PDA

View Full Version : Sexs za 5+, a ostalo ne valja

Sekvoja
05.11.2008., 18:26
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji.... :kava:

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika? :ne zna:

Spomenka
05.11.2008., 18:37
Meni iz ovog kaj sam pročital izgleda da s tobom nekaj nije u redu! Kak možeš biti s nekim s kim se ne slažeš i ko ti ne odgovara nikak osim u krevetu?? Kaj ti nije nekak ponižavajuće da se nađeš s mužjakom, poseksate se i onda se svak odpelja na svoju stranu? Kak da ste majmuni, a ne ljudi!? ....

Al to je tvoja stvar i ja ti ne bum sudila. Sam biž štela reči kak ja nigdar ne bih mogla biti u takvom odnosu!

leich
05.11.2008., 18:39
frendica mi je imala isto iskustvo-kad im se prisexalo to su obavili i svak na svoju stranu sve dok on nije našo stalnu partnericu:)
ak ti je dobro sexaj se i dalje-šta fali-imaš super sex i niko ti ne visi za vratom(mislim niste u vezi):ne zna::D

Spomenka
05.11.2008., 18:40
frendica mi je imala isto iskustvo-kad im se prisexalo to su obavili i svak na svoju stranu sve dok on nije našo stalnu partnericu:)
ak ti je dobro sexaj se i dalje-šta fali-imaš super sex i niko ti ne visi za vratom(mislim niste u vezi):ne zna::D

Meni je to kaj ti predlažeš kak da su životinje, a ne ljudi. :rofl:

rocket86
05.11.2008., 19:24
za mene je sex samo sex(i nije mi bitan faktor u životu), i nikad se ne bih spuštao na tu razinu da sam s nekim samo zbog sexa. ali to sam samo ja.

Wannda
05.11.2008., 19:33
za mene je sex samo sex, i nikad se ne bih spuštao na tu razinu da sam s nekim samo zbog sexa. ali to sam samo ja.

potpisujem :kava:
nigdje ne piše da moraš biti u vezi s osobom s kojom se seksaš :D

Pali_andjeo
05.11.2008., 19:38
neprihvatljiv:o

Maćuhica
05.11.2008., 19:40
Pa ako je taj tip tako zgooooooooooooooooodan i ima dobar pimpek - naravno da trebaš se družit s njim!

volim čokoladu
05.11.2008., 19:42
ako sex valja, onda se sexajte i mirna bosna, dok god to vama tako odgovara.
osobno, trenutno nisam pobornik takvog nečeg

ono što mi je zapelo za oko, da je tip oženjen i iima sina, to me više zabrinjava nego ostatak posta

Waxanna
05.11.2008., 19:42
Ako je seks tako dobar,samo se ti nastavi ševiti sa njim.

tince
05.11.2008., 19:44
Neprihvatljiv na dulje staze.....nakon što spoznam da mi karakterno bla bla nikako drukčije ne odgovara, i seksualna strast se ugasi..

GoGs
05.11.2008., 19:51
Ako je seks tako dobar,samo se ti nastavi ševiti sa njim.da, i usput neka pravi budalu od svoje žene i dvoje male djece :top:

:blabla:

Wannda
05.11.2008., 19:54
da, i usput neka pravi budalu od svoje žene i dvoje male djece :top:

:blabla:

Ispravak-dvogodišnjeg sinčića :top:

strašno... mene bi bilo uopće sram napisat da me ševi lik koj ima sina od dvije godine. Taj ti detalj nije trebao :flop:

Waxanna
05.11.2008., 19:59
Zašto bi ju bilo sram? Pa nije da ga ona siluje ili tako nešto,sam to želi :rolleyes: Ajme licemjerja :flop:

Pali_andjeo
05.11.2008., 20:02
strašno..ima ženu i djecu i jebe se sa njom...a i njoj je svejedno :kava: :flop:

Pješčani sat
05.11.2008., 20:03
cek, jel tebi bed sto se samo sevis s nekim tipom i dobro ti je
ili zelis blagoslov nepoznatih ljudi ovdje na forumu sto si nasla ozenjenog covjeka oca jednog djeteta za to?

sex ko sex, ako mozes biti zadovoljna da svatko ode na svoju stranu, go with it... jesi li i ti u nekoj vezi?
svjesna si da vas je barem troje u ovoj prici?
kako se uopce ti u svemu osjecas?

rocket86
05.11.2008., 20:10
ako sex valja, onda se sexajte i mirna bosna, dok god to vama tako odgovara.
osobno, trenutno nisam pobornik takvog nečeg

ono što mi je zapelo za oko, da je tip oženjen i iima sina, to me više zabrinjava nego ostatak posta

iako pomalo osuđujem i curu, mislim da uopće nije njen problem ima li on sina, ženu, katnicu ili nešto treće. mislim da je očito da oni jedno od drugoga očekuju samo sex. zašto bi bio NJEN problem, ako ON vara svoju ženu?

Waxanna
05.11.2008., 20:13
iako pomalo osuđujem i curu, mislim da uopće nije njen problem ima li on sina, ženu, katnicu ili nešto treće. mislim da je očito da oni jedno od drugoga očekuju samo sex. zašto bi bio NJEN problem, ako ON vara svoju ženu?
To sam i ja rekla :cerek:

Soon Li
05.11.2008., 20:15
ne znam zašto osudujete curu-pa nije ona udata i nema ona dijete!!!

ako ti paše sex sa njim nastavite tako ali pazi da ti ipak ta uživancija u sexu ne pomuti razum i da se ne zagriješ za njega-emotivno(to sam i sama doživjela).

a vi koji govorite da su kao životinje-muškarci to rade stalno-poševe ženu i inda joj se ili ne jave ili je ona samo booty call!! a kad žena to napravi onda ju osuduju!!!

hello?

GoGs
05.11.2008., 20:17

ako ti paše sex sa njim nastavite tako ali pazi da ti ipak ta uživancija u sexu ne pomuti razum i da se ne zagriješ za njega-emotivno(to sam i sama doživjela).

a vi koji govorite da su kao životinje-muškarci to rade stalno-poševe ženu i inda joj se ili ne jave ili je ona samo booty call!! a kad žena to napravi onda ju osuduju!!!

hello?jel da?

to joj daje pravo da leprša pičkom oženjenim likovima sa djecom??:confused::confused:

anastasia74
05.11.2008., 20:17

baš tako...on treba misliti o tome...nije ni njoj na hvalu, al ona je slobodna...i da nije u pitanju ona, našao bi on već neku drugu, pa zašto ne uzeti nešto što se nudi a odgovara im:ne zna:

Waxanna
05.11.2008., 20:18
jel da?

to joj daje pravo da leprša pičkom oženjenim likovima sa djecom??:confused::confused:
Preljub još nije protuzakonit :cerek: Osim toga ne siluje ga,on uvijek može odbiti,a ako je on prenapaljen da odbije,to je njegov a ne njezin problem.

Waxanna
05.11.2008., 20:19
baš tako...on treba misliti o tome...nije ni njoj na hvalu, al ona je slobodna...i da nije u pitanju ona, našao bi on već neku drugu, pa zašto ne uzeti nešto što se nudi a odgovara im:ne zna:
Izgleda da dežurni moralisti ne shvaćaju to.

rocket86
05.11.2008., 20:25

hello?

jesi ti čitala sve postove? evo ima nas par koji mislimo da je apsolutno nebitno za nju je li on oženjen ili nešto. ja osuđujem takav odnos između ljudi, sex bez ikakvih drugih zajedničkih točaka između njih.

a vezano za boldano, ne generalizirati, ja se osobno nalazim uvrijeđen ovakvim izjavama, mislim da se ista pravila odnose na sve.

GoGs
05.11.2008., 20:29
Preljub još nije protuzakonit :cerek: Osim toga ne siluje ga,on uvijek može odbiti,a ako je on prenapaljen da odbije,to je njegov a ne njezin problem.nije, ali je moralno ogavan od strane onoga koji ga prakticira:kava:

Soon Li
05.11.2008., 20:30
ok,ti si jedan od 100.
za muške je opće poznato da nikad nisu bili moralisti niti će ikad biti(ili vrlo mali broj).

ne znam koliko godina imaš ali 9 od deset muškaraca će osuditi ženu koja se samo sexa s nekim a nije s njim u vezi. a kad se vas tiče-onda što više pohebeš to si veća faca u društvu!!

ja sam samo rekla da ako joj paše sex nek nastavi i ako ne želi vezu s njim zašto bi se uplitala. a to što on ima dijete je njegov problem a ne njezin,nije mu stavila pištolj na čelo i rekla: ševit ćemo se ili pucam!!

Waxanna
05.11.2008., 20:32
nije, ali je moralno ogavan od strane onoga koji ga prakticira:kava:
Možda za takve kao ti,za tu osobu i njoj slične ne.Njima to definitivno nije ogavno.

Wannda
05.11.2008., 20:35
Zašto bi ju bilo sram? Pa nije da ga ona siluje ili tako nešto,sam to želi :rolleyes: Ajme licemjerja :flop:

Jer ne smatram čenjenicu da on ima dvogodišnjeg sinčića važnom u diskusiji o seksu bez ljubavi.
Inače nisam neki veliki moralist što se tiće varanja u vezama, nije me briga, svatko vodi svoj život. Ali dok je u cijeloj toj priči dijete javlja mi se doza humanosti. Ne kažem da je ona kriva jer on ima sina, samo ne razumijem koj joj je tu gušt? Pogotovo s obzirom na činjenicu da se njihova "veza" temelji samo na sexu, dakle ne vežu ju emocije za njega...
Ajde nevažno, da ne vara sa njom našo bi si drugu. Tko sam ja da sudim?

Waxanna
05.11.2008., 20:37
Jer ne smatram čenjenicu da on ima dvogodišnjeg sinčića važnom u diskusiji o seksu bez ljubavi.
Inače nisam neki veliki moralist što se tiće varanja u vezama, nije me briga, svatko vodi svoj život. Ali dok je u cijeloj toj priči dijete javlja mi se doza humanosti. Ne kažem da je ona kriva jer on ima sina, samo ne razumijem koj joj je tu gušt? Pogotovo s obzirom na činjenicu da se njihova "veza" temelji samo na sexu, dakle ne vežu ju emocije za njega...
Ajde nevažno, da ne vara sa njom našo bi si drugu. Tko sam ja da sudim?
Točno :cerek:

Septembar
05.11.2008., 20:40
prihvatljiv
ne idealno, ne preporucljivo, ali prihvatljivo
to sto je on ozenjen je isto jako nepozeljno
al opet prihvatljivo je
ona je slobodna, on je taj koji je za osude

i sto bi bilo ponizavajuce ako 2 odrasle osobe svojom voljim rade nest sto im se svidja

ali, jedno veliko ali je sto u takvim vezama obicno jedno zaglibi, i to obicno ta ljubavnica, bez obzira koliko tvrdila da se radi samo o sexu... onda bude jao pao...
cini mi se da je autorica u rizicnoj grupi

Soon Li
05.11.2008., 20:49
pa tema je ova koju je autorica pokrenula.

A govnar koji vara zenu nema srota u glavi.

hvala.

Ken
05.11.2008., 20:51
Tema je glupa. Nije problem sto se vi samo jebete, problem je sto je on ozenjen. Ja ti preporucam da se maknes, i sama kazes da nisi zaljubljena ni nista takvoga, ima jos kurceva na svijetu, ne treba ti takva zajebancija.

Mavis
05.11.2008., 20:57
Neprihvatljivo prije svega zato što je on oženjen. :flop:

Ariane
05.11.2008., 20:58
ja ne osudjujem ljude koji su sa nekim tko je u vezi. to je problem tih koji su u vezi.
prihvatljivo je to sto si s njim, nije pretjerano pametno, ali nemas se oko cega gristi.
medjutim, bilo bi ti pametnije traziti nekoga s kim ces imati normalan odnos.
trust me, I've walked that path :mig:

Soon Li
05.11.2008., 20:59
a kakvu on slamu ima u glavi. iako sam se u dosta situacija složio s tobom, stičem dojam da ti osuđuješ isključivo nju, iako ja mislim da ona apsolutno nije kriva za to što on radi svojoj ženi. ako ikad budem u sex.vezi s udanom ženom(teško, ali zamislimo), ne mislim da bi mene itko za to trebao osuđivati. ista situacija je da sam ja na njegovom mjestu, bemu, ako sam oženjen, valjda sam dovoljno odrastao da ne pristanem na nešto što znam da nije ok.

vidiš da je to još dijete koje ne razumije neke stvari u životu. nemoj se živcirati:cerek:

Violently happy
05.11.2008., 20:59
uopće ne kužim u čemu je problem zapravo..:misli:
na stranu moraliziranje, ali ako si s nekim samo ševe radi, onda je valjda dovoljno to što se super ševi.Kakve sad ima veze neslaganje karaktera?
Nešto sam propustila?:hrk:

@Purger@
05.11.2008., 21:08

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika? :ne zna:

Mislim da si ti odvratna što se možeš redovito ševiti s muškarcem koji ima ženu i dvogodišnje dijete.

Mireille22
05.11.2008., 21:10
U redu je biti s nekim samo radi sexsa, ali ako je ta osoba u braku onda je bolje ne ostajati u takvoj "vezi". Ali to je tvoj život i ti sama znaš što je najbolje za tebe.

Raspberry Swirl
05.11.2008., 21:11
autorica teme se brine oko krivih stvari. možda ne krivih al nikako bitnijih od recimo, morala??? pomalo nepoznat pojam a?

GoGs
05.11.2008., 21:18
U redu je biti s nekim samo radi sexsa, ali ako je ta osoba u braku onda je bolje ne ostajati u takvoj "vezi". Ali to je tvoj život i ti sama znaš što je najbolje za tebe.to sam ja rekao, samo malo na grublji način.

stvar morala.

makneš moral, i što ti ostane? ženska koja nema srce, dušu i ostalo, jer ne gleda što ustvari radi.

i koja se nikad nije stavila u poziciju da se to njoj dešava iza leđa. da se tako postavi, mislim da bi drugačije vrtila ploču.

muž je druga priča. žali bože što se ta žena udala za tog frajera :rolleyes:

Roly
05.11.2008., 21:25
Mislim da si ti odvratna što se možeš redovito ševiti s muškarcem koji ima ženu i dvogodišnje dijete.

ako je sex radi sexa,a ne pašete si nikako drukčije zašto ne bi to prakticirali dok ide?
ono što je meni ovdje neprihvtljivo je to da tip ima ženu i dijete,dakle on je oženjen.to mi nije OK,ja bi uvijek nekako mislila da i ja mogu biti na mjestu te žene,mislila bi na to kako meni ne bi bilo drago da to meni netko napravi,pa ne bi ja htjela to raditi niti drugom.a tu je i beba.
ono što me fascinira kod nekih forumaša je stav da je opet ova cura za sve kriva i da je jadna i razaračica brakova.da,nije u redu da ovo sve radi,ali za sex je potrebno dvoje.
ne vjerujem da je ovom tipu stavila pištolj na glavu i prisilila ga na sex,a još manje je kriva to jer on ne može držati k**ac u gaćama.
da se ne ševi sa njom,ševio bi se s nekom drugom,a tako će vjerojatno i biti kad više ne bude sa autoricom teme.tko zna ustvari da to ne radi i u ovom trenu?
po meni je on kriv ko i ona,čak i za stepenicu više,jer ima ženu i dijete,a jedino na kaj misli je njegov pimpek.
ovakve stvari idu dok objema stranama odgovara,ili dok se jedno ne zaljubi,i hoće nešto više,a druga strana nije za to.u ovom slučaju najčešće se dogodi da tip kad mu žena skuži da joj se mužić troši uokolo,podvije rep,tj.pimpek,i suznih očiju i lica kao u pokajnika,vrati se ženici sa čvrstim obećanjem da to više nikada neće učiniti.moš mislit...:kava:
ljubavnica obično bude ta koja popuši,i i teoriji i u praksi. :D

Soon Li
05.11.2008., 21:57
onda više prestani srat neutemeljeno!!

zlato, to ti radiš cijelo vrijeme. aj oladi,odi na topic o cicama i smiri strasti.:kava:

Ariane
05.11.2008., 21:58
gogsicu i buduca majko, oladite malo, spicit ce vam bananka

rocket86
05.11.2008., 21:58
zaviri malo u moj profil, pa vidi kako nisam ništa proživio. :kava:

a rocket, šupkamo se malo? :rolleyes:

zajefrkavam se malo, ali, dosad smo o dosta toga imali slične stavove, i bio si među jedinima uz mene, tako da.... ajd zamisli situaciju da imaš priliku jebati nečiju jebozovnu 28 godišnju suprugu(ako ne bi, zamisli da bi), da li bi tebe trebala grist savjest, ako ona vara svog muža?

ep2xepx2
05.11.2008., 21:59

situacija opiana u nalovu teme jednostavno ne postoji, zato ne mogu odgovoriti na temu.

GoGs
05.11.2008., 22:02
zajefrkavam se malo, ali, dosad smo o dosta toga imali slične stavove, i bio si među jedinima uz mene, tako da.... ajd zamisli situaciju da imaš priliku jebati nečiju jebozovnu 28 godišnju suprugu(ako ne bi, zamisli da bi), da li bi tebe trebala grist savjest, ako ona vara svog muža?ja sam imao sličnu situaciju.

samo što mi je ona bila susjeda preko puta, a sa kćerkom sam joj bio dobar i nekad brijao sa njom.

pregrizao sam jezik, izbio iz glave njenu pičku i krenuo dalje jebavat ono što treba, a ne što ne treba.

na kraju je ta žena popušila brak jer se izjebala sa drugim susjedom, koji je moj prijatelj (tada bio).

kad sam vidio da sam ja mogao biti u govnima, sam sebe sam pohvalio.:s

stoga, grizla bi me savjet do bola. Jer, ja savjest imam. :mig:

GoGs
05.11.2008., 22:05
a baš mi je fora malo ga bockati-ja mu lijepo velim da je vrijedao ženu a on nastavi po meni.

još kad sam vidjela koje je godište.....i onda veli da nije balavac....

hvala na upozorenju,evo smirit ću se. evo ti :cerek: od mene.ajd ako si toliko pametna bockajuća buduća majka, potrudi se pročitati pravila foruma i prestani spamati, te mene vući na isti grijeh.

ako mi imaš što pametno (ili blesavo kao do sada reći, usudi se to preko PM-a)

Emo§ion:D
05.11.2008., 22:09
Lijepo se vi raspričali, ali autorica nestala ko dimom odnesena..
Ja nekako mislim da tip nije ni oženjen nit ima klinca od 2 godine:ne zna:

Soon Li
05.11.2008., 22:12
Lijepo se vi raspričali, ali autorica nestala ko dimom odnesena..
Ja nekako mislim da tip nije ni oženjen nit ima klinca od 2 godine:ne zna:

zanimljivo razmišljanje....ali opet ko zna-zakaj bi netko otvarao takvu temu...:confused:

Madamoiselle
05.11.2008., 22:15
Neprihvatljivo.
Gadia bi mi se tip koji vara ženu koja mu je dite rodila.
Protiv cura i nemam problema velikih, ali žena i dite...pa daj malo...I uz to joj karakterno ne odgovara pa i nema opravdanje za to šta radi osim kurca. Pa nisi životinja sve da ima kurac od zlata.

Emo§ion:D
05.11.2008., 22:21
I meni bi se gadio..
Šta si ženio i pravio dite, ako nemoš bez umakanja drugdje ni 2 jebene godine?:ne zna:
Pa valjda u braku postoje neki kompromisi, neka odricanja..
Ta oni su, navodno, tek počeli živjeti zajedno, odgajat malo dite i ovaj već vara...
A i ti isto autorice..
Kraj svih slobodnih biraš biti druga violina tipu koji ti ne paše ni po kojoj liniji osim duljine kurca..
Jadna si:flop:

VirtualBaby
06.11.2008., 09:58
karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Završit će kao što pjeva Jasna Zlokić u pjesmi Pismo. :ne zna:

Matahari
06.11.2008., 10:08

Ma pusti ove savjete koji su puni neiskustva.
Bila sam u takvoj situaciji... Moj savjet: uživaj dok traje, ionak će završiti samo od sebe kad jedan ili drugi shvati da mu treba nekaj više od sexa, ili sex jednostavno dosadi.
I na kraju će ti ostati isto kaj i meni-lijepe uspomene:cerek::cerek:

Matahari
06.11.2008., 10:11
Neprihvatljivo prije svega zato što je on oženjen. :flop:

Nekome nije prihvatljivo ni to kaj ti cice kažeš cijelom forumu, ali bitno da u ostalim temema izigravamo moraliste:kava:

Septembar
06.11.2008., 10:47

koji je tebi penis
ona je slobodna zena i nek se sevi skim hoce
ljudi koji ulaze u brak bi trebali znat sta rade SVOM PARTNERU

VirtualBaby
06.11.2008., 10:53
koji je tebi penis
ona je slobodna zena i nek se sevi skim hoce
ljudi koji ulaze u brak bi trebali znat sta rade SVOM PARTNERU

Dodala bi samo: i znati što rade i sebi. :top:

milla karolina
06.11.2008., 18:39

Ja imam taj problem već oho ho godina. Naime završili nas dvoje u braku sex uvijek 5 nekad manje nekad više, al je 5 ali samo valjda Bog i djeca čuvaju brak, totalno suprotni karakteri, ali u krevetu..bajka...ali na duge staze to kad-tad pukne(mislim brak), znam to

TincH
06.11.2008., 18:43
Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika? :ne zna:A što da ti kažem, uživaj i upražnjavaj ono što ti odgovara. :D Završit će vjerojatno postepenim udaljavanjem.

Waxanna
06.11.2008., 18:46
Ma pusti ove savjete koji su puni neiskustva.
Bila sam u takvoj situaciji... Moj savjet: uživaj dok traje, ionak će završiti samo od sebe kad jedan ili drugi shvati da mu treba nekaj više od sexa, ili sex jednostavno dosadi.
I na kraju će ti ostati isto kaj i meni-lijepe uspomene:cerek::cerek:
Napokon netko mudar :cerek:

HHmischko
06.11.2008., 18:56
Ajde da docekam i zensku koja se upusta u seks bez ikakvih aluzija da ce tu bit ikakvih veza, da ce se izmjenit tip i ostavit zenu...jel tako?

Jer ako imas iole takve nade - popusit ces prestrasno!

Glede (pretjeranih) moralista - on moze bit divan suprug i super otac bez obzira sto se shevi okolo. Mozda mu je to samo jedan fini ispusni ventil, gimnastika gdje se ispuse i sretan dodje kuci! Moze to bit za osudu, al isto tako ostajat u krletci i bit nesretan mu more bit gori pakao? A musko ce puno cesce i lakse sex svatit ko gimnastiku bez emocija nego zensko - po prirodi je tako! Ne opravdavam ga ja, ali pokusavam sagledat stvar iz nekog drugog coska...

Valjda svi ljudi ulaze u cvrste veze (ne veze koje su izgovor za seks - vec neka zajednica uzajamnog postovanja il sta ja znam kako da to definiram) i brak s nadom da ce trajati dugo (zauvijek) i da ce biti vjerni. I ako dode do odstupanja od zamisljenog, svako odgovara sebi i samo jos uze upletenim osobama. Najlaksa je opca osuda drustva - koje tu nit je luk jelo nit ga je mirisalo.

Valjd nisam ispo previse neodreden pa me se nece misinterpretirat.

Orion99
06.11.2008., 19:42

Ne sada joj nije problem,ali kada joj njegova žena dođe na vrata i razbije pičku žalit će se na forumu "Pravo".Neka mu ona pere prljave gaće i dijete pa će joj biti manje privlačan.Po meni je on više u krivu ali bilo kako bilo to ne može dobro završiti.

Roly
06.11.2008., 20:28
Ne sada joj nije problem,ali kada joj njegova žena dođe na vrata i razbije pičku žalit će se na forumu "Pravo".Neka mu ona pere prljave gaće i dijete pa će joj biti manje privlačan.Po meni je on više u krivu ali bilo kako bilo to ne može dobro završiti.

ja samo ne kužim zašto se sve ovo,dakle nemoralnost ove veze pripisuje isključivo autorici teme? :ne zna:
pa k vragu nije ona kriva jer tip švrlja uokolo,i ne razumijem kakve uopće ona ima veze sa njegovim brakom?
on bi svoje probleme trebao riješiti sa svojom ženom,a ne tako da se ševi uokolo.
da sam mu ja žena,ovu curu bi ostavila na miru,da nije u redu ovo što ona radi,ali isto tako još više nije u redu od tipa.ako ikome treba išta razbiti onda je to on,ne kužim žene koje kad ih tip prevari idu svoju ljutnju iskaljivati na ljubavnici,i samo isključivo na njoj?
tip je jadan,i svi poput njega koji ne misle na to da su u braku i da su se obvezali na određene stavri,kao što su vjernost,poštenje druge strane,podrška,njemu je to očito nešto što uzima zdravo za gotovo,njemu je važan samo on,niti žena,niti djete,a bogme niti ljubavnica.
i ne vjerujem da će ovo rezultirati time da će on ostaviti ženu,a i sama autorica kaže da ih ne veže ništa osim dobrog sexa.zato ako njima paše,makar to bilo i nemoralno,nek traje dok traje.ionako će se tip vratiti ženi,i opet naći novu ljubavnicu.

KavaSMlijekom
06.11.2008., 21:28

:D
Bila:top:
Oke, nije bio oženjen. Ali kad bi progovorio, odnosno kad bismo pokušali razgovarati, pobili bismo se. Pa smo se radije seksali. Seks je bio vrh, najbolji ikad, genijalno nešto. I njemu i meni. Ali razgovor... :horor:
Trajalo je koliko je trajala međusobna privlačnost i strast i kemija... nekih 4 mjeseca. Ili tu negdje, možda 6 mjeseci, ne sjećam se više. Tip je bezveze, ali seks je bio najsavršenije nešto što se može zamisliti.

Spajza
06.11.2008., 21:39
ma bolit te samo se wi shewite a njegova zena neka ceka doma a kad ti ga drugi put gurne zamisli si njegovog sincica koji je progovorio prohodao i treba oca ko nikada u zivotu i onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica moj frend se rasto ima 2 sina da vidis kolliko im fali otac to je nevjerojatno tuzno al nije bed samo ti siri noge jer je sex dobar svaka cast
P.S. sad kad ovo procitas odi do frizidera gurni glavu unutra i zalupi vratima koliko god mozes pozdraw :)

KavaSMlijekom
06.11.2008., 21:47
ma bolit te samo se wi shewite a njegova zena neka ceka doma a kad ti ga drugi put gurne zamisli si njegovog sincica koji je progovorio prohodao i treba oca ko nikada u zivotu i onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica moj frend se rasto ima 2 sina da vidis kolliko im fali otac to je nevjerojatno tuzno al nije bed samo ti siri noge jer je sex dobar svaka cast
P.S. sad kad ovo procitas odi do frizidera gurni glavu unutra i zalupi vratima koliko god mozes pozdraw :)

Oooo, evo nam i moralnovertikalnog podmlatka!:D

baby_dragon
06.11.2008., 21:52
pa mislim da bi se cura i trebala zapitat za njegovu obitelj. Takav odnos može samo dovest do komplikacija.:rolleyes:

Spajza
06.11.2008., 21:52
Oooo, evo nam i moralnovertikalnog podmlatka!:D

ma da pa kaj mi znamo :top: pa normalno je da se svi sa svima shewe di vam je moral ljudi moji kam ste vi zabrazdili na koji ste vi put skrenuli ?krive vrijednosti u zivotu imate nista vise nije sveto nit brak nit djeca :confused:
di ces ljepse nego kad prvo kad otvoris oci vidis svoje djete kako ti se smije i kako je tek pogovorilo ma svi cete vi u pakao he he he neka vas sram bude :p

Violently happy
07.11.2008., 06:27

ko ovo pročita, neka proba zamisliti autora/icu posta kako to govori u jednom dahu, bez točke i zareza, kako je i napisano.

a zatim ode do frižidera, gurne glavu unutra i pojede čvarke.:kava:

LaTiTeA
07.11.2008., 07:54
... onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica ...

Joj, daj ne seri... :D

Ako se i razvede, to sigurno nece biti zbog nje nego opcenito zato sto je taj brak u rasulu.

Koka, samo ti uzivaj u dobrom seksu! :cerek:
Dok ide - ide... :zubo:

(a shit, sad ce se naci ljudi koji ce me pozeljeti upucati zbog ove gornje izjave... :zubo: )

Matahari
07.11.2008., 08:20

Ako se i razvede, to sigurno nece biti zbog nje nego opcenito zato sto je taj brak u rasulu.

(a shit, sad ce se naci ljudi koji ce me pozeljeti upucati zbog ove gornje izjave... :zubo: )

Al ima i onih koji se slažu s tobom.
Samim time kaj je tražila savjet se vidi da je postavljačica teme obzirna osoba i da joj nije lako. Nešto treba i naučiti iz života, nemože se uvijek biti savršen i raditi kak ti drugi kažu zato jer je to njima "ispravno"

lexus
07.11.2008., 08:27
dokazi ljudske sebičnosti, egoističnosti, i one neke bolesne iskonske želje da sve oko sebe moramo uništavat.... žalosno...

Violently happy
07.11.2008., 08:36

Pa naravno, zašto ne bi uživala?ako on ne misli na svoj brak, dijete i :blabla: zašto bi ona koja je free as a bird?:ne zna:

Jebli vas lažni moralisti.:kava:

LaTiTeA
07.11.2008., 08:44
Pa naravno, zašto ne bi uživala?ako on ne misli na svoj brak, dijete i :blabla: zašto bi ona koja je free as a bird?:ne zna:

Jebli vas lažni moralisti.:kava:

Tako je! :amen:

A sta ja znam, obicno bih ljude na noge dignula kad bih ovako nesto izjavila pa pomislih... :zubo:

Matahari
07.11.2008., 08:46
dokazi ljudske sebičnosti, egoističnosti, i one neke bolesne iskonske želje da sve oko sebe moramo uništavat.... žalosno...

Pa pitanje je tko tu koga/šta uništava??:kava:

Violently happy
07.11.2008., 08:47
Tako je! :amen:

A sta ja znam, obicno bih ljude na noge dignula kad bih ovako nesto izjavila pa pomislih... :zubo:

pa i hoće, samo čekaj.
Onda će doći netko i pitati da li bi to isto rekli da je frajer u pitanju ili bi njega ispljuvali..itd, itd..sve već znam unaprijed.:rolleyes:

ja sam uvijek tvrdila i tvrdit ću; ljude koji krive ljubavnice/ljubavnike za svoje propale brakove ne kužim da ga jebeš.Malo nek razmisle tko je to zavezao njihovog zakonitog/zakonitu i natjerao na seks ta trane.:kava:

Septembar
07.11.2008., 09:00

bas fino kad muskraci sami sebe svrstavaju u kos maloumnih bezvoljnih lutki kojima zene odlucuju, manipuliraju i polzau pravo vlasnistva :bonk:

Elerrina
07.11.2008., 09:08
Za mene je neprihvatljivo, jer ne može mi seks bit s nekim izvanredan, a da se ne slažemo karakterno i intelektualno. Ako ne mogu razgovarati s osobom, ja tu nemam što tražiti.

A što se tiče ovog da je tip oženjen, ne želim komentirat.

lexus
07.11.2008., 09:14
Pa pitanje je tko tu koga/šta uništava??:kava:

ona njega i njegovu okolinu, i on sebe, svoju obitelj i okolinu...

ljudi će rađe bit karakterno slabi i znajući sve, poševit se i za 20 min, pola sata, pol dana, diskreditirat svoj karakter, sebe kao osobu, i riskirat svoj brak, omalovažavat svoju ženu, svoje dvogodišnje dijete, kad se to sazna, past u očima svojih roditelja, ženinih roditelja, svojih kumova, njenih kumova, svoje djece, i okoline... nego malo mućnut, reć ne, otić u wc i izdrkat se ak mu j etolko do sexa, pa da onda malo praznih jaja i bistrije glave razmisli..

a ona će isto tako biti toliko sebična i egoistična, pa znajući to, svjesno prihvaćat takvu ponudu, znajući da je teško da će on svoju enu, dvogodišnje dijete, život, posao, karijeru, što već, ostavit radi nje... samo zato što se njenom visočanstvu, princezi, prijebalo baš s tim likom.. podsvjesno dokazujući kako namjerno želi sama sebi dokazivati kako je u stanju upravljati nekim i uništit njegov život ako želi...
a ne razmišljajući kako bi se ona osjećala i što bi ona rekla na to da je ona majka dvogodišnjeg sina, kojeg je začela vrlo vjerojatno iz ljubavi, nosila 9 mjeseci, kojeg podiže i odgaja očekujući muževu potporu, a njemu se prijebalo s nekom balavicom, a ta balavica znajući sve to..boli nju briga.. glavno neka ona dobije baš taj kurac, da sam tako prost, i zadovolji svoju trenutnu potrebu.. kao da je on jedan jedini na ovome svijetu...

žalosno...plitko..glupo...

ali jbg.. to smo mi ljudi ;)
počevši od toga kako se ponašamo prema svijetu i prirodi oko sebe, tako bahato kao da posjedujemo sve, kao da smo mi to stvorili pa da možemo i uništavat i gazit, istrebljivat zbog svojih plitkih pobuda, tako da me ovakve stvari ni najmanje ne iznenađuju...

;)

jednojaja
07.11.2008., 09:36
Pa ako je taj tip tako zgooooooooooooooooodan i ima dobar pimpek - naravno da trebaš se družit s njim!

:lux::lux::lux::lux::lux::lux::lux::lux::lux::Pivo :

PIKA 24
07.11.2008., 09:43
Ne osuđujem curu, ipak nije ona ta koja vara i mora pogledati u oči ženi i malom djetetu! Možda bi drugačije mislili da se je tipu stvarno svidjela i da su se zaljubili, ali samo radi seksa...strašno! Žao mi je toga djeteta, ali i žene, malo sam sebična ali poludim na takve priče jer se nebi NIKAD htjela naći na mjestu te jadne prevarene žene, tako živjet, voljet i rodit dijete gadu! a ovoj jadnoj curi je prioritet šta se super seksa sa tipom a ostalo ne štima, a jadnica, trebalo bi joj dati par savjeta pa da ju malo više zavoli!

Matahari
07.11.2008., 09:44
ona njega i njegovu okolinu, i on sebe, svoju obitelj i okolinu...

ljudi će rađe bit karakterno slabi i znajući sve, poševit se i za 20 min, pola sata, pol dana, diskreditirat svoj karakter, sebe kao osobu, i riskirat svoj brak, omalovažavat svoju ženu, svoje dvogodišnje dijete, kad se to sazna, past u očima svojih roditelja, ženinih roditelja, svojih kumova, njenih kumova, svoje djece, i okoline... nego malo mućnut, reć ne, otić u wc i izdrkat se ak mu j etolko do sexa, pa da onda malo praznih jaja i bistrije glave razmisli..

a ona će isto tako biti toliko sebična i egoistična, pa znajući to, svjesno prihvaćat takvu ponudu, znajući da je teško da će on svoju enu, dvogodišnje dijete, život, posao, karijeru, što već, ostavit radi nje... samo zato što se njenom visočanstvu, princezi, prijebalo baš s tim likom.. podsvjesno dokazujući kako namjerno želi sama sebi dokazivati kako je u stanju upravljati nekim i uništit njegov život ako želi...
a ne razmišljajući kako bi se ona osjećala i što bi ona rekla na to da je ona majka dvogodišnjeg sina, kojeg je začela vrlo vjerojatno iz ljubavi, nosila 9 mjeseci, kojeg podiže i odgaja očekujući muževu potporu, a njemu se prijebalo s nekom balavicom, a ta balavica znajući sve to..boli nju briga.. glavno neka ona dobije baš taj kurac, da sam tako prost, i zadovolji svoju trenutnu potrebu.. kao da je on jedan jedini na ovome svijetu...

žalosno...plitko..glupo...

ali jbg.. to smo mi ljudi ;)
počevši od toga kako se ponašamo prema svijetu i prirodi oko sebe, tako bahato kao da posjedujemo sve, kao da smo mi to stvorili pa da možemo i uništavat i gazit, istrebljivat zbog svojih plitkih pobuda, tako da me ovakve stvari ni najmanje ne iznenađuju...

;)

Ona njega ne uništava jer nemaju nikaj između osim sexa (mislim da se daleko dublje može uništiti kad bi bila u pitanju ljubav nego sex).

Nadalje cijeli post ti se temelji kao da nikad nijedna ljubavnička nije prerasla iz pukog sexa u brak.

Uostalom nema smisla kritizirati ni nju ni njega, nije to tema:kava:

lexus
07.11.2008., 10:10
Nisi shvatila poantu....
pročitaj još jednom, pa onda još jednom, pa onda još jednom...
;)
Sretno!
:kava:

PIKA 24
07.11.2008., 10:16
Ona njega ne uništava jer nemaju nikaj između osim sexa (mislim da se daleko dublje može uništiti kad bi bila u pitanju ljubav nego sex).

Nadalje cijeli post ti se temelji kao da nikad nijedna ljubavnička nije prerasla iz pukog sexa u brak.

Uostalom nema smisla kritizirati ni nju ni njega, nije to tema:kava:

Cura je krivu temu očito postavila, valjda zato jer je strašno moralna osoba:rolleyes:

I da, garant je bude oženio:lol:
ja bi recimo razumjela kad bi bila ljubav u pitanju, curka se zaljubila pa ajd, i to je opravdanje, recimo. ali samo radi seksa, pa to je mogla dobiti na svakom ćošku, i to možda i bolje od 5+