PDA

View Full Version : Kulinarski dnevnik samostalne zene

atlantis
16.04.2004., 21:53
em sam zensko, em sam emancipirana, em zivim sama :D

suma sumarum (se to tak pishe?)

NE KUHAM!

ali ovo kaj mi se danas dogodilo zaista je vrhunac :D

enivej... ogladnih...

a kak je tatek bil kod babek v zagorju, dobila sam 10 jajcof da imam za po doma...

i odlucim ja (samostalna, emancipirana zemska) ispech jajca za veceru u svojoj novo kupljenoj tavici :D

problem prvi
- nemam kruha
(al imam dvopek - slavodobitno dodajem)

problem drugi
- nemam ulja
(al ima glanc novu teflonsku tavu - slavodobitno dodajem)

problem treci
- nema ni soli (naime, na pijanki prije... hm :misli: DVA tjedna chasa je crnog vina zavrsila na stolici, pa je na tom vinu zavrshila sva sol u kuci :D)

kak sam ja bash je hrabar smedji dabar odlucna osoba tak sam spekla jajca bez ulja i soli na teflonskoj tavici i pojela ih s dvopekom :D

imate li vi svojih kuharskih 'bisera'? :D

Samantha
17.04.2004., 15:10
e ja kad se nadjem samo s jajem,a nemam ni ulja ni teflonske tave...ulijem casu vode i casu vinske kvasine,kad prokuva na to "przim"...mljac je...dijetalno,malo nakiselo...

njasa
19.04.2004., 10:07
kod mene doma uvik ima krumpira i vode. kad me uvati samo takva glad, a neznam sta cu onda skuvam krumpire u kori, i znjopam ih. ubije glad :D jedino mrzim sta se krumpiri dugo kuvaju!

Cats
19.04.2004., 10:10
Kad je kriza, ja spečem kokice u mikrovalnoj. :rolleyes: :rolleyes: Zato uvijek postoji bar jedan emergency paket u kuhinji. :D
A, iako volim kuhati, slažem se da je kuhanje za jednu samu osobu gnjavaža.

magic
19.04.2004., 10:21
Meni je poseban gusht sama za sebe spremiti jelo...to je obichno neshto shto ostali ne vole, pa se pochastim kad sam sama :klopa:

Vanjushka
19.04.2004., 10:27
magic kaže:
Meni je poseban gusht sama za sebe spremiti jelo...to je obichno neshto shto ostali ne vole, pa se pochastim kad sam sama :klopa:

Joj ja upravo zato volim tatarski biftek, niko ga ne voli pa glumim facu kao ponudim sve oko sebe i naravno niko nece, ili kofol nisu gladni ili su tek evo upravo maloprije jeli :D Onda meni sve ostane a nisam ispao skrtac :cool:

atlantis
19.04.2004., 13:12
znam ja kuhat :D

al da ga hebesh ne isplati mi se...

vani mogu za 25-30 kuna pojest rucak kakav hocu...

nit imash sudja za prat poslije, nit se 'kuhash' vuru vremena u kuhinji :D

Shoki
20.04.2004., 14:12
atlantis kaže:

al da ga hebesh ne isplati mi se...

vani mogu za 25-30 kuna pojest rucak kakav hocu...

nit imash sudja za prat poslije, nit se 'kuhash' vuru vremena u kuhinji :D

Gle: ja na primjer volim kuhati. Ponekad me primi glad (zapravo, nije to glad: samo mi se nesto jede) i onda krenem kuhati. Osim sto mi je gust, dok je hrana gotova, ja skoro pa i nisam vishe gladan.
A cinjenica je da je najbolja hrana kad si je sam skuhash.

bigblue2010
21.04.2004., 14:34
atlantis, samostalne zene uvijek trebaju imati 2-3 staklenke pesta i 2-3 kutije spageta u kuci. Tako sigurno neces umrijeti od gladi, a nije lose ni za ponuditi slucajnim namjernicima.

Juraj
21.04.2004., 15:08
atlantis kaže:

:D

atlantis
21.04.2004., 15:11
bigblue2010 kaže:
atlantis, samostalne zene uvijek trebaju imati 2-3 staklenke pesta i 2-3 kutije spageta u kuci. Tako sigurno neces umrijeti od gladi, a nije lose ni za ponuditi slucajnim namjernicima.

sad imam :D
otisla u billu neki dan...

kupila i ulje i sol i brasno, tjesteninu, tunjevinu, pastetu :D cedevitu...

*ponosna na sebe*

Juraj ferpist, kad dodjesh na rucak imash pravo komentirat, do tada... :B nemash pravo glasa :D

Juraj
21.04.2004., 15:18
atlantis kaže:
Juraj ferpist, kad dodjesh na rucak imash pravo komentirat, do tada... :B nemash pravo glasa :D

Hmmm... dal' ja ovo mogu protumaciti ko poziv na rucak ? :D

Eh, steta kaj sam prevelika kukavica :D