PDA

View Full Version : Kako fino jest', a mršavit'?

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

mala cHrna
15.04.2010., 20:11
he, malo je zaje.ano napravit te pačalinke :rofl: moraš pazit da ti smjesa ne bude ni prerijetka ni pregusta...meni je to odličan doručak ili MO, jedem ih ili bez ičeg il s fruktoznim pekmezom :klopa:

inače , nije ti opće katastrofa menu, samo možda malo preveć kruha :ne zna:

a sad, tarararatataaaaaa! spektakl...

D: 75g raženog (3 mini fete) s dijetalnim pekmezom
MO: 125g vitaktiva, pol manga, nes, Mg
R: 2 žlice brudeta od sipe, fritaja (2 jaja, fetica pršuta, šparoge), Ca
MO: 125g nemasnog jogurta, nes, 2 kocke čokse, pol šake badema i ind. oraščića
MO: jabuka
V: griz od pira (ne baš ok izbor za večeru, al fakat mi se to jelo, i to je jedino donekle zdravo a da sam pretpostavila da će utažit tu demonsku glad!)

nadam se da sam gotova za danas.... :o

da, fine su, jedna mi nije bila karbonizirana pa sam je probala, skroz je bila ok (malo pregorena :D). posebno uz džem, mislim da bi za doručak pasalo i s dukatelom ili posni s vlascem :klopa: sutra ću ih napravit pa javim kak je uspjelo :mirko:

sviđa mi se tvoj meni, ima svega :)

coffeebreak
15.04.2010., 20:46
V: griz od pira (ne baš ok izbor za večeru, al fakat mi se to jelo, i to je jedino donekle zdravo a da sam pretpostavila da će utažit tu demonsku glad!)

nadam se da sam gotova za danas.... :o

Kako se kuha griz od pira? Kao obični griz na mlijeku ili? Jel ga jedeš samog ili nešto dodaš? A jel to fino? Sorry što sam te udavila s pitanjima:)

danas:
08:30 - kava s mlijekom i medom
09:00 - 10:00 - dvije banane i jabuka
12:30: komad kuhane teletine, lešo povrće, umak od hrena, miješana salata, šnita kruha
13:30 - kava s mlijekom bez sladila
15:00 - dvije bajadere
19:00 - ona neka bjelančevinasta čokoladica iz dm-a
20:30 - par cherrya, šnita dm-ovskog kruha s abc-om

Blentava
15.04.2010., 20:53
za jučer neću ni napisati što sam jela :face palm: čitav dan mi je bilo slabo mislila sam da mi je šećer pao pa se šopala slatkim al nije bilo to :ne z na:

danas:
06:00 - kriška alpskog kruha sa abc sirom i 2 fete polija
13:00 - 2 žličice zrnatog, par integralnih krekera
16:00 - čokoladni corny (ništa drugo u dućanu nisam našla :ne z na:)
19:00 - kivi, 2 sićušne fetice kruha, 5 žličica zrnatog, feta deluxe šunke

grozno, znam : ( al imala sam kolokvij, nervozna i nenaspavana pa se nadam da mi se oprašta :m oli:nisi se naspavala mishu, nadam se da ce nocas bit bolje i da sutra ujutro neces jest jedino sto ima u ducanu :zubo: s obzirom na sve, nije tolika katastrofa, jedino taj tupi korni. idi i ne grijesi vise :amen:

...

samo sam trpala taj kruh u sebe. fuj. sad ću na sobni bic, bit ću sat vremena na njemu....
ako vec volis kruh, baci se na integralni, :ne zna:, pitaj atlantis i cure, one nasle neki kruh sa malo kcalova. ja se pak shopam sojinim, ima puuuno vise proteina u odnosu na obicni, ali je ipak kruh. maslac izbaci skroz. odat cu ti tajnu. kad mene strefi zelja za maschobama, uzmem snitu kruha (ubi me grom sto pishem:eek:), na nju lagano izlijem cajnu domaceg maslinovog, stavim maaalko soli i papra. i niz grlo. i bivam sretna.
danasnji meni:
d-klasika
mo-casa nemasnog mlijeka, 1 feta sojinog kruha sa zlicom meda
r-litra vruche guste biljne juhe vlastoshapno pripremljene. jedini bed-zlica vrhnja. nakon ovoga me grlo vise nije bolilo, koji melemmmm
mo-2jabuke i banana
v-200g iceberg salate sa balsamickim octom
ta-sat vremena ribanja kuce, pola sata peglanja, 1200kcalova spaljenih na steperu i pedometru. bogme :mirko: dragi mi zaglavio u londonu :tuzni: zatvoren aerodrom. sta ce jadna blenta nego skakat po svom janku???
btw, mislim da mi je intenzivni jankec rijesio i problem zatvora :Serek:

Blentava
15.04.2010., 20:57
bivam bezobrazna, fala cure na cheeranju, treba mi to. godinama se vec borim i demotivirajuce je kad nece pa nece dolje...:tuzni:

ksrena
15.04.2010., 20:58
helou: :misli: moraću opet brojat dane :ne zna:

** pola sata stepera
** jogurt, kupine, avokado, banana (voće smrznuto :cerek:)
** 1 badem (nije više bilo :mama:) 4 jagode
** 2 žlice zobenih, jabuka, jogurt :klopa: ovo mi je jedino falilo u 3 dana bez klope, malo sam se navukla :rofl:
** integralne penne sa tunjevinom i maslinama (ostalo sutra za ručak)
** kockica 74 % čokse i 10 badema
** avokado-banana slajo

još pola sata stepera

molim pošaljite mi pp sutra tko nije dobio receptiće, poslaću ponovo.
Tko je dobio nek prijavi kad nešto proba... ima ih previše da sve probam,

mali buco
15.04.2010., 21:04
Kako se kuha griz od pira? Kao obični griz na mlijeku ili? Jel ga jedeš samog ili nešto dodaš? A jel to fino? Sorry što sam te udavila s pitanjima:)

no frx :mig:

pir ti se kuha kao i pšenični griz, a i okus im je sličan!
gore namrvim ili kocku čokse il cimeta! :top:

inače ga delam s malomasnim mlijekom i fruktozom...

pure evil
15.04.2010., 21:16
Moj meni danas:
-žlica i pol zobenih, pola naribane jabuke,cimet,2 suhe šljive, malo light jogurta preko toga
-3 suhe marelice
-pun tanjur krumpira sa povrćem ( vrećice za pečenje RULZZZ!! ) i mala šnita dom.integralnog kruha,malo zelene salate
-Ca
-pola jabuke
-1 sendvič od integralnog peciva sa šunkom i sirom i salatom i paradajzom i malo majoneze, jana voda od jabuke
-bademi
-Mg

-vježba: ujutro->40min sobni bic
-4 sata šetanja sa frendicama i šopingiranja.. (zapravo,prije bi rekla razgledavanja :zubo: ) -> od 13h popodne (kad sam dobila pedometar) je spaljeno 261.6 Kcal http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif
nije loše ( za početak )

-> žalim jedino kaj opet nisam odradila yourself fitness al eto,barem ujutro odvozim sobni bic... ( i drago mi je da mi je to prešlo u naviku)

neznam kak se vama čini al ja sam zadovoljna sa današnjim danom, još pogotovo jer je vaga ujutro pokazala 55,1kg http://www.pic4ever.com/images/pinkglassesf.gif

Mlijeko općenito ili kravlje? Ima super zamjena (pr. zobeno) ak je problem u ovom drugom.

Najbolje je ne imati kruh doma :zubo:. I meni često dođe da jedem kruh al pošto imam samo onaj fitness nakon par griza posustanem.

ma općenito mlijeko.. ne volim ga od nikad.. :zubo:
i da,kruh je baš napast...a meni baka tak finiiii napraviiiiiii :mama:
morat ću se i ja preselit na onaj gorki fitness kruh,da ga čim manje njupam http://www.pic4ever.com/images/tauruss.gif

pítā
15.04.2010., 21:52
@ Pure, Dobar meni :zubo:

Kak si radila krumpir s povrćem (kak si začinila i jesi uljila išta) u vrećici i di si kupila vrećice.

iva85
15.04.2010., 22:01
meni su vrećice za pečenje isto super...sutra ću si opet ispeći u njoj lignje i povrće...mljac, jedva cekam...:cerek:

pure evil
15.04.2010., 22:16
pita,tenks na pohvali :cerek: :zubo:

to su ti u ovakvom omotu vrećice:
1 slika (http://lh5.ggpht.com/_f35MLh5FBy0/StxGruk699I/AAAAAAAAALo/EUy3_15gY18/vreca-za-pecenje.jpg)

2 slika (http://lh5.ggpht.com/_f35MLh5FBy0/StxG0oRS9bI/AAAAAAAAALs/kI8M5RAGyvg/vreca-za-pecenje1.jpg)

ja sam ih kupila u mercatoru,12 vrećica košta 9 i nešto kuna..
ima ih i u konzumu,al tamo je 8 vrećica za 9 i nešto kuna (neznam dal postoje razlike u veličini)

u plastičnu posudu sam narezala oguljeni krumpir na kockice,dodala zamrznuto povrće, stavila mrvicu masl.ulja, mrvicu vode, i hrpu začina: sol,papar,chilli,slatku mljevenu papriku,vegetu,bosiljak,peršin....

to sve iz plast.posude sam presipala u tu vrećicu i to sam zavezala (dobiš to za zavezat vrećicu)

pekla sam prvo na 180 ,pa kasnije na 200 stupnjeva,kojih 40 min ;)

super je, fino,netrebaš prat protvan niti pećnicu kasnije :D

sutra ću si opet tak složit neku vrećicu :D

pure evil
15.04.2010., 22:18
e da,fino mi je ovo ujutro za klopat - zobene,jabuka,šljive,cimet,jogurt :zubo:

Prava Macka
15.04.2010., 23:10
evo i mene. mrtva umorna. danas sam puna 3 sata kosila dvorište, doslovno sam krepala. još uz to naravno sve drugo svakidašnji poslovi+brala salatu, zaljevala povrče i bilo i šetnje od nekih 40-60 min. ne znam točno. uglavnom osječam da se sva raspadam. sad neču moči mrdniti 3 dana sa sobom.
mij meni: nes
jabuka
kava sa šečerom
nekake grahorice (grah, slanutak, grašal, leća). prvo sam popržila luk na malo maslinovog i vodi, dodala mljevenog mesa isto dinstala i onda dodala te grahorice i sve skuhala bez zaprške. s tim brdo zelene
kava sa šečerom
2 jabuke
večera kao ručak ali manje grahorica
2 jabuke:W

ksrena
16.04.2010., 07:19
e da,fino mi je ovo ujutro za klopat - zobene,jabuka,šljive,cimet,jogurt :zubo:

To je ono što se kod mene svako jutro zove "klasika" :zubo: bez šljive

Ja samo moram prijavit zajutrak:
BLACKBERRY SMOOTHIE (str 14:mig:) saavrrrrrrrššššššeeeeeennnooooooo!!

kupine zamrznute, 1 banana, jogurt i sok od jabuke: ovaj sok od jabuke nije kupovni nego sam našla 100% iscjeđenu jabuku. To ovi proizvođaći jabuka otfuraju one sitnije/ružnije jabuke i onda se to doslovno spreša. Prodaje se u kartonima 3/5 l koji imaju malu pipu........ bez šećera, konzervansa, ičeg - 100% jabuka.

pure evil
16.04.2010., 08:49
ksrena,sline mi cure na ovaj tvoj opis http://www.pic4ever.com/images/176.gif

meni su suhe šljive zakon, odlično djeluju na probavu ( pa ih se zato niti nesmije puno pojest ),a kad probava radi - osjećaš se mršavije :zubo: http://www.pic4ever.com/images/115.gif

tejka.
16.04.2010., 08:52
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! šta nam se to događa, pobogu??? skoro svi brljavimo :(

da...baš čitam....

ja necu ni pisati kaj jedem ova tri dana..vraćam se sad na normalu...:D

dianna
16.04.2010., 09:08
Čitam vas i niste jedine, ja ne znam koji mi je vrag ali brljam na veliko, jučer smazala cijelu čokoladu 100g, i još prije spavanja sam jela bijeli kruh i gluposti neke, keksi itd... moram se pod hitno skulirat :(

marty_19
16.04.2010., 09:10
pure: bravo na kilicama :D
i ove vrećice zvuče super, morat ću ja po njih:D
pita: slažem se s tobom, najbolje je doma ne imat kruh... :D zato ja otkad sam na faxu, nisam ga niti jednom sama kupila, ali mi je mama kojiput znala integralni poslat :)
blento:ma vratit će se dragi, samo ti skači po janku dok ga nema :mig:

ja sam danas napokon nazad normalno :D

evo od jučer, nije tako strašno :
d: žlica nekih zobenih s čokoladom i mlijeko
mo: šnitica int kruha i žličica(mini) domaćeg prkmeza
r: 2 manja pečena krumpira (police, ako znate što je to)
mo: jabuka
v: (prisilila me mama) mali komadić pečene vratine (ni 5*5cm), malo zelene salate

tinkerbell
16.04.2010., 09:12
d: žlica nekih zobenih s čokoladom i mlijeko - zašto samo 1 žlica?
mo: šnitica int kruha i žličica(mini) domaćeg prkmeza - šećer i škrob
r: 2 manja pečena krumpira (police, ako znate što je to) - a di je salata?proteini?
v: (prisilila me mama) mali komadić pečene vratine (ni 5*5cm), malo zelene salate - vratina je jedini protein uz ono malo mlijeka ujutro koji si unijela?!zašto?

micek ovo nije normalno..ovo je premalo....puno premalo...

pítā
16.04.2010., 09:30
ja sam danas napokon nazad normalno :D

d: žlica nekih zobenih s čokoladom i mlijeko
mo: šnitica int kruha i žličica(mini) domaćeg prkmeza
r: 2 manja pečena krumpira (police, ako znate što je to)
v: (prisilila me mama) mali komadić pečene vratine (ni 5*5cm), malo zelene salate

Normalno? :mad:

To je premalo da bi bilo normalno. 2 krumpira za ručak i ništa pored toga, niti salatica? Ja bi umrla od gladi :)

ksrena
16.04.2010., 09:36
dolazi mi poznanica "da joj objasnim kak da ona tak super smršavi kao ja:cerek:" uskoro držim seminar :rofl::rofl:
složila sam si na tacnicu 1 naranču, 1 krušku, i po tome nasjeckane 3-4 jagode, pa nek mi kaže da se mora bez veze jest ako hoćeš smršavit ...:rofl::rofl: ddođe mi da uslikam svoj MO....

a o onom jutros da ne pričam !!!!!!!!!

LOVE YOU GIRLS:cerek::cerek:

P.S. Muž mi je jučer rekao da izgledam kao studentica.... (ne znam jel se sjećate koji sam roćkas proslavila:cerek:

Malo off al vidim da vam svima fali motivacije ....
life is beautifull...
,

pure evil
16.04.2010., 09:41
Ksrena,sretno s podučavanjem!!
Ja više nikoga ne podučavam.. jer nema smisla... ljudi to čuju,i dalje me smatraju luđakinjom, a ja se trudim oko objašnjavanja...ma kako da ne.. nema bacanja bisera pred svinje.. :raspa:

i ti nisi studentica,ti si MENTORICA!! (također mlada ko i studentica :zubo: )

pure evil
16.04.2010., 09:47
Cure, skulirajte se, jedite - ali jedite pametno i zdravo!!!!
jel vidite vani proljeće??? http://www.pic4ever.com/images/springsmile.gif
jel vam je sunčeko dovoljna motivacija??
dal se želite obuć u skladu sa godišnjim dobima ili želite biti pomotane da se ne vidi salo kad budu temperature +40????
same si stavljate hranu u usta,zato pamet u glavu, a zdravo u usta!!! http://www.pic4ever.com/images/160.gif

tinkerbell
16.04.2010., 09:57

To je premalo da bi bilo normalno. 2 krumpira za ručak i ništa pored toga, niti salatica? Ja bi umrla od gladi :)

pita mislim da ti je krivo ostao quote..jel ovo je meni od marty a ne od pure....ali slažem se u potpunosti...

marty stvarno jako malo jedeš

iva85
16.04.2010., 10:03
ksrena slazem se s tobom...
uh kad se sjetim proslih dijeta,odricanja od slatkog,pa poslije 5-6 nema jela,pa ona un dijeta....muka mi dode

otkad vas pratim zadnji obrok mi zna bit u 9,ujutro pojedem onaj fini dorucak(hvala pita :mig: )kockicu cokolade pojedem svaki dan a kilice idu dolje....:cerek:
evo danas nakon jedno 8 godina vaga je pokazala 64,dobro 64.9 al nije bitno,otic ce i tih 0.9 :rofl:

ode na jarun iskoristit ovaj divan dan :)

pure evil
16.04.2010., 10:06
pita mislim da ti je krivo ostao quote..jel ovo je meni od marty a ne od pure....ali slažem se u potpunosti...

marty stvarno jako malo jedeš

da,je,zaboravih to tu napisat jer sam morala se derat na vas :zubo:
sve zbog motivacije :zubo:

pure evil
16.04.2010., 10:08
evo danas nakon jedno 8 godina vaga je pokazala 64,dobro 64.9 al nije bitno,otic ce i tih 0.9 :rofl:

ode na jarun iskoristit ovaj divan dan :)

oho,ti si rekorder, meni vaga nije pokazala ovu brojku kojih 5 god :zubo:
sad se vraćam na početku kilažu koju sam imala na početku veze s dragim :zubo: s time da mi je kosa duplo duža :lol::lol::rofl::D:cerek:

uživaj u sunčeku :D

marty_19
16.04.2010., 10:16

Curke, ovo je bio meni od JUČER
(vjerojatno ste zanemarile taj jučer u mom postu :))

napisala sam da se DANAS nakon svih privatnih problema (off topic) vraćam u normalu...:mig:

tako da ne brinite... ne mislim ovako ko jučer jest inače ..:D

mala cHrna
16.04.2010., 10:27
uh, nešto je živahno ovdje :cheer:

meni su suhe šljive zakon, odlično djeluju na probavu ( pa ih se zato niti nesmije puno pojest ),a kad probava radi - osjećaš se mršavije : zubo: ]

ja sam se preporodila s tim suhim šljivama. ne znam jel to povezano s njima ili općenito s ovim načinom prehrane, ali ja svaki dan idem na wc, nekad i po nekoliko puta, a prije je to bilo svaka 2-3 dana... stvarno super osjećaj :zubo:

ksrena slazem se s tobom...
uh kad se sjetim proslih dijeta,odricanja od slatkog,pa poslije 5-6 nema jela,pa ona un dijeta....muka mi dode

otkad vas pratim zadnji obrok mi zna bit u 9,ujutro pojedem onaj fini dorucak(hvala pita : mig: )kockicu cokolade pojedem svaki dan a kilice idu dolje....: cerek:
evo danas nakon jedno 8 godina vaga je pokazala 64,dobro 64.9 al nije bitno,otic ce i tih 0.9 : rofl:
)

bravo za kilažu :cerek: tak je i meni bilo kad mi je vaga prvi put pokazala ispod 70 - kad sam vidjela tu šesticu, mislila sam da ću past u nesvjest.
slažem se skroz s tobom oko prednosti ovog načina prehrane. nikad nisam gladna, svako malo neš klopam, i to nije niš gadno ni bljutavo ni jednolično, više si nisam teška nakon obroka, lakše se ujutro dižem iz kreveta, nikad ne idem gladna spavat itd itd. a isto sam pokušavala i sa Un-om i nisam jela poslije 6 - gubila kile jesam, al sam bila na rubu živaca i stalno sam si nešto morala branit.

ako vec volis kruh, baci se na integralni, : ne zna:, pitaj atlantis i cure, one nasle neki kruh sa malo kcalova. ja se pak shopam sojinim, ima puuuno vise proteina u odnosu na obicni, ali je ipak kruh. maslac izbaci skroz. odat cu ti tajnu. kad mene strefi zelja za maschobama, uzmem snitu kruha (ubi me grom sto pishem : eek:), na nju lagano izlijem cajnu domaceg maslinovog, stavim maaalko soli i papra. i niz grlo. i bivam sretna.

super ideja s maslinovim, ne bih se tog nikad sjetila :top: definitivno zdravije od maslaca. jedem ja integralni, ali mi je probljem kaj živim sa starcima i braćom, a oni svi klopaju kruheka :mama: i svakih tolko jednostavno poklekenem :tuzni:

Najbolje je ne imati kruh doma : zubo:. I meni često dođe da jedem kruh al pošto imam samo onaj fitness nakon par griza posustanem.

to ću napravit kad ću živjet sama i o tome maštam već dugo :D da nemam kruh doma, jelte. al s obzirom na to da sam još s roditeljima, neostvarivo je.

ja sam se danas unormalila. vagnula sam se i vaga kaže 0.3 kg gore pa me to malo trgnulo. nema brljanja, no no.

fino sam počela - tako ću i nastavit :D neće me bit kasnije pa ću stavit meni odmah.

- kava mlijeko fruktoza
- 2 šnite integralnog sa šnitom gaude i zelenom salatom, prepečeni u tosteru
- 2 žlice zobenih+par grožđica+malo oraha+naribana jabuka, malo mlijeka
- acidofil
- 5 srdela minijaturnih (prženih, dem it, al ne kuham ja :D), puno zelene salate, lešo blitva s maslinovim
- malo roštilja i puno salate (drž'te me za riječ)

pure evil
16.04.2010., 11:22
ja sam se preporodila s tim suhim šljivama. ne znam jel to povezano s njima ili općenito s ovim načinom prehrane, ali ja svaki dan idem na wc, nekad i po nekoliko puta, a prije je to bilo svaka 2-3 dana... stvarno super osjećaj :zubo:

slažem se skroz s tobom oko prednosti ovog načina prehrane. nikad nisam gladna, svako malo neš klopam, i to nije niš gadno ni bljutavo ni jednolično, više si nisam teška nakon obroka, lakše se ujutro dižem iz kreveta, nikad ne idem gladna spavat itd itd. a isto sam pokušavala i sa Un-om i nisam jela poslije 6 - gubila kile jesam, al sam bila na rubu živaca i stalno sam si nešto morala branit.

to ću napravit kad ću živjet sama i o tome maštam već dugo :D da nemam kruh doma, jelte. al s obzirom na to da sam još s roditeljima, neostvarivo je.

1. mislim da je to zbog tih šljiva (naravno i zbog cijelog načina prehrane).. ali ja sam jednom bila pojela jaaakoo puno tih suhih šljiva i 3 dana sam trčala na wc svako malo,tak da... :zubo:
sad stavim samo 2,to mi je dovoljno :zubo:

2. ovo si odlično napisala da sam morala podebljat, da ovo nikome ne promakne.doduše,to je tu napisano već 100 puta,al nek bude i 101.
ovo je nešto predobro, a osjećaš se i super i jedeš i mršaviš i održavaš kilažu...
e kad bi svi krenuli se ovak hranit... (valjda nebi bilo fora :rofl:)

3.nije neostvarivo, i ja živim sa starcima al jednostavno ne doživljavam bijeli kruh. Baka mi napravi integralni od crnog brašna,masl.ulja,soli i mlake vode.. (ubacim i sjemenke lana)
ako ti se neda radit kruh, kupiš neki crni i radije njega jedi nego bijeli.. :mig: pusti bijeli ostalim ukućanima...

mala cHrna
16.04.2010., 11:43
3.nije neostvarivo, i ja živim sa starcima al jednostavno ne doživljavam bijeli kruh. Baka mi napravi integralni od crnog brašna,masl.ulja,soli i mlake vode.. (ubacim i sjemenke lana)
ako ti se neda radit kruh, kupiš neki crni i radije njega jedi nego bijeli.. :mig: pusti bijeli ostalim ukućanima...

ma to ja i radim, ja jedem samo integralni - kupim onaj iz dm-a i dosta dugo mi traje. ALI svejedno doma ostali kruh (bijeli, kuruzni, kakav god) postoji, a čim ja znam da je tamo, dovodi me u napast. ko narkić. to ti je ko ono kad imaš alkića u kući pa moraš pobacat sav alkohol. znam da je sve na meni, ja se moram kao i ti dovest u fazu da jednostavno ne doživljavam bijeli kruh, al eto čopi me svakih tolko ko jučer i sam ga trpam u sebe. i onda poslije me tak peče savjest :( i taj odvratan osjećaj grižnje savjesti i napuhnutosti treba dobro zapamtit i sjetit ga se svaki put kad posegneš za nekim smećem :D
kad sam rekla da je neostvarivo, mislila sam na to da nemam doma nikakvog kruha osim integralnog :)

pítā
16.04.2010., 11:56
Isprike za krivi quote.

O daaa. Suhe šljive rulaju :o

jednostavno ne doživljavam bijeli kruh.

Točno to. Bijeli kruh već odavno ne doživljavam kao kruh. Ne jedem ga nekih 3 godine iako ga stalno ima doma (starci ga klopaju, iako su u zadnje vrijeme počeli sve češće jesti raženi/crni/tako neki).

tejka.
16.04.2010., 12:06
meni je suseno voce zabranjeno :ne zna:

ciel
16.04.2010., 12:33
da prijavim jučerašnji meni, bilo je malo grijeha, ali valjda je dopušteno koji put:

D: dvije jabuke
M: vruća čokolada :p
R: quiche od špinata* (recept niže)
M: šaka sušenih brusnica
V: pileća hrenovka s malom fetom punozrnog iz dm-a

*ovo je za malenu porciju pa sam upotrijebila samo jedno jaje: graham brašno, sol, prašak za pecivo i pola jajeta umutiti da se dobije tijesto. zamotati u foliju i ostaviti 15min u frižideru. špinat kratko skuhati, na malo maslinovog zažutit kapulu (ili češnjak) i dodat procijeđeni špinat. dinstat na lagano 10 minuta, pred kraj dodat začine (papar, sol, vegeta, bosiljak...po volji). tijesto tanko razvuć i stavit u okrugli kalup na papir za pečenje, na to stavit špinat i prelit sa pola jajeta. ubacit na 200 stupnjeva oko pola sata. iznenađujuće je ukusno, tijesto je prhko, špinat fino začinjen :cerek:

Blentava
16.04.2010., 12:42
da prijavim jučerašnji meni, bilo je malo grijeha, ali valjda je dopušteno koji put:

D: dvije jabuke
M: vruća čokolada :p
R: quiche od špinata* (recept niže)
M: šaka sušenih brusnica
V: pileća hrenovka s malom fetom punozrnog iz dm-a

*ovo je za malenu porciju pa sam upotrijebila samo jedno jaje: graham brašno, sol, prašak za pecivo i pola jajeta umutiti da se dobije tijesto. zamotati u foliju i ostaviti 15min u frižideru. špinat kratko skuhati, na malo maslinovog zažutit kapulu (ili češnjak) i dodat procijeđeni špinat. dinstat na lagano 10 minuta, pred kraj dodat začine (papar, sol, vegeta, bosiljak...po volji). tijesto tanko razvuć i stavit u okrugli kalup na papir za pečenje, na to stavit špinat i prelit sa pola jajeta. ubacit na 200 stupnjeva oko pola sata. iznenađujuće je ukusno, tijesto je prhko, špinat fino začinjen :cerek:

meni se ovo sve chini oukej, dobro to cokoladno...jbg, ali makar je bilo kroz jutro pa si tu energiju spalila:ne zna: a recept :eek::top: kolko brasna? koje je to graham brasno????

ciel
16.04.2010., 12:52
a brašna ne ide previše, možda tri velike žlice i onda dodaš ako fali. ja sam radila stvarno malu porciju, ali ravnate se prema tome koliko vam treba da ispadne glatko tijesto. graham je brašno od cijelog zrna i nešto je tamnije od običnog. meni je odlično za palačinke, a pokazalo se dobrim i u ovoj kombinaciji. i da, nisam dodala jer ja to ne jedem, ali neki u quiche stavljaju i sir i vrhnje, znači u ovu špinat smjesu pa možete i tako.

SocialButterfly
16.04.2010., 15:15
Cure jel primate još jednu babu s Kozme, proljeće je i to, ljeto će skoro... http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif :zubo: Zadnjih tjedan dana sam na prilagođenom Montignacu, al vidim da vi bolje klopate, pa rekoh bolje onda tu nego tamo :zubo:

Bacam se na prečitavanje prvih stranica da pohvatam sve smjernice :o

pure evil
16.04.2010., 16:58
tu je bolje jer tu nema pravila... tu si sama kreiraš pravila..jer sama moraš skužit kaj ti paše za klopanje i kak ćeš smršavit i održat kilažu...
ugl prouči prve sve stranice pa traži savjete :mig:
primamo mi tebe,dal ti primaš nas? :zubo:
tu je dosta cura nadobudno došlo pa su otiše... neznam zakaj... a mi dobre http://www.pic4ever.com/images/4xvim2p.gif

marty_19
16.04.2010., 17:58
moj NORMALNI meni danas :D

d: zobene (pomiješane s grožđicama) s mlijekom
mo: 2 kockice tamne čokolade (nisam jela čokoladu već dugo, pa sam se zaželjela, ali mogu i dalje bez nje (ajme ne pamtim kad sam zadnji put mkilku okusila:) ) :) )
r: brancin s blitvom na lešo i kockicama krumpira (oko 4 žlice blitve, možda oko 200g, zbilja mi procjene loše idu)
mo: jabuka (poveća)
v: blitva (količinski slično kao za ručak :))

nadam se da je ovo ok? :ne zna:
ja sam zadovoljna današnjim danom:)

3litre vode/zelenog, 10 min trčanja, 15min hodanja i 200trbušnjaka :)

tejka.
16.04.2010., 18:44
Cure jel primate još jednu babu s Kozme, proljeće je i to, ljeto će skoro... http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif :zubo: Zadnjih tjedan dana sam na prilagođenom Montignacu, al vidim da vi bolje klopate, pa rekoh bolje onda tu nego tamo :zubo:

DOBRO NAM DOŠLA!
Cure su ti super. Savjeti odlični!:cerek:

iva85
16.04.2010., 18:49
danas:

-zobene,mlijeko,2suhe šljive,grožđice
-tikvica,mrkva,puno luka,lignje,vegeta,preliila sa pasiranom rajčicom(i ja spadam u one koji rajčicu trpaju u sve) i sve to u vrećicu ubacila, mljac :cerek: +zelena salata
-jabuka
-ostatak ručka+ rajčica
-mlijeko+žlicica meda

20min stepera+30min pilatesa

tejka.
16.04.2010., 18:59
danas:

-zobene,mlijeko,2suhe šljive,grožđice
-tikvica,mrkva,puno luka,lignje,vegeta,preliila sa pasiranom rajčicom(i ja spadam u one koji rajčicu trpaju u sve) i sve to u vrećicu ubacila, mljac :cerek: +zelena salata
-jabuka
-ostatak ručka+ rajčica
-mlijeko+žlicica meda

20min stepera+30min pilatesa

super meni
pozz ivkice...tebe jako rijetko srećem ovdje :cerek:

5rich
16.04.2010., 19:17

dobro došla :five:

pítā
16.04.2010., 19:30
- žlica i pol zobenih, jogurt 0,05 m.m., dvije suhe šljive, par grožđica, jabuka, jagode, cimet
- pola grejpa
- orada i malo krumpira pečenih na plohi s rupama u pećnici :D, svježi krastavci na salatu
- stilla natura zelena
- jabuka
- posni, seitan salama, paprika, paradajz
- sad grickam bademe i jednu kruškicu

+ šumeće magnezij i cink

pure evil
16.04.2010., 19:44
marty,iva, pita - odlično...pita standard odlično al moram i nju pohvalit :zubo:
iva,jesi se snašla s vrećicom? :zubo: jel da da je to supač stvar :D

iva85
16.04.2010., 19:52
tejka ja ti spadam u one "nove"...tek 10-ak dana pisem tu al jedem po vasim prijedlozima vec 2mj i kilice idu doooolje :cerek:

pure ja sam ti vec na ti sa vrecicama, otkrila sam ih prije pol godine i otad ih redovito koristim...napokon vise ne moram prat tepsije kad nest pecem u pecnici :rofl:

pítā
16.04.2010., 19:57
Pohvale mi uvijek dobro legnu :D

Sutra i ja kupujem vrećice.

Prava Macka
16.04.2010., 20:07
helou
evo i mene.
kava sa šečerom
jabuka
ribana jabuka+pola jogurta+4 žlice zobenih+mljeka (ja i moja bebica djelimo zobene svako jutro. ona ih jednostavno obožava)
som pećen u foliji, malo karfiola kuhanog+zelena
jabuka
kava sa šećerom
kuhani makaroni+tuna iz konzerve ocjeđeno ulje. makarona sam uzela onako koliko stane u moju šaku- bilo u pola 8 i sad jedem 2 jabuke
tako sam slaba na te jabuke i žvakanje navečer bilo pred kompjuterom bilo pre d telkom.
vi znate koliko sam ja smršavila ali kad se pogledam kolika sam još bude mi muka. vrijeme prolazi napokon smo se riješili slatkiša od uskrsa a sad če opet bebin rođendan i kirvaj pa opet sve ispoćetka.
zaboravila sam komadić torte. muž imao rođendan i jučer sam odolila ali danas ne. ali ajde nije bio velik kao prije.

tejka.
16.04.2010., 20:49
helou
evo i mene.
kava sa šečerom
jabuka
ribana jabuka+pola jogurta+4 žlice zobenih+mljeka (ja i moja bebica djelimo zobene svako jutro. ona ih jednostavno obožava)
som pećen u foliji, malo karfiola kuhanog+zelena
jabuka
kava sa šećerom
kuhani makaroni+tuna iz konzerve ocjeđeno ulje. makarona sam uzela onako koliko stane u moju šaku- bilo u pola 8 i sad jedem 2 jabuke
tako sam slaba na te jabuke i žvakanje navečer bilo pred kompjuterom bilo pre d telkom.
vi znate koliko sam ja smršavila ali kad se pogledam kolika sam još bude mi muka. vrijeme prolazi napokon smo se riješili slatkiša od uskrsa a sad če opet bebin rođendan i kirvaj pa opet sve ispoćetka.
zaboravila sam komadić torte. muž imao rođendan i jučer sam odolila ali danas ne. ali ajde nije bio velik kao prije.

ti si meni uzor :)

tejka.
16.04.2010., 20:49
tejka ja ti spadam u one "nove"...tek 10-ak dana pisem tu al jedem po vasim prijedlozima vec 2mj i kilice idu doooolje :cerek:

pure ja sam ti vec na ti sa vrecicama, otkrila sam ih prije pol godine i otad ih redovito koristim...napokon vise ne moram prat tepsije kad nest pecem u pecnici :rofl:

znam ja to draga...al bas kazem....vidim te pa te ne vidim :D

tejka.
16.04.2010., 20:50
ajd da i ja nekaj pametnoga napisem....

ovo je dijeta od mojih "savjetnika"...tj neki plan po kojem jedem...

Pa da ju stavim ovdje...za poticaj..ako nekome pomogne...

DIJETA 1500 kcal

Zajutrak:
- 100 g svježeg voća
- 60 g nemasnog sira i dvije šnite purećih prsiju

Doručak:
- 100 gr svježeg voća

Ručak:
- 300 gr kuhanog povrća ili salata i 45 gr mahunarki/tijesta/riže
- 100 gr malomasnog mesa ili piletine bez kože ili 100 gr bijele ribe

Užina:
- Niskomasni jogurt
- 100 gr svježeg voća

Večera:
- 300 gr kuhanog povrća ili salata
- 100 gr piletine bez kože ili 150 gr bijele ribe ili kuhana jaja (ili kajgana) ili 100 gr nemasnog svježeg sira i 2 šnite purećih prsiju

PIĆE: voda, mineralna voda, čaj sa limunom (med je zabranjen), kava sa mlijekom
Umjesto šećera ide natren
Jaja konzumirati dva puta tjedno i to jednom 2 cijela kuhana, a drugi puta kada se radi kajgana iz jednog jajeta izbaciti žumanjak

Može se konzumirati integralni dvopek, ali najbolje bi bilo za početak skroz izbaciti kruh

Od mahunarki, riže i tjestenine – sve integralno

Prava Macka
16.04.2010., 20:53
ti si meni uzor :)

ma nemoj mene draga za uzor ima ovdje puno boljih cura.
ja ti malo-malo nešto zeznem.
tako sam nestrpljiva. pozdrav draga moja samo se ti drži ide ti odlićno

tejka.
16.04.2010., 20:54
ma nemoj mene draga za uzor ima ovdje puno boljih cura.
ja ti malo-malo nešto zeznem.
tako sam nestrpljiva. pozdrav draga moja samo se ti drži ide ti odlićno

Bogmeč jesi
Došla si tu kad i ja
I definitivno ti ide bolje od mene
Ja da se drzim kao ti imala bih vise uspjeha
Moj naklon mlada damo!
Samo tako nastavi :cerek:

Prava Macka
16.04.2010., 20:59
Bogmeč jesi
Došla si tu kad i ja
I definitivno ti ide bolje od mene
Ja da se drzim kao ti imala bih vise uspjeha
Moj naklon mlada damo!
Samo tako nastavi :cerek:

dok mi nije poćeo posao u plasteniku dosta sam se kretala. svaki dan je bila ili šetnja ili orbi. još sam i par puta imala neke vježbe. sad ne stignem vježbati mada na kraju dana budem umornija nego dok sam vježbala ali poklekla sam za uskrs pa me to stopiralo. volim i obožavan kolače i ćokoladu i toga mi je se jako teško odreči a evo od kad sam se počela družiti s vama pa do sad nisam pojela pola kg. kruha sigurno. uopče mi ne fali ali ako ima slatkog u kuči teško mi je se kontrolirati

tejka.
16.04.2010., 21:14
dok mi nije poćeo posao u plasteniku dosta sam se kretala. svaki dan je bila ili šetnja ili orbi. još sam i par puta imala neke vježbe. sad ne stignem vježbati mada na kraju dana budem umornija nego dok sam vježbala ali poklekla sam za uskrs pa me to stopiralo. volim i obožavan kolače i ćokoladu i toga mi je se jako teško odreči a evo od kad sam se počela družiti s vama pa do sad nisam pojela pola kg. kruha sigurno. uopče mi ne fali ali ako ima slatkog u kuči teško mi je se kontrolirati

ali i ti kad i zgrijesis draga ipak smatram da se kontroliras
sjeti se faze prije nego si krenula
pa pogledaj si uspjeh....izvrsno!

to su ti boljke..coksa i tak..kao meni pekara...ali kazem..sve u svemu....dobro ti ide..da dobro...cuj mene..zavidno dobro :)

bas sam ponosna na tebe:cerek:

ksrena
16.04.2010., 21:15

ja sam isto takva. Kolači su mi bol u životu.
Ali ja sam u korizmi prestala jest kruh, i sad je korizma prošla a ja se "izliječila" od kruha. Ne da ga ne jedem uopće ali skoro. Evo ne mogu se sjetit kad sam ga zadnji put jela ima tjedan dana minimum. I uopće ga ne doživljavam, ako ga jedem onda samo onaj 100% integralni koji sama pravim, ispekla sam dvije štruce, jedna i po je još uvijek u zamrzivaču, a polovicu je pojeo muž:ne zna:
Iskreno se nadam da ću jednog dana tako reagirat na kolače....

ksrena
16.04.2010., 21:22
dan ?????

** kupine, banana, sok od jabuke, jogurt :klopa:
** naranča, kruška, jagode
** integralna tjestenina sa tunjevinom, zelena salata malo parmezana
** 10 badema
** 1 fornet
** jogurt sa malo nasjeckanih jagoda

malo sam čapala sastojke za sendviče sutra... slim&fit salama, paradajz, kuhano jaje, sir..... prodavačica mi je "ladno" prodala "integralno" pecivo koje se sastoji od polubjelog brašna, kvasca i vode :confused: (piše na deklaraciji) al kora je malo smeđa pa..:ne zna::ne zna:
Došla sam kući u 21,00 i nemogu sad peći peciva, preživjeću sutra na sendviču... osim ak uspijem smozgat kak da si zapakiram "slaju" za ponet :misli:

ciel
16.04.2010., 22:01
zna netko dobar recept s mrkvom. donijela mi susjeda tonu svoje domaće pa bi bilo šteta da propadne...

Blentava
16.04.2010., 22:03
ivning edishn blenta shou

dobro dosla i jos bolje nas nasla, jel se tako nekako kaze :misli:
r: brancin s blitvom na lešo i kockicama krumpira (oko 4 žlice blitve, možda oko 200g, zbilja mi procjene loše idu)
blitvu ne broji, coksu broji :mudri:

...
boldano
a) bolje na jabuke nego na svinjsku mast
b) dobro, ali si ih istopila u plasteniku. nemoj mislit da to nije tjelovjezba, samo zato sto na ekrancicu ne vidis koliko si tocno kcalova spalila
c)kopiram ono sto si ti sama napisala lutkice:ali ajde nije bio velik kao prije, i to je ono sto je bitno.
nemoj bit nestrpljiva, mozda ti zvuci cudno, ali nastoj uzivat u cinjenici da ce tvoje tijelo biti sve ljepse i ljepse kako vrijeme prolazi (vidi ksrenu koliko se veseli, to je pravi stav). bebin rodjendan? za druge napravi tortu i ine kolace, sebi fini strudelic od jabuka sa malo grozdica unutra. ja niti ne uljim lisnato, ne treba. eto, manje zlo.
vjeruj micek da si i dalje svima uzor jer lako je meni skakat po steperu kad ruku na srce, nemam pametnijeg posla.

dan ?????

** kupine, banana, sok od jabuke, jogurt :klop a:
** integralna tjestenina sa tunjevinom, zelena salata malo parmezana
** 10 badema
** 1 fornet
** jogurt sa malo nasjeckanih jagoda

:
zeno. posvoji me.:s
moj meni (danas nisam hepi)
d-klasika i 1 banana
mo-cappuccino
r-jesam mogla ista pametnije: banana, jabuka, malo kelogsa i malo jogurta
mo-svjezi krastavci sa limunom i pershinom, 50g tune iz vode
mo2-200g iceberg salate sa balsamickim octom i 2 slane srdelice isto iz vode
v-fetica sojinog kruha i 250g posnog, zlica meda
ne da mi se kuhat za samu sebe :brukica:
no, medjutim
ta: jutro-rintanje po restoranu ,recimo samo da su u pitanju 2 i pol/tri sata znoja doslovno, u kratkim rukavima shljakam...zato i jesam dosla kuci pregladnila i nisam mogla cekat da se ista skuha, trebalo mi malo uh.
popodne-my fair lady i pola moje pjesme, moji snovi (suzdrzite se od neugodnih komentara:p)na janku (oko 1200kcal), pola sata peglanja i sredjivanja brloga, pa malo navlachenja emila :B, mog novog frenda...
jos jednom hvaja krsenni na smudijima, prolistat cemo pa cemo nesto izdvojit iz izloga broj 1.
laku noc svirachi.....

Blentava
16.04.2010., 22:11
@ciel...
ja ovako napravim...nastranu visok glikemski index kuhane mrkvice, ona je meni-brat bratu, puno ljepsa kuhana nego svjeza (premda ako imas sokovnik....)
guuuusta juha od mrkve, luka i cesnjaka. elem, u vodu uvalish tonu mrkve, 1-1,5 luk, 2-3 reznja cesnjaka (ovisno o tome jel ga volis ili ne), zlica vegete, soli po zeli. izmiksash stapnim mikserom, i pobacas po tome svjezeg bosiljka (ako nemash, moze i suhi, ja nasjeckam pa stavim u zamrzivach).
mozesh konzumirat tako kako jest, a mozes prvo na tanjur stavit komadice integralnog dvopeka, prelit ih sa maaalo maslinovog ulja da ga upiju (radi se o svega jednoj cajnoj zlicici), i prelit to s juhom. :klopa:
ludo jedna, sad mi zeludac kvrlji :mama:

pure evil
16.04.2010., 22:14
moj meni danas:
-2 žlice zobenih, malo light jogurta,1 naribana jabuka,cimet,2 suhe šljive, 5 kockica suhog ananasa (mrak :p )
-tanjur integralnih špageta sa kineskim mixom i sa hrpom začina,nekoliko kiselih krastavaca
-2 kocke tamne čokse
-4 suhe marelice, Ca
-cca 125gr posnog sira,malo light jogurta preko toga, mrvica soli, 2 veće šnite dom.int.kruha,4 šnite dimceka, Mg**

** ovo zadnje je bilo oko 18.30 i fakat sam se najela i baš mi je pasalo tak da nisam niš kasnije osim nezaslađenog čaja (kojeg ne pišem tu)

-vježba: ujutro - 40min sobni bic
pedometar pokazuje oko 190 kalorija potrošenih... ( bilo je tu pospremanja i svega...al doma sam cijeli dan tak da super za ovolko kalorija)
nikak da se natjeram da navečer opet vježbam,non stop nekaj drugo radim :mad:

ksrena
16.04.2010., 22:15
ivning edishn blenta shou

zeno. posvoji me.:s

jos jednom hvaja krsenni na smudijima, prolistat cemo pa cemo nesto izdvojit iz izloga broj 1.
laku noc svirachi.....

Ovo ti je drugi put da tražiš usvajanje???:confused::confused:
Jesi čula da sam na redu za neko nasljedstvo za koje ja neznam???
Man se ćorava posla od mene moš nasljedit samo dug za tuđi kredit:rolleyes:
Zapravo potcjenjujem se... moja najveća vrlina nalazi se u mom potpisu (uz činjenicu da se furam ko studentica...)
Drago mi je da dragi stiže...
Jel to treba značit da je moj mail konačno prošo schengensku granicu????

ciel
16.04.2010., 22:16
@ciel...
ja ovako napravim...nastranu visok glikemski index kuhane mrkvice, ona je meni-brat bratu, puno ljepsa kuhana nego svjeza (premda ako imas sokovnik....)
guuuusta juha od mrkve, luka i cesnjaka. elem, u vodu uvalish tonu mrkve, 1-1,5 luk, 2-3 reznja cesnjaka (ovisno o tome jel ga volis ili ne), zlica vegete, soli po zeli. izmiksash stapnim mikserom, i pobacas po tome svjezeg bosiljka (ako nemash, moze i suhi, ja nasjeckam pa stavim u zamrzivach).
mozesh konzumirat tako kako jest, a mozes prvo na tanjur stavit komadice integralnog dvopeka, prelit ih sa maaalo maslinovog ulja da ga upiju (radi se o svega jednoj cajnoj zlicici), i prelit to s juhom. :klopa:
ludo jedna, sad mi zeludac kvrlji :mama:

super zvuči, isprobam sutra pa javim dojmove.

da citiram baš tebe, ako me pamćenje služi: mora želudac malo i krulit :mudri: :p

Blentava
16.04.2010., 22:19
Jel to treba značit da je moj mail konačno prošo schengensku granicu????
je, konacno, mora bit da je onaj prvi mejl zapeo na slovenskoj carini:rofl:
@ciel... touche ;)

ksrena
16.04.2010., 22:26
je, konacno, mora bit da je onaj prvi mejl zapeo na slovenskoj carini:rofl:

i sad se ..... slovenska tuše u smoothijima, a ti blentava čekaj..c c c

calmy
16.04.2010., 22:29
danas :D
09:00 - šalica kukuruznih pahuljica sa mlijekom (1,5 mm)
10:30 - tanka feta suncokretovog kruha sa fetom deluxe šunke i žličicom zrnatog
14:00 - 2 šnicelice sa gljivama popržene na žlici maslinovog i puuuno zelene salate, čaša soka od višnje :klopa:
17:00 - desetak badema, kivi
19:00 - muesli pločica (prepisujem sastav pa ako netko može prokomentirati :mig: voće 45& (grožđice, brusnice, jabuke), škrobni sirup, zobene pahuljice, ekstrudirani kukuruz, suncokret, biljna mast, vafel list, sojino brašno, emulgator; bjelančevine 4,8g, ugljikohidrati 68,2g, masti 6,8g; 100g=353kcal)

Mogla sam a nisam: naručiti sok ili ness u kafiću (uzela mineralnu), fornete (nisam ih niti pomirisala :mirko:)

pure evil
16.04.2010., 22:31
ajme blentava,ovo bi bilo super s mrkvom u pećnici u onim vrećicama :zubo:
idem si i ovo sačuvat!! a sad napokon imam i boje u printeru pa ću si isprintat recepte,a ne da jadni skupljaju prašinu u laptopu :zubo:

i ksrena,ako ćeš posvojit blentavu,posvoji i mene...ja isto kuham,perem,čistim..jedino ne volim peglat :zubo: al bum od doma drpila sušilicu ak treba :D

coffeebreak
16.04.2010., 22:52
Ja danas:

09:00 - kava s mlijekom i medom
10:30 - jedna nasjeckana jabuka, 3 žlice zobenih, acidofil
13:00 - file svježeg kuhanog bakalara, malo umaka od bijelog vina, sotirano povrće, šnita kruha
17:00 - pola vrećice Maretti bruchetta, par napolitanki, 1/2 l pive
22:00 - šnita dm-ovskog raženog kruha s malo dijetalne marmelade od marelice, čaša soka od naranče

krinka
17.04.2010., 09:18
pa ovako nekako:
Z-rizin kreker sa biljnom pastetom iz dm-a
D-jogurt o,1%mm
MO-jabuka i sok od 2 zuta grejpa
R-povrce sa zara (tikvice,luk,sampinjoni,paprika)
MO-jabuka
V-:confused: malo cokse

nisam vjezbala,ali sam bila 1h u setnji
sad mi se cini jako malo:ne zna:

Blentava
17.04.2010., 10:19
Ovo ti je drugi put da tražiš usvajanje???:confused::confused:
Jesi čula da sam na redu za neko nasljedstvo za koje ja neznam???

ne znam. jesi li? meni mozes sve reci....mama:cerek: :zubo:
pardon mua, negu vishe baljezgat, ali nisam mogla odolit:rofl:
ot: krinkec, i jest malo
kofi, sta se tebi dogodilo u 17?

mali buco
17.04.2010., 10:59
dakle, jučer, sranje na kvadrat, ali ispalo je začudo SAMO 2200 kcal!

pms, čim sam stavila zadnji komad hrane u usta, procurila sam, fala bogu

prva 3 obroka, sve ok
D: 70g raženog s dijetalnim pekmezom, kava
R: tijesto sa fetom i tikvicama (it's all downhill from there :rofl:

MO: CIJELA VREĆICA HARIBO MEDEKA (donila tetka)
V: CIJELI PAKET ORGANSKIH PRALINA (OD TAMNE ČOKSE, kao to me opravdava...)
MO: feta pršuta

i došla menga ;)

danas bum bila normalna, obećajem, jedino kaj sam pozvana na ročkas, s naglaskom na kolače (jebogaja) - kaj se ne mogu ročkasi slavit s posnim sirom i ocijeđenom tunjevinom!?

sutra bum isto sve normalno, al navečer na koncertu možda padne piva, 2 (ak ne bum drajvala)

eto, mea culpa, mea maxima culpa!

COFFEE pa di si ti, long time no see!!!! :cerek:

iva85
17.04.2010., 20:23
evo da ja prijavim svoj ne bas bajni meni...

-zobene,mlijeko,sljive,grozdice
-jabuka
-LAZANJE-stvarno mali komad ali toliko me pekla savjest dok sam to jela da vam ne mogu opisat...+cikla
-jabuka
-jogurt, bademi

tek danas sam shvatila koliki klik mi se desio u glavi jer prije sam znala pojest pol tepsije a da ne trepnem a sad se vise veselim onim zobenim il grasku nego lazanjama....HVALA cure http://www.pic4ever.com/images/grouphugg.gif

vidjela sam da pisete i ovu kategoriju pa cu i ja....
dakle....mogla sam a nisam:lazanje-puuuno vise, keksi, sok :)

ciel
17.04.2010., 20:29
moj mrkvasti :cerek: meni:

D: velika zdjela voćne salate
M: nekoliko pistacia
R: piletina, krumpir i mrkva pečeni na papiru, bez ulja
M: kuglica sladoleda
V: juha od mrkve :klopa: (hvala na receptu :mig: )

tejka.
17.04.2010., 20:30
Nakon dva dana brljavljenja eto i mene

Doručak: jabuka i kava sa mlijekom
Ručak: jedan pečeni šaran (300 gr), desertna šalica integralne riže, salata, juhica iz vrečice
Užina: jabuka i cimet
Večera: pečeni šaran (300 gr), jogurt sa zobenima

tejka.
17.04.2010., 20:35
moj mrkvasti :cerek: meni:

V: juha od mrkve :klopa: (hvala na receptu :mig: )

sviđa mi se :top:

pítā
17.04.2010., 20:51
- žlica i pol zobenih, jogurt 0.05, dvije suhe šljive, par grožđica, jagode, jabuka, cimet
- pola grejpa
- grah zapečen na kap maslinovog, kiseli krastavci
- stilla natura zelena
- kruškica
- dvije žlice posnog, mladi luk, paprika, cijelo kuhano jaje i bijelanjak još jednog
- bademi

+ šumeće cink i magnezij

Kupila sam vrećice za pečenje i sutra pečem brokulu, cvjetaču i mrkvu. :)

calmy
17.04.2010., 20:52
11:00 - 3 male fetice suncokretnog kruha sa 2 žličice zrnatog i 2 fete deluxe šunke
12:00 - malo cappucina
14:30 - 70g ocjeđenje tune sa pola svježeg krastavca, malo integralnih krekera
17:00 - 6 badema, banana
18:00 - kruška
19:00 - bila sam užasno gladna :ne zna: pa sam si stavila u toster jednu fetu raženog kruha sa suncokretom (onaj dugotrajni iz dm-a) i stavila na njega par žličica zrnatog i 2 fete deluxe

sad kad vidim ovako napisano ne mogu vjerovati kako se uistinu i trudim bolje jesti, još pogotovo kad se sjetim što sam jela do prije koji tjedan :s

pure evil
17.04.2010., 21:00
ja sam danas imala day off pa ne pišem meni..
razmišljala sam si dal da imam day off ili ne,al sam ga odlučila imat.. dopustila sam si 2 lošije stvari,ostalo je bilo oke ;)

tejka.
17.04.2010., 21:01
11:00 - 3 male fetice suncokretnog kruha sa 2 žličice zrnatog i 2 fete deluxe šunke
12:00 - malo cappucina
14:30 - 70g ocjeđenje tune sa pola svježeg krastavca, malo integralnih krekera
17:00 - 6 badema, banana
18:00 - kruška
19:00 - bila sam užasno gladna :ne zna: pa sam si stavila u toster jednu fetu raženog kruha sa suncokretom (onaj dugotrajni iz dm-a) i stavila na njega par žličica zrnatog i 2 fete deluxe

sad kad vidim ovako napisano ne mogu vjerovati kako se uistinu i trudim bolje jesti, još pogotovo kad se sjetim što sam jela do prije koji tjedan :s

odlican meni
isuse sad si me podjsetila kakav bi moj meni bio prije dva mjeseca...isuse..uzas :mig:

calmy
17.04.2010., 21:06
odlican meni
isuse sad si me podjsetila kakav bi moj meni bio prije dva mjeseca...isuse..uzas :mig:

ma meni je najbitnije što sad redovito jedem voće i povrće :top: i morat ću si nać neku zamjenu za zrnati i šunku, da mi ne dosade jer to obožavam jesti :rofl:

EDIT: kandirano voće? da ili ne? :D

Blentava
17.04.2010., 21:14
moj mrkvasti :cer ek: meni:

V: juha od mrkve :klop a: (hvala na receptu :m ig: )
jur velkom, svidja mi se menu, caj i slajo... kakva je piletina pecena na papiru bez ulja, bude l'to hrskavo :klopa:

Nakon dva dana brljavljenja eto i mene

Doručak: jabuka i kava sa mlijekom
Ručak: jedan pečeni šaran (300 gr), desertna šalica integralne riže, salata, juhica iz vrečice
Užina: jabuka i cimet
Večera: pečeni šaran (300 gr), jogurt sa zobenimanegodujem juhu iz vrechice

evo da ja prijavim svoj ne bas bajni meni...

-zobene,mlijeko,sljive,grozdice
-jabuka
-LAZANJE-stvarno mali komad ali toliko me pekla savjest dok sam to jela da vam ne mogu opisat...+cikla
-jabuka
-jogurt, bademi

tek danas sam shvatila koliki klik mi se desio u glavi jer prije sam znala pojest pol tepsije a da ne trepnem a sad se vise veselim onim zobenim il grasku nego lazanjama....HVALA cure http:/ /www.pic4ever.com/images/grouphugg.gif

vidjela sam da pisete i ovu kategoriju pa cu i ja....
dakle....mogla sam a nisam:lazanje-puuuno vise, keksi, sok : )
nemoj da te pece savjest, pojela si malo, a prije bi pojela pola tepsije... bravo za klik. sad nema nazad.
mi tudej (uzgred receno, ja se zadnjih dana utapam u moru uh, ne znam koji mi je vrag, srecom janko, emil i kucanski poslovi spase stvar)
d-klasika
mo-2 jabuke, malo all brana i dec jogurta
r-2 kuhana jaja, salata sa nasjeckanih 50ak grama kravljeg sira
mo-1 banana, cappuccino
v-1 jabuka
ta-1000kcalova janka i pedometra, ribanje kuce, 5 min natezanja emila.
koji mi je kukislav? :ne zna: ne jede mi se ni meso ni riba, al bar se tjesim da ne grizem choksu i napolitanke i slicno.
nocas se vraca dragi. iznajmio je auto u lyonu i cijeli dan on i kolega mu voze prema dolje, jedva cekam da stignu, zivcana sam ko :ceka:
sutra na rucak kod sveki, neizbjezna papica, al barem cu jest meseka. da mi da snage za cijelovecernje henkipenkanje....
puse svima!!!:cerek:
ps. moram prijavit jos jednu stvar. zadnjih godina imam dosta problema sa opstipacijom. mislim da je janko trajno rijesio problem :Serek: ne mogu vjerovat!!

marty_19
17.04.2010., 21:20
ja danas :

d: 2 integ šnitice kruha s 2 žličice pekmeza od šljiva
mo: par badema
r: palenta i šampinjoni u umaku od vrhnja(nije bilo puno), zelena salata
mo:monte
mo:jabuka
v: skuše (konzerva) bez kruha, s donekle ocjeđenim uljem

300trbušnjaka, 10min trčanja i vježbe s utezima... i naravno oko 3,5 l vode/zelenog

tejka.
17.04.2010., 21:30
ma meni je najbitnije što sad redovito jedem voće i povrće :top: i morat ću si nać neku zamjenu za zrnati i šunku, da mi ne dosade jer to obožavam jesti :rofl:

probaj 2 integralna dvopeka sa light marmeladom

tejka.
17.04.2010., 21:31
negodujem juhu iz vrechice

hm :ne zna: to mi rekla nutricionistkinja da si uzmem ak mi fali povrca...pa uzmem onu malu...iako znam da je bolje napraviti juhicu:D

ciel
17.04.2010., 22:04
jur velkom, svidja mi se menu, caj i slajo... kakva je piletina pecena na papiru bez ulja, bude l'to hrskavo :klopa:

piletina je izvana hrskava, a iznutra sočna, pusti svoj sok pa uopće nije suha. inače, otkrila sam da mi je pečeni krumpir tisuću puta bolji ovako bez ulja :eek:
iskušat ću jednom i pomfri tako napravljen, čitala sam na prethodnim stranicama da ga netko samo posloži narezanog na papir i u pećnicu. sa domaćim kečapom također po vašim receptima. cure, zakon ste :cerek:

inače, pomfri i kečap je moja velika boljka, obožavam to, a evo nisam jela već više od tjedan dana :jumping:

pítā
17.04.2010., 22:34
hm :ne zna: to mi rekla nutricionistkinja da si uzmem ak mi fali povrca...pa uzmem onu malu...iako znam da je bolje napraviti juhicu:D

:confused:

Bez ljutnje, ali ovo mi je totalno čudno s obzirom da dolazi od nutricionistice koja bi trebala znati da su juhe iz vrećice zapravo smeće. Rađe si skuhaj brokulu/cvjetaču procijedi, izdrobi a možeš i ostaviti neke komade dodaj malo te juhe u kojoj se kuhalo i eventualno sojinog vrhnja mada ni to nije potrebno.

tinkerbell
18.04.2010., 08:33
oj babe...ne sjećam se kada sam zadnji put pisala menu...petak je bio ajmo reći off - ništa nedozvoljeno samo malo too much

naribana jabuka-par žličica
jogurt+jabuka+zobene
3 krekera+domaći sirni+de luxe+2 šnitice sira i 0,5 ab kultura
srdelice (cca 350g:eek::eek::eek:)+salata
e sada sam išla na djevojačku/rođendan ali curke je kuhala/pripremala po montignacu;od 20-24h:too much
kus kus s piletinom,tikvicama i mrkvom
2 šnitice kukuruznog francuza sa namazom od avokada (domaći) + 2 šnitice neke low fat salame od puretine i 1 šnitica pršuta+cherry
mineralna od cuge...bila sam preumorna čak i za čašu vina

jučer (vikendi su mi više - manje days off):

pol deci nekog soka od borovnice + 2 pogačice s posipom (bila u gradu od 9 a doma nisam mogla ništa u usta staviti:ne zna::ne zna: bilo bi "zlo" od pomisli na hranu
kava s mlijekom
2 nessa classic i 1 irish (od 11-16h) - to mi je zamijenilo MO-ove
cca 3 dkg integralne + đuveđ uz dodatak mljevenog mesa + puno salate

1/3 "reda" crne čokse (neka nova mam ju kupila- u 3 reda je i svaki je zasebno spakiran:ne zna::ne zna:)...

eto uglavnom nisam baš prehepi ovim danima...pms me šora opako (i to onaj post ovulatorni) i sva sam si bljak i nervira me kaj ne vježbam kao inače....danas sam mislila ić u teretanu ali opet idemo sestri u kašinu...kao nekaj ćemo oko vrta raditi - presađivanje i to...ali roštilj je kasnije pa ću se potruditit ba max paziti...unhappy sam vrlo vrlo...:mad::(

Prava Macka
18.04.2010., 08:40
halo
ja jucer nisam stigla da se javim pa evo sad ću.sinoć sam bila na nekoj fešti i bilo je alkohola.
kava sa šečerom
banana
jabuka
jabuka
kava obićna bez šečera
kuhane grahorice i malo mljevenog+zelena
opet kava
5-6 šnitica pureće salame, 3 dvopeka,4 žličice vrhnja, 2 žličice sira
i onda sljedi fešta
2 šeflje juhe, kuhani batak, 1 sarma+malo zelene kupus i 2 kriške rajčice
6 gemišta (mineralna+bijelo vino) i 2 baruna.
u ponoć opet kava bez šećera
plesala sam nisam sjedila pa sam nadam se nešto i potrošila, cijeli dan bila u pokretu, sadila bašču, bila u šopingu nahodala se ali nisam bila umorna. to je za ne povjerovati koliko imam više i snage i kondicije. kupila sam jučer vrečice za pečenje i danas ču da ih isprobam.
uglavnom želim reči da sam vam jako zahvalna što niste dopustile da odustanem, što mi dajete savjete i što se tu. sinoć mi je bilo preljepo, super sam se provela jer se i osjećam super a sve zahvaljujuč vama. samo da preživim još ovaj moj kirvaj i onda idemo dalje.
mogla sam a nisam: sosa, više sarme(bila je super), pečenku, kuhani krumpir, pohano, svinjsko pečenje, torte, kolača.
bio je jedan veliki griz torte kod kuče oko 3 sata.
cure pozdrav. ljubim vas sve.:grli::lux::W

tejka.
18.04.2010., 08:45
:confused:

Bez ljutnje, ali ovo mi je totalno čudno s obzirom da dolazi od nutricionistice koja bi trebala znati da su juhe iz vrećice zapravo smeće. Rađe si skuhaj brokulu/cvjetaču procijedi, izdrobi a možeš i ostaviti neke komade dodaj malo te juhe u kojoj se kuhalo i eventualno sojinog vrhnja mada ni to nije potrebno.

Za početak, žena i sama kaže da moram raditi juhe. No kada se nađem na poslu kada ne mogu raditi povrce, a na meniju mi je ono obavezno, mogu uzeti i to.
Opcenito je sve kaj je iz juhe i kozerve nezdravo, osim ajmo reci tune.
No kad vidim da je pet mojih kolegica kod nje skinulo 30 kila....Ipak ja slušam kaj veli "doktor" :D

tejka.
18.04.2010., 08:53
halo
ja jucer nisam stigla da se javim pa evo sad ću.sinoć sam bila na nekoj fešti i bilo je alkohola.
kava sa šečerom
banana
jabuka
jabuka
kava obićna bez šečera
kuhane grahorice i malo mljevenog+zelena
opet kava
5-6 šnitica pureće salame, 3 dvopeka,4 žličice vrhnja, 2 žličice sira
i onda sljedi fešta
2 šeflje juhe, kuhani batak, 1 sarma+malo zelene kupus i 2 kriške rajčice
6 gemišta (mineralna+bijelo vino) i 2 baruna.
u ponoć opet kava bez šećera
plesala sam nisam sjedila pa sam nadam se nešto i potrošila, cijeli dan bila u pokretu, sadila bašču, bila u šopingu nahodala se ali nisam bila umorna. to je za ne povjerovati koliko imam više i snage i kondicije. kupila sam jučer vrečice za pečenje i danas ču da ih isprobam.
uglavnom želim reči da sam vam jako zahvalna što niste dopustile da odustanem, što mi dajete savjete i što se tu. sinoć mi je bilo preljepo, super sam se provela jer se i osjećam super a sve zahvaljujuč vama. samo da preživim još ovaj moj kirvaj i onda idemo dalje.
mogla sam a nisam: sosa, više sarme(bila je super), pečenku, kuhani krumpir, pohano, svinjsko pečenje, torte, kolača.

BRAVO LJUBAVI! :cerek:

krinka
18.04.2010., 09:36

ne moze jedna nutricionistkinja rec da ako ti fali povrca uzmes juhu iz vrecice.
mozes me jebat,ali ne moze!
(ovo jebat ne ide tebe tejka,nego ja to tako opcenito)
ako u juhi iz vrecice ima povrca,onda sam ja debela:lol:
ja sam jucer imala sluzbeni day off:kava:
tiramisu,cokoladice,pez,sladoled iz mekica sa dvostrukim preljevom:p, par komadica pomfrita i ne znam sto jos...a znam; sendvic iz dubravice,sok od dva grejpa,caj,voda... bez vjezbanja. samo od trga do klovicevih pjeske i nazad :nes'ti:
griz big mac-a,coca-cola oko 2dcl
mogla sam,a nisam:hamburger,big mac,jos cole,jos peza,jos coko zeceva (kao nije ih bilo previse),jos tiramisua koji obozavam (pojela sam mali komad,tanki,mrsavi),pringles...
i to je valjda to :)

tejka.
18.04.2010., 09:55
ne moze jedna nutricionistkinja rec da ako ti fali povrca uzmes juhu iz vrecice.
mozes me jebat,ali ne moze!
(ovo jebat ne ide tebe tejka,nego ja to tako opcenito)
ako u juhi iz vrecice ima povrca,onda sam ja debela:lol:
ja sam jucer imala sluzbeni day off:kava:
tiramisu,cokoladice,pez,sladoled iz mekica sa dvostrukim preljevom:p, par komadica pomfrita i ne znam sto jos...a znam; sendvic iz dubravice,sok od dva grejpa,caj,voda... bez vjezbanja. samo od trga do klovicevih pjeske i nazad :nes'ti:
griz big mac-a,coca-cola oko 2dcl
mogla sam,a nisam:hamburger,big mac,jos cole,jos peza,jos coko zeceva (kao nije ih bilo previse),jos tiramisua koji obozavam (pojela sam mali komad,tanki,mrsavi),pringles...
i to je valjda to :)

:lol::lol: a jesi spaljena.
A čuj...bolje i ta juhica neg sendvič
Ovak i onak sam je jučer pojela po prvi puta....u fazi letanja gradom

pítā
18.04.2010., 09:57
Za početak, žena i sama kaže da moram raditi juhe. No kada se nađem na poslu kada ne mogu raditi povrce, a na meniju mi je ono obavezno, mogu uzeti i to.
Opcenito je sve kaj je iz juhe i kozerve nezdravo, osim ajmo reci tune.
No kad vidim da je pet mojih kolegica kod nje skinulo 30 kila....Ipak ja slušam kaj veli "doktor" :D

Ok, ja ti samo želim dobro tj. da budeš zdrava i hraniš se zdravo. A sad, kile možeš skinuti i ako jedeš samo jabuke i jogurt, a znamo svi koliko je to nezdravo. Ja bih na posao ponijela svježe povrće koje volim; manje vremena i zdravija varijanta. Ako ćeš koristiti juhe iz vrećice potraži one s manje masnoća i soli ako uopće postoji takvo što.

Bravo :top:

tejka.
18.04.2010., 09:59
Ok, ja ti samo želim dobro tj. da budeš zdrava i hraniš se zdravo. A sad, kile možeš skinuti i ako jedeš samo jabuke i jogurt, a znamo svi koliko je to nezdravo. Ja bih na posao ponijela svježe povrće koje volim; manje vremena i zdravija varijanta. Ako ćeš koristiti juhe iz vrećice potraži one s manje masnoća i soli ako uopće postoji takvo što.

Ma znam ja draga da imaš pravo. Uvijek si i furam tako nešto u plastičnim teglicama :s Pojela sam je jednom,ne planiram više. Ovak i onak nisu mi baš fine

ksrena
18.04.2010., 11:08
Atlantis, Tinker : :tuzni::tuzni:

Htjela sam napisati da je jučer bio day off, al kad vidim šta se ovdje jede onda ću konstatirat da sam samo imala dan na cjelodnevnom putu:mig:

** jogurt,sok od jabuke, banana, kupine (plan je bio da pola pojedem prije busa, a pola u termosicu ali sam zaboravila prvu polovicu kod kuće :mama::mama:)
** sendvič slim&fit salama, tilzit, rajčica,kuhano jaje (pola peciva ciabate)
** malo ovog iz termosice (ostatak je razdjeljen po busu - svima se sviđa)
** 2 kockice 74% čokse i šaka badema (u kinu umjesto kokica :rofl:)
** juha od povrća, piletina u umaku od kopra, povrće sa žara, rajčica (najbolji izbor u nekom restoranu u avenue mall)
** kornet vanilija :rofl:
** irish
** sendvič od int peciva
** stila natura zelena (ovo je brat-bratu bilo iz čiste dosade u busu oko pola 10 navečer)

Aktivnost 2 sata šetnje po avenue mallu, i više manje sjedenje po busu i sl..

Malo too much ali takav je dan, bar nema torti i cijelih vrećica ORGANSKIH PRALINA :confused::confused:

@ MALI BUCO čini se da osim štitnjače još neke stvari stvari usporavaju tvoje mršavljenje.
Neki dan kad sam rekla da mi treba 123 godine da skinem 20 dag sala, n isam baš mislila uz razne satkiše. Moja kćer je jučer sa društvom pojela, kutiju jafa keksa, pol tone pereca i čokolade i šta sve ne (ovo je samo iz naše torbe .... jedna kutija keksa je stigla neotvorena kući... Nisam razmišljala da bi to trebao biti razlog da ju JA pojedem.

Btw, vjerojatno ćemo dobiti neke nove članove iz mog busa od jučer. Većina mama (drastično mlađih od mene) ne mogu vjerovat koliko imam godine:rofl:

coffeebreak
18.04.2010., 11:09
kofi, sta se tebi dogodilo u 17?

Uf, izašla s posla i sjela u birtiju s frendicama :cerek::brukica:

COFFEE pa di si ti, long time no see!!!! :cerek:

Eto me opet s vama!:cerek: Bila sam na dva puta u međuvremenu, malo brljala i sad se pokušavam (očito jaaaaako polako) vratiti na pravi put.

Ja bih rekla ne zbog šećera, ali ako dobiješ želju za slatkim, bolje malo toga ili crne čokolade nego kutija keksa.:ne zna:

Ja jučer:
- integralni keks
- kava s mlijekom bez šećera, jedna kukuruzna i jedna integralna mala kiflica s jourtom
- jagode
- cca 250 - 300 g svježe tunjevine pečene na malo maslinovog ulja, blitva, šnita suncokretovog kruha
- jagode
- dvije kave s mlijekom
- griz od pira (hvala, mali buco :mig:) s par kockica crne čokolade i pola žličice meda
- pola male pive

pure evil
18.04.2010., 11:15
eto uglavnom nisam baš prehepi ovim danima...pms me šora opako (i to onaj post ovulatorni) i sva sam si bljak i nervira me kaj ne vježbam kao inače....danas sam mislila ić u teretanu ali opet idemo sestri u kašinu...kao nekaj ćemo oko vrta raditi - presađivanje i to...ali roštilj je kasnije pa ću se potruditit ba max paziti...unhappy sam vrlo vrlo...:mad::(

tinker,ne biti unhappy!! ti si jedan jaakoo velikiiii dio tu već odgulila, kod tebe je sad samo održavanje,a nećeš moći čitav život samo pazit,tak da jednom na tjedan nije niš prestrašno... samo da se ne ponavlja svaki dan!!
(btw.di je blizanka?????)

to je za ne povjerovati koliko imam više i snage i kondicije. kupila sam jučer vrečice za pečenje i danas ču da ih isprobam.

Bravo mačko, nemoj slučajno više pomislit da odustaneš, pa vidiš da te sve zovemo čim te tu nema 2 dana :D:mig:
i s obzirom da si bila na fešti,mogu ti reć da si oke jela... :mig:

Ksrena, prekasno sam vidla tvoj mejl tak da se na ljeto vidimo u Crikvi!
Oho,dolazi pojačanje iz busa hehehehhe :D
neka,neka,..samo da su barem tu došle u 1.mjesecu,imam osjećaj da će sad svi htjeti neka instant rješenja prije mora i plaže... a to mi se ne sviđa...

calmy
18.04.2010., 11:23
Ja bih rekla ne zbog šećera, ali ako dobiješ želju za slatkim, bolje malo toga ili crne čokolade nego kutija keksa.:ne zna:

ja sam prije stavljala to u pahuljice (kukuruzne pahuljice, jogurt, malo sjemenki lana i par kockica kandiranih ananasa ili papaje da ne bude previše monotono:D), i to bi jela za doručak. sad sam prestala jer ne znam kakvo je to kandirano voće :ne zna:

pure evil
18.04.2010., 11:46
ja stavljam suhi ananas ujutro u zobene i taj mix :zubo: i neće me ubit 5 kockica :mig: tak da nemoj si to branit...
vjerojatno ima više šećera nego nešto drugo,al nije to tolko loše... osim toga,pa trebam nekak skupit 1700 kalorija na dan :rofl:

ksrena
18.04.2010., 12:00

Bravo :top:

Što se tiče juhe, nama koji radimo nije uvijek sve moguće... Ja sam zagovornik fini-mini juha, koje su super za pojest nešto toplo ako si cijeli dan na poslu i u pravilu imaju 50 kcal, po pakovanju.
Kupila sam neku sličnu varijantu neke druge firme i slučajno pogledala sastav.
u jednoj šalici ima 450 kcal :eek::eek: BACILA U SMEĆE!!!
Da su sama kemija s tim se slažem, ali ponekad zaista dobro dođu.

Ako pratite moje menije možete primjetit da to koristim vrrrrrrllllloooooo rijetko, ali je dobra zamjena za npr. LEDO ŠLAG koji sam ranije koristila, da si olakšam duševne boli između 10 i 12 sata radnog dana....

pure evil
18.04.2010., 12:26
slažem se sa ksrenom... ;) pardon,mamom :cerek: (ak te može blentava tak zvat,valjda mogu i ja,dok mi ne zabraniš,a vjerojatno budeš u idućem postu :rofl: )

ksrena
18.04.2010., 12:28
slažem se sa ksrenom... ;) pardon,mamom :cerek: (ak te može blentava tak zvat,valjda mogu i ja,dok mi ne zabraniš,a vjerojatno budeš u idućem postu :rofl: )

Mogle bi obadvije dobit po turu (nemojte me prijavit društvu za zaštitu djece:cerek:)

calmy
18.04.2010., 12:34
ja stavljam suhi ananas ujutro u zobene i taj mix :zubo: i neće me ubit 5 kockica :mig: tak da nemoj si to branit...
vjerojatno ima više šećera nego nešto drugo,al nije to tolko loše... osim toga,pa trebam nekak skupit 1700 kalorija na dan :rofl:

mislim da ja skupim i više :no:
što se tiče juhe iz vrećice i ja ju nekad pojedem. radije si skuham to nego jedem kruh sa nekakvim namazima, a pošto živim sama i najčešće mi se ni neda kuhati samo za sebe ili dosta puta nemam ni vremena, dobro dođe. :ne zna:

pítā
18.04.2010., 13:04
Ja rađe pojedem integralni/raženi/bio kruh sa sjemenkama punjen povrćem i eventualno premazan posnim sirom nego juhu iz vrećice :D i popijem čaj. Ali svatko bira kako njemu odgovara pa je bezveze sad o tome voditi beskonačne traktate... Enihau, pekla sam povrće u vrećici, izvrsno je ispalo (tx pure).

pure evil
18.04.2010., 13:15
baš mi je drago da si zadovoljna, i da ste mi to tu preporučile,da sam to isprobala i podijelila oduševljenje s vama http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif

mali buco
18.04.2010., 13:38
Malo too much ali takav je dan, bar nema torti i cijelih vrećica ORGANSKIH PRALINA :confused::confused:

@ MALI BUCO čini se da osim štitnjače još neke stvari stvari usporavaju tvoje mršavljenje.
Neki dan kad sam rekla da mi treba 123 godine da skinem 20 dag sala, n isam baš mislila uz razne satkiše. Moja kćer je jučer sa društvom pojela, kutiju jafa keksa, pol tone pereca i čokolade i šta sve ne (ovo je samo iz naše torbe .... jedna kutija keksa je stigla neotvorena kući... Nisam razmišljala da bi to trebao biti razlog da ju JA pojedem.

he, ovo pretpostavljam idem mene :(
ma za haribo i praline nemam opravdanja (osim paklenskog pms), ali da sam frustrirana, jesam! priznajem!
znam da ovak po mojim menijima izgleda da ja strašno brljam i da zato kile sporo idu dole, al ovo hranjenje i ono otprije 2 mjeseca su nebo i zemlja :D

i zato mi ide na jetra kaj se tak sporo to sve miče., i onda je zapravo 99% mog brljavljenja opet neko je.eno tješenje hranom...
ali pazi vraga!
ja sam u ova 2 mjeseca u minusu nekih 60000 kalorija (6o dana KFJAM X min. 1000 kalorija dnevno manje nego prije) i zato me užasno frustriraju ovi spori pomaci! po ovoj računici trebala sam već skinut 8kg?! (ako računamo da je 7500kcal jednako kila masti)

ne znam, fakat sam iznervirana sama sobom :mad:

ovo je od jučer: (boldano bi bio menu iz npr. siječnja)
Z: pola manga, nes, Mg (2 šnite tostirano šunka, sir; jogurt)
R: 5 dag int. tijesta, umak je 80g passate, 50 g tunjevine iz salamure (hvala lidl!), mrkva, Ca (barem 12 dag tijesta neintegr., tunjevina s vrhnjem, plus parmezan)
MO: frape (1/3 banana, 3 jagode, 2/3 kivija, malo mlijeka), ispala je 1 manja krigla gustog frapea (isto to, samo veća kioličina)
MO: 150g tekućeg lajt jogurta sa žlicom rogača, 5,6 ind. oraščića (cijela čokolada i/ili 4,5 štrudli/trećina kutije slatkača)
MO: jabuka (i još par kolača)
V: par kolačića, piva (na ročkasu) (2 dupla tostirana sendviča)

izlazak: bigmac, par pomfrija (za usporedbu, prije bi u Mc pojela: double cheese, pomfri, pohani sir i cool pitu :facepalm:

ne znam kaj da radim, strah me reducirat kalorije, već sam po tom pitanju dosta smanjila (pogotovo ak se gledaju brlj off dani :o
teta doktor zabranila "dijete" kao takve :)

pure evil
18.04.2010., 13:51
buco,vjerojatno te štitnjača zahebava...
moji meniji (ko tvoji boldani) su isto tak izgledali... sve preloše...
ja sam prije imala šemu: sve jedem,ali vježbam... / jedem malo,ne vježbam jer nemam snage....

a sad i jedem i vježbam... i dolazi vrijeme kad mogu poslikat vagu i javno objavit brojku!!

pure evil
18.04.2010., 13:53
e da,jučer kak sam imala day off a kod dragog sam,išli smo u mcdonalds...
uzela sam si salatu s piletinom... prije sam jela big mac ili mccountry, 2 cheesa i colu...

jučer tu salatu i pola hamburgera (običnog) jer nisam više mogla, i nije mi hambić tolko ukusan više...http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif

farah
18.04.2010., 14:06
Zdravo cure!
Nadam se da me ponovo primate ... ne, ne nisam prestala pisat (mada sam se i javila jednom ili dva puta :D ) zato sto sam brljala (mada je ponekad bilo i toga) vec sam imala ispite.
Od danas mislim redovno pisati.
Ako ste zaboravile moram smrsati 10 kg mada se necu toliko opterecivati, jer sto se ja vise opterecujem to ce meni, cini mi se, kg ici sporije :ne zna:

I ne, ne treba se opterecivati sa tim koliko je kg otislo, trebamo misliti o nasem zdravlju i o sebi samima ;)

Uvijek postoji neko ko vas voli takve kakve ste bez obzira koliko kg imale, tako da sve ce doci na svoje mjesto :top:

krinka
18.04.2010., 18:26
OVO NIJE DIJETA!!! OVO JE NACIN PREHRANE!!! I TOCKA! MALI BUCO,NE DAJ SE!:D

mali buco
18.04.2010., 19:30
OVO NIJE DIJETA!!! OVO JE NACIN PREHRANE!!! I TOCKA! MALI BUCO,NE DAJ SE!:D

hehe, tnx :mig:
znam ja to, zato i velim da ja NE smijem na dijetu, nego nać nekakav način prehrane koji mi odgovara, i uz koje ću, očito sporo, skinut koju kilu :rolleyes:

tudej:

D: 200g acidofilnog mlijeka s 2 žlice rogača, Mg
R: 3 žlice salate od hobotnice, zdjelica lešo šparoga, 2 griza kruha, 2 kockice čokse, nes
MO: Ca, 2 mrkve sirove
MO: 125 g vitaktiva
V: tanjur repe (2 šeflje, 4,5 griza suhog mesa), šnita raženog (oko 40g)
MO: multipower protein bar, pol max flua, septolete

off aj gou na koncert!
koji počinje navodno u ponoć :rolleyes:
dakle, opet ću se naspavat NOT :D
nije mi dosta 4 sata za bjutislip :o

ciel
18.04.2010., 19:52
ja sam jutros dobila pa sam dosta brljala danas :(

D: feta punozrnog iz dm-a s tankim premazom nutelle
M: sok od naranče (domaći)
R: integralna riža s povrćem
M: kockica tamne čokolade
V: feta punozrnog iz dm-a s debelim premazom nutelle :rolleyes:

:tuzni:
a sutra je vaganje

freckles
18.04.2010., 20:16
cure, što jedete kad u ovu uru imate napadaj gladi????

Upravo sam uzela podeblju fetu sira (Gauda)! :cerek:

pítā
18.04.2010., 20:30

Upravo sam uzela podeblju fetu sira (Gauda)! :cerek:

Posni, bademe. :)

Danas:
- žlica i pol zobenih, jogurt 0.05, dvije suhe šljive, par grožđica, jagode, jabuka, rogač
- pola grejpa
- povrće pečeno u vrećici (cvjetača, brokula, mrkva, cherry rajčica), bijelo pileće meso, zelena salata
- stilla natura zelena
- kruška, mrkva
- miješana salata (zelje, zelena, rajčica, kukuruz) začinjena jabučnim octom i malo soli, bijelo pileće meso
- bademi

+ šumeći cink i magnezij

Prava Macka
18.04.2010., 20:58
ja danas:
kava sa šečerom
2 jabuke
2 šnicle pileće pečene+zelena+juha 2 šeflje s rezancima. bila kod svekrve. izbjegla rižu i kolače ali na žalost pravi sve dosta masno tako da je i piletina bila masna a bome i salata
feta onog kiselog kruha+3 šnite pureće salame malo sira i 2 deci jogurta
kava sa šečerom
pureče meso,karfiol pečeno u vrečici. večera je bila u 8 i poslje sam pojela 2 jabuke. idem sad đorat umorna sam još od jučer:hrk:

ksrena
18.04.2010., 21:03
helou:

** steper 45 min
** pečena jaja sa šparogama, pola šnitice integralnog
** kruška
** int. riža sa mrkvom i kukuruzom, malo piletina (iz umaka od vrhnja i senfa)
sve zajedno pola tanjura
** stila natura crvena
** komad kolača sa trešnjama (pokus int. brašno umjesto bijelog, umjesto šećera stevia:rofl::rofl:=) malo mi je prežestoko to brašno stevia je ok.
** jogurt, kupine, banana, apple juice...

thats all folk"s

pure evil
18.04.2010., 21:24
moj meni danas:
-2 duguljasta bio peciva,abc sir,1 kruti jogurt
-4 suhe smokve
-Ca
- 2 tanjura :eek: krumpira iz woka sa 1 paradajzom i 2 mrkvice i hrpom začina, masl.ulje*
-cca 125gr posnog sira i malo light jogurta preko njega**

-vježba: 10min sobni bic***

Ovaj vikend sam bila kod dragog i bili smo home alone :cerek: pa je ovo čak i super meni! S obzirom da smo se kasno digli,pa kasnije išli klopat,tak je ispalo kak je ispalo..
*kuhala sam kod njega taj krumpir al samo za sebe,pa sam previše ga napravila i na kraju je ispalo 2 tanjura :o
** ovo sam pojela sad maloprije, u 22h, jer sam došla doma i mislila sam da neću više klopat,al ziher bum budna do 1 pa ono..
*** odvozila dok mi se je kuhal krumpir :D

Mogla sam,a nisam: knedle od marelice, sladoled (više vrsta),bagete, čips koji nam je ostal od jučer(i slani i od paprike) , tortu (dolazim doma i vidim to u kuhinji, samo sam se okrenula i otišla :zubo: )

misao dana: Ko izda,taj je pi***!!!!! :cerek: :five:

pita,ksrena,mačka - super meniji!

pure evil
18.04.2010., 21:39

nemam baš napadaje gladi jer jedem tokom dana :zubo:
al pojedem u 21h kruti jogurt ili posni sa malo jogurta ili neko voće ;)

ja sam jutros dobila pa sam dosta brljala danas : (

D: feta punozrnog iz dm-a s tankim premazom nutelle
M: sok od naranče (domaći)
R: integralna riža s povrćem
V: feta punozrnog iz dm-a s debelim premazom nutelle :rolleyes:

: tuzni:
a sutra je vaganje

za nove curke - probajte pobijedit pms sa šumećim tabletama kalcija i magnezija! pije se 1 od kalcija i 1 od magnezija na dan,rastopi se u vodi,toga ima bilo di za kupit -dm,muller,ljekarne, veći dućani...

po meni nisi brljala osim ove nutele navečer,da si barem posni sir namazala... ;) ujutro ajde još oke nutela jer bi potrošila te kalorije tokom dana ;)

D: 200g acidofilnog mlijeka s 2 žlice rogača, Mg
R: 3 žlice salate od hobotnice, zdjelica lešo šparoga, 2 griza kruha, 2 kockice čokse, nes
MO: Ca, 2 mrkve sirove
MO: 125 g vitaktiva
V: tanjur repe (2 šeflje, 4,5 griza suhog mesa), šnita raženog (oko 40g)
MO: multipower protein bar, pol max flua, septolete

po meni je ovo isto ockej,samo neznam kaj je taj multipower,valjda ko corny??
i ko zna dal sad brljaš na koncertu!!!???
:zivili::mudri:

I ne, ne treba se opterecivati sa tim koliko je kg otislo, trebamo misliti o nasem zdravlju i o sebi samima ; )

Uvijek postoji neko ko vas voli takve kakve ste bez obzira koliko kg imale, tako da sve ce doci na svoje mjesto : top:

slažem se da se ne treba opterećivat sa kilama kolko ih je otišlo, ogledalo je najbolja vaga!
i naravno da nas netko voli pa makar smo anoreksične ili smo debeljuce, al priznajte da se vi same više volite kad ste si ko gemišt - TAMAN!!!! :cerek::cerek: a ako same sebe ne volite, kak će vas i ostali??
zato treba promijenit sebe,a ne cijeli svijet!! http://www.pic4ever.com/images/vishenka_27.gif

coffeebreak
18.04.2010., 23:16
Ja danas:

- frape od jedne banane, mlijeka i zobenih
- kava s mlijekom bez šećera
- 4 - 5 srdelica filetiranih i prženih u tempuri, par stabljika blitve prženih također u tempuri, salata od zelenih mahuna, šnita suncokretovog kruha
- ness s mlijekom i pola žličice smeđeg šećera
- pola ananasa, banana
- minijaturno raženo pecivo s malo maslaca i dijetne marmelade od marelice
- mousse od čokolade

Cijeli dan umirem za nečim slatkim pa sam se pokušala zavarati s voćem i marmeladom ali nije išlo i onda sam našla u frižideru ovaj mousse. Jedino je dobro što ima samo 206 kcal. Bilo bi bolje da sam samo njega pojela, a preskočila voće i mameladu:rolleyes:

calmy
19.04.2010., 07:13
jučer..
10:30 - pola fete domaće tiramisu torte :cerek:
11:30 - 3 trokutića kruha iz dm-a sa abc sirom i 1,5 fetom deluxe
14:30 - meso sa povrtnim ledo mix-om spremljeno na žlici maslinovog, začinjeno bosiljkom i malo vegete i soli, zelena salata
15:30 - oko 200g jagoda :cerek:
17:30 - 5 badem, šalica kukuruznih pahuljica sa mlijekom
21:00 - par žličica zrnatog sa komdićem kruha sa puno sjemenki

pms, pa sam čitav dan bila napuhana i gladna :tuzni:

d-a-m-a
19.04.2010., 07:37
dobro juto!
Jučer sam se vagala ( inače obično se u nedjelju ujutro važem... pa sam tako i ovog vikenda) - bubnjevi - tantaranta: od Uskrsa 2 manje!!!! :jumping:
Dakle, sad sam na +3!!!:rofl:
+ jučer bijah kod šnajderice - sve je morala uziti!!!:rofl::rofl:

ovo vikendaški meniji mislim da nisu za pohvalu... bilo je sbvega i svačega, ali mogu se pohvaliti što nisam: kolače, slatku štrudlu, krumpira (puno više no što jesam), umak s brašnom, još jednu sarmu...:D:rolleyes:

dal svejedno želite slušati što sam sve nadrepala u meni ili bolje ne? :o

aktivnosti: šetnja koja 3 km nizbrdo pa uzbrdo ista ta 3, guranje kolica kilometrima, penjanje po stepenicama g-d 4x u komadu (2 kata - ko nema u glavi ima u nogama), i ponešto ljubavnog skidanja kalorija... :cerek:

tejka.
19.04.2010., 08:05
Što se tiče juhe, nama koji radimo nije uvijek sve moguće... Ja sam zagovornik fini-mini juha, koje su super za pojest nešto toplo ako si cijeli dan na poslu i u pravilu imaju 50 kcal, po pakovanju.

TAK JE. Ja isto zagovaram fini mini.
Iako opet kazem pojela sam je samo jednom i to neki dan kada sam letala cijeli dan na poslu.

No nemrem reci da mi ne pase.

I bolje je uzeti i tu juhicu...bar je nekaj vodenasto.....a ne da sam otisla po salamu ili sendvič.
Uostalom i sama kako kazes...kad radis po 9 sati na dan..nemrem bas slagati mozarelu, salaticu itd. jer mi za to treba vermena, a sefica zove svakih pet minuta

tejka.
19.04.2010., 08:07
Ja rađe pojedem integralni/raženi/bio kruh sa sjemenkama punjen povrćem i eventualno premazan posnim sirom nego juhu iz vrećice :D i popijem čaj. Ali svatko bira kako njemu odgovara pa je bezveze sad o tome voditi beskonačne traktate... Enihau, pekla sam povrće u vrećici, izvrsno je ispalo (tx pure).

Ma nisu to traktakti....uostalom bolje je saznati u raspravi jel kaj valja ili ne.
Ja sam ti napomenula da zena koja se bavi nutricionizmom ne prica gluposti :D Moras znati da ona zna kako ja radim i sto sam ranije radila. Nije ista dijeta za nekoga tko se ubija od posla od onoga koji uziva u cijelom danu. Netko tko ima vremena da si kuha - ima srece. Ja bih voljela da sam il ina faksu ili da sam doma i nakuhavam se cijeli dan. Ali moj radni dan sastoji se od 9 sati strujnog kruga.
Pa je fini mini i dobar izbor...nazalost na poslu nemam a i ne mogu kuhati celer i ostale sitnice...

free land
19.04.2010., 08:09
evo sve što sam napisala nije pokazalo...upm!

Pa evo ovako, nisam se javljala par dana, jer je bilo svega i svačega, povezano sa psihičkim stanjem, naravno!
Od danas startam ozbiljno i posljednji put, malo mi je pripiz.ilo, ako ne uspijem jednostavno mi nije suđeno!
Danas je prvi dan!!!

Plan:
1. U obzir dolazi zdrava hrana
2. Neću jesti nakon 18 sati (ionako idem rano spavati)
3. Voda i vježba od minimalno 20 min na dan
4. Dnevno Kcal 1300-1400 što odgovara 168 cm visine i 73,5 kg
5. I ono najteže meni izbaciti sve slatkiše, niti povremeno ih ne jesti, oni su me i doveli ovdje

Ovo mora uspjeti?!?
Molim vas potvrdite!!

tejka.
19.04.2010., 08:09
dobro juto!
Jučer sam se vagala ( inače obično se u nedjelju ujutro važem... pa sam tako i ovog vikenda) - bubnjevi - tantaranta: od Uskrsa 2 manje!!!! :jumping:

Draga čestitam. :cerek::s

tejka.
19.04.2010., 08:10
evo sve što sam napisala nije pokazalo...upm!

Pa evo ovako, nisam se javljala par dana, jer je bilo svega i svačega, povezano sa psihičkim stanjem, naravno!
Od danas startam ozbiljno i posljednji put, malo mi je pripiz.ilo, ako ne uspijem jednostavno mi nije suđeno!
Danas je prvi dan!!!

Plan:
4. Dnevno Kcal 1300-1400 što odgovara 168 cm visine i 73,5 kg i to u pet manjih obroka
5. I ono najteže meni izbaciti sve slatkiše, niti povremeno ih ne jesti, oni su me i doveli ovdje

Ovo mora uspjeti?!?
Molim vas potvrdite!!

Odlicno. Ja bih samo ovo dodala :top:

free land
19.04.2010., 08:17
Thanks! Kad ide sporo onda izgubiš strpljenje, pa pomislim nešto bi trebalo promjeniti i onda zabrljam vrhunski!

Dama, čestitke!

pítā
19.04.2010., 08:42
Ma nisu to traktakti....uostalom bolje je saznati u raspravi jel kaj valja ili ne.
Ja sam ti napomenula da zena koja se bavi nutricionizmom ne prica gluposti :D Moras znati da ona zna kako ja radim i sto sam ranije radila. Nije ista dijeta za nekoga tko se ubija od posla od onoga koji uziva u cijelom danu. Netko tko ima vremena da si kuha - ima srece. Ja bih voljela da sam il ina faksu ili da sam doma i nakuhavam se cijeli dan. Ali moj radni dan sastoji se od 9 sati strujnog kruga.
Pa je fini mini i dobar izbor...nazalost na poslu nemam a i ne mogu kuhati celer i ostale sitnice...

Da, naravno; ali ja opet mislim da bez obzira na sve se nađe vremena za napraviti neki zdravi sendvić ili salatu pa uzeti sa sobom ili nešto slično ali ja to govorim jer zagovaram zdravije varijante hrane bez obzira na količinu kalorija koju sadrže, bademi imaju na 100 g oko 500 kcal pa su opet bolji izbor nego juha iz vrećice od 50 kcal a da ne govorim koliko su zasitni, pogotovo u kombinaciji s posnim sirom. Ne znam jeli to išlo mene da uživam u cijelom danu i nakuhavam, da je bar tako....ili da bar imam pravi posao onda a ne ovo čim se bavim i da nema toliko stresa u mom životu. Ali ok.

Blentava
19.04.2010., 09:18
helou babe! prvo da brijavim da sam zaboravila napisat u meniju od subote pola kila jagoda koje smazadoh s nogu, nad sudoperom, po principu:jednu perem, drugu zderem.
Mogle bi obadvije dobit po turu (nemojte me prijavit društvu za zaštitu djece:ce rek:)isla si u evenju mol a mene nisi vodila...obratit ce ti se moj odvjetnik, 5rich.:o

he, ovo pretpostavljam idem mene : (
...i zato mi ide na jetra kaj se tak sporo to sve miče., i onda je zapravo 99% mog brljavljenja opet neko je.eno tješenje hranom...
ali pazi vraga!
ja sam u ova 2 mjeseca u minusu nekih 60000 kalorija (6o dana KFJAM X min. 1000 kalorija dnevno manje nego prije) i zato me užasno frustriraju ovi spori pomaci! po ovoj računici trebala sam već skinut 8kg?! (ako računamo da je 7500kcal jednako kila masti)

ne znam, fakat sam iznervirana sama sobom ...)
ksrena te super izcentrifugirala. a ja bih samo dodala da se ne sabotiras. elem: ne sabotiraj samu sebe!!!! ti to mozes! ne boj se skinut ljusku tih kilica.
to sta si ti napisala te skolske brojkice, to tvom tijelu nista ne znaci. pazi, da tebi sad ja upanem u kucu, otvorim frizider i pocnem trpati u crnu lupesku vrecu sve sto nadjem? malo bi se pobunila, jel da? e tako i nasa zabuckana tjelesa ne daju bez borbe svoje zalihe. u tvom slucaju i uz pomoc hormoncica. svaki put se das namagarchit, cas s ovim, cas s onim.
2 moje zeljice za tebe:
1. da budes manje nestrpljiva
2. da dobro razmislis, dok se jos pralina topi u ustima, vrijedi li? mozda se tako uspijes zaustavit na jednoj, i na jednom haribo bombonu, bez da se dogodi onaj kljucni trenutak:kvragu sve!!!

Zdravo cure!
Nadam se da me ponovo primate ... :ou jea, mudra zeno!

OVO NIJE DIJETA!!! OVO JE NACIN PREHRANE!!! I TOCKA! MALI BUCO,NE DAJ SE!: D

Upravo sam uzela podeblju fetu sira (Gauda)! :cerek: greska, prouci mu sastav. casu toplog mlijeka? neku vocku?

QUOTE=pure evil;26198472]nemam baš napadaje gladi jer jedem tokom dana
al pojedem u 21h kruti jogurt ili posni sa malo jogurta ili neko voće ; ) [/QUOTE]
@freckles. nu!
od Uskrsa 2 manje:lux:

TAK JE. Ja isto zagovaram fini mini.
Iako opet kazem pojela sam je samo jednom i to neki dan kada sam letala cijeli dan na poslu.

uh, rasprave:rolleyes:znam da je s poslom tesko kombinirati, al mene i dalje nitko nece uvjerit da u tome ima povrca:ne zna: al, ako ti je teta doktor tako rekla, onda valjda i nije toliko zlo...stajaznam

Plan:
4. Dnevno Kcal 1300-1400 što odgovara 168 cm visine i 73,5 kg

Ovo mora uspjeti?!?
Molim vas potvrdite!!sve pet, osim ne jedenja iza 18? a sto ako te uhvati glad i ne budes mogla cvrsto spavati? ja bih tocku 2 preuredila u:necu jesti ako nisam gladna. zvuci jednostavno, al je brat bratu bas komplicirano.
meni u drugom postu. kad popijem kavu.

tejka.
19.04.2010., 09:25
Da, naravno; ali ja opet mislim da bez obzira na sve se nađe vremena za napraviti neki zdravi sendvić ili salatu pa uzeti sa sobom ili nešto slično ali ja to govorim jer zagovaram zdravije varijante hrane bez obzira na količinu kalorija koju sadrže, bademi imaju na 100 g oko 500 kcal pa su opet bolji izbor nego juha iz vrećice od 50 kcal a da ne govorim koliko su zasitni, pogotovo u kombinaciji s posnim sirom. Ne znam jeli to išlo mene da uživam u cijelom danu i nakuhavam, da je bar tako....ili da bar imam pravi posao onda a ne ovo čim se bavim i da nema toliko stresa u mom životu. Ali ok.

Ma neeeeeeeee
Nije išlo tebe.
Pričala sam opčenito.
Razliku ako netko radi ne 8 vec i do deset sati dnevno i nekoga tko ima vremena

tejka.
19.04.2010., 09:27
uh, rasprave:rolleyes:znam da je s poslom tesko kombinirati, al mene i dalje nitko nece uvjerit da u tome ima povrca:ne zna: al, ako ti je teta doktor tako rekla, onda valjda i nije toliko zlo...stajaznam

meni je npr. zabranjeno kostunjavo voce :)

krinka
19.04.2010., 09:28
po meni je ovo isto ockej,samo neznam kaj je taj multipower,valjda ko corny?

multipower ti je proteinska plocica,na shemu ko ona dm-ovska sa bananom. meni je finija dm-ovska i puuuno jeftinija.:cerek:
jucer
D-rizin kreker sa biljnom dm-ovskom pastetom,dvije zlicice tiramisua:rolleyes:
MO-sok od dva grejpa
R-600ml juhe od povrca
MO-jabuka
V-dva tosta (agram kruh,onaj pakirani) sa fetom sunke u vlastitom soku i svjezim kukumarima
MO-malo tiramisua :majebitemeuzdravmozakjerovoovakoviseneide:
i ne sjecam se sto jos
steper 1500x i bucice -nemam pojma koliko. oko 100x...ma i vise
puno caja,vode
nisam uopce zadovoljna. pocinjem ic nizbrdo,a to mi se ne svida nimalo. hocu doc do 58kg (ne znam kojeg bi smajlica stavila,ni jedan mi ne pase-ni tuzni,ni ljuti,ni ovaj,ni onaj)
:) evo ga,za pozitivu:cerek:

tinkerbell
19.04.2010., 09:31
multipower ti je proteinska plocica,na shemu ko ona dm-ovska sa bananom. meni je finija dm-ovska i puuuno jeftinija.:cerek:
jucer
D-rizin kreker sa biljnom dm-ovskom pastetom,dvije zlicice tiramisua:rolleyes:
MO-sok od dva grejpa
R-600ml juhe od povrca
MO-jabuka
V-dva tosta (agram kruh,onaj pakirani) sa fetom sunke u vlastitom soku i svjezim kukumarima
MO-malo tiramisua :majebitemeuzdravmozakjerovoovakoviseneide:
i ne sjecam se sto jos
steper 1500x i bucice -nemam pojma koliko. oko 100x...ma i vise
puno caja,vode
nisam uopce zadovoljna. pocinjem ic nizbrdo,a to mi se ne svida nimalo. hocu doc do 58kg (ne znam kojeg bi smajlica stavila,ni jedan mi ne pase-ni tuzni,ni ljuti,ni ovaj,ni onaj)
:) evo ga,za pozitivu:cerek:

jesi li ti pročitala sastav te proteinske pločice i koliko ona kcal ima?malo pročitaj...definitivno nije za večeru po meni....

rižini krekeri su totalno bezveze i od njih si samo još više gladna....imaju visoki GI i od njih si u roku keks opet gladna...

Blentava
19.04.2010., 09:53
menu od jucer (svojevrsni day off)
d-cappuccino
mo-nisata, kasno se ustala
r-pasta s umakom bolonjez (manje nego ostali za stolom), pileca prsa, malo pecenih krumpira, kriska kruha sa safranom i grozdzicama
mo-malo vrelog mlijeka sa zlicicom meda (vrazje grlo)
v-par zelenim maslina, jedno 20g parmezana, 2 case chiantija, 1 feta kruha sa grozdjicama
ta:2 henkipenkija, 3 sata skakanja po proplancima poslije rucka, pola sata peglanja
ovako napisano cini mi se katastrofa, ali vjerujem da sam ipak u kaloriskom deficitu...valjda...hope so...barem to...

krinka
19.04.2010., 10:06
jesi li ti pročitala sastav te proteinske pločice i koliko ona kcal ima?malo pročitaj...definitivno nije za večeru po meni....

rižini krekeri su totalno bezveze i od njih si samo još više gladna....imaju visoki GI i od njih si u roku keks opet gladna...

proteinska iz dm-a ima 128kcal i kad mi fali nesto slatko bas mi fino sjedne:D
8i nikad ih ne jedem za veceru,to najcesce bude ujutro ili ranije popodne. (btw,nisam ja napisala da ih jedem za veceru:rofl:)
a meni rizin kreker bas pase i nisam uopce gladna iza njega:eek:
jedan ima oko 30 kcal,i mislim da to nije strasno:kava:
i hvala na info da imaju visoki GI,nisam znala.ali ja svejedno nisam gladna iza. valjda sam iznimka:D

pure evil
19.04.2010., 10:41
krinka, radije kupi stilla natura(nije ti kaufland daleko od wg!!) ,stvarno su prefine,a bolje su i zdravije...(to ti kaže donedavna obožavateljica corny-a :zubo: )

i dosta više o fini mini juhicama :p:mig::raspa: , ako netko može nek kuha doma,ako nemre nek se snađe... Tito je reko: "Snađi se druže!"

inače,ja dobivam komplimente na izgled i skinute kile :raspa: i baš sam si hepi zbog toga :raspa:
a 3/4 obleke iz ormara visi na meni :eek:

krinka
19.04.2010., 11:33
krinka, radije kupi stilla natura(nije ti kaufland daleko od wg!!) ,stvarno su prefine,a bolje su i zdravije...(to ti kaže donedavna obožavateljica corny-a :zubo: )

i dosta više o fini mini juhicama :p:mig::raspa: , ako netko može nek kuha doma,ako nemre nek se snađe... Tito je reko: "Snađi se druže!"

inače,ja dobivam komplimente na izgled i skinute kile :raspa: i baš sam si hepi zbog toga :raspa:

ja ti pojedem 1-2 mjesecno (ako uopce pojedem),a iz west gatea samo gledam kad cu prije doma. nemam autić,pa mi je sve daleko:D
bravo za komplimente:top:
i stvarno pustite te fini-mini juhe da pocivaju u miru bozijem.hm

free land
19.04.2010., 12:56

Supač!

mali buco
19.04.2010., 13:23
po meni je ovo isto ockej,samo neznam kaj je taj multipower,valjda ko corny??
i ko zna dal sad brljaš na koncertu!!!???
:zivili::mu dri:

multipower je proteinska pločica...a gle trebalo mi je za energiju (ima nešto UH), a proteinsku sam pojela jer je bilo 21.00.
polubolesna izašla van u pol 11, koncert počeo u ponoć (glavno da smo radi poljskog precednika imali dan žalosti :rolleyes: , inače je trebao počet u 9), doma došla u 3 ujutro, digla se u pol 7, radim od 8, popizditis bum dobila :D

nisam brljala na koncertu, popila neki mini ledeni čaj, 2 mineralne, dec it :p

dobro juto!
Jučer sam se vagala ( inače obično se u nedjelju ujutro važem... pa sam tako i ovog vikenda) - bubnjevi - tantaranta: od Uskrsa 2 manje!!!! :jump ing:
Dakle, sad sam na +3!!!:ro fl:
+ jučer bijah kod šnajderice - sve je morala uziti!!!:ro fl::rofl:

congrats :)

ksrena te super izcentrifugirala. a ja bih samo dodala da se ne sabotiras. elem: ne sabotiraj samu sebe!!!! ti to mozes! ne boj se skinut ljusku tih kilica.
to sta si ti napisala te skolske brojkice, to tvom tijelu nista ne znaci. pazi, da tebi sad ja upanem u kucu, otvorim frizider i pocnem trpati u crnu lupesku vrecu sve sto nadjem? malo bi se pobunila, jel da? e tako i nasa zabuckana tjelesa ne daju bez borbe svoje zalihe. u tvom slucaju i uz pomoc hormoncica. svaki put se das namagarchit, cas s ovim, cas s onim.
2 moje zeljice za tebe:
1. da budes manje nestrpljiva
2. da dobro razmislis, dok se jos pralina topi u ustima, vrijedi li? mozda se tako uspijes zaustavit na jednoj, i na jednom haribo bombonu, bez da se dogodi onaj kljucni trenutak:kvragu sve!!!

so true :cerek:
tnx na željama...ma je, ja sam sebi najveći neprijatelj, to je ovdje mejđr išju :o

multipower je proteinska, puno kvalitetnija od dmove, i baš mi je jučer dobro došla!
inače, čekam da mi se dostave stilla natura :cerek:

pogubila sam se opet u kvotanju, više ne znam ko koga di kad zašto ono dsz :kava:

marty_19
19.04.2010., 14:21
ja jučer prijavljujem day off... dala sam si oduška... no ukupno mislim da nije bilo preko 2000kalorija... :S

danas po starom :D

papagala
19.04.2010., 14:32
drage cure, evo mene...prijavljujem se ovdje jer zbilja ne znam pod koji topic spada moj način prehrane.. nije baš najzdravije jer sam izbacila, tj.trudim se izbacit kruh, krumpir i tjesteninu..ali fino je, otkrivam svašta novo od povrća, bijelog mesa, voća..
evo moj blog http://www.loa.blog.hr
na kojem sam od nekidan počela svakodnevno zapisivati svoj jelovnik, stanje, fizičku aktivnost..
vaga je moja jednom tjedno, svaki ponedjeljak.. znam da ima puno stvari koje bih trebala promijenit..tipa ove zabrane jedenja nečega: samo će mi bit gore jer ću sve više žudit za time, a kad puknem ću se prežderat..al eto, idem vidit kako će ovo ići jer sam napokon odlučna u nečemu, nakon miljun isprobanih dijeta i loših iskustava, idem ovako, pa šta bude..
moram još pročekirat sve ove vaše recepte i savjete, pa se možda popravim i počnem finije i zdravije i normalnije jest, a da kilogrami ipak idu dolje.
pozdrav!

tejka.
19.04.2010., 17:45
drage cure, evo mene...prijavljujem se ovdje jer zbilja ne znam pod koji topic spada moj način prehrane.. nije baš najzdravije jer sam izbacila, tj.trudim se izbacit kruh, krumpir i tjesteninu..ali fino je, otkrivam svašta novo od povrća, bijelog mesa, voća..
evo moj blog http://www.loa.blog.hr
na kojem sam od nekidan počela svakodnevno zapisivati svoj jelovnik, stanje, fizičku aktivnost..
vaga je moja jednom tjedno, svaki ponedjeljak.. znam da ima puno stvari koje bih trebala promijenit..tipa ove zabrane jedenja nečega: samo će mi bit gore jer ću sve više žudit za time, a kad puknem ću se prežderat..al eto, idem vidit kako će ovo ići jer sam napokon odlučna u nečemu, nakon miljun isprobanih dijeta i loših iskustava, idem ovako, pa šta bude..
moram još pročekirat sve ove vaše recepte i savjete, pa se možda popravim i počnem finije i zdravije i normalnije jest, a da kilogrami ipak idu dolje.
pozdrav!

dodala sam te na svoj blog :cerek:

farah
19.04.2010., 18:38
Zdravo!

Menu:
05:30 20 minuta orbitreka
06:30 mlijeko i cokoladne pahuljice
10:00 sendvic: dvije tanke kriske integralnog, namaz 1% mm, poli salama, paradajiz, krastavac
12:00 banana, jabuka
15:00 sendvic: tanka snita inegralnog sa namazom 1% mm
18:00 pun tanjir corbe: brokoli, mohuna, karfiol, mrkva, paradajiz (bez masnoce i zaprske)
20:00 2 kivija
:)

pítā
19.04.2010., 19:00
- žlica i pol zobenih, jogurt 0.05, dvije suhe šljive, par grožđica, jabuka, jagode, rogač
- pola grejpa
- povrće iz woka (paprike, paradajz, luk, patliđan), integralna riža
- stilla natura zelena
- jabuka
- posni, ostatak povrća od ručka, tofu, mladi luk
- bit će još bademi i jagode

- šumeće magnezij i cink

iva85
19.04.2010., 19:11
jucer sam imala day off, bio je red cokolade, baklava itd.... http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

danas se vracam na pravi put:

-mlijeko,zobene,sljive,grozdice,rogac
-piletina,kukuruz,krastavci,jogurt
-jabuka
-topli sendvic-integralni,dimcek,snita sira+jogurt
-zrnati sir, bademi

20min stepera+30min svasta nesta http://www.pic4ever.com/images/studsmatta.gif

ciel
19.04.2010., 19:40
ishod jutrošnjeg vaganja: 1 kg manje :cerek:

današnji meni:
D: integralni štapić iz pekare
M: jogurt 0,9mm
R: dvije pileće hrenovke i brokula
M: puding od čokolade, neki organski iz dm-a, piše na njemu da je 100 grama 127 kcal, ja sam pojela četvrtinu; napravljen sa malomasnim mlijekom, bez šećera
V: nekoliko integralnih dvopeka

i kupila kalcij i magnezij, sutra počinjem :D

mali buco
19.04.2010., 20:23
haudi :zubo:

D: 60g raženog kruha s dijetalnim pekmezom, nes
MO: Mg, 200g tekućeg vitaktiva limeta aloa, voćna štangica das gesunde plus
MO: ribane jabuke, cimet, limunov sok
R: 2 polpete od blitve
MO: 1 polpeta, nes
MO: 2 sirove mrkve, nekoliko badema i indijskih (jel ovo jako loše; UH+M?)
V: 2 fete pršuta, 4 mocarela kuglice (mini), trećina korabe
MO: 3 kockice čokse

dec ol folks!

marty_19
19.04.2010., 20:39
da vas poštedim, kaznila sam se i tučem sama sebe:(:bonk:
današnji meni: :hebemu: :brukica: :horor:

d: komadić domaće štrudle od sira (posnog) i nije bila jako masna (oko 300k)
mo: kruška (70k)
r: 2 šnitice integralnog, pola konzerve tune u vodi (120+ 200k)
mo: jabuka (oko 70)
v: (oko 6,15 :( ) domaći burek sa sirom... :facepalm: :flop: (oko 500)
aliii, potrošila sam barem pola bureka sa 35 min trčanja... i još sam radila neke vježbice za ruke i trbušnjake doma nakon trčanja (nekih cca 10 min)

ovo u zagradi su kalorije prema nekim tablicama :/

i nemože više ovako...odlučila sam vježbat min 3x tjedno po pola i više sata jer ovako jednom nikakve koristi...ljeto se bliži!!!! počinjem od danas!!! nema više za....bancije za mene ... ne-ne...

a osjećam kako mi se trbuh i guza tope nakon trčanja :D :D super osjećaj...

pure evil
19.04.2010., 21:05
moj meni danas:
- 2 žlice zobenih,malo light jogurta, 1 naribana jabuka,cimet, par kockica suhog ananasa
- 1 sendvič od kukuruznog brašna, tunjevine,salata,paradajz,mrvica majoneze i krastavca i mrkvice*
-5 badema
-mala šnita dom.int.kruha i 2 šnite dimceka,malo light jogurta
-1 kruti jogurt, 3 suhe šljive

-vježba: ujutro ->40min sobni bic
navečer->100 trbušnjaka na pilates lopti,15min yourself fitness, 20min sobni bic,10min steper

*išla sam popodne,taman kad mi je inače vrijeme za ručak, kod gine na pregled, pa si nisam ništa pripremila i kupila sam si ovaj sendvič budući da sam čekala 2 fakin sata da dođem na red...

kasno se dižem,pa dok popijem kavu i pročitam jutarnje vijesti tu na netu i dok odvozim sobni bic,već je podne http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif tak da moram to obavezno promijenit!!!!

napokon sam opet počela i navečer vježbat i baš se super osjećam...
a ova jutarnja vožnja bica nakon kavice - neprocjenjivo :zubo: :cerek:
nebi dala bic više za ništa!! http://www.pic4ever.com/images/worship.gifhttp://www.pic4ever.com/images/worship.gifhttp://www.pic4ever.com/images/worship.gif

iva85
19.04.2010., 21:13
marty meni je isto prije bilo uzasno to vjezbanje....vjezbala bi jedan dan a onda dode drugi pa samu sebe varam joj necu sad,navecer cu,pa cu za pol sata,sat i tako mi prolazili dani.... al sad sam si vjezbanje vezala uz seriju...pocnem vjezbat kad pocne serija i zavrsim kad je kraj...vjezbanje mi puno brze prode jer ne gledam svaki tren u sat nego piljim u tv...
eto moj mali savjet..mozda ti pomogne.. :mig:

pure evil
19.04.2010., 21:14
ciel,čestitam :five:
buco,hebala te ova čoksa navečer,da si ju barem maznula oko ručka! al bez nje meni mi je odličan :zubo:
farah,u pola 6 vozila si orbi http://www.pic4ever.com/images/worship.gif svaka čast! ne sviđaju mi se ove čokoladne pahuljice ,ostalo mi je supač!
papagala,dobro nam došla i još bolje nas našla!
mi smo ti živi dokaz da se može i fino jesti i mršaviti... :mig:
samo treba biti uporan i ne odustati nakon 3 dana...

pure evil
19.04.2010., 21:16
marty meni je isto prije bilo uzasno to vjezbanje....vjezbala bi jedan dan a onda dode drugi pa samu sebe varam joj necu sad,navecer cu,pa cu za pol sata,sat i tako mi prolazili dani.... al sad sam si vjezbanje vezala uz seriju...pocnem vjezbat kad pocne serija i zavrsim kad je kraj...vjezbanje mi puno brze prode jer ne gledam svaki tren u sat nego piljim u tv...
eto moj mali savjet..mozda ti pomogne.. :mig:

ovo ja radim svako jutro i svaku večer :cerek:
imam sve sezone Ludih 70-ih, koje mi je posudila frendica davnih dana,i sad to gledam da joj vratim čim prije :zubo: i usput vježbam...stvarno vrijeme brzo prođe uz seriju...prije uz seriju nego uz muziku :mig:

marty_19
19.04.2010., 21:23
hvala na savjetima... :D
budem i ja vježbala uz neku seriju ili uz mjuzu :D

(sve za dobrobit moje guze i trbuha) :D :D

a doma ću si bicikl izvadit (kad nemam nikoje sprave, osim one za trbušnjeke) i trudit se ga vozit uz ostalo vježbanje :D

pure evil
19.04.2010., 21:27
jel imaš sobni bic? ako imaš,neznaš kaj propuštaš :zubo: http://www.pic4ever.com/images/SEVeyesB08_th.gif

OBAVIJEST:
Za cure koje imaju facebook, javite se preko pp-a 5rich ili Tejki. ili meni sa imenom i prezimenom da vam pošaljemo pozivnicu za našu grupu (dakle sve vezano uz ovu temu) jer grupa nije dostupna javnosti. :mig:
Tamo ćemo stavljat slikice, recepte,motivacijske poruke,itd itd...

tejka.
19.04.2010., 22:17
Jel netko spomenuo fini mini juhu? :lol::lol::lol:

Moj meni danas:
Zajutrak: posni sir i 2 integralna dvopeka
Doručak: jabuka
Ručak: "juhica" (neću reći koja) :D, juneća šnicla na naglo, zelena salata, i malo integralne riže
Užina: kruška
Večera: pola pečenog brancina i zelena salata

coffeebreak
19.04.2010., 22:30
Bok, cure :w

Ja danas:

09:00 kava s mlijekom i medom, banana, mlijeko, zobene
12:00 jedan mali kotlet u nekom umaku, šnita nekakve rolade od kruha (znam, užas živi), salata od cikle
13:00 - 17:00 nekoliko domaćica, kava s mlijekom bez šećera
19:00 pola pomidora, šnita trapista, pola šnite suncokretovog kruha
20:00 2dl pive
22:00 pola ananasa

Upravo sam ispekla peciva od čistog raženog brašna, svježeg sira, jogurta i bučinih i suncokretovih sjemenki. Ima da mi traju danima...

free land
20.04.2010., 06:44
1.dan
#malo fitness pahuljica i dec jogurta
#komad domaćeg kravljeg mladog sira (molim vas pomozite mi pronaći kalorijsku vrijednost za ovo,jer jednostavno obožavam ovaj sir) i 2 dvopekića
#4-5 dvopeka i namaz
#carska mješavina povrća, salata od krastavaca
#posni sir i 2 dvopeka

očito da je danas dan od dvopeka....
Orbi 20 min

d-a-m-a
20.04.2010., 07:28
Dobro jutro vama... meni baš i nije...
noćas nismo dobro spavačli, malena se budila i derala i izludila me... ma jučer je cijeli dan bila naporna, nije htjela spavati, tj. okrenula je raspored i sve si poremetila (inače ima red i toga se držimo jer je onda dobro i njoj i nama) - spavanje jedenje, količine jela, ma sve... užas!!! Sinoć mrtva umorna pojela mliječnu čokoladu sa suhim voćem, zaspala uz tv u 21,00, preselila se u kreven i onda šou... naravno probudili smo se svi skupa oko 7,00, baš mi ni malo nije bilo do mog jutarnjeg vježbanja u 7,15 (FLT "Caribeean workout" - dobar cardio trening, i onda iza radim obično trbuh+leđa...)

Sad sam mrtva umorna i bojim se uć u kuhinju da ne maznem neš što mi ne treba....

ma to ja i radim, ja jedem samo integralni - kupim onaj iz dm-a i dosta dugo mi traje. ALI svejedno doma ostali kruh (bijeli, kuruzni, kakav god) postoji, a čim ja znam da je tamo, dovodi me u napast. ko narkić. to ti je ko ono kad imaš alkića u kući pa moraš pobacat sav alkohol. znam da je sve na meni, ja se moram kao i ti dovest u fazu da jednostavno ne doživljavam bijeli kruh, al eto čopi me svakih tolko ko jučer i sam ga trpam u sebe. i onda poslije me tak peče savjest :( i taj odvratan osjećaj grižnje savjesti i napuhnutosti treba dobro zapamtit i sjetit ga se svaki put kad posegneš za nekim smećem :D
kad sam rekla da je neostvarivo, mislila sam na to da nemam doma nikakvog kruha osim integralnog :)
ovo boldano sam ja sa čokoladom... kao sinoć... :tuzni: da se barem zaustavim na 1, eventualno 2 kockice, ali ne... i ne mogu ih izbaciti iz kuće jer mi je mmm ovisnik o slatkom (ne želim biti u njegovoj blizini kad ne jede slatko:lol:)

tinkerbell
20.04.2010., 07:28
moj dan je jučer bio hmmm čudan zbo povraćanja dan prije zato bear with me...

1,5 žlica zobenih i 2 dcl jogurt
2 jabuke i 4,5 dcl jogurta
1 jabuka i 3,5 dcl jogurta
1 ness vanilija s vodom
zdjelica đuveđa s mljevenim mesom i salata - bilo mi previše ne želudac a:ne zna::ne zna: ali sam preživjela....
0,5 home made cedevite:rofl:

calmy
20.04.2010., 07:42
jučer sam brljala, ne toliko u izboru namirnica koliko u rasporedu jela..:(

09:00 - dvije šnite kruha (čini mi se raženi sa puuuno sjemenki :cerek:) +abc sir, 1 eferalgan :rolleyes:
12:00 - muesli pločica, kruška
16:00 - feta kruha, 1 jaje, 3-4 žlice juhe (nije mi se sviđala pa sam ostavila), 50-60g tune, svježi krastavci
17:00 - puuuno badema :flop:

i dalje nisam više jela..menga stigla i sva sam napuhana. čas bi sebe pojela od gladi čas mi se gadi hrana :ne zna: al već vidim da ni danas neće biti bajno, od 12-19:30 na faksu, a barem ću se potruditi kupovati voće, jogurte i bio peciva :mig:

d-a-m-a
20.04.2010., 08:10
zemske hvala puuuno na čestitkama, odmah mi rasvijetliste tmurno jutro - vi ste sunce na mom prozorčiću! :mig: :grli:

dakle, ja jučer :) :

6,45 ness clasic na vodi+med+cimet; 1 jabuka, 2 šnitice zdravog "kolača" **
9,00 acidofil+ 2 žlice svj. sira + 1 mala žličica domaće marmelade (ja radio :cerek: ) + malo fitness žitarica
11,00 1 kuglica jako čokoladnog sladoleda (niš me ne pitajte, nisam mogla odoljeti) :facepalm:
15,00 juha s mrkvicom i celerom na temeljcu od purećih prsa
>:: mislim da sam još nešto maznula čega se uopće ne sjećam dok sam kuhala ::< ovo su moji demoni
17,30 - dva juneća nemasna odreska pečena u pečnici s rajčicom + kuhano povrće (karfijol i mrkva) + cikla na salatu (2 desertne posudice)
20,30 - 1 jabuka
20,45 - 4 kocke (2 reda to dođe) mliječ.čokolade sa suhim voćem i šaka badema* :facepalm:

*ovo se događa kada potrošim svu crnu gorku čokoladu i homemade integralne kekse :bonk:
**recept: istu količinu suhih marelica, suhih šljiva i suhih smokvi i malo grožđica dobro namočiti u vodu, kad se napuhne usitniti štapnim mikserom (vodu od voća ne baciti - fini sokić je!), dodati mljevenih orašastih plodova i kokosa da se napravi gušća smjesa, utisnuti u pleh i ukrasiti kokosom i/ili orasima/bademima...)

Blentava
20.04.2010., 09:17
helou babe!:kava:
MO: 3 kockice čokse

znas sta buco? bas sam te uhvatila na zub. ocad te kvotam za svaki pogresan korak, da kasnije ne bi bilo cmizdrenja....

ishod jutrošnjeg vaganja: 1 kg manje :cer ek:
jupijeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

i nemože više ovako...odlučila sam vježbat min 3x tjedno po pola i više sata jer ovako jednom nikakve koristi...ljeto se bliži!!!! počinjem od danas!!! nema više za....bancije za mene ... ne-ne...

ocito me debelo uhvatio pemes, ali i na tebe cu se derat. vidila sam te i nema tu nesto puno za skidat. bas zato, (i jos zato sta si maleni mishich :cerek:) ne se fokusirat na kalorije jer ce ti mozak iskipit, nego svakidan po barem pola sata vjezbe opali. imas skinit dvdripove sa neta, oznojis se ko krme. kad je lijepo vrijeme, odes van trcat. ali svaki dan nesto!!!! i jos jedna stvar, ne radi to zbog ljeta, jer iza ljeta dolazi jesen, pa sta cemo onda? napravi to zbog sebe, da budes zdrava, lijepa, pametna i da se dobro osjecas u svom tijelu. a malo vjezbice neka ti ne bude tlaka jer kladim se da pola sata dnevno mozes izdvojit za intenzivniju fizicku aktivnost. :Pop:

ovo ja radim svako jutro i svaku večer :cer ek:
imam sve sezone Ludih 70-ih, koje mi je posudila frendica davnih dana,i sad to gledam da joj vratim čim prije :z ubo: i usput vježbam...stvarno vrijeme brzo prođe uz seriju...prije uz seriju nego uz muziku :m ig:ja sam se prebacila na filmove iz 80ih i gledam ih preko streaminga....hilarious. ali! ali! sinoc mi dragi gleda gole shape, tj listove i kaze da su isti!!!! i ja gledam, bogme skoro isti. :lux: da pojasnim: ima skoro 10 god da sam imala operaciju na lijevoj nozi i list mi se nikad nije oporavio, tj bio je tanji od onog od desne noge. 10god tako. i samo da kazem da nisam pocela vjezbat jucer, cijeli zivot sam aktivno stvorenje, ali janko.... za janka bih se udala

jel imaš sobni bic? ako imaš,neznaš kaj propuštaš :zub o: http://ww w.pic4ever.com/images /SEVeyesB08_th.gif

OBAVIJEST:
Za cure koje imaju facebook, javite se preko pp-a 5rich ili Tejki. ili meni sa imenom i prezimenom da vam pošaljemo pozivnicu za našu grupu (dakle sve vezano uz ovu temu) jer grupa nije dostupna javnosti. :m ig:
Tamo ćemo stavljat slikice, recepte,motivacijske poruke,itd itd... pitanjce? znaci nitko osim clanova ne moze vidit postove? ne bih bas izlagala svoje tjelesne mjesere i psihicke probleme cijeloj virtualnoj zajednici...:ne zna:

1.dan
#malo fitness pahuljica i dec jogurta
#komad domaćeg kravljeg mladog sira (molim vas pomozite mi pronaći kalorijsku vrijednost za ovo,jer jednostavno obožavam ovaj sir) i 2 dvopekića
#4-5 dvopeka i namaz
#carska mješavina povrća, salata od krastavaca
#posni sir i 2 dvopeka

očito da je danas dan od dvopeka....
Orbi 20 mineh, pitanje je koliko je odstajao.raspon kojeg sam ja uspila pronac je od 203 za mladi do skoro 400 za ementaler. mislim da je domaci puno blizi onome 203. to sam nasla tutek:http://www.nutricionizam.com/index.php?option=com_content&view=article&id=192:mladi-kravlji-sir&catid=21:mlijeko-i-proizvodi&Itemid=32

Dobro jutro vama... meni baš i nije...
noćas nismo dobro spavačli, malena se budila i derala i izludila me... ma jučer je cijeli dan bila naporna, nije htjela spavati, tj. okrenula je raspored i sve si poremetila (inače ima red i toga se držimo jer je onda dobro i njoj i nama) - spavanje jedenje, količine jela, ma sve... užas!!! Sinoć mrtva umorna pojela mliječnu čokoladu sa suhim voćem, zaspala uz tv u 21,00, preselila se u kreven i onda šou... naravno probudili smo se svi skupa oko 7,00, baš mi ni malo nije bilo do mog jutarnjeg vježbanja u 7,15 (FLT "Caribeean workout" - dobar cardio trening, i onda iza radim obično trbuh+leđa...)

Sad sam mrtva umorna i bojim se uć u kuhinju da ne maznem neš što mi ne treba....

ovo boldano sam ja sa čokoladom... kao sinoć... :tuzni: da se barem zaustavim na 1, eventualno 2 kockice, ali ne... i ne mogu ih izbaciti iz kuće jer mi je mmm ovisnik o slatkom (ne želim biti u njegovoj blizini kad ne jede slatko:lo l:)ja u kuci imam ovisnika o smokiju i punu kartonsku kutiju istog. to mi je off limits. klik! to nije za tebe. i amen. vjerujem da ces dociu tu fazu.

zemske hvala puuuno na čestitkama, odmah mi rasvijetliste tmurno jutro - vi ste sunce na mom prozorčiću! :mi g: :gr li:

dakle, ja jučer : ) :

6,45 ness clasic na vodi+med+cimet; 1 jabuka, 2 šnitice zdravog "kolača" **
9,00 acidofil+ 2 žlice svj. sira + 1 mala žličica domaće marmelade (ja radio :cerek: ) + malo fitness žitarica
11,00 1 kuglica jako čokoladnog sladoleda (niš me ne pitajte, nisam mogla odoljeti) :face palm:
15,00 juha s mrkvicom i celerom na temeljcu od purećih prsa
>:: mislim da sam još nešto maznula čega se uopće ne sjećam dok sam kuhala ::< ovo su moji demoni
17,30 - dva juneća nemasna odreska pečena u pečnici s rajčicom + kuhano povrće (karfijol i mrkva) + cikla na salatu (2 desertne posudice)
20,30 - 1 jabuka
20,45 - 4 kocke (2 reda to dođe) mliječ.čokolade sa suhim voćem i šaka badema* :facepalm:
*ovo se događa kada potrošim svu crnu gorku čokoladu i homemade integralne kekse :bo nk:
**recept: istu količinu suhih marelica, suhih šljiva i suhih smokvi i malo grožđica dobro namočiti u vodu, kad se napuhne usitniti štapnim mikserom (vodu od voća ne baciti - fini sokić je!), dodati mljevenih orašastih plodova i kokosa da se napravi gušća smjesa, utisnuti u pleh i ukrasiti kokosom i/ili orasima/bademima...)
ne znam, meni se cini previse slatkoga, iskreno...
ja jucer:
d-klasika
mo-2 jabuke
r-100g mozzarelle i veliki tanjur biljne juhe bez maschoba i bez tjestenine, cappuccino
mo-banana, jabuka, naranca
v-130g oslica dinstala na 3 kapi ulja, narezala luka na ploske i svjeze rajcice (da se luk i rajcica ne skuhaju bas sasvim nego onako napola), posula persinom. i 200g mijesane salate (radic i iceberg) zacinjene sa kap balsamickog octa i komadicima dvije slane srdelice.
ta:ribanje kuce, steper i pedometar 700kcal, henki penki
to je to.
poceo mi pemes, al se po meni nelose drzim. tocno osjecam kako u meni kuha neki bijes, pa se najiskrenije nadam da ce tetka ovaj put doc na vrijeme....

mali buco
20.04.2010., 09:24
helou babe!:kava:
znas sta buco? bas sam te uhvatila na zub. ocad te kvotam za svaki pogresan korak, da kasnije ne bi bilo cmizdrenja....

ne znam, meni se cini previse slatkoga, iskreno...
ja jucer:
d-klasika
mo-2 jabuke
r-100g mozzarelle i veliki tanjur biljne juhe bez maschoba i bez tjestenine, cappuccino
mo-banana, jabuka, naranca
v-130g oslica dinstala na 3 kapi ulja, narezala luka na ploske i svjeze rajcice (da se luk i rajcica ne skuhaju bas sasvim nego onako napola), posula persinom. i 200g mijesane salate (radic i iceberg) zacinjene sa kap balsamickog octa i komadicima dvije slane srdelice.
ta:ribanje kuce, steper i pedometar 700kcal, henki penki
to je to.
poceo mi pemes, al se po meni nelose drzim. tocno osjecam kako u meni kuha neki bijes, pa se najiskrenije nadam da ce tetka ovaj put doc na vrijeme....

he, he samo daj, knock yourself out :D
iako, ostale babe tu mršave i s puno više brljavljenja :kava: :rofl:
očito nisam po sretnom (mršavom) zvijezdom rođenaaaaaaa jaaaaaaaaa

nego, ovakoc!
ja se prije 1.5. ne bum vagala, ALI! ako tad vaga pokaže istu/ne do bog veću cifru od 1.4, onda kreće IPAK stroži režim... bti će onak a la ksrena: danas je 1./2./3.itd dan mog života...
očito u sebi imam dostojnog i respektabilnog protivnika :je.ala te štitnjača:

ah,da zaboravih!
evo sviđa mi se tvoj menu, a i tjelesne aktivnosti, bogmeč!
:pedometar!:

pure evil
20.04.2010., 09:25
Da,tema je zaključana, nemrete se pridružit dok vam mi admini ( tejka,5rich i/ili ja) ne pošaljemo pozivnicu,pa zato tražim cure da mi na pp pošalju svoje ime i prezime ili koji već nadimak koriste na fejsu :mig:
I sve kaj pištete,to se ne vidi na drugim ili vašim zidovima :mig:

Blentava
20.04.2010., 09:28
pjurka, ali ja sam vidila ono sta si ti jutros napisala na home pageu :ne zna:

pure evil
20.04.2010., 09:34
pa ti si naš član...zato ti se i prikazuje..

mali buco
20.04.2010., 09:34
iskreno, meni je nekad bed i odvje napisat neke stvari, jer brijem da će me neko skužit :facepalm:
bilivit or not, puno cura (i poneki zabludjeli dečec) :assassin: prati KFJAM, a možda i ovaj pdf...i ja sam stalkala godinu dana prije neg sam počela tu pisat :o
:chickenshit: blentava TM :cerek:

edit: mislila sam da ovo pišem na ZIPUMS :rolleyes:

pure evil
20.04.2010., 09:39
dakle kolko sam ja skužila, prikazuje se na zidovima od cura koje su naši članovi. na ostalima se ne prikazuje.

evo ovo mi piše pod Info:
Vrsta privatnosti:
Tajno: Nema javnog sadržaja. Članovima je dozvoljeno pregledavati sadržaj. Nije prikazan na profilima članova.

tinkerbell
20.04.2010., 09:40
curke začatavate..preselite to na off....

d-a-m-a
20.04.2010., 11:08
helou babe!

ne znam, meni se cini previse slatkoga, iskreno

ja u kuci imam ovisnika o smokiju i punu kartonsku kutiju istog. to mi je off limits. klik! to nije za tebe. i amen. vjerujem da ces dociu tu fazu.

..
da, i je previše slatkog... priznajem... :flop: i nadam se da će uskorao doć taj dan (boldano)...

pure evil
20.04.2010., 11:44
Ja ponosno objavljujem da od kad se družim s vama da sam skinula 4,9kg :cerek:
a znate da imam slobodne subote i da sam preživila jednu svadbu i krizmu i tak,svašta.... :rofl:
i još sam prvi mjesec kad sam tu došla stvarno jela svakakve gluposti....
http://www.pic4ever.com/images/gen152.gifhttp://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif

http://www.pic4ever.com/images/thankyou.gif

ksrena
20.04.2010., 12:01
Ja ponosno objavljujem da od kad se družim s vama da sam skinula 4,9kg :cerek:
a znate da imam slobodne subote i da sam preživila jednu svadbu i krizmu i tak,svašta.... :rofl:
i još sam prvi mjesec kad sam tu došla stvarno jela svakakve gluposti....
http://www.pic4ever.com/images/gen152.gifhttp://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif

http://www.pic4ever.com/images/thankyou.gif

:headbang::headbang: RESPECT!!

iva85
20.04.2010., 12:24
pure CESTITAM....... http://www.pic4ever.com/images/greenstars.gif

svaka cast.. http://www.pic4ever.com/images/999.gif

pure evil
20.04.2010., 12:29
fala curke,s obzirom da nisam imala puno za skinut i da je to kod mene išlo malo teže - stvarno sam hepi i ponosna!
i jer dokazujem vlastitim primjerom da se može jesti i mršaviti, i to fino i količinski dosta jesti, samo treba znati!
Tako da.... ne odustajte.. sve se može kad se hoće...
jednog dana ću i ja imat piercing na pupku http://www.pic4ever.com/images/trenchcoat.gifhttp://www.pic4ever.com/images/SEVeyesB08_th.gif :rofl:

iva85
20.04.2010., 12:51
pure potpisujem sve sto si rekla....
fino papamo a mrsavimo.....:cerek:

aaaaaaa ovo za piercing i ja stalno spominjem svojim frendicama....... http://www.pic4ever.com/images/3120.gif

marty_19
20.04.2010., 16:39
moj meni danas:

d: kruška prelivena tekućim jogurtom s 0,05m.m.
mo: kruška
r: 2 šnitice integralnog tosta, par šnitica čajne i sira
mo: banana
v: (oko 17,30) pola konzerve tune (oko 80g, tuna je iz vode, ne ulja :D) i jedna mala rajčica (oko 50 g)
mo: kruška (pojest ću ju oko 8)

vježbanje: pola sata yf :D

pure, čestitam na skinutim kilama :D :D

pítā
20.04.2010., 17:55
- žlica i pol zobenih, jogurt 0.05 m.m., dvije suhe šljive, par grožđica, jagode, jabuka, cimet
- jogurt 0.05 m.m.*
- dinstani kelj, faširanac od soje, zelena salata
- stilla natura zelena

bit će još
- sendvić (bio pecivo, light mozzarella, zelena salata, rajčica, paprika)
- bademi

* bila u kupnji namirnica i totalno ogladnila pa usred Konzuma pila jogurt :zubo:

Od vježbe dva sata prekopavanja vrta. Imam dva žulja al bit će povrća i voća, bit će bit će... :trljaručice:

iva85
20.04.2010., 18:52
danas:
-mlijeko,zobene,rogac
-mrkva
-grasak varivo(bez zaprske)+piletina bijelo
-jabuka,suha sljiva
-jos malo rucka
-zrnati sir+dimcek

20min stepera+20min pilatesa
idem sad jos http://www.pic4ever.com/images/4u2ap3b.gif

mala cHrna
20.04.2010., 19:00
pozdraf curke!!

pure i iva, i meni je pirsing na pupku tiha patnja :zubo: al morat će još malo pričekat.
pure, bravo za kilice :cheer: znam kolko teško ide kad ih imaš malo za skinut, been there :) tako da skidam kapu stvarno :s

evo mene danas, bila sam dobra
- kava s mlijekom
- kajgana od 2 jaja, 2 šnite tilzita, 2 male šnite kukuruznog, kefir
- 2 žlice zobenih, dcl mlijeka, naribana mini jabuka, žlica rogača, par grožđica i malo oraha :klopa:
- mali komad home made zeljanice
- 5 srdelica, puno lešo blitve, zdjelica zelene salate, šnita raženog kruha
- acidofil, par kockica domaćeg dimljenog sira, jedna pečena paprika

otprilike 20 km bicikla, i to ne sobnog :mirko:

calmy
20.04.2010., 19:03
08:30 - 2 fete kruha sa abc
11:30 - kivi, pola šalice mlijeka sa kukuruznim pahuljicama
13:00 - raženo pecivo, muesli pločica, 200ml voćnog jogurta
16:00 - nesscafe vanilija
18:00 - banana
20:00 - feta dugotrajnog kruha iz dm-a, 2 žličice zrnatog, cikla
+ 4 efferalgana :rolleyes::rolleyes:

slobodno me popljujte :o krepana sam i sve me boli i napuhana sam :mama:

5rich
20.04.2010., 19:10
08:30 - 2 fete kruha sa abc
11:30 - kivi, pola šalice mlijeka sa kukuruznim pahuljicama
13:00 - raženo pecivo, muesli pločica, 200ml voćnog jogurta
16:00 - nesscafe vanilija
18:00 - banana
20:00 - feta dugotrajnog kruha iz dm-a, 2 žličice zrnatog, cikla
+ 4 efferalgana :rolleyes::rolleyes:

slobodno me popljujte :o krepana sam i sve me boli i napuhana sam :mama:

nem te popljuvala :kiss:
samo ti budem rekla da danas u svakom obroku imaš previše ugljikohidrata,kaj baš i nije predobro...

ja danas,konačno zadovoljna i konačno se vraćam natrag

D: 1 kriška homemade integralnog kruha sa homemade namazom od 1 žlice posnog,2 žlice jogurta i malo mladog luka
R: 2 tanjura angemajhteca (bez zapšrške samo kuhano povrće,i bijelo pileće meso)
MO: jabuka i 2 dcl jogurta
V: 2 žlice posnog smiksanog s jednom kruškom,malo rashlađeno..

sat vremena obrija ujutro

mala cHrna
20.04.2010., 19:11
calmypuno kruha, ostalo je ok :ne zna: izgleda mi ko da nisi bila doma dok si jela ovo u 13:00 :zubo: bolje si ponesi jabuku ubuduće pa ne moraš papat peciva. i kaj je to efferalgan? možda bih trebala znat, al ne znam :o

calmy
20.04.2010., 19:24
nisam bila doma od 12:30 pa sam se snalazila po okolofaksnim trgovinama. :o mogu ja ponijet jabuku al nekako me to baš i ne zasiti za ručak :ne zna:

efferalgan su šumeće tablete za uklanjanje bolova :mig: mislim da svaka ima oko 500mg i to mi je puno bolje od lekadola, nurofena i sl tableta za menstrualne bolove. brže djeluje i manje ih trebam popiti :zubo: (nekad bi znala uzet po 5-6 lekadola i još bi me bolilo :eek:)

farah
20.04.2010., 20:13
Zdravo cure :)

05.30 20 minuta orbitreka
06.30 1 manja snita integralnog, namaz 15%, 2 koluta poli salame
10.00 1 manja snita integralnog, namaz 1%, 2 koluta poli salame, 1/3 jabuke
13:00 1 peceni krompir (ne na masnoci), malo kecapa i malo majoneze
17:30 1 pun tanjir corbice od juce (razno povrce bez masnoce i zaprske) i salata
19:30 jagode (7-8 komana)

Napokon sam pocela piti vodu (danas malo vise od 1litar), prije nebih popila ni jednu cijelu casu na dan

Cure kako nemozete da odolite “zabranjenom” kad imate menz. Ja sebi ne dozvoljavam da pogrijesim sa slatkim (to je ono sto me deblja, ne deblja me nistaaaaaaaaaa slano NIKAD).
Ne dozvolite da neko gospodari vasim tijelom osim vas samih :mig:

ciel
20.04.2010., 20:14
bravo pure :cheer:
i meni se čini da kile sporije idu nama koji nemamo puno izgubit. ja sam na primjer 168cm i 63kg tako da ako i samo 5 izgubim, zadovoljna sam, a 10 će bit faza kad sam bila najzadovoljnija izgledom. moja prijateljica, s druge strane, ima sigurnih 20kg viška i u prvih nekoliko dana nove prehrane (ide kod nutricionista) izgubila je 4kg :eek:

nego, današnji meni:
D: kruška
M: cornflakes s 0,9mm jogurtom
M: štapići
R: piletina na teflonu i punozrni iz dm-a
V: nekoliko dvopeka

i cijeli dan domaća limunada
i kalcij i magnezij

5rich
20.04.2010., 20:43

17:30 1 pun tanjir corbice od juce (razno povrce bez masnoce i zaprske) i salata
19:30 jagode (7-8 komada)

Napokon sam pocela piti vodu (danas malo vise od 1litar), prije nebih popila ni jednu cijelu casu na dan

:mig:

1. i 2. boldano,to je ak se ne varam parizer,što ti baš i nije sretan izbor,tj uopće nije..10 dkg parizera ima oko 520 kalorija, a 10 dkf neke pureće/pileće salame oko 150..tak da je parizer veliki NE

3.boldano..kečap još kak tak prolazi,iako je pun šećera i konzervansa,ali majoneza je najveći NE od svega...ona je sama po sebi bomba,a još uz krumpir,je kao nuklearna bomba :D

ovo pisano zeleno: probaj ne jesti voće barem pola sata nakon obroka,jer voće jedeno nakon nekog obroka zaustavlja probavu:mig:

coffeebreak
20.04.2010., 20:46
Ja danas:

09:00 - pola sinoć vlastoručno spečenog raženog peciva, kefir, jabuka, kava s mlijekom i medom
13:00 - malo kruha s kajmakom, ćevap, komadić punjenog lungića, salata od pečene paprike, kava s mlijekom i mrvicom šećera
16:00 - naranča
19:00 - 2dl čistog juicea od naranče
20:30 - frape od jedne banane, malo mlijeka i tri kockice crne čokolade

pure evil
20.04.2010., 20:49
fala svim curkama na pohvali, bez vas to vjerojatno nebi išlo http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif
vi mi dajete snagu i motivaciju da pazim kaj klopam,da promijenim način prehrane i da vježbam...tenks!!

današnji meni:
-2 žlice zobenih,malo light jogurta,1 naribana jabuka,cimet,2 suhe šljive
-pun tanjur int.špageta,sa zamrznutim povrćem i pola patliđana u woku, hrpa začina, masl.ulje, malo sos paradajza, malo soya sosa
-stilla natura zelena
-isto ko i ručak, Ca
-1 kruti jogurt,4 suhe marelice,Mg
-1 jabuka

navečer->100 trbušnjaka na pilates lopti,15min y!f, 20min pilates
pedometar -> 185.5 kalorija pokazuje.. (bilo je tu šetanja,ne pratim vremenski kolko jer imam njega :zubo: )

ja sam sama sebi obećala da ću si stavit pirs na pupak ako izgubim te kile koje me smetaju,ako učvrstim trbuh i ako tu težinu zadržim pola godine.. :zubo: živi bili pa vidli! http://www.pic4ever.com/images/2vsj1nm.gif

inra
20.04.2010., 20:52
ja bih kod vas ako me primate :cerek:

mrzim vježbanje, mrzim ograničenja, sve mi brzo dosadi i debela sam! obožavam kuhati i jesti, ovisna sam o slatkom i najviše volim jesti iza 10 navečer! teži slučaj :D

jednom u životu sam bila na dijeti (UN) i uspješno smršala 17 kila (a bila sam nedisciplinirana dozlaboga). još uspješnije sam vratila tih 17 i još po koju. jedan od problema je i taj što se strašno volim :cerek:, pa mi je sasvim ok pogledati se u ogledalo. nemam s tim problem. tako da me ni taština ne tjera na promjene. visoka sam 176 i snažne građe pa i ne izgledam baš toliko debelo, osim stomaka.

no, sad sam već postala teška preko mjere. jedva pređem 14 stepenica do stana. dakle, moram smršaviti. i već mjesec dana istražujem razne dijete, režime prehrane, tipove vježbi..... i do sada sam u zadnjih 10 dana uspjela ovo:

- svako jutro 20 minuta vježbe s renatom:top: latino fitness. muž i mama ne mogu vjerovat' da ja već 10 dana VJEŽBAM! i još mi nije dosadilo.
- prehranu nisam puno mijenjala jer inače ne jedem kruh, jedem dosta voća i povrća, meso ponekad, ribu češće. ulje trošim isključivo maslinovo i to simbolično. sve u svemu prilično se zdravo hranim (ako zaboravimo slatko)
- prestala sam se prejedati naveče. i dalje jedem, ali voće, jogurt, 'finske pločice' (one tanke integralne pločice -crispbread ili tako nekako).
- jedem i slatko. ali desetak puta manje nego do sada.

deset dana sam izdržala, još mi nije dosadilo i nadam se i uz vašu pomoć da ću izdržati i nastaviti.

farah
20.04.2010., 20:56
1. i 2. boldano,to je ak se ne varam parizer,što ti baš i nije sretan izbor,tj uopće nije..10 dkg parizera ima oko 520 kalorija, a 10 dkf neke pureće/pileće salame oko 150..tak da je parizer veliki NE

3.boldano..kečap još kak tak prolazi,iako je pun šećera i konzervansa,ali majoneza je najveći NE od svega...ona je sama po sebi bomba,a još uz krumpir,je kao nuklearna bomba :D

ovo pisano zeleno: probaj ne jesti voće barem pola sata nakon obroka,jer voće jedeno nakon nekog obroka zaustavlja probavu:mig:

hvala na savjetima ;)
trudit cu se sto vise mogu, mada ja nemam problema sa tim samo ako kazem NE!!!

PS. 45 minuta orbitreka odradeno

pure evil
20.04.2010., 21:07
Ja sam danas odlučila da neću komentirat menije ( slažem se sa 5rich pa da ne ponavljam opet isto ), nego ću komentirat i pohvalit vas za vježbanje... čini mi se da ste se sve više manje pokrenule i baš mi je drago! zapamtite da bez vježbanja ništa! svaka od vas valjda ima neku spravu doma, ako nema, može skinut s neta yourself fitness i odvježbat ga 15min , ili bilo koju drugu vježbu...
Ja sam preoduševljena sa svojim sobnim bicom,tolko sam se navikla na njega da ga nebi dala više za ništa! u požaru bi prvo njega izvukla van nego obleku!!

pure potpisujem sve sto si rekla....
fino papamo a mrsavimo.....: cerek:

aaaaaaa ovo za piercing i ja stalno spominjem svojim frendicama.......
tako je,i zato moramo biti hepi jer nemaju svi net,nemaju svi ovo znanje koje mi tu imamo... mi smo sretnice!! i još nam ide,ma di ćeš bolje! :five:

[QUOTE=marty_19;26231497]

vježbanje: pola sata yf : D

bravo!!

Od vježbe dva sata prekopavanja vrta. Imam dva žulja al bit će povrća i voća, bit će bit će... :trljaručice:

bravo!! možda si izgubila više kalorija nego ja na biciklu!

20min stepera+20min pilatesa
idem sad jos http://www.pic4ever.com/images/4u2ap3b.gif

bravo!!

pure i iva, i meni je pirsing na pupku tiha patnja :zubo: al morat će još malo pričekat.
pure, bravo za kilice : cheer: znam kolko teško ide kad ih imaš malo za skinut, been there : ) tako da skidam kapu stvarno : s

otprilike 20 km bicikla, i to ne sobnog : mirko:

bravoo!! ja tebi skidam kapu!! 20km čovječeeeee :s

sat vremena obrija ujutro

bravo mala!!!

efferalgan su šumeće tablete za uklanjanje bolova :mig: mislim da svaka ima oko 500mg i to mi je puno bolje od lekadola, nurofena i sl tableta za menstrualne bolove. brže djeluje i manje ih trebam popiti : zubo: (nekad bi znala uzet po 5-6 lekadola i još bi me bolilo : eek:)

zato ti ja pijem svaki dan ili skoro svaki šumeći kalcij i magnezij,jako jeftino i jako dobro , nemam pms, mensutracije mi nisu bolne uopće,najnormalnije se osjećam! a samo 9 kalorija :zubo:

Ne dozvolite da neko gospodari vasim tijelom osim vas samih :mig:

I agree!!

bravo pure : cheer:
i meni se čini da kile sporije idu nama koji nemamo puno izgubit. ja sam na primjer 168cm i 63kg tako da ako i samo 5 izgubim, zadovoljna sam, a 10 će bit faza kad sam bila najzadovoljnija izgledom. moja prijateljica, s druge strane, ima sigurnih 20kg viška i u prvih nekoliko dana nove prehrane (ide kod nutricionista) izgubila je 4kg : eek:

i cijeli dan domaća limunada
i kalcij i magnezij

Ja sam 166 visoka, tako da te totalno shvaćam.. meni su svi govorili da izgledam oke i sa 64 kile,al ja se nisam dobro osjećala..badava ti to kad ti drugi kažu da si super,kad ti pizdiš iznutra :zubo: tako da sretno ti, ti to možeš,možda ćeš se načekat,ali će nagrada biti itekak vrijedna truda!

I bravo za Ca i Mg,primjetila sam da si to počela pit!

Nego,kako radiš domaću limunadu?

pure evil
20.04.2010., 21:19

mrzim vježbanje, mrzim ograničenja, sve mi brzo dosadi i debela sam! obožavam kuhati i jesti, ovisna sam o slatkom i najviše volim jesti iza 10 navečer! teži slučaj :D

jednom u životu sam bila na dijeti (UN) i uspješno smršala 17 kila (a bila sam nedisciplinirana dozlaboga). još uspješnije sam vratila tih 17 i još po koju.

dobro došla! ti si sve ono kaj sam i ja prije bila...
mrzila sam vježbanje,sprave su mi doma skupljale prašinu, također mi je sve ubrzo dosadilo. o kuhanju i jelu bolje da ne počnem :D
Također sam bila na UN-u i to nekoliko puta, skinula...pa..mislim da najviše 7kg :misli: s time da nikad nisam izdržala do kraja....voćni dani su me ubijali! Obožavam voće,ali ko međuobrok a ne ko OBROK!!

Vidim da si na pravom putu,malo pročitaj tu prve dve stranice, pogledaj malo naše menije,počni pisat menije navečer ili idući dan za prethodni i očekuj savjete! I nemoj odustat od vježbanja! sretno!

mali buco
20.04.2010., 21:27
bravo pure :che er:
i meni se čini da kile sporije idu nama koji nemamo puno izgubit.
krivo ti se čini :rofl:

Zdravo cure : )

taj "obrok" u 13.00 mi je bezvezan malo, ostalo mi se čini ok :)
pohvala za vodu! treniraš na bočicu ili :cerek:

jednom u životu sam bila na dijeti (UN) i uspješno smršala 17 kila (a bila sam nedisciplinirana dozlaboga). još uspješnije sam vratila tih 17 i još po koju. jedan od problema je i taj što se strašno volim :cere k:, pa mi je sasvim ok pogledati se u ogledalo. nemam s tim problem. tako da me ni taština ne tjera na promjene. visoka sam 176 i snažne građe pa i ne izgledam baš toliko debelo, osim stomaka.

no, sad sam već postala teška preko mjere. jedva pređem 14 stepenica do stana. dakle, moram smršaviti. i već mjesec dana istražujem razne dijete, režime prehrane, tipove vježbi..... i do sada sam u zadnjih 10 dana uspjela ovo:

- svako jutro 20 minuta vježbe s renatom:to p: latino fitness. muž i mama ne mogu vjerovat' da ja već 10 dana VJEŽBAM! i još mi nije dosadilo.
- prehranu nisam puno mijenjala jer inače ne jedem kruh, jedem dosta voća i povrća, meso ponekad, ribu češće. ulje trošim isključivo maslinovo i to simbolično. sve u svemu prilično se zdravo hranim (ako zaboravimo slatko)
- prestala sam se prejedati naveče. i dalje jedem, ali voće, jogurt, 'finske pločice' (one tanke integralne pločice -crispbread ili tako nekako).

deset dana sam izdržala, još mi nije dosadilo i nadam se i uz vašu pomoć da ću izdržati i nastaviti.

wow, imamo nekih sličnosti! :D
super za vježbanje, ja sam ga isto mrzila, al kad nađeš nešto što ti se i sviđa a i ima efekta, lakše je!

zato ti ja pijem svaki dan ili skoro svaki šumeći kalcij i magnezij,jako jeftino i jako dobro , nemam pms, mensutracije mi nisu bolne uopće,najnormalnije se osjećam! a samo 9 kalorija :zu bo:

Ja sam 166 visoka, tako da te totalno shvaćam.. meni su svi govorili da izgledam oke i sa 64 kile,al ja se nisam dobro osjećala..badava ti to kad ti drugi kažu da si super,kad ti pizdiš iznutra :zu bo: tako da sretno ti, ti to možeš,možda ćeš se načekat,ali će nagrada biti itekak vrijedna truda!

I bravo za Ca i Mg,primjetila sam da si to počela pit!

Nego,kako radiš domaću limunadu?

meni iskreno taj Mg i Ca nisu baš nešto pomogli :ne zna: u ničemu :kava:

a ovo za kile i njihov raspored! to me tak nervira, baš mi je par ljudi lejtli reklo kak dobro zgledam ovo ono, a ja kiptim na sve strane!
mislim, ja se znam super obuć, u smislu da sakrim loše, a istaknem dobro, a ti svi kaj me hvale me ne vide baš svaki dan golu :lol: i sav onaj špek :o
kaj oni znaju???
mrzim (lažne?) komplimente...

ja danas:
D: 2 šnite integr. tosta (50g) s dijetalnim pekmezom
MO: 125 voćnog mixa (maline, posni, jogurt), MG
R: pašta fažol - cca 2.5 šeflje rijetkog graha, 3 komadića tijesta , 5 zalogaja bunceka
MO: jabuka, 125g vitaktiva
MO: stilla fitness (konačno mi mama donijela stillu, fitness i naturu!)
V: manji pureći file, 3 žlice dinstanog zelja (bilo je par komadičaka pancete), Ca
MO: stilla natura

eh da, pjur, čestitam na -4.9!

iva85
20.04.2010., 21:45
a ovo za kile i njihov raspored! to me tak nervira, baš mi je par ljudi lejtli reklo kak dobro zgledam ovo ono, a ja kiptim na sve strane!
mislim, ja se znam super obuć, u smislu da sakrim loše, a istaknem dobro, a ti svi kaj me hvale me ne vide baš svaki dan golu :lol: i sav onaj špek :o
kaj oni znaju???

ajme ovo mi je tak poznato....tako i meni govore da dobro izgledam, nisam debela itd a ja se osjecam ko mala buhtlica....:rofl:
ne zna nitko kaj se skriva ispod slojeva odjece kojom sakrijem stomak,ruke...:D

pure evil
20.04.2010., 22:07
Ljudi su pokvarena rasa,prljava i zla,i ko ljude sluša taaajjjj uvijek nastrada :zubo:

ja isto znam svašta sakrit,a jedva čekam taj dan kad ću doć na plažu i da ne moram uvlačit trbuh!!
Buco,žao mi je stvarno za Mg i Ca,al ja sam se stvarno preporodila s tim... ja sam prije pila Ketonal za bolne menge,a to piju ljudi sa težim ozljedama jer su ful jake tablete! a sad ništa.... niš me apsolutno ne zaboli... i nemam nikakve napadaje gladi.... predobro :cerek:

(ja sam prije mislila da ne postoje ljudi koji nemaju napadaje gladi iza 10 navečer :o)

calmy
20.04.2010., 22:12
zato ti ja pijem svaki dan ili skoro svaki šumeći kalcij i magnezij,jako jeftino i jako dobro , nemam pms, mensutracije mi nisu bolne uopće,najnormalnije se osjećam! a samo 9 kalorija :zubo:

ma da?? :eek: sve samo da se oslobodim ovog pakla :trk:

inra
20.04.2010., 22:30
hvala što me primiste pod svoje okrilje :cerek:

evo šta sam ja danas utrpala u sebe:

- nessica (s vodom, ne mlijekom) s bjelilom i smeđim šećerom
- jabuka
- šnita maminog kruha s đemom od naranče (bez šećera, sama gazala:rofl:)
- zdjela salate (cherry rajčice, mladi luk, matovilac) s dresingom od kefira
- čokoladna kuglica
- pola paprike prije ručka
- komarča s gradela, blitva. ubila se :cerek:
- 2 finske pločice s kefirom
- desetak jagoda

uz to litra žutog čaja, puuuuno vode, jabučnog octa razrijeđenog, zelenog čaja. multivitamin, kalcij, b vitamin, željezo..... i 20 minuta s renatom.

i sve to izgleda super (osim ove čokoladne kuglice), ali sad nastupaju moje muke. u glavi mi je sada samo čokolada, kolači, keksi, sladoledi. primjenjujem 'tapping technique' i malo pomaže, ali se vrati. grizem nokte, usne, pjevam..... ali sve su mi misli upućene njegovom grozničanstvu Šećeru! HELP!

pure evil
20.04.2010., 22:35
inra, šećer je SOTONA (kak kažu cure u knjizi skinny bitch :zubo: ) ,čim ga više konzumiraš,više te privlači i više ga trebaš!! ovu čokoladnu kuglicu pokušaj zamjenit sa čokoladom koja ima preko 70% kakaa ( ne moraju to biti one uber skupe za 17kn,imaš ih za 7 kn u kauflandu i 9kn u mulleru)
kakve su to finske pločice?

inra
20.04.2010., 22:40
inra, šećer je SOTONA (kak kažu cure u knjizi skinny bitch :zubo: ) ,čim ga više konzumiraš,više te privlači i više ga trebaš!! ovu čokoladnu kuglicu pokušaj zamjenit sa čokoladom koja ima preko 70% kakaa ( ne moraju to biti one uber skupe za 17kn,imaš ih za 7 kn u kauflandu i 9kn u mulleru)
kakve su to finske pločice?

sotona je moj gospodar :rofl::lol: mrzim čokoladu koja nije mliječna, fina, kremasta, debljajuća :cerek:

a finske pločice, to ti se zove nekako thin finnish crispbread. ovo https://www.wegmans.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?langId=-1&storeId=10052&productId=361480&catalogId=10002&krypto=QJrbAudPd0vzXUGByeatog%3D%3D&ddkey=http:ProductDisplay ili varijacije. muž kaže da je to njemu kao kora drveta:lol:, a ja ih obožavam.

pure evil
20.04.2010., 22:46
fora,samo treba pročitat njihov sastav.kladim se da se i u njima krije dosta sotone. :zubo:
iz tebe progovara sotona,a ne ti :zubo:

mali savjet: ja sam ti znala pit/pojest navečer prije spavanja 2 žličice meda i malo cimeta po njemu.. to me je zasitilo (ako nemreš u krevet "gladna") i dobila sam dovoljno šećera preko toga... a pročitala sam da to poboljšava mršavljenje... imaš tu na forumu temu od medu i cimetu ;)

pure evil
20.04.2010., 22:52
ma da?? :eek: sve samo da se oslobodim ovog pakla :trk:

meni je to stvarno pomoglo. ja znam kakva sam bila prije i poslje tih šumećih.razlika nebo i zemlja. i onda me je blentava spasila :cerek: :grli: (radim na spomeniku!! )

inra
20.04.2010., 22:53
fora,samo treba pročitat njihov sastav.kladim se da se i u njima krije dosta sotone. :zubo:
iz tebe progovara sotona,a ne ti :zubo:

mali savjet: ja sam ti znala pit/pojest navečer prije spavanja 2 žličice meda i malo cimeta po njemu.. to me je zasitilo (ako nemreš u krevet "gladna") i dobila sam dovoljno šećera preko toga... a pročitala sam da to poboljšava mršavljenje... imaš tu na forumu temu od medu i cimetu ;)

evo pročitala sastav, kaže: sotona 0 gr

to s medom mi se čini ok. može li med s orasima? mama mi to uvijek daje jer imam loše željezo i slab imunitet, pa da 'ojačam' :lol::lol::lol: samo mi to jačanje još treba.

pure evil
20.04.2010., 23:33
neznam za orahe ali med i cimet kao poboljšavaju mršavljenje i ubrzavanje metabolizma.. dal je to istina ili ne- neznam- jer pazim kaj jedem i vježbam tak da definitivno nisu za to zaslužni samo med i cimet :p ali možeš probat,pogotovo ako ti fali sotona :zubo:

ciel
21.04.2010., 00:44
meni je to stvarno pomoglo. ja znam kakva sam bila prije i poslje tih šumećih.razlika nebo i zemlja. i onda me je blentava spasila :cerek: :grli: (radim na spomeniku!! )

ja sam nekidan ovlaš dečku spomenila da mi kupi šumeće kalcij i magnezij u mulleru jer se on često nađe oko garden malla, ali mislila sam da će zaboravit pa sam kupila u dm-u neke. kad dolazi on danas sa punom velikom kesom, nekoliko paketića od jednog i od drugog i s vrata viče: "evo ja preporučam da uzimaš duplu dozu samo da više ne bude vražjeg pms-a" :lol:
tako da sam sad opskrbljena, ne budu li djelovale ti ćeš ih otkupit od mene :D

a limunadu: iscijedim tri limuna i ulijem vode, otprilike pola litre, 0,7, zavisi koliki su limuni. zar postoji više načina za napravit limunadu? :confused:

free land
21.04.2010., 06:36
PUre, čestitam!

Blentava, hvala!

farah
21.04.2010., 06:36
mali buco, tu sam procitala kako neko (nemoje se uvrijediti ti kome nisam spomenula ime :D ) uvijek ima ispred sebe flasu vode, pa sam tako i ja pocela i uvijek uz sebe imam jednu flasu od 0.5 l vode i po malo pijem :cerek:

tinkerbell
21.04.2010., 07:06
jučer

jagode
müsli+jogurt+jagode
2 manja komada piletine na naglo (bijelo meso) + cikla + domaći sirni
2 manja komada teletine na naglo + grah salata
20 min qucik strength workout by Tinker - TGN - iliti trbuh/guza/noge
2 naranče + jogurt

calmy
21.04.2010., 07:18

idem odmah danas po to, jer ovo postaje nepodnošljivo :( svake godine sve gore i gore..hvala cure :grli:

free land
21.04.2010., 07:19
2.dan jučer:

#banana, posni i grožđice
#nes vanilija
#piletina + salata krastavci
#sladoled

taj sladoled sam pojela jer nisam imala što drugo , dok sam čekala da mi snime nogu....uganila sam je!
a što mislite uopće o sladoledu.?...meni se i ne čini toliko loša opcija za slatko, naravno u umjerenoj količini. Ostalo slatko neću više niti namjeravam, ali sladoled.....neću moći bez njega.

Blentava
21.04.2010., 07:34
helou babe, let the quoting begin:

+ 4 efferalgana

slobodno me popljujte : o krepana sam i sve me boli i napuhana sam :ma ma:
s obzirom na sve vidila sam ja i puno gorih menija (ubij me, al ja se ne znam derat. i ja sam jucer cvaknula efferalgan za laku noc iz istog razloga, i hear you sister :five:

Zdravo cure : )

Cure kako nemozete da odolite “zabranjenom” kad imate menz. Ja sebi ne dozvoljavam da pogrijesim sa slatkim (to je ono sto me deblja, ne deblja me nistaaaaaaaaaa slano NIKAD).Ne dozvolite da neko gospodari vasim tijelom osim vas samih :m ig:
zamislishe me tvoje rijechi, ima u njima puno istine, volem slatko, al se ne dam. a ti sad lijepo idi u kuhinju, otvori frizider, uzmi poli, majonezu i ketchup i sve to fino baci u smece. to, draga moja, nije za tebe. ali stvarno nije. ne zna se sta je gore i procesuiranije.

bravo pure :che er:
i meni se čini da kile sporije idu nama koji nemamo puno izgubit. ja sam na primjer 168cm i 63kg tako da ako i samo 5 izgubim, zadovoljna sam, a 10 će bit faza kad sam bila najzadovoljnija izgledom. moja prijateljica, s druge strane, ima sigurnih 20kg viška i u prvih nekoliko dana nove prehrane (ide kod nutricionista) izgubila je 4kg :eek :

boldano redom:
-bravo pjurka, lalalallallallallalalalala
-dobro ti se chini. ja nikako do 60kg, pas masters:mad:
-3,80kg vode i 0,20g sala, nista cudno

Ja danas:

09:00 - pola sinoć vlastoručno spečenog raženog peciva, kefir, jabuka, kava s mlijekom i medom
13:00 - malo kruha s kajmakom, ćevap, komadić punjenog lungića, salata od pečene paprike, kava s mlijekom i mrvicom šećera
16:00 - naranča
19:00 - 2dl čistog juicea od naranče
20:30 - frape od jedne banane, malo mlijeka i tri kockice crne čokolade
jopet boldano redom:
-uuuuuuuuuuuu, faca si, ja jos nikad kruh nisam radila, ali bas bih probala, udijeli blenti recepat, pliz
-kruh s kajmakom i malo secera po tome, lol, na tome sam odrasla, fiiiiiiinoooooooo. za chevap i ostalo nista ne govorim jer bi vrlo vjerojatno rubrika mogla sam, a nisam bila puna, samo sta nista nisi napisala. jel tako?
fala svim curkama na pohvali, bez vas to vjerojatno nebi išlo http://www.pic4ev er.co m/images/cancan.gif
vi mi dajete snagu i motivaciju da pazim kaj klopam,da promijenim način prehrane i da vježbam...tenks!!

današnji meni:
-2 žlice zobenih,malo light jogurta,1 naribana jabuka,cimet,2 suhe šljive
-pun tanjur int.špageta,sa zamrznutim povrćem i pola patliđana u woku, hrpa začina, masl.ulje, malo sos paradajza, malo soya sosa
-stilla natura zelena
-isto ko i ručak, Ca
-1 kruti jogurt,4 suhe marelice,Mg
-1 jabuka

navečer->100 trbušnjaka na pilates lopti,15min y!f, 20min pilates
pedometar -> 185.5 kalorija pokazuje.. (bilo je tu šetanja,ne pratim vremenski kolko jer imam njega :zub o: )

ja sam sama sebi obećala da ću si stavit pirs na pupak ako izgubim te kile koje me smetaju,ako učvrstim trbuh i ako tu težinu zadržim pola godine.. :zu bo: živi bili pa vidli! http://www.pic4eve r.c om/images/2vsj1nm.gif
jopet redom:
-fala fala, moj naklon
-procitaj sastav
vjezba su-per

mrzim vježbanje, mrzim ograničenja, sve mi brzo dosadi i debela sam! obožavam kuhati i jesti, ovisna sam o slatkom i najviše volim jesti iza 10 navečer! teži slučaj
...pa mi je sasvim ok pogledati se u ogledalo. nemam s tim problem. tako da me ni taština ne tjera na promjene. visoka sam 176 i snažne građe pa i ne izgledam baš toliko debelo, osim stomaka.

..... i do sada sam u zadnjih 10 dana uspjela ovo...

...- prestala sam se prejedati naveče. i dalje jedem, ali voće, jogurt, 'finske pločice' (one tanke integralne pločice -crispbread ili tako nekako).
.
dobrodosla. bogme, in medias res. pogodila si nam svima boljku, ali forum stvarno pomaze, to ti dodje kao savjest. to za ogledalo, to ti vjerujem. been there, done that. nikad se nisam smatrala debelom. a bila sam. i bas sam si bila cutie pie kad sam bila vecha. ali kad sam smrsavila, sam si bomba :cice:, ne osjecam se tromo, imam energije, osjecam se zenstvenije i recimo da sam se vise povezala sa svojim tijelom, dok sam ga prije ignorirala... (zato se valjda nikad ni ne smatrah debelom).
bravo za prvih 10 dana. sto se tice slatkog, jest sotona. prvo makni iz kuce koliko kod mozes sve slatko. zamijeni to slatko zdravijim varijantama. stiglo nam promaljece, voca ko u prici. vrlo brzo ce ti to tvoje staro slatko postat preslatko. opet:been there, done that.
sto se tice vjezbe, kad ti dosadi to tvoje, skini s neta drugih vjezbica, investiraj u neku spravicu, sat brzog hoda.
sve najbolje i hrabro naprijed!!!

a ovo za kile i njihov raspored! to me tak nervira, baš mi je par ljudi lejtli reklo kak dobro zgledam ovo ono, a ja kiptim na sve strane!mislim, ja se znam super obuć, u smislu da sakrim loše, a istaknem dobro, a ti svi kaj me hvale me ne vide baš svaki dan golu :lo l: i sav onaj špek : o
kaj oni znaju???

ja danas:
D: 2 šnite integr. tosta (50g) s dijetalnim pekmezom
MO: 125 voćnog mixa (maline, posni, jogurt), MG
R: pašta fažol - cca 2.5 šeflje rijetkog graha, 3 komadića tijesta , 5 zalogaja bunceka
MO: jabuka, 125g vitaktiva
MO: stilla fitness (konačno mi mama donijela stillu, fitness i naturu!)
V: manji pureći file, 3 žlice dinstanog zelja (bilo je par komadičaka pancete), Ca
MO: stilla natura

eh da, pjur, čestitam na -4.9!
jbmt, kolko got trazila dlaku u jajetu, meni ti je stvarno oukej. kati daju kompliment lijepo zahvali, tko zna, mozda i nisi rugoba :ne zna::zubo:
ugl, i mrsavi placu. zivo me zanima koliki to postotak ljudi ima toliko savrseno tijelo da robom ne moraju ama bas nista sakrivat/isticat?

a finske pločice, to ti se zove nekako thin finnish crispbread. ovo https://www.wegmans.com/webapp/wcs/ stores/servlet/ProductDispl ay?langId=-1&storeId=10052&productId=361480&catalogId=10002&krypto=QJrbAudPd0vzXUGByeatog%3D%3D&ddkey=http:ProductDisplay ili varijacije. muž kaže da je to njemu kao kora drveta:lol:, a ja ih obožavam.wasa, drage moje. moj to zove hrast luznjak, a i meni prefino:zubo: zderi slobodno, oukej su.

meni je to stvarno pomoglo. ja znam kakva sam bila prije i poslje tih šumećih.razlika nebo i zemlja. i onda me je blentava spasila :c erek: :g rli: (radim na spomeniku!! ):ceka:

kad dolazi on danas sa punom velikom kesom, nekoliko paketića od jednog i od drugog i s vrata viče: "evo ja preporučam da uzimaš duplu dozu samo da više ne bude vražjeg pms-a"
jadan. iztraumatiziran.
menu moj jucerasnji:
d-klasika
mo-2 jabuke sa malo jogurta
r-2 fete kruha sa safranom i grozdjicama (nakon cega je konacno stigla menga)
mo-casa nemasnog mlijeka, 2 jabuke
v-mijesana salata sa dvije slane srdelice
ta-900kcal spaljenih na steperu i pedometru (druge vjezbe nisam ni radila, s obzirom na novopristiglu mengu i popratne bolove u donjem abdomenu).
veceras najvjerojatnije idem malo van. unaprijed obavjestavam svekoliko pucanstvo da cu popit casu vina.
to je to. baj. pusa.

ksrena
21.04.2010., 07:47
mali buco, tu sam procitala kako neko (nemoje se uvrijediti ti kome nisam spomenula ime :D ) uvijek ima ispred sebe flasu vode, pa sam tako i ja pocela i uvijek uz sebe imam jednu flasu od 0.5 l vode i po malo pijem :cerek:

it is aj :rofl::rofl:

2.dan jučer:

#banana, posni i grožđice
#nes vanilija
#piletina + salata krastavci
#sladoled

taj sladoled sam pojela jer nisam imala što drugo , dok sam čekala da mi snime nogu....uganila sam je!
a što mislite uopće o sladoledu.?...meni se i ne čini toliko loša opcija za slatko, naravno u umjerenoj količini. Ostalo slatko neću više niti namjeravam, ali sladoled.....neću moći bez njega.

Ja nisam za totalno ukidanje, ali procjeni štetu i nađi manje štetnu varijantu. Ja sam prošle godine ustanovila da ona ledo "snjeguljica" ima samo 62 kcal pa sam si ju povremeno dopustila....

marty_19
21.04.2010., 08:29
it is aj :rofl::rofl:

Ja nisam za totalno ukidanje, ali procjeni štetu i nađi manje štetnu varijantu. Ja sam prošle godine ustanovila da ona ledo "snjeguljica" ima samo 62 kcal pa sam si ju povremeno dopustila....

i ja pijuckam vodu iz bočice... furam ju svud sa sobom :D

snjeguljica ima samo 62 kalorije?? ;) ajme, pa hvala ti na toj dragocjenoj informaciji, obožavam snjeguljicu i kad idem na sladoled s dečkom on jede ili king double ili macho a ja snjeguljicu... :D

calmy
21.04.2010., 08:38
i ja sam prošle godine pronašla nekakv sladoled koji iam 100-njak kcal. Mislim da se fruppy zove :misli: meni je prefini i super osvježava samo ga u rijetko kojoj trgovini mogu pronaći :(

Anči1976
21.04.2010., 09:42
pozdrav cure !!!!
Citam vas redovito samo sa nestignem javiti nemam net kod kuce
zanima me dali orasi mlj.debljaju ja svako jutro i vecer pojedem jednu ribanu jabuku sa zobenima onim it lidla i 2 kasike mlj.oraha i jutros mi kaze kolegica da to jako deblja i da to ne jedem .sta vi mislite jel ona u pravu a meni je to super i jako me zasiti

5rich
21.04.2010., 09:52
pozdrav cure !!!!
zanima me dali orasi mlj.debljaju ja svako jutro i vecer pojedem jednu ribanu jabuku sa zobenima onim it lidla i 2 kasike mlj.oraha i jutros mi kaze kolegica da to jako deblja i da to ne jedem .sta vi mislite jel ona u pravu a meni je to super i jako me zasiti

probaj ne to jesti navečer,ali ja zbilja ne vidim problem u tome da to jedeš ujutro..navečer se koncentriraj na proteine:mig: mislim da dosta cura tu jede zobene i jabuku + dodatak po želji(bademe,cimet,ili kaj već)

tejka.
21.04.2010., 09:54

jednom u životu sam bila na dijeti (UN) i uspješno smršala 17 kila (a bila sam nedisciplinirana dozlaboga). još uspješnije sam vratila tih 17 i još po koju. jedan od problema je i taj što se strašno volim :cerek:, pa mi je sasvim ok pogledati se u ogledalo. nemam s tim problem. tako da me ni taština ne tjera na promjene. visoka sam 176 i snažne građe pa i ne izgledam baš toliko debelo, osim stomaka.

- svako jutro 20 minuta vježbe s renatom:top: latino fitness. muž i mama ne mogu vjerovat' da ja već 10 dana VJEŽBAM! i još mi nije dosadilo.

OJLA MALIČKA
Joj i ja kad sam bila na UN-u sam skinula 9 i vratila 12...užas

Ma sve je to shit :flop:

pure evil
21.04.2010., 10:03
ja sam nekidan ovlaš dečku spomenila da mi kupi šumeće kalcij i magnezij u mulleru jer se on često nađe oko garden malla, ali mislila sam da će zaboravit pa sam kupila u dm-u neke. kad dolazi on danas sa punom velikom kesom, nekoliko paketića od jednog i od drugog i s vrata viče: "evo ja preporučam da uzimaš duplu dozu samo da više ne bude vražjeg pms-a" :lol:
tako da sam sad opskrbljena, ne budu li djelovale ti ćeš ih otkupit od mene :D

a limunadu: iscijedim tri limuna i ulijem vode, otprilike pola litre, 0,7, zavisi koliki su limuni. zar postoji više načina za napravit limunadu? :confused:

baš ti je dobar dragi,a vidim da i on pati dok si ti u pms-u :D
ako ti neće pasat,otkupit ću ih od tebe!!

ma pitala sam za limunadu zbog šećera..dal stavljaš bilo kakav normalni šećer ili fruktozu(šećer iz dm-a) ,dal je prekiselo bez toga?

idem odmah danas po to, jer ovo postaje nepodnošljivo :( svake godine sve gore i gore..hvala cure :grli:

ti za početak kupi 1 kalcij i 1 magnezij,da nebi bilo da ih i od tebe trebam otkupit!
blentava,kak si ti to saznala da to pomaže kod pms-a?

kubica86
21.04.2010., 10:12
Pozz svima,

evo ja sam se odlučila aktivno pridružit ovoj temi...preporučila mi je ovo frendica s faksa koja je ovdje aktivna svaki dan...oduševilo me to kako jede zdravo a gubi kilograme...naime, ona i ja smo prije bile valjda na svakoj izmišljenoj dijeti do sad...smršavile bi i onda bi se dio kila vratio...počela sam se hraniti na ovaj način 27.3. i mogu reći da se zadovoljno i dobro osjećam, još se nisam vagala jer mi je rekla kako se ne preporuča stalno vagat...prije nego sam krenula na ovu vrstu prehrane imala sam 57,5kg, visoka sam 1,65 a voljela bi imati od 54-55kg..do sad na svakoj dijeti na kojoj sam bila kile su padale do 57kg al ispod toga nisu nažalost išle... da nisam bila na operaciji mandula poslje koje sam bila ograničena jest :-) vjerujem da težila oko 58-59kg... Uz prehranu počela sam i vježbat redovito. Imam doma orbitrek koji kombiniram s cd-ima od Renate Sopek(koristim mini loptu, bučice, gumu i step klupicu), 2-3 put mjesečno odem se rolat na Jarun. Veselim se razmjeni iskustva i dobrom životnom stilu. Nadam se da će mi ovaj način prehrane pomoći da konačno ostvarim svoje ciljeve ;-)))

tejka.
21.04.2010., 10:13
Pozz svima,

evo ja sam se odlučila aktivno pridružit ovoj temi...preporučila mi je ovo frendica s faksa koja je ovdje aktivna svaki dan...oduševilo me to kako jede zdravo a gubi kilograme...naime, ona i ja smo prije bile valjda na svakoj izmišljenoj dijeti do sad...smršavile bi i onda bi se dio kila vratio...počela sam se hraniti na ovaj način 27.3. i mogu reći da se zadovoljno i dobro osjećam, još se nisam vagala jer mi je rekla kako se ne preporuča stalno vagat...prije nego sam krenula na ovu vrstu prehrane imala sam 57,5kg, visoka sam 1,65 a voljela bi imati od 54-55kg..do sad na svakoj dijeti na kojoj sam bila kile su padale do 57kg al ispod toga nisu nažalost išle... da nisam bila na operaciji mandula poslje koje sam bila ograničena jest :-) vjerujem da težila oko 58-59kg... Uz prehranu počela sam i vježbat redovito. Imam doma orbitrek koji kombiniram s cd-ima od Renate Sopek(koristim mini loptu, bučice, gumu i step klupicu), 2-3 put mjesečno odem se rolat na Jarun. Veselim se razmjeni iskustva i dobrom životnom stilu. Nadam se da će mi ovaj način prehrane pomoći da konačno ostvarim svoje ciljeve ;-)))

Frendica pametno zbori! :cerek: Dobronam došla! :cerek:

ciel
21.04.2010., 10:18
ma pitala sam za limunadu zbog šećera..dal stavljaš bilo kakav normalni šećer ili fruktozu(šećer iz dm-a) ,dal je prekiselo bez toga?

nikakav šećer. nije uopće kiselo, ja sam je prije pila s malo smeđeg šećera i onda mi je mama rekla da pokušam bez tako da već pet godina pijem bez ikakvih dodataka. ako ti u početku bude kiselo, dodaj malo više vode, a kasnije se navikneš. ja kad me boli grlo znam popit i samo onaj limunov sok iscjeđen, bez vode i ide bez problema.

pure evil
21.04.2010., 10:19
ta frendica je nitko drugi nego....... PURE EVIL!!!!!!!http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif
to je ona moja frendica s faksa o kojoj sam vam pričala da će nam se priključit http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif
Mi smo iste građe i visine i mišljenja,pa sam morala to iskustvo podijelit s njom .... :cerek:

Kubica,imaš sve uvjete da uspiješ u cilju,samo treba biti uporan i ne odustati odmah,...pogle mene...
nosit ćemo mi uskoro pirs,jej jej jej http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif

pure evil
21.04.2010., 10:21
nikakav šećer. nije uopće kiselo, ja sam je prije pila s malo smeđeg šećera i onda mi je mama rekla da pokušam bez tako da već pet godina pijem bez ikakvih dodataka. ako ti u početku bude kiselo, dodaj malo više vode, a kasnije se navikneš. ja kad me boli grlo znam popit i samo onaj limunov sok iscjeđen, bez vode i ide bez problema.

super mi ovo zvuči,probat ću!! tenks!

pure evil
21.04.2010., 10:23
Btw. Kubica i ostale, tu pišemo menije,savjete,preporuke,sve najviše vezano uz ovu temu,a na offtopicu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=524011&page=71) pišemo sve kaj nam padne na pamet ;) da se ova tema rastereti ;)

tejka.
21.04.2010., 10:48
ta frendica je nitko drugi nego....... PURE EVIL!!!!!!!http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif
to je ona moja frendica s faksa o kojoj sam vam pričala da će nam se priključit http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif
Mi smo iste građe i visine i mišljenja,pa sam morala to iskustvo podijelit s njom .... :cerek:

Kubica,imaš sve uvjete da uspiješ u cilju,samo treba biti uporan i ne odustati odmah,...pogle mene...
nosit ćemo mi uskoro pirs,jej jej jej http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif

ŠTUKO :D ZNAMO MI TO :K

Blentava
21.04.2010., 11:04
brat lijecnik. :)
Pozz svima...:w ja bih jos svemu napisanom nadodala strpljena-spashena ilitiga polako-ali sigurno...

boli me tibaaaaaaaaaaaaaaaaa :mama:

marty_19
21.04.2010., 11:07
curke, a di su stare curke s ove teme? gledam po tablici, pa pola ih fali...
blizanka?? kome ćemo slat kile za 1.5.? :(
vratite se i ne brljavite :*

farah
21.04.2010., 11:52
pure evil, ja isto pijem limunadu bez secera. Malo jeste kiselo ali naviknes se poslije par puta. Tako da ja i slasticarnoj trazim limunadu bez secera.
Vrijedi se naviknuti na to pa nemas problema sta ces naruciti kad izades na "kafu", odnosno limunatu :rofl:

pure evil
21.04.2010., 12:11

cool,man. (gledam lude 70-e pa sam u tome sva :rofl:)http://www.pic4ever.com/images/hippie7.gifhttp://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

ja sam isto primjetila da dosta starih curki fali... al eto, nadam se di god da jesu da ne brljave i da ne mogu do neta jer da mogu, trebale bi tu doć :D

pure evil
21.04.2010., 12:13
farah,nije meni problem nikad pit kavu na kavi :zubo: jer obožavam kavu :zubo:
ali mi je problem ako odem na kavu u 7-8 navečer,pa ako popijem espresso,buljim u plafon do 2 ujutro.
pokušat ću se i na to naviknut. Inače mi je fina jana s limunom, pa mora i ovo :rofl:

pítā
21.04.2010., 12:56
pozdrav cure !!!!

Debljaju, kao i sve, ako se jede u neograničenim količinama. 4 žlice mljevenih oraha ti neće raditi problem. Ja jedem bademe (oko 15 komada) svaku večer oko 21 h i ne debljam se. Bitno je imati mjeru a ovo tvoje je i više nego ok tako da možeš slobodno nastaviti. Orasi su jako zdravi. Međutim, probaj navečer orahe kombinirati sa posnim sirom a ne zobenima. Zobene papaj ujutro.

calmy
21.04.2010., 13:05
ti za početak kupi 1 kalcij i 1 magnezij,da nebi bilo da ih i od tebe trebam otkupit!

evo upravo se vratila iz dm-a i baš sma tako i uzela :D planiram jedan dan uzet kalcij drugi magnezij i tako se izmjenjivati, jel to ok?
bez brige nećeš morati otkupljivati to od mene, popit ću ja to djelovalo ili ne jer mi je prefino, kao sok :cerek:

papagala
21.04.2010., 14:29
evo čitam vas sve i mislim se kako moram se vratit nazad u trku, s obzirom da sam jučer i prekjučer gadno zabrljavila, imala sam krizne trenutke, pms, bulimično-nostalgične ispade i takva sranja.
danas:
10.00-jabuka,kruška
13.00-tost s purećom šunkom i tilzit sirom
sad će kroz nekih sat-dva bit ruččkić..lagana piletina i salata, a u međuvremenu idem vozit bicikl..

ono što me muči jest to šta ne znam apsolutno ništa o kalorijama, mastima, ugljikohidratima, proteinima i ostalim vragovima.. ja stalno ko fol čitam sastav proizvoda, al niš tu meni nije jasno..koliko čega je dnevno dovoljno/dopušteno/previše?

Blentava
21.04.2010., 15:07
evo čitam vas sve i mislim se kako moram se vratit nazad u trku, s obzirom da sam jučer i prekjučer gadno zabrljavila, imala sam krizne trenutke, pms, bulimično-nostalgične ispade i takva sranja.
danas:
10.00-jabuka,kruška
13.00-tost s purećom šunkom i tilzit sirom
sad će kroz nekih sat-dva bit ruččkić..lagana piletina i salata, a u međuvremenu idem vozit bicikl..

ono što me muči jest to šta ne znam apsolutno ništa o kalorijama, mastima, ugljikohidratima, proteinima i ostalim vragovima.. ja stalno ko fol čitam sastav proizvoda, al niš tu meni nije jasno..koliko čega je dnevno dovoljno/dopušteno/previše?
'vako mishu, nadam se da ti se takve krize vise nece dogadjat. a zabrlja svatko, bitno da se vratis u trku. prouci prvih par stranica teme. nema tu neke mudrosti, uglavnom svatko fura kako mu/joj pashe. tako da ne znam niti sta da ti kazem:ne zna:, uglavnom, trudimo se jesti zdravo. nema apsolutno zabranjenih stvari. mislim, zna se da 100g mlijecne cokolade nije zdravo :ne zna: , ali ako ponekad pozelis kockicu, nece propast svijet.
i vjezbamo isto. barem pokusavamo.
tu smo jer nam dosadishe pomodne dijete, brzo skinuti i jos brze vraceni kili.
meniju se pisu obicno na kraju dana, tako da jedna drugoj prokomentiramo pojedeno. i to je to. zadnjih 2-3 stranice dosta izchatane, ali princip je taj.
uglavnom curo, idemo dalje, sto je bilo-bilo je!

inra
21.04.2010., 15:35
nekako nemam vremena biti na netu da vam svima pojedinačno zahvalim na dobrodišlici, pa evo jedna grupna zahvala @ pure evil, tejka, blentava, mali buco i svi ostali. ja vas volim :cerek:

i da podijelim s vama svoju veliku Odluku, donesenu najviše zahvaljujući čitanju svega što ste do sada napisale.

večeras praznim sotonsko leglo iz mog noćnog ormarića:usama: sve čokolade, kekse, haribo medeke...... (a ima toga svega ohoho) dajem mužiću! nakon dugih desetljeća moje ladice bit će sugar free! nema više noćnog otvaranja ladice i trpanja sotone u sebe, nema sotonske utjehe, nema panike kad sotonska zaliha dođe pred kraj:nono:

may the force be with me!

calmy
21.04.2010., 15:43

tri put hura za brata liječnika :tulum:

večeras praznim sotonsko leglo iz mog noćnog ormarića:usama: sve čokolade, kekse, haribo medeke...... (a ima toga svega ohoho) dajem mužiću! nakon dugih desetljeća moje ladice bit će sugar free! nema više noćnog otvaranja ladice i trpanja sotone u sebe, nema sotonske utjehe, nema panike kad sotonska zaliha dođe pred kraj:nono:

:top: ja sam jednostavno prestala kupovati slatko i sad ga se rijetko kad sjetim, a ako mi se nešto tako baš jede priuštim si čokoladicu ili sladoled bez grižnje savjesti :mig:

iva85
21.04.2010., 16:05
:top: ja sam jednostavno prestala kupovati slatko i sad ga se rijetko kad sjetim, a ako mi se nešto tako baš jede priuštim si čokoladicu ili sladoled bez grižnje savjesti :mig:

to sam i ja napravila i sad kad znam da nemam u stanu nist slatko ni ne hvata me zelja...ja sam bila jedna od onih koji ne mogu pojest red milke i ostatak ostavit za sutra nego nisam bila mirna dok ne pojedem sve.. :rofl:
ja si ponekad kupim tamnu cokoladu al vise od kockice dnevno ne mogu pojest jer mi bude muka :)

krinka
21.04.2010., 17:36
ovako;
nisam se javljala dva dana,ali sve je bilo i vise nego dobro!
nemam pojma sto sam jela sve,ali znam da je za rucak u pon bila puretina sa sampinjonima na mrvici maslinovog,pola int.tosta sa purecom sunkom i svj.kukumarima,puno voca,caja vode....ma,pojma nemam. onda jucer:
punjene tikvice (pola) sa pelatom i piletinom,ness,jabuka ili dvije,int.tost sa sunkom i kukumarima...
danas:
D-2/3 banane i 7-8 jagoda (vocna)
MO-int.tost sa sunkom,fetom tilzita i kukumarima
R-pileca juha, 1 1/2 kuhani karabatak,rizoto od povrca (smeda,tikvica,balancana,paprika,pomadora,mrkva,lu k)
MO-kruska i jabuka,ness
V-punjena tikvica od jucer

ovih dana vjezbanje
pon-2100x steper + bucice
uto-1000x steper i htjela sam jos navecer,ali mi je nesto iskrsnulo + bucice + setnja od oko 1,5h

i sad secer na kraju...ta d-a-m
1.4.sam imala 63,2kg i cilj za 15. mi je bio 62,medutim vaga je pokazala 63,3kg,a taman je menga stigla. posto sam poprlicno brljala mislila sam da vaga pokazuje tocno...ali...danas sam stala na vagu i ona je pokazala 60,9kg.
znaci u malo manje od 2mj sam izgubila 9kg:eek::eek::eek:
jebate,nisam uopce svjesna toga:D

i da,sad vidim kad citam unazad da je pure u finom miusu sa kilima!
BRAVO!!!

tejka.
21.04.2010., 17:38
ovako;
nisam se javljala dva dana,ali sve je bilo i vise nego dobro!
nemam pojma sto sam jela sve,ali znam da je za rucak u pon bila puretina sa sampinjonima na mrvici maslinovog,pola int.tosta sa purecom sunkom i svj.kukumarima,puno voca,caja vode....ma,pojma nemam. onda jucer:
punjene tikvice (pola) sa pelatom i piletinom,ness,jabuka ili dvije,int.tost sa sunkom i kukumarima...
danas:
D-2/3 banane i 7-8 jagoda (vocna)
MO-int.tost sa sunkom,fetom tilzita i kukumarima
R-pileca juha, 1 1/2 kuhani karabatak,rizoto od povrca (smeda,tikvica,balancana,paprika,pomadora,mrkva,lu k)
MO-kruska i jabuka,ness
V-punjena tikvica od jucer

ovih dana vjezbanje
uto-1000x steper i htjela sam jos navecer,ali mi je nesto iskrsnulo + bucice + setnja od oko 1,5h

1.4.sam imala 63,2kg i cilj za 15. mi je bio 62,medutim vaga je pokazala 63,3kg,a taman je menga stigla. posto sam poprlicno brljala mislila sam da vaga pokazuje tocno...ali...danas sam stala na vagu i ona je pokazala 60,9kg.

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tak nekak je i moj rezultat.

ČESTITAM

:jumping::jumping:

pítā
21.04.2010., 18:51
- tri žlice zobenih, jogurt 0.05 m.m., dvije suhe šljive, par grožđica, jagode, jabuka, rogač
- pola grejpa
- nekih 70 g integralne tjestenine, dinstani paprika, paradajz i luk, zelje salata
- stilla natura zelena
- posni, seitan salama, miješana salata, pola bio peciva
- bit će još bademi

+ šumeće cink i magnezij

5rich
21.04.2010., 18:58
curke čestitam :cheer:

ja se nadam da će moj gubitak biti -1..ja zadovoljna..samo da je minus :D
ja danas:

10:30 1 šnita integralnog s tankim premazom dukatele + 1/4 šnite tilzita
14:00 1 manji komad lasagnea
17:00 2 dcl jogurta
20:00 2 žlice posnog s 1 dcl jogurta, 1 mladi luk, 3 šnite dimceka

300 ksreninih trbušnjaka, 15 min orbija :mirko:

mali buco
21.04.2010., 19:09
10.30 D: nes, 180g tekućeg 0.1% jogurta s 2 žlice zobenih, žlicom rogača, par grožđica i 2, 3 ind. oraščića
11.30 MO: Mg, 125g voćnog mixa (maline, posni, jogurt)
13.15 R: 2 šeflje bistre juhe (hoummejd by buco herself), komad pečenog purećeg filea, 3 žlice dinst. zelja
14.45 MO: stilla natura, 50g raženog s pekmezom, nes (baš me fina glad čopila, onak praiskonska)
17.00 MO: snjeguljica, Ca, pol kinder buena :facepalm: :ponovo pms?:
18.00 MO: šaka brusnica, još jedna stilla natura
20.00 V: 2 jaja na pršutu

katafakinstrofa
gladna ko sam đavo
mogla bi još omanje tele pojest
ne znam koji mi je :konfjuzd:

e da, stilla natura je za mene očito big no no, meni je to prefino, mogla bi bar 4 mrknut odjednom, bez pol beda...

KRINKA, bravo!

iva85
21.04.2010., 19:18
krinka CESTITAM....

ja danas:
-zobene,mlijeko,rogac,grozdice,sljive
-grasak varivo,piletina
-jabuka
-sendvic-integralni,dimcek,mozarella,ajvar+jogurt
-mlijeko+med
-bademi

sto mislite o ajvaru?primjetila sam da to bas ne jedete??

papagala
21.04.2010., 19:49
krinka i pure
čestitke na kilama! bravo! vi ste meni i ostalim curama inspiracija i poticaj!:)
e a ljudi, kako sam ja počela čitat od početka zbog ovih jelovnika, primjetila sam kako je atlanti sve to započela i bila je nekako 'vodilja', a di je ona sad nestala?

tejka.
21.04.2010., 20:05
krinka i pure
čestitke na kilama! bravo! vi ste meni i ostalim curama inspiracija i poticaj!:)
e a ljudi, kako sam ja počela čitat od početka zbog ovih jelovnika, primjetila sam kako je atlanti sve to započela i bila je nekako 'vodilja', a di je ona sad nestala?

obozavam tvoj blog :cerek:

pure evil
21.04.2010., 20:18
evo upravo se vratila iz dm-a i baš sma tako i uzela : D planiram jedan dan uzet kalcij drugi magnezij i tako se izmjenjivati, jel to ok?
bez brige nećeš morati otkupljivati to od mene, popit ću ja to djelovalo ili ne jer mi je prefino, kao sok : cerek:

ja ti pijem jednu šumeću od kalcija i jednu od magnezija svaki dan.rijetko kad ne uspijem popit oba dvije (tak je bilo jučer i danas :facepalm: ) i da,super dođu ko zamjena za sok! a zdravo je!

nekako nemam vremena biti na netu da vam svima pojedinačno zahvalim na dobrodišlici, pa evo jedna grupna zahvala @ pure evil, tejka, blentava, mali buco i svi ostali. ja vas volim : cerek:

i da podijelim s vama svoju veliku Odluku, donesenu najviše zahvaljujući čitanju svega što ste do sada napisale.

bravo bravo bravo,vidim da je došlo do klika u glavi,jer si još jučer sama sebe (ili nas ) uvjeravala da nemreš bez šećera,a možeš! nemoj da te ta sotona blokira! smršavit ćeš,al strpljena - spašena!

ovih dana vjezbanje

i da,sad vidim kad citam unazad da je pure u finom miusu sa kilima!
BRAVO!!!

bravo za vježbanje i BRAVO ZA GUBITAK KILA!!!!! :s:s
ovo je odličan rezultat, svaka čast!!

meni je trebalo dugo da skinem ovih 5 kila al mi je najbitnije da sam promijenila način prehrane i da vježbam i da ne dopustim tim malim napastima (tj.kilama :zubo: ) da se vrate!!!

pure evil
21.04.2010., 20:19
krinka i pure

http://www.pic4ever.com/images/toyou.gif

Atlantis je trenutačno u gužvi,prezaposlena,pa se ne stigne javljat..al ona je duhovno s nama :cerek:

kubica86
21.04.2010., 20:21
Evo prijavljujem i svoj prvi meni :-)))

Danas sam klopala:

doručak: 2 šnite intergarlnog tosta i ABC sir
međuobrok: light jogobela
ručak: 1 šeflja paradajz juhe (bistre) s bosiljkom i intergalna tjestenina s umakom od paradajza
međuobrok: 2 mandarine
večera: konzerva tune i dva manja paradajza

farah
21.04.2010., 20:24

06.30 2 kasike zobenih, 5 jagoda, i jogurt 1.5% mm
10.00 1 kifla (brasno od oraha), Nawaz 1% mm, 1 tanka snita govedeg bifteka (salama sa 3% mm)
13.30 7 - 8 jagoda
17.00 2 manja krompira, 1 kasika pavlake 15% mm, malo bijelog sira
20.00 15 kolutova (vjezbe na tocku za stomak)
21.00 1 casa mlijeka 1.5 % mm

Ja sam u skoli od 07.30 do 16.30 tako da meni muz ponekad naprvi rucka zato je dva zadnja dana krompir.

pure evil
21.04.2010., 20:24
moj meni danas:
-2 žlice zobenih,malo light jogurta,pola velike naribane jabuke, 2 suhe šljive,6 kockica ananasa
-3 pečena jaja na mrvici bučinog ulja sa malo soli,vegete i peršina,varivo od mrkve by blentava (buč.ulje, luk, 2 naribane mrkve- tj.usitnjene sa mulipraktikom, hrpa začina)
-cca 100 gr posnog sira(+sol i češnjak), zelje na salatu (buč.ulje,jab.ocat i začini)
-stilla natura zelena
-2 čaše limunade bez šećera, pola jabuke(ostalo od jutra), Ca
-1 kruti jogurt

-vježba: ujutro->40min sobni bic
pedometar->235 kalorija potrošenih (pospremanje pola dana)

mislila sam da ću navečer još nešto odvježbat al fakat nemam snage...zato mi je baš dobro da ujutro odvozim bic i onda mi je savjest mirna :zubo:

pure evil
21.04.2010., 20:26
Evo prijavljujem i svoj prvi meni :-)))

Danas sam klopala:

doručak: 2 šnite intergarlnog tosta i ABC sir
međuobrok: light jogobela
ručak: 1 šeflja paradajz juhe (bistre) s bosiljkom i intergalna tjestenina s umakom od paradajza
međuobrok: 2 mandarine
večera: konzerva tune i dva manja paradajza

jako mi se sviđa meni :cerek::five:

pure evil
21.04.2010., 20:26
btw.piši i ako vježbaš,ovak ispod menija ;)