PDA

View Full Version : Sex na javnom mjestu kaznjiv?

mrga17
18.08.2009., 12:46
Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???

Tara7
18.08.2009., 12:48
a jebiga, bolje nego da si kod arapa, tamo ak te vide da sa ženskom hodaš zagrljen po cesti, izbace te iz zemlje.

a jebiga zna se da za sex postoji krevet, ured, maksimir, sljeme....

a tu te neće zaustaviti policija.

a jedino ak te pali seksanje u javnim zahodima :rofl::rofl::rofl:

mrga17
18.08.2009., 12:50
a jebiga, bolje nego da si kod arapa, tamo ak te vide da sa ženskom hodaš zagrljen po cesti, izbace te iz zemlje.

a jebiga zna se da za sex postoji krevet, ured, maksimir, sljeme....

a tu te neće zaustaviti policija.

a jedino ak te pali seksanje u javnim zahodima :rofl::rofl::rofl:

ma treba dopustiti sex bilo gdje, jedino ajde u crkvi , katedrali , dzamiji ne bas, ali nista nije sveto , sve je bruto i neto, sve je zabava :D....samo stajaliste ateista :P

rogue
18.08.2009., 12:50
Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???

Ono bas romanticno.... :lol:

Valjda suzbijaju moguce biznise oko wc-a. :mig:

4fun
18.08.2009., 12:52
Da vas pitam??

bikoz sex iz ivl.

Ludacha87
18.08.2009., 12:58
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod. :rolleyes:

zeljko_ri
18.08.2009., 12:59
Neke društvene norme se moraju poštivati, a jedna među njima je da nema jebavanja u javnosti. Totalno neprimjereno i nepotrebno. Ne moraju svi znati kako se on i ona praše.

4fun
18.08.2009., 13:00
Da, baš bih voljela znati bi li volio da ti dijete jednog dana ode u wc i vidi kako se netko prči ili zaštopan zahod. :rolleyes:

cuj, neki ga zbilja zaseru. ali ZBILJA.

radije onda sevu nego to :D:D:D:D

rogue
18.08.2009., 13:00

Ma garant nece htjeti priznati, ali pali ga i pomisao da neko sere dok on jebaje... pa da zajedno uzivaju u mirisima.... :rofl: Fakat ova tema moze ruku pod ruku sa onom o odvratnim stvarima u seksu.:lol:

Princess Leia
18.08.2009., 13:02

Da stvarno!
Mrga koji ti je vrag danas!

mrga17
18.08.2009., 13:02

radije bih da vidi kako se netko brusi i uziva u tome nego devijantno ponasanje

no to sam samo ja, kod mene nikada sex nije bio tabu tema :D

Neke društvene norme se moraju poštivati, a jedna među njima je da nema jebavanja u javnosti. Totalno neprimjereno i nepotrebno. Ne moraju svi znati kako se on i ona praše.

ali vidjeti kako netko dobiva batine a cijela ekipa navija je ok

Ludacha87
18.08.2009., 13:07
radije bih da vidi kako se netko brusi i uziva u tome nego devijantno ponasanje

no to sam samo ja, kod mene nikada sex nije bio tabu tema :D

Nije stvar tabu ili ne tabu teme.
Ne štiti se dijete od seksa zato što je to nešto što ne valja, nego zato što dijete pravo i potpuno značenje seksa neće i ne može shvatiti.
A dijete uči oponašanjem. :mig:
I vjerojatno ne bi bio baš presretan kada bi oponašalo takve stvari.
Nadalje, seks je stvar intime, ma što ti tvrdio (jer da nije tako, nijedna silovana žena ne bi imala psihičke posljedice nakon toga)
Nje baš svatko dužan trpiti serviranje tvoje intime drugima pod nos.
I na poslijetku, dijete seks precipira kao nasilje (nisam to ja izmislila, nego doktori) jer ga ne može shvatiti.
:amen:

dora5512
18.08.2009., 13:15

mda, ali kad je panika... :lol:

mrga17
18.08.2009., 13:24
Nije stvar tabu ili ne tabu teme.
Ne štiti se dijete od seksa zato što je to nešto što ne valja, nego zato što dijete pravo i potpuno značenje seksa neće i ne može shvatiti.
I vjerojatno ne bi bio baš presretan kada bi oponašalo takve stvari.
Nadalje, seks je stvar intime, ma što ti tvrdio (jer da nije tako, nijedna silovana žena ne bi imala psihičke posljedice nakon toga)
Nje baš svatko dužan trpiti serviranje tvoje intime drugima pod nos.
I na poslijetku, dijete seks precipira kao nasilje (nisam to ja izmislila, nego doktori) jer ga ne može shvatiti.

nisam mislio na silovanje nego kada si u vezi pa ti dodje zelja negdje na javnom se brusiti......:D

a doktori su i rekli da mcdonalds ne valja, pa opet decko koji je oborio sve rekorde i uzeo 8 medalja u plivanju svaki dan doruckuje tamo.....:D

cigarete smanjuju zivot 8 minuta, a to znaci da moji starci ne puse bi zivjeli 250 godina :D

i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18 D:

zeljko_ri
18.08.2009., 13:33
ali vidjeti kako netko dobiva batine a cijela ekipa navija je ok

Nije ali onda bi tu uskočio i pomogao. Dobro i u ovom prvom primjeru bi vjerojatno pomogao čovjeku.... :D

Ludacha87
18.08.2009., 13:35
nisam mislio na silovanje nego kada si u vezi pa ti dodje zelja negdje na javnom se brusiti......:D

a doktori su i rekli da mcdonalds ne valja, pa opet decko koji je oborio sve rekorde i uzeo 8 medalja u plivanju svaki dan doruckuje tamo.....:D

cigarete smanjuju zivot 8 minuta, a to znaci da moji starci ne puse bi zivjeli 250 godina :D

i kako netko percipira sex je stvar odgoja, postoje primjeri u svijetu gdje djeca uhvate macku za rep i rade stvari kao u tom & jerry, sta cemo sada zabraniti taj crtic

svaki dan su filmovi nasilja na tv-u. silovanja, ali sex scene su samo dopustene starijima od 18 D:

Djeca seks percipiraju kao nasilje, bez obzira bilo silovanje ili ne.
To sam čitala negdje.
Nisam uopće govrila o silovanju. :ne zna:
Uostalom, dijetetu od tri godine teško da ćeš ti predočiti što je seks.
Nadalje, dijete uči oponašanjem (mrzim kad se moram ponavljati :rolleyes:), proces socijalizacije malo prouči pa će ti biti jasnije.
I totalno je nepoželjno da dijete oponaša stvari koje ne bi smjelo (ili ćeš reći da bi se i djeca trebala jebavati? :eek:)
Nije istina da je percepcija seksa stvar odgoja jer svako dijete seks percipira isto.
Ali seks jest intiman čin, a čim je intiman, znači da se ne radi po cesti. :s
Ne možeš reći - meni se prijebalo, jer se pretpostavlja kako čovjeka ipak vodi razum (ILI BI TREBAO), a ne nagoni, tako da se suprotno tvojim vjerovanjima ipak razlikujemo od životinja i data su nam pravila za koja se pretpostavlja da ih normalni ljudi mogu poštovati ( a za one kojima to ne uspijeva postoje predviđene institucije :mig:)
Ova zadnja rečenica o scenama silovanja i seksa u filmovima...
Pa mislim da je rješenje da se ilegalna djela svedu na minimum, a ne da se dopuštaju druga pored već postojećih.
A podvrgavanje djece raznim za njih neprimjerenim i uvredljivim sadržajima je kažnjivo u novinarstvu.
Znači da je rješenje takva dijela zabraniti prije nekih za to primjerenijih sati, a ne reći - društvo nam je u kurcu, ajmo ga mi sjebati još više.
To je isto kao da kažeš - ionako u hrvatskoj ima previše krađa, pa kad je već tako, ajmo onda i to legalizirati. :rolleyes:

Inače, možda i nisam najbolji primjer za pričati o razlozima zbog kojih se ne bi trebalo seksati u javnosti, jer sam ja to konstantno radila 2 godine, ali mislim da postoje mjesta na kojima nema šanse da te netko uhvati, što se za javni wc baš i ne bi reklo...

galiux_
18.08.2009., 13:36
Ja sam negdje prije pola godine poševio čistačicu koja čisti stubište u mojo zgradi spontano je to bilo ja idem onako stubistem spustam se i kazem joj kako bi te izhebo... a ona meni da si pristojniji mozda bi ensto dobio ja se vratim tako razgovor i zavrsimo mi u nekoj smocnici di se ona presvlaci ja sjednem an stolicu ona na mene oko 7 minuta trajalo i bilo je super mogur eci da mi je poslije toga jedno 3 sata jos bio dignut :rofl::rofl:

jeli to sex na javnom mjestu i dali je kažnjivo?

