PDA

View Full Version : Ženske frizurice (donje, naravno)-zbirni topic

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

smarti
15.11.2008., 17:53
Zanima me jedna stvar da li volite da je vasa pickica obrijana ili dlakava i da li je brijete radi sebe ili radi nekog drugog?
Jos nesto kad idete kod ginekologa isto pitanje obrijana ili ne?:raspa:

Violently happy
15.11.2008., 17:59
naravno, obrijana.
I naravno, obrijana. :hekla:

susannah
15.11.2008., 18:01
naravno, obrijana.
I naravno, obrijana. :hekla:

i naravno, radi sebe. :D

Violently happy
15.11.2008., 18:05
i naravno, radi sebe. :D

trenutno da..:ne zna::D

Modina
15.11.2008., 18:08
Obrijana. Zapravo, bolje je reći da volim kad je uređena. :)
I ne radim to zbog nikog drugog osim zbog sebe jer se tako bolje osjećam.
A ginekologu volim uljepšati dan u smislu da mu ne pozli kad vidi prašumu. :D

StetoCina
15.11.2008., 18:16
e, a zakaj je vama tolko bitno za koga ju brijete??!?

smarti
15.11.2008., 18:24
Zato sto je ja brijem radi sebe a moja frendica radi decka

Modina
15.11.2008., 18:24
e, a zakaj je vama tolko bitno za koga ju brijete??!?

Ja ju brijem radi sebe. :kava:

-lavica-
15.11.2008., 18:25
ja ju brijem radi susjeda.... :raspa:

joujou
15.11.2008., 18:25
radi sebe i drugih... za opce dobro i mir u svijetu :ne zna:

ždralexandrijka
15.11.2008., 19:35
postoji šuma,holivudijada i brazilijana......a neki najviše vole zlatnu sredinu :mig:

leich
15.11.2008., 19:37
s dreadlocksima:D

Treci kamencic
15.11.2008., 19:40
obrijana- radi sebe, hidijene, decka itd

lupus in fabula
15.11.2008., 19:40

:s:s:s:s:s:s:s:s:s

Legija1987
15.11.2008., 20:17
Ja volim da je moja pičkica obrijana :) :)

ivanea1
15.11.2008., 20:22
Ošišana. na kratko, jel :kava:

nudistica
15.11.2008., 20:58
Zanima me jedna stvar da li volite da je vasa pickica obrijana ili dlakava i da li je brijete radi sebe ili radi nekog drugog?
Formula glasi: što glađa to slađa! :cerek:

Zbog sebe - izgled :cool:, dodir :o, higijena... :)

Za ginekologa ekstra pređem depilatorom, volim kad savršena izađem iz kuće, pogotovo kad me tamo netko detaljno zagleda... :D Isto važi i za fitnes (naročito kada druge cure kritički zagledaju pod tušem), saunu i nudističku plažu... :top:

Zna li to on da cijeni?

radi sebe i drugih... za opce dobro i mir u svijetu :ne zna:
Kad bi ovo zadnje bolje pomagalo, natjerala bi ja sve cure da se briju...

Teeja
15.11.2008., 21:09
zašto je jednom tjedno uvijek ista tema :zubo:

leptirica 2
15.11.2008., 21:16
brije se brije,dlakava stvar,maaaa:rigo::rigo::rigo:i kad idem mehanicaru za zene također:zubo::hebemu:

Pilatus
15.11.2008., 21:24
volim lizati obrijanu pičku :zubo:

plamenka
15.11.2008., 21:28
da mene netko pita, nebi se nikad brijala, ali radim to zbog dečka da ipak nema jadan puna usta dlaka... :D

leptirica 2
15.11.2008., 21:31
da mene netko pita, nebi se nikad brijala, ali radim to zbog dečka da ipak nema jadan puna usta dlaka... :D

Ja to radim radi sebe jer me svrbe dlake...valjda sam navikla tako vec :Da a ljepo je drzati do sebe,tako ja to shvacam:mig:

ivanea1
15.11.2008., 21:35
A jel svrbi kad počnu rasti dlakice?:o

Treci kamencic
15.11.2008., 21:36
pa definitivno ljepse izgleda skroz obrijana nego dlakava :rigo:

claudine
15.11.2008., 21:37

dlakava, mom dragom ginekologu ne smeta, a podsisam je radi nekog, eto, jer znam kakve su pickice ljudi kad treba polizat. blazeno solerstvo i zima kada je u gacicama zbunj.

nismo li nekada davno o ovome pricali na forumu, hm?

leptirica 2
15.11.2008., 21:43
A jel svrbi kad počnu rasti dlakice?:o

samo noge,ono izmedu nogu ne svrbi,al svrbi me kad narastu,smeta mi:kava:

claudine
15.11.2008., 21:49

lavice, ti si carica :lol:.

ot: a sta je lose u tome da ju obrijes za nekog? pa nisu svi ljubitelji dlaka. doduse, ja bih svog lizaca/icu navela na svoje vode, mmm.

ivanea1
15.11.2008., 21:50
samo noge,ono izmedu nogu ne svrbi,al svrbi me kad narastu,smeta mi:kava:

Pa kak sad noge :eek:, mene nikad

Za picu sam pitala, frendica mi rekla da ju opako čoha kad joj počnu rasti

claudine
15.11.2008., 21:51

aha. zato ih fino pustis da bujaju :zubo:

Marinhcst
Sta manje dlaka to bolje, desilo mi se jednom da je zapela u grlu pa san je mora pogurat iznenadnim sendvicem u 2 ipo...

leptirica 2

a j..i ga nismo svi isti:Dma pica me ne svrbi:ne zna:

ivanea1
15.11.2008., 22:02
a j..i ga nismo svi isti:Dma pica me ne svrbi:ne zna:

Ajd dobro, bum probala i ja :zubo:

Emericzy
15.11.2008., 22:02

Kako kome. Nekome i muška ćelava glava sad ljepše izgleda nego s kosom. Stvar ukusa, ali još više mode.

Do pred petnaestak godina brijale su se samo muslimanke. Pogledajte malo starije Playboye i možete vidjeti da su sve playmate-ice veselo nosile krzno među nogama. I svima je to bilo lijepo. Obnrijana pička bila je nešto pomalo bizarno.

A o higijeni molim ne pričati gluposti. Higijena se ne postiže brijanjem nego higijenom.

claudine
15.11.2008., 22:11
Kako kome. Nekome i muška ćelava glava sad ljepše izgleda nego s kosom. Stvar ukusa, ali još više mode.

Do pred petnaestak godina brijale su se samo muslimanke. Pogledajte malo starije Playboye i možete vidjeti da su sve playmate-ice veselo nosile krzno među nogama. I svima je to bilo lijepo. Obnrijana pička bila je nešto pomalo bizarno.

A o higijeni molim ne pričati gluposti. Higijena se ne postiže brijanjem nego higijenom.

istina. i k tome, za brijanje medjunozja smatralo se da to samo kurve rade. radi picajzli. a kad smo kod higijene, dlake su cuvari od bakterija, virusa i pizdarija (barem u nosu, heh :zubo:).

ljekarna007
15.11.2008., 22:42
Za ginekologa ekstra pređem depilatorom

MOLIM?!?! AUCH!!!! To boli!!!! :mama::mama::mama::mama:

Ja volim svoju obrijanu, no crtica ostaje... :mig:

Alex84
15.11.2008., 22:43
postoji šuma,holivudijada i brazilijana......a neki najviše vole zlatnu sredinu :mig:

Potpis:top:

MadamValentina
15.11.2008., 22:49
NO BUSH

Legija1987
15.11.2008., 23:01
Ljepše mi je voziti po autoputu nego po šumama

Scimmia
15.11.2008., 23:19

Ah, ta dobra stara vremena... :cerek:

Napokon netko tko je rekao ono što je očito i logično odnosno razbio mit o povezanosti higijene sa brijanjem.

Obožavam ovo reduciranje na 2 mogućnosti, one koje se ne briju do kraja imaju prašumu, kao da ne postoji umjerena varijanta s kojom se ne osjećam neuredno i nehigijenski al' bome ne ni kao dijete od 10god, stoga živio jedan moj bivši jebač koji je izjavio da nije pedofil i često mi naglašavao da se ne brijem do kraja pa sam rekla da si uštedi trud da ni ne bih, neovisno o njemu.:D
Do sada još nisam doživjela da je netko zahtjevao od mene suprotno a nadam se da ni neću.

nudistica
16.11.2008., 00:20
Zato što dlačice nakon jednog tjedna već pomalo narastu... :D

pa definitivno ljepse izgleda skroz obrijana nego dlakava
:s

aha. zato ih fino pustis da bujaju :zubo:
Ne, već ih iščupaš odn. daš iščupati...

MOLIM?!?! AUCH!!!! To boli!!!! :mama:
Ja volim svoju obrijanu, no crtica ostaje... :mig:
To što malo zaboli ne može se usporediti sa genijalnim rezultatom!
A i crtica je seksi (samo ja nikada nemam strpljenja da je pustim da izraste)! :top:

minijatura
16.11.2008., 00:29
za ginekologa me boli briga, vidi on svašta. a na pitanje ka takvo mi se ne da odgovarat :D

Doduše, slažen se sa scimia-om (šimija?), i s Emericzy-em...nema to veze s higijenom, pranje ima. Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto. Sad, šta se tiče muških, ne mislin da je pedofil ako voli obrijanu, nego mu je takvu lakše lizat, ali isto tako, ima puno muških koji vole - uredno podšišanu, ili čak skroz dlakavu...

slavko2
16.11.2008., 02:21
obozavam obrijanu,ali da ima malu crticu(zovem ju sletna pista:mig:)koja nije ni predebela ni pretanka.treba biti taman.UZAS DOK PISEM PODSJECA ME NA BIVSU i bude se uspomene:o
opet sa druge strane neke su mi bolje skroz obrijane.
sve ovisi o komadu i pickici i curke imajte na umu da je puno veci gust lizati dok nema sumetine i dok se sve zamasti od sokova:top:

Emericzy
16.11.2008., 05:52
Ljepše mi je voziti po autoputu nego po šumama
To je američki pristup vožnji. Dugi ravni autoputevi, udobne lađe od auta, sve servo-automatski, uključi cruise control i piči preko kontinenta s 55 milja na sat, od pumpe do pumpe, od McDonaldsa do Burger Kinga.

Ja sam odrastao u Europi, gdje su ceste vijugave, zanimljive, svagdje drukčije. Negdje prolaze poljima, drugdje šumama, brdima, selima, uz more... Voziš auto koji se snalazi po zavojima, koji 'leži' na cesti kako treba, kod kojeg točno osjećaš cestu kroz volan. Voziš malo brže i energičnije nego u Americi, imaš što za vidjeti oko sebe, lijepi pejzaži se izmjenjuju, a kad ti je dosta vožnje, potražiš nekakav zanimljiv hotelčić ili restoran, koji često i sam po sebi bude nekakvo otkriće.

Vožnja često čak bude zanimljivija od odredišta.

Emericzy
16.11.2008., 06:07
curke imajte na umu da je puno veci gust lizati dok nema sumetine i dok se sve zamasti od sokova:top:

Prvo, ne ližeš od koljena pa do pupka. 90 posto lizanja obavlja se na kritičnom mjestu koje nije obraslo.

Drugo, lizem tamo negdje od 1968, dakle 40 godina. Vjerujte mi, da dlake smetaju toj ugodnoj aktivnosti, davno bih već bio prestao.

A sokovi... nisu li sokovi jedna od poanti cijele priče?

Već sam par puta pisao o toj temi. Nekad imam dojam da bi ova sadašnja generacija bila najsretnija s plastičnim lutkama. One su fakat idealne -- odgovaraju svim željenim mjerama, točno su po standardu, nemaju nikakvih neugodnih tjelesnih obilježja, mirisa, sokova... ničega. Tri podjednake rupe u koje svaka daje bez prigovora, ništa ne traži, ni protiv čega se ne buni, nema nikakvih svojih ideja i mušica. A poslije se možeš okrenuti na drugu stranu i zaspati, a da ne bude razočarana.

Evo vama te lutkice. Meni je ljepše sa ženama.

malisunac
16.11.2008., 06:26
Prvo, ne ližeš od koljena pa do pupka. 90 posto lizanja obavlja se na kritičnom mjestu koje nije obraslo.

Drugo, lizem tamo negdje od 1968, dakle 40 godina. Vjerujte mi, da dlake smetaju toj ugodnoj aktivnosti, davno bih već bio prestao.

Već sam par puta pisao o toj temi. Nekad imam dojam da bi ova sadašnja generacija bila najsretnija s plastičnim lutkama. One su fakat idealne -- odgovaraju svim željenim mjerama, točno su po standardu, nemaju nikakvih neugodnih tjelesnih obilježja, mirisa, sokova... ničega. Tri podjednake rupe u koje svaka daje bez prigovora, ništa ne traži, ni protiv čega se ne buni, nema nikakvih svojih ideja i mušica. A poslije se možeš okrenuti na drugu stranu i zaspati, a da ne bude razočarana.

Evo vama te lutkice. Meni je ljepše sa ženama.

:rofl::rofl::cerek:

leptirica 2
16.11.2008., 07:08
Ah, ta dobra stara vremena... :cerek:

Napokon netko tko je rekao ono što je očito i logično odnosno razbio mit o povezanosti higijene sa brijanjem.

Obožavam ovo reduciranje na 2 mogućnosti, one koje se ne briju do kraja imaju prašumu, kao da ne postoji umjerena varijanta s kojom se ne osjećam neuredno i nehigijenski al' bome ne ni kao dijete od 10god, stoga živio jedan moj bivši jebač koji je izjavio da nije pedofil i često mi naglašavao da se ne brijem do kraja pa sam rekla da si uštedi trud da ni ne bih, neovisno o njemu.:D
Do sada još nisam doživjela da je netko zahtjevao od mene suprotno a nadam se da ni neću.

E sad ko se brije do kraja ko ne to je drugo pitanje:pmeni ne stoji taj look pa ja bermudski trokut:lol:

rocket86
16.11.2008., 08:19

s muškog gledišta, bolje izgleda održavana,(dakle malo kratkih dlačica), ali kad bi birao skroz dlakavo, ili skroz obrijano, birao bih skroz obrijanu.

@DAADAA@
16.11.2008., 08:52
s muškog gledišta, bolje izgleda održavana,(dakle malo kratkih dlačica), ali kad bi birao skroz dlakavo, ili skroz obrijano, birao bih skroz obrijanu.

sa ovim se slazem, al sam se nekidan nasmijala kad je prijatelj komentira da mu skroz obrijana izgleda tako SIROMASNO :-)

Marian Oden
16.11.2008., 09:09
obrijana pickica je najsladja

danijel0000
16.11.2008., 09:26
obrijana, naravno! 80-te su stvar proslosti, bas mi nedostaje cura koja ima natapiranu minđu..

smotana20
16.11.2008., 09:45
Obrijano rules! :trio: :s Ne samo radi mene vec i radi decka! :zubo: I njemu je tako veca fora, iako mu to nije nesto previse bitno! :raspa:

joujou
16.11.2008., 14:53

90%... a gdje si onda onih drugih 10%?
i sto se za vrijeme tih 10% uopce osjeti ako je obraslo dlakama :confused:

alerim1409
16.11.2008., 15:05
dlakava sam skroz. dečko tak voli,meni je svejedno. ne smeta mi ništ.:)

Scimmia
16.11.2008., 15:13
Doduše, slažen se sa scimia-om (šimija?), i s Emericzy-em...nema to veze s higijenom, pranje ima. Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto. Sad, šta se tiče muških, ne mislin da je pedofil ako voli obrijanu, nego mu je takvu lakše lizat, ali isto tako, ima puno muških koji vole - uredno podšišanu, ili čak skroz dlakavu...

šimija, da.
Ma naravno da nisam mislila doslovno da je netko pedofil nego samo da to meni osobno jednostavno izgleda ružno (baš kao i predlakava) i podsjeća na dječju dob.

Veeg
16.11.2008., 15:18
niti skroz obrijana niti zapuštena. onako, lijepa uredna frizurica.. crtica..
a nekada i skroz obrijana..

joujou
16.11.2008., 15:22
Dapače, higijenskija je neobrijana, jer dlačice zapravo služe bakterijama da ne uđu u rodnicu, di im nije misto.

sto bi onda znacilo da su se te bakterije okupile na dlacicama i tamo stoje i cekaju? :D

nice :klopa:

nindjakrmak
16.11.2008., 16:27
glasam za njegovano dlakavu. volim muf. nisam fan obrijanih pički.

Celava Dlaka
16.11.2008., 16:58
ja volim dzunglu na pici :))))

GRAS
16.11.2008., 17:02
Stvar je u individualnom pristupu svake žene. U svakom slučaju mora biti održavana, a ne "šumetina", dal podšišana, na crtu ili obrijana, nije bitno ne stoji svaka frizura svakoj "glavi" jednako!

nudistica
16.11.2008., 17:20
E sad ko se brije do kraja ko ne to je drugo pitanje:pmeni ne stoji taj look pa ja bermudski trokut:lol:
Argument stoji! Bitno je samo da je sve od početka brazdice pa na dole glatko...

sa ovim se slazem, al sam se nekidan nasmijala kad je prijatelj komentira da mu skroz obrijana izgleda tako SIROMASNO :-)
:lol:
Ne shvaća on da je to aristokratski understatement! :cerek:

obrijana, naravno! 80-te su stvar proslosti, bas mi nedostaje cura koja ima natapiranu minđu..
...pokušavam zamisliti kako je, kao kod frizera, pod haubom! :rofl:

šimija, da.
Ma naravno da nisam mislila doslovno da je netko pedofil nego samo da to meni osobno jednostavno izgleda ružno (baš kao i predlakava) i podsjeća na dječju dob.
Argument ne stoji! Djeca imaju i glatke noge i pazuha, pa te, ako se tamo briješ (a nadam se: da :top:, inače :eek:), nikoga to ne podsjeća na dječiju dob. :confused:

minijatura
16.11.2008., 18:17
sto bi onda znacilo da su se te bakterije okupile na dlacicama i tamo stoje i cekaju? :D

nice :klopa:

Da, a kad smo obrijane, ne samo da su slijepljene na kožu, nego su se i unutra prošetale :p

Važno je da je oprano, pa je svejedno, a unutra se nije došetalo ;)

Uglavnom, potpuno obrijana mi je ružna, jer zaista i samoj sebi izgledam infantilno. Bar crtica! Istovremeno, potpuna džungla mi je ružna. Kad su dlačice male, onda bockaju..svašta.
Ukratko, kako kad. Ipak, ono skroz dolje mi je---glađe je slađe. A onaj gornji dio nikad nije skroz obrijan.

joujou
16.11.2008., 18:23
Da, a kad smo obrijane, ne samo da su slijepljene na kožu, nego su se i unutra prošetale :p

aha... znaci kod neobrijanih higijena cini svoje i bakterija nema
a kod obrijanih bakterije usecu unutra i cekaju dok se ti uzalud peres i badava ti higijena? :D

:zvrko:

osim toga odakle uvjerenje da nesto trivijalno kao dlake moze sprijeciti bakterije u njihovom pohodu?

Kalliste
16.11.2008., 19:02
obrijanu NIKAKO...moj bože toj je užas....izdepiliranu e to je već doživljaj:cerek:...zimi izdepiliram sama ono što mi smeta, odnosno viri preko string gaćica i a ostalo podšišam...a ljeti idem u kozmetički salon i brazilska depilacija...kako kada nekad ostavim crtu nekad sve, češća je crta:cerek:...bez iti jedne dlake se osjećam kao curica od 2 godine pa samo pomišljam na pedofile:lol:

Emericzy
16.11.2008., 19:16
90%... a gdje si onda onih drugih 10%?
i sto se za vrijeme tih 10% uopce osjeti ako je obraslo dlakama :confused:

Hmmm... morao bih ti pokazati...

Mona*
16.11.2008., 19:18
čupam sve osim male crtice na sredini,onako frizurica :D

raw
16.11.2008., 20:37

:rofl:

lone rider
16.11.2008., 21:06

Rockin' steady my woman! Ajmo se natrubit marice i ... kvragu gdi su sad oni smajlići kaj se praše u doggy pozi.

minijatura
16.11.2008., 21:11
aha... znaci kod neobrijanih higijena cini svoje i bakterija nema
a kod obrijanih bakterije usecu unutra i cekaju dok se ti uzalud peres i badava ti higijena? :D

:zvrko:

osim toga odakle uvjerenje da nesto trivijalno kao dlake moze sprijeciti bakterije u njihovom pohodu?

ne, nego kod ljudi koji paze na higijenu, dlake nemaju veze s istom. jel to zbilja moran objašnjavat?!

Drugo, to nije uvjerenje, nego znanstveno objašnjenje postojanja dlaka. Nije nešto šta se izmisli tek onako, a onda živi u dogmatskom uvjerenju.

nudistica
16.11.2008., 22:33

Uglavnom, potpuno obrijana mi je ružna, jer zaista i samoj sebi izgledam infantilno. Bar crtica! Istovremeno, potpuna džungla mi je ružna. Kad su dlačice male, onda bockaju..svašta.
Ukratko, kako kad. Ipak, ono skroz dolje mi je---glađe je slađe. A onaj gornji dio nikad nije skroz obrijan.
A što mislite zašto sam "glatkica slatkica"? :cerek:

One minijature na gornjem dijelu su izuzetno seksi :o, samo kada bi se natjerala da se strpim da mi izraste (a obično nemam strpljenja pa sve skidam)...

Scimmia
16.11.2008., 22:37
ne[/B] stoji! Djeca imaju i glatke noge i pazuha, pa te, ako se tamo briješ (a nadam se: da :top:, inače :eek:), nikoga to ne podsjeća na dječiju dob. :confused:

tko je rekao da je to argument? govorimo o ukusima, nema ovdje argumenata, ja sam rekla kako to meni izgleda.
A na boldano mi je smiješno uopće odgovarati.

747
16.11.2008., 23:00
Obrijana. Zapravo, bolje je reći da volim kad je uređena :eek:
I ne radim to zbog nikog drugog osim zbog sebe jer se tako bolje osjećam :lol:
A ginekologu volim uljepšati dan :eek: u smislu da mu ne pozli :lol: kad vidi prašumu.

AHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHA :rigo:

joujou
17.11.2008., 00:32
ne, nego kod ljudi koji paze na higijenu, dlake nemaju veze s istom. jel to zbilja moran objašnjavat?!

Drugo, to nije uvjerenje, nego znanstveno objašnjenje postojanja dlaka. Nije nešto šta se izmisli tek onako, a onda živi u dogmatskom uvjerenju.

ne moras objasnjavati... stvar je u subjektivnom dojmu
neke odrasla depilirana zena podsjeca na malu curicu, a neki dlake povezuju s nedostatkom higijene... 100 ljudi, 200 sisa... ili kako vec :D

sto se tice znanstvenog objasnjenja postojanja dlaka, ono vjerojatno datira iz doba kad su ljudi gologuzi trckarali uokolo pa su im trebale dlake kao stit od zlih bakterija :ne zna:

od cega nas stite, onda, dlake na nogama :confused:

Dominantni
17.11.2008., 00:42
ne moras objasnjavati... stvar je u subjektivnom dojmu
neke odrasla depilirana zena podsjeca na malu curicu, a neki dlake povezuju s nedostatkom higijene... 100 ljudi, 200 sisa... ili kako vec :D

sto se tice znanstvenog objasnjenja postojanja dlaka, ono vjerojatno datira iz doba kad su ljudi gologuzi trckarali uokolo pa su im trebale dlake kao stit od zlih bakterija :ne zna:

Dlake su ostale evolucijski protiv hladnoće, po cijelom tijelu, Šerlokice! :kava:

joujou
17.11.2008., 01:01
Dlake su ostale evolucijski protiv hladnoće, po cijelom tijelu, Šerlokice! :kava:

ides :rolleyes:

Dominantni
17.11.2008., 01:24
ides :rolleyes:

Nije sramota ne znati! Pitaj i reći će ti se! :kava:

slavko2
17.11.2008., 02:20
pa ne lizem do koljena,normalno.
stvar je u tome kada zabim glavu medju noge da se sav zamusam(skoro po cijelom licu,ali naravno ako zena nema problema sa vlazenjem...)i onda je malo glupavo ako ima prevec dlaka.sljepi se sve.

candy4444
17.11.2008., 02:59
ja uvik obrijana al nekako u zadnje vrime san odlucila za promjenu i super mi je onako stazica lipa :) dragi je lud za njom od tad i meni je sexy :D

joujou
17.11.2008., 10:24
Nije sramota ne znati! Pitaj i reći će ti se! :kava:

naravno da nije....

ono na sto sam ciljala je da su dlake zaostatak iz doba kad je ljudima bilo hladno za noge i kad su gologuzi skupljali bakterije uokolo
kao sto vise nema potrebe da noge grijemo dlakama, tako isto higijenom i gacicama se mozemo obraniti od bakterija

nadam se da je sad jasnije :(

smotana20
17.11.2008., 10:40

Slazem se s tobom! :s Sve dlake na ljudskom tijelu imaju svoju svrhu! :s Trepavice donekle sprecavaju ulazak necistoca u oko, obrve pokusavaju sprijeciti kapanje znoja prema ocima, dlake na rukama i nogama pomazu pri odrzavanju stalne tjelesne temp itd.. Dakle, dlake su tu sa razlogom, a to da li ih brijemo ili ne je nasa osobna volja i zelja i samo je stvar estetike.. :amen: Higijena je, naravno, bitna bez obzira na dlake. :D

Emericzy
17.11.2008., 10:55
naravno da nije....

ono na sto sam ciljala je da su dlake zaostatak iz doba kad je ljudima bilo hladno za noge i kad su gologuzi skupljali bakterije uokolo
kao sto vise nema potrebe da noge grijemo dlakama, tako isto higijenom i gacicama se mozemo obraniti od bakterija

Žuži, debata nije o tome jesu li dlake nužne. Naravno da nisu. Puno toga čovjeku nije nužno. Problem je u tome da neki ljudi na ovakvoj temi navale s idejom da su dlake nehigijenske, što je totalna glupost. Dapače, korisne su. Ne da više imaju neku silno važnu funkciju, daleko od toga, ali jesu 'upotrebljive'.

Stvar se preselila kompletno na područje estetike i mode. I erotike.

joujou
17.11.2008., 11:01
Žuži, debata nije o tome jesu li dlake nužne. Naravno da nisu. Puno toga čovjeku nije nužno. Problem je u tome da neki ljudi na ovakvoj temi navale s idejom da su dlake nehigijenske, što je totalna glupost. Dapače, korisne su. Ne da više imaju neku silno važnu funkciju, daleko od toga, ali jesu 'upotrebljive'.

Stvar se preselila kompletno na područje estetike i mode. I erotike.

kako nisu nehigijenske ako zadrzavaju bakterije :D
ok... necu vise, obecajem :zubo:

Emericzy
17.11.2008., 14:28
kako nisu nehigijenske ako zadrzavaju bakterije :D
ok... necu vise, obecajem :zubo:
:)

Ti bi, znači, izbacila iz svog auta filtere za zrak i ulje, jer zadržavaju prljavštinu?

Dominantni
17.11.2008., 14:33
naravno da nije....

Ne želim da budeš tužna, makar se i iz tuge i bola može puno lijepog izvući!! :top:

Nemoj plakati, neću te više poražavati na temu dlačica, makar nisam siguran da si išta naučila ovdje. :ne zna:

Dlake su korisne, no kako prolaze tisućljeća, tako je dlaka po dlaka manje na čovjeku, kako na guzi, tako i na tijelu (pa onda i na sve manje dlakavoj yetti pici!) :cerek:

Splenda
17.11.2008., 15:15

štite kožu od uv zraka, jer kad žene nebi depilirale noge ni sunce nebi direkt pržilo kožu. :D
automatski bi trebale kremu sa nižim sf,manje bi se prodavalo britvica, voska,krema za depilaciju... propala bi kozmetička industrija. :tuzni:

n_ik
17.11.2008., 15:32
joj koliko tu ima primitivaca koji tvrde da dlake sluze .........
A sto je sa muskarcima? ovdje nitko ne spomije da nas ima sve vise i vise koji se briju - depiliraju.... Ajmo muskarci izjasnite se i vi malo, a ne samo cure.

Ewanna
17.11.2008., 15:44

Volim kada je depilirana, voskom ili depilatorom, brijanje je vrlo nezahvalan tehnika uklanjanja dlaka...:p U mom slucaju, glasam za Silk epil, zeleni...:)

Skroz ili ne? Ne skroz, ipak nije lose da ima nekakvih, ali uredjenjih dlaka, zanimljivije je, a za uredjivanje dlaka je idealna stvar trimer... Tu glasam za Philips...:)

Za doktora? Pa, najvaznije da je uredno...

Inace, drzim neki umeren stav o gajenju dlaka u medjunozju, nije bas da glasam za sumu striborovu,a ni za totalno izbrijanu, u svakom slucaju ako se odlucim za ostavljanje nekih dlaka, moraju da budu sredjene, nekad mi dodje da se skroz obrijem, a kada sma specijalno dokona, mogu i da se pozabavim pravljenjem neke frizurice, tipa kvadratici, linije, farbanje, sta bilo....:p

joujou
17.11.2008., 16:22

Ti bi, znači, izbacila iz svog auta filtere za zrak i ulje, jer zadržavaju prljavštinu?

srecom o filterima znam jos manje nego o dlakama :D

previse godina depiliranja je iza mene da dlake ne bi gledala kao otpad i nesto cega se treba sto prije rijesiti
mozda je muskarcima to drugacije... ne depiliras nista, pa ti je sve ok :ne zna:

ali ako se rjesavamo svih ostalih (jer vise nemaju svrhu :D) naprosto je prirodno rijesiti se svega
inace usred divne cistine naletis na busen dlaka :kukuc:

mr. No
17.11.2008., 16:22
pa opce ne mogu zamisliti dlakavu onak . .is . meni osobno to nije ni malo privlacno . .

ili imam srece pa na takve naletim ali sve do sada sve su imale obrijane . . i samo jednom do sada sam bio u situaciji da nije bila obrijana i to u kracoj avanturici na moru

joujou
17.11.2008., 16:33
Nemoj plakati, neću te više poražavati na temu dlačica, makar nisam siguran da si išta naučila ovdje. :ne zna:

ovo je kao u 2.b :rofl:

ma daj si oduska, samo ti mene porazi :D
mozda me i naucis necemu... npr. kako citati post s razumijevanjem

Dominantni
17.11.2008., 21:36
ovo je kao u 2.b :rofl:

ma daj si oduska, samo ti mene porazi :D
mozda me i naucis necemu... npr. kako citati post s razumijevanjem

Ipak bih te naučio nečemu drugome; kako preko čupanja dlaka do strastvenog orgazma!

U neku ruku, ontopic je! :top:

To nije poražavanje, to je potpomaganje, asistiranje u užitku!! :top:
O tome govorim, a čini mi se da ti znaš što to znači! Tebe se ne može poraziti, ali ti se može asistirati! ;)

stidljiva ljubičica
17.11.2008., 22:54

e pa ja znam jednog kojem lipše izgleda dlakava. ginekologa...

MadamValentina
17.11.2008., 23:42
Jako mi je neobicno da do sada niko nije tocno pogodio funkciju dlaka na tijelu.
Dlake su sluzile u ranijoj povijesti tijela kao krzno, za zagrijavanje tijela.
U sljedecem periodu, od kad su ljudi evoluirali u lovce, dlake su izgubile tu funkciju, a dobile novu, a to je da sprijecavaju insekte da grizu kozu. drugo. da sprijecavaju insekte da ulaze u vulvu.
Dlake ne stite od bakterija, vec prirodno lucenje vulve.
Dlake su kod evoluiranih vrsta u potpunosti izgubile sve funkcije, osim estetike i erotike.

Dali su zene koje vole obrijana muska lica pedofili, jer vole mlade djecake?

Air
18.11.2008., 02:04
Vjerujem da je primarna uloga dlaka da amplificiraju tjelesne mirise koji nas cine atraktivnijima suprotnom spolu.

fantazy
18.11.2008., 05:59
1. da
2. da

dismantler
18.11.2008., 07:26
samo ću se jednokratno ubaciti u raspravu.....vidio sam topic na naslovnici i ne mogu odoljeti da ne prenesem jednu rečenicu iz šaljivog mejla koji sam nedavno dobio a posvećen je "pravom hrvatu". pa se među ostalim karakteristikama pravoga hrvata tipa: pravi hrvat mrzi žene sa dva prezimena, pravi hrvat je naučio čitati iz juhe "na slova", pravi hrvat ne zna šta je ZERP, al misli da ga treba proglasit jer jebe mater slovencima i sl......pojavljuje i rečenica "pravi hrvat ne liže obrijanu pičku jer se tu nema šta lizati":lol::rofl:

Julianne
19.11.2008., 14:42
njah..:rofl: obrijano. sklisko. ali to sam ja..:kava:

Monica.
19.11.2008., 14:51
Obrijana, djelomično ili skroz, kako kada.

Grmove ne održavam, nikakve...:D

Ewanna
19.11.2008., 15:49
samo ću se jednokratno ubaciti u raspravu.....vidio sam topic na naslovnici i ne mogu odoljeti da ne prenesem jednu rečenicu iz šaljivog mejla koji sam nedavno dobio a posvećen je "pravom hrvatu". pa se među ostalim karakteristikama pravoga hrvata tipa: pravi hrvat mrzi žene sa dva prezimena, pravi hrvat je naučio čitati iz juhe "na slova", pravi hrvat ne zna šta je ZERP, al misli da ga treba proglasit jer jebe mater slovencima i sl......pojavljuje i rečenica "pravi hrvat ne liže obrijanu pičku jer se tu nema šta lizati":lol::rofl:

:top::top::lol: Bio i kod nas slican tekst... Bas sam juce slusala razgovor dvojice komsija od nekih 50ak godina i jedan kuka drugom kako mu je cerka izvukla pare za depilaciju, pa su njih dva elaborirali na temu zasto zene skidaju dlake... I obojica su zakljucili da su njima vise sexy dlakave, otprilike, sto dlakavija i sa tamnijim dlakam,a to im riba deluje temperamentnije... :lol:

A sto se funkcije dlaka tice, kapiram da su nekad sluzile kao zastita kozi, ali danas je to prevazdijeno, postoje kreme, odeca, itd...

Kao sto rekoh vec, u donjoj zoni zbilja mi je odurno videti neurednu sumu onako natural, uvek glasam za uredjeno, ako neko voli sumu, onda nek' je odrzava urednom...:top:

southend
20.11.2008., 13:14
:sSamo dlakava pica

Ozri
20.11.2008., 13:50
Obrijana, naravno.Nikakve dlake dolje to je meni osobno užasno iz više razloga, ne samo estetičkih

porculanskakuja
20.11.2008., 13:58

pa da li se on brije i da ti nemas usta puna dlaka??? :lol:
ja se brijem radi sebe same, radi higijene...no decko se ne buni...:cerek:

Ozri
20.11.2008., 14:01
Ja se isto redovito brijem, i ne radi ikoga već radi sebe, a ako imam nekoga onda radi i te osobe jelte.Ali dlage i na muškim i ženskim genitalijama su užasne

drifterking
20.11.2008., 14:02
ja volim cure s obrijanom

nudistica
21.11.2008., 19:05
i samo jednom do sada sam bio u situaciji da nije bila obrijana i to u kracoj avanturici na moru
Pa, jesi li je motivirao da se obrije / da je obriješ?

obrijano. sklisko. ali to sam ja..:kava:
Mmmmmmmljac!:top:

:top::top::lol: Bio i kod nas slican tekst... Bas sam juce slusala razgovor dvojice komsija od nekih 50ak godina i jedan kuka drugom kako mu je cerka izvukla pare za depilaciju, pa su njih dva elaborirali na temu zasto zene skidaju dlake... I obojica su zakljucili da su njima vise sexy dlakave, otprilike, sto dlakavija i sa tamnijim dlakam,a to im riba deluje temperamentnije... :lol:
Zato su i rado dali pare za depilaciju da im se kćeri ne bi smatrale previše temperamentnima!:cerek:

::jaaa::
21.11.2008., 19:45
u svakom slucaju ćelava :) a zbog dečka nekad pustim da malo poraste..neki fetišist na dlake :D

Pant83
21.11.2008., 19:50
Ja osobno više volim obrijane iz čisto praktičnih razloga - lizanje. Sa ovom bradom, čisto sumnjam da bih šta našao da je cura neobrijana :rofl:

Jelena1985
21.11.2008., 19:52
Zato sto je ja brijem radi sebe a moja frendica radi decka
bezveze ti je frendica, sorry
hocu reci, ne kontam tu tvoju frendicu. ja se osjecam ljepse i cistije kad sam obrijana :o a ovo za ginekologa, naravno - obrijana :kava:

oSunčana
21.11.2008., 20:35
obrijana :rolleyes:

Ninusha
21.11.2008., 20:51
... definitivno obrijana ali ne skroz tj. jako rijetko, recimo na crtu/stazicu... ako ne obrijana onda barem da je to sve skračeno na maximalno 0.5cm dužine.

Da se nebi krivo skontali, kontam ja da dlake imaju svoju svrhu i sve to stoji ali nebi hvala... kažem, ako ne brijati onda barem maximalno kratiti, smatram da je higijenskije tako a i ugodnije...

P.S.: Zašto ne mogu u ovome Topicu priložiti nikakav [IMG]? Ta funkcija je ovdje isključena zašto, samo meni ili svima... to je tako inače? Izvinjavam se na zapitkivanju ali nova sam ( što možete skontati po broju mojih Postova a i po datumu registracije, ako pogledate )... unaprijed hvala na odgovoru i razumjevanju!

fgzcvijetic
22.11.2008., 15:40
:sSamo dlakava pica

Još kada se u aranžman uplete kakav končić, krmeljčić, brabonjčić, čista veselica... :rolleyes:

pavoxx
22.11.2008., 16:03
svakako da ima crticu ,da nije ista kao supa....k

strumpf
22.11.2008., 17:24
Ja osobno više volim obrijane iz čisto praktičnih razloga - lizanje. Sa ovom bradom, čisto sumnjam da bih šta našao da je cura neobrijana :rofl:

a je da tebi bi bilo jebeno,mogao bi sam sebe izlizat:D

dirtysanchez
22.11.2008., 17:32
obrijana!

Crazy_R_
22.11.2008., 21:00
Obrijana definitivno mada mi je ginić rekao da bi bilo bolje da imam malo dlakica iz higijenskih razloga.. nisam ga skužila al dlake ne podnosim, volim da je glatko ... :-)

fishbowl
22.11.2008., 22:58
Cista i uredna :)

znaci obrijana ili trimirana plz :D

cronik
23.11.2008., 10:10
:kava:Ne volim ni grmlje ali mi je grozna skroz obrijana....prema tome moj je ukus...uredno poštucana:kava:

minael
23.11.2008., 14:16
Koji vam je k.... svima,ništa ljepše od dlakave pice.Može biti čista i privlačna i
kad je čupava.:)

.mosquito.
23.11.2008., 14:46
A samo poštucana fino??

minael
23.11.2008., 15:01
Majka priroda,divota jedna!:D

08 IBRA
23.11.2008., 16:34
Lagano podšišana:p

RILLE
23.11.2008., 16:50
dlakava sam skroz. dečko tak voli,meni je svejedno. ne smeta mi ništ.:):s:s:s

RILLE
23.11.2008., 16:51
Koji vam je k.... svima,ništa ljepše od dlakave pice.Može biti čista i privlačna i
kad je čupava.:)
a pusti sve klinke od 5 godina

Bokun
23.11.2008., 17:48
bolje obrijana nego dlakava... poštucana :D

nudistica
23.11.2008., 19:35
oSunčana i obrijana? mmm :p
... dostojno jedne nudistice! :cerek:

a pusti sve klinke od 5 godina
joj, prestanite s ovim ne-argumentom!:(:flop:

elf_dalmatae
23.11.2008., 20:02

Covjeku treba dat orden udarnika prvog reda, ko u socijalizmu :zubo: :mudri:

Bravo mestre

Već sam par puta pisao o toj temi. Nekad imam dojam da bi ova sadašnja generacija bila najsretnija s plastičnim lutkama. One su fakat idealne -- odgovaraju svim željenim mjerama, točno su po standardu, nemaju nikakvih neugodnih tjelesnih obilježja, mirisa, sokova... ničega. Tri podjednake rupe u koje svaka daje bez prigovora, ništa ne traži, ni protiv čega se ne buni, nema nikakvih svojih ideja i mušica. A poslije se možeš okrenuti na drugu stranu i zaspati, a da ne bude razočarana. Evo vama te lutkice. Meni je ljepše sa ženama.

Hja, tako su/smo vidili na TeVeu, s tim nas masinerija bon-ban-dira.

Ali ja se isto slazem s tobom i potpisujem svaku rijec :top:

Ima jedna mudra - ne govori ocu kako se djeca prave; mislim da je doticni korisnik ovim postom posteno oprao nekih 98% mladjarije.

(Naravno, ja sam u ova 2% :kava: )

nudistica
23.11.2008., 20:04
ma obožavam vas nudistice! :mig:
A što je s tobom? Da li se i tebe vidjeti na takvim plažama (možda čak glatkog-slatkog:p)? :mig:

joujou
23.11.2008., 20:04
to se zove racionalizacija... da naleti na neku takvu lutkicu, ne bi znao kamo bi sa sobom od srece :D

elf_dalmatae
23.11.2008., 20:05
volim lizati obrijanu pičku :zubo:

Sta tu imas za lizat :zubo:

(Prelistah cijeli topic; nisam mogao vjerovat da nitko nije vec nabacio odgovor iz ovog klasik vica; pa se osjetih pozvan da ispravim nepravdu :D )

nudistica
23.11.2008., 20:09
Sta tu imas za lizat :zubo:
(Prelistah cijeli topic; nisam mogao vjerovat da nitko nije vec nabacio odgovor iz ovog klasik vica; pa se osjetih pozvan da ispravim nepravdu :D )
Zato ga ima na 200 drugih topica slične tematike... :rolleyes:

elf_dalmatae
23.11.2008., 20:11
Cemo sad tjerat mak na konac? Nema ga ovdje :kelj:

nudistica
23.11.2008., 21:42
glatkog da, relativno! ;) na takvim plažama? pa nerijetko da, obzirom da ih ima dosta na Makarskoj rivijeri... :rolleyes:

a di se tebe može vidit?? :mig:
Nadam se da ne ideš tamo u kupaćim samo na gledanje... :kava:

Ne ograničavam se samo na Makarsku rivijeru, ima i drugih lijepih mjesta na Jadranu...

southend
24.11.2008., 10:14
:kava:Samo prirodno dlakave..a skroz obrijane djeca vole između sebe ,,

fgzcvijetic
24.11.2008., 10:18
:kava:Samo prirodno dlakave..

Ima i onih kojima je vunica poput čelične četke pa na kraju balade ne znaš što te više boli, jezik ili glavić.

elf_dalmatae
24.11.2008., 11:49
Ima i onih kojima je vunica poput čelične četke pa na kraju balade ne znaš što te više boli, jezik ili glavić.

Netko se opeko? :zubo:

baby_blue003
24.11.2008., 13:29
obrijana bre :)

fgzcvijetic
24.11.2008., 13:34
Netko se opeko? :zubo:

Ostrugo brate, dva dana sam frfljao...:cerek:

southend
29.11.2008., 16:33
:sSamo čupavo dolazi u obzir zimi..

Ice Tea™
29.11.2008., 16:47
Obrijana ili podšišana, kako kad. :)
A što se tiče odlaska ginekologu, isto tako.

ngcentar
29.11.2008., 17:01
Znate kad je žena mislila da priča s ginekolom pa nakon par riječi čovjek kaže:
"Nisam ginekolog al mogu pogledat.!":ne zna::rofl:

mario../st
30.11.2008., 14:09

blago ginekologu! baš mu zavidim..

Emericzy
30.11.2008., 14:21
Jedna od najpoznatijih slika Gustave Courbeta -- i njezino ime, L'origin-du-monde, puno govore o ovoj temi.

http://img140.imageshack.us/img140/1603/gustavecourbetlorigindult4.th.jpg (http://img140.imageshack.us/my.php?image=gustavecourbetlorigindult4.jpg)

To je, dragi moji, kako pička izgleda.

Teško mi je shvatiti da je čovječanstvo toliko zastranilo da mu ni pička više nije lijepa. Jedino se mogu nadati da će i to ludilo proći. Post nubila, phoebus.

joujou
30.11.2008., 15:03
Jedna od najpoznatijih slika Gustave Courbeta -- i njezino ime, L'origin-du-monde, puno govore o ovoj temi.

http://img140.imageshack.us/img140/1603/gustavecourbetlorigindult4.th.jpg (http://img140.imageshack.us/my.php?image=gustavecourbetlorigindult4.jpg)

Teško mi je shvatiti da je čovječanstvo toliko zastranilo da mu ni pička više nije lijepa. Jedino se mogu nadati da će i to ludilo proći. Post nubila, phoebus.

tako izgleda picka+gomila dlaka... covjecanstvu dlake vise nisu lijepe, ne picka sama po sebi :D

osobno, ova slika mi je jeziva :(

mala_mara
30.11.2008., 15:08

Upravo tako, samo ja idem i step dalje i uredjujem cijelo medjunozje pa cak volim i da mi anus izgleda ruzicasto i bez dlaka a i moj djecko to voli. Kada je doma ja i njega uredim jer ne volim da pri pusenju popusim i kurceve dlake. A i on vise voli smokvicu nego cetku bradaru.:ne zna:

Emericzy
30.11.2008., 16:34
tako izgleda picka+gomila dlaka... covjecanstvu dlake vise nisu lijepe, ne picka sama po sebi :D

osobno, ova slika mi je jeziva :(

Ako ti Courbet nije lijep, draga Joujou, onda se krećemo u dva potpuno odvojena estetska svijeta, pa nam nema smisla ni razgovarati o visualnim dojmovima.

Inače, 'pička sama po sebi' je dlakava. Potreban je planski i relativno komplicirani napor da se ona oslobodi svog prirodnog krzna. Tako da imam osnove tvrditi da baš pička novostasaloj generaciji čovječanstva nije lijepa. Njezin normalni izgled zamijenjen je nečim drugime.

joujou
30.11.2008., 18:38
Ako ti Courbet nije lijep, draga Joujou, onda se krećemo u dva potpuno odvojena estetska svijeta, pa nam nema smisla ni razgovarati o visualnim dojmovima.

Inače, 'pička sama po sebi' je dlakava. Potreban je planski i relativno komplicirani napor da se ona oslobodi svog prirodnog krzna. Tako da imam osnove tvrditi da baš pička novostasaloj generaciji čovječanstva nije lijepa. Njezin normalni izgled zamijenjen je nečim drugime.

to sto je prikazao nije lijepo... meni :D

i picka sama po sebi nije dlakava (:confused:) dlake rastu iznad i uokolo
za razliku od npr nogu koje jesu dlakave jer dlake rastu upravo po njima

tvrdis li, onda, i da su samo dlakave noge lijepe? i da oni koji vole glatke noge zapravo ne vole zenske noge :confused:

ono sto se meni cini je da ti volis upravo dlake, onako fetisisticki bas dlake...
picka dodje na red tek kasnije i to samo ako je okruzena dlakama... ako nije, onda izgleda da i nije neka picka :confused:

cinober
30.11.2008., 19:43

što ti je lijepo? fotka ili model?

osobno sam za pola pola. jednom kad se riješiš dlaka, kao i na nogama, teško mi pada pustiti ih narasti. čisto higijene radi.

Emericzy
01.12.2008., 11:33
što ti je lijepo? fotka ili model?

Khmmm...

Jean Désiré Gustave Courbet (1819. – 1877.) Francuski slikar, jedan od najvažnijih začetnika modernog realizma.

Emericzy
01.12.2008., 11:40
ono sto se meni cini je da ti volis upravo dlake, onako fetisisticki bas dlake...
picka dodje na red tek kasnije i to samo ako je okruzena dlakama... ako nije, onda izgleda da i nije neka picka :confused:

Žuži, vizualni doživljaj se sastoji od simbola i od percepcije. Trokut tamnih dlaka je -- otkad je svijeta i vijeka -- simbol pičke. Pička bez dlaka je kao Mercedes bez trokrake zvijezde, kao Pariz bez Eiffelova tornja ili HDZ bez Tuđmana. Onaj funkcionalni dio je tu, sve pet, ali ipak nije ono isto, jebiga.

tadukepa
01.12.2008., 11:51
nikako skroz obrijana..uređena da, ali ne skroz cijela obrijana jer ja nisam dijete već žena.djeca nemaju dlake , odrasla žena mora dole imati nešto dlaka ali ne prašumu.dakle, da sam i sama muško, takve skroz obrijane me ne bi mogle napaliti.

nudistica
01.12.2008., 14:52

Koliko ja vidim, i ova je podšišana na strateškim mjestima... :cerek:
Ljepota je stvar definicije. Nekima to čak nije ni optika, već asocijacije na užitke vezane za "objekt naslade". Ko je isprobao glatke čari, rijetko je da će ih se htjeti odreći. Dakle, ako asociram najveće užitke sa glatkom kožom, onda je počnem smatrati i lijepom. A da mi je (subjektivno) ljepše vidjeti sve neskriveno, to je još i dodatni (optički) faktor. (Skrovito se ne odražava u spoljašnjosti - ili barem nema potrebe da bude dodatno skriveno npr. dlakama - već u subjektu s kojim "krećemo u akciju"... :D)

navigator1
01.12.2008., 19:35
Dalo cigi vlast, obisija ćaću. Dalo ženskoj pičku ona je obrijala! ,c, c, c...

Barr
16.03.2009., 14:08
TOP LISTA PIČKICA !!!
1. Obrijančica je najslađa njammmmy...
2. ...ali slatke su i frizirane......onak crtica, srce, čuperak
3. dlakavice...uređene....su isto ok....
4. na začelju su ipak one skroz raspuštene.....dlakave posvud...eh ipak jebajga to ipak ne volim :)))

Wannda
16.03.2009., 14:11
Preferiram obrijanu zbog higijene :kava:

terpsihora_19
16.03.2009., 14:32
ja to radim zato kaj se osječam nekako čišće.......i zato kaj me dlake smetaju i svrbe.... kod ginekologa definitivno obrijana,kak bi mi bilo beeed da dođem dlakave hahahaha

emma5
16.03.2009., 16:58
....depilirana i opet depilirana :)
....čistije, urednije i lakše za lizanje...pretpostavljam :)

salonitanka
16.03.2009., 21:40
trenutno depilirana!kad dosadi,uzgojim kakvu frizuricu!

Georgia_6
16.03.2009., 21:50
ja preferiram uredno održavanu, ne skroz obrijanu jer se slažem s TADUKEPOM, a i dlake imaju svoju zadaću što se tiče zaštite od kojekakvih mikrobakterija, čega li... isto kao i dlake u nosu, štite organizam na svoj način, ne postoje zato jer je "onome gore" bilo dosadno pa je ,eto, dodao i DLAKE SVUDA UOKOLO spolnog organa....
gdje treba - mora biti savršeno glatko, a gdje "ne treba" - nekakva frizurica :top:
sve u skladu s održavanjem higijene :)

Orion99
16.03.2009., 22:25
....depilirana i opet depilirana :)
....čistije, urednije i lakše za lizanje...pretpostavljam :)

Ne slažem se najčešče liči na ježa ,a i sa higijenom to nema nikakve veze.Glasam za one uređene ali ne obrijane ili depilirane.

Bilobrkster
16.03.2009., 22:30
trapez rulez :top:

lupus_est
16.03.2009., 23:05
Ja volim lipu pičku.
Volim obrijanu. Obrijane pičke su lipe.
Volim i lezbejke, volio bi topić stavit u jednu lezbejku.
Lezbejke su odlične cure.
I nisam napušen.
Amen.
:nesvijest:

jelena2105
16.03.2009., 23:58
Uredno podšišanu a oko samog spolnog organa glatko ili isto uredno podšišano...dlake od 5 cm su užas i fuj al isto tako je meni osobno katastrofalno skroz obrijana....jednom sam obrijala skroz i kad je to počelo rasti toliko je bockalo i izritiralo mi sva "osjetljiva"mjesta mog organa da me peklo i morala sam mazati bebe kremom da se smiri...tako da neznam kako to prežive cure koje se redovito briju cijele dolje jer mislim tamo je koža stvarno osjetljiva tako da sam muško radije bi liznila neobrijanu nego izritiranu ili onu kojoj su tek počele rasti....uh mislim da to muške grebe...a što se tiče depilacije voskom inače noge riješavam tako i super mi je al sam bila na toj famoznoj brazilskoj i urlikala sam jer ljudi moji ko kaže da to ne boli kaka velika govna....to je bol ajme pogotovo onaj baš dio kraj "osjetljivog" mjesta. nisam mogla hodati a oralni seks poslije toga mi je bio sve samo ne užitak. jer ona je izgledala super glatko al je podražaj puno jači pa mi se to nije svidjelo....tako da sve u svemu to nije za mene.....
inače mi se i nesviđa kako izgleda skroz obrijana ..nekako mi je dječje to sve što neznači da osuđujem cure koje to rade,dapače svak nek radi šta mu paše.
Al kad kažete da se depilirate skroz radi higijene mislim da malo pretjerujete jer ispada da cura koja ima nešto dlaka nije uredna i čista....

crikvenica
18.03.2009., 01:10
obrijana i nikako drukčije

claudine
18.03.2009., 01:40
Uredno podšišanu a oko samog spolnog organa glatko ili isto uredno podšišano...dlake od 5 cm su užas i fuj al isto tako je meni osobno katastrofalno skroz obrijana....jednom sam obrijala skroz i kad je to počelo rasti toliko je bockalo i izritiralo mi sva "osjetljiva"mjesta mog organa da me peklo i morala sam mazati bebe kremom da se smiri...tako da neznam kako to prežive cure koje se redovito briju cijele dolje jer mislim tamo je koža stvarno osjetljiva tako da sam muško radije bi liznila neobrijanu nego izritiranu ili onu kojoj su tek počele rasti....uh mislim da to muške grebe...a što se tiče depilacije voskom inače noge riješavam tako i super mi je al sam bila na toj famoznoj brazilskoj i urlikala sam jer ljudi moji ko kaže da to ne boli kaka velika govna....to je bol ajme pogotovo onaj baš dio kraj "osjetljivog" mjesta. nisam mogla hodati a oralni seks poslije toga mi je bio sve samo ne užitak. jer ona je izgledala super glatko al je podražaj puno jači pa mi se to nije svidjelo....tako da sve u svemu to nije za mene.....
inače mi se i nesviđa kako izgleda skroz obrijana ..nekako mi je dječje to sve što neznači da osuđujem cure koje to rade,dapače svak nek radi šta mu paše.
Al kad kažete da se depilirate skroz radi higijene mislim da malo pretjerujete jer ispada da cura koja ima nešto dlaka nije uredna i čista....

jep, grubo je lizati pičku kojoj tek dlake rastu. ali liže se onaj dio koji se zove sluznica, pa uglavnom se ne dotičeš dlakavog dijela, tj, dotičeš, ali ne ližeš vanjske usmine i pubis, već klit i ulaz u rodnicu i guraš jezik u nju. ali, mda, grubo je kad tek počnu rasti, pa pikaju. ne kužim kako se ženama da to brijati i podnositi kad počne rasti. ali, probah i seks je fakat bolji s obrijanom ;). no ipak, ne da mi se. i mda, ljepša mi je s dlakama. osim ako je ona mala pičkica, one su jako lijepe ful gole. mda...

BlakAlisa
18.03.2009., 01:44
jep, grubo je lizati pičku kojoj tek dlake rastu. ali liže se onaj dio koji se zove sluznica, pa uglavnom se ne dotičeš dlakavog dijela, tj, dotičeš, ali ne ližeš vanjske usmine i pubis, već klit i ulaz u rodnicu i guraš jezik u nju. ali, mda, grubo je kad tek počnu rasti, pa pikaju. ne kužim kako se ženama da to brijati i podnositi kad počne rasti. ali, probah i seks je fakat bolji s obrijanom ;). no ipak, ne da mi se. i mda, ljepša mi je s dlakama. osim ako je ona mala pičkica, one su jako lijepe ful gole. mda...

ma kaj pricas najbolje su mace obrijane i najlepse.....

ja kad lizem svoje cure one su sve izbrijane na nultu tacku

Emericzy
18.03.2009., 07:36
Pička bez dlaka je kao stol bez stolnjaka. Mislim, možeš jesti i sve... ali je nekako golo i siroto. Fakat moraš biti gladan ili u žurbi.

marčelina
18.03.2009., 07:41
Pička bez dlaka je kao stol bez stolnjaka. Mislim, možeš jesti i sve... ali je nekako golo i siroto. Fakat moraš biti gladan ili u žurbi.

o boze, em, uljepsao si mi ovo jutro
hvala ti :D

Emericzy
18.03.2009., 07:57
I'm here to serve, Ma'am. :)

Raisha
18.03.2009., 08:34
brazilka, najbolja stvar koja se ženi može dogoditi, djevojke, samo naprijed :))))

delfin19
18.03.2009., 08:38
obrijana i uređena ali ne skroz,lagana irokezica ili tako nešto.
kod ginića obrijana skroz,ipak ....:p

lažni branitelj
18.03.2009., 09:44
obrijana definitvno, iako dopuštan dlake do dužine centa, špriko toga nema lickanja!

ninamithril
18.03.2009., 10:12
Joj, ja volim kad je dlakava! Obožavam je takvu lizati. :cerek:

Samo cure u zadnje vrijeme imaju maniju brijanja.:ne zna: Kad sam ja kretala u lizačke vode, bome nije bilo tako. :mudri:

joujou
18.03.2009., 10:16
brazilka, najbolja stvar koja se ženi može dogoditi, djevojke, samo naprijed :))))

upravo tako :cerek:

delfin19
18.03.2009., 10:40

Samo cure u zadnje vrijeme imaju maniju brijanja.:ne zna: Kad sam ja kretala u lizačke vode, bome nije bilo tako. :mudri:

ha,ha dobar-dobra si :top: vremena se mjenjaju :mig:

Violently happy
18.03.2009., 10:46

U bogati Najna..:eek:
To ni dlakenko, to šumaaaaa..:eek:

Ne volem dlake dolje..ne volem!:nono:

-lavica-
18.03.2009., 10:52

:lol::lol::lol::lol:

ja ne volem dlake dolje ni na sebi niti na partneru.

kiara7
18.03.2009., 10:53
Gola...

ninamithril
18.03.2009., 11:34

Ma jebeš to, kad neće da ih pusti. Ni mrvicu! Pih!:(

Violently happy
18.03.2009., 11:44

Oćeš da briješ svog partner?To oćeš?Da mu oduzmeš, bre muškost i jaku karabatić ličnost?Srami se..srami se..ti...jedna..uf..:mad:

jopaUM`94
18.03.2009., 12:45
to sto je prikazao nije lijepo... meni :D

i picka sama po sebi nije dlakava (:confused:) dlake rastu iznad i uokolo

Ti si pomiješala pičku i vaginu, a to je mila moja miljama daleko jedno od drugog. Pička se po mom skromnom sudu sastoji od više dijelova nego BiH.

Raisha
18.03.2009., 12:47

bravo, niti ja ne volim na partneru, onako malo ok...al brate ak ima šumu oko alatke, ma ne seri.......:mad:

jelena2105
18.03.2009., 13:42
CLAUDINE hvala na instrukcijama iz lizanja ..haha...nebih znala proceduru jer nisam nikad lizala ni svoju ni tuđu.... a kad dobivam nisam baš koncentrirana šta moj dečko radi...valjda se to zove trans.
ma bila ona obrijana ili dlakava mala ili velika (iako nevidim tu razliku u veličini al dobro vidjeh samo svoju) pi..da je pi...da, i onaj tko previše filozofira o ženskom spolnom organu nezaslužuje je ili je peder...ipak kažu da je mozak najveći spolni organ pa je vjerovatno to razlog zašto muškarac u seksu nevidi fizičke mane na curi...a vi koji ipak ih u tom trenutku vidite molim vas "izađite iz ormara " ..rekao bi Rojs ;" Budi muško pa priznaj da si peder"..:lol::lol::lol:
malo šale od mene...pozzz pizdoljubci

Emericzy
18.03.2009., 16:12
ha,ha dobar-dobra si :top: vremena se mjenjaju :mig:

Nažalost. :(

JPK
18.03.2009., 16:14

Pička s dlakama je... Zapravo, kao i ostala jela s dlakama. Možeš jesti, ali...

dire Dawn
18.03.2009., 16:31
definitivno obrijana... i radi sebe i zbog dragog... a kad idem kod ginekologa onda možda malo "zapustim" jer mi ženska stalno sere da brazilka nevalja :rolleyes:

lažni branitelj
18.03.2009., 17:19
srića moja da su se moje bivše/sadašnje a i potencijalne buduće(nadam se) briju i pičkicu i šupčić, tako mi je puno bolji osjećaj dok ih lickam!

JEDEM ŠKAMPE
18.03.2009., 17:55
definitivno obrijana... i radi sebe i zbog dragog... a kad idem kod ginekologa onda možda malo "zapustim" jer mi ženska stalno sere da brazilka nevalja :rolleyes:

Dobro ti žena kaže !!! Dlake su ne praktične + kvare estetski izgled.

dire Dawn
18.03.2009., 19:01
Dobro ti žena kaže !!! Dlake su ne praktične + kvare estetski izgled.

jel ti to nisi skužio ke mi žena kaže il šta??? aj pročitaj još jednom moj post

Litra
18.03.2009., 20:43
definitivno obrijana :top:

Emericzy
18.03.2009., 23:11
Pička se po mom skromnom sudu sastoji od više dijelova nego BiH.

A za razliku od BiH, svi su dijelovi slatki i skladni.

Scimmia
18.03.2009., 23:55
Žuži, vizualni doživljaj se sastoji od simbola i od percepcije. Trokut tamnih dlaka je -- otkad je svijeta i vijeka -- simbol pičke. Pička bez dlaka je kao Mercedes bez trokrake zvijezde, kao Pariz bez Eiffelova tornja ili HDZ bez Tuđmana. Onaj funkcionalni dio je tu, sve pet, ali ipak nije ono isto, jebiga.

ne znam na kojoj temi se ovoliko slažem s tobom kao na ovoj :cerek: potpisujem svaku riječ.

s obzirom na to da su bezdlake pičke toliko u modi (:rolleyes:) čudi me da nisam naišla ni na jednog kome je i moja podšišana "frizura" (:zubo:) bila previše.

Ludacha87
18.03.2009., 23:59
obrijana.
prvenstveno zbog higijene, zbog mene, pa onda zbog ostalih. :rofl:

Ramzes13
19.03.2009., 00:03
obrijana.

znam te puško dok si pištolj bila...:top:

zg_crna
definitivno obrijana!!
radi sebe, higijene pa decka!!

Scimmia
obrijana.

misla sam da smo s "argumentom" higijene završili:mama:
Jel ti kosa smrdi?

I ja ju ne brijem do kraja prvenstveno zbog sebe :p

Emericzy
19.03.2009., 00:04
ne znam na kojoj temi se ovoliko slažem s tobom kao na ovoj :cerek: potpisujem svaku riječ.

s obzirom na to da su bezdlake pičke toliko u modi (:rolleyes:) čudi me da nisam naišla ni na jednog kome je i moja podšišana "frizura" (:zubo:) bila previše.
Možda zato jer je uredno podšišana. Meni je važno da je u stilu sa ženom. Divljakuši pristaje i džungla. Elegantna dama će najčešće imati elegantnu frizuru. Mlade cure bez uporišta u erotskim tradicijama bit ce obrijane.

Ja ih volim sve, ali čupava šubara me vuče da se zagnjurim i mazim lice finim krznom. I u njemu da tražim onaj cvijet koji liči na orhideju.

Grazia
19.03.2009., 00:04

obrijana, ali ne skroz.:p

dlacurine su mi totalni turn off :s:s i znak da decko ne drzi do sebe.
a takav seljo mi ne treba...:D

Ludacha87
19.03.2009., 00:05
znam te puško dok si pištolj bila...:top:

:mig:

Jel ti kosa smrdi?

pa ne pišam kroz glavu. :rofl:
to isto ko da kaže - pa jel ti ispod pazuha smrdi?

Grazia
19.03.2009., 00:07
obrijana.

naravno brijemo ( tocnije vaxamo) se zbog samih sebe kao i sve ostalo..:cerek:
zamisli koliko sexy i 'pozeljno' mora da se osjecaju one koje imaju dlake od tri metra...:eek: ispod pazuha, na nogama ili bilo gdje.:s

JPK
19.03.2009., 00:08

Možda se boje reći? :ne zna:

Emericzy
19.03.2009., 00:09

Ali ne škodi ni kad razveseliš pokojeg zainteresiranog promatrača. :)

Scimmia
19.03.2009., 00:10
pa ne pišam kroz glavu. :rofl:
to isto ko da kaže - pa jel ti ispod pazuha smrdi?

ispod pazuha mi smrdi ako se ne perem, ista stvar je i s pičkom, dlake s tim nemaju ama baš nikakve veze.
Sama si odgovorila, pišaš kroz nju i smrdit će sve i da nemaš niti jednu dlaku:cerek:
Ako misliš da tvoja manje smrdi jer prakticiraš brazilsku, varaš se, manje smrdi ona čija se vlasnica češće pere, as simply as that:D

Pali_andjeo
19.03.2009., 00:11
obrijana naravno :D

Scimmia
19.03.2009., 00:13
Ali ne škodi ni kad razveseliš pokojeg zainteresiranog promatrača. :)

samo sam na jednog naišla koji je baš inzistirao na tom i dosađivao svaki put prije nego što smo se našli, u smrtnom strahu, -da se slučajno nisi obrijala- :rofl:

Naravno, imao je 32. :zubo:
Ovo danas...:D

nevanevičicaa
Preferiram obrijanu zbog higijene :kava:

koje higijene ? ne kužim:lol:

Scimmia
Možda se boje reći? :ne zna:

dali bi mi do znanja na druge načine:mig:

Emericzy
19.03.2009., 00:14
zamisli koliko sexy i 'pozeljno' mora da se osjecaju one koje imaju dlake od tri metra...:eek: ispod pazuha, na nogama ili bilo gdje.:s

Pa, do prije dvadesetak godina jesu. Jer su sve bile takve. I to se smatralo lijepom, privlačnim, erotskim, jebačkim itd. itd. Pogledaj, recimo, slike iz Playboya iz osamdesetih godina.

Naravno, ne od tri mjetra kako ti kažeš, budući da one dorastu do jedne pristojne duljine i onda stanu. Mislim da nikada u bogatoj 'karijeri' razvrata nisam vidio dlake bitno dulje od recimo 4-5 centimetara.

Ludacha87
19.03.2009., 00:14

i ono, paziš da ti ispod kupaćeg ne izleti što. :lol:
al ok, dragi ti barem nije gladan. :lol:

ispod pazuha mi smrdi ako se ne perem, ista stvar je i s pičkom, dlake s tim nemaju ama baš nikakve veze.
Sama si odgovorila, pišaš kroz nju i smrdit će sve i da nemaš niti jednu dlaku:cerek:
Ako misliš da tvoja manje smrdi jer prakticiraš brazilsku, varaš se, manje smrdi ona čija se vlasnica češće pere, as simply as that:D

znala sam da ćeš to napisati.
ali na dlake se prljavština brže skuplja tako da je obrijanu lakše održavati čistom.
barem meni, a i logično mi je. :ne zna:
na poslijetku, usred ljeta mogu je prati 10 puta dnevno kad će mi se usmrditi u onih 5,6 sati dok sam vani.
bilo da pričamo o pici ili pazuhu. :rofl:

nevanevičicaa
19.03.2009., 00:16
znala sam da ćeš to napisati.
ali na dlake se prljavština brže skuplja tako da je obrijanu lakše održavati čistom.
barem meni, a i logično mi je. :ne zna:
na poslijetku, usred ljeta mogu je prati 10 puta dnevno kad će mi se usmrditi u onih 5,6 sati dok sam vani.
bilo da pričamo o pici ili pazuhu. :rofl:[/QUOTE]

ne vjerujem :lol::s:s:D:lol:

Emericzy
19.03.2009., 00:18
samo sam na jednog naišla koji je baš inzistirao na tom i dosađivao svaki put prije nego što smo se našli, u smrtnom strahu, -da se slučajno nisi obrijala- :rofl:

Naravno, imao je 32. :zubo:
Ovo danas...:D

Pa, i ja sam zadnjih godina uvijek strahovao da ću naletjeti na totalnu golotinju. Mislim, podnio bih ja to, ali da bih se baš razveselio, ne bih. I onda kad nađeš simpatičnu dlakavicu, onda ju čuvaš i brineš se o njoj. Jer spada u sve rijeđe endeme i trebalo bi ju zaštititi, kao Pančićevu omoriku, ili runolist, ili velebitsku degeniju.

Ludacha87
19.03.2009., 00:20
ne vjerujem :lol::s:s:D:lol:

ova je rečenica iznimno pripomogla u komunikaciji.:s

nevanevičicaa
19.03.2009., 00:24
ova je rečenica iznimno pripomogla u komunikaciji.:s

trudin se :s:s:zubo:

Emericzy
19.03.2009., 00:24
ali na dlake se prljavština brže skuplja tako da je obrijanu lakše održavati čistom

Kako pričaš, reklo bi se da se pička vuče po prašnjavoj cesti. Pa, valjda je zaštićena bar minimalnom odjećom od prašine, zaboga.

JPK
19.03.2009., 00:25
Pa, i ja sam zadnjih godina uvijek strahovao da ću naletjeti na totalnu golotinju. Mislim, podnio bih ja to, ali da bih se baš razveselio, ne bih. I onda kad nađeš simpatičnu dlakavicu, onda ju čuvaš i brineš se o njoj. Jer spada u sve rijeđe endeme i trebalo bi ju zaštititi, kao Pančićevu omoriku, ili runolist, ili velebitsku degeniju.

Ima koječega i danas, ja sam naletio na jednu s degenijom, i to u nježnoj dobi od samo devetnaest godina. Rekoh joj da nisam fan botanike :D

nevanevičicaa
19.03.2009., 00:25
Kako pričaš, reklo bi se da se pička vuče po prašnjavoj cesti. Pa, valjda je zaštićena bar minimalnom odjećom od prašine, zaboga.

uf pretjerali ste jebemu . slažem se :mig:

Grazia
19.03.2009., 00:26
i ono, paziš da ti ispod kupaćeg ne izleti što. :lol:
al ok, dragi ti barem nije gladan. :lol:

:rofl:
:rofl::rofl:
bas na te sto im viri ispod kupacih sam i mislila.:bonk:

joj ja jedem lubenicu na plazi ( bez dlacice na vidiku of course :cerek:) a neka dlakava babetina sa dlakama sta strse na sve strane ( cak ih je imala i po stomaku) se naguzila pored...
Geez ako nisam skoro povratila....:s:s

Ramzes13
19.03.2009., 00:27
ja se uredim, a kod cure mi je najseksi kada ima dlake ali onako normalnog rasta ne pretjerano... bio sam i s obrijanim ali nije mi se dopalo jer je cura imala hladnu i blago vlažnu... zapravo bitnija mi je toplina...

Grazia
19.03.2009., 00:31
Pa, do prije dvadesetak godina jesu. Jer su sve bile takve. I to se smatralo lijepom, privlačnim, erotskim, jebačkim itd. itd. Pogledaj, recimo, slike iz Playboya iz osamdesetih godina.

Naravno, ne od tri mjetra kako ti kažeš, budući da one dorastu do jedne pristojne duljine i onda stanu. Mislim da nikada u bogatoj 'karijeri' razvrata nisam vidio dlake bitno dulje od recimo 4-5 centimetara.

5 centimetara je stvarno puno for my taste...

a moguce da su se te cure iz Playboya ipak malo 'dotjerale' prije fotki..:D

Emericzy
19.03.2009., 00:34
5 centimetara je stvarno puno for my taste.:s

Ali to je stvarno ekstrem. I onda uzmeš lijepi češalj, napraviš stazicu i začešljavaš, lijevo i desno, i pratiš kako se stazica u sredini vlaži i bubri. Lijepa predigra.

Većinom su prilično kraće.

Scimmia
19.03.2009., 00:40
5 centimetara je stvarno puno for my taste...

i za moj ali negdje 1-2, taman:cerek:

Ludacha87
19.03.2009., 00:42

ne pričam o prašini, nego o prljavštini.
dakle znojiš se, navlažiš se, tijekom cijelog ciklusa imaš iscjetke nekakve...
i to ostaje na dlakama, lijepi se za njih.

bas na te sto im viri ispod kupacih sam i mislila.:bonk:

joj ja jedem lubenicu na plazi ( bez dlacice na vidiku of course :cerek:) a neka dlakava babetina sa dlakama sta strse na sve strane ( cak ih je imala i po stomaku) se naguzila pored...
Geez ako nisam skoro povratila....:s:s

:eek:
carice, a da potpišemo peticiju protiv dlakavih pica po plaži?
jbt, pa vidiš da je opasno po život.

Emericzy
19.03.2009., 00:42

Prodano!

Grazia
19.03.2009., 00:45
Ali to je stvarno ekstrem. I onda uzmeš lijepi češalj, napraviš stazicu i začešljavaš, lijevo i desno, i pratiš kako se stazica u sredini vlaži i bubri. Lijepa predigra.

nekima je dobra predigra uzajamno brijanje/depiliranje.
ja sam odavno prestala ici kod kozmeticarke za depilaciju...:s:s

Emericzy
19.03.2009., 00:47

nekima je dobra predigra uzajamno brijanje/depiliranje.
ja sam odavno prestala ici kod kozmeticarke za depilaciju...:s:s

Živa istina! Slatka igra. :) Jedino ne volim ono što nakon te igre ostane. :(

Grazia
19.03.2009., 00:51
.

:eek:
carice, a da potpišemo peticiju protiv dlakavih pica po plaži?
jbt, pa vidiš da je opasno po život.

e mos mislit zasto se ja od tada sakrivam po pustim plazama:rofl:

pa zbog takvih jbte, ko to moze vise gledat...:(:(

Grazia
19.03.2009., 00:53
Živa istina! Slatka igra. :) Jedino ne volim ono što nakon te igre ostane. :(

ah da :D..svatko ima svoj ukus. jel tebi dlakavo preferencija ili vise kao fetish onda??:mig:

Emericzy
19.03.2009., 01:03
ah da :D..svatko ima svoj ukus. jel tebi dlakavo preferencija ili vise kao fetish onda??:mig:

Et, to ovisi o definiciji. Ja sam otprilike duplo stariji od prosjeka forunma, pa se moje seksualno formativno doba odvilo među ženama koje su apsolutno sve bile dlakave. Žene se tada ni pod pazuhom nisu brijale, a kamo li među nogama. I meni žena koja je izbrijana izgleda čudno, pomalo aseksualno. Crni trokut je meni takoreći definicija pičke. Bez njega to nije to.

*cotton candy*
19.03.2009., 01:55
zasto svi idu u neke ekstreme...pa ponekad skroz obrijano, ponekad crtica, ponekad frizurica, ponekad sumetina - sve je to za ljude :D a i razbija monotoniju, treba malo promjene kaj ne, tak je zabavnije :mig: tak moj dragi preferira, da stalno nekaj mijenjam, valjda mu se ucini da sam nova lol, pa mu je odma zabavnije. a meni osobno je kod cura ipak draze da je donji dio kod usnica obrijan ili ako ih ima da su kratke...teze je lizat sa dugim dlakama. za gornji dio mi je bas svejedno kakva je frizurica, sve mi je oke. pica je pica.

dire Dawn
19.03.2009., 14:40
ja se uredim, a kod cure mi je najseksi kada ima dlake ali onako normalnog rasta ne pretjerano... bio sam i s obrijanim ali nije mi se dopalo jer je cura imala hladnu i blago vlažnu... zapravo bitnija mi je toplina...

to ti nea veze s dlakama :zubo:! nađi si neku obrijanu i vlažnu pa češ tek onda moč procjenit :mig::mig:

England
19.03.2009., 21:24
Ja to radim radi sebe jer me svrbe dlake...valjda sam navikla tako vec :Da a ljepo je drzati do sebe,tako ja to shvacam:mig:

Ako volis vintage, to nije dobro.

Šumska vila
19.03.2009., 23:35

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Splenda
20.03.2009., 14:30

potpis na ovo.:cerek:

Morgan_le_Fay
23.03.2009., 02:38
...definitivno obrijano...
feeling je potpuno drugaciji i intenzivniji...
a sto se higijene tice, ajme meni kad dode lito pa kad se pocnes znojit pa jos imas stvari, pa se sve slipi i zapetlja... Gadost!
i uostalom bockaju me dlake tako da ih eliminiram na redovitoj bazi...
a i slazem se s onim da uzajamna depilacija moze biti itekako ucinkovita predigra... :)

PluGGerica
23.03.2009., 02:51

pičkica?
kakwo žensko biće koristi taj termin?
isuse bože..budi dama za promjenu,bar na minutu kad pišeš post owakwog tipa.
eniwej..pishulja se brije radi higijene ponajprije.
po ljeti kad ti se swe fino zasafta i pocnu te prepone pechi od toga cesh shwatit da nema samo estetske posebnosti.

NesretnoSretna
23.03.2009., 02:57

Obrijana, i radi sebe i radi njega :rofl::rofl: i radi higijene...osjecam se zmazano ak je dlakava, pogotovo prek ljeta..

I moj ginekolog rado vidi obrijanu :p:p

princeza xx
23.03.2009., 03:00
obrijano,da
dozivljaj je puno bolji i intenzivniji :top:

edy edy
23.03.2009., 05:01
obrijana, ali ne skroz.:p

bas takve voleeem :headbang:
:klopa:

Raisha
24.03.2009., 10:43
svašta......zakonska zabrana "brazilke" ??????

http://jutarnji.hr/zanimljivosti/clanak/art-2009,3,21,,156550.jl

meni je neće zabraniti........ne, ne

wake_up_Icke D.
24.03.2009., 19:56
lijepe su obrijane ali i čupave imaju svojih draži. Naprimjer kad ti dlakica zapne među zube ili miris svježeg mufa u proljetno jutro pa kad malo zaroniš nosom u šumicu a paperje te škaklja po nosu.

Otton
24.03.2009., 20:22
Čelavice - tako se to zove, zar ne?
To nije ono, da ili ne. To je stvar kulture življenja, to je trend.
Uostalom tomu sve više diktira moda ženskog intimnog rublja.

Emericzy
24.03.2009., 21:07
Čelavice - tako se to zove, zar ne?
To nije ono, da ili ne. To je stvar kulture življenja, to je trend.
Uostalom tomu sve više diktira moda ženskog intimnog rublja.

Khmmmm... trend, veliš. Da, vidim.

Samo, ja osobno više volim pičke. Trendovi me puno manje zanimaju.

pavoxx
24.03.2009., 21:49
Jel ti kosa smrdi?

Scimmia svaka ti cast ti si jos cista u glavi,zena koja nema ni dlacice uopce nije eroticna ,da tu nije trebalo dlaka nebi ni raslo borite se protiv prirode,podsisana na 1cm jel to nije higijenski ? ili neku crtu ,onda bar znas da nije supak...nego je pica !! i znas da nije dijete nego odrasla osoba ..

Mile1
24.03.2009., 22:01

zato jer se jednom tjedno briju pa uvijek zele nest novo :D

Scimmia
24.03.2009., 22:09
Scimmia svaka ti cast ti si jos cista u glavi,zena koja nema ni dlacice uopce nije eroticna ,da tu nije trebalo dlaka nebi ni raslo borite se protiv prirode,podsisana na 1cm jel to nije higijenski ? ili neku crtu ,onda bar znas da nije supak...nego je pica !! i znas da nije dijete nego odrasla osoba ..

drago mi je da Em nije usamljeni primjerak :cerek:

joujou
24.03.2009., 22:53
Scimmia svaka ti cast ti si jos cista u glavi,zena koja nema ni dlacice uopce nije eroticna ,da tu nije trebalo dlaka nebi ni raslo borite se protiv prirode ..

samo se nadam da si dosljedan pa da preferiras i dlakave noge i pazuha :)

Emericzy
25.03.2009., 08:37
samo se nadam da si dosljedan pa da preferiras i dlakave noge i pazuha :)
Dlake na nogama i pod pazuhom nisu seksualna obilježja.

Meni osobno ne smeta ni jedno niti drugo, ali to nema nikakve veze s onime o čemu tu pričamo.

Agency
25.03.2009., 09:27
Potpuno obrijane ili izčupane pičke me podsjećaju na djecu. Ne vidim što je seksi u dojenčadi, a ako netko od vas vidi, neka se preispita:top:

joujou
25.03.2009., 09:50
Dlake na nogama i pod pazuhom nisu seksualna obilježja.

Meni osobno ne smeta ni jedno niti drugo, ali to nema nikakve veze s onime o čemu tu pričamo.

'da tu nije trebalo dlaka, ne bi niti raslo' jer argument jednak onom o nehigijeni dlaka

Emericzy
25.03.2009., 13:36
'da tu nije trebalo dlaka, ne bi niti raslo' jer argument jednak onom o nehigijeni dlaka

Govoriš o dvije različite stvari -- seksualnoj privlačnosti i funkciji.

Pravu funkciju više nemaju nikakve vanjske dlake. Ni kosa više nema neku osobiti važnu funkciju, pa te 'funkcijske' teme možemo zanemariti.

Znači, možemo govoriti o seksualnoj privlačnosti. Mene dlake među nogama automatski asociraju na seks. Kad ih nema, ta asocijacija je slabija i zato ne volim obrijane. Uzbuđenje mi je manje.

Ostale dlake su mi u principu seksualno neutralne, pa mi je svejedno ima li ih ili ne. Dlake pod pazuhom siu mi OK. Kad sam bio mlad, sve su žene imale dlakava pazuha -- uključujući holivudske glumice i Playboyeve zečice. Nije mi to nikakav turn-off ali nije ni posebno privlačno.

Dlake na nogama su prije bile stvar ukusa. Nekome su bile privlačne, nekome ne. I tu sam neutralan. Ne bi me smetale da ih vidim -- premda ih je, kao i pazušno busenje, već jako dugo nemoguće vidjeti -- ali nisu mi ni uzbudljive.

Gala88
25.03.2009., 13:42
Govoriš o dvije različite stvari -- seksualnoj privlačnosti i funkciji.

Pravu funkciju više nemaju nikakve vanjske dlake. Ni kosa više nema neku osobiti važnu funkciju, pa te 'funkcijske' teme možemo zanemariti.

Znači, možemo govoriti o seksualnoj privlačnosti. Mene dlake među nogama automatski asociraju na seks. Kad ih nema, ta asocijacija je slabija i zato ne volim obrijane. Uzbuđenje mi je manje.

Ostale dlake su mi u principu seksualno neutralne, pa mi je svejedno ima li ih ili ne. Dlake pod pazuhom siu mi OK. Kad sam bio mlad, sve su žene imale dlakava pazuha -- uključujući holivudske glumice i Playboyeve zečice. Nije mi to nikakav turn-off ali nije ni posebno privlačno.

Dlake na nogama su prije bile stvar ukusa. Nekome su bile privlačne, nekome ne. I tu sam neutralan. Ne bi me smetale da ih vidim -- premda ih je, kao i pazušno busenje, već jako dugo nemoguće vidjeti -- ali nisu mi ni uzbudljive.

Ovo je govor zrelog i ozenjenog muskarca. Mislim da ovo zadnje nije nebitno. Spustaju li ozenjeni muskarci kriterije? Ne, vec vide zene i bez tri sata sredivanja, odlakavanja i sminkanja...i svejedno su im privlacne.
Osobno, volim uredno podsisanu. I imam punu podrsku moga muza:D

claudine
25.03.2009., 13:53

koka, nađemo se zimi, pa da vidiš :mig:. a možda ti i dam :p

meni je fora maziti dlačice. jbg... i volim kad mi pred spavanje mrsi dlačice :cerek:. oh, blaženog li sna s njenom rukom u mojim gaćicama :cerek:

eh, ali mi je smiješno vidjeti kad frcaju dlakice iz gaćica (hipi ekipa, :rofl:). nekima je, recimo, to totalno seksi :p. meni nije. trokutić, podšišavan i okolo počupan/obrijan. vizualno mi je pička s takvom zurkom ljepša od bilo koje.