PDA

View Full Version : Lutrija i igre na sreću - pitanja

stranice : [1] 2

S.C.
06.06.2009., 19:47
Pa, evo, iako me nikada nisu privlacile igre na srecu, ali buduci da imam prilicno jake predispozicije za dobitak:

Uran (naglo, neocekivano) u jakom aspektu s Vladarem 5. polja (igre na srecu) i obojicu u dobrom aspektu s Jupiterom (veliki novac, velika sreca :cerek:), a u samom 5. polju (igre na srecu) Marsonju (pogodak, osvajac) :mirko: koji takodjer radi predivan aspekt s Jupiterom (veliki novac, sreca :cerek:) i s Vladarem 5. polja (igre na srecu)....te osim toga sam Merkur (broj) u Strijelcu (pogadjanje) u sekstilu s Jupiterom (sreca :lux:). A spomenuta vazna konjunkcija mi upada odmah pri vrhu 10. polja (uspjeh, zivotno postignuce :zubo:).

Da ne spominjem da mi je Vladar 5. polja (odnosno Marsa) ujedno i Vladar 12. te da prima skladan aspekt Neptuna :zubo:

.....budem i ja zaigrala pa javim rezultate. :zubo: Wish me luck. :cerek:

PS. Pitanje je hoce li mi nesto slabiji kvadrat tranzitnog Saturna na Vladara 5. polja (separacija) zatvoriti sve te predivne mogucnosti :zubo: ili ce ih uz nesto truda materijalizirati. :misli:

cedevitaaa
08.06.2009., 12:14
ahhhhhhhhhh
meni vladar prazne 5. kuće , venera , u konjukciji sa jupiterom se smjestila u 2. kuću , a ugostio ih vodenjak.....
uran u 10. kući u vagi , to je ono kako se zove ...venera i uran išli malo u razmjenu....
i spica skoro u dodiru sa Mc...
ali ništa......ni para , ni loto , samo minusi.....

Bolji od tebe
08.01.2010., 22:38
Astrolog Damir Jovetić, koji je sa svojim učenicima napravio i istraživanje tko i koju vrstu dobitka može dobiti u igrama na sreću.

- Dvije od tri stotine osoba čije smo podatke koristili u istraživanju imale su životno značajne dobitke kao što su stan, kuća, apartman ili automobil veće vrijednosti.
Takvih je horoskopa manje od pola posto, ostali uglavnom bacaju novac. Naime, životno važni dobici na sreću mogu se isključiti iz više od 99 posto natalnih horoskopa, a one rijetke horoskope za koje astrolog smatra da imaju šanse za velike, iznenađujuće dobitke vrijedi iskoristiti i naći razdoblja i datume za igranje.
Jednog Slovenca sam nagovarao da igra iako nikad prije i nikad poslije nije igrao nikakve igre na sreću i – dobio je auto.
Život mu je ponudio priliku, a horoskop pokazao da je vrijeme za igranje. Neke multinacionalne lutrije imaju i po 20 do 50 milijuna uplatitelja, pa su statističari izračunali da je tri puta veća šansa da nekoga pogodi grom nego da ikad u životu dobije takav superveliki dobitak. Takve superrijetke horoskope je jednako tako teško naći. Navodno su dvojica astrologa našli jednu noćnu damu i ona je uz njihovu pomoć osvojila nekoliko milijuna u Las Vegasu.

Horoskop za česte, ali male dobitke
– Mali dobici i kockanje su druga kategorija. Netko ima horoskop za stalne, ali male dobitke. Nedavno mi je jedan znanac donio popis datuma na koje je imao dvadesetak malih dobitaka, pa sam mu izračunao sljedeći i tada, kad je horoskop pokazao, usrećio ga je vrijedan mobitel.
Takvih natalnih horoskopa za male dobitke ipak ima, ali tek nekoliko posto ljudi u populaciji i oni puno puta donose male dobitke, no nemaju ni jedan veliki od životne važnosti. Logično je da su još rijeđi horoskopi ljudi koji imaju šanse i za česte male dobitke i za velika životna rješenja kroz lutriju.
S astrologom se može prostudirati vlastiti natalni horoskop i saznati ako smo uopće u toj malenoj skupini sa šansama za dobitak ikad u životu. Velika većina ljudi nema šansi, pa je bolje da ni ne igraju jer stvaraju gubitke, navodi poznati astrolog.

U narodu kažu da tko ima sreće u ljubavi, nema sreće na kocki i obrnuto. Jovetić smatra da to nije stvarna istina, ali da je uzrok u podsvijesti.

– Potreba da nam netko pokloni nešto i da nas usreći, bez našeg truda i zasluge podsvjesni je dokaz da nas ta osoba ili svemir ili bog ili sudbina – voli i podržava. Ljudi gladniji te potrebe potencijalni su ovisnici o kockanju i svoja nadanja preusmjeravaju iz drugih osoba, poput oca, u mašine za generiranje brojeva. Kada glad za bezuvjetnom srećom poklonimo kompanijama koje se bave novcem – na putu smo u ropstvo ili ovisnost. Nedoživljena ljubav bližnjega, manjak ili višak nezasluženih poklona ili beznađe da li ćemo ikada sami nešto uspješno napraviti, opasni su motivi za svakog pojedinca i cijele narode. Kompanije koje iskorištavaju taj dio ljudskog nadanja zapravo razvijaju ovisnost o čekanju sreće iz tuđih ruku. Materijalističko viđenje životne sreće, ako se potiče, može samo pogoršati tu predispoziciju.

No, u raznih ljudi, razna sreća. Dragutin Tadijanović, dugovjeki pjesnik, imao je »lutrijski« aspekt na planetu ljubavi, Veneru, neponovljiv u životu, kad je u vlaku sreo svoju buduću ženu. Gledajući njegov horoskop, ta sreća na ljubavnu planetu moguća je jer je u njegovu horoskopu ta Venera već fenomenalno predisponirana, označena za izuzetnu dobru bračnu i ljubavnu životnu priču. Ostali su doživotno sretan par. Je li našoj Riječanki Slavici Ecclestone upoznavanje Bernieja veća lutrija nego Bernie njoj?

»Lutrijska intuicija«
Zadnjih nekoliko godina dobitnici glavne nagrade »Novog lista« prečesto izjavljuju da su »znali taj dan« da će dobiti već od rana jutra ili čak danima ranije i da nikad prije nisu imali taj osjećaj. Tipovi Ribe, Raka i Vodenjaka kunu se u svoju »lutrijsku intuiciju«, ali i mnogi drugi koji imaju neke slične karakteristike u karakteru, kao što je bliskost s intuitivnim dijelom sebe. Intuicija ne može promijeniti mogućnosti niti očitati brojeve ako to već nije u nečijoj natalnoj karti. Prodaja talismana koji »povećavaju intuiciju« ili lažni vidovnjaci iz komercijalnih oglasa također ne mogu povećati broj dobitaka, pa je to vrsta teškog iskorištavanja jedne vrste ljudske nade. Intuicija ne poboljšava šanse za lutriju. Talismani također. Intuicija ne može »prevariti sudbinu« jer je intuicija s prirodom uvijek u skladu, smatra Jovetić.

Dakle, tko je onaj jedan koji dobiva?

– Ako u igri sudjeluje milijun ljudi, manje od 10 tisuća osoba ima šansu osvojiti premiju. Potrebno je znati horoskope svih sudionika da bi se uz pomoć astrologije moglo pronaći one koji imaju šanse i tada među njima izračunati je li ovo godina u kojoj mogu dobiti taj životni dobitak, a takvih bi bilo samo nekoliko. Sličan postupak se prolazi kod izbora novog Dalai Lame. Na kraju ostane nekolicina dječaka odabranih astrološki i jedan od njih nekoliko bira i prepoznaje predmete koji su pripadali prošlome Dalai Lami. Kada Lama umre, svuda po svijetu krene potraga za novim. Na isti način su Melkior, Gašpar i Baltazar tražili Isusa ili astrolog Nektaneb Aleksandra Velikog koji će »pokoriti cijeli svijet«. Danas se na sličan način astrološki prognoziraju pobjednici izbora, pa se zbog preciznosti rade studije horoskopa svih sudionika.

Karmen BOSNIĆ

Hrvati navučeni na kockanje i lutriju
Nedavno objavljena međunarodna istraživanja pokazuju da Hrvati dva do tri puta više od prosjeka EU igraju igre na sreću. Razlog tomu Jovetić pronalazi u tome što je Hrvatska »patrijarhalno-kolekcionarski mentalitet«, odnosno astrološka Djevica s osobinama Raka.

– Horoskop neovisnosti, 25. lipnja 1991. godine, slika je tog mentaliteta obiteljskog, patrijarhalnog tipa sklonog igrama na sreću. Križaljkama i igrama znanja te sportskim klađenjima skloniji su »kolekcionarski«, zemljani znakovi Jarci, Djevice i Bikovi. Hrvatski mentalitet pripada u obje skupine, pa su igre na sreću, sportske kladionice i kockarnice kod nas visoko profitne i potencijalno štetne kao vrsta ovisnosti jer iskorištavaju navike i sklonosti ovih znakova u mentalitetu naroda, pojašnjava Jovetić.

izvor:novilist.hr

12.kuća
08.01.2010., 22:45
... htjela bih otkriti pozadinu stava koji imam o lutriji i igrama na sreću. Naime, toliko jako ne vjerujem da bih ikada išta mogla dobiti da je to neopisivo. Proučavajući svog Plutona u 05. kući, kući koja upravo opisuje lutriju i igre na sreću, i činjenicu da Pluton transformira upravo negativne ukorijenjene stavove, sve češće razmišljam kako je možda baš taj stav onaj koji bi trebao biti " transformiran ":misli:.

Povezujem li ja to dobro i otkud uopće toliko snažno nepovjerenje u bilo kakve dobitke od igara na sreću?

Maddie
11.02.2010., 16:39
sto bi oznacavalo dobitke na lotu,kocki,kladionici

jedna meni bliska osoba stalno dobiva,i to je vec sad dostra novaca se skupilo

ima urana u 2 kuci,ali ima i saturna

šta bi jos bilo znacajno za pogledati?

12.kuća
11.02.2010., 20:53
sto bi oznacavalo dobitke na lotu,kocki,kladionici

jedna meni bliska osoba stalno dobiva,i to je vec sad dostra novaca se skupilo

ima urana u 2 kuci,ali ima i saturna

šta bi jos bilo znacajno za pogledati?

05. kuću - vladara, planete, aspekte? Mislim da se gledaju i aspekti sa 02. kućom. A i tranzite je dobro proučiti:).

Potpuno Luda
11.02.2010., 23:07
Meni je uran u drugoj kući u škorpionu i radi trigon sa mjesecom (u ribama) u 5. kući (u vodenjaku) i merkurom u 10.kući(u raku) Tu bi moglo biti nešto ,ha?

JBV
12.02.2010., 10:38
Obožavam nagradne igre i ima perioda kad me sreća posluži, pa ima i lijepih nagrada.
5.polje je u Vodenjaku, a u njemu konjunkcija Venere (vladar Asc.-a) i Marsa (vladar 7.polja)
Uran, vladar 5.polja je u Djevici u 12.polju, konjunkcija Pluton, egzkatan trigon Sunce (4.polje) i opozicija Saturn .
Nekog ogromnog dobitka nije bilo , mislim da je najveća vrijednost neke pojedinačne nagrade bila cca 3.000.- kn.
Na lotu isto ništa značajno, najviše oko 200.- kn., a s obzirom na Neptuna u drugom polju (koji je vladar ne baš sjajno asepktiranog Saturna) teško da mi je zapisan jack-pot

Maddie
12.02.2010., 19:06
ovako,5 kuca u ribama
neptun u 3 kuci u jarcu,koji je umetnut u kucu,netun radi opoziciju na merkur i sunce u 9 kuci u raku.koji je isto umetnut
dispozitor tog neptuna je opet taj saturn u 2 kuci
uran je vladar 4 kuce,a saturn 3 kuce
jupiter u ovnu u 6 kuci u konjukciji s dsc
jupiter ima trigon sa saturnom i uranom koji su u 2 kuci

kvadrat na mars u raku u 9 kuci i trigon na mjesec u lavu u 10 kuci koji je dispozitor sunca i merkura u 9 kuci na koje neptun pravi opoziciju

dakle nekako se slaze

ima nekako to povezanosti,ali nekako to mi nesto fali,fali mi venra,bar ja mislim
venera je u 8 kuci u blizancima i ima opoziciju sa tim uranom i saturnom iz 2 kuce

komentari?

JBV
15.02.2010., 12:27
ovako,5 kuca u ribama
neptun u 3 kuci u jarcu,koji je umetnut u kucu,netun radi opoziciju na merkur i sunce u 9 kuci u raku.koji je isto umetnut
dispozitor tog neptuna je opet taj saturn u 2 kuci
uran je vladar 4 kuce,a saturn 3 kuce
jupiter u ovnu u 6 kuci u konjukciji s dsc
jupiter ima trigon sa saturnom i uranom koji su u 2 kuci

kvadrat na mars u raku u 9 kuci i trigon na mjesec u lavu u 10 kuci koji je dispozitor sunca i merkura u 9 kuci na koje neptun pravi opoziciju

dakle nekako se slaze

ima nekako to povezanosti,ali nekako to mi nesto fali,fali mi venra,bar ja mislim
venera je u 8 kuci u blizancima i ima opoziciju sa tim uranom i saturnom iz 2 kuce

komentari?

Da li je vrh 2.polja u Strijelcu ?
Ako je, onda je Jupiter vladar , pa taj trigon sa Uranom koji je u 2.polju sigurno često donosi iznenadne dobitke, pa i u igrama na sreću.

Maddie
15.02.2010., 14:48
nije druga kuca pocinje u škorpionu,ali kroz drugu se proteze jako puno strijelca
pluton kao vladar druge je u prvoj kuci,ima trigone na sunce i mjesec
a mars u 9 kuci u raku,koji ima kvadrat na jupitera,a opet dispozitor tog marsa,mjesec u lavu ima trigon na jupitera

pa nekako preko dispozitora imamo povezanost vladara 2 i 5 kuce
ali i trogon vladara 5 i planeta u 2 kuci

valjda je to dovoljno za dobitke

msvijet
15.02.2010., 18:01
Meni je jedan astrolog prije nekoliko mjeseci pisao horoskop ( ljubav, posao ) pitao ga i za igre na sreču. Pogledao je i rekel je da neču dobiti nista od igre na sreču da neka se kladim, rekel mi je da moram igrati DOMAČE, talijanska, spanjolsku ligu NOgomet, odbojka i kosarka, i da mora biti tipa vrijeme gola, rezutati na poluvremenu i tak nekako. Treba igrati neparnim danima osim ponedjeljak, i jos neke dane i da će biti dobitaka ali sitnih dobitaka a krajem prosinca i pocetkom siječnja da bi bili veči dobici, nazalost nis od onoga kaj je napisal nisam nis dobil.

zametak
16.02.2010., 10:56
uh , zanimljiva tema..
meni je jednom jedan poznanik koji se pomalo bavi astrologijom napomenuo kako bi trebala igrati loto , čak mi je preporučio i termin , 11. mjesec 2009....

tada mi je jupiter tranzitirao preko 2. kuće, u kojoj se nalaze venera i jupiter u konjukciji........još da dodam kako mi je druga kuća u vodenjaku , peta u biku , u desetoj mi se nalazi uran u vagi , ..puno pokazatelja.....

naravno , nisam igrala:flop: , zapravo uopće ne igram nikakve nagradne igre , par puta loto , ali bez dobitaka...........

JBV
16.02.2010., 11:30
Pogledala sam chartove za sva izvlačenja (2009 i 2010) u kojima je osvojen jack-pot,u lotu Hrvatske Lutrije 7/39 i 6/45.
Izvlačenje je uvijek u 19,15 , najkasnije 19,20 tako da nije teško ni unaprijed napraviti kartu.

7/39 :
10.01.2009.
04.03.2009.
11.03.2009.
21.03.2009.
17.06.2009.
23.09.2009.
13.01.2010.

6/45:
01.02.2009.
07.06.2009.
21.06.2009.

U 8 od 10 chartova je Mars (pogodatak) u 5 polju. U preostala 2 charta u kojima nije u 5. polju, nalazi se egzaktnom kvadratu na osi, jednom na Asc, jednom na MC.

Eoja
16.02.2010., 11:49
Čitala sam jednom prilikom analizu natalnih karata dobitnika velikih iznosa na američkoj lutriji (čini mi se, davno bijaše).

Zaključak astrologa bio je da su svi dobitinici imali sljedeće pokazatelje:

- u drugoj kući dobro je imati VE, JU, ali i MO ili SO, kao i PL (ovo je imalo najviše dobitnika) a posebno dobro je imati konjukciju PL0JU
- potreban je dobar aspekat planete u drugoj i VE ili JU iz petog ili 11 polja
- stvar je još bolja ako je VE ili JU vladar drugog polja
- dobar je i aspekat sa UR iz pete ili 11 (kod UR čak su bolje radili kvadrati ili opozicije)
- nalazili su jaku 12 kuću (zasluge iz prošlih života) ili praznu, a vladara dobro položenog (čista karma)
- jaka 11 kuća (novac s neba)

Sve sam ja to popamtila jer mi se vlastiti horoskop dobro uklapao u tu priču - PL je drugoj (najaspektovanija planeta natala, 6 aspekata); vladar druge kuće je VE u Leo u 11 (Leo peti znak, 11 ''veliki novac s neba''); VE je dispozitor PL i sa njim pravi 60 (aspekat Venere). Muž ima MO u drugoj u Leo, VE u osmoj 120JU u 11.

Bilo je manjih dobitaka, ali veliki još nisu radili :(. Javljamo ishod. :D

female
16.02.2010., 12:12
mislim da se moram javiti na ovu temu... :D
ful me zanima kakva je meni natalna karta po tom pitanju, jer sam već u životu ostvarila nekoliko dobitaka... jednom sam dobila 2000kn na lutriji, jednom sam dobila skuter na nagrad.igri, još sam dobila na nekoj igri neku manju nagradu... eto i igram loto u nadi da će se ponoviti onaj dobitak, ali nije zasad... :D

ak netko zna 'pročitati' to iz moje natalne, može tu napisati ili na pm... :mig:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

pic
28.02.2010., 20:27
mene zanima kak je u astro povezano ljubav i igre na srecu u istoj kuci, a znate onu izreku, ko nema srece u ljubavi ima u kocki ?

Fish 1968
28.02.2010., 21:30
mene zanima kak je u astro povezano ljubav i igre na srecu u istoj kuci, a znate onu izreku, ko nema srece u ljubavi ima u kocki ?
To jest izreka, ali i metafizičko pitanje koje na određeni način i objašnjava pojam rizika koji neminovno ulažemo kada se "igramo". :mudri:

Upravo jedna od stvari koja povezuje ljubav i kocku (5. polje) jest određeni stupanj rizika koji je prisutan i kod jednog i kod drugog. Ljubav slijedi vlastite zakone (tkz. zakone srca) i u ljubavi uvijek postoji određeni stupanj rizika, npr. da veza neće upaliti, da ljubav neće biti uzvraćena, itd... Također, ova kuća isto tako pokazuje što osobi imponira i njene vlastite potencijale u smislu toga koliko je u stanju privući pozornost na sebe. Tu spada mnogo toga...od toga što joj imponira i razonodi, do toga koliko je sama sklona razonodi i zavodljiva. Jednom riječju i koliko je u stanju da se "igra" i koliko je u stanju preuzeti rizik te igrice.

...kada riskiramo mi možemo puno dobiti, ali možemo i puno izgubiti...ovisno o tome koliko smo uložili. I u ljubavi i u kocki ljudi su u stanju puno uložiti, a tamo gdje ulažemo uvijek postoji i šansa da dobijemo. Dakle, ta poslovica je svojevrsna "mudrost" jer je nastala na osnovi dubljeg razmjevanja, razumjevanja "viših zakona", razumjevanja načina funkcioniranja zakona svemirske ravnoteže...po principu negdje gubiš, negdje dobivaš. :D

Deus
09.07.2010., 23:27
Ima li netko mogučnosti doći do astro podatako JOAN GINTHER,četverostruke dobitnice na američkoj lutriji ?

Uspio sam kopajuči po int-netu pronaći samo podatak da je stara 63 godine i rođena u Bishop-u,Texas.

Ovo je kao zlatni meteorit za analizu !

:s

Mrs.Stelium
10.07.2010., 09:17
Hah...ja imam u 2 polju i JU i VE, i to JU 120 PL kao vladar 12 polja, i MA u 5 p. ali nisam nešto nikada ni igrala lutriju.
Definitivno je važno 5 polje, čak i ključno...

Deus
11.07.2010., 19:00
1993: $5.4 million (paid in yearly installments). Odds: 1 in 15.8 million
2006: $2 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,028,338.
2008: $3 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 909,000.
2010: $10 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,200,000

Mislim da je gospođa rođena u idealnom trenutku od kojega zastaje dah !

Teoretski bi to bio 28.04.1947.,Bishop,Texas,S A D,u 20.16.h

U tom se trenutku naime dešava lotos konstelacija na relaciji 1 - 5 - 9 k.Trigon dva steliuma se odigrava u odnosu 5. i 9.k,a sve to koordinira ni manje ni više,nego JU iz 1.k. Usput budi rečeno u 9.k. je i Fortuna.

Da nisam vidio,ne bih vjerovao.

Pogledajte pa se uključite,ako nekoga zanima !

Pokušao sam umetnuti link do karte,ali več neko vrijeme imam teške probleme s internet vezama kada sam na Forumu.Molim Vas da bilo tko po osnovi gornjih podataka,žrtvuje 5 min.te to učini radi potpunije slike ovog fenomena.

Vega_21
21.07.2010., 10:02
1993: $5.4 million (paid in yearly installments). Odds: 1 in 15.8 million
2006: $2 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,028,338.
2008: $3 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 909,000.
2010: $10 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,200,000

Mislim da je gospođa rođena u idealnom trenutku od kojega zastaje dah !

Teoretski bi to bio 28.04.1947.,Bishop,Texas,S A D,u 20.16.h

U tom se trenutku naime dešava lotos konstelacija na relaciji 1 - 5 - 9 k.Trigon dva steliuma se odigrava u odnosu 5. i 9.k,a sve to koordinira ni manje ni više,nego JU iz 1.k. Usput budi rečeno u 9.k. je i Fortuna.

Da nisam vidio,ne bih vjerovao.

Pogledajte pa se uključite,ako nekoga zanima !

Pokušao sam umetnuti link do karte,ali več neko vrijeme imam teške probleme s internet vezama kada sam na Forumu.Molim Vas da bilo tko po osnovi gornjih podataka,žrtvuje 5 min.te to učini radi potpunije slike ovog fenomena.

Egzaktna konjukcija Jupitera sa Ascedentom orbis:0°07 aplikacioni aspekt,Mc na regulusu,puna 5 i 9 kuća:eek::no:

Deus
21.07.2010., 11:36
Egzaktna konjukcija Jupitera sa Ascedentom orbis:0°07 aplikacioni aspekt,Mc na regulusu,puna 5 i 9 kuća:eek::no:

Molim te stavi link,ako si već napravila kartu.Ja sam trenutno zauzet,a i kartu sam već brisao pa mi je problem ponovno pokušavati !

Hvala !

Vega_21
21.07.2010., 11:54
Molim te stavi link,ako si već napravila kartu.Ja sam trenutno zauzet,a i kartu sam već brisao pa mi je problem ponovno pokušavati !

Hvala !

Evo karte:cerek::

http://de.tinypic.com/r/vxg0ib/3

Ice_scorpio
06.12.2011., 15:01
Može li neko pogledati natalnu kartu i reći da li postoji mogućnost dobitka na igrama na sreću? (npr. bingo, lutrija, oklade itd.)
Vidi li se to u mom natalu, i kako? :) Hvala.
http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

sentinela
16.05.2012., 19:15
Poštovani,
zanima me sreća u igrama na sreću :)
Molim Vas, ako mi možete odgovoriti. Hvala!

http://tinypic.com/r/2wrlukz/6

Fish 1968
16.05.2012., 21:28
Poštovani,
zanima me sreća u igrama na sreću :)
Molim Vas, ako mi možete odgovoriti. Hvala!

http://tinypic.com/r/2wrlukz/6

Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse"). Te planet Jupiter (sreća) i njegov odnos s Uranom jer se radi o iznenadnoj sreći koja je u osnovi rizik.

Ovdje je Mars u sjedištu u 5. polju 60º Jupiter, a vladar 5. polja Neptun, nalazi se u 3. polju i radi opoziciju na Merkura (vladar 11. polja). Ovo opisuje osobu koja ima čak moglo bi s reći neku svoju kombinatoriku (koja ima veze s intuicijom više nego logikom po tom pitanju) koja joj može donijeti nagle dobitke, ali to su manji iznosi a zapravo u nekoj dugotrajnijoj igri osoba bi mogla puno više izgubiti kada bi se tomu posvetila (Mars iz 5. polja 90º Uran/Saturn u 2. polju).

Budući da je Mars u ovnu od igara ako baš bira igre u kojima bi mogla dobiti onda su to klađenja na spotove u domeni borilačkih sportova posebno muških sportova kao što su boks i hrvanje (Jupiter u biku) i vodenih tipa vaterpolo.

Northarrow
18.05.2012., 21:54
Pozdravi svima.
Iako imam dosta zajednički faktora s ovom predhodnom kartom zanima me šanse u igrama na sreću s obzirom
da imam veoma neuobičajnu natalnu kartu :D. Iskreno cijenim vaše mišljenje.Hvala.http://i40.tinypic.com/n5hile.jpg

Miranda333
17.07.2012., 17:27
E,ovako,resila sam u narednom periodu da igram loto ( ne znam sta bi drugo jer inace ne igram na srecu).

Vladar XI, Sunce, je u V i pravi 120 sa vladarem V,Uranom

U narednom periodu tranzitni Jupiter iz Blizanaca zatvara veliki vazdusni trigon sa pomenute dve planete.

Tu je jos i tr Uran 120 natalni Ju0Ne0Ma kojima samo fali planeta u lavu da zatvore lotos hehe

Dajem si sansu do aprila 2013 pa castim :mig:

magic potion
01.10.2012., 10:10
Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse"). Te planet Jupiter (sreća) i njegov odnos s Uranom jer se radi o iznenadnoj sreći koja je u osnovi rizik.

Kad sam bila mala, moja je majka za nagradne igre koristila moje ime, jer sam kao sretna!:rofl: I dobivala sam...Prije par godina sam prvi put zaigrala neki loto i dobila 5 000 kn. Kasnije sam se trudila, ali uvijek bi mi falio jedan broj.:(

U 5. Jupiter trigon vladar 11. (Sunce)
Jupiter u vodenjaku, Uran u strijelcu.

jelovnici
01.10.2012., 14:41
Da kažem svoje iskustvo i postavim pitanje.
Ja oduvijek imam neki osjećaj da ću dobiti jednom neku veliku nagradu. Ne znam da li to imamo svi, iz neke nade ali evo reći ću svoje iskustvo s tim.
Kada sam bila mala ne sjećam se toga, mama mi je rekla da ako sam ja izvukla kakvu srećku uvijek bi dobila a oni ne.Sve su to bili neki mali iznosi.

U jednom periodu mi je trebao novac, ostala bez posla. I tada mi sine da odem kockati, igrala sam uglavnom utrku pasa i skoro uvijek bi dobivala. Najveći iznos je tu bio oko 1600 kn a da sam možda uložila 10 kn. I tako bi svako drugi, treći dan ja dobivala par stotina kuna i tako sam preživjela tih par mjeseci bez posla:eek::D

to se odvijalo u jednom kafiću i drugi ljudi su mi dali novac da za njih igram, ali onda nisam ništa dobivala.Čim sam se zaposlila više nisam dobila ni kune na tom aparatu, ali jednom kada mi je hitno trebalo novca, odem opet tamo i stavim zadnjih 10 kn i opet dobijem 200 kn,a taman toliko mi je i trebalo.

Eto sad mene zanima, da li imam šanse da dobijem neki veći dobitak, tipa da si kupim auto ili stan :D?
Pa ako može netko pogledati moju kartu :)
Ne znam, nemam aspekta između 5 i 11 polja, ali jupiter ima trigon s uranom, vladar pete u dobrom aspektu sa vladarem druge isl... i dosta drugih dobrih aspekata.
http://oi47.tinypic.com/f39s3k.jpg

JBV
02.10.2012., 12:56
Da kažem svoje iskustvo i postavim pitanje.
Ja oduvijek imam neki osjećaj da ću dobiti jednom neku veliku nagradu. Ne znam da li to imamo svi, iz neke nade ali evo reći ću svoje iskustvo s tim.
Kada sam bila mala ne sjećam se toga, mama mi je rekla da ako sam ja izvukla kakvu srećku uvijek bi dobila a oni ne.Sve su to bili neki mali iznosi.

U jednom periodu mi je trebao novac, ostala bez posla. I tada mi sine da odem kockati, igrala sam uglavnom utrku pasa i skoro uvijek bi dobivala. Najveći iznos je tu bio oko 1600 kn a da sam možda uložila 10 kn. I tako bi svako drugi, treći dan ja dobivala par stotina kuna i tako sam preživjela tih par mjeseci bez posla:eek::D

to se odvijalo u jednom kafiću i drugi ljudi su mi dali novac da za njih igram, ali onda nisam ništa dobivala.Čim sam se zaposlila više nisam dobila ni kune na tom aparatu, ali jednom kada mi je hitno trebalo novca, odem opet tamo i stavim zadnjih 10 kn i opet dobijem 200 kn,a taman toliko mi je i trebalo

Eto sad mene zanima, da li imam šanse da dobijem neki veći dobitak, tipa da si kupim auto ili stan :D?
Pa ako može netko pogledati moju kartu :)
Ne znam, nemam aspekta između 5 i 11 polja, ali jupiter ima trigon s uranom, vladar pete u dobrom aspektu sa vladarem druge isl... i dosta drugih dobrih aspekata.
http://oi47.tinypic.com/f39s3k.jpg

Igre na sreću - 5. polje u Ribama, vladar Neptun i sekstilu sa Plutonom, vladaom 2.polja. Šanse za dobitke su to iako se 5. polje najviše odnosi na nagradne igre .

Dobici na lutriji se gledaju kroz 11 polje, Djevica koja baš i nije plodan znak pa teško može donijeti neki ogroman dobitak , a vladar Merkur je u Bliznacima, dakle znaku svog sjedišta u 8. polju a to su dobici od kladionica što se kod tebe pokazalo i u praksi. S obzirom na predispozicije možeš proučiti temu kladioničarskog lota na odgovarajučem topicu i iskušati sreću. Tim prije jer i Jupiter trenzitira kroz 8.polje , a vladar je natalnog Mjeseca i urana koji se nalaze u 2. polju.

jelovnici
02.10.2012., 13:43
Hvala na odgovoru, a za kladioničarsko loto nisam nikada čula i kompicirano mi je to online igranje :-D

Bolji od tebe
02.10.2012., 15:43
Mi možete meni vidit za nagradnu igru NL, djele apartman u Fužinama, da li mi se isplati tražiti dodatne kupone i odigrat. Izvlačenje je 12.10.2012.

http://s1205.photobucket.com/albums/bb429/pacijent/?action=view&current=astro_w2gw_01_21_hp5257426075.gif

natalys
02.10.2012., 17:55
Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse").

zašto se kaže da je 11 polje da su "šanse", ali ne samo za igre na sreću, nego vjerovatno predstavlja šanse i za ostalo

JBV
03.10.2012., 09:04
Mi možete meni vidit za nagradnu igru NL, djele apartman u Fužinama, da li mi se isplati tražiti dodatne kupone i odigrat. Izvlačenje je 12.10.2012.

http://s1205.photobucket.com/albums/bb429/pacijent/?action=view&current=astro_w2gw_01_21_hp5257426075.gif

Obziromd a se radi o konkretnom pitanju odnosno baš određenoj nagradnoj igri sa određenom nagradom bolje ti jepostaviti pitanje na horarnoj astrologiji.

A gledajući predispozicije iz natalne karte, nevezano uz baš tu nagradnu igru imaš sreće u igrama na sreću. stelij u 5. polju, Merkur, Sunce, Venera. Venera je uz to vladar 2. polja u trigonu na MC (uspje).
Vladar 5. je Saturn u 12.polju što i nije neka sreća ali u aplikacijskom sekstilu sa Jupiterom iz 10.polja.

Tranzit Jupitera kroz Blizance radi lijepi trigon prema planetama u 5.polju pa bi moglo biti nekih dobitaka. Ali je istovremeno i tranzit Saturna kroz 2.polje, a uskoro radi i egzaktan kvadrat na natalni Merkur (vladar Asc-a, MC-a i Jupitera) štoje svakako ograničavajući faktor za velike dobitke.
Moj je zaključak da će dobitaka biti ali ne onoliko niti tako velikih kao što očekuješ.

dt2008
03.10.2012., 10:15
Bog evo moj natalni! Pa me zanima da li imam mogučnost na dobitak s igrom na sreču i kladionici! Hvala!

http://i49.tinypic.com/10nrnuv.gif

Fish 1968
03.10.2012., 10:28
zašto se kaže da je 11 polje da su "šanse", ali ne samo za igre na sreću, nego vjerovatno predstavlja šanse i za ostalo
Zato jer je to Uranovo zračno polje - polje planova za bolju budućnost. :D

Ali isto tako i polje koje nam omogućuje i u kojem se ogleda naš osobni napredak. :)

nastasja2
03.10.2012., 14:34
Zato jer je to Uranovo zračno polje - polje planova za bolju budućnost. :D

Ali isto tako i polje koje nam omogućuje i u kojem se ogleda naš osobni napredak. :)

što ako je vl. 11 u prvoj kući

Fish 1968
03.10.2012., 15:37
Bog evo moj natalni! Pa me zanima da li imam mogučnost na dobitak s igrom na sreču i kladionici! Hvala!

http://i49.tinypic.com/10nrnuv.gif
Prije bih rekla da u igrama na sreću ima šansi da se dosta toga izgubi i ne bih preporučila takav vid zabave (vladar 5. polja/Mars 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Posebno su "opasne" sportske kladionice (Mars vladar 5. polja) koje riskiraju s stranim klubovima (Mars u vrhu 9. polja lava). :)

Bolji od tebe
03.10.2012., 17:12
Obziromd a se radi o konkretnom pitanju odnosno baš određenoj nagradnoj igri sa određenom nagradom bolje ti jepostaviti pitanje na horarnoj astrologiji.

A gledajući predispozicije iz natalne karte, nevezano uz baš tu nagradnu igru imaš sreće u igrama na sreću. stelij u 5. polju, Merkur, Sunce, Venera. Venera je uz to vladar 2. polja u trigonu na MC (uspje).
Vladar 5. je Saturn u 12.polju što i nije neka sreća ali u aplikacijskom sekstilu sa Jupiterom iz 10.polja.

Tranzit Jupitera kroz Blizance radi lijepi trigon prema planetama u 5.polju pa bi moglo biti nekih dobitaka. Ali je istovremeno i tranzit Saturna kroz 2.polje, a uskoro radi i egzaktan kvadrat na natalni Merkur (vladar Asc-a, MC-a i Jupitera) štoje svakako ograničavajući faktor za velike dobitke.
Moj je zaključak da će dobitaka biti ali ne onoliko niti tako velikih kao što očekuješ.

Hvala, na objašnjenju, čekam da ovaj Pluto iz 4. kuće za jedno 12-14 godina. tranzitno uđe u 5. kuću pa da napravi konjukcije na 3. osobne planete. :p

Gošća
04.10.2012., 10:19
Imam li ja predispozicije za reću u lutrijama? Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=kxjl0&s=6

5. mi je prazna, u 11. mi je mars, a venera, vladar 2., isto u 2. Ne znam jel ima još šta, pa ako netko tko se bolje kuži može vidjeti.

Fish 1968
04.10.2012., 14:30
Imam li ja predispozicije za reću u lutrijama? Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=kxjl0&s=6

5. mi je prazna, u 11. mi je mars, a venera, vladar 2., isto u 2. Ne znam jel ima još šta, pa ako netko tko se bolje kuži može vidjeti.

Ne. Saturn je vladar 5. polja a nema ništa škrtije od Saturna. :D

Osim toga...ovakva karakterna kombinacija vaga/djevica/jarac s Saturnom na ASC je masu ziheraška... prije je ovo tip igre na sigurno i na pikucne :zubo: uloge tipa zrno po zrno pogača, nego da bi se nešto kockao s onim što ima. :)

Ali ne brigaj...neaspektirani Jupiter u 12. polju govori da joj novac zbilja treba bi se on nekako stvorio. :usama:

Ice_scorpio
04.10.2012., 18:49
Da li kod mene postoje predispozicije za sreću u igrama? 5. kuća mi započinje u vagi, škorpija je umetnuta i završava strijelcem. 11. počinje ovnom, bik umetnut, završava blizancima. E, da li tu sad gledam vladare samo znakova koji su na početku kuće ili sve?
Natalna: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

EDIT: Samo još da nadodam da je jedno vrijeme češće bilo nekih dobitaka ali su to sve bili sitniji dobitci. :)

Raven 99
04.10.2012., 19:00
Ima li kod mene ikakvih predispozicija? Intenzivno razmišljam o uplaćivanju Lota. :rofl:

Suvladar 5.polja mi je Saturn, ali mi se Jupiter nalazi na ASC.

Bi li se meni mogao zalomit kakav dobitak? :cerek:

Angang
04.10.2012., 19:18
pozz,i mene zanima smiješi li mi se kakav veći dobitak?
http://i895.photobucket.com/albums/ac159/big-mama-zg/th_astro_w2gw_01_angela_hp573164284.gif (http://s895.photobucket.com/albums/ac159/big-mama-zg/?action=view&current=astro_w2gw_01_angela_hp573164284.gif)

Fish 1968
04.10.2012., 20:42
Ima li kod mene ikakvih predispozicija? Intenzivno razmišljam o uplaćivanju Lota. :rofl:

Suvladar 5.polja mi je Saturn, ali mi se Jupiter nalazi na ASC.

Bi li se meni mogao zalomit kakav dobitak? :cerek:
Karakterna kombinacija djevica/vaga/djevica je karakter koji procjenjuje svaku odluku (:nono: se dati zavarati Jupiter/Marsom u 1. polju zbog kojeg se osoba zalijeće i često doima brzopletom).

Dakle, ovdje je Uran vladar 5. polja te Jupiter/Mars konjunkcija u 1. polju pa postoji ta neka stalno prisutna pobuda za rizikom i da se stvari "požure", no nema tu dobitaka. :) Em je Saturn u polju lutrije (5. polje), em radi 180º na vladara 8. polja (gubitci).

Raven 99
04.10.2012., 20:47
Karakterna kombinacija djevica/vaga/djevica je karakter koji procjenjuje svaku odluku (:nono: se dati zavarati Jupiter/Marsom u 1. polju zbog kojeg se osoba zalijeće i često doima brzopletom).

Dakle, ovdje je Uran vladar 5. polja te Jupiter/Mars konjunkcija u 1. polju pa postoji ta neka stalno prisutna pobuda za rizikom i da se stvari "požure", no nema tu dobitaka. :) Em je Saturn u polju lutrije (5. polje), em radi 180º na vladara 8. polja (gubitci).

:rofl: jadna ti sam.

Čini mi se da mi puno bolje idu igre kad se ne igra u pare. :lol:
Mene još samo netko može razbaštiniti u 21.st. kakve sam sreće!

Hvala, Fish.

Gošća
05.10.2012., 09:13
Ne. Saturn je vladar 5. polja a nema ništa škrtije od Saturna. :D

Osim toga...ovakva karakterna kombinacija vaga/djevica/jarac s Saturnom na ASC je masu ziheraška... prije je ovo tip igre na sigurno i na pikucne :zubo: uloge tipa zrno po zrno pogača, nego da bi se nešto kockao s onim što ima. :)

:lol:

Učinilo mi se poslije da mi je mjesec vladar 11. u trigonu sa saturnom, vladarem 5., ne znam jel to išta poboljšava :D

Ali ne brigaj...neaspektirani Jupiter u 12. polju govori da joj novac zbilja treba bi se on nekako stvorio. :usama:

Ahmm..taman htjela zapljeskati, onda vidim da si stavila Osamu..ne znači da bih valjda pljačkala banku? :D Ono, 12. = zatvorene, čuvane institucije :D

Levana
05.10.2012., 10:15
Evo i moje natalne karte,postoji li ikakva predispozicija dobitka na lotu ili bingu?

http://tinypic.com/r/j9pqo6/6

Zanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?

Fish 1968
05.10.2012., 15:50
Ahmm..taman htjela zapljeskati, onda vidim da si stavila Osamu..ne znači da bih valjda pljačkala banku? :D Ono, 12. = zatvorene, čuvane institucije :D
Ne, mislila sam na "nepoznate izvore" prosperiteta koji bi tebi došli kada bi ti trebala doista pomoć (neaspektirani Jupiter u 12. polju). :)

Dakle umjesto igri na sreću ovdje bi se osoba trebala okrenuti prodaji budući da je dispozitor Jupitera Merkur. Hoću reći, neaspektirani Jupiter u djevici u 12. polju...to bi mogla biti najviše neka humanitarna tombola :D ili još bolje nešto gdje se sakuplja novac od npr. običnih svakouporabnih stvari koje nam više ne trebaju tipa ovo (http://pogledaj.to/drugestvari/najplemenitiji-buvljak-na-svijetu/). Ovo je zapravo i hrelić :D (dispozitor neaspektiranog Jupitera je Merkur u 2. polju 90º Mjesec i 0º Pluton).

Angang
05.10.2012., 15:52
Zanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?

ovako kao laik i netko ko nema blage dume o astrologiji,mislim da itekako ima veze u koje vrijeme se treba odigrati kombinacija koja bi mogla promjeniti život ;)
inače,ja cijeli život imam osjećaj da ću dobiti neki veliki dobitak,tu i tamo odigram loto,jednu kombinaciju,i često imam 4/7 pogođenih brojeva,jednom je bila 5 i jednom 5+dopunski,ali iznosi su mali-max 250 kn :503:

Fish 1968
05.10.2012., 15:55
EvoZanima me i da li je bitno i vrijeme igranja (ako već postoje šanse za dobitak) , ili je to opčenito?
Definitivno. Dobici dolaze u vrijeme tranzita na točke "lutrije" koje pokazuju potencijal za takvu dobit tj. moraju postojati natalno.

dt2008
06.10.2012., 14:04
:D aha fala ti Fish ;)) imas pravo bas mi ide lose s kladionicom rijetko dobivam ocito u ovom zivotu nije mi sudjeno da igram samostalno da odabirem parove sam haahaha :D A Za brojeve ajde malo manje opasnosti al ipak nitu nemam bas srece :((

sto bi mogao uradit da to sve pustim jelda? ili da igram kontru tj.da ono sto bi odabrao samo suprotno? :D hahahahaa

Prije bih rekla da u igrama na sreću ima šansi da se dosta toga izgubi i ne bih preporučila takav vid zabave (vladar 5. polja/Mars 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Posebno su "opasne" sportske kladionice (Mars vladar 5. polja) koje riskiraju s stranim klubovima (Mars u vrhu 9. polja lava). :)

Fish 1968
06.10.2012., 14:19
:D aha fala ti Fish ;)) imas pravo bas mi ide lose s kladionicom rijetko dobivam ocito u ovom zivotu nije mi sudjeno da igram samostalno da odabirem parove sam haahaha :D A Za brojeve ajde malo manje opasnosti al ipak nitu nemam bas srece :((

sto bi mogao uradit da to sve pustim jelda? ili da igram kontru tj.da ono sto bi odabrao samo suprotno? :D hahahahaa

Baš gledam karte ljudi koji ovdje postavljaju pitanja u vezi igara na sreću, pa evo nekoliko zadnjih redom su s uplivom vage i djevice, dakle u osnovi ziheraši samo takvi ali oni bi se eto malo igrali i za njih se uopće ne plašim :zubo: ...dok se u ovom slučaju radi o pravom kockarskom duhu (vladar 5. polja 180º Mjesec u vodenjaku). Hoću reći ovo je natalna karta osobe koja doista voli rizik (Jupiter 0º Uran u strijelcu 0º ASC u scorpio, Uran je dispozitor Mjeseca), a nema u njoj dobitaka. Ovo je osobnost koja se može impulzivno odlučiti igrati i "sve staviti" na krivo (vladar 5. polja Mars u 8. polju 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Dakle, mani se te rabote posve, nije to za tebe. :)

drwho000
06.10.2012., 16:24
http://i50.tinypic.com/2sax9bc.gif

Imam li ja predispozicije za dobitak na igrama na sreću? :)

Angang
06.10.2012., 19:57
Baš gledam karte ljudi koji ovdje postavljaju pitanja u vezi igara na sreću, pa evo nekoliko zadnjih redom su s uplivom vage i djevice, dakle u osnovi ziheraši samo takvi ali oni bi se eto malo igrali i za njih se uopće ne plašim :zubo: ...dok se u ovom slučaju radi o pravom kockarskom duhu (vladar 5. polja 180º Mjesec u vodenjaku). Hoću reći ovo je natalna karta osobe koja doista voli rizik (Jupiter 0º Uran u strijelcu 0º ASC u scorpio, Uran je dispozitor Mjeseca), a nema u njoj dobitaka. Ovo je osobnost koja se može impulzivno odlučiti igrati i "sve staviti" na krivo (vladar 5. polja Mars u 8. polju 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Dakle, mani se te rabote posve, nije to za tebe. :)

ovo mene ide:cerek:vaga,a u podznaku djevica

dt2008
16.10.2012., 13:57
;) e da točno bolje da se manim od toga! točno!! i istina volim rizik hehe!! hvala ti!! :)

Gošća
16.10.2012., 15:37
ovo mene ide:cerek:vaga,a u podznaku djevica

Također :D Zahvaljujem Fish na tumačenju :)

Angang
16.10.2012., 16:23
pa baš mi i nije tumačenje,to što sam ziheraš i nisam sklona kockanju u pravom smislu riječi,ne znači da ne mogu imati sreće na lutriji(tu se vrte mali iznosi,npr 3 kn po kombinaciji).loto volim odigrati,na nekih svojih par brojeva,a što se tiče nagradnih igara-većinom kad igram tad i dobijem na nagradnjači

Mrs. T
17.10.2012., 03:48
ja ponekad igram loto ali najčešće kupujem one ekspres lutrijice i uvijek si vratim novac (možda zbog jupitera u ribama). Međutim znam stat, nije da ću zadnju kunu potrošiti iako uvijek me nešto vuče da uplatim...da bi mogla dobiti neku malo veću svotu. Oduvijek mi svi moji govore da sam srećković (kad mama igra loto onda uvijek da meni da provjerim rezultate) ali ja i nemam baš taj osjećaj, mislim da je to više slučajnost :ne zna:
evo natalne (http://imageshack.us/f/52/n917.gif/) pa ako se kome da pogledati malo da li bezveze rasipam lovu na igre ili ne :D

ribica0903
17.10.2012., 07:00
Ja bih zamolila znalce da mi malo pogledaju kartu. Naime imam tog Jupitera u ASC i kao trebala bih biti sretna, međutim.. kao i sve ribice "patim nevolju cijelog svijeta",:( hi, hi, hi, ne znam je li to subjektivno , jesam li si to zabrijala ili je to objektivno, mislim temeljeno na karti.:ne zna:
Nije mi do sada nitko čitao kartu pa i ne znam puno o svom horoskopu, ovo sam sama napravila na net-u.
Što se tiče igara, igram loto ( naš) igram kladioničarski i nešto sitno dobijem i to najviše na parnim brojevima ( do 400 kn). Imam intuiciju i znam par minuta prije hoću li dobiti.
Ali zanima me i jedna druga stvar : brojeve koje napišem ( kad ne dobijem) uvijek su za jedan manji od izvučenih ( ponekad i za jedan veći). Rijetko fulam kompletnu ideju. Eh, sada probala sam ja prevariti sreću pa kad hoću zapisati broj, okrenem na drugi manji i... onda se zeznem.
Imam li šanse za dobitke ili da krenem tražiti još koji honorarac?
C:\Documents and Settings\Melita\Desktop\Valmont\Moji dokumenti\My Documents\DIANA\Free Chart - Astrodienst.mht

JBV
17.10.2012., 14:58
ja ponekad igram loto ali najčešće kupujem one ekspres lutrijice i uvijek si vratim novac (možda zbog jupitera u ribama). Međutim znam stat, nije da ću zadnju kunu potrošiti iako uvijek me nešto vuče da uplatim...da bi mogla dobiti neku malo veću svotu. Oduvijek mi svi moji govore da sam srećković (kad mama igra loto onda uvijek da meni da provjerim rezultate) ali ja i nemam baš taj osjećaj, mislim da je to više slučajnost :ne zna:
evo natalne (http://imageshack.us/f/52/n917.gif/) pa ako se kome da pogledati malo da li bezveze rasipam lovu na igre ili ne :D

Potencijala ima ali i ometajučih faktora.
Jupiter, Sunce (vladar 5.polja) i Venera (vladar Asc) u 11 polju mogu donijeti dobitke ALI vladar 2. polja je Merkur u 12.polju i kvadratu sa Uranom iz 8.polja. Tako da može biti brzi dobitak i još brže rasipanje.

Ono što mi je zapelo za oko je Jupiter u Ribama u sekstilu sa Neptunom što može biti profit bez puno uloženog truda.
Potvrđeno i u praksi. Nedavno sam imala prilike vidjeti kartu (na žalost bez sata rođenja) osobe koja je imala veći dobitak na našem lotu 7/39, pogodio je 6+1. Dobitak je bio nekoliko desetaka tisuća kn. Pogledala sam trenzite .
Natalno ima konjnunkciju Jupitera i Sjevernog čvora u Ribama sve trigon sa Neptunom. Tog je dana egzaktna bila konjunkcija Venere i Jupitera u Ribama , 2 stupnja od njegovog natalnog Jupitera.

Prati tranzite

JBV
17.10.2012., 14:59
Ja bih zamolila znalce da mi malo pogledaju kartu. Naime imam tog Jupitera u ASC i kao trebala bih biti sretna, međutim.. kao i sve ribice "patim nevolju cijelog svijeta",:( hi, hi, hi, ne znam je li to subjektivno , jesam li si to zabrijala ili je to objektivno, mislim temeljeno na karti.:ne zna:
Nije mi do sada nitko čitao kartu pa i ne znam puno o svom horoskopu, ovo sam sama napravila na net-u.
Što se tiče igara, igram loto ( naš) igram kladioničarski i nešto sitno dobijem i to najviše na parnim brojevima ( do 400 kn). Imam intuiciju i znam par minuta prije hoću li dobiti.
Ali zanima me i jedna druga stvar : brojeve koje napišem ( kad ne dobijem) uvijek su za jedan manji od izvučenih ( ponekad i za jedan veći). Rijetko fulam kompletnu ideju. Eh, sada probala sam ja prevariti sreću pa kad hoću zapisati broj, okrenem na drugi manji i... onda se zeznem.
C:\Documents and Settings\Melita\Desktop\Valmont\Moji dokumenti\My Documents\DIANA\Free Chart - Astrodienst.mht

Ne mogu otvoriti tvoju kartu

ribica0903
17.10.2012., 16:09
Ne mogu otvoriti tvoju kartu

Ha, ha, ha - ni ja!! Sorry, možda sam prvo trebala ići na IT help pa na Astro.:lol:

Naime ja lijepo prije 300 god. snimila ovu kartu na komp i onda lijepo smislila da može link sa kompa. Samo da me ne čuju oni sa IT.:eek:
Evo napravila sam novu i ide friški link.
Hvala što si se zainteresirao/la. :K

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=1&cid=xp6fileOCiF1i-u1350486290
Jesam li ovo bolje nakeljila???

Mrs. T
17.10.2012., 17:34
Potencijala ima ali i ometajučih faktora.
Jupiter, Sunce (vladar 5.polja) i Venera (vladar Asc) u 11 polju mogu donijeti dobitke ALI vladar 2. polja je Merkur u 12.polju i kvadratu sa Uranom iz 8.polja. Tako da može biti brzi dobitak i još brže rasipanje.

Ono što mi je zapelo za oko je Jupiter u Ribama u sekstilu sa Neptunom što može biti profit bez puno uloženog truda.
Potvrđeno i u praksi. Nedavno sam imala prilike vidjeti kartu (na žalost bez sata rođenja) osobe koja je imala veći dobitak na našem lotu 7/39, pogodio je 6+1. Dobitak je bio nekoliko desetaka tisuća kn. Pogledala sam trenzite .
Natalno ima konjnunkciju Jupitera i Sjevernog čvora u Ribama sve trigon sa Neptunom. Tog je dana egzaktna bila konjunkcija Venere i Jupitera u Ribama , 2 stupnja od njegovog natalnog Jupitera.

Prati tranzite

a dobro s obzirom na situaciju u državi jedino da dobijem stvarno ogroman iznos ne bi došlo do "rasipanja"
moram priznat da nikad nisam dobila nešto (a kamoli ostvarila profit) bez prethodnog uloženog truda, možda me to čeka kasnije :ne zna:

znači potencijal je tu :D al moram pratiti tranzite (iako se uopće ne razumijem u to tj. što točno moram pratit? konjukciju jupitera u ribama blizu mog natalnog jupitera?) nema ti goreg kad ribi u zeznutoj financijskoj situaciji kažeš da bi mogla dobiti na lotu :rofl:

hvala

JBV
17.10.2012., 17:44
a dobro s obzirom na situaciju u državi jedino da dobijem stvarno ogroman iznos ne bi došlo do "rasipanja"
moram priznat da nikad nisam dobila nešto (a kamoli ostvarila profit) bez prethodnog uloženog truda, možda me to čeka kasnije :ne zna:

znači potencijal je tu :D al moram pratiti tranzite (iako se uopće ne razumijem u to tj. što točno moram pratit? konjukciju jupitera u ribama blizu mog natalnog jupitera?) nema ti goreg kad ribi u zeznutoj financijskoj situaciji kažeš da bi mogla dobiti na lotu :rofl:

hvala

Nisam mislila na jackpot a ti izgleda upravo to očekuješ :mig:
Postoji potencijal za dobitke u igrama na sreću, nisam nigdje napisala da se radi o nekom dobitku na lotu koji će te izvući iz problematične financijske situacije. Malo si se zanijela izgleda :)
Očito su 4 planete u Ribama dominantne, ovaj Mjesec u Djevici i podznak Bik te nisu previše spustili na zemlju :)

Mrs. T
17.10.2012., 18:09
Nisam mislila na jackpot a ti izgleda upravo to očekuješ :mig:
Postoji potencijal za dobitke u igrama na sreću, nisam nigdje napisala da se radi o nekom dobitku na lotu koji će te izvući iz problematične financijske situacije. Malo si se zanijela izgleda :)
Očito su 4 planete u Ribama dominantne, ovaj Mjesec u Djevici i podznak Bik te nisu previše spustili na zemlju :)

ma jesu jesu na zemlji sam ja :mig: malo se i šalim, meni bi i 5000 kn bio jack pot ne maštam ja o tim ogromnim iznosima (za razliku od ljudi koje znam) mislim da ti neće ništa pasti s nema :ne zna:

ali vjerujem da postoji taj potencijal jer stvarno na onim ekspres lutrijicama koje igram uvijek dobijem (barem vratim iznos) jednom sam čak dva dana za redom dobila po 50 kn :D

JBV
18.10.2012., 11:59
ma jesu jesu na zemlji sam ja :mig: malo se i šalim, meni bi i 5000 kn bio jack pot ne maštam ja o tim ogromnim iznosima (za razliku od ljudi koje znam) mislim da ti neće ništa pasti s nema :ne zna:

ali vjerujem da postoji taj potencijal jer stvarno na onim ekspres lutrijicama koje igram uvijek dobijem (barem vratim iznos) jednom sam čak dva dana za redom dobila po 50 kn :D

Za iznos veći od par stotina kuna stvarno moraš biti blizu jackpota kad je naš loto u pitanju.
Na lotu 7/39 moraš pogoditi 6 brojeva da bi dobila par tisuća kuna , a na lotu 6/45 moraš imati 5 brojeva.
Veće su ti šanse sa ekspresicama koje igraš :).
Gledajući tranzite imala si dobre šanse za dobitke kada je Uran (vladar 11. polja) bio u konjunkciji sa natalnim Jupiterom i Sunce 2004-2006 g.
Sada je tu tranzitni Neptun koji podgrijava snove (ipak je to njegova osnovna priroda) o dobicima .

JBV
18.10.2012., 13:43

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=1&cid=xp6fileOCiF1i-u1350486290

Jupiter na Asc nije uvijek srećonoša. Npr kod tebe se nalazi u Blizancima m dakle u izgonu , a uz to je i u kvadratu sa Suncem što prije donosi (pre)velika očekivanja nego dobitke.
Ono što u tvojoj karti donosi koji dobitak je Uran u 2.polju .
Općenito gledajući više vjeruješ u zaradu kroz rad , jer je vladar 2.polja u Biku, 5.polje (nagradne igre, igre na sreću) u Djevici, a 8.polje (zarada od kladionice) u Jarcu.
Kad smo kod kladioničarskog lota (imam nekog pojma o tome i nekih dobitaka :) ) gdje imaš dobitaka ali uvijek nekako izmaknu pravi brojevi, moguće da si brzopleta i nestrpljiva (Mars opozicija Jupiter, a Sunce u vrh tog T kvadrata)) i da često mijenjaš brojeve, a ključ je u strpljivosti i upornosti (vladar 8.polja Saturn).

ribica0903
18.10.2012., 16:40
Jupiter na Asc nije uvijek srećonoša. Npr kod tebe se nalazi u Blizancima m dakle u izgonu , a uz to je i u kvadratu sa Suncem što prije donosi (pre)velika očekivanja nego dobitke.
Ono što u tvojoj karti donosi koji dobitak je Uran u 2.polju .
Općenito gledajući više vjeruješ u zaradu kroz rad , jer je vladar 2.polja u Biku, 5.polje (nagradne igre, igre na sreću) u Djevici, a 8.polje (zarada od kladionice) u Jarcu.
Kad smo kod kladioničarskog lota (imam nekog pojma o tome i nekih dobitaka :) ) gdje imaš dobitaka ali uvijek nekako izmaknu pravi brojevi, moguće da si brzopleta i nestrpljiva (Mars opozicija Jupiter, a Sunce u vrh tog T kvadrata)) i da često mijenjaš brojeve, a ključ je u strpljivosti i upornosti (vladar 8.polja Saturn).

Hvala!! Koliko sam shvatila trebam strpljivo igrati iste brojeve i čekati... a pokoji posao sa strane ne škodi dok se čeka prilika za vratiti kredite, ha?!:mig:
A na sport se ne kladim jer pojma nemam, ali par puta onako opalila bez veze, gledala samo koeficijente pa uzela malo velikih, malo primjereno realnih, ali ništa.
Da igram expresice??

JBV
18.10.2012., 17:53
Hvala!! Koliko sam shvatila trebam strpljivo igrati iste brojeve i čekati... a pokoji posao sa strane ne škodi dok se čeka prilika za vratiti kredite, ha?!:mig:
A na sport se ne kladim jer pojma nemam, ali par puta onako opalila bez veze, gledala samo koeficijente pa uzela malo velikih, malo primjereno realnih, ali ništa.
Da igram expresice??

Od sportskog klađenja neće biti nekih dobitaka, Mars kao prirodni vladar sporta je dio T- kvadrata tako da su to prije gubici i rasipanje novaca.
Ekspresice se igraju za zabavu, ne vidim u karti baš 2 auta na strugalici kao štoje dobio onaj čovjek iz Međimurja :mig:
Krediti nisu ni došli sa lotom, a neće se ni otplatiti sa njime....:)

ribica0903
18.10.2012., 18:14
Od sportskog klađenja neće biti nekih dobitaka, Mars kao prirodni vladar sporta je dio T- kvadrata tako da su to prije gubici i rasipanje novaca.
Ekspresice se igraju za zabavu, ne vidim u karti baš 2 auta na strugalici kao štoje dobio onaj čovjek iz Međimurja :mig:
Krediti nisu ni došli sa lotom, a neće se ni otplatiti sa njime....:)

A ne vidim ni ja zapravo, samo me zanima ima li u mojoj karti ikakvih naznaka sreće.
Jer da budem iskrena, trud, muka, posao i sl. tlake prate me cijeli život, i sve se mislim kakva je to sreća koja svako malo nekoga pogodi. Je li sreća zapisana u zvijezdama ili je samo produkt sustava velikih brojeva pa opali prvog koji joj je na putu?
Eh, sada kako se taj sretnik baš našao na putu sreći??:ne zna:

Blekica13
18.10.2012., 19:44
Ja se ispričavam, promaknulo mi je nešto u pravilima. :facepalm:
Ugl. evo karte, pa ako neko može bacit pogled da li ima šanse za neki dobitak. Hvala
Karta (http://imageshack.us/photo/my-images/37/64238904.gif/)

Bubica30
28.10.2012., 09:17
Evo i mene na ovoj temi..
Imam takav osjecaj da ako igram lutriju da cu dobiti....
Neznam zasto jer nikad nista nisam dobila...

Molila bi ako mi netko moze protumaciti natal...
Hvala
natal (http://imageshack.us/photo/my-images/211/astro2gw01s3263224376.gif/)

Fish 1968
28.10.2012., 10:28
Ja se ispričavam, promaknulo mi je nešto u pravilima. :facepalm:
Ugl. evo karte, pa ako neko može bacit pogled da li ima šanse za neki dobitak. Hvala
Karta (http://imageshack.us/photo/my-images/37/64238904.gif/)
Ova karta ima šansi da veći dobitak - Uran u strijelcu i 5. polju (igre na sreću, rizik) 120º Jupiter (dobitak). No kako je Uran i u konjunkciji na Saturn u 5. polju ovdje je dobitak vezan uz vremenski faktor tj. točno postoji vrijeme kada osoba "može dobiti", izvan tog vremena (Saturn) - "nije srećković." Ova karta u pogledu dobitaka preferira one igre koje u sebi sadrže brojeve tipa tombole, binga isto kao i sportske utrke konja i internetske kladionice. Evo nekih termina za dobitke u idućoj godini:

▪ zadnji tjedan svibnja/prvi tjedan lipnja (Jupiter 0º Sunce u 11. polju, Jupiter 180º Uran)
▪ zadnji tjedan srpnja/prvi tjedan kolovoza (Jupiter tranzitira Merkur/Mars (pogodak), Jupiter i Mars 120º vladar 5. polja)

Blekica13
28.10.2012., 11:10
Fish, carice.
Puno ti hvala na trudu, ulipsala si mi dan. :)

anaira32
15.11.2012., 02:53
moze meni netko tko se kuzi pogledati,jer meni nistaa nije jasnoooo?imam l srece ili ne :D hvalaaa punooo..ovo je link od natalne karteee:

http://tinypic.com/view.php?pic=vg1st3&s=6

srcelence
16.11.2012., 21:08
ima neko proročanstvo da imam velike šanse dobiti na lotu.
Budući da je mi je tranzitni Sa oslobodio Ve, zanima me da li je sad to vrijeme?

http://i49.tinypic.com/2s0fzo8.gif

Deus
17.11.2012., 14:51
Evo i mene na ovoj temi..
Imam takav osjecaj da ako igram lutriju da cu dobiti....
Neznam zasto jer nikad nista nisam dobila...

Molila bi ako mi netko moze protumaciti natal...
Hvala
natal (http://imageshack.us/photo/my-images/211/astro2gw01s3263224376.gif/)

Osječaj je osnovan, jer se zasniva na hipoteci prošlosti. Planete iz 8. k. svaka na svoj način odašilju poruke o već ugovorenom događaju. Karmički aspekt ukazuje na to da je u ranijim utjelovljenjima taj ugovor odrađen no neki se detalji ipak još uvijek odrađuju. Za isplatu su zaduženi UR i NE! Oboje su trenutno u tvojoj 1.k., a NE samo što nije u nju dublje zakoračio, ka sjedinjenju sa Mjesecom...

Uđi u božičnu i novogodišnju lutriju! Kulminacija je u tjednu od 07. - 12. 01.2013.; konkretno petak, 11.01.2013.

Razdoblja će se potom ciklički ponavljati!

Allatus
17.11.2012., 16:00
Imam li ja ikakve šanse za dobitak. Do sada nisam ništa dobila. Jednom sam pokušala eksperimentirati, kad mi je tranzitni mars radio egzaktni trigon na jupiter. Onda sam zamolila dečka da mi napiše 5 kombinacija na papir za rulet. Zapamtila sam brojeve. Otišla sam u casino, uplatila 20kn i odigrala te kombinacije. Prva je bila crveno parno, točno, druga je bila 11, 22 ili 33 crno. Loptica mi je upala na 11 crno, te izletjela i otišla u 2 kućice do. Ostala 3 broja su bila kriva. Samo sam u dilemi, da rulet nije namješten da vara, tj da je bio pun stol bi li dobila. Jer tada sam jedina ja igrala. Kartu mogu poslat na pm

Bubica30
19.11.2012., 10:39
Osječaj je osnovan, jer se zasniva na hipoteci prošlosti. Planete iz 8. k. svaka na svoj način odašilju poruke o već ugovorenom događaju. Karmički aspekt ukazuje na to da je u ranijim utjelovljenjima taj ugovor odrađen no neki se detalji ipak još uvijek odrađuju. Za isplatu su zaduženi UR i NE! Oboje su trenutno u tvojoj 1.k., a NE samo što nije u nju dublje zakoračio, ka sjedinjenju sa Mjesecom...

Uđi u božičnu i novogodišnju lutriju! Kulminacija je u tjednu od 07. - 12. 01.2013.; konkretno petak, 11.01.2013.

Razdoblja će se potom ciklički ponavljati!

Deus fala na tumacenju, hm....
Javim ako nes dobijem

supermodel
21.11.2012., 15:32
imam li kakvu šansu?
uran je u petoj u vagi, venera u 12., tranzitni jupiter u konjunkciji sa venerom

http://img836.imageshack.us/img836/4884/ssssge.jpg

hvala

JBV
22.11.2012., 13:57
ima neko proročanstvo da imam velike šanse dobiti na lotu.
Budući da je mi je tranzitni Sa oslobodio Ve, zanima me da li je sad to vrijeme?

http://i49.tinypic.com/2s0fzo8.gif

Saturn je još uvijek u tranzitu kroz 11 polje (sreća s neba, loto dobici) tako da nije sad to vrijeme.
Vladar 11. je neaspektirana Venera (ne računam inkonjunkciju sa Mjesecom) u Ovnu u 5.polju. Jesi išta dobila dok je Jupiter tranzitirao preko Venere ?

srcelence
22.11.2012., 14:32
Saturn je još uvijek u tranzitu kroz 11 polje (sreća s neba, loto dobici) tako da nije sad to vrijeme.
Vladar 11. je neaspektirana Venera (ne računam inkonjunkciju sa Mjesecom) u Ovnu u 5.polju. Jesi išta dobila dok je Jupiter tranzitirao preko Venere ?

Mislim da u to vrijeme nisam igrala. ako i jesam ikad bilo je nešto beznačajno i to u vrijeme tranzita Marsom.
Ja vrlo, vrlo rijetko igram, i to loto.

kolovoz 2006. sam dobila 900 kuna, to mi je bio maximum.

Al danas mi je bilo presmješno iskustvo u "lutriji". nije mi se dalo birat i zaokruživat 7,8 brojeva i uzmem one express lutrije za 5 kuna, otvorim i "dobim" 5 kn. i dok sam kontala šta sad, upadne mi u oko neka iz tombule od 6 kuna. Uzmem tu (dakle, dodam kunu) pogrebem i dobijem 6 kuna. I ja opet na nuli.
Tad sam rekla "dosta!" Vratilo mi se sve šta sam dala. Pametniji popušta :)

misti
22.11.2012., 17:24
molim nekog stručnog da pogleda moju natalnu kartu i kaže mi kako ja s tojim s igrama na sreću, jako rijetko igram i dosad nisam ništa dobila..
http://imageshack.us/photo/my-images/641/63480825.gif/

frugica
22.11.2012., 20:29
http://tinypic.com/view.php?pic=iylqg2&s=6,
zamolila bih ako meni netko može pogledati kako je meni s igrama na sreću. loto uplati skoro pa svaki tjedan a dosad nisam ništa dobila. hvala

JBV
23.11.2012., 11:10
Mislim da u to vrijeme nisam igrala. ako i jesam ikad bilo je nešto beznačajno i to u vrijeme tranzita Marsom.
Ja vrlo, vrlo rijetko igram, i to loto.

kolovoz 2006. sam dobila 900 kuna, to mi je bio maximum.

Al danas mi je bilo presmješno iskustvo u "lutriji". nije mi se dalo birat i zaokruživat 7,8 brojeva i uzmem one express lutrije za 5 kuna, otvorim i "dobim" 5 kn. i dok sam kontala šta sad, upadne mi u oko neka iz tombule od 6 kuna. Uzmem tu (dakle, dodam kunu) pogrebem i dobijem 6 kuna. I ja opet na nuli.
Tad sam rekla "dosta!" Vratilo mi se sve šta sam dala. Pametniji popušta :)

Na prvi pogled reklo bi se neobično za jednog Blizanca asc Striejlac + Venera u Ovnu u 5. polju što je prilična sklonost rizicima ALI čim krenemo dublje evo opreza, stelij u Djevici, Jupiter u Raku u 8,polju, vladar Venere i 5.polja Mars u Biku . Nema tu rizika i nepromišljenosti kada je lova u pitanju :mig:
Točka na I je 2.polje u Jarcu.

Ja bih ipak iskušala tu Veneru u 5 polju iako je u egzilu ali Venera i Mars imaju zamjenu sjedišta pa nije da nemaš šanse za neki dobitak .
Prati tranzite na Veneru i Mars.

zvjezdoznanac
23.11.2012., 11:26
molim nekog stručnog da pogleda moju natalnu kartu i kaže mi kako ja s tojim s igrama na sreću, jako rijetko igram i dosad nisam ništa dobila..
http://imageshack.us/photo/my-images/641/63480825.gif/

5. kuća (polje lutrije i igri na sreću) ti je prazna, vladar je mars pod dosta nepovoljnim aspektima, pa ti je moj savjet da i dalje ne igraš jer ćeš dugoročno biti samo na gubitku..:ne zna:

misti
23.11.2012., 18:44
5. kuća (polje lutrije i igri na sreću) ti je prazna, vladar je mars pod dosta nepovoljnim aspektima, pa ti je moj savjet da i dalje ne igraš jer ćeš dugoročno biti samo na gubitku..:ne zna:

hm.. ja sam sebi prije par godina računala nešto u numerologiji i broj koji mi je ispao je kao bio vezan za igre na sreću, pa sam si ja zabrijala da možda stvarno imam sreće u igrama na sreću.. a pošto sam zadnjih god. dana bez posla i novca odlučila sam se okušat u tim igrama, dvaput sam odigrala bingo, jednom loto 7/39 i jednom onu expressicu, ali ništa.. dobro, možda bih trebala biti upornija ali šta mi vrijedi ako je tako kako vi kažete, da ću samo biti na gubitku.. :( znači ako mi je ta 5. kuća prazna mogu biti samo na gubitku u igrama na sreću, ili to ne ovisi samo o toj 5. kući? a klađenje, to isto spada u igre na sreću ili ne? jer tu se ipak ne radi o pukoj sreći..

wild_rose
23.11.2012., 23:14
Moze li meni neko reci kolike su sanse da ostvarim neki veci dobtak?Igrala sam vise puta te nagradne igre, nedavno sam osvojila mob, prije par godina 20 KM, i u posljednje vrijeme kad igram Bingo u kladionici obicno mi fale 2 -3 broja, pa trebam li odustati od kladionice?

anaira32
28.11.2012., 16:49
moze meni netko reci imam li kakve sanse ? :( :)
evo natalne :

hvalaaa:))

Facies
28.11.2012., 18:27
Vladar ACa Jupiter je kod mene u konjukciji sa Fortunom u 5 u Biku pa sve to radi 120 sa So u Jarcu u 1,i mogu da kazem da sam u zivotu imao dosta srece u hazarderskim igrama svih vrsta:D

JBV
03.12.2012., 11:42
Moze li meni neko reci kolike su sanse da ostvarim neki veci dobtak?Igrala sam vise puta te nagradne igre, nedavno sam osvojila mob, prije par godina 20 KM, i u posljednje vrijeme kad igram Bingo u kladionici obicno mi fale 2 -3 broja, pa trebam li odustati od kladionice?

Krcato 5.polje ukazuje na srežu u igrama na sreću, prvenstveno u nagradnim igrama. No , čini mi se da je problem u tome što je na vladara (Pluton) zasjeo Saturn koji donosi ograničenja pa dobici nikada nisu tako veliki kao što se očekuje.

Dobici od kladionice predstavljeni su Uranom , vladarom 8.polja, koji se nalazi u u 5.polju.
Možeš pokušati sa slijedećim kladioničarskim loto igrama:
Španjolski (ide svaki dan osim nedjelje)
Mađarski (subotom)
Singapurski (ponedjeljak i četvrtak)
Australski (utorak)

Ove godine imaš tranzitini Uran u trigonu na natalni, pa može biti češćih dobitaka. Općenito prati tranzite na natalni Uran da bi odredila dobra ili loša kladioničarska razdobolja.

wild_rose
03.12.2012., 13:16
E jos kad bi se ja razumjela u te loto igre, znam samo za bingo i obicni loto, al vidjet cu u nasoj Lutriji nude li ista od toga (iz BiH sam) a mozes li mi preporuciti neku stranicu na kojoj mogu vidjeti ovo za tranzitni Uran, jer se ja ne razumijem najbolje

wild_rose
03.12.2012., 13:22
Evo sad sam vidjela na astro.cafeastrology.com da mi je sljedecih 14 dana Uran u trigonu s Uranom. Da li je to dobro za igre na sreću?

JBV
03.12.2012., 13:47
Evo sad sam vidjela na astro.cafeastrology.com da mi je sljedecih 14 dana Uran u trigonu s Uranom. Da li je to dobro za igre na sreću?

Da u tvom slučaju s obzirom da je Uran vladar 8.polja 8dobici od kladionica) i nalazi se u 5.polju (igre na sreću).
Iako tranziti sporih tijela rijetko dijeluju sami za sebe, okidač je obično tranzit Mjeseca, Sunca, Merkura, Venere, Marsa.

Ice_scorpio
03.12.2012., 14:28
Pozz.. evo i mene zanima da li postoji mogućnost nekog većeg novčanog dobitka preko igara na sreću (bingo, loto.. )
Pitam, jer bilo je nekih dobitaka, al sve je to bio sitniji novac. Pa me zanima da li se u natalu ukazuju mogućnosti za to, i koji bi tranziti u skorijoj budućnosti mogli ukazivati na realizaciju tog (ukoliko postoji mogućnost) dobitka. :D

JBV
04.12.2012., 11:34
Pozz.. evo i mene zanima da li postoji mogućnost nekog većeg novčanog dobitka preko igara na sreću (bingo, loto.. )
Pitam, jer bilo je nekih dobitaka, al sve je to bio sitniji novac. Pa me zanima da li se u natalu ukazuju mogućnosti za to, i koji bi tranziti u skorijoj budućnosti mogli ukazivati na realizaciju tog (ukoliko postoji mogućnost) dobitka. :D

Nema velikih dobitaka , ima samo velikih očekivanja ( Mjesec u Lavu u 2.polju, vladar 5.polja Venera kvadrat Jupiter ).
Vladar 2.polja u opozicijis a Saturnom (vladar 8.). Zaobilazi kladionice u širokom luku, mogu te doslovce pokopati materijalno-financijski.
Tračak nade za dobitke je vladar 11 (sreća s neba) Mars u trigonu sa Suncem i Plutonom. iako Mars sam po sebi nema neku snagu s obzirom da se nalazi u Raku.
Neke sitne dobitke ali više u igrama na sreću možeš imati kada tranziti aktiviraju 5. polje.

angelsrain
04.12.2012., 15:25
A moj dobitak? Karta mi je u popisu.

Ice_scorpio
04.12.2012., 15:28
Nema velikih dobitaka , ima samo velikih očekivanja ( Mjesec u Lavu u 2.polju, vladar 5.polja Venera kvadrat Jupiter ).
Vladar 2.polja u opozicijis a Saturnom (vladar 8.). Zaobilazi kladionice u širokom luku, mogu te doslovce pokopati materijalno-financijski.
Tračak nade za dobitke je vladar 11 (sreća s neba) Mars u trigonu sa Suncem i Plutonom. iako Mars sam po sebi nema neku snagu s obzirom da se nalazi u Raku.
Neke sitne dobitke ali više u igrama na sreću možeš imati kada tranziti aktiviraju 5. polje.

Aa.. :( šteta. Baš sam se bila ponadala da imam sreće što se tiče igara na sreću. Jer uvjek što se tiče društvenih igara sam pobjeđivala (karte..) a na bingu je isto znalo biti dobitaka ali sve je to sitno.. također aparati (poker, voće-slotovi) znala sam dobivati, ali isto manji novac.
A što se tiče velikih očekivanja, da, uvjek očekujem bizarno :lol:
Hvala na tumačenju. :D

wild_rose
06.12.2012., 18:06
Trebala bih odigrat nagradnu igru u jednom trznom centru, i vec sam jedan listic popunila na svoje ime za drugi se mislim da li na brata ili na sestru. Na sta trebam obratiti paznju u njihovim natalnim kartama?

JBV
07.12.2012., 09:13
Trebala bih odigrat nagradnu igru u jednom trznom centru, i vec sam jedan listic popunila na svoje ime za drugi se mislim da li na brata ili na sestru. Na sta trebam obratiti paznju u njihovim natalnim kartama?

Peto polje (igre na sreću, posebno nagradne igre). Koje su planete prisutne, čvorovi, točka fortune i neke druge arpaske točke. Gdje je vladar i kako je aspektiran.

No, puno toga se vidi i iz tvoje natalne karte. Braća i sestre su predstavljene 3.poljem, vladar je Merkur u 5.polju. Ako to tranziti na dan izvlalenja podržavaju, možeš osvojiti neku nagradu ako odigraš na njihovo ime.
Koliko sam shvatila ti si u dilemi na koje ime odigrati, rekla bih na sestru s obzirom da je treće polje i vladar u ženskom znaku.

wild_rose
07.12.2012., 10:03
Ok hvala ti a izvlacenje je 15.01 i 18.01 jesu li barem meni planete dobro aspektirane tada?

Ugor006
07.12.2012., 10:06
Ljudi može pomoć.
Mene isto zanimaju datumi i razdoblja koja su potencijalno dobra za dobitak.
Jel bi netko od vas experata bio ljubazan da mi "asistira" u ovim "proačunima" jer je za mene to nepoznanica.
Hvala!

http://www.pohrani.com/f/8/im/4ixW0DO4/kartana.jpg

anaira32
14.12.2012., 19:49
hej pozdrav ,moze meni netko reci kako stojim po tom pitanju? u zadnje vrijeme mi dobro ide pa eto oce li to nastaviti ili je samo prolazna faza :D ? hvala punooooooooooo unaprijed..

.Ovo je natalna :

JBV
19.12.2012., 14:41
Danas je dobar dan za odigrati express lutriju ili "strugalicu", na nebu je Ve 120 Ur.

honey_b
20.12.2012., 10:20
sta mislite, imam li ja kakvih sansi za dobitak? nisam nikada nista dobila, niti igram loto i slicno. ali, moja banka ima neke mjesecne i godisnje nagrade, prilicno fini iznosi. cak i najmanji iznos bi mi puno znacio.

oslanjam se na ovu konjukciju sunca i jupitera u 11. kuci, ali pretpostavljam da mi uran u opoziciji sa jupiterom sve kvari.

sad sam se i sjetila da sam u prosle dvije godine dva puta dobila besplatni speceraj (u supermarketu kad slave godisnjicu otvaranja, svaki 50. kupac dobije besplatno sve sto donese na kasu).

http://tinypic.com/r/2570emh/6

JBV
20.12.2012., 12:39
sta mislite, imam li ja kakvih sansi za dobitak? nisam nikada nista dobila, niti igram loto i slicno. ali, moja banka ima neke mjesecne i godisnje nagrade, prilicno fini iznosi. cak i najmanji iznos bi mi puno znacio.

oslanjam se na ovu konjukciju sunca i jupitera u 11. kuci, ali pretpostavljam da mi uran u opoziciji sa jupiterom sve kvari.

sad sam se i sjetila da sam u prosle dvije godine dva puta dobila besplatni speceraj (u supermarketu kad slave godisnjicu otvaranja, svaki 50. kupac dobije besplatno sve sto donese na kasu).

U nagradnim igrama povremeno možeš imati dobitaka , Sjeverni čvor je na vrhu 5. polja, a vladar (Pluton) dobro aspektiran.
Loto - ne nadaj se previše. Vladar 2.polja je Sunce u Biku u 11. polju ali konjunkcija sa Jupiterom koju spominješ je velik orbis i separacija, tako da gotovo da i nema značajan utjecaj. Uz te se Južni čvor (gubici) nalazi na vrhu 11.polja i to na midpointu Sunce/Jupiter.

Dobici prošle godine su bili vjerojatno dok je Jupiter tranzitirao kroz znak Bika i aktivirao natalnu Veneru, Jupiter i Sunce.

honey_b
20.12.2012., 13:47
U nagradnim igrama povremeno možeš imati dobitaka , Sjeverni čvor je na vrhu 5. polja, a vladar (Pluton) dobro aspektiran.
Loto - ne nadaj se previše. Vladar 2.polja je Sunce u Biku u 11. polju ali konjunkcija sa Jupiterom koju spominješ je velik orbis i separacija, tako da gotovo da i nema značajan utjecaj. Uz te se Južni čvor (gubici) nalazi na vrhu 11.polja i to na midpointu Sunce/Jupiter.

Dobici prošle godine su bili vjerojatno dok je Jupiter tranzitirao kroz znak Bika i aktivirao natalnu Veneru, Jupiter i Sunce.

hvala, JBV.

mislila sam da orbis od 6 stepeni, iako seperacijski, ipak nesto znaci :(

steta i za juzni cvor.

Iv-An
03.01.2013., 02:23
ako mi netko može objasniti imam li kakve šanse za dobitak?

http://tinypic.com/r/21qzvs/6

JBV
04.01.2013., 10:28
ako mi netko može objasniti imam li kakve šanse za dobitak?

Imaš ali teško da ćeš od dobitaka imati i neke dugoročne koristi - zbog loših ulaganja. Veća svota novaca nekako kao da te tjera na megalomanske potrebe i želje (Venera opozicija Jupiter), a Merkur kvadrat Mars na brzoplete i nepromišljene odluke. Taj je asepkt doduše u fiksnim znacima koji jesu statični , kao i Sunce u Biku i Mjesec u Škorpionu što u određenoj mjeri može usporiti brzopletost ali isto tako može značiti i da uvijek reagiraš na isti način i treba ti bezbroj ponovljenih situacija da bi naučio lekciju.

Iv-An
04.01.2013., 15:05
Imaš ali teško da ćeš od dobitaka imati i neke dugoročne koristi - zbog loših ulaganja. Veća svota novaca nekako kao da te tjera na megalomanske potrebe i želje (Venera opozicija Jupiter), a Merkur kvadrat Mars na brzoplete i nepromišljene odluke. Taj je asepkt doduše u fiksnim znacima koji jesu statični , kao i Sunce u Biku i Mjesec u Škorpionu što u određenoj mjeri može usporiti brzopletost ali isto tako može značiti i da uvijek reagiraš na isti način i treba ti bezbroj ponovljenih situacija da bi naučio lekciju.

hvala ti :) potpisujem sve napisano :mig:

možeš li mi reći kada je moguć dobitak,koje vrijeme?? :) http://tinypic.com/r/21qzvs/6
hvala!

JBV
08.01.2013., 08:44
hvala ti :) potpisujem sve napisano :mig:

možeš li mi reći kada je moguć dobitak,koje vrijeme?? :) http://tinypic.com/r/21qzvs/6
hvala!

Teško da će biti dobitaka sve dok je tranzitni Saturn u Škorpionu (5.polje, igre na sreću, nagradne igre) jer radi kvadrat na drugo polje pa su financije općenito povuci-potegni. Uz to je i opozicija na Sunce u 11.polju (loto, ciljevi, nade, želje, planovi) pa se osjećaš blokirano u svakom pogledu, ne samo popitanju dobitaka.
Tračak nade za neki manji dobitak može biti tranzitni Sjeverni čvor u 5.polju i tranzitni Uran na Veneri (prirodni vladar financija) ali mislimd a će se to prije manifestirati na ljubavnom planu.

Kloni se kladionica iduće 2 godine .

JBV
08.01.2013., 09:53
Kako sam osvojila nagradu u nagradnoj igri koju nisam ni igrala ?

Dakle, prije 5 dana dobijem obavijest mailom " poštovani osvojili ste 2 ulaznice za dječju predstavu ... u kazalištu..."
Ja u čudu odmah odgovorim da se vjerojatno radi o nekoj zabuni jer već barem 3 mjeseca nisam na tom portalu nisam odigrala nagradnu igru (nekoliko puta sam već dobila kod njih).
odgovore da se ispričavaju, doista se radi o zabuni ali da ako želim ulaznice svejedno mogu dobiti. S obziromd a si mi objasnili da nitko drugi neće biti oštečen, uzela sam ulaznice.

otvorila sam kartu sa vremenom kada je mail stigao:
ASC 0 Riba, Neptun na Asc što je palo u moje natalno 5.polje (nagradne igre, kazalište, djeca), dakle svi elemnti su bili tu.
Tranzitni Mjesec je bio u konjunkciji sa natalnim uranom koji je vladar natalnog 5.polja, sekstilu sa natalnim Neptunom i trigonu sa natalnim Suncem.
Tranzitni Merkur je bio egzaktno na natalnom Merkuru kojeg je istovremeno egzaktno kvadrariao tranzitni Uran.

Da bude neobično i zapetljano do kraja, nakon dva dana taman kada sam sa sinom krenula na predstavu, sretnemo na igralištu njegovog prijatelja iz vrtića koji je kad je čuo da idemo u kazalište plakao da bi išao i on. A predstava rasprodana do posljednjeg mjesta. Ali smo ga svjedno poveli, tako da su njih dvojica sami odgledali predstavu, a ja sam bila samo posrednik za ulaznice.

magic potion
08.01.2013., 10:23
Ja ne sumnjam u dobitak kad-tad:rofl:, već sam ih imala, a vrlo rijetko sam igrala. Mene zanima samo o kojim bi se tranzitima radilo.

Vladar 5. Uran, Jupiter u 5.
Vladar 11. Sunce, trigon Jupiter i sekstil Uran
Uran u Strijelcu

JBV
08.01.2013., 11:40
Ja ne sumnjam u dobitak kad-tad:rofl:, već sam ih imala, a vrlo rijetko sam igrala. Mene zanima samo o kojim bi se tranzitima radilo.

Vladar 5. Uran, Jupiter u 5.
Vladar 11. Sunce, trigon Jupiter i sekstil Uran
Uran u Strijelcu

To ćeš najlakše utvrditi ako pogledaš koji su bili tranziti kada si imala dobitke.
Radi preglednosti ne bi bilo loše da makneš asterodite iz karte.

Ja bih na tvom mjestu nagradne igre igrala sada , jer je tranzitni Jupiter u egzaktnom trigonu na natalni, to često donosi dobitke iako je retrogradan.

Veljača i ožujak 2013 imaš najveće šanse za dobitke, Jupiter će biti u direktnom hodu (trigon natalni Jupiter) , kao i Uran (vladar 5.polja) koji će tvoriti sekstil na natalni Jupiter.
Vjerujem da tranzitni Saturn koji će biti u kvadratu na natalni Jupiter neće biti zapreka, jer će orbis tog kvadrata biti 4 stupnja.

magic potion
08.01.2013., 11:49
Pokušavala sam se sjetiti kada je to bilo, ali budući da se mogu sjetiti samo godine, gledala sam samo Jupiter.
Kad sam imala 7 godina dobila sam 1. put i tada je Ju bio u Lavu u 11. Tada su se baš zaredali dobici.:D
Zatim se sjećam 2006. da je tranzitirao drugom kućom...Nažalost, ne sjećam se drugih godina, a datuma ni približno.:(

Hvala na odgovoru. Nadam se da ću se potruditi odigrati nešto. I za to sam lijena.:rofl::brukica:

Raven 99
08.01.2013., 12:27
U petak sam osvojila nagradu kad sam igrala Tombolu u kafiću, nisu bile neke pare, ali je bilo totalno neočekivano, s obzirom da je 50 ljudi još igralo. :D

Čini mi se da mi je počeo neki "sretniji" period, pa ima li kakve šanse za neki veći dobitak kroz npr. Loto, klađenje ili nešto slično? :)

srcelence
09.01.2013., 12:26
...
Ja bih ipak iskušala tu Veneru u 5 polju iako je u egzilu ali Venera i Mars imaju zamjenu sjedišta pa nije da nemaš šanse za neki dobitak .
Prati tranzite na Veneru i Mars.

Danas mi je retro Ju egzaktno na Suncu.
Pa sam se počastila sa lotom 7/39.
app
javim večeras.

znaam, znaaam da mi je Sa još uvijek u 11. i sl. al...ono... trebaju mi pare za posl. partnerstvo :mig: (Sunce u 7. kući)

srcelence
09.01.2013., 21:18
:503:

samo to imam za reći

JBV
10.01.2013., 08:32
:503:

samo to imam za reći

Ne gubi nadu.
Nisam htjela jučer komentirati ali rijetko samo Jupiter na Suncu (ili bilo koji drugi aspekt) može nešto dati. Mora imati podršku i poticaj/okidač još nekog tranzita.
Veljača i ožujak su mjeseci kada bi moglo nešto upasti. Nisam baš sigurna da će to biti veliki dobitak na lotu. Moguće se poslovno partnerstvo sredi na način na koji ne očekuješ, a novac dobiješ iz nekog drugog izvora.
Nije toliko bitno da je egzaktan tranzit, orbis do 1,5 stupanj (aplikacija) je OK.
Jupiter će u veljači već biti u direktnom hodu, još uvijek u konjunkciji na natalno Sunce, a pridružit će mu se i tranzitni Uran (sekstil), a 6. i 7.2 i Venera u Vodenjaku (trigon). Tada su već puno bolje šanse za dobitak ili obrat situacije u tvoju korist.
Igraj sve u tom periodu (loto, Bingo, srećke, strugalice)

srcelence
10.01.2013., 08:47
Hvala :) baš krasno zvuči. Odmah sam prizdravila (zašorala me jučer jaka prehlada).

nebraaa
03.02.2013., 19:32
ovako, zanima me imam li sklonosti postati kockarski ovisnik? molim da mi netko da pregleda natal.
http://i50.tinypic.com/esn62g.jpg

srcelence
10.02.2013., 20:16
Ne gubi nadu.
...
Veljača i ožujak su mjeseci kada bi moglo nešto upasti. Nisam baš sigurna da će to biti veliki dobitak na lotu. Moguće se poslovno partnerstvo sredi na način na koji ne očekuješ, a novac dobiješ iz nekog drugog izvora.
Nije toliko bitno da je egzaktan tranzit, orbis do 1,5 stupanj (aplikacija) je OK.
Jupiter će u veljači već biti u direktnom hodu, još uvijek u konjunkciji na natalno Sunce, a pridružit će mu se i tranzitni Uran (sekstil), a 6. i 7.2 i Venera u Vodenjaku (trigon). Tada su već puno bolje šanse za dobitak ili obrat situacije u tvoju korist.
Igraj sve u tom periodu (loto, Bingo, srećke, strugalice)

:)
da rezimiram so far
više sam uplatila na srećke nego dobila. A mislim da sam i krivo nasađena. Proganjalo me pitanje "šta će mi pare ak Feng Shui kaže da takve pare nisu dobre za posl. ulaganje?"

Na poslovnom planu, malo je off al je iz istog posta, je super. 6. i 7. veljače posao je naprosto buknuo. Na opće zadovoljstvo.
Čak se složila i kombinacija pa sam kupila novu opremu za posao.

ukupno uzevši, ovako bi trebala izgledati svakodnevica, lakše bi se disalo.
Rado vjerujem da je to pokrenuta lavina poslovnog uspjeha.

p.s.
spomenula si i upliv Urana.
Zanimljivo mi je to da je upravo jedan vodenjak iznenada uletio i naručio veći posao :)

JBV
12.02.2013., 12:32
da rezimiram so far
više sam uplatila na srećke nego dobila. A mislim da sam i krivo nasađena. Proganjalo me pitanje "šta će mi pare ak Feng Shui kaže da takve pare nisu dobre za posl. ulaganje?"

Na poslovnom planu, malo je off al je iz istog posta, je super. 6. i 7. veljače posao je naprosto buknuo. Na opće zadovoljstvo.
Čak se složila i kombinacija pa sam kupila novu opremu za posao.

ukupno uzevši, ovako bi trebala izgledati svakodnevica, lakše bi se disalo.
Rado vjerujem da je to pokrenuta lavina poslovnog uspjeha.

p.s.
spomenula si i upliv Urana.
Zanimljivo mi je to da je upravo jedan vodenjak iznenada uletio i naručio veći posao :)

U svakom slučaju bolji razvoj događaja nego da si u plusu sa srećkama

Baš ovih dana intenzivno razmišljam kako sam u cijeloj priči oko dobitaka u igrama na sreću 6. i 7. veljače previdjela jako važnu stvar tj kvadrat Saturna na Veneru, tako da taj Venerin trigon na Jupitera ni nije mogao podariti veliki dobitak. Ipak Saturn umanji i blokira sve što se umanjiti može, eh.

wild_rose
12.02.2013., 15:52
Kolike su mi sanse za dobitak na bingu u kladionici u cetvrtak ako su mi ovakvi tranziti:

Sunce pravi trigon s Plutonom (vladarom 5 kuće), Mars, Saturn i Hiron prave sekstil s Marsom (takodjer vladar 5 kuce), a Pluton je u konjukciji s Marsom
Sunce (vladar 2 kuce) ima sljedece tranzite: pravi kvadrate s Venerom i Hironom, sekstil s Neptunom, te inkonjukciju s ASC. Tranzitni Mjesec pravi inkonjukciju sa Suncem, a mjesecev cvor konjukciju.

Molim vas da mi odgovorite, da dzaba ne dajem pare ako nemam nikakve sanse za dobitak :)

srcelence
12.02.2013., 17:38
U svakom slučaju bolji razvoj događaja nego da si u plusu sa srećkama

Baš ovih dana intenzivno razmišljam kako sam u cijeloj priči oko dobitaka u igrama na sreću 6. i 7. veljače previdjela jako važnu stvar tj kvadrat Saturna na Veneru, tako da taj Venerin trigon na Jupitera ni nije mogao podariti veliki dobitak. Ipak Saturn umanji i blokira sve što se umanjiti može, eh.

eh taj Saturn, uvijek je negdje.

I meni je puno draže vlastitim zaslugama zaraditi nešto.
Što lako dođe, lako i ode...

Hvala :)

zametak
16.02.2013., 16:10
prije par godina , jedan poznati astrolog mi je onako na brzinu , u nekom društvu , tako da nije bilo vremena za neku dužu i ozbiljniju analizu , napomenuo da imam odličan natal za igre na sreću i tada sam možda uplatila par puta listić, a ukupno do sada možda 10 puta , nisam baš shvatila ozbiljno , zanima me nečije mišljenje , ako tko ima volje i vremena , pozdrav
http://tinypic.com/view.php?pic=zw107m&s=6

life35
11.03.2013., 11:08
Bok svima.

u zadnje vrijeme imam feeling da bi mogla dobiti nekaj veliko na nekoj igri na sreću. Jel ima kakvog razloga ili si umišljam da bi mogla nekaj dobiti? Hvala puno unaprijed na odgovoru.

http://tinypic.com/r/5z4ec/6

Fish 1968
11.03.2013., 17:50
Bok svima.

u zadnje vrijeme imam feeling da bi mogla dobiti nekaj veliko na nekoj igri na sreću. Jel ima kakvog razloga ili si umišljam da bi mogla nekaj dobiti? Hvala puno unaprijed na odgovoru.

http://tinypic.com/r/5z4ec/6

Doista imaš predispozicije za dobitak u igrama na sreću (Jupiter u vrhu 5. polja). No Uran (iznenadno, neočekivano) ulazi u orbis Jupiteru tek u svibnju 2014. Ako hoćeš mogu izvući periode povolje za tu rabotu. :)

life35
12.03.2013., 07:56
oooooooooooooo znala sam, znala sam :) a svi mi se smiju da kaj lupetam gluposti. hvala ti puuuuuno na ovako brzom odgovoru. I naravno da sam zainteresirana za periode kad je najbolje igrati. Igram loto obično. A ponekad i neku nagradnu igru. Dobivala sam već neke sitnice. Ništa veliko, al mene sve veseli :D Dobro bi mi došlo da si popravim financije :D:D:D jer smo ko i svaka prosječna familija u hrvata (čitaj jedan blokirani račun po familiji)

grg4
12.03.2013., 09:11
Vec duze vrijeme imam nekakav "osjecaj" dobitka, cak sam se par puta prosetao do lokalnog kioska i uplatio loto, no nije bilo znacajnijeg dobitka.

Imam li dobar osjecaj, moze li netko procijeniti prema karti na linku? Puno hvala unaprijed.
Link (http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;cid=megfilena22S8-u1363077078&nhor=1&nho2=1)

Fish 1968
12.03.2013., 15:52
oooooooooooooo znala sam, znala sam :) a svi mi se smiju da kaj lupetam gluposti. hvala ti puuuuuno na ovako brzom odgovoru. I naravno da sam zainteresirana za periode kad je najbolje igrati. Igram loto obično. A ponekad i neku nagradnu igru. Dobivala sam već neke sitnice. Ništa veliko, al mene sve veseli :D Dobro bi mi došlo da si popravim financije :D:D:D jer smo ko i svaka prosječna familija u hrvata (čitaj jedan blokirani račun po familiji)
Evo stiže. :)

Dakle ovdje postoje snažne natalne predispozicije, Jupiter (bogatstvo, profit) je u vrhu 5. polja (igre ne sreću) a Jupiter je vladar ASC-a i suvladar Sunčeva znaka.

Ovo su najbliži termini, poslije ti mogu pogledati za dalje ako te bude zanimalo. A doista prave šanse za veći dobitak su kada Uran (iznenadno) dođe u orbis Jupiter u vrhu 5. polja kao što napsah u prošlom postu.

▪ 6. travnja - 15. travnja (najsnažnije je kada je egzaktno 10./11. travnja) - Mars 0º Jupiter u vrhu 5. polja (Mars je vladar 5. polja). U isto vrijeme je Jupiter u konjunkciji s natalnim Marsom (vladarem 5. polja).

▪ cijeli svibanj (egzaktno 13./14./15. svibnja) Jupiter 0º Mars, uz istovremeni tranzit Uran 60º vladar 5. polja

Također preporučavaju se igre na sreću vezane najviše uz sport.

Fish 1968
12.03.2013., 16:04
Vec duze vrijeme imam nekakav "osjecaj" dobitka, cak sam se par puta prosetao do lokalnog kioska i uplatio loto, no nije bilo znacajnijeg dobitka.

Imam li dobar osjecaj, moze li netko procijeniti prema karti na linku? Puno hvala unaprijed.
Link (http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3;cid=megfilena22S8-u1363077078&nhor=1&nho2=1)

Mislim da osjećaj nije dobar, em je natalna kombinacija neradodajna :Pop: (jarac/jarac/djevica)...em to područje nije skladno aspektirano. Hoću reći ovo je kombinacija kojoj bolje ide kada zasuče rukave i uloži trud i rad za novac (Jupiter u 2. polju 120º Saturn) nego da bi nešto dobila "pukom srećom". :)

Također, vladar 5. polja (igre na sreću) je u "najškrtijem znaku" jarca iz kojeg radi 180º Saturn (gubitak, restrikcija). Pače, vladar 5. polja radi 90º Uran/vladar 2. polja pa se ovdje osoba može "zaletiti" i izgubiti novac.

grg4
12.03.2013., 18:06
znaci, da se "uzdam u se i u svoje kljuse"?
:D

puno hvala na odgovoru.

EDIT: sto se jos sve iz toga moze saznati?

life35
12.03.2013., 18:58

Dakle ovdje postoje snažne natalne predispozicije, Jupiter (bogatstvo, profit) je u vrhu 5. polja (igre ne sreću) a Jupiter je vladar ASC-a i suvladar Sunčeva znaka.

Ovo su najbliži termini, poslije ti mogu pogledati za dalje ako te bude zanimalo. A doista prave šanse za veći dobitak su kada Uran (iznenadno) dođe u orbis Jupiter u vrhu 5. polja kao što napsah u prošlom postu.

▪ 6. travnja - 15. travnja (najsnažnije je kada je egzaktno 10./11. travnja) - Mars 0º Jupiter u vrhu 5. polja (Mars je vladar 5. polja). U isto vrijeme je Jupiter u konjunkciji s natalnim Marsom (vladarem 5. polja).

▪ cijeli svibanj (egzaktno 13./14./15. svibnja) Jupiter 0º Mars, uz istovremeni tranzit Uran 60º vladar 5. polja

Hvala puuuuuuuuuuno na odgovoru. Stavila sam temine u kalendar :D:D pa bumo vidjeli kaj će donjeti travanj i svibanj.

Fish 1968
13.03.2013., 15:49
prije par godina , jedan poznati astrolog mi je onako na brzinu , u nekom društvu , tako da nije bilo vremena za neku dužu i ozbiljniju analizu , napomenuo da imam odličan natal za igre na sreću i tada sam možda uplatila par puta listić, a ukupno do sada možda 10 puta , nisam baš shvatila ozbiljno , zanima me nečije mišljenje , ako tko ima volje i vremena , pozdrav
http://tinypic.com/view.php?pic=zw107m&s=6

Slažem se s time što ti je rečeno. :) Ovdje naime postoji aspekt vladar 5. polja (igre na sreću) 0º Jupiter (bogatstvo, prosperitet) u 2. polju (zarada, profit). Jupiter je ovdje vladar ASC-a, a spomenuta konjunkcija se nalazi u Uranovu znaku i to je važno jer uspjeh u igrama na sreću najčešće ima tu poveznicu Jupiter/5. polje/Uran.

zametak
13.03.2013., 19:38
Hvala puno na odgovoru ,
znači da ipak igram :), samo moram biti uporna...
iako nisam baš vjerovala , jer niti u sitnim nagradnim igrama nisam imala sreće - doduše , rijetko sam i igrala.

Miranda333
13.03.2013., 19:53
Mogu ja da pitam? :)
Uran vlada V 120 Sunce u V i sada u III-em i IV-om mesecu 2013 tranzitni Jupiter iz IX zatvara veliki trigon sa Ur,So
Da li pomenuti aspekti imaju vezu sa igama na srecu ?

S T E L I U M
17.03.2013., 10:36
ovako, zanima me imam li sklonosti postati kockarski ovisnik? molim da mi netko da pregleda natal.
http://i50.tinypic.com/esn62g.jpg

Mislim da neces.
Merkur, najbitnija planeta u tvojoj karti, je doduse separaciono spaljen sto govori o sklonosti ka porocima ali ga u dobroj mjeri izvlaci dobra mundana pozicija tamo gdje se najbolje osjeca- u Blizancima, uz to u jakoj ugaonoj X kuci potpomognut trigonom sa Saturnom koji ga finalno racionalizuje tako da cisto sumnjam da ces se dovesti do stanja patoloske ovisnosti.
Jos jedan bitan faktor koji govori protiv ovisnickog ponasanja je vatreni Mjesec koji, iako polozen u losoj, kadentnoj XII kuci, "vidi" stelij iz Blizanaca sto dovodi do toga da ti najintimniji porivi nece skoditi.

mike1623
19.03.2013., 16:10
Imam pitanjaca a vezano je za igre na sreću...i to uvijek kada bih igrala nešto dobila bih neke sitne dobitke...isto tako gospođe na blagajni su se znale zabuniti i vratiti mi nekoliko stotina kuna više...isto tako nađem putem novac i to nerijetko...ne znam zbog čega ne mogu sad nabrojati sve okolnosti koje su se događale da ispadne dobitak u moju korist...http://i49.tinypic.com/nwa2dt.jpg e sada po ovoj mojo natalnoj karti ne bi se baš reklo da imam neke sreće pa me to buni..saturn u 2. neptun u 5...dali se isplati igrati i dalje ili d ane očekujem neke veće dobitke?tnx

sportnica
03.04.2013., 20:42
Pozdrav svima. Ja nisam baš vješta sa ovim forumima, ali pošto sam tražila po internetu da bi dobila neke informacije u vezi moje natalne karte i igre na sreču, obratila sam se ovde. Pa me zanima jel imam kakav potencial, da bi pogodila višju svotu na lutriji? Nekako imam predosečaj, da bi mogla, da pogodim. Dosad nikad nisam sama igrala ili uplatila, uvjek sa roditeljima, ali sad ču počet:). Pitala bi i za moju sestru, ona ima možda više mogučnosti nego ja, pošto ima 5 planeta u 5.kuci, jupitra u 9. Obije imamo praznu i 2. i 11. kuču. Zahvaljujem se bilo kome, ko zna pretumačit konkretnije nego ja natalne karte.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=0k8fileko07RD-u1341262868

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=0k8fileko07RD-u1341262868&nhor=2&go.x=21&go.y=12

.aquarius.
03.04.2013., 21:29
uspjeh u igrama na sreću najčešće ima tu poveznicu Jupiter/5. polje/Uran.

vl. 5. polja sunce 120 jupiter. disp. sunca uran u sekstilu s disozitorom ju. venerom. može li se to smatrati poveznicom?

otkad znam za sebe govorim- ma, nisan ja te sriće. :zubo: red, rad i disciplina (tu i slične rečenice dugujem svom dražesnom saturniću :D), i stvarno mogu na prste nabrojati kad sam nešto odigrala, i to baš zato jer "ne vjerujem"...a nešto mi govori da bi mi se ti neki iznenadni dobitci "odnikud" ipak mogli pojaviti. jupiter je vladar 8. kuće (tuđi novac), disp. mo0ne- koliko mi moj jaki racio dozvoljava ipak brijem na zakon privlačnosti. no, isto tako kao da moja duša "odbija" sliku mene i velike love.

Fish 1968
04.04.2013., 10:56
vl. 5. polja sunce 120 jupiter. disp. sunca uran u sekstilu s disozitorom ju. venerom. može li se to smatrati poveznicom?

otkad znam za sebe govorim- ma, nisan ja te sriće. :zubo: red, rad i disciplina (tu i slične rečenice dugujem svom dražesnom saturniću :D), i stvarno mogu na prste nabrojati kad sam nešto odigrala, i to baš zato jer "ne vjerujem"...a nešto mi govori da bi mi se ti neki iznenadni dobitci "odnikud" ipak mogli pojaviti. jupiter je vladar 8. kuće (tuđi novac), disp. mo0ne- koliko mi moj jaki racio dozvoljava ipak brijem na zakon privlačnosti. no, isto tako kao da moja duša "odbija" sliku mene i velike love.
Da, ali ti je vladar 5. polja isto tako "skupa" u trigonu na Saturn, odnosno tako si lijepo opisala tu konjunkciju Jupiter/Saturn koja uvijek predstavlja kočnicu kod uvjerenja da osoba "treba nešto dobiti". :) Pogotovu što je u 6. polju pa se smatra da se samo radom i "služenjem" može "ostvariti bogatstvo" te dispozitor konjunkcije u nepovjerljivom znaku (jarcu).

Ako ćeš igrati onda možeš neku srećkicu uplatiti kada budeš u nekoj stranoj zemlji (dispozitor konjunkcije u 9. polju 60º Uran).

.aquarius.
04.04.2013., 15:17
Da, ali ti je vladar 5. polja isto tako "skupa" u trigonu na Saturn, odnosno tako si lijepo opisala tu konjunkciju Jupiter/Saturn koja uvijek predstavlja kočnicu kod uvjerenja da osoba "treba nešto dobiti". :) Pogotovu što je u 6. polju pa se smatra da se samo radom i "služenjem" može "ostvariti bogatstvo" te dispozitor konjunkcije u nepovjerljivom znaku (jarcu).

Ako ćeš igrati onda možeš neku srećkicu uplatiti kada budeš u nekoj stranoj zemlji (dispozitor konjunkcije u 9. polju 60º Uran).

tako sam i sama pomislila. no, u zadnje vrijeme dosta čitam o retro saturnu i jupiteru. nailazila sam na svakojaka tumačenja, od ekstremno negativnih do onih superpozitivnih. kao i sve druge aspekte koje imam u natalu (pogotovo one koji su jaki) pokušavam jasno i ispravno dokučiti kombinirajući ono što o samom aspektu pročitam od kompetentnijih i stručnijih od sebe sa osobnim doživljajem pojedinog aspekta. što se tiče same retro konjunkcije sa/ju trenutno sam došla do tu da je jedna od lekcija savladati taj duboko usađeni egzistencijalni strah (sa) i ojačati vjeru u samu sebe, svoje sposobnosti i svoju percepciju istine- tj. ona je unutar mene, i tu je trebam tražiti, a ne u vanjskom svijetu (ju). tj. to upravo i proživljavam.
dalje, vezano za ovu temu sretnih dobitaka, u prethodnom postu sam htjela reći da ta konjunkcija 120 so opisuje da realno postoji šansa za dobitcima i da ako ustrajem u tom vjerovanju mogu dobiti to o čemu ponekad maštam (mo0ne), ali kad bih to dobila, "shvatila" bih da to uopće nije ono što želim i što je na koncu "misija" moje duše. i tu se priča opet vraća na saturnovu lekciju nadvladavanja egz.straha (što je stvarni pokretač želje za novcem u smislu osjećaja sigurnosti i zaštićenosti) i konačno postizanje ravnoteže (vaga) u samom procesu tog služenja. naime, osim što sama ne mogu bez rada (time što u radu vidim i ljepotu i smisao), pa sam sklona samoiscrpljivanju, životne okolnosti su takve da sam često izrabljivana u tom svom radu (prisiljena sam biti svojevrsni otirač za sve) što stvara ogromnu frustraciju i osjećaj nepravde.

eto, malo sam oduljila (po običaju :zubo: ) iz razloga što mi je jako teško presjeći neko tumačenje jer stvari vidim kao povezane dijelove kompleksne cjeline. tvoje mišljenje i viđenje mi je uvijek od velike koristi i važnosti u ovom mom procesu učenja astrologije, pa ako bi mogla dati svoje mišljenje o ovome, bilo bi mi jako drago. :)

Fish 1968
04.04.2013., 16:09
tako sam i sama pomislila. no, u zadnje vrijeme dosta čitam o retro saturnu i jupiteru. nailazila sam na svakojaka tumačenja, od ekstremno negativnih do onih superpozitivnih. kao i sve druge aspekte koje imam u natalu (pogotovo one koji su jaki) pokušavam jasno i ispravno dokučiti kombinirajući ono što o samom aspektu pročitam od kompetentnijih i stručnijih od sebe sa osobnim doživljajem pojedinog aspekta. što se tiče same retro konjunkcije sa/ju trenutno sam došla do tu da je jedna od lekcija savladati taj duboko usađeni egzistencijalni strah (sa) i ojačati vjeru u samu sebe, svoje sposobnosti i svoju percepciju istine- tj. ona je unutar mene, i tu je trebam tražiti, a ne u vanjskom svijetu (ju). tj. to upravo i proživljavam.
dalje, vezano za ovu temu sretnih dobitaka, u prethodnom postu sam htjela reći da ta konjunkcija 120 so opisuje da realno postoji šansa za dobitcima i da ako ustrajem u tom vjerovanju mogu dobiti to o čemu ponekad maštam (mo0ne), ali kad bih to dobila, "shvatila" bih da to uopće nije ono što želim i što je na koncu "misija" moje duše. i tu se priča opet vraća na saturnovu lekciju nadvladavanja egz.straha (što je stvarni pokretač želje za novcem u smislu osjećaja sigurnosti i zaštićenosti) i konačno postizanje ravnoteže (vaga) u samom procesu tog služenja. naime, osim što sama ne mogu bez rada (time što u radu vidim i ljepotu i smisao), pa sam sklona samoiscrpljivanju, životne okolnosti su takve da sam često izrabljivana u tom svom radu (prisiljena sam biti svojevrsni otirač za sve) što stvara ogromnu frustraciju i osjećaj nepravde.

eto, malo sam oduljila (po običaju :zubo: ) iz razloga što mi je jako teško presjeći neko tumačenje jer stvari vidim kao povezane dijelove kompleksne cjeline. tvoje mišljenje i viđenje mi je uvijek od velike koristi i važnosti u ovom mom procesu učenja astrologije, pa ako bi mogla dati svoje mišljenje o ovome, bilo bi mi jako drago. :)
Ja ti to vidim vrlo slično kao što si opisala. :) Dakle ako pišemo o igrama na sreću onda doista postoje realne šanse s ovim pozicijama. Probaj u skladu se osjećajem igrati u periodima kada je taj aspekt aktiviran.

A što se tiče egzistencijalnog straha on je povezan s pozicijom Saturna u 2. polju, ovaj u 6. polju više nosi onu neku nutrašnju tjeskobu vezanu uz osjećaj sebe...osjećaj kao da je osoba rođena tako nema što "zanimljivo" ponuditi svijetu...i previše se brine oko sitnica ali onako sistematično i temeljito što joj se kasnije odražava na zdravlje. Tj. radoholija kojoj ovakav Saturn rado i najčešće pribjegava samo je vid kompenzacije ovog nutrašnjeg osjećaja "luzerstva". Jedna moja frendica ima sina s naglašenim jarcem i Saturnom u 6. polju, često je depresivan i jednog dana kada ga je pitala kako je, on joj je rekao - "Osjećam se kao protvan". Zamisli tu rečenicu.

Ona me bila pitala što to znači a meni je bilo pregenijalno pored ostaloga i zato jer je izabrao uporabni predmet. Ono...toliko plastičnosti i toliko dobro opisuje Saturnov osjećaj neadekvatnosti da sam to zapisala u svoju knjigicu vječnih zen mudrosti i astro aforizama. :zubo:

Hoću reči ključna riječ Saturna u 6. polju jesu urođena pokornost, on sebe uvijek vidi kao kotačić u sustavu nikada kao motor ili neki ključni dio i to je njegov problem...metaforički rečeno on sebe vidi kao pukog siromaška i bez obzira na blizinu Jupitera on se tomu ne može odhrvati. Ljudi koji igraju igre na sreću imaju u sebi malo hazarderstva, malo otvorenosti na takvu vrstu "sreće", "nezasluženog dobitka", opušteni su a Saturnu u 6. polju svega toga nedostaje. Osobno smatram da je od svih aspekata Jupiter/Saturn lekcija konjunkcije najteža jer nikada "ne prestaje".

.aquarius.
04.04.2013., 17:53
hvala ti :)

Hoću reči ključna riječ Saturna u 6. polju jesu urođena pokornost, on sebe uvijek vidi kao kotačić u sustavu nikada kao motor ili neki ključni dio i to je njegov problem...metaforički rečeno on sebe vidi kao pukog siromaška i bez obzira na blizinu Jupitera on se tomu ne može odhrvati.

jel ti sad jasnija moja opsesija profesijom? :D tj. neko ultimativno i nepobitno konačno dokazivanje...svijetu, a valjda i samoj sebi.

Ljudi koji igraju igre na sreću imaju u sebi malo hazarderstva, malo otvorenosti na takvu vrstu "sreće", "nezasluženog dobitka", opušteni su a Saturnu u 6. polju svega toga nedostaje. Osobno smatram da je od svih aspekata Jupiter/Saturn lekcija konjunkcije najteža jer nikada "ne prestaje".

u potpunosti se slažem. btw, vjerujem u karmu. mislim (s ovim levelom spoznaje, jel' :D) da je ovo jako karmički aspekt. dalje, ono što me konstantno mori cijeloga života je dvojba sudbina ili slobodna volja. mišljenja sam da je i to zorno prikazano u ovoj konjunkciji sa0ju (jednako kao i izmjena optimistično- depresivnih faza, nedostatka samopouzdanja i samouvjerenog koraka naprijed). naime, nedavno sam doživjela neku vrstu osobnog prosvjetljenja :zubo: "sudbina" se očituje u tome što je nemoguće izbjeći put duše (unatoč svim našim manevrima), a slobodna volja time što je sama duša odabrala upravo taj (a ne neki drugi) put, kakav god on bio. bar ja to kod sebe vidim i tako doživljavam.

vezano za svaki dobitak, pa tako i ovi "nezasluženi", mislim da bih ga ostvarila kad bih zabrijala u tom smjeru, bez ikakvih problema jer osim ustrajnosti karaktera, imam jaku moć vizualizacije bilo čega, a i sposobnost jakog vjerovanja (mo0ne).

no, kao da u meni neka "viša svijest" stalno govori: "polako.... stani, promisli....je li to zbilja "tvoj put"?" i tako sam stalno na toj klackalici- be, or not be :D odnosno, trudim se čuti zov svoje duše, i izbalansirati ga sa svojim materijalnim svijetom, raciom, egom, a prvenstveno sa tom svojom osobnom vjerom i ne uzeti to što se nadohvat ruke nudi na pladnju.

A što se tiče egzistencijalnog straha on je povezan s pozicijom Saturna u 2. polju, ovaj u 6. polju više nosi onu neku nutrašnju tjeskobu vezanu uz osjećaj sebe...osjećaj kao da je osoba rođena tako nema što "zanimljivo" ponuditi svijetu...i previše se brine oko sitnica ali onako sistematično i temeljito što joj se kasnije odražava na zdravlje. Tj. radoholija kojoj ovakav Saturn rado i najčešće pribjegava samo je vid kompenzacije ovog nutrašnjeg osjećaja "luzerstva". Jedna moja frendica ima sina s naglašenim jarcem i Saturnom u 6. polju, često je depresivan i jednog dana kada ga je pitala kako je, on joj je rekao - "Osjećam se kao protvan". Zamisli tu rečenicu.

da, dugo me je to bunilo. kako ja imam toliki "strah od gladi"? em što mi saturn nije u drugoj, em što sam vrijedna, tvrdoglava i uporna, umijem savladati svaki radni zadatak...ono, kako se netko takav smije bojati da će ostati bez osnovnih sredstava za život. dok mi nije kliknulo odakle to izvire:) podsvjesno doživljavanje sebe kao "luzera". a najsmješnije od svega je da svima oko sebe djelujem kao iznimno čvrsta, samouvjerena, moćna. a i sebi samoj as well. pa se često pitam- ma ko sam ja zapravo? :zubo:

edit: opet radim :rofl: pa zaboravih napisati najvažnije. dakle, s vremenom sam došla do laganog pomaka u stanju svijesti i više ne mislim da baš sve moram zaraditi, zaslužiti, za sve se satrati....i ne osjećam grižnju savjesti, nelagodu ako nešto dobijem na "lijepe oči", ako mi nešto padne s neba itd. ono, to je sasvim ok. tako da u globalu ne vidim više tako crno taj aspekt kao prije.

Fish 1968
05.04.2013., 17:09
hvala ti :)
Nema na čemu. :)
edit: opet radim :rofl: pa zaboravih napisati najvažnije. dakle, s vremenom sam došla do laganog pomaka u stanju svijesti i više ne mislim da baš sve moram zaraditi, zaslužiti, za sve se satrati....i ne osjećam grižnju savjesti, nelagodu ako nešto dobijem na "lijepe oči", ako mi nešto padne s neba itd. ono, to je sasvim ok. tako da u globalu ne vidim više tako crno taj aspekt kao prije.
Ide to se vremenom, nakon Saturnova ciklusa neke stvari se nepovratno usvoje. :) No ipak kod te konjunkcije uvijek ostaje kočnica kada se nešto treba "dobiti olako" jer Jupitera u njoj Saturn prati kao sjena.

P.S. Ako hoćeš mogu ti ali onako fest detaljno pregledati prikladne termine za igre na sreću kada je aktiviran taj aspekt...pa da ih imaš ako želiš probati uplatiti neki značajniji iznos kako bi mogla pratiti emocionalne reakcije i ono što se događa u tijelu kada to radiš. Ono...nije da nagovaram na odavanje kocki, može i manja sumica...već na foru da se iz toga može naučiti o aspketu i sebi. :mudri: :D

magic potion
05.04.2013., 17:53
To ćeš najlakše utvrditi ako pogledaš koji su bili tranziti kada si imala dobitke.
Radi preglednosti ne bi bilo loše da makneš asterodite iz karte.

Ja bih na tvom mjestu nagradne igre igrala sada , jer je tranzitni Jupiter u egzaktnom trigonu na natalni, to često donosi dobitke iako je retrogradan.

Veljača i ožujak 2013 imaš najveće šanse za dobitke, Jupiter će biti u direktnom hodu (trigon natalni Jupiter) , kao i Uran (vladar 5.polja) koji će tvoriti sekstil na natalni Jupiter.
Vjerujem da tranzitni Saturn koji će biti u kvadratu na natalni Jupiter neće biti zapreka, jer će orbis tog kvadrata biti 4 stupnja.

Dakle, da javim rezultat. Krajem 1.mj. ili početkom 2., sam se čak udostojila odigrati nešto i dobila sam. Ali nije me impresionirao taj iznos, što me naljutilo:rolleyes:, i više nisam ni pokušavala.

Općenito na ničemu nisam zahvalna i ništa nije dovoljno dobro.:kava:

.aquarius.
06.04.2013., 00:40
Nema na čemu. :)

P.S. Ako hoćeš mogu ti ali onako fest detaljno pregledati prikladne termine za igre na sreću kada je aktiviran taj aspekt...pa da ih imaš ako želiš probati uplatiti neki značajniji iznos kako bi mogla pratiti emocionalne reakcije i ono što se događa u tijelu kada to radiš.

znaš zašto sam se javila na ovu temu, primarno? ne zbog igara na sreću, niti zbog trenutnog impulsa za dobitcima na sreću (u meni uopće nije prisutna takva želja 99 % vremena), već zbog toga da utvrdim koliko sam napredovala u svom učenju i razumijevanju astrologije. u zadnje vrijeme mi je "osjećaj za astrologiju" toliko jak i inspirativan i kao da sam "obuzeta" i takve periode koristim za proširivanje znanja. :)

ograničila sam se samo na ovu temu da ne budem off, al jučer sam toliko toga željela napisati i preispitati o aspektu sa/ju konkretno u svom natalu ali ne iz razloga da "vidim svoju budućnost", nego baš da vidim koliko znam i koliko dobro povezujem ovo koliko sam dosad naučila.

Ono...nije da nagovaram na odavanje kocki, može i manja sumica...već na foru da se iz toga može naučiti o aspketu i sebi. :mudri: :D

možda griješim ili se zavaravam, al koliko poznam sebe, nikad od mene kockara :) saturnovi darovi :D i ono, hvala mu za to.

vezano za tvoj prijedlog, ako ti se da, u svrhu istraživanja bih to rado napravila. baš me zanima bi li se moj osjećaj poklopio s datim datumima. npr. sad, u totalno sam anti- lova stanju. kad bih išla nešto igrati, odigrala bih to "na silu", a to nije "to". samo par puta sam u životu imala jaki poriv da moram igrati jer je filing bio izvrstan, ali sam zbog racija (Sa) propustila to učiniti.

p.s. još bih samo dodala vezano za onaj egzistencijalni strah i razliku sa u 2. i sa u 6. mislim da je izvrsan pojam- crni fond. to je ono što mene pere. moram imati neki crni fond jer to pruža osjećaj sigurnosti. tada mi nisu bitne vanjske okolnosti, bilo da su povoljne ili ne. tako npr. kad bi se na mene sručila neka velika lova, mislim da bih i dalje živjela ovako "siromaški" i klošarski kao i sad. ono, u samo jedan krevet moš leć, ako me razumiš.

naravno, ispunila bih si neke svoje velike snove tipa putovanja, tečajevi, školovanje, razvijanje hobija i sl, a lova bi ležala negdje na sigurnom- "zlu ne tribalo" :rofl:
u principu mislim da bih ostala ista jer kod mene motiv nije ljubav prema novcu nego potreba za sigurnošću, a otkad imam djecu, ta potreba je sve jača i upravlja svim mojim postupcima.

life35
08.04.2013., 11:28

.

Evo da i ja dam feedback Počelo je, počelo. Ništa veliko par srećkica i četvorkica na sedmici, al mene veseli za poludet :cerek::cerek::cerek:

JBV
10.04.2013., 14:13
Pozdrav svima. Ja nisam baš vješta sa ovim forumima, ali pošto sam tražila po internetu da bi dobila neke informacije u vezi moje natalne karte i igre na sreču, obratila sam se ovde. Pa me zanima jel imam kakav potencial, da bi pogodila višju svotu na lutriji? Nekako imam predosečaj, da bi mogla, da pogodim. Dosad nikad nisam sama igrala ili uplatila, uvjek sa roditeljima, ali sad ču počet:). Pitala bi i za moju sestru, ona ima možda više mogučnosti nego ja, pošto ima 5 planeta u 5.kuci, jupitra u 9. Obije imamo praznu i 2. i 11. kuču. Zahvaljujem se bilo kome, ko zna pretumačit konkretnije nego ja natalne karte.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=0k8fileko07RD-u1341262868

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=0k8fileko07RD-u1341262868&nhor=2&go.x=21&go.y=12

Bez obzira što sestra ima 5 planeta u 5. polju ti maš daleko bolji potencijal za dobitke u ugrama na sreću pa i na lotu. Naime, kod tebe je zamjena sjedišta Urna (koji se nalazi u 5.polju) i Jupitera koji je vladar 5.polja, što se može manifestirati kao da su aspektu (iako nisu), a Uran/Jupiter je jedan od napovoljnijih aspekata za iznenadne dobitke.
Uran je ujedno u trigonu sa Venerom (prirodni vladar novca), a kako je sada tranzitni Uran na natalnoj Veneri moglo bi biti uspješnih lloto pokušaja. Iako se može dogoditi i da prije dobitka na lotu bude dobitak u ljubavi, neka burna veza sa strancem :mig:
Tranzitni Jupiter prolazi kroz 11.polje - opet pokazatelj mogućnosti loto dobitaka. osobito krajem ovog i početkom idućeg mjeseca kada će biti u egzaktnoj opoziciji sa natalnim Uranom.

Kod sestre je problem što je na vrhu 5. polja Saturn koji sve koči, a i Sunce je u Jarcu koji više vjeruje u rad nego sreću....

sportnica
10.04.2013., 20:25
Bez obzira što sestra ima 5 planeta u 5. polju ti maš daleko bolji potencijal za dobitke u ugrama na sreću pa i na lotu. Naime, kod tebe je zamjena sjedišta Urna (koji se nalazi u 5.polju) i Jupitera koji je vladar 5.polja, što se može manifestirati kao da su aspektu (iako nisu), a Uran/Jupiter je jedan od napovoljnijih aspekata za iznenadne dobitke.
Uran je ujedno u trigonu sa Venerom (prirodni vladar novca), a kako je sada tranzitni Uran na natalnoj Veneri moglo bi biti uspješnih lloto pokušaja. Iako se može dogoditi i da prije dobitka na lotu bude dobitak u ljubavi, neka burna veza sa strancem :mig:
Tranzitni Jupiter prolazi kroz 11.polje - opet pokazatelj mogućnosti loto dobitaka. osobito krajem ovog i početkom idućeg mjeseca kada će biti u egzaktnoj opoziciji sa natalnim Uranom.

Kod sestre je problem što je na vrhu 5. polja Saturn koji sve koči, a i Sunce je u Jarcu koji više vjeruje u rad nego sreću....

Hvala na odgovoru:). Znači, da imam potencial nešto konkretnije pogodit u lotu:). Prošli petak igrala sam Euro jackpot ali nisam imala sreče, pogodila sam 1+1, znači ništa:). A druga tri broja bila su za jedan broj drugačija. Neznam zašto, ali me više vuče, da igram ovaj strani loto, nego naš, imam osječaj, da ču prije nešto pogodit.
Pitala bi još, jel mi je ova godina uopšte povoljna, da igram igre na sreču, pošto je 2013 godina (osim ovaj mesec kao što si rekla)?
A kod sestre znam, da joj Saturn smeta u petom polju i Sunce u kozorogu, ali kad sam gledala ispalo je, da ima ona bolje predispozicije, pošto joj je Vladar 5. polja kao kod mene Jupiter, a Jupiter je u svojoj 9. kuči i ima lepe aspekte i sa Uranom i sa Venerom. Kod mene nema aspekta izmedju Jupitra i Urana kao kod nje. Možda bi mogle ja i sestra se udružit, igrat pola-pola, bile bi veče šanse za pogodak, nisam pametna:).
Kod mene je problem, da brzo odustanem, ako nije tako kako sam si ja zamislila, tako da ču brzo odustat i s igranjem lutrije:).
A ljubav je kod mene poseban zakomplikovan teritorij, dočim več sam puno naučila(o sebi), tako da sad i jesam spremna za nekog stranca, haha. Ako Bog da, jedne godine:).

JBV
11.04.2013., 11:23
Hvala na odgovoru:). Znači, da imam potencial nešto konkretnije pogodit u lotu:). Prošli petak igrala sam Euro jackpot ali nisam imala sreče, pogodila sam 1+1, znači ništa:). A druga tri broja bila su za jedan broj drugačija. Neznam zašto, ali me više vuče, da igram ovaj strani loto, nego naš, imam osječaj, da ču prije nešto pogodit.
Pitala bi još, jel mi je ova godina uopšte povoljna, da igram igre na sreču, pošto je 2013 godina (osim ovaj mesec kao što si rekla)?
A kod sestre znam, da joj Saturn smeta u petom polju i Sunce u kozorogu, ali kad sam gledala ispalo je, da ima ona bolje predispozicije, pošto joj je Vladar 5. polja kao kod mene Jupiter, a Jupiter je u svojoj 9. kuči i ima lepe aspekte i sa Uranom i sa Venerom. Kod mene nema aspekta izmedju Jupitra i Urana kao kod nje. Možda bi mogle ja i sestra se udružit, igrat pola-pola, bile bi veče šanse za pogodak, nisam pametna:).
Kod mene je problem, da brzo odustanem, ako nije tako kako sam si ja zamislila, tako da ču brzo odustat i s igranjem lutrije:).
A ljubav je kod mene poseban zakomplikovan teritorij, dočim več sam puno naučila(o sebi), tako da sad i jesam spremna za nekog stranca, haha. Ako Bog da, jedne godine:).

Nisi dobro pročitala ili razumijela, u prvoj rečenici sam napisala da imaš zamjenu sjedišta Jupitera i Urana što djeluje kao da su aspektu, tim prije što je jedan u 5.polju a drugi vladar tog polja.

Samo zato što je 2013. godina ne znaći da nije sretna, pogledaj samo koliko je bilo jack-potova u 2. i 3. mjesecu u HL i to sa stvarno velim iznosima.
I tebi može biti sretna s ozbirom da je tranzitni Jupiter (vladar natalnog 5.polja() u 11.polju (dobici s "neba"). prati njegove tranzite na natalne planete da bi odredila najbolja razdobolja.
Igraj ono što te privlaći, ako su to strana lota onda igraj to.

Sestra (Ve, vladar3. polja), novac (Me vladar 2.polja . Me je i vladar 11.-polja), te igre na sreću (Ju , vladar 6.polja) u tvojoj karti nisu ni na koji način međusobno povezani, nema aspekta među njima, tako da ne vidim da bi ti zajedničko igranje sa sestrom donijelo neki veći dobitak nego samostalno.

mike1623
11.04.2013., 16:17
Ako je vl.5 u 4.-oj i 2-e u 10.-oj zašto ja imam sreće kod dobitaka...još je i Saturn u 2.??
Ranije sam postavila pitanje pa sad ponavljam ako ima netko volje za odgovoriti bila bih zahvalna..

Karta
http://i49.tinypic.com/nwa2dt.jpg

JBV
11.04.2013., 19:58
Ako je vl.5 u 4.-oj i 2-e u 10.-oj zašto ja imam sreće kod dobitaka...još je i Saturn u 2.??
Ranije sam postavila pitanje pa sad ponavljam ako ima netko volje za odgovoriti bila bih zahvalna..

Karta
http://i49.tinypic.com/nwa2dt.jpg

Imaš konfiguraciju "zmaja" kojeg čine planete iz 2., 5 i 9. polja, a zatvara Pluton (vladar 5.polja).
uran na vrhu 5. polja, Sunce (vladar 2.p) na vrhu 11.p
Vladar 11 p venera u 11.p
Više nego dovoljno za sreću u dobicima.

sportnica
11.04.2013., 22:48
Nisi dobro pročitala ili razumijela, u prvoj rečenici sam napisala da imaš zamjenu sjedišta Jupitera i Urana što djeluje kao da su aspektu, tim prije što je jedan u 5.polju a drugi vladar tog polja.

Samo zato što je 2013. godina ne znaći da nije sretna, pogledaj samo koliko je bilo jack-potova u 2. i 3. mjesecu u HL i to sa stvarno velim iznosima.
I tebi može biti sretna s ozbirom da je tranzitni Jupiter (vladar natalnog 5.polja() u 11.polju (dobici s "neba"). prati njegove tranzite na natalne planete da bi odredila najbolja razdobolja.
Igraj ono što te privlaći, ako su to strana lota onda igraj to.

Sestra (Ve, vladar3. polja), novac (Me vladar 2.polja . Me je i vladar 11.-polja), te igre na sreću (Ju , vladar 6.polja) u tvojoj karti nisu ni na koji način međusobno povezani, nema aspekta među njima, tako da ne vidim da bi ti zajedničko igranje sa sestrom donijelo neki veći dobitak nego samostalno.

Hvala ti na odgovorima i objašnenju. Počet ču ponekad igrat loto, pogotovo ako imam ovaj mesec povoljne planetarne aspekte i ako šta bude, poručujem:). Lp

mike1623
12.04.2013., 07:37
Imaš konfiguraciju "zmaja" kojeg čine planete iz 2., 5 i 9. polja, a zatvara Pluton (vladar 5.polja).
uran na vrhu 5. polja, Sunce (vladar 2.p) na vrhu 11.p
Vladar 11 p venera u 11.p
Više nego dovoljno za sreću u dobicima.

Znala sam da je nešto...zašto svi kažu da je Uran na vrhu 5.polja pa uran je u 4.polju par stupnjeva je još do 5.-og?
Mislim inače mi je Asc na 28,08 Raka pa sam ASC Rak zašto se onda ne kaže ( ako je Uran na vrhu 5.polja ) da sam ASC Lav?
To nikako ne mogu razumijeti...

JBV
12.04.2013., 08:35
Znala sam da je nešto...zašto svi kažu da je Uran na vrhu 5.polja pa uran je u 4.polju par stupnjeva je još do 5.-og?
Mislim inače mi je Asc na 28,08 Raka pa sam ASC Rak zašto se onda ne kaže ( ako je Uran na vrhu 5.polja ) da sam ASC Lav?
To nikako ne mogu razumijeti...

Asc je jedno a planete u kućama drugo. Ima puno tekstova na tu temu pa malo pročeprkaj po netu
Planeta u kući ne odražava se isto ako je na početku, u sredini ili pri kraju kuće.

mike1623
12.04.2013., 09:24
Asc je jedno a planete u kućama drugo. Ima puno tekstova na tu temu pa malo pročeprkaj po netu
Planeta u kući ne odražava se isto ako je na početku, u sredini ili pri kraju kuće.

Da, a neznaš što je gore u 4 ili 5 polju još k tome 180 Sunce..nešto što mi se u karti najmanje sviđa...
Bitno je da imam sreće u dobitcima iako moram priznati moji dobitci nisu isključivo novčane prirode ako razumiješ...
Kupujem stan i nešto zbrejkaju oko kvadrata te ja dobijem stan po supeer povoljnoj cijeni...i takvih primjera ima podosta..
Vidjeti ćemo što će još biti dalje...

giralda
17.04.2013., 14:11
Zanimljiva tema. Ubijam malo vrijeme dok djeca spavaju, pa, ako bi netko rado pogledao moju kartu, bila bih zahvalna.
Igram sa suprugom bingo, on loto, ništa do sada, ali zato sam svojedobno na Najslabijoj karici digla finu lovicu. Doduše, ostala bez 250 000 mogućih kuna na Sve u 7 :-(
Da li da nastavim s nastupima na kvizovima? Ima li šanse ovaj moj listić binga :-)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&stx2=s%3Douts%3D24&lang=e&btyp=w2gw&cid=36vfile2QDALA-u1246085967&nhor=433109&go.x=21&go.y=10&go=Go

JBV
17.04.2013., 14:55
Zanimljiva tema. Ubijam malo vrijeme dok djeca spavaju, pa, ako bi netko rado pogledao moju kartu, bila bih zahvalna.
Igram sa suprugom bingo, on loto, ništa do sada, ali zato sam svojedobno na Najslabijoj karici digla finu lovicu. Doduše, ostala bez 250 000 mogućih kuna na Sve u 7 :-(
Da li da nastavim s nastupima na kvizovima? Ima li šanse ovaj moj listić binga :-)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&stx2=s%3Douts%3D24&lang=e&btyp=w2gw&cid=36vfile2QDALA-u1246085967&nhor=433109&go.x=21&go.y=10&go=Go

Kvizovi ne spadaju baš u kategoriju igara na sreću (iako mora biti i sreće naravno, da te pogode prava pitanja) već u igru znanja.
Za jednog Blizanca idealno područje, Merkur je u svom sjedištu , u aplikacijskoj konjunkciji sa Venerom (vladar 2.polja - novac i materijalne vrijednosti), dakle svoje znanje definitivno znaš i možeš unovčiti.
Iapk, problemi nastaju zbog (separacijske doduše) opozicije Merkura i Neptuna, pa se može dogoditi da pogrešno razumiješ pitanje , a kvarat merkura i Marsa donosi brzopletost.
Uz to je venera u konjunkciji sa Saturnom pa tog novca ili unovčenog znaanja uvijek bude nekako manje od tvojih pravih mogućnosti.
Vladavina Djevice nije dobar period za sudjelovanje u kvizovima (ili u periodu kada je tranzitni Merkur u Djevici) jer se zatvara veliki križ (Merkur, Mars, Neptun).

A za Bingo listić postavi pitanje na horaranoj, jer se radi o konkretnom listiću kojeg (pretpostavljam) stalno uplaćuješ.

Ali dobici na lotu/bingu jesu mogući obzirom da se u 11.polju nalazi Jupiter bez loših aspekata, a ni vladar tog polja (saturn) nije loše postavljen. dakle strpljenjem (Saturn), možeš ostvariti dobitak.

Sretno :)

giralda
17.04.2013., 15:19
Kvizovi ne spadaju baš u kategoriju igara na sreću (iako mora biti i sreće naravno, da te pogode prava pitanja) već u igru znanja.
Za jednog Blizanca idealno područje, Merkur je u svom sjedištu , u aplikacijskoj konjunkciji sa Venerom (vladar 2.polja - novac i materijalne vrijednosti), dakle svoje znanje definitivno znaš i možeš unovčiti.
Iapk, problemi nastaju zbog (separacijske doduše) opozicije Merkura i Neptuna, pa se može dogoditi da pogrešno razumiješ pitanje , a kvarat merkura i Marsa donosi brzopletost.
Uz to je venera u konjunkciji sa Saturnom pa tog novca ili unovčenog znaanja uvijek bude nekako manje od tvojih pravih mogućnosti.
Vladavina Djevice nije dobar period za sudjelovanje u kvizovima (ili u periodu kada je tranzitni Merkur u Djevici) jer se zatvara veliki križ (Merkur, Mars, Neptun).

A za Bingo listić postavi pitanje na horaranoj, jer se radi o konkretnom listiću kojeg (pretpostavljam) stalno uplaćuješ.

Ali dobici na lotu/bingu jesu mogući obzirom da se u 11.polju nalazi Jupiter bez loših aspekata, a ni vladar tog polja (saturn) nije loše postavljen. dakle strpljenjem (Saturn), možeš ostvariti dobitak.

Sretno :)

Ovo s krivim razumijevanjem, a još više s brzopletošću ne može biti točnije no što jest :mig:
Puno hvala! :)

JBV
19.04.2013., 07:39
Danas i sutra je povoljno za expres lutriju (srećke, strugalice), Me 0 Ur u Ovnu.

srcelence
19.04.2013., 13:17
evo feedbacka :)
ja danas uzela 1 expresnu za 5 kuna i dobim 5, uzmem drugu opet 5, uzmem treću opet 5 i odem doma :D tako da sam ostala na nuli.

JBV
19.04.2013., 14:56
evo feedbacka :)
ja danas uzela 1 expresnu za 5 kuna i dobim 5, uzmem drugu opet 5, uzmem treću opet 5 i odem doma :D tako da sam ostala na nuli.
Ja ću pokušati popodne i to samo Astro srećke, uzet ću Ovna (zbog ove konj. u Ovnu) i Lava zbog Mjeseca u Lavu (to mi se pokazalo kao najbolji model, zmem srećku sa onim znakom u kojem je taj dan Mjesec)

srcelence
19.04.2013., 16:48
ja sam tražila Ovna isto al ga nije bilo :/

nebraaa
21.04.2013., 21:02
Mislim da neces.
Merkur, najbitnija planeta u tvojoj karti, je doduse separaciono spaljen sto govori o sklonosti ka porocima ali ga u dobroj mjeri izvlaci dobra mundana pozicija tamo gdje se najbolje osjeca- u Blizancima, uz to u jakoj ugaonoj X kuci potpomognut trigonom sa Saturnom koji ga finalno racionalizuje tako da cisto sumnjam da ces se dovesti do stanja patoloske ovisnosti.
Jos jedan bitan faktor koji govori protiv ovisnickog ponasanja je vatreni Mjesec koji, iako polozen u losoj, kadentnoj XII kuci, "vidi" stelij iz Blizanaca sto dovodi do toga da ti najintimniji porivi nece skoditi.

hvala na odgovoru, doduše malo kasno jel.....

zadnja rečenica me zbunjuje,najintimniji porivi?seks? ili pod porive misliš na impulse ka kockanju? inače često kockam, ali rijetko mi se dogodi da potrošim sve novce koje imam kod sebe, odnosno isplaniram si kako rasporediti novac. na drugom sajtu su mi rekli gotovo identičnu stvar kao ti meni, mislim na ovo u vezi saturna.

JBV
22.04.2013., 07:55
ja sam tražila Ovna isto al ga nije bilo :/

Nevjerojatno ali i ja sam dobila Astro srećke "ispod pulta". Imali su samo Zlatnu ribicu (jer uskoro istiće pa je nastoje uvaliti koliko se još može), a kako je baš bila teta kod koje obično uplaćujem loto . izvukla mi je Astro srećke sa strane. Ovan je bio dobitan :) ali i loto koji sam uplatila taj dan , a izvlaćenje je bilo u subotu.

srcelence
22.04.2013., 11:13
Nevjerojatno ali i ja sam dobila Astro srećke "ispod pulta". Imali su samo Zlatnu ribicu (jer uskoro istiće pa je nastoje uvaliti koliko se još može), a kako je baš bila teta kod koje obično uplaćujem loto . izvukla mi je Astro srećke sa strane. Ovan je bio dobitan :) ali i loto koji sam uplatila taj dan , a izvlaćenje je bilo u subotu.

ja se toga nisam sjetila :(
p.s.
ali, ovo je jako zanimljivo! kao, slučajno, a u biti kuže tamo neki njihovi.
isto kao što ni kockarnice ne mogu izgubiti!

misti
23.04.2013., 19:54
ako je netko voljan malo proučiti moju natalnu i reći svoje mišljene, bila bih zahvalana.. imam li ja kakve šanse za dobitke u igrama na sreću, kocki i/ili kladionici? ili da se držim one “nema kruha bez motike.” :D
već sam postavila to pitanje na ovoj temi, ali sam skužila da nisam dobro napravila natalnu (krivo mjesto rođenja sam bila unesla)

http://img825.imageshack.us/img825/4268/43049934092409936439455.jpg

Subspace
02.05.2013., 14:29
Lijep pozdrav, budući da imam neke natalne predispozicije kao i zanimljive tranzite za svibanj željela bi igrati loto ovaj mjesec.
Natalna karta je u potpisu sa današnjim tranzitima ali evo ukratko zasto bi igrala.

U natalnoj karti imam jupiter na vrhu 11 kuće, pravi kvadrat na uran (koji je u opoziciji sa ascidentom) sunce iz druge kuće pravi trigon na jupiter, a vladar druge kuće je mjesec koji je u opoziciji na jupiter, isto tako jupiter pravi sekstil na mars u osmoj kući.

Jupiter je u ribama pa se po staroj astrologiji može smatrati da nema dispozitora, ali Neptun mi je isto lijepo aspektiran mada u škrtom jarcu ali Saturn se nalazi u strijelcu tako da Jupiter opet zatvara krug.

Što se pete kuće tiče izuzev što ima Plutona u njoj vrh joj je u djevici pa mi se to isto para škrto iako je Merkur u Lavu ima puno zahtjevnih aspekata...

Pa bi zato igrala loto umjesto nagradnih igara, ali ako sam nešto predvidjela dlobodno istaknite. Čak mi se ni kladionica ne čini loš izbor sa Marsom u osmoj, još je egzaltiran a tranzitni Pluton mi se počeo šetati tom kućom..

Razlog zbog kojeg bi igrala u svibnju je što će mi tranzitni Jupiter egzaktno konjuktirati Ascident, napravit će opoziiju na Uran i kvadratirati sam sebe. Ipak ne znam može li to sve dati ploda sa svim ostalim putujucim planetima u 12 kući, al bar će mi Uran još ostati u jedanestoj kući ako ovo i ne bude moja prilika

Usto mi je u progresivnoj karti Jupiter na stupnju Mc...

Voljela bi ako mi netko može pomoći oko datuma koji su mi najpovoljniji, uputiti me koju igru da igram, ma općenito je bilo koji savjet i uvid dobrodošao i unaprijed hvala :) moje isprike ako je sve nabacano pišem preko mobitela pa mi nije pregledno ;)

JBV
06.05.2013., 08:40
Subscpace

Ja tvoju kartu vidim na malo drugačiji način. Kvadarti i opozicije (natalni i tranzitni) su izazovi koje treba prevladati , a ne nešto što donosi dobitak sa lakoćom što loto ili igre na sreću zapravo jesu.
Ono što po meni donosi dobitke je trigon Sunca i Jupitera, jer sam taj asepkt (trigon, konjunkciju i sekstil) viđala u kartama onih koji su ostvarili veće dobitke na lotu.
Točka fotrune i Sjeverni čvor u 11 također pogoduju dobicima.
Kladioncu bih iizbjegavala zbog opozicije Sunce i Marsa na relaciji 2(8 kuća.

Tranzitini Jupiter na Asc donosi (pre)velika očekivanja. ne treba zaboraviti da je u Blizancima u egzilu.

mike1623
06.05.2013., 08:53
Subscpace

Ja tvoju kartu vidim na malo drugačiji način. Kvadarti i opozicije (natalni i tranzitni) su izazovi koje treba prevladati , a ne nešto što donosi dobitak sa lakoćom što loto ili igre na sreću zapravo jesu.
Ono što po meni donosi dobitke je trigon Sunca i Jupitera, jer sam taj asepkt (trigon, konjunkciju i sekstil) viđala u kartama onih koji su ostvarili veće dobitke na lotu.

Tranzitini Jupiter na Asc donosi (pre)velika očekivanja. ne treba zaboraviti da je u Blizancima u egzilu.

Obzirom da je riječ o tranzitu Jupitera na ASC dali se može očekivati neki dobitak kada Jupiter tranzitira natalni Jupiter i prelazi preko ASC?

Karta
http://i42.tinypic.com/vmypp2.jpg

Subspace
06.05.2013., 15:56
Subscpace

A neznam ove karte što sam pogledala ovih dana sve imaju trigon jupitera i urana, pa sam kontala i da se moj kvadrat računa... U pola je bilo jupiter/sunce neki aspekt.
Ali ono što bi izdvojila isto je da su dobitnici imali tranzitni uran koji je pravio kvadrat na natalno sunce iznimka bi bio jedan trigon ali dobitnica je imala natalnu konjukciju sunca i urana, sve uski orbisi, 1 stupanj.

Iz znatiželje sam napravila i midpoint kompozit za dobitnike(natalne karte i dana kada su osvojili), sve osim jedne karte su imale sunce konjukcija uran, orbis isto 1 stupanj. Izuzetak je jedan kompozit ali imao je veliki upliv urana i jupitera koji su dominirali kartom a i Pluton joj je pravio trigon na 3 osobne planete a natalno je u konjukciji s uranom.

To su karte ljudi što su osvojili milijune. Uran će mi.napraviti kvadrat na sunce 2015, a budući da nemogu u kompozitu imati konjukciju urana i sunca za to vrijeme mislila sam čačkati kada bi Jupiter i uran imali jak upliv u istom.

A po tvom mišljenju imaš li neko vrijeme koje bi predložila za igru? Npr, jupiter će mi konjuktirati sunce u listopadu i morat se oko njega jer će ići retrogandno, pa možda onda jer će aktivirati natalni trigon sunca i jupitera?

JBV
07.05.2013., 10:32
A neznam ove karte što sam pogledala ovih dana sve imaju trigon jupitera i urana, pa sam kontala i da se moj kvadrat računa... U pola je bilo jupiter/sunce neki aspekt.
Ali ono što bi izdvojila isto je da su dobitnici imali tranzitni uran koji je pravio kvadrat na natalno sunce iznimka bi bio jedan trigon ali dobitnica je imala natalnu konjukciju sunca i urana, sve uski orbisi, 1 stupanj.

Iz znatiželje sam napravila i midpoint kompozit za dobitnike(natalne karte i dana kada su osvojili), sve osim jedne karte su imale sunce konjukcija uran, orbis isto 1 stupanj. Izuzetak je jedan kompozit ali imao je veliki upliv urana i jupitera koji su dominirali kartom a i Pluton joj je pravio trigon na 3 osobne planete a natalno je u konjukciji s uranom.

To su karte ljudi što su osvojili milijune. Uran će mi.napraviti kvadrat na sunce 2015, a budući da nemogu u kompozitu imati konjukciju urana i sunca za to vrijeme mislila sam čačkati kada bi Jupiter i uran imali jak upliv u istom.

A po tvom mišljenju imaš li neko vrijeme koje bi predložila za igru? Npr, jupiter će mi konjuktirati sunce u listopadu i morat se oko njega jer će ići retrogandno, pa možda onda jer će aktivirati natalni trigon sunca i jupitera?

Ja bih sa Suncem u 2. i trigonu sa Jupiterom stalno igrala :mig:, pa pratila pod kojiim tranzitima imam dobitke.
Vrlo lako onda uočiš obrazac i pod povoljnim tranzitima koji su tebi donijeli dobitak pojačala uplatu ili igrala više različitih loto igara.

Općenito Uran /JUpiter /Sunce daju dobitke u lotu i igrama na sreću ali kod tebe je Uran vladar 9. i 10. polja, sav u kvadratima , Jupiter vladar tog urana i 7. polja, međusobno su u kvadratu, ne znam kako bi to donijelo dobitke, jer nemaju veze sa poljima vezanim uz lot/igre na sreću.
No, ako misliš da imaš šanse pod takvim aspektima sada je idealna prilika da isprobaš, obzirom da tranzitni Jupiter aktivirqa upravo taj kvdrat.
No , uvjerena sam da imaš daleko veće šanse kad će Jupiter tranzitirati 2.polje.
Imam kartu osobe i stalnu povratnu informaciju koja ima Sunce i Jupiter u 2 polju, čak nisu ni u konnjunkciji (iako po Jyotisu jesu) i svaki put kada Mjesec tranzitira 2. polje ima dobitke. nisu miljuni u pitanju ali nekoliko desetaka tisuća kn je.
Kako je tebi vladar 2. Mjesec, prati njegovo kretanje kroz kartu i rezultate. Npr. dans je u Ovnu, tranzitira tvoje 11. polje, sjest će na točku fortune i Sjeverni čvor, odigraj nešto pa vidi da li će biti dobitak.
;kesec je Ovnu, vladar je Mars. Vladar dana danas je Mars, a vladar sata će biti Mars u vremenu 14,05 do 15,17.

Subspace
08.05.2013., 11:46
Pozz, vidjela sam tvoj post oko 7 tako da sam fulala marsovski sat, ali sam zato pricekala mjesecev i igrala oko 19.30 jednu strugalicu i keno lutriju jer se trebala izvlačiti oko 20.30 kad bi mjesec trebao biti jako blizu fortuni i sjevernom čvoru.

Međutim ništa, probam opet kad bude u drugoj kući pa javim :mig:

missy_
08.05.2013., 12:07
Nedavno sam postavila pitanje na temi horarna astrologija da li ću dobiti na lutriji do kraja godine i fensi kaže da je vrlo moguće :cerek:. Karta je izrađena 21.4 i odgovor je bio za oko 3 vremenskih jedinica. Zanima me imam li natalnih predispozicija za dobitak na lotu i kad bi bilo povoljno razdoblje za igru? Poklapa li se neki povoljan tranzit do kraja ovog tjedna ili oko 20.7.? Ne znam što da gledam :ne zna:, Jupiter mi trenutno tranzitira prvim poljem, u konjukciji je sa natalnim smč.

Natalna karta http://i42.tinypic.com/2znwrvm.gif

JBV
08.05.2013., 14:00
Pozz, vidjela sam tvoj post oko 7 tako da sam fulala marsovski sat, ali sam zato pricekala mjesecev i igrala oko 19.30 jednu strugalicu i keno lutriju jer se trebala izvlačiti oko 20.30 kad bi mjesec trebao biti jako blizu fortuni i sjevernom čvoru.

Međutim ništa, probam opet kad bude u drugoj kući pa javim :mig:

Mjesećev sat nije povoljan za novčana pitanja, posebno ne u Marsovom danu. No, jučer je kod mnogih bio fijasko na lutrijskim igrama (prvenstveno na kladioničarskom lotu).
Vidjet ćemo danas kada je hrpa toga u Biku (Sunce, Mjesec, Merkur, Venera, Mars) ali tu je i Južni čvor (gubici), a i dva dana uoči eklipse.

zvjezdoznanac
08.05.2013., 18:26
Nedavno sam postavila pitanje na temi horarna astrologija da li ću dobiti na lutriji do kraja godine i fensi kaže da je vrlo moguće :cerek:. Karta je izrađena 21.4 i odgovor je bio za oko 3 vremenskih jedinica. Zanima me imam li natalnih predispozicija za dobitak na lotu i kad bi bilo povoljno razdoblje za igru? Poklapa li se neki povoljan tranzit do kraja ovog tjedna ili oko 20.7.? Ne znam što da gledam :ne zna:, Jupiter mi trenutno tranzitira prvim poljem, u konjukciji je sa natalnim smč.

Natalna karta http://i42.tinypic.com/2znwrvm.gif

ove godine nemaš ništa veliko (sitni dobici su uvijek mogući).
2015 i 2016 su ti odlične godine za igre na sreću, probaj tu više igrati, nešto više bi mogla tada dobiti (ali obogatiti se nećeš, nemaš takav horoskop:mig:)

missy_
08.05.2013., 19:28
ove godine nemaš ništa veliko (sitni dobici su uvijek mogući).
2015 i 2016 su ti odlične godine za igre na sreću, probaj tu više igrati, nešto više bi mogla tada dobiti (ali obogatiti se nećeš, nemaš takav horoskop:mig:)

Hvala, zvjezdoznanac. Znala sam, nisam ja te sreće :503:. Nema para bez motike :D. Kako god bilo, i sitni dobitci su uvijek dobrodošli :mig:.

anaira32
09.05.2013., 00:04
Moze li meni netko pogledati imam li kakvih sansi za ikakav dobitak,i oce li redovito igranje kladionice,lota itd uroditi plodom ili da se ostavim toga? :D
hvala vam puno :)

http://tinypic.com/r/14w7xop/5

S T E L I U M
09.05.2013., 09:28
Hvala, zvjezdoznanac. Znala sam, nisam ja te sreće :503:. Nema para bez motike :D. Kako god bilo, i sitni dobitci su uvijek dobrodošli :mig:.

Ja vjerujem da bi kod tebe moglo biti znacajnijih dobitaka na osnovu natalne.
Vladar V kuce je odlicno postavljen ME a i SO koje je u toj kuci radi fine sekstile sa beneficima, MO na jednoj i sa JU koji je u domicilu na drugoj strani.

I jedan savjet:
Nikad ne slusaj ove koji ti kazu :"Nikad neces ovo, nikad ono...".
Tu se moze raditi o banalnim ali i o bitnim stvarima koje mogu utjecati na podsvjest. ;)

zvjezdoznanac
09.05.2013., 11:40
Vladar V kuce je odlicno postavljen ME a i SO koje je u toj kuci radi fine sekstile sa beneficima, MO na jednoj i sa JU koji je u domicilu na drugoj strani.

I jedan savjet:
Tu se moze raditi o banalnim ali i o bitnim stvarima koje mogu utjecati na podsvjest. ;)

ja sam procijenio da ona nema horoskop za igre na sreću (za velike dobitke), nešto bi mogla dobiti u životu (2015 i 2016 su prve bolje godine), ali se neće obogatiti
tvoja procjena ne postoji, ti samo nagađaš i usput blatiš mene..
ako ne znaš osobu savjetovati onda nemoj ni podcjenjivati tuđe (u ovom slučaju moje) mišljenje :mig:

life35
09.05.2013., 12:00
Ako se mogu ubaciti u raspravu.
Što bi bili najjači pokazatelji da osoba ima horoskop za velike dobitke?

Hermes7
09.05.2013., 14:02
Ako se mogu ubaciti u raspravu.
Što bi bili najjači pokazatelji da osoba ima horoskop za velike dobitke?

Mislim: Uran na stupnjevima bogatstva,vrhovi pete ili jedanaeste na stupnjevima bogatstva, gleda se peta kuća, vladar pete u drugoj ili jedanaestoj /iznenadni dobici /ili obrnuto,Pluton u petoj ili jedanaestoj, Venera harmonično sa Jupiterom, Venera-Uran, Jupiter - Uran...čini mi se da se dosta toga mora poklopiti:)

mike1623
09.05.2013., 14:39
Mislim: Uran na stupnjevima bogatstva,vrhovi pete ili jedanaeste na stupnjevima bogatstva, gleda se peta kuća, vladar pete u drugoj ili jedanaestoj /iznenadni dobici /ili obrnuto,Pluton u petoj ili jedanaestoj, Venera harmonično sa Jupiterom, Venera-Uran, Jupiter - Uran...čini mi se da se dosta toga mora poklopiti:)

Ja imam Urana na vrhu 5-te samo neznam koji je stupanj bogatsva a vl. je u 4-oj...ništa značajno nisam dobila...

Hermes7
09.05.2013., 14:48
:)Ja imam Urana na vrhu 5-te samo neznam koji je stupanj bogatsva a vl. je u 4-oj...ništa značajno nisam dobila...

- 29 stupanj Bika i Škorpiona daju veliko bogatstvo ali i bankrot, 27 stupanj Raka - milijunaše, 15 stupanj Raka - egzaltacija Jupitera:)

life35
09.05.2013., 14:49
Retrogradni Pluton u 11 radi trigon sa venerom i marsom i jupiter u vrhu 5 kuće. Kako ti se ovo čini?:mig:
Na 27 stupnju raka retrogradni saturn u 8 kući??

mike1623
09.05.2013., 14:56

- 29 stupanj Bika i Škorpiona daju veliko bogatstvo ali i bankrot, 27 stupanj Raka - milijunaše, 15 stupanj Raka - egzaltacija Jupitera:)

:(Imam Uran na 14 stupnju i nešto Škorpiona a ASC mi je negdje na 27 stupnju Raka negdje na 28 tako da možda... Ju na 3 stupnju raka pa opet ništa...
A dali su bitni samo stupnjevi ili i aspekti?

missy_
09.05.2013., 16:24

I jedan savjet:

Hvala ti. Nada uvijek postoji, jel tako :D? Ako ne igram, nema ni šanse da dobijem. U svakom slučaju, mogu i dalje sanjarit :cerek:.
Astrologija me jako zanima i fascinira i koliko sam do sad pročitala, bojim se da nemam neke predispozicije za veći dobitak, ali svejedno uvijek postoji mogućnost. Ja bih bila sretna i sa par tisuća kn, samo da stanem na noge. Mislim da Merkur i Sunce u 5 kući najviše ukazuju na ispunjenje kroz djecu. Moji mališani su meni najveće bogatsvo :cerek:. Možda Merkur kao vladar 2 kuće u petoj ukazuje i na to da novac najradije trošim na djecu (igračke i sl. :rofl:) što je skroz istina.

ja sam procijenio da ona nema horoskop za igre na sreću (za velike dobitke), nešto bi mogla dobiti u životu (2015 i 2016 su prve bolje godine), ali se neće obogatiti
tvoja procjena ne postoji, ti samo nagađaš i usput blatiš mene..
ako ne znaš osobu savjetovati onda nemoj ni podcjenjivati tuđe (u ovom slučaju moje) mišljenje :mig:

Zvjezodozdanac, odnosi li se taj period na tranzit Jupitera kroz 5 kuću? A ja mislila da će mi Jupiter možda donijeti treću bebicu :cerek:. Istina, bilo bi bolje da se prije financijski pripremim :D.

Evo baš gledam bratovu natalnu kartu. ASC Venera u 11 kući, 5 polje u Vodenjaku, Uran u drugoj kući, 2 kuća u Škorpiji, Pluton u prvoj. 11 kuća u lavu, Sunce u 11 kući u konjukciji sa Venerom i Jupiterom. Venera i Jupiter također u konjukciji. Tamo je i SMČ, neaspektiran. Pluton iz prve radi sekstile na Sunce, Jupiter i Veneru, ali Uran iz druge radi kvadrate na te iste planete što sigurno ukazuje na to da je preštedljiv (da ne kažem škrt :D) da uplati listić. Mjesec je u Biku na 28.stupnjeva, u osmoj kući. Fortuna u Raku blizu MC-a u 10 kući. Što mislite? Da s njim igram loto?

Ja sam zahvalna kad bilo tko odvoji svoje vrijeme da pogleda moju natalnu kartu i ostavi komentar. Znate onu, nemoj pitati, ako postoji šansa da ti se odgovor neće svidjeti :mig:.

Pumpido
09.05.2013., 16:44
Lijep pozdrav, budući da imam neke natalne predispozicije kao i zanimljive tranzite za svibanj željela bi igrati loto ovaj mjesec.
Natalna karta je u potpisu sa današnjim tranzitima ali evo ukratko zasto bi igrala.

U natalnoj karti imam jupiter na vrhu 11 kuće, pravi kvadrat na uran (koji je u opoziciji sa ascidentom) sunce iz druge kuće pravi trigon na jupiter, a vladar druge kuće je mjesec koji je u opoziciji na jupiter, isto tako jupiter pravi sekstil na mars u osmoj kući.

Jupiter je u ribama pa se po staroj astrologiji može smatrati da nema dispozitora, ali Neptun mi je isto lijepo aspektiran mada u škrtom jarcu ali Saturn se nalazi u strijelcu tako da Jupiter opet zatvara krug.

Što se pete kuće tiče izuzev što ima Plutona u njoj vrh joj je u djevici pa mi se to isto para škrto iako je Merkur u Lavu ima puno zahtjevnih aspekata...

Pa bi zato igrala loto umjesto nagradnih igara, ali ako sam nešto predvidjela dlobodno istaknite. Čak mi se ni kladionica ne čini loš izbor sa Marsom u osmoj, još je egzaltiran a tranzitni Pluton mi se počeo šetati tom kućom..

Razlog zbog kojeg bi igrala u svibnju je što će mi tranzitni Jupiter egzaktno konjuktirati Ascident, napravit će opoziiju na Uran i kvadratirati sam sebe. Ipak ne znam može li to sve dati ploda sa svim ostalim putujucim planetima u 12 kući, al bar će mi Uran još ostati u jedanestoj kući ako ovo i ne bude moja prilika

Usto mi je u progresivnoj karti Jupiter na stupnju Mc...

Voljela bi ako mi netko može pomoći oko datuma koji su mi najpovoljniji, uputiti me koju igru da igram, ma općenito je bilo koji savjet i uvid dobrodošao i unaprijed hvala :) moje isprike ako je sve nabacano pišem preko mobitela pa mi nije pregledno ;)

Oko moje, hvataj se ti lopate :D

Subspace
09.05.2013., 18:45
Oko moje, hvataj se ti lopate :D

Može astrološko objašnjenje? A lopatu nisam ispustila od 13 godine :zubo: Nego me Saturn uvalio u nevolje kad mi je napravio kvadrat na sunce u drugoj i marsa u osmoj koji su u opoziciji pa da se pokrpam nekako :) , al ni višak kuna mi nebi smetao :mig:

JBV
10.05.2013., 13:31
Moze li meni netko pogledati imam li kakvih sansi za ikakav dobitak,i oce li redovito igranje kladionice,lota itd uroditi plodom ili da se ostavim toga? :D
hvala vam puno :)

http://tinypic.com/r/14w7xop/5

Imaš dobre šanse za dobitke ali ti nedostaje vjere bolje reći samouvjerenosti. Previše analiziraš i dvojiš (Asc Djevica i retro Ju u djevici) pa dobre prilike (Ju trigon stelij u 5.polju) prolaze kraj tebe.
Kladionica (vladar 8. u 5 polju) i igre na sreću donose dobitke, a loto uz puno uloženog truda ili u zrelim godinama (Saturn na vladaru 11.polja).

anaira32
12.05.2013., 14:37
Imaš dobre šanse za dobitke ali ti nedostaje vjere bolje reći samouvjerenosti. Previše analiziraš i dvojiš (Asc Djevica i retro Ju u djevici) pa dobre prilike (Ju trigon stelij u 5.polju) prolaze kraj tebe.
Kladionica (vladar 8. u 5 polju) i igre na sreću donose dobitke, a loto uz puno uloženog truda ili u zrelim godinama (Saturn na vladaru 11.polja).

Hvala ti!da ovo za samouvjerenost je nazalost istina :/

Hermes7
13.05.2013., 14:22
:(Imam Uran na 14 stupnju i nešto Škorpiona a ASC mi je negdje na 27 stupnju Raka negdje na 28 tako da možda... Ju na 3 stupnju raka pa opet ništa...
A dali su bitni samo stupnjevi ili i aspekti?

Bitni su stupnjevi i aspekti, uvijek je važna druga kuća jer je materijalna, veže se uz novac.Da bi se dobilo u igrama na sreću veliko bogatstvo moraju postojati snažni elementi u natalnoj karti.Vladar pete kuće kao i dispozitor vrlo je važan. Stupnjevi bogatstva moraju biti vezani sa elementima novca / vladari druge i osme kuće,vladar pete, dispozitor...........ASC to si ti, vladar ASC je Mjesec, opet ti, ako je vladar druge u prvoj daje sposobnost za stjecanjem generalno gledajući . 27 sedmi stupanj Raka na ASC u svakom je slučaju snažan stupanj , možeš ostvariti puno toga ako si spremna uložiti trud.:)

mike1623
13.05.2013., 15:10
Bitni su stupnjevi i aspekti, uvijek je važna druga kuća jer je materijalna, veže se uz novac.Da bi se dobilo u igrama na sreću veliko bogatstvo moraju postojati snažni elementi u natalnoj karti.Vladar pete kuće kao i dispozitor vrlo je važan. Stupnjevi bogatstva moraju biti vezani sa elementima novca / vladari druge i osme kuće,vladar pete, dispozitor...........ASC to si ti, vladar ASC je Mjesec, opet ti, ako je vladar druge u prvoj daje sposobnost za stjecanjem generalno gledajući . 27 sedmi stupanj Raka na ASC u svakom je slučaju snažan stupanj , možeš ostvariti puno toga ako si spremna uložiti trud.:)

Druga kuća u lavu sa Saturnom - ne baš dobro no dobro je aspektiran osim sa suncem je u kvadratu a Vl.2 je otišao u 10-u pa nebi baš rekla da je dobro..
Vladar 5-te je Pluton u 4-oj u Vagi Ok...vladar 8-me je Uran na vrhu 5-te...
ASC Rak isto tako otišao u 10-u u Ovna ( nije mu baš tu dobro)
Ipak bih rekla da moram zaraditi...no uvijek se mogu i iznenaditi nikad se nezna...:cerek:

Karta
http://i43.tinypic.com/34pxv15.jpg

Colville
15.05.2013., 13:55
Ako nije problem da pogledate moju natalnu i imali tu šta dobrog u vezi ove teme tj. lota ako i nema samo vi recite? :D

http://tinypic.com/r/2moa81y/5

JBV
17.05.2013., 12:50
Ako nije problem da pogledate moju natalnu i imali tu šta dobrog u vezi ove teme tj. lota ako i nema samo vi recite? :D

http://tinypic.com/r/2moa81y/5

Loto - vladar 11. Sunce u 2. polju, odlično, potencijal za "novac s neba" tj ostvarenje ciljeva (što 11. polje zapravo je ) postoji, tim prije što su vladar 11. i 2. (Pluton) u konjunkciji. Aspekt je doduše separacijski ali energija koja povezuje ta dva polja je tu.
Ono što je meni kamen smutnje je Mjesec u razigranim ili rastresenim Blizancima (kako tko gleda), a Sunce i Mjesec su u inkonjuciji pa bi dobici mogli izgledati - kako došlo, tako prošlo odnosno potrošit će se brzo na zabavu i zadovoljstva.

Igre na sreću - vladar 5. polja Uran, u Strijelcu u 3. polju, trigon Jupiter. Aspekt koji sigurno donosi dobitke, ali treba biti uporan i strpljiv (Uran konjunkcija Saturn ). Igraj on-line (Uran) nagradne igre i one koje kao neku od nagrada imaju putovanja (Uran trigon Jupiter).

Ozbiljnije dobitke možeš očekivati tek kada tranzitni Saturn izađe iz 2.polja.

life35
06.06.2013., 14:36

Feedback za Fish.
Nažalost nije se desilo ništa značajno u ovim periodima koje si navela. :503: 3 četvorke na 7/39, kladionica nula bodova. Milslm da je tranzini saturn koji je sjeo na moj natalni uran onemogućio sve druge pozitivne aspekte koje sam imala (vladar 5. polja mars konjukcija jupiter i venera). Preporučam se ako bi mi neko htio pogledati slijedeće periode. :mig:
karta - http://tinypic.com/view.php?pic=5z4ec&s=6

Fish 1968
10.06.2013., 10:45
Feedback za Fish.
Nažalost nije se desilo ništa značajno u ovim periodima koje si navela. :503: 3 četvorke na 7/39, kladionica nula bodova. Milslm da je tranzini saturn koji je sjeo na moj natalni uran onemogućio sve druge pozitivne aspekte koje sam imala (vladar 5. polja mars konjukcija jupiter i venera). Preporučam se ako bi mi neko htio pogledati slijedeće periode. :mig:
karta - http://tinypic.com/view.php?pic=5z4ec&s=6
Da radi ti opoziciju na 5. polje (igre na sreću), no nije to toliki keč koliko za prave "izazove" treba pričekati Urana da uđe u orbis Jupiteru u vrhu 5. polja. To su pravi izazovi za igre na sreću, a to razdoblje kreće kao što napisah:

Doista imaš predispozicije za dobitak u igrama na sreću (Jupiter u vrhu 5. polja). No Uran (iznenadno, neočekivano) ulazi u orbis Jupiteru tek u svibnju 2014. Ako hoćeš mogu izvući periode povolje za tu rabotu. :)

Evo i slijedećeg perioda ako želiš igrati:

▪ 23. srpnja do 2. kolovoza kada Jupiter radi egzaktno 120º na natalni Uran. Istovremeno isti aspekt na njega radi Mars (vladar 5. polja i dispozitor Jupitera). Posebno u dane 27./28. srpnja jer je tada na dnevnoj razini Mjesec u ovnu (dakle 5. polju i Jupiteru), te 1./2. kolovoza (Mjesec u blizancu na Marsu/vladaru 5. polja).

Tritogeneia
10.06.2013., 11:36
Igram loto i bingo povremeno već neko vrijeme, ali nikad nekog znatnog dobitka, najviše mi je bilo 20 kn što sam dobila na jednoj od onih instant srećki.
Al Jupiter mi je sad u 5. kući, jel ima neke nade za mene? Da si barem riješim stambeno pitanje i izgradim onaj azil za pse o kojem sanjam? :)

Natalna: http://s62.photobucket.com/user/rospija/media/k.gif.html

Ice_scorpio
10.06.2013., 16:27
Pozdrav, evo i ja bih ako može, da mi se napišu neki povoljniji termini za dobitke na igrama na sreću :D

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

Hvala unaprijed. :)

Fish 1968
10.06.2013., 18:28
Igram loto i bingo povremeno već neko vrijeme, ali nikad nekog znatnog dobitka, najviše mi je bilo 20 kn što sam dobila na jednoj od onih instant srećki.
Al Jupiter mi je sad u 5. kući, jel ima neke nade za mene? Da si barem riješim stambeno pitanje i izgradim onaj azil za pse o kojem sanjam? :)

Natalna: http://s62.photobucket.com/user/rospija/media/k.gif.html

Samo to od igara na sreću? :Pop: Mislim da ovo općenito nije natalna karta koja nudi preveć konkretne zarade tim putem. :)

Vladar 5. polja (igre) jest u 2. polju (prihodi) ali je u znaku izgona (Merkur u ribama) i vrlo napeto aspektiran: žarište T-kvadrata s 90º na Uran (rizik, neizvjesnost) i 90º Mjesec u vrhu 5. polja (nestalnost, nepostojanost). Vladar 2. polja (prihodi) i dispozitor vladara 5. polja je Neptun koji je u konjunkciji s Jupiterom/vladarem 11. polja (velike namjere, planovi, nade...) u 12. polju pa teško da će takvi ugledati "svijetlo dana" jer se stvari u 12. polju teško materijaliziraju.

A ovdje se ako se već hoće ono baš igrati preporučaju igre na sreću s egzaktnim brojevima i to nekima značajnima tipa mamina datuma rođenja, prve menstruacije, prve trudnoće i sl. :rofl: (Mjesec u vrhu 5. polja), općenito svog datuma rođenja jer vladar 5. polja radi 0º Sunce i 120º Saturn pa je "vrlo određen".

Capt Midnight
10.06.2013., 19:06
Ja ne znan zašto, al mislin da ću dobit na eurojackpotu. Možda sam samo umišljeni lav :D Ili naivni lav :misli:
A i voditeljica koja vodi na našoj televiziji eurojackpot mi je "sritna". Kad je bila na Exploziv ili Ekskluziv emisiji, dobia san na toj nekoj igri LCD ekran pa san pomislia da je ovo znak što sad vodi EuroJackpot emisiju :rofl:

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=bwwwkii9t6tqatueh.png <-------------- oće bit dobrih vijesti? :o

Tritogeneia
11.06.2013., 07:26
Samo to od igara na sreću? :Pop:

Mislim da ovo općenito nije natalna karta koja nudi preveć konkretne zarade tim putem. :)

Pa da, samo to, neka kućica u cvijeću i sklonište za kuce i mace. Imam već popis kome bih sve donirala novce u slučaju dobitka. :)

No eto, ništa meni bez rada,rada i rada...Možda da napišem neki bestseller i obogatim se na taj način - al samo dovoljno za kućicu i azil, ne trebam ja dijamante i dizajnerske stvarce. :D:D
Brojeve igram po sistemu datumi rođenja i godišnjice, pa bi me po tom sistemu baš nedavno mašio jack pot od 27 milijuna za dva broja..:eek: Iako nisam taj put igrala i drago mi je da nisam jer kontam si da bi se pojela živa zbog ta dva broja. :rofl:

Hvala na analizi Fish!

life35
11.06.2013., 08:25
Da radi ti opoziciju na 5. polje (igre na sreću), no nije to toliki keč koliko za prave "izazove" treba pričekati Urana da uđe u orbis Jupiteru u vrhu 5. polja. To su pravi izazovi za igre na sreću, a to razdoblje kreće kao što napisah:

▪ 23. srpnja do 2. kolovoza kada Jupiter radi egzaktno 120º na natalni Uran. Istovremeno isti aspekt na njega radi Mars (vladar 5. polja i dispozitor Jupitera). Posebno u dane 27./28. srpnja jer je tada na dnevnoj razini Mjesec u ovnu (dakle 5. polju i Jupiteru), te 1./2. kolovoza (Mjesec u blizancu na Marsu/vladaru 5. polja).
Hvala ti puno na trudu i analizi. Javim kaj se dogodilo :mig:

misti
20.06.2013., 13:54
jel može netko pogledati moju kartu i napisti kada su meni povoljni periodi za igre na sreću (ako će ih uopće biti)..

zahvaljujem :)

Katunjanka
23.06.2013., 13:15
Moj prilog ovoj temi:
dobila sam auto na lutriji, prije 16 godina.
Bar neka korist od stelijuma u 5.polju i VE u Le! :rolleyes:

Rijetko igram, al mozda mi se posreci kada uskoro tranzitni JU bude pravio konjunkciju na natalne planete u 5.polju? :p

Subspace
26.06.2013., 16:48
Moj prilog ovoj temi:
dobila sam auto na lutriji, prije 16 godina.
Bar neka korist od stelijuma u 5.polju i VE u Le! :rolleyes:

Rijetko igram, al mozda mi se posreci kada uskoro tranzitni JU bude pravio konjunkciju na natalne planete u 5.polju? :p

Znaš li možda datum dobitka da usporedimo tranzite?
Ja bi igrala na tvom mjestu, pogotovo kada Jupiter dođe u konjukciju s mjesecom koji osim što je u petoj kući je i vladar iste.

Katunjanka
27.06.2013., 11:55
Znaš li možda datum dobitka da usporedimo tranzite?
Ja bi igrala na tvom mjestu, pogotovo kada Jupiter dođe u konjukciju s mjesecom koji osim što je u petoj kući je i vladar iste.

Da... vrijeme dobitka: 07.mart 1997. Podgorica. oko 22h.
Ono sto ja primjecujem je stelijum tranzitnih planeta u 1. kuci:
MO (natalno vladar 5.polja) tacno na ASC, zatim VE 0 ME 0 SO u Ribama, pa jos i SA u Ovnu (opet 1. kuca).
Ono sto je zbunjujuce je: NE 0 UR 0 JU u 12 polju u Vodoliji.

Zbog proucavanja ovog termina, najcesce odigram (uplatim LOTO), pocetkom marta, kada brze planete tranzitiraju 1.polje, al nijesam vise imala dobitaka. :ne zna:

Fish 1968
27.06.2013., 18:25
Pozdrav, evo i ja bih ako može, da mi se napišu neki povoljniji termini za dobitke na igrama na sreću :D

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7

Hvala unaprijed. :)
Vladar 5. polja je Venera koja se nalazi u škrtom jarcu i radi 90º na Jupiter, zašto misliš da bi mogla na ovaj način obogatiti? :Pop:

Shalim se malo, ali uz takvu Veneru koja je dispozitor Jupiteru to nisu neke predispozicije za dobitke u igrama na sreću. Također sada je period dugotrajne Uranove (rizik) opozicije natalnim Jupiterom (prosperitet) te Jupiterove opozicije natalnim vladarem 5. polja (igre na sreću) uz Saturna u 5. polju što su sve faktori koji nisu naklonjeni dobitcima u igrama na sreću. :)

Fish 1968
27.06.2013., 18:46
jel može netko pogledati moju kartu i napisti kada su meni povoljni periodi za igre na sreću (ako će ih uopće biti)..

zahvaljujem :)
Karta je jako mutna i nepregledna & napravi je u programu astro.com-a. :)

misti
27.06.2013., 21:15
Karta je jako mutna i nepregledna & napravi je u programu astro.com-a. :)

ne bih ja bila ja da mogu doći do nečega samo tako... :503:
baš si mislim, napokon i ja došla na red, kad ono karta mutna :confused:

u astro.com-u ne mogu napraviti kad nemaju moj grad u bazi.. imaju požega-serbia, ali ja nisam iz te požege nego u hr..

inače, pravila sam ovdje http://ehoroskop.net/
tu imaju i požega (serbia) i požega (croatia)

rekla si mi jednom preko inboxa da je taj sajt ukrao program s sajta http://www.astrotheme.com/ koji je profesionalan i odličan astro software

ako će što pomoći mogu copy/paste ono što piše ispod karte, ali toga ima puno..

Ice_scorpio
27.06.2013., 22:04
Vladar 5. polja je Venera koja se nalazi u škrtom jarcu i radi 90º na Jupiter, zašto misliš da bi mogla na ovaj način obogatiti? :Pop:

Shalim se malo, ali uz takvu Veneru koja je dispozitor Jupiteru to nisu neke predispozicije za dobitke u igrama na sreću. Također sada je period dugotrajne Uranove (rizik) opozicije natalnim Jupiterom (prosperitet) te Jupiterove opozicije natalnim vladarem 5. polja (igre na sreću) uz Saturna u 5. polju što su sve faktori koji nisu naklonjeni dobitcima u igrama na sreću. :)

A mislila sam da bih mogla jednom dobiti neku veću svotu jer općenito imam sreće bar što se tiče društvenih igara na sreću:rofl: , a i jer je bilo nekih dobitaka, doduše nisu sad to neki veliki iznosi, ali nisu baš bili ni mali. :)

A ovi navedeni faktori su baš zeznuti, ali mene nešto tjera da igram iako nisam zadnjih puta imala dobitaka, nešto unutar mene mi govori da igram :504:
Ništa, morat' ću se okanit ćorava posla :lol:

Hvala na odgovoru. :mig:

Rango bear
27.06.2013., 22:39
Može li netko pogledati kartu I dati svoj osvrt, stalno se igram I lotto I bingo I nesto sam grebao, ali nema bas nekih većih dobitaka

Thx :)

Natalna http://tinypic.com/r/2n0v80h/5

Katunjanka
27.06.2013., 23:34
Može li netko pogledati kartu I dati svoj osvrt, stalno se igram I lotto I bingo I nesto sam grebao, ali nema bas nekih većih dobitaka

Thx :)

Natalna http://tinypic.com/r/2n0v80h/5

Ops... vrh 5.polja u Lavu! Merkur pri vrhu 5.polja, a zatim: Jupiter, Sunce, Venera, Saturn sve u 5.polju!? Astroloski imas predispozicije!
Ako ja dobijem nesto ovu godinu, dok mi bude tranzitirao Jupiter natalno 5. polje u Raku, javicu ti da ti igras od ljeta 2014. kada tranzit bude znakom Lava. :p

P.S. Bavis li se nekim sportom profesionalno?

Rango bear
27.06.2013., 23:45
Hvala, nisam bas shvatio što to sve znači, ako je sve u 5-om.. ali ispada dobro pa ću definitivno sada proučiti, to I nalaže djevica u meni :) A usput se igrati I dalje..

p.s.
ovo za sport je jako zanimljivo, nisam profesionalac, ali sam oduvijek bio jako aktivan I uspješan u svim sportovima kojima sam se bavio (kosarka, plivanje, vaterpolo, karate-crni pojas).. To se vidi iz karte!?

Katunjanka
28.06.2013., 00:47
Izvini... logovala sam se ovdje zbog astrologije, pa sam smatrala da svi koji nesto komentarisu, znaju bar ponesto iz astrologije. Zato sam 'zapela' za 5. polje - bez mnogo pojasnjenja.

Beskrajna je astrosimbolika ali, izmedju ostalog, 5.polje simbolise i dobitke na lutriji. Ti zaista imas krasne predispozicije, jos ako se ima u vidu da ti to polje pocinje u Lavu, onda je sve 'na kvadrat'.

Osim iznenadnog i laganog dobitka (bez napora i rada), zbog cega se 5.polje i opisuje kao 'srecno', ono nam otkriva i hobije i sve one stvari koje radimo iz ljubavi - koje nam pricinjavaju zadovoljstvo: ljubavne veze prije braka, ukazuje na predispozicije za bavljenje sportom, kreativnost, a opisuje i djecu koju imamo ili cemo imati...

Obzirom da ti je naglaseno 5.polje, koje pocinje u znaku Lava - vatreni znak (akcija), pomislila sam da blistas u nekom sportu. Ako si se samo 'oprobao' i odustao, onda steta. Mozda je tvoj natal najava, da ces imati dijete koje ce zablistati i biti na tronu?!

Ako bi dalje proucavali: vrijedna i strpljiva Djevica. Zanimljivo je da su ti Sunce i Venera na 2.stepenu, sto se smatra 'mocnim' stepenom u smislu sticanja novca. Pritom, vladar 6. polja (polje koje opisuje nas posao i svakodnevne aktivnosti) ti je Merkur na vrhu 5.polja, sto znaci da bi posao koji radis, trebao da ti pricinjava zadovoljstvo, da ga shvatas kao zabavu (ne ono strogo radno vrijeme, sa naporom da moras izdrzat), pa je steta ako nijesi profesionalno vezan za sport, bar u smislu da budes trener ili bilo kakva veza za sportske terene, sportsku opremu, obuke i poducavanje mladih.

Ne znam koliko sam ti pojasnila, ili sam te zbunila, al spava mi se... :rolleyes: zasad toliko!

Rango bear
28.06.2013., 09:40
Jako si opširno I jasno objasnila :) thx i dobro jutro!
Možda moj zgoditak bude dijete super ultra sportaš :D

A možda si mi pomogla u prekretnici u karijeri, bas si razmisljam o tome da budem trener ;)

JBV
28.06.2013., 12:54
Da... vrijeme dobitka: 07.mart 1997. Podgorica. oko 22h.
Ono sto ja primjecujem je stelijum tranzitnih planeta u 1. kuci:
MO (natalno vladar 5.polja) tacno na ASC, zatim VE 0 ME 0 SO u Ribama, pa jos i SA u Ovnu (opet 1. kuca).
Ono sto je zbunjujuce je: NE 0 UR 0 JU u 12 polju u Vodoliji.

Zbog proucavanja ovog termina, najcesce odigram (uplatim LOTO), pocetkom marta, kada brze planete tranzitiraju 1.polje, al nijesam vise imala dobitaka. :ne zna:

meni je upravo taj JU_UR zaiskrio jer je radio trigon na tvoj natalni Uran koji je i onako bio aktiviran tranzitnim Marsom (vladar 2. polja i tranzitnim Plutonom.
Bez obzira što u tvojoj karti Uran na vlada ni jednim poljem koje ima direktne veze sa novcem i dobicima u igrama na sreću , on je prirodni vladar 11.polja od kuda nam dolaze ostvarene želje ili "dobici sa neba".

Krcato peto polje daje mogućnost dobitaka u igrama na sreću ali ne nužno i na lotu. Zato radije u ovom periodu kada će Jupiter tranzitirati 5. polje igraj nagradne igre.

Dorée
01.07.2013., 13:36
Mene isto zanima, imam li povoljne aspekte i je li možda povoljno vrijeme za igrat. Nisam odavno ništa igrala.:)
Vladar 5.kuće je venera koja je u konjukciji s jupiterom i mjesecom vladarem drugog polja, to mi se čini dobro. E sad ta venera radi 90 na pluton, to me nekako asocira na kockarnice i veće gubitke i dobitke.

natalna (http://s387.photobucket.com/user/nensilovepink/media/astro_24gw_01_neni_201297_7079_7033.gif.html?sort= 3&o=88)

cobanka
01.07.2013., 20:39
Evo ako može i meni netko pogledati za loto :)

http://tinypic.com/view.php?pic=2vvv1ht&s=5

JBV
02.07.2013., 08:54
Mene isto zanima, imam li povoljne aspekte i je li možda povoljno vrijeme za igrat. Nisam odavno ništa igrala.:)
Vladar 5.kuće je venera koja je u konjukciji s jupiterom i mjesecom vladarem drugog polja, to mi se čini dobro. E sad ta venera radi 90 na pluton, to me nekako asocira na kockarnice i veće gubitke i dobitke.

natalna (http://s387.photobucket.com/user/nensilovepink/media/astro_24gw_01_neni_201297_7079_7033.gif.html?sort= 3&o=88)

U biti nisi hazarderski tip , barem kada se radi o novcu. Možeš imati megalomanske želje ili sklonost luksuzu zbog stelija u lavu ali Sunce u Djevici i Asc rak uvijek nekako igraju na sigurno.
Tranzit Saturna kroz 5.polja ne daje baš dobitke u igrama na sreću tako da ćeš morati još malo pričekati iako će ti upravo uovom periodu rastu očekivanja zbog tranzitnog Jupitera na Asc.

honey_b
03.07.2013., 09:00
Imam pitanje, ali se ne odnosi na igre na srecu, ali je donekle slicno pa se nadam da moze ostati ovdje.

Zanima me kako bi mi isla trgovina forexom. I to je neka vrsta kocke.

Stavljam kartu sa starim tranzitima, nadam se da nije problem:

Colville
03.07.2013., 20:39
JBV hvala ti puno! Imala san dosta sreće u online igrama kao i nekim drugim.:)

Cantona777
03.07.2013., 21:59
Vidim da moram ja osobno postaviti pitanje.
Što bi ste rekli kakve sam ja sreće, da li imam potencijala za nekakav dobitak kladionica, loto, igre na sreću.
Hvala! Lijep pozdrav!

http://i42.tinypic.com/v32kvo.jpg

Rango bear
04.07.2013., 17:17
Krcato peto polje daje mogućnost dobitaka u igrama na sreću ali ne nužno i na lotu. Zato radije u ovom periodu kada će Jupiter tranzitirati 5. polje igraj nagradne igre.

JBV , da li bi se ovo odnosilo i na mene? Hvala

JBV
05.07.2013., 15:35
JBV , da li bi se ovo odnosilo i na mene? Hvala

Igraj sada kada je tranzitni Jupiter u sekstilu na natalno Sunce i Veneru u 5. polju. Važno jer je Sunce vladar 5. polja.
Iako to ne znači nužno i dobitke , može biti jednsotavno sretnih okolnosti vezanih uz djecu, putovanja, ljubavni život.

Dorée
06.07.2013., 11:54
U biti nisi hazarderski tip , barem kada se radi o novcu. Možeš imati megalomanske želje ili sklonost luksuzu zbog stelija u lavu ali Sunce u Djevici i Asc rak uvijek nekako igraju na sigurno.
Tranzit Saturna kroz 5.polja ne daje baš dobitke u igrama na sreću tako da ćeš morati još malo pričekati iako će ti upravo uovom periodu rastu očekivanja zbog tranzitnog Jupitera na Asc.

Hvala, a s obzirom na natalno 5.polje i aspekte imam li generalno potencijala za neke dobitke?:)

JBV
09.07.2013., 14:07
Hvala, a s obzirom na natalno 5.polje i aspekte imam li generalno potencijala za neke dobitke?:)

Pa i ne baš.
Postoje neki periodi kada bi mogla imati nekih dobitaka, npr kada će Jupiter tranztirati znakom Lava i kada tranzitni Uran uđe u 11 polje (uskoro ali ta pozicija sama za sebe nije dovoljna) i napravi trigon na natalnu Veneru 8vladar 5.polja i Mjesec, vladar 2.polja).
Možeš pogledati i direkcije na Veneru i Mjesec, te kartu solarnog povratka.
Ali generalno ne vidim nekih spektakulatnih dobitaka .

JBV
10.07.2013., 11:43
Evo ako može i meni netko pogledati za loto :)

http://tinypic.com/view.php?pic=2vvv1ht&s=5

Igaš i jesi li do sada imala značajnijih dobitaka ? Ili samo premišljaš kako bi mogla odigrati (So/Me u Djevici) ?
Potencijal je fantastičan. Uran (vladar 5.p) konjunkcija Jupiter (u sjedištu) u 2. polju. Prilika za dobitke (ne samo u igrama na sreću nego općenito) bi trebalo biti napretek.
Vladar druge - Pluton u prvoj , a vladar prve - Venera (koja je ujedno i dispozitor tog Plutona) na vrhu 11. Odlična pozicija za dobitke. ALI jer taj ali obično negdje postoji, vladar 11. p Sunce na vrhu 12., u nesigurnoj Djevici koja ima iskrivljenu sliku sebe i svijeta oko sebe, Sunce/Merkur kvadrat Mjesec/Neptun. To su aspekti koje treba osvjestiti i zauzdati da bi se moglo ostvariti sve ono pozivitno što postoji vezano uz tvoje pitanje tj dobitke na lotu. U suprotnom potencijalni dobici vječno ostaju potencijalni ili se dobre prilike rasplinu.

JBV
10.07.2013., 11:55
Vidim da moram ja osobno postaviti pitanje.
Što bi ste rekli kakve sam ja sreće, da li imam potencijala za nekakav dobitak kladionica, loto, igre na sreću.
Hvala! Lijep pozdrav!

http://i42.tinypic.com/v32kvo.jpg

Ne volim ovakve nepregledne karte :(
Dakle loto - vladar 1. u 11 i to Jupiter u svom sjedištu, izvrsna pozicija za dobitke na lotu.
Igre na sreću i kladionica - merkur je vladar 5 i 8. polja, nalazi se na Zenitu i tu imamo potencijlni uspjeh.
ALI vladar 2.polja Neptun u 12.polju u konjunkciji sa Mjesecom i kvadratu sa venerom i Marsom.
Sklonost prevarama i malverzacijama. Upuštanje u sumnjive poslove sa sumnjivim osobama kada je novac u pitanju.

Dorée
10.07.2013., 14:38
Pa i ne baš.
Postoje neki periodi kada bi mogla imati nekih dobitaka, npr kada će Jupiter tranztirati znakom Lava i kada tranzitni Uran uđe u 11 polje (uskoro ali ta pozicija sama za sebe nije dovoljna) i napravi trigon na natalnu Veneru 8vladar 5.polja i Mjesec, vladar 2.polja).
Možeš pogledati i direkcije na Veneru i Mjesec, te kartu solarnog povratka.
Ali generalno ne vidim nekih spektakulatnih dobitaka .

Ah razočarenje, hvala ti na odgovoru.:)

miki1988
10.07.2013., 14:52
Pozdrav :D
Evo mene zanima kako ja stojim sa lutrijom i igrama na sreću. Inače dobivam tu i tamo, no volio bih znati konkretno zbog čega je to tako. :D
Tu je i moja natalna, pa željno iščekujem odgovor. :mig:

Natalna (http://i41.tinypic.com/2rwt05e.jpg) :D

Cantona777
10.07.2013., 15:37
Ne volim ovakve nepregledne karte :(
Dakle loto - vladar 1. u 11 i to Jupiter u svom sjedištu, izvrsna pozicija za dobitke na lotu.
Igre na sreću i kladionica - merkur je vladar 5 i 8. polja, nalazi se na Zenitu i tu imamo potencijlni uspjeh.
ALI vladar 2.polja Neptun u 12.polju u konjunkciji sa Mjesecom i kvadratu sa venerom i Marsom.
Sklonost prevarama i malverzacijama. Upuštanje u sumnjive poslove sa sumnjivim osobama kada je novac u pitanju.

Ispričavam se zbog nepreglednosti. Nadam se da ova valja:

http://tinypic.com/r/21ozbzb/5

Što se tiče mutnih poslova, skoro su me uvukli u jedan. Na svu sreću na vrijeme sam bio upozoren od treće osobe i odustao.

JBV
11.07.2013., 10:04
Ispričavam se zbog nepreglednosti. Nadam se da ova valja:

http://tinypic.com/r/21ozbzb/5

Što se tiče mutnih poslova, skoro su me uvukli u jedan. Na svu sreću na vrijeme sam bio upozoren od treće osobe i odustao.

Pa to ista karta :durica
Meni otvara na ovome nešto sasvim drugo.

Cantona777
11.07.2013., 10:11
Pa to ista karta :durica
Meni otvara na ovome nešto sasvim drugo.

Upisao sam iste podatke. Ne znam zašto je sve drugačije. :503:

Na ovoj zadnjoj karti svi podaci koji se vide datum, vrijeme rođenja, grad je sve točno.

Ispričavam se, ne znam gdje je nastala greška.:)

Inače, što kaže ova točna natalna karta?

JBV
11.07.2013., 10:43
Upisao sam iste podatke. Ne znam zašto je sve drugačije. :503:

Na ovoj zadnjoj karti svi podaci koji se vide datum, vrijeme rođenja, grad je sve točno.

Ispričavam se, ne znam gdje je nastala greška.:)

Inače, što kaže ova točna natalna karta?

Da li i tebi otvara različite karte ?
Prva karta :
So- Škorpion
Asc - Jarac
No _ Strijelac

Druga karta:
So - Jarac
Asc - Bik
Mo- Škorpion

:ne zna::confused:

Cantona777
11.07.2013., 10:55
Da li i tebi otvara različite karte ?
Prva karta :
So- Škorpion
Asc - Jarac
No _ Strijelac

Druga karta:
So - Jarac
Asc - Bik
Mo- Škorpion

:ne zna::confused:

Da. Valjda sam onda nešto pogriješio kod upisivanja podataka u prvu kartu pošto su podaci u drugoj točni.

life35
04.08.2013., 20:36

@ fish

Draga fish, prvo hvala što mi pogledaš jer se stvarno volim igrati :cerek: bez obzira na dobitak ili nedobitak :mig:
ovako je bilo: igrala sam 7/39 27. 7. i dobila dvije četvorke i 28. 7. i dobila trojku.
1. i 2. 8. također sam igrala ali nažalost ništa. Ovi sitni dobici koji su bili svi su dobiveni na quck pick, tj nisu moji brojevi koje stalno igram nego ih je komp izvukao. Ono kaj ja mislim da u ovim trigonima aplikacija djeluje al kad krene separacija onda više ne.
Ako bi htjela mi opet pogledati da se igram ili naravno neko drugi evo karte
http://tinypic.com/view.php?pic=5z4ec&s=6
Tnx puno

Subspace
05.08.2013., 11:26
Može li i meni par sretnih datuma ili razdoblja za igru, znam tu i tamo pogodit dva tri broja i onda mi ostali budu ili broj više ili broj manje od onog kojeg sam napisala... Što bi trebala igrati? Ovo gore je bilo za loto... I to su bile neke radnom kombinacije, ono uzmem papir i u 5 sekundi prekrižim bilo koje brojeve... Možda bi trebala igrati nekako drugačije? Hvala unaprijed ako je netko voljan baciti pogled, lp!

Fish 1968
05.08.2013., 15:51
@ fish

Draga fish, prvo hvala što mi pogledaš jer se stvarno volim igrati :cerek: bez obzira na dobitak ili nedobitak :mig:
ovako je bilo: igrala sam 7/39 27. 7. i dobila dvije četvorke i 28. 7. i dobila trojku.
1. i 2. 8. također sam igrala ali nažalost ništa. Ovi sitni dobici koji su bili svi su dobiveni na quck pick, tj nisu moji brojevi koje stalno igram nego ih je komp izvukao. Ono kaj ja mislim da u ovim trigonima aplikacija djeluje al kad krene separacija onda više ne.
Ako bi htjela mi opet pogledati da se igram ili naravno neko drugi evo karte
http://tinypic.com/view.php?pic=5z4ec&s=6
Tnx puno
Hvala tebi na povratnoj informaciji. :)

Ti si generalno super kandidat za ovu vrstu pitanja :) iako bi za ovakvu vrstu pitanja trebalo jako detaljno pogledati više karata (budem ti pogledala poslije godišnjeg još bliže datume). Ono što htjedoh istaknuti je jedan datum koji sam ti htjela stvaiti tu još prošli put pa si pribilježi u svoj notes obaFezno :D jer nije tako skoro ali je turbo. :Pop:

29./30. studeni 2014. kada je progresivni Mjesec na Jupiteru u vrhu 5. polja a istovremeno ga prati egzaktni tranzit Jupitera iz znaka lava na ovaj natalni Jupiter. Igraj s brojevima jer je Merkur (broj) egzaktno na ASC po mogućnostima onima koji su vezani uz tvoj datum i sat rođenja. :)

Dobar je cijeli taj kraj studenog i početak prosinca, osim navedenih dani kada je Mjesec u znaku ovna su posebno poticajni (2. i 3. prosinac).

life35
05.08.2013., 16:58
Hvala tebi na povratnoj informaciji. :)

Ti si generalno super kandidat za ovu vrstu pitanja :) iako bi za ovakvu vrstu pitanja trebalo jako detaljno pogledati više karata (budem ti pogledala poslije godišnjeg još bliže datume). Ono što htjedoh istaknuti je jedan datum koji sam ti htjela stvaiti tu još prošli put pa si pribilježi u svoj notes obaFezno :D jer nije tako skoro ali je turbo. :Pop:

29./30. studeni 2014. kada je progresivni Mjesec na Jupiteru u vrhu 5. polja a istovremeno ga prati egzaktni tranzit Jupitera iz znaka lava na ovaj natalni Jupiter. Igraj s brojevima jer je Merkur (broj) egzaktno na ASC po mogućnostima onima koji su vezani uz tvoj datum i sat rođenja. :)

Dobar je cijeli taj kraj studenog i početak prosinca, osim navedenih dani kada je Mjesec u znaku ovna su posebno poticajni (2. i 3. prosinac).

@ fish
Fish ti si moja carica :cerek:
Ja ti se jako volim igrati. Nikad ne ulažem veliku lovu. Ja sam ti ko malo dete kojem bolje pokloniti više malih poklona nego jedan veliki. Čim više igara tim bolje :) Ovaj datum sam ubacila u outlook tak da neću promašiti sigurno.
Hvala ti kaj buš pogledala nekke bliže datume dok projdu praznici.
Ja bum igrala cijelo vrijeme, pak ak nekaj upali, javim svakak da i ti možeš pogledati aspekte, a ja bum probala također protumačiti. :mig:

Laleia
07.08.2013., 18:27
Dali moze meni netko pogledati imam li kakve sreće za dobitak ? Imam naglašenu drugu kucu, ne znam dali to ima kakve veze :ne zna: Natalna mi je u potpisu.

Iv-An
09.08.2013., 17:27
ako netko može i meni pogledati za mogući dobitak i "sretne" dane kad su mogući

worldbridger
09.08.2013., 17:58
Evo igram sedmicu, drag mi je rulet i srećke; Mislim da će karta bolje reči nego ja:

http://imgur.com/Yifocmc

Maria Bianca
09.08.2013., 21:02
Pozdrav. Imam jedno pitanje: Imam Jupitera u 5 kući i Uran u 2 kući. Molim Vas, da li mi možete pogledati koje mi je najpovoljnije razdoblje za odigrati nagradne igre (loto, nagradne igre, kladionica). Hvala :D:p:):mig:
http://i42.tinypic.com/156xok5.jpg

Pariz14
15.08.2013., 11:48
:confused:sto mogu doniti tranziti na moj natal,3.7.1967.zd.8sati,jupiter konjukc.sunce,11 kuća,jup.vladatelj 5 kuće,kvadrat urana na sunce nat.pluton u 5 kući,opoz.sunce to su sve tranzitna zbivanja.Mjesec mi donosi dobitke od zarade kad tranzitira 10-u,2. i 6-u kuću,provjereno.,zanima me koji trenutak je povoljan za neku igru ,loto,koji loto?Koja planeta treba još stati na neko mjesto da se poklopi dobitak i dali je to moguće u mom slućaju?

:504::504:

http://tinypic.com/r/2w4i5o0/5