inace imam 20 godina a ona 43 44 tako nesto

mrga17
18.08.2009., 13:39
To sam čitala negdje.
Nisam uopće govrila o silovanju. :ne zna:
Uostalom, dijetetu od tri godine teško da ćeš ti predočiti što je seks.
Nadalje, dijete uči oponašanjem (mrzim kad se moram ponavljati :rolleyes:), proces socijalizacije malo prouči pa će ti biti jasnije.
I totalno je nepoželjno da dijete oponaša stvari koje ne bi smjelo (ili ćeš reći da bi se i djeca trebala jebavati? :eek:)
Nije istina da je percepcija seksa stvar odgoja jer svako dijete seks percipira isto.
Ali seks jest intiman čin, a čim je intiman, znači da se ne radi po cesti. :s
Ne možeš reći - meni se prijebalo, jer se pretpostavlja kako čovjeka ipak vodi razum (ILI BI TREBAO), a ne nagoni, tako da se suprotno tvojim vjerovanjima ipak razlikujemo od životinja i data su nam pravila za koja se pretpostavlja da ih normalni ljudi mogu poštovati ( a za one kojima to ne uspijeva postoje predviđene institucije :mig:)
Ova zadnja rečenica o scenama silovanja i seksa u filmovima...
Pa mislim da je rješenje da se ilegalna djela svedu na minimum, a ne da se dopuštaju druga pored već postojećih.
A podvrgavanje djece raznim za njih neprimjerenim i uvredljivim sadržajima je kažnjivo u novinarstvu.
Znači da je rješenje takva dijela zabraniti prije nekih za to primjerenijih sati, a ne reći - društvo nam je u kurcu, ajmo ga mi sjebati još više.
To je isto kao da kažeš - ionako u hrvatskoj ima previše krađa, pa kad je već tako, ajmo onda i to legalizirati. :rolleyes:

imas ti pravo, no ta zabrana je dosla samo radi pritiska crkve nicega drugoga :D

Ludacha87
18.08.2009., 13:41
imas ti pravo, no ta zabrana je dosla samo radi pritiska crkve nicega drugoga :D

Nije istina.
Zašto onda to pravilo vrijedi u društvima u kojima crkva nema tako jak utjecaj?
Kao što sam rekla, seks je stvar intime i zbog toga se ne bi trebao drugima servirati pod nos.
Čisto iz tog razloga, a i kako bi se zaštitilo djecu od za njih neprimjerenih stvari. :mig:

rogue
18.08.2009., 13:41

Sve ovisi koliko je familija konzevativna u vezi svega toga. Ja licno nemam nista protiv nasilja u filmovima, ali sam za pridrzavanje ogranicavanja filmova na starosne grupe.

Te crtice ne treba zabraniti, ali ih svakako treba ograniciti, no to bi ostavio za neku drugu temu, da sad ne idemo previse OT. :mig:

Ludacha87
18.08.2009., 13:43
Sve ovisi koliko je familija konzevativna u vezi svega toga. Ja licno nemam nista protiv nasilja u filmovima, ali sam za pridrzavanje ogranicavanja filmova na starosne grupe.

Te crtice ne treba zabraniti, ali ih svakako treba ograniciti, no to bi ostavio za neku drugu temu, da sad ne idemo previse OT. :mig:

Potpis. :kava:
I naravno naučiti roditelje kako onaj krug u kutu ekrana, unutar kojeg piše 12, 15 ili 18 nije tamo za kurac, nego ima nekakvu svrhu.

kuroishijin
...

jeli to sex na javnom mjestu i dali je kažnjivo?

PA za tobom već i interpol traga :D

mrga17
Nije istina.
Zašto onda to pravilo vrijedi u društvima u kojima crkva nema tako jak utjecaj?
Kao što sam rekla, seks je stvar intime i zbog toga se ne bi trebao drugima servirati pod nos.
Čisto iz tog razloga, a i kako bi se zaštitilo djecu od za njih neprimjerenih stvari. :mig:

u spanjolskoj su kazne astronmske, u italiji je slicno kao kod nas, dok u skandinavskim zemljama dobijes samo opomenu.......:D

sve je to stvar odgoja, ako roditelji dopuste da im tv i okolina utjecu na djecji odgoj nesto su fulali.....:D

Ludacha87
18.08.2009., 13:53
u spanjolskoj su kazne astronmske, u italiji je slicno kao kod nas, dok u skandinavskim zemljama dobijes samo opomenu.......:D

sve je to stvar odgoja, ako roditelji dopuste da im tv i okolina utjecu na djecji odgoj nesto su fulali.....:D

Kazna u Skandinavskim zemljama iznosi oko 50 eura, ako se ne varam, a sve i ako te u nekim državama opomenu, znači da čak ni u tim najlibrelanijim se ne bi smio jebavati na javnom mjestu (jer ako bi smio, ne bi ti ništa govorili. zašto onda opominju ako je to nešto legalno i u redu? :ne zna:)
I meni je drago što su kazne ovdje visoke, jer mislim da ćeš prije Skandinavcu dokazati kako nešto nije poželjno i da će poslušati, nego što će to uspjeti kod Balkanca. :zubo:
Uostalom, medijski sadržaji i program je u skandinavskim zemljama puno uređeniji i više u skladu sa zakonom nego ovaj naš, tako da su i u tom kontekstu djeca koja gore žive zaštićenija.

Nema to veze jesu li roditelji nešto fulali ili ne.
Normalno je da okolina i medijski sadržaji utječu na ponašanje djece i to nijedan roditelj ne može spriječiti.
Ali je poželjno da društvo pokuša što više zaštititi djecu od neprimjerenih sadržaja.

mrga17
18.08.2009., 13:56
Kazna u Skandinavskim zemljama iznosi oko 50 eura, ako se ne varam, a sve i ako te u nekim državama opomenu, znači da čak ni u tim najlibrelanijim se ne bi smio jebavati na javnom mjestu (jer ako bi smio, ne bi ti ništa govorili. zašto onda opominju ako je to nešto legalno i u redu? :ne zna:)
I meni je drago što su kazne ovdje visoke, jer mislim da ćeš prije Skandinavcu dokazati kako nešto nije poželjno i da će poslušati, nego što će to uspjeti kod Balkanca. :zubo:
Uostalom, medijski sadržaji i program je u skandinavskim zemljama puno uređeniji i više u skladu sa zakonom nego ovaj naš, tako da su i u tom kontekstu djeca koja gore žive zaštićenija.

Normalno je da okolina i medijski sadržaji utječu na ponašanje djece i to nijedan roditelj ne može spriječiti.
Ali je poželjno da društvo pokuša što više zaštititi djecu od neprimjerenih sadržaja.

a o ukusima se ne raspravlja, no znam da jano mjesto jako jako poboljsa sexualni zivot

Tara7
18.08.2009., 13:58
a o ukusima se ne raspravlja, no znam da jano mjesto jako jako poboljsa sexualni zivot

a izgleda da imašfetiš na javna mjesta:rofl::rofl:

mrga17
18.08.2009., 14:01
a izgleda da imašfetiš na javna mjesta:rofl::rofl:

nemas pojma koliko

Tara7
18.08.2009., 14:02
nemas pojma koliko

samo pazi da ne završiš u novinama ili na youtubeu :lol::lol::lol:

mrga17
18.08.2009., 14:04
samo pazi da ne završiš u novinama ili na youtubeu :lol::lol::lol:

ipak ima i opreza u tome :D, ma kada te strast ponese ne pitas za mjesto

Tara7
18.08.2009., 14:06
ipak ima i opreza u tome :D, ma kada te strast ponese ne pitas za mjesto

ponesla je i mene jednom strast pa su se neki klinci iz žbunja naslađivali :rofl::rofl:

i više me nikada nije ponesla strast :kava:

Ludacha87
18.08.2009., 14:07

Istina, ali tvoja prava možeš ostvarivati sve dok ne ugroziš tuđa prava.
A seksom na javnom mjestu ih ugrožavaš (recimo prava djece, to sam ti navela kao primjer). :mig:
Uostalom, već sam napisala kako ga i ja često koristim, ali me nikada nitko nije uhvatio.
Jednostavno postoje mjesta na kojima nema šanse da te netko uhvati (ili postoji jako mala šansa), a u javnom wc- u je ta šansa ogromna. :s

mrga17
18.08.2009., 14:07
ponesla je i mene jednom strast pa su se neki klinci iz žbunja naslađivali :rofl::rofl:

i više me nikada nije ponesla strast :kava:

a u tom grmu lezi zec :D

mrga17
18.08.2009., 14:08
Istina, ali tvoja prava možeš ostvarivati sve dok ne ugroziš tuđa prava.
A seksom na javnom mjestu ih ugrožavaš (recimo prava djece, to sam ti navela kao primjer). :mig:
Uostalom, već sam napisala kako ga i ja često koristim, ali me nikada nitko nije uhvatio.
Jednostavno postoje mjesta na kojima nema šanse da te netko uhvati (ili postoji jako mala šansa), a u javnom wc- u je ta šansa ogromna. :s

a sta ces, obozavam kada znam da netko moze naici, adrenalin te puca :D

rogue
18.08.2009., 14:13

:top:

Naravno da drustvo, skola, tv, radio i svi drugi nacini informisanja (da i web) uticu na djecu, ali dok je sve pod kontrolom i nadzorom roditelja, ne vidim probleme.

Medjutim, kad vidim da otac svom sinu koji nema ni 12 godina kupuje GTA III S.A. ili GTA IV igrice, onda se najezim.

I BTW, budi sretan ako za seksanje na javnom mjesti dobijes samo kaznu. Pogledaj sta se desavalo sa turistima u Islamskim zemljama, gdje su dobijali po 3 mjeseca zatvora i/ili bicevanje ukoliko se radilo o osobama koje nisu u braku. :rofl: (volim na sve gledati pozitivno :top:)

Ludacha87
18.08.2009., 14:19
a sta ces, obozavam kada znam da netko moze naici, adrenalin te puca :D

Ovo ti je malo primitivan odgovor, bez uvrede.
To je isto kao da deda kaže da voli drkati ispred tinejdžerki u javnosti jer ga puca adrenalin. :rofl:
Tvoje seksualne preferencije nisu nešto što bi trebalo zanimati ostale i zašto bi ti ostali trebali imati razumjevanja. :D

leptirica 2
18.08.2009., 14:22
Da vas pitam??

Zasto ovo drustvo tako retardirano da je doslo do takve mjere da ako me policajac uhvati kako brusim u javnom wc-u moze mi naplatiti kaznu od 3000kn
a ako istom wc-u uhvati nekoga da je bacio rolu papira u skoljku i zastopao wc nista se nece dogoditi???
Pokušavaju zaraditi na svakom koraku,ovo drugo-teško da će otkriti nekoga da je bacio rolu papira u školjku,ipak na to mjesto ideš sam i zaključaš se,a i sex na javnom mjestu može biti nekažnjiv ,a za to treba biti :no:

mrga17
18.08.2009., 14:23
Ovo ti je malo primitivan odgovor, bez uvrede.
To je isto kao da deda kaže da voli drkati ispred tinejdžerki u javnosti jer ga puca adrenalin. :rofl:
Tvoje seksualne preferencije nisu nešto što bi trebalo zanimati ostale i zašto bi ti ostali trebali imati razumjevanja. :D

a zasto bih ja trebao imati razumjevanja sto je nasa vlada u k....i nisam rekao da se brusim nasred trga bana jelacica, ali kada si negdje gdje znas da bi mogao netko naici, mora biti tisina, a tesko se suzdrzati :D.....

Ludacha87
18.08.2009., 14:25
:top:

Naravno da drustvo, skola, tv, radio i svi drugi nacini informisanja (da i web) uticu na djecu, ali dok je sve pod kontrolom i nadzorom roditelja, ne vidim probleme.

Medjutim, kad vidim da otac svom sinu koji nema ni 12 godina kupuje GTA III S.A. ili GTA IV igrice, onda se najezim.

I BTW, budi sretan ako za seksanje na javnom mjesti dobijes samo kaznu. Pogledaj sta se desavalo sa turistima u Islamskim zemljama, gdje su dobijali po 3 mjeseca zatvora i/ili bicevanje ukoliko se radilo o osobama koje nisu u braku. :rofl: (volim na sve gledati pozitivno :top:)

Slažem se sa svime.
Bitno je da roditelji drže stvari pod nadzorom, ali recimo tu je i društvo bitno zbog određivanja normi.
Recimo, ne može roditelj puno utjecati ako ode s djetetom do trafike, ka tamo na naslovnici 24 sata jebačina. :eek:
Ili ako gleda film s djetetom u 4 poslijepodne, kad odjednom scena seksa.
Čisto zato je potrebno nekakve neprimjerene sadržaje ne stavljati na naslovnice ili prije filma napisati upozorenje kako nije za mlađe od, šta ja znam, 12 godina.
Ili kao što sam rekla, staviti kružić sa znakom 12, 15 ili 18 čisto da roditelji znaju kako sadržaj iz filma i nije baš najzdraviji za njihovu djecu. :)

mrga17
18.08.2009., 14:28
Slažem se sa svime.
Bitno je da roditelji drže stvari pod nadzorom, ali recimo tu je i društvo bitno zbog određivanja normi.
Recimo, ne može roditelj puno utjecati ako ode s djetetom do trafike, ka tamo na naslovnici 24 sata jebačina. :eek:
Ili ako gleda film s djetetom u 4 poslijepodne, kad odjednom scena seksa.
Čisto zato je potrebno nekakve neprimjerene sadržaje ne stavljati na naslovnice ili prije filma napisati upozorenje kako nije za mlađe od, šta ja znam, 12 godina.
Ili kao što sam rekla, staviti kružić sa znakom 12, 15 ili 18 čisto da roditelji znaju kako sadržaj iz filma i nije baš najzdraviji za njihovu djecu. :)

bo, roditelji su me odgojili super, naravno da nisam sa 3 godine gledao pornice, haha, ali da je to bila zabranjena tema , nikako, a i draze bi bilo starcima da me uhvate kako brusim nego da kradem :D

Ludacha87
18.08.2009., 14:29
a zasto bih ja trebao imati razumjevanja sto je nasa vlada u k....i nisam rekao da se brusim nasred trga bana jelacica, ali kada si negdje gdje znas da bi mogao netko naici, mora biti tisina, a tesko se suzdrzati :D.....

Trebao bi imati razumjevanja za tuđa prava.
Dijete ima pravo biti zaštićeno od gledanja tvoga seksa, a ti nemaš pravo uživati svoje seksualne potrebe sve dok tuđa prava kršiš.
Vrlo jednostavno.:ne zna:
I gdje god kršiš tuđa prava, neće ti biti ni legalizirano ni prihvatljivo, pogotovo ako se radi o nešto razvijenijim društvima, pa tako ni seks na javnom mjestu.

Suzdržati se možeš, jer se pretpostavlja kako bi čovjeka trebao voditi razum ,a ne nagoni.
A oni koji baš nikako ne mogu suzdržati nagone i strasti su smješteni u ustanove (ili ludare ili zatvori).

Sacreus
18.08.2009., 14:31

To sto dijete uci oponasanje ne znaci da ce to naucenog/opazenog ponasanja i doci.

Otkud ti to?

Ludacha87
18.08.2009., 14:32
bo, roditelji su me odgojili super, naravno da nisam sa 3 godine gledao pornice, haha, ali da je to bila zabranjena tema , nikako, a i draze bi bilo starcima da me uhvate kako brusim nego da kradem :D

Nije pitanje što bi tvojim starcima bilo draže.
Naravno da će svi roditelji kojima je stalo do odgoja djeteta više voljeti da se o seksu educiraju iz njihovih razgovora nego iz seksa nekog nepoznatog dunda i tete u nekom wc- u. :kava:

Ludacha87
18.08.2009., 14:34
To sto dijete uci oponasanje ne znaci da ce to naucenog/opazenog ponasanja i doci.

Otkud ti to?

1. Nego što to znači?
Što hoćeš reći?
Ako dijete uči iz oponašanja, ne znači da će dijete oponašati? :ne zna::rofl:

2. Tako pedijatri kažu i ovi koji malo bolje kontaju dječju psihologiju... :kava:

Sacreus
18.08.2009., 14:37
To sam čitala negdje.

Citala negdje? :cerek: to bas nije smisleni argument..

Uglavnom, djeca ne percipirau seks kao nasilje.. a i kad govorimo o djeci treba definirti o cemu govorimo? Dijete je o 0 - 14 god...

Jednom sam naceo raspravu medju strucnjacima (svjetskim) o izlozenosti djece pornografiji pa je zakljuceno da nema bas smislenih dokaza da je stetna, odnosno pokazatelja te ideje... pedagozi koji to tvrde nemaju preutemeljene osnove za to polaziste..

Naravno, sad se moze ici u ekstremne slucajeve licnosti djeteta i slicno, ali generalno ako se djetetu objasni na neki njemu prihvativljiv nacin vecina smatra da tu uopce nema mjesta ni pomisljanju na problem...

Otkud ti sad to? To je besmisleno.. ako je jedno dijete odgojeno da se zenu ne smije dotaknut na javnom mjestu, a drugo odgojeno da hvata zene za sise... bas nece seks isto percpirati..

Zasto djecu gledas kao uniformne robote?

mrga17
18.08.2009., 14:48
1. Nego što to znači?
Što hoćeš reći?

2. Tako pedijatri kažu i ovi koji malo bolje kontaju dječju psihologiju... :kava:

pa cesto sam oponasao superman-a kao mali , no nikada se nisam stvarno bacio sa zgrade, koristio sam pistolje na plasticne metke ali nikada nisam pozelio kupiti pravi......:P

Ludacha87
18.08.2009., 14:48
Citala negdje? :cerek: to bas nije smisleni argument..

Uglavnom, djeca ne percipirau seks kao nasilje.. a i kad govorimo o djeci treba definirti o cemu govorimo? Dijete je o 0 - 14 god...

Jednom sam naceo raspravu medju strucnjacima (svjetskim) o izlozenosti djece pornografiji pa je zakljuceno da nema bas smislenih dokaza da je stetna, odnosno pokazatelja te ideje... pedagozi koji to tvrde nemaju preutemeljene osnove za to polaziste..

Naravno, sad se moze ici u ekstremne slucajeve licnosti djeteta i slicno, ali generalno ako se djetetu objasni na neki njemu prihvativljiv nacin vecina smatra da tu uopce nema mjesta ni pomisljanju na problem...

Otkud ti sad to? To je besmisleno.. ako je jedno dijete odgojeno da se zenu ne smije dotaknut na javnom mjestu, a drugo odgojeno da hvata zene za sise... bas nece seks isto percpirati..

Zasto djecu gledas kao uniformne robote?

Nemam pojma zašto misliš kako je seks teretana?
Nešto što nema veze s intimom?
Ako je tako, kao što ti kažeš, zašto ženama koje su silovane nije svejedno nego im jedna tako banalna stvar poput seksa ostavlja posljedice na psihu (jer po tebi je to samo guranje kurca u pičku i ništa izvan toga)?
Ako nema veze s intimom, zašto je to tako?
A s druge strane, ako ima veze s intimom, zašto je onda nju potrebno servirati svakome na putu?

Ne gledam djecu kao uniformirane robote, ali vjerujem da postoje univerzalna pravila, bez obzira na karaktere.
Isto kao što je po meni univerzalno pravilo da nijedno dijete od recimo 12 godina nije spremno na seks, bez obzira na karakter (eto jedno univerzalno pravilo)
Uostalom, da je po pričama roditelja, većina nas bi još bilo nevino, jer ne poznajem nijednog roditelja koji je oduševljen kada zna da mu se kći, maloljetna recimo, jebe na svakom kutku s bilo kim.
A takvih ima.

Sacreus
18.08.2009., 14:49
1. Nego što to znači?
Što hoćeš reći?

Jel' su ti koji ju bolje kontaju oni koji su ju polozili na faxu? Za svaki slucaj otvorio sam knjigu "Djecja psihologija" da provjerim dal' me pamcenje sluzi i gle cuda pise da dijete ne mora oponasati ponasanje koje je vidjelo..

Zanimljivo je da je to osnovna postaka ucenja oponasanjem od koje se polazi i u psihologiji ucenja i socijalnoj psihologiji i sl.

Jer NAKON sto dijete opazi neko ponasanje moze opazati i posljedice, moze analizirati da li mu se isplati tako ponasati, moze biti svjesno nekih posljedica, normi... itd.

Mislim da je znanstvena literatura i strucnjaci ipak bolji izvor misljenja od Glorie i Cosma :rospija:

Ludacha87
18.08.2009., 14:52
pa cesto sam oponasao superman-a kao mali , no nikada se nisam stvarno bacio sa zgrade, koristio sam pistolje na plasticne metke ali nikada nisam pozelio kupiti pravi......:P

Nisi se bacao sa zgrade jer si znao da se to ne smije. :ne zna:
Jer te mama naučila kako ćeš krepati ako skočiš sa zgrade ili ćeš se ozlijediti ako diraš vatru.
A kada dijete vidi takvo nešto, kao što je recimo seks, kako da ono zna da je to nešto što se ne smije?
Jer to je nešto normalno i iskaz je ljubavi.
I kako da mu objasniš zbog čega se to ne smije raditi?

Ima jedna tema na pdf "Život u dvoje" mislim, tamo je iznesena većina razloga zbog kojih neke stvari ipak nisu za djecu. :kava:

Ludacha87
18.08.2009., 14:56
Jel' su ti koji ju bolje kontaju oni koji su ju polozili na faxu? Za svaki slucaj otvorio sam knjigu "Djecja psihologija" da provjerim dal' me pamcenje sluzi i gle cuda pise da dijete ne mora oponasati ponasanje koje je vidjelo..

Zanimljivo je da je to osnovna postaka ucenja oponasanjem od koje se polazi i u psihologiji ucenja i socijalnoj psihologiji i sl.

Jer NAKON sto dijete opazi neko ponasanje moze opazati i posljedice, moze analizirati da li mu se isplati tako ponasati, moze biti svjesno nekih posljedica, normi... itd.

Mislim da je znanstvena literatura i strucnjaci ipak bolji izvor misljenja od Glorie i Cosma :rospija:

Ali vjerojatno znaš za teoriju u kojoj djeca poistovjećuju seks s nasiljem?
Ja sam to više puta čula i znam da tu tezu zastupa dosta psihijatara.
Osobno ju volim jer sam i ja kao mala na takav način percipirala seks.
Samo mi nikako nije jasno kako će dijete procjeniti jel mu se seks isplati i koje su mu posljedice ako je to nešto što je lijepo i ako je iskaz ljubavi?
A to mu valjda tako moraš pojasniti jer seks u konačnici to i jest ili bi trebao biti.
Gloriu i Cosmo ne čitam, ali koliko znam, s obzirom na prirodu tih listova, teško da se bave temama o kojima mi trenutno raspravljamo. :)

Sacreus
18.08.2009., 14:57
Nemam pojma zašto misliš kako je seks teretana?

Gdje ja i kako mislim da je seks teretana?

Nešto što nema veze s intimom?

Sto smatras pod intimu?

Ako je tako, kao što ti kažeš, zašto ženama koje su silovane nije svejedno nego im jedna tako banalna stvar poput seksa ostavlja posljedice na psihu (jer po tebi je to samo guranje kurca u pičku i ništa izvan toga)?

I opet me zanima gdje je to samo guranje kurca u picku (po meni)?

A silovanje.. a nije ti palo na pamet da je to mozda zato jer je cin silovanja (agresija, protivljenje slobodi, bol, napad, ugrozavanje zivota...) uparen s tim seksulanim cinom? Jer dolazi do uvjeotvane rekacije?

Zasto PTSP-ovac pukne kad vidi slike rata? Jer ga podsjeti.. i moze on koliko god hoce ne htjeti, ali na nizim razinama mozga koje ne mozemo kontrolirati svjesno su stvorene takve asocijativne veze i dodje do reakcije..

Kad silovana zene osjeti penis u sebi nju to podsjeti na tu situaciju, ona ju prozivi.. i ne moze se oduprijeti tom sjecanju.. koliko god ona htjela i gledala na seks kao na guranje kurca u picku..

Ne znam zatso tako pojednostavljujes ljudski mozak...

A s druge strane, ako ima veze s intimom, zašto je onda nju potrebno servirati svakome na putu?

A zasto je meni potrebo servirati misu na tv svaku nedjelju? Jer je potrebno.. i sto ja mogu? Bit uznemiren ili ne gledat? E pa tako ni ti ako ti smeta ne moras ici na taj put ili ostani doma..

Ne gledam djecu kao uniformirane robote, ali vjerujem da postoje univerzalna pravila, bez obzira na karaktere.

Postoje, ali ona su puno generalnija i apstraktnija od tvog nacina razmisljanja..

mrga17
18.08.2009., 14:57
Nisi se bacao sa zgrade jer si znao da se to ne smije. :ne zna:
Jer te mama naučila kako ćeš krepati ako skočiš sa zgrade ili ćeš se ozlijediti ako diraš vatru.
A kada dijete vidi takvo nešto, kao što je recimo seks, kako da ono zna da je to nešto što se ne smije?
Jer to je nešto normalno i iskaz je ljubavi.
I kako da mu objasniš zbog čega se to ne smije raditi?

Ima jedna tema na pdf "Život u dvoje" mislim, tamo je iznesena većina razloga zbog kojih neke stvari ipak nisu za djecu. :kava:

na lijep mi je nacin objasnila zasto nije u redu ici prerano u sexualni odnos.

a sto se tice vatre i skakanja, rekla je samo "ako svi skoce sa arene, hoces li i ti" i od tada sam uvijek sam razmisljao o posljedicama....:D

a jel ti imas djecu ili ne??? jer ako nemas onda oboje samo pricamo o tudjim iskustvima

rogue
18.08.2009., 15:00

To bi bilo tocno ukoliko djete razumije sta vidi i ukoliko ima potrebno predznanje da bi nesto korektno analiziralo. Ovdje gdje zivim (USA) se ima obicaj reci: 'Monkey see, monkey do' - sto otprilike bas oznacava djecije oponasanje bez razumjevanja.

Slazem se, takodje da nadodam da mislim da je ista ta znanstvena literatura umnogome bolje sredstvo da djeca uce o seksu nego li da to uce od nekoga ko se seksa na javnom jestu ili npr. u wc-u. :D

nemoralan
18.08.2009., 15:02
ma treba dopustiti sex bilo gdje, jedino ajde u crkvi , katedrali , dzamiji ne bas, ali nista nije sveto , sve je bruto i neto, sve je zabava :D....samo stajaliste ateista :P

Teoretski bi se i tamo smjelo kad bi bio u braku sa dotičnom i kad bi jedini razlog sexa bio pravljenje djece.

Sacreus
18.08.2009., 15:05
Ali vjerojatno znaš za teoriju u kojoj djeca poistovjećuju seks s nasiljem?

Poznato mi je od nekud, potrazit cu ju..

Ja sam to više puta čula i znam da tu tezu zastupa dosta psihijatara.

Teorija je jako puno.. u svakom podrucju...i svaka teorija je dokazana i pobijena.. a vecina nema smisla u dzravom razumu uopce.. ali svejedno svaka ima svoje zagovornike koji vjeruju u nju..

Uzmi npr. dr.Paula Camerona... znanstvenik svjetskog glasa.. on i dalje uporno dokazuje da je homoseksualnost bolest... to sto je ASA donijela rezoluciju kojom se sluzbeno ogradjuje od njega, sto ga je APA izopcila... sto svaki ut kad objavi rad (u kojem preocito lazira i krivo interpretira podatke) objavi se na desetke reakcija u kojima se ukazuje na njegove nedostake i besmisao.. on i dalje tjera svoju teoriju... u seksoloskim krugovima vec posotje vicevi o njemu i jedva se ceka da nesto objavi da se mogu zajebavat... i tko ce normalan tu teoriju shvacat ozbiljno?

Pa koliko psihijatara (koji su zadrti psihoanaliticari) jos za sve krivi majku.. i to za stvari za koje desetljecima NIJEDNO istrazivanje nije uspjelo dokazat da ima smisla.. nema nijednog dokaza.. ali naci ces ih koliko god hoces da zastupaju takve teorije..

Teorija je apstraktan pojam koji nema smisla ako mu se ne ukljuci razim...

Osobno ju volim jer sam i ja kao mala na takav način percipirala seks.

I jesi ga prakticirala? Po tebi si ga trebala.. ali ako je ta teorija tocna:

Dijete percipira seks kao nasilje.

Seks = Nasilje.

Dijete je odgojeno da nasilje nije dobro.

Dijete nece prakticirati seks.

Zar ne?

Samo mi nikako nije jasno kako će dijete procjeniti jel mu se seks isplati i koje su mu posljedice ako je to nešto što je lijepo i ako je iskaz ljubavi?

Ne znam o kojoj dobi djeteta govorimo, jer kognitivne sposobnosti procjena su razlicite.. i dijete procjenjuje da je biti u braku lijepo, da je ici sam van lijepo, da je krasti u ducanu lijepo, da je ubiti psa lijepo.. pa to ne radi, zar ne? Valjda postoji jos neko ucenje i stavovi i norme s kojima to dijete odrasta...

Gloriu i Cosmo ne čitam, ali koliko znam, s obzirom na prirodu tih listova, teško da se bave temama o kojima mi trenutno raspravljamo. :)

A svime se bave.. (citam ih kod frizerke :cerek:)

Sacreus
18.08.2009., 15:06
Teoretski bi se i tamo smjelo kad bi bio u braku sa dotičnom i kad bi jedini razlog sexa bio pravljenje djece.

A da, da... che dobra ideja :cerek:

Ludacha87
18.08.2009., 15:09
Gdje ja i kako mislim da je seks teretana?

Sto smatras pod intimu?

I opet me zanima gdje je to samo guranje kurca u picku (po meni)?

A silovanje.. a nije ti palo na pamet da je to mozda zato jer je cin silovanja (agresija, protivljenje slobodi, bol, napad, ugrozavanje zivota...) uparen s tim seksulanim cinom? Jer dolazi do uvjeotvane rekacije?

Zasto PTSP-ovac pukne kad vidi slike rata? Jer ga podsjeti.. i moze on koliko god hoce ne htjeti, ali na nizim razinama mozga koje ne mozemo kontrolirati svjesno su stvorene takve asocijativne veze i dodje do reakcije..

Kad silovana zene osjeti penis u sebi nju to podsjeti na tu situaciju, ona ju prozivi.. i ne moze se oduprijeti tom sjecanju.. koliko god ona htjela i gledala na seks kao na guranje kurca u picku..

Ne znam zatso tako pojednostavljujes ljudski mozak...

A zasto je meni potrebo servirati misu na tv svaku nedjelju? Jer je potrebno.. i sto ja mogu? Bit uznemiren ili ne gledat? E pa tako ni ti ako ti smeta ne moras ici na taj put ili ostani doma..

1. pa ono, pišeš kako ne bi trebao imati nikakav utjecaj na dijete.
Ja kažem da ima jer nije teretana. :ne zna:

2. seks smatram pod intimu.
znači, seks mi nije nešto čisto na fizičkoj bazi.
dakle, nije teretana. :)

3. kad te roditelj mlatne po guzi kao malog ili se izdere na tebe, i to je oblik nasilja.
kad ti netko u školi zvizne šamar, i to je oblik nasilja.
kad dođeš na posao i šefica te konstantno maltretira i jebe u zdrav mozak, i to je oblik nasilja.
nitko od nas ne živi baš onako kako bi htio, nego je s obzirom na okolnosti prisiljen na drugačiji način života - i to je oblik prisile.
Neki ljudi su prisiljeni na razne stvari koje ne žele, dakle opet prisila.
Zašto je onda od svih tih prisila i nasilja silovanje nešto što ostavi trag na svaku ženu?
Jer je stvar intime.
I jer je na neki način ponižena.
Kad te netko namlati, često ti ostavi gore fizičke posljedice nego silovanje, a opet je silovanim ženama često teže psihički nego što je ljudima koje je netko istukao.
Zašto?
Baš zbog tog faktora intimnosti.
A intimu ne nalazimo na cesti niti je s cestrom dijelimo.
Zato mi legalizirani seks na javnom mjestu nema smisla.

na lijep mi je nacin objasnila zasto nije u redu ici prerano u sexualni odnos.

a sto se tice vatre i skakanja, rekla je samo "ako svi skoce sa arene, hoces li i ti" i od tada sam uvijek sam razmisljao o posljedicama....:D

a jel ti imas djecu ili ne??? jer ako nemas onda oboje samo pricamo o tudjim iskustvima

Ne znam baš kako dijete uvjeriti kako nešto nije uredu, a bez da mu pojasniš zašto nije u redu.
A ovu gore navedenu priču o psihičkom aspektu stvari teško da će shvatiti.

Sacreus
18.08.2009., 15:16
2. seks smatram pod intimu.
znači, seks mi nije nešto čisto na fizičkoj bazi.
dakle, nije teretana. :)

Aha.. ali to ne znaci da svi tako dozivljavaju seks.. ja razlikujem seks s osobom do koje mi je stalo ili s nekim kome znam ni ime (i nit me je briga)..

3. kad te roditelj mlatne po guzi kao malog ili se izdere na tebe, i to je oblik nasilja.
kad ti netko u školi zvizne šamar, i to je oblik nasilja.
kad dođeš na posao i šefica te konstantno maltretira i jebe u zdrav mozak, i to je oblik nasilja.
nitko od nas ne živi baš onako kako bi htio, nego je s obzirom na okolnosti prisiljen na drugačiji način života - i to je oblik prisile.
Neki ljudi su prisiljeni na razne stvari koje ne žele, dakle opet prisila.
Zašto je onda od svih tih prisila i nasilja silovanje nešto što ostavi trag na svaku ženu?
Jer je stvar intime.
I jer je na neki način ponižena.
Kad te netko namlati, često ti ostavi gore fizičke posljedice nego silovanje, a opet je silovanim ženama često teže psihički nego što je ljudima koje je netko istukao.
Zašto?
Baš zbog tog faktora intimnosti.

Moram priznati da sam se pogubio s glavnom temom... ali ovo sto si sad napisala nema veze s onim sto si prvo napisala.. tamo si pitala zasto silovana zena ima problema sa seksom kasnije..

Sad prica o posljedicama percepcije silovanja.. naravno da to zena dozivljava teze od bilo kojeg drugog nasilja, jer je sekusoalno.. zena je ta koja bira partnera.. nebrojenim godinama evolucija zena se tako razvila.. da je ona ta koja ulaze vise resursa u potomstvo i da bira partnera.. silovanje ide kontra dog urodjenog mehanizma.. naravno da djeluje gadnije od iceg drugog na zenu..

I onda uz kulturu koja nas uci da je seks fuj, tabu, los..

Ne znam baš kako dijete uvjeriti kako nešto nije uredu, a bez da mu pojasniš zašto nije u redu.

Pa ako dijete nauci da rijec "Ne" znaci da to ne smije ili ce biti posljedica kojih je bilo svaki put kad nije poslusalo rijec "Ne"...

Ludacha87
18.08.2009., 15:17
Poznato mi je od nekud, potrazit cu ju..

Teorija je jako puno.. u svakom podrucju...i svaka teorija je dokazana i pobijena.. a vecina nema smisla u dzravom razumu uopce.. ali svejedno svaka ima svoje zagovornike koji vjeruju u nju..

Uzmi npr. dr.Paula Camerona... znanstvenik svjetskog glasa.. on i dalje uporno dokazuje da je homoseksualnost bolest... to sto je ASA donijela rezoluciju kojom se sluzbeno ogradjuje od njega, sto ga je APA izopcila... sto svaki ut kad objavi rad (u kojem preocito lazira i krivo interpretira podatke) objavi se na desetke reakcija u kojima se ukazuje na njegove nedostake i besmisao.. on i dalje tjera svoju teoriju... u seksoloskim krugovima vec posotje vicevi o njemu i jedva se ceka da nesto objavi da se mogu zajebavat... i tko ce normalan tu teoriju shvacat ozbiljno?

Pa koliko psihijatara (koji su zadrti psihoanaliticari) jos za sve krivi majku.. i to za stvari za koje desetljecima NIJEDNO istrazivanje nije uspjelo dokazat da ima smisla.. nema nijednog dokaza.. ali naci ces ih koliko god hoces da zastupaju takve teorije..

Teorija je apstraktan pojam koji nema smisla ako mu se ne ukljuci razim...

I jesi ga prakticirala? Po tebi si ga trebala.. ali ako je ta teorija tocna:

Dijete percipira seks kao nasilje.

Seks = Nasilje.

Dijete je odgojeno da nasilje nije dobro.

Dijete nece prakticirati seks.

Zar ne?

Ne znam o kojoj dobi djeteta govorimo, jer kognitivne sposobnosti procjena su razlicite.. i dijete procjenjuje da je biti u braku lijepo, da je ici sam van lijepo, da je krasti u ducanu lijepo, da je ubiti psa lijepo.. pa to ne radi, zar ne? Valjda postoji jos neko ucenje i stavovi i norme s kojima to dijete odrasta...

1. ali je ipak uvriježena ona koja zagovara kako seks nije nešto što je primjereno za dječje oči, uši ili što već.
i to nije tako samo u Hrvatskoj.
isto kao što je uvriježena teorija kako dijete o seksu ne bi trebalo učiti iz onoga što vidi u javnom wc-u.

2. Lijepo sročeno!
S tim da nasilje i ono što dijete percipira kao nasilje za njega nije zdravo. :mig:

mrga17
18.08.2009., 15:17
meni je objasnila putem zabave, rekla je da ako mi se dogodi beba necu se vise zabavljati i to mi je u tim godinama bilo dovoljno, nista nije komplicirala

Ludacha87
18.08.2009., 15:20
Aha.. ali to ne znaci da svi tako dozivljavaju seks.. ja razlikujem seks s osobom do koje mi je stalo ili s nekim kome znam ni ime (i nit me je briga)..

Moram priznati da sam se pogubio s glavnom temom... ali ovo sto si sad napisala nema veze s onim sto si prvo napisala.. tamo si pitala zasto silovana zena ima problema sa seksom kasnije..

Sad prica o posljedicama percepcije silovanja.. naravno da to zena dozivljava teze od bilo kojeg drugog nasilja, jer je sekusoalno.. zena je ta koja bira partnera.. nebrojenim godinama evolucija zena se tako razvila.. da je ona ta koja ulaze vise resursa u potomstvo i da bira partnera.. silovanje ide kontra dog urodjenog mehanizma.. naravno da djeluje gadnije od iceg drugog na zenu..

I onda uz kulturu koja nas uci da je seks fuj, tabu, los..

Pa ako dijete nauci da rijec "Ne" znaci da to ne smije ili ce biti posljedica kojih je bilo svaki put kad nije poslusalo rijec "Ne"...

Nisam napisala ništa suprotno, nego si ti moj post prije krivo prokužio/la.
Ja svo vrijeme govorim kako je seks intima i da mi je to jedan od jačih razloga zbog kojeg ne bi trebao biti nešto što se radi pred očima drugih.

A dijetetu je inače sasvim dovoljno reći "Ne" i onda će poslušati?

Sacreus
18.08.2009., 15:20
1. ali je ipak uvriježena ona koja zagovara kako seks nije nešto što je primjereno za dječje oči, uši ili što već.
i to nije tako samo u Hrvatskoj.

A bila je i uvrijezena da je drkanje nezdravo.. da je epilepsija opsjednutost demonom...

Uvrijezeno je danas da se shizofrenija lijeci lijekovima, pa ima terpauta koji su izalsi iz tog okvira i postigli uspjehe gdje je psihijatrija odustala...

Postojece granice ne moraju biti nuzno dobre :)

isto kao što je uvriježena teorija kako dijete o seksu ne bi trebalo učiti iz onoga što vidi u javnom wc-u.

Ali bi moglo :D

Ludacha87
18.08.2009., 15:21
meni je objasnila putem zabave, rekla je da ako mi se dogodi beba necu se vise zabavljati i to mi je u tim godinama bilo dovoljno, nista nije komplicirala

Nemam pojma kako bi ti to onda objasnila da si žensko na primjer. :D

mrga17
18.08.2009., 15:22
pa decko ti gleda pornice, zar ne vrijedja onda to tvoju intimu s njime

mrga17
18.08.2009., 15:23
Nemam pojma kako bi ti to onda objasnila da si žensko na primjer. :D

imam sestru , ona je slusala starijeg brata :D

Sacreus
18.08.2009., 15:24
Nisam napisala ništa suprotno, nego si ti moj post prije krivo prokužio/la.

Prokuzio, musko sam.

Ja svo vrijeme govorim kako je seks intima i da mi je to jedan od jačih razloga zbog kojeg ne bi trebao biti nešto što se radi pred očima drugih.

A ja govorim da ga ne moraju svi tako dozivljavati kao intimu... kao sto ni svaka islovana zena ne mora imati posljedice od toga..

A dijetetu je inače sasvim dovoljno reći "Ne" i onda će poslušati?

Nisi shvatila..

1. Dijete dira uticnicu; kaze mu se "Ne", dijete nastavi dirati uticnicu; kazni ga se.
2: Dijete se igra sibicama; kaze mu se "Ne", dijete se nastavi igrati sibicama; kazni ga se.
3........

X. Dijete radi nesto sto ne smije; kaze mu se "Ne"; dijete zna sto je slijedilo do sada kad god mu se reklo "Ne" ako ne bi polusalo i poslusa.

Naravno, 10% djece spada pod "Tesko odgojivu djecu" (sluzbena kategorija).. to je posbena prica... ali poanta je jasna..

Ludacha87
18.08.2009., 15:25
A bila je i uvrijezena da je drkanje nezdravo.. da je epilepsija opsjednutost demonom...

Uvrijezeno je danas da se shizofrenija lijeci lijekovima, pa ima terpauta koji su izalsi iz tog okvira i postigli uspjehe gdje je psihijatrija odustala...

Postojece granice ne moraju biti nuzno dobre :)

Ali bi moglo :D

Istina, ali ne mora značiti da su sve granice nužno loše.
I da će se i granica koja znači da djecu treba zaštititi od takvih sadržaja biti pokazana kao nešto loše.
Onda o njoj ne možeš ni pričati kao o nečem lošem.
Jer je potpuna sloboda ponekad najveći zatvor, osobito ako se radi o slobodi bez odgovornosti prema sebi i drugima.

Ludacha87
18.08.2009., 15:32
imam sestru , ona je slusala starijeg brata :D

Hahahah, bog si! (sorry, off topic :o)

pa decko ti gleda pornice, zar ne vrijedja onda to tvoju intimu s njime

Ne, mi ih zajedno gledamo. :cerek:

Ma gle, ako mi pogledamo pornić, ili on sam, ili ja sama, to je zato što ga želimo pogledati.
Ako netko nekome uleti u pol posla, to ne znači nužno da to taj koji je vidio htio vidjeti.
Jer je on jadan vidio, ni kriv ni dužan.
A ovi koji su to radili u wc - u jesu krivi.

A ja govorim da ga ne moraju svi tako dozivljavati kao intimu... kao sto ni svaka islovana zena ne mora imati posljedice od toga..

Nisi shvatila..

1. Dijete dira uticnicu; kaze mu se "Ne", dijete nastavi dirati uticnicu; kazni ga se.
2: Dijete se igra sibicama; kaze mu se "Ne", dijete se nastavi igrati sibicama; kazni ga se.
3........

X. Dijete radi nesto sto ne smije; kaze mu se "Ne"; dijete zna sto je slijedilo do sada kad god mu se reklo "Ne" ako ne bi polusalo i poslusa.

Naravno, 10% djece spada pod "Tesko odgojivu djecu" (sluzbena kategorija).. to je posbena prica... ali poanta je jasna..

ja ne znam nijednu koja nakon toga nije imala posljedice.
U biti, jesam jednu koja je govorila kako nema posljedice.
Ali se nakon toga malo čudno ponašala u vezama i što se tiče seksualnog života, i onda je išla kod stručne osobe pa je došla do toga da joj je ipak taj čin stvorio probleme.

Da, ali kako da ti recimo kazniš dijete ako ne znaš što je to dijete vidjelo?
Kužiš?
Zato pričam o društvenoj odgovornosti, a ne samo o roditeljskoj. :mig:

I da, pričao si nešto o misi...
pa misa se pušta u podne ili kad već, jer nije dokazana kao nešto što bi loše utjecalo na moralni, fizički ili psihički razvoj djeteta.
Baš suprotno tome.

mrga17
18.08.2009., 15:37
pa dosta je naucila od mene, ne mislim sto se tice sex-a, nego kako decki misle i sto zele, ipak je to jedina osoba u koju imam 100% povjerenja , moram je cuvati :D

Sacreus
18.08.2009., 15:41
ja ne znam nijednu koja nakon toga nije imala posljedice.

Ja znam.. i sto sad? :)

U biti, jesam jednu koja je govorila kako nema posljedice.
Ali se nakon toga malo čudno ponašala u vezama i što se tiče seksualnog života, i onda je išla kod stručne osobe pa je došla do toga da joj je ipak taj čin stvorio probleme.

I to je moguce... nije bitno sto govori, nego kako se ponasa...

Da, ali kako da ti recimo kazniš dijete ako ne znaš što je to dijete vidjelo?
Kužiš?

Pa ne kaznis ga jer je vidjelo, nego ako se ponasa ili se pocne ponasat kako ne treba...

pa misa se pušta u podne ili kad već, jer nije dokazana kao nešto što bi loše utjecalo na moralni, fizički ili psihički razvoj djeteta.
Baš suprotno tome.

Kad se nitko ne usuduje to istrazivat :cerek:

Nije bila poanta na razvoj djeteta, nego da se ne mora gledat nesto sto se ne zeli, pa se isto tako ne mora ic na javni wc ako se ne zeli vidjet nekog kako se tamo sevi...

Mada mi nakon ovog threada dolazi zelja da probam.. ima jedan blizu mene :cerek: do sad su mi plaze dominirale..

Ludacha87
18.08.2009., 15:48
pa dosta je naucila od mene, ne mislim sto se tice sex-a, nego kako decki misle i sto zele, ipak je to jedina osoba u koju imam 100% povjerenja , moram je cuvati :D

To je pohvalno, što drugo reći. :cerek:

Ja znam.. i sto sad? :)

I to je moguce... nije bitno sto govori, nego kako se ponasa...

Pa ne kaznis ga jer je vidjelo, nego ako se ponasa ili se pocne ponasat kako ne treba...

Kad se nitko ne usuduje to istrazivat :cerek:

Nije bila poanta na razvoj djeteta, nego da se ne mora gledat nesto sto se ne zeli, pa se isto tako ne mora ic na javni wc ako se ne zeli vidjet nekog kako se tamo sevi...
Mada mi nakon ovog threada dolazi zelja da probam.. ima jedan blizu mene :cerek: do sad su mi plaze dominirale..

Ja ne znam, a dok ne vidim, ne vjerujem. :rofl:

Ovo gore sam sve pojasnila, ti sad tjeraš mak na kolac.

A ovo zadnje boldano...
To bi ti moglo važiti za recimo hotelsku sobu.
Ono, ne upadaj u tuđu sobu u hotelu ako ne želiš vidjeti da se netko ševi.
Ali javni wc nije predviđen za to tako da nema razloga da netko ne ide u javni wc kao što nema razloga da netko gleda ševu u tom wc-u u koji je ušao. :rofl:
Osobito zato što je to nešto ilegalno.

Sacreus
18.08.2009., 15:52
ti sad tjeraš mak na kolac.

Naravno :cerek:

Ali javni wc nije predviđen za to tako da nema razloga da netko ne ide u javni wc kao što nema razloga da netko gleda ševu u tom wc-u u koji je ušao. :rofl:

A sad... puno toga nije predvidjeno za puno toga, pa...

Osobito zato što je to nešto ilegalno.

Pa u tome je draz... :cerek:

Ludacha87
18.08.2009., 15:55
Naravno :cerek:

A sad... puno toga nije predvidjeno za puno toga, pa...

Pa u tome je draz... :cerek:

Filozof. :rolleyes:
Jadna li je tvoja žena. :D

Da, a da nije tako, svijet bi bio puno ljepše mjesto.
Da nema toliko sebičnosti oko nas. :(

Ovo zadnje ne mogu poreći.
Ali ako se tijekom seksa dogodi nešto što ne želimo, ili netko treći ne želi, onda više i nije tolika draž. :flop:

mrga17
18.08.2009., 15:57
pa svaki wc ima kljuc :D i onda je jedini problem to sto ako nekoga stisne mora jos trpiti :D

Ludacha87
18.08.2009., 15:59
pa svaki wc ima kljuc :D i onda je jedini problem to sto ako nekoga stisne mora jos trpiti :D

Ma nema baš svaki. :flop::rofl:

Sacreus
18.08.2009., 16:03
Filozof. :rolleyes:

:rofl: sreca pa se priroda pobrinula da ne "usrecim" nijednu zenu :cerek:

Ali ako se tijekom seksa dogodi nešto što ne želimo, ili netko treći ne želi, onda više i nije tolika draž. :flop:

Ah.. pa to se moze dogodit i za vrijeme legalnog seksa..

mrga17
18.08.2009., 16:03
hahaha, a vise srece drugi put :D

Sacreus
18.08.2009., 16:04
Ma nema baš svaki. :flop::rofl:

Iskusna si s javnim wc-ima, a? :D

Ludacha87
18.08.2009., 16:05
Iskusna si s javnim wc-ima, a? :D

Ccccc....
Već si me zaboravio. :flop::rofl:

Sacreus
18.08.2009., 16:08

Btw, zasto zena? Zar zvucim tako staro da odajem dojam da sam u braku vec? :confused:

Ludacha87
18.08.2009., 16:11
Btw, zasto zena? Zar zvucim tako staro da odajem dojam da sam u braku vec? :confused:

pa ok jadna li je tvoja žena buduća. :ne zna:

On topic: Ja sam otprilike pojasnila zašto je taj seks na javnom mjestu ilegalan i zašto bi to trebao i ostati.
Ja osobno često kršim zakon, ali to je zato što sam kuja.
I ne mislim da radim nešto ispravno, niti bih to preporučila ostalima, niti mislim da radim ispravnu stvar.
:w

mrga17
18.08.2009., 16:14
samo se ti brusi, pravila su da se krse :D

Sacreus
18.08.2009., 16:15
pa ok jadna li je tvoja žena buduća. :ne zna:

Ma ne, mene je uznemirila misao da zvucim tako staro.. :confused:

Ludacha87
18.08.2009., 16:17
Ma ne, mene je uznemirila misao da zvucim tako staro.. :confused:

Ne zvučiš, ne mogu te čuti. :p
Dam ti 23 godine.
Ok, malo smo previše otišli u off.

Crna dalija
18.08.2009., 17:03
Da vas pitam??

Tvoje sam pitanje više shvatila kao apsurdnost naših zakona nego kao rspravu o tome treba li zabraniti seks na javnome mjestu.

Ne kažem da bi seks u javnom wc-u trebalo dopustiti, nego bi one koji, primjerice, zaštopaju wc isto tako trebalo kazniti.

Ali..ne vrijedi nam o tome, puno je toga apsurdnoga u našemu Zakonu...za primjer samo sramotno male kazne za vrijeđanje policajca, a o ostalome da ne govorimo...

rogue
18.08.2009., 17:58
Ne zvučiš, ne mogu te čuti. :p
Dam ti 23 godine.
Ok, malo smo previše otišli u off.

Ma njemu je dosta i 5 minuta sudeci po prici. :rofl: :rofl: :rofl:

ps. izvinjavam se, nisam mogao izdrzati a ne dobaciti. :):):)

EDIT:

@CrnaDalija - ako je zelio o apsudnosti zakona razglabati, onda je to trebao uciniti na podforumu pravo. ;)

Meni se vise cini da se ovdje neko zeli pohvaliti kako jebe na javnim mjestima, samo sto se mi pravimo da ga ne razumijemo... :)

4fun
18.08.2009., 18:01
vidi kaznjiv je i doma :D

http://www.index.hr/xmag/clanak/za-maratonski-seks-i-glasne-prostote-kazna-od-2700-kuna-/446464.aspx

:kokice:

leptirica 2
18.08.2009., 18:08
vidi kaznjiv je i doma :D

http://www.index.hr/xmag/clanak/za-maratonski-seks-i-glasne-prostote-kazna-od-2700-kuna-/446464.aspx

:kokice:Dobra izolacija sve rješava:top:

4fun
18.08.2009., 18:11
Dobra izolacija sve rješava:top:

ma stero bi susjede u 100pm skupa sa murijom i sudom. jos najbolje da ne smijem ni jebat u vlastitom stanu kako zelim :lol::lol::lol::lol:

Ludacha87
18.08.2009., 18:13
ma stero bi susjede u 100pm skupa sa murijom i sudom. jos najbolje da ne smijem ni jebat u vlastitom stanu kako zelim :lol::lol::lol::lol:

A da ti susjed odvali operu npr na 200 decibela i sluša do 6 ujutro i ne možeš zaspati, ne bi ti smetalo?:D

Bilobrkster
18.08.2009., 18:14

ok, ali ako sam na nekom mračnom mjestu uz cestu ili praznom parkingu kasno navečer, i naiđe ophodnja, jednako sam kriv kao da se ševim nasred Marmontove u 5 popodne :bonk:

4fun
18.08.2009., 18:15
A da ti susjed odvali operu npr na 200 decibela i sluša do 6 ujutro i ne možeš zaspati, ne bi ti smetalo?:D

da, to je tako ocigledno ISTA stvar :rolleyes:

:D

leptirica 2
18.08.2009., 18:19
Polazim od sebe,ja se napr. na nešto kao ševu nikada ne bi bunila:nono: čak sam imala prilike slušat ,doduše starce na katu iznad,engleze pijane kako se praše,imaju oko 60 i koju..bilo je zanimljivo,nisam mogla razlikovat tonove i glasove:kokice: U svakom slučaju na mene bi djelovalo stimulirajuće ,ako ne i zanimljivo ako se radi o starcima
jel postoji neko kome bi smetao sex:ne zna:

Ludacha87
18.08.2009., 18:20
da, to je tako ocigledno ISTA stvar :rolleyes:

Meni je isto ako ne mogu spavati.
Bilo da se radi o glasnoj muzici ili glasnom seksu.
Reći "ja mogu jebati kako hoću u kući" je isto kao da kažeš "ja mogu odvaliti operu do daske jer ja imam pravo u svojoj kući slušati muziku kako želim"

Ludacha87
18.08.2009., 18:20
Polazim od sebe,ja se napr. na nešto kao ševu nikada ne bi bunila:nono: čak sam imala prilike slušat ,doduše starce na katu iznad,engleze pijane kako se praše,imaju oko 60 i koju..bilo je zanimljivo,nisam mogla razlikovat tonove i glasove:kokice:
jel postoji neko kome bi smetao sex:ne zna:

Ako bi bilo preglasno, meni da. :ne zna:
I smetalo bi mi ako bi mi to djeca morala slušati. :kava:

leptirica 2
18.08.2009., 18:22
Ako bi bilo preglasno, meni da. :ne zna:
I smetalo bi mi ako bi mi to djeca morala slušati. :kava:
Ne bi morala,ti odviješ svoju operu pa nebi čuli ševu,djeca:D

4fun
Meni je isto ako ne mogu spavati.
Reći "ja mogu jebati kako hoću u kući" je isto kao da kažeš "ja mogu odvaliti operu do daske jer ja imam pravo u svojoj kući slušati muziku kako želim"

nije isto.

opera, ako nista drugo, traje duze od jebanja.

div

mislim da je ipak mala razlika u razini buke... :ne zna:

vrsta zvukova je ta koja ljude uznemirava, a ne jačina... :ne zna:

ryu
18.08.2009., 18:23
Ma ja cu jebat gdje ja hocu.sad mi jos dođe policajac i kazni me.Mislim da bi školjku razgledao.... ima tamo cijelu vladu za kaznit pa je mutav i ne usudi se s ku**** mrdnuti

Ludacha87
18.08.2009., 18:23
Ne bi morala,ti odviješ svoju operu pa nebi čuli ševu,djeca:D

Ali ne bi ni spavali. :ne zna:

nije isto.

opera, ako nista drugo, traje duze od jebanja.

Ma može biti i techno, rock ili cajka.
A može biti i papagaj, tulum ili bušilica.
Sasvim mi svejedno ako ne mogu zaspati.

LaTiTeA
18.08.2009., 18:24
Ja sam valjda medju rijetkima koja nije cula susjede kad se seksaju... :ne zna:

A istina, vrsta zvukova i cinjenica da znas od kud dolaze je to sto uznemirava... :D

Ludacha87
18.08.2009., 18:25

Meni je bitna i jačina.
Može mi derati najdraža pjesma.
Ako je glasno, smeta.

leptirica 2

Ali sex može samo pozitivno uzbunit ljude,lanačana reakcija-osim ako su samci pa nemaju s kim :ne zna:

4fun

da me netko ide jebat zbog jebanja u vlastitom stanu, mislim da bi pola susjedstva slusalo cvrcke sa mojih zvucnika cijele noci cijeloga tjedna. mozda sa kojom sovom ubacenom u mix.

leptirica 2
18.08.2009., 18:26
Ali ne bi ni spavali. :ne zna:
Popiješ normabel:D

Ludacha87
18.08.2009., 18:29
Popiješ normabel:D

A što s djecom onda?
Isto dati normabel? :rofl:

4fun
18.08.2009., 18:30
A što s djecom onda?
Isto dati normabel? :rofl:

njima dat na inhalator marihuane

mir bozji. :D mozda ce biti malo gladni.

rogue
18.08.2009., 18:30
Ja fakat ili sam imao gluhe komsije ili su njihovi limiti znatno veci nego li tih komsija na linku. (imali dosta mladje komsije dok smo zivjeli u stanu)

Zato je pametno imati kucu, pa slusaj/karaj se koliko zelis i kako zelis...

Niko ti ne brani, sve dok ne budes imao/la djecu. :(

leptirica 2
18.08.2009., 18:31
A što s djecom onda?
Isto dati normabel? :rofl:Ludačo87,sada pretjeruješ,više bi smetalo tebi nego djeci,jesi li ti to ljubomorna:confused:

div
18.08.2009., 18:32

u svakom kućnom redu je regulirano sve od toga kaj si navela... od kad do kad se smije i može, a za odstupanja se treba dogovorit sa susjedima i tražit pristanak...

nekak bi bilo glupo da se u kućni red stavi od kad do kad se ljudi smiju jebat i kolko glasno neko smije stenjat i cičat...

a još gluplje bi bilo ić pitat susede, čujte sused, ja bi danas oko 23,36 malo stisnul svoju ženu, pa ak nebi bil problem da se malo strpite il probate zaspat prije toga...

leptirica 2
18.08.2009., 18:33
Ja fakat ili sam imao gluhe komsije ili su njihovi limiti znatno veci nego li tih komsija na linku. (imali dosta mladje komsije dok smo zivjeli u stanu)

Zato je pametno imati kucu, pa slusaj/karaj se koliko zelis i kako zelis...

Ma najbolje je onima kojih boli kuki za sve,a najgore onima suzdržanima kojima život prođe u brizi,drugi uživaju a oni:šta ako nas neko čuje...:o

Ludacha87
Ludačo87,sada pretjeruješ,više bi smetalo tebi nego djeci,jesi li ti to ljubomorna:confused:

Nisam ljubomorna, samo imam takne živce kad idem spavati, a još tanje kad me netko probudi. :mad:

4fun
Ludačo87,sada pretjeruješ,više bi smetalo tebi nego djeci,jesi li ti to ljubomorna:confused:

to bi ovisilo jel muz 'radi do kasna' ili jel na 'poslovnom putu'...

ili samo ostao na 'pivi' poslije nogaca sa frendovima :D

leptirica 2
18.08.2009., 18:34
Nisam ljubomorna, samo imam takne živce kad idem spavati, a još tanje kad me netko probudi. :mad:Čepiće na uši ako imaš takve susjede:top:

4fun
18.08.2009., 18:34

a kad ih imas? :misli:

a još gluplje bi bilo ić pitat susede, čujte sused, ja bi danas oko 23,36 malo stisnul svoju ženu, pa ak nebi bil problem da se malo strpite il probate zaspat prije toga...

:lol::lol::lol:

Ma najbolje je onima kojih boli kuki za sve,a najgore onima suzdržanima kojima život prođe u brizi,drugi uživaju a oni:šta ako nas neko čuje...:o

amen :top:

leptirica 2
18.08.2009., 18:35
to bi ovisilo jel muz 'radi do kasna' ili jel na 'poslovnom putu'...

ili samo ostao na 'pivi' poslije nogaca sa frendovima :D
Sve je jasno:lol:

Ludacha87
18.08.2009., 18:38
u svakom kućnom redu je regulirano sve od toga kaj si navela... od kad do kad se smije i može, a za odstupanja se treba dogovorit ssa susjedima i tražit pristanak...

nekak bi bilo glupo da se u kućni red stavi od kad do kad se ljudi smiju jebat i kolko glasno neko smije stenjat i cičat...

Ma zaboli me briga.
Ako mi se spava, hoću da bude mir.
Normalna stvar da ne bih dizala frku ako bi ljudi imali divlji seks, ali da svaku noć vrište i lupaju od ponoć do 6, digla bih frku.
Boli me kurac što se oni ševe, i meni se spava.

Ne bih znala.
Ako se hoću divlje seksati, potrudim se da to ne bude kad su mi maloljetne sestre doma ili stara.
Tako da je bit pogoditi vrijeme i uvažiti i da drugi ljudi žive.
A u kući mog dečka mi je super - nema mnogo kuća, a opet blizu grada, mir, tišina i ne smetaš nikome :cerek:

Čepiće na uši ako imaš takve susjede:top:

Ne, ja imam nekakve čudne susjede.
Oni kad se seksaju, raspale cajke da se ne čuje.
I samo urade goru stvar. :flop:
A općenito ispuštaju nekakve čudne zvukove, uopće ne znam s čim bih to usporedila...
S čimpanzama možda? :ne zna:
Ne, još gore... :s
Nikada nisam čula ništa slično... :zubo:

leptirica 2
18.08.2009., 18:41
Ma zaboli me briga.
Ako mi se spava, hoću da bude mir.
Normalna stvar da ne bih dizala frku ako bi ljudi imali divlji seks, ali da svaku noć vrište i lupaju od ponoć do 6, digla bih frku.
Boli me kurac što se oni ševe, i meni se spava.

Još nisam čula da postoje takvi ljudi što se prcaju 6 punih sati:eek:

Ne bih znala.
Ako se hoću divlje seksati, potrudim se da to ne bude kad su mi maloljetne sestre doma ili stara.
Tako da je bit pogoditi vrijeme i uvažiti i da drugi ljudi žive.
A u kući mog dečka mi je super - nema mnogo kuća, a opet blizu grada, mir, tišina i ne smetaš nikome :cerek:

Pa normalno da biraš uvjete,al nekad se desi da se uvjeti pogoršaju u toku čina:ne zna:

Ludacha87
18.08.2009., 18:43
Pa normalno da biraš uvjete,al nekad se desi da se uvjeti pogoršaju u toku čina:ne zna:

Istina.
Ali ne pogoršaju se baš uvijek. :s
Uostalom, prebacim krivnju na prethodno opisane susjede.

leptirica 2
18.08.2009., 18:43
Ne, ja imam nekakve čudne susjede.
Oni kad se seksaju, raspale cajke da se ne čuje.
I samo urade goru stvar. :flop:
A općenito ispuštaju nekakve čudne zvukove, uopće ne znam s čim bih to usporedila...
S čimpanzama možda? :ne zna:
Ne, još gore... :s
Nikada nisam čula ništa slično... :zubo:Ajd' barem je komično:D iako cajke ako ih ne slušaš upropaste..reci ti njima,sused,nemorate se truditi sa cajkama,puno mi je gore kad još i njima raspalite,svejdeno se čuje:lol:

rogue
18.08.2009., 18:44
a kad ih imas? :misli:

To ti je nesto sto ti se ne moze opisati - moras dozvijeti... :D

Prvo djete - seks je jos tu, par puta u tjednu...

Drugo djete - seks me podsjeca na nestasice benzina - kad dodje, svi pozure da se opskrbe - sto kraci red i sto brze - to bolje, i onda si rahet do sljedece subote... :lol:

Za trece djete ne smijem ni pomisliti... :eek:

Ludacha87
18.08.2009., 18:47
Ajd' barem je komično:D iako cajke ako ih ne slušaš upropaste..reci ti njima,sused,nemorate se truditi sa cajkama,puno mi je gore kad još i njima raspalite,svejdeno se čuje:lol:

Aha!!!
Umirem od smijeha.
Ma i te cajke su čudne.
Baš one čobanske.
I odjednom čuješ ono vrištanje.
Ma nije to čak ni vrištanje.
Jao, ne znam s kojim bih glasanjem to usporedila...
Mješavina čimpanze, orke i svrake recimo. :s

leptirica 2
18.08.2009., 18:47
To ti je nesto sto ti se ne moze opisati - moras dozvijeti... :D

Prvo djete - seks je jos tu, par puta u tjednu...

Drugo djete - seks me podsjeca na nestasice benzina - kad dodje, svi pozure da se opskrbe - sto kraci red i sto brze - to bolje, i onda si rahet do sljedece subote... :lol:

Za trece djete ne smijem ni pomisliti... :eek:
Istina,mada moja mala susjeda meni veli danas,teta neki dan sam bila popodne kući i mama mi je rekla da malo prošetam vani sa priajteljicom,da oni moraju delati bebu:lol:Živa istina:s
Neki rasčiste red,evo primjera