PDA

View Full Version : Ženske traperice

husky
10.03.2004., 12:23
Gdje ih kupiti?

Mojoj djevojci su se zgadile Levisice, tamo smo prosli put kupili, ona z. za oko 400, ja m na snizenju za 220. Njene su se raspale za par mjeseci, odnjela je na reklamaciju i dali su joj nove. Ali tamo NE vise. :D

Kobrine drze dugo, ali ne predugo, sad bi trebali ic tamo kupit, jer ni ona ne zeli preskupe kad ih nosi svuda i svakuda.

No molio bih (jos) neki store, gdje je optimalna cijena i kvaliteta zenskih trapki. Ove marke i markice (Mustang i sl.) su preskupe (>400 kuna).

:confused:

Elektra
10.03.2004., 12:27
A da probaš Wit Boy? Mislim, cijena je isto cca 400kn (ovisi) ali su super (isprobano).
Po mojim saznanjima brdo cura kupuje Wit Boy odjeću (barem tu u Istri).

Osim toga, imas X-nation koji isto imaju dobru odjeću.

Ja sam predmalo kupila neke hlače od xy marke i zaista su super .. nikad zadovoljnija a i bile su samo 220kn :D

Malo razgledajte naokolo .. ne morate ići smao u "provjerene" shopove. To nije nikakva garancija ..

sis
10.03.2004., 12:31
Amadeus, oko 120 kuna. Sasvim dobre.

Elektra
10.03.2004., 12:34
sis kaže:

E da, toga se nisam sjetila.. oni su zaista dobri :D

divljakusa
10.03.2004., 12:36
Mustang je oko 500 kuna, ali drzi dosta godina. Pa se isplati....a i odgovara mi kroj na J. Lo guzu (x 2) :D

iggix
10.03.2004., 12:56
Ja sam nashla u Esprit, tamne, niskog sturka, s elastinom, uske gore, a dolje se malo shire, dzepici s prednje strane, a pozadi bez.

I shireg su pojasa.

Super stoje!

I bile su oko 40 Eura.

vjeverica
10.03.2004., 13:07
sis kaže:

E da, njihove mi najbolje stoje.

Kupila levisice , i za 2 mjeseca mi se uzasno rastegle i izlizale ( a bile su tamno plave). Tim vise kaj mi modeli nisu dobri ( a isprobala sve modele). Amadeusove mi stoje kao salivene.

Nikad vise levis.:flop:

iggix
10.03.2004., 13:22
Sem Levisica ja imam loshe iskustvo i s Diesel. Jako losha kvaliteta za svoju cijenu....

Hana_
10.03.2004., 13:52
u benettonu tam na cvijetnom, ima dobrih trapki, mislim da su jos uvijek snizene cijene za neke ....i kostaju oko 300 i nesto il 400 kuna :w

Lei
10.03.2004., 15:02
sis kaže:

Ja sam se skroz (pozitivno) iznenadila s njima. Moje su bile nekih 80 kn (?), tako nekako, i super se drze. Puno bolje nego neke "brand" name, a i udobnije su za cijeli dan sjedati na poslu. A kupila sam ih samo zato jer mi se vise nije dalo traziti, pa ako budu ok - budu (80 kn vise manje).

Amadeus :top: Idem uskoro po jos jedne.

Chloe
10.03.2004., 15:46
Meni su super Topshop Moto traperice... :cerek:

Winona
10.03.2004., 15:57
iggix kaže:
Ja sam nashla u Esprit, tamne, niskog sturka, s elastinom, uske gore, a dolje se malo shire, dzepici s prednje strane, a pozadi bez.

I shireg su pojasa.

Super stoje!

I bile su oko 40 Eura.

e da te s mislim nekih 2-3% elastina ostalo pamuk, savrsene :s

I nepoderive.

Wit Boy - duge nogavice. Ovdje ih nema ( ili ih ja ne nalazim :confused: ) ali u Zagrebu sam ih obozavala.

I njihove traper kosuljice i traper haljinice.

husky
10.03.2004., 16:18
Hvala na odgovorima. Uzet ce se u obzir. Going now in shopping. :)

TiNa.
10.03.2004., 19:19
hm...kod vas amadeus tako jeftin?
vidis ti to...ovdje ga vjerojatno oce progurat pod neku markicu, tu je oko 300KN! bas su mi se jedne svidjele neki dan, jako su plitke i onako izbjeljene na agresivno bijelo. al posto nisam bila sigurna u kvalitetu nisam uzela. sad cu ipak uzet.

a inace wit boy ima super farmerki, ne skupih. big star isto moze proci, recimo linija KIM..a levi's mi ima jedino dobre modele, al ne volim njihov grubi denim. to me je jako dugo i odvracalo od traperica, nisam ih nosila ima 5 godina.

vjeverica
10.03.2004., 20:09
TiNa. kaže:
hm...kod vas amadeus tako jeftin?
vidis ti to...ovdje ga vjerojatno oce progurat pod neku markicu, tu je oko 300KN! bas su mi se jedne svidjele neki dan, jako su plitke i onako izbjeljene na agresivno bijelo. al posto nisam bila sigurna u kvalitetu nisam uzela. sad cu ipak uzet.

Ja sam platila 200 kn , ma imas jeftinije ali i dosta skupe robe u amadeusu.

BU!
10.03.2004., 21:16
moje gas trapke su se tak rasirile da sam ih mogla skidati bez otkopcavanja :flop:
sto ipak ima svojih prednosti :D :top:

avril
10.03.2004., 21:24
Sjecam se kako sam prije kao tinejdzerka patila na Big Star, No Limit i slicne brandove :)
Amadeus su OK omjer cijene i dobivenog.
Mustang - :top:

propuh
10.03.2004., 23:30
je ma mustang je zakon...ode u šibeniku nema šanseeee nać bolje traperice...em imaju produžene brojeve (ja npr. ne mogu uć u nitijedne witboyeve traperice a da ne izgledam ko mali debil jer mi jedva dosežu do gležnjeva.....zadnje 2 godine kupujem samo u mustanga. pa platim 400-500 kn, al traju...i daju:D :D

hator
11.03.2004., 06:46
amadeus:top:

debelakrava
11.03.2004., 08:57
jao...ma u witboy-u i amadeusu ima super stvari...ali traperice: pod jedan svoj uobicajeni broj 29 nemogu navuc ni do koljena akamoli preko bokova a da ne pricam o tome da kad uzmeme neki 36 koji konacno ide preko bokova i dupeta da je predugacak oko pol metra...ma neznam ja cu sd morat ic kupit neke...neznam sta cu...
definitivno ne levisice...imam jedne vec godinu i po i jos im boja pusta pa su mi noge onako fino plave...ma grozno...zasad sam bila zadovoljna miss selfridgeon al poceli su radit modele bez dupeta...
e da i fishbone...za 50 eura dobijes fantasticne i kvalitetne trapke

iggix
11.03.2004., 09:05
Winona kaže:
e da te s mislim nekih 2-3% elastina ostalo pamuk, savrsene :s

I nepoderive.

:cerek: Je. Sve istina. :)

Inace, i ja sam ti luda za Esprit. A s njihovom karticom imash svakih malo neke popuste i ako morash neshto mijenjati nije bitno gdje si kupila - sve stoji u kompu i mozesh zamijeniti ili vratiti bilo gdje.

:)

maristella69
11.03.2004., 09:36
Dobro netko veli za Levi's, jer su i meni prekrute.
Imam jedne crne 501 u meni zaista prevelikom broju 28, koje i takve velike nisu nimalo ugodne za nositi - pretvrdo, prekruto, neudobno.:flop:

Sviđa mi se što drugi proizvođači stavljaju barem 2% lycre, tako da sam posve zadovoljna GAS-om, to su zaista lijepe trapke, a što se Amadeusa tiče, ja volim tamo nabasati, jer se nađe jako jeftinih stvari, a vrlo zgodnih, jedino čujem u zadnje vrijeme da je roba postala nekvalitetnija (Turska?!) a i brojevi su ima prilično čudni. Mislim da miješaju dječju veličinu i veličinu za žene, pa je nekada broj 36 prevelik (bijele ljetne hlače niskog debelog struka) a nekada premalen (jedna smiješno malena košulja koja je veličine idealne za prosječnu 12 godišnju djevojčicu).

I ja isto moram kupiti još jedne trapke, jer kad sve zbrojim, imam samo jedne s upotrebnom vrijednošću.:) ;)

Čitam vas i pamtim!:)

Winona
11.03.2004., 12:51
iggix kaže:
:cerek: Je. Sve istina. :)

Inace, i ja sam ti luda za Esprit. A s njihovom karticom imash svakih malo neke popuste i ako morash neshto mijenjati nije bitno gdje si kupila - sve stoji u kompu i mozesh zamijeniti ili vratiti bilo gdje.

:top:

vec sam pisala na Forumu, da sam imala peh sa zimskom jaknom ( starom, nije kupljena ove godine) samo sam ju uvijek nosila na kemijsko ali pisalo na etiketi da s emoze prati, ja oprala i :mama:

Nisam imala racun, nista, otisla u ducan i dali mi novu novcatu jaknu bez da su i rijec rekli :s

Nema veze ako kupis u Japanu recimo traperice, mozes ih reklamirati u Njemackoj i slicne stvari :)

Osim toga zadovoljna sam omjerom cijene i kvalitete a i sve sto rade cak i ova proljetna kolekcija je otprilike ono kako se ja nosim i u cemu se osjecam dobro.

Da i na karticu skupljas e points i onda kad se nakupi odem i utrosim, bas dobar osjecaj ;)

A ovi proljetni mantili su im prekrasni, ne preelegantni, bas onako mladenacki...

iggix
11.03.2004., 18:17
Winona kaže:
:top:

A ovi proljetni mantili su im prekrasni, ne preelegantni, bas onako mladenacki...

Citala sam to za tvoju jaknu, a i par puta sam vidjela svojim ocima kako rjeshavaju probleme (drugih mushterija, ne mene) - svaka im cast.

Ja sam ove zime ubola onaj crveni kaputic, s nashivenim dzepovima i duzine do ispod koljena. :cerek:

joj, dosta o Esprit, zacatashmo temu....

avril
11.03.2004., 22:19
debelakrava kaže:
definitivno ne levisice...imam jedne vec godinu i po i jos im boja pusta pa su mi noge onako fino plave...ma grozno...zasad sam bila zadovoljna miss selfridgeon al poceli su radit modele bez dupeta...

hehehe, mene muci kaj su sve imalo lijepe traperice plitke, sto mi ne odgovara; zna li netko neki dobar model za visinu od 165 i vecu guzu? (trapez iskljucen)

debelakrava kaže:

e da i fishbone...za 50 eura dobijes fantasticne i kvalitetne trapke
gdje ima u zagrebu?

maristella69
12.03.2004., 09:04
Molim iskustva sa No Limit trapkama!
Plitke i svjetle.

piccola
12.03.2004., 21:42
ja obozavam plitke traperice, meni one definitivno bolje stoje od onih sa viskim strukom
i ne volim levis iako su mi ok po izgledu ali mi nekako lose stoje
nosim od diesel , gas i miss sixty, je da su malo skuplje ali zato ih nosim cjelu vjecnost. peri deri,
a neko je gore spominjao amadeus neke plitke i izbljedene, bas sam ih neki dan probala i super su , i stoje dobro. mozda ih kupim

Lali Puna
13.03.2004., 01:40
piccola kaže:
ja obozavam plitke traperice

Hmm...postoji plitko i plitko...mislim da danas proizvođači rade extremno i nenosivo preplitke trapereic...neki...Miss Sixty npr.

tamo sam jednom vidjela i probala savršene, ali savršene traperice na crtu, koje su mi super i stajale...ali, mosh ga jebat kad su tak plitke da mi se gaćice vide i kad stojim...a da probam sjest mislim da bi na gaćice samo i sjela kolko to trapera na guzici malo ima....

debelakrava
13.03.2004., 09:16
fishbone nema u zg vec u grazu.
mene isto urnebesno zivcira ta plitkoca traperica....ono, uvucem se u broj 29 i sve super izgleda...dok ne cucnem ili ne sjednem. onda mi ispadne doslovno vise od pola dupeta i na vidjelo izlaze moje nimalo privlacne bijele pamucne baba gace. ma grozno.
imam ja frendicu koja uopce nema dupeta. njoj svi ti modeli izvrsnoi stoje.
e kvragu...zato ja nemogu nac nista

piccola
13.03.2004., 19:15
dobro ne volim ni ja te ekstremno plitke pa da mi gacice vire , bezveze

Zenski petko
14.03.2004., 15:34
za one ne previse modi okrenute 501 ostaje izbor jer lijepa zenska guza je u stanju da ih pristojno ispuni iznutra. kada jos dodatno izblijede nema zamjerki (promatrano iz muskog ugla):top:

Studentica
29.03.2004., 16:23
divljakusa kaže:
Mustang je oko 500 kuna, ali drzi dosta godina. Pa se isplati....a i odgovara mi kroj na J. Lo guzu (x 2) :D

haha
citas mi misli..i ja to mislim
(za sebe)

studeni1983
30.03.2004., 01:33
meni je Mustang broj 1! :top:

Kya
30.03.2004., 10:20
ja najviše volim trapke iz gasa. imaju mi najbolje krojeve i stvarno super stoje.

maristella69
30.03.2004., 11:05
Može li mi netko preporučiti gdje bih pronašla skroz svjetle, izblijedjele traperice malo pliće, ne previše, zapravo jednostavne, mislim da su muškog kroja, slične onima koje Ljupka Gojić nosi u Cosmu (ili Elle-u:misli: ). Te su doduše Hugo Boss...;)
Nikako me ne zanimaju one 'prljave', već jednostavno, čisto svjetloplavo, gotovo bijelo.

Tija
30.03.2004., 20:43
Mare vidila sam ti takove u hm....:confused: Otto?! Da,moguće da je Otto, i tamo ih nosi Ljupka. Prekrasne su, nemam blage koja je marka a cijena je oko 500 kunića.

Tinchi
30.03.2004., 21:28
Elektra kaže:
E da, toga se nisam sjetila.. oni su zaista dobri :D

Odlične :top: Za žene jačih bedara i većeg dupeta u odnosu na struk -> 5+!!

Ima jedan model koji kao da je šivan baš za mene! Širok gdje treba, uzak gdje treba, ma super! Ma da sam išla šnajderici ne bi mi bolje napravila.. Sad je bilo na sniženju, uzela sam odmah dva para da imam (a jedne sam već iznosila :D)

maristella69
31.03.2004., 08:24
Tija kaže:
Mare vidila sam ti takove u hm....:confused: Otto?! Da,moguće da je Otto, i tamo ih nosi Ljupka. Prekrasne su, nemam blage koja je marka a cijena je oko 500 kunića.

U Otta ;) se kataloški kupuje, ne?!
Joj, to ne volim.

Čočo san
31.03.2004., 09:44
Skroz svijetle niskog struka kupila prije 2 godine u
Wit Boy-u :top:
No Limit sam kupila dvaput i nikad vise. Oba puta su se
izoblicile i potrgao im se zatvarac :mad:

maristella69
31.03.2004., 10:45
Thanks!:)

Jesu li bile skupe?!

Nisam nikada tamo kupovala ali mi se jako sviđa ono što je u izlogu, čak i njihov tamni traper!

Čočo san
31.03.2004., 18:24
Ako se dobro sjecam bile su nekih 250 kn, ali zato jer
su bile jos samo te jedne, valjda stari model...:misli:
Znam da vise poslije nisam vidjela takve u Wit Boy-u,
ali tko zna.... Sretno:w

Btw i ja si moram kupit nove, ali neke tamne.
Ove svijetle su jos citave, ali jedva disem u njima(nakupila
se kila, dvije preko zime...)

maristella69
01.04.2004., 09:14
E, baš si pomogla.:confused:

A koji su broj bile?;) :p

Čočo san
01.04.2004., 14:15
Broj 29:p

Znas ono: trazi, trazi pa ces naci:D
Meni je uvijek tak. Ak ne prehodam cijeli grad, nis ne kupim.

maristella69
02.04.2004., 08:01
Bila sam jučer u WitBoy-u i one jedine svjetlije traperice koje su tamo imali u broju 26, koštale su oko 650,00 Kuna a materijal ne samo da je bio izblijeđen već sav izrauban, kao da će se sav raspasti, a vjerujem da bi se to i dogodilo u prvom pranju, pa mogu samo reći bi se na te njihove traperice trebao pas popišati, drugo nisu zavrijedile.
Dakle, tamo više ne ulazim.
:flop:
Drugo, u Levi's-u imaju klasične svjetloplave traperice, oko 400,00 Kn no ni to 'nije to', meni trebaju one koje vuku već na bjelkasto.
Sumnjam da ću to naći ako budem tražila.:rolleyes: Jedino ako naletim koji put...

Phard
04.04.2004., 22:56
drage cure, di ja jos mogu kupiti traperice na trapez?! postoji to jos?!?

sada ima samo one uzasne tarperice, uske dolje, ma di cu s tim, koja moda... :o

jedino u wit boy-u imaju jos nesto sitno....ali di jos?

Kya
05.04.2004., 14:09
:misli: ja nigdje nisam vidjela takve uske koje ti spominješ...
pogledaj u gasu

Phard
05.04.2004., 14:32
hvala, probat cu pogledati.

vjeverica
05.04.2004., 14:51
Phard kaže:

sada ima samo one uzasne tarperice, uske dolje, ma di cu s tim, koja moda... :o

¸ Ha ? a ja nigdje nisam nasla nista drugo osim trapeza, samo trapez po ducanima:kava:

Hana_
05.04.2004., 17:40
kupila sma si trapke u dieselu, super su nisu izlizane onak su malo svjetlije, normalne, idu u lagani trapez

tam imate i one ravne i one koje idu u trapez, jedino kaj su traperice skupe

Phard
05.04.2004., 18:03
ma da ali to je onaj blagi trapez. ja zelim trapez kao što je imao wit boy. nova kolekcija wit boy-a ima hlace sve na ravno.

nebi na ravno, nego trapez!

soks
04.09.2005., 18:06
Jel zna netko gdje ima trapki u različitim bojama? Ili ak je plava da nije obična plava nego npr. plavozelena ili nešto tak neobično?

hana
04.09.2005., 18:37
soks kaže:
Jel zna netko gdje ima trapki u različitim bojama? Ili ak je plava da nije obična plava nego npr. plavozelena ili nešto tak neobično?

wit boy je prosle godine imao nesto rozih, zutih, plavih i cini mi se u jos nekim bojama hlaca-traperica, iako pretpostavljam da vise nemaju - jednogodisnji hit

maristella69 kaže:
Molim iskustva sa No Limit trapkama!
Plitke i svjetle.

ja nisam imala ni plitke ni svjetle ali su bile no limin, onako sivkasto ljubicaste su bile, ubiti sive ali je to vuklo na ljubicasto i na plavu hm neka cudna boja uglavnom i imale su crtu po sredini... kostale su oko 800 kn a uopce ne vrijede toliko! skupo, skupo, preskupo i tocka :zubo:

piccola kaže:
a neko je gore spominjao amadeus neke plitke i izbljedene, bas sam ih neki dan probala i super su , i stoje dobro. mozda ih kupim

znas kako se zovu mozda?

Phard kaže:

wit boy nema?
one klasicne svjetlo plave bez dzepova na dupetu, sa dva mala dzepica naprijed, na patent i putac (gumb)???
pa taj model imaju vec godinama hm - cudno...
ubiti u wit boyu nisam bila jako dugo jer racunam da jos uvijek imaju samo na trapez pa me bas cudi da vise nemaju...
btw ako ne nadjes nista nigdje uvijek mozes umetnut trokut i dobit trapez velik koliko zelis :)
Ps: od kud si? imam ti ja jedne ful ocuvane na OGROMAN trapez :cool:

OT:
meni su LTB najbolje :cerek:
savrseno turbo nizak struk, dolje na ravno ili blagi trapez :top:
samo sta u fakin ri imaju par modela i to je to :(
probala sam i od tally weils i nisu lose moram priznat ali oko 400-500 kn

lid
28.08.2006., 09:20
ima super traperica i ostalih za kupit u Top shopu. Znam da su skupi, ali znaju imat dobre akcije, odnosno uvijek imaju na određenom dijelu dućana nešto na akciji.
Uglavnom, treba ih probat i vjerujem da svi mogu naći nešto za svoj ukus.

emergence
28.08.2006., 10:46
ima super traperica i ostalih za kupit u Top shopu. Znam da su skupi, ali znaju imat dobre akcije, odnosno uvijek imaju na određenom dijelu dućana nešto na akciji.
Uglavnom, treba ih probat i vjerujem da svi mogu naći nešto za svoj ukus.

skupi ahahaah:rofl: a i ovo za dobre mi je:rofl:

Kakadu
28.08.2006., 12:50
meni su LTB najbolje :cerek:

I ja meni su otkriće! Prije par dana sasvim slučajno sam isprobala jedne i :cerek: . Odmah sam ih kupila. 400 kn.

penelope pitstop
30.08.2006., 01:38
bila eto baš danas u potrazi za novim trapkama. i naravno, izludila.:flop:
naime, ja imam problem što imam dosta uske bokiće, uže od ramena pa meni većina probanog klapće, bilo na bokovima, bilo na dupetu.
našla jedne u miss sixtyu koje su bile savršene, kao krojene za mene(dupe odlično u njima izgledalo, a to je ono što je, jelda, najbitnije za trapke:o ), no problem je u tome da su baš ekstremno mrkva kroja, zapravo, moglo bi se reć da su traper lasterice.jebga, ne da ljube nogu nego je napastvuju. šteta.
nego, što se mog iskustva s trapkama tiče, levisice definitivno nisu za mene. preloše to na meni stoji, dok je , eto, moja prijateljica vjerna levisu već godinama. wit boy trapke sam kupila jednom i nikad više. rastegle se nakon par pranja. zadnje koje sam kupila, pred godinu i nešto dana bile su miss selfridge. i služile su me sasvim dobro, no već su se na dupetu toliko istanjile, a i neke rupice se pojavile na istom području da me sve strah da će prilikom slijedećeg sjedenja otkrit gaće.
a trapke s kojima sam bila i ostala prezadovoljna, iako su se probahatili kukulele pa ih se ne može nać ispod tisuću kunića valjda, su replayke. imam doma tri pari(dok nisu bile ovako skupe), od kojih najstarije imaju nekih 4,5 godina i nisu se nimalo promijenile, bilo rastegle, pukle il sl. obožavam ih.:cerek:
a jesam se i ja raspisala...

Zvonchica
30.08.2006., 09:42
Ja sam čula od mnogih da je Levis na rubu!! Gumbi otpadaju...šavovi pucaju.. Ni dobro!:rolleyes:

Najbolje trapke koje sam ikad imala su od Lee-a!! Kupljene u Trstu..nikad tako dobre trapke nisam našla!!

A sad kupujem u Wit Boyu,i Espritu, koji mi je ipak bolji od WB-a! I najbolje mi je trapke kupovat u Espritu na sniženju! Zadnje koje sam kupila, pred nekih 2 tjedna, bile su 800,a snižene su na 300!! I nevjerovatna sreća - bile su posljednje!:cerek:

creative
31.08.2006., 08:56
gdje je miss sixty u zg?

Platna Bilanca
31.08.2006., 11:41
jel stigla jesenska kolekcija hlača u trgovine u Zg? planiram doć možda već idući tjedan al ne znam jel se isplati. kod nas u Wrangler-u i Lee-u imaju jedne wrangler i 4 Lee hlača za žene :rolleyes:
ima štogod u Wit Boyu? kakve su cijene?

meg
31.08.2006., 13:52
joooooj, bila sam u dieselu... boli glava, boli srce, boli duša... :tuzni:

a boljeti će uskoro i novčanik. :zubo:

Dasha
02.09.2006., 14:42
:misli: ja nigdje nisam vidjela takve uske koje ti spominješ...
pogledaj u gasu

Meni su GAS-ove traperice ZAKON !
Jako kvalitetan jeans ...a modela imaju svih vrsta...
NOsim ih vec godinama ...a pogotovo su mi dobre model -vivianne 5 ! Taj model imaju u vise razlicitih boja jeansa ...ponuda im je super ..barem sto se mojih standarda tice..
Jer NE VOLIM jako plitke a niti poderane traperice ..niti traperice sa elastinom ... volim kvalitetan i cvrst jeans ...a to sam nasla u GAS-u !

alexxx
03.09.2006., 13:16
ako netko oće crne traperice, u miss selfridgeu su na sniženju, 1oo kuna. mrkve. :( :(

Rock Star
03.09.2006., 20:35
ako netko oće crne traperice, u miss selfridgeu su na sniženju, 1oo kuna. mrkve. :( :(

Kaj to još netko nosi!?

hana
03.09.2006., 21:35
sta crne ili mrkva kroj?

alexxx
04.09.2006., 10:08
Kaj to još netko nosi!?
a valjda za u čizme ugurat. ja se bar nadam da je zato. ja sam isto nekad imala jedne te uske. di mi je bila pamet. :kajese:

hana
04.09.2006., 10:27
lagani mrkva kroj na starke :top:

alexxx
04.09.2006., 10:31
nisu lagani mrkva kroj. uske su. uz nogu.

ne volim ni ravne inače, mrkva ne dolazi u obzir, osim na salatu il u maneštri. il tako nešto. :D

hana
04.09.2006., 10:40
meni su nakon godina i godinam nosenja trapez pocele ic na zivce, em sama sebi izgledama ko hippy em se blate nakon dva koraka a na kisi da ni ne govorim
a te uske uske uz nogu, dole na ravno sam imala od miss sixty jedne ali su visok struk pa su odletile u smece

alexxx
04.09.2006., 10:59
uske traperice visokog struka.. jel može gore :rofl:
(i moje su bile takve. tada sam bila mišljenja da mi prekrasno stoje :D)

hana
04.09.2006., 11:19
to ti je nanny fine look :lol:

Maisie
04.09.2006., 16:03
I ja meni su otkriće! Prije par dana sasvim slučajno sam isprobala jedne i :cerek: . Odmah sam ih kupila. 400 kn.
uzela san i ja jedne ltb za 400 i nešto sitno kuna prije godinu dana. predobre su mi.
al brzo su zatvorili taj dućan u šibeniku. baš mi je ža :(

penelope pitstop
05.09.2006., 00:53
to ti je nanny fine look :lol:
ma pusti ti to. nanny fine je d maca.:raspa:

Seraphine
05.09.2006., 10:10
bok cure evo i ja sam nedavno imala isti problem :rolleyes: no u puli to je uistinu problem, nije pula zagreb pa da cura moze birati.... bila sam u dieselu ali ljudi moji koje su tamo cijene.... ma mislim za jedne rifle nedam tolke pare :eek: uostalom jako sam se i razočarale u nijednima se nisam osjecala komotno (iako sam dosad imala ugodna iskustva s dieselkama) onda sam osla do witboya nis.... do levisa... tamo sam nasla nes... ali strah me to kupit jer su mi se sve levisice do sad katastofalno rasirile, a nevolik kad to visi... i još me zena u butigi upozorava da ne sidam etiketu da ih nosim jedan dan doma da će mi se sigurno raspati !!!!!!! halo!!!!!!!! uzas :flop: a nisu ni neke pare bas za bacanje 475 kn.... i sad ono kupi pa ce se raspat pitanje je vremena.... i tako kad sam već izgubila svaku nadu, sasvim neplanirano zavrsila sam u amadeusu i nasla sam ih :cerek: ljubav na prvi pogled... to mi je prvi put tamo da sam nes uzela i jako sam ugodno iznenađena s njima i s cijenom 260 kn :top:
koja su vasa iskustva s amadeusom, ja cula da je roba nekvalitetna.... neznam...

hooray
05.09.2006., 10:36
volim amadeusove modele, i kvaliteta za cijenu nije loša, ali da mi se hlače relativno brzo izližu je isto istina (meni tim više što sam malo punija), doduše mojoj mršavoj frendici neki modeli traju već godinama,
ali vidim da nitko na tri stranice nije spomenuo black bull,
meni su i njihove traperice super (malo su skuplje od amadeusovih, ali i traper je malo čvršći)

reptilia
05.09.2006., 11:43
mene samo muči di da više nađem traperice s elastinom jer ovo kaj sad postoji je sve katastrofa....sve se rasiri i onda grozno izgleda...

Rock Star
05.09.2006., 15:04
U Amadeusu UVIJEK ima trapki s elastinom.

reptilia
05.09.2006., 15:20
U Amadeusu UVIJEK ima trapki s elastinom.

a ja ljetos gledala i nijedne, bas nijedne nisu bile sa....skuzis i na opip,a jos kad vidis na etiketi...fijuuu....nema nema i nema...100% pamuk

Maisie
05.09.2006., 15:25
kolko mogu te rebe iz amadeusa izdržat?
ja bi ih recimo nosila 200 dana u godini. sidala svugdi.

bliss
05.09.2006., 15:37
a ja ljetos gledala i nijedne, bas nijedne nisu bile sa....skuzis i na opip,a jos kad vidis na etiketi...fijuuu....nema nema i nema...100% pamuk

Ja prije jedno 2 tjedna kupila jedne u Amadeusu. Malo elastina ali dovoljno. Savršene :cerek: I jeftine :D

vanili
16.09.2006., 11:53
Da li netko zna ima li Diesel finih trapka niskog struka, a da imaju malo elastina u sebi?

aibreann
18.09.2006., 10:13
vanili, ja sam relativno nedvno (prije kojih mjesec dana) kupila jedne s elastinom u dieselu, doduše crne su i skinny jeans (ne znam da li voliš takve) i nisam ih kupila u hrvatskoj... a došle su kojih 90-ak eura (što je zapravo prilično povoljno za diesel)... :)

inače mi nije bitno koje su marke traperice, glavno da dobro stoje na guzi. a najdraže su mi jedne iz Miss Selfridgea koje sam ''ubola'' proljetos za kojih 400 kuna i preprepredivne su... :cerek:
a s Amadeusom sam se nažalost opekla, kupila sam jedne njihove prije 2-3 g. i bile su super prvih mjesec dana, potom su se rastegle (par puta sam ih nosila krojačici na sužavanje) i na kraju su se raspale već nakon 4, 5 mj. :(

vanili
18.09.2006., 18:36
vanili, ja sam relativno nedvno (prije kojih mjesec dana) kupila jedne s elastinom u dieselu, doduše crne su i skinny jeans (ne znam da li voliš takve) i nisam ih kupila u hrvatskoj... a došle su kojih 90-ak eura (što je zapravo prilično povoljno za diesel)... :)

inače mi nije bitno koje su marke traperice, glavno da dobro stoje na guzi. a najdraže su mi jedne iz Miss Selfridgea koje sam ''ubola'' proljetos za kojih 400 kuna i preprepredivne su... :cerek:
a s Amadeusom sam se nažalost opekla, kupila sam jedne njihove prije 2-3 g. i bile su super prvih mjesec dana, potom su se rastegle (par puta sam ih nosila krojačici na sužavanje) i na kraju su se raspale već nakon 4, 5 mj. :(
Puno ti hvala. Budem onda otišla pogledati i u Miss Selfridge.:)

Noemi
18.09.2006., 18:51
Imam jedne neprezaljene od Moto-a, model spike, kopcale su se gumbicima.

Htjela sam odmah uzeti dva para ali nisu imali i sada vise ne nadjem nista slicno:tuzni: Gumbici, elastin, lagano sjencane, savrsene :cerek: :tuzni:

aibreann
18.09.2006., 21:15
Puno ti hvala. Budem onda otišla pogledati i u Miss Selfridge.:)

nažalost trenutno im je izbor trapera jako slab (ali imaju preslatke jesenske kaputiće od tvida :cerek:), neki dan sam bila sa sekom i ostala jako razočarana... al možda još dobiju ili sam naletjela u krivo vrijeme, krivi dan. a oni robu dobivaju jednom tjedno ili jednom u 2 tjedna tako da ti se možda posreći. ;)

vanili
19.09.2006., 19:55
Imam jedne neprezaljene od Moto-a, model spike, kopcale su se gumbicima.

Htjela sam odmah uzeti dva para ali nisu imali i sada vise ne nadjem nista slicno:tuzni: Gumbici, elastin, lagano sjencane, savrsene :cerek: :tuzni:
Gdje bi mogla naći taj Moto?:confused:

naomi
19.09.2006., 21:35
joj ja danas tražila crne rebe cijeli dan... ima ih super u x-nationu, nisu ni skupe po 270kn, ali ja sam nekako neobicno gradena pa mi sve oko bokova uske a na nogavicama jako pušu :tuzni:

tough_cookie
19.09.2006., 21:35
ja sam nelose trapke kupila prije par godina u s. oliveru. jako obicne, klasicne, ravne, tamnije plave al malo kao izlizane i cak nisu bile jako skupe (ne sjecam se vise iznosa, al ja sam skrtica ;) ) ... tak da se isplati bacit oko.

hana
19.09.2006., 21:46
joj ja danas tražila crne rebe cijeli dan... ima ih super u x-nationu, nisu ni skupe po 270kn, ali ja sam nekako neobicno gradena pa mi sve oko bokova uske a na nogavicama jako pušu :tuzni:

jel ima u xnationu i plavih ili samo crne?
su na ravno, trapez ili mrkvu? niski/visoki struk?
thx :s

(bila neki dan u xnationu pa ne vidjela :bonk: )

naomi
19.09.2006., 21:52
jel ima u xnationu i plavih ili samo crne?
su na ravno, trapez ili mrkvu? niski/visoki struk?
thx :s

(bila neki dan u xnationu pa ne vidjela :bonk: )

ravne nogavice, normalan struk (malo niži al ne previše). ima i sportskih i obicnih mislim da su tu u split tek jucer dosle.

Aleks_Invader
19.09.2006., 21:55
Gdje bi mogla naći taj Moto?:confused:

Ja ih jučer kupila u Importanneu u Top Shopu....Moto hlače...a sad, što se modela tiče, moraš vidjeti sama.

baby_bitch
19.09.2006., 23:24
Best trapke su GAP-ove... 6 godina , a izgledaju ko nove, nosene gotovo cijele godine!! A bogme sam ih se nakupovala s elastinom, bez- jednostavno predobre, tak da imam doma hrpu njihovih. Flare modeli savrseno stoje a velicina za birat kolko hoces

Rock Star
20.09.2006., 06:02
Koliko košta GAS?

Scissors.
20.09.2006., 10:32
Koliko košta GAS?

oko 500tinjak kunica....

nego mene zanim da li vis epreferirate sa ili bez elastina trapke i zasto?!?

Rhea
20.09.2006., 10:49
Vise volim bez elastina,a zasto?Pa tako,draze su mi.Inace ,skoro sve jeans hlace koje imam su od marke Only.Bolji modeli kostaju oko 70 eura,a ima ih i za manje love(ja imam samo skuplje:zubo: )To je Danska marka odjece,meni su njihove traperice odlicne jer kod njih uvijek nadjem nesto sto mi se svidja, i sto je najvaznije njihovi modeli mi jednostavno dobro stoje.
www.only.com

Maisie
20.09.2006., 13:29
www.only.com
:( da san znala prije, potražila bi u pragu.

mrkvich
20.09.2006., 21:07
znal' netko di u zg-u ima kupit najobicnije crne (bez ikakvih dodataka tipa sljokica, izlizanog itd) trapke ravnog kroja,moze i trapez )da se suzit barem)....struk bilo kakav?
kupila pred par god u gasu i koma kak su bile nekvalitetne.zadnji put sam svrljala po ducanima pred oko mjesec, mjesec i pol pa nije bilo, nisu znali dal ce dobivat itd.

Hard Candy
20.09.2006., 23:19
Nepisano pravilo je = kad nadjes trapke koje ti stoje ko slivene - kupi dvoje! :D
Inace ono sto ja trazim i nadam se da netko zna - trapke s niskim djepovima? Gdje ima? Po mogucnosti s elastinom i dolje malo sire, boot cut.. help me pls? Hvala! :)

Andjelcic
21.09.2006., 07:34
Nepisano pravilo je = kad nadjes trapke koje ti stoje ko slivene - kupi dvoje! :D

o da :D ucim na greskama :zubo:

aibreann
21.09.2006., 12:34
znal' netko di u zg-u ima kupit najobicnije crne (bez ikakvih dodataka tipa sljokica, izlizanog itd) trapke ravnog kroja,moze i trapez )da se suzit barem)....struk bilo kakav?
kupila pred par god u gasu i koma kak su bile nekvalitetne.zadnji put sam svrljala po ducanima pred oko mjesec, mjesec i pol pa nije bilo, nisu znali dal ce dobivat itd.

joj da, gas je koma... :zubo: moje su se raspale ni nakon pola godine...

crne? moglo bi biti u dieselu, baš sam prije mjesec dana kupila jedne (al ne u Hrvatskoj), bez ikakvih dodataka, skinny kroj (Liv), možda su dobili u međuvremenu i tu u ZG. a moguće je da ima i u Mangu, Replayu, Topshopu, Pepe Jeans... ;)

aibreann
21.09.2006., 12:35
Inace ono sto ja trazim i nadam se da netko zna - trapke s niskim djepovima? Gdje ima? Po mogucnosti s elastinom i dolje malo sire, boot cut.. help me pls? Hvala! :)

Esprit? :) a ako si spremna izdvojiti i više para pogledaj u Jegerstarovom dućanu u Draškovićevoj, Seven Jeans i kompanija...

Andjelcic
21.09.2006., 12:44

wtf, ja svoje nosim 5-6 godina... :confused:

mrkvich
21.09.2006., 23:49

crne? moglo bi biti u dieselu, baš sam prije mjesec dana kupila jedne (al ne u Hrvatskoj), bez ikakvih dodataka, skinny kroj (Liv), možda su dobili u međuvremenu i tu u ZG. a moguće je da ima i u Mangu, Replayu, Topshopu, Pepe Jeans... ;)

bila sam u mangu i top shopu neki dan al nisu imali nista...mozda dodbe sta u medjuvremenu pa cu bacit oko.
diesel?...niemaju li oni paprene cijene?...nisam fan davanja vis eod 600 kn za hlace.cak mi je i to previse:)

emy
22.09.2006., 05:46
Crnih je bilo u replayu i mangu

solei
22.09.2006., 12:32
Ja sam punija na bokovima i imam siri struk bas ono bzze s ovim viskom kila. E sad ja bih neke kupila ali nemam blage kakav kroj da trazim da licim na nesto. Imate li neki prijedlog?

macka
22.09.2006., 13:18
Ja sam punija na bokovima i imam siri struk bas ono bzze s ovim viskom kila. E sad ja bih neke kupila ali nemam blage kakav kroj da trazim da licim na nesto. Imate li neki prijedlog?
ja imala slican problem s odabirom kroja, jer kad bih sama neke uzela nikad pogodit... imam sire bokove, ali uzi struk, pa ono sto bi preslo preko bokova bi plesalo u struku, a ono sto bi pasalo u struku ne bi ni doslo do njega :zubo:

tako mi je njihova kupovina uvijek bila nocna mora... dok nisam usla u Mustangov ducan u Importanne centru, stala pred zenu i rekla da bi ja nesto probala... zena me pogledala i dala mi jedne za koje sam mislila da nema sanse da udjem u njih i da se moja mora nastavlja... na moje nemalo iznenadjenje stajale su kao salivene! zena pogodila iz prve! i sve ostale razlicitih krojeva koje mi je dala da probam su super stajale! :s

medjutim, poanta moje price ipak nije hvalospjev Mustangovog ducana (nije, nije majke mi :zubo: ), vec to da ti je najbolje otic u neki ducan i trazit da ti daju probat nesto sto bi tebi pasalo... kazes koji su ti problemi, sto ipak ne bi htjela nositi (ako npr. ne zelis trapez) i isprobavas... :mig:

aibreann
22.09.2006., 21:30
wtf, ja svoje nosim 5-6 godina... :confused:

nije ni gas što je nekad bio... :zubo:

aibreann
22.09.2006., 21:34
diesel?...niemaju li oni paprene cijene?...nisam fan davanja vis eod 600 kn za hlace.cak mi je i to previse:)

da, nemaju jeftinijih hlača od 700-800 kn (a sežu bome i do 1700-1800, al to su posebno ukrašeni modeli itd.), al bome su kvalitetni...
u Espritu hlače dođu oko 450, 550 kn ak se ne varam, u Miss Selfridgeu oko 400, 450... i Topshop i Mango su u tom rangu, a izbor im je very nice...:)

Noemi
22.09.2006., 23:03
Ljepsi modeli espritovih traperica su cca 700 kn.

mrkvich
22.09.2006., 23:28
tesko da bi odvojila vis eod 600 kn. stvarno bi me morale fascinirati trapke:).
svejedno hvala na informacijama o cijenama.

solei
23.09.2006., 10:31
Hvala macko pametno zboris

emy
26.09.2006., 18:35
Danas sam bila u potrazi za tamnoplavim skinny trapericama.Katastrofa, nisam nista nasla. U mangu mi niti jedne ne stoje kak spada(nemaju mi dovoljno niski struk), u miss selfridge-u nema ono sto trazim, a u topshopu nema broja!Jedino sto mi sevrseno odgovara je diesel, ali trenutno nisam u mogucnosti, jos se oporavljam od posljednjeg pohoda!
Gdje ima relativno jeftinih, tamnih uskih traperica?

chachi
27.09.2006., 11:17
Ima li ko iskustva sa lee cooper farmerkama??
http://www.leecooper.com/ zasto sajt ne radi:confused: ..ili to samo meni ne radi??:confused: :confused:

Claire
30.09.2006., 08:30
ja sam se odusevila sa trapericama balck bulla koje su jeftine, dobro stoje i nosim ih na poslu stalno... te su mi bas za svaki dan...
seven (za koje kazu da svakome dobro stoje) meni ne stoje dobro... ali zato sam si kupila dvoje u dieselu... jedne skroz shiroke plave i jedne skroz tamne skinny (za koje se iskreno nadam da ce se nosit vise sezona)..
yebiga, dobar traper se vidi iz satelita, ali s obzirom kolko danas kostaju, nezamislivo mi je da traperice od 1000 i nesto (puno) jos kuna nosim svaki dan...

Hard Candy
30.09.2006., 11:00
nezamislivo mi je da traperice od 1000 i nesto (puno) jos kuna nosim svaki dan...

Nego?? Pa valjda si ih tolko platila da ih nosis.. a ne ono, 1x mjesecno.. Ne znam, meni nema smisla dati para za nesto, izgledati u tome super i onda _cekati_ prilke za obuc.. ;)

studentica21
30.09.2006., 11:26
Nego?? Pa valjda si ih tolko platila da ih nosis.. a ne ono, 1x mjesecno.. Ne znam, meni nema smisla dati para za nesto, izgledati u tome super i onda _cekati_ prilke za obuc.. ;)

bas tako.jebote,das 1000 kuna i onda pazis da ih sto rjede nosis...zasto?:confused:
za ta nofce ima da sve izdrze:D

za traperice dam 600kuna,vise necu sigurno.a za te novce se moze naci fenomenalne traperice!
ne kupujem diesel zbog diesela:rolleyes: a za razliku od npr.400 kuna si kupim jos dvije majice.
e da,vidjela sam na dieselovu izlogu traperice od 1450kuna:eek: ,za tu cifru si kupim dvoje super kvalitetne traperice i jos mi ostane za majicu.

Claire
30.09.2006., 12:16
za mene "svaki dan" znaci nositi ih na posao... i to ispod kute, riskirajuci da ih zalijem nekom kemikalijom, da ne kazem kiselinom/luzinom... 1400 kuna je preskupo za to...
ali za sve druge prilike van posla mi je ok...
e sad... jesam li ja snob sto mi vecina jeftinih traperica nije dobra ni lijepa, o tome mozemo pricati... :zubo:
tesko me netko moze uvjeriti da su npr. amadeus dobre...

studentica21
30.09.2006., 13:23
za mene "svaki dan" znaci nositi ih na posao... i to ispod kute, riskirajuci da ih zalijem nekom kemikalijom, da ne kazem kiselinom/luzinom... 1400 kuna je preskupo za to...
ali za sve druge prilike van posla mi je ok...
e sad... jesam li ja snob sto mi vecina jeftinih traperica nije dobra ni lijepa, o tome mozemo pricati... :zubo:
tesko me netko moze uvjeriti da su npr. amadeus dobre...

jeftino je relativan pojam.

a traperice od 600kuna nisu jeftine,bar meni.

traperice iz amadeusa su katastrofa al o tome nisam ni govorila.govorila sam o tome koliko cijena i ime opravdava kvalitetu.imam traperice iz gasa i lee i fenomenalne su,i po kvaliteti i po kroju.necu kupiti traperice od 1450 kuna jer je to diesel.

Claire
30.09.2006., 13:48
necu kupiti traperice od 1450 kuna jer je to diesel.
ja kupujem ajvar od vitaminke, a ne od podravke... jel i ovo trebam obrazlagat zasto?

:zubo: :rolleyes:

Kruska
30.09.2006., 13:54
za tu lovu ima da same plešu step, kuhaju, peru..:D

studentica21
30.09.2006., 14:00
ja kupujem ajvar od vitaminke, a ne od podravke... jel i ovo trebam obrazlagat zasto?

:zubo: :rolleyes:

:rolleyes:

pa tko te pitao da obrazlozis zasto kupujes traperice u dieselu?inace,...ovo je forum.

Claire
30.09.2006., 14:06
za tu lovu ima da same plešu step, kuhaju, peru..:D
:rofl: :rofl: :rofl:
pusti... dokle god mi podizu guzu te je cine manjom te sexipilnijom, ne tribaju nista drugo radit...

Kruska
30.09.2006., 14:10
hm. moje dupence je zadovoljno ltb-om.:zubo:

GothicA
02.10.2006., 14:25
Di ima Amadeusovih dućana? Sećam se da je bio jedan kod Črnkasa i tamo sam si kupila najjebenije džeperice, ali više se ne proizvode, a nit tamo ima dućana više.

Inače, ja tražim crne traperice, po mogućnosti na cif. Furam 48 I think :misli: ..ugl, XL sad kak na kojima piše (imam jedne sive UK 14 broj).
Tražim najnormalnije, nit plitke nit trapez nit išta sl. Pa ako neko ima za preporučiti.. čula sam da Benetton ima kvalitetnih, al me cijena jebe.

mrkvich
02.10.2006., 14:32
Inače, ja tražim crne traperice, po mogućnosti na cif.

par postova prije sam i ja pitala za crne trapke.
gdje god sam pitala nema.
mozda ce dobit pred zimu.
ak nadjes javi diii!

Kruska
02.10.2006., 15:01
Di ima Amadeusovih dućana? Sećam se da je bio jedan kod Črnkasa i tamo sam si kupila najjebenije džeperice, ali više se ne proizvode, a nit tamo ima dućana više.

Inače, ja tražim crne traperice, po mogućnosti na cif. Furam 48 I think :misli: ..ugl, XL sad kak na kojima piše (imam jedne sive UK 14 broj).
Tražim najnormalnije, nit plitke nit trapez nit išta sl. Pa ako neko ima za preporučiti.. čula sam da Benetton ima kvalitetnih, al me cijena jebe.

imaš jedan prekoput dobrog zvuka. mislim :misli:
i flash jeans (nisam sigurna da imaju dućan u zagrebu) je imao crnih reba.
benetton ti sigurno ima crnih.
al mislim da ih je bolje tankat (obojati) u crno :D

Hard Candy
02.10.2006., 21:11
Amadeus imas u Importaneu. Od ulaza desno pored birceva odmah tam negdje ravno..

bliss
03.10.2006., 05:35
Di ima Amadeusovih dućana?

Imaš stanicu prije Trešnjevačkog placa.

mrkvich
03.10.2006., 13:04
na kvatricu
u draskovicevoj
u galeriji u vlaskoj
prek puta dobrog zvuka

GothicA
05.10.2006., 00:16
Hvala, sad ću se jedan dan uputiti. Trebaju mi trapke, a i samterice bi bile poželjnje.

@Kruska- zašto bi ih bilo bolje pofarbati? Zbog cijene si to rekla ili? :confused:

-andrea-
05.10.2006., 11:33
ja kupujem u Wit Boy-u a nekad i Levi's
u wit boyu mi je kroj najbolji, niske su i cijena je pristupačna( oko 400)

mrkvich
06.10.2006., 11:59
ja kupujem u Wit Boy-u a nekad i Levi's
u wit boyu mi je kroj najbolji, niske su i cijena je pristupačna( oko 400)

jeeez, u wit boy-u se nadju super krojevi,a i boje (bar meni po ukusu),ne samo hlace nek i majce,a i prosle godine sam ubola super traper jaknu,no jedini bed mi je kaj nemam uvijek kesovine za ono sta nadjem,a kartice ne primaju.:flop:

mrkvich
10.10.2006., 09:57
Inače, ja tražim crne traperice, po mogućnosti na cif.

nasla crne trapke.ima ih u levisu, u bivsem varteksu na kvatricu, pa vjerojatno i u ostalim levis ducanima.590 kn.crne, ravnog kroja,mislim da su na cif.jedino sta me od njih odbilo je ruzan sav na nogavicama,kao da je izbljedjen.pa baci oko.

studentica21
11.10.2006., 10:06
kupila traperice:cheer:

u lee-u,600 kuna,indigo tamnoplave,ne sjecam se kad sam zadnji put kupila tamne traperice :misli:

ove su fenomenalne i ono sto sam trazila- bez elastina!
vecina modela im je s velikim postotkom elastina (bar onako na dodir),zalijepe se za kozu i uvuku u p***u:zubo:

mrkvich
11.10.2006., 15:19
vecina modela im je s velikim postotkom elastina (bar onako na dodir),zalijepe se za kozu i uvuku u p***u:zubo:

a bash sam misla postavit pitanje koja je razlika izmedju onih sa elastinom i bez i nisam mogla dobit bolji odgovor:zubo: :s

hana
11.10.2006., 16:39
meni ne valjaju one bez elastina jer se nakon pranja skupe a nakon nosenja previse rastegnu (barem LTB) a ne valjaju mi ni one za koje na oko i dodir vidis da su od elastina. ali zato one za koje ne skuzis da su bez elastina a imaju ga malo :top:

Eve*
11.10.2006., 20:55
meni ne valjaju one bez elastina jer se nakon pranja skupe a nakon nosenja previse rastegnu
da to i mene j**e:mad: dizelke imam s (pre)malo elastina

green_eyes
11.10.2006., 21:42
meni ne valjaju one bez elastina jer se nakon pranja skupe a nakon nosenja previse rastegnu (barem LTB) a ne valjaju mi ni one za koje na oko i dodir vidis da su od elastina. ali zato one za koje ne skuzis da su bez elastina a imaju ga malo :top:

tak i moje dieselice, nakon pranja ih jedva obučem, a dok se rastegnu plivam u njima...
i meni se više sviđaju one s malo elastina... našla sam u pimkiju u grazu savršene trapke, i to dva para:cerek: :cerek: Inače mi je kupovina trapki mission impossible, zato sam extra happy!

studentica21
11.10.2006., 22:16
meni ne valjaju one bez elastina jer se nakon pranja skupe a nakon nosenja previse rastegnu (barem LTB)

sve se traperice opuste iako se one s malo elastina vise "drze" u prvotnom obliku.bas zbog toga uvijek kupim broj manje traperice,jeeeeedva ih zakopcam a ipak mogu disati:zubo:

hana
12.10.2006., 12:34
ja sam pokusala prakticirat tu foru kupovanja broj manje ali mi to postane lose nakon izvjesnog broja pranja jer se onda pocnu ko sve jace skupljat i desi se da kad su cisto oprane ih nemogu ni navuc a kamoli zakopcat pa onda moram ih rastezat po kuci da bi se opustile... sve u svemu tlaka i ove s mrvicom elastina su mi udobnije za nosit, one skroz bez su mi prekrute pa za dugo sjedit, potrcat, saginjat se blabla mi i nisu nes...
inace zadnje sam kupila super wampum ili tako nekako trapke za manje od 300 kn :D

debelakrava
12.10.2006., 13:52
izvrsne crne uske traperice kupila sam u H&M-u (cca.30ak eura). Ima pored lacosteovog outleta mustang i lee gdje sam kupila onak, vrlo obicne, lagano izbljedjele lee traperice za 390 kn

emergence
12.10.2006., 14:31
imate kakovih iskustva s esprit trapkama???

hana
12.10.2006., 14:37
meni esprit trapke nisu ljepe, i sve imaju isti znak e izvezen na dzepovima i nigdje nisam vidjela neke s niskim strukom

carrie
12.10.2006., 14:39
ja prije par godina kupila super esprit trapke, niski struk, a dzepovi onak jaaako nisko na guzi. super. i malo su sirije, zakon. kostale oko 400 kn kolko se sjecam...

Eve*
12.10.2006., 21:00
dakle s takvim natpisom sam pocela vidjat traperice po gradu(slovo r je crveno),jel ko mozda vidio to u kojoj se trgovini prodaje?:)

Bootylicious
12.10.2006., 21:26
Replay?

emergence
13.10.2006., 08:31
replay :zubo:

meg
13.10.2006., 09:45
našla sam prejebene trapke u dieselu... već sam se pohvalila na jednoj temi, ali morala sam i tu iskazati svoje oduševljenje... :cheer:

emergence
13.10.2006., 09:51
našla sam prejebene trapke u dieselu... već sam se pohvalila na jednoj temi, ali morala sam i tu iskazati svoje oduševljenje... :cheer:

kolko hiljada:o

meg
13.10.2006., 09:58
1040 kn :mig:

emergence
13.10.2006., 10:00
1040 kn :mig:

bagatela :o ima li i za debeloguzanke poput mene?

meg
13.10.2006., 10:42
pa ja sam isto debeloguzanka i bas je fino stala u trapke... :zubo:

lola rose
13.10.2006., 11:17

reci meg, kakve su? kakav je kroj?

meg
13.10.2006., 12:15
ma bjutiful su... svijetlije jer imam već dosta tamnih, ravan kroj i guza super izgleda u njima... klasika... :mig:

lola rose
13.10.2006., 12:21
ja baš hoću takve, ravne, klasik... sad ću ja trčat u diesel za tobom, ko ti za mnom :mig:

meg
13.10.2006., 12:24
he he, samo daj... :zubo:

lola rose
13.10.2006., 12:25
:grli: :five:

aibreann
13.10.2006., 12:32

dobre :top:
nosim jedne već 2 g. i baš mi paše što za razliku od većine ostalih imaju i malo elastina... :) meni su najbolje one 98% pamuk i 2% elastina. baš onako taman da nisu prerastezljive, a ne volim ni one bez elastina, deformiraju se nakon par nošenja i onda ih stalno moram nositi na prekrojavanje kod krojačice... :D

t.star
13.10.2006., 14:56
pepe jeans :top:

Rossella
13.10.2006., 17:32
Da li zna netko gdje imaju jako male brojeve traperica?
Levis, Topshop, Americanino, Amadeus ... sve su mi veelike.
LTB su mi ok ali u Rijeci imaju mali izbor pa mi se neda opet ih tamo kupit.

Eve*
14.10.2006., 14:49
Replay?
bit ce da nije...mislim da su neka imitacija
dakle r-marks traperice trazim:)

hana
14.10.2006., 16:02
@ rosela
imas veci LTB na Viskovu u onom njihpovom shopping centru

Rossella
14.10.2006., 17:52
Hvala Hana. Probat ću tamo pogledati.
Danas sam opet bila u potrazi... isprobala 8 pari i ništa... :mad:

xavierkat
15.10.2006., 16:02
...samo jedno, ali dobro iskustvo...:) imala sam jedne prije par godina, genijalne, svjetle i prema dolje sire ali izgledase kao muske - nosila sam ih doslovno svaki dan i trajale su godinama - a ja nisam od onih koje bash paze na svoje trapke :D...ah, da su mi opet takve :cerek:
...but than again, nisam sigurna trebam li ih preporucivati, jer sve cure koje znam da su u Zg-u kupile Espritove trapke bile su izrazito nezadovoljne, jer su im se brzo raspale :flop: - moje su kupljene u Nizozemskoj, i mozda je neki slican stos kao s Levi's-om (ove proizvedene u RH uvijek mi brze odu nego one "inozemne"), a mozda je i cista slucajnost...

studentica21
16.10.2006., 12:46
ja sam pokusala prakticirat tu foru kupovanja broj manje ali mi to postane lose nakon izvjesnog broja pranja jer se onda pocnu ko sve jace skupljat i desi se da kad su cisto oprane ih nemogu ni navuc a kamoli zakopcat pa onda moram ih rastezat po kuci da bi se opustile... sve u svemu tlaka i ove s mrvicom elastina su mi udobnije za nosit, one skroz bez su mi prekrute pa za dugo sjedit, potrcat, saginjat se blabla mi i nisu nes...
inace zadnje sam kupila super wampum ili tako nekako trapke za manje od 300 kn :D

ubijas mi veselje.:zubo:

hana
16.10.2006., 16:15
@ studentica

sorkach :)
ali evo ako te tjesi sad imam jedne skinny koje su mi se isto rastegle a par dana ih nosim ali se ne kuzi nigdje osim sta mi sa struka padaju tako da fala bogu nemam duple bokove

penelope pitstop
20.10.2006., 22:30
napokon i ja našla trapke!:cheer:
bome, dosad se nijednom nisam ovoliko namučila da pronađem zadovoljavajuće traperice, ali mogu reći, isplatilo se.
tamne onoliko koliko treba, najblaži i gotovo neprimjetni trapezić na dnu, super džepići na dupencu :D , i opasno nizak struk.:cool:
lokacija- mustang
cifra- 700 kunića

Studentica
21.10.2006., 22:32
evo ja kupila PHARD trapke i super su mi. samo sto mislim da ih nema u HR. ili se varam?

kiki-j-zg
22.10.2006., 02:24
Zadnje trapke sam kupila u New Yorkeru u Beču za pravu siću - cca 300 kn i oduševljena sam kako mi stoje. Nisam još bila u City centru One, ali čim prođu ove grozne gužve idem skočiti da vidim kaj nudi ovaj New Yorker.

vivienne
22.10.2006., 08:04
kupila AG,1490kn

sara4
04.04.2008., 13:28
Gdje je u Rijeci Amadeus?
Postoji li jos uvijek taj LTB na Viskovu? Mustang u RI?

Zapravo, gdje se sve u RI mogu kupiti traperice? :) :) Recimo da je neki cjenovni razred do 500 kn.

nola
04.04.2008., 14:38
Gdje je u Rijeci Amadeus?
Postoji li jos uvijek taj LTB na Viskovu? Mustang u RI?

Zapravo, gdje se sve u RI mogu kupiti traperice? :) :) Recimo da je neki cjenovni razred do 500 kn.

AMADEUS tower
LTB tower
Mustang grad

sara4
07.04.2008., 09:16
Hvala, Nola! Nasla sam traperice u nekom no name ducanu u robnoj kuci Ri.
Svratit cu i u Tower jer jos i dragi trazi trapke. :)

*XXX*
07.04.2008., 10:29
ZNAM DA JE OFFTOPIC ALI ZNATE LI GDJE SE MOGU KUPITI DUGE ŽENSKE HLAČE OD PLIŠA?

nola
07.04.2008., 11:05
Hvala, Nola! Nasla sam traperice u nekom no name ducanu u robnoj kuci Ri.
Svratit cu i u Tower jer jos i dragi trazi trapke. :)

nema na chemu :raspa:

HNB
26.05.2011., 09:14
Malo podizem ovu temu, kad nitko nije odgovorio na temi Gdje kupti....

Mene zanima gdje ima za kupit tankih traperica (one ko trenirka) npr.http://img804.imageshack.us/img804/8776/hlace.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/804/hlace.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us) Zagreb je u pitanju TNX

dušanka
26.05.2011., 14:47
Malo podizem ovu temu, kad nitko nije odgovorio na temi Gdje kupti....

Mene zanima gdje ima za kupit tankih traperica (one ko trenirka) npr.http://img804.imageshack.us/img804/8776/hlace.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/804/hlace.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us) Zagreb je u pitanju TNX

vidjela sam slicne u toweru, s'oliver....oko 400 kn...neznam ako ih ima jos
vrijedi pogledati...samo nisu imale tu mašnu tj. pojas...ali su bile bas :cerek:

yuma
26.05.2011., 19:30
HNB ima i u New Yorkeru takvih.

HNB
27.05.2011., 06:46
hvala cure!