PDA

View Full Version : Proslava rođendana - teme, igraonice, pribor

stranice : [1] 2 3 4

Blueberry
26.01.2004., 13:46
Molim pomoć i to hitnu, propao mi jedan plan pa sad moram brzo pronaći igraonicu za proslavu roćkasa moje smajlice.
U Zgbu, po mogućnosti zapadni dio grada ili centar.

Naravno, ako imate brojeve telefona i cjenike, bit ću vam neizmjerno zahvalna!

Hvala svima PUUUUUNO!

duda
26.01.2004., 13:54
Imaš tom-tom klub negdje oko Britanca (upiši na Google i naći ćeš sve ne njihovoj stranici)

Blueberry
28.01.2004., 07:36
Thanks duda,

ali, dajte vi ostali, valjda ima još netko iz zgba tko bi mi mogao nešto preporučiti?!
Stvarno mi je frka!!!

afro
28.01.2004., 09:44
Igraonica "delfin" kod starog parka Tresnjevka Na Tresnjevci.

945 kuna ukljucena torta + hrana ,pice i bla bla.(2 sata)

Cijena vrijedi do 15-oro djece.

Blueberry
28.01.2004., 14:02
afro kaže:
Igraonica "delfin" kod starog parka Tresnjevka Na Tresnjevci.

945 kuna ukljucena torta + hrana ,pice i bla bla.(2 sata)

Cijena vrijedi do 15-oro djece.

Thnx afro, ovo je upalilo!!!
Spašena sam, ne znam sto bih s petnaestero djece i roditeljima koje još ne poznam doma!

HVALA, HVALA!

Doria
29.01.2004., 21:06
.. cisto za buduce potreba.. ima i igraonica u Masarykovoj, zove se Koko.. ne znam cijene i to, ali znam da to je ta sad ogromni hit za djecje rodjendane :)

Blueberry
23.02.2004., 10:17
Just FYI:

Igraonica Delfino u Nehajskoj je super odigrala svoju ulogu.
Klinci su se oduševili, tete su se doista trudile.
Klope i sokova je bilo dovoljno i sve pristojno, onako kako smo se dogovorili.

Za buduće potrebe: Delfino, Nehajska 10

Hvala svima na idejama!

T@nja
30.03.2004., 18:21
Nemrem naci slican topic, pa da pitam....
Ima li netko iskustava sa proslavom rodjendana u igraonicama u Zagrebu i gdje (MCDonalds ne bih)?

:tulum:

Brunda
31.03.2004., 14:11
Na Velesajmu paviljon 25. Super je, samo što nema teta koje ih čuvaju nego su roditelji s njima ali je u sklopu igraonice birc. Uzmite šlape ili deblje čarape. Cijena je ja mislim oko 50 kn. Unutra je uračunat mislim sok, komad pizze i ne znam za tortu ali mislim da je. Nije to jedini menu, ali ne znam šta drugi sadže. Treb ase raspitati tamo. Rade do 20 sati. Inače je upad 20 kn i može se biti cijeli dan. :W

Blueberry
01.04.2004., 07:48
Evo, (ja sam sličan topic postavila prije dva mjeseca):

imaš igraonicu u Kaptol centru, treba dosta ranije organizirati, cijena oko 500 kn ali svu klopu moraš donijeti sama;

Delfino, Nehajska 10, 945 kn, sve uračunato u cijenu (sendviči, sokovi, grickalice, torta, slikanje s tvojim aparatom, tematski rođendan), odlično (iz vlastitog iskustva)

Tom-tom club kod Britanca, također sve uračunato u cijenu, cijena oko 1300 kn

T@nja
01.04.2004., 07:51
Blueberry , thanks.
Ove cijene koje si navela, jesu li neovisne o broju djece?

Nisam vidla tvoj topic, zaista....ajde moderatori spojite to onda!

Blueberry
01.04.2004., 08:04
T@nja kaže:
Blueberry , thanks.
Ove cijene koje si navela, jesu li neovisne o broju djece?

Nisam vidla tvoj topic, zaista....ajde moderatori spojite to onda!

To je kad brzam... ccc

cijene su za <15-ero djece!

T@nja
01.04.2004., 08:14
Ajd', pliz, ak imas i brojeve telefona.......
Moze i na PM :moli:

Blueberry
01.04.2004., 08:32
T@nja kaže:
Ajd', pliz, ak imas i brojeve telefona.......
Moze i na PM :moli:

Ma, imam brojeve doma tak da mogu javiti tek večeras, ali... probaj na 988 ;)

Seminom
03.04.2004., 19:57
Citam ovaj topic, pa me zanima sto te igraonice nude i kako su opremljene !

d@d@
23.12.2004., 09:19
Ovako, mali ima rođendan na 1.1. koko je to dan kad se teško može organizirat proslava odgodit ćemo je za 3. ili 4. Htio bi pozvat veće društvo 20 tak djece + starci što nam ne stane u stan. Mc Donalds ne dolazi u obzir. Jel ima u Zg mogućnost da se iznajmi kakav prostor, igraonica ili slično i koliko bi to koštalo po klincu ili po satu?

ožujska
23.12.2004., 13:31
ovo mi se cini zgodno:
http://jagor.srce.hr/likovna-skola-tanay/cudrod.html

bigblue2010
23.12.2004., 14:00
I moja mala ima rodjendan 1.01. :) . Ima puno igraona u Zg koje organiziraju proslave rođendana, ali vrlo ih je malo koje imaju i mogućnost primiti roditelje u punom sastavu. I još ti mogu reći da ćeš sada teško naći nešto za 4.01, uglavnom je sve već zauzeto. Ja sam rezervirala pred 3 tjedna za 8.01. i jedva sam našla. A koliko ti je star sin?

Obično ti je cijena između 300 - 500 Kn za 2 sata do 10 djece (ovisi o izboru hrane), a 20 ili 25 Kn dodatno po djetetu iznad desetero i oko 120 Kn za dodatni sat.

d@d@
27.12.2004., 10:39
Mali je 9 godina. Društvo je hokejaška momčad.:D. Idealno mjesto bi bilo dvorište, ali kako to napravit u zimi?

Jump-Jump
27.12.2004., 14:24
I mi smo u zimskoj ekipi!! 30.12. biti će sineku dvije godine!

Ali nama je problem što nam većina frendova nema klince, a dijete čuva dida, tako da nemamo neku vrtićku ekipu s kojom bi organizirali slavlje! Čini mi se da će i ove godine biti više odraslih..., ali što je tu je.

I nas je hrpa, pa smo i sami u dilemi: opet se tiskati u stanu i biti jedni drugima po glavi...ili... ili čekamo da nam padne neka mrak ideja na pamet, koja bi se mogla realizirati?!:D

Da ima snijega svi bi na Sljeme, lijepo obuć' skafandere i udri po sanjkama..., ovako mi se nešto ne mili ići u organizirane igraonice...

Ove igraonice gdje klinci imaju organiziranu igru, a odrasli piju sa strane i pričaju... ne znam, ne mogu se još uvijek uživiti u to... kakva su vaša iskustva??

d@d@
27.12.2004., 14:30
Zgodno za dječicu vrtičke dobi. Možda je 2 godine premalo, ak ga ostavite u igraonici plakat će ? Mom malom su se u Mc Donaldsu zamjerili jer im nisu dali pit kolu dok ne pojedu sendviče i nisu smjeli raspakirat darove do kraja programa.

bigblue2010
28.12.2004., 11:20
Jump-Jump kaže:
I mi smo u zimskoj ekipi!! 30.12. biti će sineku dvije godine!

Ove igraonice gdje klinci imaju organiziranu igru, a odrasli piju sa strane i pričaju... ne znam, ne mogu se još uvijek uživiti u to... kakva su vaša iskustva??

Više ću ti reći kad prođe naša proslava, ali vodila sam kćer na par takvih rođendana i bilo je bolje nego kad je to bilo negdje u stanu, pa ima odraslih više nego djece, puši se, i nekako na kraju ispadne da je sve više podređeno zabavi odraslih.
Mi smo se odlučili ovako, jer ženska već ima škvadru, njih desetak, a jedinica je i onak, razmažena i mislim da bi poludila da joj desetero djece počne razvlačiti igračke. A to je njen dan i hoću da uživa, tamo tete to sve organiziraju, animiraju klince, a roditelji su tamo zato da djeca ne plaču, a ne da feštaju.

mermaid
30.08.2005., 07:49
ja sam u svom kvartu ( malesnici) pronasla jednu novu igraonicu preko puta kafica jet set, mislim da se zove nesto kao nasa djeca ili sretna djeca. Prostor je lijepo uredjen, imaju proslave rodjendana, jezike, plesne radionice bla bla i sve ostalo ali bas je zgodno. Bila sam u zurbi pa se nisam detaljno raspitivala o rodjkasima pa svrati. Dala sam malu na cuvanje 2 sata i nije htjela ici doma kada sma dosla po nju. Dobar znak rekla bi :)

GoldenSurferFromCRO
30.08.2005., 11:19
Preporucujem gigaigraonicu kod Velesajma, kao sto je vec receno na gornjem dijelu ovog topica.
Upad 56kn za svako dijete (uracunati pizza, 2soka i jos par detalja kojih se ne mogu sjetiti), a djeca se uvijek igraju non stop okolo, a svracaju samo da popije ili da jede. Tortu se moze unositi unutra i roditelji mogu se slikati s djecom i sve je super za razliku od McDonalds i slicnih gdje tete sve rade umjesto djece pa je to losije.

dodouprolazu
30.08.2005., 15:02
a jel nude jos sto osim pizze tj. zamjena za pizzu neke vocne salate za klince ili neke mastovite sendvice onako friski sir, sunka pa jos urkaseni povrcem kao nos i oci...ovisi naravno o uzrastu klinaca ali ako su to neki 2-3 godisnjaci pa bas ne mora biti pizza

GoldenSurferFromCRO
31.08.2005., 07:15
Ne vjerujem da nude sto drugacije od pizze, pa probaj se dogvooriti s mjerodavnima za promjenu menua.

A osim toga sto ce djeci razlicitost prehrane kada su totalno usredotocena u igrarijama! Da vidis sto se nudi tamo, odmah bi shvatio da mogu tako se igrati cijeli dan a ti mozes se na moru prepustiti cavrljanjima s frendovima ili citajuci novine!

Odlicno!:top:

bobica
31.08.2005., 08:26
GoldenSurferFromCRO kaže:
Ne vjerujem da nude sto drugacije od pizze, pa probaj se dogvooriti s mjerodavnima za promjenu menua.

A osim toga sto ce djeci razlicitost prehrane kada su totalno usredotocena u igrarijama! Da vidis sto se nudi tamo, odmah bi shvatio da mogu tako se igrati cijeli dan a ti mozes se na moru prepustiti cavrljanjima s frendovima ili citajuci novine!

po meni je problem s tim na velesajmu što nije otvoreno ekskluzivno za slavljenike. ok, prostor je velik, ali tamo zna stvarno biti ogromne gužve pa bih ja, kad bih organizirala za princezu tamo rođendan, dobro pazila koji termin bezeciram.

btw. mislim da se oni zatvaraju preko ljeta pa ne znam rade li već

bobica
31.08.2005., 08:28
btw. bila sam na ok proslavama u kiku (masarykova), a navodno je jako dobro u sveigralištu (mihanovićeva), gdje imaju neku foru tipa djećji disco.
toliko o mom kvartu:)

GoldenSurferFromCRO
31.08.2005., 08:57
bobica kaže:
po meni je problem s tim na velesajmu što nije otvoreno ekskluzivno za slavljenike. ok, prostor je velik, ali tamo zna stvarno biti ogromne gužve pa bih ja, kad bih organizirala za princezu tamo rođendan, dobro pazila koji termin bezeciram.

btw. mislim da se oni zatvaraju preko ljeta pa ne znam rade li već

Prek ljeta ne rade, a ponovo rade od pocetka skolske godine. Subotom je uvijek najveca guzva, a nakon subote slijedi nedjelja. U ta 2 dana uvijek imaju slavlja, stolovi su organizirani prema broju slavljenika i tako su spojeni svaki posebno. istina je da je guzva ali djeca su tako razdragana i vesela i u njihovim ocima uvijek sjaji kada trce okolo. A roditelji su odonda mirni i pricaju bez opterecenja osim za one koji imaju malenu djecu do 1,5 -2 godine...

mermaid
31.08.2005., 09:07
:cheer:
Jucer sam ponovo bila u onoj igraonici, zove se sretno dijete i tel je 3792288. jurja sizgorica 1
Upisala sam svoju malu na poludnevni boravak i sad nemam brige. Tek sam sad skuzila da su radili cijelo ljeto, uh malo kasno palim.. ali dobro :).
Inace za rodjendane treba donijeti klopu, a bestek , grickalice ukrase i kostime oni osiguravaju. Rodjendan vode dvije tete i imaju puno programa i igara za rodjendan to mi se svidja, ono nije samo da puste mjuzu a klinci skacu

dodouprolazu
31.08.2005., 17:11
.

Djeci ce razlicitost prehrane zato sto je to zdravije za male ljudove od neke prepecene pizze. Super sto se mogu igrati to je svakako plus ali meni je i kulinarska strana bitna. E sad da bi bas isao citati novine na rodjendanu moga djeteta i usred feste...daj, to si se salio.

samo_svoja
31.08.2005., 21:36
Igraonica u Utrinama, dobra je i teta koji vodi proslavu,super je. Za desetoro djece dođe 500 kn, a njihove su grickalice i sokovi. Slavljenik samo mora donjeti tortu. Ako je više djece od 10 kom, po klincu se plaća 50 kn.;) I,da, traje 3 sata.

GoldenSurferFromCRO
01.09.2005., 08:40
dodouprolazu kaže:
Djeci ce razlicitost prehrane zato sto je to zdravije za male ljudove od neke prepecene pizze. Super sto se mogu igrati to je svakako plus ali meni je i kulinarska strana bitna. E sad da bi bas isao citati novine na rodjendanu moga djeteta i usred feste...daj, to si se salio.

Ma ne, ja sam cesti gost te igraonice, pa ponekad kada padne kisa ili njih uhvati dosada pozeljeli su se te igraonice i ja odem s njima tamo sam s njima pa onda citam novine i slicno dok se oni galantno igraju.

A kada je festa rockasa, onda ja se brinem oko roditelja pozvanih i sva djeca se trckaraju okolo, a mi cavrljamo i pijemo. Veliki minus jeste veliak cijena pijace. Treba na to paziti...

Za kulinarsku strani nijelose da hrana bude raznovrsna, ali sto ce djeci svidjati okus hrane kada stalno gledaju prema igrackom kavezu!

mermaid
02.09.2005., 10:42
ne kuzim. kako klinci slave rodjkas, a odrasli su u drugoj sobi ili kak? To mi je malo glupo. Najradije malu ostavim u igraonici a mi odemo negdje na kavu, ono da im ne visimo z avratom i malo da popricamo...

GoldenSurferFromCRO
02.09.2005., 10:58
to je jako velika hala, 60% zauzima igracki kavez s bezbrojnim toboganima, brijegovima, penjacicama, kosinama, tunelima, pokretnim trakama i sijaset svekakvih igrackih rekvizita. Unutra su i dvije trampoline te jedna velika spustaonica. Postoji maleni kavez za djecu do 1 godine ili mozda do 1,5 godine, a ima i crtaonica.

Ostali dio ispunjavaju stolovi za odrasle koji pijuckaju, citaju, kucajuci o laptopu ili gledajuci djecu kako skacu. To je jedno omedjeno mjesto ali nije nicim fizicki ogradjeno.

A za vrijeme proslave rockasa, stavljaju se stolovi ovisno o broju pozvanika, ako bude 20 onda se postavljaju barem 5 stolova u jedan red stavljaju ukrasne stolnjake. Konobarice dostavljaju pijace i tanjure i pizze i ostale igrackice i to rade non stop ovisno o programu. No djeca nakon pol sata slikanja i jedenja odmah jure u igracki kavez ne mareci se za slovodbitnu proslavu rockasa. Roditelji tako sjedaju za tim ukranim stolom i cavrljaju usput konobarice donose narucene pijace za roditelje. Kada su djeca umorna svrate malo do roditelja u krilu da se odmore i pomalo piju sokove no za 5 min opet se vracaju u igracki kavez. Koje ludilo. Rodietlji su uvijek razdraganog osmijeha jer nista drugo ne moraju ama bas raditi osim tjerati djecu da na miru jedu tortu i pizze, no ne uspijevaju ni u tome...osim strogim roditeljima, hehe...

mermaid
02.09.2005., 12:34
hm moram priznati da me to nekako ne privlaci izgleda mi malo preveliko i predivlje, djeca da trckaraju okolo i da rodjendan nije vodjen. A animatorice? Isto mislim da bi klinci trebali tulumariti sami. Ok stvar ukusa vise volim intimnije prostore i vodjene rodjkase. Ipak ostajem u ovoj svojoj, sretno dijete igraonici, nekako mi se vise svidja. Al ok barem sam zadovoljila znatizelju.

GoldenSurferFromCRO
02.09.2005., 12:45
jeste da nije intimnije, doduse tamo se stave barem 4-5 stolova za proslavu rockasa, hocu reci da ne slavi smao jedan i da nema animatorice. Roditelji sami slikaju i sami donese tortu i sami izabere di ce slaviti u kojem kutu igraonice. No djeci stvanro jako zanima igranje i igracki kavez, pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece.

