PDA

View Full Version : Eucerin

stranice : [1] 2

Lampica
06.04.2004., 17:12
Dali je iko od vas koristio neke Eucerinove prozivode??

Vidim ih u svim apotekama, i cujem da ih mnogo zena/djevojaka koristi?

interesuju me vasa iskustva:confused: :confused:

:w

Kya
06.04.2004., 17:30
moj buraz ima dosta problema s aknama i miteserima i otkad je počeo koristit neki Eucerin gel i tonik stvarno se vidi poboljšanje :top:

Lali Puna
06.04.2004., 17:58
ja imala gel za umivanje masne kože

meni, nit pomoglo nit odmoglo...

soks
06.04.2004., 18:00
evo ja koristim njihovu hidratantnu kremu s faktorom 15 već godinu dana i super je

Noemi
06.04.2004., 20:21
BAs sam razmisljala da ju kupim.Imala sam Lipobalance za zimu i sad mi je premasna.
Nazalost ne mogu dobiti tester:rolleyes: kazu kod nas da Eucerin uopce nema testere.A za Lipobalance mi je dala teta u ljekarni u Vinogradskoj bez problema.

dora
06.04.2004., 20:48
Imam Eucerin mlijeko za tijelo. Skuplje od uobicajenog, al vrijedi svake lipe. :top:

Annie1
06.04.2004., 21:05
dora kaže:
Imam Eucerin mlijeko za tijelo. Skuplje od uobicajenog, al vrijedi svake lipe. :top:

:top: Potpisujem! Jest da je oko 80 kn, ali...:top:

Shtefitza
06.04.2004., 21:13
Koristim Eucerin-ovu originalnu kremu. (Proizvodjac: Beiersdorf, kao i Nivein). Ona je masna, tesko razmaziva, ali prekrasno hidratantna, ne iritira uopce. Cak niti ne uzrokuje pristice, ako nakon sto pustis da se par minuta upije, namocenom papirnatom maramicom obrises visak. Jedini manjak: ta cijela procedura je malo dosadna.

Probala sam i Eucerinovo mlijeko za tijelo. Malo je masnije od mlijeka za tijela na koja sam navikla, nije bilo lose, ali nekako nisam bila pretjerano nagla da ga trosim, pa je zavrsilo u smecu.

Eucerinovu liniju za lice nisam probala.

Eucerinovo mlijeko sa zastitom od sunca SPF30 - mogu reci sve najbolje. Nije masno, ne iritira, malo ostavlja bjelkasti trag, jer sadrzi kombinaciju fizikalnih spf-ova uz to sto sadrzi i kemijske. Bijeli trag se moze zakamuflirati puderom, pogotovo onim "tekucim puderima u prahu" powder foundation.

Ovih ddana isprobavam jedno drugo mlijeko SPF 30, takodjer sa fizikalnim faktorima, malo manje se bjelasa. Derma Topix. Javim ako se jave kakvi problemi. :rolleyes: :D

traxdata
06.04.2004., 21:16
ja imala neki losion sa ureom, kakti za masnu kozu lica..taj losion je bil tak masan, da sam ga hitila..zal mi je sam tih 70 kuna kaj sam dala za njega..

pink_cat
06.04.2004., 21:20
Noemi kaže:
Nazalost ne mogu dobiti tester:rolleyes: kazu kod nas da Eucerin uopce nema testere..

ja sam došla u ljekarnu, opisala ženi kakvu kožu imam i ona mi je dala uzorke za kompletnu njegu kože lica i tijela. tak da ti definitivno lažu kad kažu da nema uzoraka.

traxdata
06.04.2004., 21:29
ma, ima testera, lazu!!!!!!!!!
znam da sam ih ja koristila, kad nisam imala love:D
testeri sluze za crne dane:D

326
07.04.2004., 00:04
imala sam neki eucerinov sapun za lice za osjetljivu kožu.. prva 2 tjedna je bio ok, a onda sam dobila alergiju :rolleyes:
to je jedino što sam probala od njih..

Annie1
07.04.2004., 07:00
Njihova krema za lice je meni koma.:flop:

Testera, naravno, ima

Lampica
07.04.2004., 08:33
Nisam se usudila eksperimientisati, obzirom da imam jako cudnu kuzu

T zona masna uzas, ali eto nekako se trudim da to suzbijem:mad:

ali bubuljica nemam, niti jednu,
a sa druge strane obrazi su mi jako suhi:rolleyes: :rolleyes:

Na kraju sam juce kupila L"Oreal-ovu kozemtiku u 3 koraka PURE ZONE

1 Sapun tekuci za umivanje
2 tonik
3 masku za T zonu

e kakvo je to cemo vidjeti.

Ima li iko iskustava sa ovim
:confused:

P.S: toliko ste me obradovale sa informacijom da Eucerin imamlijeko za tijelo (nisam stvarno znala), odma danas idem da ga kupim, obzirom da sam fan svih mlijeka za tijelo

Sanja :o)
07.04.2004., 10:05
Imam problematicnu i masnu kozu i koristim Eucerinov gel za umivanje i puuuuno mi je bolje :)
Imace, postoji i kolekcija i za suhu i osjetljivu kozu!

Ne znam, meni njihovi proizvodi stvarno pasu!

soks
07.04.2004., 10:34
Lampica kaže:

........

2 tonik
3 masku za T zonu

Nisi se usudila ekspermentirat pa si uzela nešto o čemu isto ništa ne znaš, ha? Nemam iskustva s ovim proizvodima, imala sam lorealovu dnevnu kremu prije par godina, ali sam od nje dobila alergiju, kao uostalom i od većine krema koje sam koristila, jedino od vishya i eucerina nisam dobila ništa.

Winona
07.04.2004., 11:09
Sanja :o) kaže:
Imam problematicnu i masnu kozu i koristim Eucerinov gel za umivanje i puuuuno mi je bolje :)
Imace, postoji i kolekcija i za suhu i osjetljivu kozu!

Ne znam, meni njihovi proizvodi stvarno pasu!

tocno, eucerin kolekcija ima nekoliko ( suha koza, problematicna koza, masna koza, zrela itd.)

Ja koristim onu wash emulziju 500 ml na pumpicu godinama, cijenom povoljna a traje vjecno.

I sve opere, ja sam samo time skidala sminku. Jako je blaga pa se i bebaci mogu time prati.

verica
07.04.2004., 11:14
Ja koristim Eucerin ulje za tuširanje otkada su liječnici preporučili Eucerin proizvode mojoj šogorici za dijete koje ima neurodermitis. Meni je koža jako suha i osjetljiva i reagira na gotovo svako sredstvo za tuširanje, a sa Eucerinom je OK.

Moj muž ima malo seboroičnu kožu na licu i uobičajena muška kozmetika mu nije odgovarala, pa sad koristi Eucerin za posebno osjetljivu kožu - gel za pranje lica i kremu. Dosta je zadovoljan s tim, doduše prije nekog vremena namazao je lice sa onim melkfettom iz DM-a od Balee i kaže da mu je to najbolje što je ikada probao :rolleyes: :D - super, to košta 5 Kn a Eucerin skoro 100 :D

Noemi
07.04.2004., 12:01
Winona kaže:
Ja koristim onu wash emulziju 500 ml na pumpicu godinama, cijenom povoljna a traje vjecno.

.
Tog s pumpicom ovdje nema...

Zelda
29.04.2004., 14:06
ja sam probala za Eucerin tekucina za umivanje i krema Eucerin Lipobalance, i nisam bila zadovoljna, lice mi je izgledalo jos gore, a da ne velim da ta mala kremica kosta 116 kn, katastrofa

goldi
02.05.2004., 10:33
ja sam inace koristila vichy thermal S1 i bila jako zadovoljna, ali mi vrag nije dao mira pa sam za promjenu kupila Hydro-Balance. Nisam zadovoljna, ova vichyeva mi je puno bolja.

Shtefitza
04.05.2004., 22:34
Shtefitza kaže:
Ovih ddana isprobavam jedno drugo mlijeko SPF 30, takodjer sa fizikalnim faktorima, malo manje se bjelasa. Derma Topix. Javim ako se jave kakvi problemi. :rolleyes: :D

Uf, s ovim sam jako zadovoljna!!!! :) :) :)
:klap: :cheer: :rock:

Koristim ga svakodnevno, malo se prepudram i divno!! Potpuno prirodno i neprimjetno. A odlicna zastita od sunca. Stavim ga i na vrat i dekolte, a bome i na ruke. Nije uopce skup. :)

Štrikalica
09.05.2004., 12:49
Lampica kaže:

T zona masna uzas, ali eto nekako se trudim da to suzbijem:mad:

ali bubuljica nemam, niti jednu,
a sa druge strane obrazi su mi jako suhi:rolleyes: :rolleyes:

2 tonik
3 masku za T zonu

imam ja (jest da malo kasnim ali :D )

Loreal pure zone kicks ass! stvarno! preporučam svima..

a sad sam (na vaš nagovor hehe) zveknula 300 kn na Eucerinovu liniju za prištiće...e pa pimples beware! čim dođem doma bacam se vas :mad: :mad: :mad:

Leilani
15.05.2004., 16:26
Ja sam probala eucerin ulje za tuširanje. Kada sam imala alergijsku reakciju dermatologinja mi je zabranila tuširanje uobičajenim gelovima za tuširanje i preporučila eucerin ulje. Stvarno je zakon. Savršeno za suhu kožu. :top:

DeeDee
24.05.2004., 12:14
I meni je dermatologica preporucila Eucerin, kreme za lice i ulje za tusiranje jer sam od svega ostalog imala alergiju.

Rekla je da Eucerin nema dodatnih boja i mirisa koji u biti jesu glavni krivci za iritacije koze.

Meni je stvarno pomoglo.

Štrikalica
25.05.2004., 12:53
DeeDee kaže:
I meni je dermatologica preporucila Eucerin, kreme za lice i ulje za tusiranje jer sam od svega ostalog imala alergiju.

Rekla je da Eucerin nema dodatnih boja i mirisa koji u biti jesu glavni krivci za iritacije koze.

Meni je stvarno pomoglo.

ja ga (kao što se vidi dva-tri posta iznad) koristim odnedavno..ne mogu se baš zakleti da je stanje neš bolje, ali ne mogu baš sa sigurnošću tvrditi da nije..valjda treba proći još malo vremena..

verica
26.05.2004., 17:43
Meni je Eucerin ulje za tuširanje isto odlično,od svakog drugog sredstva mi se stvore pravi suhi 'otoci' na koži koji svrbe, a kada koristim Eucerin toga nema.

DeeDee
27.05.2004., 13:54
verica kaže:
Meni je Eucerin ulje za tuširanje isto odlično,od svakog drugog sredstva mi se stvore pravi suhi 'otoci' na koži koji svrbe, a kada koristim Eucerin toga nema.

bas je i kod mene upravo to bilo!!!
a od krema uzasna alergija!

ali kad sam pocela sa eucerinom, za jedno 2 tjedna se sve potpuno smirilo i eto, sad je se sve super i sretna sam!:)

Štrikalica
13.06.2004., 09:57
Znam da je bilo..al da ne izvlačim stari topic na vrh..i da bude uočljivije.. :D

Daklem, nakon kaj sam ovdje pročitala preporuku za Eucerin, odlučila sam se za kupnju kolekcije..ne sjećam se točno cijena, ali znam da je gel za pranje lica, tonik i krema sve skup došlo oko 300 kn.. :rolleyes: :bespomoćno sliježe ramenima:

Ja stvarno imam problematičnu kožu koja reagira na sve (ne samo na licu - muče me i leđa i dekolte itd..), ali žene moje - ovo je zakon! e, kako je meni to pomoglo! nemreš vjerovati :cheer:

ne znam - vjerojatno na različite kože različito reagira..ali ja sam našla svoj Eldorado :trio:

toplo preporučam!

:top:

piccola
13.06.2004., 20:01
na koji nacin ti je pomoglo??? ja se uvijek trackam sa svim i svacim i uvjek nesto mijenjam ali nikad nisam 100% zadovoljna.

mrkvich
13.06.2004., 22:09
neko j eu jednom topicu spomenuo onu neko Avene-Cleanance K i ja to fino kupila (kremicu i gel) i bumo vidli kaj bu bilo....zasad je fino za kozu,t-zona se ne masti,bash radi neki fini slojcek na kozi..

LadyInRed
14.06.2004., 07:14
mrkvich kaže:
neko j eu jednom topicu spomenuo onu neko Avene-Cleanance K i ja to fino kupila (kremicu i gel) i bumo vidli kaj bu bilo....zasad je fino za kozu,t-zona se ne masti,bash radi neki fini slojcek na kozi..

to je i mene isprva oduševilo, taj "fini slojček":D istina, koža je svilenkasta i nema sjaja. ali upravo taj filter koji napravi na koži meni začepi pore i drugi dan buuuu prištići. nisam zadovoljna s tom Cleanance K. ali jesam s hidratantnom kremom koja ide s njom u kompletu.

Štrikalica
14.06.2004., 07:20
piccola kaže:
na koji nacin ti je pomoglo??? ja se uvijek trackam sa svim i svacim i uvjek nesto mijenjam ali nikad nisam 100% zadovoljna.

prošlo 90% toga :jumping:

jedino je malo, kaj ja znam..neugodna za lice - u smislu, nije ti gušt mazati se s tim - nit je miris nešto nit je gustoća, masnoća..al pretrpiš kad znaš da djeluje :)

mrkvich
14.06.2004., 09:43
LadyInRed kaže:
to je i mene isprva oduševilo, taj "fini slojček":D istina, koža je svilenkasta i nema sjaja. ali upravo taj filter koji napravi na koži meni začepi pore i drugi dan buuuu prištići. nisam zadovoljna s tom Cleanance K. ali jesam s hidratantnom kremom koja ide s njom u kompletu.

ah...otuda znaci pristici....:)
nek koja je pak ta druga krema?je kaj valja?

LadyInRed
14.06.2004., 10:04
mrkvich kaže:
ah...otuda znaci pristici....:)
nek koja je pak ta druga krema?je kaj valja?

ja sam dobila tu drugu kao tester uz prvu (isto tester). kod masne kože je OBAVEZNA dobra hidratantna krema. jer koliko god imaš T-zonu masnu, ili ti je cijelo lice masno, preparatima za masnu kožu ti zapravo svoju kožu površinski isušuješ, a ne čini ti se da je tako. zato je u pavilu masna koža i dehidrirana, fali joj vlage. ja koristim Rosal kolekciju za masnu kožu godinama, ali uvijek pazim da imam dobru hidr. kremu koju stavljam 1-2 dnevno. Vichy termal S1 mi recimo jako odgovara.

ne znam ti ime ove od Avene, pogledati ću, ali inače savjet, kada stavljaš bilo što za suzbijanje sjaja kože, omogući svojoj koži i kvalitetnu hidratantnu zaštitu. to je obavezno:)

lucija
15.06.2004., 08:11
Bila sam na putovanju i od tvrde vode dobila sam prestrasne napadne suhe kože (a i inače stalno kupujem mlijeka i kreme jer nema dovoljno vlažne i masne kreme za mene :( ), sa crvenilom, peckanjem, zatezanjem, osipom....

I kupila sam Eucerin mlijeko za kožu s 10% uree. To mi je spasilo put, a mislim i život (nemreš živit bez kože, jel tako). I meni su noge najstrašnije suhe (ne znam jel to neka cura napisala na ovom topicu, il onom starijem o Eucerinu). Mislim da je to od brijanja. Odlučila sam bila ić na depilaciju voskom, al me zabrinulo ono što sam pročitala ovdje - s kapilarima, uraštanjem dlačica itd... Joj... ipak ću se morat brijat, čini se meni :rolleyes:

Super je, fakat ima efekta, ali mislim da mi za normalan život ipak ne treba 10%-otni, nego prije 2%-otni jer ovaj fakat stvori neki film na koži, što je bilo pozitivno tamo gdje je voda iz pakla, ali ovdje mi to samo smeta...

Jedini bed s tome kozmetikom je to što se teško razmazuje, ima gadan miris, i ostavlja zaštitu ko da se mažeš nekom ljekarijom (a zapravo se i mažeš)... al kad je frka, ne pitaš jel boli.

matsa
15.06.2004., 12:22
Ja sam dosad koristila Avene laganu hidratantnu kremu i ta mi je bila super. Ali kako su mi pore sve proširenije oko T zone, a već pomalo i sa strane, tu se nakuplja svakakvih sranja, iako ja čistim dosta dobro, ali nemreš valjda spriječiti stvaranje miteserčića i takvih sitnih prištića (znam da bi trebalo ić na čišćenje lica, al ne da mi se to). Enivej, ja jučer kupila Avene Cleanance (bez K, obična) i mogu reći da mi se tekstura čini OK, čini mi se da ne isušuje, vidjet ću da li ću morati stavljati još hidratantnu kremu ispod. Nije sama voda, kao sve takve za malo masniju kožu, već je vrlo gusta.

Al sam kupila još jednu super stvar - ovo malo off topic - naime, imam jaako osjetljive oči i mučila sam se već dugo s raznim sredstvima za skidanje šminke s očiju, jerbo su mi smetali - kupila jučer od Avena gel za skidanje šminke i mogu samo pohvalit.

Kao što vidite, moj posjet apoteci jučer je otprilike bio ono - "operacija uspješna, pacijent umro" - pod pacijentom mislim na svoj novčanik. :D

Noemi
15.06.2004., 13:34
Probala Eucerinov gel za ciscenje lica,dobila sam pristica kao krastavac:(

Clea
15.06.2004., 14:48
lucija kaže:
Bila sam na putovanju i od tvrde vode dobila sam prestrasne napadne suhe kože (a i inače stalno kupujem mlijeka i kreme jer nema dovoljno vlažne i masne kreme za mene :( ), sa crvenilom, peckanjem, zatezanjem, osipom....

I.

ako imas suhu kozu po tijelu, dobro ti je ponkead i ulje...ja sam kupila neko jadransko ulje u onom dućanu u staroj vlaskoj, preko puta badrova...

s tim se par puta dobro izmasiras, i nakon toga ti se stanje znatno popravi...

znam da mi je neposredno prije toga koza bila ko flis papir od johnsonovog bejbi ulja i raznih krema...

dobra je i od l'oreala nutrilift ona bijela...

ne znam, ja mislim da imam ekstremno suhu kozu tak da mislim da bi ti to pomoglo...

sad se vise ne masiram redovito, nego koristim neku kremu protiv celuluta koje nema kod nas, ali mi je sasvim dovoljna nakon sto sam se dobro izmasirala uljem...

hana
15.06.2004., 15:40
ja sam bas komentirala eucerin isto na nekom topicu, jedno vrijeme sam koristila vichy ali sam se vratila na eucerin :top:
eldorado kako kazes (da ne ureknem)
a sta se trackas s njim i po ledima/dekolteu ili samo lice? :confused:

sunčica
15.06.2004., 19:04
LadyInRed kaže:

ja koristim Rosal kolekciju za masnu kožu godinama, ali uvijek pazim da imam dobru hidr. kremu koju stavljam 1-2 dnevno. Vichy termal S1 mi recimo jako odgovara.

pa koliko to ti kremica staviš na sebe :confused: :confused:

ja isto koristim Avene :top: .
Probala sam i novi Vichy, ali mi nije bila tako dobra

za dehidraciju kože, termalna voda :top:

Winona
15.06.2004., 21:42
To mi je spasilo put, a mislim i život (nemreš živit bez kože, jel tako). I meni su noge najstrašnije suhe (ne znam jel to neka cura napisala na ovom topicu, il onom starijem o Eucerinu). Mislim da je to od brijanja.

ja imam jedino suhu kozu na nogama :rolleyes: nigdje drugdje. I ne brijem se. Tak da nije od toga. Barem ne kod mene. Meni pomaze onaj losion od Vichy-ja.

Nemaju mi Eucerin proizvodi ruzan miris, barem ne oni koje sam ja koristila. dapace nemaju mi gotovo nikakav miris :D sto i jest karakteristika "medicinske" kozmetike

Dodatak parfema moze samo dosatno iritirati kozu.

I ja sam stari eucerin pristasa ( to i vichy su mi veteranske firme na mojim policama) i razveseli me vidjeti nove poklonike

;) :W

lucija
16.06.2004., 08:44
Clea kaže:
ako imas suhu kozu po tijelu, dobro ti je ponkead i ulje...ja sam kupila neko jadransko ulje u onom dućanu u staroj vlaskoj, preko puta badrova...

s tim se par puta dobro izmasiras, i nakon toga ti se stanje znatno popravi...

znam da mi je neposredno prije toga koza bila ko flis papir od johnsonovog bejbi ulja i raznih krema...

dobra je i od l'oreala nutrilift ona bijela...

ne znam, ja mislim da imam ekstremno suhu kozu tak da mislim da bi ti to pomoglo...

sad se vise ne masiram redovito, nego koristim neku kremu protiv celuluta koje nema kod nas, ali mi je sasvim dovoljna nakon sto sam se dobro izmasirala uljem...

Zapravo, i ja koristim ulje, i to jojobino s par kapi bergamota. Time se namažem prije mazanja kremom, ne redovito, ali opet dosta često. :top: Al volim to finiširat s kremom jer se bolje upije i koža je zaštićenija.

BTW od čega je to jadransko ulje?

Štrikalica
16.06.2004., 09:49
hana kaže:
ja sam bas komentirala eucerin isto na nekom topicu, jedno vrijeme sam koristila vichy ali sam se vratila na eucerin :top:
eldorado kako kazes (da ne ureknem)
a sta se trackas s njim i po ledima/dekolteu ili samo lice? :confused:

posvuda :D

sva se iskrivim i isteglim, ali natrackam ;)

Clea
16.06.2004., 10:01
lucija kaže:

BTW od čega je to jadransko ulje?

ruzmarin, kadulja , bor i anis...ima jak miris od svega toga...

lucija
16.06.2004., 10:15
Hm, a kak se zove to ulje i gdje da ga kupim. E, i koliko košta :cool:

LadyInRed
16.06.2004., 10:50
sunčica kaže:
pa koliko to ti kremica staviš na sebe :confused: :confused:

ja isto koristim Avene :top: .
Probala sam i novi Vichy, ali mi nije bila tako dobra

za dehidraciju kože, termalna voda :top:

kolekcija Rosal podrazumijeva mlijeko, tonic i kremu. koja nije krema- podloga, nego noćna krema. dnevna krema je obavezno hidratantna;)

za dehidraciju kože je sve što je na bazi termalnih voda savršeno. ili samo termalna voda. Vichy Termal S1 je ista stvar samo krema, ali znam da Vichy ne odgovara svima. obično onima kojima ne odgovara, odlična im je Avene:) kod mene je obrnuto.

Clea
16.06.2004., 11:30
lucija kaže:
Hm, a kak se zove to ulje i gdje da ga kupim. E, i koliko košta :cool:

jadransko :D ;)

'aromatica' ducan, stara vlaska, preko puta badrova otprilike...

mislim da je oko 50 kunica...

hana
16.06.2004., 15:46
shree_kali kaže:
posvuda :D

sva se iskrivim i isteglim, ali natrackam ;)

:top: :top:

marija82
20.08.2006., 13:54
kakva su vam iskustva s njim?

evo ja koristim kremu za tijelo sa 10% uree i odlicna je, toliko da i stopala mazem s njom i super su mekana, bolje od ijedne kreme za stopala.
vidim da imaju i velik raspon krema za lice, mene zainteresirale one hydro balance kreme za lice. evo stranice http://www.eucerin.de/empfindliche_gesichtshaut/feuchtigkeitspflege.asp

Andjelcic
20.08.2006., 15:57
ja sam koristila kolekciju za problematičnu kožu lica, apsolutno nikakav efekt nisam vidjela.

