PDA

View Full Version : Natpisi na majicama za kraj školske godine!

jaa_sb
12.05.2009., 20:14
molim vas pomozite miiii!
mi smo sad osmi razred i smisljamo originalan natpis na majicama za kraj..
ako imate neke ideje ili ste nesto vidjeli molim vas da se javite :)
hvaaalaaa :mig:

garfield01
12.05.2009., 21:34
napises koji si razred kao i svi :D

cartman682
12.05.2009., 23:02
Imaš već 21.3 ovakvih tema. Meni se sviđala ona ideja s osmrtnicama na crnim majicama.

jaa_sb
13.05.2009., 08:25
Imaš već 21.3 ovakvih tema. Meni se sviđala ona ideja s osmrtnicama na crnim majicama.

men nije nest..
nekako mi je preemo..:rofl:
nie mi fora.

jaa_sb
13.05.2009., 08:27
napises koji si razred kao i svi :D

a mi bi nes posebno.mi ne bi ko i svi :rofl:

garfield01
13.05.2009., 08:33
Pretpostvaljam da si iz Broda...(po onom u nicku :D)

Vidjela sam pretprosle godine 2-3 razreda osmasa kraj Save, jedva hodali...
Tako da su bili posebni po tome sto su bili toliko pijani da nisu znali za sebe....:rolleyes:

Djeca :kava:

Napisite: "Sad cemo fazani biti, i od maturanata se kriti" :D

jaa_sb
13.05.2009., 08:53
Pretpostvaljam da si iz Broda...(po onom u nicku :D)

Vidjela sam pretprosle godine 2-3 razreda osmasa kraj Save, jedva hodali...
Tako da su bili posebni po tome sto su bili toliko pijani da nisu znali za sebe....:rolleyes:

Djeca :kava:

Napisite: "Sad cemo fazani biti, i od maturanata se kriti" :D

:top::top::top:
hvaala puuno.:mig:

Dawar
13.05.2009., 09:47
A? kakve majice za kraj osnovnjaka, još malo pa će i norijada bit za osnovnjake.
Stripite se do kraja srednje za takve stvari :)

jaa_sb
13.05.2009., 12:48
A? kakve majice za kraj osnovnjaka, još malo pa će i norijada bit za osnovnjake.
Stripite se do kraja srednje za takve stvari :)

a nzm.ipak bi bilo lijepo da imamo uspomenu i na to..:)

skube_3
13.05.2009., 12:55
Mi si nismo kupovali majice nego je svako donio nekakvu čistu bijelu majicu bez natpisa i svi smo se potpisali na sve majice...moja sad uokvirena visi nad krevetom :top:

garfield01
13.05.2009., 14:03
Mi si nismo kupovali majice nego je svako donio nekakvu čistu bijelu majicu bez natpisa i svi smo se potpisali na sve majice...

To smo i napravili.

nounejm
13.05.2009., 14:35
Mi si nismo kupovali majice nego je svako donio nekakvu čistu bijelu majicu bez natpisa i svi smo se potpisali na sve majice...moja sad uokvirena visi nad krevetom :top:

i moja majica je bila takva i moja je sad uokvirena iznad kreveta!! to je najljepša uspomena :mig:

garfield01
13.05.2009., 15:07
i moja majica je bila takva i moja je sad uokvirena iznad kreveta!! to je najljepša uspomena :mig:

Moja je odavno u smecu :rolleyes:

Razlivena Tinta
13.05.2009., 15:09
Nama je na majicama pisalo ovo:

Prednja strana - Ovo je majica sa 5 zvjezdica, boli nas ***** kaj vi mislite da imate bolje majice od nas! :rofl:
Stražnja strana - Toliko smo složni da smo se dogovorili oko natpisa. :lol:

garfield01
13.05.2009., 15:37
:top::top::top:
hvaala puuno.:mig:

I javi za sto ste se odlucili :D

pinky_girl
13.05.2009., 16:21
molim vas pomozite miiii!
mi smo sad osmi razred i smisljamo originalan natpis na majicama za kraj..
ako imate neke ideje ili ste nesto vidjeli molim vas da se javite :)
hvaaalaaa :mig:

eeee...šta ti ti tražiš natpise za majice po forumima???... i ja sam iz broda pa mal čačkam u vezi tih natpisa...:lol: mogu odma odustat jer ću negdje zadnji dan vidjet te natpise na nečiijim majicama.. :( :cry:

jaa_sb
13.05.2009., 19:47

mi smo se dogovorili da cemo ipak stampat..samo se nismo dogovorili sta.:rofl:

jaa_sb
13.05.2009., 19:48
Nama je na majicama pisalo ovo:

Prednja strana - Ovo je majica sa 5 zvjezdica, boli nas ***** kaj vi mislite da imate bolje majice od nas! :rofl:
Stražnja strana - Toliko smo složni da smo se dogovorili oko natpisa. :lol:

:lol::lol::lol:
preedoobro.hvala.=))

jaa_sb
13.05.2009., 19:49
eeee...šta ti ti tražiš natpise za majice po forumima???... i ja sam iz broda pa mal čačkam u vezi tih natpisa...:lol: mogu odma odustat jer ću negdje zadnji dan vidjet te natpise na nečiijim majicama.. :( :cry:

ma i ja nest trazim.pa sam odlucila sama napravit temu..

Helly99
13.05.2009., 20:53
Mi imamo (maturanti):
Zavrsili smo ekonomsku skolu, a za faks tu je master card :D

Ginny B.
13.05.2009., 21:01
mi smo se dogovorili da cemo ipak stampat..samo se nismo dogovorili sta.:rofl:

e to smo se i mi dogovorili (isto 8. razred)... samo neznamo za teks... ali smo se čak i boju dogovorili XD
ok, imali smo 2 ideje ali su nam ih a i b razred "ukrali" i dali na štampanje... :mad:

_Tin@_
13.05.2009., 21:11
Mi smo generacija u recesiji,
nemamo love za natpis :D

Bijela Ofca
13.05.2009., 21:26

'IDEMO DALJE!'

jaa_sb
13.05.2009., 23:05

:s:top:
predobar..:D

jaa_sb
13.05.2009., 23:06
Mi imamo (maturanti):
Zavrsili smo ekonomsku skolu, a za faks tu je master card :D

:D:D
zaakon..:rofl:

jaa_sb
13.05.2009., 23:07
e to smo se i mi dogovorili (isto 8. razred)... samo neznamo za teks... ali smo se čak i boju dogovorili XD
ok, imali smo 2 ideje ali su nam ih a i b razred "ukrali" i dali na štampanje... :mad:

aiiiiii.:rolleyes:
to je najgore kad neko drpi..mi necemo nikom ni govorit dok ne dode zadnji dan.:)

jaa_sb
14.05.2009., 11:33
I javi za sto ste se odlucili :D

sutra cemo se dogovorit..pa javim. :)

Ginny B.
14.05.2009., 14:19
aiiiiii.:rolleyes:
to je najgore kad neko drpi..mi necemo nikom ni govorit dok ne dode zadnji dan.:)

što je najbitnije nismo mi nikom govorili kaj mislimo imat na majicama... nego jednostavno slično razmišljamo :D

klapaucius
15.05.2009., 00:08
ne kuzim, zasto bi za kraj osnovne stampali majice....?? mi smo isto imali bijele obicne majice i svako se potpisao na njih, mislim da je to i najbolje...

a na kraju srednje natpis nam je bio: "recitiram ustav za gajbu piva!"
(smjer nam je bio upravni referent :D )

_Tin@_
15.05.2009., 18:49
ne kuzim, zasto bi za kraj osnovne stampali majice....?? mi smo isto imali bijele obicne majice i svako se potpisao na njih, mislim da je to i najbolje...

a na kraju srednje natpis nam je bio: "recitiram ustav za gajbu piva!"
(smjer nam je bio upravni referent :D )

Mi smo isto imali majicu na kraju osnovne...
ali to zato što sam isto išla u sb u školu, a tamo se na kraju srednje ne štampaju majice, već je tradicija da se maturanti oblače u kostime (kao za maškare,jel :D) tako da je kraj osnovne zapravo i jedina prilika za nekakav zanimljiv natpis...

strangerica
15.05.2009., 18:58
nama je na prednjoj strani pisalo: rekli su nam da skola nije zatvor a mi ni krivi ni duzni odsluzili 8 godina :)
a na straznjoj: jedan jedini
8a
:zubo: :hekla:

Matrik
16.05.2009., 12:19
koje jos natpise znate

evo par ideja:
- prosjek nam je 5.0 ... PROMILA
- ucim za 5 naucim za 4 odgovaram za 3 zasluzim 2 a dobijem 1

AJ NEKE ORIGINALNE, STO BI MOGLI NAPISAT

cuttie_123
16.05.2009., 15:06
sta ce osmasima stampane majice.... dovoljno je bijela i da se svatko potpise.... to je najoriginalnije....

bezimena666
14.10.2009., 21:16

Jel mi može netko dati link od te teme koja već postoji?

DSJtisak
20.01.2010., 15:41
Par ideja možeš potražiti i na www.DSJ-tisak.com ;)

BUBI69
20.01.2010., 16:25
Mi smo se takodjer potpisivali...

Nazalost ja svoju nisam bio uokvirio pa je jedna od 6. razreda a druga od 8. razreda stajala na zidu dok nisam otisao na faks... ne mozete ni zamislit kakve su boje majica, pogotovo ove od 6. razreda xD

Sad sam ih lijepo spremio, i ako Bog da za nekoliko desetaka godina kad ih izvucem bit ce citave i onda cu se mos smijat tome :D

AnteVoziStoju
20.01.2010., 16:48
8 razred pa pravite majce???ova djeca su sve gluplja i gluplja uskoro ce i kad vrtic budu napustala pravit majce

heleny 15
10.02.2010., 16:04
Ha,ha,ha...ma mi to svake godine radimo kad zavrsava skola...onako na zadnji dan svi hodamo u išaranim majicama,zakon :s

Engelchen00012
10.02.2010., 16:18
Jedna generacija maturanata imala je natpis, koji mi se prilično svidio:

GAME OVER
Mission failed:zubo:

Razlivena Tinta
10.02.2010., 18:48
Prošle godine su jedni osmaši imali na majicama "Jebiga, nismo se niš dogovorili!" :zubo:

daca_bm_92
03.09.2010., 12:33
eto mi ćemo sd 4. razred srednje ekonomske škole...pa također raspravljamo oko natpisa za majice....toliko toga sam našla na internetu, a najdraži su mi: "dođoh, vidjeh, jedva prođoh" i " ekonomist bit je fora, sjediš kući i primaš pare s biroa"...aa na kraju osmog razreda smo imali natpis - došli smo do kraja idemo iz "raja"....

Ana So
25.09.2010., 14:35
Mi smo ove godine imali na majicama natpis "Maturirali na drogama"

Donald Duck
29.09.2010., 18:08
ja kad sam završio srednju...zadnji dan škole svi smo obukli crvene majice a s obzirom da smo bili najgore odjeljenje u povijesti škole i stalno "ratovali" sa direktorom (čak su 2 učenika istjerana i prije vremena iz škole) natpis na majicama je bio: "JEBI SE DIREKTORE"...al majice smo obukli tek 10 minuta pred izlazak iz škole da nas neko ne bi vidio i ne daj Bože zabranio da u njima izađemo...

Gigi06
29.09.2010., 18:40
pa kaj je vama... pa normalno da se rade majce za kraj osmog....mi smo imali neke sugave xd....uglavnom sad u njoj kosim travu:lol:

a ove godine cemo radit i za kraj 4. nadam se da nebudu opet neke luzerske:flop:

~SuNshiNe~
29.09.2010., 19:51
Mi smo u 8. imali napisano ''8.b has left the building'' i onaj EXIT znak, a tipić na znaku je imal elvis-frizuru. :p

željko klen
04.04.2011., 19:37
može neki natpis za majce???
hvala.....:)

može danas neki natpis.....žuri mi se...jer ovaj tjedan idemo štampat....
HVALA

zeznut_lik
30.04.2012., 17:43
Molim vas predložite nekakav natpis za kraj školske godine, za osmi razred, i bez mudrovanja što će majice za kraj 8 razreda i tako, samo tko ima prijedlog neka ga napiše, hvala. :D

ninich
05.05.2012., 20:06
Molim vas predložite nekakav natpis za kraj školske godine, za osmi razred, i bez mudrovanja što će majice za kraj 8 razreda i tako, samo tko ima prijedlog neka ga napiše, hvala. :D

Pa zašto bi ti netko mudrovao što će majice za kraj 8. razreda, i mi ćemo ih imati, kod nas uvijek svi osmaši imaju te majice, to je normalno. Još ne znamo koji će nam natpis biti, ni oko boje majica se ne možemo dogovoriti.

HomoStupidus
05.05.2012., 21:28

BOOMERANG GENERACIJA!

Ako je vaš razrednik/razrednica iz hrvatskog, može i ovako:

BUMERANG NARAŠTAJ!

napadostrimlist
22.05.2012., 15:29
eo vako , ja uskoro zavrsavam osmi razred , i uvjek se na kraju osmoga razreda napravi nekakva metafora za kraj skole pa se istiska na majicu , npr . Mi smo svrsili a vi jos gurate ,....
jeste li vi to radili i koje ste metafore koristili ?
ovdje nabrajajte sto vise skolskih metafora moguce ( mogu i proste ) !

trust
23.05.2012., 13:38
eo vako , ja uskoro zavrsavam osmi razred , i uvjek se na kraju osmoga razreda napravi nekakva metafora za kraj skole pa se istiska na majicu , npr . Mi smo svrsili a vi jos gurate ,....

Uzmite obične bijele majice i kemijskom napišite: kakva majica, takva država

možeš ju još i poderat malo (po želji) :ne zna:

ninich
25.05.2012., 17:45

ja sam samo čula za natpis "svršili smo al još guramo"

nevezano za ove matefore naš razred se dogovorio i imati ćemo natpis "Nismo se drogirali, "malo" smo pili, al ' prijatelji uvijek bili!" :)

pita-od-jabuke
26.05.2012., 13:56
'Ko nema u vugla nek' gugla :D xD

aurorić
10.07.2012., 22:25
sve smo mogli, sve smo smijeli, i bili smo što smo htjeli :D

beckyhahaha
16.05.2013., 16:19
mi smo našoj razrednici dali fluroscentno zelenu majcu ma kojoj je pisalo : e naša Smiljo (tak nam se zove razka :P) nisi ti Ksena da se boriš protiv nas 17 kretena i svi smo se potpisali na leđa ... a mi smo imali : carevi smo kakvih nema u zbornici glavna tema :P i isto smo se ptpisivali jedni drugima na majce :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping:

sesve
16.05.2013., 17:12
prel000000di ste :vrisssssssssssssssssst: