PDA

View Full Version : Jesam li djevica?

stranice : [1] 2 3 4 5

Susanna
07.07.2009., 19:04
Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?

Pegi Bandi
07.07.2009., 19:06
Jesi, djevica si - u paralelnom svemiru...

softplaytime
07.07.2009., 19:06
sine,djevica si 100% i to glupava djevica

Ero Dero
07.07.2009., 19:07
Hmmm dobro pitanje :D
Djevica si, ali si imala seks. Ja bih to tako rekao.

Osobi koja se takodjer cuva za brak, muska osoba, tvoje pusenje momku ce smetati. Mislim da te nece smatrati pravom djevicom.

Susanna
07.07.2009., 19:07
sine,djevica si 100% i to glupava djevica

Zašto misliš da sam glupa?

yontra
07.07.2009., 19:08

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

fizicko djevicanstvo te netreba brinut, djevica si ... ali zato teska drolja ... good luck

Hatsepsut
07.07.2009., 19:09
Pa cuj, iako seks u pravom smislu rijeci podrazumijeva penetraciju, ti mu ipak pruzas oralni seks. A to je takodjer seks. Dakle, nisi djevica u svojem bludnom mozgu, masti i ustima, ocito. :rofl:

Sto bi znacilo, da ja naprosto ne kuzim tu svetost djevicanstva ako radis sve ostalo? U tvom slucaju, konkretno. :ne zna:

Ero Dero

jes postavljas glupo pitanje :D

djevicanstvo se mjeri postojenjem himena. ti ga imas pa si onda djevica.
s druge strane, u doba stvaranja teze o djevicama o pusenju nitko nije raspravljao kao o seksu.

Susanna
Hmmm dobro pitanje :D
Djevica si, ali si imala seks. Ja bih to tako rekao.

Osobi koja se takodjer cuva za brak, muska osoba, tvoje pusenje momku ce smetati. Mislim da te nece smatrati pravom djevicom.

Pa ja ne mislim da i moj budući muž treba biti djevac. Baš suprotno - želim da zna što radi.

I mislim da popušiti dečku i sexati se s njim nije isto. A budući da nikada nisam išla "do kraja" - tehnički gledano: ja sam djevica!

Ero Dero
07.07.2009., 19:10
Pa cuj, iako seks u pravom smislu rijeci podrazumijeva penetraciju, ti mu ipak pruzas oralni seks. A to je takodjer seks. Dakle, nisi djevica u svojem bludnom mozgu, masti i ustima, ocito. :rofl:

Sto bi znacilo, da ja naprosto ne kuzim tu svetost djevicanstva ako radis sve ostalo? U tvom slucaju, konkretno. :ne zna:

slazem se. ovakvo ponasanje mi je ok za curu koja zna da ce kad-tad spavati s momkom ali mu jos ne zeli dati. al fakat je ovo bezveze od cure koja se FURA na djevicastvo. :flop:

softplaytime
07.07.2009., 19:10

definiraj mi seks,baš kao seks...ne oralno
cock u p****...toga nije bilo
dakle djevica si

i btw đaba ti čuvanje za brak kad -> :o <-

Zoey
07.07.2009., 19:11
Pa ja ne mislim da i moj budući muž treba biti djevac. Baš suprotno - želim da zna što radi.

I mislim da popušiti dečku i sexati se s njim nije isto. A budući da nikada nisam išla "do kraja" - tehnički gledano: ja sam djevica!

a kako to nije isto?

Akira Kurosawa
Mislim da si ipak djevica, u najgorem slucaju poludjevica. Za muskoga bi to isto bilo kao da zadovoljava curu prstima, a ne upotrijebi "alat".

Ero Dero

Ako sam si gurao prst u usta, tehnicki nisam peder, al fakticki jesam :D

Susanna
fizicko djevicanstvo te netreba brinut, djevica si ... ali zato teska drolja ... good luck

Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.

F10EXX
07.07.2009., 19:12

Fizicki, da. Svakako drugacije, ne.

Ako bi vec trazio nekog takvog za brak, stvarno mi nema neke razlike izmedju toga jel imala kurac u ustima, picki ili negdje trece.

softplaytime
jes postavljas glupo pitanje :D

djevicanstvo se mjeri postojenjem himena. ti ga imas pa si onda djevica.
s druge strane, u doba stvaranja teze o djevicama o pusenju nitko nije raspravljao kao o seksu.

vjerovatno ni nema himen ako ju je rukom razvalio :lol:

Zoey
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.

pa bilo bi normalno i da se posevis s njim - u vađajnu, jel. jer ste u vezi. :D:D:D

Ero Dero

normalno je ili se SEKSATI ili se NE SEKSATI. ti se jebes ali ti ne ulazi. svaka ti cast :lol:

softplaytime
07.07.2009., 19:13
ovo me sve podsjeća na : dragi ok..turala sam si prste tamo 'dolje' ...dali sam djevica?? xD

Ero Dero
07.07.2009., 19:13
vjerovatno ni nema himen ako ju je rukom razvalio :lol:

hm nije spomenula pste. osim toga u vecini slucajeva zene imaju himen koji samo do pola zatvara ulaz u rodnicu. a kroz tu rupu se prst moze provuci. malo. provjereno!

Susanna
07.07.2009., 19:15
slazem se. ovakvo ponasanje mi je ok za curu koja zna da ce kad-tad spavati s momkom ali mu jos ne zeli dati. al fakat je ovo bezveze od cure koja se FURA na djevicastvo. :flop:

Gle, jednostavno želim ući u brak kao djevica. To sam davno odlučila i toga se držim. Naravno da uživam u maženju s dečkom, a na kraju mu popušim jer se on jako napali. A i meni se sviđa dok mu to radim. U tome ne vidim ništa loše.

definiraj mi seks,baš kao seks...ne oralno
cock u p****...toga nije bilo
dakle djevica si

i btw đaba ti čuvanje za brak kad -> :o <-

pod "sex" mislim na ono kad njegov K.... uđe u P....! Naravno da to nije isto kao i oralac.

a kako to nije isto?

vidi što sam napiala iznad!

nemoralan
Čovječe ovo je stvarno rasprava. I strogo tehnički gledano si djevica. Nema šta himen je netaknut.
I sad savjet, budućem mužu ne govori da si pušila kare dečkima jer će te stjerat u tri pičke materine i tebe i tvoje djevičanstvo.

softplaytime
hm nije spomenula pste. osim toga u vecini slucajeva zene imaju himen koji samo do pola zatvara ulaz u rodnicu. a kroz tu rupu se prst moze provuci. malo. provjereno!

rekoh rukom,a ne prstom :rofl:

Susanna
07.07.2009., 19:17

Nije mi gurao nitko ništa u picu. Rekla sam da sam djevica!

yontra

lijepi ti standardi :) ... nebih nikad zelio imat curu poput tebe, da izvines.

efos

Sta jos necu procitati ovdje..ajme boze....pa djevica si naravno..i kak to moze postaviti osoba koja ima 23 godine...:flop:

Hatsepsut

Jel' gutas? Ako gutas, znaci da je njegovo sjeme bilo u tebi, a to pak znaci da nikako nisi djevica. Kontaminirana si. Ti si kontaminirana djevica. :rofl:

softplaytime
07.07.2009., 19:18
Gle, jednostavno želim ući u brak kao djevica. To sam davno odlučila i toga se držim. Naravno da uživam u maženju s dečkom, a na kraju mu popušim jer se on jako napali. A i meni se sviđa dok mu to radim. U tome ne vidim ništa loše.

pod "sex" mislim na ono kad njegov K.... uđe u P....! Naravno da to nije isto kao i oralac.

vidi što sam napiala iznad!

ma samo ti njemu blowaj...neće tebi ništa bit :cerek:

Akira Kurosawa
07.07.2009., 19:19
Sta napadate curu, to je za mene djevica. Evo navest cu vam jedan svoj primjer. Nedavno sam bio na masazi i to cetverorucnoj, he, he. Na koncu masaze je bila masaza genitalija i izdrkavanje (na moj zahtjev). Sad da smatram cure maserke kurvama, a sebe kurvarom. Ne, one su i dalje maserke. Curo, ti si djevica, ne uzbudjivaj se previse.

softplaytime
07.07.2009., 19:20

pa i nakon prstenjačenja si službeno djevica
jbt priznaj...imaš 13 a ne 23!!! xD :D

Uranija
07.07.2009., 19:21
Jel' gutas? Ako gutas, znaci da je njegovo sjeme bilo u tebi, a to pak znaci da nikako nisi djevica. Kontaminirana si. Ti si kontaminirana djevica. :rofl:

:rofl:

znaš da si tehnički djevica, zašto onda pitaš tu? To što se razvlačiš po tehničkim kategorijama znači da si i sama svjesna da više nipošto nisi mentalno djevica, i da, oralni seks je seks.

Susanna
Sta jos necu procitati ovdje..ajme boze....pa djevica si naravno..i kak to moze postaviti osoba koja ima 23 godine...:flop:

Pitam zato što moja frendica tvrdi da je i oralni sex sex, i da čim sam ga imala znači da nisam djevica. A to je meni besmisleno, ali me zanimalo što vi mislite...

da, ali sam djevica! Osim toga, ne možeš pušiti a da ne progutaš. Ako i ispljuneš dio će ostati u ustima i (htjela ti ili ne) dio ćeš progutati...

Engelchen00012
Sta napadate curu, to je za mene djevica. Evo navest cu vam jedan svoj primjer. Nedavno sam bio na masazi i to cetverorucnoj, he, he. Na koncu masaze je bila masaza genitalija i izdrkavanje (na moj zahtjev). Sad da smatram cure maserke kurvama, a sebe kurvarom. Ne, one su i dalje maserke. Curo, ti si djevica, ne uzbudjivaj se previse.

Znamo kakvi su to saloni.:kava: Dakle, ona jest kurva, prijatelju.:mig:

spike_2
07.07.2009., 19:22
Čovječe ovo je stvarno rasprava. I strogo tehnički gledano si djevica. Nema šta himen je netaknut.
I sad savjet, budućem mužu ne govori da si pušila kare dečkima jer će te stjerat u tri pičke materine i tebe i tvoje djevičanstvo.

:lol: :top:

Šef je rekao :
07.07.2009., 19:23
tehnicki si djevica, ali si glupa i licemjerna do bola, pogotovu sa tom izjavom "cuvam se za brak" dok ti ovaj prska lice spermom:kava:

Susanna
07.07.2009., 19:24
A ja mislim mala da ti mozes (ako vec nisi) poceti se jebati i u guzicu, pa ces biti ipak djevica!:top:

A ti to radiš? I onda meni daju razne epitete zato jer pušim svom dečku jer oboje u tome uživamo.

Ero Dero

slazem se :top:

Engelchen00012
A ti to radiš? I onda meni daju razne epitete zato jer pušim svom dečku jer oboje u tome uživamo.

Odakle ti ideja da ja to radim?:rolleyes::rolleyes:

softplaytime
07.07.2009., 19:25
A ja mislim mala da ti mozes (ako vec nisi) poceti se jebati i u guzicu, pa ces biti ipak djevica!:top:

to je taman za njen moral i religiju
čuva se žena za brak :D
:s

Susanna
07.07.2009., 19:25
tehnicki si djevica, ali si glupa i licemjerna do bola, pogotovu sa tom izjavom "cuvam se za brak"

Ne, nisam licemjerna! Licemjerna bih bila da osuđujem cure koje puše, a i sama to činim!
Da, čuvam se za brak jer želim da me razdjeviči onaj pravi!

Akira Kurosawa
07.07.2009., 19:26
Znamo kakvi su to saloni.:kava: Dakle, ona jest kurva, prijatelju.:mig:

Cujte, sta cu, da mi masiraju cijelo tijelo, a alat ne, e pa to ne valja, nije gust.

Susanna
07.07.2009., 19:26
Odakle ti ideja da ja to radim?:rolleyes::rolleyes:

Pa spomenula si to pa sam pomislila da govoriš iz vlastitog iskustva! :rolleyes:

softplaytime
07.07.2009., 19:27
Ne, nisam licemjerna! Licemjerna bih bila da osuđujem cure koje puše, a i sama to činim!

ja se nadam da 'šef' ne puši :mig:

Engelchen00012

Umrijet cu!:lol::rofl::lol: Ali ovom krivom mozes pusiti kurac?!:s:s

bitchy-as-usual
ja cu se strgat..kazes "pa naravno da mu popušim pa to se u vezi radi"

a čekaj ljudi u vezama se ne ševe..kaj to je samo za one koji nisu u vezi il kaj?
joj curo daj odrasti i ono primi tu jebenu kitu u pičku...

Hatsepsut
da, ali sam djevica! Osim toga, ne možeš pušiti a da ne progutaš. Ako i ispljuneš dio će ostati u ustima i (htjela ti ili ne) dio ćeš progutati...

Pa gle, a da ti ga on samo polovicno stavi? Ono, da te ne probije? Tako ces moci ostati djevica cak do kraja zivota, ak' hoces. :D

F10EXX
07.07.2009., 19:28

Bome bas. Ono licemjerno do krajnjih granica.

softplaytime
07.07.2009., 19:29

a čekaj ljudi u vezama se ne ševe..kaj to je samo za one koji nisu u vezi il kaj?

:top::top::top: :s:Placebo::mikrocerek:

lažni branitelj
07.07.2009., 19:30

djevica si!himen ti je netaknut!i tko kaže da se djevice ne mogu zabavljati, u brazilu je jako popularan analni sex među curama koje se čuvaju za brak!:mig:

Ero Dero
07.07.2009., 19:32
Pa gle, a da ti ga on samo polovicno stavi? Ono, da te ne probije? Tako ces moci ostati djevica cak do kraja zivota, ak' hoces. :D

ne moze. ako joj ga do pola stavi, onda ce ju samo PODjebavati. a nitko ne voli da ga se podjebaje :rofl::rofl:

Akira Kurosawa
07.07.2009., 19:33
djevica si!himen ti je netaknut!i tko kaže da se djevice ne mogu zabavljati, u brazilu je jako popularan analni sex među curama koje se čuvaju za brak!:mig:

Mislim da si u pravu

Engelchen00012
07.07.2009., 19:34

A zna li taj tvoj decko da nije pravi?:rofl::rofl: Odnosno da nece nikad dobiti?!

Engelchen00012
07.07.2009., 19:34

A zna li taj tvoj decko da nije pravi?:rofl::rofl: Odnosno da nece nikad dobiti?!:lol:

bitchy-as-usual
07.07.2009., 19:35
A zna li taj tvoj decko da nije pravi?:rofl::rofl: Odnosno da nece nikad dobiti?!:lol:

e ova ti je dobra :rofl::rofl::rofl:

softplaytime
07.07.2009., 19:36

očito mu ovako fino,jbg bolje kita u ustima nego pička na grani :D

Perzefon@
07.07.2009., 19:37
ja sam djevica!
Jesi!
Gle, jednostavno želim ući u brak kao djevica.
Jer oralac je zadovoljenje duhovnih potreba.
Čuli smo.
Pitam zato što moja frendica tvrdi da je i oralni sex sex, i da čim sam ga imala znači da nisam djevica.
Ma otkud joj to?
da, ali sam djevica!
Dobro, dobro, jesi. Skužili smo tvoju nevinost.
Nisam drolja.
Bit ćeš! Nepresušan potencijal. Čudo jedno. Čak si dala toj riječi novu dimenziju u značenju.

garfield01
07.07.2009., 19:39
Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti.

:lol: :rofl: :lol: :rofl:

Izvini, morala sam :kava: :rofl:

Ups...

Kako bih ja rekla, djevica si samo sto se tice ginekoloske strane... :D

On tebi lize, ti njemu pusis, bla bla bla...bla bla bla...pa razmisli.
Mozda jesi djevica, ali nevina nisi :rofl:

lažni branitelj
07.07.2009., 19:40
Jesi!

Jer oralac je zadovoljenje duhovnih potreba.

Čuli smo.

Ma otkud joj to?

Dobro, dobro, jesi. Skužili smo tvoju nevinost.

Bit ćeš!

mogu samo reći:lol::s:lol::s:lol::s
a ovo zadnje je neophodno, jebiga:kava:

Ero Dero
07.07.2009., 19:40
A sad ozbiljno, jesi li mislila o analnom seksu ili se i tu cuvas za brak?

Zoey
07.07.2009., 19:41

e, a reci ti nama, jel on tebe polize? mislim, i uz lizanje si po vlastitim kriterijima i dalje djevica. mislim, kad vec nije onaj pravi.

Susanna
ja se nadam da 'šef' ne puši :mig:

Nisam shvatila pto želiš reći. Objasni!

Umrijet cu!:lol::rofl::lol: Ali ovom krivom mozes pusiti kurac?!:s:s

Mogu, zašto ne? Osim toga, tko kaže da se za koju godinu, ako veza potraje, neću udati za njega? A mogu mu pušit već sada jer to nije pravi sex, dakle mogu pušit i ući u brak kao djevica!

Ševe se, kako ne! Ali ja sam odlučila ući u brak kao djevica! Zato prije braka mogu jedino pušiti.

Bome bas. Ono licemjerno do krajnjih granica.

Objasni što je tu licemjerno?

Naravno da se i djevice imaju pravo zabavljati i uživati s dečkom koji im se sviđa... dobro, osobno ne bih išla daleko kao te brazilke, ali pušenje je čisto ok.

Možda baš on je taj pravi koji će jednog dana dobiti glavni zgoditak!

softplaytime
a i brak ti puno znači,prstenje i papirić...to će dokazati da je on onaj pravi i da se onda mož ko ker jebat <3 ima smisla....nat

lažni branitelj
07.07.2009., 19:42
Mislim da si u pravu

akira sićan se nekih tvojih postova i znam da si ludi perverzni japanac!:tuctuc:ti nisi kompetentan pričati o normalnim stvarima!:o:mig:

ladni pifkan
07.07.2009., 19:43
Koji kurac glumiš s tim, nema sexa prije braka, a pušim mu :mad:

Licemjerno je, i vrijeđa ljude koji se 100% odluče čekati.

I glupo je :kava:

gof
jadan lik

Susanna
A sad ozbiljno, jesi li mislila o analnom seksu ili se i tu cuvas za brak?

nema analnog.... (prije braka - onda ću probat, pa ako mi se svidi...) Samo mislim da za analni sex dečki moraju imati male kite, a ja volim da imaju velike.

Susanna
07.07.2009., 19:45
jadan lik

Zašto bi bio jadan? Imam muškaraca koji više vole da im ženska dobro popuši nego da se sexaju.... Frendici je njezin dečko rekao da mu je pušenje puno bolje od sexa.

Ero Dero
07.07.2009., 19:46
nema analnog.... (prije braka - onda ću probat, pa ako mi se svidi...) Samo mislim da za analni sex dečki moraju imati male kite, a ja volim da imaju velike.

ne moraju imati male kite. anus se rasteze vise od picke. moze se prosiriti i do 10cm.
a zasto volis velike kite? sto ti to znaci? i na kraju, koliko cm je tebi veliko?

Engelchen00012

Ooooo, djevica prava!:s:rofl::lol:

Susanna
Koji kurac glumiš s tim, nema sexa prije braka, a pušim mu :mad:

Licemjerno je, i vrijeđa ljude koji se 100% odluče čekati.

I glupo je :kava:

Ja nikog ne vrijeđam. I nije glupo. Odlučila sam biti djevica, mislim da je danas to pohvalno jer se većina cura sexaju.
Imam dečka kojeg volim i pušim mu - što je tu loše???

softplaytime

znači nisi samo ovom pušila ako si već razabrala kakve kite voliš
kakvi su crnci...aj mi plz reci,zanima me :lol:

Ero Dero
07.07.2009., 19:47
Zašto bi bio jadan? Imam muškaraca koji više vole da im ženska dobro popuši nego da se sexaju.... Frendici je njezin dečko rekao da mu je pušenje puno bolje od sexa.

neka mu onda prestane davati picke, pa ces vidjeti promjenu price. pusenje je UVOD u seks i nema tu velike price.

Perzefon@

Da mi se ne gadiš, bilo bi mi te žao.

Susanna
ne moraju imati male kite. anus se rasteze vise od picke. moze se prosiriti i do 10cm.
a zasto volis velike kite? sto ti to znaci? i na kraju, koliko cm je tebi veliko?

Moj dečko ima 19cm. To mi baš odgovara kad mu pušim, primim ga s rukom itd...

lažni branitelj
07.07.2009., 19:48

moja bivša je napočetku drage volje pušila, a kad san je pred kraj mora sweetalkom nagovarati na to, bilo mi je jasno da je kraj blizu!:ne zna:

suv sam točno misec dana, a ove teme o djevicama, pušenju, analnom sexu, sexu u firmi, fuckbuddyima mi nimalo ne pomažu!:confused:moraću se okaniti LJESa kroz ovo razdoblje nejebice!moram pronaći svoj chi, zen ili kako se to već zove!:rolleyes:

Susanna
znači nisi samo ovom pušila ako si već razabrala kakve kite voliš

Pa nije mi on prvi dečko. Imam 23 godine. Da, pušila sam i prije njega, ali se nisam sexala.

Ne bih znala kakvi su crnici. Nisdam bila s njima!

Ero Dero
Moj dečko ima 19cm. To mi baš odgovara kad mu pušim, primim ga s rukom itd...

e draga moja, u mene je 19 i toliki se prima s DVIJE ruke. ili lazes ili te on laze ali u njega nije 19cm. jesi li ga mjerila?

Engelchen00012
07.07.2009., 19:51
Pa nije mi on prvi dečko. Imam 23 godine. Da, pušila sam i prije njega, ali se nisam sexala.

:s:s Ma ti si super...:lol::lol:

softplaytime
07.07.2009., 19:52

čudi me da nisi
jesu i ostali s kojima si nekoć bila bili ''oni pravi''

nađi si jednog i jebi se s njim,a ne okolo po komšiluku duvat :D

Zoey
07.07.2009., 19:53
Da mi se ne gadiš, bilo bi mi te žao.

meni je stvarno zao. redom svih: i nje i njezinog decka, i staraca, i frendica i profesora u skoli koji to imaju pored sebe. plus mi ovdje. ubi boze.

Ero Dero
07.07.2009., 19:53
OVO JE TROL!!!!!!!!!!!! PROVJERENO!!!!!!!!!!!1

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

[img=http://img25.imageshack.us/img25/9170/trollt.th.jpg] (http://img25.imageshack.us/i/trollt.jpg/)

garfield01
07.07.2009., 19:54
Gle, curo...kako da ti kazem...

Aha...

Vec kad si kao mala izrazila zelju da u brak zelis uci kao djevica, nevina...
To ti onda znaci: Samo poljupci i drzanje za ruke. Nikakvi pušing i lizing, nikakav seks,
Oralni seks je seks-pa ono, ipak u nazivu ima rijec "seks". :rolleyes:

Tako da, DJEVICA SI dok ti penis ne udje u vaginu -vec kad os kulturno...sto znaci da bi ti trebao puknuti himen, tj. djevicnjak. Ako ti je prije prvog (vaginalnog) seksa puknuo na neki drugi nacin-i dalje si djevica....:kava:

Ajmo sad spavati :zzz:

ladni pifkan
07.07.2009., 19:54
Ja nikog ne vrijeđam. I nije glupo. Odlučila sam biti djevica, mislim da je danas to pohvalno jer se većina cura sexaju.
Imam dečka kojeg volim i pušim mu - što je tu loše???

Nije ništa loše, samo se unormali i daj mu i pičke. :kava:

Susanna
07.07.2009., 19:55
e draga moja, u mene je 19 i toliki se prima s DVIJE ruke. ili lazes ili te on laze ali u njega nije 19cm. jesi li ga mjerila?

Gle, znam koliki kurac ima moj dečko. Ima 19 cm, i to je taman za moj ukus... Volim velike kite, što je u tome loše?

NessOfTheLoch
07.07.2009., 19:56
Pitam zato što moja frendica tvrdi da je i oralni sex sex, i da čim sam ga imala znači da nisam djevica. A to je meni besmisleno, ali me zanimalo što vi mislite...

obozavam kak svi imamo frendice i frendove koji misle umjesto nas...:kava:

Dotty
07.07.2009., 19:56
OK, jedno pitanje. Sto tebi taj brak točno predstavlja?Pa to je samo komad fuckin' papira koji ne mora apsolutno ništa značiti. Tko ti uostalom garantira da ces oženiti"pravog", mozda završiš sa totalnim kretenom ali morati ceš mu dati pi** jer ti je muž i čekala si do braka?:ne zna:

Sorry ali ovo mi nema nikakvog smisla i logike.

Susanna
07.07.2009., 19:57

vjerna sam svom dečku.... ali ako jednom prekinemo, pa probam crnca, javit ću ti!

garfield01
Gle, znam koliki kurac ima moj dečko. Ima 19 cm, i to je taman za moj ukus... Volim velike kite, što je u tome loše?

Ajd, znamo mi da ti sad os hvalit deckov kurac :kava:

piydek
nisi djevica. kujetna si samotakva kad tako pusis deckima. ono sto jesi je licemjer i formalist. djevicanstvo i kujovitost su stvar licnosti, postupaka i duha u kojem se stvari rade a ne jebenog himena. samo ti sretno i dalje bilo u tvojoj iluziji, ali bolje bi bilo da si priznas sto si i zivis sukladno tome. svatko bi to mnogo vise postivao od ovoga sto sada radis.

softplaytime
volim i ja kad ti ne pišeš gluposti pa eto..šta je tu loše?:top:

Engelchen00012
07.07.2009., 19:58

Sorry, al ovo meni malo grezo zvuci iz usta jedne djevice.:mig:
A opet, ima svasta u tim ustima!:lol::lol:

ladni pifkan
07.07.2009., 20:00
Dobro, ajde da ne bude tolko kolektivnog pljuvanja, jel možeš barem objasnit šta ti znači ta činjenica da ćeš u brak uči kao "djevica"?

Ili ti je to samo neki hir?

I daj mi reci, koja je razlika sad između tebe, i neke cure šta je već imala 5-6 frajera u sebi? Samo to šta je tebi himen čitav, obje ste imale sex, i ne kužim šta izvoljevaš s tim forama o djevičanstvu.

chance35
07.07.2009., 20:02
Mislim da se ovde neko sprda s nekim..ili..?..o je...ti malu postolu!

Death-of-Art
07.07.2009., 20:06

a zašto je drolja?
zato jer je popušila svom dečku?
ili zato jer nemaš neki bolji argument?

efos
07.07.2009., 20:07

19 cm :lol:
De mala prosijek je 15-16, 19 spada u 3% populacije..... no samo se ti tjesi..:lol:

Zoey
07.07.2009., 20:07
a zašto je drolja?
zato jer je popušila svom dečku?
ili zato jer nemaš neki bolji argument?

ne, nego zato sto je bez pardona popusila svima s kojima je bila (a brije na neko djevicanstvo) i misli da to nije nista lose. ceka pravog, ne.

Death-of-Art
07.07.2009., 20:08
nisi djevica. kujetna si samotakva kad tako pusis deckima. ono sto jesi je licemjer i formalist. djevicanstvo i kujovitost su stvar licnosti, postupaka i duha u kojem se stvari rade a ne jebenog himena. samo ti sretno i dalje bilo u tvojoj iluziji, ali bolje bi bilo da si priznas sto si i zivis sukladno tome. svatko bi to mnogo vise postivao od ovoga sto sada radis.

:visi:

kad se sutra razvedri malo možda skopčam koji kurac je danas ljudima..a dotad ...brate mili...
:visi:

Death-of-Art
07.07.2009., 20:14
ne, nego zato sto je bez pardona popusila svima s kojima je bila (a brije na neko djevicanstvo) i misli da to nije nista lose. ceka pravog, ne.

ok. a cura je koja je popušila svima s kojima je bila i nakon toga ih pojebala i ne fura se na djevičanstvo nego glasno kaže "volim dobru kurč** i u ustima i u pizdi"... nije drolja? :confused:

pa što onda ženu čini droljom?
to što izigrava djevicu ili što mijenja partnere?

bojim se da većina vas ovdje nije načistu s tim što uopće piše i kakve sve gadosti govorite i na koju se primitivnu razinu spuštate to mi je prestrašno.

uostalom, ok, licemjerna je. al ne vidim po čemu ste vi ostali bolji kad je većina vas definitivno radila gore stvari nego ona, a opet njoj se udostojite reć da je "drolja" ... ? ...pa što je onda 99% vas ovdje?
kako je dobro glumiti sveca na način da nekoga omalovažavaš,jelda?..

uostalom , tako je očito da žena samo provocira i podjebava.
kaotični su komentari koje forumaši ovdje za ozbiljno pišu i samo pokazuju na kojoj su zbilja razini intelektualnog napretka... :visi:

i što vas to sve uopće toliko dira i frustrira?

Zoey
07.07.2009., 20:18
ok. a cura je koja je popušila svima s kojima je bila i nakon toga ih pojebala i ne fura se na djevičanstvo nego glasno kaže "volim dobru kurč** i u ustima i u pizdi"... nije drolja? :confused:

nemoj brzati. ja to nisam rekla.
drolja je svaka koja sevi sve redom (ili samo pusi, votever) i misli da je to ok.

vecina nas tu i je radila "puno gore stvari" kak ti velis, ali nije isto dal to radis s nekim s kim si u vezi, volis, postujes i to, ili to radis sa svima po redu bez ikakvog osjecaja jer ti se sevi svaki dan.

i bas mi nije jasno ovo stupnjevanje pusenje i puno gore stvari. seks je seks, kako god okrenes. sta bi me trebalo bit sram zato sto radim zloceste stvari?

PlemenitiKockar
07.07.2009., 20:19
:s .... djevica ... nema šta!?!

leptirica 2
07.07.2009., 20:20

Djevica jesi i to lukava djevica,imaš ti soli u glavi hehehe:lol:
Kako se ja toga nisam bila sjetila:misli:

Death-of-Art
07.07.2009., 20:23
nemoj brzati. ja to nisam rekla.
drolja je svaka koja sevi sve redom (ili samo pusi, votever) i misli da je to ok.

vecina nas tu i je radila "puno gore stvari" kak ti velis, ali nije isto dal to radis s nekim s kim si u vezi, volis, postujes i to, ili to radis sa svima po redu bez ikakvog osjecaja jer ti se sevi svaki dan.

i bas mi nije jasno ovo stupnjevanje pusenje i puno gore stvari. seks je seks, kako god okrenes. sta bi me trebalo bit sram zato sto radim zloceste stvari?

pa ne. al ako ćeš nju proglašavati droljom zbog par pušenja (bilo to pušenje u vezi ili izvan veze)... onda sigurno da i mene i tebe čini droljom sve što smo napravile dosad sa svojim partnerima. zar ne? :ne zna:

problem je u tome što vas frustrira činjenica da se ona ide hvalit time da je djevica , a zapravo je jebačica.... makar ne u punom smislu riječi ...
ona shema "jebala bi se da joj ga ne gurne.."
pa ok...da nije provokator bila bi licemjer.

al čemu onda nazivi drolja?

ko onda na ovom forumu nije drolja? :ne zna:

leptirica 2
07.07.2009., 20:26
Ja zapravo mislim da je jako pametna,"jbeš" se,ono uživaš liže te,ližeš ti njega,pušiš i djevica si:D

Cvetak_Zanov...
07.07.2009., 20:28

ahahahahaha loooooooomm :rofl::rofl::rofl::rofl:

mila_p
07.07.2009., 20:28
A bitno ti je da to definiraš? Ja da pušim kurac a nisam se u vaginu, ne bih bila djevica, ali ti možda jesi... Tko će ga znat!

Apophis
07.07.2009., 20:38

ne samo da oralni sex nije sex, nego ni analni sex nije sex, tako da i to slobodno upražnjavaj, samo pitaj dečka da li će pristati na to jer je to za njega u biti jako jako bolno ,pogotovo svršavanje i te stvari radi samo zato jer te puuuno voli.

Tako da si djevica. I trol. Ali i djevica :)

drugu curu?

natasa_st
07.07.2009., 20:39

jesi djevica si... :kava:

ex_1
07.07.2009., 20:41
Jos jedna djevica koja ce cekat pravog znaci javi se ovdje na forum kad napunis 30godina

piece of a dream
07.07.2009., 20:44

Pa zar se i to pika?! Ja te nisam brojala :o

Čim je nije napucao jasno nam je da ne zna :D

Ali ja sam odlučila ući u brak kao djevica! Zato prije braka mogu jedino pušiti.
:rofl: O, draga djevojko.....
Koga lažeš? Sa ginekološke strane si djevica..... ali vjeruj mi onome za koga se čuvaš neće to ništa značiti bude li znao da si duvala okolo mnoogooo prije njega :kava:

Pa nije mi on prvi dečko. Imam 23 godine. Da, pušila sam i prije njega, ali se nisam sexala

:s kakva ku*a ( bez vrijeđanja na forumu :mudri: )

Akira Kurosawa
07.07.2009., 20:45
Ja kad razmisljam o ovakvim temama pokusavam staviti sebe u tudju kozu. Evo u ovom slucaju da se radi o muskom, npr. lizao je pickicu, gurao prste, mazio se, itd. ali nije upotrijebio alat. To je za mene jos uvijek djevac.
Ta cura je radila sve, ali nije koristila pic... Ona je jos uvijek djevica. Tocka.

mila_p
07.07.2009., 20:45
Jos jedna djevica koja ce cekat pravog znaci javi se ovdje na forum kad napunis 30godina

U tim poznim godinama??? :horor:

Debil321
07.07.2009., 20:50
jebate, daj meni jednu djevicu koja puši :D

zeljko_ri
07.07.2009., 20:51
Kako je ova tema uspjela u samo sat i pol imati preko 100 postova :D

Seksualno si aktivna, nemaš se za koga čuvati, čemu čuvanje kad pušiš ko Turčin tj Turkinja? :D

Ti si odlučila da se nećeš sexati do braka ali draga moja ti si već to obavila.

asdfgh
07.07.2009., 21:04
imam jednu prigodnu za tebe, dear susanna..
poslušaj! (http://www.youtube.com/watch?v=tgIxi4Xz1KU)

Leonizije
07.07.2009., 21:08
issse bože, blago tom dečku, e to se zove da ti upadne sikira u med :s

imaš koju frendicu istih stavova? :D

mila_p
07.07.2009., 21:15
issse bože, blago tom dečku, e to se zove da ti upadne sikira u med :s

imaš koju frendicu istih stavova? :D

I ti sanjaš o tome da ne jebeš? :ne zna:

F10EXX
07.07.2009., 21:16
Objasni što je tu licemjerno?

To sto se, ako se vec cuva za brak, onda cuvas da ti odabranik bude prvi. Za vecinu ljudi je oralni seks nesto intimnije od klasicnog.
Uostalom, ako netko natjera zenu na oralni i analni SEKS, a picku joj ne takne, mislis da ga nece osudit za silovanje (osim onih tamo u Lici ili gdje vec :P). To je sve seksualni cin.
Drugim rijecima, mnogo poznatijim, cijeli svoj uvodni post mogla si napisati kao: "Ja bi se jebala, a da mi ne udje". Sto i radis.
I opet cu ponoviti, fizicki, ti si djevica. Mozes i do dr. Glumicica, pa da ti napravi jos jedan himen, bices svetica. Ali to je potpuno nevazno. Bitno je ono sto je u tvojoj glavi. A to je da nije ok da te tip trpa u picu, al je ok da ti ga trpa u usta. Oprostit ces mi ako ne vidim razliku izmedju toga.

zeljko_ri
07.07.2009., 21:17
Dotična se ne jebe, ona samo vodi ljubav..ustima :rofl:

F10EXX
07.07.2009., 21:18

Da nije ljesovac :P

Jebemti, prava djevica kad vidi muzev kurac mora pitat sto je to, a ne da mu zna rec koliki mu je :P

Rainbow Lady
07.07.2009., 21:21
:s:s Ajme.....da sa 23 god netko može takva pitanja postavljati....a jesu ti principi jaki,svaka ti čast. Ja sam čedna, nevina, udat ću se u bijelom,ali povremeno mu popušim dok on mene dirka preko gaćica....:rolleyes:

candy baby
07.07.2009., 21:26
ma daj ajde, prije bi mu dala da uđe nego popušila, uvijek sam pušila tek kad je bilo ozbiljno, nekako mi to intimnije
a što se tiče teme.. nisi ti nevina.. seks je seks, nazovimo prave stvari pravim imenom

Engelchen00012
07.07.2009., 21:29
Ma ti si mala pusacica!:rofl::lol: Koja vrlo vjerojatno glumi nesto pred curama koje nisu djevice.:rolleyes: Kao sto nisi ni ti, naravno.:kava:
Prava djevica nije kurca vidjela, a ti imas i omiljene dimenzije. Osim toga dobro si se ti njih napusila, vidim ja!:mig:

zeljko_ri
07.07.2009., 21:35
Ma ti si mala pusacica!:rofl::lol: Koja vrlo vjerojatno glumi nesto pred curama koje nisu djevice.:rolleyes: Kao sto nisi ni ti, naravno.:kava:
Prava djevica nije kurca vidjela, a ti imas i omiljene dimenzije. Osim toga dobro si se ti njih napusila, vidim ja!:mig:

Ne znam samo kako može imati omiljene dimenzije ako joj te dimenzije ničemu ne služe. Neke žene vole veće jer vole da im dublje uđe ali što ona voli kad joj još nije ušlo :ne zna: Osim ako voli da joj pimpekom mlatara po krajnicima

Gazdarica
07.07.2009., 21:37

curo draga,
ti il si malo ograničena il nas malo želiš zajebavat... :ne zna:

to što se nisi seksala ti nema veze kad radiš sve drugo što radiš. djevičanstvo se po meni treba izjednačavat s nevinošću, a ti to nisi bez obzira što ga nikad nisi primila.
nisi spomenila u ovom postu (a komentare mi se zbilja ne da čitat) jel on tebe liže, al pretpostavljam da je... i nisi ni luda. po meni lizanje sto puta bolje od normalnog sexa. al jbg...
nisi ti više djevica, hebeš to što ti je himen čitav. zato se ne zavaravaj i ne uvjeravaj sama sebe da si djevica dok se nisi ševila. na koncu konca, ne kužim zbilja šta imaš od toga... :confused:
nego, daj tom momku jer se jadan sigurno ne osjeća baš najbolje bez obzira što mu pušiš, koliko god to dobro radila...

coolinesay
07.07.2009., 21:39
djevica prestaješ bit kad se poseksaš
pušenje spada u oralni seks, to znači oralni - ali ipak seks
:lol: pazi teme
i da bi bila djevica moraš bit čedna i sve ostalo
a tebi jedino nije probijen himen, to je jedina razlika između tebe i ostalih cura koje su se normalno seksale
i koja je tebi logika curo? koji je smisao djevičanstva po tebi?
ok, shvaćam, možda samo ne želiš da ti uđe kurac od onog 'nepravog' u pičku ali zato može u usta, sve dok ne dođe pravi koji će smjeti popuniti obje rupe. vrlo zanimljivo moram priznati

cybernaut
07.07.2009., 21:41

Hm, sta ti znaci ovo da se ni s jednim nisi sexala do kraja? Da ne svrsi dok mu pusis? Inace frendica ti je u pravu, nisi djevica. I oralni i analni sex su sex. Koja je poanta cuvanja tvog himena za prvu bracnu noc? Ako su religijski razlozi onda si vec dovoljno gresna samim tim sto pusis kitu tak da sigurno ni u Bozjim ocima ne spadas medju djevice. Cuvas himen za pravog za kojeg ces se udati. Ali prije nego sto odete pred oltar valjda cete malo i hodati i tu i tamo ces mu popusit. Valjda nece biti toliko glup da ce misliti kako ni pusila nisi nikom prije njega:lol:

sex-addict
07.07.2009., 22:03

O bože, o dragi, o zašto :ne zna::eek:

WilliamsF1
07.07.2009., 22:06

Stvarno glupost. Kaj ti znači što ćeš ući u brak kao djevica kad mu pušiš?
Onda se i jebi. Tak ti je sad svejedno. Samo si formalno djevica.

mishamu
07.07.2009., 22:10

a vremena se mjenjaju, ni djevice nisu što su bile.

mislim da većina vas pod riječ djevica vidi svetica, što nema veze jedno s drugim, vidi se da ste imali vjeronauk umjesto spolnog odgoja :flop: :kukuc: :rofl:

po meni je ok što je ženska karakter i što čeka, i ja bi možda da sam discipliranija :rofl:

po meni je bolje da čeka pravog da ju razdjeviči (brak ili ne) nego da ko većina završi pred oltarom sa trbuhom i krivim tipom, to mi je daleko licimjernije.

pustite ženu da puši ako joj se puši, zaš bi se morala i jebat?! :ne zna:

zar joj je ako ne želi spavat s tipom dok nije 100% da su jedno za drugo zabranjeno uživanje u drugim stvarima s tim tipom?
to je njen njen izbor...
sto ljudi, sto ćudi, sto žena, dvjesto sisa, i tak :kava:

po meni si djevica :ne zna:

Zoey
07.07.2009., 22:12

mislim da većina vas pod rječ djevica vidi svetica, što nema veze jedno s drugim, vidi se da ste imali vjeronauk umjesto spolnog odgoja :flop:

po meni je ok što je ženska karakter i što čeka, i ja bi možda da sam discipliranija :rofl:

po meni je bolje da čeka pravog da ju razdjeviči (brak ili ne) nego da ko većina završi pred oltarom sa trbuhom i krivim tipom, to mi je daleko licimjernije.

zar joj je ako ne želi spavat s tipom dok nije 100% da su jedno za drugo zabranjeno uživanje u drugim stvarima s tim tipom?
to je njen njen izbor...
sto ljudi, sto ćudi, sto žena, dvjesto sisa, i tak :kava:

po meni si djevica :ne zna:

ali zasto odmah u ekstreme? nit su sve koje se poseve prije braka s krivim tipom, nit se udaju trudne. ne kuzim.

osim toga, nitko joj ne brani da pusi. al nije djevica.

mishamu
07.07.2009., 22:16
ali zasto odmah u ekstreme? nit su sve koje se poseve prije braka s krivim tipom, nit se udaju trudne. ne kuzim.

osim toga, nitko joj ne brani da pusi. al nije djevica.

a ja volim pretjerivat (i za to se djele kartoni, da, da :flop:) al takva sam :ne zna:

ne kažem da su sve, al pogledaj statistike, koliko ih se udalo s trbuhom, i koliko se od njih razvelo, meni dosta :ne zna:

ako nije sigurna da je on pravi zašto bi riskirala trudnoću, npr?

jer svaki sex je rizik.

efos
07.07.2009., 22:16
Ne znam samo kako može imati omiljene dimenzije ako joj te dimenzije ničemu ne služe. Neke žene vole veće jer vole da im dublje uđe ali što ona voli kad joj još nije ušlo :ne zna: Osim ako voli da joj pimpekom mlatara po krajnicima

Ajme svasta pod ovom temom se pise..i dobro se nasmijah... :lol: :rofl:
Ne znam sta bih rekao za nju.... :ne zna: ..hm razvaljena su joj usta pa zato toliko prica a nista ne prima... :lol::rofl:

asdfgh
07.07.2009., 22:17

vremena se mijenjaju, ali ne pojam djevice.

mislim da većina vas pod riječ djevica vidi svetica, što nema veze jedno s drugim, vidi se da ste imali vjeronauk umjesto spolnog odgoja :flop:

a po čemu si to zaključila?

to se ne zove karakter, već dvoličnost.
ili se seksaš ili ne.
nema tih jebala-bi-se-a-da-mi-ne-uđe kategorija.

i sebe tu ubrajaš, ili?

gim stvarima s tim tipom?
to je njen njen izbor...

njena stvar.
traži mišljenje..
svatko ima pravo dati, jelte.

Zoey
07.07.2009., 22:21
a ja volim pretjerivat (i za to se djele kartoni, da, da :flop:) al takva sam :ne zna:

ne kažem da su sve, al pogledaj statistike, koliko ih se udalo s trbuhom, i koliko se od njih razvelo, meni dosta :ne zna:

ako nije sigurna da je on pravi zašto bi riskirala trudnoću, npr?

jer svaki sex je rizik.

ok, usudit cu se pitat tebe zasto mislis da zeli cekat do braka? jel ima to veze s njezinom vjerom i odgojem? najvjerojatnije da. ja sam barem tako pretpostavila.

ali jebi ga, oralni seks je i dalje seks, i to ne samo zato sto se tako zove. pod krinkom "zelim biti cista" i "zelim biti djevica" svome muzu, ne mozes ni pusit. jer vise nisi cista (sto god to znacilo), nit si djevica.

mishamu
07.07.2009., 22:24
vremena se mijenjaju, ali ne pojam djevice.

žena koja ima himen :confused:

al ok, kužim da ima raznih gledišta na isto i dosta je nedefinirano, npr. po meni je i silovana cura djevica iako nema himen što možda nekom nije.
imam prijateljicu koja se smatra djevicom iako joj je ušlo nekoliko njih do pola, to po meni nije djevica al ako se ona tak osjeća :ne zna:

svaka budala ima svoje veselje.

a ovo je neka siva zona.

a po čemu si to zaključila?

pa netko je gore napisao nešto slično (neda mi se tražit)

to se ne zove karakter, već dvoličnost.
ili se seksaš ili ne.
nema tih jebala-bi-se-a-da-mi-ne-uđe kategorija.

jel dvolično i biti vegetarijanac a jest jaja ili piti mlijeko :confused:

i sebe tu ubrajaš, ili?

ne, nisam baš toliko nedisciplinirana :mig:

njena stvar.
traži mišljenje..
svatko ima pravo dati, jelte.

točno :)

asdfgh
07.07.2009., 22:28

kod vegetarijanstva imaš podjele. (http://hr.wikipedia.org/wiki/Vegetarijanska_prehrana)
kod djevica ne.
ili jesi ili nisi.
:kava:

mishamu
07.07.2009., 22:29
ok, usudit cu se pitat tebe zasto mislis da zeli cekat do braka? jel ima to veze s njezinom vjerom i odgojem? najvjerojatnije da. ja sam barem tako pretpostavila.

nemam pojma, al sigurna sam da su njeni razlozi opravdani.
jedna poznanica ne želi stupiti u spolne odnose jer je sex zapravo jedna vrsta ovisnosti, jednom kad kreneš i navikneš prilično je teško bit bez njega, pa ona želi krenuti sa pravim za kojeg je sigurna da ju neće sutra ostavit na milost i nemilost vibratorima i ludim noćima, to mi je ok razlog :ne zna:

ali jebi ga, oralni seks je i dalje seks, i to ne samo zato sto se tako zove. pod krikom "zelim biti cista" i "zelim biti djevica" svome muzu, ne mozes ni pusit. jer vise nisi cista (sto god to znacilo), nit si djevica.

a mislim da ona to ne radi baš zbog tog nekog muža nego zbog sebe, ako je zbog njeg onda se slažem da nema smisla zbog pušenja.
ali ako to radi zbog sebe i ako to njoj nešto predstavlja, nije mi ni dvolično ni licimjerno.

zeljko_ri
07.07.2009., 22:32

Nije, s mlijekom ne ubijaš ni jednu životinju a zapravo joj činiš dobro jer ju pomuzeš. Da nema muženja, umrla bi :mig:

asdfgh
07.07.2009., 22:34
Nije, s mlijekom ne ubijaš ni jednu životinju a zapravo joj činiš dobro jer ju pomuzeš. Da nema muženja, umrla bi :mig:

možda bi i dečko dotične umro bez ''mužnje''.
:rofl: :rofl: :rofl:

mishamu
07.07.2009., 22:35

ok, krave, ali jaja, kožne cipele i slično?

možda bi i za ovo trebale podjele, ono, ja sam 72% djevica il tako nešto :rofl:

zeljko_ri
07.07.2009., 22:38
možda bi i dečko dotične umro bez ''mužnje''.
:rofl: :rofl: :rofl:

Vjerojatno se vodi takvom logikom. Ona zapravo čini dobro djelo, prava humanitarka.

asdfgh
07.07.2009., 22:40
Vjerojatno se vodi takvom logikom. Ona zapravo čini dobro djelo, prava humanitarka.

pa i jest. čini dobro i nesebično djelo. :rofl:

F10EXX
07.07.2009., 22:46
mislim da većina vas pod riječ djevica vidi svetica, što nema veze jedno s drugim, vidi se da ste imali vjeronauk umjesto spolnog odgoja :flop: :kukuc: :rofl:

Uopce nije stvar u tome. Djevica, tj djevicanstvo, je, po uskoj definiciji, cisto fizicka osobina. Pa opet, necemo silovanu zenu oznaciti da nije djevica, kao sto necemo zenu koja se jebala, al joj nije pukao himen nazvati djevicom.
Ako zelim ozeniti djevicu, onda ne trazim zenu s neostecenim himenom, koja se u slobodno vrijeme trpa u pak, usta i nosnice, vec zenu koja kurca nije vidjela.

zeljko_ri
07.07.2009., 22:46
pa i jest. čini dobro i nesebično djelo. :rofl:

Tim više to treba cjeniti jer je djevica. Tolika žrtva se ne viša svakodnevno, to je isto kao da vegeterijanku natjeraš da jede meso iz humanih razloga :D

F10EXX
07.07.2009., 22:47

To sto si joj prije oteo dijete nema veze jelda. Pitam se kako inace sisavci u prirodi prezivljavaju bez da ih muzemo :P

brutalni
07.07.2009., 23:10
Devica nisi sigurno!

Rainbow Lady
08.07.2009., 00:46

:lol::rofl::lol::rofl:

A ček,nije mi jasno.... :misli:ako si s dečkom kojeg voliš toliko jako da mu jadna,eto, i pofumaš tu i tamo, što mu onda ne daš pičke do kraja?
Mislim,to ti je isto normalno u vezi. :lol::rofl:

Dijaa
08.07.2009., 00:56
kako je samo lako osuditi nekoga... cura nije svetica (a tko jest), ali sudeći po ovome šta je napisala djevica je svakako :mig:

Dotty
08.07.2009., 02:39
Ja sam duboko uvjerena da je ovo troll. :ne zna: Ne mogu razumjeti kako neko ljudsko bice moze ovako glupavo i nelogicno razmišljati.

OK. Odlucila si biti"djevica"do braka.

1.) Da to radis zbog sebe bilo bi super, ali cim pušiš znaci da ti do djevičanstva u tom smislu nije stalo, vjerovatno jednostavno zelis da te"buduci"smatra sveticom il' nesto jer ti je rupa netaknuta. Sto je najsmjesnije, tvoj "pravi"mozda skuzi da nisi bas djevica kad mu prvi put kreneš pušit ko porn zvijezda ili se nedaj boze zgroziš nad veličinom njegovog pimpeka. :rofl:

2.) Zbog religijskih razloga očito nije. Pretpostavljam da si kršćanka i znaš da prema Bibliji i crkvi penis ide u samo u jednu rupu, i to iskljucivo zbog jedne stvari.

3.)Koji kuki ti je bitna velicina ako ti nikad nista nije ušlo?!Ti nas zezas, jel'da?I kako uopce mozes od oka zaključiti da mu je 19 cm ako si takva"djevica"?

Molim curu da mi odgovori na ova pitanja, inache ce mi LJES još više zgaditi(ako je to ikako moguće)ljudski rod. :rofl:

I da, prije nego promisliš da sam jedna od iskusnih ševaca i ševica na LJES-u, zapravo mi je preko 20 god. i djevica sam, ali ne sa izvrnutim "moralom" kao ti. :p

richardwagner
08.07.2009., 02:53
Necu te napasti kao većina, što više jako mi se sviđa tvoje stajalište, mislim da je full OK.
Tehnički djevica si, doduše ona koja ne puše u kitu nego dobro puši

baja1
08.07.2009., 03:26

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?pa naravno da jesi ako ostaneto samo na maženju

Ms.Kali
08.07.2009., 03:33

ali jebi ga, oralni seks je i dalje seks, i to ne samo zato sto se tako zove. pod krinkom "zelim biti cista" i "zelim biti djevica" svome muzu, ne mozes ni pusit. jer vise nisi cista (sto god to znacilo), nit si djevica.

Ako ima veze s vjerom onda je stvarno smijesno. Po vjeri nema ni oralca.

Ja odbijam prihvatit da osoba koja ima godina kao i ja moze pisat ovako blesave postove.
Tebi je bitno da ima velik kurac, a ne ulazi ti u picku??

vavi
08.07.2009., 03:34

Ma ni D od djevice..!!!
Sti je za tebe djevicanstvo ono malo himenica ..????
A ti pusis on lize svrsavate kao zecevi hehehe ..!!
A zamisli kad muzu popusis past ce u nesvjest..!!:lol::lol:
A ono djevica a pusi kao lafica..!!!:rofl::rofl:

Dotty
08.07.2009., 03:38
Necu te napasti kao većina, što više jako mi se sviđa tvoje stajalište, mislim da je full OK.
Tehnički djevica si, doduše ona koja ne puše u kitu nego dobro puši

Ahem. Znači ne bi smetalo da to tvoja buduća žena prakticira?:)

Glavni frajer kaže:
08.07.2009., 03:40
lijepo što se čuvaš za brak.
i nemoj slušati ove što ti govore da si licemjerna ak pljugaš dečku.
sviđa ti se i čuvat za brak i oralac dečku priuštit, i to dvoje je ista stvar...

Ms.Kali
08.07.2009., 03:52
lijepo što se čuvaš za brak.
i nemoj slušati ove što ti govore da si licemjerna ak pljugaš dečku.
sviđa ti se i čuvat za brak i oralac dečku priuštit, i to dvoje je ista stvar...

Apsolutno je njena stvar..do trenutka kad je pitala nas za misljenje! Nismo mi postavili temu jeli suzana djevica. Kad odlucis podjeliti svoj zivot s ljudima na forumu onda moras ocekivati svakakve komentare, a ne samo one koji ce ti pasati.

tonkica051
08.07.2009., 06:44
Stvarno glupost. Kaj ti znači što ćeš ući u brak kao djevica kad mu pušiš?
Onda se i jebi. Tak ti je sad svejedno. Samo si formalno djevica.

:s:top:
ali formalno...ona je i dalje netaknuta :D

Mandrak
08.07.2009., 06:58
ak ne gutaš, nebi te ni ženio.

i još da mi nakon svega kažeš da ne primaš u dupe.

psss, rastava odma.

mahatma_tesla
08.07.2009., 07:06
MOJE shvaćanje djevičanstva bi bilo da je to osoba koja još nije imala NIKAKVO iskustvo u seksu.
Pošto si ti imala nekakvo seksualno iskustvo po mojim pojmovima nisi djevica.
Imaš 23 godine i nisi se nikada jebala,kako uopće uspjevaš biti s nekim dečkom???

Fashion Barbie
08.07.2009., 07:12
Imam poznanicu koja je imala 21 god prije nego se pojebala. Davala je u guzu i pušila svojim dečkima, a i dečkima koji imaju svoje cure :zubo: I hvalila se svima kako je djevica, ovi koji nisu znali što inače radi su ju smatrali sveticom, slatkicom, poštenom curom. No, nakon toga je naišla na dečka koji se poigrao s njom i nakon svih događaja ju uspio pojebati. Sljedeći tjedan ju je ostavio, ispričao svima da je mala droljica i nekako mi je nije žao :D Zašto mi je nije žao? Pa zato što je licemjerna. Curama koje su imale 2,3 dečka u životu s kojima su se jebale je ona govorila da su kurve, a sama je davala u guzu i pušila zauzetim dečkima. I sad tehnički...ona je bila djevica, ali to apsolutno ništa ne znači jer djevičanstvo nema nikakve veze s pušenjem kuraca ili bilo kakvim drugim radnjama. Ima muškaraca koji imaju fikciju da mu žena mora biti djevica. Pa ako im je draže da su joj prvi u pičku, a 101. u guzu i da je to bolje od toga da je cura prije imala ne znam koliko normalnih veza, nije mi ni nih žao :D
Dakle, odgovor za postavljačicu teme...jesi djevica fizički, ali mentalno to nisi. Ako zbog religijskih razloga ne želiš dati prije braka nikome, onda shvati da oralnim SEKSOM radiš nešto što se protivi koncepciji djevičanstva i stoga si potpuno licemjerna. Kad si mu već popušila i tko zna što sve ne, onda mu daj i pičke...koja je razlika?! I nemoj misliti da si išta poštenija od ostalih koje imaju dečka s kojim se jebu :mig:

Mandrak
08.07.2009., 07:18
nesto tipa jadranka kosor je djevica....
navjestena svome narodu...

leptirica 2
08.07.2009., 07:59
sex je sex,analni,orlani,ko da je bitno.....ali da si djevica na "onom"mjestu-to ti nitko nemože osporiti:kava:

lažni branitelj
08.07.2009., 08:00
Imam poznanicu koja je imala 21 god prije nego se pojebala. Davala je u guzu i pušila svojim dečkima, a i dečkima koji imaju svoje cure :zubo: I hvalila se svima kako je djevica, ovi koji nisu znali što inače radi su ju smatrali sveticom, slatkicom, poštenom curom. No, nakon toga je naišla na dečka koji se poigrao s njom i nakon svih događaja ju uspio pojebati. Sljedeći tjedan ju je ostavio, ispričao svima da je mala droljica i nekako mi je nije žao :D Zašto mi je nije žao? Pa zato što je licemjerna. Curama koje su imale 2,3 dečka u životu s kojima su se jebale je ona govorila da su kurve, a sama je davala u guzu i pušila zauzetim dečkima. I sad tehnički...ona je bila djevica, ali to apsolutno ništa ne znači jer djevičanstvo nema nikakve veze s pušenjem kuraca ili bilo kakvim drugim radnjama. Ima muškaraca koji imaju fikciju da mu žena mora biti djevica. Pa ako im je draže da su joj prvi u pičku, a 101. u guzu i da je to bolje od toga da je cura prije imala ne znam koliko normalnih veza, nije mi ni nih žao :D
Dakle, odgovor za postavljačicu teme...jesi djevica fizički, ali mentalno to nisi. Ako zbog religijskih razloga ne želiš dati prije braka nikome, onda shvati da oralnim SEKSOM radiš nešto što se protivi koncepciji djevičanstva i stoga si potpuno licemjerna. Kad si mu već popušila i tko zna što sve ne, onda mu daj i pičke...koja je razlika?! I nemoj misliti da si išta poštenija od ostalih koje imaju dečka s kojim se jebu :mig:

imaš njen broj?:rofl:

Zcurica
08.07.2009., 08:01
tebi je glavni cilj ostati djevica do braka?:rolleyes:
i ajd,poštujem to.a šta kad dođe prva bračna noć i ono djevica sve to ok,al pušiš ko najbolja kurva?:rolleyes:
dakle,ne stoji ti to baš.

leptirica 2
08.07.2009., 08:07
i ajd,poštujem to.a šta kad dođe prva bračna noć i ono djevica sve to ok,al pušiš ko najbolja kurva?:rolleyes:
Da,biće mu čudno:lol:
Meni osobno to ništa nebi značilo što sam djevica ako znam da sam prije toga imala oralaca,analaca...savijest ti govori da nisi neiskusna,ono već si se "jbala"!
Ako autoričinoj prijateljici to nešto znači,pustimo je da uživa u svom uvjerenju i statusu djevice:D

prasac_genije
08.07.2009., 08:11
Po nekoj labavoj definiciji sexa ti si definitivno djevica.
Da ne misliš da si neka krajnost postoji i ona da ako nisu oboje svršili u sexualnom činu onda kao da istog nije ni bilo.
Meni se ova zadnja čak najviše sviđa i po toj logici neka sirota frigiduša stvarno onda može tvrditi da je nevina.

tonkica051
08.07.2009., 08:12
MOJE shvaćanje djevičanstva bi bilo da je to osoba koja još nije imala NIKAKVO iskustvo u seksu.
Pošto si ti imala nekakvo seksualno iskustvo po mojim pojmovima nisi djevica.
Imaš 23 godine i nisi se nikada jebala,kako uopće uspjevaš biti s nekim dečkom???
dobro pušiiiiiiiiiiiii :top::D
:s:top:
mislim da je čak još i gora............licemjerna do boli....a djevica :zubo:

lažni branitelj
08.07.2009., 08:15
Meni osobno to ništa nebi značilo što sam djevica ako znam da sam prije toga imala oralaca,analaca...savijest ti govori da nisi neiskusna,ono već si se "jbala"!
Ako autoričinoj prijateljici to nešto znači,pustimo je da uživa u svom uvjerenju i statusu djevice:D

vjerojatno je sve otišlo u kurac kad se slažem s leptiricom ali dobro...i ja ovako nekako mislin, jer kad svom budućem izabraniku kažeš da si radila sve osim same vaginalne penetracije...pa i neće te baš smatrati prečistom djevicom!mislin lipo je to ali nije to.zamisli ga da se hvali prijateljima ; žena mi je bila djevica do braka, ako izuzmemo oralni i analni sex s desetak dečkiju prije mene!mislim wtf!tako da mislim da samo sebe zavaravaš...i savjetujem ti da ga počneš primati šta prije...moglo bi ti biti jaaako lipo!:mig:

leptirica 2
08.07.2009., 08:23
To tehničko djevičanstvo što su mnogi ovdje tako okarakterizirali meni nebi značilo previše,tako da ...sve sam probala samo nisam vaginalni:D
Ja sam isto djevica :raspa: na drugom mjestu
Možemo to i tako gledati:rolleyes:

mala hijena
08.07.2009., 08:26
Zapravo nije bitno jesi li djevica ili ne, kad si zapravo jadna.

Nisi napisala razloge zbog kojih se ne seksaš (osim one banalno-djetinjaste ideje o netaknutom himenu u prvoj bračnoj noći).
Vjerojatno misliš da se tim "čuvanjem" nekako uzdižeš.
A zapravo se silno ponižavaš.

Jer nevina svakako nisi. Upuštaš se u druge oblike seksa. Pušiš dečku.
Dakle, zadovoljavaš njega.
Sudjeluješ u intimnim odnosima, a sebi uskraćuješ zadovoljstvo.
Jebeš se a da ti ne uđe, pokrećeš seks, a ne dozvoljavaš da ode do kraja. Uskraćuješ si zadovoljstvo. Ne dopuštaš dečku da se doista intimno poveže s tobom.
Nego mu popušiš, kao da mu radiš nekakvu "uslugu".
E pa seks nije usluga.
I ono davanje pičke prve bračne noći neće biti nikakva usluga.

Trebla bi izaći iz te svoje trinaestogodišnje glave i naučiti da je seks davanje i primanje na obostrano zadovoljstvo.

Ramzes13
08.07.2009., 08:27
svi mi imamo komplekse...

al ako je vama dobro onda je dobro...

leptirica 2
08.07.2009., 08:31

Nisi napisala razloge zbog kojih se ne seksaš (osim one banalno-djetinjaste ideje o netaknutom himenu u prvoj bračnoj noći).

Jebeš se a da ti ne uđe, pokrećeš seks, a ne dozvoljavaš da ode do kraja. Uskraćuješ si zadovoljstvo. Ne dopuštaš dečku da se doista intimno poveže s tobom.
E pa seks nije usluga.
Trebla bi izaći iz te svoje trinaestogodišnje glave i naučiti da je seks davanje i primanje na obostrano zadovoljstvo.

Baš me zanima kako će proći buduća prv:hekla:a bračna noć

mishamu
08.07.2009., 08:38
Uopce nije stvar u tome. Djevica, tj djevicanstvo, je, po uskoj definiciji, cisto fizicka osobina. Pa opet, necemo silovanu zenu oznaciti da nije djevica, kao sto necemo zenu koja se jebala, al joj nije pukao himen nazvati djevicom.

slično sam i napisala gore :mig:
ovo je jednostavno siva zona, ko do pola puna/prazna čaša :ne zna:

1.) Da to radis zbog sebe bilo bi super, ali cim pušiš znaci da ti do djevičanstva u tom smislu nije stalo, vjerovatno jednostavno zelis da te"buduci"smatra sveticom il' nesto jer ti je rupa netaknuta. Sto je najsmjesnije, tvoj "pravi"mozda skuzi da nisi bas djevica kad mu prvi put kreneš pušit ko porn zvijezda ili se nedaj boze zgroziš nad veličinom njegovog pimpeka. :rofl:

s ovim se slažem ali možda ona to radi zbog budućeg.
može li on dobiti idealniju od djevice (čuvala se za njega) koja savršeno puši? :rofl:

2.) Zbog religijskih razloga očito nije. Pretpostavljam da si kršćanka i znaš da prema Bibliji i crkvi penis ide u samo u jednu rupu, i to iskljucivo zbog jedne stvari.

ma gdje to u bibliji piše? :confused:
nije tako, vjera ti dopušta da se jebeš u sve moguće rupe na sve moguće načine ali poslje braka, po bibliji se podrazumjeva da je Bog ljudima dao spolnost da uživaju u sexu što više (zato je to sve tak dobro napravio) a s glavnim ciljem razmnožavanja, stupanja u brak i povezivanja partnera.

3.)Koji kuki ti je bitna velicina ako ti nikad nista nije ušlo?!Ti nas zezas, jel'da?I kako uopce mozes od oka zaključiti da mu je 19 cm ako si takva"djevica"?

pa i muškarcima je bitna veličina sise pa ju ne rpaju nigdje, žena voli vizualnu stimulaciju i pune ruke i usta pa šta sad.

I da, prije nego promisliš da sam jedna od iskusnih ševaca i ševica na LJES-u, zapravo mi je preko 20 god. i djevica sam, ali ne sa izvrnutim "moralom" kao ti. :p

pa pusti žensku da bude djevica ako njoj to toliko znači, tehnički je, ne kužim zašto tebe to vrijeđa?

Death-of-Art
08.07.2009., 08:51
ček...susana je na nekoj drugoj temi napisala..
Čemu raditi nešto što te boli i što ti je neugodno????

Mene do sada ništa nije boljelo. Mislim, ja sam djevica, tako da nisam probala sex (osim pušenja dečku, a u tome uživam).

pa ako još netko živi u uvjerenju da žena ne prca i ne provocira namjerno, fakat... :visi:

a kladim se da nije niti žena :rofl:

leptirica 2
08.07.2009., 08:57
ček...susana je na nekoj drugoj temi napisala..

pa ako još netko živi u uvjerenju da žena ne prca i ne provocira namjerno, fakat... :visi:

a kladim se da nije niti žena :rofl:
Znači laže da je primala analac:mad:
koji jad i žalost:rolleyes:
Ionako me previše ne čudi jer pola tema je izmišljeno jer je ljudima dosadno u životu pa moraju izmišljat gluposti:rofl:

iForce
08.07.2009., 09:12

Ne.

Lastan
08.07.2009., 09:15

Sjećam se da ti je netko rekao da si glupa djevica. I ovime si to potvrdila.

To što će tvoj eventualni budući muž možda i znati što radi, ne znači da ćeš i ti znati.
Ne kužim fakat koja je to spika s čuvanjem djevičanstva; to je samo ficlek koji smeta. U ovom konkretnom slučaju, smeta tebi da u monogamnoj vezi uživaš u seksu. Da naučiš što ti paše i što ti ne paše.
A ne da se onda odlučiš udati (u crkvi, siguran sam) za nekoga za koga kasnije zaključiš da ti ne odgovara. Kupuješ li cipele bez isprobavanja? (I ne, oralac se ne računa. To što opipaš cipelu ne znači da će ti pristajati nozi.)

Što se seksa tiče, ako mu već pušiš, što se ne bi i poševila. Mislim, u pravu si da to nije isto — od pušenja ne možeš zatrudniti, a osim toga, dečki često moraju moliti za pušenje, dočim pičke dobiju samo tako. :zubo:

Dakle, da, djevica si. Ne, nije mi jasno zašto inzistiraš na tome.
Skini drugi put te gaćice i poševi tipa.
Zahvaljivat ćeš mi kasnije. :kava:

Lastan
08.07.2009., 09:20
Ajoj.

Eto, ljudi, vidite li sad zašto su Disney i braća Grimm opasni?
Nećeš sresti princa na bijelom konju koji će biti Pravi i Jedini.
Upravo suprotno: najčešće moraš poljubiti puno žaba da bi našla svog princa.

Zapravo, kad bolje razmislim, ti upravo to i činiš. :rofl:

Ali pazi: prvi seks najčešće nije nešto posebno dobro. Drugi, treći i svaki kasniji — e, to je već druga priča. I onda ćeš se gristi što to nisi napravila ranije.

Lastan
08.07.2009., 09:27
Mogu, zašto ne? Osim toga, tko kaže da se za koju godinu, ako veza potraje, neću udati za njega? A mogu mu pušit već sada jer to nije pravi sex, dakle mogu pušit i ući u brak kao djevica!
Bill Clinton je zvao i pitao može li te pozvati kao svjedokinju sljedeći put kad mu Hillary predbaci sve one pripravnice.
Ševe se, kako ne! Ali ja sam odlučila ući u brak kao djevica! Zato prije braka mogu jedino pušiti.
Spomenuli su ti ljudi već analni seks (po dobroj staroj "oš normalno il u pičku?"). Ako imaš sise, imaš i dodatnih opcija. Nemoj se ograničavati!
Nije.
Ili ako jest, pravo mu budi.

Lastan
08.07.2009., 09:29
OVO JE TROL!!!!!!!!!!!! PROVJERENO!!!!!!!!!!!1

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

[img=http://img25.imageshack.us/img25/9170/trollt.th.jpg] (http://img25.imageshack.us/i/trollt.jpg/)
Da, i? Svejedno je zabavno. :p

Fingersnap
08.07.2009., 09:32
Autorica je djevica samo u tom tehničkom pogledu. Nevina nikako, al dobro, to nije bilo ni pitanje..
Al baš, ak se čuva do braka zbog vjere-to je licemjerje, for sure. Pa nema smisla.

Bome si je našla fini loophole da bude djevica... Al mi ipak nije to to, kajaznam... :ne zna:

Death-of-Art
08.07.2009., 09:33
Ajoj.

Eto, ljudi, vidite li sad zašto su Disney i braća Grimm opasni?
Nećeš sresti princa na bijelom konju koji će biti Pravi i Jedini.
Upravo suprotno: najčešće moraš poljubiti puno žaba da bi našla svog princa.

Zapravo, kad bolje razmislim, ti upravo to i činiš. :rofl:

Ali pazi: prvi seks najčešće nije nešto posebno dobro. Drugi, treći i svaki kasniji — e, to je već druga priča. I onda ćeš se gristi što to nisi napravila ranije.

zašto bi se grizla što nije napravila ranije?
ja ga nisam napravila prije 20e pa se uopće ne grizem nego konstruktivno trošim vrijeme s mužem. jebem ga non stop i nadoknađujem sve godine ne-seksa. :cerek:
al da se grizem...a bogami ne.... pa nisam luda da ću se grist i samu sebe pilat u mozak da što nisam prije uuuu kako je dobro. treba djelovat. jebeš grižnju.

Lastan
08.07.2009., 09:35

E pa seks nije usluga.

Amen. :top:

Lastan
08.07.2009., 09:38
zašto bi se grizla što nije napravila ranije?
ja ga nisam napravila prije 20e pa se uopće ne grizem nego konstruktivno trošim vrijeme s mužem. jebem ga non stop i nadoknađujem sve godine ne-seksa. :cerek:
al da se grizem...a bogami ne.... pa nisam luda da ću se grist i samu sebe pilat u mozak da što nisam prije uuuu kako je dobro. treba djelovat. jebeš grižnju.
No, da. Ali tvoja je situacija, mnijem, ipak nešto drugačija.
Ti prije svoje dvadesete vjerojatno nisi imala ne znam koliko dečkiju kojima bi popušila, ali ne bi otišla dalje eda bi do braka ostala djevica.
Ona će imati za čime žaliti.

kyb
08.07.2009., 09:39
Ti si lujka a ne djevica, hebala bi se a da ti neuđe :bonk:

torente12345
08.07.2009., 09:39
ja mislim da si ti bil klinton! :rofl:

blizanac_
08.07.2009., 09:40

šta ovakve osobe još postoje??????!!!!!!!!!

leptirica 2
08.07.2009., 10:33
Još će ona dobro proć u životu,prodati će nevinost na interentu nekom bogatom naftaškom gigantu- arapinu:D

zeljko_ri
08.07.2009., 10:36
Eto što su danas djevice, hvale se kako im himen nije pukao a vidjeli su i dirali možda više pimpeka nego neka prostitutka :rofl:

DreamStickle
08.07.2009., 10:38
Eto što su danas djevice, hvale se kako im himen nije pukao a vidjeli su i dirali možda više pimpeka nego neka prostitutka :rofl:

Hahahahahah :s :s

Svašta ti ćeš. :D

leptirica 2
08.07.2009., 10:39
Eto što su danas djevice, hvale se kako im himen nije pukao a vidjeli su i dirali možda više pimpeka nego neka prostitutka :rofl:Sada bi nešto rekla ali već sam jučer radi gluposti popušila 30 bodova
,samo je jedan naziv za takve žene ,pogodi koji k...a:o

DreamStickle
08.07.2009., 10:40
Ja čitam i ne vjerujem. :D

zeljko_ri
08.07.2009., 10:43
Sada bi nešto rekla ali već sam jučer radi gluposti popušila 30 bodova
,samo je jedan naziv za takve žene ,pogodi koji k...a:o

Hm ali ovo su djevičanske k...e :lol:

DreamStickle
08.07.2009., 10:44

Hibridne neke. :rofl:

leptirica 2
08.07.2009., 10:46
I moraš priznati luktke na napuhavanje bez imalo poštovanja i savijesti:p

SRETNA123
08.07.2009., 11:40

Izvini sto je ovo grubo ali to je jako licemjerno od tebe...ne mozes s dvije guze na jednu stolicu...ti bi probala al ipak nebi dala do kraja...Mrzim takve osobe majke mi. Jadne decke tu napaljujes imas oralni imas ovo imas ono i kao nedas,,,kad se udas podvalit ces se nekome kao '' svetA'' nevina sto to mrzim katastrofa

zeljko_ri
08.07.2009., 11:40
Hibridne neke. :rofl:

Ma to ti sve u današnje vrijeme GMO utječe na ponašanje :D

DreamStickle
08.07.2009., 11:44
Ma to ti sve u današnje vrijeme GMO utječe na ponašanje :D

Pomahnitalo sve! :eek:

Ne zna se 'ko je gori, ovi stariji ili ona "balavurdija". :kava:

prasac_genije
08.07.2009., 12:19
Pomahnitalo sve! :eek:

Ne zna se 'ko je gori, ovi stariji ili ona "balavurdija". :kava:

A ti ko Malcom u sredini ... :kava:

librica
08.07.2009., 12:22
ma ti si smijesna,daj mu i picke pa si na cisto,:rolleyes:nek te zeni brate mili,cvijece i njega pred oltar pa se poslije prasite...:D
al dobro,djevica jesi,al nisi u onom vremenu kad se zenska cuvala SVEGA U SEKSUALNOM SMISLU PA I GLEZANJ POKAZATI,tak da eto...bar bus pusenje spraksala jel:kava:
i sad gresnici tisina

Allesandra_21
08.07.2009., 12:37
Mila imas himen niko jos nije prodro u dubine tvoje vagine...dakle ? djevica si nego sta...ali samo fizicki :D ostale cari znas :mig:
Ali ok ne znas sta propustas u tom mazenju :D ko ti je kriv..
A drugarica je malo ogranicena ocigledno...

Inanna
08.07.2009., 12:41

Ma ne mora mu biti čudno ako ga uspije uvjeriti da je prirodni talent :D

Creed80
08.07.2009., 12:56
Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku.

u pm svega ima. :rofl::rofl:

Ma ti si djevica 100% :o

KraljicaSvemira
08.07.2009., 13:06
nisi ti, ni izdaleka gledano djevica. Ok, imaš glupavi himen. Poserem ti se ja na njega. Seks je seks. Možeš ti reć što oćeš (pa nije bio u meni), ali to je licemjernost. Ako si se odlučila za djevičanstvo prije braka, onda je to amen. Nema pušenja, prčenja, ničega.
Uostalom što misliš zašto se oralno zove ORALNI SEKS????

kuroishijin
08.07.2009., 13:29
...tehnički gledano: ja sam djevica!

Tehnički gledano ti nisi niti možeš biti ikada više djevica, prvi seks si imala, seksualno si aktivna, to je to :o.

patak
08.07.2009., 13:30
Da, djevica si :)
Nisi jadna, imaš malo neuobičajene stavove, ali što te boli brige za frendičino mišljenje i za druge ljude, ako tebi i tvom dečku odgovaraju, sasvim dovoljno!! I tako je sve to stvar definicije, a one se mogu postaviti ovako i onako..

Dotty
08.07.2009., 17:57
ma gdje to u bibliji piše? :confused:
nije tako, vjera ti dopušta da se jebeš u sve moguće rupe na sve moguće načine ali poslje braka, po bibliji se podrazumjeva da je Bog ljudima dao spolnost da uživaju u sexu što više (zato je to sve tak dobro napravio) a s glavnim ciljem razmnožavanja, stupanja u brak i povezivanja partnera.

Ikad cuo za izraz"sodomija"i odakle je taj izraz zapravo došao?:D Mislim da Bog ne bi blagonaklono mislio i za pušenje. Sex je za praviti djecu, ne za uživanje - prema Crkvi. Zasto pobogu misliš da je kontracepcija bilokakve vrste prema njima loša?Prema toj logici bi odmah tokom prvog sexa dobila dijete, a vjerujem da se isto ne bi dogodilo da joj ga "trpa u usta". ;)

pa pusti žensku da bude djevica ako njoj to toliko znači, tehnički je, ne kužim zašto tebe to vrijeđa?

Ne vrijeđa to mene, jednostavno mislim da je blesava jer prema svemu dosad navedenom ispada da je djevica bez ikakvog pametnog razloga. Sve se radi s nekim razlogom, hebemu. Ovdje ispada da je svrha tome da svom "pravom"proda maglu i ispadne djevica u njegovim očima. :ne zna:

A za ove dečke koji kažu da im je to"super",samo me zanima dal' bi voljeli da je njihova žena koristila istu tehniku dok nije završila s njima. :)

Engelchen00012
08.07.2009., 17:59
nisi ti, ni izdaleka gledano djevica. Ok, imaš glupavi himen. Poserem ti se ja na njega. Seks je seks. Možeš ti reć što oćeš (pa nije bio u meni), ali to je licemjernost. Ako si se odlučila za djevičanstvo prije braka, onda je to amen. Nema pušenja, prčenja, ničega.

:s Ma ovo je najbolji post! :s

garfield01
08.07.2009., 18:32
vi jos uvijek raspravljate :s

Death-of-Art
08.07.2009., 19:46
al da fakat... zakaj vas to sve toliko frustrira i iritira? :misli:

Dotty
08.07.2009., 19:55
Tko je rekao da nas frustrira?Mozda ove koji ševe svaki dan, ali ja sam također djevica. :p

Death-of-Art
08.07.2009., 19:57
Tko je rekao da nas frustrira?Mozda ove koji ševe svaki dan, ali ja sam također djevica. :p

nitko nije rekao.
jednostavno se da iščitati iz vaših postova. :ne zna:

Dotty
08.07.2009., 20:02
nitko nije rekao.
jednostavno se da iščitati iz vaših postova. :ne zna:

Cura(po meni troll)je otvorila topic, pitala za mišljenje i dobila odgovore. U čemu je problem?Ja nisam frustrirana već iskrena.

Death-of-Art
08.07.2009., 20:06
Cura(po meni troll)je otvorila topic, pitala za mišljenje i dobila odgovore. U čemu je problem?Ja nisam frustrirana već iskrena.

cura / dečko očigledno provocira.
i provokacija urodi plodom.
zašto? :misli:

Dotty
08.07.2009., 20:09
cura / dečko očigledno provocira.
i provokacija urodi plodom.
zašto? :misli:

Zbog onih 2% šanse da ipak nije trollica?:D

SpeedLover
08.07.2009., 20:09

Curo, govori ti.. seks guru :rolleyes:
Djevica si. I prekrasno je da čuvaš nevinost. a to šta pušiš, u 95% slucajeva zena u predigri popljuga muskarcu, a vase buduce zene ce biti samo jos i razjebane sa dvadesetcima zastavica zabijenih u svoju planinu.
samo nastavi :top:
samo nek on tebe malo poliže.. :) od tog se ne gubi nevinost :p:rofl:

garfield01
08.07.2009., 20:32
Ajd ljudi, svi ste poceli s oralcem pa presli na pravu stvar...:kava:
nemojte tu sad curi solit pamet, kad zna sta radi :rolleyes:

Creed80
08.07.2009., 20:41
Dobro, i sto smo zaljucili? :D

Jel djevica ili nije? :kava:

Death-of-Art
08.07.2009., 20:42
Zbog onih 2% šanse da ipak nije trollica?:D

a dobro...čak i da nije troll i da je ozbiljna...

kaj onda? zakaj vas to tak dira? pa nije nikome jebala mater niti skidala svece s neba. :misli:

garfield01
08.07.2009., 20:43
Dobro, i sto smo zaljucili? :D

Jel djevica ili nije? :kava:

A je :kava:

:D

I nije :D

Creed80
08.07.2009., 20:45
ok, onda je poludjevica :D

garfield01
08.07.2009., 20:47
ok, onda je poludjevica :D

Eto, cijenjeni LJES-ovci Creed i ja smo donijeli odluku da je ona poludjevica. :D
To smo ustanovili prema svim dokazima.
Ova rasprava se moze :closed:

Dotty
08.07.2009., 20:54
a dobro...čak i da nije troll i da je ozbiljna...

kaj onda? zakaj vas to tak dira? pa nije nikome jebala mater niti skidala svece s neba. :misli:

Ne znam dal' ti citas mene, ili?:misli: Ja stalno ponavljam da me ne dira, jednostavno odgovaram na thread na forumu kao na bilokoji drugi. Iskreno, ti se meni činiš puno više isfrustrirana s time sto joj ljudi govore da je licemjerna(s čime se ja slažem). Da nije htjela direktne komentare ne bi otvarala ovu temu. Amen.

-GT-
08.07.2009., 20:55

Zašto ne ideš stopama američkih kolegica i daš mu da te nabije u guzu... i tako ćeš bit neokaljana i čista djevica pred bogom i ljudima prije braka!...

Koja glupost majketi.

Taroth
08.07.2009., 20:58
jebomepatak, moj vremeplov je proradio!!! radi!! radi!!! :s

penzl
08.07.2009., 21:03

a,ti bi se jebala a da ti ne uđe.:rolleyes:
djevica,ma ne....

x_shadow_x
08.07.2009., 21:35

:lol:

Miss.Heftner
09.07.2009., 02:57

Sta ti zelis Imati djevojke s kojima ces se samo ljubiti ?
Ovo je fakat preseravanje -.-
Koliko je godina tebi , momak ? :rofl:
Nijedna ti ga nikada nije popusila , nijednoj nisi bacio prestenjak , Hodas sa sveticama koje nude samo usne ?

Djevojka je lijepo rekla da je u ozbiljnoj vezi , i da voli momka , Ne zeli da joj Udje , ali ga zeli zadovoljiti .
i Sta je tu lose ?

Da curo , djevica si . :)

~TamijA~
09.07.2009., 03:37

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?ma bježi, ne seri, majke ti, pušačico penisa, ma ja, nadaj se, možda si djevica vaginalno zato nisi oralno, pa je to isto, jer gdje god penis dirne - to više nije nevino. ja čisto sumnjam da si i vaginalno djevica jer mislim da je penis malo zalutao dok si ti spavala...:rofl: dobro analiziraj ovo zadnje, all the best

Glavni frajer kaže:
09.07.2009., 06:27
i stoga si potpuno licemjerna. Kad si mu već popušila i tko zna što sve ne, onda mu daj i pičke...koja je razlika?! I nemoj misliti da si išta poštenija od ostalih koje imaju dečka s kojim se jebu :mig:daj mi molim te objasni što je licemjerno u tome da ona voli popušit, a picu čuva za nekog koji će tek doči?
Da nebi možda bilo licemjerno, kada bi drugim govorila kako ona ne puši, jer pušenjem nije djevica?!

a i da je vjernica, licemjerna bi bila samo u slučaju kada bi govorila kako je pušenje grijeh, i da ga ona ne radi... pa čak i tad nebi bila licemjerna, nego samo lažljivica. naime da je grijeh doista može da misli, a ponekad poklekne...

dakle,ne stoji ti to baš.a šta dobro puše samo kurve?

ak od prve ili druge ne znaš dobro popljugat, nikad ni ne budeš dobro pljugala, moš 100 dečki obradit...

Endimion17
09.07.2009., 06:37
Da, djevica je. U nju se nije penetriralo i ima himen.

To što se praši na druge načine... to je druga stvar.
No ako smatra da je uzvišena jer je virgo intacta i jako je ponosna, smatra da je "čista" (ne kažem da je to nečisto, samo komentiram moguće shvaćanje koje je licemjerno) zbog toga, onda se može poklopiti ušima, jer bome nije. :p

Drle Torcida
09.07.2009., 06:54
sve žene su djevice dok ih ja ne pojeben

Fashion Barbie
09.07.2009., 07:24
@glavni frajer: Poučena s vlastitim iskustvom kroz tu poznanicu, ona vjerojatno misli da je bolja i čistija od ostalih, a to smatram licemjernim. Čime se uopće mjera ta neka "čistoća"? Ako je odgovor samo time što ima himen, meni to je suludo. Ne mislim da je jedna cura (poput moje poznanice) koja je pušila ne znam koliko ljudi i davala u guzu dostojna nekome tko se pojebao s 2 ljudi u životu reći da je kurva. Ta cura je u razgovorima sama spominjala to da je djevica i to čak pred ljudima koji ju nisu ni znali, niti ih je zanimalo. Sad ako je čuvala himen samo zato da okolina smatra da čini nešto moralno, a puši kurčeve i ne znam što, eto to mi je licemjerno. Također ako je ikad rekla za neku curu koja je možda imala 2-3 dečka u životu da je kurva, to je licemjerno. Autorica teme je vjerojatno troll, ali velim da sam imala iskustva s takvom osobom u rl-u i nije nimalo ugodno na skoro svakoj kavi čuti njeno ogovaranje neke cure koja se prvi put pojebala s nekim s kim je bila 2-3 mj ili slušati kako dečkima koje poznaje iz viđenja govori kako je ona različita od ostalih. Išla je u takve krajnosti da joj je čak ispod slike na fejsu jedan napisao da je djevica, a ona odg: najljepša djevica :rofl:
Ugl...mislim da bi temu trebalo zatvoriti jer se autorica ne javlja, a i sumnjamo da je troll :kava:

lažni branitelj
09.07.2009., 09:49
daj zatvorite ovu temu, koliko ste je izgadili jadna susana je dosad već izgubila himen na nečijem k**cu!

Death-of-Art
09.07.2009., 10:51
daj zatvorite ovu temu, koliko ste je izgadili jadna susana je dosad već izgubila himen na nečijem k**cu!

a daj zabrij da suzana ode u vožnju biciklom i slučajno se malo jače nabije i himen joj pukne. :eek:

jel bi tad bila djevica? :rofl::rofl::rofl:

Rainbow Lady
09.07.2009., 10:54
a daj zabrij da suzana ode u vožnju biciklom i slučajno se malo jače nabije i himen joj pukne. :eek:

jel bi tad bila djevica? :rofl::rofl::rofl:

:lol::lol::rofl::rofl::s

Mislim da bi osvanula tema: "Puk'o mi himen,a nisam se jebala." :lol:

TheProvense
09.07.2009., 11:20
Da, djevica je. U nju se nije penetriralo i ima himen.

a što je sa onim najmanjim postotkom žena koje su godinama seksualno aktivne, ali im je himen toliko rastezljiv da ga i nakon godina seksualne aktivnosti još uvijek imaju,
i one su gledajući tako- djevice?

ima primjera gdje su žene i ostale trudne iako su imale taj rastezljiviji himen,
pukao je na par mjesta, na tim mjestima spermiji prodrli,
ali ne dovoljno da bi puknuo u potpunosti,
tako da tvoja izjava, da se postojanjem himena utvrđuje jeli netko djevica ili ne- ne drži baš voda.

prasac_genije
09.07.2009., 11:51
a što je sa onim najmanjim postotkom žena koje su godinama seksualno aktivne, ali im je himen toliko rastezljiv da ga i nakon godina seksualne aktivnosti još uvijek imaju,
i one su gledajući tako- djevice?

ima primjera gdje su žene i ostale trudne iako su imale taj rastezljiviji himen,
pukao je na par mjesta, na tim mjestima spermiji prodrli,
ali ne dovoljno da bi puknuo u potpunosti,
tako da tvoja izjava, da se postojanjem himena utvrđuje jeli netko djevica ili ne- ne drži baš voda.

Da li misliš možda na Djevicu Mariju ? Ma šala , šala :lol::rofl::lol:

TheProvense
09.07.2009., 12:44
Da li misliš možda na Djevicu Mariju ? Ma šala , šala :lol::rofl::lol:

:)
ne, gledam sa medicinskog stajališta..
kako si bezobrazan!
i to prema meni :(

prasac_genije
09.07.2009., 12:49
:)
ne, gledam sa medicinskog stajališta..
kako si bezobrazan!
i to prema meni :(

Evo još jednom najdublja isprika i cjelov u obraz :cerek:

CottonEyeJoe
09.07.2009., 12:52

to si mudra djevica:top:

megan95
09.07.2009., 14:34
Licemjeri svijeta ujedinite se... S ginekološke strane si djevica, ali ne znam šta ti to znači kad te dotični izjebo u usta mali milijun puta. Tek toliko da ti kažem kako izgleda veza u kojoj se bar jedna strana čuva za brak. Poštovanje i duhovnost je na prvom mjestu, seksualnost ne dolazi toliko u prvi plan, dakako, veza se sastoji od nježnosti kao što u poljupci, zagrljaji, milovanja, ali NE SASTOJI se od pušenja kurca!!!! Nevinost prije baka se očituje i u moralnoj nevinosti! Predpostavljam da se "čuvaš" jer si vjernica, pa se sjeti da možeš sagriješiti i mišlju i djelom i propustom. Moja prijateljica se čuva za brak i totalno je podržavam i divim joj se jer nije popušila nikome i stvarno može za sebe reći da je nevina u bilo kojem obliku. Ili se pojebi sa gospodinom krivim ili prestani davati takve teme u kojima vijeđaš one koje se stvarno čuvaju za brak kako spada.

zeljko_ri
09.07.2009., 14:36
Licemjeri svijeta ujedinite se...

Zar se ne trebaju ono ujediniti proleteri :misli:

megan95
09.07.2009., 14:39
:D jep, šala mala

lee_chan
09.07.2009., 14:57

:rofl::rofl::lol::lol::lol:

pa tebi je i tak svejedno!!!
a baš si sjebana!!

DollyBell
09.07.2009., 15:04
Meni su veće budale ovi svi što su uopće odgovarali na ovu temu.... :mig:

@Autorica
... ti si očito licemjerna kuja...ovamo se čuvaš za brak, patiš momka, a ti se zahebavaš...

Imaš 23 godine i pitaš jesi li tehnički djevica..isse...daj odi nađi si neki kolac ako već nećeš na onu stvar i nabij se na njega, da osjetiš duboko u sebi pravo značenje riječi djevica...

:rolleyes: Kao htjela si pohvaliti svoje iskustvo u seksualnim radnjama, i još sačuvati obraz objavivši da si D J E V A....Hebeno... :top:

Snjeguljica*
09.07.2009., 15:09

slazem se. cuvanje za brak ne podrazumijeva oralni sex

asdfgh
09.07.2009., 15:13
Moja prijateljica se čuva za brak i totalno je podržavam i divim joj se jer nije popušila nikome i stvarno može za sebe reći da je nevina u bilo kojem obliku.

na koji način ju podržavaš?
:cheer:

diviš joj se jer nije nikome popušila..
smiješan razlog za divljenje nekome.

megan95
09.07.2009., 15:24
Podržavam je tako da je ne pljujem i vrijeđam kako je obično dugi popljuju dok čuju da se čuva do braka. Svatko ima svoje mišljenje o seksu, ali dok je u pitanju neki vjernik i njegovo uvjerenje da seks prije braka nije u redu možeš ili ga popljuvati i nabijati mu krivnju u smislu, ne znaš šta popuštaš i sl. ili poduprijeti njegovo ili njeno mišljenje i ne otežavati mu u tom izboru. Divim joj se jer se ne predstavlja kao da je djevica , a popušila je mnogima ili primala u guzu. Cura živi životom u smislu da i njen moralni dignitet ostane nevin. Izvini, ali i oralni seks je seks, a sad čuvat se za brak tako da njen himen dobi na vijednosti, a prije toga je radila koje kakve stvari mi je degutantno.
Osobno nemam ništa potiv seksa prije braka, ali me nerviraju koje kakva moraliziranja.