PDA

View Full Version : Najspektakularnija otkrica prevare ever

Septembar
24.05.2009., 11:16
Citam po forumu raznih major razocarenja, pa rekoh da skupimo malo iskustva (svoja i tudja) na gomilu

I da ispricam jedan od najgorih za koji sam ja (iz prve ruke) cula

Dakle bracni par sa malim djetetom, ode u posjetu u drugi grad kod svojih kumova (njegov najfrend i zena mu). Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo. Odu spavat svaka u svoju sobu. Gosti sa djetetom u jednu, domacini u svoj bracni.

U neko doba noci budi se gost od buke, cuje kako se kum i kuma kresu poglasno u susjednoj sobi, dijete mu se isto probudi, a on gleda- zene nigdje.

Pogadjate, nakon malo trazenja i osvjescivanja, gost udje u spavacu, a tamo u bracnom krevetu njegov kum i zena od ovoga se prase na sav glas, pored kume mrtve pijane u istom krevetu!!!!

Nastala tuca frka, skika, dijete vristi, policija dosla, i tek onda se vrla kuma probudila i shvatila sta se desava...

Ne zna se kome je gori sok bio...

Epilog: 2 rastave :kava:

Mimi1
24.05.2009., 11:20
Joooj, da nije tragično bilo bi smiješno :eek:

@DAADAA@
24.05.2009., 11:24
meni to, iskreno nista ne cudi...al me CUDI kako ljudi nakon ovakvog tipa otkrica i dalje ostaju u brakovima i vezama.

ja sam osobno dozivila prevaru...i znam koji i kakav je to osjecaj..i zato skidam kapu svima koji zive dvostruke zivote, i kojima je to nacin zivota..

miss_marple
24.05.2009., 11:37
Mislim da će ovu priču malo što nadmašiti :eek:

DIO$
24.05.2009., 12:25
Bio je i onaj slucaj,kad se mladi bracni par vjenco,i tek kad su usli u salu,mladozenja kresnio kumu u WC-u...:rofl::lol:

tommek13
24.05.2009., 12:28
u slavonskom brodu su se usred slavlja mladozenja i kum kresnuli u wc-u..:kava:

@DAADAA@
24.05.2009., 12:42

ovakve sam price cula 1000 puta...
malo su se vise i isprale...

garfield01
24.05.2009., 13:04
Bio je i onaj slucaj,kad se mladi bracni par vjenco,i tek kad su usli u salu,mladozenja kresnio kumu u WC-u...:rofl::lol:

Htjela sam to reci, ali Tommek je rekao :D
Kod nas uvijek zanimljivo u svatovima, potuku se prije, mladozenja i kum zavrse u wc-u, eh...:D :kava:

ovosam_ja
24.05.2009., 13:53
da a kad je mladi otac čekao rođenje svo sina prvijenaca u zagrljaju medicinske sestre u susjednoj porodiljnoj sobi :rolleyes:

Ramzes13
24.05.2009., 13:58
Mene moja prevarila sa najboljim prijateljem...(bio do tada), i nedavno sa nekim 11.g. starijim od nje kojeg uopće nepozna.... i dalje hoće bit samnom??? svim sam im oprostio ali ne u potpunosti, u duši nikako... (zapravo i nije onda oprost)...ona hoće i dalje bit samnom.... jao kad čitam malo ove prevare i postove, tek sad mi dolazi u glavu kako sam glup...nema oprosta!

FluffyDragon
24.05.2009., 14:02
uvjerljivo najbolje koje sam ikad cula - tip koji je radio u World trade centru je na 9/11 umjesto na posao otišao ljubavnici i isključio mobitel, nisu palili telku i ševili se fino cijelo jutro. u medjuvremenu naravno napadi, kaos i panika. ukljuci on fino mob nakon sheve i zena ga u panici nazove i pita gdje je. odgovor je glasio "na poslu pa gdje bi bio?!" uslijedio je razvod.

-GT-
24.05.2009., 14:06

Nemogu opisat koliko se nelagodno i općenito loše sad osjećam. Ne da sam nešto slično radio, nego jednostavno scena najboljeg frenda dok ti troži ženu na sav glas, dok ti to sve i djete koje ti je rodila gleda... je Užas.

Ako je to stvarno istina... tko još ima muda onda reć "DA" i u dobru i zlu kad se ovakve stvari mogu dogodit.

Rossa
24.05.2009., 14:11

Ja sam isto čula par bizarnih priča i zanimljivo,sve su se dogodile u Slavonskom Brodu!:D

Ša la la la
24.05.2009., 14:16
Takve sugavce treba klati,
makar je prica izmisljena

Wannda
24.05.2009., 14:45
..

Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju :rolleyes:

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli :rolleyes:), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet :rolleyes:), naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...
U isto vrijeme bi se čula sa svojim "dragim" i pričala kako jedva čekam da se ponovo vidimo. I tako vratim se ja doma osunčana novim iskustvima i ponukana svime odlučim se pohvaliti na tada izraženo aktualnom blogu (:confused:)... ovo je bilo jako zanimljivo... sve sam tamo potanko opisala, bože me sačuvaj :s i još da stavimo šlaga na tortu u jednom razgovoru njemu rekla onu poznatu rečenicu "dođi na moj blog i ostavi koj komentar"
o da, da :confused:
I tako siroti Romeo sve pročitao i slomljena srca odlučio patiti u tišini ne javljajući mi se. Kad sam mu se ja nakon par dana javila da vidim kako je i što radi on je samo nešto promrmljao i rekao da je s nama gotovo.
Ostala sam paf. zašto? :confused:
Jadnik... eh, djeca djeca :rofl:

I tako je neslavno prošla moja prva i posljednja veza.. odlučila sam čekat da se uozbiljim :kava:

Ne pišem više blog, tražim dečka :D

@DAADAA@
24.05.2009., 14:50
Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju :rolleyes:

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli :rolleyes:), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet :rolleyes:), naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...
U isto vrijeme bi se čula sa svojim "dragim" i pričala kako jedva čekam da se ponovo vidimo. I tako vratim se ja doma osunčana novim iskustvima i ponukana svime odlučim se pohvaliti na tada izraženo aktualnom blogu (:confused:)... ovo je bilo jako zanimljivo... sve sam tamo potanko opisala, bože me sačuvaj :s i još da stavimo šlaga na tortu u jednom razgovoru njemu rekla onu poznatu rečenicu "dođi na moj blog i ostavi koj komentar"
I tako siroti Romeo sve pročitao i slomljena srca odlučio patiti u tišini ne javljajući mi se. Kad sam mu se ja nakon par dana javila da vidim kako je i što radi on je samo nešto promrmljao i rekao da je s nama gotovo.

I tako je neslavno prošla moja prva i posljednja veza.. odlučila sam čekat da se uozbiljim :kava:

jadan taj decko...

prevara je gadna stvar..i vise ako me itko ikad prevari, molim vas...
postedite me saznanja

Sviba
24.05.2009., 14:53
Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju

Nego da, moja priča...

Ostala sam paf. zašto?
Jadnik... eh, djeca djeca

A to je kao bilo davno? Mislim da, i meni je baka pricala da je pisala nekakve blogove:rofl:

Interesantna prica i interesantan karakter.:mig:

4fun
24.05.2009., 14:58
uvjerljivo najbolje koje sam ikad cula - tip koji je radio u World trade centru je na 9/11 umjesto na posao otišao ljubavnici i isključio mobitel, nisu palili telku i ševili se fino cijelo jutro. u medjuvremenu naravno napadi, kaos i panika. ukljuci on fino mob nakon sheve i zena ga u panici nazove i pita gdje je. odgovor je glasio "na poslu pa gdje bi bio?!" uslijedio je razvod.

vidis da prevara zivot znaci nekima. :D

Wannda
24.05.2009., 15:12
A to je kao bilo davno? Mislim da, i meni je baka pricala da je pisala nekakve blogove:rofl:

Interesantna prica i interesantan karakter.:mig:

mislim da neki smajlovi odaju moj sarkazam što se tiče godina, ali recimo da proprcionalno s mojom dobi jest prošlo puno godina jerbo i nisam tolko stara, al ajmo reč postala malo ozbiljnija...
ova priča je negdje s početka postojanja bloga... kojih 5 godina? više :ne zna:

Sviba
24.05.2009., 15:15
mislim da neki smajlovi odaju moj sarkazam što se tiče godina, ali recimo da proprcionalno s mojom dobi jest prošlo puno godina jerbo i nisam tolko stara, al ajmo reč postala malo ozbiljnija...
ova priča je negdje s početka postojanja bloga... kojih 5 godina? više :ne zna:

Ajde, oprosteno ti je jer si bila mlada:rofl:

Ali da je bilo brutalno, bilo je...pogotovo ako je on bio zaljubljen.:mig:
Simpaticno zvuci doduse kako si ti to napisala.

Ali malo empatije ne skodi.

Wannda
24.05.2009., 15:21
Ajde, oprosteno ti je jer si bila mlada:rofl:

Ali da je bilo brutalno, bilo je...pogotovo ako je on bio zaljubljen.:mig:
Simpaticno zvuci doduse kako si ti to napisala.

Ali malo empatije ne skodi.

zahvaljujem, neznam što bih bez tvog oprosta :rofl:
a što se tiče empatije, znaš kako kažu ono mladost-ludost. :rolleyes:
ajme sreća da više nisam mlada :rofl:

antun
24.05.2009., 15:27
prica je suplja, mada je trebao probuditi ovu drugu pa svi na hrpu i raspasoj

Skattemus
24.05.2009., 15:30
Jeziga Septy a zasto su zvali murju?
I kako to da su se ovi tak glasno prasili ako su varali? Puna mi rupa ta prica....

Ja sam saznala da me decko varao kad je retaj dosao kod mene na posao i popio si cugu s mojim radnim kolegama i pohvalio se za sve tri :rofl:
Kolege su mi nakon mjesec dana rekle.
Nije spektakularno al je mutavo. Od njega, jelte.

Sviba
24.05.2009., 15:33
Jeziga Septy a zasto su zvali murju?
I kako to da su se ovi tak glasno prasili ako su varali? Puna mi rupa ta prica....

Ja sam saznala da me decko varao kad je retaj dosao kod mene na posao i popio si cugu s mojim radnim kolegama i pohvalio se za sve tri :rofl:
Kolege su mi nakon mjesec dana rekle.
Nije spektakularno al je mutavo. Od njega, jelte.

Bogami retaj:s, VZ5:top::top:, em kuva em izgleda:ne zna:

Zakaj su zvali muriju?
Valjda zato kaj je lik razbijao svaku kosku u kumu, pa onda i u zeni:rofl::rofl:

-GT-
24.05.2009., 15:36
Nego da, moja priča...

Nebi htio bit u njegovoj koži... čitat kako ti se ljubav hvali brojnim prevarama.
Gadno...

Wannda
24.05.2009., 15:40
Idi i ne grijesi vise:eek::eek:
:rofl:
ovo zvuči duhovno.. kako da odgovorim... ono, bogu hvala :Pop:

Nebi htio bit u njegovoj koži... čitat kako ti se ljubav hvali brojnim prevarama.
Gadno...
ajde nije da je bilo baš tolko gadno, bili smo djeca.. za mene je to sada nešto nepojmljivo, a ova priča samo smiješna anegdota.. ko mu kriv kad je mulac, rekla sam mu da mi je ta veza điđi miđi i da možemo bit skupa ako baš želi :kava:

Sviba
24.05.2009., 15:41
ovo zvuči duhovno.. kako da odgovorim... ono, bogu hvala :Pop:

ajde nije da je bilo baš tolko gadno, bili smo djeca.. za mene je to sada nešto nepojmljivo, a ova priča samo smiješna anegdota.. ko mu kriv kad je mulac, rekla sam mu da mi je ta veza điđi miđi i da možemo bit skupa ako baš želi :kava:

Jes mu bar dala?:rofl:

Wannda
24.05.2009., 15:44
Jes mu bar dala?:rofl:

ej lakše malo, pa kažem ti kako sam mlada bila :azdaja:
tad još nisam davala :rolleyes:

Sviba
24.05.2009., 15:46

Ni to nije dobio?:(

Cemeran li mu zivot ljubim:rofl:
Nadam se da nije na blogu procito neke khm...khm...socnije detalje:mig:

ZZARA@
24.05.2009., 15:49

ovo nisam čula, al prestrašno

Wannda
24.05.2009., 15:55
Ni to nije dobio?:(

Cemeran li mu zivot ljubim:rofl:
Nadam se da nije na blogu procito neke khm...khm...socnije detalje:mig:

nažalost pročitao je da su svi dobili sve ono što on siroček nije :tuzni:

Ludosti, što li sam to pisala na blogu :misli:

:bonk:

Sviba
24.05.2009., 15:57
nažalost pročitao je da su svi dobili sve ono što on siroček nije :tuzni:

Ludosti, što li sam to pisala na blogu :misli:

:bonk:

Prejebeno:lol::lol:

Ma nije to sto si pisala, vec koju je mali skolu popusio:rofl:
Neka, sto te ne ubije, ojaca te.

Jednog dana bit ce ti zahvalan.:mig:

Mucka01
24.05.2009., 16:00
Citam po forumu raznih major razocarenja, pa rekoh da skupimo malo iskustva (svoja i tudja) na gomilu

Dakle bracni par sa malim djetetom, ode u posjetu u drugi grad kod svojih kumova (njegov najfrend i zena mu). Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo. Odu spavat svaka u svoju sobu. Gosti sa djetetom u jednu, domacini u svoj bracni.

U neko doba noci budi se gost od buke, cuje kako se kum i kuma kresu poglasno u susjednoj sobi, dijete mu se isto probudi, a on gleda- zene nigdje.

Pogadjate, nakon malo trazenja i osvjescivanja, gost udje u spavacu, a tamo u bracnom krevetu njegov kum i zena od ovoga se prase na sav glas, pored kume mrtve pijane u istom krevetu!!!!

Nastala tuca frka, skika, dijete vristi, policija dosla, i tek onda se vrla kuma probudila i shvatila sta se desava...

za sve je kriv alkohol.....da nije zalosno bilo bi smijesno....

Wannda
24.05.2009., 16:02
Prejebeno:lol::lol:

Ma nije to sto si pisala, vec koju je mali skolu popusio:rofl:
Neka, sto te ne ubije, ojaca te.

Jednog dana bit ce ti zahvalan.:mig:

ajde ajde prebolio je on to već :o

pa pak je prošlo, jeli, jakoo puno godina :D

antun
24.05.2009., 16:02
ma neka si ti pisala,nije mi ga zao, neka gleda sa svjetlije strane bar zna citati

Emericzy
24.05.2009., 16:03
ovo nisam čula, al prestrašno

Ne bi vjerovali koliko su se često ovakve priče događale u doba prije mobitela i interneta, kod raznih avionskih i sličnih nesreća. Dođu ljudi doma sa 'službenog puta', jel'te, s vrećicama poklona i osmjehom od uha do uha, a na vratima stana ih dočekuju njihovi, blijedih, zaprepaštenih lica...

Danas je postalo skoro nemoguće da se tako nešto desi.

Sviba
24.05.2009., 16:05

Istina:mig:

ZZARA@
24.05.2009., 16:06
Ne bi vjerovali koliko su se često ovakve priče događale u doba prije mobitela i interneta, kod raznih avionskih i sličnih nesreća. Dođu ljudi doma sa 'službenog puta', jel'te, s vrećicama poklona i osmjehom od uha do uha, a na vratima stana ih dočekuju njihovi, blijedih, zaprepaštenih lica...

Danas je postalo skoro nemoguće da se tako nešto desi.

alla što li se sve događalo u doba prije mobitela? :top:
al sada još teže sakrit prevaru baš zbog mobitela :lol::top:

Emericzy
24.05.2009., 16:36
alla što li se sve događalo u doba prije mobitela? :top:
al sada još teže sakrit prevaru baš zbog mobitela :lol::top:

Neke stvari su teže, neke su lakše. Kad ti se zatvore vrata, otvori ti se prozor.

Skattemus
24.05.2009., 16:37
Bogami retaj:s, VZ5:top::top:, em kuva em izgleda:ne zna:

Zakaj su zvali muriju?
Valjda zato kaj je lik razbijao svaku kosku u kumu, pa onda i u zeni:rofl::rofl:
Nisam bila za swinganje pa je morao trazit okolo, jeziga.

LOOOOL

Septembar
24.05.2009., 19:30
prica je istinita nazalost :(

a za wordtrade slucaj je bilo na tv-u tad

a sad sam se sjetila SVOG jednog idiotluka
s jednim tipom sam bila na jesmo-nismo, prekidali svaki drugi dan. i kao mi na "pauzi" ne cujemo se par dana da "ohladimo glave"
i ja ulovim jednog tipa i potrosim ga onak usput.
i sad me rodica na sms pita kak je prosao dejt i jesmo li se pukli
i ja odgovrim i zabunom posaljem tom prvom umjesto rodici nesto u stilu "jesmo pukli smo se na prvu, mali je mrak. bas mi je ovo pomoglo da istisnem onog idiota iz glave" :eek:
lik je odma reagirao, kurvo kako si mogla, al mislis da sam ja sjedio kuci, pa fala bogu da sam ja 3 pojebo odtad...

bio je to konacni kraj :top:
u svakom zlu neceg dobrog

b'elana
24.05.2009., 20:00
Ok...evo i moja prastara idiotarija :bonk:

Ugl...još me sram.....

Ja i tadašnji dečko kod frendice u gostima, mama fina, pa mi spavamo svatko u svojoj sobi. I u neko doba, svi idu na spavanje, a frendica i ja u "mojoj" sobi klapamo.....i ja njoj pričam...kako sam ovog prevarila, kako gaa više ne mogu smisliti, kako je gmizao da hoće ostaat sa mnom, kako mi se gadi....ser kenj trač blabla.....
Nestane nam cigareta.....i ja kažem idem ja kod njega, iz džepa ću mu izvuć. Ja u sobu, a na krevetu vidim žar cigarete.....Daklem sobe pregrađene šperpločom, on sjedio u krevetu i slušao me kako serem. Odvratno......Naučilo me životnu lekciju.

kiara1
24.05.2009., 20:11

jel ovo istinit događaj:eek:

kiara1
24.05.2009., 20:12
tek sad vidla da je prica istinita
ajme ja bi ga kastrirala da me prevari u susjednoj sobi i to sa kumom a njoj bi oci iskopala

bondgirl007
24.05.2009., 20:19
Sestra prevarene cure dobila mail od bivše ljubavnice jer ova više nije šljivila ni 5 posto lika,ona je to prekinula pa je poslal ovoj mail upozorenja da zna s kakvim konjem ima posla

Nerys
24.05.2009., 20:33
Sestra prevarene cure dobila mail od bivše ljubavnice jer ova više nije šljivila ni 5 posto lika,ona je to prekinula pa je poslal ovoj mail upozorenja da zna s kakvim konjem ima posla

Ja slicno, dobila mail od prijateljice od zenske s kojom me tadasnji varao... I njoj bila puna kapa svega :D

Madamoiselle
24.05.2009., 20:34
Mobitel mu je bio u džepu i sam je izbirao moj broj.
Ja: Halo?
On: ..... nema ga, skužim šta se događa...
Ja: Halo?!!!!!!!!
On: ...''Ne bi se ja nikad moga naljutit na tebe XY, samo ti njega stavi u usta...bal, bla...(XY mu je prijateljica koja mu je pušila u tom trenutku)

Slušala sam to nekih 5 minuta, dok mu nije para nestalo.
Sutra sam mu to rekla, na šta je on odgovoria da sam stvarno u kurcu jer sam trošila pare na mob, i ta to ništa nema smisla jer ionako oni nisu bili sami u autu, a meni se pričinilo da sam čula to šta sam čula. Naravno, odjeban je odma.

Ian Anderson
24.05.2009., 20:36

Nego da, moja priča...

o da, da
Ostala sam paf. zašto?
Jadnik... eh, djeca djeca

Ti si nadmašila čak i mene i moja bijedna iskustva, kapa dolje:lol::s:lol:

Wannda
24.05.2009., 21:05
Ti si nadmašila čak i mene i moja bijedna iskustva, kapa dolje:lol::s:lol:

jesam možda spomenula da sam to ljeto vodila evidenciju i upoznala u 101. dečka, za svakog dalmatinera po jednog :D

:kava:

Sviba
24.05.2009., 21:12
jesam možda spomenula da sam to ljeto vodila evidenciju i upoznala u 101. dečka, za svakog dalmatinera po jednog :D

Kraljica Zrca?:rofl:

bondgirl007
24.05.2009., 21:20
Ja slicno, dobila mail od prijateljice od zenske s kojom me tadasnji varao... I njoj bila puna kapa svega :D

Zanimljivo...kakva ti je bila reakcija...mislim jesi li joj išta povjerovala ili si pomislila da je riječ o nekoj ljubomornoj luđakinji?

Wannda
24.05.2009., 21:20
Kraljica Zrca?:rofl:

Ma kakvo zrće, fuj, da poberem još neku boleštinu :o

Vodice su moj đir :headbang:

Žulaj
24.05.2009., 21:25
Mobitel mu je bio u džepu i sam je izbirao moj broj.
Ja: Halo?
On: ..... nema ga, skužim šta se događa...
Ja: Halo?!!!!!!!!
On: ...''Ne bi se ja nikad moga naljutit na tebe XY, samo ti njega stavi u usta...bal, bla...(XY mu je prijateljica koja mu je pušila u tom trenutku)

Slušala sam to nekih 5 minuta, dok mu nije para nestalo.
Sutra sam mu to rekla, na šta je on odgovoria da sam stvarno u kurcu jer sam trošila pare na mob, i ta to ništa nema smisla jer ionako oni nisu bili sami u autu, a meni se pričinilo da sam čula to šta sam čula. Naravno, odjeban je odma.

:lol:
sorry znam da ti onda nije bilo smiješno ali meni sada fakat je
koji tupson :rofl:

Sviba
24.05.2009., 21:27
Ma kakvo zrće, fuj, da poberem još neku boleštinu :o

Vodice su moj đir :headbang:

Omjer zena i muskaraca 1:100 pretpostavljam?

Lesinari iz cijele Hrvatske se sjape pa iskusavaju fore koje vise ne prolaze u njihovom selu.:ne zna:

Al jebiga, djabe im sve kad se pojavi baja s mercedesom okanom i lancinom oko vrata. Taj ih kupi minimalno onoliko koliko je sjedacih mjesta u okanu, ako ne i vise:rofl:

Wannda
24.05.2009., 21:50
Omjer zena i muskaraca 1:100 pretpostavljam?

Lesinari iz cijele Hrvatske se sjape pa iskusavaju fore koje vise ne prolaze u njihovom selu.:ne zna:

Al jebiga, djabe im sve kad se pojavi baja s mercedesom okanom i lancinom oko vrata. Taj ih kupi minimalno onoliko koliko je sjedacih mjesta u okanu, ako ne i vise:rofl:

nažalost ovi moji su vozili bicikl :tuzni:

Sviba
24.05.2009., 21:53
nažalost ovi moji su vozili bicikl :tuzni:

I ti se isto ne znas izboriti za sebe...:rofl:

Da je bar bija kaki truli pijađo:ne zna:

roka
24.05.2009., 22:02
eh ta slavonija....

ja znam za slucaj gdje se par isao zeniti u slavoniju jer je ona rodom odandje i kad su se vjencali i vracali se kuci vlakom, frajer (mladozenja) pukne njenu sestru u wc_u :horor:
i jos se hvali time :asshole:

tonkica27
24.05.2009., 22:14
ovo mene zanima.

zašto bi netko htio prepričavati takve priče?

fakat mi nije jasno. Malo što je stvarno bilo, malo ljudi nadodaju, a onda se osltali zgražaju kao i govore: oh, kako grozno, strasno...bla bla bla

i onda to ti što se zgražaju naprave, samo im se njihovo čini manje strašno, jer su eto, oni u pitanju.

nije mi jasno kako netko ima želju prepričavati što se nekom dogodilo?? i to na takav način? zbog takvih ljudi takve se stvari i dešavaju. jer se ljudi skrivaju, lažu i boje se živjeti s nekim tko im odgovara, da ih sredina i takvi ne bi osuđivali.

ljudi su zli. i jedva čekaju da se nekom nešto dogodi da ih mogu osuđivati i govoriti kako oni nikad ne bi...sve do jednom.

nitko ne zna šta se između nekog događa i kak oni ravnaju svoje račune. nitko.

ja, koja sam totalno monogamna, i nikad nisam nikog varala, dajem si za pravo reći..prvo svi pometite ispred svojih vrata, a onda se naslađujte životnim promašajima ljudi koje uopće ne poznajete

Ša la la la
24.05.2009., 22:25
tek sad vidla da je prica istinita
ajme ja bi ga kastrirala da me prevari u susjednoj sobi i to sa kumom a njoj bi oci iskopala

A po cemu molim te? hahahah :rofl: Jer to veli pokretacica teme mozda?

Sviba
24.05.2009., 22:27
eh ta slavonija....

ja znam za slucaj gdje se par isao zeniti u slavoniju jer je ona rodom odandje i kad su se vjencali i vracali se kuci vlakom, frajer (mladozenja) pukne njenu sestru u wc_u :horor:
i jos se hvali time :asshole:

Meni je tu zalosnije kaj je standard u drzavi takav da se nit autom ne mogu odvest doma.

Pa se vi vozite vlakovima:rofl:

Herp
24.05.2009., 22:35
ja, koja sam totalno monogamna, i nikad nisam nikog varala, dajem si za pravo reći..prvo svi pometite ispred svojih vrata, a onda se naslađujte životnim promašajima ljudi koje uopće ne poznajete

I kaj sad 'oćeš, Nobelovu nagradu? :kava:

Nego, imam i ja jednu teen-dobru. :D

3. srednje, imala dečka, prekinuli zbog nedostatka zaljubljenosti i kemije, ostali prijatelji.
Kraj 3. razreda, otišli svatko na svoj maturalac i našli se nakon toga da si pokažemo fotke i pričamo kak nam je bilo. Kaže on kak je na brodu zabrijao s jednom curom iz Novske, i kaže mi kako se zvala.

4. srednje, preko jedne tuke (nemoj me brisat sad :cerek: :D) upoznala dečka iz okolice Novske, dopali se jedno drugom i upustili u vezu na daljinu. I pričamo jednom o bivšim vezama, on veli da mu je bivša bila iz Novske i da se zvala tako i tako. Aha. A kad su prekinuli? Aha. Znači, dok je ona bila na maturalcu, još ste bili skupa? Aha.
Errr...moram ti neš' reć'. :D

Wannda
24.05.2009., 22:36
...
halo. kuc kuc. ima koga :confused:

I ti se isto ne znas izboriti za sebe...:rofl:

Da je bar bija kaki truli pijađo:ne zna:

ah bila sam naivna i gledala sam da je zgodan i da ima za bocu vina da se lakše povalimo negdje :rofl:

m@l@
25.05.2009., 01:48
sve ovo čitam i nemogu od čuda... grozno... ja hvala Bogu još nisam doživila da me je neko privarija(koliko ja znam), a nisam ni ja nikog... To je nešto najgore, u vezi sam dugo i znam nekad promisliti što ako me je privarija užasss nema mi gore stvari od tog...:nono:

aryna
25.05.2009., 07:05
prica je istinita nazalost :(

a za wordtrade slucaj je bilo na tv-u tad

a sad sam se sjetila SVOG jednog idiotluka
s jednim tipom sam bila na jesmo-nismo, prekidali svaki drugi dan. i kao mi na "pauzi" ne cujemo se par dana da "ohladimo glave"
i ja ulovim jednog tipa i potrosim ga onak usput.
i sad me rodica na sms pita kak je prosao dejt i jesmo li se pukli
i ja odgovrim i zabunom posaljem tom prvom umjesto rodici nesto u stilu "jesmo pukli smo se na prvu, mali je mrak. bas mi je ovo pomoglo da istisnem onog idiota iz glave" :eek:
lik je odma reagirao, kurvo kako si mogla, al mislis da sam ja sjedio kuci, pa fala bogu da sam ja 3 pojebo odtad...

bio je to konacni kraj :top:
u svakom zlu neceg dobrog

prokleti mobiteli! :raspa:

Balance
25.05.2009., 07:46
Djevojku nikad vidio u životu, pijan ja, pijana ona, odvedem je kući poslije fajronta, jer kao usput sam, i ko zna kako daleko ona stanuje, poseksamo se mi tu nešto jadnu, jer smo oboje prepijani da bi to išta valjalo.
Ujutro je ja pozdravljam i vraćam se u stan, obučem hlače, ali nema mi novčanika.
U trenu se sletim niz stepenice, i prije nego je izišla iz zgrade ščepam je u hodniku, uhvatim za ruku i
kažem joj:"Kurvo! Gdje mi je novčanik?!" Ona počne nešto petljati, a ja joj skinem torbicu sa ramena i preturajući po njoj nađem njen novčanik, i izvadim joj iz njega novce, okrenem se onako bijesan, vratim se u stan i zalupim vrata.
I dok sam tako dahtao i dolazio sebi, mamuran i tek probuđen, sjednem na krevet, a na podu pored kreveta, tamo gdje sam skinuo hlače, leži moj novčanik i u njemu svi novci na broju, dvije stoje ukrupno i nešto siće, kusura od prošlo veče.
Bila su to tri najgora mjeseca u mom životu. Kad god bi čuo neke korake na hodniku, mislio sam gotovo je, policija dolazi po mene.
Nakon tri mjeseca, malo sam se smirio, otišao sam na more, a tamo sam potrošio sve svoje novce,tamo sam potrošio i novce koje sam joj uzeo onog jutra.

Sviba
25.05.2009., 07:53
Balance kralju:s:s

Los seks i jos ti plate za dusevne boli:rofl:
A jadna li je zenska.:ne zna:

bondgirl007
25.05.2009., 08:00
Tip i cura bili u vezi 5 godina, ona je mislila da sve štima i da je veza super. Jedne subote su planirali izlazak,ali joj je on rekao da ima nekih obaveza i da ne može,ali neka ona slobodno ode s frendicama. I tako ona vozi s jednog kraja grada na drugi, ide dakle van u subotu predvečer,a iz suprotnog smjera nailazi svatovska kolona. Pogađate: njezin dečko se oženio za drugu!!

Sviba
25.05.2009., 08:04
Tip i cura bili u vezi 5 godina, ona je mislila da sve štima i da je veza super. Jedne subote su planirali izlazak,ali joj je on rekao da ima nekih obaveza i da ne može,ali neka ona slobodno ode s frendicama. I tako ona vozi s jednog kraja grada na drugi, ide dakle van u subotu predvečer,a iz suprotnog smjera nailazi svatovska kolona. Pogađate: njezin dečko se oženio za drugu!!

A svizac s cokoladom mu je bio kum?:kava:

Herp
25.05.2009., 08:09
A svizac s cokoladom mu je bio kum?:kava:

Ne znam čemu čuđenje, ja osobno znam jednu osobu kojoj se to desilo, samo je ovaj njen bio obazriv pa joj je rekao dan prije vjenčanja :rofl: uz dodatak - "moram se oženiti s njom, trudna je, ajd bok". :hekla:

Sviba
25.05.2009., 08:12
Ne znam čemu čuđenje, ja osobno znam jednu osobu kojoj se to desilo, samo je ovaj njen bio obazriv pa joj je rekao dan prije vjenčanja :rofl: uz dodatak - "moram se oženiti s njom, trudna je, ajd bok". :hekla:

Toliko o zenskoj intuiciji...:ne zna:
Al dobro, likovi su ocito bili maheri:rofl:

Herp
25.05.2009., 08:19
Toliko o zenskoj intuiciji...:ne zna:
Al dobro, likovi su ocito bili maheri:rofl:

Meni bi bilo malo sumnjivo da mi dečko SVAKI četvrtak, petak, subotu i nedjelju boravi u rodnom VŽ i za to vrijeme ga ja NE SMIJEM nazvati ni pod razno jer ima puno posla, nego će on uvijek nazvati mene.

Jebeš to kad je moj u ponedjeljak, utorak i srijedu, jel tak? :cerek:

:D

Sviba
25.05.2009., 08:21
Meni bi bilo malo sumnjivo da mi dečko SVAKI četvrtak, petak, subotu i nedjelju boravi u rodnom VŽ i za to vrijeme ga ja NE SMIJEM nazvati ni pod razno jer ima puno posla, nego će on uvijek nazvati mene.

Jebeš to kad je moj u ponedjeljak, utorak i srijedu, jel tak? :cerek:

Sumnjivo? Ma neeeeeeeeeeeeeeeee...sta ti je?:rofl:

aryna
25.05.2009., 08:27
Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo.

Djevojku nikad vidio u životu, pijan ja, pijana ona,

koliko sam ja to uspjela shvatiti iz ovdje napisanog, većina vaših problema proizlazi iz alkoholizma...

:zivili:

WTF
25.05.2009., 08:39
u Zlataru žena zatekla muža i poštara :kava:

nakon toga muž probao ubit ženu :s

Sviba
25.05.2009., 08:47

A zena je imala 130 kila pa je zatukla njega?:rofl:

Edit...

Isusti, tek sad sam skuzio "spletku"

:zubo:

aryna
25.05.2009., 08:48

i bili su pijani, sto posto. :kava:

Žulaj
25.05.2009., 09:16

:eek::lol:

ah evo jedne moje teen pričice

davno davno s 15 se zaljubila i to trajalo 7 godina. ljubav je to bila prava pravcata!
stalno se natezali, malo jesmo pa je on glupan pa nismo...i tak...nakon jedne od "nismo" faza, nazvao čovjek mene i pusti suzu, naime voli me i ne može ovako, dani mu sivi...mene će ženiti...moli još bar jednu priliku, bit će dobar, najbolji!!!
oborena s nogu njegovim suzama i iskrenim obećanjima, pristanem, i zovem ga sutra (na Božić) đir po gradu samnom i još dva zajednička super frenda.

"ajme to bi bilo super, ali ne mogu, imam obaveze, znaš kako je- familija, gosti...vidimo se za koji dan na ročkasu"

i tako nas troje (dva frenda i ja) popili vrući kakao, ispričali se, nasmijali i krenuli lagano put doma. šećemo mi, u smijehu i dobrom raspoloženju, kad iza ugla stvori se poznato lice. ON, ljubav mog života! drži neku malu za ruku i šapuće joj nešto na uho dok hodaju prema nama. nas troje stali, ukipili se, ja probljedila a ova dvojica kuhaju... digne moja ljubav pogled, i ušokira se, na par metara stojim ja i njegova dva naj frenda.
u sekundi je ispustio njenu ruku i zaboravio da je ona uopće s njim! mijenjao je boje ko semafor dok se rukovao s dečkima i čestitao im Božić. pravio se da mene nema, bilo ga je strah pogledati mi u oči. a mala mu, stajala jadna par metara od nas, ne kuži što se događa, zakaj ju ovi tak mrko gledaju i zakaj joj se dečko odjednom ponaša kao da ne postoji...:lol:

evo jedne ne teen

isti taj lik u priči. opet neke trzavice, povuci potegni...trudimo se oboje, malo smo odrasliji...:rofl:
opet ja malo posustala (izmorio mi dušu) tek toliko da smislimo oboje kako i što...
zove mene frendica jedan dan, sva zadihana, glas joj treperi: "stara trči na kiosk! kupi taj i taj žuti list, ali prije nego ga otvoriš molim sjedni i nazovi me da skupa čitamo"
ja trk s posla na kiosk, sjela na klupu i nazvala frendicu, duboki udah, liznem kažiprst i krenem listati- odjednom oko mene mrak, nema zraka, kao da me nešto usisalo u vakuum! ON, preko tri strane njegove slike i bljak njonjava ispovijest o zaljubljenosti u Tu i Tu. a preko dve strane headline "Od kada sam upoznao Tu i Tu, druge žene za mene ne postoje"- samo da napomenem da je meni prodavao spiku da su si super frendovi :rolleyes::rofl:

i za kraj evo jedne odrasle:

slučajno sam se našla na mjestu na koje inače ne zalazim (Božji prst valjda) i zatekla čovjeka s kojim sam imala u planu provesti život, kako pritišće neko sisato čeljade uza stup na sred podija, i prepipava ju od glave do pete dok mu je jezik duboko u njenom grlu...
odrezale mi se noge, ruke...obamrlo tijelo...zujanje u ušima i nagla tišina, nastupila je budna besvjesnost....trebalo je nekoliko minuta da mi tijelo profunkcionira i da uspijem napraviti korak i nestati od tamo...

gadno je kad te izdaju...:D

Sviba
25.05.2009., 09:19
Zu...:cerek:

Mahatma Ghandi je agresivac za tebe:mig:
Ja bi vec bio u zatvoru vjerojatno:rofl:

Žulaj
25.05.2009., 09:23
Zu...:cerek:

Mahatma Ghandi je agresivac za tebe:mig:
Ja bi vec bio u zatvoru vjerojatno:rofl:

naivna sam pa me to toliko išokira da nisam u stanju reagirati :D

Coldplay25
25.05.2009., 09:41

meni taxist rekao u neformalnom razgovorčiću :lol::lol:

epilog: 1 prekid

WTF
25.05.2009., 09:47
i bili su pijani, sto posto. :kava:

ne, pederi :kava:

zaphod
25.05.2009., 14:25
Mene moja prevarila sa najboljim prijateljem...(bio do tada), i nedavno sa nekim 11.g. starijim od nje kojeg uopće nepozna.... i dalje hoće bit samnom??? svim sam im oprostio ali ne u potpunosti, u duši nikako... (zapravo i nije onda oprost)...ona hoće i dalje bit samnom.... jao kad čitam malo ove prevare i postove, tek sad mi dolazi u glavu kako sam glup...nema oprosta!

ko te dvaput prevari a ti mu oprostis, dajes mu zeleno svijetlo i za treci put...

pac-man
25.05.2009., 15:11
Nije loša ni ona, bilo nedavno po novinama. Negdje vani, Engleska, njemačka, ne sjećam se više...
Uglavnom, žena otišla na posao, a on se brzo spremio, pa pravac u neki bordel, na kurve.
I čovjek lijepo uđe, razgledava, kad jedna od djevojaka u donjem rublju i halterima, njegova žena!
Poslije se ispostavilo da žena, već par godina, povremeno dodatno zarađuje, a on troši njenu lovu na kurve.
Navodno su čak i ostali zajedno.

kuroishijin
25.05.2009., 15:31
Nije loša ni ona, bilo nedavno po novinama. Negdje vani, Engleska, njemačka, ne sjećam se više...
Uglavnom, žena otišla na posao, a on se brzo spremio, pa pravac u neki bordel, na kurve.
I čovjek lijepo uđe, razgledava, kad jedna od djevojaka u donjem rublju i halterima, njegova žena!
Poslije se ispostavilo da žena, već par godina, povremeno dodatno zarađuje, a on troši njenu lovu na kurve.

He he eto bar jedna priča ima sretan kraj :D.

coolinesay
25.05.2009., 15:39

nisi dala njemu ali nekolicini na moru jesi!? :eek:
i išla si to još pisat na blog?
božemeprosti al ti si glupa ko noć, pa makar i mlada tada bila :rolleyes:

peper
25.05.2009., 15:52
Jednoj mojoj poznanici muž rekao da ide na put (radi u drugoj županiji), dok je bila na poslu, i sakrio se u jednu od soba u ormar. Ova bržebolje nazvala frajera da doleti za sat, dva kad dođe kući. Muž zaskočio golupčiće dok su "čavrljali". Bilo je veselo uglavnom :jumping:
Opća bježancija

Septembar
25.05.2009., 17:30
uh sad se sjetih jedne afere iz jednog grada na jadranu, di je jedan ugledni obrtnik dobio dojavu da mu jedan drugi ugledni upravo prasi zenu. i on ode po zenu od tog drugog, i njih dvoje prevarenih zaejdno ulete i nadju ih na gomili. onda je valjda opsta strka i bjezanija nastala, bilo ej i nekog oruzja valjda u prici :clint:

navigator1
25.05.2009., 17:42
Jednom zgodom, dovedem frendicu s posla doma. (živim sam) I zaprašimo mi ono, do jaja. U to vrijeme nisam pričao s burazom (koji živi iznad mene) on baci oko na moje dvorište i ubere njen auto. Kako smo bili popili i bili prilićno glasni, nije bilo dvojbe šta radimo. I moj buraz nazove njenog dečka (tada su bili u poslovnim odnosima) i objasni mu gdje mu je cura i šta radi.
Poslje mi buraz pričao kako mu je tip objašnjavao da mu je cura 2 dana na putu s firmom... ,a on mu je čitao tablicu s njenog auta. :lol:

navigator1
25.05.2009., 18:12
halo. kuc kuc. ima koga :confused:

ah bila sam naivna i gledala sam da je zgodan i da ima za bocu vina da se lakše povalimo negdje :rofl:

Ovo će ti jako pomoći u potrazi za dečkom. :top:

Jednom, moja draga, nakon ševe, drugo jutro pošalje mi sms u kojem se zahvaljuje za dobru "masažu". Zove me navećer i pita da jesam li dobio njenu poruku. :confused: Koju poruku??? :ne zna: Ona greškom poslala poruku najboljem frendu o svog muža. :lol:

freeze
25.05.2009., 18:21
kako smiješnih stvari ima tu...joj joooooj...hahahaha

milla karolina
25.05.2009., 20:16
uh sad se sjetih jedne afere iz jednog grada na jadranu, di je jedan ugledni obrtnik dobio dojavu da mu jedan drugi ugledni upravo prasi zenu. i on ode po zenu od tog drugog, i njih dvoje prevarenih zaejdno ulete i nadju ih na gomili. onda je valjda opsta strka i bjezanija nastala, bilo ej i nekog oruzja valjda u prici :clint:

Ja ne razumijem te "DOJAVE"..to su idioti koji cinkaju,,

navigator1
25.05.2009., 20:19

Ti koji cinkaju il ne mogu ništa pojebati (pa i sa strane) ili su ljubomorni pa ti oće zajebat stvar (da ni ti ne jebeš)

milla karolina
25.05.2009., 20:30
Ti koji cinkaju il ne mogu ništa pojebati (pa i sa strane) ili su ljubomorni pa ti oće zajebat stvar (da ni ti ne jebeš)

Čista ljudska zloba i zavist.

riječkaleptirica
25.05.2009., 20:44
prijateljica imala dečka par mjeseci, on ostao doma a mi išle van i naravno se ubile kao stoke. ubrale neke tipove, ovaj njen čak i ličio na njenog dečka pa smo umirale od smijeha,. cijelu večer provele s njima i na jutarnjoj kavi ova rekla svom komadu kako liči na njenog dotičnog, a ovaj rekao da on ima brata s istim imenom ali ne pričaju već god dana..ups, jbg, oni se pomirili a ona ispala kurva:ne zna:

Nerys
25.05.2009., 20:53
Zanimljivo...kakva ti je bila reakcija...mislim jesi li joj išta povjerovala ili si pomislila da je riječ o nekoj ljubomornoj luđakinji?

Pa bila sam skepticna, ali sam onda se raspitala malo bolje na vise strana i ispostavilo se da je istina... A ja u soku, nikad mi ni na kraju pameti nije bilo :eek:

I na kraju se nasle nas dvije i nasle ga sa nekom trecom na cugi :rofl::rofl::rofl:

To je bilo kao u sapunici :D

XeiX
25.05.2009., 21:09
Ok...evo i moja prastara idiotarija :bonk:

Ugl...još me sram.....

Ja i tadašnji dečko kod frendice u gostima, mama fina, pa mi spavamo svatko u svojoj sobi. I u neko doba, svi idu na spavanje, a frendica i ja u "mojoj" sobi klapamo.....i ja njoj pričam...kako sam ovog prevarila, kako gaa više ne mogu smisliti, kako je gmizao da hoće ostaat sa mnom, kako mi se gadi....ser kenj trač blabla.....
Nestane nam cigareta.....i ja kažem idem ja kod njega, iz džepa ću mu izvuć. Ja u sobu, a na krevetu vidim žar cigarete.....Daklem sobe pregrađene šperpločom, on sjedio u krevetu i slušao me kako serem. Odvratno......Naučilo me životnu lekciju.

Ovo je uvjerljivo najjebenija prica. Ne mogu si uopce zamislit sto si je covjek mislio...ovo je enciklopedijska definicija overkilla.

Kako okrutno. No, zanima me sto je covjek uradio? Ne kuzim zasto je cekao? Zasto nije otisao? Nakon prve recenice?

b'elana
25.05.2009., 21:17
Ovo je uvjerljivo najjebenija prica. Ne mogu si uopce zamislit sto si je covjek mislio...ovo je enciklopedijska definicija overkilla.

Kako okrutno. No, zanima me sto je covjek uradio? Ne kuzim zasto je cekao? Zasto nije otisao? Nakon prve recenice?

Čovjek je valjda mazohist....epilog je bio u vlaku natrag. Ja posrana, osjećam se ko seljančura i idiot koji olajava.....On nakon neugodne šutnje mene zagrli i kaže.....znaš, ja tebe isto volim.....tu je definitivno umro za sva vremena. I ono mrvu poštovanja koje je još možda mogao dobiti, time je popljuvao.

bondgirl007
25.05.2009., 21:35
Pa bila sam skepticna, ali sam onda se raspitala malo bolje na vise strana i ispostavilo se da je istina... A ja u soku, nikad mi ni na kraju pameti nije bilo :eek:

I na kraju se nasle nas dvije i nasle ga sa nekom trecom na cugi :rofl::rofl::rofl:

To je bilo kao u sapunici :D

O,Bože blagi,doista zvuči kao sapunica...svakak ti čast što si skupila hrabrosti suočiti se s time,vjerujem da ti nije bilo lako

Wannda
25.05.2009., 22:46
nisi dala njemu ali nekolicini na moru jesi!? :eek:
i išla si to još pisat na blog?
božemeprosti al ti si glupa ko noć, pa makar i mlada tada bila :rolleyes:

ne, nisam dala nikome, a na blogu sam pisala o tome kako se koj od njih ljubi :kava:

I nemoj sad molimte samo komentirat apsurd teme, jer je bilo dječice koja su pisala o tome što su taj dan jela i kakvu zadaću imaju :o

flatoos
25.05.2009., 22:49
ne, nisam dala nikome, a na blogu sam pisala o tome kako se koj od njih ljubi :kava:

I nemoj sad molimte samo komentirat apsurd teme, jer je bilo dječice koja su pisala o tome što su taj dan jela i kakvu zadaću imaju :o

to su price za modru lastu.

Wannda
25.05.2009., 23:32
to su price za modru lastu.

o tome ja cijelo vrijeme i pričam, prati temu :o

crookie
26.05.2009., 05:58
Evo jedne koju sam čuo, al je prebrutalna pa ostavljam mogućnost da je izmišljena.

Dakle, naš pomorac, radi na nekom brodu što plovi preko LaManche-a. Već su i godine, skoro 50,a doma, u malom mjestu u Dalmaciji, ima ženu i dva velika sina od preko 20 godina, za njih i živi i muči se.
E sada, kako to već biva, imao i neku svoju kurabu koju je redovno prašio u Engleskoj i to već nekoliko godina. Al nije ju vidio zadnjih godinu i pol, dosadila mu, prašio neke druge.
I tako jedan put, on na brodu kad njemu zvoni telefon. Ko je, kad ona prijašnja kuraba ga zove da moraju pričati. On se čudi, kao što je sada, što hoće, ne može se načuditi.
I nakon par dana on nađe vremena i ode se naći s njom da vidi što je u pitanju. I tako nađu se, a ova njemu kaže da je rodila prije par mjeseci i da misli da je on otac. A on, pa zašto misliš da sam ja, pa imaš X klijenata, zašto misliš da sam ja, znoj ga oblio uglavnom. A ona kaže da ona misli da je tako i da što on misli učiniti po tom pitanju, prijeti mu da će mu saznat ko mu je žena i da će joj javiti.
Njemu sada panika, bio ne bio on otac, ova će ga u probleme uvaliti, i on predloži da obavi testiranje, a ako ispadne pozitivno da će se dogovoriti što i kako dalje, al ako ispadne negativno da će joj dati neku lovu al da će je tužiti bude li ga i na koji način uznemiravala.
I dogovori on testiranje, ode tamo, i kažu mu rezultati za par dana pa svratite.
Njemu tih par dan muka, ne može od nervoze spavati, pojeo se živ. I dočeka dan za rezultate,ode u bolnicu, i kažu mu ,gospodine, vi sigurno niste otac. Ko da mu je neko 5 tona skinuo s leđa,laknulo mu,pita jeste li 100% sigurni, gleda papire, ovi kažu 100%.
Vi ste ,naime, sterilni i ne možete imati djecu. Ovaj to čuo i gleda tupo. I pita, kako to mislite sterilni? Pa tako, sterilni, imate „neki“ poremećaj i sterilni ste i to vjerojatno još od rođenja. Ovaj obamro. Nemoguće, kaže, ja imam dva sina.
Pa možete se još jednom testirati za svaki slučaj, ali rezultati su takvi kakvi jesu.
On ne zna što, kuda, kako, ono zbog čega se došao testirati sada mu je najmanji problem, cijeli mu život curi kroz šake.
Testira se ponovo, nikome ništa ne govori, opet par dana čeka rezultate, sjena od čovjeka.
Dođu opet rezultati, sve isto, 100% sterilan i to od rođenja.

Dalje nije toliko zanimljivo, al ako je ovo istinito, malo sam što brutalnije čuo u životu.

izgubljeni ande
26.05.2009., 06:41
Evo jedne koju sam čuo, al je prebrutalna pa ostavljam mogućnost da je izmišljena.
Za ovakvu sličnu priču čula i ja .Možda je ljudima najbolje danas napraviti sve pretrage da se uvjere dali su zdravi i dali mogu imati klince da se kasnije ne iznende i da im se život ne razbije u komadiće jer nemogu vjerovat i nemogu zamisliti kako nakon toga nastave dalje sa životom. Možda mogu oprostiti!

navigator1
26.05.2009., 06:51
Za ovakvu sličnu priču čula i ja .Možda je ljudima najbolje danas napraviti sve pretrage da se uvjere dali su zdravi i dali mogu imati klince da se kasnije ne iznende i da im se život ne razbije u komadiće jer nemogu vjerovat i nemogu zamisliti kako nakon toga nastave dalje sa životom. Možda mogu oprostiti!

