PDA

View Full Version : Gdje se ševiti u Hrvatskoj?

Barr
08.01.2008., 08:05
Kratko i jasno pitanjce....:s
...gdje su najbolji ZG I OKOLICA AUTO-FUKODROMI ? :cerek:
(Ono da imaš ipak nekog mira u auteku a da ti svako malo majmun :D ne zagleda u šoferšajbu)
Danke Kroatien :top:

Redwolf
08.01.2008., 08:08
(Ono da imaš ipak nekog mira u auteku a da ti svako malo majmun :D ne zagleda u šoferšajbu)

na jarunu:lol:

malo m
08.01.2008., 11:58
lijepo je na Sljemenu noću.. al kad snijeg okopni..
:mig:

Moyzan
08.01.2008., 15:51
Plavi Vrag jel ti znaš čitati:confused: Tip pita gdje ima otvoreni auto-fukodrom ti mu savjetuješ da jebe na krevetu u stanu onda kad ti se kaže da je ovaj pitao gdje može na otvorenom ti kažeš da nije vrijeme za jebanje na otvorenom osim ako ima auto:rolleyes: Mislim, wtf.

Ma odi na Parkiralište od Konzuma (na črnomercu) kad je Konzum zatvoren, tada nema puno ljudi tamo:kava:

Plavi Vrag
08.01.2008., 15:56
nek ode na sljeme isuse,,,ili podsjemensku zonu i gotovo

GoGs
08.01.2008., 17:21
jednostavno, natjeraj auto na neko parkiralište kod neke zgrade u noći kad svi spavaju i jebi do mile volje.

nemoš pogriješiti.

Deedy
08.01.2008., 17:53
Do sada sam se jebao na mnogim skrivenim mjestima... (da ti ih ne bih otkrio!!), ali i ne tako skrivenim----> križanje Vukovarske-Držićeve, kod Mercatora u Heinzelovoj na parkirlištu, u dvorištu jednog kazališta..., na obali na Čiovu, u javnoj garaži, u avionu... dakle bilo je sve vani, manje-više... Jednostavno otkopčam šlic i jebem! :ne zna:

Ah, auto-fukodromi!!!! Dakle, samo ova 3 prva spadaju u ontopic, ček,ček...pa i autogaraže je auto fukodrom... (+zaboravih... u Kranjčevićevoj i na Knežiji- odbijam odati lokaciju... predobra je!!! )
Ostala mjesta su- offtopic! Ali nisu chat, molim... nije bilo puno priče!!!

Plavi Vrag
08.01.2008., 17:54
Do sada sam se jebao na mnogim skrivenim mjestima... (da ti ih ne bih otkrio!!), ali i ne tako skrivenim----> križanje Vukovarske-Držićeve, kod Mercatora u Heinzelovoj na parkirlištu, u dvorištu jednog kazališta..., na obali na Čiovu, u javnoj garaži, u avionu... dakle bilo je sve vani, manje-više... Jednostavno otkopčam šlic i jebem! :ne zna:

hm,nisi bzvz moj učitej:ne zna:...master:D

zaba1111
08.01.2008., 18:06
Na Jarunu sam jednom sjedio na suvozačevom sjedalu, a ona na meni! Gledali smo jedno u drugo , tek nakon svršavanja ona je skužila tipa, doslovno, na na prozoru ! Vrisnula je , a on je s jaknom preko glave pobjegao!

Deedy
08.01.2008., 18:23
U Saboru ti je super!:s
Toplo, ne trebaš auto, nema žive duše, poslije imaš jeftinu cugu...:top:

Baš sam nešto razmišljao...

S obzirom da ne daju parkirati oko Sabora auto.... a u Saboru nema žive duše... pa zašto ne bi napravili kolni ulaz u Sabor, da se vozilom može u sabornicu... bilo bi mjesta za jedan oveći auto fukodrom... A toplo, pa poslužitelji donose čaše vode...(mo'š mislit' voda, to je jedino što poslužuju:rolleyes:)---> dok se ne ugase kamere (koje bi bile i na auto-saborskom fukodromu).... kad kamere utrnu, konobari se skidaju i ostaju samo u leptirki i služe šampanjac...
To ja zovem "Aktualnim satom"! :cerek:

naravno, neki bi se morali jebati i u oporbi... oni koji dođu kasnije zauzeti mjesto!:ne zna:

Peppa Pig
08.01.2008., 19:00
kad sam ja bila mladja popularna je bila i zelena magistrala
ne znam jel jos uvijek in :ne zna:

trabaljo
09.01.2008., 00:36
Istočni kolodvor!

ACidGum
09.01.2008., 01:32
Ako imas auto, odi u bilo koju podzemnu garazu tipa Importanne centar, Importanne galerija, Petrinjska, Langov trg, Avenue Mall, Branimir Centar... bilo gdje.... U vecini garaza ti nece ni naplatiti tih sat vremena koliko mislite biti unutra...

A parkiras se negdje u kut garaze, na manje vidljivo mjesto... uvijek je jedna neonka negdje pregorena... :D

Interceptor
09.01.2008., 06:35
lijepo je na Sljemenu noću.. al kad snijeg okopni..
:mig:
Bas, nema boljeg mira i kutka od sljemena! :top:

sisojed
09.01.2008., 09:36
Najnoviji otvoreni fukodrom je kod Domovinskog mosta. :)

Hella Good
09.01.2008., 11:10
Ako imas auto, odi u bilo koju podzemnu garazu tipa Importanne centar, Importanne galerija, Petrinjska, Langov trg, Avenue Mall, Branimir Centar... bilo gdje.... U vecini garaza ti nece ni naplatiti tih sat vremena koliko mislite biti unutra...

Osobno se obično zadrzimo dulje, a i u garazama smrdi... ima i boljih open-air lokacija, što posjećenih, šo po pričama čula

1. 'parkiralište Ine'- valjda je još uvijek aktualno. Znaš onu ogromnu čistinu, neasfaltiranu iza Ine u Novom Zg.

2. Sljeme- ili bilo gdje na putu do njega rekla bih

3. u Voltinom- neko parkiralište šlepera :zubo:

4. parking vjerojatno više-manje svakog velikog dućana izvban radnog vremena (ili ne izvan;) )

5. nekad sam negdje pročitala da je popularno negdje oko Mirogoja, ali ne bih znala...

6. na slavonskoj, prema istoku, poslije semafora kod kruga ima neko malo skretanje kod neke male firmice (mislim da je neka roza zgradica tam)-e tam, isto ima fino zbunje, cistina

i još koju neću cinkati jer so far nije guzva, bolje da je i tak :D

E da, zbilja ne znam tkojoš ide na jarun ljudi..pa fuj! u svakom kvartu mozes naći neku mračnu rupu... ali ono..jarun.. auto do auta, pa stvarno fuj.

Piicek
09.01.2008., 13:09
imaš gore kod vrapča na magistrali,to je kao in, jarun, a i znam koje je tvoje mjesto u kranjčevićevoj... podzemna garaža, pogotovo garaža nekog centra koji je in, pa tam stalno ima ljudi, osim ak ti to nije fetiš, ne valja... po noći u zg se moš jebat di oš, sam pazi na muriju...........

malo m
09.01.2008., 14:38
treba tražiti po kvartovima.. na Trnju ima jedan sklop garaža ispod zgrada..
pa, evo, neka još i drugi predlože što u njihovim kvartovima ima.. ti u naš, mi u vaš :rofl:

Endimion17
09.01.2008., 17:27
Kvragu, ja sam ozbiljan. Jedno mjesto kraj Doma sportova, možete tamo i umrijeti, ne bi primijetili ni smrad. Ajde OK, možda ljeti... :zubo:

madmax_tsrb
09.01.2008., 20:45
Poligon za autoškolu na Strojarskoj!

Observer2
09.01.2008., 22:33
Parkiralište od Vinogradske bolnice. Mrkli je mrak, nema žive duše, prometa, ničega. A ako se dobro parkiras mozes vidjet dio grada odozgor i zabrijat na neku romantiku .... Ja samo taj koristim... Mozda se sretnemo :-)

A_N_A
09.01.2008., 23:49
U zapadnom dijelu grada: Zelena magistrala. Za one neupućene, imate kartu Zagreba, pa ptražite

Lazanje
09.01.2008., 23:53
Osobno se obično zadrzimo dulje, a i u garazama smrdi... ima i boljih open-air lokacija, što posjećenih, šo po pričama čula

1. 'parkiralište Ine'- valjda je još uvijek aktualno. Znaš onu ogromnu čistinu, neasfaltiranu iza Ine u Novom Zg.

2. Sljeme- ili bilo gdje na putu do njega rekla bih

3. u Voltinom- neko parkiralište šlepera :zubo:

4. parking vjerojatno više-manje svakog velikog dućana izvban radnog vremena (ili ne izvan;) )

5. nekad sam negdje pročitala da je popularno negdje oko Mirogoja, ali ne bih znala...

6. na slavonskoj, prema istoku, poslije semafora kod kruga ima neko malo skretanje kod neke male firmice (mislim da je neka roza zgradica tam)-e tam, isto ima fino zbunje, cistina

i još koju neću cinkati jer so far nije guzva, bolje da je i tak :D

E da, zbilja ne znam tkojoš ide na jarun ljudi..pa fuj! u svakom kvartu mozes naći neku mračnu rupu... ali ono..jarun.. auto do auta, pa stvarno fuj.

netko je ostario :D

1. to su sad rasvijetlili ko betlehem

2. uvijek aktualno

3. isto tako, novi asvalt, praking, zgrade, rasvjeta - ali da se zguziti

4. sve svijetli ko betlehem i imaju kamere i čuvare

5. kremić - fora ali previše turista koji svijetle autom a nema preskrivenih kutaka

6. - nikad cuo

jebote fakat se stalno jebem po tom autu...

Lazanje
09.01.2008., 23:54
e da...vrapčanska cesta...u produžetku...prodje se ono brdašce, crkva i dodje se na jendo čistinu gdje ekipa šeta djukce, ali i seksa....puuuuuuno mjesta, ima intime ima svega...šteta što zivim daaaleko od tog kvarta. Recimo samo da se tamo i na motoru dalo seksati...

torca_krk1950
10.01.2008., 00:55
najbolje ti je na Vrapču kod bolnice...tamo i da te vide nikom ništa!!!!

Hella Good
10.01.2008., 09:57
netko je ostario :D

1. to su sad rasvijetlili ko betlehem
2. uvijek aktualno
3. isto tako, novi asvalt, praking, zgrade, rasvjeta - ali da se zguziti
4. sve svijetli ko betlehem i imaju kamere i čuvare
5. kremić - fora ali previše turista koji svijetle autom a nema preskrivenih kutaka
6. - nikad cuo
jebote fakat se stalno jebem po tom autu...

:eek: Oh mein Gott! :ne zna:

Pa dobro... istina je da nisam relativno dugo zalazila ne neke od tih lokacija, a na nekima nisam nikad osobno bila (Ina), ali hebemu, koliko je to veliko, koga briga za svjetla :mig:

Voltino parking-pa znam da su tam zgrade:mig: ali uvijek se da zbuksati iza /pored nekog kamiona... bla. Ak va nije struh ;)

A što se diče velikih dućana i nj parkinga, mislim na jedan getro konkretno PORED čijeg parkinga (i ograde) ima jedna zgodna čistina, valjda tam planiraju neš graditi. Nadam se da ne grade već sad :ne zna:

LeftAlone
10.01.2008., 13:15
:eek: Oh mein Gott! :ne zna:

Pa dobro... istina je da nisam relativno dugo zalazila ne neke od tih lokacija, a na nekima nisam nikad osobno bila (Ina), ali hebemu, koliko je to veliko, koga briga za svjetla :mig:

Voltino parking-pa znam da su tam zgrade:mig: ali uvijek se da zbuksati iza /pored nekog kamiona... bla. Ak va nije struh ;)

A što se diče velikih dućana i nj parkinga, mislim na jedan getro konkretno PORED čijeg parkinga (i ograde) ima jedna zgodna čistina, valjda tam planiraju neš graditi. Nadam se da ne grade već sad :ne zna:
-----
Misliš Getro u Sesvetama? Tamo ti sad pokraj stanove grade...

Doofoos
10.01.2008., 17:45
jednostavno, natjeraj auto na neko parkiralište kod neke zgrade u noći kad svi spavaju i jebi do mile volje.

nemoš pogriješiti.

jedino kaj ce ti za 20 min doletit murija u bilo kojem zapadnom kvartu grada zagreba :kava:

southend
30.12.2008., 13:45
Mislim da bi mnoge forumaše zanimalo gdje se sexsat a da nema promatrača,prolaznika i sl...pa vas molim da navedete poželjna mjesta u vašim gradovima gdje to vršite,jer mnogi nemaju stanove i aute za nesmetano uživanje.:mig:

Cika Strile
30.12.2008., 13:47
Ovo ima potencijala za top temu...:top:

tangera
30.12.2008., 13:59
:kava:Moji prijedlozi--ZAGREB-jarunsko jezero..klupe

OSIJEK-Gornjodravska ob..frizerski salon VIB,,mrak,stepenice samo 1 par uživa
Zadar..Dom zdravlja ..klupe
VINKOVCI--kod cafe bara fantazija

Slavonski Brod....nasip

Acid303
30.12.2008., 14:06
Nekima ce mozda smjesno zvucati, ali kad se stvari pogledaju bolje to je dosta realna opcija:

Krov od neke zgrade, npr. skola, sportska dvorana, bilo gdje gdje se moze doci protupozarnim stepenicama. Takvi krovovi su velike povrsine i kad se lezi na sredini, to uklanja kut gledanja sa bilo koje pozicije pola metra nize, ak me kuzite. Jedino tko vas moze vidjeti je netko iz helikoptera ili sa spijunskim satelitom. :top:

Druga manje ekstremna opcija je unajmiti sobu u hotelu, motelu...

dirtysanchez
30.12.2008., 14:12
Kad ti se prijebe moš di oćeš... wc u disku (lupaju ti o vrata deca kaj oće šmrkat pa moraš biti neugodan), razne klupice po maksimiru (mladost luda), a ak imaš auto onda di god hoćeš... jednm mi se desilo da nisam svjetla izgasio na jednom jezercu... show za ribiče :)

Neznalica*m*
30.12.2008., 14:14
Bazen, normalno kada se malo smrači
Park, malo uvučenija klupa, mol ( a malo dalje kafić pun turista, sva sreća pa lampa bila potrgana, joj što volim vandale:cerek:)
Plaža kamena, pješčana, betonska..nije važno, more, pedalina....
ma ima toga samo uključite maštu i naprijed:cerek:

mali_oglasnik
30.12.2008., 14:16
u splitu nigdi nisi siguran :rofl::rofl:
i kad si na žnjanu (naš jebodrom), može ti se desit da ti uleti neko lupat po prozoru jer mu se ispraznija akumulator pa mu triba dat 'struje' :rofl:
inače, slažem se s acidom, krov zgrade, škole i slično. rijetko ko se tu penje, imate privatnost i velika je mogućnost da sve obavite u miru :zubo:
btw, ponesite dekicu :D

Weedeemer
30.12.2008., 14:23
u vlaskoj ima stara bolnica.
u utrinama (pored bazena) ona nedovrsena zgrada

ak se sjetim budem jos napisao.

magjar07
30.12.2008., 14:27
jebote ljudi pa nebi tam išel jebat.... mislim na utrine... fuj...

kaj ni jednostavnije uć u neki neboder pa zapalit na više katove... em je toplije em baš da bu neko tam išel.....

Ariane
30.12.2008., 14:46
Ako si s autom, dovoljno je otići malo izvan grada i naći ćeš već neku poljanu.
Ako nisi, nemerem pomoći :ne zna:

MALO SUTRA
30.12.2008., 14:47
sljeme(vidikovac) odlicno mjesto. samo sto zna biti vise auta (isto i kod velesajma), ali mozes se zavuc kod graficara ili sl. po klupama je neugodno. najbolje po ljeti po sumarcima uz obalu.
uf. sad mi se bas ....

Cika Strile
30.12.2008., 14:58
Ajde ekipa, dajte prijedloge, ali i navedite gradove...moglo bi vam zatrebati...:top:

malatajna
30.12.2008., 15:05
U kasno doba noci na vrhu nebodera, cesto su znala biti odkljucana vrata.
Netko je spomenuo hladnocu, mislim da je to potpuno nebitan faktor kada si napaljen!:cerek:

imaybewrong
30.12.2008., 15:05

Slavonski Brod....nasip
živio sam tamo, hladno je jer je uz dravu i taj prolaz tamo je nekad pun djece koja cugaju, a ima i pun k prolaznika koji traže prečice.

GoGs
30.12.2008., 15:08

Slavonski Brod....nasipKoji nasip u SB?? :confused::confused:

u sb-u je najbolje na parkiralištu iza bolnice. ili preko đure đakovića na parkiralištima.:D

Basta
30.12.2008., 15:08
postavio sam temu u popis važnih tema (http://www.forum.hr/showthread.php?t=382069)

molim vas da razlikujete ovu temu od postojeće "gdje saviti tajno gnijezdo"... ova tema bi bila za savijanje... javnog gnijezda... :zubo: :D

tuzni_glupan
30.12.2008., 15:13
istra - kvarner:
nudističke plaže, ljeti javno, zimi u autima.
pola srednje europe se tamo ljeti ševi....

nindjakrmak
30.12.2008., 15:26
u zagrebu ima dovoljno šuma bogufala... bilo koja malo skrovitija livada u maksimiru noću, a može i danju... ima ih oko petog jezera i na putu do istog... tuškanac i cmrok ne treba posebno ni napominjati... ima jedna livada odmah iznad dubravkinog puta, tamo gdje je parkiralište pođe se stazom u šumu i brda, nakon što se prođe pokraj jedne starije kuće sa staklenikom ide se još malo i dojde se do predivne livade gdje noću nema skoro nikoga, možda netko cuga tu i tamo, ali rijetko... danju ekipa vježba borilačke vještine i alternativci bacaju žonglu, ali mislim da noću ne bi trebalo biti problema... pogotovo stoga što je livada dovoljno velika, ima mjesta za sve. :D

i otoci i obala jaruna, naravno. šuma i livade kod pionirskog grada za one koji su više prema dubravi.

alter ego blagajnice
30.12.2008., 15:29
sex u hrvatskoj je na grobu:rofl::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol :

The_Mala
30.12.2008., 15:44
Koji nasip u SB?? :confused::confused:

u sb-u je najbolje na parkiralištu iza bolnice. ili preko đure đakovića na parkiralištima.:D mislim da misli na onaj dio kad ideš prema poloju.... :ne zna:

Afrika paprika
30.12.2008., 15:50
slavonski brod - parkiralište đure đakovića :D to je idealan fukodrom, svi bi bili ljubomorni da vidite :D
što se zg tiče, klupice u parkićima oko studentskih domova, na savi ima u unutrašnjosti sedmog paviljona divan set okružen grmljem bez svjetala, preko ljeta divno :D niko vas iz doma ne može vidjet, a ni s ceste i staze :D

GoGs
30.12.2008., 16:00
mislim da misli na onaj dio kad ideš prema poloju.... :ne zna:di bi se ti tamo ševila? mislim, em tamo ljudi stalno trče, policija se voza... baš i nije top mjesto za ševu :ne zna:

The_Mala
30.12.2008., 16:03
di bi se ti tamo ševila? mislim, em tamo ljudi stalno trče, policija se voza... baš i nije top mjesto za ševu :ne zna: samo sam rekla da misli na to. nasip, ne? po meni isto nije... :ne zna: bolje otić malo dalje do poloja... al opet... što je, je. na parkiralištu iza bolnice je milina :cerek:

Wannda
30.12.2008., 16:07
Nego da... u Zagrebu je Peto jezero na Maksimiru poznato jebalište, Cmrok je pun mjesta za takve stvari, a još i imaš super pogled..
:D to su mi dva omiljena :D

P.s. preporučam Peto jezero jer daje poseban štih :cerek:

Afrika paprika
30.12.2008., 16:08
ćemo si mahat sjedeći put? :w

:rofl::rofl::lol:

eh, moje tamošnje ševe su završile prije 3 godine :D

ceste kojom ideš do poloja nije najbolja, jednom smo išli tamo da frendica proba vozit auto i upalili duga da se vide rupe, kad ono svakih 50 metara auto, a duga svjetla obasjavaju gola dupeta i međunožja:rofl: hilarious:rofl:

The_Mala
30.12.2008., 16:14
eh, moje tamošnje ševe su završile prije 3 godine :D

ceste kojom ideš do poloja nije najbolja, jednom smo išli tamo da frendica proba vozit auto i upalili duga da se vide rupe, kad ono svakih 50 metara auto, a duga svjetla obasjavaju gola dupeta i međunožja:rofl: hilarious:rofl: popravili su cestu :rofl:

al što je, je. ima još jebačine :D

Agnetha Fältskog
30.12.2008., 16:50
Ako se ima auto, ima puuuuno mjesta na izbor. Ako se ima bicikl, onda puno manje, ne? :D
Pionirski, oko Dotršćine, prema Markuševcu, nekad je bilo i iza Jadrana...

Mona*
30.12.2008., 17:36
hm...pa ako imaš auto onda stvarno nije problem jer se malo dalje od bilo kojeg grada može naći šumica ili slično
a konkretne stvari,evo nekoliko

Čakovec-vrtić u centru,ali samo noću
Karlobag-krov hotela Zagreb,plaža ispod tunela(cesta prema Rijeci)
Velebit-odličan za ševu,nigdi žive duše osim zavijanja vukova,ali nije to tako strašno
dobra za ševu je bila kuća Nikole Tesle,ali sada su je preuredili u muzej pa joj se ni prići ne može osim ako ideš razgledavat :D
Zadar-kamp u Boriku,a i oko kampa nije loše
Opatija-lungo mare(šetalište uz more),ima puno zabačenih klupica koje se noću ne vide
Rijeka-definitivno autom u planine(Kastav,Marčelji) jer u centru Rijeke baš i nema praktičnih mjesta

eto,možda se još nečeg sjetim
:cerek:

Kamena
30.12.2008., 18:18
Mislim da bi mnoge forumaše zanimalo gdje se sexsat a da nema promatrača,prolaznika i sl...pa vas molim da navedete poželjna mjesta u vašim gradovima gdje to vršite,jer mnogi nemaju stanove i aute za nesmetano uživanje.:mig:

Nemam pojma. :ne zna: Kolko sam čula od drugih- klupica, iza ponoći.

Mantis Religiosa
30.12.2008., 18:22
Nemam pojma. :ne zna: Kolko sam čula od drugih- klupica, iza ponoći.

mislim, da se na sve ove nabrojene prijedloge ipak bolje ne seviti :rofl:

brrrrrrrrrrr smrznem se od same pomisli na klupice sada :D i na aute :D

dakle, tko nema auto ili stan neka radi i stedi:)

LaTiTeA
30.12.2008., 18:39
A bas sam se neki dan pitala di se ljudi uopce jebu u autima po Zagrebu... :D

Mogu ja za Sisak napisati? :D
Hm.... bas ovak, na otvorenom... pojebala bih se jedino na vidikovcu kod faksa. :zubo:
Nikakve klupice ne odlaze u obzir.... :nono:
Ali vidikovac... :cerek:

Logicus
30.12.2008., 18:41

Kod mene u stanu (studiu).... Možemo i snimat kućne filmiće.... Ko god oće i kad god hoće... Bio muško ili žensko :D:cerek::top:
:rofl::rofl::rofl:

calimero.
30.12.2008., 19:39
popravili su cestu :rofl:

al što je, je. ima još jebačine :D

i odtada je postalo previše prometno:mig:
migalovci..lijepa vožnjica dotamo za zagrijavanje a tamo dovoljno mirno i za vanjski sex:D:D

ahh, dobra vremena:cerek:

Afrika paprika
30.12.2008., 19:44
zavisi kud ideš za migalovce :D npr. između slobodnice i kaniže imaš tri kilometra ceste s njivama i puteljke i parkinge kud godišnje prođu 3 auta :D lovely

aventis25
30.12.2008., 21:00
ostajem vjeran sljemenskom vidikovcu....pogled na grad puca ;)

penzl
30.12.2008., 22:36

Slavonski Brod....nasip

koje klupe kod Doma zdravlja u Zadru?ja znam u Zadru na puntamici kod meteo stanice,pa u šumici u diklu..

Weedeemer
30.12.2008., 22:58
joj znam, ima onaj nedovrseni hotel na ljubljanskoj. dole kod getroa

wjestica
30.12.2008., 23:10
Koji nasip u SB?? :confused::confused:

u sb-u je najbolje na parkiralištu iza bolnice. ili preko đure đakovića na parkiralištima.:D

hm da i meni je bilo malo cudno to kod nasipa.mozda se misli na kej??? znam se tamo dosta ide.
i da nisi mozda mislio na parkiraliste iza hitne a ne bolnice???

Apophis
30.12.2008., 23:16
Vidim da je Rijeka zapostavljena malo :D

Strogi centar-ulica Delta(preko mosta iza kazališta s desne strane(tamo su vanjska skladišta drvne industrije,mjesta skrovitih ko salate.
-bliža okolica-parkiralište trećeg maja, citavo žurkovo, Dolac na Trsatu,prema Viškovu i slično koliko hoćeš toga ....

tigar.23
30.12.2008., 23:22

Strogi centar-ulica Delta(preko mosta iza kazališta s desne strane(tamo su vanjska skladišta drvne industrije,mjesta skrovitih ko salate.
-bliža okolica-parkiralište trećeg maja, citavo žurkovo, Dolac na Trsatu,prema Viškovu i slično koliko hoćeš toga ....

ja neznam meni ovi koji ovako nabrajaju dosta mjesta zvuče mi u najmanju ruku čudno, nebih htio reći da su psihopati i sl. da ne uvrijedim nekoga pa da zaradim žuti karton, ali nikada nisam šetao gradom i gledao gdje ima skrovitih mjesta di bi pokarao curu, možda bi gledao da sam neki očajan ili manijak koji sjedi u parku i promatra curke i samo je pitanje vremena kada da napadnem jednu... :s:ne zna:

rocket86
31.12.2008., 00:41
:

Slavonski Brod....nasip

poloj, bjeliš, parkiralište kod hitne, kod tehničke, đurino parkiralište...(ovo sve za aute vrijedi). i da dodao bih, ako ne želite imat eventualnih problema s policijom, bjeliš izbjegavajte(blizina granice, mene su pratili s rotacijom)

marina101
31.12.2008., 02:40

Hmm.... pa dovoljno je otići u onu garažu... u centru ... Ako si hrabar može proć

A i onaj parkić kod Guvernerove može itekako proć po noći...

Također... Na Pehlinu/Škurinjama Mistraž bara...

Iako .. najljepše je doma u toplom .. sa romantičnom atmosferom ...

EDIT :

ZAGREB : Avenue Mall

Wannda
31.12.2008., 02:43
Hmm.... pa dovoljno je otići u onu garažu... u centru ... Ako si hrabar može proć

A i onaj parkić kod Guvernerove može itekako proć po noći...

Također... Na Pehlinu/Škurinjama Mistraž bara...

Iako .. najljepše je doma u toplom .. sa romantičnom atmosferom ...

EDIT :

ZAGREB : Avenue Mall

di u evnju molu?

marina101
31.12.2008., 02:46
Po stubištima nužnog izlaza ..... ;)

Što višlje to bolje :D

hm...pa ako imaš auto onda stvarno nije problem jer se malo dalje od bilo kojeg grada može naći šumica ili slično
a konkretne stvari,evo nekoliko

Čakovec-vrtić u centru,ali samo noću
Karlobag-krov hotela Zagreb,plaža ispod tunela(cesta prema Rijeci)
Velebit-odličan za ševu,nigdi žive duše osim zavijanja vukova,ali nije to tako strašno
dobra za ševu je bila kuća Nikole Tesle,ali sada su je preuredili u muzej pa joj se ni prići ne može osim ako ideš razgledavat :D
Zadar-kamp u Boriku,a i oko kampa nije loše
Opatija-lungo mare(šetalište uz more),ima puno zabačenih klupica koje se noću ne vide
Rijeka-definitivno autom u planine(Kastav,Marčelji) jer u centru Rijeke baš i nema praktičnih mjesta

eto,možda se još nečeg sjetim

To nisu planine ....

Vjerujem da je to bila metafora ali svejedno :)

buz17
31.12.2008., 02:57
Iz protesta na Markovom trgu.
Iz ljubavi uz Savu.
Iz bunta u autu.

southend
31.12.2008., 09:12
:ne zna:Mnogi forumaši nabrajaju klupe za siguran sex,a tu najviše vrebaju voajeri,neželjeni prolaznici i sl..radi se o tome da nabrajate skrivena mjesta u vašem gradu i pomognete drugima u slobodnoj ljubavi bez strahova..izuzimajte aute i stanove jer mnogi tu mogućnost nemaju.

Violently happy
31.12.2008., 09:14
Gdje se ševiti u Hrvatskoj?

U ličkim šumama.

Apophis
31.12.2008., 09:17
ja neznam meni ovi koji ovako nabrajaju dosta mjesta zvuče mi u najmanju ruku čudno, nebih htio reći da su psihopati i sl. da ne uvrijedim nekoga pa da zaradim žuti karton, ali nikada nisam šetao gradom i gledao gdje ima skrovitih mjesta di bi pokarao curu, možda bi gledao da sam neki očajan ili manijak koji sjedi u parku i promatra curke i samo je pitanje vremena kada da napadnem jednu... :s:ne zna:

gle nitko nije, ali nađeš se u situaciji sa mladom damom negdje gdje ste oboje voljni i željni, a nemate stan pa da vidiš kako mašta proradi, zaletite se negdje pa nađete :D a da ne govorim o razmjeni informacija sa prijateljima-imaš tamo jedno mjesto imaš ovamo jedno..... :mig:

ms. psycho
31.12.2008., 09:30
gle nitko nije, ali nađeš se u situaciji sa mladom damom negdje gdje ste oboje voljni i željni, a nemate stan pa da vidiš kako mašta proradi, zaletite se negdje pa nađete :D a da ne govorim o razmjeni informacija sa prijateljima-imaš tamo jedno mjesto imaš ovamo jedno..... :mig:

moram se s ovim složiti, jer mislim da nije pitanje šetanja gradom i traženja skrovitih mjesta iz hobija, nego pitanje potrage u nemogućnosti pronalaska bolje solucije (npr. veeelikog kreveta u grijanoj sobi :D )....
a što se tiče Rijeke....vidikovac na gornjoj Vežici, naravno, već spomenuto cijelo Žurkovo, posebno preporučam područje kod bivše Copacabane :rolleyes: , sve od Zameta prema zapadu....khm khm....ima toga dosta.... :mig:

Zbunjevita :)
31.12.2008., 09:47

Hmmm...Ovo potiče na razmišljanje...:D
Kad govorimo o Rijeci prvo mi pada na pamet Žurkovo odnosno Kostrena :cerek::cerek: (iako je to već davno otkriveni riječki fukodrom..Al ima svojih čari..one šumice i plaže..Bar se ne morate brinuti da će vas netko u čudu gledati ako vas uhvati na djelu, a i velika je vjerovatnost da ćete i vi naletiti na nekog u akciji :zubo:).. No to je pogodno samo za ljeto..eventualno proljeće..
Imam i ja jedno mjesto na Trsatu, ali njega neću otkrivati..:D
A ima još jedna fina šumica na Škurinjama...još pogodnija nego na Trsatu....:cerek::cerek:

31.12.2008., 09:53

Ma joooj..Kud si to izvukao..:rofl:
Treba malo misliti i na estetiku okoline...:zubo:

Apophis
31.12.2008., 10:01
Ma joooj..Kud si to izvukao..:rofl:
Treba malo misliti i na estetiku okoline...:zubo:

a čuj, autor je pitao ako se nema ni auto ni stan, a to je walking distance od samog centra a onda nemaš baš puno izbora. A naravno kad je estetika u pitanju da koristim stan ili jedno mjesto na drenovi koje ne otkrivam ni pod razno :D
i znam tvoje mjesto na trsatu :cerek:

Zujoo
31.12.2008., 12:54
Evo jedan plac...

ZG - WC u Vinceku.

Probo sinoć... utrpaš se u muški gdje je posebno odjeljena septička jama od pisoara, fino okreneš ključ i udri. Ima iznenađujuće puno mjesta za takav tip prostorija... bar 1.5x1.5m. Nije nam nitko kuco na vrata... pristojni ljudi :D

Jedino pripazite da se ne dogodi što i meni... u 11 je fajrunt!!! Nemojte se zadržavati unutra nakon 11 jer bi mogli ostati do jutra. Srećom bila je još jedna teta koja je čistila i imala ključ da nas pusti van na ulicu :s

tangera
31.12.2008., 13:30
živio sam tamo, hladno je jer je uz dravu i taj prolaz tamo je nekad pun djece koja cugaju, a ima i pun k prolaznika koji traže prečice.

Prijatelju dođi poslije 23h nema žive duše..a i stupovi te štite od pogleda ako netko i prođe..tamo sam radio neko vrijeme pa koliko znam i drugi tamo dolaze jer nemože vas više bit od 1 para na tim stepenicama..dovoljna da djevojka obuče suknju i akcija je tu..:sSad više nisam u Osijeku pa vjerovatno tko želi nesmetan sex u mraku i bezbrižno uživanje neka ode na tu lokaciju...tko nezna gdje je neka potraži caffe bar DE Pariz-niže prema dravi od tog caffe bara..uživajte bez brige..samo se toplo obucite:lol:

anastacia
31.12.2008., 14:05
Isuse, sve je na hladnome..šteta što nemaju neki dobri poduzetnici da imaju jefitinije motelčiće za nesretnike koji nemaju para za skupe hotele..stvarno..jadno..vanka zima je, manijaka svagdje.ja sam ko klinka provalila u srednjoškolski centar pa u učinici..malo smo ostavili prozor wc-a subotom(išlo se subotom u školu) pa se nismo smrzavali...

ms. psycho
31.12.2008., 14:35
Jebite se sad kad tu i otkrivate ta mjesta više nisu skrovita, sad npr dođem tamo kad ono aphosis i psycho u grupnjaku, sad treba potražit još skrivenija mjesta:rofl:

hahahahaha :rofl: the more the merrier :cerek: a ako nađeš nešto još bolje, podijeli...to je čisto stvar kolegijalnosti...i ne brini, napravit ćemo neki time schedule :mig:

Weedeemer
31.12.2008., 16:47
- na Kozjaku :zubo:

Slepička
31.12.2008., 18:08
na jarunu na plaži kad je ljeto,u avenue molu na stepkama kao što je netko napisao..pipkanje ti dolazi u obzir gdje god poželiš-meni najdraže u kinu kad nikog nema!prek zime je teško baš na otovrenom

aventis25
31.12.2008., 21:17
koje klupe kod Doma zdravlja u Zadru?ja znam u Zadru na puntamici kod meteo stanice,pa u šumici u diklu..

puno putuješ ha?

Moonstone
01.01.2009., 12:08
Nama na moru ne fali malih plazica a i 3 km uzbrdo imas sume kolko volis....:top:

Nex
01.01.2009., 14:56
Smještaj - Hrvatska turistička zajednica (http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokacije/Smjestaj.aspx) - popis hotela u RH :kava: :lol: Krevet je ipak krevet :zubo:

marina101
02.01.2009., 17:14
ne,ali živio sam na Krimeji,sad na Vežici, znači često sam na Trsatu, tako da zbilja teško da ne znam gdje je to :cerek:

Šta sad jedina ja ne znam to mjesto :D

Hmmm.... može hint :p :(

Or7
02.01.2009., 17:20

ti bi sevio na -5 negdje tamo? :)

pa znas kaj. par puta sam s komadom zavrsio u wc-u superkonzuma u spanskom gore na katu :cerek:. tam je bar toplo. ona udje u zenski dio i kad je situacija cista, pozove mene :top:

Felix 3575
02.01.2009., 23:27
Ima li gdje u Dubrovniku:confused:

anđeo čuvar
03.01.2009., 15:45

evo što je meni bilo - doživljaj života:

po šumi - dakle tu gdje živim ima dosta šuma i dragi i ja jednom išli u šetnju, malo po malo, ruka tu i tamo, pusa...počeli mi lagano, da bi na kraju završili potpuno goli i trčali kroz šumu...:cerek:
bilo je ljeto tako da je sve bilo ko dogovoreno...
naravno slučajnih prolaznika nije bilo jer je dosta pusto - al ponavljam - doživljaj za pamćenje!!!! :s
ako imate mogućnost probajte! :top:

home edition
03.01.2009., 21:05
parkiralište iza zgrade od INE (Zagreb naravno) kod Avenua Malla, Budnek je zeznut jer ima par zaštitara al brijem da spavaju stalno haha, a Velika Gorica da ne spominjem, od onih silnih okolnih sela tj. šuma do grmlja prije aerodroma haha

Frustry
03.01.2009., 21:38
zagreb - parkiraliste ispred mirogoja
- u podsusedu kod elektrane na brdu
- i kod stare tvornice
- ma ima hrpa tih sljepih ulica
- parkiraliste bille na rotoru

zadar - ona gradska plaza, ima neka nadstresnica u mraku

vir - plaza Lucice

virovitica - na kolodvoru u cekaonici
- kod dvorca na klupici u parku, ili u dvorcu ima hodnika

osijek - pokraj naplatnih kucica

split - u dugopolju

baška - hrpa stjenovitih plaza gdje te apsolutno nitko ne vidi jer trebas hodat 45min , al ako se isplati...

za ovo sve je potrebno imati auto , a za one bez auta soba u Savskom Kutiću je 240kn do 12 popodne:top:

Aamy_11
03.01.2009., 22:56
Već navedeni Maksimir, nigdje nikoga jer je preeevelika šuma :). Savski nasip, Dinamov stadion :D, Kaptol centar (uf, tamo je bilo zanimljivo xd).

Kalliste
03.01.2009., 23:12
Ne mogu vjerovat da su Split spomenile samo dvije osobe...evo ja ću zasad reć svoje tri kombinacije: pazarić kod Starog Hajdukovog, lučica kod O`hare, Marjan, ispod Ivaniševićeve zgrade na Firulama se uvijek nađe neko tamno mjesto...itd...btw ovo su mjesta samo za ono "kad vam dođe"; strast vas ugrije a adrenalin ubrza i napali...tako da sve obavite stojećki...za one finije trenutke stvarno ako nemate auto ili para za motel nemate sreće...

Vesper Lynd
04.01.2009., 00:11
Hmmm...Ovo potiče na razmišljanje...:D
Kad govorimo o Rijeci prvo mi pada na pamet Žurkovo odnosno Kostrena :cerek::cerek: (iako je to već davno otkriveni riječki fukodrom..Al ima svojih čari..one šumice i plaže..Bar se ne morate brinuti da će vas netko u čudu gledati ako vas uhvati na djelu, a i velika je vjerovatnost da ćete i vi naletiti na nekog u akciji . No to je pogodno samo za ljeto..eventualno proljeće..
Imam i ja jedno mjesto na Trsatu, ali njega neću otkrivati..:D
A ima još jedna fina šumica na Škurinjama...još pogodnija nego na Trsatu....:cerek::cerek:

Kostrena je savrsena, pogoto za po ljeti kad mozes biti na plazi ili u nekoj sumici :mig:
Skurinje su pune raznih zanimljivih lokacija... na Pulcu ima sumica koliko hoces, pa Drenova, Kozala.... ajoooooj dalo bi se nabrajati :D

Na Vezici i Trsatu previse puse :D Ima jedna super livada na Trsatu kad ides prema Strmici, imas pogled direktno na most Rijecina, ali te nitko ne vidi :D

Vesper Lynd
04.01.2009., 00:14
moram se s ovim složiti, jer mislim da nije pitanje šetanja gradom i traženja skrovitih mjesta iz hobija, nego pitanje potrage u nemogućnosti pronalaska bolje solucije (npr. veeelikog kreveta u grijanoj sobi :D )....
a što se tiče Rijeke....vidikovac na gornjoj Vežici, naravno, već spomenuto cijelo Žurkovo, posebno preporučam područje kod bivše Copacabane :rolleyes: , sve od Zameta prema zapadu....khm khm....ima toga dosta.... :mig:

Tamo se mozes sevit jedino u autu, a i tamo je uvijek nekoliko parova u akciji... :mig:

southend
05.01.2009., 14:29
Prijatelju dođi poslije 23h nema žive duše..a i stupovi te štite od pogleda ako netko i prođe..tamo sam radio neko vrijeme pa koliko znam i drugi tamo dolaze jer nemože vas više bit od 1 para na tim stepenicama..dovoljna da djevojka obuče suknju i akcija je tu..:sSad više nisam u Osijeku pa vjerovatno tko želi nesmetan sex u mraku i bezbrižno uživanje neka ode na tu lokaciju...tko nezna gdje je neka potraži caffe bar DE Pariz-niže prema dravi od tog caffe bara..uživajte bez brige..samo se toplo obucite:lol:

OVO JE ZANIMLJIVO::::::s

Basta
05.01.2009., 15:47
Ne mogu vjerovat da su Split spomenile samo dvije osobe...evo ja ću zasad reć svoje tri kombinacije: pazarić kod Starog Hajdukovog, lučica kod O`hare, Marjan, ispod Ivaniševićeve zgrade na Firulama se uvijek nađe neko tamno mjesto...itd...btw ovo su mjesta samo za ono "kad vam dođe"; strast vas ugrije a adrenalin ubrza i napali...tako da sve obavite stojećki...za one finije trenutke stvarno ako nemate auto ili para za motel nemate sreće...

pazarić je odlična indeja... :top:

u centru grada, a tako zaklonjen... a preko puta bivše rodilište di san se rodija... :rofl:

volim čokoladu
05.01.2009., 22:38
nisam se ni sitila pazarića kod starog hajdukovog

marjan, kašjuni, žnjan, salona, zvončac

Anasib
06.01.2009., 17:45
Zagreb- zelena magistrala
Šibenik- Martinska :cerek:

ella6
07.01.2009., 13:35
e da...vrapčanska cesta...u produžetku...prodje se ono brdašce, crkva i dodje se na jendo čistinu gdje ekipa šeta djukce, ali i seksa....puuuuuuno mjesta, ima intime ima svega...šteta što zivim daaaleko od tog kvarta. Recimo samo da se tamo i na motoru dalo seksati...

Jel ovo mjesto još u funkciji? Znam da se dosta gradi u tom dijelu pa pitam. I dali se može tamo doći prije 22h a da nema znatiželjnih prolaznika?

Pomozite narode, hića je :D

southend
08.01.2009., 09:20
:top:Možeš doći u 20h nema žive duše

_beba_
08.01.2009., 09:28
mjesto nije bitno ako ti je hitno, hehe

sometime
08.01.2009., 09:34
osijek - pokraj naplatnih kucica

:confused: gdje su u Osijeku naplatne kućice?

tangera
08.01.2009., 14:19
:lol:NAPISANO JE GDJE U OSIJEKU-to možeš radit bez uznemiravanja drugih ljubavnika..samo se dobro obuci

Morčić.pizza
08.01.2009., 21:27
Za one koji nemaju na raspolaganju stan...
Rijeka:
-parkic pored guvernerove; zabijenih klupica ko u prici...
-parkic preko puta kauflanda
-parkic pored trsatse kule (ne trsatski park- tamo je uvijek prometno)
-parkic kod rektorata na bulevardu
-veli vrh
-vidikovac na gornjoj vezici
.........

meni najgenijalnije mjesto na otvorenom u sitnim satima:
-zgrada izmedju Rijecine i gradjevinske skole: ima uvijek otvorena vrata i uz nju se nalazi kao neko bocaliste... e pa tu uz bocaliste su stepke koje su dusu dale za sexic, sve je natkriveno, nema vjetra, samo se dobro obuc za ovo vrijeme za svaki slucaj. E da, do tok bocalista treba prec neku ogradu, al ako sam ja to mogla u cizmama od 8cm, onda moze svatko :mig:

waiting
14.01.2009., 00:22
hehehehehe....jako dobro mjesto je park u Opatiji...
javni wc na plaži u ičićima... na plaćanje je pa dok ne izađeš nitko ne more unutre. ;)
Rijeka-zadnji kat u nekim višim neboderima ili krov...ako je otvoren izlaz. .))
- dio oko invalidske plaže prema Preluku

southend
14.01.2009., 14:27
:lol:Puno mjesta..samo malo je zima za vanjsko druženje na -10

waiting
14.01.2009., 16:13
hehehehe...pa dobro se obučeš i to je to... ;)

Morčić.pizza
14.01.2009., 16:42
hehehehehe....jako dobro mjesto je park u Opatiji...
javni wc na plaži u ičićima... na plaćanje je pa dok ne izađeš nitko ne more unutre. ;)
Rijeka-zadnji kat u nekim višim neboderima ili krov...ako je otvoren izlaz. .))
- dio oko invalidske plaže prema Preluku

Nazalost ne znam ni jedan neboder s otvorenim izlazom...
Ajd mi navedi bar jedan :cerek:

e da, pozarne stube mogu biti zanimljive :)

mila_p
14.01.2009., 16:49
Najbolje u Virovitici, a ni Prigradica nije loša! :)

Kakvo je ovo pitanje? WTF?

Giovanna26
14.01.2009., 17:31
I, vjerojatno svima vama deckima na ovoj minus temperaturi stoji...samo tako??!!

mali_oglasnik
14.01.2009., 19:11
pazarić je odlična indeja... :top:

u centru grada, a tako zaklonjen... a preko puta bivše rodilište di san se rodija... :rofl:

vidiš, nisan o tome ni promislila, o pazariću, nikad :rofl:
ipak mislin da san previše osjetljiva na mirise da bi išla na misto di je prije par sati smrdija kupus :ne zna::rofl:
iza škole na kmanu usrid bila dana :cerek: :rofl:
plaže, standardno, ali usvakom slučaju bolje s autom nego bez njega ...

ckb
14.01.2009., 21:51
Čakovec:
-vrtic cipelica pod krovom u kutovima mracno nema nikog
-goc dvorana gore na onim stepenicama gore nema zive duse
-iza baptisticke crkve dok nema nikog u crkvi
-iza gospodarske u autima vecina ih je razbijena al ima 2 slobodna :)
-u parku puno klupica
-stari grad rupa u zidu pa se mos popet gore kod stepenica al je druga strana zakljucana pa mozes gore
-kod malog sajmista di su nove zgrade i uredi od team-a tamo ima mala sumica :)

to je to od mene ;)

waiting
15.01.2009., 03:58
Nazalost ne znam ni jedan neboder s otvorenim izlazom...
Ajd mi navedi bar jedan

e da, pozarne stube mogu biti zanimljive
Morčić.pizza is offline Prijavi nepoćudan post Odgovori s citatom

heheheheh....ja znan jedan di je uvijek otvoren izlaz na krov....ali ti ne smijem reći... ;) ;)

Morčić.pizza
15.01.2009., 14:45
heheheheh....ja znan jedan di je uvijek otvoren izlaz na krov....ali ti ne smijem reći... ;) ;)

Di je bas uvijek otvoren izlas? :confused:
Ma di? Ajd na pm :D
gle mogu ja doc do kljuca u 2 nebodera, al to mi je gnjavaza.

waiting
15.01.2009., 16:20
ma ima jedan neboder... :)
a i moj je super...ima jedan dio na zadnjem katu di nema stanova... :D

pa ono...nabavi si ključ..odi kod barbe koji ih kopira :D iskopiraj i evo ti kraja problemu. :) :)

Adrenalin
19.01.2009., 14:41
I, vjerojatno svima vama deckima na ovoj minus temperaturi stoji...samo tako??!!

E, vjeruj mi ... Samo tako! !
Btw. Zagreb - uz nasip na Borovju - prema istoku, postoji jezerce... Mozete se sevit do mile volje, samo, po mraku poslije sexa pricekajte da Vam se odmagle stakla, jer cete inace frknut u jezero, haha

Nanidia
19.01.2009., 14:43
:top:Možeš doći u 20h nema žive duše

Bila sam tamo, jako dobro :top:
Mjesto dobiva 5 zvjezdica :D

Ikstomi
19.01.2009., 19:01
u parku na klupici....

Crodra
19.01.2009., 20:57
Čiće(veilka gorica)
Resnik
Jezero iza toplane istok
Kašina
Podsused
Zelina
Oko Vrbovca
Poslije Botinca prema Kupinečkom Kraljevcu
...
Sve cca 15-20km :cerek:

southend
20.01.2009., 08:11
Bila sam tamo, jako dobro :top:
Mjesto dobiva 5 zvjezdica :D

Zato sam ga i predložio..:lol:

sex-addict
27.01.2009., 15:05
Dubrava, iza parkinga kod bolnice, iza onog betonskog trafoa, u grmlju

Od dubrave prema markuševcu, kad prođeš onaj park sa lijeve strane, gledaj lijevo dok voziš.. Po danu prvo, nema šanse po noći skužit..

Podsused - e ovo ne dam, savršeno je i po danu.. :D

Plitvice, Europa, Sliško.. Motelske sobe za 150kuna za 3-4 sata (po danu) su meni best buy.. Bez premca :kava:

Suhi Plivač
27.01.2009., 15:33
Netko je već spomenio Martinsku kod šibenika:top:

Šumice iznad bilo koje plaže (ljeti)...
Tu je bilo mojih prvih par puta:D

U Šibeniku na šubićevcu u šumici oko Vidikovca, odlično mjesto.

U Vodicama oko Orlovih Krugova ima starih bunkera, što iz Domovinskog, što iz svjetskog, a oni su danas dosta zarasli:D

U Zagrebu ne znam baš.. Ok s autom, ali bez auta... Ili je prljavo ili prometno ili nešto treće....

croatsof
09.02.2009., 19:01
Uglavnom ja i moja draga bi htjeli znati koliko bi nas kostalo da odemo u neki hotel jer doma nikad nismo sami pa je nezgodno da se j....onako posteno po cijelu noc dok su nam starci doma(a stalno su doma) hahaa...
pa ako bi mogli napisat vasa iskustva o jeftinim hostelima i hotelima u zagrebu..i cijene otprilike..nas maximum je negdje oko 500kn....sto nam preporucate?

Hvala unaprijed!

Bl4cky
09.02.2009., 19:22
Ja sam bio par puta u hotelu sa svojom dragom, bili smo po par dana i mogu reč da nam je bilo prejebeno dobro, moj savjet uzmite razdvojene krevete, nemoj te uzet bračni jer to van nije baš nešto dobro napravljeno, a kreveti su i jeftini, tako ako čete na krevetu se ševit, to će puknut, jedanput se nama to desilo i srečom nisu otkrili, ali ovi razdvojeni su tvrđi i bolji... uglavnom imaš nekih divnih stvari u Zagrebu (ako si iz Zagreba), Hostel Nocturno, to ti je u centru kod trga, noćenje ti je oko 130kuna - otiđi na nokturno.hr i tamo će ti sve pisati. Imaš i Hotel Vienna - hotelvienna.hr, navodno sam čuo da je oko 150 ili 160 kuna nočenje, no nisam siguran za to,...

croatsof
09.02.2009., 19:34
Ja sam bio par puta u hotelu sa svojom dragom, bili smo po par dana i mogu reč da nam je bilo prejebeno dobro, moj savjet uzmite razdvojene krevete, nemoj te uzet bračni jer to van nije baš nešto dobro napravljeno, a kreveti su i jeftini, tako ako čete na krevetu se ševit, to će puknut, jedanput se nama to desilo i srečom nisu otkrili, ali ovi razdvojeni su tvrđi i bolji... uglavnom imaš nekih divnih stvari u Zagrebu (ako si iz Zagreba), Hostel Nocturno, to ti je u centru kod trga, noćenje ti je oko 130kuna - otiđi na nokturno.hr i tamo će ti sve pisati. Imaš i Hotel Vienna - hotelvienna.hr, navodno sam čuo da je oko 150 ili 160 kuna nočenje, no nisam siguran za to,...
hmmm ovaj hostel Nocturno mi se cini ok po slikama....jesi ti nocio tam sa curom? zanima me jel pristojan smjestaj?

Saškica
09.02.2009., 19:43
Pa kaj su noćenja u Zagrebu tak jeftina??? U Vž nema ništa ispod 350 kn:bonk:
...osim dnevnog boravka koji stoje oko 160-170 kn...

kuroishijin
09.02.2009., 19:45
Moje iskustvo nije veliko,
probao sam par hotela u rasponu od najjeftinijih do gornje klase.

Moram reci da je puno bolje u skuplji hotelima. Ha ha zamisli kupaonu veliku kao neciji stan, sa kadom velicine manjeg bazena sa svim mogucim hidro masazama i namjestajem kreni od kreveta, stolica i fotelja... sve kao da je dizajnirano za kasljuc hopa cupa...

Ali the best ever, ever sjecanja su iz jednog apartmana na Jadranu, mislim da smo rasklimali sve krevete (apartman je bio ogroman sa tri sobe) :E

Isplati se zapeti i zaraditi ekstra love za fuck u hotelima ali to onda treba biti bas kraljevska i usluga i jeba**na i sjecanja :).

croatsof
09.02.2009., 19:53
Moje iskustvo nije veliko,
probao sam par hotela u rasponu od najjeftinijih do gornje klase.

Moram reci da je puno bolje u skuplji hotelima. Ha ha zamisli kupaonu veliku kao neciji stan, sa kadom velicine manjeg bazena sa svim mogucim hidro masazama i namjestajem kreni od kreveta, stolica i fotelja... sve kao da je dizajnirano za kasljuc hopa cupa...

Ali the best ever, ever sjecanja su iz jednog apartmana na Jadranu, mislim da smo rasklimali sve krevete (apartman je bio ogroman sa tri sobe) :E

Isplati se zapeti i zaraditi ekstra love za fuck u hotelima ali to onda treba biti bas kraljevska i usluga i jeba**na i sjecanja :).
hahahah znam al kaj neznas da je vlada recesija u zadnje vrijeme hahahaha....

rocket86
09.02.2009., 20:54
dvaput u pansionu, ali đubrad ne da u jednokrevetnu sobu- noćenje 300 kn, najjeftinije(što sam uspio naći u okolici SB), ali nema onaj filing zadnjeg sjedala, nemam u što uprti, nogama, rukama...

Bl4cky
09.02.2009., 21:23
hmmm ovaj hostel Nocturno mi se cini ok po slikama....jesi ti nocio tam sa curom? zanima me jel pristojan smjestaj?

U Zagrebu nisam noćio, jedino van Zagreba

Astrice
10.02.2009., 07:38
A mislite i na nas koji nemamo auto ili kojima u autu sex nije previše ugodan.

Bl4cky
10.02.2009., 14:46
A mislite i na nas koji nemamo auto ili kojima u autu sex nije previše ugodan.

hm... pa imaš hotele za takve stvari... a ako ne želiš u hotel.. ne znam koje bi onda mjesto bilo prikladnije za sex a da ste opušteni i gdje vam je udobno, gdje vas nitko ne čuje nit vidi...

GricGric
11.02.2009., 20:44
Jel ovo istina?

Provjereno :D

Meni su to rekli, nisam vjerovala, a sad komarci zuje oko mene i tek tu i tamo me koji pikne, no skoro bezbolno. :D

rocket86
11.02.2009., 21:29
Hebeš prirodu na -10, tad treba imat auto sa ugrađenim vebastom :D

Možda te komarci pikaju baš zato što tražiš "lokaciju"
To se u prirodi obavi na brzaka, dok se komarci još ne snađu , hahaha :lol::lol::lol:
Sad za istač: papaj puno b vitamina, pa te komaqrci nebudu grizli :mig:

ok, ja sam pod sex u prirodi mislio na ono što odradim u autu, a traje 2-3 sata(zato ipak treba naći mjesto gdje te neće svatko vidjeti...)... ne privlači me sex na brzaka, negdje iza drveta...

Astrice
11.02.2009., 21:55
Haha pa odeš preko tjedna.Ko to preko tjedna stigne osim od petka i subote navečer.

jagica
12.02.2009., 10:20

Hvala na preporuci..super lokacija:s

fico.325
26.05.2009., 07:06
Jedno pitnje, u hotelu bez problema iznajme sobu maloljetnima??

DokoniDjoko
07.09.2009., 01:37
Daklem, postojala je ovakva tema već prije, ali datira iz 2005., pa molim da mi pomognete sa svojim 'tekućim' iskustvom... :mig:

Znači, trebao bi neki motel ili hotel za jednonoćni fuk u Zagrebu, da je neki jeftiniji, ali da je relativno uredan i čist. :D

Molim prijedloge :kokice:

Wanderer
07.09.2009., 01:40
Ljudi koji prakticiraju jednonoćne fukove ne zaslužuju pomoć. :)

DokoniDjoko
07.09.2009., 01:47
šta?! :confused:

pa puno ljudi imaju problema sa smještanjem jednonoćnih fukova. nisam egzibicionist pa ne mogu to obaviti bilogdje :tuzni:

Wanderer
07.09.2009., 02:02
Aaa.. ako imaš stalnog partnera onda u redu. Ali ako izjebeš pa ostaviš; babaroga* koja se skriva ispod motelskog kreveta će te pojest. ;)

*Čistačica voajerka.

DokoniDjoko
07.09.2009., 02:10
ma naravno... stalni partner, khm :trio:

babaroga se može pridružit :mig:

Piramida
07.09.2009., 16:29
Daklem, postojala je ovakva tema već prije, ali datira iz 2005., pa molim da mi pomognete sa svojim 'tekućim' iskustvom... :mig:

Znači, trebao bi neki motel ili hotel za jednonoćni fuk u Zagrebu, da je neki jeftiniji, ali da je relativno uredan i čist. :D

Molim prijedloge :kokice:

Hotel Laguna ti je relativno jefitin i sasvim fino uređen. ( Zagreb )
Hotel ''vila Tina'' u zagrebu ti je isto odličan , nije skup , al treba se uhvatiti za mjesto. , Hotel Jadran u Zagrebu ti je jeftiniji ali nisam bio pa ne znam što reć o njemu.

Hotel AS i Hotel Dalmina su ti najbolji za Split , Atrium ako imaš koju kunu viška :D
Hotel Kolovare - Zadar , blizu centra , odličan
Hotel Neboder u Rijeci , traži sobu pri vrhu i jebeš uz pogled :mig:
Hotel Drava u Osijeku , relativno jeftin i fino uredan :mig: , Hotel Osijek ako imaš koju kintu viška.

Ako hoćeš baš dobar način, najbolje ti je uzet kartu za dužobalnu , Rijeka - Split , imaš 10 sati noćne vožnje i ševite se po kabinama, palubi , strojarnici , kud god :zubo:

obicna
07.09.2009., 17:39
Hotel ''vila Tina'' u zagrebu ti je isto odličan , nije skup , al treba se uhvatiti za mjesto. , Hotel Jadran u Zagrebu ti je jeftiniji ali nisam bio pa ne znam što reć o njemu.

Hotel AS i Hotel Dalmina su ti najbolji za Split , Atrium ako imaš koju kunu viška :D
Hotel Drava u Osijeku , relativno jeftin i fino uredan :mig: , Hotel Osijek ako imaš koju kintu viška.

Ako hoćeš baš dobar način, najbolje ti je uzet kartu za dužobalnu , Rijeka - Split , imaš 10 sati noćne vožnje i ševite se po kabinama, palubi , strojarnici , kud god :zubo:

koliko ti to prakse po cijeloj rh imaš :rofl::rofl::rofl:

spy
07.09.2009., 18:46

ae puca od jeftinoće..već od 699,99 kuna :D

june06
07.09.2009., 18:49
Savski kutić..:kava:

Piramida
07.09.2009., 19:08
koliko ti to prakse po cijeloj rh imaš :rofl::rofl::rofl:

Još uvijek nedovoljno. Nikad neće biti dovoljno

:rofl:

ae puca od jeftinoće..već od 699,99 kuna :D

Pa što , noćenje u Osijeku za dvije osobe je 600 kuna ,u Varaždinu i preko 600 , teško da ćeš pronaći u Zadru ili Splitu jeftinije. Možeš ali to nije to , tako možeš i na ulici. :mig:

U Dubrovniku nećeš pronaći ispod toga ni 2 zvijezdice.
U Šibeniku Hotel Jadran je :s:top:
Hotel Histria u Puli uvijek ima neke akcije , smješatj je odličan i može se proći vrlo povoljno.

Nedavno su se uz Autocestu otvorili Hoteli Zovko , jako dobro i povoljno se može proći , iako ni poznati Macola nije loš a bome nije ni jeftin.

Al sve to iziskiva nekakvu lovu , ali bolje platiti 200 kn više nego u nekakav Motel pun svega i svačega. :ne zna:

I upamtite , ne žugajte oko cijene , u Hotel treba uložiti lovu koja će se vratiti tek nakon 10 godina ako hotel dobro posluje. Cijenu se takve kakve jesu , ili uzmi ili ne :ne zna:

I mali savijet: Ševite se popodne , svaki hotel ima opciju da iznajmiš sobu od 11 do 19 h. Prođeš 70% jefitnije.
Ništa iznad *** i to je to.

fantazy
07.09.2009., 19:49
:

ponekad vrijedi čitati i ono sto ti se čini nezanimljivo:top:

Piramida
07.09.2009., 20:21
I zaboravio sam napomenuti Hotel Mihovil , u Kninu. Odlično , super osoblje , gazda legenda :D

Hotel Carlsatad u karlovcu , jeftin , u samom gradu , usluga odlična :D

:top:

esqella
07.09.2009., 21:18

I zaboravio sam napomenuti Hotel Mihovil , u Kninu. Odlično , super osoblje , gazda legenda :D

Hotel Carlsatad u karlovcu , jeftin , u samom gradu , usluga odlična :D

:top:

Ti si neki hotelijer? :rofl:

Piramida
07.09.2009., 21:43
Ti si neki hotelijer? :rofl:

Ne, samo često koristim usluge hotela :zubo:

Balkanka
07.09.2009., 22:57
a kakav je onaj holiday inn na jankomiru?

kiss me
07.09.2009., 22:57
Ko treba stan za kratke susrete na poručju Zagrebačke županije na pm :mig:

tonkica051
07.09.2009., 23:01
Ne, samo često koristim usluge hotela :zubo:

akviziter guz papira :misli: :D

Skattemus
08.09.2009., 03:11
a kakav je onaj holiday inn na jankomiru?

Mafijaski.

08.09.2009., 04:22

Prije je Neboder bio no 1 za jednonoćne fukove..:zubo:
Al se "pofensio" (:rolleyes:) i više nije baš jeftin..:ne zna:

rotsA
08.09.2009., 04:43

onda hotel livada&dekica :)

kiara1
08.09.2009., 07:59

sad znam kada će mi trebat kakav hotel kome ću se obratit :zubo:

div
08.09.2009., 08:03

lakše ti se obratit i pogledat na stranice turističke zajednice grada u kojem se jebeš il na google... :zubo:

misliš da se on negde drugde informiral... :lol::lol::lol::lol:

kiara1
08.09.2009., 08:27
lakše ti se obratit i pogledat na stranice turističke zajednice grada u kojem se jebeš il na google... :zubo:

misliš da se on negde drugde informiral... :lol::lol::lol::lol:

div je svakom loncu poklopac :mig::mig:

zeljko_ri
08.09.2009., 10:40

Hm da, samo što je čovjek tražio nešto jeftinije, a ovako nešto (http://www.jadran-hoteli.hr/neboder/cjenik.php) se mnogima neće svidjeti :kava:

salonitanka
08.09.2009., 10:43

ukucaš Grad Zagreb i pod hotele i privatni smještaj imaš brdo informacija i čak i cijenu saznaš!i za noćenje i za popodnevni odmor!:mig:

a tako ako budeš putovala i u koji drugi grad!:D

Piramida
08.09.2009., 14:35

Hm da, samo što je čovjek tražio nešto jeftinije, a ovako nešto (http://www.jadran-hoteli.hr/neboder/cjenik.php) se mnogima neće svidjeti :kava:

To je jeftino s obzirom na cijene u drugim hotelima i ono što daje Neboder u usporedbi s drugima.

Ja biram , ne brini :zubo:

ink
08.09.2009., 16:07
Znam ja neka dobra mjesta na zapadnoj strani Zg-a oko save,king crossa!!

esqella
08.09.2009., 16:51
akviziter guz papira :misli: :D

Lako moguce da si u pravu, a mozda je i sanitarni inspektor :misli:

Pa ni Barack Obama nije toliko proputovao za predsjednicke izbore :D

To je jeftino s obzirom na cijene u drugim hotelima i ono što daje Neboder u usporedbi s drugima.

Kakav Neboder? :kava:

Piramida
08.09.2009., 16:57

Hotel Neboder *** , u Rijeci :mig:

tonkica051
08.09.2009., 17:23
Lako moguce da si u pravu, a mozda je i sanitarni inspektor :misli:

Pa ni Barack Obama nije toliko proputovao za predsjednicke izbore :D

al je milan bandić :mig:

neboder mu ime :lol:

rocket86
17.09.2009., 00:02
Još uvijek nedovoljno. Nikad neće biti dovoljno

:rofl:

Pa što , noćenje u Osijeku za dvije osobe je 600 kuna ,u Varaždinu i preko 600 , teško da ćeš pronaći u Zadru ili Splitu jeftinije. Možeš ali to nije to , tako možeš i na ulici. :mig:

U Dubrovniku nećeš pronaći ispod toga ni 2 zvijezdice.
U Šibeniku Hotel Jadran je :s:top:
Hotel Histria u Puli uvijek ima neke akcije , smješatj je odličan i može se proći vrlo povoljno.

Nedavno su se uz Autocestu otvorili Hoteli Zovko , jako dobro i povoljno se može proći , iako ni poznati Macola nije loš a bome nije ni jeftin.

Al sve to iziskiva nekakvu lovu , ali bolje platiti 200 kn više nego u nekakav Motel pun svega i svačega. :ne zna:

I upamtite , ne žugajte oko cijene , u Hotel treba uložiti lovu koja će se vratiti tek nakon 10 godina ako hotel dobro posluje. Cijenu se takve kakve jesu , ili uzmi ili ne :ne zna:

I mali savijet: Ševite se popodne , svaki hotel ima opciju da iznajmiš sobu od 11 do 19 h. Prođeš 70% jefitnije.
Ništa iznad *** i to je to.

pansion antonio 300kn noćenje za dvije osobe :D (SB) meni je bilo ok. druga stvar što u jebenom krevetu ima previše mjesta :zubo:

Piramida
17.09.2009., 00:18
pansion antonio 300kn noćenje za dvije osobe :D (SB) meni je bilo ok. druga stvar što u jebenom krevetu ima previše mjesta :zubo:

To u Slavonskom Brodu ?
Nisam bio , eto hvala na info-u :D
Izbjegavam pansione i motele :ne zna:

rocket86
17.09.2009., 02:09
To u Slavonskom Brodu ?
Nisam bio , eto hvala na info-u :D
Izbjegavam pansione i motele :ne zna:

okolica(brodsko vinogorje) e sad, meni nije jasno koja bi točno razlika bila između hotela i pansiona...:ne zna: mislim ja onako zamišljam i hotel...:mig:

Piramida
17.09.2009., 02:14
okolica(brodsko vinogorje) e sad, meni nije jasno koja bi točno razlika bila između hotela i pansiona...:ne zna: mislim ja onako zamišljam i hotel...:mig:

Pa jesi kad bio u hotelu :zubo:

rocket86
17.09.2009., 02:19
Pa jesi kad bio u hotelu :zubo:

s curom ne, ali hoteli u kojima sam bio su u rangu, neki čak i lošiji...(po komforu, udobnosti, dojmu) koja bi zapravo razlika trebala biti? sad smo malo off, ali pansion ima kupatilo, krevet, ormar, tv, klimu grijanje, vezu za internet, telefon...

Piramida
17.09.2009., 02:24
s curom ne, ali hoteli u kojima sam bio su u rangu, neki čak i lošiji...(po komforu, udobnosti, dojmu) koja bi zapravo razlika trebala biti? sad smo malo off, ali pansion ima kupatilo, krevet, ormar, tv, klimu grijanje, vezu za internet, telefon...

Ima dobrih pansiona što je je. Ali ima ih i stvarno za ubit se. Razlika je samo u smještajnom kapacitetu , iako ne možeš uspoređvati **** hotel s nikakvim pansionom. Ne znam , nekako se bolje osjećam u hotelu :D

Marica Carica
17.09.2009., 17:39
Ajmo najprije extramuralno (izvan 4 zida)

zagreb jug

tko voli ravnicu: prije VG lijevo, prema zagreb aerodromu
s desne strane mala, simpaticna, romanticna, osvijetljena kapelica,
osamljena u polju, tj vidis ak ti netko pocne prilazit
sa dovoljno dobrih prilaznih puteva
TIP: mozete usput gledati i avione..........kako se dizu..........i spustaju :mig:

tko voli brezuljke:
a) kupinecki kraljevec pa prema pisarovini
b) ili ZG-jug -> VG -> Buna -> hhhhhmmm, mislim da se brdo zove Kozjaca ili nesto slicno
Na Vrhu je stari zapusteni poligon JNA
puca predivan pogled na zagreb, pogotovo nocu
i definitivno najbolje mijesto za promatrat zvijezdane hemisfere, jer nema light-polution (tj Zg je dovoljno daleko) kao ponekad na sljemenu

Tko voli u adamovom kostimu neometano trckarat amo tamo, preporucujem Lonjsko polje. Eventualno nabasete na krdo svinja ili posavca, inace je mir, tisina osama.
TIP: pojacajte kontracepciju kod Cigoca, tj hrvatskog sela roda :rofl:

Tko voli rijeke, vodu opcenito:
a) koji crni Jarun? jeste li znali da juzno od zagreba ima preko 30ak raznoraznih jezera, soderica
od njih toplo preporucujem Cice, veliko jezero
ima cak binu, bar, WC i parking, a od ovog ljeta je ponovno otvoreno za posjetitelje
b) stara Odra
c) Kupa (pokupsko, letovanic)
d) Una, nevjerojatno lijepa, Sifra: splavar

Tko voli partizanski :rofl: sex:
toplo preporucujem spomenike iz bivseg sistema
tipa kozara, petrova gora
opcenito: sve napustene JNA tvorevine
Tip: za sve sumske avanture, ponesite gps, pogotovo u vecernjim satima. trust me - it's worthed! Nema veze radilo se o Cmroku, maksimiru ili lickoj sumetini.

Tko voli morbidni :p sex:
preporucujem mirogoj i
lijepo uredjeno a od oka zasticeno cakovecko groblje

jesam sto zaboravila? :misli:

:D

Marica Carica
17.09.2009., 18:03
Intramuralni sex tj. unutar 4 zida:

na zhalost sve se svodi na hotele/privatni smjestaj
i na zalosti - nije bas za dzaba

prakticiram city-break:
jeftinom avionskom kartom do nekog odredista
tip hotela: za poslovnjake, izvan centra (ili u ind. zoni), s dobrom metro/bus vezom (ti obicno zjape prazni vikendom, pa se da povoljno naci)
cim je hotel malo izoliraniji, obicno ima besplatne dodatne sadrzaje tipa bazen, wellness i ostale fensi-smensi usluge za poslovnjake u sklopu hotela

mppet
17.09.2009., 18:04
Odite u Podgarić, vi iz zg tam vam je jako lijepo pod uvjetom da na nekog ne naletite, naravno iz zg. Blizu Kutine i Garešnice.

mukotrpak
18.09.2009., 07:25
Izbjegavati Lonjsko polje i Turopolje u vrijeme komaraca. Jednom sam tamo išao, da prostite, pišati i napala me eskadrila komančerosa veličine čvoraka. Maljčik mi se invaginirao od strave iako sam ga branio jednom rukom a drugom pokušavao izvuć na svjetlo dana. Uz kanal Odra haraju obadi. U oba slučaja zatvoriti prozore na autu i upaliti klimu ako ima. Zbog letećih napasti šume nisu tako idilična mjesta kao što neupućeni misle, no ipak bih preporučio anatomski oblikovano stablo 2 km zapadno (cestom) od Trakošćana, 30 m sjeverno od ceste uzbrdo.

Marica Carica
18.09.2009., 09:14
Izbjegavati Lonjsko polje i Turopolje u vrijeme komaraca. Jednom sam tamo išao, da prostite, pišati i napala me eskadrila komančerosa veličine čvoraka. Maljčik mi se invaginirao od strave iako sam ga branio jednom rukom a drugom pokušavao izvuć na svjetlo dana. Uz kanal Odra haraju obadi. U oba slučaja zatvoriti prozore na autu i upaliti klimu ako ima. Zbog letećih napasti šume nisu tako idilična mjesta kao što neupućeni misle, no ipak bih preporučio anatomski oblikovano stablo 2 km zapadno (cestom) od Trakošćana, 30 m sjeverno od ceste uzbrdo.

cuj, i ja sam se zaribala prvi put
a onda kupis repelent i no frks, no paniks :kava:
os autan, os flastere - sljaka
citronela za stavit u blizinu isto
osim toga: u vodi nema nijednih, ni obada, ni komaraca :D

kad prevlada strast, izblijede nedace

florijan31
18.09.2009., 09:16
Sljeme! :)

mukotrpak
18.09.2009., 09:21
cuj, i ja sam se zaribala prvi put
a onda kupis repelent i no frks, no paniks :kava:
os autan, os flastere - sljaka
citronela za stavit u blizinu isto
osim toga: u vodi nema nijednih, ni obada, ni komaraca :D

kad prevlada strast, izblijede nedace

U svrhu gorenavedenog stalno mi je autan na dohvat ruke, no ipak moram priznati da su bube straobalne. Oni obadi su mi se živo urezali u sve u što su se urezati mogli a ostavili su traga i na mokrim sicevima (sušili se doslovno tri dana) jer bijaše ljeto, auto bez klime, prozori zatvoreni, obadi prestrašni.

Marica Carica
18.09.2009., 09:29
U svrhu gorenavedenog stalno mi je autan na dohvat ruke, no ipak moram priznati da su bube straobalne. Oni obadi su mi se živo urezali u sve u što su se urezati mogli a ostavili su traga i na mokrim sicevima (sušili se doslovno tri dana) jer bijaše ljeto, auto bez klime, prozori zatvoreni, obadi prestrašni.

slazem se za obade
dan poslije bila sam ko malina
nije ni cudo kad nam je stocni fond 1 krava na 10 km2
bacili se na ljude :zubo:

protiv obada samo sex u vodi

Edit: u vodi se i skidajte :D

Legion90
18.09.2009., 09:39

a u kurac , jadan XD

mukotrpak
18.09.2009., 09:50
a u kurac , jadan XD

Nije seks samo zadovoljstvo. Nekada je i borba protiv okrutnih sila prirode u kojoj moraš biti jak i postojan kano klisurina. Jedared u siječnju na prijevoju Treskavac ponad Baške dok je derala bura, pogled se sterao od Velebita preko Prvića, Golog sve do Raba dva uspaljena bića stoječki su radila radnju, na sreću, ogrnuta pernatim jaknama. Problem je bio u ravnoteži jer je bura jak i mahovit vjetar.

trotter
18.09.2009., 10:24
prakticiram city-break:
jeftinom avionskom kartom do nekog odredista
tip hotela: za poslovnjake, izvan centra (ili u ind. zoni), s dobrom metro/bus vezom (ti obicno zjape prazni vikendom, pa se da povoljno naci)
cim je hotel malo izoliraniji, obicno ima besplatne dodatne sadrzaje tipa bazen, wellness i ostale fensi-smensi usluge za poslovnjake u sklopu hotela

Bi mogla malo spomenuti neku destinaciju u kojoj si to isprobala.. Nije ni na odmet baciti ime hotela...
Nešto u tom stilu mislim da se da izvesti u M, Industrie Park npr...

Marica Carica
18.09.2009., 10:26
Nije seks samo zadovoljstvo.

eto njega opet :p
a hebat ga, onda trebas otvorit novi topic: gdje se NE sexat

Nekada je i borba protiv okrutnih sila prirode u kojoj moraš biti jak i postojan kano klisurina. Jedared u siječnju na prijevoju Treskavac ponad Baške dok je derala bura, pogled se sterao od Velebita preko Prvića, Golog sve do Raba dva uspaljena bića stoječki su radila radnju, na sreću, ogrnuta pernatim jaknama. Problem je bio u ravnoteži jer je bura jak i mahovit vjetar.

sad kuzim kako si izabrao nick :zubo:

mukotrpak
18.09.2009., 10:45
eto njega opet :p
a hebat ga, onda trebas otvorit novi topic: gdje se NE sexat

sad kuzim kako si izabrao nick :zubo:

A šta morem kad volem

Marica Carica
18.09.2009., 11:08
Bi mogla malo spomenuti neku destinaciju u kojoj si to isprobala.. Nije ni na odmet baciti ime hotela...
Nešto u tom stilu mislim da se da izvesti u M, Industrie Park npr...

moze

recimo Antwerpen, Brussel, Brugge BE,
bili smo vec jedno desetak puta. Zaljubljeni u gradove i atmosferu koja njima vlada

Ramada Plaza**** Antwerpen 3 nocenja s doruckom (topli+hladni trpaj-u-se-buffet) za 2 osobe + faciliteti ukupno +/- 180,00 E Vecinom ovdje odsjedamo, najbolji odnos cijena-kvaliteta, besplatan parking u blizini, tramvajem do centra 6-7 stanica, tramvaj pod nosom, ak ti nije dovoljan njihov bazen imas olimpijski preko puta, novouredjen

Astoria *** Antwerpen ovaj je bio tak-tak. cijena prihvatljiva, sobe ok, malo demode ali u redu sve u svemu, u samom centru

Jednom je cak pao i Golden Tulip****Antwerpen, preko neke promocije, 2 nocenja s doruckom (pet-ned) E 135,00 prije par godina
hotel je super, na samom gradskom trgu, prekrasna panorama, hrana im je super, sobe/usluga prekrasne. vec dugo vrebamo slicnu akciju, no nazalost bezuspijesno

Slicno je i u Brusselu, te Brugge lijepo povijesno mijesto

VEc nam je dosta Belgije, pa se do iduceg ljeta namjeravamo bacit na De, za pocetak Berlin/Koln

Wesel, Hotel Wesel, DE (proguglaj)
Uglavnom weekeind, da se povermeno nac +/- 90E nocenje u dvokrevetnoj s polupansionom, prekrasni apartmancici sa kuhinjom iako je u hotelu, nice lobby za kisne dane, ljeti i otvoreni bazeni vani, izuzetno dobra i sto je najboje ukljucena u cijenu welness ponuda, na samoj rajni, lijepo za shetnju i gledanje brodova kako prolaze, s druge strane obale rimski viadukt rusevine, avio-jedrilicarski poligon s druge strane, za ljubitelje ili promatrace
Nedostatak:
Vrlo mali grad, nemas kaj za vidjet, rhurska oblast i dosta industrije u blizini (na ca 3 - 5 km udaljenosti)
Prednost:
bez previse podrazaja izvana ima se dovoljno vremena za sex od jutra do sutra :cerek: a nakon toga punjenje baterija u welnessu. A i sama promjena cini covjeku dobro.

Prije par dana sam nasla Air Arabia: Amsterdam -> Casablanca 50 E, a sad jos trazim odgovarajuci hotel, pa tko zna :mig:

Evo, to je samo dio, tek toliko da skuzis logiku
Aviokarte i hotele bookiraj dosta unaprijedi ili naprotiv last minute.
Svima je malo kriza i cijene hotela su prosijecno pale 17% u odnosu na proslu godinu, pa se isplati cjenkat ako ides direktno, a ne preko neke agencije.
Dusu dao internet.
A otkad german wings i ostale niskobudzetnjace letaju i do ZG/RI/ST/DU, nije ni europa hrvatima nedostizna

[PS Al dzaba svi hoteli kad ja najvise volim naturalni i nesputani sex u prirodi :cerek:]

trotter
18.09.2009., 11:20
moze

recimo Antwerpen, Brussel, Brugge BE,
bili smo vec jedno desetak puta. Zaljubljeni u gradove i atmosferu koja njima vlada

Ramada Plaza**** Antwerpen 3 nocenja s doruckom (topli+hladni trpaj-u-se-buffet) za 2 osobe + faciliteti ukupno +/- 180,00 E Vecinom ovdje odsjedamo, najbolji odnos cijena-kvaliteta, besplatan parking u blizini, tramvajem do centra 6-7 stanica, tramvaj pod nosom, ak ti nije dovoljan njihov bazen imas olimpijski preko puta, novouredjen

Astoria *** Antwerpen ovaj je bio tak-tak. cijena prihvatljiva, sobe ok, malo demode ali u redu sve u svemu, u samom centru

Jednom je cak pao i Golden Tulip****Antwerpen, preko neke promocije, 2 nocenja s doruckom (pet-ned) E 135,00 prije par godina
hotel je super, na samom gradskom trgu, prekrasna panorama, hrana im je super, sobe/usluga prekrasne. vec dugo vrebamo slicnu akciju, no nazalost bezuspijesno

Slicno je i u Brusselu, te Brugge lijepo povijesno mijesto

VEc nam je dosta Belgije, pa se do iduceg ljeta namjeravamo bacit na De, za pocetak Berlin/Koln

Wesel, Hotel Wesel, DE
Uglavnom weekeind, da se povermeno nac +/- 90E nocenje u dvokrevetnoj s polupansionom, prekrasni apartmancici sakuhinjom, iako je u hotelu, nice lobby za kisne dane, ljeti i otvoreni bazeni vani, izuzetno dobra i sto je najboje ukljucena u cijenu welness ponuda, na samoj rajni, lijepo za shetnju i gledanje brodova kako prolaze. avio-jedrilicarski poligon
Nedostatak:
Vrlo mali grad, nemas kaj za vidjet, rhurska oblast i dosta industrije u blizini (na ca 3 - 5 km udaljenosti)
Prednost:
bez previse podrazaja izvana ima se dovoljno vremena za sex od jutra do sutra :cerek: a nakon toga punjenje baterija u welnessu. A i sama promjena cini covjeku dobro.

Prije par dana sam nasla Air Arabia: Amsterdam -> Casablanca 50 E, a sad jos trazim odgovarajuci hotel, pa tko zna :mig:

Evo, toliko da skuzis logiku
Aviokarte i hotele bookiraj dosta unaprijedi ili naprotiv last minute.
Svima je malo kriza i cijene hotela su prosijecno pale 17% u odnosu na proslu godinu, pa se isplati cjenkat ako ides direktno, a ne preko neke agencije.
Dusu dao internet.

[PS Al dzaba svi hoteli kad ja najvise volim naturalni i nesputani sex u prirodi :cerek:]

Puno hvala na trudu i korisnim info...
Ovaj hotel Ramada Plaza se čini kao vrlo dobar izbor...
Nikad nisam bio u Belgiji i zašto ne probati... ;)
U Berlinu sam pronašao jedan zgodan hotelčić ne preskup pokraj stanice S-Bahna u Charlottenburgu. Spominjem to pošto planirate u D... Još da se sjetim imena hotela.. mislim da imam doma vizitku, pa Ti javim!

Nikad ne rezerviram prek agencije, uvijek via net. jeftinije je i nađeš kaj te zanima..
Koju avio kompaniju koristite za Belgiju?

Marica Carica
18.09.2009., 11:30
Nikad ne rezerviram prek agencije, uvijek via net. jeftinije je i nađeš kaj te zanima..

Same here. :five:
/Mada ovdje ima i dump-agencija (www.kras.nl) /

A sto se belgije tice: slucajno zivimo na 300 km, pa moze i auto :D
Najvise koristimo german wings, a i ostale niskobudzetne koji lete sa
amsterdama ili duseldorfa

Nego,
tek sad sam skuzila,
shebali smo stvar

ovo je "gdje se posexat U HRVATSKOJ " :bonk:

/ostatak moze onda na pm (onaj hotel u Njemackoj)/

okruglica
18.09.2009., 11:57
Upiši faks. :cerek:

trotter
18.09.2009., 13:40
Same here. :five:
/Mada ovdje ima i dump-agencija (www.kras.nl) /

A sto se belgije tice: slucajno zivimo na 300 km, pa moze i auto :D
Najvise koristimo german wings, a i ostale niskobudzetne koji lete sa
amsterdama ili duseldorfa

Nego,
tek sad sam skuzila,
shebali smo stvar

ovo je "gdje se posexat U HRVATSKOJ " :bonk:

/ostatak moze onda na pm (onaj hotel u Njemackoj)/

Štima.. čim nađem javim se na pm. ;)
A za Zg.. Nije mi jasno kako netko nemože naći gdje... Bilo koja cesta koja ide prema obroncima Medvednice... malo se skrene u neki putić i to je to... na nekim mjestima (zelena magistrala npr) je i pogled na grad super...

Regnikolarna
22.09.2009., 22:06
u zadru...
po šumicama... kad se ide prema plodinama na žmirićima, između te ceste i one u novom bokanjcu ima lijepa šumica, ništ se ne vidi ako se uđe malo dublje u šumu.
također, na ulici hrv.sabora, između sandyja i bokanjca, imaju par cesta koje vode u šumice i u polja :D.
na punta bajlu, također u šumici, ili ima jedan betonski dio uz more, zaklonjen stijenama :D malo neudobno, ali preživi se.

colinb
23.09.2009., 16:03
Na daski punoj eksera, kad mogu gurui hodati po zaru i po bodljama, sto ne bi i ti pokusao na ekserima. Tetanus cijepivo uzmi za prioritet.

Preljubnica
23.04.2012., 11:56
Dižem temu..gdje se poševit u Zagrebu, prek dana kad se nema previše vremena.:ne zna: Trebam ideje za brzinski fuk negdje, bilo gdje...ajmo iskusni, kak to rješavate kad imate ćuku, dve na raspolaganju i to u 10ujutro :D

Freyr
24.04.2012., 21:51
nisam to prakticirao no imam preporuku
recimo zgrade, netko uđe u zgradu pa uđete za tom osobom dok otvori vrata.I otiđete liftom u podrum i tamo se pofukate ? jel tko to tako probao ?

druga mogučnost
liftovi, recimo oni koji nemaju kamere, neki liftovi imaju gumb da se zaustavi lift na mjestu pa to napravite u par minuta mozda i vise do doska majstora za dizala.

treća mogučnost
neki trgovčki centri ajmo recimo metro, getro ili neki imaju tamo spremište za kolica, mislim na ona udaljenija na koje rijetko kad netko ide, samo obratiti pažnju kada auti prolaze no ja mislim da je to najbolje koristiti navečer kada se spusti mrak.

četvrta mogučnost
svlačionice u dučanima sa odječom
neki imaju umjesto zastora vrata, no ako budete tihi mislim da se to tamo da napraviti.

Peta
wc-ovi
ali iskreno ovo bi ja izbjegavao, večina smrde, no tko zna mozda recimo na mjestima di stalno čiste koriste one mirisne sprejeve itd dalo bi se to napraviti.
Možete napraviti to u Mcdonaldsu, jedino pitate nekog gosta koji jede tamo da vam da šifru za ulazak koja piše na računu, nevidim problem zasto vam nebi dao jer samo morate biti ljubazni :)

NERAST
24.04.2012., 23:23
Ah,,,, Evo da i ja kažem koju pametnu OSJEČKIM JEBAČIMA....

Dakle!

Moje omiljene lokacije do prije neku god u OS su bile:

1. Zeleno polje, 50-tak metara od medicinske škole, iza cestice koja vodi prema tvornici Karolina, točnije na ulazu parkirališta kod autoreparature,,, obično budu parkirane jedna ili dvije lokalne šlepe od kamiona (nema vozača spavača) pa ljepo se uparkirate između i udri do mile volje!

2. Kada se vozite iz Osijeka prema Petrijevcima, prođete Ravlić klaonicu, sa desne strane su polja ravna samo tako, pa baš i nije praktično, no ako usporite na 40km/h, i bacite pogled na mračnu lijevu stranu kolnika, ubrzo nakon klaonice skužiti ćete da iza kanala uz cestu, kao da se na jednom djelu počinje kao bent iskopane zemlje, iza njega je ćuprija, i samo pređete i poljskim putom samo stanete iza tog benta i udriiiiiiiii

3. Stari izlaz zaobilaznice kod teromo elektrane, i bočni ulazi u polja! 3-4 auta na sat prodju

4. Svakako stari jebodrom na katakombama,,,,no preveć gužva,

5. Cesta za prilaz bivšem vojnom poligonu 5c, prema brjestu,,,, ima zgodnih mjesta

6 itd...

Nadam se da sam pomogao!

SPLITSKIMAN
25.04.2012., 00:19

Ma zato je Split zakon......na plazi i ne boj se :mig:

didixx
25.04.2012., 00:21
nije problem mjesto nego šta podbacit pod jaja

VDCOTO
25.04.2012., 16:57
Dok ne nađeš što podbaciti nema potrebe ni tražiti mjesto. Mjesto se stvori samo od sebe i tamo gdje prije nije bilo:D

LORDLORD
03.11.2013., 14:30
Rijeka auto zapad centar ima li nesto free vec oko 17 sati?

pandoraa-
03.11.2013., 14:32
možeš i ispod nadvožnjaka kad je mrak.. nema nikog:)

vitorog
03.11.2013., 15:19
evo, neću bit konkretan, ali par savjeta za jebače koji nemaju prostor: preko google earth pretražiti neku blisku lokaciju i izabrati onu koja je podalje od stambenih objekata a ima pristojan autoprilaz. Na primjer, sad treba izbjegavati maslinike jer su radovi u punom jeku, a u proljeće pčelinjake (nisu problem samo pčelari:D)

ane36
03.11.2013., 15:29
Meni nije problem gdje neko neman s kim, veoma rijetko nailazim na osobe s kojima želim seks a i kad naletim na nekog takvog uglavnom ispadne neko sranje.. Živim na području u kojem obitavaju neki ružni muški. Zato ljudi budite sritni šta se uopće imate s kim jebat a ne gdje.

5ive
03.11.2013., 23:24
Živim na području u kojem obitavaju neki ružni muški.

A koje je to podrucje, bas me interesira. Nije valjda da ti niko nije dovoljno zgodan? :ne zna:

Zato ljudi budite sritni šta se uopće imate s kim jebat a ne gdje.

Ovo se slazem.

inkpink
04.11.2013., 13:55
u drzavi di vecina mladih zivi sa starcima, a kao zale se na pad nataliteta.
mislim d bi institucije tu trebale intervenirati :kava:

ane36
04.11.2013., 16:44
u drzavi di vecina mladih zivi sa starcima, a kao zale se na pad nataliteta.
mislim d bi institucije tu trebale intervenirati :kava:

Nažalost ni na vidiku osoba s kojom bi se ja mogla pojebat izuzev ovog jednog oženjenog mada mislim da se ja u to neću upuštat ako bi on prvi šta i napravija.
Nakon svih sranja koja su mi se dogodila u životu još bi mi samo to tribalo.

ane36
04.11.2013., 16:45
Sorry, nešta sam falila u kvotanju:))) Nova sam tu.

5ive
04.11.2013., 16:55
Pretpostavljam da si mene kvotala.

Nažalost ni na vidiku osoba s kojom bi se ja mogla pojebat

Ista stvar i kod mene, ali da sam na tvom mjestu ipak se ne bih upustao u nesto ovakvo:

izuzev ovog jednog oženjenog

Nikako.

enticing
06.11.2013., 02:24
Evo jedna obavijest gdje se nemojte seviti u HR.

Ne pokusavajte to u prosirenju u tunelu. Svi moderniji tuneli imaju senzore i cim auto skrene na prosirenje automatski se aktivira sluzba za sigurnost na cesti. U roku od 10 min imat cete rotaciono svijetlo slep sluzbe u retrovizoru a mozda i policijsku patrolu:)...

Pisem ovo jer znam nekog komu se to dogodilo. :rofl:

venera_veritas
06.11.2013., 06:38
Evo jedna obavijest gdje se nemojte seviti u HR.

Ne pokusavajte to u prosirenju u tunelu. Svi moderniji tuneli imaju senzore i cim auto skrene na prosirenje automatski se aktivira sluzba za sigurnost na cesti. U roku od 10 min imat cete rotaciono svijetlo slep sluzbe u retrovizoru a mozda i policijsku patrolu:)...

Pisem ovo jer znam nekog komu se to dogodilo. :rofl:

ah ti voajeri. ispada da ih među policajcima ima najviše:mig:

Blesoje
07.11.2013., 12:22

Ko preferira animal sex preporučio bi Maksimir. :D

Harry Mulisch
07.11.2013., 12:45
Znalo se desiti da se i nađe pokoja otključana predavaona na faksu...

lllnuclearlll
07.11.2013., 14:17
Ne znam jel bilo već, neda mi se čitati cijelu temu... Možete i dodavati lokacije :D

http://fuk-o-drom.com/

inkpink
07.11.2013., 18:05
Ne znam jel bilo već, neda mi se čitati cijelu temu... Možete i dodavati lokacije :D

http://fuk-o-drom.com/

a jesi neki, pa nemoj s time tako, da murija ne vidi :D

Victora
07.11.2013., 18:09
Isus bog, ne mogu vjerovati da ovoga ekšli ima na netu! :eek::eek::eek:

Edit: doduše, jako sporo, odn.nikako ne radi - morala provjeriti, jasno....:rofl:

Alexa
07.11.2013., 18:44
Ma zato je Split zakon......na plazi i ne boj se :mig:

Mošmislit. Ekšli znam tipa koji s noćnom kamerom zumira parove u autima/po plažama, pa si slaže fap kompilacije koje šera frendićima.

Mentolman
07.11.2013., 20:42
osječke lokacije ? :zubo:

lllnuclearlll
07.11.2013., 22:20
Isus bog, ne mogu vjerovati da ovoga ekšli ima na netu! :eek::eek::eek:

Edit: doduše, jako sporo, odn.nikako ne radi - morala provjeriti, jasno....:rofl:

Meni radi poprilično brzo, isto kao i google maps koji mu je baza.

Hitretz84
07.11.2013., 22:23
Meni nije problem gdje neko neman s kim, veoma rijetko nailazim na osobe s kojima želim seks a i kad naletim na nekog takvog uglavnom ispadne neko sranje.. Živim na području u kojem obitavaju neki ružni muški. Zato ljudi budite sritni šta se uopće imate s kim jebat a ne gdje.

A di ti zivis da su bas svi ruzni,pa hrvati su lip narod:D:D:D:D

Sent from my HTC One S using Tapatalk

manchesterff
08.11.2013., 07:23
.nikad se nisam ševio u autu, na nikakvim lokacija....a ševim ima već 8-9 godina, možda i više...uvijek je to bilo u stanu - njenom, kod mene....

venera_veritas
08.11.2013., 07:54
.nikad se nisam ševio u autu, na nikakvim lokacija....a ševim ima već 8-9 godina, možda i više...uvijek je to bilo u stanu - njenom, kod mene....

ja se nemaštovitošću ne bi hvalila:mig:

p.s. nemoj shvatiti ozbiljno, samo se malo zajebavam doskočicama, a i volim u autu

Victora
08.11.2013., 12:48
A to se on hoće pohvaliti kak ima stan - i on i njegove trebe, ku'iš, neće on kajgod :rofl:.

bumblebeee
08.11.2013., 12:56
ma kad mi se jebe,onda karam gdje stignem samo ako mala hoce rasirit noge

Alexa
08.11.2013., 14:36

Meni je ovo vrh vrhova napisanih na ovoj temi. Lako spada u pet najboljih postova LJESa.

Hitretz84
09.11.2013., 00:01
ja se nemaštovitošću ne bi hvalila:mig:

p.s. nemoj shvatiti ozbiljno, samo se malo zajebavam doskočicama, a i volim u autu

:thumbup::thumbup::thumbup:

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Gorštak
09.11.2013., 04:34
mene je nekako uvijek vise zanimalo s kim se seviti, nego gdje...mjesto radnje mi nikad nije bilo prioritet.