PDA

View Full Version : Kako fino jest', a mršavit'?

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

coffeebreak
06.03.2010., 17:22
vratila se maloprije s kavice..
cure ovdje su baš če-če i predivne..:cerek::cerek:

:cerek:

žao mi je što nisam stigla

eto me na poslu :( oba su mi se zakomplicirala i to zbog seljaka i čobankovića

I meni. Dogovorit ćemo se za drugi put i ima da nas ide što više!

ksrena
06.03.2010., 17:56
helou, sve vas mrzim što zajedno kafenišete :rolleyes:

danas:
** cornflekes sa mlijekom (malo za promjenu)
** naranča
** 2 knedle sa šljivama + vrhnje sa steviom (cca 50 gr) :cerek:
** kockica 74 % čokse + 6 badema
** kajgana sa mladim lukom (od 1 jajeta) + 100 gr zrnatog

Ja sam danas obradila nekoliko "hektara" vlastitih površina (doduše sa depilatorom al, površine su definitivno vlastite i u hektarima:rofl::rofl:)
atlantis, ak si već u tim đirovima središ mi poticaj??:mig::mig:

5rich
06.03.2010., 18:18
ja danas (uzorna :cerek:)

D(8:30): 4 žlice fitness + 1 dcl mlijeka i ness bez šećera s malo mlijeka
MO(11:00): mala zelena jabuka + nezaslađeni čaj od brusnice
MO(13:00): čaj od brusnice (nezaslađeni)
R(16:30): 6dkg integralnih špageta s 3 žlice domaće salse s paradajzom,malo patliđana,mas.ulja(1/2 čajne žlice) i češnjakom :klopa:
V(19:30,tj sad): 3 šnite deluxe i 1 bioaktiv

ksrena
06.03.2010., 18:51
ja danas (uzorna :cerek:)

D(8:30): 4 žlice fitness + 1 dcl mlijeka i ness bez šećera s malo mlijeka
MO(11:00): mala zelena jabuka + nezaslađeni čaj od brusnice
MO(13:00): čaj od brusnice (nezaslađeni)
R(16:30): 6dkg integralnih špageta s 3 žlice domaće salse s paradajzom,malo patliđana,mas.ulja(1/2 čajne žlice) i češnjakom :klopa:
V(19:30,tj sad): 3 šnite deluxe i 1 bioaktiv

ručak ti je suuuper, doručak ok, ali ti je prevelika pauza od doručka do ručka nezaslađeni čaj ima cca 2 kalorije i ne računa se kao međuobrok.
Osim toga sveukupno mi se još uvijek čini malo ...:ne zna::ne zna:

bass
06.03.2010., 19:00
tjedan prošao relativno ok,ne stignem pisati menije...nisam vas stigla ni čitati odlučujem se popraviti...
griješila jedino navečer sa malo više jogurta i orašida
meni su ti lješnjaci,orasi i bademi postali jedini gurmanski grijeh :cerek:
e da i , ja veliki čokoholik nisam pojela niš slatko od nove godine, i uopće mi ne fali...kenbiliv

jučer:
6: limunada,ness sa sojinim,vježbe za trbuh,leg magic
do 14: kruška, 2 jabuke , orašidi
14:30 zrnati,delux,malo grah salate,jogurt,orašidi
spavala do 17( čudan dan inače nikad ne spavam popodne :ne zna: ),učenje do 19
19: aerobik
20:30 malo jogurta,zrnatog...
sve zbrdazdola, moram se popravit

molim curke da najavite kavicu par dana ranije, i ja bi :kava:
welcome svim novima

Blentava
06.03.2010., 19:05
povrataque sina razmetnog, helou koke...
ne, nisam zderala, barem ne hranu koja je zlocesta prema mom okolopupkovnom podrucju tijela...
QUOTE=ciganche;25377667]ovo je i mene užasno mučilo u početku, cijeli dan sve divno i krasno, a onda navečer :v isi:...[/QUOTE]
obilan dorucak cuda chini za regulaciju gladi u vecernjim satima. :mudri:

4 i pol kile manje
:cheer: samo vidim da se tamo nagradjujes nekim tamo lisnatim tijestom :tuctuc: hrana nije nagrada!!!

pozdrav žene! ja sam Ana i debela sam

kaj mislite?
helou ana... vec u startu vidim da imash super stav, shaku ruke i sretno!:mig:

mene ovaj kalcij iz šumećih tableta spašava...
blentava,dižem ti spomenik : s : s falaaaaa kaj si mi to preporučila : s : s :gr li:
:teatralnoprociscavagrlo: ako si planirala taj spomenik realizirat u prirodnoj velichini, deder pricekaj ljeto da se stesam :zubo: magnezij. kupi sumece od magnezija.

:top: :che er:

Jednostavna pravila za SVAKI obrok i medjuobrok:
1. mali tanjur (za male porcije)
2. pola tanjura je povrce
3. cetvrt tanjura nemasni proteini
4. cetvrt tanjura integralne zitarice
5. mrvica dobrih masnoca
6. voce je odlican desert, bolje ga je jest svjezeg nego susenog ili u marmeladi.

:s dobro je podsjetiti se. bas mi je drago da bar netko secira jelovnike. ja znam teoriju, al u praksi...i stink :visi: uglavnom, fermentiralo ono ili ne, mislim da je voce daleko bolji izbor od bozemiprosti kremastog kolacha...
kvotanje to be continued....

Blentava
06.03.2010., 19:28
kava sutra?!?!?!?jel ima zainteresiranih?
:mama:

Ja bi s vama ako me primate:ce rek:

Danas više neću jesti (dobro, možda naranču:rolle yes: ) :

Uz navedeno, danas sam u par navrata u uredu strpala u usta mozart kuglu (mislim da te tri - četiri kugle imaju kalorija kao sve gore navedeno). Užas.
...
:tuctuc:

bok curke i stare i nove
šta da vam kažem sve super do sad a sad je bilo 2 kocke kuhinjske ćokolade i veliki komad kore od domaćeg kruha od bjelog brašna. ja pekla prvi put a taj dio najviše volim i nisam se uspjela kontrolirat. još uvjek se nisam riješila svoje navike grickanja navećer kad djecu strpam u krpe ali eto većeras je baš ono što ne valja.
moj meni za danas: kava sa šećerom
3 žlice zobenih i 3 žlice musli s mljekom i ja i moja curica podjelile.
:ce rek: inaće uopće nije na mamu tako je mala i mršava i neće da jede svašta kao mama.
file soma pećen u foliji, zelena salata a prije toga juha od povrća. znaći karfiol, brokula, grašak i mrkvica samo skuhano u vodi i zaćinjeno.
2 jabuke
isto kao rućak samo manje
i sad ovo što sam gore napisala a što je najgore uopće nisa bila gladna
bilo je tu pola sata šetnje i 55min. orbija. sad mi je tako žao što sam jela taj kruh a mućila se na orbiju toliko. :cer ek:
a mishu, koru kruha necu uopce komentirat, samo hrabro... za orbi:na muci se poznaju junaci! a ti si moj junak!
Bok cure! Pratim vas već duže, i sviđa mi se vaš način prehrane, pa sam vam se odlučila pridružiti. ...QUOTE]
helou
[QUOTE=marty_19;25398562]curke.. nemojte me tuč i vikat kad napišem ovo...
vagala sam se danas ujutro... zanimalo me,pošto sam jučer brljavila i još sam navečer bila vani (bilo je i alkohola)...
i ono...šok... imam 63,4kile : D: D: D: D: D:cere k:
a imala sam 65... :con fused:

k !!pizda. al svejedno cestitam... a jesi mislila prije stajanja na vagu da ce bit 67:rofl: jedino me to tjesi...sto si se isla vagat zbog krivnje...:cerek:

:bruki ca:
dijalog ciganche i fanhp:rofl:naglas sam se cerila:rofl:

cure ovdje su baš če-če i predivne..:cere k::cere k:
mrzim vas

jucer:
dorucak kao i obicno
mo-casa mlijeka
r-pileca prsa na naglo, nemasni umak od rajcice, 2 fete integralnog kruha
mo-banana i jabuka
v-3 jabuke i radic
jucer sam imala psihicki tezak dan, tako da sam ponosna na sebe sto se nisam obrusila na frizeder

danas:
dorucak kao i obicno
mo-nista, bila u kupovini (kupila 15 eura voca i povrca, :top: i wece papir jer puno je to vlakana...)
r-50g spageta u umaku od rajcice bez masnoca sa malo chili paprichice, nachuh da ubrzava metabolizam, pa da vidim :o
mo-cappuccino
v-2 jabuke i radich
pedometar: usprkos bolovima u trbuhu (menga opasno zeza, mislim da chu skrenit s uma) danas 9959 koraka za 314 kcal. tome nadodajem i sat vremena seljenja visechih ormaricha amo-tamo duga prica....:kava:
uglavno, jucer sikicki lose, danas bolje, sutra je novi dan.
i to dan off. idemo u restoran coporativno slavit zaruke. bacih oko na meni. trudit cu se radit zdrave izbore, a vecera ce sigurno bit nesto zeleno lisnato i nezachinjeno....
laku nooooooooooooooooooc svirachi....

5rich
06.03.2010., 19:29
ručak ti je suuuper, doručak ok, ali ti je prevelika pauza od doručka do ručka nezaslađeni čaj ima cca 2 kalorije i ne računa se kao međuobrok.
Osim toga sveukupno mi se još uvijek čini malo ...:ne zna::ne zna:

tenk ju :mig:

tinkerbell
06.03.2010., 19:53
cure ovdje su baš če-če i predivne..:cerek::cerek:

I meni. Dogovorit ćemo se za drugi put i ima da nas ide što više!

helou...jes jes baš je bilo gubica...curke su baš :cerek::cerek::cerek:...žao mi je što ostatak žemskica nije mogao doći...nekako uvijek u 3 kafendišemo...sljedeći put najavljujemo tjedan dana ranije...mogle bi i u tjednu ako možete...

ja danas imam day off i niš ne pišem...:p:p

pusek svima

ksrena
06.03.2010., 20:01
:lux::lux::lux: dragi popravio steper :klap::klap:

gamad kineska ne proizvode rezervne dijelove, pukne je*ena sajla, kupi novi steper!! E baš neću :rospija::rospija: Kupio muž jebeni metar sajle za 9 kn, i nešto našarafo i stvar šljaka.

Prava Mačka jel tvoj steper crko??? Ako je javi mi se na PM objasniću ti gdje se kupi i šta (ili kako se javit mom mužu:rofl:) da ne davim ovdje. Puuuno mi je lakše objasnit svojoj sjebanoj kičmi potrebitost vježbanja na steperu nego na orbyu....

pítā
06.03.2010., 20:30
- dvije žlice zobenih, jogurt 0,05% m.m., jabuka, cimet
- tanjur čušpajz poriluka bez zaprške, dva sojina faširanca, kiseli krastavci
- šljiva, jabuka
- posni, rajčica, luk, sojin faširanac, tanka šnita raženog

Tussaud
06.03.2010., 20:46
Ujutro - fitness žitarice s cjelovitim zrnom + mlijeko 0,9 % masnoće.
Prije ručka - sendvić sa dimljenim pilećim prsima + zelena salata (mali)
ručak - mala porcija riže i krumpira bez kruha.
:D
e da pitam, ako neko jede one fitness žitarice (bez ičeg), mene zanima jel to ipak deblja, jer su prilično slatke.. i nešto mi sumnjivo a musli fakat ne mogu, žvačem dva sata, nikad pojesti :D
I da, koliki učinak ima taj smeđi šećer?

5rich
06.03.2010., 21:03
e da pitam, ako neko jede one fitness žitarice (bez ičeg), mene zanima jel to ipak deblja, jer su prilično slatke.. i nešto mi sumnjivo a musli fakat ne mogu, žvačem dva sata, nikad pojesti :D

smeđi šećer,bijeli šećer-isto ti je...
normalno da deblja ako ti grickaš fitness žitarice kao čips :D u 30 g ima 133 kalorije(ili tak nekaj) i puno šećera,kao što si primijetila...

nisu ni moji menii savršeni(daleko od toga),ali ipak mislim da je tvoj meni jakkooo
daaleko od savršenstva...
grijeh 1: nema sendviča,gotovo,basta s tim...
grije2: ručak su ti sami ugljikohidrati, trebaš dodat više proteina,ugljikohidrate smanjit(krumpir i običnu rižu svest na minimum minimuma :mig:)
grijeh 3: fali ti međuobroka,i večere,tj još 2 obroka(osim ako nisi ručala u 7 navečer ;) )

Tussaud
06.03.2010., 21:08
Ok, to je bio današnji meni. Problem je što moja mama je pravi hranu, ja nemam baš vremena i u tome je problem... -.-. Jedem jako malo porcije tj. navikavam želudac na manje hrane.
Zašto onda piše na tim žitaricama da su specijalizirane za fitness? I ne grickam ih kao čips već jedem s mlijekom ili jogurtom (0,9), a sendivč moram jesti jer idem ujutro u školu (crni kruh sa cjelovitim zrnom + plus pureća salama sa zelenom salatom), ne znam što bih drugo ujutro u školi... lol a treba izdržati 5 sati. Bar je to bolje od onih vrućih samoživih pizzeta s kojim se truje ostatak škole.
Btw. napominjem da sam još uvijek u tim nekim 'teen' godinama a čitala sam da se ne smiješ imati prestrog režim tada jer tijelu su potrebni svi sastojci, ali svjesna sam da postoje 'zamjenski' a jednakim učinkom, ali nisam dovoljno upućena... a mamu je teško prešaltati na 'zdrav režim'. Bar ne večeramo i ne jedemo bijeli kruh više *sliježe ramenima*

(napominjem da se nikad u porodici nismo 'trovali' raznim glupsotima, volimo povrće i svašta pravimo i imamo raznolik meni što se tiče ručka)

5rich
06.03.2010., 21:17
Ok, to je bio današnji meni. Problem je što moja mama je pravi hranu, ja nemam baš vremena i u tome je problem... -.-. Jedem jako malo porcije tj. navikavam želudac na manje hrane.
Zašto onda piše na tim žitaricama da su specijalizirane za fitness? I ne grickam ih kao čips već jedem s mlijekom ili jogurtom (0,9), a sendivč moram jesti jer idem ujutro u školu (crni kruh sa cjelovitim zrnom + plus pureća salama sa zelenom salatom), ne znam što bih drugo ujutro u školi... lol a treba izdržati 5 sati. Bar je to bolje od onih vrućih samoživih pizzeta s kojim se truje ostatak škole.
Btw. napominjem da sam još uvijek u tim nekim 'teen' godinama a čitala sam da se ne smiješ imati prestrog režim tada jer tijelu su potrebni svi sastojci, ali svjesna sam da postoje 'zamjenski' a jednakim učinkom, ali nisam dovoljno upućena... a mamu je teško prešaltati na 'zdrav režim'. Bar ne večeramo i ne jedemo bijeli kruh više *sliježe ramenima*

(napominjem da se nikad u porodici nismo 'trovali' raznim glupsotima, volimo povrće i svašta pravimo i imamo raznolik meni što se tiče ručka)

kužim te u potpunosti..i meni je samoj tak :mig:
i da,dobro si čitala,ne smiješ se nipošto izgladnjivati,i slično..moraš jesti uravnotežano
ok,možda sendvič i nije tolko loš,ipak si ga jela ujutro,ali možeš npr uzet bademe,ili neko voće, ili jogurt,ili posni/zrnati sir..nemoj baš svaki dan sendivč...:mig: u svakom slučaju je bolje od pizzete,i ostalog,ali ima i boljih stvari

ne večerati nije najsretniji izbor..dobro je ne jesti 3 sata prije spavanja,ali isto tak,za ubrzavanje metabolizma treba jesti svaka 3 sata

te žitarice su kakti pune vlaknima,itd...možeš ih ti jesti,bolji su izbor od ne doručkovanja,ili nutele i bijelog kruha, i sama ih jedem, samo treba pazit na količinu :mig: 3-4 žlice otprilike imaju 30 grama :mig:

Tussaud
06.03.2010., 21:20
Ja sam inače problema sa žučnom kesom, morala sam ju operirati (nije da sam se stvarno prejedala) i dan- danas se doktori pitaju kako tako mlada, tako da izbjegavam večeru jer se ujutro osjećam napuhnuto. Ali pojedem voće i povrće ako osjetim glad.
Da, jedem nekad i bademe. Valjda će se isplatiti to i 3 put sedmično vježbanje :D

Prava Macka
06.03.2010., 21:50
većer
evo mene ko za mene pita
vjerojatno niko
ja sam i danas zgrješila ali sam rekla da je sad dosta. jedino se tješim time što još nisam dobila male crvene i što sam imala nekih neugodnih događaja u zadnja 2 dana. evo što skrivih danas:
kava sa šećerom
kava sa šećerom
4 žlice zobenih i mljekom
šnita bijelog kruha namazana margarinom
kava sa šećerom
kuhana leća sa povrćem (mrkva, krumpir, luk crveni) i malo puretine+zelena salata zaćinjena maslinovim, kiskom i soli. ovog se ne odrićem
jabuka
jabuka
mali komadić pohanog purećeg ali ono najslađe skinuto i šalica mljeka ali stvarno mali komadić, jedno 3 griza
zeleni čaj šalica
bila je i šetnja od sat i pol

Tussaud
06.03.2010., 21:54
većer
evo mene ko za mene pita
vjerojatno niko
ja sam i danas zgrješila ali sam rekla da je sad dosta. jedino se tješim time što još nisam dobila male crvene i što sam imala nekih neugodnih događaja u zadnja 2 dana. evo što skrivih danas:
kava sa šećerom
kava sa šećerom
kava sa šećerom
kuhana leća sa povrćem (mrkva, krumpir, luk crveni) i malo puretine+zelena salata zaćinjena maslinovim, kiskom i soli. ovog se ne odrićem
jabuka
jabuka
mali komadić pohanog purećeg ali ono najslađe skinuto i šalica mljeka ali stvarno mali komadić, jedno 3 griza
zeleni čaj šalica

Meni je tu samo loša kava sa šećerom i bijeli kruh sa margarinom...ostalo se čini ok.
Meni je trener rekao da šetnje nisu baš učinkovite osim ako brzo hodamo, ali tako da ne može pričati sa saputnikom... a jbt, to mi je cijela poanta šetnje.:lol:

merry-123
06.03.2010., 21:56
moj danasnji meni:
10:00 2 zlice muslija+150ml bioactiva (tj. b activa :) ) + mali croissant
14:00 rizoto+ zelena salata
17:30 ness
19:00 okruglo pecivo sa sezamom +pureća šunka, rajčica i list zelene salate
iza toga cca 2 šake kokica u kinu :facepalm:

5rich
06.03.2010., 22:13
Meni je tu samo loša kava sa šećerom i bijeli kruh sa margarinom...ostalo se čini ok.
Meni je trener rekao da šetnje nisu baš učinkovite osim ako brzo hodamo, ali tako da ne može pričati sa saputnikom... a jbt, to mi je cijela poanta šetnje.:lol:
pa i nisu,ali bolje ikakva fizička aktivnost nego nikakva :mig:

mačka,drži se :grli:

Shtefitza
07.03.2010., 06:22
Pa kol'ko natipkate!! :rofl:

Kakva je bila kava?

D: zobene s mlijekom, mandarine
M: banana
R: kobasica, przene paprike, krumpir
V: mlijeko, breskva, banana

planinarenje :cheer:
Dobila sam bojicu u licu! :cerek:

Treasure
07.03.2010., 07:43
Jučer: (previše)

Kava pa pol sata sobnog, limunada
D: šnita kruha sa sirnim namazom (slabo mi došlo kad sam mu pročitala sastav; a to sam napravila nakon što sam pojela:rolleyes:)
M: mala polpetica (ulje cijedim na salveti)
R: polpeta i kis. krastavci
Kava pa pol sata sobnog
M: jogurt sa žlicom posnog
...i onda zajeb, čips!!!!!!!:mad:

(PMS me lovi, ni sama ne znam kako ga preživit, jer mene tad ne love želje za slatkim nego za nekom junki, lošom hranom...)

zašto je netko napisao da je navečer pretjerao sa posnim i jogurtom? Ja to navečer pojedem, molim ispravite me ako tu griješim.

krinka
07.03.2010., 10:45
jucer
D-sok od grejpa,posni,krekeri
MO-jabuka
R-dvije maaale hrenovke i dinstani glavati kupus
MO-jabuka
V-grah salata sa puuuno luka,cesnjaka,octa i maslinovog ulja:p

nisam vjezbala:mad:,guzovi su me boljeli od dana prije:)
danas papam divljac...mmm:rofl:

mali buco
07.03.2010., 11:00
jutro...
nisam dva dana bila na netu, volje nizašta...

ovak, bila sam u petak i subotu vani, i na domjenku, i na ročkasu i tak, jela sam dosta stvari pa mi se sad ne da tipkat, ali prema fitdayu pojedoh neš manje od 2000 kcal!
tak da sam zadovoljna kaj se tog tiče! (doduše, probala sam računat verziju ŠBBKBB, dakle, koliko bi to kalorija bilo da sam dala sve od sebe, da si nisam stavila neki limit-u glavi, i ispalo je oko 4000 kcal!!!!) tak da je ovo oke....
sad se vraćam na "standardnih" cca 1500 :)

e da, vaga je kupljena (i još zapakirana!) . poklon dragog za 8.mart :kava:
al neću se vagat prije 1.4!

menu napišem navečer...

pozdrav novim (a i starim) babama :zubo:

p.s. zvjezdice ne da mi se sad ić na off, al zakon ekstenzije, wow

pure evil
07.03.2010., 11:09
Bok bapci!
ja jučer imala slobodan dan i jela sam SVAŠTA...i neću to tu pisat :zubo:

Stara od broja 4? Pa ja bih umrla... ali nije da imam uspavane mišiće,da nemam snage ili tako nešto, pa 100 čučnjeva ko od šale radim : lol: Sad si me prestrašila da premalo vježbam, a debelo se obučem, budem mokra ko miš... : eek:

Dobro, sutra drmam pol ure na trojci!

ja volim zlatnu sredinu,zato sam i krenula od sredine :zubo:
ja isto mislim da su orbi i sobni bic ful slični,zato odgađam kupovanje orbija...jer će mi trebat onda još jedna prostorija samo za vježbanje :D ovak još sve nekak zguram u dnevni boravak..

meni je na orbiju na 1 - 15 minuta 100 kcal : )

brijem da je potrošnja ista bio orbi ili bicikl...

sad si izračunaj prosjek : )

ja mislim da je realno za pol sata na bicu izgubit barem 200 kalorija..

Ja i Milka same doma :f acepalm: nje više nema :facepalm:
haahaah :D R.I.P Milka...
nije, nije, mala, 100 gr, 500 kalorija : zubo:

inače, u posljednja dva tjedna sam 3 kg manje tako da sam odlučila uvesti jedan dan kad ću si priuštiti nešto fiiiiino, znači, bit će to subota : )

jeeej! tak i ja..samo sam ja izgubila 3 kile u 2 mjeseca :rofl:
ja mislim da je jedan dan u tjednu potreban da bude slobodan.. ja mršavim bez obzira na taj dan..

helou...jes jes baš je bilo gubica...curke su baš : cerek:: cerek:: cerek:...žao mi je što ostatak žemskica nije mogao doći...nekako uvijek u 3 kafendišemo...sljedeći put najavljujemo tjedan dana ranije...mogle bi i u tjednu ako možete...

ja danas imam day off i niš ne pišem...: p: p

pusek svima

slažem se da bi se mogle nać jedan dan u tjednu.. :mig:

ja ako jedem pahuljice,jedem samo fitness sa čoksom.. jedino mi te valjaju..i obavezno s jogurtom jer mlijeko ne pijem od nikad :zubo:
e sad,dal debljaju ili ne,ja znam da one nisu savršene,al druge nemrem jest tak da... :raspa:

pure evil
07.03.2010., 11:13
frendica me nije vidla 3 tjedna i rekla je da su mi se noge ful stanjile :cheer: i da joj trebam samo malo trbušnjake radit i da je to to, i da kolko ja mislim kila imat :zubo:
baš sam bila hepi... :D

ciganche
07.03.2010., 11:19
uuu jučerašnjeg dana...završila ga booogatom večerom u hotelu na koncertu i par čaša vina i martini :lol: al nije mi žao, dala sam si oduška malo, a onda sve po starom..... :top:

pure evil
07.03.2010., 11:21
pa jučer ti je bil day off,ko i meni :cerek: :five:

tinkerbell
07.03.2010., 11:47
hej komadi...

apropo Fitnessa - JAKO LOŠE!!!Zakaj piše da su za?- ZATO KAJ TO PRODAJE PROIZVOD I TO SE ZOVE MARKETING....eto zato...

osobno mislim da ima daleko boljih izbora od toga..

Tussaud...sorry ali meniji su ti dosta loši...previše kruha i previše slakog i UH...i meni mama kuha pa sam ju zamolila da za mene radi drugačije...lijepo sam joj objasnila i to je bilo to...na početku sam si sve sama kuhala...onda se i ona polako priključila naučila i sada mi kuha kak meni paše...

ja sam danas na nogama od pola 9 :rofl:....bila kod šnajderice...vse mjere mi pale za još 4 cma :):):)...dala sam si šit neke starčice :) i uzim neke stare :P

danas za ručak spremam lososa po montignacu :mljac:

pure evil
07.03.2010., 11:49
bravo za pad cm-a :cerek: :cheer: :five:

tinkerbell
07.03.2010., 12:13
brijem da si zamijenila treasure i tussad :ne zna::ne zna:

da evo isparviLa sam...sorry Treasure

pure evil
07.03.2010., 12:36

piši nam menije na kraju dana ,ili idući dan za prethodni :mig:
da bude preglednije

Scirocco
07.03.2010., 12:40
hej komadi...

danas za ručak spremam lososa po montignacu :mljac:

Recept? :)

5rich
07.03.2010., 12:47
piši nam menije na kraju dana ,ili idući dan za prethodni :mig:
da bude preglednije

ali kolko sa ja shvatila,to je njen meni za cijeli dan:mig:

pure evil
07.03.2010., 12:49
ajoj :zubo:
podhitno mijenjaj to :D pa makar si u teen godinama...al nemre ti samo ručak bit zadnji obrok..a voće??
jogurti?? :raspa:

5rich
07.03.2010., 13:33
ajoj :zubo:
podhitno mijenjaj to :D pa makar si u teen godinama...al nemre ti samo ručak bit zadnji obrok..a voće??
jogurti?? :raspa:

pa u tim teen godinama najviše i treba zdrave hrane,voća,jogurta,proteina,raznovrsnosti itd :ne zna:

pure evil
07.03.2010., 13:37
slažem se 5rich,malo sam se krivo izrazila...
ugl,uz sav ovaj meni,treba ti i voća,povrća,joguteka... :mig:

5rich
07.03.2010., 13:40
slažem se 5rich,malo sam se krivo izrazila...
ugl,uz sav ovaj meni,treba ti i voća,povrća,joguteka... :mig:

razmemo se :D

Hailey
07.03.2010., 14:08
Pošto sam vidjela da svi tu papate zobene pahuljice, odlučila sam si ih i ja kupiti, i jela sam ih jučer navečer, a pošto mi je okus nije baš nešto, mene zanima jel se to mora kuhati jer sam ih ja samo sipnula u mlijeko.
Nemojte mi se smijati :rofl:
Vidjela sam na netu da kad se radi kaše od zobenih onda se kuhaju..

5rich
07.03.2010., 14:25
Pošto sam vidjela da svi tu papate zobene pahuljice, odlučila sam si ih i ja kupiti, i jela sam ih jučer navečer, a pošto mi je okus nije baš nešto, mene zanima jel se to mora kuhati jer sam ih ja samo sipnula u mlijeko.
Nemojte mi se smijati :rofl:
Vidjela sam na netu da kad se radi kaše od zobenih onda se kuhaju..

normalno da ti se nećemo smijati...
ni meni same nisu nešto..ubaci unutra još jabuku naribanu,krušku,ili bademe,ili grožđice,suhe brusnice,datulje,sjemenke lana,i slično

Hailey
07.03.2010., 14:39
normalno da ti se nećemo smijati...
ni meni same nisu nešto..ubaci unutra još jabuku naribanu,krušku,ili bademe,ili grožđice,suhe brusnice,datulje,sjemenke lana,i slično
E to mi je već primamljivije :klopa:

bass
07.03.2010., 16:00
možeš ti zobene skuhati u malo vode oko 5min i ocjediti,fino omekane i nabubre...i onda u jogurt ili bez njega, sa dodacima po želji

drago mi je vidjeti da nisam jedina koja je imala jučer day off
7: limunada, pola sata vježbe za trbuh i leg magic, ness sa sojinim
do 16: kefir 0.9, kruška,jabuka,orašidi
16:30 dinstani grašak sa malo piletine i zelena salata
19: delux 4 fete,žuti sir,jogurt,malo tofua
do 02: 4 gemišta
02: jogurt i orašidi :brukica:

nisam ništa trebala jesti kad sam došla doma, ali...

ciganche
07.03.2010., 16:42
pa jučer ti je bil day off,ko i meni :cerek: :five:

hehe al ni danas nije puno bolje:

d - dm-ovski kruh, fetica deluxe i sira (mali sendvič)
m - bioaktiv obični
r - enchilade - pojela jednu tortilju punjenu piletinom, grahom, kukuruzom, lukom i rajčicom i uz to malo tortilja čipsa s čili umakom :p
v- fino ću si skuhati brokulicu i popapati s deluxe šunkicom :top:

tinkerbell
07.03.2010., 17:27
ja danas...zahebala sa slatkim...

banana
2 šnite kukuruznog kruha + 3 šnite de luxe + sirni namaz + 2 dcl mlijeka
ness
file od lososa + blitva na lešo + salata

3 kockice crne čokse

kava s mlijekom

McSunday :eek::eek:

:facepalm: zbog ovog jebenog slatkog koje mi nikako nije trebalo...nisam se izležavala prijepodne sam bila aktivna non stop..ali sada popodne osim prošeta na kavu i do Mcića niš:mad:...zato sad idem pisati izvještaj i nakon toga Zumba 20 min express workout i onda malo trbušnjaka,leđnjaka i guze s pilates loptom :D:D

tinkerbell
07.03.2010., 17:31
Recept? :)

malo sam ga modernizirala...

filete lososa sam posolila i malkice popaprila, zalila s limunovim sokom s obje strane i ostavila 1h da se mariniraju u tome(neki uz limunov sok dodaju i narančin...ja sma samo limun)....pećnicu sam zagrijala na max...filete sam na brzinu popržila na malo maslinovog ulja s obje strane u teflonki i bacila u pleh na masni papir i u pećnicu na 20 min....smanjila sam na 180 stupnjeva...nakon 10 min sam ih okrenula na drugu stranu...

poslužila uz salatu i blitvu na lešo....i to je to...

ksrena
07.03.2010., 17:32
day 20 (valjda) apsolutna katastrofa: :brukica::brukica:

** cornflakes sa mlijekom 9,00
** ragu juha, pola zagrebačkog purećeg (bio je ooogroman pola je cca veličina dlana, nekoliko pomes fritova, komad pečene janjetine, 1 pečeni krumprić, kupus salata 3 kolačića 1 rafaelo i dva "svatovska"
STRRRAAAŠŠŠNNNOOOOOOOOOOO!!!!

Ovo obžderavanje je trajalo od 13,- 18,00 sati i sad se osjećam grooozno.
Ovakvu količinu gluposti nisam utrpala u sebe u zadnjih godinu dana, a danas sve u jednom danu.

Bili smo na krštenju bebe koja je nakon rođenja dobila sepsu i jedva se izvukla (bez posljedica) nakon mjesec dana u bolnici.... što nije razlog za žderanje, ali šta je tu je. Odo stepat do zore...

ciganche
07.03.2010., 17:32
ja danas...zahebala sa slatkim...

nisi kao što ja znam zahebat :lol:

tinkerbell
07.03.2010., 17:35
nisi kao što ja znam zahebat :lol:

uf...meni je to koma...hoću doma imati kućnu teretanu kao i ksrena...d amogu vozit bic,orbi, leg magic whatever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pure evil
07.03.2010., 17:41
imam i ja kućnu teretanu :mljacko::B
niti kod mene nije danas slavno sve,al kak je jučer bilo,danas je mila majka :zubo:
ja se uopće ne brinem zbog ničeg... :D
zadnja 2 tjedna sam vježbala svaki dan od pon do petka,samo da tak nastavim i da mi to uđe u naviku,di ćeš veće sreće...
ovaj bic mi je spasil život...
počnem ga vozit od sredine doline sunca,pa nastavim još malo dok traje večera za 5 :zubo:
mislim da kolko god netko ima mali stan ili kuću ,može ga nekak utrpat... oni koji pronalaze izlike, općenito pronalaze izlike za ne-vježbanje :zubo:

pure evil
07.03.2010., 17:44
ja sutra ujutro uključujem pedometar na mobu i nosit ću mob u nekoj torbici na remenu... baš me briga.. ne vjerujem da je to tolko loš pedometar na mobu, a fakat me zanima kolko koraka napravit...vjerojatno vrlo malo :zubo:

ksrena
07.03.2010., 17:48
možda i nije tako strašno, ja sam ovaj tjedan što se vježbanja tiče, preskočila samo četvrtak. Odnosno nisam preskočila nego imala day off, drugi je trebao biti danas, A L I NEĆE MOĆI :ne zna::ne zna:

blizanka
07.03.2010., 18:38
hi curice! :cerek:

nakon što sam jučer za večeru utrpala u sebe cca 2000kcal, danas sam baš fina i pristojna.
Neću pistati što sam jela za večeru, samo ću se pohvaliti da sam taj dan za doručak pojela jedan šnitice tost kruha sa purećom šunkicom i kavu (10:00), a zatim oko 13:00 zdjelicu voćne salate (banana, kivi, mango i par smrznutih malina). I nekih 20 min sam vježbala guzu i noge.

danas:
d(11:00): 2 tost kruha s purećom šunkicom, ness + mlijeko
r(14:00): puretina u nekom umaku (trudila se minimalno umaka uzeti), malo lešo tikvice i brokule, 1/4 šnite graham kruha
mo(16:00): ness + mlijeko, 2 kockice čokolade
v(18:30): puretina od ručka + salata od rikule + 2 kisela baby kukuruzića, 1 dl jogurta

aktivnosti: manijačko pospremanje, neke vježbice za ruke sa onim nećim što se stišće (:misli: ne znam kako se to zove)

u planu: 50 min pilatesa s loptom + 20 min noge i guza

blizanka
07.03.2010., 18:39
:facepalm: zbog ovog jebenog slatkog koje mi nikako nije trebalo...nisam se izležavala prijepodne sam bila aktivna non stop..ali sada popodne osim prošeta na kavu i do Mcića niš:mad:...zato sad idem pisati izvještaj i nakon toga Zumba 20 min express workout i onda malo trbušnjaka,leđnjaka i guze s pilates loptom :D:D

što je to zumba express workout?

coffeebreak
07.03.2010., 19:00
Vidim samo ovaj vikend svi nešo zeznuli:)

Ja nisam imala nijedan cijeli dan off ali mi je zato i jučer i danas ručak bio definitivno off.

Moji meniji:

d: jučer zobene palačinke - dvije s malo marmelade od šljiva i dvije s komadićem slanog dimljenog sira / danas: fitness sa sojinim mlijekom

r: i jučer i danas restoranska žderačina, ne znam više ni nabrojati što je sve bilo, ali bilo je :rofl:

v: jučer samo dva kivija i malo studentske zabave, danas: kivi i naranča

Međuobroka nije bilo jer su ručkovi bili takvi da ih nisam imala kad utrpati.

Od sutra počinjem i s vježbanjem. Prvi treninig mi je zakazan sutra prije posla :cheer:

coffeebreak
07.03.2010., 19:04
Vidim samo ovaj vikend svi nešo zeznuli:)

Ovdje je inače trebalo pisati: "Vidim da smo ovaj vikend svi nešto zeznuli" :facepalm:

pítā
07.03.2010., 19:13
- jabuka, kivi, šljiva
- pileće bijelo meso pečeno na naglo, mješana salata (krastavci, paprika, rajčica), dvije žlice mlinaca (samo pofurenih s vodom)
- jabuka

Onda sam otišla i Mercator i za 20 kn kupila - dva patliđana, tikvicu, ogromnu papriku i oko kilu naranči pa za večeru izdinstala na mrvu maslinovog malo paprike, patliđana, luka i tikvice i u to stavila piletine od ručka. Mljaaac je bilo :) Mercator svaku nedjelju ima 30% sniženja na povrće i voće ako nekog zanima slučajno, a uvijek nađem i sniženo povrće i voće koje nije baš A klase ali meni to ne smeta ali za sitne pare dobim ok količinu. Usput sam u Mani ubola 3 majice za manje od 100kn :D

pure evil
07.03.2010., 19:31
nisam znala da ima svaku nedelju tu akciju,sad po novom imaju svaki četvrtak 10% na sve kupljeno ako si penzić :zubo: tak da nije niti to loše ako uspijete baku ili nekog drugog penzića nagovorit da ide s vama :zubo:

tinkerbell
07.03.2010., 19:41
što je to zumba express workout?

skinula neki zumba home workout s neta i skroz je ok za zagrijavanje..s tim da jam sebi za z malo otežam nekim dodacima...

ja gotovo s izvještajem i sada još neš radim na kompu i idem drmat...

blizanka
07.03.2010., 20:00
skinula neki zumba home workout s neta i skroz je ok za zagrijavanje..s tim da jam sebi za z malo otežam nekim dodacima...

ja gotovo s izvještajem i sada još neš radim na kompu i idem drmat...

tnx :)

jel netko kupovao negdje one bućice za ruke i pijesak za noge? koliko to otprilike dođe, tj. koja bi bila ok cijena?

Prava Macka
07.03.2010., 20:05
ja što god da napišem neće valjati. već danima brljavim i nikako da se vratim na pravi put. danas sam pekla pitu od jabuka i opet popustila a pekla sam ju i prošlu nedelju i onda nisam pokleknula, zašto? zašto jesam danas? i sad razmišljam o tim kolaćima i općenito o hrani. šta da jedem sad? htjela bi nešto fino a u kući nema ništa tako ali opet ću ja sebi naći. ne znam zašto posustajem. zašto ne mogu izdržati dalje. je da su mi se desile neke stvari. izgubili smo dosta financijski i onda se ja razoćaram u cjelokupni život i pitam se zašto se patiti i odma posustanem. bože kako bi voljela da sam jaća. jutros sam si bila obečala da neču odustati i opet nisam ispunila obećanje dano samoj sebi. na žalost nisam nikakav karakter.ljepo se osjećam ali kad se pogledam u ogledalo i vidim koje sam brdo i vidim da moram još puno smršaviti onda mi bude muka.
šta da vam više kažem jadna, neuporna i razoćarana samom sobom:confused::flop::o

mali buco
07.03.2010., 20:13
ja što god da napišem neće valjati. već danima brljavim i nikako da se vratim na pravi put. danas sam pekla pitu od jabuka i opet popustila a pekla sam ju i prošlu nedelju i onda nisam pokleknula, zašto? zašto jesam danas? i sad razmišljam o tim kolaćima i općenito o hrani. šta da jedem sad? htjela bi nešto fino a u kući nema ništa tako ali opet ću ja sebi naći. ne znam zašto posustajem. zašto ne mogu izdržati dalje. je da su mi se desile neke stvari. izgubili smo dosta financijski i onda se ja razoćaram u cjelokupni život i pitam se zašto se patiti i odma posustanem. bože kako bi voljela da sam jaća. jutros sam si bila obečala da neču odustati i opet nisam ispunila obećanje dano samoj sebi. na žalost nisam nikakav karakter.ljepo se osjećam ali kad se pogledam u ogledalo i vidim koje sam brdo i vidim da moram još puno smršaviti onda mi bude muka.
šta da vam više kažem jadna, neuporna i razoćarana samom sobom:confused::flop::o

priča mog života...:)
sama sam sebi najveći neprijatelj...
nemam ti kaj pametnog reć, samo šaljem jedan veliki :grliiiiiiiii:

evo, pogle kaj sam ja sve utrpala danas, bu ti lakše (već se grozim 1.4, vaga je spremljena ispod kreveta :o

D: nes, acidofilno mlijeko lajt
R: šeflja juhe od bundeve s prosom, 5dag integralne pašte s pestom i matovilac na salatu
MO1,2,3... stalno sam neš jela, jer izgleda da me PMS dovatija: mrkva, jabuka, 4 mcvities zobena keksa, kiseli krastavčići, par šnitica edamca, još
jedna šeflja bundevine juhe
V: komadić teletine na lešo s dinstanim kupusom

and it's all downhill from there: jedan kupovni vanili puding i sad mi dragi upravo mućka šato

jebiga.... ak se nekom da, nek špota...

tak da sam danas na 1900 kcal

bljuv za mene

pure evil
07.03.2010., 20:21
danas:
-2 čokoladna muffina
-2dcl vode+šumeći kalcij , 5 suhih lješnjaka
-pola palačinke sa sirom, tanjur integralnih špageta,1 konzerva tune i malo jogurta, zelena+radič salata, šumeći magnezij
-1dcl soka od jabuke
-2 palačinke sa sirom
-1 naranča

-med+cimet

oke,nisu mi trebali niti muffini niti te palačine itd itd al pojela sam :D:D:D:p

ciganche
07.03.2010., 20:22
ovo definitivno moram isprobati :s

http://crochef.com/index.php?page=recepti&id=151

čim dođe sezona tikvica, ne da mi se sada plaćati 30 kn za kg :rolleyes:

pure evil
07.03.2010., 20:25

ovo predobro izgleda :s:s

ciganche
07.03.2010., 20:27
ovo predobro izgleda :s:s

cijela stranica mi je genijalna, masu dobrih recepata sam pokupila s nje i naučila se kuhat! :top:

pure evil
07.03.2010., 20:29
Mačka, znaš zašto brljaviš? :zubo:
zato jer se pridržavaš dobrih menija već mjesec dana i sve je super, ide ti,al nisi odma izgubila 20 kila pa si malo razočarana... a izgubila si dosta,budući da je preporučljivo 2 kile izgubit u mjesec dana!

I zašto si ne odrediš 1 dan da ti bude slobodan, i onda se najedeš svega, i da vidiš kak možeš izdržat cijeli tjedan a da ne brljaviš!!

kod mene definitivno je ovo dobitna forumula:
-subota je slobodan dan skroz
-nedelja, ako zaribam,neću se ubit,al pokušavam da nebude katastrofa
-pon - pet: 3 obroka i 3 međuobroka,obavezno pol sata vježbanja
-svaki dan med+cimet,dal pomoglo ili ne,baš me briga,meni paše :zubo:

dajte si nešto dopustite, dogovorite se same sa sobom,napišite jelovnik unaprijed..nekaj..bilo kaj...
ja si razmišljam da si napišem jelovnik za tjedan dana, i imam svoj raspored vježbanja po danima...

kod mene djeluje ;)

ciganche
07.03.2010., 20:56
@pure evil, sjedi 5! Predobro rečeno :s:top:

meni je isto subota slobodna, u nedjelju ako zaribam neću se ubit, ali neću ni u ponedjeljak, utorak hehehehe :rofl: šala, preko tjedna pazim jer sam na poslu pa se moram držati određenog menija jer nemam vremena smišljati gluposti, a preko vikenda...a Bože moj :rofl:

ksrena
07.03.2010., 20:58
ja osobno imam skroz drugi pogled na katastrofu:
mislim da će se većina vas složit s tim.

Ovo što sam danas pojela (i ne mogu vjerovat) mi je nekad bio normalan nedjeljni dan. Šta kolač,pohano (ok to već duuugo ne radim) nagrabit repete, zašto ne... Ja mislim da je dobitna kombinacija to što sad končano shvaćam:
1. to je katastrofa ak misliš na sebe
2. ok, idem sutra dalje, danas sam jela ne znači da trebam i sutra

Mačko, ovo što ti radiš danas, većina nas radi. Valjda si primjetila da ti se svi divimo koliko si dugo bila VRLO disciplinirana. Nastavi sutra dalje, svi imamo boljih i lošijih dana... I slažem se sa pure evil, neće te ubit taj komad kolača, bolje da pojedeš komadić kad ti je gušt (odvadiš od nekog slijedećeg obroka) nego da tjedan dana misliš na njega i onda pojedeš tepsiju
:ne zna:
Pure evil tek sam sad otvorila mail, baš ste kjut. Imaš totolno "anti" nick, poslala sam ti mail.... Skroz je neobično iza ovih postova stavit sliku..super!!

bass
07.03.2010., 21:12
buđenje u 11, milina...
11: limunada, ness sa sojinim,vježbe pola sata trbuh+leg magic
14::30 bistra juha, malo kuhane piletine,umak od jogurta ,svježa miješana salata
17: ness sa sojinim
do 19:30 kruška,jabuka,2 naranče, 8 badema

Mala nevolja
07.03.2010., 21:12
Večer, djevojke!

Eh, evo i mojih brljotaka vikendskih.

Subota

DO crunch musli, mlijeko

nescaffe

RU cigansko pečenje, pire, salata od svježeg kupusa

kapučino

a sad: oko 17:00 2 komada pizze

20:00 - feštaaaaa kod brata!!!
komad pečene prasetine, grah salata, 2 mala kolačića, kapučino, pila mineralnu :)

ALI! ovo je cca 2-3 x manje nego što pojedem na sličnim obiteljskim prežderavanjima :D

Danas

DO malo suhog voća

11:00 jabuka

13:30 tanjur salate od tunjevine sa svim i svačim (grah, luk, paradajz, sir, kukuruz, viski ocat, sol i papar - mislila sam da će je biti 3 dana, al su je moji otkrili u frižideru i jedva mi je nekaj ostalo za večeru :mig: )

16:00 kapučino

19:00 salata od ručka, pola tanjura

sat i pol šetnje sa psom (a to je baš prava vježba, budući je pas velik i zločest :mad: )

pusa cure, ugodan radni tjedan želim!

pure evil
07.03.2010., 21:25
Ovo što sam danas pojela (i ne mogu vjerovat) mi je nekad bio normalan nedjeljni dan. Šta kolač,pohano (ok to već duuugo ne radim) nagrabit repete, zašto ne... Ja mislim da je dobitna kombinacija to što sad končano shvaćam:

Pure evil tek sam sad otvorila mail, baš ste kjut. Imaš totolno "anti" nick, poslala sam ti mail.... Skroz je neobično iza ovih postova stavit sliku..super!!

ajme slažem se totalno...jaooo prijeee... do prije par mjeseci čovječe :zubo: je tak bilo kod mene nedeljom,"jedi dok ti ne pozli", trpaj 200x na tanjur, jedi kod bilo koga kad ti bilo kaj ponudi,pa makar ti to i ne valja,pij kavu sa tonom šećera, sprave su ti doma tek tolko da skupljaju prašinu ili služe ko odlična vješalica :zubo:

oke,idem se šupit :facepalm:

tak sam jednom bila napisala u osnovnoj neki sastavak za majčin dan: mama,ako nebudem dobra,samo me ŠUPI! :lol:
koja riječ čovječe,jel da da retardirano izgleda kad se napiše :zubo:

mislim da se mi sve ponekad trebamo naglo ŠUPIT i probudit iz zimskog sna i znati kaj želimo i kojim putem ćemo to ostvariti...
i kad jedan cilj ostvarimo,prelazimo na drugi :top:

cure moje,super je osjećaj stati pred ogledalo i vidit da ste smršavile,da su se noge stanjile,da trbuh nestaje,nemojte proć kroz život sa lisnatim u rukama( :rofl: ) i ne dozvolit si iskusit taj osjećaj!

kak bi rekla buco: aj bok! :rofl: :five:

ksrena,odg sam ti na mejl,fala na javnim komplimentima...ma nisam ja pure evil,samo se tak češljam!

**ako još koja curka želi da razmjenimo slikice, javite mi se na pp da razmjenimo mejlove, meni je baš super kad znam s kojim curama ja tu provodim dane i gubim grame i kile**

pure evil
07.03.2010., 21:28
mala nevolja,sviđa mi se tvoj meni od danas :mig:

pure evil
07.03.2010., 22:32
Curke,sretan NAM dan žena...
stavljam sad slikice jer nemrem izdržat do ponoći :zubo:

http://img.123greetings.com/eventsnew/emar_womensday_specials/8787-025-01-1062.gif

http://img148.imageshack.us/img148/5199/wecandoit.jpg (http://img148.imageshack.us/i/wecandoit.jpg/)

http://img13.imageshack.us/img13/7430/postitaw.gif (http://img13.imageshack.us/i/postitaw.gif/)

atlantis
07.03.2010., 23:04
okej, mačko slušaj me vamo :)

izdržala si i bila hrabra duže od svih nas i na tome ti se iskreno klanjam :s

s obzirom na sve što se događa na topicu proglašavam jeda dan tjedno dan 'ko budali šamar' :cerek:

mačko izaberi dan i uživaj u okusima koje si inaće ne dozvoljavaš, samo pripazi da ne odeš puno u kalorije :)

moj dan jučer

Ko budali šamar :D

kava
tri dvopeka
puretina na naglo, pire
šalica mlijeka i 5 dag krekera

i onda liker od borovnica i domaće baklave (malo drugačije od onih na koje smo navikli) ali fineeeeeeeeeeeee :brukica:

atlantis
07.03.2010., 23:05
joj, dan žena :D

idem dečka gnjavit :D

tejka.
08.03.2010., 00:52
Vratih se iz Poreča...vidim jele ste kak spada :top:

Ja se ne mogu pohvaliti i ova dva dana sam baš fuljala muljala :(

tejka.
08.03.2010., 00:53
većer
evo mene ko za mene pita
vjerojatno niko
kava sa šećerom
kava sa šećerom
kava sa šećerom
jabuka
jabuka
zeleni čaj šalica

Joj i ja sam griješila...kao što rekoh u prošlom postu...ne želim ni pisati meni...samo ću reći greške

U subotu - dve kriške pizze
Nedjelja - makaroni sa gorgonzolom

dobro je što mi se želudac smanjio pa osim nekih jabuka usput i onih integralnih krekera nisam ništa jela

A sta češ :rolleyes:

Od sutra se vraćam u normalu...valjda nisam s tim smećem ništa nakupila kila nazad :rolleyes:

zelena*vatra
08.03.2010., 06:47
vidim, svaku od nas muće neka previranja i šta ti ja znam.... i ja sam malo u bedu .....
nisam pisala od petka
pa da se probam sjetit...

petak:
zobene s mlijekom
ness
tunjevina, zelje salata, krekeri
ness
banana, naranča
krekeri
jabuka
(... i napokon doma) juha, šarun

subota:
zobene
sendvič (špek, integralni kruh)
naranča
jogurt, jabuka
bake rolls
piva
kelj+suho meso, integralni

nedjelja:
šnita integralnog, domaći pekmez od ribizla
kava s mlijekom
juha, piletina, heljda, rikola
kava s mlijekom
integralni kruh, suho meso, sir, 2 kolača, čaša coca cole, liker (povodom rođendana od frendice)

ajde curke, držte se, pregurat ćemo mi to!
cmok!

ciganche
08.03.2010., 08:02
jutro!

moj BMI je 24,25
što to znači, je li jako loše? ne mogu naći nigdje objašnjenje, samo izračun :ne zna:

marty_19
08.03.2010., 08:17
hei girls... sve najbolje povodom dana žena :D :cerek:

moj meni od jučer:
d: pola šnitice kruha i 3 šnitice sira i malo domaće kobasice
mo: puding
r:piletina u woku s gljivama i krumpir
mo: red čokolade (neke 4 kockice)
v:rajčica, i ostatak kao za doručak

joj, držte mi fige da danas izdržim, roditelji su mi bili u stanu preko vikenda i ostavili neke čokolade sigurno :/
no sjetit ću se foruma i da nesmijem brljavit previše...

marty_19
08.03.2010., 08:19
ciganche: evo ti neki linkovi za bmi

http://zena.hr/bmi-kalkulator

http://www.zdravobudi.hr/Default.aspx?sid=133

http://hr.wikipedia.org/wiki/Indeks_tjelesne_mase

:)

pure evil
08.03.2010., 08:58
jutro!

moj BMI je 24,25
što to znači, je li jako loše? ne mogu naći nigdje objašnjenje, samo izračun :ne zna:

tu si izračunaj:

http://www.tlbc.ca/blog/index.php/bmr-calculator/

s obzirom na sve što se događa na topicu proglašavam jeda dan tjedno dan 'ko budali šamar' :cerek:

alelujaaaaaaaaaaaaaa da ste napokon skužileeeeeee da nam/vam treba 1 slobodan dan :s:s:s:s:top::D

Blentava
08.03.2010., 09:30
sretan baba dan!!!!!!!!!!!!

e da, vaga je kupljena (i još zapakirana!) . poklon dragog za 8.mart :ka va:
al neću se vagat prije 1.4!

eh, ni romantika nije sto je nekad bila...
samo da nas vage ne preveslaju 1.4. jos uvijek ne znam hocu li na vagu 15. ako se to jutro budem osjecala nemasno, onda moze!
Bok bapci!
ja mislim da je realno za pol sata na bicu izgubit barem 200 kalorija..
:empirijski provjereno!:top:

hej komadi...

apropo Fitnessa - JAKO LOŠE!!!Zakaj piše da su za?- ZATO KAJ TO PRODAJE PROIZVOD I TO SE ZOVE MARKETING....eto zato...

...
ja sam danas na nogama od pola 9 :rof l:....bila kod šnajderice...vse mjere mi pale za još 4 cma : ): ): )...dala sam si šit neke starčice : ) i uzim neke stare : P

:cerek: ovo je tako zemski...nekidan pricam s frendicom koja je cijeli zivot ugodno popunjena. pukao joj film i smrsavila. nekih 15kg. i kad mi je sve ispricala sto i kako, ja ju pitam: ajd sad iskreno reci kolko si love spucala na novu garderobu? odgovor::facepalm:
day 20 (valjda) apsolutna katastrofa:... Odo stepat do zore...tako. srce mi je na mjestu. vec sam mislila da si vanzemaljac. stepaj do zore i sve okej.

uf...meni je to koma...hoću doma imati kućnu teretanu kao i ksrena...d amogu vozit bic,orbi, leg magic whatever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ja. kace vratim iz rh, ima da mi dragi kupi ministepper inace the wedding is off. tolko o obezuvjetnoj ljubavi :blabla:

ja sutra ujutro uključujem pedometar na mobu i nosit ću mob u nekoj torbici na remenu... baš me briga.. ne vjerujem da je to tolko loš pedometar na mobu, a fakat me zanima kolko koraka napravit...vjerojatno vrlo malo :zub o::cheer:

- Mercator svaku nedjelju ima 30% sniženja na povrće i voće ako nekog zanima slučajno, a uvijek nađem i sniženo povrće i voće koje nije baš A klase ali meni to ne smeta ali za sitne pare dobim ok količinu. Usput sam u Mani ubola 3 majice za manje od 100kn : D
ooooooooo ic saaaaaaaaaaaaach a pefeeeeeeeekt deeeeeeeeeeeeeej!!!!:cerek:

šta da vam više kažem jadna, neuporna i razoćarana samom sobom:confuse d::flo p:: omic, ljucko si bice. budi blaza prema sebi opcenito. voli samu sebe. ovo sto si sad napisala, to je mogla napisat bilo koja od nas, samo bi potpis bio drugaciji. sve je to normalno. idemo dalje. nigdje nisi pogrijesila. :grli: a sad natrag na orbi ;)

ja osobno imam skroz drugi pogled na katastrofu:
mislim da će se većina vas složit s tim.

ja se slazem. ja sam takav klik dozivjela malo jasnioje prilikom prestanka pusenja. niti jednom nisam poklekla, jer mi je preko noci obozavana cigareta postala zivi otrov. i kad bih vidjela nekog da pusi, bilo bi mi zao sto se truje. kod hrane nemam takav stav jer u najcrnjim danima nisam nikad razmisljala o hrani, samo bih trpala. kakvi zaboga proteini, ugljikohidrati, aminokiseline??? ko tele. tako da nemam pojma. jedina stvar za koju znam sigurno da sam prije radila, a u zadnjih pet godina ne:keksi i sokichi. drugo nemam pojma...

alelujaaaaaaaaaaaaaa da ste napokon skužileeeeeee da nam/vam treba 1 slobodan dan

a pjur skuzila da joj treba kolektivno odobravanje izleta u svijet junk fooda. :rofl:
ma stvar je u tome da svaka od nas ima 1 slobodan dan u tjednu, ali ga mozda ne zove tako... nije to losa stvar. ne moze se nitko zatvorit u kucu i izbjegavat svaku vrstu socijalizacije koja ukljucuje i hranu i pice (takvih je 99,9%). ono sto mi ovdje pokusavamo jest:
-skinit kile
-ostat na novoj tezini
za ovo drugo neke promjene u zivotnih stilovima su nuzne, ali ako se bas svih uzitaka moramo odreci u korist linije, onda ja tu liniju niti ne zelim :amen:
tako da, zivio day off (ali opet pozivam kolektiv na zdravi razum.... 8760 kcalova pozderanih u day offu i dalje se smatra prezderavanjem!!!!!)

Blentava
08.03.2010., 09:39
elem, jucer:
dorucak:klasika
mo-nista, slijedio obilat rucak u restoranu, zaruke
r-da sad ne nabrajam sto sam sve utrpala u svcoje tjeleso, samo cu reci da je moj kriticki sud da i nije toliko lose. umjesto nabrajanja uvodim rubriku:mogla sam, a nisam(mogla sam u smislu da su svi drugi to ucinili) pojesti i drugu polovicu predjela, pojesti cijelo prvo jelo i jos nadodati parmezana, pojesti pecenih krumpira i friganih cvjetova od tikvice, popiti 2 case chianti vina koje mi je bilo pod nosom, naruciti masniji i slasniji desert od onog kojeg sam narucila (na kraju je to bio sladoled od tamne cokolade s svezim malinama, stvarno nije bilo preslatko, al svejedno mi je pasao ko budali samar:cerek:)
mo i v-nista mo-od stola smo se digli u 16:00, v-stvarno nisam, al stvarno ne bila gladna....

pure evil
08.03.2010., 09:45
ne treba meni kolektivno odobravanje za svijet junk fooda :zubo:
ali vidim da se tolko GRIZETE kad brljavite jedan dan u tjednu,umjesto da si odredite jedan dan da bude slobodan i amen..
po meni je lakše kad se planira... :mig:
eh,sad,kak koja funkcionira..neznam...
meni je savjest čista kad znam da sam pojela pizzu u subotu :zubo:
(oke ,ovu sub nismo nikud išli al sam jela palačinke s nutellom)

inače,pedometar na mobu je uključen..
mislim da neće nešto puno pokazat kad sam po cijele dane doma i visim na kompu..em na netu,em pišem diplomski..

a za kućnu teretanu: samo malo zbrojite kolko para date za aerobik ili teretanu i vidit ćete da bi za godinu dana/godinu i pol/dvije "otplatile" većinu tih sprava... :mig:

ali znam da neke cure idu u teretanu jer se tak natjeraju da vježbaju,jer su platile pa da novci "ne propadnu"..ja nisam takva :zubo: meni je bolje kad sama vježbam,kad me nitko ne gleda kak se znojim ko pajcek,kad slušam muziku koju ja hoću,kad gledam večeru za 5 i vrtim bic ili trčim :zubo:

krinka
08.03.2010., 09:58
jucer...
D-cokolino
R-gulas od veprovine mmmmmmmmmmmm i dva mala razena peciva
MO-jabuka,napolitanke (7-8 malih kockica):mad:,pola komada cupavca:eek:
V-komadic pecenih pilecih prsa
kakao
ne sjecam se jeli bilo jos nesto,ali sam malo zajebala...moram nekad.
ako netko misli suprotno nek se javi :rospija:
navecer steper 730x iliti 91 kcal
otopila sam ove napolitanke:raspa:
danas sam u rucak ulila otprilike 1/2dcl vrhnja za kuhanje,na sto nimalo nisam ponosna.
sad mi je zao k'o psu.
ali dragome sam za veceru spremala sampinjone,poriluk i tjesteniniu u umaku od vrhnja i parmezana,pa je ostalo to malo fucking vrhnja,pa da se ne baci,jel'
:blabla:

Blentava
08.03.2010., 10:06
[QUOTE=pure evil;25432878]ne treba meni kolektivno odobravanje za svijet junk fooda :zubo:
ali vidim da se tolko GRIZETE kad brljavite jedan dan u tjednu,umjesto da si odredite jedan dan da bude slobodan i amen..
po meni je lakše kad se planira... :mig:QUOTE]
:lol::lol:
mislim da svi planiramo. ne za tjedan (ono-dan po dan), nego dan u kojem ne mosh izbjech papicu. ja jucer ne mogoh, a pitaj me sto radim iducu nedjelju?
da pojasnim. svako toliko se nadjemo na rucku u jednom restoranu di za malo para dobijes puno muzike. elem, okupljanje za aperitiv u 11. koktel. oko 13. rucak. drz-ne daj. do 3 smo tamo nakon cega se selimo kod mene kuci. ja spremam papicu:bruchettice i ta sranjca, a ostali donose ili kukiz ili pice. svatko svojoj kuci oko ponoci. pa sad ti meni fino reci-ima li smisla brojat kalorije?:ne zna:
u najboljem slucaju mozda bih i mogla malo ukljucit mozak. ali izmotavat se i bit gladnjikava sa curechim slinama dok su ostalih 15 krmaka zadovoljno izvaljeni po kauchu, foteljama, podu krevetu itd.... ne pada mi na pamet.
tradicija je tradicija.
poslije toga, iduci ludi dan je na uskrs, al to se ne broji buduci da idemo planinarit. :cerek:
prema tome, u petak i subotu cemo posebno regulirat prehranu, u pon navecer putujem, u utorak sam kuci... planiranje mi ne gine.

pure evil
08.03.2010., 10:10
da,zato sam i rekla da neznam kak koja od vas funkcionira...ja samo znam da u subotu jedem,u nedelju se pokušavam kontrolirat da nebude tolka katastrofa,tjedan je moj :cerek:

paspa
08.03.2010., 10:20
bok daj:D
ja nemam neki svoj dan,tj moj dan je kad nemam para,pa za sve nas isto skuham:rolleyes:ubila nas recesija,a svo troje djece bi jelo svaki dan-čudne li djece:rofl::rofl:
subota-kava i mala šnita štrudle od sira,slane,by Paspa
ručak-karbonara sa integr špagetima
gablec-jogurt light sa žitaricama:rolleyes:
večera-mocarela,paradajz,luk češnjak:D

nedjelja-kava
ručak-pečeno meso,juha,salata
večera-nula bodova,bilo mi loše:rolleyes:

teško mi je u fazi besparice i hrpe problema držati se svoh dragog Montibljaka,ali trudim se svim silama,ne ludim od muke ak nemrem,valjda bu opet bolje:mig:

Blentava
08.03.2010., 10:35
ja nemam neki svoj dan,tj moj dan je kad nemam para,pa za sve nas isto skuham:rolleyes:ubila nas recesija,a svo troje djece bi jelo svaki dan-čudne li djece:rofl::rofl:

nedjelja-kava
večera-nula bodova,bilo mi loše

teško mi je u fazi besparice i hrpe problema držati se svoh dragog Montibljaka,ali trudim se svim silama,ne ludim od muke ak nemrem,valjda bu opet bolje:mig:
ti si to razmazila, vidim ja:rofl:

joooj, premalo mi podataka da prokuzhim, kolko karbonare, koje zitarice, koje pecheno? :ne zna: mozda fali malo voca?

paspa
08.03.2010., 10:41
ti si to razmazila, vidim ja:rofl:

joooj, premalo mi podataka da prokuzhim, kolko karbonare, koje zitarice, koje pecheno? :ne zna: mozda fali malo voca?

a ja ti ne mjerim,al količinski jedem tak malo da muž zna luditi na mene:Dnemrem pojesti zaista puno (više sinek pojede za obrok),al mi zato daj protvan kolača pred mene,i da vidiš brzine u nestajanju:rofl::rofl:
...a žitarice ti kupim neke u interšparu,piše bez šećera,a sadrži (čitam ti)-ražene,zobene,ječmene pahuljice,grožđice,lan,suncokret...stvim u 2dcl light jogurt dvije žlice:top:
a voće-kad ima to je za djecu,al bit će bolje:kava:
meso je bio pajcek,bez mašćobera:rolleyes:

tinkerbell
08.03.2010., 10:58

to se zove "psihička sabotaža same sebe"...jer umjesto da zadržiš kontorlu nad jedinom stavri nad kojom realno možeš imati kontrolu (a realno tvoje tijelo i prehrana su to) ti i tvoja psiha birate da i tijelo treba biti u "u kurcu"...jer zašto bi ono bilo u pozitivi kada je vse ostalo u engativi?!....tako to nekako idem...ti se moraš sama tome oduprijeti...nađi durugu "safe" zonu koja niej hrana i glava u frižideru..igraj se s djetetom..pleti,crtaj,šeći,vježbaj, čitaj knjigu..samo nemoj jesti!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa daj razmisli koliko si do sada postigla...jebote neeš sada sve zahebati?!?!?!pa da sve bude uzalud...nema nastavljamo dalje...budi KARATKTER!!!!!!!!!!!!!!!!!

paspa
08.03.2010., 11:04

ja moram reči da ja tebe skroz razmem,pa makar me druge sad kamenovale:rofl::rofl:

pure evil
08.03.2010., 11:23
tinker, treba nam netko poput tebe da nas malo poštopa, meni je super kak ti popizdiš, s oproštenjem :zubo: :grli:

počet ću ja vama tu citirat ove cure koje su napisale knjigu "Skinny bitch" :rofl::rofl::lol:

pa dobro,jel mi sve ,ali ama baš sve, moramo funkcionirati pod prijetnjama?? :zubo:
ja da,u svemu.. :zubo:

Blentava
08.03.2010., 11:44
tinker, treba nam netko poput tebe da nas malo poštopa, meni je super kak ti popizdiš, s oproštenjem :zubo: :grli:

počet ću ja vama tu citirat ove cure koje su napisale knjigu "Skinny bitch" :rofl::rofl::lol:

pa dobro,jel mi sve ,ali ama baš sve, moramo funkcionirati pod prijetnjama?? :zubo:
ja da,u svemu.. :zubo:

morala kvotat. :brukica: ko da se na mene odnosi, a ne na macku. bebemti i mene i bolesni odnos s friziderom. koja je to knjiga pure? :bonk: ja sam cijela 'iz jedne krajnosti u drugu', nikako da se nadjem u zdravoj sredini :ne zna:

tinkerbell
08.03.2010., 12:00
hehe....meni dignete tlak "polu odobravanjem" nečijeg muljanja....NEMA MULJAMA BEM MU MIŠA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim ja ga povrmeeno muljam ali ja sam skinula 15 kg-a, 2 skoro 3 konf broja i ne znam ni ja koliko cm-a..i ja sad kao nešto skiduckam tih zadnjih par kga..ali otići će to vježbanjem...ponvaljam vam ja dok sam mršavila ja NISAM muljala(brljala...vrlo rijetko mi se to događalo jer sam se sama sa sobom dogovorila da mi je pun K**** ne nalaženja stvari po dućanima (kao da nije dovoljno teško i rmšavijim curama jer jbga nekaj je u modi kaj ne stoji svakome), da ne želim više biti XYZ osoba s par kg viška...neću i neću i bok....

pure evil
08.03.2010., 12:01
Knjiga se baš zove Skinny bitch, kod nas je prevedena "Vitka i opaka" :rofl:

one zagovaraju vegetarijanstvo, tak da nula bodova od mene, al isto tak psuju i "deru se na tebe" :zubo:

evo par citata:
"Dakle, ispijanje gaziranih sokova čini vas debelom,bolesnom i nesretnom. Samo ako dolazite s Marsa, niste još čule ono o "osam čaše vode na dan". Ulijete li u sebe pola litre tekućeg Sotone, vjerojatno ne dobivate potrebnih 2 litre vode na dan."

"Oprostite se s gaziranim sokovima i pozdravite slatko dupence"

"Mućnite glavama. Čokoladni prutići, čips i sladoled, naravno,rajskog su okusa. Ali oni će na vašim bedrima razapeti šator i utaboriti se ondje cijelu godinu."

:rofl::rofl:

itd itd...

tejka.
08.03.2010., 12:07
hehe....meni dignete tlak "polu odobravanjem" nečijeg muljanja....NEMA MULJAMA BEM MU MIŠA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim ja ga povrmeeno muljam ali ja sam skinula 15 kg-a, 2 skoro 3 konf broja i ne znam ni ja koliko cm-a..i ja sad kao nešto skiduckam tih zadnjih par kga..ali otići će to vježbanjem...ponvaljam vam ja dok sam mršavila ja NISAM muljala(brljala...vrlo rijetko mi se to događalo jer sam se sama sa sobom dogovorila da mi je pun K**** ne nalaženja stvari po dućanima (kao da nije dovoljno teško i rmšavijim curama jer jbga nekaj je u modi kaj ne stoji svakome), da ne želim više biti XYZ osoba s par kg viška...neću i neću i bok....

ovo mi je trebalo :top:

Blentava
08.03.2010., 12:13
:(uf, ovoga se sjecam....
sve stoji zapoluodobravanje, ali nisu svi jake licnosti da se mogu zainatiti. da npr miceku nije bila hrana utjeha, ne bi se ne dovela u tu situaciju. ja samo velim da je jako tesko to promijeniti preko noci i za je poneko skretanje s puta za ocekivati. moj je put bio jako slican tvome, puko mi kuki jednog dana dok sam u sebe trpala strucu bijelog kruha sa domacom pecenicom. ilitiga, obrnuto s obzirom na kolicinski omjer:pecenicu s kruhom. u pola zalogaja, zgadila sam se sama sebi i od sutra otisla u istrazivanje meni dotad nepoznatih hranjivih tvari-voca i povrca. za inat sebi. zato sto sam mrzila svoje tijelo. zato sto sam mrzila plazu i more. zato sto sam izbjegavala vlastiti odraz u ogledalu. zato sto sam se pred ljubavi mog zivota sramila svog golog tijela (iako on, mis moj mali, to nicim nije izazivao, naprotiv...), napokon. zato sto me nisu veselile sve one male stvari koje zivot chine. kao npr, odlazak u shopping spree u sezoni snizenja. eventualno bi mi bilo vrhunac nac komad robe koji 'sakriva' skembu.
eh, dobro se ovog podsjetiti. kad se sjetim kako je bilo prije, nekako mi se cilj iskristalizira....
i jos, ne znam pusi li koja od vas. ja jesam do unazad 3 god. tek da se zna, prestankom niti jednu kilu nisam dobila. eto.

ksrena
08.03.2010., 12:15

ŽIVIO GOVORNIK :s:s:s
TINKER RULES!!! :s:s:s

pure evil
08.03.2010., 12:17
kod mene je najveći porok kava... :kava:
al budući da ju više ne pijem sa šećerom,a mlijeko nikad ne pijem, mislim da je to prihvatljivo :zubo:

a ovo za plažu i more i skidanje pred nekim... i agree :facepalm:
a ovo ljeto jedva čekam :zubo:

tinkerbell
08.03.2010., 12:20
uf, ovoga se sjecam....
sve stoji zapoluodobravanje, ali nisu svi jake licnosti da se mogu zainatiti. da npr miceku nije bila hrana utjeha, ne bi se ne dovela u tu situaciju. ja samo velim da je jako tesko to promijeniti preko noci i za je poneko skretanje s puta za ocekivati. moj je put bio jako slican tvome, puko mi kuki jednog dana dok sam u sebe trpala strucu bijelog kruha sa domacom pecenicom. ilitiga, obrnuto s obzirom na kolicinski omjer:pecenicu s kruhom. u pola zalogaja, zgadila sam se sama sebi i od sutra otisla u istrazivanje meni dotad nepoznatih hranjivih tvari-voca i povrca. za inat sebi. zato sto sam mrzila svoje tijelo. zato sto sam mrzila plazu i more. zato sto sam izbjegavala vlastiti odraz u ogledalu. zato sto sam se pred ljubavi mog zivota sramila svog golog tijela (iako on, mis moj mali, to nicim nije izazivao, naprotiv...), napokon. zato sto me nisu veselile sve one male stvari koje zivot chine. kao npr, odlazak u shopping spree u sezoni snizenja. eventualno bi mi bilo vrhunac nac komad robe koji 'sakriva' skembu.
eh, dobro se ovog podsjetiti. kad se sjetim kako je bilo prije, nekako mi se cilj iskristalizira....
i jos, ne znam pusi li koja od vas. ja jesam do unazad 3 god. tek da se zna, prestankom niti jednu kilu nisam dobila. eto.

ljubek....ja nisam toliko karakter....svi mi sami sebe zavravamo da nismo..a da si bolensa ne bi bila karakter i volja da se izlječiš i ozdraviš...prejedanje,traženje utjehe u hrani iz nekog razloga itd..to je svojevsrna "bolest" i jbga prvi korak je imati muda i reći e jebate nisu baš za sve krivi loši krojevi i mali kalupi...e to sam si ja napravila (uz pomoć hunny:cerek::s)..i tako sam krenula...jbga ..nisam mrzila more i kupaće ali nije mi s eni sviđalo kako izgledam...htjela sam nositi kratke hlačice i suknjice jer jbga imam kaj za pokazat) i tako je krenulo....
ŽIVIO GOVORNIK :s:
TINKER RULES!!! :s

love u 2..imaš mail :)

mala cHrna
08.03.2010., 12:23
šta da vam više kažem jadna, neuporna i razoćarana samom sobom:confused::flop:: o

micka, nemoj se tolko gristi :grli: i nemoj ni slučajno govorit za sebe da nisi karakter i odustajat. ti si jedan od većih karatera ovdje, kolko sam pohvatala otkad čitam topic. posustala si par dana, nemoj trošiti energiju na očajavanje i kritiziranje same sebe, ništa strašno. pa svi ovdje brljavimo ponekad, život ide dalje, kaj sad!
vjerujem da ti nije lako, al budi uporna i samo se sjeti veselja kad se izvažeš :)

kraljice :s :s :s

ja nisam uopće bila na forumu prek vikenda pa dugujem menije od vikenda.

subota je bila ko budali šamar
D - kava s mlijekom, šnita raženog sa malo svježeg sira i vlascem, acidofil
MO - jabuka
R - jedna tortilja punjena mljevenom junetinom, kukuruzom, paprikom i graškom, veliki tanjur zelene salate (ta tortilja mi je užasno pala i nisam poslije niš mogla)
MO - nekoliko suhih šljiva
ručak je bio kasno pa nisam večerala, ali navečer debakl - popila sam otprilike 4 pivice, grickala čips :facepalm:

nedjelja
D - kava s mlijekom, dvije šnite integralnog s tankim slojem abc sira i tekući jogurt
R - nekoliko njoka (7-8) sa puno umaka od povrća (lukić, mahune, paprika, tikvice,mrkva, grašak)
MO- naranča
V - samo jogurt, baš nisam bila gladna
žustra šetnja tempom mog 190cm viskog dečka (on korak, ja dva) od cca 45 min :D

mmmm nisam baš zadovoljna ovim vikendom kad pogledam, dosta preskočenih obroka, al to je više manje zbog predugog spavanja pa mi se sve pomakne.
navečer stavljam današnji meni.

Blentava
08.03.2010., 12:35
ljubek....ja nisam toliko karakter....svi mi sami sebe zavravamo da nismo..a da si bolensa ne bi bila karakter i volja da se izlječiš i ozdraviš...prejedanje,traženje utjehe u hrani iz nekog razloga itd..to je svojevsrna "bolest"
ooooooooooo, jesam bila bolesna, itekako... i bas u tim trenucima, kad sam bila pale sam na svijetu, nutella je uvijek bila dobra prijateljica...
ovo sranjce ne smatram bas bolescu. zasto? ima ljudi koji bas ono vole jesti i uzivaju u vatrometu okusa i nikad im dosta. nitko sretniji od njih kad su siti. takav je moj dragi.
a ima bogme i onih, kojima je dosta losa meteoroloska prognoza i udri po hrani. sto kaloricnije to bolje. okus nije toliko ni bitan. i kasnije se osjecas ko govno. koje sam ja nevjerojatne mikseve znala utrpat u sebe :brukica:
a najgore je to sto osim kratkorocnog zadovoljstva, dugorocno si u banani. drustvo oko tebe ni malo ne pomaze. dapace. osudjuje te. lijepi ti etikete s kojima srastas. zato ne znam kako da pomognem macki, a mislim da od svih nas, bas njoj pomoc i podrska najvise treba. :ne zna:

5rich
08.03.2010., 12:38
prvo,sretan vam dan žena http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gifhttp://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gifhttp://www.pic4ever.com/images/cancan.gif

moj meni jučer(mislim da sam bila dobra:cerek:):

D:ness s malo mlijeka bez šećera, 2 žlice zobenih+ 1 jabuka+ 1 dcl bioaktiva
MO: šaka kikirikija u ljusci(10-12 ljuskica) + 2 dcl svježe iscjeđenog soka od 2 naranče i 1 limuna
R: 300 g juhe od slanutka
MO:jabuka i čaj od brusnice sa žličicom meda( grlobolja :visi:)
V: 50 g posnog + 1 dcl bioaktiva + 1 mladi luk narezan u to(maaalii,ful tanki,tanji od mojeg malog prsta) + 3 šnite dimceka ->jel previše?

1 sat šetnje :cerek:

tinkerbell
08.03.2010., 13:20
ooooooooooo, jesam bila bolesna, itekako... i bas u tim trenucima, kad sam bila pale sam na svijetu, nutella je uvijek bila dobra prijateljica...
ovo sranjce ne smatram bas bolescu. zasto? ima ljudi koji bas ono vole jesti i uzivaju u vatrometu okusa i nikad im dosta. nitko sretniji od njih kad su siti. takav je moj dragi.
a ima bogme i onih, kojima je dosta losa meteoroloska prognoza i udri po hrani. sto kaloricnije to bolje. okus nije toliko ni bitan. i kasnije se osjecas ko govno. koje sam ja nevjerojatne mikseve znala utrpat u sebe :brukica:
a najgore je to sto osim kratkorocnog zadovoljstva, dugorocno si u banani. drustvo oko tebe ni malo ne pomaze. dapace. osudjuje te. lijepi ti etikete s kojima srastas. zato ne znam kako da pomognem macki, a mislim da od svih nas, bas njoj pomoc i podrska najvise treba. :ne zna:

Mačka ovdje može biti primjer kako treba početi i kakav karakter treba imati...svim imamo ups and downs....voljela bi da postavi još jedan primjer: kako nastaviti daje usprkos svemu..

mačko neću te zavravati....imaš još posla..dosta posla...i ovo ti nije zadnja kriza...ali preživiš li ovu krizu svaka sljedeća će ti biti kikiriki za preživiti...zato ne odustaj i hrabro i dignute glave naprijed...do sada si napravila dio posla odradio to što si započela do kraja i tvojoj sreći,samopouzdanju i zadovoljstvu neće biti kraja.......

mali buco
08.03.2010., 14:38
Sretan 8. mart!!! http://www.pic4ever.com/images/bathtime.gif

za ovo prvo, woooooooooow!
za drugo, ah kak mi je poznato...

kod mene je najveći porok kava...
al budući da ju više ne pijem sa šećerom,a mlijeko nikad ne pijem, mislim da je to prihvatljivo

a ovo za plažu i more i skidanje pred nekim...
a ovo ljeto jedva čekam

meni je to uvijek bilo mrsko... ja i u svojim mršavim fazama sebi nađem sto mana :mad:
a kaj se ovog ljeta tiče...pa ne vjerujem da ću se stić dotjerat http://www.pic4ever.com/images/127fs1601347.gif

prvo,sretan vam dan žena
moj meni jučer(mislim da sam bila dobra)

D:ness s malo mlijeka bez šećera, 2 žlice zobenih+ 1 jabuka+ 1 dcl bioaktiva
MO: šaka kikirikija u ljusci(10-12 ljuskica) + 2 dcl svježe iscjeđenog soka od 2 naranče i 1 limuna
R: 300 g juhe od slanutka
MO:jabuka i čaj od brusnice sa žličicom meda( grlobolja :visi:)
V: 50 g posnog + 1 dcl bioaktiva + 1 mladi luk narezan u to(maaalii,ful tanki,tanji od mojeg malog prsta) + 3 šnite dimceka ->jel previše?

1 sat šetnje :cerek:

ne!
predobar menu!!!! http://www.pic4ever.com/images/2gwb921.gif

Mačka ovdje može biti primjer kako treba početi i kakav karakter treba imati...svim imamo ups and downs....voljela bi da postavi još jedan primjer: kako nastaviti daje usprkos svemu..

mačko neću te zavravati....imaš još posla..dosta posla...i ovo ti nije zadnja kriza...ali preživiš li ovu krizu svaka sljedeća će ti biti kikiriki za preživiti...zato ne odustaj i hrabro i dignute glave naprijed...do sada si napravila dio posla odradio to što si započela do kraja i tvojoj sreći,samopouzdanju i zadovoljstvu neće biti kraja.......

http://www.pic4ever.com/images/19.gif

atlantis
08.03.2010., 14:47
ja moram reči da ja tebe skroz razmem,pa makar me druge sad kamenovale:rofl::rofl:

i ja ju razumijem al to nije razlog da odustane :)

smije odustat na jedan dan :zubo: al ne za svagda jerbo mi je mačka uzor :)

ksrena
08.03.2010., 14:50

i meni, i meni :jumping:

atlantis
08.03.2010., 14:54
oukej :D
nu me na :D

jučer

kava
MO - juha, domaća
kuhani pureći vrat iz juhe, grašak mrkva pirjani i par pećenih mladih krumpira
kava
banana
sendvič od tanke šnite kruha, čajne i sira (trebalo mi je jer sam se ustajala u 5 zbog posla pa da ne budem gladna u tom budnom dijelu dana
i isplatilo se

eto me sad doručkujem kavu :zubo:

5rich
08.03.2010., 15:00
i meni, i meni :jumping:

i meni :cerek:
zapravo,meni ste sve uzor :cerek:

pure evil
08.03.2010., 15:34
ja danas totalno potpisujem tinker... :s:s

možda sam vas malo sad navela na "krivi put" s tim jednim slobodnim danom,al ja mislim da si ja to mogu PRIUŠTITI; ja imam 167cm i manje od 57 kila, i još želim manje :zubo: , meni je sad prvenstveni cilj učvrstit trbuh :raspa::headbang:

ja sam PRESRETNA od kad tu visim s vama, napokon mi doma ne kvocaju da ne jedem, a ja mršavim :zubo: mojoj baki nikak nije jasno kad vidi da non stop nekaj jedem a mršavim :zubo: pa sam joj objašnjavala KAK :rofl:

a kaj je najbitnije, ja ovo smatram načinom života, meni ovo predobro odgovara,osjećam se SUPER , imam snage za vježbanje :top:

tako da molim lijepo dosta cendranja i primite se posla :grli:

ciganche
08.03.2010., 16:43
snervali me na poslu :mad: koliko stres troši kalorija? :misli:

d - čokolino i zobene - jelo mi se upravo nešto slatko i toplo, e
m - ab kultura 0,1
r - piletina s povrćem na meksički
m - šnita dm-ovskog, sir, dimcek i zrinska
v - spremam juneće šnicle i uz to zapečeni grah (ako se uspijem natjerati da jedem junetinu pošto crveno meso ne preferiram, ali strah me da ne počnem kokodakati od silne piletine i puretine što jedem svaki dan)

i da, moj BMI (jel se tako piše) je - IDEALAN :eek: :cerek:

pure evil
08.03.2010., 17:28
ciganche,zakaj se tolko čudiš? pa ti si dosta skinula,ne vjerujem da si sve vratila tak da... super za BMI ;)

Treasure
08.03.2010., 18:14
elem, jucer:
dorucak:klasika
mo-nista, slijedio obilat rucak u restoranu, zaruke
r-da sad ne nabrajam sto sam sve utrpala u svcoje tjeleso, samo cu reci da je moj kriticki sud da i nije toliko lose. umjesto nabrajanja uvodim rubriku:mogla sam, a nisam(mogla sam u smislu da su svi drugi to ucinili) pojesti i drugu polovicu predjela, pojesti cijelo prvo jelo i jos nadodati parmezana, pojesti pecenih krumpira i friganih cvjetova od tikvice, popiti 2 case chianti vina koje mi je bilo pod nosom, naruciti masniji i slasniji desert od onog kojeg sam narucila (na kraju je to bio sladoled od tamne cokolade s svezim malinama, stvarno nije bilo preslatko, al svejedno mi je pasao ko budali samar:cerek:)
mo i v-nista mo-od stola smo se digli u 16:00, v-stvarno nisam, al stvarno ne bila gladna....

Blento, ma si se ti to zaručila? To opravdava sve, pa čak i da si sve navedno pojela! :) Čestitke!

ja...
D:jogurt
M: kava
R: povrće na maslacu
M:jaja, hrenovka (jbt ga takav je dan)
V: kava

KATASTROFA!!!

Svi ostalim curama - tu smo skupa da se SKOCKAMO skupa! Zato brljanja ima (malo), ali nećemo sad trud bacit u vjetar!
Mačko-ne gubi volju...pa vidi ovo more baba na forumu koje te moli da ne odustaneš. Ja u "stvarnom" životu nemam toliko iskrene podrške, koliko je tu imam! U "stvarnom" životu postoji samo hrpa zajedljivih, ljubomornih baba, koje se boje da ću imat koju kilu manje od njih! Ja ne gubim nadu, ja ću im taj jad i ljutnju do ljeta i priuštit! :lol: (sad zvučim zločesto) Zato-skupa s nama se diži na noge i od sutra krećemo ponovno!

ciganche
08.03.2010., 18:33
ciganche,zakaj se tolko čudiš? pa ti si dosta skinula,ne vjerujem da si sve vratila tak da... super za BMI ;)

ma nisam vratila sve ali jesam poprilično :o
ajme baš mi je drago što neću morati biti onako rigorozna :)

blizanka
08.03.2010., 19:08

alo! pa di si ti?

već sam mislila da si u zemlju propala!

blizanka
08.03.2010., 19:10
tinkerbell :cerek: tako treba! ja sam neki dan tražila nekog da viče na mene pa se sve sakrile i pokrile ušima :D Fala na ovome!

"Mućnite glavama. Čokoladni prutići, čips i sladoled, naravno,rajskog su okusa. Ali oni će na vašim bedrima razapeti šator i utaboriti se ondje cijelu godinu."

genijalno! ajme jesam se sad nasmijala! :rofl:

coffeebreak
08.03.2010., 19:11
Bok komadi, sretan dan žena!

Sad ću posudit Ksreninu foru, ali jednostavno moram reći: danas je 1. dan ostatka mog života! Prvi put nakon cca 5 godina sam vježbala! Ono baš za ozbiljno, na spravama s trenericom koja mi je sve objasnila i sve što ide s tim! :cheer: :cheer: :cheer:

Dakle, danas:

8:15 - 9:00 vježbanje
9:30 - integralni grisin i bioaktiv
10:30 - kava s mlijekom i malo meda ("skidam" se s meda u kavi)
13:00 - par zalogaja neke ne baš osobito fine musake u kantini i zdjelica zelene salate
15:00 - kava s mlijekom i malo meda, dvije mozart kugle
18:30 - šnita punozrnatog kruha, komadić nekog dimljenog sira, zdjelica salate od matovilca i cherry pomidorića

Kupila sam mango. Svježi. što ću s njim?

pítā
08.03.2010., 19:24
- dvije žlice zobenih, jogurt 0,05% m.m., jabuka, cimet
- dinstano kiselo zelje, komad zapečenog dimljenog seitana, pola šnite raženog kruha
- dvije suhe šljive, par grožđica, 4 indijska oraščića
- tost sendvić (dva integralna tosta zapečena u tosteru s šnitom goude, zelena salata, paradajz, luk i komadić seitana)
- mislim da ću još jabuku

blizanka
08.03.2010., 19:29
evo moj meni:

z(7:30): banana
d(8:30): 2 žlice fitness + 2 žlice zobenih + 1,5 dl mlijeka, kava s mlijekom
mo(11:00): tekući jogurt (2 dl)
r(14:00): tuna (80g) + 1 rajčica + 4 kisela krastavca
mo(16:00): 1dl soka od naranče
v(17:30): 3 šnite domaće pizze (sastav: malo rajčice iz tetrapaka, svježa rajčica, pureća šunkica, malo kravljeg sira, malo gaude - po cijelom velikom protvanu je bilo cca 10 dag gaude), 2 masline

znam da nije idealno, ali izračunala sam cca 1400 kcal. Definitivno sam mogla pojesti šnitu manje pizze. U moju obranu, bila je stvarno zdrava varijanta sa malo file i nije bila masna. Radili smo onaj ogromni protvan sa 500g tijesta. Taj protvan se da podjeliti u 12 ovih mojih šnita.

nisam jela više ništa iza, a ni neću.

ciganche
08.03.2010., 19:34
a hebiga :o

zeznula sam :o

pravi se večera a ja lijepo u međuvremenu sirka, šunkice, čajne (bez kruha)....pa malo čokoladnih muslija...:mama: sjetila se da sam na režimu i prekinula :mama:

aj zato će večera biti blaža

5rich
08.03.2010., 19:34
mi tudej :

D: malo zrnato pecivo+ tanki namaz abc, ness s malo mlijeka,bez šečera
MO: jabuka i jogurt
R: 6 dkg integralne tjestenine i umak napolitana iz vrećice- 2 žlice (nije najidealniji izbor,ali bila sam naknap s vremenom)
MO: naranča
V: 50 g posnog + 1dcl bioaktiva + 1 češanj češnjaka + 2 šnite deluxe

pure evil
08.03.2010., 19:51
danas:
-1 crni tost kruh,1 tanka šnita crnog dm kruha, abc sir
-jabuka,šumeći kalcij
-zelena+radič salata, integralna riža sa šampinjonima i tikvicom u woku,2 kocke crne čokse
-šumeći magnezij
-1 naranča
-4 panirana riblja štapića:rolleyes: sa limunom, i par krastavaca
-5 suhih lješnjaka

-med+cimet

-vježba: samo 15min sobnog bica..
uključila sam ujutro pedometar na mobu,pokazuje preko 9400 koraka,a to bi bilo 306 kalorija potrošenih.... ako je to istina,nije loše budući da sam doma cijeli dan :raspa:

inače,ove panirane riblje štapiće sam si išla napravit jer mi je sestra pojela malo integralne riže koju sam si ostavila za večeru (opis popizditisa je na offtopicu )
danas sam koristila obično suncokretovo ulje za pečenje jer mi je ponestalo maslinovog,samo sam u salatu stavila bučino ulje..
inače, i u salatu,i kad dinstam povrće - stavljam sve moguće začine koji mi dođu pod ruku :cerek:

pure evil
08.03.2010., 19:54
coffe,bravo za vježbanje :cheer:

mali buco
08.03.2010., 19:58
danas:
-1 crni tost kruh,1 tanka šnita crnog dm kruha, abc sir
-jabuka,šumeći kalcij
-zelena+radič salata, integralna riža sa šampinjonima i tikvicom u woku,2 kocke crne čokse
-šumeći magnezij
-1 naranča
-4 panirana riblja štapića:rolleyes: sa limunom, i par krastavaca
-5 suhih lješnjaka

-med+cimet

-vježba: samo 15min sobnog bica..
uključila sam ujutro pedometar na mobu,pokazuje preko 9400 koraka,a to bi bilo 306 kalorija potrošenih.... ako je to istina,nije loše budući da sam doma cijeli dan :raspa:

inače,ove panirane riblje štapiće sam si išla napravit jer mi je sestra pojela malo integralne riže koju sam si ostavila za večeru (opis popizditisa je na offtopicu )
danas sam koristila obično suncokretovo ulje za pečenje jer mi je ponestalo maslinovog,samo sam u salatu stavila bučino ulje..
inače, i u salatu,i kad dinstam povrće - stavljam sve moguće začine koji mi dođu pod ruku :cerek:

koji je to mob???

mi tudej:
D: 2 tanke šnitice integralnog s dijetalnim pekmezom
Mo: acidofilno mleko lajt i mala jabuka
R: malo bistre juhe, komadić lešo teletine i pol tanjura dinstanog zelja
Mo1: 8 tankih šnitica edamera i 8 krastavčića (khm????)
Mo2: čokolasdni hoummejd mousse (zajeb)
_V: zdjelica juhe od bundeve s prosom

idem si sad računat kal na fitdayu :facepalm:

p.s. i jebite se vi svi sa svojih 57kg, i 15 cm manjka, i bmi 24... :cerek:

i ja bi toooooooooooooo :D

ciganche
08.03.2010., 20:02
i bmi 24... :cerek:

:cerek: ja jednostavno ne mogu vjerovati kad sam izračunala svoj - piše da je idealan, a ja sam sebi debela :ne zna:

mali buco
08.03.2010., 20:06
:cerek: ja jednostavno ne mogu vjerovati kad sam izračunala svoj - piše da je idealan, a ja sam sebi debela :ne zna:

kužim te...
ja u normalnim fazama (sa 74,75 kg ) imam bmi oko 23.5 a isto si izgledam debelo!
ma mi žene smo same sebi najgori neprijatelji :rolleyes:

ksrena
08.03.2010., 20:10
koji je to mob???

mi tudej:
D: 2 tanke šnitice integralnog s dijetalnim pekmezom
Mo: acidofilno mleko lajt i mala jabuka
R: malo bistre juhe, komadić lešo teletine i pol tanjura dinstanog zelja
Mo1: 8 tankih šnitica edamera i 8 krastavčića (khm????)
Mo2: čokolasdni hoummejd mousse (zajeb)
_V: zdjelica juhe od bundeve s prosom

idem si sad računat kal na fitdayu :facepalm:

p.s. i jebite se vi svi sa svojih 57kg, i 15 cm manjka, i bmi 24... :cerek:

Mislim da te 8 šnitica EDAMERA i ČOKOLADNI MOUSSE baš ne vode u pravcu ovih psovki po p.s.:ne zna::ne zna:

mali buco
08.03.2010., 20:15
uf!
dobro je! 1538 kcal! laknulo mi je...

tejka.
08.03.2010., 20:16
večer :cerek:

tejka.
08.03.2010., 20:17

ja sam to jela cijeli prosli tjedan :headbang:

ksrena
08.03.2010., 20:17
Danas je 21. dan ostatka mog života (i svakim danom u svakom pogledu sve više napredujem:rofl::rofl:)
** jabuka, zobene,cimet, jogurt
** 2 naranče
** napravila tunu sa nekim povrćem iz konzerve ali se ispostavilo da sam uzela pogrešnu konzervu pa sam pojela samo 3 griza jer je... nefino
** jabuka, jogurt, cimet
** 3 žlice sutrašnjeg ručka ( piletina na kockice u woku, sa mahunama, mrkvom, graškom, karfiolom (kupljeni mix smrznuti) i konzervom slanutka, sve sa soja sosom :klopa::klopa:
** 3 dl mlijeka

Nisam se baš najbolje organizirala danas, ali je zato sve spremno za sutra...

Pitanje, ima li netko od vas problema sa štitnjačom, užasno me boli donji dio vrata, kao da je nešto nabubrilo... kolegica mi kaže da je tu štitnjača. Mislim da ću sutra kod dr.....

mali buco
08.03.2010., 20:20
Mislim da te 8 šnitica EDAMERA i ČOKOLADNI MOUSSE baš ne vode u pravcu ovih psovki po p.s.:ne zna::ne zna:

I knowww...
al s obzirom na pms, dobro je! naravno, potrudit ću se da sutra prođe s još manje pizdarija :)

neko je bio uveo rubriku "nisam, a mogla sam" :D
moja "nisam, a mogla sam" bi danas debelo premašila tih 1500 kcal, bilo bi tu i šlaga na mousseu, i još više sira (pogotovo tostiranog,,,) i tak!

ja cijenim da me se tu špota i konstruktivno kritizira, i nemojte prestat...samo je stvar u tome da ja moram jako pazit kaj radim da se ne sjebem (spominjala sam na početku neke zdravstvene pizdarije) :rolleyes:

mali buco
08.03.2010., 20:23
Danas je 21. dan ostatka mog života (i svakim danom u svakom pogledu sve više napredujem:rofl::rofl:)
** 2 naranče
** napravila tunu sa nekim povrćem iz konzerve ali se ispostavilo da sam uzela pogrešnu konzervu pa sam pojela samo 3 griza jer je... nefino
** jabuka, jogurt, cimet
** 3 žlice sutrašnjeg ručka ( piletina na kockice u woku, sa mahunama, mrkvom, graškom, karfiolom (kupljeni mix smrznuti) i konzervom slanutka, sve sa soja sosom :klopa::klopa:
** 3 dl mlijeka

Pitanje, ima li netko od vas problema sa štitnjačom, užasno me boli donji dio vrata, kao da je nešto nabubrilo... kolegica mi kaže da je tu štitnjača. Mislim da ću sutra kod dr.....

ima :p

to mi je i natovarilo ovoliko kila i zato bum i teško smršavila... eto, sad svi znate :D

a imaš još simptoma?

pure evil
08.03.2010., 20:24
ima ova 2 moba, ista :cerek: mislim,jedan je rozi,jedan ljubičasti :D

http://www.welectronics.com/gsm/Samsung/samsung-e570.jpg

http://www.numericshop.be/images/produits/1653___image.jpg

ima taj neki ženski dio, di je i pedometar i di si možeš pisat popis za kupnju i kolko si kalorija potrošila po danu i vrstu mirisa i bla bla bla :cerek:
dosta je čak i star.. al nedam ih dok ne riknu!

ksrena je opet počela vikat :zubo:

ja bi sutra mogla si zapisat obujam (ne)sisa, trbuha i guzice... :raspa:

pure evil
08.03.2010., 20:25
ajoj, i buco i ksrena,drž'te se! :grli:

mali buco
08.03.2010., 20:29

ima taj neki ženski dio, di je i pedometar i di si možeš pisat popis za kupnju i kolko si kalorija potrošila po danu i vrstu mirisa i bla bla bla :cerek:

joj, moram si nabavit taj pedometar! da osvijestim koliko malo hodam...

sutra radim kitajski mix s piletinom, imaš neki golden tip? :) http://www.pic4ever.com/images/112.gif

http://www.pic4ever.com/images/91.gif

marty_19
08.03.2010., 20:30
danas je moj off dan, tako da neću ni pisat koje sam kalorije unjenla:flop::o

kasne mi stvari, 8 dana...:rolleyes:nadam se da ću ih uskoro dobit jer sam očito u pms stanu (nadam se da sam u tom :rolleyes:)

ugl. dan mi je sj****...

idem si kuhat zeleni čaj za sutra :S

i sutra idem u shopping voća i povrća, našla sam ledo smrznuti mix (mrkva, brokula, cvjetača...) za 10 kn... :D doma imam piletinu i pahuljice... tako da sam spremna za zdravu hranu :D

ksrena
08.03.2010., 20:31
** 2 naranče
** jabuka, jogurt, cimet
** 3 dl mlijeka

ima :p

to mi je i natovarilo ovoliko kila i zato bum i teško smršavila... eto, sad svi znate :D

a imaš još simptoma?

treba mi godina dana na 1300 - 1400 kcal uz 5 vježbanja tjedno da skinem 3 jebene kile :ne zna::ne zna:

tejka.
08.03.2010., 20:32
[QUOTE=mali buco;25445363]

treba mi godina dana na 1300 - 1400 kcal uz 5 vježbanja tjedno da skinem 3 jebene kile :ne zna::ne zna:

meni je rečeno..vjezbanje minimalno tri puta tjedno, 1200 kcal..i kroz godinu dana 20 do 25 kg ide dolje :rolleyes:

ksrena
08.03.2010., 20:34

To mi je u skladu sa frizurom :rofl::rofl:

pure evil
08.03.2010., 20:34
genijalno! ajme jesam se sad nasmijala! :rofl:
napisat ću ja još ovih izjava iz skinny bitch,samo kad opet malo prolistam tu knjigu :D :zubo:

joj, moram si nabavit taj pedometar! da osvijestim koliko malo hodam...

sutra radim kitajski mix s piletinom, imaš neki golden tip? :) http://www.pic4ever.com/images/112.gif

http://www.pic4ever.com/images/91.gif

ja se nadam da je taj pedometar na mom mobu točan...moraš još nešto blenatvu pitat oko toga,al to ću na drugoj temi..

nemam nikakav golden tip, mislim da to savršeno ispadne u woku i sa bilo kakvim začinima.. :cerek:

mali buco
08.03.2010., 20:35

hehe
ja sam išla 3put tjedno 2 godine na žešći aerobik, jela oko 2000kcal, i udebljala se 15ak kila...
tako da :ne zna:

naravno da ti je najpametnije ić doktoru! al mojima je trebalo jedno 5 godina da skuže kaj mi je, i to tek kad su mi NA MOJE INZISTIRANJE (jer sam si sama postavila dijagnozu istražujući internet :kava: napravili par testova

pure evil
08.03.2010., 20:37
jao,čula sam da je ta štitnjaća zajebana,al da je tolko.... ma užas :(

marty_19
08.03.2010., 20:37
[QUOTE=ksrena;25445550]

meni je rečeno..vjezbanje minimalno tri puta tjedno, 1200 kcal..i kroz godinu dana 20 do 25 kg ide dolje :rolleyes:

curke, di ste to izračunale/doznale?? nutricionist??

ksrena
08.03.2010., 20:38
[QUOTE=ksrena;25445550]

i meni je tako rečeno, ok nisam trokrilni ormar, ali svi koji me znaju ne mogu vjerovat, obzirom na uloženi trud ... i tvrdoglavost, trebala bi bit Halle Berry.
Ma na stranu to, imam policistične jajnike, i sjebane hormone cijeli život, ali ovo mi se baš ne sviđa, nadam se da nije štitnjača ... navikla sam se borit sa kilažom.

mala cHrna
08.03.2010., 20:39
špotajte me. odmah, molim vas. 2 reda dorine s lješnjacima :( tak me peče savjest, užasno. tim više što sam u subotu brljala.

previše proteina. kad je zima, tak mi se ne jede voće, jooooj :mama:
D - 2 šnite kukuruznog sa tankim slojem abc sira, jogurt, kava
MO - žlica posnog sira, pola konzerve tune, 2 malena kisela krastavca
R- šeflja variva od kelja i 1/4 šnite kalničkog kruha
V -pola luka i jedno jaje

tejka.
08.03.2010., 20:40
[QUOTE=tejka.;25445583]

curke, di ste to izračunale/doznale?? nutricionist??

da...ako npr. mrsavis zdravo do 3 kile mjesecno..to je to :s

pure evil
08.03.2010., 20:42
a di ti je u meniju tih 2 reda s lješnjacima?
to isto moraš napisat...
mislim da jedeš malo količinski i kak si i sama rekla- fali ti voće :mig:

tejka.
08.03.2010., 20:44
[QUOTE=tejka.;25445583]

i meni je tako rečeno, ok nisam trokrilni ormar, ali svi koji me znaju ne mogu vjerovat, obzirom na uloženi trud ... i tvrdoglavost, trebala bi bit Halle Berry.
Ma na stranu to, imam policistične jajnike, i sjebane hormone cijeli život, ali ovo mi se baš ne sviđa, nadam se da nije štitnjača ... navikla sam se borit sa kilažom.

i ja sam koma. kaze da sam oblika jabuke..dakle veliki trbuh
ima i onih tipa kruske kaj nemreju rit skinuti :lol:

dakle trbusnjaci mi ne ginu
a sve radi PCOS :rolleyes:

mala cHrna
08.03.2010., 20:44
zaboravila sam, poslije ručka je čokolada.
i vozila sam bic pol sata.

misliš da malo jedem? pa danas mi zdrava krava veli da sam pojela 1600 :ne zna: mislim da je to ok.mislim, nije to precizno, al otprilike.

pure evil
08.03.2010., 20:48
ok ak tak veli zdrava krava,meni se je nekak učinilo ovo malo,osim doručka koji je sasvim okej...
kaj ti je dosta jedna šeflja variva za ručak?
i jedno jaje za večeru?
zato kažem da je malo :zubo:

mala cHrna
08.03.2010., 20:55
ok ak tak veli zdrava krava,meni se je nekak učinilo ovo malo,osim doručka koji je sasvim okej...
kaj ti je dosta jedna šeflja variva za ručak?
i jedno jaje za večeru?
zato kažem da je malo :zubo:

pa zapravo i imaš pravo, baš mi je jadnički ručak :o ne volim baš kelj pa malo eskiviram. al velika je šeflja :zubo: a za večeru sam se valjda kažnjavala zbog čokolade :ne zna: najradije ne bi ništa ni jela, ali to mi nije opcija pa sam pojela ipak. al to nije kuhano jaje, to je pol glavice luka podinstano na malo maslinovog pa preko preliveno jaje. jako fino, a meni je dosta zasitno. eto, zaboravljam takve detalje napisat (maslinovo i sl.).
ovo pisanje ovdje fakat pomaže. do sad nisam ni skužila kak sam slaba s voćem.

pure evil
08.03.2010., 21:02
naravno da pomaže, za mjesec dana mislim da će ti meniji biti sasvim drugačiji ( i bolji :zubo: ) ,a i ti ćeš biti zadovoljnija kad vaga pokaže manje brojke :mig:

atlantis
08.03.2010., 21:14
meni krava kaže da sam do sad pojela 650 kcal :eek:

meni se čini puno više :(

Mala nevolja
08.03.2010., 21:17
bokić djevojke!

Sretan vam dan žena :cerek:

Mala nevolja
08.03.2010., 21:18
6:00 - jabuka, 2 žlice zobenih, cimet, 1,5 dl jogurta 0,5

kava

9:30 - jabuka, pola naranče

oko 11:00 - 1 dl crnog vina (domaćeg) :cerek: kapučino

14:00 3 kom integralnog dvopeka, jogurt

17:00 tanjur salate od tunjevine s povrćem

20:00 nešto suhog voća, jogurt 0,5

Nekak me boli želudac, hmmmm. Idem si skuhat čaj.

Cure, nema nam mačke.

pure evil
08.03.2010., 21:20
aha,zaboravih napisat misao dana: :zubo:

Uspjeh se ne događa preko noći.
Ukratko, promjenite što možete, izdržite što ne možete.

-iz knjige "Umijeće ratovanja za žene", autorica: Chin-Ning Chu

pure evil
08.03.2010., 21:22
nema ni Mačke,a nema niti Scirocco.. :azdaja:
i tu mi fali i Zvjezdica i deatwin...

5rich
08.03.2010., 21:25
meni krava kaže da sam do sad pojela 650 kcal :eek:

meni se čini puno više :(

meni krava ili izračuna jakoo puno ili jakoo malo:ne zna:

tejka.
08.03.2010., 21:27

di je macketina
nisa je dugo srela :rolleyes:

pure evil
08.03.2010., 21:28
ja više si ne zbrajam kalorije...kao prvo,na to mi ode pol sata minimalno,i to ako imam oke meni da uopće mogu to upisat u zdravukravu... a i budući da sam skinula kile prošli mjesec, mislim da će i ovaj sve biti ockej..
malo više klopam kad sam u pms-u, ostalo je relativno oke...
slažem se da je dobro to,al faaakaaat mi se neda :zubo:

atlantis
08.03.2010., 21:28
mic mic :zove pravu mačku:

pure evil
08.03.2010., 21:29
obično mačka dođe skroz navečer,valjda kad i klince i muža pospremi u krevet :cerek:

blizanka
08.03.2010., 21:35
curke koje se skrivate, prepoznat ćete se, odmah na raport! nema brljanja! NEMA! i NEMA ODUSTAJANJA!!

tejka.
08.03.2010., 21:47
curke koje se skrivate, prepoznat ćete se, odmah na raport! nema brljanja! NEMA! i NEMA ODUSTAJANJA!!

ja sam se odmah prepoznala, za druge ne znam :D

tinkerbell
09.03.2010., 06:59
hej komadi...Atlantis ja ne znam koliko je ta zdava krava ok...ja sma uvijek imala zbunjolu u glavi kada sam s tim išla...najbolje mi je išlo kada sam sama to računala....
ja jučer: otišla od doma u 8 i došla doma u 22:30 - nje bilo bajno ali još dobro

Ciganche meni je BMI 23.1 i isto je kao idealana a kažu mi da mi je idealna težina cca 5 kg manje nego kaj sada imam :ne zna: i onda tko je tu pametan....ja bi isto da mi škembica ode :)...ali od danas kONAČNO idem na vježbanje

2 dcl soka od naranče
malo avokada+1 banana+jogurt+2 žlice müsla - zmiksano
pola 1 slicea pizze (kolegica slavial rd to je bilo najbenignije)
piletina na naglo (nekih 150g cca) + cherry
piletina na naglo + salata o kupusa + povrće na lešo (karfiol)
1/2 pive

ovo zadnje je bilo u 19h....eto pizza mi nije trebala a pivu sam zguštala s kolegama sa faxa :)

Blentava
09.03.2010., 07:26
bok babe. dolove i brijeg zabijelio je snijeeeg... sve mi dodje da ponovo okitim jelku :mad:
snervali me na poslu :ma d: koliko stres troši kalorija? :mis li:

d - čokolino i zobene - jelo mi se upravo nešto slatko i toplo, e
m - ab kultura 0,1
r - piletina s povrćem na meksički
m - šnita dm-ovskog, sir, dimcek i zrinska
v - spremam juneće šnicle i uz to zapečeni grah (ako se uspijem natjerati da jedem junetinu pošto crveno meso ne preferiram, ali strah me da ne počnem kokodakati od silne piletine i puretine što jedem svaki dan)

i da, moj BMI (jel se tako piše) je - IDEALAN :e ek: :cer ek:
stres ubrzava metabolizam. jeeeeeeeeej! http://www.coolinarika.com/clanak/bazalni-metabolizam-i-energetska-potrosnja

Blento, ma si se ti to zaručila? To opravdava sve, pa čak i da si sve navedno pojela! Čestitke!
]
jes. ufatila sam ga. :zubo: hrana nije ni nagrada ni kazna.

Bok komadi, sretan dan žena!

Sad ću posudit Ksreninu foru, ali jednostavno moram reći: danas je 1. dan ostatka mog života! Prvi put nakon cca 5 godina sam vježbala!
Kupila sam mango. Svježi. što ću s njim?
jupi! uzivaj u svim blagodatima upale misica, rezultata ce biti!!!
Mango stavi u vitrinu tik do jojobe

a hebiga : o

a zasto ti, cigi, imas punu kucu cokse kad je i vise nego ocito da si slaba na nju... tuzno sjecanje na jednu milku :(

koji je to mob???

p.s. i jebite se vi svi sa svojih 57kg, i 15 cm manjka, i bmi 24... :cer ek:

i ja bi toooooooooooooo : D
buco
21.5
:kava:
to je zato sto ne jedem fakin krastavce sa faking edamerom.
pemes je drzavni neprijatelj broj 1.
I knowww...
al s obzirom na pms, dobro je! naravno, potrudit ću se da sutra prođe s još manje pizdarija : )

neko je bio uveo rubriku "nisam, a mogla sam"
it voz aj. :zubo: meni se to uopce ne cini kao losa ideja. naravno da svaka od nas ima na raspolaganju cijelu spajzu i frizider, da ne kazem supermarket, ali ova rubrika apsolutno nije losa za biljezenje nasih malih pobjeda nad stvarnim teskim iskusenjima.

danas je moj off dan, tako da neću ni pisat koje sam kalorije unjenla:flo p: : o

kasne mi stvari, 8 dana...:roll eyes:nadam se da ću ih uskoro dobit jer sam očito u pms stanu (nadam se da sam u tom :rolle yes:)

ugl. dan mi je sj****...

dobrodosla u klub. nisam trudna. jednostavno sam sjebana. doci ce, eventualno kad budem na putu. :rolleyes:

treba mi godina dana na 1300 - 1400 kcal uz 5 vježbanja tjedno da skinem 3 jebene kile :ne z na::ne z na:
ksrena i buco, kukuruz. da ne kazem banana. a nu mene. sa samo tri kila vise mogu jesti manje vise sve sto mi srce pozeli (to jer sam neke pizdarijice trajno izbacila iz svog zivota, spajze i frizidera), ali se moram kljukat analgeticima i ne mogu hodat. jako rano primjeceni (ostadoh bez kisika)http://hr.wikipedia.org/wiki/Cerebralna_paraliza i pravodobno tretiranicp fizikalno i kirurski (13 operacija), tako da se dan danas nista ne vidi, ali mi je skocni zglob lijeve noge ostao u kukiju i ne podnosi ni grama viska. e sad ta 3 kila ne bi bila niti problem da ja inace jedem ko prosjecan covjek. nego jedem malo i inace. kontrolirala i stitnjacu-sve okej. izgleda da je stvarno genetika kriva jer smo svi u famili normalne tezine, al uz velike napore. :ne zna:

nema ni Mačke,a nema niti Scirocco.. :azdaj a:
i tu mi fali i Zvjezdica i deatwin...maaaaaaaaaaaaaaaaaaaackooooooooooooooooo !!!! za zvjezdicu se ne bojim.
vjev? ida? puno ih fali....

ajmo ja jucer:
doruckovala isto ko i uvijek ali duplo, tako da je d isti kao i mo
r-pola strudle sa blitvom i jajom (vlastoshapno pripremljeno)
mo-casa obranog mlijeka i 2 jabuke
v-zelena salata sa malo balsamickog octa
dragi mi donio cvijece. mimoze i 1 ruzu.... :cerek:

zelena*vatra
09.03.2010., 07:31
...jučer opet nek rođendan (vidjet ćete moju "večeru") ...:(

zobene
heljda, piletina, zelje
2 jabuke
jogurt, šnita integralnog
šnita bijelog kruha, 2 šnite sira, šnita šunkerice, 3 šnite vratine, ajvar, 4 masline
3 kolača - ne prevelika ali slatka ..uff

Mačketino iz Pleternice- ima da upališ internet i počneš pisat- toliko je jednostavno!!!

Ja nema šanse da odustanem koliko god zasrala - al se denfam svaki dan! :D

paspa
09.03.2010., 07:37
bok daj,supatnice:D

vi sve vježbate,pa da upitam dal se višesatno sparemanje računa:rofl:jel stan mi ima preveć m2,pa morti bu kaj od toga:D

jučer je optrilike ovak zgledalo:
d-:kava:
r-pečeno meso od nedjelje i kelj
g-pekla djeci kiflice,ja pojela dvije,makar mi nisu pasale:rolleyes:
v-juha:rolleyes:
između sam samo kavu pila:kava:

tejka.
09.03.2010., 08:00
jutreko :kava:

ciganche
09.03.2010., 08:34
jutro! Nakon par dana brljanja jutros još 1 kg manje :ne zna:
svašta! A bilo me strah stati na vagu.

Ok nema više vaganja do kolektivnog :cerek:

tejka.
09.03.2010., 09:03
jutro! Nakon par dana brljanja jutros još 1 kg manje :ne zna:

Ok nema više vaganja do kolektivnog :cerek:

ja ocem kilu manje :D

mali buco
09.03.2010., 09:28
gud mourning :kava:

meni krava kaže da sam do sad pojela 650 kcal

meni se čini puno više

eh da, to je upravo ono kaj sam tu pisala prije par dana, da mi se čini da neke curke puno PREMALO jedu (okej, neću generalizirat, ima boljih i lošijih dana), a da vjerojatno nisu ni svjesne koliko malo kalorija utrpaju u sebe :ne zna:

žena koja je još u reproduktivnim godinama (zdrava krava, ne :D ne bi trebala nikad ić ispod 1300 kcal (ak ne želi izbubit mengu)
-tak su meni to jedna teta doktor jednared kazala....ja samo širim tuđu mudrost :o

aha,zaboravih napisat misao dana:

Uspjeh se ne događa preko noći.
Ukratko, promjenite što možete, izdržite što ne možete.

-iz knjige "Umijeće ratovanja za žene", autorica: Chin-Ning Chu

uf, a ja bedasta dosad čitala samo Umijeće ratovanja, bez ovog "za žene"...

meni krava ili izračuna jakoo puno ili jakoo malo

si probala fitday? meni je tam najpreciznije i najjednostavnije!

jutro! Nakon par dana brljanja jutros još 1 kg manje

Ok nema više vaganja do kolektivnog

jeeeeeeeeeej!!! bravo!
ja prijavila blizanki želje za 1.4...

mali buco
09.03.2010., 09:32
bok babe. dolove i brijeg zabijelio je snijeeeg... sve mi dodje da ponovo okitim jelku :mad:

stres ubrzava metabolizam. jeeeeeeeeej! http://www.coolinarika.com/clanak/bazalni-metabolizam-i-energetska-potrosnja

jes. ufatila sam ga. :zubo: hrana nije ni nagrada ni kazna.

buco
21.5
:kava:
to je zato sto ne jedem fakin krastavce sa faking edamerom.
pemes je drzavni neprijatelj broj 1.

ksrena i buco, kukuruz. da ne kazem banana. a nu mene. sa samo tri kila vise mogu jesti manje vise sve sto mi srce pozeli (to jer sam neke pizdarijice trajno izbacila iz svog zivota, spajze i frizidera), ali se moram kljukat analgeticima i ne mogu hodat. jako rano primjeceni (ostadoh bez kisika)http://hr.wikipedia.org/wiki/Cerebralna_paraliza i pravodobno tretiranicp fizikalno i kirurski (13 operacija), tako da se dan danas nista ne vidi, ali mi je skocni zglob lijeve noge ostao u kukiju i ne podnosi ni grama viska. e sad ta 3 kila ne bi bila niti problem da ja inace jedem ko prosjecan covjek. nego jedem malo i inace. kontrolirala i stitnjacu-sve okej. izgleda da je stvarno genetika kriva jer smo svi u famili normalne tezine, al uz velike napore. :ne zna:

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaackooooooooooooooooo!!!! za zvjezdicu se ne bojim.
vjev? ida? puno ih fali....

ajmo ja jucer:
doruckovala isto ko i uvijek ali duplo, tako da je d isti kao i mo
r-pola strudle sa blitvom i jajom (vlastoshapno pripremljeno)
mo-casa obranog mlijeka i 2 jabuke
v-zelena salata sa malo balsamickog octa
dragi mi donio cvijece. mimoze i 1 ruzu.... :cerek:

uf, ti prospeš nekad tako puno životne ... mudrosti, I guess :D
moram kvotat ponešto od toga samo da mi dođe do malog mozga!

ono za stres...hm, may be sou, al ja kad sam pod stresom, gutam sve u 16!

i kakvih je ono 13 operacija !!!!??? nisam niš skužila...

bravo za dragog i cvijeće :top:

edit: oke, ponekad zajebem s kvotanjem... shoot me now :rolleyes: :rofl:

Blentava
09.03.2010., 09:47
...:
bucibuci, napravila si buckurish od kvotova u ovom zadnjem postu...:zubo:
13 operacija imadoh :o i sad ne moram vise pod noz. a metabolizam mi se skrshio jos u djetinjstvu. uslijed tih sranjaca naglo bih se debljala i mrsavila i etotigasad. imadoh strije na bedrima sa 10 godina.:rolleyes:
a propo stresa. ako je mali stres, glava mi je u loncu. ako je veliki stres, nista mi se ne jede.
a propo kalorijskog unosa. ne osjecam se prozvana jer kontroliram na www.calorie.it, meni je to naj stranica jer imaju ama bas sve sto se nalazi na policama supermarketa, ali ama bas sve, cak i iste proizvode razlicitih marki.:top:
moram i ja editirat tek tolko da roflam na tvoj edit.... ne pucam. nisam agresivno bice.

pure evil
09.03.2010., 09:49
jutro curke! :kava:

mislim da nas ima dosta na popisu a tu se jakoooo malo curka javlja u zadnje vrijeme.. oke,neke fakat ne mogu,a neke se valjda skrivaju i poskrivećki klopaju :zubo:

Blentava
09.03.2010., 09:51

mislim da nas ima dosta na popisu a tu se jakoooo malo curka javlja u zadnje vrijeme.. oke,neke fakat ne mogu,a neke se valjda skrivaju i poskrivećki klopaju :zubo:

:( a tako nam je svima dobro krenulo...

pure evil
09.03.2010., 09:56
ajme blentava, 13 operacija :( majko mila...pa svaka ti čast :grli:

pure evil
09.03.2010., 09:58
a jbg,svatko je krojač svoje sudbine...kaj ćeš... dok ne proradi klik u glavi, ništa od ovoga..

inače,baš sam sad pričala sa frendicom,s kojom sam prošla nekoliko dijeta :brukica: da sam izgubila 3 kile a da jedem 6x na dan, pa će nam se i ona vjerojatno priključit,onda sad isto mora na neku operaciju pa kad se opravi :mig:

budući da je već prešla na integralne stvari,mislim da joj neće biti problem,samo joj treba se objasnit kak da kombinira namirnice :mig:

paspa
09.03.2010., 10:09
cure,jel jedete žgance??? ili je to "zabranjeno voće":rofl::rofl:

Blentava
09.03.2010., 10:12
cure,jel jedete žgance??? ili je to "zabranjeno voće":rofl::rofl:

523 kcal na 100g. maschoba. tebi na savjest. mislim da tri zganca nisu nikoga ubila, ali 1000 mozda i jest:na zna:

mali buco
09.03.2010., 10:13
bucibuci, napravila si buckurish od kvotova u ovom zadnjem postu...:zubo:
13 operacija imadoh :o i sad ne moram vise pod noz. a metabolizam mi se skrshio jos u djetinjstvu. uslijed tih sranjaca naglo bih se debljala i mrsavila i etotigasad. imadoh strije na bedrima sa 10 godina.:rolleyes:
a propo stresa. ako je mali stres, glava mi je u loncu. ako je veliki stres, nista mi se ne jede.
a propo kalorijskog unosa. ne osjecam se prozvana jer kontroliram na www.calorie.it, meni je to naj stranica jer imaju ama bas sve sto se nalazi na policama supermarketa, ali ama bas sve, cak i iste proizvode razlicitih marki.:top:
moram i ja editirat tek tolko da roflam na tvoj edit.... ne pucam. nisam agresivno bice.

ajme, jesi ti moja davno izgubljena sestra blizanka????? od moje 11. strije i celulit su samnom u simbiozi :rolleyes:

a ono nije išlo tebe! al ne bih htjela da neko to shvati kao prozivanje, nego dobronamjernu kritiku - ja nekiput utrpam u sebe preveč kalorija, i to nije dobro, ali i kad ih jedeš premalo, nije dobro!
metabolizam je osjetljiva biljka, I know ... :)

idem sad spremat kitajski mix :rofl:

paspa
09.03.2010., 10:15
523 kcal na 100g. maschoba. tebi na savjest. mislim da tri zganca nisu nikoga ubila, ali 1000 mozda i jest:na zna:

:eek::eek:u jebate,ipak nebuju žganci:D

Blentava
09.03.2010., 10:21
ajme, jesi ti moja davno izgubljena sestra blizanka????? od moje 11. strije i celulit su samnom u simbiozi :rolleyes:

a ono nije išlo tebe! al ne bih htjela da neko to shvati kao prozivanje, nego dobronamjernu kritiku - ja nekiput utrpam u sebe preveč kalorija, i to nije dobro, ali i kad ih jedeš premalo, nije dobro!
metabolizam je osjetljiva biljka, I know ... :)

idem sad spremat kitajski mix :rofl:

:rofl: osobno to nisam ni shvatila drukcije. problem je u mom kompleksom forumskom izricaju....:ne zna:

pure evil
09.03.2010., 10:31
ma nema se tu koja od nas osjećat prozvanom :mig:
svaka zna kaj jede i kolko jede, i dal je to oke ili ne...
pa nama na savjest,...

nisam znala da žganci su tolko jaki kalorijski :eek:

aaaa zaaatooo postoji ona uzrečica "još moraš puno žganaca jesti.... " heheheh:rofl::rofl:

krinka
09.03.2010., 10:35
evo i mene...
jucer:
D-2 krekera,mrvica posnog
MO-sok od grejpa
R-rizoto od gljiva,patlidzana i poriluka u koji sam ulila malo,jako malo:mad::mad:vrhnja za kuhanje
MO-dvije snite patlidzana sa maslinovim i cesnjakom
V-jabuka i caj od brusnice

jako malo stepera 250x smrc

SVE KOJE STE PALE U DEPRU,BRZO USTAJTE!
NEMA CEKANJA,NEMA ZABUSAVANJA.
SVAKOME SE DOGODI JEDAN,PA CAK I DVA TRI DANA DA
ZABRLJA,ALI ONDA SE NASTAVLJA.
NEMA PREDAJE:grli:

krinka
09.03.2010., 10:36
PURE EVIL
moram ti rec da si neki dan bila u bliskom kontaktu sa mnom i da smo cak razgovarale,a da nismo bile svjesne tko smo zapravo:lol:

dianna
09.03.2010., 10:43
Nemaju žganci toliko kalorija, imaju oko 350cal/100g

Blentava
09.03.2010., 10:46
Nemaju žganci toliko kalorija, imaju oko 350cal/100g

http://www.calorie.it/alimenti/carni-trasformate-e-conservate/calorie-ciccioli/
ciccioli su zganci i isti su ko i rvacki :ne zna:

paspa
09.03.2010., 10:58
http://www.calorie.it/alimenti/carni-trasformate-e-conservate/calorie-ciccioli/
ciccioli su zganci i isti su ko i rvacki :ne zna:

ma naši rvacki su sirotinjski,pa nemaju toliko:rofl::rofl:
paspa se malo tješi

a meni je važniji GI nego kalorije

pure evil
09.03.2010., 11:16
PURE EVIL
moram ti rec da si neki dan bila u bliskom kontaktu sa mnom i da smo cak razgovarale,a da nismo bile svjesne tko smo zapravo:lol:

ma daj?? si ziher?? :D:D
di?

tejka.
09.03.2010., 11:19

ja nemrem radi posla.....ali di su nestale ove mačke i ostale :mad:

krinka
09.03.2010., 11:38
ma daj?? si ziher?? :D:D
di?

sigurna sam 100%
saljem na PM:D

pure evil
09.03.2010., 11:54
sigurna sam 100%
saljem na PM:D

ajmeeeeeeeeee ljudiiii :rofl::rofl::lol:
ovo je presmješnooo :D :D :D

još nemrem vjerovat :zubo:
a nit smo razmjenile slike niti niš :D

krinka
09.03.2010., 12:08
ajmeeeeeeeeee ljudiiii :rofl::rofl::lol:
ovo je presmješnooo :D :D :D

još nemrem vjerovat :zubo:
a nit smo razmjenile slike niti niš :D

kako je svijet mali:zivili:

pure evil
09.03.2010., 12:08
btw. krinka,ti si fakat,ali fakat mršava,tak da se nadam da si tu samo na održavanju!!! :mig:

tejka.
09.03.2010., 12:12
btw. krinka,ti si fakat,ali fakat mršava,tak da se nadam da si tu samo na održavanju!!! :mig:

:lol:

pure evil
09.03.2010., 12:16
pa je,tanka je ko ona tanka motorola!! :zubo:

tejka.
09.03.2010., 12:21
pa je,tanka je ko ona tanka motorola!! :zubo:

zezaš.....onda nesmijemo pratiti njene menije da se ne zdebljamo :) :lol:

tinkerbell
09.03.2010., 12:21
curke opet začatavate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atlantis
09.03.2010., 12:22
dobar dan :D

jučerašnji grijehovi :zubo:

kava
dva suha mlinca ja, dva pesica :rofl:
varivo - grašak, mrkva, puretina, domaći žličnjaci
kava
jabuka
dvopek sa šunkom i sirom i mlijeko

pure evil
09.03.2010., 12:22
za detaljnije informacije, preselite se na offtopic :zubo:
sorite na offtopicu tu :moli:

5rich
09.03.2010., 12:28
gud mourning :kava:
si probala fitday? meni je tam najpreciznije i najjednostavnije!

nisam :facepalm:
prelijena sam za ukucavanje koje nije na hrvatskom :facepalm:(a engleski govorim bolje nego hrvatski) :facepalm:
imam i cron-o-meter,ali je isto na engleskom :facepalm:

krinka
09.03.2010., 12:52
pa je,tanka je ko ona tanka motorola!!

:lol::lol::lol:
bas si me nasmijala.
mora da sam se taj dan zakamuflirala dobro:rofl:
ja sam danas pravila punjene tikvice.
mmm,bile su jako,jako fine.
sa piletinom,pelatom,zacinima i gaudom na vrhu.:p
drz'te se vi mojih recepata.
ja jako fino kuham,a usput i mrsavim...
kul,ha?
P.S.pa sto sto malo chatamo i ovdje:confused:

tejka.
09.03.2010., 12:59
curke opet začatavate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak je :D

tinkerbell
09.03.2010., 13:01
P.S.pa sto sto malo chatamo i ovdje:confused:

onda se gomilaju stranice i curke ne vide menije od silnih chat postova...zato je otvorena chat tema....i btw poznavajući curke tu to nikada nije "malo":rofl::rofl:

krinka
09.03.2010., 13:12
onda se gomilaju stranice i curke ne vide menije od silnih chat postova...zato je otvorena chat tema....i btw poznavajući curke tu to nikada nije "malo":rofl::rofl:

oookeeeeeeeej:kava:
posni&zobene jel'?:D

marty_19
09.03.2010., 13:30
ei curke...
ja danas ne brljavim...
upravo sam si skugala juhicu :D
idem papat... čujemo se navečer s menijem:)

tejka.
09.03.2010., 13:37

to ja rekoh prije neki dan...pa smo konstatirali da pričamo o hrani i da to nije chatanje :D

bass
09.03.2010., 14:35
joj ovo vrijeme, već počinjem sanjati da će me sunce ujutro probuditi ...hoću proljeće! :(

jučer:
6: limunada,ness sa sojinim, vježbe trbuh+leg m.
do 15: veliko acidofilno mlijeko light, 2 kruške
15: bistra juha,kuhana piletina,cherry rajčice,malo umaka od jogurta
19:30 : posni+kravlji sir, cherry rajčice,malo dinstane piletine,malo žutog sira
kasno sam zaspala, pa i nije tako loše...

mene ne hvala depra,baš suprotno,tudim se raditi što bolje menije , trudim se kuhati,ne jesti nešto gotovo,svako jutro vježbam
po tom pitanju ovo 8.dan ostatka mog života
na aerobik idem samo petkom, više radi društva...
curke ne odustajte, jače smo od vremena :top:

pure evil
09.03.2010., 14:37
ako se priča o hrani i vježbanju,onda se može tu :zubo:
za ostale teme ,poput ovih slučajnih susreta a da se uopće nikad nismo niti vidle na slici, na zobene&posni molim.fala. :zubo:

tinkerbell
09.03.2010., 14:44
joj ovo vrijeme, već počinjem sanjati da će me sunce ujutro probuditi ...hoću proljeće! :(

jučer:
6: limunada,ness sa sojinim, vježbe trbuh+leg m.
do 15: veliko acidofilno mlijeko light, 2 kruške
15: bistra juha,kuhana piletina,cherry rajčice,malo umaka od jogurta
19:30 : posni+kravlji sir, cherry rajčice,malo dinstane piletine,malo žutog sira
kasno sam zaspala, pa i nije tako loše...

mene ne hvala depra,baš suprotno,tudim se raditi što bolje menije , trudim se kuhati,ne jesti nešto gotovo,svako jutro vježbam
po tom pitanju ovo 8.dan ostatka mog života
na aerobik idem samo petkom, više radi društva...
curke ne odustajte, jače smo od vremena :top:

bravo bass:top::top::top: :)....ja bi leg magic da mi netko posudi na mjesec 2...i onda ga vraćam :)....ali nitko ga nema od mojih :mama:

Fanhp
09.03.2010., 15:48
Jucer:

D-konfleks
Mo-nema, pare sam zaboravila
R-sarma s pireom
Mo-jabuka
V-Dvije fete kruha s čajnom

+2L vode

pure evil
09.03.2010., 15:54
fanhp,ja mislim da ti od svih nas najmanje jedeš,pa čak i manje od 5rich koja se u zadnje vrijeme popravlja..
:( :(

bass
09.03.2010., 16:03
bravo bass:top::top::top: :)....ja bi leg magic da mi netko posudi na mjesec 2...i onda ga vraćam :)....ali nitko ga nema od mojih :mama:

ne znam da li umišljam,čini mi se da me odraz u ogledalu ipak me može toliko varati...vidim drastične pomake u nogama,guzi i trbuhu,sve se definira i lagano topi...možda tomu pomaže vježbanje ujutro natašte...baš se fino razbudim od toga..naporno je,da,ali želim da mi to nekako uđe u naviku...
dobiješ uz l.magic cd sa vježbama, 5 vježbi na spravi + iskoraci,vježbe na podu itd.,ja dodam još vježbi za trbuh i tak... cd traje cca 15min i tempo je onak,nema odmora...
znam da je orbi car svih sprava( smršavila na njemu isto 15ak kg prije 2 god.) ali ni l.magic nije ništa lošiji,ugodno sam iznenađena ... pogotovo za kritične dijelove ...

Fanhp
09.03.2010., 16:10
fanhp,ja mislim da ti od svih nas najmanje jedeš,pa čak i manje od 5rich koja se u zadnje vrijeme popravlja..

Ne znam što da više jedem. Više voća ili?

pure evil
09.03.2010., 16:44
ne znam da li umišljam,čini mi se da me odraz u ogledalu ipak me može toliko varati...vidim drastične pomake u nogama,guzi i trbuhu,sve se definira i lagano topi....

bravo bass :cheer:
ja ne vidim kod sebe DRASTIČNE pomake, ali vidim neke male pomake: bedra se smanjuju(NAPOKON!) - i to mi je rekla i frendica i dečko. za trbuh također mislim da polako počinje dobivat neki oblik, a da to nije šlauf :zubo:
za guzicu neznam, nikad nisam nju imala preveliku,kaže frendica da mi se je oblikovala malo..
tako da,samo vježba i vježba i vježba uz ovu našu pravilnu prehranu :s:s

Ne znam što da više jedem. Više voća ili?

tvoji obroci se sastoje od jedne ili dvije riječi pa možda zato imamo dojam da jedeš najmanje :zubo:
predlažem ti da sa sobom nosiš voće ili suho voće,da se ne desi da zaboraviš lovu.. :mig: ko kak pita kaže: baš me briga,ja jedem jabuku na Trgu bana Jelačića! :zubo:
nakon večere bi trebala ili voće ili jogurt :mig:

to je kolko ja primjećujem,od ostalih curka možda dobiješ bolje savjete...
jel vježbaš kaj?

Prava Macka
09.03.2010., 17:09

nedjelja-kava
večera-nula bodova,bilo mi loše:rolleyes:

ovo koda sam ja napisala. isto troje djece, bebica besparica. jako mi je teško i još me stego ovaj moj glupi pms. a kad njega imam ja vam ne mogu opisati u kakvom crnilu, doslovno ja živim danima. sve ovo naše i košta a ja ne mogu sebi da kupim voća na vagone a djeca da gledaju. ne znam jedno voli8 sir, jedno jogurt, ribu a ono najmanje sve što i ja volim + njeno mljeko koje košta 120kn. a ona popije 5 kutija mjesećno. i kažem kad me to sve sprpa tako mi je teško pridržavat se svega. jedino mi ostane moja zelena koju sama uzgojim u olasteniku ali brate mili pa ne mogu ni to stalno jesti.
a ovo što prićate o day-u off ti isto ne pali kod mene jer ja već od subote ne mogu da se vratim na staro mada imam sina koji kad vidi da jedem dođe i kaže "mama ti to ne smiješ jesti, ostavljaj to" a ja ko djete u vrtiću "ma mihael još samo ovo i neću više". znam da je za smijanje ali bome meni je i za plakanje.

ciganche
09.03.2010., 17:14
dobra sam danas :D

d - jabuka s cimetom, pola fete dm kruha s dijet. marmeladom
m - jabuka
r - juneći šnicl u vlastitom umaku (plus luk i pasirana rajčica), kuhana cvjetača
m - jabuka s cimetom
v - e sad....spremam varivo od junetine i povrća na meksički, možda to pojedem, a možda tunu u vodi i zrnati...

dodatni uspjeh je što sam konačno uspjela pojesti nešto crvenog mesa kojeg inače izbjegavam :top:

Prava Macka
09.03.2010., 17:25

pa kako tebi mogu biti uzor. ti treba da budeš meni. ti si ta koja je izdržala, ne znam koliko dugo ali jako dugo.
hvala vam svima na potpori i savjetima i sama sebe ohrabrujem da ne posustanem nego da idem dalje. ipak sam se samo 2 dana prežderavala ali opet ne kako ja to znam pa valjda bude bolje.

ksrena
09.03.2010., 17:30
ovo koda sam ja napisala. isto troje djece, bebica besparica. jako mi je teško i još me stego ovaj moj glupi pms. a kad njega imam ja vam ne mogu opisati u kakvom crnilu, doslovno ja živim danima. sve ovo naše i košta a ja ne mogu sebi da kupim voća na vagone a djeca da gledaju. ne znam jedno voli8 sir, jedno jogurt, ribu a ono najmanje sve što i ja volim + njeno mljeko koje košta 120kn. a ona popije 5 kutija mjesećno. i kažem kad me to sve sprpa tako mi je teško pridržavat se svega. jedino mi ostane moja zelena koju sama uzgojim u olasteniku ali brate mili pa ne mogu ni to stalno jesti.
a ovo što prićate o day-u off ti isto ne pali kod mene jer ja već od subote ne mogu da se vratim na staro mada imam sina koji kad vidi da jedem dođe i kaže "mama ti to ne smiješ jesti, ostavljaj to" a ja ko djete u vrtiću "ma mihael još samo ovo i neću više". znam da je za smijanje ali bome meni je i za plakanje.

Ajde, Mačko ne daj se. Pa nisi primjetila da svi ovdje pitamo za tebe. Svi imamo down dana.
Meni je danas definitivno down dan, boli me ovaj vrat za popizdit dr. me može primit tek sutra popodne... baš sam depresivna od bolova... ne da mi se ni vježbat... al sve u svemu nije loše, Idem pisat da tu bude kraj.

Danas je 22. dan ostatka mog života:
** jabuka (mala), zobene 2 žlice, cimet, jogurt
** piletina na kockice u woku sa mix povrća (mahune, grašak, malo mrkve, cvjetača) + konzerva slanutka sve u woku sa soja sosom (pola danas, pola sam ostavila na poslu za sutra)
** poriluk varivo (1 kolačić "svatovski" 1 cm širok, 2 cm dug):mad::mad:
** 150 gr posnog sa pola kivija i par smrznutih ribizla

Danas je koma dan, ne mogu vježbat, sva sam dowm, i baš bi žderala... doduše sad bi trebao doći na red onaj "mogla sam a nisam" dio...
ako bude frka jedino što ću si dopustit je čaša toplog mlijeka sa whey proteinom (to mi je kao puding od vanilije) U H!!!

tejka.
09.03.2010., 17:32
ja brljavim vec tri dana
nije da se prezderavam ali hrenovke, kave s mlijekom (secer), pa pohano povrce...hm :rolleyes:

Prava Macka
09.03.2010., 17:37
** 2 naranče
** jabuka, jogurt, cimet
** 3 dl mlijeka

moj ti tata ima problema sa štitnjaćom, isto mu je vrat bio zadebljan. jesi li imala promjena na kilaži? on je u 14 dana smršavio 7 kg. a jeo je normalno.

pure evil
09.03.2010., 17:49
v - e sad....spremam varivo od junetine i povrća na meksički, možda to pojedem, a možda tunu u vodi i zrnati...

dodatni uspjeh je što sam konačno uspjela pojesti nešto crvenog mesa kojeg inače izbjegavam :top:

ciganche,ajd piši ako ti nije problem na kraju dana meni,ili idući za prethodni,radi lakšeg snalaženja..jer tu ako napišeš MOŽDA ,to nama niš ne znači :zubo:
neznam jel tipkaš s posla ili od doma...

ja brljavim vec tri dana
nije da se prezderavam ali hrenovke, kave s mlijekom (secer), pa pohano povrce...hm :rolleyes:
zakaj?? :azdaja:

Mačka,znali smo da nije dobro čim se ne javljaš..
ja ovo sve kužim.. i besparicu i bediranje i depresije i svašta...
daj mi reci,dal sebi kuhaš posebno,a za ostatak familije posebno?

meni osobno najviše love ode na sireve i jogurte,na povrće i na tunjevinu, po mjesec-mjesec i pol mi izdrži i integralna riža i integ.tjestenina,a to jedem svako malo..

ciganche
09.03.2010., 17:52
ciganche,ajd piši ako ti nije problem na kraju dana meni,ili idući za prethodni,radi lakšeg snalaženja..jer tu ako napišeš MOŽDA ,to nama niš ne znači :zubo:

ma napisala sam ili/ili znači ili varivo ili zrnati i tuna :mig:

al dobro :)

tejka.
09.03.2010., 17:52
zakaj?? :azdaja:

ne znam :rolleyes::(

tejka.
09.03.2010., 17:54
MAČKO PA DI SI?????? :mad::mad:

Fanhp
09.03.2010., 17:57
tvoji obroci se sastoje od jedne ili dvije riječi pa možda zato imamo dojam da jedeš najmanje :zubo:
predlažem ti da sa sobom nosiš voće ili suho voće,da se ne desi da zaboraviš lovu.. :mig: ko kak pita kaže: baš me briga,ja jedem jabuku na Trgu bana Jelačića! :zubo:
nakon večere bi trebala ili voće ili jogurt :mig:

to je kolko ja primjećujem,od ostalih curka možda dobiješ bolje savjete...
jel vježbaš kaj?

Dosta hodam do škole. Jel se to računa?

blizanka
09.03.2010., 17:58

zašto bi žganci bili mašćoba? pa ja ih kuham bez ikakvog ulja. Samo u vodi s malo soli :ne zna:

blizanka
09.03.2010., 18:04
Jucer:

D-konfleks
R-sarma s pireom
Mo-jabuka

+2L vode

meni se ovaj meni ne čini malo... čak mi se čini previše ugljikohidrata u odnosu na ostalo. Također sve ovisi i o količinama. Nigdje ne piše koliko je sarmi i pirea pojela, niti koliko kornfleksa niti koje... :ne zna:

paspa
09.03.2010., 18:06
fakat mrzim pms:mad::mad:

D-:kava:
r-rižoto od liganja sa integr rižom
g-light jogurt i žitarice
v-mocarela,tuna,paradajz,luk,češnjak:D

...morala bi sad ići spat da cucku ne otmem hranu:rofl:

Fanhp
09.03.2010., 18:10
Okej, potrudit ču se da opširnije napišem.
:)

blizanka
09.03.2010., 18:15
joj ne znam da li da uopće stavljam današnji meni... mislim da neću. Bila sam na nekom poslovnom ručku/domjenku pa sam jela svega i svačega pa mi se to sve stvarno ne da tipkati.

Trudila sam se kontrolirati i pojesti male količine, nisam pila alkohol, samo 2 dl soka od naranče. Rezultat dana je cca 1600 kcal u 3 obroka :eek:, previše ugljikohidrata, 2 kave, 0 voća, 0 povrća, nešto proteina. Zadnji obrok mi je bio u 16h i iza tog samo voda i čaj. Nisam gladna i možda još samo popijem pol čaše mlijeka, ako baš zagusti.

Znam, nije pametno, niti za pohvaliti...

pure evil
09.03.2010., 18:28
fanhp,ajd piši opširnije menije :zubo: i nosi voće svukud sa sobom :mig:
računa se hodanje,al ne 2min nego barem 20 :zubo:

pure evil
09.03.2010., 18:29
blizanka, sad bi ti napisala "bit će bolje sutra" al ovo mi je već preispucana fora :zubo:

ja sam danas skoro pokleknula...
uf uf uf al sam zadržala hladnu glavu...
znate kak je to kad baka doma ispeće fini domaći kruh,xxl veličine... :rolleyes:

pure evil
09.03.2010., 18:31
meni se ovaj meni ne čini malo... čak mi se čini previše ugljikohidrata u odnosu na ostalo. Također sve ovisi i o količinama. Nigdje ne piše koliko je sarmi i pirea pojela, niti koliko kornfleksa niti koje... :ne zna:

pa zapravo,kad malo bolje i razmislim,mudro zboriš :zubo:
al od prije se sjećam da je fanhp jela ful malo,pa zato... odma se derem :zubo:
sorejšn :raspa:

Scirocco
09.03.2010., 18:35

Hvala sto se brines :)
Ali jednostavno imam pre-previse posla i ne stignem pisati..i dalje citam i drzim se!

Macko, mozda da probas razmisliti kako bi ti njemu trebala biti uzor i ti njega uciti, a ne on tebe-odmah bi te prosla zelja za hranom :mig:

atlantis
09.03.2010., 18:42
mačka se vratila, mačka se vratila :cerek:

baš mi je lijepo kad ste mi sve tu :)

pítā
09.03.2010., 18:48
Danas je bio bogovski doručak:
- 1 i pol žlica zobenih, jogurt 0,05% m.m., jabuka, 5 badema, 5 grožđica, 2 suhe šljive, žlica mljevenog rogača
- tanjur čušpajz ričeta s grahom i komadićima piletine (bez zaprške), 1 integralni tost, par kiselih krastavaca
- pločica s 60% orašida (30 g), svježa šljiva
- konzerva tune u salamuri, rajčica, 1 integralni tost
- bit će još jabuka i par badema

Pol sata vježbanja; Jillian Michaels (level 1), ali sam malo modificirala i više se usmjerila na bedra i guz :D.

Na ovoj sranici (http://www.wisegeek.com/what-does-200-calories-look-like.htm) imate par slika koja količina određene hrane iznosi 200 kcal. Zanimljivo za pogledat.

ksrena
09.03.2010., 18:56
moj ti tata ima problema sa štitnjaćom, isto mu je vrat bio zadebljan. jesi li imala promjena na kilaži? on je u 14 dana smršavio 7 kg. a jeo je normalno.

Nisam ja te "sreće" koliko vidim postoje 2 varijante, mene uvijek dopadne ona u kojoj se kile ničim izazvane udvostruče... Idem sutra dr. pa ćemo vidjet, totalno sam živčana od konstantne boli.... za popizdit

pa zapravo,kad malo bolje i razmislim,mudro zboriš :zubo:
al od prije se sjećam da je fanhp jela ful malo,pa zato... odma se derem :zubo:
sorejšn :raspa:

pa ne moram se samo ja derat, mada.... ja to voooolem!!

pure evil
09.03.2010., 18:57
pita,dobar je ovaj link,još pogotovo sa slikicama :mig: :cerek:
Scirocco,rekla si da kad te nema da vjerojatno brljaš,pa te zato prozivam :zubo:
nadam se da će se i ostalu curke javit :mig:

bass
09.03.2010., 19:01
i to bi bilo to za danas,komentari dobrodošli...

7: limunada,ness sa sojinim,l.magic
do 15: veliki acidofil light, kruška,jabuka,par oraha
15: bistra juha,kuhana piletina(veličina dlana), mala kuhana cvjetačica
18: guc jogurta, 4 lješnjaka
maloprije : komad dinstane piletine (pola dlana),ostatak cvjetačice od ručka,žlica kravljeg sira, 2 tanka slicea dimljenog tofua

litra zelenog čaja...

Scirocco
09.03.2010., 19:02
pita,dobar je ovaj link,još pogotovo sa slikicama :mig: :cerek:
Scirocco,rekla si da kad te nema da vjerojatno brljaš,pa te zato prozivam :zubo:
nadam se da će se i ostalu curke javit :mig:

Je, to stoji, ali ovaj put stvarno ne stignem i ne brljam :)

mali buco
09.03.2010., 19:04
Danas je bio bogovski doručak:
- 1 i pol žlica zobenih, jogurt 0,05% m.m., jabuka, 5 badema, 5 grožđica, 2 suhe šljive, žlica mljevenog rogača
- tanjur čušpajz ričeta s grahom i komadićima piletine (bez zaprške), 1 integralni tost, par kiselih krastavaca
- pločica s 60% orašida (30 g), svježa šljiva
- konzerva tune u salamuri, rajčica, 1 integralni tost
- bit će još jabuka i par badema

Pol sata vježbanja; Jillian Michaels (level 1), ali sam malo modificirala i više se usmjerila na bedra i guz :D.

e di kupiš te pločice s orašidima? kak se zovu i kolko para? :)

edit: još pol naranče

ja danas:

D: 2 žlice zobenih s malo lajt jogurta
MO1: kivi
R: 100ak gr pečenih pilećih filea, 200ak gr kitajskog mixa
MO2: mala granny smith jabuka
MO3: 50ak gr pilećeg filea
V: 2 jaja na oko, 5 šnitica edamca, 2 mrkvice, par krastavčića

pítā
09.03.2010., 19:20
e di kupiš te pločice s orašidima? kak se zovu i kolko para? :)

Oko 2 kn u Kauflandu jedna ta pločica. Nalazi se na odjelu čokolada, tamo di su Corny i te pločice sa žitaricama. Marka je Stilla Natura, u zelenom pakiranju i piše 60% nuts (ima orahe, kikiriki, bademe, i one velike oraščiće nemrem se sjetiti kak se zovu i lješnjake mislim).
To mi je jedini porok i prefino je; tak da ne bi preporučila onima koji se ne mogu kontrolirat :D i ostat samo na toj jednoj.

mali buco
09.03.2010., 19:31
Oko 2 kn u Kauflandu jedna ta pločica. Nalazi se na odjelu čokolada, tamo di su Corny i te pločice sa žitaricama. Marka je Stilla Natura, u zelenom pakiranju i piše 60% nuts (ima orahe, kikiriki, bademe, i one velike oraščiće nemrem se sjetiti kak se zovu i lješnjake mislim).
To mi je jedini porok i prefino je; tak da ne bi preporučila onima koji se ne mogu kontrolirat :D i ostat samo na toj jednoj.

tnx!
ma mislila bi da bi to možda bio zgodan MO kad sam na poslu, nekih 2 put tjedno max!

sam kaj nikad nejdem u kaufland, pa ne znam dal bum išla samo zbog toga :ne zna:

marty_19
09.03.2010., 19:36
hei... evo moj meni :
(bila sam dobra danas :))

d:fitness s mlijekom (3 jušne žlice pahulja + 150ml mlijeka i tako svaki put kad jedem fitness, zapravo inače jedem i manje pahulja, al ove su bile pri kraju...)
mo: 2 jušne žlice grožđica
r: 2 tanjura juhe (maggi iz vrećice s slovima tjesteninom - piše da 100 g ima manje od 350 kalorija, nisam točno zapamtila...) i pola hrenovke
mo:puding
v: ostatak juhe (manji tanjur)
+ oko 3 l vode/zelenog

i moram se odreć tih pudinga.. izračunala sam da jedan ima oko 250 kalorija, a to mi je previše za mo :ne zna:

pita: hvala ti na toj stranici, baš sam danas mislila na nju, al se nisam mogla sjetit kak se zove...

joj, ja se nikako prisilit na vježbanje... a MORAM... ajde doma za vikende vježbam na spravi za trbušnjake, al guzum moram učvrstit... i ostalo...

i jedva čekam toplije vrijeme da počnem više hodat do faxa... sad užasno bura puše i prehladno je :(

mala cHrna
09.03.2010., 19:36
Jucer:

D-konfleks
R-sarma s pireom
Mo-jabuka

+2L vode

mislim da baš nije dobro da za večeru jedeš toliko kruha, možda bolje da ga zamijeniš jogurtom, posnim, tunom, nekim povrćem i sl.

uf, danas se ok držim. majka peče pitu od sira al kontrolirat ću se :mirko:

D - kava s mlijekom, 4 žlice instant zobenih+1dcl mlijeka 0,9+5 brusnica
MO - pola konzerve tunjevine u salamuri, žlica posnog, šnita raženog kruha
MO2 - Acidofil, jabuka
R - pureći batak - komad veličine dlana, otprilike jedna šalica dinstanog kupusa :klopa:
V - jaje na oko na malo maslinovog, pola šalice cikle

i sad se bacam na sobni bajsikl, bar 30 min. hoću sunca da mogu ić trčat na svježem zraku :tuzni: