PDA

View Full Version : Da li je sekxs....

-gloria-
29.10.2008., 07:38
...zabava za sirotinju?

ili su oni samo eksplicitniji u izražavanju? :confused:

hoggar the terrible
29.10.2008., 08:00
da :p

mwm
29.10.2008., 08:11
Sekxs je zabava za one koji nemaju internet. Ili plejstejšn.

-gloria-
29.10.2008., 08:17
Sekxs je zabava za one koji nemaju internet. Ili plejstejšn.

jesu li oni onda sirotinja?

hoggar the terrible
29.10.2008., 08:27
...zabava za sirotinju?Uz djecu, najslađi i najljepši dio života je prakticiranje načina na koji ih dobijamo, po mogućnosti bez začeća (i/li obaveza :mig: )
zastupam tezu da je seks najljepša aktivnost bez koje niti jedna osoba ne može normalno funkcionirati.
još ako je sreće prakticirati je s partner/ic/om (ovisno o sklonostima)
ili su oni samo eksplicitniji u izražavanju? :confused: ovo ima veze s osobnom kulturom (koje nemam, btw) a ne imovinskim stanjem - znam neke bogate curke čijeg rječnika i ponašanja bi se i prostitutke posramile.

-gloria-
29.10.2008., 08:34
zastupam tezu da je seks najljepša aktivnost bez koje niti jedna osoba ne može normalno funkcionirati.

po tome oni imućniji zapravo ne funkcioniraju normalno?:D

ovo ima veze s osobnom kulturom (koje nemam, btw) a ne imovinskim stanjem - znam neke bogate curke čijeg rječnika i ponašanja bi se i prostitutke posramile
kod eksplicitnosti izražavanja više sam zapravo mislila na priprosti muški rod koji olako izražava svoju spremnost i želju za seksom, ne trateći dugo vrijeme na pojedinu žensku personu i na one koji to rade rafinirano, u rukavicama, laganini, leđere i sa sigurnim dobitkom :D

KungFuMonkey
29.10.2008., 08:44
Dobro u krasni kurac kolko siromašan moram bit da pičke dobim.

-gloria-
29.10.2008., 08:51
Dobro u krasni kurac kolko siromašan moram bit da pičke dobim.

:rofl:

ma nije fora u dobitku, nego u zabavi. kad su najveće krize, onda loto i kladionice najviše zarađuju :D

hoggar the terrible
29.10.2008., 08:59
po tome oni imućniji zapravo ne funkcioniraju normalno?:D:nono: nisam baš uvjeren. kad već pričamo o muškom rodu, mislim da imaju (zahvaljujući lovi) daleko više mogućnosti privatne stvari ostaviti takvima. ne mogu suditi o tuđim željama, ali da krenem "šarati" okolo volio bih da to ne zna nitko osim curke s kojom bih se zabavljao. :D

kod eksplicitnosti izražavanja više sam zapravo mislila na priprosti muški rod koji olako izražava svoju spremnost i želju za seksom, ne trateći dugo vrijeme na pojedinu žensku personu i na one koji to rade rafinirano, u rukavicama, laganini, leđere i sa sigurnim dobitkom :D priprosto generaliziranje. žene se ponašaju po istim obrascima, samo je pitanje što kome više odgovara.
i koliko smo daleko spremni ići u ostvarivanju želja i fantazija.
kad vidim curku koja mi je jako seksualno privlačna, misliš li da želim razmijeniti samo riječ-dvije s njom ili nešto više?!
isto vrijedi i za tebe kad je takav muškarac u pitanju, samo što prilagođujemo želje obrascu ponašanja

-gloria-
29.10.2008., 09:08
jao hogre ufurao se ti u ozbiljnu priču, pa na papanluku smo :D

ajde, budem kasnije pojasnila, sad moram ić:cerek:

hoggar the terrible
29.10.2008., 09:11
jao hogre ufurao se ti u ozbiljnu priču, pa na papnluku smo :D

ajde, budem kasnije pojasnila, sad moram ić:cerek: :brukica: oprosti, trenutak slabosti. trudit ću se da se ne ponovi.... :brukica:

KungFuMonkey
29.10.2008., 09:14
Ne ispričavaj se ženi hoggare, ona je kriva.

hoggar the terrible
29.10.2008., 09:17
Ne ispričavaj se ženi hoggare, ona je kriva.ježi ga, danas nisam baš sav svoj - nedostatak seksa. još malo pa će biti šest sati kako nisam ništa je*o :(
toliko sam zagorio da čak ne bih imao ništa protiv seksa s mladim ženama :ne zna:

KungFuMonkey
29.10.2008., 10:35
ježi ga, danas nisam baš sav svoj - nedostatak seksa. još malo pa će biti šest sati kako nisam ništa je*o :(

Ti mora da si stvarno siromašan.

hoggar the terrible
29.10.2008., 10:41
:brukica: jesam, jahte mi. :brukica:

mazgov
29.10.2008., 11:02
sex ti je ono što moraš , a ono što moraš nek ti nije teško , a ako ti već nije teško pretvori to u zabavu:D

sirotinjo:kava:

Mrak
29.10.2008., 11:06
više volite sekxs ili kexs? :confused:

hoggar the terrible
29.10.2008., 11:19
više volite sekxs ili kexs? :confused:seks, naravno. ak sam gladan, uvijek mogu pojest picu... :o

-gloria-
29.10.2008., 13:18
priprosto generaliziranje. žene se ponašaju po istim obrascima, samo je pitanje što kome više odgovara.

nit je priprosto nit je generaliziranje. a ako pak je, onda i ti generaliziraš.
nisam nikad vidjela ni jednog pripadnika višeg sloja društva da ga zabavlja da trubi, zviždi ili dobacuje za komadima. o skorojevićima ne bih. takvi su najgori :D

ako niste zamijetili ono što je već naglašeno da se ovdje ne radi samo o upražnjavanju sekskxa nego je naglasak na zabavljanju njime kao pojavom, tom tematikom i samim fenomenom sekxasa u vidu razgovora, pošalica, maštanja, dobacivanja i uglavnom neuspjelih pokušaja:D

hoggar the terrible
29.10.2008., 13:29
nit je priprosto nit je generaliziranje. a ako pak je, onda i ti generaliziraš.
nisam nikad vidjela ni jednog pripadnika višeg sloja društva da ga zabavlja da trubi, zviždi ili dobacuje za komadima. o skorojevićima ne bih. takvi su najgori :Dwtf, čemu dobacivati, trubiti etc kad im je danas za većinu cura dovoljno pokazati da imaju love. Davno je poznata činjenica da se više muha ulovi na govno, nego na med. :D

ako niste zamijetili ono što je već naglašeno da se ovdje ne radi samo o upražnjavanju sekskxa nego je naglasak na zabavljanju njime kao pojavom, tom tematikom i samim fenomenom sekxasa u vidu razgovora, pošalica, maštanja, dobacivanja i... :D sve osim dobacivanja :klopa: :D

uglavnom neuspjelih pokušaja:Do ovome ne bih puno znao... :o

-gloria-
29.10.2008., 13:38
što onda hogre da zaključim iz tvojih riječi? :D da li ti tvrdiš da je sekxs zabava za sve, samo da se svatko zabavlja na svoj način ili?

Minou
29.10.2008., 13:49
Sekxs? :D

Ozbiljno?

hoggar the terrible
29.10.2008., 13:51
što onda hogre da zaključim iz tvojih riječi? :D da li ti tvrdiš da je sekxs zabava za sve, samo da se svatko zabavlja na svoj način ili?Seks?! Zabava za sve, oduvijek i zauvijek, onako kako nas veseli. :klopa:

-gloria-
29.10.2008., 13:57
Sekxs? :D

Ozbiljno?

naravno da ozbiljno :D čak štoviše dozvoljene su razne varijacije: sekkxs, sekxks, seksy, sexas, .....

i tebe to zabavlja? :D

b'elana
29.10.2008., 14:31
Taj sekxs je tako passe......ko se više bavi takvom prizemnom zabavom? pfffffffffffffff

pjegava i prgava
29.10.2008., 15:30
...zabava za sirotinju?

nije. nemos se gladan sexyzat. :zubeki:

mwm
29.10.2008., 15:32
nije. nemos se gladan sexyzat. :zubeki:

Pje-gava guuuuu-ta! :klap:
Pje-ga-va guuuuuu-taaaa!!! :klap:

chilimama
29.10.2008., 15:52
Jebo sexks.....ja bi ga zakonom zabranila, da me se pita.... al ne pita me se ....
A što o zabavi? Ne znam, meni to nije zabava....Ja to samo iz ljubavi, onako, amaterski....
Zapravo , ne znam što misliš: jel to ono misliš na hopa-cupa u krevetu ili nešto što uključuje večeru, glazbu pa u hrkanovce???:D:D

pjegava i prgava
29.10.2008., 15:52
Pje-gava guuuuu-ta! :klap:
Pje-ga-va guuuuuu-taaaa!!! :klap:

e, onda jos zadrzim pa izadjem na ulicu i pocnem izbacivati pa se svi slete oko mene jer misle da imam epilepticni napadaj.:cerek:
inace, roditelji me nisu voljeli, zato to radim. :)

mwm
29.10.2008., 16:17
e, onda jos zadrzim pa izadjem na ulicu i pocnem izbacivati pa se svi slete oko mene jer misle da imam epilepticni napadaj.:cerek:

Kad sam ja bijo mali nije bilo imterneta i plejstejšna. Mor'o sam se igrat sisicama.

Pa mi preraslo u naviku. :o

chilimama
29.10.2008., 16:41
Kad sam ja bijo mali nije bilo imterneta i plejstejšna. Mor'o sam se igrat sisicama.

Pa mi preraslo u naviku. :o
Doz ver d dejz, maj frends..!!!!
O, gdje su dani ti, ti dani radosti.....http://www.youtube.com/watch?v=X5pkkAhETYg&feature=related

-gloria-
29.10.2008., 17:05

a jel izađeš gola il' se ipak obučeš?

pjegava i prgava
29.10.2008., 18:29
a jel izađeš gola il' se ipak obučeš?
zasto pitas?:confused:

-gloria-
29.10.2008., 19:44
zasto pitas?:confused:

tako da steknem bolji uvid u situaciju

pjegava i prgava
29.10.2008., 19:59
tako da steknem bolji uvid u situaciju
ako te bas tako zanima.. evo ..netko me fotkao mobacem :o

http://i33.tinypic.com/24m8cd2.jpg

Nikolajevna
29.10.2008., 21:28
pjegava di su ti kecke:eek:

Sva sreca da je bilo speka pa si ih imao cime i uzgojiti.

pjegava i prgava
30.10.2008., 13:50
osisala sam ih jer mi se onda od njih ne vide sise:kava:

hoggar the terrible
30.10.2008., 13:53
osisala sam ih jer mi se onda od njih ne vide sise:kava::rofl::rofl: a evidence?! :rofl::rofl:

pjegava i prgava
30.10.2008., 14:27
hoggar brzo pogledaj pa brisem link :zubeki:

edit: obrisano :kava:

hoggar the terrible
30.10.2008., 19:38
hoggar brzo pogledaj pa brisem link :zubeki:

edit: obrisano :kava::s :s :s ovakva sise nikad nisam vidio!! :s :s :s
:lol:

chilimama
30.10.2008., 21:26
:s :s :s ovakva sise nikad nisam vidio!! :s :s :s
:lol:
Što ima, što ima? Daj reci...ima li što...kakve su....pričaj nam o tome....:kava:

hoggar the terrible
30.10.2008., 21:30
Što ima, što ima? Daj reci...ima li što...kakve su....pričaj nam o tome....:kava::nono: da je htjela da ih svi vide, slikica bi ostala. smijem reči samo ovo - tak lijepe nisam nikad vidio!! :s :s

chilimama
30.10.2008., 21:39
:nono: da je htjela da ih svi vide, slikica bi ostala. smijem reči samo ovo - tak lijepe nisam nikad vidio!! :s :sLažeš.....:confused: :(

-gloria-
31.10.2008., 07:22
Lažeš.....:confused: :(

:confused: pa jel se ti šališ? jesi svu rakiju popila? nema pjega nit slika nit sisa, tako da ništa nije ni stavila, a hogi to nije ni vidio jer nije ni stavila, jer pjegava nema pa nije ništa ni stavila, a onda hogi nije ni vidio, nikad takve, neviđene, si čula za album let3 nečuveno....? :zubo: ajde priznaj da samo igraš s njima hrkljuš...:ne zna:

hoggar the terrible
31.10.2008., 08:03
Gloria sredi se malo, djeca ti se smiju...
http://i36.photobucket.com/albums/e7/ruthmarycruz/Laughter.jpg

pjegava i prgava
31.10.2008., 10:06
khm.. samo se ti glora nadaj :zubo: normalno da je bila moja fotka dvi minute..hoggar budem ti poslala jos kad se svi oni razidju..budi onlajn :raspa:

hoggar the terrible
31.10.2008., 11:40
khm.. samo se ti glora nadaj :zubo: normalno da je bila moja fotka dvi minute..hoggar budem ti poslala jos kad se svi oni razidju..budi onlajn :raspa:Pošalji mi na PM, nek se pojedu od muke. :E
...pih, zavidnici
edit: hvala Ti Pjegice :s :s predivne su!! :s :s
Nikad, ali baš nikad nisam vidio tako lijepe... :s :s
:klopa:

Nikolajevna
31.10.2008., 13:31
Ma jooj hogare, nisu ti to bile sise:rolleyes:.. to su bila mymoonova jaja!

pjegava i prgava
31.10.2008., 14:18
ha hogi si vidio?:Slin: kad dojdem veceras doma budem ti poslala jos kad ovi papci odu leci. :)

nitita na na ti desna sisa:zubeki:
ps napravit cu ti igranku na ledjima ako mymoonu zafali dlaka s ovaj ..glave

-gloria-
31.10.2008., 14:30
hoggi, meni i je životna misija da nasmijavam djecu, to mi je na ponos i čast :cerek:

edit: dok se pjegavoj samo majmuni smiju, a i to nije nešto jer se majmuni svima cereče

pjegava i prgava
31.10.2008., 14:37
hm..glora dezura i smije se

ps hogi nista sad cekamo da se makne :kava:

-gloria-
31.10.2008., 14:47

ps hogi nista sad cekamo da se makne :kava:

zabole me za vas siromašne i za vaše sise :rolleyes: neš ti zabave :zubo:

chilimama
31.10.2008., 16:50
A kome bi ja sise pokazala?:ne zna: Baš bi ja nekom rada sise pokazala....nek se vvidi što se vidit dade i imade.....dajte neku adresu, nekom valjda treba, ne?:ne zna:
Nego, bila ja danas u gradu..i sve obavila što sam trebala i što nisam, ali neka sam...i kavu sam popila, nisam platila, ne, nisam ja takva, platili ljudi....rekoše, daj popij si nešto, kavicu bar , dođi sebi...Jel to normalnO?

KungFuMonkey
31.10.2008., 16:51
i....rekoše, daj popij si nešto, kavicu bar , dođi sebi...Jel to normalnO?

Znaju oni da si ti siromašna i da ti treba malo da dođeš k sebi od tolko seksa, a oni su bogati i oni su već kod sebe kad se ne seksaju.

hoggar the terrible
31.10.2008., 23:46
Ma jooj hogare, nisu ti to bile sise:rolleyes:.. to su bila mymoonova jaja!kaj se babi 'tilo to joj se i snilo. :lol:
Ti mala ljubomorna, nemoj da postam ovdje tvoje slikice koje si mi slala - znaš, one na kojima pokazuješ izgovore za sise. :E

ps hogi nista sad cekamo da se makne :kava:Čekam ljepotice, čekam!! Imaš pravo, nije takva ljepota za svakog!! :top: :Slin:

zabole me za vas siromašne i za vaše sise :rolleyes: neš ti zabave :zubo:Je ,je!! Zato si i zgasila lampicu, misleći da nećemo skužit da si još uvijek logirana, pfffffffff... :kava:

pjegava i prgava
01.11.2008., 15:27
Čekam ljepotice, čekam!! Imaš pravo, nije takva ljepota za svakog!! :top: :Slin:

hogare si tu?:)
nema nikog na vidiku pa cu ti poslati sad do kud sam morala osisati kecke da bi se mogle viditi sise. :)

edit: vidis ti to :kava:

hoggar the terrible
01.11.2008., 15:33
nema nikog na vidiku pa cu ti poslati sad do kud sam morala osisati kecke da bi se mogle viditi sise. :)

edit: vidis ti to :kava:WOW!! Prekrasno!! Hvala ti Pjegice, ako ću ti se ikada moći odužiti, samo javi!! :s :s :s :s
:cerek:

chilimama
01.11.2008., 20:41

edit: vidis ti to :kava:

WOW!! Prekrasno!! Hvala ti Pjegice, ako ću ti se ikada moći odužiti, samo javi!! :s :s :s :s
:cerek:

Ne znam što bi rekla:confused: Jel to normalno?

hoggar the terrible
01.11.2008., 20:49
Ne znam što bi rekla:confused: Jel to normalno?Savršeno su normalne, osim u slučaju da prekrasne grudi nisu normalne. :ne zna:

chilimama
01.11.2008., 20:56
Savršeno su normalne, osim u slučaju da prekrasne grudi nisu normalne. :ne zna::confused: Nisam mislila na pjegine grudi...zapravo, uopće ne mislim o grudima ....Pitam jel normalno da ne znam što ću reći....Čudim se sama sebi....jer sam zbunjeta....:confused:

pjegava i prgava
02.11.2008., 20:59
sorry hogar :tuzni: http://www.forum.hr/showpost.php?p=16853243&postcount=361

hoggar the terrible
02.11.2008., 21:12
sorry hogar :tuzni: http://www.forum.hr/showpost.php?p=16853243&postcount=361Sve ok, Pjegice!! :top: I ovo kaj si poslala je više nego sam se mogao i nadati. Hvala!!
:s :s :s :s

chilimama
02.11.2008., 21:26
Mogu li vam ja nešto poslati? Oćete paprika, kupusa...salate....ajvara?

chilimama
02.11.2008., 21:33
http://2.bp.blogspot.com/_orZtZMfkcDI/SO_GlWD3TCI/AAAAAAAABhk/QOg0pk4HX3w/s1600-h/funny-vegetables.jpg

hoggar the terrible
02.11.2008., 21:38
http://2.bp.blogspot.com/_orZtZMfkcDI/SO_GlWD3TCI/AAAAAAAABhk/QOg0pk4HX3w/s1600-h/funny-vegetables.jpgOvaaj, a zakaj nam pokazuješ hranu koju jede hrana?! :confused:

chilimama
02.11.2008., 21:46
Ovaaj, a zakaj nam pokazuješ hranu koju jede hrana?! :confused:

:confused::ne zna: Možda zato jer sam obećala nešto poslati, zato jer je pjegava tebi poslala sliku posta kojeg je postala na nekom topiku, pa sam ja htjela neko osvježenje ponudit... ono, dok čekate, pa tako ,nešto lagano, a tražila sam zapravo papriku, pa sam dobila recept ali mi se nije dalo čitati....i tako, nego što ima novo?

hoggar the terrible
02.11.2008., 21:49
:confused::ne zna: nego što ima novo?Niš posebno, pokušavam se opustiti i skužiti da više nisam na poslu.
Sry, al' ovo kvotano je jedino kaj sam od ove papazjanije skužil. :mig:

chilimama
02.11.2008., 21:51
A, e...

hoggar the terrible
02.11.2008., 21:53
i, o, u
u nekim prilikama r :D

chilimama
02.11.2008., 21:56
Aj dobro mogu ja i opširnije...a, e ili u prijevodu:

Ah....da....
Jel sad dobro? :mig: (čita se ae)

hoggar the terrible
02.11.2008., 21:58
Aj dobro mogu ja i opširnije...a, e ili u prijevodu:

Ah....da....
Jel sad dobro? :mig: (čita se ae)Bilo je više nego dobro i prvi put, šala mala. :D

chilimama
02.11.2008., 22:03
Bilo je više nego dobro i prvi put, šala mala. :D
Znam...:mig: Ali ja ne bi bila ja da nemam još jedan razlog napisati koji postić dok sam u volji....koja me btw napušta, jer mi se spava....Priznajem da sam i previše iscrpljena u zadnje vrijeme....:(

-gloria-
02.11.2008., 22:05
jel to neki chataju ovdje?? :confused:

chilimama
02.11.2008., 22:08
jel to neki chataju ovdje?? :confused: A ? Nije ono što misliš......:confused: Možemo ti objasnit....

lana10
02.11.2008., 22:11
Znam...:mig: Ali ja ne bi bila ja da nemam još jedan razlog napisati koji postić dok sam u volji....koja me btw napušta, jer mi se spava....Priznajem da sam i previše iscrpljena u zadnje vrijeme....:(

ajde još malo o sexksu ili kak je već G napisala..da isperem glavu...:rolleyes:

-gloria-
02.11.2008., 22:12
A ? Nije ono što misliš......:confused: Možemo ti objasnit....

sutra, sad idem spavat

chilimama
02.11.2008., 22:13
ajde još malo o sexksu ili kak je već G napisala..da isperem glavu...:rolleyes:

Ajme, nisam u formi.....:mig: I meni je glava puna...idem ju ispraznit.....:D

hoggar the terrible
02.11.2008., 22:14
jel to neki chataju ovdje?? :confused:Da!! :cerek:

lana10
02.11.2008., 22:15
Ajme, nisam u formi.....:mig: I meni je glava puna...idem ju ispraznit.....:D

kako ti to radiš :confused:, a ja mislila cijelo vrijeme da si žensko:eek::eek:

chilimama
02.11.2008., 22:22
kako ti to radiš :confused:, a ja mislila cijelo vrijeme da si žensko:eek::eek:

:lol::lol: Dobra...:s Nekako se osjećam bedasto....:top:

lana10
02.11.2008., 22:27
:lol::lol: Dobra...:s Nekako se osjećam bedasto....:top:

a toooooooo, ma to ti je normalno kod nas žena, glumiš pamet do jednih određenih godina, a onda priznaš da te nekako ostavlja, a nikad je nisi ni imala :ne zna:

tamom na moje i tvoje nekog keruma navlačim u glib