Modesti
20.08.2006., 16:51
ja kupila njihovu hydro balance i kremu za sunčanje za klince.Zadovoljna sam i namjeravam još isprobati njihovih proizvoda.

plavooka_zver
20.08.2006., 16:53
ja sam koristila kolekciju za problematičnu kožu lica, apsolutno nikakav efekt nisam vidjela.

Ja isto...Nikakvu razliku nisam primjetila,a to mi je dermatologica preporučila...A bezveze...

Rock Star
20.08.2006., 18:58
Loš omjer kvalitete i cijene. Skupo za ono kaj nude.

Piggy
20.08.2006., 22:56
Totalno sranje! Žali Bože love koju sam bacila na šampon i kremu, samo mi je stvorilo još više problema...:mad:

molly*
21.08.2006., 06:27
ja sam jako zadovoljna s losionom za nečistu kožu. jaaaako! nakon dugo vremena problema s prištićima jedino mi je to pomoglo! i krema za nečistu kozu mi je ok bila, al malo mi previse isuši kožu pa ju nisam često koristila.

naomi
21.08.2006., 11:58
ja sam jako zadovoljna s losionom za nečistu kožu. jaaaako! nakon dugo vremena problema s prištićima jedino mi je to pomoglo! i krema za nečistu kozu mi je ok bila, al malo mi previse isuši kožu pa ju nisam često koristila.

takodjer!! probala sam kompletnu liniju za masnu i problematićnu kožu i jedino mi taj losion super pomaže koristim ga sigurno već više od 4 god bez prestanka, ostalo nikakav efekt. dok mom bratu kad ima prištiće krema iz te linije je bila spas.

ja bi sad probala onu hidro balance, imam masnu kožu, jel ju probao netko?

amber
21.08.2006., 12:35
evo ja iz kade :D - kupila ulje za tuširanje pH5 i odma ga isla isprobat i jedino sta mogu reci - I like it!

lorelai6
21.08.2006., 19:25
probala sam nekoliko testera, nisam baš impresionirala. prijateljica se kune da joj je hidro balance spasio kožu.
živcira me šta ni na jednom proizvodu ni testeru nemaju upute na engleskom, sve je na njemačkom, pa pola toga ne kužim i ne znam za šta je koja krema:flop:

croft
21.08.2006., 20:49
obozavam eucerin kao i ostalu kozmetiku iz apoteke :cerek:

moji favoriti su krema Q10 za podrucje oko ociju i peeling za necistu kozu

anya
22.08.2006., 06:57
Je li netko probao njihovu liniju sa nekom kiselinom koja navodno puni sitne borice i koriste je kiruzni u estetskoj kirurgiji. Vidjela sam tu reklamu u novinama ali nisam i takvu kremicu za oko očiju.

Lilit
22.01.2008., 23:15
ja kupila njihovu hydro balance i kremu za sunčanje za klince.Zadovoljna sam i namjeravam još isprobati njihovih proizvoda.

kakva je ta hydro balance i koliko kosta?

Shtefitza
24.01.2008., 03:05
Samo da pohvalim Eucerin CoQ !! :top:

Lilit
30.01.2008., 18:57
pa sam za promjenu kupila Hydro-Balance. Nisam zadovoljna, ova vichyeva mi je puno bolja.

zasto nisi zadovoljna?

Ja sam probala eucerin ulje za tuširanje.

kako se tocno zove i koliko kosta?

ja kupila njihovu hydro balance i kremu za sunčanje za klince.

kakva ti je?

Inanna
30.01.2008., 20:02
Imam neku kremu za sunčanje od Eucerina SPF 50, i stvarno je dobra. Kupljena je u ljekarni, oko 140,00 kn.
Ali zaštita je prva liga. Inače imam jako osjetljivu kožu (barem što se tiče sunčanja) i čim se imalo sunčam sve me steže i peče, no ova krema je sasvim lagana, lako se upija i koža mi je super i nakon cjelog dana na plaži.
Druge prizvode nisam probala, no ovaj mi je o.k..

hro
31.01.2008., 14:49
Ja koristim stalno Eucerin losion za suhu kožu s ureom (ima s više % uree i manje) i to je definitivno najbolja stvar za presušenu, isušenu kožu. Preporučio mi je to bio dermatolog jednom davno zbog nekakvih lišajeva i flekica koje sam dobila od suhoće i stvar funkcionira.

liliput99
31.01.2008., 15:53
Eucerin® Hydro-Protect krema (50ml), jel ko probao
ili hydro balance za mjesovitu i masnu kozu
:)

alison
31.01.2008., 16:38
Ja koristim stalno Eucerin losion za suhu kožu s ureom (ima s više % uree i manje) i to je definitivno najbolja stvar za presušenu, isušenu kožu. Preporučio mi je to bio dermatolog jednom davno zbog nekakvih lišajeva i flekica koje sam dobila od suhoće i stvar funkcionira.

Super mi je taj Eucerin (s 10% uree), najbolji za suhu kožu, samo što malo smrdi.

Cleooo
04.02.2008., 19:42
meni je odličan :cerek:
upravo me spašava, niš mi nije pomagalo osim masti, al ovo s 10% uree je genijalno..nema više perutanja ni svrbeža :top::top::top:
sad razmišljam da si uzmem i ulje za tuširanje s ureom :mig:

i da, to je proizvod bez dodataka mirisa..jest da ima neki miris, al to je toliko je blag i izgubi se da je zanemariv, a i nije nimalo neugodan, ne bih nikad rekla da smrdi....

alison
04.02.2008., 20:42
meni je odličan :cerek:
upravo me spašava, niš mi nije pomagalo osim masti, al ovo s 10% uree je genijalno..nema više perutanja ni svrbeža :top::top::top:
sad razmišljam da si uzmem i ulje za tuširanje s ureom :mig:

i da, to je proizvod bez dodataka mirisa..jest da ima neki miris, al to je toliko je blag i izgubi se da je zanemariv, a i nije nimalo neugodan, ne bih nikad rekla da smrdi....

nije baš da smrdi, ali ni ne miriši najbolje (i dragom se ne sviđa miris), ali stvarno je najbolji za suhu kožu

bumi0903
04.02.2008., 21:45

ja koristim hydroprotect fluid u bocici sa pumpicom. Odlican mi je za hladnije vreme,cak i ispo pudera. Stiti o hlanoce i vetra, a pritom ga koza fino upije i ne zatvara pore. Moja koza je mesovita, a preko zime sam ga koristila i ispod pudera

Lilit
04.02.2008., 21:55
kakav je to hydroprotect fluid? mozes nac sliku? mislim da toga nema kod nas :misli:

Annnete
05.02.2008., 14:49

koristim hydro protect kao dnevnu i njihovu Q10 nocnu i mogu rec da sam prezadovoljna. sklona sam dermatitisu, od drugih krema mi je stalno lice reagiralo, ovo mi je fenomenalno.
nakon pustih isprobavanja to je to, ostajem na eucerinu do daljnjega...

Lilit
05.02.2008., 18:18
jel masna ta protect?

bumi0903
05.02.2008., 22:49
kakav je to hydroprotect fluid? mozes nac sliku? mislim da toga nema kod nas :misli:

evo ga

Lilit
05.02.2008., 22:58
hmm ja toga nisam vidjela kod nas... di si ti to kupila?

btw neko je gore vislje napisao da nema uputa na eng nego samo na njem ali ima upute na hrv...

Annnete
06.02.2008., 10:35
hydro protect nije masna, stavljam je ko podlogu ispod pudera i ok je.
Q10 (nocna) je malo masna, al to mi odgovara jer ona valjda svoje radi preko noci.
btw, kupila sam i njihov balzam za usne lip repair, odlican je :top:

sto vi sve koristite od eucerina?

Lilit
06.02.2008., 10:53
ja sam u svojoj teen fazi koristila onaj crema gel za masnu i problematicnu kozu i odlican mi je bio
sad koristim losion za tijelo sa ureom jer imam problematicnu kozu a i razmsiljam o tim kremicama za lice

bumi0903
06.02.2008., 13:47
hmm ja toga nisam vidjela kod nas... di si ti to kupila?

btw neko je gore vislje napisao da nema uputa na eng nego samo na njem ali ima upute na hrv...

nisam je u hrvatskoj kupila, ali ako je ima ovde kod nas, tu je ima 100% :)
Potrazi je, ali ne na netu, uopste je nema na sajtovima...ne znam zasto :ne zna:
Potrazicu ponovo link na kome sam nasla sliku, tu su pisale karakteristike

bumi0903
06.02.2008., 13:51
Evo opisa :)

Hydro-Protect Hydrating & Protecting Fluid
A light protecting moisturizer for sensitive dehydrated skin (normal to combination skin)

Attributes:

With anti-oxidant AGR and Vitamin E
With SPF15
Non-comedogenic
Fragrance-free
Alcohol-free
Colorant-free

Benefits:

Instant moisturization lasting for 24 hours.
Active protection against pollution, free-radicals and UV rays.
Light fluid texture especially designed for normal to combination skin.

Ingredients:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Glucosylrutin, Citric Acid, Isoquercitrin, BHT.

patientia
06.02.2008., 16:27
Evo opisa :)

Hydro-Protect Hydrating & Protecting Fluid
A light protecting moisturizer for sensitive dehydrated skin (normal to combination skin)

Attributes:

With anti-oxidant AGR and Vitamin E
With SPF15
Non-comedogenic
Fragrance-free
Alcohol-free
Colorant-free

Benefits:

Instant moisturization lasting for 24 hours.
Active protection against pollution, free-radicals and UV rays.
Light fluid texture especially designed for normal to combination skin.

Ingredients:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Glucosylrutin, Citric Acid, Isoquercitrin, BHT.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Vespers
23.02.2008., 08:01
Eucerin krema za ruke s 5% uree, jako dobra, cijena 75kn, vrijedi definitivno. Ujutro Eucerin, navečer L'occitane sa shea butterom = dobitna kombinacija za moje ruke sklone pucanju, isušivanju, zanokticama i tako dalje i tako dalje... :top:

fortuna_major
18.03.2008., 23:02
Za Lilit recenzija Hydro-balance:nisam preodusevljena imam mjesovitu kozu T-zona i to...dosta dehidrirana. Ne hidratizira mi dovoljno(a to joj je osnovna namjena) inace me koza zateze nakon umivanja dok ne stavim kremu a sad me zateze i nakon sto stavim ovu:(...neznam...mozda treba vremena da se koza navikne stavila sam je samo tri puta dosad

kikibela
19.03.2008., 08:56
Eucerin hylauron filler noćna i dnevna krema-Odlične!:top: I inače sam dosta toga od njih koristila i vrlo solidna kozmetika pristupačnih cijena.

Cleooo
02.04.2008., 19:52
jel itko probao onaj novi proizvod za intimnu njegu ?

snupy
03.04.2008., 08:51
ja ga baš koristim, ok je, ali meni je ipak bolji lactogyn.
hydrobalans krema mi je ipak malo premasna za mješovitu kožu, sva se zasjajim u roku sat vremena..

patientia
06.04.2008., 14:30
Ne radi im web :(

Lilit
29.04.2008., 23:14
napokon isprobala hydro balance za normalnu prema kombiniranoj kozu, vise je onako gelasta struktura nego kremasta, ljepo se upije, prvih par minuta ostane koza malo sticky ali brzo prodje i ne zateze me lice znaci da dobro hidratira (do sad sam koristila roc roza cep koji je za suhu i on je mozda mrvicu masniji od ovog eucerina hmm) sutra ujutro cu stavit i hydro protect eucerin pa javim (iako na testeru koji imam pise da je za normalnu ka suhoj kozi a kod nas koliko mi se cini se prodaje samo jedna varijanta)

skuzih, za eng trziste postoji ova sa faktorom (protect) za normalnu ka suhoj i ova bez faktora za normalnu ka mjesovitoj (te testere ja imam) a za hrv trziste postoji ova sa faktorom za sve tipove koze i ova bez faktora za normalnu ka mjesovitoj i normalnu ka suhoj s tim da po sastojcima je ova nasa sa faktorom za sve tipove koze identicna englskoj protect za normalnu ka suhoj a engleska za normalnu ka mjesovitoj je identicna nasoj za normalnu ka mjesovitoj

mala cHrna
30.04.2008., 10:01
kupila mi majka losion za tijelo s ureom nakon što sam joj tjednima kukala i plakala da me svrbi tijelo koliko je suho :D i stvarno je savršen, nije pomogao iz prve već nakon par dana korištenja, ali su zato rezultati više nego zadovoljavajući.

mermaids
30.04.2008., 10:13
ja sam neko vrijeme koristila eucerinovu običnu hidratantnu kremu za lice (onu s crvenim poklopcem, dođe cca 60kn) i bila mi je super! doduše, tada sam koristila i jedan meybellineov puder, pa mi je to dvoje u kombinaciji bilo idealno! međutim, kako su mi puder prestali proizvoditi, isprobala sam hrpu novih pudera koji mi nisu bili kompatibilni s kremom, pa sam na kraju promjenila kremu, jer mi je, s obzirom na moj ten, puno lakše naći kremu nego puder. al, eto, ako nekog zanima, ta krema je super za hidrataciju!

e, da, ovo ljeto sam bila izgorila na području ispod vrata (bistra ja, napravila peeling i izašla na sunce! :bonk:) mazuckala sam to svim i svačim i na kraju balade su mi najviše pomogli oblozi od aloe vere, nakon kojih sam mazala eucerinov losion s ureom i koža je bila kao nova u roku par dana (inače, to mazuckanje svim i svačim je trajalo dobrih 2-3 tjedna bez ikakvih vidljivih pomaka). eto, to su moja iskustva s eucerinom.

i još jedna stvar, umalo zaboravih, krostila sam jednu njihovu kremicu što je trebala biti jako hidratantna, ne sjećam se točno imena, koštala je nekih 130kn... mislim... i bila je neke vodenaste plavkaste teksture - totalno mi je čudno prijanjala na lice - nisam imala nikakve reakcije na nju, al čim bi je stavila imala sam potrebu da se umijem, ko da imam nekog aliena na licu :confused:

Lilit
30.04.2008., 13:52
taj losion s ureom je odlican za suhu kozu ali se ne bi smio koristit po zimi zbog niskih temperatura :)

dark_star
02.05.2008., 22:10
ima li još zadovoljnih korisnica eucerin hydrobalance za mješovitu:)?

simple mind
02.05.2008., 23:43
taj losion s ureom je odlican za suhu kozu ali se ne bi smio koristit po zimi zbog niskih temperatura :)

:confused: :confused: :confused:

Lilit
02.05.2008., 23:45
rekla mi teta u apoteci da se kreme s ureom ne bi smjele koristit po zimi jer ima u njima nesto i onda se to smrzava po hladnom vremenom i pucaju kapilare kao posljedica toga... mozda nam pat ili neko moze bolje objasnit :) ali meni je krema bila bas okej..

simple mind
03.05.2008., 12:28
rekla mi teta u apoteci da se kreme s ureom ne bi smjele koristit po zimi jer ima u njima nesto i onda se to smrzava po hladnom vremenom i pucaju kapilare kao posljedica toga... mozda nam pat ili neko moze bolje objasnit :) ali meni je krema bila bas okej..

je l' možda urea hidrofilna pa navlači vlagu pa.... :ne zna: ?

Lilit
03.05.2008., 19:31
moguce :misli: iskreno zaboravila sam njeno objasnjenje jer ju nisam pretjerano slusala... samo mi je to ostalo u uhu pa se povodim za tim... jer nema mi se sta lose desit ako ju ne koristim po cicoj zimi :D a ako koristim mozda mi se nes i desi...

raketa
24.05.2008., 01:35
zanima me da li je itko koristio ovu kremu za zastitu od sunca, za lice?
http://www.eucerin.com.hr/sonnenempfindliche_haut/ultra_schutz_sonnencreme_50plus.asp
i kakva su iskustva?

(imam svjeze ozijke od nesrece po licu i u potrazi sam za jakom i kvalitetnom kremom za zastitu od sunca koju bih koristila u kombinaciji s kremom protiv oziljaka..... inace sam svijetle puti, kose i ociju....) :confused: :confused: :confused:

patientia
24.05.2008., 09:16
Koristim ju vec par godina kao dnevnu kremu, cak i bez druge kreme ispod, super je, brzo se upije, nije mi uzrokovala pristice, dobra je podloga za puder, i isplativa jer se za 130 kn dobije 100 ml.

deelayla.
24.05.2008., 11:13
zanima me da li je itko koristio ovu kremu za zastitu od sunca, za lice?
http://www.eucerin.com.hr/sonnenempfindliche_haut/ultra_schutz_sonnencreme_50plus.asp
i kakva su iskustva?

(imam svjeze ozijke od nesrece po licu i u potrazi sam za jakom i kvalitetnom kremom za zastitu od sunca koju bih koristila u kombinaciji s kremom protiv oziljaka..... inace sam svijetle puti, kose i ociju....) :confused: :confused: :confused:

moja mama, isto je stradala u nesreći, opekline drugog stupnja po licu, sve super s tom kremicom, a i malog nečaka smo trackali time, a siroček ima atopijski dermatitis.

hmore85
26.05.2008., 15:12
koristim eucerin tonik za čišćenje i zanima kako ga točćno trebam koristi :confused:

ono, da li se prvo umit pa preći lice sa losionom, NE umit se, da li možda istisnit poneke prišteve pa umit se pa stavit :confused:
i da li to trebam držat par minuta na licu pa umit se, ili to stavit na lice i uopće ne isprati :ne zna:

raketa
29.05.2008., 14:38
@patientia i deelayla - cure THANX a lot!

kupila sam ovu extra jaku sonnenshutz i stvarno je odlicna! :cerek:

patientia
29.05.2008., 22:12
Drago mi je da ti pase :top:

deelayla.
29.05.2008., 22:14
inače ako si se spalila, ostalim eucerinovim kremama se možeš tretirati kad završiš s kurom koja ti je propisana. pretostavljam da je to bepanten.

raketa
29.05.2008., 23:51
inače ako si se spalila, ostalim eucerinovim kremama se možeš tretirati kad završiš s kurom koja ti je propisana. pretostavljam da je to bepanten.

nisam se spalila (ne znam dal da napisem ode nasrecu ili nazalost :( )
nego sam imala nesrecu s biciklom, i sletjela s facom na beton....
fraktura nosa s pomakom, potres mozga, cijela faca izderana,
15ak savova po licu.... nos, nadusnica, usne gornja donja, brada (taj je najgori!)
... i u biti, nisam dobila nikakvu kuru, tj. nije mi nitko nista prepisao ni rekao,
ni ovi na rebru ni moja doktorica opce prakse.... :confused:
nego kao iz početka da mažem bivacynom (mast) dok ne otpadnu kraste, a onda kasnije kad sve zaraste sa nekom kremom protiv oziljaka, kao koju nadjem!
zato sam se dosla prvo s vama tu konzultirati :cerek:
i kao da se pazim sunca i nadjem dobru zastitu protiv sunca....

tako da se trenutno packam nevenova mast-kantarion ulje-contrakel-eucerin (kad idem van) ..... u kombinacijama..... malo sljastim, ali jbg.... glupo mi je stavljat puder i sminku preko toga jer onda to stvarno ne bi imalo smisla,
tako da ljudi malo bulje na cesti, ali oziljci polako prolaze, koza se oporavlja, vec vidim promjene a tek je treci tjedan od nesrece! :top:

tako cure, ako imate bilo kakve JOS dodatne prijedloge i savjete, I'm all ears! :cerek:

patientia
30.05.2008., 00:13
Zelim ti brz oporavak i da se ne vide oziljci :mig:

reader
03.06.2008., 08:24
Kakve su Eucerin spf 25 i Eucerin spf 50 u odnosu na Avene UV 15?
Jesu manje masne?

jasmine
03.06.2008., 10:18
ja sam proslo ljeto koristila onaj losion za suncanje sa spf 50,nije mi bio premastan ali ja nevolim te bezlicne mirise ili to sto uopce nemaju neki miris i koristila sam onaj losion za poslje suncanja,imam ga i za ovu godinu jer sam se bojala alergije na sunce koju sam imala godinu prije koristenja eucerina i uz taj eucerin proslu godinu sam prosla bez osipa,nadama se da je za to zasluzan bas eucerin.

patientia
03.06.2008., 10:26
Ja bas volim sto je bez mirisa (jer mirisi znaju iritirati). Eucerin ima svega par naparfumiranih proizvoda.

jasmine
03.06.2008., 10:34
ja imam srecu sto mi koza tijela nije osjetljiva a ni lice mi nije bas nesto jako osjetljivo pa mi mirisi nesmetaju i zato volim da mi proizvodi imaju ugodne mirise a inace sam frik za mirise ali nikako nevolim one mirise od kojekakvih biljaka,npr.neke kreme od nuxe i sisly

reader
11.06.2008., 13:18
Ok, imaju dvije kreme sa spf: Hydro protect(iz linije za osjetljivu kožu) i Age Protecting spf 25(iz linije za zaštitu od sunca).
I, kakve su? Trebam onu koja je manje masnjikava...

Jojo Ungh
11.06.2008., 13:54
Ok, imaju dvije kreme sa spf: Hydro protect(iz linije za osjetljivu kožu) i Age Protecting spf 25(iz linije za zaštitu od sunca).

Ne znam za te dvije koje si navela, ali imam Eucerin Q10 Active fluid (na pumpicu) sa SPF 15 + UVA i meni je odlična :top: Nije masna (jer je fluid, postoji i takva krema, ali ona je masnija) i odlična je ispod šminke :top:

Vespers
11.06.2008., 20:26
Danas sam se "počastila" s Eucerin body lotion pH5 i sprejem za sunčanje s spf20, onim običnim, ne nova linija za alergije...
Ovako, losion miriši božanstveno i super se upija,a koža je meka i baršunasta. Miris me jako podsjeća na Nivea Sun.
Sprejček je dosta masan, bez mirisa, ali dobro hidratizira kožu, dosta je elastična nakon nanošenja, ne masna, ne suha.

Gledam ono ulje za tuširanje...ali ne mogu sad to kupit, previše trošim na te pica boce.

Lilit
11.06.2008., 20:34
ja imam ulje za tusiranje, dobro je (bolje od gelova npr) ali nije nista puno bolje od baleinog koje je puno jeftinije....

Mikany
16.06.2008., 19:52
Meni dosad ni jedna dnevna krema nije odgovarala.Od svake mi se lice kao "upali" i dobijem neke pristeve na obrazima a pored svega cijeli dan kao da se stidim necega,lice mi je crveno.Mislim da je krema svemu kriva.Probala bih neku od eucerina,koju mi predlazete cure drage?Ili neke druge marke,nemam pojma sta vise da si kupim.Lice mije totalno osjetljivo na sve moguce kreme.I'm so sad... :(

dark_star
02.07.2008., 21:40
šta ima od eucerina za mješovitu kožu dobro??? šta preporučujete za tijelo, ima li netko da je probao?

Lilit
02.07.2008., 21:59
za mjesovitu kozu neznam bas, meni je dobra hydro za normalnu ka mjesovitoj ali nije za ljeto i sunce jer se brzo zasjajim po njoj i nema spf... pisala sam ti o njoj na mjesovitoj njegi a za njegu tijela mi je odlicno ulje za tusiranje ali takvo ful slicno je i baleino a pet put jeftinije, i super mi je krema sa ureom ali sad vidim da i balea ima takvu s ureom pa mislim da cu probat i tu... a imaju i prepreodlicnu kremu za problematicnu kozu (dermatitisi i slicno) ali je skoro 200kn a to je bas za ciljanu njegu a mislim da ti to ne treba ipak :mig:

dark_star
03.07.2008., 20:56
ma mislila sam na stvari sa spf ;)

Lilit
03.07.2008., 21:09
aha sad sam tek ovo procitala a napisala ti vec na njega za mjesovitu i dehiriranu napisala... anyway sa spf je dobra ona sa spf50 za lice, to pat koristi, za tijelo ni ne kupujem te skuplje jer mi bolje jeftinije pa se cesce mazat i ne stedit na kremi tako da neznam sta eucerin ima :)

dark_star
03.07.2008., 21:17
e, thanx..ta koju patientia koristi je isplativa zbog omjera cijene i mililitraže, ali nije mi baš za na lice, vjerojatno je preteška za moj tip

reader
08.07.2008., 12:36
Zaključila sam da mi termalne vode ne odgovaraju licu...Eucerin ima kakvih termalnih voda u kremama?

jasmine
08.07.2008., 14:04
bas sam jucer gledala u ljekarni te kreme i zenska mi je rekla da je ova age protecting za mjesovitu kozu

jasmine
08.07.2008., 14:07
Danas sam se "počastila" s Eucerin body lotion pH5 i sprejem za sunčanje s spf20, onim običnim, ne nova linija za alergije...
Ovako, losion miriši božanstveno i super se upija,a koža je meka i baršunasta. Miris me jako podsjeća na Nivea Sun.
Sprejček je dosta masan, bez mirisa, ali dobro hidratizira kožu, dosta je elastična nakon nanošenja, ne masna, ne suha.

Gledam ono ulje za tuširanje...ali ne mogu sad to kupit, previše trošim na te pica boce.

ajd mi pliz napisi malo vise o tom losionu za tijelo,jel to klasicni losion ili nesto za specijlnu namjenu ili za poslje suncanja,koliko kosta itd. :)

Allexis
08.07.2008., 14:37
ja sam proslo ljeto koristila onaj losion za suncanje sa spf 50,nije mi bio premastan ali ja nevolim te bezlicne mirise ili to sto uopce nemaju neki miris i koristila sam onaj losion za poslje suncanja,imam ga i za ovu godinu jer sam se bojala alergije na sunce koju sam imala godinu prije koristenja eucerina i uz taj eucerin proslu godinu sam prosla bez osipa,nadama se da je za to zasluzan bas eucerin.

i ja koristim od eucerina losion protiv alergije na sunce spf 50 već 2 godine i odtada nemam osip kada izađem na sunce...prije sam pila samo betakaroten ali to nije bilo dovoljno, jer čim bi bila na suncu duže od sat vremena dobila bi osip, koža bi mi bila sva crvena s plikovima i sve me svrbilo....sada koristim betakaroten + eucerin i na sreću nema više toga....iako mi je ponekad tlaka to stavljati na sebe, pogotovo u rano proljeće kada smo još u dugima, ali ako ne stavim, u roku 5 min od izlaska na sunce - alergija...

koristim još i njihov gel za čišćenje lica, mlijeko za skidanje šminke i losion za tijelo sa 10 % uree koji je odličan :top::top:...imam jako suhu kožu koja se redovito ljuska ako zaboravim 1 dan namazati je, ali otkad sam počela koristiti zaj losion, koža mi je skoz glatka, hidratizirana + crvene točkice (pureća koža) su manje vidljive....a i ako zaboravim 1-2 dana namazati, sve je i dalje super, nema ljuskanja, onog grubog osjećaja suhoće...
prije sam koristila i njihovu hydrobalance fresh kremu za lice, ali sad sam otkrila phytomer koji mi je puno bolji :cerek:

btw. otkrila sam prošle godine predobar piling u kozmu bez kojeg više ne mogu :cerek::cerek::cerek: koža je baršunasto glatka nakon njega...

jasmine
08.07.2008., 16:58
i ja koristim od eucerina losion protiv alergije na sunce spf 50 već 2 godine i odtada nemam osip kada izađem na sunce...prije sam pila samo betakaroten ali to nije bilo dovoljno, jer čim bi bila na suncu duže od sat vremena dobila bi osip, koža bi mi bila sva crvena s plikovima i sve me svrbilo....sada koristim betakaroten + eucerin i na sreću nema više toga....iako mi je ponekad tlaka to stavljati na sebe, pogotovo u rano proljeće kada smo još u dugima, ali ako ne stavim, u roku 5 min od izlaska na sunce - alergija...

koristim još i njihov gel za čišćenje lica, mlijeko za skidanje šminke i losion za tijelo sa 10 % uree koji je odličan :top::top:...imam jako suhu kožu koja se redovito ljuska ako zaboravim 1 dan namazati je, ali otkad sam počela koristiti zaj losion, koža mi je skoz glatka, hidratizirana + crvene točkice (pureća koža) su manje vidljive....a i ako zaboravim 1-2 dana namazati, sve je i dalje super, nema ljuskanja, onog grubog osjećaja suhoće...
prije sam koristila i njihovu hydrobalance fresh kremu za lice, ali sad sam otkrila phytomer koji mi je puno bolji :cerek:

btw. otkrila sam prošle godine predobar piling u kozmu bez kojeg više ne mogu :cerek::cerek::cerek: koža je baršunasto glatka nakon njega...

to ti malo rajcas mene,kazes da si nasla odlican pillig a nekazes koji,ime na sunce,odmah :lol::lol:

Allexis
08.07.2008., 17:43
zaboravih napisati jer nije od eucerina :D...ima ga u kozmu i bipi (oko 45 kn)...DM ne drži...

De Laurier Sluscious Sugar Scrub Strawberry....ima još vrsta, ali meni je taj najbolji :cerek:

http://www.delaurier.com

http://i156.photobucket.com/albums/t7/Ivanicapeca/Piling.jpg

jasmine
08.07.2008., 18:08
zaboravih napisati jer nije od eucerina :D...ima ga u kozmu i bipi (oko 45 kn)...DM ne drži...

De Laurier Sluscious Sugar Scrub Strawberry....ima još vrsta, ali meni je taj najbolji :cerek:

http://www.delaurier.com

http://i156.photobucket.com/albums/t7/Ivanicapeca/Piling.jpg
a to su ti,vidjela sam ih i razmisljala da li da kupim i odustala a cula sam da ga je jos cura hvalilo.doce i oni na red :)

Treci kamencic
09.07.2008., 20:02
eucerin mi ima odličnu kremu za ruke... tj za suhu kožu na rukama... to je ona kremica iz reklame.. meni je stvarno dobra

Zlatna cura
09.07.2008., 22:28
eucerin mi ima odličnu kremu za ruke... tj za suhu kožu na rukama... to je ona kremica iz reklame.. meni je stvarno dobra

Ona šta sadrži ureu? Da, ta je dobra, imala sam je ove zime.

Lilit
09.07.2008., 22:34
joj i ja obozavam ove pilinge, otkrila ih zahvaljujuc forumu i to je jedini piling (ja imam onaj za protiv celulita) nakon kojeg mi koza nije suha i gruba nego bas suprotno ko namazana a to je jer piling sadrzi bademovo ulje ali ovo je offtopic :o

Allexis
10.07.2008., 01:35

i ja imam njihovu kremu za ruke :top: :)
dobri su mi njihovi proizvodi za suhu kožu....

nike92women
28.07.2008., 12:30
probala sam:
gel za ciscenje lica za masnu kozu - odlican
tonik za masnu kozu - pomaze, ali ostavlja neki lepljiv sloj i ne svidja mi se miris
hydro balance kremu za mesovitu kozu - super je, koza je brzo upija i glatka je
hydro protect matt fluid spf15 - odlican za letnje vreme, bez ulja, ne ostavlja masan sloj, koza je matirana par sati
preparati za suncanje su super - brzo se upijaju (osim spf50) i ne ostavljaju lepljiv trag

jedino sto me nervira kod njihovih proizvoda to su mirisi (ili nikakav miris) - stvarno mrzim kada proizvodi nemaju miris...

angelina39
07.08.2008., 15:08
Je li itko probao i koristio Eucerin antipigmentni fluid,protiv hiperpimentiranih mrlja,navodno u sebi sadrži dioičnu kiselinu(što je to?)?

angelina39
20.08.2008., 16:56
Evo samo da pohvalim eucerinov anti-pigmentni fluid,...skoro nestale sve tamne mrlje poviše usnice,...a koristila samo 10-tak dana i nastavljam dalje,...:top

dark_star
14.11.2008., 19:30
jel itko probao eucerinovu okoloočnu hydro balance?????

Lilit
14.11.2008., 21:02
probala... oke mi je ali nista posebno, imam jos jedan mini tester pa kad budem isprobala njega cu malo vise obratit paznju na nesto sta te zanima pa reci sta te zanima

Živkitis
15.11.2008., 11:22
Ja sam je imala prije 2-3 godine.Meni nije bila vrijedna tog novca,definitivno. Nije bas hidratizirajuca..ne bih preporucila.

dark_star
15.11.2008., 14:24
baš to me zanima, jel hidratizira..

zivkitis, kako prije 2-3 godine, ta hydro balance nema baš dugo da je izašla?

Lilit
15.11.2008., 19:22
pa hidratizira bolje nego nista ali nije mi nesto idealna, mislim da se ne upija brzo da mi se to nije dopalo, recimo rituals se za cas upije

GothicRomance
16.11.2008., 15:06
na eucerinovim stranicama dijele razno razne testere pa si pogledajte ako ima nesto sto vas zanima

SocialButterfly
16.11.2008., 20:09
Ma dijele šipak, ja sam se prijavila za to još ljetos i ništa :p

Sva sreća pa imam dobre tete u ljekarni :cerek:

Jojo Ungh
16.11.2008., 22:03
Ja sam dobila pismo s testerima, ali tek nakon neka 2 mjeseca :ne zna:

patientia
16.11.2008., 22:07
Ja sam dobila testere kad sam vec zaboravila da sam ih narucila. Sigurno je proslo vise od dva mjeseca.

GothicRomance
17.11.2008., 15:45
hehe ajde bar ste dobile :D. ja tek narucila pa cu se onda nadat posiljci za par mjseci :). il cu ih zatrpat zahtjevima za testerima :D.

marizza
18.11.2008., 07:12
Ja imam samo njihovo labelo lip aktiv i prezadovoljna sam a i kosta smesno!:mig:

Estee Lauder
18.11.2008., 19:49
Ja sam danas dobila tester od okoloočne hydro balance.Uvijek mi trpaju testere od eucerina i vichy,a ja baš njih nešto zaobizalim.Baš se mislim koju kremu imati doma samo za slučaj kad mi su oči umorne i ono kad dođem doma ,kad skinem šminku i kad želim malo osvježenje,znači nikakvu specijalnu njegu,jer tih krema imam.I tako bez veze probala ovaj tester,kad ono, pravo iznenađenje.Piše da je za podočnjake i umorne oči.Osjeti se lagano hlađenje,koža tako lijepo popusti,ne osjetite je.Ma milina,upravo sam to tražila.Sada me interesira koliko dođe ta kremica,vidim da ju je već netko koristio.

shakti
18.11.2008., 22:32
Ja moram pohvaliti njihovo ulje za tijelo protiv strija! :s :s Koža mi je savršeno glatka i zategnuta od njega, brzo se upija, a i s obzirom da mi je trbuh već ooogroman, strijama ni traga! (nadam se da će tako i ostati :rolleyes:) Mislim da ću ga nastaviti koristiti i nakon trudnoće, preporučam :top:

Rock Star
19.11.2008., 10:45
Ajme, Shakti, super ak nisi dobila strije u trudnoći! :cerek: Ne znam nikoga tko je te sreće. :(

Estee Lauder
19.11.2008., 13:11
Ja ih nisam dobila,ali sam se mazala od početka trudnoće ujutro i navečer.
Usput kupila sam Hidro balance za oči,115 kn,ugodno sam iznenađena cijenom.Još ne mogu vjerovati da joj nisam našla zamjerku.

shakti
20.11.2008., 12:14
Ajme, Shakti, super ak nisi dobila strije u trudnoći! :cerek: Ne znam nikoga tko je te sreće. :(

Ne dobiju sve žene strije-npr. moja šogorica nema ni jedne ni nakon drugog poroda! Ipak mislim da je tu zaslužna genetika, al ja se ipak mažem uljem i kremom, mislim da to definitivno ublažava njihov nastanak.

Estee, sad si i mene zaintrigirala tom okoloočnom...imala sam brdo tih testerića, al sam ih sve podijelila, nisam ju ni isprobala...

Estee Lauder
20.11.2008., 12:43
Kad kupim novine,sve te testere odlijepim i ubacim u ladicu u kupaonici,eto ako zatreba u nuždi.Ali ovo sam dobila u apoteci,imaju dosta testera.Probala sam ,doslovno samo da probam,kad ono.....Preporodi mi oči,kao da si se odmorio i ono što najviše volim,nema zatezanja.Vidjet ću sad koliko će to trajati.U uputama piše da je protiv bora,protiv umornih očiju i podočnjaka.

patientia
20.11.2008., 13:50
Definitivno genetika, a i nedostatak cinka moze pripomoci nastanku strija. Mazanje ne pomaze puno protiv strija, ali je bitno za kozu.

Estee Lauder
20.11.2008., 16:23
Definitivno genetika, a i nedostatak cinka moze pripomoci nastanku strija. Mazanje ne pomaze puno protiv strija, ali je bitno za kozu.

Potvrđujem,ali priznajem da sam se mazala redovno i to nije bio samo stomak,nego sva ona mjesta gdje sam se širila.:lol:

Živkitis
20.11.2008., 19:55
baš to me zanima, jel hidratizira..

zivkitis, kako prije 2-3 godine, ta hydro balance nema baš dugo da je izašla?

Nisam vidjela ovo okoloocna :no: Ja sam imala obicnu kremu,sori...:o

Estee Lauder
20.11.2008., 23:16
jel itko probao eucerinovu okoloočnu hydro balance?????

Odlična krema.Ugodno iznenađena.Bila mi je pred nosom,ali ja nešto zanemarila taj Eucerin.Jako,jako hidratantna.Kad se na početku namaže,odmah se osjeti neko osvježenje,nije da hladi,ali blizu je tome.Kožu baš opusti,ne mora se ponovno mazati,kao što ja imam običaj,dokle god osjetim zatezanje.Na pumpicu je i dođe 115 kn.:s
Odlična je i krema Hydro balance za mješovitu kožu,još mi je bolja od Aveneovih hidratantnih kremica,ali je i skuplja,150 kn.:s

epolon
21.11.2008., 00:08
Ja sam već negdje hvalila ovu kremicu,no nije na odmet još koji put :)
Nemam običaj uzimat okoloočne kreme koje su samo hidrantne ali slučajno sam dobila tester i zaljubila se u ovu.Nekoristim je svaki dan već mi služi za "one dane" kad mi budu natečene oči.Evo baš sam danas blagoslivljala onog ko ju je izmislio :D:D toliko sam bila otečena.

Estee Lauder
21.11.2008., 08:55
Da i ja volim vrtiti par kremica,za svaku potrebu.Davno sam shvatila da samo jedna krema ne djeluje na sve i da je koža ne voli u svim stanjima.

Jojo Ungh
21.11.2008., 15:23
Odlična krema.Ugodno iznenađena.Bila mi je pred nosom,ali ja nešto zanemarila taj Eucerin.Jako,jako hidratantna.Kad se na početku namaže,odmah se osjeti neko osvježenje,nije da hladi,ali blizu je tome.Kožu baš opusti,ne mora se ponovno mazati,kao što ja imam običaj,dokle god osjetim zatezanje.Na pumpicu je i dođe 115 kn.:s

Danas sam je kupila :cerek:

Jojo Ungh
21.11.2008., 17:44
Eucerin ima sustav skupljanja bodova kao DM - dobijete knjižicu, za svakih 80 kn dobijete naljepnicu i kad skupite 9 naljepnica možete odabrati bilo koji Eucerin proizvod na dar :)

Ali morate kupovati Eucerinove proizvode u istoj ljekarni (zaklamaju vam račun za knjižicu i udare žig ljekarne).

Estee Lauder
21.11.2008., 22:01
Je Jojo,ja sam je dobila i kupujem samo u Bamapharmi.Javi Jojo kakva je tebi.

Jojo Ungh
21.11.2008., 22:17
Javim :top:

Vespers
23.11.2008., 19:08
Ja dobila testere Hydro-balance za mješovitu, ne znam da li da ih probam kad imam Payot i Uriage i Lierac. Joj.

Estee Lauder
23.11.2008., 23:01
Pa što te košta probati,nećeš nikakvu štetu napraviti.Ako ti ne paše umiješ se i rješena stvar.

patientia
30.11.2008., 19:51
Isprobala sam nocnu kremu Hyaluron-Filler. Prvo, razocarali su me jer su ju naparfumirali. Znam da opce narodne mase pate na naparfumiranu preparativu, ali Beiersdorf za opce narodne mase ima Niveu, a Eucerin bi trebao biti prikladan za osjetljivu kozu. Mnogi njihovi proizvodi nisu naparfumirani, recimo, moja omiljena krema sa SPF 50+, jedna od rijetkih krema s UV zastitom koja me ne iritira.

Dakle, krema je ugodna, koristila sam ju i oko ociju, nije me ni najmanje iziritirala. Nije mi toliko dobra da bih ju kupila, pogotovo jer bore nijedna kozmetika ne moze ukloniti, a pakiranje je teglica, znaci guraju se prsti unutra i pojacan je kontakt sa zrakom i gubitak antioksidansa.

liliput99
02.12.2008., 16:02
ima li ko iskustva sa linijom za necistu kozu, zelena kolekcija?
je li preagresivna?
patientia, sta mislis o sastavu kreme? (hvala :D)
Aqua, Cyclomethicone, Poly- glyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, Bisabolol, Serine, Glycine, Lecithin, Alanine, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Phosphate, Disodium Phosphate, Parfum

Ima komedolitičko i antibakterijsko djelovanje.
znaci li to da malko ljusti povrskinski sloj koze? nekak sam se uvijek toga bojala, pogotovo radi sunca:confused::ne zna:

GothicRomance
02.12.2008., 16:33
ja sam koristila gel za ciscenje, losion i jedno vrijeme i kremu i bilo mi je sve okej. koza mi je bila lijepo glatka. inace problema s pristevima nisam nikad imala. kremu sam prestala koristit jer mi se cinilo ko da mi malo previse isusuje kozu pa sam gel i losion kombinirala s niveeinom kremom. prestala sam koristit eucerin samo zato jer sam pronasla jeftinije proizvode koji mi super odgovaraju.

Nivia179
02.12.2008., 18:38
Ja imam samo njihovo labelo lip aktiv i prezadovoljna sam a i kosta smesno!:mig:

kolko je to smijesno?????
*labelo freak mode off*

@liliput99 - ja imala njihov gel za ciscenje lica zbog dijagnoze acne vulgaris :zubo:
(brada i oko usta :ne zna:)
meni puno pomoglo :)
danas lice bez ijednog pristica :cerek:
(ok, ne samo od tog, ali ih je gel prvi desetkovao - ali koristi ga 2 puta dnevno, ako je jednom, rezultati su losiji)

Jojo Ungh
03.12.2008., 00:09
kolko je to smijesno?????
*labelo freak mode off*

20 kn :)

liliput99
03.12.2008., 10:40
e bas mi je drago da su pozitivni dojmovi!!:mig:
mislila sam i ja uzeti gel ili tonik, a ostati eventualno na niveinoj hidratantnoj kremici. u biti, lice mi je manje vishe cisto, ten dosta bijel pa se vidi i najmanji prist i crvenilo. jedini problem su "menstrualni" pristici na bradi, gdje imam i neke sitne tackice onako na vrhu su bjelkaste. :ne zna: :D

*minii*
03.12.2008., 11:12
kupila sam neki dan Eucerin losion Dermo Purifyer, odlican je! :klap:

JBV
03.12.2008., 11:31
Dobila sam set testera linije sa hijaluronskom kiselinom.
Noćna krema mi se čini dobra, relativno lagana, fine teksture i ugodnog mirisa.
Okoločna krema mi je katastrofa, gusta, teško-razmaziva, oči peckaju.
Dnevnu još nisam probala.

Već neko vrijeme koristim Lipbalm repair iutubici i jako sam zadovljna, usne su mi se oporavile od suhoće već nakon prvog nanošenja.

Jojo Ungh
03.12.2008., 12:20
Okoločna krema mi je katastrofa, gusta, teško-razmaziva, oči peckaju.

Potrošila sam skoro pola tube te kreme - mene ne peckaju oči, ali krema ništa ne radi :ne zna: A košta 185 kn :flop::flop::flop:

Estee Lauder
03.12.2008., 13:12
Potrošila sam skoro pola tube te kreme - mene ne peckaju oči, ali krema ništa ne radi :ne zna: A košta 185 kn :flop::flop::flop:

I ja dobila tester,bezvezna skroz.:flop:

catlover
04.12.2008., 08:03
kupila hydro balance okoloočnu. na prvu ruku mi je ok, taman što tražim za dnevnu okoloočnu, ne peče, hidratantna i brzo se upije :cerek: isprobavam dalje :zubo:

Nivia179
04.12.2008., 12:42
e bas mi je drago da su pozitivni dojmovi!!:mig:
mislila sam i ja uzeti gel ili tonik, a ostati eventualno na niveinoj hidratantnoj kremici. u biti, lice mi je manje vishe cisto, ten dosta bijel pa se vidi i najmanji prist i crvenilo. jedini problem su "menstrualni" pristici na bradi, gdje imam i neke sitne tackice onako na vrhu su bjelkaste. :ne zna: :D

uzmi si gel :mig:
po opisu koze bi ti trebalo to odgovarat :)

Estee Lauder
04.12.2008., 13:39
kupila hydro balance okoloočnu. na prvu ruku mi je ok, taman što tražim za dnevnu okoloočnu, ne peče, hidratantna i brzo se upije :cerek: isprobavam dalje :zubo:

Ja sam i dalje s njom zadovoljna.Kad je malo hladnije,samo iznad nje stavim neke malo hranjivije.

Jojo Ungh
04.12.2008., 13:45
Ja sam i dalje s njom zadovoljna.Kad je malo hladnije,samo iznad nje stavim neke malo hranjivije.

I ja :top:

Estee Lauder
04.12.2008., 13:54
Ja se ustvari pravim da mi je to hidratantni serum za oči.

liliput99
04.12.2008., 14:12
uzmi si gel :mig:
po opisu koze bi ti trebalo to odgovarat :)

tenks! tako sam i mislila napraviti.
zimi mi se uvijek pogorsa stanje lica. i to pred rodjendan :flop: pih!

patientia
05.12.2008., 00:21
ima li ko iskustva sa linijom za necistu kozu, zelena kolekcija?
je li preagresivna?
patientia, sta mislis o sastavu kreme? (hvala :D)
Aqua, Cyclomethicone, Poly- glyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Lactic Acid, Panthenol, PEG-150 Distearate, Bisabolol, Serine, Glycine, Lecithin, Alanine, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Potassium Phosphate, Disodium Phosphate, Parfum

Ima komedolitičko i antibakterijsko djelovanje.
znaci li to da malko ljusti povrskinski sloj koze? nekak sam se uvijek toga bojala, pogotovo radi sunca:confused::ne zna:

Nema, niti komedoliticko niti antibakterijsko. Ovo malo mlijecne kiseline, uz vrlo vjerojatno previsok pH, nece napraviti piling, a pogotovo nece ocistiti pore (to radi salicilna kiselina). Inace bi trebala biti ok krema za masnu kozu, ima umirujuce sastojke, silikon koji ishlapi nakon nanosenja, humektante, ok konzervanse, parfem im bas i nije trebao, ali osim toga sve ok.

patientia
05.12.2008., 00:26
Isprobala sam tester Hyaluron Filler dnevne kreme SPF15. Nije me pekla koza, a inace me pece od mnogih krema s UV zastitom. Krema je ugodna, nije mi uzrokovala nikakve probleme, ali, naravno, ne ocekujem da uklanja bore. Naravno, i opet me razocaralo sto je krema naparfumirana, ali barem ne sadrzi posebno iritantne parfemske sastojke. Vrlo vjerojatno necu kupiti, u teglici je, i naparfumirana, i vjerojatno je preskupa za to sto jest.

liliput99
05.12.2008., 12:14
Nema, niti komedoliticko niti antibakterijsko. Ovo malo mlijecne kiseline, uz vrlo vjerojatno previsok pH, nece napraviti piling, a pogotovo nece ocistiti pore (to radi salicilna kiselina). Inace bi trebala biti ok krema za masnu kozu, ima umirujuce sastojke, silikon koji ishlapi nakon nanosenja, humektante, ok konzervanse, parfem im bas i nije trebao, ali osim toga sve ok.

hvala!:cerek::cerek:
da ima komediliticko i antibakterijsko djelovanje je isto bio citat sa njihove stranice, pa sam zato i to navela.

na kraju se ipak odlucih za gel za umivajne(Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sodium Chloride) u kombinaciji sa nekom malo hidratantnijom kremom .
a ta krema je u opciji za proljece, da mi sad ne isusi previse lice.

patientia
05.12.2008., 12:33
Ok je, sasvim ok, ne bi trebao iritirati niti isusivati osim jako suhu i osjetljivu kozu, salicilna kiselina moze ocistiti pore, ali to je proizvod koji se ispire, pa mislim da nece bas biti od neke koristi.

Vespers
05.12.2008., 19:53
Meni se ne sviđa Eucerin okoločna Hydronešto...premasna mi je.

Estee Lauder
05.12.2008., 22:15
Čudno,ona je samo hidratantna.Ja sam danas uzela Hidrobalans kremu za mješovitu kožu,ipak je u mojoj apoteci 126 kn.Nisam mogla odoliti.Ali je neću otvarati dok ne potrošim neke stvari sa police.Neka je samo kod kuće.

patientia
06.12.2008., 20:55
Isprobala sam i Hydro Balance kremu. Sasvim je ok. Ugodna na licu, nije agresivna i iritantna kao mnoge kreme za masnu kozu, nije naparfumirana. Mojoj osjetljivoj kozi promjenjivoj s godisnjim dobima (dakle, ljeti masnoj, zimi suhoj) je bila dobra cak i po hladnoci ta dva puta koliko sam ju koristila. Sadrzi nesto komedogenih sastojaka, ali ne puno, meni nije stvarala probleme. Ne vjerujem da bi skrob tapioke u toj kremi upio visak sebuma i znoj ljeti. Necu kupiti jer to bas i nije krema za moj tip koze, a pakiranje je teglica.

Estee Lauder
06.12.2008., 23:57
Ja se isto pitam zašto ti ljudi u kozmetičkoj industriji,kreme ne pakiraju u tubice,a već svi znamo zašto je to bolje.Mislim da je jedna staklena ambalaža daleko skuplja od obične plastične tubice ili je to povezano sa raspoloživom tehnologijom u samoj proizvodnji.A nema mi gore pomisli da mi staklena teglica ispadne iz ruku na podne pločice.

patientia
07.12.2008., 10:19
I unose se gadosti unutra, vise kontakta sa zrakom, ako ima osjetljvih sastojaka, a u dobrim kremama ima, brze propadnu... Teglice izgledaju luksuznije i prosjecni kupac vise pati na njih. Meni su najdraze bocice s pumpicom kojima se smanjuje unutarnji volumen ispumpavanjem, pa ne ulazi zrak unutra.

patientia
08.12.2008., 16:22
Isprobah nocnu kremu protiv crvenila. Ili da to radije gelom nazovem. Nesto izmedju je. Nije naparfumirano, jako je ugodno na licu, inace ne patim od crvenila, osim kad se uspusem ili malo popijem, pa ne znam vrsi li svoju funkciju. Ima dosta pantenola, likoriciju, nesto sastojaka koji bi mogli biti komedogeni... I naravno, jos jedna krema u teglici, tak da vrlo vjerojatno necu kupit. Mama ima dosta ispucalih kapilara, ali nadam se da ce mene to mimoici jer za razliku od nje ne pusim.

SocialButterfly
18.12.2008., 14:04
Pat jel Hydro Balance onako ružno gelasta na licu?

Jesi probala možda Hydro Protect?

chiara
18.12.2008., 14:14
ja sam inače sklona crvenilu i te eucerinove kreme protiv crvenila mi nisu ništa pomogle. najbolja mi je bila biodermina

patientia
18.12.2008., 15:08
Hydro balance nije ruzno gelasta. Isprobala sam neke dvije dnevne, jedna je zelena protiv crvenila, druga je valjda za masnu kozu, sasvim ok, ali samo SPF 15, pa ju koristim ako idem van malo prije zalaska Sunca.

silent scream
08.01.2009., 13:50
Ako je netko koristio ovo (http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/ph5_duschoel.asp) da mi kaze koliko kosta?:D

GothicRomance
08.01.2009., 15:11
Ako je netko koristio ovo (http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/ph5_duschoel.asp) da mi kaze koliko kosta?:D

ja sam ga prije 2 godine placala 60 i nest kuna. al onda sam nasla nesto jeftinije i puuuuno boljeg mirisa sto mi isto tako dobro odgovara :D.

plav24
08.01.2009., 15:28
ja od eucerina koristim ili sam koristio
-lypobalance SPF 15 hidratanatna krema- izvrsna nije masna košta ok 150kn, zadovoljan sam mislim da ću ju korisititi i dalje
-koristio lypobalance običnu kremu-malol je masnija pa se sjajim ali je ustvari jako dobra i jeftina cca 60kn -za svaku preporuku za zimu
-koristio eucerin stick za usnice- nisam zadovoljan, usnice mi se naviknu i stalno ga trebam mazati, sijena cca 20kn, ne mislim ga više nikad kupiti
-koristio šampon eucerin za osjetljivo vlasište, 250ml cca 63 kn- tako tako, ok je al ja imam stvarno suhu i perutavu kosu pa nisam baš očaran rezultatom, ustvari nikakva razlika za u odnosu na recimo bijeli fructis
eto moja iskustva

raverica
31.01.2009., 16:50
da se i ja priključim ovoj temi :o

sestra mi je dala malo na probu ovu (http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/ph5_creme.asp) kremicu pa ću vidjeti kakva mi je, ali me više zanima ova (http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_gesichtshaut/hydro_balance_fresh.asp), mislim da ću ju kupiti, jer sam u potrazi za nekom laganom hidratantnom a da me lice ne zateže :flop: zna netko koliko dođe ta druga?

Allexis
31.01.2009., 16:59
imala sam obje kreme....

ova za osjetljivu kožu mi je u početku bila dobra, al nakon mjesec dana korištenja primijetila sam da mi jako suši kožu, lice mi je nekako zategnuto bilo...

ovu hydro balance fresh sam dosta dugo koristila, al više mi ne odgovara, premasna mi je postala...

raverica
31.01.2009., 17:02
hvala na odgovoru :kiss:

onda ova prva otpada, jer me i ovako lice previše zateže :flop:

možda da prvo nabavim testere ove druge :ne zna: koja joj je cijena?

btw. tako je meni afroditina vlažilna bila savršena na početku, a onda s vremenom mi se koža počela mastiti od nje :(

Allexis
31.01.2009., 17:12
cijena je 125 kn...ja obično kupujem u bamapharmi na trgu (jurišićevoj) jer oni imaju najveću ponudu i uvijek daju testere ako pitaš...

btw. tako je meni bilo u početku, bila je savršeno hidratantna, ali nakon godinu dana korištenja počela mi je mastiti kožu...

raverica
31.01.2009., 17:14
otići ću tamo, hvala puno :kiss:

Dryad
10.02.2009., 20:38
Znate li možda koliko dođe gel-krema iz zelene linije?
Imala sam testere i bila mi je jako dobra. Nikakvo isušivanje, a učinkovita protiv prištića.

anything but angel
10.02.2009., 22:13
meni je ta zelena eucerin gel-kremica bila najbolja od svih dok sam imala problematičnu kožu, a probala sam zaista sve. svakako preporučam! :top:
mislim da je cijena oko 110, 120kn :mig:

anything but angel
10.02.2009., 22:16
Pat jel Hydro Balance onako ružno gelasta na licu?
evo moj dojam - definitivno nije ružno gelasta, odmah se upije, lice bude glatko, fino hidratizira. sve u svemu fina kremica :)

Dryad
11.02.2009., 08:52
meni je ta zelena eucerin gel-kremica bila najbolja od svih dok sam imala problematičnu kožu, a probala sam zaista sve. svakako preporučam! :top:
mislim da je cijena oko 110, 120kn :mig:

Hvala ti! :)
(ovo "dok sam imala" mi se posebno sviđa :cerek:)

dark_star
17.02.2009., 00:38
cure, trebam hitnu recenziju, ponestaje mi svega a snimila sam onaj tonico riequilibrante..jel itko probao i jel dobar za mješovitu kožu:p?

evo slike..pliz, help

http://www.eucerin.com.hr/media/packshots/sanfte-Reinigungtonic.jpg

deedeedee
24.02.2009., 15:30
jel stigao novi Lip Acute kod nas? :klopa: :D

frupy
24.02.2009., 19:29
jel stigao novi Lip Acute kod nas? :klopa: :D

I ja ga vrebam... :klopa::klopa:
Jel dosao i koliko kosta?

Jojo Ungh
24.02.2009., 22:25
Netko je rekao da je i da je oko 70 kn :)

kokoshka
27.02.2009., 12:21
jel probala koja eucerin kremu protiv crvenila? kava vam je bila? a opvu novu, mislim da je za poboljšanje gustoće kože?

Maisie
23.03.2009., 03:28
Eucerin ima sustav skupljanja bodova kao DM - dobijete knjižicu, za svakih 80 kn dobijete naljepnicu i kad skupite 9 naljepnica možete odabrati bilo koji Eucerin proizvod na dar :)

Ali morate kupovati Eucerinove proizvode u istoj ljekarni (zaklamaju vam račun za knjižicu i udare žig ljekarne).
Je l` ovo vridi u svakoj apoteci?

Isprobavala san zadnjih dana okoloočnu Hydro-balance :s :s Kupujen :cerek:

leek
24.03.2009., 08:45
Imam mješovitu dehidriranu kožu, sklonu tvrdim, masnim prištevima, osjetljivu na znojenje i sunce (odmah prištevi buknu).
Koju Eucerin kremu biste mi preporučile?

mandy
06.04.2009., 09:39
ja dobila prekjučer Eucerin Hydro protect fluid
http://img134.imageshack.us/img134/5276/5017844.th.png (http://img134.imageshack.us/my.php?image=5017844.png)

danas 2. dan mazanja...fina tekstura, ljepo se upije, lice je glatko, nisam se zamastila ni nakon 10 sati sa šminkom na licu...još samo da ne izbiju prištići al mislim da neće kad dosad nisu...
i ima SPF 15

Lilit
26.04.2009., 14:51
mandy jesi to u hr kupila ili ne?

i jel neko probao ovu novu kremu za tijelo, ph5 nesto koja je kao za alergicare? stiti od peludi, nesto...?

mandy
27.04.2009., 12:11
nije iz RH, dobila iz AUS :)

mogu samo potvrdit nakon 2 tjedna i dalje super, nema prištića, ne mastim se...:top:

Lilit
15.05.2009., 21:37
jel probao ko ovo posto taj fluid sta mandy ima ocito nece doc kod nas :rolleyes:
link (http://www.eucerin.com.hr/sonnenempfindliche_haut/sun_fluid_50.asp)
http://www.eucerin.com.hr/media/packshots_plain/Sun_Fluid_50_v.jpg

marizza
17.05.2009., 14:05
Devojke, da li neka mozda koristi sampon protiv peruti? Da li je hidrantan, efikasan i blag? Ja sam trenutno na vichy-ju koji je za svaku pohvalu ali je preskup

BlackCandy
17.05.2009., 14:23
Devojke, da li neka mozda koristi sampon protiv peruti? Da li je hidrantan, efikasan i blag? Ja sam trenutno na vichy-ju koji je za svaku pohvalu ali je preskup

eucerin je jos skuplji :o

bio je dobar mozda mjesec, dva... kasnije mi je opet vratio seboreju :flop:
nikad vise eucerin... niti taj protiv prhuti niti onaj ph5 kao blagi

marizza
17.05.2009., 15:28
Auuuuuuu dobro je da si mi rekla:eek:a i nisam znala da je skuplji od vichy

leek
18.05.2009., 07:50
jel probao ko ovo posto taj fluid sta mandy ima ocito nece doc kod nas :rolleyes:
link (http://www.eucerin.com.hr/sonnenempfindliche_haut/sun_fluid_50.asp)
http://www.eucerin.com.hr/media/packshots_plain/Sun_Fluid_50_v.jpg

I ja bih to isto pitala.....
Konkretno me zanima da li se kome od ovoga čepe pore (meni se čepe od gotovo svake kreme sa UV)...?

Mopsly
18.05.2009., 12:55
Ja sam si u petak kupila takvu kremicu za suhu kožu - košta 120 kuna i ok je - nije masna i za sada nema nikakvih negativnih reakcija na mojoj koži..:ne zna:

Ovaj fluid je mza masnu kožu pa mi i onako ne bi odgovarao..:mig:

fandango
20.05.2009., 02:28
Ne znam da li neka žena u 50-tim godinama posjećuje ovaj forum, no zanima me jel netko isprobao ovu kremu Modelliance Anti-Age? Naime htio bih je kupiti staroj za rođendan (žena ima 54 godine)...

marizza
09.06.2009., 16:38
Kako vam se pokazalo mleko za skidanje sminke za osteljivu kozu?:)

ldom
01.10.2009., 11:00
dobila sam tester Hyaluron filler mislim da je noća krema. uglavom, zanima me, s obzirom da sam u godinama kada još nemam bore, da li ta hijaluronska kiselina pomaže kod ožiljaka od akni??? ne pretjerano jakih, više flekica i laganih ožiljaka...
patientia :mig: vidim da se kužiš dosta pa molim te komentar :D

patientia
01.10.2009., 11:08
Hijaluronska kiselina je humektant, veze vlagu iz zraka i na taj nacin vlazi kozu. Kad je u kozmetici ne pomaze ni protiv bora ni protiv oziljaka, za to bi ju trebalo ubrizgati.

face_to_face
01.10.2009., 11:11
Patie.. jel ti imas mozda neke veze sa farmacijom? :)

patientia
01.10.2009., 11:12
Ne, samo mi je dojadilo da me marketinski strucnjaci preveslavaju :)

face_to_face
01.10.2009., 11:20
aaa mislila sam da imas da te nest pitam :) i ja sam e pocela informirati o kozmetici da mi ne prodaju maglu :)
a evo jedan dobar link cosmeticdatabase.com

patientia
01.10.2009., 11:24
Cosmeticsdatabase je sirenje panike i zastrasivanje, sto je najgore, hrpetina ljudi ih pusi i smatra mjerodavnima (vjerojatno ne unatoc nego upravo zbog njihovog stila koji nije znanstveni nego politicki).

face_to_face
01.10.2009., 11:28
a mislim da je to vise informativnog karaktera.
iako one ocijene ne uzimam u obzir, vise me zanima sastav :)

patientia
01.10.2009., 11:32
I o sastojcima pisu itekakve gluposti. Opcenito, kad na popularnom sajtu vidis rijec "toxin" s 99.99% sigurnoscu mozes znati da se radi o sirenju panike.

Pogledaj radije ovo (makar nije potpuno i ima gresaka):
http://www.cosmeticscop.com/cosmetic-ingredient-dictionary.aspx

face_to_face
01.10.2009., 11:37
hvala. ja sam puno stvari pobacala i pocela sama sebi pravit kremice i balzame za usne...tak da vise nemam problema s tim...:) uglavnom nam prodaju ambalazu :)

patientia
01.10.2009., 11:43
To svakako. Ime, ambalaza, reklame.

ldom
01.10.2009., 13:28
hvala na odgovoru :mig:

Lilit
10.12.2009., 18:46
jel probao tko ovo?
vidjela danas letak ali jos nije doslo u apoteku moju
http://www.eucerin.com.hr/media/packshots/DS_Akutspray_50ml_SS.jpg
evo i link: http://www.eucerin.com.hr/trockene_haut/akutspray.asp

snnopy
10.12.2009., 22:55
dobila sam tester Hyaluron filler mislim da je noća krema. uglavom, zanima me, s obzirom da sam u godinama kada još nemam bore, da li ta hijaluronska kiselina pomaže kod ožiljaka od akni??? ne pretjerano jakih, više flekica i laganih ožiljaka...
patientia :mig: vidim da se kužiš dosta pa molim te komentar :D

ta s hijauronskom kiselinom je za starije žene protiv bora. ja sam ju jednom bila kupila mami. ona ima osjetljivu kožu i od nje su joj se urezale bore.:flop:

Lilit
01.01.2010., 23:32
kupila sam i probala ovaj gore linkan Akutspray i mogu rec da meni ne pomaze uopce, svrbi koza naspricam i doslovce NISTA i cini mi se koda ima alkohola jer kad sam pospricala po vec rascenom dijelu me peklo :flop:

patientia
02.01.2010., 00:09
Ima mentola :(

Ej, jeste svjesni da se cita ojcerin?

Lilit
02.01.2010., 13:05
pat - ja nisam bila :zubo:
a sta si citala sastav ovog akutspreja? mislis da to moze ikome pomoc pa mozda samo meni ne ili je to glupost?

patientia
02.01.2010., 13:28
Ma da, jos prije, pricali smo ili ovdje ili na chat temi o tome. Mentol je kontrairitans, uzrokuje iritaciju da umanji neku drugu iritaciju. Zato ga se natrlja na kozu za bolove u misicima. Ja to ne bih koristila.

Lilit
02.01.2010., 14:30
nesto kao deep relief i deep heat
samo sta ovaj eucerin meni k ne djeluje :ne zna:

shakti
15.01.2010., 09:33
Kakva je Eucerinova Q10 okoloočna kremica? Davno sam koristila Q10 Niveinu i bila mi je ooočajna, izazvala alergiju.

lijepa_alma
01.02.2010., 17:31
Evo kozmetičarka mi je preporučila, pa sam odlučila nabaviti

gel za čišćenje http://www.eucerin.com.hr/unreine_haut/reinigungsgel.asp

gel kremu http://www.eucerin.com.hr/unreine_haut/creme_gel.asp

zna li možda netko cijene? hvala hvala :mig:

fandango
10.02.2010., 12:07
Evo kozmetičarka mi je preporučila, pa sam odlučila nabaviti

gel za čišćenje http://www.eucerin.com.hr/unreine_haut/reinigungsgel.asp

gel kremu http://www.eucerin.com.hr/unreine_haut/creme_gel.asp

zna li možda netko cijene? hvala hvala :mig:

Gel za čišćenje 95 kuna, a gel krema 135 kuna...

Bea...
17.02.2010., 11:04
dali netko zna dali je Eucerin Antiage Antipigmentni fluid primjeren za dob 27 godina? imam melasmu ali me strah ovog antiage :ne zna:

eyedetox
17.02.2010., 11:11
dali netko zna dali je Eucerin Antiage Antipigmentni fluid primjeren za dob 27 godina? imam melasmu ali me strah ovog antiage :ne zna:

Ako misliš na ovaj
http://www.eucerin.com.hr/anti-age/anti-pigment_fluid.asp

ne moraš se bojati, Anti age ovdje znači činjenicu da ima Spf 20 pa na taj način štiti kožu od starenja uzrokovanog sunčevim zrakama.
Jesi ga već probala? I ja bi to..

patientia
17.02.2010., 11:23
Kozmetiku treba birati prema tipu koze, ne prema godinama.

Bea...
17.02.2010., 12:38
Ako misliš na ovaj
http://www.eucerin.com.hr/anti-age/anti-pigment_fluid.asp

ne moraš se bojati, Anti age ovdje znači činjenicu da ima Spf 20 pa na taj način štiti kožu od starenja uzrokovanog sunčevim zrakama.
Jesi ga već probala? I ja bi to..

Nisam još, sada razmatram koji proizvod da uzmem za to..prije nego sunce postane često ;) izmam fleke ispod očiju, na nosu i iznad usta i po ljeti jako potamne. pitat ću još malo u apoteci pa onda odlučiti

eyedetox
17.02.2010., 12:44
Nisam još, sada razmatram koji proizvod da uzmem za to..prije nego sunce postane često ;) izmam fleke ispod očiju, na nosu i iznad usta i po ljeti jako potamne. pitat ću još malo u apoteci pa onda odlučiti

Meni je fantastičan ovaj njihov fluid
http://www.thaidbmarket.com/uploads/20090624-172552-2258.jpg

Bea...
17.02.2010., 12:49
Meni je fantastičan ovaj njihov fluid
http://www.thaidbmarket.com/uploads/20090624-172552-2258.jpg

ja sam se u biti zakačila na informaciju da antipigmentni izbjeljuje već postojeće mrlje, znaš li koliko košta? ovaj si planiram uzeti za ljeto, plažu i to, kakav je na licu - dali začepi pore i masti?

eyedetox
17.02.2010., 12:58
ja sam se u biti zakačila na informaciju da antipigmentni izbjeljuje već postojeće mrlje, znaš li koliko košta? ovaj si planiram uzeti za ljeto, plažu i to, kakav je na licu - dali začepi pore i masti?

Meni je fantastičan, koristila sam ga prošlo ljeto umjesto dnevne kreme, odmah se upije tak da se ne znojim pod njim, super podloga za šminku, nisam primjetila da začepljuje pore. Jedino ne znam pošto mi je ostalo skoro pola dali ga mogu koristiti i ovo ljeto?

Bea...
17.02.2010., 13:02
Meni je fantastičan, koristila sam ga prošlo ljeto umjesto dnevne kreme, odmah se upije tak da se ne znojim pod njim, super podloga za šminku, nisam primjetila da začepljuje pore. Jedino ne znam pošto mi je ostalo skoro pola dali ga mogu koristiti i ovo ljeto?

pogledaj na ambalaži, mora biti znak - otvorena kutijica i piše broj mjeseci, što ti znači koliko mjeseci valja od kada si ga otvorila.