PDA

View Full Version : Vole li žene da im se svrši u guzu?

stranice : 1 2 [3] 4

VenoM984
16.07.2009., 00:21
I pardon..... ja sam prvi otkril da čitaš "Šumski oglasnik", a ne djevojka koju napadaš....... da TI čitaš pažljivije... otkrio bi to.... :kava:

Ja prvo sve pročitam, a onda komentiram :kava:

:closed:

Vodenna
16.07.2009., 07:06
Meni je noćas bio najbolji sex u guzu nakon nekog vremena, samo mi je žao što to ne mogu sad ponoviti...jer sam sama, šmrc

Ian Anderson
16.07.2009., 10:05
dubina pordiranja u šupak je proporcionalna kvocjentu inteligencije

to bi mogli provjerit jednom anketicom na PMF-u na odsjeku za matišu da vidimo kolko se matematičari/ke karaju u dupe i do koje dubine:rofl:

Ne mora bit posebna veza između partnera za analac, recimo ima tu par posebnih muškaraca kojima bi ja gurnula svašta u šupčić:mig:

pls poštedite lucky star daljih komentara na temu analnog seksa

očito da je ona imala više nego traumatično iskustvo
prilikom pokušaja prvog ulaska u njeno dupe

čak je vrlo vjerovatno da je frajer bio vrlo grub
i povrijedio je:frajer:

čime ju je trajno udaljio od ljepota analnog seksa
čak štaviše pretvorio ju je u doživotnog protivnika analca:lol::rofl:

vidite kakve bedastoće piše
pa to samo može major trauma prouzrokovati:D

Vodenna
16.07.2009., 10:09
Kako sam pročitala da je to vrlo dobro za zdravlje, uvrstila sam ga češće na svoj menu, na nečiju veliku radost, ah znam da sam načitana....hahah

dinamo94
16.07.2009., 10:45
nikad nisam probal svoju spermu! ti si jogurt čovječe!
I svi koji prcaju u guzu, u stvari su jogurti!
Svi mi normalni znamo da je samo pica namijenjena za to.

MareR
16.07.2009., 10:50
Ja volim mliječne proizvode,a jogurt pogotovo

a to sam samo ja :jumping:

lana10
16.07.2009., 10:54
a kaj je to jogurt:hekla:

moram tu svoju presvetlu rit razdjevičiti...pa da i ja velim nekaj pametno, kad se takve polemike vode:raspa:

MareR
16.07.2009., 10:59
a kaj je to jogurt:hekla:

moram tu svoju presvetlu rit razdjevičiti...pa da i ja velim nekaj pametno, kad se takve polemike vode:raspa:

To ti je ono kaj malo promuckaš ,otvoriš i kad nagneš ide ti van nešt bijelo :eek:

lana10
16.07.2009., 11:02
To ti je ono kaj malo promuckaš ,otvoriš i kad nagneš ide ti van nešt bijelo :eek:

jao, pa mučkam ja i pimpek pa mi nikad nisu rekli da se to zove jogurt :confused:

a je to LGG, ono protiv ženske nadutosti..ja bi toga morala jako puno popit da me ispuše.....niš , kak stvari stoje, moram dati dupe i počet gutat....

MareR
16.07.2009., 11:06
jao, pa mučkam ja i pimpek pa mi nikad nisu rekli da se to zove jogurt :confused:

a je to LGG, ono protiv ženske nadutosti..ja bi toga morala jako puno popit da me ispuše.....niš , kak stvari stoje, moram dati dupe i počet gutat....

pa eto nisam ni ja do danas znala,al tu smo da učimo :D

samo ima stvari koje su totalno drugačije od onog što sam naučila

Danas ću reći svom dragom da mi da malo jogurta,pa ću vidjet šta će reći........
možda on više zna:ne zna:

dinamo94
16.07.2009., 11:40
Drage, možete vi od nas zatražiti bilo što i dobit ćete uvijek isto, kad je nama samo vaša pica na pameti :).
A evo i objašnjenja za jogurt (http://www.youtube.com/watch?v=tQXEIVSlGAM)

MareR
16.07.2009., 11:55
Drage, možete vi od nas zatražiti bilo što i dobit ćete uvijek isto, kad je nama samo vaša pica na pameti :).
A evo i objašnjenja za jogurt (http://www.youtube.com/watch?v=tQXEIVSlGAM)

Ma bravo,ti si se stvarno potrudio :s

samo malo si me zbunio sa jogurtom i zadanom temom:confused:

dokma
16.07.2009., 12:49
Meni se čini da bi svi vi trebali skočit na jedan chat... ma da ni ovako nema neke razlike... osim što se ovi biseri zapisuju za sve generacije pa će se oporba služiti njima kad budete na vlasti u saboru.

MareR
16.07.2009., 13:02
Meni se čini da bi svi vi trebali skočit na jedan chat... ma da ni ovako nema neke razlike... osim što se ovi biseri zapisuju za sve generacije pa će se oporba služiti njima kad budete na vlasti u saboru.

p.s.
hej biseru, isprazni si pm,malo si pun

lana10
16.07.2009., 15:22

kad te jaca sredi, bu ti pakšu na blendi 22...ne samo da buš htjel u guzu nego i u guzu i pored nje :kava:

eto zato se i kaže da je politika kurva :ne zna:

tetaU2 ne ću više ni da bi reč rekla :rolleyes:

Kako bi lijepo rekli - možete li, molim vas, ponoviti, naime, nisam vas razumijela baš najbolje - A? :misli:
Teta

Lucky_star
17.07.2009., 16:18
pls poštedite lucky star daljih komentara na temu analnog seksa

očito da je ona imala više nego traumatično iskustvo
prilikom pokušaja prvog ulaska u njeno dupe

čak je vrlo vjerovatno da je frajer bio vrlo grub
i povrijedio je:frajer:

čime ju je trajno udaljio od ljepota analnog seksa
čak štaviše pretvorio ju je u doživotnog protivnika analca:lol::rofl:

vidite kakve bedastoće piše
pa to samo može major trauma prouzrokovati:D

Ej ti ljubitelju guženja, moje ime ne spominji uzalud:cool:
Vidim da ti falim..šta ovi ostali ti nisu interesantni:D
Ništa pametno nisi napiao a zaključak ti je ko da ja sad napišem da su tebe poslije tjelesnog dečki malo izbubali u guzu i tolko ti se svidjelo da sad ne možeš podnijet ljude koji imaju drugačije mišljenje.:rofl:
Prihvati činjenicu da ima nas koji ne želimo primat u guzicu, pomiri se s tim (očito te jako muči) a ti slobodno daj svoju guzicu kome hoćeš. Imaš između svoja 4 zida pravo radit šta kod hoćeš i s kim hoćeš.
Ajde se ti fino ostavi se mene i moje guzice:closed:

leptirica 2
17.07.2009., 16:21
Meni nije jasno što su se toliko uhvatili te guzice:confused:

Acid bite
17.07.2009., 16:44
a šta ti se tu svidza
napisala sam ovo na temi o analnom seksu:
jučer sam ga primila u guzu i bilo je predobro ne znam što sam čekala do sad.

uglavnom, ševili smo se već neko vrijeme i nakon što sam ja svršila, okrenuo me je na trbuh i nastavio maziti po pičkici kurcem. i lagano razmazivati moje sokiće po anusu. prstom mi je mazio klitoris, ja sam sve više curkala i kako mi je godilo to što me mazi po guzi, anus se je sam otvorio, a on je počeo lagano prodirati u mene. unutra van, svaki put malo dublje. i dalje mi je mazio klitoris, meni je bilo prelijep osjećaj kada me je cijelom dužinom jebao u guzu i stavio prste u pičkicu. isuse, svršila sam ko zmaj, predobro mi je bilo. još drhtim od gušta
TO mi se sviđa :cerek::cerek:
...ali sam ga zamolila da svrši vani,
jedina tekućina koja je ikada bila uštrcana u moje crijevo je KLISTIR :D
dovoljno da me odbije :D
ali, hmmm, sperma je toplija :D
pa mi nekako više i nije neprivlačna ta ideja...

sims
17.07.2009., 18:48
na guzu je dobro. da da.

vento83
18.07.2009., 12:21
napisala sam ovo na temi o analnom seksu:

TO mi se sviđa :cerek::cerek:
...ali sam ga zamolila da svrši vani,
jedina tekućina koja je ikada bila uštrcana u moje crijevo je KLISTIR :D
dovoljno da me odbije :D
ali, hmmm, sperma je toplija :D
pa mi nekako više i nije neprivlačna ta ideja...

Sjecam se tog posta.... najezio sam se koliko je dobar.. kad bilo vise takvih djevojaka bez predrasuda

Svaka cast , blago tvom decku

moonlos
18.07.2009., 21:27
ja sam stvarno spremna na sve..al guzu dam samo onome koga stvarno volim.... ipak neke stvari su svete..looool....

Acid bite
20.07.2009., 06:32
Već imamo temu "Vole li žene da im se svrši u usta"?,
pa dadoh savjet sebi hajde provjeri ima li interesa
za analnom verzijom ove teme?
evidentno je da ima

Volio bih čuti žene prvenstveno,
osjećaju li sam trenutak izlijevanja sperme u guzu,
i kako se osjećaju tada?
I feel good tananananana :headbang:

Obzirom da nema mogućnosti začeća sigurno su i opuštenije?

ja sam uvijek opuštena :D

Koliko se razlikuje od svršavanja u picu?
ne bitno, osim što kasnije sporije curi van :D

ok?

dinamo94
20.07.2009., 08:29
Sjecam se tog posta.... najezio sam se koliko je dobar.. kad bilo vise takvih djevojaka bez predrasuda

Još kad bi to bila i istina, uhhh..

samo_lolita
20.07.2009., 08:42

ne razmem ovaj dio ... :ne zna: ... kakve to ima veze sa predrasudama... :confused:
žena je napisala kak stvari idu... maštovito i vrlo zorno nam je sve opisala... :D
pa pola cura ovdje ti je na direktan ili indirektan način reklo da vole u guzu...

OT: nisam baš luda za guzom, ali vidim da on gušta pa ga počastim tu i tamo, ali nikako u guzu, samo na... to bi bilo dosta :D

Acid bite
20.07.2009., 10:50
Još kad bi to bila i istina, uhhh..
misliš kad bi se to i tebi ostvarilo? :rofl:
pa vježbaj, dušo, svaki put ćeš biti bolji :D

dinamo94
20.07.2009., 11:06
gotovo da bih se kladio da si jos djevica..

Acid bite
20.07.2009., 11:33
jesam :lol:
ispod pazuha :rofl:

FASHION GIRL
20.07.2009., 12:55
Volim, osjećaj je totalno drukčiji nego u pici..

Balkanka
20.07.2009., 13:00
a dobro, a kak se vi to "pripremate" if u know what i mean. sam mi nemojte reć sa crijevom od tuša

dinamo94
20.07.2009., 13:13
a dobro, a kak se vi to "pripremate" if u know what i mean. sam mi nemojte reć sa crijevom od tuša

Ne pripremaju se.. to one onako, spontano, nakon pice zazele i dobiju i u guzu :rofl:

ma na cijelom ovom forumu nema tri komada koji se prcaju u guzu niti znaju kako se to radi i kako se priprema. Sve su to folirantice, anketarke u durex anketama nakon kojih mi hrvati ispadnemo najjebači(ce) na svijetu :lol:

Balkanka
20.07.2009., 13:16
mislim, ja pitam. moj to želi a ja mu to nemogu pružit iako želim. jel, kad se to dogodi, fakat želim bit "čista", jel

Emericzy
20.07.2009., 13:23

Ne pripremaju se.. to one onako, spontano, nakon pice zazele i dobiju i u guzu :rofl:

ma na cijelom ovom forumu nema tri komada koji se prcaju u guzu niti znaju kako se to radi i kako se priprema. Sve su to folirantice, anketarke u durex anketama nakon kojih mi hrvati ispadnemo najjebači(ce) na svijetu :lol:
Malo si ti njih jebao. Ili ni jednu nisi tražio za ovu konkretnu poslasticu. A one su valjda vidjele u čemu je stvar pa ni one nisu otvarale tu temu.

Priprema za analni seks je jednostavna. Odeš par sati prije toga na zahod. I to je to. U principu ti više od toga ne treba.

Ako baš imaš noćne more pri pomisli da bi ti se nešto sitno moglo desiti -- iako se vrlo rijetko desi -- napraviš mini-ispiranje sa cca 2 deci mlake vode. Možeš i crijevom od tuša (ako imaš takvo crijevo s kojeg se skida glava, a ispod ostaje spretan nastavak, ali to rijetko koji tuš ima). Možeš kupiti za par kuna u dućanu s medicinskim pomagalima (i pokojoj apoteci) malu gumenu ili plastičnu pumpicu za ispiranje. (Te su pumpice, inače, spretne i za vaginalno ispiranje, pa ti ne mora biti osobito neugodno kupovati ju.)

Vodenna
20.07.2009., 15:08
Ja postim cijeli dan tak sam bez brige....

Balkanka
20.07.2009., 15:14
ja bi onda trebala 2 dana niš ne jest...

VenoM984
20.07.2009., 16:04

Potpisujem :top:

Emericzy
20.07.2009., 16:06

Potpisujem :top:

Vi ste ih isprobali? I odbile su vas?

Vodenna
20.07.2009., 19:37
Ne želim pisati ništa, ako svi misle da svi lažu....

lana10
20.07.2009., 19:40
Malo si ti njih jebao. Ili ni jednu nisi tražio za ovu konkretnu poslasticu. A one su valjda vidjele u čemu je stvar pa ni one nisu otvarale tu temu.

Priprema za analni seks je jednostavna. Odeš par sati prije toga na zahod. I to je to. U principu ti više od toga ne treba.

Ako baš imaš noćne more pri pomisli da bi ti se nešto sitno moglo desiti -- iako se vrlo rijetko desi -- napraviš mini-ispiranje sa cca 2 deci mlake vode. Možeš i crijevom od tuša (ako imaš takvo crijevo s kojeg se skida glava, a ispod ostaje spretan nastavak, ali to rijetko koji tuš ima). Možeš kupiti za par kuna u dućanu s medicinskim pomagalima (i pokojoj apoteci) malu gumenu ili plastičnu pumpicu za ispiranje. (Te su pumpice, inače, spretne i za vaginalno ispiranje, pa ti ne mora biti osobito neugodno kupovati ju.)

pa ti si ovo bolje objasnil nego kada učenice odgovaraju klizmu.....mini klizma, sa dva deci mlake vode? koja duljinu crijeva gurneš u anus, tak da znam je li pričaš o dubokoj klizmi ili....
pa nakom klizme, žganaca, djete...jebate normalno da kad ti ga metne u dupe izgleda kao melem...
btw još uvijek sam djevica :)

Vodenna
20.07.2009., 19:43
Klizma? Ne hvala, dosta mi je bilo tri puta u bolnici za cijeli život......

Emericzy
20.07.2009., 19:44
btw još uvijek sam djevica :)

Vidim. Inače ne bi pitala je li duboka. :)

Emericzy
20.07.2009., 19:46
Klistir? Ne hvala, dosta mi je bilo tri puta u bolnici za cijeli život......

Pa, nisam li napomenuo -- samo ako od pomisli na neku nezgodicu imaš noćne more. Jedna jedina moja partnerica je to radila, jer se tako osjećala bolje i slobodnije, ali u principu je nepotrebno.

Vrag nosi pradu
20.07.2009., 20:21
moje sjeme je bilo u guzi od moje drage al ne njenom voljom nego voljom njezinog gospodara- mene

Vodenna
20.07.2009., 20:48
Pa, nisam li napomenuo -- samo ako od pomisli na neku nezgodicu imaš noćne more. Jedna jedina moja partnerica je to radila, jer se tako osjećala bolje i slobodnije, ali u principu je nepotrebno.

Nepotrebno je jer nije 100% sigurno da se nezgoda neće dogoditi....:cerek:

lana10
20.07.2009., 21:16
Nepotrebno je jer nije 100% sigurno da se nezgoda neće dogoditi....:cerek:

pa baš nekak si mislim onak stručno, ako gurne predupoko...pa ode u gornje partije crijeva, komad može kakati još dva dana, jer peristaltika proradi....

pa za taj seks trebaju pripreme od par dana...prvo ne jedi, pa operi unutra rit, pa operi izvana rit, jer ovo iznutra ide van, pa onda te strah da li buš prdnul ili štrcnul...e tu guicu fakat bum dala onom kojem vjerujem i kojeg me nije sram.....
ali koliko sam svatila ako bi ja to davala jednom tjedno, a bila na ovoj bulimičnoj djeti sa klizmom...ja bvrat, bratu skinem 15 kila ko iz pičke i još sam izjebana da su mi i okice i hemeroidi izletili :ne zna:

Emericzy
20.07.2009., 21:40
Koje ste vi kokoši... :rofl: Petnaest puta sam se već micao odavde i ne znam koji kurac se opet vratim.

tomas21
20.07.2009., 21:41
pa baš nekak si mislim onak stručno, ako gurne predupoko...pa ode u gornje partije crijeva, komad može kakati još dva dana, jer peristaltika proradi....

pa za taj seks trebaju pripreme od par dana...prvo ne jedi, pa operi unutra rit, pa operi izvana rit, jer ovo iznutra ide van, pa onda te strah da li buš prdnul ili štrcnul...e tu guicu fakat bum dala onom kojem vjerujem i kojeg me nije sram.....
ali koliko sam svatila ako bi ja to davala jednom tjedno, a bila na ovoj bulimičnoj djeti sa klizmom...ja bvrat, bratu skinem 15 kila ko iz pičke i još sam izjebana da su mi i okice i hemeroidi izletili :ne zna:

sta uradi nauku od toga :ne zna: pripreme pranja ovo ono hmm nemoj rec da idu cure na psihicke pripreme.. sve cure sa kojih sam bio djesilo se to spontano.. pitas zelis li.. mogu li i ako kazu ne ok dobro ako kazu da onda super.. i skoro svaki put svrsis u guzi jer ko ce sad ic u wc , a naravno nemozes joj ugurati u usta nakon guze da ga proguta
a oko pranja.. pa mozes si malo pomoci.. imas u ljekarnu spric od 60 ml. kosta oko 5 kn najvise.. napunis ga toplom vodom i u 2-3 navrata napunis njenu guzu i cekas da se ona to izbaci nakon minut... mada ne moras svaki put u guzu to raditi.. bio sam sa curu sa koju smo imali analni nakon recimo svakog 5 obicnog sexa..i naravno svaki dan za vrjeme menstruacije..
btw nije samo za nas uzitak to nego i za cure.. oni uzivaju kad im svrsis u vaginu a ne u guzu.. kad osjete te tople i vruce valove , znaju cak i svrsiti sa vas istog trena...ali moras ih moliti da bi ti dali unatoc sto je obostran uzitak.. da bi na kraju rekli aha dala sam ti sad si mi duzan ili tog tipa..

lana10
20.07.2009., 21:49
Koje ste vi kokoši... :rofl: Petnaest puta sam se već micao odavde i ne znam koji kurac se opet vratim.

ti to meni vi govoriš :rolleyes:

sta uradi nauku od toga :ne zna: pripreme pranja ovo ono hmm nemoj rec da idu cure na psihicke pripreme.. sve cure sa kojih sam bio djesilo se to spontano.. pitas zelis li.. mogu li i ako kazu ne ok dobro ako kazu da onda super.. i skoro svaki put svrsis u guzi jer ko ce sad ic u wc , a naravno nemozes joj ugurati u usta nakon guze da ga proguta
a oko pranja.. pa mozes si malo pomoci.. imas u ljekarnu spric od 60 ml. kosta oko 5 kn najvise.. napunis ga toplom vodom i u 2-3 navrata napunis njenu guzu i cekas da se ona to izbaci nakon minut... mada ne moras svaki put u guzu to raditi.. bio sam sa curu sa koju smo imali analni nakon recimo svakog 5 obicnog sexa..i naravno svaki dan za vrjeme menstruacije..
btw nije samo za nas uzitak to nego i za cure.. oni uzivaju kad im svrsis u vaginu a ne u guzu.. kad osjete te tople i vruce valove , znaju cak i svrsiti sa vas istog trena...ali moras ih moliti da bi ti dali unatoc sto je obostran uzitak.. da bi na kraju rekli aha dala sam ti sad si mi duzan ili tog tipa..

joooooooj vizualizirah...ti joj napuniš sa onom mini klizmom onda klekneš i čekaš da ona to izbaci....
i onda fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bonjg i ti svršiš
kak se ono zove taj seks sa kakecima i piškinjem

tomas21
20.07.2009., 21:56
hmm ko je rekao da kleknem i cekam i koju mini klizmu.. pricam ti kad vec zelis ocistiti dobro da i to ti nije lose.. pricam od iskustva ;) za razliku od neki
i ko je rekao da cekam da izbaci hmmmm jel ti citas sta sam pisao gore il?? niko nije spomenuo da cekam da kaki il piski.. ocito nikad nisi imala klizmu
ne znam zasto se tako komplicira i od proste stvari uslozni se ko da je formula atomske bombe...
i one koje nece to prihvatiti izmisljaju razne stvari a sad vidim da povezuju bukaki sa klizmu :)

a u principu one koje se uvjek prave da nece il ne zele .. oni ispadne da ga zele najvise i jedva cekaju na to ;)

a da samo da dodam nesto.. oko svrsavanja u guzi od iskustva opet ne od nekih vizualizacija nekih :) nije bas prakticno da svrsis u njenu guzu i kasnije da opet pozelis u guzi.. i to kad bi ona sjela od gore na tebe .. i dok se nabija pocne se slivati sperma po tebi i to se raznosi posvuda kako se nabija pa i do njene vagine..tako da po meni vise od 1 ajd recimo 2 puta u guzi nije ljepo ni prakticno ...

lana10
20.07.2009., 22:11
pa da budem skrozofskroz iskrena, više sam klizmi u životu dala nego primila, davali mi ono predoperacije i porod, mislim da ih je bilo ukupno 3, a ja sam ti s tom kanticom hodala kao florensica sa lampicom...
da li ga želim u dupe...pa rekoh ti da sam odlućila skinuti junf svojoj presvetloj riti, a ko bu to delal i to sam ti napisala, ali ti si još mali, ne : mig:

tomas21
20.07.2009., 22:15
pa da budem skrozofskroz iskrena, više sam klizmi u životu dala nego primila, davali mi ono predoperacije i porod, mislim da ih je bilo ukupno 3, a ja sam ti s tom kanticom hodala kao florensica sa lampicom...
da li ga želim u dupe...pa rekoh ti da sam odlućila skinuti junf svojoj presvetloj riti, a ko bu to delal i to sam ti napisala, ali ti si još mali, ne : mig:

pa i ja sam dao puno klizma ;) ne sto zelim il sam ljubitelj toga nego zbog mog posla... jbg :ne zna:
inace danas se daju cepici pre poroda rjetko kad klizme detaljne
ja nigdje nisam te pitao dal ga zelis :D ni dal si ikada to radila :) ni s kim planiras to raditi :)
ja mali? :D od kud ti ta konstatacija da sam mali??:confused::(

lana10
20.07.2009., 22:21
jebiga ja rađala u ono ratno doba, meni gurnuli cijev i parafinsko....kaj si ti babica:eek:

pa gle kak si se uzjogunio kak cverglić

mali si čim ne znaš taj jingl:ne zna:

tomas21
20.07.2009., 22:23
nisam babica :D haha ali blizu si ;)

sta he cverglic? :D

haha mozda je moj mali ali ja nisam mali ;) mozda smo generacija :P

lana10
20.07.2009., 22:34
nisam babica :D haha ali blizu si ;)

sta he cverglic? :D

haha mozda je moj mali ali ja nisam mali ;) mozda smo generacija :P

oni jureki i katice, male kokice....

znači velika babaica sa malim pimpekom koja jebe krankenice u dupe :ne zna:

teta dupe sam spomenula nije offfff...

tomas21
20.07.2009., 22:40
oni jureki i katice, male kokice....

znači velika babaica sa malim pimpekom koja jebe krankenice u dupe :ne zna:

teta dupe sam spomenula nije offfff...

naucio sam nove rjeci :D :s
bas si ljepo rimovala ono gore :) jos i da mi prevedes sta bi to znacilo :confused:

Vodenna
21.07.2009., 05:59

Zato jer ti se digne od same pomisli da jebeš u guzu....zato jer voliš ovakve teme, jer se napališ na to pa hodaš sa kvrgom u hlačama.....zato jer voliš jebati u guzu i znaš da i mi to volimo....:top:

Emericzy
21.07.2009., 07:16
Zato jer ti se digne od same pomisli da jebeš u guzu....zato jer voliš ovakve teme, jer se napališ na to pa hodaš sa kvrgom u hlačama.....zato jer voliš jebati u guzu i znaš da i mi to volimo....:top:

Ma dobro, to je sve istina, ali mogu se ti porivi zadovoljavati i drukčije... zašto moram ovdje kokodakati? :o :(

kuroishijin
21.07.2009., 07:28
Ma dobro, to je sve istina, ali mogu se ti porivi zadovoljavati i drukčije... zašto moram ovdje kokodakati? :o :(

Na to pitanje je vrlo lako dati odgovor

http://bosnarije.files.wordpress.com/2009/05/pijetao-predvodnik.jpg

:D

radoznala koka
21.07.2009., 08:40
Acid bite, jako si lijepo opisala sam čin seksa. Reci jesi li ti imala kakve pripreme posebnog ispiranja, jesi li koristila nešto za podmazivanje?

Vodenna
21.07.2009., 09:11

Zato jer ti se očito nije nitko naguzio u tom trenu, a vjeruj mi da neke žene ponekad vole da muškarac preuzme inicijativu...

Zoey
21.07.2009., 09:17

i ja isto.

al svako malo me opet dirne pa odgovorim na ove "ma one ti se nikad nisu sevile u dupe, samo laprdaju". mada, sad nije taj trenutak :kava:

Acid bite
21.07.2009., 10:16
Acid bite, jako si lijepo opisala sam čin seksa. Reci jesi li ti imala kakve pripreme posebnog ispiranja, jesi li koristila nešto za podmazivanje?
nisam imala nikakve pripreme, bilo je spontano i sve je bilo čisto :).
ne koristim lubrikante, najbolje je razmazivati sokiće iz pikice dok sam ne
klizne unutra :cerek::cerek:

za upute se obraćajte Emericzyju. iskustvo zlata vrijedi ;)

eto, mene krenulo. sad mi je to svakodnevni i obavezni dio seksa. baš mi je
gušt :cerek:. kao šlag na kraju, izlijevanje tople sperme u guzu :cerek:
ma divota :cerek:

sex-addict
21.07.2009., 11:04
ne koristim lubrikante, najbolje je razmazivati sokiće iz pikice dok sam ne

eto, mene krenulo. sad mi je to svakodnevni i obavezni dio seksa. baš mi je
gušt :cerek:. kao šlag na kraju, izlijevanje tople sperme u guzu :cerek:

Prestani, kujo, diže mi se.. Pozvat ću te na kavu i napuniti te baš tu, gdje voliš :kava:

Acid bite
21.07.2009., 11:10
Prestani, kujo, diže mi se.. Pozvat ću te na kavu i napuniti te baš tu, gdje voliš :kava:
espresso ili tursku ? :kava:

sex-addict
21.07.2009., 11:13
espresso ili tursku ? :kava:

Svejedno, samo bit će sa cream-om

A, da, to voliš :top:

Acid bite
21.07.2009., 11:18
ahhh, ne mogu si pomoći :cerek::cerek::cerek:
sve volim :cerek:

a vidi ovog padobranca :lol:

sex-addict
21.07.2009., 11:28
ahhh, ne mogu si pomoći :cerek::cerek::cerek:
sve volim :cerek:

a vidi ovog padobranca :lol:

Taj nije padobranac..

Taj je slobodni pad, sa tragičnim završetkom.. :kava:

Acid bite
21.07.2009., 11:48
Taj nije padobranac..

Taj je slobodni pad, sa tragičnim završetkom.. :kava:
brutalno :D

samo ne kužim zašto mu je tako teško povjerovati da obične žene i
djevojke vole ševu i svršavanje u guzu :ne zna:.
valjda misli da se to samo u pornićima radi :lol:
ma nema pornjave do ševe u stvarnom životu, ali stvarno :top:

sweet7
21.07.2009., 11:52
što još dodati?

POTPISUJEM :mig:

rocket86
21.07.2009., 13:15
brutalno :D

samo ne kužim zašto mu je tako teško povjerovati da obične žene i
djevojke vole ševu i svršavanje u guzu :ne zna:.
valjda misli da se to samo u pornićima radi :lol:
ma nema pornjave do ševe u stvarnom životu, ali stvarno :top:

pa teško je povjerovati, pogotovo, ako 99%njih to ne želi... a tu na ljesu je to "glavna" rupa :mig:

Acid bite
21.07.2009., 13:19
pa teško je povjerovati, pogotovo, ako 99%njih to ne želi... a tu na ljesu je to "glavna" rupa :mig:
a na kojem uzorku si ti to ispitao?
i koliko je brojna tvoja reprezentativna skupina?

Nogamogaboga
21.07.2009., 13:23
obozavaju, kad se cjedi iz guze...........vrlo je eroticno i senzualno

rocket86
21.07.2009., 13:32
a na kojem uzorku si ti to ispitao?
i koliko je brojna tvoja reprezentativna skupina?

nije velika, ali dovoljno velika da skužim da guzodajke nisu u većini...iako sam izgleda na dobrom putu da jednu preobratim...

Acid bite
21.07.2009., 13:34
nije velika, ali dovoljno velika da skužim da guzodajke nisu u većini...iako sam izgleda na dobrom putu da jednu preobratim...
eto malo pozitive. tako je mene jedan preobratio pa ga sad molim da mi da u
guzu :cerek:

sex-addict
21.07.2009., 13:39

99%

Gluposti.. 2 od 5 žena, SIGURNO primaju u guzu..

E, da, i one koje tako primaju, to ne rade sa papcima i šonjama.. To im je nekak rupa, za prave muškarce..

Tako kažu.. Dont shoot the messenger :ne zna:

MareR
21.07.2009., 17:20
99%

E, da, i one koje tako primaju, to ne rade sa papcima i šonjama.. To im je nekak rupa, za prave muškarce..

konačno:s

Zoey
21.07.2009., 17:41
99%

pa ne znam bas...

sigurno to necu napravit s nekim papkom niti sonjom, jer nekak ne vidim kak bih mogla biti s papkom ili sonjom.ali da, recimo da mi se jedan, nakon sto se sablaznio na ideju o analnom, ucinio polu-materijalom. meni se svidaju ljudi koji su spremni probat, koji ne odbijaju nesto a priori, koji su otvoreni za nove stvari, koji se ne boje predlozit - to je meni pravi muskarac. malo ambicije ne skodi, i u krevetu takoder.

Acid bite
21.07.2009., 17:52

slažem se s tobom.
pravi muškarac zna kada je žena (guza) spremna :cerek:,
a papak tura bezveze.

lažni branitelj
21.07.2009., 17:57
pa ne znam bas...

sigurno to necu napravit s nekim papkom niti sonjom, jer nekak ne vidim kak bih mogla biti s papkom ili sonjom.ali da, recimo da mi se jedan, nakon sto se sablaznio na ideju o analnom, ucinio polu-materijalom. meni se svidaju ljudi koji su spremni probat, koji ne odbijaju nesto a priori, koji su otvoreni za nove stvari, koji se ne boje predlozit - to je meni pravi muskarac. malo ambicije ne skodi, i u krevetu takoder.

jadna bi ti bila s menom...prije mislim da bi se ti sablaznila na neke moje ideje:cerek:

Zoey
21.07.2009., 18:12
jadna bi ti bila s menom...prije mislim da bi se ti sablaznila na neke moje ideje:cerek:

ma, sporazumjeli bi se nekako. :zivili::tulum::trio::angel:

a i iznenadio bi se kako naizgled "normalni" ljudi (kako ih definira ovo drustvo) mogu biti spremni na sve i svasta.

lažni branitelj
21.07.2009., 18:14

a i iznenadio bi se kako naizgled "normalni" ljudi (kako ih definira ovo drustvo) mogu biti spremni na sve i svasta.

ne znam, samo znam da ako naletim na neku mentalnu djevicu...ovaj put je odma ostavljam...ne želim probijati neke debilne psihičke blokade.ima puno drugih cura koje su spremne na igrice:top:

Zoey
21.07.2009., 19:06
ne znam, samo znam da ako naletim na neku mentalnu djevicu...ovaj put je odma ostavljam...ne želim probijati neke debilne psihičke blokade.ima puno drugih cura koje su spremne na igrice:top:

zato recimo cure ne treba nagovarati na analni seks. em je totalni turn-off, em riskiras da im se zgadi zauvijek. znam da nisi na to mislio sad, samo velim.

Vodenna
21.07.2009., 19:22
Nikad na silu, to je istina, ali da valja, valja....

Zoey
21.07.2009., 19:32
Nikad na silu, to je istina, ali da valja, valja....

tocno. :top:

a nemam ni nista protiv svrsavanja unutra.

Acid bite
21.07.2009., 19:33
zato recimo cure ne treba nagovarati na analni seks.
ne treba ih nagovarati razgovorom, već za vrijeme samog seksa.
ne riječima, nego kurcem. lagano ga trljati po anusu i istovremeno maziti pičkicu.

mene se uspije skoro na sve nagovoriti kad sam već raspamećena od nekoliko
uzastopnih orgazama. već sam negdje napisala, sa pravim jebačem nema
tabua, žena je spremna na sve :cerek:

Vodenna
21.07.2009., 19:34
tocno. :top:

a nemam ni nista protiv svrsavanja unutra.

Svršavanje unutra se podrazumijeva, čemu to ako ne svrši.....unutra:top:

Zoey
21.07.2009., 19:36
ne treba ih nagovarati razgovorom, već za vrijeme samog seksa.

mene se uspije skoro na sve nagovoriti kad sam već raspamećena od nekoliko
uzastopnih orgazama. već sam negdje napisala, sa pravim jebačem nema
tabua, žena je spremna na sve :cerek:

i to je istina. ja sam prvi put (uvjetno receno) pristala na analni nakon dobre ture seve, napaljena totalno, desilo se spontano zapravo.

ali prije toga je bilo razgovora o tome. bez nagovaranja i tako toga, ja sam prva spomenula onog sto nije htio u dupe, pa se ovom lice ozarilo. znao je da cu mu reci kada pozelim analni, tako je i bilo, i bilo je pamtljivo :cerek: and the rest is history, kak se veli.

mackiaaaa
21.07.2009., 20:10
ajd ovak, sto se tice zena dal vole il nevolu udupe mislim da je stvar od zene do zene i da vise zena to nevoli neg sto voli. Recimo kod mene je bilo da nisam uopce o tome razmisljala nit sto spominjala a nit je on meni, dok jednog dana nisam sama rekla da bi mogli to probat i bilo ok, a sad da to svaki put radim u sexu neradim jer mi je 100 puta ljepse u picu, ali recimo od 10 seva sigurno ide tri u guzu heheh, eto toliko od mene.

tomas21
21.07.2009., 20:35
ajd ovak, sto se tice zena dal vole il nevolu udupe mislim da je stvar od zene do zene i da vise zena to nevoli neg sto voli. Recimo kod mene je bilo da nisam uopce o tome razmisljala nit sto spominjala a nit je on meni, dok jednog dana nisam sama rekla da bi mogli to probat i bilo ok, a sad da to svaki put radim u sexu neradim jer mi je 100 puta ljepse u picu, ali recimo od 10 seva sigurno ide tri u guzu heheh, eto toliko od mene.

tako je :mig: razmislanje vecinom zena :cerek: a ne one zene sa komplekse oko analnog sexa i ne one koje imaju sex 3 puta godisnje..

korzo
21.07.2009., 20:49
mackica je iskrena. i to cenim.

mackiaaaa
22.07.2009., 07:17
ma cuj nema tu kompleksa oko toga, kako sam rekla il volis il nevolis, nece to doc sa vremenom ono 3 puta cu probat pa ce 4 put bit ok, il ti se svidi na prvu il nikako, samo sto mnoge odbijaju probat pa nece nikad ni saznat, a mislim da je najlakse probat pa ok ak ide ide ak ne ne, al ne konstantno pljuvanje i odbijanje. I normalno nemislim da sad treba probat sa nekim ko prvi naide, ja sam to tek sa deckom nakon duzeg vremena sto smo bili zajedno, jer ti je onda ujedno i osjecaj sigurnosti veci, a i znas da ce bit pazljiviji neg da to napravis ako si njega tu noc upoznala.

lažni branitelj
22.07.2009., 07:39
zato recimo cure ne treba nagovarati na analni seks. em je totalni turn-off, em riskiras da im se zgadi zauvijek. znam da nisi na to mislio sad, samo velim.

a nekima je pušenje nešto nenormalno, ili promjena u pozu koja nije misionarski tipa pseća poza, ili se sustežu od stenjanja da ih neko ne bi čua...to mi je totalno odbojno i s takvim konzervama ne triba gubiti vrime...šta se tiče analnog sexa, pa pitan je jeli to voli ili bi li to probala tek kad smo skupa bar misec dana(mislim od sexa, ne upoznavanja).ne prisiljavam nikoga...ako želi probati super, ako ne opet dobro.ali ako nije dobra u krevetu uzmemo li sveukupnu sliku, bez obzira na anal...to mi je gubljenje vrimena i svjesno natovarivanje frustracija sam sebi.:kava:

guitar5
23.07.2009., 11:03

da,znamo i da je "normalni" lažni branitelj spreman na sve i svašta... debilno... :p

vento83
23.07.2009., 11:27
neki dan sam curi u guzu spustio, ali je prvo omogucio da svrsi vaginalno, pa onda jezickom, prstom, prstima gutala ih je, a bilo joj je prvi puta, i onda sam joj ga stavio jaaako polako, i postepeno. A onda se sama pocela nabijati dok sam joj trljao klit, svrsila je.. bilo predobro!

E da svrsio sam joj u guzu.,a nego kako drugo. jos je najbolje u guzu svrsit, nema nereda bar ne velikog. Kako je legla na trbuh dok sam je ljubio i istodobno tako fino jebao.. morat cu to ponovit :).

Creed80
23.07.2009., 11:34
neki dan sam curi u guzu spustio, ali je prvo omogucio da svrsi vaginalno, pa onda jezickom, prstom, prstima gutala ih je, a bilo joj je prvi puta, i onda sam joj ga stavio jaaako polako, i postepeno. A onda se sama pocela nabijati dok sam joj trljao klit, svrsila je.. bilo predobro!

E da svrsio sam joj u guzu.,a nego kako drugo. jos je najbolje u guzu svrsit, nema nereda bar ne velikog. Kako je legla na trbuh dok sam je ljubio i istodobno tako fino jebao.. morat cu to ponovit :).

ovo je jaaaaako dobro :o:top:

svaka cast :top::D

vento83
23.07.2009., 11:45
ovo je jaaaaako dobro :o:top:

svaka cast :top::D

Malko mi se zalila, da ju guza boli, dan poslje ali vise onako zlocestim pogledom i pokazivanjem po mojoj ,gdje ju boli :).. Nije mi bas maleni, no vjerujem da ce se priviknuti s vremenom

Creed80
23.07.2009., 11:51
Malko mi se zalila, da ju guza boli, dan poslje ali vise onako zlocestim pogledom i pokazivanjem po mojoj ,gdje ju boli :).. Nije mi bas maleni, no vjerujem da ce se priviknuti s vremenom

s vremenom ce biti lakše, i nece je boljet :mig::D

mackiaaaa
23.07.2009., 12:18
ali nerazumijem ni nagovaranje mudkih pa ajde ajdee bit ce super i ako cura kaze da ju boli ma jooj drugi put ce biti bolje, to je totalna gluspot, ak boli boli i nema tu pomoci, za to se jednostavno moras full opustit da se neboli, ali ako neku boli nece to nestat.

Acid bite
23.07.2009., 12:53
ali nerazumijem ni nagovaranje mudkih pa ajde ajdee bit ce super i ako cura kaze da ju boli ma jooj drugi put ce biti bolje, to je totalna gluspot, ak boli boli i nema tu pomoci, za to se jednostavno moras full opustit da se neboli, ali ako neku boli nece to nestat.
ajde sad opet pročitaj boldano.
sama si odgovorila i onda samu sebe pobijaš.
radi se o tome da žena mora biti opuštena, strahovito napaljena,
i već dobro prije toga, da prostiš, izjebana, da joj je samo na pameti
jooooooš :o, hoćem joooš :o:o. maziva gdje hoćeš, sve curi, njeni sokići,
sperma, ne trebaju lubrikanti, ona luda, on napaljen, da vidiš kako glatko
uđe :cerek:.

a ne ono po školski:
"Danas ćemo općiti analno. Pripremili smo ovo, ono...blalbla."

vento83
23.07.2009., 13:50
radi se o tome da žena mora biti opuštena, strahovito napaljena,
uđe :cerek:.

a ne ono po školski:

Slazem se, ali ipak lubrikant, ne vlazi se svaka isto..

Otton
25.07.2009., 21:50

ma na cijelom ovom forumu nema tri komada koji se prcaju u guzu niti znaju kako se to radi i kako se priprema. :lol:
Ma daj ublaži malo podatak, zbog zatvaranja poglavlja pregovora za pristup EU.
Formuliraj: Ne tri komada ukupno, nego svaki treći.

lana10
25.07.2009., 22:05
znala sa, da se zbog mene ne bu moglo u EU...Možda mi je to od gena slovenskih :ne zna:

Ian Anderson
31.07.2009., 13:03
radi se o tome da
žena mora biti opuštena, strahovito napaljena,
uđe

:cerek:.
a ne ono po školski:

hello mary, full of mercy:D

samo pročitati ovo boldano i svršiti istog trena:kava:

nisam ovo do sada uočio,

duhovito , jebizovno, i očito proživljeno:s:lol::top::s

Spejs
14.09.2009., 12:14
javlja se preobraćenica..hehe... analni je zakon, a tek njegova faca dok svrsava u mene.... SEXY :D

florijan31
14.09.2009., 12:34
analni jest zakon i da , one to vole :)

leptirica 2
14.09.2009., 12:47
javlja se preobraćenica..hehe... analni je zakon, a tek njegova faca dok svrsava u mene.... SEXY :D
Tek njegova kita kad je izvadi van:cerek::lol:

Spejs
14.09.2009., 12:57

nemam susreta s tim, on se uredno pobrine i za sebe i za mene :cerek:

leptirica 2
14.09.2009., 13:00
nemam susreta s tim, on se uredno pobrine i za sebe i za mene :cerek:

Šta te klistira poslje:lol:Inače,ako ne vidiš,to bi mnogo toga objasnilo:mig:

sex-addict
14.09.2009., 14:52

Voda čini čuda..

A tek sapun.. Za ne vjerovat.. :kava:

angie1985
14.09.2009., 15:01
volim kad mi se svrši u guzu,ali ipak...u pičkicu je najbolje...:top:

leptirica 2
14.09.2009., 15:19
Voda čini čuda..

A tek sapun.. Za ne vjerovat.. :kava:

Tebi ne treba antibiotik:lol:kaldim se da sve liječiš vodom

volim kad mi se svrši u guzu,ali ipak...u pičkicu je najbolje...:top:

Potpisujem u pichicu,ja bi svaki dan u p:cerek:

umorna
14.09.2009., 15:41
analni jest zakon i da , one to vole :)

ja sam jednom probala i svidjelo mi se.. :top:
ali mislim da njemu nije:cry:

Ian Anderson
14.09.2009., 20:51

ne koristim lubrikante,
najbolje je razmazivati sokiće iz pikice dok sam ne

eto, mene krenulo.

sad mi je to svakodnevni i obavezni dio seksa.
baš mi jegušt :cerek:.
kao šlag na kraju, izlijevanje tople sperme u guzu :cerek:

evo , proglašavam ovaj post suštinom bitka,

naravno samo kada je analac u pitanju!

nemam ništa dodati ni oduzeti,

samo se prepustiti valovima tople sperme

dok se izlijevaju u njenu guzu...:cerek::cerek::cerek:

secerka88
15.09.2009., 18:55
pa ja osobno volim...prije mi je bila gadna sama pomisao na analni sex, ali sa dečkom koji zna kaj radi nema beda, dapače dobar je osijecaj...a osim toga ako sam ja pored njega pa neću ga tjerat da izađe iz mene i obavlja poso do kraja sam, onda mu uopće nisam potrebna, mogo je onda sve sam...kolko je njemu jeben osjećaj kad svrši u mene, tolko je meni odlicno vidjet njega da uziva,a ne mogu ostat trudna....ma di češ bolje....najbolje se prvo malo lizat, pušit, izmjenit nekolicinu pozica i dat dragom guze, on sretan, a tebi super ;)

Frančeska
15.09.2009., 19:02
volim, sa svojim dečkom naravno :p :gitara: :cerek:

rocket86
17.09.2009., 01:29

samo mi jedno nije jasno... kak mu vidiš facu? vi cure imate običaj žmuriti dok se jebete/mazite/itd...:ne zna:

4fun
17.09.2009., 01:49
samo mi jedno nije jasno... kak mu vidiš facu? vi cure imate običaj žmuriti dok se jebete/mazite/itd...:ne zna:

hm... ne znam stari... ali gledanje u oci dok oboje svrsavate je bas ono - vrh vrhova sexa :cerek:

Chocolate Puma
17.09.2009., 01:57
Ne sve, hebiga :kava:

Evo i zašto:

hm... ne znam stari... ali gledanje u oci dok oboje svrsavate je bas ono - vrh vrhova sexa :cerek:

:cerek: :mig:

rocket86
17.09.2009., 02:16

kako kome... npr ja ne volim kada ona zna da ju gledam... osim, eventualno ako ju gledam u oči, a ako mislim svršit to def.nije dobra opcija...:top:

Ian Anderson
17.09.2009., 08:45
pa ja osobno volim...prije mi je bila gadna sama pomisao na analni sex, ali sa dečkom koji zna kaj radi nema beda, dapače dobar je osijecaj...a osim toga ako sam ja pored njega pa neću ga tjerat da izađe iz mene i obavlja poso do kraja sam, onda mu uopće nisam potrebna, mogo je onda sve sam...
kolko je njemu jeben osjećaj kad svrši u mene, tolko je meni odlicno vidjet njega da uziva,a ne mogu ostat trudna....
ma di češ bolje....najbolje se prvo malo lizat, pušit, izmjenit nekolicinu pozica i
dat dragom guze, on sretan, a tebi super ;)

e jesi odabrala nick,:top:

prava si šećerka,

http://www.youtube.com/watch?v=2C-j6Ft2X2o

slatkooooooooo li je curu ljubit tajno,

bolan slatko je:cerek::cerek::cerek::cerek:

secerka88
17.09.2009., 10:14
e jesi odabrala nick,:top:

prava si šećerka,

http://www.youtube.com/watch?v=2C-j6Ft2X2o

slatkooooooooo li je curu ljubit tajno,

bolan slatko je:cerek::cerek::cerek::cerek:

:D nick je iz drgih razloga, al to ovdje nije bitno...

pa istina je šta ne????se slažeš samnom??? :)

sex-addict
17.09.2009., 10:26

Ček..

Ti zbilja ne znaš da možeš ženu jebati u anal, i gledati ju u lice? :lol::rofl:

Nije ti jasna poza?

Sjedi jedan :facepalm:

florijan31
17.09.2009., 10:36
Ima koja slatkicka da bi htjela? :D

rocket86
17.09.2009., 11:42
@sex-addict, pročitaj ponovno moj post... ako žmiri, kako mi može vidjeti izraz lica... općenito, ne volim tokom sexa dok ja nju gledam da ona to primjeti(možda navika, jer moja zažmiri odmah poslije kave :cerek:)...

Ian Anderson
17.09.2009., 12:04
:D nick je iz drgih razloga, al to ovdje nije bitno...

pa istina je šta ne????se slažeš samnom??? :)

da slažem li se,:rolleyes:

očito si to proživila i doživila:cerek:

blago i tebi i tvome dragome:cerek::cerek:

tako si to toplo i jednostavno opisala da nemam riječi!:s:s:s

ukiller
17.09.2009., 17:32
Vise volim da po meni svrsi, ali ne smeta ako u guzu.

Pa oces sex swrsi cu ti de oces?

ukiller
17.09.2009., 17:39
Oce neka devojka seX???

TrashHarvester
17.09.2009., 17:41
Oce neka devojka seX???

You smooth talker, you. :facepalm:

Chocolate Puma
17.09.2009., 17:46
You smooth talker, you. :facepalm:

I nije ovo jedini topic :facepalm: al opet, upornost se ponekad nagradi, valjd :ne zna: :p

TrashHarvester
17.09.2009., 17:50
I nije ovo jedini topic :facepalm: al opet, upornost se ponekad nagradi, valjd :ne zna: :p

Pa eto, ti si ga primijetila i već počela pratiti njegove postove po raznim temama. Izdvojio se iz gomile. :cerek:

Chocolate Puma
17.09.2009., 17:59
Pa eto, ti si ga primijetila i već počela pratiti njegove postove po raznim temama. Izdvojio se iz gomile. :cerek:

:misli: vidiš, vidiš... ali ne dovoljno da padnem na to :kava: :zubo:

ukiller
18.09.2009., 18:05
Nisam was pito za komentar nek odg. ona koja oce!!!!!

TrashHarvester
18.09.2009., 18:32

Šit. Sori. :(

Chocolate Puma
18.09.2009., 18:34
I još ga niste bannali sto dize stare teme samo radi svojih "nemoralnih ponuda" :kava:

ukiller
18.09.2009., 18:36
Banno bi te ja u sexu

Chocolate Puma
18.09.2009., 18:40
Pihh :kava: sve se bojim jednog drkavca s ljesa :raspa:

vento83
18.09.2009., 18:53
Pihh :kava: sve se bojim jednog drkavca s ljesa :raspa:

:rofl:

Otton
18.09.2009., 18:54
volim, sa svojim dečkom naravno :p :gitara: :cerek:

Pa taj dio jebačke atletike i jeste samo za dečka, stalnog lj. ili koga već.
To nije za seks za jednu noć.

Balkanka
18.09.2009., 21:45

ewo budem ja. 100 kn, 15 minuta. ako svršiš za 2 minute, opet 100 kn

mishamu
18.09.2009., 21:58

zašto rušiš cjenu poštenom narodu? :azdaja:

ukiller
18.09.2009., 23:09

daj mi e-mail da se dogoworimo

Balkanka
18.09.2009., 23:11
daj mi e-mail da se dogoworimo

balkan@forum.hr

Balkanka
18.09.2009., 23:11
zašto rušiš cjenu poštenom narodu? :azdaja:

pa moram i ja nekak platit školarinu

ukiller
18.09.2009., 23:18
balkan imas li facebook

Deedy
18.09.2009., 23:20
pa moram i ja nekak platit školarinu

Čuj, sviđa mi se ono što pišeš.
I drago mi je da voliš svršavanje u guzu, a dobro znaš da sam ja majstor. :kava:

Pristani i šaljem ti poruku, da odradimo nekoliko serija ontopica već večeras.
Nagrada slijedi, kako u krevetu, tako i izvan.
Može? Pusti djevce, izbiraj pravog muškarca. Onda? :ne zna:

Balkanka
18.09.2009., 23:22
balkan imas li facebook

doh, pa ako nemaš facebook, to ti je ko da ne postojiš uopće.ne pomaže ti ni rodni list

Balkanka
18.09.2009., 23:26
Čuj, sviđa mi se ono što pišeš.
I drago mi je da voliš svršavanje u guzu, a dobro znaš da sam ja majstor. :kava:

Pristani i šaljem ti poruku, da odradimo nekoliko serija ontopica već večeras.
Nagrada slijedi, kako u krevetu, tako i izvan.
Može? Pusti djevce, izbiraj pravog muškarca. Onda? :ne zna:

čuj dragi, za ovakav direktni ulet, dolazim još večeras k tebi.
broj mobitela na PM, može? :cerek:

ukiller
18.09.2009., 23:26
pa reci mi ime i prezime da te dodam da se dop

Balkanka
18.09.2009., 23:28
pa reci mi ime i prezime da te dodam da se dop

sorry mačak, Deedy mi se ipak više sviđa.

Deedy
18.09.2009., 23:29
čuj dragi, za ovakav direktni ulet, dolazim još večeras k tebi.
broj mobitela na PM, može? :cerek:

Hvala na pmmu, dobio sam sve podatke i za pola sata sam kod tebe. I fala za dodavanje na fejsu....
Ali što će nam sad fejs.... ionako ćemo offline za pola sata do sat....

:Sex:

:cerek::cerek:

Balkanka
18.09.2009., 23:39
Hvala na pmmu, dobio sam sve podatke i za pola sata sam kod tebe. I fala za dodavanje na fejsu....
Ali što će nam sad fejs.... ionako ćemo offline za pola sata do sat....

:Sex:

:cerek::cerek:

http://www.youtube.com/watch?v=24MeOq80rHk

:cice:

btw. daj usput navrati do benzinske po..znaš kaj. ako može uzmi voćne, finiji su :cerek:

Lalena Lola
18.09.2009., 23:50
http://www.youtube.com/watch?v=24MeOq80rHk

:cice:

btw. daj usput navrati do benzinske po..znaš kaj. ako može uzmi voćne, finiji su :cerek:

:lol::lol: a jeste 'ludi' :top:

rocket86
19.09.2009., 10:16
Pa taj dio jebačke atletike i jeste samo za dečka, stalnog lj. ili koga već.
To nije za seks za jednu noć.

zašto? aj mogu skužit da netko ne pruža oralni(i podržavam to) ali analni, uz koji čak i kondom ima smisla, zašto ne?

SkullFactory21
19.09.2009., 19:51
ne

Zoey
19.09.2009., 20:08
zašto? aj mogu skužit da netko ne pruža oralni(i podržavam to) ali analni, uz koji čak i kondom ima smisla, zašto ne?

meni se analni ne cini kao nesto sto bih ikada mogla napravit s tipom s kojim cu se sad posevit i vise ga nikad ne vidjet.

prvo, zato sto za to treba imat golemo povjerenje u partnera, a drugo, zato sto mi je to, skoro pa kao pusenje, nesto strasno intimno. ne znam, mozda sam ja luda, ali meni ne bi palo na pamet.

malosunce19
19.09.2009., 20:33
ooo da,obozavam u guzu,,i sexic i svrsavanje,,ovo zadnje pogotovo!

vento83
19.09.2009., 20:48
meni se analni ne cini kao nesto sto bih ikada mogla napravit s tipom s kojim cu se sad posevit i vise ga nikad ne vidjet.

prvo, zato sto za to treba imat golemo povjerenje u partnera, a drugo, zato sto mi je to, skoro pa kao pusenje, nesto strasno intimno. ne znam, mozda sam ja luda, ali meni ne bi palo na pamet.

Nisi luda dapace vrlo pametna i normalna, sex=povjerenje

Ian Anderson
20.09.2009., 11:08
ooo da,obozavam u guzu,,i sexic i svrsavanje,,ovo zadnje pogotovo!

ma bravo, koji entuzijazam...:cerek:

sa 19 uživaš u svršavanju preko guze:cerek::cerek::cerek:

kud nisam mlađi koji mjesec:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Zoey
20.09.2009., 11:39
Nisi luda dapace vrlo pametna i normalna, sex=povjerenje

ah..... tenks! :D

shodno navedenom, tak mi je svejedno di ce svrsit. al ima nesto s tim svrsavanjem u guzicu. :rofl:

salonitanka
20.09.2009., 11:57

pa jer je analni intiman i zahtijeva veliku količinu opuštenosti,povjerenja i slobode prema partneru,te nekima nije nešto što bi prakticirali u nekakvim brijačinama.neko ima sasvim drugačiji pogled na to,meni je on nešto šta zahtijeva puno više povjerenja,intimnosti i opuštenosti i slobode s partnerom!:ne zna:

tea83
20.09.2009., 12:11
pa jer je analni intiman i zahtijeva veliku količinu opuštenosti,povjerenja i slobode prema partneru,te nekima nije nešto što bi prakticirali u nekakvim brijačinama.neko ima sasvim drugačiji pogled na to,meni je on nešto šta zahtijeva puno više povjerenja,intimnosti i opuštenosti i slobode s partnerom!:ne zna:

Naravno. Analni sex nije nesto sto se radi sa svakim i povjerenje u partnera je neophodno jer bez njega nema ni opustanja pa niti uzivanja. Ali kad je to postignuto analni sex moze biti divan.
Nemam nista protiv da mi ga takav partner stavi u guzu, dapace i sama to ponekad potaknem. I naravno da pritom zelim i volim da mi svrsi u guzi.

Spejs
20.09.2009., 23:06

"misionarski" analni, kako ne bih vidjela? :cerek: :cerek: :cerek:

sex-addict
21.09.2009., 07:32

Naravno. Analni sex nije nesto sto se radi sa svakim i povjerenje u partnera je neophodno jer bez njega nema ni opustanja pa niti uzivanja. Ali kad je to postignuto analni sex moze biti divan.
Nemam nista protiv da mi ga takav partner stavi u guzu, dapace i sama to ponekad potaknem. I naravno da pritom zelim i volim da mi svrsi u guzi.

Ne mora značiti.. meni su jedni od najboljih analaca ikada bili sa novim ženama.. nepoznatim.. :kava:

tea83
21.09.2009., 08:22
Ne mora značiti.. meni su jedni od najboljih analaca ikada bili sa novim ženama.. nepoznatim.. :kava:

Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe

sex-addict
21.09.2009., 08:47
Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe

Molim??? :eek:

Daj ne seri molim te.. Pročitaj još jednom što sam napisao.

Gdje tu ti vidiš da sam ja sebičan, da ona nije uživala, i kakav je to moj pristup, pobogu???? :eek:

Svašta od tebe :flop:

nata_lie
21.09.2009., 08:55

ne kuzim ovaj ispad :misli:

tea83
21.09.2009., 08:57
Molim??? :eek:

Daj ne seri molim te.. Pročitaj još jednom što sam napisao.

Gdje tu ti vidiš da sam ja sebičan, da ona nije uživala, i kakav je to moj pristup, pobogu???? :eek:

Svašta od tebe :flop:

Takve izraze upucuj svojoj familiji a ne meni.

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.

Jadne one koje se moraju sa tobom sexati. Ako takvih uopce ima. Bolje im je da kupe vibrator

Zalim te

salonitanka
21.09.2009., 08:58

Pretpostavljam da su i one to jednako htjele,nije im držao nož pod vratom!:ne zna:

nekome je za analac potrebno poznavanje partnera i bliskost,a nekome ne!

nata_lie
21.09.2009., 09:08

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.

Jadne one koje se moraju sa tobom sexati. Ako takvih uopce ima. Bolje im je da kupe vibrator

Zalim te

ma o cem ti pricas zeno? :eek:
pa nije ih silovao jbt.
ko sto ima zena koje pristanu na obican seks za jednu noc, tako imas i onih koje pristanu na analni.

i ne, ne moraju niti tada biti osjecaji u pitanju.
de ne napadaj covjeka bzvz.

to sto ti ne bi tako nesto napravila ne znaci da ne bi ni drugih deset.

tea83
21.09.2009., 09:18
pa nije ih silovao jbt.
ko sto ima zena koje pristanu na obican seks za jednu noc, tako imas i onih koje pristanu na analni.

Naravno da ih ima ali to sto pristanu ne mora ni u kojem slucaju znaciti da uzivaju u tome.

sex-addict
21.09.2009., 09:41

Zalim te

:križa se lijevom i desnom:

Žena me napade, ko da sam silovatelj.. :rofl:

što god sam uradio da te uvrijedim.. Sad mi je drago :top:

sex-addict
21.09.2009., 09:47
pa nije ih silovao jbt.

i ne, ne moraju niti tada biti osjecaji u pitanju.
de ne napadaj covjeka bzvz.

to sto ti ne bi tako nesto napravila ne znaci da ne bi ni drugih deset.

Hajde, hvala bogu da je netko razumio..

Zbilja mislim da nisam nikog uvrijedio tim svojim postom..

Ah, whatever..

Sto ljudi, sto ćudi :kava:

Ludacha87
21.09.2009., 18:40

ne kužim te ni kurca!
kakve veze ima analni seks s povjerenjem i po čemu se razlikuje oralni, analni, vginalni kada pričamo o povjerenju i užitku?
jer može žena uživati tijekom analca, itekako, budući da može i snažno svršiti tijekom istog.
nekim ženama treba povjerenje tijekom klasičnog seksa, oralnog, analnog, a nekima to povjerenje ne igra ulogu tijekom nikakve vrste seksa. :ne zna:
stvarno ne kužim o čemu pričaš...

rocket86
21.09.2009., 18:52

ajd ja stvari gledam racionalno(više razmišljam glavom, nego srcem i kurcem skupa :cerek: ), pa mislim ako prakticiraš analni sa kondomom, ili oralni bez, manji je rizik kod analnog prvi put, ne...

mislim, moje osobno mišljenje je da ne bi trebalo bit sexa dok nema povjerenja, ali velika većina osoba od 14-44 bi vjerovatno rekla da sam papčina teška da se ne jebem dok joj ne počnem vjerovati

Violently happy
21.09.2009., 18:53

A ti govoriš u ime svih žena?
Ne misliš da ima onih koje baš žele da im se divlje zabije i da pritom uživaju?

Onak, daj se saberi.:kava:

rocket86
21.09.2009., 18:55

a vaginalni ne zahtijeva povjerenje, opuštenost, nije intiman? :ne zna:

Ludacha87
21.09.2009., 19:00

super pitanje. :top:
još jedna okolnost - tijekom vaginalnog može ostati trudna što je tijekom analnog gotovo pa nemoguće. :s

rocket86
21.09.2009., 19:04
super pitanje.
još jedna okolnost - tijekom vaginalnog može ostati trudna što je tijekom analnog gotovo pa nemoguće. :s

potpis...:s:s:s:s

cure dajte guze:lol::lol::lol::lol::lol:

Zoey
21.09.2009., 19:20
ajd ja stvari gledam racionalno(više razmišljam glavom, nego srcem i kurcem skupa :cerek: ), pa mislim ako prakticiraš analni sa kondomom, ili oralni bez, manji je rizik kod analnog prvi put, ne...

mislim, moje osobno mišljenje je da ne bi trebalo bit sexa dok nema povjerenja, ali velika većina osoba od 14-44 bi vjerovatno rekla da sam papčina teška da se ne jebem dok joj ne počnem vjerovati
nisi ti nikakav papak. ne brij.

naravno da zahtijeva povjerenje, ali znatno manje, a u nekim slucajevima cak gotovo i uopce ne.

super pitanje. :top:

mogucnost da ostanem trudna bas i nema neke velike veze, jel. ne znam sta ste za to zapeli.

ali ja tipa s kojim cu se posevit samo taj jedan put i mozda ni ne znam kako se zove necu ni poljubit ni posevit na isti nacin kao sto bih poljubila ili posevila nekog do kog mi je stalo. ne znam, meni je analni, kao i pusenje (barem meni) dosao nakon vaginalnog, nakon upoznavanja, nakon zaljubljivanja (nema teorije da bih nekome "samo" popusila - sto to uopce znaci?), nakon sto sam bila toliko opustena da me moze i gledat kako si raspam nokte ili nesto takvo glupavo i usputno, nakon sto sam osjetila da je to sad to i da eto, s tim nekim zelim posevit se i u dupe.

prihvacam da nekima stvarno analno, vaginalno, pusenje, votever dolazi ko od sale, ali meni stvarno ne. a zelju za sevom ne osjecam u dupetu, ako se o tome radi. tak da... seks vulgaris mogu i s bilo kim ako mi se tak posloze kockice u glavi i sama sebi kazem okej, ja sad njega zelim tu i takvog i nikad vise.

rocket86
21.09.2009., 19:36
nisi ti nikakav papak. ne brij.

naravno da zahtijeva povjerenje, ali znatno manje, a u nekim slucajevima cak gotovo i uopce ne.

mogucnost da ostanem trudna bas i nema neke velike veze, jel. ne znam sta ste za to zapeli.

ali ja tipa s kojim cu se posevit samo taj jedan put i mozda ni ne znam kako se zove necu ni poljubit ni posevit na isti nacin kao sto bih poljubila ili posevila nekog do kog mi je stalo. ne znam, meni je analni, kao i pusenje (barem meni) dosao nakon vaginalnog, nakon upoznavanja, nakon zaljubljivanja (nema teorije da bih nekome "samo" popusila - sto to uopce znaci?), nakon sto sam bila toliko opustena da me moze i gledat kako si raspam nokte ili nesto takvo glupavo i usputno, nakon sto sam osjetila da je to sad to i da eto, s tim nekim zelim posevit se i u dupe.

prihvacam da nekima stvarno analno, vaginalno, pusenje, votever dolazi ko od sale, ali meni stvarno ne. a zelju za sevom ne osjecam u dupetu, ako se o tome radi. tak da... seks vulgaris mogu i s bilo kim ako mi se tak posloze kockice u glavi i sama sebi kazem okej, ja sad njega zelim tu i takvog i nikad vise.

ne velim da sam papak, alida ti kažem da se ne želim ševiti s tobom(ili da samo ne poduzimam nešto) preko mjesec dana, misliš da ne bi dosta cura smatralo da sam papak...

osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono... ali to ne mijenja mišljenje da bi sex(bilo kakav) za mene trebao biti jednako intiman... al to si mi rekla da sam ja zelen, da ću naučit:lol::lol::lol::lol:

Ludacha87
21.09.2009., 19:37

to je gledano iz tvoje prespektive.
to što ti gledaš na analni seks kao na nešto izuzetno intimno, za što je potrebno povjerenje i opuštenost, je tvoje mišljenje, a ne univerzalna istina.
nekima da, nekima ne.
to je neupitno, osvrnula sam se jedino na post cure koja govori u ime svih žena, kako je za to potrebno neko veliko povjerenje i da je to slučaj kod svake cure.
ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim. :ne zna:
i igra mi ulogu trudnoća, toga se tijekom seksa najviše bojim.
a što se tiče toga da povjerenje nije potrebno tijekom vaginalnog...
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.
i sebe i mene. :ne zna:

tea83
21.09.2009., 19:52
to što ti gledaš na analni seks kao na nešto izuzetno intimno, za što je potrebno povjerenje i opuštenost, je tvoje mišljenje, a ne univerzalna istina.
nekima da, nekima ne.
to je neupitno, osvrnula sam se jedino na post cure koja govori u ime svih žena, kako je za to potrebno neko veliko povjerenje i da je to slučaj kod svake cure.
ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim. :ne zna:
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.

Kakvo divno negiranje same sebe. Najprije za mene tvrdis da govorim u ime svih zena a onda napises da se ne sexas s bilo kome i da to podrazumjeva da u svoje jebace imas povjerenja.

Stegnuta si? Neki probem, a?

Al si dobro razumjela sto sam napisala, hihi

Pisi sto god hoces o meni, stvarno nemam volje objasnjavati svaku rijec

Zoey
22.09.2009., 00:57
ne velim da sam papak, alida ti kažem da se ne želim ševiti s tobom(ili da samo ne poduzimam nešto) preko mjesec dana, misliš da ne bi dosta cura smatralo da sam papak...

osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono... ali to ne mijenja mišljenje da bi sex(bilo kakav) za mene trebao biti jednako intiman... al to si mi rekla da sam ja zelen, da ću naučit:lol::lol::lol::lol:
pa ne mozes imati unaprijed definiran vremenski period. u stilu: e sad smo mi zajedno, i hm.... prvi put cemo se pohvatat nakon.... mjesec dana. to tak ne ide.

seks i jest intiman, s time da ne govorim o fizickoj intimi sad. a bojim se da takvu prisnost i intimu ne mozes stvorit ni u 6, a kamoli u 1 mjesec, znas.

nekima da, nekima ne.
ne znam baš!

naravno da je moje misljenje. zato stalno i pisem "ja mislim", "za mene osobno" i tak to.

e pa da, ni ja se ne sevim s bilo kim, naravno. ali to ne znaci da cemo se posevit u moje dupe nakon tri dana, na primjer.

apropo trudnoce, ja se ne bojim na smrt da ce mi se dogodit, nit bih umrla da se dogodi. stitim se kako najbolje mogu i buduci da se ne sevim s bilo kim, sanse da ostanem trudna su onak.... ralativno male. da se toga panicno bojim, ne znam kako bih se kvalitetno posevila, ozbiljno to mislim.

i da - povjerenje jest bitno i kod seve vulgaris, ali u mojoj glavi to povjerenje moze biti onaj minimum minimuma, tipa da me nece silovat, ubit, osakatit i tak to.

sex-addict
22.09.2009., 08:06
pa ne mozes imati unaprijed definiran vremenski period. u stilu: e sad smo mi
i da - povjerenje jest bitno i kod seve vulgaris, ali u mojoj glavi to povjerenje moze biti onaj minimum minimuma, tipa da me nece silovat, ubit, osakatit i tak to.

Kako volim kad neko ima tako visoke kriterije :D:kava:

Ian Anderson
22.09.2009., 08:19

ne znam baš!

ovo što si napisala vrijedi jednog veeelikog i novog topica,

za početak, čudno mi je da kažeš da se" ne seksaš sa bilo kim",
a tko to uopće čini?

takođe bih volio znati jesi li analizirala uzroke svoga tako velikog
straha od trudnoće ?

a isto me interesuje kako ti dolje uopće uđe ako si već toliko stegnuta i imaš osjećaj da će te razvaliti?

i kakav ti bude seks kada ti već uđe?:cerek:

vento83
22.09.2009., 09:24
ne kužim te ni kurca!
kakve veze ima analni seks s povjerenjem i po čemu se razlikuje oralni, analni, vginalni kada pričamo o povjerenju i užitku?
jer može žena uživati tijekom analca, itekako, budući da može i snažno svršiti tijekom istog.
nekim ženama treba povjerenje tijekom klasičnog seksa, oralnog, analnog, a nekima to povjerenje ne igra ulogu tijekom nikakve vrste seksa. :ne zna:
stvarno ne kužim o čemu pričaš...

Volim curi stavit u guzu, zato sto mi je to dokaz da mi vjeruje, i da je u sigurnim mocnim a opet njeznim "rukama", i to mi je predobro. Normalno i taj osjecaj prodiranja u guzu, i samo jebanje, i mnogo toga.

No ponekad i nije potrebno puno vremena da bi to cura samnom i napravila po prvi puta, jer kod nekih je vrlo lako zadobiti povjerenje, jer kad vide da znas sto radis onda se i lakse opuste. Stoga analni nije rezerviran samo za dugotrajnije veze

P.S da mi je vidjeti ovu Tea83 u zivo, jer njezine postovi toliko prste od erotike, da imam osjecaj da kipim kad ih citam :)

salonitanka
22.09.2009., 09:43
No ponekad i nije potrebno puno vremena da bi to cura samnom i napravila po prvi puta, jer kod nekih je vrlo lako zadobiti povjerenje, jer kad vide da znas sto radis onda se i lakse opuste. Stoga analni nije rezerviran samo za dugotrajnije veze

nema vremenskog roka za povjerenje!neko s nekim se lakše opušta i poklanja povjerenje,dok s drugom osobom to može ić teže!tako da nema pravila,pa tako ni analac ne mora bit rezerviran za dugotrajnije veze!

Mellanthero
22.09.2009., 10:23
Mnoge moje su voljele. Od samih udara i trenja pa do momenta orgazma i dok se topla spermica polako razlijeva iz guze po nogicama dolje.......šaptale su "Jebeni osjećaj" :))

rocket86
22.09.2009., 11:26

a tko to uopće čini?

straha od trudnoće ?

a isto me interesuje kako ti dolje uopće uđe ako si već toliko stegnuta i imaš osjećaj da će te razvaliti?

netko koga pokupiš prvo veče je, makar po mom mišljenju"bilo tko" o toj osobi od činjenica znaš da je zgodna i da je suprotnog spola... ništa više... a npr mjesec dana nakon upoznavanja(nije bitno je li s ciljem sexa) ipak možeš reći da imaš nekog pojma o osobi...

evo npr moj strah od toga da cura zatrudni(iako pitanje nije upućeno meni) je iz razloga što znam da trenutno ne mogu ni sebe zbrinuti, a sigurno ne još dvoje ljudi... i to je jedno vrijeme bio razlog straha od sexa, jedan od nekoliko razloga zašto ga nije bilo(drugi je što nisam uopće mogao doći do njega...)

imam neki osjećaj da bi ja kraj ludache postao brzosvršavajući :zubo: sada imam problema druge vrste...

MAFIA MAN
22.09.2009., 11:57
ja mislim da cure vole kad im se svrši u guzu bar su meni cure govorile da je to jebeno dobro

Zoey
22.09.2009., 11:58
Kako volim kad neko ima tako visoke kriterije :D:kava:

ti mene sad zajebavas, je li? :azdaja:

/mislim da je jasno sto sam htjela reci, samo ajde, mozda je malo nespretno napisano - i odnosi se samo na one seve "ti si meni jeben, ja sam tebi jebena, sad cemo se pohvatat ko zivotinje i onda svak na svoju stranu"./

MAFIA MAN
22.09.2009., 13:14

/mislim da je jasno sto sam htjela reci, samo ajde, mozda je malo nespretno napisano - i odnosi se samo na one seve "ti si meni jeben, ja sam tebi jebena, sad cemo se pohvatat ko zivotinje i onda svak na svoju stranu"./

ovaj dio "pohvatat čemo se ko životinje i onda svak na svoju stranu"-može

Ludacha87
22.09.2009., 14:17

a tko to uopće čini?

straha od trudnoće ?

kako misliš da nitko to ne radi?
moja prijateljica se može poševiti s bilo kim. :ne zna:

zašto bih analizirala?
imam 21 godinu, želim završiti faks i nisam spremna za odgovornost.

ne uđe, jer ne želim da mi uđe ako sam stegnuta.
znači da nisam opuštena.
zašto bih se seksala s nekim ako nisam opuštena?

Ludacha87
22.09.2009., 14:20
Kakvo divno negiranje same sebe. Najprije za mene tvrdis da govorim u ime svih zena a onda napises da se ne sexas s bilo kome i da to podrazumjeva da u svoje jebace imas povjerenja.

Stegnuta si? Neki probem, a?

Al si dobro razumjela sto sam napisala, hihi

Pisi sto god hoces o meni, stvarno nemam volje objasnjavati svaku rijec

Da, JA, a ne SVE ŽENE kao što si ti napisala.
Ako je tebi analni seks nešto što je rezervirano samo za tipa u kojeg imaš full povjerenje to ne znači da su sve takve i da prilikom istog neće uživati samo zato jer ti ne možeš uživati. :rolleyes:

sex-addict
22.09.2009., 15:22

Naravno da se zezam :D Stoga, ne treba objašnjenje :kava:

Tako si to napisala, ko bi odolio :rofl::top:

malenatina
22.09.2009., 21:22
osobno obozavam svrsiti u guzu, u zadnje vrijeme se samo i seksamo u guzu, a di ces onda svrsit nego tamo

i onda znam kad se cjedi van neki put to polizat. ono iz zajebancije.....kao neka totalno luda stvar

ma de fuj. . .

malenatina
22.09.2009., 21:23
moj decko voli moju guzu. . .hihi

lažni branitelj
23.09.2009., 09:13
hahaha pink frodo jebeni si bolesnik!čestitam!:top:ipak to je malo previše i za mene.radije bi da kurac i sperma pa tako i moja budu u njenim ustima!

vento83
23.09.2009., 09:43
ma de fuj. . .

kako to mala bosanka komentira :rofl: :rofl: :rofl:

bas slatko:cerek:

meha09
23.09.2009., 10:30
Kako ne postoje dva ista otiska prsta tako ne postoje dvije iste zene, neke vole analni neke ne, neke ce ga dat da ne ispadnu luzerke, neke da decko ne bunca, neke da decko bude sretan, neke zato sto vole, a neke daju sve jer su jendostavno takve...mislim da netreba generalizirat i dda se nista iz ovih postova nemoze zalkljucit, zene ce reci samo svoja misljenja i iskustva...ima nas raznih...ko voli nek izvoli, ja volim, al ja sam musko...:-)

lorchyy
23.09.2009., 21:20
ooo da super mi je to,pogotovo jer mene uzasno pali analni sex i onda mu kazem kad sam na vrhuncu i zajedno svrsimo bez ikakvih tableta i straha od trudnoce...presavrsen feeling :))))

♥ boner ♥
24.09.2009., 07:31

i kako se osjećaju tada?

Koliko se razlikuje od svršavanja u picu?

zene vole sve sexualne ideje.......samo cekaju da se kao mi muski prvi ponudimo

isto sam procitao da lorchyy svrisi dok se jebe u supak...neznam jel svrsi i pickom i supkom (freaky) ili samo pickom ??

imajuli zene pored pickinog i guzni orgazam ??? ( za vrijeme double fucking, double penetration)

bok

Emericzy
24.09.2009., 07:51
Orgazam je jedan. U mozgu. Samo što do njega mogu dovesti svakojaki podražaji, od fizičkih do mentalnih. I onda nekakva kombinacija podražaja 'okine' taj događaj u mozgu. A svatko ima nekakvu svoju kombinaciju koja mu taj proces najbolje pokrene. Kod žena je 'paleta' podražaja puno šira i bogatija nego kod muškaraca. I zbroj svih potrebnih podražaja je veći. zato žene teže postižu orgazam, ali -- skoro sigurno -- imaju veći i intenzivniji doživljaj.

Orgazam isključivo zbog analnog seksa je moguć, ali je vrlo malo vjerojatan. Ali, malo je vjerojatan i orgazam od isključivo vaginalnog podražaja. Većini žena treba nekakva više ili manje kompleksna kombinacija svega, uključujući i dobru atmosferu. kad se sve poklopi, orgazmi pri analnom seksu se relativno lako dese.

Za to je odličan položaj kad žena nogama nešto objahuje. Recimo, nije loše klečati uz ugao nekakvog niskog kauča ili sofe, tako da se pubisom naslanja na sam ćošak. Ili da jaše na nekakvom previnutom jastuku. Ili, još najbolje, na drugom muškarcu. :) Jer, onda svaki pritisak muškarca pri analnom prodoru, svaki zamah, pritisne ženu pubisom (iliti pičkom, za manje obrazovane) na podlogu. istovremeno, većini je to udoban položaj, pa su opuštene. Orgazam obično onda nije problem.

Tako je mene moja učiteljica učila.

vento83
24.09.2009., 08:27
Orgazam je jedan. U mozgu. Samo što do njega mogu dovesti svakojaki podražaji, od fizičkih do mentalnih. I onda nekakva kombinacija podražaja 'okine' taj događaj u mozgu. A svatko ima nekakvu svoju kombinaciju koja mu taj proces najbolje pokrene. Kod žena je 'paleta' podražaja puno šira i bogatija nego kod muškaraca. I zbroj svih potrebnih podražaja je veći. zato žene teže postižu orgazam, ali -- skoro sigurno -- imaju veći i intenzivniji doživljaj.

Orgazam isključivo zbog analnog seksa je moguć, ali je vrlo malo vjerojatan. Ali, malo je vjerojatan i orgazam od isključivo vaginalnog podražaja. Većini žena treba nekakva više ili manje kompleksna kombinacija svega, uključujući i dobru atmosferu. kad se sve poklopi, orgazmi pri analnom seksu se relativno lako dese.

Za to je odličan položaj kad žena nogama nešto objahuje. Recimo, nije loše klečati uz ugao nekakvog niskog kauča ili sofe, tako da se pubisom naslanja na sam ćošak. Ili da jaše na nekakvom previnutom jastuku. Ili, još najbolje, na drugom muškarcu. :) Jer, onda svaki pritisak muškarca pri analnom prodoru, svaki zamah, pritisne ženu pubisom (iliti pičkom, za manje obrazovane) na podlogu. istovremeno, većini je to udoban položaj, pa su opuštene. Orgazam obično onda nije problem.

Svaka cast, ili joj pritisnem pičku rukom radeći lagane kružne pokrete dok ju jebem u guzu, ali u pravu si definitivno

okruglica
24.09.2009., 08:36
I zbroj svih potrebnih podražaja je veći. zato žene teže postižu orgazam, ali -- skoro sigurno -- imaju veći i intenzivniji doživljaj.

Sve mi se čini da sam negdje pročitala kako muškarci definitivno imaju intenzivniji doživljaj svršavanja. Žena više uživa u cijelom procesu, muškarac manje, ali to mu se na kraju nadoknadi. Ne vjerujem da težina ili lakoća svršavanja ima veze s intenzitetom orgazma. :p

lažni branitelj
24.09.2009., 08:41

hehe:rofl::rofl::rofl:aaa kako je lipo pročitati pička, baš slasno zvuči!:cerek:eto ponovit ću još jednom PIČKA!

Zoey
24.09.2009., 08:51

mene ne prestaje iznendadivati kako se ljudima moraju objasnjavati i najjednostavnije stvari tipa ovoga: pa ovo je zdravi razum i nekakva logika, a ne tajna velike moci analnog seksa, odnosno seksa.

izotonik69
24.09.2009., 09:01
osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono...

samo se ti polako otvaraj..dok se ti otvoris ko cvjetak na jutarnjem suncu, tvoj picic ce se otvoriti negdje drugdje..a to s monotonijom..alibi losih jebaca..kakva monotonija? u sexu? kako rekoh, alibi losih jebaca koji misle da svaki sljedeci sex mora biti novo lansiranje svemirskog broda na sve udaljenije planete..ono,kakva glupost..

opusti se,pokazi kaj znas, a nijanse ce se ionako isprobavati tijekom vase veze..no biti zatvoren,proracunat..ili jos ono najgore, biti ogranicen i ne prepustiti se strasti u datom trenutku,jer eto,ako jos sada das tri orgazma za redom, ispasti ces ubrzo monoton..ajme ajme...:lol:

mene ne prestaje iznendadivati kako se ljudima moraju objasnjavati i najjednostavnije stvari tipa ovoga: pa ovo je zdravi razum i nekakva logika, a ne tajna velike moci analnog seksa, odnosno seksa.

puno puta nazalost moras bezrazlozno objasnjavati one najlogicnije i najbanalnije stvari..puno previse puta..no zato kada napokon nades onoga kome ih ne trebas objasnjavati..vec ih od pocetka pocnete zajednicki konzumirati...tada je nagrada punooo slada :mig:

rocket86
24.09.2009., 11:55
samo se ti polako otvaraj..dok se ti otvoris ko cvjetak na jutarnjem suncu, tvoj picic ce se otvoriti negdje drugdje..a to s monotonijom..alibi losih jebaca..kakva monotonija? u sexu? kako rekoh, alibi losih jebaca koji misle da svaki sljedeci sex mora biti novo lansiranje svemirskog broda na sve udaljenije planete..ono,kakva glupost..

opusti se,pokazi kaj znas, a nijanse ce se ionako isprobavati tijekom vase veze..no biti zatvoren,proracunat..ili jos ono najgore, biti ogranicen i ne prepustiti se strasti u datom trenutku,jer eto,ako jos sada das tri orgazma za redom, ispasti ces ubrzo monoton..ajme ajme...:lol:

puno puta nazalost moras bezrazlozno objasnjavati one najlogicnije i najbanalnije stvari..puno previse puta..no zato kada napokon nades onoga kome ih ne trebas objasnjavati..vec ih od pocetka pocnete zajednicki konzumirati...tada je nagrada punooo slada :mig:

ja znam o čemu govorim... jbga eni je monotono koristiti manje više 5-6 istih poza, ići stalno istim ritmom, da uvijek ona svrši npr tri puta pa onda ja, i eto... ako se isti sex ponavla npr godinu dana(ne mislim doslovno isti, ali ako nema nikakvih novosti, to je za mene isto, i tada postaje rekreacija, a ne sex...)

i da ne bude zabune, ne bih se kočio nekom mišlju, osim u tri situacije(s nekom idućom): ne svršavam u nju bez kondoma, i vjerujem da neću lizati ili jebati bez kondoma eku koju ne poznam dobro...

izotonik69
24.09.2009., 13:40
ja znam o čemu govorim... jbga eni je monotono koristiti manje više 5-6 istih poza, ići stalno istim ritmom, da uvijek ona svrši npr tri puta pa onda ja, i eto...

NE!!!

ne,ti uopce nemas pojma kaj pricas. i uopce nemas pojma kaj je to sex i kaj je to zadovoljstvo u sexu...

ako vec i sam nisi otkrio vise od 5-6 poza,milion ritmova..davnaje uzimanje..onda si vec odavno mogao doci u posjed knjige Kama sutra pa se eto, upoznati s 100 nacina vodenja ljubavi...

no za sex treba biti mastovit. otvoren. ma kaj serem, treba biti jebač. a ti to rista moj, jednostavno nisi. sry :kava:

al znamo onu staru,koja vrijedi za tebe...losem kurcu svaka dlaka smeta..jao jao onome kojeg ti zadovoljavas..

rocket86
24.09.2009., 14:05
NE!!!

ne,ti uopce nemas pojma kaj pricas. i uopce nemas pojma kaj je to sex i kaj je to zadovoljstvo u sexu...

ako vec i sam nisi otkrio vise od 5-6 poza,milion ritmova..davnaje uzimanje..onda si vec odavno mogao doci u posjed knjige Kama sutra pa se eto, upoznati s 100 nacina vodenja ljubavi...

no za sex treba biti mastovit. otvoren. ma kaj serem, treba biti jebač. a ti to rista moj, jednostavno nisi. sry :kava:

al znamo onu staru,koja vrijedi za tebe...losem kurcu svaka dlaka smeta..jao jao onome kojeg ti zadovoljavas..

probao sam više od 5,6 poza... nisam mazohist da probavam poze iz kama sutre...a problem je u tome ako sam ja probao recimo 20 poza, od toga mi 5 apsolutno ne odgovara... neću ja bržim ili sporijim ritmom unjeti rtaznolikost u sex život...

evo za primjer, bilo je vrlo poticajno kad sam ju jednom poluobučenu povalio, faktor iznenađenja, a i ona je dosta brzo svršila...

a za zadnja dva tvoja pasusa-ne seri...ne znaš dok ne probaš...

izotonik69
24.09.2009., 14:19
probao sam više od 5,6 poza... nisam mazohist da probavam poze iz kama sutre...a problem je u tome ako sam ja probao recimo 20 poza, od toga mi 5 apsolutno ne odgovara... neću ja bržim ili sporijim ritmom unjeti rtaznolikost u sex život...

ajme br. 1

kako se meni cini, neces ti nicime unjeti raznolikost u tvoj sex

evo za primjer, bilo je vrlo poticajno kad sam ju jednom poluobučenu povalio, faktor iznenađenja, a i ona je dosta brzo svršila...

ajme br.2

poticajan primjer..jednom si je poluobucenu..wau..

a za zadnja dva tvoja pasusa-ne seri...ne znaš dok ne probaš...

ajme br. 3

:bang: zaista se nema kaj drugo reci

rocket86
24.09.2009., 14:32
ajme br. 1

kako se meni cini, neces ti nicime unjeti raznolikost u tvoj sex

ajme br.2

poticajan primjer..jednom si je poluobucenu..wau..

ajme br. 3

:bang: zaista se nema kaj drugo reci

ajde ne... govorio sam o tome kad sam ju prvi put poluobučenu... onih 50 puta poslije nije bilo isto, nije bilo iznenađenja... tada to nije očekivala i u tome je bit...

nije samo to bilo poticajno, ali ti si živčana ***** koja vidi što hoće vidit, ništa čudno, bilo je poticajno i prvi put u krevetu, i prvi put kad sam joj svršio po licu i prvo pušenje, i prvo svršavanje u usta i svaka od 15 poza koja je meni samom pala napamet, i prvi put na plaži... ne govorim o tome da nije lijepo, ali gubi se posebnost trenutka kad nešto napraviš 200 puta... a ti idalje izvlači riječi iz konteksta, ali nađi nekog drugog...

Emericzy
24.09.2009., 22:25
Sve mi se čini da sam negdje pročitala kako muškarci definitivno imaju intenzivniji doživljaj svršavanja. Žena više uživa u cijelom procesu, muškarac manje, ali to mu se na kraju nadoknadi. Ne vjerujem da težina ili lakoća svršavanja ima veze s intenzitetom orgazma. :p

Većina žena s kojima sam imao dovoljno duge veze da mogu nešto smisleno zaključiti imala je vidljivo intenzivniji doživljaj orgazma nego ja i muškarci koje znam. (a toliko sam već godina u tom 'poslu' da mislim da već mogu i neke zaključke donostiti.

Doduše, postoji mogućnost da sam sklon tipu žena koje imaju eksplozivne orgazme... :)

Chapter_13
24.09.2009., 23:36
Čokoladno mlijeko, mmm-mmm

leon23
25.09.2009., 00:01
ja koliko znam svejedno im je....mogu u doope i mogu i po njoj isto joj je.....gleda kako je meni veci gust......

ursula1000
25.09.2009., 00:07
Ma kako da ne!! Špricaj sveposvuda, u guzu, kosu, po zavjesama, žaluzinama!!
Samo naprijed

leon23
25.09.2009., 00:39
bbbuhaha......pa al nije tako...aj reci da nije.....:rofl:

okruglica
25.09.2009., 08:22
Doduše, postoji mogućnost da sam sklon tipu žena koje imaju eksplozivne orgazme... :)

Ili istančan glumački talent :p

Emericzy
25.09.2009., 08:28
Ili istančan glumački talent :p

Pa... da četrdeset godina uporno nalijećem na same talente? Teško Hrvatsko kazalište bilo bi na vrhu svijeta da je tako.

sex-addict
25.09.2009., 08:36

To je čista dezinformacija.. Mislim, pa zna se da žene svršavaju mnogo jače od muškaraca, mislim to je činjenica.. Moj naj, naj, naj orgazam je jak samo kao prosječan ženski.. A još kad uđe u seriju svršavanja, ludilo..

ma neusporedivo, muški i ženski orgazam.. Neusporedivo :cerek:

okruglica
25.09.2009., 08:59
Pa... da četrdeset godina uporno nalijećem na same talente? Teško Hrvatsko kazalište bilo bi na vrhu svijeta da je tako.

S obzirom na kriterije upisa na akademiju, trebalo bi biti. Ali sve mi se čini da bi brojilo trostruko toliko studenata da si među onima koji o tome odlučuju :D

Ma evo ozbiljno. Zašto mislite da žene imaju jače orgazme? Zato jer malo više viču? Pa hebemu, viču oko svega.
Dobro, nitko od nas nije i muško i žensko(valjda) istovremeno, pa da bi mogli znati. I vrlo vjerojatno nema takvog zaključka, jer je svaki pojedinačni orgazam drukčiji, pa je nekome jači, nekome slabiji, vjerojatno ga nekada intenzivnije proživi muškarac, a nekada žena.
Ali, u nekakvom prosjeku... ne slažemo se da su žene eksplozivnije :D

okruglica
25.09.2009., 09:00
Moj naj, naj, naj orgazam je jak samo kao prosječan ženski..

A to znaš zato što si nekada bio žena? I, kako je prošla operacija? Sve ok sada? :p

rocket86
25.09.2009., 11:17
A to znaš zato što si nekada bio žena? I, kako je prošla operacija? Sve ok sada? :p

jesi li ikada doživjela orgazam, nisi?

evo moje iskustvo, iako nije bogato... ja kad svršim, čak i dok svršavam, jest intenzivno, ali ne utječe na ništa drugo(misli, osjete, pokrete), ona kad svrši, uvija se cijelim tjelom, i idućih 30 sekundi do 5 minuta leži i ne mrda... mislim da je i iz ovog vidljiva određena razlika u intenzitetu orgazma...

okruglica
25.09.2009., 19:06
jesi li ikada doživjela orgazam, nisi?

evo moje iskustvo, iako nije bogato... ja kad svršim, čak i dok svršavam, jest intenzivno, ali ne utječe na ništa drugo(misli, osjete, pokrete), ona kad svrši, uvija se cijelim tjelom, i idućih 30 sekundi do 5 minuta leži i ne mrda... mislim da je i iz ovog vidljiva određena razlika u intenzitetu orgazma...

Ah, moguće da je tako. Ali u tom ste slučaju doista siročići. Jer em žena više uživa u procesu, em jače svršava, em ju vi molite za seks(većinom, ne uvijek). Nego, pronašla sam jedan članak na temu, ne ide u prilog mojoj tvrdnji, ali ako sam u krivu- u krivu sam, nema izvlačenja :D

http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=5&news=57455

A i komentari ispod članka su ok :cerek:

izotonik69
27.09.2009., 12:25
ajde ne... govorio sam o tome kad sam ju prvi put poluobučenu... onih 50 puta poslije nije bilo isto, nije bilo iznenađenja... tada to nije očekivala i u tome je bit...

nije samo to bilo poticajno, ali ti si živčana ***** koja vidi što hoće vidit, ništa čudno, bilo je poticajno i prvi put u krevetu, i prvi put kad sam joj svršio po licu i prvo pušenje, i prvo svršavanje u usta i svaka od 15 poza koja je meni samom pala napamet, i prvi put na plaži... ne govorim o tome da nije lijepo, ali gubi se posebnost trenutka kad nešto napraviš 200 puta... a ti idalje izvlači riječi iz konteksta, ali nađi nekog drugog...

baratas brojevima ko pravi matematicar.:s

kakav je tebi tek zivot,kad se budis s cinjenicom da si se vec prije probudio.i opet i opet i opet.dosada,aa:lol:

mozes probat jesti s nje..a kuhinja ima milion na svijetu.
mozes joj dati da ona predlozi kako ce te seviti.
mozes je voditi na razna mjesta bez sexa.uzivati u njoj kao osobi.mozda nades jos neki materijal koji ce ti probuditi mastu da je iznova tako strastveno pojebes.

kontekst..to si mislio.eto,uzivaj.. :kava:

rocket86
27.09.2009., 13:31
baratas brojevima ko pravi matematicar.:s

kakav je tebi tek zivot,kad se budis s cinjenicom da si se vec prije probudio.i opet i opet i opet.dosada,aa:lol:

mozes probat jesti s nje..a kuhinja ima milion na svijetu.
mozes joj dati da ona predlozi kako ce te seviti.
mozes je voditi na razna mjesta bez sexa.uzivati u njoj kao osobi.mozda nades jos neki materijal koji ce ti probuditi mastu da je iznova tako strastveno pojebes.

kontekst..to si mislio.eto,uzivaj.. :kava:

pa... mislim da je tema bila o sexu... nije bitno baratanje okruglim brojevima...

koliko god nešto bilo dobro, gubi se čar, ako to stalno ponavljaš... i prvi sex, iako je tehnički miljama od sinoćnjeg npr(koji bih rekao danas, ajde neki prosjek) bio je puno ekstremnije iskustvo, ljepši doživljaj, iako bih da se danas dogodi(onakav) rekao da je katastrofalan... zašto se prvi više usjekao u sjećanje nego mnogi"savršeni" poslije? zato što je prvi, i totalno drugačiji od svega prije...

činjenica je da se uvijek mogu sjetiti nečega novoga, ali pitanje koliko dugo čekati, koliko dugo gubiti volju... zato što, ako se sex ponavlja, po manje više utabanim šemama, bez novosti, javlja se monotonija, što vodi zasićenosti, možda ne gubitku volje, ali dođe do toga da je više odrađivanje nego potreba.... mislim da je u sexu, možda čak najviše u životu, uvijek potrebno nešto što će te tjerati naprijed...

i ova ideja, da jedem s nje, nijee dobra...jedem vilicom inožem, pa ne do bog da je malo mesa pripremila :zubo: ili da mi se nožina omakne :brukica:

Ian Anderson
27.09.2009., 21:57
pitam se zašto su mi neke od mojih prijateljica

dok smo bili intimni na početku veze davale i u guzu,

i mislim da sam svima bio prvi u guzi:rolleyes:

ali da su vremenom prijem moga kurca u guzu postepeno smanjile

skoro do sporadičnog odnosno nikakvog davanja u guzu,

mada sam ja i dalje itekako htio nastaviti...:rolleyes:

što li je mogao biti uzrok tome zbilja nisam dokučio?:confused:

napominjem da se nije radilo o kratkim vezama od par mjeseci:ne zna:

imate li slična iskustva ili mišljenje o tome?:ne zna:

VenoM984
28.09.2009., 11:40

Zato kaj si najbolji jebač u galaksiji.... pa misle da nisu dostojne da se trošiš na njima.... :s

Pa.... valjda im se to više nije sviđalo.... il si toliko siloval za analni sex pa su se curke zaželjele malo i u pi*ku :ne zna:

Čuj... kolko sam shvatil na LJES-u.... curke to vole il ne...

Neke to naprave zato kaj "moraju".... da bi zadržale partnera napaljenim... pa onda kad "nemoraju"... smanjuju i odvikavaju partnera od tog....

Uostalom.... kaj jaznam... v riti sam bil i drek znam--- :kava:

guitar5
28.09.2009., 14:21

davale su ti zato jer ti je toliko mali da ga nisu osjetile pa ih nije boljelo! a prestale su davati, bar one koje to inače vole, zato jer im nikakav užitak nije bio jer ga nisu mogle osjetiti!:rofl:

Ian Anderson
28.09.2009., 21:07
Zato kaj si najbolji jebač u galaksiji.... pa misle da nisu dostojne da se trošiš na njima....

Pa.... valjda im se to više nije sviđalo.... il si toliko siloval za analni sex pa su se curke zaželjele malo i u pi*ku

Čuj... kolko sam shvatil na LJES-u.... curke to vole il ne...

Neke to naprave zato kaj "moraju".... da bi zadržale partnera napaljenim... pa onda kad "nemoraju"... smanjuju i odvikavaju partnera od tog....

Uostalom.... kaj jaznam... v riti sam bil i drek znam---

ako ti je godište u avataru onda zbilja mudro zboriš:s:s:s

davale su ti zato jer ti je toliko mali da ga nisu osjetile pa ih nije boljelo! a prestale su davati, bar one koje to inače vole, zato jer im nikakav užitak nije bio jer ga nisu mogle osjetiti!:rofl:

nasmijao si me do suza, hvala ti od srca

:lol::lol::lol::rofl::rofl::cerek:

haki
15.01.2010., 23:28
MA JEBO TE KAKO JA VEĆ PUN KURAC VREMENA NEMOGU NAĆI NEKU KOJA VOLI ANALNI SEX ???SVE NEKE KROTAČE ME OKRUŽUJU :)
BAKSUZ NAD BAKSUZIMA-I TO TI JE ŽIVOT UMJETNIKA-JEBEŠ TAKVOG UMJETNIKA

be real
16.01.2010., 16:20
osobno obozavam svrsiti u guzu, u zadnje vrijeme se samo i seksamo u guzu, a di ces onda svrsit nego tamo

i onda znam kad se cjedi van neki put to polizat. ono iz zajebancije.....kao neka totalno luda stvar

odvratno,fuj...to je booolesno:flop:

be real
16.01.2010., 16:21
MA JEBO TE KAKO JA VEĆ PUN KURAC VREMENA NEMOGU NAĆI NEKU KOJA VOLI ANALNI SEX ???SVE NEKE KROTAČE ME OKRUŽUJU :)
BAKSUZ NAD BAKSUZIMA-I TO TI JE ŽIVOT UMJETNIKA-JEBEŠ TAKVOG UMJETNIKA

ne treba ti čmar,imaš pizde.:top:
nećeš gurat u govna valjda,
to je neprirodno...:flop:

alight_lady
16.01.2010., 23:28
ne treba ti čmar,imaš pizde.:top:
nećeš gurat u govna valjda,
to je neprirodno...:flop:

znaci sve sto radis sa svojim partnerom je "prirodno" i samo u svrhu razmnozavanja, a ne uzitka?

zar mislis da su primjerice tvoji prsti ili ruka iskljucivo namijenjeni za samozadovoljavanje? :kava:

elisse
17.01.2010., 10:06
kurac u guzi.. kurac u govnima...eh, jadni muški, zar im nije žao njihovog jadnika:D

tsarevic
17.01.2010., 10:08
I nekim ženama paše takav način sexa, zato svi oni koji to volite...samo tako dalje ;)

LadyEl
17.01.2010., 14:32
kurac u guzi.. kurac u govnima...eh, jadni muški, zar im nije žao njihovog jadnika:D

:rofl::rofl: Ne dira govnaa vjeruj mi..provjereno :lol::lol:

StefJura
17.01.2010., 14:58
Ne znam je li vole, mislim da im je svejedno, ak si nutra mos nutra i svrsit... to je nekak moje iskustvo
a ak ti daju to bi znacilo da ima pase takav oblik seksa onda im moguce pase i tvoje svrsavanje, jer ipak malo se i ubrzas i sve pa mozda njima bude intenzivniji osjecaj... :ne zna:
al to ti ionako zavisi od zene do zene, sve je to tako, kolko ljudi tolko cudi, nebus 2 iste nasel

eddielexx
18.01.2010., 02:13
VOLIIIIIIIIIIM

zeljk@
18.01.2010., 02:21
al to ti ionako zavisi od zene do zene, sve je to tako, kolko ljudi tolko cudi,

100 žena,200 cica!
pala mi napamet matematika u ovo gluvo doba noći..:kava:

Indigo Girl
18.01.2010., 09:33
Ja volim :cerek: Odnosno, volim analni sex, svejedno mi je gdje on svrsi..

av@33
18.01.2010., 10:07
[QUOTE=Ian Anderson;19765133]

i kako se osjećaju tada?

Koliko se razlikuje od svršavanja u picu?[/QUOTE

Analni seks sam odnedavno počela prakticirati na nagovor svog partnera. Moram priznati da mi je bolji "normalan " sex" i to kad zajedno svršimo ali bez prezervativa. Najdujje svršavam kad svrši u mene, jer mu je onda najdeblji.(najprije mu ga dobro popapam, mljac) Svršavalje u guzu mi je bolno baš zbog njegove veličine.

lažni branitelj
18.01.2010., 10:10
bolje da ne čitam ovaj topic, samo ću se napaliti.:Slin:

sex-addict
18.01.2010., 10:39
Kažu mi da ne osjete spermu u guzi.. Ali osjete kad komad pulsira, dok štrca, a to ih pali ono jako.. Spermu, ne..

Osim kad izvadim, pa curi iz nje :kava:

ekki
18.01.2010., 12:52
Kažu mi da ne osjete spermu u guzi.. Ali osjete kad komad pulsira, dok štrca, a to ih pali ono jako.. Spermu, ne..

Osim kad izvadim, pa curi iz nje :kava:

e to je to! puno jace osjetim kad svrsava u guzu nego inace. kako on pulsira, tako se ja pocnem grcit jos vise... mhmm

izotonik69
18.01.2010., 13:33
još je i poželjno kada frajer svršava u guzu, istu malo potapšat dlanom ;) malo, khm...to još dodatno tjera mišiće da se refleksno stežu...milina :cerek:

tsarevic
18.01.2010., 14:11
Super je i kad je ona napušena ili onako opita...tada bude još opuštenija :)

Anubisova Robinja
18.01.2010., 15:47

Da ! Onda možeš svršiti gdje hoćeš :rolleyes:

sex-addict
18.01.2010., 15:59

Na to sam se palio kad sam bio balavac.. Sad sex samo čist i trijezan.. Bolje je 1000x od napušenih orgijanja sa faxa..

Strast i adrenalin, ne treba ti ništ više za vrhunski užitak, a sve to imaš u sebi..

E, da, umjereno perverzan um pomaže :kava:

Brijem da je tako i nastao analac :D

denisv
18.01.2010., 16:57
...moja voli....:cerek::cerek::cerek:....zbog mene....:cerek::cerek: