PDA

View Full Version : Tetovirati ime partnera!

Wannda
18.02.2009., 23:25
Potaknuta ovom (http://www.facebook.com/wall.php?id=50873859162#/group.php?gid=50873859162) grupom na fejsu moram vas priupitati što mislite o tome?
Meni je to jako dražesno i sve 5, al mi je sam taj čin malo pretežak s obzirom na činjenicu da će ti to vjerojatno ostat cijeli život. :ne zna:

ajde neda mi se filozofirat, pišite šta oćete! :kokice:

susannah
18.02.2009., 23:30
strahota rata...

little_devil
18.02.2009., 23:30
nije bad, ako prekinu lako nadje novu Ivanu:rofl:

Rebbit
18.02.2009., 23:31
danas sve vjenčavaju i rastaju kao i u vezama...
nitko ne zna sta ce bit sutra,
pa mislim bas da činit stvari za kojima bi mogli jako požaliti kasnije nije baš pametno..

npr. nađete drugu curu/zenu/decka/ muza a vama na ruci tam neko/a leva, a vi karate ovu/ovog... ni bas uredu..

Whisper
18.02.2009., 23:33
niti dražesno, niti potrebno niti pametno.
ne znam, ja bih poludila da moj dečko to hoće napravit, niti bih ja ičije ime tetovirala.
mislim da ljubav nema nikakve veze s tim. kao i nepotpisivanje predbračnog ugovora jer "mi se jako volimo i bit ćemo zauvijek zajedno".
nekima je to "romantično", meni je jednostavno glupo:ne zna:

div
18.02.2009., 23:34
to se nekad reklo: kad djeca imaju novaca, onda i kramari trže... :kava:

dječje nebuloze... :kava:

neftis
18.02.2009., 23:41
nikad ne bi to napravila, to mi je uuuuzaaass...a da mi to decko oce napraviti izbila bi svada..:o

Apophis
18.02.2009., 23:43
nema ništa dražesno u tome. Ni grama.

Odraz intelekta. And not in a good way.

Eliminacijski kriterij. Pa guštaj ostatak života sa mojim imenom na nekom dijelu tijela.

Wannda
18.02.2009., 23:54
kak ste vi svi tu pametni :bang:

Deedy
18.02.2009., 23:54
Što li je utetovirala žena Ivića Pašalića?

Mislim, Ivić ili Pašalić? :misli:

Svašta.... nemam dovoljno veliko tijelo za takve posle.... :(

Wannda
19.02.2009., 00:00
Što li je utetovirala žena Ivića Pašalića?

Mislim, Ivić ili Pašalić? :misli:

Svašta.... nemam dovoljno veliko tijelo za takve posle.... :(

haha mislim da ću si utetovirati deedy na lijevu sisu :D:rofl:

Patuljka
19.02.2009., 00:07
haha mislim da ću si utetovirati deedy na lijevu sisu :D:rofl:

Leave DD alone :mad:
:cerek:

Wannda
19.02.2009., 00:26
Leave DD alone :mad:
:cerek:

ispričavam se :o
odmičem se odma :D

huawii
19.02.2009., 01:51
Niti jedna veza, ali nijedna nije doživotna kad-tad ljubav pukne, a tetovaža je. Mislim da sam dovoljno rekao.

KastorTheFat
19.02.2009., 02:06
Tetovirat ime trenutnog partnera je jedna velika idiotarija, radije bi ima JNA na ruci... :kava:

Osmica88
19.02.2009., 07:09
haha, JNA... dobro, nećemo pretjerivati...
;)
ne bih takve stvari preporučila nikome
ne bi to nikada napravila
jedna me je frendica pitala kaj planira udaju da zašto ja to sebi nikada ne bih napravila? napala me da to onda znači da nisam sigurnau vezu ni svog partnera!
ja sam na to poludila
reko, da, baš bi se danas ljudi vjenčavali i zavjetovali na vječnu ljubav da znaju da će se za 10 godina jebavat s drugima okolo... nikad ne znaš kaj će se desit... ne bih voljela, ali stvarno...ne možeš znati...

Sviba
19.02.2009., 07:14
Ja imam tetovažu koja apsolutno nikakve veze s imenom nema, ali u trenutku tetoviranja sam bio u nekoj čudnoj fazi i ta tetovaža me podsjeća na jedno razdoblje u životu.

Doduše, više je ni ne primjećujem:ne zna:

fgzcvijetic
19.02.2009., 07:23
Joj, tetoviranje je jaaako lijepa stvar, pogotovo kada u zanosu staviš ime onoga s kim nećeš provesti cijeli život.

A, pod stare dane kada se koža smežura i nabora to dobije poseban štih.

http://img253.imageshack.us/img253/2415/tattooto5.jpg

*tina*
19.02.2009., 07:27
Ja imam tetovažu koja apsolutno nikakve veze s imenom nema, ali u trenutku tetoviranja sam bio u nekoj čudnoj fazi i ta tetovaža me podsjeća na jedno razdoblje u životu.

Srćeko sa strelicom?
Šalim se :D

Da, Čorluka je tetovirao ime, pa je to sad valjda in. :rolleyes:

medeni5
19.02.2009., 07:27
Potaknuta ovom (http://www.facebook.com/wall.php?id=50873859162#/group.php?gid=50873859162) grupom na fejsu moram vas priupitati što mislite o tome?
Meni je to jako dražesno i sve 5, al mi je sam taj čin malo pretežak s obzirom na činjenicu da će ti to vjerojatno ostat cijeli život. :ne zna:

Gluposti li...mislim...jedini mu je spas poslije kad prekine s djevojkom, da onda da ime kćeri ivana....ali ako će imati sina...hm..:misli:
onda mu nema spasa...:ne zna:

Upravo tako...ja isto smatram da je ime pre pre........
može tetovaža u svakom drugom obliku ali ne i ime!!!!:top:

Mutavac™
19.02.2009., 07:46
Da. Tetovirao bi jednog dana ali samo ako mi je zena. Cura ili tako nesto nema sanse.

Violently happy
19.02.2009., 08:14
Ime?Božesačuvaj..totalna seljačija.Još usput da si tetovira JNA i dojam je potpun.:kava:

Morticia Addams
19.02.2009., 08:26
Nas dvoje smo si nakon vjenčanja tetovirali na glagoljici ime ovog drugog i datum vjenčanja. :D
Ideja je bila njegova, a obzirom da je meni to treća tetovaža nisam imala ništa protiv. :D

I ne, neću žaliti ako se jednog dana razvedemo. Zato što ja na tetovaže ne gledam isključivo kao na sliku ili ukras.
Sve tri koje imam obilježavaju jedan period mog života i imaju ZNAČENJE te su uspomene.
Kome se ne sviđa ne mora biti sa mnom, al' to je dio mene i mog tijela i nema šanse da bih ikad zbog ijedne žalila.

I da, btw, crtao nas je dečko koji radi predobro tako da sve skupa izgleda SAVRŠENO. :cerek:

Mantis Religiosa
19.02.2009., 08:29
pa i ja se slazem s Mortisom :top:,kome se ne svidja ne mora "kupiti kravu" :rofl: he, he....
svi imaju proslost i cemu se sramiti toga :rolleyes: Ali, sad to ne bih napravila, kada sam bila mladaj bih :p

Violently happy
19.02.2009., 08:32
Nas dvoje smo si nakon vjenčanja tetovirali na glagoljici ime ovog drugog i datum vjenčanja. :D

Dobro je dok je na glagoljici pa se ne kuži šta piše.:D
Zamisli da ti piše Billy Bob kao što je onomad imala Anđa..u jebemti, redneck alert!:eek::rofl:

u...prolazu
19.02.2009., 08:34
Nikad.I opet nikad.
Možeš istetovirati nešto drugo što simbolizira određeni period u životu,ali ime.Još najgore što mogu vidjeti je ime+srce.Grozno.Ali ko voli nek izvoli.

Morticia Addams
19.02.2009., 08:38
Dobro je dok je na glagoljici pa se ne kuži šta piše.:D
Zamisli da ti piše Billy Bob kao što je onomad imala Anđa..u jebemti, redneck alert!:eek::rofl:

Ne kuže drugi, mi kužimo, a to i jest najbitnije. :mig:

Gle, nije važno, neke stvari su stvar ukusa. Meni je recimo odvratno vidjeti tetovirane leptire, srca, delfine, zmajeve i slične pizdarije koje nemaju baš nikakvog smisla i koje je netko spičio na sebe samo zato što mu se sviđala slika. :) Al' ok, poštujem i to. :ne zna: Što bi se reklo- svoga tela gospodar. :D

Vilibald
19.02.2009., 08:43
Ideja je bila njegova, a obzirom da je meni to treća tetovaža nisam imala ništa protiv. :D

I ne, neću žaliti ako se jednog dana razvedemo. Zato što ja na tetovaže ne gledam isključivo kao na sliku ili ukras.
Sve tri koje imam obilježavaju jedan period mog života i imaju ZNAČENJE te su uspomene.
Kome se ne sviđa ne mora biti sa mnom, al' to je dio mene i mog tijela i nema šanse da bih ikad zbog ijedne žalila.

I da, btw, crtao nas je dečko koji radi predobro tako da sve skupa izgleda SAVRŠENO. :cerek:

ako ništa barem imate kaj čitat kad legnete u krevet...ili na plaži :D

kuroishijin
19.02.2009., 08:44
Jako velike tetovaže su mi neprivlačne općenito,
Jedan moj dečko je imao lijepu tetovažu (horoskopski znak), koja je bila postavljena zeru u krivo, baš me nervirala ha ha ha ne možeš ju ispraviti da si pita :rofl:.

A inače volim vidjeti tradicionalne tipa JNA 1969 ili srce i u njemu ime npr. Ruža, ili kao neka životinja u stilu naive na ramenu i sl.... hihihihihi te su mi najseksi, kakva glagoljica i moderna umjetnost :D.

Violently happy
19.02.2009., 08:49
Ne kuže drugi, mi kužimo, a to i jest najbitnije. :mig:

Gle, nije važno, neke stvari su stvar ukusa. Meni je recimo odvratno vidjeti tetovirane leptire, srca, delfine, zmajeve i slične pizdarije koje nemaju baš nikakvog smisla i koje je netko spičio na sebe samo zato što mu se sviđala slika. :) Al' ok, poštujem i to. :ne zna: Što bi se reklo- svoga tela gospodar. :D

Ili ko ona tamo neka (sad već banirana) kojoj su, a da nije ni znala, tetovirali neko oko koje je zapravo ukleto..or something.:rofl::rofl:

Ma meni je ok što si netko stavi nešto jer mu je lijepa slika.Što ima loše u tome ako čovjek želi da mu bude vizualno lijepa?:ne zna:

A imena..joj, to mi je nekak ružno, valjda još imam traume od onih seljačkih tetovaža iz Juge.:rofl:

ščegetaušćek
19.02.2009., 08:50
...idiotizam.....

Morticia Addams
19.02.2009., 08:51
Ili ko ona tamo neka (sad već banirana) kojoj su, a da nije ni znala, tetovirali neko oko koje je zapravo ukleto..or something.:rofl:

Ma meni je ok što si netko stavi nešto jer mu je lijepa slika.Što ima loše u tome ako čovjek želi da mu bude vizualno lijepa?:ne zna:

A imena..joj, to mi je nekak ružno, valjda još imam traume od onih seljačkih tetovaža iz Juge.:rofl:

:lol::lol::lol:

Kao što rekoh, o ukusima (mi) se ne raspravlja. :)

Kad kažem samo slika nisam mislila da si treba staviti nešto što je RUŽNO, pobogu. :rofl::rofl: Samo mislim da bi tetovaža trebala biti SIMBOL nečega, a ne isključivo slika. Al' kažem- tko voli, nek' izvoli. :D

Deedy
19.02.2009., 08:53
Molio bih da se ovdje jave i kamiondžije sa svojim bogatim iskustvima!

(ne seksualnim, nego tetovažastim)... :rolleyes:

Dakle, sirene s velikim sisama i ostalo, te pripadajuća (plural) imena ispod i uokolo tih sirena.
O'š latinica, o'š ćirilica... glagoljica nije opcija- takav tetoarmirač nema taj tečaj.. :ne zna:

sammir 10
19.02.2009., 08:54
Tetovirat ime trenutnog partnera je jedna velika idiotarija, radije bi ima JNA na ruci... :kava:

:top: i srce sa strelicom,ili sidro:lol:

Mona*
19.02.2009., 08:59
ne pada mi na pamet
jednog dana možda početno slovo imena svog djeteta,ali muža ipak ne
a i kad bi stavila slovo ili inicijale bilo bi to na nekom nevidljivom mjestu i sasvim sitno
možda na grudima,da bi budu blizu srca
ili blizu guzice :o
znam,patetika :cerek:

Violently happy
19.02.2009., 08:59
:lol::lol:

Kao što rekoh, o ukusima (mi) se ne raspravlja. :)

Kad kažem samo slika nisam mislila da si treba staviti nešto što je RUŽNO, pobogu. :rofl::rofl: Samo mislim da bi tetovaža trebala biti SIMBOL nečega, a ne isključivo slika. Al' kažem- tko voli, nek' izvoli. :D

A joooooj...:( :rofl::rofl:

Dakle, svatko nek si stavi ono što mu je lijepo ili ono što mu predstavlja nešto važno(npr. ime).Ako može na glagoljici, bilo bi uputno.:mig:

Sviba
19.02.2009., 09:05
Tetovaža meni danas ne predstavlja apsolutno ništa...

U ogledalu je niti ne vidim:ne zna:
U vrijeme kad sam se tetoviro sam imao neke brije u glavi po tom pitanju, ali kad danas sagledam samo se nasmijem sam sebi...

Ne žalim kaj sam se tetovirao, čak sam razmišljao da ukoliko se slijedeći put tetoviram da to bude nešto moćno...meni važno, znakovito...

Problem je kaj se nisam ničeg takvog mogel sjetiti:ne zna:

neftis
19.02.2009., 09:10
ma to na glagoljici mi je bas ok, i podrzavam takve tetovaze koje ti obiljezavaju neki period zivota il nacin razmisljanja...zbog tetovaze se nikad ne bi smjelo zaliti...

al bas da ime....znam jednog decka koji je isel upoznavati curinog starog, i stari je na ramenu imal napisano ''blazenka'' precrtano i ispod toga napisano ''Bog oprasta, al ja ne'' :lol::lol:

tak da me tetoviranje imena uvijek podsijeca na to :rofl::rofl:

delfin19
19.02.2009., 09:10

Ma to je čista glupost, nula bodova :flop:

kuroishijin
19.02.2009., 09:13
Jel neko imao prilike vidjeti tradicionalne tetovaže hrvatskih žena (točnije to su radile djevojke u punoj mladosti) iz Bosne? To je zanimljiv običaj, skoro pa definitivno nestao tako da je teško naći danas te tetovaže osim na pokojoj starici.

Glavni motiv je križ, ali ne ovaj moderni što je uvela Madonna 80-tih, nego izgleda poput nekog motiva sa miljea :D, ima ih raznih oblika i veličina btw običaj je star par stotina godina.

Tetoviralo se čelo (ponekad i obrazi), ruke i prsa...

Novije genereacije nisu držale do tradicije, tako da su kasnije tetovaže bile sve manje i jednostavnije, urađene sa puno manje umješnosti... nekada je to samo jedna velika točka, kao ubod, ili ime (Obično upisano naopako npr. EVA bi bila AVE ha ha ha ha )

Violently happy
19.02.2009., 09:33
Jel neko imao prilike vidjeti tradicionalne tetovaže hrvatskih žena (točnije to su radile djevojke u punoj mladosti) iz Bosne? To je zanimljiv običaj, skoro pa definitivno nestao tako da je teško naći danas te tetovaže osim na pokojoj starici.

Vidjela sam to..
Bilo je dosta izbjeglica iz Bosne tu, pa sam imala priliku vidjeti.Tetovirano onom plavozelenom bojom, lagano izblijedilo..
Kažu da je to imalo neke veze s Turcima..ne znam točno što.:ne zna:

Septembar
19.02.2009., 09:36

ne vjerujemo ti, daj da vidimo :zubo:
glagoljica?

btw danas se da cak i toetovaze izbrisati, ili prekorigirati
mada nebi ja nikad takvo sto radila

Sviba
19.02.2009., 09:37
Vidjela sam to..
Bilo je dosta izbjeglica iz Bosne tu, pa sam imala priliku vidjeti.Tetovirano onom plavozelenom bojom, lagano izblijedilo..
Kažu da je to imalo neke veze s Turcima..ne znam točno što.:ne zna:

Ja sam nešto čuo da turci nisu htjeli silovat žene koje su bile tetovirane tj. okaljane na taj način.

Neki način zaštite:ne zna:

Nek me ispravi ko zna bolje:D

JackBauer
19.02.2009., 09:44
Ne, nego Turci su tetovirali žene koje su silovali...

Znam tipa koji ima tetovažu: Danijela (bivša cura), i to velikim slovima, a sadašnja supruga zove se Marijana ili tak nekak...
Pa eto tko voli tetovaže s imenima...

asdfgh
19.02.2009., 10:03
a zašto ne tetovirati samo inicijal?
:rofl:
http://www.net.hr/zvijezde/page/2009/02/13/0425006.html

tempa
19.02.2009., 10:06
Ja sam nešto čuo da turci nisu htjeli silovat žene koje su bile tetovirane tj. okaljane na taj način.

Neki način zaštite:ne zna:

Nek me ispravi ko zna bolje:D

da, tako sam i ja cula. pa je svaka bila tetovirana. najcesce po rukama, zapescima

Violently happy
19.02.2009., 10:06
Ne, nego Turci su tetovirali žene koje su silovali...

Izgleda da to nije točno.
Evo što sam našla na netu:

No, ako je nekoć služilo za oznaku plemena, bosanskim je katolicima tetoviranje služilo za oznaku vjere i preventivnu zaštitu od prijelaza na islam. To, dakako, ne znači da prijelazâ nije bilo, ali ih je svakako taj čin značajno reducirao. Slično je bilo i s običajem zajedničkih vjenčanja (svatova) u Kraljevoj Sutjesci da bi se izbjeglo pravo prve bračne noći na koje je polagao turski silnik, ali ne znači da to "pravo" nije zbog toga i konzumirano.

kuroishijin
19.02.2009., 10:31

No, ako je nekoć služilo za oznaku plemena, bosanskim je katolicima tetoviranje služilo za oznaku vjere i preventivnu zaštitu od prijelaza na islam. To, dakako, ne znači da prijelazâ nije bilo, ali ih je svakako taj čin značajno reducirao. Slično je bilo i s običajem zajedničkih vjenčanja (svatova) u Kraljevoj Sutjesci da bi se izbjeglo pravo prve bračne noći na koje je polagao turski silnik, ali ne znači da to "pravo" nije zbog toga i konzumirano.

Ups pogodi ti direkt u moj zavičaj :D

PS. U Bosni je oduvijek važilo nepisano pravilo da ako takneš nečiju ženu, pa makar to bio beg ili ne znam tko ode mrtva glava :).

Direktorica_svemira
19.02.2009., 10:35
meni opcenito tetovaza ne pada na pamet jer sam ovisna o promjenama.
a da uz to prikacim i ime partnera, ne hvala... to mi i nije bas neki izljev ljubavi :S vise mi se pari da to rade ljudi nesigurni u svoju ljubav, pa onda idu dokazivat...bilo sebi bilo partneru/partnerici

Sviba
19.02.2009., 10:36

Ali nije ni skroz netočno :B

Violently happy
19.02.2009., 10:37
Ali nije ni skroz netočno :B

Kako nije?Netočno je da su Turci tetovirali žene koje su silovali..:ne zna:

Sviba
19.02.2009., 10:39
Kako nije?Netočno je da su Turci tetovirali žene koje su silovali..:ne zna:

To ja nisam napisao:rofl::rofl::rofl:

Al sam se nasmijao.

Žene su se tetovirale kako ih turci ne bi silovali. To sam ja mislio...:mig:

Violently happy
19.02.2009., 10:43
To ja nisam napisao:rofl::rofl::rofl:

Al sam se nasmijao.

Žene su se tetovirale kako ih turci ne bi silovali. To sam ja mislio...:mig:

Pa ja sam kvotala tipa koji je napisao da su ih Turci tetovirali i napisala da to nije točno.Nisam tebe kvotala.:ne zna:

user_name
19.02.2009., 10:45
:bljak:
to ne bi nikad, nikad napravio :no:

ima u mojem gradu jedna cura od nekih 20-ak godina koja ima na sisi istetovirano ime od bivšeg muža, da... stigla se i razvest, a sigurno nema više od 22 god.
i sad ima mislim dijete, propali brak i ime od bivšeg muža na sisi :gitara:

wicked :rozi:

Deedy
19.02.2009., 10:45
Ja sam vidio tradiciionalno istetovirane žene iz bosne nekoliko puta (mahom babe od 70tak + godina)... križ.... itd...
jednostavno, poprilično ružno izgleda, ali bijaše to tradicija razlikovanja kršćanki od nekršćanki, respect..

No, ovdje pričamo o imenima na tetovažama, a ne križevima ili bilo kojoj tetovaži..

To je ko da pričamo o analnom sexu, a pola njih priča o jebanju zguza u vađajnu... ono, je zguza, al nije u dupe!

:mig:

Plavi Lav
19.02.2009., 11:10

Ajme koje gluposti...
Na tom face-u ima takvih tema,grupa da se zapitaš koliko ima glupih ljudi.
Dobro da nisam niti u jednoj :D
Tetoviraš se i stavljaš nešto što tebi ima značenje,nešto što ne može biti pogreška.
Ime trenutne cure itiekako može imati značenje ali je to rizik jer možete prekinuti.
Ok mi je ako si netko stavi imena svojih klinaca ili neki crtež ili tekst što
toj određenoj osobi ima neko značenje.

Ali ovaj što je otvorio grupu....Bezveze.
Znači istetovirat će si samo ako skupi 3000 čobana u tu grupu?
Znači na to utječe netko drugi tko nema pametnijeg posla nego ulaziti u razne glupe grupe.
Mene bi bilo sram otvarati takve grupe jer je to više prikaz ljudi koji nisu sigurni u sebe i za sve im treba netko drugi.
Koji je onda smisao te tetovaže?

Naravno,možda je grupa sprdancija i želi vidjeti koliko će ljudi sakupiti u toj grupi.

Da se bar tetovira i da ga cura ostavi :D

Kak sam zločest :E :o

kuroishijin
19.02.2009., 11:11
... ono, je zguza, al nije u dupe!

Ima ona narodna: isti K drugo pakiranje :D

Ariane
19.02.2009., 11:28
Ne želim se tetovirati uopće.
Ali ne vidim zašto netko ne bi tetovirao ime partnera ako je siguran da će ostati skupa. Mislim, ako se mogu ženiti, mogu se i tetovirati. Meni je brak ipak nekako veća stvar od tetovaže, ali dobro :ne zna:

Violently happy
19.02.2009., 11:30
Ali ne vidim zašto netko ne bi tetovirao ime partnera ako je siguran da će ostati skupa. Mislim, ako se mogu ženiti, mogu se i tetovirati. Meni je brak ipak nekako veća stvar od tetovaže, ali dobro :ne zna:

Ok, ovo je bzvz ispalo.Ako je siguran..pa svi su manje više sigurni(osim onih koji imaju katastrofalno loše veze od početka)..zato i ima toliko onih kojima je kasnije žao..

Ariane
19.02.2009., 11:34
Ok, ovo je bzvz ispalo.Ako je siguran..pa svi su manje više sigurni(osim onih koji imaju katastrofalno loše veze od početka)..zato i ima toliko onih kojima je kasnije žao..

Ma ne pričam o onima "imam 15 i ti si žena mog života, ajmo ukrasti mamin auto i pobjeći u bolji život" :mig:

Pa nisi u početku siguran da ćete ostati zajedno. U početku, ako sve ide kako spada, želiš ostati u toj vezi. Onda nakon nekog vremena vidiš možete li ostati zajedno ili ne.
Naravno da ne možeš znati, ali usprkos tome što ne znaš ženiš se, kupuješ ljubimce i rađaš potomke. Što se onda ne bi i tetovirao?

Deedy
19.02.2009., 11:36

Dobra!! Dobra!!

Imaš još koju lovačku?
hahaha...

Ljudi ulaze u neke procese u životu koji uz sebe nose rizik (kredit, brak, poslov. partnerstva)... kad malo pomislim, štošta se može strpati u taj koš(er) :D:D
No, ali: tetovaža nije povratni rizik, poput partnerstva koje se može raskinuti, kao i brak, kredit.. etc...

ožiljci (alias otisak) od tetovaže je malo dublji i vidljiviji od ostalih navedenih..

Opaska: koncentrirajmo se na vizualnim ožiljcima, a ne financijskim ili emocionalnim. Takva nam je tema! :mig:

Simmby
19.02.2009., 11:37

slazem se
naravno da su svi sigurni da budu ostali skupa kad je sve divno, krasno...

eto, uzmi mene za primjer... ja sam sigurna da budem ostala sa svojim, ali to sad velim kad mi je sve super... pitaj me kad me raspizdi!!! :rolleyes:

cak i kad znam da imam prilicno skladan brak, nebrem sa sigurnoscu tvrditi da budemo ostali skupa... :ne zna:

i nikad ne bi tetovirala ime decka/muza :kava:
ja sam stavila njegov horoskopski znak :rofl:

Ariane
19.02.2009., 11:42
Ljudi ulaze u neke procese u životu koji uz sebe nose rizik (kredit, brak, poslov. partnerstva)... kad malo pomislim, štošta se može strpati u taj koš(er) :D:D
No, ali: tetovaža nije povratni rizik, poput partnerstva koje se može raskinuti, kao i brak, kredit.. etc...

ožiljci (alias otisak) od tetovaže je malo dublji i vidljiviji od ostalih navedenih..

slazem se
...
cak i kad znam da imam prilicno skladan brak, nebrem sa sigurnoscu tvrditi da budemo ostali skupa... :ne zna:

Pa dobro, ali da idete tom logikom, ljudi nikada ne bi ništa radili zajedno.
Jer kao, možda prekinemo.

Možda sam ja naivna, ali meni neke druge stvari djeluju puno gore od napisanog imena partnera s kojim više nisi.

Jedina stvar s tetovažom je što je drugima odmah jasno koliko si naivan bio. Pa to ne možeš prešutiti. Što možda i nije loše.

Osim toga, ta osoba me obilježila emocionalno, što je bitnije nego fizički.
A na kraju krajeva, tetovažu možeš i skinuti :ne zna:

volim čokoladu
19.02.2009., 11:43
ne bi nikad tetovirala ime momka

svjesna sam da neke stvari prolaze, pa tako i ljubav

dovoljno mi je "obilježje" što sam s njim

Gilda.
19.02.2009., 11:45
slazem se

eto, uzmi mene za primjer... ja sam sigurna da budem ostala sa svojim, ali to sad velim kad mi je sve super... pitaj me kad me raspizdi!!! :rolleyes:

i nikad ne bi tetovirala ime decka/muza :kava:
ja sam stavila njegov horoskopski znak :rofl:

Kladim se da je škorpion!:mig:

Violently happy
19.02.2009., 11:47
Pa dobro, ali da idete tom logikom, ljudi nikada ne bi ništa radili zajedno.
Jer kao, možda prekinemo.

Ma ne..nisam tako mislila.Samo mi je bila smješna ona rečenica; ako su sigurni da će ostati skupa.:D
Jer nema sigurnosti u ničemu u životu danas, a radit ćemo svašta nešto, ponekad kao da ne postoji sutra, i to je sasvim u redu.:)

Simmby
19.02.2009., 11:50
Kladim se da je škorpion!:mig:

kak znas majketi :rofl:

mogel je biti ovan, bik, rak

to su isto zgodne tetovaze :ne zna:

Plavi Lav
19.02.2009., 11:51

Kako može u to netko biti siguran?

Ariane
19.02.2009., 11:55
O jeste svi zajahali na to siguran :rofl:

Kažem, ne možeš znati. Ali možeš znati da si s nekim tko će dati 100& od sebe da uspijete i da ćeš ti učiniti isto. Meni je to dovoljno dobro da možeš reći siguran. Možda me sada pokupi auto, pa sam svejedno sigurna u to da idući tjedan imam ispit :ne zna:

Gilda.
19.02.2009., 11:57
kak znas majketi :rofl:

mogel je biti ovan, bik, rak

to su isto zgodne tetovaze :ne zna:

:lol:
Ne znam, imam jednog kraj sebe pa mi je odmah palo na pamet. A ak imaš škorpiona, kaj ću ti onda pričat. Sve znaš.
Ja ipak ne bi nosila ovna cijeli život pa makar i tam di se ne vidi:rofl:

majica_2008
19.02.2009., 11:58
...da, samo ako se partner zove Nabukodonozor ili Asurbanipal...ili Legolas
odma tetoviraj!!!

Plavi Lav
19.02.2009., 12:02

Kažem, ne možeš znati. Ali možeš znati da si s nekim tko će dati 100& od sebe da uspijete i da ćeš ti učiniti isto. Meni je to dovoljno dobro da možeš reći siguran. Možda me sada pokupi auto, pa sam svejedno sigurna u to da idući tjedan imam ispit :ne zna:

Ništa od toga :D
Nikad ne znaš što može nekom puknuti u trenu tako da teorija pada u vodu. :D
Prevare,prestanak zaljubljenosti i slično.

:D

Ariane
19.02.2009., 12:07
Ništa od toga :D
Nikad ne znaš što može nekom puknuti u trenu tako da teorija pada u vodu. :D
Prevare,prestanak zaljubljenosti i slično.

Ma daj, pa zaljubljenost prestane prije ili kasnije, a ljudi svejedno ostaju skupa.
A prevare se ne događaju po principu lutrije, koga danas pogodim pikulom; taj će varati, nego su stvar odluke.
I teške životne situacije, bolesti, gubitak posla itd. se mogu preživjeti. Netko je jači pa će više toga izdržati, netko je slabije pa će manje. Ali svi možemo znati da smo spremni dati svoj maksimum. :ne zna:

Plavi Lav
19.02.2009., 12:11
Ma daj, pa zaljubljenost prestane prije ili kasnije, a ljudi svejedno ostaju skupa.
A prevare se ne događaju po principu lutrije, koga danas pogodim pikulom; taj će varati, nego su stvar odluke.
I teške životne situacije, bolesti, gubitak posla itd. se mogu preživjeti. Netko je jači pa će više toga izdržati, netko je slabije pa će manje. Ali svi možemo znati da smo spremni dati svoj maksimum. :ne zna:

Hmmmm...
Pa nije sve crno ali stvarno nije niti ružičasto.
Pošto nikad ne znaš što se može dogoditi...
A vidi,da mi žena umre(nije da prizivam) ne bi bio bed,to bi se dalo objasniti.
Lol o čem ja pišem :rolleyes:

Veza uvijek,ama baš uvijek može puknuti i onda mi ne treba neugodno sjećanje svaki dan jer znam da imam tetovažu.
Ako si stavim ime klinca onda to ne može biti neugodno,nikad.
Jedino ako saznaš da nije tvoje :o :D

Ariane
19.02.2009., 12:17
Hmmmm...
Pa nije sve crno ali stvarno nije niti ružičasto.
Pošto nikad ne znaš što se može dogoditi...
A vidi,da mi žena umre(nije da prizivam) ne bi bio bed,to bi se dalo objasniti.
Lol o čem ja pišem :rolleyes:

Veza uvijek,ama baš uvijek može puknuti i onda mi ne treba neugodno sjećanje svaki dan jer znam da imam tetovažu.
Ako si stavim ime klinca onda to ne može biti neugodno,nikad.
Jedino ako saznaš da nije tvoje :o :D

Ne bi ti ni bivši partner trebao biti neugodno sjećanje.
Mislim, ta osoba te vjerojatno obilježila na bitnije načine nego što je par centimetara ožiljka na koži.
Samo što se ti ne vide na prvi pogled pa je ljudima manje neugodno :ne zna:

Ono, Thanks for the memories. Even though they weren't so great i ta spika :zubo:

Deedy
19.02.2009., 12:21

Ipak, nešto sigurnija si kako će ti i idući tjedan na šupčiću pisati Jovica. :rofl:

Kakva usporedba tetovaže sa ostalim formalnostima u životu. Nije isto.
Ako treba, ima još slikovitih antiusporedbi za priložiti, kao dokaz toj tvrdnji.

Plavi Lav
19.02.2009., 12:21
Mislim, ta osoba te vjerojatno obilježila na bitnije načine nego što je par centimetara ožiljka na koži.

Ono, Thanks for the memories. Even though they weren't so great i ta spika :zubo:

Pa ne mora ali može.
Može te obilježiti i na negativan način :mig:
Shit happens :D
Nije to moj đir i ja mislim da je to kiks.
Možda bi se tetovirao kad bi imao oko 70 godina i imao ženu.
Onda nek vara,što ću joj ja :D

Berkut
19.02.2009., 12:27
Ne pada mi na pamet da si tetoviram nečije ime negdje na sebi....
Onda poslije kad prekinu ispravci postojeće tetovaže,šaranja po njoj i sl...:flop:

Ariane
19.02.2009., 12:31
Ipak, nešto sigurnija si kako će ti i idući tjedan na šupčiću pisati Jovica. :rofl:

Kakva usporedba tetovaže sa ostalim formalnostima u životu. Nije isto.
Ako treba, ima još slikovitih antiusporedbi za priložiti, kao dokaz toj tvrdnji.

Eto DD, iz ovoga proizlazi naše neslaganje. Tebi su brak, zajednički život i djeca formalnosti. Meni nisu :ne zna:

Pa ne mora ali može.
Može te obilježiti i na negativan način :mig:
Shit happens :D
Nije to moj đir i ja mislim da je to kiks.
Možda bi se tetovirao kad bi imao oko 70 godina i imao ženu.
Onda nek vara,što ću joj ja :D

Ma nije ni moj đir. Samo ne mislim da su oni koji to rade ludi :ne zna:

Plavi Lav
19.02.2009., 12:35
Eto DD, iz ovoga proizlazi naše neslaganje. Tebi su brak, zajednički život i djeca formalnosti. Meni nisu :ne zna:

Ma nije ni moj đir. Samo ne mislim da su oni koji to rade ludi :ne zna:

Nisu ludi ali nisu niti normalni :D

Ali što je ipak normalno na ovom svijetu,ne možeš to deklarirati
osim reći da je normalno ono što društvo prihvaća.
Stvar je u tome da te ta tetovaža može dovesti u negativnu situaciju.

:ne zna:
Samo to mlada damo :mig:

Miss Hyde
19.02.2009., 12:36
Ne bih tetovirala ničije ime. :horor:
Općenito, ne želim tetovažu, a kamoli ne nečije ime na sebi. :o

I ne bih bila presretna kad bih čula da je netko tetovirao moje ime. Nekako mi je to prevelik pritisak :rofl:
A k tome, imao bi problema sa skidanjem iste jer imam malo, khm... duže ime :o:rofl:

drphil
19.02.2009., 12:45
..ne bi, možda već pred brak i to na glagoljici, ili nekim drugim simbolima, na nekom mjestu koje baš ne vide svi..mislim to je jako lijepa gesta, samo je malo gadno ako veza ne uspije..

a ako propadne..uvijek imaš varijacije na tetovažu JNA-dodaš U, pa ispadne UJNA, onda ANA-pa pretvoriš u ANARHIJA, ANAKONDA, možda se ĐURĐA ne bi dalo prepravit :D

Gilda.
19.02.2009., 12:45

Ma sve je to ok. Ali zamisli situaciju sexa s novim partnerom. Misliš da će biti oduševljen gledati u natpis ,kaj ja znam - "Ante", na cici ili guzu dok ste u klinču?

Deedy
19.02.2009., 12:48

Nisam siguran da se baš razumijemo, ali ok. Ionako je razlika u oku promatrača.

: popušilulumira:

Ariane
19.02.2009., 12:49
Nisu ludi ali nisu niti normalni :D

Ali što je ipak normalno na ovom svijetu,ne možeš to deklarirati
osim reći da je normalno ono što društvo prihvaća.
Stvar je u tome da te ta tetovaža može dovesti u negativnu situaciju.

Samo to mlada damo :mig:

Ma sve je to ok. Ali zamisli situaciju sexa s novim partnerom. Misliš da će biti oduševljen gledati u natpis ,kaj ja znam - "Ante", na cici ili guzu dok ste u klinču?

Pa s tim se slažem: može ti biti neugodno kad netko drugi to vidi. Ali meni to nije toliko strašno :ne zna:

Plavi Lav
19.02.2009., 12:50
Pa s tim se slažem: može ti biti neugodno kad netko drugi to vidi. Ali meni to nije toliko strašno :ne zna:

Pa jel bi ti bilo čudno da ti dečko ima tetovažo od bivše cure na vratu i da mu ljubiš vrat? :misli:
Zar ti ne bi bilo čudno?

Deedy
19.02.2009., 12:51
Pa jel bi ti bilo čudno da ti dečko ima tetovažo od bivše cure na vratu i da mu ljubiš vrat? :misli:
Zar ti ne bi bilo čudno?

Znaš da će ti sad odgovoriti u stihu:

"Nek se cura zove kao ja!"

:romeo:

Ariane
19.02.2009., 12:53
Zar ti ne bi bilo čudno?

Sasvim sigurno bi radije da je nema :)
I vjerojatno bi mi bilo čudno ljubiti natpis Ana na vratu. Izbjegavala bih
ga. Natpis, ne dečka.

Ali ne bih nekoga ostavila/prekrižila zbog te nesretne Ane.

EasyOn
19.02.2009., 13:17

Potpisujem... Ionak to JNA ima 90% ljudi koji su bili u vojsci u to vrijeme, i to ih sad čini super kul... :rofl:

Plavi Lav
19.02.2009., 13:17
Sasvim sigurno bi radije da je nema :)
I vjerojatno bi mi bilo čudno ljubiti natpis Ana na vratu. Izbjegavala bih
ga. Natpis, ne dečka.

Ali ne bih nekoga ostavila/prekrižila zbog te nesretne Ane.

Možda ona nije bila "nesretna" možda je bila "droca(ispričavam se na izrazu) pa ju je ostavio.
Tad nije "nesretna" ona nego prije on :D

Ma mislim da me kužiš :)

jednojaja
19.02.2009., 13:21
Baš COOL!
Ja si planiram istetovirati orginal potpisa mog novog ljubavnika na guzu!
Tip mi je zakon:jumping: i ne vidim razloga zašto moja guza ne bi podnjela njegov pečat!
Ljubavni pečat!:cerek::cerek::cerek:

coccolino_mm
19.02.2009., 13:23
Nisam protivnica tatooa, nekog ukusnog, pemda sumnjam da ću ga ikada staviti... ali ne bi stavljala ime nikad.

user_name
19.02.2009., 14:34
Nisam protivnica tatooa, nekog ukusnog, pemda sumnjam da ću ga ikada staviti... ali ne bi stavljala ime nikad.

takvo nekakvo je moje mišljenje, tetovaža prolazi, ali ime :nono:

Ludacha87
19.02.2009., 14:39
ja sam rekla da ću to uraditi. :cerek:
to mi je baš sexy.
ali pisat će na kineskom, u slučaju da prekinemo.
da nitko ne zna koje je značenje riječi.
a kinezi mi se ne sviđaju, tako da, nemam brige. :kava:

navigator1
19.02.2009., 15:01
Ne bi tetovirao ime države a kamo li partnera. Da to moja partnerica traži od mene ostavio bi je iste sekunde.

leich
19.02.2009., 15:25
tetovirala bi ime sadašnjeg dečka al ne znam na kojem dijelu tijela(valjda zato i nisam dosad):rofl:

Sindrom
19.02.2009., 15:28
Ne bi tetovirao ime države a kamo li partnera. Da to moja partnerica traži od mene ostavio bi je iste sekunde.

:top:

dubrava
19.02.2009., 15:31
tetovirala bi ime sadašnjeg dečka al ne znam na kojem dijelu tijela(valjda zato i nisam dosad):rofl:

zasto ne tetovirat ime ako zelis to... nece sigurno netko tetovirat nakon 2tjedna u vezi, nego u 5-6godina, mozda u braku, frend ima zenu i klinca tetovirano na glagoljici, i dobro izgleda...
makar osobno je ime zadnje sto bi stavljao, rađe mozda neki znak koj te posjeca na curu...
inace nisam tolko osjetliv i najaci su oni kad pitaju sta ces onda kad ces imat 65godina, kazem dao Bog da dozivim 65godina, a sta cu onda? ne znam vjerovatno kupovat viagru a za tetovaze ce mi se jebat ni 2%, ko da je bitno to kasnije, vazno da mi se sad sviđa, pa nije cijeli zivot tolko dugo da bi imao potrebe micat tetovazu:)

doll_parts
19.02.2009., 15:32
ime ne, ali nesto sto me podsjeca na njega da. :D

Wannda
19.02.2009., 16:14
Meni je recimo odvratno vidjeti tetovirane leptire, srca, delfine, zmajeve i slične pizdarije koje nemaju baš nikakvog smisla i koje je netko spičio na sebe samo zato što mu se sviđala slika. :) Al' ok, poštujem i to. :ne zna: Što bi se reklo- svoga tela gospodar. :D

Poptisujem :top:
Nakon sveg ovog dođe mi da si tetoviram bilokoje ime na ruku :rofl:

Chiro
19.02.2009., 16:19
Ne možeš biti skroz čist u glavi ako se odlučiš na takvo što.Ako je netko to napravio,želim mu/joj dugu i sretnu vezu,jer bi u suprotnom moglo jaaaako boljet.I to ne emocionalno.:kava:
:)

ja sam rekla da ću to uraditi. :cerek:
to mi je baš sexy.
ali pisat će na kineskom, u slučaju da prekinemo.
da nitko ne zna koje je značenje riječi.
a kinezi mi se ne sviđaju, tako da, nemam brige. :kava:

Nadimak je,hm,indikativan.:kava:

Ludacha87
19.02.2009., 16:32
Ne možeš biti skroz čist u glavi ako se odlučiš na takvo što.Ako je netko to napravio,želim mu/joj dugu i sretnu vezu,jer bi u suprotnom moglo jaaaako boljet.I to ne emocionalno.:kava:

Nadimak je,hm,indikativan.:kava:

da...
a koje je tvoje opravdanje? :rofl:

drphil
19.02.2009., 16:33

..dobro uvjeren sam da te niti jedan partner neće tražit da staviš tetovažu..to može bit samo tvoja odluka, nisam još čuo primjer da je netko tražio od nekoga da se istetovira:ne zna:

Chiro
19.02.2009., 16:37
da...
a koje je tvoje opravdanje? :rofl:

Ja nisam rekao da bih napravio takvo što.:ne zna:

Ludacha87
19.02.2009., 16:44
Ja nisam rekao da bih napravio takvo što.:ne zna:

ali isto tako ne kontam koje je opravdanje da ne toleriraš tuđe mišljenje koje se razilazi od tvoga?
i što ne prihvaćaš šalu? :ne zna:

ja ne gledam na nečije ime koje mi se nalai na tijelu kao na nekakvu gorčinu, nego lijepu uspomenu.
mislim, teško da ću nekoga jako voljeti ( a nekoga moram stvarno jako voljeti da bih na sebe stavila njegovo ime), da bi mi to jednog dana predstavljalo gorčinu.
može mi jedino predstavljati lijepu uspomenu i nešto što je bilo dio mene i dio mog života.
ja ne vjerujem u mržnju poslije ljubavi. :ne zna:

leptirica 2
19.02.2009., 16:45
Ne bih tetovirala i točka ,pa nije bog da mi ostane cijeli život na tijelu:rolleyes:

Violently happy
19.02.2009., 17:11
Poptisujem :top:
Nakon sveg ovog dođe mi da si tetoviram bilokoje ime na ruku :rofl:

Npr. Nikolakarabatić.Čula sam da je to ime sad kul i već vidim da će se davati budućim naraštajima.::top:

:zubo:

Wannda
19.02.2009., 17:21
Npr. Nikolakarabatić.Čula sam da je to ime sad kul i već vidim da će se davati budućim naraštajima.::top:

:zubo:

mislim da ću tako nazvati sina :rofl:

Chiro
19.02.2009., 17:23
ali isto tako ne kontam koje je opravdanje da ne toleriraš tuđe mišljenje koje se razilazi od tvoga?
i što ne prihvaćaš šalu? :ne zna:

ja ne gledam na nečije ime koje mi se nalai na tijelu kao na nekakvu gorčinu, nego lijepu uspomenu.
mislim, teško da ću nekoga jako voljeti ( a nekoga moram stvarno jako voljeti da bih na sebe stavila njegovo ime), da bi mi to jednog dana predstavljalo gorčinu.
može mi jedino predstavljati lijepu uspomenu i nešto što je bilo dio mene i dio mog života.
ja ne vjerujem u mržnju poslije ljubavi. :ne zna:

Ne toleriram takvo što jer imam više tetovaža i znam koliko sam razmišljao o svakoj od njih,da li da je stavim na sebe ili ne.Da li ću i za 20 godina misliti/voljeti istu stvar.Tetoviranje nije zajebancija,hir,već ozbiljna stvar.Ukrašavaš svoje tijelo DOŽIVOTNO.Želiš li imati nešto na sebi što ti možda neće biti toliko drago u daljoj budućnosti?

Primjer:tetoviraš NJEGOVO :rolleyes: ime,i jednog dana ga zatekneš u krevetu sa najboljom prijateljicom/sestrom/navedi prema izboru.

Što onda?

kuroishijin
19.02.2009., 19:21
Ne toleriram takvo što jer imam više tetovaža i znam koliko sam razmišljao o svakoj od njih,da li da je stavim na sebe ili ne.Da li ću i za 20 godina misliti/voljeti istu stvar.Tetoviranje nije zajebancija,hir,već ozbiljna stvar.Ukrašavaš svoje tijelo DOŽIVOTNO.Želiš li imati nešto na sebi što ti možda neće biti toliko drago u daljoj budućnosti?

Primjer:tetoviraš NJEGOVO :rolleyes: ime,i jednog dana ga zatekneš u krevetu sa najboljom prijateljicom/sestrom/navedi prema izboru.

Što onda?

Pa bas zato i sluze tetovaze, prekines i ostane ti uspomena na tu osobu i sve sto ste skupa prosli :)

:E

Sviba
19.02.2009., 19:24
Pa ja sam kvotala tipa koji je napisao da su ih Turci tetovirali i napisala da to nije točno.Nisam tebe kvotala.:ne zna:

A ja površno gledao po svom starom dobrom običaju :zubo:

Nex
19.02.2009., 19:24
Ja ne bi. I to ne zbog toga jer nikada ne znas kad ce veza puknuti nego zato jer opcenito ne volim tetovaze. :ne zna:

Blondy-ri
19.02.2009., 19:27
Nikad to ne bih napravila. Imam jednu tetovažu i naravno nema veze s ničijim imenom, niti mi je to ikad palo na pamet. Ne bih si istetovirala ni vlastito ime, a kamoli ne nečije tko danas je, sutra nije. :ne zna:

Teta2U
19.02.2009., 19:29
Tetovaža, neka osobna, sa značenjem osobi koja ima tetovažu - da (naravno, mislim i na sebe ovdje).
Tetovirati ime, ičije, ne.

Semper Fi
19.02.2009., 22:23
Tetovaže su mi ok, ali tetovirati ime niti u ludilu...

Ange ou Demon
20.02.2009., 11:58
hm........ kad je DD već spomenuo kamiondžijske tetovaže..........
moj stari ima golu žensku preko donjeg dijela lijeve ruke, sa unutrašnje strane i ta ženska ima "tetovažu" isto na ruci (piše broj ili neki kuki njegov iz vojske ili tak nešt)
zapili se dečki na raspustu :zubo:
inače, protiv tetovaža neam ništa možda jednog dana i sebi stavim neku, ali ne preveliku
sumnjam da će bit nečije ime, a definitivno neće bit na latinici :kava:

zeljko_ri
20.02.2009., 12:00
Ja bi možda istetovirao ime ali na kineskom

volim čokoladu
20.02.2009., 13:10

na kineskom, glagoljici, latinici, svejedno, ja i dalje znam čije je to ime.
doduše, drugima nije toliko upadljivo kao kad bi bilo na latinici, ali uvijek bi bilo pitanje: a šta ti znači to na ramenu, nozi, svejedno.
ovo napisano je u slučaju da prekinem s osobom čije sam ime istetovirala

WTF
20.02.2009., 13:57

mislim da je konkretan link glupost

inače se nikad nebi tak nečim obilježio jer se to može promijenit

ime sina/kćeri - da
ime žene - I dont think so

:kava:

chrissy
20.02.2009., 14:40

Ovo me podsjetilo na onu kineskinju koja je pričala po novinama da umire od smijeha kad vidi kaj su si sve ljudi istetovirali na kineskom (misliš da piše ne znam... "ljubav", a ustvari piše "javni wc"...)

Inače, tetovaže su mi ok, ali nisu za mene, jer ne vjerujem da bi našla ijedan motiv koji bi mogla imati na sebi cijeli život... a pogotovo ne nečije ime... :eek:

Wannda
20.02.2009., 14:50
hm........ kad je DD već spomenuo kamiondžijske tetovaže..........
moj stari ima golu žensku preko donjeg dijela lijeve ruke, sa unutrašnje strane i ta ženska ima "tetovažu" isto na ruci (piše broj ili neki kuki njegov iz vojske ili tak nešt)
zapili se dečki na raspustu :zubo:
inače, protiv tetovaža neam ništa možda jednog dana i sebi stavim neku, ali ne preveliku
sumnjam da će bit nečije ime, a definitivno neće bit na latinici :kava:

hahahaha :rofl: to imaju svi moji ujci, tetci, dedci, babci itd...
umirem od smijeha na ljeto kad se naredaju svi s tim...
još onako zelene isprane :moli:

jaaaaaaa
20.02.2009., 14:59
što se mene tiče to je sve u redu..mislim ko voli nek izvoli..meni bi osobno bilo jako slatko da neko stetovira moje ime na sebi...a sad ja njegovo baš i ne :)

Pali_andjeo
20.02.2009., 15:06
nema šanse da si tetoviram curu na kožu...no way :o

Septembar
20.02.2009., 15:08
inače se nikad nebi tak nečim obilježio jer se to može promijenit

ime sina/kćeri - da

:kava: :nono: ni to
ma nebi ni ime kceri svoje jedine, sto mi je iz p... izasla, a kamoli nekog trenutnog koji mi u p... ulazi :mig:

soddisfatta
20.02.2009., 17:19
...ja sam se klela da ne bih nikad. ništa. niti ime, niti sliku, ništa.
pa još da mi se sranje rastegne kad bum imala godina da omlohavim :rofl:
iako je većina mojih bivših imala tetovaže :D
jednako tako je počelo sa sadašnjim dragim...
no, nakon samo 2 mjeseca naše veze, on je preko čitavih leđa istetovirao 3 riječi koje nama nešto znače. samo nama dvoma. na latinici. čitljivo.
taj čas kad je to odlučio staviti, rekla sam si da ću i ja.
ali puno manje, samo jednu od tih riječi, ali identičnu.
jer i meni znači koliko i njemu, i nemam nikakav problem s time da to vječno nosim na sebi. želim to.
...samo se prije toga treba ispuniti nešto što sam zacrtala da će se dogoditi. on na to ne utječe, ja na to ne utječem, ali to želim jer sam si tako zamislila.
tako da, uskoro mi slijedi pikanje :cerek:

GricGric
20.02.2009., 17:34
Ne samo ime, ni slovo nebih da,la da netko istetovira na meni... To mi je beskrajno glupo... Neki lik, detalj za koji samo izabrani znaju, da, ali ime, nikada...
Ja sam s mojim dragim više od 20 godina, obožavam ga, ali nebih njegovo ime nikada istetovirala iz prostog razloga što neznam hoćemo li i slijedeći tjedan ili mjesec biti skupa... Život je nepredvidiv...

annie25
20.02.2009., 17:37
najveca glupost koja postoji-tetovirati ime partnera!!!:lol:
volim tetovaze i imam ih par al mi nikad to ne bi palo na pamet posto znam kako vrlo lako ljubav prelazi u mrznju...a i sta ti znas ocete vi danas sutra ostat skupa, pa se udas za drugoga i cili zivot gledas ime nekog debila na sebi ili muz(na tvojoj guzici...)....:kava:

primjer:frend i frendica u vezi, ljubav stoljeca, on tetovira priko cilih leđa njeno ime kineskim znakovima i ona njegovo al priko cilih leđa.....za godinu dana-kaos!! uglavnom da ne pricam al ona ga je pocela varat, govorila mu kako kad se on jebe s njom da koda je s lezbom, i da on proba tog drugog tipa kako jebe da bi se i njemu svidio...katastrofa.....ona sada je ta slova pretvorila u neku vatru mislim izgleda uzas a on jos nosi na leđima ime te kuje!

Ludacha87
20.02.2009., 18:55

Što onda?

ništa. :ne zna:
ne postoji čarobni štapić kojim mogu promjeniti činjenicu kako je ta osoba bila dio mog života. :kava:

KraljicaDzungle
20.02.2009., 19:01
Ne bi se nikad u tako nesto upustila... :D
Ima tko za preporučiti kojeg umjetnika u zg-u ili okolici kad smo već kod crtanja..:mig:

Ice Tea™
20.02.2009., 20:23
Tetoviranje imena mi nije baš zanimljiva ideja, preobično mi je to. :ne zna: Ako bih se već tetovirala u ime ljubavi onda bih radije stavila neki mali simbol, nekakav detalj koji me podsjeća na tu osobu i čije je značenje samo nama poznato. :)

yoxy
20.02.2009., 21:08
ja bi to napravila ... isto kao što bi i on ... na nekom mjestu na tijelu koje se rijetko vidi :D ... Pričali smo o tom i oboje smo za ... Preslatko i predivno ... Ali da to nije on i da to njemu nisam ja, ne bi to željeli :D ... Ali to ne bi bilo cijelo ime već početno slovo imena ili nešto posebnog značenja za nas dvoje :D

Cosmopolita
20.02.2009., 21:25
Glupost..

deb
20.02.2009., 21:58
haha mos mislit nema tog alkohola pomjesanog s drogom i jos k tome najbolji svijetski hipnotizicari da bi me netko nagovorio na to
svasta.....

Chiro
21.02.2009., 14:21
ništa. :ne zna:
ne postoji čarobni štapić kojim mogu promjeniti činjenicu kako je ta osoba bila dio mog života. :kava:

Neće ti nimalo biti žao što si tetovirala ime nekoga tko ti više apsolutno ništa ne znači?Imalo?
Nećeš biti ljuta na sebe?

jebozovna
21.02.2009., 14:53
Da. Tetovirao bi jednog dana ali samo ako mi je zena. Cura ili tako nesto nema sanse.

a ko ti garantira da ti ne bude bivša žena?
onda ćeš brisati ime?

inače, i bi i nebi.

Kamena
21.02.2009., 19:11
moram vas priupitati što mislite o tome?

Bezveze. Imam dost strija, ispucanih kapilara, madeža i pjegica po koži.
Što će mi uza sve to još i nekakva slova ? :p

jabadabadu
21.02.2009., 19:15
Imam ja recept: Tetoviras ime ljubljenog/ljubljene na rame, dupe, ili takvo neko mjesto di ima dosta koze. zasto?, pa zato da kad prekinete samo presadis taj dio koze na petu i onda gazis po njoj/njemu

rh4ps0dy
22.02.2009., 00:53
Ne. Ko prvo, nemam hrabrosti za proces tetoviranja, a ko drugo, slično ko i gricgric - nikad ne znaš što donosi sutra. Radije bih, kad ne bi bilo trte oko pikanja, istetovirala neki simbol ili sličicu koja je naša interna šala ili što volimo zajedničko, tako da imam uspomenu.

techno mania
22.02.2009., 01:08
koja glupost

LittleStar
22.02.2009., 02:14
Ne. S obzirom na to da mi je koža jako osjetljiva, ne bih se nikad tetovirala, a kad bih se i odlučila na to, to sigurno ne bi bilo nečije ime. Što, on me prevari s najboljom prijateljicom, a ja imam njegovo ime na ruci/leđima/nozi ili gdje već... :confused:
Shvaćam da je to neki čin koji bi trebao pokazivati ljubav, ali ako se trebam istetovirati da se netko uvjeri da ga volim, onda ikvragusve. :D

volim čokoladu
22.02.2009., 10:11
ne znam zašto radite razliku između njegovog imena i neke sličice koja vam nešto znači oboma?
meni je to isto, ja ću i dalje znat šta ta sličica znači, samo što će me još više podsjećat na njega nego ime, jer ta sličica ima neko dublje značenje. jedino što drugima nije tako očito

rh4ps0dy
22.02.2009., 11:06
Pa mislila sam konkretno na neki ukras, šaru, koja bi mi bila lijepa i s njim i bez njega... A to što podsjeća na nekoga - pa valjda bih svaki dan viđala nešto ili nekoga što me podsjeća na osobu s kojom sam u jednom dijelu života dijelila sve, ne?

Bilobrkster
22.02.2009., 15:03
a kako bi reagirali da vam partner ima tetovirano ime neke bivše partnerice ili neki kineski simbol koji ju simbolizira?

Ja,Lucifer
22.02.2009., 15:05
Ne, ne bih si tetovirao nečije ime, a rizik da će veza biti brzo gotova, barem kada se radi o meni, je velik. I da nije, opet ne bih to napravio, jer ne vidim smisao u tome da patim radi imena...na ruci.

Ludacha87
22.02.2009., 17:32
Neće ti nimalo biti žao što si tetovirala ime nekoga tko ti više apsolutno ništa ne znači?Imalo?
Nećeš biti ljuta na sebe?

nećeš vjerovati, ali ne.
ja se ne ljutim na sebe kad pogriješim. :rofl:
jbg, takav je život.
bit će da je do mog ega. :ne zna:
ja sam se pomirila da ću griješiti čitav život i čak se volim takvu. :rofl:

navigator1
22.02.2009., 17:45
Grozno mi je vidjeti istetovirane ljude, pogotovo mlade. Asociraju me na pogane plemenske skupine. Osobno mi je to ružno i uvjek pomislim na tetovirana i žigosana goveda. Istetovirana djevojka ili žena mi je dodatno odbojna i mislim da nikad ne bi želio upoznati i imati za društvo osobe koje su tetovirane. Meni je to bljak i fuj.

practicalwoman
22.02.2009., 18:16
..na vratu mi je tetovirano ime moje kceri a u dnu leda je jos jedna tetovaza..
planiram ispod kcerinog imena tetovirati i muzevo,naravno,ne na latinici..
stvar ukusa
nekome je to glupost a nekome se svida..meni bi bilo smijesno da sam tetovirala latinicom,bilo sto..
ali netko se i na to odluci..
pa tko sam ja da sudim drugima..
stvar izbora..

lucidna
26.02.2009., 18:40
meni osobno tetovaže su divne i preljepe.. i imam jednu koja mi nešto znači..
ali što se tiče tetoviranja imena i slova i takve gluposti, to ne dolazi u obzir..
sve je stvar izbora, ako ti se sviđa, tetoviraj na čelo..

Denš86
26.02.2009., 19:50
Grozno mi je vidjeti istetovirane ljude, pogotovo mlade. Asociraju me na pogane plemenske skupine. Osobno mi je to ružno i uvjek pomislim na tetovirana i žigosana goveda. Istetovirana djevojka ili žena mi je dodatno odbojna i mislim da nikad ne bi želio upoznati i imati za društvo osobe koje su tetovirane. Meni je to bljak i fuj.

Go back to 15th century!
da se vratim na temu,osobno imam 2 tetovaze,moze se reci da su prilicno velike,e sad ime partnera no way....da mi je zena 40 godina nebi si tetovirao njezino ime..jednog dana ako budem imao dijete to cu napravit,dijete je vjecno tvoje,i ako te ikad iznevjeri zauvijek ces ga voljeti dok npr zenu/muza neces...shit happens

TheFall
26.02.2009., 23:57
Go back to 15th century!
da se vratim na temu,osobno imam 2 tetovaze,moze se reci da su prilicno velike,e sad ime partnera no way....da mi je zena 40 godina nebi si tetovirao njezino ime..jednog dana ako budem imao dijete to cu napravit,dijete je vjecno tvoje,i ako te ikad iznevjeri zauvijek ces ga voljeti dok npr zenu/muza neces...shit happens

zvuci nekako nepravedno...
to dijete ne bi postojalo da nije bilo te zene ili tog muskarca :rolleyes:

space_xd
27.02.2009., 08:12

Ne tetoviras se zbog drugih tetoviras se zbog sebe,sve ostalo nisu prave tetovaze to je samo zelja za popularnoscu. Najgori tattoo je upravo taj:napraviti to i poslije zaliti.

Majda
27.02.2009., 08:48
nikad nisam, niti imala želju za tim.

Sad, u "zrelijim" godinama želim, ali imam estetsku dvojbu i zdravstvenu.

estetska: ja sam minimalist, te ne bih htjela da izgleda kičasto, gdje je staviti?
zdravstvena: gdje to napraviti a da ne poberem kakav hepatitis, (u Splitu i okolici..)

fgzcvijetic
27.02.2009., 15:59
Za one s tatoo dilemom evo sugestija

http://kazani.gr/uploads/posts/1184060997_extreme_tatoos_title.jpg
http://files.blog-city.com/files/aa/2370/p/f/sex_vagina_piercing.jpg

volim čokoladu
27.02.2009., 16:04
a dobro, mislim šta je previše, previše je...

luka_akul
27.02.2009., 16:05
Apsolutno da, ako si spreman podnijeti bol skidanja tetovaze. Ili ako si spreman naci curu istog imena, ako prekines sa trenutnom :D

Moze se ljubav pokazati i bez glupih poteza ;)

BlakAlisa
27.02.2009., 16:06
moj dragi ima tetovirano ime od mog starog prek pol leđa. kao iskaz postivanja starijem gospodinu i mom ocu

meni je to potpuno prihvatljivo

emma5
27.02.2009., 17:59
moj dragi ima tetovirano ime od mog starog prek pol leđa. kao iskaz postivanja starijem gospodinu i mom ocu

meni je to potpuno prihvatljivo

i ti se još misliš hoćeš mu onda dat guze....ah....:cerek:

malatajna
27.02.2009., 18:29
Koliko retardiran moras biti da istetoviras ime partnera na tijelo?! Pogotovo u danasnje vrijeme kada se svaki 3 brak raspadne. :bonk::bonk:

Frendica ima istetovirano ime bivseg decka na guzici i sad se kaje,
valjda ce ici na uklanjanje, ali ne razumijem zasto se uopce dovoditi u tu situaciju. :ne zna:

Otton
28.02.2009., 12:15
Ne

lollatutu
28.02.2009., 12:17
Meni je to osobno retardirano.
Prvo, ne kužim šta to znači?
Tvoj sam rob?Nosim te u srcu i to doslovno ugravirano?
Što kad taj partner više ne bude ljubav života?
Što kad te prevari?
Što kad naiđe nova ljubav života?

Keyser Soze
28.02.2009., 16:22
Kad god netko spomene tetoviranje imena partnera ja se sjetim reportaže o Romima u Srbiji.Stoji lik ispred svoje nazovi kuće i na ramenu mu se vidi istetovirano preružnim 3D slovima SVETLANA na ćirilici i nešto trkelja...nakon par minuta prilazi žena do njega i on je predstavalja....ovo je moja žena Dragana:D

Šlus
28.02.2009., 17:11
Da, u slučaju da je na nekon rijetkom, nepoznatom pismu šta niko nekuži, pa ako te potencijalni budući pita šta ti je to, rečeš, ma neki stari hindu ritual za sriću:D

josip panonski
28.02.2009., 18:55
tetovirati partnerovo ime je jako glupi potez. ma da ne znam koliko volim svoju curu, tak šta si ne bi radio. ma čak ni prvo slovo imena ne bi tetovirao

Johnny_B.
28.02.2009., 20:21
Da, u slučaju da je na nekon rijetkom, nepoznatom pismu šta niko nekuži, pa ako te potencijalni budući pita šta ti je to, rečeš, ma neki stari hindu ritual za sriću:D

A-ha, ali te ipak prati, jer TI znaš što piše... Sad, pratilo te zato što još osjećaš nešto jako za tu osobu ili te pratila "tvoja glupost" nije bitno... ako možeš sam sebi lagati, OK...

sajonara_09
28.02.2009., 21:42
Nikad

Šlus
01.03.2009., 14:50
Ok, onaj post je bila šala, a sad ozbiljno,
Slažem se Johnny B. DL, ne nebi mogla sebe lagat, samooo, koliko dođe skidanje tetovaže(pitam onako, ne zbog sebe:)):confused:

Hatsepsut
01.03.2009., 15:00
Ma najbolje da si istetoviram Owned by...

Nikad nisam kuzila tu potrebu za potvrdjivanjem neke ljubavi, pripadnosti or whatever u obliku tetovaze. Ne znam, bitnije mi je da si malim sitnicama to pokazujemo svaki dan nego da si imamo imena istetovirana na guzicama.

Mile1
02.03.2009., 01:25
jedino mozda nesto ovako kosto je Steve O iz jackassa napravio :D
morate priznat da je originalno :rofl:
http://www.steveo.com/gallery/pictures/tattoos/big/02.jpg

Reny10
16.04.2009., 21:25

Mislim da je to malo bez veze,nikad se nezna kakva sudbina koga čeka. Nađeš si nekog ljubomornog i onda ti to stavlja pod nos.

Creed80
16.04.2009., 21:28
bože mi sacuvaj :flop:

ladni pifkan
16.04.2009., 22:21
Kako objasniti Milici, da je Ružica na guzici? :ne zna:

4fun
16.04.2009., 23:48
jedino mozda nesto ovako kosto je Steve O iz jackassa napravio :D
morate priznat da je originalno :rofl:
http://www.steveo.com/gallery/pictures/tattoos/big/02.jpg

-> odusevljen :lol:

smotana20
17.04.2009., 09:21
Ne pada mi na pamet tetovirati ime partnera! :s Nikad ne znas sto se moze dogoditi bez obzira koliko se mi voljeli! :o Ne vrijedi kasnije lupati glavom o zid jer ne mogu maknuti njegovo ime sa sebe!

Joker19
17.04.2009., 17:18
nije bad, ako prekinu lako nadje novu Ivanu:rofl:

ahahahahaha,,,slazem se,,,a ne znam po menie to ok!al nikad ne bi napisao ime cure na latinici,uvijek bi na arapskom ili nechemu tako da bi to znali samo ja i ta cura cije sam ime tetovirao,a ako bi prekinuo s njom a nova cura me pitala rekao bi a to tie neka arapska poslovica...i rijesena stvar:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

-garfield-
17.04.2009., 17:25
Nikad, pa ni u snu. Jedino ime djeteta dolazi u obzir.

Joker19
17.04.2009., 17:40

hahahahaha,,,daj da ti se cura zove Kromperka ziher bi si to tetoviraoo,,,kom mazes oci?? xD:mig::mig::rofl::rofl::rofl::rofl:

third eye
17.04.2009., 18:14
nikad.odvratno.

Sunshine***
17.04.2009., 21:48

smatram to jednom velikom idiotarijom.. daj zamisli. onako si star, sav smežuran, rastavljen.. i svaki put kad se pogledaš u ogledalo vidiš ime tog odvratnog idiota na svom dupetu.

oh, come on, koliko god veza bila jaka, tetovaža imena - nikad.

BLR
17.04.2009., 21:53

potpisujem

Stribog
19.04.2009., 09:44
Ili krajnje nepromisljene osobe, ili krajnje glupe. Trece ne postoji.