PDA

View Full Version : Aplikacije

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7

_GrGa_
21.02.2011., 16:18
sKINUO sam preko cydie font,kako da ga instaliram?

U settings su mi podaci o zadnjem punjenju i korištenju isti,prikazuje mi istu minutažu uvjek,kad je zadnji put bilo 100%
Kako da to sredim?

stcarica
21.02.2011., 17:51
Navodno možeš...nisam probao al',kako kažu, cycorder preko cydie obavlja stvar...po meni najbolja 'besplatna' je Navigon...isprobao još i IGO i Sygic al' Navigon je ostao gore...naravno, svakom je to individualno...

A di to ima besplatno?Sve su od 29.99$ pa nadalje.JA bi bas besplatnu,jer sam napravila onaj USA racun za iTunes:cerek::cerek:

lion406
22.02.2011., 00:11
A di to ima besplatno?Sve su od 29.99$ pa nadalje.JA bi bas besplatnu,jer sam napravila onaj USA racun za iTunes:cerek::cerek:

pa ukoliko je iPhone JB-an onda skidaš crack-ne aplikacije bez obzira što piše cijena na samoj aplikaciji...IGO je ako se ne varam 99$....ali JB radi čuda zar ne ... :D (nisam još JB svoj iPhone4....stignem)

gogoxxx
22.02.2011., 22:25
Aplikacija za koju valjda svi već znaju al' moram je napomenuti jer jednostavno me je ostavila 'paf' i do sad najbolja koju sam isprobao...
AVPlayer...za ne vjerovat...nema više onog glupog konvertiranja divx-a, avi-a, dvd-a, mkv-a i ostalih...jednostavno ubacim film,dokumentarac ili kaj ti ja znam kaj u izvornom obliku bez ikakvog konvertiranja u iphone i deri...a uz to još i titlovi...perfektno!:s:top:

joanna...
23.02.2011., 14:04
pozdrav,
nedavno sam dekodirala iphone 3g, 16 g i čovjek koji je to radio, stavio je 3.1. verziju (bila je ona 4) - rekao je da je ta kao bolja. ne razumijem se gotovo ništa u to. kupila sam ga samo zato jer mi se sviđa, ne zbog funkcija. no, sad se javio problem. treba mi dobar program za snimanje zvuka (5 sati min) i da to kasnije mogu staviti na komp. pokušavala sam sa dosta programa i niti jedan nije ono što mi treba. čitala sam da je dobar Italk, ali to je za 4 verziiju. također, tražim free programe.
molim vas, ako itko zna da pomogne.

Nele26
23.02.2011., 22:37
Aplikacija za koju valjda svi već znaju al' moram je napomenuti jer jednostavno me je ostavila 'paf' i do sad najbolja koju sam isprobao...
AVPlayer...za ne vjerovat...nema više onog glupog konvertiranja divx-a, avi-a, dvd-a, mkv-a i ostalih...jednostavno ubacim film,dokumentarac ili kaj ti ja znam kaj u izvornom obliku bez ikakvog konvertiranja u iphone i deri...a uz to još i titlovi...perfektno!:s:top:

Kako i gdje stavljaš takve filmove?

gogoxxx
24.02.2011., 09:41
Kako i gdje stavljaš takve filmove?

U ITunesu označi svoj device, klikni apps i dolje ispod file sharing pod apps označi AVPlayer...pokreni windows explorer i nađi fajl (divx,dvd,mkv...)koji želiš stavit u itunes...samo drag-drop u kvadrat AVPlayer documents...poslije si u iphoneu kreiraš nove foldere i prebacuješ fajlove...

ili možda jednostavnije...otvoriš AVPlayer, settings,help online...i sve je nacrtano...

p.s. ak želiš da ti ispravno prikazuje sve znakove s kvaČicama onda odaberi kod settingsa za subtitlove 'WindowsLatin2'...

Jumai
25.02.2011., 16:00
Installous mi je izbacio poruku da postoji update za iGo Europe, 1.2.3.

Skinuo sam taj update 1.2.3. s fileape (cracked by Unknown) i pokušao instalirati, ali mi izbaci poruku "Installation failed: Invalid IPA". U čemu bi mogao bit problem?

WTF
25.02.2011., 17:26
Installous mi je izbacio poruku da postoji update za iGo Europe, 1.2.3.

Skinuo sam taj update 1.2.3. s fileape (cracked by Unknown) i pokušao instalirati, ali mi izbaci poruku "Installation failed: Invalid IPA". U čemu bi mogao bit problem?

http://www.appfaction.com/blog/2010/06/invalid-ipa-error-not-valid-ipa-file-correct/

meni isto bilo, skinuo Appsync 4.0 i ok je

Jumai
25.02.2011., 19:32
Skužio sam problem, installous koji daje krivi update. Na iphoneu imam iGo eastern europa 1.3.1 ipa, a installous mi daje update na 1.2.3. jer je skužio da imam verziju 1.2.1.

Mislim da se appsync for 4.0+ skida i instalira automatski s cydia ili installousom, dodao sam u sources i singuliphonerepo.com te instalirao AppSync for 4.2.

stcarica
26.02.2011., 14:35
Ima li tko pametno rjesenje za skidanje aplikacije Navigon-Europe?Pitam to iz razloga,sto ja vec 2 puta pokusavam skinuti Navigon i treba mi dan i noc za to,i kad dode pri kraju,desi se neki error i ponisti sve sto je skinuto.:rofl::rofl::rofl:Poludit cu,ali mi taj Navigon triba,pa ako netko ima kakvo rjesenje po tom mom pitanju,bila bih zahvalna.Naravno skidam ga s Instalous-om.:ne zna::ne zna:

tomisličak
26.02.2011., 14:50
...bemti, pa tko ti je to savjetovao..?
...tu istu aplikaciju imaš i na apptrackr.org
skineš je na računalo, i onda instaliraš...

stcarica
27.02.2011., 10:54
...bemti, pa tko ti je to savjetovao..?
...tu istu aplikaciju imaš i na apptrackr.org
skineš je na računalo, i onda instaliraš...

Evo pokusavam.Valjda ce napokon bit uspjesno.Hvala ti :top::top:

tomisličak
27.02.2011., 11:12
…nečeš pokušati, nego uspjeti…
…ipak je za iPhone preko WiFi puno 1,8gb za prijenos podataka…
…dobro da ne skidaš bez paketa na pretplatu,
jer ti ni josipović za jamca na kredit neće biti dovoljan…
…kada skineš aplikaciju, možeš je postaviti sa iFunBox u
/var/mobile/Documents/Installous/Downloads
onda pokreneš install0us i iz sekcije download instaliraš…

Jumai
27.02.2011., 18:58
T-mobile mi je poslao sms da ovaj mjesec imam pravo potrošit 2048mb + 15360mb dodatnog, znaci ukupno 17408mb. Kako je upload preko 3G bolji nego preko adsl-a, uploadaom sam cca. 2gb i kad pošaljem "stanje" na 0110, javi ispravnu potršnju, kaže da imam pravo potrošit još 2048 standardnog i 15000 mb dodatnog paketa.

adrian7000
01.03.2011., 07:28
T-mobile mi je poslao sms da ovaj mjesec imam pravo potrošit 2048mb + 15360mb dodatnog, znaci ukupno 17408mb. Kako je upload preko 3G bolji nego preko adsl-a, uploadaom sam cca. 2gb i kad pošaljem "stanje" na 0110, javi ispravnu potršnju, kaže da imam pravo potrošit još 2048 standardnog i 15000 mb dodatnog paketa.

probaj opet malo kasnije, al sta nije bolje ak ti je manje skinulo :D

Antifreez
01.03.2011., 19:52
Preko koje aplikacije se moze ukljuciti da iphone pamti sve ukucane passworde u safariju bez ikakvih pitanja? :D

cherokee
01.03.2011., 20:59
Imam pitanje.
iPhone 4 OS 4.2.1. JB najnoviji sve radi normalno.
U Wintreboardu imam namještenu temu Glasklart HD i Dockflow ilumination i ta aplikacija mi nikako neće radit.
Danas sam pokušao dodati aplikaciju Un-Unlockable i nakon respringa se opet ništa ne dešava. Znači neke aplikacije u Winterboardu rade normalno a neke nikako.
Zna li netko nešto više o tome?

Igor987
01.03.2011., 20:59
koja aplikacija iz app-a moze traziti bilo koji telefon--ove sve prate samo moj broj

tomisličak
01.03.2011., 21:12
...za koga ti radiš, FBI, CSI, KGB..?
...nijedna, to se drugačije radi...

Luka-b
02.03.2011., 16:22
Preko koje aplikacije se moze ukljuciti da iphone pamti sve ukucane passworde u safariju bez ikakvih pitanja? :D

Postavke->Safari->Auto ispuna->Imena i zaporke-ukljuci i pamti ti lozinke i ostalo

Antifreez
02.03.2011., 18:39
Postavke->Safari->Auto ispuna->Imena i zaporke-ukljuci i pamti ti lozinke i ostalo

Je,al pita da li zelim da password bude spremljen,ima li koji nacin da ga on automatski pamti bez pitanja
Ili jos bolje,koja je najbolja aplikacija za snimanje ekrana,koja radi bez spajanja kompa

Igor987
02.03.2011., 19:50
onda te molim da mi objasnis kako moze i na pm nije jb

...za koga ti radiš, FBI, CSI, KGB..?
...nijedna, to se drugačije radi...

tomisličak
02.03.2011., 20:01
...postoji aplikacija koja se MORA platiti, ali pronalazi samo tvoj mobitel, bez obzira da li je ugašen ili je drugi SIM unutra...
...takva aplikacija šalje SMS i točnu lokaciju, onako kako si ti sam u postavkama naznačio...
...ostale aplikacije, za lociranje nekih drugih mobitela koje tražiš preko iPhonea, sve je to Fake, i na svakoj aplikaciji tako ti je i naznačeno...

adrian7000
03.03.2011., 08:25
onda te molim da mi objasnis kako moze i na pm nije jb

to ti se radi tako da odes na policiju koja ti izda sudski nalog, onda odu kod operatera u cijoj je mrezi taj broj kojeg oces nac i onda ti oni lociraju taj broj...

a kj ti mislis da je to pravo svake osobe? kj da tebe neko cjelo vrijeme gleda di si :facepalm:

unionr
03.03.2011., 23:15
jel ima netko problema sa mxtube aplikac. za skidanje filmica sa youtba ? i kako to rijesava; reinstall ne pomaze

tomisličak
03.03.2011., 23:22
...yourTube2 sve rješava...

unionr
03.03.2011., 23:34
to je zamjena za mx ili neki fix ?

unionr
03.03.2011., 23:38
vidio sam da je to neki drugi program, ali vidio sam da dođei i 5 dolara, ispravi me pliz ako grijesim ?

tomisličak
03.03.2011., 23:53
...griješiš, jer tražiš na krivom Source-u...
http://ihacksrepo.com/

unionr
04.03.2011., 20:19
...griješiš, jer tražiš na krivom Source-u...
http://ihacksrepo.com/
hvala sefe :) znaci dodam taj source u cydiji i skinem

unionr
05.03.2011., 22:18
e samo da kazem da nije bilo problema sa mx-om nego je taman tada trebalo skinuti update pa da sve funkcionira

StefanoM
06.03.2011., 09:02
Pozdrav svima.

Imam MotionX GPS i GPS Kit. Svaki od njih radi ono kaj meni treba, ali i puno previše toga dodatno, kroz hrpu kompliciranih postavki. Postoji li program (apps) koji će preko GPS-a, jednostavno omogućiti da snimim fotku pozicije i stavim oznaku na mijesto fotke i naravno zapamtiti to mijesto, kako bi me nekad kasnije, mogao navigirati do te točke, tako da ima označenu rutu prijeđenog puta. Treba biti precizan i namjenjen za pješačenje.

i4, 4.2.1, JB GP6

Hvala!

Antifreez
06.03.2011., 14:35
Ima li tko prijedlog za kakvu dobru strategiju,da ima leveliranja i tih gluposti :D
i jel zna itko neki dobar program za snimanje ekrana?

...apach...
06.03.2011., 19:56
2Antifreez:
Pa ne treba ti neki program samo istovremeno na sec. pritisni sleep i home gumbe zajedno, ekran ce ti bljesnuti i spremiti ce ti sliku ekrana kao da si slikao sa foticem

tomisličak
08.03.2011., 13:46
http://img98.imageshack.us/img98/8246/imagevch.jpg

...free aplikacija sa App Store, za upload slika direktno sa iPhone-a...
...potrebno imati otvoren račun na Image Shack...

Yuna
08.03.2011., 21:27
Pozz!
Zanima me dal postoji aplikacija za iPhone 4 koja prepoznaje tekst?
Znači slikam neki tekst npr. stranicu u knjizi i da mi mob prepozna svako slovo i prebaci taj tekst u neki dokument za pisanje tipa word pa da ja mogu dopisivat i izmjenjivat taj isti tekst? Ako kužite kaj mislim. :)

StefanoM
09.03.2011., 20:25
Pozz!
Zanima me dal postoji aplikacija za iPhone 4 koja prepoznaje tekst?
Znači slikam neki tekst npr. stranicu u knjizi i da mi mob prepozna svako slovo i prebaci taj tekst u neki dokument za pisanje tipa word pa da ja mogu dopisivat i izmjenjivat taj isti tekst? Ako kužite kaj mislim. :)

Traži OCR programe.

litrica
09.03.2011., 22:42
trebo bi neku aplikaciju koja bi mi pokazala gdje u blizini ima wifi mreza koja je odkljucana ili da mi pokaze gdje ima ublizini javni wifi na koji se mogu spojit. hvala na odgovorima

Flo Rida
09.03.2011., 23:20
trebo bi neku aplikaciju koja bi mi pokazala gdje u blizini ima wifi mreza koja je odkljucana ili da mi pokaze gdje ima ublizini javni wifi na koji se mogu spojit. hvala na odgovorima

Ako imas jalibrekan iphone potraži u cydia-i wifi analyzer ili ewifi..

scompany
10.03.2011., 01:30
Aplikacija kino.hr namijenjena je svim kinoljupcima i filmoljupcima, ali i svim ostalima koji žele biti u toku sa zbivanjima u hrvatskim kinima. Namijenjena je svim dečkima koji vode svoje cure u kino, ali jednako tako i svim curama koje vode svoje dečke u kino. Namijenjena je roditeljima koji vode svoju djecu u kino, ali i djeci koja nagovaraju mamu i tatu za onaj 3D crtić. Namijenjena je prijateljima koji...

http://itunes.apple.com/hr/app/kino-hr/id423574533?mt=8&ls=1

rabbit
10.03.2011., 09:20
Postavljam ovo pitanje iz usluge i ne cita mi se cjela tema jer nije moj interes no kao sto rekoh iz usluge je pa vas molim ako netko zna za app. iphone koja radi isto kao phonemypc na androidu.

htc desire data2sd

Yuna
12.03.2011., 15:34
Traži OCR programe.

Kaj ih ima više vrsta? Kak ću znat koji mi treba. Jel znaš možda točno kak se zove taj program?

duba_39
12.03.2011., 16:49
Postavljam ovo pitanje iz usluge i ne cita mi se cjela tema jer nije moj interes no kao sto rekoh iz usluge je pa vas molim ako netko zna za app. iphone koja radi isto kao phonemypc na androidu.

htc desire data2sd

a što bi ta aplikacija trebala raditi? ili očekuješ da svi pokupujemo androide kako bismo to ustanovili?

_GrGa_
12.03.2011., 18:01
Je netko vidio onu aplikaciju od vecernjeg koju se placa?
Sta dobivamo sa tom aplikacijom,cijeli sadrzaj kao u novonama ili?

Sent from my iPhone using Tapatalk

rabbit
13.03.2011., 09:34
a što bi ta aplikacija trebala raditi? ili očekuješ da svi pokupujemo androide kako bismo to ustanovili?

E jbg. Pa postoji google i u par klikova se sve sazna. Nisam zelio puno pisati jer se tek tada nista ne cita :-) . Uglavnom se instalira klijent na pc i na mob pa se preko moba moze spojiti na pc i pratiti procese na pc-u, pokretati programe, sve kao da si na pc-u. Cak se moze i kamera pokrenuti pa vidis tko sjedi za pc-em. Eto ako zna netko nesto tako za iphone?

htc desire data2sd

duba_39
13.03.2011., 11:21
E jbg. Pa postoji google i u par klikova se sve sazna. Nisam zelio puno pisati jer se tek tada nista ne cita :-) . Uglavnom se instalira klijent na pc i na mob pa se preko moba moze spojiti na pc i pratiti procese na pc-u, pokretati programe, sve kao da si na pc-u. Cak se moze i kamera pokrenuti pa vidis tko sjedi za pc-em. Eto ako zna netko nesto tako za iphone?

htc desire data2sd

ja imam ovaj i zadovoljna sam http://itunes.apple.com/hr/app/rdm-remote-desktop-for-mac/id303097630?mt=8
postoji i lite verzija radi isprobavanja prije kupnje http://itunes.apple.com/hr/app/rdm-lite/id372184480?mt=8
potražite u app storeu pod "remote desktop" ima ih svakakvih.

back22
13.03.2011., 11:24

htc desire data2sd

teamviewer 6

duba_39
13.03.2011., 11:30
Kaj ih ima više vrsta? Kak ću znat koji mi treba. Jel znaš možda točno kak se zove taj program?

postoje programi za skeniranje koji imaju i OCR. koji je dobar a koji baš i ne, najbolje je doznati iz korisničkih reviewa. za što je opet najbolje pogledati na US app storeu (jer tamo ima najviše komentara i ocjena) i uzeti onaj koji je najbolje ocijenjen.

rabbit
13.03.2011., 19:24
ja imam ovaj i zadovoljna sam http://itunes.apple.com/hr/app/rdm-remote-desktop-for-mac/id303097630?mt=8
postoji i lite verzija radi isprobavanja prije kupnje http://itunes.apple.com/hr/app/rdm-lite/id372184480?mt=8
potražite u app storeu pod "remote desktop" ima ih svakakvih.

hvala vam u ime kolege :)

starman100
14.03.2011., 11:42
jeli neko zna dali ima ova krekirana aplikacija.......DON’T PANIC Croatia

ako ima neka netko stavi link..

Yolee
14.03.2011., 12:06
jel zna tko o kakvoj aplikaciji koja može ograničiti broj izlaznih poziva ili neki sms counter, tako nešto..?! :o)

milkyinki
14.03.2011., 14:55
BiteSMS ima counter...

Bllacky
14.03.2011., 21:32
Don't panic, šta nije to loša verzija navigacije??? Imaš navigon za skinut u apptrackeru, bolje od toga mislim da nemoze bit, šta će ti don't panic...

genius_one
15.03.2011., 08:20
Navigon se može sakrit pred Mireom (što se tiče detaljnosti karte za Hrv)...

Yolee
15.03.2011., 12:06
e ali nemam BiteSMS, mislio sam ovako..nešto..?! neka drugi neku drugu idejuuuu?! :)

tomisličak
15.03.2011., 12:29
...yole, radi sličnih promjena u original postavkama se i radi jailbreak...
...ako si ga radio, onda ti i nije problem instalirati bite sms...

Yolee
15.03.2011., 19:52
...yole, radi sličnih promjena u original postavkama se i radi jailbreak...
...ako si ga radio, onda ti i nije problem instalirati bite sms...

daj ne zezaj, pa ja radim jailbreak samo da u društvu faca budem..
kako instalirati BSMS, a da nema expire šeme..? :) jer imao sam ga instaliranog, pa mi je počeo nešto tamo kakat zato što je trial :)

duba_39
15.03.2011., 21:51
sad je biteSMS besplatan, samo imaš na dnu reklame. kad skineš, aktiviraš i to je to. kad ti dosade reklame kupiš ga :)

milkyinki
15.03.2011., 23:29
Da li je u zadne vrijeme izbacena kakva app za snimanje razgovora u oba smjera za ip4 a da se ne koristi nikakav vanjski servis,znaci cista app na telefonu ??

.shorty.
15.03.2011., 23:52
eh, to i mene zanima.
i btw, da li je itko koristio fake sms aplikacije da si "posalje" sms sa kupljenom zetovom kartom, da li to prolazi kod kontrolora? :)

tomisličak
16.03.2011., 00:06
Da li je u zadne vrijeme izbacena kakva app za snimanje razgovora u oba smjera za ip4 a da se ne koristi nikakav vanjski servis,znaci cista app na telefonu ??

...nažalost, još ništa...

source84
16.03.2011., 10:10
sad je biteSMS besplatan, samo imaš na dnu reklame. kad skineš, aktiviraš i to je to. kad ti dosade reklame kupiš ga :)

Ili instaliras bitesms sa sinful iphone repo i nece biti nikakvih reklama :top:

StefanoM
16.03.2011., 14:27
Ljudi... Imam jedno pitanje.imam iphone 3gs jailbreakan.zanima me postoji li neka aplikacija koja mijenja izgled zakljucavanja iphona.ono kad se stisne sleep button a ekran odmah crn.moj frend na androidu ima da mu se gasi na razne nacine npr ko stari tv ... Ak neko zna app nek ju pls kaze

P.s. Sry ak je tekst zbijen

Springtomize ti to može tak gasiti, ako do sad već nisi pronašao. Sam program ima još hrpu odličnih dodataka.

GastonFeliz
16.03.2011., 17:09
Instalirao sam cydiu. i kaj sad?

Ne kužim, ok, ja sam novi korisnik, ne kužim se tolko u sve to, ali ja sam mislio recimo da je apptrack totalno besplatno, tj da su sve aplikacije tamo besplatne, kad ono svaka druga košta.
Ja sam imao dojam, da kad instaliram tu cydiu da onda mogu skidat kaj oću :D

Prosvjetlite me molim vas:confused:

tomisličak
16.03.2011., 17:22
...besplatne su sa apptrackr-a, kao i sa install0us-a...
...pročitaj malo usput temu za one koji prvi puta koriste iPhone... (http://www.forum.hr/showthread.php?t=495949)

GastonFeliz
16.03.2011., 17:32
Isprike, u međuvremenu sam uspio neš, FAQ mi je pomogo kod JB-a, ali ovaj installous i dalje ne razmem kaj treba napraviti

i sad tek kužim, barem mislim da kužim, ovo sa apptrackra nemrem instalirat preko samog mobitela, nego moram ukopčavat to na komp pa prek itunesa ili kaj?

tomisličak
20.03.2011., 08:15
...pokušaj iz Cydiae instalirati install0us4...
...tu ti je uglavnom sve identično kao i na apptrackr-u...
...u postavkama označi da se aplikacija instalira nakon downloada, da ne moraš ručno...

duba_39
20.03.2011., 10:44
Isprike, u međuvremenu sam uspio neš, FAQ mi je pomogo kod JB-a, ali ovaj installous i dalje ne razmem kaj treba napraviti

i sad tek kužim, barem mislim da kužim, ovo sa apptrackra nemrem instalirat preko samog mobitela, nego moram ukopčavat to na komp pa prek itunesa ili kaj?

apptracku pristupaš preko mobitela, korištenjem programa install0us. ili apptracku pristupaš direktno preko stolnog računala. kako želiš. znači, install0us je samo program koji se kači na apptrack kako bi i preko mobitela mogao pregledavati sadržaj i skidati ga.
ako aplikacije skidaš direktno preko kompa, nakon što skineš dovoljno je drag&drop sistemom odvući ih u itunse i ispustiti u aplikacije. to je zgodno ako imaš više aplikacija pa ih sve označiš i odvućeš. ili jednu aplikaciju jednostavno dvaput klikneš da bi se importirala u itunse.

Perocro
22.03.2011., 21:31
Iman proble
Iman iphone 4 i nedavno sam ga jb pa sam skino neke apliacije sa torenta
ali čim ih stavim u itunes i uprem sinkkronizacije one se izbrisu
pa neznam šta sa radim ????????????
POMAGAJTE!!!!!:ne zna:

tomisličak
22.03.2011., 23:36
...znaš li čemu služi appsync..?
http://www.forum.hr/showpost.php?p=29741408&postcount=3

sasser
23.03.2011., 07:54
stranice apptrackr nema više.... :hebemu:

al, ima AppZone.eu

1. Go Cydia > Manage > Edit > Add
2. Enter source : http://www.sinfuliphonerepo.com
3. Find & install Install0us 2.5
4. Go Install0us 2.5 > Settings > Add Home URL: http://www.appzone.eu
5. Go Browse & click on Home icon
6. Enjoy

mosqito17
23.03.2011., 12:53
stranice apptrackr nema više.... :hebemu:

al, ima AppZone.eu

1. Go Cydia > Manage > Edit > Add
2. Enter source : http://www.sinfuliphonerepo.com
3. Find & install Install0us 2.5
4. Go Install0us 2.5 > Settings > Add Home URL: http://www.appzone.eu
5. Go Browse & click on Home icon
6. Enjoy

pise ovako -
Due to a large network/power outage causing immense chaos, apptrackr is currently offline while we fix some problems. Hundreds of servers were affected, meaning we're not sure how long it'll be until we're back. But we're working on it!
a to neznaci da je nema,nego da je trenutacno offline i da ce je vratit kad je osposobe

sasser
23.03.2011., 13:00
pise ovako -
Due to a large network/power outage causing immense chaos, apptrackr is currently offline while we fix some problems. Hundreds of servers were affected, meaning we're not sure how long it'll be until we're back. But we're working on it!
a to neznaci da je nema,nego da je trenutacno offline i da ce je vratit kad je osposobe

da, tako sad piše.... ajd :s

mosqito17
23.03.2011., 17:22
da, tako sad piše.... ajd :s

sad i radi :kava:

sinekzg1
23.03.2011., 21:59
pozz svima

lijepo prosim ak bi mi netko htio reci di se mogu skinuti brezplacne aplikacije za iPhone (3g ak to kaj znaci) !
puno fala!!!!!:mig:

mosqito17
24.03.2011., 00:38
http://apptrackr.org/

sasser
24.03.2011., 07:28
http://www.appzone.eu/
http://apps.su/

:top:

seko
26.03.2011., 09:19
Za sve one kojima ne radi senzor. Imam taj problem vec dugo, nitko ovdje nije znao odgovor. Uspio sam sam. :) aplikacija se zove calllock, instalira se sa cydia-e (pojavit ce vam se u settings za one koji ne znaju) i tamo ukljucite samo end call(power). Znaci. Ako vam ne radi senzor, odnoano meni je bilo da mi se ekran tijekom poziva ugasi ali se ne upali. E pomocu ovog cete moc prekinut poziv pritiskom na power button. :)

WTF
26.03.2011., 17:22
neka aplikacija kaj odbrojava? timer neki?

Ivanzg
26.03.2011., 17:52
Da ne otvaram novu temo, pitat cu ovdje...

Molim pomoć... imam iphon 3g i skinuo sam skype i kako da napravim da mi je skype uvijek online a ne tek kad udem u njega....
Insomnia program ne pomaže kako sam negdje pročitao :(

Hvala

zuz1
27.03.2011., 20:23
zna li netko gdje skinuti u cydii punu verziju iProtecta jer ima samo trial a prije sam negdje nalazio iProtect cracked ali izgleda da ga vise nema,ako ne postoji vise onda recite isto neki program iste namjene da mozes staviti sifru na aplikacije/"ikone" :p

seko
28.03.2011., 18:10
zna li netko gdje skinuti u cydii punu verziju iProtecta jer ima samo trial a prije sam negdje nalazio iProtect cracked ali izgleda da ga vise nema,ako ne postoji vise onda recite isto neki program iste namjene da mozes staviti sifru na aplikacije/"ikone" :p

Lockdown pro

zbunjolo
28.03.2011., 21:27
imam problem, zanima me kako spremiti sve datoteke (glazbu) sa iphona 4 na računalo?????jel to preko itunesa ili nekokao drugačije???molim vas pomozite:confused::ne zna::s

tomisličak
29.03.2011., 11:23
...u svakom pitanju ima pola odgovora...
...backup (slike, filmove, linkove, aplikacije)...
...a možeš ga raditi sa istim onim programom,
s kojim kasnije želiš vratiti te podatke na i4...
...iTunes, iPhone PC Suite...
...koristan savjet, pročitaj vodič za one koji prvi puta koriste iPhone i imaju pitanja (http://www.forum.hr/showthread.php?t=495949)...

eone
29.03.2011., 11:38
Poz,
bacite oko na našu novu besplatnu aplikaciju iRealGun,
nastala je kao zajebancija, ali feedback je dobar, pa sljedeci tjedan slijedi ozbiljniji update. Uglavnom vrlo jednostavno, drzite iphone kao pistolj, repetirate ga "kao pravog" i pucate, posto je aplikacija besplatna, ako vam se da kliknite koju reklamu pod statistikama da upiknemo koji cent za silne besane noci programiranja :)

Klik na sliku, tamo je i link za download:

http://durnkporduction.us/wp-content/uploads/2011/03/mzm.umwxnyhl-150x150.jpg (http://durnkporduction.us/2011/03/irealgun/)

Hvala

Antifreez
30.03.2011., 22:14
Da opet upitam,posto mi nitko nije odgovorio,postoji li koji program za iphone da direktno snima na njega ono sto je na ekranu? Jednostavnije nesto kao screen/display recorder ali da se ne placa,ili ako netko ima link za source gdje postoje džabe verzije tih programa. Hvala :D

milkyinki
31.03.2011., 06:30
Samo kratko u isto vrijeme stisni home i power tipku i imaces sliku ekrana u svojoj galeriji...

Antifreez
31.03.2011., 10:56
Ma hvala tebi na trudu,ali znam kako uzeti screenshot,treba mi nesto da bas snima ekran

duba_39
31.03.2011., 11:33
veency na iphoneu, ultraVNC viewer na kompu i neki od komp. programa koji snimaju prikaz na monitoru. ako se ne varam, snagIt to može.

AnnoyngOrange
07.04.2011., 21:17
Pozdrav, zanima me da li postoji aplikacija koja bi pratila sav unos teksta? Npr. u safariju kad se idem logirati na neku stranicu, zapamti mi sta sam upisao, i kad otvorim aplikaciju tamo pise text? Hvala.

tomisličak
07.04.2011., 21:23
...Postavke/Safari/Autoispuna/Imena i zaporke...

http://img233.imageshack.us/img233/6138/teamviewerprov61.jpg http://img718.imageshack.us/img718/7971/teamviewerprov63.jpg http://img62.imageshack.us/img62/4482/teamviewerprov62.jpg
http://rapidshare.com/files/456405386/TeamViewer_Pro_v6.0.9232.ipa

Noctis
09.04.2011., 20:52
moze li mi netko recii gdje mogu naci aplikaciju pod imenom "WIFINDER" cuo sam da je popularna aplikacija ali sam ju trazio na appstoreu , izlista mi slicne aplikacije no nije wifinder, i na installousu sam takodjer trazio nema,

-ako moze netko rec gdje da ju nadjem stvarno mi je potrebno .hvala :):ne zna:

tomisličak
09.04.2011., 21:07
...popularna aplikacija pretežno dostupna za Android...
...posluži se sa Storeom, i potraži free Wi-Fi Finder ili Wi-Fi Finder,
a možeš i na install0us-u potražiti eWiFi...

mate11111
10.04.2011., 15:13
Death Rally (1.1)

http://img42.imageshack.us/img42/2092/95484375.jpg

Meni jedna od najdražih igrica :) igrao to pred 15 godina na kompu :D
http://apptrackr.org/?act=viewapp&appid=422020153"]http://apptrackr.org/?act=viewapp&appid=422020153
http://static.apptrackr.org/itunes/3/422020153-1302333848/screenshot0_1302333901_29c40a306de14fc3f2e08edcf88 bb8d7.jpg
http://static.apptrackr.org/itunes/3/422020153-1302333848/screenshot2_1302333901_862e0b5ba16ec38ab9d5ef6c89e a2742.jpg

givooo
10.04.2011., 16:44
Jel postoji neka alarm aplikacija za iPhone 4,koji nije jb-an, koja nudi mogućnost postave mp3 filea kao melodije alarma?
Ona default aplikacija od Applea to ne nudi tako da sam u potrazi za alternativnom, isto tako bi bilo poželjno kada bi nova aplikacija omogucavala aktiviranje zvona alarma dok je iPhone postavljen na vibracijsku dojavu poziva.

givooo
10.04.2011., 20:37
Pronašao na app store alarm clock koji je free,
mogu se stavit mp3ce iz ipod kao alarm a uredno se aktivira unatoč što je iphone postavljen na vibraciju, ima i flashlight,
vrlo dobar app

sama svoj majstor
12.04.2011., 20:47
Imala sam HTC Wildfire, sad sam postala vlasnica iphonea4 i ne snalazim se baš :rolleyes:

Zanima me ima li za iphone neka aplikacija kao što je call meter na androidu, dakle aplikacija koja mjeri minute razgovora u mjesecu (zbog besplatnih minuta).

I drugo ima li neka aplikacija tipa novine na androidu koja objavljuje kratke vijesti s novina i portala?

Hvala na pomoći.

eclipse_hm
12.04.2011., 21:39
Ak si na t-mobile mrezi posaljes "Stanje" na 0110 i dobijes poruku koliko ti je ostalo... Za novine imas vecernji, jutarnji, 24sata, ...

AnnoyngOrange
12.04.2011., 23:21
Hvala tomisličak...
Pojavio mi se novi problem; sve što pokusam instalirati preko cydie sa xsellize-a javi mi sljedecu gresku;
[code]I wasn't able to locate file for the com.xsellize.dbcb package. This might mean you need to manually fix this package."
I u cydii mi poslje taj paket na searchu bude svijetlo plave boje, vjerovatno je stavljen u queue ili nešto... ovo sa "com.xsellize.dbcb" je samo primjer jednog paketa... ali općenito ništa sa xsellize nemogu instalirati...pomoć? Hvala :)

duba_39
13.04.2011., 09:04
Imala sam HTC Wildfire, sad sam postala vlasnica iphonea4 i ne snalazim se baš :rolleyes:

Zanima me ima li za iphone neka aplikacija kao što je call meter na androidu, dakle aplikacija koja mjeri minute razgovora u mjesecu (zbog besplatnih minuta).

ima u cydii call counter

I drugo ima li neka aplikacija tipa novine na androidu koja objavljuje kratke vijesti s novina i portala?

bilo koji RSS reader. npr Reeder ili NewsRack. otvori si na kompu u googleu gReader (google reader), a na svim portalima možeš naći RSS linkove na koje se pretplatiš. lijepo sve sortiraš u gReaderu, zatim na iphoneu otvoriš program koji si skinula, prijaviš se google accountom i automatska sinkronizacija počinje.

sama svoj majstor
13.04.2011., 09:09
duba_39 hvala :)

dakle treba ipak jailbreakati telefon (a jučer sam napravila upgrade, moram proučiti mogu li)

ovo s rss feedovima mi je komplicirano, na androidu ima aplikacija koja već skuplja sve feedove i donosi u aplikaciju.

tomisličak
13.04.2011., 12:57
...ovdje provjeri možeš li i sa kojim alatom...
http://hr.jailbreak-me.info/jailbreak-and-unlock-wizard.html

AnnoyngOrange
13.04.2011., 14:44
Netko odgovor na moje pitanje...?

eclipse_hm
16.04.2011., 10:50
Netko odgovor na moje pitanje...?
Probaj ga maknut, reboot, pa ponovno dodat...

Atia
16.04.2011., 18:00
:w padobranac

Ne znam da li je itko od vas otkrio ovu (http://www.freeappaday.com/) stranicu- app koje se inace placaju su besplatne na nekoliko dana u njihovom sponzorstvu.. Treba lurkati svako malo i zna se uloviti masa korisnih stvari. :D
Ova 'main free' igrica od ovog tjedna je zakon.

Gear
16.04.2011., 20:06
Jel zna netko da li ima za iPhone 4 aplikacija track id?to mi je neophodno.

tomisličak
16.04.2011., 21:20
...znam da postoji za računalo, Android i Nokia-u,
al nisam upoznat kako ima i za iPhone... :(
...zovi službu za korisnike, vidi gdje je zapelo...

tomy234
16.04.2011., 21:24
postoji verzija toga ... Shazam, ili, po meni bolji izbor, SoundHound

Gear
17.04.2011., 14:00
Skinula i jednog i drugog. Hvala ti puno. :top:

lion406
19.04.2011., 23:07
Pitanje,imam aplikaciju kod koje kad sam ju aktivirao pitala da li želim ili ne da dopusti moju trenutnu lokaciju.
Pošto sam dosad uvijek išao na to da ne dopustim, ova nažalost traži da moram (dashboard je aplikacija) i da napravim restart aplik...e sad kako to napravit. Pokušao sam do sad skinut ju pa nanovo instal.,restart iPhone i isključit aplikac. u multitask. na x....

Bllacky
20.04.2011., 18:50
Postavke / općenito / lokacijske usluge i tamo dozvolis aplikaciji da koristi tvoju lokaciju. Mislim da bi to trebalo riješiti problem...

Gear
20.04.2011., 21:52
Jel ima netko link za download mxtube-a, na cydia-i mi ne radi .Tnx;)

lion406
22.04.2011., 02:25
Hvala @Bllacky.... na kraj pameti da tu pogledam ;)

tomisličak
22.04.2011., 07:51
Jel ima netko link za download mxtube-a, na cydia-i mi ne radi .Tnx;)
...trebalo bi ti raditi mxtube, onaj sa Source-a BigBoss...
...a možeš i ovu datoteku spremiti u iPhone: /root/Media/Cydia/AutoInstall te restartirati
http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/debs2.0/mxtube_2.0a-1.deb
...ili je postaviti u iPhone na: /User/Documents/Installous/Downloads
potražiti u aplikaciji install0us/downloads, te instalirati...

Cohiba
22.04.2011., 08:18
EA igre za iPad (nisam siguran za druge uredjaje) su upravo na velikom snizenju po 99 centi. Fifa, Dead Space...

Gear
22.04.2011., 16:43
...trebalo bi ti raditi mxtube, onaj sa Source-a BigBoss...
...a možeš i ovu datoteku spremiti u iPhone: /root/Media/Cydia/AutoInstall te restartirati
http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/debs2.0/mxtube_2.0a-1.deb
...ili je postaviti u iPhone na: /User/Documents/Installous/Downloads
potražiti u aplikaciji install0us/downloads, te instalirati...

Riješeno. Zahvaljujem. :top:

been
23.04.2011., 09:29
na iphonu 4 normalno sam koristio Traffic Hr (kupljena, mob nije JB), doputovao jučer u split, normalno se spajam na internet putem wi-fi-a (sve ostale aplikacije rade normalno) a traffic ne, prilikom spajanja javlja poruku The request timed out,
ima li tko kakva iskustva, kako to riješiti?

tomisličak
23.04.2011., 11:40
...ovisi kako su postavke na tom reuteru namještene, spoji se putem 3g - radit će normalno...
...slično će ti se događati s istim reuterom i na AppSTore, ako tipneš top 25 free, pa potom ideš update Notifikacion...
...jednostavno neće sve očitati...

jdarko051
23.04.2011., 11:48
na iphonu 4 normalno sam koristio Traffic Hr (kupljena, mob nije JB), doputovao jučer u split, normalno se spajam na internet putem wi-fi-a (sve ostale aplikacije rade normalno) a traffic ne, prilikom spajanja javlja poruku The request timed out,
ima li tko kakva iskustva, kako to riješiti?

meni isto ne radi ni preko wi-fi ni van njega a radilo zadnja 4 mjeseca sve ok

duba_39
23.04.2011., 12:18
Traffic Hr ima problema sa serverom, nikome ne radi

fosnapetica
23.04.2011., 15:27
jel iko uspio nabaciti frash na iphone4 (4.3.1)i da sve funkcionira????
Izbacuje mi na dosta stranica error : _abort() food.c:43

i jos jedno pitanjce zivo me intesuje postoji li mogucnost da se u ibooks stranice prebacuju sa Earphone

debelitis
25.04.2011., 20:45
Dali netko zna kak mogu prebacit broj stranice na installousu , jer recimo idem trazit igre , ima 800 stranica i sad bi ja trebao
Izgubit 7 sati da dodem do 568 stranice. Inace nisam stigao dalje od 20-te stranice jer mi postane zamorno . Hvala

tomisličak
25.04.2011., 21:06
...pregledavaj na računalu, na
http://www.apptrackr.org

iceage
27.04.2011., 16:22
skineš na cydia-i ewifi app

tomisličak
27.04.2011., 16:35
...a čemu služi eWiFi..?
...meni za osjetljivije i pojačano traženje WiFi signala...

Rapidshare202
02.05.2011., 20:03
Ima koja aplikacija gdje mogu ograničiti rotaciju ekrana na samo neke aplikacije. Tj. jedino mi odgovara "photos" da se rotira. Ništa drugo. I naravno igre koje su po defaultu takve.

OpticaLL
03.05.2011., 19:37
Meni u prosjeku svaka treca aplikacija nakon sluzbenog updatea postane neupotrebljiva, jednostavno se ili ne moze pokrenut opce ili krene pa ju nakon par sekundi izbaci.. Genijalno, nema sta..

Smileman
03.05.2011., 19:45
To tebi nešto nije u redu sa uređajem, provjeri što ti i koliko troši radnu memoriju, nema razloga da aplikacije ispadaju (osim rijetkih). Ipak je to Apple propustio kroz svoje filtere prije stavljanja u Appstore

OpticaLL
03.05.2011., 20:00
Ma inace sve radi oke, ali primjera radi - danas izasla nova verzija Windows Live Messengera i eto, do danas je ta prva verzija radila bez greske, ali danasnjim updateom aplikacija mi se samo rusi. Mozda to ima veze sa mojim OS, koji je i dalje 3.1.3

Smileman
03.05.2011., 20:08
Dobro, za ovu aplikaciju si u pravu, još ju valjda testiraju, vidim da i drugi korisnici imaju isti prigovor, a možda da ipak digneš iPhone na viši OS?

OpticaLL
03.05.2011., 20:25
Ma razmisljao sam o tome samo nisam siguran kako bi se moja baterija ponasala na iOSu 4.. a to mi je poprilicno vazno, jer ne bi tolerirao ispod sadasnjeg trajanja od 2-3 dana..

Marakeš
04.05.2011., 00:55
Ima neki alternativa iPodu za music player na iPhonu? Neki player u koji mogu drag & drop mp3-ce, da može pokretati cijele foldere i playliste?

adrian7000
06.05.2011., 06:09
ifile iz cydie

Mirac7
06.05.2011., 17:30
Mega jump

Pitanje: jel zna možda netko koliko visoko treba doć da dođem do 2. razine.

Sand slides

Jel mi netko može dat link za Download preko PCa za iPhone :s

OpticaLL
07.05.2011., 06:41
@Mirac7 http://www.mediafire.com/?ykh4kmqrpj8migk
Requires iOS 4.2 or later.

jvc007
08.05.2011., 09:24
Jel mi moze netko pomoci....ako otvaram mail preko browsera (safari, opera etc.) zasto nije moguce uploadati slike i poslati kroz mail na taj nacin...nego je ta opcija blokirana???

Fala

tomisličak
08.05.2011., 13:25
...za upload slika sa iUređaja na neki web server
koristi aplikacije Photobucket ili ImageShack sa install0us-a...

Jumai
08.05.2011., 15:58
Mogu li podesit wisepilot ili iGo tako da radi gps, ali ne radi gsm, odnosno da poziv ne prekida rad gps-a?

assassin
08.05.2011., 16:03
stjepko- premješteno u temu HR/CRO Aplikacije (http://forum.hr/showthread.php?t=523993)

jvc007
09.05.2011., 14:26
...za upload slika sa iUređaja na neki web server
koristi aplikacije Photobucket ili ImageShack sa install0us-a...

Cek malo...otvorim gmail preko npr. Opere ili safaria i zelim u mailu poslati sliku i sto bi trebao napraviti...prvo sliku upload na npr. Photobucket, pa link postaviti u mail...?????? Pa jel ne postoji jednostavnije rjesenje?????

haj pipl
09.05.2011., 15:34
copy/paste?

Marakeš
09.05.2011., 15:45
Opcija je blokirana jer ti Apple neda da browsaš po filesystemu. Ako ti to treba,jailbreakaj pa koristi iFile,ali to nije internet browser,tako da ti je za mailanje slika najbolje koristiti nativni photos/mail app ili photobucket/dropbox servise pa pejstat linkove.

Možda i ima neki browser koji bi mogao pristupati slikama. Ja koristim Atomic,on isto ne može.

pri3s7
09.05.2011., 18:42
kaj postoji lash player za ipod touch4? ja sam skinuo neki i flash player i sada mi podrzava kao flash?

jvc007
09.05.2011., 19:33
Opcija je blokirana jer ti Apple neda da browsaš po filesystemu. Ako ti to treba,jailbreakaj pa koristi iFile,ali to nije internet browser,tako da ti je za mailanje slika najbolje koristiti nativni photos/mail app ili photobucket/dropbox servise pa pejstat linkove.

Možda i ima neki browser koji bi mogao pristupati slikama. Ja koristim Atomic,on isto ne može.

Ne kuzim i nije mi jasno zasto...s takvim ogranicenjima samo drkaju zivce i ubijaju volju za ovako dobrim telefonom...cccc...cccc

Jel zna netko jel ima neki browser koji to podrzava?

tomisličak
09.05.2011., 19:41
...zaboravi na te predradnje,
ukoliko nečeš raditi JB na iPhone...
...za sve ostalo, postoji knjižica sa uputama,
koju si dobio zajedno sa iUređajem,
pa se malo informiraj o njegovim mogučnostima...

RYOU
10.05.2011., 05:18
sta napraviti sa idejom za aplikaciju?

imam odlicnu ideju a tudum sam za IT. vrhunac mi je pisanje po forumu. :D

nesta sam googlao ali nisam bas nasao rijesenja. da li netko ima iskustva sa tim?

Bllacky
10.05.2011., 07:12
Kažeš forum vrhunac... Zaboravi na ideju...

Dawn
10.05.2011., 16:28
Imam pitanje, naime dobila sam iphone4 i na t mobile mreži je ali ga planiram unlockati. Isplati li mi se prije unlocka staljati aplikacije na njega tj. hoće li mi se one možda izbrisati ili nešto pri unlockanju?

tomisličak
10.05.2011., 19:27
...prije unlocka, moraš napraviti JailBreak...
...aplikacije gubiš samo ako radiš Restore, ili ako sinhroniziraš sa iTunesom,
a prije toga aplikacije nisu označene da se sačuvaju...
...unlock, je samo instalacija ultrasn0w-1.2.1, a poslijednji unlock radi na Modem Firmware 01.59.00...
...ni pod točkom "Razno" ne preporučujem radi potključavanja podizati na iPad-ov baseband 06.15.00...

http://4.bp.blogspot.com/-sx31e_hLyDU/TaFbO3G28xI/AAAAAAAAAyI/qfWMRp475gw/s1600/3.jpg

Mirac7
10.05.2011., 19:28
Molim odgovorite.

dobio iphone 4 i štel bi si nabavit za to čudo neku igricu tipa 'age of mythology' ili -empires' il tak nešt.

molim da mi date link za download

bitno: OVO JE ZA IPHONE 4 OS,
LINK MORA BITI VALJAN
NE TRAŽIM WALLPAPER ILI SL.

plz odgovorite :s :s :s

RYOU
10.05.2011., 23:19
Kažeš forum vrhunac... Zaboravi na ideju...

malo sam pretjerao da je forum vrhunac ali bojim se da ako se osobno primim posla da ce izaci 30 slicnih aplikacija dok budem gotov. zapravo me cudi da nitko jos nije dosao na slicnu ideju.

znas ti mozda sta o izradi aplikacija? spreman sam platit posteno.

adrijanos
11.05.2011., 00:36
jel imate mozda neku stranicu odakle skidate app
ali da je uglavnom sa megauploada ili nekih brzih sajtova?!"?

Marakeš
11.05.2011., 00:42

adrijanos
11.05.2011., 00:50

tu su samo ti
fileape
ide mi presporo

eclipse_hm
11.05.2011., 07:56
malo sam pretjerao da je forum vrhunac ali bojim se da ako se osobno primim posla da ce izaci 30 slicnih aplikacija dok budem gotov. zapravo me cudi da nitko jos nije dosao na slicnu ideju.

znas ti mozda sta o izradi aplikacija? spreman sam platit posteno.

Kak si siguran da vec nije izasla? Pogledaj si ove http://mob.hr/hrvatske-iphone-aplikacije/ pa ovisno o vrsti aplikacije kontaktiraj firmu/osobu pa se pokusajte dogovorit... Naravno raspitaj se sto se tice pravne strane s nekim odvjetnikom da te netko ne zavalja, ukrade ideju...

RYOU
11.05.2011., 16:27
ova bi bila za upotrebu u cijelom svijetu. probao sam traziti nesto slicno i nisam nasao. s obzirom da ukljucuje i upotrebu karte javio sam se firmi Mireo koja je izradila hr navigaciju. zahvaljujem na linku!

vidjet cu pravnu stranu sa strucnjacima na legalisu. barem nekakve okvire da dobijem...

debelitis
13.05.2011., 17:31
Skinuo sam sa installousa igricu WPT Holdem showdown. Downlodam je normalno ali kad je krenem instalirati mi pise invalid IPA . sta da radim?

Bllacky
13.05.2011., 18:20
Skini sa drugog hosta, znaci fileape ili filedude, ili stariju verziju...

chicironique
13.05.2011., 19:10
Moze li mi neko pomoci! Normalno sam se registrovala na iTunes, bez kartice i skidala aplikacije! Sada najednom kada idem da skinem aplikaciju, koja je free, kliknem na to i trazi mi da ukucam billing info! Nakon sto ukucam i potvrdim to, kada kliknem na skidanje aplikacije opet mi trazi to, nikako ne mogu skinuti aplikaciju!

strypy
13.05.2011., 20:03
Uf.. Teško da ti neko može pomoći, ja sam imao isti problem prije otprilike mjesec dana i problem se sam riješio...ali opet imam isti problem kao i ti i već danima pokušavam naći rijesenje al ne ide :(

Bllacky
13.05.2011., 23:17
Da li skidas na iTunes ili iPhone, ili na oba ne prihvaća. Posto kažeš da je free app onda već imaš objasnjeno u tutorialu tu na forumu kako se rješava, a ako unosis valjane podatke od kartice za kupnju app's onda ti vjerovatno do kartice... U tom slučaju napisi o kojoj se kartici radi ili sama provjeri da li se njome može plaćati online...

chicironique
13.05.2011., 23:27
Nece ni preko moba, ni preko racunara! A skidam besplatno, izabrala sam opciju bez kartice! Gdje ima kako se rjesava, ima ovdje dosta napisanoga! :)

Bllacky
13.05.2011., 23:41
Radi se o assasinovom iPhone faq-u... Uglavnom ako si jednom to odradila znat ćeš ponovo... Znaci u iTunes imaš svoj korisnički racun, ideš na Edit i ponovo namjestit postavke... govorim napamet, ali ako se dobro sjećam ja sam išao ponovo na neki free app i od tamo Edit postavke...

tomisličak
13.05.2011., 23:43
...normalno sam se registrovala na iTunes, bez kartice i skidala aplikacije! Sada najednom kada idem da skinem aplikaciju, koja je free, kliknem na to i trazi mi da ukucam billing info!
...možeš li ti uploadirati sliku tog Biling info,
ali zamaskiraj svoje podatke koje su upisani..?
...ako je to ono što predpostavljam,
Apple ID, onda garant upisuješ krivi pasword,
ili ti je postavljen krivi Store račun...

chicironique
14.05.2011., 00:29
Sada vise nece ni da mi otvori iTunes lol! Print screen cu ako uspijem otvoriti!

chicironique
14.05.2011., 01:23
Evo nekako sam uspjela uci, ponovo ga skinula! Ali opet mi trazi te podatke, nista od skidanja aplikacija, kao da ima neki limit! Evo slika!
http://imageshack.us/photo/my-images/577/uppppp.png/

strypy
14.05.2011., 06:56
Meni se apsolutno sve isto dešava- ništa nisam mijenjao, 100% je passsord ispravan i username, nema šanse da je netko nešto mijenjao jer samo se ja sluzim kompom, prije mjesec dana problem se sam riješio, stvarno ne znam šta da radim..

chicironique
14.05.2011., 11:47
Da, i meni je neku noc skinulo jednu aplikaciju i opet nece! A ispravno je sve ukucano, inace mi iskoci da sam pogrijesila! Nego eto sve potvrdim i kliknem free i opet onda mi to ispocetka izbaci da ukucam podatke!

tomisličak
14.05.2011., 18:38
...što kaže iPhone, kada kliknete na:
Postavke / Store / Prikaži Apple ID, i upišete svoj password..?
...ukoliko tu vidite svoje postavke ID računa, posumnjao bi na dvije stvari:
1. pokušavate napraviti UpDate aplikacije koju ste instalirali sa install0us-a,
2. ipak vam je krivo upisan iTunes račun i pasword...
...aplikacija može raditi update, samo ako je instalirana sa vašeg iTunes računa...

strypy
14.05.2011., 18:45
Mene na točki 1. Odvede do postavki mog accounta i tamo je sve podeseno kao i uvjek
Update aplikacija tipa skype viber... Koje su skinute sa appstorea i uredno updat-ane vise puta ali sad nece

tomisličak
14.05.2011., 19:01
...može se dogoditi iz raznih nepravilnosti pri rukovanju, da iPhone zblesa isto kao i računalo...
...tada je dovoljan jedan Restart iUređaja (Ugasi / Upali), i stvar bi trebala ispravno funkcionirati...
...ukoliko se isto nastavi, poželjan je Hard Reset...
(Power + Home dok se iPhone ne ugasi, kada se pojavi jabuka - tada se tipke puste)

debelitis
14.05.2011., 21:44
Znaci Texas Holdem Shoedown igra zahtjeva 4.0.2. Verziju , ja mislim da je moja 4.0.1. E sad mi recite dali to znaci da je ona nemoguca misija za moj iphone??????

tomisličak
14.05.2011., 22:30
...nema je ni na Store ni na install0usu...
...odakle si skinuo..?

strypy
14.05.2011., 23:54
Ne pomaže ni restart ni hard reset, sad probao opet isto

debelitis
15.05.2011., 10:31
...nema je ni na Store ni na install0usu...
...odakle si skinuo..?

Ima ima je na onstallousu. Od tamo sam je skinuo

chicironique
15.05.2011., 12:04
Ne pomaže ni restart ni hard reset, sad probao opet isto

Probala, ni meni ne pomaze! Zblesalo skroz!

tomisličak
15.05.2011., 14:28
Ima ima je na onstallousu. Od tamo sam je skinuo

...nema je na insrall0us-u...
...postoji dvadeset tri različitih Texas Holdem,
ali Shoedown - nepostoji...

debelitis
15.05.2011., 15:42
Prjatelju upisi u installous: WPT Holdem Showdown pacesvidit da je ima

tomisličak
15.05.2011., 16:25
Prjatelju upisi u installous: WPT Holdem Showdown pa ces vidit da je ima
...zašto to isto nisi odmah napisao,
nemože nitko znati što ti misliš, ako točno ne napišeš...

...nije mi teško prostoručno pisati što sve ima:
- World Poker Tour Hold 'E...
- Mega Poker Online Texas...
- Showdown Poker: Bluetoth...
- Van Pershing - The Snow...
- Texas Holdem All,
- Texas Holdem Trainer,
- Poker Ranking Texas Hold...
- THTouch - Texas Holdem,
- Poker - MegaPoker online...
- Farm Showdown!

ali to što ti tražiš - neVidim...

debelitis
15.05.2011., 17:09
prijatelju nesto ovdje ne stima, ja kad otvorim installous, meni se pokaze aplikacija WPT Texas Holdem Showdown, neznam zasto tebi ne?????

tomisličak
15.05.2011., 18:13
..previše pametuješ, lijepo sam ti napisao što se vidi, a što ne,
no tebi i dalje nije jasno da se ta igrica zove - World Poker Tour Hold 'Em Showdown...
...dolje na dnu lijepo piše: Compatibile with iPhone, iPod touch, and iPad.
Requires iOS4.2 or later...
http://img861.imageshack.us/img861/120/img0394.png

debelitis
15.05.2011., 18:49
pa da, sve ja to znam, e sad odi gore na ranije postove pa ces vidjet, da sam napisao , bas to, ja imam 4.0.1. a treba 4.0.2. i pitao sam dali ima sanse da ikako to instaliram i igram??????'

NE PAMETUJEM NEGO ME NE SLUŠAŠ

tomisličak
15.05.2011., 19:41
...uz dužnu ispriku, triput ste napisali krivo ime igrice,
tri i pol sata trošim svoje vrijeme u potrazi za nečim šti nePostoji,
samo da bih došao do podataka da se igrice NE MOŽE istalirati na manji iOS...
...dakle, kao što ste sami napisali - nemoguća misija...

debelitis
15.05.2011., 21:25
Gospon Tomislicak, nije potrebno ispricavanje, nesporazum obicni. Sve je ok. Znaci zadnji put pitam;jel trebam nesto upgradeati ili je bas nemoguce ?

mali5
16.05.2011., 04:20
Gospon Tomislicak, nije potrebno ispricavanje, nesporazum obicni. Sve je ok. Znaci zadnji put pitam;jel trebam nesto upgradeati ili je bas nemoguce ?

Pa da trebas, kaj ti nije jasno haha.

strypy
17.05.2011., 09:05
Samo da javim da mi od danas radi iTunes i update aplikacija normalno, naglasavam da nisam ništa radio ni podesavao

chicironique
17.05.2011., 11:21
Samo da javim da mi od danas radi iTunes i update aplikacija normalno, naglasavam da nisam ništa radio ni podesavao

Meni i dalje ne radi! Cak sam promijenila i sifru, ali opet nista! Trazi sifru i kada idem na get, opet onda mi trazi onaj info i sve tako u krug!

RYOU
20.05.2011., 12:35
dal je tko imao problema sa navigon navigacijom? imao sam ju na jaillbreaku 4.2 i sada kada sam podigao na 4.3 jaillbreak nema mi karte hrvatske. ima sve samo hr nema. istocnu europu sam instalirao. a tom tom mi je prelosa navigacija. pomagajte!

Maximus 49
20.05.2011., 17:59
imam iphone 3g Version 3.1.3 jailbreakan,instalirao sam navigon i igo my way,gps nece da mi nade signal.Citao sam ovdje po forumu par caka kako da ga probam natjerat(push fix...) al jednostavno nece,pomagajte nemogu podnit sto mi navigacija neradi :D

RYOU
20.05.2011., 23:05
imam iphone 3g Version 3.1.3 jailbreakan,instalirao sam navigon i igo my way,gps nece da mi nade signal.Citao sam ovdje po forumu par caka kako da ga probam natjerat(push fix...) al jednostavno nece,pomagajte nemogu podnit sto mi navigacija neradi :D

koji firmware? meni nije radilo dok nisam izasao van. je banalno ali nikad neznas, mozda je bas to. ali mi sada i dalje nema karte hr.

Maximus 49
21.05.2011., 07:47
naravno izasao sam van,Modem Firmware je 05.12.01

duba_39
21.05.2011., 12:28
lokacijske usluge su uključene? probaj radi li ti recimo google maps.

Maximus 49
22.05.2011., 09:15
Location Services ON,google maps redi,nade mi lokaciju...

Bllacky
22.05.2011., 09:20
Jednostavno, ne radi ti GPS modul u mobu (hardwear). Servis!!!

duba_39
22.05.2011., 11:41
ček, ako mu radi lociranje na google mapama, ne znači li to da mu GPS radi?

milkyinki
22.05.2011., 15:31
Vrlo vjerovatno da nisi skinuo verziju navigacije za svoj firmware...posto te uredno pozicionira znaci da gps modul uredno radi...

Bllacky
22.05.2011., 16:11
Aj mi molim te reci, kad skidas navigaciju gdje piše za koji je firmwear???

Nisam bas skuzio da li te goog maps locira ili ti samo "radi"?

Btw da li si probao respring nakon instalacije navigacije?

Koju si navigaciju skinuo?

Maximus 49
22.05.2011., 16:43
Google maps me tocno locira,sad dal to napravi preko neta ili gps-a neznam,intalirao sam i igo my way i navigon i nece da nade gps ni na jednom... MotionX GPS takoder me nemoze locirat dok nestavim da me preko neta nade...

Bllacky
22.05.2011., 17:55
Respring nije pomogao? Gdje se točno nalaziš, da nije slabiji signal?

Ja sam isti prob imao sa navigonom i igo, ali sam izašao iz kuće, napravio respring iPhone-a i sve mi radilo normalno...

tomisličak
22.05.2011., 17:57
...hoće gps malo u google mapsu i za]ebavati...
...u tražilici upišeš lokaciju koja te zanima, prikaže je točno,
a kada klikneš na Upute, on ti uračuna početnu točku od prošle prijave...
...baš sada tražim u Zagrebu Kranjčevićevu ulicu,
i navodim si put, a on me vodi iz Virovitice gdje nikada nisam bio...
...neš ti neštima sa pozicioniranjem...

Bllacky
22.05.2011., 18:00
Ovdje bas i nije prob u gmaps nego u navigaciji...

tomisličak
22.05.2011., 18:08
...da, al ako mu u gmaps pokaže krivu početnu točku,
isto tako ni navigacija ne može biti ispravna...

Maximus 49
22.05.2011., 18:11
signal nebi trebao bit los,nalazim se u Metkoviću,ostalima radi na drugim mobitelima,kako napravit respring???

Bllacky
22.05.2011., 21:47
Znaci to ti je restart, ili preko sbsettings ili jednostavno ugasis i upalis mob...

Bllacky
22.05.2011., 21:48
Ok, ali rekao je da gmaps radi normalno, sve je u redu...

Maximus 49
22.05.2011., 22:29
Dali bi vrijedilo da stavim noviju verziju IOS-a,sada je 3.1.3?

milkyinki
23.05.2011., 06:34
Aj mi molim te reci, kad skidas navigaciju gdje piše za koji je firmwear???

Nisam bas skuzio da li te goog maps locira ili ti samo "radi"?

Btw da li si probao respring nakon instalacije navigacije?

Koju si navigaciju skinuo?

Kada si bas navrnuo: Najnoviji IGO PRIMO APP podrzava samo 4.3 pa nadalje,ali ne treba se prepucavati nego pomoci:top:

duba_39
23.05.2011., 09:25
Dali bi vrijedilo da stavim noviju verziju IOS-a,sada je 3.1.3?

ili to ili nađi starije verzije navigacija za svoj iOS

Bllacky
23.05.2011., 19:21
Kada si bas navrnuo: Najnoviji IGO PRIMO APP podrzava samo 4.3 pa nadalje,ali ne treba se prepucavati nego pomoci:top:

Da, vjerovatno 4.3 verziju software-a, firmwear je nešto sasvim drugo... Pomjesao si pojmove...

milkyinki
23.05.2011., 20:02
Upss,greska u koracima,ali bit je pogođena,a daljnje prepucavanje s tobom nema smisla,pozz:kava:

Bllacky
23.05.2011., 21:01
Prepucavanje, Lol, o cem ti, neznam s kime se ti prepucavas ali ja s tobom sigurno ne. Samo pokušavam covijeku pomoć posto sam imao isti problem.

U svakom slučaju digni software, ništa te ne košta...

Marakeš
23.05.2011., 23:28
Ima neki sms app kojim ima foldere,sent/received? A da nije irealsms koji dođe 12 $.

duba_39
23.05.2011., 23:31
BiteSMS, besplatan ako ti reklame ne smetaju

Marakeš
24.05.2011., 09:07
A di su mu folderi? Ne vidim opciju za to nigdje.

duba_39
24.05.2011., 10:44
imaš pravo, nema foldera. onda koliko znam jedina opcija je irealsms

haj pipl
24.05.2011., 14:08
Moze mi netko predlozit neke igre za iphone koje mogu igrati preko wifi-a sa drugim igracima?

PS: mozete me dodat u game center, nickname mi je Igorich..

debelitis
27.05.2011., 15:07
Skinuo sam whatsapp aplikaciju, imam samo jednog frenda koji je koristi. Bar tako tu pise.dali ce mi se naplatit sms ako possljem nekom tko nema nju instsliranu ? Dsli to radi po sistemu viber aplikacije? Sta jos s njom mogu radit? Hvala

Zekac
27.05.2011., 17:30
Skinuo sam whatsapp aplikaciju, imam samo jednog frenda koji je koristi. Bar tako tu pise.dali ce mi se naplatit sms ako possljem nekom tko nema nju instsliranu ? Dsli to radi po sistemu viber aplikacije? Sta jos s njom mogu radit? Hvala

radi isto ko i viber, al je prednost to da postoji za: iOS, android, blackberry, i za symbian. znaci javi frendovima/cama koji imaju smartphone, da skinu tu aplikaciju i mozete chatati. jedini uvjet je veza na net, preko wifia, ili 3g-a.

ja ko bi drugi
27.05.2011., 20:05
pozz...imam misterij...imao sam igricu nekaj slično pazi zid...znači ja sam nariktavao čovječuljka dok je zid dolazio prema meni...skinuo sam ju na installousu...jel može tko pomoći sa imenom *?

Dancek
30.05.2011., 12:31
ey ljudi, samo jedno pitanje, dal ima kakav postupak za ubrzanje iphone-a

Smileman
30.05.2011., 13:20
Dancek, ako ti je jailbrejkan iphone ima u cydia aplikacija kija se zove FakeClockUp i ubrzava ti animaciju do 10x, probaj

Dancek
30.05.2011., 13:36
to sam stavio, pa me zanima dal ima još nešto

anna01
31.05.2011., 17:34
Koje aplikacije su pozeljne , i na koji nacin do njih? Kupila sam ga prije
15 dana pa me zanimaaa. Hvala

eclipse_hm
31.05.2011., 20:37
Procitaj sve stranice na ovom topicu pa mozda nadjes nes zanimljivo za tebe... Dal bi napravila jailbreak ili bi kupovala aplikacije?

anna01
01.06.2011., 20:41
Procitaj sve stranice na ovom topicu pa mozda nadjes nes zanimljivo za tebe... Dal bi napravila jailbreak ili bi kupovala aplikacije?

Citam, citam:-) ja ih ne bi jailbreak , ne trebaju mi igrice, uglavno samo pokoja korisna aplikacija.. Ps da li postoji nacin kako nekakav glasovni zapis na diktafoni postavim za zvuk zvons?

unknown99
01.06.2011., 20:44
Poželjne su većinom office dakle neke za rad i socijalne za fb, twitter, i sl.
Zavisi koje su ti potrebe i želje, ima što god ti srce poželi.

Eh sad, makar ću biti popljuvan, ja rađe idem na payed nego JB :)

tomisličak
02.06.2011., 11:11
...tema su aplikacije, nema smisla ponavljati, ako ih želiš besplatne, izvoli napraviti JB,
mada se jailbreak se neRadi isključivo samo radi skidanja besplatnih aplikacija...

Dado-zgb
02.06.2011., 16:09
Koja aplikacija za trazenje wifi-a u susjedstvu,da se nekome spojim?

tomisličak
02.06.2011., 16:58
...iWepPro, al' ja ti nisam spomenuo...

Dado-zgb
02.06.2011., 18:27
Ok,a daj sapni odkud da ju skinem? App store nema,nit installous...

BundyR
03.06.2011., 08:14
Ok,a daj sapni odkud da ju skinem? App store nema,nit installous...

Na kojem repo-u ima skinut crackirana verzija. Hvala

Marakeš
03.06.2011., 08:32
xsellize repo je ima. Btw, šta radi to? Ja se ne sjećam da sam vidio mrežu sa defaultnim nazivom,svi su promijenili ime, barem je tako oko mene.

BundyR
03.06.2011., 08:41
xsellize repo je ima. Btw, šta radi to? Ja se ne sjećam da sam vidio mrežu sa defaultnim nazivom,svi su promijenili ime, barem je tako oko mene.

Imam ima evo ja sad skeniram oko glavnog ima ih ko u prici. Btw meni se cini da na tom repou nije crackana verzija ili...?

Marakeš
03.06.2011., 11:04
Ajde,pa jel probija šta? Mogao bi i ja preć na tamnu stranu onda. :zubo: http://xsellize.com/index.php?app=xlicense možeš ovdje generirati licence.

haj pipl
03.06.2011., 14:04
Bok,predlozite mi neke igre za iPhone 4.1 di moram kupovat pa prodati pa onda kupiti nesto opet itd itd...

Dado-zgb
03.06.2011., 15:10
S kojom app mogu stavljat slike s iphonea na net,kao sto su forumi i slicno?

dust91
05.06.2011., 17:54
ima netko možda last.fm aplikaciju na iphoneu?
gledala sam na last.fm stranici..piše da je skroblanje preko iphonea trenutno moguće samo u UK, njemačkoj i americi?
recite da nije taaako :(

bajzmeister
11.06.2011., 12:43
U ITunesu označi svoj device, klikni apps i dolje ispod file sharing pod apps označi AVPlayer...pokreni windows explorer i nađi fajl (divx,dvd,mkv...)koji želiš stavit u itunes...samo drag-drop u kvadrat AVPlayer documents...poslije si u iphoneu kreiraš nove foldere i prebacuješ fajlove...

ili možda jednostavnije...otvoriš AVPlayer, settings,help online...i sve je nacrtano...

p.s. ak želiš da ti ispravno prikazuje sve znakove s kvaČicama onda odaberi kod settingsa za subtitlove 'WindowsLatin2'...

AVplayer skinut s Cydie jer se u App Store-u naplaćuje.
U iTunes-u pod FILE SHARING nema ikone AVplayer pa ne mogu stavljati datoteke.
molim za pomoć
hvala

duba_39
11.06.2011., 14:09
na koju si foru skinuo AVplayer sa cydie? skini s installousa, sinkaj s itunesima i imat ćeš ga među aplikacijama.

edit: sad vidim da postoji program takvog imena i u cydii. no to nije onaj o kojem se ovdje govori.

bajzmeister
11.06.2011., 20:23
na koju si foru skinuo AVplayer sa cydie? skini s installousa, sinkaj s itunesima i imat ćeš ga među aplikacijama.

edit: sad vidim da postoji program takvog imena i u cydii. no to nije onaj o kojem se ovdje govori.

u installousu se AVplayer isto plaća

Rapidshare202
11.06.2011., 20:43
U installousu se ništa ne plaća.

bajzmeister
12.06.2011., 12:49
U installousu se ništa ne plaća.

Imam installous 4 instaliran jucer i nisam mogao ili ZNAO skinuti AVPlayer.price:$2,99
molim ako mi netko moze ukratko objasniti postupak

tomisličak
13.06.2011., 00:30
Imam installous 4 instaliran jucer i nisam mogao ili ZNAO skinuti AVPlayer.price:$2,99
molim ako mi netko moze ukratko objasniti postupak

...AVPlayer sa install0us-a ima redirect na AppStore a tamo se plaća 2.99$,
...instaliraj ga iz Cydia-e...

http://oi54.tinypic.com/2zh15p2.jpg

Marakeš
13.06.2011., 08:27
Bajz, samo zaskrolaj dole u installousu. Ispod opisa appa ti se nalaze fileape/filedude linkovi. Kliknes jedan od njih i instaliras kad se skine. Avplayer s cydie nije isti, kolko vidim ni divxe ne cita.

bajzmeister
14.06.2011., 05:47
Bajz, samo zaskrolaj dole u installousu. Ispod opisa appa ti se nalaze fileape/filedude linkovi. Kliknes jedan od njih i instaliras kad se skine. Avplayer s cydie nije isti, kolko vidim ni divxe ne cita.

Hvala,uspio sam skinuti i instalirati s MEDIAFIRE-a.
S fileape/filedude nisam mogao ili znao skinuti.

CupcakeRi
14.06.2011., 14:37
Ljudi imam jedan problem s aplikacijama, nadam se da ce mi netko od vas pomoci.

Imam Iphone 3gs i jucer sam updatela novi 4.3.1. software ali od tada ne mogu
otvoriti ni jednu aplikaciju,krene mi otvarat i samo mi vrati na pozadinu mobitela. Također ne mogu seliti ikonice na ekranu.

Help please?:)

duba_39
14.06.2011., 14:57
@cupcakeRi - restore. s tim da 4.3.1 nikako nije novi software

tomisličak
14.06.2011., 16:24
...obavezno Restore, pripazi odakle skidaš software, možda je i on neispravan...
...nekažeš kako i da li si radila JailBreak,
pa je možda grješka u kreiranju Custom firmware
ako si ga radla sa snowbreeze...

haj pipl
14.06.2011., 19:16
Bok,ia neka aplikacija za iphone kao sto je neighbours from hell za PC?