pa svrbez zamijeni bol. Ponekad i prestane samo,i taman kad se nadam da je prestalo opet se vrati. Neznam sto da radim,u cemu je problem? Imam samo 15 godina i napominjem da nisam nikad imala spolne odnose pa to nemoze utjecati.:confused::ne zna:

garfield01
07.02.2009., 16:59
Pozdrav svima! Odlucila sam pitanje ovdje postaviti,da ne otvaram novu temu. Prije negdje 2-3 tjedna odstranila sam si dlacice s vagine veet kremom,samo dio koji je potreban,ne sve,i sve je bilo ok. Medutim,tjedan dana nakon toga,sve me pocelo jako svrbjeti dolje. Neznam dali je to zbog toga,ali mislim da bas i nije jer da je,reagiralo bi mnogo prije. Svrbez je nepodnosljiv i ne prestaje,osim ponekada,kada se toliko pocesem da mi pocne krv tec,pa svrbez zamijeni bol. Ponekad i prestane samo,i taman kad se nadam da je prestalo opet se vrati. Neznam sto da radim,u cemu je problem? Imam samo 15 godina i napominjem da nisam nikad imala spolne odnose pa to nemoze utjecati.:confused::ne zna:

Po mom msiljenju, taj dio ne bi smjela brijati veet kremom i slicnim preparatima jer je to ipak jako, jako osjetljivo podrucje...
A sad, sta ce ostali reci :ne zna:

angell
07.02.2009., 17:46
slažem se, ipak se radi o hemikalijama a to je jako osjetljivo područje. svrbež se može pojaviti i zbog izrastanja novih dlačica. probaj sa bebi puderom ublažiti svrab. sljedeći put pokušaj dlačice odstaniti na neki drugi način.
ja sam nakon niza metoda odabrala depilaciju toplim voskom u provjerenom salonu, i nisam imala više nikakvih problema.

mishamu
07.02.2009., 19:09
pa nemoj se češat, jesi luda :eek::eek:
ispiri kamilicom ili maži melem, bebi puder ili nešto, odi ginekologu al ne diraj i ne češkaj, znam da je teško al si na ovaj način samo pogoršavaš, izdrži dan-2-3 i proći će.
jbg, možda su gljive (često to govorim za štošta u zadnje vrijeme :rofl:)
može bit od kreme a ne mora. :ne zna:

garfield01
07.02.2009., 19:42
jbg, možda su gljive (često to govorim za štošta u zadnje vrijeme :rofl:)

a mogli bi ti neki i povjerovati pa se uplasiti :( :rofl:

daancing queen
07.02.2009., 23:53
Ahh pokusala sam ali nemoguce je izdrzaaat. Kmeee. Hvala na savjetima,pokusati cu ne cesati. Gljivice???? Aaaaaaaaaaaaaaa :(

garfield01
08.02.2009., 12:22
Ahh pokusala sam ali nemoguce je izdrzaaat. Kmeee. Hvala na savjetima,pokusati cu ne cesati. Gljivice???? Aaaaaaaaaaaaaaa :(

ma nemas gljivice.
Samo se nemoj cesati...

GothicRomance
08.02.2009., 13:13

ovo ti nije bio ni malo pametan pokusaj. te kreme su ziva kemija i nije uopce pametno depilirat intimne djelove s tim. ubudice to izbjegavaj i baci se ili na brijanje ili odi kod kozmeticarke na brazilsku :mig:.
od kad sam pocela ici na brazilsku ne vracam se drugim metodama. nema svrbezi, pristeva, dugotrajnog crvenila... meni je egipatska brazilska skoro pa savrsena.

daancing queen
08.02.2009., 15:40
Egipatska i brazilska,nije li to skroz?

garfield01
08.02.2009., 15:55

Pa sta ima veze...jos bolje :D

GothicRomance
08.02.2009., 16:04

egipatska je naziv za depilaciju koja se obavlja secernom pastom. a brazilka je depilacija koja se odnosi na depilaciju intimnih dijelova bez ozbira kojom metodom se obavljala. no nekoliko tema o svemu tome ima na kozmetici pdf njega tijela tak da necu tu o tome jer je naslov ove teme nesto sasvim drugo :mig:.

Het
08.02.2009., 16:25
Mene je ovo totalno zainteresiralo posto kod nas nema niti je itko cuo za egipatsku. Morat cu probat nac tu temu na kozmetici.

Fem
08.02.2009., 18:03
Mene je ovo totalno zainteresiralo posto kod nas nema niti je itko cuo za egipatsku. Morat cu probat nac tu temu na kozmetici.

ja sam cula... vec treci mjesec se depiliram na taj nacin, savrsenstvo zivo!! Inace sam uvijek imala urasle dlacice kad sam se brijala, sad skoro uopce ne, traje tjednima, cisto, uredno... Ma sve zive moguce pohvale!

Het
08.02.2009., 18:11
ja sam cula... vec treci mjesec se depiliram na taj nacin, savrsenstvo zivo!! Inace sam uvijek imala urasle dlacice kad sam se brijala, sad skoro uopce ne, traje tjednima, cisto, uredno... Ma sve zive moguce pohvale!

a jbg, Irci ocito nisu u toku hehe

SSDM
12.02.2009., 11:59
da vas pitam nesto. Nikad nisam bila na depilaciji intimne zone u kozmetickom salonu jer me jeuzasno stid. Kako se vi nosite s time?

GothicRomance
12.02.2009., 12:14
ma nema te cega biti sram. nisi ni prva ni zadnja koja to radi i kozmeticarka se nagledala zenskih medjunozja. cini mi se da im je to vrlo isplativo u zadnje vrijeme jer hrpa ljudi to radi :). mene ni prvi put nije bilo sram. tijekom depiliranja cijelo vrijeme pricam s kozmeticarkom i sve to prodje taj cas. ne znam, meni to stavrno nije nesto sta bi mi trebalo biti neugodno jer ko da zena nije vidla picu u zivotu i ko da ona to nema.

Simmby
12.02.2009., 12:49
ma nema te cega biti sram. nisi ni prva ni zadnja koja to radi i kozmeticarka se nagledala zenskih medjunozja. cini mi se da im je to vrlo isplativo u zadnje vrijeme jer hrpa ljudi to radi :). mene ni prvi put nije bilo sram. tijekom depiliranja cijelo vrijeme pricam s kozmeticarkom i sve to prodje taj cas. ne znam, meni to stavrno nije nesto sta bi mi trebalo biti neugodno jer ko da zena nije vidla picu u zivotu i ko da ona to nema.

mene bi bilo jako sram :brukica:
a s cim ti depilira?
i nakon kolko ti pocnu rasti dlacice?

angell
12.02.2009., 12:52
da vas pitam nesto. Nikad nisam bila na depilaciji intimne zone u kozmetickom salonu jer me jeuzasno stid. Kako se vi nosite s time?

ma to ti je kao da ideš doktoru, nikakvog srama, sve su to one vidjele, moja kožmetičarka čak mi napravi update novih "frizurica" pa ko voli :lol:!

GothicRomance
12.02.2009., 12:56
mene bi bilo jako sram :brukica:
a s cim ti depilira?
i nakon kolko ti pocnu rasti dlacice?

ma vec drugi put bi te bilo manje sram.
depilira me secernom pastom. nakon tjedan dana izadju neke dlake vec van, a sve potpuno izraste za mjesec dana tako da idem jednom mjesecno.

Simmby
13.02.2009., 13:15
ma vec drugi put bi te bilo manje sram.
depilira me secernom pastom. nakon tjedan dana izadju neke dlake vec van, a sve potpuno izraste za mjesec dana tako da idem jednom mjesecno.

secernom pastom? pa nije to ta famozna egipatska depilacija?
bila sam na takvoj depilaciji, ali ne i medunozja :zubo: to sama radim, ali s britvicom, ali me nervira kaj dlacice vec drugi dan izlaze van :(

to sigurno boli... da ti dole cupa dlacice s tom pastom :eek:

angell
13.02.2009., 13:29
ne boli uopšte :kava:

samo treba malo da se navikneš ako to nikad nisi radila

cuttie_123
15.02.2009., 16:32
ja sa britvicom obradujem to podrucje, ponekad bez gela, na brzinu dok sam pod tusem, nikad problema ili sto slicno. kreme ne valja stavljat, cini mi se da to cak i pis u kutiji. Rado bih isla kod kozmeticarke, najradije egipatska, ali kod nas to valjda ne rade ni voskom. Naime, bila je jedna frendica na depiliranju nogu i pitala za medunozje i njoj su rekli da depiliraju samo bikini zonu. Morat cu se malo raspitati

jinxy25
01.12.2009., 08:15
a mogli bi ti neki i povjerovati pa se uplasiti :( :rofl:

zašato uplašiti!?:ne zna: Možda ne znate, ali gljivice se ne prenose spolnim putem nego ih možeš dobiti na razne načine. Npr. neuravnoteženom prehranom, gaćicama koje nisu pamučne nego od umjetnih materijala, raznim preparatima (prati samo običnom vodom), i antibioticima! Ako uzimate antibiotike i to posebno u kombinaciji s kontracepcijskim pilulama(što je kobna kombinacija za gljivice) poželjno je otići ginekologu i piti jako puno mliječnih proizvoda! I vjeruj svaka 5.cura je imala gljivice...

Jovana123456789
02.05.2011., 14:48
Brijanje oko vagine:
Ja sam kupila masinicu za sisanje.Mene muz uvek brija . Nakacite najmanji nastavak stavite na 0 i brijete dok se ne skine ne boli uopste ...

sunshine-girl
02.05.2011., 16:16

nije sve za svakoga.:) evo meni ne pada na pamet tako nešto.:s
a imam prijateljicu koja jedva ode kod ginekologice, jer umire od srama. žena od 30 g.:rofl:

aindi
02.02.2012., 21:32
Pozdrav svima!

Naime,jako sam zabrinuta zbog sljedeceg.Prije dva dana mi se pojavilo crvenilo oko vagine,primjetna je suhoca tog podrucja,nije propraceno ni peckanjem,ni svrbezom a nemam ni zabrinjavajuci iscjedak.Predpostavljam da je uzrok depilacijska krema.Zadnji put kada sam je koristila,desna usmina mi je bila abnormalno natekla,i imala sam iritirajuci svrbez...namazala sam becutan djecijom kremom,i preko noci sve se vratilo u normalu.Nakon cetiri dana dobila sam mjesecnicu,i eto nakon nje uocila sam crvenilo oko vagine :503: .Zadnji sexualni odnos sam imala prije dva mjeseca,o higijeni jako vodim racuna,nosim samo pamucni ves...Sprecena sam da odem doktoru pa vas molim za neki savjet,za misljenje,da li se jos nekome ovo desilo?Crvenilo tretiram vec pomenutom djecijom kremom,mogu reci da se smanjilo ali ne znacajno.Molim vas pomozite,jer me ovo jako opterecuje.
Unaprijed vam se zahvaljujem

Silvery
02.02.2012., 23:51
Nemoj koristiti depilacijsku kremu pogotovo ne na tako osjetljivim mjestima. :ne zna:

Probaj ispirati mlakom kamilicom i mazati s tom baby mašću. Izbjegavaj svakako šamponiranje tog dijela i daljnje depiliranje. Pogotovo s dep. kremom.

aindi
03.02.2012., 09:08
Nemoj koristiti depilacijsku kremu pogotovo ne na tako osjetljivim mjestima. :ne zna:

Probaj ispirati mlakom kamilicom i mazati s tom baby mašću. Izbjegavaj svakako šamponiranje tog dijela i daljnje depiliranje. Pogotovo s dep. kremom.

Hvala ti na odgovoru!Ja se plasim da nije nesto ozbiljnije,jer crvenilo ne prolazi,samo se malo smanjilo :confused: !Pokusacu malo i meda da stavim na ulozak,cula sam da on pomaze,a u svakom slucaju ne moze stetiti.
Depilacijsku kremu sam koristila godinama,i uvijek je sve nilo ok,i onda sam uzela od drugog proizvodzaca i evo...:504: !

Silvery
03.02.2012., 10:56
Bemu miša, nemam neki pametan savjet, ali ako i dalje crvenilo ne prolazi možda nije loše da odeš dermatovenerologu.

aindi
03.02.2012., 12:24
Bemu miša, nemam neki pametan savjet, ali ako i dalje crvenilo ne prolazi možda nije loše da odeš dermatovenerologu.

Isla bih ja doktoru jos jucer,ali sprecena sam.Mogu tek PRED KRAJ MJESECA :504:,pa sam htjela samo neke preventivne savjete.Hvala ti jos jednom.A ja cu da javnem kakva je situcija,za one koji imaju ili ce imati slican problemcic.

tina sch
05.02.2012., 22:16
Hvala ti na odgovoru!Ja se plasim da nije nesto ozbiljnije,jer crvenilo ne prolazi,samo se malo smanjilo :confused: !Pokusacu malo i meda da stavim na ulozak,cula sam da on pomaze,a u svakom slucaju ne moze stetiti.
Depilacijsku kremu sam koristila godinama,i uvijek je sve nilo ok,i onda sam uzela od drugog proizvodzaca i evo...:504: !

Moguće da je alegija na depilacijsku kremu. Inače ne bih to preporučila ni za manje osjetljive dijelove tijela a kamoli na ovako osjetljivo, a tu je još i sluznica.. uglavnom.. Nemoj stavljati nikakve kreme koje sadrže sintetske sastojke(mislim da ni taj becutan ne bi trebala). Koristi isključivo prirodne preparate za umirivanje crvenila - kantarionovo ulje, gel aloe vere, maslinovo ulje... Koliko znam med nema umirujuća svojstva, pa nisam sigurna da će pomoći.

Pahuljica013
29.12.2012., 20:40
Može netko, molim vas, poslati sliku te Weet kreme koju spominjete? strah me da ne kupim krivu na kraju hahah. :)