PDA

View Full Version : Syoss

stranice : 1 [2]

vlatka_os
12.09.2010., 19:03
evo da i ja dodam za Syoss, kad se opere kosa dobar je, ali posljedice su jako ispadanje kose. Jedna prijateljica se morala osisati na kratko i na pola glave je "procelavila" od Syossa. Meni je isto pocela kosa jace opadati, ma uzas....ne bi ga nikome preporucila.

najbolji je neki baby sampon....:) i normalan regenerator...

Amberber
14.09.2010., 14:32
koliko sam čula, u nekim zemljama je syoss zabranjen zbog lošeg djelovanja na kosu... :ne zna:

mladi_luk
14.09.2010., 16:13
:mama:

suzuki750
14.09.2010., 20:15
Nego, i kakve su boje za kosu? Jako me zanimaju smeđe, na kutijici su prekrasne nijanse. Al bojim se probat :o

žalfija
15.09.2010., 00:08
Ja sam probala. Tako-tako..

Nijansa je dobra, kosa u dobrom stanju, ali smrdi dosta po amonijaku i pecka ispočetka.

suzuki750
15.09.2010., 11:26
Ja sam probala. Tako-tako..

Nijansa je dobra, kosa u dobrom stanju, ali smrdi dosta po amonijaku i pecka ispočetka.

Baš smeđu? Zanima me dal ostavljaju crvenkasti odsjaj i dal su pretamne. Vratila sam zbog toga na Keune, al imam osjećaj da baš jako uništava kosu (mada farbam samo izrast). Pa sam u potrazi za drugom bojom. :(

Zmijica
15.09.2010., 13:27
Baš sam danas išla škicnut Syossov sastav... niš hranjivo, ali niš lošije od Garniera, Pantena i Palmolivea... :ne zna:
Moguće da je frendica alergična na nekaj u tom šamponu.
Mislim, tu i tamo se netko pofarba pa dođe u novine jer mu pol kože s glave otpadne, al nije boja kriva za to. Tj. je, ali... kužite me :)

žalfija
15.09.2010., 22:29
Baš smeđu? Zanima me dal ostavljaju crvenkasti odsjaj i dal su pretamne. Vratila sam zbog toga na Keune, al imam osjećaj da baš jako uništava kosu (mada farbam samo izrast). Pa sam u potrazi za drugom bojom. :(

Ne tamnoplavu i med plavu sam miješala.

Moje mišljenje je da se ne isplati zamijeniti Keune za Syoss.:ne zna:

ovchica
16.09.2010., 08:51
Baš sam danas išla škicnut Syossov sastav... niš hranjivo, ali niš lošije od Garniera, Pantena i Palmolivea... :ne zna:
Moguće da je frendica alergična na nekaj u tom šamponu.
Mislim, tu i tamo se netko pofarba pa dođe u novine jer mu pol kože s glave otpadne, al nije boja kriva za to. Tj. je, ali... kužite me :)

Mislim da sve više ljudi postaje alergično, meni se većina frendica žali da ih koža glave peče od farbi a farbaju se u crveno i crno uglavnom.

suzuki750
16.09.2010., 10:43
Ma keune mi je ubiti super, i mislim da mi nikad nije boja ispala npr crna ili crvena umjesto smeđe.. al nekak mi se zbilja osuši, (il mi je to sve glavi :zvrko:) i to baš vrhovi, a samo izrast farbam :confused:

i to sam isto prije primjećivala, zato ju nisam koristila nekih pola godine, i opet sam se vratila njoj (sad uzimam svijetlo smeđu sa zlatnim) i boja je :top:

žalfija
16.09.2010., 15:41
Ma sve je u glavi. :zubo:

Kupi ako nemaš kakve tekuće kristale za vrhove, stvarno se isplati imati ih. Ili nabavi kokosovo ulje ( Aromatica) nije skupo, dušu dalo za suhu kosu.

arabesca69
21.09.2010., 14:23
Syoss šampon u kombinaciji sa Syoss regenratorom i sprejom je dobitna kombinacija za lijepu i njegovanu kosu. ;) Nisam nikad koristila bolji šampon.

Pixie Chic
21.09.2010., 20:11
:eek:
Dajte, sad ste me prepali ovim kritikama, a taman danas kupila Syossov repair šampon...........da li ga još netko koristi? Pa nisu valjda TAKO grozni? :(

lost_17
04.10.2010., 09:44
Syoss Heat Protect sprej

http://img294.imageshack.us/img294/1497/heatspray.jpg (http://img294.imageshack.us/i/heatspray.jpg/)

Probao netko ovo? Kakvi su dojmovi? :)
Zanima me jel djeluje i kako mirisi...

koristim ga 3 tjedna i za sada mi je dobar :top:
čim ima malo vlage u zraku počnu mi se uvijati vrhovi, no odkada ga koristim kosa mi ostaje ravna :)
najbitniji faktor kod kupovine mi je bio zaštita od topline i za sada ovaj proizvod kod mene ima +

dramaqueen
25.10.2010., 21:55
Ova maska je smeće samo takvo:

http://img130.imageshack.us/img130/3016/syossnutritionoilcare1m.th.jpg

pajana
27.10.2010., 10:14
rozi šampon mi je super!

matekk
02.11.2010., 18:10
syoss proizvodi su mi fantastični:top:koristim cijelu kolekciju:kava:

lunatico
03.11.2010., 11:42
e jel tko probao onaj protiv prhuti*?
danas sam ga vidila u DM-u pola litre za 30 kn hmm??:rolleyes:
jel valja to kaj ili je samo reklama :rolleyes:

Ja sam ga probala i prvi put kad sam oprala kosu s njim bilo je sve OK, ali nakon nekoliko pranja kosa mi je odmah nakon pranja već izgledala masno i tjeme me svrbilo za poludit :( tako da ga ne preporučujem
Moja mama ima suhu kosu i njoj je Syoss šampon super tako da je ipak sve to individualno

Belle
09.11.2010., 18:37
Nikad gori regenerator nisam u zivotu imala :(

Kitty13
15.11.2010., 21:15
Meni su Syoss proizvodi bili užas......kosa mi je počela od njih pojačano opadati.....i čim sam prestala s uporabom sve se opet vratilo u normalu......tak da ga ja nikako ne preporučam

Anubisova Robinja
16.11.2010., 17:05
Meni su Syoss proizvodi bili užas......kosa mi je počela od njih pojačano opadati.....i čim sam prestala s uporabom sve se opet vratilo u normalu......tak da ga ja nikako ne preporučam

:ne zna: kažeš da su tebi bili užas...ne znači da će biti drugima...
ne možeš onda nikome ne preporučiti :zubo:

Koristila sam farbu i Heat protect spray (duže vrijeme) - zadovoljna!

Kitty13
16.11.2010., 17:15
:ne zna: kažeš da su tebi bili užas...ne znači da će biti drugima...
ne možeš onda nikome ne preporučiti :zubo:

Koristila sam farbu i Heat protect spray (duže vrijeme) - zadovoljna!

gle ovo je moje mišljenje....i ne moraš odmah napadati........

i nisam ja jedina koja tako misli......pričala sam s puno ljudi o Syoss proizvodima i većina je istog mišljenja kao ja......
stoga........daj ohladi......jer svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje......

Zaina
16.11.2010., 19:09
Koristila sam regenerator i šampon (ne sjetim se koji) i nisu bili niš posebno, niti dobri niti loši. Sad imam Shine boost sprej koji mi je ok i miris je ok, i Heat protect koji je super, kosa je glatka i ravna, osim miris je jaaako alkoholni.

ta.ja
17.11.2010., 12:37
koristim ga 3 tjedna i za sada mi je dobar :top:
čim ima malo vlage u zraku počnu mi se uvijati vrhovi, no odkada ga koristim kosa mi ostaje ravna :)
najbitniji faktor kod kupovine mi je bio zaštita od topline i za sada ovaj proizvod kod mene ima +

S obzirom da je moje sredstvo za zaštitu od topline već pri kraju, promatrala sam Syoss-ovo i rekoh sama sebi "nema šanse da ga kupim dok ne pročitam mišljenja na forumu" :rofl:

Koristila sam regenerator i šampon (ne sjetim se koji) i nisu bili niš posebno, niti dobri niti loši. Sad imam Shine boost sprej koji mi je ok i miris je ok, i Heat protect koji je super, kosa je glatka i ravna, osim miris je jaaako alkoholni.

I da, odbio me njegov miris

Maiya
17.11.2010., 19:48
Ofarbala sam se Syossovim farbama neki dan, i to su jedini njihovi proizvodi za koje mogu reć da meni stvarno valjaju.
Ničem drugome od Syossa se više ne približavam, ali farbe za kosu. :cerek:

Željezna
19.11.2010., 16:54
Maiya, s kojom nijansom si se farbala? Je li ispala kao i na kutiji?

Maiya
19.11.2010., 18:37
To ti ne mogu reć jer sam miješala 2 nijanse. Mahogany Brown i Intense Red. Ali ispalo je onako kako sam si zamislila. :D

Željezna
19.11.2010., 22:20
Aha :D

Freyra
20.11.2010., 10:41
Ofarbala sam se Syossovim farbama neki dan, i to su jedini njihovi proizvodi za koje mogu reć da meni stvarno valjaju.
Ničem drugome od Syossa se više ne približavam, ali farbe za kosu. :cerek:

Upravo sam htjela pitati je li netko koristio boju za kosu. Inače upotrebljavam njihov šampon i regenerator i jako sam zadovoljna. Nadam se da će tako biti i s bojom za kosu.

fairy_dea
20.11.2010., 16:27
Fantastican sampon i regenerator. :cerek: Vidim da mnogima ne odgovara,ali ja bolji sampon u zivotu nisam koristila. Probala sam syoss repair i syoss color. Naravno odgovaraju mi oba dva. Samo od sampona mi je kosa puno bolja i meksa,a da ne spominjem kakva mi bude kad stavim regenerator - prekrasna. :)
Stvarno sam odusevljena.

Freyra
22.11.2010., 12:20
Upravo sam htjela pitati je li netko koristio boju za kosu. Inače upotrebljavam njihov šampon i regenerator i jako sam zadovoljna. Nadam se da će tako biti i s bojom za kosu.

Jučer sam obojala kosu i moram reći kako sam prezadovoljna. :top:

TheEmpress
22.11.2010., 22:34
Ponavljam, po stopedesetiosmi put, vjerojatno već svima na živce idem. :rofl: Farbala sam se s Intense red, boja je odlična, mjesec i pol nakon farbanja je bila malo isprana, al samo je lagano posvijetlila, nije se jako ispirala i nije se isprala na neku crvenu s brončanim/narančastim odsjajem, kak neke crvene znaju. Nije mi isušila kosu, super se primila, sporo se isprala. :s

Kizti
23.11.2010., 13:40
Farbala sam se crnom bojom, nije prošlo ni 2 tjedna, i već se dobrano isprala, moram priznat da sam se razočarala. Jako su me privlačile njihove boje, ali eto...nemam sreće ni s njima. U zadnje vrijeme koju god crnu da uzmem ispere se...no nikad mi se nije dogodilo da se toliko ispere nakon samo 2 tjedna???!!
Vidjet ću još kako će se kosa još ponašati...iskreno se nadam da se neće isprati još više -.- to će onda biti katastrofa

Očito ovisi o kosi i boji...ne znam kako druge curke imaju iskustva...s nekim smeđim tonovima npr...

fairy_dea
25.11.2010., 09:51
Dali je tko isprobao ovu boju:

http://www.syoss.com.hr/index.php?id=126

CharlieC
25.11.2010., 11:22
Farbala sam se crnom bojom, nije prošlo ni 2 tjedna, i već se dobrano isprala, moram priznat da sam se razočarala. Jako su me privlačile njihove boje, ali eto...nemam sreće ni s njima. U zadnje vrijeme koju god crnu da uzmem ispere se...no nikad mi se nije dogodilo da se toliko ispere nakon samo 2 tjedna???!!
Vidjet ću još kako će se kosa još ponašati...iskreno se nadam da se neće isprati još više -.- to će onda biti katastrofa

Očito ovisi o kosi i boji...ne znam kako druge curke imaju iskustva...s nekim smeđim tonovima npr...

meni se ista stvar dogodila s ljubicastom :(
sad mi je nekako blijedo crvenkasto ljubicasta.
proslo je vec dva tjedna od bojanja, a boja se ispire kao da sam je jucer stavila :(

melanchy
25.11.2010., 18:01
mene bi zanimalo kakva su vam iskustva sa njihovim bojama : Dark blond 6-8 http://www.syoss.com.hr/index.php?id=130
Hazelnut brown http://www.syoss.com.hr/index.php?id=153
Medeno smeđa http://www.syoss.com.hr/index.php?id=151

koristila sam Lorealove tamno plave nijanse ali me Syossove boje strasno privlace..ne znam kakva im je kvaliteta ?

kukulele110
25.11.2010., 18:38

ja sam bojala kosu syoss bojom. nijedna boja dosad mi nije toliko uništila kosu kao ta. :flop:

Maiya
25.11.2010., 20:52
Ajme. Kaj ti je napravila kosi? :( Meni nije apsolutno ništa uništila, par cura na forumu isto zadovoljno, i moja mama se farbala s Syossom i super joj je bilo.

I super mi drži boja, moram priznat. Vidim da nekima ne. :/ Valjda to puno ovisi o strukturi kose...neke boje jednostavno ne odgovaraju.

TheEmpress
25.11.2010., 23:21
Vjerojatno, meni je isto Syoss super boja. :s A možda ovisi i o nijansi, ja sam se s intense red farbala. S druge strane, tu jako puno cura hvali Palette boje za kosu, koje su meni čisti šrot, užasna mi je kosa nakon njih, nekak čudno smrdi po farbi, jako se brzo ispere boje i to totalno se ispere... Užas. :flop:

kukulele110
26.11.2010., 18:21
Ajme. Kaj ti je napravila kosi? :( Meni nije apsolutno ništa uništila, par cura na forumu isto zadovoljno, i moja mama se farbala s Syossom i super joj je bilo.

I super mi drži boja, moram priznat. Vidim da nekima ne. :/ Valjda to puno ovisi o strukturi kose...neke boje jednostavno ne odgovaraju.

postala mi je jako suha, ispucana i bez sjaja nakon bojenja.. od nijedne druge boje mi kosa nije bila takva... očito mi baš ne odgovara :ne zna:

new hope
27.11.2010., 15:25
ajmeeeee svašta sam sad pročitala o syoss-u ovdje...
vidim da je dosta individualno šta kome paše:)
nisam još ništa probala od syossa do sad...
kupila sam boju za kosu "dark blond" i planiram ju isprobati uskoro...nadam se da će biti dobra, inače do sad sam koristila schwartzkop bolje za kosu...

kukulele110
27.11.2010., 16:50
ajmeeeee svašta sam sad pročitala o syoss-u ovdje...
vidim da je dosta individualno šta kome paše:)
nisam još ništa probala od syossa do sad...
kupila sam boju za kosu "dark blond" i planiram ju isprobati uskoro...nadam se da će biti dobra, inače do sad sam koristila schwartzkop bolje za kosu...

ja sam se obojala upravo dark blond nijansom, misleći da će biti tamnija (kao što je uvijek tamnije nego je na kutiji). očekivala sam smeđu to svijetlo smeđu boju. podloga je bila medeno smeđa. i da...ispala sam svijetlo medeno-bakrena :/

new hope
27.11.2010., 20:58
ja sam se obojala upravo dark blond nijansom, misleći da će biti tamnija (kao što je uvijek tamnije nego je na kutiji). očekivala sam smeđu to svijetlo smeđu boju. podloga je bila medeno smeđa. i da...ispala sam svijetlo medeno-bakrena :/

isuseeee....ja trenutno imam neku svijetlije smeđu boju, to znači da bum kad se ofarbam crvenkasto-bakrena, a to ne želim:(

kukulele110
28.11.2010., 10:09
isuseeee....ja trenutno imam neku svijetlije smeđu boju, to znači da bum kad se ofarbam crvenkasto-bakrena, a to ne želim:(

i na kutiji se vidi da je crvenkasta. ja to u dućanu nisam primijetila, tek doma. i razmišljala sam dal da ju stavim ili ne..al mi nije dalo mira i eto.

Kizti
29.11.2010., 10:30
A sve je to individualno, svakome nešto odgovara. Meni syoss nije nimalo uništio kosu, jedino što me malo svrbilo tjeme, ali to je kod mene posve normalno. Nije sada da mi se to toliko ispralo kao da se nisam bojala, no boja je zaista bila jako crna, no odma nakon prvog pranja dobila je onu prirodnu nijansu crne boje...u biti uplašila sam se što će biti nakon još par pranja...boja mi je za sada ok, jer zapravo ni ne želim imati prežestoku crnu boju kose.

Moja prijateljica se neki dan bojala tamno smeđom, prezadovoljna je, osobno je još nisam vidjela, no kaže da je napokon našla savršenu boju, boja navodno nema niti crvenkasti odsjaj niti zlatni, nego baš onako prirodno...to su njezine riječi, ja bih to voljala vidjeti uživo..hehe ^^

Moja druga prijateljica je koristila crvenu i također je zadovoljna, baš se iznenadila jer njoj se inaće svaka boja ispere, pogotovo crvena...tako da je to bilo zaista čudo živo :D

Prije sam stalno koristila Palette, ne mogu ih više smisliti, stalno sam tražila neku drugu boju, a da opet nije preskupa, Syoss mi je bilo idealno rješenje..e sad ćemo vidjeti kroz mjesec dana hoće li se i koliko će se isprati... :)

piligrin
04.12.2010., 08:55
Cure drage, taj Syoss je najveće smeće koje postoji na tržištu!
Što mislite zašto ga reklamiraju kao profesionalne proizvode za frizere?
Pa zato, naravno da se bolje prodaje ! Pogledajte samo koliki su popusti na te Syoss šampone i regeneratore, to su popusti po 30 kn, što nije malo.Pa još uz to dobijete i torbicu, maramu i sl. A recite mi da li ste ikad vidjele da recimo Alfaparf, John Frieda, Loreal Kerastese ili toliko hvaljeni Keune imaju toliki popust na neki proizvod?Naravno da nemaju jer ti proizvodi i vrijede toliku cijenu. Syoss je po rangu lošiji od Pallete, vjerujte mi. I nema frizera koji radi s tim proizvodima u salonu jer to nema veze s profesionalnim.
Radila sam promocije za njih (schwarzkopf) tako da stvarno znam što plasiraju na tržište.A ta linija Syoss-a je stvarno dno dna. Dok s druge strane, BC Bonacure od Schwarkopfa je nešto sasvim drugo, to ćete čak i vidjeti u frizerskim salonima.
Nemojte se zavaravati, jeftino je ,reklamira se kao profesionalno i naravno da će naša "zatupljena" nacija progutati sve te marketinške fore, to je na kraju krajeva i cilj svega.
Frizer sam po struci pa se nekako smatram mjerodavnom i odgovornom da vas obavijestim što stavljate na svoju kosu.Meni je jasno da je to jeftino i da u današnje vrijeme cure i nemaju baš novaca za frizere ali mislim da je bolje uštedjeti još dodatnih 20-30 kn pa kupiti barem koliko toliko poštenu boju za kosu.Nadam se da se neće nitko uvrijediti i da će barem jedna od vas bojktotirati Syoss ! :top:

Maiya
04.12.2010., 09:04
Pa ne zavaravamo se baš. :D Malo pronjuškaj po temi. Većini su farbe za kosu sasvim ok, dok opet većini, uključujući i mene svi ostali proizvodi apsolutno ne valjaju. Nema teorije da bih kupila Syoss šampon i da je po 1 kn. :D Neke cure koje su na temi i rekle da im je ok su odustale od tog mišljenja nakon dužeg korištenja, a nekima je pak stvarno ok. Sto ljudi sto ćudi, nemam pojma.
A ono o profesionalnim proizvodima koje koriste frizeri, to im je stvarno bio tako jeftin potez i mislim da stvarno malo njih u to vjeruje. :rofl:

typhoid_mary
04.12.2010., 11:29
:D odlucih se danas da isprobam http://www.syoss.com.hr/index.php?id=149
e sad drzim fige da budem makar tamno ljubicasta, boja mi se cini jako nice i fine boje imaju, al sad kak ce ostat uh ......

Željezna
04.12.2010., 13:25
:D odlucih se danas da isprobam http://www.syoss.com.hr/index.php?id=149
e sad drzim fige da budem makar tamno ljubicasta, boja mi se cini jako nice i fine boje imaju, al sad kak ce ostat uh ......

Zakelji tu
:top:

pajana
04.12.2010., 22:00
meni je rozi super

typhoid_mary
06.12.2010., 20:10
fail
ok zgleda, samo sam opet jako tamna, mislim da bi trebalo zbilja probat na plavu kosu ili u tim tonovima. na moju kosu di mi je izrast bash se vidi da je ljubicasta i onda pada na tamno.slikice nema jer mi nije imalo smisla slikat kad mi fotic nema blic. al svidja mi se bez obzira nekako sam si friška :cerek:

Cosmo-Girl
08.12.2010., 14:25
moze li netko reci iskustva ako je probao syoss masku za kosu? jel dobra jel se masti kosa od nje?

angie111
08.12.2010., 17:20
ovako koristila sam one shine sampon i regenerator i iskreno nisam primjetila nista posebno a sto se tice farbi za kosu probala sam srednje smedju i takodjer nisam primjetila nista posebno,ispire se poprilicno brzo a dali ostecuje kosu nemam pojma.iskreno privukla su me neodoljiva pakiranja ovih proizvoda...ima nesto u tome...

LadyMoonlight
08.12.2010., 18:36
Probala sam mini volume sampon i meni je oke..
Mekana je kosa od njega.

TheEmpress
13.12.2010., 17:26
Jel ima kod nas syoss rusty bworn nijansa: http://www.syoss.de/uploads/tx_templavoila/523_en.gif

kesup
02.01.2011., 13:04
Ja kupila pjenu za kosu - CURL CONTROL (jos ima i neku oznaku PRODUKT DES JAHRES 2010) i nažalost moram reć da mi je to jedna od gorih pjena koje sam imala (a imala sam ih dosta jer mi je kosa dost bitna stavka :D). Već drugi dan mi se spljošti kosa, ne znam. Me not like.
Tak da.. Ne bih preporučila.

LadyMA
02.01.2011., 14:38
Evo, meni su Repair šampon+regenerator odlični! Inače se teško mičem sa svojih omiljenih Dove proizvoda, ali mama je kupila pa sam probala. Ne sjećam se kad sam zadnji put tak dobro raščešljala kosu. Meni super!

TheEmpress
02.01.2011., 23:05
Moja sestra i baka su oduševljene sprejem za kosu, onim strong, rozim.

Schiphol
03.01.2011., 03:59
Evo, meni su Repair šampon+regenerator odlični! Inače se teško mičem sa svojih omiljenih Dove proizvoda, ali mama je kupila pa sam probala. Ne sjećam se kad sam zadnji put tak dobro raščešljala kosu. Meni super!

ja imam regenerator :top::top:

bebačica
10.01.2011., 20:59

Potpisujem! Doduše,čini mi se da mi se kosa brže masti od njih ali nema veze,glavno da je fina,mekana i da se lijepo raščešljati :s

anitasaur
29.01.2011., 02:02
Probala sam i šampon i regenerator i boju.

1. šampon i regenerator odlični prvi dan - dan poslje koma. Teška i masna kosa :eek:

2.boja - kupila sam onu intense red jer je ona teta u reklami imala baš žarko crvenu boju. Ispala sam tamno tamno crvena, skoro smeđa :S

Nije baš kvalitetno koliko reklamiraju:flop:

Gizehh
29.01.2011., 07:55
Prvo pozdrav svima :D

Evo da se i ja malo ubacim nadahnuta novim iskustvom. Ja sam dobila perut od syoss šampona. Meni nije palo na pamet da je od njega ali baš mi jučer frizerka kaže da su i ona i neke njene mušterije također dobile perut od njega :flop:
Ali farbala sam se dva puta sa syoss dark brown bojom i ona mi je super.

SweetBabyDolly
29.01.2011., 11:27
Meni je od syoss kosa kao slama! Nepaše mi nikako, a i sve moje frendice koje su ga probale nije im bio dobar:flop:... Još nisam čula od nikoga pozitivne komentare za taj šampon, osim naravno na reklami:kava:

Iva_na
03.02.2011., 11:00
da li je probao tko njihovu boju nijansa srednje smeđa?

Lilly Vanilly
14.03.2011., 17:09
Meni je odličan njihov šampon Volume Lift (plava oznaka) i primjećujem da mi kosa uistinu IMA ful volumena. :s A s druge strane, razočarala me boja za kosu. Koristila sam nijansu Chocolate i nije bilo nikakvog učinka, tj na meni nije uopće ličila na tu boju... :(

modra
14.03.2011., 19:48
sam ga već tu popljuvala? :zubo:
da.. syoss mi je očajan. šamponi isuše kosu da nema ni sjaja ni ništa i još dobijem perut. i na dodir nije glatka nego hrapava više. regenerator bezličan, sprej za sjaj ne daje nikakav učinak, čak mi se učinilo da isuši, maska onak.. ok.
a za farbe sam čula da spale kosu.

typhoid_mary
16.03.2011., 22:00
vidis a meni je jedino ta boja kak treba, sve ove ostale su mi se em ispirale jako brzo em sve tamne crvene unatoc hidrogenu:ne zna:

Baccara
21.03.2011., 10:25
probala sam relativno nedavno syoss boju za kosu, majka mi je kupila jer je negdje na nekoj akciji bila nasla, i mogu reci da mi je bila bas dobra (crno-plava nijansa, koju i inace koristim). nista spektakularno, ali za tu cijenu i vise nego solidno. ono sto mi se bas svidjelo je da je mrvicu rjedja od one koju inace koristim, pa se dala malo lakse i bolje pocesljati i rasporediti po kosi kasnije.

poison_ivy_5
21.03.2011., 19:56
moram pohvaliti masku iz žute linije NUTRITION OIL CARE, imam i šampon iz te linije i kosa mi je nekako živnula pogotovo nakon što sam počela koristiti masku :cerek:

sunchych
21.03.2011., 20:43
vidim da imate svakakvih iskustva s njima. ali meni su njihove stvari nešt najbolje za kosicu kaj sam ikad probala. i te njihove boce traju i traju..zakon mi je njihov sprej za zaštitu od pegle,samo kaj ga više nigdje nemrem nać!!!! imam repair regenerator-predivan. sad sam zabunom kupila muški šampon-samo sam gledala da je za masnu kosu!!! ne sviđa mi se miris ali je od njega već pri pranju kosa tako meka..ma znate ono da su od svih šampona za masnu kosu dobijete suhu metlu od kose ali ovaj mi je fab!!!!! raščešljam se u tri poteza.još sam u dm-u dobila i njihovu četku za kosu,nemem pojma zakaj,valjda je bila akcija nekakva. a četka predobra.

bumblebee :)
26.03.2011., 18:51
moram pohvaliti masku iz žute linije NUTRITION OIL CARE, imam i šampon iz te linije i kosa mi je nekako živnula pogotovo nakon što sam počela koristiti masku :cerek:

potpisujem! ^^ :top:

Trnoviti maslačak
28.03.2011., 21:59
Imam problem.. Imam suhu kosu, kronično suhu... Pod prstima škripi,ne sijećem se da je ikad bila takva... neznam više kaj raditi...
da li je netko probal syoss i d ali bi takvoj kosi pomoglo?

Sierra Leone
29.03.2011., 09:18
Meni se od tih sampona kosa zamasti drugi dan, i moram ju prati svaki dan...ali samo od tih sampona. Tako da mi se ne svidaju...:flop:

LILI1905
29.03.2011., 10:51

Tačno..čak je i slican DOVE maski po ucinku..Nekako je kosa čvršca

Ivonka
01.04.2011., 09:39
Meni se od tih sampona kosa zamasti drugi dan, i moram ju prati svaki dan...ali samo od tih sampona. Tako da mi se ne svidaju...:flop:

Čini mi se da sam ja jedina kojoj šampon valja. :zubo:
Meni je super. Prije 5 godina frizerka mi je preporučila da koritim dječji šampon jer ima najmanje silikona i manje će mi se prljat kosa. Koristila sam Johnsons i Genera šampone ali sam morala kosu prati svaki dan ili svaka dva dana.
Syoss koristim već dva tjedna i super mi je. Kosu perem svaka tri-četiri dana što mi je super. :top:

ToxiclyStronger
02.04.2011., 23:25
Meni je Syoss odličan, koristim ga otkad je došao kod nas, što je mislim otprilike godinu dana. Svaki puta uzmem drugačiji šampon. Trenutno koristim rozi šampon, Smooth relax, i stvarno je odličan, kosa mi je mekana i puno ravnija nego sa bilo kojim drugim šamponom. I odlično miriši. Kosu perem jedanput u otprilike tjedan dana.
I četka za kosu im je odlična, ona velika, paddle brush.
Također koristim sprej za zaštitu od vrućine i odličan je, kosa mi uopće nije oštećena. I imam jedan sprej godinu dana, iako ga koristim svaki put kad peglam kosu, što je otprilike 8-10 puta mjesečno. I prije svakog sušenja kose. Čini se da nikad kraja boci :D
Regeneratore ne koristim njihove jer mi je skupo davati 30kn za regenerator, koristim od Gliss Kura.

Boje još nisam probala, ali planiram probati onu skroz najsvijetliju plavu sa onom ženskom kratke kose na kutiji.
Jel ju tko probao?

TheEmpress
02.04.2011., 23:30
Ja sam koristila crvenu boju, intense red, odlična je. Dobro se primi, sporo se ispire i nakon farbanja s njom mi ne smrdi kosa po farbi. :o

Ilona
03.04.2011., 13:58
Koristila sam njihovu boju za kosu i moram reći da mi u 8 godina koliko se farbam ništa nije tako isušilo kosu, uključujući i kratko vrijeme kada sam se farbala u plavo.
Što se same boje tiče, ne mogu baš puno reći, s obzirom na to da se uglavnom farbam u neku srednje do tamno smeđu jer mi je prirodna boja pepeljasta, što izgleda bezveze na moj svijetli ten, izgledam k'o mišica.
Kosa se oporavila, ali nikad više.

Saronge
03.04.2011., 23:10
Ja sam koristila crvenu boju, intense red, odlična je. Dobro se primi, sporo se ispire i nakon farbanja s njom mi ne smrdi kosa po farbi. :o

potpisujem! Kaj se tiče ispiranja, definitivno traje dulje od garnier color naturals 660 iako je imam 2tjedna tek :)

angel08
04.04.2011., 11:19
http://www.syoss.com.hr/index.php?id=256 je ko probal posvjetljivač ?

logical
04.04.2011., 16:46
evo ja sam kupila syoss prije mjesec dana onaj za volumen sampon i regenerator, crna i bijela tuba, i uzasan mi je jer mi je kosa drugi dan masna kaj ju moram oprati ili stavit u rep a s druge stane kad se isfeniram bas mi lijepo pada i nisu vrhovi onak ko metla rastrkani, ko da ihzagladi to mi je ok, jeidno mislim da mi je mozda od njih kosa ko postala drugacia na dodir ko grublja mada ja regenerator drzim po par minuta na kosi da omeksa...tak da eto im ai plu si minus:rofl:

TheEmpress
04.04.2011., 16:47
http://www.syoss.com.hr/index.php?id=256 je ko probal posvjetljivač ?
Nema toga kod nas. Barem ja nisam vidjela. Ako ima, onda vjerojatno u Mulleru, oni imaju nijanse kojih u DMu i ostalim dućanima nema.

angel08
04.04.2011., 18:46
Nema toga kod nas. Barem ja nisam vidjela. Ako ima, onda vjerojatno u Mulleru, oni imaju nijanse kojih u DMu i ostalim dućanima nema.

ima i u dmu :D isprobala ga :D
fakat posvijetli , samo ja imam crveni pigment pa mi je jos malo žučkasto narančasti odsjaj pogotovo na slikama :D

Uranija
06.04.2011., 13:53

Jel, i meni se teško maknut od Dovea, ali probam.

Tako mi je dosta slabih zamršujućih proizvoda da bi :mad:

wadra
08.04.2011., 20:08
Syoss volume, jako dobar. Inače imam gustu kosu i ne treba mi dodatni volumen, ali od ovog šampona mi kosa nema previše volumena, onoliko koliko treba. Koristim i regenerator, isto je jako dobar.

bubley
09.04.2011., 15:25
meni nažalost njihovi šamponi nisu valjali..kosa mi je bila ko slama i uz regenerator..šteta, jer nisu skupi a imaju velika pakiranja :( ...

zoo111
26.04.2011., 10:47
Bok! Zanima me da li je itko isprobao Schwarzkopfovu liniju Syoss? Kakvi su vam utisci?

ja već nekih mjesec dana koristim od SYOSS-a NUTRITION OIL CARE za dugu kosu sklonu pucanje..
i obožavam ga..kosa je lijepa i odsjajom.. a vrhovi su zaglađeni..

mislim si kupit istoimeni regenerator..
e sad tih šampona imas vise vrsta..za vise tipova kose.. ovisno kakva je tvoja..
al ja ti ih preporucujem.. :D:D

KANARinka27
27.04.2011., 09:35
Znači :maska Sioss oil nutrition-žuta valja?
Dobro-jer sam je kupila:cerek:

Nanuša
27.04.2011., 09:40
Smooth Relax maska je odlična :)

Meadow
27.04.2011., 21:52
syoss shine šampon nije dobar :flop:

par puta sam oprala kosu s njim i nije bilo nikakvog extra sjaja. štoviše, kosa mi je bila tako mat :flop:

addenda20
27.04.2011., 22:31
Meni ti šamponi smrde i nisam osjetila nikakvu želju da ih kupim i isprobam. :flop:

plavka91
06.05.2011., 18:11
Probala sam syoss masku za kosu...i bila sam zadovoljna

malosunce19
07.05.2011., 13:03
Ljudi,molim pomooooc
Naime,ova stvar je meni naj naj naj bolja za kosu.i sada ju potrosila,idem kupiti drugu.i nigdje je nema...dm,muller,supermarketi..nema i nema.u svim trgovinama kazu da je nece niti narucivati..da je povucena iz prodaje.
molim vas,ako netko ima,ne treba mu-prodaje,ili nadjete u nekoj trgovini,pliiiz javite..:)

http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://produkte.schlecker.com/media/articleImages/Syoss-Fibre-Cream-1235976001.jpg&imgrefurl=http://produkte.schlecker.com/syoss-fibre-cream-1235976001&usg=__riC2l-y83LFwpyNraBIuOPOwDcM=&h=200&w=200&sz=10&hl=hr&start=1&sig2=Hsbz_yBREyDQ5JnV5moZ3Q&zoom=0&um=1&itbs=1&tbnid=z6Y_dWVRvaspKM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/search%3Fq%3Dsyoss%2Bfibre%2Bcream%26um%3D1%26hl%3 Dhr%26sa%3DN%26biw%3D1246%26bih%3D688%26tbm%3Disch&ei=EDXFTffDFoSBswbOnuCPDw

daisydai
21.05.2011., 12:40
meni su syoss boje najbolje, cijena vrlo prihvatljiva, ne smrdi onako gadno kao ostale boje slicnih cijena, uvijek mi dobro ispadne i nije velika razlika od onog sto je prikazano na slici. preporuke. (Y)

lida
21.05.2011., 20:05
Ljudi,molim pomooooc
Naime,ova stvar je meni naj naj naj bolja za kosu.i sada ju potrosila,idem kupiti drugu.i nigdje je nema...dm,muller,supermarketi..nema i nema.u svim trgovinama kazu da je nece niti narucivati..da je povucena iz prodaje.
molim vas,ako netko ima,ne treba mu-prodaje,ili nadjete u nekoj trgovini,pliiiz javite..:)

http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://produkte.schlecker.com/media/articleImages/Syoss-Fibre-Cream-1235976001.jpg&imgrefurl=http://produkte.schlecker.com/syoss-fibre-cream-1235976001&usg=__riC2l-y83LFwpyNraBIuOPOwDcM=&h=200&w=200&sz=10&hl=hr&start=1&sig2=Hsbz_yBREyDQ5JnV5moZ3Q&zoom=0&um=1&itbs=1&tbnid=z6Y_dWVRvaspKM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/search%3Fq%3Dsyoss%2Bfibre%2Bcream%26um%3D1%26hl%3 Dhr%26sa%3DN%26biw%3D1246%26bih%3D688%26tbm%3Disch&ei=EDXFTffDFoSBswbOnuCPDw

Ja danas vidjela u mulleru u cityju. Puno ih ima!:mig:
A kakvu kosu imaš i što radi ta stvar?

malosunce19
21.05.2011., 23:39
lida,zaarr daaa?:)))U srijedu dolazim u zg...valjda se nece sve prodati....i kupujem ih SVEEE!:)
to ti je nesto izmedju gela i kreme..ni gel ni krema..bas specificno...ima puno varijanti raznih proizvodjaca, na tu foru,ali nista nije kao to njihovo..
meni je to super kada si radim kovrcavu kosu,ali bas ono,ful puno malih kovrca.
na svaki pramen stavim malo toga prije nego stavim vikler(ali stvarno jaako malo),,ono samo prodjem prstima kroz pramen...i kovrce ispadnu mrraaaakkk.naj bolje mi je kod toga sto em je cvrsto,super drzi,.a doslovno si mogu sama s tim regulirati stupanj cvrstoce....i ne "trusi se" sa kose,,,kao kad npr.rascesljavas kosu na kojoj je gel,pa ispadne kao da si pun peruti.....ja se nakovrcam i jos to nakovrcano natapiram,bez ikakvih tragova na kosi...
i duuugoooo traje,.nikad kraja,,,nikad potrosit...osim sada,kada sam ostala pri dnu bocice, a po trgovinama ga nigdje a kupiti,pa je otislo zacas..:-)))
i da,ako ne radim kovrce,,ili stavim na vlaznu kosu kada je susim,pa kad osusim kosa izgleda gusto,sjajno,bujno...ili na suhoj kosi,s time ju je super oblikovati.hvala ti sto si mi rekla:)

malosunce19
21.05.2011., 23:43
a sto se moje kose tice,,duzina je negdje do...a neznam,do 10og kraljeska..:-))).farbam ju zadnjih 8 godina,,,zadnje 3 plavi pramenovi..
suha na vrhovima,,nakon 3 dana masna na tjemenu...
:-)

lida
22.05.2011., 20:47
E hvala, ja sam ju kupila danas, imam kraću kovrčavu kosu pa ću se s njom razbarušiti!!!

malosunce19
22.05.2011., 22:37
a ne ne,hvala tebi sto si mi rekla gdje ima za kupiti.:))
ja jadna si maloprije stavila viklere,..pomijesala sam 3 razlicite kreme za kosu koje imam,a nikako mi ne odgovaraju,pa od kako su kupljene stoje na dnu ormara..pa reko-mozda ce ovako zajedno kombinirane biti neke koristi od njih...nadam se da cu na nesto liciti kada ujutro skinem viklere,,mada cisto sumnjam,,

malosunce19
24.05.2011., 16:32
Smooth maska za kosu je preeedivna...kosa je taaako mekana...prirodno mi je kosa valovita malo...a nakon ovoga mi je full ravna??odusevljena sam;)

Gazdarica
25.05.2011., 18:31
a sto se moje kose tice,,duzina je negdje do...a neznam,do 10og kraljeska..:-))).farbam ju zadnjih 8 godina,,,zadnje 3 plavi pramenovi..
suha na vrhovima,,nakon 3 dana masna na tjemenu...
:-)

to što je nakon tri dana na tjemenu masna mi se nekako čini čisto u redu... ne kužim koliko bi dugo trebala ne bit masna :confused:

lida
25.05.2011., 19:13
Evo da javim dojmove, masno mi je to previše. Nažalost nisam odoševljena.

malosunce19
29.05.2011., 22:40
to što je nakon tri dana na tjemenu masna mi se nekako čini čisto u redu... ne kužim koliko bi dugo trebala ne bit masna :confused:

mozda i je u redu,ali za mene je to nesto sasvim novo,jer mi se zadnje vrijeme tako masti..do nedavno mi je NE PRETJERUJEM i do 10 dana znala biti prekrasna,,sto prljavija to mi je bila bolja kosa..kako koristim john friedu,masti mi se tako brzo,,

malosunce19
29.05.2011., 22:44
Evo da javim dojmove, masno mi je to previše. Nažalost nisam odoševljena.

skuzila sam po svojim prijateljicama,da niti jednoj nije odgovaralo,a meni je savrseno,steta.....eto,ja sam se danas vratila iz zg-a sa ogromnom zalihom istih...:-)od sutra cu opet imati savrsene kovrce..:-)i sto je naj bolje,em su ih povukli iz prodaje ,pa sam ganjala muller samo zbog toga,na blagajni su mi dali extra popust na njih:-))))sad sam taak sretna,,,ali ne zelim ni razmisljati sto ce biti kada potrosim sve zalihe a ne bude nigdje za kupiti:)))

lida,cuvaj svoju kutijicu,traziti cu te da mi prodas:)

lida
30.05.2011., 07:29
Da, spremila sam kremu duboko u svoj kozmetički ormarić i neka stoji...........

Bayleaf :P
03.06.2011., 15:43
Za slučaj da neznate trenutno vam je u konzumu na akciji Syossov heat protection spray. Inaće košta 30 kn, a trenutno je u konzumu 20. Prije par dana sam ga kupila, koristila ga jesam ali nisam se peglala. Inaće se peglam 2 puta tjedno, ali za ovo što sam samo sušila kosu mi se čini solidan. Bolje išta nego ništa, a vidjela sam da ga koriste na brojnim tutorijalima na youtube-u pa ono... sigurno nije tako pa loš.
Ja sam si odlučila kupiti još jedan. Na akciji je a vrijedi do 2013.-te, a ko zna kolko će koštati do tada :rofl:
Htjela sam kupiti neki Keunov, ali nisam našla sprej za kosu. A od pegle su mi jako ispucali vrhovi....

Meadow
03.06.2011., 22:35
Smooth maska za kosu je preeedivna...kosa je taaako mekana...prirodno mi je kosa valovita malo...a nakon ovoga mi je full ravna??odusevljena sam;)

jel to isto syoss smooth ili neka od te tri koje si kombinirala? nisam shvatila.

Za slučaj da neznate trenutno vam je u konzumu na akciji Syossov heat protection spray.

koristim ga već dugo i dobar mi je. inače imam kosu kao slamu, a kad njega stavim, i kad ispeglam, vidim da je kosa nekako čvršća i deblje dlake, kao da je osnažila - ne znam kako to bolje pojasnit :rofl:

malosunce19
04.06.2011., 13:24
jel to isto syoss smooth ili neka od te tri koje si kombinirala? nisam shvatila.

koristim ga već dugo i dobar mi je. inače imam kosu kao slamu, a kad njega stavim, i kad ispeglam, vidim da je kosa nekako čvršća i deblje dlake, kao da je osnažila - ne znam kako to bolje pojasnit :rofl:

da da,syossova smooth...:-)

Anita2507
07.06.2011., 19:12
Zar taj spray nema u alkohola u sebi?

malosunce19
07.06.2011., 22:44
ja taj sprej stavljam prije susenja kose fenom,ili kad koristim elktricnu cetku,štajaznam dal to pomaze sta,,svi kazu da pomaze i da je super..primjetim samo da mi se brze masti kosa od toga.

Tams
15.07.2011., 11:54
Jeste mozda koristili ovu boju: iskustva?

http://www.syoss.eu/index.php?id=288&L=1

fairy_dea
15.07.2011., 13:11
i ja ga stavlja,a neznam dal pomaze :ne zna:
poslije kad peglam kosu sve se onak dimi,pa onda valjda pomaze :rofl:

msimba
16.07.2011., 12:36
Uzela prvi put syoss posvjetljivac :flop::flop::flop::flop::flop::flop::flop::flop:

KATASTROFA!!! moju predivnu plavu kosu je pretvorilo to cudoviste od boje u nesto kricavo zuto, neprirodno, uzasno puno mi je kose ispalo, ostale mi crne tockice po tjemenu, boja je cisti blajh + 12% hidrogen, uzas, uzas, uzas uzas :mad:

hvala bogu na frizerki i keuneovim bojama za kosu, sada je sve ok...moje iskustvo sa syossovom bojom imate na temi "plava kosa"...ugl nikada vise, poslala sam im hate mail :(

fairy_dea
16.07.2011., 12:51
ja bas jucer kupovala boju i razmisljam dal da uzmen taj syoos,eto onda mozda dobro da nisam kupila :ne zna:

Bukoroshe
16.07.2011., 20:46
Farbu nisam kupovala, ali šampon i regenerator su očajni. Žali bože novaca.

školarka_
21.07.2011., 17:08
meni je šampon SHINE i regenerator SMOOTHING [valjda, ne sjećam se] ODLIČAN. kosa je mekana, glatka i MIRIŠE KO DUŠA :cerek:

alba chiara
22.07.2011., 09:17
ja koristim samo njihov regenerator, i to syoss volume. meni je sasvim ok, ne koristim ga stalno - praktički svako druge pranje... ali kosa mi nakon njega bude mekana i sjajna :) meni je super... čula sam puno loših iskustva pogotovo vezanih za opadanja kose. ja ga koristim već duže vrijeme, i nemam nikakvih primjedbi.

Isadora Cadaver
28.07.2011., 23:07
Uzela prvi put syoss posvjetljivac :flop::flop::flop::flop::flop::flop::flop::flop:

KATASTROFA!!! moju predivnu plavu kosu je pretvorilo to cudoviste od boje u nesto kricavo zuto, neprirodno, uzasno puno mi je kose ispalo, ostale mi crne tockice po tjemenu, boja je cisti blajh + 12% hidrogen, uzas, uzas, uzas uzas :mad:

hvala bogu na frizerki i keuneovim bojama za kosu, sada je sve ok...moje iskustvo sa syossovom bojom imate na temi "plava kosa"...ugl nikada vise, poslala sam im hate mail :(

A meni je pa baš super taj posvjetljivač, uzela sam onaj najjjači i zadovoljna sam kako je obavio posao

Dotty
08.08.2011., 18:06
Iskustva sa Syoss svijetlo smeđom farbom, kako ispada?

namelessone
27.08.2011., 15:45
Syoss Mixing Colors, ako je netko probao, može mali info o tome kakve su boje, odnosno ako su iste kao što je prikazano na kutiji, tj. nijanseru, su sjajne, ako se ispiru i sl.? Već par mjeseci koristim njihove Basline boje i jako sam zadovoljna, ali eto htjela bi probati i ove nove koje u sebi mješaju dva tona pa samim tim boja izgleda dublja, življa...unaprijed hvala na informacijama :)

chelsea_smile
12.09.2011., 20:41
pozdrav cure! zanima me jel moguće koristit taj posvjetljivač njihov s obzirom da imam neku tamnosmeđu crnu (farbanu, ne prirodnu) boju kose?:(

TheEmpress
12.09.2011., 23:44
Naravno, ako ne očekuješ čuda. :zubo: Nećeš plava ispast samo s tim. :) Ali svijetlija u svakom slučaju, da.

chelsea_smile
13.09.2011., 11:19
Naravno, ako ne očekuješ čuda. :zubo: Nećeš plava ispast samo s tim. :) Ali svijetlija u svakom slučaju, da.

pa to da, ne želim plava bit :D, sam da se izvučem iz te crne pa stavim neku smeđu svijetlu ;). hvala na odgovoru!

Dotty
15.09.2011., 13:25
Jesu možda izbacili Syoss 5.1 iz prodaje?:confused: Kod nas je nema više u Kozmu, a vidim dobili su neku novu smeđu, honey brown. Neeeeee...:(

dobardan
06.10.2011., 19:23
jel probala koja ovaj šampon za suho pranje kose? moja se brzo masti a ne da mi se klasično prati svaki dan, ako šta valja to bi mi mogao biti spas..

Jeguljica
08.10.2011., 20:12
Farbu nisam kupovala, ali šampon i regenerator su očajni. Žali bože novaca.

Meni je koma!
Šampon sam jednom koristila, i perut i svrbež da te zaboli sve tjeme, i onda sma prestala na duže vrijeme,i sve bilo ok,i onda opet odlučim mu dati šansu(jer mi se svidjelo to kaj mi kosa mekana nakon pranja),ali ne,opet ista stvar,perut,svrbež jaka po glavi!

Nymph.
09.10.2011., 20:56
Jutros kupila šampon i regenerator repair therapy pa ćemo vidit kakav je
Inače uzela po preporuci frendice koja non stop kokodače kako je odličan

charlizeos
09.10.2011., 20:59
ajde javi, ja baš razmišljam da kupim šampon ako bude u kozmu popust ovu srijedu na šampone

turinica
10.10.2011., 06:49
Jeste mozda koristili ovu boju: iskustva?

http://www.syoss.eu/index.php?id=288&L=1

Ima li tko da je koristio ove boje? Pogotovo plave nijanse?

Nymph.
10.10.2011., 13:40
Jutros isprobala šampon i regenerator
mogu reć da sam oduševljena kosa je mekana ,lepršava , lako se češlja i prekrasno miriše :cerek:

Akinom :D
21.10.2011., 20:28
meni su šampon i regenerator, ok ! Kosa je mekana i sjajna, ali se kosa brzo masti, bar meni. Inače mi se kosa nikad ne masti, ali od njega da :o

Sanja Enola
22.10.2011., 14:38
Syoss šampon i regenerator koristim već mjesecima i meni dosad najbolji šampon koji sam imala..svaka 4 dana moram prati kosu (što je super jer je jako duga i gusta) a i tad kad je perem više ju perem radi mirisa dima i zet-a, nego jer je masna...

volumen super,sjajna,mekana,bez problema rasčešljam.

Farbu nisam sama probala,ali sisterku farbam s njom već dugo i dosad nije požalila...prije toga je korisrila keune ili loreal.

girl333
22.10.2011., 14:42
zna li netko sto znace brojke na syossovim farbama? npr 8-7, 4-8, 3-1 itd... :)

TheEmpress
22.10.2011., 14:58
Objašnjavali smo to već puno puta na crvenokosima, vidi tu: http://www.forum.hr/showpost.php?p=33985518&postcount=2

A u ostalom, sve na syoss stranici lijepo piše http://www.syoss.com.hr/index.php?id=249

Primjer: ja se farbam s nijansom 5-29 Intense Red. Broj pet označava osnovni tom boje (svijetlosmeđa), a brojke 2 i 9 vrstu pigmenta i intenzitet nakon bojenja (2 - crvena, 9 - intenzivna). Otud ime Intense red, očito. :zubo:

girl333
23.10.2011., 08:26
Objašnjavali smo to već puno puta na crvenokosima, vidi tu: http://www.forum.hr/showpost.php?p=33985518&postcount=2

A u ostalom, sve na syoss stranici lijepo piše http://www.syoss.com.hr/index.php?id=249

Primjer: ja se farbam s nijansom 5-29 Intense Red. Broj pet označava osnovni tom boje (svijetlosmeđa), a brojke 2 i 9 vrstu pigmenta i intenzitet nakon bojenja (2 - crvena, 9 - intenzivna). Otud ime Intense red, očito. :zubo:

nisam ovo prije vidjela :rofl: tnx :)

treehill03
02.11.2011., 19:21
nisam zadovoljna sa njihovim šamponima i regeneratorima. Dobila sam od njih perut koje sam se onda morala rješavati mjesecima. Također mi se kosa jako brzo mastila, za samo jedan dan bila je u masnim rezancima.

Prixie
02.11.2011., 19:54
kupila sam njihovu farbu prije vec dosta vremena, al to je bila najuzasnija farba ikad. tolko je vodena, da sam zasrala cijelu sebe i cijelu kupaonu. kapala je na sve strane.:rolleyes:
imala sam i sampon, al ne sjecam se koji, bil je katastrofa. ostavljal je neki cudan sloj na kosi, bila mi je masna 3 sata nakon samponiranja. za vrhove koji su mi suhi sam uzela onaj neki oil nutrition care regenerator, ili kak mu je vec ime...isto uzas. ne kupujem vise ni sampone ni regeneratore:flop:
zna neko kakav je onaj sprej za zastitu od topline?

TheEmpress
03.11.2011., 10:38
Vodena farba? :confused: To mi se s nijednom farbom još nikad nije desilo, vjerojatno si na neku falšanu naletila. :ne zna:

Dotty
03.11.2011., 16:20
Vodena farba? :confused: To mi se s nijednom farbom još nikad nije desilo, vjerojatno si na neku falšanu naletila. :ne zna:

Istina. Meni Syoss farbe uopće nisu vodene, dapače, presuhe su mi nekako.

Prixie
03.11.2011., 20:04
pa da, bila je onak full tekuca, znaci nije bila dosta gusta :zubo: i fakat mi je kapala sve okolo, kupila jedanput i nikad vise:ne zna:
zaboravih prije napisat, imam i onaj neki losion za zagladjivanje na pumpicu...uzasan je, totalno sljepi kosu, i bude onak masna gadno:rolleyes:

iva2301
06.11.2011., 02:21
Syoss šampon i regenerator koristim već mjesecima i meni dosad najbolji šampon koji sam imala..svaka 4 dana moram prati kosu (što je super jer je jako duga i gusta) a i tad kad je perem više ju perem radi mirisa dima i zet-a, nego jer je masna...

volumen super,sjajna,mekana,bez problema rasčešljam.

Potpisujem skroz :top:

Syoss Volume Lift mi je do sad najbolji šampon za kosu kojeg sam koristila :cerek:
Kosa miriši lijepo, volumen je tu (kakav takav bitno samo da ga bar malo ima..), boja kose mi stvarno lijepo izgleda, ne masti mi se toliko brzo...svaka 3 dana perem kosu i super mi je to..
Doduše, regeneratore ne koristim pa neznam reć za njih, ali šamponi su mi vrh Syossovi :)

andjeo29
08.11.2011., 13:16
gdje nabaviti onaj njihov sprej za suho pranje kose? ima ga u (svakom) Kozmu?

Prixie
08.11.2011., 20:02
gdje nabaviti onaj njihov sprej za suho pranje kose? ima ga u (svakom) Kozmu?
imas u dm-u.:) za kozmo neznam.

Ayala
10.11.2011., 22:14
Potpisujem skroz :top:

Syoss Volume Lift mi je do sad najbolji šampon za kosu kojeg sam koristila :cerek:
Kosa miriši lijepo, volumen je tu (kakav takav bitno samo da ga bar malo ima..), boja kose mi stvarno lijepo izgleda, ne masti mi se toliko brzo...svaka 3 dana perem kosu i super mi je to..
Doduše, regeneratore ne koristim pa neznam reć za njih, ali šamponi su mi vrh Syossovi :)

Evo kod mene totalo obrnuto, najgori šampon ikad mi je baš taj Volumen(druge syoss nisam probala) nikakav volumen, samo mi je isušivao i petljao kosu :ne zna:

-garden-
15.11.2011., 17:48
meni se uopće nije svidio syoss, kupila sam repair i šampon i regenerator, ali kosa mi se s tim još prije osuši i djeluje prljavo, kao da ju nisam danima prala. :( baš sam razočarana.

lady vintage
16.11.2011., 22:21
Meni je od Syossa dobar bio jedino Volume Lift, i niti jedna druga linija njihova mi više ne paše.

enthusiastic
17.11.2011., 03:23
Moje iskustvo sa Syoss shamponima i regeneratorima je pregrozno - kosa mi se prebrzo masti, doslovno već drugi dan nakon pranja izgleda kao da je mjesecima nisam oprala- tako da, no more :nono:

Talo
18.11.2011., 10:55
Meni je od syossa dobar šampon onaj protiv prhuti. Stvarno mi je pomogao.
A dobila sam za rođendan šampon, regenerator i masku za kosu. Regenerator sam odma dala dalje jer to ne koristim, šampon još nije došao na red, ali zato masku za kosu koristim 1 tjedno i prezadovoljna sam. Mislim da je linija za suhu i oštećenu kosu, nisam sigurna, makar kosa mi nije niti jedno od navedenog, ali joj paše :D

blue-bird
24.11.2011., 21:58
Je li netko koristio posvjetljivač 12-0??
Uništava li previše kosu?
http://www.syoss.com.hr/uploads/tx_templavoila/120l_en_01.gif

andrea m
25.11.2011., 14:23
jel tko probao onaj za masnu kosu, sa 0% silikona, vidim da su podjeljena misljenja oko ostalih.

Crnapantera01
28.11.2011., 06:38
odkad je syoss na trzistu koristim ga i prezadovoljna sam...:mig:
kosa mi je,bar po komentarima,prekrasna...ne masti mi se vise ko prije,sjajna,zdrava,jaka,nema ispucalih vrhova...
inace koristim sve od njih od sampona,regeneratora,maska,regeneratora u sprayu,laka,i sad po novom i boje za kosu...
inace sam kupovala lorealovu boju za kosu,ali od syossa mi je savrsena..ne iritira vlasiste i ono sto mi je bitno kosa mi nije izmucena i nikakva poslije farbanja...
zadnje sam kupovala onaj mix sa 3 boje kao naprirodnija boja za kosu tj.daje prirodan izgled..odlicno za 35kn...:mig:
same pohvale...

a inace curke koje koriste cesto peglu ili figaro toplo preporucam guardian angel/got2be...skup je dosta,ali radi zastitni sloj i stiti kosu cak i pri 220 stupnjeva...:mig:

piksla
29.11.2011., 14:29
ja sam od syossa dobila perut :(

ernela
30.11.2011., 14:15
Od Syossa koristim jedino boju za kosu i to je najbolja boja s kojom sam se ikad farbala. Ispadne mi točno ko na kutiji, čak se i frizerka čudi kak dobro prima jer kad ju miješa ispadne joj "vodenastija" od drugih boja.

Lucy_98
17.12.2011., 00:13
Imam masnu kosu. Jedva izdrži dva dana, a da ne perem. Ima tko prijedlog koji Syoss bi mi pomogao? :D

Austra
28.12.2011., 08:27
Od Syossa koristim jedino boju za kosu i to je najbolja boja s kojom sam se ikad farbala. Ispadne mi točno ko na kutiji, čak se i frizerka čudi kak dobro prima jer kad ju miješa ispadne joj "vodenastija" od drugih boja.

I ja isto koristim boje.. Super ispadnu i dugo se "drže" na kosi ali se strašno dugo ispire boja.. Nakon mjesec dana kada nakon pranja i dalje izgleda ko da sam svinju zaklala tijekom tuširanja :503:

A njihovi regeneratori su mi super.. Jako dugo mirišu na kosi :cerek:

OneOfTheHidden
02.01.2012., 19:34
I ja sam se neki dan napokon odlučila za Syoss-ovu boju za kosu, nakon niza boja koje mi nisu davale niti približan rezultat željenom. Sa Syoss-ovom sam bome ispala najbliže željenoj od svih. Koristila sam Syoss Intense red, stavila sam slikicu tamo na crvenokose ako koga zanima kako je ispalo. Svakako ću i ubuduće koristit tu boju, a razmislit ću sad i o njihovim ostalim proizvodima za kosu, pogotovo o šamponu za bojanu kosu, ako je dobar kao boja, odlično!

WILCO
05.01.2012., 19:01
I ja isto koristim boje.. Super ispadnu i dugo se "drže" na kosi ali se strašno dugo ispire boja.. Nakon mjesec dana kada nakon pranja i dalje izgleda ko da sam svinju zaklala tijekom tuširanja :503:

A njihovi regeneratori su mi super.. Jako dugo mirišu na kosi :cerek:

sad ću ja zdravo seljački:
kada bojate kosu, vi kemijskim procesom otvarate vlas i omogućavate boji da uđe u nju i oboji je. nakon bojanja, vi idete isprati boju sa glave običnim šamponom, a kako je vlas još otvorena, ispirete i dio boje koju ste nanijeli. zato u profesionalnim programima postoje šamponi i preparati koji nakon bojanja zatvaraju vlas, vraćaju ph i stabiliziraju samu boju. to običan šampon ne radi. znači boja je postojanija i dugotrajnija na vašoj glavi i

nažalost, i dosta frizera to ne koristi nakon bojanja i to je krivo.

bubu5
05.01.2012., 20:03
Imam masnu kosu. Jedva izdrži dva dana, a da ne perem. Ima tko prijedlog koji Syoss bi mi pomogao? :D

Isti problem.

Koji bi syoss šampon odgovarao ovakvoj kosi?

suzuki750
05.01.2012., 20:51
sad ću ja zdravo seljački:
kada bojate kosu, vi kemijskim procesom otvarate vlas i omogućavate boji da uđe u nju i oboji je. nakon bojanja, vi idete isprati boju sa glave običnim šamponom, a kako je vlas još otvorena, ispirete i dio boje koju ste nanijeli. zato u profesionalnim programima postoje šamponi i preparati koji nakon bojanja zatvaraju vlas, vraćaju ph i stabiliziraju samu boju. to običan šampon ne radi. znači boja je postojanija i dugotrajnija na vašoj glavi i

nažalost, i dosta frizera to ne koristi nakon bojanja i to je krivo.

Kod zatvaranja bi pomogla zlicica limunovog soka pomjesana sa regeneratorom.. Zar ne?

S tim da se poslije bojanja nanese na cijelu kosu..

Sent from my iPhone using Tapatalk

WILCO
06.01.2012., 09:20
Kod zatvaranja bi pomogla zlicica limunovog soka pomjesana sa regeneratorom.. Zar ne?

S tim da se poslije bojanja nanese na cijelu kosu..

Sent from my iPhone using Tapatalk

to stvarno neznam.

EdithSiddhartha
09.01.2012., 17:47
Zanima me da li možda netko zna imaju li od syossa neke narančaste ili bakrene boje??? I ako je netko koristio,da li su intenzivne,i koliko brzo se ispiru??

ovako nešto možda?? :mig:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lm1ulmiLHY1qbtr0zo1_500.jpg

http://tumblr_lk4qa0D0z01qh3mln

eh da.... :cerek:

motofun
22.01.2012., 19:49
Ljudi,molim pomooooc

I ja trazim vec neko vrijeme, ali vise nigdje nema :((. O ovom proizvodu sve NAJ NAJ!!! Nista mi nije ni slicno tome. Ako netko nadje nek mi posalje poruku na PM... Thx

SweetBabyDolly
31.01.2012., 17:32
Sayos :503:

Samo jedna riječ :hebemu:

prevarena_ri
05.02.2012., 12:09
pozz! je li itko koristio lak za kosu syoss hold&flex? da li lijepi kosu ili ne?

ZimzelenaBiljka
06.02.2012., 12:56
Meni se pak sysoss boja za kosu nije nimalo svidjela :(
Kupila sam intense red i nakon samog farbanja sam bila oduševljena rezultatom koji sam dobila na dva prethodno blajhana pramena - bila je predivna, intenzivna crvena boja, ali ostatak kose koji je prirodno smeđ i nije prethodno blajhan skroz do bijele boje je dobio samo crveni odsjaj. Sa ova dva prethodno blajhana pramena mi se boja posve isprala nakon samo 4 pranja :mad: dok mi semi-permanent boje izdrže 6 pranja prije nego počnu blijediti

majacc
13.02.2012., 13:25
pozz! je li itko koristio lak za kosu syoss hold&flex? da li lijepi kosu ili ne?

Ovo zanima i mene!!!:kava:
Ima li tko iskustva?
Inače nikada ne koristim lakove i gelove za kosu,no u subotu idem na svadbu,pa idem na frizuru.
Prošli put je frizer stavio mi neki lak koji je bio poprilično ljepljiv:503::mad:,pa ovaj put želim biti spremna:D i i doći sa svojim lakom koji je bolji od njegovog.:rofl:
S obzirom na vrhunsku reklamu, mislim da je ovaj dobar!!!
Ili se možda varam?:confused:

prevarena_ri
18.02.2012., 12:31
nema odgovora :(

Nuria Monfort
19.02.2012., 19:26
Kakav je Syoss Heat Protect Styling-Spray? :)

Timbalandica
20.02.2012., 07:52
evo ja ga kupila neki dan ali ga još nisam isprobala. :D
vrijeme je nekakvo gadno pa mi se ne da peglati.

majacc
21.02.2012., 12:17
nema odgovora :(

Kupila sam ga ja i prezadovoljna sam njime.:D
Inače ne koristim nikakve lakove niti gelove što lijepi kosu,no od ovoga laka kosa ne izgleda ''drveno''.
Imala sam frizuru na svadbi i drugi dan sam se bez problema raščešljala.
Svaka preporuka za lak.:cerek:
U Kozmu je sada na sniženju 25 kn.

prevarena_ri
22.02.2012., 22:48
ajme hvala ti :) ne volim bacati pare (kao na smrdljivi wella-in, koji odrveni kosu totalno) pa ga se nisam usudila kupiti. sada ću ga probati sigurno :)

DarkGirl
26.02.2012., 15:20
Ja sam od syoss samopona za obojenu kosu dobila perut :mama:

Sad to lječim s pilingom od šecera i vichyevim samponom protiv prhuti :ne zna:

Ali sto se tice farbe, sam bila zadovoljna, i jel zna netko gdje ima za kupit onih mixing? U konzumu ih nema, opcenito u ponudi imaju samo obicne farbe, barem kod mene u maxi i u obicnom.

Trazim ovu:

http://www.elta-market.com.ua/upload/iblock/415/ab7bf981-dd07-11e0-b3dd-001517642190.resize1.jpeg

msimba
26.02.2012., 16:20
Kozmo, DM, Bipa, ima ih svuda.

Nuria Monfort
26.02.2012., 22:42
Kakav je Syoss Heat Protect Styling-Spray? :)

Pretražila sam cijeli svoj DM i nisam uspjela naći. :cry:

*aquamarine*
01.03.2012., 16:53
Pretražila sam cijeli svoj DM i nisam uspjela naći. :cry:

I ja sam ga jedva nasla, ali ga nisam jos imala priliku koristiti.. nadam se da ce bit dobar :)

mslm
29.05.2012., 21:47
meni su najbolje ove koje tvrde da jednim pranjem im je kosa suha,perut itd.:confused::503: kosa se navikne na jedan šampon i kad promijeniš drugi normalno da svrbi.Tako je i kod mene.
A inače perut uzrokuju gljivice Malassezia globosa i Malassezia restricta.One su ključan čimbenik u nastanku peruti.
Treba šampon duže koristiti da se vidi jeli dobar ili nije.
I kosa ne opada zbog šampona:504::503:

Good evil
07.06.2012., 22:54
Cure, jel isprobala koja onaj Syoss bez silikona?
http://s159478899.einsundeinsshop.de/shopdata/images/G_98613.jpg

valja li?

Morena32
03.08.2012., 09:51
Pozdrav svima!!Godinu dana se farbam u crveno.Zadovoljna sam bojom samo kad je friška.Nakon 5-6 pranja potpuno izgubi sjaj i izgleda ko slama,iako koristim i šampon i regenerator za bojanu kosu.Razmišljam da se probam vratiti na smeđe.Syoss mi ima krasne smeđe nijanse.Šta mislite dali bi uspjelo prekriti crvenu i da ispadne neka ujednačena boja?:ne zna:

bibi:)
07.08.2012., 10:22
Curke, kupila sam Syossovu Sweet Brunette (tamnosmeđa). Ima li neka od vas iskustva s tom bojom? Tnx :)

caocacao
01.01.2013., 13:33
Syoss regenerator za obojenu kosu odlično djeluje. I,da,svakako namjeravam probati Syoss bez silikona. Iako mi je i Pantene adekvatna zamjena :)

lordy
11.01.2013., 19:05
Jel se koja od vas farbala sa Syoos mixing kolor bojom? Da li ste zadovoljne?

Marvelous Angel
07.03.2013., 19:55
Dižem temu :)
Syoss Glossing šampon i regenerator su meni savršeni.
Kosa mi je tako mekana i glatka,i dugo miriši.:top:

http://i50.tinypic.com/15hlxlv.jpg

majoneza88
19.03.2013., 19:52
Jel se koja od vas farbala sa Syoos mixing kolor bojom? Da li ste zadovoljne?

da. bila relativno zadovoljna. zanima te neka specijalno ili?

baby_bitch
19.03.2013., 20:42
Dižem temu :)
Syoss Glossing šampon i regenerator su meni savršeni.
Kosa mi je tako mekana i glatka,i dugo miriši.:top:

Potpisujem sve navedeno, super cijena, kvaliteta me također iznenadila, ne otežava kosu već je mekana i lijepa tako da nastavljamo druženje :)

Adrastea5
22.03.2013., 20:30
Pozdrav!!
Moze li mi netko pomoci u vezi syoss posvjetljivaca ??? Zanimaju me rezultati ako je netko koristio?:moli::moli::moli::moli::moli::moli:

majoneza88
23.03.2013., 17:26
Pozdrav!!
Moze li mi netko pomoci u vezi syoss posvjetljivaca ??? Zanimaju me rezultati ako je netko koristio?:moli::moli::moli::moli::moli::moli:

Evo ja koristila 12-0 neki dan. onu s plavom vrpcom na kutiji (kao protiv žutila), iz Milera direkt Dojčland-Kroacien ....

rezultat?:kava: žuto ko ovaj smajlić (ne znam iz koje boje hoćeš u koju, ali ako ti kosa ima crvenog pigmenta, računaj da ćeš požutit svejedno)

la reine margot
22.06.2013., 14:03
Odustala sam od Garnier boja za kosu jer sve ispadaju tamnije nego na kutiji, a prijateljica mi je rekla da njoj jedino Syoss ne ispadaju tamnije pa da pitam ovdje je li to točno i je li prekrivanje ok? Gledala sam nijanse na njihovoj stranici i zanima me nešto svijetlosmeđe (može imat i bakrene tonove) ili tamnoplavo.
Najviše mi se sviđa ova http://www.syoss.com.hr/content/dam/syoss/hr/hr/phase1/cat%20coloration/classic/blond/earthy_dark_blond/460x350_MA_SY_Sty_PD_FS_6-1_0412.jpg. Vidim da ima pepeljaste tonove, a kako imam crveni pigment, nadam se da će mi ispast prirodno.Je li netko korstio ovu nijansu i je li ispala pretamno? Trenutno imam svijetlosmeđi izrast do pola kose, a druga polovica mi je srednje bakrenosmeđa isprana farba jer je to ostalo nakon što sam s tog djela skinula crnu boju kose tabletama vitamina c pa je malo crveni pigment došao do izražaja.

Nadalje, lijepa mi je još i ova boja http://www.syoss.com.hr/content/dam/syoss/hr/hr/phase1/cat%20coloration/classic/brown/frozen_chestnut/460x350_MA_SY_PD_Internet_5-24_0410_browns.jpg, i ova koja je u biti najbliža mojoj prirodnoj http://www.syoss.com.hr/content/dam/syoss/hr/hr/phase1/cat%20coloration/classic/brown/light_brown/460x350_MA_SY_PD_Internet_5-1_0410_browns.jpg...

Imaju baš lijepe nijanse, tako da bih sigurno odabrala nešto iz njihovog asortimana pa ako mi možete preporučit nešto što ste koristile ili se javiti s dojmovima o gore navedenim nijansama. Unaprijed hvala! U obzir dolaze i bakrene svijetlosmeđe, mislim da mi tople boje puno bolje stoje :) Valjda će me netko razumit :)

čokolada22
27.06.2013., 19:50
Šampone i regeneratore ove marke nisam nikad koristila. BIla sam par puta u iskušenju kupiti ih, ali nijedan pogodni šampon mi nije imao lijep miris.
Heat protect sprej čisto solidan proizvoid. Ne koristim ga često doduše, ali kad ga koristim, okej je :)

Isprobala sam i pjenu za kosu (za volumen) nedavno, kosa užasna nakon nje. Poklonila sam ju frendici kojoj je odlična. Lak (također za volumen) - ista priča.

Probala sam i njihovo ulje za kosu - beuty elixir (to bi bilo ovo https://s3.amazonaws.com/luuux-original-files/bookmarklet_uploaded/IMG_1944_7.JPG) - prvih mjeseci puta bilo je okej, koristila sam ga nakon pranja iako kao postoji i varijanta prije pranja. Nakon tih prvih par mjeseci odjednom kao da prestaje djelovat a kosa mi postane tvrđa :confused: (posumnjala sam prvo da je stvar u tome što je bilo izloženo svjetlu neko vrijeme, ali onda sam bolje razmislila i mislim da ga nisam ostavljala baš na svjetlu).

Jedino iz Syossa što mi se zasad sviđa su farbe za kosu. Dakako, ako su kupljene u Mulleru (i na kutijici je sve na njemačkom). Ako ih kupim bilo gdje drugdje, primjetim razliku u postojanosti boje... eto.

Ukupna ocjena: -3

-honey-
22.07.2013., 09:17
Jel neko koristi Syoss protect heat spray?
Ja koristim ovo već par godina i super mi je :top:
http://imageshack.us/a/img153/3755/wilr.png
Jutros u par dućana nema, :misli: al ima ovo
http://imageshack.us/a/img28/6236/b3d9.jpg

Ne znam jel to isto samo druga ambalaža ili nekaj drugo, pa ak je neko probao molim odgovor. Tnx

amy55
30.07.2013., 09:50
hey cure jel ima koja iskustva sa syoss šamponom repair & volume bez silikona parabena...? općenito nisam nikad koristila njihove šampone pa me zanimaju vaša iskustva?

*bobica*
31.07.2013., 16:44
Evo kako je meni ispala Syoss 5-1 light brown, podloga mi je bila neka plava jer sam posvjetljivala sa blajh kupkom tamnosmeđu prije.. ja sam ful zadovoljna, ko da se ne ispire, kosa mi je u ok stanju makar su mi vrhovi oštećeni al to je samo zbog blajha :/

http://oi44.tinypic.com/ac76ut.jpg
ovo svjetlo je odsjaj od svjetla izvana :D
http://www.syoss.com.hr/content/dam/syoss/hr/hr/phase1/cat%20coloration/classic/brown/light_brown/460x350_MA_SY_PD_Internet_5-1_0410_browns.jpg

Jacqueline265
31.07.2013., 23:19
Imam jedno pitanje. Inače imam problema sa prhuti, oduvijek. Nema koji šampon nisam probala i svaki mi pomogne po par mjeseci i onda više ne. Danas sam kupila Syoss šampon protiv prhuti. Jel on djeluje? kakav je? jel pojačava prhut ili stvarno pomaže?

amy55
01.08.2013., 10:59
Imam jedno pitanje. Inače imam problema sa prhuti, oduvijek. Nema koji šampon nisam probala i svaki mi pomogne po par mjeseci i onda više ne. Danas sam kupila Syoss šampon protiv prhuti. Jel on djeluje? kakav je? jel pojačava prhut ili stvarno pomaže?

moja kolegica je taj koristila i kaže da joj je ok ja ga osobno nisam probala... mene zanima kakva su iskustva sa onim syoss repair i fulnes bez silikona parabena? jel ga tko probao?

zzzada
05.02.2014., 16:25
http://www.zaslike.com/files/fzoxwd6w5ne9x5b9nide.jpg (http://www.zaslike.com/)

Imam suhu i oštećenu kosu, ali je i obojana.
Bojim se da ne skidaju boju, nisam probala.
Zna li netko?
To sam dobila, ako nekog zanima - pp

eudora
30.03.2014., 23:10
evo da malo oživim temu, a i nešto me zanima:

imam dugu gustu kovrčavu i suhu kosu koja se ne masti - perem kosu jednom tjedno bez ikakvog problema, i nikad nisam imala prhut. Obojena je L'Orealovom Casting Creme Gloss polutrajnom bojom, u crvenkastoj nijansi 360. Otkad je obojena perem ju L'Orealovim šamponom za obojenu kosu i nisam baš zadovoljna njime.. moj šampon broj jedan od svih isprobanih je Head&Shoulders, jer sam se njemu uvijek vraćala bez obzira na sve, i sad mi je grozno žao što kod nas nema H&S linije za obojenu kosu jer je H&S stvarno savršen za moju kosu, a mislim da bi mi običan vrlo brzo isprao boju. Ništa drugo za obojenu kosu nisam probala osim L'Orealovog šampona, jer mi npr Garnierovi ne valjaju - koji god probala, i sad sam pala u napast kupiti Syoss Color protect, međutim kad sam pročitala ovu temu, pokolebala sam se totalno :D

Može li netko usporediti Syoss šampone i H&S? Znam da je blesavo, ali jedino se prema H&S ravnam pa me zanima s te strane.. al opet, sve je to individualno, tako da vjerujem da bih prvo morala probati da bih mogla znati kako to moja kosa podnosi. Inače nisam nikad imala loše (fizičke) reakcije na šampone/regeneratore, razlika bude jedino koliko volumena kosa poslije ima i koliko dugo ostane svježa, tako da ne volim ove od kojih mi bude beživotna ili "čudna" :D

neraazg
10.04.2014., 02:57
bjezi od toga.. Syoss je katastrofa ..kosa bude totalno bezivotna ..kompl.kolekcija boja,sampona,regen..

eudora
10.04.2014., 11:52
bjezi od toga.. Syoss je katastrofa ..kosa bude totalno bezivotna ..kompl.kolekcija boja,sampona,regen..

ipak sam kupila Syoss Color Protect i zasad oprala kosu tek jednom, i iskreno, nemam pojma.. na prvi pogled mi je bolji od L'Oreala kojeg sam dosad koristila, al kao da mi malo ubije sjaj kose, stvarno ne znam.. vidjet ću nakon još par pranja.. ali osjećaj na kosi i volumen su mi ok, dosta blizu H&S - lagana mi je i ima više volumena nego kad ju operem npr L'Orealom.
eh, vidjet ćemo.. :)