PDA

View Full Version : Sex u moru tips'n'tricks!

Mutavac™
18.06.2009., 09:10
Da vas cujem...

Iskustva sa istim. Jeste probali ili ne? Korisni savjeti. Sve sto vam padne na pamet vezano uz temu.

Hvala :s

ZgSash
18.06.2009., 09:13
izbjegavaj morske jezeve i brodske puteve

prasac_genije
18.06.2009., 09:21
Dobro je, ali na malom brodu (kajić, batela ...) je puno bolje. Samo ga jednom "gurneš" dalje sve samo radi :D

gorsky
18.06.2009., 09:38
kaići i ino brodovlje su priča za sebe, ali pješčane plaže ...:mig:

...predvečerje kada moja omiljena plaža postepeno pusti (ljudi se pakiraju za doma) s dragim idem do dubine gdje on može klečati na pjeskovitom dnu, a morska površina nas reže negdje u pola prsiju. Prisustvo nekolicine ljudi na obali podiže ti uzbuđenje, ali dovoljno su daleko da jedino mogu vidjeti zaljubljeni par kako se ljube.

Ja mu sjedim u krilu obujmljujući nogama njegov struk.

Pogled iz uvale je pogled prema pučini, otvorenom moru ... nigdje ničega sve tamo do Italije (koja se ne vidi, ali ja znam daje ona 70-ak milja dalje).

Također je dobro: on sve isto kao i prije, a ja mu okrenuta leđima, izvijena (guza i prsa vani), noge ispred mene - skupljene. Moje rukama oslonjene na njegova bedra, a njegove oko mog struka ... pa i kat iznad i kat ispod.

Uglavnom su mi iskustva s te plaže najbolja, premda je bilo i nekih ranijih iskustava na manje lijepim mjestima, koja su tehnički bila veća fora, ali feeling nije bio ni upola kao prethodno opisano.

Eto!

leptirica 2
18.06.2009., 09:41
Ne valja,nema veze sa guštom ni ičim sličnim,totalno neki čudan osjećaj:ne zna:

virtuelni rad
18.06.2009., 09:44
Sex u moru bezveze, sex na moru na nekoj jahti, e to je vec ludilo:top:

The_Forbiden
18.06.2009., 09:57
Lal, niste normalni :D

4fun
18.06.2009., 10:01
zvuci puno bolje na papiru nego u stvarnosti. :D ali ajd, nije za baciti zbog nekih drugih faktora :D

zeljko_ri
18.06.2009., 10:06
Sex u moru bezveze, sex na moru na nekoj jahti, e to je vec ludilo:top:

To je sasvim točno, samo teško se mogu uspoređivati jer sex u moru je prihvatljiv siromašnijima a sex na nekoj jahtici je za malo bogatije :D

virtuelni rad
18.06.2009., 10:16
To je sasvim točno, samo teško se mogu uspoređivati jer sex u moru je prihvatljiv siromašnijima a sex na nekoj jahtici je za malo bogatije :D
Neko ko je skroz siromasan (a ne zivi na moru), njemu je i sex u moru mastarija:D

abcdee
18.06.2009., 10:18
za seks u moru moras imati snage u nogama jer inace ce sve ici u pm:lol:

div
18.06.2009., 10:40
prvo i najvažnije...
obavezno dobro pazit da joj se ne izgubi badić, jer mogu ispast gadni problemi (valjda pratite topic o izgubljenom badiću u moru)...:rofl:

i da... svoje gaće nabit preko glave na vrat, da se ne izgube... :zubo:

virtuelni rad
18.06.2009., 10:44
prvo i najvažnije...
obavezno dobro pazit da joj se ne izgubi badić, jer mogu ispast gadni problemi (valjda pratite topic o izgubljenom badiću u moru)...:rofl:

i da... svoje gaće nabit preko glave na vrat, da se ne izgube... :zubo:

da da, ovo obavezno paziti:lol::lol::lol::lol:

leptirica 2
18.06.2009., 10:46
za seks u moru moras imati snage u nogama jer inace ce sve ici u pm:lol:
Teško je protiv sile teže:lol:
Da ne spominjem glup osječaj ko da mi se morski krastavac približava,a ne kitač:eek:

€uro
18.06.2009., 10:52
samo ni slucajno u dubini jednom kad se nisam utusio hehe,a necu da prestanem...:kava:

florijan31
18.06.2009., 10:57
treba paziti ak vam je partnerica korpulentnija da zabunom kita ne pojebete :D

gorsky
18.06.2009., 11:59
samo ni slucajno u dubini jednom kad se nisam utusio hehe,a necu da prestanem...:kava:

zato ja volim plićake. nek su njemu nogu čvrsto na zemlji :)

mišica27
18.06.2009., 12:39
Ne valja!:( Kao da ulazi drotkefa a ne kita!:D

Kao maštarija odlično, ali realizacija.....nula bodova!

prasac_genije
18.06.2009., 13:21

Jezivo koji opis :cerek::rofl:

leptirica 2
18.06.2009., 16:48

Imaš pravo,evo ti ruka:Pivo:

Nica
18.06.2009., 18:13
Meni je super i seks na brodici i seks u moru.....

........i seks na klupi, i seks na stolu, i seks u autu, i seks u kinu, i seks u krevetu, i seks pored kreveta, i seks pod tušem, i seks u šumi, i seks u kućici domaćih na stadionu......

Arashi
18.06.2009., 18:17
Meni je super i seks na brodici i seks u moru.....

........i seks na klupi, i seks na stolu, i seks u autu, i seks u kinu, i seks u krevetu, i seks pored kreveta, i seks pod tušem, i seks u šumi, i seks u kućici domaćih na stadionu......

a...sex u jarku?sex u šumici?sex na livadi?

Nica
18.06.2009., 18:24
a...sex u jarku?sex u šumici?sex na livadi?

Seks u šumi sam spomenula, livade uglavnom i jesu u šumi, a što se jarka tiče tome i služe tri točkice :mig:

Iako mi se čini da jarak nisam probala :misli:

virtuelni rad
18.06.2009., 19:18
......i seks na klupi, i seks na stolu, i seks u autu, i seks u kinu, i seks u krevetu...

Mozes li malo da pojasnis kako izgleda sex u kinu :lol:

Nica
18.06.2009., 19:26
Mozes li malo da pojasnis kako izgleda sex u kinu :lol:

Izaberi nepopularni film i/ili nepopularni termin, sjedni u zadnji red i radi što želiš...
Ja nisam birala film, već je tako ispalo pa da nam novac ipak bude dobro uložen...

Iako nisam probala ove nove Cinestare, premale su dvorane...

cutiee
18.06.2009., 19:33
Na lufticu,ja ispred njega,okrenuta mu ledima,valovi nas lagano ljuljaju i skrivaju istovremeno...savrseno... :)

Skrewdriver
18.06.2009., 20:29
kratko traje jer se ljepši spol nakon nekog vremena počinje žaliti na neugodnost zbog nagrizanja morske soli koja prodire u tu "rupicu"...

Endimion17
19.06.2009., 00:32
Da, da. Samo u filmovima. Morska sol grize, a pijesak izbrusi. Voda je nikakvo mazivo, i ispire ono prirodno podmazivanje. Ali tko voli, nek izvoli.

crumble
23.06.2009., 09:41
Da vas cujem...

Iskustva sa istim. Jeste probali ili ne? Korisni savjeti. Sve sto vam padne na pamet vezano uz temu.

Hvala :s

nemoj prakticirat ako neznas plivati ili si tek naucio...heheheheh
i ako ti je treba kao miss piggy i velicinom, tezinom i izgledom :rofl:

Ero Dero
23.06.2009., 11:23
Obavezno nadjite nesto za sto cete se drzati. Plutaca npr. ;)