PDA

View Full Version : Perverzne riječi tijekom seksa

stranice : [1] 2

mali_boss
07.05.2009., 10:50
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..

Creed80
07.05.2009., 10:54
jel voli glumit kurvu? :kava:

Hatsepsut
07.05.2009., 10:57
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..

"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!" :tuctuc::D :Sex:

lexus
07.05.2009., 10:58
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

:kava:

mali_boss
07.05.2009., 10:59
sve je to ok, ako ti seks traje 1 minutu :-) ma e, i probaš to malo s kurvom.. meni to ispočetka nije bilo napeto, ali sad je, jer volim kad obadvoje uživamo u seksu.. Hatsepsut takve stvari su ok!!

Oviedo
07.05.2009., 10:59
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.

Creed80
07.05.2009., 11:00
probaj sa:

joj, oh, uh, ih, eh...ljubice-zubice, cvijetiću moj preslatki, tako volim kada te dodirujem, i kada spolno općimo, jooooj, tako si divno baršunasto meka i slatka..

:kava:

ja bi se odmah ohladila kad bi mi tako tepao. :D

lexus
07.05.2009., 11:10

no shit man, sry, girl... :D :mig:

lexus
07.05.2009., 11:12
"izjebat cu te dok ne svisneš" .. moze i to.

može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto :)

ta.ja
07.05.2009., 11:14

Dakle, blagi oblik SM igrica. Vezivanje, povez preko očiju. Ne zna što ju čeka, gdje i kada. Da li ćeš ju polizati, grickati vrat, staviti kurac u usta. Možeš i lickati, grickati i maziti po bedrima, dati do znanja kao da ćeš ju polizati, ali to ne napraviš nego se samo muvaš okolo, a ona se izdiže i nudi ti se da ju poližeš, da osjeti tvoj jezik i prste na sebi, a ti vrludaš okolo, pa malo licneš i prestaneš, opet se koncentriraš na unutrašnju stranu bedara kao da je tamo ono najvažnije, pa malo posišeš klitoris i tako ju "mučiš" dok joj na kraju ne priuštiš fantastično lizanje.
Ili odnos gospodar - robinja pa sve to začiniš riječima npr. "sada ću te prisliti da mi ga popušiš", "stavit ću ti ga u usta i ti ćeš ga sisati i oblizivati dok god ti ne kažem da je dosta, a nakon toga ću te pojebati tako žestoko da ćeš moliti za milost".
Najbolje bi bilo da razgovaraš s njom i vidiš što joj se u podređenosti sviđa, a što ne. Svatko ima riječi koje ga uzbuđuju i one koje ga ni najmanje ne pale. I zapamti, u igrama dominacije granicu uvijek određuje podređena osoba.

mali_boss
07.05.2009., 11:43
ta.ja zanimljivo, probat ću to.. a šta da joj "govorim" perverzno?

ta.ja
07.05.2009., 11:58
Meni osobno su odbojne riječi poput "kučko, kujo, kurvo", a možda nema ni potrebe za takvim riječnikom. To će ti ona sama reći. Probaj opisivati to što ćeš joj govoriti i postavi se kao gospodar. Za dominaciju ti je bitno da stvari ispadaju kao da su prisilne, odnosno da podređena osoba radi (ili joj se radi) nešto što ona "mora" ili je "prisiljena", nešto "smije/odnosno ne smije", a sve su to zapravo scenariji koje ona želi. Dominacija nije - sad ćeš ti nju početi šamarati, a ona to ne želi i govori ti ne i brani se. Dominacija je npr. ti joj govoriš da ćeš ju vezati (što ona i želi) a ona govori "nemoj molim te, ne" i slično radi uživljavanja u dominaciju. Ako vam igrice postanu žešće, morate imati neku riječ koju izgovara podređena osoba i automatski se prekida igru koja joj ne paše ili je postala bolna umijesto užitka (budući da je "ne" i "nemoj" dio scenarija pa se to ne može računati kao riječ koja prekida igru.

revertigo
07.05.2009., 12:09

uhvati je za ruke, vrat, jednostavno prestani razmisljati o njoj i radi sto god TI oces. to ona vjerojatno i zeli. pretpostavljam da ju razvlacis njezno kao kaugumu i pun joj je kurac toga.

megan95
07.05.2009., 13:37
Ajde pa upotrijebi malo maštu..Ja s prijašnjima nikad nisam razmijenjvala ikakve prljave riječi tokom seksa, ali dok mi je ovaj rekao nešto tipa svrši kujo ili jel ga osjećaš, sad ću te pojebat, mislim da su mi mala srca bila oko glave:cerek: prejebeno napaljujuće. E da, samo nemoj pretjerat s time kujo, kučko, kurvo, ipak da se cura ne uvrijedi, ko zna kaj bi nju palilo :mig:

Ms.Kali
07.05.2009., 15:48
Dakle, blagi oblik SM igrica. Vezivanje, povez preko očiju. Ne zna što ju čeka, gdje i kada. Da li ćeš ju polizati, grickati vrat, staviti kurac u usta. Možeš i lickati, grickati i maziti po bedrima, dati do znanja kao da ćeš ju polizati, ali to ne napraviš nego se samo muvaš okolo, a ona se izdiže i nudi ti se da ju poližeš, da osjeti tvoj jezik i prste na sebi, a ti vrludaš okolo, pa malo licneš i prestaneš, opet se koncentriraš na unutrašnju stranu bedara kao da je tamo ono najvažnije, pa malo posišeš klitoris i tako ju "mučiš" dok joj na kraju ne priuštiš fantastično lizanje.
Ili odnos gospodar - robinja pa sve to začiniš riječima npr. "sada ću te prisliti da mi ga popušiš", "stavit ću ti ga u usta i ti ćeš ga sisati i oblizivati dok god ti ne kažem da je dosta, a nakon toga ću te pojebati tako žestoko da ćeš moliti za milost".
Najbolje bi bilo da razgovaraš s njom i vidiš što joj se u podređenosti sviđa, a što ne. Svatko ima riječi koje ga uzbuđuju i one koje ga ni najmanje ne pale. I zapamti, u igrama dominacije granicu uvijek određuje podređena osoba.

:top:
Najbolji savjet. Eh kad bi svi muski ovo procitali :moli:

phantom_fuxor
07.05.2009., 16:59

pročitao sam :D
oćeš mi dopustit da vježbam na tebi ? :mig:

btw... tako nešto nisam mogo s bivšom jer je bila previše zatvorena, ali ima jedna s kojom sam dobar ako dođe do seksa bit će wooohoooooo :D

ta.ja
07.05.2009., 17:49

Pa jednostavno mu reci što želiš i što te uzbuđuje. I ne zaboravi ga pitati koje su njegove želje/maštarije. Usmjeri ga ili mu sama reci što želiš da ti radi

Ero Dero
07.05.2009., 17:57

Ovdje ti je najbolji savjet da eksperimentiras s rijecima (ako su bas rijeci u pitanju). U osnovi, kad zena zeli perverzije to znaci da zeli u tebi vidjeti perverznu zvijer. Npr. neku noc ja i draga sjedimo u autu na fukodromu (ne, ne radi toga :) ), ona izula cipele i mene napalio miris njenih najlonki. Ja joj to rekao, a ona poludila, skocila na mene i pocela mi trgati hlace. Kaze da sam je u sekund napalio svojom perverzijom. Ne pitaj me nis vise :ne zna:

Sumnjam da bih ovo postigao nekim psovkama, sto je nama muskima asocijacija na perverzije :kava:

Grubost. Uuuu ovo je veoma sklizak teren. Kakve je gradje cura? Ako je krhkija, onda grubost moze biti da je s guza uhvatis za ramena i nabijas. Ako je jace gradje, onda je mozes u misionaskoj pozi obgrliti rukama preko njenih ruka i ne dati joj da mrdne dok je fukas. Kuzis? 100 je nacina.

ta.ja
07.05.2009., 18:28
Grubost. Uuuu ovo je veoma sklizak teren. Kakve je gradje cura? Ako je krhkija, onda grubost moze biti da je s guza uhvatis za ramena i nabijas. Ako je jace gradje, onda je mozes u misionaskoj pozi obgrliti rukama preko njenih ruka i ne dati joj da mrdne dok je fukas. Kuzis? 100 je nacina.

Za mene ovo što si opisao nije grubost nego običan seks :mig:

ludicabubica
07.05.2009., 19:12

Kojoj pozi voli biti?
Ja kao žena volim kada me lik j... odostraga,uhvati za kosu,počne jako nabijati i govoriti mi da sam kuja...,npr.

kolibrić
07.05.2009., 22:31
možeš joj šapnuti,jebat ću te dok ne crkneš :D mislim da je to romantično.......... meni zvuči romanično :ne zna:

Ian Anderson
07.05.2009., 22:36

Evo npr. da je tokom penetracije u dupe zoveš imenom

neke od svojih bivših djevojaka koje ona poznaje!

Mislim da bi je to uzbudilo do srži i da bi vam popravilo seks do ultimativnih

granica!!! :kava:

Ms.Kali
07.05.2009., 23:32
pročitao sam :D
oćeš mi dopustit da vježbam na tebi ? :mig:

btw... tako nešto nisam mogo s bivšom jer je bila previše zatvorena, ali ima jedna s kojom sam dobar ako dođe do seksa bit će wooohoooooo :D

Dirty talk mozes vjezbat :mig:
Ja sam shvatila da je upravo takav govor za mene extra napaljujuci.

@ ta.ja, ne boj se shvatio je :D samo mi je bolje kad to dodje spontano

mali_boss
08.05.2009., 00:10
Ma sve ok, samo sam zapravo pita koje bi to riječi, rečenice, izrazi bili koji bi nekoga mogli napaliti? Kad se to ukomponira kroz laganu dominaciju, zvuči super..

Ranini
08.05.2009., 00:13
ta.ja ti je to prilicno dobro opisao/la (nisam primjetila kojeg je spola osoba, sorry :D), ali ako ti to nemas u sebi tesko da ces tek tako uspjeti. Mislim, sto ne znaci da zbilja neces, ali mozda ces se morati malo vise potruditi.

Ja isto kao tvoja cura volim grubo i u prethodnoj vezi sam decku jednom prilikom rekla da me veze i radi neke grublje stvari. Sta je on uradio? Vezao me i nastavio da njezno plazi po meni :ne zna:
Nisam mu nista rekla zbog toga, vidjela sam da ne umije, a meni nije gust ako moram govoriti svaki potez.

A sada ovaj decko je potpuno drugaciji, ima to u sebi :D
Maloprije, dok je bio kod mene, rekla sam mu da zelim da me napali onako grubo i brzo kako on to zna. I znao je tacno na sto mislim :D

Izgubila sam se u sekundi :cerek:

A za dirty talk... Pa jel ti to volis?
Opet ponavljam, s prethodnim deckom ni to nisam voljela jer on to nije znao niti volio raditi tako da je i meni bilo bezveze i pomisliti da cujem od njega kako me recimo tokom seksa zove Kurvo.
S ovim je to najnormalnije i mene licno pali kad me zove... pa ne bih bas o tome kako me zove. Ali ugl. zna me uhvatiti za vrat s ledja i govoriti sta bi mi radio, ali samo one grube i prljave stvari. Poput, razvalicu ti... ahahahah, znas i sam :D

jovica888
08.05.2009., 00:26
Svremena na vreme opalis je rukom po zadnjici to je standard al vecina to voli. Onda uzmes pa je vredjas itd... Procitaj par erotskih prica pa ces vec dobiti ideje.

4fun
08.05.2009., 06:09
nekima nikakve rijeci nece pomoci... ali ajd...

u svakom slucaju, pretpostavljam da joj je dosta sranja iz romanticnih komedija i da se oce normalno poseviti da vidi sve zvijezde. zene vole biti dobro izjebane, vole kada ne mogu otvoriti oci poslije sexa jos neko vrijeme. e, pa... izjebi je onda, da mora zagurat glavu u jastuk, da strga plahte sa kreveta.... u get the picture.

div
08.05.2009., 07:44
ko dominantan se ili rodiš ili to nisi... nemreš "naučit" na forumu... :kava:

ta.ja
08.05.2009., 09:28
Ja isto kao tvoja cura volim grubo i u prethodnoj vezi sam decku jednom prilikom rekla da me veze i radi neke grublje stvari. Sta je on uradio? Vezao me i nastavio da njezno plazi po meni :ne zna:
Nisam mu nista rekla zbog toga, vidjela sam da ne umije, a meni nije gust ako moram govoriti svaki potez.

A sada ovaj decko je potpuno drugaciji, ima to u sebi :D
Maloprije, dok je bio kod mene, rekla sam mu da zelim da me napali onako grubo i brzo kako on to zna. I znao je tacno na sto mislim :D

Izgubila sam se u sekundi :cerek:

Mogu zamisliti tvoje razočaranje :eek:

Svremena na vreme opalis je rukom po zadnjici to je standard al vecina to voli. Onda uzmes pa je vredjas itd... Procitaj par erotskih prica pa ces vec dobiti ideje.

Meni vrijeđanje žene nikako ne može biti seksi niti uzbuđujuće

Slažem se s tobom. Ali ne mislim da bi oni krenuli u SM onako za ozbiljno, više je to izlet, malo za začiniti seks.

Leonee
08.05.2009., 12:52
ma koji sm.. :rofl:.. ni blizu..
ovo je tek jos jedna skolica..

Barr
08.05.2009., 13:35
Hehhhh stari .......pa to ti treba doći samo od sebe. :rock:

Opusti se, gledaj je i pričaj o onome što vidiš ispred sebe.....Ako mene uzbuđuje i razluđuje partnerica pored mene.....riječi same naviru i govorim svašta u ritmu tog uzbuđenja.........:cice::klopa:

.....ajd možeš onak kroz stisnute zube u ritmu sexa siktati....:Sex:
Pičkice...jel ti se sviđa ova moja kurčina koja udara o tebe. Mmmmmm kako ti je slatka ta obrijančica il kakva već :)))). Želiš li jače i dublje?....Mmmmm primi me za jaja dušo.....ona su tako željna tvojih milovanja....jaojjjjj kako te slatko jebati pičice, jebačice moja....kako ti se sise klatare....mmmm koji slatki puding kako ja to volim mijesiti......mmmmm obliži mi sada kurčinu, sviđa li te se taj buzdovanček mmmmmmm..................
...eto jebga........ma samo se opusti i riječi će doći same od sebe :Placebo:

mali_boss
08.05.2009., 14:43
Hehhhh stari .......pa to ti treba doći samo od sebe. :rock:

Opusti se, gledaj je i pričaj o onome što vidiš ispred sebe.....Ako mene uzbuđuje i razluđuje partnerica pored mene.....riječi same naviru i govorim svašta u ritmu tog uzbuđenja.........:cice::klopa:

.....ajd možeš onak kroz stisnute zube u ritmu sexa siktati....:Sex:
Pičkice...jel ti se sviđa ova moja kurčina koja udara o tebe. Mmmmmm kako ti je slatka ta obrijančica il kakva već :)))). Želiš li jače i dublje?....Mmmmm primi me za jaja dušo.....ona su tako željna tvojih milovanja....jaojjjjj kako te slatko jebati pičice, jebačice moja....kako ti se sise klatare....mmmm koji slatki puding kako ja to volim mijesiti......mmmmm obliži mi sada kurčinu, sviđa li te se taj buzdovanček mmmmmmm..................
...eto jebga........ma samo se opusti i riječi će doći same od sebe :Placebo:

Sve stoji, seks je stvarno super, uživamo, ona svrši po nekoliko puta, definitivno je to orgazam poslije kojeg se ona okrece na prsa, stavi jastuk na glavu, samo me zanimalo koje su to perverzne rečenice, riječi koje koristite? jel je gušiš lagano radi većeg užitka i sl.?

Barr
08.05.2009., 16:04
Sve stoji, seks je stvarno super, uživamo, ona svrši po nekoliko puta, definitivno je to orgazam poslije kojeg se ona okrece na prsa, stavi jastuk na glavu, samo me zanimalo koje su to perverzne rečenice, riječi koje koristite? jel je gušiš lagano radi većeg užitka i sl.?

Naj je gušit prijatelju....buš je zadavil :lol:
.....bum ja još išao kao sukrivac s tobom u bajbok kad se napališ i udaviš je... zadaviš :visi: :jumping:

pročitaj si neku erotsku priču pa nauči dionice na pamet ak ti ništ ovak ne pada dok je šajbaš :afro::cice:

ta.ja
08.05.2009., 18:50

A možda i postoji neki skriveni potencijal u tebi

mali_boss
08.05.2009., 19:30
:D

mali_boss
08.05.2009., 19:31
A možda i postoji neki skriveni potencijal u tebi

:D ma to joj je super, nego neki su, osim tebe, shvatili skroz drugačije temu! ja sam samo pita koje su riječi ili rečenice kojima napaljuju partnera/icu.. btw ova tvoja ideja sa povezom preko očiju mi je super!

Septembar
08.05.2009., 19:59

ah moze malo inspiracije dobiti i odvaziti kad kazemo da volimo da nas se scepa, stisne , nabija, zacupa, pljesne ...
ako nema "kurvo kujice, dronfuljo..." u rijecniku, moze i "nabij mi se macko, da te ispunim, jesi ga zeljna jesi, evo ti lutko sve za tvoju picku..."
tak nest, ako je receno pravim tonalitetom dobro je

one zesce stvari ostaviti za one koji to imaju u krvi

evo jos malo inspiracije

Kaisem po dupetu (http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=50894)

El Bradbury
08.05.2009., 20:00
Meni je trenutno favorit "Šta je droljo, jel bi primila još jedan kurac u sebe sad, jelda bi" :D

djeluje obostrano :zubo:

PinkFrodo
08.05.2009., 20:32
volim kad mi kaze krzljavko moj gremlinasti di ti pickica

El Bradbury
08.05.2009., 20:34
Jel septy, jel ti voliš kad ti kaže da si prava drolja?

ta.ja
08.05.2009., 20:55
:D ma to joj je super, nego neki su, osim tebe, shvatili skroz drugačije temu! ja sam samo pita koje su riječi ili rečenice kojima napaljuju partnera/icu.. btw ova tvoja ideja sa povezom preko očiju mi je super!

Vidiš, dosta ih ističe to "kurvo, droljo, kujo, kučko". I sad, da si ti moj lik i tako tražiš inspiraciju po netu i kažeš mi nešto u tom kontekstu - zaboravi seks. Jednom prilikom mi je moj gospodar rekao "želiš moj kurac droljo". Užas, efekt te riječi "droljo" bio je kao da me polio hladnom vodom.

Ako ste već pričali o tome da ona želi malo grubosti, perverzija i dominacije, vjerojatno te može usmjeriti i što se tiče vokabulara. I naravno, pohvalno što ste znatiželjni, igrate se i obogaćujete svoj seksualni život :top:

El Bradbury
08.05.2009., 21:03
Jednom prilikom mi je moj gospodar rekao "želiš moj kurac droljo". Užas, efekt te riječi "droljo" bio je kao da me polio hladnom vodom.

Znači gospodar je u redu, ali drolja nije? :confused::lol:

ta.ja
08.05.2009., 21:10
Pa eto, kod mene je tako

El Bradbury
08.05.2009., 21:11
A meni je baš bezveze to gospodar, totalno mi je suho. Drolja i kurvica je puno intimnije :)

ta.ja
08.05.2009., 21:13
A kako bi ti nazvao onoga koji dominira? Govorimo o pravom SM odnosu

El Bradbury
08.05.2009., 21:15
To nije moj cup of tea :)

ta.ja
08.05.2009., 21:17
Pa onda se nemoj osvrtati na to "gospodar"

Drolja i kurvica meni nikako ne zvuči intimnije, nego kao neko ponižavanje

El Bradbury
08.05.2009., 21:19
Zašto, ko da je loše bit drolja? :)

ta.ja
08.05.2009., 21:20
Nekome možda nije loše, ja samo govorim u svoje ime. Riječi tog stila me ni najmanje ne pale, čakštoviše imaju kontraefekt

PinkFrodo
08.05.2009., 21:22
ma u pravo vrijeme krive rijeci cine cuda e i obrnuto

arenx
08.05.2009., 21:50
možeš joj šapnuti,jebat ću te dok ne crkneš :D mislim da je to romantično.......... meni zvuči romanično :ne zna:

Baš je romantično ...dok ne crkneš :rofl: Ali njoj i nije do romantike koliko sam skužila, pa bi joj se možda i svidjelo.

1349
08.05.2009., 21:53
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto :)

:lol:
hvala na pomoci care:top:

red F
08.05.2009., 23:10
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!

mali_boss
09.05.2009., 11:31
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!

:flop:

ne hvala

4fun
09.05.2009., 11:51

u mojoj glavi drolja cak ni nema negativno znacenje... :D

najcesce tako zene caste one ljepse i sexy obucenije od njih samih, a muskarci one koje bi sa gustom pojebali. kvragu, po meni je to cak i kompliment. :rofl:

leptirica 2
09.05.2009., 12:21
Njaveći kompliment za ženu je kada joj kažete va snapaljuje ko k...a,zna se kada i na kojem mjestu,sve ima svoje vrijeme:D

Madamoiselle
09.05.2009., 13:56
To nije moj cup of tea :)

Nije ni moj.
Ali bi isto prije ja njega zvala gospodaru nego da on mene zove droljo.
Zna se šta je drolja. Ne vidim se u tome.

Ms.Kali
09.05.2009., 15:38
Da se i ja nadovezem na rijeci drolja i kurva. Takodjer, to mi ne odgovara. Volim 'perverzne' rijeci, ali ne i ponizavajuce.

4fun
09.05.2009., 15:38
Da se i ja nadovezem na rijeci drolja i kurva. Takodjer, to mi ne odgovara. Volim 'perverzne' rijeci, ali ne i ponizavajuce.

mislim da je bitnije da li ih onaj koji ih izgovara smatra ponizavajucima.

:mig:

Ms.Kali
09.05.2009., 15:41
Ne, nije bitnije posto se mene zove droljom. Bitno je ustvrditi za OBJE osobe sto je prihvatljivo, a sto nije. Meni ove rijeci nisu prihvatljive bez obzira sto o njima mislila osoba koja ih upucuje meni.

mali_boss
09.05.2009., 16:57
Ms.Kali koje su tebi riječi perverzne a da te napale?

4fun
09.05.2009., 18:40
Ne, nije bitnije posto se mene zove droljom. Bitno je ustvrditi za OBJE osobe sto je prihvatljivo, a sto nije. Meni ove rijeci nisu prihvatljive bez obzira sto o njima mislila osoba koja ih upucuje meni.

komunikacija, ah, sto smo sretni kao vrsta sto to znamo... :p naravno da se neka pravila moraju odrediti... ali opet...

jel to napaljujuce ako ti nekome moras govoriti sto zelis slusati pod kao perverzije?

ono -daj dragi reci mi da sam tvoja kujica, pliz. pa krepo bi od smijeha, a sumnjam da bi to njoj ikad vishe bilo napaljujuce. :D

ta.ja
09.05.2009., 18:50

Po meni je ovo silovanje, a ne dominacija. U dominaciji se znaju pravila i granice - koje postavlja podređeni.

@Mali boss - budući da sam inače glasna tijekom seksa i volim partneru dati do znanja da uživam u onome što radi, kada smo na ljetovanju/zimovanju u apartmanu s nekim, naravno da ne mogu stenjati i vrištati kako to inače činim. Ali ima načina i da ne zucnem niti "mmmm" - prijetnja ako zastenješ ili nešto kažeš, odmah ću prestati raditi ono što ti budem radio. Treba izdržati fenomenalno lizanje bez ijednog zvuka :o a ako mi još svako toliko dođe blizu uha i šapne "šššššš" te me pošteno poliže i gricka po vratu, uh! užitak je 1000 puta jači

ta.ja
09.05.2009., 18:54
komunikacija, ah, sto smo sretni kao vrsta sto to znamo... :p naravno da se neka pravila moraju odrediti... ali opet...

jel to napaljujuce ako ti nekome moras govoriti sto zelis slusati pod kao perverzije?

ono -daj dragi reci mi da sam tvoja kujica, pliz. pa krepo bi od smijeha, a sumnjam da bi to njoj ikad vishe bilo napaljujuce. :D

Pa ne vode se rasprave o seksu usred seksa. Mi uvijek nakon seksa komentiramo kako je bilo - onda je dobro vrijeme za ubaciti komentar tipa "kad si mi radio ...., da si mi rekao xxxx ...". A koliko se sjećam, Mali boss je u svom prvom postu napisao da su raspravljali o seksu i što bi novo probali. I to je dobar trenutak za ubaciti "voljela bih da mi govoriš to i to dok me jebeš". S druge strane, ako partneru ne kažeš što želiš, vrlo je mala vjerojatnost da ćeš i dobiti upravo to što želiš

mali_boss
09.05.2009., 19:09
Pa ne vode se rasprave o seksu usred seksa. Mi uvijek nakon seksa komentiramo kako je bilo - onda je dobro vrijeme za ubaciti komentar tipa "kad si mi radio ...., da si mi rekao xxxx ...". A koliko se sjećam, Mali boss je u svom prvom postu napisao da su raspravljali o seksu i što bi novo probali. I to je dobar trenutak za ubaciti "voljela bih da mi govoriš to i to dok me jebeš". S druge strane, ako partneru ne kažeš što želiš, vrlo je mala vjerojatnost da ćeš i dobiti upravo to što želiš

@ta.ja baš me razumiš.. nisam ja pita kako se seksat i jel je triba priokrenit u prvoj minuti, lizat ovako ili onako.. samo malo kod eksperimentiranja, šta mislim da nije loše, unijeti nekoliko zanimljivosti.. dobro si opisala onaj čin vezivanja maramom, koji može bit bez perverznih riječi, a opet napaljujući.. svatko ima svoje cake, samo sam pita kako netko preko perverznih riječi nekoga napaljuje!

ta.ja
09.05.2009., 19:33
Volim pomoći, tako da nije problem :mig: A i inače sam ja ta osoba kojoj se ljudi obraćaju kada traže savjet vezano za seks.
Vama kao paru samo pohvale što radite na svom seksualnom životu i trudite se obogatiti ga, a tebi :s zbog toga što se trudiš udovoljiti partnerici

Ludacha87
09.05.2009., 19:36
ja nemam pojma zašto ljudi stalno miješaju termine grublji seks i sado - mazo... :confused:

Creed80
09.05.2009., 19:36

onda bolje da kaze. moja droljica,samo moja, :o :D

sisley34
09.05.2009., 20:24
pa to je sasvim normalno....malo je neobično u početku osobu koju vočiš nazvati droljom i kurvom i biti grub prema njoj, ali.....kada krene....kada se pojavi žar u njenim očima, kada te okice se zasjaju i kada i vedra neba bobiješ u noderđenom trenutku samar..i to kakav...čovječe ..letiš u oblake...
sada daj neka ti to ne bude nimalo neobično!!!!

sisley34
09.05.2009., 20:27
jbt...grešaka sam napravio u postu..mali milion..ali se nadam da ste razumjeli

ta.ja
09.05.2009., 20:27
ja nemam pojma zašto ljudi stalno miješaju termine grublji seks i sado - mazo... :confused:

Pa očigledno zašto što povezuju grublji seks sa SM

tribal1
09.05.2009., 22:17
Hm.. ljudi imaju različita mjerila za grubo i perverzno.. ja sam uvijek nekako bila "čedna" kod tih verbalnih komunikacija u krevetu dok me bivši nije oslobodio...
Što god joj misliš govorit kreni blago i prati njene reakcije, ne želiš odmah pretjerat i skulirat ju prije nego se dobro zagrijala.. mene je bivši doveo do ludila, suzdržavao se od penetracije dok nisam podivljala.. e kad je shvatio okrenuo me na trbuh, pa me za vrat čopio, pa na uho: Želiš ga, a? Voliš k...c? Ha? .. Ja naravno: Da, da! :o uf, tada je palo i to: droljice, na ti ga :o (u tom trenutku vjeruj mi "droljice" mi nije smetalo).. onda je je li počeo grubo straga, pa naglo prestao, pa: Hočeš ga, a? Ajde, uzmi ga sama! Posluži se.. on ležao nada mnom, jednom rukom me za kosu, drugom se pridržavao, ja luda, tražila ga, nabijala se na nazad :o.. on: Tako, da...volim se jebat s tobom, mmm... sad čemo razjebat tu p...cu.. pa onda me opet grubo.. pa malo spankanja...
uff, previše se oslobodih sad..:o

Eto nekome je to normalni sex, al to je za mene bilo otkrivanje nekih novih svjetova :D

Ludacha87
09.05.2009., 23:30
Pa očigledno zašto što povezuju grublji seks sa SM

pa grublji i perverzniji seks ne mora značiti SM. :kava:

Ewanna
09.05.2009., 23:37

Koristi uglavnom one izraze koje koristis kad pricas sa drugarima, tipa "j...e, nabijanje, davanje k, primanje k, zelis li ga jos, bla truc...":lol:
Oo sa "kurva i drolja" moze proci, ali moras da pazis na tonalitet i momenat... Npr. "ti si moja k..a" tako nekako, da ne posmisli da si joj pogrdno rekao...:p

Ms.Kali
10.05.2009., 01:50

Naravno da je bolje kad osoba sama otkrije koje mi rijeci pasu, a ne da sve moram rec. Ipak, posto je nemoguce citat misli nekom, ponekad je potrebno suptilno ako ne i direktno rec nekome sto da radi, govori.
Gle, da mi jednom decko kaze kurvo ili droljo, ne bih se naljutila ili zgrazala, ali bih mu rekla da mi to ne odgovara. I ja ne kazem da su te rijeci nuzno ponizavajuce vec ih ja osobno tako dozivljavam. Kome pase, nek uziva :top:

@ mali_boss
Kao prvo, meni to nisu perverzne rijeci :D
Vec je puno ljudi spominjalo to drzanje za kosu i da im se pridruzim u tome. Jednostavno ima nesto u tome.
Mislim da je vecina klasika napisana. Znaci, 'sad cu te izjebat', 'zelis moj kurac'...Nekako ovo s izjebat najvise pali.

Bellatrix L.
10.05.2009., 12:25

Ovo obavezno moram s dečkom isprobat...:rofl:

mali_boss
10.05.2009., 12:44
Hm.. ljudi imaju različita mjerila za grubo i perverzno.. ja sam uvijek nekako bila "čedna" kod tih verbalnih komunikacija u krevetu dok me bivši nije oslobodio...
Što god joj misliš govorit kreni blago i prati njene reakcije, ne želiš odmah pretjerat i skulirat ju prije nego se dobro zagrijala.. mene je bivši doveo do ludila, suzdržavao se od penetracije dok nisam podivljala.. e kad je shvatio okrenuo me na trbuh, pa me za vrat čopio, pa na uho: Želiš ga, a? Voliš k...c? Ha? .. Ja naravno: Da, da! :o uf, tada je palo i to: droljice, na ti ga :o (u tom trenutku vjeruj mi "droljice" mi nije smetalo).. onda je je li počeo grubo straga, pa naglo prestao, pa: Hočeš ga, a? Ajde, uzmi ga sama! Posluži se.. on ležao nada mnom, jednom rukom me za kosu, drugom se pridržavao, ja luda, tražila ga, nabijala se na nazad :o.. on: Tako, da...volim se jebat s tobom, mmm... sad čemo razjebat tu p...cu.. pa onda me opet grubo.. pa malo spankanja...
uff, previše se oslobodih sad..:o

Eto nekome je to normalni sex, al to je za mene bilo otkrivanje nekih novih svjetova :D

Jako konstruktivno rješenje, tome sam nekako najskloniji :top:
Slažem se s tobom da ju prvo triba izazivat da ga poželi, a onda je tako perverzno zapovidit da ga popuši pa da će ga onda dobit u pičku i da će bit "isprčena" :D

muad´dib
10.05.2009., 13:21
Jako konstruktivno rješenje, tome sam nekako najskloniji :top:
Slažem se s tobom da ju prvo triba izazivat da ga poželi, a onda je tako perverzno zapovidit da ga popuši pa da će ga onda dobit u pičku i da će bit "isprčena" :D

da, ali treba je prvo snubiti ljubavnom poezijom, ako ste dovoljno mastoviti, to ovako nekako moze zvucati:

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,
a nakon nekog vremena u tvojoj maci,
izvadit cu ga i svrsiti ti po faci!

mali_boss
10.05.2009., 18:10
Kurvo, droljetino su mi riječi koje ne bi baš koristia u seksu.. ostalo ok

Klonasto Pismo
10.05.2009., 19:03
Meni vrijeđanje žene nikako ne može biti seksi niti uzbuđujuće

Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...

Za otvaraca threada. Predlazem da budes dominantan. Da ne budes njezan i pazljiv. Ne budi debil pa da je tuces ali drzi je da ne moze pobjeci i dok je jebes zestoko joj sapci na uho sto joj radis. Ne pitaj nego govori. Naprimjer "Svidja ti se to, svidja ti se kada punim tvoju vlaznu usku picku svojim tvrdim nabreklim kurcem. Hoces da te razvalim, da te boli danima poslije, jel tako."

Pa je jos natjeras da govori kako je dobro jebes: "Reci mi! (sto hoces da ti kaze, samo nemoj tipa da te voli nego recimo da voli tvoju veliku kitu, ...)

Neznam kako nemas ideje. Meni to sve dodje savrseno prirodno.

Rijeci droljo, kurvo ili kujo kod nekih prolaze (kao npr kod moje bivse), ali vidis i sam da po dosta postova ovdje ne bi bili prihvatljivi. Sam znas najbolje sto voli tvoja cura i ponasaj se tako. Ako ste oboje strasno napaljeni i u momentu ne bi jedna takva rijec nesto promjenila. Ali ako bi je koristio bez nekog smisla vjerojatno bi bio turn off.

Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.

Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.

4fun
10.05.2009., 19:10
Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro.

jebi ga, ja nikad ne pitam niti ispitujem :lol:

mali_boss
10.05.2009., 21:15
Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...

Za otvaraca threada. Predlazem da budes dominantan. Da ne budes njezan i pazljiv. Ne budi debil pa da je tuces ali drzi je da ne moze pobjeci i dok je jebes zestoko joj sapci na uho sto joj radis. Ne pitaj nego govori. Naprimjer "Svidja ti se to, svidja ti se kada punim tvoju vlaznu usku picku svojim tvrdim nabreklim kurcem. Hoces da te razvalim, da te boli danima poslije, jel tako."

Pa je jos natjeras da govori kako je dobro jebes: "Reci mi! (sto hoces da ti kaze, samo nemoj tipa da te voli nego recimo da voli tvoju veliku kitu, ...)

Rijeci droljo, kurvo ili kujo kod nekih prolaze (kao npr kod moje bivse), ali vidis i sam da po dosta postova ovdje ne bi bili prihvatljivi. Sam znas najbolje sto voli tvoja cura i ponasaj se tako. Ako ste oboje strasno napaljeni i u momentu ne bi jedna takva rijec nesto promjenila. Ali ako bi je koristio bez nekog smisla vjerojatno bi bio turn off.

Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.

Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.

Pa ovaj način mi se najviše i sviđa, zanimalo me čisto šta joj kažeš.. dominantan sam ja, ali eto riječi mi nisu baš toliko dolazile!

El Bradbury
11.05.2009., 02:07

My boy :):top::s

Crodra
11.05.2009., 08:37
Trebaš kurčinu, a? Da ti pičku podrapa? :misli:

ta.ja
11.05.2009., 10:03
pa grublji i perverzniji seks ne mora značiti SM. :kava:

Točno. A i SM se može obaviti bez ijedne grubosti :mig:

da, ali treba je prvo snubiti ljubavnom poezijom, ako ste dovoljno mastoviti, to ovako nekako moze zvucati:

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,

Mislim da sam u svakom postu i naglasila da su meni te riječi odbojne.

A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno :flop:

Meni je u seksu na prvom mjestu moj užitak, a zatim užitak mog partnera. Da me partner koristi samo kao objekt svog užitka, to je totalno jednostrano. Po meni je seks užitak za dvije osobe.

Ja u niti jednom obliku seksa ne osjećam pritisak, nego samo užitak. Može me raspametiti bilo što, čak i teška klasika.

@Mali boss - kakav ti seks želiš? Kako bi odgovorio na pitanje što je tebi idealan jeb?

Creed80
11.05.2009., 10:58
Trebaš kurčinu, a? Da ti pičku podrapa? :misli:

na ovo bi se odvalila smijat. :rofl::rofl:

El Bradbury
11.05.2009., 11:01
A sigurno ne želim da se suprug prema meni ponaša kao prema zadnjem smeću i najjadnijoj kurvetini i svršava mi po faci. Ovo je samo za žene: zar uisitinu želite da vam muškarac svršava po faci, a vi se sve uspaljene mislite "molim te svrši mi po faci i po mogućnosti neka mi tvoja sperma štrcne u oko". Meni je to totalno :flop:

Vidiš mene to baš pali, takve igrice. Stvarno volim ženu, i iskreno je poštujem, i sve bi napravio za nju, ali u takvim igricama uživamo oboje. Sad druga je stvar što ti očito patiš od nekakvog kompleksa pa ti čak i takve IGRICE , koje svak normalan i bez predrasuda neće miješat sa stvarnim životom, predstavljaju nekakvo vrijeđanje. Ili misliš da ja supruzi u Konzumu vičem "droljo, kupi i jogurte"?! Ono što ona ne voli ne radimo i problem riješen... to vis a vis štrcanja u oko...

Meni je u seksu na prvom mjestu moj užitak, a zatim užitak mog partnera. Da me partner koristi samo kao objekt svog užitka, to je totalno jednostrano. Po meni je seks užitak za dvije osobe.

Ti si sebična proračunata kuja :rolleyes:

Ja u niti jednom obliku seksa ne osjećam pritisak, nego samo užitak. Može me raspametiti bilo što, čak i teška klasika.

Jebote koliko si proturječna, tebi je prvi tvoj užitak, onda je užitak za obe osobe, pa ti se neke stvari gade, onda te raspameti bilo šta. Zapravo se nikad nisi raspametila dovoljno da znaš usporedit.

[/QUOTE]

El Bradbury
11.05.2009., 11:02

Vidiš mene to baš pali, takve igrice. Stvarno volim ženu, i iskreno je poštujem, i sve bi napravio za nju, ali u takvim igricama uživamo oboje. Sad druga je stvar što ti očito patiš od nekakvog kompleksa pa ti čak i takve IGRICE , koje svak normalan i bez predrasuda neće miješat sa stvarnim životom, predstavljaju nekakvo vrijeđanje. Ili misliš da ja supruzi u Konzumu vičem "droljo, kupi i jogurte"?! Ono što ona ne voli ne radimo i problem riješen... to vis a vis štrcanja u oko...

Ti si sebična proračunata kuja :rolleyes:

Jebote koliko si proturječna, tebi je prvi tvoj užitak, onda je užitak za obe osobe, pa ti se neke stvari gade, onda te raspameti bilo šta. Zapravo se nikad nisi raspametila dovoljno da znaš usporedit.

[/QUOTE]

Klonasto Pismo
11.05.2009., 12:25
El Bradbury je dobro rekao. Ti (ta.ja) u igricama i seksualnim fantazijama vidis nekakvo ponizavanje. To su samo igre, zabava, medjusobno uzivanje. Mene uopce na pali da ja ponizavam zenu kao takvu. Nije mi to uopce privlacno. U normalnom zivotu sam posve normalan, tretiram svoju partnericu kao jednaku. Uostalom ne znam kako bi je drukcije trebao tretirati. Ali u spavacoj sobi i ja imam neke perverzije i gluposti koje zelim raditi, ali i ona. Nije iskljucivo jednostrano.

Siguran sam da postoje stvari koje smo radili ili cemo raditi koje bi ti vidjela kao ponizavanje muskarca. Mi to ne shvacamo tako. Mi to shvacamo kao istrazivanje granica nase seksualnosti. Nesto sto nam oboje donosi zadovoljstvo i uzitak.

U jednom drugom threadu pitaju kakve zene muskarci vole. E ovakvi kao ja i El Bradbury ne vole ovakve kao ta.ja. "Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.

Ono o mom uzitku iskljucivo koji je vazan je sto sam naucio kroz vrijeme. Ne znaci to da sam sebican nego da neke djevojke bolje reagiraju na takvu situaciju. Ako imaju problema s svršavanjem onda ne vole kada ti jos puknes vise ocekivanja na njih ocekujuci da svrse. Kad se posvetis sam sebi (ne da svrsis u minutu) i u usput bude jebeno dobar u krevetu i njoj to joj puno bolje odgovara. A i kakav je to grub seks, pomalo nasilan, dominantan gdje muskarac pokusava da zena svrsi. Pa po definiciji takav seks je orijentiran na muskarca i zenu se treba tretirati kao objekt.

Mali_boss je rekao da njegova zeli grub seks s dirty talkom tijekom seksa. Pretpostavljamo da je to pali pa smo mu dali savjete. Sad cekamo povratnu informaciju :D

El Bradbury
11.05.2009., 12:50
E
"Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.

Ono o mom uzitku iskljucivo koji je vazan je sto sam naucio kroz vrijeme. Ne znaci to da sam sebican nego da neke djevojke bolje reagiraju na takvu situaciju. Ako imaju problema s svršavanjem onda ne vole kada ti jos puknes vise ocekivanja na njih ocekujuci da svrse. Kad se posvetis sam sebi (ne da svrsis u minutu) i u usput bude jebeno dobar u krevetu i njoj to joj puno bolje odgovara. A i kakav je to grub seks, pomalo nasilan, dominantan gdje muskarac pokusava da zena svrsi. Pa po definiciji takav seks je orijentiran na muskarca i zenu se treba tretirati kao objekt.

Mali_boss je rekao da njegova zeli grub seks s dirty talkom tijekom seksa. Pretpostavljamo da je to pali pa smo mu dali savjete. Sad cekamo povratnu informaciju :D

Pivo za nas, dirty seks za žene :Pivo::tuctuc:

dopy
11.05.2009., 12:52

e vidis ja obozavam kad mi svrsi po faci ili u usta :cerek: na kraju krajeva, sve smo drugacije i na drugacije nacine dozivljavamo neke stvari. i ja se radi toga ne osjecam nimalo ponizenom ili slicno :ne zna:

El Bradbury
11.05.2009., 12:53
e vidis ja obozavam kad mi svrsi po faci ili u usta :cerek: na kraju krajeva, sve smo drugacije i na drugacije nacine dozivljavamo neke stvari. i ja se radi toga ne osjecam nimalo ponizenom ili slicno :ne zna:

aupickumaterinu, ajmo se upoznat :p

PinkFrodo
11.05.2009., 13:05
ja se osjecam ponizen ako cura ispljune moje sjeme nakon pusinga.....

sta sam ja manje vriejdan. pa to je dio mene, mog tijela, ako voli mene onda ce voljet i gutat.....

ako ispljune znaci da me ne prihvaca u potpunosti onakvog kakav jesam, sa svim svojim manama i vrlinama...

Ms.Kali
11.05.2009., 13:54
Točno. A i SM se može obaviti bez ijedne grubosti :mig:

Mislim da sam u svakom postu i naglasila da su meni te riječi odbojne.

Zensko sam i uopce svrsavanje po mom licu ne dozivljavam ponizavajuce niti smatram da ce me dragi radi toga smatrati smecem ili kurvom.
Gust mi je kad mi svrsi bilo di po meni jer vidim koliki je njemu gust. A ako se dogovorimo za svrsavanje po faci, sklopim oci.

El Bradbury
11.05.2009., 14:01
Zensko sam i uopce svrsavanje po mom licu ne dozivljavam ponizavajuce niti smatram da ce me dragi radi toga smatrati smecem ili kurvom.
Gust mi je kad mi svrsi bilo di po meni jer vidim koliki je njemu gust. A ako se dogovorimo za svrsavanje po faci, sklopim oci.

Vi moderne žene ste ukras ovog društva :top::s:tulum::angel:

Ms.Kali
11.05.2009., 14:03
Vi moderne žene ste ukras ovog društva :top::s:tulum::angel:

So bi vi bez nas :D Jadni bi morali svrsavat u nebuloze poput kondoma :eek:
Ma steta dobre sperme da se baci :kava:

mali_boss
11.05.2009., 15:06
Mislim da mi svi više uživamo u malo grubljem seksu, nego u nekoj jebici ah uh ih :D Nisam mlakonja i ja ne želim monotoni seks.. jedanput ćemo to napravit na stolu, drugi put na kauču, treći put na krevetu.. samim time, i to je izazov.. zašto volim malo grublje? možda mi nije primarno veći užitak, ali ako je ona izvan sebe, pa i ja poludim da je baš izjebem..:) normalno da voli da je opalim po guzi, sisama, da je lagano gušim(neko mi je savjetova ne, da ne završim u zatvoru :lol: ali ništa opasno).. Iskreno, možda ovo sve nebi ni pita da cura nije starija od mene, nije puno(2 godine).. ali, onako uvik idu mlađe cure sa starijim momcima, a kod mene obratno! Ne manjka mi iskustva, ali ni njoj.. i to me baš draži jer je želim izludit, a očito je to pali, pa me zato zanima koje riječi vi koristite u svom grubljem seksu? Možda i šta radite grubo, a da ne govorite, osim šta je malo udarite, vežete??

ta.ja
11.05.2009., 16:38

A zašto nisi pomislio ovako - da mene riječ droljo ni najmanje ne uzbuđuje i tu jednostavno stao s razmišljanjem. Ne poznaš me i ne znaš kakav je seks sa mnom, što sam sve spremna napraviti, što me uzbuđuje i u čemu uživam.

Da, meni je na prvom mjestu moj užitak, ali to ne znači da neću napraviti nešto što je mom suprugu br.1, a meni ne predstavlja neki veći doživljaj. Isto tako ne očekujem da bilo tko radi ono što ga ne uzbuđuje. Ono "raspametiti" odnosilo se na izjavu Klonastog pisma o tome da se žene ne mogu dovoljno opustiti prilikom klasičnog seksa, pa im zato treba da se muškarac posveti samo svom užitku.

U jednom drugom threadu pitaju kakve zene muskarci vole. E ovakvi kao ja i El Bradbury ne vole ovakve kao ta.ja. "Svetice" koje u bezazlenim stvarima vide prikrivene motive. Ponizavanje i slicno. A volimo one koje se znaju osloboditi u spavacoj sobi i priustiti i meni i njoj odlican zanimljiv seks.

:lol: Ti ni neznaš kakva sam ja, pa prema tome nemoj mi ni suditi. Zamisli da sam ja na vaše izjave napisala da ste npr. patetični drkadžije koji nisu vidjeli pičke već 10 godina". Ne sudi o onome koga ne poznaješ. I da te preduhitrim, ja nisam ocjenjivala vaš seksualni potencijal, a i nemam ni namjeru.

Na si tako napisao u onom prvom postu, ne bi ni trepnula. Ali ti si napisao samo "posveti se sam sebi", a to se moglo svakako shvatiti.

Pogledaj na prvoj stranici pa ćeš vidjeti da sam mu odgovorila na njegovo pitanje. Mene je zanimalo kakav on seks voli, budući da njegova partnerica traži da dominira nad njom + dirty talk

Mislim da mi svi više uživamo u malo grubljem seksu, nego u nekoj jebici ah uh ih :D Nisam mlakonja i ja ne želim monotoni seks.. jedanput ćemo to napravit na stolu, drugi put na kauču, treći put na krevetu.. samim time, i to je izazov.. zašto volim malo grublje? možda mi nije primarno veći užitak, ali ako je ona izvan sebe, pa i ja poludim da je baš izjebem..:) normalno da voli da je opalim po guzi, sisama, da je lagano gušim(neko mi je savjetova ne, da ne završim u zatvoru :lol: ali ništa opasno).. Iskreno, možda ovo sve nebi ni pita da cura nije starija od mene, nije puno(2 godine).. ali, onako uvik idu mlađe cure sa starijim momcima, a kod mene obratno! Ne manjka mi iskustva, ali ni njoj.. i to me baš draži jer je želim izludit, a očito je to pali, pa me zato zanima koje riječi vi koristite u svom grubljem seksu? Možda i šta radite grubo, a da ne govorite, osim šta je malo udarite, vežete??

Iz ovoga ja samo mogu zaključiti da ne voliš monotoni seks. Napisao si da ti "malo grublje" nije primarno veći užitak - dakle, još uvijek fali to što ti je primarno.

A što se tiče godina, ja sam imala dečka mlađeg od mene i bila sam mu prva, ali taj je imao dominaciju u krvi i po pitanju SM-a je bio izrazito talentiran.

I, dobro, od tvog prvog pojavljivanja s pitanjem, da li je bilo primjene savjeta i kako je prošlo?

mali_boss
11.05.2009., 18:04
I, dobro, od tvog prvog pojavljivanja s pitanjem, da li je bilo primjene savjeta i kako je prošlo?

Nije jos nista jer imamo vezu na daljinu, ali uskoro..

malatajna
11.05.2009., 18:28

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,

Ajme, ovo je nesto najbolje sto sam procitala na ovom forumu od neznam kad! :lol::lol::lol:
Predobro! :top:

OT Volim prostote u krevetu, ne uvijek, ali najcesce mi pase...
Unosi neku napetost i dokaz potpune opustenosti.

Ako mi decko kaze; sta je droljo volis kada te izjebem, tako volis, ha? sad cu te ........ ....
i tako dalje, mene to pali jer mi je zabavno biti u
ulozi neke kurvice dok me sevi. :mig:

Nisu mi jasni oni koji sute ko zaliveni za vrijeme sexa, meni taj "razgovor" stvara dodatnu napetost.

ta.ja
11.05.2009., 19:13
Nije jos nista jer imamo vezu na daljinu, ali uskoro..

Pa to će onda biti pravi vatromet, ne samo zbog noviteta, nego i zbog udaljenosti :rofl:

Gazda
11.05.2009., 19:22
Bio sam jednom tu napisao u čem je poanta svršavanja na glavu. Ne da mi se sad ponavljati, ali riječ je o kontrastnoj estetici. Što ljepša glava, tim je to bolje. Sami izvucite zaključak o onim ženama koje to ne vole :cerek:

mali_boss
11.05.2009., 20:29
Pa to će onda biti pravi vatromet, ne samo zbog noviteta, nego i zbog udaljenosti :rofl:

jaoo, samo skupljaš ovako frustracije tijekom dana kojih se ne vidite, pa joj sve naplatiš :p zato i pitam koje to perverzne riječi govorite, da je malo šokiram.. nije da ću naučit napamet pa gledat koje su išle po redu u postovima :rolleyes: samo da vidim kako drugi to rade, je li griješim kad joj kažem droljo i sl.

mali_boss
11.05.2009., 20:33
OT Volim prostote u krevetu, ne uvijek, ali najcesce mi pase...
Unosi neku napetost i dokaz potpune opustenosti.

Ako mi decko kaze; sta je droljo volis kada te izjebem, tako volis, ha? sad cu te ........ ....
i tako dalje, mene to pali jer mi je zabavno biti u
ulozi neke kurvice dok me sevi. :mig:

Nisu mi jasni oni koji sute ko zaliveni za vrijeme sexa, meni taj "razgovor" stvara dodatnu napetost.

Slažem se da "razgovor" napaljuje, nije monotono.. mislim da mi i curu pali uloga kurvice(ali samo u seksu).. :D Obožavam kad joj kažem, aj mi ga sad popuši.. često bi mi rekla da joj kažem da budem prost, ps bi se malo zateka, zato su me čisto zanimala iskustva.. tnx.. ako ko još ima kakve novitade, nek napiše!!

scarletlemur
11.05.2009., 20:45
. ako ko još ima kakve novitade, nek napiše!!
http://www.mens-relationship-advice.com/images/dirty-sex-talk-2.jpg

anakia
12.05.2009., 09:34

i ja...:flop:

ta.ja
12.05.2009., 10:54
jaoo, samo skupljaš ovako frustracije tijekom dana kojih se ne vidite, pa joj sve naplatiš :p zato i pitam koje to perverzne riječi govorite, da je malo šokiram.. nije da ću naučit napamet pa gledat koje su išle po redu u postovima :rolleyes: samo da vidim kako drugi to rade, je li griješim kad joj kažem droljo i sl.

Podsjetio si me na moju vezu s mlađim, koji je u jednom trenutku naše veze otišao raditi u drugi grad, pa je za vikende dolazio doma. Koji je to bio gušt. Imali smo dogovor da u tih pet dana ne drka i prvo što je bilo na repertoaru kad smo se vidjeli bilo je pušenje (meni sperma ima fenomenalan okus kad lik par dana uopće ne svrši, a ako svršava redovito onda je gorkasta) i onda jebačina do drugog jutra :Sex:

Ako želiš proučavati literaturu, preporučam ti Nancy Friday i njezine tri knjige: Moj tajni vrt, Zabranjeni cvjetovi i Njegov tajni vrt. Ona je prikupljala maštarije žena i muškaraca i grupirala ih prema temama (npr. fetiši, mokre igre, SM i slično). Prve dvije knjige sadrže ženske maštarije, a treća se odnosi na maštarije muškaraca. Da samo vidiš kojih čuda tamo ima, a isto tako i iskoristivih ideja :mig:

mali_boss
12.05.2009., 12:01
Podsjetio si me na moju vezu s mlađim, koji je u jednom trenutku naše veze otišao raditi u drugi grad, pa je za vikende dolazio doma. Koji je to bio gušt. Imali smo dogovor da u tih pet dana ne drka i prvo što je bilo na repertoaru kad smo se vidjeli bilo je pušenje (meni sperma ima fenomenalan okus kad lik par dana uopće ne svrši, a ako svršava redovito onda je gorkasta) i onda jebačina do drugog jutra :Sex:

Ako želiš proučavati literaturu, preporučam ti Nancy Friday i njezine tri knjige: Moj tajni vrt, Zabranjeni cvjetovi i Njegov tajni vrt. Ona je prikupljala maštarije žena i muškaraca i grupirala ih prema temama (npr. fetiši, mokre igre, SM i slično). Prve dvije knjige sadrže ženske maštarije, a treća se odnosi na maštarije muškaraca. Da samo vidiš kojih čuda tamo ima, a isto tako i iskoristivih ideja :mig:

Ne mogu virovat, tako i mi zadnjih 3-4 dana se čuvamo i onda je to prva noć rusvaj.. zato je sad udarni vikend :D oduševila me tvoja ideja sa vezivanjem marame i cijeli opis izazivanja.. zato me još zanimaju neke stvari koje ti radi da te izlude a da su malo perverzne ili šta ti govori.. nadam se da nisam previše dosadan i uporan!! :ne zna:

sex-addict
12.05.2009., 12:42
Nekome možda nije loše, ja samo govorim u svoje ime. Riječi tog stila me ni najmanje ne pale, čakštoviše imaju kontraefekt

Hahaha...

kakav si ti sub, koji ne voli riječ kurva, kuja :rofl:

neš ti BDSM-a.. :D

crazy_mustang
12.05.2009., 12:43
Ja sam svoju bivšu jednom dočekao skriven u ormar i sa skijaškom kapom prevučenom preko lica..
Naravno prije nego kaj je išla spavat ja sam banuo iz ormara i iza leđa je primio za usta. Počela je vrištati, pa je dobila šamarčinu i shut the fuck up..

Zvezao sam je sa debelim pvc vezicama za krevet da nije ni mogla mrdnuti i povez oko očiju prije negoli je skužila ko je iskočio iz ormara.
Traku sa usta sam joj tek skinuo kad je pristala da neče urlati. A ja sam promjenio glas tak da nije znala ko je. Mogu to. Sva se tresla.
Sad ću te izjebati ko zadnju kurvetinu, hodat ćeš nakon mog kurca ko šestar... Kako volim kad se koprcaššš, daaa nabit ću ti kurac do želuca ako nečeš surađivati ofucana droljo, fufoooo!!
Pička ti je tako uska, ne upiri se ili češ dobit šaku u glavu.
Kad je skužila da sam ja, počela je surađivati... bilo je to prebolesno iskustvo za nju i za mene. Jeebo sam je tako žestoko da je svršila 4 puta u pola sata.

crazy_mustang
12.05.2009., 12:45
Ja sam svoju bivšu jednom dočekao skriven u ormar i sa skijaškom kapom prevučenom preko lica..
Naravno prije nego kaj je išla spavat ja sam banuo iz ormara i iza leđa je primio za usta. Počela je vrištati, pa je dobila šamarčinu i shut the fuck up..

Zvezao sam je sa debelim pvc vezicama za krevet da nije ni mogla mrdnuti i povez oko očiju prije negoli je skužila ko je iskočio iz ormara.
Traku sa usta sam joj tek skinuo kad je pristala da neče urlati. A ja sam promjenio glas tak da nije znala ko je. Mogu to. Sva se tresla.
Sad ću te izjebati ko zadnju kurvetinu, hodat ćeš nakon mog kurca ko šestar... Kako volim kad se koprcaššš, daaa nabit ću ti kurac do želuca ako nečeš surađivati ofucana droljo, fufoooo!!
Kad je skužila da sam ja, počela je surađivati... bilo je to prebolesno iskustvo za nju i za mene. Jeebo sam je tako žestoko da je svršila 4 puta u pola sata.

4fun
12.05.2009., 14:15

jebate mojoj to ide i bez predstave :D

F10EXX
12.05.2009., 14:30

Sljedeca scena: upada njezin stari u sobu sa dvocijevkom.......

sex-addict
12.05.2009., 15:18
Al sad , bez zajebancije..

Svaku ženu koju jebem, nazivam ju kurvom, droljom, dirty talk do neba.. Kombiniran sa žestokim do grubim sexom.. I 90% njih kaže da NIKAD ne bi dopustile mužu/dečku da ih tako jebu/nazivaju/tretiraju u sexu.. Al sa strane, sa nekim kao što sam ja - uživaju u tome :D :top:

Stoga sam uvjeren da je dirty talk NEOPHODAN sastojak vruće sex avanture, i da ga velik postotak žena voli, cijeni i prihvaća kao dio igre .. Začin žestokom sexu..

Ništa mi gore nema nego kad ju krivo procjenim, a ševimo se.. i kad mi ona usred ševe na dirty talk se ukoči, pogleda me i kaže - nisam ja kurva, ili kaj ja znam.. :flop: Hladan tuš

Ma nemoj.. Ako se ne znaš igrati, kaj radimo tu.. Obucimo se i doma.. :flop:

mali_boss
12.05.2009., 19:04

Svaku ženu koju jebem, nazivam ju kurvom, droljom, dirty talk do neba.. Kombiniran sa žestokim do grubim sexom.. I 90% njih kaže da NIKAD ne bi dopustile mužu/dečku da ih tako jebu/nazivaju/tretiraju u sexu.. Al sa strane, sa nekim kao što sam ja - uživaju u tome :D :top:

Stoga sam uvjeren da je dirty talk NEOPHODAN sastojak vruće sex avanture, i da ga velik postotak žena voli, cijeni i prihvaća kao dio igre .. Začin žestokom sexu..

Ništa mi gore nema nego kad ju krivo procjenim, a ševimo se.. i kad mi ona usred ševe na dirty talk se ukoči, pogleda me i kaže - nisam ja kurva, ili kaj ja znam.. :flop: Hladan tuš

Priča za vrime seksa je jedna priča, mislim da se ženske ne bi tribale naljut, ali stvar je ionako dogovora.. Ako joj kažem droljice za vrime seksa, ne mislim stvarno da je ona takva.. Pa ima onaj stih od Gibonija: "Svetica i kurva sve po potribi" :p

ta.ja
12.05.2009., 19:32
Hahaha...

kakav si ti sub, koji ne voli riječ kurva, kuja :rofl:

neš ti BDSM-a.. :D

Isto kao što sam gurman, a ne volim npr. škampe :rofl:

Za dvije stvari koje sam rekla da ne volim, svi su se zalijepili i prozivaju me zbog toga, a postoji barem desetak stvari koje radim s guštom, a većini žena su :flop:

Dooooooobro!!!! Odlična ideja :s

Istaknuo si nešto zanimljivo. Kažeš da žene tebi (jebaču sa strane) dozvoljavaju da od njih radiš što hoćeš, a takav tretman ne bi dozvolile mužu ili dečku. Mene zanima zašto je to tako? Isto tako, znam da postoje muškarci koji u ženama sa strane traže zadovoljenje maštarija, a sa svojim ženama samo strogo misionarski položaj. Zašto? Pa zar nije logično da sa svojim partnerom, s kojim dijeliš sve, podijeliš i to najintimnije? :confused:

4fun
12.05.2009., 19:35
Istaknuo si nešto zanimljivo. Kažeš da žene tebi (jebaču sa strane) dozvoljavaju da od njih radiš što hoćeš, a takav tretman ne bi dozvolile mužu ili dečku. Mene zanima zašto je to tako? Isto tako, znam da postoje muškarci koji u ženama sa strane traže zadovoljenje maštarija, a sa svojim ženama samo strogo misionarski položaj. Zašto? Pa zar nije logično da sa svojim partnerom, s kojim dijeliš sve, podijeliš i to najintimnije? :confused:

zato sto su neki ljudi glupi. neznam kako to bolje docarati. i poserem im se na vezu/brak (na stranu varanje :D) ako si nemogu ni o sexu popricati nego neke stvari mogu ispucati samo sa nekim nepoznatim :D

ta.ja
12.05.2009., 19:46
Slažem se s tobom :top:

sex-addict
13.05.2009., 12:12

Mislim da je to prilično jasno.. Ne možeš nekog NAPRAVIT dominantnog (ili submisivnog) ako on to nije! U svojoj prirodi, osoba je takva kakva je, formirana na jednu ili na drugu stranu, sa večim ili manjim odklonom od "idealnog centra". Psiholozi kažu da je "svaka veza na svijetu bazirana na dominaciji i submisivnosti". Neprimjetno za većinu ljudi, istrenirano oko ih prepoznaje. (primjer - ona na kraju odluči gdje će se ići na večeru, on ne donosi odluku ili donosi stalno nove opcije, ne bi li prebacio odgovornost odluke na nju - tipičan primjer ona dom, on sub veze, neprimjetne večini ljudi).

Vjerojatno te žene imaju sub muževe koje NE MOŽEŠ naučit da budu sub - nije stvar u tehnici, uradi ovo ili ono - nego u BITI osobe. Da pojasnim. Ništa gore, smješnije i žalosnije od sub muškarca kojeg žena natjera da se igraju da je on dom. Jednostavno to izgleda toliko neprirodno, vještački, nikako, i osjećaj je još gori.. (osim osoba koje su switch, oni su i jedno i drugo, sexualno).

Stoga, sasvim je jasno, da ako si žena - da nećeš pustiti nekog "šonju" da te grubo tuca u anal, udara po dupetu i naziva te kurvom, nego nekog "pravog" frajera, jebača, whatever..

Ona voli muža, sve 5 - ali za grub sex, on nije.. Mora biti neko drugi

mali_boss
13.05.2009., 14:22
Jel ima još dirty talka?

ta.ja
13.05.2009., 14:30
Sve to stoji što si napisao, ali tamo je pisalo da žena ne bi dozvolila mužu ono što dozvoljava jebaču sa strane. Dakle, nije da ona nije probala pa stvar nije funkcionirala kako bi trebala. Nego ne bi ni pomislila da takve stvari radi s mužem.

Krećem od sebe, a vjerojatno tako i svi drugi, kada biraju partnera traže kompletnu osobu. Bilo bi mi smješno da imam supruga koji ne zadovoljava moj pojam jebača. Dakle, ako sam tražila muškarca koji je npr. pošten, iskren, zna cjepati drva, isto ću tako tražiti da zna i može me jebati na način koji mi treba.

mali_boss
13.05.2009., 23:18
Nema ništa nova?

Ms.Kali
14.05.2009., 04:27
Tko bi rekao da smo tako neperverzni :kava:

El Bradbury
14.05.2009., 08:17

:top: odlično

El Bradbury
14.05.2009., 08:19

Eto upravo to ja govorim. Pa jebote nećeš živit 300 godina, probaj nešto... većina žena ne zna što propušta, ili im glupi odgoj brani da se opuste dovoljno.

El Bradbury
14.05.2009., 08:20

Nevjerojatno, progutaš spermu ali kad ti neko kaže droljo popizdiš... svaka čast :lol:

Inače za knjige :top::top::top: i hvala od srca!

Coldplay25
14.05.2009., 09:06
Mislim da je to prilično jasno.. Ne možeš nekog NAPRAVIT dominantnog (ili submisivnog) ako on to nije! U svojoj prirodi, osoba je takva kakva je, formirana na jednu ili na drugu stranu, sa večim ili manjim odklonom od "idealnog centra". Psiholozi kažu da je "svaka veza na svijetu bazirana na dominaciji i submisivnosti". Neprimjetno za većinu ljudi, istrenirano oko ih prepoznaje. (primjer - ona na kraju odluči gdje će se ići na večeru, on ne donosi odluku ili donosi stalno nove opcije, ne bi li prebacio odgovornost odluke na nju - tipičan primjer ona dom, on sub veze, neprimjetne večini ljudi).

Vjerojatno te žene imaju sub muževe koje NE MOŽEŠ naučit da budu sub - nije stvar u tehnici, uradi ovo ili ono - nego u BITI osobe. Da pojasnim. Ništa gore, smješnije i žalosnije od sub muškarca kojeg žena natjera da se igraju da je on dom. Jednostavno to izgleda toliko neprirodno, vještački, nikako, i osjećaj je još gori.. (osim osoba koje su switch, oni su i jedno i drugo, sexualno).

Stoga, sasvim je jasno, da ako si žena - da nećeš pustiti nekog "šonju" da te grubo tuca u anal, udara po dupetu i naziva te kurvom, nego nekog "pravog" frajera, jebača, whatever..

slažem se sa ovim, ali u većini veza di su obadvoje dominantni (ili teže tome) se ta razdoblja razmijenjuju...kad ti tvoj ""pravi" frajer, jebač, whatever".. kaže ajmo danas voditi ljubav :cerek:

El Bradbury
14.05.2009., 09:10
Da, ajmo voditi ljubav u šetnju kod komšinice :D

Coldplay25
14.05.2009., 09:12
Da, ajmo voditi ljubav u šetnju kod komšinice :D

a i ti ćeš kad tad to izgovoriti..droljo ajmo vodit ljubav:lol::lol::lol:

El Bradbury
14.05.2009., 09:16
a i ti ćeš kad tad to izgovoriti..droljo ajmo vodit ljubav:lol::lol::lol:

Pa nije to baš tako kako ti zamišljaš... te se stvari govore u žaru bitke, a ne pola sata ranije... :rofl:

Coldplay25
14.05.2009., 09:19
Pa nije to baš tako kako ti zamišljaš... te se stvari govore u žaru bitke, a ne pola sata ranije... :rofl:

pa ja "zamišljam" da se nekad napaljujemo dok se vozi prema meni.."bitka" nekad traje i satima prije:rofl::rofl:

El Bradbury
14.05.2009., 09:30
pa ja "zamišljam" da se nekad napaljujemo dok se vozi prema meni.."bitka" nekad traje i satima prije:rofl::rofl:

niste oženjeni i nemate djece, jelda :rolleyes:

Coldplay25
14.05.2009., 09:31
niste oženjeni i nemate djece, jelda :rolleyes:

ne, zašto:kava:

4fun
14.05.2009., 09:46
ne, zašto:kava:

vjerojatno misli na to da u braku i sa djecom ljudi malo izgube sebe u sivilu svakodnevice i prestanu zivjeti. :D

El Bradbury
14.05.2009., 10:08
vjerojatno misli na to da u braku i sa djecom ljudi malo izgube sebe u sivilu svakodnevice i prestanu zivjeti. :D

Ne, nego si više ne možeš priuštiti brojne luksuze koje si nekad mogao. Bez sivila, jada i čemera, jednostavno nemaš vremena za peterosatna napaljivanja mobitelom. Osim ako ti ćaća nije Mudrinić :D

4fun
14.05.2009., 10:15
Ne, nego si više ne možeš priuštiti brojne luksuze koje si nekad mogao. Bez sivila, jada i čemera, jednostavno nemaš vremena za peterosatna napaljivanja mobitelom. Osim ako ti ćaća nije Mudrinić :D

jedan sms je dovoljan.

"dolazim doma, spremi se na jebacinu"

:D

Coldplay25
14.05.2009., 10:18

:lol::lol::lol:
ne znam:ne zna:

znam da volim dirty talk i preko telefona i u krevetu, jer me napaljuje:cerek:

ne smatram da se time ponižava žena ili muškarac:mig:
naravno da mi neće pred materom ili svojim frendovima reći "kako ću ju izj**** poslije":lol:

Coldplay25
14.05.2009., 10:22
ali mi može prišaptati:lol::lol:

El Bradbury
14.05.2009., 10:23
ne znam

znam da volim dirty talk i preko telefona i u krevetu, jer me napaljuje:cerek:

ne smatram da se time ponižava žena ili muškarac:mig:
naravno da mi neće pred materom ili svojim frendovima reći "kako ću ju izj**** poslije"

:lol::lol:
Znam lika koji se jebo sa dragom u sobi dok su ga stari čekali na ručku u susjednom boravku ... talkin bout taboo :)

"Marine dolaziš li?"
"E vo sa mo ma lo" :D:D:D:D

Coldplay25
14.05.2009., 10:27
:lol::lol:
Znam lika koji se jebo sa dragom u sobi dok su ga stari čekali na ručku u susjednom boravku ... talkin bout taboo :)

"Marine dolaziš li?"
"E vo sa mo ma lo" :D:D:D:D

e pa to je adrenalin:lol::lol:

samo da ne zaluta sperma na neko vidljivo mjesto

Herbion
14.05.2009., 10:29

Nikad skoro ne quotam i stavljam samo smajliće, ali ovo je tako divno i istinito da su me trnci prošli.. :D

:s:s:s

El Bradbury
14.05.2009., 10:38
Nikad skoro ne quotam i stavljam samo smajliće, ali ovo je tako divno i istinito da su me trnci prošli.. :D

:s:s:s

stvarno se lako uzbudiš :lol:

ta.ja
14.05.2009., 11:48
Nevjerojatno, progutaš spermu ali kad ti neko kaže droljo popizdiš... svaka čast :lol:

Inače za knjige :top::top::top: i hvala od srca!

:hebemu: i to na kvadrat. Sjašite više s toga što me riječi "kurvo, droljo" ne uzbuđuju. Odmah ste zaključili da sam svetica i misionarka, a grdno se varate. I da, obožavam okus sperme i jako me uzbuđuje pušiti, volim imati kurac u ustima zbog svog gušta, ali mi ni najmanje nije privlačno da mi netko svrši po faci. I, zar je toliki problem prihvatiti te dvije krajnosti :mad:

Knjige si svakako posudi, vjerujem da se nećeš razočarati

salonitanka
14.05.2009., 12:07

definitivno se neće razočarati!traži knjižnicu koja ima dosta starijih knjiga,jer je to dosta davno izdanje,pa ga nema svaka knjižnica!:mig:

El Bradbury
14.05.2009., 12:10
:hebemu: i to na kvadrat. Sjašite više s toga što me riječi "kurvo, droljo" ne uzbuđuju. Odmah ste zaključili da sam svetica i misionarka, a grdno se varate. I da, obožavam okus sperme i jako me uzbuđuje pušiti, volim imati kurac u ustima zbog svog gušta, ali mi ni najmanje nije privlačno da mi netko svrši po faci. I, zar je toliki problem prihvatiti te dvije krajnosti :mad:

Knjige sam downloadao već sa Rapidšera, super su :)

a ti si endemska vrsta, još nisam čuo da postoji taj tvoj slučaj... :)

šteta što nisi bliže i malo slobodnija :s:top::grli::rofl:

ta.ja
14.05.2009., 12:20
Mi prave jebačice takve knjige imamo u kućnoj kolekciji :rofl:

Da, ja sam u svakom pogledu endemska vrsta i ponosim se time :)

El Bradbury
14.05.2009., 12:37
Mi prave jebačice takve knjige imamo u kućnoj kolekciji :rofl:

Da, ja sam u svakom pogledu endemska vrsta i ponosim se time :)

Ali prije nego izumreš bi trebala dati što većem broju hrvata, kao endemska vrsta ti pripadaš svima nama, ti si hrvatsko blago! :D:lol::rofl::cerek:

sex-addict
14.05.2009., 13:38
Krećem od sebe, a vjerojatno tako i svi drugi, kada biraju partnera traže kompletnu osobu. Bilo bi mi smješno da imam supruga koji ne zadovoljava moj pojam jebača. Dakle, ako sam tražila muškarca koji je npr. pošten, iskren, zna cjepati drva, isto ću tako tražiti da zna i može me jebati na način koji mi treba.

Koliko imaš godina? :D

Siđi sa oblaka draga.. Koliko ljudi na planeti je zadovoljno svojim bračnim drugom u krevetu? A opet, ne bi ga mjenjali ni za što, jer ga vole..

Ljudi se mjenjaju. Nekima dosadi sex sa ženom, pa ju samo odrađuju.. Neke nakon nekog vremena ne mogu podnijet muža u krevetu.. Ljudi se mjenjaju, cijeli život.. Ona kaj se udala sa 22 godine, je potpuno druga osoba sa 32.. Ili sa 39..

Ja nisam ni znao da sam dom, do prije 4-5 godina! Jednostavno experminetiraš, i nađeš se u nečem za što nikad ne bi rekao da će ti pasati. I kaj sad - ostavit voljenu osobu radi toga? ma daj..

Mogla si ovo i sama zaključit.. Možda si samo premlada..

ta.ja
14.05.2009., 13:38

A da stvar bude još bolja, kako bih stigla opslužiti cijelu naciju, primat ću ih po troje odjednom tako da si ostvarim maštariju :rofl:

ta.ja
14.05.2009., 13:42
Koliko imaš godina? :D

Siđi sa oblaka draga.. Koliko ljudi na planeti je zadovoljno svojim bračnim drugom u krevetu? A opet, ne bi ga mjenjali ni za što, jer ga vole..

Ljudi se mjenjaju. Nekima dosadi sex sa ženom, pa ju samo odrađuju.. Neke nakon nekog vremena ne mogu podnijet muža u krevetu.. Ljudi se mjenjaju, cijeli život.. Ona kaj se udala sa 22 godine, je potpuno druga osoba sa 32.. Ili sa 39..

Ja nisam ni znao da sam dom, do prije 4-5 godina! Jednostavno experminetiraš, i nađeš se u nečem za što nikad ne bi rekao da će ti pasati. I kaj sad - ostavit voljenu osobu radi toga? ma daj..

Mogla si ovo i sama zaključit.. Možda si samo premlada..

Što se tiče godina, kod nas se finim rječnikom kaže "siđi s biljke"

A komentirat ću samo jedan dio tvog posta - voljenu osobu se ne vara

El Bradbury
14.05.2009., 13:52

A da stvar bude još bolja, kako bih stigla opslužiti cijelu naciju, primat ću ih po troje odjednom tako da si ostvarim maštariju :rofl:

Eto viš, o tome ja govorim. Naravno, treba u to uključit državne subvencije, ja ću se zalagat za to :D :D :D

ta.ja
14.05.2009., 14:00
Molim na PM broj seksualno aktivnih Hrvata (po mogućnosti djeljiv sa 3 - ako ih ostane viška, naravno da si ti taj koji će opet biti u igri). Nakon kontaktiranja navedenih subjekata ( :misli: objekata), pošalji mi fax sa rasporedom ugovorenih susreta. Ne zaboravi na promociju i što prije riješiš državne subvencije, krećemo u akciju

El Bradbury
14.05.2009., 14:03
Molim na PM broj seksualno aktivnih Hrvata (po mogućnosti djeljiv sa 3 - ako ih ostane viška, naravno da si ti taj koji će opet biti u igri). Nakon kontaktiranja navedenih subjekata ( :misli: objekata), pošalji mi fax sa rasporedom ugovorenih susreta. Ne zaboravi na promociju i što prije riješiš državne subvencije, krećemo u akciju

Recimo, 600 kuna po ugovorniku obaveze :) , rezervacija je 200 kn + taksene marke. Naravno, imaš pravo odbit alkoholičare, katolike, fanove Thompsona, HDZovce, ultraljevičare :)

ta.ja
14.05.2009., 14:22

:azdaja: i one koje za vrijeme seksa dijele epitete "droljo, kujo"

El Bradbury
14.05.2009., 14:25

:azdaja: i one koje za vrijeme seksa dijele epitete "droljo, kujo"

Ma prilagodit ćemo se :lol::rofl::cerek:

sex-addict
14.05.2009., 15:13
A komentirat ću samo jedan dio tvog posta - voljenu osobu se ne vara

Kako ko :D

Ono što je istina za tebe, nije za svakoga..

danny0310
14.05.2009., 19:48

PA TI SI KRALJ. JA BI VJEROVATNO PRVO UMRLA OD STRAHA PA ONDA OD UZBUDJENJA DA MI TO MUZ NAPRAVI:top::top::top:

ta.ja
14.05.2009., 19:49
Kako ko :D

Ono što je istina za tebe, nije za svakoga..

Ma naravno, ti si u pravu, što god ti kažeš - tako je i nikako drugačije, ipak si ti master.

Vjerujem da si i ženi lijepo objasnio da imaš potrebu biti dominantan u seksu, a kako njoj to ne odgovara, malo ćeš istraživati i jebavati sa strane pa bolje da zna kamo ideš nego da smišljaš neke jadne isprike. I da, napisala sam ženi, jer, vidi se po šprehama da si stariji i oženjen

A kamo nam je nestao Mali boss :confused: Bliži se vikend, bit će :Sex:
On je sa svojim dirty talkom sigurno već započeo putem poruka. :cerek:

mali_boss
14.05.2009., 20:32
Ma naravno, ti si u pravu, što god ti kažeš - tako je i nikako drugačije, ipak si ti master.

Vjerujem da si i ženi lijepo objasnio da imaš potrebu biti dominantan u seksu, a kako njoj to ne odgovara, malo ćeš istraživati i jebavati sa strane pa bolje da zna kamo ideš nego da smišljaš neke jadne isprike. I da, napisala sam ženi, jer, vidi se po šprehama da si stariji i oženjen

A kamo nam je nestao Mali boss :confused: Bliži se vikend, bit će :Sex:
On je sa svojim dirty talkom sigurno već započeo putem poruka. :cerek:

Nisam nesta :D Samo vidim da se tema udaljila od zamisli, ali... eto.. Ja nisam oženjen(21.god - mlado meso) pa se ne osjećam kompetitivan da obrazlažen je li cool varat ženu ili ne!! :ne zna: ali u svakom slučaju, sutra počinje zanimljiv vikend, i očekujem jače pražnjenje mošnja :rolleyes:

4fun
14.05.2009., 20:35
PA TI SI KRALJ. JA BI VJEROVATNO PRVO UMRLA OD STRAHA PA ONDA OD UZBUDJENJA DA MI TO MUZ NAPRAVI:top::top::top:

najjaci scenarij bi bio da zena ne skuzi i ono totalno se raspameti od sexa i onda poslije kaze, E uopce nisam skuzila da si bio ti... a onda frajer pljeska samar - kurvetino i tako si se zapalila za nekog nepoznatog :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

danny0310
14.05.2009., 20:40
najjaci scenarij bi bio da zena ne skuzi i ono totalno se raspameti od sexa i onda poslije kaze, E uopce nisam skuzila da si bio ti... a onda frajer pljeska samar - kurvetino i tako si se zapalila za nekog nepoznatog :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

mozda u pocetku nebi skuzila od straha ,ali ne vjerujem da neka zena nebi prepoznala i promjenjen glas svog muskarca, pa onda njemu nakon sexa bum tras pljus:lol::lol::lol: u jaja

ta.ja
15.05.2009., 10:20

Da ne skužim da je to kurac/jezik/ruke/tijelo mog muža zaslužila bi :buum:

@Mali Boss - jedva čekam izvještaj :cheer:

El Bradbury
15.05.2009., 13:34

uuu, ima jedna takva priča na v385.com... frajer je LEGENDA, razradio je scenarij do PRebolesnih detalja... ono, kondom, drugi parfem, prsten na drugoj ruci...

"Damire, jesi to ti?"
"Damire?"
"Damireeeeeeeeeeeeeeee" :lol:

Spaceboy
16.05.2009., 21:04

dirty talk je zakon, reci joj da je kurva, pička, da ćeš je izj***t do jaja, daj joj pare prije sexa..ko da si joj mušterija hehehe..nek obuče neko sexy donje rublje a ti ga rastrgaj na njoj..začinite to malo..kakve fuc**ng svijeće i čokoladice :kava:

4fun
16.05.2009., 21:05
dirty talk je zakon, reci joj da je kurva, pička, da ćeš je izj***t do jaja, daj joj pare prije sexa..ko da si joj mušterija hehehe..nek obuče neko sexy donje rublje a ti ga rastrgaj na njoj..začinite to malo..kakve fuc**ng svijeće i čokoladice :kava:

ma je... bolje da ju izjebe i onda joj kaze - to je bilo sto ojra gospodicna. :D

Spaceboy
16.05.2009., 21:07
ma je... bolje da ju izjebe i onda joj kaze - to je bilo sto ojra gospodicna. :D

pa nije ni to loša igra, nek on bude kuja a ona nek plaća :rofl:

4fun
16.05.2009., 21:09
pa nije ni to loša igra, nek on bude kuja a ona nek plaća :rofl:

ma moze ona ostati kuja, al nek plati orgazmiranje i bljeskove pred ocima :D

black_dragon
17.05.2009., 10:12

lapiš je za guz, 2-3 pleske po lijevoj dojci i uvalis joj dvocijevku
to je kod mene palilo:kava:

karlita12
17.05.2009., 10:46

pozdrav
dobro pitanje
i meni dođe nekad da mi dragi govori neke perverznije stvari......
kao,zloća....ne moraš biti totalno perverzan,ubaci nešto .....pa češ vidjeti koliko i kako daleko možeš i smiješ :mig:

storm007
17.05.2009., 11:19

ja bi najrađe tak al me previše sram :bonk:

shinobi_
17.05.2009., 11:23
Moja djevojka ne voli kada joj govirim da je kurva, drolja i sl. A skoro svi koji je poznaju govore da je, ne razumijem zašto joj to toliko smeta ako je istina.

4fun
17.05.2009., 11:26
Moja djevojka ne voli kada joj govirim da je kurva, drolja i sl. A skoro svi koji je poznaju govore da je, ne razumijem zašto joj to toliko smeta ako je istina.

one koje to nevole cuti u sexualnoj igrici(napoema, IGRICI), vjerojatno i vjeruju negdje podsvjesno da su drolje pa istina.... zaboli , jel? :lol::lol::lol::lol: ili zbilja zbilja vjeruju da ljudi to misle o njima pa ih opet jebe :D

ta.ja
17.05.2009., 23:16
A kako bi bilo da vama vaša partnerica kaže nešto u stilu "ajde patetičaru, šta si me mislio pojebati s tim kurčićem, đubre smrdljivo ne znaš me ni pošteno polizati ..." itd. Nju govoriti takve riječi ful uzbuđuje, a vama se baš i ne diže od toga. I, kako dalje? Njoj za ljubav slušate te riječi i jebete sto na sat ili?

ta.ja
17.05.2009., 23:18
@Mali boss - sutra kad upalim kompjuter, nadam se izvještaju. Ako nećeš tu biti detaljan, nadam se da ću ja dobiti jednu necenzuriranu verziju na pm

PinkFrodo
17.05.2009., 23:22
A kako bi bilo da vama vaša partnerica kaže nešto u stilu "ajde patetičaru, šta si me mislio pojebati s tim kurčićem, đubre smrdljivo ne znaš me ni pošteno polizati ..." itd. Nju govoriti takve riječi ful uzbuđuje, a vama se baš i ne diže od toga. I, kako dalje? Njoj za ljubav slušate te riječi i jebete sto na sat ili?

pa meni moja stalno zna takve stvari govorit.....

kao takvog zgoljavog minija nisam nikad ni vidla, kurcic ti je ko hobit, uopce te ne osjecam, kad me pocmes lizat zaspim od dosade

i prvo sam se bunio al mi je onda to postalo slatko i kinki

a ona pak voli da ju samaram tokom seksa i obozava kad se pljujemo

a tek piss igrice, na to svrsava, obozava grubosti.....ali samo u krevetu

ono sto se desava u spavacoj sobi neka i ostane tamo.....

dr jekill i mr. hyde

shinobi_
17.05.2009., 23:27
Zlatni tuš FTW.

El Bradbury
18.05.2009., 00:38

Oprosti ali stvarno izgleda da je istina ovo što je kolega :D gore napisao. Il stvarno vjeruješ da si drolja, ili se bojiš da ćeš postat jedna? :rolleyes:

Btw, kad ženi kažeš kurvo/droljo ta riječ ima težinu, kužiš li? Time se ne misli reć "jesi jadna i nikakva", nego "ti si super überjebačica kojoj je malo jedan kürac", kužiš?

A ove tvoje izjave su dijametralno suprotne naravi. Šteta što ne kužiš, ali imaš čistu peticu iz čuvanja digniteta! Samo tako, živjet ćeš 300 godina :top::s:lol:

4fun
18.05.2009., 11:25

ne vidim povezanost sa dirty talkom.

uostalom ekvivalent ovome gore bi bio - ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama....

uostalom, nemozes ni svaku zenu (u krevetu)zvati droljom, to je u krevetu(u krevetu, da naglasim) cak svojevrsni kompliment, za one koje nisu jos skuzile ili su prenesigurne u sebe :D

tadukepa
18.05.2009., 11:35
...ja na pr.volim kada mi muž kaže da sam "zločesta":o.....to me recimo pali.ne volim riječi poput"drolja".

sex-addict
18.05.2009., 11:48
Oprosti ali stvarno izgleda da je istina ovo što je kolega :D gore napisao. Il stvarno vjeruješ da si drolja, ili se bojiš da ćeš postat jedna? :rolleyes:

Btw, kad ženi kažeš kurvo/droljo ta riječ ima težinu, kužiš li? Time se ne misli reć "jesi jadna i nikakva", nego "ti si super überjebačica kojoj je malo jedan kürac", kužiš?

A ove tvoje izjave su dijametralno suprotne naravi. Šteta što ne kužiš, ali imaš čistu peticu iz čuvanja digniteta! Samo tako, živjet ćeš 300 godina :top::s:lol:

ne vidim povezanost sa dirty talkom.

uostalom ekvivalent ovome gore bi bio - ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama....

uostalom, nemozes ni svaku zenu (u krevetu)zvati droljom, to je u krevetu(u krevetu, da naglasim) cak svojevrsni kompliment, za one koje nisu jos skuzile ili su prenesigurne u sebe :D

Hajde, hvala bogu, da ste joj pojasnili OSNOVE dirty talka..

Ja ne kužim da neko može ZBILJA MISLITI da je dirty talk UVREDA!!! I ja cijelo vrijeme mislim da ona kuži što to znači, a ona misli da ju se vrijeđa :eek:

Svašta ovdje.. Neš ti subice.. :rofl:

Ms.Kali
18.05.2009., 11:49
Hajde, hvala bogu, da ste joj pojasnili OSNOVE dirty talka..

Ja ne kužim da neko može ZBILJA MISLITI da je dirty talk UVREDA!!! I ja cijelo vrijeme mislim da ona kuži što to znači, a ona misli da ju se vrijeđa :eek:

Svašta ovdje.. Neš ti subice.. :rofl:

Gle, ja npr. ne mislim da me se time vrijedja, ali me te rijeci jednostavno ne pale :ne zna:

El Bradbury
18.05.2009., 12:07
Gle, ja npr. ne mislim da me se time vrijedja, ali me te rijeci jednostavno ne pale :ne zna:

Ti si sigurno oh EMO :mama::cry::visi::moli:

Ms.Kali
18.05.2009., 12:11
Ti si sigurno oh EMO :mama::cry::visi::moli:

:azdaja: Bez vrijedjanja molim! :D
Gle, ne moze nas sve palit isto.

El Bradbury
18.05.2009., 12:16
:azdaja: Bez vrijedjanja molim! :D
Gle, ne moze nas sve palit isto.

Tebe ne treba ni palit, bitno da ti pali muža :zubo:

Ms.Kali
18.05.2009., 12:20
Tebe ne treba ni palit, bitno da ti pali muža :zubo:

Znam ja napalit decka i bez toga :mig:
Al da ga to toliko pali, nek prica sto hoce, briga me :D

El Bradbury
18.05.2009., 12:23
Znam ja napalit decka i bez toga :mig:
Al da ga to toliko pali, nek prica sto hoce, briga me :D

Eto viš, to je pravi stav. Live and let live :top:

Ms.Kali
18.05.2009., 12:27
Eto viš, to je pravi stav. Live and let live :top:

Ilitiga, fuck and let others fuck :mig:

Al kud je ova tema otisla, nitko se vise ne javlja sa svojim iskustvima u dirty talku :(

El Bradbury
18.05.2009., 12:33
Ja sam pokušao ali nisam bio upečatljiv :D

Ms.Kali
18.05.2009., 12:34
Ja sam pokušao ali nisam bio upečatljiv :D

Aj ti meni reci, sto vi muski volite da vam mi zenske tokom seksa govorimo?

sex-addict
18.05.2009., 12:36

To je ok.. to mogu shvatiti.. Ali ne mogu shvatiti da neko misli da ga dirty talkom vrijeđam :ne zna:

El Bradbury
18.05.2009., 12:37
Aj ti meni reci, sto vi muski volite da vam mi zenske tokom seksa govorimo?

Ja ne volim slušat, nego govorit :)

sex-addict
18.05.2009., 12:44
Pali me kad učestvuje..

kad kaže, rasturaj me, životinjo.. probij me, grublje.. daj da svršim, gade.. I sve silne varijacije na temu..

Ms.Kali
18.05.2009., 12:44
Ja ne volim slušat, nego govorit :)

Hm, ne volis slusat niti ono fuck me hard :lol:

El Bradbury
18.05.2009., 12:48
Recimo sviđa mi se ovo "daj da svršim gade" :D
samo sta imam nježnu dušicu za ženu pa nikako da se raspištolji :rolleyes:

Ms.Kali
18.05.2009., 12:54
Pali me kad učestvuje..

kad kaže, rasturaj me, životinjo.. probij me, grublje.. daj da svršim, gade.. I sve silne varijacije na temu..

To sam i mislila :mig:
Znaci u globalu, muski vole da ih se hvali i da ih zovemo nasim jebacima :cerek:

sex-addict
18.05.2009., 13:02
Znaci u globalu, muski vole da ih se hvali i da ih zovemo nasim jebacima :cerek:

Pa sad, kad razmislim - tada, dok se vatreno prašiš sa nekim.. vratiš se na neki životinjski nivo, pa ono, govoriš joj kurvo, droljo, sve ono što veliča njenu sexualnost preko svakog nivoa.. Da te još više napali, da ludiš.. Ono, umanjuješ značaj bilo kojeg aspekta njene ličnosti, i sve postaje sexualnost.. Tako isto i ona kad govori takve stvari.. Prestaješ biti njen dečko, muž, prijatelj , partner, a postaješ napaljeni pas koji vrši samo jednu funkciju - da ju zadovolji..

A dirty talk je definitivno točno to.. verbalna sexualnost..

El Bradbury
18.05.2009., 13:29

Ti to kažeš kao da je nešto loše :)

El Bradbury
18.05.2009., 13:30
Pa sad, kad razmislim - tada, dok se vatreno prašiš sa nekim.. vratiš se na neki životinjski nivo, pa ono, govoriš joj kurvo, droljo, sve ono što veliča njenu sexualnost preko svakog nivoa.. Da te još više napali, da ludiš.. Ono, umanjuješ značaj bilo kojeg aspekta njene ličnosti, i sve postaje sexualnost.. Tako isto i ona kad govori takve stvari.. Prestaješ biti njen dečko, muž, prijatelj , partner, a postaješ napaljeni pas koji vrši samo jednu funkciju - da ju zadovolji..

A dirty talk je definitivno točno to.. verbalna sexualnost..

:top::s O da da da

Ms.Kali
18.05.2009., 13:38
Ti to kažeš kao da je nešto loše :)

Cuj, meni nikako nije lose kad svog frajera imam razloga zvat dobrim jebacem :mig:

ta.ja
19.05.2009., 08:51
:trio:
Baš mi je drago da se samo mene proziva radi "droljo", a i druge žene, kao i ja, ističu da ih to ne uzbuđuje. Ja sam rekla da me to ne uzbuđuje a ne da onaj koji izgovara te riječi misli da sam uistinu drolja. Ne mislim da je dirty talk uvreda, ali mislim da "droljo" nije jedina riječ koja spada u dirty talk. Vidim da je vama lakše drvlje i kamenje bacati pa onda samo izvolite
A ekvivalent "ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama" bi sigurno bio "...šta naslanjaš tu pivsku trbušinu na mene i jebi me zguza jer ne želim gledati u tvoju ćelu...." :misli: možda je bolje odmah naglasiti da su nekima debele žene, dlakave žene i ostale žene koje se ne uklapaju u 4funov ideal ljepote poprilično jebozovne, isto tako ima žena koje obožavaju ćelave muškarce ili one s pivskim trbuhom, samo za slučaj da se oko toga ne razvije neka rasprava :mig:
@sex-addict - jebi koga hoćeš i govori droljo kome hoćeš, a mene i koliko sam ja sub (sudeći prema tome što me ne uzbuđuje riječ "droljo") izostavi iz svojih razmišljanja

sex-addict
19.05.2009., 09:26
@ ta.ja

Već izostavljena i zaboravljena :D

4fun
19.05.2009., 11:16
A ekvivalent "ajde debela, stisni tu picku, skroz je labavo, a ni pusenje bas nije bilo nesto, poceo sam gledati na sat i razmisljati o dlakama na tvojim nogama" bi sigurno bio "...šta naslanjaš tu pivsku trbušinu na mene i jebi me zguza jer ne želim gledati u tvoju ćelu...." :misli: možda je bolje odmah naglasiti da su nekima debele žene, dlakave žene i ostale žene koje se ne uklapaju u 4funov ideal ljepote poprilično jebozovne, isto tako ima žena koje obožavaju ćelave muškarce ili one s pivskim trbuhom, samo za slučaj da se oko toga ne razvije neka rasprava :mig:

ma dobro o ukusima se ne raspravlja, ali opet, prilicno sam siguran da su takvi koji se pale na takve u manjini. :mig:

Liu
19.05.2009., 15:45
Meni moj može govoriti što god hoće, bitno mi je samo da me kvalitetno izjebe :D

ta.ja
19.05.2009., 20:21
@ ta.ja

Već izostavljena i zaboravljena :D

Nadam se da držiš do riječi :mig:

ma dobro o ukusima se ne raspravlja, ali opet, prilicno sam siguran da su takvi koji se pale na takve u manjini. :mig:

Svatko si može tražiti i izabrati ono što mu najviše paše, a ostali to ne bi trebali osuđivati,zar ne? A sad, da li su u većini ili manjini, to je pitanje za neku anketu :mig:

Nego, ja sam se nadala da će Mali boss podnesti izvještaj, a kad tamo od njega ni slova. Čut će me kad se udostoji pojaviti :zmaj: Nadam se da im je bilo lijepo i da su obogatili svoj seksualni život, ali znatiželjna sam :ceka:

El Bradbury
20.05.2009., 07:41
:trio:
Baš mi je drago da se samo mene proziva radi "droljo", a i druge žene, kao i ja, ističu da ih to ne uzbuđuje. Ja sam rekla da me to ne uzbuđuje a ne da onaj koji izgovara te riječi misli da sam uistinu drolja. Ne mislim da je dirty talk uvreda, ali mislim da "droljo" nije jedina riječ koja spada u dirty talk. Vidim da je vama lakše drvlje i kamenje bacati pa onda samo izvolite
@sex-addict - jebi koga hoćeš i govori droljo kome hoćeš, a mene i koliko sam ja sub (sudeći prema tome što me ne uzbuđuje riječ "droljo") izostavi iz svojih razmišljanja

Prvo, ovo što si navela nije nikakav ekvivalent onome, a drugo, ti si pun k**** nesigurna u sebe.

Madamoiselle
20.05.2009., 07:54
ti si pun k**** nesigurna u sebe.

Po čemu?
Ne volim ni ja da me se naziva droljom.
To nije drty talk. To je uvreda.

Bi li tebi bia drty talk da ti cura kaže - 'Jebi me k'o svih 10 prije tebe skupa!!!!'
Dođe na isto. :ne zna:

4fun
20.05.2009., 08:02
Po čemu?

tebi vjerojatno je, onome koji bi te tako nazvao - vjerojatno nije :D

Bi li tebi bia drty talk da ti cura kaže - 'Jebi me k'o svih 10 prije tebe skupa!!!!'

a nije bas isto :D

Madamoiselle
20.05.2009., 08:08
tebi vjerojatno je, onome koji bi te tako nazvao - vjerojatno nije :D

a nije bas isto :D

U krevetu se rade stvari koje oboma pašu. Pod br. 1.

A drugo...isto je.
Drolja je i jedno i drugo, samo u prvom slučaju tip nije svjestan da meni moja pička ipak znači više nego njemu i da me to vrijeđa, a u drugom slučaju nije svjestan da mu je ego malo proradia.
Ali vi često niste svjesni puno toga.

Kakva je to logika da ja pazim šta njemu paše, a on ne pazi na mene? Još su jači oni koji bi išli objašnjavat kako to nije ništa uvredljivo...pa znam šta me vriđa valjda.

Ne mislim na tebe ovom prilikom:zubo:

4fun
20.05.2009., 08:15
U krevetu se rade stvari koje oboma pašu. Pod br. 1.

A drugo...isto je.
Drolja je i jedno i drugo, samo u prvom slučaju tip nije svjestan da meni moja pička ipak znači više nego njemu i da me to vrijeđa, a u drugom slučaju nije svjestan da mu je ego malo proradia.
Ali vi često niste svjesni puno toga.

Kakva je to logika da ja pazim šta njemu paše, a on ne pazi na mene? Još su jači oni koji bi išli objašnjavat kako to nije ništa uvredljivo...pa znam šta me vriđa valjda.

Ne mislim na tebe ovom prilikom:zubo:

naravno, pretpostavka je da oboma pase sve sto se radi u sexu. samo debil ce te zvati droljom ako zna da to tebi nije napeto, dapace da ti je odbojno. :mig:

e, sad kad si se vec gore dotakla vrijednosti peechke... daj mi to objasni :D :kokice:

Madamoiselle
20.05.2009., 08:21
naravno, pretpostavka je da oboma pase sve sto se radi u sexu. samo debil ce te zvati droljom ako zna da to tebi nije napeto, dapace da ti je odbojno. :mig:

e, sad kad si se vec gore dotakla vrijednosti peechke... daj mi to objasni :D :kokice:

Pa zna se šta je drolja.
A ja svoju p**** čuvam godinama da bi neki serle doša i u sri sexa mi reka 'droljo'. Ma zalipačila bi ga prvom pepeljarom i otišla cmizdrit.
Ako sam ti dala p****, onda je cijeni. Radilo se samo o sexu ili vezi. Nisam stvar za praznit jaja.

4fun
20.05.2009., 08:27
Pa zna se šta je drolja.
A ja svoju p**** čuvam godinama da bi neki serle doša i u sri sexa mi reka 'droljo'. Ma zalipačila bi ga prvom pepeljarom i otišla cmizdrit.
Ako sam ti dala p****, onda je cijeni. Radilo se samo o sexu ili vezi. Nisam stvar za praznit jaja.

a cuj, evo iskreno, meni drolja nije uvreda(cak bi moglo biti i na kompliment, ovisno o situaciji, cak i izvan kreveta), ali droljetina bi vec bila :lol: (znam da nema smisla, necu ni probati objasniti, nest' interno u ekipi :D)

tako da, bitno je sto znaci onome tko to izgovara. :D

i... ja nikad ne cijenim picku. cijenim osobu. ali ne zbog picke. couldn't care less :D

usput, vishe cijenim osobe koje ne ocekuju neko tesko cijenjenje :D mozda sam ja malo uvrnut, ali eto :D

Madamoiselle
20.05.2009., 08:30
a cuj, evo iskreno, meni drolja nije uvreda(cak bi moglo biti i na kompliment, ovisno o situaciji, cak i izvan kreveta), ali droljetina bi vec bila :lol: (znam da nema smisla, necu ni probati objasniti, nest' interno u ekipi :D)

tako da, bitno je sto znaci onome tko to izgovara. :D

i... ja nikad ne cijenim picku. cijenim osobu. ali ne zbog picke. couldn't care less :D

usput, vishe cijenim osobe koje ne ocekuju neko tesko cijenjenje :D mozda sam ja malo uvrnut, ali eto :D

Naravno, sve to stoji.
I shvaćam ono droljo-droljetino:D Ali...jbga...takva je situacija u državi. Neke stvari su rezervirane samo za noći punog miseca i onog tko me misli ženit. Nazovi me primitivnom, ali je tako.

A i to s cjenjenjem...tko će me cjenit ako neću sama sebe? Moraš malo...

4fun
20.05.2009., 08:34
Naravno, sve to stoji.
I shvaćam ono droljo-droljetino:D Ali...jbga...takva je situacija u državi. Neke stvari su rezervirane samo za noći punog miseca i onog tko me misli ženit. Nazovi me primitivnom, ali je tako.

A i to s cjenjenjem...tko će me cjenit ako neću sama sebe? Moraš malo...

ma oke, ali ocekivati cijenjenje jer si dala picke mi zvuci malo bezveze. ja mislim da te mora poceti cijeniti od trena kada te primjeti :ne zna:

Madamoiselle
20.05.2009., 08:37
ma oke, ali ocekivati cijenjenje jer si dala picke mi zvuci malo bezveze. ja mislim da te mora poceti cijeniti od trena kada te primjeti :ne zna:

To se podrazumjeva.
Ali ne zaboravit da sam osoba kad ugleda pičku. :mudri:

4fun
20.05.2009., 08:43
To se podrazumjeva.

pa ako je vec licem u lice sa njom, valjad se krene covjek posteno upoznati :D znas ono, etiketa.... ljubljenje i sl :D:D:D:D:D

Madamoiselle
20.05.2009., 08:46
pa ako je vec licem u lice sa njom, valjad se krene covjek posteno upoznati :D znas ono, etiketa.... ljubljenje i sl :D:D:D:D:D

Ma nek mi stavi bar prst u usta da i ja imam šta radit, pa nek radi šta oče:rofl:

vrrrlet
20.05.2009., 08:47
Nisam stvar za praznit jaja.

Stvar je perspektive; netko prazni jaja, netko te puni, a čin isti. Zašto gledaš na čašu kao polupraznu?

Pa uglavnom rastu kao osobe u očima promatrača pri tome. Iznimka su vjerojatno ginekolozi. :ne zna:

El Bradbury
20.05.2009., 08:50
Po čemu?

Možda u tvojoj glavi. Inače ne. :rofl:

Madamoiselle
20.05.2009., 08:51
Stvar je perspektive; netko prazni jaja, netko te puni, a čin isti. Zašto gledaš na čašu kao polupraznu?:

Može on praznit jaja di oče. Ali kad puni nek puni MENE zbog MENE.

Pa uglavnom rastu kao osobe u očima promatrača pri tome. Iznimka su vjerojatno ginekolozi. :ne zna:

Pička k'o pička. Vidiš jednu vidia si sve.
Ja sam ipak jedinstvena. :mig:

4fun
20.05.2009., 08:52
Ma nek mi stavi bar prst u usta da i ja imam šta radit, pa nek radi šta oče:rofl:

a vidi, on tebi usta ti bi samo prst. pa sta nismo rekli da moramo cijenit to?

znaci ako on vec tebi da usta dolje , pa neces mu se s prstom igrati :lol::lol::lol::lol::lol:

:kokice:

Madamoiselle
20.05.2009., 09:01
a vidi, on tebi usta ti bi samo prst. pa sta nismo rekli da moramo cijenit to?

znaci ako on vec tebi da usta dolje , pa neces mu se s prstom igrati :lol::lol::lol::lol::lol:

:kokice:

Bolje s ičim nego ničim:rofl:

Btw, nisam baš timski radnik. Draži su mi samostalni poslovi:mig:

4fun
20.05.2009., 09:06
Bolje s ičim nego ničim:rofl:

Btw, nisam baš timski radnik. Draži su mi samostalni poslovi:mig:

istina, teze se koncentrirati pri tom timskom radu, ali zna ponekad biti zabavno :lol: :mig:

vrrrlet
20.05.2009., 09:16
Može on praznit jaja di oče. Ali kad puni nek puni MENE zbog MENE.

A kako i može drugačije? :ne zna: Pa neće valjda puniti tebe zbog neke druge? :confused:

Opiši nam se, jedinstvenoćo. :cerek:

GnothiSeauton
20.05.2009., 09:28
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i...

:hrk:

... jer voli biti u podređenoj ulozi..

Sretniče :zubo:

El Bradbury
20.05.2009., 12:34

I beg to differ! :D

ta.ja
20.05.2009., 12:43
Prvo, ovo što si navela nije nikakav ekvivalent onome, a drugo, ti si pun k**** nesigurna u sebe.

Zašto pivska trbušina i ćela ne bi bili ekvivalent debeloj i dlakavoj?!

A za ovo drugo sam ti već jednom rekla da kao što me prozivaš nesigurnom, tako ja tebe mogu okarakterizirati drkadžijom koji nije vidio pičke deset godina. Mislila sam da smo se dogovorili oko toga, ali ne, ti opet potežeš isto pitanje.

Postavila bih ti jedno pitanje, ali ne znam ako će odgovor biti iskren. Kada si svojoj ženi prvi put prilikom jeba rekao "droljo, kujo"? Kako je reagirala? Sjećam se da si mi u PM-u napisao da si je uspio nagovoriti na dirty talk. Što si joj objasnio da je je nesigurna u sebe i da ćeš ju izliječiti tako što ćeš joj uvaliti kurac i reći "sad ću te izjebati droljo" :lol:

Kad ćete već jednom naučiti da ne možete procjenjivati druge ljude na temelju jedne riječi koja im ne paše. Da li znaš što inače radim u krevetu (i ostalim mjestima na kojima se jebem), da li znaš što me uzbuđuje, da li znaš što i kako volim, da li znaš što sam sve voljna učiniti, da li znaš koje riječi izgovaram tijekom seksa? NE ZNAŠ! I zato me ne psihoanaliziraj, jer vjerujem da nemaš za to diplomu :mig:

I kako to da nitko Madmoiselle nije napisao da je nesigurna. Da li moja nesigurnost proizlazi iz moje kontradiktornosti u stvarima koje volim/ne volim :lol:

Ne sjećam se više tko je to izjavio (a i nije me volja tražiti), ali netko je napisao da kad kaže ženi "kurvo" to je kompliment, jer joj zapravo misli reći da je uberjebačica. Ako ćemo raščlaniti te riječi, što dobijemo? Tko je kurva? Osoba koja za novac pruža seksualne usluge i zapravo ne uživa u njima - raširi noge i deri, puši prljave i smrdljive kurce, trpi sve i svašta za novac. Tko je uberjebačica? Žena koja uživa u svakom činu seksualnog odnosa, uzdiže sebe i partnera do fenomenalnog seksualnog iskustva, dok ju jebeš, u očima joj vidiš da voli tebe i tvoj kurac, voli to što radite, uživa u tome i želi još. Razlika između dvije opisane žene je ogromna. Možda se ja varam, možda vi imate neke druge definicije kurve i uberjebačice. A možda ćete i iz ovog posta zaključiti da sam nesigurna :B

ivl_knivl
20.05.2009., 13:07
"Ti mala, napaljena kuckice, sada cu jako izjebati tvoju vlaznu, toplu pickicu!" :tuctuc::D :Sex:

Bljaaak!nije to to..

ivl_knivl
20.05.2009., 13:09
Ili odnos gospodar - robinja pa sve to začiniš riječima npr. "sada ću te prisliti da mi ga popušiš", "stavit ću ti ga u usta i ti ćeš ga sisati i oblizivati dok god ti ne kažem da je dosta, a nakon toga ću te pojebati tako žestoko da ćeš moliti za milost".Najbolje bi bilo da razgovaraš s njom i vidiš što joj se u podređenosti sviđa, a što ne. Svatko ima riječi koje ga uzbuđuju i one koje ga ni najmanje ne pale. I zapamti, u igrama dominacije granicu uvijek određuje podređena osoba.

e ovo je već bolje!

El Bradbury
20.05.2009., 13:37
Zašto pivska trbušina i ćela ne bi bili ekvivalent debeloj i dlakavoj?!

A za ovo drugo sam ti već jednom rekla da kao što me prozivaš nesigurnom, tako ja tebe mogu okarakterizirati drkadžijom koji nije vidio pičke deset godina. Mislila sam da smo se dogovorili oko toga, ali ne, ti opet potežeš isto pitanje.

Postavila bih ti jedno pitanje, ali ne znam ako će odgovor biti iskren. Kada si svojoj ženi prvi put prilikom jeba rekao "droljo, kujo"? Kako je reagirala? Sjećam se da si mi u PM-u napisao da si je uspio nagovoriti na dirty talk. Što si joj objasnio da je je nesigurna u sebe i da ćeš ju izliječiti tako što ćeš joj uvaliti kurac i reći "sad ću te izjebati droljo" :lol:

Kad ćete već jednom naučiti da ne možete procjenjivati druge ljude na temelju jedne riječi koja im ne paše. Da li znaš što inače radim u krevetu (i ostalim mjestima na kojima se jebem), da li znaš što me uzbuđuje, da li znaš što i kako volim, da li znaš što sam sve voljna učiniti, da li znaš koje riječi izgovaram tijekom seksa? NE ZNAŠ! I zato me ne psihoanaliziraj, jer vjerujem da nemaš za to diplomu :mig:

I kako to da nitko Madmoiselle nije napisao da je nesigurna. Da li moja nesigurnost proizlazi iz moje kontradiktornosti u stvarima koje volim/ne volim :lol:

Ne sjećam se više tko je to izjavio (a i nije me volja tražiti), ali netko je napisao da kad kaže ženi "kurvo" to je kompliment, jer joj zapravo misli reći da je uberjebačica. Ako ćemo raščlaniti te riječi, što dobijemo? Tko je kurva? Osoba koja za novac pruža seksualne usluge i zapravo ne uživa u njima - raširi noge i deri, puši prljave i smrdljive kurce, trpi sve i svašta za novac. Tko je uberjebačica? Žena koja uživa u svakom činu seksualnog odnosa, uzdiže sebe i partnera do fenomenalnog seksualnog iskustva, dok ju jebeš, u očima joj vidiš da voli tebe i tvoj kurac, voli to što radite, uživa u tome i želi još. Razlika između dvije opisane žene je ogromna. Možda se ja varam, možda vi imate neke druge definicije kurve i uberjebačice. A možda ćete i iz ovog posta zaključiti da sam nesigurna :B

Opa što smo touchy... znaš šta, zaboravi ti fino da smo išta pričali. Ako nisi sposobna shvatiti razliku između dirty talka i vrijeđanja ko sam ja da te učim i širim ti vidike. Filter i ćao, jedna briga manje.

žalfija
20.05.2009., 14:07
Hmmm u svezi ovijeh drolja...:D Nismo dragi i ja nešto strašno od dirty talka, ali drolja je udomaćena riječ. Ja sam draga, dobra i tolerantna ženica, a onda se pretvorim u drolju, neki put u malu, neki put u veliku, neki put u zadnju, a neki put jednostavno nisam drolja.. Kurva ne upotrebljavamo, ali ne bih se uvrijedila jer znam s kim se seksam, znate šta želim reći...:mig:

ta.ja
20.05.2009., 14:46
Opa što smo touchy... znaš šta, zaboravi ti fino da smo išta pričali. Ako nisi sposobna shvatiti razliku između dirty talka i vrijeđanja ko sam ja da te učim i širim ti vidike. Filter i ćao, jedna briga manje.

Pa nije ni potrebno da me učiš, razliku znam. Ali da si interesantan lik moram priznati. Čim žena pokaže malo više seksualne želje i inicijative (od tvoje :confused:) odmah padaju s tvoje strane komentari tipa "gdje živiš" i "šteta što si zauzeta", a kad ti netko kaže ono što ti ne paše, podviješ rep i :trk:

Šalu na stranu, drago mi je da smo razjasnili sve nejasnoće :mig:

El Bradbury
20.05.2009., 14:59
Hmmm u svezi ovijeh drolja...:D Nismo dragi i ja nešto strašno od dirty talka, ali drolja je udomaćena riječ. Ja sam draga, dobra i tolerantna ženica, a onda se pretvorim u drolju, neki put u malu, neki put u veliku, neki put u zadnju, a neki put jednostavno nisam drolja.. Kurva ne upotrebljavamo, ali ne bih se uvrijedila jer znam s kim se seksam, znate šta želim reći...:mig:

Eto :top::mig:

sex-addict
20.05.2009., 15:11
Pa nije ni potrebno da me učiš, razliku znam. Ali da si interesantan lik moram priznati. Čim žena pokaže malo više seksualne želje i inicijative (od tvoje :confused:) odmah padaju s tvoje strane komentari tipa "gdje živiš" i "šteta što si zauzeta", a kad ti netko kaže ono što ti ne paše, podviješ rep i :trk:

Šalu na stranu, drago mi je da smo razjasnili sve nejasnoće :mig:

Jao, što si dosadna, isuse.. :eek:

A to kaj objavljuješ privatne prepiske sa nekim forumašem OVDJE, ogavno, jadno, bjedno, fuj.. :rigo:

Coldplay25
20.05.2009., 15:40
Jao, što si dosadna, isuse.. :eek:

A to kaj objavljuješ privatne prepiske sa nekim forumašem OVDJE, ogavno, jadno, bjedno, fuj.. :rigo:

veliki buda has spoken:rofl:

ali slažem se, meni nije jasno zasto se živcirati radi pisanja po forumu..pa nitko te ne zna a taj čovjek niti ti je dečko, niti ljubavnik, niti muž i zaboli te šta se ne slaže s tobom u tvojoj viziji i "što te ne vidi kakva ti zaista jesi":kava:

Hatsepsut
20.05.2009., 15:53

Upravo to! Isuse, ne kuzim dramu oko toga. :rolleyes: Ali, i da se seksas s nekim prvi put, nepoznatim i kajjaznam, radi se o SEKSU, ne o napadu na zensko dostojanstvo, cast ili whatever.
Ali, neki vole dramiti i tamo gdje ne treba. :kava:

Da, da, svi smo razliciti and all that shit. :D

sex-addict
20.05.2009., 16:10
veliki buda has spoken:rofl:

ali slažem se, meni nije jasno zasto se živcirati radi pisanja po forumu..pa nitko te ne zna a taj čovjek niti ti je dečko, niti ljubavnik, niti muž i zaboli te šta se ne slaže s tobom u tvojoj viziji i "što te ne vidi kakva ti zaista jesi":kava:

Nisam ja veliki buda, kao što sam pojasnio.. :D

Ali ako insistiraš, možeš me zvati Željko "lako je biti generalissimus nakon bitke" Vela, uz lucidnost Srećka "Čeči" Bogdana :rofl:

Coldplay25
20.05.2009., 16:34
Nisam ja veliki buda, kao što sam pojasnio.. :D

Ali ako insistiraš, možeš me zvati Željko "lako je biti generalissimus nakon bitke" Vela, uz lucidnost Srećka "Čeči" Bogdana :rofl:

ne ne baš mi paše VELIKI BUDA:lol:

ostajem pri svom

p.s. jel ima na ovom forumu ikog sa smislom za humor..malo su ljudi svadljivo raspoloženi:kava:

El Bradbury
20.05.2009., 22:41
ne ne baš mi paše VELIKI BUDA:lol:

ostajem pri svom

p.s. jel ima na ovom forumu ikog sa smislom za humor..malo su ljudi svadljivo raspoloženi:kava:

Kako da se čovjek šali kad se gđica Mimoza sva usplahiri na spomen riječi "drolja" :lol::cerek:

Herbion
20.05.2009., 22:54

Znam... :cerek:

Coldplay25
21.05.2009., 08:54
Kako da se čovjek šali kad se gđica Mimoza sva usplahiri na spomen riječi "drolja" :lol::cerek:

najvažnije je da nije "ŠTRACA" za to se na sud ide:lol::lol:

Ian Anderson
19.06.2009., 21:49
Postavila bih ti jedno pitanje, ali ne znam ako će odgovor biti iskren.

Kada si svojoj ženi prvi put prilikom jeba rekao "droljo, kujo"? Kako je reagirala?
Sjećam se da si mi u PM-u napisao da si je uspio nagovoriti na dirty talk.
Što si joj objasnio da je je nesigurna u sebe i da ćeš ju izliječiti tako što ćeš joj uvaliti kurac i reći "sad ću te izjebati droljo" :lol:

Kad ćete već jednom naučiti da ne možete procjenjivati druge ljude na temelju jedne riječi koja im ne paše.

Da li znaš što inače radim u krevetu (i ostalim mjestima na kojima se jebem),

da li znaš što me uzbuđuje, da li znaš što i kako volim, da li znaš što sam sve voljna učiniti,

da li znaš koje riječi izgovaram tijekom seksa? NE ZNAŠ!

I zato me ne psihoanaliziraj, jer vjerujem da nemaš za to diplomu :mig:

Ne sjećam se više tko je to izjavio (a i nije me volja tražiti), ali netko je

napisao da kad kaže ženi "kurvo" to je kompliment,

jer joj zapravo misli reći da je uberjebačica.

Ako ćemo raščlaniti te riječi, što dobijemo? Tko je kurva?

Osoba koja za novac pruža seksualne usluge i zapravo ne uživa u njima -

raširi noge i deri, puši prljave i smrdljive kurce, trpi sve i svašta za novac.

Tko je uberjebačica? Žena koja uživa u svakom činu seksualnog odnosa,

uzdiže sebe i partnera do fenomenalnog seksualnog iskustva,

dok ju jebeš, u očima joj vidiš da voli tebe i tvoj kurac,

voli to što radite, uživa u tome i želi još.

Razlika između dvije opisane žene je ogromna.

Možda se ja varam, možda vi imate neke druge definicije kurve i uberjebačice.
:B

nepravedno zapostavljena odlična tema,

ta-ja daje suštinske definicije koje bi svi trebali čuti

osnova dobrog seksa je vidjeti povratnu reakciju u očima partnerice

ili kako ta-ja briljantno kaže:

dok ju jebeš, u očima joj vidiš da voli tebe i tvoj kurac,

miskica30
27.06.2010., 02:00
da ne otvaram novu temu molim par ideja i savjeta što mu napaljujuće pričati u toku seksa.

priznam, na moje iznenađenje, uživam kad mi govori sve i svašta , dahćemo, gledamo se u oči , svršavamo .... :cerek:
htjela bih i ja njemu pružiti slatke riječi koje se tiču samo njega a nemam baš ideja :confused:
što dečki volite od riječi a da je napaljujuće i da ne uprskam sa "suvišnim" riječima :D

milti
27.06.2010., 12:23
da ne otvaram novu temu molim par ideja i savjeta što mu napaljujuće pričati u toku seksa.

priznam, na moje iznenađenje, uživam kad mi govori sve i svašta , dahćemo, gledamo se u oči , svršavamo .... :cerek:
htjela bih i ja njemu pružiti slatke riječi koje se tiču samo njega a nemam baš ideja :confused:
što dečki volite od riječi a da je napaljujuće i da ne uprskam sa "suvišnim" riječima :D

------
- Below examples from a lady's website/guide / can't remember who but she has dedicated website / Some can be used directly or need adapting to men's side..

1. I love the way you kiss me…especially when you kiss me there!
2. I want to get naked with you right now.
3. Say my name when you do that!
4. I love you so much. Can you feel it?
5. Do you like the way that feels?
6. I love feeling your strong arms when you’re on top of me. I love your muscles!
7. Use your mouth on me.
8. I love the things you do with your tongue.
9. You’re so damn gorgeous.
10. What’s that thing you do with your hand? I adore that!
11. Want to see what I really want? Come closer…
12. Strip for me, honey. Slow. I want to savor every inch of you.
13. Do you like the way that looks?
14. I’m going to control you tonight.
15. Use me as your toy.
16. Tell me what you want.
17. I’ll do anything for a sexy lover like you…anything at all.
18. You’re the best lover I have ever had.
19. This is going to be the dirtiest night of your life.
20. Show me what you can do. I know you’re man enough!
21. You can have me any way you want.
22. Look, honey – handcuffs! What can we do with these?
23. Don’t stop, harder!
24. You’re the sexiest thing I’ve ever seen.
25. It drives me crazy when you look at me that way.
26. You know what I want. Give it to me.
27. I want you so bad – can you feel how much?
28. Just lie back and let me make you come.
29. You like that, don’t you? You like it when your woman does that to you?
30. Look how ready I am. Don’t you want to put your dick in there?
31. I adore how naughty you are.
32. You taste so good.
33. Come over here and ride me hard.
34. No one has ever made me come as hard as you can.
35. You make me so damn horny, baby!
36. I want to feel those sweet lips all over me.
37. Fuck me, honey. Right now.
38. I’m going to lick you and suck you until you come.
39. Want to make me scream? I’ll bet you can.
40. Get over here, big boy. Show me what you’re packing.
41. I love it when you nibble on my nipple
42. Do that some more.
43. Your wish is my command.
44. Should I tie you up and make you take it, or are you going to be good?
45. Don’t you dare come until I say you can.
46. I love how big your cock gets when I talk to you like this.
47. Fuck me with your big, delicious dick.
48. How deep can you go? Let’s find out.
49. Lick every inch of me.
50. Only question is…where do you want to come?
51. How do you want me? On my knees? On my back? You choose.
52. Make me scream with that big dick of yours.
53. I’m going to suck you like a lollipop.
54. You give it to me better than anyone else ever could.
55. Do you like the way I fuck you, baby? Tell me.
56. Give me that big, fat baby‐maker. You know what I want!
57. I’m going to do things to you that you’ve only fantasized about.
58. Give me that come, honey.
59. I want it in my mouth.
60. I want it all over me. Cover me with it.
61. Call me names. I love it when you call me your whore.
62. You can fuck harder than that. Give me everything you’ve got!
63. Make me scream like the naughty little slut I am.
64. Do you like it when I make you taste me?
65. I love sucking your rock‐hard cock.
66. Tell me what you’re doing. I want to hear the words.
67. Touch yourself. Let me watch you.
68. Can you see what you’re doing to me?
69. Want a sex slave for the night? I’m yours!
70. Let’s see how many times I can make you come. Want to place bets?
71. Tell me your most secret fantasy.
72. Do you like knowing you’re the only one who fucks me?
73. How dirty can you get? How nasty are you?
74. Oh, yeah, baby…that’s how I like to see it.
75. Watch me touch myself. I love it when you watch.
76. I want you to come in my mouth.
77. Shoot it down my throat.
78. You want to feel me come? Touch me right there – right now!
79. Tell me when, baby. I’ll come with you.
80. How do I taste?
81. For the next hour, you’re my personal sex toy. Deal with it.
82. Pound me with that hard, fat dick!
83. Better be careful…if you don’t do what I tell you, I might stop.
84. What do you want tonight? The French Maid? The Hooker? The Schoolgirl?
85. Pretend you’re a porn star. Fuck me like one!
86. I bet you would like to do this in public. Admit it.
87. Think I can swallow your whole cock? Let’s find out.
88. I’m going to make you come until it hurts.
89. Play with my pussy.
90. Oh, God…that thing with your tongue. Do that again!
91. I love the way it sounds when you fuck me so hard. Hear it?
92. Tell me what you see. Describe it to me.
93. You like it when I spread my legs and take you in?
94. Show me how a real man fucks.
95. You can have any hole you want. Which one will it be?
96. Maybe you should spank me – I’ve been very, very bad.
97. I love getting dirty and naughty with you.
98. Come on, badass – show me how big a boy you really are!
99. Do me like daddy use to do me!
100. Can you come again? I want some more.
101. Do you want more? Take it!

---
Sretno koristenje:)

Pozd.

sunnybarrett
27.06.2010., 12:26
jel' to neki transkript iz porno filmova? :zubo: :D

4fun
27.06.2010., 12:57
99. Do me like daddy use to do me!

Sretno koristenje:)

za ovo pogotovo. :lol:

miskica30
27.06.2010., 15:02
umjesto što prcate i podjebavate miltija bolje bi bilo da se ugledate na njega i podjelite pokoju koju korisnu informaciju :mig:

milti hvala ti, puno si pomogao :s

i još jedno pitanje... zašto me uvijek u toku sexa pita jel ga volim? stvarno mi nije mi lako, jer se navikavam na pričanje s njim u tijeku sexa i kud mu još doslovno moram reći : volim te (pa izgovorim njegovo ime) jer se on ne zadovoljava kratkim odgovorom tipa volim ili da :D nije da se žalim ali mi čudno obavezno me pita jel ga volim i dok svršavam...ne kužim poantu :ne zna:

knick
27.06.2010., 17:30
i još jedno pitanje... zašto me uvijek u toku sexa pita jel ga volim? stvarno mi nije mi lako, jer se navikavam na pričanje s njim u tijeku sexa i kud mu još doslovno moram reći : volim te (pa izgovorim njegovo ime) jer se on ne zadovoljava kratkim odgovorom tipa volim ili da :D nije da se žalim ali mi čudno obavezno me pita jel ga volim i dok svršavam...ne kužim poantu :ne zna:Možda ga to pali. Al ako ga voliš onda to nije problem? :ne zna:

Problem je kad si s curom koju ne voliš, a ona te to stalno pita. Ko mene..
Cijelo vrijeme je bivša pitala: "Voliš li me?". Nisam više mogao trpit i rekao sam "Ne volim".
Šteta, bio je dobar sex. Ali ja imam problema s laganjem, jednostavno ne mogu lagat, dok mi prešućivanje istine ide odlično. :kava:

milti
27.06.2010., 18:46
umjesto što prcate i podjebavate miltija bolje bi bilo da se ugledate na njega i podjelite pokoju koju korisnu informaciju :mig:

milti hvala ti, puno si pomogao :s

i još jedno pitanje... zašto me uvijek u toku sexa pita jel ga volim? stvarno mi nije mi lako, jer se navikavam na pričanje s njim u tijeku sexa i kud mu još doslovno moram reći : volim te (pa izgovorim njegovo ime) jer se on ne zadovoljava kratkim odgovorom tipa volim ili da :D nije da se žalim ali mi čudno obavezno me pita jel ga volim i dok svršavam...ne kužim poantu :ne zna:

U welcome.

Tokom svrsavanja, sve sto zenu pitas ona odgovara iz podsvijesti, znaci govori istinu. Mozda on zna ove neke cake i zeli da se uvjeri da li ga zaista volis. Po meni pretjeruje ako to svaki put radi.

Sta je npr. cesto radim djevojkama, prilikom fenemonalnog svrsavanja koje i dalje traje, kazem im "pusi mi kurac, droljo". O cemu se ovde radi...Dok mi pusi i dok svrsava u isto vrijeme, u podsvijesti ce joj ostati prisjecanje kako je fenomenalan osjecaj dok mi pusi.
Svaki put (ne mora tokom svrsav.) kad mi krene pusiti, osjetit ce ono uzivanje dok je svrsavala. Time je jos vise naviknem da mi pusi i uziva u tome.
Sve je ovo da se razumije cisto iz zadovoljstva za oboje, nema manipulacije niti nagovaranja kod mene.

Pozd.

knick
27.06.2010., 22:10
U welcome.

Tokom svrsavanja, sve sto zenu pitas ona odgovara iz podsvijesti, znaci govori istinu. Mozda on zna ove neke cake i zeli da se uvjeri da li ga zaista volis. Po meni pretjeruje ako to svaki put radi.

Sta je npr. cesto radim djevojkama, prilikom fenemonalnog svrsavanja koje i dalje traje, kazem im "pusi mi kurac, droljo". O cemu se ovde radi...Dok mi pusi i dok svrsava u isto vrijeme, u podsvijesti ce joj ostati prisjecanje kako je fenomenalan osjecaj dok mi pusi.
Svaki put (ne mora tokom svrsav.) kad mi krene pusiti, osjetit ce ono uzivanje dok je svrsavala. Time je jos vise naviknem da mi pusi i uziva u tome.
Sve je ovo da se razumije cisto iz zadovoljstva za oboje, nema manipulacije niti nagovaranja kod mene.

Pozd.Kako ga sereš.. Trebalo bi zabranit internet seljačinama. :kava:

sunnybarrett
28.06.2010., 05:01
pa rekla sam ja odmah da tu nešto ne štima :zubo:

I’m going to make you come until it hurts. :lol: