PDA

View Full Version : Za dežurne moraliste (Policijska brutalnost u Vinkovcima)

Baklja
14.03.2004., 11:12
Nakon onog kaj se jučer događalo u Vinkovcima definitivno sam zamrzio policiju do kraja života. Nikad ih nisam volio al ono kaj su ti smrdljivi bahati stvorovi radili na jednom s navijačke strane mirnom gostovanju prelazi sve granice dobrog ukusa. Počelo je već na Vinkovačkom kolodvoru kad su nas protiv naše volje potrpali u marice i odvezli do stadiona. Naše sigurnosti radi. :rolleyes: Na tribini su bijesno odgurivali i uz psovke udarali sve one koji su se makar približili ogradi, onako u zanosu pogo plesa i u jednom navratu proslave pogotka, iako je bilo vidljivo da nitko nije imao ni najmanju namjeru da je preskače. O odlasku sa tribine na poluvremenu nije bilo ni govora. To kaj nigdje nije bilo vode (hranu ne treba ni spominjati) očito nije bilo važno. Podsjećam da nam ni nakon dolaska u Vinkovce nisu dali ni priliku da si kupimo nekaj za popit ili pojest. Jedino su moja dva prijatelja izmakli pozornosti policije i otišli u grad da – nešto pojedu i popiju! Jer i mi smo ljudska bića koja s vremena na vrijeme ogladne i ožedne!! Morali su skrivećki bježati jer su nas skupljali kao stoku. A tako su nas i tretirali. Došla je i ekipa iz Münchena, a s njima i 12-godišnji dječak. Čak ni njima nisu dali da se udalje iako je mali bio i gladan i žedan.
Nakon tekme su nas zadržavali na tribini i učinili sve kako ne bi stigli na prvi vlak te su nas opet pokupili i pod prisilom odveli na kolodvor u maricama bez svijetla, natrpani, s ograničenim količinama zraka.. Na kolodvoru smo 2 sata čekali idući vlak, naravno pod budnom paskom drotova da se neki od nas, nedajbože, ne bi udaljili.. Odmah pokraj čekaone je bio restoran, ali u njega nismo imali pristup. Za divno čudo su nas pustili do obližnjeg kioska (uz policijsku pratnju, naravno) da se bar kako-tako opskrbimo tako da me je Franckov čips od paprike održao na nogama.. Zanimljivost je da smo mogli piti pivu i ostali alkohol bez ikakvih problema, iako od utakmice još nije prošlo 2 sata, a svi mi, naravno, znamo da je po Zakonu o navijačima zabranjeno konzumirati alkohol 2 sata prije i 2 sata poslije utakmice. Zaključke donesite sami.. I kad je vlak konačno stigao krenuli smo prema njemu misleći da je tortura konačno gotova. Ali ne, taman kad sam se počeo spuštati u kolodvorski pothodnik za mnom su dotrčala petorica drotova i zaustavili mene i mog frenda i naredili nam da se vratimo. U prvom trenutku mi nikaj nije bilo jasno i pomislio sam da bi mogao propustiti vlak i oglušio sam se na njihovu naredbu na što su me ovi bijesno odgurnuli i mene i frenda odveli gore. Nas ukupno petoricu su slučajnim odabirom odvojili kako bi – počistili smeće koje je ostalo u čekaoni nakon našeg boravka tamo. To kaj ga ja nisam nabacao naravno nije imalo nikakve veze. Tako da sam doživio da pod prijetnjom policijskog pendreka čistim tuđe smeće… Srećom nisu nas zadržali preko noći da im i WC-e očistimo, pizda im materina bahata. :mad:

Kad sve skupa zbrojim jednostavno mi je teško povjerovati da unatoč svemu nije došlo do nikakvih incidenata u Vinkovcima. Za očekivati je bilo da se kod tolikog broja ljudi (bilo nas je oko 300), nađe bar jedan koji bi popustio pred tom brutalnošćum i bahatošću koju im daje značka, te da dođe do incidenta. Srećom ljudi su bili hladne glave. U suprotnom bi dežurni moralisti opet mogli pisati o tim krvožednim huliganima koji su bezrazložno napali našu policiju koja se brinula za njihovu sigurnost. Opet bi roby i ostali istomišljenici imali materijala za svoje ispljuvke ni ne trudeći se provjeriti onu drugu stranu, jer čemu to kad se podrazumijeva da su oni krivi. Da su svi ti PRAVI navijači koji tako žestoko zagovaraju Zakon o navijačima bili u Vinkovcima i prošli sve ono kaj smo prošli, možda bi kojim slučajem shvatili neke stvari. Možda.
Ali do toga neće doći, jer PRAVI navijači nisu bili u Vinkovcima, a ovakva i sve slične, pa i gore priče se neće naći u medijima i po tko zna koji put će ovakve stvari proći nezapaženo. A svi znamo kaj bi bilo da sve nije prošlo ovako mirno kako je moglo..

A.C.A.B.

Serse
14.03.2004., 12:49
izgleda da je murja popizdila ovaj vikend. u vodnjanu je bio horor. bem ti interventnu.

Urpanus
14.03.2004., 13:09
Serse_Cosmi kaže:
izgleda da je murja popizdila ovaj vikend.

Kao da su nekad bili normalni.

Greate White
14.03.2004., 14:43
Konacno je policija pocela raditi svoj posao

aleluja!
:cool:

Urpanus
14.03.2004., 15:01
Greate White kaže:

aleluja!

Suuuuuupeeeeeer.

Sad svi koji su se godinama bojali otići na stadione zbog huliganskih hordi mogu sa radošću pohrliti na utakmice voljenog kluba.

Slijedeći vikend očekujem prosjek od 20 000 gledatelja na stadionima HNL-a.

Hvala policiji , spasili su hrvatski nogomet ... šta bi mi bez njih.

Greate White
14.03.2004., 15:15
Zakon ponude i potraznje,ocito nikog ne zanima hrvatska liga
Sve ih treba amaterizirat i rijesen problem
Ako klubu dolazi na utakmicu 1000 ljudi ,neka igra na stadionu sa 2000 mjesta i to je to
Neka se malo priviknu na kapitalizam i trzisne uvijete
A policija nek radi svoj posao jos kad bi i sudovi proradili ,ne bi padalo huliganima na pamet da pale automobile i sl. sranja

Urpanus
14.03.2004., 15:28
Ajde White ne seri , svega ti.

Greate White
14.03.2004., 15:38
:D

A jebiga ne mozemo imati svi ista misljenja

flint
14.03.2004., 15:42
Ok ,ovo kaj greate white pise je valjda sarkazam, :D al da ima nesto u tome, ima. :D

Baklja
14.03.2004., 15:44
Greate White kaže:

Od kad je posao drotova prisilno trpati ljude u marice bez ikakve osnove i odvodit ih bez njihova pristanka? Ili prisiljavat ljude čistit smeće koje nisu ostavili?

Ubuduće bez jeftinih provokacija molim. :rolleyes:

Vanjushka
14.03.2004., 15:45
Ne znam koja je razlika u krvolocnosti policijskih kerova i huligana koji se predstavljaju za navijace???

Ili cemo reci da je ono u Sirokom bio lagani izlet, cajanka mozda.

Greate White
14.03.2004., 15:54
Pa cek malo ,tko je kriv sto vi imate takvu reputaciju kakvu imate?
(mislim na B.B.B)

Baklja
14.03.2004., 16:56
Greate White kaže:
Pa cek malo ,tko je kriv sto vi imate takvu reputaciju kakvu imate?
(mislim na B.B.B)

Znam ja kakva je naša reputacija, ali to ne daje drotovima za pravo da se iživljavaju kad je to potpuno nepotrebno..

Mogao sam i misliti.. Na kraju će ispast da su oni dobro postupili.. :rolleyes:

Baklja
14.03.2004., 17:00
Vanjushka kaže:
Ne znam koja je razlika u krvolocnosti policijskih kerova i huligana koji se predstavljaju za navijace???

Joj joj opet generaliziranje.
Ili želiš reći da je u Vinkovcima bilo 300 huligana koji se predstavljaju kao navijači??

BootBoy
14.03.2004., 17:54
prije ce biti da je a.v.a.b.

all vinkovcani are bastards:D

a klasika, sto ces... ko' da im nije dosta sto su vinkovcani, jos su i policajci... heh

Vincent V
14.03.2004., 18:01
Sad kad je konačno i murja pokazala zube, sad kukate i žalite se na policijsko maltretiranje. Sad vam nije padalo na pamet radit nerede i okolo razbijat.MURJA:top: :top: :top:

P.S. ni ja ih ne volim, ali još više ne volim pijanu i objesnu balavurdiju s dinamovim šalovima koji jebu i maltretiraju svatkog ko im se ne svidi. Vjeruj mi da ih je većina takvih s obzirom da živim blizu stadiona i svako malo ih gledam.

Još jedanput, MURJA:top: :top: :top:

Vincent V
14.03.2004., 18:07
i BTW, o kojoj koja policijskoj brutalnosti pričaš. To što su vas poterali da jedanput u životu počistite smeće koje za sobom ostavite. Da se je mene pitalo, vidli bi vi što je brutalnost. Svakog od vas bih skinuo do gola i zapiknuo vam penrek u guzicu, naravno s dinamovom/hajdukovom ili bilo kojom drugom zastavicom na vrhu i direktno vas iskrcao na trgu bana jelačića/rivi.I tako dok vam iz glave nebi izbio to divljanje...

Vanjushka
14.03.2004., 18:19
Baklja kaže:
Joj joj opet generaliziranje.
Ili želiš reći da je u Vinkovcima bilo 300 huligana koji se predstavljaju kao navijači??

U Sirokom da.

To je dobra skola. Izvini ali ne mozes osudjivati sto kerovi imaju preventivne mjere, mozda ti nemas rusilacke namjere ali ajde garantiraj za ostalih 299 tipova.

Meni nikada nije smetalo to sto me plavac odvali pendrekom po bubrezima, mislim smetalo je ali on radi svoj posao ja svoj. Ustvari, radilo se :D nema toga vise.
Moras biti svjestan da je to njihov posao. Posebno ako se zna na kakvom su glasu nasi "navijaci".

BootBoy
14.03.2004., 18:25
soundtrack: 4 skins - a.c.a.b.

hangin around with my mates one night

we got in a little fight

Geezer come with a knife in his fist

i got cut along with the wrist said

(chorus)ACAB ACAB ACAB

All cops are bastards

Coppers come up & say what's the matter with you?

now they see what we can do

Next thing i knew i was in a cell

all my mates are in there as well

(chorus)

i had a court date to plead my case

they had delight at the look in my face

they said we're gonna put you away

i said all i had to say

Baklja
14.03.2004., 18:30
Vincent Vega kaže:
Vjeruj mi da ih je većina takvih s obzirom da živim blizu stadiona i svako malo ih gledam.

A vjeruj ti meni da većina nije takva kakvim ih ti vidiš s obzirom da idem na stadione 9 godina i svako malo sam s tim ljudima na tribini. Jel ti stvarno misliš da smo mi svi pijani, nezaposleni huligani koji sam gledaju di će neko sranje napraviti?? Iznenadio bi se..

Ne znam ni sam zakaj s tobom raspravljam jer u tematiku se razumiješ ko ja u psihološki profil šabana koji pametuju o stvarima o kojima pojma nemaju.

Dao Bog da te pod prijetnjom oružja natjerali čistiti najprometniji javni zahod u Kabulu netom korištenog od strane muslimanskog aktivista oboljelog od crijevnih parazita.

BootBoy kaže:

a klasika, sto ces... ko' da im nije dosta sto su vinkovcani, jos su i policajci... heh

:D

Aj Vukovarac ne zajebavaj.
Ak hoćeš pljuvat vinkovčane otvori svoj topic. Ovdje pljujemo po drotovima. :D

Baklja
14.03.2004., 18:34
Vanjushka kaže:
Izvini ali ne mozes osudjivati sto kerovi imaju preventivne mjere

Preventivne mjere se provode dobrom organizacijom, a ne nepotrebnom brutalnošću.
Koji su oni faktor da čovjeka s 12-godišnjim djetetom na silu, bez ikakve osnove, trpaju u maricu i voze ih di ih je volja..

Inače, budi rečeno, mali trenira u FC Bayernu i loptom barata bolje nego polovica Dinamovih prvotimaca. :s

Urpanus
14.03.2004., 18:37
Vincent Vega kaže:
... ali još više ne volim pijanu i objesnu balavurdiju s dinamovim šalovima koji jebu i maltretiraju svatkog ko im se ne svidi.

Ovo stoji. To je sve veći problem navijačkih skupina. Masu klinaca od 16 - 17 godina više razmišlja o vandalizmu nego o navijanju. O tom zašto je to tako moglo bi se pisati tri dana.

Nešto treba mijenjati unutar samih navijačkih skupina , to je sigurno.

Vincent Vega kaže:
... BTW, o kojoj koja policijskoj brutalnosti pričaš. To što su vas poterali da jedanput u životu počistite smeće koje za sobom ostavite

O kojoj brutalnosti?
Meni je bilo nekih 18 godina , ono još uvijek balavac. Hajduk gostovao u Šibeniku. Sjedimo na nekom zidiću , nas 5. Ne radimo baš ništa loše , niti koga diramo , niti divljamo , čak se nismo ni drečili. Prilaze tri specijalca i traže nam dokumente , traže da se maknemo s tog mjesta. Krene rasprava - zašto? Šta smo skrivli? Ovo , ono. Stiže još 6 specijalaca i kreće gaženje kakvo ja u životu nisam doživio.
Prebili su nas i to baš bez ikakvog razloga.
Kod kuće sam 2 mjeseca pazio da ne skinem majicu kada je netko u blizini , da ne vide modre tragove po leđima.
I mogu potvrditi da je istina - ona policijska palica jebeno , jebeno boli.

Finale kupa , Hajduk - Dinamo. Stojim na sjeveru s curom. Iza gola. Na sjevero-istoku kod vrata koja vode sa tribine na travnjak 10-15 ljudi pravi sranja. Plavci se natežu s njima i ne poduzimaju ništa. Za to vrijeme cijeli sjever (pun) mirno stoji i ne pravi nikakve nerede ... naravno osim tih 15-ak ljudi.Nakon nekog vremena stiže horda specijalaca. I šta poduzimaju , privode onih 15 koji rade sranja? Ne! Uljeću na sjevernu tribinu i ko kauboji guraju sve van. Prazne cijeli sjever. Policajac nam prilazi s leđa , i od 10 muških koji se nalaze oko njega on hvata za ruku baš curu i gura je van.

Vidiš dragi moj prepametni Vega , ja nisam agresivac , ali taj put toliko su me raspizdili da sam bez problema bio u stanju razbiti glavu prvom glupom murjaku kog vidim.

A posljedice veličanstvene akcije MUP-a? Istjerali su cijeli sjever van , a onda bacili suzavac i u trenu si imao ulične borbe oko Poljuda.
Jebiga , inteligentno su zaključili kako je lakše isprovocirati 8000 ljudi nego riješiti problem sa onih 15.

To što ti na TV-u ne vidiš kakva su stoka policajci to ne znači da policijske brutalnosti nema.

Vincent Vega kaže:
...Da se je mene pitalo, vidli bi vi što je brutalnost. Svakog od vas bih skinuo do gola i zapiknuo vam penrek u guzicu, naravno s dinamovom/hajdukovom ili bilo kojom drugom zastavicom na vrhu i direktno vas iskrcao na trgu bana jelačića/rivi.I tako dok vam iz glave nebi izbio to divljanje...

Pa šta čekaš Zagore? Eno ti Maksimira svaki drugi tjedan. Idi pa sredi situaciju.

faktotum
14.03.2004., 19:27
Neki dan je u Sportskim novostima objavljeno pismo dvije torcidašice o sličnom slučaju u Osijeku, kada je gostovao Hajduk. Savjetujem ti da napraviš tako nešto, pošalješ mail Sportskima ili Večernjaku, novine vole pisati o takvim stvarima.

Satir
15.03.2004., 07:59
BootBoy kaže:

Moze i modificirano:

all vukovarci are bastards :B

oskar kruška
15.03.2004., 12:25
Baklja kaže:
Počelo je već na Vinkovačkom kolodvoru kad su nas protiv naše volje potrpali u marice i odvezli do stadiona...
Nakon tekme su nas zadržavali na tribini i učinili sve kako ne bi stigli na prvi vlak te su nas opet pokupili i pod prisilom odveli na kolodvor u maricama bez svijetla, natrpani, s ograničenim količinama zraka...
Na kolodvoru smo 2 sata čekali idući vlak, naravno pod budnom paskom drotova I kad je vlak konačno stigao krenuli smo prema njemu misleći da je tortura konačno gotova.
Nas ukupno petoricu su slučajnim odabirom odvojili kako bi – počistili smeće koje je ostalo u čekaoni nakon našeg boravka tamo

Jebo te, kakva tortura- morali ste čistiti svoje smeće, dva sata čekati vlak i voziti se u marici sa "ograničenom količinom zraka".
A možda je to bilo po onoj "koga zmija ugrize i guštera se boji".

lakisaki
15.03.2004., 17:51
stoji ti ovo ostalo (cjelokupni tretman itd.) šta se žališ i murija zna bit kretenska (isto ko i navijači-ovisi od čovjeka do čovjeka). ali moraš biti svjestan da,ako ideš na tekmu u skupini, ti jesi DIO skupine i samim time te tretiraju kao CIJELU skupinu-otud čišćenje smeća, jer, iako nisi ti to smeće bacio, stajao si/bio s ljudima od kojih je netko bacio i iako mislim da murija nije postupila ispravno ja bih isto tako postupio., jer ne može lokal (ili gdje ste već bili) stradati radi vas (ne "tebe", več "vas"!)

Baklja kaže:
Nas ukupno petoricu su slučajnim odabirom odvojili kako bi – počistili smeće koje je ostalo u čekaoni nakon našeg boravka tamo.

i molim te da mi objasniš koja je to svrha u navijanju?

ja to nikad nisam shvaćao (tj. jesam kad sam imao 15,16 godina i zabrijavao da sam boys i kad sam redovito išao na tekme-i repke i dinama)
-navijati radi navijanja?!? wtf!!!

ja volim gledati nogomet. volim igrati nogomet. ali biti, oprosti ali tako smatram-budala koja će se derati "dinamo/hajduk/cibalia/madrid/babina greda ale, mi smo uz tebe" i slično- :nono:

1) koja je svrha navijanja?
2) jel te to ispunjava? čini te sretnim?

Baklja
15.03.2004., 19:38
oskar kruška kaže:
Jebo te, kakva tortura- morali ste čistiti svoje smeće, dva sata čekati vlak i voziti se u marici sa "ograničenom količinom zraka".

Gle, nije stvar u obliku toga kaj su oni radili, već da je to bio sustavni niz postupaka maltertiranja bez ikakvog povoda i bez ikakvog pravog cilja. Nasilje radi nasilja.
Svjestan sam ja da ovo u Vinkovcima nije izbliza onome kaj su navijači znali prolaziti i trpiti od strane hrabre policije, a i danas to nije nikaj novog.
Također, stvar je u tome da sve to u javnosti prolazi pod "normalno", a činjenica da su i mirni navijači na piku očito nikog ne zanima..

lakisaki kaže:
stoji ti ovo ostalo (cjelokupni tretman itd.) šta se žališ i murija zna bit kretenska (isto ko i navijači-ovisi od čovjeka do čovjeka). ali moraš biti svjestan da,ako ideš na tekmu u skupini, ti jesi DIO skupine i samim time te tretiraju kao CIJELU skupinu-otud čišćenje smeća, jer, iako nisi ti to smeće bacio, stajao si/bio s ljudima od kojih je netko bacio i iako mislim da murija nije postupila ispravno ja bih isto tako postupio., jer ne može lokal (ili gdje ste već bili) stradati radi vas (ne "tebe", več "vas"!)

Ja sam svjestan da sam dio skupine i da u dobrom dijelu slučajeva dijelim sudbinu s tom istom skupinom. Sve je to meni jasno.
Ali u subotu je ta skupina bila mirna i nije bilo nikakvog razloga za onakav odnos i ponašanje drotova prema navijačima. Da ne spominjem oduzimanje lopte već spomenutom 12-godišnjaku za što je sigurno trebalo jako puno hrabrosti, pameti da ne spominjem. Srećom tamo je bilo prisebnih ljudi pa dečko ipak nije ostao bez lopte.

1) koja je svrha navijanja?
2) jel te to ispunjava? čini te sretnim?

Svrha je podržati momčad koju voliš.
Ispunjava me i čini me sretnim. Jer biti navijač nije samo čin navijanja na stadionu, to je način života, veselje i tuga, putovanja, druženja, osjećaj zajedništva, a sve vas povezuje ta ljubav prema klubu.

Ali ovo je za neku drugu temu..

boklec
15.03.2004., 20:42
Prema Armadi je policija uvijek takva...ja sam se vec naviknuo na te smradove...u Varazdinu su jedino ok drotovi bili...svaka im cast!! :s

robybaggio
15.03.2004., 21:40
oskar kruška kaže:
Ima i u tome nešto. Bila je jednom Latinica o tome i pričali su sa jednim specijalcem. Kaže da i oni popiju batina kad su neki neredi. A što navijači onda očekuju? Da će ti isti specijalci sljedeći put biti blaži kad počnu sranja? Navijači sada doživljavaju neugodnosti zbog svih onih neugodnosti koje su sami svima zadavali. I još se čude i bune...

I baklja je sam u tekstu rekao "nereda u Vinkovcima nije bilo". Točno, policija je svoj dio ovaj put obavila. Kad izbiju neredi navijači uvijek trube kako osiguranje nije bilo primjereno. Sad kad je osiguranje besprijekorno, opet ne valja...

Drums In The Deep
15.03.2004., 22:36
daj baklja,odi u *****...tu si našao pičkicama kukat...
viš da ovaj zagor:D mlati kurcem,a nema muda ni pozvonit na portafon pa pobeć...

kaj daješ ovim intelektualcima uopće povoda da seru i pišu o onome o čemu nemaju pojma...
jebeni bi bili u analizi,od cijelog tvog teksta napišu da kaj se buniš kaj si morao čistit iza nekog drugog...velke škole su završili...

iskreno,ne znam zakaj se uopće raspravlja o navijačkim temama na ovom forumu,postoji možda 3-4 čovjeka koji idu na tekme i koje zanima njihov klub i u one dane kad ne igraju tekme,ovo ostalo su sve velki navijači kaj ne znaju ni prvih 11...

zajebi ti to baklja,zlouptrijebi funkciju i baniraj stoku.;)

Greate White
15.03.2004., 22:41
Ajd ne seri,svega ti

Drums In The Deep
15.03.2004., 23:14
zipa,ide rod steiger...

BootBoy
16.03.2004., 11:31
Satir kaže:
Moze i modificirano:

all vukovarci are bastards :B
moze, moze... ali nismo mi gazili jadne neduzne bespomocne navijace:p

Vincent V
17.03.2004., 08:25
Drums In The Deep kaže:
viš da ovaj zagor:D mlati kurcem,a nema muda ni pozvonit na portafon pa pobeć...

kaj daješ ovim intelektualcima uopće povoda da seru i pišu o onome o čemu nemaju pojma...
jebeni bi bili u analizi,od cijelog tvog teksta napišu da kaj se buniš kaj si morao čistit iza nekog drugog...velke škole su završili...

iskreno,ne znam zakaj se uopće raspravlja o navijačkim temama na ovom forumu,postoji možda 3-4 čovjeka koji idu na tekme i koje zanima njihov klub i u one dane kad ne igraju tekme,ovo ostalo su sve velki navijači kaj ne znaju ni prvih 11...

zajebi ti to baklja,zlouptrijebi funkciju i baniraj stoku.;)

Kaje buraz,oš po pički?:D :D :D

Baklja
17.03.2004., 18:06
Drums In The Deep kaže:

E jebemu sad, ispada da sam ja otvorio ovo da bi kukao i žalio se.. A nije tako. Boli mene ***** za to, meni to nije niš novo.
Samo sam htio svim pametnjakovićima ukazati i na drugu stranu medalje o kojoj ne razmišljaju, niti je spominju, a kad je situacija obrnuta pucaju iz svih oružja :flop:

Baklja
28.03.2004., 17:03
Nema veze s nogometom ni Vinkovcima, al nek se zna...

http://www.scontri.it/

http://www.scontri.it/foto/g8/denuncia4.jpg

http://www.scontri.it/foto/g8/999.jpg

juriel
31.03.2004., 07:52
Baklja kaže:
Od kad je posao drotova prisilno trpati ljude u marice bez ikakve osnove i odvodit ih bez njihova pristanka? Ili prisiljavat ljude čistit smeće koje nisu ostavili?

Ubuduće bez jeftinih provokacija molim. :rolleyes:

Pa Baklja kakav si ti navijač ako nikad prije nisi nahebo bez razloga:confused:

oskar kruška
31.03.2004., 12:45
Zanimljiv epilog onog sranja na utakmici Roma-Lazio:
Lazio : 51 000 eura kazne
Roma : jedna utakmica bez publike
jedan od vođa Rominih navijača za napad palicom na policajca : 6 mjeseci robije.
:zubo:

Baklja
01.04.2004., 18:53
juriel kaže:
Pa Baklja kakav si ti navijač ako nikad prije nisi nahebo bez razloga:confused:

Di piše da nisam?
Taj put mi je dopizdilo i stavio na net..