PDA

View Full Version : Molim za istinu

ja,ja
03.06.2009., 15:11
Pozdrav svima! zelim da se utvrdi istina jednom za svagda, tj aje da se slozimo u sledecem da vidimo ko gresi, zasto gresi i koliko gresi!
SRBI(i ja sam srbin) grese u sledecem sto ucesnike rata devedesetih zovu cetnicima!!! to nisu cetnici!!! to su ratni profiteri i zlocinci!!! O cetnicima imam mnogo bolje misljenje, uradili su mnogo dobrih stvari u drugom svetskom ratu, medju cetnicima je bilo i hrvata i muslimana ali i cetnici su imali greske kao i Draza MIHAILOVIC i TITO!
DRUGO SRBI GRESE STO UCESNIKE RATA DEVEDESETIH iz hrvatske zovu ustasama kad ovi to nisu!!! ustase su bile u drugom svetskom ratu i pocinile su strasne zlocine ali nisu svi hrvati bili ustase!!! bilo je dosta hrvata partizana i cetnika!!!
Poslednje Srbi grese u pogledu Stepinca misleci da je ratni zlocinac i slicno!

U cemu grese HRVATI u odnosu na SRBE???

drava
03.06.2009., 15:20
Pozdrav svima! zelim da se utvrdi istina jednom za svagda, tj aje da se slozimo u sledecem da vidimo ko gresi, zasto gresi i koliko gresi!
SRBI(i ja sam srbin) grese u sledecem sto ucesnike rata devedesetih zovu cetnicima!!! to nisu cetnici!!! to su ratni profiteri i zlocinci!!! O cetnicima imam mnogo bolje misljenje, uradili su mnogo dobrih stvari u drugom svetskom ratu, medju cetnicima je bilo i hrvata i muslimana ali i cetnici su imali greske kao i Draza MIHAILOVIC i TITO!
DRUGO SRBI GRESE STO UCESNIKE RATA DEVEDESETIH iz hrvatske zovu ustasama kad ovi to nisu!!! ustase su bile u drugom svetskom ratu i pocinile su strasne zlocine ali nisu svi hrvati bili ustase!!! bilo je dosta hrvata partizana i cetnika!!!

Problem je što Hrvati u Tuđmanu vide svoga BOGA, a Tuđman je učio od Luburića i Mandića.

Legija1987
03.06.2009., 15:29
Ma napisao bih ti ja u čemu smo pogriješili...ali banat će me...:)

Tuđman učio od Luburića...pa to je zrelo za lobotomiju....osim ako Luburić nije bio partizan....

Ajd odite ljepo na onaj vaš BG kafe pa tamo serite do mile volje...

drava
03.06.2009., 15:33
Ma napisao bih ti ja u čemu smo pogriješili...ali banat će me...:)

Tuđman učio od Luburića...pa to je zrelo za lobotomiju....osim ako Luburić nije bio partizan....

Ajd odite ljepo na onaj vaš BG kafe pa tamo serite do mile volje...

"Pomirba" je Luburićeva ideja.

Nabavi si torontski “Otpor“ br. 4/1987.

S naslovnice:
„Dr. Franjo Tuđman u Torontu, Kanada – politika nacionalnog izmirenja“
“Mi smo za hrvatsku Revoluciju i u toj Revoluciji ima mjesta svakom Hrvatu koji je voljan dati svoj život za slobodu Hrvatske, ali ne za ovaj ili onaj režim ili ideologiju.“
Maks Luburić, alias GENERAL DRINJANIN

Po 11. „temeljnom načelu“ Luburićeve „Deklaracije o temeljnim načelima i dužnostima hrvatskih boraca za oslobođenje Hrvatske“ iz 1961. je „nosilac hrvatske narodne borbe cijeli narod bez obzira na stranke, kojima on pripada.“
U obrazloženju stoji: „Kada se radi o borbi za ostvarenje političkog programa cijeloga naroda, a ne za ostvarenje programa pojedine stranke, politički je program svih nacionalnih stranaka isti i zajednički, pa je zato sav hrvatski narod, a ne tek jedna stranka, nosilac hrvatske oslobodilačke borbe.“

Legija1987
03.06.2009., 15:44
I šta tu ima loše napisano ??? Pa naravno da je sloboda Hrvatske iznad svake političke pripadnosti. No kao što si sam napisao, spominje se " bez obzira na stranke kojima pripada", a Pomirba nije pomirba političkih stranaka već želja Dr.Tuđmana da djeca jednih i drugih Hrvata oproste si međusobno za sve zlo nanešeno, da se iskorijeni zla krv, što je jedna plemenit gesta s njegove strane, samo ljudi još mogu i oprostiti ali ne i zaboraviti.
Dakle ili čitaš bez razumijevanja ili ne razumiješ što čitaš pa krivo interpretiraš.

drava
03.06.2009., 15:54
I šta tu ima loše napisano ??? Pa naravno da je sloboda Hrvatske iznad svake političke pripadnosti. No kao što si sam napisao, spominje se " bez obzira na stranke kojima pripada", a Pomirba nije pomirba političkih stranaka već želja Dr.Tuđmana da djeca jednih i drugih Hrvata oproste si međusobno za sve zlo nanešeno, da se iskorijeni zla krv, što je jedna plemenit gesta s njegove strane, samo ljudi još mogu i oprostiti ali ne i zaboraviti.
Dakle ili čitaš bez razumijevanja ili ne razumiješ što čitaš pa krivo interpretiraš.

:) zar nije ono što sam rekao "zrelo za lobotomiju"

Odluči se!!

"Izmirenje" nije ništa drugo nego način kako da se ustaše iliti neoustaše vrate na vlast.
Zato nije čudo što smo mi nekima ustaše, a oni nama pak četnici. To je tema.

Legija1987
03.06.2009., 16:12
Zrelo za lobotomiju je ono da je Tuđman učio od Luburića, a ovo što si citirao Luburića je ok, što opet ne znači da je Tuđman učio od Luburića.
Ili je izmirenje način da se partizani vrate na vlast ???

drava
03.06.2009., 16:14
Zrelo za lobotomiju je ono da je Tuđman učio od Luburića, a ovo što si citirao Luburića je ok, što opet ne znači da je Tuđman učio od Luburića.
Ili je izmirenje način da se partizani vrate na vlast ???

:)

Briškula
03.06.2009., 17:09

Šta uopće raspravljaju o tome sa Srbima!:kava:

Cuka
03.06.2009., 17:16
Bolje da mučim.

rooan
03.06.2009., 17:31
Istina je da Hrvati nisu 90-ih otisli u Srbiju i tamo se malo igrali rata.
Istina je da Srbi jesu 90-ih došli iz Srbije i zapalili pola Hrvatske.
Živo me zaboli i za četnike i za ustaše ali u najmanju je ruku uvredljivo raspravljati o ovoj temi na bazi izjednačavanja odgovornosti za ovaj rat.

Pitanje je zaista na mjestu, u čemu Hrvati griješe prema Srbima ?

Kad ćemo već jednom naučiti ?

WeM
03.06.2009., 17:42
ali i cetnici kao Draza MIHAILOVIC i TITO!

ma to su antifasisti:D

odbojkašcro
03.06.2009., 17:58

Samo neki Hrvati griješe u odnosu na Srbe. Oni koji misle da se sa vama može zajedno. Kao dobri susjedi nemam ništa protiv.
A to što ti misliš da su bili četnici, briga me. Meni je bitno da znam da su nam bili neprijatelji. A znam i tko su bili i ustaše i partizani. Ali o tome ne bi sa tobom. To je naša interna stvar. Nažalost, još uvijek aktualna.

walther-P38
03.06.2009., 18:36

Čekaj ti dodješ na ovaj forum i započneš postanje time da su četnici koje mi pamtimo po pokoljima koje su radili, nešto pozitivno? Ti si ili zlonamjeran ili blesav, pa zaključujem:

U odnosu na tebe konkretno pogreška je što te se odmah ne bana jer istrčavaš sa izjavama o četnicima koji su klali i palili po Hrvatskoj otprilike jednako kao i banda razbojnika koja je palila i pljačkala po Hrvatskoj devedesetih. Tako ste postupili 41, isto tako 91, a i opet bi da možete.

Valderama
03.06.2009., 18:48
Čekaj ti dodješ na ovaj forum i započneš postanje time da su četnici koje mi pamtimo po pokoljima koje su radili, nešto pozitivno? Ti si ili zlonamjeran ili blesav, pa zaključujem:

U odnosu na tebe konkretno pogreška je što te se odmah ne bana jer istrčavaš sa izjavama o četnicima koji su klali i palili po Hrvatskoj otprilike jednako kao i banda razbojnika koja je palila i pljačkala po Hrvatskoj devedesetih. Tako ste postupili 41, isto tako 91, a i opet bi da možete.
OK,on je mozda blesav al ti si mozda jos vise od njega jer ne propustas nijednu temu gde mozes pljuvati po celom narodu....
Dok izmedju vremena se setas po kalemegdanu,tasmajdanu,splavovima :flop:

ja,ja
03.06.2009., 19:00
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!

Jalnuški Diletant
03.06.2009., 19:04
http://www.dugirat.com/content/view/1578/

boogyman
03.06.2009., 19:14
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!

Uhhh!...majstore,skroz krivo si postavio uvodni post!...Nema apsolutno ničeg pozitivnog u četnicima i nemoj nikada više započeti temu sa takvom konstatacijom ako želiš imalo smislen razgovor.
Također,ne postoje "pravi" ili "krivi" srbin ili hrvat!....postoje samo hrvati i srbi,a ima nas svakakvih i jednih i drugih.
Nitko nije "lud da osuđuje cijeli narod" ali kad se radi o ovakvim temama, onda ti jesi predstavnik svog naroda,a ja svog.Naravno da u raspravu ulazimo sa osobnim stajalištem,ali kad ja pričam o srbima u političkom smislu,onda ne pričam o Koji iz Discipline kitchme,nego o srbima kao nekom virtualnom političkom tijelu.
Pričajući o ww2 možda se zaista svi možemo pokriti po ušima,ali ovi zadnji događaji nisu za usporedbu sa time.....

rooan
03.06.2009., 19:21
Uhhh!...majstore,skroz krivo si postavio uvodni post!...Nema apsolutno ničeg pozitivnog u četnicima i nemoj nikada više započeti temu sa takvom konstatacijom ako želiš imalo smislen razgovor.
Također,ne postoje "pravi" ili "krivi" srbin ili hrvat!....postoje samo hrvati i srbi,a ima nas svakakvih i jednih i drugih.
Nitko nije "lud da osuđuje cijeli narod" ali kad se radi o ovakvim temama, onda ti jesi predstavnik svog naroda,a ja svog.Naravno da u raspravu ulazimo sa osobnim stajalištem,ali kad ja pričam o srbima u političkom smislu,onda ne pričam o Koji iz Discipline kitchme,nego o srbima kao nekom virtualnom političkom tijelu.
Pričajući o ww2 možda se zaista svi možemo pokriti po ušima,ali ovi zadnji događaji nisu za usporedbu sa time.....

Poslije ovog posta nemam sto dodati :top: !!

WeM
03.06.2009., 19:28
" Srbija je u Drugom svjetskom ratu imala dva antifašistička pokreta, jedan pod vodstvom Josipa Broza Tita, a drugi pod vodstvom Draže Mihailovića"

s poveznice koju je ostavio jalnuski

zvuci vjerodostojno!

Valderama
03.06.2009., 19:56

e ti to objasni valteru koji se seta po smrdljivom beogradu smrdljivih srba iz doduse komercijalnih razloga :mad:

Dear Prudence
03.06.2009., 20:06

ĆIRILICA greši u odnosu na LATINICU po pitanju sklanjanja abecedeičnih padeža po azbučnoj osnovi rasporeda odeljenih podjeljenja.

Dear Prudence
03.06.2009., 20:08

Drug ti je zreo za New York!:lol:

Valderama
03.06.2009., 20:09

a s druge strane da ti kazem ,ne moli se za nista osim ako ,ma nije bitno...
Vise puta sam bio u zagrebu i uvek super docekan,niko mi nije prebacio za srpski naglasak(otac hrvat iz virovitice),ovde neces nista naci jer ima ljudiju poput,khm,uvideo si mozda.....
Kad ti neko odgovori sa"gamad itd",ne obaziri se,ja sam bio(a ko sam ja koji kurac)...u restoranu,u kaficu,...svi su bili uljudni i ne samo uljudni jer jedno vece covek hrvat mi kaze mozes prenocit kod mene,jebes hotel.Ej covek sa porodicom i pravi hrvat a ne ko ja mesanac pa da mi svi jebu mater...
U beogradu odem,navratim i do panceva a oni"gde si bre ustasa"? :mad:
A u zagrebu,izvolte,pa sta ak imate naglasak,ljudi smo :mig:
zato se ne obaziri,budala ima svugde

Legija1987
03.06.2009., 20:18
Pa eto, ko što sam kažeš povukao si paralelu i utvrdio glavnu razliku između srba i hrvata. Mi smo fina uglađena gospoda sa kučnim odgojem i kulturom, osječajem za toleranciju i gostoprimstvo, one druge si dovoljno sam okarakterizirao....
Nego kako to, otac hrvat iz Virovitice a ti imaš srpski naglasak...????

boogyman
03.06.2009., 20:19
a s druge strane da ti kazem ,ne moli se za nista osim ako ,ma nije bitno...
Vise puta sam bio u zagrebu i uvek super docekan,niko mi nije prebacio za srpski naglasak(otac hrvat iz virovitice),ovde neces nista naci jer ima ljudiju poput,khm,uvideo si mozda.....
Kad ti neko odgovori sa"gamad itd",ne obaziri se,ja sam bio(a ko sam ja koji kurac)...u restoranu,u kaficu,...svi su bili uljudni i ne samo uljudni jer jedno vece covek hrvat mi kaze mozes prenocit kod mene,jebes hotel.Ej covek sa porodicom i pravi hrvat a ne ko ja mesanac pa da mi svi jebu mater...
U beogradu odem,navratim i do panceva a oni"gde si bre ustasa"? :mad:
A u zagrebu,izvolte,pa sta ak imate naglasak,ljudi smo :mig:
zato se ne obaziri,budala ima svugde

...hm,poznaješ li ti forumaša (pod trajnim banom) Corto maltese-a?....zanimljivo bi mi bilo slušati vas dvojicu u razmjeni iskustava.....:D

Ne mislim ništa loše pod tim,naravno.....

Max95
03.06.2009., 20:23

bozju mater,s cim vas samo kljukaju u toj jadnoj srbijici..

walther-P38
03.06.2009., 20:42
OK,on je mozda blesav al ti si mozda jos vise od njega jer ne propustas nijednu temu gde mozes pljuvati po celom narodu....
Dok izmedju vremena se setas po kalemegdanu,tasmajdanu,splavovima :flop:

Ne možda nego sigurno:kava: To bi bilo otprilike kao da ja dodjem na neki srpski forum i prvi post mi bude onako pomirljiv, a u njemu objašnjavam da su Ustaše samo borci za slobodu Hrvatske.

A to pljuvanje po cijelom narodu objesi mačku za rep, glupo je:kava:

Valderama
03.06.2009., 20:59
macku o rep A?cista srpska izreka!OS DA LETIS TI ?
dok ti tvrdis da su ustase bile za slobodu,hrvatski se narod zgrazavao k time...
hrvatski narod noje ante pavelic i fasizam,hrvatski narod je blazen a ti budi sto zelis ali ne predstavljas hrvatski narod jer taj narod je miroljubiv a ne poput...
ma super,haha

Cho-agrorevoluc
03.06.2009., 21:13
Bolje da mučim.

Tema ko stvorena da bana popušim.

ja,ja
03.06.2009., 21:21
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!

boogyman
03.06.2009., 21:28
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!

....uffffff.....srednji vijek nema ama baš ništa sa ničim danas,isto kao što kameno doba nije rezultiralo dobrim odnosom grka i Turaka....
Mogu shvatiti da ljudi u bačkoj "tako razmišljaju",ali to je prije svega krivo razmišljanje i krivo postavljena teza.Usporedba sa Gotovinom je već u startu osuđena na razumljive reakcije iz puke činjenice da sam kontekst rata nemože ovu dvojicu dovesti u sličnu,a kamoli istu ravan.....

hehehoho
03.06.2009., 21:48

Kurac do srijema, baren do Đerdapa bi genocidisali po nenaoružanoj nejači, pizda mu materina.:rolleyes:

Legija1987
03.06.2009., 21:49

Hrvati i srbi nisu bili zajedno, već su Hrvati došli pomoći srbima u Kosovskoj bitci gdje su se kao i uvijek borili hrabro i do kraja...i kad su srbi izdali jedni druge...
I tako bezbroj puta u povijesti Hrvati su spašavali srbe....neznam kad su srbi Hrvate..
Hrvatska vojska NIKADA nije prešla preko granice u srbiju i popalila srpske gradove i sela, klala i ubijala po srbiji...a to što u bačkoj tako razmišljaju je stoga jer ljudi po sebi mjere drugima...
A da nije bilo Ante, Rose, Zulua, Milenka i ostalih nebrojnih junaka da ne nabrajam ovdje domovinskog rata, bilo bi daleko teže, možda smo trebali zvati Kadijevića da nam obučava vojsku.....ovako samo sanjajte i dalje.
Ante je heroj, gospodin koji je ratovao po svim pravilima ratovanja, Mladić zločinac najgore vrste...i nema tu nikakvog balansa.. niti izjednačene krivnje...
Jednostavni fakt je vi ste napali nas, ne mi vas....kraj

Valderama
03.06.2009., 21:50
Pa eto, ko što sam kažeš povukao si paralelu i utvrdio glavnu razliku između srba i hrvata. Mi smo fina uglađena gospoda sa kučnim odgojem i kulturom, osječajem za toleranciju i gostoprimstvo, one druge si dovoljno sam okarakterizirao....
Nego kako to, otac hrvat iz Virovitice a ti imaš srpski naglasak...????
Tao je Ako to to sto se razveli u detinjstvu.....
drzim sve to al i od majke srpkinje jer i taj moj deo ima dostojanstva..

Kad sam prvi put dosao u zagreb,dosao je po mene prijatelj hrvat :flop:
znate ga sigurno :mig:
nije on pravio razliku no smo bili ljudi,ljudi :top:
kakvi valter nikad nece biti,jer mi smo ljudi od casti,mi hrvati i srbi i ko ...

Valderama
03.06.2009., 21:54

NEmoj da te lazu!!!!!!
izvrsen je genocid al ti se ne smes stideti srpstva,nisu mludi cvet pa da procvetaju....taj srpski vcvet sramim se njega .....razumes li mali il da ti dodjem i razbijem ti predrasude,nit hrvati nit srbi nisu zli :mad:

boogyman
03.06.2009., 22:09
NEmoj da te lazu!!!!!!
izvrsen je genocid al ti se ne smes stideti srpstva,nisu mludi cvet pa da procvetaju....taj srpski vcvet sramim se njega .....razumes li mali il da ti dodjem i razbijem ti predrasude,nit hrvati nit srbi nisu zli :mad:

...postoje zli ljudi i njih se treba bojati,ali ne toliko zbog njih samih koliko zbog onih koji im se dive....

ja,ja
03.06.2009., 22:15
hrvati i srbi su ratovali protiv Turaka zajedno na kosovu! Veliki problrem je u tome sto jedna trecina Srba I Hrvata misli da su Mladic i Gotovina ratni zlocinci ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba! to je valjda neki balans?!

viper001
03.06.2009., 22:16
Istina je da je,ma šta je istina:ne zna:Istina je da sam upozna samo sranja:kava:

boogyman
03.06.2009., 22:21
hrvati i srbi su ratovali protiv Turaka zajedno na kosovu! Veliki problrem je u tome sto jedna trecina Srba I Hrvata misli da su Mladic i Gotovina ratni zlocinci ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba! to je valjda neki balans?!

...ma koji balans!?...ej dečko,ovo je pre teška i još uvijek traumatična tema, da bismo je tako banalizirali....

Legija1987
03.06.2009., 22:31
Je, je..ratovali skupa, dok se nije Vuk Branković okrenuo i izdao svog kneza..neznam šta vas danas u školama uće.
Hrvati nisu niti pokušavali doći do Beograda, ali zato srbi boga mi jesu i te kako pokušavali do Zagreba, pa di je tu balans ??? Hrvati u obrani, srbi u agresiji, pa onda izmislite tezu da smo isti....koje ludilo.

Stiliana
04.06.2009., 00:02
Istina je istina da je kupus listina.

Nismo mi isti. Hrvati su Hrvati. Srbi Srbi, Šveđani Šveđani. Pogotovo što se politike tiče...jedan od ovih gore spomenutih naroda je potpuno lud i živi u deluzijama. Ova tema je tomu dokaz.
Koji Mladić, koje Kosovo, davno smo mi raskrstili i sad lijepo svak u svoj kut da se ne bi opet ćerali ( imamo cca 40 godina mira, prema procjenama).

walther-P38
04.06.2009., 05:32
macku o rep A?cista srpska izreka!OS DA LETIS TI ?
dok ti tvrdis da su ustase bile za slobodu,hrvatski se narod zgrazavao k time...
hrvatski narod noje ante pavelic i fasizam,hrvatski narod je blazen a ti budi sto zelis ali ne predstavljas hrvatski narod jer taj narod je miroljubiv a ne poput...
ma super,haha
Vrlo smislen, suvisao post:rolleyes:

odbojkašcro
04.06.2009., 06:11
... ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba ...

Vidi se da barataš "činjenicama"

viper001
04.06.2009., 09:29
Hrvati i srbi su se borili na kosovu zajedno ali kod nikopolja su bili na suprotnim stranama.Hrvati u krščanskoj vojsci a srbi na strani turaka:kava:
SAMO KAŽEM povijesnu istinu:rolleyes:

WeM
04.06.2009., 09:36
" Srbija je u Drugom svjetskom ratu imala dva antifašistička pokreta, jedan pod vodstvom Josipa Broza Tita, a drugi pod vodstvom Draže Mihailovića"

usamljena su misljenja kojima se eto i ja mozda pridruzujem: josip je broz bio veci cetnik!

viper001
04.06.2009., 09:42
usamljena su misljenja kojima se eto i ja mozda pridruzujem: josip je broz bio veci cetnik!

a kosu uopće četnici? Četnik očigledno potječe od čete a to je turska riječ.
Četa je vojna formacija a četnici onda ispada nešto kao vojnici:ne zna:Inače potječu još sa početka 19st.

WeM
04.06.2009., 10:02
Četa je vojna formacija a četnici onda ispada nešto kao vojnici:ne zna:Inače potječu još sa početka 19st.

ne znam ti ja tursku etimologiju, koliko po svremezi mogu pronaci srbijanska kraljevska svita se odrekla vodje cetnickog pokreta iako su i oni eto antifasisti, a pod titom(ako su uopce i culi za njega) Dalmatinci su ih na Sutjesci dotukli...

komplicirano je to... recimo to je bio unutarcetnicki sukob di je pobjedio veci cetnik.

viper001
04.06.2009., 10:17
ne znam ti ja tursku etimologiju, koliko po svremezi mogu pronaci srbijanska kraljevska svita se odrekla vodje cetnickog pokreta iako su i oni eto antifasisti, a pod titom(ako su uopce i culi za njega) Dalmatinci su ih na Sutjesci dotukli...

komplicirano je to... recimo to je bio unutarcetnicki sukob di je pobjedio veci cetnik.

a ono mislim,Ante Pavelić je znao i etimologiju i gramatiku i književnost i ino tursko a ti ništa:rolleyes: Kako to WeMko:ne zna::D

WeM
04.06.2009., 10:24
a ono mislim,Ante Pavelić je znao i etimologiju i gramatiku i književnost i ino tursko a ti ništa:rolleyes: Kako to WeMko:ne zna::D

(slutim da nije rijec o onom zubaru, jms)

a ovaj drugi dr.Ante Pavelic za tebe nije ni misaona imenica, mislim, nije pojam samo za mene po sposobnosti!

walther-P38
04.06.2009., 10:24
koja trolčina :rigo:

WeM
04.06.2009., 10:25

:confused:

viper001
04.06.2009., 10:26

Misliš ovaj WeM,stvarno piše gluposti:rolleyes::(

WeM
04.06.2009., 10:34

ovo je zvanican stav Srbije za Srbiju, no sto su ti cetnici trazili po Hrvatskoj?

nasi su imali uspjesnog Andriju Hebranga :top:. slava mu

walther-P38
04.06.2009., 10:34
:confused:

Ne odnosi se na tebe

WeM
04.06.2009., 10:37
Ne odnosi se na tebe

ok,bio sam iznenadjen.

viper001
04.06.2009., 10:39
Ne odnosi se na tebe

a na koga:ne zna::confused::rolleyes:

Velebni
04.06.2009., 13:04

Hrvati griješe u odnosu na Srbe jedino kad misle da je s vama moguć ikakav vid komunikacije osim onog koji se odvija preko ciljnika.Što vas je manje da manje griješimo prema vama.A i doći na hrvatski forum s ovakvim idejama ravno je tome da nekome u pustinji prodaš pijesak.

Stiliana
04.06.2009., 14:07

A tko su ustaše? Ustanici. I stariji su od NDH. I što sad?

odbojkašcro
04.06.2009., 14:21

Nisu ih dotukli partiđani, već HV na Lijevča polju pred kraj rata

WeM
04.06.2009., 15:17
Nisu ih dotukli partiđani, već HV na Lijevča polju pred kraj rata

i po ravnom i po krsu i po kisi i po snijegu...kako jucer, tako i danas, ne bih volio i sutra...al ako se mora...