PDA

View Full Version : Kako zavest zavodnika?

stranice : [1] 2

dios_mios
24.02.2009., 06:53
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?

Mladenac
24.02.2009., 07:03
Pročitaj Don Quijota. Tamo ti leži odgovor

Morticia Addams
24.02.2009., 07:09
Jednostavno.
Žena se ne smije zaljubiti u njih i pokušavati ih zavesti.

:kava:

dios_mios
24.02.2009., 07:13
Jednostavno.
Žena se ne smije zaljubiti u njih i pokušavati ih zavesti.

:kava:

Misliš da bi trebale misliti na sebe i svoje kvalitete i imati svoj cilj u životu koji se ne odnosi na muškarce i ničim povezanih s njima?

gogykiryales
24.02.2009., 07:14
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?

hehe... pa ne bi ti se sigurno toliko sviđao da nije zavodnik...

ZMely
24.02.2009., 07:16
Zašto zavađati tipa za kojeg znaš da voli šarati?? Mislim da kod takvog tipa s time nećeš ništa postići.

dios_mios
24.02.2009., 07:16
[QUOTE=gogykiryales;19008918]hehe... pa ne bi ti se sigurno toliko sviđao da nije zavodnik..

Nije mi se svidio zato jer je zavodnik nego zato što je uspio zavesti mene.
A i ja ga sad serem ...

Morticia Addams
24.02.2009., 07:17
Misliš da bi trebale misliti na sebe i svoje kvalitete i imati svoj cilj u životu koji se ne odnosi na muškarce i ničim povezanih s njima?

Ne.
Što bi bio i na što bi ličio život bez muškaraca?
Bilo bi smrtno dosadno. :D

Ali...
Pod broj jedan shvatiti zašto nas uvijek privuče isti, nekvalitetni tip muškarca.
Shvatiti od kud u nama ta crta mazohizma i riješiti to sa samom sobom, a nakon toga sretno i veselo odlepršati u život bez razbijanja glave oko tamo nekog "zavodnika". :trio:

Nego...
Smiješno je to, kad malo bolje razmislim. :cerek: Što je po tebi uopće zavodnik?

dios_mios
24.02.2009., 07:20
Ne.

Ali...
Pod broj jedan shvatiti zašto nas uvijek privuče isti, nekvalitetni tip muškarca.
Shvatiti od kud u nama ta crta mazohizma i riješiti to sa samom sobom, a nakon toga sretno i veselo odlepršati u život bez razbijanja glave oko tamo nekog "zavodnika". :trio:

Nego...
Smiješno je to, kad malo bolje razmislim. :cerek: Što je po tebi uopće zavodnik?

Mislila sam da sam imala odgovor na ovo pitanje, ali sad ga ne znam

marčelina
24.02.2009., 07:21

moguce je ali zahtjeva ekstra napor
a na kraju dobitak i nije bas neki
vjeruj iskusnoj teti duso :mig:

gogykiryales
24.02.2009., 07:22
ljudska psihologija je gadna stvar.... u masi slučajeva te privlače one stvari koje te ne smiju... trebaš se opeći i sazrijeti da se opametiš... a kad se to desi onda sve krene uzbrdo :mig:

marčelina
24.02.2009., 07:23
Ne.

Ali...

Nego...

po njoj je to macho lik
klasicni sarmer, zenskaros
netko ko se ne predaje u ljubavi
ne zato sto ne zeli
nego zato sto ne moze
emocionalni invalid :ne zna:

Ramzes13
24.02.2009., 07:25

Znaš kako nas zavodnike možeš uništiti?...padaj na poštene dečke:top:

gogykiryales
24.02.2009., 07:27
Znaš kako nas zavodnike možeš uništiti?...padaj na poštene dečke:top:

i onda će oni postat zavodnici, a zavodnici obični dečki...:D

Ramzes13
24.02.2009., 07:29
i onda će oni postat zavodnici, a zavodnici obični dečki...:D

Daaaa... znači nema curama spasa nemoguće je zavesti zavodnika (a daj lol svi mi pizdimo kad nas pica ostavi a barimo sve redom):mig:

gogykiryales
24.02.2009., 07:30
Daaaa... znači nema curama spasa nemoguće je zavesti zavodnika (a daj lol svi mi pizdimo kad nas pica ostavi a barimo sve redom):mig:

hehe pa naravno, a šta da drugo radimo...

marčelina
24.02.2009., 07:31

uuuuuuuuuuuuuuu, moguce je i da znas kako je moguce
samo ne dobijes nista
uzaludan trud ako mene pitas
ne podnosim takve muskarce
ljudi su opasniji sto su plici a more sto je dublje :rofl::rofl:

suzika
24.02.2009., 07:31

:):)ha ha ha..mislim da je pitanje na mjestu...sječam se svoje zgode...u biti...jedan takav..je zaveo moju frendicu...i naravno ostavio slomljena srca.....nekakav prešutan dogovor smo imale...pustila sam papke,,kak bi se reklo...dugo sam mu bila negdije u videokrugu...nisam ništa hinila..ili mu se približavala...ali ..naravno nije znao da je lovina...mislio je da je on lovac...i tako jedan dan nabasao je na mene u trgovini...i krenulo je..malo po malo...da bi došlo da je ispucao sve svoje fore...nakom tri mjeseca...jedne večeri je čak svirao serenadu pod prozorom....uh..to mi se čak i svidjelo..al misija je misija.....mislim da se zaljubio...u cjelom..tom.."hodanju"samo smo se jednom poljubili....ali je bio uhvačen.....mislim da i dan danas pati...zamnom...a jesam bič.....al frendica...je bila hepy....dan danas se znamo nasmijat tome.......on je još uvijek------zavodnik....mada ima 45...godina....pali i žari.....:cerek:

Morticia Addams
24.02.2009., 07:35
Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.
Ispraznog, površnog, sjebanog frajera ega krhkog k'o kristalna čaša.
Posesivnog, ljubomornog, nesigurnog.

I tako...
Svašta nešto. :cerek:

_Golubica_
24.02.2009., 07:37

Non stop ga držati na ledu.

Ma,može te čak i zavoljeti....ali vjernost takvih je upitna.

marčelina
24.02.2009., 07:38
kad zavodis zavodnika osnovno je da se ne prepustis osjecajima
samokontrola je tu osnovna crta koju moras posjedovat
ali opet se po tisuciti put pitam koja je svrha biti s muskarcem (ili u konacnici sa zenom) kojem nisi dovoljan

marčelina
24.02.2009., 07:41

I tako...

e da je samo to
to su muskarci koji se dokazuju time sto misle da su neodoljivi, hrane se tudjim emocijama
zasto
zato jer nemaju vlastitih
mozda im je ego krhak ali ne nuzno medjutim napumpan je na kub
svasta nesto u tom svijetu podrazumijeva nesto sto u normalnoj ljubavnoj vezi ne obitava-sebicluk
plenty of that :mig:

Žulaj
24.02.2009., 07:44
sta je jutros nisi popila farmakotike :rofl::rofl::rofl:

ot
kad zavodis zavodnika osnovno je da se ne prepustis osjecajima
samokontrola je tu osnovna crta koju moras posjedovat
ali opet se po tisuciti put pitam koja je svrha biti s muskarcem (ili u konacnici sa zenom) kojem nisi dovoljan

pa koliko sam skužila ona bi njega pameti učila.

slažem se, samokontrola!
zavedi ti njega, nemoj čekati da on zavede tebe, baci košćicu pa ohladi, pa onda opet baci košćicu pa ohladi. malo daš pa si onda hladna...tu će se njegov ego probuditi i zainteresirati će se ful.

onda kad se zainteresira, upustiš se u nekaj, nakon kaj se on namučio, i taman kad počne uživati u plodovima svog truda i busati se u prsa kako mu ni jedna ne odolijeva, ti lijepo pinklec na rame i put pod noge! :D

raff34
24.02.2009., 07:46

Igrat njegovu igru. Pustit ga da misli da je "in charge". Neko vrijeme. I onda nož u leđa :D i preuzeti inicijativu.
To bi bilo to.

marčelina
24.02.2009., 07:49
pa koliko sam skužila ona bi njega pameti učila.

slažem se, samokontrola!
zavedi ti njega, nemoj čekati da on zavede tebe, baci košćicu pa ohladi, pa onda opet baci košćicu pa ohladi. malo daš pa si onda hladna...tu će se njegov ego probuditi i zainteresirati će se ful.

onda kad se zainteresira, upustiš se u nekaj, nakon kaj se on namučio, i taman kad počne uživati u plodovima svog truda i busati se u prsa kako mu ni jedna ne odolijeva, ti lijepo pinklec na rame i put pod noge! :D

problem je taj sto je ona jadna u
njega zaljubljena :rofl::rofl:
a to onda tako ne ide :ne zna:
znas da ce se tako samo ispovrijedjivat
najbolje bi joj bilo da ga se okane
ali stas i cura ocito ima ego ko kuca
mislim se voc d point takve budale ucit pameti
i dolazi na tulum zelim te upoznat :D

black_dwarf2
24.02.2009., 07:52

takvi muškarci se nikad ne zaljubljuju tek tamo oko četrdesete. ako si spremna ići do kraja snjima je odličan sex al se nemoj previše zanest jer ga na kraju sexa moraš šutnut ko staru krpu ili mu dobaci kvragu nadala sam se nečem boljem uništit ćeš mu ego a najvjerojatnije će drugi dan trčat za tobom ko pasić ovo ti govorim iz iskustva a da nemoj ga zaboravit ponizit i taj drugi dan onako kulturno i naivno ubaciš neku glupost tipa mislila sam da ti je veći kad si bio s tolikim curama šteta
takav tip muškarca nazoivam lovcima a ja sam ti to samo u ženskom obliku i volim kad puze zamnom
i mrzim ih kad povrijede moje prijateljice

Žulaj
24.02.2009., 07:54
problem je taj sto je ona jadna u
njega zaljubljena :rofl::rofl:
a to onda tako ne ide :ne zna:
znas da ce se tako samo ispovrijedjivat
najbolje bi joj bilo da ga se okane
ali stas i cura ocito ima ego ko kuca
mislim se voc d point takve budale ucit pameti
i dolazi na tulum zelim te upoznat :D

eh ah to je onda druga priča...ak je zacopana jedina koja će naučiti neku lekciju je ona: ne ganjati kurviše! :D

a vald bum došla, neki ročkas taj veekend pa ne znam kak i gdje bu to bilo, ali na nekaj kratko bum doletila nadam se, hehe :zubo:

Žulaj
24.02.2009., 07:58
takvi muškarci se nikad ne zaljubljuju tek tamo oko četrdesete. ako si spremna ići do kraja snjima je odličan sex al se nemoj previše zanest jer ga na kraju sexa moraš šutnut ko staru krpu ili mu dobaci kvragu nadala sam se nečem boljem uništit ćeš mu ego a najvjerojatnije će drugi dan trčat za tobom ko pasić ovo ti govorim iz iskustva a da nemoj ga zaboravit ponizit i taj drugi dan onako kulturno i naivno ubaciš neku glupost tipa mislila sam da ti je veći kad si bio s tolikim curama šteta
takav tip muškarca nazoivam lovcima a ja sam ti to samo u ženskom obliku i volim kad puze zamnom
i mrzim ih kad povrijede moje prijateljice

ma ja mislim da se takvi itekako zaljubljuju! i da zato baš i jesu to što jesu jer umiru od straha da će im neka zavrtiti glavom i šupirati ih. i takvi obično u startu biraju one za koje su sigurni da ih ne žele za ništa više. čim ti takav priđe, piši kući propalo, želi te samo pohebati.
a želiš li takvog pokoriti, iz pristojne udaljenosti mu se počni uvlačiti pod kožu u vidu frendice

_Golubica_
24.02.2009., 08:05
Znam dvojicu Casanove :rofl:,koji su žarili i palili cijelim gradom.

Zanimljivo,jedan od njih je naletio na žensku,koja ga je tako ponižavala i iskorištavala,da se taj momak rasplakao pred mojim očima. (ja sam mu poput sestre). Prvi put mu se valjda dogodilo da nije mogao potpuno osvojit curu.

Kvaka je bila u tome, da je ta cura stvarno bila bitch! Isto privlači isto.
Nakon toga,taj se momak OŽENIO prvom djevojkom, koja je došla nakon te koja ga je slomila. (I da, bio je prvi u društvu koji je stupio u brak,iako se kleo da se neće nikad ženit:D)

Ramzes13
24.02.2009., 08:11
uuuuuuuuuuuuuuu, moguce je i da znas kako je moguce
samo ne dobijes nista
uzaludan trud ako mene pitas
ne podnosim takve muskarce
ljudi su opasniji sto su plici a more sto je dublje :rofl::rofl:

:s misliš da sam sjeban....:top::kava: daleko od toga...daleko, ja se nesjećam koliko sam puta uletavao curi naspram njih što meni ulete, pogotov u slavoniji, tamo cure se grizu za dobre komade (:top:) a ovde dečki ko fol kulturno prilaze pa do stana i tak te fore:rolleyes:...

raff34
24.02.2009., 08:13
Znam dvojicu Casanove :rofl:,koji su žarili i palili cijelim gradom.

Zanimljivo,jedan od njih je naletio na žensku,koja ga je tako ponižavala i iskorištavala,da se taj momak rasplakao pred mojim očima. (ja sam mu poput sestre). Prvi put mu se valjda dogodilo da nije mogao potpuno osvojit curu.

To i kažem. Oni su ego triperi. Mora biti po njihovom. Ako nije - raspad sistema.

gogykiryales
24.02.2009., 08:16
:s misliš da sam sjeban....:top::kava: daleko od toga...daleko, ja se nesjećam koliko sam puta uletavao curi naspram njih što meni ulete, pogotov u slavoniji, tamo cure se grizu za dobre komade (:top:) a ovde dečki ko fol kulturno prilaze pa do stana i tak te fore:rolleyes:...

slažem se stobom da su po seoskim sredinama žene opuštenije i ne očekuju toliko od muškarca da bude zavodnik. U grdskim sredinama je drugačije i to prvenstveno zbog načina života žena i krivog sustava vrijednosti koji nameće društvo općenito... meni su opuštene provincijalke puno zanimljivije i redovito ja i moji frerndovi imamo više uspjeha s njima što sigurno nije slučajno...

Ramzes13
24.02.2009., 08:21
slažem se stobom da su po seoskim sredinama žene opuštenije i ne očekuju toliko od muškarca da bude zavodnik. U grdskim sredinama je drugačije i to prvenstveno zbog načina života žena i krivog sustava vrijednosti koji nameće društvo općenito... meni su opuštene provincijalke puno zanimljivije i redovito ja i moji frerndovi imamo više uspjeha s njima što sigurno nije slučajno...

Ma daj prijatelju ove traže Breada Pitta...i ostalu bandu, svaki dan su ukočene jer su ful našminkane i zategnute...

Ja radim urnebes u slavoniji, sa curama tigricama...to pjeva, pije, grize i što je najbolje...Ljepotice:cerek:

Ramzes13
24.02.2009., 08:23
vanka se svira, doma se partya, u disku, na livadi se peku kukuruzi ma maze se guze uživo...svega ima i sve je ljepše...jedino poslovi jebu, fakat ih dole nema, ako i ima onda moraš biti jako pametan poduzetnik

Apophis
24.02.2009., 08:26
evo jedno muško mišljenje.....(**beš ga,činjenice :D )

postoje 2 vrste zavodnika.

Zavodnik i "zavodnik". (znam,kreativan sam)

Zavodnik je u principu izuzetno kvalitetan frajer koji voli žene , u stanju se vezati i zaljubiti(ali to rijetko radi,jer ne pada na svaku ženu i malo bolje kontrolira svoje emocije od prosjeka),ako se veže nije ženskar,ne šara naokolo. Po prirodi je šarmantan i lako osvaja žene. Nije prazna ljuštura nego full package recimo(koliko se to uopće može biti).
Znam par takvim tipova, (između ostalih najbolje prijatelje) lako osvajaju gotovo svaku ženu, žene brzo "padaju" na njih a kada su u vezi zbilja su izuzetno dobri prema svojim curama(što one same kažu).

a postoji i "zavodnik". što neki kažu prazna ljuštura. wannabe frajer koji ostavlja takav dojam na prvu loptu,ali po dubljem istraživanju se otkrivaju staklene noge, upitni sustavi vrijednosti itd. U pravilu ne love (jer jednostavno ne prolaze) kod jako inteligentnih,samodostatnih, socially savvy žena. Najrađe i najlakše love cure koje jesu zgodne, ali su često nižeg samopouzdanja, nisu samodostatne itd. Oni su DALEKO podložniji nevjeri, imaju krdo svojih unutarnjih problema, krhki ego unatoč fasadi itd, sve u skladu sa iskrivljenim sustavom vrijednosti.

Po nekom mom iskustvu, ovih sa navodnicima je daleko veći broj. lupit ću 95%-5%.
Ono što im je donekle zajedničko je da vole lov. Adrenalin i egotrip lova. I nijedan pravi zavodnik nije zadovoljan ulovom kojeg je dobio lako,neće se zaljubiti u takav ulov, jer ima više kriterije od toga i jači sustav vrijednosti, očekuje da mu ta cura može biti jednaka i parirati na svim ili gotovo svim levelima, a ne da je ona mala nesigurna djevojčica koja je presretna što je ikog ulovila. Te vrijednosti nisu bitne "zavodniku" stoga njegovo ponašanje i djelovanje o kojem se može pisati još stranicama.

I nakon ovog traktata, kako uloviti zavodnika- biti izazov, just of reach, da ga se natjera da se zbilja mora potrudit, testirat svoje mogućnosti i vještine...u curu koju tako ulovi (a ona se nakon toga ne pretvori u suštu suprotnost nego i dalje ostaje high quality, samodostatna itd) se može bez problema i zaljubiti i usrećiti je dugoročno.

Kako uloviti "zavodnika"....biti blago nedostižna ali prije posustati, i pokazati neku ranjivost putem.....iako mi apsolutno nije jasno zašto bi ikoja žena htjela "zavodnika" koja je svjesna da nosi naušnice na navodnike.

Ramzes13
24.02.2009., 08:32

Zavodnik je u principu izuzetno kvalitetan frajer koji voli žene , u stanju se vezati i zaljubiti(ali to rijetko radi,jer ne pada na svaku ženu i malo bolje kontrolira svoje emocije od prosjeka),ako se veže nije ženskar,ne šara naokolo. Po prirodi je šarmantan i lako osvaja žene. Nije prazna ljuštura nego full package recimo(koliko se to uopće može biti).
Znam par takvim tipova, (između ostalih najbolje prijatelje) lako osvajaju gotovo svaku ženu, žene brzo "padaju" na njih a kada su u vezi zbilja su izuzetno dobri prema svojim curama(što one same kažu).

a postoji i "zavodnik". što neki kažu prazna ljuštura. wannabe frajer koji ostavlja takav dojam na prvu loptu,ali po dubljem istraživanju se otkrivaju staklene noge, upitni sustavi vrijednosti itd. U pravilu ne love (jer jednostavno ne prolaze) kod jako inteligentnih,samodostatnih, socially savvy žena. Najrađe i najlakše love cure koje jesu zgodne, ali su često nižeg samopouzdanja, nisu samodostatne itd. Oni su DALEKO podložniji nevjeri, imaju krdo svojih unutarnjih problema, krhki ego unatoč fasadi itd, sve u skladu sa iskrivljenim sustavom vrijednosti.

Po nekom mom iskustvu, ovih sa navodnicima je daleko veći broj. lupit ću 95%-5%.
Ono što im je donekle zajedničko je da vole lov. Adrenalin i egotrip lova. I nijedan pravi zavodnik nije zadovoljan ulovom kojeg je dobio lako,neće se zaljubiti u takav ulov, jer ima više kriterije od toga i jači sustav vrijednosti, očekuje da mu ta cura može biti jednaka i parirati na svim ili gotovo svim levelima, a ne da je ona mala nesigurna djevojčica koja je presretna što je ikog ulovila. Te vrijednosti nisu bitne "zavodniku" stoga njegovo ponašanje i djelovanje o kojem se može pisati još stranicama.

I nakon ovog traktata, kako uloviti zavodnika- biti izazov, just of reach, da ga se natjera da se zbilja mora potrudit, testirat svoje mogućnosti i vještine...u curu koju tako ulovi (a ona se nakon toga ne pretvori u suštu suprotnost nego i dalje ostaje high quality, samodostatna itd) se može bez problema i zaljubiti i usrećiti je dugoročno.

Kako uloviti "zavodnika"....biti blago nedostižna ali prije posustati, i pokazati neku ranjivost putem.....iako mi apsolutno nije jasno zašto bi ikoja žena htjela "zavodnika" koja je svjesna da nosi naušnice na navodnike.

Fino ti znaš....

Evo prijatelju pročito sam tako da ti trud ne padne u vodu, jer ja znam kad napišem a banda boli ih kurac oni su najpametniji, sramite te se :kava:

Ja sam apsolutno i jedan i drugi zavodnik, sve ovisi o vremenu... nevolim varat, al kad sam dugo bez cure (daljina) onda postajem depresivan i želim loviti:)

Apophis
24.02.2009., 08:44
Fino ti znaš....

Evo prijatelju pročito sam tako da ti trud ne padne u vodu, jer ja znam kad napišem a banda boli ih kurac oni su najpametniji, sramite te se :kava:

Ja sam apsolutno i jedan i drugi zavodnik, sve ovisi o vremenu... nevolim varat, al kad sam dugo bez cure (daljina) onda postajem depresivan i želim loviti:)

no dissrespect,ali ne može se biti oboje. Krucijalna razlika nije varanje-ne varanje, nego sustav vrijednosti. I zavodniku se može desiti da prevari,nisu nadljudi, ali sustav vrijednost koji čini korijen čovjeka kao osobe je različit.

Možda si zavodnik sa povremenim izletima u navodnike,ali oni se rijetko,gotovo nikad ne spuštaju tamo,a i depresija radi ne imanja cure im nije u opisu karaktera.

dios_mios
24.02.2009., 08:46
Mislim da njima treba žena koja je jačeg karaktera koja će im izmaknuti tlo pod nogama.

milla karolina
24.02.2009., 08:47

Da, što duže se igrati sa takvim..onako hladno, hladno, pa toplo...nikad vruće ..onak fino, perfidno ga izluđivati da posumlja u svoje zavodničke kvalitete...i ubiti mu ego...kad to napraviš bude te uvijek pamtio i nikad više ne bude samouvjeren do neba...olalla

milla karolina
24.02.2009., 08:52
Non stop ga držati na ledu.

Ma,može te čak i zavoljeti....ali vjernost takvih je upitna.

Ooo i oni se zaljube, i oni nađu svoju fatalnu zavodnicu...onda su kuhani i pečeni...

gogykiryales
24.02.2009., 08:53
Mislim da njima treba žena koja je jačeg karaktera koja će im izmaknuti tlo pod nogama.

ako s takvima u konačnici završe onda uglavnom postanu papučari (ako se uistinu zacopaju nju).

Ako završe s nekom koja nije takva onda nastavljaju svoj zavodnički pohod i ako je cura zacopana onda ona pati...

neznam je si li sigurna da spadaš u ovu prvu kategoriju?

Ramzes13
24.02.2009., 09:02
no dissrespect,ali ne može se biti oboje. Krucijalna razlika nije varanje-ne varanje, nego sustav vrijednosti. I zavodniku se može desiti da prevari,nisu nadljudi, ali sustav vrijednost koji čini korijen čovjeka kao osobe je različit.

Možda si zavodnik sa povremenim izletima u navodnike,ali oni se rijetko,gotovo nikad ne spuštaju tamo,a i depresija radi ne imanja cure im nije u opisu karaktera.

Tako postupaju psiholozi da bi imali posla i znali gdje su...

Ja sam period strašno vjeran, ubio bi zbog prevare, a drugi ja sam najgadniji gad nad gadovima...:s amen...

tridesete
24.02.2009., 09:09
[QUOTE=Morticia Addams;19009152]Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.

I tako...
Svašta nešto. :cerek:[/

:top:
a najgore sto se moze desiti, da poslije muku mucis kako da ga se rijesis.

dios_mios
24.02.2009., 09:42
E pa ljudi, ovako ću ja napraviti. Neću ga uopće previše doživljavati - barem prividno. On me strašno uzbuđuje, ali i ja njega... Pošto je on takav tip o kojem cijelo vrijeme pišemo, što mi je činiti, nego se ponašati poput njega. Znam samo jedno:seks bi nam bio božanstven :mikrocerek:

Madamoiselle
24.02.2009., 09:46
:rolleyes:

Čemu zavodit zavodnika?

Predviđam jedno veliko: Popušila sam!:kava:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 09:51
a ko je to zavodnik? men se ćini, al đavla ja znan zato i pitan :rolleyes: da to vako ljudi mahom rade kad im dođe osobito milo u nećijem društvu :ne zna: sad, ima onih kojima je stalno milo i puno vole skoro svako društvo :confused: ajde, more li mi neka iskusna dat kakvu definiciju da vidin o ćemu toćno ovđe prićamo? :moli: :cerek:

jednojaja
24.02.2009., 09:55
E pa ljudi, ovako ću ja napraviti. Neću ga uopće previše doživljavati - barem prividno. On me strašno uzbuđuje, ali i ja njega... Pošto je on takav tip o kojem cijelo vrijeme pišemo, što mi je činiti, nego se ponašati poput njega. Znam samo jedno:seks bi nam bio božanstven :mikrocerek:

Nečeš kopiranjem i maštarijama ništa postići.
Predlažem ti da hladne glave prvo malo žrtvu promatraš i onda odabereš način na koji češ ju dokrajčiti.Samo što dalje...dosada zagarantirana!:kava:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 09:57
Nečeš kopiranjem i maštarijama ništa postići.
Predlažem ti da hladne glave prvo malo žrtvu promatraš i onda odabereš način na koji češ ju dokrajčiti.Samo što dalje...dosada zagarantirana!:kava:

evo recimo, ti bi mi mogla (moga?) objasnit. vidin da imaš iskustva :s

jednojaja
24.02.2009., 10:09
evo recimo, ti bi mi mogla (moga?) objasnit. vidin da imaš iskustva :s

Ja svaku osobu zavodim na drugačiji način.Nema ovdje sigurnog recepta osim što kad ja zavodim, sigurno je da pada!:cerek:
Šalim se naravno,,,al zavisi kakva je osoba, u pravilu ako si zgodno žensko, nema muškarca koji ne bi pao, e sad ti moraš znati što hočeš, sex ili vezu.Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.Samo što se onda kasnije ja ohladim i takvi mi dosade.Ma previše je kombinacija, ovisi o kakvom je tipu riječ, sklonostima...puno sitnica igra ulogu.Ja pratim sitnice i detalje i napravim profil i malo zamantam...i mreža puna!:ne zna:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 10:19
Ja svaku osobu zavodim na drugačiji način.Nema ovdje sigurnog recepta osim što kad ja zavodim, sigurno je da pada!:cerek:
Šalim se naravno,,,al zavisi kakva je osoba, u pravilu ako si zgodno žensko, nema muškarca koji ne bi pao, e sad ti moraš znati što hočeš, sex ili vezu.Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.Samo što se onda kasnije ja ohladim i takvi mi dosade.Ma previše je kombinacija, ovisi o kakvom je tipu riječ, sklonostima...puno sitnica igra ulogu.Ja pratim sitnice i detalje i napravim profil i malo zamantam...i mreža puna!:ne zna:

ćekaj, iz ovoga ode san zakljućila das ti zavodnica. :cerek: najviše mi se sviđa ovo o zgodnom žensku i tome da nema tipa koji neb pa. doduše, tu bi se sad mogla raspra druge vrste nadovezat, al toćmo kasnije. oćureć dakle, puno si mi isprićala o sebi i taktikama ti (dobre su, dooooo-bre :top:), ali bi te molila da mi rećeš (ćisto da mi bude lakše u životu) kako i po ćemu pripoznaš tipa koji je, rećmo to tako, serijski zavodnik? :confused: :ne zna:

marčelina
24.02.2009., 10:27
seks s muskarcem koji misli samo na sebe je sve osim bozanstven :)
ćekaj, iz ovoga ode san zakljućila das ti zavodnica. :cerek: najviše mi se sviđa ovo o zgodnom žensku i tome da nema tipa koji neb pa. doduše, tu bi se sad mogla raspra druge vrste nadovezat, al toćmo kasnije. oćureć dakle, puno si mi isprićala o sebi i taktikama ti (dobre su, dooooo-bre :top:), ali bi te molila da mi rećeš (ćisto da mi bude lakše u životu) kako i po ćemu pripoznaš tipa koji je, rećmo to tako, serijski zavodnik? :confused: :ne zna:

pa češlja se ko tom kruz pobogu :rolleyes:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 10:30
pa češlja se ko tom kruz pobogu :rolleyes:

vidi se da ti nemaš iskustva, nemoš na tako kompleksno pitanje odgovorit takvom priproston rećencom :rolleyes:

Uranija
24.02.2009., 10:30

Istina :lol:

Scimmia
24.02.2009., 10:34
Nema tu kruha jer si zaljubljena a to se osjeti koliko god ti nastojala to sakriti.
I već samim time si "ulovljena" :ne zna:

4fun
24.02.2009., 10:36

to sto je netko zavodnik, ne znaci da ne zeli zadovoljiti zene :D

marčelina
24.02.2009., 10:36
vidi se da ti nemaš iskustva, nemoš na tako kompleksno pitanje odgovorit takvom priproston rećencom :rolleyes:

aj dobro
iđe u teretanu
pije mijesana pica, znaci necisti alkohol nego ono tipa viski kola
nosi pol end šark i lakosta majice
nosi nikepatike
redovito ide na stomatoloske preglede i uzgaja osmjeh br 5
koristi gel za kosu, koja je obvezatno malo poduža
gost jei u solariju
ima toga još ako ovo nije dovoljno :ne zna:

marčelina
24.02.2009., 10:37
to sto je netko zavodnik, ne znaci da ne zeli zadovoljiti zene :D

on zene zadovolji slucajno
prvo zeli zadovoljit sebe
a one koje on bira zadovoljne su samo time da budu s njim pa ostalo nije ni vazno :D

4fun
24.02.2009., 10:37
Neke muškarce ne možeš natjerati u vezu nipošto al način se uvijek nađe, čak i onaj najbrutalniji.Ja kad vidim da tip sere i nečka se, jednostavno ne gubim vrijeme nego odem dalje,.,,a onda se on nađe uvrjeđen pa stane letit za menom,,,i stvar gotova.

i, kako veza? :kokice:

marčelina
24.02.2009., 10:39
Nema tu kruha jer si zaljubljena a to se osjeti koliko god ti nastojala to sakriti.
I već samim time si "ulovljena" :ne zna:

uzas :(
najebala je
tipicna zenska mastarija
kako ukrotiti neukrotivo
kako promijeniti muskarca i od njega uciniti savrsenog muza, oca, ljubavnika
nikako
mozes jedino promijenit sebe i svoja ocekivanja :ne zna:
nekim ljudima dovoljno je tako malo :(

4fun
24.02.2009., 10:40
a one koje on bira zadovoljne su samo time da budu s njim pa ostalo nije ni vazno :D

iskreno, ne kuzim zasto mislis da frajer ne zeli da mu parnterica bude zadovolj(e)na, makar bila na jednu noc? i obrnuto, ofkors :D

mozda sam samo ja cudak koji misli da je bolje izdrkat nego ostavit zenu (a i sebe) sa onim velikim 'WTF wuz that?' iznad glave :D

Morticia Addams

Što mu, u principu, ne uspijeva. :D
Osim na vrlo kratke staze, a nakon toga kreće dalje.
Manijakalno se trudeći DOKAZATI.
Jer u vlastitoj glavi nikad nije dovoljno dobar i dovoljno uspješan.

marčelina
i, kako veza? :kokice:

s onakvim stilom garantirano bezveze :lol::lol::lol:

marčelina
24.02.2009., 10:41
iskreno, ne kuzim zasto mislis da frajer ne zeli da mu parnterica bude zadovolj(e)na, makar bila na jednu noc? i obrnuto, ofkors :D

mozda sam samo ja cudak koji misli da je bolje izdrkat nego ostavit zenu (a i sebe) sa onim velikim 'WTF wuz that?' iznad glave :D
mozda ti nisi zavodnik ali ego bi ti patio da to priznas :mig:
Što mu, u principu, ne uspijeva. :D
Osim na vrlo kratke staze, a nakon toga kreće dalje.
Manijakalno se trudeći DOKAZATI.
Jer u vlastitoj glavi nikad nije dovoljno dobar i dovoljno uspješan.

pa pronadje neku jadnicu kojoj je bog
pa je onda bogovski sjebe :D

NextG
24.02.2009., 10:42
... odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?..

kaj nemas pametnijeg posla u zivotu?

proVINCI'jalka
24.02.2009., 10:43
aj dobro
iđe u teretanu
nosi nikepatike
gost jei u solariju

ovot sele ne štima. ja znadem ne jednog nego tri takva. i sva trojica duša od ćovika, odana i virna svojin ženama. :ne zna:

nema meni odgovora :tuzni:

Morticia Addams
24.02.2009., 10:45
aj dobro
iđe u teretanu
nosi nikepatike
gost jei u solariju

Ehehehe, to su oni vulgaris zavodnici, oni koje skontaš preko cijele birtije krcate ljudima. :rofl::rofl:
Al' takvi u prinicpu i nisu najopasniji.
Zato što su plitki k'o čajna žličica. :cerek:

Opasniji su oni suptilni. :trk:
Koji se furaju na "boli me kurac" look.
Takvi redovito djeluje ležerno, dječački, razigrano, nježno, zainteresirano, čak i pomalo naivno...
Dok ih ne skužiš.
A onda vidiš da su sjebanitis kompletus. :rofl:

Sve u svemu, glavna i osnovna "odlika" "zavodnika" je LASKANJE.
Gnjusno, ljigavo, slinavo laskanje. :cerek:

Jao, kako volim zavodnike... :zubo:
Tako su divno predvidivi i dosadni... :zzz:
Na kilometre ih se nanjuši.

Formula Uspjeha
24.02.2009., 10:47

Potpisujem!:top:
Za sve one ,koji se i dalje pitaju,kako izgleda zavodnik,neka pročitaju još jednom:kava:!
NAVODNICI su više nego očiti!

4fun
24.02.2009., 10:50
mozda ti nisi zavodnik ali ego bi ti patio da to priznas :mig:

ma ja to gledam ovako - zavodnik ili ne, bitno je da si 'covjek' :p

pa kad vec radis neki kurac, makar bilo nakratko, onda obavi to posteno :D

moj ego je vrlo velik, nemoras se brinuti ;) tako da evo, ako te veseli - nisam 'zavodnik', ali sam zaveo zenu svojih snova. iako i dan danas se svadjamo tko je tu koga :D

Basta
24.02.2009., 10:51

:D

moje saučešće... :tuzni: :Pop:

Scimmia
24.02.2009., 10:58
Sve u svemu, glavna i osnovna "odlika" "zavodnika" je LASKANJE.
Gnjusno, ljigavo, slinavo laskanje. :cerek:

Jao, kako volim zavodnike... :zubo:
Tako su divno predvidivi i dosadni... :zzz:
Na kilometre ih se nanjuši.

Joj da su svi predvidivi ne bi bilo problema uopće.
Najopasniji su oni koji su dovoljno inteligentni da u trenu kod svake nove žrtve prepoznaju na što može pasti i onda joj to i daju :zubo:

Kad smo kod laskanja takvi itekako znaju vagati komplimente.
Imala sam jednog koji mi je dao samo 1 kompliment koji je bio jak ali nikako pretjeran, taman pogođen. Odmah je dobio plus u mojim očima jer mrzim pretjerivanje riječima koje onda postaju prazne.
U jednom trenutku mi se već jako sviđao, srećom da sam morala natrag u ZG (upoznala sam ga vani), taman sam pobjegla na vrijeme. On se nedugo nakon toga prebacio na moju frendicu koja je ostala tamo :cerek: :rofl:

mrtva_pusa
24.02.2009., 11:21

je**mti, kako je ovo točno:s:s

dios_mios
24.02.2009., 11:25
Jel tko gledao onaj fiilm s Rene Zellwiger "K vragu i ljubav", bio je na TV-u?

mrtva_pusa
24.02.2009., 11:26

Da, veći SF od Odiseje u svemiru :rolleyes:

Morticia Addams
24.02.2009., 11:33
Da, veći SF od Odiseje u svemiru :rolleyes:

Pusti ti to.
Tako sam i ja govrila za Peti element, da je najveći SF detalj u cijelom filmu to što je crnac predsjednik SAD-a, a vidi sad... :D

marčelina
24.02.2009., 11:36

meni je to sranje od filma :rolleyes:

dios_mios
24.02.2009., 11:38
meni je to sranje od filma :rolleyes:

ali taktiku koju je ženska imala je ok

PersonaNonGrata
24.02.2009., 11:40
Ja ne zavodim.
Kad sam bio mali pao sam na glavu, i od tad sam prirodno šarmantan.:kava:
Uvjek mi se desi da neka padne na mene, a meni nikako jasno zašto.:misli:

dios_mios
24.02.2009., 11:46
Ja ne zavodim.
Kad sam bio mali pao sam na glavu, i od tad sam prirodno šarmantan.:kava:
Uvjek mi se desi da neka padne na mene, a meni nikako jasno zašto.:misli:

ajde bježi, nisi nam zanimljiv ...

Ruza2008987
24.02.2009., 11:50
aj dobro
iđe u teretanu
nosi nikepatike
gost jei u solariju

:lol: ovaj opis me asocira na ... (http://www.youtube.com/watch?v=WE3d2GHBuvQ) :lol:

Mmmm.. a u koju skupinu ti spadaš?
Rekla bih ja, u prvu, bez navodnika..:mig:
Ovi s navodnicima su prešuplji da bi tak pisali.. :rofl:

Ah, kvragu, šteta što si zauzet!
:rofl:

PersonaNonGrata
24.02.2009., 12:03
ajde bježi, nisi nam zanimljiv ...

Još samo malo kulture i pristojnosti, i bićeš ok.

proVINCI'jalka
24.02.2009., 12:18
Potpisujem!:top:
Za sve one ,koji se i dalje pitaju,kako izgleda zavodnik,neka pročitaju još jednom:kava:!
NAVODNICI su više nego očiti!

upsić, ovo mi je promaklo. :cerek: najdeskriptivnije je od svih iskustava ovdje napisanih :cerek:

samo šta mi se ćini da je ovaj zavodnik bez navodnika nekako preširok pojam :ne zna: nije li to svaki ijole zgodniji te nešto pametniji, socijalno vješt muškić? :ne zna:

ne postaju li (uvjetno rečeno) zavodnicima oni koji to naprosto mogu, a 'zavodnicima' oni koji sebi moraju dokazat nekakvu (iskrivljenu) vrijednost? :ne zna:

dios_mios
24.02.2009., 12:21
Još samo malo kulture i pristojnosti, i bićeš ok.

Ma nije to bilo ništa zlobno - šala, mala ... ako se čovjek smije šaliti više danas ...

marčelina
24.02.2009., 13:20
ali taktiku koju je ženska imala je ok

taktika
koja taktika
pala je ko pokosena
nema tu taktike
osim one bjezi od takvih koliko te noge nose :D

dios_mios
24.02.2009., 13:34
taktika
koja taktika
pala je ko pokosena
nema tu taktike
osim one bjezi od takvih koliko te noge nose :D

Ma nisi ti gledala dobro film, žena je zavela zavodnika i napucala ga. Žena je predvidila svaki njegov korak i uvijek je bila ispred njega ...:D

Morticia Addams
24.02.2009., 13:36
Ma nisi ti gledala dobro film, žena je zavela zavodnika i napucala ga. Žena je predvidila svaki njegov korak i uvijek je bila ispred njega ...:D

Joj, daj, molim te...

Kakve jebene taktike, koraci, pizdarije?
Prožvakat će te i ispljunut, nećeš ni znati što te snašlo.
Pamet u glavu.

Hatsepsut
24.02.2009., 13:39

Znas kako ces mu se najbolje osvetiti, ako je to ono sto hoces?
Posveti se iskljucivo sebi i ne gubi vrijeme i energiju na ovakve stvari i osobe koje toga nisu uopce vrijedne.
Uostalom, sorry, ali ako ne ides vise u srednju skolu i presla si na neki visi nivo razvoja, cemu onda sve to? :confused:

marčelina
24.02.2009., 13:40
ti se salis :rolleyes:
Joj, daj, molim te...

Pamet u glavu.

fimovi s rene zelveger :rolleyes:
naravno da ce je ispljunit
da je barem inspirirana billom debillom mozda bi i bilo nade za uspjeh
ovako nista :D

4fun
24.02.2009., 13:41
ako ga bas oces sjebat(a ne zavest, to ne bih bas preporucao), pred frendovima mu se izderi da neces nista s njim jer si cula da ima malog. po mogucnosti u njegovom kvartovskom bircu. :p

vrrrlet
24.02.2009., 13:42
Joj, daj, molim te...

Pamet u glavu.

Joj, daj, molim te... :rolleyes:
Kakvo jebeno prožvakavanje i ispljuvavanje?
Progutat' će je i posrat'. Nije pristojno bacat' hranu. Ako je zavodnik, nije neodgojen.

dios_mios
24.02.2009., 13:45
Joj, daj, molim te...

Pamet u glavu.

A što da napravim onda? Izbjegavam sukobe, odoliejvam izazovima, glumim da sam sretna, a nisam? Ako ništa ne napravim pretvoriti ću se u jednu ogorčenu, zavidnu osobu koja neće trpjeti sreću drugih. Ma boli me kurac da li je tip zavodnik, policajajc ili nešto treće, isto tako me zaboli i to što se jebe s kojom stigne... to je on, i to je njegova stvar. Dobar je prijatelj i ima svoje ja. Možda i osjećam nešto više, možda i ne, ali to nije važno jer sam dovoljno svjesna stvarnosti.

dios_mios
24.02.2009., 13:47
Joj, daj, molim te...

Pamet u glavu.

A što da napravim onda? Izbjegavam sukobe, odoljevam izazovima, glumim da sam sretna, a nisam? Ako ništa ne napravim pretvoriti ću se u jednu ogorčenu, zavidnu osobu koja neće trpjeti sreću drugih. Ma boli me kurac da li je tip zavodnik, policajajc ili nešto treće, isto tako me zaboli i to što se jebe s kojom stigne... to je on, i to je njegova stvar. Dobar je prijatelj i ima svoje ja. Možda i osjećam nešto više, možda i ne, ali to nije važno jer sam dovoljno svjesna stvarnosti.

Morticia Addams
24.02.2009., 13:49
A što da napravim onda? Izbjegavam sukobe, odoliejvam izazovima, glumim da sam sretna, a nisam? Ako ništa ne napravim pretvoriti ću se u jednu ogorčenu, zavidnu osobu koja neće trpjeti sreću drugih. Ma boli me kurac da li je tip zavodnik, policajajc ili nešto treće, isto tako me zaboli i to što se jebe s kojom stigne... to je on, i to je njegova stvar. Dobar je prijatelj i ima svoje ja. Možda i osjećam nešto više, možda i ne, ali to nije važno jer sam dovoljno svjesna stvarnosti.

Nemoj raditi NIŠTA. :ne zna:
Ako je već toliki zavodnik i ako mu se i malo sviđaš učinit će on sve sam.

Dovoljno si svjesna stvarnosti???
A povodiš se za filmovima o debeljucama koje proždiru krafne, nevine su do 25-e i muškarci ih ponižavaju na svakom koraku???

4fun
24.02.2009., 13:51
Dovoljno si svjesna stvarnosti???
A povodiš se za filmovima o debeljucama koje proždiru krafne, nevine su do 25-e i muškarci ih ponižavaju na svakom koraku???

jebiga steta sto si ozenjena. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ja,Lucifer
24.02.2009., 13:51
Ja uvijek zaljubljujem u takve. Dobra je stvar što ne može doći do veze, pa od dvije patnje, imam slabiju.

4fun
24.02.2009., 13:52
Ja uvijek zaljubljujem u takve. Dobra je stvar što ne može doći do veze, pa od dvije patnje, imam slabiju.

jel to zbog cekanja od godine dana ili? :kokice:

Ja,Lucifer
24.02.2009., 13:53
jel to zbog cekanja od godine dana ili? :kokice:

Ja sam gay. Hoćeš li sada prestati sa ispitivanjem?

4fun
24.02.2009., 13:56

znam, ali, pretpostavio sam da se onda palis na zavodnike iste orijentacije. :D

Ja,Lucifer
24.02.2009., 13:57
Da li je bitno da l' se palim il' ne, i tako ne mogu biti s njima? Zato je u mene manja patnja.

ewa_f
24.02.2009., 13:58
ignoriraj ih...svi mi voimo i zelimo ono sto mislimo da ne mozemo imat.

kraj price.

dios_mios
24.02.2009., 14:00

kraj price.

Ovo mi je najpametniji do sad

Formula Uspjeha
24.02.2009., 14:04
upsić, ovo mi je promaklo. :cerek: najdeskriptivnije je od svih iskustava ovdje napisanih :cerek:

samo šta mi se ćini da je ovaj zavodnik bez navodnika nekako preširok pojam :ne zna: nije li to svaki ijole zgodniji te nešto pametniji, socijalno vješt muškić? :ne zna:

ne postaju li (uvjetno rečeno) zavodnicima oni koji to naprosto mogu, a 'zavodnicima' oni koji sebi moraju dokazat nekakvu (iskrivljenu) vrijednost? :ne zna:

Ne znam što ti tu nije jasno?:ne zna:

Od ovih pod NAVODNICIMA ,neka te sam Bog čuva!
Ovih bez navodnika,čuvaj se sama:mig:!

Zar ti nije dovoljno,ako znaš uočiti razliku između ovo dvoje:ne zna:?

4fun
24.02.2009., 14:05
ove bez navodnika, ako su uistinu takvi, nece ni skuziti dok nije prekasno :p :D

Formula Uspjeha
24.02.2009., 14:11
ove bez navodnika, ako su uistinu takvi, nece ni skuziti dok nije prekasno :p :D
Ako je dovoljno "pametna" skužit će:p!
Prekasno?Za ove bez navodnika,nikada nije ni prerano ni prekasno,uvjek su dobro došli:p!

4fun
24.02.2009., 14:12
Prekasno?Za ove bez navodnika,nikada nije ni prerano ni prekasno,uvjek su dobro došli:p!

i to sto kazes :rofl:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 14:17

bok luce :kiss:

ot, rekla bih da postoje zavodnici s plemenitim ciljem :D i oni koji obmanjuju sebe i druge. ovi prvi zavođenje koriste kad uoče nekog vrijednog aktiviranja vlastite artiljerije, ali ne s ciljem uništenja rečenog objekta nego osvajanja istog u svrhu obostranog zadovoljstva. nije li većina ljudi iskusila ovakav pristup započinjanju veze? zavodnika, u kolokvijalnom smislu, u tom slučaju može činiti samo kvantiteta odnosno veći broj prilika :ne zna: ovi drugi, obmanitelji jel, igraju ulogu, bivaju ono što u suštini nisu, a među njima opet imamo više i manje inteligentne, simpatične, spretne itd...ono što ih razlikuje od prvih je motiv, a motiv je najčešće triumfiranje nad osvojenom tvrđavom, a u bolesnijim slučajevima i nalaženje zadovoljstva u apsolutnom nipodoštavanju odabrane žrtve.
'zavodnici' navedeni u onom iscrpnom tekstu su, po nekoj definiciji unutar mog junivrsa, plitke budale koje ne bih nazivala nikako drugačije do očajnici. mislim, koga oni uspijevaju zavest? :ne zna:

naročito je otužno ako takvi imaju već neke godine kad bi trebali postat svjesni sebe i svojih mogućnosti, izać iz pubertetskih snatrenja. evo mi pada na pamet slika četrdesetogodišnjaka koji po diskoklubovima lovi tek propupale koke, a one padnu na, šta smo ono rekli, osmijeh g6, polendšark vesticu i zalizanku talijanku. :D

proVINCI'jalka
24.02.2009., 14:19
Ne znam što ti tu nije jasno?:ne zna:

Od ovih pod NAVODNICIMA ,neka te sam Bog čuva!
Ovih bez navodnika,čuvaj se sama:mig:!

Zar ti nije dovoljno,ako znaš uočiti razliku između ovo dvoje:ne zna:?

mene neka bog ćuva samo od bolesti i hrvackih politićara (doduše, tu je već lagano kasno :rolleyes:). ne bojin ti se ja ni zavodnika ni 'zavodnika'. :mirko:

4fun
24.02.2009., 14:20
:rofl: "Zavodnici" (http://www.youtube.com/watch?v=ZYkjTCCPuug) :rofl:

Ludacha87
24.02.2009., 14:23

igraš toplo - hladno i ponašaš se slično njima.
meni to uvijek upali.
ali se dugoročno gledajući uopće ne isplati osvajati osobu koja voli šarati. :ne zna:

4fun
24.02.2009., 14:26
igraš toplo - hladno i ponašaš se slično njima.
meni to uvijek upali.

ima razlike u navest muskog da te jebe (razina problema negdje kao puzzla od 4 dijela) i navest muskog da ti bude decko (da to zbilja zeli) :D:mig:

Ludacha87
24.02.2009., 14:30
ima razlike u navest muskog da te jebe (razina problema negdje kao puzzla od 4 dijela) i navest muskog da ti bude decko (da to zbilja zeli) :D:mig:

za navesti zavodnika da te pojebe ne treba neka tehnika, jer takvi jebu na veliko.
navesti takvog koji nokolo šara da mu budeš jedina može se samo ako mu srušiš ego.
takvim tipovima je ego Ahilova peta. :mig:
kad to srušiš, onda je manji od svakog papučara.
ma znam ja, pa svi su mi bivši bili takvi. :s

jednojaja
24.02.2009., 14:31

bok luce :kiss:

ot, rekla bih da postoje zavodnici s plemenitim ciljem :D i oni koji obmanjuju sebe i druge. ovi prvi zavođenje koriste kad uoče nekog vrijednog aktiviranja vlastite artiljerije, ali ne s ciljem uništenja rečenog objekta nego osvajanja istog u svrhu obostranog zadovoljstva. nije li većina ljudi iskusila ovakav pristup započinjanju veze? zavodnika, u kolokvijalnom smislu, u tom slučaju može činiti samo kvantiteta odnosno veći broj prilika :ne zna: ovi drugi, obmanitelji jel, igraju ulogu, bivaju ono što u suštini nisu, a među njima opet imamo više i manje inteligentne, simpatične, spretne itd...ono što ih razlikuje od prvih je motiv, a motiv je najčešće triumfiranje nad osvojenom tvrđavom, a u bolesnijim slučajevima i nalaženje zadovoljstva u apsolutnom nipodoštavanju odabrane žrtve.
'zavodnici' navedeni u onom iscrpnom tekstu su, po nekoj definiciji unutar mog junivrsa, plitke budale koje ne bih nazivala nikako drugačije do očajnici. mislim, koga oni uspijevaju zavest? :ne zna:

naročito je otužno ako takvi imaju već neke godine kad bi trebali postat svjesni sebe i svojih mogućnosti, izać iz pubertetskih snatrenja. evo mi pada na pamet slika četrdesetogodišnjaka koji po diskoklubovima lovi tek propupale koke, a one padnu na, šta smo ono rekli, osmijeh g6, polendšark vesticu i zalizanku talijanku. :D

Ovo gore zvuči kao da opisuješ Antu Gotovca!:lol::rofl:

A što je s onim maminim mazicama....mrtvo hladnim tipovima koji pored svoje drage redovito praše ili ganjaju sljedečih 5 cura!E ti prikriveni su meni tek najzanimljiviji!:cerek:

Formula Uspjeha
24.02.2009., 14:33
A jel:rolleyes:?
Mislila sam,ako ga navedem na prvo,drugo dolazi s tim u paketu,a znači nije tako,jbm.šta ću sad:D?

4fun
24.02.2009., 14:33
za navesti zavodnika da te pojebe ne treba neka tehnika, jer takvi jebu na veliko.
navesti takvog koji nokolo šara da mu budeš jedina može se samo ako mu srušiš ego.
takvim tipovima je ego Ahilova peta. :mig:
kad to srušiš, onda je manji od svakog papučara.
ma znam ja, pa svi su mi bivši bili takvi. :s

cuj, neznam jel rusenje ega bas neka dobra metoda(koji ces onda kurac sa takvim? i da li je to uopce fora napraviti nekom?)... mislim da je vishe pobjednicka da mu budes sve sto 'treba'.

naravno, da i pritom ne gazis sebe. svakog se moze 'vezat' ;)

iako - znas kako se kaze - osoba je mrtva kada vishe nema želja.

4fun
24.02.2009., 14:36
A jel:rolleyes:?
Mislila sam,ako ga navedem na prvo,drugo dolazi s tim u paketu,a znači nije tako,jbm.šta ću sad:D?

cuj mnogi ulaze u veze ... 'onak'.

to i je problem, kad ljudi preskacu korake upoznavanja umjesto da se slijedi neki prirodni redoslijed i tek nakon toga da se utvrduju neki ozbiljniji odnosi.

da, smatram da je sex takodjer dio upoznavanja osobe, i da prava 'veza' tesko moze poceti dok se ne upoznate i na tom polju.

moglo bi se reci, na engleskom - prvi dio je 'dating', a onda to prelazi u 'going steady' :D

Ludacha87
24.02.2009., 14:37
cuj, neznam jel rusenje ega bas neka dobra metoda(koji ces onda kurac sa takvim? i da li je to uopce fora napraviti nekom?)... mislim da je vishe pobjednicka da mu budes sve sto 'treba'.

naravno, da i pritom ne gazis sebe. svakog se moze 'vezat' ;)

iako - znas kako se kaze - osoba je mrtva kada vishe nema želja.

apsolutno se slažem, zato kažem da se dugoročno ne isplati.
žene padaju na zavodnike jer im jebu ego, ne zato što ih vole.
žele nešto pripitomiti, vezati za sebe, osvojiti teško osvojivo.
kad dobije on - više mu nije zanimljiva.
kad dobije ona - više joj nije zanimljiv.

u...prolazu
24.02.2009., 14:38
Vuk dlaku mijenja,čud nikada.
Imaš ljude koji traže i kada naiđu na nekog tko ih fascinira i zavole,zaborave na šaranje.S druge strane imaš ljude koji su nezreli i vječno sjede na 2 ili više stolica.Ili pak oni koji jednostavno vole i žele tako živjeti.

Slažem se s gore navedenim-kad uhvatiš,dobiješ ljušturu.Mrs Mort nije mogla bolje opisati.

Formula Uspjeha
24.02.2009., 14:43
cuj mnogi ulaze u veze ... 'onak'.

to i je problem, kad ljudi preskacu korake upoznavanja umjesto da se slijedi neki prirodni redoslijed i tek nakon toga da se utvrduju neki ozbiljniji odnosi.

da, smatram da je sex takodjer dio upoznavanja osobe, i da prava 'veza' tesko moze poceti dok se ne upoznate i na tom polju.

moglo bi se reci, na engleskom - prvi dio je 'dating', a onda to prelazi u 'going steady' :D
Tek mi sada ništa nije jasno:ne zna:!
Prava veza prema tebi započinje seksom ,jer se ljudi moraju upoznat i na tom polju?Zatim treba poduzeti drugi korak ,nazvan"kako ga navesti da ti bude dečko"!
Jeb..me ako sam skužila:ne zna:!

4fun
24.02.2009., 14:46
Tek mi sada ništa nije jasno:ne zna:!
Prava veza prema tebi započinje seksom ,jer se ljudi moraju upoznat i na tom polju?Zatim treba poduzeti drugi korak ,nazvan"kako ga navesti da ti bude dečko"!
Jeb..me ako sam skužila:ne zna:!

ne, prava veza ne pocinje sexom. prava veza je odluka dvoje ljudi da si budu predani(a za to se valjda osoba koji zbilja misli ozbiljno, nece odluciti bez provjere kvalitete partnera :D ). samo sto kod nas ljudi skacu u veze maltene nakon prvog poljupca.

proVINCI'jalka
24.02.2009., 14:47
Vuk dlaku mijenja,čud nikada.

pa, možda vuk, ali ljudi se sasvim sigurno mijenjaju. :ne zna:
nekad je to mijenjanje uzrokovano pojavom osobe čiji je sklop takav da djeluje na nas kao okidač, a u većini slučajeva, iskustvo i odrastanje oblikuju nas i utječu na daljnji razvoj naše ličnosti. dakako, ima osoba koje odbijaju odrasti, nepouzdane su kao partner ili su krajnje nesigurne kao osobe i stalno im trebaju neke potvrde, ali takve osobe uglavnom nisu osobito interesantne i u nekom trenutku naprosto ih nadrasteš.

BlakAlisa
24.02.2009., 14:50
pa, možda vuk, ali ljudi se sasvim sigurno mijenjaju. :ne zna:
nekad je to mijenjanje uzrokovano pojavom osobe čiji je sklop takav da djeluje na nas kao okidač, a u većini slučajeva, iskustvo i odrastanje oblikuju nas i utječu na daljnji razvoj naše ličnosti. dakako, ima osoba koje odbijaju odrasti, nepouzdane su kao partner ili su krajnje nesigurne kao osobe i stalno im trebaju neke potvrde, ali takve osobe uglavnom nisu osobito interesantne i u nekom trenutku naprosto ih nadrasteš.

zasto bi nadrastao nekog? zar nije lijepo biti petar pan i zivjet u nedodiji vjecno?

proVINCI'jalka
24.02.2009., 14:53
zasto bi nadrastao nekog? zar nije lijepo biti petar pan i zivjet u nedodiji vjecno?

ko voli nek izvoli :ne zna:

Ludacha87
24.02.2009., 14:54

da, ali petar pan živi sam. :kava:

4fun
24.02.2009., 14:55
dakako, ima osoba koje odbijaju odrasti

I love my inner child. :p:D

proVINCI'jalka
24.02.2009., 14:56
I love my inner child. :p:D

volim i ja svoje, ali mislim da ti, slatkice mala, ipak znaš na šta mislim :mig:

BlakAlisa
24.02.2009., 14:57
da, ali petar pan živi sam. :kava:

cemu kava ribo mala?

petar pan ima wendy i zvoncicu i svoju ekipicu

daklem dva komada i bagru lude skvadre zeke radi

Apophis
24.02.2009., 14:58
Mmmm.. a u koju skupinu ti spadaš?

Ah, kvragu, šteta što si zauzet!

srećom nije na meni da se svrstavam, svrstavaju te djela a ne galama.

zauzet? ahaaaa, to je bio APP.....eto ružo prošlo je, nisam zauzet :D doduše nije da je to bitno u ovom slučaju :mig:

žele nešto pripitomiti, vezati za sebe, osvojiti teško osvojivo.
kad dobije on - više mu nije zanimljiva.
kad dobije ona - više joj nije zanimljiv.

što bi značilo što?? da ne postoji izazovan i sposoban frajer koji takav i ostaje nakon što ga se veže uz sebe? neizbježno netko nekome dosadi kad "dobiju"??? to baš i nema smisla.
ili je defetistički stav do kraja.

to se odnosi na "zavodnike".

Formula Uspjeha
24.02.2009., 14:58
ne, prava veza ne pocinje sexom. prava veza je odluka dvoje ljudi da si budu predani(a za to se valjda osoba koji zbilja misli ozbiljno, nece odluciti bez provjere kvalitete partnera :D ). samo sto kod nas ljudi skacu u veze maltene nakon prvog poljupca.
Ma priznam ti si upravu ,ali znaš zašto,ne zato što se slažem s tobom,nego samo zato što si u vezi:mig:!

Ludacha87
24.02.2009., 15:00
cemu kava ribo mala?

petar pan ima wendy i zvoncicu i svoju ekipicu

daklem dva komada i bagru lude skvadre zeke radi

petar ima svakoga, a zapravo nema nikoga. :mig:

BlakAlisa
24.02.2009., 15:01

al je sretan a to je jedina istinska valuta ovdje- sreca :)

4fun
24.02.2009., 15:02
volim i ja svoje, ali mislim da ti, slatkice mala, ipak znaš na šta mislim :mig:

i know i know

ali, ima vishe vrsta odrastanja ;) neki pritom izgube vazne stvari... a neki ne nauce one prijeko potrebne ;)

Ramzes13
24.02.2009., 15:03

Vjerujem u tvoje sposobnosti, zavaral bi najvećeg zavodjača zavodnika:) (više lica...to je to što ih sjebe i mene naravno i one isto nastradaju:cry:)

Ludacha87
što bi značilo što?? da ne postoji izazovan i sposoban frajer koji takav i ostaje nakon što ga se veže uz sebe? neizbježno netko nekome dosadi kad "dobiju"??? to baš i nema smisla.

zna se na kakave je zavodinke ili ti ga "zavodnike" autorica mislila.

da, neizbježno je da curi takav tip dosadi jer nema više one njegove neuhvatljivosti zbog koje joj se jedino i sviđao.
a kao što je netko rekao prije, ostane ti samo ljuštura nakon svega.
jer muškarcima koji imaju samopouzdanje nije potrebno pojebati 500 žena i natjerati ih u plač poslije svega da bi se osjećali kao muškarci.

proVINCI'jalka

u čemu je problem? ko hoće glumatat petra pana i živjet takvom srećom, široko mu polje :cerek:

BlakAlisa
24.02.2009., 15:05
u čemu je problem? ko hoće glumatat petra pana i živjet takvom srećom, široko mu polje :cerek:

ja bi rekla sirok mu je svijet, jer svijet je njegovo igraliste

sta fali tome da si vjecito dijete, sta dobijes odrastanjem? nista! osim krdo celulita i stado bora, i par objesenih sisica i mlohavo dupence

svijet je igracka svakog pravog zavodnika

Ludacha87
24.02.2009., 15:06

ma tko voli, nek izvoli.
živjeti takvom "srećom". :top:

proVINCI'jalka
24.02.2009., 15:07
i know i know

ali, ima vishe vrsta odrastanja ;) neki pritom izgube vazne stvari... a neki ne nauce one prijeko potrebne ;)

mislim, alo, o čemu pričamo? ne radi se o pretvaranju u dosadne, stroge osobe koje ama baš nikad ništa šašavo, spontano i djetinjasto ne naprave. pa tko o tome priče :jebo crtanje: radi se o sazrijevanju, u preuzimanju odgovornosti, u pretvaranju u odraslu osobu jer ovdje pričamo o partnerstvu, na koncu konca. ja za partnera ne bih htjela dijete iz, nadam se, razumljivih razloga ostatku čitateljstva. ;)

4fun
24.02.2009., 15:08
Ma priznam ti si upravu ,ali znaš zašto,ne zato što se slažem s tobom,nego samo zato što si u vezi:mig:!

pa kazem ti sto sam nauco iz dosadasnjih vezica i veza... to je najnormalniji, tj. najprirodniji slijed dogadanja.

cemu definirati nesto sto jos teoretski nemoze ozbiljno postojati? koliko puta se ljudi osjete zarobljeni u vezi i barem malo misle da im je nametnuta?

ako se spontano desi da se to definira nakon nekog vremena, onda se osjecas slobodnije u vezi nego izvan nje. ;)

proVINCI'jalka
24.02.2009., 15:08

sta fali tome da si vjecito dijete, sta dobijes odrastanjem? nista! osim krdo celulita i stado bora, i par objesenih sisica

:rofl: :top:

mislim, bez sumnje je svijet igračka takvima. onaj na napuhavanje. :mig:

Formula Uspjeha
24.02.2009., 15:09
srećom nije na meni da se svrstavam, svrstavaju te djela a ne galama.

zauzet? ahaaaa, to je bio APP.....eto ružo prošlo je, nisam zauzet :D doduše nije da je to bitno u ovom slučaju :mig:

Evo i ja te svrstah u ove bez,pa se ti ljuti koliko hoćeš!
To što nisi u vezi naravno da je bitno,vraća nadu da još negdje ima takvih zavodnika:mig:!
I da ,pitanje glasi kako zavesti ZAVODNIKA bez navodnika?

4fun
24.02.2009., 15:10
mislim, alo, o čemu pričamo? ne radi se o pretvaranju u dosadne, stroge osobe koje ama baš nikad ništa šašavo, spontano i djetinjasto ne naprave. pa tko o tome priče :jebo crtanje: radi se o sazrijevanju, u preuzimanju odgovornosti, u pretvaranju u odraslu osobu jer ovdje pričamo o partnerstvu, na koncu konca. ja za partnera ne bih htjela dijete iz, nadam se, razumljivih razloga ostatku čitateljstva. ;)

pa to sam i rekao, neki izgube zajebanciju i utope se u sivilu zivota, a neki ne nauce ni osnove odgovornog ponasanja i funkcioniranja zivota i veza i svega (makar grijesili nanovo i nanovo, jednostavno ne nauce lekcije)

Ludacha87
24.02.2009., 15:10

sta fali tome da si vjecito dijete, sta dobijes odrastanjem? nista! osim krdo celulita i stado bora, i par objesenih sisica

1. svijet je ono što nosiš u sebi, a ne ono što se nalazi oko tebe.
2. djeca se ne igraju tuđim osjećajima.
što dobiješ što se igraš s drugim ljudima zanemarujući tuđe osjećaje? hraniš komplekse?
3. svijet je mjesto hranjenja komplekasa svakog "zavodnika"

4fun
24.02.2009., 15:11
To što nisi u vezi naravno da je bitno,vraća nadu da još negdje ima takvih zavodnika:mig:!

najbolji savjet ti je da budes apsolutno prirodna i da te on takvu pozeli.

bilokakvo fejkanje je glupost i samo te dode kasnije proganjati ;):D

proVINCI'jalka
24.02.2009., 15:12
pa to sam i rekao, neki izgube zajebanciju i utope se u sivilu zivota, a neki ne nauce ni osnove odgovornog ponasanja i funkcioniranja zivota i veza i svega (makar grijesili nanovo i nanovo, jednostavno ne nauce lekcije)

ah, te riječi...

no dobro, drago mi je da se slažeš. :cerek:

BlakAlisa
24.02.2009., 15:14
1. svijet je ono što nosiš u sebi, a ne ono što se nalazi oko tebe.
2. djeca se ne igraju tuđim osjećajima.
što dobiješ što se igraš s drugim ljudima zanemarujući tuđe osjećaje? hraniš komplekse?
3. svijet je mjesto hranjenja komplekasa svakog "zavodnika"

ah pa ti si petar pan, sa svojim djecjim idealima, dakle nije mi jasno, pises protiv sebe? :ne zna:

bit zavodnik je stanje duha, stanje svijesti

proVINCI'jalka
24.02.2009., 15:15

je meštar, a? a samo mu tastatura triba. i par rečenica. :s :s :s

probaj upisom kakvog kvalitetnog posta, viš da je solo :mig: :D

Apophis
24.02.2009., 15:16
jer muškarcima koji imaju samopouzdanje nije potrebno pojebati 500 žena i natjerati ih u plač poslije svega da bi se osjećali kao muškarci.

pretpostavljam da je ovo bilo rečeno generalno a ne kao reply pošto nisam rekao ništa suprotno.

moram se ulovit neke meditacije jer taj moj bijes i ljutnja...ne znam.... :mad:

to sam odgovorio u onom podužem postu. skraćeno doduše, ali you'll get the point. :)

Ludacha87
24.02.2009., 15:19
pretpostavljam da je ovo bilo rečeno generalno a ne kao reply pošto nisam rekao ništa suprotno.
.

fora je u tome što nisi rekao ništa, osim što si postavio masu nepotrebnih pitanja i od najjednostavnije stvari uradio znanstvenu fantastiku, riječi postavljao u navodnike, a ničim, apsolutno ničim, nisi ispao pametniji nego što bi to bio da si napisao što misliš jednostavno, jednostavnim riječnikom.

Formula Uspjeha
24.02.2009., 15:24
pa kazem ti sto sam nauco iz dosadasnjih vezica i veza... to je najnormalniji, tj. najprirodniji slijed dogadanja.

cemu definirati nesto sto jos teoretski nemoze ozbiljno postojati? koliko puta se ljudi osjete zarobljeni u vezi i barem malo misle da im je nametnuta?

ako se spontano desi da se to definira nakon nekog vremena, onda se osjecas slobodnije u vezi nego izvan nje. ;)
Naučila sam i ja nešto:mig:!
Imaš pravo,nisam u vezi ali nisam slobodna!
Sve što me veže je samo taj osjećaj privezanosti:tuzni:!

Apophis
24.02.2009., 15:26
fora je u tome što nisi rekao ništa, osim što si postavio masu nepotrebnih pitanja i od najjednostavnije stvari uradio znanstvenu fantastiku, riječi postavljao u navodnike, a ničim, apsolutno ničim, nisi ispao pametniji nego što bi to bio da si napisao što misliš jednostavno, jednostavnim riječnikom.

ne vidim zašto bi ja trebao ispadati pametniji u nečijim očima pa tako i tvojim.
Napisao sam što mislim i što vjerujem na temelju nekih iskustava itd.

Ako ti nije jasna razlika između ta 2 tipa osobe i oni su ti isti koš, to je tvoja stvarnost ne moja, tvoj odabir i perspektiva

a žuč ti je potraćena na mene, tako da je slobodno sačuvaj za nekoga drugoga. hvala

Ludacha87
24.02.2009., 15:31
ne vidim zašto bi ja trebao ispadati pametniji u nečijim očima pa tako i tvojim.

Ako ti nije jasna razlika između ta 2 tipa osobe i oni su ti isti koš, to je tvoja stvarnost ne moja, tvoj odabir i perspektiva

a žuč ti je potraćena na mene, tako da je slobodno sačuvaj za nekoga drugoga. hvala

uopće na tebe nisam potratila ništa. :ne zna:
ne aktiviraju mi žuč ni oni koji su mi bliži od tebe.
ne znam zašto svako drugačije mišljenje shvaćaš kao napad? :ne zna:
a da, ne shvaćaš.
ne da mi se sad chatirat ovuda.
uživaj :kava:

Formula Uspjeha
24.02.2009., 15:44

moram se ulovit neke meditacije jer taj moj bijes i ljutnja...ne znam.... :mad:

to sam odgovorio u onom podužem postu. skraćeno doduše, ali you'll get the point. :)

Pročitala tvoj poduži post ponovo!Ponavljanje je majka znanja!
Recimo kako sam sad konačno skontala!S tim razinam će mo lako...ako si dovoljno dobar zavodnik, spustiti ću se za koju razinu dolje, nema problema...(jbg.ovo nisam smjela reći:bonk:)zapravo sam htjela reć nema spuštanja:nono: potrudi se malo bolje, ako si tako dobar zavodnik!

Sad me se čuvajte:cerek:!

imaybewrong
24.02.2009., 15:58

pretpostavljam da je takav koji jednostavno voli šarati odvojen totalno od svojih emocija.
možeš probat ić 2 koraka naprijed, pa jedan nazad, malo toplo-hladno igre, dok (ako) mu ne postaneš želja. čak i tad nije sigurno da nećeš dobit samo sex i pozdrav.

Mladenac
24.02.2009., 17:37
Osveta je jako destruktivna
Više uništava osvetnika, nego što mu pomaže.

Pogledati filmove:
Sympathy for mr. vengeance
Oldboy
Sympathy for lady vengeance

Najveću pobjedu ćeš napraviti da se ne okrećeš za njim.

marčelina
24.02.2009., 19:24

kraj price.
ja ne
nemam mazohisticku crtu u karakteru :)

uopće na tebe nisam potratila ništa. :ne zna:
ne aktiviraju mi žuč ni oni koji su mi bliži od tebe.
ne znam zašto svako drugačije mišljenje shvaćaš kao napad? :ne zna:
a da, ne shvaćaš.
ne da mi se sad chatirat ovuda.
uživaj :kava:

apopis i ludaca vidim radja se nova ljubav na ovim prostorima
how sweet :cerek:
joj sto ce frcat perje ovde, oboje ste zavodnici izgleda mi :rofl::rofl:

BlakAlisa
24.02.2009., 19:52
ja ne
nemam mazohisticku crtu u karakteru :)

apopis i ludaca vidim radja se nova ljubav na ovim prostorima
how sweet :cerek:
joj sto ce frcat perje ovde, oboje ste zavodnici izgleda mi :rofl::rofl:

mozda al nema zavodnice do mene, kaj ja ocu to i stavim pod picu :cerek::cerek:

bingooo
24.02.2009., 19:54

Tema je o muskim zavodnicima a ne o zemskim.:D
Kus...:tuctuc:

Honey_Bunny
24.02.2009., 20:21
Eh, ti "zavodnici"...
Njega nikad nemaš. Jer on uvijek voli samo sebe.
Slamanje ega djeluje, ali i od njega ne ostaje ništa (kao što su neki već spomenuli). Ako i pokaže interes, nije to zbog tebe kao osobe nego zbog njega i njegove potrebe da si dokaže da je neodoljiv svakoj kojoj pruži bar mrvicu interesa.
Potpuno gubljenje vremena, al možda trebaš bar jednom iskusiti da se sama uvjeriš.

marčelina
24.02.2009., 20:24

velika stvar za pohvalit se
nije se problem jebat duso, to bar moze svatko
problem je pronac ono sto trazis i to onda zadrzat :rolleyes:

jebate kakva su moderna vrimena dosla :s:s:s
u moje vrime nije bilo popularno bit slatty :D

BlakAlisa
24.02.2009., 20:46
velika stvar za pohvalit se
nije se problem jebat duso, to bar moze svatko
problem je pronac ono sto trazis i to onda zadrzat :rolleyes:

jebate kakva su moderna vrimena dosla :s:s:s
u moje vrime nije bilo popularno bit slatty :D

ako muskarci mogu biti slatty i onda nisu drolje, kurve i lake nego su veliki jebaci i face e pa onda mogu i ja :mig::cerek::cerek:

marčelina
24.02.2009., 20:50
ako muskarci mogu biti slatty i onda nisu drolje, kurve i lake nego su veliki jebaci i face e pa onda mogu i ja :mig::cerek::cerek:

pa ako jos uz to mozes i piskit s nogu u dalj e onda ti svaka cast :rofl::rofl::D

ps i muskarci su kurve i drolje
veliki jebaci sute i - jebu
isto kao i jebacice :mig:

Sef_Svemira
24.02.2009., 20:51
Naravno. Liberalizacija je osnova ljudskog napretka. A kvazi jebaci i kvazi kurve treba prepustiti nekom vremenu koje je srecom davno proslo.

Ruza2008987
24.02.2009., 20:57

Čovjek je rekao da postoje oni koji samo misle da su zavodnici, i oni koji to stvarno jesu..
I potpuno je u pravu..
Šta je tu bilo teško shvatit?:ne zna:

Sef_Svemira
24.02.2009., 21:05
Zavodnika mozes osvojiti necim sto on smatra da je vazno. a posto ti to ne znas.. onda jebi ga.. Zavodnik je uvijek u prednosti.

marčelina
24.02.2009., 21:06
Čovjek je rekao da postoje oni koji samo misle da su zavodnici, i oni koji to stvarno jesu..
I potpuno je u pravu..

aha
evo i tebe
sacekuse
sad kad si saznala da je slobodan bacas se promptno :rofl::rofl:
nista od toga
njemu se svidja ludaca :D

muskarci vole zavodit zene koje im proturijece ruzice dusice :cerek:

Ludacha87
24.02.2009., 21:07
aha
evo i tebe
sacekuse
sad kad si saznala da je slobodan bacas se promptno :rofl::rofl:
nista od toga
njemu se svidja ludaca :D

muskarci vole zavodit zene koje im proturijece ruzice dusice :cerek:

ovo me mama učila. :cerek:

Ludacha87
24.02.2009., 21:09
I potpuno je u pravu..

pa onda svaku riječ mogu staviti u navodnike.
ajmo, sad fino svi pregledajte svoje postove i za svaku riječ promislite bolje bi li joj stajali navodnici ili ne.
prema smislu.
zna se što je pojam zavodnik, a šta ne. :top:

Penellopa
24.02.2009., 21:14

Odlična distinkcija:top:

Ludacha87
24.02.2009., 21:16
kvoc, kvoc, kvoc, kvoc...
budete li tako komplicirana izfilozofirana zanovijetala nikada nećete moći zavesti zavodnika. :cerek:

marčelina
24.02.2009., 21:23
kvoc, kvoc, kvoc, kvoc...
budete li tako komplicirana izfilozofirana zanovijetala nikada nećete moći zavesti zavodnika. :cerek:

slazem se
mrzim filozofiju
ubija svaki car u zavodjenju :ne zna:

Ludacha87
24.02.2009., 21:34
slazem se
mrzim filozofiju
ubija svaki car u zavodjenju :ne zna:

ooo da.
a vrijedi i za žene i za muškarce.
ono, najgore mi kad sjedne pored mene i počne filozofirati.
on se trudi ispasti pametan.
al mu nema neke koristi, jer sam zaspala.

Ewanna
24.02.2009., 21:40
Hmmmm, donekle bih se slozila sa Aphopis-om... Postoje 2 grupe zavodnika...

Samo bih ih ja podelila prema ulozi njihovih emocija u saranju.

Naime, postoje likovi koji su nestalni, lako zaljubljivi, ono, zaista mu se dopadne neka, osvoji je, cak i bude sa njom neko krace vreme i onda vidi neku drugu koja mu se isto dopadne, i sve tako...:p

Druga grupa su kompleksasi i ego manijaci, koji prosto moraju osvojiti svaku koja im prodje ispred nosa, da dokazu sebi i drugima da to mogu. Kolicina emocija koju ulazu je zanemarljiva.:rolleyes:

No, uvela bih i trecu grupu, a to su povredjeno/razocarani. Ono, bio je fin, veran, ispalila ga neka, pa je resio da nece vise da bude budala, sad ce on da "j..e" svaku, bla blablabalbal. Ili, bio je fin, a sve ribe koje su mu se dopale zavrsile bi sa nekim balvanima, a ne sa njim, pa zakljucio da su sve zene kurve i da ih sve samo treba j..i...:rolleyes:

Ontopic, moguce je osvojiti, samo je pitanje zasto? Ali svakako, igra osvajanja zavodnika je prilicno uzbudljivo iskustvo...:p:p:p

PersonaNonGrata
24.02.2009., 22:10
Druga grupa su kompleksasi i ego manijaci, koji prosto moraju osvojiti svaku koja im prodje ispred nosa, da dokazu sebi i drugima da to mogu. Kolicina emocija koju ulazu je zanemarljiva.:rolleyes:

Zašto to stavljaš u negativan kontekst. Neko jednostavno voli žene, uživa u zavođenju, uživa u ženskom društvu i ne osjeća potrebu da se s nekim veže.... Barem dok ne naiđe ono što mu odgovara.
Nije mi jasno zašto te ljude posmatraš kao da su 'oštećeni'. Ne mora značiti da su iskompleksirani nego jednostavno osjećaju da je to to, barem što se njih tiče.

Vjerovatno si naišla na nekog takvog, očekivala nešto, a to nisi dobila... I sad pljuješ po takvima.

rolandus
24.02.2009., 22:51
ja mislim da je pravog zavodnika nemoguće 'preveslat' jer pravi zavodnik to ustvari nije svojom voljom, već je to njegovo prirodno stanje duha. Npr Clint Eastwood, Sean Connery, kod nas Zdravko Čolić, od mlađih Loša iz Plavog Orkestra. Prirodni zavodnik je čovjek koji ima 'ono nešto' zbog čega ga žene obožavaju (to sam mnogo puta čuo). Žene se uz njega osjećaju sretno, poželjno, lijepo. On ne glumi nego je naprosto prirodno takav. Zdravko Čolić naprimjer ne djeluje kao osoba koja bi namjerno povrijedila ženu. Ali siguran sam da su mnoge patile zbog njega. Za što ne treba kriviti njega, niti mu se osvećivati.

Prirodni zavodnik ustvari voli žene i zbog toga se manje ili više svjesno trudi da im bude lijepo uz njega. Ako je lijepo njima lijepo je i njemu. Naravno da žene vole biti uz takvog muškarca. No siguran sam da zavodnik ima osjećaje te da može i patiti. Štoviše mislim i da se ne boji iskreno pokazati svoje osjećaje

Ostali tipovi 'zavodnika' su blijede kopije i ustvari nisu pravi zavodnici, te kao takvi nisu spomena vrijedni. Na takve padaju samo nezrele tinejdžerice i žene sa niskim samopouzdanjem

BlakAlisa
24.02.2009., 22:58
zdravko colic hahahahahhahahahhahah

ovako se nisam nasmijala vec stoljecima

zdravko colic muahahahahahahahhahahaahahhaahhahahahaha

nisu tebi sve daske na broju ha?

Ewanna
24.02.2009., 23:03
Zašto to stavljaš u negativan kontekst. Neko jednostavno voli žene, uživa u zavođenju, uživa u ženskom društvu i ne osjeća potrebu da se s nekim veže.... Barem dok ne naiđe ono što mu odgovara.
Nije mi jasno zašto te ljude posmatraš kao da su 'oštećeni'. Ne mora značiti da su iskompleksirani nego jednostavno osjećaju da je to to, barem što se njih tiče.

Vjerovatno si naišla na nekog takvog, očekivala nešto, a to nisi dobila... I sad pljuješ po takvima.

Ma ne covece!!!!!!!! Zato sam ih i razdvojila na grupe. Ona prva bi bila ta tvoj tip frajera koji vole zene. Uostalom svi oni vole zene, samo na razne nacine... No, i sma si verovatno vidjao likove koji osvajaju zenu samo da bi si nesto dokazali, a isto tako si vidjao zene koje se isto tako dokazuju!:p

Sto bih ja bilo koga pljuvala, od toga koristi nema nikakve, plus sto je vrhunski jadno. Uostalom, po meni je veca fora kada je zena sa nekim ko je "zenskar" nego sa nekim papkom, za to je potrebna mnogo veca jacina. To je zensko frajerstvo!!!!:mig::mig:

Nije uopste u negativnom kontextu receno, smao rasclanjeno. Recimo, ja da sma musko, bila bih sigurno u prvoj grupi.:cerek::cerek:

rolandus
24.02.2009., 23:21
zdravko colic hahahahahhahahahhahah

ovako se nisam nasmijala vec stoljecima

zdravko colic muahahahahahahahhahahaahahhaahhahahahaha

nisu tebi sve daske na broju ha?

na tvoju žalost Zdravko Čolić je veći frajer i vjerojatno kvalitetnija osoba od zacijelo svih tvojih bivših i budućih muškaraca.

A i na koncert mu dođe više žena nego što ćeš ti ukupno sresti muškaraca u životu.

Ewanna
24.02.2009., 23:26
na tvoju žalost Zdravko Čolić je veći frajer i vjerojatno kvalitetnija osoba od zacijelo svih tvojih bivših i budućih muškaraca.

A i na koncert mu dođe više žena nego što ćeš ti ukupno sresti muškaraca u životu.

Tja, da nije godiste mog tate, ne bih se bunila da me "osvoji":p:mig::p

imaybewrong
25.02.2009., 00:07

šta ti čovječe znaš o njegovom/njihovom privatnom životu i sposobnostima (na koje se na kraju krajeva veže to zavodništvo).
i žena i curica ima po svim mogućim koncertima.
za onaj post od ranije - prirodni? ne postoji prirodno i umjetno, sve se može naučit, ako krivo protumačiš pojam muškosti i iz krivih razloga ideš zavodit cure (da bi se napravio frajerom) onda od toga nema ništa, ako voliš žene i ne iskorištavaš ih, a od malena si znao s curama ili si naučio u 40oj ista stvar.

marčelina
25.02.2009., 01:32

po tome je tom jones car :lol::lol::lol:
a zaboravila sam misu kovaca, brkatog balkanskog zavodnika
jebes colu pa gdje su mu brkovi
milo hrnic rules :zubo:

ps ja bi radije balasevica nego ispeglanog colu
bar bi se s njim dobro nasmijala ako nista

delfin19
25.02.2009., 09:13
moguce je ali zahtjeva ekstra napor
a na kraju dobitak i nije bas neki
vjeruj iskusnoj teti duso :mig:

Je upravo tako bude na kraju,poslušaj marčelinu :top: A uz to ćeš ipak izvisit (barem ja sam) :rofl: Nije vrijedno :confused:

colibri
25.02.2009., 09:48

:s Jos samo jedno pitanje poslije ove tako lijepe analize !
Kako se rijesiti zavodnika a da mu ne unistis njegov ego ! Kako objasniti jednome zavodniku da si svjestan njegove igre da te privlaci ,ali da ne zelis ici dalje ili dublje bez da ga povredis ?
Pogotovo kada se radi o ovoj drugoj kategoriji zavodnika .
.Ps. Pitam vas ozbiljno,ako mi neko moze dati pametan odgovor bila bi vam zahvalna.

marčelina
25.02.2009., 09:58
Kako se rijesiti zavodnika a da mu ne unistis njegov ego ! Kako objasniti jednome zavodniku da si svjestan njegove igre da te privlaci ,ali da ne zelis ici dalje ili dublje bez da ga povredis ?
.Ps. Pitam vas ozbiljno,ako mi neko moze dati pametan odgovor bila bi vam zahvalna.

a cemu posteda
ne bi bi on stedio tebe
kazes mu sori duso privlacis me ali malo si prejeftin za moj ukus
ne volim guzvu ni robu koja je svima dostupna :kava::Prvajutarnja:

4fun
25.02.2009., 10:04

ali nije bas svima, samo onima koje mu se svide :rofl:

marčelina
25.02.2009., 10:05
ali nije bas svima, samo onima koje mu se svide :rofl:

a svidja mu se sve sto hoda u suknji i estetski ne podsjeca na kvazimonda :D

colibri
25.02.2009., 10:10
a cemu posteda
ne bi bi on stedio tebe
kazes mu sori duso privlacis me ali malo si prejeftin za moj ukus

Znam da me ne bi stedio ,nemam nikakve iluzije o tome ! Ne mogu ja biti tako gruba ! Daj nesto suptilnije nesto njeznije ? Prepametan je nije on jednostavni zavodnik. Zna svoj posao.

Pokusala na lijepi nacin samo musko kao musko kada kazes ne on misli da !

4fun
25.02.2009., 10:19
a svidja mu se sve sto hoda u suknji i estetski ne podsjeca na kvazimonda :D

cuj, onim 'iskusnijima' su samo zgodne ciljevi :D jebes bilo koju igru u kojoj ne napredujes.

barem mislim da bi tako funkcioniralo. :rofl:
ne vidim im neko zadovoljstvo u 'barenju' bilo cega :)

crni22
25.02.2009., 10:25
cuj, onim 'iskusnijima' su samo zgodne ciljevi :D jebes bilo koju igru u kojoj ne napredujes.

barem mislim da bi tako funkcioniralo. :rofl:
ne vidim im neko zadovoljstvo u 'barenju' bilo cega :)

Oni iskusniji su obično kreteni koji vjeruju u sebe samo ako prijeđu 3 milijuna žena. samim time pokazuju da nemaju nikakve kriterije.

4fun
25.02.2009., 10:39
Oni iskusniji su obično kreteni koji vjeruju u sebe samo ako prijeđu 3 milijuna žena. samim time pokazuju da nemaju nikakve kriterije.

to stoji, ali opet, sumnjam da je cak i takvima cilj pojebat bilosto.

crni22
25.02.2009., 10:41
to stoji, ali opet, sumnjam da je cak i takvima cilj pojebat bilosto.

Ja ti samo pokušavam objasniti kako postoje muškarci kojima je kvantiteta bitnija od kvalitete. Da nije tako, sve ružne cure bi bile nevine. Ja imam prijatelje kojima je bitno samo da poševe što više žena.

4fun
25.02.2009., 10:42
Ja ti samo pokušavam objasniti kako postoje muškarci kojima je kvantiteta bitnija od kvalitete. Da nije tako, sve ružne cure bi bile nevine. Ja imam prijatelje kojima je bitno samo da poševe što više žena.

to je vec zalosno. (ne sto seve gadne, vec sto seve zbog same seve, ne zbog te individualne zene koja im tada dode na tapetu)

crni22
25.02.2009., 10:43
to je vec zalosno. (ne sto seve gadne, vec sto seve zbog same seve, ne zbog te individualne zene koja im tada dode na tapetu)

Pa naravno da je žalosno ali takvih ima.

Apophis
25.02.2009., 10:51

pa ne moraš baš paziti na taj ego. Čisto zato jer prvu skupinu odbijanje ne afektira baš,nećeš im poljuljati samopouzdanje , a druga skupina radi malo nizeg sustava vrijednosti, će utopit tugu sa prvom sljedećom koja naiđe.

kao žena i sama znaš da nekad frajerima treba nacrtat blok dijagram oko toga NE, tako da možda i nije najbolje mjesto za rad u rukavicama. Ne moraš ga ispičkarati ,ali bilo koji drugi,ne pretjerano blagi način bi trebao do the trick.

colibri
25.02.2009., 11:05
pa ne moraš baš paziti na taj ego. Čisto zato jer prvu skupinu odbijanje ne afektira baš,nećeš im poljuljati samopouzdanje , a druga skupina radi malo nizeg sustava vrijednosti, će utopit tugu sa prvom sljedećom koja naiđe.

kao žena i sama znaš da nekad frajerima treba nacrtat blok dijagram oko toga NE, tako da možda i nije najbolje mjesto za rad u rukavicama. Ne moraš ga ispičkarati ,ali bilo koji drugi,ne pretjerano blagi način bi trebao do the trick.

Ne radi se o prvoj skupini. Sa njima je lakse . Pokusala,upotrebila jake argumente ! Dojam je, sta vise argumentiram on se sve vise lijepi. Ne radi se o internetskoj vezi !

Nije slucaju u kojem zatvoris kompjuter i stvar je rijesena. Imas zavodnika koji ne vjeruju da su ne odoljivi ! Ne prihvacaju to ne iz proste sujete ! Ne pojmljivo im je da jedna zena moze da im rezistira. Budem pronasla kako i sta da uradim. Hvala na vasim odgovorima.

dios_mios
25.02.2009., 21:02
Eto, mene ...
Znam da je uzaludno misliti da je izvedivo zavesti zavodnika, a pogotvo "zavodnika". Ovaj moj je s navodnicima. Evo, sad sjedim u svojoj sobi i pišem vam iskreno ono što osjećam jer neću da me moji vide kako sam naivna ... pred drugima glumim da mi je svejedno, i da me ne dira on i njegova pojava.
A i jedan dio mene tako zaista u osjeća, jer u malom dijelu mog mozga stanuje stvarnost. A ona je kao mudra starice koja uvijek klima glavom kad se opečem opet i opet i opet ...ali i se opet oporavim. Ali me ovakve situacije potpuno izbace iz takta. Kada me takav muškarac - "zavodnik" tako mazi i ljubi da se osjećam voljenom, pitam se zašto to ne mogu imati svaki dan?
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila. Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Zašto je tako teško naći nekoga tko osjeća isto? I zašto to nije on? Ljudi kažu da ništa nije nemoguće, a vi ste ti ljudi i gotovo svi tvrdite da je nemoguće i to na temelju vlastitog iskustva, vaših prijatelja ili bližnjih itd, itd, itd...
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra... I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la ...

PersonaNonGrata
25.02.2009., 21:23
Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
.

Ljudi će se prema tebi odnositi onako kako im dozvoliš.

Ako uđeš u kavez s lavom i lav te rastrga, ko je kriv?

dios_mios
25.02.2009., 21:28
Ljudi će se prema tebi odnositi onako kako im dozvoliš.

Ako uđeš u kavez s lavom i lav te rastrga, ko je kriv?

Hvala ti na toploj utjesi --- :rolleyes:

dios_mios
25.02.2009., 21:37
Stvarno, nema mi gorčeg nego kad sam u banani i onda mi netko daje dobronamjerne izjavice tipa ove iznad. Kao da to i sama ne znam ... ali ih ne tražim, pa ako vas ima još s sličnim komentarima, molim vas da sjašite :)

marčelina
25.02.2009., 21:44
Eto, mene ...,

ok duso
nisi nenormalna
to o cemu razmisljas je nesto o cemu razmislja svaka normalna zena samo se ne usudjuje reci
problem je taj sto ti se svidja krivi muskarac
svima nam se to desilo
nekima i vise puta

dios_mios
25.02.2009., 21:53
ok duso
nisi nenormalna
to o cemu razmisljas je nesto o cemu razmislja svaka normalna zena samo se ne usudjuje reci
problem je taj sto ti se svidja krivi muskarac
svima nam se to desilo
nekima i vise puta

da, ali sad ćemo morati naučiti neku tehniku zapažanja koja će pokazati onog pravog - ako ih uopće ima tamo ...

marčelina
25.02.2009., 22:03
da, ali sad ćemo morati naučiti neku tehniku zapažanja koja će pokazati onog pravog - ako ih uopće ima tamo ...

gdje tamo pojasni mi malo
ajde teta ce ti dat savjet
prvo bjezi od toga jer ce te umorit a na kraju kad ga dobijes shvatit ces da to nisi ni htjela
oni su najmanje muskarci od svih vjeruj mi ...

dios_mios
25.02.2009., 22:09
gdje tamo pojasni mi malo
ajde teta ce ti dat savjet
prvo bjezi od toga jer ce te umorit a na kraju kad ga dobijes shvatit ces da to nisi ni htjela
oni su najmanje muskarci od svih vjeruj mi ...

Tamo vani mislim ... a znam da si u pravu ... ali sam sad tako u banani, baš se osjećam - ne mogu naći pravu rječ za to ... možda praznom i napuštenom? Ili usamljenijom nego ikad?

marčelina
25.02.2009., 22:15
Tamo vani mislim ... a znam da si u pravu ... ali sam sad tako u banani, baš se osjećam - ne mogu naći pravu rječ za to ... možda praznom i napuštenom? Ili usamljenijom nego ikad?

dobrodosla na forum.hr
mjesto gdje je takvih vise nego sto mozes zamislit
zato go mingle honey :mig:

dios_mios
25.02.2009., 22:22
dobrodosla na forum.hr
mjesto gdje je takvih vise nego sto mozes zamislit
zato go mingle honey :mig:

možda mi je onda bolje da se preselim na temu ispod - usamljena srca

marčelina
25.02.2009., 22:26
možda mi je onda bolje da se preselim na temu ispod - usamljena srca

ma setaj svugdje
obilazi
druzi se :ne zna:
idi i na nogomet ako treba :mig:

PersonaNonGrata
25.02.2009., 22:51
Hvala ti na toploj utjesi --- :rolleyes:

E pa jebi ga... Ne mrzi poštara zbog pošte koju nosi. Nisam imao namjeru da ti kvarim raspoloženje, ali ako postavljaš pitanje očekuj odgovor.

England
25.02.2009., 22:55

svako ima šavove. ako ih nađeš, deri ih. kad se počne otparati tada ubaciš svoje viruse koji če promjeniti poredak. kad se to dogodi,tj. kad se on nađe u vulnerabilnoj situaciji, tad ti nastupaš.

ovo je skroman savjet i jedino ovo ima efekta i ništa drugo naročito kad je u pitanju taj kako si ga opisala.

dios_mios
25.02.2009., 23:03
svako ima šavove. ako ih nađeš, deri ih. kad se počne otparati tada ubaciš svoje viruse koji če promjeniti poredak. kad se to dogodi,tj. kad se on nađe u vulnerabilnoj situaciji, tad ti nastupaš.

ovo je skroman savjet i jedino ovo ima efekta i ništa drugo naročito kad je u pitanju taj kako si ga opisala.

znači tvoj prijedlog bio bio da igram toplo - hladno? Ili da ga jednostavno odjebem i time ga sigurno dobijem?

gerbengoy
25.02.2009., 23:08

Ako sam dobro shvatila, a to je jasno iz tvojih rijeci, tvoj motiv je osveta i to ne konkretnoj osobi jer ti je osobno sto kriv, nego zato jer su se tipovi poput njega tebi zamjerili.

Zelis da se on zaljubi u tebe, da bi patio za tobom, kao sto si ti patila za onima poput njega.

Ali, SRECOM, ti ne znas kako to uciniti. :D

dios_mios
25.02.2009., 23:13
Ako sam dobro shvatila, a to je jasno iz tvojih rijeci, tvoj motiv je osveta i to ne konkretnoj osobi jer ti je osobno sto kriv, nego zato jer su se tipovi poput njega tebi zamjerili.

Zelis da se on zaljubi u tebe, da bi patio za tobom, kao sto si ti patila za onima poput njega.

Ali, SRECOM, ti ne znas kako to uciniti. :D
.
znam, jer ovako se sada osjećam:
.................................................. ................
Eto, mene ...
Znam da je uzaludno misliti da je izvedivo zavesti zavodnika, a pogotvo "zavodnika". Ovaj moj je s navodnicima. Evo, sad sjedim u svojoj sobi i pišem vam iskreno ono što osjećam jer neću da me moji vide kako sam naivna ... pred drugima glumim da mi je svejedno, i da me ne dira on i njegova pojava.
A i jedan dio mene tako zaista u osjeća, jer u malom dijelu mog mozga stanuje stvarnost. A ona je kao mudra starice koja uvijek klima glavom kad se opečem opet i opet i opet ...ali i se opet oporavim. Ali me ovakve situacije potpuno izbace iz takta. Kada me takav muškarac - "zavodnik" tako mazi i ljubi da se osjećam voljenom, pitam se zašto to ne mogu imati svaki dan?
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila. Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Zašto je tako teško naći nekoga tko osjeća isto? I zašto to nije on? Ljudi kažu da ništa nije nemoguće, a vi ste ti ljudi i gotovo svi tvrdite da je nemoguće i to na temelju vlastitog iskustva, vaših prijatelja ili bližnjih itd, itd, itd...
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra... I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

i to doslovno mislim i samim time da se zaključiti da ga ne želim imati - time ću ga dobiti

England
25.02.2009., 23:25
znači tvoj prijedlog bio bio da igram toplo - hladno? Ili da ga jednostavno odjebem i time ga sigurno dobijem?

Ne znam ja šta češ ti, ne mogu ti reči doslovno šta uraditi.
Moraš sama nači pukotine i slabosti.

Pa i kad dođeš do njega, jesi li razmislila čemu to vodi? Znaš li uopšte s kim ili s čim se suočavaš?

Znaš li koje se tek tad komplikacije mogu pojaviti, pa onda gora tegoba nego ova sad.

wizardofOZ
25.02.2009., 23:33
ooo da.
a vrijedi i za žene i za muškarce.
ono, najgore mi kad sjedne pored mene i počne filozofirati.

Dwfinicija filozofije sa wikipedije (http://hr.wikipedia.org/wiki/Filozofija)

Filozofija je proučavanje općih i fundamentalnih problema glede postojanja, znanja, moralnih sudova, uma i jezika. Filozofija se razlikuje od ostalih načina rješavanja tih pitanja (kao misticizam i mitologija) sa svojim kritičkim, općenito sistematskim pristupom i oslananjem na razložnom argumentu.

Kad to kazes onda si rekla da pored tebe sjedne tip koji sistemstki pristupa problemima u zivotu i argumentira ih ?

Da...cudno....ja sam do sad uvijek slusao da zene traze takve muskarce
:ne zna:

on se trudi ispasti pametan.
al mu nema neke koristi, jer sam zaspala.

da...a zar ne govore sve zene da zele inteligentne tipove ?

Kak radite razliku izmedu pametnih i inteligentnih....jel mozda u nacinu razmisljanja ? :confused:

colibri
25.02.2009., 23:44
dios_mios;19054128].
Eto, mene ...
Da li se nalazis u tolikoj samoci da ovo sta si tu napisala ne mozes nikome drugome povjeriti izuzev na ovoj stranici ? Zasto pred drugima glumis ? Zasto im ne pokazes da te svaka njegova pojava uznemiri ? Nema nista strasno u naivnosti. Ponekada te naivnost spasi od zlobe drugih.
Ne razumijem takve muškarce - zar nije na kraju krajeva ljubav to što svi želimo? Zašto nekoga onda tako patiti i igrati se s njime/njom? Npr. ja sam jako razočarana u njemu. I, pošto sam jakog karaktera, znam da mu se nikad neću javiti - ona mudra starica je preglasna u mojoj glavi - uvijek je bila.
Kakve vezez ima karakter sa ljubavlju ? Ako ti je stalo i mislis da ga mozes povratiti zasto mu se ne javis ? Imas tu jako realan odgovor na sva tvoja preispitivanja. Zivot je igra ,na tebi je da spoznas sa kime zelis da se igras.

Zato i jesam sama, bez muža, dečka, ljubavnika ... Ali nije mi jasno kako, jedan muškarac, koji bi trebao biti hrabar, mudar, jak i pametan se može poigravati sa slabijim od sebe - ženom. To može samo kukavica, i samim time gubi pridjeve iz prethodne rečenice. I znate što ću vam reći? Neću uopće ni razmišljati da li je problem u meni, jer iskreno, mislim da sam cura na mjestu.
Znaci da nije ni hrabar ni jak ako je spao na te grane da se poigrava sa necim osjecajima. Do dobrog si zakljucka dosla. Sigurna si da mu nisi dala povoda da se ponasa na takav nacin?
Ko tvrdi da je ne moguce ? Budes pronasla nekoga ko ti je slican i koji ce znati da te usreci. Vjeruj mi da postoji ljudi koji se jako vole . Ne citaj gluposti,nisu sve veze i brakovi katastrofe.
[QUOTE]Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra..
Kada se budes najmanje nadala budes srela kako se kaze tvoju polovici. Budes odmah osjetila da je to to. To je nesto tak evidentno,kada sretnes ljubav da tu nema vise pitanja. Sta ti ovo znaci ? Trazis oslonac ? Trazis nekoga sa kime ces dijeliti ili se oslonjati? U ljubavi se daje ili djeli . Mozda i ti budes njegov oslonac.

. I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

i to doslovno mislim i samim time da se zaključiti da ga ne želim imati - time ću ga dobiti
Zasto sranje ? Lijepo si ovo napisala,mozda ga na taj nacin dobijes,nikada se ne zna kako ce druge osobe reagirati.

Ewanna
25.02.2009., 23:56
.
Eto, mene ...
Recite mi vi što da radim da bar jednom u svom, trenutno sjebanom životu, nađem nekoga tko će me voljeti ovakvu kakva jesam, s kim ću voditi ljubav najmanje dvaputa dnevno i da je to što imamo čišće od kapi kiše? Tko će mi biti jebeni oslonac u životu? Ja sama? OK, mogu to ... radim to cijeli život. Osim svaki Božić, Valentinovo, nezanimljivog izlaska subotom, svakog ljetnog dana kada pada kiša u sumrak i svakog ledenog zimskog jutra... I sad mi recite da su ovo sve sranja što sam napisala, da trebam ovo misliti, raditi, tra, la, la .................................................. ...................

Oh, dios mios, nemoj da se sazaljevas, posto to nije korisno, a i nemas nekog velikog razloga iako ti tako izgleda.:mig:
Ok, lik te ispalio za sad, no gledaj na to kao na neko zanimljivo iskustvo.
Ok, bilo bi divno kada bi svi naboli prvog decka i bili srecni do kraja zivota, ali to je prilicno dosadno......:mig:
decko ti ne treba da bi imala nekoga uz sebe za Bozic i valentinovo, nego da ga imas ili stalno, ili da skupljas razna iskutva ovako, koja te obogacuju...:top:
Svakako si cura na mestu, a vrlo moguce da i on to vidi, ali da mu se prosto nece da bude u vezi sa nekim sada. Moj jedan drugar je puno puta otkacio neku devojku zato sto nije bio u fazonu da se skrasi....:mig:

ShadowOfSoul
26.02.2009., 14:09
i što ćeš postići time ako ga navedeš da se zaljubi u tebe? cilj ti je isti kao i njegov, samo su sredstva različita.. Sizifov posao... gubljenje vremena

navigator1
26.02.2009., 17:21

Zašto ne bi bilo moguće? Prokužiš šta mu inponira. Zainponiraš mu pred nosom i kad zagrize odbacuješ ga ko staru šlapu. Poslije če bit sigurno tvoj. :mig:

Astrice
27.02.2009., 09:14
Mislim i zavodnik se jednom zaljubi i onda postane zavodnik ili obratno.

Seline_13
27.02.2009., 09:29
[QUOTE=Morticia Addams;19009152]Zavedeš zavodnika i onda dobiješ- LJUŠTURU.

I tako...
Ili dobijes zrelog,opamecenog i iskusnog frajera koji konacno nauci cijeniti sebe i druge?!

Krle
27.02.2009., 09:32
Znaš kak se veli, ak se nekom ideš svetiti, iskopaj prije toga, sebi i njemu grob...nečeš niš postići time, pusti ga. Već će on naletjeti na minu, na neku žensku koja će njega obrlatiti, da neće znat gdje mu je glava, a gdje rep. :)

Neka novaKLINKA
27.02.2009., 09:32

sorry sta ti kazem ali mislim da je pitanje jako glupo i banalno...koji film si gledala?

dios_mios
27.02.2009., 10:26
sorry sta ti kazem ali mislim da je pitanje jako glupo i banalno...

Ne postoje glupa pitanja. :cool:

piletina
28.02.2009., 20:10
Danas ćemo se vidjeti... idemo prvo na piće... pa na još negdje na piće ... on će me vjerovatno htjeti napiti pa će me zavoditi .. moram priznati da sam uzbuđena... znači danas je prilika da se poigram s njim .. da me ne biste krivo shvatili: ne želim da to bude negativno nešto, nego želim da ga staviti na slatke muke ... savjet: Kako se postaviti večeras, a da ne ispadnem kao laka lovina?

Kao što ova pjesma kaže:

http://www.youtube.com/watch?v=sGX2pnT7MEE

Ok, sjebala sam se i otkrila vam drugi nick ... to sam ja, dios_mios

Astrice
28.02.2009., 20:40
Danas ćemo se vidjeti... idemo prvo na piće... pa na još negdje na piće ... on će me vjerovatno htjeti napiti pa će me zavoditi .. moram priznati da sam uzbuđena... znači danas je prilika da se poigram s njim .. da me ne biste krivo shvatili: ne želim da to bude negativno nešto, nego želim da ga staviti na slatke muke ... savjet: Kako se postaviti večeras, a da ne ispadnem kao laka lovina?

Kao što ova pjesma kaže:

http://www.youtube.com/watch?v=sGX2pnT7MEE

Ok, sjebala sam se i otkrila vam drugi nick ... to sam ja, dios_mios
napij ti njega ili mu sipaj nešto u piće recimo neki prašak.a kad te ne gleda prolij piće.Ili popij pa zbriši na Wc.

luka_akul
28.02.2009., 22:54

zatrudni s njim!

vasko
28.02.2009., 23:53

probaj za pocetak zavesti ocajnika :ne zna:

a mozda je taj tvoj zavodnik bas to :ne zna:

marmelade
01.03.2009., 15:49

I tako...

:top:
jer u biti oni to i jesu...zasto inace tolika potreba za dokazivanjem i sebi i drugima da si frajer...
svi pravi muskarci svjesni svojih kvaliteta...fizickih i psihickih...nisu zenskarosi...

practicalwoman
01.03.2009., 18:07

..ne kuzim cemu to?
zasto se ne postavis ovako,npr...
ja sam zena koja zna sto zeli u zivotu
a sto ne zeli,uzet cu sto mi
se svida i ugoditi sebi..takve igrice su djetinjaste i trcenje vremena..
to je samo moje misljenje..:mig:

osijek4ever
01.03.2009., 18:33

sve je moguce, samo moras imat taktiku :D

takozvani "zavodnici" su u principu najveći kompleksaši :rofl:

Mantis Religiosa
01.03.2009., 18:36
sve je moguce, samo moras imat taktiku :D

takozvani "zavodnici" su u principu najveći kompleksaši :rofl:

a, sta ce ona konkretno dobiti time :ne zna: biti ce jos jedna u "nizu" :mig: i zato nekoga pokusavati natjerivati da se zaljubi u tebe :) Pa ako se on ne moze bez "zavodjenja i igrica" zaljubiti u nju, ocito si nisu sudjeni :mig:

ibis2
01.03.2009., 18:39
Jednostavno navedi ga da ti priđe onda ga odjebi,pa češ mu postati izazov.

Mantis Religiosa
01.03.2009., 18:40

pa da, ako je u pubertetu :rolleyes:

ibis2
01.03.2009., 18:45
pa da, ako je u pubertetu :rolleyes:
Ovisi o muškarcu,neškodi probati.

vasko
01.03.2009., 19:53

covece,ovakva podmuklost me odusevljava,ali iskreno :ne zna: :top:

bez ironije pricam :ne zna:

dajte jos ovakvih fora,ako znate jos neku :ne zna:

dropdead_gorgeous
01.03.2009., 20:19
Ma joj,neznam...po meni je već samo smišljanje strategije prevelik trud....:ne zna:
Činjenica je da ti je napet,sviđa ti se,zaljubljena si, i sve i da smisliš savršenu strategiju,skuhaš ga,on mekan ko putar,pomislit ćeš da si dobila bitku,opustit ćeš se,možda i vezat i onda će on opet bit taj koji tebe može i hoće sjebat.
Zato,nisam uvjerena u sretan ishod nijedne ovakve priče.
Been there,done that.:rolleyes:
Iziskuje previše truda,samokontrole,konstantnog vaganja šta reć,kako se ponašat,a mišljenja da su zavodnicima najinteresantnije one koje za njih zaista,al ZAISTA boli kurac.
A to ne možeš izfejkat.:kava:

imaybewrong
01.03.2009., 23:33

fora je ne biti đokej tipkovnice nego djelovat i tako skupit znanje.
većina se ne rađa s prirodnim šarmom, a neki ga imaju, pa se izgubi u gomili sranja u društvu i prihvaćanja istih.

dios_mios
02.03.2009., 08:23
ok, znači vidjeli smo se u subotu. Bilo je predivno. Tako se dobro ljubi da sam i sada uzbuđena kada se sjetim...Nismo se seksali (nažalost) niti puno pričali. ljubio me po vratu, uhu (moja erogena zona) istraživao me oi cijelo tijelu... Prije nego smo se rastali pitao me: " kada ćemo se opet vidjeti?", rekla sam mu: kada me nezoveš. Rekao je:"u redu " .... Sada samo razmišljam kada i kako ćemo se poj**t jer sam jaako napaljena na njega:)!!!

Gledajte me, a kažu da su muški stoka ... :p

ibis2
02.03.2009., 10:41

Ja znam iz svog iskustva šta pali kod muškaraca,a sad opet ovisi o egu.

raff34
02.03.2009., 12:31
ok, znači vidjeli smo se u subotu. Bilo je predivno. Tako se dobro ljubi da sam i sada uzbuđena kada se sjetim...Nismo se seksali (nažalost) niti puno pričali. ljubio me po vratu, uhu (moja erogena zona) istraživao me oi cijelo tijelu... Prije nego smo se rastali pitao me: " kada ćemo se opet vidjeti?", rekla sam mu: kada me nezoveš. Rekao je:"u redu " .... Sada samo razmišljam kada i kako ćemo se poj**t jer sam jaako napaljena na njega:)!!!

Veliš, ništa od zavađanja? :D:D:D

colibri
02.03.2009., 12:39

:cerek::rofl::lol: Ne razmisljaj pusti njega da odluci ! Meni jedan zavdnik kojega sam pitala," sta jedan muskarac ocekuje od jedne zene ",do jako jednostavan odgovor. Budi opustena i pokloni se ! Tako i ja tebi kazem samo se opusti i daj inicjativu njemu.:cerek:

Grazia
02.03.2009., 12:45

moguce.
ali ti nemas ono sto se trazi.

sorry, ali vidi se iz aviona...:s

Grazia
02.03.2009., 12:52

to stvarno bilo ili si sanjala? :misli:
najprije je bilo-'kako ga navesti da se zaljubi', a sad je - 'kako ga navesti da te odvede u krevet'.
( po svim izgledima jednom i nikad vise).

what's next?? :kokice:

4fun
02.03.2009., 12:58
najprije je bilo-'kako ga navesti da se zaljubi', a sad je - 'kako ga navesti da te odvede u krevet'.
( po svim izgledima jednom i nikad vise).

zene, ne podjecnjujte moc frajerovog zaljubljivanja u odlican blowjob. :D:D:D:D:D

Grazia
02.03.2009., 13:19
zene, ne podjecnjujte moc frajerovog zaljubljivanja u odlican blowjob. :D:D:D:D:D

ah da, imas ti pravo...:D
odlican blowjob + prazna prica nakon = ubitacna kombinacija:mudri:

nema sta, zenit ce je treci dan.:s:s

dios_mios
02.03.2009., 13:22
E ovako, je se trenutno osjećam odlično ...osjećam se kao žena, a to već dugo nisam doživjela. Doslovno slinim i želim ga što prije... Da, boli me k**c šta će bit sutra .. Možda će biti suza, možda me udari auto i umrem na mjestu ... možda su u šumi, a možda u bunaru... SADA se osjećam dobro, a loše nek pričeka neki drugi dan :mig:

4fun
02.03.2009., 13:23
E ovako, je se trenutno osjećam odlično ...osjećam se kao žena, a to već dugo nisam doživjela. Doslovno slinim i želim ga što prije... Da, boli me k**c šta će bit sutra .. Možda će biti suza, možda me udari auto i umrem na mjestu ... možda su u šumi, a možda u bunaru... SADA se osjećam dobro, a loše nek pričeka neki drugi dan :mig:

tako i treba zivjeti.
previse analize i sumnje samo unistava trenutke ;)

practicalwoman
02.03.2009., 18:36
...ja samo mogu reci da autorica teme jedno prica a drugo radi..

supher mali
02.03.2009., 19:31
cekaj ovo pitanje ima dva smisla?

ti zelis njega ili takve muskarce?

pa takve muskarce opcenito mozes lako zavesti...samo mu se zaljepi.. i sve do kraja.. nakon provedene noci s njime mozes ujutro znati sto je to? sto imam za ponudit i kako je s njime.. mos i ostat a mos i 20 takvih isprobat ... misli ce te bit drugacije na forumu nakon takvog iskustva (ha ha)

zelis njega da te samo voli i voli.. kako da ti to odgovorimo? pa ne znamo nit sta je on nit sta si ti...

dios_mios
02.03.2009., 19:40
...ja samo mogu reci da autorica teme jedno prica a drugo radi..

Naravno, zato jer sam zavedena!!! :D:D:D:D

div
02.03.2009., 19:42
Naravno, zato jer sam zavedena!!! :D:D:D:D

mislim da bi trebala malo ozbiljnije proučit temu o egu, na ovom pdf-u... :kava:

ti si očiti primjer ega ne srca... :kava:

sorry, al tak je...

@edit

i da, pročital sam cijeli topic...

supher mali
02.03.2009., 19:42
onda nisi za ovakvu raspravu ti za kucanicu i dvoje djece vodit u vrtic

.................................................. .........
ps moderatori na ovom pod forumu sta glume?

savite onda luda kuca - seks i erotika..

dios_mios
02.03.2009., 20:07
mislim da bi trebala malo ozbiljnije proučit temu o egu, na ovom pdf-u... :kava:

ti si očiti primjer ega ne srca... :kava:

sorry, al tak je...

@edit

i da, pročital sam cijeli topic...

nem beda, uvijek volim čuti nečije mišljenje...