PDA

View Full Version : ljepilo za stiropor

Capricornus
10.07.2009., 12:12
Zanima me da li ljepilo za stiropor moze da ljepi stiropor koji se nanosi na lamperiju ?
Znaci imam lamperiju na plafonu i zanima me da li mogu da zaljepim stiropor na lamperiju , da je ne moram skidati dolje i da ne moram stavljati srafove da mi jednoga dana ne korodiraju i da mi se rdja ne izbija van .
Ja mislim da moze , ima li tko iskustva u tome ?

amater_total
10.07.2009., 12:22
Nisam probao ali vjerojatno bi moglo ovako:
1. staviš impregnaciju na lamperiju
2. klamericom pribiješ mrežicu na lamperiju
3. navućeš sloj građevinskog ljepila
4. ljepiš stiropor
5. na stiropor opet mrežica
5. obrada površine

Capricornus
10.07.2009., 12:44
Svaka cast , dobra ideja , nisam razmisljao ovako , moze sigurno .:top:
hvala :mig:

snakehunter
11.07.2009., 22:19
akrilno ljepilo(tipa drvofix),vijci za gips ploče,staklena mrežica i flex ljepilo....PROVJERENO....:)

Capricornus
12.07.2009., 16:50
akrilno ljepilo(tipa drvofix),vijci za gips ploče,staklena mrežica i flex ljepilo....PROVJERENO....:)

akrilno ljepilo , sa njim da ljepim stiropor ?
za vijke za gips ploce sam juce saznao i super je ideja .
a za flex ljepilo , sto sa njime ? sa njime da ljepim stiropor :confused:
dajte malo konkretniji odgovor u postu molio bih vas .

snakehunter
12.07.2009., 20:00
akrilno ljepilo iz razloga što nije agresivno za stiropol i zadovoljava svojom čvrstoćom,a sa flexibilnim građevinskim ljepilom zagletaš staklenu mrežicu...sami vijci nisu dovoljni da drže tu konstrukciju već im je zadaća da fiksiraju stiropol dok akrilno ljepilo ne stegne....dovoljno konkretno :)....ili da dodjem to složiti....:)

Capricornus
14.07.2009., 13:52
Dovoljno konkretno , ali ako imas volju slobodno dodji , rostilj i onak nije gotov jos :mig:
salim se , shvatio sam sve .Hvala ti za savjet.:mig:

završni radovi
18.07.2009., 16:48
ljepilo ti ne može na drvo nikakvo jer nemože da odradi i moja ti je preporuka ne stavljaj to na lamperiju jer će ti otpast SVE