PDA

View Full Version : Vole li žene da im se svrši u guzu?

stranice : [1] 2 3 4

Ian Anderson
02.04.2009., 12:47
Već imamo temu "Vole li žene da im se svrši u usta"?,
pa dadoh savjet sebi hajde provjeri ima li interesa
za analnom verzijom ove teme?

Volio bih čuti žene prvenstveno,
osjećaju li sam trenutak izlijevanja sperme u guzu,
i kako se osjećaju tada?

Obzirom da nema mogućnosti začeća sigurno su i opuštenije?

Koliko se razlikuje od svršavanja u picu?

PIK Vrbovec
02.04.2009., 13:00
Pitanje je i vole li muskarci da im se svrsi u guzu :kava:

Ian Anderson
02.04.2009., 13:17

Ja osobno ne bih ga primio u guzu!

Pitanje je namijenjeno ženama koje se seksaju ( i ) u guzu!

PinkFrodo
02.04.2009., 13:18
osobno obozavam svrsiti u guzu, u zadnje vrijeme se samo i seksamo u guzu, a di ces onda svrsit nego tamo

i onda znam kad se cjedi van neki put to polizat. ono iz zajebancije.....kao neka totalno luda stvar

freezer
02.04.2009., 13:35
ja to isto radim, njoj ne smeta ali nije nista bas opisivala kao osjecaj ugode i posebnosti samog trenutka, osim kaj voli kad svrsavam, bez obzira gdje...

a sad, polizat to, mislim da je to vec pre perverzno... ali to sam samo ja...

dire Dawn
02.04.2009., 13:58
osobno obozavam svrsiti u guzu, u zadnje vrijeme se samo i seksamo u guzu, a di ces onda svrsit nego tamo

i onda znam kad se cjedi van neki put to polizat. ono iz zajebancije.....kao neka totalno luda stvar

:rigo::rigo:

inače, meni osobno nije ništa spešl kad mi dečko svrši u guzu... ono, isto k ko i bilo di... drago mi je zbog njega, al da ja iam neku posebnu ugodu il nešto... a-a

Sthach
02.04.2009., 14:27
Ma dajte ljudi sta ima bolje nego svsit zeni na sise too je neopisivooo dobroo pa cak i mojoj curi to nekako sjeda i super joj je kad vidi da sam zadovoljan....no sad sam ostao bez nje nazalost pa imal kakva tema gdje bi mogao nac neku curu nije bitno vjera samo neka ima sise silikonske haha....

Madamoiselle
02.04.2009., 14:34
O svojoj guzi ni na LJES-u ne pričam:kava:

dopy
02.04.2009., 14:54
da :cerek: nemam nista protiv

arubi
02.04.2009., 15:12
Sad.... kad sam mjesecima bez seksa, može mi svršiti gdje hoće:D

PinkFrodo
02.04.2009., 16:50

ispod kapaka?

Śumar Źivko
02.04.2009., 16:51

očemo se nač :mig::mig::mig:

@DAADAA@
02.04.2009., 17:15
za kaj ne?

arubi
02.04.2009., 17:54
ispod kapaka?

kad zažmirim?

Ice Tea™
02.04.2009., 19:32
Volim ponekad i to, ali nije mi ništa posebno. :ne zna: Pica je ipak broj jedan, nema mi do tog osjećaja. :cerek:

hamstergirl
02.04.2009., 20:12
Volim ponekad i to, ali nije mi ništa posebno. :ne zna: Pica je ipak broj jedan, nema mi do tog osjećaja. :cerek:

Eto,kratko i jasno!:cerek: :top:

BoneAngel
02.04.2009., 21:18
Da. U biti mi je tak svejedno di će svršit sam da nije u usta!

ladni pifkan
02.04.2009., 22:39

A jel tebi dečko kad svrši u guzu pa liže?

Ti si bolestan, odi se liječi, Bog će te kaznit, ne idi više u crkvu! Bog te ne voli!

johnpushon
02.04.2009., 22:49
polizat?!?!?
de wtf.., ajde bar reci samo kakvog je okusa xD?:lol:

defined1062
03.04.2009., 00:13
Pa sad... Zadnji put nisam ni osjetila a rekao je da je... Valjda od previše lubrikanta :ne zna:

malatajna
03.04.2009., 00:50
Vise volim da po meni svrsi, ali ne smeta ako u guzu.

čurka
03.04.2009., 17:28
nemam ništa protiv.

PinkFrodo
03.04.2009., 17:34
A jel tebi dečko kad svrši u guzu pa liže?

Ti si bolestan, odi se liječi, Bog će te kaznit, ne idi više u crkvu! Bog te ne voli!

bog sve nas voli. pa cak i tebe i tvoje sumnje. i tvoju oholu dusu.

nemam decka nego curu. sperma je fina. sta fali? smrdi mozda? pa to je dio tebe

imas slinu u ustima i to ti ne smeta. pa isti kurac. slican ajde...

nema muskarca koji nije polizao svoju spermu bar da ju degustira. a ako djevojka moze zas bi mene bilo sram. nisam licimjer ko ti. zivi u lazi i dalje......ali bog te voli svejedno...

kkp
03.04.2009., 18:23
bog sve nas voli. pa cak i tebe i tvoje sumnje. i tvoju oholu dusu.

nemam decka nego curu. sperma je fina. sta fali? smrdi mozda? pa to je dio tebe

imas slinu u ustima i to ti ne smeta. pa isti kurac. slican ajde...

nema muskarca koji nije polizao svoju spermu bar da ju degustira. a ako djevojka moze zas bi mene bilo sram. nisam licimjer ko ti. zivi u lazi i dalje......ali bog te voli svejedno...

ja nisam :top::top: ... (i nevjerujem u Boga... i mene se ucilo da se pise velikim pocetnim slovom BOG)

CLS_Rocket
03.04.2009., 18:32
vole li zene da im se svrsi na sredinu malog prsta lijeve ruke? je*o ovakve topice...

taz7
03.04.2009., 18:35
ja nisam :top::top: ... (i nevjerujem u Boga... i mene se ucilo da se pise velikim pocetnim slovom BOG)

ni ja...:flop:

svemirac
03.04.2009., 18:39
ma koja to budala liže-guta svoju spermu treba tada probat i svoj izmet

CLS_Rocket
03.04.2009., 18:40

dobra usporedba, lol.
gtfo i obrazuj se prvo malo o ljudskom organizmu.

mišica Miny
03.04.2009., 18:53
U guzu! U guzu! U guzu! ..... ima i boljih mjesta...

svemirac
03.04.2009., 19:38
tako je mišice sve sami pervveznjaci

batik
03.04.2009., 20:09
Pa guzu sam lizao prije nego što sam svršio u nju, al' poslije...uuuuu, malo mi se gadi..

koki 79
03.04.2009., 23:02

Ovo potpisujem :top:

annie25
03.04.2009., 23:24
ne osjecam nista u tom trenutku kad mi svrsi u guzu..................
tako da moze ako njemu pase a i ne mora:ne zna:

Ian Anderson
04.04.2009., 20:09
ne osjecam nista u tom trenutku kad mi svrsi u guzu..................
tako da moze ako njemu pase a i ne mora:ne zna:

Čitao sam u Šumskom oglasniku da je nemoguće da partnerica osjeti baš onaj trenutak kada joj se svrši, bilo u guzu bilo u picu!!!

Zašto?

Zato što se radi o tjelesnim tekućinama iste temperature, tako da je nemoguće osjetiti nekoliko kapljica kada se izliju u okruženje iste temperature.:kava:

candy4444
05.04.2009., 12:12
vole:closed:

rocket86
05.04.2009., 15:16
Ma dajte ljudi sta ima bolje nego svsit zeni na sise too je neopisivooo dobroo pa cak i mojoj curi to nekako sjeda i super joj je kad vidi da sam zadovoljan....no sad sam ostao bez nje nazalost pa imal kakva tema gdje bi mogao nac neku curu nije bitno vjera samo neka ima sise silikonske haha....

ne privlači me baš... svršavanje na sise uključuje drkanje, a to mi baš i nije zanimljivo ako imam curu kraj sebe(pa drkao ja ili ona nebitno). a svršavanje u guzu, nisam probao analni dosad, a volio bih(možda mi se i zgadi, ali za to nisam siguran dok ne probam), većini cura se gadi zato što je prljavo, ili ih strah boli...

random11
05.04.2009., 16:05

evo da kazem nes, ono iz zajebancije....ti si bolestan

Hermina
05.04.2009., 23:15
bolje tamo, nego u usta. :kava:

minnie158
11.04.2009., 23:11
ma može.... , di god.... u guzu , po guzi , ciceki , pica.... , bitno mi je samo da znam da je uživao u tom svršavanju...

Creed80
11.04.2009., 23:14
ma može.... , di god.... u guzu , po guzi , ciceki , pica.... , bitno mi je samo da znam da je uživao u tom svršavanju...

tako je :kava:

ot: da, volim

Wannda
11.04.2009., 23:14
kaj me briga koda ja to osjetim, ak mu dam da mi ga stavi tamo neka onda i svrši, siroće :D

promočena
12.04.2009., 03:23

inače, meni osobno nije ništa spešl kad mi dečko svrši u guzu... ono, isto k ko i bilo di... drago mi je zbog njega, al da ja iam neku posebnu ugodu il nešto... a-a

di ti onda uživaš u seks
šta tu ima biti fuj

ne liše ne znam ni ja šta

a kad kažeš da ti nije niš spešl kad dečko svrši (bez obzira gdje)
al da ti je drago zbog njega...:nono:
ja ne da sam sretna zbog njega

nego zbog sebe

to je tako dobar osjećaj kad on svrši gdje god
tako da jednom nije dosta
ja ne stajem dok ga ne iscijedim bar 3 puta

sediporedmene
12.04.2009., 05:22
Zene vole da im se svrsi u jedno oko, i da im se onda pusti bilo koja pesma od Pro Arte. Onda naglo uzimaju olovke i zapisuju odredjene stihove, da bi posle svega toga na dnu "Stuba stihova" nacrtale srce, koje kasnije boje (selektivno) rozom hemijskom, i poklanjaju vojnom licu koje se tada slucajno nadje ispred prostora. One tad idu ispred vremena, da bi izasle u susret buducim naracijama subliminalnog etioloskog proceserijata. Onda se vracaju nazad i tusiraju se, neguju svoje niti kose, negiraju perut koristeci sampone koji su namijenjeni za to, i kasnije suse svoje kose malim fenovima.

patuljica
12.04.2009., 16:51

moram reci ovo: vratio si mi vjeru u muski rod:s
valjda ce mi sad biti lakse naci tipa koji nije gadljiv u seksu (ili bar da nije gadljiviji od mene):D
OT: pojma nemam+spermu osjetim samo u ustima i po tijelu

XanXaa
12.04.2009., 17:09

ima nas još takvih...prestrašno:flop:

Ian Anderson
12.04.2009., 18:20

6 prednosti svršavanja u guzu:

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

3. On se izlio bezbrižno do zadnje kapi

4. Uži otvor

5. Veći otpor pri prodiranju čini veće zadovoljstvo

6. Milovati picu u isto vrijeme - neprocjenjivo...:top:

marko2401
12.04.2009., 19:19

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

4. Uži otvor

LEGENDO!!! :s:s

POTPISUJEM! :top:

BoneAngel
12.04.2009., 23:41

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

4. Uži otvor

Kratko i jasno. Bravo Ian! :s

Cedevitka
12.04.2009., 23:43
Ovakve idiotarije može pisati samo retardirana osoba s IQ-om kišne gliste.. ajmo redom:

1. Kondom ne treba
Ako želiš sebe i partnericu zaraziti E. Coli, naravno! U tom slučaju idi ševiti i osobu zaraženu HIV-om bez kondoma ako želiš - umalo ti isto... samo, molim te, za dobrobit svih racionalnih žena koje ne žele zbog boleština ležati u bolnici upozori sve nadolazeće partnerice na svoje ekstremno rizično spolno ponašanje! Ja bih te ubila da me zaraziš s E. Coli zato što ste i ti i ta ženska bili dovoljno glupi da se ševite na taj način bez kondoma!

Detaljna iskustva cura zaraženih s E. Coli:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=189135
http://www.forum.hr/showthread.php?t=251000
http://www.forum.hr/showthread.php?t=146950
http://www.forum.hr/showthread.php?t=235234

2. Trudnoća nemoguća
No comment..

No comment..

4. Uži otvor
Pa ako ti je tak mali i uzak kao olovka, to je već druga stvar..

v. točku 4...

Metal
12.04.2009., 23:49
Ma ko voli nek izvoli...:kava:

Ian Anderson
13.04.2009., 09:17
Ovakve idiotarije može pisati samo retardirana osoba s IQ-om kišne gliste.. ajmo redom:

1. Kondom ne treba
Ako želiš sebe i partnericu zaraziti E. Coli, naravno! U tom slučaju idi ševiti i osobu zaraženu HIV-om bez kondoma ako želiš - umalo ti isto... samo, molim te, za dobrobit svih racionalnih žena koje ne žele zbog boleština ležati u bolnici upozori sve nadolazeće partnerice na svoje ekstremno rizično spolno ponašanje! Ja bih te ubila da me zaraziš s E. Coli zato što ste i ti i ta ženska bili dovoljno glupi da se ševite na taj način bez kondoma!

2. Trudnoća nemoguća
No comment..

No comment..

4. Uži otvor

v. točku 4...

A ti polagano pij cedevitu i živi siguran život.

Znaš kad se jedna bojala smrti, užasno se bojala smrti,

i tako godinama u strahu živila!

Jednog dana je iznenada umrla!

Maria Callas
13.04.2009., 10:43
vecina zena ipak voli normalne muskarce...

Cedevitka
13.04.2009., 11:04
A ti polagano pij cedevitu i živi siguran život.

Znaš kad se jedna bojala smrti, užasno se bojala smrti,

i tako godinama u strahu živila!

Jednog dana je iznenada umrla!

Dvojila sam bi li ti uopće odgovorila na ovakvu neargumentiranu glupost koja nema veze s temom o kojoj laprdaš..
Ali ne mogu držati jezik za zubima:cerek:

a) ne sudi ljude po nicku

b) svojim postupcim ugrožavam SAMO I ISKLJUČIVO samu sebe - 220 ću voziti kad sam sama u autu, ne s 4-ero klinaca, ako se bubam s nečim samo JA mogu nadrapati-od murije, zbog zdravlja ili nečeg sličnog, nitko drugi.. etc

c) ti ako ćeš svojim idiotskim ponašanjem sebe zaraziti boli me briga - ja pričam o curama koje možda više vole svršiti dok ih se ševi (a preko dupeta to još uvijek nije moguće), ali zbog zaljubljenosti ili niskog samopoštovanja pristanu da ti udovolje i pritom nisu informirane, a nakon toga cijeli život pamti taj sex jer se niti nakon 10-te ture antibiotika ne može iz pice riješiti E. Coli (koja je stanovnik i tvojih i mojih i svačijih crijeva).. a ne daj bože da beštija dođe do bubrega jer joj onda ne ginu mjeseci ležanja u bolnici.. o tome što to znači za reprodukciju jednog dana - ne želim niti spominjati..

Ove koje vole anal sex (ne sudim nikog, tko voli nek izvoli, nemamo svi iste afinitete) valjda su dovoljno informirane da ti ne bi dale bez kondoma!

Ti pak očito to prakticiraš bez kondoma - što znači da si zaražen i imaš spolnu bolest što je upozorenje svim curama koje bi se potencijalno htjele ševiti s tobom!

No, naravno nećeš ići urologu, niti si očito ikad bio! Zašto bi si mislio o zdravlju svih cura koje si nakon takvog ponašanja zarazio (jer si ti kliconoša sada i svaka iduća koja će biti s tobom će se zaraziti), a koje sad negdje pate od bolova...

:Pop:

Pa ti si se ipak "izlio bezbrižno do zadnje kapi" i boli te briga, je li tako srce?

flečer
13.04.2009., 11:18
off topic:
sad kad sam procitao sve ove postove primjetio sam jednu nepravedno izostavljenu sitnicu,ehm-bolje receno mjesto za svrsavanje-a to je kosa.

Zapitajmo se na trenutak koje su prednosti oslobađanja milijuna malih,sitnih spermica u/na kosu:
1- rad njihova repa djeluje iznimno relaksirajuce i blagotvorno na kosu i njeno vlasište;
2- zbog vlaznosti same sperme kosa ostaje dulje navlazena i tako se sprjecava nastanak tvrde i ispucale kose;
3- zbog puno vitamina i minerala koji svaki spermic tako rado dijeli sa svima u svojem okruzenju,kosa ne gubi svoju mekocu,stovise-kosa je neopisivo meka na dodir;
4- zbog prirodne nadarenosti spermica za "prodiranje" kroz svakojake ovojnice, kosa ce svakim tretmanom biti sve bolje zasticenija i zdravija-jer zdravlje dolazi iznutra;
5- nakon sto se osusi sperma odlicno dođe kao potpuno prirodna i neskodljiva zamjena za svakojake ucvrscivace i gelove za kosu;
6- također sperma moze posluziti za poboljsanje(ili pogorsanje-ovisi o donatoru) okusa same kose u trenucima kad vlasnica iste bude izlozena stresu i pocne zvakati vlastitu kosu;
7- sperma moze posluziti i kao ukras;

spermogel-savrsen izum za vas,vas,vas i vas . . . (i vas također).

disclaimer: svaka slucajnost sa stvarnim reklamama je iskljucivo slucajna i nije namjerna.

Ingwar
13.04.2009., 13:16
Cedevitka aj smiri strasti, nije on nikakav kliconoša. Kad već njega optužuješ da laprda, ne laprdaj i ti sama. Digla si paniku oko tog analnog sexa, a ja i pun k.... mojih frendova to prakticira (bez kondoma) i nikom ništa. Tamo si gore dala par linkova, a izgleda ni sama nisi pročitala, na par njih piše da se ne prenosi spolnim putem.

Ian Anderson
13.04.2009., 13:31
Dvojila sam bi li ti uopće odgovorila na ovakvu neargumentiranu glupost koja nema veze s temom o kojoj laprdaš..
Ali ne mogu držati jezik za zubima:cerek:

a) ne sudi ljude po nicku

b) svojim postupcim ugrožavam SAMO I ISKLJUČIVO samu sebe - 220 ću voziti kad sam sama u autu, ne s 4-ero klinaca, ako se bubam s nečim samo JA mogu nadrapati-od murije, zbog zdravlja ili nečeg sličnog, nitko drugi.. etc

c) ti ako ćeš svojim idiotskim ponašanjem sebe zaraziti boli me briga - ja pričam o curama koje možda više vole svršiti dok ih se ševi (a preko dupeta to još uvijek nije moguće), ali zbog zaljubljenosti ili niskog samopoštovanja pristanu da ti udovolje i pritom nisu informirane, a nakon toga cijeli život pamti taj sex jer se niti nakon 10-te ture antibiotika ne može iz pice riješiti E. Coli (koja je stanovnik i tvojih i mojih i svačijih crijeva).. a ne daj bože da beštija dođe do bubrega jer joj onda ne ginu mjeseci ležanja u bolnici.. o tome što to znači za reprodukciju jednog dana - ne želim niti spominjati..

Ove koje vole anal sex (ne sudim nikog, tko voli nek izvoli, nemamo svi iste afinitete) valjda su dovoljno informirane da ti ne bi dale bez kondoma!

Ti pak očito to prakticiraš bez kondoma - što znači da si zaražen i imaš spolnu bolest što je upozorenje svim curama koje bi se potencijalno htjele ševiti s tobom!

No, naravno nećeš ići urologu, niti si očito ikad bio! Zašto bi si mislio o zdravlju svih cura koje si nakon takvog ponašanja zarazio (jer si ti kliconoša sada i svaka iduća koja će biti s tobom će se zaraziti), a koje sad negdje pate od bolova...

:Pop:

Pa ti si se ipak "izlio bezbrižno do zadnje kapi" i boli te briga, je li tako srce?

Stanovnici starog Rima su imali sentenciju " Nomen est omen" - Ime je znak !

Tako da ja iz tvoga, valjda svojevoljno odabranog nicka , čitam tvoju

želju za ultimativno zdravim životom kroz ispijanje vitaminskih napitaka.

Ne vidim razloga ni u tvome prvom postu a ni u ovom malopređašnjem da

koristiš tešku artiljeriju i minimiziraš moj IQ.

To je vrijeđanje na ličnoj osnovi , a uopće me ne poznaješ, osim putem

nekoliko postova.

Godinama pored ostalih načina jebanja, upražnjavam i analni seks i nisam

nikada, ama baš nikada , stavio kondom, niti to mislim činiti!

Apsolutno sam zdrav, što takođe mogu reći i za svoje partnerice sa kojima

sam imao takav odnos, obzirom da se praktički svakodnevno susrećemo.

Uvijek je to lijep pozdrav : "Zdravo,šta ima, jesi dobar", a ponekad bude

bogami i intimnije konverzacije.

Da li ti zbilja misliš da mi ne bi neka od njih rekla neku tako strašnu stvar

kakve ti nabrajaš u svome postu?

Sigurno da bi, obzirom da ni u čemu ne ovise o meni.

Ja sam gospodar svoga tijela, a nisam maloljetan, niti su maloljetne

ženske osobe sa kojima sam to činio, a činim bogami i sada, odgovaralo to

tvome egu, ili ne!?

Dapače, radi se o malo zrelijim osobama, koje žele sve da probaju, pa i seks u

dupe!?

A ti ako čuvaš svoje dupe, ima još otvora, osim analnog, u kojima takođe

možeš uživati, kao i ja što uživam, naravno!

A što se tiče tvojih riječi:

ti ako ćeš svojim idiotskim ponašanjem sebe zaraziti boli me briga - ja pričam o curama koje možda više vole svršiti dok ih se ševi (a preko dupeta to još uvijek nije moguće),

sa mnom je do sada svaka svršila, i svršiće i ubuduće, i prava je rijetkost da

ja svršim bez ženske.

Skoro po pravilu, svrši prvo ona pa onda ja.

A ako ne znaš kako se to svršava kada ti je qurac u dupetu,malo se raspitaj...

Citiraću još jedan tvoj "biser":

U pravu si 100%, ja se izlijem bezbrižno, one svrše, takođe bezbrižno,

i svima lijepo!

Dalju raspravu sa vitaminski orijentiranim nickom, smatram banalnom i

bespredmetnom, obzirom na to da si očiti protivnik analnog seksa, koji ja opet

smatram sastavnim dijelom normalnog spektra ponašanja u seksu!

Lijep pozdrav:kava:

rocket86
13.04.2009., 14:46
nego, volio bih da cedevitka objasni kako je moguće zatrudniti ako ti netko svrši u šupak? :ne zna:

PinkFrodo
13.04.2009., 15:51
iane andersone ovak nesto glupo nisam jos procitao nikad. pa jebemti zeusa jesi ti normalan?

sta ti laprdas? droga? sta?

Ian Anderson
13.04.2009., 18:06
iane andersone ovak nesto glupo nisam jos procitao nikad. pa jebemti zeusa jesi ti normalan?

sta ti laprdas? droga? sta?

Offtopic

Nisi quotao nijedan dio moga posta koji ti je "glup" !?

Tako da opravdano dovodim u sumnju tvoju mogućnost

da uopće razumiješ ono što sam napisao.

AbAdd0n
13.04.2009., 21:14
vidim tu da svi polizat do daj fuj bla bla ...
kakav si ti to hebac ako ti se gadi vlastita sperma ??!?!?:mad:

Cedevitka
13.04.2009., 22:09
Primila upozorenje admina zbog vrijeđanja.. ok! Primila na znanje!
No vjerujem da su moje dvije prijateljice koje su ležale u zaraznoj zbog dotične E. Coli jako požalile što netko ranije nije izvrijeđao njih i njihove partnere zbog ovog načina sexa..
pri tom ne mislim na analni sex (opet se vraćam na to - tko voli nek izvoli), nego na analni bez kondoma!
Jedna je ležala ima cca 10g. na Šalati jer joj je beštija došla do bubrega i koliko sam shvatila u igri je jaaaakoooo bolno iskustvo, tada nisam čula nikad za beštiju i pitala ju odakle joj, njezin odgovor: pa može se dobiti ovako i onako, ili iz guze pa u picu!
Pola godine kasnije, druga frendica ista priča - bolnica ovo ono, pitam zašto, ona pocrveni i kaže E. Coli.. nju nisam više trebala pitati od kud joj, sve je bilo jasno!
Muškarcima se EC ne manifestira i ti nećeš niti znati da ju imaš, pitanje je i nečijeg imuno-sistema kada će ona doći do kraja do izražaja..
Nadalje, puno žena ide rijetko kod ginekologa (nažalost), a i kad idu rijetko rade brisove, nego samo papa test. E. Coli, isto kao i ureaplasma, mikoplasma, etc se na regularnom pregledu ne vide. Samo na brisovima.
Nadalje, "ona" ti to neće reći jer vjerojatno ne zna jesi li ti njoj "dao" ili ona tebi. Što ti treba reći, hej, kako si, što ima, ništa, a eto kod mene E. Coli, a kod tebe..?!
Ako niste stalni partneri zbog neugodnjaka ti ziiiheeer neće reći! Čeka da ti saznaš pa da joj javiš!
Priznam nisam sve linkove čitala, samo sam ih povukla s jednog topica ovdje i kopirala..
Evo jedan znanstveni članak...

E. coli infekcije

E. Coli, skraćeno od Escherichia coli je vrsta bakterije iz roda Escherichia i porodice Enterobacteriaceae i široko je rasprostranjena u prirodi. Pripada grupi bakterija koje su normalni stanovnici crijeva mnogih životinja i ljudi, gdje pomažu u probavi hrane.Ubraja se u grupu tzv. koliformnih bakterija tj. bakterija koje se redovito ili veoma često nalaze u ljudskoj stolici i koje pri sanitarnim pregledima vode za piće i namirnica služe kao indikatori fekalne kontaminacije

Što je E.Coli?

U rodu Escherichia nalazi se nekoliko vrsta bakterija, a za humanu medicinu značajna je samo jedna vrsta - Escherichia coli. U toj vrsti nalazi se veliki broj raznih serotipova od kojih neke mogu izazvati bolesti kod ljudi. To je štapićasta Gram-negativna bakterija, neki sojevi imaju kapsulu, većina ima na površini izdanke (flagele) pa su pokretne. Aerobna je i fakultativno anaerobna bakterija, dobro uspjeva u laboratorijskim uvjetima, većini serotipova je optimalna temperatura za razmnožavanje oko 37 oC. Pripada prilično otpornim bakterijama: mjesecima može živjeti u vodi i zemlji, a dugo na raznim predmetima. U različitim vrstama hrane i namirnica lako se i brzo razmnožava. Toplina od 60 oC ubija ih nakon 15 min.

Koje bolesti može uzrokovati kod čovjeka?

Većina tipova E.coli je bezopasna za čovjeka, no neki mogu kod ljudi izazvati različite bolesti. Sve te bolesti mogu se podijeliti u dvije velike grupe: grupa crijevnih bolesti i grupa piogenih bolesti.

Piogene infekcije
Te infekcije izazivaju uglavnom sojevi E. coli koji se nalaze u mikroflori zdravog ljudskog organizma. Oni su uglavnom oportunisti – budući da normalno žive u crijevima čovjeka, izazivaju bolest samo uz određene preduvjete, ako dospiju iz crijeva u neke druge organe i tkiva.

Najčešće piogene bolesti koje izazivaju su infekcije mokraćnih i spolnih organa..

Infekcije mokraćnog sustava (eng. UTI= urinary tract infections) obuhvaća sve infekcije lokalizirane na bilo kojem dijelu mokraćnog sustava – u bubrezima, ureterima (cijevi kojima prolazi mokraća iz svakog bubrega u mjehur), mokraćnom mjehuru, ili uretri (cijev kojom mokraća istječe iz mjehura). Obzirom na mjesto nastanka dijelimo ih na infekcije donjeg mokraćnog sustava (uretritis, cistitis, prostatitis) i infekcije gornjeg mokraćnog sustava (pijelonefritis). Obzirom na tip infekcije dijele se na simptomatske i asimptomatske, a obzirom na trajanje na akutne i kronične.

Najčešće infekcije mokraćnog sustava su cistitisi (upala mokraćnog mjehura), a njihov najčešći uzročnik je E. coli. Kako su E. Coli normalno prisutne u crijevu, zbog anatomske blizine probavnog i spolnomokraćnog sustava, one mogu dospjeti u mjehur i tu izazvati infekciju. U urogenitalnom traktu čovjeka redovito se nalazi manji ili veći broj E. Coli (normalna mikroflora). Bakterije koje dospiju u mjehur obično se uklanjaju tijekom mokrenja. Međutim, ako bakterije ostanu u mjehuru, lako i brzo se razmnožavaju što dovodi do infekcije. Infekcijom se smatra ako se u mokraći nalazi veliki broj bakterija ( 100.000 ili više u 1 ml mokraće) iste vrste, ili čak i manji broj ali vrlo patogenih bakterija. Prilikom cistitisa E.coli može penetrirati preko mokraćovoda u bubreg i izazvati upalu bubrega (pijelonefritis).

Problem infekcije mokraćnog trakta obuhvaća sve dobne skupine, počevši s novorođenačkom dobi. Žene su sklonije razvoju cistitisa zbog svoje kraće uretre (bakterije ne moraju daleko putovati do mjehura ) i zbog relativno kratkog razmaka između otvora uretre i anusa. Najčešći je kod spolno aktivnih žena u dobi od 20 do 50 godina, ali se može pojaviti i kod spolno neaktivnih ili djevojčica.. Cistitis je rijedak kod muškaraca s anatomski normalnim urinarnim traktom. Starije osobe imaju povećan rizik za razvoj cistitisa.

Čimbenici koji pogoduju nastanku infekcije su: opstrukcija normalnog toka mokraće – kamenci, tumori, povećanje prostate, suženje mokraćovoda i mokraćne cijevi, anatomski ili funkcionalno promijenjen urotrakt – vezikouretralni refluks, nepotpuno pražnjenje mjehura, strana tijela – npr.urinarni kateter, metaboličke i druge bolesti – šećerna bolest, razna oštećenja bubrega, poremećaji u lokalnom i sustavnom imunom odgovoru, dijagnostički, terapijski ili operacijski zahvati na urogenitalnom traktu, trudnoća.

Znakovi infekcije mokraćnog sustava su:
• suprapubična osjetljivost
• bol ili pečenje prilikom mokrenja
• učestalo mokrenje i urgencija mokrenja
• zamućena mokraća
• krv u mokraći
• promjenjen i neugodan miris mokraće

Dojenčad i mala djeca ne moraju imati nikakve znakove bolesti ili mogu imati samo povišenu tjelesnu temperaturu.

E. coli često izaziva i infekcije žučnog mjehura i žučnih vodova. Može uzrokovati i upalu slijepog crijeva, upalu potrbušnice, te gnojne upale kože i rana.

Bakterije E. coli mogu s mjesta primarne lokalizacije prodrjeti u krv i izazvati sepsu.

Uredili:
Tatjana Nemeth Blažić, dr. med.
Objavio: mr. sc. Bernard Kaić, dr. med.

O mom nicku mi se zaista ne da diskutirati, misli si o meni što god želiš, nije mi bitno zaista:)
O tvojim sklonostima analcu uopće ne mislim ništa, kao ni o ekipi koja voli smbd i sl..
Ja sam o napominjem da ugrožavaš svoje sadašnje i buduće cure!
Ništa drugo!
Ja pričam o NJIHOVOM zdravlju, ne zbog jogginga, zelene salate i sl. nego zbog boli koju beštija može prouzročiti, o mjesecima uzaludnog trošenja antibiotika i sl..
Apeliram na tvoj zdrav razum!
Ako si tako sebičan da jedino misliš na sebe i svoj trenutni užitak.. e jbg, onda se bar nadam da neki drugi dečko ovdje koji je neinformiran možda nekog vraga pročita i ne bude kao ti..
Just that..

Cedevitka
13.04.2009., 22:23
Godinama pored ostalih načina jebanja, upražnjavam i analni seks i nisam

nikada, ama baš nikada , stavio kondom, niti to mislim činiti!

Za Admina koji me potencijalno planira kazniti zbog vrijeđenja opet napominjem da se posljednje riječi odnose na upravo citirani dio - naime niti nakon upozorenja o boleštini ti ne želiš niti čuti za najobičniji fucking kondom?!

Nadalje sve što sam natipkala tebi nije bilo "tebi osobno" nego onome što predstavljaš! Neinformiranu osobu koja se upušta u spolno rizično ponašanje i pri tom ne želi niti čuti za promjenu svog ponašanja...

Kažeš da si zdrav - a jesi li bio kod urologa na brisovima (gura ti neš u qurac i uzima uzorak)..
Ja znam samo 2 muška u svojoj okolini koja su doista na taj način brinula o spolnim bolestima.
Svi ostali muški valjda misle da mi žene uživamo na gin. pregledu, pa govore ne pada mi na pamet to raditi - to boli?!
Nekako sumnjam da si baš ti išao...

A ako ne znaš kako se to svršava kada ti je qurac u dupetu,malo se raspitaj...

Ps. žena ne može svršiti "putem" dupeta!
Može vaginalno, može klitoralno, može joj biti gušt eventualno da ima "popunjene" obje rupe..
Ali samo kroz dupe - molim te znanstveno mi to dokaži!
Ja nisam čula za ženski analni orgazam:)
Znam da muško može tako ejakulirati, ali žena:lol:

malla_saritta
13.04.2009., 22:31
http://www.forum.hr/showthread.php?t=78230

slična tema ne?

gica
14.04.2009., 00:44
kaj me briga koda ja to osjetim, ak mu dam da mi ga stavi tamo neka onda i svrši, siroće :D

:lol: :s:s:s

4fun
14.04.2009., 01:54

it's all in the head.

moze. :D

homer11
14.04.2009., 02:43
4. Uži otvor

Haha, a jel to ti ko olovke seres :rofl:

Ozbiljno, ja ga volim staviti u guzu ali sve u dogovoru
sa svojom dragom... Ne bi zelio ak ona ne zeli :D

Ian Anderson
14.04.2009., 10:20

Kod mene svaka svrši dok sam joj u dupetu,

osjećaj ugode je u glavi, a ne u dupetu!!!

Može vaginalno, može klitoralno, može joj biti gušt eventualno da ima "popunjene" obje rupe..

Ponekad im začepim i obe rupe istovremeno, to naravno bude vrhunski užitak za obe strane!

Ali samo kroz dupe - molim te znanstveno mi to dokaži!

Pa nije ovo stranica medicinskog fakulteta, da izvodimo dokaze...

Ovdje pričamo o vlastitim iskustvima, i o tome šta volimo, a šta ne

Eto ja volim maloj svršiti u dupe ponekad,

ali to je samo začin redovnom seksu, koji čini 90% ostalih aktivnosti.

Ti ga ne voliš primiti u dupe i to je apsolutno samo tvoja stvar,

kao i stvar tvoga partnera, whether he likes it, or not !!

Ja nisam čula za ženski analni orgazam:)

Znam da muško može tako ejakulirati, ali žena:lol:

Lijep vitaminski pozdrav

Cuka
14.04.2009., 10:40
.........:

Vidim da kod tebe nije problem samo analnog sexa nego straha od E-coli i poštujem to i znam da je off ali kome treba nek se ovome obrati taj to jako dobro i brzo rješava puno brže od tradicionalne medicine KOLIĆ SLOBODAN , dr.herbalne medicine-homeopathy 21000 Split, Mažuranićevo šetalište 14 tel. (021) 348 073.

1-2-3-KID
14.04.2009., 11:28
ja mislim da to ovisi s kim se cura sexa... ako je to netko kog voli, onda sigurno i to voli :zubo:

Stribog
14.04.2009., 11:42
Da ne moze analno svrsiti, mozda ne moze gospodjica koja ovo tvrdi, ja poznajem dosta cura koje mogu, joste kako...
E. Coli - pa koji debil trebas biti da ga stavis iz guze u vaginu, stvarno ne znam :/

kestencic
14.04.2009., 12:09
e. coli se ne dobije uvijek zbog analnog seksa... većina cura je dobi iz drugih razloga, a najčešće zbog toga jer je kod žena mokraćna cijev vrlo kratka i zbog toga bakterijama treba jako malo da dođu do mokraćnog mjehura i prošire se. i da, koji debil bi iz guze direktno u picu??!! sorry cedevitka, imala sam već više upala mjehura i općenito imam problema s tim, ali nisi u pravu. to ne znači da nije najbolje koristiti kondom tijekom analnog seksa, ali malo pretjeruješ u obrani svojih stavova.

Cedevitka
14.04.2009., 16:31
Da ne moze analno svrsiti, mozda ne moze gospodjica koja ovo tvrdi, ja poznajem dosta cura koje mogu, joste kako...

daj ne seri!!!!
:rofl:
:lol:

još ćeš me uvjeravati da mogu svršiti i na uho ako ćeš mi gurat qurac u njega
:lol::lol:

ja ću poludit od smijeha!!
kole luzerske spike vi pušite od svojih cura!!

znam jednu koja s tipom nikad nije mogla svršiti a sama uvijek, i nikad to tipovima nije priznala nego je uvijek fejkala orgazam, ali brate mili oni su tada "šiljili" pravu rupu!

Ali ove vaše su carice u muljanju!!!

orgazam preko dupeta!!!
buahahahaha!
:s:s

jedino ako je dvospolac, ženska pica i muški anus, pa da je u njemu g-točka!!

ovo je u razini onog "mogu li zatrudniti ako se kupam u bazenu u koji je netko svršio"

Dragi Lastane,
može li cura svršiti ako ju karam u dupe?

:lol::lol::lol:

Bat Kol
14.04.2009., 18:23
cedevitka ocito ima jako puno iskustva, pa zato svrsava samo sa svojom p..... :rofl::rofl:

bitno da je o E. Coli nasla pametovat.. sigurno ce sada biti obzirnija kada bude lezala u kadi i namakala se sat vremena :D

rocket86
14.04.2009., 23:13

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća
No comment..
No comment..

4. Uži otvor

v. točku 4...

ajd objasni! nisam siguran jesam li ja krivo skužio, da je trudnoća moguća tokom analnog?

Cedevitka
15.04.2009., 11:10
ajd objasni! nisam siguran jesam li ja krivo skužio, da je trudnoća moguća tokom analnog?

?!? kaj ti briješ?
a-ha, i prek uha se može zatrudnit... daj dete odi u školicu na sat sexualnog odgoja..

eros filia
15.04.2009., 12:47
Žena će uvijek svršit na picu, bez obzira jer joj netko u tom trenutku gura u anus, u uho, usta...njoj je to očito dobro i ona svrši..nemora se qrac nalaziti u njezinoj vagini u trenutku kada ona svrši.....mislim da cedevitka nije dobro shvatila iana andersona....

Ian Anderson
15.04.2009., 14:07
Žena će uvijek svršit na picu, bez obzira jer joj netko u tom trenutku gura u anus, u uho, usta...njoj je to očito dobro i ona svrši..nemora se qrac nalaziti u njezinoj vagini u trenutku kada ona svrši.....mislim da cedevitka nije dobro shvatila iana andersona....

Ma bravo, nisam imao snage za dalje objašnjavanje, upravo sam tako mislio!

A to sigurno i Cedevitka misli, ali je težište priče stavila na opasnosti od "beštija"!:kava:

Bat Kol
15.04.2009., 16:50
Ma bravo, nisam imao snage za dalje objašnjavanje, upravo sam tako mislio!

A to sigurno i Cedevitka misli, ali je težište priče stavila na opasnosti od "beštija"!:kava:

ma dobro si ti objasnio, ona je malo zabrijala :kava:

Zoey
15.04.2009., 17:06
meni bas i nije nesto posebno stalo da mi svrsi izvan guzice, niti imam sto protiv toga da svrsi unutra. obrisemo se, operemo i dobro. al da mi je neki jeben osjecaj - i nije.
kaj se mene tice, nista se ne moze mjeriti sa svrsavanjem unutra u vaginalnom.

rocket86
16.04.2009., 20:34
@cedevitka, no comment si napisala na njegovu izjavu da cura ne može zatrudniti tokom analnog... no comment ili nemam komentara, većina ljudi koristi kad se ne slaže, ali se ne želi svađati... civilizirano sam te pitao pa mislim da očekujem nešto više od tvog balavog vrijeđanja...

freezer
16.04.2009., 23:06
@cedevitka

ti si ocito frigidna i nemas postenog jebaca i jebiga, tko ti kriv sta nisi iskusila razlicite nacine orgazama... a zasto se analnim sexom moze svrsiti?? pa mozda zato kaj je analnom penetracijom penis odma uz vaginu i jos ak gurnes prst u vaginu mozes ga i osjetiti, i isto tako ako lezis na trbuhu a netko ti od iza gura dodirivat ce ti vaginu kao da te netko normalno jebe samo sta je drukciji osjecaj... i ako se prepustis dozivljaju moras svrsiti...

a moja cura to voli i kaze da joj se svidja i svrsava tak i kaj... sad ona laze?? a sama me trazi takav sex... to trazi sigurno jer joj ne valja i jer glumi???

jelena.p
17.04.2009., 02:46
Meni je bolje u picku....ne smeta me ni u guzu,ali kad svrsi u vaginu osjetim....da....jesu to tekucine slicnih temperatura,ali molim lijepo kad se kupas,osjetis toplu vodu kako prsti po kozi....neznam kako tko ali ja osjecam svaki njegov mlaz u sebi...i to mi je SAVRSENO...a guza ipak boli prvih minutu -dvije....

sex-addict
17.04.2009., 07:39
Žena, naravno, i te kako može svršiti analno.. To je treća vrsta ženskog orgazma, treba se naučiti uživati prvo u analnom sexu, i kad se potpuno uživi u dobar analni sex - orgazam je SASVIM moguć..

Stoga, nema potrebe objašnjavati raznim likovima koji su, kao inteligentni i obrazovani (a u stvari, da ne kažem kaj..) da je to moguće, jer je kontraproduktivno..

Jadna ona kad ne zna da je to moguće.. i kaj nije doživjela, a prosipa se po forumu.. :flop:

SuperHeroj S
18.04.2009., 13:27

:lol:

dobraaa!! :rofl:

Ramzes13
18.04.2009., 13:43
Htjeo sam nešto reć...al još sam mlad za to:cerek:

Meni je taj analni seks ful zakon kao i sve ostalo... i kad bi bio s curom treba mi neka perverzna a ne dosadna...

leptirica 2
18.04.2009., 14:25
Meni je bolje u picku....ne smeta me ni u guzu,ali kad svrsi u vaginu osjetim....da....jesu to tekucine slicnih temperatura,ali molim lijepo kad se kupas,osjetis toplu vodu kako prsti po kozi....neznam kako tko ali ja osjecam svaki njegov mlaz u sebi...i to mi je SAVRSENO...a guza ipak boli prvih minutu -dvije....
Ja uopće ne osjetim kada svrši u mene:rolleyes:ali je ljep osjećaj:cerek: a u guzu bljak,tu sam nevina:cerek:

Valentish
18.04.2009., 14:36

mda, a tvoja djevojka može progutat tvoju spermu....:kava: konzerva

OT: nisam iskusila još to "blaženstvo" al mi se ni ne dopada analni....

memona
18.04.2009., 15:22
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: kako kažu: sve žene vole analni samo što neke to još ne znaju :lol:

Endimion17
18.04.2009., 15:27
Zene vole da im se svrsi u jedno oko, i da im se onda pusti bilo koja pesma od Pro Arte. Onda naglo uzimaju olovke i zapisuju odredjene stihove, da bi posle svega toga na dnu "Stuba stihova" nacrtale srce, koje kasnije boje (selektivno) rozom hemijskom, i poklanjaju vojnom licu koje se tada slucajno nadje ispred prostora. One tad idu ispred vremena, da bi izasle u susret buducim naracijama subliminalnog etioloskog proceserijata. Onda se vracaju nazad i tusiraju se, neguju svoje niti kose, negiraju perut koristeci sampone koji su namijenjeni za to, i kasnije suse svoje kose malim fenovima.

Ajme koja tema. Na naslovnici "vole li u guzu", "vole li u usta", pa će biti "vole li u oko", "vole li u pupak", "vole li u uho"... :D

Ramzes13
18.04.2009., 16:17
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: kako kažu: sve žene vole analni samo što neke to još ne znaju :lol:

Ajme koja tema. Na naslovnici "vole li u guzu", "vole li u usta", pa će biti "vole li u oko", "vole li u pupak", "vole li u uho"... :D

Ili tema vole li cure da se svršava po laboratorijskom priboru onako dok tališ modru galicu i posle kad stavljaš indikator a ono nema ga! Pa šta ćeš nego svršit u eprovetu kao znak znanstvene požrvtvovanosti...

Ajmo i u filozofsko o analnom... pa gle mene optički više napaljuje analno jer mi je ta rupica nekao optički sexipilnija i na ljepšem položaju među guzovima... a što se tiče osjećaja...hmmmm iako se na analno napalim puno više i jače.... ipak pica je pica...

phanas_ri
23.04.2009., 04:02

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

4. Uži otvor

ne treba kondom??? a infekcija, nikad cuo :confused:, ili sto?

cicamica001
23.04.2009., 11:07

slažem se! ko klinka sam se dočepala bratove erotike onda je bilo sve fuj... a sad kad već imam koju na plečima ... kazem živio analni sex!

Ian Anderson
11.05.2009., 16:20

Guza boli samo ako si ga tek počela primati u guzu,

ili ako ti je partner početnik pa ga odmah jako nabija!!!

Treba ići polako, evo ja nisam nikada koristio lubrikante,

a odradio sam podosta guza

:ziba::ziba::ziba:

Ero Dero
11.05.2009., 16:29
Fakat cudno pitanje. Ako joj ne smeta da joj svrsis po nozi ili u pi*ku (npr. ako koristi tablete pa sigurna je da nece zatrudniti), ne vidim niti jedan logicni razlog sto ne bi zena dala da joj se svrsi u guzu ili po guzi. Mozda da joj se govno ne oboji u bijelo. Fakat mirisi bijelo! :D

Ian Anderson
12.05.2009., 15:11
Ja uopće ne osjetim kada svrši u mene:rolleyes:ali je ljep osjećaj:cerek: a u guzu bljak,tu sam nevina:cerek:

Dosta žena mi je reklo da osjeti moment kada svršim u njih,
međutim sam uvijek bio skeptik kada to čujem, jer je
sperma iste temperature kao i ostale tekućine u vagini??

Pa kako se onda može osjetiti trenutak svršavanja...

A to što si ti nevina u guzu i što ti je to bljak,

čujemo se za koju godinicu...

:ziba::ziba::ziba:

:bobi
12.05.2009., 19:08

2. Trudnoća nemoguća

nisi cuo za izvanmaternicnu trudnocu? de se malo informiraj!

Bat Kol
12.05.2009., 19:14

to ne mora imat veze sa analnim sexom uopce. ako cemo o informiranosti...

Young Lust
12.05.2009., 19:32
Hm,za Cedevitku.E.Coli se može dobiti ako se nakon analnog seksa bez obzira na kondom ili ne..gura muški spolni organ u ženski spolni organ...da ,tada sasvim postoji rizik od te, ne beštije..ali mislim...ova tema nisu spolno prenosive bolesti nego da li žene uživaju da im se svršava u dupe.Na to pitanje isto nemam baš odgovor jer kako što je već netko natuknuo nemreš osjetiti..tako da mislim da sve skupa dodje na isto..ali mislim...glavno da se svrši..sad gdje...pa to ovisi o datom momentu...=)

4fun
12.05.2009., 19:32

je al u guzici, tesko sine.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ms.Kali
12.05.2009., 19:41

Upravo se krizam! Vanmaternicna trudnoca nema veze s analnim seksom.
Sad se pocinjem smijat.

mirko9
12.05.2009., 20:26
moram reci ovo: vratio si mi vjeru u muski rod:s
valjda ce mi sad biti lakse naci tipa koji nije gadljiv u seksu (ili bar da nije gadljiviji od mene):D
OT: pojma nemam+spermu osjetim samo u ustima i po tijelu
Ima nas još :D Al smo završili s gadljivim ženama :horor:

:bobi
13.05.2009., 11:18
Upravo se krizam! Vanmaternicna trudnoca nema veze s analnim seksom.
Sad se pocinjem smijat.

:)

okruglica
13.05.2009., 12:25

1. Kondom ne treba

2. Trudnoća nemoguća

4. Uži otvor

Hajdemo krenuti od točke 2., jer su neki pitali je li moguće zatrudniti ako se svršavanje desi u anus. E pa jest, moguće je. Ne zato jer, pobogu i zaboga, zgodno žensko dupence sadržava jajnu stanicu, nego zato jer se sperma cijedi i moguće je da dođe do vaginalnog otvora. A od tamo put znamo.
Zabilježeni su slučajevi i kada se svrši "vani"(bez spolnog odnosa, samo su korišteni zločesti prstići, pa nema šanse da je "pobjeglo" u samom procesu), pa cura dobije bebu. Da stvar bude još bolja, događalo se i nevinim curama, jer katkada djevičnjak ima otvor. SF? Not.

Naravno, ne znači da svaki muškarac ima toliko pokretne spermiće, niti da će sperma doći do otvora, niti... blabla, sto je razloga zašto se to ne mora dogoditi i zašto je mogućnost ipak mala. Ali da može biti, može. :p Jesam sada pokvarila i točku 3.? Neće više biti "bezbrižnog izljevanja"? Hihihi, zločesta sam. Ali nije mi žao :rofl:

I evo samo jednog zapažanja... pa kvrapcu, zar nije ružno da ljude može više natjerati na korištenje kondoma mogućnost da dobiju bebu, nego strah od zaraze? ccc.

6 nedostataka svršavanja u guzu:

1. Nekontrolirano prduckanje. A što ako se nađete u društvu? :D

2. Kakica! (treba li ovo zornije opisivati? Ma ne, ne, nećemo)

3. Uži otvor( iz ženske perspektive, to nije prednost)

4. Dok piškiš, boli(E. Coli), odnosno, veća je mogućnost zaraze, pošto kondomi češće izostaju

5. Šansa da nećeš svršiti je veća

6. Opuštanje sfinktera.

Eto. Nije da pljucam po ljudima koji se analno seksaju, niti da nekoga odgovaram. Zapravo me boli briga :D , ali treba biti realan. Svaka medaljica dvije strane ima, a tko voli, neka izvoli!
Ipak savjetujem da takav seks bude rezerviran za posebne prigode i posebne napaljenosti. Dakle, rjeđe. Jer je ipak lijepo imati vaginu, pa da žene to ne zaborave. :rofl:

Ian Anderson
14.05.2009., 11:47
Hajdemo krenuti od točke 2., jer su neki pitali je li moguće zatrudniti ako se svršavanje desi u anus. E pa jest, moguće je. Ne zato jer, pobogu i zaboga, zgodno žensko dupence sadržava jajnu stanicu, nego zato jer se sperma cijedi i moguće je da dođe do vaginalnog otvora. A od tamo put znamo.
Zabilježeni su slučajevi i kada se svrši "vani"(bez spolnog odnosa, samo su korišteni zločesti prstići, pa nema šanse da je "pobjeglo" u samom procesu), pa cura dobije bebu. Da stvar bude još bolja, događalo se i nevinim curama, jer katkada djevičnjak ima otvor. SF? Not.

Naravno, ne znači da svaki muškarac ima toliko pokretne spermiće, niti da će sperma doći do otvora, niti... blabla, sto je razloga zašto se to ne mora dogoditi i zašto je mogućnost ipak mala. Ali da može biti, može. :p Jesam sada pokvarila i točku 3.? Neće više biti "bezbrižnog izljevanja"? Hihihi, zločesta sam. Ali nije mi žao :rofl:

I evo samo jednog zapažanja... pa kvrapcu, zar nije ružno da ljude može više natjerati na korištenje kondoma mogućnost da dobiju bebu, nego strah od zaraze? ccc.

6 nedostataka svršavanja u guzu:

1. Nekontrolirano prduckanje. A što ako se nađete u društvu? :D

2. Kakica! (treba li ovo zornije opisivati? Ma ne, ne, nećemo)

3. Uži otvor( iz ženske perspektive, to nije prednost)

4. Dok piškiš, boli(E. Coli), odnosno, veća je mogućnost zaraze, pošto kondomi češće izostaju

5. Šansa da nećeš svršiti je veća

6. Opuštanje sfinktera.

Eto. Nije da pljucam po ljudima koji se analno seksaju, niti da nekoga odgovaram. Zapravo me boli briga :D , ali treba biti realan. Svaka medaljica dvije strane ima, a tko voli, neka izvoli!
Ipak savjetujem da takav seks bude rezerviran za posebne prigode i posebne napaljenosti. Dakle, rjeđe. Jer je ipak lijepo imati vaginu, pa da žene to ne zaborave. :rofl:

Bogami si si dala truda da nam odgovoriš i izneseš svoje mišljenje.

Nećeš, naravno uticati na moje zadovoljstvo pri penetraciji u njeno dupe
ali je zbilja simpatično sa koliko žara si protiv penetracije uda u svoje cijenjeno dupence.

1.Koje crno prduckanje u društvu, sfinkter se sklopi odmah nakon penetracije i sav zrak izađe van nakon par koraka poslije primanja u dupe.

Pa neće zar zrak izlaziti satima iz dupeta! WTF :usama:

2.Kakica se zbilja ponekada osjeti, ali to je kakica tvoje drage i voljene,

treba li išta drugo reći?

Ako žarko želiš da ga voljenoj nabiješ u dupe onda si sigurno spreman i na malo mirisa kakice :Snajper:

3.Uži otvor je uvijek prednost, pa i iz ženske perspektive, jer neću ti ga odmah nabiti do kraja nego ću ulaziti polako, kojom prilikom se i tvoj sfinkter širi i prima ga sasvim normalno:cerek:

4.Dok piškiš boli, wtf, koja primjedba, rekli smo da nema penetracije iz guze u picu, i odmah nema ni zaraze sa e.coli:visi:

5.Šansa da nećeš svršiti je veća, takođe nije tačno, sve ovisi o tvome jebaču?
Ako on ne zna, onda nećeš svršiti ni prilikom penetracije u vaginu, a kamoli kada ti ga polako nabije u guzu, a istovremeno ti prstićima miluje picu i lagano pritišće sise...

6.Opuštanje sfinktera je moguće ali samo teoretski, tj, ako bi se dugi period jebavali samo u tvoje dupe i ako ti je način života bez kretanja...
A ako ga primaš jednom-dvaput mjesečno u dupe ništa ne brini, sfinkter će ti oprostiti i još biti zahvalan na redovnom podmazivanju:ziba:

Annis
14.05.2009., 12:37
volim :kava:

i kad me vec krese u guzu, ne vidim razlog zasto nebi i svrsio u guzu.

El Bradbury
14.05.2009., 12:50
Jebote iane, a pitanja su ti tipa "vole li ljudi vozit Peugeot po kiši"...

Silaer
14.05.2009., 12:56

:flop:
na ovo cu reci samo tri rjeci:idi se ljeciti

El Bradbury
14.05.2009., 12:57
:flop:
na ovo cu reci samo tri rjeci:idi se ljeciti

Ma viš da laže, i to loše

Ian Anderson
14.05.2009., 14:01
Jebote iane, a pitanja su ti tipa "vole li ljudi vozit Peugeot po kiši"...

Jebote, el bradbury, pa de ti napiši nešto novo na ovu tematiku , kada je sve po sto puta ižvakano, odnosno svaka je tema žvakine žvake žvaka!!!

Ti si nam uglavnom do sada pisao o hardweru, autoplinu,autima, razbijenoj mazdi i svega dva uboda na ljes.

De nas ti malo prosvijetli sa nekom "originalnom"temom za ljes,

Voliš komentirati vidim, i čak to na momente lucidno činiš...

Dajem sve od sebe a kako mi vraćaš, nedostatkom pažnje i kritikom,

šmrc,šmrc:hebemu::hebemu::hebemu::ziba::ziba::ziba :

P.S. Uostalom šta je loše seksati se u peugeotu po kiši?

El Bradbury
14.05.2009., 14:04
Jebote, el bradbury, pa de ti napiši nešto novo na ovu tematiku , kada je sve po sto puta ižvakano, odnosno svaka je tema žvakine žvake žvaka!!!

Ti si nam uglavnom do sada pisao o hardweru, autoplinu,autima, razbijenoj mazdi i svega dva uboda na ljes.

Bravo, bravo :troll::bicedobro:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:17
Bravo, bravo :troll::bicedobro:

Pa šta sad to znači?

Opet si dvoličan ili iskren?

Ili bez teksta?

Love you too!:ziba:

El Bradbury
14.05.2009., 14:18
A šta da ti kažem... grintav sam :)

Coldplay25
14.05.2009., 14:18
Pa šta sad to znači?

Opet si dvoličan ili iskren?

Ili bez teksta?

Love you too!:ziba:

da se nisi ti malo zaljubio:lol:

El Bradbury
14.05.2009., 14:21
i wish :)

Coldplay25
14.05.2009., 14:23
šta je ovo na svakom postu sve muškarci žele muškarce..:kava:

richardwagner
14.05.2009., 14:24
pa dobro kako ovdje izgleda 99% cura voli i daje u guzu.
kako ja uvijek nađem onu iz ekipe 1% koja neda ni u usta svršiti????
od njih 15-tak ni jedna nije guzu dala a u usta samo jedna nakon 4 mjeseca žicanja...
BTW, šta se desi kad svršiš u guzu a ona prdne???

El Bradbury
14.05.2009., 14:26
od njih 15-tak ni jedna nije guzu dala a u usta samo jedna nakon 4 mjeseca žicanja...

Ma seru, ne daju uopće :)
samo su hrabre onlajn

Ian Anderson
14.05.2009., 14:27
da se nisi ti malo zaljubio:lol:

Hvala na sugestiji, volio bih da sam zaljubljen, npr. u coldplay 25!

Odgovara mi njeno godište i njeni nazori u seksu,:cerek:

ma sve mi odgovara...

:ziba::ziba:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:29

Znaš li šta je baksuz:

Kada iz pune vreće picke izvučeš qurac!

Coldplay25
14.05.2009., 14:30
Znaš li šta je baksuz:

Kada iz pune vreće picke izvučeš qurac!

VRLO LAKO MOGUCE:lol::lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:32
VRLO LAKO MOGUCE:lol::lol:

Hvala , hvala, znam ja i bolje,

nego ništa ti ne reče?:ziba::ziba:

Coldplay25
14.05.2009., 14:35
Hvala , hvala, znam ja i bolje,

nego ništa ti ne reče?:ziba::ziba:

pa zaljubi se ne mogu da ti zabranim:lol::lol::lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:38
pa zaljubi se ne mogu da ti zabranim:lol::lol::lol:

Već jesam, volim te srcem i dušom,

a nemam hrabrosti da ti pišem na pm!

My love is endless and eternal !:cerek::cerek::cerek:

P.S. Jedino mi je malo neugodno što ove izjave dajem na temi o

svršavanju u dupe

Coldplay25
14.05.2009., 14:39
Već jesam, volim te srcem i dušom,

a nemam hrabrosti da ti pišem na pm!

My love is endless and eternal !:cerek::cerek::cerek:

P.S. Jedino mi je malo neugodno što ove izjave dajem na temi o

svršavanju u dupe

:lol::lol::lol::lol:

pa baš prigodno di ćeš veće romantike:cerek:

El Bradbury
14.05.2009., 14:39

Inače obožavam kad se šupčići u nedostatku ičega pametnoga za reć pretvore u njuskalo.hr. Šteta što mi ne znaš stari nick, imao sam i na njemu 3000 postova.

Coldplay25
14.05.2009., 14:45
Inače obožavam kad se šupčići u nedostatku ičega pametnoga za reć pretvore u njuskalo.hr. Šteta što mi ne znaš stari nick, imao sam i na njemu 3000 postova.

A tako ste bili složni i neko se zaljubio:lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:45

Ti si samo ljubomoran i pun jala što coldplay 25 hoće sa mnom i smije se mojim postovima!

A to što si rekao da sam šupčić, ću pripisati ozračju ove teme

i neću te prijaviti modovima!

Lijepo sam rekao da imaš dosta lucidnih postova, a ti si se negativno

nabrijao, peace , brother!

El Bradbury
14.05.2009., 14:50
Ma ja ti to od dragosti, ne ljuti se :)

Silaer
14.05.2009., 14:53

prvo ti malo zasmrdi pa ti onda rodi jedno veliko govno sa bjelkastim preljevom:lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:53
Ma ja ti to od dragosti, ne ljuti se :)

Ma sve 5, ljudska veličina je u praštanju,

znam kad god sam u životu reagovao u bijesu pogriješio sam!

Ali, valjda se to skonta sa godinama!:):):)

:ziba:

Ian Anderson
14.05.2009., 14:57
A tako ste bili složni i neko se zaljubio:lol:

Sunce moje prelijepo,

hvala ti na riječima podrške, nadam se da ovaj shity početak

neće uticati na budućnost naše veze?

I can't hardly wait to se you in RL?

:cerek::cerek::cerek: x 1000 000 times

Coldplay25
14.05.2009., 15:01
Sunce moje prelijepo,

hvala ti na riječima podrške, nadam se da ovaj shity početak

neće uticati na budućnost naše veze?

I can't hardly wait to se you in RL?

:cerek::cerek::cerek: x 1000 000 times

ma ni govora evo ja već planiram vjenčanje, a tema će biti guze svih oblika:lol::lol::lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 15:07
ma ni govora evo ja već planiram vjenčanje, a tema će biti guze svih oblika:lol::lol::lol:

Dobro, dobro, udaji se kada si navalila,

bila mi je ogromna čast i zadovoljstvo voljeti te i proteklih 10 minuta!

Imaću materijala za samozadovoljavanje barem do kraja ljeta,

kada se samo sjetim ovih uzbudljivih izjava tebe i el bradburyja,

ima sperma da frca...

Jedino što žalim je što ti majka nije rodila sestru blizanku,

pa da se barem dvojica usreće...

:cerek::cerek::cerek: X 1000 000 000 times

Coldplay25
14.05.2009., 15:11
Dobro, dobro, udaji se kada si navalila,

bila mi je ogromna čast i zadovoljstvo voljeti te i proteklih 10 minuta!

Imaću materijala za samozadovoljavanje barem do kraja ljeta,

kada se samo sjetim ovih uzbudljivih izjava tebe i el bradburyja,

ima sperma da frca...

Jedino što žalim je što ti majka nije rodila sestru blizanku,

pa da se barem dvojica usreće...

:cerek::cerek::cerek: X 1000 000 000 times

:lol::lol::lol: ma ja se mislila za tebe udati....pa ko bi takvu priliku propustio:cerek:

Ian Anderson
14.05.2009., 15:16
:lol::lol::lol: ma ja se mislila za tebe udati....pa ko bi takvu priliku propustio:cerek:

Eto vidiš, pameti nikada dosta, nisam se te opcije ni sjetio!

Znači ne treba sestra blizanka, i ti me spremna primiti u skladu sa

ovim topicom?

Eeeee, gdje bi nam kraj bio, mogli smo el bradburija uzeti za kuma sa

moje strane a sa stvoje strane nekoga od modova, npr. cika strileta?
:cerek::cerek::cerek: X 1 000 000 000 000 times

Coldplay25
14.05.2009., 15:21
Eto vidiš, pameti nikada dosta, nisam se te opcije ni sjetio!

Znači ne treba sestra blizanka, i ti me spremna primiti u skladu sa

ovim topicom?

Eeeee, gdje bi nam kraj bio, mogli smo el bradburija uzeti za kuma sa

moje strane a sa stvoje strane nekoga od modova, npr. cika strileta?
:cerek::cerek::cerek: X 1 000 000 000 000 times

:top: di ćeš bolje a na screenu će se prikazivati scene analnog sexa:lol:

Ian Anderson
14.05.2009., 15:26
:top: di ćeš bolje a na screenu će se prikazivati scene analnog sexa:lol:

Jebeš analni, da mi je da te prvo odradim kako bog zapovijeda,

pa tek onda na varijacije ...

A dijete će se prezivati Coldplay-Anderson,

Nego malo smo offtopic, mada mi je neizmjerno ugodno (ozbiljno)...

You made my day much better than I expected, thank you so much!

I am really falling in love, so it's better to split up on time!

By, my darling!:cerek:

Coldplay25
14.05.2009., 15:31
Jebeš analni, da mi je da te prvo odradim kako bog zapovijeda,

pa tek onda na varijacije ...

A dijete će se prezivati Coldplay-Anderson,

Nego malo smo offtopic, mada mi je neizmjerno ugodno (ozbiljno)...

You made my day much better than I expected, thank you so much!

I am really falling in love, so it's better to split up on time!

By, my darling!:cerek:

bye bye:cerek:

Annis
14.05.2009., 15:49
samo su hrabre onlajn

ti to ozbiljno? :rolleyes:

richardwagner
14.05.2009., 17:18
samo su hrabre onlajn

ebeš mi sve frende mogao bi se kladiti u to da si u pravu. Pa nemoguce da sam toliki baksuz da uvijek krivu nadem. al frende imam plan, prvi odlazak u inozemstvo odo ja u rote haus, platis 80 ojra i lupas 45 min. usta, mica, guza.
Pare vec stavljene na stranu!!!

flunki_pro
14.05.2009., 17:33
ja volim kad mi se svrši u usta!

pa volim to progutat

volim uopče da dečko svrši na mene

volim kad mi uđe duboko
pa me onda trnci prođu

Ian Anderson
14.05.2009., 20:24
volim kad mi uđe duboko
pa me onda trnci prođu

A di da ti uđe?

:ziba::ziba::usama::Snajper::hebemu:

Ane09
15.05.2009., 12:51
Ja volim kad mi se svrsi i u guzu i u usta i po sisama.......mmmmmmmmm

El Bradbury
15.05.2009., 13:29

Ane moramo se pod hitno upoznat :afro:

Ian Anderson
15.05.2009., 13:48

Na kantunu kuća stoji,

u njoj Ane kite broji...

ZZARA@
15.05.2009., 15:20

bravo bravo :cerek::cerek:

intercepts
15.05.2009., 16:58
meni se osobno sviđa, http://budi.in/901-clanak-analni-seks-tabu-tema-ili-uobicajeni-seks.aspx

ovo je stara tema

El Bradbury
18.05.2009., 13:32
Na kantunu kuća stoji,

u njoj Ane kite broji...

Ma ane sere, talk is cheap :rolleyes:

MareR
19.05.2009., 15:45
pa može u guzu al prvo moraš rasturiti picu i dovesti do vrhunca a onda ući u guzu ,malo boli ali onda je dobar osječaj kad svršiš.
Samo naprijed:lol:

Ian Anderson
19.05.2009., 15:51
pa može u guzu al prvo moraš rasturiti picu i dovesti do vrhunca a onda ući u guzu ,malo boli ali onda je dobar osječaj kad svršiš.Samo naprijed:lol:

A di stojiš, Mare, matere ti?

Rasturila si me sa samo jednom rečenicom!

:Sex::kada::Sex::kada::zivili::tuctuc:

svemirac
19.05.2009., 17:43
pa može u guzu al prvo moraš rasturiti picu i dovesti do vrhunca a onda ući u guzu ,malo boli ali onda je dobar osječaj kad svršiš.
Samo naprijed:lol:

koje pervezije

Tako Prazan
20.05.2009., 08:58

jesi tako i govna degustiro ???? :lol::lol::lol::lol:

El Bradbury
20.05.2009., 13:51
A di stojiš, Mare, matere ti?

Rasturila si me sa samo jednom rečenicom!

:Sex::kada::Sex::kada::zivili::tuctuc:

A da mi svratimo skupa do nje, pari mi se da je malo ako ode jedan :lol::D:rolleyes:

Ian Anderson
20.05.2009., 14:08
A da mi svratimo skupa do nje, pari mi se da je malo ako ode jedan :lol::D:rolleyes:

Bravo meštre, zna san ja da si ti za timskog rada!:D

A i Mare je za tima izgleda,

barem malonogometnog,

...:bonk::usama::Snajper:

MareR
20.05.2009., 14:37
koje pervezije

perverzija je za mene kad radiš nešto kaj ti ne odgovara ,nešto kaj ti je odvratno,
tema je bila koliko se ja sječam svršavanje u guzu, pa ja sam dala odgovor a ako su tebi to perverzije ,to je tvoja stvar, nemoraš čitati.
Meni je to ok.

Bravo meštre, zna san ja da si ti za timskog rada!:D

A i Mare je za tima izgleda,

barem malonogometnog,

...:bonk::usama::Snajper:

E da mi je vidjeti kako bi se mi snašli, ajme:cerek:

Ian Anderson
20.05.2009., 14:43
E da mi je vidjeti kako bi se mi snašli, ajme:cerek:

Mare, Mare,lipa Mare, cvite moj...

Ništa se posebno ne bi morali snalaziti, samo bi ovu tvoju jednu rečenicu

detaljno razradili

"pa može u guzu al prvo moraš rasturiti picu i dovesti do vrhunca a onda ući u guzu ,malo boli ali onda je dobar osječaj kad svršiš."

...:cerek::bonk::driver::bonk::cerek:

MareR
20.05.2009., 15:01
Mare, Mare,lipa Mare, cvite moj...

Ništa se posebno ne bi morali snalaziti, samo bi ovu tvoju jednu rečenicu

detaljno razradili

"pa može u guzu al prvo moraš rasturiti picu i dovesti do vrhunca a onda ući u guzu ,malo boli ali onda je dobar osječaj kad svršiš."

...:cerek::bonk::driver::bonk::cerek:

Nisam se ni nadala da ću jednom rečenicom potaknuti nečije maštarije.
al šta ćeš kad sam iskrena , :ne zna:
nije to ponekad ni loše ,naravno ukoliko i drugi tako misle :rolleyes:

A kako bi ti to detaljno razradio, ne valjda po uputama?:confused:

Ian Anderson
20.05.2009., 15:06
Nisam se ni nadala da ću jednom rečenicom potaknuti nečije maštarije.
al šta ćeš kad sam iskrena , :ne zna:
nije to ponekad ni loše ,naravno ukoliko i drugi tako misle :rolleyes:

A kako bi ti to detaljno razradio, ne valjda po uputama?:confused:

Mare moja,lipoto moja!

Samo bih radio ono što najbolje znam,

vodio bih te do vrhunca,

ne bi ni znala u kojoj rupi ti se nalazim,

od puste lipote...:love::Sex::Snajper:

MareR
20.05.2009., 15:10
Mare moja,lipoto moja!

Samo bih radio ono što najbolje znam,

vodio bih te do vrhunca,

ne bi ni znala u kojoj rupi ti se nalazim,

od puste lipote...:love::Sex::Snajper:

Ukoliko bi bilo toliko dobro nije ni važno u kojoj rupi si,bitno da jesi:mig:

Ian Anderson
20.05.2009., 19:35

Bitno da jesi, Mare, crna Mare, da ti nisi student FF u Zagrebu,

pa seks objašnjavaš suštinom bitka ?

Zato i imaš tako izbalansirani prilaz temi, mislim sa dvije strane...

:kada::bonk::kada::bonk:

MareR
21.05.2009., 14:15
Bitno da jesi, Mare, crna Mare, da ti nisi student FF u Zagrebu,

pa seks objašnjavaš suštinom bitka ?

Zato i imaš tako izbalansirani prilaz temi, mislim sa dvije strane...

:kada::bonk::kada::bonk:

Nekužim šta ima loše u mojem odgovoru, tema je bila postavljena i ja sam samo dala svoje mišljenje.
Za mene sex nije tabu tema ,svi smo individualci i svako nešto voli više nešto manje. Netko će se složiti a netko ne.:top:

MareR
21.05.2009., 16:23
Kraljica... :s S tobom bi bilo vatreno hehe :top:

Tebe očito pali analni sex? :top:

Vatra ne ovisi samo o meni :mig:

svemirac
21.05.2009., 20:01
Tebe očito pali analni sex? :top:

Vatra ne ovisi samo o meni :mig:

a sto ako ti svrši u guzu i poslije ostaneš trudna

vormar
21.05.2009., 20:04
'' Vole li žene da im se svrši u guzu?''

a muškarci? :ne zna:

Orondil
21.05.2009., 20:27
'' Vole li žene da im se svrši u guzu?''

a muškarci? :ne zna:

E moj vormare, to je uopće bilo suvišno pitanje pa nije ni navedeno... :D

vormar
21.05.2009., 21:03
E moj vormare, to je uopće bilo suvišno pitanje pa nije ni navedeno... :D

:zubo::zubo:

kako kome. . .:lol::lol:

MareR
22.05.2009., 07:33
a sto ako ti svrši u guzu i poslije ostaneš trudna

S kojeg si planeta? :confused:

MareR
22.05.2009., 07:37
S tako vatrenom ženom pali me puno toga hehe

Ne brini, vatreno bi bilo s obje strane :rolleyes:

ako ti tako kažeš

Balance
22.05.2009., 07:59
Ma žene uopće ne vole da im se svrši ili završi jer i one bi htjele doživjeti orgazam. A ona stara: konac djelo krasi?!

Balance
22.05.2009., 08:03
I gdje uopće pronalazite takve žene, u sexsi shopu i 90% su od gume.

Vujsla
22.05.2009., 13:01

Mare je provokator....

MareR
22.05.2009., 13:19
Mare je provokator....

Zašto bi bilo što šta sam napisala trebalo biti provokacija?:p

Vujsla
22.05.2009., 13:23
Zašto bi bilo što šta sam napisala trebalo biti provokacija?:p

jebiga,u mojoj blesavoj glavi je provokacija...:D

MareR
22.05.2009., 13:30
jebiga,u mojoj blesavoj glavi je provokacija...:D

Nemoj se dati tako lako provocirati, ja u sex uživam i volim pričati i razmjenjivati mišljenja.

Bez obzira na sve što znaš uvijek čuješ nešto novo pa ako ti se svidi probaš.

Zato i jesmu tu.

Sorry na provokaciji nije bila namjerna :cerek:

Vujsla
22.05.2009., 13:42
Nemoj se dati tako lako provocirati, ja u sex uživam i volim pričati i razmjenjivati mišljenja.

Bez obzira na sve što znaš uvijek čuješ nešto novo pa ako ti se svidi probaš.

Zato i jesmu tu.

Sorry na provokaciji nije bila namjerna :cerek:

No problem...samo ti daj i dalje, možda i ja nešto naučim :D

mister
23.05.2009., 20:46
osobno i nije nešto, ako se partnerici ne sviđa, ni ne forsiram....

vesna1988
23.05.2009., 20:51
ma neeeeeee. fuj!!!:eek:

Felix83
23.05.2009., 20:56
ma neeeeeee. fuj!!!:eek:

Ja se isto slažem s tobom da to baš i nije fino,ugodno niti zdravo,niti za djevojku niti za decka..:flop::kava:

Ian Anderson
23.06.2009., 17:08
Ja se isto slažem s tobom da to baš i nije fino,ugodno niti zdravo,niti za djevojku niti za decka..:flop::kava:

Ne kudi konja kojeg nisi jahao,

ili ti to navlačiš Vesnu 1988 da ti se javi?:lol::lol:

ja volim kad mi se svrši u usta!

pa volim to progutat

volim uopče da dečko svrši na mene

volim kad mi uđe duboko
pa me onda trnci prođu

tema je o svršavanju u guzu

a tebi da je sperme u usta:confused:

explaine, pls:rolleyes:

pinkybrit
23.06.2009., 20:52
ne kontam, kak vi ne osjetite kad vam se svši u guzu?? kakve vi to guzice imate? Normalna žena osjeti svaki pomak, a te trzaje moraš osjetit, iskreno taj dio i je najbolji dio tog analnog sexa, jer početak, ulaženje i to, je bolan, bar većini žena...kad se opustiš i to, onda je najbolji osjećaj kad ti dečko svrši...al sumnjam baš da je neka cura izriziti fan analnog sexa samog po sebi...:kava:

guitar5
03.07.2009., 21:13
question - boli li jako prvi put u guzU? može li se od toga u nesvijest pasti?? naime,pokušali smo cura i ja,prvi put i nikad više... prvo,mrzim kad ju išta boli,a pogotovo kad sam ja uzrok tome. drugo,od boli se onesvijestila... :(
eto,jadan li sam,tužan,potišten... pa help me!:ne zna:

Ian Anderson
03.07.2009., 21:37
question - boli li jako prvi put u guzU? može li se od toga u nesvijest pasti??

naime,pokušali smo cura i ja,prvi put i nikad više...

prvo,mrzim kad ju išta boli,a pogotovo kad sam ja uzrok tome.

drugo,od boli se onesvijestila... :(

eto,jadan li sam,tužan,potišten... pa help me!:ne zna:

:eek::eek:pa koliki ti qurac imaš kada se ona

od samog pokušaja onesvijestila:eek::eek:

trebao si ga prvo dobro namočiti u njenoj pici:cerek:

pa ga onda nježno zavući :lol:

sisi_
03.07.2009., 21:56
šta je najbolje za analni od lubrikanata,na da lijepo klizi i ne boli???????????

Acid bite
03.07.2009., 21:59
šta je najbolje za analni od lubrikanata,na da lijepo klizi i ne boli???????????
picin sokić i sperma od predhodnog jeba :D

Grmolizac
03.07.2009., 23:54
Kad sam ja svršavao u guzu, moja ženska je osjetila, jer se moj pim**k još poveća za oko 30 %, a da ste joj vidli oči.....:eek:

guitar5
04.07.2009., 07:54
Kad sam ja svršavao u guzu, moja ženska je osjetila, jer se moj pim**k još poveća za oko 30 %, a da ste joj vidli oči.....:eek:

čekaj,a ti si joj vidio oči?? šta ih ima na leđima??

:eek::eek:pa koliki ti qurac imaš kada se ona

od samog pokušaja onesvijestila:eek::eek:

trebao si ga prvo dobro namočiti u njenoj pici:cerek:

pa ga onda nježno zavući :lol:

ma,sve ja to znam,sve je to tako bilo,ali... ma,jednom i nikad više. :p

martina7
04.07.2009., 07:57
čekaj,a ti si joj vidio oči?? šta ih ima na leđima??

Pa ima puno poza u kojima se može u guzu, ne samo dogy...:p

sisi_
04.07.2009., 08:42
picin sokić i sperma od predhodnog jeba :D
rekla sam da ne boli:cerek:
to je već isprobano:kava:

natasa_st
04.07.2009., 09:30
Već imamo temu "Vole li žene da im se svrši u usta"?,
pa dadoh savjet sebi hajde provjeri ima li interesa
za analnom verzijom ove teme?

Volio bih čuti žene prvenstveno,
osjećaju li sam trenutak izlijevanja sperme u guzu,
i kako se osjećaju tada?

Obzirom da nema mogućnosti začeća sigurno su i opuštenije?

Koliko se razlikuje od svršavanja u picu?

ajme fuuuj...nesvidja mi se to...to još nisan ni probala kamo li još da će mi svršavat unutra...gadi mi se i sama pomisao na to...volin biti perverzna u krevetu i radit ću sve kako bi bilo zanimljivije...al brate ne i to. :flop:

Ken
04.07.2009., 09:43
Moja voli :o :raspa:

MareR
04.07.2009., 09:43
[QUOTE=natasa_st;21379857]ajme fuuuj...[nesvidja mi se to..
..[B]to još nisan ni probala
.....gadi mi se i sama pomisao na to

...volin biti perverzna u krevetu

ovo mi baš ne ide zajedno

lažni branitelj
04.07.2009., 09:47
ajme fuuuj...nesvidja mi se to...to još nisan ni probala kamo li još da će mi svršavat unutra...gadi mi se i sama pomisao na to...volin biti perverzna u krevetu i radit ću sve kako bi bilo zanimljivije...al brate ne i to. :flop:

zašto ti se gadi...pa između ostalog shupcic je izrazito erogena zona.a neke cure vole osjetiti spermu svog muškarca u sebi!:kava:

leptirica 2
04.07.2009., 09:53
Potpisujem:top:
I ja volim svašta,ali brate mili to ne,volim ja osjetiti njegove sokove ali na raznim drugim mjestima,ali na tom :nono:

lažni branitelj
04.07.2009., 10:01
I ja volim svašta,ali brate mili to ne,volim ja osjetiti njegove sokove ali na raznim drugim mjestima,ali na tom :nono:

jadni tvoj dragi:flop:...ali bi li ti smetalo ako bi ti dečko iša kod druge cure po to!nemoj reći da bi bila ljubomorna!:ne zna:

leptirica 2
04.07.2009., 10:09
jadni tvoj dragi:flop:...ali bi li ti smetalo ako bi ti dečko iša kod druge cure po to!nemoj reći da bi bila ljubomorna!:ne zna:O čemu ti pričaš:lol:
Ja i mm smo istomišljenici,ni on nije željan jbanja u guzu,a o svršvanju da i ne pričam...

iwana_88
04.07.2009., 10:10

potpisujem!:top:

natasa_st
04.07.2009., 10:43
jadni tvoj dragi:flop:...ali bi li ti smetalo ako bi ti dečko iša kod druge cure po to!nemoj reći da bi bila ljubomorna!:ne zna:

dobro je dabogda ti stavila zena kukumar u jedno misto di nebi tija..pa bi vidili bili se tebi svidjelo...

leptirica 2
04.07.2009., 10:44
dobro je dabogda ti stavila zena kukumar u jedno misto di nebi tija..pa bi vidili bili se tebi svidjelo...

:lol::lol::lol: Paprena si ti mala,ne daš se ti zejebavat.!

Ian Anderson
04.07.2009., 10:47

Paprena si ti mala,ne daš se ti zejebavat.!

a kakva bi tek paprena nataša st bila

da ga u dupe primi:cerek:

inspiracija bi joj doslovno curila na sve strane:D

leptirica 2
04.07.2009., 10:49
a kakva bi tek paprena nataša st bila

da ga u dupe primi:cerek:

inspiracija bi joj doslovno curila na sve strane:D
:ziba:EEEE to je druga priča:lol:
O tome bi se dalo u nekom drugom životu

natasa_st
04.07.2009., 10:51
EEEE to je druga priča:lol:
O tome bi se dalo u nekom drugom životu

a nec....nevolin kad mi neko soli pamet, da radi jedne obične sitnice bi mi treba ili vama dragi ić u ljubavnice...onda i nije za mene...:top: kad je moj dragi to pozelio...ja san mu samo rekla..moze zasto ne, ti meni stavi ja ču isto vrime tebi stavit krastavac i to je to...nije mu više palo na pamet da pita...:top:

Engelchen00012
04.07.2009., 10:54
a nec....nevolin kad mi neko soli pamet, da radi jedne obične sitnice bi mi treba ili vama dragi ić u ljubavnice...onda i nije za mene...:top: kad je moj dragi to pozelio...ja san mu samo rekla..moze zasto ne, ti meni stavi ja ču isto vrime tebi stavit krastavac i to je to...nije mu više palo na pamet da pita...:top:

:s:s E moj jedan je bio teski tradicionalni tip i takve je zene nazivao kurvama. Jednu je cak odjebao, jer je ona to od njega trazila...a on se digao i otvorio joj vrata od stana.:top::top:

natasa_st
04.07.2009., 10:57
:s:s E moj jedan je bio teski tradicionalni tip i takve je zene nazivao kurvama. Jednu je cak odjebao, jer je ona to od njega trazila...a on se digao i otvorio joj vrata od stana.:top::top:

pametan čovik...nadju se i takvi...sine mili šta bi tribala sve radit da me jebe u analni otvor, da pritom još svrši tu, da se popiša meni u usta... :rolleyes: bokte šta sve ljudi danas rade, i onda kad bi meni to moj predlozio...ja bi mu samo rekla ajde dodji prvo ja tebi, onda ti meni... :rofl::lol: sad samo neka se neki mudrijaš javi da to zene rade a muskarci ne rade...:mad:

Ken
04.07.2009., 10:59
Malo ste agresivne cure :zubo: Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale ;)

Engelchen00012
04.07.2009., 11:01
pametan čovik...nadju se i takvi...sine mili šta bi tribala sve radit da me jebe u analni otvor, da pritom još svrši tu, da se popiša meni u usta... :rolleyes: bokte šta sve ljudi danas rade, i onda kad bi meni to moj predlozio...ja bi mu samo rekla ajde dodji prvo ja tebi, onda ti meni... :rofl::lol: sad samo neka se neki mudrijaš javi da to zene rade a muskarci ne rade...:mad:

Svaka ti cast!:s:s Napokon jedna normalna zena.:top: Sve je ovo ostalo, vidim ja, teska katastrofa. Najblaze receno.:kava:
Srecom, meni nijedan tako nesto nije ni spomenuo. Imala sam stvarno srece. Nailazim na super normalne ljude.:)

natasa_st
04.07.2009., 11:01
Malo ste agresivne cure :zubo: Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale ;)

nismo agresivne nego prvenstveno sam ja reagirala..kad je rekao lazni branitelj da nekukamo ako nam muzevi budu išli kod ljubavnice..samo na to san bila agresivna...boli mene briga oče li se neko jebati u analni otvor i svršavati tu..stvar je ukusa...al problem je gore, već navedeno..

Engelchen00012
04.07.2009., 11:03
nismo agresivne nego prvenstveno sam ja reagirala..kad je rekao lazni branitelj da nekukamo ako nam muzevi budu išli kod ljubavnice..samo na to san bila agresivna...boli mene briga oče li se neko jebati u analni otvor i svršavati tu..stvar je ukusa...al problem je gore, već navedeno..

Ma sto je najzalosnije, ima glupih zena, koje se time daju ucijeniti. A svasta. Koji debilizam.:kava:

natasa_st
04.07.2009., 11:07
Svaka ti cast!:s:s Napokon jedna normalna zena.:top: Sve je ovo ostalo, vidim ja, teska katastrofa. Najblaze receno.:kava:
Srecom, meni nijedan tako nesto nije ni spomenuo. Imala sam stvarno srece. Nailazim na super normalne ljude.:)

pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi.. :D

leptirica 2
04.07.2009., 11:08
pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi.. :D
jA sam imala tu sreću da sam ga pronašla već usklađenog:cerek:

Engelchen00012
04.07.2009., 11:10

Tek sad vidim kako sam bila bezobrazna prema nekima od njih!:(
A bili su stvarno super. Svi su se meni prilagođavali!:D

MareR
04.07.2009., 11:23

:top:

antun
04.07.2009., 12:05

uskladili na krastavcu

Lucky_star
04.07.2009., 16:28

potpisujem:s

Voliš li ti to da ti se radi?

Ken
04.07.2009., 16:35
Posto me nikako ne privlace muskarci, ne, ne volim da mi se svsava u guzu :rofl:

I kakve veze ima da li ja volim, ako cura voli? Sto, mora biti neki reciprotet? Stvarno se zalazem za uvođenje logike kao obaveznog rpedmeta u svim skolama, ne samo gimanazijama, nece skodit. Zajedno sa seksualnim odgojom :rofl:

Ako ne volis, sve pet. Ali bez zgrazanja i pljuvanja po onima koji vole, pogotovo bez komentara "moze, ako oce i on". Smijesni su :zubo:

JEDEM ŠKAMPE
04.07.2009., 16:47
moja cura voli da joj se svrši u guzu , ja više preferiram po sisama ...... al to sam samo ja.

Mandrak
04.07.2009., 17:13
vole.

pogotovo djevice koje nedaju pice (jer to cuvaju za dragog)

Lucky_star
04.07.2009., 23:35
Posto me nikako ne privlace muskarci, ne, ne volim da mi se svsava u guzu :rofl:

I kakve veze ima da li ja volim, ako cura voli? Sto, mora biti neki reciprotet? Stvarno se zalazem za uvođenje logike kao obaveznog rpedmeta u svim skolama, ne samo gimanazijama, nece skodit. Zajedno sa seksualnim odgojom :rofl:

Ako ne volis, sve pet. Ali bez zgrazanja i pljuvanja po onima koji vole, pogotovo bez komentara "moze, ako oce i on". Smijesni su :zubo:

Nisi shvatio - stvarno bi trebalo uvest logiku.:D
Da preformuliram; Dal' bi se tebi se vidjelo da ti neko (može i cura) gura nešto (može bit dildo) u analni otvor? Jesi li probao? Nemoj se sad zgražat nad pitanjem jer to mnogim muškima paše da im se radi, više nego ženama.
Žene to uglavnom rade zato što moraju.

Namjerno to pitam jer je prirodno da muški vole primit u guzuz bog smještaja prostate dok ženama to nije nikakvo posebno iskustvo.
:ne zna:
http://www.donstalens.com/fun/+18/eros/stimulacija_prostate.php

Kad pročitaš bit će ti jasno zašto bi raspravu trebalo voditi u smjeru muškaraca. Ne radi se o nikakvom reciprocitetu!!:ne zna:

Simple Fille
04.07.2009., 23:42
A šta se tu ima voljeti ili ne voljeti kod svršavanja u šupak? :rofl:

Ono, jebem se u šupak,a ne volim da mi se svrši u isti?! :rofl:

Ili kako netko može reći ne volim da mi se svrši u šupak,a nije se jebao u isti?! :rofl:

Zoey
04.07.2009., 23:46

potpis :s

reciprocitet? kaj to netko smtra nacelom u seksu? o majke ti.

Da preformuliram; Dal' bi se tebi se vidjelo da ti neko (može i cura) gura nešto (može bit dildo) u analni otvor? Jesi li probao? Nemoj se sad zgražat nad pitanjem jer to mnogim muškima paše da im se radi, više nego ženama.

Namjerno to pitam jer je prirodno da muški vole primit u guzuz bog smještaja prostate dok ženama to nije nikakvo posebno iskustvo.

Kad pročitaš bit će ti jasno zašto bi raspravu trebalo voditi u smjeru muškaraca. Ne radi se o nikakvom reciprocitetu!!:ne zna:

cekaj, cekaj, samo malo. zene to uglavnom rade zato sto moraju? ha?

i - zenama to nije nikakvo posebno iskustvo? jebate led, kaj se tu sve nece cut.

A šta se tu ima voljeti ili ne voljeti kod svršavanja u šupak? :rofl:

Ono, jebem se u šupak,a ne volim da mi se svrši u isti?! :rofl:

Ili kako netko može reći ne volim da mi se svrši u šupak,a nije se jebao u isti?! :rofl:

tocno to. prvo neka probaju, onda neka donose generalizirane zakljucke. tipa, zene to rade jer moraju. mos mislit.

4fun
05.07.2009., 00:04

bullshit. zene to vole. uzivaju u tome i cak i prve iniciraju.

Lucky_star
05.07.2009., 00:16
potpis :s

reciprocitet? kaj to netko smtra nacelom u seksu? o majke ti.

cekaj, cekaj, samo malo. zene to uglavnom rade zato sto moraju? ha?

i - zenama to nije nikakvo posebno iskustvo? jebate led, kaj se tu sve nece cut.

tocno to. prvo neka probaju, onda neka donose generalizirane zakljucke. tipa, zene to rade jer moraju. mos mislit.

bullshit. zene to vole. uzivaju u tome i cak i prve iniciraju.

Glume ali si to neki ne žele priznati. Sad mi još recite da nikad nisu glumile orgazam:lol: Ja osobno ne znam ni jednu koja voli (znači probala je i sviđa joj se) a znam ih mnogo koje ne žele ni probati. Možda na svakih 100 žena dođe 1 kojoj se to sviđa. Dok kod muškaraca bi bilo obratno, samo se srame priznati jer ih to asocira na homoseksualnost. Zanimljivo je kako vi muški lako pušite laži i fore kad je vaš ego u pitanju.

4fun
05.07.2009., 00:24
Glume ali si to neki ne žele priznati. Sad mi još recite da nikad nisu glumile orgazam:lol: Ja osobno ne znam ni jednu koja voli (znači probala je i sviđa joj se) a znam ih mnogo koje ne žele ni probati. Možda na svakih 100 žena dođe 1 kojoj se to sviđa. Dok kod muškaraca bi bilo obratno, samo se srame priznati jer ih to asocira na homoseksualnost. Zanimljivo je kako vi muški lako pušite laži i fore kad je vaš ego u pitanju.

ok, onda su moje neke 'glumile', pa me molile da to napravimo, pa onda opet htjele jos, pa cak i koristile neka pomagala pri sexu za to mjesto, a sve da ja rijec na tu temu nikada nisam rekao. jer, pazi komedije, meni to i nije nista spesl.

:lol::lol::lol::lol::lol:

ne znam samo koji im je cilj tog zrtvovanja onda... :ne zna:

:kokice:

Zoey
05.07.2009., 10:24

onda ne seri i suti. dok osobno ne upoznas neke koje to vole.

a ove koje ne zele ni probati imaju moj pozdrav, evo. od jedne koja je to inicirala i voli.

Ken
05.07.2009., 10:26
rekao bi ti nesto, ali dobio bi karton za vrijeđanje forumasa, pa necu :zubo:

Ti ne znas niti jednu, tvoje prijateljice ne vole, ti ovo ti ono, stoga, mora da je tako. Potpuno pogresan nastup i promaseni argumenti. Moja cura voli. A da ne voli, ne bi to radili, jer ja ne zelim da ona radi nesto, sto njoj ne pase (zapravo, sto je njoj odbojno), samo radi mene, ne samo u seksu, nego u bilo kojem podrucju u zivotu. A i ovo upravo cita i smije ti se :zubo: Jer. Voli. Anlani. Seks. I ona ga vecinom inicira ;)

Emericzy
05.07.2009., 10:39

Ako si muško, preporučujem ti da se upoznaš s još malo većim brojem žena (u intimnom smislu) prije nego počneš u javnosti govoriti ovakve stvari.

Ako si žensko, pročitaj malo slične topice na forumu. Pronaći ćeš puno postova žena koje to rade iz vlastitog (često velikog) zadovoljstva.

Analni seks je, kad se radi kako treba, vrlo ugodan i uzbudljiv i muškarcima i ženama. Neki to zbog nepotrebnog otpora, straha, gađenja ili nespretnih partnera nikad ne dožive. Ali nemojte soliti pamet ljudima koji znaju i hoće i uživaju, molim vas.

Simple Fille
05.07.2009., 11:07
I ona ga vecinom inicira ;)

Daj mi samo reci da li ona to svaki put kada se seksate inicira ili je to možda 10-tak puta godišnje? :D
Ja imam osjećaj da ljudi koji ne čine ( namjerno ne želim reći ne vole ) analni sex misle da mi koji ga činimo i volimo radimo to svaki put kada se jebemo.:rofl:

Ja iz svog skromnog seksualnog iskustva mogu reći da ja volim analni sex,ali moram razočarati ove koji su protiv njega, da ja taj isti imam svega par puta godišnje. :D
Imam ga onda kada osjetim želju za njim,a to nije svaki dan, nego kao što rekoh, par puta godišnje.

Većinom imam želju za njim kada mi više nije dovoljna penetracija u vađajnu jer postane preširoka i preduboka,a želim osjetiti kurac u sebi.
Ima trenutaka kada sam nadprosječno napaljena i kada volim da me se malo jebe i u druge rupe. :D

To nije bolno ako se radi sa užitkom. :cerek:

Evo neke žene osjećaju bol kad im se penetrira u vađajnu. Kako to objasniti? :D

Svoj prvi analni sex imala sam davno još na početku svog seksualnog života. Također sam ga sama inicirala i to iz čiste znatiželje. I svidjelo mi se.

U seksu nikada ništa ne odbijam probati ono što mi se čini imalo zanimljivim. Pa ono što mi se svidi činim i dalje,a ono što ne, ode u zaborav.
Ništa loše se čovjeku ne može desiti od pokušaja nečega. :ne zna:

Svršavanje u guzu nema smisla komentirati jer svršavanje je svršavanje. Koja razlika od izbacivanja sjemena na lice ili u guzu? Za mene nikakva jer volim kada moj muškarac izbaci sjeme na mene pa makar to bilo i u oko. :D

Lucky_star
05.07.2009., 11:16
onda ne seri i suti. dok osobno ne upoznas neke koje to vole.

a ove koje ne zele ni probati imaju moj pozdrav, evo. od jedne koja je to inicirala i voli.

rekao bi ti nesto, ali dobio bi karton za vrijeđanje forumasa, pa necu :zubo:

Ti ne znas niti jednu, tvoje prijateljice ne vole, ti ovo ti ono, stoga, mora da je tako. Potpuno pogresan nastup i promaseni argumenti. Moja cura voli. A da ne voli, ne bi to radili, jer ja ne zelim da ona radi nesto, sto njoj ne pase (zapravo, sto je njoj odbojno), samo radi mene, ne samo u seksu, nego u bilo kojem podrucju u zivotu. A i ovo upravo cita i smije ti se :zubo: Jer. Voli. Anlani. Seks. I ona ga vecinom inicira ;)

Ako si muško, preporučujem ti da se upoznaš s još malo većim brojem žena (u intimnom smislu) prije nego počneš u javnosti govoriti ovakve stvari.

Ako si žensko, pročitaj malo slične topice na forumu. Pronaći ćeš puno postova žena koje to rade iz vlastitog (često velikog) zadovoljstva.

Analni seks je, kad se radi kako treba, vrlo ugodan i uzbudljiv i muškarcima i ženama. Neki to zbog nepotrebnog otpora, straha, gađenja ili nespretnih partnera nikad ne dožive. Ali nemojte soliti pamet ljudima koji znaju i hoće i uživaju, molim vas.

Čitam i smijem se...strašno kako si neki ne žele priznat neke stvari i elegantno zaobilaze poantu mog posta. :klap: Ili je problem u čitanju? Al šta vam ja mogu..Ako vam toliko smeta što ja zaključe izvodim na temelju mišljenja ženskih osoba s kojima sam razgovarala o tome zašto onda vi izvodite zaključke na temelju svojih cura/žena ili prijatelja?? Malo licemjerno za moj pojam. I šta ste tako osjetljivi? Ako ste u većini nema potrebe da se grčevito branite, pogotovo vi žene koje 'volite':mig:

Engelchen00012
05.07.2009., 11:19
Čitam i smijem se...strašno kako si neki ne žele priznat neke stvari i elegantno zaobilaze poantu mog posta. :klap: Ili je problem u čitanju? Al šta vam ja mogu..Ako vam toliko smeta što ja zaključe izvodim na temelju mišljenja ženskih osoba s kojima sam razgovarala o tome zašto onda vi izvodite zaključke na temelju svojih cura/žena ili prijatelja?? Malo licemjerno za moj pojam. I šta ste tako osjetljivi? Ako ste u većini nema potrebe da se grčevito branite, pogotovo vi žene koje 'volite':mig:

Inace zaobilazim ovu temu, jer sam svoje vec rekla, ali kako se ovdje rijetko viđa pametan i nadasve istinit post, moram se s ovim sloziti!:top: :s

Zoey
05.07.2009., 11:21

a.... ne. ja sam dobro procitala. u tvojem postu lijepo pise "zene to uglavnom rade zato sto moraju. to se nemre dvosmisleno procitati, i kolko ja vidim, to je poanta - zene to uglavnom ne vole, pa onda mora da ni muskarci ne vole. to je uvrnuta logika kaj se mene tice.

Prosjecan
05.07.2009., 11:25
One koje vole - vole. One koje ne vole - ne vole. I što sad? Ispravljat krive Drine? Čemu?

Analni seks je jednako ugodan (ili bolan) kao i svi drugi oblici seksa.

Ako postoji interes obiju strana i to im pričinja užitak nema razloga tvrditi da je to nešto što MORAJU pa zato to rade.

Onaj tko je iskusio (analni) seks zna da postoji razlika kad nešto radi s užitkom i kad radi preko one stvari. Onaj kom je svejedno as long as it gets done... oh well.

Engelchen00012
05.07.2009., 11:26
One koje vole - vole. One koje ne vole - ne vole. I što sad? Ispravljat krive Drine? Čemu?

Analni seks je jednako ugodan (ili bolan) kao i svi drugi oblici seksa.

Ako postoji interes obiju strana i to im pričinja užitak nema razloga tvrditi da je to nešto što MORAJU pa zato to rade.

Onaj tko je iskusio (analni) seks zna da postoji razlika kad nešto radi s užitkom i kad radi preko one stvari. Onaj kom je svejedno as long as it gets done... oh well.

Odlicno. Sad mozemo napokon zatvoriti temu!:top:

Ken
05.07.2009., 11:28
Daj mi samo reci da li ona to svaki put kada se seksate inicira ili je to možda 10-tak puta godišnje? :D
Ja imam osjećaj da ljudi koji ne čine ( namjerno ne želim reći ne vole ) analni sex misle da mi koji ga činimo i volimo radimo to svaki put kada se jebemo.:rofl:

Ma naravno da ne. Analni seks je kao slag na kraju, niti ga se ne ocekuje stalno, vjerojatno bi svakodnevni i dosadio :zubo: Ovako se zadrzava neka doza zabranjenosti i posebnosti :) Ali uglavnom se desi u situacijama jake napaljenosti :zubo:

Ostatak posta potpisujem :s

Zoey
05.07.2009., 11:30

mozemo je zatvoriti sa zakljuckom da nitko nista ne radi zato kaj mora nego zato sto to zeli?

to sto frendice od goreupisanog ne prakticiraju analni seks jer ga ne vole (a nisu nikad ni probale, a ni ne zele probat) nema apsolutno nikakve tezine u argumentaciji. ne mozes mi reci da vecina cura to radi zato sto mora. ne mozes. ja ne moram nista, a ne bi ni one trebale - mozda zato nikad nisu ni probale, jer ih je netko nagovarao i prisiljavao, tko zna.

Emericzy
05.07.2009., 11:33

Do sutra. To je tema koja nikad ne umre. Bar jedan topic tjedno se pojavi.

Engelchen00012
05.07.2009., 11:35
mozemo je zatvoriti sa zakljuckom da nitko nista ne radi zato kaj mora nego zato sto to zeli?

to sto frendice od goreupisanog ne prakticiraju analni seks jer ga ne vole (a nisu nikad ni probale, a ni ne zele probat) nema apsolutno nikakve tezine u argumentaciji. ne mozes mi reci da vecina cura to radi zato sto mora. ne mozes. ja ne moram nista, a ne bi ni one trebale - mozda zato nikad nisu ni probale, jer ih je netko nagovarao i prisiljavao, tko zna.

Nisam JA to rekla, ali se s Lucky star uglavnom slazem u tome. Jasna mi je tvoja logika i ja tako razmisljam, ali ima svakakvih glupih zena...:mig:

Simple Fille
05.07.2009., 11:39
Ma naravno da ne. Analni seks je kao slag na kraju, niti ga se ne ocekuje stalno, vjerojatno bi svakodnevni i dosadio :zubo: Ovako se zadrzava neka doza zabranjenosti i posebnosti :) Ali uglavnom se desi u situacijama jake napaljenosti :zubo:

Ostatak posta potpisujem :s

No, kužimo se. :mig:

To je nešto što se čini da bude malo zanimljivije u seksu.Svaki par na svoj način razbija 'monotoniju' u seksu. :D

Činiti sve ono što se želi u normalnim količinama i to je to.

Ja volim ćušpajz! :cerek:

Zoey
05.07.2009., 11:43
Nisam JA to rekla, ali se s Lucky star uglavnom slazem u tome. Jasna mi je tvoja logika i ja tako razmisljam, ali ima svakakvih glupih zena...:mig:

da, da, ne ti, mislila sam na sretnu zvijezdu, nisam se bas dobro izrazila :)

Lucky_star
05.07.2009., 19:01
a.... ne. ja sam dobro procitala. u tvojem postu lijepo pise "zene to uglavnom rade zato sto moraju. to se nemre dvosmisleno procitati, i kolko ja vidim, to je poanta - zene to uglavnom ne vole, pa onda mora da ni muskarci ne vole. to je uvrnuta logika kaj se mene tice.

Ne, nisam htjela to reći, valjda sam se krivo izrazila:ne zna:. Htjela sam reći da žene to uglavnom ne vole ili se boje probati i da često to rade pod pritiskom muškaraca. Nije bilo ni govora da muškarci to ne vole. Upravo suprotno- željela sam reći da oni to vole i iniciraju. I ne samo da vole 'davati' nego ih uzbuđuje i vole 'primati'.
Osim toga htjela sam se osvrnuti na ranije postove gdje pojedinci spominju reciprocitet i kako ne bi dali da cura njih j.e.b.e u guzicu te se ljute na neke forumašice koje imaju određenu odbojnost prema analnom seksu. Naime, cure su gore rekle da bi probale pod uvjetom da dečko prvi da njima, a muški dio se odma naljutio. Mene to ljuti..Čude se što ženska ne da guzicu a ne daju ni oni svoju. Analni otvor je svima isti prema tome nije fer da dečki koji strahuju za svoju guzicu (doslovno) a osuđuju cure koje se protive ovakvom obliku seksa. Eto. Namjera mi nije bila vrijeđati vas koji to volite jer svatko nešto voli i nismo svi isti.:kava:

Engelchen00012
05.07.2009., 19:30
Ne, nisam htjela to reći, valjda sam se krivo izrazila:ne zna:. Htjela sam reći da žene to uglavnom ne vole ili se boje probati i da često to rade pod pritiskom muškaraca. Nije bilo ni govora da muškarci to ne vole. Upravo suprotno- željela sam reći da oni to vole i iniciraju. I ne samo da vole 'davati' nego ih uzbuđuje i vole 'primati'.
Osim toga htjela sam se osvrnuti na ranije postove gdje pojedinci spominju reciprocitet i kako ne bi dali da cura njih j.e.b.e u guzicu te se ljute na neke forumašice koje imaju određenu odbojnost prema analnom seksu. Naime, cure su gore rekle da bi probale pod uvjetom da dečko prvi da njima, a muški dio se odma naljutio. Mene to ljuti..Čude se što ženska ne da guzicu a ne daju ni oni svoju. Analni otvor je svima isti prema tome nije fer da dečki koji strahuju za svoju guzicu (doslovno) a osuđuju cure koje se protive ovakvom obliku seksa. Eto. Namjera mi nije bila vrijeđati vas koji to volite jer svatko nešto voli i nismo svi isti.:kava:

Sve si odlicno rekla. Ne znam tko bi ovome mogao naci neku zamjerku. Osim sto ce te opet vrlo vjerojatno napasti, zbog prvog dijela posta.:rolleyes: Ali u pravu si i ne znam zasto to mnogima toliko smeta.:kava:

Zoey
05.07.2009., 19:40
...
Naime, cure su gore rekle da bi probale pod uvjetom da dečko prvi da njima, a muški dio se odma naljutio. Mene to ljuti..
...

evo meni je ovo totalno cudna logika. uvjetovanje i sranja. nastavlja se na tvoju logiku da zasto i muski ne bi dali curama da ih pojebu u guzicu kao sto muski njih seve u dupe. moram rec da mi je to stvarno nevjeojatno. onak, fakat.

Sve si odlicno rekla. Ne znam tko bi ovome mogao naci neku zamjerku. Osim sto ce te opet vrlo vjerojatno napasti, zbog prvog dijela posta.:rolleyes: Ali u pravu si i ne znam zasto to mnogima toliko smeta.:kava:

skuseno priznajem da zapravo nisam shvatila njezin post niti ponovno objasnjavanje necega. evo, stvarno. meni je stran pojam - ti ces meni, ja cu tebi.

Lucky_star
05.07.2009., 20:24
Thnx, bar netko razumije:mig: A ovaj prvi dio će ignorirat jer 'o tome se ne priča'. Čitaju samo ono što žele pročitati a ja tu ko pokvarena gramofonska ploča pokušavam nacrtat:moli:

evo meni je ovo totalno cudna logika. uvjetovanje i sranja. nastavlja se na tvoju logiku da zasto i muski ne bi dali curama da ih pojebu u guzicu kao sto muski njih seve u dupe. moram rec da mi je to stvarno nevjeojatno. onak, fakat.

To sam navela kao primjer dvostrukih mjerila koja postoje među forumašima a NE kao primjer poželjnog seksualnog ponašanja.

skuseno priznajem da zapravo nisam shvatila njezin post niti ponovno objasnjavanje necega. evo, stvarno. meni je stran pojam - ti ces meni, ja cu tebi.
ne razumijemo se...

The_Forbiden
05.07.2009., 21:41
pa kako vam penis ne smrdi posle analnog sexa? xD

guitar5
05.07.2009., 21:44

voda i sapun čine čuda...:lol:

Emericzy
05.07.2009., 23:22

Probaj pa ćeš vidjeti. Sruši jednu od urbanih legendi.

intercepts
05.07.2009., 23:42

ja sam npr. po pitanju neugodnih mirisa nakon analnog sexa imao jako losih iskustva,ne osjeti se odmah po zavrsetku,ali zaudara po par tjedana kasnije.vidim da vecina ovdje tupi svoje oko analnoga sexa,ali moje je mišljenje ovakvo.Kao mladome napaljenku bio je to san snova,no kako se to radilo češće postalo je očito da me ne privlači,nakon par ekscesa(izlaska stolice na vidjelo,vece kolicine) za vrijeme samoga analca te mirisa koji su dugo vremena ostajali,odlucio sam srezati analni sex na sex sa kondomom,naravno kada sam ga prakticirao.nakon toga mi je ta rupica još više izgubila na smislu(danonočno nagovaranje,nikakva spontanost,a rezultat?uska rupa koju svako toliko treba vlažiti,govorim upravo to jer uvijek kada bi bilo vrijeme da se odvija pri ruci mi nije bio niti jedan lubrikant).Jedina pozitivna stvar jest upravo to svršavanje bez ikakvoga straha.

valsimot53
06.07.2009., 00:03
ja sam npr. po pitanju neugodnih mirisa nakon analnog sexa imao jako losih iskustva,ne osjeti se odmah po zavrsetku,ali zaudara po par tjedana kasnije.vidim da vecina ovdje tupi svoje oko analnoga sexa,ali moje je mišljenje ovakvo.Kao mladome napaljenku bio je to san snova,no kako se to radilo češće postalo je očito da me ne privlači,nakon par ekscesa(izlaska stolice na vidjelo,vece kolicine) za vrijeme samoga analca te mirisa koji su dugo vremena ostajali,odlucio sam srezati analni sex na sex sa kondomom,naravno kada sam ga prakticirao.nakon toga mi je ta rupica još više izgubila na smislu(danonočno nagovaranje,nikakva spontanost,a rezultat?uska rupa koju svako toliko treba vlažiti,govorim upravo to jer uvijek kada bi bilo vrijeme da se odvija pri ruci mi nije bio niti jedan lubrikant).Jedina pozitivna stvar jest upravo to svršavanje bez ikakvoga straha.
Pa dobro. Koliko je to tebi trebalo vremena da skuzis da ti je to odvratno?
A kad si skuzio, onda si opet danonocno nagovarao na isto i odlucio to raditi s kondomom. Daj se odluci vec jednom.

Glavni frajer kaže:
06.07.2009., 03:57
žene najviše vole da im se svrši u kondom :rofl:

Emericzy
06.07.2009., 05:33
Pa dobro. Koliko je to tebi trebalo vremena da skuzis da ti je to odvratno?
A kad si skuzio, onda si opet danonocno nagovarao na isto i odlucio to raditi s kondomom. Daj se odluci vec jednom.

Ne može od smrada. Sjebala mu se koncentracija. Vidiš da njemu "zaudara po par tjedana kasnije" :rofl:

natasa_st
06.07.2009., 06:29
Ne može od smrada. Sjebala mu se koncentracija. Vidiš da njemu "zaudara po par tjedana kasnije" :rofl:

pa nije smješno, ovo je zbilja gadljivo.. :ne zna:

Zoey
06.07.2009., 09:05
zaudara tjednima! pa ja cu se upiskit od smijeha.

pa sta ima zaudarat uopce ako se operes pobogu? jel ti i tvoje vlastito dupe smrdi tjednima nakon sto obavis nuzdu? aha.... da, to radis svaki dan pa ti ne smrdi, mora da je stvar u zenama koje ziher smrde vise nego ti. ajme meni.