PDA

View Full Version : Učiteljski fakultet - Petrinja

guerriera
30.07.2007., 11:14
jel itko od vas zna išta za ispit kod Majhuta (ili Mikića) u Petrinji (Medijska kultura)? Odslušala sam to jos 2003., a nikako da se usudim otići na ispit jer su ga razvikali kao najgori na cijelom faksu, a meni mrsko učit... :o

ivuschka
30.07.2007., 20:25
jel itko od vas zna išta za ispit kod Majhuta (ili Mikića) u Petrinji (Medijska kultura)? Odslušala sam to jos 2003., a nikako da se usudim otići na ispit jer su ga razvikali kao najgori na cijelom faksu, a meni mrsko učit... :o

kod Mikića moraš znat onu njegovu skriptu napamet ( Film i drugi mediji ), sve. jadno, al tako je. Nekad se potrefe lakša pitanja, nekad teža, ja sam redovni bila u zgb , pa smo imali još i pitanja iz seminara i predavanja, plus odgledane filmove. ( još uvijek ga nisam dala, napisala diplomski, a nisam dlaa medijsku LOL , ne da mi se učiti to :) ) Vanredni vjerojatno trebaju samo skriptu. A Majhut je gori, sestra se mučila s njim godinu dana isto u Petinji, on je tražio onu cijelu enciklopediju filma. ma luđaci, obadva:D
lagano, knjigu u ruku, i proštudiraj to, bu jednom ušlo u glavu. sretno ! ( u istim smo g...pa te shvaćam ):D

bimbi
30.07.2007., 21:15
kod Mikića moraš znat onu njegovu skriptu napamet ( Film i drugi mediji ), sve. jadno, al tako je. Nekad se potrefe lakša pitanja, nekad teža, ja sam redovni bila u zgb , pa smo imali još i pitanja iz seminara i predavanja, plus odgledane filmove. ( još uvijek ga nisam dala, napisala diplomski, a nisam dlaa medijsku LOL , ne da mi se učiti to :) ) Vanredni vjerojatno trebaju samo skriptu. A Majhut je gori, sestra se mučila s njim godinu dana isto u Petinji, on je tražio onu cijelu enciklopediju filma. ma luđaci, obadva:D
lagano, knjigu u ruku, i proštudiraj to, bu jednom ušlo u glavu. sretno ! ( u istim smo g...pa te shvaćam ):D

ne mogu virovat, kod nas u splitu je to jedan od najlakših ispita, većina nas je iz prve položila, s tim da sam ja učila svega 2-3 dana....

guerriera
31.07.2007., 13:03
mamma mia, kakva enciklopedija?? ja imam samo onu debilnu knjigu s hrpom nejasnih formulacija, pravopisnih i gramatičkih grešaka i pokojom jugoslavenskom riječi od Mikića! Čekam da ga netko ubije, da umre prirodnom smrću ili da mi kaže cijenu ispita... :no:
kako je to žalosno što nas jedan takav besmisleni ispit (ili sam ja propustila onaj dio kad su nam objašnjavali smisao svega toga) toliko koči! diplomirat ću nas još tri faksa, zaposlit se, udat i rodit djecu prije nego što sve te besmislene stvari naučim! :rolleyes: :visi:

ivuschka
31.07.2007., 17:24
mamma mia, kakva enciklopedija?? ja imam samo onu debilnu knjigu s hrpom nejasnih formulacija, pravopisnih i gramatičkih grešaka i pokojom jugoslavenskom riječi od Mikića! Čekam da ga netko ubije, da umre prirodnom smrću ili da mi kaže cijenu ispita... :no:
kako je to žalosno što nas jedan takav besmisleni ispit (ili sam ja propustila onaj dio kad su nam objašnjavali smisao svega toga) toliko koči! diplomirat ću nas još tri faksa, zaposlit se, udat i rodit djecu prije nego što sve te besmislene stvari naučim! :rolleyes: :visi:

a ona debela knjiga s velikim naslovom FILM :D . ima ih u knjižnicama grada zagreba, sam to znam.
Iskreno sumnjam da će ga netko ubiti ili da će odapeti prirodnom ili nekom drugom smrću, ali možda ode u svoj hollywoooood pa nas ostavi na miru LOL.
Btw. ja završavam još jedan faks , al da, medijsku nisam dala, jednostavno se ne mogu natjerati učiti nepotrebne gluposti i fuc... godine jer mi stvarno u životu neće trebati, al kad je tako...Baš sam je neki dan izvadila ( skriptu ) i krenula čitati, pređem jedno poglavlje, dođem na drugo, prvo mi ispari brzinom munje. dosadnoooo :mad:

mili vanili
31.07.2007., 20:07
Medijska kultura? To je kolegij, pretpostavljam... Gdje se to studira, unutar kojeg fakulteta? :confused:

guerriera
31.07.2007., 20:49
ma i ja studiram na drugom faksu i to još u austriji pa sam već 2. put produživala prava jer se ni meni nikako nije dalo naučit to s, baš to što kažeš - nema smisla. al kad dođeš do ca. 120 str. u Mikićevoj knjizi, čak i ima zanimljivih stvari.
e, jbt FILM. neću to ni pročitat. "naučit" ću Mikićevu i baš me briga... možda si nabavim bubu za ispit, samo je problem što ne znam nikoga tko bi mi mogao pomoći ni na takav način :D

danas sam rekla mami da ću pričekat još 10 godina jer, koliko ja znam, taj ispit su ukinuli (il sam ja krivo shvatila) dok se profesor ne makne s faksa pa ću samo morat diplomski napisat :D :D

šta studiraš osim ovog :rigo: ?

e da, taj predmet (medijska kultura) se sluša na studiju predškolskog odgoja (možda i na studiju za razrednu nastavu, ne znam). totalno besmislena stvar.

ivuschka
31.07.2007., 21:26
eh, stalno načujem nešto da su ga ukinuli, pa onda kasnije da se ipak nije dao i izborio za još jednu godinu...neam pojma, nema me na faksu ( često iliti nikad ) pa nisam više ni u toku...lijepo je znati nešto o tome i ne kažem da kolegij kao takav ne treba postojati, al mamicumu, ovakvo bubanje činjenica nikome ne služi za ništa.
studiram građevinu na tvz-u, višu.
još kad mi je pitanje na ispitu zašto smo gledali neki tamo stari hrvatski film ( ubijte me, ne znam ni kak se zove ) na seminaru, a slušala sam ga prije 3 godine, LOLčina, . aispit mu je 3x8 pitanja, 8 tehnikalija, 8 kinematografije i 8 pitanja iz seminara , al seminarska moraš sve rješiti da bi gledao ostatak , ...e kad će mi se potrefiti da ih sve znam. još sam ja ona generacija kaj je morala 5 filmova obraditi. ...al zna biti i dobre volje ( to se ja tješim :D )

guerriera
31.07.2007., 21:33
daj, idemo se organizirat, nabavit onu bubu, neke skenere u obliku kemijske i te neke fore :D ukljucit cemo i mog brata, on se kuzi u tu tehnologiju i sigurno ce imat neke bolje ideje od ovih mojih haha
ma de, ti si bar gledala filmove. ja nisam nijednom bila na predavanju (bile tri ili cetiri subote).
lakse bi mi bilo upisat isti faks jos jednom, samo onaj program di je taj ispit izbacen i ponovno polagat sve ispite nego samo ovaj jedan :clint:

ivuschka
01.08.2007., 11:47
LOL, ja ga ne bi ponovno upisivala, one metodike svaki j...dan, a-a. nema teorije:D
sve moje s faksa su ostavljale taj ispit za zadnji, onda kažu da ti izađe u susret na usmenom, ako naravno prođeš pismeni...haha
ma bumo mi to, ni bed, ako mogu tuke ( a ima ih ), a možemo i mi ( baš sam užasna :E )

Curička
23.08.2007., 00:04
Zna li netko da li ima mjesta u Petrinji?
Da li će biti jesenskog razredbenog roka za izvanredne?

:confused:

gillera
23.08.2007., 12:06
mislim da nema...

mya_7920
28.08.2007., 17:40
ima, ali za predškolski...

Tihy_tur
23.09.2008., 20:01
Ha... ja imam sutra ujutro ispit iz Medijske u petrinji pa me zanima sto ce bit.. to mi je zadnji ispit na faksu!

i ovak sam lud.. :eek::mad:

Tihy_tur
23.09.2008., 21:00
najbolje ti je sve pratit na www.vusp.hr

ivuschka
23.09.2008., 21:16
pa jesi učio? :D
samo polako, ako ti je prvi put nije bed ;)

čovječe, nisam se ja ni pohvalila ( vidim svoj zadnji post gore iznad )- ja sam dobila 5!! u 11 mjesecu 2007. :cerek:

little_blacky
23.09.2008., 21:51
A jbg.. jesenski ti je već gotov.. ja sam evo upisala vanredno predškolski.. samo ne znam kad budu predavanja, al ima vremena. Htjela sam vanredno, tak da idem samo subotom, ovak da sam išla redovno, morala bih svaki dan.. a to mi se baš ne da.. =/

Tihy_tur
25.09.2008., 13:23
pozdrav, naravno pao sam! prvi put je pa cemo rjesit vec nekako..

Jel imas mozda kakve skripte iz medijske??
ili nesto napisano na kompu.. pa ako ti nije bed poslat mi!
Puno hvala... :)

ivuschka
25.09.2008., 20:58
imam jedino Mikićevu skriptu , onu njegovu kao knjigu, na kompu nemam ništa nažalost.
al ako odeš u kopiraonicu Daba kraj UF u zagrebu, imaš dosta skripti, samo tražiš što imaju iz medijske kulture, pa ti lik da da pogledaš što želiš i kopira. :mig:

anaLiza
22.06.2009., 21:03
zanima me jel netko zna sto se tice prijemnih jednu stvar, vidjela sam na stranici od faxa da su prijemni za izvanredni studij predškolskog odgoja u 9.mj, nazvala sam fax, i rekli su mi da je to tak, u 7.mj redovni, a u 9.mj izvanredni..
ali u priči s nekim ljudima došla sam do informacije da je svake godine tako, al onda na kraju bude u 7.mj također za izvanredni, a u 9.mj ne ostane mjesta pa ga ni ne bude..
malo mi je glupo da ovi na faxu muljaju, a sad mi nije ništa jasno, pa ak netko ima pouzdanu informaciju molila bih da me prosvjetli..

ne znam da li je ova tema vec bila, nek moderatori spoje s postojecom ak je.

željka24
23.06.2009., 14:16
Ja sam također zainteresirana za predškolski odgoj u Petrinji i dobila sam iste informacije kao i ti..Stoga se nadam da će prijemni za izvanredne biti u 9mje..Jel istina da su predavanja za izvanredne studente samo subotom?

anaLiza
23.06.2009., 20:36
petkom i subotom su predavanja, meni ce to malo teze bit uskladit uz posao al glavno da upadnem..al zato idem sutra na fax u Petrinju po konkretne odgovore, da se ne zeznem..

željka24
25.06.2009., 11:51
Jesi bila možda na faksu i saznala nešto konkretno?

anaLiza
27.06.2009., 17:41
Jesi bila možda na faksu i saznala nešto konkretno?

kaže žena na informacijama da je u 9.mj prijemni za izvanredno..

coolinesay
27.06.2009., 18:51
ak ne bude prijemni možete se žaliti, valjda. da vas samo pitam, studirate na još nekom fakultetu u blizini ili??

željka24
28.06.2009., 23:17
Da,socijalni rad..al mislim da to nije za mene..zato bi probala ovo u Petrinji..

Zcurica
29.06.2009., 10:38
nemam pojma,al svake godine govore za upise u 9mjesecu za vanredno i ljudi dolaze na zatvorena vrata,jer tek u 9.mjesecu kažu da nema jesenskog roka.uh:mad:
nego,ima netko tko će ići redovni?

željka24
07.07.2009., 22:29
Da li možda netko zna koliko dođe godina za predškolski odgoj u Petrinji za izvanredne studente?

Balvan8
10.09.2009., 22:22
da li možda neko zna di se nalazi taj fax, tj. da li mi neko može malo pojasnit? Sutra ja i frendica idemo po prvi put tamo, a neznamo di je!? :confused:

coolinesay
10.09.2009., 22:27
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks :D
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno

Balvan8
10.09.2009., 22:44
dođete do centra grada. idete prema dm-u i nastavite cestom, skrenete lijevo kod trga stjepana radića onda idete još malo pa lijevo kod privredne banke... zatim nekih 20 m ravno imate na lijevoj strani staru robnu kuću koja nije obnovljena a sa desne strane se ide prema drugoj OŠ, tj osnovnoj školi dragutina tadijanovića. odmah pokraj nje je i faks :D
ili možete odmah dođi do robne kuće i kod kafića shpitza nastaviti ravno, skroz ravno

oke, fala puno bumo se nekako snašli, samo da otprilike znam di je =)

Annie Lou
15.09.2009., 02:32
Da li možda netko zna - čula sam da se priča na faxu da nakon završenog predškolskog možemo upisat poslijediplomski? o.O
Na žalost nigdje na netu ne mogu / ne znam nać nikakve info o tome .. :(

željka24
16.09.2009., 09:39
Istina,i ja sam načula nešto o tome. Kažu da će od 2010 uvest 3+2 za predškolski..

Zcurica
16.09.2009., 11:26

šta si i ti išla tamo na prijamni?
ili već studiraš?:rolleyes:

Zcurica
16.09.2009., 11:26
Da li možda netko zna koliko dođe godina za predškolski odgoj u Petrinji za izvanredne studente?

ravnih 6 000kn :)

coolinesay
16.09.2009., 12:42
šta si i ti išla tamo na prijamni?
ili već studiraš?:rolleyes:

živim u petrinji. znam di se šta nalazi :rolleyes::kava:

Zcurica
16.09.2009., 22:25
živim u petrinji. znam di se šta nalazi :rolleyes::kava:

jebemti,
pa ja tebe znam 100%:D

efos
17.09.2009., 00:30

U centru gradu, robna kuca jos nije obnovljena..ne moze se fulat..mali je to grad..iako nisam otamo znam...

coolinesay
17.09.2009., 11:02
jebemti,
pa ja tebe znam 100%:D
uh, nadam se da ne... khm :confused:
U centru gradu, robna kuca jos nije obnovljena..ne moze se fulat..mali je to grad..iako nisam otamo znam...
da, bilo bi lijepo da ju obnove, pa makar bakice tam prodavale zelje i kelje :cerek:

Zcurica
17.09.2009., 11:54
uh, nadam se da ne... khm :confused:

da, bilo bi lijepo da ju obnove, pa makar bakice tam prodavale zelje i kelje :cerek:

što ne?hehe:D
ako netko ne zna kako doći do faxa,budući da imamo prijamni u 9 sati nije mi problem nekome pokazati.:D

coolinesay
17.09.2009., 12:34
e pa to je za svaku pohvalu :top:. vodič za kroz grad do faksa. eheheh :cerek:

Zcurica
18.09.2009., 10:07
e pa to je za svaku pohvalu :top:. vodič za kroz grad do faksa. eheheh :cerek:

a štaš:D
kad se nitko normalan tamo ne bi snašao.
ovdje nema kandidata za prijamni u pon?

željka24
19.09.2009., 09:36
ja sam jedan od kandidata za prijemni u pon...

Planinarka
19.09.2009., 10:35
btw prijemni je smiješan..mislim da upadaju svi koji žele platiti..jer im treba novac..
jedno od pitanja je bilo tko je prvak rh u nogometu?:)

coolinesay
19.09.2009., 10:53
držim vam fige ljudi! :cerek:

Zcurica
20.09.2009., 10:39
aj hvala cooly,sretno željka :D

željka24
20.09.2009., 18:44
Hvala Zcurica..koliko sam skužila i ti ideš sutra..sretno i tebi..

Zcurica
21.09.2009., 10:39
Hvala Zcurica..koliko sam skužila i ti ideš sutra..sretno i tebi..

evo,ja došla i nisam baš najbolje prošla:rolleyes:

željka24
21.09.2009., 12:00
evo,ja došla i nisam baš najbolje prošla:rolleyes:

Nisi jedina..mislim da ni ja neću baš najbolje proć:(

marina:)
22.09.2009., 14:17
Nisi jedina..mislim da ni ja neću baš najbolje proć:(

ja se samo nadam pomicanju crte :D :(

željka24
22.09.2009., 16:26
ja se samo nadam pomicanju crte :D :(

Ja sam trenutno 28 na listi..ak se ne varam 50 ih se prima..Kad upisi počinju?

michelle_28
14.05.2011., 13:08
Pozdrav, nitko dugo nije ništa pisao vezano na ovu temu...
Dali još uvijek vrijede ove informacije? Izvandredni - da je prijemni u 9.mj.?

princeza_morzh
03.06.2011., 20:39
zna netko kolko je prosle godine bodova imala zadnja osoba koja je upala u petrinji?

aprillia
08.06.2011., 11:54
da li postoji popis diplomiranih studenata 2009. i 2010. godine i gdje ga se može pročitati/naći?

Ana_007
08.06.2011., 12:20
zna netko kolko je prosle godine bodova imala zadnja osoba koja je upala u petrinji?

imala je 573

princeza_morzh
08.06.2011., 19:00
imala je 573

hvala :)

Tina101
04.07.2011., 11:53
Iz čega se pripremate za prijamni ispit? Rekli su mi da se testira opća kultura. Vidim da na stranicama piše i komunikativnost i motiviranost...
I što je to provjera posebnih sposobnosti? Pitam za 9.mj, s obzirom da su prijamni prošli. :)

macaba
18.09.2011., 11:26
ja nisam se prijavila na natjecaj za izvanredne studende sad u jesenskom roku..pa jel moguce da odem na faks i da se upišem ako je ostalo praznih mjesta(pitam za predskolski),jel to izvedivo...ako je..kako??ako itko zna??

mia0208
18.09.2011., 20:15
ja nisam se prijavila na natjecaj za izvanredne studende sad u jesenskom roku..pa jel moguce da odem na faks i da se upišem ako je ostalo praznih mjesta(pitam za predskolski),jel to izvedivo...ako je..kako??ako itko zna??

Jok.. moraš pisat prijemni

silly_girl
23.09.2011., 22:23
heej.. zanima me da li bi se tamo moglo nać nekakvog posla preko student servis??

Andy:)
06.10.2011., 14:03
Ej ljudi, zna li netko kada nama izvanrednima iz Petrinje počinju predavanja?
Zna li možda netko najbolju soluciju prijevoza Zagreb-Petrinja ako su predavanja samo subotom?
Hvala:)

Salle
06.10.2011., 14:43
Zna li možda netko najbolju soluciju prijevoza Zagreb-Petrinja ako su predavanja samo subotom?

Najbolje bi ti bilo da ideš direktno busom do Petrinje Slavijatransom s autobusnog kolodvora. Također možeš i Autoprometom ili vlakom, ali onda moraš u Sisku presjesti na lokalac za Petrinju.

nina**
10.10.2011., 19:55

ei :) izvanredni u Petrinji počine u subotu 15.10
i ja idem pa znam! imaš neke informacije na stranici učiteljski fakultet - odsjek Petrinja :mig:

Izaqlisa
14.10.2011., 12:31
cure iz zg-a, kak mislite ić sutra do faksa? ni sa busem ni sa vlakom ne možeš doć do petrinje oko 8 h...osim ako iz zagreba ne misliš krenut prije 6 h... ili ja nešto krivo gledam :ne zna:

crocandy69
14.10.2011., 18:52
a sta nije sutra samo taj aneks ugovor??
kakva predavanja di to pise???

''Raspored – izvanredni studenti
… u pripremi je novi raspored za ak. godinu 2011./2012.''

kakva predavanja kad nema ni rasporeda jos:confused:

Izaqlisa
14.10.2011., 19:06
pod opće obavijesti su stavili:
Početak nastave za sve studente izvanrednog studija predškolskog odgoja je u subotu 15. listopada 2011. u 8 sati.

crocandy69
14.10.2011., 19:20
pod opće obavijesti su stavili:
Početak nastave za sve studente izvanrednog studija predškolskog odgoja je u subotu 15. listopada 2011. u 8 sati.

tenks :cerek:

laguna I
20.10.2011., 19:11
Pozdrav!
Jel netko razumije ovu poruku za izborne predmete, jel to rok za prijavu sutra ili je istekao prije dvije godine?!? Upisala sam izvanredni predškolski odgoj u Petrinji baš zbog tog što samo subotom mogu na faks i kako bi ja sad trebala sutra doći tamo?
Jel ta obavijest možda vrijedi samo za Zagreb,a nama izvanrednima će to biti omogućeno subotom?
:503::503:

Shining star
01.02.2012., 15:27
Pozdrav! :) Može li mi tko reći da li je teško upasti na učiteljski redovno-bez plaćanja? Ako je prosjek tijekom srednjoškolskog obrazovanja čista četvorka..

hrvojetheone
12.02.2012., 11:14
Dali postoji netko ovdje na forumu tko ima skripte za predškolski odgoj po starom nastavnom planu?? Prije Bolonjskog?? Ako ima...bio bih zahvalan da mi se javi. Hitno je! Hvala unaprijed.

dajanaa
15.09.2012., 23:13
Kolege,aktivirajte se :D

pingvinka
28.09.2012., 13:48
Pozdrav kolege, ima li živih ovdje ? :)
Seli se neko iz Zg-a il se već preselio,a da traži cimericu? :D

ii-anna
28.09.2012., 17:50
Pozdrav kolege, ima li živih ovdje ? :)
Seli se neko iz Zg-a il se već preselio,a da traži cimericu? :D

svi se mi selimo iz Zg-a ali nitko ne zna gdje.. hehe, kako mi se čini ne gine mi kupnja mjesečne karte.. :(

dajanaa
28.09.2012., 18:07
cure,šta ste upisale??razrednu nastavu ili predškolski??

ii-anna
28.09.2012., 18:35
cure,šta ste upisale??razrednu nastavu ili predškolski??

ja sam na predskolskom. ti?

pingvinka
28.09.2012., 20:37
dajte nemojte me zezat da se još nitko nije preselio, mislila sam da sam jedina :D
nego, stvarno ide opcija busom tamo-vamo? Ja sam prelijena za to, ići ću vj. sljedeći tjedan nać stan, ako nađete prije mene,zovete me?? hehe :rofl:

ii-anna
28.09.2012., 20:49
dajte nemojte me zezat da se još nitko nije preselio, mislila sam da sam jedina :D
nego, stvarno ide opcija busom tamo-vamo? Ja sam prelijena za to, ići ću vj. sljedeći tjedan nać stan, ako nađete prije mene,zovete me?? hehe :rofl:

lako za javit, treba nac to, a mj.karta zg-petrinja 1050kn.. :/

dajanaa
28.09.2012., 22:30
lako za javit, treba nac to, a mj.karta zg-petrinja 1050kn.. :/

:503::503::503::503:

:eek::eek:

a neki popust???:confused:

ja sam na predskolskom. ti?

ja sam razrednu

:mig: upute za snalaženje :D

pingvinka
29.09.2012., 14:51
pa ima po webu par mjesta al nisam još zvala, a faks nije teško nać, u krajnjem slučaju zaustaviš nekog i pitaš :)

ja se još nadam da će mi netko odg. da traži cimericu, a u zadnji tren upadam u prvu slobodnu šupu koju nađem slobodnu i zovem kolege na kavu :D

ii-anna
29.09.2012., 14:55
pa ima po webu par mjesta al nisam još zvala, a faks nije teško nać, u krajnjem slučaju zaustaviš nekog i pitaš :)

ja se još nadam da će mi netko odg. da traži cimericu, a u zadnji tren upadam u prvu slobodnu šupu koju nađem slobodnu i zovem kolege na kavu :D

treba doc i do te supe nekako :D

pingvinka
29.09.2012., 16:29
treba doc i do te supe nekako :D

hahaha a daj ajde, pa nećeš kupovat mjesečnu kartu zato kaj trebaš 2-3 puta doć do stana!! :) si gledala po netu kaj ili baš ziher ideš busom?

dajanaa
29.09.2012., 18:08
na koji ćete bus u ponedjeljak iz zg-a pa da zajedno tražimo :D

pingvinka
30.09.2012., 08:50
na koji ćete bus u ponedjeljak iz zg-a pa da zajedno tražimo :D

ja moram nekaj još obavljat početkom tjedna,ali sljedeći tjedan se pridružujem ekipi :mig:

miss scream
20.02.2013., 20:38
cure jel neko od vas putuje iz zagreba u petrinju pa da zna kolko je pokaz...ja kolko sam našla na netu ispada oko 500 kn za studente :ne zna:

Pozdrav555
29.03.2013., 12:58
Pozdrav ekipa!

Pisala sam i na jednom drugom forumu, no odgovora nigdje, pa se nadam da će ovdje neka dobra duša biti voljna odgovoriti na mojih par pitanjca :D

1. Zanimalo bi me koliko mjesečno trošite za prijevoz ukoliko ste redovni student, a koliko ako ste vanredni?

2. Što izabrati kao izborne predmete na prvoj godini (dakle koji bi bili najzanimljiviji, ne preteški i naravno da profesori nisu još "teži") ?

PS. Bilo bi mi drago da upadnem redovno jer to sa sobom donosi određena prava i ne plaćanje 6000 kn godišnje. Međutim, koliko sam čula, tako bi morala biti na faxu bar 3 dana u tjednu pa mi i taj studenski ugovor za lakše zaposlenje ništa ne znači, osim ako želim raditi negdje samo vikendom.

A ako bih se odlučila za vandredno studiranje tu je onda i trošak prijevoza i plaćanje za fakultet, ali uz to možda lakši pronalazak posla ukoliko su predavanja samo petkom i subotom.

Pa ne znam što mi vi savjetujete? :ne zna:

dajanaa
29.03.2013., 23:35
Pozdrav ekipa!

Pisala sam i na jednom drugom forumu, no odgovora nigdje, pa se nadam da će ovdje neka dobra duša biti voljna odgovoriti na mojih par pitanjca :D

1. Zanimalo bi me koliko mjesečno trošite za prijevoz ukoliko ste redovni student, a koliko ako ste vanredni?

2. Što izabrati kao izborne predmete na prvoj godini (dakle koji bi bili najzanimljiviji, ne preteški i naravno da profesori nisu još "teži") ?

PS. Bilo bi mi drago da upadnem redovno jer to sa sobom donosi određena prava i ne plaćanje 6000 kn godišnje. Međutim, koliko sam čula, tako bi morala biti na faxu bar 3 dana u tjednu pa mi i taj studenski ugovor za lakše zaposlenje ništa ne znači, osim ako želim raditi negdje samo vikendom.

A ako bih se odlučila za vandredno studiranje tu je onda i trošak prijevoza i plaćanje za fakultet, ali uz to možda lakši pronalazak posla ukoliko su predavanja samo petkom i subotom.

Pa ne znam što mi vi savjetujete? :ne zna:

1. 1100kn
2. većinom svi uzimaju "ptice 1 i 2" :lol: navala je na njih pa ako uspiješ upiši se na njih :D

redovni imaju svaki dan,a izvanredni samo petak i subota

dajanaa
29.03.2013., 23:38
cure jel neko od vas putuje iz zagreba u petrinju pa da zna kolko je pokaz...ja kolko sam našla na netu ispada oko 500 kn za studente :ne zna:

:eek: :eek: :eek:
nešto si krivo pokopčala :)
cijena pokaza je mjesecno 1100kn :)

crni19111
02.04.2013., 15:50
Cura mi je treca godina razredne nastave u mostaru. Jel se moguce prebacit,jel ima takvih studenata?

PluGGerica
23.04.2013., 20:18
Poštovani, molim vas ako ima tko od redovnih iz petrinje a da je predškolski smjer sada i treća ili druga godina. Naime treba mi popis obveznih filmova koje vam je Majhut dao, jer ja kao vanredni student imam samo 'skraćeni', a njegovi rokovi su za redovne. Kontakt na PM!

PluGGerica
23.04.2013., 20:20
Cura mi je treca godina razredne nastave u mostaru. Jel se moguce prebacit,jel ima takvih studenata?

može se, papiri za prebačaj, eventualno prosjek, zamolba i to je to mislim. jedino u slučaju da mora polagat razliku ispita, a vjerojatno mora. to se dodatno plaća

bubasun
06.06.2013., 19:59
Poštovani, molim vas ako ima tko od redovnih iz petrinje a da je predškolski smjer sada i treća ili druga godina. Naime treba mi popis obveznih filmova koje vam je Majhut dao, jer ja kao vanredni student imam samo 'skraćeni', a njegovi rokovi su za redovne. Kontakt na PM!

A kaj s ovim rokovima koje sad ima za izvanredne drugi testovi ili??????

miskica21
09.06.2013., 09:11
pozdrav,
ima netko da upisuje ove godine rani i predškolski odgoj u Petrinji ili Zagrebu?
kakvi su vam bodovi, matura...?

Ljamanjama
11.07.2013., 17:25
pozdrav,
ima netko da upisuje ove godine rani i predškolski odgoj u Petrinji ili Zagrebu?
kakvi su vam bodovi, matura...?

bodova premalo, ali za sad sam upao :D
Koliko vidim, baš nema previše muških na predškolskom, a zanimalo me da li ima netko da traži cimera, jer vidim da je ova opcija putovanja preskupa i nakon nekog vremena jednostavno bi.. :503:

pttp
12.07.2013., 08:07
bodova premalo, ali za sad sam upao :D
Koliko vidim, baš nema previše muških na predškolskom, a zanimalo me da li ima netko da traži cimera, jer vidim da je ova opcija putovanja preskupa i nakon nekog vremena jednostavno bi.. :503:

Bok, ako tražiš stan cimerica i ja imamo slobodnu sobu pa se javi u inbox ako si zainteresiran :)

ig2804
02.09.2013., 23:08
Stari sam student tj. već prestari...ostala mi je Likovna kultura i Metodika likovne kulture, da li netko zna kad su rokovi...i da li je netko od vas možda imao diplomski na temu "Poremećaji u glasu i govoru" iz predmeta specijalna pedagogija...please hitno mi je

Hera34
14.10.2013., 23:15
Pozdrav ekipa ima li ko od vas da putuje u Petrinju iz Zagreba??ne znam na koji nacin stici do fakulteta u 8h ujutro subotom za izvanredne studente??ne postoji ni autobusna linija a ni vlak da vozi u to vrijeme da se stigne do 8h.Upomocc :503: :504:

anadalibor
23.10.2013., 12:35
Pozdrav!!
kako se najbolje pripremiti za ispit kod profesora Majhuta? gdje da nabavim skripte iz medijske i svjetske dječje književnosti?

Peppa Pig
23.10.2013., 12:41
Pozdrav ekipa ima li ko od vas da putuje u Petrinju iz Zagreba??ne znam na koji nacin stici do fakulteta u 8h ujutro subotom za izvanredne studente??ne postoji ni autobusna linija a ni vlak da vozi u to vrijeme da se stigne do 8h.Upomocc :503: :504:
busom zagreb-sisak u 6:00 i onda sisak-petrinja u 7:30 http://www.cazmatrans.hr/slike/pj-petrinja_vozni-red-od-01.09.2012-petrinja-sisak-petrinja.pdf

blue blue
24.02.2014., 10:35
Pozdrav svima!
Ja sam jedan od starih studenta. I trebam vasu pomoc. Naime ako je netko u skorije vrijeme polagao medijsku kulturu i djecju knjizevnost na fakultetu u Petrinji, kod prof. Majhuta, molim da mi se javi na pp! Zanima me iz cega ste ucili za te ispite? Unaprijed vam svima hvala!