PDA

View Full Version : Kutak za preljubnice

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

bingooo
02.10.2009., 09:32
Eh, moram se i ja pridružiti klubu NEobožavatelja 69
:ne zna:

Ha...taman sam citajuci vas pomislio kako ste savrsene preljubnice... i sad sjebaste stvar.:D
Ipak ste najobicnije "zene kucanice"...:rofl::rofl:

milla karolina
02.10.2009., 09:39
Ha...taman sam citajuci vas pomislio kako ste savrsene preljubnice... i sad sjebaste stvar.:D

šTO JE SAVRŠENA PRELJUBNICA?

ombia
02.10.2009., 09:43
Jučer sam, prvi put odkad sam u braku, prespavao kod ljubavnice. Čudno mi skroz. I lijepo..

Preselila je u novi stan, (da, lana, u dubravu :D) pozvala me na večericu, prvo mi pokazala stan, pa smo se puknuli jako, prilikom demonstracije spavaće sobe i kreveta. Pa smo papali, pričali, pili kavu.. I legli u krevet..

Nježno se sexali, pa grubo gaženje, pa opet nježan sex.. Spavanje.. Usred noći mi se digao, pa sam ju opet nježno u guzu ševio.. Pa spavanje.. I pred ustajanje, još jedan nježni..

Ah, kad se te emocije upetljaju :D

Da izbrojimo, sest :eek: svemirskih seksova, ustajanje u sest ujutro i rad nakon toga. Eto upravo sam shvatila kako sam ja ogranicena, meni radnim danom ako drugi dan radim citav dan od jutra do navecer max. dva seksa, inace se ne mogu ustati u 6 i 10-12 sati biti u speedu. Eto stara baba.:D

pa je, dildač mi dođe ko hladno oružje. trebala bih ga stalno furati u torbici. samo, kad se zaboravim, pa odem u Sud po potvrdu o nekažnjavanju, a tamo striček na ulazu premeće po svakoj tašni..
moj ljubi je isto tak nekak kak pričaš, lana. ono s planiranjem, pa nije nešto i .

:lol:

Obrezan je. Kužiš, njegov pišo ima smanjenu osjetljivost :mig:..

I moj je bio obrezan. I draze mi oralno zadovoljiti obrezanog.

:w ombia! jesi očistila svoj poštanski već jedanred?!

Aha.:D

bingooo
02.10.2009., 09:43
šTO JE SAVRŠENA PRELJUBNICA?

Bez galame, molit cu lijepo.:D

U svakom slucaju bi mogla voljeti nesto vise od misionarskog.:p

milla karolina
02.10.2009., 09:47
Bez galame, molit cu lijepo.:D

TKO GALAMI, ŠTEKA MI CALS LOCK..KAJ SE BOJITE...HA HA..
NEMA SAVRŠENE POZE,
POSTOJI SAMO SAVŠENA ŽELJA I STRAST

ombia
:eek: jebate led! pa ko se ne bi zaljubio. meni je ovo čisti sci-fi. bilo muž bilo ljubi. balkanski sindrom.

Meni je to kod muza bio SF :mig: pa me logikom stvari lj zaista time impresionirao. Tipa ja na prvom dejtu, prvoj brzinskoj kavi spomenem neki hrvatski restoran sa odlicnom doradom (spominjanje od 30 sek. u drugom kontekstu) i on mene jednom 3 mjeseca kasnije za iznenadjenje odvede tamo.
Pa imamo je i dobrih karakteristika taj ljubo, da.

Bandori
Ja sam naprosto osupnut činjenicom da od toliko pički na jednom mjestu - nijedna ne voli 69 :eek::ne zna:

Pa kaj vam je? to je tak super! :ne zna:

ako si ti 6 a ja 9 onda je 96 :cerek:

InventurA
02.10.2009., 09:48
Da izbrojimo, sest :eek: svemirskih seksova, ustajanje u sest ujutro i rad nakon toga. Eto upravo sam shvatila kako sam ja ogranicena, meni radnim danom ako drugi dan radim citav dan od jutra do navecer max. dva seksa, inace se ne mogu ustati u 6 i 10-12 sati biti u speedu. Eto stara baba.:D

ma ne misli valjda da je 6 puta svršio. :D šest puta s pet pauza između se prihvatao tehničkog dijela seksa.

a doći će valjda jednom i moja rit na šekret.

Aha.:D

nisi! :ne zna:

Ruana
02.10.2009., 09:49

Ajd ti ne zahebavaj :azdaja:

Vidiš da imamo problema s koncentracijom. Ili tako svi ili smo samo mi tak smotane :ne zna:

No ne znači da ne prakticiramo, ne? :mig:
Ja da

InventurA
02.10.2009., 09:51
Meni je to kod muza bio SF :mig: pa me logikom stvari lj zaista time impresionirao. Tipa ja na prvom dejtu, prvoj brzinskoj kavi spomenem neki hrvatski restoran sa odlicnom doradom (spominjanje od 30 sek. u drugom kontekstu) i on mene jednom 3 mjeseca kasnije za iznenadjenje odvede tamo.
Pa imamo je i dobrih karakteristika taj ljubo, da.

iskreno, ja bih prvo podigla obrvu da mi se tak počne ponašati nekakav "iz regije". mislila bih da je manje muškarac! hehe, vidiš kak smo lijepo odgojene/naviknute mi žene ovdje. kakva romantika?!

bingooo
02.10.2009., 09:54
Ajd ti ne zahebavaj :azdaja:

Vidiš da imamo problema s koncentracijom. Ili tako svi ili smo samo mi tak smotane :ne zna:

No ne znači da ne prakticiramo, ne? :mig:
Ja da

Jebga kad vam je slaba koordinacija gornje i donje glave.:rofl:

Ruana
02.10.2009., 09:57

halooo a gdje mi to imamo dolje glavu? :D

bingooo
02.10.2009., 09:58
halooo a gdje mi to imamo dolje glavu? :D

Vidite da smo u debeloj prednosti...bez obzira sto gundjate da mislimo samo donjom glavom.

milla karolina
02.10.2009., 09:59

ti si zamijenio kutić...nema ovdje zmajeva s dvije glave..

Ruana
02.10.2009., 10:01
Vidite da smo u debeloj prednosti...bez obzira sto gundjate da mislimo samo donjom glavom.

A da, vidiš, sve ima svoje prednosti i nedostatke :)

milla karolina
02.10.2009., 10:01

ha ha .da bi vam radila donja. ..u gornjoj mora biti....

sex-addict
02.10.2009., 10:02

??

Kojih 6 sexova? :misli:

ja sam nabrojao 4

Al da sam u vrhunskoj kondiciji, jesam.. Sport je moja druga ovisnost :kava:

ANKETA

E, da, pitanje za dame.

Sve ste udane žene u različitim godinama.. Interesira me, dal se bavite sportom? brinete za svoje tijelo? Al pritom ne mislim na depilacije, kremice, wellnese, nego na sport? Teretane? Trčanje? Nekaj timski? Bilo što?

Al da nije sex, to znam da volite :D

Eleonore
02.10.2009., 10:19
aj reci, koliko mu treba da pukne samo ako pušiš? čisto da usporedim jel ima veze.

Joj, ne znam draga, meni se čitava vječnost, a treba biti i grubo i pri tome paziti na zube, meni čeljust utrne. U mraku neizvodivo, mora me gledati.

Ja sam naprosto osupnut činjenicom da od toliko pički na jednom mjestu - nijedna ne voli 69 :eek::ne zna:

Pa kaj vam je? to je tak super! :ne zna:

Pa ja znam i par žena u RL koje imaju isto to objašnjenje - više vole jedno po jedno jer ovako jedan osjet padne u drugi plan :ne zna:

Ipak ste najobicnije "zene kucanice"...

A eto, ako je 69 neko mjerilo savršene preljubnice, onda me smatraj kućanicom, meni ni iz džepa, ni u džep :ne zna:

Je li tvom trebalo duuugo da svrši?

A ti znaš samo za ta dva - misionarski i 69? :D

Sve ste udane žene u različitim godinama.. Interesira me, dal se bavite sportom? brinete za svoje tijelo? Al pritom ne mislim na depilacije, kremice, wellnese, nego na sport? Teretane? Trčanje? Nekaj timski? Bilo što?

Aerobik, trbušni ples i puuuuno pješačenja.

Ruana
02.10.2009., 10:19
??

Kojih 6 sexova? :misli:

ja sam nabrojao 4

Al da sam u vrhunskoj kondiciji, jesam.. Sport je moja druga ovisnost :kava:

ANKETA

E, da, pitanje za dame.

Do braka sam se aktivno bavila sportom.
Sad samo održavam tonus u teretani preko zime, a ostatak godine trčim u prosjeku 3-4 x tjedno. Kasno navečer idem dok pospremim sve i dijete na spavanje
To je moj ispušni ventil

sex-addict
02.10.2009., 10:27
Do braka sam se aktivno bavila sportom.
Sad samo održavam tonus u teretani preko zime, a ostatak godine trčim u prosjeku 3-4 x tjedno. Kasno navečer idem dok pospremim sve i dijete na spavanje
To je moj ispušni ventil

Bravo! :top:

Koju rutu trčiš dnevno?

tea_33
02.10.2009., 10:33

Zašto?

Moj nije obrezan al' moze duuuuuuuugo :mig:

ma ne misli valjda da je 6 puta svršio. :D šest puta s pet pauza između se prihvatao tehničkog dijela seksa.

a sto bi bilo čudno? 5-6 puta za noć?

??

koliko se ja sexam to se ne ubraja u sportsku aktivnost. :p
inače da, bavim se sportom dva puta tjedno.

milla karolina
02.10.2009., 10:38
teretana osim ljeta 1 tjedno obavezno...doma vježbam puno ujutro i doma tak da jedem pod nadzorom doma jer kile odu nekontrolirano dolje...

Ruana
02.10.2009., 10:40
Bravo! :top:

Koju rutu trčiš dnevno?

Ne računam duljinu relacije jer trčim onako neopterečeno po ulicama, svaki puta drugu rutu. Vremenski minimalno pola sata, max sat i pol. Ovisi kako mi dođe
Prije sam trčala po atletskoj, pa računala... ali to me opterečivalo. Ovako mi je ljepše. Koncentriram se samo na svoje disanje i ne mislim apsolutno na ništa. Zato kažem da mi je to ispušni ventil. Psihički i fizički

InventurA
02.10.2009., 10:43

svršiti? hm, hm. :kava:

Gazda
02.10.2009., 10:55
Nisam preljubnica, ali i da ja spomenem sport. Odlično mi ide hodanje niz štenge, a i barem jednom tjedno dižem limenku i duvan. Za leđa radim jastuk, a za noge stolić za kavu. Vježbe disanja vršim stalno tehnikom udah-izdah, a tu je i vježbanje abdomena - dižem minimalno 3 obroka na dan. :D

Bandori
02.10.2009., 10:58
Nisam preljubnica, ali i da ja spomenem sport. Odlično mi ide hodanje niz štenge, a i barem jednom tjedno dižem limenku i duvan. Za leđa radim jastuk, a za noge stolić za kavu. Vježbe disanja vršim stalno tehnikom udah-izdah, a tu je i vježbanje abdomena - dižem minimalno 3 obroka na dan. :D
ne zaboravi i vježbu mišića zgloba i prstiju na daljinskom :mig:

Gazda
02.10.2009., 11:00
ne zaboravi i vježbu mišića zgloba i prstiju na daljinskom :mig:

To su zastarjele tehnike. Sad radim barem 4. nivo na igricama. :s

..Ema..
02.10.2009., 11:01

:rofl:

tea_33
svršiti? hm, hm. :kava:

da, svršiti. čudno? meni ne:cerek:
zamisli, moze dugo a i više puta :mig:

i ti mozes po 5-6 puta za noć? :D

Eleonore
.....

Eh, mogu si zamisliti tu isklesanu tjelesinu ....al jebiga, pošto ne voliš cimet, sve propade :D

InventurA
02.10.2009., 11:06

pa da, malo mi se čini pretjeranim 5-6 puta za noć za muškarca. :ne zna:

milla karolina
02.10.2009., 11:20

cure moje, sad ćete me razočarati...za jednu noć mogu i muški i ženski i više od ove brojke ..i manje...naravno...pa koja je vaša optimalna opcija..hm jel to postoji uopće u sexu...nemojte me razočarati molim vas...

Bandori
02.10.2009., 11:20
To su zastarjele tehnike. Sad radim barem 4. nivo na igricama. :s

ohhhh U are my man !!!!!!!!!!!:cerek:

but pl pls reci mi da si elf ne dwarf ..plssssssss

tea_33
02.10.2009., 11:25

a jos mu nije 20, već duplo :mig: i jos malo više

cure moje, sad ćete me razočarati...za jednu noć mogu i muški i ženski i više od ove brojke ..i manje...naravno...pa koja je vaša optimalna opcija..hm jel to postoji uopće u sexu...nemojte me razočarati molim vas...

nema optimalne opcije, ponekad je dovoljno jednom, a nekad mi malo 7 puta.......nekad u noć 5-6 ili više puta i tako 2-3 dana(mislim na samo svršavanje), a npr. sad zadnji vikend u 4 dana čini mi se 4 puta.
ja mogu i više, pa ipak evo zadnji puta prva dva dana nisam ni jednom, ali zato druga dva ............a jooooooooj......

Gazda
02.10.2009., 11:54
ohhhh U are my man !!!!!!!!!!!:cerek:

but pl pls reci mi da si elf ne dwarf ..plssssssss

Glomazno sam mali. :cerek:

Po jednoj noći mogu bar 7-8 puta. Okrenuti se u krevetu, jel. :s :s

Bandori
02.10.2009., 11:55
gaz, nemirno spavaš?

Gazda
02.10.2009., 11:58
gaz, nemirno spavaš?

Volim pričati dok spavam, na više jezika. Nadalje, rečeno mi je da se okrećem u krevetu sljedećom tehnikom: lansiram se u zrak, zarotiram u zraku (aha, pičke, to je vježba!) i onda fljosnem na drugu stranu tijela. Također, ako netko dijeli postelju sa mnom, može očekivati koliziju moje noge, koljena ili lakta s raznim osjetljivim dijelovima svog tijela.

Bandori
02.10.2009., 12:00
eh našla bih ja tebi lijeka... jedne mekane lisice na tvoje nježne rukice bi rješile mnogo problema.. i mislim da bi poslije puno mirnije spavao ;)

Gazda
02.10.2009., 12:03
eh našla bih ja tebi lijeka... jedne mekane lisice na tvoje nježne rukice bi rješile mnogo problema.. i mislim da bi poslije puno mirnije spavao ;)

Ako je lijek koji predlažeš seks, bojim se da si promašila ceo fudbal. Nakon istog sam obično hiperaktivan. :D

Bandori
02.10.2009., 12:04
ma da... joj... ts ts ts ts.. jednom se i ti moraš umoriti honey, ja vidjela čak i onaj preslatki zečić duracell padne jednom :)

ombia
02.10.2009., 12:06
nisi! :ne zna:

Ma jesam...prazno...skoro:D

Jučer sam, prvi put odkad sam u braku, prespavao kod ljubavnice. Čudno mi skroz. I lijepo..

Preselila je u novi stan, (da, lana, u dubravu ) pozvala me na večericu, prvo mi pokazala stan,
1. pa smo se puknuli jako, prilikom demonstracije spavaće sobe i kreveta. Pa smo papali, pričali, pili kavu.. I legli u krevet..

2.Nježno se sexali,

3. pa grubo gaženje,

4.pa opet nježan sex.. Spavanje..

5.Usred noći mi se digao, pa sam ju opet nježno u guzu ševio.. Pa spavanje.. I pred ustajanje,

6.još jedan nježni..u

Eto kako sam dosla na sest.

Gazda
02.10.2009., 12:08

Mislim da se stavke 2-4 mogu računati kao jedna stavka u tri faze.

ombia
02.10.2009., 12:12

Da, pravi sport, indoor cycling (potrosi vise kalorija nego 3-4 sata aerobika skupa) stese sve od trbuha nadolje i nagledala se iskusnih sportasa da nakon 15 minuta odustanu.:D Bicikliras pod dosta kila opterecenja stojeci i radis sklekove. Sauna redovito. To uvijek sa sportom skupa. Cesto biciklom ili pjesice na posao....puuuuuno pjersacenja.

Je li tvom trebalo duuugo da svrši?

Malo duze nego neobrezanom ali malo...

Zašto?

Draza mi je ideja da mu se ispod kozice ne skupljaju bestije.:p

Meni je cudno. Ja sam i nakon dva potresa mrtva. A kamoli se seviti pola noci i drugo jutro u sest na posao. Vikend i godisnji su nesto sasvim deseto.

tea_33
02.10.2009., 12:12

ili ti prevedeno: jednom svršio :mig:

sex-addict
02.10.2009., 12:13

i ti mozes po 5-6 puta za noć? :D

Nismo se razumjeli.. Ja mogu najviše svršiti 3 puta u recimo 12 sati.. A ako je jako, jako, jako dobro, i poklope se zvjezde, 4 puta.. Kao sinoć.. Al to je jebeni izuzetak.

I ne vjerujem da muškarac može normalno svršavati više od tog.. Naši orgazmi su sve slabiji, kako dolaze, a vaši sve jači :cerek:

E, da mi je biti žena na jedan dan, uhh..

Dakle, taj 3 ili 4 orgazam više ne ide sperma van, nego vodica.. i boli kurac poslije, al neka - "vridilo je" što bi zapjeva Oliver :kava:

ombia
02.10.2009., 12:15

Predvidjam ti dug i zdrav zivot, samo jos da si nadjes ljubavnicu.

Meni to ne bi bilo cudno rasporedjeno na cijelu vecer i noc, nego da se onda drugi dan moze raditi, letjeti kroz obaveze i tako to, ako se noc bas i nije odspavala.:ne zna:

ombia
02.10.2009., 12:16

Pa kad se hvali, meni od zavisti iskocile oci.:rofl:

sex-addict
02.10.2009., 12:16

Ama neee ombia :facepalm:

Točke 2, 3 i 4 su JEDAN sex, u komadu.. Jebote neću računat poseban odnos svaki put kad se promjeni poza ili ritam :confused:

Gazda
02.10.2009., 12:17
Predvidjam ti dug i zdrav zivot, samo jos da si nadjes ljubavnicu.

Je, kak da ne, pa da se izmaram i uspuhujem i izlažem opasnosti ozljeda. Želiš me ubiti. cccc...

tea_33
02.10.2009., 12:18
Draza mi je ideja da mu se ispod kozice ne skupljaju bestije.:p

hahahahhahahahaahha........kako me ovo nasmijalo. :lol: :lol:

znala sam da će to biti jedini razlog :mig:

a sad u prilog mom dragom, iako nisam nikad ni vidjela obrezani, mislim da taj vodi brigu o higijeni više i od tebe :mig:
osjećam se malom prljavicom pored njega iako se uredno kupam :lol: i sve ostalo.....mislim...ono....sto treba :mig:

ombia
02.10.2009., 12:28
hahahahhahahahaahha........kako me ovo nasmijalo. :lol: :lol:

znala sam da će to biti jedini razlog :mig:

a sad u prilog mom dragom, iako nisam nikad ni vidjela obrezani, mislim da taj vodi brigu o higijeni više i od tebe :mig:
osjećam se malom prljavicom pored njega iako se uredno kupam :lol: i sve ostalo.....mislim...ono....sto treba :mig:

Da previdljiva sam, znam.:D
Ali i moze duze i to je, ali bestije su bitnije...i moji svi su vodili savrsenu higijenu. Nisam jos naisla ga smrdljivvo po sirutki.

Gazda
02.10.2009., 12:42
Ali i moze duze i to je, ali bestije su bitnije...i moji svi su vodili savrsenu higijenu. Nisam jos naisla ga smrdljivvo po sirutki.

Ombia, pozdravljaju te Boris i Ozren.

tea_33
02.10.2009., 12:47
Nismo se razumjeli.. Ja mogu najviše svršiti 3 puta u recimo 12 sati.. A ako je jako, jako, jako dobro, i poklope se zvjezde, 4 puta.. Kao sinoć.. Al to je jebeni izuzetak.

I ne vjerujem da muškarac može normalno svršavati više od tog.. Naši orgazmi su sve slabiji, kako dolaze, a vaši sve jači :cerek:

E, da mi je biti žena na jedan dan, uhh..

Dakle, taj 3 ili 4 orgazam više ne ide sperma van, nego vodica.. i boli kurac poslije, al neka - "vridilo je" što bi zapjeva Oliver :kava:

ajde, ok....nisam ja bas neka iskusnica da znam sve, ali definitivno znam da 6 puta nije bila voda :mig:

a da ga bolilo je, ali od moje spirale.

o čemu sve to ovisi nemam pojma, da li od pomanjkanja sexa ili nedostatka istog u prethodnim danima :ne zna:

ma nisam ni ja.....ali čisto i ovo čisto se definitivno razlikuju. čak to ne znam ni opisati ni objasniti......samo znam da sam ostala iznenađena.
kao i činjenicom da sam našla muškarca kojem noge ne smrde :lol:

Eleonore
02.10.2009., 13:05
Malo duze nego neobrezanom ali malo...

Uh, kod mog nije malo, ustvari, ako se ne vidimo par dana, još nekako, ali ako je seks par dana zaredom, zna ga produuuuuuuužit..... nije to loše nekad, al znam ja poželjeti jedan brzinski.... :rolleyes:

:eek: Stvarno? Osjeti ju?

Ruana
02.10.2009., 13:23

Možda ti nije dovoljno skraćena spirala?
Mojoj prijateljici je tako ginić zaboravio odrezati nastavak, pa se je njen suprug ozbiljno ozljedio. :ne zna:

tea_33
02.10.2009., 13:29
:eek: Stvarno? Osjeti ju?

Mojoj prijateljici je tako ginić zaboravio odrezati nastavak, pa se je njen suprug ozbiljno ozljedio. :ne zna:

ma sve ok sa spiralom. ne osjeti ju inače ili bar ne tako često, samo kod određenih polozaja :mig:
a jednom čak ju nije osjetio nikako pa isao prstima istrazivati dal je na mjestu (valjda se zabrinuo da ga ne ulovim na trudnoću :mig:)

milla karolina
02.10.2009., 13:34

ha ha..evo čita moja frendica,..smijemo se od same pomisli da još nije bilo ozljeđenih osim muža, od istog nastavka...

Eleonore
02.10.2009., 13:34

:horor:

a jednom čak ju nije osjetio nikako pa isao prstima istrazivati dal je na mjestu

A šta, on zna i napipat gdje treba biti? :D

lana10
02.10.2009., 13:37
A zašto ne voliš 69?
Pitam jer i ja ne volim:D
Ne mogu se koncentrirati kako ni na svoj užitak tako niti na njegov:D
nisam ni ja neka ljubiteljica, osijećam se sputano, nekak mi to nije neki gušt
Jel ti kuhala? Ili ti njoj? Ako da, u kurcu si, stari moj, počinio si PRAVU prevaru.

Dobar dan ocvale drolje iz pakla. :cerek:

Edit, sad vidim: kuhala mu je. Sram te bilo. :bang:

Ak ti tak kažeš gazda, ja bum svom rekla, ili na prasca ili na špekfileke...nema neki eksluziva restoran do vikse:ne zna:

??

ANKETA

E, da, pitanje za dame.

pa kao što si vidio mene iz priloženog, ne iz podloženog, da se razme, shvatio si da strašno brinem za svoje tijelo, pogotovo sa naglaskom na struk....kako ne bi pomakla tu ravnotežu skladnosti moje građe bavim se vožnjom bicikla ( nakon kilometraže koju odvozim mislim da mi je ćućek progutao zic) i planinarenja...volim se stopiti sa prirodom i šumom, a kad planinariš znaš da te na kraju čeka grah i gemišt, pa imaš cilj, jedino kaj idem u ludo doba, pa sa banderosm se redovito pozdravljam, taj je luđi od mene, on se u to doba već spušta trčeći, ali ja se ne bum kandidirala za gradonačelnicu, pa mi je dovoljno oko 6 ujutro krenuti :kava:

bem mu miša, da nije skraćena njoj bi radila probleme, iz spirale se samo skine nastavak za umetanje i ostanu končići koji se mogu napipati, a zar nije nakon 5 dana išla kod ginića na provjeru je li spirala pravilno postavljena...ili joj ljubi ima afro mrcinu :rolleyes::confused:

tea_33
02.10.2009., 13:48
A šta, on zna i napipat gdje treba biti? :D

Eli..........pa ja imam iskusnog ljubavnika :cerek:

ako nije lijevo, onda je desno :mig:

lana10
02.10.2009., 13:51
Eli..........pa ja imam iskusnog ljubavnika :cerek:

ako nije lijevo, onda je desno :mig:

a može i ravno:kava:

Tea, kaj se idete raspravljati sa osobama u kojima ima toliko gorčine i frustracije, zabogamiloga, ako živiš sa osobom i tvrdiš da je ljubav ta koja je služila kao oprost, ne govoriš da je šupak....nas ima svakakvih, neke vole, neke ne svoje muževe, ali nikada nisam pročitala da se bilokojeg nazivalo šupkom....fuj, fuj, fuj,.....

ili je opet moj pojam ljubavi izopačen????

Ruana
02.10.2009., 14:05

Tea, kaj se idete raspravljati sa osobama u kojima ima toliko gorčine i frustracije, zabogamiloga, ako živiš sa osobom i tvrdiš da je ljubav ta koja je služila kao oprost, ne govoriš da je šupak....nas ima svakakvih, neke vole, neke ne svoje muževe, ali nikada nisam pročitala da se bilokojeg nazivalo šupkom....fuj, fuj, fuj,.....

šušušušššš ne o temi na onoj temi na temi s temom :nono:
I ajmo, crvene kokoši u svoj kokošinjac, crne u svoj!! :mig:

tea_33
02.10.2009., 14:06

meni nije nikad ravno :D

da, izopačen i ne znas koliko jer malo ljudi razmislja na tvoj način. osobno sam i sama bila takva i jos uvijek se nisam izdigla iznad tog. polako, nista ne ide na silu.
ljude mora puno toga lupit po glavi da shvate neke stvari. moj lj se čudi nekim mojim reakcijama jer nije nikad bio u takvim teskim situacijama pa ne shvaća da sam ja priučena tako reagirati.
ista stvar sto sam mu rekla za njegov brak. ni jedno od njih dvoje nije dozivjelo nekakve jako grozne stvari ni u zivotu ni u braku (osim rata koji se ne tiče direktno njihovog braka) i u biti brak im je pao na prvoj prepreci.

Ruana
02.10.2009., 14:14
Uh, al ja sam neka šarena kokoš :misli:

lana10
02.10.2009., 14:18
jebga tea crtaj mi...niš ne kužim???

Ruana, ti si skup samnom cijeli kokšinjac, samo na pjevci nisu prisutni :mig:

lana10
02.10.2009., 14:20
šušušušššš ne o temi na onoj temi na temi s temom :nono:
I ajmo, crvene kokoši u svoj kokošinjac, crne u svoj!! :mig:

ma nemoj, a o temi sa drugog sajta mogu komentirati kak želim,
Kažem gdje i što mislim, ako treba i dva put i na dva mjesta...a ako redarstvenici smatrajau da sam time poremetila poredak i ustroj, onda ne možemo tu ni o kuhanju, nego na gastronomiji :ne zna:

Ruana
02.10.2009., 14:26
Ruana, ti si skup samnom cijeli kokšinjac, samo na pjevci nisu prisutni :mig:

Znaš onaj vic:

Ide pjetao prema koki i sad si ova brzo misli kaj da napravi..
ak se naguzim, ispast ću kurva.... ako pobjegnem ništa od sexa...
ma najbolje da se popiknem! :D

lana10
02.10.2009., 14:29
Dobro, kaj ti ne delaš????

milla karolina
02.10.2009., 14:30
Znaš onaj vic:

Ide pjetao prema koki i sad si ova brzo misli kaj da napravi..
ak se naguzim, ispast ću kurva.... ako pobjegnem ništa od sexa...
ma najbolje da se popiknem! :D

..i pravo sjedne na pjevca...
pa ispadne ..kobila...

Ruana
02.10.2009., 14:36
Dobro, kaj ti ne delaš????

Ja? Pa na poslu sam danas od 7 do 20. Opet mijenjam kolegicu :ne zna:

I sutra radim

lana10
02.10.2009., 15:30
Ja? Pa na poslu sam danas od 7 do 20. Opet mijenjam kolegicu :ne zna:

I sutra radim

ja sam si uzela slobodno popodne....malo mira i tišine, dok su svi po školama i poslu...

Ruana
02.10.2009., 15:39
ja sam si uzela slobodno popodne....malo mira i tišine, dok su svi po školama i poslu...

Opet budeš u noćnoj kuhala :D
Ja danas budem, nemam izbora

sex-addict
02.10.2009., 15:47
ajde, ok....nisam ja bas neka iskusnica da znam sve, ali definitivno znam da 6 puta nije bila voda :mig:

:eek:

Pa zar to može biti? :confused:

Nikad u životu čuo da se spirala može osjetit :ne zna:

Ruana
02.10.2009., 15:49

E pa neki mogu, neki ipak ne :rofl: :mig:

lana10
02.10.2009., 15:49
Opet budeš u noćnoj kuhala :D
Ja danas budem, nemam izbora

najvjerojatnije, provirim ako kuhaš

valjda tea zna:o

lana10
02.10.2009., 15:51
E pa neki mogu, neki ipak ne :rofl: :mig:

a da nije kost:confused:

Ruana
02.10.2009., 15:56
najvjerojatnije, provirim ako kuhaš

Aha, onak kroz paru :mig:
Moj laptop je sav bogec sfufljan od kuhinje. Skoro da se možeš najesti iz tastature

InventurA
02.10.2009., 17:23

I ne vjerujem da muškarac može normalno svršavati više od tog.. Naši orgazmi su sve slabiji, kako dolaze, a vaši sve jači

Dakle, taj 3 ili 4 orgazam više ne ide sperma van, nego vodica.. i boli kurac poslije, al neka - "vridilo je" što bi zapjeva Oliver

e tako to i ja imam iskustvo. svaka čast na iskrenosti! :top:

a da nije kost:confused:

:lol: :rofl: :lol: :rofl: :lol: :rofl:

a ja sa seksa! :raspa: to bi bilo to za ovaj tjedan.

fsystem26
02.10.2009., 17:26
ja sam dugogodišnja preljubnica i muž mi je šmokljo.

fsystem26
02.10.2009., 17:27
administratore reka ti je guni sedan da me ne baniraš

agenda
02.10.2009., 17:52
Joj cure,vi skoro zaratile sa susjedama :)

Daj ne skitajte po selu i manite se tjerati mak na konac.

Svatko ima pravu na svoje vidjenje stvari.
Zena koja oprosti,ima debele razloge za oprost,ne mora tu biti samo ljubav u pitanju,ipak je brak-brak i treba ga pokusat odrzati na zivotu.Nikad nikom nebih rekla da nakon sto sazna za prevaru,odjebi ga odmah,koji ce ti kuki varalica.
Tko kaze da je on dobro prosao ako mu je zena oprostila ?:mig:
Nekad je to veca kazna ,nego da ga je potjerala.

Mi smo ljubavnice ili ti ga preljubnice,ovisi s koje strane gledas :D
Ali tko nam daje garanciju da taj isti voljeni,vec u skoro vrijeme nece biti omrazeni,koji je od naseg zivota napravio pakao.:ne zna:

Mene uopce ne vrijeda sta prevarene misle o preljubnicama.Dali se njima gadi na nas i nase postupke ili ne,ja tu ne mogu nista. To je njihovo pravo .
Shvatite da nitko nikom ne moze docarati nesto rijecima ako taj sam to nikad nije osjetio.
Kako da nekom opises sta znaci glavobolja ili neka druga bol,ako tog istog nikad nista nije bolilo.
Koliko je naivnosti u necijem razmisljanju to ce vrijeme pokazati.
Istina da mi znamo i drugu stranu price,ali to drzite za sebe.(solidarnost varalica :D),samo se nasmijesis i ides dalje.
Nije dobro odavat trikove velikih majstora.:cerek:

sex-addict
02.10.2009., 18:15
e tako to i ja imam iskustvo. svaka čast na iskrenosti! :top:

Pa nije to nikakva tajna :ne zna:

Al nije tebi bitko koliko ja puta mogu svršiti, valjda.. :confused:

Bitno za ženu je koliko dugo stoji, tj, koliko dugo mogu jebati..

A tu se mi dečki, jako, jako razlikujemo :D

Ruana
02.10.2009., 18:17

Svatko ima pravu na svoje vidjenje stvari.
Zena koja oprosti,ima debele razloge za oprost,ne mora tu biti samo ljubav u pitanju,ipak je brak-brak i treba ga pokusat odrzati na zivotu.Nikad nikom nebih rekla da nakon sto sazna za prevaru,odjebi ga odmah,koji ce ti kuki varalica.

Mi smo ljubavnice ili ti ga preljubnice,ovisi s koje strane gledas :D
Ali tko nam daje garanciju da taj isti voljeni,vec u skoro vrijeme nece biti omrazeni,koji je od naseg zivota napravio pakao.:ne zna:

Mene uopce ne vrijeda sta prevarene misle o preljubnicama.Dali se njima gadi na nas i nase postupke ili ne,ja tu ne mogu nista. To je njihovo pravo .
Shvatite da nitko nikom ne moze docarati nesto rijecima ako taj sam to nikad nije osjetio.
Kako da nekom opises sta znaci glavobolja ili neka druga bol,ako tog istog nikad nista nije bolilo.
Koliko je naivnosti u necijem razmisljanju to ce vrijeme pokazati.
Istina da mi znamo i drugu stranu price,ali to drzite za sebe.(solidarnost varalica :D),samo se nasmijesis i ides dalje.

Ma joj draga, prekomplicirano je to. Razumijem ja njih. I ja sam prevarena. Samo što sam ja svoju prevaru preboljela, oprostila i zakopala, idemo dalje.
Ali evo jebiga, sad sam preljubnica. Za ljude s ograničenim pogledima sam zlobnica pokvarena cinična, od koje bi svima trebalo biti zlo.
Da kažem da sam nesretna jadna i bolna zbog svoje loše sudbine i nemoći, e onda bih bila prihvaćena.
Ali zamisli, ja sam sretna sa svojim životom :)

InventurA
02.10.2009., 18:17

ooooooooo daaaaaaaaa. :kava: moj ljubi ima pakao koji si je sam potkurio. i sad se svjesno kažnjava što ostaje u tome, jer itekako kuži da je kriv.

Ruana
02.10.2009., 18:20

Kako kad :mig:
Nekad paše onak dugo, maratonski
A nekad brzinski kratko i slatko :cerek:
Zavisi od raspoloženja i situacije

milla karolina
02.10.2009., 18:21
a jadna i bolna zbog svoje loše sudbine i nemoći, e onda bih bila prihvaćena.
Ali zamisli, ja sam sretna sa svojim životom :)

e to ti zlobnici ni ne mogu oprostiti...da si sretna...

InventurA
02.10.2009., 18:23

ma normalno da nije tajna, ali ima frajera kaj se zapeljaju u lovačke priče. nije da ne vjerujem da superman postoji, al svejedno...

nije bitno koliko puta, da. bitno je da "radi". da može dugo/koliko treba. nekako imam osjećaj da muškarac čak i voli odgađati orgazam, da bude žešće. osim ak ne pretjera pa popucaju prepone. :D i ak nije previše napaljen prije toga. koji puta je okej ako svrši brzo prvi puta, onda za iduće toliko (citiram te) ne "boli kurac". :mig:

lana10
02.10.2009., 20:14

pa zar ne bi bilo dosadno...

uostalom nismo rekle koja količina vegete ide:kava:

tea_33
03.10.2009., 00:58

da, izopačen i ne znas koliko jer malo ljudi razmislja na tvoj način. osobno sam i sama bila takva i jos uvijek se nisam izdigla iznad tog. polako, nista ne ide na silu.
ljude mora puno toga lupit po glavi da shvate neke stvari. moj lj se čudi nekim mojim reakcijama jer nije nikad bio u takvim teskim situacijama pa ne shvaća da sam ja priučena tako reagirati.
ista stvar sto sam mu rekla za njegov brak. ni jedno od njih dvoje nije dozivjelo nekakve jako grozne stvari ni u zivotu ni u braku (osim rata koji se ne tiče direktno njihovog braka) i u biti brak im je pao na prvoj prepreci.

samo sam se osvrnula na tvoj izopačeni pogled na sex, ne moze svatko razmisljat tako dok to ne osjeti na svojoj kozi, npr. Ruana, ali i sama....ja i.....ti......i jos poneka

da, naravno......pa ja je mogu prstom napipati
mislim da to ovisi o maternici, jer kazu da zene sa spustenom maternicom ne mogu imati spiralu ili mora biti prilagođena, tj. neka posebna
ja imam običnu......i da kucnem u drvo :bonk: već me 10 godina sluzi

valjda tea zna:o

ne sve ali to zna :p

milla karolina
03.10.2009., 07:59
http://www.youtube.com/watch?v=atP-qZRUSrY

dobro jutro! ova pjesma me ubi ..znate li kako je to ...ujutro se probudite...iziđete na dvorište, a on tamo..pa se pogledate...i hebete mater svemu...

lana10
03.10.2009., 08:02
a ti jebeš sa romantikom u ranu zoru, primi se brisanja prašine.....:mig:

Ruana
03.10.2009., 08:05

dobro jutro! ova pjesma me ubi ..znate li kako je to ...ujutro se probudite...iziđete na dvorište, a on tamo..pa se pogledate...i hebete mater svemu...

Ja nemam zvučnike :ne zna:
A neznam, hebe se tebi i s dvorištem... Ja sam skoro kasnila na posao danas.
Dok ja ovoj svojoj djeci (mužu i djetetu) pripremim za jesti i obući...

milla karolina
03.10.2009., 08:12

drage moje, ...ja sam na nogama od pola 6...brdo veša za prat,doručak...ručak ....ma malo laptop..ha ha...sad za pola sata kava kod druge susjede..drage moje dame...stvar organizacije.....pusa...uživajte..hebala vas krpa za prašinu....jel to početak i kraj svijeta..i usput...ja i i kad brišem prašinu...vidim ga. i nju....kad ona briše prašinu..

lana10
03.10.2009., 08:19
drage moje, ...ja sam na nogama od pola 6...brdo veša za prat,doručak...ručak ....ma malo laptop..ha ha...sad za pola sata kava kod druge susjede..drage moje dame...stvar organizacije.....pusa...uživajte..hebala vas krpa za prašinu....jel to početak i kraj svijeta..i usput...ja i i kad brišem prašinu...vidim ga. i nju....kad ona briše prašinu..
jebalaonamrkvuiparadajz zar i ona briše prašinu :eek:

kaj misliš za kaj sam ja budna...
stavila veš prat, spremila klinca na utakmicu, ručak se kuha, muža odvezla na put ( normalano sve sam onako seksualno nagonski spremila, stavila i podstavila...) jedino ja sa susjedama ne pijem kavu...
kava je tu, pijucka se :mig:

red sonia
03.10.2009., 08:47
najgore kad od cure postaneš ljubavnica, a ne možeš si pomoć jer si preslaba za prekinut to sve

Ruana
03.10.2009., 08:52
najgore kad od cure postaneš ljubavnica, a ne možeš si pomoć jer si preslaba za prekinut to sve

U kom smislu preslaba?
Želiš li ti to prekinuti ili ne?
Dobro ti je u tom odnosu ili nije?
Jesi li sretna u tome ili nesretna? Ako si nesretna, što te tako veže da nebi mogla prekinuti?
Evo, ovakve ne razumjem :ne zna:

lana10
03.10.2009., 08:59
U kom smislu preslaba?
Želiš li ti to prekinuti ili ne?
Dobro ti je u tom odnosu ili nije?
Jesi li sretna u tome ili nesretna? Ako si nesretna, što te tako veže da nebi mogla prekinuti?
Evo, ovakve ne razumjem :ne zna:

Ruana, ona je cura, on više nije dečko, ona ga voli, ali zna da to ničem ne vodi i da je boli, ona je mlada i pokušava sve to staviti na svoje mjesto.

Isto kao i sa dijetom....od ponedeljka :ne zna:

je sam li ja to dobro pokopčala????

red sonia
03.10.2009., 09:00
pa u smislu da mi je lijepo dok traje a onda poslije grozan osjećaj jer znaš da ne može uvijek biti tu
on je prekinuo, ubrzo našo drugu i počeo se javljat često i tak je to počelo, a meni teško ne javit se i tak se vrtimo u krug
veže me to što mi je stalo do njega :D
da ni ja sebe ne razumijem :/

red sonia
03.10.2009., 09:00
hahah lana otprilike :D

lana10
03.10.2009., 09:01
pa u smislu da mi je lijepo dok traje a onda poslije grozan osjećaj jer znaš da ne može uvijek biti tu
on je prekinuo, ubrzo našo drugu i počeo se javljat često i tak je to počelo, a meni teško ne javit se i tak se vrtimo u krug

zapraf vi se međusobno podjebavate :kava:

Ruana
03.10.2009., 09:10

Ako ti uglavnom nije lijepo u takvom odnosu, onda tratiš svoje dragocjeno vrijeme uzalud
Veže te samo to što ti je stalo do njega?
hmm

A da odeš na trokutasti topic?
Mi smo preljubnice, imamo puno kompleksnije odnose
Ili želiš bolje razumjeti njega?

red sonia
03.10.2009., 09:13
da poslije sam skužila da je možda krivi topic, al da htjela bi njega razumijet

AMDALMAT
03.10.2009., 10:39

Ma mi muški i mlađi i stariji smo ti svi isti.Svi volimo svoje drage (supruge) ili djevojke,a isto gledamo da nešto sa strane potegnemo (sory na izrazu).a što se tiče seksa i tu poprilično lažemo.Činjenica da nakon što svršimo,mi gubimo volju za dalje i stvarno nam treba vrimena za drugu turu. A jebiga triba popušiti par cigareta,nešto popiti i tako......e sad tu stupate vi....pametnim maženjem,izazivanjem dođe se do još jedne ture...:). Eto,a što se tiče seksa cilu noć ili svršavanje (od strane muškarca) po nekoliko puta...ma dajte molim vas.....to je samo u filmovima...

lana10
03.10.2009., 11:06
Ma mi muški i mlađi i stariji smo ti svi isti.Svi volimo svoje drage (supruge) ili djevojke,a isto gledamo da nešto sa strane potegnemo (sory na izrazu).a što se tiče seksa i tu poprilično lažemo.Činjenica da nakon što svršimo,mi gubimo volju za dalje i stvarno nam treba vrimena za drugu turu. A jebiga triba popušiti par cigareta,nešto popiti i tako......e sad tu stupate vi....pametnim maženjem,izazivanjem dođe se do još jedne ture...:). Eto,a što se tiče seksa cilu noć ili svršavanje (od strane muškarca) po nekoliko puta...ma dajte molim vas.....to je samo u filmovima...

kak si ti sa dečka na cijelonoćni seks
btw, onda sam i ja muško...:ne zna:

ombia
03.10.2009., 11:14
Ombia, pozdravljaju te Boris i Ozren.

:confused: a oni imaju smrdljivke? Ili ti tako zoves svoje lijevo i desno jaje?

ma nemoj, a o temi sa drugog sajta mogu komentirati kak želim,
Kažem gdje i što mislim, ako treba i dva put i na dva mjesta...a ako redarstvenici smatrajau da sam time poremetila poredak i ustroj, onda ne možemo tu ni o kuhanju, nego na gastronomiji :ne zna:

Bas i ne mozes. Prvo jer forumska pravila ne dozvoljavaju, drugo nije o.k. prenositi svadju na vise tema. Niti mislim da je fer.
I da, mozes generalno o preljubu i prevarenima ali ti si se konkretno obratila na odredjenu temu. To ne ide.

Aha, onak kroz paru :mig:
Moj laptop je sav bogec sfufljan od kuhinje. Skoro da se možeš najesti iz tastature

Imas bezicnu vezu? Mene to spasava da ne budem stalno online, iskljucila si opciju.

lana10
03.10.2009., 11:18
joj ombia...joj ombia....ts,ts,ts.

Ruana
03.10.2009., 11:22
:)
Cijenim iskrenost

Imas bezicnu vezu? Mene to spasava da ne budem stalno online, iskljucila si opciju.

Mene poslovi i bavljenje s djetetom i mužom spriječavaju da budem online :D
(inače nebih ni imala doma internet, čista zaraza)

ombia
03.10.2009., 11:30

Ne znam. Da se tako osjecam, rastala bih se. Ne bih koristila druge kao izgovor. No ti si i napisala i da se rastnane da ne bi bila s njim, pa onda nema veze.

:D

Ja nemam zvučnike :ne zna:
A neznam, hebe se tebi i s dvorištem... Ja sam skoro kasnila na posao danas.
Dok ja ovoj svojoj djeci (mužu i djetetu) pripremim za jesti i obući...

Savrsene ste.:) Meni decko spremi gablec, o.k. zaboravim ponjeti ujutro, pa se naljuti, prije toga muz kuhao cesto, o.k. i ja ako tko stigao....ja volim da me maze.

E da, javio se ljubi, rekla mu za koju firmu radim, kad se onomad sreli, firma jako poznata, on dosao pred zgradu, trazio portira da ga pusti i ajd nije me nasao u uredu jer sam bila na sastanku. Ostavio ceduljicu u uredu.:flop::flop::flop::rolleyes:

Psihopat. Stalker. Poslala sam mu poslije mail da mi se vise ne obraca i da ako me jos jednom kontaktira da cu ga prijaviti.
On mene danima pila sa 2-3 maila na dan o jebenoj kavi :mad:, pa javi da ide dva dana na put pa da ja to imam u vidu, pa sad na cedulji napise da ne ide na taj put i jel sam se odlucila kad ce kava u desetom i tako par puta na dan?!
a ja u uredu dnevno po 13 sati ili duze bez pauze, ne znam gdje mi je guzica gdje glava.:rolleyes:
Nije normalan ozbiljno mislim.
Hvala ti providnosti sto sam znala prekinuti, nisam moglam objasniti feeling u trbuhu ali mene feeling rijetko vara.

ombia
03.10.2009., 11:32
Mene poslovi i bavljenje s djetetom i mužom spriječavaju da budem online :D
(inače nebih ni imala doma internet, čista zaraza)

pa to i mislim, ovako se radije poigram sa macama i imam mira bozjeg u ostatku stana od te posasti :D
Internet moram imati zbog posla, kad sma bolesna radim od doma.:rolleyes: A i kupujem sve online, ne da mi se do ducana od klope do kozmetike.

ombia
03.10.2009., 11:41
administratore reka ti je guni sedan da me ne baniraš

Curke a tko je ova osoba? I vec je banirana. Ima netko pojma?

Citaj Ljubavnice. Citaj unatrag. Ali bolje citaj Vol.1 bolji je. Sve ce ti se samo kasti.:)

Ruana
03.10.2009., 12:17
Savrsene ste.:) Meni decko spremi gablec, o.k. zaboravim ponjeti ujutro, pa se naljuti, prije toga muz kuhao cesto, o.k. i ja ako tko stigao....ja volim da me maze.

E da, javio se ljubi, rekla mu za koju firmu radim, kad se onomad sreli, firma jako poznata, on dosao pred zgradu, trazio portira da ga pusti i ajd nije me nasao u uredu jer sam bila na sastanku. Ostavio ceduljicu u uredu.:flop::flop::flop::rolleyes:

Psihopat. Stalker. Poslala sam mu poslije mail da mi se vise ne obraca i da ako me jos jednom kontaktira da cu ga prijaviti.
On mene danima pila sa 2-3 maila na dan o jebenoj kavi :mad:, pa javi da ide dva dana na put pa da ja to imam u vidu, pa sad na cedulji napise da ne ide na taj put i jel sam se odlucila kad ce kava u desetom i tako par puta na dan?!
a ja u uredu dnevno po 13 sati ili duze bez pauze, ne znam gdje mi je guzica gdje glava.:rolleyes:
Nije normalan ozbiljno mislim.
Hvala ti providnosti sto sam znala prekinuti, nisam moglam objasniti feeling u trbuhu ali mene feeling rijetko vara.
:eek: Pa kak bi reagirala da te je zatekao u uredu?
Ali znaš, pratim to što pišeš o njemu kako te opet proganja i s tom kavom... i nekako mi ga žao jadnog :D

Curke a tko je ova osoba? I vec je banirana. Ima netko pojma?

:ne zna:
Neki zafrkant. Klikni na njega, pa pročitaj što je već sve nadrobio po forumu

ombia
03.10.2009., 12:29
:eek: Pa kak bi reagirala da te je zatekao u uredu?
Ali znaš, pratim to što pišeš o njemu kako te opet proganja i s tom kavom... i nekako mi ga žao jadnog :D[

Smjeskala bih se, uzela pod ruku, sve tiho i fino, izvela iz zgrade, pokazala osiguranju i rekla da je psihopat i da ga nikad nikad vise ne puste unutra i dala njegovo ime i prezime na listu, treba osobna da bi se uslo.
Mislim tamo se izmucili sa nekim inter. razgovorima ono puca mi glava, ulazim nosim si latte i taman da cu provjeriti mailove kad vidim poznati rukopis i citam.:mad: Da, njegovo ime od sad i je na listi osoba koje ne mogu uci u zgradu.

Zao ti ga? Daj ne zajebavaj me zenska. On ima jebe psihicke probleme. Zamisli da sam zaglavila s njim.:eek:

bingooo
03.10.2009., 12:31
Ali znaš, pratim to što pišeš o njemu kako te opet proganja i s tom kavom... i nekako mi ga žao jadnog :D

Ah...dobra dusica ova nasa Ruana.:D:rofl:

Meni samo nije jasno kako se to moze desiti jednoj Ombiji??

Bit ce da je to plod toga sto ona voli da ju maze i tetose....a to je automatski mamac za stalkere.

(Ombia nisam siguran da sam dobro skopcao...ti si razvedena i imas decka skojim zivis a ovaj stalker je ljubavnik kojeg pokusavas otkacit...ili??)

ombia
03.10.2009., 12:41

Meni samo nije jasno kako se to moze desiti jednoj Ombiji??

Bit ce da je to plod toga sto ona voli da ju maze i tetose....a to je automatski mamac za stalkere.

(Ombia nisam siguran da sam dobro skopcao...ti si razvedena i imas decka skojim zivis a ovaj stalker je ljubavnik kojeg pokusavas otkacit...ili??)

Ljubico, kako se tebi moze dogoditi da ne skuzis?:D Kako?! Jel Jupiter stajao nepovoljno? E pa jebada je to.:(

Prvo gore objasnjavas, pa nize navodis da nemas blage veze o istome.:cerek:

bingooo
03.10.2009., 12:53
[QUOTE=ombia;22875123]Ljubico, kako se tebi moze dogoditi da ne skuzis?:D Kako?!

Cudnije bi bilo da nekaj kuzim. (genetski, jebiga):rofl::rofl:

Prvo gore objasnjavas, pa nize navodis da nemas blage veze o istome.:cerek:

Opet nist' ne kuzim.:p:rofl:

ombia
03.10.2009., 13:24
Budem ja to tebi u ratama.:D
Gle sa lj. sam prekinula prije debelih godinu dana. Tip otisao iz zemlje. Pa se vratio. Pa me slucajno sreo Zvao prije, mailao ali nisam trzala), pa ulovio ko pit bull, a jebiga biti cu bezobrazna jer me tjera na to i unistiti ce sve lijepo sto smo imali.:rolleyes:

Gazda
03.10.2009., 13:28
:confused:

Boris je pauk. Ozren je patuljasti hrčak. Obitavaju mi pod prepucijem.

Ruana
03.10.2009., 13:30
Smjeskala bih se, uzela pod ruku, sve tiho i fino, izvela iz zgrade, pokazala osiguranju i rekla da je psihopat i da ga nikad nikad vise ne puste unutra i dala njegovo ime i prezime na listu, treba osobna da bi se uslo.
Mislim tamo se izmucili sa nekim inter. razgovorima ono puca mi glava, ulazim nosim si latte i taman da cu provjeriti mailove kad vidim poznati rukopis i citam.:mad: Da, njegovo ime od sad i je na listi osoba koje ne mogu uci u zgradu.

Zao ti ga? Daj ne zajebavaj me zenska. On ima jebe psihicke probleme. Zamisli da sam zaglavila s njim.:eek:

Ma kužim te :mig:
Al kad si ti njemu očito tako fatalna :rofl:
Moraš priznat da mu nije lako.

No, šalu na stranu, što je previše, previše je. Od takvih ljudi nikada neznaš što možeš očekivati, jer neznaju za granice

Ruana
03.10.2009., 13:37

:angel:
hihihi

milla karolina
03.10.2009., 14:56
@O. zapmati jednu stvar. možeš nekog voljeti do svemira i preko svemira, ali...ah mrzim to ali, shvatiš vremenom da možeš voljeti krivu osobu ...kad to shvatiš. onda si zrela osoba...

ombia
03.10.2009., 18:38
Boris je pauk. Ozren je patuljasti hrčak. Obitavaju mi pod prepucijem.

Mora da je taj hrcak mnogo patuljasti, onako sicusan.:rofl:

No, šalu na stranu, što je previše, previše je. Od takvih ljudi nikada neznaš što možeš očekivati, jer neznaju za granice

Aha.

@O. zapmati jednu stvar. možeš nekog voljeti do svemira i preko svemira, ali...ah mrzim to ali, shvatiš vremenom da možeš voljeti krivu osobu ...kad to shvatiš. onda si zrela osoba...

Ne. Zrela si kad napustis osobu za koju mislis da je pogresno da ju volis.
Nemoj meni o zrelosti, tako dugo dok cuvas poruke kojima bi ucijenila svoju ljubav i dok hodas s figama u dzepovima.

tea_33
04.10.2009., 00:40

onda sam ja glavna glumica :lol:
a ti si neki stariji il' mlađi:ne zna:

da znam ja neke koji ne mogu vise od 2 u 24 sata :D

ovo sam već negdje čula
:top:

milla karolina
04.10.2009., 08:32
Mora da je taj hrcak mnogo patuljasti, onako sicusan.:rofl:

Aha.

Nemoj meni o zrelosti, tako dugo dok cuvas poruke kojima bi ucijenila svoju ljubav i dok hodas s figama u dzepovima.

Draga, zrela si kad djecu i obitelj staviš na prvo mjesto i znaš unaprijed da bi oni patili više nego ti bila sretna sa svojom lj.
Draga, ima jedna curica koja ide svakodnevno na misu i moli Boga da mama i tata se pomire. Ne ide se igrati sa svojim prijateljicama već ide na misu. Ja to nikad ne bih priuštila zbog svoje lj. Ne, niti depriesiju niti nervozu želuca kroz koja djeca prolaze. Vidiš kak sam "balava" Radije da mir i sreća bude u obitelj neg da ja pijem kave s lj. Nema šanse.
Ne volim ga toliko.
Zrela osoba bi već trebala znati vagati u životu.
Nezrela samo sebe stave na vagu..
I mjeri svoju sreću...

AMDALMAT
04.10.2009., 08:42
[QUOTE=tea_33;22884777]onda sam ja glavna glumica :lol:
a ti si neki stariji il' mlađi:ne zna:

da znam ja neke koji ne mogu vise od 2 u 24 sata :D

Pitanje je jesam li se ja krivo izrazio ili si ti krivo svatila!!!!!!!!!
Viruj ti meni da ja mogu i više od dva puta,ali neuživam poslije ja u tome nego..........
I još nešto onaj prvi put je najbolji.... i moja teorija u praksi pije vodu , a to je jednom ali da traaaaaaajeeeee.....to voli svaka.... i da star sam,tako kaže moj šesnaestogodišnji sin,kojemu nedam da bude vani dalje od 23.:mad:

lana10
04.10.2009., 11:13
kako sam ja po difoltu, zločesta, nerazumljiva, ekscentrična...i još tome Peemesična (brojih nešto u kalendaru), zaključih da je forum zapravo kao izmišljen za mojeg voljenog supruga i voljenog ljubavnika, jer više ne moraju trpiti patetiku i sarkazam, nego ja kao branimir štulić proljetujem u listopadu i pišem grimove bajke, te se kvalitetno odfrustriram do susreta mi s mojim mi dragima....
pošto je danas nedelja evo vama predrage kurbe -preljubnice jednoga prigodnog vica

Dječak uleti u roditeljsku sobu i vidi svoju mamu na tati kako skače gore-dolje, gore-dolje.

Roditelji su odmah prestali i dok se majka oblačila dječak ju upita:

- Što ste ti i tata radili?

A majka mu objašnjava:

- Znaš sine, tata ti ima veliki trbuh pa se tu i tamo mama popne da ga pomogne tati izravnati...

- Pa mamice, uzalud trošiš svoje vrijeme. Kada si ti na poslu dolazi susjeda, klekne na koljena i

napuše ga opet natrag.

ombia
04.10.2009., 11:26
Draga, zrela si kad djecu i obitelj staviš na prvo mjesto i znaš unaprijed da bi oni patili više nego ti bila sretna sa svojom lj.
Draga, ima jedna curica koja ide svakodnevno na misu i moli Boga da mama i tata se pomire. Ne ide se igrati sa svojim prijateljicama već ide na misu. Ja to nikad ne bih priuštila zbog svoje lj. Ne, niti depriesiju niti nervozu želuca kroz koja djeca prolaze. Vidiš kak sam "balava" Radije da mir i sreća bude u obitelj neg da ja pijem kave s lj. Nema šanse.
Ne volim ga toliko.
I mjeri svoju sreću...

Gle, da je tebi zaista stalo do svega ovog gore, a pises da imas dobar brak i da ti u njemu nis ne fali - onda ne bi trazila kruha iznad pogace. Tako ja to vidim.:) A ovo o curici, ja sam molila boga da se moji rastanu davno prije nego se jesu.

A ljubavnika - meni ne djeluje uopce da ga volis.
Inace onu curicu bi roditelji trebali odvesti psihologu. Hitno. Molim te upozori ih na to.

Ti nisi stavila djecu i obitelj na prvo mjesto, sorry. Da jesi, ne bi varala. Jer saznati se moze, a djeca ce onda jace patiti nego da ste se vi mirno razveli, tek onda ce bruka po selu.
Gledaj, sve ja mogu shvatiti, ali tvoj stav i provokativno pisanje spram zakonitih a i prevarenih to probaviti ne zelim. Zato s tobom i komuniciram drugacije nego sa ostatkom cura u maltene slicnoj situaciji na ovoj temi. S time da one ne bi namjestale kalju ljubavniku, a ti bi.:flop:
Nemoj pliz onda Boga i obitelj u to, to dvoje nema nista sa tvojim igricama.

lana za vic :rofl:

medenany
04.10.2009., 12:15
I mjeri svoju sreću...

Slažem se :top:

milla karolina
04.10.2009., 16:05
@O, ovo je moja zadnja za tebe..Draga, ne znam tko je napisao da se podrazumjeva da voliš samo onoga s kim si u braku. Glupost. Ja na svoju sreću ili nesreću volim dva muškarca. Ne mogu biti u braku istovremeno s njima. Kažnjivo je a istovremeno nije baš ono..liberalno i ne znam koji bi muški na svijetu dozvolio da bude drugi odnosno prvi i da ga se dijeli. Možda ..nekad bili..možda bude bilo..hebe mi se...
Jel sva djeca moraju ići psihologu psihijatru da objasne da žele da roditelju budu zajedno. Svašta.Reci mi tu čarobnu forumuli kako to iz dječje glave izbiti.
Molim te reci...
I osim toga, ja sam ipak čovjek..i nekad bi i kruha i preko pogače..pa neće nitko od malo mrvica biti gladan...ama baš nitko...Pazit ću...jako jako...

tea_33
04.10.2009., 20:49
Pitanje je jesam li se ja krivo izrazio ili si ti krivo svatila!!!!!!!!!
Viruj ti meni da ja mogu i više od dva puta,ali neuživam poslije ja u tome nego..........

ali to si samo ti.....ili mozda većina, ali ne svi.....
moje iskustvo mi govori i kad ja kazem više ne mogu on bi jos i jos.....i tko onda uziva????
ako meni ne treba, a to sam i rekla i recimo uvjetno, ne uzivam čemu forsiranje? pretpostavljam zbog njegove zelje

I još nešto onaj prvi put je najbolji....

da bih se s riječi protivila :mig:

i moja teorija u praksi pije vodu , a to je jednom ali da traaaaaaajeeeee.....to voli svaka....

onda si naletio na podjednake, meni je gušt prvi puta brzinski

i da star sam,tako kaže moj šesnaestogodišnji sin,kojemu nedam da bude vani dalje od 23.:mad:

pa bas i nisi star osim ako ga nisi dobio s 40 :mig:

Slažem se :top:

da, ali samo ovako izvađeno iz konteksta

@mila, sorry, razumijem sto pises ali mi se čini s dosta gorčine

medenany
04.10.2009., 20:54
da, ali samo ovako izvađeno iz konteksta

Pa sa tim se slažem:ne zna:

tea_33
04.10.2009., 20:58
Pa sa tim se slažem:ne zna:

znam, ali kad pročitaš sve vidiš da i nije mislila baš tako

da, tako bi trebalo biti, ali uz sve dodatke to ne moze biti tako i nije.

xxxyz
04.10.2009., 22:03
Gle, da je tebi zaista stalo do svega ovog gore, a pises da imas dobar brak i da ti u njemu nis ne fali - onda ne bi trazila kruha iznad pogace. Tako ja to vidim.:) A ovo o curici, ja sam molila boga da se moji rastanu davno prije nego se jesu.

A ljubavnika - meni ne djeluje uopce da ga volis.
Inace onu curicu bi roditelji trebali odvesti psihologu. Hitno. Molim te upozori ih na to.

Ti nisi stavila djecu i obitelj na prvo mjesto, sorry. Da jesi, ne bi varala. Jer saznati se moze, a djeca ce onda jace patiti nego da ste se vi mirno razveli, tek onda ce bruka po selu.
Gledaj, sve ja mogu shvatiti, ali tvoj stav i provokativno pisanje spram zakonitih a i prevarenih to probaviti ne zelim. Zato s tobom i komuniciram drugacije nego sa ostatkom cura u maltene slicnoj situaciji na ovoj temi. S time da one ne bi namjestale kalju ljubavniku, a ti bi.:flop:
Nemoj pliz onda Boga i obitelj u to, to dvoje nema nista sa tvojim igricama.

lana za vic :rofl:

:top: Z sve kaj si napisala

a ja ću dodat i da su djeca (naravno ne u najmlađoj dobi) vrlo realna i svjesna svijeta u kojem žive. Ona mogu vidjet i razumjet ako se roditelji rastanu u relativno dobrim odnosima. I mislim da puno lakše podnesu rastavu, nego probleme doma, kojih su svjesni , koliko god ih mi skrivali od njih.

I da, psiholog je neophodan i djete treba odvest barem jednom, ono za svaki slučaj, da ti nije kaj promaklo. Iako su moja djeca izvrsno prihvatila to da se želim rastat, ipak ću mlađe (13 god) odvesti psihologu. Muči ga to kaj mm nije dobro prihvatio to kaj se hoću rastat, iako se odselio. I veli da mu je muka kad ga vidi natmurenog. I da mu se opće nejde k njemu. A mm veli da je mali šutljiv, ali tak je samo s njim. I zato sam dogovorila posjet kod psihologa, a prisutni ćemo biti svo troje.
Pa zar je bolje da djete vjeruje u bajke i ljubav do kraja života ili da se nauči nosit sa pogreškama i problemima u životu. :rolleyes:
I moja djeca ne mole Boga da se pomirimo. Mole boga da im i mama i tata budu sretni. A ja nisam bila već jako dugo.
I sad uživaju samnom gledajući me punu života, snage, sreće, ljubavi prema njima i prema sebi. :cerek:
Al naravno, to je samo moje mišljenje i moje iskustvo. :ne zna:

Gala88
04.10.2009., 22:58
Uf, nigdje nikoga. svi negdje drugdje brljave. neka, neka, mozda nekoj i padne koji seksic. ja na suhom do sutra :)
a onda ce ranom zorom sve poceti ispovjedati kako su se hm ovaj vikend....
:zzz:
laku noc

amazonka22
04.10.2009., 23:06
Uf, nigdje nikoga. svi negdje drugdje brljave. neka, neka, mozda nekoj i padne koji seksic. ja na suhom do sutra :)
a onda ce ranom zorom sve poceti ispovjedati kako su se hm ovaj vikend....
:zzz:
laku noc

Nemoras onda dugo cekati.A mozda nesto lijepo sanjas il nekoga

Eleonore
05.10.2009., 07:27
Ma mi muški i mlađi i stariji smo ti svi isti.Svi volimo svoje drage (supruge) ili djevojke,a isto gledamo da nešto sa strane potegnemo (sory na izrazu).

Ne postoje dva ista čovjeka, a kamo li da su svi muškarci isti. Niti su svi u sretnom braku, niti svi u sretnim brakovima varaju. Imam bliskog prijatelja koji je baš izrazito zgodan i ima prilike za švrljanje, ali voli svoju ženu i jednostavno smatra da bi puno više izgubio nego dobio da se upusti u avanturu.

a što se tiče seksa i tu poprilično lažemo.Činjenica da nakon što svršimo,mi gubimo volju za dalje i stvarno nam treba vrimena za drugu turu. A jebiga triba popušiti par cigareta,nešto popiti i tako......e sad tu stupate vi....pametnim maženjem,izazivanjem dođe se do još jedne ture...:). Eto,a što se tiče seksa cilu noć ili svršavanje (od strane muškarca) po nekoliko puta...ma dajte molim vas.....to je samo u filmovima...

Jako si me razočarao svojim postom. Ako si hetero, onda zaista nisi kompetentan da pričaš o tome kakvi su drugi muškarci u seksu. Iz vlastitog iskustva mogu reći da se muškarci prema svojim seksualnim sposobnosti drastično razlikuju - od onih koji nemaju nikakvu kontrolu ejakulacije, svrše prebrzo i treba im puno pauze između dvije ture (ili nema druge ture jer im se nakon prve prispava) i onih koji mogu duuuugo i koji mogu svršiti više puta u relativno kratkom roku.
Ne znam zašto ta silna potreba da se sve trpa u isti lonac? Po sistemu - ako ja nešto ne mogu, onda ne može nitko? :flop:

Ruana
05.10.2009., 07:46
Ne postoje dva ista čovjeka, a kamo li da su svi muškarci isti. Niti su svi u sretnom braku, niti svi u sretnim brakovima varaju. Imam bliskog prijatelja koji je baš izrazito zgodan i ima prilike za švrljanje, ali voli svoju ženu i jednostavno smatra da bi puno više izgubio nego dobio da se upusti u avanturu.

E takav je i moj lj. Nikada nitko za njega nebi rekao :D
Kad nije na poslu, sa svojom obitelji je. Svako veče ide spavati oko 22. Gotovo nikad ni na cugu ne ode s ekipom...
(samo ponekad radi malo prekovremeno :mig:)
Eto, mi se nismo ni najboljim prijateljima povjerili
Tako znamo pričati o tome svemu i kako smo se upustili... pa mi je rekao da ga je sad sram kako je do nedavno glasno osuđivao preljub i preljubnike i držao prodike nekom frendu :rolleyes:

Slažem se da ne treba generalizirati i trpati sve u nekakve iste okvire
Glupo mi je kad netko na nečiju priču napiše ne slažem se ili to ne može biti...
Samo zato što on to nije tako doživio ili nikada nebi tako nešto učinio.

Eleonore
05.10.2009., 08:00
E takav je i moj lj. Nikada nitko za njega nebi rekao :D
Kad nije na poslu, sa svojom obitelji je. Svako veče ide spavati oko 22. Gotovo nikad ni na cugu ne ode s ekipom...
(samo ponekad radi malo prekovremeno :mig:)
Eto, mi se nismo ni najboljim prijateljima povjerili

Ček, Ruana, jesam li ja krivo shvatila ili ti hoćeš reći da ja ne mogu tvrditi za svog frenda da je vjeran?

Ruana
05.10.2009., 08:07
Ček, Ruana, jesam li ja krivo shvatila ili ti hoćeš reći da ja ne mogu tvrditi za svog frenda da je vjeran?

Možeš li? :mig:

Eleonore
05.10.2009., 08:15
Možeš li? :mig:

Mogu. Pričamo o vrlo intimnim stvarima, on zna moju priču, zna koliko sam liberalna i ako bi ikome rekao, rekao bi meni. Znam za neke njegove flertove gdje je bio na vagi - učiniti to ili ne, ali jednostavno nije se odlučio preći tu crtu. Naime, nije da njega ne zanima kako bi bilo s drugom ženom, al boji se posljedica preljuba, a nije mu prijeko potreban jer je zadovoljan seksom sa ženom.
Ti ne vjeruješ da postoje vjerni ljudi? :ne zna:

Ruana
05.10.2009., 08:27
Mogu. Pričamo o vrlo intimnim stvarima, on zna moju priču, zna koliko sam liberalna i ako bi ikome rekao, rekao bi meni. Znam za neke njegove flertove gdje je bio na vagi - učiniti to ili ne, ali jednostavno nije se odlučio preći tu crtu. Naime, nije da njega ne zanima kako bi bilo s drugom ženom, al boji se posljedica preljuba, a nije mu prijeko potreban jer je zadovoljan seksom sa ženom.
Ti ne vjeruješ da postoje vjerni ljudi? :ne zna:

Mislim da se nismo razumjele

Naravno da postoje vjerni ljudi.
Samo kažem da je nezahvalno tvrdi za nekog drugog, kad često puta i sami sebe iznenadimo s nekim odlukama i porivima
Polazim od sebe naravno. Do nedavno sam sama za sebe bila sigurna da si nikad nebih dozvolila upustiti se u preljub. A gle me :ne zna:
Evo zašto se ja ne mogu povjeriti najboljoj prijateljici (za koju sam sigurna da me nebi osuđivala)- zato što je to u što sam se upustila prilično površno i bez nekakve perspektive ili namjera da neznam koliko potraje. I neče trajati. Ne ispunjava me baš toliko.
Suprug i ja gradimo kuću, planiramo imati još djece.... To je moj život
Preljub je više nekakav prolazni hir (u mom slućaju)

Eleonore
05.10.2009., 08:45
Samo kažem da je nezahvalno tvrdi za nekog drugog, kad često puta i sami sebe iznenadimo s nekim odlukama i porivima

Slažem se da nikad za drugu osobu ne možeš tvrditi nešto 100%, ali možeš 99%, valjda znaš koliko si blizak s nekim i koliko toj osobi možeš vjerovati.

Polazim od sebe naravno. Do nedavno sam sama za sebe bila sigurna da si nikad nebih dozvolila upustiti se u preljub.

Ja i ne tvrdim da taj moj frend nikad neće, to ni on sam ne može znati, ali on se još nije odlučio preći tu granicu. I lako moguće da nikad ni neće :ne zna:

Suprug i ja gradimo kuću, planiramo imati još djece.... To je moj život
Preljub je više nekakav prolazni hir (u mom slućaju)

Kužim ja to. I nikoga ne osuđujem, ni one kojima je preljub samo hir, ni one kojima je nešto ozbiljno, ni one koje preljub uopće ne zanima, svatko zna što mu odgovara. Puknem na generaliziranje - svi su muškarci isti. Ma nisu ni blizu.

Ruana
05.10.2009., 09:00
Slažem se da nikad za drugu osobu ne možeš tvrditi nešto 100%, ali možeš 99%, valjda znaš koliko si blizak s nekim i koliko toj osobi možeš vjerovati.

Ja i ne tvrdim da taj moj frend nikad neće, to ni on sam ne može znati, ali on se još nije odlučio preći tu granicu. I lako moguće da nikad ni neće :ne zna:

Kužim ja to. I nikoga ne osuđujem, ni one kojima je preljub samo hir, ni one kojima je nešto ozbiljno, ni one koje preljub uopće ne zanima, svatko zna što mu odgovara. Puknem na generaliziranje - svi su muškarci isti. Ma nisu ni blizu.

Eto vidiš, slažemo se.
Ni ja ne podnosim generaliziranje i potrebu za istim. Možda si tako ljudi pojednostavljuju stvari, ali nije ništa crno i bijelo

Eleonore
05.10.2009., 09:10
Ma ti si meni, Ruana, baš simpatična i ako o nečemu raspravljamo, to nije u neprijateljskom tonu. Možda zvučim nadrkano, a i jesam, jer mi je baš skočio tlak na onaj AMDALMAT-ov post.
Jebote, jel teško reći: JA ne mogu cijelu noć, JA ne mogu svršit više puta u jednom danu, JA varam ženu koju volim, umjesto SVI muškarci.....?

Ruana
05.10.2009., 09:23
Ma ti si meni, Ruana, baš simpatična i ako o nečemu raspravljamo, to nije u neprijateljskom tonu. Možda zvučim nadrkano, a i jesam, jer mi je baš skočio tlak na onaj AMDALMAT-ov post.

Meni danas sve nekako ravno, iako je ponedjeljak, jer radim cijeli dan (od 7 do 20) Tako je bilo i u petak i subotu. Samo mi je žao zbog djeteta jer sad se već noću budi i zove me :(
Veselim se vikendu. Od četvrtka ne radim :)

tea_33
05.10.2009., 09:35
:five: :grli:

ne zazivajte lošu vibru

bingooo
05.10.2009., 09:38
:five: :grli:

ne zazivajte lošu vibru

Ja bas htio napisat da su nesto sa teskim temama krenuli...sigurno je posni vikend bio.:D:rofl:

Jutro rospije...:cerek:

Ruana
05.10.2009., 09:38
Znaš Eli, jako sam ti zahvalna što si pokrenula ovu temu, da imam gdje istresti taj svoj skriveni kutak misli i osjećaja :o

Ruana
05.10.2009., 09:41
Nema loše vibre :D

Ah, sad smo i rospije
Daj, pa barem smo mi neopterećene žene
Ili, kaj znači rospija? :misli:

Gazda
05.10.2009., 09:57

Ah, sad smo i rospije

Niste rospije, nego drolje. Sportski tip. :D

Ako se pitate što je bolje, evo ranga, od boljeg prema lošijem

drolja
kurva
rospija

:D :D

tea_33
05.10.2009., 09:59
Znaš Eli, jako sam ti zahvalna što si pokrenula ovu temu, da imam gdje istresti taj svoj skriveni kutak misli i osjećaja :o

ja ću jutros samo reći kako svi moji planovi padaju u vodu i da je došao trenutak iskrenog razgovora s m. dalje više ne ide.

i da ne bude greške u koracima, nema nikakve veze s lj odlaskom.

bingooo
05.10.2009., 10:04

drolja
kurva
rospija

Dirty talk im svakako dobro dodje za dizanje radne temperature jutros...:rofl:

lana10
05.10.2009., 10:08
Dirty talk im svakako dobro dodje za dizanje radne temperature jutros...:rofl:

a ti si bio u kazni za vikend? :confused:

Ah, sad smo i rospije

lošu vibru zazivaju ljudi ako su takovi po difoltu,
ako ne razumiju što im se kaže,
ili jednostavno žele se osjećati jadno, ljuto ili kak već?

Dobro vam za mene hunjavičasto jutro (to mi nos curi od zločestoće, mora negdje van izać)

bingooo
05.10.2009., 10:11

Zato sam dobre volje odjutros:rofl:
Jutro i teb' rospijo.:cerek:

Ruana
05.10.2009., 10:16

drolja
kurva
rospija

Aha, znači bolje je imati suprugu drolju nego rospiju.... :misli:

Pa tak sam si i ja mislila, ali me iznenadilo da tako i jedan muškarac razmišlja :mig:

Gazda
05.10.2009., 10:19
Aha, znači bolje je imati suprugu drolju nego rospiju.... :misli:

Pa tak sam si i ja mislila, ali me iznenadilo da tako i jedan muškarac razmišlja :mig:

Nisu svi muški isti. :o :o

lana10
05.10.2009., 10:20
Zato sam dobre volje odjutros:rofl:
Jutro i teb' rospijo.:cerek:

a hvala lijepo, stavljaš me u najnižu klasu :o

tko će kom nego svoj svom:ne zna:

bingooo
05.10.2009., 10:26
a hvala lijepo, stavljaš me u najnižu klasu :o

tko će kom nego svoj svom:ne zna:

Ma pusti ti Gazdu...meni su rospije najvisa klasa.:cerek:

Ruana
05.10.2009., 10:26

lošu vibru zazivaju ljudi ako su takovi po difoltu,
ako ne razumiju što im se kaže,
ili jednostavno žele se osjećati jadno, ljuto ili kak već?

Dobro vam za mene hunjavičasto jutro (to mi nos curi od zločestoće, mora negdje van izać)

Znaš kak se veli, s kim se družiš takav si :rofl: :mig:

Ruana
05.10.2009., 10:28
Nisu svi muški isti. :o :o

Naravno, zato sam i napisala: jedan muškarac

Gazda
05.10.2009., 10:29
Naravno, zato sam i napisala: jedan muškarac

Trebam li objasniti svoje mišljenje?

lana10
05.10.2009., 10:33
Ma pusti ti Gazdu...meni su rospije najvisa klasa.:cerek:

zapravo tebe su učili skromnosti ili voliš SM/PS :k:

lana10
05.10.2009., 10:37
Znaš kak se veli, s kim se družiš takav si :rofl: :mig:

to si i ja svaki put pomislim, ali neda meni vrag mira iako mi nije žao :ne zna:
Obićno u životu vršim selekciju, pobacam to kao bezboj loptice i onda kak ivek kaže idemo dalje :cerek:

Da se samo malo okrznem o raspravljanje o vjerovanju
Ja dugo nisam mogla ispričati svojoj naj, naj, naj prijateljici o Lj., jednostavno bilo me sram :rolleyes:, zašto? jer su moji stavovi bili puno kručiji, drugačiji i kaj, sve se mjenja, sve prolazi...niš nije nezamjenjivo...

Eleonore
05.10.2009., 10:40
Ja bas htio napisat da su nesto sa teskim temama krenuli...sigurno je posni vikend bio.:D:rofl:

:top: Točno, nisam vidjela Lj 4 dana, a to mi je gornja granica koliko mogu bez njega. Četvrti dan postanem agresivna :Snajper: Sad smo bili na kavi, pa sam zeru bolje, a sutra ću na topic doći nasmijana :D

Znaš Eli, jako sam ti zahvalna što si pokrenula ovu temu, da imam gdje istresti taj svoj skriveni kutak misli i osjećaja

:cerek: Baš mi je drago. Čudilo me da nema teme prikladne za nas udane ljubavnice. Nit se meni da razglabati na nekoj temi o moralnosti preljuba, niti mislim da spadamo na Ljubavnice.

ja ću jutros samo reći kako svi moji planovi padaju u vodu i da je došao trenutak iskrenog razgovora s m. dalje više ne ide.

Što se desilo, Tea?

Ruana
05.10.2009., 10:49
Trebam li objasniti svoje mišljenje?

Ako imaš potrebu možeš.
Tu nitko ništa ne mora. :)

Ruana
05.10.2009., 10:53

Sretno Teica :)

Gazda
05.10.2009., 10:53
Ako imaš potrebu možeš.
Tu nitko ništa ne mora. :)

Doslovna interpretacija..pitanje je bilo "zanima li TEBE moje mišljenje?". :D

Nema veze. Drolje ftw. :top:

Ruana
05.10.2009., 10:55
Doslovna interpretacija..pitanje je bilo "zanima li TEBE moje mišljenje?". :D

Iskreno, meni je ovo drolje grozan izraz. bljak

Gazda
05.10.2009., 10:57
Iskreno, meni je ovo drolje grozan izraz. bljak

Ovisi na šta te asocira.

Eleonore
05.10.2009., 10:59

Što za tebe znači "drolja"?

Ruana
05.10.2009., 11:00
Ovisi na šta te asocira.

Na neku tamo jadnicu koja se j*** s kim stigne
Radodajku

Gazda
05.10.2009., 11:03
Što za tebe znači "drolja"?

Žena koja se voli jebat, ima kriterije, ali ne podliježe uobičajenim moralnim vrijednostima već ima svoje ja. Naravno, uobičajena definicija drolje je ovo što Ruana kaže, no ja tu riječ ovdje koristim slično kao što američki crnci reperi koriste izraz "nigga" - dekonstrukcijski. :D

Ruana
05.10.2009., 11:10
Žena koja se voli jebat, ima kriterije, ali ne podliježe uobičajenim moralnim vrijednostima već ima svoje ja. Naravno, uobičajena definicija drolje je ovo što Ruana kaže, no ja tu riječ ovdje koristim slično kao što američki crnci reperi koriste izraz "nigga" - dekonstrukcijski. :D

Ajd, dobro ak je tak.
Nije meni važno kako se netko izrazi, već kako zaista misli.

Eleonore
05.10.2009., 11:13

Ok, reperu, onda ću ja tebe od milja zvati Prcko (tako ja zovem niske jebače :D )

Ruana
05.10.2009., 11:15
Da se samo malo okrznem o raspravljanje o vjerovanju
Ja dugo nisam mogla ispričati svojoj naj, naj, naj prijateljici o Lj., jednostavno bilo me sram :rolleyes:, zašto? jer su moji stavovi bili puno kručiji, drugačiji i kaj, sve se mjenja, sve prolazi...niš nije nezamjenjivo...

Kak je reagirala tvoja prijateljica dok si joj rekla?
Se iznenadila?

bingooo
05.10.2009., 11:21
Ok, reperu, onda ću ja tebe od milja zvati Prcko (tako ja zovem niske jebače :D )

Prcko i drolje...(ah, koji bi to harem bio):rofl:

Eleonore
05.10.2009., 11:28
Prcko i drolje...(ah, koji bi to harem bio):rofl:

Vid' stvarno, baš dobro zvuči, ko neki bend :D Zamišljam Gazdu kako repa, a mi oko njega plešemo kao Lokice (za one koje se sjećaju te plesne grupe iz bivše YU :D )

Ruana
05.10.2009., 11:39
Vid' stvarno, baš dobro zvuči, ko neki bend :D Zamišljam Gazdu kako repa, a mi oko njega plešemo kao Lokice (za one koje se sjećaju te plesne grupe iz bivše YU :D )

"Prcko i drolje" band :lol:

:trio: :gitara: :trio:

tea_33
05.10.2009., 11:40
"Prcko i drolje" band :lol:

:trio: :gitara: :trio:

jebem vas blesave danas :rolleyes:

baš mi je drago sto su lake teme na repertoaru :mig:

Gazda
05.10.2009., 12:01
Alo, groupies :mig:

Eleonore
05.10.2009., 12:10
Uteko nam Prcko :crta:

Eleonore
05.10.2009., 12:14
Spora sam. Vratio se Prcko :cerek:

Gazda
05.10.2009., 12:23
Žene moje, bolje biti droca i tom slično nego pakati i biti osa ko na prevarenima...i još se čude što su prevarene
ja ne znam što njima nije prvokocacij..ja napišem da je bolje da muški više voli neg žena muško..i odmah provokacija..
Evo i tu ću napisati ..
najbolje je je kad muški voli više ženski i amen i allah..

Šuti i mrdaj guzicom u ritmu.

Eleonore
05.10.2009., 12:37

:lol: Gazda Prcko se uživio :cerek:

milla karolina
05.10.2009., 13:21

...jel solo ili u dublu..

Gazda
05.10.2009., 13:32
...jel solo ili u dublu..

Ovisi kolika je :D

milla karolina
05.10.2009., 13:37
Ovisi kolika je :D

misliš guza..ahaa...a ja o ritmu...

Eleonore
05.10.2009., 13:50
Što je moj život miran i lijep od kad se ne tučem po komšiluku.... :)

AMDALMAT
05.10.2009., 13:56
Eleonora!!!! hm,nisi vidila ljubavnika četiri dana....eto....a ti po meni.....
Baš mi i nije bila namjera dizati nikome živce...sory...
Eto,priznajem ti da si u pravu i da više znaš...
Iako bi logičnije bilo da me kudi netko od muškaraca sa foruma.....
hetero nisam...viruj mi...
generalizirao sam nekad kao i svi mi,ali s vrimenom čovik odraste....znaš ono za političare: svi su lopovi ili za žene sve su kurve itd....
Tea !!!
Na brzake je ludilo .... mmmmmmmmm .....ajme što ste mi napravili....sad nesmim reći da to svi volimo...

Ruana
05.10.2009., 14:09
Ajd i ja ću reči, ako ne svi al onda većina nas voli taj kratki, slatki nabrzaka, neplanirani, usputni.... :cerek:

Gazda
05.10.2009., 14:37
Ajd i ja ću reči, ako ne svi al onda većina nas voli taj kratki, slatki nabrzaka, neplanirani, usputni.... :cerek:

...freestylin' :afro:

Gala88
05.10.2009., 20:40
trebam se samo malo ispuhati pa kome se ne cita neka preskoci

koji dan. nista se ekstra nije desilo, nema straha. meni je samo dosta ovakvih dana. dragoga nigdje. mislim na muza :D covjek radi. puno. a ja doma sama s dvoje djece. cijeli vikend, i sto da mu kazem? ne radi... :ne zna: a kad on ne radi, ja radim. isto puno. i opet nista od bracnog zivota. nije stvar seksa. seksamo se mi skroz dobro...kad se napokon vidimo... meni fali malo drustvo moga muza.
ljubavnik. ni priblizno zamjena. ovdje ce se sa mnom sloziti sve koje zagovaraju teoriju - dobar brak + lj. lj je za malo seksa koji mi fali. nije mi drustvo. malo me je danas razocarao. mozda mi je to i zaokruzilo danasnji dan, ali biti cu dovoljno iskrena da kazem da mozda stvarno previse ocekujem od njega s obzirom na nas stil druzenja. trebalo mi je danas malo topline. a od njega ni t. pa sam otisla na kavu s prijom i zajedno s njom raspravljala o nasim tuznim zivotima. nije mi puno pomoglo. malo ipak je, covjeku je lakse kad vidi da nije jedini jadan, bas sam grozna.
enivej. ovakvi dani me stvarno dotuku. budem za nista, bilo bi najbolje da se jutros nisam niti trudila pojaviti na poslu jer sve sto sam radila se moze slobodno opisati kao kontraproduktivno. samo ne znam kako da tu pricu prodam sefu pa da me pusti na vrijeme kad me uhvati ovakva zuta minuta. ma koja minuta, zuti vikend plus jos ponedjeljak!
ima jedna dobra stvar - bila u teretani i ispucala sav jad iz sebe. posjetila frizerku. ako sam vec jadna, mizerna i bezvoljna a onda cu bar dobro izgledati :mad:

hvala na paznji

ombia
05.10.2009., 20:47
Bok curke :) ima neki sazetak? Zast je milla banirana?
Ja drolje ne volim, ali kuchke da. Eto moj dopirnos. odoh dalje zobati grozdje i susiti nokte.:D

ombia
05.10.2009., 20:50

koji dan. nista se ekstra nije desilo, nema straha. meni je samo dosta ovakvih dana. dragoga nigdje. mislim na muza :D covjek radi. puno. a ja doma sama s dvoje djece. cijeli vikend, i sto da mu kazem? ne radi... :ne zna: a kad on ne radi, ja radim. isto puno. i opet nista od bracnog zivota. nije stvar seksa. seksamo se mi skroz dobro...kad se napokon vidimo... meni fali malo drustvo moga muza.
l
hvala na paznji

Treba li vam nuzno ta lova koju tolikim radom zaradi? Bi li mogli sa malo manje te love nekih 20% manje i zajednickim vikendima? Cisto kao ideja.:ne zna:

Ruana
05.10.2009., 21:01

ljubavnik. ni priblizno zamjena. ovdje ce se sa mnom sloziti sve koje zagovaraju teoriju - dobar brak + lj. lj je za malo seksa koji mi fali. nije mi drustvo. malo me je danas razocarao. mozda mi je to i zaokruzilo danasnji dan, ali biti cu dovoljno iskrena da kazem da mozda stvarno previse ocekujem od njega s obzirom na nas stil druzenja. trebalo mi je danas malo topline. a od njega ni t. pa sam otisla na kavu s prijom i zajedno s njom raspravljala o nasim tuznim zivotima. nije mi puno pomoglo. malo ipak je, covjeku je lakse kad vidi da nije jedini jadan, bas sam grozna.
enivej. ovakvi dani me stvarno dotuku. budem za nista, bilo bi najbolje da se jutros nisam niti trudila pojaviti na poslu jer sve sto sam radila se moze slobodno opisati kao kontraproduktivno. samo ne znam kako da tu pricu prodam sefu pa da me pusti na vrijeme kad me uhvati ovakva zuta minuta. ma koja minuta, zuti vikend plus jos ponedjeljak!
ima jedna dobra stvar - bila u teretani i ispucala sav jad iz sebe. posjetila frizerku. ako sam vec jadna, mizerna i bezvoljna a onda cu bar dobro izgledati :mad:

hvala na paznji

Potpuno te razumijem. I ja sam u istoj situaciji, ali s puno večom dozom optimizma.
Evo sad sam maloprije došla s posla (a radila od 7), dijete i mm već spavaju. On se naradi svaki dan i brzo zaspi uglavnom. Dobro je da te trenutke što uspijemo pohvatati zajedno nastojimo što bolje i kvalitetnije iskoristiti.
I tak, vikend nam je bio koma oboma, naradili se, ali se zato veselimo sljedećem, jer smo od četvrtka slobodni :)
Idem sad počistit kuhinju, pod tuš i pričekati da vešmašina opere.
Eto i kaj da se zamaram i jaučem... uvijek mislim pozitivno i uglavnom mi je dobro :)

A moj lj.... hmm neznam kad ću ga moči smjestiti u raspored ovaj tjedan. Možda i ne :ne zna:

Ombi, pitaš za Milu. Odi čitaj prevarene. Tamo je opet zagustilo danas

Gala88
05.10.2009., 21:05
Treba li vam nuzno ta lova koju tolikim radom zaradi? Bi li mogli sa malo manje te love nekih 20% manje i zajednickim vikendima? Cisto kao ideja.:ne zna:

mijenjala bih sutra 20% svoje i njegove place za zajednicke vikende. na zalost, nije opcija. ili radis ili ne radis to sto radimo :ne zna:
svoj posao planiram mijenjati jer me previse iscrpljuje, fizicki i psihicki, ali ne tako brzo. kad jos neke stvari rijesim, sad mi treba dobra placa. jos cca godinu dana. njegov ce ostati problem jer on zaista dosta putuje i nema neku drugu dobru alternativu

ombia
05.10.2009., 21:19
Ruana hvala :), citala sam sad, znas milla je zasluzila ban. Potpuno bezukusno provocira.
Gala - ne znam koja je struka, ja sam imala dobro drzavno mjesto, nedavno promijenila jer mi treba novac i sto reci 13 sati u komadu bez pauze su normala :rolleyes: i nisu to sati u kojima surfam ili ne znam listam akte, nego sati jurnjave po sastancima, pricam u pola sata na cetiri jezika i zavrti mi se, velika lova se okrece u firmi i zaista se greske skupo placaju. O.k. zivotno iskustvo ali da je naporno jest u tri p.m.

Ruana
05.10.2009., 21:46
Ruana hvala :), citala sam sad, znas milla je zasluzila ban. Potpuno bezukusno provocira.
Gala - ne znam koja je struka, ja sam imala dobro drzavno mjesto, nedavno promijenila jer mi treba novac i sto reci 13 sati u komadu bez pauze su normala :rolleyes: i nisu to sati u kojima surfam ili ne znam listam akte, nego sati jurnjave po sastancima, pricam u pola sata na cetiri jezika i zavrti mi se, velika lova se okrece u firmi i zaista se greske skupo placaju. O.k. zivotno iskustvo ali da je naporno jest u tri p.m.

Ajme, svaka ti čast na sposobnosti :s
Zaista, divim ti se
I eto, kaj da se žalim, pa nije meni loše. Sad sam u nekoj napornijoj fazi života kad stalno nešto stvaramo, gradimo, malo si sama zakompliciram s jedne strane :o... i guram :)
I svak je kovač svoje sreće, ne?
Gala, nedaj se :mig:

Gala88
05.10.2009., 21:52
Ajme, svaka ti čast na sposobnosti :s
Zaista, divim ti se
I eto, kaj da se žalim, pa nije meni loše. Sad sam u nekoj napornijoj fazi života kad stalno nešto stvaramo, gradimo, malo si sama zakompliciram s jedne strane :o... i guram :)
I svak je kovač svoje sreće, ne?
Gala, nedaj se :mig:

nedam se...... sutra opet u teretanu. :rofl:

ombia
05.10.2009., 21:58
Nemas mi se sto diviti Ruana, ja sam bila natjerana bolescu u obitelji na promjenu posla. Meni je bilo dobro gdje sam i bila, jesam i tamo radila puno, ali nije stres bio ovoliki.:rolleyes: Ne, bilo je nebo i zemlja i bransa i sve.
I sad sam jako umorna i kao na godinu imam 40 radnih dana godisnjeg i ma kako mi je to izgledalo wow, sad znam zasto daju toliko. Ne bez vraga.
Ulovila se jedan dan da nisam stigla na wc preko 8-9 sati, tuzno da. Samo smo sibali iz sastanka u sastanak, ludilo da ljudi tako izdrze 20 godina a da ne sagore. Ja mislim odraditi dok ne stanem malo na noge i onda adio.
A vidjela sam i na stolu dvije kolegice sredstva za smirenje neka i rekle su navikni se, i ti ces to ako hoces prezivjeti. :flop:

I znas - imas pravo reci da ti je naporno. Neciji tudji stres ne umanjuje to tvoje pravo. Drzi se.:)

Ruana
05.10.2009., 21:59
nedam se...... sutra opet u teretanu. :rofl:

Ja si ove zime neču moći priuštiti teretanu :(
faking recesija kod mene doma
Ništ, budem si motala šal oko glave i na trčanje

Gala88
05.10.2009., 22:08
Ja si ove zime neču moći priuštiti teretanu :(
faking recesija kod mene doma
Ništ, budem si motala šal oko glave i na trčanje

seks je besplatan :D

trosis kalorije
skupljas kondiciju
sretan muz
sretan ljubavnik
iiiiii sretna ti

Ruana
05.10.2009., 22:18
Nemas mi se sto diviti Ruana, ja sam bila natjerana bolescu u obitelji na promjenu posla. Meni je bilo dobro gdje sam i bila, jesam i tamo radila puno, ali nije stres bio ovoliki.:rolleyes: Ne, bilo je nebo i zemlja i bransa i sve.
I sad sam jako umorna i kao na godinu imam 40 radnih dana godisnjeg i ma kako mi je to izgledalo wow, sad znam zasto daju toliko. Ne bez vraga.
Ulovila se jedan dan da nisam stigla na wc preko 8-9 sati, tuzno da. Samo smo sibali iz sastanka u sastanak, ludilo da ljudi tako izdrze 20 godina a da ne sagore. Ja mislim odraditi dok ne stanem malo na noge i onda adio.
A vidjela sam i na stolu dvije kolegice sredstva za smirenje neka i rekle su navikni se, i ti ces to ako hoces prezivjeti. :flop:

I znas - imas pravo reci da ti je naporno. Neciji tudji stres ne umanjuje to tvoje pravo. Drzi se.:)

Takve ljude volim koji se hoće i znaju trgnuti i zapeti kad treba, a ne samo kukati i stajati u mjestu, žaliti zbog loše sudbine.
E pa ništa ne pada s neba. Ni novac, a bogme ni sreća
Gala, i na tebe tu mislim u pozitivnom. Naradiš se i ti i suprug, ali znate i zašto :)

Ombi, da nisi ni pomišljala na nekakve tabletice! Zakopaš se za cijeli život s tim dok jednom počneš trošiti. Nikakva korist.

Ruana
05.10.2009., 22:23
seks je besplatan :D

trosis kalorije
skupljas kondiciju
sretan muz
sretan ljubavnik
iiiiii sretna ti

:rofl::cerek::rofl:
oh, kako je ovo istina, baš je

evo, vešmašina odrondala svoje, idem to potrpat u sušilicu
iiiiiiiiii provjerit dal mm čvrsto spava ili ipak ne spava :mig::o

Gala88
05.10.2009., 22:27
:rofl::cerek::rofl:
oh, kako je ovo istina, baš je

evo, vešmašina odrondala svoje, idem to potrpat u sušilicu
iiiiiiiiii provjerit dal mm čvrsto spava ili ipak ne spava :mig::o

joj, ljubomorna sam.
idem ja zvrcnit moga, vidit di je i kad misli posjetiti zenicu
da mu bar cujem glas :cerek:

pozdrav!

tea_33
05.10.2009., 23:14
joj, ljubomorna sam.
idem ja zvrcnit moga, vidit di je i kad misli posjetiti zenicu
da mu bar cujem glas :cerek:

pozdrav!

a ja nista :(

sama kako god okreneš:rolleyes:

Eleonore
06.10.2009., 06:29
hetero nisam...viruj mi...

Hehehehe, a što si, ako nisi hetero? Ili ne znaš što znači hetero? :)

Crodra
06.10.2009., 07:21
Hej preljubnice!
Ne znam da li samo još nisam u toj fazi kao i vi, možda neću ni biti ali me zanima, ali meni je nekak nespojivo da svoju ljubav dijelim, ili da preformuliram - sretna ona u braku, sretan ja, a međusobno smo isto sretni zajedno. To mi nekak djeluje zadovoljavanje mrvicama, traženje dobro u lošem ... no kako sam tu vidio stvarno dubokih rasprava, znam da me pratite o čemu vam pričam.
Jesam li ja ipak presenzibilan, preposesivan, ipak možda opterećen s tim da moram biti jedini na tom planu. Promijeni li se to s vremenom ili postoje možda trenuci težine u životu koji nas do toga dovedu? jer mi je to ipak na neki način snižavanje kriterija prema samom sebi.
Također, ja sam stavova "oštrih rezova" tako da niti prakticiram niti prihvaćam prelazne faze kao npr. "ona me voli, ali njega još uvijek voli i treba joj vremena" - ili jesi ili nisi. Ne radi se samo o sexu, to čak je sporedno, nego sveukupno u paketu. I ne priznam tu objašnjenja sa nekakvim navikama kao npr. s njim je već 10 godina pa nemre preko noći izbrisati osjećaje, jer tu bi se ja onda pital zašto je onda već na mene naletila. A tek ne prihvaćam nekakve argumente djece, kredita, stana ... Ljudi ne bi trebali miješati osjećaje prema djeci na način da vole njega kao njega samo jer je on otac djeci.
Tu naravno, nisam vas htio uvrijediti, nego otvoreno pitati o tome, jer ja ipak gledam drugačije i tako se s tim nosim odnosno ne nosim.

sex-addict
06.10.2009., 07:49
@ Crodra

Evo čitam tvoj post po drugi put..

probaću još jednom, da skužim što u stvari pitaš :confused:

Kad dođu žene, one će valjda shvatiti od prve :D

Crodra
06.10.2009., 07:57
Pitanje je i bilo za žene, a naravno i za one koji ih razumiju pa da objasne i meni, dakle kao i tebi :mig:

baader
06.10.2009., 08:08
Štovani CROdra, evo i ja par puta pročitah post ali nikako da pohvatam što pjesnika muči i što je pjesnik htio reći? Skužih samo da se ne slažeš s nama i to poštujem. Al detalji su mi, a ima ih, u magli. Znaš, dosta loše i zbrčkano pišeš, pismenost ti nije jača strana, možda je to, nije bed. Probaj malo sažetije, konkretnije - možda te lakše shvatimo. :kokice:

tea_33
06.10.2009., 08:17
Štovani CROdra, evo i ja par puta pročitah post ali nikako da pohvatam što pjesnika muči i što je pjesnik htio reći? Skužih samo da se ne slažeš s nama i to poštujem. Al detalji su mi, a ima ih, u magli. Znaš, dosta loše i zbrčkano pišeš, pismenost ti nije jača strana, možda je to, nije bed. Probaj malo sažetije, konkretnije - možda te lakše shvatimo. :kokice:

pročitala sam jednom i to površno

čini mi se da zeli cijeli paket, nista polovično. il' moja il' ničija :mig:

Hej, kao grom iz vedra
neba da me stigne
bol sada raznosi mi sve.

Strah da sam sam
moju dušu sada truje
noć s tobom odnosi mi sve.

Stojim ko pred
ikonom - k´o da molim
moja ili ničija
ja te volim.
Daj mi malo ljubavi,
barem malo
nemoj,ne ostavljaj me.

´Ko, ´ko je taj
što tvoje srce meni krade
znam, sad je jači od mene.

Ja, ja sam grešnik
koji svoje grijehe plaća
ej,neću znati bez tebe.

nije cajka, al' nije ni daleko :D

MalenaMu
06.10.2009., 08:34
Crodra koliko sam ja uspjela shvatiti ti si ušao u vezu sa ženom koja ima obitelj (muža i djecu) i to se sa tvoje strane pretvorilo u nešto više. Želiš da ostavi njega i bude sa tobom -"želiš sve u paketu". Ako sam te dobro razumjela.

Ja imam dečka dugo i imam LJ ali mi ne pada na pamet da ostavim svog dečka. Između LJ i mene je definitivno fantastičan sex ali i razumijevanje, razgovor i pažnja koju si međusobno pružamo. Naravno da smo se i emotivno vezali. Nije to sex za jednu noć i onda zaboraviš. No opet nije toliko duboko da smo spremni biti skupa.

Koliko shvaćam tvoje pitanje je - da li je ok da osjećaš puno više za tu osobu s kojom si i da želiš da ona bude samo tvoja? Naravno da je to ok i da je normalno ali možda osjećaji nisu obostrani. Ako je za tebe preteško biti u takvoj vezi gdje ju moraš dijeliti a ona ne želi/ne može/nije spremna biti samo tvoja možda trebaš razmisliti da li si spreman nastaviti sa ovim što imate ili krenuti u neki drugi život.

Nadam se da nisam skrenula sa teme i da nisam previše zakomplicirala.

Ruana
06.10.2009., 08:42
Bok ljudeki :D

E Tea, lijepo te je čitati raspjevanu :mig:

Crodra, dobrodošao. :) Samo ti nas čitaj i dalje pa ćeš znati
Možda. A mopžda i ne.
Neke stvari jednostavno moraš iskusiti da bi znao kako je i zašto...
Badava teoretiziranje...
Kao da netko ko se nikada nije posexao pita da mu se objasni kako je to
Ili netko ko nije rodio hoće znati točno kako je rađati (prirodnim putem, uh)

tea_33
06.10.2009., 08:53
Bok ljudeki :D

E Tea, lijepo te je čitati raspjevanu :mig:

Crodra, dobrodošao. :) Samo ti nas čitaj i dalje pa ćeš znati
Možda. A mopžda i ne.
Neke stvari jednostavno moraš iskusiti da bi znao kako je i zašto...
Badava teoretiziranje...
Kao da netko ko se nikada nije posexao pita da mu se objasni kako je to
Ili netko ko nije rodio hoće znati točno kako je rađati (prirodnim putem, uh)

a ti bi se svađala? :mig:

sinoć sam se ispucala i danas :trio:

Codru ja već duze vrijeme čitam, ali nikako ne shvaćam. :ne zna:
ni sto zeli od (bivše)zene ni od ljubavnice, a ni sto sebi zeli

Eleonore
06.10.2009., 09:01
Mene zanima kako funkcioniraju brakovi jednog muškarca sa više žena. Recimo, šeik od Katara po svijetu vodi svoju drugu od tri supruge, lijepu i obrazovanu. Ona se druži sa drugim suprugama državnika, nije samo figura koja ide iza njega pognute glave. Kako ona doživljava taj četverostruki brak?Kad muškarac ima više supruga, tu ne možemo pričati o vjernosti i ljubavi prema samo jednoj, zar ne? Ali eto, u nekim kulturama je i to normalno, svijet je malo veći od našeg malog sela, zar ne?
Crodra, što ti misliš?

Ruana
06.10.2009., 09:13
a ti bi se svađala? :mig:

:confused: ha??
:misli:

agenda
06.10.2009., 09:14
ja sam stavova "oštrih rezova" .

Ako sam te dobro razumjela,pod tim "ostrim rezovima" se podrazumjeva,da kad ti srce zakuca brze za nekim a da to nije tvoj trenutni partner,odmah prekidat brak/vezu i dalje sa novim partnerom!
Lijepo je sve to teoretski tako,no u zivotu je najmanje upravo takvih situacija.
I vidi vraga,uopce nije lose da je tako.
Zamisli kad bi se tako svako malo seljkali iz jedne veze u drugu.Nebi bilo bas lijepo.
Ponekad neki brak/veza upadnu u krizu,koja stvara prostora i mogucnost da ti se svidi netko drugi. No za kratko vrijeme se otrijeznis i uvidis da je tvoj partner ipak bolji i tebi miliji.A da postupis bez razmisljanja i odma ga otkantas,zazalio bi jako brzo.
Nista nije onako,kako se cini na prvi pogled,zato treba jako dobro razmisliti i ostaviti si vremena da vidis sta i kako.
Tako da taj "ostri rez" moze biti posljedica naivnosti i ne promisljen,a moze biti jako odmjereno i na pravom mjestu povucen.

Jutro gresniici :cerek: :kava:

Crodra
06.10.2009., 09:15
...
čini mi se da zeli cijeli paket, nista polovično. il' moja il' ničija :mig:
...
Tako je, i ne mogu to posve razumijeti, dakle zato pitam vas koji sebe dijelite na različite strane. Na svim planovima - od svakodnevice, sexa,...
Crodra koliko sam ja uspjela shvatiti ti si ušao u vezu sa ženom koja ima obitelj (muža i djecu) i to se sa tvoje strane pretvorilo u nešto više. Želiš da ostavi njega i bude sa tobom -"želiš sve u paketu". Ako sam te dobro razumjela.

Da, dobro si razumijela, čak i pogodila. Samo nisam ja nju našao da ju nekom preotmem, nego se osjećam izigranim jer kao samo mene voli, ali s njim joj je sve u životu lijepo od kada ima mene. E, pa ne može tako! :mad:

Ja imam dečka dugo i imam LJ ali mi ne pada na pamet da ostavim svog dečka. Između LJ i mene je definitivno fantastičan sex ali i razumijevanje, razgovor i pažnja koju si međusobno pružamo. ...
Dakle, ti definitivno kod mene ne prolaziš.
Mene zanima kako funkcioniraju brakovi jednog muškarca sa više žena. Recimo, šeik od Katara po svijetu vodi svoju drugu od tri supruge, lijepu i obrazovanu. Ona se druži sa drugim suprugama državnika, nije samo figura koja ide iza njega pognute glave. Kako ona doživljava taj četverostruki brak?Kad muškarac ima više supruga, tu ne možemo pričati o vjernosti i ljubavi prema samo jednoj, zar ne? Ali eto, u nekim kulturama je i to normalno, svijet je malo veći od našeg malog sela, zar ne?
Crodra, što ti misliš?
Pa tu je i onaj faktor ravnopravnosti. Dakle, dok se sexa sa prvom ženom, ne mora se skrivati od druge i treće u smislu da to one ne znaju. Dakle, nijedna nije inferiorna.
Ja sebe kao osobu defintivno ne smatram javnim dobrom, pa da se na taj način širim na različite strane odnosno kod svakog po nešto gdje mi padne prilika, a za uzvrat očekujem isto to.
Dakle, ne mogu s jednom imati obitelj, s drugom ljubav, s trećom posao pomiješan osjećajima, s četvrtom ugodnu sportsku rekreaciju ... jednostavno sam takav. Dakle, valjda je to nešto što želim u paketu. Sve dajem, ali sve i tražim i to u jednoj osobi. Ajmo nazvat - obrnuto od djece cvijeća (nemam niš protiv njih, svatko zna svoje)

agenda
06.10.2009., 09:23
Crodra, što ti misliš?

Eto oni su dokaz da ljudi mogu voljet vise osoba odjednom.A i dokaz da zena ne mora biti ljubomorna ako nije jedina u njegovom zivotu.
Sve mi se cini da je stvar u odgoju i kulturi u kojoj zives.
To je kod njih normalno i nema mjesta nekim izcudjavanju,i osudjivanju.
Kao sto je kod nas "normalno" da muz luta,izlazi svaku noc,pije,ne vodi brigu o djeci jer su djeca zenina,kocka,pa i udari zenu(ma nije htjeo,isprovocirala ga :D) ali sve to se ipak moze podnijet,jer stas, moras trpjeti.Ali,eto ne vara je i dobro je.Ono,svatko ima svoje mane pa tako i taj muz,ali zamisli susjedu njen vara,jadna ona :rofl:

Crodra
06.10.2009., 09:23
Ako sam te dobro razumjela,pod tim "ostrim rezovima" se podrazumjeva,da kad ti srce zakuca brze za nekim a da to nije tvoj trenutni partner,odmah prekidat brak/vezu i dalje sa novim partnerom!
Lijepo je sve to teoretski tako,no u zivotu je najmanje upravo takvih situacija.
I vidi vraga,uopce nije lose da je tako.
Zamisli kad bi se tako svako malo seljkali iz jedne veze u drugu.Nebi bilo bas lijepo.
Ponekad neki brak/veza upadnu u krizu,koja stvara prostora i mogucnost da ti se svidi netko drugi. No za kratko vrijeme se otrijeznis i uvidis da je tvoj partner ipak bolji i tebi miliji.A da postupis bez razmisljanja i odma ga otkantas,zazalio bi jako brzo.
Nista nije onako,kako se cini na prvi pogled,zato treba jako dobro razmisliti i ostaviti si vremena da vidis sta i kako.
Tako da taj "ostri rez" moze biti posljedica naivnosti i ne promisljen,a moze biti jako odmjereno i na pravom mjestu povucen.

Jutro gresniici :cerek: :kava:

Mnogi mi kažu da mi je do svega u životu previše stalo, pa tako valjda i do ljubavi. To me i troši, ali tolerirajući suprotno svom stavu isto čovjeka troši. To može zvučati posesivno, ali nisam taj tip. No, neka granica postoji. Ne mogu dijeliti sve do svake mjere.

MalenaMu
06.10.2009., 09:28
Tako je, i ne mogu to posve razumijeti, dakle zato pitam vas koji sebe dijelite na različite strane. Na svim planovima - od svakodnevice, sexa,...

Da, dobro si razumijela, čak i pogodila. Samo nisam ja nju našao da ju nekom preotmem, nego se osjećam izigranim jer kao samo mene voli, ali s njim joj je sve u životu lijepo od kada ima mene. E, pa ne može tako! :mad:

Dakle, ti definitivno kod mene ne prolaziš.

Pa tu je i onaj faktor ravnopravnosti. Dakle, dok se sexa sa prvom ženom, ne mora se skrivati od druge i treće u smislu da to one ne znaju. Dakle, nijedna nije inferiorna.
Ja sebe kao osobu defintivno ne smatram javnim dobrom, pa da se na taj način širim na različite strane odnosno kod svakog po nešto gdje mi padne prilika, a za uzvrat očekujem isto to.
Dakle, ne mogu s jednom imati obitelj, s drugom ljubav, s trećom posao pomiješan osjećajima, s četvrtom ugodnu sportsku rekreaciju ... jednostavno sam takav. Dakle, valjda je to nešto što želim u paketu. Sve dajem, ali sve i tražim i to u jednoj osobi. Ajmo nazvat - obrnuto od djece cvijeća (nemam niš protiv njih, svatko zna svoje)

Mislim da si se onda zapetljao u priču u kojoj ti nije mjesto! :(
Neka ti iduća izabranica bude slobodna cura!

agenda
06.10.2009., 09:30
Mnogi mi kažu da mi je do svega u životu previše stalo, pa tako valjda i do ljubavi. To me i troši, ali tolerirajući suprotno svom stavu isto čovjeka troši. To može zvučati posesivno, ali nisam taj tip. No, neka granica postoji. Ne mogu dijeliti sve do svake mjere.

Dok covjek groznicavo trci,trazec ono sta bi on,taj cilj mu je sve dalji i dalji.
Toliko zurec neces prepoznat one male usputne znakove koji pokazuju pravi smjer. A mozda si svoj cilj i prosao,no nisi ga vidio.
Tko jako puno trazi i ocekuje,stalno je nezadovoljan i uvijek mu nesto fali.
Stani,prvo budi sa sobom na cistu,prvo usreci sam sebe,pa tek onda podji dalje.Ne zanosi se da neka zena nosi kljuceve tvog sretnog zivota.

MalenaMu
06.10.2009., 09:36
Dok covjek groznicavo trci,trazec ono sta bi on,taj cilj mu je sve dalji i dalji.
Toliko zurec neces prepoznat one male usputne znakove koji pokazuju pravi smjer. A mozda si svoj cilj i prosao,no nisi ga vidio.
Stani,prvo budi sa sobom na cistu,prvo usreci sam sebe,pa tek onda podji dalje.Ne zanosi se da neka zena nosi kljuceve tvog sretnog zivota.

:top::s:top::s:top::s:top::s

Gazda
06.10.2009., 09:41

Isusatiboga, samo na forumu imaš jedno 67 pičaka koje su otvorile topic "di su normalni dečki" i koje su slobodne, a ti baš ubodeš udatu. Pa da si pingvin i nalaziš se u tvornici frižidera, ti bi se sjeo na termoakumulacionu. Pobogu. :D

Ruana
06.10.2009., 09:44

Joj oprosti, ja nisam odmah skužila da si ti u "zabranjenoj" vezi.
Daj piši sažetije i jasnije, da te se bolje razumije.

Kako si se uopće upustio u vezu sa zauzetom, ako imaš tako jasne stavove?
I šta ti je ona rekla? Jel ti dala do znanja u početku što ona očekuje/ne očekuje i što ti možeš (ne)očekivati od toga?
To je jako važno u startu definirati

Crodra
06.10.2009., 09:57
Mislim da si se onda zapetljao u priču u kojoj ti nije mjesto! :(
Neka ti iduća izabranica bude slobodna cura!
Radim na tome. No, čovjeka usput nešto i zadesi, a onda sam ja taj koji iz svega pokušava onako kako bi htio da bude i onda to naravno zna završiti i razočaranjem.
...
...
Ali isto tako je to ono što nas u životu tjera naprijed. Ne postoji situacija da sve je u životu dobro i onda je tako kako je i ostajem zadovoljan. Ja uvijek hoću još, odnosno više i jače.
Isusatiboga, samo na forumu imaš jedno 67 pičaka koje su otvorile topic "di su normalni dečki" i koje su slobodne, a ti baš ubodeš udatu. Pa da si pingvin i nalaziš se u tvornici frižidera, ti bi se sjeo na termoakumulacionu. Pobogu. :D
Ima nešto i u tome. Nisam pehista, pa ne bi baš sjeo na termoakumulacionu, ali bi definitivno imao osjećaj da sjedim u frižideru koij ne hladi dovoljno dobro i onda ga pokušao popraviti. I popravljal bi ga dok ili ne počne hladiti kako meni paše ili dok ne krepa totalno. Svjestan sam da ljudima znam biti i kompliciran i iscrpljujuć.
Joj oprosti, ja nisam odmah skužila da si ti u "zabranjenoj" vezi.
Daj piši sažetije i jasnije, da te se bolje razumije.

I šta ti je ona rekla? Jel ti dala do znanja u početku što ona očekuje/ne očekuje i što ti možeš (ne)očekivati od toga?
To je jako važno u startu definirati
Nisam u zabranjenoj, ali bio sam. I bio sam opet - eto opet se dogodilo - pa na kraju lagano kopčam da je to sve isto. Tak da nemam nikakvih više detalja, iako ih imam pregršt. Možda treći put ili koji poslije puta počnem razmišljati kao i vi i pomiriti se s time da uzmem što mi se nudi a ne samo kako bih ja htio.

Gazda
06.10.2009., 10:03
Frajeru, na krivom si topicu..tu su ti udane čuče. Imaš ogromnu gomilu potencijalnih topica na usamljenim srcima, recimo. A tam su i mlađe. :E :rofl:

Ruana
06.10.2009., 10:05
Radim na tome. No, čovjeka usput nešto i zadesi, a onda sam ja taj koji iz svega pokušava onako kako bi htio da bude i onda to naravno zna završiti i razočaranjem.

Ali isto tako je to ono što nas u životu tjera naprijed. Ne postoji situacija da sve je u životu dobro i onda je tako kako je i ostajem zadovoljan. Ja uvijek hoću još, odnosno više i jače.

Ima nešto i u tome. Nisam pehista, pa ne bi baš sjeo na termoakumulacionu, ali bi definitivno imao osjećaj da sjedim u frižideru koij ne hladi dovoljno dobro i onda ga pokušao popraviti. I popravljal bi ga dok ili ne počne hladiti kako meni paše ili dok ne krepa totalno. Svjestan sam da ljudima znam biti i kompliciran i iscrpljujuć.

Nisam u zabranjenoj, ali bio sam. I bio sam opet - eto opet se dogodilo - pa na kraju lagano kopčam da je to sve isto. Tak da nemam nikakvih više detalja, iako ih imam pregršt. Možda treći put ili koji poslije puta počnem razmišljati kao i vi i pomiriti se s time da uzmem što mi se nudi a ne samo kako bih ja htio.

Ma koji treći put?
Ti baš želiš biti u takvoj vezi?
I da, u takvim vezama se uzima koliko se nudi i daje koliko se može dati, bez nekakvih velikih planova i očekivanja.
Za neke ljude u tome i jest draž :mig:

Ruana
06.10.2009., 10:06
Frajeru, na krivom si topicu..tu su ti udane čuče. Imaš ogromnu gomilu potencijalnih topica na usamljenim srcima, recimo. A tam su i mlađe. :E :rofl:

A tu smo stare? :D

I vidiš da njega privlače zauzete

MalenaMu
06.10.2009., 10:07
Svjestan sam da ljudima znam biti i kompliciran i iscrpljujuć.

Mislim da nisi kompliciran već izgubljen.
Kao što ti je agenda rekla : Stani,prvo budi sa sobom na cistu,prvo usreci sam sebe,pa tek onda podji dalje!

To je definitino najbolji savjet koji sam pročitala u zadnje vrijeme! :p:p:p

Gazda
06.10.2009., 10:09
A tu smo stare? :D

Tamo su MLAĐE od vas. To ne definira koliko ste vi mlade ili stare. :p

Eleonore
06.10.2009., 10:13

Evo, ovo sam te i ja htjela pitati. Ako si čovjek od oštrih rezova, zašto odmah nisi odrezao "Ne, hvala" i odbio se upustiti u vezu s udanom? I vidim spominje se nešto druga, treća.... jesi li još uvijek s onom ženom za koju si tvrdio da ju muž i svekrva zlostavljaju ili je neka nova u igri?

Crodra
06.10.2009., 10:20
Nisam. Tu sam došao pitati, dakle oporbu. :top:
Mislim da nisi kompliciran već izgubljen.
Kao što ti je agenda rekla : Stani,prvo budi sa sobom na cistu,prvo usreci sam sebe,pa tek onda podji dalje!
To je definitino najbolji savjet koji sam pročitala u zadnje vrijeme! :p:p:p
To je nešto što si pokušavam u glavi zacrtati, no valjda imam peh. Već sam prvo počel gledat jel potencijalna nosi prsten :bonk: no i to je često varka.
Evo, ovo sam te i ja htjela pitati. Ako si čovjek od oštrih rezova, zašto odmah nisi odrezao "Ne, hvala" i odbio se upustiti u vezu s udanom? I vidim spominje se nešto druga, treća.... jesi li još uvijek s onom ženom za koju si tvrdio da ju muž i svekrva zlostavljaju ili je neka nova u igri?
Očito me to prati. Što je najgore, u glavi sam još s onom koju si tu spomenula (:cerek: zapamtila si). No, velim, očito ja djelujem na način - kad me zadesi, onda ne puštam nego pokušavam iz toga postići onako kako bih ja htio.

Kod sebe uočavam da me žene najčešće privlače raznolikošću i sposobnošću, što najčešće ispada da su nesretno udane sa najširim spektrom tematika. Bez omalovažavanja, ali ove "slobodne" kaj im je jedino u životu briga se sredit i izać van, a preko tjedna samo otić na posao i vratiti se doma, su mi nekako prejednostavne i preprazne. Pa ni u njima onda ni ne vidim da bi mogle nešto više od toga. A očito mi treba baš takvo nešto. To mi je valjda karma.

Ruana
06.10.2009., 10:23
Kod sebe uočavam da me žene najčešće privlače raznolikošću i sposobnošću, što najčešće ispada da su nesretno udane sa najširim spektrom tematika. Bez omalovažavanja, ali ove "slobodne" kaj im je jedino u životu briga se sredit i izać van, a preko tjedna samo otić na posao i vratiti se doma, su mi nekako prejednostavne i preprazne. Pa ni u njima onda ni ne vidim da bi mogle nešto više od toga. A očito mi treba baš takvo nešto. To mi je valjda karma.

A da si potražiš neku samohranu majku? :cerek:

Gazda
06.10.2009., 10:31
Ti, frajeru, ne želiš sreću. Eto.

Crodra
06.10.2009., 10:33
A da si potražiš neku samohranu majku? :cerek:

A gle, možda si i na taj način u pravu. Problem nas "zrelih" ili bar nas kojima se u životu izdogađalo nešto više nego ostalima je to, što smo nekad toliko zasićeni predrasudama da više niš ne valja, ne znamo što hoćemo, a ustvari jako dobro znamo ali nam se ipak zadesi.

tea_33
06.10.2009., 10:39
Ne znam da li samo još nisam u toj fazi kao i vi, možda neću ni biti ali me zanima, ali meni je nekak nespojivo da svoju ljubav dijelim, ili da preformuliram - sretna ona u braku, sretan ja, a međusobno smo isto sretni zajedno. To mi nekak djeluje zadovoljavanje mrvicama, traženje dobro u lošem ... no kako sam tu vidio stvarno dubokih rasprava, znam da me pratite o čemu vam pričam

nisu ti to faze, samo se ljudi razlikuju. svi smo drukčiji i trazimo ljubav na različite načine. treba prepoznati sto zelis i tim se voditi.
razmisli kakvu osobu zelis od sebe i ne zaljubljuj se na prvu :mig:
ima jos koka u kokošinjcu (na neke skače pijetao, na neke ne :lol:)

Crodra, što ti misliš?

ma to je čisti sex!
znas li ti da svaka od zena ima drugu ulogu u tom "braku"?

:confused: ha??
:misli:

misli si.....šalim se
ja samo plešem cijeli dan

Ja sebe kao osobu defintivno ne smatram javnim dobrom

osobno, ne dijelim se....znam čija sam i kome pripadam. sve ostalo je nebitno. i ta osoba mi daje snagu da izdrzim.
ali sve je to stvar sklopa u glavi.
ti si se rastao iz kojeg razloga?

ajd ni ti ne pizdi........znas da su udane provjerene :p

MalenaMu
06.10.2009., 10:43
A gle, možda si i na taj način u pravu. Problem nas "zrelih" ili bar nas kojima se u životu izdogađalo nešto više nego ostalima je to, što smo nekad toliko zasićeni predrasudama da više niš ne valja, ne znamo što hoćemo, a ustvari jako dobro znamo ali nam se ipak zadesi.

Crodra totalno je glupo tako razmišljati! :mad::mad::mad:
Meni se dogodilo toliko toga u životu što ne želim nikome da se desi pa ne podcjenjujem ljude već svima dam šansu. :mad::mad::mad:
Možda si prekritičan, možda narcisoidan a možda tražiš na krivim mjestima. :mad::mad::mad:

Uostalom, ako vidiš da veza u kojoj jesi (obično zabranjena) ne funkcionira, zašto i dalje nastavljaš biti u toj vezi??? Voliš biti žrtva ili???

Opusti se malo, uživaj s muškim društvom, pronađi sebe pa će se ostalo složiti!
Nitko nije idealan i nitko ti neće odgovarati niti 100%, niti 90%, niti 80%.

Glupo je na život gledati tako na crnjaka, mislim osim ako voliš biti žrtva!!!

Gazda
06.10.2009., 10:50
ajd ni ti ne pizdi........znas da su udane provjerene :p

Kako za koga. Šta će njemu udana?

Ruana
06.10.2009., 10:51

Joj što ga ti kompliciraš :rolleyes:
Reci jednostavno: što smo stariji i zreliji, to su nam kriteriji veći
To je normalno :)

sex-addict
06.10.2009., 10:52
ontopic

Jučer sam bio kod ljubavnice.. Dočekala me u trenirci, nekaj bezveze, popili kavu, mazili se..

I kad je skinula trenirku, a ispod..

Crni kurvasti čipkasti korzetić, sa crvenim mašnicama sa halterima (i na njima, po crvena mašnica :D) ..

Crne najlonke, al one prave za haltere - dakle, samo fini najlon, BEZ gume :s

I visoke štikle..

Ja kao stari najlon i čipka fetišist, naravno sam poludio.. Mislim da mi je kurac na čelu izrastao isti tren, kad sam ju snimio :kava:

Jebote, diže mi se na poslu, kad se sjetim :eek:

Eleonore
06.10.2009., 10:54
Kod sebe uočavam da me žene najčešće privlače raznolikošću i sposobnošću, što najčešće ispada da su nesretno udane sa najširim spektrom tematika.

To sam već uočila kod tebe, da te jako privlačilo da spašavaš tu svoju udanu koja ne želi biti spašena.

tea_33
06.10.2009., 10:54
Kako za koga. Šta će njemu udana?

:azdaja: i :bonk:

mozda neke stvari i dođu tamo gdje trebaju.

Joj što ga ti kompliciraš :rolleyes:
Reci jednostavno: što smo stariji i zreliji, to su nam kriteriji veći
To je normalno :)

i za to ne moras bit ni ozenjen ni udana.

Ruana
06.10.2009., 10:56
ontopic

Jučer sam bio kod ljubavnice.. Dočekala me u trenirci, nekaj bezveze, popili kavu, mazili se..

I visoke štikle..

Čekaj malo, dočekala te u trenirci i sa štiklama na nogama :confused:

Gazda
06.10.2009., 10:56
:azdaja: i :bonk:

Šta? Pa ak je udana, puno je manja šansa da će im golubovi zobat rižu na Gornjem gradu, ne?

tea_33
06.10.2009., 10:57
ontopic

I kad je skinula trenirku, a ispod..

Crni kurvasti čipkasti korzetić, sa crvenim mašnicama sa halterima (i na njima, po crvena mašnica :D) ..

Crne najlonke, al one prave za haltere - dakle, samo fini najlon, BEZ gume :s

I visoke štikle..

Ja kao stari najlon i čipka fetišist, naravno sam poludio.. Mislim da mi je kurac na čelu izrastao isti tren, kad sam ju snimio :kava:

Jebote, diže mi se na poslu, kad se sjetim :eek:

čisto da se malo pohvališ :rolleyes:

Gazda
06.10.2009., 10:57
Čekaj malo, dočekala te u trenirci i sa štiklama na nogama :confused:

:rofl: Fuj. :D

tea_33
06.10.2009., 10:58
Šta? Pa ak je udana, puno je manja šansa da će im golubovi zobat rižu na Gornjem gradu, ne?

mislila sam da mu izbije taj višak razmišljanja iz glave :rolleyes:

a sto ima na Gornjem gradu?

agenda
06.10.2009., 13:20

Khmm,khmm ...sorry,malo sam se zagrcnula :D

Ovako,sve mi se cini da ti sebi dajes jako visoku ulogu u zeninom zivotu.
Mislim zene u datom momentu,jer ti sebe vidis kao spasitelja ZENA,pazi to ZENA,a ne zene.
Zar to nije malo prpotentno ??? Jebo te,ako za svog zivota spasimo i pomognemo jednu osobu (bez obzira na spol,godine) ima da budemo sretni,a ti vec znas kako bi ti najradje uzimao zene koje od svojih problema neznaju kud ce,pa onako junacki kao superman se nakon sto joj poslozis zivot u idealu,odleprsas u noc sa onim blagim osmjehom na usnama :D

E vidis,ne ide to ni tako ,kako ti zamisljas. Ne mozes ti nikom zivot slagat kako ti mislis da je za njega najbolje.

A da budes prijatelj toj zeni??? Onako cisto kao dobar slusac,jos ako joj i tvoji savjeti godi,zasto ne? Bez da trazis nju u cjelini za svoja dobra djela

Hahahah smjesan mi je tvoj stav.
Ukratko receno bi to zvucalo ovako; Ajmo zene u problemima navaliteeee,rjesavam vase probleme,zivot vam dovodim u harmoniju,pokazujem vam put ka sreci a vase je samo,da mi budete partnerica jedno vrijeme,dok ja ne zakljucim da sam vam sredio zivot u koji mozete dalje same :rofl::rofl::rofl:

tea_33
06.10.2009., 13:21
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............

di su svi nestali :confused:

modovi prošvrljali i svi se razbjezali :lol: