PDA

View Full Version : Zašto muškarac koji je prevario nikad nije kriv, već žena s kojom je prevario?

noelle sage
15.11.2008., 23:18
koji kurac.:ne zna:

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
obisila bi te likove za kurac.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.

Debil321
15.11.2008., 23:21
...
dooobrooo

o kome ti to pričaš ;D

-lavica-
15.11.2008., 23:22
a? :confused:

Legija1987
15.11.2008., 23:26

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.

Odjednom osta samo muški rod u kvaru....

A za šta bi žene objesila ???

Prvo ga moraš imati da bi te bolio...:lol::lol:

Bila boja
15.11.2008., 23:32

ma molin te.

hoes before bro´s.

Ako sam dobro shvatila sukus izlaganja je:
za prevaru je kriv onaj koji vara partnera, a ne onaj koji ga je na prevaru navukao ..... :misli:

noelle sage
15.11.2008., 23:43
pa nemora bit da je navuka na revaru.prican o bliskoj situaciji s bliskiin ljudima.i sve mi je ukurcu.
tip je privaria curu.koju i dalje tvrdi da voli.mislin,pizdarija,da je voli,bili je vara.?erm,NE!
privaria je s pijanon curon.nije opravdanje al eto.
lik je tu zensku maltretira po godine.i njegova cura se zamiri zenskoj,ne svon bivsen sad.
ma ne,oni su si super,neka joj sere kad se god vide.
ja znan momka i curu.trece kolo iz videnja.i za mi je.
lik je odvratan.a cura mu je moja prija.
govorin joj opet i opet,glupo se odnosis prema situaciji.
ali ona po svome,ok,njen je zivot,njena situacija,njen sugavi jebivjetar od bivseg i njegova straca.
tipa mrze al mrze svi i znaju kakav je.sad je i ta zenska mu etiketirana.ovakva i onakva,ON sere po njoj.
uglavnon.

ko vara mi je gori nego s kin se vara.

Marinhcst
15.11.2008., 23:54

ma molin te.

hoes before bro´s.

Meni je bivsa cura oprostila kad san je privaria s prijateljicon s kojon kasnije nije bas ostala u dobrim odnosima... Nemoj bit tako zivcana i frustrirana,take it easy, thats the way things work, sry...

noelle sage
16.11.2008., 00:02
hahahh.prvo,glupa je sta je oprostila tebi.
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!
nisan ja zivcana,krivo mi je sta su se svi napizdili na tu zensku,a liku niko nista..

Bila boja
16.11.2008., 00:16
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!
nisan ja zivcana,krivo mi je sta su se svi napizdili na tu zensku,a liku niko nista..

gledaj, žensko sam i reći ću nešto što mi kao ženi nije baš beskrajno drago, ali što je istinito: mi još uvijek živimo u društvu u kojem je muškarac to veći frajer što više žena ima, a žena je to veća kurva.
Pa su se zato svi obrušili na žensku.
makar, ako ja dobra shvaćam iz ove tvoje bujice: on je pola godine napadao i spremao prevaru. Cura se napila i popustila.
Ako je ovako, onda su genijalci oboje :D

noelle sage
16.11.2008., 00:20
a sve znan.cijenjenost među spolovima je šira tema,ovo je samo jedna verzija ljubavnog8iako mi taj pridjev baš ne ide na tu rič)trokuta.
ma zena je imala momka.svidala se drugon tipu,ali nije ostavljala svog.
taj udvarac:D je nasa curu.njegova bivsa simpatija ostavila momka.
kad je šupak bia s curon dva miseca(po 4.put bili skupa),on je nju privaria sa vec spominjanon zenskon.
tu je cila sapunica..

Dominantni
16.11.2008., 00:21
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!

zato jer muškarac nije kriv! nikad. Jer nas se navuče i zavede! Eto.

noelle sage
16.11.2008., 00:23
da,muski su uvik superiorni,pametniji,mocniji,bolji autoritet,sta sve ne..
al kad se radi o necen ovakvon,onda su jadni naivni,a zene oh jao mocne domine i mogu zavest.
zar se nije da zavest?jel mu slucajno zenska pala na kurac a njemu bas gace spale jer je smravia,i cak kajis popustia?:)

Bila boja
16.11.2008., 00:23
a sve znan.cijenjenost među spolovima je šira tema,ovo je samo jedna verzija ljubavnog8iako mi taj pridjev baš ne ide na tu rič)trokuta.
ma zena je imala momka.svidala se drugon tipu,ali nije ostavljala svog.
taj udvarac:D je nasa curu.njegova bivsa simpatija ostavila momka.
kad je šupak bia s curon dva miseca(po 4.put bili skupa),on je nju privaria sa vec spominjanon zenskon.
tu je cila sapunica..

:bonk: a ova cura od 4.put skupa je zapravo bila simpatija od bivšeg momka one druge koji ju je prevario sa onom šupčinom .......
:D:raspa: kad je slijedeći nastavak?

Bila boja
16.11.2008., 00:24
zato jer muškarac nije kriv! nikad. Jer nas se navuče i zavede! Eto.

:kava: i stisne
Jadni

Dominantni
16.11.2008., 00:26
da,muski su uvik superiorni,pametniji,mocniji,bolji autoritet,sta sve ne..
al kad se radi o necen ovakvon,onda su jadni naivni,a zene oh jao mocne domine i mogu zavest.
zar se nije da zavest?jel mu slucajno zenska pala na kurac a njemu bas gace spale jer je smravia,i cak kajis popustia?:)

On nije kriv jer se u njenom zavođenju ne može pokazati šupak i ustuknuti, mor obaviti svoju dužnost i pokazati da je muško!
Što je trebao ? Pobjeći doma mamici? :ne zna:
:confused:

minijatura
16.11.2008., 00:26
zašto bi iko bija kriv? Ljudi se zaljube, ljudi idu za nagonon kad ih uvati rutina... ljudi su ljudi..koja krivnja, koji k..ovisi doduše s kakvon si štracon bila, muškon naravno..ili ženskon ako si lezba..ali onda je samo krivnja na tebi. Ja ne volin tako velike riči kod stvari koje su -ljudske

a ti dominantni, jednostavno si glup, ako misliš da svako muško mora hitno skinut gaće jer da inače nije muško..srami se nad svojon nezrelošću

noelle sage
16.11.2008., 00:27
a neznan.nema vise nastavaka.
valjda.mislin da bi mogli ovi bit 5.put skupa.skroz mi se cini.on nju navodno ludo voli,iako je bia evo sad vec s 4 zenske posli nje,a ona s nikin,i evo facka ga zadnje dane.druga zenska nema nikog nikako ja mislin.
(to je ona sta je navukla i zavela!):D

noelle sage
16.11.2008., 00:30
@ minijatura.
takav bi i meni bia stav da se nisan nacula i nagledala napada na tu drugu zensku,od ekipe lika sta je vara curu.
jer je toliko mrznje krenilo,a kad joj nema kraja,bar bi se tribala posteno rasporedit.

Bila boja
16.11.2008., 00:32
a neznan.nema vise nastavaka.
valjda.mislin da bi mogli ovi bit 5.put skupa.skroz mi se cini.on nju navodno ludo voli,iako je bia evo sad vec s 4 zenske posli nje,a ona s nikin,i evo facka ga zadnje dane.druga zenska nema nikog nikako ja mislin.
(to je ona sta je navukla i zavela!):D

:kokice: scenarij bi trebao sada ići ovako: oni budu i 5-i puta skupa, a onda se njemu svidi kolega iz firme, zgodan, pažljiv, lagano feminiziran, .....
i ova štraca se napije, a .....
:D

noelle sage
16.11.2008., 00:33
@ dominantni

a moga je nazvat curu i bit dominantan rec os me ti jebat ili neka straca..kad cemo vec bit primitivni..

Bila boja
16.11.2008., 00:34
@ minijatura.
takav bi i meni bia stav da se nisan nacula i nagledala napada na tu drugu zensku,od ekipe lika sta je vara curu.
jer je toliko mrznje krenilo,a kad joj nema kraja,bar bi se tribala posteno rasporedit.

Da li si ikada čula ljude kada razgovaraju o razvodu braka do kojeg je došlo jer je muškarac našao ljubavnicu?

UVIJEK ali uvijek je ljubavnica "ona kurvetina" koja je njoj uzela muža.
Kao da je muž karfiol pa dođeš i uzmeš ga.

minijatura
16.11.2008., 00:35
@ minijatura.

To je skroz gadljivo. Možda je i ona krenila u napad jer je vidla da je - labilan ;)

A možda napada uopće nije bilo - možda je on krenija? Uopće nije bitno. Ako vara, ako je neće, neka ide drugoj. Ili trećoj. Ako je štraca od čovika, zašto njegova cura ne ide nekome drugome?

noelle sage
16.11.2008., 00:36
@ bila boja
al on mrzi pedere.
ja znan jednu drugu njegovu bivsu po kojoj falabogu ka i po svakoj zenskoj sere,pa smo skupa prizeljkivale da se više pretvori u pedera tako da sam sebe moze ozljedit vise.jer tuce pedere.
zatucani homofob.
a tako bi posta i emo i peder.
kako dobro:D

noelle sage
16.11.2008., 00:38
bila boja.

pa o tome i prican!
kako u filmovima,ocito i u stvarnosti...
tuzno,al tako je.
nije on jadan kriv,on mene voli,ona je kurbetina,straca,droljetina,fetulja,stasvene..
mislin da je to samozavaravanje?

-lavica-
16.11.2008., 00:40
bila boja.

pa o tome i prican!
tuzno,al tako je.
nije on jadan kriv,on mene voli,ona je kurbetina,straca,droljetina,fetulja,stasvene..

teško.
jadne su te ženice koje tome podlijegaju.

:kava:

Bila boja
16.11.2008., 00:47
bila boja.

pa o tome i prican!
tuzno,al tako je.

Ja to vidim jako jednostavno: ako me lik voli i ne želi me prevariti, može njemu gola teta u krilo sjesti, on će odbiti.
Sad će Dominantnom skočiti kosa u zrak, ali ja to tako vidim.
I sada, moj dragi klekne i prevari me.
A ja bi se trebala ljutiti na tu drugu ženu?
Ma daj!
Kada ženska prevari tipa - da li onda kažu: a kurvetina muška kako joj je jadnoj uzeo poštenje?
Jok, opet je ONA kurva.
Obrni-okreni: uvijek smo mi kurve (i krive za prevaru).

noelle sage
16.11.2008., 00:56
E TOČNO TO!
muski sta ima vise zena,veca je facamzenska sta vise muskih,veca je straca!
samo jedan spektar spolne diskriminacije.

patak
16.11.2008., 01:01
Zašto je tako? Zato jer smo puno bliže onom primitivizmu u kojem se silovanu djevojčicu kamenuje nego što volimo misliti da jesmo... Jad i bijeda ljudskog roda.

Dominantni
16.11.2008., 01:02
Nikog ja ne diskriminiram- samo kažem da muški nisu krivi i bok! :kava:

Bila boja
16.11.2008., 01:13
E TOČNO TO!
muski sta ima vise zena,veca je facamzenska sta vise muskih,veca je straca!
samo jedan spektar spolne diskriminacije.

samo ženama poput ove 4-i put nema pomoći.
Takvima tip pred očima može stiskat drugu žensku, one će opet naći neko opravdanje (za njega)
Jednom sam čula vrhunac ženske patnice koja je kao razlog navela: naravno da me prevario kada se ja po cijele dane i noći posvećujem bebi i nemam vremena za njega i sex, stalno sam umorna ....
Beba iz priče je NJIHOVO prvo dijete, tako da ne bi bilo zabune.

ždralexandrijka
16.11.2008., 08:43
Šta mene nije prevario,pa bi onda vidio tko je kriv :mig:

Hellene
16.11.2008., 09:03
Jel' može meni netko u kratkim crticama objasniti u čemu je ovdje stvar? Ni riječi uvodnog posta nisam shvatila. :confused:

milla karolina
16.11.2008., 09:07
samo zato što žena kaže MOŽE...eto zato nije kriv....

Suspirium
16.11.2008., 10:06
pa čuj.

prvo zašto bi ti htjela biti sa dečkom koji ima curu ?

na stranu to što je on kriv.

jebe se non
16.11.2008., 10:15
nista ne kuzin,po meni niko nije nista kriv ako je sve javno i sve se zna
gadno je kad covjek prica jedno a radi drugo,e to je varanje,sve ostalo nije i ne moze biti

Bila boja
16.11.2008., 15:25
Jel' može meni netko u kratkim crticama objasniti u čemu je ovdje stvar? Ni riječi uvodnog posta nisam shvatila. :confused:

Troppo complicato :D

samantha jones
16.11.2008., 15:26
meni su muškarci uvijek krivi za sve
a žene su samo nedužne žrtve :)

Hellene
16.11.2008., 15:50
Troppo complicato :D

Draga, daj bar natuknice, sad me baš zanima. :D

Bila boja
16.11.2008., 15:57
Draga, daj bar natuknice, sad me baš zanima. :D

3 su glavna lika: Ona (dobra), On (njen dragi sa kojim je prekinula već 4 puta) i Ženska (zla).
On se nabacuje Ženskoj jedno 6 mjeseci makar hoda sa Ona. Ženska se jednu večer napije i popusti Njemu.
Njegovo društvo sada gadi Žensku.
Ona mu ponovno oprašta jer za prevaru nije kriv On, nego Ženska jer smo mi ženske uvijek krive za prevaru.
Bez obzira da li smo mi prevarile našeg partnera ili smo navele tuđeg partnera da prevari sa nama.

Jebateled, pojma nisam imala da smo ovako pericolose :D
Slušaj, Incantesimo ti je dječja slikovnica za ovo ......

Hellene
16.11.2008., 16:19
3 su glavna lika: Ona (dobra), On (njen dragi sa kojim je prekinula već 4 puta) i Ženska (zla).
On se nabacuje Ženskoj jedno 6 mjeseci makar hoda sa Ona. Ženska se jednu večer napije i popusti Njemu.
Njegovo društvo sada gadi Žensku.
Ona mu ponovno oprašta jer za prevaru nije kriv On, nego Ženska jer smo mi ženske uvijek krive za prevaru.
Bez obzira da li smo mi prevarile našeg partnera ili smo navele tuđeg partnera da prevari sa nama.

Jebateled, pojma nisam imala da smo ovako pericolose :D
Slušaj, Incantesimo ti je dječja slikovnica za ovo ......

Kaj nije to tako moglo biti napisano u uvodnom postu? Skratilo bi mi muke iščitavanja postova i nemogućnosti shvaćanja. :D

A zakaj smo mi ženske uvijek krive za prevaru? Zadnji put kad sam provjeravala - za prevaru je bilo potrebno dvoje. Ili više, jelte. To se nekaj promijenilo u novije vrijeme ili se to događa zbog previše Incantesima i inih serijica?

Bila boja
16.11.2008., 16:28
Kaj nije to tako moglo biti napisano u uvodnom postu? Skratilo bi mi muke iščitavanja postova i nemogućnosti shvaćanja. :D

Daj baci pogled u koliko smo sati ćakulali na temu :D
Dobro smo i ovako sve to pohvatali :cerek:

A zakaj smo mi ženske uvijek krive za prevaru? Zadnji put kad sam provjeravala - za prevaru je bilo potrebno dvoje. Ili više, jelte. To se nekaj promijenilo u novije vrijeme ili se to događa zbog previše Incantesima i inih serijica?

E, sad te krenulo!
O tome upravo mi pričamo i to ljuti pokretačicu ovog topica

Full loaded
16.11.2008., 16:36
ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.

[/B]

:top: Go girl, go...Imaš moj respect i totalno se slažem...Nikad mi nije bilo jasno demonsko iskaljivanje žena nad suparnicama a istodobno opravdavanje njenog posrnulog anđelka (tj.muškog)...koji je to kukavičluk,pa razumijem sad da se i ta druga može mrzit,naravno,ali meni bi primarni cilj osvete bio ON

Hellene
16.11.2008., 16:39
E, sad te krenulo!
O tome upravo mi pričamo i to ljuti pokretačicu ovog topica

Obje strane su krive. I ona strana koja je u vezi/braku i ona strana koja se petlja sa zauzetom stranom. Nema veze sa spolom. Ili sam opet pomiješala lončiće? :ne zna:

Bila boja
16.11.2008., 17:33
Obje strane su krive. I ona strana koja je u vezi/braku i ona strana koja se petlja sa zauzetom stranom. Nema veze sa spolom. Ili sam opet pomiješala lončiće? :ne zna:

Ja to vidim ovako:
ako sam ja u vezi, ja sam svom partneru dužna vjernost. Ako ga iz nekog razloga prevarim, krivica je moja.
Ako sam ga prevarila sa tipom koji je slobodan, što je on jadan kriv?
ON nije prevario nikoga i nije me prisilio na prevaru.
E sad drugo je pitanje što njemu treba uopće ulazak u relaciju sa ženom koja je VEĆ u vezi, ali to mu ne daje krivicu.
Naime, zašto bi ON trebao brinuti oko toga da li ću ja prevariti mog partnera ako JA o tome ne brinem?
I zato ja kažem: nije kriva ženska koja je mog tipa dobila u krevet, nego on jer je u taj krevet svojom voljom i bez prisile otišao.

Osi za krevet vrijedi i za bilo koje drugo poprište seksualnog obračuna njih dvoje :D

Hellene
16.11.2008., 17:36
Ja to vidim ovako:
ako sam ja u vezi, ja sam svom partneru dužna vjernost. Ako ga iz nekog razloga prevarim, krivica je moja.
Ako sam ga prevarila sa tipom koji je slobodan, što je on jadan kriv?
ON nije prevario nikoga i nije me prisilio na prevaru.
E sad drugo je pitanje što njemu treba uopće ulazak u relaciju sa ženom koja je VEĆ u vezi, ali to mu ne daje krivicu.
Naime, zašto bi ON trebao brinuti oko toga da li ću ja prevariti mog partnera ako JA o tome ne brinem?
I zato ja kažem: nije kriva ženska koja je mog tipa dobila u krevet, nego on jer je u taj krevet svojom voljom i bez prisile otišao.

Osi za krevet vrijedi i za bilo koje drugo poprište seksualnog obračuna njih dvoje :D

Ma sve stoji, ali ako je ta žena s kojom te tvoj tip prevario znala za tebe, smatram da i ona snosi dio odgovornosti. Kaj se išla petljati uopće s muškarcem koji je u vezi/braku?

grdobina031
16.11.2008., 17:41
pa nemora bit da je navuka na revaru.prican o bliskoj situaciji s bliskiin ljudima.i sve mi je ukurcu.
tip je privaria curu.koju i dalje tvrdi da voli.mislin,pizdarija,da je voli,bili je vara.?erm,NE!
privaria je s pijanon curon.nije opravdanje al eto.
lik je tu zensku maltretira po godine.i njegova cura se zamiri zenskoj,ne svon bivsen sad.
ma ne,oni su si super,neka joj sere kad se god vide.
ja znan momka i curu.trece kolo iz videnja.i za mi je.
lik je odvratan.a cura mu je moja prija.
govorin joj opet i opet,glupo se odnosis prema situaciji.
ali ona po svome,ok,njen je zivot,njena situacija,njen sugavi jebivjetar od bivseg i njegova straca.
tipa mrze al mrze svi i znaju kakav je.sad je i ta zenska mu etiketirana.ovakva i onakva,ON sere po njoj.
uglavnon.

ko vara mi je gori nego s kin se vara.

ja tebe nist ne razumijem....jebeni dalmatinci...ko da pricaju madjarski

Bila boja
16.11.2008., 17:48
ja tebe nist ne razumijem....jebeni dalmatinci...ko da pricaju madjarski

:zubo: nisi ti nikada čuo Madžare kako govore, mislim ja
inače, problem razumijevanja gornjeg teksta nema toliko veze sa dalmatinskim dijalektom koliko sa malo lepršavom sintaksom i pravopisom :D

Bila boja
16.11.2008., 17:52
Ma sve stoji, ali ako je ta žena s kojom te tvoj tip prevario znala za tebe, smatram da i ona snosi dio odgovornosti. Kaj se išla petljati uopće s muškarcem koji je u vezi/braku?

Pa da mi je frendica ili neka poznata osoba, složila bi se sa tobom.
Jer onda bi njeno ponašanje bilo upereno DIREKTNO protiv MENE.
Ovako, žena me ne poznaje, pitanje je da li je taj moj ljepotan uopće i rekao da je u vezi (ima i takvih igrača).
I recimo da se cura još i zaljubila (jer srce ne bira u koga ćeš se zaljubiti).
Da, slažem se, kada nitko slobodan ne bi "popustio" oženjenima/udatima onda ne bi bilo prevara i svijet bi bio bolje mjesto.
Ali to ipak tako ne ide.
Ja možda u sebi mogu misliti "Uf, da mi se ti nisi upetljala, ne bi me on prevario", ali je besmisleno da njoj idem čupati kosu, a da za mog anđelčića nalazim isprike.
Jer ako je prasnuo nju, prasnuo bi on i neku drugu, u tome je poanta.

Hellene
16.11.2008., 17:54
:zubo: nisi ti nikada čuo Madžare kako govore, mislim ja
inače, problem razumijevanja gornjeg teksta nema toliko veze sa dalmatinskim dijalektom koliko sa malo lepršavom sintaksom i pravopisom :D

I ja sam prvo okrivila dijalekt. Ali sam onda skužila da stvarno ima toga i u pravopisu. :zubo:

Pa da mi je frendica ili neka poznata osoba, složila bi se sa tobom.
Jer onda bi njeno ponašanje bilo upereno DIREKTNO protiv MENE.
Ovako, žena me ne poznaje, pitanje je da li je taj moj ljepotan uopće i rekao da je u vezi (ima i takvih igrača).
I recimo da se cura još i zaljubila (jer srce ne bira u koga ćeš se zaljubiti).
Da, slažem se, kada nitko slobodan ne bi "popustio" oženjenima/udatima onda ne bi bilo prevara i svijet bi bio bolje mjesto.
Ali to ipak tako ne ide.
Ja možda u sebi mogu misliti "Uf, da mi se ti nisi upetljala, ne bi me on prevario", ali je besmisleno da njoj idem čupati kosu, a da za mog anđelčića nalazim isprike.
Jer ako je prasnuo nju, prasnuo bi on i neku drugu, u tome je poanta.

Jasno da neću nalaziti isprike za mog anđelčića jer ih nema.

Bivši me prevario i upravo to i je razlog zbog kojeg je bivši. Prvenstveno sam njega smatrala odgovornim za to, ali nisam ni o njoj imala previsoko mišljenje jer je dobro znala da je čovjek u vezi.

Bila boja
16.11.2008., 17:58
I ja sam prvo okrivila dijalekt. Ali sam onda skužila da stvarno ima toga i u pravopisu. :zubo:

Molim da se uoči nestašan raspored svih interpunkcija :D
ili bolje rečeno: odsustvo istih
pa ti čitaj tekst sa razumijevanjem.
To ti je kao onaj
pomilovati ne streljati

pa ti stavi zarez gdje ti paše :D

Hellene
16.11.2008., 18:01
Molim da se uoči nestašan raspored svih interpunkcija :D
ili bolje rečeno: odsustvo istih
pa ti čitaj tekst sa razumijevanjem.
To ti je kao onaj
pomilovati ne streljati

pa ti stavi zarez gdje ti paše :D

Ma ja bih to prvo prevela na neki stranjski nam jezik pa se onda mučila s interpunkcijama. :zubo:

minijatura
16.11.2008., 18:06
Nikog ja ne diskriminiram- samo kažem da muški nisu krivi i bok! :kava:

Zašto? Jer ne možeš kontrolirat nagon? Jer moraš pokazat da si muško? Bi li ti tako i silova? Odvratno. Ja muške cijenin malo više, oni koje san upoznala itekako razmišljaju mozgon, a ne mudantama, znaju kontrolirat nagon. To o čemu ti pričaš, ni zvir nije takva. I ona zna stat.

n-e-n-o
16.11.2008., 19:14
Po meni je uvijek kriv onaj tko je u vezi.On/ona/mora biti svijestan što radi i kakve su posljedice toga.

lik_vž
16.11.2008., 23:55

ma molin te.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)

hoes before bro´s.

muške bi objesila za k.,a zenskama nista,one su samo jadne---ti si ta koja diskriminiras,a za svoje feministicke ispade mogla si otvorit drugu temu....daj opusti malo,u ovom slucaju musko mozda i je kriv----u prosjeku pitaj Boga ko je kriv vise,slucaja je na milju,,, ne mozes na osnovu jednoga sve zakljuciti

Big Scorpy
17.11.2008., 09:07
kako komplicirate.:rolleyes:

zauzeta zenska sama u gradu zato sto joj dragi radi, slobodni muskarac je vidi i pridje joj. zavrse zajedno. tko je kriv? ona koja je pristala na to i prevarila dragog ili on koji je samo vidio slobodnu zensku i prisao joj (on nije prevario nikog).

njegovo je da proba (slobodan je) njeno je da odbije (zauzeta je). on nije nista kriv.

PS. vrijedi i za situaciju gdje je ON zauzet a ONA slobodna.

Basta
17.11.2008., 09:35

jesu, krive su, slažem se... no puno veću krivicu snosi onaj koji zavodi i nagovara... na koncu konca, svi smo ljudi, upornost je mnoge navela da popuste... ;)

Stipe23
17.11.2008., 09:40
jesu, krive su, slažem se... no puno veću krivicu snosi onaj koji zavodi i nagovara... na koncu konca, svi smo ljudi, upornost je mnoge navela da popuste... ;)

... a ti, kao "maliciozni progonitelj", bi to i trebao znat iz prve ruke... :D

-Stipe

Lady_dawn
17.11.2008., 10:32
Po meni uvijek je vise kriv onaj koji vara nego onaj s kim se vara,ali ovaj prvi samo malo vise je kriv...Kad bi meni moj to napravio ne bi puno ostalo ni od njega ni od te zenske!

Lion01
17.11.2008., 12:16

ma molin te.

hoes before bro´s.

Svatko je odgovoran za svoje postupke :kava: Bilo riječi o muškarcu ili ženi ! Recimo cura prevari dečka s drugim frajerom on se ide potuči s njime, BUDALA... Trebao je curu zašutat ! Isto vrijedi i obrnuto :top:

Madamoiselle
17.11.2008., 12:47
Muškarac je više kriv.
Uglavnom su one koji od prilike stvore sranje. Ako imaš curu ne dovodi se u prilike da poželiš nešto drugo. Jednostavno.
Ako imaš curu i samo se igraš s drugom duži vremenski period, testiraš možeš li, želiš jebat ali 'nikad ne bi prevario' kriv si. Makni se i ne dovodi se u napast bez razloga.
Prilika bere jagode. I gotovo.
A cura koja bude sa zauzetim - pa tko ima curu, on ili ona? Nije njen problem.
Krivim ju jedino ako je tip cure koja se kasnije naslađuje patnjom prevarene cure, koja uživa u ulozi 'bolje', koja zlonamjerno šalje inforamcije prevarenoj, krivim je ako je tip u braku i ima dicu.

noelle sage
17.11.2008., 15:49
vidin da vas zabalja(muči)moj dijalekt:D
neradi se o propalin brakovima ni dici,pa to je srednjoškolska drama,haha.
šta li će tek bit kad svi skupa narastu...

varaždincu(valjda)poviše..u ovon slucaju znan sve sudionike.znan svaki detalj.i vjerojatno malo više,dobro,dosta više pizdin na muške,ali to je čisto radi ovog primjera.čovik je za ubit.zaklat.ne radi ovoga,viruj mi.neznaš.a diskriminiran u txtu više naš žene šta smo glupe nego muške koji nas prave glupima.

Bila boja
17.11.2008., 20:42
vidin da vas zabalja(muči)moj dijalekt:D

:kava: Ma niti slučajno.
Imaš zanimljiv stil pisanja, nešto ala roman toka svijesti po splicki :D

Hoćeš reći da su cijelu ovu sapunicu uspijeli složiti srednješkolci? :cerek:
Ja ću se išarati kemijskom!

Hellene
17.11.2008., 20:58

Tek sam sada pogubljena. Kakvi srednjoškolci? Kakva djeca? I kakvi propali brakovi? :confused:

Bila boja
17.11.2008., 21:01
Tek sam sada pogubljena. Kakvi srednjoškolci? Kakva djeca? I kakvi propali brakovi? :confused:

:rofl: Dakle: Ona, On i Ženska su srednješkolci :rofl:
Ja ne mogu vjerovati da su u stanju složiti takav kupus

Hellene
17.11.2008., 21:08
:rofl: Dakle: Ona, On i Ženska su srednješkolci :rofl:
Ja ne mogu vjerovati da su u stanju složiti takav kupus

Jel' ti to meni pokušavaš reći da je ova cijela rasprava zbog srednjoškolaca? :lol:

noelle sage
17.11.2008., 21:53
exactlly.
sad je sve jasnije,jelda?
pa šta očekuju judi da ću ja pisat o tridesetogodisnjacima?(neka se niko ne nađe uvrijeđen)
ali ja tu generaciju ne poznan baš.prijatelji su mi puno mladji,a rodbina starija.
ja sam maloljetno splicko dite.jos malo.

Freakette
17.11.2008., 21:58
Zato jer mi uvijek iniciramo, zavedemo, napalimo, navedemo i slično, a oni su uvijek slabi, ne mogu se kontrolirat, pijani, nadrogirani il koji k*rac već, pa su jadni žrtve :kava:

Za prevaru je potrebno dvoje, Znači, oboje imaju prste u tome. Al po meni je više kriva strana koja je u vezi, ona ima neku obavezu, a ne ona koja je slobodna. Al ponavljam, za prevaru je potrebno dvoje. Al ja se potrudim da sam uvijek ona manje kriva strana :cerek:

noelle sage
17.11.2008., 22:03
e.ubuduće ću postat txtove ovake tematike u teen odjel,oprostite,ja se odi još ne nalazin,friško mie sve.:D
i ovi zadnji komentar mi je odlican;)

Hellene
17.11.2008., 22:06
e.ubuduće ću postat txtove ovake tematike u teen odjel,oprostite,ja se odi još ne nalazin,friško mie sve.:D

Da, pomoglo bi. :D I s interpunkcijskim znakovima je odmah lakše razumjeti te, iako ni standardni hrvatski ne odmaže. A ni naznake istoga, bome. :D

Bila boja
17.11.2008., 22:22
i ovi zadnji komentar mi je odlican;)

Splicko dite,
ne moraš ti na drugi odjel, mi smo se samo nasmijali, nitko ti se nije zločesto rugao.
Ali daj pročitaj kako si uletila ljuta kao tri vraga zajedno u 2 u noći i u jednom dahu istresla ljutitu bujicu iz sebe ..... slušaj, ja sam mislila da je zbilja jedna od ozbiljnijih tragedija na pomolu :D
I nakon što mi svi nešto jako pametno kažemo na tu temu, ti ispališ kako je to zapravo srdnješkolska sapunica u nastavcima :cerek:

No da, i što bi rekla Helena, ...... malo zareza i točaka na pravom mjestu bi nam znatno olakšalo čitanje teksta :rofl:

noelle sage
17.11.2008., 22:29
uredu,znam i ja pisati književno.=)
da,jedna pijana kratka noć nervoze je rezultirala isto takvim (al ianonimnim)ispadom na internetu,cisto iz znatizelje na zadanu temu i iz istjerivanja nekakve moralne pravde.

Jenny Lewis
18.11.2008., 22:01
uredu,znam i ja pisati književno.=)
da,jedna pijana kratka noć nervoze je rezultirala isto takvim (al ianonimnim)ispadom na internetu,cisto iz znatizelje na zadanu temu i iz istjerivanja nekakve moralne pravde.

Meni je fascinantno što su š,č,ć,đ,ž u nekim riječima s,c,d,z a u nekima š,č,ć,đ,ž (i to u istoj rečenici) :rofl:

OT: Kriv je isključivo onaj koji prevari, osoba s kojom prevari je kriva jedino u slučaju da je svjesna da je druga osoba zauzeta a ona joj se svejedno ide upucavati. Krivnju osobe s kojom netko nekoga prevari umanjuju činjenice da ta osoba ne zna da je ova druga zauzeta i/ili ako se zauzeta osoba ide toj drugoj osobi prva upucavati. :kava:

iForce
18.11.2008., 22:07
Zašto muškarac koji je prevario nikad nije kriv, već žena s kojom je prevario?

Ja mislim da je kriv.
Ma varaju samo ljudi koji su slabi, koji nemaju svoje JA, koji nemaju karaktera.

A prava zena nikada ne muti nesto sa zauzetim muskarcem makar je ovaj varalica bezlicna.

Madamoiselle
19.11.2008., 08:14
A prava zena nikada ne muti nesto sa zauzetim muskarcem makar je ovaj varalica bezlicna.

Ovisi za šta ti triba:kava:

mrachni hajduk!
19.11.2008., 08:20
Pa muski su krivi zato jer su zene slabe, nemocne, jadne i ne znaju sto rade. Muski ih redovito mogu vrtiti oko malog prsta i zato snose svu krivicu.

Zasto bi zena bila kriva kad jadna ne zna di joj je glava a di joj je rep? Tko je vidio da zena moze zavesti muskog? Musko ima moc, zena nema. Zato musko ima odgovornost i musko je kriv, a zena nije. U pravilu. :kava:

--žuži---
19.11.2008., 17:05
po meni je opravdano da su se svi na nju nabrusili!!pa rekla si da su svi znali kakav je on,tako da je i ona to ocekivala!!po meni sad nema sta vise govoriti!!samo je bilo pitanje kad ce se to dogoditi i s kime...:rolleyes:

Violently happy
20.11.2008., 06:40
zato što su muškarci slaboumni, pa ne mogu biti krivi za prevaru.

Valjda tako misle one koje uvijek krive ljubavnice, a nikad muža.Ne kuže da to zapravo dosta govori o njima samima.:kava:

Big Scorpy
20.11.2008., 08:50
ma zene su krive za sve!

iForce
20.11.2008., 08:53
Ovisi za šta ti triba:kava:

I onda se vracamo na ono.
Da prava zena nikada ne muti sa zauzetim muskarcem.
A pravi muskarac je vjeran zeni.

iForce
20.11.2008., 08:55
ma zene su krive za sve!

Nisu valjda za sve. :D

Big Scorpy
20.11.2008., 10:43
sto nas navlace i zavode a mi mali jadnicki ne mozemo odoliti njihovim carima i sexu (bar sam ja slab na to)

Madamoiselle
20.11.2008., 11:10
I onda se vracamo na ono.
Da prava zena nikada ne muti sa zauzetim muskarcem.
A pravi muskarac je vjeran zeni.

Slažem se.
Ali isto tako znam da djevojčica nije žena. Žena se postaje s godinama. Pogotovo prava:mig: