PDA

View Full Version : Debele, punije, bucke, guzate, sisate...

stranice : [1] 2

codiac77
24.02.2004., 13:30
Hej haj forumasi... Ajd da se i ja prikljucim brbljanju... :)

Enivej, svi frendovi misle da nisam normalan jer me uzasno privlace punije cure. Isprva sam se klosario po "mainstreamu" i trco za zgoljavim afingerima; al kad sam slucajno zabrijo s jednom
"vecom" curom - pa od onda nebi vise ove "manekenke" tako
stapom. Ima tu istomisljenika? Pa ne kuzim te cure koje su
iskompleksirane jer im je npr. guzica velika. Pa kome treba "manje" ak mozes dobit "vece"?!. Valjda ja nisam normalan... Doduse ne palim se na one kaj se samo "razliju" po krevetu. Bitna je zenska figura al sto vise naglasena...
Kad vidim golemo dupe i sise - ja poludim:). Ma brijem da puuuno
frajera ovak misli - al im je bed furat "debelu" curu po gradu pod
rukom. Ah, budale:) Nista sladje nema od velke mekane guze,
toplih grudi sta ti u ruke ne stanu, i mekane okrugle bushice na
kojoj mozes zaspat:) Ahhhhh:) Ima koja putena forumasica da se
slaze s menom? Ili neki istomisljenik?:))) Hm, doduse, mozda
nekaj s tim ima i cinjenica da ni sam nisam pretjerano "vitak" :D
:D :D

RobiKa
24.02.2004., 13:36
Daj malo brojki. Kvatnificiraj to. Koliko krupnije.

Fino si to slovima i opisno... ali...

A da ima vrlo, vrlo sexy debeljuca. Ima.

Dakle: koliko krupnije?

codiac77
24.02.2004., 13:42
Uh. Pa numericki receno:

Sise recimo bar 4ka pa na vise :P

Dupe - ma na to nemogu stavljat ogranicenje - sto vece to mi je
bolje. Grrrr!:)))).

Kilice? 75-80 pa navise:)

Bitno da je fino rasporedjeno:) Bar donekle:)

Mmmmmmm - toplooooo & mekanoooo! :)))))

Patagonija
24.02.2004., 13:46
codiac77 kaže:
Kilice? 75-80 pa navise:) Na koju visinu? Na 160? :D:D:D

codiac77
24.02.2004., 13:47
Ah, da - visina. Posto sam visok 177, nebi ove preko 185
recimo:))) Uh, volim da me copi "komad babe" :)))))

RobiKa
24.02.2004., 13:52
codiac77 kaže:
Uh, volim da me copi "komad babe" :)))))

Jel ka ona u Amarcordu? :D

Ava Adore
24.02.2004., 14:03
teah kaže:
A da mi je vidit na šta taj seks liči? Meni to baca na dva morža šta vježbaju hrvanje.

Pa i morževi se moraju jebat... hoću reći, hrvat... :D

funkster
24.02.2004., 14:04
nisi jedini. kad sam bio u amsterdamu u crvenoj četvrti bila je jedna debela crnkinja od cca 168 cm i 115-120 kg. možda i više. i uglavnom tri mala crnčića od kojih 17 godina su pokucali na izlog i pitali koliko je za dvojicu. rekla im je nešto oko 70 eura pa su oni napravili onak krug kao ragbijaši pa pitali kolko je za troje. ona rekla 90 eura. oni rekli može. ušli u taj izlog ona nažalost navukla zastor i to je to. pa ako imaš baš fetiš na jebački velike, cijena za jednog tamo ti je oko 30-50 eura :top:

codiac77
24.02.2004., 14:05
ah, vi ste ljubomorni i zlocesti :))))))
stara narodna: di ljulja ne zulja:))))
bolje hrvanje morzeva nego ples kostura:))
fuj afingeri rahiticni strkljavi:))))

Ilija Cvorovic
24.02.2004., 14:08
A kako vaša bolest?

gnom
24.02.2004., 14:11
codiac77 kaže:
Hej haj forumasi... Ajd da se i ja prikljucim brbljanju... :)

Enivej, svi frendovi misle da nisam normalan jer me uzasno privlace punije cure. Isprva sam se klosario po "mainstreamu" i trco za zgoljavim afingerima; al kad sam slucajno zabrijo s jednom
"vecom" curom - pa od onda nebi vise ove "manekenke" tako
stapom. :D
:D :D
Svaka roba ima svog kupca,samo nemoj lupetat da si ko slucajno zabrijo s takvom curom,i kad kazes "veca"mislis ogromna jelda?:)

kpt. Willard
24.02.2004., 14:13
Pa ti nisi Jakovljević, ti se neki mnogo veći izdajnik!

dtk
24.02.2004., 14:14
pa ne palim se po defaultu na takve, ali moram reci da sam vidio nekoliko punijih cura na kojima to lijepo stoji

Ilija Cvorovic
24.02.2004., 14:42
teah kaže:
Stari, nijedan kojeg je moja rahitična pubična kost škakljala nije se žalio. Ni usmeno, ni pismeno. :frajer:

Ali istina je što se kaže. Bolje da ljulja neg da žulja. Ako već možeš birati.

codiac77
24.02.2004., 14:43
ah, to iz pristojnosti :P
once you go fat - you never go back:)))))
al naravno - svakom njegovo:)

Bellydancer
24.02.2004., 15:28
Dečki, niste loši...

Nisam nikad bila debela, ali mi sve više idu na živce ovi "standardi" koje nam nameću mediji- tko nije mršav, manje vrijedi i sl. Mislim da iza svega stoji gay lobi! Pogledajte te današnje manekene i manekenke - skoro da nema razlike!

Jedan moj frend mi ide na živce već neko vrijeme. Ne može ni jedna proći bez komentara tipa "a, ima tu koja kilica više" ili "preširoki su joj bokovi" i te gluparije. Prava žrtva globalizacije!

Živio Balkanski muškarac, koji voli da se ljulja!!!

pakleni_patuljak
24.02.2004., 15:33
A čuj...
Jedan moj frend se već godinama kune da totalno popizdi kad vidi neku sa ispuhanim sisama koje joj vise do pupka. :D

Istina, malo ga yebe vjerodostojnost jerbo mu je cura komad, ali on i dalje pili po svom!

funkster
24.02.2004., 15:36
Bellydancer kaže:
Dečki, niste loši...

Nisam nikad bila debela, ali mi sve više idu na živce ovi "standardi" koje nam nameću mediji- tko nije mršav, manje vrijedi i sl. Mislim da iza svega stoji gay lobi! Pogledajte te današnje manekene i manekenke - skoro da nema razlike!

Jedan moj frend mi ide na živce već neko vrijeme. Ne može ni jedna proći bez komentara tipa "a, ima tu koja kilica više" ili "preširoki su joj bokovi" i te gluparije. Prava žrtva globalizacije!

Je, je u pravu si!! Čitava mafija stoji iza toga što su žene mršave, prijete im svime i svačime, a nama ispiru mozak.Ako nam se slučajno svidi koja deblja hap! Odma te kidnapiraju i ajmo na pranje. A sve je to globalizacija više neće bit ni crnih, ni bijelih, ni mulatkinja sve će to gay lobi i njihova mafija napravit i zglobit sve žene na svijetu

Black Hawk Down
24.02.2004., 15:40
svi frendovi misle da nisam normalan jer me uzasno privlace punije cure. u pravu su

Bellydancer
24.02.2004., 15:40
Dijete, plastična kirurgija, moda, kozmetika, fitness....

to je sve veliki biznis, i tu se vrti velika lova. Najlakše je ljudima uzet lovu da bi lječili komplexe!

Bellydancer
24.02.2004., 15:42
legenda kaže:
Mozda nisi debela, ali se po ovome vidi da si ruzna.
To je OK. Ja volim ogavne rafe.

Joj, kad bih sudila o tvom izgledu na osnovi tvojih postova!!!
:B

funkster
24.02.2004., 15:42
Bellydancer kaže:
Dijete, plastična kirurgija, moda, kozmetika, fitness....

to je sve veliki biznis, i tu se vrti velika lova. Najlakše je ljudima uzet lovu da bi lječili komplexe!

Pa neka je. Šta ako ce ucinit ljude sretnijima zašto ne? Šta čokolada, slatkiši i sranja nisu baš neki biznis?

Bellydancer
24.02.2004., 15:46
Ali, nema potrebe ljudima nabijat komplexe! Sad je "moderno" da cure imaju 5-10 kg manje od neke normalne težine! A sise da budu 2 broja veće!
Neka manekenka prije neki dan reče kako su "standardi postali strožiji, cure ništa ne jedu, idu na infuziju" (!!!!!!!)
Da ne pričam o djevojčicama koje namjerno povraćaju, postaju anoreksične...
Treba biti vitak, jer je zdravije, ali zdravije je 5-10 kg više nego manje!

Tinchi
24.02.2004., 15:50
Sorry ja sam uvjerena da nikom ti nemreš isprat mozak osim ako ga već u startu nema..

Nitko ne vrši direktan pritisak na te cure, ne treba ni krivit medije same po sebi.. već odgajat klinke tako da frustracije zbog problema ispucavaju na drugi način a ne kroz šatro debljinu..

Mislim, da je utjecaj doista takav baš bi sve žene brijale na kosti. A ne briju.

Evo, vid' mene :D :D

funkster
24.02.2004., 15:52
Bellydancer kaže:
Ali, nema potrebe ljudima nabijat komplexe! Sad je "moderno" da cure imaju 5-10 kg manje od neke normalne težine! A sise da budu 2 broja veće!
Neka manekenka prije neki dan reče kako su "standardi postali strožiji, cure ništa ne jedu, idu na infuziju" (!!!!!!!)
Da ne pričam o djevojčicama koje namjerno povraćaju, postaju anoreksične...
Treba biti vitak, jer je zdravije, ali zdravije je 5-10 kg više nego manje!

Gle, to je kretenizam. Ako su toliko psihički nestabilne da postaju anoreksične onda nije problem u cijelom svijetu i u tome što se sad fura nego jednostavno problem u tim curama koje su odlučile da budu takve. Šta bi sad trebalo? Napravit pokret otpora da se debljaju manekenke? Isto kao što su u Rusiji ili ne znam gdje je to bilo zabranili uvoz Barbika da Barbike ne bi curama nabijale komplekse.

Anastasia
24.02.2004., 16:36
teah kaže:
A da mi je vidit na šta taj seks liči? Meni to baca na dva morža šta vježbaju hrvanje.

:lol: :lol: :lol:
:jumping:

doc_1
24.02.2004., 17:01
Ilija Cvorovic kaže:
A kako vaša bolest?

Dobro, druze Cvorovicu. Jos me jedino bolest dobro sluzi.

atlantis
24.02.2004., 17:26
evo, ja sam 'debela'... i naprosto mi je divno citati sve ove komentare prepune tolerancije, snosljivosti i pristojnosti...

zanima me samo kako che se vasha djeca ponasati prema drugim ljudima koji su 'drugaciji'...

magic
24.02.2004., 17:31
Ja volim pune zhene, pache moglobisereci debele.... kazhem moglobisereci jer u danashnje vrijeme debelom zovu i onu koja ne mozhe stati u konfekcijski broj 38......smajlic kojemu cure sline do pupka.....

Ljudi, kad vidim one zrele, teshke cice, one mekane obline i teshka bedra...a pichka im k'o krafnica...puna, slasna, meka...

Jebesh sve one bez dvi kile opizdine, nema tu ni radosti ni jebachine.

LaTiTeA
24.02.2004., 17:33
Meni je isto lijepo vidjeti curu sa vecom guzom. Osobito ako vidim da ju nosi s ponosom.

No, na meni mi nije lijepo.

magic
24.02.2004., 17:35
NoWa kaže:
ja ne volim debele.
sto ne znaci da nuzno volim kosture.
al zar nije ljepse vidjet cvrsto tijelo od lelujavog sala?

zar se vama deckima ne gadi ogromna kolicina celulita i sala na zeni?kad ju uhvatite, a ruka vam nestane u svoj toj masi?

zena od 80 kila? (govorimo o prosjecnoj zeni sa 170 cm visine)
ne. to je ženturača.

zena od 50 kila na 170 je premrsavo.

krajnosti nisu lijepe u svakom slucaju.

Ti si glupa...ako ne glupa onda si kokoshka i to mlada kokoshka...;)

Mushkaratz nije mushkaratz ako ima manje od 100 kila...jebote, kad ih vidim onak raskoshne, pola kreveta mi zauzmu...ramena ko pol mog ormara...ma kakvo razliveno salo, zheno???????

GLADIJATORI :s

dtk
24.02.2004., 17:36
ja osobno nisam govorio o ektremima vec o umjerenom visku, recimo 5 do 10 kila iznad neke prosjecne tezine, naravno ne stoji to dobro na svakome

a sto se tice celulita kladim se ce te ga do tridesete sve imati...:B

LaTiTeA
24.02.2004., 17:39
magic kaže:
Mushkaratz nije mushkaratz ako ima manje od 100 kila...jebote, kad ih vidim onak raskoshne, pola kreveta mi zauzmu...ramena ko pol mog ormara...ma kakvo razliveno salo, zheno???????

Mislim da je jako bitno i kako tom muskarcu tih 100+ kila stoji...
Ima ih onih kojima stvarno ne stoji.

Daphne
24.02.2004., 17:40
Ja nisam "debela" ali imam prijateljice koje jesu i koje svoje kile nose sa ponosom. Djevojke imaju lice porculanske lutke, preslatke su. Kad ih netko pogleda cisto sumnjam da mu kroz glavu proleti misao tipa:"Jao sta je masna". Ako se netko i okrene za njima to nije zato sto su debele, vec zato sta znaju izmamiti poglede.
Ljepota je ipak malo vise no konfekcijski broj.

magic
24.02.2004., 17:42
Pazi wowa ili kakogod se zvala...nisi primjetila ;) nakon glupa...ali definitivno si mlada...premlada...

I ja gledah u tvojoj dobi samo apolone ;)

Zreli mushkaratz koji ima 100 kila - ako nisu sve rasporedjene u vidu pivskog trbuha, kao prvo izgleda prekrasno :cerek:

Kao drugo, to je chovjek koji voli uzhivati u hrani i picu, stoga u krevetu, stoga nesebichno dijliti uzhitke s onime do koga mu je stalo.

Takav mushkaratz nikad ti u vrijeme tvoga pms-a nece reci - draga, jesi li razmishljala da krenesh u teretanu, tvoja prijateljica Ivana rekla mi je da su njena prekrasna bedra i chvrste grudi proizashle iz Blue Gyma ;)

dtk
24.02.2004., 17:43
NoWa kaže:
umjereno odstupanje je slatko:)

al ekstremi su odvratni. bilo premrsavo bilo predebelo.

kako kome, nije da sam prvi put cuo kako se neko pali na ekstreme

_wes_
NoWa kaže:
aha. ja sam glupa jer imam drugaciji ukus od tebe???

vidish..logika ti je dobra.hahahahhaa

muskarac od 100 kila po meni bi vjecno drkao.

de gustibus....

Glupa si jer ti je izajava glupa...

Vjerojatno bi i Mirko Filipovic trebao sa svojih 100 i kusur kila vjecno drkati...

ARS
meni nekak pase da je treba u okvirima indeksa tjlesene mase... nit prevec nit premalo... bas onak taman..:)))

magic
24.02.2004., 17:44
_wes_ kaže:
Glupa si jer ti je izajava glupa...

Vjerojatno bi i Mirko Filipovic trebao sa svojih 100 i kusur kila vjecno drkati...

:top:

magic
24.02.2004., 17:47
Evo, gledam svoje vrshnjakinje koje svoje tijelo raznoraznim dijetama i provodjenjem sati na spravama za muchenje pokushavaju, naravno bezuspjeshno, uchiniti 'savrshenim'.

Ljudi!!!! Pa UVIJEK ce postojati netko tko je ljepshi od vas, privlachniji, miliji, jebozovniji...kaj cete VAGOM dokazivati da ste bolje???

Zhivjeli ljudi koji uzhivaju u hranu, jelu, picu i jebachini, makar im se to i 'vidjelo' :top:

p.s. nemam vishak kilograma, ne svojom krivicom ;)

sailor
24.02.2004., 17:50
magic kaže:
Evo, gledam svoje vrshnjakinje koje svoje tijelo raznoraznim dijetama i provodjenjem sati na spravama za muchenje pokushavaju, naravno bezuspjeshno, uchiniti 'savrshenim'.

Ljudi!!!! Pa UVIJEK ce postojati netko tko je ljepshi od vas, privlachniji, miliji, jebozovniji...kaj cete VAGOM dokazivati da ste bolje???

Zhivjeli ljudi koji uzhivaju u hranu, jelu, picu i jebachini, makar im se to i 'vidjelo' :top:

:amen:

magic
24.02.2004., 17:52
NoWa kaže:
ako govorim o prosjecnom tipu sa 180cm i 100 kila, meni je to odbojno fizicki.

S koliko si se takvih jebala i to pri danjem svjetlu?

glupacho :D

magic
24.02.2004., 17:54
Pa na to sam i odgovorila, ali tebi je osim andjela i mozak u ofsajdu...mozhda od dijete ;) pa nisi skuzhila.

Paragalactic
24.02.2004., 17:54
magic kaže:
Ja volim pune zhene, pache moglobisereci debele.... kazhem moglobisereci jer u danashnje vrijeme debelom zovu i onu koja ne mozhe stati u konfekcijski broj 38......smajlic kojemu cure sline do pupka.....

Ljudi, kad vidim one zrele, teshke cice, one mekane obline i teshka bedra...a pichka im k'o krafnica...puna, slasna, meka...

Potpisujem! Ja imam projekt da nadebljam svoju dragu... Zasad napreduje jako polako unatoč tome kaj je šopam ćevapima. Brije na sport pa se sve istopi... Jebiga...

magic
24.02.2004., 17:56
oprostite gospodichno savrshenihdimenzija, uchinilo mi se da ste nam ovo napisali

NoWa kaže:
glupani:B

pa smo na jednak nachin i odgovorili. Ja jesam starija, ali valjda si i ti punoljetna. Bar po godinama.

magic
24.02.2004., 17:58
NoWa kaže:
meni dijeta ne treba big mamma:D

Dusho draga... daleko si ti od Splita...bit cesh prije vlajina ;) :B

dtk
24.02.2004., 17:59
NoWa kaže:
mirko filipovic nije prosjek da ga jebeš.

istina, on je previse nabildan
inace poznam nekoliko starijih tipova od recimo 180cm koji dobro izgledaju sa svojih 100 kila, mislim nisu bas atlete ali nisu niti debeli...tam poslje tridesete ljudi prilicno dobiju na kilazi, posebno muski

magic
U svakom sluchaju, dizhem chashu za sve mushkartze i zhene dobre volje i vishka kila ....najbolji ste, u svemu :top:

_wes_
NoWa kaže:

glupani:B

Ok.
Ali...khm, khm... ak procitas svoju izjavu moras priznat da je u najmanju ruku nepromisljena... a za mene nepromisljenost nije odlika pametnih ljudi...stoga...:rolleyes:

Da ne budem totalno OT...

I ja vise volim punije...ali da ne bi bilo zabune, punije u smislu nekoliko (5-6) kila vise od nekog prosjeka za pojedinu visinu...
Bio sam s curom visine 168 cm i imala je 63 kg i bila mi je fenomenalna...

xxGaladrielxx
24.02.2004., 18:00
Magic, ja sam ti onak fino obla, sirih bokova, toplog krila i jos toplijih grudi. A ti si me odbila! :mama:

doc_1
24.02.2004., 18:04
NoWa kaže:
on je nadprosjecno visok.

185 i 100 kila...bas i nije jako natprosjecan.

Ma bolje da ima nekih oblina cura nego da nema...i grudi, i guze..i trbuscica pomalo. 5 kila viska nikog nije ubilo

Tinchi
24.02.2004., 18:25
Možda ima nešto u tome jer moja majka to tvrdi već 20 godina, da je oduvijek tako..

Al još nitko nije znanstveno dokaz'o :D

Ja mislim da ljudi koji su čisti u glavi i sa sobom najviše vole furat po gradu/ševit ono što im se iskreno sviđa.. Bila to kosturica ili bačvica :zubo:

soks
24.02.2004., 20:00
80kg? Ovo me podsjeća na kriterije ljepote od prije 100 godina u Slavoniji gdje je cura trebala imati 100 kg da bi se smatrala lijepom. Istu foru imaju i indijanci i indijci, baš sam nedavno u nekoj emisiji čula da su jednu amerikanku indijke pitale kako je uspjela biti tako lijepo debela :lol: Al ne treba pretjeravati, krajnosti su nezdrave.

Zgaženi mrav
24.02.2004., 20:26
pa i nije loše...ja sam jednom bio sa jednom malo, al malo debljom curo..i moram priznat da to i nije toliko loše..bar kad ju uvatiš za guz imaš šta uhvatit...ko da staviš ruku u puding..i možeš bez beda bacit oralku snjom jer ima velku rupu...tako da ti ne jeca:top: :asshole:

hana
24.02.2004., 20:43
o ukusima se ne raspravlja....... kao ni o bojama :amen:

Clea
24.02.2004., 20:45
pa ima raznih ukusa....neki vole malo oblije, neki daske...

svako ima pravo na svoj ukus....koji je uvjetovan mnogim stvarima....okolinom u kojoj smo odrasli, kulturom, roditeljima....bla, bla...modom i vremenom....

samo što je danas postalo nepristojno biti debeo...biti mršav je već postalo dijelom bontona:rolleyes:

ide mi i na živce što je danas postalo must biti mršav...i što je već ružna i debela postalo sinonim.... pa koliko ima ružnih žena koje su mršave....

čak se ide do toga da dečki ne žele hodat s curom koja nije štrkljasta , makar se njima sviđa....ali neće da ga zezaju frendovi...glupo...

pretpostavljam da vrijedi i za cure...svašta...

kile je lako skinuti, ali kaj s onima kojima koji zadrti i kojima fale osnove kućnog odgoja:rolleyes:

a takvih ima i među mršavima i među debelima...ja nikome ne kvocam kako bi morao izgledati...kako bi se trebao oblačiti...a takvo ponašanje očekujem i kad se radi o meni...

zato si nikad ne uzimam slobodu da komentiram kak se neka cura s trbušćićem usuđuje obući u mini ili majicu do pupka...

po principu 'da ja izgledam ko ona ne bih se nikad tako obukla'...

da ona izgleda kao ja ne bi se ni ona obukla onako kako se ja oblačim....i za mene svaka daljnja rasprava o tome tu i završava...

Reebok
24.02.2004., 21:40
meni su bucke :cerek:

neznam, kao prvo, sto je, istina, stereotip - ali najcesce tocan - bucke su najcesce uvijek pozitivnije, veselije, bedastije i sl.

a i ono... puniji obrazi, meka tibica, vejika guza :cerek:

ne znam... meni su :cerek:

Kex Doomlich
24.02.2004., 22:03
Postoje posebne bucke! Male, punašne, ne ogromne poput Bob Sapa, nego onako, ugodno popunjene. I hiperaktivne...nabrijane do ibera poput divljajućeg tornada. I još gipke. Goth damn! :cerek: *

Reebok
24.02.2004., 22:05
Kex Doomlich kaže:
Postoje posebne bucke! Male, punašne, ne ogromne poput Bob Sapa, nego onako, ugodno popunjene. I hiperaktivne...nabrijane do ibera poput divljajućeg tornada. I još gipke. Goth damn! :cerek: *

sve potpisujem kod tebe, osim zadnje rečenice...

nju bi preradio u God damn! :D

6isperadun
24.02.2004., 22:11
NoWa kaže:
ja ne volim debele.
sto ne znaci da nuzno volim kosture.
al zar nije ljepse vidjet cvrsto tijelo od lelujavog sala?

zar se vama deckima ne gadi ogromna kolicina celulita i sala na zeni?kad ju uhvatite, a ruka vam nestane u svoj toj masi?

zena od 80 kila? (govorimo o prosjecnoj zeni sa 170 cm visine)
ne. to je ženturača.

zena od 50 kila na 170 je premrsavo.

krajnosti nisu lijepe u svakom slucaju.

slazem se u potpunosti:top: i ja volim mrsavije cure, naravno ne premrsave. npr na 170cm 55-60kg

magic
24.02.2004., 22:16
magic kaže:

jacuseopetovat :D

propuh
24.02.2004., 22:19
NoWa kaže:
umjereno odstupanje je slatko:)

al ekstremi su odvratni. bilo premrsavo bilo predebelo.

ISTINA!!!!

pa i kod dečkiju...ja sam recimo čisti prosjek (181cm, 71 kg s tendencijom pada što se bližimo ljetu), al mene ponekad zna uhvatiti bed jer mi je dečko zgodniji od mene. onda me to brzo prođe, kad me poljubi zagrli, jer znam da sam JA NJEMU takva lijepa.......i onda se nikad ne bi mijenjala.

imala sam period kad sam voljela osobu koja me nikad nije bila vrijedna, i koja je padale na cure s 170cm i 20 kili s krevetom, pa sam vječno bila po nekim dijetama. uništila se i fizički i psihički.

i nakon toga sam rekla: nema više! ko me voli, voli me ovakvu kakva jesam.
a to što ću u ljetnoj sezoni skinut 3-4 kg, stvar je samo toga što ću se sama bolje osjećat u svojoj koži.

jer dok sam sama sobom zadovoljna - briga me hoće li netko mislit da sam mršava ili debela.......

:amen:

atlantis
24.02.2004., 22:21
magic kaže:
jacuseopetovat :D

ma vidla sam te i prvi puta :D

uopche nisi suptilna u barenju :cerek:

6isperadun
24.02.2004., 22:24
magic kaže:

ah, neznam sto bi ti reka al ja sebe nebi moga viditi sa nekom debljom curom s obzirom da na svojih 186 iman 80kg...
ma zamisli stanio i olio:D

dtk
24.02.2004., 22:26
Disperadun kaže:

ja si nemoram zamisljat, ja sam to stvarno vidio :lol:

magic
24.02.2004., 22:29
Disperadun kaže:
ah, neznam sto bi ti reka al ja sebe nebi moga viditi sa nekom debljom curom s obzirom da na svojih 186 iman 80kg...

A ti kao mislish da si jako vitak :rolleyes: :p

xxGaladrielxx
24.02.2004., 22:31
Magic, a zakaj mene ne utjesis? ha? :mama:

magic
24.02.2004., 22:32
dtk kaže:
ja si nemoram zamisljat, ja sam to stvarno vidio :lol:

I?

I shto je tu smjeshno?

Ja sam sigurna da mu je bolja, vjernija, drazha i da se radije, zheshce i nesputanije jebe od tih vashih mrshavih fifica.

Kaj mislite da ce vam dozhivotno cure tak izgledati? Pogledajte si mame, tete, sestre, susjede, pa razmislite koliko prosjechno zhena zadrzhi mladenachku vitkost.

A i te zhene se nekome dopadaju. I jebu. I uzhivaju.

Mozhda zheshce i cheshce neg vi :B

Reebok
a mene isto, magic?

ja sam visok i vitak, a opet se karam manje od niskih i debelih :D

6isperadun
magic kaže:
A ti kao mislish da si jako vitak :rolleyes: :p

pa iskreno, volia bi 5kg vise

atlantis
24.02.2004., 22:33
xxGaladrielxx kaže:

ferpist :D ja sam je prva vidjela :o :D

Reebok
24.02.2004., 22:33
magic kaže:
Pogledajte si mame, tete, sestre, susjede, pa razmislite koliko prosjechno zhena zadrzhi mladenachku vitkost.

A i te zhene se nekome dopadaju. I jebu. I uzhivaju.

Mozhda zheshce i cheshce neg vi :B

ja sam usvojen...

stara mi s 49 još uvijek zgleda ko francuska kurva :D

magic
24.02.2004., 22:34
xxGaladrielxx kaže:

Kad osjetim potrebu sebe tjeshiti onda cu i tebe. Obecajem.

Reebok
24.02.2004., 22:34
atlantis kaže:
ferpist :D ja sam je prva vidjela :o :D

a mogu vas ja prvi gledat kak se.... gledate :rolleyes: :D

xxGaladrielxx
24.02.2004., 22:36
xxGaladrielxx kaže:
Magic, ja sam ti onak fino obla, sirih bokova, toplog krila i jos toplijih grudi. A ti si me odbila! :mama:
no, no... nisi vidjela stranicu prije, magic

magic
24.02.2004., 22:36
Reebok kaže:

stara mi s 49 još uvijek zgleda ko francuska kurva :D

Ja imam neshto manje godina i isto sam kurva...pardonne -moi :zubo:

dtk
24.02.2004., 22:37
magic kaže:
I?

I shto je tu smjeshno?

pa da si to vidjela svojim ocima onda bi shvatila :lol:
gle zena i nije bila tak debela ali tip je bio visok i mrsav pa je bio velik nesrazmjer...izgleda fakat cudno!

Kex Doomlich
Reebok kaže:

Mogu te ja gledat kako gledaš njih? :D*

Reebok
magic kaže:
Ja imam neshto manje godina i isto sam kurva...

pošto cepaš? :D

Vanjushka
24.02.2004., 22:38
Ja sam visok... i nisam vitak :D

magic
24.02.2004., 22:38
Reebok kaže:

Ako mislish gledat, koji cesh nam kuratz....gledaj htv. :D

magic
24.02.2004., 22:39
dtk kaže:
pa da si to vidjela svojim ocima onda bi shvatila :lol:
gle zena i nije bila tak debela ali tip je bio visok i mrsav pa je bio velik nesrazmjer...izgleda fakat cudno!

Sigurna sam da bi im zavidio...da si vidio...

xxGaladrielxx
24.02.2004., 22:40
a kaj, u horizontali vrlo cesto podnosim masu malo vise od 2x svoje. nije strasno uz redovit trening :D

Reebok
ma metnem ti ga :p :D

mogu ja svašta... al neznam jel smijem :D

atlantis
magic kaže:
Ako mislish gledat, koji cesh nam kuratz....gledaj htv. :D

pa to jedino i moze... jbg. ja debela ja nemam sex life :D :D

dtk
24.02.2004., 22:41
magic kaže:
Sigurna sam da bi im zavidio...da si vidio...

zeno, ti si skompleksirana :rolleyes:

Reebok
24.02.2004., 22:41
Reebok kaže:
meni su bucke :cerek:

neznam, kao prvo, sto je, istina, stereotip - ali najcesce tocan - bucke su najcesce uvijek pozitivnije, veselije, bedastije i sl.

a i ono... puniji obrazi, meka tibica, vejika guza :cerek:

ne znam... meni su :cerek:

Kex Doomlich
24.02.2004., 22:42
atlantis kaže:
pa to jedino i moze... jbg. ja debela ja nemam sex life :D :D

Pa nemreš i ofce i nofce. Ili sex ili life. :D*

magic
24.02.2004., 22:42
dtk kaže:
zeno, ti si skompleksirana :rolleyes:

aha :D

Reebok
24.02.2004., 22:44
ja jebeno liječim komplekse :angeleye:

magic
24.02.2004., 22:44
atlantis, chovjek mi je rekao da sa skompleksirana...mislish da bih se trebala zamisliti :D:misli:

atlantis
24.02.2004., 22:45
zabice :kiss:

to je islo ove 'savrsene' :D

_____

dtk da je tebi kompleksa kakve magic ima :D

dtk
24.02.2004., 22:45
magic kaže:
aha :D

to je ruznije od celulita, vjeruj mi :D

Vanjushka
24.02.2004., 22:46
Meni licno ne leze mrsavice, nikako. Imao sam djevojku od 160 cm i nekih 55 kila, ma ona je pored mene smijesno izgledala, ono, na stepenicu se popne da je poljubim a da legnem na nju bio bi ratni zlocin :D

Dakle, volim malo mekse cure :cerek: ono da ima, da ne boli :D

xxGaladrielxx
moras magic postat svjesna kak nije sve u talasanju! lijepa si i ovak, nekom ... mozda :D

dtk
atlantis kaže:
dtk da je tebi kompleksa kakve magic ima :D

ne hvala, ne trebaju mi nikakvi, pa ni "pozitivni"

atlantis
24.02.2004., 22:47
magic kaže:
atlantis, chovjek mi je rekao da sa skompleksirana...mislish da bih se trebala zamisliti :D:misli:

dabome da se trebash zamisliti i, velikodushno, u moje ruke :D predati sve svoje komplekse :D ;)

xxGaladrielxx
24.02.2004., 22:48
Vanjushka kaže:
160 cm i nekih 55 kila, [/B]
bemu vanja, sad bum ja komplexe dobila :D

Vanjushka
24.02.2004., 22:50
Kad smo kod talasanja, nema vecg uzivanja nego posaditi zensku na ledja i drmuskati sise, da talasaju :D bas mi je to sexy :D
Moze se to i loviti jezikom dok se mrda, ono bradavice i tako to :o

Silajn
Vanjushka kaže:
Meni licno ne leze mrsavice, nikako. Imao sam djevojku od 160 cm i nekih 55 kila, ma ona je pored mene smijesno izgledala, ono, na stepenicu se popne da je poljubim a da legnem na nju bio bi ratni zlocin :D

:D Imam ispod 50 kila, ali i manje od 160 :zubo: Sasvim dobro podnosim stokilaše :cerek: Pače :D :D

Reebok
atlantis kaže:

to je islo ove 'savrsene' :D

jel to meni? :cerek:

ak i nije, bum si je ja zel :D a i vratil :kiss:

atlantis
Vanjushka kaže:

Dakle, volim malo mekse cure :cerek: ono da ima, da ne boli :D

ajd sad istinu na sunce :D nechu gledat, obecajem :D :cerek:

Vanjushka
24.02.2004., 22:54
Silajn kaže:
:D Imam ispod 50 kila, ali i manje od 160 :zubo: Sasvim dobro podnosim stokilaše :cerek: Pače :D :D

Zeno, pa ti si heroj! :D

6isperadun
24.02.2004., 22:56
ah izgleda da na sljedecem tulumu necu ubariti niti jednu forumasicu kad se sve pale na stokilase:(
:D

magic
24.02.2004., 22:56
Ja josh 5-6 kila tezheg od njenog...ali malko sam i visha i tezha od nje, pa je to onda ok ;)

magic
24.02.2004., 22:58
Disperadun kaže:
ah izgleda da na sljedecem tulumu necu ubariti niti jednu forumasicu kad se sve pale na stokilase:(

Tako ti i treba kad si se smijao bucmastim curama :B

Silajn
24.02.2004., 22:59
Vanjushka kaže:
Zeno, pa ti si heroj! :D

Fala fala, ali niš ne žrtvujem :D

atlantis
24.02.2004., 23:00
pasmater :D

sad mi je sinulo
moram se prestat sexsat....
ili prech na dijetalne nutelle, shlagove i pekmeze :D

meni to od sexa :D

walter
24.02.2004., 23:00
xxGaladrielxx kaže:
bemu vanja, sad bum ja komplexe dobila :D
Gala, ja tebe volim i sve, ali ti si tip žene koja dođe po djecu u vrtić, a teta ju stavi da spava, ako me razumiješ. :D :D

6isperadun
24.02.2004., 23:04
magic kaže:
Tako ti i treba kad si se smijao bucmastim curama :B

nisan se smija nego san napisa da meni ne odgovaraju

magic
24.02.2004., 23:05
Silajn kaže:
Fala fala, ali niš ne žrtvujem :D

Ja svog tovim dok ne dodje na duplu moju kilazhu :D

A onda cu ga na razhanj :zvrko::klopa:

Vanjushka
24.02.2004., 23:06
Disperadun kaže:

Udebljaj se :D

I ja sam nekad bio mrsav ko grana, ali eto vremenom, ono sa osamnaest pocnes da bildas a to trazi kalorije pa jedes tjestenine puno, puno ugljenohidrata, onda pobudalis pa pocnes da lupas vrecu i furas se na Cikatica i jos vise jedes jer trosis kalorije i nakon par godina ti to dopizdi jer shvatis da je to samo furka ali navika jedenja pola kruha za rucak ostane.

Kad predjes stoju onda smanjis kruh na kiflu dnevno i to crno brasno, pijes samo Dukatov light jogurt, ali kasno avaj kasno :( :D

Reebok
24.02.2004., 23:07
magic kaže:

kanibal jedan :D

ždere muškarce ko aždaja :D

Silajn
24.02.2004., 23:08
magic kaže:

Neeeeee :( :( :D To treba grlit :cerek:

magic
24.02.2004., 23:09
...to je poseban razhanj :o ;) :D

Vanjushka
24.02.2004., 23:10
magic kaže:

:D za muskarca se kaze muskarcina, za zenu hm :misli: zenetina :cool: :D

Ti si magic zenetina :)))

atlantis
24.02.2004., 23:10
vidi :D

<---------------

stoga pazi sto pisesh :D

Reebok kaže:
kanibal jedan :D

ždere muškarce ko aždaja :D

lucija
24.02.2004., 23:11
magic kaže:

:lol: :lol: Jeboteblesavudatejebo!!! :kiss:

6isperadun
24.02.2004., 23:12
Vanjushka kaže:
Udebljaj se :D

I ja sam nekad bio mrsav ko grana, ali eto vremenom, ono sa osamnaest pocnes da bildas a to trazi kalorije pa jedes tjestenine puno, puno ugljenohidrata, onda pobudalis pa pocnes da lupas vrecu i furas se na Cikatica i jos vise jedes jer trosis kalorije i nakon par godina ti to dopizdi jer shvatis da je to samo furka ali navika jedenja pola kruha za rucak ostane.

Kad predjes stoju onda smanjis kruh na kiflu dnevno i to crno brasno, pijes samo Dukatov light jogurt, ali kasno avaj kasno :( :D

al stvarno ja nezelim stotku! na moju gradju bi bilo idealno jos 5 kg i treniram pa se nadam da cu do lita uspiti :D

atlantis
24.02.2004., 23:13
Silajn kaže:
Neeeeee :( :( :D To treba grlit :cerek:

zenit, zenit :D

magic
24.02.2004., 23:14
Disperadun kaže:
al stvarno ja nezelim stotku! na moju gradju bi bilo idealno jos 5 kg i treniram pa se nadam da cu do lita uspiti :D

E, da samo ti vrijedno vjezhbaj...takvima je kasnije drazhe da ih se za bicepse nego zakuratz hvata ;)

Reebok
24.02.2004., 23:14
atlantis kaže:
vidi :D

<---------------

stoga pazi sto pisesh :D

vidjeh...

stoga i pazih što pisah ;)

svaka slučajnost je namjerna :D

atlantis
24.02.2004., 23:16
jebesh muskarca u cijem se zagrljaju ne osjecam zasticeno i sigurno, a ne da josh ja njega moram drzat ako burin zapuse :D

Kex Doomlich
24.02.2004., 23:17
Prije su buce bile modni hit. Onda su pederi počeli diktirat modne trendove. Sad su kosturi u modi. Ne pratim modne trendove. I učim na pogreškama iz prošlosti. Mesa mi dajte, a ne sala i kostiju.*

6isperadun
24.02.2004., 23:19
magic kaže:
E, da samo ti vrijedno vjezhbaj...takvima je kasnije drazhe da ih se za bicepse nego zakuratz hvata ;)

vidim da je veceras neko jako raspolozen za podjebavanje:D
fala sto mi otkrivas kakvom cu osobom postati:rolleyes:

Vanjushka
24.02.2004., 23:19
SMRT TVIGIJIMA :D :D

Reebok
24.02.2004., 23:20
Disperadun kaže:
vidim da je veceras neko jako raspolozen za podjebavanje

Disperadun kaže:
veceras

eee... puno ti još ovdje moraš naučit
:D :D :D

lucija
magic kaže:
Pazi wowa ili kakogod se zvala...nisi primjetila ;) nakon glupa...ali definitivno si mlada...premlada...

Zreli mushkaratz koji ima 100 kila - ako nisu sve rasporedjene u vidu pivskog trbuha, kao prvo izgleda prekrasno :cerek:

Kao drugo, to je chovjek koji voli uzhivati u hrani i picu, stoga u krevetu, stoga nesebichno dijliti uzhitke s onime do koga mu je stalo.

Takav mushkaratz nikad ti u vrijeme tvoga pms-a nece reci - draga, jesi li razmishljala da krenesh u teretanu, tvoja prijateljica Ivana rekla mi je da su njena prekrasna bedra i chvrste grudi proizashle iz Blue Gyma ;)

Jebate, ja kad svog 100+ izgrlim i njegovih 190 (ostalo nek ostane tajna) :cerek: niš mi više ne treba. Milina od muškarca. Ozbač. Bila sam s manjim i tanjim. Zavoliš ko kuja šugavog psića. Al jebiga. Što Magic kaže - ko voli jest, voli i jebst. :top:

magic
Disperadun - za godinu dana, savrshene kilazhe, ravno iz teretane...tiho, kroz zube:

...pipni...pipni, kako je tvrd...

Ona, zijeva od dosade...da dragi, imash najbolji biceps u gradu hihihihi :D

Vanjushka
24.02.2004., 23:21
Disperadun kaže:
vidim da je veceras neko jako raspolozen za podjebavanje:D
fala sto mi otkrivas kakvom cu osobom postati:rolleyes:

Covjece, nemas pojma koliko je ona u pravu ;)

Mene je jedan period u zivotu drzala furka da me zenska zgrabi za napete bicepse, jos kad glasno primjeti kako su napeti ja svrsavam.

Bez zajebancije :D

Reebok
24.02.2004., 23:23
a dobro, pustite sad čovjeka... pametan je i on...

nek ona hvali s podsmjehom njegov biceps, al će ga svakih tjedan dana druga hvalit :D

a nije ni to loš način života :frajer:

atlantis
24.02.2004., 23:24
Vanjushka kaže:

Mene je jedan period u zivotu drzala furka da me zenska zgrabi za napete bicepse, jos kad glasno primjeti kako su napeti ja svrsavam.

a sad svrsavash kad ti se tvrdoca neceg drugog spomene :cerek: :D

:kiss:

magic
24.02.2004., 23:26
Reebok kaže:
a dobro, pustite sad čovjeka... pametan je i on...

nek ona hvali s podsmjehom njegov biceps, al će ga svakih tjedan dana druga hvalit :D

a nije ni to loš način života :frajer:

Odlichan nachin zhivota....pravi nachin da ti kuratz uskoro pochme sluzhit k'o chiviluk :D

Reebok
24.02.2004., 23:27
a čuj... bolje i to, neg da mi jedino služi da objesim sat o njega kad ruke perem :rolleyes: :D

lucija
24.02.2004., 23:28
Ja sam teta 180/68 al kad čitam ovaj topic - dođe mi da se još nadebljam, da mi se obrazi zarumene, da mi dupe proviri s obje strane bokova kad me gledaš od ispred, cice da pospremam u vrećice iz Getroa - ima onaj moj neke salamurine i masnog sira u fridgu. Odo. :D :lol:

Vanjushka
24.02.2004., 23:28
atlantis kaže:
a sad svrsavash kad ti se tvrdoca neceg drugog spomene :cerek: :D

:kiss:

O da, doslo vrijeme da razmisljam da li kupiti Oxigen POWER ili samo Oxigen, a oba su za tvrdu vodu zakon :D

atlantis
24.02.2004., 23:29
Reebok kaže:
a čuj... bolje i to, neg da mi jedino služi da objesim sat o njega kad ruke perem :rolleyes: :D

:lol: :lol: :lol:

jebo millenium.... ovo se zove marketing :D

walter
Ma ajde, ako nema mršavih, dobre su i buce.
Ja imam teoriju:
< 3 pive - mršavo
3-5 piva - buca
5+8 piva - debela
>8 - kajgod

6isperadun
Vanjushka kaže:

ma to mozda za tebe vridi!! nisan narcisoidan(ne govorin da ti jesi) i uopce me nepucaju takvi filmovi, ja nezelim biti nabildan jer to mi je odvratno. samo ocu malo mase a da nije salo:)

magic
odo i ja lec...mozhda mi se ufati shtogod od ove pifchuge i vechere :cool: :D

lucija
24.02.2004., 23:30
magic kaže:
Odlichan nachin zhivota....pravi nachin da ti kuratz uskoro pochme sluzhit k'o chiviluk :D

:lol:

Reebok
24.02.2004., 23:32
atlantis kaže:
ovo se zove marketing :D

ne...

to se zove zhivot zakuratz :D

Vanjushka
24.02.2004., 23:34
Disperadun kaže:
ma to mozda za tebe vridi!! nisan narcisoidan(ne govorin da ti jesi) i uopce me nepucaju takvi filmovi, ja nezelim biti nabildan jer to mi je odvratno. samo ocu malo mase a da nije salo:)

Ja narcisoidan? :D

Ma ne, ja sam samo bio mlad, previse zelen :p

takozvani
24.02.2004., 23:49
Sve je to u redu,obline i sve,al kad se cura obuce u usku bijelu majičicu, a tri šlaufa talasaju ispod...khmmmm :o

walter
24.02.2004., 23:52
takozvani kaže:
Sve je to u redu,obline i sve,al kad se cura obuce u usku bijelu majičicu, a tri šlaufa talasaju ispod...khmmmm :o
Napokon glas razuma! :top:
Sad su koke najglasnije, kad je zima. Kao, ma nisam ja debela, ajde, to je u modi, to je ženstveno... A kad dođe ljeto, opla, pun ženski kutak tema tipa kako smršaviti 30 kila u tjedan dana.

Clea
24.02.2004., 23:55
walter kaže:
Napokon glas razuma! :top:
Sad su koke najglasnije, kad je zima. Kao, ma nisam ja debela, ajde, to je u modi, to je ženstveno... A kad dođe ljeto, opla, pun ženski kutak tema tipa kako smršaviti 30 kila u tjedan dana.

drago mi je da walter voli mršave :cerek:

ili se boji da ne bude lakši od cure;) :D

lucija
25.02.2004., 00:11
Walti je muškarac koji se voli odijevati u žensku odjeću. Toliko o Waltiju. Tj. ne da voli, nego mora. Vuče ga. E sad - kako bi to mogao da je ženska odjeća prilagođena ženskim oblinama. Mogao bi, ali bi bio puno očitiji. Ovako - nikom ništa.

Zato dobro kažu ovi što tvrde da pederi i slični njima definiraju pojmove ljepote.

Ma sve su to jebene interesne skupine.

walter
25.02.2004., 00:19
Ja imam pravo da mi se sviđaju mršave žene!!!! Druga je sad stvar da li to pravo konzumiram ili ne.

Clea
25.02.2004., 00:20
tako je :top:

i ja se volim oblačit u žensku odjecu;) :zubo:

walter
25.02.2004., 00:21
Ja sam rascijepljen između tri osobe:
lebowski voli curi kupovati čokoladu jer je ona sretna kad joj se kupi čokoladu
walter voli mršavu ženskadiju
donny je voli oblačit u žene

Vanjushka
25.02.2004., 00:21
Ajmo se sad pobiti.

Svako ima pravo da kaze sta voli i ne voli, ali je malo gnusno vrijedjati zene sa viskom kilograma. Kile se lako skinu, ali gadost iz sebe nikako.

walter
25.02.2004., 00:27
Vanjushka kaže:
Kile se lako skinu, ali gadost iz sebe nikako.

Daj molim te, industija dijete godišnje vrti preko 30 milijardi dolara, a ti pričaš o tome kako je lako skinuti kile. Molim te Vanja...

Vanjushka
25.02.2004., 00:32
To je zato sto te dijete drze obicno zene koje nisu ni debele nego umisljaju da su debele. A psiha se malo teze pobjedjuje nego salo.

Onaj kome salo smeta taj ce se i truditi da ga izgubi, ili se nece ni truditi. Uostalom, nekome stoji da je popunjen, ne debeo ali popunjen da.

Meni se licno ne svidjaju strkljave zenske ali nikada ne bih rekao recimo zamisli dvoje zgoljavih kad se sexaju, ko hrpa kostiju, Aushwitz jebote

Clea
25.02.2004., 00:35
Vanjushka kaže:
To Meni se licno ne svidjaju strkljave zenske ali nikada ne bih rekao recimo zamisli dvoje zgoljavih kad se sexaju, ko hrpa kostiju, Aushwitz jebote

ak bi se radilo o dvije ženkse, velika vjerojatnost da bi to smatrale komplimentom:zubo:

Vanjushka
25.02.2004., 00:38
Clea kaže:
ak bi se radilo o dvije ženkse, velika vjerojatnost da bi to smatrale komplimentom:zubo:

To je vec bolest, poremecena psiha ;) mislim na one anoreksicarke, da se rezumijemo.

walter
25.02.2004., 00:40
Kad sam bio mlađi, tražio sam mršavu i pametnu ženu. U pauzama između traženja šmrupfova.
S debelom ženom otpočetka znaš na čemu si. A mršave se kad-tad udebljaju. Zato što si stariji, sve manje vjeruješ u bajke, i tražiš sve deblje žene. Ovo je važna misao!

doc_1
25.02.2004., 00:43
magic kaže:

Jebiga, i na chiviluk se tu i tamo nesto natakne: kaput, sesir...rucnik...

Clea
25.02.2004., 00:43
Vanjushka kaže:
To je vec bolest, poremecena psiha ;) mislim na one anoreksicarke, da se rezumijemo.

pa i ja...anoreksija je psihička bolest ;)

od koje boluje sve više žena....

walter
25.02.2004., 00:46
Clea kaže:
pa i ja...anoreksija je psihička bolest ;)

od koje boluje sve više žena....
Ih, da je to jedina bolest od koje žene boluju...

darin
25.02.2004., 00:49
mrsavost je lijepa i pozeljna.

Clea
25.02.2004., 00:51
walter kaže:
Ih, da je to jedina bolest od koje žene boluju...

i većina ih je uzrokovana ispiranjem mozga:D

darin
25.02.2004., 00:55
ma ko ih yebe. :zubo:

sto se momaka tice, spek je cak dobrodosao. ne sad u nekim nerazumnim kolicinama, al ono...bolje da tipa ima nego nema.necemo bit perfekcionisti. :cerek: moj momak je 198 i ima nekih 100kg. :klopa:

ali zhene...zhene moraju biti mrsave...ovak, ko ti naprimjer....:top:

walter
25.02.2004., 00:56
PennyLane kaže:
ali zhene...zhene moraju biti mrsave...ovak, ko ti naprimjer....:top:

Ko Nowa? Nowa je zgodna riba, to priznajem, ali malo čokolade joj ne bi bilo na odmet u svakom slučaju.

walter
25.02.2004., 01:00
NoWa kaže:
bas ju zderem.
jebiga, ne prima se.
Moraš plakat. Kažu ove debele da plaču kad jedu čokoladu. Valjda im se zato prima. :D :D :D
Jel da sam odvratan? :cerek: :cerek:

darin
25.02.2004., 01:13
apropos odvratnosti i debelih ljudi ... :zubo:

ponekada me uzasno rastuze debeli ljudi. neka mi nitko ne kaze da su sretni, to je yebena laz.
pa zasto onda ne smrsave? zasto se ne potrude, barem radi srca jetre i bubrega?

staviti se na minutu u njihovu kozu...jezivo mi je to...:(

doc_1
25.02.2004., 01:19
Imas pravo Penny. Vlada fama da su to neznam kak zabavni ljudi i opusteni...Kad se malo zagrebe ispod povrsine mnogi koji takvu sliku prema van pruzaju, jako su nesretni i tako to kompenziraju. I onda jedu jos vise....i zacarani se krug zatvara. A znaju i prilicno agresivni biti...

Ne generaliziram, nemojte napadati...

Clea
25.02.2004., 01:26
doc_1 kaže:
Imas pravo Penny. Vlada fama da su to neznam kak zabavni ljudi i opusteni...Kad se malo zagrebe ispod povrsine mnogi koji takvu sliku prema van pruzaju, jako su nesretni i tako to kompenziraju. I onda jedu jos vise....i zacarani se krug zatvara. A znaju i prilicno agresivni biti...

Ne generaliziram, nemojte napadati...

to je istina ako se radi o ljudima koji jedu iz emocionalne gladi...

ali ne jedu svi ljudi iz emocionalne neispunjenosti...mnogima je to normalan način života, čak i dio kulture....fino pojest i popit...

osim toga, neki svoju depresiju rješavaju jedenjem, neki gladovanjem...nisu svi ljudi isti...ja kad sam tužna ili nervozna, ne jedem....

darin
25.02.2004., 01:29
e al cekaj malo, volim i ja pojest i popit pa nemam 110 kila nego skromnih 49.
yebiga, to JE problem.
nemamo za dzabe ovako dobro organiziran sustav u tijelu, da se mozemo i nazderat kad pozelimo. a da izgledamo normalno.

takozvani
25.02.2004., 01:33
Ma nije tolko problem kad je cura (ne)ugodno popunjena,dapace..al,kad takva obuce uske bijele prozirne hlaće da joj se bolje vidi celulit, pa još u kombinaciji sa uskom majičicom iznad pupka :horor:

Clea
25.02.2004., 01:43
PennyLane kaže:
e al cekaj malo, volim i ja pojest i popit pa nemam 110 kila nego skromnih 49.
yebiga, to JE problem.
.

je...samo ne tvoj;)

ali je problem i kad osoba koja ima npr. 59 kg na 172 cm percipira samu sebe i/ilibiva percipirana od okoline kao debela...a to je čest slučaj ;)

i mislim da su u mlađoj dobi takve stvari češće od onih stvarno prekomjerno teških.....

osim toga, vjeruj mi...ima ljudi koji su mršavi i koji imaju isto tako poremećaje prehrane ....

Gazda
25.02.2004., 04:53
Ja cu se pridruzit klubu onih koji vole mrsave. :top: Ono, 160 cm i 55 kila or less, 170 i 65 kila or less, tako nesto..Mislim, ja debljinu ne volim jer mi u vecini slucajeva ostavlja dojam da doticna osoba ima naviku nezdrave prehrane. To mi nije ok cisto karakterno. Jebiga, i jer mi je mrsavo ljepse. :D E sad, necemo ni u druge krajnosti uberzdrave prehrane..onda to odvede u anoreksiju.
Moja voljena mora voljet cevape, samo s mjerom.

shipka
25.02.2004., 05:18
Mora voljet tschevape, ali ih ne smije jesti, ja bi to tako sredio. Mora voljet sapunice, ali ih isto tako ne smije gledati. Jer, kakvo je to žensko koje ne voli sapunice? Žensko koje gleda nogomet je izgubilo svoju esenciju.

Vidite, morate uvijek dati neki ispušni ventil, da se žena ne buni. A jesam zeznuo ovaj post :zubo: ali ideja je postojala, i zaintrigirala me.

codiac77
25.02.2004., 08:24
Aj dobro, vidim da nisam jedini. Ak neko voli mrsave i tak to - nek
mu bude. Al ko sto rekoh: velka guza, vruca krafnica i velike
lubenice - AAAAAAARGHHHH! Daaaaaaaj toooooooo!
Kad zaronim - ma nema me van satima!:)))) Pocnem grist i gnjecit
i zaboravim di sam:) AH:)))
Bivsa mi je bila mrak - al mi glupanu dojadila. Imala dupe ko kucu,
sise ko moja glava, a bila nekih 165... Nije mi bilo bed vodit ju
ni na plazu il bilo kud. U jednodjelnom badicu mi je bila za
popizdit. Zato smo uglavnom i bili u viksi:)))))) Kvragu, mozda
da ju ipak nazovem a?:) Bem ti kita-nostalgiju:)
Hm, ko zna mozda je smrsavila (nooooo!) il joj se nebi dopal
sa svojim novim proporcijama (177cm, 96 kg). Jebiga, u rekordnom
roku sam natuko 20 kg. Dakle, bem ti i mekdonalds.... :D

magic
25.02.2004., 08:26
Gazda kaže:
Ja cu se pridruzit klubu onih koji vole mrsave. :top: Ono, 160 cm i 55 ....

Shto je najbedastije, cura od 160 cm i 55 kila nije mrshava :cool:

seti
25.02.2004., 08:54
nedavno sam konacno imao priliku u zivo vidjeti par gdje je on normalne, do vitkije, gradje visok, a ona tenk. bas pravi pravcati tenk, 100 kila ravno, sa pripadnim rucetinama i nezgrapnoscu i prodornim glasom. gledam i ne vjerujem, godinama su skupa, zaljubljeni. tip ocito ima fetish ili mu totalno nije vazno kak mu cura izgleda, sto me dovodi do neizbjeznog pitanja "a sto mu je onda toliko vazno?". fetish bih jos shvatio, uz jaci zeludac ...

o ukusima se navodno ne raspravlja, ali zapravo su to bas najbolje rasprave, jer su ukusi tako razliciti :cerek:

moj ukus iskljucuje u potpunosti "oble" i "meke". nije bas ni da bih dirao bilderice (hm...), ali sam otkrio da mi je fetish na snazne curke, sportasice, napetih vitkih tijela. ali bas onako sa malo vise misica od normale za jednu zenu. doktore, jesam li latentan :horor:? :D uzmite u obzir da je normala za zenu = 0 misica. sadasnja cura mi je planinarka i penjacica, ima bas atletsko tijelo. mrsava al cvrsta mljac. a rekao bih da puno muskih voli isti taj tip zene jer je na bazenu dobila za mene iznenadjujuci broj slin-pogleda. i inace mi na bazenu oci stradaju, ne samo od klora, nego i od potpuno neumjesnog buljenja u jake plivacice, sirokih ramena i jakih bedara :zvrko: a tek kad vidim koju zgodnu sportsku penjacicu, sa onak zilavim, jakim rucerdama :cerek:

bucke :flop: nije mi fino. ne svidjaju mi se ni najmanje, blago receno. ali isto tako ni one skroz manekenski mrsave, u kojima nema ni snage ni zivota. cvrst stisak ruke, energija u svakom pokretu, napeto i cvrsto, ali ne ogromno dupe :top: . mrsave kilavice su mi jos i odbojnije, ako je to moguce, od hiperenergetskih bucki.

ps: zar nisu super te razlike u ukusima? sad me bucke i buc-loversi mrze iz petnih zila :zubo:

codiac77
25.02.2004., 09:15
ma niko te ne mrzi:) kaj god:)
svakom njegovo:)
tebi zilave, meni mekane:)

Arash's friend
25.02.2004., 09:21
lust4lif3 kaže:
Mislim da je jedan moj frend bio manje-više u pravu kada je rekao da je to igra dvostrukoh mjerila. Većina bi tipova po gradu šetali curu "manekenskih" proporcija, a za u krevet nešto oblije punije, mekše. Tu kao da se sukobljavaju vizualno i taktilno. Je pa ne treba meni zena za setati po gradu, to ti kuri one koji trebaju odobravanje okoline. A ne kuze da kad cura osjeti da si ti zadovoljan i sretan s njom, odmah procvjeta i izgleda 3 put bolje od svih onih isfrustriranih nedohranjenih.

Inace da odgovorim na originalono pitanje, ja sam svezder, volim i normalne, i mrsavije i deblje. Jedino mi ne prolaze one kojima su kile zivotna preokupacija. Inace kad vidim neku veselu bucku, obicno pomislim: NJAMII !! :)

magic
25.02.2004., 09:21
Bedasto mi je shto na ovakvim temama uvijek oni 'mrshavi' pokushavaju dokazati kako su 'debeli' odbojni, neprivlachni blabla...

Ponekad se pitam tko je na koga ljubomoran :misli:;)

codiac77
25.02.2004., 09:24
ma ja na tvojeg decka:) il muza:) il ozenjenog:)
ak si opce zensko:)

Satir
25.02.2004., 09:25
Ilija Cvorovic kaže:
A kako vaša bolest?

Odlično! Još me samo ona služi.

BU!
25.02.2004., 10:12
magic kaže:

bas si morala dodati p.s., ha? tek toliko da se zna :D :klap:

magic
25.02.2004., 10:14
Pa morala sam, naravno...jer je izgleda neshvatljivo da netko vjeruje u sexipil 'debelih' mushkaratza i zhena ako sam ne spada u tu skupinu.

magic
25.02.2004., 10:17
Pojmove 'debeo' i 'mrshav' pishem pod navodnicima, jer ovdje ljudi i ne znaju o chemu prichaju....bljuju na pet kila vishka, a onda pishu kako je cura od 160 i 55 kila - mrshava :rolleyes:

xxGaladrielxx
25.02.2004., 10:19
walter kaže:
Gala, ja tebe volim i sve, ali ti si tip žene koja dođe po djecu u vrtić, a teta ju stavi da spava, ako me razumiješ. :D :D
pita Strider: kaj hoce rec da sam ja pedofil :mad: (popraceno s jos nekim slikovitim uvredama )
:lol:

BU!
25.02.2004., 10:23
nisi jedina :top:
tip od 1,90 na dalje moze biti ogroman, kaj se mene tice :kukuc: :cerek:
al da cijeli bude velik, a ne samo busha pa da se odbijes od nje kad skocis na njega :D

mwm
25.02.2004., 10:24
magic kaže:
Pojmove 'debeo' i 'mrshav' pishem pod navodnicima, jer ovdje ljudi i ne znaju o chemu prichaju....bljuju na pet kila vishka, a onda pishu kako je cura od 160 i 55 kila - mrshava :rolleyes:
Lako se tebi zajebavati kad taj tvoj ima čudovište u gaćama. Mi sa malim kurcem imamo problema kako doć do pičke i bez salastih prepreka.:rolleyes:

codiac77
25.02.2004., 10:26
ma sve se moze kad se hoce:)
bitan je angle i point of entry:))))))))9

Tinchi
25.02.2004., 11:00
Tip MORA bit velik... Ne sumo hrvač al velik.. ono, 2 +/- metra, 100 +/- kila.

Sad jel nekom to debelo il ne, briga me, meni je taman :cerek:

Uvijek sam bila strange svojim curama, tipovi koji su njima prevelike gromade meni su baš taman! (znate ono 'hoću da je visok i velik, ali ne baš TOLIKO Tinchi!' :eek: :D)

Tinchi
25.02.2004., 11:10
Sjećam se sebe i svog ex... Jednom smo koračali po cesti, a moja friend iza nas...

Poslije mi veli ''jebote Tinchi, izgledaš pored njega ko da te treba dobro nahranit'' :D

(a ko me pozna zna da nisam baš sitna girlie ;))

codiac77
25.02.2004., 11:11
ah, drek. izgleda da sam ja onda ipak presitan:)))))))

pepeljara
25.02.2004., 11:11
Tinchi...: Buci buci :rolleyes:

Tinchi
25.02.2004., 11:15
Pazi ispast će ti očne jabučice od prevrtanja :B :D

missy_si
25.02.2004., 11:19
magic kaže:

:s :s :s :s :s

xxGaladrielxx
25.02.2004., 11:25
Tinchi kaže:
Tip MORA bit velik... Ne sumo hrvač al velik.. ono, 2 +/- metra, 100 +/- kila.
zbavila si takvog za po doma:D

Tinchi
25.02.2004., 11:25
xxGaladrielxx kaže:
zbavila si takvog za po doma:D

Posudiš? :D ;)

xxGaladrielxx
25.02.2004., 11:33
Tinchi kaže:
Posudiš? :D ;)
ne smije on sam van. bu se zgubil. al mozes nam u posjetu doci ;) :D

Tinchi
25.02.2004., 11:45
Pa kak se može zgubit a taki' veliki??? :zubo:

codiac77
25.02.2004., 11:50
pa aj onda tinchek uzmi mene pa me uhrani malo:))))
a za visinu bum obukel one cipele s velkim djonom:)
a a a?:)

missy_si
25.02.2004., 11:52
...a valjda si normalan, šta ja znam :D....

apropo omjera kg i cm.....same gluposti

...meni se sviđaju i veliki i mali i debeli i mršavi, sv ovisi o libidu i kemiji,....

...mučenje i biti u "trendu"....neznam....ja sebe definitivno mučim i vjerojatno i jesam poklonik trendova ali, nikad ne mjenjam svojih 70 kg za manje ak izgubim cice i guzu....nikako...zato jedem sve po redu a bavim se sportom, jer na žalost celulit mi je jako odbojna stvar, nek ga drugi imaju, ali ja ga ne želim imati....

:W

Tinchi
25.02.2004., 11:57
Iako sam za jednakost i neumanjivanje vrijednosti nikomu, činjenica je da je u današnjem svijetu 'većim' primjercima ljudi pomalo teže nego vitkijima..

To čak najmanje veze ima s time sviđaju li se kome ili ne već s masom drugih stvari..

dalmoshica
25.02.2004., 12:08
pakleni_patuljak kaže:
A čuj...
Jedan moj frend se već godinama kune da totalno popizdi kad vidi neku sa ispuhanim sisama koje joj vise do pupka. :D

Istina, malo ga yebe vjerodostojnost jerbo mu je cura komad, ali on i dalje pili po svom!

Ti muskarci su bolesni u glavi! Kod njih je nesto u odgoju otislo na krivu stranu. O C I T O je, da im fali M A M A....:D
Takovi nikad nece naci zadovljstvo samo u jednoj zeni, jer: Hoce debelu za krevet, ali nece da ga vide sa njom:eek:
Hoce mrsavu i zgodnu za pokazati okolini, ali nema zadovoljstvo u krevetu:flop:

Akceptiram ako hoce jacu zensku, jer nemamo svi iste ukusu i to je sasvim ok!
Imam kcer koja ima 10-15kg previse.
Ali ona ima momka dvometrasa, koji je obozava, ali za sve: i za krevet i za drustvo i za zivot, a ne samo za velike sise i ljuljanje.
Ja sizim, jer volim biti slank.
Ali to je moj problem.
Zato pustimo svakom kako zeli.....:w

Clea
25.02.2004., 12:17
mislim da su ovakve rasprave totalno besmislene...

jer na kraju ispada da ono što muškarci smatraju mršavim , žene smatraju normalnim ili debelim...

npr. gazda kaže volim mršave...170 cm , 65 kila...

prem aženskim mjerilima žena te visine i kilaže nije ni u kojme slučaju mršava....nije ni traktor, ali definitivno nije mršava...

prema tome, kad spominjete mršavo ili debelo , naznačite što točno pod tim podrazumijevate...ili navedite neki primjer....

ali o i bez toga s emože primjetiti da je danas mršavo postalo nrmalno, a normalno je već debelo...iz ženkse perspektive pogotovo

Arash's friend
25.02.2004., 13:12
lust4lif3 kaže:
Ne kurim ja nikoga niti mi je to bila namjera. To što sam napisala je bio samo komentar na frendove riječi.
Nemam problema ni sa vlastitim, ni sa tuđim kilama, a sasvim sigurno ne sa tuđim ukusima. :confused: Krivo si me shvatila, a i ja sam nejasno napisao. Zelio sam reci da to zabrinjava one ljude koji trebaju potvrdu od drugih, a ne da ti nekoga kuris. ok?

Tinchi
25.02.2004., 13:14
codiac77 kaže:
pa aj onda tinchek uzmi mene pa me uhrani malo:))))
a za visinu bum obukel one cipele s velkim djonom:)
a a a?:)

je... I šljokičaste hlače + mikrofonka, pa mogu prošetat gradom s old school brijačem :D :B

codiac77
25.02.2004., 13:19
aj dobro, krizaj cipele s debelim djonom onda...
nabavi bic i uzicu s lancem pa mogu na sve cetri kraj tebe.
da ugrizem svakog ko te bude zajebavo:)

walter
25.02.2004., 13:46
Clea kaže:
mislim da su ovakve rasprave totalno besmislene...
Jesi li do tog važnog zaključka došla sam ili ti je netko pomogao? :D :D

xxGaladrielxx
25.02.2004., 13:58
Tinchi kaže:
Pa kak se može zgubit a taki' veliki??? :zubo:
pa i meni cudno, al uvijek kad ga pustim samog zgubi se i moram ga trazit. On meni veli da ima problema s orijentacijom, pa da ga moram pazit :( :D

propuh
25.02.2004., 14:09
lucija kaže:
Ja sam teta 180/68 al kad čitam ovaj topic - dođe mi da se još nadebljam, da mi se obrazi zarumene, da mi dupe proviri s obje strane bokova kad me gledaš od ispred, cice da pospremam u vrećice iz Getroa - ima onaj moj neke salamurine i masnog sira u fridgu. Odo. :D :lol:

ti si moja žena!!!!! napokon netko moje visine!2

Mor
25.02.2004., 14:09
doc_1 kaže:
Vlada fama da su to neznam kak zabavni ljudi i opusteni...Kad se malo zagrebe ispod povrsine mnogi koji takvu sliku prema van pruzaju, jako su nesretni i tako to kompenziraju. I onda jedu jos vise....i zacarani se krug zatvara. A znaju i prilicno agresivni biti...

Evo, ja imam 53 kile na 164 cm i sretna sam u tri pičke materine. :rolleyes:

codiac77
25.02.2004., 14:34
joj evo i mene neka sreca preplavila... ko ce ga znat zasto... :D

Mor
25.02.2004., 14:39
codiac77 kaže:
joj evo i mene neka sreca preplavila... ko ce ga znat zasto... :D

Bit će da si uspio skinut koju kilu.

6isperadun
25.02.2004., 14:41
magic kaže:
Bedasto mi je shto na ovakvim temama uvijek oni 'mrshavi' pokushavaju dokazati kako su 'debeli' odbojni, neprivlachni blabla...

Ponekad se pitam tko je na koga ljubomoran :misli:;)

to nije istina, pa poznam dosta mrsavih ljudi koji vole deblje, i obrnuto... tako da uopce nema veze to sto ti govoris, ja osobno ne volim deblje (10kg+ od prosjeka) al to je moj ukus i ne govorim to za druge! zasto bi uopce bia ko ljubomoran na koga :confused: :rolleyes: svi smo posebni na svoj nacin...

codiac77
25.02.2004., 14:48
Mor kaže:
Bit će da si uspio skinut koju kilu.

eh, kad bi takve bedastoce mogle mene osobno usrecit:)
stalno bi visio u teretani... ko neki papci koje znam :D

Clea
25.02.2004., 15:10
walter kaže:
Jesi li do tog važnog zaključka došla sam ili ti je netko pomogao? :D :D

sama....kad sam shvatila da na forumu pišem traktate o kilama, odvažila sam se i iznjedrila tu nadasve smionu tezu:o :D

Mor
25.02.2004., 16:40
codiac77 kaže:
eh, kad bi takve bedastoce mogle mene osobno usrecit:)
stalno bi visio u teretani... ko neki papci koje znam :D

Znači li to da je papke lako usrećit? :D

Reebok
25.02.2004., 16:55
PennyLane kaže:
ali zhene...zhene moraju biti mrsave...ovak, ko ti
naprimjer....:top:

ma ajde, krepale sve od bulimije onda dabogda :lol: :lol: :lol:

zamisljam si kak se neko ko zgleda ko utjelovljena smrt pred ogledalom divi svojoj ljepoti i umirem od smijeha :lol:

tu scenu bi u monty pythona trebalo dodat :lol:

al dobro, vaše je da birate... ak baš hoćete zgledat ko jedan od jahača apokalipse, zgledajte :lol:

Tinchi
25.02.2004., 17:49
Ree baljezgas bezveze :D

Daj mi molim te sad reci da nijedna mrsavica ne zgleda dobro? Ma hajde molim te...

Nekim zenama fakat ne stoje kg.. Sta je realno realno je. :)

AFRODITA69
25.02.2004., 20:28
ok,veca cvrsta guzica-prcasta naravno-ne slonovska!je ok.tj bolje nego daska.cice,bolje da ih ima ,nego da ih nema..ali busica???!to bas nije privlacno!

Reebok
25.02.2004., 22:50
ma je tinchi, oke, nekima ne stoje...

al mene ubija u pojam ona brija "zene moraju bit mrsave"... jer uz nju najcesce ide "sto mrsavije moguce"

ma to je meni bolesno covjece...

a da ja velim "zena mora kuhat i prat, i slusat muskarca sta joj kaze" onda sam ja seljacina...

ma zajebi, dogovorite se, jeste zene ili ste ljudi...

one bi malo bile "zene" koje moraju bit takve i takve, a malo bi bile ravnopravni ljudi koji imaju pravo na sta god zele... pa u pizdu materinu :D

propuh
25.02.2004., 23:13
reebok, ti si moj novi idol!!!:s :s :

:s :s :s :s :s :s

Reebok
25.02.2004., 23:20
:)

jel to znači da bi mi dala? :angeleye:

propuh
25.02.2004., 23:28
da sam sama, i da se jako potrudiš...razmislila bi:D :D :D :mig: :mig:

Reebok
25.02.2004., 23:32
pa potrudi se ti za mene... ipak sam ja tebi idol :rolleyes: :D

eh.. ajde dobro, moracu se ja potrudit... i pozorno cekat da otvoris topic na usamljenim srcima :D

Gazda
25.02.2004., 23:46
Yes, Ree se vratio u svoj element. :top:

Silajn
25.02.2004., 23:57
AFRODITA69 kaže:
..ali busica???!to bas nije privlacno!

Bušica mi je apsolutno najljepši i najdraži dio tijela (mojeg) :D

darin
26.02.2004., 00:30
cuj, mrsava sam. nisam bulimicna. i ne zalim se na svoj izgled. :frajer:
zasto ljudi uvijek nuzno povezuju mrsavost sa fiksacijama o bulimiji i anoreksiji? to je :flop:

crvek
26.02.2004., 01:08
PennyLane kaže:
cuj, mrsava sam. nisam bulimicna. i ne zalim se na svoj izgled. :frajer:

Nijedna bulimična se ne žali na svoj izgled-dapače misli da bi trebala još bar malo smršavit.
Mršave su kak uske cipele- nabadaju i žuljaju kak god ih okreneš. :D
Al jebiga ni debele nisu dobre-kak balončeki.
Jebiga i jedne i druge mogu biti opasne ..za zdravlje -il te zgazi il nabode. :D
Ma najbolje je ni vrit ni mimo.

Clea
26.02.2004., 10:37
lust4lif3 kaže:
A zašto svi zaboravljaju da veliku ulogu u izgledu i konstituciji imaju geni?
Neki su ljudi mršaviji, neki deblji, neki viši, neki niži. Zašto bi se o kilama moralo uvijek govoriti u kontekstu "bolesti"?
Naravno da (na žalost) ima i toga, ali sasvim sigurno postoje i drugi razlozi. :rolleyes:

tako je...

i zašto bi svi ljudi morali biti isti?:rolleyes:

Arash's friend
26.02.2004., 10:47
lust4lif3 kaže:
A zašto svi zaboravljaju da veliku ulogu u izgledu i konstituciji imaju geni?
Neki su ljudi mršaviji, neki deblji, neki viši, neki niži. Zašto bi se o kilama moralo uvijek govoriti u kontekstu "bolesti"?
Naravno da (na žalost) ima i toga, ali sasvim sigurno postoje i drugi razlozi. :rolleyes: Je, evo ja na primjer nisam debeli, neg imam "tak teske kosti" (C) (Tm) ;)

tiger
26.02.2004., 11:50
Tvoj zivotni moto bi mogao biti "Vise volim masno nego slatko"
Sto ljudi, sto cudi.............

Reebok
26.02.2004., 16:40
Penny Lane kaže:
zasto ljudi uvijek nuzno povezuju mrsavost sa fiksacijama o bulimiji i anoreksiji? to je :flop:

vidi...

ja sam tu uglavnom reagirao na recenice tipa "zena mora bit mrsava"

takvi pogledi polako ali sigurno vode ka bulimiji... mrsavost postane opsesija... i granice mrsavosti polako idu sve niže i niže, dok joj savršena težina ne postane 20 kila :rolleyes:

a osobito kod mladjih cura... ona si sa 14-15 zacrta savrsenu tezinu... i ok, mozda joj je ta "x" tezina u toj dobi savrsena... al za par godina ona naraste jos 15-20 centimetara, i jos uvijek ide na tu "savrsenu tezinu"

samo sto je tada ta savrsena tezina 20 kila premalo za novu visinu...

a i ove nase hrvatske ljepotice :rolleyes:
od pjevacica, preko manekenki, ovih, onih... boze dragi, pa sve izgledaju ko da su ih iz Auschwitza pustili...

ne, to je stvarno postalo bolesno... manekenke su počele furat tu modu, a onda su još i mutavi amerikanci - koji u zadnjih 50 godina započinju svaku "modnu furku" - počeli nabrijavat ljude na dijete mršavljenje savršene linije i slično...

samo, niko se ne pita zašto su to amerikanci počeli...

ZATO JER IM JE NAROD UGOJEN GORE OD SVINJA PRED KLANJE

i zato je fora u americi imat 20 kila skup s nakitom... jer ostalih 95% naroda ima 150 kila i to prije ručka...

a kod nas je to samo furanje na tuđu bolesnoću...

da, ak cura ima 100 kila, fala bogu da bi trebala smršavit...

al kad se panike počnu radit oko 5 kila, oko škembice, oko velike ( fine :o ) guzice i slično - e to je bolesno...

shipka
26.02.2004., 21:55
Kriva je modna industrija koja naglašava vertikalne linije i uzdužni uzorak. Evo npr. ova zadnja Gautierova linija. Sve same vertikale, prozrašne lepršave tkanine, a tekstura ni od korova :eek: I onda ti to stavi na curu sa 10-tak kila viška :flop: A među kakvim svijetom se kreću top modni dizajneri? Među Lindama Evangelistama. Kad netko napravi liniju "za malo punije" odmah pada za 3 mjesta u modnoj industriji.

A tamo sve počinje, u Milanu, u Parizu, u Londonu, New Yorku.

zekica21
24.07.2008., 14:46
hehe, baš tema za mene :cerek:
oduvijek imam kako kažu 15kg viška..
To bi značilo 172cm visine i 80kg..
Ali kad se vidim u ogledalu sve je nekako skladno.
Ljudi koji me vide ne vjeruju da imam 80kg.
Imam grudi, bokove i guzu za kojom moj dečko ludi :cerek:
i uvijek mi je drago vidit takve cure po gradu.
koje nemaju ni previše ni premalo,
i koje uživaju i ne opterećuju se izgledom. :top:

Vesper Lynd
24.07.2008., 14:50
mislim da nitko nevoli anoreksicne... zato i postoji ona stara! Bolje da ljulja nego da zulja!

zekica21
24.07.2008., 14:57
čitam sad opet temu kad naiđem dotične
kako vele da je 80 kg na curi od 170 slonovski i
da je to ženturača a ne žena.
ti bobca, ja ne vjerujem...
i ne znam zašto se misli da cura od 80kg je kao puding.
gledam po sebi pa ne virujem...

Klort
24.07.2008., 16:14
http://www.youtube.com/watch?v=oUxmHi3Yet0

Pazite Sajmonov pogled :lol::lol::lol: ... a zatim komentare na kraju. Muski deo zirija je poblentavio! :eek: :s :klopa:

valderrama
24.07.2008., 17:19
http://www.youtube.com/watch?v=oUxmHi3Yet0

Pazite Sajmonov pogled :lol::lol::lol: ... a zatim komentare na kraju. Muski deo zirija je poblentavio! :eek: :s :klopa:

:D:D kako nece, pa to je idealna zena! i po mojim kriterijima! loj loj :cerek:

bjelovarcanka
25.07.2008., 02:21
evo jedne buckice....

@Tamara@
25.07.2008., 02:39
Kriva je modna industrija koja naglašava vertikalne linije i uzdužni uzorak. Evo npr. ova zadnja Gautierova linija. Sve same vertikale, prozrašne lepršave tkanine, a tekstura ni od korova :eek: I onda ti to stavi na curu sa 10-tak kila viška :flop: A među kakvim svijetom se kreću top modni dizajneri? Među Lindama Evangelistama. Kad netko napravi liniju "za malo punije" odmah pada za 3 mjesta u modnoj industriji.
A tamo sve počinje, u Milanu, u Parizu, u Londonu, New Yorku.

To je istina,kako to da se tako dobro kuzis u modu?:D
Top dizajneri ni ne rade modele iznad velicine 38.
A da postoji neki poznati modni dizajner za one deblje od prosjeka,pa i ne postoji.Njihov argument je da debele ne drze dovoljno do sebe,a kamoli da prate svjetske modne trendove.Svatko ima svoje zadovoljstvo,naposljetku.
Nekima je to izgledati super i zivjeti zdrav zivot,a nekima prezderavati se sa kolacima i sladoledom.:kava:

@Tamara@
25.07.2008., 02:47
Tek sad vidim da je tema od prije 4 godine.:rofl:
A debele se jos javljaju hehe.:kava:

Agency
25.07.2008., 06:49
A zakaj se uvijek kad je netko mršav misli da je takav jer pazi kaj jede?

Za mali postotak debelih koji imaju poremećaje hormona, metabolizma, tralala, ok, ali vjerujem da je većina ljudi debela jer ždere.

I sad, čim netko ne mora i nema potrebu žderat ko oni :"Taj se pazi"

I dosadni ste s tim vješalicama sa modnih revija koje nitko ni ne pozna i nezna kak se zovu. Selma Hayek, Scarlet Johannson, Beyonce, Jessica Alba - kaj su to anoreksične žene?

Ne, V I T K E su sa oblinama na P R A V I M mjestima.

čika Džoni
25.07.2008., 13:13
Dečki, niste loši...

Da, i na kraju završi ovako: http://www.mojvideo.com/video-balkanski-sado-mazo/dc68ccaf27d9effeb938

Aurora21
25.07.2008., 13:26
A zakaj se uvijek kad je netko mršav misli da je takav jer pazi kaj jede?

Za mali postotak debelih koji imaju poremećaje hormona, metabolizma, tralala, ok, ali vjerujem da je većina ljudi debela jer ždere.

I sad, čim netko ne mora i nema potrebu žderat ko oni :"Taj se pazi"

I dosadni ste s tim vješalicama sa modnih revija koje nitko ni ne pozna i nezna kak se zovu. Selma Hayek, Scarlet Johannson, Beyonce, Jessica Alba - kaj su to anoreksične žene?

Ne, V I T K E su sa oblinama na P R A V I M mjestima.

Da, a na to su potrošile brdo para... :D

cingan
25.07.2008., 13:29
BOLJE DA LJULJA NEGO DA ŽULJA:top::top:

The White Rabbit
25.07.2008., 13:32

samo se ti tješi.:kava:

Agency
25.07.2008., 13:36

Zlato.:bicedobro:

Na održavanje se troše pare. One su takve, ali se trude. Budi i ti 3 sata u teretani svaki dan, ko ti brani:ne zna:

Aurora21
25.07.2008., 13:38

Na održavanje se troše pare. One su takve, ali se trude. Budi i ti 3 sata u teretani svaki dan, ko ti brani:ne zna:

E, da je sve u teretani i ja bi bila savršena, o čem mi tu pričamo... Teretana je najmanji trošak u tome svemu :)

fassgodard
25.07.2008., 13:39
BOLJE DA LJULJA NEGO DA ŽULJA:top::top:

I ja kažem.:cerek:

7/9
25.07.2008., 14:03

da, nabrojane tete zaista vježbaju u teretani i preziru plastične operacije. Čujem da se od toga mršavi i zdravo živi, a grudi bujaju :D

Sviba
25.07.2008., 15:08
Da, i na kraju završi ovako: http://www.mojvideo.com/video-balkanski-sado-mazo/dc68ccaf27d9effeb938

Isusatikrista skoro sam opal sa stolca :loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ool:

:lol::lol::lol::lol:

Kako ga šamara:eek::rofl::rofl: