PDA

View Full Version : The X Factor (UK)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

StayStrong
11.09.2011., 20:23
Meni je ovaj show stvarno super,ova sezona je super al mi fali Uncle Simon.Inace danas je What Makes You Beautiful i sluzbeno na Itunesima i decki su vec broj jedan i sinoc su po prvi put pjevali live na istoj pozornici sto je bila i za X Factor

tallly
11.09.2011., 21:04
Izgleda, da još nisu gotove audicije - i sljedeči vikend jih gledamo.

argo26
11.09.2011., 21:49
Meni je ovaj show stvarno super,ova sezona je super al mi fali Uncle Simon.Inace danas je What Makes You Beautiful i sluzbeno na Itunesima i decki su vec broj jedan i sinoc su po prvi put pjevali live na istoj pozornici sto je bila i za X Factor

ja gledam vec par sezona i prosla mi je bila tako super da jedva cekam ovu!!!

meni isto mao fali simon...al vise cheryl...s onim rupicama:cerek:

i zanima me kakav ce nit x factor us...i to bi trebalo pocet za 10 dana...vec vidim da cu previse visit na youtubeu:facepalm:

chezza91
11.09.2011., 22:05
evo da se i ja ukljucim u raspravu.
gledam XF od prošle sezone, kad sam saznala da cheryl neće bit u žiriju ove godine mislila sam da neću ni gledat više, kao neće bit zanimljivo bez nje ipak je ona moj girl crush :cerek:.
al sad sve što više i više gledam sve mi se više sviđa kelly :cerek:, moglo bi se reć da mi je ova četvorka u žiriju čak nekako bolja od one prošle, vjerojatno zato što nema dannii. i super mi je to što kelly i tulisa imaju onak prijateljski odnos i baš se vidi da se slažu, a to se nije moglo reć da cheryl i danni.
što se tiče kandidata za sad su mi vrh: janet devlin, crnkinja (ona sto je pjevala respect), the keys i ona ženska od jučer što ima neku retardiranu ruku

Lak
11.09.2011., 23:19
Danas ništa od žaka, idući tjedan dvije nove epizode audicija

Nicole_Lilly
12.09.2011., 10:47
Ajme, Amelia (http://www.youtube.com/watch?v=EA2TH_U-mhc&feature=feedu) mi je izvrsna. Najdraža dosad.

Izvrsna (http://www.youtube.com/watch?v=gzJtUhAL89E) je.

tallly
12.09.2011., 11:21
Da, Amelia je super. I Janet :cerek:. I obje imaju 16 godina.

Ima i drugih jako dobrih kandidata.
A žiri ... žiri mi je sve bolji i bolji. Stvarno super klapaju, meni su puno bolja ekipa od Simona & co. I Louie mi se čini da se bolje osječa o ovoj postavi.

Gary je sve zgodniji i zgodniji, a tek Dermot :cerek:.

Uglavnom, super sezona :top::top:.

chezza91
12.09.2011., 13:22
izgleda da ništa od žakeca ni idući tjedan, ne vidjeh ga u najavi ni za x factor, ni za xtra factor.

dainty
12.09.2011., 16:45
Ajme, Amelia (http://www.youtube.com/watch?v=EA2TH_U-mhc&feature=feedu) mi je izvrsna. Najdraža dosad.

Izvrsna (http://www.youtube.com/watch?v=gzJtUhAL89E) je.
Izgleda barem 10 godina starije. Ali ozbiljno. :confused:
A ni ne zvuči kao da ima 16.
Ali nije mi nešto posebno.

Mene se još uvijek nitko posebno nije dojmio ove sezone. :(

bliss
12.09.2011., 17:04
I meni izgleda puno starije. Niš posebno.

Još uvijek čekam da me netko oduševi. Ona Janet mi je bila slatka, ali to je to. Još nemam favorita.

StayStrong
12.09.2011., 18:45
Meni je Janet definitivno jedan od favorita preslatka je i ima super glas i da Amelia je isto super. dobar mi je bio i Luke Lucas
ali da stvarno kad će vise Žak?Nikako ga docekati :mama: neznam sto se svi toliko pale na Kelly pa meni je Tulisa duplo ljepsa:ne zna: a Gary tek:cerek:

Mikey23
12.09.2011., 20:56
Meni je Kelly prelijepa.. I Tulisa isto, ali baš si kontam kako Kelly kao da ne stari.. pa žena je na sceni od 1997!

Meni ima dosta jako dobrih pjevača.. al čekat ću taj Boot Camp da dobijem baš prave favorite, kad ih čujem kako opet pjevaju..

bliss
12.09.2011., 20:58
baš si kontam kako Kelly kao da ne stari.. pa žena je na sceni od 1997!

Žena ima 30 godina i izgleda u skladu sa svojim godinama.

Mikey23
12.09.2011., 21:22
Izgleda kao i prije 10 godina, samo što ima drugačiju frizuru...

bliss
12.09.2011., 21:25
Izgleda kao i prije 10 godina, samo što ima drugačiju frizuru...

Prije 10 godina je izgledala staro za svoje godine. Sad izgleda kao da ima 30.
Nje mi baš u rangu nekog čijem bih se izgledu divila. Uostalom, i plastičar je tu imao svoje prste. Izgleda mi bolje nego prije jer ima dugu kosu, ne sviđa mi se kad forsira fuksija ruž.
Tulisa je daleko zgodnija ženska.

Mikey23
12.09.2011., 21:26
Ok.

chezza91
12.09.2011., 21:47
meni kod Kelly nije presudan izgled, nego stav, baš mi je ono žena i po, a Tulisa mi je jedna mnogo simpatična djevojka.

Tourniquet_
12.09.2011., 22:01
Jesam jedina kojoj je ta Tulisa malo antipatikus? Ne skroz, al nekad..ko je ona uopće??
a Kelly mi je zakon

bliss
12.09.2011., 22:04
A neka pjevačica. Nisam čula za nju prije X factora :ne zna:

dainty
13.09.2011., 00:43
Išla sam poslušat Tulisu. Ona je u nekoj grupi N-Dubz. Loše.

tallly
13.09.2011., 06:54
meni kod Kelly nije presudan izgled, nego stav, baš mi je ono žena i po, a Tulisa mi je jedna mnogo simpatična djevojka.

Potpis. Prava je :D.

Modest Mouse
13.09.2011., 09:04
Ma dobro, ali Wagner je ionako tek naknadno dobio pozivnicu koju je svaki iz žirija mogao dati nekome iz njihove kategorije, a dobio je pozivnicu upravo iz zabave. Louis uvijek mora imati "konja za utrku" kao što sam već napisao, ali mora imati i nekog za zabavu (Jedward, Wagner...: rofl:)

Znam, ali ta Mary mi je bila tako dosadna.
Zna li se hoće ove godine vratiti Over 25s? Ono s Over 28s je bilo bespotrebno :rolleyes:

Baš super što se ova tema pretvorila u iščekivanje Žakeca. : cerek: Pardon. : Serek:

Ne znam bi li se smijala ili plakala. Evo :mama::rofl:
Pretjerujete više s tim "Hoće biti Žak?" "Žak nije bio!" "Bit će Žak!" :kava: Ima toga bar tri puta više nego komentara o onima koji su bili i bilo čemu vezanom za emisiju zajedno. Evo vam (http://www.forum.hr/showthread.php?t=86264), uživajte.

evo da se i ja ukljucim u raspravu.
gledam XF od prošle sezone, kad sam saznala da cheryl neće bit u žiriju ove godine mislila sam da neću ni gledat više, kao neće bit zanimljivo bez nje ipak je ona moj girl crush : cerek:.
al sad sve što više i više gledam sve mi se više sviđa kelly : cerek:, moglo bi se reć da mi je ova četvorka u žiriju čak nekako bolja od one prošle, vjerojatno zato što nema dannii. i super mi je to što kelly i tulisa imaju onak prijateljski odnos i baš se vidi da se slažu, a to se nije moglo reć da cheryl i danni.
što se tiče kandidata za sad su mi vrh: janet devlin, crnkinja (ona sto je pjevala respect), the keys i ona ženska od jučer što ima neku retardiranu ruku

Moram priznati da mi Kelly sve manje ide na živce :brukica: I slažem se, ona postava se istrošila, ova je bolja. :D Simon mi ne fali.
Morala sam tražiti tko su The Keys :rofl: Janet mi je dosad najpamtljivija.
Amelia iz zadnje epizode mi je neloša, ali nisam oduševljena kao oni :ne zna:
Ova s rukom je simpatična, ali joj nisam mogla prestati gledati u obrve :( I malo je pri kraju zeznula pjesmu, ali ok je.

argo26
13.09.2011., 11:33
I meni sve manje fali stara postava, ova se dobro ugrijala i slazem se da imaju cak i bolju kemiju :trio:
a Gary...mmmm, bas je ko vino, sto stariji to zgodniji!:love: ima najsladji osmijeh na svijetu (uz cheryl :) )

sta se tice kandidata, ni mene nije niko oborio s nogu ko matt prosle godine al vjerojatno ce neki zasjati bolje u bootcampu

argo26
13.09.2011., 13:41
...hocu rec sto je stariji to je bolji...tolko me zbunjuje njegov smajl da ne znam ni sta pisem....:brukica:

tallly
13.09.2011., 14:07
hahaha, Gary nas je potpuno očarao :cerek: ma, stvarno je coooool :Slin:

StayStrong
13.09.2011., 15:53
Ma Gary je :mikrocerek: vidite sto san nasla na jednoj stranici ne znam jel je istina :ne zna:
Simon wants Cheryl back on X Factor!
RUMOURS SUGGEST CHEZZA COULD BE BACK FOR THE LIVE SHOWS!
According to Heat magazine, Simon Cowell is hoping to get Cheryl Cole back on X Factor once the live finals begin. Apparently he think new judge Tulisa is “underwhelming” and believes the show could do with a bit of Cheryl to spice it up! Reports say that Cheryl is already in talks to make a dramatic return.

Here at MP! Towers we think Tulisa’s been doing an amazing job so far and we’re loving the fresh new judging line-up, but it would be pretty cool to see Cheryl back on the show. We miss having her on our TV screens
Što mislite?:misli:

Mikey23
13.09.2011., 16:07
Sad su se izmirili, pa joj se mora nekako odužiti kad je spušila oba posla, pa eto ajd vraća joj jedan.. :rolleyes: Meni je Tulisa zakon i baš ću biti razočaran ako ju maknu..

StayStrong
13.09.2011., 16:21
Također Tulisa je stvarno super Cheryl je odbacio kao staru krpu sta je sad ima vracati:ne zna:mislim volim ja Cheryl ali ne znam hoce li se ona tu uklopiti i glupo mi je sto ce je vratiti tek u liveovima trebao je prije misliti:o nek joj da neku gostujucu ulogu u liveovima 2 puta i to je to:o

argo26
13.09.2011., 16:44
kolko god volim cheryl bilo bi preglupo vracat ju i micat tulisu...mislim da ce se cijela kemija žirija poremetit...
nek bude mentor svima jednu tematsku vecer i dijeli savjete...

btw ljudi sta bi voljeli vidjet od tematskih veceri?
ja bi voljela u2 vecer (mislim da jos nije bila) i studio 54 :cool:

tallly
13.09.2011., 16:52
Uopče mi se ne sviđa ta ideja sa Cheryl :rolleyes:

chezza91
13.09.2011., 18:10
ja sam isto danas vidjela to za cheryl, i kolko god da mi fali i kolko god da je ona bila glavni razlog mog gledanja x faktora, nekako mi nebi imalo smisla da se vrati, poremetila bi sve jer bi opet postalo bitnije to šta je ona obukla i kakvu frizuru ima od samih kandidata.
ovi četvero baš dobro funkcioniraju, čak i louie sad dolazi više do izražaja i puno se bolje uklopio s ovim novima.
a što se tiče tulise, po meni nema potrebe da je miču, baš mi je oke.

El Hafi
13.09.2011., 23:26
bzvz bi bilo da se cheryl vrati usred sezone. ko kak je prosle godine danni dosla s porodiljnog tek u judges houses i nije imala pojma o nikome.:o

a od kandidata mi je jedino janet devlin zapela za oko. gledala sam malo videe koje stavlja na youtube, krasno pjeva:cerek: e, i eventualno onaj mali frankie cocozza.

Big P.
13.09.2011., 23:47
Baš sam danas odgledala prve audicije i skužila da je i naš Žak među kandidatima! Hoću vidjet to!!! :503:

Neke audicije su me rasplakale, jako sam osjetljiva na nečiji dobar glas. Čim netko počne jebeno pjevati meni se oči zasuze :rolleyes:

Što se tiče žirija - meni se sviđa (pratila sam Destiny's child pa mi je jako draga Kelly :cerek: Tulisa je simpa, Louie mi je isto drag još od prijašnjih sezona, a ovaj novi mi nije baš...draži mi je onaj đubretarac Simon :mig: )

Još nemam favorita ali sviđa mi se Misha

Mikey23
14.09.2011., 09:21
Neke audicije su me rasplakale, jako sam osjetljiva na nečiji dobar glas. Čim netko počne jebeno pjevati meni se oči zasuze :rolleyes:

Ja tako volim vidjeti kad je netko talentiran (u pjevanju, plesanju, whatever) i onda kad napokon kroz ovakav neki show uspije to pokazati svima i eventualno uspjeti u karijeri. Uvijek se naježim.. Baš mi bude drago :)

Big P.
14.09.2011., 12:22
Da! istina, uvijek mi bude drago jer znam kak je to kad imaš talent, a gledaš netalentirane ljude po sceni kako grabe pare. I iskreno mi bude drago da netko sa stvarno velikim darom uspije.

http://www.youtube.com/watch?v=2dnp6N9jsLo
http://www.youtube.com/watch?v=BJJQ7zGh6uI&feature=related

-savršeno!!! rasplače me svaki put kad gledam

tallly
14.09.2011., 12:35
A ja mislila da sam jedina koja plače kad gleda pojedine audicije....

Big P.
14.09.2011., 13:31
Znam dosta ljudi koji se ježe i plaču na takve stvari..:cerek:

Rose_Belong
15.09.2011., 20:39
Meni je ova cura isto odlicna. :)
Evo linka: http://www.youtube.com/watch?v=Fn0oozlCjRo&feature=related

argo26
15.09.2011., 21:35
http://xfactor.tellymix.co.uk/judges/42440-gary-barlow-and-kelly-rowland-turn-to-x-factor-boss-simon-cowell-for-advice.html

a micek.....on je sramezljiv:D

argo26
15.09.2011., 21:38
http://xfactor.tellymix.co.uk/news/47164-x-factor-2011-spoilers-final-32-contestants-judges-houses.html

jel ovo za zbilja?

petkass
16.09.2011., 08:24
http://musicisthedoortothesoul.blogspot.com/2011/07/x-factor-uk-2011-spoilers.html
http://forums.digitalspy.co.uk/showthread.php?t=1532481

SPOILER ALERT!!!

mikistcro
16.09.2011., 10:19
http://forums.digitalspy.co.uk/showthread.php?t=1532481

SPOILER ALERT!!!

eto ti ga na... :/ :503:
a još kad se sitin one Katie Waissel, Katie Vogel, Lole Fontaine ili kako se vec zvala i ko zna koliko je jos imala ugovora za koje u showu nisu ni znali pa nan žakeca ne puste..... :504:
a i Katie i Cher su zabrljale pisme u Judges house kod Cheryl i imale živcani slom pa ih je opet pustila a ostavila Gamu sa srušenin snovima koja je 100 puta bila bolja od njih i snažnija u ton trenutku....to je samo dokaz da život nije fer i da je najvjerojatnije X factor namišten.... -.-
i još je bilo nelogičnih događaja prošlu sezonu kad je Cheryl priskočila glasovat jer je tila da ode na Dead Lock al je posli nisu ni pitali nego su odma izbacili žensku....svi su se bunili zbog toga...ugl, namišteno... žalosno

Halloween
16.09.2011., 11:42
:( znaci Žaka necemo nikako vidjeti?? Usao je tek u top 70.

argo26
16.09.2011., 12:12
:503: ja se fakat nadam da ovo nije tocno! U kategoriji over 25 opce nema nekih dobrih...mislim da je Žak najjaci od svih koji bi bili u toj kategoriji!!

ne znam...pretprosle godine je bilo najbolje- u svim kategorijama ljudi koji zbilja znaju pjevat (izuzev Jedwarda...:rolleyes:), prosle godine sam gledala samo zbog matta i jos par njih, ostali su bili katastrofa...
e pa ove godinene zelim da bude jos veca katastrofa!!! bas me zanima...:ceka:

Hikage
16.09.2011., 12:23
x faktor u australiji isto počeo, moj favorit nije usao u top 6, a tako mali je falilo :(

http://www.youtube.com/watch?v=OxyRoED8yKs

u svakom slucaju, ima odlicnih kandidata tamo

petkass
16.09.2011., 14:03
:503: ja se fakat nadam da ovo nije tocno! U kategoriji over 25 opce nema nekih dobrih...mislim da je Žak najjaci od svih koji bi bili u toj kategoriji!!

ne znam...pretprosle godine je bilo najbolje- u svim kategorijama ljudi koji zbilja znaju pjevat (izuzev Jedwarda...:rolleyes:), prosle godine sam gledala samo zbog matta i jos par njih, ostali su bili katastrofa...
e pa ove godinene zelim da bude jos veca katastrofa!!! bas me zanima...:ceka:

i ja se nadam da ovo nije istina jer mi je jako cudno da je Goldi (ona iz Hong Konga il odakle vec kaj ne zna ni engleski pricat) usla kao u lajv emisije. A s druge strane na dva mjesta postoji info da zak nije uso u top 70. ma ko ce ga znat, zato je najbolje ne vjerovat nicemu i gledat show i nek nam bude napeto :)

Apolon
16.09.2011., 15:03
meni žiri nije sjeo i nije mi to to bez moje cheryl...vidim još i žak ispao...do iduće sezone... :)

Mikey23
16.09.2011., 20:37
Ne čitam spoilere, al eto vidim Žak ispao.. iskreno, nisam iznenađen :ne zna: I nije me briga.. počeo sam gledati ovaj show da vidim njega, sad me iskreno briga, jer mi je sve ostalo super :cerek:

dainty
16.09.2011., 20:48
pa nan žakeca ne puste..... :504:
Aj fala isusu. :lux: :cheer: :trio:

argo26
16.09.2011., 21:03
Ja baš želim čut Žaka!! I želim ga vidjet u live showovima! :moli:

Xfactorfun
17.09.2011., 09:36
Iskreno, mislim da jedini razlog Žakova ispadanja može biti to što ima važeći diskografski ugovor, što je protivno pravilima...zapravo, nisam siguran da li se to odnosi na ugovore van UK...Žak bi sigurno po kvaliteti trebao ući u live, no dobro...vidjet ćemo...
Konačno došo i taj vikend :D...Inače vidio sam u preview-u za večeras da će biti John Wilding...prošle godine je dečko dogurao do Judges housea al nije prošao...on je definitivnooo jedan od mojih favorita...čak sam ranije pročitao da mu je Gary u bootcampu il negdje rekao da bi on mogao pobjediti...jedva čekam večeras! :D

Annudac
17.09.2011., 14:11
Aj fala isusu. :lux: :cheer: :trio:

I ja kažem.
Uopće mu se nisam radovao :D

joolz
17.09.2011., 15:27
super su mi onaj frizer iz Liverpoola i Derry :mikrocerek: ostali bzvz, i ne pustaju bas puno audicija, malo su dosadni ove god i hajpaju prosjecne pjevacice... ona ludara iz prve emisije bi mogla bit nova kejti :Serek:

francesca_00
17.09.2011., 19:17
mi to gledamo na itv2 u 21h?

coldplay8
17.09.2011., 19:23
mi to gledamo na itv2 u 21h?

x factor na itv1,a xtra factor na itv2. :)

sin.palabras
17.09.2011., 19:43
nije sigurno za zakeca jos

:mig:

No info wether this acts were cut or made it through bootcamp

Bev B
Charlie Finn (JH in S4) - VIDEO
Despina Pilavakis - VIDEO (CUT)
Element - Facebook
Elesha Moses - VIDEO
Ellen (47 y/o woman)
JTE
Jacques Houdek (Croatian singer) - VIDEO
Jade Fubara (Auditioned in S6) - VIDEO
Jo Beetlestone (Got to Bootcamp last year) - VIDEO
Jolene Burns - VIDEO
Kristianne ?
Lauren Rammel
Luigiano Paals (Dutch XF, S2, 7th place) - VIDEO
Matt Stringer - Facebook (CUT)
Megan Burke
Michael Lewis (Michael Jackson impersonator) - VIDEO
Nike Jemiyo - VIDEO
Roger Boyd (Dubbed the new Susan Boyle)
Olivia Ayres - PIC
Section 2 (Gay couple)
Shanna Goodhead (Probably) - VIDEO
Swansea Maths
Trucolourz (Made it to JH in S6 but were DQ cause one member was underage) - VIDEO (May be out)

sin.palabras
17.09.2011., 19:44
Luigiano Paals

ovaj mora proc :503:

coldplay8
17.09.2011., 21:07
ima li ko još problem sa gledanjem itv2 programa? meni ne želi uopće uć tu :/

Tourniquet_
17.09.2011., 21:09
Imam ja..piše da je dostupno samo u UK..:rolleyes:

tallly
17.09.2011., 21:14
Da, itv2 je samo za UK.

Sutra je posljednja audicija?

Večeras i nije bilo nešto posebno ...

coldplay8
17.09.2011., 21:20
aha..zbunilo me to jer se prije itv2 mogao najnormalnije gledati preko my iPlayera..a ništa, skinut ću sutra onda torrent.^^

argo26
18.09.2011., 01:41
ja sam gledala tu : http://www.putlocker.com/file/EAF623F927FF9E64#

odvalila sam se odmah na pocetku kad je Gary reko onoj zenskoj da pazi kad se spusta (kad je kao sexy plesala) jer je ona na povisenom (pa kao sve se vidi) + jos joj i sisa ispadne tijekom one elektrizirane tresavice!!! :lol::rofl:

svi su hvalili cure i kao svi hoce tu kategoriju, al meni su decki bolji- pogotovo John od prosle godine! totalno je razvalio :s

Ja se zbilja nadam da ce sutra pustit Žaka...intuicija mi kaze da ce bit :D

Xfactorfun
18.09.2011., 10:05
Šta sam vam rekao za Johna? Strašan je, senzancionalan...Go John!!! Definitivnooo moj favorit ove godine za sada.
Danas izgleda zadnja emisija audicija, a onda bootcamp :D

argo26
18.09.2011., 11:56
http://www.youtube.com/watch?v=d0x5Ol0pXWA

:rofl::rofl::rofl::rofl:

odvalim se svaki put!!! super mi je kad ona na pocetku kaze da je uzimala satove pjevanja jer je prije pjevala kroz nos a sad pjeva kroz usta...:lol: i onda joj Gary kaze na kraju next time you take singing lessons make sure they have refund policy :rofl: :rofl:

jel neko kuzi sta kaze ona na 1.03? cura ima ful cudan naglasak....

Modest Mouse
18.09.2011., 12:14
i ja se nadam da ovo nije istina jer mi je jako cudno da je Goldi (ona iz Hong Konga il odakle vec kaj ne zna ni engleski pricat) usla kao u lajv emisije.

Ipak je Louis birao, ne iznenađuje me :rofl:

hajpaju prosjecne pjevacice

O da, ne sjećam se kad sam zapamtila manje pjevača (bilo imenom, bilo pojavom) nego ove godine :ne zna:

jel neko kuzi sta kaze ona na 1.03? cura ima ful cudan naglasak....

"You're having it" :zubo:

sin.palabras
18.09.2011., 14:06
bas me tulisa rasplakala

vi znate da njena mater ima shizofreniju i da je isto bila pjevacica dok nije obolila
:(

jel onaj ucitelj gay ?

chezza91
18.09.2011., 14:09
tulisaa :(, sunce malo. srce me bolilo dok je plakala.

Nicole_Lilly
18.09.2011., 15:33
Ovaj (http://www.youtube.com/watch?v=NNaDj7R1tKY) mi je bio dobar. Podsjetilo me na Mattovu audiciju, nisam očekivala takvu boju glasa.

Mikey23
18.09.2011., 19:23
John Adams i John Martin :cerek:

Modest Mouse
18.09.2011., 20:19
Tko je John Martin? :misli:

Math teacher mi je odbojan, ne znam zašto. Ono bespotrebno silaženje s pozornice (??) mi je zacementiralo mišljenje :o

Mikey23
18.09.2011., 20:23
Možda se ne zove Martin.. nisam možda dobro skužio ime.. onaj koji je bio od prošle godine.. što je Jen Hudson pjevao..

El Hafi
18.09.2011., 20:51
Tko je John Martin? :misli:

Math teacher mi je odbojan, ne znam zašto. Ono bespotrebno silaženje s pozornice (??) mi je zacementiralo mišljenje :o

i "thank you, thank you very much" svaki put kad bi mu se netko od sudaca obratio.:rolleyes: nije ni mene osvojio.

Nicole_Lilly
18.09.2011., 20:55
Ma to da, personality mu je nula bodova, ali glas je :cerek:.

Mikey23
18.09.2011., 21:11
Meni je bio skroz simpa :cerek: A i naravno, super je pjevao :D

mikistcro
18.09.2011., 21:37
meni je za sad najveci favoriti John Wilding. Stvarno mi je super. I po karakteru i glasu. Rodjen za pozornicu. ( da mi je bar upola bit ovako ko on... :/ )Ove godine bi mogao proci u live-ove bez velike muke osim ako nesto ne zezne. Drzim mu fige :)

argo26
18.09.2011., 21:40
Ma to da, personality mu je nula bodova, ali glas je :cerek:.

meni je skroz katastrofa...ok glas, ali jako je falšao...:flop: ali zato ima vezu- onog louisa iz one direction:mig:
i nikako me ne potsjeca na matta!!! matt je jedan jedini :cerek:

jel neko gledao veceras? ja jos nikako ne mogu nac gdje ima danasnja epizoda...

Mikey23
18.09.2011., 21:43
meni je za sad najveci favoriti John Wilding. Stvarno mi je super. I po karakteru i glasu. Rodjen za pozornicu. ( da mi je bar upola bit ovako ko on... :/ )Ove godine bi mogao proci u live-ove bez velike muke osim ako nesto ne zezne. Drzim mu fige :)

Zove se Wilding? Odakle meni Martin, omg... :facepalm: :lol:

joolz
18.09.2011., 22:06
http://www.youtube.com/watch?v=qS9v9KyKFxE

ova cura sinoc mi je bila jedina ok dosad od zenskih... sigurno nece proc :503:

VaVaVoom
18.09.2011., 23:09
iako sam na početku polagala nade u ovu sezonu, odustajem od praćenja :zubo: nitko me nije oduševio, šarmirao .. a po spojlerima finalisti su :facepalm:
sada sam u iščekivanju mattovog albuma :D

Lak
19.09.2011., 00:08
jos nikako ne mogu nac gdje ima danasnja epizoda...

Pogledo, ima na partisu

Ništa od žaka ni ovu zadnju audiciju, tako da je neslavno završio, očito su ga izrezali skroz iz svih emisija, makar je on pričao da je u jednom trenutku bio na pola puta u boot campu, tako da ili žak laže ili su ga skroz izrezali :rofl:

Opet bezvezni kandidati, osim onog starijeg lika od 51 godinu, malo vuče na cosa nostru, a ne engleza, ali zato pjeva vrhunski, tikovi su mu za poludit, ali kako je otpjevo od Boltona stvar, svaka mu čast :top:

Nicole_Lilly
19.09.2011., 00:12
Kelly mu je navodno rekla ''Jack, I want you to win this'', tako je rečeno od strane više izvora, ne kužim zašto bi ga izrezali. Šteta. :ne zna:

Špigeta
19.09.2011., 01:37
Ne mogu vjerovati, a toliko smo čekali. Pa žak je sam rekao da je prošao više od pola puta od live emisija :ne zna: . Ne pada mi ništa na pamet osim da je diskvalificiran.. Al dobro nakon xx dora, vjerovatno mu ova ne-pobjeda neće teško pasti :cerek:

mikistcro
19.09.2011., 08:25

da!hahah :D
stvarno mi je super. Navijam za njega i Janet Devlin. :)

a sto se tice zakeca..... Steta. Mislim, volili ga il ne, bilo bi zanimljivo gledat njegove priloge i predstavljanje hrvatske i naseg jezika.
Al ajde, za 5-6 godina ce te mene gledat tamo, ako jos bude x factora, il kako se crnin il kako rasturam.hahaha druge nema :)

Mikey23
19.09.2011., 09:36
Pa dobro, od onoliko kandidata, mi toliko njih nikad ne vidimo, a puno njih dođe daleko... tako da ne treba čuditi što nismo ni Žaka vidjeli.. :ne zna:

Možda bude u Boot Campu.. :ne zna: Al kak sam i reko, više mi on nije bitan.. ima drugih :top:

chezza91
19.09.2011., 11:52
ubio me onaj terry (51 god, što je pjevao Boltona), ubioooo
plakala sam ko malo dijete.
definitivno ulazi na listu favorita za ovu godinu.

Špigeta
19.09.2011., 12:48
Možda bude u Boot Campu.. :ne zna: Al kak sam i reko, više mi on nije bitan.. ima drugih :top:

Ma neće biti ni u boot campu, jer je njihova službena stranica objavila sve koji su prošli u b.c., ukljucujući one čije audicije nisu prikazane..

Xfactorfun
19.09.2011., 14:25
Ma neće biti ni u boot campu, jer je njihova službena stranica objavila sve koji su prošli u b.c., ukljucujući one čije audicije nisu prikazane..

Gdje su objavili to? Jel možeš staviti link?

A što se tiče favorita...kao što sam već rekao...John Wilding broj 1 definitivno za sada! :D

argo26
19.09.2011., 14:57
ocito mi intuicija steka...:p nema Žaka...mozda su mu ponudili vec ugovor s nekom od kuca pa su ga zato izbrisali potpuno. reko je on da kad je pjevao da je bilo skauta u publici...ko bi ga znao...

ali zato je mozda zbilja moguce da je ona Goldie usla u finale!!!:504: kad su najavljivali bootcamp i nju su stvavili (Garyju je stavila nogu oko vrata u jednoj sceni a u drugoj lezi na klaviru!)

al ja to zbilja ne shvacam...svake godine mora bit neko ko ne zna pjevat i koga svi mrze, al onda i glasuju za njega jer se svi pitaju sta ce taj napravit slijedece...Jedward, Wagner...al sad su ga pretjerali! :503:

(isto je tako zanimljivo da su ti ridikuli uvijek u Louisovoj kategoriji):confused:

Dumber
19.09.2011., 18:34
Bio je danas Žak u RTL-ovom Eksluzivu, Ekspolozivu, kojem već, kao da čeka radnu dozvolu, da ga ovi stalno zovu kada će doći, da nije ispao... :ne zna:

A u istom danu, na net.hr-u... (http://www.net.hr/film-glazba/page/2011/09/19/0424006.html)

Špigeta
19.09.2011., 19:13
Gdje su objavili to? Jel možeš staviti link?

http://xfactor.tellymix.co.uk/bootcamp/48019-the-x-factor-2011-acts-through-to-bootcamp.html

Mikey23
19.09.2011., 21:23
Ja odbijam čitat spoilere :zubo:

Al chezza, slažem se.. Terry je bio super! Baš mi bilo drago zbog njega! :D

E da, i dobar mi je bio onaj mali što je tri puta izbačen iz škole..

Modest Mouse
22.09.2011., 17:53
Možda se ne zove Martin.. nisam možda dobro skužio ime.. onaj koji je bio od prošle godine.. što je Jen Hudson pjevao..

Ubila sam se tražeći Johna Martina :rofl: Da, bio je dobar, bolji nego prošle godine :D Samo nek se riješi onih skinny traperica :kava:

i "thank you, thank you very much" svaki put kad bi mu se netko od sudaca obratio.:rolleyes: nije ni mene osvojio.

Nadam se da ga nećemo još dugo gledati :503:

El Hafi
22.09.2011., 22:50
evo zaka na studiu 45, kaze da nije u bootcampu zbog vise koja kasni.:ne zna:

Nicole_Lilly
22.09.2011., 22:52
Sad kad mu to bude izlika jer nije prošao.

mikistcro
22.09.2011., 22:53
eh, da, i ja san cuo da nije moga nastavit s showom zbog vize..... :/

joolz
22.09.2011., 23:18
znaci i ove godine imamo verziju Gamu :rofl: uz Kitty Katie i Goldie Wagner :zubo:

VaVaVoom
23.09.2011., 21:52
evo zaka na studiu 45, kaze da nije u bootcampu zbog vise koja kasni.:ne zna:

zar nije bootcamp već snimljen prije nekog vremena i judges house isto :misli: .. čemu ovakve izlike

Mikey23
24.09.2011., 10:20
Ubila sam se tražeći Johna Martina :rofl: Da, bio je dobar, bolji nego prošle godine :D Samo nek se riješi onih skinny traperica :kava:

Ajme sorry :lol:

evo zaka na studiu 45, kaze da nije u bootcampu zbog vise koja kasni.
zar nije bootcamp već snimljen prije nekog vremena i judges house isto .. čemu ovakve izlike
Da, nije mi jasno.. čemu izjave da je došao daleko, ako je odmah znao da nije došao ni u bootcamp? :ne zna:

mikistcro
24.09.2011., 10:37
Da, nije mi jasno.. čemu izjave da je došao daleko, ako je odmah znao da nije došao ni u bootcamp? :ne zna:
ma najbolje pustit price i gledat emisiju s miron... Sta bude bit ce....

Mikey23
24.09.2011., 13:07
ma najbolje pustit price i gledat emisiju s miron... Sta bude bit ce....

ma jasno.. rekoh da mi nije Žak više bitan.. ali samo kažem.. čemu se hvalit ako znaš da nisi prošo lol

bella17
24.09.2011., 13:57
ima li neko link di mogu gledati uživo danas :D

Špigeta
25.09.2011., 00:00
Lol kendro & goldie cheung su prosli :rofl:

tallly
25.09.2011., 08:21
Ajoj, a kaj da kojim slučajem ta goldie pobjedi? Znam da je stvarno mala mogučnost, ali recimo - kaj bi oni s njom?
Meni je još uvijek Janet :cerek:. Neki su baš zakazali ... Luke Lucas je potpuno zablokirao, a koliko sam skužila prošao je dalje.

Danas dakle saznajemo ko ide u judges house.

A taj naš Žak? Ni Ž od njega :rolleyes:. Nek onda kaže nisam prošao, pa kaj onda? Nije jedini. Bezveze .... Neču ga više spominjat :D.

Špigeta
25.09.2011., 11:13
pa dobro sumnjam baš da će goldie pobijedit, ali u svakom slučaju ženska je zanimljiva i nema baš tolikooo užasan glas..
da, luke lucas je prošao :D

Meni je ovo bila najbila najbolja grupa:
http://www.youtube.com/watch?v=yNslH9-vPx0

VaVaVoom
25.09.2011., 11:21
Goldie quits (http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2041475/Goldie-quits-X-Factor---making-fun-using-joke-act.html) .. ušla u povijest :zubo:

chezza91
25.09.2011., 12:27
terry :cerek:, obožavam tog čovjeka :D
ima ih puno jako dobrih, tko god dođe do live emisija mislim da ima šansu pobjedit.

cekačica
25.09.2011., 13:16
Lol kendro & goldie cheung su prosli :rofl:

http://img695.imageshack.us/img695/516/v48412.gif

chezza91
25.09.2011., 16:56
to što je goldie odustala otvara jedno slobodno mjesto za te live emisije, znači žakec još uvijek može uspjet ako mu rješe tu radnu dozvolu.
sad je baš bio u ekskluzivu i kaže da ga svaki dan zovu producenti iz x factora i pitaju jel uspio riješit papire.
sam što ne kužim dal je on uopće bio u bootcampu i j.houses ili ne. :ne zna:

tallly
25.09.2011., 17:03
sam što ne kužim dal je on uopće bio u bootcampu i j.houses ili ne. :ne zna:

jučer ga stvarno nije nigdje bilo vidjeti :confused:. a neka mu više riješe te papire .... je prošao, nije prošao, ne znam, nije mi sve skupa baš jasno.

a vidjet čemo kaj če biti.

cekačica
25.09.2011., 17:28
Kao zovu ga...Joj, Žak, zašto se ponižavaš?? reci da nisi upio. Nitko ti neće zamjeriti...

zvonchica12
25.09.2011., 18:14
ima danas x factora? ako da , u koliko?

Hikage
25.09.2011., 18:27
mislim da počinje u 20:30 po našem vremenu

sin.palabras
25.09.2011., 19:51
joj ovi dvoje kao dva nasa modna macka :503:

danas su svi nekavi pacijenti bas mi ih je cudno gledat.

i luigiana nema....on kao jacques zapeo valjda doma ....
a meni je taj malac jos najbolji

joolz
25.09.2011., 21:00
Sophie i Marcus su mi prosli jeeeeej :cerek: Louis opet dobio karikature.

Mikey23
25.09.2011., 21:11
Odgledao sam tek sad subotu.. super mi je i bilo :cerek: Ali....

Goldie i Kendro??? REALLY, JUDGES?!?! WTF!?

Ali dosta mojih je prošlo dalje.. neke još nisam vidio, al nadam se da su prošli..

E i da.. Born This Way kao zadatak za grupu? Jadne te grupe koje su to imale.. katastrofa izbor pjesme.. :rolleyes:

sin.palabras
25.09.2011., 22:04
ali ocito da je goldie ionako otisla.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2041475/X-Factor-2011-Goldie-Cheung-quits-making-fun-using-joke-act.html

meni je od sviju najbolji luigiano paals ali njega nigdje...

i da zaku sad ionako nebi trebala viza kad idu u barcelonu ili?

Nicole_Lilly
25.09.2011., 23:55
Ide mi Kitty (http://www.youtube.com/watch?v=KFpHn6_cbHE&feature=mfu_in_order&list=UL) već lagano na živce. :ne zna:

mikistcro
26.09.2011., 10:04
Kao zovu ga...Joj, Žak, zašto se ponižavaš?? reci da nisi upio. Nitko ti neće zamjeriti...
a bas to....
Meni je bila super Janet. :)
A sto se tice Goldie i Kitty, one su tamo samo da bi podizale gledanost jer je stvar u tome da ziri ima mali ili cak nikakav utjecaj na izbor natjecatelja vec glavnu ulogu igra produkcija. Tako je bar kod nas.... :kava:

argo26
26.09.2011., 10:07
ove godine su cure najbolje dosad!!! misha, janet, jade...:s:s:s

hvala bogu da se louisu obilo o glavu to sta je goldie pustio dalje...cudi me sta nije i kendro pustio dalje :eek: :rofl:
do the do the kendro :rofl::rofl:

Nicole_Lilly
26.09.2011., 10:55
Misha mi je zasad naj. Ima odličan stage presence. I Janet mi je među boljima.

Onaj Frankie Cocozza ili kako već...nadam se da leti van.

tallly
26.09.2011., 11:44
Ide mi Kitty (http://www.youtube.com/watch?v=KFpHn6_cbHE&feature=mfu_in_order&list=UL) već lagano na živce. :ne zna:

Jao, meni ide još od prve audicije na živce, nikako je ne podnosim ....

Lak
26.09.2011., 15:48
Kitty, frankie konekakoza koma oboje.

Gdje je nestao luiđiano nizozemac? Taj momak pojede glasom i nastupom ovog ljigavca frankia i ne samo njega nego sve muške koji su prošli.

Terry (51) je moćan, ali kiksa pod pritiskom što bi ga moglo koštati kasnije.

Annudac
26.09.2011., 15:50
Hvala Bogu da Kendro nisu prošli dalje,ali pobogu zbog ćega su pustili dalje Goldie i Kitty? :eek:Ajd sva sreća pa je Goldie odustala :)
I super su rasporedili ove godine mentore,jedva cekam Judge's House :)

Nicole_Lilly
26.09.2011., 15:55
E da, Terry je mrak.

Ali ne znam, nitko me još nije osvojio...a sjećam se pretprošle godine, Joe, Stacey, Olly...već na audicijama. Pa i prošle, Matt, Cher, Mary...:ne zna:

Luxxy
26.09.2011., 16:05
Terry :eek: :s

Slažem se za Kitty :rolleyes:, ali pobogu zašto Frankie :mama:? Baš mi je dobar klinjo, glasovno mislim, da se razumijemo. Ima nešto interesantno u glasu.

Nego, šta ovo biti? :eek:

Jacques Houdek nije uspio ući među najbolja 32 u 'X Factoru (http://www.24sata.hr/show/jacques-houdek-nije-uspio-uci-meu-32-najboljih-u-x-factoru-236217)
Jel' nas vukao za nos? :503:

NiT
26.09.2011., 16:22
Danas je Žak bio na radiju i rekao je da još uvijek čeka vizu...ugl. to je kao ti ga neka spešl viza koju dobiva samo 300 ljudi na godinu...reko je da mu je čak i Josipović napisal preporuku tako da se nada da bude ju dobil. Reko je da su mu ovi iz Engleske progledali kroz prste i da je kao prošo Bootcamp 1 bez obzira kaj nije bil tam, i ak ovaj tjedan dobi vizu onda se odmah pakira i ide u Englesku, a ak nebu ovaj tjedan onda su mu ponudili da sljedeće godine nastavi tu gdi je ove godine stal.

Pretpostavljam da je onaj Nizozemac u istoj situaciji jer i njega nema nigdje...

Annudac
26.09.2011., 16:37
E da, Terry je mrak.

Terry ima predobar glas i sve to stoji ali oni njegovi pokreti tokom pjevanja i plesanja su mi toliko odbojni da mi nije nimalo simpatičan,al da ima glas,bome ima!

I super mi je grupa Nu Vibe,mogli bi daleko dogurati :)

chezza91
26.09.2011., 16:59
ne znam kako neke od vas još nitko nije uspio očarat
meni je tolko njih dobro, da ne znam kako će ovi u j.houses uopće izabrati tko će ić u lajv emisije.
al dobro, ukusi se razlikuju, meni je zapravo dobar svako tko svojim pjevanjem uspije postić da se ja naježim,
a ove godine ih je bilo puno takvih.
al jedino terry me uspio rasplakat, taj čovjek mi djeluje kao duša od čovjeka s premoćnim glasom, obožavam ga :D

Špigeta
26.09.2011., 18:50
meni su janet i jade najbolje, a i kitty mi je super :cerek:
uvjerljivo najgori frankie kakoza, nevjerovatno iritantan :504:

Mikey23
26.09.2011., 20:55
Evo pogledah i ja..

Super je bilo.. puno mojih favorita je prošlo dalje... Jade, Misha, Marcus, John W., Craig, onaj vojnik, Sami, Sophie, 2 shoes, The Keys........ :cerek:

Al ovu Goldie nikako izbacit.. Louie se baš kretenira.. al drago mi je da je odustala luda baba..

I hvala Bogu, Kendro is gone! Slažem se s Garyjem, čudi mi da su i oni i Goldie došli i do ovdje dokle jesu.. koma..

Jedva čekam da vidim Judges' Houses! :D

EDIT: E da! Terry super pjeva.. al se ne vidim recimo da kupujem njegov CD.. :ne zna:

TriggerRi
26.09.2011., 21:20
Cure rasturaju :s ali imat će ove godine problema s grupama.

Špigeta
29.09.2011., 11:15
Koji je razlog zašto Danii nije ove godine sudac?

cigla9
29.09.2011., 12:39
netko je spomenuo da mu je kiti dobra...aaaaaaaaa....kolko je ona meni antipatična..fujj...hh

Mikey23
29.09.2011., 13:19
Uopće ne znam kako će oni moći izabrati od njih 8 po troje... :ne zna: Ja bih baš imao problema s odlučivanje.. LOL Osim u grupama. Nisu mi baš neke grupe :ne zna:

Annudac
29.09.2011., 15:04
Uopće ne znam kako će oni moći izabrati od njih 8 po troje... :ne zna: Ja bih baš imao problema s odlučivanje.. LOL Osim u grupama. Nisu mi baš neke grupe :ne zna:

Zar neće četvero kao i prošle godine?

Mikey23
29.09.2011., 18:09
Aha, ne znam.. nisam gledao prošle godine (ovo mi je prva godina).. al negdje sam pročitao da je troje.. možda je krivo.. :ne zna: Nadam se da je četvero!

Annudac
29.09.2011., 18:43
Aha, ne znam.. nisam gledao prošle godine (ovo mi je prva godina).. al negdje sam pročitao da je troje.. možda je krivo.. :ne zna: Nadam se da je četvero!

I ja se nadam,jer ako je troje bome ne znam ni ja kako bih odabrao,al se nadam da od cura definitivno prolaze:Janet,Jade i Misha i nadam se da je četvrta Amelia.

I ja se nadam,jer ako je troje bome ne znam ni ja kako bih odabrao,al se nadam da od cura definitivno prolaze:Janet,Jade i Misha i nadam se da je četvrta Amelia.

Mikey23
29.09.2011., 18:50
Meni od cura: Jade i Misha definitivno.. treću ne znam.. :ne zna: Sophie ili Janet
Dečki: Ovdje mi je još gore.. lol Marcus, John, James, Craig, Joe.. čak i Frankie.. nemam pojma
Overs: Samantha, Johnny (ili Joseph).. nisam siguran kak se zove, Terry
Grupe ne znam.. lol

Annudac
29.09.2011., 18:55
Meni od cura: Jade i Misha definitivno.. treću ne znam.. :ne zna: Sophie ili Janet
Dečki: Ovdje mi je još gore.. lol Marcus, John, James, Craig, Joe.. čak i Frankie.. nemam pojma
Overs: Samantha, Johnny (ili Joseph).. nisam siguran kak se zove, Terry
Grupe ne znam.. lol

Cek,tko je Sophie? :rofl:

Da,kod dečki će isto biti tijesno.
John mi je najbolji vokalno,Frankie bi mogao proći pošto je eto malo "drukčiji" i mislim da bi Marcus isto mogao proći.

Kod oversima mi je svejedno samo da Kitty ne prođe al poznavajući Louis-a mislim da hoće :mad:
Terry ima je*** glas,al njegovo držanje i pokreti me jako smetaju,al zaslužio je prolaz.

A kod grupa Nu Vibe su mi preodlični i The Risk i The Keys nisu loši.

chezza91
29.09.2011., 19:23
od ove sezone ih iz svake skupine po četvero ulazi u lajv.

moje želje :D
cure: janet, amelia, misha, jade (:cerek: za sve)

dečki: james michael :cerek:, frenkie (znam da ovdje nije baš omiljen, al meni je drag), ...

overs: samantha :cerek:, terry :cerek: :cerek:, jonjo, ..

grupe: the keys, the risk (ipak je marlon tamo :D)...

Mikey23
29.09.2011., 20:20
Cek,tko je Sophie? :rofl:

Ma znaš je sigurno.. prikazuju ju od audicija još..
http://www.youtube.com/watch?v=Qlpj2RhNB0Y&feature=related

Frankie.. a ne znam.. stvarno ima neki šarm, al mi ima slabiji glas.. iako je poseban..

Zaboravio sam onog vojnika kod oversa!! Looove him! :D

Annudac
29.09.2011., 21:39
Ma znaš je sigurno.. prikazuju ju od audicija još..
http://www.youtube.com/watch?v=Qlpj2RhNB0Y&feature=related

Frankie.. a ne znam.. stvarno ima neki šarm, al mi ima slabiji glas.. iako je poseban..

Zaboravio sam onog vojnika kod oversa!! Looove him! :D

Sjećam se sad,nije loša,al bolje su mi ove četiri od nje,ne vidim ju u top 4 :D

El Hafi
30.09.2011., 01:40
meni je frankie super, glas mi kod njega uopce nije presudan. bit ce i dobar materijal za tabloide. :D janet me razoruza svaki put kad ju cujem :cerek: i onaj john koi savrseno pjeva. jel ima njegov nastup iz bootcampa za pogledati?

Mikey23
30.09.2011., 08:20
meni je frankie super, glas mi kod njega uopce nije presudan. bit ce i dobar materijal za tabloide. :D janet me razoruza svaki put kad ju cujem :cerek: i onaj john koi savrseno pjeva. jel ima njegov nastup iz bootcampa za pogledati?

To je nažalost problem.. što je bitnije da li će biti dobar u tabloidu, a ne kakav će biti na CD-u... :ne zna: Naravno, ne kažem da on pjeva loše, samo da drugi pjevaju bolje, IMO..

El Hafi
30.09.2011., 18:32
a njega ce ostaviti za podizanje gledanosti, kao i prosle godine katy. svaki show ima nekog tko obnasa tu ulogu, meni ce ove godine biti bas drago ako to bude on. :D

zvonchica12
01.10.2011., 18:58
ima veceras x factora? ako da kada je? :)

chezza91
01.10.2011., 19:29
ili sad ili za nekih pol sata počinje. ne znam jel u pola 8 ili 8 (po njihovom vremenu)
jel ima neko link za stream?

zvonchica12
01.10.2011., 19:42
http://myiplayer.com/home.php?/home.php...u

Izabereš britansku zastavu (desno na dnu) i onda ITV 1.

pocelo je!

Tourniquet_
01.10.2011., 20:04
Koja dobra lokacija kod mora :cerek:

danci
01.10.2011., 21:05
Tek sam se uključila jesu li cure bile. One me ipak najviše zanimaju

tallly
01.10.2011., 21:18
Bile su cure. Sve su kategorjie danas na rasporedu.
A sutra rezultati ...

cekačica
01.10.2011., 22:47
Luke Lucas, kaj se tebi desilo??? Šteta. http://www.gifsforum.com/images/gif/disapoint/grand/35knxmo-1.gif

I ona Kitty...Ja bih nju katapultirala na mars jer je toliko iritantna i čudna. Ja bih rekla da ima neki psihički problem - bipolarni poremećaj, čini mi se.

Špigeta
02.10.2011., 00:36
Luke Lukas- što je ono bilo? opet mu se ponovio boot camp
on the other side, craig je bio fenomenalan :D
grupe su mi više manje sve bezlične :/
cure su sve odlično pjevale :cerek:

P.S. Očito je da ovdje samo ja volim Kitty :zubo: , a poznavajući Louisa (u čijoj je ona grupi), njoj je osigurno finale, budući da mu je više bitniji scenski nastup i zanimljivost samog pjevača nego pjevanje..

mikistcro
02.10.2011., 00:48
aaa, Kitty mora glumit Lady Gagu i slicne. Lipo, mirno otpiva pismu pa onda cili dojam unisti. Ja se vec ponada da se unormalila. Ali to sta ona radi rade samo osobe koje nemaju dosta toga vokalno za ponudit pa zabavljaju druge takvin ispadima... Al ona ima i nesto glasa.haha
Ugl, cure su mi bile super, Misha, Janet, Jade i Amelia. Grupe tak-tak. Mozda one dvi, 2 Shoes su mi drage.hahah a ostalo....hm vidit cemo. Jos cu sutra pogledat par njih koje nisan stiga. Live-ovi ce bit zanimljivi :D jedva cekan! :kokice:

Xfactorfun
02.10.2011., 08:46
Pročitao sam negdje točno koji natjecatelji su prošli u Live i razočaran sam s nekim izborima...pogotovo što po tim izvorima među njima nije John Wilding...pa čovjek ima uvjerljivo najbolji glas od svih dečkiju, bolji je nego prošle godine i onda ga ne puste...jednostavno ne mogu vjerovati..ipak se nadam da je to samo nagađanje....
Inače po vlastitom izboru (ne uzimajuči u obzir što sam vidio) dalje bi da prođu:
Boys: John, Frankie, Craig i još netko...
Girls: Janet, Jade, Amelia i još netko
Groups: The Keys, Nu Vibe, The Risk i još netko
Overs: Terry, Sami, Johnny i još netko

Luxxy
02.10.2011., 11:46
Meni je Frankie tako drag dečec :D, baš navijam za njega, sviđa mi se glas, jako, jako.
Od cura Amelia i Janet totalni favoriti. Jade mi nije nešto, iako ima dobar glas, nema mi taj X factor.
Od oversi definitivno Terry i Sami, jako jako kvalitetni.
Od grupa nitko posebno. The Keys - zvjezda je Charlie, a pitanje je znaju li ostali uopće pjevati? jer "uuuuuuuuUuu" cijelo vrijeme u pozadini baš i ne spada u kategoriju pjevanje.
The Risk je solidan.

chezza91
02.10.2011., 13:00
luxylady imamo dosta slično razmišljanje :D

što se tiče kitty, ja tu žensku ne razumijem, jučer dok je pjevala, kao sva neka umiljata djevojčica i odjedanput ženska podivljala, baš me sekira

zvonchica12
02.10.2011., 13:17
cure po meni definitivno najaca kategorija : janet, jade, amelia... sudeci po dosadasnjim louisovim cudnim izborima za finale i potreba da ima neki luđacki act to je onda definitivo ova Kitty :( sva mi je usiljena, fejk i iritantna , da kad ona dode na red samo prebacim program, cak mi i lose zvuci dok pjeva, ko da falsa

Špigeta
02.10.2011., 14:11
Mislim da je kod Kitty najveća sreća činjenica što ona ima 26, a ne 25 godina.. Jer bi u drugom slučaju bila u kategoriji cura i ne bi imala apsolutno nikakve šanse za finale, a ovako ima (i to dosta velike)...

joolz
02.10.2011., 17:05
a ne znam, meni je ipak zao kitty. djeluje mi nestabilno...
amelia lily rastura :s kad brizna bosonoga ellie goulding vonabi pocne svima ici na zivce (pitanje vremena), vidim ameliu kao glavnog favorita :D misha mi djeluje kao da se vec poprilicno umislila, i uzasno repa :ne zna:

prediksns:
amelia, misha, sophie :cerek: i janet od cura, mislim da bi jade mogla izletit...
frankie, marcus, onaj mali svinjece face i onaj koji je smrsavio...

ove druge bas i ne znam, one iz essexa su simpa aj, sigurno idu dalje. :)

mikistcro
02.10.2011., 20:19
pa ja cu se ubit!! :504: gary!!!!!!!!!! nemos mi to radiiiiiiit!! aaaaaaaaa! :503:
da pusti frankie-a a johna ne...mislin STVARNOO?!?!?!?! :confused:

danci
02.10.2011., 20:22
A na čemi ti gledaš meni nigdje neda aaaaaaaaaaaaaaaa

tallly
02.10.2011., 20:25
Ja isto ne mogu gledati .... nadam se da če stavit na youtube.

danci
02.10.2011., 20:29
Sinoć se na youtube moglo većinu pogledati već oko 10.30 do ponoći bude sve

Melissa P.
02.10.2011., 21:09
Boys (Barlow) Craig Colton Frankie Cocozza Marcus Collins James Michael
Girls (Rowland) Misha Bryan Amelia Lily Sophie Habibis Janet Devlin
Over 25s (Walsh) Johnny Robinson Kitty Brucknell Samantha Brookes Jonjo Kerr
Groups (Contostavlos) 2 Shoes Nu Vibe Rhythmix The Risk

Glupača Tulisa je razbila The Keys, uzela im onog glavnog i spojila ga sa trojicom iz the riska i osnovala novi the risk. Izbacila mi Marlona (ko da ne znaju svi da je on bivši momak od njene best frendice i još mu je ta ista uvalila njihovo dvoje dice)
A Louis je pustija Goldie, koja je odustala i umisto nje onda tek Sami :O
A nije Terrya pustija, ni Jade nije prošla a ni Joe Cox ili John Wilding
bojkotiram :O

Melissa P.
02.10.2011., 21:10
E da i jučerašnju epizodu možete skiniti sa Kickass torrenta ;)

mikistcro
02.10.2011., 21:18
A na čemi ti gledaš meni nigdje neda aaaaaaaaaaaaaaaa

Ma iznervirali me streaminzi.hahah odusta san od gledanja jer mi je blokavalo svako 2 sekunde. Doslovno! :503:
ugl, naravno, ima razocarenja al, sta je tu je.hah ne mogu svi proc. Vidit cemo. Ja cu svejedno gledat :kokice:
najvise mi je zaj Jade i Johna.... Njega pogotovo :/ ako meni tako bude kad buden isa tamo, uf, al prvo triba doc do tog stadija natjecanja.hahah a nadee xD

chezza91
02.10.2011., 21:26
e moj louis ove godine si ga usro do boli..
pa di mi terry-a i sami ideš izbacit, idiote glupiiiiii
ne vrijedi mu ni to što je samantha vraćena nazad, svejedno mi više nije ni malo drag.
terry falit ćeš mi :(

samantha, janet, amelia, misha, james michael :cerek:

edit: na twitteru svi pričaju o nekom big twistu u x factoru, šta mislite, o čemu se radi??

Melissa P.
02.10.2011., 21:30
Možda ih Tulisa polovicu izbaci (sve ove najbolje) a onda napravi neki bend sa Kitty i Frankiem (<3) i Sami i Craigom (nešto ala abba)
ahahah xD

mikistcro
02.10.2011., 21:37
na twitteru svi pričaju o nekom big twistu u x factoru, šta mislite, o čemu se radi??
ahaa, vec su poceli?hahah pa da. Neznan jel se iko sica, prosle godine je bilo isto tako jer je bila zbrka oko ne prolaska Gamu u live-ove. Na kraju je ispalo da je svaki od sudaca dobija pravo odabrat jos jednu osobu al opet Cheryl nije nju odabrala...
A sta se tice ove godine....hmm nije vrag da ce se ponovit to od prosle godine pa ce bit po 5 natjecatelja u svakoj grupi.haha a mozdaa....xD ostaje nan da nagadjamo do iduce subote. Tad pocinju live-ovi, jel tako?

chezza91
02.10.2011., 21:38
haha, svašta može bit, ove godine me ništa nebi iznenadilo.
ovi na twitteru se zajebavaju da je taj big twist sigurno to da se cheryl vraća kao peti sudac i da će dovest gamu da se natječe, a ona će joj bit mentor haha

Nicole_Lilly
02.10.2011., 21:41

Glupača Tulisa je razbila The Keys, uzela im onog glavnog i spojila ga sa trojicom iz the riska i osnovala novi the risk. Izbacila mi Marlona (ko da ne znaju svi da je on bivši momak od njene best frendice i još mu je ta ista uvalila njihovo dvoje dice)

Potpis, koje sranje! Jedino je Kelly obavila dobar posao. Baš mi je drago da je pustila Sophie. Mala Amelia me se zasad najviše dojmila.

Ovo za Tulisu i best frendicu nisam znala, dno dna. Preloše što je napravila The Keys, i u baš krasnu poziciju je dovela Charlieja. :flop:

:flop: i za nepuštanje Terryja, a ona Kitty je prošla. Louis. Naravno.

I ooogroman :flop: za malog Wildinga. Dopao mi se Robbijev komentar na Garyjev kako mu ne dođe do srca - ''Well, I don't think he's supposed to.''

Žao mi je za Jade, iako stvarno, težak posao je Kelly imala, cure su najjače. Sve četiri koje su prošle su zaslužile prolaz, iako meni Janet i nije tako super kao svima, ne sviđa mi se baš ono uvlačenje zraka dok pjeva, ometa me.

dainty
02.10.2011., 21:43

Jel ovo prava verzija?
Nisam gledala još.

Uglavnom, baš sam došla napisati kako me živcira što su gurali najviše Janet, Jade, Ameliu i Mishu. Vidim i ovdje da su one većinom svima najbolje. Meni su Misha i Janet užasno iritantne dok pjevaju. :(

I čudi me da je prošao James, a ne John ili Joe. :/
Aj barem nema onog derišta Lukea Lucasa.

A Louis je prvotno pustio Goldie? :facepalm: Jedino mi se Jonjo nikako ne uklapa u njegov izbor. Preobičan je. :D Mogao je baš i Terryja umjesto njega. :ne zna:

Kak je ovaj iz The Keys pristao na to? :eek:

danci
02.10.2011., 21:48
Ma iznervirali me streaminzi.hahah odusta san od gledanja jer mi je blokavalo svako 2 sekunde. Doslovno! :503:
ugl, naravno, ima razocarenja al, sta je tu je.hah ne mogu svi proc. Vidit cemo. Ja cu svejedno gledat :kokice:
najvise mi je zaj Jade i Johna.... Njega pogotovo :/ ako meni tako bude kad buden isa tamo, uf, al prvo triba doc do tog stadija natjecanja.hahah a nadee xD

Isto kod mene bilo izdržala sam 10 min. A baš večeras sama, namjestila se i ništa skundu gledam sekundu ne užas. Al inače nisam baš zadovoljna sa ekipom. Evo sad sam išla preslušavati ove muške i toliko su zanimljivi da nakon 5 minuta nisam bila sigurna kojeg sam čula a kojeg ne. Osim toga svi su kao klonovi kakve su ono gaće one frizurice niti jedan nije unikatan. Kad se sjetim da sam prošle godine brojila i patila za Joeom i ostalim, a sad mi se prošlogodišnja ekipa čini čudo naspram ove. Ajde kod žena nije tako loše jedino što je Jade ispala, al ne zavaravajmo se ispala je radi izgleda. Ove grupe i over neću još komentirati nisam ih sve vidjela.

Nicole_Lilly
02.10.2011., 21:55
Isto kod mene bilo izdržala sam 10 min. A baš večeras sama, namjestila se i ništa skundu gledam sekundu ne užas. Al inače nisam baš zadovoljna sa ekipom. Evo sad sam išla preslušavati ove muške i toliko su zanimljivi da nakon 5 minuta nisam bila sigurna kojeg sam čula a kojeg ne. Osim toga svi su kao klonovi kakve su ono gaće one frizurice niti jedan nije unikatan. Kad se sjetim da sam prošle godine brojila i patila za Joeom i ostalim, a sad mi se prošlogodišnja ekipa čini čudo naspram ove. Ajde kod žena nije tako loše jedino što je Jade ispala, al ne zavaravajmo se ispala je radi izgleda. Ove grupe i over neću još komentirati nisam ih sve vidjela.

E da, točno to - od 4 tipa koja su prošla dalje, ja se 3 ne mogu uopće sjetiti s audicija/bootcampa. :ne zna: A Frankieja se sjećam jer mi, kao i Kitty, ide na živce.

Žao mi je što Jade nije na Janetinom mjestu.

Što se Joea i ekipe tiče, to mi i dalje ostaje najbolja sezona dosad.

joolz
02.10.2011., 22:23
Uglavnom, baš sam došla napisati kako me živcira što su gurali najviše Janet, Jade, Ameliu i Mishu. Vidim i ovdje da su one većinom svima najbolje. Meni su Misha i Janet užasno iritantne dok pjevaju. :(

nisi jedina, meni su obje uzas.
moguce da ce i ove godine imati wildcard... i nekako je preocito tko bi se mogao vratiti.
Amelia, Sophie i Marcus su mi najdrazi... prikazali su na kraju fotke makeovera, Amelia izgleda neprepoznatljivo kad joj skinu onu zbuku s face :eek: nadam se da je nece skroz pripitomiti, simpa mi je njen kelly bundy stil :zubo:

Nicole_Lilly
03.10.2011., 00:11
Kak je ovaj iz The Keys pristao na to? :eek:

Totalno bez beda. (http://www.youtube.com/watch?v=ENYz95U1YEQ&feature=mfu_in_order&list=UL)

Melissa P.
03.10.2011., 07:00
Amelia mi je stvarno iritantna iz jednog očitog razloga:

http://i1.cdnds.net/11/38/618w_x_factor_boot_camp_2_8.jpg
dobro promotrite šta je obukla i njenu kosu

http://www2.pictures.stylebistro.com/gi/Pixie+Lott+Pants+Shorts+Short+Shorts+9jj60NcAzR_l. jpg
wooow uopće ne kopira Pixie Lott :O

chezza91
03.10.2011., 10:39
meni je amelia od prvog trenutka pljunuta pixie.
al šta ja znam, ne smeta mi to, cura super pjeva.

Hikage
03.10.2011., 10:44
a neeee nema Marlona, kako je lik zgodan :D

cigla9
03.10.2011., 12:23
omg....loui ... kakav debil...ja stvarno ne vjerujem...ahahahahha

jade ????? strašno da nije prošla , a ona sophie prođe ... ma daj ajde... to je uopce prvi put da sam ju zamjetio da postoji

a što se tiče johna ... nije mi uopce bio bas zanimljiv pa me nije ni briga .. ali da ima jedan od najboljih glasova ima ... ali jednostavno je dosadan :)

Luxxy
03.10.2011., 13:13
Aaaaaa :cheer::cerek:

Koja kombinacija, kao da sam ja birala.

Cure: Amelia i Janet moje zvijezde. Super što Jade nije prošla. Sophie i Mishu još mogu progutati.
Dečki: Frankie i Marcus :cerek:, ništa više nije važnije.
Grupe: Kao što rekoh, Risk mi se od početka sviđao,a sad još + Charlie :s.:cerek:
overs: Kitty :rolleyes:, brzo će nju publika likvidirati, nadam se. Ali mi je ful drago za Sami i Jonja, i jako žao Terrya. Johnny, neznam kaj nek kažem za njega :ne zna:.

I nije mi jasno što svi pljuju po Frankiu? Pa ne pjeva dečko kao najbolji pjevač, ali ima tu neku karizmu i taj X factor koji toliko traže! Odskače od drugih, on je moja mala zvijezdica :lol::cerek:.
I kad je bilo na kraju između njega i Johna, svi ono "buuuu" kako je Gary mogao izabrati Frankia umjesto Johna?! John bi se samo stopio s masom i ubrzo dosadio, nema ništa drugo, osim glasa, ponuditi! već imaju standardno dobre Marcusa, Jamesa i Craiga, sad im je trebao netko drugačiji i interesantniji, a ruku na srce, Frankie je svakako interesantniji od Johna.
Zašto to ljudi nemogu razumijeti? Da nije sve u glasu?!

dainty
03.10.2011., 13:17
Totalno bez beda. (http://www.youtube.com/watch?v=ENYz95U1YEQ&feature=mfu_in_order&list=UL)
Bome. Jebe se njemu za The Keys, bitno da bude u live emisijama. :D
Čini mi se da njima to tamo jako puno znači.

jade ????? strašno da nije prošla , a ona sophie prođe ... ma daj ajde... to je uopce prvi put da sam ju zamjetio da postoji

Pa naravno kad su forsirali samo određene osobe, a ovu žensku skoro ništa nisu prikazivali. E još da Misha i Janet nisu prošle... bilo bi super. :D

cigla9
03.10.2011., 13:24
jade ko prošle godine gamu .. s t r a š n o !

argo26
03.10.2011., 14:56
meni se vise manje svidja koga su odabrali. svako zapravo ima po 1 kiks...kelly sto nije pustila jade umjesto sophie, gary sto nije pustio johna umjesto frankiea, louie sto nije pustio bilo koga umjesto goldie :504:(pa mu se hvala bogu obilo o glavu), i tulisu sta nije pustila risk onakav kakav je...ak je htjela dat sansu charliu mogla ga je prikljucit ko 6. clana...meni se inace risk puno vise svidio od keysa.
e da, zapravo nisam mogla vjerovat da je tulisa pustila one 4 cure...rhytmx ili tako nesto...puno bolje su estrells

mozda je taj big twist nesto tipa da ce svako od sudaca dobit neku drugu kategoriju...:ne zna:

Annudac
03.10.2011., 15:42
Ja sam ostao :eek: kad sam gledao epizodu.

1.Gary -
Sviđa mi se što je pustio Marcusa i James-a.Al umjesto Craig-a i Frankie-a po meni su trebali proći John i Joe definitivno.Frankie mi je ok i sve to stoji,al ova dvojica su više zaslužila mjesto u top 4 nego on.

2.Tulisa-
Super za Nu Vibe i Rhythmix.Al wtf?Što napravi s The Keys i The Risk?Totalna glupost,trebale su proći obje grupe a ne ih razdvajati.

3.Louis-
A totalno tipično za Louisa,ne kužim lika što je zapeo toliko za glupu Goldie i nepodnošljivu Kitty (ženska je totalno antipatična,djeluje mi kao neki psihopat kad se počne tresti ). Ajde drago mi je što će biti Samantha i Jonjo u live show-u.

4.Kelly-
Ona je i najbolje izabrala jer je stvarno bilo teško izabrati.Samo sam ostao u šoku kad sam vidio da nije izabrala Jade,a toliko je bila oduševljena njom.

cigla9
03.10.2011., 17:09
jel zna netko zasto je goldie odustala ?

argo26
03.10.2011., 17:59
jel zna netko zasto je goldie odustala ?

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2041993/X-Factor-2011-Goldie-Cheung-confirms-departure-blames-homesickness.html

Špigeta
03.10.2011., 18:42
Kelly me razočarala jer nije izabrala jade mislim wtf?? :503: ona je trebala definitvno ući umjesto sophie, a također i melanie umjesto mishe
Kod dečkiju navijam za marcusa i craiga, a oni su oboje prošli :)
Grupe ne pratim, dosadni su svi :D
Overs su mi svi ok, ali kitty mi je najbolja :cerek:

Melissa P.
03.10.2011., 20:47
mozda je taj big twist nesto tipa da ce svako od sudaca dobit neku drugu kategoriju...:ne zna:

ako je suditi po tome da su to prenijeli svi tračerski portali, 0% će to biti

meni je habibisica bezeveze, jade bi umisto nje :/
ja san čak mislila da će se možda ovi ispali boriti za misto u top 16 tako da će publika eliminirati jednog i izabrat jednog od njih al isto čisto sumnjam :ne zna:

Mikey23
03.10.2011., 21:36
Evo i mene, pun dojma.. za početak moram reći da je krenulo sve savršeno.. Gary i Tulisa odabrali (više manje) sve savršeno! Onda ga je Louie zasrao, al ono žešće.. i onda Kelly opet zasjala..

Al idem redom..

Boys, Boys, Boys... Prvo ću reći da je bilo sjajno vidjeti Robbieja i Garyja skupa na sudačkim stolicama... :top: Mislim da su skroz zabavni skupa.. Što se zadnjih nastupa tiče, dečki su me uglavnom razočarali. Bili su zadnji u toj emisiji i nakon cura i oversa, nekako mi nisu bili tako dobri.. I tu negdje je moj favorit John Wilding ispao i meni s liste top 4. Marcus je otpočetka bio jedan od meni najdražih pjevača.. dečko se čini predrag i jako lijepo pjeva. Ima baš lijep soul glas. Iako nisam bio toliko za Frankieja, slažem se da definitivno ima ono nešto. Glas nije najjači, ali Frankie jeste bio jedan od boljih u tom zadnjem nastupu. Vrlo je poseban i vrlo "marketable". Craig me oduševio dok je pjevao Halo u kojem je pokazao svoj range, te činjenicu da može biti nježan, ali i lagano rock. Iznenadio sam se što je odabrao Jamesa. Tu bih napravio jedinu zamjenu i umjesto Jamesa bih stavio Joea. Joe i James obojica imaju zbilja posebne nastupe. Ali James STVARNO izgleda čudno na pozornici, bez obzira što je to zato što mu fali gitara.. Joe je trebao proći, IMO. Tu su još Luke Lucas, Max i John W.
Max je meni totalna nepoznanica, i vrlo je čudan dok pjeva. Luke Lucas je premlad i ne znam zašto su ga uopće vukli ovako daleko. Dečko je odradio dobru prvu audiciju, al nakon toga ništa više posebno. John Wilding koji me oduševio na prvoj audiciji kroz sve ostale nastupe je nekako opadao u formi, da tako kažem. A onda ovaj zadnji nastup.. ne znam.. da li su živci ili što, al nije mi to bio nastup za final 4.

Onto Greece... Tulisa je zapravo imala dosta težak zadatak, obzirom da me niti jedna grupa nije oduševila. Čak ih ne znam sve ni nabrojati.. Nije mi jasno zašto je ona tako silno htjela biti njihov mentor.. al dobro... 2 Shoes su simpa cure i pjevaju ok. Ne vidim da mogu daleko dogurati, jer ne vidim neki duet u današnjoj pop glazbi.. Nu Vibe mi je zapravo bila najbolja grupica.. dečki su mi ok, pjevaju ok.. a i ovaj zadnji nastup im je bio skroz fora.. Meni recimo The Risk uopće nisu bili dobri.. :ne zna: Ima tu kao nekog pjevanja, al sve skupa kad se pogleda, no thank you.. One curke koje su prošle.. jedini razlog zbog kojeg su one prošle je, jer je Tulisa htjela imati i girl band.. a svi oni drugi girl bandovi nisu bili nimalo komercijalni.. Estrellas su stvarno old fashioned, iako cure stvarno zvuče super. One Lovettes, a ono.. ok su.. ništ sad wow.. Tako da su joj onda ove jedine ostale, koje su mlade i cool i trendy... vokalno nisu fantastične i neće daleko dogurati.. osim ako neko čude se ne dogodi... The Keys su mi otpočetka bili ok. Ali uvijek sam imao problem što je to više bilo "Charlie & The Keys" nego samo Keys. I zato donekle razumijem Tulisu u razbijanju Keysa. Zapravo mislim da njoj Risk nije nešto, ali silno željela Charlieja u natjecanju, pa je morala mu dati grupu, pa eto onda još par dečkića iz Riska i hopla.. Ono što je čudno je kako je brzo samo Charlie zaboravio na svoje frendove iz stare grupe... Mora da je bilo AWKWARD kad se ponovo sreo s njima da im priopći vijest...

I onda dolazimo do fantastičnog Louieja (end sarcasm).. Ovo je moja prva sezona s X Factorom, ali ako Louie uvijek bira ovakve kandidate, onda mi je jasno zašto nikad nije pobijedio (ako sam dobro shvatio..) O moj Bože! Kad je u prvom krugu izbacio Sami, meni je srce stalo. No idemo redom.. Johnny... On se čini stvarno kao drag čovjek, netko tko je stvarno bio cijelo svoj život "a nobody" i sad eto je tako blizu da bude "somebody"... al nema šanse!!! Samo si jadan povećava nadu.. Koliko god da je on meni ovako drag, on kad počne pjevat, meni bude čudno.. još je sav prepregay i kad zapjeva, samo mu fali perika da bude neki drag queen u nekom mračnom baru.. I onda imamo Kitty... Kitty koja očito ima probleme u glavi, jer je sigurno bila neprihvaćana dok je bila dijete i sad se svom silom želi dokazati svima da je THE IT GIRL! Ovaj zadnji nastup je stvarno i bio ok... dok nije skočila u bazen i luđački se počela smijati. Ne razumijem Louieja.. I eto tu ispade Sami.. i tu staje moje srce... Nakon toga, Louie nastavlja sa sakaćenjem svoje grupe.. Joseph, Goldie i neka ženskica koja jedva da je valjda bila prikazana dosad.. I sad si ja kontam.. ok, Louie ima svoja dva frika već.. pa neće valjda... ooooo da... Louie odabere Goldie. Louie has issues. I tu ja više ne živim, jer proživljavam drugi infarkt.. I ostanu za kraj Terry i Jonjo.. Terry je kralj.. čovjek super pjeva.. i bio bi super kandidat... da smo u 60-tima s Tomom Jonesom.. mislim, ajd iskreno, tko bi kupio njegov cd..? Jedina dobra stvar za Louieja je Jonjo... baš mi je drago za njega.. iako se bojim, jer lik stvarno ima jako veliku tremu uvijek.. Al valjda će biti ok.. Hvala bogu pa je ona frikuša odustala i da je Louie pozvao Sami... kad ni nije imao više frikova za odabrati..

I za kraj, Kelly... Stvarno je imala najteži posao.. cure su bile sjajne.. Iako je prije par dana moj top 4 izgledao Jade, Janet, Misha i Sophie, moram priznati da odmah po početku današnjeg gledanja sam izbacio Janet iz te kombinacije i stavio Ameliju. Cura stvarno može otpjevat sve. Vidim da jako puno vas ne voli Mishu.. je, cura je već mala diva, ali cura ima GLAS.. Kad je pjevala Respect, to je stvarno zaslužilo respect.. jako sam sretan zbog nje.. Sophie ima isto lijep glas.. i malo mi zrelije djeluje od ostalih, iako ima 19 godina.. al mislim da može ona dobro odraditi svoj posao... I onda ostanu Janet i Jade. Iskreno, bio sam uvjeren 99% da će njih obje proći dalje.. da je to sure thing.. Nisam uopće sumnjao.. dok Dermott nije najavio da su u drugoj grupi Holly, Sophie i ona mala koja je došla naknadno (Sarah?).. odmah sam znao da Sophie ide dalje, a da Jade ispada.. i to me baš rastužilo.. znao sam da nema šanse da Janet ispadne... Janet je preslatka.. jako ima poseban glas i jako lijepo pjeva. Ali mislim da je Janet jako jednolična. Jade je IMO raznolikija od Janet, a to je navodno bio razlog zašto je Kelly izbacila Jade. I mislim da je tu pogriješila. Al ajd, time will tell..

Meni se top 16 u globalo jako sviđa! Bit će jako napeto! Jedva čekam!!!

Marcus, Craig, Misha, Amelia, Nu Vibe, Sami i Jonjo :cerek: :cerek: :cerek:

EDIT: OMG, tek sad vidim koliko sam napisao.. sorry, ljudi! lol

VaVaVoom
03.10.2011., 22:33
I onda dolazimo do fantastičnog Louieja (end sarcasm).. Ovo je moja prva sezona s X Factorom, ali ako Louie uvijek bira ovakve kandidate, onda mi je jasno zašto nikad nije pobijedio (ako sam dobro shvatio..)

louis ima specifičan način odabira kanditada .. meni je zabavan - wagner, jedward, a i goldie bi se idealno uklopila u niz :rofl:
ali krivo si shvatio, u drugoj sezoni pobijedio je shayne ward i on mu je bio mentor

Mikey23
03.10.2011., 22:36
Ne znam tko je Wagner, ali nažalost znam tko je Jedward.. :facepalm: Ne znam. Meni nitko od tih ljudi nije zabavan niti dobar.. niti je primjeren za ovo natjecanje..
Aha, ok, znači pobijedio je.. ajd bar nije s nekim frikom pobijedio..

El Hafi
03.10.2011., 22:42
Ne znam tko je Wagner, ali nažalost znam tko je Jedward.. :facepalm: Ne znam. Meni nitko od tih ljudi nije zabavan niti dobar.. niti je primjeren za ovo natjecanje..
Aha, ok, znači pobijedio je.. ajd bar nije s nekim frikom pobijedio..

mislim da louie vise trazi brand, manje pjevaca. jedward imaju svoju emisiju, igrice za playstation itd, a guraju nekak i tu "pjevacku" karijeru. bili su na eurosongu. :D

meni se jos nisu slegli dojmovi pa necu nista komentirati. cekam 1. live da vidim kak ce to sve izgledati.

Rose_Belong
04.10.2011., 07:56
http://www.youtube.com/watch?v=4W4wx7MZjJg&feature=related

Najvise sam razocarana sta su izbacili Jade. Mislim da bi se njen glas jos vise razvio da je ostala u liveovima...mozda cak do Leone Lewis i Alexandre Burke.

Janet je isto dobra, ali mi se cini da nema dovoljno jak glas za otpjevati neke pjesme. Sophie ili kako li je vec isto ima dobar glas, ali smatram da Jade ima bolji. Mischa...nju zapravo niti nisam cula...gledala jesam, vidjela kako pjeva...ali glas joj je negdje ostao, mozda da je odabrala drugi stil pjesma.

Melissa P.
04.10.2011., 09:41
Ne znam tko je Wagner

:eek: ne znaš tko je wagner :eek: :503:

cigla9
04.10.2011., 10:07
i bolje da ne zna..ahahaha :)

Melissa P.
04.10.2011., 10:17
Ali Louie je kriv za Wagnera, čovjek je neki frik - to je neosporivo, ali svejedno on inače je slušao i pivao klasiku i takve stvari, a ovaj mu je dava sex bomb i slč. xD

http://static.tumblr.com/ekuucqn/2velsgwwq/tumblr_lsgkbuorzt1qh6k6lo1_250.gif
kako mi je mala Janet slatka ode :)
odlučila sam da ju odsad zovem Jenny i točka :D

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lsgx0laojU1r48m2wo3_250.gif
ožbukana mi je ko profesionalka nekakva, a baš je lipa inače :o

Mikey23
04.10.2011., 10:42
:eek: ne znaš tko je wagner :eek: :503:

Pa ne znam.. nisam nikad gledao X Factor do sad.. :ne zna: Al očito mi se ne bi svidio, jer je očito još jedan Louiejev frik..

cigla9
04.10.2011., 13:51
evo ;)

http://www.youtube.com/watch?v=fq49Gv3wFB0

mikistcro
04.10.2011., 19:07
Wagner :504: to samo Louie moze odabrat...hahahaha

ugl, sto su ih promjeniliii (http://www.youtube.com/watch?v=AGSfjUBKAXM&feature=related)...neki su bolje izgledali prije makeovera npr. Amelia.. :O

Melissa P.
04.10.2011., 21:02
Meni svi bolje izgledaju i Janet mi sada neodoljivo liči na Eowyn (tj. još i više). Jedino su mi Jamesu failali friz, a amelia bez žbuke preslatka klinkica :D

Mikey23
04.10.2011., 21:33
evo ;)

Tragedija i sramota.. :facepalm:

Špigeta
04.10.2011., 22:53
Ne znam za vas, ali mene nerviraju kandidati koji stalno cmizdre :zubo:

Rose_Belong
05.10.2011., 09:34
evo ;)

Ma sta je on proso? :D

cigla9
05.10.2011., 10:36
prošle godine da

Tourniquet_
05.10.2011., 11:21
Johnny nakon makeovera zgleda ko Duško Lokin. :rofl:
Amelia - naj glaščina.

Rose_Belong
06.10.2011., 07:20
prošle godine da

A i nije neki pjevac. :p

cupava.mala
06.10.2011., 15:40
Ovo ne piše cupava.mala nego njen dragi, no pošto mi se ne da praviti account iskoristiti ću njen...

Gledamo pozorno od prve epizode i moram iznijeti neke dojmove o kandidatima koji su prošli...

Janet - Mala je preslatka, ima presladak glasic, ali to je sve što ima i pitanje je dokle ce dogurati tako. Za ovakav falš kao na 2:33 ovdje http://www.youtube.com/watch?v=f4EE4bIFixQ bi mnogi bili automatski izbaceni, a ona je favorit na kladionicama. Meni je strašno draga, i nadam se da će nešto napraviti s njome, ali za sada je prejednolična. Čak imam dojam da možda i ne bi prošla da nije bila kod Kelly...

Misha - Respect je rasturila, no odmah sam se pitao da li je ona jedna od onih pjevacica "deracica" koje su odlicne u deranju i visokim lagama, no gube se u niskim lagama. Nadao sam se da cu dobiti to u druga nastupa, no umjesto toga smo dobili rap i par stihova niskog u judges house gdje me se nije dojmila, tako da još uvijek ne znam je li dovoljno dobra...

Amelia i Sophie rasturaju i imaju strašan glas i tu su zasluženo, jedino smatram da je umjesto jedne od gornje dvije Jade morala proci, i da nije prošla jedino radi debljine i gadnih tetovaža...

Craig - Uz Terrya, meni najdraži glas, jedino nema potencijala za pop zvijezdu s time, no može postati svjetski blues ili soul pjevac, strašna strašna boja glasa...

Ostali dečki su ocke, jedino smatram da je Frankie prošao više na attitude nego na glas, i da je možda onaj ženskasti mladic trebao proci dalje...

Kod grupa mi se jako svidja ovo što su napravili sa Keysima i Riskom, jer realno Keysi su bili Charlie + pratnja, kombinacija koja me podsjetila na Boyzone, samo što su oni imali dva glavna vokala. Jako mi je drago zbog 2Shoes, baš zbog toga što izgledaju neugledno, ali curke rasturaju...

I na kraju stariji

Terry - Čovjek ubija, najkvalitetnija boja glasa u cijelom showu, i eto, ne prođe, mislim da bi kod svakog drugog suca prošao, no eto, ovo je Louie

Johnny - Osvojio me na prvoj audiciji, i drago mi je što je dogurao do livea zato što djeluje kao divna neiskvarena osoba, a i interesantan je taj njegov "ženski" glas, zanima me što će postiči.

Kitty - Eto, meni nije iritantna, nije mi lijepa, ali ima neki stav kojim mi je na trenutke izrazito seksi, a što se tiće glasa, žena rastura, čitao sam komentare na youtubeu gdje ljudi kažu da užasno pjeva. Ono što je ona napravili na "Feeling Good" je najbolji nastup ove sezone do sada, kako scenski, tako i vokalno...Nadam se samo da je nece publika izbaciti zbog te njene "iritantnosti"

Jonjo i Sami su mi takodjer oke, posebno Sami koja rastura, a Jonjo ima problem sa tremom i mislim da je ipak Terry trebao proci...

Rose_Belong
06.10.2011., 17:56
Janet -Meni je strašno draga, i nadam se da će nešto napraviti s njome, ali za sada je prejednolična. Čak imam dojam da možda i ne bi prošla da nije bila kod Kelly...

Amelia i Sophie rasturaju i imaju strašan glas i tu su zasluženo, jedino smatram da je umjesto jedne od gornje dvije Jade morala proci, i da nije prošla jedino radi debljine

Moram se u ovome sloziti s tobom.

I moram, nakon pogledanih kandidata dati svoje misljenje...

Janet-mislim da se oko nje previse dize prasina. Je da ima divan glas, i rasturila je pjesmu Your song od Eltona Johna, ali nekako mi se cini da neke pjesme, malo...kako bih rekla...jace, nebi otpjevala tako dobro.

Mischa-Ima dosta irintantan glas. Nije mi se nesto posebno svidjelo njeno pjevanje...prolazno je. I poznata mi je. Sta je vec bila u X factoru?

Jade-mislim da je ona od ovih cura cak i najbolje pjevala. Nisam jos uvijek shvatila zasto je izbacena. Trebala je uci, a da Amelia ili Mischa izadu vani. Neopisivo mi je za. Someone like you je odlicno otpjevala, a na I Can't Make You Love Me koju je pjevala u kuci sudaca sam se najezila, mislim da bi bila odlicna kada bi ju cijelu otpjevala. Odlican vokal, jako mi se svida kao osoba...
Cak mislim da bi nakon sto bi pjevala, jos razvijala glas mozda cak dosegla Alexandru Burke i Leonu Lewis.

Sophie-Uhu. Ona ce isto od svog glasa razviti zvijer. Odlicno pjeva.

Amelia-malo se previse dere. Nije losa, ali nije mi niti tako posebna. Mislim da treba jos malo nauciti kontrolirati glas.

Craig-on je stvarno dobar. Halo je rasturio. U jednu ruku mu je glasic tako njezan, a u drugu te iznenadi jacinom. I cini mi se kao dobra osoba. Svida mi se kada kaze Halo. :)

Marcus-nije los. Zapravo ga nisam niti poslusala kako treba.

James-Make you feel my love mi se jako svidio. I ima dobar glas koji jos malo treba doraditi.

Frankie-uz Craiga, najbolji. :)

Gurpe nisam bas zamjetila. Keysi nisu losi, a niti 2 Shoes. Cure su bas simpaticne. :)

Sami-u nekim pjesmama mi je odlicna. Recimo na audiciji, a u kuci sudaca mi se nije toliko svidjela. Simpaticna i vesela osoba.

Johnny-ne svida mi se bas glas. Ali nije los. Totalno je sladak. :cerek:

Jonjo-njega cekam u nekim tezim pjesmama. Isto mi je odlican. Bas...mislim da ce se totalno razviti kroz nekoliko emisija.

Kitty-ne pjeva mi lijepo. Jedino u kuci sudaca nije bila losa. Inace se previse dere. Ali zato ima tu neku energiju, nastup...

Terry-ajme taj covjek je imao savrsen glas. Savrseno je pjevao. Toliko mi je zao da nije medu ovih 16. Uff...audicija savrsena.

John Adamas-ajme kako je taj covjek bio odlican. Ajme majko. Cak me podsjeca na James Blunta cije pjesme volim svim srcem.

El Hafi
06.10.2011., 21:08
jesam ja jedina kojoj johnny ima strasno nazalan glas? :o

cupava.mala
07.10.2011., 00:29
Sa Sophie mi je nekako posebna situacija...U judges house sam se na trenutak zapitao tko je ova, i bilo mi je cudno kada je prosla, no danas sam ovih svih 16 preslusao nastupe i mogu reci da, ako se gledaju sva tri nastupa, Sophie je najbolji vokal ove sezone...Jedino sto se nije isticala nicim osim tim glasom medju svim tim mnostvom, no sada kada ih je 16 pocinje njeno vrijeme...

Moji osobno favoriti :
1. Craig
2. Kitty
3. Sophie
4. The Risk
5. Johnie

Pretpostavka kako će biti :
1. Sophie
2. Marcus
3. Janet
4. Frankie
5. The Risk

a ovako kazu kladionice http://www.oddschecker.com/specials/tv/x-factor/winning-act

cigla9
07.10.2011., 17:07
janet pobjeđuje...ne zanima me ;)

Paratres
07.10.2011., 17:25
Mene samo zanima gdje se on uspio izgubit u cijeloj prici? Nije bio ni u top 8...
Pratila sam samo na youtubeu ne cijele epizode...

http://www.youtube.com/watch?v=yapGi1YYSKM

dainty
07.10.2011., 17:27
Ispao je baš tada kad su birali top 8 dečkiju.

Melissa P.
07.10.2011., 21:02
Lascel je ispali jer su otkrili njegov pornić, tj. porniće :O

Annudac
07.10.2011., 21:30
jesam ja jedina kojoj johnny ima strasno nazalan glas? :o

Nisi,meni je njegov glas užasno iritantan

Lascel je ispali jer su otkrili njegov pornić, tj. porniće :O

:eek::eek:
Odakle ti to?

dainty
07.10.2011., 22:27
Ma glupost. Ne bi zbog toga ispao. Ako mogu bivši narkomani i prostitutke, mogao bi i netko s pornićima.
Ispao je jer je žiriju bilo boljih od njega. Meni je bezvezan lik totalno. I iritantno mi izgleda. :D

Annudac
07.10.2011., 22:28
Ispao je jer je žiriju bilo boljih od njega. Meni je bezvezan lik totalno. I iritantno mi izgleda. :D

Same here!
Lik je dosadan! :D

Luxxy
08.10.2011., 08:47
Lascel i pornići :eek:?
Ali slažem se, ako mogu bivši narkomani, zašto ne bi mogao on? Ionako svi slavni imaju svoju pornjavu. Nego, baš sam šokirana, a izgleda tako dječaćki neiskvaren + mama i cijela priča oko tog...:eek:
Svejedno, predobro pjeva, i žao mi što nije postigao više!

Mikey23
08.10.2011., 08:49
Meni je bio ok tip, ali nije da mi fali.. dapače, nisam ni skužio da ga nema dok sad niste počeli pričat o njemu LOL

Xfactorfun
08.10.2011., 09:02
Eh da...konačno je došla i ta subota..što reći osim da jedva čekam početak!!! Što se tiče izbora kandidata nisam zadovoljan što John Wilding nije prošao i što Jade nije prošla umjesto Mishe(koja mi je užaaaasnooo iritantna)...no dobro...što je tu je...večeras najviše očekujem od Frankia, Nu Vibe-a, Amelie i Jonjoa...odabrao sam po jednog iz svake kategorije ne zato što su mi favoriti(iako neki od navedenih jesu) nego iz razloga što mislim da bi mogli puno pokazati...
E i još jedna stvar...ne znam da li je netko već napisato koji je Big Twist za večeras...svatko od sudaca će sutra izbaciti jednog iz svoje kategorije!!!Bez glasanja, bez ičega...tako da će biti zanimljivo kako će se natjecatelji ponašati....Jedva čekam!!! :D

Mikey23
08.10.2011., 09:37
Ček, ček... odmah četvero ispada??? A neeee! Koja glupost :rolleyes:

mikistcro
08.10.2011., 09:57
Ček, ček... odmah četvero ispada??? A neeee! Koja glupost :rolleyes:

da, daa....
xfactor.itv.com/2011/news/story/read_theme-revealed_item_100094.htm

a vecerasnja tema ce in biti 'US vs. UK'.

Paratres
08.10.2011., 10:35
Prosle godine ih je 4 ispalo ali s wild cardom, ako se ne varam? Kao da publika odluci od finalnih 3 ako su zeznuli, doveli 4-tu osobu i publika odlucuje od 4 konacnih 3.... U mojoj glavi recenica ima smisla ali ne znam kako da ju bolje prepravim :facepalm:

Mikey23
08.10.2011., 10:37
Ne razumijem baš kak će ta tema funkcionirat.. al ajd dobro :)

Jel natjecatelji sami biraju pjesme ili im mentori odabiru pjesme?

Halloween
08.10.2011., 11:11
vidim nitko ne spominje Ameliu kao favoritkinju - zenska je najbolja tamo!

Nicole_Lilly
08.10.2011., 11:17
vidim nitko ne spominje Ameliu kao favoritkinju - zenska je najbolja tamo!

Meni je ona favorit. Zasad. Ima glaščinu i pol. Samo, bojim se da bi ju sad Kelly mogla eliminirati, zahvaljujući ovom famoznom ''twistu''. :rolleyes:

Luxxy
08.10.2011., 11:33
Meni je ona favorit. Zasad. Ima glaščinu i pol. Samo, bojim se da bi ju sad Kelly mogla eliminirati, zahvaljujući ovom famoznom ''twistu''. :rolleyes:

:eek: neeeeee! Neka izbaci Sophie ili Mishu, neka se ne usudi taknuti Janet ili sačuvajbože Ameliu :azdaja:

Ja bi ove izbacila:
Cure: Misha
Dečki: James
Grupe: Rhythmix
Overs: Kitty

Btw: Gdje vi ljudi gledate live streaming? u koliko je to po našem vremenu, 19:30?

Annudac
08.10.2011., 14:05
Btw: Gdje vi ljudi gledate live streaming? u koliko je to po našem vremenu, 19:30?

U 20:30 počinje po našem vremenu : ))
http://myiplayer.com/home.php klikni dole u desnom kutku na Britansku zastavu i nađi pod programima itv1 i to je to :D

mikistcro
08.10.2011., 15:04
Ne razumijem baš kak će ta tema funkcionirat.. al ajd dobro :)

Jel natjecatelji sami biraju pjesme ili im mentori odabiru pjesme?

ja mislin mentori, mogu oni mozda izrazit svoju zelju al je konacna rijec mentora...jedino kad imaju temi emisije s posvetama onda mogu sami birat

Mikey23
08.10.2011., 15:46
ja mislin mentori, mogu oni mozda izrazit svoju zelju al je konacna rijec mentora...jedino kad imaju temi emisije s posvetama onda mogu sami birat

Aha, cool! Thanks!

Bar ne mogu suci onda govorit: "This was not the right song choice......." lol

Luxxy
08.10.2011., 16:18
U 20:30 počinje po našem vremenu : ))
http://myiplayer.com/home.php klikni dole u desnom kutku na Britansku zastavu i nađi pod programima itv1 i to je to :D

Paratres
08.10.2011., 17:30
Koliko drugo traje prvi live show? Ne isplati mi se upaliti ako s reklamama moram sjedit cetiri sata za materijal od sat i pol?

tallly
08.10.2011., 18:56
Prema rasporedu traje do 23 h po našem vremenu.

Paratres
08.10.2011., 19:00
Hvala :mig:

mikistcro
08.10.2011., 19:42
Aha, cool! Thanks!

Bar ne mogu suci onda govorit: "This was not the right song choice......." lol
haha a mogu se suci svadjat...xD
btw, tek kod Jonjo-a san svatija da su sami birali pisme...al su ipak tribali odobrenje mentora tako daa.... :/
pocelo je pa cu misljenja iznit sve skupa..h.aha :)

btw, evo pisme koje izvode :)

Nu Vibe – Beautiful People
Johnny Robinson – Believe (Cher)
Amelia Lily – Billie Jean
Janet Devlin – Fix You
Sami Brookes - Free
Craig Colton – Jar Of Hearts
Marcus Collins – Moves Like Jagger
Misha B – Rolling In The Deep
The Risk – She Said
2 Shoes – Something Kinda Ooh
Rhythmix – Superbass
Sophie Habibis – Teenage Dream
Frankie Cocozza – The A Team
James Michael – Ticket To Ride
Kitty Brucknell – Who Wants To Live Forever
Jonjo Kerr – You Really Got Me

Mrs. Nikolina
08.10.2011., 19:53
gleda se...:P...izravan link... http://www.tvpc.com/Channel.php?ChannelID=5....

reklama ko u prici ja mislila je nova uzasna a ovi su jos gori...

Paratres
08.10.2011., 19:56
Super mi je bio komentar....

Gary: johnny you look so cheap

Johnny: It costs a lot of money to look this cheap :rofl:

Nicole_Lilly
08.10.2011., 20:11
Užasne su mi ove cure iz Rhytmixa.

Amelia je bila standardno dobra. Ali moglo je i bolje, znamo još od audicije da ima glas za takve pjesme, dajte nešto novo.

Johnny - da citiram Barlowa - ''Every time you sang to me, you blew me away. And then comes Louis Walsh and turns you into a circus act.'' Mislim da je rekao circus act, ako nije, nema veze, nije mi bilo daleko od toga.

Frankie - bezveze, nema mali glas za to, mrzim kad netko pjeva i onda stalno onako glasno mora uvlačiti zrak. To radi i Janet i to me neopisivo smeta.

sin.palabras
08.10.2011., 20:14
Super mi je bio komentar....

Gary: johnny you look so cheap

Johnny: It costs a lot of money to look this cheap :rofl:

koji becar :lol::lol:

ali glas mu je los

Luxxy
08.10.2011., 20:16
Amelia i Frankie :cerek:.

Johnny ionako neće predaleko dogurati. A ovo je zbilja bio cirkus, a vidjelo se već po Garyevoj faci da neće dati dobar komentar.

StayStrong
08.10.2011., 20:23
Ja ne znam sta vide svi u tom Frankiu meni je grozan,Amelia super,Johnny nemam rijeci grupa totalno mi ubila Super Bass ovu zadnju nisam cula jer mi je link stekao

Nicole_Lilly
08.10.2011., 20:25
Ja ne znam sta vide svi u tom Frankiu meni je grozan,Amelia super,Johnny nemam rijeci grupa totalno mi ubila Super Bass ovu zadnju nisam cula jer mi je link stekao

Agreed.

E da, koji je major twist? Nisam došla doma na početak.

StayStrong
08.10.2011., 20:26
Nema glasova pubilke nego ce svaki clan zirija izbaciti jednog svog :kava:

Nicole_Lilly
08.10.2011., 20:29
Aha, ipak to. Bezveze.

StayStrong
08.10.2011., 20:32
Znam. Hvala Bogu imaju oni reklama koliko ti srce zeli :bang:

Nicole_Lilly
08.10.2011., 20:38
Iza svakog izvođača 'mala' pauza. :rofl:

Jesu samo meni izbori pjesama loši? Evo, sad i kod 2Shoes. :ne zna: Jedino Amelijina dobra, a Sophie nisam čula.

Gary jedini iskren. I sad u live emisijama vidim da mi je stari žiri ipak bio bolji.

StayStrong
08.10.2011., 20:44
e nego kako :rofl:
nisu samo tebi i meni su uzas mozda nije problem u pjesmama nego kako oni pjevaju :rofl:
i da Gary legenda :cerek: nije los ovaj sad James bas je sladak :cerek:

Nicole_Lilly
08.10.2011., 20:49
Haha, istina, možda je do izvođača. :rofl: Odabir mi je stvarno kriv, očito im pjesme nisu legle. Očekivala sam bolje, pogotovo za prvu večer.

Da, Gary je super, onako kako je kaže, ovo troje samo hvali i hvali, a totalno bez osnove.

Je, James je slatkica. Nije bilo loše, ali i tu mislim da odabir pjesme i nije nešto. :zubo: