PDA

View Full Version : Upisi u srednju 2009/2010

stranice : 1 2 [3] 4

leonardod
22.06.2009., 17:06
LJUDI, ODITE NA STRANICU IX GIMNAZIJE I POGLEDAJTE SLIKE UČENIKA U RAZREDIMA: U 1. A NAPRIMJER 33 UČENIKA, A U 2. A IMA 22, U 2. B NEKIH 18 UČENIKA, A U TREĆIM RAZREDIMA JOŠ MANJE... To je fkt neka bolesna škola!!!

Magda15
22.06.2009., 18:55
ja bih upisala ptt i imam dosta bodova ali se bojim zato što imam 42 boda a toliko i treba pa se malo bojim da neupadnem.........a ako ne upadnem u ptt upisala bih medicinsku a školu ali se bojim da će biti popunjena do tada..........pa jel znate može li se upisati u dvije srednje škole i ako se može kako s papirima za upis...........i možete li mi reći imam li ja ikakve šanse da upadnem u ptt.........??????????????????????????????hvala!!! !!!!!!!

M1H4
23.06.2009., 08:20
mozes predat papire za upis samo u jednu skolu zato sta predajse originalne papire:flop::flop::flop::hebemu::hebemu:

radijacija
23.06.2009., 12:51
mozes predat papire za upis samo u jednu skolu zato sta predajse originalne papire:flop::flop::flop::hebemu::hebemu:

da, no zato možeš u istoj školi predat za više smjerova ( ako ih ima ) ...

M1H4
23.06.2009., 13:04
da, no zato možeš u istoj školi predat za više smjerova ( ako ih ima ) ...

jebiga to ne pomaze puno:flop::flop:

Cro-freak
23.06.2009., 18:46
što treba donjeti za upis u srednju školu Nikole Tesle Zagreb....
molim napišite mi sve u detalje...
hvala unaprijed!!!!!

MissTheya
23.06.2009., 19:08
Pozz svima!
Za tjedan dana su upisi u ZG-u..
Planiram ić u 6. (primaju više učenika, i bliže mie)

Imam 51 bod, a prag je 50. Ima li panse da upadnem?

M1H4
23.06.2009., 19:24
kolke su mi sanse da se upisem u graditeljsko tehnicku skolu smjer arhitektonski
tehnsar imam 46 boda:s:s

MissTheya
23.06.2009., 19:30
Sad sam vidla na stranicama 6. gimnazije da su promijenili prag u 52, mater im jebem!!

A do tjedan dana je bio 50...

ugl. sad pravac 9. il 13.
PRAG: 50 /ja iam 51)

isto pitanje, i dojmovi o tim školama.

tnx!

Alpagueur
23.06.2009., 19:38
Sad sam vidla na stranicama 6. gimnazije da su promijenili prag u 52, mater im jebem!!

A do tjedan dana je bio 50...

ugl. sad pravac 9. il 13.
PRAG: 50 /ja iam 51)

isto pitanje, i dojmovi o tim školama.

tnx!
Ne znaš da u nedostatku scroll kotačića na mišu imaš onaj klizač sa strane i da možeš otklizati stranicu prema gore?
Kako god, za moguću netočnost informacija o IX. ne odgovaram.

LJUDI, ODITE NA STRANICU IX GIMNAZIJE I POGLEDAJTE SLIKE UČENIKA U RAZREDIMA: U 1. A NAPRIMJER 33 UČENIKA, A U 2. A IMA 22, U 2. B NEKIH 18 UČENIKA, A U TREĆIM RAZREDIMA JOŠ MANJE... To je fkt neka bolesna škola!!!
ja sam se fkt raspitivo za tu školu, i ja i frend, a kad smo to čuli da su U JEDNOM PRVOM RAZREDU U IX GIMNAZIJI ZRUŠILI 13 UČENIKA - NE NA POPRAVAK, NEGO SU PALI RAZRED, moj frend se šokirao jer se skoro tamo išo upisat. žao mi je zbog tvoje frendice, ali stvarno se zaje...
važno! ljudi, NE IDITE U IX GIMN NI U LUDILU. kak je moj frend s Trešnjevke tamo htio ić, raspitivali smo se kak je i saznali da je matematika preteška, a sad smo saznali da su u jednom 1. raz SRUŠILI 13 UČENIKA GODINU - NE NA POPRAVAK , NEGO GODINU!!! neki od njih su se onda ispisali da im se ne piše pad i još ih masu ide na popravke i to iz matke i sl.
oni očito prime ljude s malo bodova pa ih onda na kraju tek tak sruše, a ljudi se veselili kaj su imali bodove... moj frend će u X ili Ruđer, bolje strukovna nego ovo. AK TKO HOĆE U IX, DOBRO SE RASPITAJTE KAK SU PROŠLI PRVAŠIĆI OVE GOD ja sam reko tu kaj sam saznao. nisu važni samo bodovi nego kak je u školi

MissTheya
23.06.2009., 19:52
Hvala, snam scroolat stranicu, i dobro sam pročitala.
A koliko vidim, nisam pitala samo za 9. tak da...

sophia8
23.06.2009., 20:13
pozz,
ovako, mislim se između 3.(prirodoslovno-matematičke) i 4. (opće) gimnazije u splitu. Nekako više naginjme trećoj, ali ne mogu se odlučit, pa molim pomoć, kakvi su dojmovi o obe, koja je bolja...

Ja ti idem u 4.gimnaziju.U globalu sam odusevljena skolom i kad bi se ponovno upisivala sigurno bi to opet bio Marulic.Uglavnom kao i u svakoj skoli treba se ucit . Ako imalo ucis mozes proc s 4 bez problema, a za peticu potrebno je vise truda.Profesori su ,barem koji meni predaju,odlicni i stvarno izlaze u susret ucenicima. Ekipa je u razredu je super ,uvijek spremna za zafrkanciju i za odlazak na kavu u obliznje kafice kad nemamo sat.:top:
U trecoj naglasak je na matematici naravno ,a kolko cujem ostali predmeti su u 2.planu i nema bas puno ubijanja oko njih. Al sve ovisi dakako o percepciji pojedinca.Za neke ce i Marulic bit tezak dok za nekoga ce MIOC bit prelagan.
Eto nadam se da sam ti barem malo pomogla pri odabira skole .Koju god da odaberes neces pogrijesit.:)

Izy_SP
23.06.2009., 20:14
U jebote...ljudovi kaj je to istina o 9????? jbt

Alpagueur
23.06.2009., 20:23
Hvala, snam scroolat stranicu, i dobro sam pročitala.
A koliko vidim, nisam pitala samo za 9. tak da...
Oprosti ako te uvrijedilo, htio sam te zafrkavati, ali ne i vrijđati :mig: :)

Da, znam da je djelomično, ali o 13. čak ne znam ni gdje je, ovo za 9. sam bio uočio, a kako si nova tu pomislio sam da nisi uočila te postove. Zato sam i spominjao scroll :zubo:

leonardod
23.06.2009., 21:07
U jebote...ljudovi kaj je to istina o 9????? jbt
moj frend je htio u IX al se bojao jer mu je jedna naša susjeda kaj je išla u nju rekla da ima frku s matematikom, a isti im je prof bio u osnovnoj iz matke. i na kraju je ona pala 1. raz i još 12 učenika u njenom razredu, onda se ona zadnji dan ispisala da joj se ne piše pad. još dosta učenika iz tog razreda ide i na popravke, ali ovi su svi fkt pali razred. onda smo frend i ja išli gledati na stranice te škole kaj ima i vidli na slikama da ih je npr. u 1. raz po 30, u 2. oko 20... evo tak ja znam za tu IX al bih svima poručio da se sami još raspitate.
XIII gim mislim da je u N. Zagrebu .

Kaliy
23.06.2009., 21:12
Ja ti idem u 4.gimnaziju.U globalu sam odusevljena skolom i kad bi se ponovno upisivala sigurno bi to opet bio Marulic.Uglavnom kao i u svakoj skoli treba se ucit . Ako imalo ucis mozes proc s 4 bez problema, a za peticu potrebno je vise truda.Profesori su ,barem koji meni predaju,odlicni i stvarno izlaze u susret ucenicima. Ekipa je u razredu je super ,uvijek spremna za zafrkanciju i za odlazak na kavu u obliznje kafice kad nemamo sat.:top:
U trecoj naglasak je na matematici naravno ,a kolko cujem ostali predmeti su u 2.planu i nema bas puno ubijanja oko njih. Al sve ovisi dakako o percepciji pojedinca.Za neke ce i Marulic bit tezak dok za nekoga ce MIOC bit prelagan.
Eto nadam se da sam ti barem malo pomogla pri odabira skole .Koju god da odaberes neces pogrijesit.:)

Koliko ja čujem ima.
Osim matematike u III. puno više forsiraju,traže više i općenito teži su:

-informatika
-fizika
-kemija
-biologija

Ipak je to prirodoslovno-matematička gimnazija.

jednomkadnoc
23.06.2009., 21:19
a bubeki mali..ja se rjesila toga prosle godine..dala prijavnicu u VII., zavrsila u X. i sad sam u titusu..:D

ejjj........jel mi plz možeš pomoći ??

ja se dvoumim između tituša i lucijanke.........pa jel bi plz možeš reći kako je u titušu ??? profesori, ekipa i općenito nekaj o njoj !!

Puno hvala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iwanamilinkovic
23.06.2009., 22:08
ejj
ja imam 58 bodova ( 4 iz mat.u 7 i 8. )i planiram se upisat u X.. al iam i ukor...al nisam ziher dal ce mi pisat na svjedodzbi..? ak da,jel bi me primili s ukorom?

Jajica
24.06.2009., 00:50
evo i mene.
malo kasno s tim da su za par dana upisi...
ugl, ja ću (najvjerojatnije) ić u desetu gimnaziju na dvojezični program
i za to se mora polagat onaj prijemni...
pa me zanima dal mi neko može reć dal je taj prijemni težak?
i imam još jedno pitanje
u osnovoj sam išla na njemački
ali samo jako malo toga naučila
i ja bi ponovno na njemački
ali me zanima dal se onda to nastavlja s gradivom
ili ima neki početnički stupanj
i, ako postoji taj početnički stupanj,
dal se može ić na to ak si u osnovnoj već učio njemački?
i, da, još jedno pitanje
nešto ste prije pisali o prijavnicama
i kak se to može kupit u svakoj knjižari.
na nekom forumu sam pročitala da postoje drugačije vrste prijavnica i da je najbolje podignut ju u školi.
jel to istina ili se bez problema može kupit u knjižari?

unaprijed hvala!:D

rap_boy
24.06.2009., 06:32
Ja sam kupio u Narodnim novinama i prijavnicu i upisnicu (nama su profesori u školi rekli da kupimo u Narodnim novinama).
Ja sam u osnovnoj šk imao njemački kao prvi jezik (učio sam ga od 4. razreda), a engleski mi je izborni.
Dali sada u 2. Ekonomskoj mogu samo Engleski da učim, bez njemačkog, jer iz njemačkog imam 5 a nemam blage ništa, ako dođem u srednju i moram učit njemački, propast ću.

žajo
24.06.2009., 10:39
Koje sve dokumente treba donest za upis u prvi razred?

fran123456
24.06.2009., 10:59
Prijavnicu, svjedožbe i ak imaš dokumente za dodatne bodove to donesi.

M1H4
24.06.2009., 11:15
neš me zanima kolko ce vas u dom u zagrebu:rozi:

Miss007
24.06.2009., 12:11
Hi ppl...vidim da vas većina ide u gimnazije (to je bio i moj prvi izbor, sve dok nisam shvatila što želim). Dakle, ja planiram na Zdravstveno učilište (za fizioterapeuta), imam dosta bodova i sve to, upadam. Jel ima ko da ide tamo il zna nekog tko ide...pa da me informira kakva je škola, profesori i to...da znam šta me čeka.

žajo
24.06.2009., 12:14
Jel moram kaj nosit dok se idem prijavit?

nemam ime
24.06.2009., 13:15
fakat mi je bitno..
zato vas molim odgovor...
ovak, htjela bih upisat II.gimnaziju u zagrebu, al iam nazalost samo 59 bodova, zanima me misljenje ucenika te skole i onih koji se razumiju u nju imam li ikakve sanse. znam da ovisi o interesu ucenika, al zanima me njihovo misljenje imam li sanse...hvala unaprjed...:D:D

Štreberica
24.06.2009., 14:29
žajo, dok se ideš prijaviti nosiš prijavnicu. A i svjedodžbe i dokumente za dodatne bodove ak imaš, kako bi znali koliko imaš bodova.

htjela bih upisat II.gimnaziju u zagrebu, al iam nazalost samo 59 bodova
Ja sam čula samo za jednu gimnaziju u Zg u koju se nije upadalo s 59, a to nije II. :)

MissTheya
24.06.2009., 15:06
Oprosti ako te uvrijedilo, htio sam te zafrkavati, ali ne i vrijđati :mig: :)

Da, znam da je djelomično, ali o 13. čak ne znam ni gdje je, ovo za 9. sam bio uočio, a kako si nova tu pomislio sam da nisi uočila te postove. Zato sam i spominjao scroll :zubo:

Nema problema, samo sam skroz luda.
Ko da nisam već dovoljno istraumatizirana zbog tih upisa, sad mi još i prag dižu.

Čula sam da se 13. preselila i da su sad u novoj zgradi.
Novi Zagreb (Trnsko-Sopot), Avenija V. Holjevca.

Priča se da je dobra škola al da je mala potražnja.
To je ono.. jeej :D

Danas sam pokupila svjedodžbu, sad sam sigurna da iam 51 bod, a treba 50 za 13.

Drž'te fige da upadnem! :top:

jednomkadnoc
24.06.2009., 15:22
MissTheya, naravno da ćeš upasti ;))

A jel itko zna bilo kaj o OSMOJ gimnaziji-gimnazija tituša brezovačkog.........plzplz, treba mi help !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MissTheya
24.06.2009., 15:33
tnx <3

Ja čula da je 8. odlična ;)
Ide par mojih frendova tam :)

misstina560
24.06.2009., 18:37
fakat mi je bitno..
zato vas molim odgovor...
ovak, htjela bih upisat II.gimnaziju u zagrebu, al iam nazalost samo 59 bodova, zanima me misljenje ucenika te skole i onih koji se razumiju u nju imam li ikakve sanse. znam da ovisi o interesu ucenika, al zanima me njihovo misljenje imam li sanse...hvala unaprjed...:D:D

heej :D
Ja idem u II. i znam puno ljudi od tamo.
Prošle godine je samo dvanaestero učenika upalo sa 59 i to samo ako su 5 imali iz hrvatskog i matematike.
Najbolje da predaš dokumente i raspituješ se tamo hoćeš li upasti. Ako rezultati pokažu da nećeš, vadi dokumente i bježi u drugu školu :D:D

anchyka25
24.06.2009., 20:17
MissTheya, naravno da ćeš upasti ;))

A jel itko zna bilo kaj o OSMOJ gimnaziji-gimnazija tituša brezovačkog.........plzplz, treba mi help !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tam idem...:cerek:
pitaj kaj te zanima:D

nemam ime
24.06.2009., 22:11
imam 59 bodova, al nazalost ne samo cetvorku hrvatski i matematiku 4 ove godine i 4 matematiku prosle...ali uz to imam +2 boda za to kaj sam 2. u zagrebu iz njemackog...imam li sanse (II.gimna)...jeli mi to sto su mi ta 2 boda na natjecanje a ne na skolu prednost ili nedostatak?! :ne zna:

..anonymous..
24.06.2009., 22:30
za sve ove koji se boje a imaju 59 bodova mislim da se nemaju kaj živcirat jer berem kolko ja znam upadate sigurno svugdje...a ono kaj sam htjela pitat, oće ko u VII? ja ću tam, pa jel ko već ide il zna više? čula sam da je ok, dobro društvo...

MissTheya
24.06.2009., 22:30
tnx Anchyka :)
Koji si razz?

e da.. i jel znaš s kolko bodova je prošle godine zadnji upao, i kolko je bio prag?

anchyka25
24.06.2009., 22:37
1.b ;D
prag je 54 boda s tolko su i upadali..ak se sjecamxD

copy_paste
24.06.2009., 22:51

Koliko ja čujem ima.
Osim matematike u III. puno više forsiraju,traže više i općenito teži su:

-informatika
-fizika
-kemija
-biologija

Ipak je to prirodoslovno-matematička gimnazija.

tnx.

nego meni je problem odlučit se između te dvi gimnazije jer bi tila poslje srednje upisat ili povijest i arheologiju za što je bolja opća ili fiziku za što je oćito bolji mioc.
imam još par dana ko zna možda se i odlučim ;)

Magda15
24.06.2009., 22:55
imam li ja šanse upasti u ptt ako imam 42 boda a toliko i treba?????????
Hvala na odgovoru!!!!!!!

MissTheya
25.06.2009., 01:22
Šanse ima, sad ti sve ovisi o tome kolika je potražnja ;)
Držim fige da upadneš!

rock on...
25.06.2009., 10:51
tnx.

nego meni je problem odlučit se između te dvi gimnazije jer bi tila poslje srednje upisat ili povijest i arheologiju za što je bolja opća ili fiziku za što je oćito bolji mioc.

kaj se fizike tiče mioc definitivno nije neki ogled da ćeš dobit dobro znanje iz fizike... sad ne znam jesu se šta profesori izmjenjivali, ali u mom turnusu su bila 2 profesora koji su ko osobe carevi, al kaj se prenošenja znanja tiče slabo...

nemam ime
25.06.2009., 11:47
bitno mi je, plizz nek mi neko odgovorii...=)

imam 59 bodova, al nazalost ne samo cetvorku hrvatski i matematiku 4 ove godine i 4 matematiku prosle...ali uz to imam +2 boda za to kaj sam 2. u zagrebu iz njemackog...imam li sanse (II.gimna)...jeli mi to sto su mi ta 2 boda na natjecanje a ne na skolu prednost ili nedostatak?!
tj. dali bi prije upalla ja u II. ili neko ko ima 59 bodova na skolu?! :ne zna:
fkt mi je bitno, zatovas fkt PUNO molim da odgovorite...:D

anonimuss
25.06.2009., 12:28
dali iko zna kakva je medicinksa skola (mlinarska) u zagrebu??? svaka informacija je korisna

angelica (A)
25.06.2009., 12:46
mi nismo dobili prijavnice : S

Kaliy
25.06.2009., 12:56
tnx.

Ako si stvarno sigurna u to preporučavam ti I. gimnaziju (klasični program)

Magda15
25.06.2009., 14:58
[QUOTE=anonimuss;21224195]dali iko zna kakva je medicinksa skola (mlinarska) u zagrebu??? svaka informacija je korisna[/QUOT

ja sam htijela u tu školu ići pa znam nekoliko inf. bodovni prag je 38 nije u raspadu ko vinogradska i traje 4 god. prima 112 ućenika................i za upise treba ti prijavnica svjedodžbe 7 i 8 , i lijećnićka svjedodžba od medicine rada.........................odi na ovu stranicu i tu ti sve piše: www.mlinarska.hr.............

anonimuss
25.06.2009., 15:29
ja sam htijela u tu školu ići pa znam nekoliko inf. bodovni prag je 38 nije u raspadu ko vinogradska i traje 4 god. prima 112 ućenika................i za upise treba ti prijavnica svjedodžbe 7 i 8 , i lijećnićka svjedodžba od medicine rada.........................odi na ovu stranicu i tu ti sve piše: www.mlinarska.hr.............

oprosti ja sam krivo pitao....znam sta treba i koliko traje....samo me zanima ako je neko isao u tu skolu kakva je...kakvi su profesori...jel teska....koji fax mogu nakon nje....jel vrijedna upisa...e jel iko zna kakav je tjelesni to me stvarno zanima :):).. imam 54boda nadam se da cu upast....samo eto jedino me zanima jel se isplati upisati

bela flor
25.06.2009., 19:25
mi nismo dobili prijavnice : S

to se kupuje u narodnim novinama

M1H4
25.06.2009., 19:35
u nekim skolama dobis prijavnice

leonardod
25.06.2009., 20:14
oprosti ja sam krivo pitao....znam sta treba i koliko traje....samo me zanima ako je neko isao u tu skolu kakva je...kakvi su profesori...jel teska....koji fax mogu nakon nje....jel vrijedna upisa...e jel iko zna kakav je tjelesni to me stvarno zanima :):).. imam 54boda nadam se da cu upast....samo eto jedino me zanima jel se isplati upisati
poslije ne možeš samo tako na faks, puno pametnije ti je u gimnaziju otić, paimaš dosta bodova. Ak baš misliš u medicinsku, jedino ti preporučujem Zdravstveno učilište jer je to najbolja medicinska u Zg.

anonimuss
25.06.2009., 20:30
poslije ne možeš samo tako na faks, puno pametnije ti je u gimnaziju otić, paimaš dosta bodova. Ak baš misliš u medicinsku, jedino ti preporučujem Zdravstveno učilište jer je to najbolja medicinska u Zg.

hmmm al nije bolje ici srednju medicinsku i na fax medicinski mislim u medicinskoj srednjoj se puno vise uci sta treba za medicinski fax nego u gimnaziji...
btw zdravstveno uciliste nema smjer medicinski tehnicar a i govorim o mlinarskoj skoli...

leonardod
25.06.2009., 21:25
hmmm al nije bolje ici srednju medicinsku i na fax medicinski mislim u medicinskoj srednjoj se puno vise uci sta treba za medicinski fax nego u gimnaziji...
btw zdravstveno uciliste nema smjer medicinski tehnicar a i govorim o mlinarskoj skoli...
medicinska škola nema ništa s medicinskim faksom, za faks ti treba državna matura -hrv, engl, mat (uči se u medicinskoj šk samo 2 godine) i još neki predmet se polaže sigurno za med faks... ali ti znaš najbolje kaj je za tebe!

Alpagueur
26.06.2009., 07:13
Čuj, i dok su prijamni ispiti bili, vrlo malo učenika po generaciji se upisivalo na medicinu iz srednjih medicinskih škola. S obziom na to da ćeš najvjerojatnije polagati DM, a sigurna si da bi na faks, radije odi u gimnaziju, zagrizi za učenje da ti i prosjek bude razjmjerno velik jer vele da će ocjene činiti i 40% na toj DM(?!).
Učit ćeš više stvari koje su vezane uz samu medicinu i predmete na faksu, da, ali u manjem obujmu nego na faksu te ćeš, ako se upišeš, opet morati dosta toga učiti iz početka. Prve tri godine su ionako više štreberske, učiš činjenice bez da išta praktično radiš.

medicinska škola nema ništa s medicinskim faksom, za faks ti treba državna matura -hrv, engl, mat (uči se u medicinskoj šk samo 2 godine) i još neki predmet se polaže sigurno za med faks... ali ti znaš najbolje kaj je za tebe!
Ima. Neki predmeti su jednaki onima na dotičnom faksu.
Za UPIS na faks joj trebaju mat, eng fiz i još predmeti sa dosadašnjeg prijamnog - bio, fiz, kem.

zekica..
26.06.2009., 09:51
Da, ali ako želi upisati mef puno mu je bolje ići u gimnaziju jer je većina ljudi tamo iz gimnazije iz koje je lakše upast i daje veće predznanje za taj faks. (Naravno ako imaš volju i želju učiti i potruditi se oko tog i ako planiraš biti doktor, kirurg itd.)
Tako sam čula jer i ja planiram na mef pa sam se raspitivala :cerek:

zavodnik64
26.06.2009., 11:34
evo vec su za 3 dana...Znaci na upisima(1. dan) nam treba samo svjedozba i prijavnica?...I jel trebaju zadnji dan kad se upisujemo doc starci s nama il mozemo sami doc se upisat??

leonardod
26.06.2009., 12:25
Ima. Neki predmeti su jednaki onima na dotičnom faksu.
Za UPIS na faks joj trebaju mat, eng fiz i još predmeti sa dosadašnjeg prijamnog - bio, fiz, kem.[/QUOTE

Kad sam rekao da nema med škola ništa med. faksom, nisam pričao o studiranju, nego o upisima - da razjasnim što znam: strukovni predmeti se ne polažu za prijemni na med faksu niti su se polagali niti se budu polagali. U tom smislu med. šk nema ništa s med faksom. Normalno da se predmeti kao npr "anatomija" slušaju na med faksu... O tom se nitko ne priča. Osoba pita kaj joj je bolje za upis na faks. Bolje je ić u gimnaziju pa iz nje na bilo koji faks. Obavezni predmeti na drž. maturi su hrv, mat i engl (tj.strani jezik). Svaki faks određuje kaj treba još polagati za upis.

Perkan777
26.06.2009., 12:30
Bokte vi cure ste pravi štreberi danas išo po svjedožbu kad ono samo cure prolaze s 5 dečkima nije stalo do škole više nam je stalo do vas:Sex: :lol:.
Nego ja ću najvjerojatnije u elektrotehničku:rospija: u rijeci sa 46 bodova pa ako ko ima iskustva javite ODMAH:azdaja:

ares212
26.06.2009., 14:59
ja idem u OSIJEK u jezičnu gimnaziju..kod tvrđe....ide li ko tamo..kakvi su dojmovi..nezz ništa skoro o toj školi...

_zbunjoza_
26.06.2009., 15:13
planiram upisat 3. gimnaziju u splitu pa me zanima o školi, kakva je ekipa jesu rokeri,šminkeri... ili ima svega, kakvi su profesori...

Štreberica
26.06.2009., 16:34
evo vec su za 3 dana...Znaci na upisima(1. dan) nam treba samo svjedozba i prijavnica?
Da, ako nemaš nikakve dokumente za dodatne bodove, onda samo svjedodžbe 7. i 8. raz. i prijavnica (ispunjena naravno :mig: ).

...I jel trebaju zadnji dan kad se upisujemo doc starci s nama il mozemo sami doc se upisat??
Možete se sami upisati, ali upisnica obavezno mora biti potpisana od roditelja (postoji na njoj mjesto za potpis roditelja), i vjerojatno će te za svaki slučaj tražiti broj telefona/mobitela jednog roditelja.

zekica..
26.06.2009., 16:59
A di se nabavi upisnica, isto u papirnici di i prijavnica ili? Hmm....

anonimuss
26.06.2009., 17:07
ovako imas upisnica u narodnih novina...al neke skole imaju kod sebe upisnice pa ovisi o skoli al bolje kupi jednu za svaki slucaj

oki95
26.06.2009., 20:17
Ljudi oprostite neznam jeli to pitanje vec bilo ali nema veze dali se pri upisu u srednju školu boduje dva strana jezika i u kojima ?

zekica..
26.06.2009., 20:42
Nekužim zašto dva?? Ja znam da ako ideš u jezičnu i na primjer učio si njemački najmanje 5 godina dobivaš dva dodatna boda, a za ostalo ne znam..
Nadam se da sam bar malo pomogla. :D

00neodlucna00
26.06.2009., 23:34
Pod izrazom "predaja papira" NA STO SE MISLI?!!
Svugdje pokusavam naci na koje papire se misli, ali ne pise!!!

leonardod
27.06.2009., 08:45
Pod izrazom "predaja papira" NA STO SE MISLI?!!
Svugdje pokusavam naci na koje papire se misli, ali ne pise!!!

"Papiri" su svjedodžbe 7. i 8. raz. i prijavnica. Ak te prime, trebat će ti i upisnica. Prijavnice i upisnice se mogu kupiti u svakoj bolje opremljenoj papirnici (knjižari) i u Narodnim novinama (za sve koji to još nisu otkrili).

zekica..
27.06.2009., 10:57
Jel zna netko koji se izborni (mislim na strane jezike) nude u prirodoslovnoj gimnaziji u zagrebu?? Na stranici ne mogu nac, a hitno je...

lowzeh
27.06.2009., 11:05
Jel moze neko rec nesto o elektrotehničkoj u Sesvetama, i jel bi mogo upast sa 45 bodova

zanima me ako se npr. ne upisem tu dali se na polugodistu mogo prebacit iz neke skole u elektrotehničku

00neodlucna00
27.06.2009., 11:18
"Papiri" su svjedodžbe 7. i 8. raz. i prijavnica. Ak te prime, trebat će ti i upisnica. Prijavnice i upisnice se mogu kupiti u svakoj bolje opremljenoj papirnici (knjižari) i u Narodnim novinama (za sve koji to još nisu otkrili).

Heh, hvala na pomoci! Znam da je pitanje malo glupo, al pitam jer sam negdje procitala da se treba predat domovnica i jos neki dokumenti...

misstina560
27.06.2009., 11:26
@zekica --> pokušaj pitati ravnatelja
Na njihovoj stranici imaš izravan link i samo mu pošalji pitanje:)
Good luck:top:

00neodlucna00
27.06.2009., 11:38
@zekica --> pokušaj pitati ravnatelja
Na njihovoj stranici imaš izravan link i samo mu pošalji pitanje:)
Good luck:top:

Haha... NE!!!

zekica..
27.06.2009., 12:13
Nego?? hehe

anonimuss
27.06.2009., 12:34
Jel zna netko koji se izborni (mislim na strane jezike) nude u prirodoslovnoj gimnaziji u zagrebu?? Na stranici ne mogu nac, a hitno je...

bolje ti je da nazoves tajnistvo te skole....tako ti ide brze

zekica..
27.06.2009., 12:43
Ma pitat cu ih u ponedjeljak.. hehe
Pa cu tamo ispunit.. :D

misstina560
27.06.2009., 12:50
Jel možemo zamolit ljude da stave mene i frendicu u isti razred:D
Tj. kak?
Sam dođemo i kažemo im da nas stave u isti razz il?

zekica..
27.06.2009., 13:01
Ja mislim da nakon upisa ako vas stave u razlicite razrede npr. ti trazis da te prebace u drugi razred. Tak je bar moj frend prosle godine napravio, al meni se to cini malo komplicirano pa ak neko zna nes jednostavnije nek kaze, mene isto zanima..

nemam ime
27.06.2009., 14:19
odes ak te prime kad se upisujes i predajes upisnicu zamolis da si u razredu sa tim i tim....nikakva mudrolija...:D

misstina560
27.06.2009., 14:22
Ma znam al sad su mi neki rekli da ne može.
Al ja ću to nekak sredit :p

Baka Nada
27.06.2009., 15:32
ljudi imam li se šanse upisati u kušlanovu sa 55 bodova?!?!?!?!?!??!?

MOLIM DA BRZO ODGOVORITE...THNX

nemam ime
27.06.2009., 15:48
umm...ono kaj ce ti svi odgovorit....ovisi o potrazni...cerek :D

Aamy_11
27.06.2009., 16:52
ljudi imam li se šanse upisati u kušlanovu sa 55 bodova?!?!?!?!?!??!?

MOLIM DA BRZO ODGOVORITE...THNX

Nope. Bar ja nisam prije 4 godine upala sa 56 :cerek:
a znam da je velika navala tamo.

zekica..
27.06.2009., 17:14
Jel zna netko jel mi mogu neopravdani utjecat na upis, sad mi je frendica rekla da da, al nezz.. nadam se da ne.. :D

anonimuss
27.06.2009., 19:35
Jel zna netko jel mi mogu neopravdani utjecat na upis, sad mi je frendica rekla da da, al nezz.. nadam se da ne.. :D

ne ako imas manje od 5neopravdanih al ako imas vise mozda ti utjece a mozda ne ovisi o skoli....al ako imas vise od 15 normalno da ce ti utjecat

zekica..
27.06.2009., 19:59
Hehe, ma onda nece, imam samo 2, al sve jedno sam se danas nazivcirala.. XD

-SOMEBODY-
27.06.2009., 20:21
Hmm, hmm..
Dakle, planiram upast u X. sa 56 bodova.. planiram.. ak' Bog da..
A sada.. Naoružan sam samo sa svjedodžbama iz 7. i 8. razreda..
Nicht prijavnica.. a očito će mi trebat..
Jel rade sutra Narodne Novine :P ?
Il' u nekoj knjižari mogu nać' ?

zekica..
27.06.2009., 20:28
Hahaha.. Rano si se sjetio, ja sam danas trcala po njih..XD
Sumnjam da ti sutra rade papirnice, al proseci se ipak malo po gradu, nece ti nista bit, mozda se smocis.. :D

MissTheya
27.06.2009., 20:42
Jel tko planira upisat 13. gimnaziju u ZG-u?
Imam 51 bod, a prag je 50, s tim da imam nekakvih 10 posto, nit ja ne kužim kaj...
Jel ima šanse da upadnem?

Čula sam da nije velka potražnja za tu školu.
I da, opći smjer upisujem.

Chocolate Soufle
27.06.2009., 21:05
Hmm, hmm..
Dakle, planiram upast u X. sa 56 bodova.. planiram.. ak' Bog da..
A sada.. Naoružan sam samo sa svjedodžbama iz 7. i 8. razreda..
Nicht prijavnica.. a očito će mi trebat..
Jel rade sutra Narodne Novine :P ?
Il' u nekoj knjižari mogu nać' ?

Takoder...
Ni ja nemam prijavnicu..a meni je frendica rekla da to dobijem u skoli??a ocito ne dobijem...a sutra cu ic do papirnice, valjda ce nesto radit.
a ak ne, onda cu u ponedjeljak trcat , i jos moram po svjedodzbu u ponedjeljak. ah krasno..

bela flor
27.06.2009., 21:06
Jel tko planira upisat 13. gimnaziju u ZG-u?
Imam 51 bod, a prag je 50, s tim da imam nekakvih 10 posto, nit ja ne kužim kaj...
Jel ima šanse da upadnem?

Čula sam da nije velka potražnja za tu školu.
I da, opći smjer upisujem.

Prošle godine je pisalo da su svi prijavljeni upali, tako da...:kava:

MissTheya
27.06.2009., 21:15
Onda super (Y)
Ma čula sam ja da je mala potražnja.. Al problem je u tome kaj samo 3 razreda opće upisuju (90 učenika), pa me malo frka.
Ajde, nadam se da ću upast! :)

Hvala ti!

zekica..
27.06.2009., 21:26
Jos samo dva dana, isse.. Brzo je proslo.. heh

M1H4
27.06.2009., 21:28
neznam meni nekak sporo prolazi

MissTheya
27.06.2009., 21:31
zekica ideš u preloga?
Ja imam 1 neopravdani :O

Rudolfa
27.06.2009., 21:44
Možda netko zna ima li za skinuti sa neta ta tiskanica za prijavu,nismo ni razmišljali,stalno se govorilo,imaju škole ,a tko će ga znati.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 21:49
Ima ko rapid link za bodovne pragove svih gimn. u Zagrebu ?

Rudolfa
27.06.2009., 21:58
Mislim da nema link ali svaka gimnazija ima na svojoj stranici bodovni prag,jake gimnazije imaju maksimalnih 56 bodova,kušlanova 55,npr šesta 52,ovisi koja te zanima ,tu si pogledaj.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 22:03
Hah.. zanima me X...tam' sam si zacrtal ići.. a bodova kao bodovni prag.. 56 :)

CHOWEK
27.06.2009., 22:09
:confused:Ja nemam pojma o nicem :confused:
Kako doći do svjedodžbe medicine rada i do ugovora o naukovanju , šta je to ?:ne zna:

MissTheya
27.06.2009., 22:10
Ja malo potražila na netu, i sama zapisala, pa evo, nakon pol sata :D
Sve sam našla na službenim stranicama tih škola, tak da je 100% provjereno :)

1. gimnazija
Upisujemo 140 učenika (5 razrednih odjela).

Bodovni prag je 53 boda.

2. gimnazija
Broj upisnih mjesta: 168 učenika
Bodovni prag: 55

3. gimnazija
UPISUJE SE 140 UČENIKA U 5 ODJELJENJA
BODOVNI PRAG – 55

4. gimnazija
BODOVNI PRAG 53 BODA
140 učenika u 5 razrednih odjela
1. strani jezik - engleski, njemački, francuski
2. strani jezik - engleski, njemački, francuski, španjolski (početni), talijanski (početni)

5. gimnazija
Upisujemo 168 učenika (uključujući ponavljače)
Bodovni prag 56 bodova

6. gimnazija
Bodovni prag 52 boda.

7. gimnazija
U školu se upisuje: 168 učenika (6 razreda)
Bodovni prag: 55 bodova

8. gimnazija
Za školsku godinu 2009./2010. broj planiranih upisnih mjesta za Gimnaziju Tituša Brezovačkog iznosi 112.
Za školsku godinu 2009./2010. bodovni prag za upis u Gimnaziju Tituša Brezovačkog iznosi 54 boda

9. gimnazija
Bodovni prag 50 bodova.
Upisujemo 140 učenika.

10. gimnazija
Ove godine X. gimnazija "Ivan Supek" će upisati 8 razreda u program opće gimnazije, od kojih dva prema dvojezičnom programu (bodovni prag 56 boda) i 2 razreda u program prirodoslovno-matematičke gimnazije (bodovni prag 54 boda).

11. gimnazija
Pravo predaje dokumenata imaju svi kandidati koji imaju 52 i više bodova. Značajni predmeti su: hrvatski jezik, strani jezik, matematika, povijest i zemljopis.

12. gimnazija
BODOVNI PRAG je 48 bodova. Boduje se opći uspjeh učenika u 7. i 8. razredu OŠ. i ocjene u 7. i 8. razredu iz : HRVATSKOG JEZIKA, STRANOG JEZIKA, MATEMATIKE, POVIJESTI i ZEMLJOPISA.
U prvom upisnom krugu sigurno će biti upisani svi učenici!

(hahahaha, obrati pažnju na zadju rečenicu, ahahaha)

13. gimnazija
Upisujemo tri opća razreda i jedan prirodoslovno-matematički. Bodovni prag je 50 bodova.

14. gimnazija
Jel ovo uopče postoji? Sorry, nisam informirana, a na netu nisam mogla naći stranicu te škole :S

15. gimnazija
Za školsku godinu 2009./2010. broj planiranih upisnih mjesta za XV. gimnaziju iznosi 224.
BODOVNI PRAG ZA UPIS U XV. GIMNAZIJU IZNOSI 56 BODOVA.

16. gimnazija
Bodovni prag je za upis u 16. gimnaziju 55 bodova.
U prvi razred upisat će se u pet razrednih odjela (razreda) 140 učenika. Jedan od tih razrdenih odjela ima dvojezični program. To znači da se nastava pojedinih predmeta odvija na hrvatskom i engleskom jeziku.

17. gimnazija
To isto nisam mogl nać an netu, očito ne postoji... nezz :S

18. gimnazija
Bodovni prag za prijavu za upis u prvi razred u šk. god. 2009./10. je 53 boda

Nadam se da sam pomogla! ;)

lowzeh
27.06.2009., 22:21
Jel moze neko rec nesto o elektrotehničkoj u Sesvetama, i jel bi mogo upast sa 45 bodova

zanima me ako se npr. ne upisem tu dali se na polugodistu mogo prebacit iz neke skole u elektrotehničku

bilo ko ^^ ? :confused:

-SOMEBODY-
27.06.2009., 22:24
ccc. tri gimnazije s pragom 56, ja imam bodova 56.. i baš moram u jednu od tih..:rolleyes:
A kaj ak me ne prime.. uff..:flop:

Perkan777
27.06.2009., 22:28
Evo ja ću opet postat link za skidanje svih opisa zanimanja i bodovnih pragova za 2009/2010 godinu.Inače to sam dobio iz ministarstva ;):blabla:
Nego evo link KLIK (http://www.2shared.com/file/6358762/7ee30f03/UPISI_u_srednju-skolu_2009.html)

MissTheya
27.06.2009., 22:29
Ja ti preporučam da ne ideš u 2. ili 7. onda. To samo napišu 56, a svake godine ispaden da se nitko ispod 59 ne može upisati.
Preporučam možda neku sa manjim pragom. 4., 8., 10., to su sve odlične gimnazije ;)

-SOMEBODY-
27.06.2009., 22:40
Pa da.. i ciljam na X. al me bodovi hebu :)

MissTheya
27.06.2009., 22:44
Ma probaj ;)
Imaš 2 boda više, trebala bi upast!
Ako u najgorem slućaju ne upadneš, ima još gimnazija, ne brini, imaš pun kufer bodova ;)

Meni ej frka jer imam 51, pa se mogu samo u 9., 13. i 12 (za koju se nebih prijavila nikad)..
Dajem papire za 13. a dalje ćemo vidjet :)

Rudolfa
27.06.2009., 22:45
Ima puno više dobrih gimnazija od onih koje to nisu.Lucijanka ima ove godine nizak prag a to je dobra gimnazija.Isto tako zašto ne odabrati gimnaziju koja je najbliža mjestu stanovanja?Meni je jedino žao što je španjolski jezik slabo zastupljen,a smatram ga jezikom budućnosti.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 22:48
Ma probaj ;)
Imaš 2 boda više, trebala bi upast!
Ako u najgorem slućaju ne upadneš, ima još gimnazija, ne brini, imaš pun kufer bodova ;)

Meni ej frka jer imam 51, pa se mogu samo u 9., 13. i 12 (za koju se nebih prijavila nikad)..
Dajem papire za 13. a dalje ćemo vidjet :)

1. Muško sam..
2. Opći smjer = nemam bodova viška..
3. Kakav/va je prof. latinskog i njemačkog?
Jer mrzim jezike.. osim engleskog koji ide kao da sam tamo rodjen :top:
Mislim.. učim ga od 3. godine.. :P
A kak bum proalzil u desetoj ?
Cccc.. navike su učenje po par sati pred test.. to je iz OŠ..

MissTheya
27.06.2009., 22:50
Haha.. sorry.. dečko.. :P
A gle.. I meni su navike za učenje ono, katastrofa (ak uopče ima učenja), zato i imam tolko bodova kolko imam (jer sam glupa i nije mi se dalo učit), pa mi je sad frka pred upise.
U gimnaziji ćeš morat štrebat, nema druge ;)

Rudolfa
27.06.2009., 23:00
E,a zašto onda ići u gimnaziju?Ima sjajnih škola a da nisu gimnazije.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 23:00

Mislim ono.. šta se mora nije teško..
Neću odustat od gimnazije jer se mora učit -.-

bela flor
27.06.2009., 23:02
A ima i škola koje se samo zovu gimnazijama, a bolje ići u strukovne nego u njih ;)

MissTheya
27.06.2009., 23:02

Zato što mislim da sa gimnazijom mogu više postići, proširiti svoje opće znanje i na vrhuncu se upisati na fakultet.
Nisam razmišljala čime se želim baviti, a ne želim učiniti pogrešku zbog koje ću ispaštati.
A najvažnije je da znam da imam potencijala za gimnaziju, i da ja to mogu ako se potrudim.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 23:07
Zato što mislim da sa gimnazijom mogu više postići, proširiti svoje opće znanje i na vrhuncu se upisati na fakultet.
Nisam razmišljala čime se želim baviti, a ne želim učiniti pogrešku zbog koje ću ispaštati.

This is some deep shit..

A ima i škola koje se samo zovu gimnazijama, a bolje ići u strukovne nego u njih ;)

eh.. ima ih.. Bogu hvala(i meni) što do toga nije došlo..
Jel tako, Miss ? :D

MissTheya
27.06.2009., 23:11
...

neću komentirat.

Rudolfa
27.06.2009., 23:12

Hvale vrijedno razmišljanje ,samo da se tako razmišljalo u sedmom i osmom razredu,sada bi imali bolji izbor gimnazija.Ove tri i nisu neki izbor,no najvažnije je da se svi upišu gdje žele, pa onda prema zaslugama.

MissTheya
27.06.2009., 23:14
Da... U 7. se još i nekako razmišljalo, al u 8. je palo u vodu.
AKo ništa drugo, odoh na Ruđer > Mehatronika, to me donekle zanima.

-SOMEBODY-
27.06.2009., 23:20
Mah.. zato sam ja savjestan tip,,
Zadaće cca 3-5 min prije sata..
zajebancija 13-23.. onda budjenje u 03 da učim.. :D

MissTheya
27.06.2009., 23:21
I ti bi u gimnaziju... piih..
U koju osnovnu si išo?

bela flor
27.06.2009., 23:21
Hvale vrijedno razmišljanje ,samo da se tako razmišljalo u sedmom i osmom razredu,sada bi imali bolji izbor gimnazija.Ove tri i nisu neki izbor,no najvažnije je da se svi upišu gdje žele, pa onda prema zaslugama.

Baš htjedoh reći... :)

-SOMEBODY-
27.06.2009., 23:25
I ti bi u gimnaziju... piih..
U koju osnovnu si išo?

Eh eh.. ali zato vidi bodova.. a nije lagana ni škola bila :D

Baka Nada
27.06.2009., 23:26
ljudi daj pomozite koju gimnazije mogu upisati sa 55 bodova sigurno?????

POMOC!!!!

leonardod
28.06.2009., 07:28
Sve gimnazije su teške i u svakoj se mora štrebati ak se hoće proći, nije bitno kolko bodova imate nego je l imate naviku učiti, tko nema bolje da ne ide u gimn. nego u dobru strukovnu. jer poslje gimnazije treba još pet god učiti na faksu.

Rudolfa
28.06.2009., 07:58
ljudi daj pomozite koju gimnazije mogu upisati sa 55 bodova sigurno?????

POMOC!!!!

Ti imaš pravo predati papire tamo gdje imaš bodovni prag e sad kod predaje papira pitaj da li isti dan možeš saznati imaš li šanse za upis,mnogi su ljubazni pa kažu.

zekica..
28.06.2009., 09:13
zekica ideš u preloga?
Ja imam 1 neopravdani :O

Da. Nisam mogla vjerovat kad sam vidila da mi je dala dva neopravdana, dobro trebala sam imat 4, al ipak.. u sedmom mi je sve opravdala...:rolleyes:

E da, imas jednu gimnaziju gdje mozes upast sa 51 bod, bar su mi tak frendovi rekli, a ona ti je u V. Gorici.. :D

MissTheya
28.06.2009., 11:12
Ima u ZG-u 9., 13., i 12. ;)
Ja idem u 13.

Prelog ti je na mom kvartu.. 2 ulice dalje od mene.
Škola je odlična. Opremljena je ono WOW, labosi su im za svaku pohvalu, bazen, dvorana, birc, životinja (jarac, koza, zečevi, itd..)..
Super je skroz (Y)
Samo pazi jer je potražnja za tu školu ogromna!

-SOMEBODY-
28.06.2009., 11:14
cccc.. kaj ću ja s prijavnicom skemijat..
Valjda ću nać' u pon..

mala_šminkerica
28.06.2009., 11:20
ma ne brini... imaš u SVAKOJ knjižari prijavnica.. to popuniš za 5 minuta i sve stigneš bez problema...

mala_šminkerica
28.06.2009., 11:20
ma ne brini... imaš u SVAKOJ knjižari prijavnica.. to popuniš za 5 minuta i sve stigneš bez problema... :kava:

zekica..
28.06.2009., 11:22
Ima u ZG-u 9., 13., i 12. ;)
Ja idem u 13.

Prelog ti je na mom kvartu.. 2 ulice dalje od mene.
Škola je odlična. Opremljena je ono WOW, labosi su im za svaku pohvalu, bazen, dvorana, birc, životinja (jarac, koza, zečevi, itd..)..
Super je skroz (Y)
Samo pazi jer je potražnja za tu školu ogromna!

Ja sam cula suprotno, da tam idu samo oni koji nemaju dosta bodova za ostale gimnazije.. hm...

zekica..
28.06.2009., 11:24
cccc.. kaj ću ja s prijavnicom skemijat..
Valjda ću nać' u pon..

Pa kad se ides prijavljivat, svratis u neku knjizaru koja ti je usput i popunis u skoli.. XD
U svakom slucaju stignes.. :D

MissTheya
28.06.2009., 11:24
Pa idu :D
Prag je samo 52 boda.
Ide mi jedna frendica u gimnaziju, a jedna za kemičara, i već su tamo godinu dana.
Sve najbolje sam čula, a i svojim očima vidjela.

Samo mogu reć da ti u tu školu idu većinom (da se ružno izrazim) trebice...
Ne kažem za sve, al većina ih je ono, ko da su od ne znam kuda izašli....

zekica..
28.06.2009., 11:27
Hehe, ma ja idem tamo samo jer se nadam da ce mi dat dobro predznanje za mef iz biologije, kem i fiz.. A osim tog skola mi se cini super.. xD

MissTheya
28.06.2009., 11:29
Škola i je super ;)
Makar ti ne mogu reći kakvi su profesori i jel teško, jer se nisam raspitivala ^^
A od kud si?

zekica..
28.06.2009., 11:34
Iz Gorice, morat cu putovat,hehe.. Ja sam cula da tam ima dosta rokera.. -.-
Vise bi voljela da ima svega po malo.. XD

zekica..
28.06.2009., 11:42
E da, jel znas mozda, ak ti je frendica slucajno pricala koji se tamo strani jezici nude?

-SOMEBODY-
28.06.2009., 11:46
ccc..što odabrati u X. gimnaziji?
Vjeronauk/Etika i njemački/talijanski.

Ne zanima me znanje, samo da bude lakše, da mi diže prosjek :P

misstina560
28.06.2009., 11:51
U svakoj školi ovisi.
Ja idem u 2.gim i uzet ću etiku i talijanski:top:

zekica..
28.06.2009., 11:58
ccc..što odabrati u X. gimnaziji?
Vjeronauk/Etika i njemački/talijanski.

Ne zanima me znanje, samo da bude lakše, da mi diže prosjek :P

Mene isto to zanima za preloga.. :D
Ako netko zna.. sto sumnjam.. :rolleyes:

nemam ime
28.06.2009., 12:03
misstina560, zkj etiku?!

misstina560
28.06.2009., 12:13
Svi kažu da je na satu opuštenije i zanimljivije.
Navodno gledaju dokumentarce, pišu eventualno neke sastavke, svoje mišljenja.
To mi zvuči super:top:

14angel
28.06.2009., 12:17
ajme sutra su upisi,nemogu vjerovati da ću već u srednju,heh....

ja ću upisati htt(turistićku)

BumbleBetty
28.06.2009., 12:39
omg. sutra su nam upisi nemogu vjerovat...ugl. ja idem u VII. jel mi možete reć kak je tamo i da li treba nositi na upise domovnicu, rodovnicu itd.

zekica..
28.06.2009., 12:46
Ne, domovnica i rodni list ti ne trebaju, sutra sam ponesi svjedodzbe 7. i 8. razreda i prijavnicu.. Sretno!! :D

Kaliy
28.06.2009., 13:25
Ne, domovnica i rodni list ti ne trebaju, sutra sam ponesi svjedodzbe 7. i 8. razreda i prijavnicu.. Sretno!! :D

Nju možeš i u školi dobit ;)

zekica..
28.06.2009., 13:37
Heh, rade necu riskirat.. :P

Štreberica
28.06.2009., 13:39
...
:s :top: Bravo, vjerojatno si puno pomogla nekim svojim vršnjacima, jako je lijepo vidjeti kad se netko ovako potrudi. Tebi za inf, 14. gimnazija ne postoji, a 17. = Gimnazija Lucijana Vranjanina. I još postoje Klasnična gimnazija i Prirodoslovna gimnazija, ako ti se da dodati. :) Sretno s odabirom škole i upisom!

zekica..
28.06.2009., 13:46
Joj, sam da sutra ne pada kisaa.. :(

MissTheya
28.06.2009., 13:57
Evo i mene... vratila se iz šetnje s pesom, pokisla ko mačka... :(
Uglavnom... tnx na informaciji Štreberica :D

Ljudi držim vam svima fige sutra i da prođete i da se upišete di ste htjeli ;)
Ja se isto nadam da ću upast u 13.

iksman
28.06.2009., 13:59
koji je prosječni prag za Medicinsku školu??

MissTheya
28.06.2009., 14:02
Koju medicinsku?

iksman
28.06.2009., 14:04
baš medicinsku....

MissTheya
28.06.2009., 14:08
Pa ne postoji ti baš medicinska... Za medicinske settre, primalje, ...?!
I u kojem gradu?

iksman
28.06.2009., 14:11
u koprivnici...pa ima moj kum je upiso medicinsku i ja sam mu se čudio kako samo medicisnku on kaže da imam Medicisnska u Vinkovcima...sad nznm....al ja sam 7 razred...pa imam vremena....

iksman
28.06.2009., 14:13
nego...ja sam htio pitat ako neko zna...koji je redosljed školovanja ako oću posat doktor opće prakse ili nešto samo da je doktor...evo neka bude opće prakse...Hvala unaprijed:top:

zekica..
28.06.2009., 14:14
škola za medicinske sestre Mlinarska;
Medicinska sestra - tehničar - 40 boda

škola za medicinske sestre Vinogradska;
Medicinska sestra - tehničar - 42 boda

škola za primalje Zagreb ;
Primalja - 38 boda

škola za medicinske sestre Vrapče ;
Medicinska sestra - tehničar - 40boda

Zdravstveno učilište Zagreb ;
Zdravstveno laboratorijski tehničar - 44 boda
Farmaceutski tehničar - 52 boda
Zubotehničar - 40 boda
Sanitarni tehničar - 40 boda
Fizioterapeutski tehničar - 48 boda
Medicinski kozmetičar - 40boda

zekica..
28.06.2009., 14:16
nego...ja sam htio pitat ako neko zna...koji je redosljed školovanja ako oću posat doktor opće prakse ili nešto samo da je doktor...evo neka bude opće prakse...Hvala unaprijed:top:

Onda ti je bolje ići u gimnaziju pa poslje nje na Medicinski fakultet, a ako nemaš bodova onda u Medicinsku školu pa isto tako na mef..

Nadam se da sam pomogla :D

MissTheya
28.06.2009., 14:18
Mogo si odmah reć u koprivnici ;)
Znači srednja škola u koprivnici, a smjer medicinski...

Ove godine ti je za zanimanje medicinska sestra/medicinski tehničar 36 boda, a upisuju 28 učenika.
Slijedeće godine ti se sve to može promjenit. S tim da ti se boduju Hrvatski jezik, strani jezik, biologija, kemija, fizika i moraš predat liječničku svjedodžbu medicine rada .

zekica..
28.06.2009., 14:21
Hehe, a ja pisala za Zagreb.. XD
Ako zelis na mef bolje ti je da se potrudis da imas bodova za gimnaziju, iako mozes upast i iz medicinske ali malo teze, kako cujem...

girl_with_snake
28.06.2009., 14:22
Molim vas, da li mi netko može reć da li se može dati prijavu u dvije škole?
Oprostite, ako je pitanje već bilo..

iksman
28.06.2009., 14:23
ee hvala...a jel mi možeš reći gdje to sve vidiš ili linkat mi još bolje??? :S

MissTheya
28.06.2009., 14:25
iksman, evo ti i njihov web, pa slijedeće godine provjeri: http://www.ss-koprivnica.skole.hr/

girl_with_snake, nebih znala.. meni neki govore da možeš, neki da ne možeš, a ja mislim da ovisi od škole do škole. Ako škola dopušta da predaš kopije dokumenata.

iksman
28.06.2009., 14:27
Hehe, a ja pisala za Zagreb.. XD
Ako zelis na mef bolje ti je da se potrudis da imas bodova za gimnaziju, iako mozes upast i iz medicinske ali malo teze, kako cujem...

ahaa...puno hvala...

iksman
28.06.2009., 14:28
iksman, evo ti i njihov web, pa slijedeće godine provjeri: http://www.ss-koprivnica.skole.hr/

girl_with_snake, nebih znala.. meni neki govore da možeš, neki da ne možeš, a ja mislim da ovisi od škole do škole. Ako škola dopušta da predaš kopije dokumenata.

eee CARICA si....i hvala puno i puno sreče....THX :top:

zekica..
28.06.2009., 14:31
Ja sam cula da prijavu mozes dat samo u jednu skolu, ali u njoj za vise smjerova, u drugu skolu mozes dat prijavu u drugom roku..

BumbleBetty
28.06.2009., 14:37

Hvala :)

Sepija
28.06.2009., 14:42
jel se prijavnica popunjava u školi ili doma ?

MissTheya
28.06.2009., 14:52
Ne znam, al ja ću doma ispunit ono kaj mogu, a u školi će oni još nadopunit.
btw. bolje da si provjerite na stranicama škole u koju planirate ić dal treba rodovnica i domovnica.
Na webu moje škole piše npr. ovo:

Dokumenti potrebni za upis:
Na natječaj za upis učenik je dužan priložiti
*prijavnicu
*rodni list ili potvrdu s osobnim podacima potrebnim za školsku matičnu knjigu i svjedodžbe
*domovnicu
*svjedodžbe 7. i 8. razreda osnovne škole
*druge dokumente kojima dokazuje rezultate postignute na natjecanjima, završenu glazbenu osnovnu školu ili druge okolnosti koje mu mogu donijeti prednost.

Svjedodžbe moraju biti originalne, a ostali dokumenti mogu biti ovjereni preslici.

zekica..
28.06.2009., 15:04
Kad na mojoj stranici ne pise.. Dajte molim vas ak vi vidite recite mi.. http://www.psvprelog.hr/

girl_with_snake
28.06.2009., 15:07

Ok.
Al dobro nema veze sad, odlučila sam u koju idem.
hehe. Zadnji dan..
=D

zekica..
28.06.2009., 15:25
http://www.skole.hr/upload/new/newsattach/2491/Odluka%20o%20upisu%20u%E8enika.pdf

Na ovoj stranici pise da se nose samo svjedodzbe i prijavnica.. :S

Prebacite se odmah na V.

jednomkadnoc
28.06.2009., 17:33
ja tam idem...:cerek:
pitaj kaj te zanima:D

ma sveeeeee me zanima ?!!!

gle, bitno mi je da te škola propremi za faks...mislim, jel dobro kaj se tiče toga ?? jel naučiš u njoj nekaj ???? i kakvi su profesori ?? ekipa *??????????

jednomkadnoc
28.06.2009., 17:40
eeh, evo sjetila sam se još jednog pitanja za OSMu...jel ima šanse da mi frenica upade ako ima 55 bodova ???

ee, da.......i meni treba do tituša oko 1 h.što misliš, hoće li mi biti problem putovanje ??tog se jedino bojim...

Hvala ti puno unaprijed !!!! ;) :D

ovo je upućeno anchyki25

da ne bi bilo zabune....:P

Louis
28.06.2009., 19:16
jel se prijavnica popunjava u školi ili doma ?

To ovisi jedino o tebi. Ako ju kupiš, možeš ju popuniti doma (ali kupi najmanje dvije jer se lako pogriješi :)). U školi obično imaš prijavnica i možeš ih popuniti tamo, ali zar ti nije ljepše kada ispuniš kod kuće, u miru i onda ju samo predaš? Meni je bilo.:mig:

Lololy
28.06.2009., 19:20
Trebala bih pomoć(trebam savjet) htjela bih upisati u farmaceutsku skolu za farmaceutskog tehnicara i treba mi 52 boda. Imam 54 ,kakve su mi šanse da upadnem?? Hvala unaprijed :-)

Rudolfa
28.06.2009., 19:25
Ja se toplo nadam da će 57 bodova biti dosta za Tituša.Sviđa mi se što nema puno učenika i što su svi u jednoj smjeni,jedino zgrada izvana izgleda ofucano jer su sve zgrade oko nje renovirane.
Kojim putem idete u školu,uspinjača je sigurno krcata?

leonardod
28.06.2009., 19:29
Trebala bih pomoć(trebam savjet) htjela bih upisati u farmaceutsku skolu za farmaceutskog tehnicara i treba mi 52 boda. Imam 54 ,kakve su mi šanse da upadnem?? Hvala unaprijed :-)

Šanse su ti male, moja frendica upisala tu šk jedva prije 2 god, tolka je bila navala za taj smjer da nisu primili ni sve s 59 bodova, nego dio, gledali su druge ocjene da izaberu ove s 59. Te godine su upisivali 1 razred, al navodno nekad upisuju po 2 razr. pa se za svaki slučaj raspitaj koliko razr. tj. učenika upisuju ili pogledaj na str. škole. to je dobra škola, imaju i druge smjerove pa razmisli ak ne upadneš o nekom drugom smjeru. ili odi u gimnaziju.

MissTheya
28.06.2009., 19:32
joj, joj.. kud ste se svi našli raspitivat zadnji dan..
ja sam već školu prije tjedan dana nazvaal da ih pitam za neke papire i točan broj učenika koje primaju.

leonardod
28.06.2009., 19:33

Provjerio sam ti na str. škole www.zu.htnet.hr, piše da ove god primaju 28 učenika, dakle oko 30. Znači, male su ti šanse, žao mi je... Al ti probaj ako hoćeš, odneseš sutra ujutro papire pa u utorak prije podne odeš daa ti vele kakve su ti šanse, već bi se trebalo znati kakva je navala... onda vidi dalje. pozz

Lololy
28.06.2009., 19:35
Šanse su ti male, moja frendica upisala tu šk jedva prije 2 god, tolka je bila navala za taj smjer da nisu primili ni sve s 59 bodova, nego dio, gledali su druge ocjene da izaberu ove s 59. Te godine su upisivali 1 razred, al navodno nekad upisuju po 2 razr. pa se za svaki slučaj raspitaj koliko razr. tj. učenika upisuju ili pogledaj na str. škole. to je dobra škola, imaju i druge smjerove pa razmisli ak ne upadneš o nekom drugom smjeru. ili odi u gimnaziju.

Hmm... ajoj , sada neznam dali da riskiram ili ne!?!! Hvala

leonardod
28.06.2009., 19:36
Hmm... ajoj , sada neznam dali da riskiram ili ne!?!! Hvala
A koju si drugu šk mislila prijavit?

Lololy
28.06.2009., 19:46
A koju si drugu šk mislila prijavit?

Pa misla sam onda ekonomsku ili gimnaziju,ali više ekonomsku! teško mi se odlucit! :confused:

leonardod
28.06.2009., 20:15
Pa misla sam onda ekonomsku ili gimnaziju,ali više ekonomsku! teško mi se odlucit! :confused:
I u jednoj i u drugoj mora se dosta učiti pa ako ne voliš učenje il nemaš radne navike, odi u medicinsku na neki drugi smjer. Inače ti preporučujem gimnaziju jer poslije nje ideš direktno na drž maturu pa možeš na faks. poslije ekonomske ako ne ideš na faks bit ćeš samo još jedan nezaposleni referent ili slično.

zekica..
28.06.2009., 20:19
Ovak.. pitam za frendicu..
Dakle, ona ima 52 boda i htjela bi upisat gimnaziju, e sad, IX, XII i XIII imaju bodovnio prag 50..
Sto mislite u koju bi mogla upast, i kakve su to skole, opcenito??
pls help.. hitno joj je..

leonardod
28.06.2009., 20:22
Ovak.. pitam za frendicu..
Dakle, ona ima 52 boda i htjela bi upisat gimnaziju, e sad, IX, XII i XIII imaju bodovnio prag 50..
Sto mislite u koju bi mogla upast, i kakve su to skole, opcenito??
pls help.. hitno joj je..

mislim, ja ne bih preporučio IX, već sam o tome pisao, XII je tak-tak, to je mislim u Dubravi, a XIII je N. Zagreb i nije na nikakvom glasu, ni dobrom ni lošem... Pa nek od ove dvije izabere koja joj je bliže, kaj će npr. iz Prečkog putovat u Dubravu... A gdje stanuje?

seka.iz.osijeka
28.06.2009., 20:25
sretno svima koji sutra idu na upis, nadam se da ćete svi upasti tamo gdje želite :)

zekica..
28.06.2009., 20:25
U sopotu.. cek sta si reko za XIII, nisam skuzila..

leonardod
28.06.2009., 20:28
U sopotu.. cek sta si reko za XIII, nisam skuzila..
Da je mislim u N. Zagrebu i nisam čuo nikakav loš glas o toj školi, znači vjerojatno je ok. I još veliš da frendica živi u Sopotu... Pa kaj onda ima misliti, ujutro sutra se probudi normalno, recimou 10, spremi "papire" i lagano u XIII...

zekica..
28.06.2009., 20:34
Znam, al kaze da je cula puno toga lose o njoj..
Ma kladim se da ce na kraju i zavrsit tamo.. XD

leonardod
28.06.2009., 20:41
Znam, al kaze da je cula puno toga lose o njoj..
Ma kladim se da ce na kraju i zavrsit tamo.. XD
Gle, ne može očekivati da će čuti sad nekaj super o njoj kad ta gimn prima s malo bodova. Sve te s malo bodova su po pričanju "lošije" jer neki učenici tam dođu s malo bodova, misle sad su upali pa su carevi i misle da se mogu zekati. A u svakoj gimn se mora učiti i to dosta ako hoćeš kako-tako proći. A kaj je čula to tvoja frendica, i mene zanima pa mi reci?

-SOMEBODY-
28.06.2009., 20:59
Idemo taktičari, kad je najbolje vrijeme za doć da bude najmanje gužve ? :D

zekica..
28.06.2009., 21:00
Ma dopisujemo se prek moba pa je nisam pitala sta je tocno cula, ugl. je rekla da se naslusala puno toga loseg o njoj..

leonardod
28.06.2009., 21:03
Ma dopisujemo se prek moba pa je nisam pitala sta je tocno cula, ugl. je rekla da se naslusala puno toga loseg o njoj..

Kad ima 54 boda nema baš bolji izbor, a ova joj je pod nosom... nije mogla čuti gore nego ja o IX iako ni to ne mora biti istina, ko zna kaj je istina...

zekica..
28.06.2009., 21:06
Idemo taktičari, kad je najbolje vrijeme za doć da bude najmanje gužve ? :D

Ko da je bitno kad je guzva, probudis se, doruckujes (odnosno rucas) i krenes..
Ja ni nezz kolko mi treba do skole ni di je pa moram vuc starog sa sobom.. XD

-SOMEBODY-
28.06.2009., 21:09
Meni do škole treba cca.. hmm
Od kuće do škole -> 10 min

leonardod
28.06.2009., 21:10

A zakaj vučeš starog? ja idem s frendom iz razreda. uzmem si prijavnicu, svjedodžbe, ako nekaj zapne, vratim se doma po to... al ne vidim kaj bi moglo biti...

zekica..
28.06.2009., 21:11
Zato kaj mi netko treba pokazat put do skole, a ni jedan frend ne zna di je tocno.. -.-

leonardod
28.06.2009., 21:16
Zato kaj mi netko treba pokazat put do skole, a ni jedan frend ne zna di je tocno.. -.-

a u koju se ti upisuješ?

Lunalino
28.06.2009., 21:19

ja vodim mamu sa sobom...:rofl:...:rofl:..

ugl. mislim upisat 9. gimnaziju s 54 boda...

zekica..
28.06.2009., 21:30
a u koju se ti upisuješ?

U prirodoslovnu gimnaziju..

leonardod
28.06.2009., 21:31
mioc ili...?

zekica..
28.06.2009., 21:38
Ne, bas prirodoslovna gimnazija vladimira preloga..

leonardod
28.06.2009., 21:40
Ne, bas prirodoslovna gimnazija vladimira preloga..

dobar izbor. ja odoh u mioc. a gdje ti stanuješ, isto Sopot?

misstina560
28.06.2009., 21:42
LJudi sutra prijavee:D
Jedva čekam:cerek:
Danas sam se čak počela predomišljati oko 2. ili 11. gimnazije.Užas.
Do 2.putujem oko sat vremena, a do 11. 10 min xD
Ipak 2.:cerek:

zekica..
28.06.2009., 21:42
Ne, u V. Gorici pa se bas ne snalazim po tom dijelu zagreba gdje je moja skola..XD
Tak da rade necu riskirat, neg cu starog povest, malo mutavo al sta cu.. :D

zekica..
28.06.2009., 21:43
LJudi sutra prijavee:D
Jedva čekam:cerek:
Danas sam se čak počela predomišljati oko 2. ili 11. gimnazije.Užas.
Do 2.putujem oko sat vremena, a do 11. 10 min xD
Ipak 2.:cerek:

Ma druga.. elita.. hehe

-SOMEBODY-
28.06.2009., 21:46
Trebam malu pomoć bistrijih glavica.
Dakle.. planiram u X..56 bodova, jako na knap..
Nadam se i sve.. ALI, što ako ne uspijem, drugi rok ?
Ko zna di će bit praznih mjesta :(

leonardod
28.06.2009., 21:46
Ne, u V. Gorici pa se bas ne snalazim po tom dijelu zagreba gdje je moja skola..XD
Tak da rade necu riskirat, neg cu starog povest, malo mutavo al sta cu.. :D
pa ideš busom iz Gorice do tramvaja u NZ i onda ideš na desno (istok) tramvajem br 7 do križanja Držićeve i Vukovarske, siđeš, ideš po vukovarskoj pješice (isto na istok) i za par min si pred školom. nije teško al povedi starog za prvi put, kaj sad možeš... kolko imaš bodova?

MissTheya
28.06.2009., 21:50
aaa... nedo vam bog da s 54 idete u XIII :D

the_doll_
28.06.2009., 21:50
U prirodoslovnu gimnaziju..

e moj će brat isto pokušat u prirodoslovnu školu v.preloga....al smjer kemijski tehničar.......... nadam se da će upast..nije da je neki štreberko...hhh al nije ni to gimnazija
e da.. ne treba nositi rodni list i domovnicu ?

zekica..
28.06.2009., 21:52
pa ideš busom iz Gorice do tramvaja u NZ i onda ideš na desno (istok) tramvajem br 7 do križanja Držićeve i Vukovarske, siđeš, ideš po vukovarskoj pješice (isto na istok) i za par min si pred školom. nije teško al povedi starog za prvi put, kaj sad možeš... kolko imaš bodova?

Imam 60 bodova, a stari mi je reko da mogu i do Lisinskog pa na trojku.. a vidit cu jos..

zekica..
28.06.2009., 21:53
aaa... nedo vam bog da s 54 idete u XIII :D

Zasto? Sta mislis, jel frendica moze upast s 52?

leonardod
28.06.2009., 21:54
Imam 60 bodova, a stari mi je reko da mogu i do Lisinskog pa na trojku.. a vidit cu jos..

vidiš još bolje. a mislim da možeš i na ostale tramvaje, 5 i 13 jer svi voze u tom smjeru, al 5 skreće u Držićevu, a ova druga dva voze ravno pred Preloga, znači voziš se još samo 1 stanicu.

zekica..
28.06.2009., 21:54
e moj će brat isto pokušat u prirodoslovnu školu v.preloga....al smjer kemijski tehničar.......... nadam se da će upast..nije da je neki štreberko...hhh al nije ni to gimnazija
e da.. ne treba nositi rodni list i domovnicu ?

Mislim da ne..

MissTheya
28.06.2009., 21:55
Zasto? Sta mislis, jel frendica moze upast s 52?

Može ;)
Ja imam 51 :(
AJd, valjda ću upast...
1. mi je b-day, nedo im bog da mi kažu da nisam upala xD

zekica..
28.06.2009., 21:55
vidiš još bolje. a mislim da možeš i na ostale tramvaje, 5 i 13 jer svi voze u tom smjeru, al 5 skreće u Držićevu, a ova druga dva voze ravno pred Preloga, znači voziš se još samo 1 stanicu.

Ma snaci cu se s vremenom, kakva sam uvijek cu ici s onim koji prije dode.. :D

leonardod
28.06.2009., 22:02
Ma snaci cu se s vremenom, kakva sam uvijek cu ici s onim koji prije dode.. :D

razmišljao sam o Prelogu al nemaju mi dosta informatike...

zekica..
28.06.2009., 22:10
A meni je je previse.. 2 sata tjedno u prvom i drugom razzu.. hehe
Definitivno ti je bolji Mioc onda.. :D

zekica..
28.06.2009., 22:16
Jesi slucajno vidio koji se tamo strani jezici nude.. u prelogu??

slipknotftw666
28.06.2009., 22:25
2 boda, ali samo ako ideš u jezičnu gimnaziju

eo ja idem u 11. gimnaziju i kolko cujem dobivaju se 2 boda za 2 strana jezika makar je 11. opca gimnazija...

i btw ide li netko u 11. il je isao pa ak mi moze rec jel istina da je skola preteska i cuo sam dosta ljudi da zali sto su upisali 11. jel istina il ne ?

i se moze upast sa 55 bodova u 10. ?

-SOMEBODY-
28.06.2009., 22:27
eo ja idem u 11. gimnaziju i kolko cujem dobivaju se 2 boda za 2 strana jezika makar je 11. opca gimnazija...

i btw ide li netko u 11. il je isao pa ak mi moze rec jel istina da je skola preteska i cuo sam dosta ljudi da zali sto su upisali 11. jel istina il ne ?

i se moze upast sa 55 bodova u 10. ?

U X. je bodovni prag 56... tak da ne..
ja se nadam upast sa 56 :D

Stewie G.
28.06.2009., 23:59
recite mi jel potrebno povest roditelje na upis ili možemo sami?

-SOMEBODY-
29.06.2009., 00:41
GL svima, nadam se da upadam :amen:

zekica..
29.06.2009., 03:44
recite mi jel potrebno povest roditelje na upis ili možemo sami?

Mozes sam, kak ce ih vecina ic, al ti papiri moraju bit potpisani na svima mjestima di je to predvideno pa provjeri prije polaska..

Sretno!:top:

Perkan777
29.06.2009., 07:57
Danas upisi.
Koliko sam čuo trebao bi se ponjet i OIB za svaki slučaj:ne zna:

-SOMEBODY-
29.06.2009., 07:58
:rofl:

A ono, svejedno mi je jel odem danas il' sutra jer ak ne upadnem sam u kurcu..:flop:

Perkan777
29.06.2009., 08:01
Si ti uopće spavo

-SOMEBODY-
29.06.2009., 08:08
Si ti uopće spavo

:rofl:

Pa naravno, zašto ne ? :D

MissTheya
29.06.2009., 08:13
Ja se vratih ^^
Lik mi je upiso ocjenu više iz jednog predmeta, al na kraju sam mu rekla da je pogriješio..
haha

Mislim ono.. ne smeta meni bod više :P

ugl.. malo sam šnjofkala, i ima ih dosta sa 50 bodova... i neka cura s 54 -.-
Ja imam 51 :)

ajd sretno svima ;)

zekica..
29.06.2009., 08:19
I ja sam se vratila.. hehe.. bila sam tam prva za gimnaziju, ove za kozmeticarku cekaju u redu.. pih..
Cak mi treba manje od sat vremena do skole.. XD

Javite kak je proslo kad bude ljestvica.. :D

-SOMEBODY-
29.06.2009., 08:37
cccc.. svi ste već bili ?
Nije gužva bila.. ?
Idem ja prvo nać' prijavnicu .. pa kad se gužva smiri.. oko podneva :P

radijacija
29.06.2009., 09:06
Idem ja prvo nać' prijavnicu .. pa kad se gužva smiri.. oko podneva :P

e pa tak i ja, još prije na kavicu fino, sve komotno nema žurbe :rofl:

anchyka25
29.06.2009., 09:22
Ja se toplo nadam da će 57 bodova biti dosta za Tituša.Sviđa mi se što nema puno učenika i što su svi u jednoj smjeni,jedino zgrada izvana izgleda ofucano jer su sve zgrade oko nje renovirane.
Kojim putem idete u školu,uspinjača je sigurno krcata?

biti ce...
ma idi radicevom...i na kamenitim se pomoliti da te ne pita:rofl::rofl:

anchyka25
29.06.2009., 09:26
Trebam malu pomoć bistrijih glavica.
Dakle.. planiram u X..56 bodova, jako na knap..
Nadam se i sve.. ALI, što ako ne uspijem, drugi rok ?
Ko zna di će bit praznih mjesta :(

pa pisat ce ti u novinama....
i mislim da ces upasti...:top:

anchyka25
29.06.2009., 09:35
eeh, evo sjetila sam se još jednog pitanja za OSMu...jel ima šanse da mi frenica upade ako ima 55 bodova ???

ee, da.......i meni treba do tituša oko 1 h.što misliš, hoće li mi biti problem putovanje ??tog se jedino bojim...

Hvala ti puno unaprijed !!!! ;) :D

ovo je upućeno anchyki25

da ne bi bilo zabune....:P

ma profaci su dobri..i cak i nes naucis..:D
al odmah da si ucio/la da kasnije mozes zabusavat:rofl:
mislim da ce se uspijet upisat..:top:

MissTheya
29.06.2009., 09:55
Ma ja sam doša u 8. bila prva, 2 cure iza mene, obavila i ošla doma spat xD
Već sam se i raspitala kolko bodova imaju hahaha...
da ih odma mogu pretuć ak imaju više od mene :P
lol, šala ^^
ajm a gud grl

anchyka25
29.06.2009., 10:01
[QUOTE=MissTheya;21286524]Ma ja sam doša u 8. bila prva, 2 cure iza mene, obavila i ošla doma spat xD
Već sam se i raspitala kolko bodova imaju hahaha...
da ih odma mogu pretuć ak imaju više od mene :P
lol, šala ^^
ajm a gud grl[/QUOT
hehe
tako treba:rofl:

MissTheya
29.06.2009., 10:03
haha :D
01.07. mi je b-day.. nedo im bog da mi kažu da nisam prošla...
zadavit ću ih!

MissTheya
29.06.2009., 10:05
ej.. da, ja sam došla u 8h, a ne u osmu gimnaziju... :D:D:D hahahha
došla sam u 13., i otišla iz 13. a išla sam u 13.
Ok, shut up -.-

anchyka25
29.06.2009., 10:05
haha :D
01.07. mi je b-day.. nedo im bog da mi kažu da nisam prošla...
zadavit ću ih!

kolko imaš bodova_

MissTheya
29.06.2009., 10:10
51, a prag je 50. s tim da sam predala papire za razvod i s time imam 10% nečeg... briem da ak neko ima 51 isto ko ja, da ja prva upadam. Takav je nekakav princip. Uglavnom, rekli su mi da onda predam te papire, ja predala, pa kaj bude, bude.

anchyka25
29.06.2009., 10:11
51, a prag je 50. s tim da sam predala papire za razvod i s time imam 10% nečeg... briem da ak neko ima 51 isto ko ja, da ja prva upadam. Takav je nekakav princip. Uglavnom, rekli su mi da onda predam te papire, ja predala, pa kaj bude, bude.

sretno:top:

MissTheya
29.06.2009., 10:12
dankenšun... di si ti išla?

anchyka25
29.06.2009., 10:17
ja sam u osmoj..ja to obavila prošle godine.kad se sjetim..-.-

MissTheya
29.06.2009., 10:18
aha... haha... aj supp... bar si se upisala ^^

-SOMEBODY-
29.06.2009., 10:20
e pa tak i ja, još prije na kavicu fino, sve komotno nema žurbe :rofl:

ccc.. još da uspijem prijavnicu popunit..
Program/zanimanja su opća, matematička ?

anchyka25
29.06.2009., 10:22
aha... haha... aj supp... bar si se upisala ^^

hehehe..daa:D

slipknotftw666
29.06.2009., 10:24
se moze onda u 8. sa 55 ?

MissTheya
29.06.2009., 10:27
ccc.. još da uspijem prijavnicu popunit..
Program/zanimanja su opća, matematička ?

da.. ja sam napisala smjer: opća gimnazija

anchyka25
29.06.2009., 10:32
se moze onda u 8. sa 55 ?

mislim da može

slipknotftw666
29.06.2009., 10:33
ok tnx...

-SOMEBODY-
29.06.2009., 10:35
hah, ja retard krenuo popunjavat ono kaj povjerenstvo popunjava, sve je tu samo kaj sam napisao ocjene iz Hr :D
Je l' moram po novu upisnicu il će progledat kroz prste?