PDA

View Full Version : MSN, ICQ i slični IM programi

stranice : [1] 2

RaZZoR
05.11.2008., 15:34
Evo pošto se nove teme o msn-u otvaraju tjednim ritmom, otvaram generalnu temu za sva pitanja povezana sa svim instant messengerima.

Stare teme ću postupno pozatvarat i izvuć bitno iz njih...

MSN smajlići (http://forum.hr/showthread.php?t=221568)

RaZZoR
05.11.2008., 15:37
zanima me kako da nariktam u msn-u kada sam ofline da mi na mob stižu poruke upozorenja il tak nešto!
.

Necubas
06.11.2008., 09:07
Meni je pidgin odličan isključivo zato što više različitih acounta može radit u isto vrijeme,neznam koji još programi to mogu al znam da recimo gtalk nemože.
Imam msn i gmail acount i sve radi super

Moby Master
07.11.2008., 18:19
Meni je najbolji Web-Messenger EBuddy (www.ebuddy.com)

anja 122
12.11.2008., 15:30
ovak imam problem s msn nece mi uc u njega a kad stisnem onaj trubleshot onda mi kaze da mi keyports nes nevalja ugl nece mi popravit pa ak moze pomoc?
:)

Moby Master
12.11.2008., 15:32
http://forum.hr/showthread.php?t=384480

usamljeni_jahač
14.11.2008., 15:58
ja kad hoću ući na MSN pojavi mi se da mi WINDOWS LIVE ID ne postoji ili je pogresan. Fakat mi nije jasno kaj da radim sad. To se dogodilo samno najednom.
Moze mi tko pomoći?

Snejk01
18.11.2008., 00:37
Dodao me neki novi kontakt, ja sam prihvatio, pa sam skuzio da se mozda radi o nekom virusu pa sam ga izbrisao, pa me zanima je li dodavanjem meni netko moze slati viruse ako sam ja na trenutak prihvatio, pa ga izbrisao ili to uopce ne moze, hvala.... :rolleyes:

Moby Master
18.11.2008., 12:34
Ne može, ti trebaš prihvatit onu zloćudnu datoteku ''photo.zip'' da bi pokupio virus!

romantic_ass
05.12.2008., 20:20
e pokusavam smajlice sa starog kompa starog msn-a prebacit na novi al nemrem nac u folderu koji od onog su smajlici

pa mi treba neki brzi nacin i help kako da to uradim a ne da jedan po jedan sejvam gif pa ubacujem u drugi nema sanse to mi se neda a taman sam skupila kolekciju lijepih ženskih ovakvi onakvi:cerek::cerek::cerek::cerek:

e da i jel tak nema veze ako su s xp na vistu?

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=65395

e da tu sam nasla super skinove, ova blue aurora je mrak

m a t e j
06.12.2008., 06:16
kako se pravi msn:mikroval:

50ME1
06.12.2008., 11:17
Da sad ne filozofiram, ovdje napraviš novi account, ako želiš kreirati novu email adresu i hotmail(otvaranje email adrese gdje dobiš nekoliko giga prostora, znači ko gmail i sl) izaberi dolje
Prijavite se za besplatan MSN Hotmail račun
a ako želiš koristiti neku postojeću email adresu koju već imaš negdje registriranu biraj
Upotrijebite adresu e-pošte koju već imate
https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf?lc=1050

Nakon toga skineš samu aplikaciju
1. način, skine ti portabilan windows live koji samo pokreneš i upišeš email adresu i lozinku koju si gore napravio
http://www.msgshit.com/download/632

2, način (službeni :) ) ovdje izabereš što sve trebaš, pa nakon toga ti skine malenu aplikaciju koju kad pokreneš izabereš da želiš messanger u svoj windows live itd.
http://get.live.com/messenger/config

pozdrav

bjelovarcanka
06.12.2008., 22:49
ovako,,imam problemcic,, otvorila sam racun,, i sad kad skinem get,live ,, hocu instalirati ,ali ne mogu,,ima li jos koji nacin

Moby Master
08.12.2008., 09:48
e pokusavam smajlice sa starog kompa starog msn-a prebacit na novi al nemrem nac u folderu koji od onog su smajlici

pa mi treba neki brzi nacin i help kako da to uradim a ne da jedan po jedan sejvam gif pa ubacujem u drugi nema sanse to mi se neda a taman sam skupila kolekciju lijepih ženskih ovakvi onakvi:cerek::cerek::cerek::cerek:

e da i jel tak nema veze ako su s xp na vistu?

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=65395

e da tu sam nasla super skinove, ova blue aurora je mrak

Evo, ja sam ih našao!
Prvo stavi da ti se vide sakrivene mape!
I nađeš ih tu:
C:\Users\XXX\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\95567126
Kopiraš, i zalijepiš u drugo računalo!

Moby Master
08.12.2008., 09:49
ovako,,imam problemcic,, otvorila sam racun,, i sad kad skinem get,live ,, hocu instalirati ,ali ne mogu,,ima li jos koji nacin

Koja ti se greška prikaže?:kava:

bjelovarcanka
08.12.2008., 21:58
Koja ti se greška prikaže?:kava:

e, uspjela sam,,hvala,, ali imam problem ,,sa iqu ,, kako se na njemu trazi nekoga po gradovima,,,

Ranma 1/2
09.12.2008., 07:24
Trillian :top:

itreius
09.12.2008., 10:18
Vidim da nitko još nije spomenuo Digsby, pa eto, reda radi

http://www.digsby.com/

TheColossus
21.12.2008., 11:51
Narode jel zna netko kako sačuvati spremljene emoticone kod reinstaliranja windowsa? Imam ih jako puno i žao mi je da se to sve obriše

The_Mala
29.12.2008., 16:41
ovako... ja sam otvorila onu zloćudnu datoteku ''photo.zip'' i pokupila virus!
nemojte me napast :o

i sad... msn mi normalno radi, i onda se nakon 5-10min pogase svi prozori i ništa ne reagira. moram se odlogirati pa ponovo logirati da bi mi se na kraju opet isto dogodilo i tako stalno u krug... plus, sam se šalje kontaktima...

promijenila sam msn adresu, ali isti problem se javljao kao da nisam ništa napravila.

zatim sam pobrisala sa kompjutera sve što sam imala od msn-a i pokušala ga ponovno instalirat, no javljao mi je neki error.

kad sam ga naposlijetku uspjela instalirati (ne najnoviju verziju) opet mi se javljao isti problem.

moje pitanje vama: kako da se uspijem riješiti tog virusa da bi mi msn normalno funkcionirao?

unaprijed zahvaljujem :mig:

STony
29.12.2008., 16:54
moje pitanje vama: kako da se uspijem riješiti tog virusa da bi mi msn normalno funkcionirao?

a koji antivirus imaš? skenirala? naša šta?

The_Mala
29.12.2008., 17:04
a koji antivirus imaš? skenirala? naša šta? imam Avast. kad sam tek otvorila taj virus, avast je alarmirao. i kliknem da se riješi virusa. al očito je negdje nešto ostalo...? :ne zna:

STony
30.12.2008., 11:42
ajd skini malwarebytes i superantispyware pa skeniraj sa ta dva programa i sa kaspersky antivirus trial (sa službene stranice). ako ti nešto nije jasno, pitaj ovdje: http://www.forum.hr/showthread.php?t=191425&page=68

ako je virus, rješit ćeš ga se.

The_Mala
30.12.2008., 15:32
hvala lijepa, budem pokušala :mig:

ghostrider44
11.01.2009., 23:58
ovako imam novi msn 9..i sad idem addati nekog novoga i ta osoba je stalno offline,mene vidi a ja njega ne.kad ga nadjem u search pise samo send email a ne send message...cc zas

scripta elegans fe
12.01.2009., 09:26
meni se to na osmici znalo desavati.. ne znam zasto... reci tom kontaktu da on tebe prvi ide stavljati... to je meni rijesilo problem... :ne zna:

ghostrider44
12.01.2009., 10:28
ma adda on mene ali opet ga ne vidim

scripta elegans fe
12.01.2009., 11:26
jel ima mozda ukljuceno ono da je offline?

na ovom (http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071224050507AAlYwZz) linku je slican problem pa vidi

ghostrider44
12.01.2009., 18:08
nzn cuj..ja ga addam i on mene,on mi se javi i offline mu je a pitam ga zas je offline on kaze online mi je status a iznadi prozora pise add this person ja stiscem i nis al nemaveze kad sam ga addao,ja odem u search na msn nadjem njega stisnem desni klik i treba pisat send message,meni pise send email

almicaa
22.01.2009., 01:37
Treba mi hitno informacija....
Da li neko zna kako na kompjuteru mogu imati instalirana dva msna-a...Ja imam instaliran samo jedan msn verzije 8.5 i kako god pokusavam da instaliram jos jedan kako bi imala dva msn-a radi sestre nikako ne mogu jer dobijem odmah upozorenje da moram prvenstveno izbrisat sadasnji msn kako bi instalirala drugi....Ali mi trebaju dva npr, da obadva budu verzije 8.5 tj neke novije verzije gdje se mogu staviti slike na smn a ne one skroz stare

daze
22.01.2009., 01:41
Pa napraviš dva accounta na msn-u. Svaka ima svoju lozinku i time štitite svoju privatnost. Koja će ti kita dva msn-a?

almicaa
22.01.2009., 01:42
mozda nisi me shvatio trebaju mi dva msna ono da mogu na dvije adrese biti u isto vrijeme..jer rekla sam da mozemo i ja sestra u isto vrijeme biti

daze
22.01.2009., 01:47
A ne možeš to, bar mislim. Imaš nekoliko alternativnih opcija, a jedna od tih je da instalirate dva različita IM poslužnika. Naprimjer, ti MSN, a ona ICQ. Mada ne kužim kako možete obje u isto vrijeme biti na kompu.

Druga opcija ti je da staviš Ubuntu i kreiraš virtualni OS u novi prozor, pa na njega staviš još jedan MSN. Bar bi to tako nekako trebalo funkcionirati, nemam iskustva. :D

almicaa
22.01.2009., 01:59
neee men daje dva msna da bi mogle biti u isto vrijemem kuziss al sada ne mozemo

daze
22.01.2009., 02:05
Gledaj, ne možeš imati instalirana dva potpuna ista programa na istom operativnom sustavu, a pogotovo ne na Windowsima.

almicaa
22.01.2009., 02:12
ok hvaala

Djed_Mraz
22.01.2009., 08:54
Mozes, istaliraj MSN plus

Moby Master
22.01.2009., 10:33
Mozes, istaliraj MSN plus

:nono:
Pun reklama,govorim iz iskustva!
Imam rješenje (http://apatch.org/files/index.php?ACT=dl&id=18) za tebe!

bond007
22.01.2009., 11:33
instaliraj program koji se zove Trillian, možeš imati i icq i msn istodobno

almicaa
22.01.2009., 11:34
heh pa imam instaliran msn plus vec

almicaa
22.01.2009., 11:36
instaliraj program koji se zove Trillian, možeš imati i icq i msn istodobno

pa ak instaliram taj trilian jel i na njega moze ici hotmail adresa ili se mora praviti neka posebna :S:S

Zodiac
22.01.2009., 11:59
Ne.... slusaj. Imam msn plus stariju verziju.... i slobodno san na dva acc sign-an... i nema uopće reklama...

kova_sb
22.01.2009., 12:10
pa možeš ići na msn preko ebuddy-a!!!!

Moby Master
22.01.2009., 12:11
pa ak instaliram taj trilian jel i na njega moze ici hotmail adresa ili se mora praviti neka posebna :S:S

Jel ti slušaš mene?:s
Imam rješenje (http://apatch.org/files/index.php?ACT=dl&id=18) za tebe!

Cherry
22.01.2009., 13:29
Da ne otvaram novu temu, da li mogu primati na dva messengera ( doma i na poslu ) isti e mail, a različite su adrese?

romantic_ass
22.01.2009., 14:31
ajme tsa ste vi tu iskomplicirali bezveze
nemoze se staviti 2msn programa, al se moze na msn 8.5 ulogirat ona a na stranic e-buddy, mebbo.com ili msn.live ova druga. i obje su u isto vrijeme na msn, jel sad bitno oces sa stranice ili ovako, osim zbog history i smajlica, winkova i ostalog nepotrebnog dreka ??:rofl:

saskvač
22.01.2009., 14:54
a postoji i onaj patch Polygamy s kojim oboje mozete biti ulogirani na istom kompu u isto vrijeme

almicaa
22.01.2009., 15:54
men treba informacija kako imat dva msna-a na kompu

Djed_Mraz
22.01.2009., 21:58
Rekoh ti msn plus, neam pojma šta onaj dick spominje, valjda vise postova =veci penis??

@cherry pogledaj u opcijama, mozes forwardat svaki e-mail koji ti dođe na 1. adresu se automatski sam šalje na 2. adresu..

ToNi992
23.01.2009., 00:09
evo kak sam ja uspio napravit da budem ulogiran na 2 msn-a u isto vrijeme: 1. ulogirate se na msn.(morate imati i msn plus) 2. tamo ispod avatara u traci sa onim view your email box, view your sharing kliknete na ikonicu od msn plus. 3 kažete lock messenger 4.tada će vam svi prozori od msn-a nestat,...kad nestanu opet uđete u msn, ali ne tamo dolje desno kod sata na tu ikonicu nego baš zapravo kao kad vam se pali komp i ulogirate se samo sa drugim kor. imenom i pass-om.

almicaa
23.01.2009., 01:19
ja to ev upravo sad uradila ak kad odem na lock messanger i akd nestanu ti prozori kasnije nece da otvori msn ukoliko ne odem na ikonicu u denom uglu i opet otvori moju mail adresu

ToNi992
23.01.2009., 07:54
:ne zna: ajde probaj otić opet tamo di je bio lock messenger ali nemoj to kliknit nego ono zadnje. (preferences) onda odi na customize i stavi kvačicu na ono prvo alow me to connect... ak to nije onda stvarno neznam

almicaa
23.01.2009., 14:03
:ne zna: ajde probaj otić opet tamo di je bio lock messenger ali nemoj to kliknit nego ono zadnje. (preferences) onda odi na customize i stavi kvačicu na ono prvo alow me to connect... ak to nije onda stvarno neznam

ev uspjela sam sad hvala puno :D:D:D

ToNi992
23.01.2009., 14:14
eto super

macak-001
27.01.2009., 21:05
Moja prijateljica je nabavila msn beta 2009 i kad se počme spajat izbaci joj eror broja 80080005 ...mislim da ima windows vistu..zna li netko kAK SE TO POPRAVLJA
hvala

osim sto tema postoji zar je tako tesko u google, yahoo, live ili nesto deseto ukucati "msn error 80080005"?

blond89
27.01.2009., 22:18
gdje mogu nac fora msn emoticone
znaci ne one male smajlice nego vise neke animacije
trazim ih vec danima ali nema nista zaniljivog

wasko
28.01.2009., 23:39
Imam problem sa paltalkom. Naime, kad sa stranice paltalk.com skinem program (download for free), skida se samo arapska verzija, odnosno verzija sa arapskim slovima. Kad odem u help room (go to an online help room) i tamo su arapska slova a u zaglavlju vidim da piše Arabic help.

Dakle, očito je da skidam arapsku, pretpostavljam bliskoistočnu (?) verziju paltalka. Molim za pomoć: 1.) ili je do windows-a, a moglo bi biti jer je windows instaliran sa CD kojeg sam kupio na pijaci () ili 2.) skidanje ide preko servera sa arapskog područja, a to ne bi trebalo biti jer sam provjerio - kod ostalih sa mog servera se skida normalan paltalk, tj. na elgleskom jeziku (za Europu).

One naše sobe (browse all rooms) uopće ne prepoznaje - recimo soba Croatia / "Srce čezne da se zezne" ne može uopće otvoriti: sve je na arapskom i samo njihove sobe mogu otvarati.

Plese help.

rooan
30.01.2009., 18:52
Moze li mi netko reci koliko skype guta prometa, ponekad koristim vodafon mobile za spajanje na net ( 512 mb prometa ) pa me strah da mi skype ne popapa promet ??

Aspire1
30.01.2009., 19:40
Dakle radi se o odlicnom starom programu skype-u koji nudi mogucnost razgovora preko kompa i mobitela i telefona i to nevjerojatno jeftino!
dakle mozete telefonirat za sam, pazite sad, 0.043eura po minuti, odnosno 0.3096 lipa po minuti , sto znaci da sa jednom kunom mozete istelefonirati bilo u fiksnu ili mobilnu mrezu 322minute!!!naravno ukljucuje se i mogucnost video poziva i sve sto je potrebno!i sto je najbolje moguce je u hrvatskoj, ali mene zanima koliko to trosi internete " ", dakle u kilobajtima ili megabajtima receno???
vise o tome na : http://www.skype.com/intl/en/allfeatures/subscriptions/europecountry/?country=HR

munchy
03.02.2009., 22:07
Da li postoji mogucnost da se u msn avatar ubace mrdajuci gifovi i kako?

ttc
03.02.2009., 22:44
Naravno,
Tools-> insert mrdajuci gifcici

maminho
03.02.2009., 22:56
mrdajuci:lol:

munchy
03.02.2009., 23:25
OK smesno je al nisam znala kako drukcije da se izrazim ocigledno da se ne razumem u to, pa kad dodjete sebi od smejanja molila bih za ozbiljan odgovor:)

Skattemus
04.02.2009., 10:24
Htjela bih sa starog msna importirati adrese na novi. Napravila sam export i sada me samo zanima, kada stisnem import na novu adresu, hoce li svim ljudima doci obavijest da ih zelim dodati ili kako to ide?

Isto tako, regala sam novu adresu, medjutim i dalje mi pise da mi adresa nije potvrdjena, kad odem na link za potvrdu, kaze mi da je sve proslo, ako netko zna u cemu je problem?

enesbilal
05.02.2009., 18:35
Ovako sinoc sam bio na msn... i jedan kontakt koji sam dodao prije nekoliko mjeseci sinoc je ponovo dobio 2 puta da prihvati mene kao kontakta. Citavo vrijeme sam ja bio na msnu, tako da sam siguran da niko drugi nije nista dirao. Poznato je da jedan kontakt vise puta se ne moze dodati ali kako je sad doslo toj osobi da me prihvati ako sam je dodao davno... Molim pomoc hitno je. Unaprijed hvala

koristim windows live messenger 9.0 beta verziju
samo me interesuje sto se to desava jer osoba je imala problema privatnih zbog toga...

scripta elegans fe
05.02.2009., 18:37
topik vec postoji nema smisla otvarati novi

Tomi95
08.03.2009., 07:23
Jucer mi je doslo da instaliram najnoviju , verziju , pokrenem i ne radi ...

Zelio sam se vratiti na staru , , obrisi najnoviju ,,
krenem brisati , i nikako da se obrise , ne mogu vise dobit verziju koju sam imao

tnx

nina0011
18.03.2009., 16:13
instalirala sam si novi msn beta..i kad se pokušam ulogirati sve je dobro i nakon otprilike 10 sek me izbaci...i tako stalno...neznam kaj bi trebala napravit..il neznam di da nađem onaj msn koji sam imala˙07.

Zodiac
20.03.2009., 18:45
Downloadaj s neta, imaš na raznim (legalnim) stanicama tih starijih msngr-a.

Ps. ključna rijeć je "beta" :mig:

nina0011
24.03.2009., 19:44
eii ljudi..instalirala sam msn i neće nikako povezati..pojavi se greška 80191002...neznam kaj bi trebalo uraditi?

Skattemus
24.03.2009., 20:16
Napisi u google error i taj broj i izbacit ce ti rjesenje.

mimi8311
08.04.2009., 09:52
Bok!
Sinoć mi je došla poruka da si nadogradim najnoviji messanger i ja ga instalirala ali on+dmah nakon instalacije izgubili mi se svi kontakti!
Pokušala sam vrstit i dodat ih natrag, ali nikako. Išla sam i u izbornik "Help", ali tamo su me isto slali ne neke opcije u izborniku kojih uopće nema!!
Kako vratiti kontakte?? Ili barem vratiti onaj stari MSN, ovaj mi je već sad dopizdio zbog toga!! :mad:
Hvalaa!

zviko
08.04.2009., 10:03
jesi se probala logirat u svoj msn na nekom drugom računalo, sa starom verzijom msna?

mimi8311
08.04.2009., 10:48
ma i na poslu imam novu verziju još otprije i danas kad sam ga uključila radi ok, svi kontakti na broju :D
Ali, doma na kompu nakon te nadogradnje novom verzijom ne bi vratit kontakte nikako, prazna lista, i dodajem ih no oni se svejedno ne pojavljuju na popisu...:(

Noira
09.04.2009., 09:56

šta će ti kad imaš Meebo (http://meebo.com) ? funkcionira :D

munchy
02.05.2009., 00:07
Da li nekako moze u msn 9 da se produzi broj karaktera za potpis?

suspicion minds
03.05.2009., 15:12
Sve je počelo kad sam nakom mjesec dana odbijanja automatic update-a napokon popustio lijenosti klika na 'dont ask me again' (ili tako nešto) skinio novu verziju koja naravno nije radila.
Tako sam morao maknit nju i sad koristim onu pradavnu.
Problem je sto imam 3 MSN adrese,i sad ovoj najvaznijoj zaboravi sam password!
Znao sam ga samo zato jer ju je MSN pamtio nakon sta sam unio user name.
E sad idem na MSN stranicu da promjenim pass,ali da stvar bude gora ne mogu se sjetiti ni pass-a na nte.hr adresi koju sam naveo kao rezervnu adresu ( ne mogu ga otkrit jer nisam unio svoj datum rođenja u net.hr)
I sad ide famozno tajno pitanje koje sam zakomplicira maximalno,i naravno 100% uvjeren da znam odgovor pao sam na vlastitu zakmku,i sad kad sam se napokon sjetio sheme ne mogu dobit svoj mail natrag :eek:

a baš taj mail mi je najvažniji:ne zna::ne zna::ne zna:

Sad me zanima bi li mogao nekako otkriti taj password jeli ga neko u sistemu (mom. kompu) registrira (novi mi jei firefox)

ili mogu li umoliti kako MSN da mi da pristup uz pomoc tajnog pitanja'

Ovo mi piše stalno već nekoliko dana :

This option is temporarily unavailable because incorrect information was entered too many times. Please try another reset option or try again later.

munchy
04.05.2009., 21:38
Probaj u firefoxu (ako si u njemu nekad kucao taj password) tools->options->security->saved pasword->show passwords

JednaTamo...
09.05.2009., 14:15
zanima me kako u pidginu (imam ga na slovenskom jezikui :D ) mogu vidjeti dali me netko blokirao?

*bobica*
12.05.2009., 18:27
pozdrav, imam problema s video pozivima na msn live-u, dakle imam HPov laptop i ugradenu web cameru i sad npr. kliknem video call nekom kontaktu i on mene vidi, dakle kamera mi radi skroz ok, ali ja ne vidim sebe u prozorcicu u isto vrijeme dok me taj moj kontakt vidi preko web cama, vidim samo sliku na kojem je kamera prekrizena... sta sad to znaci? kak to popravit? reinstalirala sam msn i opet je isto.. dal mi je negdje neki disable kliknut il sta? ne znam :S :S

njetočkanezvanova
16.05.2009., 17:33
Pomoć:mad:
pokušavam skinut msn messenger i javlja mi da ga ne može preuzet, odnosno da mi treba nekakav windows installer...

šta da radim

aspirin
20.05.2009., 07:12
Zdravo svima,

u firmi mi je zabranjen google talk, jeli
postoji neki djaba proxy preko kojega
ga ipak mogu koristiti??

Na netu sam nasao neke proxije ali
to su bile stranice na kojima upisujes
adrese koje zelis posjetiti anonimno
a to meni ne odgovara za google talk....

Exxit
20.05.2009., 13:40
Bok!
Sinoć mi je došla poruka da si nadogradim najnoviji messanger i ja ga instalirala ali on+dmah nakon instalacije izgubili mi se svi kontakti!
Pokušala sam vrstit i dodat ih natrag, ali nikako. Išla sam i u izbornik "Help", ali tamo su me isto slali ne neke opcije u izborniku kojih uopće nema!!
Kako vratiti kontakte?? Ili barem vratiti onaj stari MSN, ovaj mi je već sad dopizdio zbog toga!! :mad:
Hvalaa!
Jel možda netko zna odgovor na ovaj topic jer imam isti problem?? I da dodam,kada se preko drugog računara logujem svi su mi kontakti tu međutim na računaru koji ja koristim ih nema.:ne zna:
Please pomozite:s

T<e>a
01.06.2009., 18:32
Exxit imam sličan problem kao i ti, pa bi i ja odgovor...

Bila sam pobrala neki virus i nakon čišćenja windowsa imala sam onaj prastari msn, onda sam instalirala novi i na njemu nema kontakata! pobrala sam izbrisati stari, ali ne mogu! probala sam i dodavati kontakte na novi, ali neće....

please, stvarno ako neko zna pomozite....:s

mainscream
02.06.2009., 09:58

kundak-Ma
03.06.2009., 09:42
ok ovo mi polako pije zivce dogodilo mi se 2 puta prije i 2 puta san nekako uspio recoverat password.....sad pokusavam vec 2 dana i nista.......ne ide msn password recovery,odgovora na secret question se ne sjecam,alternate email mi ne dolazi password reset.....da bude jos gore nemogu ni login na facebook jer mi je ocito i tu nesto zeznuto......neda mi login ni tamo :mad::mad::mad::mad::mad::mad: ima li iko ideju ili program koji ce mi returnat password ? :eek::confused:

D1esel
04.06.2009., 02:03
Jel se ti to spajas na msn preko nekog "web messengera" ili bas imas program tzv. Windows Live Messenger na svom PC-u?

Ako si na browseru, ocisti cookiese ili nešto pokušaj, ali mislim da ti oko tog pitanje najviše pomaže www.google.com ;)

~Razor~
24.06.2009., 10:47
This account has been closed
Your account has been closed because it seems to have violated our Terms of Use. To re-open your account, please do the following:

1. Click on the link below and fill out the e-mail support form.

2. In the box labeled "Please select an option", choose Connections/Sign In Problem.

3. Another box will appear. It will also be labeled "Please select an option". Choose Account Closed. Access Denied.

4. Make sure you answer all the questions that have a red star (*) by them. Then click Submit.

We'll review your request and get back to you within 24 hours. Please DO NOT submit multiple tickets - it will delay how long it takes us to respond.
Help

-od danas ne mogu otvarati mail jel ima itko slicnih problema jer do jucer mi je sve radilo bez greske?

niklug
28.06.2009., 13:42
pozdrav!!! imam problem s msn. stalno mi piše code error 80048820 i 80048412. sve sam pokuša šta se tražilo pod tim kodom ali meni msn i dalje neradi tj.nemogu uč na msn,a na drugi kompjuter normalno ulezim. stvarno neznam više šta da napravim?????????

francesko
28.06.2009., 13:53
pozdrav!!! imam problem s msn. stalno mi piše code error 80048820 i 80048412. sve sam pokuša šta se tražilo pod tim kodom ali meni msn i dalje neradi tj.nemogu uč na msn,a na drugi kompjuter normalno ulezim. stvarno neznam više šta da napravim?????????

We were unable to sign you in to the Messenger at this time. Please try again later.
To let us try and troubleshoot the problem, click the Troubleshoot button.
Error code: 80048820
Extended error code: 80048412

The following steps may help resolve your issue:

To troubleshoot the problem on a Microsoft Windows XP-based computer:

1. Click Start, click Run, type control timedate.cpl, and then click OK.

2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.

To troubleshoot the problem on a Windows Vista-based computer:

1. Click Start, type control timedate.cpl in the Start Search box, and then press ENTER.

2. In the Date and Time Properties dialog box, confirm that the date and time settings on the computer are correct, and then click OK.

niklug
28.06.2009., 14:15
We were unable to sign you in to the Messenger at this time. Please try again later.
To let us try and troubleshoot the problem, click the Troubleshoot button.
Error code: 80048820
Extended error code: 80048412

The following steps may help resolve your issue:

To troubleshoot the problem on a Microsoft Windows XP-based computer:

1. Click Start, click Run, type control timedate.cpl, and then click OK.

To troubleshoot the problem on a Windows Vista-based computer:

1. Click Start, type control timedate.cpl in the Start Search box, and then press ENTER.

ništa od ovoga opet isto

francesko
28.06.2009., 20:51
Ako su ti vrime i datum tačni.

Probaj ovo ,idi u start pa pokreni tu kopiraj ovo regsvr32 softpub.dll i zalipi pa ok.

francesko
28.06.2009., 21:16
Niklug možeš po redu ovako. 1. Upravljačka ploča, pa internet opcije,zatim klik na veze doli - čekiraj (odredi postavke automatski.)i klik ok
2. Provjeri datum i vrime mora bit tačno
3.Ovo šta san ti gori napisa.u prošlom postu
4.U windows firewall,klik na exceptions vidi ima li tu msn,ako nema dodaj. add program -pronađi msn i klik ok
5 resetiraj komp i moralo bi radit.

Dionizija
29.06.2009., 17:23
Trillian :top:

Kakav je?ja sam nekako navikla na msn i nikako da se otkačim od njega.:)

Asmir305
19.07.2009., 12:59
Malo prije mi je neko promijenio sifru na msn-u i promijenio je tajno pitanje!!
I da li se to kako sad moze promijenit ?????

b-baller
19.07.2009., 20:05
Malo prije mi je neko promijenio sifru na msn-u i promijenio je tajno pitanje!!
I da li se to kako sad moze promijenit ?????

Joj daj kako vama svaki put neko provaljuje šifre...:facepalm:

EasyOn
19.07.2009., 21:50
Kad se logirate na svakakve gluposti koje vam doleze na mail... Pecanje se to zove :D Neko kopira kod stranice, digne ju na besplatni host, pošalje tebi neki link ili zahtjev za prijateljstvo na fejsu, sve izgleda ko da je došlo sa fejsa ili msna, ti se ko fol ideš loggat, a niš ti se ne otvori, ustvari, njemu su na hostu ostali tvoji korisnički podaci... Tak masovno kradu msn, RS i facebook accove...

vocko
24.07.2009., 15:02
Da li i na koji način postoji mogućnost da se izbrišu poruke sa dopisivanja putem Skajpa?

vocko
28.07.2009., 08:45
Pa jel niko nemam nekakva saznanja o brisanju povjesti na skajpu?

aros
29.07.2009., 09:30
Imam problem sa kamerom,tj. MSN-om.Instalirao sam zadnji MSN Messenger na kojem jednostvano kamera neće da radi.Inaće kamera je u redu,radi na skypu,išao sam u postavke računala i tamo piše da sve radi u redu.Kada odem na u postavke na messengeru(tools),audio and video setup,piše mi:we are unable to run audio and video setup.Kada nekog pozovem preko webcam piše mi:We couldn't start your camera device. Please check that your camera is not currently in use by another program, and then try again.Ne znam što mi ječiniti,več sam par puta brisao i mns i kameru,pa ponovno instalirao.pomoc zato molim....

famozni
06.08.2009., 22:51
jel itko koristio msn delete checker?
naime sad kad idem to koristit pojavilo mi se da je to forgery i da sam namamljen sto sam dao podatke, kakva korist nekom sto zna moju sifru na msnu? sta moze pricat umjesto mene tamo? jel mogu sad promjenit sifru od msna mozda? ovo je inace ta stranica di sam provjeravo ko me izbriso http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker i ovo mi se pojavljuje

This web site at www.blockstatus.com has been reported as a web forgery and has been blocked based on your security preferences.

famozni
06.08.2009., 22:59
ps navodno je moj firefox to blokiro znaci ne mora a i more bit losa adresa? jel tako? ima li ko iskustva s tom addrsom

scripta elegans fe
06.08.2009., 23:10
:lol::rofl: da netko krade tude podatke iskljucivo zato jer je usamljen... :rofl:

daj se skuliraj.. :kava:

ako jos uvijek mozes, promjeni password i okani se takvih stranica (ne samo za msn vec bilo koja te trazi upis podataka drugog servisa) jer ni jedna ti ne moze reci jel te netko blokirao ili ne... a potencijalno mogu sje*at komp tebe i tvojih kontakata...

famozni
07.08.2009., 10:42
e ali fora je u tome sto mi je stvarno ta stranica govorila jel me netko blokirao i to sto posto točno mi je govorila.. zapravo mi je govorila, tko me izbrisao a ne blokirao.. pa mi to nije jasno, a promjenit cu danas sifre na msn

:lol::rofl: da netko krade tude podatke iskljucivo zato jer je usamljen... :rofl:

daj se skuliraj.. :kava:

ako jos uvijek mozes, promjeni password i okani se takvih stranica (ne samo za msn vec bilo koja te trazi upis podataka drugog servisa) jer ni jedna ti ne moze reci jel te netko blokirao ili ne... a potencijalno mogu sje*at komp tebe i tvojih kontakata...

tnt_tunja
07.08.2009., 15:40
Evo ovako ljudi imam slijedeci problem! Ili mi je neko skuzio pass i provalio u njega ili sam pokupio neki virus,mada sumnjam,uglavnom nemam niti jednog jedinog kontakta,stvarno pojma nemam kako mi se to moglo desit,no nebitno prije ce biti da mi je neko skuzio pass jer mi je promijenjena i slika i sve i personal,ama bas sve,mada mi je pass ostao isti i dalje!
Mene samo zanima da li mogu nekako vratiti kontakte,imam ih kod kuce negdje snimljene ali prije mozda pola godine,tako da mi fale neki novi,ali nazalost samo oko 2000km udaljen od kuce!
Da li postoji kakvo alternativno rijesenje?

Unaprijed zahvalan!

zack
19.08.2009., 09:02
trebam pronac chat logs (spremljeni razgovori) al nikako da nađem,a trebaju mi!!
jel se ta opcija treba posebno ukljucit ili se automatski spremaju razgovori? na starom kompu mi se samo spremalo..?

zack
19.08.2009., 09:03
i btw , nije na istom mjestu kao i na starom kompu.. ://

scripta elegans fe
19.08.2009., 10:33
posto nisi napisao koji msn imas ukljucit cu svoje telepatske moci i pokusati pogoditi koju verziju msna imas :rolleyes: a i nije na odmet da koristis search i tipku edit sljedeci put...

ugl odes na kontakt, desni klik, View > Message History
ako niceg nema onda Tools > Options, odaberes Messages i pod Message history vidi jel ti ukljuceno za spremanje i dva reda nize bi ti trebao biti folder gdje se sprema..

famozni
22.08.2009., 19:23
zna li tko kako provjerit tko te brisao s msna? al da je sigurna stranica ne sad da je neki fraud?????

Schummi
22.08.2009., 21:57
zna li tko kako provjerit tko te brisao s msna? al da je sigurna stranica ne sad da je neki fraud?????

Mozda ce ti ovo pomoci, tu mozes vidjeti tko te blokirao.

http://www.youtube.com/watch?v=oF5KlOp6nDI&feature=related

famozni
22.08.2009., 22:26
Mozda ce ti ovo pomoci, tu mozes vidjeti tko te blokirao.

http://www.youtube.com/watch?v=oF5KlOp6nDI&feature=related

tu pise da mozes saznat tko te izbrisao, hvala

Tomi95
24.08.2009., 07:38
Molim pomoc,

kako namjestiti tipkovnicu na skypeu kad se pisu poruke na hrv. verziju ...

Bila je radila normalno pa se premjestila na engl. verziju...

vjerovatno sam nesto pogresno stisnuo i sad nikako otkriti kako vratiti u prijasnje stanje..

i to samo na skypu , svugdje drugdje tipkovnica radi normalno (čćđšššđđ)

:s:s

Tomi95
25.08.2009., 08:45
Reseno !!!

-Phobos-
27.08.2009., 14:23
ljudi jel ima koji blockhecker ili nesto slicno za msn koji radi !!!!??? tu isprobavam hrpe ovih stranica koji mi je gugl izlistato i samo jedan je dosad kao radio, i onda stisnuo da probam opet i ne rad i vise. help

Neuhvatljivaa
30.08.2009., 10:18
Koristim MSN mada jako rijetko.Mene samo zanima kako da ugasim msn recimo kada palim kompjuter odmah mi se pokaze kockica od msn-a da li da ga upalim ili ne.Postoji li mogucnost da to ugasim i da ga pokrenem samo kada ja to zelim jer mi je dosadilo stalno klikati na no:)

scripta elegans fe
30.08.2009., 12:58
tools > options > sign in tab i tu maknes kvacicu sa Automatically run Windows Live...

Basshunter™
30.08.2009., 13:34
Kako u Windows Live Messengeru kao avatar imati animiranu sliku??? :rolleyes: plz pomoch

scripta elegans fe
30.08.2009., 14:09
tools > options > personal tab > kod display picture kliknes change picture i sa HDDa odaberes tu animiranu sliku.. samo pazi na format i na velicinu jer ne dopustaju sve i mislim da je velicina ogranicena na 200 KB

Basshunter™
31.08.2009., 08:19
nop, ne pomaze, on pokaze sliku, ali se ne mice tj. nije animirana... probao sam i gif i png format, ali opet ništa...:ne zna: plz pomoć:s

scripta elegans fe
31.08.2009., 13:52
koju verziju programa imas?

Basshunter™
31.08.2009., 15:25
8.1

R1982
31.08.2009., 16:21
Skini Messenger Plus! Live dodatak za MSN, u njemu možeš vidjet tko te ima u svojoj listi, a tko ne.

R1982
31.08.2009., 16:22
8.1
Ja mislim da animirani avatari idu tek od 9.0 verzije.

Ili ne?

scripta elegans fe
31.08.2009., 17:00
8.1

http://download.live.com/messenger ovdje si skini najnoviji msn...
samo kod instalacije makni kvacice sa svih onih gluposti sto ti uz msn zele instalirati... :D

Basshunter™
01.09.2009., 12:52
http://download.live.com/messenger ovdje si skini najnoviji msn...
samo kod instalacije makni kvacice sa svih onih gluposti sto ti uz msn zele instalirati... :D

Jesam.. i konačno radi :D... vi ste genijalci :klap: .... hvala:top:...

Chalisto
01.09.2009., 15:29
Za Windows OS i linux najbolji je izbor pidgin, zbog svoje minimalizacije i multi podrske za protokole. Za Mac definitivno Adium.

NINE TAILED FOX
14.09.2009., 21:21
kao prvo ispričavam se ako sličan topic već postoji...imam msn ali neznam razgovarat s ljudima,stavljat fotke i sl. molio bih vas da mi netko pomogne oko toga...evo par pitanja:
1.jel se mogu razgovarat samo s ljudima iz svijeta koje imam dodane među prijatelje?
2.jel se može razgovarati preko web-camere?
3.kako vidjeti koji su ljudi iz hrvatske?
4.postoji li nekakva vrsta foruma ili mjesta gdje ljudi mogu davat komentare
5.znam neke ljude koji imaju msn a neznam im adresu.mogu li i gdje napisat njihovo ime i vidjet im profil kao na fejsu
molim vas odgovirite mi na pitanja i dajte mi još korisnih savjeta u vezi msn-a
unaprijed vam puno hvala:top:

ex_1
14.09.2009., 21:44
Paltalk je super

redcode
16.09.2009., 00:16
danas se spojim na msn i pise mi da me nece spojiti dok ne nadogradim msn na verziju 2009
ajd dobro.. ja to napravim i ulogiram se.. al mi nestali svi kontakti....
vidim da su i drugi imali problema, al nitko nije konkretno odgovorio na njega....
pa eto molim one koji znaju da pomognu....

bjelovarcanka
16.09.2009., 17:36
evo imam i ja takav problem na msn,,isto hocu se prijaviti ,i neda mi dok ne preuzmem najnoviju verziju,znaci on meni automatski pita da li hocu odmah instalirati najnoviju verziju i ja kliknem da i on preuzima i na kraju mi nece,pise da postoji problem,a imam windowse xp.kako da ga preuzmem!

scripta elegans fe
16.09.2009., 17:48
odete na stranicu od msna, skinete od tamo najnoviju verziju, deinstalirate staru, instalirate novu...

b'elana
16.09.2009., 17:50
nije tako jednostavno.
zahtijeva updateanje windowsa.....

rješenje je linux :D

Nerk0
16.09.2009., 19:32
E samo da pitam zna li ko kako da skinem ovu zastitu (vatrozidna ili proxy) kao sto pise na slici ispod, posto mi je instalirana na compu mislim da je to razlog sto nemogu da instaliram ovaj novi msn, uvijek mi izbacuje errore.

Ev slika ispod, znaci samo me zanima kako deinstalirati ovaj proxy ili vatrozid :-[

http://www.postavi.com/image.php?id=FC81_4AB02CDB&jpg (http://www.postavi.com/share.php?id=FC81_4AB02CDB)

redcode
16.09.2009., 19:33
ne Bjelovarčanko :D nasi problemi se razlikuju..... ja se prijavim sa update msn-om al mi nestali svi kontakti.... pleeeease help meeeee !:ne zna:

bjelovarcanka
16.09.2009., 19:49
ali meni nedaju da uopce i preuzmem te sadrzaje sa msn stranice...ja ga prwuzmem,ali mi neda instalirati te programe!da nije moguce!

Endimion17
16.09.2009., 23:02
Da znaš čemu vatrozid služi, pitao bi kako ga zaobići, a ne kako ga uništiti. Vatrozid je gotovo jedina prepreka između svog smeća i zlobnika i tvog računala.

Ne, ovo gotovo 100% sigurno nije stvar vatrozida, a ako jest, dodavati "exception" u vatrozid za Firefox značilo bi otvoriti rupu kroz koju smeće može ući.

passionfan
17.09.2009., 00:48
Pozdrav, ako mi netko može pomoći... Nedavno sam nosio laptop na popravak i ponovno su mi instalirali windowse xp zbog virusa koji su mi ušli ... Instalirao sam msn i ne može se pokrenuti, kad utipkam mail i lozinku otvori na par sekundi pa se zatvori. Zna li netko kako da riješim taj problem? Hvala

redcode
17.09.2009., 12:58
izgleda da ovdje nitko ne zeli pomoci ili nitko nema ovakve probleme kao mi...

famozni
19.09.2009., 20:07
jel netko zna kako mogu saznat svoju sifru za msn koju sam zaboravio, jer mi komp steka, i izbrisao mi je sifre i ne mogu uc, pa eto, ako netko zna nacin jer, ne znam na koje emailove sam prijavio svoju sifru, tako da to se iskljuci ono forgot password

bjelovarcanka
19.09.2009., 23:42
evo ja sam uspjela instalirati msn ,jel je verzija 9 msn,, e sad neda mi da se prijavim.sta da radim!

lovely_girl
20.09.2009., 14:58
pozzz svima. ugl u msn utipkam svoje podatke i pokusam se spojiti, i nakon nekoliko sec mi se pojavi da moram instalirati najnoviju verziju msn. na kraju instalacije mi se pojavi prozorcic sa sljedecim tekstom: the original 266 could not be located in the dynamic link library msi
pa ako mi netko please moze pomoci. pozz svima :)

Slobodan
23.09.2009., 14:15
nisam bio na netu nekih 15 dana....sad kad sam dosao i hteo da se prikacim na msn,pise da moram da instaliram neku najnoviju verziju...posto je instalacija trajala predugo,otkazao sam je i sada uopste ne mogu da udjem na msn.cim kliknem na ikonicu msn-a pise mi 'the parametar is incorrect'...pomagajte :D

bjelovarcanka
23.09.2009., 15:07
a ja ga uopce ne mogu instalirati,mozes mi reci gdje si skinuo tu novu verziju,,

Slobodan
23.09.2009., 16:28
sama se pojavila ta nova verzija cim sam hteo da se logujem na msn...ma valjda ce nam sada neko pomoci ovde :\ubo:

belajbooj
24.09.2009., 10:32
lijep pozz svim forumasima.trebam jednu malo pomoc ako netko ima vremena da mi pomogne.evo ovako znaci problem je u msn.uzeo sam novi pc,instalirao messenger ali nigdje mojih kontakta nema,a inace na kojem god pc da se logujem tu su mi i kontakti.e znaci sad mi je potreban odg ako netko zna.unaprijed hvala.

scott_aspekt
24.09.2009., 13:49
imao sam onaj stario msn i sada kada sam instalirao novi msn + kada se idem ulogirati on pocne se ulogirati i odjednom nista nije poslao ni troubleshot bas nista pa ako netko zna problem,bio bi mu zahvalan!

sneijder
24.09.2009., 19:43
sve to lijepo radi, spojim se, salje poruke, prima :D
al problem je na trillianu, nemrem nikom nist poslati, a ni nist primiti. a na pidginu morem poslati, al zato nemrem nist primiti. jel zna neko di je problem? pod ovo slanje mislim na datoteke

GreenDevil
24.09.2009., 22:31
ovako, moj msn mi uporno javlja neku grešku, pokušavao sam ju rješit na razne naćine, al neide,,,ima li koji zamjenski program za msn. ono, da se taj program može prijaviti na moj korisnički račun sa msn-a. tj. da instaliram program i da se ponašam ko na msn-u:s:s

Chapter_13
24.09.2009., 22:37
Miranda

Bat Kol
24.09.2009., 23:11
trillian :kava:

Mr. Duma
25.09.2009., 01:49
Poz. Zna tko, što trebam skinuti, kakav program ili nadogradit MSN ali tako da se mogu prijaviti na MSN istovremeno više puta, dakle, ako itko razumije, imati npr. 2 različita msn-a upaljena istovremeno? Nedavno sam to mogao dok nisam jučer instalirao nove windowse i skinio MSN 8.5. Hvala

JoWaN
25.09.2009., 03:10
danas se spojim na msn i pise mi da me nece spojiti dok ne nadogradim msn na verziju 2009
ajd dobro.. ja to napravim i ulogiram se.. al mi nestali svi kontakti....
vidim da su i drugi imali problema, al nitko nije konkretno odgovorio na njega....
pa eto molim one koji znaju da pomognu....

evo imam i ja takav problem na msn,,isto hocu se prijaviti ,i neda mi dok ne preuzmem najnoviju verziju,znaci on meni automatski pita da li hocu odmah instalirati najnoviju verziju i ja kliknem da i on preuzima i na kraju mi nece,pise da postoji problem,a imam windowse xp.kako da ga preuzmem!

odete na stranicu od msna, skinete od tamo najnoviju verziju, deinstalirate staru, instalirate novu...

Nije nuzno skidat noviju verziju, jer moze i sa starom (8.1 itd.) radit normalno.

Otidjite u My Computer, zatim na Local Disc C (ili na kojem vam je instaliran MSN Messanger) i onda ovo:

C:\Program Files\MSN Messenger - desna tipka na msnmsgr - Properties - Compatibility - stavit kvacicu na ''run this program in compatibility mode for'' - staviti na windows 2000 - Apply - ok.

Tjekom sljedeceg logiranja ce se pokrenut 'repair' setup, i nakon toga normalno se mozete logirati.

JoWaN
25.09.2009., 03:23

Skini Messenger Plus! Live dodatak za MSN, u njemu možeš vidjet tko te ima u svojoj listi, a tko ne.

Ne mora skidat nista dodatno, svoju kontakt listu moze pogledat i na ovaj nacin.

Otvoris Messanger i na vrhu ima opcija ''Show menu'' a nakon toga: Tools - Options - Privacy (tamo vidis koga sve ti imas na ''Allow listi'' i na Block listi''), ispod toga imas ''Contact lists'' - ''See who has added you to their contact list'' opcija ''View'', i na toj listi vidis svoje kontakte koji te imaju na svojim listama.
Ako primjetis da ti neka osoba nije na toj listi, a je na ''Allow listi'', znaci da te ta osoba obrisala ili blokirala sa svoje liste.

Kako u Windows Live Messengeru kao avatar imati animiranu sliku??? :rolleyes: plz pomoch

8.1

Stariji Messangeri ne podrzavaju animirane avatare, nego samo novi 9 iliti Messanger 2009.

JoWaN
25.09.2009., 03:28
Poz. Zna tko, što trebam skinuti, kakav program ili nadogradit MSN ali tako da se mogu prijaviti na MSN istovremeno više puta, dakle, ako itko razumije, imati npr. 2 različita msn-a upaljena istovremeno? Nedavno sam to mogao dok nisam jučer instalirao nove windowse i skinio MSN 8.5. Hvala

Mislim da ti za to treba Messanger Plus.

Guns n roses
25.09.2009., 08:04

ma isti problem imamo..citajuci dalje tvoje postove vidim da i tebi kad se ga napokon skinula nece otvorit..ja isto imam xp i sve mi se isto dogodilo ko i tebi..i kad mi se 2-3 dana nije htijelo otvorit...ja ga obrisem iz kompa i odem na inetrbet ponovo preuzet novi i pise: postoji verzija na vasem racunalu..nesto uninstalirajte staru i preuzmite novu ness tak...i nakraju sam popiz*** i vise nisam nista radila oko toga :ne zna: :ne zna: :ne zna::hebemu::hebemu::visi:

redcode
25.09.2009., 10:12
Nije nuzno skidat noviju verziju, jer moze i sa starom (8.1 itd.) radit normalno.

Otidjite u My Computer, zatim na Local Disc C (ili na kojem vam je instaliran MSN Messanger) i onda ovo:

C:\Program Files\MSN Messenger - desna tipka na msnmsgr - Properties - Compatibility - stavit kvacicu na ''run this program in compatibility mode for'' - staviti na windows 2000 - Apply - ok.

Tjekom sljedeceg logiranja ce se pokrenut 'repair' setup, i nakon toga normalno se mozete logirati.

ne pomaze.... napravio sam sve kako pise u postu... al opet isto :((

EDIT: Ispravak netočnog navoda :) uspjelo je... samo sam morao resetirati racunalo..... puno hvala!

Mr. Duma
25.09.2009., 10:38
Mislim da ti za to treba Messanger Plus.

Da, ali "problem" je što imam MSN plus :D, ja ti to odmah skinem čim skinem i program Windows Live Messanger, osim ako se to negdje u opcijama ne naređuje :ne zna: :misli:

EDIT: Aha, evo našao sam, u opcijama je za MSN plus :D... Hvala

:mig:

JoWaN
25.09.2009., 21:10
EDIT: Ispravak netočnog navoda :) uspjelo je... samo sam morao resetirati racunalo..... puno hvala!

EDIT: Aha, evo našao sam, u opcijama je za MSN plus :D... Hvala

NP ;)

munchy
27.09.2009., 21:24
Da li je moguce da me neko stavio na block na msn-u a da mi u options/privacy/allow list kad kliknem na tog nekog ne stoji da mogu da izabrem opciju delete? Ranije sam citala da na taj nacin moze da se vidi ko te blokirao ali ne znam koliko je siguran.

is_none
28.09.2009., 22:16
meni opce ne rade smajjlici :S

_QueeN_
28.09.2009., 22:32
Eee znali iko kako da promjenim boju imena za prikaz na msn-u uz msn plus??

hitno!!!

HVALA

Mr. Duma
29.09.2009., 00:22
Ideš na msn, klikneš na ime, dakle gore u lijevom kutu, ideš u "Mogućnosti ili Options na engleskom", "Personal ili osobno" i odmah sa desne strane ti piše "Format Codes", eto klikni na to, i mijenjaj u koju god boju hoćeš...

JoWaN
29.09.2009., 17:39
Da li je moguce da me neko stavio na block na msn-u a da mi u options/privacy/allow list kad kliknem na tog nekog ne stoji da mogu da izabrem opciju delete? Ranije sam citala da na taj nacin moze da se vidi ko te blokirao ali ne znam koliko je siguran.

To je prilicno sigurno, a na netu ima hrpa NEpouzdanih programa koji navodno sluze bas za to.

meni opce ne rade smajjlici :S

Ako si mjenjao/mjenjala verziju Messangera, onda je moguce zbog toga.
Cuo sam da i drugima kad naprave 'upgrade' verzije, da im smajliji koje su imali od prije vise ne koriste.

is_none
29.09.2009., 20:27
Ako si mjenjao/mjenjala verziju Messangera, onda je moguce zbog toga.
Cuo sam da i drugima kad naprave 'upgrade' verzije, da im smajliji koje su imali od prije vise ne koriste.[/QUOTE]

ma samo sam instalirao normalan msn smajliji su radili do nedavno

Ben Marshall
29.09.2009., 20:45
Može biti i ono što je Jowan rekao, ali ja mislim da se to na MSN-u ponekad samo od sebe dešava. Meni se isto to koji put, no rijetko, dogodi da mi se isključi opcija za smajliće, ili je problem u tome što ja stisnem neku tipku na tipkovnici namijenjenu za to, čisto sumnjam, dakle, odi u Mogućnosti/Options, tu imaš razne opcije, ti idi na onu 4. po redu ili ti Messages/Poruke, imaš znači, odmah gore na početku, piše ti Show Emoticons i Show Custom Emoticons, ako ti je to odznačeno, onda označi, i probaj sada, ako opet ne uspijeva, onda ne znam što bi moglo biti...

scott_aspekt
30.09.2009., 12:39
ako netko zna rijesenje jako bi mu bio zahvalan...imao sam jednu verziju msn-a neznam koju i vise mi nije radio i stavio sam msn+ i na njemu se nije moglo ulogirazi ja zelim da instaliram neku drugu verziju sada i kada pocne instaliranje dode mi nesto kao da vec imam jednu verziju msn i da je uklonim a uklonjena je osim onoga starog msn-a sto dobim s kompom

JoWaN
01.10.2009., 01:51
ma samo sam instalirao normalan msn smajliji su radili do nedavno

Jesi ih probao modificirat? Mozda izmjena shortcut keya pomogne.
A mozes probat i ovo sta ti je Mr. Marshall predlozio.
Mislim da smajliji mogu nestat iako se instalira ista verzija Messangera koja je vec bila.

ako netko zna rijesenje jako bi mu bio zahvalan...imao sam jednu verziju msn-a neznam koju i vise mi nije radio i stavio sam msn+ i na njemu se nije moglo ulogirazi ja zelim da instaliram neku drugu verziju sada i kada pocne instaliranje dode mi nesto kao da vec imam jednu verziju msn i da je uklonim a uklonjena je osim onoga starog msn-a sto dobim s kompom

Mozda ti je nakon uninstaliranja ostao folder s par fileova u program files.

Pobrisi sve i preko program files, all programs i add or remove programs (unutar Cotrol panela). ako ni to ne pomogne, onda bi trebao vjerovatno iz Regystrya ga uklonit. (i stari MSN ofc.)

Start - Run, upises ''regedit'' (ali nisam siguran gdje se nalazi unutar Regystrya :/)

redcode
01.10.2009., 23:10
ej, ljudovi :) imam novih problema :(

pokusao sam danas uspostaviti pozim preko msn-a i nece.....pise mi " we are unable to run audio and video setup" help me!

Jup
06.10.2009., 13:53
Ljudi zna li netko pomoc? instalirao sam novi msn live, sve super instalirano i kad se logiram nakon par sekundi samo mi se javi error (windows Live Communications platform has encountered a problem and need to close.) i kad stisnem dont sent samo izadje iz MSn-a!
sta da napravim?
Uninstaliro sam i ponovo instaliro 10 puta.
pokusao i s onim sto je JoWaN rekao, za compability . . . i opet isto javlja. vise neznam sta ciniti!

molim pomoc

GreenDevil
08.10.2009., 22:50
Ne radi mi msn, prije par tjedana msn mi je počeo izbacivat grešku ovog tipa : msi-check: 0x80280002, ima li ljeka??? :s:s:s:s

Jup
09.10.2009., 08:09
Sta nema nitko nikakvo rijesenje za probleme? Pa dajte kompijuterasi, znalci i ostali koji su imali slicno i otklonili da pomognu!!!
Hvala najljepsa!!!

JoWaN
10.10.2009., 01:46
@Jup - Koju to verziju pokusavas instalirat?
Jesi ga prije nove instalacije, u potpunosti izbrisao s harda (u add programs, all programs, program files, Regystry)?

@GreenDevil - To si pokusavao instalirat 2009. verziju ili?
Taj error se cesto javlja prilikom preuzimanja nove verzije MSN-a, pa je potrebno restartat komp.

GreenDevil
11.10.2009., 13:34
@Jup - Koju to verziju pokusavas instalirat?
Jesi ga prije nove instalacije, u potpunosti izbrisao s harda (u add programs, all programs, program files, Regystry)?

@GreenDevil - To si pokusavao instalirat 2009. verziju ili?
Taj error se cesto javlja prilikom preuzimanja nove verzije MSN-a, pa je potrebno restartat komp.

da. meni je nedavno msn reko da moram preuzet novu verziju, ja sam to učinio i sad mi javlja tu grešku,,,kaj da radim???

JoWaN
11.10.2009., 18:56
da. meni je nedavno msn reko da moram preuzet novu verziju, ja sam to učinio i sad mi javlja tu grešku,,,kaj da radim???

Sta se tice rpeuzimanja nove verzije, to se moglo izbjeci.
Probaj napravit system restore, to ce ti vratit sve postavke na kompu kako su bile tog datuma na koji namjestis. Na taj nacin bi ti se trebao maknut i taj novi Messanger.

GreenDevil
11.10.2009., 21:21
nemogu, previše je prošlo i nemam restore point, nije moj komp i nisam ja to radio, al zato rješavam to....

JoWaN
12.10.2009., 01:08
Probaj potpuno izbirsat Messanger s kompa. Znaci, u program files, add programs, all programs.
I mozda iz Regystrya, al nisam siguran di se nalazi tocno tam :/
Nakon tog brisanja, restart kompa, i probaj skinut 8.1 ili 8.5 verziju preko googlea.

Ako ne uspijes naci, posaljem ti ja na PM (mislim da jos imam instalacijsku aplikaciju)

Jup
12.10.2009., 10:03
@JoWaN
Hvala na pokusaju pomoci. Sve sam to napravio sto pitas, al opet kad skinem, ovu zadnju verziju prek googla sam skino i sve ok instalira i kad upisem mail i pasword samo izbaci error i izbaci me s onlinea! jel ima kakve nade samnom?
il da instaliram tu stariju verziju? aj mi posalji na pm ako mozes!
Hvala ti puno

JoWaN
12.10.2009., 19:26
Poslat cu ti na PM 8.1 verziju.

GreenDevil
17.10.2009., 19:19
a di u registriu mi se to nalazi...molim pomoć, neznam niš u tom području...THX...

JoWaN
19.10.2009., 01:08
Probaj 8.1 instalirat preko te nove - LINK (http://www.brothersoft.com/windows-live-messenger-199469.html)
Mislim da mozes i tako.

Ken
19.10.2009., 09:36
Nece me spojiti na MSN evo vec drugi dan :ne zna: Javlja da nije moguce. Mislio da je do njih, ali sve druge spaja, sto napraviti? :confused:

JoWaN
20.10.2009., 18:49
@Ken - Kakvu poruku ti salje?

Techfluence
02.11.2009., 19:55
Kako potpuno obrisati neki kontakt sa messengera ako smo ga vec blockali i izbrisali?

JoWaN
03.11.2009., 03:45
Kako potpuno obrisati neki kontakt sa messengera ako smo ga vec blockali i izbrisali?

Stisnes desni mis na neki kontakt (tj. koji zelis obrisat), i na dnu imas opciju ''delete contact''.

LittleGoat
04.11.2009., 15:22
meni se isto već drugi dan neće spojit msn. ali samo s jednim account-om, onim kojeg sad koristim, a kad se ulogiram sa starim sve bude ok. uglavnom, ne znam jel to do windows 7-ice jer sam je nedavno instalirala, al neće se uopće ulogirat. izbacuje error 800706be i kad sam tražila u helpu opće nije navedena takva greška. proguglala sam malo, napravila sve šta su preporučili na par stranica koje sam pogledala al još uvijek se neće ulgoirat. jel iko može pomoć?

Admi0851
07.11.2009., 12:11
Uspjela sam izbrisati sve postavke za msn koje su postojale na komp.jer neko vrijeme nije nikako radio. Sada kada pokusavam ponovo instalirati javlja mi gresku i nema sanse da instaliram bilo sta.
Molim ako neko zna da pomogne.

Hvala unaprijed

marka92
07.11.2009., 21:16
ne mogu se prijavit na novi msn a njega sam morao instalirat jer se vise nisam mogao prijavit 8.5. kad se pokusam prijavit pise da ne mogu prijavit jer je servis trenutno nedostupan, a u vise detalja error 80040154. rjesenja sam trazio po netu i nista. probao sam re-registrirat msxml3.dll file ali nista. pokusao sam fixanjem registryja ali opet nista. ako netko zna rjesenje a da ne rusim sustav molim neka mi pomgne.

lavinia_20
14.11.2009., 16:13
imala sam stariju verziju msn i sve je radilo bez problema, onda sam kao morala instalirat noviju verziju ako zelim nastavit. ja sam deinstalirala staru i isla skinut novu ali ne mogu ju do kraja instalirat, pojavljuje mi se greska. pomoc!! i da, imam vistu

serenada
15.11.2009., 12:06
Koristija sam doticni MSN ali neki dan dobijem obavijest da ima novi MSN dali zelim odma dogradit ili kasnije...odaberem kasnija ali predhodni MSN se pogasi i nemoze ga se koristit dok se ne preuzme novi...ja preuzmen novi koji jedva instaliram jer je blesavo napravljen i nikako mi nije oku mio...izgleda anemicni,blijedo,a tako i live mail kojega koristim...ukratko novu verziju nemogu naoko,ocajno izgleda...imali sanse instalirat staru verziju a da nedobija tu poruku o obaveznoj nadogradnji...

serenada
15.11.2009., 17:16
Za sve one koji pokusavaju instalirat novi MSN Live prisilno!
Prvo trebate deinstalirat postojecu verziju pa cak iako mislite da ste to napravili jer ga nevidite u nijednom programu za deinstalaciju...najbolje je to napraviti s programcicem koji je samo za tu namjenu,
ZapMessenger.Kad ste to napravili morate provjerit jeli imate kernel32 u windows\system directory.Ako ga nemate,jednostavno ga je skinut s neta,upises u google i imas ga.zatim izbrises sve u program fajl sto ima veze s windows live a i u C dokument i seting pod user.Otvoris regedit i tamo sve sto ima veze s windows live pobrises tako sto otvoris na start-run upises regedit i kad se otvori,ides na edit i na padajucem meniu odaberes Find Next i upisi windows live i sve sto nadje,brisi..malo je mukotrpno jer moras ponavljat puno puta...kad je to gotovo,moras imat sva 3 NET.FRAMEVORK, TO VIDIS U Kontrol panelu ono dodaj ukloni programe pod ukljucenu opciju da ti pokaze sve updates...ako nemas onda skini pomocu guglanja..tek kad je sve to napravljeno,mozete krenut s instalacijom novoga MSN-a,koji je total bezvezan,anemican i sranje,ali nema druge...

Phoebs
16.11.2009., 12:11
Omg koliko toga :S Ja sam bila instalirala novu verziju prije par mjeseci, ali mi je nedavno počeo nuditi neku valjda još noviju, koja se po mojim saznanjima uopće ne razlikuje od prethodne... sad naravno imam ovaj problem, a nadam se da ću ga riješiti ovim silnim brisanjima... uglavnom, hvala :))

mimi8311
16.11.2009., 19:04
probala sam sve, ali kontakata nikako!! instalirala sam još prije par mjeseci novu verziju, u svibnju mislim, ali nikako ubaciti kontakte tako da još uvijek koristim onaj prastari msn...jel mi može netko pomoći???

midsu
20.11.2009., 08:15
vidjeh da je otvoreno bezbroj tema o tome i da je jedan veliki topic sa pitanjima o msnu, no vidjeh da se ne posta tamo preceesto a nisam nasla odgovor na probleme ondje. pa eto.
pojavi mi se windows live login problem i piše send this error to microsoft ili dont send
ako kliknem dont send msn se automatski sam od sebe isključi
ako kliknem send opet ne mogu nista, onda ja taj prozor s tom obavijesti spustim da ne gledam
sto tako, ne vidim nijedan kontakt online, niti mogu ikome ista napisat, ako meni neko ne napise prije
..problem se dogada kod svih verzija, kontakti se ne vide ni kod one najstarije verzije, zna li itko rijesenje?

bryant24
20.11.2009., 15:55
pozdrav svima, želio bih si napraviti msn, malo sam kopao ali se nisam baš snašao pa bih bio zahavalan ako me netko može malo bolje uputiti i reči što trebam napraviti

scripta elegans fe
20.11.2009., 16:30
pozdrav svima, želio bih si napraviti msn, malo sam kopao ali se nisam baš snašao pa bih bio zahavalan ako me netko može malo bolje uputiti i reči što trebam napraviti

napravis si live ID ovdje (https://signup.live.com/signup.aspx), skines msn ovdje (http://download.live.com/messenger), instaliras (samo kod instalacije ti pokusava uvaliti da instaliras sve i svasta ti samo izaberi msn :zubo: ) i vozis... :kava: :D

bryant24
20.11.2009., 21:18
napravis si live ID ovdje (https://signup.live.com/signup.aspx), skines msn ovdje (http://download.live.com/messenger), instaliras (samo kod instalacije ti pokusava uvaliti da instaliras sve i svasta ti samo izaberi msn :zubo: ) i vozis... :kava: :D

hvala :)

mr.right
28.11.2009., 14:34
Kakva su iskustva ?

Leon12
09.12.2009., 21:25
Molim vas ljudi pomagajte, imam Windows Live na kompjuteru vec neko vrijeme, i sve dosad mi je radio bez problema. Međutim, vec 3-4 dana ne mogu se prijaviti na msn nikako. Tj, prijavim se, ali me odmah izbaci. Ne pise ni broj greske ni nista (fazon 80048820 ili sl) samo me izbaci i pise mi neka Send Error report. Na staroj verziji Windows live-a se mogu prijavit bez problema. međutim, meni treba da koristim kameru, a na staroj verziji ne znam kako (i da li moze ikako), molim vas pomagajte :(

.mallena. :))
12.12.2009., 16:40
Da ne otvaram novu temu napisat cu ovdje. Ovako: sve do sada sam mogla ic na windows live messenger. i dodjem jucer i ono nece. :S ovako da ja tu ne opisujem stavit cu vam sliku sto se dogodi kada pokusam kliknem na messenger.

http://img710.imageshack.us/img710/4073/34824308.png

Ako netko zna u cemu je problem i kako ga rijesiti molim vas helpajte mi. Unaprjed se zahvaljujem.

askerica
28.12.2009., 23:02
Ljudi help..hitno je!!!
Neko mi je provalio preko facebooka msn i promijenio pasword i na msn-u i na fb :( Sad ne znam sta da radim. Nisu problem kontakti vec mailovi...
Jel zna neko kako da vratim svoj pasword ili da napravim novi,a da mi ne traze onaj koji je taj 'neko' stavio?? Molim vas pomozite, jer je bas hitno!!

PeGO
28.12.2009., 23:47
Ljudi help..hitno je!!!
Neko mi je provalio preko facebooka msn i promijenio pasword i na msn-u i na fb :( Sad ne znam sta da radim. Nisu problem kontakti vec mailovi...
Jel zna neko kako da vratim svoj pasword ili da napravim novi,a da mi ne traze onaj koji je taj 'neko' stavio?? Molim vas pomozite, jer je bas hitno!!
jesi siguran da ti je to napravio neko preko fejsa? ja imam fejs i imam msn pa mi ga nisu provalili još uvijek :rofl:
kontaktiraj na live.com pa im objasni fejs hakiranje i vratit će ti pass

is_none
08.01.2010., 19:54
pozdrav svima prije par dana mi je jedan kontakt poceo slati viruse preko msn za koji ni on ne zna znaci samo jedan kontakt dakle izgleda ovako salje se neki virus koji kao kad saljes sliku il pjesmu znaci ono zeleno se pjavi i puni
i pise dole virus
i ako ne izadjes pa udjes zezne te i dobije ti komp virus
u tom smislu ako sam dobro objasnio
E sada me zanima da li je to uistinu virus ili necija sala :confused:

fairy_doll
08.02.2010., 18:12
Ej imam problem kada slusam muziku u personalu na MSN-u mi nepokazuje sta slusam (opcija "prikazi sta slusam" je ukljucena). Takode igrice su mi nedostupne. drugi su mi rekli da trebam skinutu neke programe da bi to 2 funkcionisalo. Moze li mi ko reci kakvi su to programi i gdije ih mogu skinuti?

UnusualMe
09.02.2010., 17:29
Savjet i preporuka za neki brži, manji i jednostavniji IM kao zamjena za MSN, s mogućnošću ulogiravanja s podacima za MSN i eventualno da se mogu oni smajlići koristit? :ne zna:

Bat Kol
09.02.2010., 17:53
trillian, ali imaš samo njegove smajlije i nema kamere.

Policajac
10.02.2010., 05:27
pozz...možda ovo nije mjsto gdje da otvaram temu ali mora mi netko pomoci, instalirao sam najnoviju verziju MSN koju je trazilo da mi skine i sad kada se zelim prijaviti pise mi da nemogu da MSN nije pristupan i tako stalno vec 2 dana jel netko mozda zna problem napravio sam i SS da vam dokazem evo link slike:
http://i50.tinypic.com/33vjki1.png

OpticaLL
10.02.2010., 07:11
http://www.youtube.com/watch?v=NfwzLf4UALM
http://social.technet.microsoft.com/forums/en-US/itprovistaapps/thread/21e0dd42-44ae-4e07-9a9a-b0a3263345ec/

eRRoX
15.02.2010., 09:43
ovak... odjednom su mi se poceli mutiti kontakti na msn-u ( kao da je ukljucen neki blur :rofl: ) i svi su se mjesali slova slike i sl... zatim sam reinstaliro i ponovno isto... onda sam koristio zap messenger da ga potpuno izbrisem i ponovno instaliro...eh onda mi se pojavio ovaj error... da vjerovatno mislite koji lik pa googlaj taj error i naci ces :kava: ... al zujo sam po netu 2 sata i pokusavo sve sto sam vidio od reg edita manualno do svih mogucih cc cleanera regcleanera i onih msicuu2 & msprod2 te slicnih stvari pa i promjena lozinke i neznam sta jos nisam probo... jednostavno NEIDEEEE 4 dana sam bez msn i lagano me to izluduje :horor:
pa molim vas ako itko zna nesto o tome da mi pomogne...ako nista predlazite sta je vama pomoglo pa cu rec jesam probo i jel oce meni pomoc...puno hvala unaprijed :s :s :s

The Zvonimir
15.02.2010., 10:24
instaliraj amsn

srećko89
15.02.2010., 18:03
prijatelj mi je zaboravio lozinku na svome msn-u i pitao me da mu ja to popravi ako znam.... ja sam išao na standardni način ono zaboravili ste lozinku itd. on se nesjeća tajnog pitanja kako bi odgovorio. a kad kliknem da mi pošalje e mail ono na koju adresu ako kliknem na njegovu poruka vjerovatno stigne al nemogu se prijavit na njegovu adresu da promjenim lozinku.... kliknem li na ono drugo ne dolazi mi nikakva poruka..... postoji li mogućnost da se to popravi?

eRRoX
15.02.2010., 18:46
instaliraj amsn

jesam i radi...hvala :top: ...al nije to to...mogu onda i na ebuddy :(
nije to taj "feeling" msn-a :rofl: ... volio bih kad bi ponovno proradio pa pls ako ko ima kakve ideje? :s

ex_1
16.02.2010., 17:31
Jel vam radi msn,nemogu se logirati cak ni na msn.com

rimman
16.02.2010., 19:41
meni vec valjda mesecima ne radi msn, kad skinem stariju verziju trazi mi novu, kad skinem najnoviju, instaliram sve, samo se onaj coveculjak vrti u krug. Zna li neko kako to da se resi bez obaranja sistema?

Znaci najnovija verzija nece, a kad probam stariju da instaliram kaze mi da moram najnoviju

stalno preko www.meebo.com ulazim

yebivyetar
06.04.2010., 14:23
da li se moze saznati kad sam dodao nekog kondtakta za prijatelja na msn-u????

Bat Kol
06.04.2010., 16:55
da li se moze saznati kad sam dodao nekog kondtakta za prijatelja na msn-u????

pa kada se pojavi online? :ne zna:
dođe ti obavijest dolje u kutu.

yebivyetar
06.04.2010., 17:17
pa kada se pojavi online? :ne zna:
dođe ti obavijest dolje u kutu.
ma ne mislim to da se prijawi na msn nego mislim kad dodas nekog na msn a on te prihwat

boys123
07.04.2010., 15:46
ljudii....kako kad ukljucim kameru mogu uslikat kontak koji sam pozvao?????

vedizzle
09.04.2010., 14:20
Preporuka za par ovih koji žele program koji mogu koristiti kao msn, imate Miranda (http://www.miranda-im.org/) (koliko znam manje resursa troši) iliDigsby (http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_source=vid&utm_medium=vid&utm_content=vid) (također neloš program)...

@yebivyetar - dok te ne prihvati, među offline kontaktima će ti biti njegova email adresa na koju si ga/ju dodao, a kad prihvati biti će ti njegovo/njeno korisničko ime :)

Shuriken
12.04.2010., 08:48
Napravila sam update Windows Messengera i sad mi, kad upalim komp, na welcome screenu piše ispod imena obavijest koliko nepročitanih mailova imam na hotmailu. To mi ne treba, jer uopće ni ne koristim taj mail, samo messenger, pa hoću to isključiti da se više ne pojavljuje. Zna li netko kako?

Shuriken
12.04.2010., 13:10
Riješeno.

Ako naiđe netko s istim problemom, evo rješenja, jednostavno je:

http://www.mydigitallife.info/2008/03/08/hide-unread-email-messages-notification-on-xp-logon-welcome-screen/

bjelovarcanka
14.04.2010., 17:29
hej...moze jedno pitanje... da li se sta placa dok pricam na skype....jer mi kazu da ne.!

Wrbhhh
14.04.2010., 17:42
Ne ako pričaš skype - skype. Ali da ako pričaš skype - mobitel ili skype - fiksna linija.

bjelovarcanka
14.04.2010., 19:08
znaci skype na skype ne trosim nista....a ako zovem na mobitel onda trosim..jel tako.. e mene zanima varijanta skype na skype.. ja zovem nekoga n skype!

vedizzle
14.04.2010., 19:11
Ne trošiš ništa osim internet prometa :mig:

yebivyetar
16.04.2010., 21:45
Preporuka za par ovih koji žele program koji mogu koristiti kao msn, imate Miranda (http://www.miranda-im.org/) (koliko znam manje resursa troši) iliDigsby (http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_source=vid&utm_medium=vid&utm_content=vid) (također neloš program)...

@yebivyetar - dok te ne prihvati, među offline kontaktima će ti biti njegova email adresa na koju si ga/ju dodao, a kad prihvati biti će ti njegovo/njeno korisničko ime :)
haha ni ti me nisi shwatio ne mislim to nego kad sam ja tog kontakta dodao zanima me jedan a on me prihwatio isti dan akd sam gad dodao pa me zanima jel se moze saznat taj datum jer mi je wazno

vedizzle
16.04.2010., 21:52
haha ni ti me nisi shwatio ne mislim to nego kad sam ja tog kontakta dodao zanima me jedan a on me prihwatio isti dan akd sam gad dodao pa me zanima jel se moze saznat taj datum jer mi je wazno

Aha, misliš na datum...mislim da to ne možeš vidjeti :ne zna:

Quant7
22.04.2010., 17:45
Dakle, pitanje je kako se može kontakte koje imam na MSN-u prebaciti na Gmail/Gtalk i sa njima normalno komunicirati?

bjelovarcanka
22.04.2010., 20:34
moze jedna mala pomoc..kako mogu instalirat novu verziju msn..ma imala sam ga..ali sam morala instalirat windowse radi virusa, i sad hocu instalirat tu novu pa mi kaze da je zastarjela verzija... i sad kako dalje-.a imam windowse xp98. help

IamOmega
25.04.2010., 19:49
pozdrav,zna netko html code za msn account na svojoj hp stranici?

ovako,ocu imati onu msn sliku na HP i kad se na nju klikne odmah dobim pitanje za buddy listu u msn chat,,jel netko zna kako se to moze napravit????????????

bjelovarcanka
29.04.2010., 01:22
nikako ne mogu msn instalirati...helpppp

Vezica
29.04.2010., 19:56
nikako ne mogu msn instalirati...helpppp

a opisala si problem ono :rolleyes:

http://www.download.live.com/messenger

bjelovarcanka
02.05.2010., 00:42
ma kaze mi da je moja verzija zastarjela...nikako ne mogu instalirati...

bjelovarcanka
07.05.2010., 02:32
trebam jedno pitanje.. da li se moze na skypu napraviti da osobu cujem u slusalicu a ne na zvucnik...

Bat Kol
07.05.2010., 11:12
trebam jedno pitanje.. da li se moze na skypu napraviti da osobu cujem u slusalicu a ne na zvucnik...

pa uštekaš slušalice u za to predviđen izlaz na kompu.

bjelovarcanka
11.05.2010., 16:32
ee, sad ovako , ako mi netko moze pomoci...ne mogu instalirat novu verziju msn.,..kaze mi da imam zastarjelu verziju, ali ja sam ju maknula i sad mi je ostalo windowsi msn-a i to ne mogu izbrisat ..da li postoji kakav program za to ... da se moze izbrisat i da si mogu instalirat novu verziju!!!!!

JoWaN
14.05.2010., 04:31
Mozda ju nisi dobro obrisala.
Jesi maknula sve iz Program filea i add/remove programs?

bjelovarcanka
14.05.2010., 15:01
ma jesam...a jel ima kakav programcic za brisanje ostatka msn!!

vedizzle
14.05.2010., 16:07
Zvuči kao da je u registryju ostao dio msn-a...u sličnoj situaciji sam ja bio sa NOD32-om, pokušavao instalirat novu verziju, ali uvijek ju je prepoznavalo kao onu staru, dok nisam pomoću run-regedit izbrisao NOD32 u registryju...a sad, to sam jednostavno našao, ali čini mi se da ne mogu baš naći nešto takvo za MSN...a ako nisi neki stručnjak za "čačkanje" po registryju i kompu, bolje ne diraj... Imaš i recimo pidgin (http://www.pidgin.im/) u kojem se možeš logirat sa svojim msn accountom, imat ćeš sve frendove sa msn-a, samo koristiš drugi program... postoji ih još takvih, digsby (http://www.digsby.com/?utm_campaign=vid&utm_source=vid&utm_medium=vid&utm_content=vid) i miranda (http://www.miranda-im.org/)...

bjelovarcanka
14.05.2010., 23:40
ok..posto nisam neki strucnjak za to...pitat cu svoje ukucane koji se razumije u to! hvala!

Antonio144
15.05.2010., 22:01
Pitanje. Jel se može na Skypeu imati video konferenciju? Mislim razgovarati video pozivom sa 2 osobe i da se svi međusobno vidimo.

scripta elegans fe
16.05.2010., 12:25
ne moze. (https://support.skype.com/faq/FA661/How-do-I-start-a-video-conference?frompage=search&q=multiple+video+conferencing)

Light_Assassin
16.05.2010., 12:47
ja imam problema sa svojim msn-om..danas sam ga unistalo i ponovno instalirao i opet mi se pojavljuje isti problem. prijavim se i odjednom mi dodje error i ponudi mi send error report i don't send..sto god da stisnem izbaci me iz msn-a i tako svaki put..kada kliknem koi je problem dodje mi ovo:

AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8117.416 ModName: cvasds0.dll
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0006f6e5

ako se neko razumije moze li mi reci kako da se rijesim ovog errora8soto da napravim ) i koi je problem? :ne zna: zatojer sam ga ponovno instalirao pa nekuzim zasto

molim vas za pomoc :s
svaka pomoc je dobrodosla

maja28
16.05.2010., 13:56
meni vec valjda mesecima ne radi msn, kad skinem stariju verziju trazi mi novu, kad skinem najnoviju, instaliram sve, samo se onaj coveculjak vrti u krug. Zna li neko kako to da se resi bez obaranja sistema?

Znaci najnovija verzija nece, a kad probam stariju da instaliram kaze mi da moram najnoviju

stalno preko www.meebo.com ulazim

Pozdrav ljudi..
Evo i ja imam isti problem ko i ti. Već se mjesec dana ne mogu prijavit na msn, isto mi se tako vrti čovječuljak i onda odjednom stane i opet se vrati na početak bez ikakve poruke ili nekog errrora. Ne kužim stvarno šta je. Pokušavala sam više puta deinstalirat i ponovo instalirat i i dalje se ne mogu prijavit. A kad odem provjerit kompatibilnost piše mi da je msn inkompatibilan, imam windows 7 i namješten mi je na Windows XP (Service Pack 2). I kad odem na control panel da mi popravi msn piše da je popravljen al ja se i dalje ne mogu spojit. Molim vas ako neko zna kako ovo rješit da mi se javi.

soundstream
16.05.2010., 13:59
vidi jel ti sat na kompu tocan

maja28
16.05.2010., 16:20
vidi jel ti sat na kompu tocan

jeste. i datum i sat, sve točno.

scripta elegans fe
16.05.2010., 18:49
imam windows 7 i namješten mi je na Windows XP (Service Pack 2).

zasto? :confused:

JoWaN
17.05.2010., 02:00
Pozdrav ljudi..
Evo i ja imam isti problem ko i ti. Već se mjesec dana ne mogu prijavit na msn, isto mi se tako vrti čovječuljak i onda odjednom stane i opet se vrati na početak bez ikakve poruke ili nekog errrora. Ne kužim stvarno šta je. Pokušavala sam više puta deinstalirat i ponovo instalirat i i dalje se ne mogu prijavit. A kad odem provjerit kompatibilnost piše mi da je msn inkompatibilan, imam windows 7 i namješten mi je na Windows XP (Service Pack 2). I kad odem na control panel da mi popravi msn piše da je popravljen al ja se i dalje ne mogu spojit. Molim vas ako neko zna kako ovo rješit da mi se javi.

Jesi probala i druge kompatibilnosti osim s XP?

bjelovarcanka
17.05.2010., 13:51
hej. dakle uspim instalirat msn.. a pri kreju instalacije mi pise da nisu uspili instalirat msn jer nisam spojena na mrezu,tj na internet,, sto jesam,,, i izbaci mi ovaj kod... 0x80004005...help!

scripta elegans fe
17.05.2010., 18:00
jesi probala ikoje rijesenje odavde? http://www.google.hr/search?hl=hr&client=firefox-a&hs=yOj&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&q=live+messenger+0x80004005&btnG=Tra%C5%BEi&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

maja28
17.05.2010., 23:00
zasto? :confused:

Pa kako bi trebalo biti??

Jesi probala i druge kompatibilnosti osim s XP?

A jesam...i neće ni na jedan...:(