GoldenSurferFromCRO
02.09.2005., 12:47
Ah, da ne zaboraivm jedan vazan detalj, u tijesnoj igraonicama imaju sat-dva-tri za proslavu kod kod igranice za moj ukus imaju jedan cijeli dan za ludorije. Za tako malo novaca, a djeca umorna od svekakvih ludorija, to je veliki plus i takvo ce nesot jako dobro zapamtiti!:top:

mermaid
07.09.2005., 11:17
"..pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece..."
sorry ali sa ovim se ne bih slozila. Puno je teze paziti na djecu u takvim prostorima, a uostalom ako nema sadrzaja radije cu ih pustiti u parkic po toboganima sto je besplatno.
Djeca vole sadrzale i vole da se netko s njima bavi. Ne znam jel imas djecu ili ne, ali ne slazem se sa tvrdnjom nikako.

GoldenSurferFromCRO
07.09.2005., 11:27
Joj, vidi se da nikad nisi bila tamo!

Dajem ti 20 kun za vase dijete da dodje na Velesajam Paviljnon mislim broj 25 ili 20 ne sjecam se, a igranica se zove Bibo, ako je to tocno. To je jako velika hala tu je mnogo djece i nema sanse da bude opasno jer sve je dobro zasticeno i sve je dobro potkozeno pa sva se djeca razdragano igraju!

Naravno da roditelji jos vode odgovornsot ako im se sto god dogodi, ali bez brige u ovih 10 puta sto sam obilazio tu igranicu, nijedna se niej slomila, a uvijek sam dobro osjetio svi ti njihovi razdragani osmijesi....:top:

Kikica
07.09.2005., 11:42
Golden, jel postoji dobna granica u igraonici- neke ne primaju djecu mlađu od 3 godine pa me zanima? (ne mislim na proslave rođendana nego baš na igraonicu)

GoldenSurferFromCRO
07.09.2005., 11:52
Koliko me se pamcenje pomaze mislim da je dob granica od 3 pa do 11 godina! Ono 11 je sigurno isto tako i s 12 godina.

A za 3 godine nisam siguran!

Mislim d aje vise sigurno ono 4-11 god.

Ali se ne brini, za male bebe postoji igranice na drugom dijeli hale, mini kavez i tu bebe se dobro osjecaju, te imaju bazen s lopticama za bebe. Dakle odmah kod ulaza na lijevoj strani su dio za bebe do 2-3 godine. A dalje je crtaonica.
A najveci dio hale zauzima megakavez!
A u zadnji dio zauzimaju jedan zracni tobogan te dva trampolina sve su to za djecu od 3-11 god.

A pored toga mozes ti kao roditelji zbrinuti da dijetetu od 3 god da ne bude nespretno uci u megakavez ( i ja sam ipak usao unutra i ne moram ti reci kako sam bio odusevljen time, ali nisam to radio dugo jer radio sam tek toliko da pruzim sigurnost mom sinceku od 3 god da se prtlja po kavezu) Nisam to ja jedini uradio, ima i drugih oceva i majki koje drze dijete od 2-3 god te se malo igraju ako se mogu provlaciti kroz tunele i skakaonice...

Napomena takvim ocevima i majkama:
Uzeti ciste carape! Jer pri ulasku u megakavez skidjau se obvezno cipele kako djeci tako i nama odraslima.

Plus za majke: Obvezno uzeti hlace. Jer ako majke idu u suknji kroz megakavez vidjet ce se sve zivo ispod suknje..:W

Kikica
07.09.2005., 12:37
super, puno ti hvala! :w

caregiver
07.09.2005., 13:29
mermaid kaže:
"..pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece..."
sorry ali sa ovim se ne bih slozila. Puno je teze paziti na djecu u takvim prostorima, a uostalom ako nema sadrzaja radije cu ih pustiti u parkic po toboganima sto je besplatno.
Djeca vole sadrzale i vole da se netko s njima bavi. Ne znam jel imas djecu ili ne, ali ne slazem se sa tvrdnjom nikako.

Osobno se slažem s tobom, ali ukusi su različiti. Očekivanja također.

Hvala bogu, ima različitih roditelja, različite djece i različitih programa tj. igraonica. Svatko si nađe nešto.

Neki roditelji žele aktivno sudjelovati u rođendanu svojeg djeteta kad ga slavi u društvu svojih vrtićkih/školskih prijatelja pa im je samo potreban prostor. Roditelj maltene sve sam organizira, samo plati prostor i eventualno hranu.

Neki roditelji će platiti igraonicu za svog klinca i njegove /njezine prijatelje pa nek klinci rade što se i inače radi u igraonici bez nekog posebnog i vođenog programa.

Neki roditelji žele biti prisutni na rođendanu koje će biti organizirano u igraonici u dogovoru sa animatoricom. Dakle, roditelji sudjeluju, vjerovatno donose svoju tortu i cugu, zabavljaju se skupa sa klincima.

Naposlijetku, postoje i roditelji koji proslavu roćkasa prepuštaju u potpunosti klincima tj. animatoricama u igraonici. U tom slučaju, dva ili tri sata djeca imaju organizirano sve (igre, ples, priče, bojanje, plesne koreografije i slično, sve valjda zavisno od dobi djeteta), igraonica brine o pozivnicama, hrani, piću, torti, programu, fotkama, snimkama... Roditelji dofuraju djecu i za tri sata se vrate po njih.

Naravno, s tim da je prvo navedena varijanta vjerovatno najjeftinija, a posljednja najskuplja.

Preferencija i očekivanja ima raznih, pa ima i puno igraonica i privatnih vrtića koji na različite načine organiziraju rođendane pa se nađe za svačiji ukus i za svačiji džep.

mermaid
26.09.2005., 14:27
predlazem da napravimo top listu, ime igraonice cijenu i sto se nude, za svaki dan i rodjendane!
jedan mali vodic kros sumu svega sto se nudi!! NAravno i navesti kvart u kojem se nalazi, ulica mi ne znaci bas puno jer se ne snalazim tak dobro :)

GoldenSurferFromCRO
26.09.2005., 19:35
Kikica, jes bila tamo u mega igraonici?

Ja ću sutra otići jer trebam novi prospekt i broj telefona, zagubio sam ih i takodjer njihovu adresu interneta.

Kikica
27.09.2005., 12:35
bili smo, bilo je super! :top: toplo, klinci su se igrali i uživali. Prosprkt nisam uzela :bonk: Tvoji savjeti su nas spasili, za hlače za mame i bičvice il papučice za klince!
Planiramo i ovaj tjedan!

GoldenSurferFromCRO
27.09.2005., 12:49
E bas mi je drago sto sam ti pomogao. Lijepo je imati nekoliko vrsta rodjendana, netko voli mirnu atmosferu s animir tetom, a netko voli ludjacke igrarije kroz jumbo poligone!
Vjeruj mi mnogi maleni frendovi vise ne zele ici u McDonalds ili Delfino cim su protutnjali kroz Bibo!

Evo ja sma danas bija tamo i fino uzeo prespekte:

Jumbo igraonica Bibo
(www.bibo.hr) povrsina na 1300m2:
Jumbo poligon za 3-12 godina.
Mini poligon za 2-4 godine,
Caffe bar za sve uzraste.

radnim danom od 14:00-21:00
sub, ned, blagdanima, sk.praznicima 10:00 -21:00

Telefon: 098-9267747

Cijena ulaznice 20kn.

Cijena rockas slavlja:
Bibo paket: 58kn - ulaznica, pizza, sok 2 kom.

Dalamtiner paket: 65kn - ulaznica, snicla od pileceg filea, pomfrit i kecap, sok 2 kom.

Trajanje otprilike 3 sata (ali to nitko nece kontrolirati!) te unaprijed javiti ako se zlei donijeti torte i kolace (to niej zabranjeno), a zabranjeno je unijeti pice!

Sretno!

polly
28.09.2005., 08:37
...
Uzeti ciste carape! Jer pri ulasku u megakavez skidjau se obvezno cipele kako djeci tako i nama odraslima.

:lol: :lol: :lol:

Hvala ti, o hvala što si mi razvedrio dan.

mermaid
28.09.2005., 14:00
a di je popis, ok jumbo na velesajmu, idemo dalje, igraonice koje nude cijeli program i animaciju. Ima li sto jos na jarunu spansko malesnica gajnice?
dok mame :bara: klinci nek luduju!

vanili
29.01.2007., 18:45
:) Trebamo slaviti treći roćkas,a neznamo gdje? Ima li tko iskustva sa igraonicama? Treba mi nešto za trogodišnjake,da im bude zanimljivo( možda da ima kakve sprave), da roditelji mogu bit unutra ili u prostoriji pokraj ,da su igračke u neraspadnutom stanju? Jedamput smo bili u igraonici Snjeguljica i nije baš bilo nešto. Prostor je vlažan, u podrumu, igračke su stare i potrgane, a ni tete se nisu baš znale s njima zabavljati.:flop: Jeste vi gdje slavili? Kako je bilo?:klopa: :cheer: :cheer: :tulum: :zivili: :trio:

putnica
30.01.2007., 08:14
dugo nismo imali ovakvu temu, spajam s postojecom :)

manc
30.01.2007., 11:20
Igraonica u Utrinama, dobra je i teta koji vodi proslavu,super je. Za desetoro djece dođe 500 kn, a njihove su grickalice i sokovi. Slavljenik samo mora donjeti tortu. Ako je više djece od 10 kom, po klincu se plaća 50 kn.;) I,da, traje 3 sata.

Gdje u Utrinama?

I mene jako intersiraju te igraonice....skoro ce rodjendan :zubo:

Znam za Koalu u Travnom, al tam se slavi skoro svaki vrticki rodjendan....vec mi dosadilo
Jezava kucica u Dugavama. Nisam bila, al kazu da je nist posebno od prostora do animacije :flop:

BabyNicky
30.01.2007., 21:29
Moj necak slavio je u nekom sportkom vtricu -igraonici kod Kaptol centra. Mislim da je to na Novoj Vesi i da nije bas u Kaptol centru. Sister veli da su klinci djipali i da im je bilo super, jer su imala natjecanja u nekim sportskim igrama, pa su crtala, igrali neke drustvene igre i tak. Ona je za 20 djece platila 1500 kn, a uracunato je sve - pice za klince, torta, cuga i grickalice.
A sad jedino kaj ne znam kak se zove tocno taj sportski vrtic.

verica
30.01.2007., 21:33
Educarena

corrina
02.07.2007., 06:13
Uskoro malena slavi 7. rođendan.Meni je dosta okupljanja odraslih,spremanja 10ak vrsti raznoraznih namaza,salata,kolača...Znam sad čete reći da se to ne mora,ali tako sam ih naučila i znam da ništa manje ne očekuju od mene:o .Ja bih to voljela izbječi tako da mala slavi rođendan u nekoj od igraonica.Mene malo brine to što su njene prijateljice,prijatelji,sestrične...različite dobi,dakle od 5 do13 god.Da li u tim igraonicama imaju prilagođene programe i kakva su vaša iskustva?

Curica
06.07.2007., 08:05
ROĐENDAONICA TULU-MULU , igraonica, vl. Plechinger-Kovačić Ivana, Bulvanova 4, Zagreb, tel. 2444 191

dinamo
11.10.2007., 10:27
društvo pozdraf
imam jedan problem
ovak:moj mali ženski davež uskoro slavi 9 godina,i sad ono,najteže,di ga proslavit,više ne pale neke dječje igraonice,mekdonaldsi,i ostalo,ipak ima devet 9 godina,heheh.Davež je izrazil da oće slavit ročkas ,u stilu diskača,ono s kuglom i ostalo,samo muzika i ples.Sad ja Vas pitam di u ZG ima igraonica ili neko drugo mjesto u tom stilu,mislim s disco-kuglom i tak to
fala

putnica
11.10.2007., 11:28
dinamo, spojila sam ti temu s postojecom.

moji su klinci bili gosti na dva rodjendana u igraonici u Mihanovicevoj (ako je informacija tocna to vodi Sanjica Dolezal ), ne mogu se sjetit kako se zove...:misli:...mozda "Sveigraliste", malo proguglaj i ja cu.

kako su bili pozvani ne znam cijene, ali savrseno je za tu dob, snimaju spotove, luduju, gledaju se na velikom ekranu dok plesu, a ima i disco kugla :cerek: i tete su odlicne :)

Edit: jedino sto sam nasla je link na kojem imaju broj telefona, pa nazovi moj kvart/igraonice/sveigraliste (http://www.mojkvart.hr/23/26/220/kategorija.idnx)

meri79
11.10.2007., 11:43
moj klinac je bio prezadovoljan sa svojom proslavom u igraonici u parku Ribnjak
teta koja to sve vodi i organizira radi fenomenalno s klincima,imaju pregršt igara,muzike i plesa,klopa i cuga u dogovoru s njom
cijena je pristojna,fakat se isplati
još jedna velika prednost je što je odmah pored kafić tako da oni starci koji se druže mogu popit kavicu u miru
ako je netko zainteresiran na pp mu mogu poslati broj od tete Tamare

-gloria-
13.10.2007., 16:09
društvo pozdraf
imam jedan problem
ovak:moj mali ženski davež uskoro slavi 9 godina,i sad ono,najteže,di ga proslavit,više ne pale neke dječje igraonice,mekdonaldsi,i ostalo,ipak ima devet 9 godina,heheh.Davež je izrazil da oće slavit ročkas ,u stilu diskača,ono s kuglom i ostalo,samo muzika i ples.Sad ja Vas pitam di u ZG ima igraonica ili neko drugo mjesto u tom stilu,mislim s disco-kuglom i tak to
fala

i Tom Tom ima na tu foru roćkase, proguglaj :)

magic blue
16.10.2007., 10:35
a koja je rodendaonica najpogodnija klince od 1-3god?

six
16.10.2007., 10:52

Ne znam da li je najpogodnija, ali znam da se organiziraju i za velike i za tako male bebaće ovdje (http://www.educarena.com/EducArenarodendani.htm)

A imaju i rođendane za veće na bazenu. Poolparty (http://www.educarena.com/9200_rodendani_na_bazenu.htm)... :rock: :kada: čini mi se super.

meri79
16.10.2007., 12:16
Ne znam da li je najpogodnija, ali znam da se organiziraju i za velike i za tako male bebaće ovdje (http://www.educarena.com/EducArenarodendani.htm)

A imaju i rođendane za veće na bazenu. Poolparty (http://www.educarena.com/9200_rodendani_na_bazenu.htm)... :rock: :kada: čini mi se super.

slažem se za poolparty,klinci fakat uživaju u bazenčiću,cijena je 2500 kn

nickitha
17.10.2007., 15:12
društvo pozdraf
imam jedan problem
fala

i moja je mala slavila u Sanjinoj igraonici par puta i oduševljena je, možeš si misliti, tete dignu čak i dečke da plešu! Tete su odlične i klinci nemaju ni 5 min.predaha , non stop se igraju, plešu (izgleda ko pravi diskač - mrak, kugla, dim itd.) i dobiješ snimljeno na CD-u.
Igraonica ti je u Mihanovićevoj, preko puta botaničkog u haustoru gdje je i vrtić, još ju i zovu Mini-diskoteka.

putnica
17.10.2007., 16:56
tete dignu čak i dečke da plešu! Tete su odlične i klinci nemaju ni 5 min.predaha

mali mi je pricao da ih uce da si cestitaju rodjendane, onak...ko ljudi :top:

veli: mama :eek: , zamisli :eek: , tete su postavile decke koji su slavili rodjendan i cure su im trebale cestitati i poljubiti ih, a decki onako prijateljski zagrliti! :eek:"

:D :D

*leona*
18.10.2007., 21:39

Obiteljsko okružje :) . I što manje 'staraca', a više vršnjaka kojima se inače igra/druži (bilo u jaslicama, bilo u parkiću...).

SunceZarko
19.10.2007., 11:05
izdvojeno iz informativnog topica o igraonicama. putnica

E, a mi trebamo uskoro slaviti 10. ročkas. Ženski. Lani smo imali tulac u obližnjoj igraonici, što je ok, jer je svoj škvadri blizu, u kvartu. Oni su zapravo za manje klince, pa su nam rekli da su 10-godišnjaci već preveliki za njih.
Iz kvarta nam se ne da. A i cijene su pozamašne. S druge strane, ne mislim baš da se svaki ročkas mora obilježavati tulumom, s diskokulgom i sl. Pa to vrijeme tek dolazii... Nije li prerano da ih guramo, ili da im dopuštamo da se prerano guraju u taj adolescentski svijet? Možda je naša zadaća da ih i malo zaštititimo od njihovog žurnog srljanja u adolescenciju:.. Što će onda biti kad budu tinejdžeri? Neće biti ni ovo izazov, tražit će opet nešto novo...
Jako bi me zanimalo što psihololzi o tom misle...
Stan nam nije velik, možemo pozvati 5-6 frendova na popodnevnu tortu i sokiće. Malo se prozekati s njima za stolom (roditelji kao animatori)... Meni se to čini ful kul, da malo izmijene i dobre vibre, bez dizanja hormona. Još kad bih kćerce u to uvjerio...
Što vi mislite, mili istobrižni forumaši i forumašice?

anasplit
24.10.2007., 10:34
Ja smatram da su igraonice gdje djeca kao slave rođendane, proslave i jedu nezdravu hranu glupa izmišljotina modernog vremena, i pokusat cu da svojoj kćerkici ne slavim rođendane tamo. Barem dok ne navrši nekih 15-tak godina kada već bude sama htjela sa svojim društvom negdje ići. Ali i tada, potrudit ću se da bude imala i obiteljsku proslavu svog rođendana kući.

Naravno, majkama je lakše odvest svoju dječicu u raznorazne igraonice, kući nema nereda, nema spremanja nakon rođendana, nema kuhanja, itd...

Osobno smatram da se slavljenjem rođendana van kuće na neki način dijete odvlači od kuće i onda se jednog dana čudimo kako to ne znamo kud nam djeca hodaju... a sami smo krivi za to jer ih već odmalena odvodimo od kuće, jer smo mi lijeni pripremit proslavu rođendana kući. Naime, čitala sam neke dječje psihologe koji su o ovome pisali, ne izmišljam.

Da ne govorim da ih na taj način sami navlačimo na nezdravu hranu, razne pizze, sendviče, koji se u tim igraonicama pripremaju od ostataka hrane. I onda se čudom čudimo kako su nam djeca gojazna, a sami smo krivi za to.

Što vi mislite o tome? Znači proslava rođendana u igraonicama, ali psihološki pristup tome...

six
24.10.2007., 14:22
Čuj, ti imaš pravo na svoje mišljenje... ja se osobno ne slažem s njime u potpunosti...
pa ću komentirati tvoj post redom.

Ja smatram da su igraonice gdje djeca kao slave rođendane, proslave i jedu nezdravu hranu glupa izmišljotina modernog vremena, i pokusat cu da svojoj kćerkici ne slavim rođendane tamo. Barem dok ne navrši nekih 15-tak godina kada već bude sama htjela sa svojim društvom negdje ići. Ali i tada, potrudit ću se da bude imala i obiteljsku proslavu svog rođendana kući.

Slažem se... igraonice i rođendaonice su izmišljotina novog vremena. Međutim, ne bih se složila da su GLUPA izmišljotina. Čini mi se da ih ti promatraš kao supstitute za proslavu rođendana u obitelji... što nije praksa.

Praksa je da svako dijete svoj rođendan slavi negdje (uglavnom kod kuće) u obiteljskoj atmosferi, a potom pozove svoju vrtićku grupu ili razred na proslavu u igraonicu. I uopće ne vidim ništa loše u tome.

To što je lakše ne prirediti ju doma zbog spremanja i čišćenja je uglavnom najmanji problem. Puno veći problem je gdje kod sebe smjestiti minimalno polovicu razreda mog djeteta??
Ja konkretno živim u jednosobnom stanu i ne vidim gdje tu organizirati proslavu rođendana...?

Recimo, super je ako ti se dijete rodi u kasno proljeće, rano odnosno kasno ljeto, ranu jesen pa pozoveš ekipu na Jarun, zaposjedneš tamo neki komad livade i organiziraš im sam igre itd. Koja mama želi i može... super. Ali, ako ti je dijete rođeno u siječnju.... ne vidim gdje organizirati proslavu?

Osobno smatram da se slavljenjem rođendana van kuće na neki način dijete odvlači od kuće i onda se jednog dana čudimo kako to ne znamo kud nam djeca hodaju... a sami smo krivi za to jer ih već odmalena odvodimo od kuće, jer smo mi lijeni pripremit proslavu rođendana kući. Naime, čitala sam neke dječje psihologe koji su o ovome pisali, ne izmišljam.

Osobno mislim da je ovo glupost.
Osobito zato što većina djece slavi rođendan doma sa obitelji i vani sa društvom.
I djeca ne postaju ulične skitnice zato što slave rođendan u igraonici.

Da ne govorim da ih na taj način sami navlačimo na nezdravu hranu, razne pizze, sendviče, koji se u tim igraonicama pripremaju od ostataka hrane. I onda se čudom čudimo kako su nam djeca gojazna, a sami smo krivi za to.

Opet, osobno mislim da je ovo glupost. Mislim, djeca su nam gojazna jer slave rođendane u igraonicama. :rolleyes:
Dobar dio djece u igraonicama izjavljuje da ne voli jesti pizzu. Dobar dio djece u igraonicama izjavljuju "neću Colu jer gazirano nije zdravo".
A i bez ovih primjera znamo da navike zdrave prehrane dolaze od doma i nema tih dva komada pizze što dijete pojede na svom rođendanu koja će dijete učiniti glomaznim.

six
24.10.2007., 14:27
S druge strane, ne mislim baš da se svaki ročkas mora obilježavati tulumom, s diskokulgom i sl. Pa to vrijeme tek dolazii... Nije li prerano da ih guramo, ili da im dopuštamo da se prerano guraju u taj adolescentski svijet?

Slažem se. No, možeš naći igraonice koje djecu od 10 tretiraju kao ono što jesu: djeca. I sigurno će se igrati slađe nego kakvi predškolci. :D

ZgSash
24.10.2007., 14:35
ne vidim kako se moze odgovornost prebaciti na igraonicu??
pa zar nece roditelj prilikom ugovaranja proslave postaviti i pravila kakvu ponudu ce djeca dobiti??
s druge strane , djeca nisu debela jer jedu ili piju nesto , nego prvenstveno zato jer se ne krecu dovoljno
a ne krecu se jer je puno lakse upaliti im tv ili kompjuter , nego odbvesti ih na sljeme , ili u neki sportski klub , ili gdje vec ima prostora i mogucnosti
sad riskiram da cu zvucati kao stari prdonja , ali iz svoje mladosti se sjecam skoro cjelodnevnog boravka vani , ganjanja lopte , bicikla , susjeda , macki vrabaca ... i jedenja svega i svacega

SunceZarko
24.10.2007., 23:48
Igraonice imaju i dobrih strana. Zašto da dijete jedan od svojih rođendana, mislim, ne obilježi i na ovaj način? Nije uvijek riječ o ljenosti roditelja. Za više od petero djece zapravo je svaki stan premalen.
Još je jedno pitanje važno: je li nužno da rođendanske fešte budu masovka? Ok jedan, kajaznam, recimo 13. ili 14..., ali svaki???
Javit ću vam kako će proći rođendan u obliku "čajanke" za 4-5 prijateljica. Zasad smo je "skuhali".

PiaLolla
28.10.2007., 10:29
Masovke se dogadjaju, jer je klincima teshko odabrat samo 5 prijateljica....i to vech od vrtichkih dana nazalost postaje najvecha konkurencija medju klincima...tko je kome ishao na rodjendan, tko je koga pozvao, klinci znaju past u takvu depru zato shto ih netko nije pozvao!!!

Ja ne vidim zashto bi se oko rodjendana stvarala takva frka - zashto negdje slaviti, zashto ne?......To je jedan dan u godini koje dijete uz Bozich najvishe ochekuje i zashto ga limitirati da se odluchi za skormno slavlje ili par frendica.

Ja radim na djechjim rochkasima i djeca fakat znaju izrechi no shto ne zele.....a i da malo pojedu slatkisha...pa pobogu rochkas je!!!! Kaj da imaju rodjendan sa tofu sendvichima i pashtetom od gljiva?

mrvicu off topic --> Ja inache patim od tog sindroma zdrava prehrana, jer sam odgojena u obitelji gdje se jelo makrobiotichki...i za zavrshnu shkolsku zabavu moja je baka napravila predivnu tortu, ali od zobenih pahuljica.....Koju su sva djeca pobacala u WC....i ja sam bila tak osramochena....eto.....koja korist??????

meri79
28.10.2007., 10:57
Igraonice imaju i dobrih strana. Zašto da dijete jedan od svojih rođendana, mislim, ne obilježi i na ovaj način? Nije uvijek riječ o ljenosti roditelja. Za više od petero djece zapravo je svaki stan premalen.
Još je jedno pitanje važno: je li nužno da rođendanske fešte budu masovka? Ok jedan, kajaznam, recimo 13. ili 14..., ali svaki???
Javit ću vam kako će proći rođendan u obliku "čajanke" za 4-5 prijateljica. Zasad smo je "skuhali".

mi smo još uvijek u čoporativnom pozivanju cijelog razreda,ne vidim tu problem,sve dok im tako paše,još uvijek se nisu iskristalizirala prijateljstva,premali su još...
u stanu hvala ne bi,da mi njih 22 skaču ni jašu,i tu je moja lijenist i praktičnost u igri

Tiger Lilly
28.10.2007., 17:04
Ne vidim problem u proslavi rođendana u igraonici. Mislim da ima puno više prednosti nego nedostataka:
1. Kad se radi o vrtićkoj djeci, mnoga ne stanuju toliko blizu slavljeniku da mogu doći sami, a ne znam nikoga tko može smjestiti djecu i starce u stanu.
2. Čini mi se boljim da djeca imaju neki program jer se inače cijela stvar lako pretvori u divljanje. Treća mogućnost je da slavljenikovi roditelji, uz pripremu i spremanje nakon rođendana, budu i animatori.
3. Već navedena priprema za rođendan i spremanje poslije - nepotreban napor za zaposlene mame koje ionako jedva stižu obaviti čak i najnužnije, o posvećivanju klincima da i ne govorim. Vrijeme utrošeno na spremanje je bolje provesti s djecom.
4. Pobornik sam zdrave prehrane djece. Ali mislim da rođendani nisu prilika za stvaranje dobrih prehrambenih navika ako ih inače ne razvijamo. Dakle, ne bi trebao biti problem objasniti da su pizze, grickalice i ostalo hrana za posebne situacije.

SunceZarko
28.10.2007., 22:03
Ja ne vidim zashto bi se oko rodjendana stvarala takva frka - zashto negdje slaviti, zashto ne?......To je jedan dan u godini koje dijete uz Bozich najvishe ochekuje i zashto ga limitirati da se odluchi za skormno slavlje ili par frendica.

E sad... vraćamo se na početak. Bio sam napisao kako slavljenje u igraonici ima mana i prednosti. Pod manama svakako mislim na činjenicu da standardi zabave ne smiju biti tako visoki. Nije moguće da svatko treba isključivo rođendan slaviti kao "tulum". Lijepo se osjećati može i s užim, odabranijim društvom. Nije dobro podržavati dijete u stavu da samo grandiozno znači i dobro. Ok, ponekad, jendom ili dvaput u djetinjstvu... kao što sam rekao. Razvijati neku vrstu skromnosti i zadovoljstva u malim stvarima - nije li i to roditeljski zadatak?
A, naposljetku, nije li i lova posrijedi? Pa za tu lovu koju bismo platili u igraonici, mogu joj uplatiti, recimo, pola skijanja. Tako je i bilo: u alternativi između skijanja i ročkasa (s još nekim detaljima), nije lako pogoditi što je odabrala. I ne tako teška srca. A vrlo mi se nerazumnim čini nuditi djeci sve što se može priuštiti. Jaaaako je važno uputiti ih da sve stvari imaju cijenu i da ne mogu u životu imati baš sve što požele.

No, ne poričem i prednosti. Zato mi se čini razumnim tulum s pola razreda napraviti tek ponekad.

anasplit
29.10.2007., 10:47
E

U potpunosti se slažem s tobom...

six
30.10.2007., 10:39
E sad... vraćamo se na početak. Bio sam napisao kako slavljenje u igraonici ima mana i prednosti. Pod manama svakako mislim na činjenicu da standardi zabave ne smiju biti tako visoki. Nije moguće da svatko treba isključivo rođendan slaviti kao "tulum". Lijepo se osjećati može i s užim, odabranijim društvom. Nije dobro podržavati dijete u stavu da samo grandiozno znači i dobro. Ok, ponekad, jendom ili dvaput u djetinjstvu... kao što sam rekao. Razvijati neku vrstu skromnosti i zadovoljstva u malim stvarima - nije li i to roditeljski zadatak?

Sve je u odgoju.

Mislim da je pogrešno pretpostavljati da je slavljenje rođendana u igraonici poticanje stava kako je samo grandiozno ok. Ako svoju djecu odgajaš da budu skromna i zadovoljna i sitnicama, nema tog rođendana koji ih može razmaziti.

Naravno da svaki rođendan ne mora biti tulum, niti masovka niti proslavljen u igraonici. Najbitnije je da se dijete dobro provede, pa makar taj dan bio sa svojim prijateljima u parku i poslije na klupici ispuhao svjećice i pojeo malo torte. Tako je svejedno.

Ali ciljano organizirati samo par velikih rođendana kako bi djete odgojili da bude skromno.... mi se čini krivim pristupom.

A, naposljetku, nije li i lova posrijedi? Pa za tu lovu koju bismo platili u igraonici, mogu joj uplatiti, recimo, pola skijanja. Tako je i bilo: u alternativi između skijanja i ročkasa (s još nekim detaljima), nije lako pogoditi što je odabrala. I ne tako teška srca. A vrlo mi se nerazumnim čini nuditi djeci sve što se može priuštiti. Jaaaako je važno uputiti ih da sve stvari imaju cijenu i da ne mogu u životu imati baš sve što požele.

Naravno, ovdje dolazimo do drugog aspekta priče. Ako nemaš dovoljno novaca da bi djetetu priuštio i skijanje i proslavu rođendana, sasvim je razumno da ćeš se odlučiti za ono što smatraš važnijim za dijete. To, u ovom slučaju, sigurno nije rođendan.

Međutim, postoje roditelji koji imaju dovoljno novaca priuštiti im i jedno i drugo i još ponešto.... ali sama činjenica da im se može priuštiti sve ne znači da im se uvijek i priušti sve. Kao što također ne znači da će djeca ispasti razmažena, da neće znati biti skromna i cijeniti i male životne radosti.

Priuštiti djetetu puno je pogrešno samo ako je to supstitut za odgoj, pažnju, ljubav, prave vrijednosti...

strijelčica
30.10.2007., 12:44

Slično mišljenje je i moje ,ali nisam za svaki ročkas u igraonici,em skupo,em malo traje,a doma se mogu igrat do mile volje ,naravno ko ima prostora ,a mi imamo .

SunceZarko
30.10.2007., 21:16
Sve je u odgoju.

Ako dijete odgajaš da bude umjereno i zadovoljno elementarnim vrijednostima, onda se u to ne uklapa podlijegati pritiscima okoline i organizirati svake godine masovne tulume u igraonicama. Jer, budući da poznaješ svoje dijete, znaš da će joj biti lijepo i s nekoliko prijateljica - s kojima može ostvariti kvalitetnu komunikaciju i kod kuće (gledati poneku fotku, video, pričati o dečkima, koječemu; prepričavati fore i sl). Dakle zapravo joj pomogneš da nijansira svoju zabavu.
Mislim da si krajnje pojednostavila moje riječi tvrdeći da mi je odbijanje igraoničkog rođendana poligon za oblikovanje skromnosti. Uostalom, i ne radi se o skromnosti kao samosvrhovitu cilju. Naposljetku, uopće je ne odgajamo da bude skromna u zahtijevima oblikovanja svoje vlastite ličnosti. Riječ je o nijansiranju.
A što se tiče alternative skijanje/skupi rođendan - nije također riječ o tomu imamo li ili nemamo dovoljno love, nego je riječ o granicama u kojima se treba i mora protegnuti. Ima li smisla baš sve, sve, sve nuditi što se može?
Djeca se sama zadovoljavaju razmjerno malenim, a mi smo ti koji im nudimo suvišan izbor. Kakve su perspektive toga dalje u životu, generacija kojima se mnogošta može priuštiti, vidjet ćemo. U svojoj okolini okružen sam nekima koji su u životu imali sve, a to im nije donijelo samo po sebi veliku sreću.

I da se još vratimo početku raspravljanja: priču o igraonici uzeli smo kao primjer odnosa prema odgoju djece, kao izraz vlastitih dilema. Nitko, zaboga, ne misli da se upravo tu krije najveći problem, niti da se nešto "cilja". Ali, u njemu se odslikavaju neki odgojni problemi. Razmišljanje o tomu, i ne povođenje za lavinom, mislim da bi morao biti zadatak odgovornog odgoja. Što, dakako, ne znači da se pritom ne može i pogriješiti. Odgoj se ne svodi na "ugađanje djetetu" u njihovim materijalnim potrebama. Dijete koje dobije dovoljno ljubavi, nježnosti, brige, posvećivanja, pogleda, riječi... po defaultu je zadovoljno i manjim. A onda mu to treba i omogućiti, a ne mu nametati grandioznost, iz godine u godinu. Tak.

nickitha
30.10.2007., 23:02
ma nećeš svaki ročkas obilježavati disko kuglom, ali pustimo ih da uživaju u svojim maštarijama dok su još mali, za godinu -dvije te više neće ni htjeti vidjeti blizu za rođendan - kao prvo.
Kao drugo - ne možeš dijete ograničiti na 5-6 gostiju, u toj dobi još ne zna tko su mu najbolji prijatelji, i po njihovom mišljenju ih je bar 15!
A trudiš ih li se ti animirati - samo će prevrtati očima i reći - ovi starci su pobedastili ! Osramotiti ćeš i dijete i sebe!
Ja poštujem njihove želje i potrebe, a tu sam samo da ih skrećem na pravi put, i da im budem podrška da izgrade samopouzdanje, a ne da im uskraćujem rođendan koji je jednom u godinu dana.
A pogotovo se neće udebljati od nezdrave hrane koju pojedu za taj jedan rođendan!

PiaLolla
31.10.2007., 09:48
Svatko odgaja djecu na svoj nachin!

I slazem se sa Nickithom da je roditelj samo mala strelica i znakich za skretanje u labirintu zivota, a ne da ga za ruku vodi do cilja!

Ako bash govorimo o skromnosti, po meni je "neskromnost" pod svaku cijenu zimi ichi na skijanje sa malim djetetom!

A nekome nije.....pa zato i jesmo ovdje da svatko kaze svoje stavove!

Totalno skrenula sa teme....kill me!

chilimama
31.10.2007., 09:52
moja je cura svoj 13.rođendan proslavila na bazenu sa cijelim razredom i još nekoliko rodica i vanjskih prijateljica...bilo ih je tridesetak i za to sam platila zajedno s pizzom 5ookn...dodali smo samo svoje piće (nisu bili gazirani sokovi neko voćni)i grickalice i svoje domaće kolače...prošli rođendan je proslavila u igraonici (koja je naša) i zabavili su se jer bi se jednako tako zabavili da su bili ne znam gdje...nije stvar gdje će se djeca zabaviti, nego znaju li se ponašati u skladu sa svojim godinama, mjestom i vremenom...ali želim reći nešto drugo:kao organizator dječjih rođendana , prošla sam sve torture roditelja kao i svakakvo ponašanje djece...ne znaju se svi ponašati pristojno ma niti onako najmanje što nas uče u vrtiću...ima djece koja jednostavno misle da je igraonica prostor gdje oni imaju pravo razbijati i uništavati inventar (jer su ga platili???) a ima ih koji se ponašaju kao prava djeca.razigrano, veselo opušteno...nisu igraonice krive što neka djeca nemaju mašte...a ne slave svi u igraonicama zato jer se žele riješiti djece nego zato jer nemaju uvjeta u skučenim stanovima.....zato smo se mi i odlučili na to, upravo da ustupimo prostor i vrijeme onima koji si to ne mogu priuštiti...a animacija je vrlo važna u tim igraonicama....e i to je problem, jer oni nepristojini već navedeni ne žele nikakve igrice nego samo pražnjenje svojih sirovih nagona za divljanjem , a oni drugi se zabave upravo tim igricama uz animatora jer nemaju svaki dan priliku u stanu baviti se tim....nakon rođendana svatko ode svojim putem i svi sretni i zadovoljni a novac koji su pri tom ostavili su mogli istina utrošiti i na skijanje(5ookn)...stvar izbora....ne volimo svi snijeg...isto tako ,jednom smo joj rođendan proslavili u razredu (nije bilo novca za igraonicu, a još nismo imali svoju) ...našla sam strudenticu volonterku koja se obukla u klauna i donijela pizze za sve..ujedno je to bila zabava iznenađenja, jer nitko osim učiteljice nije znao za to...suze radosnice su mi sve rekle...dečki su svoje rođendane uglavnom proslavljali vezano za blagdan sv.Nikole ili s maškarama (tako su rođeni , u to doba) pa smo se uvijek ludo zabavljali...oni su doduše prerasli igraonice, ali curica nije i još je sva razigrana...zašto ne djetetu produžiti djetinjstvo dokm to želi, pa makr to jednom bilo u igraonici, bazenu, u razredu, kući... s prijateljicama....

PiaLolla
31.10.2007., 10:12
I josh.....provodjenje uchenja skromnosti mozemo primjeniti svaki dan pomalo....zashto da mu dan koji je i nama mamama poseban bude skroman??

Ja chu po svojim moguchnostima organizirati djetetu rodjendane i druge stvari....a ne po odgojnim metodama......simple as that!

A kak je krenulo...i zbog obitleji, mi chemo morati 5 puta slavit jedan roshkas! :)

chilimama
31.10.2007., 11:52
Sve je u odgoju.

M..
i ja se slažem s ovim, i s Pia lolla jednako ima dovoljno duguh dana da se djetetu ukazuje na prave vrijednosti a rođendan nije od tih dana ....

SunceZarko
31.10.2007., 13:55
i ja se slažem s ovim, i s Pia lolla jednako ima dovoljno duguh dana da se djetetu ukazuje na prave vrijednosti a rođendan nije od tih dana ....

Na ovom forumu stvari se svačaju vrlo pojednostavljeno. Naravno da nitko djetetu ne nameće svoju volju u smislu: e pa nećeš i gotovo. Riječ je o tomu da se djetetu pomogne u pravom odabiru i procjeni vrijednosti. Moja kći je sada sasvim sretna s tim da će biti s njom samo najbolje frendice (zašto netko misli da se s 10 g ne može znati tko ti je bolji frend od koga) - i sada pravi plan za igranje u njezinoj sobi koja je njezin intimni prostor. 15 ili 20 njih ne može dovesti u svoju sobu i pokazivati svoje barbike niti ostvariti kvalitetnu komunikaciju. Umišljam si da smo je potaknuli da nađe zadovoljstvo i u tomu. Kad je bila isprva predložila da ročkas bude u igraonici s diskokuglom, to je napravila po inerciji, zato što je htjela biti dio elitne škvadre u razredu. Dakle mislim da joj nisam nikakvo zadovoljstvo uskratio, nego ponudio alternativno, po općem mišljenju kvalitetnije. To naravno ne znači da za godinu-dvije neće možda imati i pravi tulac. Mislim da roditelj treba djeci pomoći u traženju kvalitete, a ne prepustiti se diktiranju zahtjeva okoline. Ponavljam: nije riječ ni o kakvom zabranjivanju.
A što se skijanja tiče, uopće ne mislim da dijete mora ići na skijanje. Ima također sjajnih načina jeftinije i alternativne zabave i rekreiranja. Ovdje sam ga bio naveo tek kao pitanje nekog traženja ravnoteže.
Inače, doista ne znam kako se uopće stvorila potreba za tako masovnim rođendanima. Meni to liči na svadbe... kao neka vrsta nadmetanja. Ali, o dojmovima ne treba polemizirati.
Naravno, svatko odgaja svoje dijete u najboljoj namjeri. Ali, učinilo mi se zgodnim izmijeniti mišljenja. Možda da zaključimo temu...

chilimama
31.10.2007., 15:36
Na ovom forumu stvari se svačaju vrlo pojednostavljeno. Naravno da nitko djetetu ne nameće svoju volju u smislu: e pa nećeš i gotovo. Riječ je o tomu da se djetetu pomogne u pravom odabiru i procjeni vrijednosti. Moja kći je sada sasvim sretna s tim da će biti s njom samo najbolje frendice (zašto netko misli da se s 10 g ne može znati tko ti je bolji frend od koga) - i sada pravi plan za igranje u njezinoj sobi koja je njezin intimni prostor. 15 ili 20 njih ne može dovesti u svoju sobu i pokazivati svoje barbike niti ostvariti kvalitetnu komunikaciju. Umišljam si da smo je potaknuli da nađe zadovoljstvo i u tomu. Kad je bila isprva predložila da ročkas bude u igraonici s diskokuglom, to je napravila po inerciji, zato što je htjela biti dio elitne škvadre u razredu. Dakle mislim da joj nisam nikakvo zadovoljstvo uskratio, nego ponudio alternativno, po općem mišljenju kvalitetnije. To naravno ne znači da za godinu-dvije neće možda imati i pravi tulac. Mislim da roditelj treba djeci pomoći u traženju kvalitete, a ne prepustiti se diktiranju zahtjeva okoline. Ponavljam: nije riječ ni o kakvom zabranjivanju.
A što se skijanja tiče, uopće ne mislim da dijete mora ići na skijanje. Ima također sjajnih načina jeftinije i alternativne zabave i rekreiranja. Ovdje sam ga bio naveo tek kao pitanje nekog traženja ravnoteže.
Inače, doista ne znam kako se uopće stvorila potreba za tako masovnim rođendanima. Meni to liči na svadbe... kao neka vrsta nadmetanja. Ali, o dojmovima ne treba polemizirati.
Naravno, svatko odgaja svoje dijete u najboljoj namjeri. Ali, učinilo mi se zgodnim izmijeniti mišljenja. Možda da zaključimo temu...

ja sam tebe potpuno shvatila i jasna mi je poruka...možda su nespretno izrečeni neki drugačiji vidovi o proslavi ...naravno da je dijete često slabo i da pada u zamku diktata okoline i da smo mi roditelji tu da ga na vrijeme navedemo na pravi trag..:nono: :kokice: zato sam u prethodnom postu i ispisala naše verzije rođendana , a mašta je radila turbo i svi su bili do sada neopterećeni mišljenjem okoline mada je to nekada izgledalo pretjerano...ma i sam znaš da svoju djecu volimo i da jednako griješimo u pristupu prema tome pa tako i prema drugim problemima, zašto ne nekad pretjerati s rođendanom?...nekad...ne u pravilu.... da zaključimo temu? pa može, ali zašto ne bismo lijepo izmjenjivali iskustva, možda se nekome svidi pa uzme ideju i za male novce uz puno veselja djetetu napravi tulum za pamćenje....:tulum:

CosmicGirl
31.10.2007., 21:58
Ja mislim da su igraonice koje nude kvalitetnu animaciju odličan način za provest barem pokoji rođendan da se umorne mame mogu odmorit od pranja pjata, pečenja kolača, razularene djece po kući, porazbijanih čaša i pozivanja na merak roditelja od kojih im neki idu na živce i šetat će im okolo po kući gledat šta se ima, a šta se nema i di je prljavština.

Prema tome, tu i tamo koji rođić u igraoni, da i mama može doć svježa i nasmijana i u miru s prijama popit kavu dok joj dite slavi....i nije tako loše.

Pepeljuga777
01.11.2007., 14:23
Molim vas da mi pomognete oko proslave 3. rođendana mog malog zlata:) . Gdje je to najbolje i najjeftinije obaviti ako stanuješ u Novom Zagrebu:ne zna:

Tinchi_Tinka
15.11.2007., 11:53
Bibo je jedna od, čini mi se boljih opcija, jer kako sam vidjela neki dan.. našem slavljeniku u jumbo igraonici na velesajmu pravi pravcati klaun je darovao balon Ninđa Kornjača, a onda je društvo igralo i neku raspjevanu igru.. vjerujem da je to u sklopu obećanja "poklon slavljeniku".. dakle Bibo će biti naš izbor i sljedeće godine!

PiaLolla
28.11.2007., 09:34
Ja naishla na ovo......mozda pomogne...meni je bash dobro doshlo...ovak sve na okupu :)

http://www.vikendplaner.info/Default.aspx?tabid=728&rbpid=847fb7a0-9226-4be8

kismo
04.02.2008., 13:10
Sin ce mi u 5, mjesecu navršiti 4 godine i ove bi godine slavili rodjendan u igraonici.
Da li je netko slavio ili bio na rodjendanu u igraonici Sunce na Rudešu?Ima li koja igraonica da se može slaviti i vani ako je lijepo vrijeme?

Ima te li jos kakav prijedlog za igraonicu? U spanskom smo.
Moj bi suprug u igraonici Bibo u Konzumu, ali meni se to nekak ne svidja.

Aida*
04.02.2008., 14:46
Moji klinci već par godina slave u igraonici Flip na Trgu I. Kukuljevića, pa možete i tamo ići pogledati....

TataZ
12.02.2008., 11:26
Moj mali ima 5 godina, i kako je sad trend slaviti rođendan u igraonici mi smo se odlučili za onu u Centru mladih Ribnjak. Fakat se isplati, odvedeš klince i mir božji! Sve je bilo super i toplo preporučujem. Teta Tamara se fakat potrudila. Ako kome zatreba informacija; pogledajte na www.zeleni-zmaj.info

biciklistica
16.02.2008., 00:08
Sin ce mi u 5, mjesecu navršiti 4 godine i ove bi godine slavili rodjendan u igraonici.
Da li je netko slavio ili bio na rodjendanu u igraonici Sunce na Rudešu?Ima li koja igraonica da se može slaviti i vani ako je lijepo vrijeme?

Mi smo bili pozvani na jedan rođendan u igraonicu na Kajzerici (moram priznati da nikome nije bilo usput) no klinci su fakat bili oduševljeni. Ja ću sigurno i svom malom tamo organizirati ročkas u 6 mjesecu. Sve je u njihovoj organizaciji: grickalice, pizza, sokovi, torta, pozivnice.....dicso-kugla, super tete,...a vrhunac je nastao kada su se pojavili mađioničari...:s..dakle, stvarno super..:top: i da - imaju i fotografa i na kraju slavljenik dobije CD sa slikama :tulum:, e da još i neki poklon za slavljenika i poklončići za njegove goste :)! preporučam svima da pogledate www.trik-zg.com

zarana
17.02.2008., 06:21

Mi smo slavili u toj igraonici u siječnju, (osmi rođendan), sve 5, djeca oduševljena, tete odlične, akcija non-stop, isto pokloni za sve, nije preskupo...nazovi, raspitaj se, sve se dogovoriš. Jesi gledala njihove stranice?Da napomenem, i druge mame oduševljene. :) Što se tiče proslave na otvorenom znam da sam nešto vidjela, proguglaj malo

svemirko
25.02.2008., 10:24
U Poljanicama u Dubravi bili smo 2 puta na proslavi u igraonici En ten tini. Rođendan je trajao 2 sata i oba puta je bio tematski: djeca dobiju kostime npr. kauboja ili gusara i odlično se igraju. Sve ima na webu uključujući i cijene koje nisu previsoke. Jedini problem je što se svi trebaju prevesti do tamo ako nisu iz tog kvarta.
Mi smo pak još prije par godina prvi puta slavili u Koku u Masarykovoj, i od tada već par godina skoro svi iz našeg vrtića slave tamo. Ipak, mi više nismo tamo slavili jer imaju jedan nedostatak (a to je više roditelja primjetilo): glavna prostorija gdje se slavi nije dobro ventilirana. Oni jesu stavili klimu ali to nije provjetravanje. Trebali bi staviti PVC prozor koji se može otvoriti prema gore. Zašto tome prigovaram? Jer ih bude 15 djece plus tete u sobi od kojih 25 kvadrata, oznojeni itd., a nakon rođendana uvijek bude dosta bolesnih (što sitina zna biti i kad se slavi bilo gdje). I da skratim, provjetravanje je jako važno pogotovo gdje je puno djece i gdje oni skaču i znoje se. Inače su tamo tete super i djeca su zadovoljna, a tih igraonica je malo u centru.
Rođendan na Ribnjaku nam se jedne godine jako dopao, bilo je puno igre, a roditelji su odmah pokraj djece u kafiću gdje smo se i počastili svojim jelom. Nakon službenog, još su se igrali u parku na suncu. lani je bila međutim neka bezvezna atmosfera i nije bila dobra animacija. Očito je teta Tamara trebala pomoć da još nečim podigne atmosferu. Sad smo u prvom razredu i maleni već misli o rođendanu. Ali i mi roditelji. Mene smeta to što su se svi navikli na igraonice, a zapravo roditelji uopće više ne učestvuju u slavlju jer su djeca s tamo nekim tetama. Roditelji ne znaju niti s kim im se djeca druže, kako je igra protekla, čega su se igrali i je li netko nešto pojelo ili se bacilo. Djeca vole jesti pizzu, ali je li to jedino što očekuju od rođendanskog slavlja?? Nije! Znam kad sam radila to kod kuće za stariju kćer. Jest da je naporno pripremati slavlje, ali to tada sasvim kvalitetnije izgleda. I zato ne znam za koju varijantu se odlučiti. Trošak je u prosjeku sličan. Najviše me brine divljanje, jer smo na katu, pa se sve trese kad njih nekoliko protutnji.

BUBAMARA22
07.03.2008., 07:02
vrić indiana , na trgu u španskom

kismo
14.03.2008., 10:58
Bok!

Razmisljam da sinu u igraonici Bibo organiziram 4. rodjendan. Jel netko bio ili organizirao tamo rodjendan i jesu li klinci bili zadovoljni? Da li ste bili u igraonici Bibo na Velesajmu ili u Superkonzumu u Španskom? Zanima me usporedba? Jel ova na Velesajmu veća?

Ani4
14.03.2008., 11:10
Mi smo vise puta bili kod njih na rodendanu, i na Velesajmu i u Spanskom. Ona na Velesajmu je veca, ima onaj kavez za igru i jos dosta stvari, dok ona u Spanskom ima samo one skakalice na napupavanje. Moji klinci su svaki puta odusevljeni kada idu tamo na rockas, dosta se izskacu i izdivljaju. Roditelju koji slavi bas i nije tako sjajno, jer mora paziti svu tu klincadiju, koja trci na sve strane. Tesko ih je poloviti za jelo i tortu. Moji klinci ce isto tamo slaviti svoje rockase ( na Velesajmu).

putnica
14.03.2008., 11:24
evo zajednicka tema o igraonicama. ;)

ja nisam slavila u Bibu, ali su klinci bili pozvani na rockas u njihovu igraonicu na velesajmu.
cuj, zavisi sto ocekujes, meni se nije dopalo.
velika jest, citav paviljon, od kojega su pola stolovi, koje za prigodu rodjendana spoje, a polovica onaj "kavez" s toboganima i spravicama za djecu.

pozitivno:
-djeca gustaju u trcanju i skakanju, drugih sadrzaja nema.
negativno:
-hladno je, a trebaju biti u carapicama
-istodobno je igraonica otvorena za svu drugu djecu
-osoblje igraonice se svodi na konobare
-roditelji moraju biti prisutni (dovoljno je samo roditelj slavljenika, al bu ti dosadno :D)

tvoji su maji, maji, 4 godine, a dogodi se da se preklopi s rodjendanom skolaraca, pa se na ove male jako treba paziti :eek:, a kad jednom udju u kavez vise ga ne mozes pratiti, a kamoli vise njih-dakle i roditelji djece bi trebali biti tamo da svaki drzi svojega na oku. ja sam roditelj i jedva cekam proslave u igraonicama, da u miru popijem kavu dva sata, pa mi je to koma :D
ne radi se o tome da su sprave opasne, ali klinci se naguravaju i trce, lako dodje do nezgode ;)

e, da, ima i neka dva trampolina na kojima se ceka na red.

i wc je prilicno koma, dosta dislociran i hlaadan.

Tamili
14.03.2008., 11:59
Mi smo bili u Bibu, preeveliko, hladno, previše nepoznate djece, naguravanja, nikad ne znaš gdje ti je dijete...puno bolji nam je McDonalds s pravim dječjim animatorom, poklon igračke za svakog i točno se zna ko slavi!:top:

kismo
14.03.2008., 13:04
A jel netko bio u igraonici u Rudešu? A u Cvjetnom?

ninaa01
21.03.2008., 12:12
Pozdrav svima.
Bila bi Vam zahvalna ako mi pomognete oko nečega. Zanima me što je po Vama bitno da se odlučite na proslavu rođendana u nekoj od ponuđenih igraonica u gradu? Na šta gledate? Koja su Vaša razmišljanja o tome, da li biste platili za proslavu rođendana tj. organizaciju koja nije kod Vas doma nego u nekom drugom prostoru?
Hvala!

PiaLolla
21.03.2008., 17:29
Nina......po meni je najvaznija animacija.....zaprafo supersta teta animatorica!

Ako je losha animacija neche je popravit ni savrshena hrana, ni prostor, ni uredjenje.......a ako je animacija super, sve ostalo postaje sporedno!

Jer na kraju krajeva, rodjendan chini zabava, veselje, igre, druzenje.....ako je to u banani, onda se moze rech da je rochkas propao!

Druge stvari po redu bi mi ishle ovako:

igre (da su prilagodjene dobi)
prostor (da je ipak uredjeno za proslavu)
cijena (i shto se sve naknadno placha ili je u sklopu te cijene)

Ako ti bash zelish proslaviti rodjkas domeka, imash puno animatorica koje rade rodjendane po kuchama. Znachi bez nepoznaith prostora, imash kontrolu nad svime, a opet klinci uzivaju u igrama. U toj varjanti se mogu pozvati i vechi (roditelji djece), pa dok vi starci spikate, animatorica zabavlja kikache :)

cedevita-st
23.03.2008., 19:26
molim pomoc tj neki savjet gdje proslavit treci rodendan u splitu, thanks

ninaa01
25.03.2008., 09:46
ej PiaLolla hvala ti za odgovor......... upustam se u te vode organizacije pa me zanimaju misljenja...... hvala

mama Jelena
25.03.2008., 10:07
Pozdrav svim slavljenicima!
Postoji jedna krasna igraonica za rockase s kojom cete biti sigurno zadovoljni. Mislim da ne smijem ovako davati imena i adrese pa ako koga interesira neka se javi privatnom porukom pa cu javit informacije!!:top:

selectico
25.03.2008., 12:20
Pozdrav svima.
Bila bi Vam zahvalna ako mi pomognete oko nečega. Zanima me što je po Vama bitno da se odlučite na proslavu rođendana u nekoj od ponuđenih igraonica u gradu? Na šta gledate? Koja su Vaša razmišljanja o tome, da li biste platili za proslavu rođendana tj. organizaciju koja nije kod Vas doma nego u nekom drugom prostoru?
Hvala!

Mi smo slavili rođendan u Tulumulu.Bilo nam je to prvo iskustvo u igraonici i klinci su bili odušavljeni.Zapravo to su 10-togodišnjaci i nisam doma namjeravala raditi rođendan.Tete su bile odlične.Unaprijed smo dogovorili što će se klinci igrati tako da nije bilo ja hoću ono,ovo ili slično.Rođendan je trajao 3 sata ,sokovi ,grickalice ,pizza i slatkiši.Potrebno je rezervirati barem mjesec dana unaprijed za vikend i petak ,a kroz tjedan mislim da im nije gužva.Cijena hmmm:hebemu:Malo previsoka za današnji džep,ali ......
Meni je bilo najbitnije da je klincima super,a moj mali je izjavio da u životu nije imao bolji ročkas,a to je potvrdio i ostatak ekipe.
Sretno u traženju!!!!

Leantra
08.04.2008., 12:16
Prije 10 dana slavili smo 2. rođendan u igraonici Smart na Vrbanima, iako nam nije baš lokacija išla na ruku isplatilo se! :top: Klinci su oduševljeni, roditelji prezadovoljni... sve u svemu odlična organizacija a svaka pohvala teti animatorici koja je puna ideja i topline za tako male kikače! :s Svakako preporučam!

mimica
08.04.2008., 12:40
Slazem se Leantra!!! Mi smo slavili u Smartu ovaj vikend! Nisu tako maleni klinci ali su odusevljeni!! Organizacija je odlicna, animatorica za svaku pohvalu, sve u svemu vesela i razigrana atmosfera i vraćamo se opet!!

hawk eye
22.08.2008., 07:58
Bok, molim malu pomoć, u moru igraonica koje sad postoje u zagrebu, tražim jednu posebnu/najbolju za moju malu princezu od 6 godina koja ce ove godine posljednji puta proslaviti svoj rockas s prijateljima iz vrtica jer nagodinu krece u skolu. Zena i ja bismo htjeli zaista nesto posebno da dozivi, event. neki originalni sadrzaji, a ne samo djeca jedu, piju, "nesto se igraju" (u nekim igraonicama i McDonaldsu smo vidjeli "simulaciju" zabave). E, da, naravno, i da ne moram bas dici kredit da proslavimo rockas, ne zelim ipak jos svadbu:D

blond lady
22.08.2008., 08:06
Bok, molim malu pomoć, u moru igraonica koje sad postoje u zagrebu, tražim jednu posebnu/najbolju za moju malu princezu od 6 godina koja ce ove godine posljednji puta proslaviti svoj rockas s prijateljima iz vrtica jer nagodinu krece u skolu. Zena i ja bismo htjeli zaista nesto posebno da dozivi, event. neki originalni sadrzaji, a ne samo djeca jedu, piju, "nesto se igraju" (u nekim igraonicama i McDonaldsu smo vidjeli "simulaciju" zabave). E, da, naravno, i da ne moram bas dici kredit da proslavimo rockas, ne zelim ipak jos svadbu:D

u kojem gradu :ne zna:

Ani4
22.08.2008., 12:18

Imaju proslave u One2Playu u CC1. Dijete izabere temu rodendana ( Fifi, Ninde, The Dog, Pepa pig ili party iznenadenja). Traje 2 sata, dobijeg ukrase, grickalice, sokove i tortu. Slavljenik dobije super poklon ( tako kazu...). Imaju animatore i fotografa. Dobije se cd sa slikama. Cijena za 20 djece je 1300 kn. Moze se nadoplatiti da jos svako dijete dobije nekakav pokloncic ( 10 kn po dijetetu). Ovo mi se cini ok.

hawk eye
23.08.2008., 19:11
@blond lady
u Zg

@ani4
hvala, ma nedavno smo bili u City centru i raspitivali se.... nekako mi se ne sviđa da u isto vrijeme dok traje rođendan puštaju drugu djecu u igraonicu da se svi igraju u istom tom prostoru. To me malo podsjeća na McDonalds varijantu što mi je bez veze; svi jedu, piju, ulaze, izlaze, gledaju djecu...zar ne?

blond lady
23.08.2008., 20:30
@blond lady
u Zg

@ani4
hvala, ma nedavno smo bili u City centru i raspitivali se.... nekako mi se ne sviđa da u isto vrijeme dok traje rođendan puštaju drugu djecu u igraonicu da se svi igraju u istom tom prostoru. To me malo podsjeća na McDonalds varijantu što mi je bez veze; svi jedu, piju, ulaze, izlaze, gledaju djecu...zar ne?

http://www.tomtomklub.com/igraonica.html

evo ti jedan link od tom tom - mi smo forumski rođendan (20 djece) slavili tamo i bilo je super...samo mislim da je dosta skup za jedno dijete

Ani4
24.08.2008., 15:44
@blond lady
u Zg

@ani4

Hm, to je... Nisam znala da su skupa sa drugom djecom.
Bila sam jucer u TL na Rotoru. Oni isto tamo organiziraju rodendane, nesto slicno kao u CC1. Oni imaju odvojeni prostor. Ili mozda u Zoloskom vrtu?

mama Jelena
16.09.2008., 10:53
Ima jedna "rođendaonica" na istocnom dijelu grada. Cijene su ok. Usluga super!
Daljnje info na pp.

Aredhel
23.09.2008., 18:22
Imam sestru koja 25.10. navrsava 14.godina i htjela bi joj organizirati rođendan u nekoj igraonici, prostoru za njenu dob. Znaci neki prostor za ples, sa disko kuglom i tako time, da nije nesto djecije sa igrackama. I naravno da je u centru zagreba, moze biti i bliza okolica. :D

Da li neko zna neki dobar prostor? :D

Zahvaljujem unaprijed.. seka T

Aida*
24.09.2008., 10:45
Tom Tom klub, na Britancu, imaju Disco party za rođendan.......

ksenija_2
25.09.2008., 11:32
Pardon ako je off topic, ali šta svi klinci danas tako slave rođendane?

U moje vrijeme nismo imali po 50-100 prijatelja da nam je trebala čitava hala da se zabavimo. A znali smo se zabaviti i bez "voditelja" i fino smo papali i dobili lijepe poklone. Imam neki osjećaj da je to isto kao s "markama", mobitelima i sl. ("Mama, zašto ja ne bih mogao/mogla to dobiti ako xyz to ima?" ili "Zašto to moje dijete ne bi moglo imati ako dijete od xyz to ima?"). :ne zna:

Aida*
26.09.2008., 13:38
Nažalost, da, skoro svi klinci tako slave rođendane.
Ja sam svom klincu priredila kod kuće rođendan, napravila tombolu, bingo, praznu bocu za "bocu istine", osmislisla par igrica "što da radi ovaj fant..." sve ono što se igralo u "moje vrijeme" na rođendanima, i na kraju je svaka igra nakon par minuta njima bila dosadna, i samo su ispitivali koje igrice imamo na kompu, i svadili se tko je duže igrao i čiji je sad red (jedna klinka si je čak i usnicu razbila, jer je kopajući po ormaru u našoj spavaćoj sobi :eek: pronašla moj roler, i pokušala vježbati) ... uglavnom nakon 4 sata :bonk::bonk: kad su klinci otišli osjećala sam se ko da me neko zaista tukao. I druge godine - igraonica.....

hawk eye
27.09.2008., 18:02
evo mog update-a:
nakon sto smo "vagali" izmedju nekoliko igraonica, na kraju smo proslavili rodjendan u igraonici Ententini, to nam je relativno blizu, u Dubravi. Moja curica i njeno drustvo je odusevljeno (sto je i najvaznije), tako su euforicno i prepuni dojmova istrcavali na kraju iz igraonice tako da nam je bilo bas drago ali moram priznati da smo i zena i ja bili iznenadjeni koliko su profesionalni, ljubazni i originalni. Imaju i web stranicu (www.ententini.hr), Relativno su jeftini (hm, bolje reci nisu preskupi), ali takve cijene su kod svih, u centru je jos i dosta skuplje... , uostalom, to i nije najvaznije.

baboom
20.10.2008., 13:45
Imam sestru koja 25.10. navrsava 14.godina i htjela bi joj organizirati rođendan u nekoj igraonici, prostoru za njenu dob. Znaci neki prostor za ples, sa disko kuglom i tako time, da nije nesto djecije sa igrackama. I naravno da je u centru zagreba, moze biti i bliza okolica. :D

Da li neko zna neki dobar prostor? :D

Zahvaljujem unaprijed.. seka T

Prostor u Ribnjaku ti je u centru grada, a opet u maloj zelenoj oazi, čula sam da tko želi može proslaviti rođendan vani u parku.:)

Imaju lijepi prostor s disko kuglom i reflektorima, može donijeti i svoje cd-e s muzikom:top:

Sve o rođendanu se može dogovoriti s animatorima ovisno tko što želi...
da li disko i roditelje što dalje ili rođendan za malene s kojima ostaju roditelji.:s

http://www.cmr.hr/ponude.html

proVINCI'jalka
05.11.2008., 12:03
cijenjeni supatnici :D,

kako naše potomstvo ili potomstvo naših prijatelja (jer neki od nas još nisu blagoslovljeni, a htjeli bi biti :D) jednom od najvećih radosti smatra proslavu svog rođendana što je, znate i sami, u toj dobi top of d tops - otvaram ovaj topic i predlažem ga kao svojevrsnu stanicu za razmjenu iskustava po pitanju igraonica i inih mjesta na kojima za xy kuna možete dobiti neku vrstu dvosatne+ zabave za klince. mnogima od nas igraonice su postale bolja opcija od slavlja u kući zbog raznoraznih razloga. stoga, voljela bih da ovdje navedemo imena svih igraonica s kojima smo imali iskustva i napišemo što znamo o njima. osim igraonica, lijepo bi bilo da navedemo i iskustva s raznoraznim zabavljačima tipa jozo bozo (sveprisutni klaun pokućarac :D) koje je moguće pozvati doma ili...gdje već.

znam da postoji topic naziva igraonice, ali mi se čini nepotpun i nedovoljno ozbiljno shvaćen :rolleyes: pa ako je moguće, moderatorice mile, spajajmo :D

prilažem iskustvo s igraonicom 'cvjetno' koja u tri sata (+ dvoje moderatora) korektno zabavi klince (isključeni su plejstejšni i zabave elektronske vrste), nahrani ih pizzom, grickalicama, tortom i sokovima, podijeli svima sitne darove, a pljunit trebate oko 1000 kuna. i ne manje bitno, ne morate dodatno trošit na obližnju birtiju odnosno cugu kojom ćete počastit roditelje, već postoji prostorija u kojoj vaši frendovi i roditelji djece mogu sjedit i čavrljat. kolače ili što god možete donijeti od kuće, a u svakom trenutku moguće je provjeriti što rade djeca.

tough_cookie
05.11.2008., 22:09
Kakvo je vaše mišljenje o proslavama rođendana u igraonicama?
(http://www.forum.hr/showthread.php?t=272510)

abilan
05.11.2008., 22:18
Ja imam jaaaako mali stan a pozvati ćemo puuuuuuuno djece i već muku mučim gdje ih sve i njihove roditelje smjestit za prvi rođendan, a bit će sve mali puzavci i praktički im ni ne treba puno prostora. Čisto me strah što će biti u budućnosti tako da mislim da ću se koji put poslužiti i igraonicama (iako su neke poprilično skupe). Ako netko nema mjesta (kao što je naš slučaj) onda je ovo super riješenje. (inače malenoj je rođendan krajem studenog tako da ne možemo baš napraviti party vani)

proVINCI'jalka
06.11.2008., 09:31
Ja imam jaaaako mali stan a pozvati ćemo puuuuuuuno djece i već muku mučim gdje ih sve i njihove roditelje smjestit za prvi rođendan, a bit će sve mali puzavci i praktički im ni ne treba puno prostora. Čisto me strah što će biti u budućnosti tako da mislim da ću se koji put poslužiti i igraonicama (iako su neke poprilično skupe). Ako netko nema mjesta (kao što je naš slučaj) onda je ovo super riješenje. (inače malenoj je rođendan krajem studenog tako da ne možemo baš napraviti party vani)

za tako male klince igraonica i nije opcija, ali ako imaš mali stan rođendan možeš proslavit i u dva do tri navrata :ne zna:

Leonee
06.11.2008., 14:36
:trlja oci: :D di si ti kokoskice :cerek: :cerek: :D

ovdje ti je vecina sa malim bebama.. :D.. al eto, da pridonesem bar nesto temi.. frendovi su napravili proslavu u zoloskom vrtu za svog malog... :ne zna: nemam pojma koliko novaca, samo znam da su rekli da su klinci bili odusevljeni.. :)

proVINCI'jalka
07.11.2008., 09:43
:trlja oci: :D di si ti kokoskice :cerek: :cerek: :D

ovdje ti je vecina sa malim bebama.. :D.. al eto, da pridonesem bar nesto temi.. frendovi su napravili proslavu u zoloskom vrtu za svog malog... :ne zna: nemam pojma koliko novaca, samo znam da su rekli da su klinci bili odusevljeni.. :)

evo me, ljubice :kiss:

čekaj, u zagrebačkom zoološkom? :confused:

aj se molim te raspitaj, baš me zanima :moli:

Leonee
07.11.2008., 10:47
ovak, rekla je da nazoves zoo i dogovoris se sve sa Tomislavom Krizmanicem i da trazis bas njega da bude tih par sati s klincima.. Po klincu je misli 60ak kuna.
Prvo obilaze zoloski sa tim voditeljem koji im prica o zivotinjama, a kasnije izaberu vrstu zivotinja o kojima bi htjeli malo detaljnije.. tipa zmije, ptice,.. njezin je odabrao zmije ..pa su mogli i dodirnuti zmiju :D.. a kasnije se sele u taj neki edukacijski centar di jos crtaju, svastanesto, pricaju o zmijama i jedu/piju.. a to se jos extra placa..jer je ta hrana/cuga iz onog birca.. tortu je sama donjela.
ako idu starci moras i za njih platiti cugu, ako ne moras onda paziti na djecurliju dok se obilazi zoo.. :zubo:

proVINCI'jalka
07.11.2008., 12:15
ovak, rekla je da nazoves zoo i dogovoris se sve sa Tomislavom Krizmanicem i da trazis bas njega da bude tih par sati s klincima.. Po klincu je misli 60ak kuna.
Prvo obilaze zoloski sa tim voditeljem koji im prica o zivotinjama, a kasnije izaberu vrstu zivotinja o kojima bi htjeli malo detaljnije.. tipa zmije, ptice,.. njezin je odabrao zmije ..pa su mogli i dodirnuti zmiju :D.. a kasnije se sele u taj neki edukacijski centar di jos crtaju, svastanesto, pricaju o zmijama i jedu/piju.. a to se jos extra placa..jer je ta hrana/cuga iz onog birca.. tortu je sama donjela.
ako idu starci moras i za njih platiti cugu, ako ne moras onda paziti na djecurliju dok se obilazi zoo.. :zubo:

hvala ti, zvuči egzotično :cerek:
pojma nisam imala da je to uopće moguće. sve se danas more ako platiš :s

Zmijica
07.11.2008., 12:34
Abilan, mi smo prvi rodjendan u 2 ture slavili (rodbina jedan dan, prijatelji drugi), a sad si mislim kako smo trebali u 3 ture, jer je drugi dan bilo tu mac ljudi i beba...

A ove godine bi najradije igraonicu, al sve mi je ili preskupo ili stupidno za tako malene.
Najradije bih iznajmila sobu u vrticu :)

PiaLolla
23.11.2008., 07:53
Samo jedna velika i topla preporuka :cerek:

www.kidorama.net

--> i shto da je mala reklama.....opravdana je svim sredstvima (curke koje me znaju, znaju o chem tipkam) :D

Ila
25.11.2008., 10:04
Samo jedna velika i topla preporuka :cerek:

www.kidorama.net

--> i shto da je mala reklama.....opravdana je svim sredstvima (curke koje me znaju, znaju o chem tipkam) :D

Pozdrav svima,

kako mi curica uskoro slavi roćkas, molila bih vas za preporuke igraonica, naravno po mogućnosti sa prihvatljivom cijenom :D

kako je u kidorami? vidim da je nova igraonica, izgleda fora!

nama treba par sati tuluma, onak, u princeza stilu i da imamo veselu tetu animatoricu :)

hvala na pomoći

PiaLolla
25.11.2008., 21:43
Ima hrpetina rodjendaonica, a i cijena od 500kn (neka shuch much rodjendaonica), pa do 2000kn (tulumulu)....sat rodjendana varira od 2, 3 ili 4-satnog programa

Ja mislim da je najvaznije imati dobru tetu animatoricu.....jer ona je glavna kako i za dobar i primjeren odabir igara, tako i za dobru zabavu i shtimung.

Ila - Kidorama ti ima dvoetazni prostor, donji se pretvara u pravi mali disko show program. Svaki rochkas ima animatoricu i asistenticu koje su fora i zabavne. Imaju lude i posebne igre koje se mogu prilagodit svachijem ukusu!

Ila
28.11.2008., 20:18
Da slažem se da je dobra voditeljica i animatorica važna, uvjerila sam se to već nekoliko puta. Čak sam u jednoj vrlo poznatoj rođendaonici imala prilike vidjeti kako se teta dere na klince i nisam mogla vjerovati ....

Inače, bila sam pogledati Kidoramu - prostor tulumiška totalno, atmosfera me fura na ove nove generacije klinaca, vidi se da su se potrudili, a i cijene su im normalne :)

Birthday123
22.01.2009., 12:34
Bok curke,

vidim da nitko nije naveo da se rođkas može proslaviti u didaktickoj igraonici(na drugom katu kraj Good Food restača)!
Uglavnom super sto organiziraju proslavu rođendana nedeljom- cijeli dan ( a Nedeljom Je u Avenue Mall-u besplatan parking i nema puno ljudi), te je sve prilagođeno za bebe od 1 do 5g.. sve je u spužvi. Da jos da napomenem da im termini nisu skroz popunjeni jer su tek startali s tim..

HAAApppyyyy Biiirthddaaaay tooo Maja!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kissss

SaveAss
22.01.2009., 15:03
Birthday123, jel se zna cijena i što je u ponudi? i gdje misle postavit stol ako je ročkas? misli, nije baš da imaju previše prostora....
mi visimo tamo pa možda ne bi bilo loše da tamo i proslavi rođendan....:)

SaveAss
22.01.2009., 15:08
.. sve je u spužvi...

..i drvu..:mig:

PiaLolla
22.01.2009., 15:22
Pa koliko tamo stane klinaca???

Nije loshe ak nije neka vecha lova u pitanju.....sve iznad 500kn za onaj prostor mi se chini too much :confused:

Neg, zna se gdje chemo mi slavit rochkas i tko boo animatorica :top:......al trenutno "in live" imamo samo jednu malu prijateljicu......mislim da boomo pozvali sve zive i nezive........pa blentavno je da drugi rochkas proslavimo doslovce sami!

kinder_lada
28.01.2009., 09:44
trebam preporuku za neku igraonicu i proslavu rođendana
isključivo u novom zagrebu
to je proslava 7 ročkasa

ako neko ima iskustva...program i cijene me zanimaju
to je za 2 tjedna....propao nam plan koji smo imali

hvala

Enid
28.01.2009., 11:18
Čula sam pozitivna iskustva za igraonicu na Velesajmu. Klinci se naskaču, papaju i piju sokiće, a ti sastrane piješ kavu i nadgledaš, navodno nije skupo a točnu cifru ti neznam. Mislim da je toliko popularni Mcdonalds najgora varijanta.

kinder_lada
28.01.2009., 21:43
nisam ni vidla ovaj topic

ima ko kakvo iskustvo s igraonicom sunce i rođendanima tamo
ovak na netu mi izgleda super

Ila
29.01.2009., 09:13
Ima hrpetina rodjendaonica, a i cijena od 500kn (neka shuch much rodjendaonica), pa do 2000kn (tulumulu)....sat rodjendana varira od 2, 3 ili 4-satnog programa

Ja mislim da je najvaznije imati dobru tetu animatoricu.....jer ona je glavna kako i za dobar i primjeren odabir igara, tako i za dobru zabavu i shtimung.

Ila - Kidorama ti ima dvoetazni prostor, donji se pretvara u pravi mali disko show program. Svaki rochkas ima animatoricu i asistenticu koje su fora i zabavne. Imaju lude i posebne igre koje se mogu prilagodit svachijem ukusu!

Pia,
mi bili na roćkasu u Kidorami i više sam nego zadovoljna - super su! Tete animatorice su imale toliko fora igrice da sad cijela ekipa želi opet ići tamo. Prostor je u crtić stilu onak, baš za klince, i velike i male... Tople preporuke i veliko hvala tetama u Kidorami!

PiaLolla
29.01.2009., 12:24
Ila, drago mi je da ste se lijepo proveli :).....inache tamo je stvarno dobro....ima josh mama sa foruma chija su djeca bila tamo na rodjendanu i svi su super zadovoljni! :top:

Kinder_lada.....nisam chula nish za Sunce iz prve ruke....pogledaj par stranica unazad ili na netu :top:

pametnjakovicka
29.01.2009., 12:47
Evo i mene bi interesirali rockasi... Vidim da spominjete animatorice, pa onda ako je tako, lokacije su manje - više nevažne.

Kojim kriterijima da se vodim prilikom rezervacije (ako mi cijena nije bitna a ni blizina igraonice)?
Da li da gledam kako su opremljeni (prostor i tako to)?
Kako da ocjenim dal je animatorica dobra? Kako mogu znati oće li ona dobro odraditi posao ili ne? Ipak zlato mamino zaslužuje najbolje! :)

Aida*
29.01.2009., 13:41
Čula sam pozitivna iskustva za igraonicu na Velesajmu. Klinci se naskaču, papaju i piju sokiće, a ti sastrane piješ kavu i nadgledaš, navodno nije skupo a točnu cifru ti neznam. Mislim da je toliko popularni Mcdonalds najgora varijanta.

Ako govoriš o igraonici Bibo na Velesajmu, klincima je ta igraonica odlična, jer nema animatorica i ne moraju raditi što im se kaže, nego samo divljaju.
Ja osobno tamo nikada ne bi djetetu organizirala rođendan, jer ta igraonica organizira više rođendana u isto vrijeme tako da tamo ima brdo djece, a mislim čak da može doći i sam roditelj s djetetom, bez da slavi rođendan.
Tamo su one ogromne skakaonice, uopče ne možeš imati nikakvu kontrolu, a ipak mislim da si kao organizator rođendana odgovorna za djecu koju ti roditelji dovedu.
I onda se dogodi da neko nekoga gurne, pa padne.... a ti to ne vidiš jer su se svi razmilili posvuda. Moj najstariji (11) je bio tamo na rođendanu pa se žalio kako se druga djeca ponašaju i kako se guraju, a roditelji sastrane piju kavu i ne nadgledaju....
To je druga strana medalje....

PiaLolla
30.01.2009., 12:01
Evo i mene bi interesirali rockasi... Vidim da spominjete animatorice, pa onda ako je tako, lokacije su manje - više nevažne.

Kojim kriterijima da se vodim prilikom rezervacije (ako mi cijena nije bitna a ni blizina igraonice)?
Da li da gledam kako su opremljeni (prostor i tako to)?
Kako da ocjenim dal je animatorica dobra? Kako mogu znati oće li ona dobro odraditi posao ili ne? Ipak zlato mamino zaslužuje najbolje! :)

Vodi se prema instinktu, jer drugachije ni nemresh.....naravno da odluchuje lokacija, cijena, opremljenost, usluga.....ali i to sve moze biti sporedno!

Najbolje je pogledati prvo na netu.....sve rodjendaonice ti imaju slike prostora, rodjendana, usporedish cijene, odaberesh koje ti se naj svidjaju, pa ih mozesh zajedno sa djetetom i posjetiti.
Sve to naravno morash obaviti cca. mj dana unaprijed :D

Animatorice chesto ne srechesh pri dolasku u rodjendaonice, nego na samom rochkasu....a kako roditelji ne ostaju na rochkasima (mozesh pitat), morat chesh riskirat.

Ja sam animatorica.....i mogu ti rechi iz svojeg iskustva da ima puno onih koje uzivaju u tome, a mnogo njih radi zbog love, posla.....tako je u svakom poslu ja mislim......u ovom poslu je nazalost shteta da postoji i takvih osoba koje samo gledaju to kroz biznis......bash zato shto se radi o djeci....kako ne voljeti posao sa djecom.....po meni to uopche nije posao, to je non-stopno igranje i zabavljanje! :top:

Birthday123
05.02.2009., 13:35
Evo slikica (http://www.youtube.com/watch?v=nj14qlMRUVU) sa ročkasa u didaktičkoj igraonici u Avenue Mall-u

zzvrckaa
12.02.2009., 08:00
mi već 3 godine slavimo u Smartu na Vrbanima i oduševljeni smo. Animatorice su super, puno se igra, pleše, pjava... Veliki je broj paketa između kojih se može birati i stalno imaju neke akcije. sve u svemu za svaku preporuku:s

pametnjakovicka
12.02.2009., 10:51
Evo slikica (http://www.youtube.com/watch?v=nj14qlMRUVU) sa ročkasa u didaktičkoj igraonici u Avenue Mall-u

Koliko je rockas trajao i koliko kostao? :)

Simona13
14.02.2009., 14:42
Ovako....Trebam jednu pomoć...Imam 12 godina i ZELIM proslaviti svoj 13 rođendan...Ali postoji jedan problem...Nikako nači mjesto a moj stan je mali...Poveselila sam se kada sam na forumu nasla jednu super igraonicu za moju dob sa super cjenom,ali nastao je problem kada sam vidla kada je taj post napisan...U 4 mjesecu 2004 godine...Ajmeee dosad se valjda vec 100 puta promjenilo sve i cijena 100%...E sad na vama je ako MOZETE da mi kazete par igraonica za mene i moje frendove znaci od 12-14 godina...Ako mozete javiti sto prije jer mi je ročkas 01.03...Hvala vam svima ako mozete...:):):mig::mig:

nessica2
15.02.2009., 10:51
Simona,

rođendan možeš proslaviti u Smart-u, oni ti imaju programe za tvoj uzrast i super pakete, znam da imaju u ponudi disko, karaoke, aktualnu muziku, klopu, piće i sve ostalo za proslavu ročkasa..javi se njima, njihov web je www.smart-kids.info tamo ti je telefon i mail..sretno!

PiaLolla
15.02.2009., 13:58
Kidorama-teen na Shalati - uskoro! :D

PiaLolla
16.02.2009., 09:47
Kidorama-teen na Shalati - uskoro! :D

i za mladje klincofe na Maleshnici --> http://www.youtube.com/watch?v=jg-cc9rX99Q

mandy
16.02.2009., 11:34
koliko je velika Kidorama?

tražimo prostor za zajednički roćkas (nekih 20-ak djece + starci) a i mi bi svoj roćkas za djecu u igraonici obavili :)

prošle godine smo bili u SMart kids al je bilo malo tjesno a sad su svi još veći i življi :D

PiaLolla
16.02.2009., 12:38
Mandy.....mi chemo isto slavit drugi rochkas u Kidorami.......tipnem ti pp o detaljima :)

mimica
18.02.2009., 13:09
Simona,

rođendan možeš proslaviti u Smart-u, oni ti imaju programe za tvoj uzrast i super pakete, znam da imaju u ponudi disko, karaoke, aktualnu muziku, klopu, piće i sve ostalo za proslavu ročkasa..javi se njima, njihov web je www.smart-kids.info tamo ti je telefon i mail..sretno!

Smart :s !!!!! Mi smo tamo slavili i sad čitavi razred tamo ide! možeš se sve dogovoriti s njima ak ti je potrebno nešto "specijalno":top:

mandy
19.02.2009., 11:51
evo još jedne :)

Koala (http://igraonica-koala.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=40)

keljo_cro
09.03.2009., 20:12
Ukoliko želite da Vaše dijete proslavi svoj rođendan u prekrasno uređenom prostoru sa velikom dvorištem i vrtom,igricama,vrhunskim animatorima koji će osim zabave i veselja brinuti o Vašoj djeci.

Ujedno ovaj prostor je i igraonica "Sveigralište" koja nudi nezaboravne trenutke.

http://www.minidiscotheque.hr/

Naravno u sklopu rođendana svako djete dobije CD sa fotografijama rođendana,videozapis dijela rođendana,sokove neograničeno,pop-corn neograničeno,pizze itd....Kao što možete vidjeti ako kliknete na ove linkove:

http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/blagavaona1.jpg
http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/dvoriste.jpg
http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/blagavaona.jpg

Kako naša igraonica kaže: "Sveigralište" ,u njoj nudimo pregršt igara za djecu:

-disco (http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/discoKino.jpg)
-miultimedija(PS3,PS2,Nintendo Wii,guitar hero,itd...(http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/multimedija.jpg)
-stolni nogomet(http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/stolniNogomet1.jpg)
-dvorište sa raznim sadržajima(http://www.minidiscotheque.hr/assets/images/galleries/prostori/dvoriste1.jpg)

Na našim stranicama slobodno igrajte free online igre kao što su (Mahjongg,World of wars,Yeti sport,Boing,itd...)

http://www.minidiscotheque.hr/Igre.aspx

Kod nas ćete pronaći sve što je potrebno za nezaboravno i neponovljivo slavlje!!
Uz animatore,glazbu,igre,ples provest ćete najbolji i najluđi rođendan u gradu!!

Ne zaboravite ulazak i igraonicu "Sveigralište" svijet Vašeg djeteta je STVARAN!!

keljo_cro
09.03.2009., 20:28
Preporučujem Igraonicu "Sveigralište" u Mihanovićevoj.

Tete su super,prostor je više nego sadržajan(videoigrice,stolni nogomet,minidisco,veliko dvorište kad zatopli malno naravno,crtići,filmovi,blagavaona itd..)

Ročkas traje 3 sata,moja djeca su bila oduševljena.Tete imaju fora igre,klinci po discu skaču,plešu...

Uglavnom toplo preporučujem jer sam jako zadovoljna.

Birthday123
11.03.2009., 10:28
U didaktičkoj igraonici - na drugom katu, u avenue mall.u, kraj Good food restača - organiziraju proslave rođendana za one najmlađe od 1g do 5g. VIDEO (http://www.youtube.com/watch?v=nj14qlMRUVU)

*Flower*
17.03.2009., 08:47
Preporučujem Igraonicu "Sveigralište" u Mihanovićevoj.

Tete su super,prostor je više nego sadržajan(videoigrice,stolni nogomet,minidisco,veliko dvorište kad zatopli malno naravno,crtići,filmovi,blagavaona itd..)

Ročkas traje 3 sata,moja djeca su bila oduševljena.Tete imaju fora igre,klinci po discu skaču,plešu...

Uglavnom toplo preporučujem jer sam jako zadovoljna.

koja je cijena?

hvala

mslm
12.04.2009., 07:14
Dragi moji roditelji,uskoro se bliži 3. rođendan mog malog.Htjela bi da ga proslavi u nekoj igraonici...E sad.... Po ovom što sam gledala cijene su visoke ,a ne nudi se hrana i torta.Dali mi netko može reći koju igraonicu da nije baš preskupa za tih 2sata igre i recimo 10-15 djece.A htjela bi da je hrana uključena.

gupy
12.04.2009., 12:12
Dragi moji roditelji,uskoro se bliži 3. rođendan mog malog.Htjela bi da ga proslavi u nekoj igraonici...E sad.... Po ovom što sam gledala cijene su visoke ,a ne nudi se hrana i torta.Dali mi netko može reći koju igraonicu da nije baš preskupa za tih 2sata igre i recimo 10-15 djece.A htjela bi da je hrana uključena.
Mi smo pred par godina bili pozvani na 5 rođendan u "Koalu" u Travnom, i bilo je OK. Sada sam vidjela da rade baby rođendane. Osim njih za tako male, rođendane rade i u Avenue Mall-u.(Bez uvrede na ono "male"). E sada što se hrane tiče to nisam sigurna. Jedina koju znam da je jeftina i da sve uključuje je ona u TL, ali oni rade tek negdje od 4 godine.

Ila
13.04.2009., 12:59

Mi smo bili u Kidorami (www.kidorama.net) i moja mala princeza (4 god.) bila je više nego zadovoljna. Bilo ih je 16ak, cijena za 2 sata bila oko 900 kuna (klopica i cuga, torta nije u cijeni), a najvažnije bile su 2 simpa tete s njima i izgledaju mi vrlo uvjerljivo i mislim da su vrlo stručne. Klinci bili sami s njima (samo je jedna mama ostala u početku), i izašli vrlo sretni. Čak su dobili svi i nekakve Hlapić bojanke.
Imaju ti i opciju najma prostora pa možete biti s klincima.
Sretno u traženju!!

PalmaSutra
14.04.2009., 11:31
Osnovana je udruga "Posebni klinci" koja se izmedju ostalog bavi i organizacijom rodendana.
Detalje o Udruzi mozete saznati ovdje (http://www.zadi.hr/dijabetes/index.php?option=com_content&task=view&id=187&Itemid=42).
Mi smo bili, i prezadovoljni smo!

letecaBB
20.04.2009., 23:08
Moj maleni će uskoro slaviti 1. rođendan!!!
Htjela bih napraviti feštu u vrtu sa temom Winnie the Pooh, zna li netko gdje mogu kupiti čaše, salvete, kapice i sl. s tom tematikom?

Ima li neko dobrih ideja vezano za organizaciju rođendanske proslave za tako malenu djecu?

DUGA22
21.04.2009., 09:05
Moja curka uskoro slavi 6.rođendan , zapela za McDonalds i ne odustaje, nisam baš oduševljena, a opet s druge strane ako je to njena želja , neka joj bude. Kod nas je uglavnom svake godine velika fešta u vrtu sa puno djece i puna staraca i puno, puno divljanja, pa se očito dijete zaželjelo malo promjene. Kakva su vaša iskustva sa McDonaldsom i da li znate koliko djece prima onaj na Rotoru?

Enid
21.04.2009., 09:25
Moj maleni će uskoro slaviti 1. rođendan!!!
Htjela bih napraviti feštu u vrtu sa temom Winnie the Pooh, zna li netko gdje mogu kupiti čaše, salvete, kapice i sl. s tom tematikom?

Ima li neko dobrih ideja vezano za organizaciju rođendanske proslave za tako malenu djecu?

Imaš u Plodinama

DUGA22
21.04.2009., 09:28
LetećaBB, vidjela sam te čaše, kapice i salvete u Getrou u Novom Zagrebu !

Enid
21.04.2009., 09:34
Meni je malo problem skupit djecu.
Slavit ćemo 2. rođendan, a klinci od frendova svi malo stariji, i rodbina isto...
Ja želim da bude veselo, da bude puno njenih vršnjaka.
e sad, ide ona u vrtić ali malo mi glupo zvati tu dječicu kad sam si s roditeljima na Dobar dan-Doviđenja :confused:.
Da li vi zovete vrtićke frendove? I di nalazite uzvanike? :lol:

mandy
21.04.2009., 11:23
vrtićke nezovemo jer smo isto sa dobar dan-doviđenja, neki se ni to ne udostoje reć...

a vršnjaka imamo sa foruma i sl...pa imamo društva..a i familija je velika pa ima puno djece..
Miha preferira stariju djecu...

letecaBB
21.04.2009., 18:12
Blago vama u Zg.... Mi u provinciji imamo i Getro i Plodine, ali oni nemaju te stvarčice.... Pfff. Jeste li negdje vidjeli Winnie pozivnice?

Inače, hvala na tipovima, idem opet pogledati u te centre!

mandy
21.04.2009., 22:13
ima i DM stvari za dječje rođendane...:)

kokolina 05.02.
21.04.2009., 23:19
uf, i meni treba pomoć...
tražim mjesto za prvi roćkas, bilo bo desetak bebača do godinu dana i mi odrasli (desetak: mame i tate)... no najvažnije je da se oni malo druže jer moj mišek obožava djecu i druži se redovito u parku i u posjetu frendovima, a htjeli bi i mi nekaj popiti, za hranu nije tako bitno, ali da imaju recimo kavicu ili nešto za odrasle.

molim ideje za prvi roćkas!

mdp
23.04.2009., 14:29
moja će mala sada 5 godina i ja bi isto negdje u igraonici proslavila, čula sam da ima igraonica velebno u medvedgradskoj pa ak neko ima iskustva neka podjeli.
za koliko djece i koliko dođe i šta uključuje i jel su klinci bili zadovoljni:mig:

anchy005
26.04.2009., 19:08
Prije svega pozz svima i oprostite ako sam fulala temu :(

Imam jedni pitanje-gdje ima u zg za kupit rođendanske svijećice tj.one koje se ne daju ugasit ?! i kolko otprilike koštaju?
Tnx

hipoton
26.04.2009., 19:20
ima toga već godina i pol da smo je kupili, pa ne znam jel još uvjek imaju! u king crosu , u ipercopu, košta negdje oko 15 kn.ak se ne varam!

lucijan9
20.08.2009., 11:02
Imate u malešnici disco za djecu zove se Zlatno doba svi efekti dim balončići i sl,snizili su cijene do 60%,cijena vikendom 2 sata 450 kn,3 sata 600 kn,radnim danom 2 sata 250, 3 sata 450 kn,tel 095/9110 360 098/1391 580

blond lady
20.08.2009., 19:24
dali ste vidjeli gdje u zg papirne čaše, tanjuriće, balone sa peppom
rođendan će da bude sa peppom :cerek:

theSMARTone
30.08.2009., 21:10
BOK,imam 15stogodisnju i 16stogodisnju kcer obadvjema ce uskoro rodendan imaju doma prostora za slavljenje(zivimo u samoboru)no dali znate nekog ili neku firmu koja dode doma to sve uredit i imat neke zabavljace jaoo:eek: s njima je to jako veliki problem jer znate kako su tinederke izbirljive:rolleyes::o:( uvjek vjecito govore ma to je za male bebe ... imate kakvu ideju molim vas pozurite!!!jer ja :confused::confused:nemam nikakvu ideju:ne zna: a one vec zee pocet radit pozivnice i zele da sve bude prefora bla bla bla a ne da svi sjede i cekaju da vrijeme prode molim vas pomozite:s:s:s

alexxx
30.08.2009., 22:46
kakvi zabavljači? :confused:

blablica
30.08.2009., 22:52
ovo me podsjeća na onu blentavu seriju na mtv-u sweet sixteen ili tak nešto. zabavljači. da, baš.
naruči im maju šuput da skakuće cijelu noć. :zubo:

vanessa_92
30.08.2009., 22:58
Kakvi zabavljači? Klaunovi? :D Daj pusti cure da imaju normalan tinejdžerski tulum- dakle, tolko i tolko osoba, maknut sve što se može razbit tipa vaze i takvih gluposti, same će sve pripremit i pospremit.

Tina406
30.08.2009., 22:58
a zašto ne zabavljači? ima razno raznih tematika (malo proguglati) i da se napraviti strava zabava za tinejđere :mig:

Aeon+
30.08.2009., 23:11
meni je isto jedino tematski pao napamet.80-e,thriller i sl. :D
ali maja šuput :lol: :lol: :lol:

Smotani2
31.08.2009., 07:31
Luku Nižetića- uvjerljivo najbolji zabavljač za teense.

Šalu na stranu, pusti ih na miru, nek same naprave tulum.

Kakvi crni zabavljači...

PiaLolla
31.08.2009., 08:38
Imash od privatnu porukicu sa nekim idejicama :top:

Bezveze ti je troshit novce na skupe animatore (2 sata klauna ili nekog DJ je od 600-800kn, pa na dalje), a nit che obavit posao kak spada (jer su orijenitrani na mladje klijente), a teenofkama che to bit bezveze :mig:

Death-of-Art
31.08.2009., 08:44
ne kužim. kaj im nemreš kupit hrpu alkohola i potjerat ih u garažu?

pa mi smo se tak zabavljali u to vrijeme.

makar..mi nismo imali garažu.
skrivali smo se pod savskim mostom. :rofl:

mandy
31.08.2009., 14:26
pa pitaj ih što točno žele, što je to toliko fora....već su velike i znaju što žele

theSMARTone
05.09.2009., 16:35
upravo zato vas pitam jer one nemaju nikakvu ideju a zele nesto super...:S

ennaa
13.09.2009., 00:39
neka imaju piđama party i neka i dečki mogu prespavat..:p:p

theSMARTone
13.09.2009., 13:10
bez deckiju ako je spavnje u pitanju da mi jos necija mama ne bi dosla za 9mjeseci :))

Tina st
15.09.2009., 00:12
Zna li netko ima li u Splitu neki prostor, ne igraonica, koji se može zakupiti za proslavu rođendana?

Ne trebaju nam ni animatori, ni usluga...samo prostor.

orlica
25.09.2009., 21:14
Je li zna možda netko ta neki fora prostor u Centru Zagreba?
Da nije igraonica..nego za cure i dečke 13-15godina..i da se može ostat do ponoć..najkasnije 1
bez ozbzira na cjenu
hvala :D

dbebic7
01.10.2009., 08:25
Moja kći će za 7 dana slaviti 12. rođendan. Trebam ideje za igre budući da je ona u krevetu.
Operirala je epifiziolizu (poskliz glave bedrene kosti - događa se rijetko i to samo na početku puberteta), tako da je sada doma i mora ležati ili biti u polusjedećem položaju.
Pozvat će 3 prijateljice i 2 prijatelja.
Jedna igra bi mogla biti (ne znam kako se zove) kad se zaljepe na čelo imena poznatih osoba pa se pogađa kao ko si ti.
Druga u ovom uzrastu popularna boca istine.
Molim ako još netko ima neku ideju.

PiaLolla
01.10.2009., 21:03
dbebich....imash privatnu poruchicu :top:

zgalaksija
07.02.2010., 15:18
Otvorila se nova rođendaonica u Grahorovoj 6, "Bitange i princeze" se zove. Otvorila ju je žena od Rene Bitorajaca. Ogroman je prostor, a ima mjesta i za roditelje, s tim da smo mi sjedile u kafiću preko ceste iz kojeg gledaš u igraonicu jer su u velikom izlogu. Nemaju ti fiksne pakete nego se sam dogovaraš što hoćeš, a imaju svega. Mojoj maloj je na slikanje došao i Rene a klinci se nisu dali doma. Tete su im super. Preporuka.

Pink pearl
19.02.2010., 15:42
Dali zna netko u istočnom djelu Zagrebu neku dobru igraonicu za proslave dječjih rođendana? osim Plechinger koja naplaćuje 1900kn za 3 sata :rolleyes:
Kakva su vaša iskustva?

mimica
23.02.2010., 09:27
Otvorila se nova rođendaonica u Grahorovoj 6, "Bitange i princeze" se zove. Otvorila ju je žena od Rene Bitorajaca. Ogroman je prostor, a ima mjesta i za roditelje, s tim da smo mi sjedile u kafiću preko ceste iz kojeg gledaš u igraonicu jer su u velikom izlogu. Nemaju ti fiksne pakete nego se sam dogovaraš što hoćeš, a imaju svega. Mojoj maloj je na slikanje došao i Rene a klinci se nisu dali doma. Tete su im super. Preporuka.

Ima tko kakav broj tel????:ne zna:

watertown
25.02.2010., 06:40
ima i jedna nova za proslavu rodendana kod britanca. jump. bili smo tamo i prostor je super. klinci odusevljeni

mimica
25.02.2010., 11:58
imaš kakav kontakt? web?

watertown
25.02.2010., 18:33
:top:bas bila tamo, sinu je skoro rodendan pa sam se isla malo raspitati. web stranica je www.klub-jump.hr, a br tel 091 4454510. prostor je veliki i ima tri velke prostorije, u jednoj je mini disko, druga je mala sportska dvorana i u trecoj prostoriji je stolni nogomet, nintendo wii i pikado. izgleda bas super i moj hoce bas tamo tako da budem vjeroatno i rezervirala si termin

watertown
25.02.2010., 18:36
svejedno ako netko ima br od rodendaonice bitange i princeze....rado bi i tamo isla pogledati. nisam nikako uspijela pronaci njihov kontakt

Pink pearl
25.02.2010., 21:51
ja sa našla nešto odlično, tek je novootvoreno a čula sam da je teta mrak, da su klinci pre pre zadovoljni, da uvijek neki kreativni poklon dobiju koji sami izrađuju za slavljenika kroz igru.. klinac sam bira temu. Mislim da ćemo mi tamo slavit!http://www.medinakuca.hr

Za bitange sam cula da je jedino dobro jer se Rene pojavi pa je klinicima to odlično :ne zna:
Ne mogu ni ja naci njihov kontakt .

watertown
26.02.2010., 10:06
ma moj sin ce sada slaviti 10 god i uopce ga ne interesira nista od kreativnog rada, samo okrece ocima ako mu samo i spomenem izradu necega. zena mi je u jampu dala popis igara koje mogu raditi na rodendanu tako da ce ih moj sin izabrati i nadodati neke koje su njemu najbolje, izraduje i pinjatu, to je neka fora sa kasiranim balonom koji puni bombonima-slavljeniku vezu oci i onda on to mora razbiti macem i svi klinci dobiju bombone i lizalice, a curama sa cackalicama crtaju sapice i leptirice i psice i svakave slatke oblike na noktima, prava mala manikura. mi smo definitivno tamo, cjena je 1400kn, puno-malo-taman, nemogu procijeniti....nasla sam i puno jeftinije igraone ali trebas nadoplatiti sve i svasta pa dodes skoro na isto...a ima ih i puno puno skupljih. moj bi najrade u bibo ali mi je sa proslog rodendana dosao krvavog nosa, inace nova fora im je sada (deckima) paintball....a i sa time nisam na cisto, kazu da dolaze kuci puni modrica....rodendan mu je za mjesec dana pa mozda jos nesto pametno iskrsne.
ima li tko iskustva sa paintballom?

crazyform
26.02.2010., 16:22
ma moj sin ce sada slaviti 10 god i uopce ga ne interesira nista od kreativnog rada, samo okrece ocima ako mu samo i spomenem izradu necega. zena mi je u jampu dala popis igara koje mogu raditi na rodendanu tako da ce ih moj sin izabrati i nadodati neke koje su njemu najbolje, izraduje i pinjatu, to je neka fora sa kasiranim balonom koji puni bombonima-slavljeniku vezu oci i onda on to mora razbiti macem i svi klinci dobiju bombone i lizalice, a curama sa cackalicama crtaju sapice i leptirice i psice i svakave slatke oblike na noktima, prava mala manikura. mi smo definitivno tamo, cjena je 1400kn, puno-malo-taman, nemogu procijeniti....nasla sam i puno jeftinije igraone ali trebas nadoplatiti sve i svasta pa dodes skoro na isto...a ima ih i puno puno skupljih. moj bi najrade u bibo ali mi je sa proslog rodendana dosao krvavog nosa, inace nova fora im je sada (deckima) paintball....a i sa time nisam na cisto, kazu da dolaze kuci puni modrica....rodendan mu je za mjesec dana pa mozda jos nesto pametno iskrsne.
ima li tko iskustva sa paintballom?
moj je bio gost na paintballu,inače ima 12 godina i tjednima nije prestao pričati o tome.bili su apsolutno oduševljeni,modrica nije bilo nikakavih jedino je imao muskulfiber 2 dana.mislim da je za dečke to pun pogodak,jedino ne znam koliko to košta.

watertown
26.02.2010., 18:36
vezano za paintball, da li je to varijanta samo za toplije vrijeme? da li to radi zimi? znam da ima jedan na sljemenu, sta u tom slucaju roditelji dovode djecu ili se to nekako drugacije rjesava. cula sam da ima u viti na rotoru indoor paintball ali da se tu koriste silikonske loptice koje su tvrde od originalnih.
nasla nesto i za bitange i princeze www.rodjendaonica.com.hr ali je nemogu otvoriti, a br je 099 6726034

zgalaksija
15.03.2010., 14:29
imaš kakav kontakt? web?

0996726034 Ana. Rođendaonica Bitange i Princeze. Imaš i na faceu pod rođendaonica Bitange i princeze, slike i što se sve nudi.

zgalaksija
15.03.2010., 14:35
ja sa našla nešto odlično, tek je novootvoreno a čula sam da je teta mrak, da su klinci pre pre zadovoljni, da uvijek neki kreativni poklon dobiju koji sami izrađuju za slavljenika kroz igru.. klinac sam bira temu. Mislim da ćemo mi tamo slavit!http://www.medinakuca.hr

Za bitange sam cula da je jedino dobro jer se Rene pojavi pa je klinicima to odlično :ne zna:
Ne mogu ni ja naci njihov kontakt .

To sve imaš i u Bitangama.:)

pen&paper
14.07.2010., 09:33
ima li netko iskustva s http://www.mrak-korak.hr/rodjendani/rezervacije/? čini mi se zabavno za veću djecu koja su prerasla igraonice, skakanje, muzika, natjecanje... no, zanima me čuti nešto iz prve ruke.

socratus1
30.08.2010., 19:15
Postoji igraonica u Šestinama,Šestinski kišobrani....
....dvije etaže plus velki vrt...mogu i roditelji zajedno sa djecom slaviti...www.igraonica-sestine.com

nanna1
30.08.2010., 23:51
Zna li netko gdje ima za uzet sve popratne stvarčice za proslavu rođendana na Doru? Zanima me u Splitu, ali ako netko zna neko mjesto i u Zg nije problem, samo recite.

nanna1
06.09.2010., 22:23
Zar stvarno nitko nezna gdje se može kupit nešto na Doru?

Jeli itko od vas imao za rođendan Doru za temu?

Ponavljam igra mi i Zagreb za mjesto kupnje, samo recite gdje.

iva0404
07.09.2010., 07:39
u turbo limaču ima sve od Dore za ročkas

PiaLolla
07.09.2010., 12:24
Mi htijeli imati Dora stvari, ali u turbo limachu smo nahsli samo na Dora stolnjak.....kazu da su sve rasprodali - chashe, slavete i da chemo teshko nachi (to je bilo u srpnju)

Inache mi smo kupili sve rozo, kupili u algoritmu paket 200 naljepnica od Dore i sve poljepili na chashe, balone....ok je ispalo, makar se odljepljivalo.

Ma na kraju klinci nisu ni skuzili te dora dekoracije, glavna je bila torta sa divovskom Dorom od marciapana :cerek:

nanna1
07.09.2010., 21:07
Hvala vam :)...barem sada znam gdje tražit, ako budem te sreće pa da nađem.

Odlična ideja za naljepnice, hvala :cerek:. Kad nažalost kod nas nema izbora, čula sam vani u nekim zemljama možeš naći i kekse na Doru. A kod nas šta ima ima.

Mira K
15.09.2010., 09:49
Ja mislim da su igraonice koje nude kvalitetnu animaciju odličan način za provest barem pokoji rođendan da se umorne mame mogu odmorit od pranja pjata, pečenja kolača, razularene djece po kući, porazbijanih čaša i pozivanja na merak roditelja od kojih im neki idu na živce i šetat će im okolo po kući gledat šta se ima, a šta se nema i di je prljavština.

Prema tome, tu i tamo koji rođić u igraoni, da i mama može doć svježa i nasmijana i u miru s prijama popit kavu dok joj dite slavi....i nije tako loše.

Svakako smo slavili rođendane djece ali smo se spasili svega gore navedenog kada smo otišli u Zabavni studio SMILE u Rijeci ( drži ga educirana, školovana i vrlo draga cura Jasmina). Djeca prezadovoljna a i mi, roditelji! Odlično animiraju djecu i da sada ne hvalim previše, uvjerite se i sami!
Ako vam zatreba boj telefona evo: 051 639 256
Našla u imeniku:
ZABAVNI STUDIO SMILE, uslužni obrt, vl. Rubeša Jasmina
Plitvička 16, Rijeka

vileivilenjaci
16.09.2010., 07:38
Svim forumasima samo jedna obavijest,ako se pitate za Igraonicu-rođendaonicu u Samoboru. Igraonica se zove Vile i vilenjaci, otvorena je u Juznom naselju, Dalmatinska 5. Svi oni koji su zainteresirani za proslave rođendana mogu posjetiti stranicu www.vileivilenjaci.hr (http://www.vileivilenjaci.hr) te tako saznati vise. Nadamo se da smo pomogli roditeljima ovom informacijom, te tako osigurali nezaboravnu proslavu rođendana njihovim klincima i klincezama, ali isto tako i olaksali roditeljima .

Iva.B
20.09.2010., 19:14
Najbolje mjesto za proslave tog uzrasta imate na Malešnici prostor uređen baš za te "zahtjevne",grafiti sve coool,razglas light,prave, karaoke,DJ,animatorice.
Kombinacija igre,plesa i pjevanja,mob 098/1391 580 pogledajte na linku
www.zlatno-doba.com

irapira
22.09.2010., 10:03
ima li netko iskustva s http://www.mrak-korak.hr/rodjendani/rezervacije/? čini mi se zabavno za veću djecu koja su prerasla igraonice, skakanje, muzika, natjecanje... no, zanima me čuti nešto iz prve ruke.

Mrak korak je izvrstan za veću djecu! Dobiju i medalje na kraju natjecanja i skroz su oduševljeni i razgibani :). Evo imaju i video http://www.youtube.com/mrakkorak#p/f/1/Ll1uD6EIVUQ i tu sve detaljno piše http://www.mrak-korak.hr/rodjendani/mrak-korak-rodjendan/

titirlica
22.09.2010., 10:26
Pozdrav cure, ima li netko iskustva sa proslavom rođendana u igraonici delfino na trešnjevci ...kakve su animatorice, program , jesu klinci bili zadovoljni :rolleyes:
Ako netko ima iskustvo sa rođendaonicom "bitange i princeze" također bi mi dobro došlo vaše mišljenje iz prve ruke :mig:
Hvlala:cerek:

peg_bundy
25.09.2010., 11:23
"Koko" u samom centru grada Masarykova 8 (odmah blizu Cvetnog trga):

Sve pohvale tetama animatoricama i samoj usluzi! Djeca su bila iznimno zadovoljna i ozarenih lica isli doma s rodendana :) Sve pohvale i preporuke! A djecu se takoder moze i ostaviti za cuvanje, pa mame koje idu u shooping u centru, a nemaju gdje s klincima navalite ;)
Lijepi pozdrav :)

zadovoljna mama
26.09.2010., 14:34
Društvo,oduševljena sam....

Prošle subote sam bila na rođendanu dvogodišnjeg dječaka Jana u igraonici "Papageno" pokraj Arene.Igraonica je prekrasna ,imaju podno grijanje i sve je jako čisto tako da bebe mogu plaziti po podu:rolleyes::rolleyes::rolleyes:(čega se mi mame grozimo)a mi smo pile kavu u prostoriji do i bili klincima na oku:top::D:rolleyes::eek:
Rješila sam problem rođendana,svakako preporučujem(teta je inače odgajateljica u jaslicama)Evo link:www.papageno.hr

lovrek
02.10.2010., 20:45
Klinac uskoro slavi 11 rođendan ,molim preporuke igronica u Zgb-u za rođendaski tulum

peg_bundy
03.10.2010., 14:02
Klinac uskoro slavi 11 rođendan ,molim preporuke igronica u Zgb-u za rođendaski tulum

Moje preporuke svakako idu igraonici Koko :s kao sto sam i gore spomenula.
Animatorice su vrhunske, kao i sam prostor koji je odlican. Djeca su bila odusevljena poslije proslave rodendana.
Lijep pozdrav

franči
04.10.2010., 10:37
Baš nitko ??:(:(:(

mi smo bili dosta puta u igraonici i nije nam baš nešto...tete imaju isti program igranja za djecu od 4god i za teense od 11,12 god.malo nam je dosadno i monotono..al to je naše mišljenje npr.super nam je u one 2 playu bilo kad smo slavili roćkas dvd je super i slikice bilo je jako zanimljivo.ok je i igraonica u samoboru vrlo maštovito osmišljeno:top:

titirlica
04.10.2010., 18:51
mi smo bili dosta puta u igraonici i nije nam baš nešto...tete imaju isti program igranja za djecu od 4god i za teense od 11,12 god.malo nam je dosadno i monotono..al to je naše mišljenje npr.super nam je u one 2 playu bilo kad smo slavili roćkas dvd je super i slikice bilo je jako zanimljivo.ok je i igraonica u samoboru vrlo maštovito osmišljeno:top:

Mi bi slavili 3 ročkas, misliš da bi i nama bilo dosadno ili je samo dosadno ovim starijim klincima?:kava:

franči
05.10.2010., 09:52
a neznam kakve prohtjeve imaju klinci ..ali ako si iz zg probaj igraonicu rođendaonicu čerobni krov na knežiji..jako ljepo nam je bilo tamo...a vjerujem da bi klincima sa 3.godine delfin bio ok.jer mi smo bili na starijim roćkasima 5 i 6. godina.

peg_bundy
05.10.2010., 11:21

A gdje to nije bas nesto?

franči
05.10.2010., 11:53
nama nije se baš dojmila rođendaonica na trešjevci delfin,,o tome smo pričali pa sam ja rekla naša iskustva..

titirlica
05.10.2010., 13:08
nama nije se baš dojmila rođendaonica na trešjevci delfin,,o tome smo pričali pa sam ja rekla naša iskustva..

joooj , i ja sam skužila da misliš na bitange i princeze rođendaonicu:rolleyes:
Odustala sam od delfina...zvala one2play i sve je popunjeno, ostaje mi još bitange i princeze pa eto ako je netko bio..PLIZZZ iskustva:s

srecanajveca
05.10.2010., 14:23
Mi smo baš ovaj vikend bili na rođendanu u bitangama i princezama, moram priznati da me se nije baš nešto dojmilo. Doduše rođendan je bio uglavnom s dečkima i tete nikako nisu mogle izaći na kraj s njima. Kad sam pitala svog dječaka što su radili nije mi se baš pohvalio nekom hrpom igara. Mi smo jako zadovoljni igraonicom u našem kvartu (pantovčak), nova je, uredna, a i roditelji su dobrodošli, naime odmah do je caffe bar za njih. Imaš slike i sve pobliže na www.tantan-kutak.com

peg_bundy
05.10.2010., 23:03

Ni moji nisu odusevljeni Delfinom. A mislila sam da ste komentirali Koko, pa sam zato htjela pitati o cemu se radi, jer sam od tamo za sad imala same pohvale pa sam se prepala da su se pokvarili. :mig:

titirlica
07.10.2010., 10:49
o.k. onda odustajem od delfina, a jel ima netko iskustva sa proslavama u one2play igraonici u tkalčićevoj ,meni izgleda jako zgodno, ali neznam nikoga tko je tamo slavio ročkas:rolleyes:
Vidim da i turbo limač ima proslave ročkasa...dosta su jeftiniji od drugih ...700 kn...e sad neznam jel to tamo nekaj totalno jadno ( tako mi izgleda) ili imate dobrih ikustava?

Dakle da skratim :rolleyes: ONE2PLAY ILI TL ?

srecanajveca
07.10.2010., 13:02
Bila sam na rođendanima i u One2Play i u TL i moram priznati da nisam pobornik tih "industrijaliziranih" rođendana, djece ne vide ni sunca ni mjeseca, usluga se ne može mjeriti s onom u privatnim igraonicama. U privatnim igraonicama koje drže do sebe, naravno, osjećam da moje dijete gledaju uistini kao dijete, a ne kao broj u nizu. Inače sada OT, ali moram se vratiti na rođendan u bitangama i princezama gdje mi je bilo dijete, naknadno mi je ispričao kako je tamo bio jedan dječak koji nije bio baš dobar pa su ga tete stavile u kaznu...:(

titirlica
09.10.2010., 08:48
stavile dijete u kaznu:eek::eek: , e svašta ...pa zar ima i toga?
Bila sam na razgovoru u bitangama i princezama i nije me se baš dojmilo:ne zna:
teta je djelovala dosta nezainteresirano, pitala sam i kakav im je program, kako animiraju djecu, nije mi ništa pametno rekla...kaže ona meni znate djeca su vam individualci i više se vole igrati svak u svom kutu nego sudjelovati u nekom programu:eek: pa halooo nemislim platiti 1200 kn da mi dijete bude u nekom kutu i crta kao u vrtiću.
Jesam li luda ili bi njihov posao bio animirati tu djecu, napraviti im neki party program da djeca uživaju a ne da se osjećaju kao da su u vrtiću ?:confused::confused:

I dalje neznam gdje budemo slavili:( , razmišljam o ONE2PLAY-u , nekako mi tamo izgleda jaaako veselo:cerek:

srecanajveca
10.10.2010., 09:26
Ne bih te htjela nagovarati, ali ako imaš vremena otiđi pogledaj ovu igraonicu koju sam već gore spominjala (tantan-kutak). I mi roditelji,a i djeca su prezadovoljna. Prvo je slavila jedna djevočica iz grupe tamo rođendan a onda mi svi dalje redom. Ja nekako smatram da je usmena predaja najsigurniji dokaz kako je igraonica kvalitetna. Ajde što god odlučila nadam se da ćete svi na kraju biti zadovoljni. Držim fige!

DAVORKA VŽ
10.10.2010., 20:48
Moja djeca obožavaju bubamare pa sam im odlučila za njihov rođendan pripremiti iznanađenje s puno bubamara.prošla sam razne dučane ali nigdje ništa ni balona,salveta,bilo kakvih ukrasa ni stoljnjaka sa toma malom životinjicom...ima li toga uopće?

Sajn
10.10.2010., 20:55
Sigurno ima.
Al,ako ne uspijes naci, mozes zasukati rukave i napraviti sama. :)
Kupis obicni bijeli papirni stolnjak ,nacrtas gore bubamare.
Obicne bijele salvete takodjer mozes sama ukrasiti njima,balone isto.
Casice kupis crvene i nacrtas gore crne tockice.I problem rijesen.
Em,jeftinije,em po meni jos sladje i ljepse. :mig:

Majalena512
10.10.2010., 20:58
Ja sam vidla samo šator dječji bubamara u KTC-u baš neki dan. Nisam od pomoći, ali dobra ideja je ovo da sam sve napraviš- ili čak i da njih uključiš u izradu, možda bi im to bilo još zabavnije?

srecanajveca
11.10.2010., 10:32
U bio&bio trgovinama imaš za kupiti male čokoladne bubamarice. Inače mi smo jedne godine imali tortu u obliku bubamare to mi je bila najljepša torta :) !

Jolanda
11.10.2010., 11:11
Imaš drvene bubamare na chemaco hobby artu. A možeš napraviti peciva kao bubamare ,grožđice budu točke.
Bilo je salveta u Konzuma ako ne pogledaj kod chemaco i kod N&B hooby arta.

***leona***
22.10.2010., 10:40
Pozdrav svima! Htjela bih iznenaditi svoje kumće za njegov 4. rođendan proslavom u igraonici. Budući da još nikada nije slavio u igraonici ročkas ne znamo ni sami u koju bi igraonicu otišli, a i izbor je stvarno ogroman...
Zanima nas neka u kojoj će se djeca dobro iskakati, izdivljati. Please help!

srecanajveca
22.10.2010., 12:01
U svakoj će se igraonici dobro iskakati i izdivljati :)) Ako baš želiš ići na skakalice ili trampoline onda ti dolaze u obzir bibo i habyland. Vidim da ti kumče slavi 4 rođendan i ja bih se osobno bojala veći broj manje djece dovesti na takvo mjesto jer je opće poznato da ih se ne može sve kontrolirati. Većina igraonica ima jako dobar program za proslavu dječjih rođendana koji se uglavnom zasniva na zajedničkim igrama i plesu. Pogledaj gore što smo pisale, moj favorit je www. tantan-kutak.com, a s obzirom da je to prvo odvajanje tog tipa OK je što možete biti u kafiću koji je u sklopu igraonice.

marly123
22.10.2010., 12:17
Pozdrav svima! Htjela bih iznenaditi svoje kumće za njegov 4. rođendan proslavom u igraonici. Budući da još nikada nije slavio u igraonici ročkas ne znamo ni sami u koju bi igraonicu otišli, a i izbor je stvarno ogroman...
Zanima nas neka u kojoj će se djeca dobro iskakati, izdivljati. Please help!

Obrati pozornost na dio grada iz kojeg je većina klinaca, roditeljima bude tlaka voziti na drugi dio grada....

PiaLolla
25.10.2010., 08:25
Ima jedna igraonica koju smo mi sluchajno otkrili....pravo otkriche, jer nasha jedino tamo zeli ostati i ne da se van (za razliku od vrticha) :top:

http://www.olympionic-team.hr/ - evo link, pa si proshnjufkajte :top:

Kak ja inache ne volim igraonice i sve te "kvazi" animatore, ova je pravo osvjezenje, jer animatori nisu tamo samo radi "posleka", nego se igraju sa djecom, skachu, izradjuju stvari, igraju igrice, pleshu, imaju tematske dane....etc....to je fakat rijetko u danashnje vrijeme :s
Prostorno je jako veliko, ima za sve uzraste - dvorana, disco za rodjendane, sobe za igranje sa playmobile igrachkicama, komp igraonice....radne na bazi igraonice i rodjendaonice - mislim da je igraonica na max 3sata :mig:

Ali najvaznije od svega je ipak osoblje....uvijek spremno na igru :cerek: