PDA

View Full Version : Pippo Inzaghi

dr.kronja
16.03.2004., 04:38
kako mi se gadi taj igrac ko da ga je pancev pravio da li ima jos koga s istim misljenjem? ali zabija mamicu mu

BillGatesMustDie
16.03.2004., 06:50
Samo da velim da u novom WE7 (japanski ISS) Pippo ima lošije ocjene ali se uvijek nekako nađe na pravom mjestu... :D

Spinnaker
16.03.2004., 09:21
Iritantan mali debil.......

Vanjushka
16.03.2004., 10:49
dr.kronja kaže:
kako mi se gadi taj igrac ko da ga je pancev pravio da li ima jos koga s istim misljenjem? ali zabija mamicu mu

Ja ne smijem nista napisati :D

Ama bas nista, pojesce me obozavatelji doticnog :D

Vanjushka
16.03.2004., 10:51
Btw kronja, ako si u NJ, da li slucajno znas jednu Natasu iz Sarajeva, onako plava zgodna mala.

Jeste offtopic ali ionako ce izbiti rat ovdje, pa :D

robybaggio
16.03.2004., 19:14
Već sam jednom rekao. U momčadi snova bi mi samo trebali Ronaldo, Inzaghi i evo sad dodajem i Tottija kao trećeg. Svu konkurenciju bi pojeli. Ali doslovce pojeli jer Roni voli jesti...

dr.kronja
16.03.2004., 19:34
vanhuska a dje izlazi? ne volim igrace koji daju golove na guzicu kao pippo ali svako ima pravo na svoje misljenje evo konkurencije rivaldo,henry i shevchenko

Ken
16.03.2004., 19:59
ova trojica koju si nabrojio znaju igrati nogomet, dok se pipo jednostavno pojavi na pravom mjestu u pravo vrijeme. ali jebiga zna kad se treba pojaviti:D

Spinnaker
16.03.2004., 21:19
Znam da je topic o Pippu,ali kad se vec spomenilo Henry-a,moram rec da smatram da taj covjek danas nema konkurencije.
Brz,visok,spretan,zna proc svakoga,strasan udarac...jednostavno ima sve.
Osim toga,u strasnoj je formi vec duze vrijeme.

Vincent V
17.03.2004., 08:31
Taj inzaghi ima facu koja te moli da mu zvizneš šamar? Još kad se onako iskrevelji u šesnaestercu i ne dosude mu penal pa složi onu šugavu facu!!1Grrrrrrrrrr:Snajper: :Snajper: :Snajper:

bogeyman
17.03.2004., 11:33
Nije Pimple ni prvi ni zadnji takav igrač, napadač koji j eneupotrebljiv izvan šesnaesterca i neće nikad sam stvorit priliku ali će iskoristit svaki otpadak (ono što se u Dalmaciji kaže “šporki gol”). Prototip takvog napadača bio je Gerd Müller, u Hajduku nekad Slaviša Žungul, poslije Darko Pančev...
Ako mene pitaš nije ni Šuker daleko.

SilentDriver
17.03.2004., 18:42
Kreten,kaj sve fulava

-Shevchenko-
18.03.2004., 08:05
robybaggio kaže:
Ali doslovce pojeli jer Roni voli jesti... :lol:

panced
24.03.2004., 14:53
dr.kronja kaže:
rivaldo,henry i shevchenko
Tko je taj Rivaldo???:zubo:

Sudden Sid
24.03.2004., 15:07
E ali kako se jucer tocno vidjelo kak komentator (sušec?) ne trpi inzaghija! :D Inzaghi ima loptu i padne:
" Inzaghi je pao... <mrmljanje> kao skoro svaki put kad primi loptu"
Netko ubaci unutra ostru loptu, a Inzaghi puca glavom pokraj gola:
" Inzaghija je pogodila lopta u glavu i otisla kraj gola!"

:D

Stribor cumez
24.03.2004., 15:48
Mislim da je van Nisteroy danasnji Gerd Muller. Iako je i Inzaghi (iritantno) dobar.

Ja bi za (trenutni) napad snova uzeo: Shevcenko, van Nistelroy i Zidane....

Zemljanin
24.03.2004., 15:50
Sudden Sid kaže:
E ali kako se jucer tocno vidjelo kak komentator (sušec?) ne trpi inzaghija! :D Inzaghi ima loptu i padne:
" Inzaghi je pao... <mrmljanje> kao skoro svaki put kad primi loptu"
Netko ubaci unutra ostru loptu, a Inzaghi puca glavom pokraj gola:
" Inzaghija je pogodila lopta u glavu i otisla kraj gola!"

Prvo sto mi je palo na pamet - bilo je da je i Bozo stavio koju pinku na Milan i da lagano gubi zivce!

Ken
24.03.2004., 18:44
A ja sam bio uvjeren da je 95% kladioničara psovalo sve živo kad je Deportivo poveo:D :D :D :D

Rev
24.03.2004., 19:39
Stribor cumez kaže:
Ja bi za (trenutni) napad snova uzeo: i Zidane....

:confused:

ja bi prije svih u napad stavio Henryja....a o njegovom paru bi se dalo diskutirati.....

:top:

cutura
25.03.2004., 06:40
NAPAD:inzaghi pipo& cvitanović igor;) sudac:rene sinovčić:p da vidiš rezultata:top:

Karakala
25.03.2004., 10:43
Ima nos jednostavno.

A to što pada i iznudi penal to je samo bonus.
Ja cijenim takve igrače.

Nije lako past u pravom trenutku i na pravi način. :)

Baklja
25.03.2004., 20:24
Karakala kaže:

Nije lako past u pravom trenutku i na pravi način. :)

U ***** i sve ak ćemo takve osobine počet cijenit… :flop:

Ken
25.03.2004., 20:27
Baklja kaže:

jebemu to je dobra osobina. ja igram za jedan istarski klub(juniori) i imam frenda koji je čisti inzagi. kad on padne 99,9% sudaca svira. veliki plus tome je što i on ko i inzagi izgleda fizički slabije tako da on odleti na svaki start:D

Karakala
25.03.2004., 23:26
Jebiga stvarno nije lako past. :)

Jesi probao kad igrat u napadu 90 minuta.
Dobit loptu i unutar 16 pasti a da ne izgleda kao simulacija.

Jako tesko.

Sudden Sid
26.03.2004., 16:02
Karakala kaže:
Jebiga stvarno nije lako past. :)

Jesi probao kad igrat u napadu 90 minuta.
Dobit loptu i unutar 16 pasti a da ne izgleda kao simulacija.

Jako tesko.

Da, ali takve fantasticne sposobnosti se ne cijene u nogometu nego u kazalistu. Mislim ono - dode neki nogometas u 16 metara i pocne recitirati Ilijadu, a gledaliste mu plješće jer stvarno nije lako recitirati Ilijadu :D

Vanjushka
26.03.2004., 16:10
Pa da, samo kod nas balkanaca suigraci trce da cestitaju onome nad kojim je napravljen penal :D kao ono "super, kaaaaaako si to dobro odglumio"... "ali ljudi, on je mene stvarno skrsio, nisam ja...." ... "ma bravo, svaka cast, jebo sudiju kad je corav eeej coro, ne valja ti dioptrija" :D

Ja stvarno nigdje nisam vidio da suigraci onako srdacno cestitaju igracu koji je fauliran u sesnaestercu :D

SUTON(ašica)
26.03.2004., 16:17
Sudden Sid kaže:
Da, ali takve fantasticne sposobnosti se ne cijene u nogometu nego u kazalistu. Mislim ono - dode neki nogometas u 16 metara i pocne recitirati Ilijadu, a gledaliste mu plješće jer stvarno nije lako recitirati Ilijadu :D

lol do neba!!!!!

bogeyman
26.03.2004., 16:46
Baklja kaže:
Gledaj to ovako: koliko bi jedanaesteraca bilo svirano da igrač ne padne?
Nisu tu igrači ništa krivi, 90% prekršaja u šesnaestercu igrač bi mogao izdržati na nogama ali pada jer zna da inače neće dobiti penal. Sve se svodi na to koliko je uvjerljiv pad.

robybaggio
26.03.2004., 17:34
Daj pekinezeri, bolje vam je da šutite. Kad to napravi netko iz Hajduka ili iz Dinama odmah skačete do neba od veselja...

cutura
26.03.2004., 22:03
kad bi svaki put jedan ronaldo ili ronaldinho pao kad primi loptu;umjesto da potegne prema golu ili schevcenko, zidane ma ***** bi bili tako cijenjeni i birani za naj igrače!povijest pamti uvijek največe:s A ne neke padavičare upm

H3MAT0M
26.03.2004., 22:08
Da sam nogometni sudac, dao bih Inzagiu žuti karton i prije početka utakmice, jer već unaprijed znam da će past u šesnaestercu prvom prilikom i onda će se čudit ko muha govnu.

-Shevchenko-
27.03.2004., 00:59
H3MAT0M kaže:
Da sam nogometni sudac, dao bih Inzagiu žuti karton i prije početka utakmice, jer već unaprijed znam da će past u šesnaestercu prvom prilikom i onda će se čudit ko muha govnu.

A tebe bi unaprijed suspendirali jer bi znali da bi napravio glupost. Poštedjeli bi te sramote.

dr.kronja
27.03.2004., 02:42
ne volim padavicare u 16m ali dobra je stvar ako ga sudac skuzi moze ga kaznit kartonom pa je na njemu da preuzme rizik ali ako puno padas mozda ti sudac nece svirat penal iako je mozda bio

H3MAT0M
27.03.2004., 15:49
-Shevchenko- kaže:
A tebe bi unaprijed suspendirali jer bi znali da bi napravio glupost. Poštedjeli bi te sramote.

Šala mala. Ali ne možeš uspoređivat jednog Ronalda, Zidana ili Shevchenka i Inzagija. Ovi trojica ruše sve oko sebe kad idu prema golu, a ovaj jado dobije epileptični napad čim je sa loptom u kaznenom prostoru. I onda tamo plače sucu da je on bolestan, da to treba biti penal...
Ta pičkica nije dostojna čistiti kopačke ovim napadačima, a kamoli da se svrstava u istu skupinu sa njima. :flop:

houar
28.03.2004., 16:10
Kao da si mene pitao da li mu je pančev tata,zna dati gol, ali mu je igra katastrofalna za gledanje.Neznam kad je dao gol kao "pravi" napadač.

-Shevchenko-
29.03.2004., 07:23
H3MAT0M kaže:
Šala mala. Ali ne možeš uspoređivat jednog Ronalda, Zidana ili Shevchenka i Inzagija.

Tko uopće uspoređuje te igrače, oni se ne mogu uspoređivati. Pippo je jedinstven i neponovljiv. :)

bluntman
29.03.2004., 20:49
Pippetina se na tekmi s Chievom nafulao za unaprijed 7 sezona, a tek onaj promašaj kad je prešao golmana i prebacio gol... :eek: :eek: :lol:

bart_85
02.07.2005., 14:43
Primjetio sam da tog tipa većinom ljudi ne vole. glumi, teatralno pada,ima 35kg s krevetom...do nedavno ga nisam baš poštivao ali ljudi razmislite malo. ipak igra u jednom od najvećih svjetskih klubova. znam svi se danas "pale" na recimo Adriana,svaka mu čast. no mislim da je Inzaghi tip igrača kojeg bi svaki trener htio. pada, ali izbori ouno faulova,iako je mršav nebi igrao u serie A da nije čvrst. a ima ono što mnogi napadački nemaju. njuh za gol. naći se na pravom mjestu u pravo vrijeme. i progurati loptu u gol kad je skoro nemoguće. sjećate se tekme protiv juvea kad je imao na leđima obrambenog i okrene se, buffon skupi noge al ostavi između kopački minimalni prostor i eto gola :s sječate se Martina Palerma? kako je on razvikana zvijezda bio. i što je napravio u Europi? ništa. većina ga pamti po tome da je igrajući za Argentinu u jednoj utakmici promašio 3 (!!!!) penala. ima drugih koji su sigurno lošiji od Inzaghia

Galijun
02.07.2005., 19:04
Hmmm, dooooobro, lijepo ti ovo pričaš. Mene zanima jedno: čemu topic o Epileptičaru???

Nešto ga nema u zadnje vrijeme, nek tako ostane.

vjetar u kosi
02.07.2005., 19:06
NE BI SE SLOZIO S TOBOM!

laguum
02.07.2005., 21:27
Hvala dragom Bogu što ga nije bilo prošle sezone, bilo jeužitak gledati tekme bez njega i neka tako ostane i sljedećih sezona!! Odlićno je i što mu je debilni buraz otišao iz Lazia!

grifone
02.07.2005., 21:41
laguum kaže:
Hvala dragom Bogu što ga nije bilo prošle sezone, bilo jeužitak gledati tekme bez njega i neka tako ostane i sljedećih sezona!! Odlićno je i što mu je debilni buraz otišao iz Lazia!

Moram te razočarati ali Simone se vratio u Lazio! Bio je na posudbi. :D

trobubreznjak
03.07.2005., 19:08
:closed:

robybaggio
03.07.2005., 19:18
Dižem :s :s :s

marat
03.07.2005., 19:47
Pippo Inzaghi....

pa prije par sezona ga nisam mogao vidjeti... brrrr... neznam jednog čovjeka koji prati nogomet a da ga ne mrzio!

no sada se promijenio... više ne pada kao nekada, uozbiljio se malo jer fama kao "cascatore" ne paše nikome...

počeo je zabijati u Milanu lijepe golove i postao mi je... ma nije mi ga mrsko gledati kao nekad

dok.... druga je priča sa njegovim bratom, ono je nešto grozno, to je njegova ružna kopija samo što on neće nikada sazrijeti i već je propao... kad ga vidim da se onak okrene leđima golu i uhvati za majcu svog čuvara i ON padne... :mad: :mad: :mad:
joj

uživam kada promaši penal... vjerovatno ih je više promašio nego zabio u karijeri:bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

CM-mania
03.07.2005., 20:59
Inzaghi (nema veze koji)

:bljak: :bljak: :bljak: :bljak: :bljak:

Na svaku odluku suca sere,cim udje u 16 padne,bez obzira na situaciju,svi golovi su mu guzovi,a kad i da gol veseli se ko da je dobio dijete,ili ko da je osvojio kup galaksije...ili...ma nemam vise usporedbi:D :cool:

robybaggio
04.07.2005., 01:08
Dajte mi Ronalda i Inzaghija i pokorit ću galaksiju!

Ken
04.07.2005., 14:28
dižem:s :s :s

Cesc
08.07.2005., 08:24
pippo je car! il ga volie il ga mrze, sredine nema. meni je on postao simpatičan,volim gledat kad sere sucima.frajer je jedinsven i njega ću se uvijek sjećat. uz sve to je i jedan od boljih napadača.nije ronaldo ni henry ali je uvijek tamo di treba bit.uostalom karijeru je izgradio u juventusu i milanu.
pippo:s :s