Prićate gluposti. Ako je u 50-ima sterilan ne znaći da je bio u 30-ima sterilan. Ako prića ima temelje nek napravi dna analizu utvrđivanja očinstva nad svojim sinovima. Većina muškaraca su umanjeno plodni u 50-ima ali ima neplodnih i u 20-ima kao i savršeno plodnih u 70-ima.

izgubljeni ande
26.05.2009., 06:59
Nisam ništa loše mislil,ali ja kažem da znam ljude koji su zbog stresa i brzog ritma ,zbog posla koji obavljaju sada u situaciji da nemogu imati djecu zato kažem da je danas onome tko misli imati normalni život najbolje da napravi pretrage dali je upoće sposoban za to da se nebi kasnije RAOČARAO ILI IZNENADIO.Ida poštedi sve ostale oko sebe takve situacije.

€uro
26.05.2009., 09:16
Ovaj frajer ce vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita prica o grčkom vjenčanju koje je nedavno održano u gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a cak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu.

Bilo je to veliko vjencanje s oko 600 uzvanika. Na prijemu, nakon samog cina vjencanja, mladoženja je izašao na pozornicu i na mikrofon se obratio uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali cak iz Grcke - i pruženoj podršci na pocetku nihova zajednickog života.

Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladenkinoj obitelji, kao i svome puncu što im je omogucio tako velicenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih uzvanika, ukljucujuci i mladence, nalazila se zaljepljena kuverta.

Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izradjenoj od debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovjencane supruge kako se ševi s kumom.

Mladoženja je u njih poceo sumnjati još prije nekoliko tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati. Nakon što je neko vrijeme stajao u tišini i nekoliko minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se zaprepaštenoj gomili rekavši im: "Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom."

Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.
Vecina ljudi otkazala bi vjencanje istog trena nakon što bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj frajer je nastavio šaradu kao da je sve u najboljem redu.

Njegova osveta:
Mladenkini roditelji platili su 92.000 dolara za vjencanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600 prijatelja i clanova obitelji. Tip ima muda velika kao crkvena zvona. Mislite li da bi od ovoga mogli napraviti "neprocjenjivu" reklamu za MasterCard?

Pokušajmo...
* Fancy prijem za 600 uzvanika - 92.000 dolara
* Fotografije s vjencanja da se dogadjaj ovjekovjedi - 4.000 dolara
* Vjencanje
* 2-tjedno luksuzno bracno putovanje na otok Mikonos (Grcka) - 8.500 dolara
* Pogled na izraz lica sviju uzvanika kad su vidjeli fotografiju - neprocjenjivo!

Postoje stvari koje se mogu platiti novcem.
Za sve ostalo tu je MASTERCARD.

MadEarl
26.05.2009., 09:19

Sezona kiselih krastavaca pa neka se objavi loša verzija "Ivane Brlic Mazuranic za pohotne" :D:D:D

iForce
26.05.2009., 09:23
Ovaj frajer ce vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita prica o grčkom vjenčanju koje je nedavno održano u gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a cak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu.

Bilo je to veliko vjencanje s oko 600 uzvanika. Na prijemu, nakon samog cina vjencanja, mladoženja je izašao na pozornicu i na mikrofon se obratio uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali cak iz Grcke - i pruženoj podršci na pocetku nihova zajednickog života.

Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladenkinoj obitelji, kao i svome puncu što im je omogucio tako velicenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih uzvanika, ukljucujuci i mladence, nalazila se zaljepljena kuverta.

Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izradjenoj od debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovjencane supruge kako se ševi s kumom.

Mladoženja je u njih poceo sumnjati još prije nekoliko tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati. Nakon što je neko vrijeme stajao u tišini i nekoliko minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se zaprepaštenoj gomili rekavši im: "Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom."

Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.
Vecina ljudi otkazala bi vjencanje istog trena nakon što bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj frajer je nastavio šaradu kao da je sve u najboljem redu.

Njegova osveta:
Mladenkini roditelji platili su 92.000 dolara za vjencanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600 prijatelja i clanova obitelji. Tip ima muda velika kao crkvena zvona. Mislite li da bi od ovoga mogli napraviti "neprocjenjivu" reklamu za MasterCard?

Pokušajmo...
* Fancy prijem za 600 uzvanika - 92.000 dolara
* Fotografije s vjencanja da se dogadjaj ovjekovjedi - 4.000 dolara
* Vjencanje
* 2-tjedno luksuzno bracno putovanje na otok Mikonos (Grcka) - 8.500 dolara
* Pogled na izraz lica sviju uzvanika kad su vidjeli fotografiju - neprocjenjivo!

Postoje stvari koje se mogu platiti novcem.
Za sve ostalo tu je MASTERCARD.

Legenda. :s

Zbunjevita :)
26.05.2009., 10:13

....

Isusati!! :eek::eek:

:lol:

Basta
26.05.2009., 10:16

Nego da, moja priča...

okrutno...

Žulaj
26.05.2009., 10:26
okrutno...

ma kaj okrutno! triumph nad triumphima! bravo za lika! moj naklon :s

Muay
26.05.2009., 10:28

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli :rolleyes:), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet :naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...

Da sam ja bio na mjestu tog kako ga zoveš "jadnika"...pojebo bi ti :mamu , tatu, sestru, brata i psa i ljepo to objavio na blogu a tebe bi zamolio da svratiš i napišeš koji komentar :rofl:

Legion
26.05.2009., 10:42

Jel... a da skužiž da ti naj frenda/frendicu cura/dečko vara kaj bi napravila...
Nemora čak biti ni naj, dovoljno da je prijatelj. Ja bi javio iste sekunde.

Žulaj
26.05.2009., 10:59
Jel... a da skužiž da ti naj frenda/frendicu cura/dečko vara kaj bi napravila...
Nemora čak biti ni naj, dovoljno da je prijatelj. Ja bi javio iste sekunde.

ja ne bi :kava:
i kaj sad? :ne zna:

okruglica
26.05.2009., 11:05
da a kad je mladi otac čekao rođenje svo sina prvijenaca u zagrljaju medicinske sestre u susjednoj porodiljnoj sobi :rolleyes:

E pa ovo je brutalno.

nutty
26.05.2009., 11:19
imam i ja jednu zgodnu pričicu. naime moja prijateljica s faxa živjela je u stanu s 2 cimerice. i jedna cimerice je bila totalna kuraba. i sad dođe ta fufara kao s frajerom u stan da upozna njene cimerice. i sad ta moja frendica gleda u njega i poznat joj užasno, i gleda i razmišlja i sjeti se napokon. da skratim priču to je bio poznanik od njenog novog dečka koj je oženjen. ona se nasmješila i pita tipa jel pozna tog i tog i on kaže da, i ona njemu pa ja sam njegova cura i mislim da sam te upoznala jednom prilikom. tip je pozelenio,mijenjao je boje kao semafor i zbriso iz stana.

Bat Kol
26.05.2009., 17:07
Ovaj frajer ce vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita prica o grčkom vjenčanju koje je nedavno održano u gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a cak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu....

prica je neprocjenjiva, ali da je nova - nije.. :rolleyes:

eviltel
26.05.2009., 23:11
bilo sad nedavno u njemackoj

lik bio sterilan, pa unjamio susjeda za e2000 da mu shevi zenu za oplodnju.

nakon 6mj. "rada" bez rezultata, poslodavac posumnja da nesto nije uredu, te podes tuzbu. na sudu se utvrdi da je i ovaj drugi lik sterilan, pa mu je zena onda morala objasniti "otkud" im sinovi.

AmeliaBauer
27.05.2009., 00:24

To ti je bilo u Poljskoj nedavno...
A ima i onaj tip u Kini sto je bio na vestima neki dan..uzeo je dvd u vidoteci s homemade uradkom a tamo njegova zena i the best friend:(((maler sta ces

lala
27.05.2009., 00:44
Djevojku nikad vidio u životu, pijan ja, pijana ona, odvedem je kući poslije fajronta, jer kao usput sam, i ko zna kako daleko ona stanuje, poseksamo se mi tu nešto jadnu, jer smo oboje prepijani da bi to išta valjalo.
Ujutro je ja pozdravljam i vraćam se u stan, obučem hlače, ali nema mi novčanika.
U trenu se sletim niz stepenice, i prije nego je izišla iz zgrade ščepam je u hodniku, uhvatim za ruku i
kažem joj:"Kurvo! Gdje mi je novčanik?!" Ona počne nešto petljati, a ja joj skinem torbicu sa ramena i preturajući po njoj nađem njen novčanik, i izvadim joj iz njega novce, okrenem se onako bijesan, vratim se u stan i zalupim vrata.
I dok sam tako dahtao i dolazio sebi, mamuran i tek probuđen, sjednem na krevet, a na podu pored kreveta, tamo gdje sam skinuo hlače, leži moj novčanik i u njemu svi novci na broju, dvije stoje ukrupno i nešto siće, kusura od prošlo veče.
Bila su to tri najgora mjeseca u mom životu. Kad god bi čuo neke korake na hodniku, mislio sam gotovo je, policija dolazi po mene.
Nakon tri mjeseca, malo sam se smirio, otišao sam na more, a tamo sam potrošio sve svoje novce,tamo sam potrošio i novce koje sam joj uzeo onog jutra.

:lol::lol:koji si ti kreten, ne mogu se prestat smijat :lol:

pawa
27.05.2009., 02:08
a ovo ...
dakle oko bozica isle 2 frendice na neki rodendan i spetljaju se sa slavljenicima, slavila su 2 decka ... dakle svaka sa jednim ...
i sad su se vidjali tu i tamo vikendom obavezno ...
sad dosla nova godina i slave kod ove jedne od njih i naravno pozovu i ove decke te ovaj od ove kod koje se slavi kaze kao da ne moze doc. naravno, dosao je ali to je bilo iznenadenje. ova se naljuti i ono drzi distancu.. posto su novu slavili van kuce u dvoristu jel, ode ova u kucu u sobu po jos cuge ... i opa .. ima sta i da vidi ... ove 2 frendice su imale jos jednu, dakle njih 3 su bile jako dobre samo sto ova treca nije isla na rodjendan.....
ova 3 sa ovim njenim na njenom krevetu u njenoj sobi .. peh ha? i to na novu godinu covjece (ponoc jos nije dosla)! :flop:

Arni75
27.05.2009., 07:18
ne znam jeli istina, i sama sam cula ovu pricu pa eto da i vama proslijedim:
Par dugo u vezi, djevojka ostane u drugom stanju i odluce da se vjencaju. Posto su mladini roditelji dosta imucni, a decko tek zivi od svoje place, dogovore se da mladini organizuju i finansiraju cijelu svadbu pa se tu pripremi bas nesto gala. Zvanica i previse, restoran, muzika ma eto, znate kako to vec ide. Obavilo se vjencanje, proslava u najvecem jeku i mladozenja hoce da odrzi govor. Prestane muzika, svi se umire i gledaju u mladozenju:
Mladozenja se ljubazno zahvali roditeljima svoje mladenke sto su im priustili tako veliku proslavu za vjencanje, sto su mu omogucili da to bude dan kojeg ce se sjecati cijelog svog zivota, zahvali se svim prisutnim koji su dosli da uvelicaju taj njihov veliki svecani dan, te kaze da za sve njih ima po jednu sitnicu kao znak zahvalnosti.
Ispod svake stolice se nalazi koverta.
I svi gosti znatizeljno ruku pod stolicu kad tamo stvaro zaljepljena koverta, uzmu kovertu a u njoj fotografije. Mlada sa kumom u akciji.

sex-addict
27.05.2009., 08:04
Prije 2 godine, ševio sam jednu udanu ženu, oko 2-3 put mjesečno. Trajalo je 2-3 mjeseca, onda je nestala, prestala se javljat, odgovarat na mailove, itd. Nazvala je za neko vrijeme i zvala na kavu. Jedva sam čekao da mi ispriča što je. Naime, dama je igračica, ševi se sa strane redovito - brijala je po smokvi ili iskrici, se sjećam se više, i napalila se na nekog tipa gadno - pasao joj je sexualno, ali i mentalno, ono, bio joj je ful napet.. i dogovorila je da se nađu na parkingu king crossa, u autu, pa je on otkazao, a kad ju je on zvao, ona nije mogla, jer je čuvala klinca doma. I nekak se dogovore, da će on uzeti sobu u plitvicama na obilaznici, sms-sat će joj broj, ona će doći spremna za fuk, direkt na vrata. I njoj se potrefilo idealno, jer joj je muž odveo klinca do bake u zagorje na par dana.

Dolazi ona u motel, ide do sobe, kuca, uzbuđena, napaljena kao kuja - a vrata joj otvara, dignutog kurca - njen muž :rofl::rofl::rofl:

gongo
27.05.2009., 08:36

heeeee, lako se tebi sprdat...

talijani kažu: chi la fe, l¨aspetti

tako da se ti možeš samo nadat da se nikad ne zaljubiš, jer siguran sam da ćeš nahebat, sve se vraća, sve se plaća

a šta i nekom drugom će to biti smješno kad ti ispadneš mulac

gongo
27.05.2009., 08:36
pardon, chi la fa,... lapsus

Bat Kol
27.05.2009., 13:26
Dolazi ona u motel, ide do sobe, kuca, uzbuđena, napaljena kao kuja - a vrata joj otvara, dignutog kurca - njen muž :rofl::rofl::rofl:

jesu se bar prasnuli? :D :rofl:

4fun
27.05.2009., 13:27
Prije 2 godine, ševio sam jednu udanu ženu, oko 2-3 put mjesečno. Trajalo je 2-3 mjeseca, onda je nestala, prestala se javljat, odgovarat na mailove, itd. Nazvala je za neko vrijeme i zvala na kavu. Jedva sam čekao da mi ispriča što je. Naime, dama je igračica, ševi se sa strane redovito - brijala je po smokvi ili iskrici, se sjećam se više, i napalila se na nekog tipa gadno - pasao joj je sexualno, ali i mentalno, ono, bio joj je ful napet.. i dogovorila je da se nađu na parkingu king crossa, u autu, pa je on otkazao, a kad ju je on zvao, ona nije mogla, jer je čuvala klinca doma. I nekak se dogovore, da će on uzeti sobu u plitvicama na obilaznici, sms-sat će joj broj, ona će doći spremna za fuk, direkt na vrata. I njoj se potrefilo idealno, jer joj je muž odveo klinca do bake u zagorje na par dana.

mislim da se njemu odma spustio jer je mislio da je najebo,... ona se jos i mogla izvuc :D

prasac_genije
27.05.2009., 13:41

Ne jer nisu htjeli prevariti stalne partnere :lol::lol::lol:

hottie_tottie
27.05.2009., 20:58
ima jedna priča, navodno istinita...
ugl tip pomorac(iz Dubrovnika), vraća se s broda nakon nekoliko mjeseci navegavanja i nešto se iskomplicira, nema prijevoz do Du nego ga ostave u Rijeci i stopira on da ne čeka bus jer je sljedeći tek ujutro. Stane mu tip koji je išao za Dubrovnik kao i on i mic po mic naravno počnu
oni pričat. Hvali se taj tip što ga vozi kako guzi ženu jednog pomorca, kaže u koja ženska, jebena, onaj glupan od njenog muža ne konta ništa, a guzimo se godinama a što je najbolje ja ju još iskorištavam financijski..i kasnije se uspostavilo da je ona pogodite čija žena :D:D

danny0310
27.05.2009., 21:12
ugl tip pomorac(iz Dubrovnika), vraća se s broda nakon nekoliko mjeseci navegavanja i nešto se iskomplicira, nema prijevoz do Du nego ga ostave u Rijeci i stopira on da ne čeka bus jer je sljedeći tek ujutro. Stane mu tip koji je išao za Dubrovnik kao i on i mic po mic naravno počnu
oni pričat. Hvali se taj tip što ga vozi kako guzi ženu jednog pomorca, kaže u koja ženska, jebena, onaj glupan od njenog muža ne konta ništa, a guzimo se godinama a što je najbolje ja ju još iskorištavam financijski..i kasnije se uspostavilo da je ona pogodite čija žena :D:D

bas mi to nekako zvuci nevjerovatno i preslucajno, al ajde:ne zna::ne zna::ne zna:

danny0310
27.05.2009., 21:15

mozda je to namjerno napravio da vidi vara li ga:kava:

Balance
27.05.2009., 21:34
Moj poznanik, velika švalerčina, oburužana vanserijskim alatom, čovjek koji se nije susprezao ni u jednoj prilici, i čije se recke broje sa troznamenkastim brojevima, odlučio je da se oženi i skrasi, jer kao isprobao je sve i sada je spreman za brak. I zaista, oženio se, ženom deset godina mlađom od sebe, sredio si svoj život, našao stalan posao, a onda su došla i djeca. Ali ne može dugo vuk biti u janjećoj koži, tako i on, iako mu ništa nije falilo u braku, nije se dugo mogao othrvati izletima sa strane. U nekom muškom društvu, već dobrano u vlasti alkohola, završio je na jednom od onih tuluma sa obaveznom redaljkom. Iako mu je i sve do tada, izgledalo savršeno poznato, kao neki deja vue, tek kada je došao red na njega, i kada je u krevetu zatekao svoju ženu, shvatio je o čemu se tu radi. Pokupio se podvijena (vanserijskog) repa, neobavljena posla, a kada je nakon par dana, došao sebi, sad već trajno preseljen u kuću svojih roditelja, podnio je zahtjev za razvod braka zbog nepomirljivih različitosti.
Poslije mi je u jednom razgovoru priznao, da nije bijesan na nju, i da je dobio što je zaslužio, jer ona je voljela k..., kao što on voli p..., a pošto njega nije bilo da joj ga priušti morala se žena snaći sa strane.
Sada je u drugom braku.Oženi je neku jadnicu iz Zagore, iz obitelji što je šest kćeri već zaredila u časne sestre, a i njegovu drugu ženu bi da je on nije u posljednji tren oteo. Njegovoj drugoj ženi se gade one stvari, ne smiješ ni opsovati u njenom prisustvu, a on sretan, jer zna da mu je vjerna, vara je gdje stigne, zadovoljan što je napokon našao bračnu sreću.

sex-addict
27.05.2009., 22:45

Ne jer nisu htjeli prevariti stalne partnere :lol::lol::lol:

Epilog - ko posrani se razišli na vratima, kad je došao doma ju je napao i zašamarao kad se svađa rasplamsala.. Ali, nisu se rastali, nego su razgovorom riješili problem.. I sad se on više ne jebe sa strane, niti se ona kurva..

E, da to mi je ispričala sat vremena prije nego sam ju opet naguzio u autu :D

Ali, istina bog, to je bilo zadnji put da sam ju naguzio..

Ah ti happyend-i... :kava:

Bat Kol
27.05.2009., 22:51
mogli su se probat zajedno kurvat... :misli:

fitipaldi
28.05.2009., 13:17
što ba nisi za swin, to ti je fino

Stribog
28.05.2009., 13:23
Auh crnjak do crnjaka...

Jedan moj poznanik je nazalost dozivio slicnu gadost, ali je ispao pravi pravcati laf!

Sa djevojkom je b io nekih godinu dana, ona se uselila kod njega posto je imao svoju kucu u kojoj je sam zivio.
Otisao je na svoj redovan trening fudbala, koji, sa transportom tamo i natrag i samim treningom i ostalim peripetijama poslije, traje neka dva i po sata.

Bude preumoran taj dan, pa trening otalja, i eto ga nakon sat vremena kuci...
Ima sta i cuti, nedvosmisleno, draga mu se sa nekim krese u sobi.

On iskulira, izadje na balkon, ispusi dvije-tri cigarete, vrati se do vrata, udje u sobu, zatekne djevojku kako je guzi nepoznati lik i upita ga poptuno kulerski "Hoce l' posao domacine?"

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Epilog se zna.

lala
31.05.2009., 16:40
On iskulira, izadje na balkon, ispusi dvije-tri cigarete, vrati se do vrata, udje u sobu, zatekne djevojku kako je guzi nepoznati lik i upita ga poptuno kulerski "Hoce l' posao domacine?"

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Epilog se zna.

:s svaka mu čast

rocket86
01.06.2009., 10:21
ovakve sam price cula 1000 puta...
malo su se vise i isprale...

a zašto se uvijek pojavljuje u pričama savonski brod, a poznato je i ime i prezime kuma(kojeg moja cura zna iz srednje škole, i veli da je i tada bio kao tetkica...), tako da nije baš samo pričica...:mig:

rocket86
02.06.2009., 16:22
Ja sam isto čula par bizarnih priča i zanimljivo,sve su se dogodile u Slavonskom Brodu!:D

sad se sjetih još jedne:

u jednom kafiću u SB za doček nove godine, prije par godina u jednom kafiću žena od jednog konobara zaposlenog tamo, napila se, popela na šank i skinula do gola(ok ovo nije prevara, a neki pristalice toplessa neće vidjeti ništa čudno u tome). lik je izišao van, nazvao roditelje i rekao dođite po vašu kćer.

sex-addict
02.06.2009., 16:27
sad se sjetih još jedne:

u jednom kafiću u SB za doček nove godine, prije par godina u jednom kafiću žena od jednog konobara zaposlenog tamo, napila se, popela na šank i skinula do gola(ok ovo nije prevara, a neki pristalice toplessa neće vidjeti ništa čudno u tome). lik je izišao van, nazvao roditelje i rekao dođite po vašu kćer.

Seljak..

rocket86
02.06.2009., 18:17
on je seljak zato to mu se supruga skinula gola pred 200 njegovih poznanika? ili što je zvao njene starce da dođu po "to"

Ivan88
03.06.2009., 00:18
"Hoce l' posao domacine?"

:lol: :zubo:

Pozivio ga onaj gore. :) A toj ''curi'' bi jos u prolazu zaljepio jedan zbir oralnih izlucevina u lice.

Majda
03.06.2009., 01:05
Nije prevara, ali je idiotluk višeg nivoa.
Bila, vidjela tj. "iz prve ruke".

Frend od mog tadašnjeg dragog opako se zagrijao za jednu prsatu curu. Posuđivali mu svoj stan, auto da ode po nju....

A ona sva stidljiva, sve bi poskrivečki, navodno ima opakog oca koji "bi je ubio da zna da se praši " nakon posla.
Ukratko, zaljubio se on do daske, i zbog njenog surovog oca koji neće dopustiti vezu, u dogovoru s njom, "prevede" je on sebi kući jednu noć. Njegoovi roditelji sve prihvatili, eto "snahe", pomalo počeli planirati vjenčanje i kako da odu do njenih da pokušaju to sve "urediti kako spada".
Nakon 2-3 mjeseca, objavi ona da je trudna, svi happy.
Otišla na ginekološki, ali neće puno pričati. I dalje stidljiva.
Nakon tjedan dana vrišti od bolova, odveli je hitno. Rodila istu noć.

Tupson. Eto zašto je imala 5-icu.

Balkanka
03.06.2009., 07:18
on je seljak zato to mu se supruga skinula gola pred 200 njegovih poznanika? ili što je zvao njene starce da dođu po "to"

pa kaj ju nije pazio?

cura fina
03.06.2009., 08:04

ovo mi je definitivno najjača priča:s:s:s
jadna cura..em je izj.., em ostavia bez kune:confused:

nikad nisam saznala da me neki od dečkiju vara, a i bolje da neznan ako i je:rofl:

evo jedna moja tinejdžerska s početke srednje škole...bila sam sa jednin tipon i taman kad mi je bia rođendan mi smo se zakačili i posvađali..dan kad san slavila rođendan se nije javlja i bila san ljutaaaaaaa uh i to shvatila kao prekid :azdaja:
navečer san svoje vodila u neki disco i tako završin sa nekin frajeron (ono dječije baljakanje) kad osvane mi od dečka prijatelj (jer očito san samo ja mislila da je gotovo) i kaže kako me ovaj čeka vani jer da ima iznenađenje.
Ja idiot nezrela, mlada i prepotentna ka iz topa:nemogu..sa dečkom sam!
Nakon toga smo opet bili skupa...i onda kako se sve vrati -tako je i on počea se bahatit..i mi prikinemo

Prije godinu dana vidin tog lika (znači prošlo više od 8 godina)..oženia se i rastavia i sad ono pitaš iz pristojnosti šta, kako, a ovaj put on ka iz topa:
razmišlja san i odlučia ti nakon one prevare pružit još jednu šansu...eeee to je bia smijeh:lol::lol::lol:

rocket86
03.06.2009., 13:02
pa kaj ju nije pazio?

a da ju je pazio bile bi izjave: pa kakav je to manijak, ne da ženi ni da se zabavi, najradije bi je zatvorio u svoju pećinu.

uostalom žena od 20 i kusur, ili 30 i nešto bi se već trebala znati sama paziti, ne?

hottie_tottie
03.06.2009., 16:35
bas mi to nekako zvuci nevjerovatno i preslucajno, al ajde:ne zna::ne zna::ne zna:

moguće je, svijet ja manji nego što mi ponekad mislimo, vjeruj mi :D

marijanica991
03.06.2009., 20:36
Prije godinu dana vidin tog lika (znači prošlo više od 8 godina)..oženia se i rastavia i sad ono pitaš iz pristojnosti šta, kako, a ovaj put on ka iz topa:
razmišlja san i odlučia ti nakon one prevare pružit još jednu šansu...eeee to je bia smijeh:lol::lol::lol:

hahaha..:rofl::rofl::rofl: njemu sigurno dobro ide u zivotu..hehehe..

cura fina
03.06.2009., 21:13
hahaha..:rofl::rofl::rofl: njemu sigurno dobro ide u zivotu..hehehe..

nemoj da ti ni spominjen da ga je ta isto privarila:ne zna:, mislim nisu živili skupa (nakon tih nekih sranja koje su uzrokovale razvod), ali nisu bili ni rastavljeni kad je vidia sa drugin:eek:

borongajac
20.06.2009., 17:56

nije to ništa pričao mi frend frajer i ženska se ožene i na proslavi vjenčanja frajer nestane i žena misli kako riga na wc-u i uzme ona kameru da ga snimi a kada tamo mladoženja guzi kuma ili obrnuto:lol::cerek::s ne sječam se višem

rezultat rastava braka nakon par sati i neugodnjak do kraja života:top::top::top:

morpheous
20.06.2009., 18:04
nije to ništa pričao mi frend frajer i ženska se ožene i na proslavi vjenčanja frajer nestane i žena misli kako riga na wc-u i uzme ona kameru da ga snimi a kada tamo mladoženja guzi kuma ili obrnuto:lol::cerek::s ne sječam se višem

rezultat rastava braka nakon par sati i neugodnjak do kraja života:top::top::top:

i onda je svizac zamotao cokoladu u omot!

rocket86
20.06.2009., 18:21

ja znam i osobu o kojoj se radi(kum) a ti ne moraš vjerovati....

pinkybrit
20.06.2009., 19:48
evo da Vas usrečim i svojom pričom, to se i nije desilo tako davno, prije dvije godine... Imala sam dečka i bila u ozbiljnoj vezi, naši starci su se već znali, dolazili jedni kod drugih i to, planirali vjenčat se jednog dana i tak...ono kaooo biig lovee:cerek: i tak jednom mi organizirali roštiljadu i tak bila hrpa naših zajedničkih prijatelja i to, malo si popili :Pivo: i tak navečer svi sjedili na terasi vani i frendica predloži da igramo istina il izazov, glupa djetinjasta igra al je zabavna pa ono mi pristali...i tak bezbroj neugodnih pitanja i gadnih stvari koje smo morali pojest i napravit, sjetila se moja frendica pitat mog dragog dal me ikad prevario:grli: kužiš svi su ono negodovali ejr kao kak je mogla postavit tak glupo pitanje:confused: jer se kao podrazumijeva da nebi on nikad...a on kuiš kak je glup pred svima provali, da je, tri puta al da nije htio... :azdaja: ono nasto opći lom i kaos, na kraju mi je pijan objašnjavo da me jednom prevario kad se napio da ga je cura zaskočila, da ga je otfurala u wc i oralno zadovoljila, a on jadan kao nije mogo nista...iskoristila ga je, jednom me prevario sa MOJOM FRIZERKOM dok sam ja bila u bolnici bna operaciji, kao ševilo mu se, a ja se nisam smjela još mjesecima, a ja to nisam znala i toj ženi koja se sevila s mojim zaručnikom dala da mi po kosi prčka, ugl, jos su par puta tresli krevete jer voli gutat (pazi objašnjenja) a za trecu me nije ni zanimalo, na kraju sam saznala da je to bila moja frendica kojoj stalno posudujem pare i to :lol: od onda, ne vjerujem svojoj sjeni u mraku , samo dragom Bogu:s i ono kuiš frajer i dan danas moli i to, nisam tak glupa....a i ono, nije čak ni skandalozno to šta me varo, nisa ni prva ni zadnja, nego ko praznovjerni debil to prizna u igrici, koda će ga Bog kaznit ako bude lago na Istni il izazovu lol, kolko glup moraš bit... Jadna ja:rolleyes:

Herp
20.06.2009., 23:54
Aupićku :s :rofl:

Ma kakvi, koka, nemoj "jadna ja", samo budi sretna kaj si ga se riješila :zubo:

Skejt
21.06.2009., 00:01
ja znam i osobu o kojoj se radi(kum) a ti ne moraš vjerovati....

naravno da znaš.
svi znamo.
na ovom topicu se već javilo X ljudi koji znaju.

krajnje je upitno je li uopće u Hrvatskoj bilo svadbe na kojoj se to nije dogodilo :kava:

iako priznajem da si inventivan, ostalih 4 milijuna Hrvata zna samo ljude koji su bili na svadbi, a ti znaš čak i kuma (doduše, ne sjećaš se više jel on guzio ili bio gužen al dobro sad)

pinkybrit
21.06.2009., 00:03
Aupićku :s :rofl:

Ma kakvi, koka, nemoj "jadna ja", samo budi sretna kaj si ga se riješila :zubo:

vjeruj mi, svakog dana se klanjam i zahvaljujem Bogu šta mi nije palo na pamet oženit takvog debila:s

Roko_
21.06.2009., 00:09
bili vani i jedna cura otišla sa likom doma,te su sex...nisu palili svjetla tijekom sex,a taj lik se ustao i išao u kuhinju po piče,a zamjenuio ga je drugi lik...i sex je i sa drugim likom....onda je i taj lik ustao i otišao..te se opet vratio prvi.I ona njemu na kraju sex priča kako ga voli itd...a on njoj kaže kako ga može voljeti kada več prevarila sa frendom.
bolestno

ladni pifkan
21.06.2009., 00:14

Nego da, moja priča...

Evo, iako mi se gadi nasilje nad ženama najviše na svijetu, ti si 2. na ovom forumu za koju sam pomislio da bi joj zube izbio da mi to napravi... jebote led

rocket86
21.06.2009., 10:29
naravno da znaš.
svi znamo.
na ovom topicu se već javilo X ljudi koji znaju.

krajnje je upitno je li uopće u Hrvatskoj bilo svadbe na kojoj se to nije dogodilo :kava:

iako priznajem da si inventivan, ostalih 4 milijuna Hrvata zna samo ljude koji su bili na svadbi, a ti znaš čak i kuma (doduše, ne sjećaš se više jel on guzio ili bio gužen al dobro sad)

a gle, na forumu ne smijemo iznositi imena...znam da je išao u obrtničku školu za frizera prije 20ak godina za krojačicu, i da je i onda bio tetkast... a cijeli sb zna da je...tetkica...(naravno, tko zna za njega)... danas je mdni kreator, ali opet velim ne smijemo o imenima... ili da stavim link na slike ak bude na netu...

jako bitno tko je koga guzio, da jednog dana nađeš komšiju i ženu u krevetu, jel ti bitno tko je gore a tko je dolje?

malatajna
21.06.2009., 12:25
Moj prijatelj se vratio ranije sa poslovnog puta i pronasao golog ljubavnika od zene u ormaru. :eek::eek:

Naravno rastali su se ubrzo nakon toga i krava mu je jos oduzela pola imovine. :Snajper:

Rippersenzibilna
21.06.2009., 15:43
Ovako,priča se nije dogodila meni već navodno mom prijatelju koji mi ju je ispričao.Kažem navodno jer mi je priča preeeedobra da bi bila istinita.
Tip je bio sretno zaručen(tako je on bar mislio),živjeli su zajedno u njegovom stanu.Ne sjećam se točno gdje je radio ali znam da je bio na nekom putu i da se neplanski morao vratiti nazad i nije htio javiti zaručnici da dolazi,htio ju je iznenaditi:lol:I dolazi kući i uhvati ovo dvoje u krevetu,odnosno u kupatilu;lik je prao zube a ona se tuširala:rofl:
Uglavnom preskočiću nasilni dio,pošto je znao da je tip oženjen,nakon što ga je isprebijao,stavio je njega i bivšu mu zaručnicu u auto i odvezao ih kući kod ovoga tipa.Takve gole ih istjerao van,pozvonio na vrata žena otvorila i bljedo gleda a on pita:"Da li je ovo vaš muž?"Nakon što je ona promucala"d..daa..."on je zaključio:"E pa baš fino,ovo ovdje je bila moja zaručnica,našao sam ih kod mene u krevetu pa sam ih dovezao ovdje da vama objasne šta su tamo radili."
Ne znam kako je priča između ovo troje završila ali ja sam se smijala tri dana.

f-16
21.06.2009., 16:29
Naluđa priča koju sam čul(čak s episalo i u lokavnim novinama) da su se kum i mladenka kresali na WC-u, netko ima je bil upal i maldenki se od straha stisnuli mišići u minđi i zacvikala se kita...naravno zavli su hitnu koja ih je stavila na nosila i pokrila palhtom.Jadan maldenac je zbunjeno gledal nosila dok nije skužil vjenčanicu. Naravno poludel je! Uzel je mikrofon i sve goste od maldenke steral sa poklonima doma, dok je svoje zamolil da ostanu i profeštaju njegovu rastavu....

Ero Dero
21.06.2009., 16:35
Fakat ne vjerujem u 90% prica na ovoj temi. Sori al ne vjerujem :D

Al ja znam jednu istinitu. Tip ozenjen pokupio ljubavnicu i otisli u sumu da se seve. Tako ih docekali lopovi i opljackali ih. Tip morao sve prijaviti policiji. Sutradan izasao clanak u crnoj kronici i cijeli grad znao prvo o dogadjaju, a kasnije saznali i tko se to sevio. E to se zove bad luck :D

f-16
21.06.2009., 16:36

nema, i nema oprosta. ja te shvaćam jer mi se to dogodilo...i jako sam bil povrijeđen jer sam s tim" frendom" bil svaki dan na kavi i razgovaral o svemu. I tako mi zabio nož u leđa i ona isto. Bil sam poslje s njom samo iz razloga da joj pokažem kak je to sjebat pa odjebat, nadam se da joj je bilo ugodan osjećaj dok je osjetila....a poslje sam bil čul da su bili skupa neko vrijeme i da ga je prevarila....ihihihihihi...nisam zlo od čoveka, al sam taj dan bil jako sretan!!! Imala je sve kod mene i uvijek je govorila da joj ništ ne fali i onda mi je to napravila....
NEMA OPROSTA ZA PREVARU !! NEMA!!!!

denisv
21.06.2009., 16:38
Moj prijatelj se vratio ranije sa poslovnog puta i pronasao golog ljubavnika od zene u ormaru. :eek::eek:

Naravno rastali su se ubrzo nakon toga i krava mu je jos oduzela pola imovine. :Snajper:

... glup je ko qurac od teen doba sto/posto:D

Ero Dero
21.06.2009., 16:40

Hahahahhahahahahahahahahhaha
hahahahahahahahahahahhahaha
ahhahahahahahahahahahahhah
ahahahhahahahahahahahahahha
ahahahahahhahahahahahahah

Ova je istinita. 100%. Ovo se dogodilo 1994 godine, znam tipa koji je to radio, kunem se da je istinito sve ovo. Odakle ste ovo iskopali

hahahahhahahahah
aahahahahhahahahaha
hahahahhaha
buhahahahaahhaaha

rocket86
21.06.2009., 16:47
... glup je ko qurac od teen doba sto/posto:D

nije glup, takav je zakon, nažalost... a koji karakter mora osoba biti da ne može držati noge prekrižene, i da tako nešto napravi...

denisv
21.06.2009., 18:54
Hahahahhahahahahahahahahhaha
hahahahahahahahahahahhahaha
ahhahahahahahahahahahahhah
ahahahhahahahahahahahahahha
ahahahahahhahahahahahahah

Ova je istinita. 100%. Ovo se dogodilo 1994 godine, znam tipa koji je to radio, kunem se da je istinito sve ovo. Odakle ste ovo iskopali

hahahahhahahahah
aahahahahhahahahaha
hahahahhaha
buhahahahaahhaaha

jbg. ero , tako je mracno da je postalo anegdota , ak` je bas istina onda mos` mislit njega i sjebanog zivota iza :D:D:D :bonk:

nije glup, takav je zakon, nažalost... a koji karakter mora osoba biti da ne može držati noge prekrižene, i da tako nešto napravi...

ma nisam mislio na zakon i imovinu , nego na njegov odabir zivotnog partnerea ili na stav u komunokaciji sa istim . Mislim , nije si smio priustiti takav luksuz da ga neko zajebe , taman i moro` biti arogantan prema njoj ( stvar procjene ) , pa on biti prvi koji ce zajebati:D

borongajac
21.06.2009., 19:15

jako si zabavan možda si to bio ti a svišče vrlo pametan komentar na kojem si bio štandu kada se pamet dijelila

jesi proba sa nastupima u cirkusu čujem da traže glavnog klauna

f-16
23.06.2009., 15:37

Al ja znam jednu istinitu. Tip ozenjen pokupio ljubavnicu i otisli u sumu da se seve. Tako ih docekali lopovi i opljackali ih. Tip morao sve prijaviti policiji. Sutradan izasao clanak u crnoj kronici i cijeli grad znao prvo o dogadjaju, a kasnije saznali i tko se to sevio. E to se zove bad luck :D

Velim samo da se pričalo dosta o tome, a dal je istina, neznam:ne zna:

tockicha
23.06.2009., 20:08
hmmm... ja slucajno upoznala deckovu ljubavnicu vani :D nisam znala ko je ona, ona nije znala ko sam ja... upoznale se prek nekih zajednickih frendica, i tak bile vani, pricale, zezale se sve skupa i pita jedna cura iz drustva tu ljubavnicu gdi joj dragi (rekla nadimak, ne bas cesti), ja ono :eek: :eek: :eek: odmah sam pitala jel to on u pitanju bla bla bla.... bila bi ga prebila istog trena :( :mad: sve smo vrlo brzo rjesili i nikad se vise ni vidli ni culi :D tak mi ljepo bez njega :)

Gaida
24.06.2009., 20:25
Evo ja samo prenosim pricu koju sam danas cula od bliske osobe..hihih..:D
Bilo je to davno jos za vrijeme bivse drzave, u Novom Zagrebu.
Lik je varao suprugu s nekom zenskom iz iste zgrade.
Dragoj zenici rekao da mora nekoliko dana izbivati zbog neke vojne vjezbe, spremio se i pravac kod ove druge u stan. I tak se oni zabavljali nekoliko dana, sve dok ga ljubavnica nije zamolila da ode bacit smece..i ovaj je, prakticki u kucnom ogrtacu i slapicama, to obavio i vratio se...ali na kriva vrata! Koji car! :lol: jel to moguce!?!:lol:

Vess
03.07.2009., 08:26
Čula sam ovu, navodno istinitu, anegdotu.

Pomorac stiže doma s puta par dana ranije. Pred birtijom vidi parkiran svoj skupi auto. Ulazi u birtiju i diskretno se raspituje čiji je taj auto. Barmen ga upućuje na jednog čovjeka koji se dovezao njime.

Pomorac prilazi čovjeku, okreće koju rundu s njim i razgovor teče. Veli mu da mu je lijep auto, a čovjek odgovara: "Ma jebem tu nekakvu kurvu čiji je muž pomorac, sad je na brodu. To je njegov auto."

Par rundi kasnije, skompali se oni, čovjek ga poziva da popiju još koje piće, ali kod "kurve" u kući.

Došavši doma, pomorac razbaštinjuje ženu i naglavačke je izbacuje iz kuće, a s ljubavnikom nastavlja fino piti dalje.

Tko je u ovoj priči "najviše kriv", a tko je "najveća žrtva"?

okruglica
03.07.2009., 08:29
Tko je u ovoj priči "najviše kriv", a tko je "najveća žrtva"?

Najviše je kriva ona, najveća je žrtva pomorac. Još nešto? :kava:

Vess
03.07.2009., 08:34
Po meni, najveći je gnom ljubavnik, a najveća žrtva žena.

Pomorac je isto gnom. Trebalo je da izbatina ljubavnika, a sa ženom da riješi na džentlmentski način stvar.

Umjesto da se ponaša kao pravi muškarac, on se skompa s đubretom od ljubavnika, a ženu tretira kao predmet.

Nakon svega, nije mi čudno što je žena tražila drugoga, uz takvog muža, ali je opet ubola prstom u govno.

Septembar
03.07.2009., 08:40
ovo zvuci kao pusta izmisljotina, a nikako tema za sebe
pripijeno

Vess
03.07.2009., 08:43
ovo zvuci kao pusta izmisljotina, a nikako tema za sebe
pripijeno

Pa to nije ni važno je li istinita priča, važan je princip.

djumbaluja
03.07.2009., 09:14

Pomorac je isto gnom. Trebalo je da izbatina ljubavnika, a sa ženom da riješi na džentlmentski način stvar.

Umjesto da se ponaša kao pravi muškarac, on se skompa s đubretom od ljubavnika, a ženu tretira kao predmet.

Nakon svega, nije mi čudno što je žena tražila drugoga, uz takvog muža, ali je opet ubola prstom u govno.

pa sad nebi baš pio sa njim,ali ne bih ga ni tukao,žena je kriva pa nije je taj ljubavnik silovao nego je samo uzeo ponuđeno...dobro je takve situacije rješavati mirno,jednostsvno joj kažeš šta joj pripada i zbogom.

Vess
03.07.2009., 09:41
Pa složila bih se. Ne piti sa đubretom (to što je pio s njim meni je indikator da je bio loš muž), a ženu ne izbacivati već se uljudno razvest. Ljubavnik možda nije uzeo ponuđeno, već je ženu izmanipulirao. Vidi se da je sebično govno bez karaktera.

djumbaluja
03.07.2009., 10:31
Pa složila bih se. Ne piti sa đubretom (to što je pio s njim meni je indikator da je bio loš muž), a ženu ne izbacivati već se uljudno razvest. Ljubavnik možda nije uzeo ponuđeno, već je ženu izmanipulirao. Vidi se da je sebično govno bez karaktera.

pa nebi se baš složio sto se tiče "manipulacije",udana žena zna koje posljedice može donijeti prevara,svi mi znamo u što de upuštamo i trebaš biti spreman da možeš neke szvari nepovratno izgubiti...pa ko voli nek izvoli

rocket86
03.07.2009., 12:45

tko ga je prevario,ljubavnik, ili žena? mislim ja ne vidim zašto bi on udario ljubavnika, nije mi jasno ni zašto se sprijateljio s njim, ali to je drugi par cipela...

i zašto se uljudno razvesti s njom... koliko je uljudno što se ona vucara s drugima dok njega nema? naravno, bez nasilja, ali moje mišljenje je da je dobro prošla ako pokupi i svoje krpice....

maxi_marko
03.07.2009., 13:04

ah šta ćeš ne čudim se ničemu danas....sve je moguće....:D
tko voli neka izvoli....
samo jedno brak nije šala ako imaš djecu...okey je ako vas je samo vas dvoje pa radi što želiš...no kada imaš djecu....tu nastaju veliki problemi za njih....
ljudi se jebu na sve strane..neka ...treba živjeti život punim plućima....
ali u ovoj tvojo priči...ima rupa...možda je se čovijek napio pa zamjenio...je za svoju ženu...možda je to sve bilo planirano...no ovaj se stisnuo...kada je došlo do damog čina...si ti sudjelovala u takvome nečemu?
ne znam swinganje je in danas....
tko voli nek izvoli...

The_Forbiden
03.07.2009., 13:29
Haha, mogli su barem biti tisi xD

gongo
03.07.2009., 13:34

ko je tebe šta pitao, ili napiši priču ili šuti

SSDM
03.07.2009., 14:05
Evo ja samo prenosim pricu koju sam danas cula od bliske osobe..hihih..:D
Bilo je to davno jos za vrijeme bivse drzave, u Novom Zagrebu.
Lik je varao suprugu s nekom zenskom iz iste zgrade.
Dragoj zenici rekao da mora nekoliko dana izbivati zbog neke vojne vjezbe, spremio se i pravac kod ove druge u stan. I tak se oni zabavljali nekoliko dana, sve dok ga ljubavnica nije zamolila da ode bacit smece..i ovaj je, prakticki u kucnom ogrtacu i slapicama, to obavio i vratio se...ali na kriva vrata! Koji car! :lol: jel to moguce!?!:lol:

HAhaha.....za ovu sam pricu i ja cula jos u vrijeme bivse nam drzave....moras bit prirodno talentiran da napravis ovakvu glupost.:top:

Ethan
03.07.2009., 15:35
jao pregenijalan je thread, fali mi zraka :rofl:

Bilobrkster
03.07.2009., 15:52
pričao mi očev prijatelj, al ima stvarno davno tome a od događaja još i više prošlo. tada je lik imao valjda 50 godina sada nekih 60-65. uglavnom, lik varao svoju ženu u njihovom krevetu. i zatekne ih ona jer se vratila ranije doma i pita "ko je ta žena?" a on se pita i u čudu veli "koja žena?". ona njemu "pa ta gola žena u mom krevetu", lola kaže "pa jes ti luda il ti noge smrde, ja san sam u ovom krevetu" a ona njemu "pa lažeš me u oči, vidim tu ženu s tobom" a on njoj mrtav ladan "dobro jel ti više viruješ svojin ćoravin očima ili meni?" :D

mobing
03.07.2009., 16:23

Draga Vess. Ta "svetica" zaslužuje da prstom ubada u još veća govna nego šta je ovaj ljubavnik.

I dublje

Frenki1
04.07.2009., 13:02
Daklem vako..:)
3 frendice, zajedno rade i druže se već 10-tak godina...
Sve tri udane, manje više sretno...
U jednom trenutku od jedne, nazovimo je Suzana, muž nade drugu, pukne i ostavi je..
Suzana se jednostavno raspadne, tablete za smirenje i sva sranja i uz sve to je i muz iznogira iz stana..
Jedna od ove dvije frendice s pocetka price se sazali i pozove je da dode zivjeti kod nje mjesec, dva dok se ne smiri i sredi.. I tako bi....
Proslo cca2 godine , Suzana se sredila , nasla stan i novog tipa sve klapa.
Desilo se neko druzenje ekipe s posla i povela se rasprava medu zenskim drustvom, među kojima su i ove tri s pocetka price o muževima i njihovom šaranju okolo blablabla ...
I sve, ili vecina su stavova tipa"da saznam kurac bi mu odrezala", "nebi me nikad vise nikad vidio" itd.. uglavnom malo žučnija rasprava pomalo pod utjecajem alkohola... Uglavnom frendica koja je primila Suzanu kad joj je bilo teško ima jako čvrst stav o temi i izjavljuje kako je 100% sigurna da nju njezin nikad nije ni nebi prevario jer ga drži na kratkoj uzici blablabla-...
Na to Suzana poludi i pred svima joj saspe u lice kako se je jebala 2 puta dnevno s njenim mužem dok je bila kod nje!!
Konsternacija u drušvu i krece i fizički sukob između Suzane i frendice...
Rezultat - još jedna rastava...:D

Mandrak
04.07.2009., 14:38
riknuo joj hard i ne moze bootat... kazem joj napravit cu ti recovery podataka ak ce ic...

na XPu account je bio pod sifrom tak da nisam mogao gledati my documents sa svog kompa...(olfo)
rekao sam joj da nema pomoci a hard je ostao kod mene...

i tak sam kopao po historyu od icq, msn, skype....

bilo je materijala pun k.

IvA...
04.07.2009., 23:53

reciti sta hocete,da je ovo jedna od onih prica al ovo je stvarno istina
znam tog kuma a i ljude koji su bili u tim svatovima i bilo je vrlo zanimljivo kad ih je punac uhvatio i mlada u suzama dosla na binu i rekla da je vjencanje gotovo

bolesno sto reci

moment
05.07.2009., 08:30
susjed i susjeda, par godina u braku, dvoje male djece, novoizgrađena kuća, tek doselili u kvart, ono, idila.
jednu večer dolazi policija kod susjede, imamo groznu vijest. gospođo, vaš suprug je mrtav. svoj terenac je parkirao u obližnjem seocetu na minu. poslije eksplozije u autu smo pronašli i neidentificiranio tijelo ženske osobe.

oženjeni uglednik išao sheviti mladu curu u kožinske bore. pri rutinskom obilasku policija upalila rotirku. mlado djevojče od šoka doživjelo vaginalni grč, uglednik zaglavio unutra.
sljedeća scena: hitna ih odvozi na kolicima u istoj pozi u kojoj su zapeli, pokrivene plahtom.

stipe2009
09.07.2009., 02:28
ovo je istinit događaj,dogodilo se u kaštelima prije 5.6 god.(za one koji ne znaju,odma kraj splita)
-muž se ranije neplanirano vrati doma s posla,uđe u stan,zove ženu, ne javlja se.na stolu u dnevnom boravku puste prazne boce pive,čuje neke čudne zvukove iz sobe,uleti unutra-prvi susjed mu gusli ženu :eek: oni oboje naravno skočili onako goli,susid skupia robu,protrča kraj zabezeknutog muža i izletia iz stana a žena se počela pravdat da se sve slučajno dogodilo,da nije ona to želila bla bla.......uglavnom on joj oprostia:rolleyes: