PDA

View Full Version : Australian Open 2009 (19.1. - 1.2.)

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7

Luyindula
16.01.2009., 14:43
Prvi Gran Slam sezone se već po običaju igra u Australiji. Rusi su najviše hendikepirani jer će nedostajati njihovi možda i najjači pojedinci - Nikolay Davydenko i Maria Sharapova. Iz prvih 100 kod muškaraca samo još nedostaju Jose Acasuso, Juan Ignacio Chela i Nicolas Mahut. 1. nositelj kod muškaraca je Rafael Nadal, a zatim slijede Federer, Đoković i Murray. U gornjem dijelu ždrijeba su Murray i Nadal, a u donjem Đoković i Federer.

Kod cura listu predvode Janković, Serena Wiliams, Safina i Dementieva.

Što se naših tiče, u glavnom ždrijebu ih može biti 5 do 7, zato što Karolina Šprem i Jelena Kostanić moraju proći jos jedno kolo kvalifikacija. Sigurni su Marin Čilić, Ivo Karlović, Mario Ančić, Ivan Ljubičić i Roko Karanušić.

Kvalifikacije:

Kod muškaraca jedini naš adut je bio Antonio Veić, koji je zadovoljio. U prvom kolu je dobio australskog kvalifikanta, dok je u drugom očekivano izgubio od talijana Andree Stoppinia.
Cura je bilo čak 6 u kvalifikacijama. U prvom kolu su otpale Ivana Lisjak, Petra Martić, Sanda Mamić i Jelena Pandžić. Da je bilo malo sreće u kvalifikacije bi upala i Ana Vrljić, koja je ostala samo nekoliko mjesta ispod crte. Jelena Kostanić-Tošić je prva nositeljica kvalifikacija, te je bez većih problema preskočila prva dva kola, baš kao i Karolina Šprem. Jelena sada igra protiv Baltachae, a Karolina protiv Marosi.

Glavni ždrijeb:

Marin Čilić je 19., a Karlović 25. nositelj, evo kako to izgleda za naše:

KARLOVIC, Ivo CRO [25] v GIMENO-TRAVER, Daniel ESP
VOLANDRI*, Filippo ITA v ANCIC, Mario CRO
(*Volandri je kažnjen zbog dopinga, nastup je upitan.)
GUCCIONE, Chris AUS v DEVILDER, Nicolas FRA
ANDUJAR, Pablo ESP v SIMON, Gilles FRA [6]

U ovoj četvrtini su naša dva predstavnika. Trebali bi proći prvo kolo, a onda tko bude bolji ide najvjerojatnije na Simona.

SCHUETTLER, Rainer GER [30] v QUALIFIER
HANESCU, Victor ROU v HERNYCH, Jan CZE
LJUBICIC, Ivan CRO v KUNITSYN, Igor RUS
MONACO, Juan ARG v TSONGA, Jo-Wilfried FRA [5]

Ljubo, koji je u velikom padu teško može proći dva kola, a Kunitsyn je dobar igrač protiv kojeg će biti teško.

CILIC, Marin CRO [19] v ANDERSON, Kevin RSA
HERNANDEZ, Oscar ESP v TIPSAREVIC, Janko SRB
QUALIFIER v ISNER, John USA (W)
GREMELMAYR, Denis GER v FERRER, David ESP [11]

Čilić je nedavno dobio Tipsu sa 2:1 u setovima. No prije Srbina mora proći neugodnog Anderson, koji je u karijeri uspio pobjediti i Đokovića. Neloš ždrijeb za Marina. mogao bi proći ovo, a poslije toga bi trebao na Del Potra.

NADAL, Rafael ESP [1] v ROCHUS, Christophe BEL
SERRA, Florent FRA v KARANUSIC, Roko CRO
SCHWANK, Eduardo ARG v HAAS, Tommy GER
QUALIFIER v TURSUNOV, Dmitry RUS [29]

Beck je nedavno dobio Roka 6:1 6:0, tako da stvarno neznam što možemo očekivati od Roka. Da se ovaj meč igrao prije 3 mjeseca tipovao bih na Roka sa sigurnošću, no ovako mislim da je u podređenom položaju. Ako prođe nagrada će mu biti vjerojatno centralni teren i meč protiv Nadala.

Ako neka od cura prođe zadnje kolo bit će smještena u glavni ždrijeb naknadno. Najteža protivnica u tom slučaju bi bila Cibulkova, ali ima stvarno dobrih solucija koje omogućuju i prolaz u dublji dio turnira.

Više informacija i kompletan ždrijeb možete naći na www.AustralianOpen.com

Sretno našima :tulum:

fortaleza
16.01.2009., 14:44
šta radiš jebalo ježa

Luyindula
16.01.2009., 15:33
šta radiš jebalo ježa

Nazovi VIP pa se žali. :D

Kad sam stisnio da posta otvorilo mi je jedno 16 tabova i na svima se počelo otvarat. Onda je zaštekalo. Onda mi nije htjelo na net 15 minuta. Onda sam zvao VIP. Onda mi se javio - Derik :rofl::rofl::rofl:
Onda je Derik rekao da imaju tehničke probleme. Valjd neće ponovo :zubo:

Ono
16.01.2009., 16:40
Derik :rofl::rofl:

dr. van Nostrand
16.01.2009., 16:45
kod žena moja favoritkinja je Dementieva:kava:

naravno da ću upiknut koju kunu na nju:)

a Murray kod muškića:ne zna:

nar.kO
16.01.2009., 16:54
Finale žena ; neka ruskinja i jedna od sestara Williams,ako je moguće.
Moj favorit je Venus Williams.

Kod muških,Murray i Federer favoriti.:kava:

yay
16.01.2009., 18:01
Moj favorit je naravno Rafa :cerek:.

Lišće
16.01.2009., 18:31
dobro da se federer i murray ne vide do finala(ako murray dođe do tamo,a nadamo se da neće:)).moja želja bi bila da nadal pobijedi murrayja i da bude federer-nadal finale.i da pobijedi federer,of course.malo sam zanemarila druge tenisače,i.....đokovića.uuuuups:)

bonifacio
16.01.2009., 18:37
neka mi se javi neki expert tip za tenis radi suradnje

Luyindula
17.01.2009., 10:41
neka mi se javi neki expert tip za tenis radi suradnje

Pun ti je inbox :mig:

Karolina je uspjela, a u prvom kolu je izvukla 44. igračicu svijeta Pironkovu. Moglo je i bolje, ali i gore. Jelena Kostanić je izgubila, ali joj ostaje nada da će se netko povući, u tom slučaju ona ulazi u turnir kao LL.

Kod cura je izašao ždrijeb zza parove, nema naših. Za M još nije.

Serse
17.01.2009., 13:00
bome sprem se prosetala kroz kvalifikacije

bonifacio
17.01.2009., 13:07
Pun ti je inbox :mig:

Karolina je uspjela, a u prvom kolu je izvukla 44. igračicu svijeta Pironkovu. Moglo je i bolje, ali i gore. Jelena Kostanić je izgubila, ali joj ostaje nada da će se netko povući, u tom slučaju ona ulazi u turnir kao LL.

Kod cura je izašao ždrijeb zza parove, nema naših. Za M još nije.

evo pocistio sam imbox
ja sam danas vec izabrao nesto muskih nesto zena pa da komentriamo zajedno tennis

Johny
17.01.2009., 13:56
bome sprem se prosetala kroz kvalifikacijeI to protiv igračica koje su je lani ubijale. Možda bi ovo mogla biti sezona povratka?

Johny
17.01.2009., 13:58
Ako prođe nagrada će mu biti vjerojatno centralni teren i meč protiv Nadala.A nama Rokovo psovanje i Mićino zgražanje ;)

Johny
17.01.2009., 14:01
Kod cura je izašao ždrijeb zza parove, nema naših. Za M još nije.Gdje si ga našao, molim te?

Forza_Fiume
17.01.2009., 14:02
Nazalost Sprem je pokupila ozljedu noge tocnije stopala veceras:(:( i pitanje je u kakvom ce stanju biti za match protiv Pironkove u ponedjeljak...Inace Sprem je u izvrsnoj formi...Postotak prvog servisa joj je izvrstan, broj neprisiljenih gresaka minimalan, broj duplih gotova da i nema, dobra igra na mrezi, velik broj winners-a...
Valjda ce sve biti ok do ponedjeljka...

Sto se tice Kimiko Date...ona se je vratila vec prosle godine u 4 mjesecu...igrala je iskljucivo po Japanu osvojila 2 itf turnira, dobila pozivnicu na wta turniru u Japanu u septembru ali ispala u prvom kolu...
Sve u svemu od nikuda dosla do 189 mjesta na svijetskoj ljestvici...

Forza_Fiume
17.01.2009., 14:07
Sprem je opet u izvrsnoj formi...Vratila je toliko izgubljenu sigurnost i mirnocu koja joj je nedostajala....Odlican postotak prvog servisa, malo neprisiljenih gresaka, visok postotak realizacije na mrezi...
Nazalost imam jednu losu vijest...Karolina se je ozljedila danas nakon match-a...ozljeda stopala i jos se nista ne zna kakva je situacija...

Luyindula
17.01.2009., 14:27
Gdje si ga našao, molim te?

Sorry, na stranici AO-a su prikazivali negdje ždrijeb od ovog prošlog turnira u Australiji. Izgleda da jos nije izašao. Sry.

volume3d
17.01.2009., 14:58
Nazalost Sprem je pokupila ozljedu noge tocnije stopala veceras:(:( i pitanje je u kakvom ce stanju biti za match protiv Pironkove u ponedjeljak...Inace Sprem je u izvrsnoj formi...Postotak prvog servisa joj je izvrstan, broj neprisiljenih gresaka minimalan, broj duplih gotova da i nema, dobra igra na mrezi, velik broj winners-a...
Valjda ce sve biti ok do ponedjeljka...

:mad:baš sad....fuck....ne znam zašto, ali oduvijek volim tu curu i njen samoubilački tenis:mig:

tin_vk
17.01.2009., 15:29
ako odustane al valjda nece onda ce kostanicka uc u turnir ali bolje da igra karolina jer ima neke sanse da prode par kola

Luyindula
17.01.2009., 16:19
Raspored za ponedjeljak (http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=367172)

Od naših igraju Karolina i Marin.

Forza_Fiume
17.01.2009., 16:21
Za sad nema ni govora o odustajanju. Samo je pitanje koliko ta ozljeda ce ju smetat prilikom igranja.
Javim vam sutra s novim informacijama kakva je situacija s ozljedom!!

Samo da jos dodam da se Sprem izvrsno osjeca u Australiji. Odputovala te tamo s trenerom, sparing partnerom, fizioterapeutom i tatom. Vec je tamo 3 tjedna i potpuno se priviknula na visoke temperature u Australiji koje dostizu i do skoro 40 stupnjeva.

bonifacio
17.01.2009., 23:00
Molim Vas komentare na ove parove

Gilles Muller-Feliciano Lopez
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola

Hvala

Ono
18.01.2009., 00:13
Muller - Lopez igraj gemove iznad koliko god da daju
Youzhny - Koubek 1
Kleybanova - Arvidsson 1
Dokić - Paszek 2
Hantuchova - Dellacqua 1 (moš i probat gemove iznad)
Tursunoc - Cippola 1

bonifacio
18.01.2009., 00:52
Muller - Lopez igraj gemove iznad koliko god da daju
Youzhny - Koubek 1
Kleybanova - Arvidsson 1
Dokić - Paszek 2
Hantuchova - Dellacqua 1 (moš i probat gemove iznad)
Tursunoc - Cippola 1

nekako mi velik koef. na Paszek
a neznam taj cippola uzeo neki zalet dok mi Kleybanova igra toplo-hladno. lopez ima samo jedan mec ove godine pa njegovu pravu formu je tesko odgonetnuti a za Hantuchovu neznam u kakvoj je formi jer ovoj njenoj protivnici ocigledno ide najbolje na toj podlozi.
hvala na prijedlozima:kava:

Ono
18.01.2009., 01:19
Neshvatljivo je velik koef. na Paszek, ja to sigurno uzimam. Isto kao i na Tsongu (koef 1.30)

srce krajine
18.01.2009., 06:14
...napokon turnir gdje se mogu lapiti pare...:D
Kod muskih je Murray do sada najvise pokazao,al ipak na ovom turniru bi ja dao prednost Federeru i Nadalu...:ne zna:daleko mogu jos i davidenko,verdasco,monfils...
Kod zena tu su prije svih ruskinje:dementijeva,kuznjecova,safina...tu su naravno i sestre Williams kao i naravno srbkinje jankovic i prekrasna ivanovic:angeleye:daleko jos mogu...bartoli,wozniacki,...:kava:

To_all_my_friends
18.01.2009., 09:09
:mig: Evo i od mene za početak, prenosim jedan duhovit i dobar komentar sa B92-e jednoga koji se potpisao sa Rvat (prošle godine je, sjećam se, i DrŠ objavio neke njegove analize, ali tek pošto je završen AO), a radi se o prognozama za pojedine tenisače :

DOWN UNDER!! YUHHUUU!!
Sunce, more, bikiniji, preplanule koke, koke, koke... pa i taj tenis.
I to svega 15.000 km daleko. I nešto (ne puno) manje dolara daleko...
Što nas, eto, heh.. vraća na početnu poziciju. Torcida „tinel“...

A sad malo o svom emocionalnom trenutku..E, da bi moji štovatelji, cjenjeni kladioničari, znali u kojo sam mjeri pri punoj svijesti predviđao doljenavedene putešestvije naših (i vaših) teniskih velikana. I „velikana“. Sa osvrtom na Božićne i NG praznike.
Elem, neke se udaše.
Neke lovidu kartu za Ameriku. Las Vegas. Ja, ja, Las Vegas.
Za jednu se uspio, božićnih praznika, nekako zakačiti dok je u brišućem letu tutnjala rivom. I kako pjesnik kaže „..unatoč galopiranju i ritanju – cmoknuo“!
I, fala im na političkoj korektnosti, još se omastio kod nekih, pravo juuhuuu, kokica.
I to bi bilo to. Barem do idućeg Božića...
I da, prošle subote bio na piru, koji se pretvorio u ..auu igranku...!!!
Dakle, kolege, kladioničari, možete biti mirni. Stanje stabilno, nepromjenjeno.

A sad, posao molim!
Los Dasovanos
Đokica – kaže promijenio reket. Kaže, još mu se prilagođava. I još će se prilagođavati.. Gleda ga protiv Gulbisa i (samo za moju šeficu – popodnevna snimka) Lepog Maria. Pa ako mu je cilj da servira ka Jelena – uspio. Ne vidim načina da obrani titulu. Lanjski Đole bi i sa ovećom tavom do polufinala...
Marin – trenutno najbolji bioritam. Titula iz Chennaia bi trebala biti dodatni doping. Makar, kako sam ga ja tu vidija – nije meni to baš. Drugo kolo Tipsa – aj, aj.. Treće Del Potro – avaj, avaj..
Lepi Mario – bio mi zdrav, zdrav, zdrav! Ostalo – čisti plus. U drugom kolu na (nelepog) Karla. I, po meni – prolazi.
(Nelepi) Karlo – Bio mi servis, servis, servis! Ostalo – čisti plus. U drugom kolu na Lepog Marija. Ali ovaj put –ljepota neće biti prolazna.
Ljuba – Nekad Dasa, sada Truba. Šta ti je život. Ugodna i zaslužena penzija.. (A da je zrna živosti – ni tri djeda Mraza (Božičnjaka) nebi bolje posložila ždrijeb (+ Tsonga, odustaje)).
Troicki – kad ga čovik vidi – atleta, puma, zvijer.. Kad ono – Osvojeni punti na svoj servis: 58%. Ala šunjavluka...
Karanušić – najsretniji! U njegovom slučaju pasus „Sunce, more, bikiniji..“ dobija puni smisao. A, oslobođen je onog reda ispod!
Tipsarević – ni vrit ni mimo. Dogurao do top 40 –tak i to bi bilo to. Ako (ne virujem) prođe Marina, Del Potro će ga uputiti, zajedno sa onim kulerskim cvikama, tamo di i spada – on the beach!

Les Kokes
Jeca – Prvi nosilac! Prva na svitu! Ona! Pojeo bih tenisku diplomu! Da je imam! Uskličnike na stranu, niko joj ništa nije poklonio. Makar to „prva“ mi ne ide u glavu. Makar, naj-simpa na touru.Valjda zato, nikad neće osvojiti Grand Slam. Što dobiješ na mostu, izgubiš na ćupriji
Do četvrtfinala bi morala i sada doći. I onda će je Zvonareva poslati da pravi društvo ostalima. On de bič..
(Princeza) Ana – u jednom trenutku bila kraljica. I odlučila to naplatiti. I među šminkom, prijemima, kamerama, dekolteima, naslovnicama, parfemima, ... zagubiše se reketi. I sad ih traži. I sad će ona... Samo ove štikle...

Summa, summarum – elementi kao more, plaže, koke, suncobrani .. mogu biti i bolji nego lani. Što se tiče lanjskih dometa gorepomenutih – daaaleko, daaaleko, srrrce mi ooostalo..

p.s.
Barem ćemo se više posvetiti rukometu.
(Rvat, 16. januar 2009 11:28)

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=339571

ica421
18.01.2009., 10:23
Neshvatljivo je velik koef. na Paszek, ja to sigurno uzimam. Isto kao i na Tsongu (koef 1.30)

savjetujem ti da tsongu preskočiš, opet ima kojekakvih problema sa zdravljem. sad je odusto protiv nieminena. a moj zicer prvog kola je kohlschra vS querey gemovi 2, pa da su na 50. :kava:

bonifacio
18.01.2009., 10:33
savjetujem ti da tsongu preskočiš, opet ima kojekakvih problema sa zdravljem. sad je odusto protiv nieminena. a moj zicer prvog kola je kohlschra vS querey gemovi 2, pa da su na 50. :kava:

a na ove ostale parove sta mislis?
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola

HutaGalung
18.01.2009., 11:39
zasto neshvatljivo?

Dokic igra na domacem terenu i nedavno je odigrala tesan mec sa Mauresmo u 2 seta izgubila po 7:6.

tu je bolje odigrati mozda over.

dr. van Nostrand
18.01.2009., 12:03
bilo bi dobro kad bi te kladioničarske spike nastavili na pdf. kladionica, možda da otvorimo i poseban topic za AO, pa da tamo stavljamo parove, hvalimo se sa dobicima ili jebemo sve po spisku nekom igraču/igračici koji nam je sjebo listić:s

nar.kO
18.01.2009., 12:37
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola

Ovaj prvi meč je dosta težak.Uzimam zbroj gemova,bit će tu tri seta.

Po mom mišljenju Kleybanova bi trebala proći dalje.

Dokićeva je totalni autsajder,veliki motivi,ali sumnjam da može proći prepreku zvanu Pazsek.

Dellacqua bi trebala iznenaditi Hanuchovu.Slovakinja nije više ono što je bila :ne zna:

Rus bi u ovom zadnjem meču trebao proći dalje.
Također bi i tu odigrao zbroj gemova prvog seta.Više od 12:)

ica421
18.01.2009., 13:10
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola

s lopezom nikad ne znaš,al što svi kažu gem2.
Youzhny će satrat koubeka, arvidsson mi nekako draga,pa to preskačem(mada bi kleybanova trebala dobiti). A dokić-paszek, ipak je 1.8koef na paszek prevelik i definitivno se treba odigrati,bez obzira na meč s mauresmo,koja je i sama u gadnoj banani.
Dellacqua bi mogla maznit hantuchovu(probat rez 2:1 u sistemu)
cipolla razbio kvale, a tursi je idiot, to bolje ne dirat.
evo još od mene: Baghdatis, tipsarević će uništit hernandeza(koji redovno biva zgažen svuda osim na RG-u). Možda bi i Ginepri mogao dobit Berdycha(2 puta ove god. ispo u prvom kolu)

Forza_Fiume
18.01.2009., 14:04
Ovako...sto se tice match-a Paszek vs Dokic...Sve je otvoreno...Mislim da igrati taj par je cisto "nagadjanje" na koga staviti pobjedu...
Paszek jos ove godine nije odigrala ni jedan match...Otkazala je turnir u Aucklandu zbog ozljede stopala tako da je pod velom tajne obavijena njena forma...Prosle sezone, drugi dio sezone bas i nije nesto narocito odigrala...
Dokicka je isto otkazala turnir u Adelaide-u...isto neka ozljeda...tako da...
Ne znam sta bih rekao...Naravno da gledajuci rezultate u zadnje vrijeme Paszek je favorit ALI ne bih stavio pobjedu na nju sa 100% sigurnoscu...

Sto se tice Hantuchove vs Dellaqua...ja bih ipak igrao na Hantuchova-u...Mislim da joj se dize forma...Prvi turnir u Brisbane-u je izgubila protiv Errani...Pukla je u 3 setu...vjerojatno se nije adaptirala na jake vrucine dolje...Drugi turnir u Sydney-u je izgubila protiv Radwanske u 2 kolu u 2 seta ali pruzila je dobru igru...
Zanimljivo je to da je Dellacqua u Sydney-u lagano izgubila u 1 kolu 6-1, 6-2 protiv Errani takodjer...
Ja bih igrao na Hantuchova-u!!!

Forza_Fiume
18.01.2009., 14:11
Sto se tice Sprem i njene ozljede stopala...Posljednje informacije koje imam govore da ce izaci spremna na teren. Sutra igra tj nocas po nasem vremenu prvi match, cini mi se na terenu broj 8 protiv Bugarke Pironkove.:mig:

bonifacio
18.01.2009., 14:11
Svaka cast na Vasim misljenjima ali nisam, igrao te parove vec sam ih izbacio jer su mi od samog pocetka smrdili.

Forza_Fiume
18.01.2009., 14:13
Svaka cast na Vasim misljenjima ali nisam, igrao te parove vec sam ih izbacio jer su mi od samog pocetka smrdili.

hahahaha...ma cuj...ovaj prvi par Paszek-Dokic je cista lutrija ali kladionice i jesu igra na srecu tako da...
Dok par Hantuchova-Dellacqua...ja bih sa velikom sigurnoscu isao na pobjedu Hantuchove iako u sportu i prognoziranju nikad sa 100% sigurnoscu ne mozes biti siguran ;)

Johny
18.01.2009., 17:20
Izašli su ždrijebovi parova i Ljubo i Ivo igraju parove u muškoj konkurenciji (ali ne zajedno) te Kostanićka kod žena:

Marina Erakovic NZL
Jelena Kostanic Tosic CRO
v
Lucie Safarova CZE
Galina Voskoboeva KAZ

Sebastian Prieto ARG
Martin Vassallo Arguello ARG
v
Ivo Karlovic CRO
Jean-Claude Scherrer SUI

Fabio Fognini ITA
Ivan Ljubicic CRO
v
Steve Darcis BEL
Christophe Rochus BEL

Beckenbauer
18.01.2009., 18:26
da vas pitam, zna li tko ima li hrt namjeru prikazivati ovaj australian open?
na rasporedu nista ne pise a bilo bi lijepo kad bi nam dali malo vise meceva nego inace, a koliko vidim nece dati nista.

Ono
18.01.2009., 18:40
Ne planira.

Lišće
18.01.2009., 19:01
baš me uvijek razočara taj naš sportski program.kao prvo,ja bi rado da nam vrate htv3,kao specijalizirani sportski program i da nam počnu već jednom prednositi važne utakmice i mečeve,a ne samo ovu jadnu domaću nogometnu ligu(nek se nitko ne uvrijedi,ali mislim da bi nam bio veći užitak gledati vrhunski tenis na slamovima od domaćih nogometnih utakmica).i naravno,dati više prostora raznim sportovima.s tim da se ne zalažem da se ne prikazuje nogomet,da ne bi bilo.kako god bilo,mislim da ako ništa drugo u tenisu,bar slamovi zaslužuju da ih se prenosi.

Ono
18.01.2009., 19:40
Inače, HTV3 se vraća i bit će namijenjen samo sportskom sadržaju, kako domaćem tako i stranom. S obzirom da više neće bit prijenosa Formule koja je uzimala velik dio budžeta možemo očekivat više tenisa nego sada.

Lišće
18.01.2009., 19:44
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.a kad se vraća?

Lišće
18.01.2009., 19:45
i što je to s formulom?:ne zna:

Johny
18.01.2009., 20:21
Možda AO bude na spotklubu

tin_vk
18.01.2009., 20:26
mislim dace hrt kao svake godine prenosit nesta malo od nasih u prvom tjednu i onda u drugom tjednu nes malo
a jel sportklub prenosi gs vidio sam da sutra u programu nema nis
a dok taj hrt 3 krene prikazivat proce jos ohoho

Luyindula
18.01.2009., 20:29
Koji su sve tereni pokriveni kamerama?

Forza_Fiume
18.01.2009., 21:09
Koji su sve tereni pokriveni kamerama?

Rod Laver Arena, Hisense Arena, Margaret Court Arena, Court 2 i Court 3 su pokriveni kamera....

Forza_Fiume
18.01.2009., 21:10
HTV ce prenositi igre nasih ukoliko budu igrali na terenima koji su pokriveni kamerama!!!

tin_vk
18.01.2009., 21:16
jel ta Hisense Arena prije bila vodafone arena?

Ono
18.01.2009., 21:26
Da

volume3d
18.01.2009., 21:28
gdje će se online moći gledati???osim onog myp2p

Forza_Fiume
18.01.2009., 22:05
jel ta Hisense Arena prije bila vodafone arena?

Australian Open je poznat po mjenjanju teniskog kompleksa i terena...

Da, Hisense Arena je nekad bila poznata kao Vodafone Arena - kad dodje novi sponzor opet ce se promijeniti :)))

Cijeli kompleks Australian Opena je nekad bio poznat kao Flinder's Park...danas poznat kao Melbourne Park.

Rogerer
19.01.2009., 00:40
šprem 1. set 0:6 :eek:

total points von 9:25 :s :rofl:

volume3d
19.01.2009., 00:44
šprem 1. set 0:6 :eek:

total points von 9:25 :s :rofl:

ona nije normalna...nisam se ni okrenuo i već gotov prvi set...vjerovatno i drugi(dok sam ovo pisao)...
vidio sam da je imala čak jednu break priliku:mad:

Whatever
19.01.2009., 01:40
ode Šprem 0-6 4-6 :s

ica421
19.01.2009., 01:45
Programi koji su mi trenutno dostupni: HTV 1,2 ; RTL ; NovaTV, BHT ; FTV ; OBN ; PINK, RTRS ; STV ; Vinkovačka. Ne razumijem kako se nikome od njih ne isplati otkupiti AO(u biti aludiram samo na HTV). Pa ima nas vojska koji bi to pratili.
Još plaćamo glupu pretplatu na TV!:mad: Pa ti Grand Slamovi su jedni od najvažnijih sportskih događaja sezone. 'Teniska Liga Prvaka', atrakcija, spektakl.
Idem im pisat neki prigovor...
Usput,šteta za Karolinu.:kava:

HutaGalung
19.01.2009., 02:03
Programi koji su mi trenutno dostupni: HTV 1,2 ; RTL ; NovaTV, BHT ; FTV ; OBN ; PINK, RTRS ; STV ; Vinkovačka. Ne razumijem kako se nikome od njih ne isplati otkupiti AO(u biti aludiram samo na HTV). Pa ima nas vojska koji bi to pratili.
Još plaćamo glupu pretplatu na TV!:mad: Pa ti Grand Slamovi su jedni od najvažnijih sportskih događaja sezone. 'Teniska Liga Prvaka', atrakcija, spektakl.
Idem im pisat neki prigovor...
Usput,šteta za Karolinu.:kava:

Eurosport???

ica421
19.01.2009., 02:37
Eurosport???

bit če za 1-2. moram kupit kabal i probušit zid. :D
Al svejedno, hoću i na htv-u. zbog pretplate.

HutaGalung
19.01.2009., 06:50
JJ je dan pre pocetak AO dobila novog sponzora, neki "prvi put cujem" kineski bend Anta. Za 3 godine sponzorstva, godisnje dobija 10 miliona $ :s

http://i4.itc.cn/20090118/634_5cae0c54_eeff_4126_96a2_b6c57d6be582_0.jpg

opusteno moze i da uzme kinesko drzavljanstvo, uklopila bi se lako u sredinu:D

HutaGalung
19.01.2009., 06:54
zasto neshvatljivo?

Dokic igra na domacem terenu i nedavno je odigrala tesan mec sa Mauresmo u 2 seta izgubila po 7:6.

tu je bolje odigrati mozda over.

Dokic dobila :kava:

Jelena Dokic(AUS) def. Tamira Paszek(AUT) 6-2 3-6 6-4

krox
19.01.2009., 11:02
Janko ce možda proc ivog Hernandeza vodi 4:0 u petom setu :)

montecito
19.01.2009., 11:12
Čile prošao, Šprem puca čim igra pod pritiskom.

volume3d
19.01.2009., 11:31
Čile prošao, Šprem puca čim igra pod pritiskom.

šprem je imala toliko break prilika u drugom setu...mogla ga je bez problema dobiti...ne mogu vjerovati da je tako slaba u glavi:mad:

nar.kO
19.01.2009., 12:40
ode Šprem 0-6 4-6 :s

Jebote.

Prvi set ko' da je nije ni bilo na terenu :(

Drugi set je imala nekoliko break lopti:s

Psiha joj je na nuli.:ne zna:

tin_vk
19.01.2009., 13:05
gledo sam ivanovicku do sedine drugog seta i nisam imo sta vidit puno grijesila a ona svabica ko da nezna loptu zakucat svaku put je posalje u...
sprem me razocarala ocekivao sam barem veci otpor imali break i vodila 4-3 i na kraju izgubi a psiha joj je najjaca strana
cile ocekivano

Clancy
19.01.2009., 13:31
Federer spičkao Sepia,bez greške frajer igra a ona njegova zmija,ko slovenski carinik,ni da se nasmiješi!:flop:Di ju je našo,u udruzi vječno nezadovoljnih žena?:ne zna:

dr. van Nostrand
19.01.2009., 13:45
Federer spičkao Sepia,bez greške frajer igra a ona njegova zmija,ko slovenski carinik,ni da se nasmiješi!:flop:Di ju je našo,u udruzi vječno nezadovoljnih žena?:ne zna:

na OI u Sydneyu:kava:

ili u Ateni:misli:

srce krajine
19.01.2009., 14:16
Beck-Ebelthite-1
Blake-Dancevic-1
Monaco-Tsonga-2
Odesnik-Ancic-2
Youzhny-Koubek-1
Serra-Karanusic-1
...ako neko zna da ovdje nesto nije u redu neka kaze...uplacujem ovo na velike novce...:kava:

nina 55555
19.01.2009., 14:26
kako vidite naše : Karlović-Gimeo-Traver, Ljubo-Kunitsyn, Ančić-Odesnik?

nar.kO
19.01.2009., 14:33
Beck-Ebelthite-1
Blake-Dancevic-1
Monaco-Tsonga-2
Odesnik-Ancic-2
Youzhny-Koubek-1
Serra-Karanusic-1
...ako neko zna da ovdje nesto nije u redu neka kaze...uplacujem ovo na velike novce...:kava:

Dobar pick.:ne zna:

Ne bi tu trebalo biti nekih iznenađenja :kava:

Ono
19.01.2009., 16:41
Koji su meč odigrali Muller i Lopez :s:s
16-14 u petom za Luksemburžanina :s

tin_vk
19.01.2009., 17:14
moglo bi biti zanimljivo na mecu cilic-tipsarevic ali na tribinama jer to cile dobiva 3:1 u setovima mogli bi opet cede dobit po......
tomic igra protiv Mullera u sljedecem kolu

Luyindula
19.01.2009., 20:36
01:00 Ančić - Odesnik
-(2.kolo: G. Traver/Karlović)

03:00 Karlović - G. Traver
-(2.kolo: Ančić/Odesnik)

07:00 Ljubičić - Kunitsyn
-(2.kolo: Tsonga/Monaco)

07:00 Serra - Karanušić
-(2.kolo: Nadal/C. Rochus)

Čilić s Tispom prekosutra. Pobjednik na Hrbatya ili Ferrera. Prekosutra počinju i parovi:

Karlović/Scherrer - Prieto/Vassallo
Fognini/Ljubicic - C.Rochus/Ljubičić
Ram/Reynolds - Vemić/Zovko
Ž: Eraković/Kostanić - Safarova/Voskoboeva

Whatever
20.01.2009., 02:04
Lepi vodi 7-5 6-4 :kava:

Whatever
20.01.2009., 03:41
susret drugog kola Lepi-Bandera :s :s :s

:D

HutaGalung
20.01.2009., 06:22
bice zanimljiv mec Karlovic - Ancic, sa barem 3 seta po 7:6, prednost dajem Karlovicu.

ali pre toga i Tipsarevic - Cilic bi mogli isto u 5. setova posto Tipsarevic drugacije ne zna na AO. Od zadnjih 5 meceva, 4 su mu bila u 5. setova

HutaGalung
20.01.2009., 06:34
Gonzo dobio Hewitta u 5 setova, 67 winera, :s skoro svaki drugi poen mu je winner:s

Mogao bi Nadal lako da prodje kao pre 2 godine ako Gonzo pokaze onu formu. A na pravom je putu.

Deejaytime
20.01.2009., 06:34
ihihih koji penzioner ovaj Ljuba truba!

Johny
20.01.2009., 07:33
1:1 u setovima kod Ljube i ima break u 3. setu. Što fali tome?

Johny
20.01.2009., 07:56
Roko vodi 4:1 u prvom setu :eek:

EDIT: dobio Roko prvi set 6:3

Deejaytime
20.01.2009., 08:40
Roko ludi izgubio 1-6 2. set
to je gotovo

a Ljuba truba veliku borbu vodi s anonimnim rusom
u penziju trubo jedna

Johny
20.01.2009., 09:02
Ajde se ti malo smiri. Ljubo se dobro nosi s rusom s obzirom u kakvoj je formi trneutno. I Lepi je izgubio set od anonimusa
pa ga nitko ne pljuje.
Usput, Roko se dobro drži u 3. setu, a Ljubo ima break u 4.

Johny
20.01.2009., 09:11
Roko ludi izgubio 1-6 2. set
to je gotovoRoko dobio 3. set 6:3 :p

HutaGalung
20.01.2009., 09:13
koji je Ljubicic kralj kod 4:2 za njega u 4. setu, on izgubi 2 puta servis.

srce krajine
20.01.2009., 09:14
...glupi Youzhny,nije se ni oritnuo...:flop:
...Vaidisova popusila,steta dobra mala...:p
...penzic Ljubo se fenomenalno bori,karanusic ima 2-1...:mig:

Johny
20.01.2009., 09:21
Ljubo vratio break.
Vidi se da želi tu pobjedu i da se bori.
Roko ima break u 4. setu.

Johny
20.01.2009., 09:49
Ljubo spušio 4. set 7:5, ali vodi 4:0 u 5. setu. Zaista se bori i zaslužio je svaku pohvalu za to.

Johny
20.01.2009., 09:56
Ljubine statistike u 5. setu (vodi 5:1 i servira):

1st Serve % 12 of 15 = 80%
Aces 3
Double Faults 0
Unforced Errors 0
Winning % on 1st Serve 11 of 12 = 92%
Winning % on 2nd Serve 1 of 3 = 33 %
Receiving Points Won 13 of 25 = 48 %
Break Point Conversions 2 of 3 = 67 %

Johny
20.01.2009., 10:05
Ljubo dobio 4:6 7:6(3) 7:6(7) 5:7 6:3
Za tako srčanu borbu je zaslužio barem 4 esa: :s :s :s :s

Johny
20.01.2009., 10:19
Roko dobio 6:3 1:6 6:3 3:6 6:3 :s :s :s

Muški su imali 100% učinak u prvom kolu. :lux:

kun24
20.01.2009., 11:50
Roko će vjerojatno igrati na glavnom terenu protiv Nadala.
Vjerjatno ćemo opet vidjeti psovanje. :rofl:

Serse
20.01.2009., 11:59
roko i bandera prosli :eek:

iznenadjenjima nikad kraja :s

Ono
20.01.2009., 12:13
Neprocjenjivo :s:s

ica421
20.01.2009., 12:16
Roko će vjerojatno igrati na glavnom terenu protiv Nadala.
Vjerjatno ćemo opet vidjeti psovanje. :rofl:

Ale! Ne sjećam se da je ikad 5! naših prošlo prvo kolo GS-a. Svaka im čast svima.
A Roko-Rafa, za potpuni spektakl imamo sve, Rafa će ga gazit,ovaj će psovat ko 'voćka poslije kiše', samo fali Mićo da to prokomentira kako treba. :lol:
'samo da ovo što prije završi,da više to ne moramo slušati'(Mićo)

Grupa Queen
20.01.2009., 12:16
Svih pet u drugom kolu. E, to se ne vidja svaki dan, svaka cast deckima i Trubi!

plonker
20.01.2009., 13:06
roko i truba prosli :eek:

iznenadjenjima nikad kraja :s

Ispravljeno :)

nar.kO
20.01.2009., 13:09
Karanušić me iznenadio:s

Bernard Tomić :s:s:s

dr. van Nostrand
20.01.2009., 13:40
Bernard Tomić :s:s:s

to je bilo prije 2 dana:cerek:

Ljubo-Tsonga, kakva poslastica:klopa::D

tin_vk
20.01.2009., 14:18
trebo bi biti prijenos cileta posto igra na terenu broj 2 u 01:00
truba i roko prolaze u 3 seta:kava:
cile u 4
moglo bi za dva dana hrt-u biti tri prijenosa truba i vjernik sigurno a mislim da bi mogli i bandera i lepi

Luyindula
20.01.2009., 15:17
trebo bi biti prijenos cileta posto igra na terenu broj 2 u 01:00

Trebali bi Čileta gledat bar na Eurosportu, pošto u to vrijeme jedini "atraktivan" meč je onaj u kojem je Ana Ivanović.

Ali jebote, ovo danas :s:s:s:s

Ne pamtim kad smo imali ovako uspješan dan. Svaka čast momci.

Znači, sutra Čilić - Tipsarević (Winner vs. Hrbaty/Ferrer)
Plus još Karlović i Ljubo u parovima.

Prekosutra:
Karlović - Ančić
(3.kolo: Guccione/Simon)

Ljubičić - Tsonga
(3. kolo: Hanescu/Sela)

Karanušić - Nadal
(3. kolo: Haas/Cipolla)

I još uz to Zovko i Kostanić parove. Jelena igra s Eraković, a snjom je imala solidne rezultate prosle sezone. Lovrin partner je Dušan Vemić.

Stvarno su svi mečevi kvalitetni, lako bi se moglo desit da budu svi na TV-u. :lux:

tomo
20.01.2009., 15:36
da je bandera posisao od onog jebivjetra dan bi bio savršen, ovako je samo solidan :D

ovi kerovi na bet365 su počeli naplaćivati streamove. ako čile i tipsa ne budu interesantni eurosportu gledat će se na ptc2.

btw. ko je ona mala 15-godišnja 'francuskinja' koja je izbacila schnydericu sinoć, mogli bi poslati markovića da ju vrbuje :s

nar.kO
20.01.2009., 15:48
da je bandera posisao od onog jebivjetra dan bi bio savršen, ovako je samo solidan :D

ovi kerovi na bet365 su počeli naplaćivati streamove. ako čile i tipsa ne budu interesantni eurosportu gledat će se na ptc2.

btw. ko je ona mala 15-godišnja 'francuskinja' koja je izbacila schnydericu sinoć, mogli bi poslati markovića da ju vrbuje :s

Ti si pijan?:ne zna:

Schnyder je prošla dalje .

tomo
20.01.2009., 15:57
ae zajebo sam se :ne zna:. ali opet, sa 15 godina se držala protiv jedne patty schnyder, ima potencijala mala.

gledam snimku hewitta i gonze. nemogu se prestati diviti gonzalezovom forehandu :s, ko da ga prvi put gledam :D

bonifacio
20.01.2009., 16:21
Parovi za vecerassssss
Robredo-Troicki uto, 1 1,50
Ferrer-Hrbaty uto, 1 1,55
Wawrinka-B.Klein uto, 1 1,05
Berdych-Dabul uto, 1 1,07
Safin-Garcia Lop. uto, 1 1,27
Federer-Korolev uto, 1 1,03
Soderling-Baghdatis (3:0) uto, g2 1,15
P.H.Mathieu-Delic (3:0) uto, g2 1,50
Del Potro-F.Mayer (3:0) uto, g2 2,20
G.Muller-B.Tomić (3:0) uto, g2 1,60
Errani-Niculescu uto, 1 1,45
Zvonareva-Gallovits uto, 1 1,05
Safina-Makarova uto, 1 1,05
Kanepi-P.Mayr uto, 1 1,20
Hantuchova-M.Johansson uto, 5 1 1,15
Ivanović-Brianti uto, 1 1,05
Cornet-Petković (2:0) uto, g2 3,20
Chakvetadze-Dokić (2:0) uto, g2 1,57
Kleybanova-Cohen Aloro (2:0) uto, g2 1,95
uk 430 koef.

Ajmo opet sada u raspravu

Roose Bolton
20.01.2009., 16:39
a di je trubin dance?

nar.kO
20.01.2009., 16:42
@ bonifacio;
Chakevatze ti sigurno neće dobiti 2-0 u setovima.

tomo
20.01.2009., 16:49
a di je trubin dance?

http://i27.tinypic.com/25qc29z.jpg

bonifacio
20.01.2009., 16:51
:jumping::jumping:@ bonifacio;
Chakevatze ti sigurno neće dobiti 2-0 u setovima.

ja kazem da ce Dokic uzeti set a ne chakevatze onda bi bilo g1 da ce Chakevatze dobiti 2-0

Robredo-Troicki 1 1,50
Ferrer-Hrbaty 1 1,50
Wawrinka-B.Klein 1 1,05
Berdych-Dabul 1 1,07
Safin-Garcia Lop.1 1,20
Federer-Korolev 1 1,03
Soderling-Baghdatis (3:0) g2 1,15
P.H.Mathieu-Delic (3:0) g2 1,50
Del Potro-F.Mayer (3:0) g2 2,20
G.Muller-B.Tomić (3:0)g2 1,60
Errani-Niculescu1 1,45
Zvonareva-Gallovits 1 1,05
Safina-Makarova 1 1,05
Kanepi-P.Mayr 1 1,20
Hantuchova-M.Johansson 1 1,15
Ivanović-Brianti 1 1,05
Cornet-Petković (2:0) g2 3,20
Chakvetadze-Dokić (2:0) g2 1,57
Kleybanova-Cohen Aloro (2:0) uzima set g2 1,95

sada ce mozda biti malo jasnije posto sam za boldo tko uzima set
ajmo na posao moram listic uplatit

Serse
20.01.2009., 17:41
Ispravljeno :)
da, jer bas je truba poznat po ispadanju u prvim kolima grand slamova, po mogucnosti u 5 setova :s mislim da ima skor nekih 0/8 u petom setu :lol:

nina 55555
20.01.2009., 17:45
zašto misliš da će petković uzet set?

Johny
20.01.2009., 17:47
da, jer bas je truba poznat po ispadanju u prvim kolima grand slamova, po mogucnosti u 5 setova :s mislim da ima skor nekih 0/8 u petom setu :lol:
A eto se danas iskazao. Još jedan :s za to

tomo
20.01.2009., 17:53
ISKAZAO...:rolleyes: o jebem te bože presveti :s

Johny
20.01.2009., 18:04
A gle ti mrzitelju hrvatskih tenisača (nisam ni htio komentirati tvoju izjavu o Karloviću jer dovoljno govori o tebi), tvoj je problem što ne vidiš da se čovjek iskazao pobjedom u 5 setova kada nije u formi i kada se vraški morao truditi. Da se nije prestao boriti i kada je gubio u 4. setu i da se nije predao nakon što ga je izgubio kao ni nakon gubitka 3 gema u 5. setu.

tomo
20.01.2009., 18:11
u kojem 5. setu, o čemu ti drobiš?

tomo
20.01.2009., 18:12
ustvari, ne zanima me. navijaj: naprijed naši! :rofl:

nar.kO
20.01.2009., 19:09
ustvari, ne zanima me. navijaj: naprijed naši! :rofl:

tomo,nemoj trollati :rofl:

Serse
20.01.2009., 19:11
ovih 0/8 se odnosi na banderasa, a ne trubu, to ga je zbunilo :D

ljubo je u 5. setu cesto dobivao :)

tin_vk
20.01.2009., 19:47
i sta na kraju nec hrt prenosit cilica
pomagajte jel ima gdje uzivo na netu da se ne moram logirat i to...

bonifacio
20.01.2009., 20:01
:jumping::jumping:

ja kazem da ce Dokic uzeti set a ne chakevatze onda bi bilo g1 da ce Chakevatze dobiti 2-0

Robredo-Troicki 1 1,50
Ferrer-Hrbaty 1 1,50
Wawrinka-B.Klein 1 1,05
Berdych-Dabul 1 1,07
Safin-Garcia Lop.1 1,20
Federer-Korolev 1 1,03
Soderling-Baghdatis (3:0) g2 1,15
P.H.Mathieu-Delic (3:0) g2 1,50
Del Potro-F.Mayer (3:0) g2 2,20
Errani-Niculescu1 1,45
Zvonareva-Gallovits 1 1,05
Safina-Makarova 1 1,05
Kanepi-P.Mayr 1 1,20
Hantuchova-M.Johansson 1 1,15
Ivanović-Brianti 1 1,05
Chakvetadze-Dokić (2:0) g2 1,57
Kleybanova-Cohen Aloro (2:0) uzima set g2 1,95

sada ce mozda biti malo jasnije posto sam za boldo tko uzima set
ajmo na posao moram listic uplatit

danas ste mi malo komentirali parove

Rui
20.01.2009., 20:29
Hoćemo li ili nećemo pisati hrpe mailova HRTovcima jer oni ništa ne namjeravaju prenositi s AO, pa da im barem dosađujemo, a sramota je, što jest, jest!!!

jpm
20.01.2009., 21:00
Trebali bi Čileta gledat bar na Eurosportu, pošto u to vrijeme jedini "atraktivan" meč je onaj u kojem je Ana Ivanović.

Volio bi da si u pravu, ali ocito ne pratis bas eurosport :( . Tamo je zenski tenis prioritet, a tek ana ivanovic ima posebni tretman.

Ono
20.01.2009., 21:08
Ivanovic ide sigurno na eurosportu...Šteta, nada sam se da bi moga gledat Čilića :ne zna:

Prenosit će HRT od polufinala :)

Rui
20.01.2009., 21:17
Do tada će svi naši biti u Europi :rolleyes: Kakve gluposti, bilo koji meč našeg igrača bi bio gledaniji, a kraj turnira se svakako vrti svugdje. Uopće ne razumijem politiku HRT-a ni što pokušavaju izvesti :flop:

Ono
20.01.2009., 21:39
Do tada će svi naši biti u Europi :rolleyes: Kakve gluposti, bilo koji meč našeg igrača bi bio gledaniji, a kraj turnira se svakako vrti svugdje. Uopće ne razumijem politiku HRT-a ni što pokušavaju izvesti :flop:

Gledaniji od čega, polufinala, finala?
Nisam siguran, ja sam prvi koji bi rađe gleda polufinale nego meč nekog našeg :ne zna:

Rui
20.01.2009., 21:50
Gledaniji od čega, polufinala, finala?
Nisam siguran, ja sam prvi koji bi rađe gleda polufinale nego meč nekog našeg :ne zna:

Pa možda i od jednog i drugog, zavisi tko igra. Ali gledajući prosječnog hrv gledatelja, sumnjam da odmah zna tko je Monfils, Simon ili neki drugi, a u Australiji su iznenađenja uvijek čista.
Vjerni pratitelji tenisa će svakako sve gledati i na drugim kanalima, ali ja govorim općenito o gledateljima u Hrvatskoj.

Luyindula
20.01.2009., 21:52
Volio bi da si u pravu, ali ocito ne pratis bas eurosport :( . Tamo je zenski tenis prioritet, a tek ana ivanovic ima posebni tretman.

Znam :(

Al' kad nju završe trebali bi na Čileta. Iako se nebi čudio da Ana stera sve u tri seta.

Passenger_57
21.01.2009., 00:04
ovaj ženski tenis je nešto najdosadnije što postoji u sportu:rigo:

gfx_1
21.01.2009., 00:23
evo ako nekome treba http://atdhe.net/live-tv-2511.html
btw cila break u prvome gemu,vodi 2:0

Bujko
21.01.2009., 00:26
Ana, Ana, Ana!!:lux::lux:

:jumping:

:p

Serse
21.01.2009., 00:43
cile razbija :eek:

joe enter
21.01.2009., 00:47
Kakvi su gastosi strašno!!:lol:

Ovi viči "Mi Hrvati" , a ovi odgovaraju "Vi seljaci"!:D

Srbi viču "Janko" , a ovi dodaju "Pederu"!

Folklor je mama svih naših nadanja!:D

Serse
21.01.2009., 00:51
evo i "ustaske picke" :rofl:

cile rutinski 6:2 :kava:

kad je prvi servis na 76% cile se nema cega plasit :kava:

tomo
21.01.2009., 00:52
MOJA DOOOOOMOVINAAAAAAAA :lux:

nedam te kosovo, aha :rofl:

6:2 :)

tomo
21.01.2009., 00:59
čile asu pa što promaši :s

Serse
21.01.2009., 01:01
čile asu pa što promaši :s
nabijen ga na k, poslao ga je na vrtuljak i onda umjesto da ga probusi za kraj on onako mlitavo u mrezu :(

Passenger_57
21.01.2009., 01:01
gdje vi gledate??

Serse
21.01.2009., 01:03
e kad bi cile malo smanjio neprisiljene mec bi trajao sat vremena

Serse
21.01.2009., 01:03
gdje vi gledate??
gle gore, dobrocinitelj stavio link

tomo
21.01.2009., 01:07
nabijen ga na k, poslao ga je na vrtuljak i onda umjesto da ga probusi za kraj on onako mlitavo u mrezu :(

a usrao se biće da ju nebi u tribine poslao pa ruka zadrhtala :D

ma nema brige prile, bog je večeras hrvat. a tu je i gospa međugorska :zubo:

tomo
21.01.2009., 01:15
jel na ovom terenu nema čelenđa? 2 sumnjive odluke na čiletovu štetu bile.

1:2

Serse
21.01.2009., 01:15
ciletov forhend je sve mocniji :D

Serse
21.01.2009., 01:18
jel na ovom terenu nema čelenđa? 2 sumnjive odluke na čiletovu štetu bile.
vjerojatno samo na prva 3 :ne zna:

tomo
21.01.2009., 01:19
ovi retaji pjevaju zvezdine pjesme :D

Passenger_57
21.01.2009., 01:21
'živela kraljevina srbija'...heh:D

Serse
21.01.2009., 01:22
ovi retaji pjevaju zvezdine pjesme :D
odvojeni su, zvezdini na jednoj strani, partizanovi na drugoj, a hrvati se nesto slabo cuju zadnjih par gemova :ne zna:

tomo
21.01.2009., 01:32
mnogo su jaki http://i38.tinypic.com/2yzlzxg.jpg :rofl:

Serse
21.01.2009., 01:36
cile bp 3/11

Serse
21.01.2009., 01:36
kakva poencina :s :s :s

Serse
21.01.2009., 01:37
4/12

sto bacas reket janko :(

tomo
21.01.2009., 01:39
koje seljačine "nož, žica srebrenica" :rolleyes:

4:3, čile servira

Whatever
21.01.2009., 01:41
6-2 5-3 Marin po planu :kava:

6ar
21.01.2009., 01:42
Kakvih seljačina ima jebote pas :s

Nego, vidim da šlapar Čile drži sve pod kontrolom :D

Serse
21.01.2009., 01:43
ma igra cile ko zmaj, kakav forhend ima jebate, 26 winnera and counting :D

Serse
21.01.2009., 01:44
janko vraca zicera :D

Whatever
21.01.2009., 01:46
i drugi set je pao :kava:

:lux: :lux:

tomo
21.01.2009., 01:46
šejo jel se ograđuješ od ovih svojih sa tribina :D

Whatever
21.01.2009., 01:47
čekamo vas napolju :rofl:

odgovor:

vidimo se u Kninu!!!

i Prištini!!!

:rofl:

tomo
čekamo vas napolju :lux:

6ar
ma igra cile ko zmaj, kakav forhend ima jebate, 26 winnera and counting :D

A da ?
Nisam ga duuugo gledao, ali ovo je ohrabrujuće. :D

Whatever
21.01.2009., 01:49
janko opet bacaš reket :(

tomo
nije reket kriv, janko!:s

Serse
razbio retaj reket napokon

Whatever
21.01.2009., 01:51
čile ga gazi nemilo :s :s :s

Serse
6:2 6:3 1:0

6ar
šejo jel se ograđuješ od ovih svojih sa tribina :D

Ma dobro je. Ne dira me toliko, ispucao sam se u Poreču. :D

Nego, vidio sam da seljo beljo ide na Tsongu :s

Serse
21.01.2009., 01:52
odi s terena janko, blamiras se :rofl:

Whatever
21.01.2009., 01:52
ajmo čile bagel u trećem setu :D

Serse
21.01.2009., 01:53
6:2 6:3 2:0 :kava:

Whatever
21.01.2009., 01:53
2-0 sa nulom :kava:

Serse
21.01.2009., 01:54
ove srpske seljacine su izvrtile cijeli repertoar bolestina :s

tomo
ivanovićka pobijedila a srbi umjesto da se prebace na ovaj meč odjavili prijenos :rofl:

Serse
a daj cile nauci smesirat jebate bog :rofl:

Serse
21.01.2009., 01:55
ivanovićka pobijedila a srbi umjesto da se prebace na ovaj meč odjavili prijenos :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Whatever
21.01.2009., 01:56
15-40, malo nade srbaljima :D

Whatever
21.01.2009., 01:58
2-1, nakon dva super poena, glupi izlazak na mrežu :rolleyes:

Whatever
21.01.2009., 01:59
koji primitivluk od ovih Srba, ovo je prestrašno :rofl:

6ar
21.01.2009., 02:00
:s:s

http://tv.mediaking.hr/

To je radi 'Zabranjene ljubavi'. pitaj mene.:D
Ajmo Čile ovo rutinirano privest kraju. :kava:
Kad smo kod privođenja, mislim da to neće bit jedino privođenje. :D

Serse
21.01.2009., 02:00
zajebaje se retaj

Fallacy
21.01.2009., 02:02
Kakvi su gastosi strašno!!:lol:

Ovi viči "Mi Hrvati" , a ovi odgovaraju "Vi seljaci"!:D

Srbi viču "Janko" , a ovi dodaju "Pederu"!

Folklor je mama svih naših nadanja!:D
Slušam malo ovo divljaštvo po tribinama... šteta što to ne prenosi Mićo pa da ga čujemo što misli o tome i Karanušiću. :kava:

mate mišo
21.01.2009., 02:03
Navijanje :mad:
Nego jeste, culi torcida napala zvezdine košarkaše na aerodromu!
6ar:s

tomo
21.01.2009., 02:04
http://tv.mediaking.hr/

e o.k. ti je stranica mada ja više ovu (http://tv.mediaking.hr/) preferiram :kava:

Grej
21.01.2009., 02:06
ahahahaha

"Quiet please" x 10

:s :s :s

6ar
21.01.2009., 02:07
Navijanje :mad:
Nego jeste, culi torcida napala zvezdine košarkaše na aerodromu!
6ar:s
Preduhitrio si me. :s:D

Vidim Čiliću opao prvi servis.

Serse
21.01.2009., 02:08
Preduhitrio si me. :s:D

Vidim Čiliću opao prvi servis.
visokih 30% u 3. setu :rofl:

Whatever
21.01.2009., 02:11
auuu, kako skraćeno, ne može to kljusina stić :D

6ar
21.01.2009., 02:13
e o.k. ti je stranica mada ja više ovu (http://tv.mediaking.hr/) preferiram :kava:
A i ova nije loša. Šteta samo što nema opcije da ti zatamni ono što je trenutno na programu. Ali pregledno je (http://www.smilies.4-user.de/include/Ugly/smilie_ugly_387.gif)
visokih 30% u 3. setu :rofl:
Da ne servira možda s onim svojim bazenima na nogama. :s

mate mišo
21.01.2009., 02:15
Ovo će završiti negdje oko 6 h!:kava:

tomo
čile retaju :s

kiwiman
clic ce se sam pobjedit u ovom setu

Whatever
auuuu, prosrao se... brejk 4-3 za srbina... :rolleyes:

Serse
21.01.2009., 02:17
prvi servis 47%, janko 77%

neprisiljene pogreske 9, janko 3

s takvom statistikom sigurno nece dobit set :rigo:

Serse
21.01.2009., 02:22
3:5

Passenger_57
još će se žanko vratit u meč

srce krajine
...opet pet setova...:confused:
...karlovic igra parove,nije se ni zagrijao-ode prvi set...:(

kiwiman
21.01.2009., 02:24
cilica malo sunce opalilo

tomo
21.01.2009., 02:24
čile se izgleda još nije riješio crnih rupa u igri

tomo
21.01.2009., 02:40
:Server:

tomo
21.01.2009., 02:45
bit će pičvajza vani poslije meča :D

Whatever
21.01.2009., 02:54
ajmo Marine, uzmi mu više taj servis :s

Whatever
21.01.2009., 03:09
4-2 brejk u trećem :lux: :lux: :lux:

tomo
21.01.2009., 03:11
fala kurcu :s

ajmo čile drži sad servis da uspijem i odspavati nešto :D

Whatever
21.01.2009., 03:14
5-2 :lux: :lux:

utišali se srbi :rofl:

tomo
21.01.2009., 03:21
6:2 6:3 4:6 6:3 :w

Whatever
21.01.2009., 03:21
bravo Marine :lux: :lux: :lux:

Whatever
21.01.2009., 03:22
a sad kreće makljaža vani :rofl:

Passenger_57
21.01.2009., 03:24
srbi opet iznova potvrđuju da pripadaju srednjoeuropskom kulturnom krugu:D

gfx_1
21.01.2009., 03:46
Bandera dobio u paru 1:6 6:1 7:6

matematicar
21.01.2009., 08:26
moji utisci do sada:

Yen-Hsun Lu vs David Nalbandian - ubjedljivo najbolji mec do sada. nikada ranije nisao gledao kako Lu igra, ali ovaj mec je odigrao fenomenalno.
Djokovic - jako dobar.
Cilic - isto tako.
Federer - razocarenje, ali mozda podigne formu.

Luyindula
21.01.2009., 08:46
Bravo Marine, vrhunski :s

Bitno da su na B92 spomenuli napad na igrače CZ, a o ovome ni riječi :rolleyes:

Nego, danas opet 100%. Ljubo i Bandera su dobili i u parovima, Truba belgijsku kombinaciju Rochus/Darcis, a Ivo kombinaciju Priato/Vassallo A. Ljubo i Fognini će na pobjednika između Allegro/Santoro - Dlouhy/Paes, a Karlović i Scherrer na par Aspelin/Vizner ili Tecau/Pavel.

Marin sada na Ferrera, koji je zgazio Hrbatya. Đokica ide na Amera Delića, moglo bi i tamo biti zanimljivo.

Serse
21.01.2009., 09:06
vidno je pao sredinom treceg seta, oprzilo ga sunce bice :D do onih 6:2 6:3 2:0 ga je derao ko ovcicu :)

srce krajine
21.01.2009., 09:35
Amar Delic dobio Mathieua:eek:glupi bosanac-ovaj hocu reci amerikanac...jel bas sinoc morao napraviti onakav preokret,i meni uzeti lovu:rigo:
Valjda ce mario tuci karlovica pa da bude ista...:(

Saharun
21.01.2009., 10:02
http://www.youtube.com/watch?v=WqUqwPVQEyI&eurl=http://www.net.hr/sport/page/2009/01/21/0048006.html

bonifacio
21.01.2009., 10:54
Robredo-Troicki 1 1,50 prošlo
Ferrer-Hrbaty 1 1,50 prošlo
Wawrinka-B.Klein 1 1,05 prošlo
Berdych-Dabul 1 1,07 prošlo
Safin-Garcia Lop.1 1,20 prošlo
Federer-Korolev 1 1,03 prošlo
Soderling-Baghdatis (3:0) g2 1,15 prošlo
P.H.Mathieu-Delic (3:0) g2 1,50 prošlo
Del Potro-F.Mayer (3:0) g2 2,20 palo
Errani-Niculescu1 1,45 prošlo
Zvonareva-Gallovits 1 1,05 prošlo
Safina-Makarova 1 1,05 prošlo
Kanepi-P.Mayr 1 1,20 prošlo
Hantuchova-M.Johansson 1 1,15 prošlo
Ivanović-Brianti 1 1,05 prošlo
Cornet-Petković (2:0) g2 3,20 palo
Chakvetadze-Dokić (2:0) g2 1,57 prošlo
Kleybanova-Cohen Aloro (2:0) uzima set g2 1,95prošlo

bonifacio
21.01.2009., 12:02
I konacno posljedni sada zavrsio sa sretnim zavrsetkom
G.Muller-B.Tomić (3:0)g2 1,60 PROŠLO

Molim Vas da se ukljucite samnom u rad i analizu parova. Ja sam nocas sve meceve pratio i gledao na satelitskoj.Sada odoh spavati pa kada se probudim idem opet analizu napravit za veceras pa cu opet objaviti parove oko 18h pa Vas cekam

vidimo se

To_all_my_friends
21.01.2009., 12:11
I konacno posljedni sada zavrsio sa sretnim zavrsetkom
G.Muller-B.Tomić (3:0)g2 1,60 PROŠLO

Upravo je Tomic protiv Mullera dobio prvi set sa 6:3... :kava:

Serse
21.01.2009., 12:13
back to the future :s

nina 55555
21.01.2009., 13:20
u kolko sati je meč karlović-mario?

ica421
21.01.2009., 13:39
u kolko sati je meč karlović-mario?

u 1 počinju mečevi,evo raspored:
Rod Laver Arena
Chris Guccione(AUS) vs. Gilles Simon(FRA)[6]
Rafael Nadal(ESP)[1] vs. Roko Karanusic(CRO)
Sabine Lisicki(GER) vs. Samantha Stosur(AUS)

Hisense Arena
Iveta Benesova(CZE) vs. Elena Dementieva(RUS)[4]
Gisela Dulko(ARG) vs. Serena Williams(USA)[2]
Gael Monfils(FRA)[12] vs. Stefan Koubek(AUT)
Ivan Ljubicic(CRO) vs. Jo-Wilfried Tsonga(FRA)[5]

Court 2
Elena Baltacha(GBR) vs. Amelie Mauresmo(FRA)[20]
Ivo Karlovic(CRO)[25] vs. Mario Ancic(CRO)

Pajkic
21.01.2009., 13:46
ja mislim da ce ivo dobit maria,iako ne bi volio

tin_vk
21.01.2009., 13:48
cile svaka cast iako sam se bojo da ga nemoze dobit dvaput u dva tjedna bravo cile

ica421
21.01.2009., 13:54
ja mislim da ce ivo dobit maria,iako ne bi volio

nikada. mora to mario dobit! u zagrebu je izgubio al sad na 3 dobivena seta, pa ne može mu karlo uzet servis?! moja prognoza mario u 5 dobiva.
A šta Ljubo? Tsonga je imao nekih problema s leđima(što se nije vidilo u prvom kolu). Kad bi to dobio...
Veselim se meču roka, da naučim poneku novu psovku.:lol:

Clancy
21.01.2009., 14:25
Tko je trener Jeleni Dokić,onaj sumnjivi tip iz Agrama?

jpm
21.01.2009., 14:40
Mec silica je isao na canal+ sport, tu se ujutro moze pogledati i ljubicic.

Passenger_57
21.01.2009., 17:22
neka netko da stream za 'sudar divova' ako nađe

bonifacio
21.01.2009., 17:29
ajmo opet u raspravu na ove parove

A.Murray-M.Granollers 1 1,03
J.Blake-De Chaunac 1 1,05
V.Williams-Suarez Navarro 1 1,03
M.J.Martinez Sanchez-Amanmuradova 1 1,80
Pennetta-J.Moore 1 1,05
Stosur-Lisicki 1 1,50
Mauresmo-Baltacha 1 1,10
S.Peng-Karatancheva 1 1,40
Medina Garrigues-Coin (2:0) UZIMA SET g2 1,57
Zheng-Czink (2:0) UZIMA SET g2 1,70
Tsonga-Ljubičić (3:0) UZIMA SET g2 1,40
Monfils-Koubek (3:0) UZIMA SET g2 1,95
Haas-Cipolla (3:0) UZIMA SET g2 1,60

da sastavimo dobar listic

ica421
21.01.2009., 17:59
Zheng-Czink (2:0) UZIMA SET g2 1,70 -ja igro 2:0 za zheng,ta čink mi trećerazredna tenisačica
Tsonga-Ljubičić (3:0) UZIMA SET g2 1,40 -to ne bih dirao,navijam da ga ljubo dobije,al objektivno 3:0 tsonga,ipak razara.
Monfils-Koubek (3:0) UZIMA SET g2 1,95 -ne znam šta bih rekao o tome,ja s monfilsom nikad na 'zelenu granu'. Treba igrat na Gonzaleza hc1(-5.5)

montecito
21.01.2009., 18:17
Marin gazi, svaka čast, zasada jedina svijetla točka našeg tenisa. Bit će čupavo protiv Ferera, ali Marin nije bez izgleda.
Ljubo više nije ozbiljan tenisač, a tkogod ide na pobjednika Bandere i Lepog može otvorit šampanjac, jer je njihov krajnji domet trenutno treće kolo grand slama, ako se međusobno sastanu u drugom.
Roko, on prije meča može unaprijed izmoliti 20 očenaša i zdravomarija, toliko će otprilike dobiti za "verbalna delikte" kojima će nas počastiti u meču protiv Nadala.

dr. van Nostrand
21.01.2009., 18:21
a jeba vas roko, šta ste se uvatili za jadnog čovika, pa svi psuju, samo on to radi poprilično glasno:s:D

bonifacio
21.01.2009., 18:28
Tsonga-Ljubičić (3:0) UZIMA SET g2 1,40 -to ne bih dirao,navijam da ga ljubo
ne mozes igrati sa srcem vec uzeti lovu koja se nudi

dr. van Nostrand
21.01.2009., 18:54
jebeni srbi na meču čilić-tips. pjevali bit će mesa, klat ćemo hrvate...:confused:

o jebemte živote:(

Fallacy
21.01.2009., 19:02
teško se više javljam na topic koji se sveo na idolatriranje guza pojedinih tenisača/tenisačica ali za epski mega-dvoboj Australian Opena se moram javiti.

Dugo očekivani dvoboj jednog od predstavnika poreznih kriminalaca protiv Ive Karlovića je poslastica tjedna. Fun Club Lepog Maria će ostati razočaran noćas.

IDEMO IVO!!!

Ima netko informacije gdje se prenosi?

tomo
21.01.2009., 20:15
ajmo lepi unakazi banderu enzu u inat, da opet ne prismrdi ovuda skoro :D

ACAPULCO
21.01.2009., 21:13
a jeba vas roko, šta ste se uvatili za jadnog čovika, pa svi psuju, samo on to radi poprilično glasno:s:D

Roko nije bas cisti:D Ima elemenata za dijagnozu..:top:
Djokovica ne volim...

ŽUJA.je.zakon.
21.01.2009., 21:23
Ima li tko možda link toga psovanja Karanušića?

Lišće
21.01.2009., 21:33
nisam gledala čilić-tipsarević meč,ali ako su radili to što kažete da jesu treba im zabraniti pristup mečevima.strašno kakvi manijaci i kreteni dolaze gledat tenis koji bi trebao po nekoj svojoj tradiciji biti fini i sofisticirani sport.ma grozno,to treba kazniti.ali acapulco, ti se zgražaš da oni pjevaju o klanju hrvata, a zadnja rečenica ti je ubi,ubi srbina.niko nikoga ne treba ubijati.to je govor mržnje i ne smijemo mu se okrenuti ni kad srbi počnu sa svojim ispadima.moramo biti normalniji od toga.

To_all_my_friends
21.01.2009., 21:44
nisam gledala čilić-tipsarević meč,ali ako su radili to što kažete da jesu treba im zabraniti pristup mečevima.strašno kakvi manijaci i kreteni dolaze gledat tenis koji bi trebao po nekoj svojoj tradiciji biti fini i sofisticirani sport.ma grozno,to treba kazniti.ali acapulco, ti se zgražaš da oni pjevaju o klanju hrvata, a zadnja rečenica ti je ubi,ubi srbina.niko nikoga ne treba ubijati.to je govor mržnje i ne smijemo mu se okrenuti ni kad srbi počnu sa svojim ispadima.moramo biti normalniji od toga.

A pro po toga, evo jednog interesantnog komentara sa B92:

Veceras Dušan Vemić u paru s Hrvatom Lovrom Zovkom ... I sta ce biti ? Srbi ce navijati kada vemic osvoji poen, a hrvati kada Lovro ! Ne bi me cudilo uopste.

:rofl:

Lišće
21.01.2009., 22:36
A jesu blesavi:)

bonifacio
21.01.2009., 22:36
Da li ste Vi ovdje da pricate o politci ili o tenisu? Huligana ce uvijek biti i sa jedne i sa druge strane.
Ali ova tema ne pripada ovdje. Nego ajmo se mi rade baciti na analizu parova.Zasucimo rukave i prionimo na posao.

Sta mislite o sljedecim parovima kojima sam igrao

Pennetta-J.Moore 1 1,05
Stosur-Lisicki 1 1,50
Mauresmo-Baltacha 1 1,10

ACAPULCO
21.01.2009., 22:50

Srbin je Srbin...nekulturan i u Cacku i u Melbourneu...:lol:

KRAVUN
21.01.2009., 22:52
Daj maknite više ove kladioničare s ovog topica!

ACAPULCO
21.01.2009., 22:53
Da li ste Vi ovdje da pricate o politci ili o tenisu? Huligana ce uvijek biti i sa jedne i sa druge strane.
Ali ova tema ne pripada ovdje. Nego ajmo se mi rade baciti na analizu parova.Zasucimo rukave i prionimo na posao.

Pennetta-J.Moore 1 1,05
Stosur-Lisicki 1 1,50
Mauresmo-Baltacha 1 1,10

Pobjedjuju: Murray, Blake, Williams, Amanmuradova, Lisicki, Pennetta, Mauresmo, Karatancheva...a ovo ne kuzim dalje...
Politika i sport trajno povezani...:rofl:

Je li ima dobitaka sta opcenito?

ACAPULCO
21.01.2009., 23:08
Joj što volim kada lobotomci sa religije krenu na druge topice. :kava:

BTW, slušao sam što su i naši vikali njima i nije nimalo daleko od onoga što su srbi vikali nama.
Rezime: to je tako kada divljaci dođu na gospodsku tenisku tribinu: ne znaju se ponašati.

Ali Srbi su sigurno zapoceli...u to uopce ne sumnjam, mozes mi na Private reci sto su nasi govorili?:top:

dr. van Nostrand
21.01.2009., 23:10
Daj maknite više ove kladioničare s ovog topica!

tako je:kava:

bonifacio
21.01.2009., 23:12
Pobjedjuju: Murray, Blake, Williams, Amanmuradova, Lisicki, Pennetta, Mauresmo, Karatancheva...a ovo ne kuzim dalje...
Politika i sport trajno povezani...:rofl:

Je li ima dobitaka sta opcenito?
Jie Zheng-Melinda Czink
ovo drugo da ce Czink uzeti jedan set

ACAPULCO
21.01.2009., 23:18
Kako to da igraju Hrvat i srbin u paru?

Zovko/vemić

Mislim da nije u redu sto me Ono prijavio moderatoru, jer tu nema govora mrznje...Nisam gramaticki napisao recenicu, pa to ne vrijedi....

tomo
21.01.2009., 23:57
izgleda će lepi i bandera biti ovdje (http://www.atdhe.net/live-tv-2511.html) (piše show court 2)

bonifacio, otvori si topic za klađenje na imf kladionici

Fallacy
22.01.2009., 00:07

Pennetta-J.Moore 1 1,05
Stosur-Lisicki 1 1,50
Mauresmo-Baltacha 1 1,10

ej daj idi kenjaj o kladionici na topicu predviđenom za to. :kava:

Fallacy
22.01.2009., 00:07
Ali Srbi su sigurno zapoceli...u to uopce ne sumnjam, mozes mi na Private reci sto su nasi govorili?:top:
Ne mogu. :kava: