PDA

View Full Version : Curu vara sa mnom

stranice : [1] 2

plavuša-22
01.02.2009., 19:54
ovako jedan moj ajmo reči prijatelj vara svoju curu samnom...ja sam na to pristala jer ja trenutno nemam nikoga ...pa meni ovo i odgovara.znam da možda nije uredu od mene prema toj curi ali ja nju niti nepoznam kao ni ona mene...
malo sam razmišljala o svemu tome i razgovarala sa najboljom prijateljicom i ono šta mi je i ona rekla on je sam odlučio varat ju i da ju nevara samnom varao bi ju sa nekom drugom ..po njegovoj priči on nju jako voli i sve bi napravio za nju ..a zašto ju vara ..to mu je zabava..dečki možete mi objasnit čemu varanje ako ste sretni u vezi ??

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 19:56
Pa da je voli nebi je varo a jos stobom a ti jos pristala a ti da nisi zeljla to nebi pristala stavi se malo na mjesto te cure kako bi bilo da zasnas da tebe tvoj vara kad budes imala sve se vraca

Mantis Religiosa
01.02.2009., 19:56
a, zasto ti spavas s njime ako znas da ima curu

Lopov je onaj koji krade, i onaj koji drzi ljestve :kava:

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 19:59

Lopov je onaj koji krade, i onaj koji drzi ljestve :kava:sa ovim se slazem nisi trebala pristati ali vidjeces jednom se sve vrati a daj decko nije trebo imati curu ako ce je varati znaci nju ne voli i kad kaze da je voli i sve bi uradijo za nju a vara je laze dok pogledas ga u oci

Vess
01.02.2009., 20:00
Prema curi ti nisi odgovorna, a on jest, No cijela je idiotska situacija, pa ne kužim što ti to treba. Da budeš s tipom, a on da ti priča o svojoj curi? Da ne govorim da su dodatne komplikacije raznih vrsta posve moguće.
Situacija za izbjegavati.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:01
Pa Narode vidi te njoj to odgovara a da imalo sjede i razmisli i upita se kako bi ona regovala da njen decko vara je sa nekim drugom sigurno bi poludila

Joellie
01.02.2009., 20:01
..po njegovoj priči on nju jako voli i sve bi napravio za nju ..

da, on jako voli svoju curu:rolleyes:....i sve bi napravio za nju, pa cak je i prevario:rofl:

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:03
Pa samo b......more tako reci da je voli sve bi uradijo za nju a vara je sa tobom hahahh

supher mali
01.02.2009., 20:04
i ja bi...
...kad ste sve vucare...

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:05
Mali nismo sve cure iste da znas

Semper Fi
01.02.2009., 20:06
Kao što je rekla Joelle - on baš jako voli svoju curu...
A di su nestali kodeksi časti :ne zna:...

plavuša-22
01.02.2009., 20:06
ovako ..ja sam bila prevarena u jednoj vezi ..tu sam osobu voljela više od sebe ..prekinula sam sa tim dečkom..pristala sam na ovo samo zbog malo zabave..svjesna sam ja svega i znam da nije uredu to od mene..alija sam slobodna i nemam prema nikome obaveze..a opet ponavljam da nisam ja bila bi neka druga..jer smo mi žene takve nijedna ne razmišlja kako bi njoj bilo dok ne doe u tu situaciju

supher mali
01.02.2009., 20:07
Mali nismo sve cure iste da znas

ma odj haha

a nisi ti, ti si ekavica... mozda ima istine

penzl
01.02.2009., 20:07
ovako jedan moj ajmo reči prijatelj vara svoju curu samnom...ja sam na to pristala jer ja trenutno nemam nikoga ...pa meni ovo i odgovara.znam da možda nije uredu od mene prema toj curi ali ja nju niti nepoznam kao ni ona mene...
malo sam razmišljala o svemu tome i razgovarala sa najboljom prijateljicom i ono šta mi je i ona rekla on je sam odlučio varat ju i da ju nevara samnom varao bi ju sa nekom drugom ..po njegovoj priči on nju jako voli i sve bi napravio za nju ..a zašto ju vara ..to mu je zabava..dečki možete mi objasnit čemu varanje ako ste sretni u vezi ??

kako tebi to odgovara.zašto si ti s njim?

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:08
Ali ako si ti slobodna sto se petljas sa zauzetim jeli dali upitas se kako se njegova cura osjeca ni malo tebi je vazno da ti je ljepo sa njim i ti da si neka nebi to radila ali necu da te osudzujem radi sta zelis hvala bogu nismo svi iste cure

supher mali
penzl?

pa jos jedna vucara u nizu... sapunica se nastavlja

tako je naucena. cak je i zivotno iskustvo navelo na tako nesto

a najsmijesnije mi je to sto je ona solo a prije dva dana se tako izjebala da joj ne treba za sedam dana

ma ovakvu treba ozenit sto prije . unuci ce mi bit ponosni

TvoJaMaLa88
ma odj haha

a nisi ti, ti si ekavica... mozda ima istinene obracam se na tvoje komentare a pogotov sta mi kazes jer nemas ti meni sta reci pozdrav

Semper Fi
01.02.2009., 20:09
A i dok si ti bila prevarena, toj drugoj curi možda je falilo malo zabave i nije ti bilo ugodno...

plavuša-22
01.02.2009., 20:09
kako tebi to odgovara.zašto si ti s njim?

trenutno mi odgovara...nemam nikakve obavezeprema nikome..bila sam u vezi 2 godine i jako sam razočarana nakon te veze..i ovo mi sad paše...

hamstergirl
01.02.2009., 20:10
He he he! A što te uopće tjeralo da se spetljaš s njim,nejebica?!
Shvatit ćeš da si napravila glupost kad tebe netko prevari. A onda nemoj tu kukati i plakati da je gad.
I ne,nisu svi dečki takvi. A u ovom slučaju vreča je našla zakrpu.
Suoči se sa problemima koji će niknuti iz ovog. :kava:

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:10
Neznam radi sta zelis ali nije ljepo izvini iskreno sam kazala

penzl
01.02.2009., 20:12
izgleda da joj odgovara da je malo sa njom malo sa onom drugom.curo,nađi si nekog slobodnog.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:12
Bona nadzi slobodnog i uzivaj sto ce ti zauzet

plavuša-22
01.02.2009., 20:13
He he he! A što te uopće tjeralo da se spetljaš s njim,nejebica?!
Shvatit ćeš da si napravila glupost kad tebe netko prevari. A onda nemoj tu kukati i plakati da je gad.
I ne,nisu svi dečki takvi. A u ovom slučaju vreča je našla zakrpu.
Suoči se sa problemima koji će niknuti iz ovog. :kava:

nikad ali nikad mi nije palo na pamet prevarit dečka niti bi ga varala da ga imam ,niti sam ga varala kad sam ga imala..
prema tome ponavljam taj je dečko sam pristao na ovo.ja ga a ništa nisam tjerala ..mene samo zanima zašto svi varaju ??da li mi neko može malo pojasnit??hvala

hamstergirl
01.02.2009., 20:14
Nisi ga tjerala,ali si mu rekla "Dobro mi ušao" znajući da ima curu. Wtf? Nesigurnost čini čuda.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:16
Da nisi sve deck isti ali ima neki koji su tako hmmm a ti ne petljal se sa zauzetim jer kad tada ces patiti ti

penzl
01.02.2009., 20:18
pitaj njega zašto vara svoju curu sa tobom.

hamstergirl
01.02.2009., 20:20
Da nisi sve deck isti ali ima neki koji su tako hmmm a ti ne petljal se sa zauzetim jer kad tada ces patiti ti

Pa neka pati kad je pristala na to. Nitko ju nije prisilio da se petlja sa zauzetim. Bit će joj to dobra škola,možda nešto nauči.

plavuša-22
01.02.2009., 20:20

ma ja sam patila i previše..sve jednom dečku sam bila vjerna..davala cijelu sebe u svim vezama..i na kraju sam uvjek ja izlazila povrijedena iz veza...naravno da onda postaneš očajan na svih i ne mislim više kako bi bilo kome jer ni na mene niko nije mislio ..

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:22
Pa nisi jedina ko ja je patila ali nemora da sad da cura da pati rajdi tebe sto je vara stobom trebala si reci ne i ne mirno bi spavala

plavuša-22
01.02.2009., 20:23
Pa nisi jedina ko ja je patila ali nemora da sad da cura da pati rajdi tebe sto je vara stobom trebala si reci ne i ne mirno bi spavala

mene ta njegova cura ne zanima nitu ju znam niti ništa...ako njega nije briga zašto bi se ja trebala brinut..

zeljko_ri
01.02.2009., 20:24
ovako ..ja sam bila prevarena u jednoj vezi ..tu sam osobu voljela više od sebe ..prekinula sam sa tim dečkom..pristala sam na ovo samo zbog malo zabave..svjesna sam ja svega i znam da nije uredu to od mene..alija sam slobodna i nemam prema nikome obaveze..a opet ponavljam da nisam ja bila bi neka druga..jer smo mi žene takve nijedna ne razmišlja kako bi njoj bilo dok ne doe u tu situaciju

A zašto si ti prekinula s tim dečkom koji te prevario? Pa ta cura je bila slobodna kao i ti,ako ti je to opravdanje onda je i njoj pa mu možeš i oprostiti....

hamstergirl
01.02.2009., 20:24
Ma jel,sad mora ta cura patiti zato jer je tebe tvoj bivši prevario i zato što si "razočarana" u vezama? Vrlo zrelo,nema šta.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:25
pa kako ce je biti briga i kad nezna da je vara stobom znaci briga te kako se osjeca ona hmm tebi je vazno da ti je ljepo cekaj malo pa vidjeces sve sama

plavuša-22
01.02.2009., 20:26
A zašto si ti prekinula s tim dečkom koji te prevario? Pa ta cura je bila slobodna kao i ti,ako ti je to opravdanje onda je i njoj pa mu možeš i oprostiti....

taj moj bivši dečko me varao sa curom koja je bila u vezi a ne sa slobodnom curom..i ja tu curu u nijednom trenutku nisam optužila za ništa.nije ona kriva..ona je samo koristila sto je mogla ON JE KRIV a ne ona.

Vess
01.02.2009., 20:28

Nismo "mi žene" sve iste...Daleko od toga.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:28
Nismo sve iste i hvala bogu vala da nismo

Sinderella
01.02.2009., 20:29
Draga moja, samo ti uživaj, jer ti tako odgovara. Al kad se zaljubiš u njega, a on svejedno neće prekinut svoju vezu, nemoj dolaziti ovdje plakati. Za takve stvari si je čovjek kriv sam.

hamstergirl
01.02.2009., 20:29
taj moj bivši dečko me varao sa curom koja je bila u vezi a ne sa slobodnom curom..i ja tu curu u nijednom trenutku nisam optužila za ništa.nije ona kriva..ona je samo koristila sto je mogla ON JE KRIV a ne ona.

Pa opet ništa bitno ne mijenja na stvari.

Wannda
01.02.2009., 20:30

haha bila sma u identičnoj situaciji. On je još s njom. I stvarno ju je volio/voli ju. Ali eto. Bila mu je dosadna, stalno se prekidali... nije mu se sviđalo s njom. Al voli ju jer su skupa jako dugo i nakon tolko vremena je ljudski voljeti tu osobu, makar nisi više zaljubljen u istu. Eto, baš me zanima dokle će oni dogurati. Ne želim mu brak s njom jer vidim da mu ta veza ne paše. Očito je preveliki papak kad pada na svaku njenu suzu da joj se vrati. :kava:
Ja više nisam u tom trokutu i ne zanima me ništa s njih dvoje, samo nek im je sa srećom.
Ovisi kolko je tvoj "prijatelj" u vezi s curom. Mislim ako su kratko, ne vidim foru :o

I da, samo pazi da ne bude emocija, jer si onda u banani :kava: makar sumnjam da bilokoje normalno ljudsko biće može je*at bez emocija više od jednom :o

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:30
Prekini sto prije to sa njim jer kad tada ces patiti zar zasluzujes da patis ne

plavuša-22
01.02.2009., 20:31
Draga moja, samo ti uživaj, jer ti tako odgovara. Al kad se zaljubiš u njega, a on svejedno neće prekinut svoju vezu, nemoj dolaziti ovdje plakati. Za takve stvari si je čovjek kriv sam.

TEŠKO DA SE MOGU ZALJUBIT JAKO JAKO TEŠKO

zeljko_ri
01.02.2009., 20:31

Naravno da je on kriv ali i ona..pa nije te prevario sa lutkom već sa ženom koja isto tako ima razum,pogotovo ako je znala da je on zauzet i da će zbog njihovog čina netko patiti...

hamstergirl
01.02.2009., 20:34
Nisam sigurna da ti to baš skroz odgovara...Očito si emocionalno gladna pa ti treba netko pod svaku cijenu. Daj si nađi nekog tko će ti biti podrška u životu.

Sinderella
01.02.2009., 20:39
TEŠKO DA SE MOGU ZALJUBIT JAKO JAKO TEŠKO

Gle, to možda sad misliš. Zbilja bi ti bilo bolje da se makneš od njega, previše ljudi bit će povrijeđeno, a ti najviše. Vjerujem da ima i drugih slobodnih dečkiju. Zar ti zaista treba takva lažljiva osoba u životu, pa makar samo i za usputni seks? Pronađi neku drugu zanimaciju za ispunjavanje emocionalne praznine. Grdo je kad te netko povrijedi, kao tebe tvoj dečko, ali zato ne trebaš gaziti sebe nego se boriti da budeš jača!

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:41
i mislis ona ce nasa poslusati heheh ne zanima nju ona ce opet biti sa njim

bitchy-as-usual
01.02.2009., 20:45
jebemu ako ti imas 22 godine kao sto u nicku pise brojka 22 onda sam ja zaista mentalno, psihicki, emocionalno ili kako god hoces ostarila :rolleyes:
jesi čula za neku vrstu solidarnosti? ne čini ono drugome što ne želiš da netko čini tebi..moras ti jos odrast

plavuša-22
01.02.2009., 20:45
haha bila sma u identičnoj situaciji. On je još s njom. I stvarno ju je volio/voli ju. Ali eto. Bila mu je dosadna, stalno se prekidali... nije mu se sviđalo s njom. Al voli ju jer su skupa jako dugo i nakon tolko vremena je ljudski voljeti tu osobu, makar nisi više zaljubljen u istu. Eto, baš me zanima dokle će oni dogurati. Ne želim mu brak s njom jer vidim da mu ta veza ne paše. Očito je preveliki papak kad pada na svaku njenu suzu da joj se vrati. :kava:
Ja više nisam u tom trokutu i ne zanima me ništa s njih dvoje, samo nek im je sa srećom.
Ovisi kolko je tvoj "prijatelj" u vezi s curom. Mislim ako su kratko, ne vidim foru :o

I da, samo pazi da ne bude emocija, jer si onda u banani :kava: makar sumnjam da bilokoje normalno ljudsko biće može je*at bez emocija više od jednom :o

on je sa tom curom nekih god i pol...meni je zasad dobro vidjet će mo kako će i što će biti dalje

hamstergirl
01.02.2009., 20:46
Ma nema tu pomoći,dijete mora još učiti...:Pop:

TvoJaMaLa88
Hmmm ostavi hi na miru i kreni dalje tu nemas buducnosti

plavuša-22
i mislis ona ce nasa poslusati heheh ne zanima nju ona ce opet biti sa njim

sorry ali me stvarno ta cura nezanima...meni je sad dobro ovako ako mi ne bude više odgovaralo lako ja to sve prekinem...

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:48
nije ti trebalo to i ako te ne zanima nisi to trebala uraditi toj curi izgleda briga tebe razmisli malo bona sta radis nisi djete nego ti je 22 godine probudi se a on da je neki nebi je varo izgleda savrsen ste par

zeljko_ri
01.02.2009., 20:48
sorry ali me stvarno ta cura nezanima...meni je sad dobro ovako ako mi ne bude više odgovaralo lako ja to sve prekinem...

Naravno da te ne zanima,još najbolje da te zanima pa da se moraš onda svaki dan pogledati u ogledalo.Ovako ti je lakše,šta me briga za tamo neku koju ne poznam.Vrlo površno ali još si mlada,odrast ćeš

Sinderella
01.02.2009., 20:49

Identično je govorila i moja frendica, samo kaj njezin nije imao curu, već ženu. Počelo je kao rekreativan seks i pogađaš - ona se zaljubila preko ušiju i navlačila se s njim 3 godine. Dok ju nije odjebao. Al ajde, sretno ti bilo.

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:49
covjece sa 22 godine osoba razmislja zrelije a ne vako ajj

hamstergirl
01.02.2009., 20:50
nije ti trebalo to i ako te ne zanima nisi to trebala uraditi toj curi izgleda briga tebe razmisli malo bona sta radis nisi djete nego ti je 22 godine probudi se a on da je neki nebi je varo izgleda savrsen ste par

Ma neće se ona probuditi....ma je,dijete je kad se tako postavlja prema situaciji "lako ja to prekinem kad hoću"... Očito do sada ništa nije naučila.

zeljko_ri
01.02.2009., 20:50
covjece sa 22 godine osoba razmislja zrelije a ne vako ajj

Kako koja..i onda kažu da cure brže sazrijevaju od muškaraca :ne zna:

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:51
nismo sve iste zao mi je cure sto ce patiti ona

zeljko_ri
01.02.2009., 20:53
I ja kad bi bio sa zauzetom curom,nebi me zanimao njen dečko.Još najbolje da me zanima pa da bude :mljacko:

:trk:

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:54
ja nikad nebi bila sa zauzetim deckom pa kolko god da je ljep nema sanse da uzimam tudze i da poslje pate neka ne dira moje i ne diram njeno

techno mania
01.02.2009., 20:54

ma samo uzivaj

grdobina031
01.02.2009., 20:55
Pa da je voli nebi je varo a jos stobom a ti jos pristala a ti da nisi zeljla to nebi pristala stavi se malo na mjesto te cure kako bi bilo da zasnas da tebe tvoj vara kad budes imala sve se vraca

sta ti znas zast decki varaju cure....to nema veze s ljubavi

TvoJaMaLa88
01.02.2009., 20:56
Ma ja neznam nista hmm

Brinettaa
malo sam razmišljala o svemu tome i razgovarala sa najboljom prijateljicom i ono šta mi je i ona rekla on je sam odlučio varat ju i da ju nevara samnom varao bi ju sa nekom drugom ..po njegovoj priči on nju jako voli i sve bi napravio za nju ..a zašto ju vara ..to mu je zabava..dečki možete mi objasnit čemu varanje ako ste sretni u vezi ??s onim mozda si sve rekla..pokazala si kakva si osoba..sorry ali stvarno je tako:flop:

Wannda
Gle, moje mišljenje nakon svega što sam prošla je da je najbolje ne upuštat se u to.
Jer ti ćeš uvijek bit treća osoba, a ako te to čini sretnom samo naprijed. :kava:
U takvim vezama nema ničeg dobrog. Pa čak ni taj sex nije neko opravdanje. Ko da je jedini s onom stvari. Nađi drugog, al neka je slobodan :o

yugoman
01.02.2009., 21:18
LJUDI - mladi smo - živimo tu mladost - ne opterećujmo se pizdarijama...tko..koga...s čim...s kim!

pozdrav i budite mi dobri
:kava::kava::kava:

lignja
01.02.2009., 21:37
On vara svoju devojku, a ti ne radis nista lose.
Samo uzivaj!
I mene decko da vara ne bih u to mesala drugu devojku jer se on odlucio na to, niko ga nije terao.

supher mali
01.02.2009., 21:39
LJUDI - mladi smo - živimo tu mladost - ne opterećujmo se pizdarijama...tko..koga...s čim...s kim!

pozdrav i budite mi dobri
:kava::kava::kava:

a i ti jugo bi ga svakom za šteka ja mislim

yaya
01.02.2009., 21:44

ma bravo samo ti nastavi, boli te briga, a ovi tu svi su ljubomorni, naravno da je on kriv, nisi ti kriva kaj on vara curu, boli te briga:top:

miya
01.02.2009., 21:52
po meni nisi nimalo odgovorna, jer:
1. ti si slobodna
2. uživaš u tome
3. ne poznaješ ti nju, a ni ona tebe...
tako da
uživaj
zaboravi na moral, nitko nije mislio na tebe dok te dečko varao:rolleyes:

imaybewrong
01.02.2009., 22:24

ako nema sexa redovito, onda je shvatljivo, treba mu da se isprazni na nekome.
ako ga ima i dobar je, onda je kreten i sere da je jako voli itd.

aryna
01.02.2009., 22:31

uglavnom zbog kvantitete i raznovrsnosti... di ti živiš!!! :kava:

Vess
01.02.2009., 22:33
pitaj njega zašto vara svoju curu sa tobom.

Baš dobro pitanje!

Vess
01.02.2009., 22:35
Gle, moje mišljenje nakon svega što sam prošla je da je najbolje ne upuštat se u to.
Jer ti ćeš uvijek bit treća osoba, a ako te to čini sretnom samo naprijed. :kava:
U takvim vezama nema ničeg dobrog. Pa čak ni taj sex nije neko opravdanje. Ko da je jedini s onom stvari. Nađi drugog, al neka je slobodan :o

Točno tako.

Vess
01.02.2009., 22:39
ma ja sam patila i previše..sve jednom dečku sam bila vjerna..davala cijelu sebe u svim vezama..i na kraju sam uvjek ja izlazila povrijedena iz veza...naravno da onda postaneš očajan na svih i ne mislim više kako bi bilo kome jer ni na mene niko nije mislio ..

Možda je ovo podsvjesno neka osveta? Ili, izbjegavanje situacije da budeš zvanična cura, a prevarena? Nemaš ti odgovornost prema toj curi, ali pazi da opet ne ispadne loše za tebe.

zero_one
01.02.2009., 22:42
Mi nemamo doma pitbulla pa žena preuzima tu ulogu često...morao sam šutjet kad se počela "šorat" s susjedom.
Sad je i mene počela šorat, pa eto,tražim nježnost na drugoj strani...
:)

Odmah da se preporucim :)
kuham,perem,glacam...zatvaram djecu u podrum :)

Hexel
02.02.2009., 04:04
dečki možete mi objasnit čemu varanje ako ste sretni u vezi ??
Ne znam zašto bi se uopće pražnjenje kurca u vaginu žene s kojom ne provodiš toliko vremena smatralo prevarom spram one s kojom provodiš?? Bulšit. Guranje kite u pizdu je ionako jedan vid socijalizacije. A pošto je čovjek socijalno biće, poželjno je da se druži s drugim ljudima. Na svaki zamisliv način. Pa čak i na taj.

Short version: Prevara ne postoji. To je čista fikcija. Kao i brak koji se ne temelji na batinama. :D

suzika
02.02.2009., 07:42
ako nema sexa redovito, onda je shvatljivo, treba mu da se isprazni na nekome.
ako ga ima i dobar je, onda je kreten i sere da je jako voli itd.

.....hahahhahahha...moram se nasmijat..na to:rofl::rofl::rofl:
...dečki..ponekat ste jako čudni...ipak..to nešto u muškima...mogu nazvat samo zovom prirode,,,muškarci su predodređeni...da oplode ...čim više ženka i to je to...nema ljubavi...samo sex.....iskustvo..mi govori...nisam ni ja imuna na prijevaru...(prevarena sam bila)..al istina je ako nemaš dobar sex u vezi..braku...ono drugo če ga potražit negdije drugdije...zato...samo u dobrom braku...postoji...još bolji sex..uvijek i stalno...a jeb...ponekad..pošeliš povrh pogače i kruh.....i tako se to vrti u krug...

...život je čudna biljka...

Neznalica*m*
02.02.2009., 07:50
ovako ..ja sam bila prevarena u jednoj vezi ..tu sam osobu voljela više od sebe ..prekinula sam sa tim dečkom..pristala sam na ovo samo zbog malo zabave..svjesna sam ja svega i znam da nije uredu to od mene..alija sam slobodna i nemam prema nikome obaveze..a opet ponavljam da nisam ja bila bi neka druga:ne zna:..jer smo mi žene takve nijedna ne razmišlja kako bi njoj bilo dok ne doe u tu situaciju

Jbg ja onda nisam žena, jer bi ja ipak razmislila o tome.:kava:
Da se razumjemo nisam neka čistunka niti svetica, ali ovo tvoje da nisam ja bila bi neka druga definitvno ne razumjem, kakav ti je to argument.
Da ga voliš i da ti je to razlog to bi prije razumjela nego ovo ja sam slobodna i boli me ona stvar koju nemam za neku tamo curu, jer mi je zabavno se jebavati s nekim tipom.
I još mi jedno nije jasno ako si ti to već prošla zašto bi htjela biti dio nečega što će na isti način povrijediti drugu osobu?:ne zna:

melania1
02.02.2009., 08:55

Tebi odgovara mutiti s nečijim dečkom!?Možda se i tebi to isto dogodi jednog dana....Ti si glupa zato što pušiš njegove fore,a on je još gluplji jer vara osobu s kojom je u vezi....Možda sam jedna od rijetkih koja se protivi prevari u bilo kojem smislu,ali eto,bez uvrede....

nasmijana17
02.02.2009., 08:56
Kaj zenu napadate bezveze? Sad je ona kriva da onaj kreten vara svoju curu?

Lady_dawn
02.02.2009., 12:38

Ti sama sebe ne postujes pa te ne postuju ni drugi kao ni ovaj tvoj s kojim se vucaras a znas da ima curu.Postovanje prema sebi neces vratit gazeci po drugima...Kad to budes shvatila..Ako budes...

nasmijana17
02.02.2009., 13:17
Pa jel sam ja sada luda ili koji vam je vrag?
Zakaj da zenska ne uziva u seksu sa njime? Zakaj da si ona razbija glavu
za tu njegovu curu koju uopce ne zna?
To mi zvuci kao da je njena duznost njega odgojiti i kaziprstom mu govorit kako nije lijepo partnera varat.
Ne osudjujem nju nego jedino njega jer on nije slobodan jer on vara svoju curu. Uvijek su zenske krive, ma k
Kaj bi bilo da joj tip uopce nije rekel da ima curu?

Lady_dawn
02.02.2009., 13:46
To mi zvuci kao da je njena duznost njega odgojiti i kaziprstom mu govorit kako nije lijepo partnera varat.
Ne osudjujem nju nego jedino njega jer on nije slobodan jer on vara svoju curu. Uvijek su zenske krive, ma k
Kaj bi bilo da joj tip uopce nije rekel da ima curu?

Netko je jos na pocetku rekao "Nije lopov samo onaj koji krade vec i onaj koji drzi ljestve!"

penzl
02.02.2009., 14:23
za sad joj odgovara biti s njim,a kako će se osjećati kad se on vrati svojoj curi,e to je pitanje..a možda se ne vrati nego ostane sa njom,dali će joj onda odgovarati stalno se pitatidali me vara sa nekom,kao što je varao svoju samnom.

Dancica
02.02.2009., 14:37
jel on prevario svoju curu sa tobom ili je vara ?
to su dvije drugacije stvari.
preko prve ti se moze preci ali druge se cuvaj...
i vec je netko napisao, sve se vraca sve se placa....
mozda ti zvuci glupo ali istina je....

odi van, nadi nekog slobodnog . s slobodnim uvijek mozes spavaati bez obaveza a da si pritom ciste savjesti...

i istina , nije lopov samo onaj koji krade vec i onaj koji drzi vrecu/pali auto/.....

tea_22
02.02.2009., 14:40
been there, done that... možda je to razlog zašto sam na tvojoj strani. Nije mi jasno zašto je svi napadate, pa nije ona kriva što lik vara svoju curu-baš kao što je rekla da nije ona bila bi neka druga... a o razlozima se da, ja sam to radila jer isto nisam htjela vezu, a pošto je on već bio u vezi nije bilo neke ˝opasnosti˝ da će i on poželjet nešto više...a sad ako se ona zaljubi e to je druga priča...:top:

biancha
02.02.2009., 15:02
meni je to koma, biti sa nekim, seviti se a znati da taj iz tvog kreveta odlazi doma drugoj, svojoj stalnoj curi, u krevet:kava:
jebote pa to je totalno ne postovanje same sebe:kava:
a sad da budem zlocesta graficki prikaz; pusis mu tim ustima kurac, gura ti ga u picku i u guzicu a zatim doma odlazi i gura ga u drugu picku, druga mu ga lize i pusi:kava: i tako lijepo vas dvije razmjenjujete bakterije, genitalne i usne herpese, gljivice.... prava sestrinska ljubav:rofl:

Sinderella
02.02.2009., 15:10

Ak cura hoće raditi budalu od sebe, nek ju radi. I ak je normalno spavati sa zauzetim osobama, onda k vragu sve! I još smatrati da to nije ništa loše i da to nije tvoja briga! :rolleyes: Mislim, svašta...

čarobna
02.02.2009., 15:21
ne znan baš da bi osoba koja zna koliko vridi i šta želi pristala biti druga violina..čak i kad si povriđen,usamljen,itd nije izlaz prihvaćat prvu priliku..žalit ćeš kasnije..kad nađeš momka koji ti odgovara i kojeg voliš svatit ćeš da ti taj nije pruža apslolutno ništa,osim možda dobrog sexa(nakon kojeg on ide nazad svojoj dragoj,žalosno šta to prihvaćaš)..ako ti je već do sexa i sličnih stvari nađi nekog slobodnog..čisto da te zabavlja dok ne dođe momak kakvog želiš..

nasmijana17
02.02.2009., 15:31
Cure, vi mjesate sex, ljubav i osjecaje. Postoje osobe kojima je sex sex i nikaj vise. Shvatite to!!!!!
I mene bi bolila briga za tu drugu curu ako je ne znam. Ako joj je sex sa tipom super zakaj bi zalila onda onu curu. Bolje da se on pita kaj mu u vezi ne stima i zasto ide drugoj.
Pa nije posal autorice njega odgojit u vezi varanja i razbijati si njegovu glavu.
Da je u vezi sve ok ne bi treca osoba imala nimalo sanse se mjesati.

Sinderella
02.02.2009., 15:41
Hoćeš reći da ne bi imala grižnju savjesti da se povlačiš uokolo sa zauzetim tipom? I misliš da je to ok? A što kad bi u pitanju bila cura koju znaš, ne nužno frendica, već cura koju svakodnevno viđaš jer kod nje u dućanu kupuješ kruh npr.?

I u pravu si, ne treba ona njega odgajat. Ali mogla bi malo poradit na samopoštovanju, poštovanju drugih i potražiti izgubljene moralne vrijednosti...

4fun
02.02.2009., 15:41
a sad da budem zlocesta graficki prikaz; pusis mu tim ustima kurac, gura ti ga u picku i u guzicu a zatim doma odlazi i gura ga u drugu picku, druga mu ga lize i pusi:kava: i tako lijepo vas dvije razmjenjujete bakterije, genitalne i usne herpese, gljivice.... prava sestrinska ljubav:rofl:

... and then humans invented condoms, soap and common sense.

:rolleyes:

Josey_Wales
02.02.2009., 15:48
meni je to koma, biti sa nekim, seviti se a znati da taj iz tvog kreveta odlazi doma drugoj, svojoj stalnoj curi, u krevet:kava:
jebote pa to je totalno ne postovanje same sebe:kava:

Ovako detaljn prikaz vec dugo nisam procitao... :mig:

nasmijana17
02.02.2009., 15:50
Ak cura hoće raditi budalu od sebe, nek ju radi. I ak je normalno spavati sa zauzetim osobama, onda k vragu sve! I još smatrati da to nije ništa loše i da to nije tvoja briga! :rolleyes: Mislim, svašta...

Ajmo to sa druge strane gledati......

Zakaj mislis da zena radi budalu od sebe ako uziva u seksu?
Jedini tko nekoga pravi budalom je taj decko koji vara svoju curu i stime tu curu pravi budalom!
Nije normalno spavati sa drugima dok sam u vezi, ali normalno je za slobodnu osobu spavati s kime hoce.
Zakaj bi to trebala bit njezina briga? To je njegova briga a ne njena!

To je ono: Zene su krive a muski nikada, malo morgen.....:rolleyes:Ja se kladim da bi vi (ako bi slucajno muza uhvatili kako vas vara) prvo napadali ljubavnicu a onda tek njega. Ne, ja bi joj dala ruku na dobrom ukusu a njemu toliko samarcinu da ne zna di mu je glava a di guzica.

biancha
02.02.2009., 15:51
... and then humans invented condoms, soap and common sense.

:rolleyes:

aha sigurno mi pusi i lize kurac preko kondoma:rolleyes: a citajuci postove ovdje i manji postotak i sevi sa kondomima:kava:

4fun
02.02.2009., 15:52
ne vidim problem ako obje strane znaju u sto se upustaju... a onaj koji vara mora zivjeti sa time.

plavuša-22
02.02.2009., 15:54
Kaj zenu napadate bezveze? Sad je ona kriva da onaj kreten vara svoju curu?

baš tako..zašto mene napadate??
ja nemam obaveze prema nikome..znači ne varam nikoga a to šta on radi mene nije briga jer tu njegovu curu niti nepoznam ..njegov izbor i njegova stvar..sam to želi

Josey_Wales
02.02.2009., 15:55
aha sigurno mi pusi i lize kurac preko kondoma:rolleyes: a citajuci postove ovdje i manji postotak i sevi sa kondomima:kava:

Mozda zato sto su okusi losi ili vi zene zaista volite genuine taste of kita... :mig:

4fun
02.02.2009., 15:56

valjda taj lik zna da mu je cura cista, i valjda ta cura s kojom ju vara zna da je ona cista.

iskreno se nadam. :p

a mozda ce poseviti neku trecu i svo cetvero ce fino pjevati ' ona zvala se patrisha'.

ili ga cura vara sa postarom i ona ih zarazi oboje...

mozda padne komet i pobije ih sve :D

plavuša-22
02.02.2009., 15:59
Ovako detaljn prikaz vec dugo nisam procitao... :mig:

ma daj molim te što pišeš ove gluposti..a sta misliš da tvoj bivši ..sadašnji ..budući će imati sam tebe..pa i on se sa nekim prije tebe jebao ...o čemu ti pričaš...isto možeš dobit bakterije..ovo su gluposti što pišeš

biancha
02.02.2009., 16:00
Mozda zato sto su okusi losi ili vi zene zaista volite genuine taste of kita... :mig:
daj me prestani pratiti po temama :cerek: volim i ja tebe

valjda taj lik zna da mu je cura cista, i valjda ta cura s kojom ju vara zna da je ona cista.iskreno se nadam. :p

a mozda ce poseviti neku trecu i svo cetvero ce fino pjevati ' ona zvala se patrisha'.

ili ga cura vara sa postarom i ona ih zarazi oboje...

mozda padne komet i pobije ih sve :D

jebote koliko ti pretpostavki mozes staviti u 5 recenica:rofl: salim se sad malo... a znati da li je on ona i oni cisti je obaviti briseve a cisto sumnjam da se iti jedno od njih testiralo na spolno prenosive bolesti( jer ako nemas indicija HZZO ne pokriva pa moras pljunuti finu pinku)

Josey_Wales
02.02.2009., 16:01
ma daj molim te što pišeš ove gluposti..a sta misliš da tvoj bivši ..sadašnji ..budući će imati sam tebe..pa i on se sa nekim prije tebe jebao ...o čemu ti pričaš...isto možeš dobit bakterije..ovo su gluposti što pišeš

Nisam gay... Ali samo sam htio reci da je fora kako je to nerabianca napisala... :mig:

biancha
02.02.2009., 16:02

draga ja kad odlucim spavati sa nekim bez kondoma ( kad smo u dugoj monogamnoj vezi) lijepo odemo se oboje testirati:kava:

malabaya
02.02.2009., 16:04
draga ja kad odlucim spavati sa nekim bez kondoma ( kad smo u dugoj monogamnoj vezi) lijepo odemo se oboje testirati:kava:

niti tad nisi potpuno sigurna.. jebga, takav je život.. :rolleyes:

4fun
02.02.2009., 16:05

jebote koliko ti pretpostavki mozes staviti u 5 recenica:rofl: salim se sad malo... a znati da li je on ona i oni cisti je obaviti briseve a cisto sumnjam da se iti jedno od njih testiralo na spolno prenosive bolesti( jer ako nemas indicija HZZO ne pokriva pa moras pljunuti finu pinku)

cuj, nekad moras i zivjeti, inace dobijes cir na zelucu od brige :D

Josey_Wales
02.02.2009., 16:05

Hebemu zivot samo sam te htio pohvaliti za literarni rad, a ti meni da sam stalker...:(

savara
02.02.2009., 16:07
ima "jedan gore" sto sve vidi....vratit će se istom mjerom ako ne i gorom..

biancha
02.02.2009., 16:09
niti tad nisi potpuno sigurna.. jebga, takav je život.. :rolleyes:
naravno, jer uvijek postoji mogucnost da ona druga strana sevi sa strane bez kondoma:rolleyes:

Hebemu zivot samo sam te htio pohvaliti za literarni rad, a ti meni da sam stalker...:(
ti si meni super:cerek: i znas da se salim malo sa tobom:cerek:

4fun
02.02.2009., 16:13
ima "jedan gore" sto sve vidi....vratit će se istom mjerom ako ne i gorom..

to je samo laz za one koji su bespomocni napraviti ista drugo doli nadati se da je to istina :kava:

savara
02.02.2009., 16:16
to je samo laz za one koji su bespomocni napraviti ista drugo doli nadati se da je to istina :kava:

kako da ne...

4fun
02.02.2009., 16:20
kako da ne...

svatko ima svoje uvjerenje ;) logika mi nazalost ne pokazuje da postoji neki svjetski policajac koji kaznjava 'zloceste'. znati cemo valjda onog trena kada odapnemo koliko drzi vodu zagrobni zivot. :D

biancha
02.02.2009., 16:22
svatko ima svoje uvjerenje ;) logika mi nazalost ne pokazuje da postoji neki svjetski policajac koji kaznjava 'zloceste'. znati cemo valjda onog trena kada odapnemo koliko drzi vodu zagrobni zivot. :D

znas ali ipak ima nesto u onoj izreci; kakva jesi sam takve ljude i privlacis....

Sinderella
02.02.2009., 16:22
Ajmo to sa druge strane gledati......

Zakaj mislis da zena radi budalu od sebe ako uziva u seksu?
Jedini tko nekoga pravi budalom je taj decko koji vara svoju curu i stime tu curu pravi budalom!

Ne kažem da radi budalo od sebe jer uživa u seksu, nego jer to radi s nekim tko nije slobodan. Uživaj i seksaj se s nekim tko je solo, protiv toga nemam ništa.

Nije normalno spavati sa drugima dok sam u vezi, ali normalno je za slobodnu osobu spavati s kime hoce.
Zakaj bi to trebala bit njezina briga? To je njegova briga a ne njena!!

Normalno je da slobodna osoba spava s kim hoće, sve dok je ta druga osoba isto tako slobodna.

To je ono: Zene su krive a muski nikada, malo morgen.....:rolleyes:Ja se kladim da bi vi (ako bi slucajno muza uhvatili kako vas vara) prvo napadali ljubavnicu a onda tek njega. Ne, ja bi joj dala ruku na dobrom ukusu a njemu toliko samarcinu da ne zna di mu je glava a di guzica.

Ne, muški su krivi jer ne znaju držat kurac u gačama. Ljubavnice bi mi bilo žao. Nije mi jasan taj sklop u glavi koji dozvoljava tim ženama da se spuštaju na taj nivo. Ženo, pa daj se poštuj malo!

Ne znam, ja imam previše obzira prema drugim ljudima, i prema samoj sebi, da se sigurno ne bih upuštala u tako nešto. Svatko nek radi što želi, briga me. Al da neke stvari nisu normalne i da se ne bi trebale raditi, tako je. Nit je pohvalno imati ljubavnicu, nit je pohvalno ljubavnica biti.

4fun
02.02.2009., 16:25
znas ali ipak ima nesto u onoj izreci; kakva jesi sam takve ljude i privlacis....

ipak se bolje osloniti na sebe i okolinu nego cekati neki deus ex machina :mig:

4fun
02.02.2009., 16:27
Normalno je da slobodna osoba spava s kim hoće, sve dok je ta druga osoba isto tako slobodna.

to je dakako, vrlo relativno... jer svatko ima svoje norme ;)

a opet,... meni je tako cudno kada ti netko kaze da si... 'normalan'... osobno mi zvuci gotovo kao uvreda. :D

PersonaNonGrata
02.02.2009., 16:28
Koja ste vi gomila foliranata i moralista. Tip vara curu s njom. Da je ne vara s njom, varao bi je s nekom drugom.

Josey_Wales
02.02.2009., 16:29
ti si meni super:cerek: i znas da se salim malo sa tobom:cerek:

:cerek:... znam

penzl
02.02.2009., 16:40
Koja ste vi gomila foliranata i moralista. Tip vara curu s njom. Da je ne vara s njom, varao bi je s nekom drugom.

pa cura je tražila odgovore zašto muškarci varaju,i još ih traži tu na forumu.bilo bi joj bolje da je pitala njega.dobila bi odgovor iz prve ruke.

flafy
02.02.2009., 16:54
da si joj prava frendica ne bi to napravila...... probaj joj reci, saznat ce kad tad.....
a mislim da znam kako se dečko osjeća i ja sam imao fazu kada mi je došlo da prevarim curu sa jednom frendicom, čak nisam znao što osjećam prema curi.... ali kod mene je bio slučaj da sam ja bio na moru a cura u bj i nismo se viđali po mjesec dana...jednostavno se zaželiš ženski.... na sreću nisam to napravio i mislim da nisam pogriješio...

nasmijana17
02.02.2009., 17:02
Ne kažem da radi budalo od sebe jer uživa u seksu, nego jer to radi s nekim tko nije slobodan. Uživaj i seksaj se s nekim tko je solo, protiv toga nemam ništa.

I jos mi nije jasno zakaj ona pravi budalu od sebe? To je valjda neka morala koju ja ne kuzim....Po meni ona uziva u sexu i kaj je lose u tome? Koji da neka joj da, ona ne vara nikoga.

I sta ako ta druga osoba govori da je slobodno a u biti nije?

Ne, muški su krivi jer ne znaju držat kurac u gačama. Ljubavnice bi mi bilo žao. Nije mi jasan taj sklop u glavi koji dozvoljava tim ženama da se spuštaju na taj nivo. Ženo, pa daj se poštuj malo!
Oprostit ces i ako sam zenska, ali nisu samo muski krivi ima i dosta zena koje svrljaju okolo i takvih varalica (svejedno dal´musko ili zensko) mi se gadi.
Za mene je autorica sebi na prvom mjestu jer radi to kaj joj je volja. Zasto bi ona trebala imati sada osjecaj manje vrijednosti ili zakaj da joj netko tupi da nema postenja prema samoj sebi. Zena je sebi na prvom mjestu, bas zato jer uziva.

Ne znam, ja imam previše obzira prema drugim ljudima, i prema samoj sebi, da se sigurno ne bih upuštala u tako nešto. Svatko nek radi što želi, briga me. Al da neke stvari nisu normalne i da se ne bi trebale raditi, tako je. Nit je pohvalno imati ljubavnicu, nit je pohvalno ljubavnica biti.
Kaj je normalno a kaj nije to svatko za sebe definira. eto meni je normalno da se seksaju okolo ako su solo bez obzira da li je ta druga osoba solo ili ne, ali zato mi nije normalno varat partnera. Moralu nema ona osoba koja vara.

flafy
02.02.2009., 17:06
ja sam obradio pred najboljim frendom njegovu curu sa kojom je bio mjesec dana... kasnije je rekao da mu nije bio bed, mislim da je čekao neko sranje da prekine sa njom...tako da.......
svi bili sretni i zadovoljni i nikom ništa...
možda se curi to svidi pa bacite grupnjak.... :rofl::rofl::rofl:

PersonaNonGrata
02.02.2009., 17:12
pa cura je tražila odgovore zašto muškarci varaju,i još ih traži tu na forumu.bilo bi joj bolje da je pitala njega.dobila bi odgovor iz prve ruke.

Vrlo jednostavno. Zato što mogu.

ikka
02.02.2009., 17:18
Pa samo b......more tako reci da je voli sve bi uradijo za nju a vara je sa tobom hahahh

b......? misliš reć BUDALA??? :rofl::rofl::rofl:
ups, nadam se da nisam bila prosta !!!:lol::lol:

nasmijana17
02.02.2009., 17:21
Hoćeš reći da ne bi imala grižnju savjesti da se povlačiš uokolo sa zauzetim tipom? I misliš da je to ok? A što kad bi u pitanju bila cura koju znaš, ne nužno frendica, već cura koju svakodnevno viđaš jer kod nje u dućanu kupuješ kruh npr.?

I u pravu si, ne treba ona njega odgajat. Ali mogla bi malo poradit na samopoštovanju, poštovanju drugih i potražiti izgubljene moralne vrijednosti...

A zakaj bi trebala imati griznju savjest? Zato kaj uzivam? Zvuci mozda egoisticno, ali tako je. A to da je u pitanju netko koga znam...sorry, tako daleko ne bi ni doslo sa moje strane.

plavuša-22
03.02.2009., 10:51
A zakaj bi trebala imati griznju savjest? Zato kaj uzivam? Zvuci mozda egoisticno, ali tako je. A to da je u pitanju netko koga znam...sorry, tako daleko ne bi ni doslo sa moje strane.

slažem se sa tobom u potpunosti..ja nemam ni malo grižnje savjesti jer ja ne želim misliti kako se tko osječa ..ja mislim samo na sebe kao i svi..a 50% vas koji ste me tu popljuvali vara ..prema tome ovo mi je jako smješno šta pišete...ja sam solo i nemam prema nikome obaveze i radim to jer mi to tako sad paše kad mi ne bude pasalo prestat ću...

black_marina
03.02.2009., 11:02
pa ako ti je glupo šta si onda uopće i pitala kad ćeš radit po svom....:ne zna:
a samo zato jer te je tu popljuvalo govoriš da varaju.... mislim to je ponašanje i razmišljanje osnovnoškolca.......... ako te nezanima naše mišljenje onda nisi ni trebala otvarat temu ...

dosad nisam komentirala, ali i ja imam slično mišljenje kao i svi ostali, a nikad nisam prevarila dečka niti se našla u takvoj situaciji ko i ti jer ja to smatram odvratnim.... a sad bi upotrebila jedan naziv za takve kao što si ti, ali je nažalost zabranjeno ... :kava:

zeljko_ri
03.02.2009., 11:28
slažem se sa tobom u potpunosti..ja nemam ni malo grižnje savjesti jer ja ne želim misliti kako se tko osječa ..ja mislim samo na sebe kao i svi..a 50% vas koji ste me tu popljuvali vara ..prema tome ovo mi je jako smješno šta pišete...ja sam solo i nemam prema nikome obaveze i radim to jer mi to tako sad paše kad mi ne bude pasalo prestat ću...

Čime dokazuješ da svi misle samo na sebe kao ti? Odakle si izvukla podatak da 50% ljudi ovdje vara? Jel to onako iz glave kako bi potkrijepila svoju tvrdnju?
Naravno da ti je ovo sve smiješno kad samo misliš na sebe,postoji ime i za takve ljude ali nebi sad pošto si žensko :kava:

raff34
03.02.2009., 11:35

Jedna drugu tješite.

trebala bi imati griženje savjesti. mislim da i to sama kužiš.

Reci: ja sam sebična kuja, a ne se tu za neku patnicu prodavat, pa te ljudi neće napadat.

znači nije isto povrijedit nekoga koga poznaš i nekoga koga ne poznaš? Po čemu?
kažeš da bi našel drugu, da nije tebe. To ti ne znaš, jer si ti ta koju kresa tatlane.

Ne čini drugima, ono što ne želiš da drugi čine tebi. (nigdje tu ne vidim poznatog/nepoznatog)

Malo si puno dvolična.:kava:

Ego
03.02.2009., 11:49
Jedna drugu tješite.

trebala bi imati griženje savjesti. mislim da i to sama kužiš.

Reci: ja sam sebična kuja, a ne se tu za neku patnicu prodavat, pa te ljudi neće napadat.

znači nije isto povrijedit nekoga koga poznaš i nekoga koga ne poznaš? Po čemu?
kažeš da bi našel drugu, da nije tebe. To ti ne znaš, jer si ti ta koju kresa tatlane.

Ne čini drugima, ono što ne želiš da drugi čine tebi. (nigdje tu ne vidim poznatog/nepoznatog)

Malo si puno dvolična.:kava:

Zašto bi trebala imati grižnju savjesti? Ona nema nikakve obaveze prema toj curi, a bome nema obavezu niti paziti na čudoređe dotičnog frajera.

On je taj koji vara svoju curu, i prevara ide na njegovu savjest.

black_marina
03.02.2009., 11:51
a ma nemoj a cura kao ništa nije kriva jel??

Ego
03.02.2009., 11:55
a ma nemoj a cura kao ništa nije kriva jel??

Za što bi bila kriva?

bruce80
03.02.2009., 11:58
Pa zato jer može reći "mali odjebi jer si u vezi i ja ne bi voljela da meni to netko napravi"

black_marina
03.02.2009., 12:02
pa kriva je .... zna je da je u vezi.... i ona se tako opekla i zna kako se osjećala pa zašto bi ona nekome to priuštila osim ako nije prava mala sebična kuč*a

dao bog da joj se to sve vrati četverostruko... takve osobe mi se baš gade....:rigo:

Ego
03.02.2009., 12:16
Pa zato jer može reći "mali odjebi jer si u vezi i ja ne bi voljela da meni to netko napravi"

Što da joj napravi dovraga? Nije joj ona ništa napravila. Njen dečko joj je nešto napravio. Ona je slobodna žena koja ima seks sa frajerom koji dobrovoljno pristaje imati seks s njom. Njegove obaveze prema drugoj curi su njegova odgovornost, ne njezina.

zeljko_ri
03.02.2009., 12:18
Što da joj napravi dovraga? Nije joj ona ništa napravila. Njen dečko joj je nešto napravio. Ona je slobodna žena koja ima seks sa frajerom koji dobrovoljno pristaje imati seks s njom. Njegove obaveze prema drugoj curi su njegova odgovornost, ne njezina.

To je isto kao da prodam oružje nekome,da taj netko nekoga ubije.Nije kriv onaj koji mu je prodao oružje već onaj koji je pucao :D

nia11
03.02.2009., 12:20
pa draga plavušo.Mnogi su ti rekli sve se vraća sve se plaća. možda si ti unaprijed platila, kad je tebe dečko varao, za ovo sranje koje sad radiš. Da si zaista čvrstog uvjerenja da to što radiš je ok, onda se ne bi toliko tu opravdavala. Ali aj fala bogu da se ipak negdje u sebi dvoumiš.:s

A zašto muškarci u sretnim vezama varaju? pa vjerovatno zato što mogu, jer se uvijek nađe jedna ovakva kao ti da im ispuni njihove komplekse, dosadu ili pitaj boga kakvu glupost koja im fali u tom trenutku, pa zaključe da im se malo prijebalo.:D

bruce80
03.02.2009., 12:24
Koje su ovo sada glupe usporedbe..
Ja tipicu osudujem,takve osobe smatram egoistične i sebične..
Druga stvar da zna da je veza ili brak gotova/gotov ali ovo...Ne nije moj stil i ja se nadam da neću naletiti na takvu sebičnu osobu:flop:
"Dobro se dobrim vraća,loše sa lošim"..

zeljko_ri
03.02.2009., 12:27
ja nemam ni malo grižnje savjesti jer ja ne želim misliti kako se tko osječa

Sama si sve rekla ovdje.Vjerojatno bi imala grižnje savjesti da želiš misliti kako se netko drugi osjeća zbog tvog čina,pošto ne želiš misliti jer najlakše je ne misliti svojom glavom,onda ni nemaš grižnju savjesti

Ego
03.02.2009., 12:34
pa draga plavušo.Mnogi su ti rekli sve se vraća sve se plaća. možda si ti unaprijed platila, kad je tebe dečko varao, za ovo sranje koje sad radiš. Da si zaista čvrstog uvjerenja da to što radiš je ok, onda se ne bi toliko tu opravdavala. Ali aj fala bogu da se ipak negdje u sebi dvoumiš.:s

A zašto muškarci u sretnim vezama varaju? pa vjerovatno zato što mogu, jer se uvijek nađe jedna ovakva kao ti da im ispuni njihove komplekse, dosadu ili pitaj boga kakvu glupost koja im fali u tom trenutku, pa zaključe da im se malo prijebalo.:D

HAHA... dakle, slobodna cura bez obaveza prema ikome je kriva što zauzet muškarac krši svoja obečanja? Kaj, njezina je obaveza čuvati njegovu čednost ili kaj?

raff34
03.02.2009., 12:39
Zašto bi trebala imati grižnju savjesti? Ona nema nikakve obaveze prema toj curi, a bome nema obavezu niti paziti na čudoređe dotičnog frajera.

On je taj koji vara svoju curu, i prevara ide na njegovu savjest.

Ja ću ti odgovorit pitanjem, jer nisam ja ovdje na meti i ne trebam se objašanjavat. Zašto ne bi trebala imati grižnju savjesti?

Nema obveze prema curi(koja hladna fraza), postoji nešto što se zove moral, postoji nešto što se zove poštenje, postoji nešto što se zove bonton.
No vi sebičnjaci ne bi baš previše znali o tome, zar ne?

Ego
03.02.2009., 13:19
Ja ću ti odgovorit pitanjem, jer nisam ja ovdje na meti i ne trebam se objašanjavat. Zašto ne bi trebala imati grižnju savjesti?

Nema obveze prema curi(koja hladna fraza), postoji nešto što se zove moral, postoji nešto što se zove poštenje, postoji nešto što se zove bonton.
No vi sebičnjaci ne bi baš previše znali o tome, zar ne?

Nepristojno je na pitanje odgovarati protupitanjem, kad već govorimo o bontonu ;)

Zašto nebi imala grižnju savjesti? Evo da ti, unatoć nedostatku bontona, odgovorim. Zato jer ona NIJE NAPRAVILA NIŠTA LOŠE! On je dao riječ svojoj curi da neće ševiti druge, on je prekršio svoju riječ, on je ispao nepošten. Ona je slobodna cura i može se ševiti s kime god želi.

bruce80
03.02.2009., 13:21
Kako nije napravila loše kada je spavala sa tim tipom?:eek:
Mogla ga je odbiti jer je tip u vezi..

Ego
03.02.2009., 13:28
Kako nije napravila loše kada je spavala sa tim tipom?:eek:
Mogla ga je odbiti jer je tip u vezi..

Mogla je svašta... Ali zašto bi to bila njeina obaveza?

bruce80
03.02.2009., 13:30
Zato jer živimo u normalnom svijetu..barem bi trebali..

Ego
03.02.2009., 13:32

To je fraza, ne argument.

black_marina
03.02.2009., 13:33

a pusti zar ne vidiš da je lonac našo poklopac....:lol:

bruce80
03.02.2009., 13:41
Kako mi na živce idu spike takvih ljudi...
Žena koja to radi za mene je jedna sebična k.....na.I obrnuto.

black_marina
03.02.2009., 13:41
Kako mi na živce idu spike takvih ljudi...
Žena koja to radi za mene je jedna sebična k.....na.I obrnuto.

potpisujem.....:top:

nia11
03.02.2009., 14:20
HAHA... dakle, slobodna cura bez obaveza prema ikome je kriva što zauzet muškarac krši svoja obečanja? Kaj, njezina je obaveza čuvati njegovu čednost ili kaj?

Neznam kako si to uspio zaključit od ovog što sam napisala, al dobro:confused:.
Ne mora ona mislit na nikoga, nije dužna nikom ništa i tako dalje.... Da kad bi svi radili ono što im se prohtje u trenutku ne misleći na nikoga, ni na posljedice, jer nisu nikome ništa dužni....daleko bismo svi skupa dogurali:top:
Najbolje je tako ogradit se od svega. Slažem se, nije ona kriva za varanje, al bome ni ne pomaže.:kava:

Ego
03.02.2009., 15:04
Neznam kako si to uspio zaključit od ovog što sam napisala, al dobro:confused:.
Ne mora ona mislit na nikoga, nije dužna nikom ništa i tako dalje.... Da kad bi svi radili ono što im se prohtje u trenutku ne misleći na nikoga, ni na posljedice, jer nisu nikome ništa dužni....daleko bismo svi skupa dogurali:top:
Najbolje je tako ogradit se od svega. Slažem se, nije ona kriva za varanje, al bome ni ne pomaže.:kava:

Nisu bankari krivi za pljačkanje banaka, ali bome ni ne pomažu :rolleyes:

nasmijana17
03.02.2009., 17:59
Citajuci neke ovdje dolazim do sljedeceg zakljucka: Ako nitko ne da onima koji su u vezi onda bi svi bili posteni, nitko ne bi varao i svi bi bili sretni do kraj svog zivota.....
Ljudi, bajke su za djecu!

zeljko_ri
03.02.2009., 18:04
Citajuci neke ovdje dolazim do sljedeceg zakljucka: Ako nitko ne da onima koji su u vezi onda bi svi bili posteni, nitko ne bi varao i svi bi bili sretni do kraj svog zivota.....

Tako je,isto tako kad nebi bilo krađa,ubojstava,prebijanja,silovanja svi bi bili sretni i ovo bi bio prekrasan svijet ali to su samo bajke za djecu.Nažalost svijet nije tako lijep :kava:

nasmijana17
03.02.2009., 18:15
Citam ovdje rijeci o morali, kulturi itd. a u istim recenicama citam kako joj pisete da je kurva...svaka vam cast. :flop:
Shvatite da je svijet takav kakav je i nije ona kriva da je tako.
Od glave riba smrdi.....:mig:

sestrica_17
03.02.2009., 18:18

aaaaaaaaaaa.koja si ti k....da ne kažem šta...uf....
to je poniženje za tebe, jer si pristala bit druga. ja bih sve takve cure poubijala. brijem da bi tebi ugodno bilo kad bi tebe tvoj dečko varao bez obzira poznaješ li tu žensku il ne..:mad:
Smatram da niti jedna cura AKO IMA IMALO DOSTOJANSTVA nebi takvo što napravila, jer kad si u stanju raskopati mladenačku vezu s tim što liku služiš za NIŠTA, onda si u stanju i raskopat nečiji BRAK!!!

zeljko_ri
Citam ovdje rijeci o morali, kulturi itd. a u istim recenicama citam kako joj pisete da je kurva...svaka vam cast. :flop:

Jel to znači da ja ako nekoga ubijem nisam kriv već je kriv svijet jer je takav kakav jest? :confused:

nasmijana17
Usporedujes kruske i jabuke......:rolleyes:

zeljko_ri
03.02.2009., 18:21
Nisu to kruške i jabuke..ti generaliziraš da je cijeli svijet loš,pa što nebi neki pojedinac isto tako bio loš...

nasmijana17
03.02.2009., 18:22
aaaaaaaaaaa.koja si ti k....da ne kažem šta...uf....
to je poniženje za tebe, jer si pristala bit druga. ja bih sve takve cure poubijala. brijem da bi tebi ugodno bilo kad bi tebe tvoj dečko varao bez obzira poznaješ li tu žensku il ne..:mad:
Smatram da niti jedna cura AKO IMA IMALO DOSTOJANSTVA nebi takvo što napravila, jer kad si u stanju raskopati mladenačku vezu s tim što liku služiš za NIŠTA, onda si u stanju i raskopat nečiji BRAK!!!

Pa da, ona je kriva :rolleyes:...joj daj ohladi se malo. Valjas gluposti!!!!!
Nisu oni krivi sa kojim se vara vec oni koji varaju.

black_marina
03.02.2009., 18:24

a zašto ti nemoreš poštovat nečije mišljenje....:ne zna:

nasmijana17
03.02.2009., 18:28
Nisu to kruške i jabuke..ti generaliziraš da je cijeli svijet loš,pa što nebi neki pojedinac isto tako bio loš...
Ja sam rekla da je svijet takav.... ima onih koji varaju i ima tih sa kojima se vara. Krivite osobe sa kojima se vara a ne osobe koje varaju. Kuzis poentu?

To je ona klasicna prica dok nekoga uhvatis u varanju odmah dignes paljbu na ljubavnika/ ljubavnicu. A za mene je to glupost...negdje sam vec napisala da ako bi ja nasla svog u toj situaciju da bi njoj cestitala na dobrom ukusu a njemu bi opalila samarcinu i na licu mjesta prekinula.

sestrica_17
03.02.2009., 18:29

pa čuj...nije samo on kriv..daleko od toga..al u ovom slučaju, ona je pitala šta da radi... znači, ja sam rekla svoje mišljenje ZA NJU, ne za njega.
Ček, nisu krivi oni s kojim se vara, već oni koji varaju?
znači, da ti budeš s nekim likom koji ima žensku, nisi kriva TI nego ON.
krivi ste OBOJE.!!! PODJEDNAKO....al ja sam uvijek smatrala da ženske trebaju imati barem malo poštovanja barem prema sebi, ako ne već prema drugima, jer to opisuje NJU, a ne njega ili nekog ljevog.

Zbunjevita :)

potpis :top:

i meni ide na živce ovo licimjerje kakvo, na žalost, često srećem po forumu... :kava:

nasmijana17
a zašto ti nemoreš poštovat nečije mišljenje....:ne zna:

Znaci ti bi sve "takve" poubijala....a kaj bi sa varalicama napravila?
Smatras li da si bolja od nje posto to za tebe ocito ne dolazi u obzir?

zeljko_ri
03.02.2009., 18:32
Ja sam rekla da je svijet takav.... ima onih koji varaju i ima tih sa kojima se vara. Krivite osobe sa kojima se vara a ne osobe koje varaju. Kuzis poentu?

To je ona klasicna prica dok nekoga uhvatis u varanju odmah dignes paljbu na ljubavnika/ ljubavnicu. A za mene je to glupost...negdje sam vec napisala da ako bi ja nasla svog u toj situaciju da bi njoj cestitala na dobrom ukusu a njemu bi opalila samarcinu i na licu mjesta prekinula.

Pa slažem se s tobom,dečko je kriv jer vara svoju curu.Mada mislim da nitko nije opravdavao tog tipa.Oboje su krivi jer za varanje je uvijek potrebno dvoje.

farki_
03.02.2009., 18:33

a, svi znamo da prilika cini lopova... :mig:

black_marina
03.02.2009., 18:33
Znaci ti bi sve "takve" poubijala....a kaj bi sa varalicama napravila?

e koliko ti imaš godina....... kako moreš reć za nečije mišljenje da je glupo.... šta da ja tebi sad kažem da si glupa i da imaš smiješne izjave... mislim daj odrasti.....:ne zna:
ja govorim za malo poštovanja,a ti na mene napad... mislim wtf ....

nasmijana17
03.02.2009., 18:37
Govori o nekom postenju i u istom postu kako bi to sve poubijala?

Mozda sada kuzis na kaj sam ciljala.....

black_marina
03.02.2009., 18:44
Govori o nekom postenju i u istom postu kako bi to sve poubijala?

Mozda sada kuzis na kaj sam ciljala.....

ne govorim da se slažem s njom,ali više me smeta što neki ljudi nemaju šta za reć pa kažu kako je nečije mišljenje glupo....:ne zna:

Stefani
03.02.2009., 18:47
Neznam kako mozes biti s dečkom koji voli svoju curu.

Postoji mogucnost i da se zaljubis u njega pa ce ti biti jos teze.

Ostavi ga, jer jedino ces ti biti povređena u toj vezi i ispasti jedini krivac.

sestrica_17
03.02.2009., 18:50
ne govorim da se slažem s njom,ali više me smeta što neki ljudi nemaju šta za reć pa kažu kako je nečije mišljenje glupo....:ne zna:

ja gledam stvari na taj način, i da si ja ko jedno žensko nebi dopustila da budem s nekim za koga znam da ima curu, i kažem da me to smeta, i da mi te cure nisu jasne.
A opet...slažem se sa marinom, jer sam primjetila da ti nasmijana pokušavaš svima nametnuti svoje razmišljanje i smeta ti kad netko kaže nešto što tebi ne paše.
svatko ima svoje mišljenje, i treba poštovat svačije..
ti si za jedno, ja sam za drugo, neko je za treće...
100 ljudi 100 čudi.

black_marina
03.02.2009., 18:55
ako si pročitala moje postove sestrična....vidjela bi moje mišljenje.... slažem se s tobom kad je riječ o mogućnostima da razore vezu ili brak....

sestrica_17
03.02.2009., 18:59
btw. ja nisam ni rekla da si se samnom složila, nego sam rekla da se sa slažem s tobom u tome što si rekla onaj dio o nepoštivanju tuđih mišljenja.

nasmijana17
03.02.2009., 19:04
Ok, da ti objasnim neke stvari....
Ni ja ne bih svrljala sa nekim tko je u vezi. Jednom mi se desilo, ali onda sam rekla da ne nastavljam nikaj prije nego sto stvari nisu jasne ( no, to je druga prica). Ali ja ne osudujem te osobe. Svako neka radi kako misli da mu je najbolje. Nije na meni da sudim i da dignem kaziprst uz rijeci: To ne smijes, to se ne radi!
Tko smo mi da sudimo nekome? Ili da govorimo kakva je drolja i slicno? Ona je pitala za misljenje, ali nije dosla ovamo da cuje vrijedjanja.
Meni smetaju ti napadi. I bas zato sam se u ovoj temi raspisala. Ne zelim nikome nametati smoje misljenje, i toleriram druga misljenja i druge stavove. Ali meni se cini da si ljudi nisu svijesni toga kaj pisu.
Nadam se da me kuzis?

-tarja-
03.02.2009., 20:36
ja stvarno neznam čemu tolika vrijeđanja od strane nekih ljudi?? hebemu pa stvarno pretjerujete vi koji govorite da nitko ne bi smio pogledati nekog tko je zauzet? hello? zašto cura koja je slobodna ne bi smjela gledati koga hoće i raditi šta hoće? a ako će onaj tko je u vezi uletiti u to, e pa očito ta veza i nije tako bajna. ljudi smo, nekad se nažalost dogodi da i one koji su u vezi privuče netko drugi, pa i da se razvije nešto više. kao da svi možemo birati u koga ćemo se zaljubiti... ali to je moje mišljenje, naravno vi bezgrešni anđelčići ovdje to ne možete razumjeti da netko razmišlja drukčije. i to što govorite droljo, kurvo i sl. stvarno je prejadno, ok je da kažete svoje mišljenje ali ovo :flop: katastrofa, imam osjećaj da je tu hrpa nekih lažnih moralista...

zeljko_ri
03.02.2009., 20:47
ja stvarno neznam čemu tolika vrijeđanja od strane nekih ljudi?? hebemu pa stvarno pretjerujete vi koji govorite da nitko ne bi smio pogledati nekog tko je zauzet?

Krivo si shvatila,dotična cura ne gleda samo tog tipa,ima puno više s njim od pukog gledanja.

kao da svi možemo birati u koga ćemo se zaljubiti... ali to je moje mišljenje, naravno vi bezgrešni anđelčići ovdje to ne možete razumjeti da netko razmišlja drukčije. i to što govorite droljo, kurvo i sl. stvarno je prejadno, ok je da kažete svoje mišljenje ali ovo :flop: katastrofa, imam osjećaj da je tu hrpa nekih lažnih moralista...

Opet si krivo shvatila...sama cura je rekla da uopće nije zaljubljena u njega

plavuša-22
03.02.2009., 20:52
Ok, da ti objasnim neke stvari....
Ni ja ne bih svrljala sa nekim tko je u vezi. Jednom mi se desilo, ali onda sam rekla da ne nastavljam nikaj prije nego sto stvari nisu jasne ( no, to je druga prica). Ali ja ne osudujem te osobe. Svako neka radi kako misli da mu je najbolje. Nije na meni da sudim i da dignem kaziprst uz rijeci: To ne smijes, to se ne radi!
Tko smo mi da sudimo nekome? Ili da govorimo kakva je drolja i slicno? Ona je pitala za misljenje, ali nije dosla ovamo da cuje vrijedjanja.
Meni smetaju ti napadi. I bas zato sam se u ovoj temi raspisala. Ne zelim nikome nametati smoje misljenje, i toleriram druga misljenja i druge stavove. Ali meni se cini da si ljudi nisu svijesni toga kaj pisu.
Nadam se da me kuzis?

MISLIM DA SE GORE PONAŠAJU OVI KOJI OVDJE VRIJEĐAJU...JA MISLIM DA JA NISMA KRIVA ZA NIŠTA...SLOBODNA SAM CURA..
A ONI KOJI SU ME TU IZVRIJEĐALI ONI SU STO PUTA GORI I NEKA SE NAUČE KULTURI.HVALA
JA NISAM TRAŽILA NIŠTA VIŠE OD OBJASNJENJA

zeljko_ri
03.02.2009., 20:55
Za početak piši malim slovima jer će te banirati :mig:

black_marina
03.02.2009., 20:58
čekaj...zašto smo mi gori ??? jer se ne slažemo s tvojim činom....mislim stvarno si jadna.... mislim daj odrasti.....:kava:

plavuša-22
03.02.2009., 21:10
čekaj...zašto smo mi gori ??? jer se ne slažemo s tvojim činom....mislim stvarno si jadna.... mislim daj odrasti.....:kava:

ne nitko se ne treba složit samnom..svatko ima pravo iznjeti svoje mišljenje..ali nekoga vrijeđati ..osuđivati to mislim da nikako nije uredu .

Ego
04.02.2009., 00:23
Pa slažem se s tobom,dečko je kriv jer vara svoju curu.Mada mislim da nitko nije opravdavao tog tipa.Oboje su krivi jer za varanje je uvijek potrebno dvoje.

Za varanje je potrebano in fact barem troje. Onaj koji vara, onaj kojeg se vara i onaj s kime se vara. Od tih troje samo je onaj koji vara vršitelj radnje.

I još mi nitko nije objasnio, zašto bi ja prije seksa imao obavezu pitati curu jel možda seksom samnom krši obečanje dano mužu, mami, Isusu ili nekom drugom, i hoće li možda time netko biti povrijeđen?

nebeski-kurac
04.02.2009., 00:31
I još mi nitko nije objasnio, zašto bi ja prije seksa imao obavezu pitati curu jel možda seksom samnom krši obečanje dano mužu, mami, Isusu ili nekom drugom, i hoće li možda time netko biti povrijeđen?

pa istina, al ak znas,ko kaj ova zna, onda je to druga prica...
npr. recimo da mene cura prevari sa deckom koji je svjestan da ima nekog mamlaza(mene), to bi mu zadnje bilo u zivotu , a opet, da "jebac" misli da je slobodna-jbga nema srece..
njoj posebne sankcije :p

ugl. ako nisi shvatila, postoji mogućnost da te cura razvali ako je divlja :)

bruce80
04.02.2009., 07:27
ne nitko se ne treba složit samnom..svatko ima pravo iznjeti svoje mišljenje..ali nekoga vrijeđati ..osuđivati to mislim da nikako nije uredu .

He,he...cura stavi temu i onda misli da ćemo joj reći "super samo naprijed"..
Curo u banani si i amen...
Pomiri se sa tim..he,he

Madamoiselle
04.02.2009., 07:41
MISLIM DA SE GORE PONAŠAJU OVI KOJI OVDJE VRIJEĐAJU...JA MISLIM DA JA NISMA KRIVA ZA NIŠTA...SLOBODNA SAM CURA..
A ONI KOJI SU ME TU IZVRIJEĐALI ONI SU STO PUTA GORI I NEKA SE NAUČE KULTURI.HVALA
JA NISAM TRAŽILA NIŠTA VIŠE OD OBJASNJENJA

You have a right to remain silence. Anything you say CAN and WILL be used against you.

To je rizik otvaranja svake teme...:mig:

Osobno...njegova cura, njegov problem.
Dok god nisi kuja na način da ga forsiraš i kad on ne želi, da tražiš išta više od sexa, da je spominješ i namjerno joj se rugaš i ponižavaš je...njegova cura, njegov problem.
U krajnjoj liniji, da nema tebe, bila bi neka druga.
Samo se nemoj zakačit na njega. Takvi ti ne tribaju za išta više od sexa. Budimo realni.

partyannna
04.02.2009., 10:09

cura nece patit radi NJE vec radi svog DEBILNOG DECKA koji je vara!
s druge strane,razumijem plavušu i podržavam sta te ne zanima njegova cura i uostalom ne treba se tebe ticat njihova veza i nisi ti kriva sta im je veza u kurcu ili si cura nezna zadovoljit muskarca pa si mu i ti potrebna uz nju..;) no svejedno,to je situacija koja ne vodi nikamo osim eventualno tvojeg privremenog zadovoljstva (radi sexa) tako da savjet:nadji si nekog single i nekoga tebe vrijednog,ima josh dobrih muskaraca koji ne varaju... :top:
(ok,nisam doduse ni ja u ovo zadnje sigurna al ne gubim nadu... ahh da,a i nada je kuuuuurva:)) )

hamstergirl
04.02.2009., 19:52
Ma kako nisi kriva za ništa a spetljala si se sa zauzetim??!! Daj si stavi još aureolu iznad glave. Otvorila si temu i samim time si željela mišljenja i komentare. E sad kad ne čuješ ono što ti paše,negoduješ. Odrasti.

TvoJaMaLa88
04.02.2009., 22:29
b......? misliš reć BUDALA??? :rofl::rofl::rofl:
ups, nadam se da nisam bila prosta !!!:lol::lol:
Da to nisi pogrjesila hahah:mig:

krajkraj
08.02.2009., 05:02

slušaj....ne obaziri se na nikog i na ništa!!!!!!ako je odlučio varat je..i u tom pitanju s tobom...baš te briga..ti si slobodna cura i od svog života možeš šta hočeš!!!!jedino on može imati grižnju savjesti...al pazi da se ne zaljubiš...jer tek onda češ imati problema....UŽIVAJ U ŽIVOTU JER NIKAD NE ZNAŠ KAD ČE BITI KRAJ TVOM ŽIVLJENJU!!!!!:kava:

zyz
08.02.2009., 07:08

Kaže se: Lopov je onaj koji krade i onaj koji drži vreću ..

Po meni dotična nije apsulutno ništa kriva, još k tome niti ne pozna ljubavničevu dragu. Jedini krivac je on, a ona samo zadovoljava svoje potrebe! :D

Hall_
08.02.2009., 07:29
možda nije uredu od mene

Izbaci "možda".

da ju nevara samnom varao bi ju sa nekom drugom ..

Nema ništa ljepše nego si pokušavati opravdati glupost, right?

and yea.. "ne vara"

po njegovoj priči on nju jako voli i sve bi napravio za nju ..a zašto ju vara ..to mu je zabava..dečki možete mi objasnit čemu varanje ako ste sretni u vezi ??

It's called lying, honey. Nitko ne vara niti šara na bilo kojoj razini ukoliko je sretan u vezi "točka"

zyz
08.02.2009., 08:03
It's called lying, honey. Nitko ne vara niti šara na bilo kojoj razini ukoliko je sretan u vezi "točka"

True, true. Volim svoju dragu, jer mi dopušta "kave" s "prijateljicama" ... :D

dorina_s_keksom
08.02.2009., 11:43
been there, done that... :)
Ah, možeš gledati s jedne strane tipa ne varaš ti, vara on.... A opet možeš biti i suosjećajna pa zamisliti sebe na mjestu te ženske.... Nije lijepo, zar ne???
Ja sam tako odlučla reći tipu da odluči i on je za čudo prekinuo sa ženskom..... ali nije dugo trajalo to između nas.... valjda nam je više odgovaralo "poskrivećki"

krajkraj
08.02.2009., 13:16
ako je curi u redu s njim...neka bude s njim...a kad se zaljubi u njega jedino može molit boga da ostane s njom..i ds on osjeća isto što i ona prema njemu jer ako ne u suprotnom.......:eek::flop:

malamaja_
08.02.2009., 19:02

jednom kad odrasteš onda ćeš se sramiti sebe i svojih postupaka, a ovo što sad radiš odbit će ti se o glavu! nadam se da će ti se to što prije dogoditi

zeljko_ri
08.02.2009., 19:07
jednom kad odrasteš onda ćeš se sramiti sebe i svojih postupaka, a ovo što sad radiš odbit će ti se o glavu! nadam se da će ti se to što prije dogoditi

Neki nikad ne odrastu tj. nikad ne shvate da su pogriješili,tako da i ne mora nikad shvatiti....

Lady_dawn
08.02.2009., 19:51
Neki nikad ne odrastu tj. nikad ne shvate da su pogriješili,tako da i ne mora nikad shvatiti....

Tocno,cak i kada im se vrati to sto su drugima radili ne shvacaju da im se vraca nego se pitaju "Boze,zasto ja!?"

delfin19
08.02.2009., 20:05

Nema se cura čega sramit! ako se taj frajer ne srami i ako je njemu dobro,pa zašto da se njoj nešto obija o glavu? pa ona je solo i uživa u životu! :eek:

malamaja_
10.02.2009., 07:51
Nema se cura čega sramit! ako se taj frajer ne srami i ako je njemu dobro,pa zašto da se njoj nešto obija o glavu? pa ona je solo i uživa u životu! :eek:

ovo nije nikakvo uživanje u životu! ja nemam ništa protiv da ljudi uživaju do mile volje, ali ako tim svojim uživancijama oštečuješ druge onda se to tako više ne može nazvati!!to što je ova solo ne daje joj pravo da dira nešto što nije njeno, zauzeto je zauzeto! jadna ova cura, saznat će kad tad! da sam na njenom mjestu ne znam jel bi mi bilo gore da saznam za varanje ili da cijeli život ne znam ništa dok se drugi lijepo zabavljaju na moj račun. a o frajeru da ne govorim, nikad nebi mogla imat posla s takvom osobom,kakav je to čovjek???:confused: fuj

Morticia Addams
10.02.2009., 07:53
ovo nije nikakvo uživanje u životu! ja nemam ništa protiv da ljudi uživaju do mile volje, ali ako tim svojim uživancijama oštečuješ druge onda se to tako više ne može nazvati!!to što je ova solo ne daje joj pravo da dira nešto što nije njeno, zauzeto je zauzeto! jadna ova cura, saznat će kad tad! da sam na njenom mjestu ne znam jel bi mi bilo gore da saznam za varanje ili da cijeli život ne znam ništa dok se drugi lijepo zabavljaju na moj račun. a o frajeru da ne govorim, nikad nebi mogla imat posla s takvom osobom,kakav je to čovjek???:confused: fuj

A on je inače curino VLASNIŠTVO? :kava:

sex-addict
10.02.2009., 07:53
Malamaja.. koliko ti ono imaš godina? 19?

malamaja_
10.02.2009., 07:57

žao mi je što ima takvih ljudi! blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe

malamaja_
10.02.2009., 07:59
Malamaja.. koliko ti ono imaš godina? 19?

samo 27

malamaja_
10.02.2009., 08:00

hm a ta cura ne zaslužuje niti mrvicu poštovanja??

Morticia Addams
10.02.2009., 08:04
hm a ta cura ne zaslužuje niti mrvicu poštovanja??

Koja cura?
Neka imaginarna koju ja nikad nisam vidjela?
Da, zaslužuje poštovanje- od strane čovjeka s kojim liježe u krevet.

Međutim, to što s njim liježe ne znači da je on NJEN. Nit' prsten na mojoj ruci znači da je čovjek s kojim sam u braku MOJ.
On je SVOJ. A mene ili voli ili ne voli, poštuje ili ne poštuje. U svakom slučaju nije žigosan niti sam se po njemu popišala. :ne zna:

bingooo
10.02.2009., 08:12
U svakom slučaju nije žigosan niti sam se po njemu popišala. :ne zna:

Zigosanje ti je sigurnije.
Ako ga zapisas smrdit ce par dana i isparit, i onda je opet frei.:rofl::rofl:

malamaja_
10.02.2009., 08:13
Koja cura?

Međutim, to što s njim liježe ne znači da je on NJEN. Nit' prsten na mojoj ruci znači da je čovjek s kojim sam u braku MOJ.
On je SVOJ. A mene ili voli ili ne voli, poštuje ili ne poštuje. U svakom slučaju nije žigosan niti sam se po njemu popišala. :ne zna:

ta imaginarna cura (kakvom je ti smtraš) će jednog dana patiti zbog isto tako neke tamo imaginarne koja u prvom redu ne poštuje niti sebe a ni druge! usput, za mene ta cura nije imaginarna, već stvarna osoba od krvi i mesa.
što se tiče onog koji ima prsten na ruci, taj je itekako samo moj! polomila bi noge i njemu i svakoj koja bi se spetljala s njim..

Morticia Addams
10.02.2009., 08:23
ta imaginarna cura (kakvom je ti smtraš) će jednog dana patiti zbog isto tako neke tamo imaginarne koja u prvom redu ne poštuje niti sebe a ni druge! usput, za mene ta cura nije imaginarna, već stvarna osoba od krvi i mesa.
što se tiče onog koji ima prsten na ruci, taj je itekako samo moj! polomila bi noge i njemu i svakoj koja bi se spetljala s njim..

:rofl::rofl:
Daleko ćeš s takvim stavom.
Muškarci ti inače obožavju da im se stavi uzica oko vrata. :D
I da se zateže sve jače i jače, iz dana u dan.

Takvi, naime, najrjeđe završavaju u klinču s tim pokvarenim, zlim razvratnicama zvanim- ljubavnice. :top::cerek:

raff34
10.02.2009., 08:41
Koja cura?

Kad bi sve gledali tako sebično i bez osjećaja za moral i međuljudsku solidarnost, čovječanstva vjerojatno ne bi bilo.

Zašto gurati glavu u pijesak?

Morticia Addams
10.02.2009., 09:17
Kad bi sve gledali tako sebično i bez osjećaja za moral i međuljudsku solidarnost, čovječanstva vjerojatno ne bi bilo.

Zašto gurati glavu u pijesak?

Ma poanta mog posta čak i nije bila u toj relaciji cura-ljubavnica, poštovanje-nepoštovanje.
Slažem se, nije lijepo činiti nekome što ne želiš da drugi čini tebi.

Međutim, uvijek me ubode u oči taj mentalni sklop koji vrišti i svojata- MOJE!!!
Glupe su te izjave- on nije NJEN. On je TUĐI.

Ma on je čovjek, od krvi i mesa. I nije ničije VLASNIŠTVO.

jednojaja
10.02.2009., 09:33
Ja se smješkam i mislim,,,kako je ljude lako prevarit!Do kada če se dobre tatine curice čuditi prevari i potrebama muškaraca za nečim što mu nužno ne liči na sestru i mamu!

raff34
10.02.2009., 09:33
Ma poanta mog posta čak i nije bila u toj relaciji cura-ljubavnica, poštovanje-nepoštovanje.
Slažem se, nije lijepo činiti nekome što ne želiš da drugi čini tebi.

Međutim, uvijek me ubode u oči taj mentalni sklop koji vrišti i svojata- MOJE!!!
Glupe su te izjave- on nije NJEN. On je TUĐI.

Ma on je čovjek, od krvi i mesa. I nije ničije VLASNIŠTVO.

To mi je jasno.
Nismo ničije vlasništvo, da nas se može svojatati.

sex-addict
10.02.2009., 10:02
samo 27

Za toliko godina si ekstremno naivna.. Sorry

m515
10.02.2009., 11:19
baš tako..zašto mene napadate??
ja nemam obaveze prema nikome..znači ne varam nikoga a to šta on radi mene nije briga jer tu njegovu curu niti nepoznam ..njegov izbor i njegova stvar..sam to želi

A u vezi si s tim zauzetim likom radi čega? Samo radi sexa?

Graham
10.02.2009., 11:24
malo sam razmišljala o svemu tome..........
Prije ili kasnije ćeš se ti naći u poziciji te cure.
Imaš još dosta života. Pitam se što ti je toliko teško naći nekoga drugog sa zdravim odnosom?

NickPraskaton
10.02.2009., 11:26

za početak, dobra tema :top:...
Ovako, pročitah svašta na ovu temu i još nisam sebi dosao... Ja te ne krivim, dapače, samo naprijed... Da me netko nebi pogrešno shvatio, nije to ni pohvalno, ali ko smo mi da sudimo drugima?! Mi hrvati uvijek zabadamo noseve gdje im nije mjesto, svi smo sveci, svake nedjelje na misi, a doma tučemo zene i zlostavljamo djecu, ma pliz... Iskreno muka mi je od komentara tipa: to nije ok prema njoj/njemu i sl... Svak ima pravo raditi šta hoce, ovaj koji vara ima pravo varat, onaj koji ga uhvati ima ga pravo ostaviti itd... Ja sam u vezi sa prekrasnom curom, jednostavno je prejebena, bomba, ali u duši je konzerva žešća (vjerovali ili ne to je živa istina), dakle bomba je fizički a konzerva u krevetu!!! To bi nekako pretrpio ali je još i jako tvrdoglava, neće se mjenjati niti milimetra! Lud sam već zbog njenog otpora, čak ja ne smijem inicirati sex, već isključivo ona, jer se njoj naime ne sexa ako ja navim na nju, možete li to vjerovati?!??! Ode ja sad daleko, s teme, šta ono bi tema?! Ah da, varanje... E pa nisam je još prevario, volim je jako, čak ju mislim ženiti, ali brate ne ide više, fali mi sexa do bola :ne zna:... Stoga, ako ima neka fina curka za kavu nek se javi... :mig: pozz svima

partyannna
10.02.2009., 11:59
:rofl::rofl:
Daleko ćeš s takvim stavom.
Muškarci ti inače obožavju da im se stavi uzica oko vrata. :D
I da se zateže sve jače i jače, iz dana u dan.

Takvi, naime, najrjeđe završavaju u klinču s tim pokvarenim, zlim razvratnicama zvanim- ljubavnice. :top::cerek:

hahahahahahahha,bravo! :lol: :s

slatkica-22
10.02.2009., 13:50

nikad ne bi mogla imat posla sa takvom osobom?? ma o čemu ti pričaš..kako si ti sigurna da tvoj..sadašnji ..buduči dečko te ne vara ili te neće varati...?????

Ironic
10.02.2009., 14:35
za početak, dobra tema :top:...
Ovako, pročitah svašta na ovu temu i još nisam sebi dosao... Ja te ne krivim, dapače, samo naprijed... Da me netko nebi pogrešno shvatio, nije to ni pohvalno, ali ko smo mi da sudimo drugima?! Mi hrvati uvijek zabadamo noseve gdje im nije mjesto, svi smo sveci, svake nedjelje na misi, a doma tučemo zene i zlostavljamo djecu, ma pliz... Iskreno muka mi je od komentara tipa: to nije ok prema njoj/njemu i sl... Svak ima pravo raditi šta hoce, ovaj koji vara ima pravo varat, onaj koji ga uhvati ima ga pravo ostaviti itd... Ja sam u vezi sa prekrasnom curom, jednostavno je prejebena, bomba, ali u duši je konzerva žešća (vjerovali ili ne to je živa istina), dakle bomba je fizički a konzerva u krevetu!!! To bi nekako pretrpio ali je još i jako tvrdoglava, neće se mjenjati niti milimetra! Lud sam već zbog njenog otpora, čak ja ne smijem inicirati sex, već isključivo ona, jer se njoj naime ne sexa ako ja navim na nju, možete li to vjerovati?!??! Ode ja sad daleko, s teme, šta ono bi tema?! Ah da, varanje... E pa nisam je još prevario, volim je jako, čak ju mislim ženiti, ali brate ne ide više, fali mi sexa do bola :ne zna:... Stoga, ako ima neka fina curka za kavu nek se javi... :mig: pozz svima

sorry, al ovo je fakat :rofl::rofl:

Morticia Addams
10.02.2009., 14:38
nikad ne bi mogla imat posla sa takvom osobom?? ma o čemu ti pričaš..kako si ti sigurna da tvoj..sadašnji ..buduči dečko te ne vara ili te neće varati...?????

:confused::confused:
Ti to meni?
Bojim se da si krivu kvotala. :rofl::rofl:

Ironic
10.02.2009., 14:46
Draga, nek je vara to nije tvoj problem. :mig:
Samo se vi sexsajte, ako vidiš da se zaljubljuješ onda ga odjebi. :top:

Immagine
10.02.2009., 14:53

e sad ovo boldano je hrpa gluposti...

ovo prvo je čisto opravdavanje sa tvoje strane. i ti jednako sudjelujes u tome kao i on cim si svjesna da si druga zena.

i nitko tko voli ne moze varat iz hobija.tu ljubavi nema.

:flop:

choupette
10.02.2009., 15:23
po meni petljanje sa zauzetim nije u redu i gotovo...
nije da osudujem osobu koja si tako nesto dozvoli, ali takvo ponasanje po meni nije u redu i tocka....
i nista me u suprotno ne moze uvjeriti, jer jednostavno ne pusim price koje si ljudi vole pricati, tipa; pa ja sam slobodna, njoj nisam nista duzna, on je glavni krivac jer je on curi duzan vjernost, da je ne vara samnom varao bi je sa nekom drugom.....itd
i sama sam bila u situaciji da sam si dozvolila biti druga decku koji je ima dugogodisnju curu, pa sam se tjesila sa gori navedenim mislima...
a zasto sam ih uopce vrtila po glavi ako sam bila toliko nevina?
zato jer se ocito i nisam osjecala toliko nevinom u ciloj prici....
i nisam bila nevina....
jer koliko god da je prevarant bia glavni krivac i ja sam svojevoljno sudjelovala u obmanjivanju trece osobe....recimo da sam bila, bez obzira na krivnju prevaranta, suucesnik u necijoj nesrici...
i sto je bitno uopce da li bi neka druga bila na mom mistu da se ja nisam za njega opredijelila, kad sam to ipak na kraju bila ja....
jebiga, tada sam tako odlucila....sto je bilo, bilo je....
ali da sam ponosna i da mislim da je to bilo u redu.....ne mislim....
ta cura je na kraju saznala za nas.....
i nikad nista nije rekla, dovoljan je bia jedan njen pogled kad smo se upoznale da me doslovce dotuce....
nije bilo nikakvog optuzivanja u tom pogledu...samo bol koja me posramila do korjena......bez obzira sto joj ja "nisam bila nista duzna" ipak me to nije sprijecilo da se osjetim donekle krivom sto sam u toj ciloj raboti imala udjela....
ali to sam ja....
a onaj tko ima deblju kozu, nek izvoli....

raff34
10.02.2009., 15:34
Potpis!

olivetree
10.02.2009., 15:40
sorry, al ovo je fakat :rofl::rofl:

slažem se:lol:

slatkica-22
10.02.2009., 16:52
:confused::confused:
Ti to meni?
Bojim se da si krivu kvotala. :rofl::rofl:

sorry ovo nije bilo upućeno tebi

sex-addict
10.02.2009., 17:28
i nitko tko voli ne moze varat iz hobija.tu ljubavi nema.

:flop:

Može.. Svako ko može inače imati sex bez ljubavi i to razgraničiti - može se ševiti sa drugima iz zabave..

A ako si jedna od onih za koje je sex = sex sa emocijama - zaboravi, ti ne možeš.. I nije to za takve osobe

malamaja_
10.02.2009., 17:35
Za toliko godina si ekstremno naivna.. Sorry

možda nažalost u ovakvom današnjem svijetu se takvi poput mene ipak smatraju naivnima.. no u jedno sam sigurna, bila sam prevarena, znam kakav je to osjećaj i ne bih ga poželjela nikome kome je imalo stalo do njegove veze, jer kad se to desi, rane poslije jaaaaako sporo zacjeljuju. isto tako, moje dostojanstvo mi ne dopušta da se petljam sa zauzetima, a ako sama nisam zadovoljna u vezi radije ću prekinut nego varat.

iForce
10.02.2009., 18:26
Ok. Pohvalila si se..
Idi u miru. :kava:

bijela-maca
16.05.2011., 04:40
I kako se ovo na kraju zavrsilo?
Da li si se vezala za njega emotivno do sada? Ako da, jeste li u vezi ili si prekinula svaku komunikaciju s njim?

Mislim da je vise krivac onaj koji vara, a ne ona s kojom se vara. Ona s kojom se vara moze da osjeti blazu grizu savjesti.

Ovo je jako gadno ako se djevojka pocne vezati a onaj se vrati zeni ili djevojci. Treba bjezati odmah cim se pojavi zaljubljenost, a ne bude uzvracena :trk::trk:

A i zasto muskarci koji varaju i dalje ostaju s osobom koju ne vole, tj. onom koju su prevarili? Meni je cudno cak i zbog djece oni sto ostanu, kako mogu uopce imati snage (mislim mentalno) prevariti nekoga koga navodno vole? :rolleyes:

plavi-safir
16.05.2011., 05:36
Hm,meni ova recenica-stalo mu do nje i jako ju voli,a vara ju iz zabave-nikako ne lezi! To je cisto zavaravanje! Ne voli on nikog osim sebe najvise!

Lepa Janja
16.05.2011., 05:37
On je tebi ff,a ti njemu dopunska

F10EXX
16.05.2011., 07:29
Hm,meni ova recenica-stalo mu do nje i jako ju voli,a vara ju iz zabave-nikako ne lezi! To je cisto zavaravanje! Ne voli on nikog osim sebe najvise!

Nije istina. I moj prijatelj voli curu, i kad ju vara, vara ju s postovanjem. Tesko je to objasnit, al ko ga pozna, zna da je tako.

Ribaa
16.05.2011., 08:45
Nije istina. I moj prijatelj voli curu, i kad ju vara, vara ju s postovanjem. Tesko je to objasnit, al ko ga pozna, zna da je tako.

:rofl: Valjam se od smijeha. Kako točno možeš nekog prevariti s poštovanjem? Varanje je sve samo ne poštovanje nekoga! Malo bolje pročitaj što si napisao. Da je voli, nebi ju varao. Ako je već voli kao osobu, nek je ostavi pa nek s poštovanjem šara do besvijesti.

Vara s poštovanjem... :rofl: ..šta ja neću još pročitati ovdje! :s

phiber
16.05.2011., 08:57
:rofl: Valjam se od smijeha. Kako točno možeš nekog prevariti s poštovanjem? Varanje je sve samo ne poštovanje nekoga! Malo bolje pročitaj što si napisao. Da je voli, nebi ju varao. Ako je već voli kao osobu, nek je ostavi pa nek s poštovanjem šara do besvijesti.

Vara s poštovanjem... :rofl: ..šta ja neću još pročitati ovdje! :s

To ti znaci da ju vara a ona nikad ne sazna. :D:rofl:

Pandorah
16.05.2011., 09:03
On je tebi ff,a ti njemu dopunska

moram potpisati ovo, vrlo jednostavno. :mig:

a ti si otvorila topic da nam se pohvališ? iskreno, to je sve samo ne nešto s čime bi se netko trebao hvaliti, znala ti nju ili ne.

i tebe sigurno ne muči zašto dečki okolo varaju ako su sretni u vezi, kako si i pitala, nego te zanima što će biti s vama i što ti od njega možeš očekivati. i opet je odgovor vrlo jednostavan, ništa!!!

ti si mu samo rezerva, ispušni ventil, razonoda i ne misli s tobom ništa ozbiljno, čak ti je i priznao da ju voli :D

Monica.
16.05.2011., 09:06
A i zasto muskarci koji varaju i dalje ostaju s osobom koju ne vole, tj. onom koju su prevarili? Meni je cudno cak i zbog djece oni sto ostanu, kako mogu uopce imati snage (mislim mentalno) prevariti nekoga koga navodno vole? :rolleyes:

Meni je tak super kad se čudom čude i filozofiraju oni koji nisu u braku kako je lako ostaviti onog tko te vara, a s kim recimo imaš, troje djece i kome si 'dao' 15 godina svog života...je, pljuga je. :rolleyes:

Nebi vjerovali, ali da, ljudi mogu varati i ljude koje vole.:kava:

Pandorah
16.05.2011., 09:08
Nebi vjerovali, ali da, ljudi mogu varati i ljude koje vole.:kava:

nažalost da, tako je.

čak niti ne trebaju imati neke posebne probleme u braku ili vezi, jednostavno im je dosadno, makar ju i dalje vole.

meni osobno je to nerazumljivo ali tako je kako je.

phiber
16.05.2011., 09:14
Meni je tak super kad se čudom čude i filozofiraju oni koji nisu u braku kako je lako ostaviti onog tko te vara, a s kim recimo imaš, troje djece i kome si 'dao' 15 godina svog života...je, pljuga je. :rolleyes:

Ako dodjem do toga da je veza u gadnim problemima, prekidam istu, neovisno o djeci i godinama staža. Bolje i to neg da djeca ispaštaju zbog neslaganja roditelja. Nekako mi je najmorbidniji razlog ostat u braku zbog djece.

Ribaa
16.05.2011., 09:15
nažalost da, tako je.

čak niti ne trebaju imati neke posebne probleme u braku ili vezi, jednostavno im je dosadno, makar ju i dalje vole.

meni osobno je to nerazumljivo ali tako je kako je.

Jeste sigurne da je to ljubav?

Pandorah
16.05.2011., 09:16

prava ljubav? ne, nikako...

više ona "ljubav" tipa navika ili nešto takvo... :D

Monica.
16.05.2011., 09:21
Ako dodjem do toga da je veza u gadnim problemima, prekidam istu, neovisno o djeci i godinama staža. Bolje i to neg da djeca ispaštaju zbog neslaganja roditelja. Nekako mi je najmorbidniji razlog ostat u braku zbog djece.
Mislim da i ti spadas u kategoriju onih koji ne znaju, još :p

a što je to prava i neprava ljubav ?

ljubav je ljubav, ili je ima ili je nema :ne zna:

samo je pitanje na koji način tog nekog voliš :mig:

Ribaa

Pa zato mi nije jasno kad netko izjavljuje da je moguće voljeti nekoga i varati ga? Ko tu koga zavarava? Voljeti je nekoga znači ostaviti ga pa ići dalje svojim putem. Ako stvarno voliš nekoga, nebi smio biti toliko sebičan i varati ga, tolko duguješ toj osobi.

Ali to sam samo ja.. :ne zna:

phiber
Mislim da i ti spadas u kategoriju onih koji ne znaju, još :p

Spadam u kategoriju onih koji čvrsto stoje na zemlji. Ako mi nesto ne odgovara, prekidam agoniju i idem dalje.

Ribaa
16.05.2011., 09:24
a što je to prava i neprava ljubav ?

ljubav je ljubav, ili je ima ili je nema :ne zna:

samo je pitanje na koji način tog nekog voliš :mig:

Ja ne kategoriziram lljubav po 'prava i ne prava' i također se slažem s tim da ili je ima ili je nema. Ali u svakom slučaju, ako je riječ o vezi, braku, štogod-ako voliš svog partnera, onda mu ne želiš zlo? Ako ga varaš, sigurno mu ne želiš time dobro. Stoga, ako nekog voliš, ne varaš ga.

Monica.
16.05.2011., 09:27
Spadam u kategoriju onih koji čvrsto stoje na zemlji. Ako mi nesto ne odgovara, prekidam agoniju i idem dalje.

znaš kak se veli, lako je pune guzice srat, pa sad tu misao malo prilagodi ovoj temi :rofl:

ali ovo ni nije OT :D

ako voliš svog partnera, onda mu ne želiš zlo? Ako ga varaš, sigurno mu ne želiš time dobro. Stoga, ako nekog voliš, ne varaš ga.

krivo misliš, nije to tako jednostavno.

phiber
16.05.2011., 09:28
znaš kak se veli, lako je pune guzice srat, pa sad tu misao malo prilagodi ovoj temi :rofl:

ali ovo ni nije OT :D

Ne bitno za raspravu al se postaviti 'nemas djecu' pa ne znas je ishitreno. Osoba ako pozna sebe, zna kako bi reagirala u nekoj situaciji ili barem ima jako dobru ideju. Kao sto rekoh, u slucaju da mi brak ne stima, djeca ili ne, prekinuo bih. Mogu im biti otac i da nisam u braku, zar ne?

Pandorah
16.05.2011., 09:30
Pa zato mi nije jasno kad netko izjavljuje da je moguće voljeti nekoga i varati ga? Ko tu koga zavarava? Voljeti je nekoga znači ostaviti ga pa ići dalje svojim putem. Ako stvarno voliš nekoga, nebi smio biti toliko sebičan i varati ga, tolko duguješ toj osobi.

Ali to sam samo ja.. :ne zna:

istina, samo sam se ja u ovom slučaju povela za primjerima meni poznatih ljudi koji se ne boje reći da varaju ili su varali.

njihove priče su bile ovakve: " volim ju i znam da ne mogu bez nje, ona mi je sve ali dosadno mi je i ne mogu si pomoći pa sam nabasao na onu malu..."

ili ovo: " ujutro sam bio s nekom malom na kavi, kasnije smo otišli u moj stan, a navečer sam se našao sa svojom djevojkom i sve 5, ja ju volim..."

i kako sad tim ljudima objasniti da ih NE vole nego da samo misle da ih vole :ne zna:

a gotovo sam sigurna da će ti isti muškarci, jednom ako se zatelebaju ko telad i kad vide da je to to, biti vjerni, jer mislim da je svatko u stanju biti vjeran samo nije naišao na pravu osobu (za njega).

Monica.
16.05.2011., 09:35
Ne bitno za raspravu al se postaviti 'nemas djecu' pa ne znas je ishitreno. Osoba ako pozna sebe, zna kako bi reagirala u nekoj situaciji ili barem ima jako dobru ideju. Kao sto rekoh, u slucaju da mi brak ne stima, djeca ili ne, prekinuo bih. Mogu im biti otac i da nisam u braku, zar ne?

možemo filozofirati do beskraja i nazad :D

ali da, bitno je to 'imaš djecu', jer kako god okreneš, činjenica je da stvarno nemaš pojma kako izgleda veza kad imaš djecu s nekim i ne možemo na isti način percipirati nikako, i ja sam nekad mislila kako sve znam unaprijed. :kokice:

ante zela
16.05.2011., 09:36
u muškoj prirodi je da ima što više partnerica
vjerojatno voli svoju curu ali svejedno ako ima priliku ide gdje moze
sto se tice ove cure ako ima pameti neće se zaljubiti nego uživati u seksu dok može

Ribaa
16.05.2011., 09:42
krivo misliš, nije to tako jednostavno.

A molim te prosvijetli me, kako to krivo mislim? I nemoj mi pisati o tome kad imaš djecu i kad nemaš nije isto- tim gore kad varaš, a imaš djecu. Nisam ni ja jučer s grane pala.