PDA

View Full Version : Chat na gastronomiji - Ne-ču-ve-no! :mig:

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Deedy
02.02.2009., 15:27
bokić deedyek :kiss: :grli: :mazi i gladi:

jel bolje?
Pa... sad... malo je bolje. :raspa:

Ja sam Dlapek!
tralalalalala...

s malim slovom, molit ću.

(čekaj, ko ovdje treba biti mrzovoljan, a ko veseo, damn it?!

Ok, jedno je izreka "S kim si, takav si", ali ova zamjena identiteta mi pomalo škodi.. otežano dišem, poput Dart Vedera. Tu me nešto žiga
: pokazujepremaprsima:

polly
02.02.2009., 15:35

jel da je "dedek" baš slatko :cerek:
jako slatko :mudri:

:rofl:

Deedy
02.02.2009., 15:40
jel da je "dedek" baš slatko :cerek:
jako slatko :mudri:

Ah, pa zvaše me i tako... nije mi novost.. dapače- starost mi je to! :D

jest, slatko je :cerek:

Dlapek
03.02.2009., 07:40

s malim slovom, molit ću.

(čekaj, ko ovdje treba biti mrzovoljan, a ko veseo, damn it?!

Ok, jedno je izreka "S kim si, takav si", ali ova zamjena identiteta mi pomalo škodi.. otežano dišem, poput Dart Vedera. Tu me nešto žiga
: pokazujepremaprsima:

Dobro,s malim...
Ja sam dlapek...gunđ,gunđ,gunđ

Deedy
03.02.2009., 09:15
Dobro,s malim...
Ja sam dlapek...gunđ,gunđ,gunđ

Tako je već bolje... skakut, skakut, skakut..

Imaš šta slatko za papati? :klopa:

Uzeo sam danas kilu francuske u tommya.. dolaze mi neki gosti iz neke zemlje... a nije da baš imam vremena nakuhavati im... ali friško posušena panceta i kobase, uz pokoje kuhano jaje i ovu kilu francuske neka ih zadovolje za početak.
Možda, ali samo moooožda složim i tjesteninu s tunom, maslinama i štogod kukuruza, ako stignem..

polly, jesi l' "ikako" :boznijen: bila do Pere Ustaše na bakalaru ove sezone? Ima li ga jošte?

polly
03.02.2009., 09:34
polly, jesi l' "ikako" :boznijen: bila do Pere Ustaše na bakalaru ove sezone? Ima li ga jošte?

ima ga svaki petak, možeš ga naručit i za van, samo kaj moraš i otić po njega
ne bijah, ne da mi se pentrat po štengengengama

Deedy
03.02.2009., 09:54
Jednostavno- preseli firmu na Salatu. Parking u dvorištu i bok. I etogac.

njasa
03.02.2009., 18:04
evo me samo sekund da se javim. iman konjuktivitis pa ne mogu gledat u ekran... ali ide na bolje pa cu vam se ubrzo pridruzit :ah: nije mi nimalo lako bez vas :jako tuzna:
iden prglat robu, pa radit njoke. sva srica pa mogu kuvat inace bi ispalila na zivce :kiss:

Deedy
03.02.2009., 19:11
evo me samo sekund da se javim. iman konjuktivitis pa ne mogu gledat u ekran... ali ide na bolje pa cu vam se ubrzo pridruzit :ah: nije mi nimalo lako bez vas :jako tuzna:
iden prglat robu, pa radit njoke. sva srica pa mogu kuvat inace bi ispalila na zivce :kiss:

Ma baš te briga, rzni koji put i ritni nekog ko te ižifcira! :zubo:

Proći će za koji dan, kiss :cerek:

njasa
05.02.2009., 19:11
heloooouuuu- 2 dana nikoga! to bice cekate da se ja vratim :zubo:
bolje sam od jucer, pa bi bija red da malo porazgovaram sama sa sobom. danas sam uzivala u domacim njokima, sad uzivam u taaamnoj cokoladi sa komadicima karamele... ali nije sve gust u mom zivotu ka sta se cini, posli moram sredit stan, a mogla bi i poslagat robu (iako sumljam u ovo sa robom). aj dobro moram jos i stavit meso za pasticadu da se toca u kvasini. jel mozete virovat da PRVI PUT u zivotu radim pasticadu- jel prvi put boli, ocu li krvarit :lol:

i tako... posto iman mali miljun kuvarica, odlucila sam svaki tjedan bar 5 recepata (sta glavna jela, sta slatko, kruh...) radit po receptima iz kuvarica. inace mi samo skupljaju prasinu...
kako ste vi? sta se radi, sta se kuva?

Dlapek
06.02.2009., 08:43
heloooouuuu- 2 dana nikoga! to bice cekate da se ja vratim :zubo:
bolje sam od jucer, pa bi bija red da malo porazgovaram sama sa sobom. danas sam uzivala u domacim njokima, sad uzivam u taaamnoj cokoladi sa komadicima karamele... ali nije sve gust u mom zivotu ka sta se cini, posli moram sredit stan, a mogla bi i poslagat robu (iako sumljam u ovo sa robom). aj dobro moram jos i stavit meso za pasticadu da se toca u kvasini. jel mozete virovat da PRVI PUT u zivotu radim pasticadu- jel prvi put boli, ocu li krvarit :lol:

i tako... posto iman mali miljun kuvarica, odlucila sam svaki tjedan bar 5 recepata (sta glavna jela, sta slatko, kruh...) radit po receptima iz kuvarica. inace mi samo skupljaju prasinu...
kako ste vi? sta se radi, sta se kuva?

Ah, udarila ova južina pa mi se ne mili ni jesti ni kuhati!
Kaj se kuharica tiče ja ih često čitam - onak iz zabave...zamišljam jela...bilježim zanimljive stvari...

mujsapujsa
07.02.2009., 16:43
Jel to ovaj topik zamire :confused:
vrlo slaba posjećenost zadnje vrijeme
ja sam imala neke zujavele pa nisam previše stigla
a i dobila sam tj. klinac je dobio pun klinac (bogatstvo hrv.jezika - jedna riječ za gomilu toga) bebi igrica za komp,njemu je to šit a ja guštam ko prasac i slažem voće,mahjongam se i još svašta nešto.Ugl.lovim svaki trenutak uz opće zanemarivanje okoline i lupam li ga lupam

mujsapujsa
07.02.2009., 16:50
Sutra imam nekoliko ljudi na ručku i planiram radit jedan dobar angemahtec,zapečene tortilje (naravno utopljene u vrhnju ali ne za kuhanje) punjene piletinom,grahom,paprikom,kuruzom................. ...... i raznovrsnu salatu.
Naravno i neki kolač ali još se ne zna koji.
E sad je li ovo "slabašan" ručak,šta bi se moglo još uz ovo.Ajmo dragi moji gastronomičari slušam prijedloge :)

kumek
07.02.2009., 18:58
Evo da i ja koju napišem na chatu, trenutno sam u bratskoj republici srbiji usred šumadije.
Do sada: šopska salata, punjena vešalica, leskovačka mučkalica, jagnječa čorba, ljute papričice u ulju, pohovani jagnječi škembići, pohovani kačkavalj, užički pršut, punjena pleskavica, paprike u pavlaci, rolovani svinjski ražnjić a za piće stomaklija i jasno jelen pivo (svetsko a naše). Preselit ću se ovamo, majke mi.:D
eeeee zaboravio najbolje od svega; svinjska rebarca na kajmaku.

milkyp3
07.02.2009., 19:37
Evo da i ja koju napišem na chatu, trenutno sam u bratskoj republici srbiji usred šumadije.
Do sada: šopska salata, punjena vešalica, leskovačka mučkalica, jagnječa čorba, ljute papričice u ulju, pohovani jagnječi škembići, pohovani kačkavalj, užički pršut, punjena pleskavica, paprike u pavlaci, rolovani svinjski ražnjić a za piće stomaklija i jasno jelen pivo (svetsko a naše). Preselit ću se ovamo, majke mi.:D

prebaci neštooooooooo!:cerek:

njasa
07.02.2009., 19:58

:klopa: ajme divote!!!! ali moram ti rec da nije kolegjalno vadit nam mast tako!

polly
07.02.2009., 20:07
Evo da i ja koju napišem na chatu.....................

:mama:

svaku jesen je festival roštilja u leskovcu
mogli bi kakvu ekskurziju organizirat :klopa:
čist u znanstvene svrhe, ofskroz

njasa
07.02.2009., 20:24

ja sam za!
predlozila bi kvartalne ekskurzije put bosne, makedonije, srbije... naravno u znanstvene svrhe ka sta teta polly kaze :cerek:

kumek
07.02.2009., 20:26
Saću lagano do restorančića i moram odlučiti između:
stomaklija vs viljamovka
Teleća čorba vs dimljeni kačkavalj sa domaće suvo meso
Užički taš ćevap vs dimljena vešalica
Jelen pivo vs Lav pivo

Šta mislite?

kumek
07.02.2009., 20:27

Pa da nije znanstvena ne bi išli.:ne zna::ne zna:

polly
07.02.2009., 20:34
Šta mislite?

e te dileme su me ubijale
odeš u restoran i onda biraš, a sve super i sve bi, a porcije ogroooomne, a društvo poslovno pa nemreš uzet različite porcije i onda dijeliti.....traume :mama:

naravno da je eskurzija znanstvena, mislim ja i na znanstvenike :zubo:

Deedy
07.02.2009., 20:35
stomaklija vs viljamovka
Jelen pivo vs Lav pivo

Šta mislite?

Šta mislim?
MIslim da ću sutra do Srbina na Ravnice, da zaliječim rane u punjenoj vešalici s kajmak i punjenoj pljeskavici...

Ti jedan...

Imam doma čuturu od Stomaklije, tako da znam o čemu se radi... :D
Ludnica....
moram kupiti koju litru kad odem ovih mjeseci tamo opet...

a poznato je da što južnije se ode u tim prostorima je roštilj bolji! :top:

Jednom sam bio ispod Svetozarevo (alias današnja Jagodina), u Milutinovac smam bio... pa sam jeo sve te đakonije u originalu. Mnogo dobro, jašta! :top:

Uh, sutra :brusise:

njasa
07.02.2009., 20:36
stomaklija vs viljamovka
Jelen pivo vs Lav pivo

Šta mislite?

boldala sam sta mislim :)

Deedy
07.02.2009., 20:36
naravno da je eskurzija znanstvena, mislim ja i na znanstvenike :zubo:

Prijavljujem se. :kava:

Sve za znanost.

polly
07.02.2009., 20:38
Šta mislim?
MIslim da ću sutra do Srbina na Ravnice, da zaliječim rane u punjenoj vešalici s kajmak i punjenoj pljeskavici...

labus nije ni slaba kopija
neusporedivo je to, neusporedivo :tuzni:

polly
07.02.2009., 20:39
boldala sam sta mislim :)

sviđa mi se odabir pive :D

Deedy
07.02.2009., 20:40
labus nije ni slaba kopija
neusporedivo je to, neusporedivo :tuzni:

Je... znam!

Ali ajde reci ti! Šta da radim sad? Da se ubijem?

Ok, nemoj odgovoriti na ovo. :kava:

njasa
07.02.2009., 20:40
Uh, sutra :brusise:

a sta je suztra... radoznala...

Deedy
07.02.2009., 20:45
sviđa mi se odabir pive :D

ahahahahaha..

makar, kažu da je Nikšićko još bolje od svih s onog područja

polly
07.02.2009., 20:45
Je... znam!

Ali ajde reci ti! Šta da radim sad? Da se ubijem?

Ok, nemoj odgovoriti na ovo. :kava:

:zubo:

razjebo nam kumek mirno subotnje veče
umijesto da odemo sa šalicom mlijeka u krevet, sad bumo slinili nad zamišljenim đakonijama i ubili tugu u pivi
kumek :tuctuc:

Deedy
07.02.2009., 20:46
a sta je suztra... radoznala...

nedjelja. :kava:

hehe, pa odi na onaj post pa čitaj od početka post, a ne od kraja..

ko moj stari što Večernjak čita.. :D

Deedy
07.02.2009., 20:47

umijesto da odemo sa šalicom mlijeka u krevet, sad bumo slinili nad zamišljenim đakonijama i ubili tugu u pivi

možda i nije tamo, nego samo zeza... ko zna... makar, zvuči prilično autentično..

toliko da moram naručiti ekipu sutra oko 4 tamo blizu (usp. Tamo daleeekooo)...

:)

njasa
07.02.2009., 20:50
nedjelja. :kava:

hehe, pa odi na onaj post pa čitaj od početka post, a ne od kraja..

ja sam imala konjuktivitis pa sam corava... :zubo:

procitala, sve mi je jasnije!

njasa
07.02.2009., 20:51
možda i nije tamo, nego samo zeza... ko zna... makar, zvuči prilično autentično..

toliko da moram naručiti ekipu sutra oko 4 tamo blizu (usp. Tamo daleeekooo)...

ja mu nista ne virujem dok ne slika spizu i ne stavi vamo sliku!

polly
07.02.2009., 20:51
, a ne od kraja..

dnevne novine se upravo tako i čitaju, to je jedini normalan način

njasa
07.02.2009., 21:01
dnevne novine se upravo tako i čitaju, to je jedini normalan način

to j eopcepoznata cinjenica... al dobro, neki neznaju ni da kreveti od lesnine ne mogu izdrzat trojac... cccc... svega ima na ovom svitu :cerek:

kumek
07.02.2009., 21:10
ja mu nista ne virujem dok ne slika spizu i ne stavi vamo sliku!
Har, har. Usred Kragujevac sam. Mogu slikat ali nemam kabel za prebaciti na komp. Ako će vam bit lakše napisal bum i cijene. Inače ovdje je jedna ovakva klopica (plus šopska salata normalno to sam zaboravio) i barem dvije pive oko 800 dinara (napojnica mladoj i sočnoj konobarici u tajicama uključena) i to u dobrom restaču u centru. 10 ojra je oko 920 dinara
Porcije su junačke. Pohani kačkavalj (4 velike debele šnite oko 120 grama ukupno) plus malo zelja košta 100 dinara.

kumek
07.02.2009., 21:12

Polly? Pa jel subota bem mu život....u život naprijed, prvo pive pa frajeri, pa onda pive pa frajeri...frajeri, pa nakon toga rakija, pa kod trovača u 4 ujutro i onda lagano u krpe.

polly
07.02.2009., 21:19
Polly? Pa jel subota bem mu život.....

bamu :mama:

bumo sad kučka i ja van, iskat frajere na 2 i 4 noge po grmlju :zubo:
pive uvijek doma ima, više vrsta :Pivo:
a bome i rakijetine razne :zvrko:
trovača bum izostavila

Deedy
07.02.2009., 23:39
trovača bum izostavila

Joj, možda i bolje... ja svaki put iza ponoći kad me moljakaju ić' tamo.. tražim neku ispriku, svjestan kakvoće njegovog mesa :(
a lepinja i kajmak privlače li me privlače... :)

heh...

Deedy
07.02.2009., 23:41
to j eopcepoznata cinjenica... al dobro, neki neznaju ni da kreveti od lesnine ne mogu izdrzat trojac... cccc... svega ima na ovom svitu :cerek:

nda... sad izdržava i 4tvero.. provjerito! :top:
Dobio pojačanja sve u 16. hrvatska pojačanja.. :cerek:

solar
07.02.2009., 23:43
četvero :eek:

Deedy
07.02.2009., 23:49
četvero :eek:

A ti ko fol ne znaš. :rolleyes:

aj laku noć... :kava:

solar
07.02.2009., 23:54
A ti ko fol ne znaš. :rolleyes:

aj laku noć... :kava:

kaj već ideš :rofl:

(ne znam :ne zna: )

klasa optimist
07.02.2009., 23:55
:kokice:

Deedy
07.02.2009., 23:59

Viš ti to KO, ha?

najs čraaaj... :rofl::rofl:

ej šta mislite o pollynom avataru? mislim, sladak je i sve to... ali onaj s psićem i cvijetom :cerek:
oćemo joj reči da vrati?

solar
08.02.2009., 00:01
klaso, ne znam ništa :krosmajharthouptudaj:

klasa optimist
08.02.2009., 00:06
Viš ti to KO, ha?

najs čraaaj... :rofl::rofl:

ej šta mislite o pollynom avataru? mislim, sladak je i sve to... ali onaj s psićem i cvijetom :cerek:
oćemo joj reči da vrati?

di se potpisuje peticija za povratak psića s cvijetom? :vadi olovku:

znači tamo mi glumite Mabel, a ođe kosturi ispadaju iz ormara ili vire ispod kreveta :ne zna sad više: :rofl:

Deedy
08.02.2009., 00:11
Ma pusti solarnog... vi'š da se kunuti počeo... čak me podsjeća na međugorske vidjelice u ovoj situvaciji: onako blagi pogled, nevin :tlence:
tako treba.... pa ti Klaso onda znaj! :ne zna:

Nego, evo plana: u ponedjeljak je ufatimo u škarice i zainatimo se da oćemo psića s cvijetom na uhu (hm, malo čudno zvuči, al tako je)... pa neće nam to moći odbiti, zar ne?!

etogac... valjda ovo neće vidjeti do ponedjeljak... ajde zaspamajte 10tak strana postova, da ne pronađe ovo... :)

odoooooooooooh, laku noooooooooooć..

nek vam bude ljubav sva.. :cerek:

klasa optimist
08.02.2009., 00:16

ic a dil :five: ignorirat' ćemo je na svakoj temi, dok ne stavi psića :mig:

najti najt, svit drimz :D

solar
08.02.2009., 00:16
i meni je polly lepša s pesekom :)

milkyp3
08.02.2009., 08:50

ic a dil :five: ignorirat' ćemo je na svakoj temi, dok ne stavi psića :mig:

najti najt, svit drimz :D

http://img300.imageshack.us/img300/1747/morning1se7.gifdobro jutro. psica na sunce! (http://imageshack.us)http://img16.imageshack.us/img16/1954/supercb0.gif (http://imageshack.us)

polly
08.02.2009., 09:10
... pa neće nam to moći odbiti, zar ne?!

oce, oce :D

milkyp3
08.02.2009., 09:43

:http://img18.imageshack.us/img18/7291/alikakocp4.gif (http://imageshack.us)http://img27.imageshack.us/img27/5407/maebatinomim1.gif (http://imageshack.us)nema zloce:cerek::mig:

Deedy
08.02.2009., 11:50

A vrati nam onu micu psicu:

http://img2.timeinc.net/people/i/2007/specials/halloween/dogs/dog_flower.jpg

kumek
08.02.2009., 12:09
Joj, možda i bolje... ja svaki put iza ponoći kad me moljakaju ić' tamo.. tražim neku ispriku, svjestan kakvoće njegovog mesa :(
a lepinja i kajmak privlače li me privlače... :)

heh...

Ma vidi ti finu rit kak bi rekla moja pokojna baka...još jedna njena omiljena je bila kud žuriš, pa nije turska sila (jedina prava sila). Dobri su čevapsoni tamo, bolji od mnogih pečenjara, a kajmak i lepinja super.
Kad smo kod kajmaka, vračam se u zg na jedno dva tjedna (pa jope u cpbiju), vodi me sutra kolega kod lokalnog seljaka po kajmak gdje on već godinama kupuje. Kaže meni on očeš onaj od 1 dana, 5 dana ili 8 dana. Hoču sve njih normalno. Još da kupim jedan kačkavalj....

kumek
08.02.2009., 12:11
bamu :mama:

bumo sad kučka i ja van, iskat frajere na 2 i 4 noge po grmlju :zubo:
pive uvijek doma ima, više vrsta :Pivo:
a bome i rakijetine razne :zvrko:
trovača bum izostavila

Ma j... te ćuko da te j..., kaka piva kod kuće, pa nije valda došlo do toga da si solo trinker. Ili to čuvaš za snažne mladiće kako bi se okrijepili nakon divljeg .... pa da mogu jope.

kumek
08.02.2009., 12:13
Jučer sam se predomislio pa sam uzeo:
Stomaklija...normalno
Suvo meso/srpski sir
Teleća čorba
Dimljena vešalica
Paprika (ljuta) u pavlaci
Jasno jelen - pivo (svetsko a naše) dva puta.

Sad ću na ručak, nešto sa kašikom što bi rekli ovde.....

Dlapek
09.02.2009., 13:52
kae?
Prestrašil vas kumek s lokacijom?

krpica
10.02.2009., 09:32
daklem....

Deedy
10.02.2009., 10:14
ej... vidi pustoši ovdje... čak se i banirati počelo naše članove, jaojao... :D

i to na drugim odfovima... samo da nas osujete.. ali ne damo se.. čak i avatare mijenjamo, kamuflaža in order...

milkyp3
10.02.2009., 10:16
[QUOTE=Deedy;18725209]ej... vidi pustoši ovdje... čak se i banirati počelo naše članove, jaojao... :D

http://img291.imageshack.us/img291/8553/morning1vr7.gif (http://imageshack.us)da,da pustoš.dobro kažešhttp://img291.imageshack.us/img291/5232/freeindifferentsmileys4jw5.gif (http://imageshack.us)

Deedy
10.02.2009., 10:23
Pa nego!!

Mislim da bi mi sad jedna hobotnica na neki od 5 načina koji mi trenutno padaju na pamet riješila mnoge duševne boli..
:D

njasa
10.02.2009., 12:54
ja na vocnom danu, a muz na pasticadi sa njokima! cccc... ko je tu lud.... ja sta nisam kusal niti jedan njok, ili ja sta mu kuvam delicije dok sam na djeti?
i tako, pijem caj, iden na blog :)

milkyp3
10.02.2009., 14:29
Pa nego!!

Mislim da bi mi sad jedna hobotnica na neki od 5 načina koji mi trenutno padaju na pamet riješila mnoge duševne boli..
:D

:cerek:i meni,i meni....http://img12.imageshack.us/img12/2858/klopasp8.gif (http://imageshack.us)http://img12.imageshack.us/img12/2858/klopasp8.gif (http://imageshack.us)

milkyp3
10.02.2009., 14:32
i meni je polly lepša s pesekom :)

nit se javlja niti piše.možda juri peseka?:mig::lol:

krpica
10.02.2009., 20:37
ko je baniran osim durexovih pudlica? a?

njasa
10.02.2009., 20:52
ej narode, ovde pada kisa :(
vrime je totalno trulo... i tako, pijem vodu, prelina sam da skuvam neki lipi caj....

mujsapujsa
10.02.2009., 20:52
kaj ima tu baniranih
ja zadnje vrijeme nisam redovita
ispadoh iz štosa (bolje nego šosa)

krpica
10.02.2009., 20:54
slabo i ja u zadnje vrijeme...iskreno kad se dovučem doma do sobe ..neda mi se ni komp upaliti...

krpica
10.02.2009., 20:55
od poličke sam neku knjigu posudila ..ima 800 strana , a tek sam dogurala do 300-te

krpica
10.02.2009., 21:12
o bemti utorak..nigdje nikoga i ničega....iz protesta idem zapaliti cigaretu i čitai knjigu..:ceka::W

njasa
10.02.2009., 21:24
evo ja sam tu!!!! igram igrice na fejsu? jel knjiga dobra? jel kuharica :)

krpica
10.02.2009., 21:32
evo ja sam tu!!!! igram igrice na fejsu? jel knjiga dobra? jel kuharica :)

ni kuharica :):lol:

Igra prijestolja... George Martin :top:

njasa
10.02.2009., 22:06

Igra prijestolja... George Martin :top:ja u zadnje vrime citam crvenkapicu, snjeguljicu, tri prascica, pinokija... valjda cu za par godina procitat sta i za sebe :zubo:
iden lec, dosla mi moja ljbav
laku noc

Deedy
10.02.2009., 22:52

Igra prijestolja... George Martin :top:

Je l to brat od George Michaela? Ili sestra? :ne zna:

njasa
11.02.2009., 07:04
Je l to brat od George Michaela? Ili sestra? :ne zna:

lud si kak kupus! najranije ujtro sam pukla od smija!!!!!

evo ja doruckujem i pijem caj, pa onda iden na zavod kod savjetnika... istekla porodini i nemaposla (ovo sta radim honorarno i nije pravi posal, to je gust)

Deedy
11.02.2009., 09:18
lud si kak kupus! najranije ujtro sam pukla od smija!!!!!

evo ja doruckujem i pijem caj, pa onda iden na zavod kod savjetnika... istekla porodini i nemaposla (ovo sta radim honorarno i nije pravi posal, to je gust)

Kak misliš gust?

Kaj radiš, imaš gust raspored u onome što radiš ili?
:ne zna:

:p

njasa
11.02.2009., 12:00
zajebajes ti jeli? GUŠT mi je radit sa dicom- to. jesi skuzija, a? :cerek:
kuha se juhica od koke, a za 10 min moram na repeticije... sutra cu radit juhu od slanutka, i popecke od lece- nasla neki recept , valjda ce bit dobar!

Deedy
11.02.2009., 12:21
zajebajes ti jeli? GUŠT mi je radit sa dicom- to. jesi skuzija, a? :cerek:
kuha se juhica od koke, a za 10 min moram na repeticije... sutra cu radit juhu od slanutka, i popecke od lece- nasla neki recept , valjda ce bit dobar!

Idemo redom:
zajebajem. :zubo:

A sutra molim recept ovdje upisati za popećke... ne bi trebao biti dug. No tek kad napraviš to... i probaš... i kažeš mišljenje o istima... onda baci i recept, ako vrijedi išta. cool?

A kako mi je Vodeni Roko? :)

njasa
11.02.2009., 17:05
Idemo redom:
zajebajem. :zubo:

A sutra molim recept ovdje upisati za popećke... ne bi trebao biti dug. No tek kad napraviš to... i probaš... i kažeš mišljenje o istima... onda baci i recept, ako vrijedi išta. cool?

A kako mi je Vodeni Roko? :)

diga mi je zivac!!!! prvi put odkad se ja i moj sin poznajemo doslo mi je da ga naklepam!!!! od pazara do rive je skrica, i diza se is kolica, a svaki tren treba past kisa.... onda ga nocim u jednoj ruci (magare od 12 kg) a kolica guram sa drugom rukom, a on bi na pod i seta bi. sad urlice jer ga ignoriram..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

popizdit cu!!!!!!

polly
11.02.2009., 19:12
popizdit cu!!!!!!

znaš onu staru "mala deca mala briga, velka deca velka briga" :zubo:
žifčeke na hozntregere, trebat će ti :rofl:

Deedy
11.02.2009., 19:29
diga mi je zivac!!!! prvi put odkad se ja i moj sin poznajemo doslo mi je da ga naklepam!!!! od pazara do rive je skrica, i diza se is kolica, a svaki tren treba past kisa.... onda ga nocim u jednoj ruci (magare od 12 kg) a kolica guram sa drugom rukom, a on bi na pod i seta bi. sad urlice jer ga ignoriram..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

popizdit cu!!!!!!

daj mu malo kuhanog vina... ima da zakrmi. :mig:
Prirodno i fino...

Na dudu- molim!!

njasa
11.02.2009., 19:30

kad bude malo veci moc cemo se bar svadat i na kraju ce bit po moju- jer sam te ja rodila i jer tako kazem! a sad ja mogu govorit sta ocu, a on uuuuporno tuli.
mos mislit kad sam mu jebala mliko majcino :cerek:

njasa
11.02.2009., 19:31
daj mu malo kuhanog vina... ima da zakrmi. :mig:
Prirodno i fino...

Na dudu- molim!!
zaspa je on i bez vina. a nece ti taj dudu, samo ciku kiku... moj mali jede pasticadu, mliveno, fazol i na ciki je :lol:

polly
11.02.2009., 19:33
kad bude malo veci moc cemo se bar svadat i na kraju ce bit po moju- jer sam te ja rodila i jer tako kazem!

sam se ti tješi
pričala mi buš za koju godinu kak je sve po tvom :rofl:

je, najslađe je kad im majku opsuješ :lol:

polly
11.02.2009., 19:35
e njasa,
sviđa mi se onaj tvoj sir-griz-višnje kolač
probat ću ga ovih dana
tj. ako se sjetim kupit višnje prije nego mi istekne rok sira :rofl:

njasa
11.02.2009., 19:38
sam se ti tješi
pričala mi buš za koju godinu kak je sve po tvom :rofl:

je, najslađe je kad im majku opsuješ :lol:

ma inace je stvarno dobar, ali ga je danas uvatila zuta minuta nekoliko puta. prvo je jutros zahebava taju, pa je posli rucka zaje... taju, a popodne mene... tjesim se da ce bit dobro dite ka i ja. samo se nadam da nece u pubertetu bit ka i ja- izvanka divan krasan, iznutra boze sacuvaj... a i otac mu je bija prekrasan u pubertetu, nije isa u skolu, nego pratija hajduk po jugi... ajme sta me ceka.... :kava:

njasa
11.02.2009., 19:39
e njasa,
sviđa mi se onaj tvoj sir-griz-višnje kolač
probat ću ga ovih dana
tj. ako se sjetim kupit višnje prije nego mi istekne rok sira :rofl:
kolac je super jednostavan, a ja obozavam kombinaciju sirai visanja! imas u tommya kupit visnje za 8 kn. i obavezno napravi sug od visanja- mljac!
a zasto ti nemas blog? ili imas a da ja to neznam!

polly
11.02.2009., 19:42
... ajme sta me ceka.... :kava:
na kratku lajnu i cukaj svako malo

a zasto ti nemas blog? ili imas a da ja to neznam!
nemam
neda ti se to meni, tko bi pisao, pa slikavao, pa slike stavljao,...
na forum sam jedva slike stavila od orhideja
se sjećeš da smo lani-preklani imali kulinarska natjecanja, ma sve bi ja to skuhala, ali slikat.................nikako

edit:
radila sam koh od griza, maka i višanja, prefino nešto :Slin:

njasa
11.02.2009., 19:52
na kratku lajnu i cukaj svako malo

nemam
na forum sam jedva slike stavila od orhideja
se sjećeš da smo lani-preklani imali kulinarska natjecanja, ma sve bi ja to skuhala, ali slikat.................nikako

edit:
radila sam koh od griza, maka i višanja, prefino nešto :Slin:moja orhideja sta sam prosle godine dobila od muza za rodendan, baca 3 nove stapke sa listom. bas bi bila sritna kad bi procvitala za moj 30tirodendan :cerek:

mak, visnje i sir....mmmmm to bi mogla napravit sutra, za kavicu sa babama u petak! tenk ju na ideji!

njasa
11.02.2009., 20:10
a sta se tice bloga ne moras ti stavljat slike, mene bi jako usrecili tvoji recepti sa ili bez slika, svejedno!

polly
11.02.2009., 21:47
mak, visnje i sir....mmmmm to bi mogla napravit sutra, za kavicu sa babama u petak! tenk ju na ideji!

to je recept od violet love, potraži ili ga ja spuknem
mislim da sam na gorumu stavljal link na njega

Deedy
12.02.2009., 00:17
zaspa je on i bez vina. a nece ti taj dudu, samo ciku kiku... moj mali jede pasticadu, mliveno, fazol i na ciki je :lol:

Joj, ko i ja....... sad! :cice:

Donata
12.02.2009., 12:50
...

... je ti bi samo klafrala, umjesto da podijeliš sa svijetom recepte :D
Izaberi si jedan dan i umjesto večernjeg ćaskanja zalijepi recept, sa slikom ili bez ... ak' ti je tolika tlaka slikati, budem ja po recpetu skuhala i uslikala

polly
12.02.2009., 12:55
trenutno sam bezmaštovita, a ovi doma neraspoloženi za jest (oni koji se uopće pojave doma :rolleyes:)
a i ja bi kao trebala masu stvari izbacit iz prehrane

stavila si neki dan sliku nečeg zelenog kaj kuhaš za ručak, zanumljivo izgleda
nikad to ne vidjeh, o čem se radi?
ime sam, naravno :zubo:, zaboravila

Donata
12.02.2009., 13:28
Bile su dve zelenjave, jedna je ova (http://www.agraria.org/coltivazionierbacee/cimadirapa1.JPG), a danas je opet bila ova (http://images.google.it/images?hl=it&q=puntarelle%20di%20catalogna&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi), a jučer i prekjučer cavolo nero riccio di Toscana (http://www.italianseed.com/db/DB_IMG/cav06g.jpg), moj apsolutni favorit (http://www.alimentipedia.it/Verdura/Foto_verdura/Foto_cavoloneroL.jpg) u kategoriji zimske zelenjave.
Ne znam zašto i kod nas netko ne pokrene uzgoj ovih povrtnica, jako dobro podnose zimu i uz more bi više nego dobro uspijevale i sigurno bile ukusnije, kao uostalom i svo povrće uzgojeno uz obalu.

Prva zelenjava su izdanci jedne vrste repe, blago je gorkastog okusa, dok ona koja raste samoniklo po vinogradima ima intenzivno gorči okus. Obično se kratko blanšira i još jednom prigrije na malo češnjaka i maslinovog ulja. Na jugu se tradicionalno jede s jednom vrstom tjestenine. Može se i direktno baciti na maslinovo ulje bez blanširanja i tada ima intenzivniji okus.
Puntarelle su izdanci catalogna cikorije, u Rimu i okolici se tradicionalno jede na salatu, tako da se prethodno istrga na uske, tanke rezance koji u limunom zakiseljenoj hladnoj vodi postanu kovrčavi. Začinjava se maslinovim, češnjakom i slanim inćunima. Ako se blanšira onda se zagrije na maslinovom uz dodatak češnjaka, papričice i inćuna ili bez. Izdanci su zgodni za grickanje i onako cijeli, samo oprani, dok su vanjski listovi pogodni za kuhanje.

Meni najdraža zelenjava jako usmrdi kuhinju, ima vrlo intenzivan miris dok se kuha, ali okus je takav da vrijedi pretrpjeti. Izdaleka podsjeća na kelj, samo daleko ukusniji.

polly
12.02.2009., 13:33
e za puntarellu pitam
zgodne su :cerek:
ja okidam na zelenje, meni to sve suuuper :klopa:
šteta kaj nema kod nas

milkyp3
12.02.2009., 14:45

a gdje su tu muževi (vjecita naša velika djeca) :lol::lol::mig:

milkyp3
12.02.2009., 14:50
a sta se tice bloga ne moras ti stavljat slike, mene bi jako usrecili tvoji recepti sa ili bez slika, svejedno!

:top::top::top::top::top::top::top::top:

Deedy
12.02.2009., 14:50
šteta kaj nema kod nas

Dobar je ovaj novi avatar... zadovoljit ću se ovom malom macom ili psićem (što li je već) neko vrijeme... :D

polly
12.02.2009., 14:51
tvor, deedy, tvor
pa kaj ne vidiš da mu se dimi iz repeka :rofl:

Deedy
12.02.2009., 15:36
tvor, deedy, tvor
pa kaj ne vidiš da mu se dimi iz repeka :rofl:

Sad više ne vidim, jer mijenjaš avatar svakih 8 sekundi, j te...

ne stignem ni kvotati, već neki drugi... još će ljudi pomisliti da ne znam razlikovati životinje, mislim stvaaarno.. :rolleyes:

idem.... ovaj ti je lijep, prihvaćam ga... :kava:

solar
12.02.2009., 22:26
deedy ti kao vihor neki.. :D

njasa
12.02.2009., 23:09
e ljudi moji. ispekla muffinse, sutra ujtro se iden druzit sa mojim kokama... bit ce kolaca, bit ce kavice bit ce zabave :cerek: i tako
puuusa, laku noc!

Deedy
13.02.2009., 00:05
deedy ti kao vihor neki.. :D
Kako? Osjećaš paljevinu ili? :D

e ljudi moji. ispekla muffinse, sutra ujtro se iden druzit sa mojim kokama... bit ce kolaca, bit ce kavice bit ce zabave :cerek: i tako
puuusa, laku noc!

Poossa i tebi.. :mig:

solar
13.02.2009., 08:17
Kako? Osjećaš paljevinu ili? :D

samo prohujaš tuda :)

Deedy
13.02.2009., 09:51
samo prohujaš tuda :)

Ahm... nda.. za razliku od tebe, koji obitavaš poput dobrostojeće umirovljenice na višetjednom jesenovanju u Opatiji (not)

Za tebe sam ja... Gastronom kroner. :D

;)

Nego, jeo sam tacitose sa sirom sinoć u Cinestaru.. idem dati obol na topicu... na pdfu na kojem samo prohujavam... ja- huja! :D

Dlapek
13.02.2009., 13:31
Ahm... nda.. za razliku od tebe, koji obitavaš poput dobrostojeće umirovljenice na višetjednom jesenovanju u Opatiji (not)

Za tebe sam ja... Gastronom kroner. :D

;)

Nego, jeo sam tacitose sa sirom sinoć u Cinestaru.. idem dati obol na topicu... na pdfu na kojem samo prohujavam... ja- huja! :D

ovo samo da ne krepa čet

Deedy
13.02.2009., 17:37
ovo samo da ne krepa čet

ne može krepati, top tema je. :kava:

nazobao sam se tune iz konžerve s domaćim maslinovim all over the place.. :cerek:

kao prilog- topla gibanica...

ae! :D

njasa
13.02.2009., 17:57
ej narode.. veceras ce mi bit veselo, ali nece bit :se:, nego mali cilo popodne spava, i jos uvik... a kad u 2 ure odluci da se oce igrat... ufff

kako ste inace cjenjena gospodo?

Deedy
13.02.2009., 18:39
ej narode.. veceras ce mi bit veselo, ali nece bit :se:, nego mali cilo popodne spava, i jos uvik... a kad u 2 ure odluci da se oce igrat... ufff

kako ste inace cijenjena gospodo?

Oće sad biti veselo ili neće? :misli:

ja sam cijenjeno... :rofl:

njasa
13.02.2009., 19:21
pisala taman kad se javija... bit ce veselo

a ovo :se: je trebalo bit smajlic za sex... :Sex:

a sad vidim da se smajlic za seks pise Velikim slovom....
ja bi jela nesto....

njasa
13.02.2009., 19:37
kuhinja mi je u neredu, 3 masine robe cekaju da se ispeglaju, nisam presvukla dite u pidamu i prominila mu upisanu pelenu, sutra ujtro radim, a neznam di mi je kljuc od skole, muz ce doc doma gladan a nema nicega za ist, a ja ovde tandrkam po tastaturi.... ufffff
iden ca, bar sredit kuhinju i nac kljuc... a ako nadem kljuc nabrzinu iden muzu ispec 10tak palacinka!

gud najt

Deedy
13.02.2009., 19:48
kuhinja mi je u neredu, 3 masine robe cekaju da se ispeglaju, nisam presvukla dite u pidamu i prominila mu upisanu pelenu, sutra ujtro radim, a neznam di mi je kljuc od skole, muz ce doc doma gladan a nema nicega za ist, a ja ovde tandrkam po tastaturi.... ufffff
iden ca, bar sredit kuhinju i nac kljuc... a ako nadem kljuc nabrzinu iden muzu ispec 10tak palacinka!

gud najt

škole?
pečeš mu palačinke u školi??

ma ok, nema veze... ko da i razumin! ;)

ajde nađi ključ od škole i ispeci mu palačinke... :D

i operi mašinu...

ma zaboli te.. nisi stigla i bok..

reci da sam te ja zadržao.. rezumjet će, sigurno... :D

pozzzzz

polly
14.02.2009., 14:26
njasa, moš se udat :D (http://kuvanjeikuzinavanje.blogspot.com/2009/02/kolac-od-cokolade-i-kikirikija-girasole.html)
fino :klopa:

Deedy
14.02.2009., 15:00
1 dcl prošeka :cerek::cerek:

yami.... stavi 2dcl i ženi me! :D

mujsapujsa
14.02.2009., 15:52
Nikoga
valjda se ljudi ljubidu
ili svadiju

polly
14.02.2009., 19:39
mi smo prerasli fazu strasti, fazu mržnje, fazu najboljih prijatelja,..
sad smo si kak brat i sestra :cerek:

klasa optimist
14.02.2009., 19:50
mi smo prerasli fazu strasti, fazu mržnje, fazu najboljih prijatelja,..
sad smo si kak brat i sestra :cerek:

:s :lol:

zrela faza...kužimo se bez puno priče.....čisti zen :zubo: :rofl:

mujsapujsa
14.02.2009., 19:53
Stekla bogme i ja brata nakon dugog vremena :D
htjela sam ga u djetinjstvu a dobila ga sad
valjda po onoj nikad nije kasno :rolleyes:

polly
14.02.2009., 19:59
.....čisti zen :zubo: :rofl:
a i red je na mir u duši nakon 20 godina vatrometa

valjda po onoj nikad nije kasno

viš, nis razmišljala na taj način
a htjela i ja, starijeg brata
sad ga i imam :rofl:

klasa optimist
14.02.2009., 20:03
ja ipak nisam još u toj fazi :tuzni:

polly
14.02.2009., 20:07
ma dobro, ipak malo pretjerujem :D
al' istina je da nije više tak iskrovito, ovca+ovca=psihijatrija, ne samo za njih

klasa optimist
14.02.2009., 20:17

ne mogu zamisliti dvije ofce na okupu :s :zubo:

mi smo lav+strijelac=zbogom pameti :cerek:

njasa
14.02.2009., 20:36
njasa, moš se udat :D (http://kuvanjeikuzinavanje.blogspot.com/2009/02/kolac-od-cokolade-i-kikirikija-girasole.html)
fino :klopa:
provala si? aj neka bas mi jed drago :cerek.

dragi i drage moje, braco i sestre gastronomi zelim vam cestitat valentinovo, ali ne zato jer ste/smo zaljubljeni. mi smo nadisli zaljubljenost.. nase stanje je blizu savrsenosti! ovaj cet je poznato okupljaliste hedonista, a zna se hedosnisti najvise vole sebe. i to je dobro, volite sami sebe, da bi mogli druge volit!!!
iden muzu u postelju... moglo bi sta i bit dok se mali ne probudi pa pocme ciribimbit!

:kissic:

krpica
14.02.2009., 22:17
pak svi cucke šečeju???

mujsapujsa
14.02.2009., 23:39
ili muževe/žene gladiju

cuca
15.02.2009., 13:00
ma dobro, ipak malo pretjerujem :D
al' istina je da nije više tak iskrovito, ovca+ovca=psihijatrija, ne samo za njih

:kava:

Deedy
15.02.2009., 13:18

Aj molim te... ti si ćuća, preodjevena u ofcu!

Ta maškare su.... :D

7.3. je tulum Forumaša (subota)- ide obavijest u sljed 24 sata... ako se slučajno dogodi da ti se poklopi... :)

Dlapek
16.02.2009., 12:02

7.3. je tulum Forumaša (subota)- ide obavijest u sljed 24 sata... ako se slučajno dogodi da ti se poklopi... :)
Di?

Deedy
16.02.2009., 12:07
Di?

Bit će to u Papagaju na Ribnjaku... main road... znadeš?
preko puta parka... pri tram pruzi..

očekujem vešalicu moje Obavijesti danas ili sutra po svim pdfovima....

kao i štogod ljudi s Gastronomije... :)

Dlapek
16.02.2009., 14:58
Bit će to u Papagaju na Ribnjaku... main road... znadeš?
preko puta parka... pri tram pruzi..

očekujem vešalicu moje Obavijesti danas ili sutra po svim pdfovima....

kao i štogod ljudi s Gastronomije... :)
Papagaj?
Pa kaj je tebi?
Nema šanse,tam je policija i nekidan razbijala one žardinjere ispred,tražeći nešto.

Deedy
16.02.2009., 17:44
Papagaj?
Pa kaj je tebi?
Nema šanse,tam je policija i nekidan razbijala one žardinjere ispred,tražeći nešto.

joj, čuj nju, teorija zavjere.....

tražeći nešto! :rolleyes::rolleyes:

i jesu našli??

jesi bila unutra zadnjih godinu dana otkad je obnovljen?

prostor je fini, atmosfera je ugodna i prošli put (prije 4, 5 mjeseci) je bilo đast faaaajn.. ;)

njasa
16.02.2009., 20:45
sta je ovo ladovina? aj na tulumu popijte koji i u moje ime, bija bi red...
iden muzu pec keksice :)

Dlapek
17.02.2009., 07:42
joj, čuj nju, teorija zavjere.....

tražeći nešto! :rolleyes::rolleyes:

i jesu našli??

jesi bila unutra zadnjih godinu dana otkad je obnovljen?

prostor je fini, atmosfera je ugodna i prošli put (prije 4, 5 mjeseci) je bilo đast faaaajn.. ;)
Ma daj DD ne sramoti se.
Kaj su preuredili?morali postavit zvučnu izolaciju i metnuli još jedna vrata da ih susjedstvo ne protjera.
A već činjenica da danju ne radi - meni je dovoljna da tamo ne idem.
A zavjere nema- to je naprosto fakat : policija svako malo nekoga tam traži.Koji put i nađe.
Dakle,to se od kultnog mjesta preko zgodnog kvartovskog kafića pretvorilo u rupetinu.
Ti uživaj,ja ne bih.

Deedy
17.02.2009., 10:05
Ma daj DD ne sramoti se.
Kaj su preuredili?morali postavit zvučnu izolaciju i metnuli još jedna vrata da ih susjedstvo ne protjera.
A već činjenica da danju ne radi - meni je dovoljna da tamo ne idem.
A zavjere nema- to je naprosto fakat : policija svako malo nekoga tam traži.Koji put i nađe.
Dakle,to se od kultnog mjesta preko zgodnog kvartovskog kafića pretvorilo u rupetinu.
Ti uživaj,ja ne bih.

Pričaš bezveze.

To da je bio kultni- stoji. To da je pretvoren u rupu- isto stoji.

To da je preuređen u pristojno i oku vrrrrlo ugodno mjesto u zadnje vrijeme- opet stoji. (ipak valja provjeriti)

To da se tamo čeeesto održavaju privatne zabave (kao rođendani, privatni partiji i sl, isto stoji)

Takav je i ovaj naš... zakupljeni parti...

evo iskustva od mene (iz prve ruke) od prošlog puta: Super prostor za zabavu, osoblje preljubazno, izlaze nam u susret i stave 2,3 akcijske cijene cuge, wci vrrrrlo pristojni!!!!, mjuza iznadprosječno dobra, atmosfera jaaako dobra, čavrljanje s forumašima (super raspoloženima, k tome).

Prema tome, sorry, laprdaš.

No, svakom svoje. Meni moje iskustvo, a tebi.... isto to! :D
Pa ti stavi prst u vuho, zažmiri i pjevaj borbene, to i dalje ostaje tako....

Ako se ovog puta nešto promijeni u tom smislu (alias negativnom iskustvu) upisat ću ovdje i pmmati ti nakon 7.3.

Dlapek
17.02.2009., 10:26
Pričaš bezveze.

To da je bio kultni- stoji. To da je pretvoren u rupu- isto stoji.

To da je preuređen u pristojno i oku vrrrrlo ugodno mjesto u zadnje vrijeme- opet stoji. (ipak valja provjeriti)

To da se tamo čeeesto održavaju privatne zabave (kao rođendani, privatni partiji i sl, isto stoji)

Takav je i ovaj naš... zakupljeni parti...

evo iskustva od mene (iz prve ruke) od prošlog puta: Super prostor za zabavu, osoblje preljubazno, izlaze nam u susret i stave 2,3 akcijske cijene cuge, wci vrrrrlo pristojni!!!!, mjuza iznadprosječno dobra, atmosfera jaaako dobra, čavrljanje s forumašima (super raspoloženima, k tome).

Prema tome, sorry, laprdaš.

No, svakom svoje. Meni moje iskustvo, a tebi.... isto to! :D
Pa ti stavi prst u vuho, zažmiri i pjevaj borbene, to i dalje ostaje tako....

Ako se ovog puta nešto promijeni u tom smislu (alias negativnom iskustvu) upisat ću ovdje i pmmati ti nakon 7.3.

Pa ,gle ja ne bih koristila takve riječi kao "laprdaš" ako se netko ne slaže sa mnom u mišljenju o nekoj birtiji.
Ako prođem kraj tog mjesta više puta dnevno jako dobro znam o čemu govorim.Prošle godine je promijenilo vlasnike i profil.
Kako je to mjesto danju zatvoreno,a noću svako malo pod racijama imam pravo smatrati ga rupom,ma što ti mislio o tome.
Ma koliko bili vlasnici ljubazni i nudili vam pića na akciji i ma koliko ih ti reklamirao ja ću i dalje zaobilaziti svoje nekad omiljeno mjesto za kavu.

solar
17.02.2009., 10:30

nisam bio tamo od '96. ili '97.

Dlapek
17.02.2009., 10:33

nisam bio tamo od '96. ili '97.

Niti nemoj.
I papagaj s prozora uteko.

solar
17.02.2009., 10:36
ali deedy ima praf. tak svejedno kakva je ekipa tam inaće ako je u pitanju privatni party...

Deedy
17.02.2009., 10:47
Niti nemoj.
I papagaj s prozora uteko.
no hard filings.. ali stojim iza svega što rekoh. (osim ove riječi "lapr.." za koju izražavam žaljenje ako te je povrijedila, od sad ću ograničiti vokabular onda, malo je zajeb, ali ok)
Makar mi je žao što to nije više day- time bar, ona papiga je bila simpa u prozoru..
ali da! promijenio je profil i sad je noćni klub, radi od 20, 21... etc...

i to je to..

razumijem razočaranje, ako je to bilo ugodno mjesto za boravak preko dana, a sad je najednom neko opskurno okupljalište po noći... ali nije BAŠ tako... ja se uvjerio. I vama vrlo strpljivo i detaljno ovdje predočio.
Ne stvarajmo famu i leglo kojekakvo od toga, fakat nema smisla. :mig:
ali deedy ima praf. tak svejedno kakva je ekipa tam inaće ako je u pitanju privatni party...

Ono, bio, vidio.... doživio. :)

ddadd
17.02.2009., 11:05

Vidi ti frajerice...još je komad...to je od godina i godina preskakanja kononpca :D

:cerek:

Dlapek
17.02.2009., 11:27
no hard filings.. ali stojim iza svega što rekoh. (osim ove riječi "lapr.." za koju izražavam žaljenje ako te je povrijedila, od sad ću ograničiti vokabular onda, malo je zajeb, ali ok)
Makar mi je žao što to nije više day- time bar, ona papiga je bila simpa u prozoru..
ali da! promijenio je profil i sad je noćni klub, radi od 20, 21... etc...

i to je to..

razumijem razočaranje, ako je to bilo ugodno mjesto za boravak preko dana, a sad je najednom neko opskurno okupljalište po noći... ali nije BAŠ tako... ja se uvjerio. I vama vrlo strpljivo i detaljno ovdje predočio.
Ne stvarajmo famu i leglo kojekakvo od toga, fakat nema smisla. :mig:

Ono, bio, vidio.... doživio. :)
I ja.
I također ću ostati pri svom dojmu:
Papagaj je postao rupa.

Deedy
17.02.2009., 11:29
I ja.
I također ću ostati pri svom dojmu:
Papagaj je postao rupa.

Ostani, ko ti brani.

Iz kuta popodnevne kave- apsolutno da. Slažem se.

Dlapek
17.02.2009., 11:37
Ostani, ko ti brani.

Iz kuta popodnevne kave- apsolutno da. Slažem se.
Iz svih kutova.
Složio se ti ili ne.

Deedy
17.02.2009., 15:00
Iz svih kutova.
Složio se ti ili ne.

Viš, ja ne. Niti iz jednog kuta.

U tome i jest stvar- ovisi o kutu gledanja. :)

njasa
17.02.2009., 19:27
ala je ste naporni vas dvoje :zloca:

Deedy
18.02.2009., 00:13
ala je ste naporni vas dvoje :zloca:

znam :(

cuca
18.02.2009., 00:34

nazalost ne :tuzni:

dolazim tek za uskrs :D

Deedy
18.02.2009., 00:48
nazalost ne :tuzni:

dolazim tek za uskrs :D

:(

ah...

al bar će biti šunkice i jaja... i svega, mladog luka...

bit će mix tvorničke šunkice i domaće ili??

odoh spat...

odgovor očekujem ujutro... :cerek:

kiss

njasa
18.02.2009., 20:54
ma sta je ovo! di ste ljudi moji?!?!? sta se svi grijete uz muzeve/zene pa ne dolazite ovde. ka sta znate ovde je pa snig... nisam ja za snig... kod nas jos i bura uz snig puse, pa je to ziva ledara. bar ce prsuti bit dobri!
i tako sta se kuzinaje u zadnje vrime?

cuca
18.02.2009., 22:45
:(

ah...

al bar će biti šunkice i jaja... i svega, mladog luka...

bit će mix tvorničke šunkice i domaće ili??

odoh spat...

odgovor očekujem ujutro... :cerek:

kiss

kao sto ja poznajem svoju tetu bit ce svjezih jaja i prave sunke iz slavonije :klopa:
i jos kojesta sto sam narucila :zubo:

mujsapujsa
18.02.2009., 22:47
uf,šta su već počele uskršnje priče o papici
još se nisam rješila ni božićnih naslaga a Uskrs stižeeeee

milkyp3
19.02.2009., 09:44
uf,šta su već počele uskršnje priče o papici
još se nisam rješila ni božićnih naslaga a Uskrs stižeeeee

http://img21.imageshack.us/img21/6872/jejejezk1.gif (http://imageshack.us)slažem se za naslage.sad će poceti price oko receptica za sve delicije koje cemo praviti.http://img207.imageshack.us/img207/6160/hranaqj4.gif (http://imageshack.us)

Cruela
19.02.2009., 13:13
jeeeeeeeeee. sunkica, jaja, mladi luk....:klopa:

njasa
21.02.2009., 12:55
SRAMOTA!!!!!
polly di si?!?!?!?!?

polly
21.02.2009., 13:02
kae? :zubo:

brbljam na off i stambenom chatu

njasa
21.02.2009., 13:25
kae? :zubo:

brbljam na off i stambenom chatu

pa mogla bi se ovde bar javit kad ogladnis od cakulanja!

oces radit krafne u utorak?

polly
21.02.2009., 13:37
oces radit krafne u utorak?

neće, draga
to neće nitko doma jest jer je preteško
a mene ti i nema doma od jutra do navečer, nema se vremena za takove komplikacija

krpica
21.02.2009., 19:57
ahoj

njasa
23.02.2009., 21:46
dva dana nigdi nikoga! ja svecano obecavam da se to vise nece desit! svaki dan cu doc i napisat bar jedan post! cekam muza da dode doma, pa da mi zgrije noge. imunitet mi je totalno sjeban... sutra su maaaskare. za rucak ce bit domacih makaruna :klopa:

krpica
23.02.2009., 22:00
evo i ja samo da blebnem....

mujsapujsa
24.02.2009., 07:37
Da vam poželim dobro jutro :kava:
magla je al ko je je*e :rock:

polly
24.02.2009., 09:01
imunitet mi je totalno sjeban...

pošaljem ti ja kilu, dvije svog :D
imam ga preveč, pa od dosade sam sebe napada

milkyp3
24.02.2009., 19:40
evo i ja samo da blebnem....

da,gužva,šta ćeš?http://img408.imageshack.us/img408/2146/maskembal.gif (http://imageshack.us)

mujsapujsa
24.02.2009., 19:49
da,gužva,šta ćeš?http://img408.imageshack.us/img408/2146/maskembal.gif (http://imageshack.us)

laktove u pogon i izbori se za mjesto u ovoj gužvetini :mig:

krpica
24.02.2009., 20:49
najela sam se krafni..nemrem ni tipkati od sitosti......

njasa
24.02.2009., 20:51
sta je kod vas bija krnjo? u kastelima smo spalili prasca sukera, golog cara sanadera i zmaja!!!!! bas su lipo gorili :D :cerek:

njasa
25.02.2009., 19:46
pocela korizma. jeste se odrekli cega... meni je danas riknija usisivac, mislim da mi bog porucuje da prestanem cistit. sa peglanjem sam vec prestala....

polly
26.02.2009., 10:28
jeste se odrekli cega... ...

jesam
odrekla sam se odricanja :D

krpica
26.02.2009., 10:32
mislila sam se odreći foruma.....nemrem
cigareta....nemrem
posla...nedaju mi

sexa..e to merem

solar
26.02.2009., 10:32
ni kod mene nema odricanja..

klasa optimist
26.02.2009., 10:33
jesam
odrekla sam se odricanja :D

:s :love: :zivili: :rofl:

Deedy
26.02.2009., 11:04
A ja vam kažem:

Ne pitajte što vi možete učiniti za korizme, nego što korizma može učiniti za vas! :top:

Cats
26.02.2009., 11:09
Ja sam jučer pitala mogu li se odreć nečeg ćega nemam pa su rekli da ne :mad:

Deedy
26.02.2009., 13:25
Ko je reko?

neko stvaran ili zamišljen, virtualan?

krpica
26.02.2009., 14:49
Ja se nemrem odlučiti....moram još razmišljati...:)

njasa
26.02.2009., 20:08
ja se ne odricem nicega....

Cats
26.02.2009., 20:24
Ko je reko?

neko stvaran ili zamišljen, virtualan?

A neš ti razlike :rolleyes: :D

Deedy
26.02.2009., 22:19
A neš ti razlike :rolleyes: :D

Pa sad, kad to kažeš...

Biravši između stvarne osobe za koju bih rado da nije stvarna, nego samo virtualna.... te osobe koja je virtualna.... a volio bih da se materijalizira i stvori u mom životu---> biram ovo potonje...

samo... kad se ta virtuala ostvari, pa se dogodi da skužiš kako je bolje da se vrati u virtualu?

prekomplicirano...

razlike su minorne, bit će.. :D

milkyp3
27.02.2009., 20:03
pa gdje ste?http://img301.imageshack.us/img301/4048/viri.gif (http://imageshack.us)gledate doru?

krpica
27.02.2009., 20:39
jok...tračamo

njasa
28.02.2009., 12:17
e ljudi moj lipi i dragi. sunce granulo i cini se da ostaje. ja se vratila sa posla i sad treba nesto skuvat za jest! mislim se napravit muffinse danas.. vidit cu, jede mi se nesto slatko- ja bi ili domace kolace ili malkiselih gumenih bonbona aka otrov!

Juraj2
28.02.2009., 19:12
a, dobio sam danas vrecicu domaceg cesnjaka, zemlja, sunce i malo vode, bez spricanja i umjetnog gnojiva. kakva razlika od onog kineskog iz supemarketa. intenzivan miris i okus. usput sam dobio i hrpu naranci i limunova jucer ubranih na pelješcu. prijatelji se trude da me razmaze, dobro je to...

njasa
28.02.2009., 19:34
a, dobio sam danas vrecicu domaceg cesnjaka, zemlja, sunce i malo vode, bez spricanja i umjetnog gnojiva. kakva razlika od onog kineskog iz supemarketa. intenzivan miris i okus. usput sam dobio i hrpu naranci i limunova jucer ubranih na pelješcu. prijatelji se trude da me razmaze, dobro je to...
vadis nam mast, a? nije ti to uredu!

gustaj kad mozes!

Deedy
28.02.2009., 21:26

Fino zvuči.....

uživaj.. :)

njasa
01.03.2009., 08:01
danas za rucak- riblja juha, ugor na gradele, restani, salata, muffinsi :cerek:

solar
01.03.2009., 10:20
ja ću danas u samobor na neku finu klopu ali najviše se veselim kremšnitama poslije :klopa:

mujsapujsa
01.03.2009., 10:56
ja ću danas u samobor na neku finu klopu ali najviše se veselim kremšnitama poslije :klopa:

Ideš na Vugrinščak gledat vitezove
Ja se još mislim,malo hripljem pa nisam sigurna bili bilo pametno

mujsapujsa
01.03.2009., 10:57
E da di misliš jesti,baš negdje u gradu ili......?

solar
01.03.2009., 13:35
E da di misliš jesti,baš negdje u gradu ili......?

bila užasna gužva :rolleyes:

nismo jeli :(

Deedy
01.03.2009., 13:36
bila užasna gužva :rolleyes:

nismo jeli :(

ajooo... :(

a grrr.... šta sad... mislim, nije bed... ne?

ili? :D

solar
01.03.2009., 13:57
tek sad idem na ručak :(

Deedy
01.03.2009., 14:04
tek sad idem na ručak :(

domaći uradak by mrs. ?

kako god.... dobar tek... nikad nije kasno... živ si... bar za sad. :zubo:

milkyp3
01.03.2009., 16:08
danas rucala na jahorini.sve po domace,grah sa kobasicom,salata od kiselog kupusa.ugodno je bilo uz kamin i pivicu. sad sam u raju:mig::):top::w:w:w

solar
01.03.2009., 17:05
domaći uradak by mrs. ?

da, bilo izvrsno :D

njasa
01.03.2009., 17:17
toliko sam stufa da me ni spiza ne moze oraspolozit :(

ANUŠKA
01.03.2009., 17:43
Oprostite , ali jeste li možda vidjeli Polly? Obećala da će iz mljac čokoladne kuharice stavit još recepata -i niš. Ak ju vidite , recite da čekam receptiće. Anuška

Deedy
01.03.2009., 23:01
da vidjeli.... naravno.

Eno je izležava se..

očekujemo ju za nekih 10tak sati ovdje, ako ne i prije.....

dat će polly, nikad nije škrtarila...

... s receptima.. :cerek:

polly
02.03.2009., 10:15
Oprostite , ali jeste li možda vidjeli Polly? Obećala da će iz mljac čokoladne kuharice stavit još recepata -i niš. Ak ju vidite , recite da čekam receptiće. Anuška

sorry, fergesala sam :brukica:
a za kaj sam se obečala? nekaj konkretno ili opčenito?

Deedy
02.03.2009., 10:45
sorry, fergesala sam :brukica:
a za kaj sam se obečala? nekaj konkretno ili opčenito?

Nekaj konkretn:no:

pardon, pogriješih topic.. :(

OT: Danas ću jesti piletinu- hladnu piletinu i francusku. :)

ANUŠKA
02.03.2009., 16:28
Pa , slušaj , tražim fine recepte s puno čokse. Nisam izbirljiva -kocke , kugle i ostala geometrijska tijela -sve može.Ona pita mi se pokazala super , pa ti vudri . Kaj daš , daš!

ANUŠKA
02.03.2009., 16:29
Al molim , niš "konkretno". Ja sam fina ženska .

polly
02.03.2009., 18:25
Pa , slušaj , tražim fine recepte s puno čokse. Nisam izbirljiva -kocke , kugle i ostala geometrijska tijela -sve može.Ona pita mi se pokazala super , pa ti vudri . Kaj daš , daš!
ajd šalji mail na pm :)

Al molim , niš "konkretno". Ja sam fina ženska .
ma naravno, nismo niti sumnjali
to samo deedyju se svašta mota po glavi

Deedy
02.03.2009., 18:31
stavi i ovdje jedan recept, škrta damice... :mad:

a ja obećavam recept za ultra čokoladne kocke staviti u sljed 3,4 dana ovdje... ;)

nešto najbolje od čokolade što se da probati... i probati... i probatiiiiii....

polly
02.03.2009., 18:49
stavi i ovdje jedan recept, škrta damice... :mad:

....

se kaj sam imela sem dala :ne zna:
skoro se :zubo:

njasa
02.03.2009., 20:41
muka mi je danas cili dan. sad sam uspila pojest par petit ber kekasa i mlika... ajme meni...

bibanum
02.03.2009., 21:53
ko voli ribu nek se javi :)

Deedy
02.03.2009., 22:07
ko voli ribu nek se javi :)

ja bih kovača jednog... gdje da dođem po njega?

:ne zna:

solar
03.03.2009., 08:03
devet je sati a ja već umirem od gladi :rolleyes:

morat ću se buditi pola sata ranije da stignem doručkovati prije posla... jel vi možete jesti odmah kad se probudite?

Dlapek
03.03.2009., 08:10
devet je sati a ja već umirem od gladi :rolleyes:

morat ću se buditi pola sata ranije da stignem doručkovati prije posla... jel vi možete jesti odmah kad se probudite?

Do podneva mi se gadi sva hrana.

solar
03.03.2009., 08:28
tak je i meni bilo do nedavno.. dobro, ne baš do podneva ali do 10-11h..
sad već znam biti gladan u 9h.
možda zato jer ne večeram :misli:

klasa optimist
03.03.2009., 08:31
Do podneva mi se gadi sva hrana.

i meni :tuzni:

polly
03.03.2009., 08:41

a sad me i buša boli kolko me iznerviraše :mama:

Dlapek
03.03.2009., 08:48
a sad me i buša boli kolko me iznerviraše :mama:
Ma tko ?
meni reci,da ja to sredim.

polly
03.03.2009., 08:59
buš mu pićku razbila? za mene?

Deedy
03.03.2009., 10:16

se može na godišnji otići onak... da danas najavim, a sutra odem?

ili spojiti 2 dana bolovanja s godišnjim iza toga?

u svezi glede nerviranja zbog debila?

Dlapek
03.03.2009., 10:39

Gore,draga.Gore.

mujsapujsa
03.03.2009., 13:48
Gore,draga.Gore.

jbt
a šta je to gore

Cats
03.03.2009., 23:38
Fube? :zubo:

Dlapek
04.03.2009., 08:20
jbt
a šta je to gore
A kaj misliš kaj bi se muškoj gnjidi moglo razbit,ako ne pička?

klasa optimist
04.03.2009., 08:58
A kaj misliš kaj bi se muškoj gnjidi moglo razbit,ako ne pička?

što imate danas za ručak? kajganu :zubo:

Deedy
04.03.2009., 09:26
Ne!

Hrenovku. :kava:

solar
04.03.2009., 09:28
ja bi kajganu s parmezanom :mabel:

morat ću se zadovoljiti sendvičem..

polly
04.03.2009., 09:29
Fube? :zubo:

bok mačko :grli:

Deedy
04.03.2009., 09:30
Imaš kola? :ne zna:

Odvezi se do dlap.

budi za promjenu :Mr.Stokes:

solar
04.03.2009., 09:31
misliš da bi me dlapek ugostila?

polly
04.03.2009., 09:33

čak bi te poslužila za gablec :zubo:

Deedy
04.03.2009., 09:35

eto ti pollyce, ona zna... prvo bi te ugojila... :D

Dlapek
04.03.2009., 12:33
Ma kaj se vi tu pačate'
ja sam sa slanim čovjekom u spešl vezi i molim - odbij!

solar
04.03.2009., 13:31
Ma kaj se vi tu pačate'
ja sam sa slanim čovjekom u spešl vezi i molim - odbij!

:cerek:

Dlapek
04.03.2009., 13:38
Di su u Zgbju dobre baklave?
Ne da mi se radi par komada peći punu tepsiju.
Ovi moji bedaki ne voliju.

Deedy
04.03.2009., 14:00
U Konščinskoj!

:B

njasa
04.03.2009., 14:03
fala bogu da ste ponovo poceli pisat!!!! kuva se juhica od mola, a posli toga salata od tunjevine

polly
04.03.2009., 14:10
Di su u Zgbju dobre baklave?
Ne da mi se radi par komada peći punu tepsiju.
Ovi moji bedaki ne voliju.

sofra?
bile jako fine prije leto dana :misli: ili čak više
ne bijeh tam duugo
povela me želja za otkrivanjem novih mjesta

e kad smo već kod toga, dlapek bum te nekaj u tišini priupitala :D

Deedy
04.03.2009., 14:11
ajoj, pogriješili smo topic...

sorry..

:trk:

:lol:

lipo, juhica.... ah...

:mabel:

Deedy
04.03.2009., 14:11
sofra?
bile jako fine prije leto dana :misli: ili čak više
ne bijeh tam duugo
povela me želja za otkrivanjem novih mjesta

e kad smo već kod toga, dlapek bum te nekaj u tišini priupitala :D

tamo su 15 ili 18 kuna, ali su dobre, kao i hurmašice u obliku bele rade.. :cerek:

polly
04.03.2009., 14:20
tamo su 15 ili 18 kuna, ali su dobre,

a kaj da im radiš :ne zna:
bile su tada prave, klasične bakljave :Slin:
i takve vrijede svaku lipu svoje cijene

Deedy
04.03.2009., 14:24
a kaj da im radiš :ne zna:
bile su tada prave, klasične bakljave :Slin:
i takve vrijede svaku lipu svoje cijene

reko sam, vrede..

moja frendica tamo uselila preko puta... u susedstvo Alke Kujice... kod Sofre..

i naručili mi nakon roštilja kojeg je radio :zna_se: te bakljav i hurmašice (ono, nešto laganije za nakon roštilja, lol)...

napucali se, jos mi usta mljackaju, 10tak mjeseci iza.. :cerek:

kumek
04.03.2009., 15:03
Samo mali update, odo jope u Kragujevac za 10-ak dana. Slijedit će podrobna izvješća s fotosima ovaj put nadam se.

polly
04.03.2009., 15:18
Slijedit će podrobna izvješća s fotosima ovaj put nadam se.

željno očekujemo :Slin:
i daj se za to vrijeme drži dalje od alternative :D

kumek
04.03.2009., 16:10
željno očekujemo :Slin:
i daj se za to vrijeme drži dalje od alternative :D

Nemrem odolit, samom sebi kažem da neću više ali to je jače od mene.. bit ću fin i pristojan da me ne zbananiraju.:D:)

Deedy
05.03.2009., 00:26
Nemrem odolit, samom sebi kažem da neću više ali to je jače od mene.. bit ću fin i pristojan da me ne zbananiraju.:D:)

tako je... budi pristojan u tri lepe.. :D

sretan put i fotkaj... i šaljiiiiiii :top::top:

Dlapek
05.03.2009., 10:19
Bljakastog li dana...
A bakljave,kažete,u Sofri...
Tamo mi se ne ide.Antipatično mjesto u tri ćoška.
Bili dvaput.
Prvi put nas posjelo kod šanka.Ubili me konobari svojom zujažom i galamom.
Drugi put su konobari bili vrlo diskretni - nije ih bilo nikako.
Zato - fala ne bi'.

Deedy
05.03.2009., 10:34
uzmi za van, ko i mi. :kava:

il ti je tolko antisimpatikus, da ni za van ne dolazi u obzire? c, c....

naši konfederatori,, a ti tako.. :ne zna:

U Sarajevu sam jeo fiiiine bakljav s prženim mljevenim pistacijom.. :cerek:

jaaako fino..

kao i rahatlokum iz Istambula s komadima prženog pistacija...

preporučam malo eksperimentirati s tim i u nekim slasticama...
ali i slanicama.. ;)

Dlapek
05.03.2009., 10:40
uzmi za van, ko i mi. :kava:

il ti je tolko antisimpatikus, da ni za van ne dolazi u obzire? c, c....

naši konfederatori,, a ti tako.. :ne zna:

U Sarajevu sam jeo fiiiine bakljav s prženim mljevenim pistacijom.. :cerek:

jaaako fino..

kao i rahatlokum iz Istambula s komadima prženog pistacija...

preporučam malo eksperimentirati s tim i u nekim slasticama...
ali i slanicama.. ;)
ja obožavam one male zarolane đul pitice iz slastičarne Saraj.
Milina.
Nosili ih u Toscanu predlani jer se moj službenjak u Sarajevo dogodio dva dana prije putovanja u Italiju.

solar
05.03.2009., 12:51
ja iz saraj bosne često imam dostavu u zg :klopa:

pa onda od svih onih vrsta po malo..

Dlapek
05.03.2009., 13:13
ja iz saraj bosne često imam dostavu u zg :klopa:

pa onda od svih onih vrsta po malo..

Solar... ti si ...-ma nemam teksta.../ha,ha,hi,ha,ihihihi/
Oš naručit nešto za mene?

solar
05.03.2009., 13:44
Oš naručit nešto za mene?

uopće nije problem :mig:

javim ti koji dan ranije, ti mi veliš želiš li i one s pistacijama, čokoladom, zarolane, trokutaste, one male ili obične :klopa:
sve ih znam :D