PDA

View Full Version : Koju metodu kontracepcije koristite ?

Piramida
25.08.2009., 12:44
Dakle, zanima me koju metodu kontracepcije najčešće koristite.
Kliknio prije nego sam udario na anketu pa onda sami napišite koju koristite ako nije problem.

Isto tako zanima me jel se tko podvrgnuo vazektomiji ili ugradnji nekog od oblika unutarmaterničkog sustava :kokice:
Koliko vam je čest seks bez ikakvog oblika kontracepcije ?

vaiors
25.08.2009., 12:45
Svrsavanje u usta :) Jel ti moram objasniti kako se to radi?

leptirica 2
25.08.2009., 12:46
Vadi ga van!:cerek:

Piramida
25.08.2009., 12:47
Svrsavanje u usta :) Jel ti moram objasniti kako se to radi?

Da :kokice:

smvra
25.08.2009., 12:47
ja redovno odlazim na abortus cca 5 puta godišnje :top:

leptirica 2
25.08.2009., 12:49
Kliknio prije nego sam udario na anketu pa onda sami napišite koju koristite ako nije problem.

Isto tako zanima me jel se tko podvrgnuo vazektomiji ili ugradnji nekog od oblika unutarmaterničkog sustava :kokice:
Koliko vam je čest seks bez ikakvog oblika kontracepcije ?I ja ramišljam o spirali...prednosti,mane,iskustva?:kava:

vaiors
25.08.2009., 12:51
I ja ramišljam o spirali...prednosti,mane,iskustva?:kava:

To stavi, kad rodis :) Sad trazi od muskarca (mene) da koristim kondom :)

Piramida
25.08.2009., 12:51

Mora da si postala ovisna o metotrexatu ,mifepristonu i prostaglandinu.
:rofl:

Piramida
25.08.2009., 12:53

Opisao sam sve metode u temi iznad. Pogledaj.
''Spirala'' nije jedna od boljih opcija, postoje puno bolje opcije ali opet biraš sama. Pogledaj, izaberi, ugradi :D

Rainbow Lady
25.08.2009., 12:53
pilule i kondom . Ako je veza stalna ,onda ga pošaljem na testiranje i ako je sve ok,onda samo pilula. :kava:

smvra
25.08.2009., 12:56
Mora da si postala ovisna o metotrexatu ,mifepristonu i prostaglandinu.

Ma ne, ja to dokazujem u praksi pravo žena na odluku. Čisto politički razlozi.

Piramida
25.08.2009., 12:57
pilule i kondom . Ako je veza stalna ,onda ga pošaljem na testiranje i ako je sve ok,onda samo pilula. :kava:

Pametno :)

Ti sebe nazivaš muškarcem:rolleyes: rodila sam :usama:

S unutarmateričnim uloškom menstruacije mogu postati obilnije, dulje ili bolnije. Ova metoda može izazvati infekciju maternice, ali to se događa rijetko.Ali danas svatko postavlja svašta , spiralu treba streilizirat 10 puta da budeš siguran da neće izazvat probleme.
Što se mene tiče kontracepcijski flaster je najbolja metoda. Ako želiš baš nešto sigurno onda kontracepcijski Implantanti su najbolji izbor. Samo vađenje istih iz lakta jako boli. Al 3 godine si mirna.

leptirica 2
25.08.2009., 12:58

S unutarmateričnim uloškom menstruacije mogu postati obilnije, dulje ili bolnije. Ova metoda može izazvati infekciju maternice, ali to se događa rijetko.
Što se mene tiče kontracepcijski flaster je najbolja metoda. Ako želiš baš nešto sigurno onda kontracepcijski Implantanti su najbolji izbor.
Samo vađenje istih iz lakta jako boli. Al 3 godine si mirna.
Sve 5 ali zašto mora da boli?I kolikoo

Piramida
25.08.2009., 13:02
Sve 5 ali zašto mora da boli?I kolikoo

Boli onoliko koliko je liječinka briga što te boli.I ovisno o tome čime reže oko njega. Kirurški nož nije istao što i laser. Ne daje se lokalna anestezija , zato boli. Samo prije ugradnje moraš otić na pregled jetre i pogledat krvožilni sustav.

Riječ je o daleko najboljoj metodi ukoliko ne trošiš nikakve lijekove. Neki mogu utjecat na njegovu učinkovitost.

leptirica 2
25.08.2009., 13:09
Boli onoliko koliko je liječinka briga što te boli.I ovisno o tome čime reže oko njega. Kirurški nož nije istao što i laser. Ne daje se lokalna anestezija , zato boli. Samo prije ugradnje moraš otić na pregled jetre i pogledat krvožilni sustav.

Riječ je o daleko najboljoj metodi ukoliko ne trošiš nikakve lijekove. Neki mogu utjecat na njegovu učinkovitost.

Nekako mi je dosta rizika a opet nije 100 posto sigurno,možda ipak spirala,vidjeću:kava:

Piramida
25.08.2009., 13:16
Nekako mi je dosta rizika a opet nije 100 posto sigurno,možda ipak spirala,vidjeću:kava:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=22198160&postcount=102
Spirala predstavlja veći rizik od implatanta :mig:

Septembar
25.08.2009., 13:22

to imas na zenskom zdravlju temu
od mene samo pohvalu mozes dobtii detalje ako zelis na PM :)

ot: trenutno ga vadimo :bonk:, na pauzi sam sa spiralom zbog nekih drugih problema

S unutarmateričnim uloškom menstruacije mogu postati obilnije, dulje ili bolnije..

dijametralno suprotno! ja i 80% zena sa IMU ti to mogu potvrditi :top:

don Vito
25.08.2009., 13:33
Koristim isklučivo kondom...
To s vađenjem mi je sumnjivo (tako sam napravia prvo...)
ovo ostalo je sve upitno ili zdravlju štetno, a opet ko voli nek izvoli.

Iako je razlika...šmrc...

Gilda.
25.08.2009., 13:33
to imas na zenskom zdravlju temu
od mene samo pohvalu mozes dobtii detalje ako zelis na PM :)

ot: trenutno ga vadimo :bonk:, na pauzi sam sa spiralom zbog nekih drugih problema

Ti vjerojatno govoriš o Mireni, novoj generaciji spirale koja otpušta hormone i tako sprečava ovulaciju i menstruaciju, a on o klasičnoj spirali.
S obzirom na hormone, opet nije podobna za sve one koje ne mogu koristiti niti kontracepcijske pilule.
Da, klasična spirala može pojačati ili produžiti krvarenje.

Piramida
25.08.2009., 13:34

Pri tome sam mislio na prva tri mjeseca od ugradnje. Ne mora značiti ali može izazvati. Kasnije sve bude normalno , u pravu si. Opet sve ovisi o načinu ugradnje, o samom organizmu , o vrsti spirale... al uglavnom sve bi nakon 3 mjeseca trebalo biti ok :top:

nina williams
25.08.2009., 13:35
Kondomi. Prvo su bili kondomi, pa pilule i kondomi, sad su opet samo kondomi. Šta'š ne volim se cijedit.

Koliko vam je čest seks bez ikakvog oblika kontracepcije ? 0,00%

Piramida
25.08.2009., 13:37
Da sam žena koristio bi kontracepcijske flastere. Ništa više.
Da sam ovakav i da sam žena koristio bi kontracepcijske injekcije.

:D

Abandoned
25.08.2009., 13:38
Prezervativ.

Nije skupo.:zubo::rofl:

Shiilee
25.08.2009., 14:05

kondom+vadi ga van
ako je stalna partnerica i ako pije pilule onda je to dovoljno
ako je za jednu noc,nebih da razmisljam o tome jel stvarno pije ili laze ili pak jel ima neku bolest
tako da je opet
kondom+vadi ga van

Septembar
25.08.2009., 14:08
kondom+vadi ga van
ako je stalna partnerica i ako pije pilule onda je to dovoljnopilule, kondom i vadjenje????

jebote jel ti i na ruku navlacis rukavicu dok drkas, da ne bi bilo .... :rolleyes:

hottie_tottie
25.08.2009., 14:08
sada pijem pilule i to je savršenstvo, ševimo se ko zečevi bez ikakvog straha a prije dok ih nisam pila, sa kondomom

Piramida
25.08.2009., 14:09
kondom+vadi ga van
ako je stalna partnerica i ako pije pilule onda je to dovoljno
ako je za jednu noc,nebih da razmisljam o tome jel stvarno pije ili laze ili pak jel ima neku bolest
tako da je opet
kondom+vadi ga van

Ti stvarno voliš biti siguran

Shiilee
25.08.2009., 14:25
Ti stvarno voliš biti siguran

pa ako nije stalna partnerica,nista ne prepustam slucaju
ako je stalna,onda su i pilule dovoljne

AzrielMacak
25.08.2009., 14:25
Moja cura ima redovitu mjesečnicu pa pogađamo plodne dane. 4-5 dana nema seksa, 8-9 dana seks bez zaštite (odmah prije i poslije mjesečnice), 12-14 dana kondom.

Probali smo jednom pilule no taj mjesec je toliko varirala u svojim raspoloženjima da ne želim više ni čuti za njih.

Kronični Vlado
25.08.2009., 14:29
apstinenciju :D

Piramida
25.08.2009., 14:32
pa ako nije stalna partnerica,nista ne prepustam slucaju
ako je stalna,onda su i pilule dovoljne

A što da ti kažem osim da si genije.

Moja cura ima redovitu mjesečnicu pa pogađamo plodne dane. 4-5 dana nema seksa, 8-9 dana seks bez zaštite (odmah prije i poslije mjesečnice), 12-14 dana kondom.

Probali smo jednom pilule no taj mjesec je toliko varirala u svojim raspoloženjima da ne želim više ni čuti za njih.

Da je ostala još 2 tjedna prošlo bi ju , a mogao si jednostavno otić do dotore-a da smanji malo. Nisi , e pa sad kondomiši :p

deedeedee
25.08.2009., 14:36
pilule, kondom i vadjenje????

jebote jel ti i na ruku navlacis rukavicu dok drkas, da ne bi bilo .... :rolleyes:
ti zbilja nisi kompetentna za komentirat to. :facepalm:

ot: trenutno ga vadimo :bonk:

:zubo:

AzrielMacak
25.08.2009., 14:39
Nisam siguran da bi je prošlo nakon dva tjedna makar nećemo to nikada niti saznati. Doktorica je zaključila da joj te ne odgovaraju i da bi probala s drugom vrstom. Oboje smo odustali od te ideje jer je ona zapala taj mjesec u mislim 2-3 gadne depresije od nekoliko dana i veza nam se rasipala velikom brzinom zbog toga. Draže mi je ovako sve u svemu.

mala_guskica
25.08.2009., 14:43
A koje tablete su trenutno kao najbolje?? I dali se stvarno imaju one nuspojave dlakavost,razdražljivost.... Nemojte mi se smijati :) sam pitam.... :kava:

Piramida
25.08.2009., 14:44
A koje tablete su trenutno kao najbolje?? I dali se stvarno imaju one nuspojave dlakavost,razdražljivost.... Nemojte mi se smijati :) sam pitam.... :kava:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=473763
A čemu ovo služi :misli:

Tablete se ne dobijaju bez recepta, a tu imaš sve o njima.

biancha
25.08.2009., 14:48
Evra dermalne flastere ali čekam da nas FDA odobri Nuvaring pa ću u nabavku istog...

LaTiTeA
25.08.2009., 14:48
Kondom...
Mozda jednom predjem na pilule kad nadjem stalnog... :D

DreamStickle
25.08.2009., 14:52
Kondom. :)

Piramida
25.08.2009., 14:53
Vazektomija :kava:

PaRiŽanKa
25.08.2009., 14:55
Kondomi

Zcurica
25.08.2009., 14:59
pilulice:kava:

lidija84
25.08.2009., 15:07
Neko vrijeme sam koristila Evra flastere ali sam odustala kad je stiglo lijepo vrijeme!
Potreba za golotinjom i vrućine su me opili... :cerek:

Nije mi fora hodati okolo polu-gola s flasterom na guzi (ili na nekom vidnijem mjestu)!
Nebi to ni bilo toliko strašno da se oko ruba flastera konstantno ne odvaja ljepilo flastera i naravno, potamni od tkanine što ružno izgleda...
Pa dok to očistim sve se crveni... kad potamnim, ostane kvadratić bijeli :eek:...

Za sad samo prirodno a kondom je uvijek pri ruci! :top:

biancha
25.08.2009., 15:12
Neko vrijeme sam koristila Evra flastere ali sam odustala kad je stiglo lijepo vrijeme!
Potreba za golotinjom i vrućine su me opili... :cerek:

Nije mi fora hodati okolo polu-gola s flasterom na guzi (ili na nekom vidnijem mjestu)!
Nebi to ni bilo toliko strašno da se oko ruba flastera konstantno ne odvaja ljepilo flastera i naravno, potamni od tkanine što ružno izgleda...
Pa dok to očistim sve se crveni... kad potamnim, ostane kvadratić bijeli :eek:...

Za sad samo prirodno a kondom je uvijek pri ruci! :top:
Vidiš ja nemam tih problema, ne odljepljuju mi se rubovi a još 6x tjedno treniram idem u saunu, znaci znojim se ko luda i sve je na mjestu, iako ja svaki tjedan mjenjam poziciju flastera, malo guza malo trbuh malo nadlaktica i bas me briga sto se vidi kad sam u kupaćem na plaži!

lidija84
25.08.2009., 15:58
Vidiš ja nemam tih problema, ne odljepljuju mi se rubovi a još 6x tjedno treniram idem u saunu, znaci znojim se ko luda i sve je na mjestu, iako ja svaki tjedan mjenjam poziciju flastera, malo guza malo trbuh malo nadlaktica i bas me briga sto se vidi kad sam u kupaćem na plaži!

Mene ne brine to što se malo rubovi odlijepe, bitno da se potpuno ne odlijepi.
Naravno da mijenjaš poziciju flastera, to je neophodno! :top:
Ljepilo okolo mi je odurno! :o
Ja ne volim dodatne pizdarije po sebi osim oskudnog kupaćeg... :D :raspa:

rogue
25.08.2009., 16:11
Vec 10 godina se sluzim samo sa vadjenjem...

Jebi ga, ne volim nista neprirodno a i ne volim dole svrsavati... :bicedobro:

rocket86
25.08.2009., 16:29
durex love

uz to oralni, svršavanje po stomaku, itd :D

Poluplave okice
25.08.2009., 16:34
durex i to iskljucivo elite :cerek: :D

RoyalJelly
25.08.2009., 16:39
coitus interruptus :rofl:

Piramida
25.08.2009., 16:39

a vazektomija ?

tina88
25.08.2009., 17:04
Isključivo kondomi, no condoms = no sex :)

Zoey
25.08.2009., 17:18

hm???? :misli:

4fun
25.08.2009., 17:36

zar je dotlem doslo da vec sam vjerujes u to sto si napisao? :D

mala_guskica
25.08.2009., 17:47
Hmmm,Piramida zar vazektomija nije trajno prekidanje izlaska sperme?! Mislim da nijedan muškarac neće to napraviti,osim ako je 100 % pomiren sa činjenicom da neće imati djece cijeli život. Prije bih to preoručila gej populaciji. :D

rogue
25.08.2009., 17:51
a vazektomija ?

Prijatelj na poslu uradio poslije 2-gog djeteta i ne, nije to za mene... :mig: (valja jos siriti familiju :cerek: )

4fun, sta ti nije jasno?? Volim da joj svrsim po sisama, licu, u ustima, uhu (to zna biti zajebano nasicati, ali ko zna - ZNA :D ) ...

I da, sve to smatram prirodnim, dok pilule, kondome i slicno ne smatram prirodnim, no nuznim zlom za nekoga ko cesto mjenja partnere ili se ne zna obuzdati u datom momentu. :mig:

candy baby
25.08.2009., 17:53
ma da super si se toga sjetila :mig: što će netko koristit kontracepciju ako ne može ostat trudan, gay populacija treba koristiti kondome kao zaštitu od spolno prenosivih bolesti, a ne kao kontracepciju (zaštitu od neželjene trudnoće)
vazektomija definitivno štiti od neželjene trudnoće, ali ne od spolno prenosivih bolesti

eh da, ja sam na pilulicama

Piramida
25.08.2009., 17:55
Hmmm,Piramida zar vazektomija nije trajno prekidanje izlaska sperme?! Mislim da nijedan muškarac neće to napraviti,osim ako je 100 % pomiren sa činjenicom da neće imati djece cijeli život. Prije bih to preoručila gej populaciji. :D

Nije sperme ,nego je sve isto samo nema spermića,pročitaj temu gore pa ćeš pronać sve o tome. Postoji način da se prekine (jako skup al način) i kasnije vrati sve u normalu. Šansa da će se vratiti u normalu je 50% - 50% , a da je i manja riskirao bih. Radi se o tome da se ne presjeca nego se blokira.

4fun
25.08.2009., 17:55
4fun, sta ti nije jasno?? Volim da joj svrsim po sisama, licu, u ustima, uhu (to zna biti zajebano nasicati, ali ko zna - ZNA :D ) ...

onda je prava rijec 'preferiram', vjerujem :kokice:

sinke_28
25.08.2009., 17:57
preporucijem naj sigurniju i jedinu 100% ucinkovitu metodu kontracepcije a to je da zena drzi tenisku lopticu izmedju koljena

4fun
25.08.2009., 18:03
preporucijem naj sigurniju i jedinu 100% ucinkovitu metodu kontracepcije a to je da zena drzi tenisku lopticu izmedju koljena

aspirin, ... aspirin :D

rogue
25.08.2009., 18:07
onda je prava rijec 'preferiram', vjerujem :kokice:

Bas si cjepidlaka... :D no hajde, - PREFERIRAM. :cerek:

Gospon piramida, neg' je li ovo tebe vise interesuje jer ne mozes da se odlucis il'...??? :confused:

Usput, koje su sve popratne posljedice???

Vazektomija može biti kirurška ili tzv. nekirurška, no u svakom slučaju prekida se otjecanje spermija iz v. deferens. Komplikacije mogu biti neposredno nakon zahvata-upala, krvarenje ili bol na mjestu uboda, oticanje testisa, pojava spermatozoidnih granuloma itd. Obično to prolazi za tjedan-dva. Kraće vrijeme nakon vazektomije treba još neko vrijeme koristiti prezervativ jer još neki spermiji zaostanu.

Što se tiče nekih zdravstvenih problema u budućnosti ne bi ih trebalo biti, iako postoje studije u kojima se prati mogućnost pojave nekih bolesti (npr. srčane, rak prostate, endokrinološke bolesti itd.).
U spolnom životu muškarci koji su to učinili navodno su opušteniji pa čak dobiju na kvaliteti odnosa. Važno je napomenuti da vazektomija dakle štiti partnericu od neželjene trudnoće, no ne štiti od spolno prenosivih bolesti.

Izvor: Zdravlje.hr (http://www.zdravlje.hr/clanak.php?id=12821)

mala_guskica
25.08.2009., 18:13
Candy ajmeee sorry uopće nisam razmišljala :D uglavnom treba stavit gumicu i eto :) A,što se tiče tabletica...hmmm... ma ja kontam kakva sam smotana da bih zaboravila. A baš tražim na netu neke tablete što sam čula da mogu dečki piti :) Piramida...aha,ajde hvala na info,ali opet tih 50%...ma sve to super ali ne raditi u Hrv...čisto zbog sigurnosnih razloga :rolleyes:

Piramida
25.08.2009., 18:40
Bas si cjepidlaka... :D no hajde, - PREFERIRAM. :cerek:

Gospon piramida, neg' je li ovo tebe vise interesuje jer ne mozes da se odlucis il'...??? :confused:

Davno sam ja to napravio :kava:
I nije mi trebao izvor, znam o vazektomiji više nego dovoljno.
Uostalom nuspojave sam opisao u temi gore..

Candy ajmeee sorry uopće nisam razmišljala :D uglavnom treba stavit gumicu i eto :) A,što se tiče tabletica...hmmm... ma ja kontam kakva sam smotana da bih zaboravila. A baš tražim na netu neke tablete što sam čula da mogu dečki piti :) Piramida...aha,ajde hvala na info,ali opet tih 50%...ma sve to super ali ne raditi u Hrv...čisto zbog sigurnosnih razloga :rolleyes:

Radi se to često , to što ti slušaš babske priče kako naši liječnici trljaju šupak rukom kojom ti rade vazektomiju su samo babske priče :kava:

rogue
25.08.2009., 18:54
Davno sam ja to napravio :kava:
I nije mi trebao izvor, znam o vazektomiji više nego dovoljno.
Uostalom nuspojave sam opisao u temi gore..

Znaci familija sredjena, zadovljan... - predivno...

Jedini razlog zasto bih pristao na takvo nesto bi bilo njeno insistiranje i spoznaja da bi trudnoca mogla imati nezeljene posljedice po nju ili djete.

Ovako, sretni svi, a ak' se desi da zatrudni - super. :mig: ( premda nam se jos nikad nije desilo neplanski, kao sto je to slucaj sa nekoliko nasih prijatelja )

Piramida
25.08.2009., 19:09
Znaci familija sredjena, zadovljan... - predivno...
Kriva ti je pretpostavka. Al nema veze pričamo o kontarcepciji a ne uvjetima za sterilizaciju :rolleyes:

rogue
25.08.2009., 19:13
Kriva ti je pretpostavka. Al nema veze pričamo o kontarcepciji a ne uvjetima za sterilizaciju :rolleyes:

Izvinjavam se.

Nema problema, vratimo se temi...

Da li kod zeMsKih postoji mogucnost da im ispadne spirala? Interesuje me posebno za one starije modele, nesto kao npr. prije 20+ godina.:)

Shiilee
25.08.2009., 19:15
pilule, kondom i vadjenje????

vec sam na ovo odgovorio ali evo jos jednom

ako nije stalna partnerica
njena prica da pije pilule me ne zanima isto me tako ne zanimaju ni njena uvjeravanja da nema neku bolest
u takvom je slucaju kondom+vadi van

ako je stalna i ako sigurno znam da ne svrlja negdje sa strane
onda su i pilule dovoljne

;);)

pa ako je vec 100% pomiren da ne moze imati djecu
zasto bi onda to i pravio?
dodje mu na isto osim sto je ovo drugo "urednije"

Piramida
25.08.2009., 19:21
Izvinjavam se.

Nema problema, vratimo se temi...

Da li kod zeMsKih postoji mogucnost da im ispadne spirala? Interesuje me posebno za one starije modele, nesto kao npr. prije 20+ godina.:)

Ako se stavi na pravo mjestu u pravo vrijeme ne postoji mogučnost ispadnja iste. Iako se znalo događati da liječnik pogriješi pri vremenu stavljanja, nakon poroda i slično pa spirala ispadne. Ali u vrlo rijetkim slučajvima u kojima greška onoga tko ju je postavljao igra ključnu ulogu. Najveći problem je tu ipak paranoja.

pa ako je vec 100% pomiren da ne moze imati djecu
zasto bi onda to i pravio?
dodje mu na isto osim sto je ovo drugo "urednije"

Ajde najprije pročitajte moje postove pa ćete shvatit o čemu se radi. Ne radi se o klasičnoj vazektomiji tj . rezanju nego se radi o malo dorađenoj verziji nakon koje postoji 50%tna šansa, nije ni podvezivanje nego jednostavno zaustavnjanje sjemenovoda, da se sve vrati u normalu. Mogao sam vam staviti i stručni naziv opet nebi znali o čemu se radi.
Koliko je vaše znanje o vazektomiji dovoljno govori donja izjava da bi je preporučila gay populaciji. Kave koristi oni pobogu imaju od vazektomije. Zar i dalje ne shvaćate da sperma izlazi ali ne izlaze spermići u njoj. Jel imate biologiju u školama pobogu :rolleyes:

rogue
25.08.2009., 19:25
Ako se stavi na pravo mjestu u pravo vrijeme ne postoji mogučnost ispadnja iste. Iako se znalo događati da liječnik pogriješi pri vremenu stavljanja, nakon poroda i slično pa spirala ispadne. Ali u vrlo rijetkim slučajvima u kojima greška onoga tko ju je postavljao igra ključnu ulogu. Najveći problem je tu ipak paranoja.

Razlog sto pitam je da je jedna komsinica predvece isla ulicom i trazila svoju. :D

Tad mislim da sam prvi put i cuo za taj vid prevencije.... :)

Piramida
25.08.2009., 19:29
Razlog sto pitam je da je jedna komsinica predvece isla ulicom i trazila svoju. :D

Tad mislim da sam prvi put i cuo za taj vid prevencije.... :)

Sve i da ju je našla više joj ne koristi, to bi trebalo sterilizirat 600 puta :rofl: Iako čisto sumnjam da ti susjedu tu večer nije držala nekakva paranoja, ali moguće je da je ispala.

rogue
25.08.2009., 20:09
Ma nama djeci to bio samo dodatan razlog za zajebanciju... no, et' tek sad mi palo napamet da pitam je li moguce... a mozda je ona samo komsiluku htjela da da na znanje da ne nosa gacice... vrag ce ga znati...

BTW, citam sta pises i samo da kazem - sila si! :top:

Zbunjevita :)
25.08.2009., 21:34
Bila sam na pilulama..sad više nisam..Dakle kondomi..Biti će opet pilule kad (i ako) ponovno budem u nekoj malo duljoj vezi.. A nekako mi se čini da će to neće biti tako uskoro..

4me
25.08.2009., 21:50
Dakle, zanima me koju metodu kontracepcije najčešće koristite. Kliknio prije nego sam udario na anketu pa onda sami napišite koju koristite ako nije problem.

metoda

vadi ga na vrijeme:ne zna:

obicna
25.08.2009., 21:51
najefikasniju trenutno. već dugo mi je to najčešći oblik. apstinencija :rofl:

rocket86
26.08.2009., 00:02

jesi siguran... ja sam uspio i kad je ona imala prekrižene noge.... a osjećaj je :cerek:

SpeedLover
26.08.2009., 06:38

nemoj mislit da je ovo kritika il tako nesto al ja nemogu zamislit da oduzmen zivot svome nerodenon ditetu a kamoli da se doveden još pet puta u takvu situaciju.. svaka čast šta si ostala normalna osoba i šta te to ne dira.

kontracepcija? šta je to ? :rofl:
vadi ga van, vadi ga van :rofl:

+KLEA+
26.08.2009., 07:34
pilule su zakon

smvra
26.08.2009., 07:37
nemoj mislit da je ovo kritika il tako nesto al ja nemogu zamislit da oduzmen zivot svome nerodenon ditetu a kamoli da se doveden još pet puta u takvu situaciju.. svaka čast šta si ostala normalna osoba i šta te to ne dira.

kontracepcija? šta je to ? :rofl:
vadi ga van, vadi ga van :rofl:

daj to je bila ironija---

WTF
26.08.2009., 08:03
samo kondom

izotonik69
26.08.2009., 08:22
pilule su zakon

je,super su.

no sada znam stvarno puno zena koje muku muce s posljedicama...lijepo se trosit bezbrizno, vikat kako te dodatno napaljuje i urnebesno uzbuduje svrsavanje u pickicu, no sada, stvarno je to strasno, muku muce sto s kilama s dlakavoscu losim tenom raznoraznim psihickim stanjima i slicno.

ko prvo, najbolja kontracepcija je otvoreni razgovor s partnerom s kojim se odlucis seviti...a ko drugo najbolje je kada se uspijete zajednicki dogovoriti kaj ce te upotrijebiti (ili necete ;) ) i kada to stvarno tako i napravite.

ostalo je sve za qrac...

kilkenny
26.08.2009., 10:22
Odem kod nekog starog mlina, navucem vrecu za mekinje i udri :)

Inace, trojan her pleasure.

Piramida
26.08.2009., 10:26
je,super su.

no sada znam stvarno puno zena koje muku muce s posljedicama...lijepo se trosit bezbrizno, vikat kako te dodatno napaljuje i urnebesno uzbuduje svrsavanje u pickicu, no sada, stvarno je to strasno, muku muce sto s kilama s dlakavoscu losim tenom raznoraznim psihickim stanjima i slicno.

ko prvo, najbolja kontracepcija je otvoreni razgovor s partnerom s kojim se odlucis seviti...a ko drugo najbolje je kada se uspijete zajednicki dogovoriti kaj ce te upotrijebiti (ili necete ;) ) i kada to stvarno tako i napravite.

ostalo je sve za qrac...

Ne napaljuju je tablete , napljuje je podsvijeni osjećaj sigurnosti dok pije tablete :kava:

daj to je bila ironija---

Baš me zanima na što bi izgledala da nije ironija.

Balkanka
26.08.2009., 10:28

:ne zna: ne kužim

bluemood
26.08.2009., 11:46
spirala...da ne reklamiram koja...nešto najbolje šta mi se dogodilo zadnjih 6 mj:s

angie1985
26.08.2009., 12:17

ostalo je sve za qrac...

Neslažem se u ovome s tobom,isto tako znam hrpu cura koje piju tablete i niti su se udebljale,niti se bore s dlakavošću,lošim tenom itd.
Isto tako,ako si čitao upute kod takvih tableta,neke žene ih koriste upravo radi problema lošeg tena i dlakavosti...
A sve nas urnebesno napaljuje svršavanje bilo gdje ponajprije jer kasnije nema straha od neželjene trudnoće i jer se s pilulama osjećamo sigurno,mada ni one nisu 100 % sigurne..

+KLEA+
26.08.2009., 12:20
pa ja nemam nikakvih problema, a ten mi se popravio,nemam bolnih mengi više a znala sam provodit dane u krevetu presavijajući se

Piramida
26.08.2009., 12:27
Neslažem se u ovome s tobom,isto tako znam hrpu cura koje piju tablete i niti su se udebljale,niti se bore s dlakavošću,lošim tenom itd.
Isto tako,ako si čitao upute kod takvih tableta,neke žene ih koriste upravo radi problema lošeg tena i dlakavosti...
A sve nas urnebesno napaljuje svršavanje bilo gdje ponajprije jer kasnije nema straha od neželjene trudnoće i jer se s pilulama osjećamo sigurno,mada ni one nisu 100 % sigurne..

Sve rečeno je istinito :top:

volim čokoladu
26.08.2009., 12:34
trenutno kondom, a kad budem u nekoj ozbiljnijoj vezi, testiranje (oboje) i samo tablete, ali bojim se da će to pričekat još neko poduže vrijeme

26.08.2009., 13:21
Ja sam pilule, osim zbog kontracepcije, počela uzimati zbog problemčića sa tenom i policističkih jajnika.. Ten mi se bio pročistio, menge postale redovite, kratke i gotovo bezbolne, udebljala se nisam..nikakvih neugodnih nuspojava nisam imala.. Osjećala sam se s njima potpuno sigurno i baš su mi bile praktične..
Imam samo pozitivna iskustva s pilulama..voljela bih im se vratiti..:)

_pandora_
26.08.2009., 13:31
zapravo nijedna metoda nije sigurna niti najbolja jer znam dosta ženskih koje su s različitim metodama opet zatrudnile,pa već kad se mora riskirat radije ne stavljaj ništa unutra,pogotovo ako nisi rodila,nego koristi-vadi ga van- ili kondome....:ne zna:

Piramida
26.08.2009., 14:06
Sad pitanje za žene. Pijete pilule ok. zanima me kako bi se osjećale da vam netko tko se razumje prije seksa pogleda genetalije i procjeni rizik od evenutalnuh bolesti. Traje minut / dva al ide bez kondoma. :D

Amy Mc23
26.08.2009., 14:19
Sad pitanje za žene. Pijete pilule ok. zanima me kako bi se osjećale da vam netko tko se razumje prije seksa pogleda genetalije i procjeni rizik od evenutalnuh bolesti. Traje minut / dva al ide bez kondoma. :D

Pet minuta sam izgubila da shvatim šta si htio reč i dalje ne kužim. Platit ćeš mi tih pet minuta i daj malo pojasni. S čim minut/dva bez kondoma? Očima? Onim željezom za vađenje plodove vode i rađenje papatesta ili prstom, nedajbože bez rukavica????? Iako ne pijem pilule i nikad ih nisam pila i imam razvaljenu vaginu i obilno krvarim, još mi samo reci da li ima smisla da ti ja odgovorim kad i ako skužim pitanje, a?

leptirica 2
26.08.2009., 14:25
spirala...da ne reklamiram koja...nešto najbolje šta mi se dogodilo zadnjih 6 mj:sAjd reci pliz:kava:

smvra
26.08.2009., 14:29

Hahha to bi bilo baš zanimljivo... jel svaki put?

Btw, ja ne uzimam pilule iz principa. Mada su mi i kondomi bljak bljak ipak nek on plati cenu, ne ja.

leptirica 2
26.08.2009., 14:30

Btw, ja ne uzimam pilule iz principa. Mada su mi i kondomi bljak bljak ipak nek on plati cenu, ne ja.
Kako on plati,a ne ti? I ti platiš! Kondomi smanjuju osjećaj:eek:

smvra
26.08.2009., 14:34
Kako on plati,a ne ti? I ti platiš! Kondomi smanjuju osjećaj:eek:

dobro podelimo lapo - lapo

Inače, zaista mrzim kondome

aromatiko
26.08.2009., 14:35
U mladim danima, gumica, zna se.
Sa stalnim partnerom je bilo vadi dok nije kasno.
A sada je vazektomija.
I bas je krasno.
I cesto i bez brige.
No to kod nas i nije lako srediti.

leptirica 2
26.08.2009., 14:36
dobro podelimo lapo - lapo

Inače, zaista mrzim kondomeTako već može:mig:kad pogledaš svaka metoda ima mane i prednosti ali nijedna nije sigurna 100 posto:(
Nekako mi spirala zvuči naj:cerek:,e sad ima i drugih alternativa,kontracepcijske pilule ipak su sintetički hormoni i remete prirodan ritam organizma,kondom mi je ko da se jbem ispod kabanice-svako u svojoj kabanici:D-nema onog bliskog doživljaja,topline:ne zna:

Piramida
26.08.2009., 14:39
Pet minuta sam izgubila da shvatim šta si htio reč i dalje ne kužim. Platit ćeš mi tih pet minuta i daj malo pojasni. S čim minut/dva bez kondoma? Očima? Onim željezom za vađenje plodove vode i rađenje papatesta ili prstom, nedajbože bez rukavica????? Iako ne pijem pilule i nikad ih nisam pila i imam razvaljenu vaginu i obilno krvarim, još mi samo reci da li ima smisla da ti ja odgovorim kad i ako skužim pitanje, a?

Ako je prije seksa naravno da će biti bez rukavica :rofl:
samo malo pogledati ništa posebno , ništa ne vaditi , samo ''baciti oko'' i procjeniti :D
Naravno ideš se seksat s time koji ti gleda

Da :D:D:D Lud :misli:

aromatiko
26.08.2009., 14:41

Ma je, samo za gej !!!!!!!!!
Ako ispuniš planiranu kvotu djece, a još si raspoložen, a kao pravo muško uvijek ti se diže s sa 77, rješiš sve s dva mala cak, cak.
:top:

Amy Mc23
26.08.2009., 14:42
Tako već može:mig:kad pogledaš svaka metoda ima mane i prednosti ali nijedna nije sigurna 100 posto:(
Nekako mi spirala zvuči naj:cerek:,e sad ima i drugih alternativa,kontracepcijske pilule ipak su sintetički hormoni i remete prirodan ritam organizma,kondom mi je ko da se jbem ispod kabanice-svako u svojoj kabanici:D-nema onog bliskog doživljaja,topline:ne zna:

Ajde ne filozofiraj, da ne velim seri. Ako je normalan penis čak ni mojoj čudnoj vagini to ne smeta. Nemam opće neki drugi osjećaj sa kondomom ili bez. Iako ni to ne koristimo, jer se trenutno ne bojim ostat trudna, ali fakat prije koliko se sjećam nema neke razlike. Čak mi je bolji osjećaj kad svršava kad ima kondom jer se jače napne od iscijeđenje sperme u gumici koja nema kam, ak nije puknul kondom, fkors, ne!?

lidija84
26.08.2009., 14:44

Apsolutno bi pristala na to!! :cerek:
Bolje nego kod ginića! Pogleda, procijeni i još k tome zadovolji! Di ćeš bolje! :cerek:
Onda nazivem ginića i kažem mu, ove godine neću doći na servis...samnom je sve u redu! Jebač procijenio! :D

leptirica 2
26.08.2009., 14:45
Ajde ne filozofiraj, da ne velim seri. Ako je normalan penis čak ni mojoj čudnoj vagini to ne smeta. Nemam opće neki drugi osjećaj sa kondomom ili bez. Iako ni to ne koristimo, jer se trenutno ne bojim ostat trudna, ali fakat prije koliko se sjećam nema neke razlike. Čak mi je bolji osjećaj kad svršava kad ima kondom jer se jače napne od iscijeđenje sperme u gumici koja nema kam, ak nije puknul kondom, fkors, ne!?

Blago tebi u kabanici:D Joj,Amy,joj Amyce-ne na kišu,ne na kišu bez kabanice:trio:

Amy Mc23
26.08.2009., 14:47
Faraone, hočeš reč da ti možeš okom procijeniti kakva je zdravstvena slika moje vagine? :eek::s:s:s

smvra
26.08.2009., 14:52
Tako već može:mig:kad pogledaš svaka metoda ima mane i prednosti ali nijedna nije sigurna 100 posto:(

Moja tetka je imala užasno sranje s tom spiralom (ovom novom, kako li se već zove), pa mi se na sam pomen iste okreće želudac.

Piramida
26.08.2009., 14:52
Ma je, samo za gej !!!!!!!!!
Ako ispuniš planiranu kvotu djece, a još si raspoložen, a kao pravo muško uvijek ti se diže s sa 77, rješiš sve s dva mala cak, cak.
:top:

Dovoljan je i jedan cak druže :D

Bolje nego kod ginića! Pogleda, procijeni i još k tome zadovolji! Di ćeš bolje! :cerek:
Onda nazivem ginića i kažem mu, ove godine neću doći na servis...samnom je sve u redu! Jebač procijenio! :D

:lol::lol:
I misliš da nebi djelovalo na napljenost dok on prčka i gušta ?

Faraone, hočeš reč da ti možeš okom procijeniti kakva je zdravstvena slika moje vagine?

:rofl::rofl:
Ja sam samo pitao kako bi se osjećali da vam netko to predloži.
Ja ne znam ništa u praksi, ja sam aseksualan :kava:

leptirica 2
26.08.2009., 14:54
Moja tetka je imala užasno sranje s tom spiralom (ovom novom, kako li se već zove), pa mi se na sam pomen iste okreće želudac.Jel' zakazala ili neka upala,nije ju organizam prihvatio možda:ne zna:

Amy Mc23
26.08.2009., 14:56
Iskreno? Sterala bih ga u ku*ac ludi!!!:kava:

smvra
26.08.2009., 14:58
Jel' zakazala ili neka upala,nije ju organizam prihvatio možda:ne zna:

...kaže da se više ispatila s njom nego na porođaju...

lidija84
26.08.2009., 14:59
I misliš da nebi djelovalo na napljenost dok on prčka i gušta ?

Pa ako je tako kratko,ako slijede dobre vijesti i ako mu je to gušt , nemam ništa protiv a s napaljivanjem sva sreća nemam problema! :D

Daj ne pričaj s**nja!! :kava:

26.08.2009., 15:01

pa i spirala luči hormone..

leptirica 2
26.08.2009., 15:01
...kaže da se više ispatila s njom nego na porođaju...:eek: sada stvarno više namam blage šta ću stavit,dopizdilo mi je vadi ga van:(

leptirica 2
26.08.2009., 15:02
pa i spirala luči hormone..Da,mirena ane i ona obična,na običnu sam mislila:mig:

Piramida
26.08.2009., 15:03
Iskreno? Sterala bih ga u ku*ac ludi!!!:kava:

Nemaš razumjevanja za znanost :D

...kaže da se više ispatila s njom nego na porođaju...

Akutna upala 98%

Daj ne pričaj s**nja!! :kava:

Zašto ljudi ne prihvaćaju da sam aseksualan :misli:

@smrva , susjeda nije stavljala spiralu u RH jel tako ?

lidija84
26.08.2009., 15:06

Vrlo jednostavno, jer nisi!! :rofl:
Nemoj nam mazat oči više! Radije ispričaj još koju jako seksualnu pričicu! :lol:

leptirica 2
26.08.2009., 15:08
Vrlo jednostavno, jer nisi!! :rofl:
Nemoj nam mazat oči više! Radije ispričaj još koju jako seksualnu pričicu! :lol:
Ajd' pa i on ima pišu među nogama:lol: kako može bit nanapaljiv:rofl:

Amy Mc23
26.08.2009., 15:09
Piramida_Sunca Nemaš razumjevanja za znanost :D

Iako, zapravo znam da je efekt, točnost ili već nekaj isti kao i kod papatesta koji ti radi ginekolog, pa citolog koji eto baš taj tren nije raspoložen za točno čitanje tvog nalaza i procjenu istog jer vidi da si mlada pa je normalno da si i zdrava, ipak brijem da se ne bih ugodno osjećala da mi dok smo sami negdje i pred jebačinu neki lik to predloži. :ne zna: Ali ja sam čudna žena.

Eirene
pa ja nemam nikakvih problema, a ten mi se popravio,nemam bolnih mengi više a znala sam provodit dane u krevetu presavijajući se

potpisujem! :mig:
nemam nikavih problema od kad ih pijem....
doduse,sa prvima koje mije ginekologica pripisala sam imala nekih problema, al sa ovim drugima sve ide ko po špagi :D

Ragnarök

Nema šanse....stalno na ovom PDF-u a aseksualan? Ne bi ti palo uopće napamet čitati ovakve stvari da je to istina. Zato :flop:

rogue
26.08.2009., 15:11

:lol: :lol: :lol:

Piramida
26.08.2009., 15:25
Nema šanse....stalno na ovom PDF-u a aseksualan? Ne bi ti palo uopće napamet čitati ovakve stvari da je to istina. Zato :flop:

Najprije na top-temi gore pogledati oblike aseksualnosti pa ćemo nastavit :mig:

Jel tko išao na hormonske kontracepcijske injekcije :kokice:

smvra
26.08.2009., 15:28
Najprije na top-temi gore pogledati oblike aseksualnosti pa ćemo nastavit :mig:

Jel tko išao na hormonske injekcije :kokice:

Ja ću da idem ako ćeš ti da mi daš :rofl:

Piramida
26.08.2009., 15:32
Ja ću da idem ako ćeš ti da mi daš :rofl:

Najprije mi odgovori jel tu susjeda spiralu stavljala u Hrvatskoj ili negdje drugdje, i kad. Jer sumnjam da tako nešto dogodilo u novije vrijeme.

Za injekcije ćemo se dogovorit :rofl:

Mantis Religiosa
26.08.2009., 15:37

a, ja bas mislila da si si i temu otvorio i pohvalio si nam se da si steriliziran zato sto si aseksualan i sex te niti malo ne zanima :zubo:
samo, naravno sa znanstvenog stajalista.

Piramida
26.08.2009., 15:39
a, ja bas mislila da si si i temu otvorio i pohvalio si nam se da si steriliziran zato sto si aseksualan i sex te niti malo ne zanima :zubo:
samo, naravno sa znanstvenog stajalista.

Nisam radio vazektomiju zbog seksa nego zbog testa. Samo da vidim hoće li jedna ideja o poništavanju uspijeti za par godina. Sam sam sebi najbolji pokusni kunić :mig:

Aseksualan sam i amen :kava:

Mantis Religiosa
26.08.2009., 15:40
Nisam radio vazektomiju zbog seksa nego zbog testa. Samo da vidim hoće li jedna ideja o poništavanju uspijeti za par godina. Sam sam sebi najbolji pokusni kunić :mig:

Aseksualan sam i amen :kava:

da, a zato si morao o tome obavijestiti sveopcu javnost. Mislim, neko bi pomislio da pecas po forumu :)

Piramida
26.08.2009., 15:48
da, a zato si morao o tome obavijestiti sveopcu javnost. Mislim, neko bi pomislio da pecas po forumu :)

Ti bi mi bila prvi izbor da ne mrzim editirane postove :)
naravno , samo s znanstvenoga stajališta. :D

Piramida
26.08.2009., 15:50
Jel ko koristio spermicidna sredstva, iskustva :kokice:

P.S Double post pa sam ovaj editira , sorry modovi i ostali , 504 :facepalm:

Amy Mc23
26.08.2009., 15:52
Jel ko koristio spermicidna sredstva, iskustva :kokice:

P.S Double post pa sam ovaj editira , sorry modovi i ostali , 504 :facepalm:

Ja! Ali ću ti odgovorit kao i ti meni na pm! Ovo fakat nije za javnost! Odi čekat moj pm, p.m.!:lol:

smvra
26.08.2009., 18:18
Najprije mi odgovori jel tu susjeda spiralu stavljala u Hrvatskoj ili negdje drugdje, i kad. Jer sumnjam da tako nešto dogodilo u novije vrijeme.

:

Verovao ili ne 2005. u Beogradu u državnoj ustanovi.

Piramida
26.08.2009., 18:25
Verovao ili ne 2005. u Beogradu u državnoj ustanovi.

I mislio sam da je ranije, jer je procedura propisana od strane WTO prihvaćena tek ima par godina i razlikuje u par stvari koje štede vrijeme ugradnje i smanjuju rizik od upala i infekcija. :mig: A i do državnih ustanova se slabo drži na cijelom balkanu, malo toga je kako treba ....

E sad , što se tiče kontracepcijskih injekcija , itko ?

Ludacha87
26.08.2009., 18:27
Ne koristim kontracepciju. :o
Znam, nisam normalna, ali što ću kad ne volim ništa od ponuđenog... :flop:

Piramida
26.08.2009., 18:28

Evo možeš se seksat sa mnom , nemamo nikakva straha bez obzira što ne koristiš kontracepciju ... :D

smvra
26.08.2009., 18:30

me too :confused:
i na kraju se sve svede na one glupe kondome...:flop:

sisinjo
pa ja ne koristim ništa, nije baš sigurno al mi mala neda ništa da stavljam nego ga bacam jedno 2-3 sekunde prije van.zasad sam bio točan

Ludacha87
Evo možeš se seksat sa mnom , nemamo nikakva straha bez obzira što ne koristiš kontracepciju ... :D

Oženi me! :love: :s :cerek:

Piramida
26.08.2009., 18:32

Zašto bi se svelo na kondome. Škljoc i miran si :mig:

Oženi me! :love: :s :cerek:

Neću Boga mi. Nudio sam seks a ne brak :D

Ludacha87
26.08.2009., 18:35

Ma meni se sve svede na vadi ga van kad imaš svršiti. :s
volim kad mi svršava po koži.
Od kondoma imam traumu jer mi je jednom jedan puknuo (jebeni play, nije bilo durexa u dućanu, stranci sve pokupovali :mad:)
Sad svaki put kad idemo s kondomom, ja se teško opustim, stalno kotam jel puknuo ili ne.
Nervira me kad ne mogu u pol seksa pušiti.
Glupo mi pušiti kad je kondom na njemu.
Ni voćni me neće oraspoložiti. :nono:
Pilule ne želim jer sam u pubertetu imala nekakav hormonalni poremećaj i strah me da mi hormoni ne podivljaju, da se ne udebljam i ne odlakavim.
Općenito imam averziju prema tableticama i pilulama, i od pola Lekadola mi se vrti cijeli dan i mislim da ću krepat. :flop:

smvra
26.08.2009., 18:35

:lol::lol::lol::lol::lol:
Evo materijala za vairosa

Ludacha87
26.08.2009., 18:36

A ja se zaljubila... :(:rofl:

Piramida
26.08.2009., 18:44
:lol::lol::lol::lol::lol:
Evo materijala za vairosa

Budimo strpljivi.

Ma meni se sve svede na vadi ga van kad imaš svršiti.
Od kondoma imam traumu jer mi je jednom jedan puknuo (jebeni play, nije bilo durexa u dućanu, stranci sve pokupovali
Sad svaki put kad idemo s kondomom, ja se teško opustim, stalno kotam jel puknuo ili ne.
Pilule ne želim jer sam u pubertetu imala nekakav hormonalni poremećaj i strah me da mi hormoni ne podivljaju, da se ne udebljam i ne odlakavim.
Općenito imam averziju prema tableticama i pilulama, i od pola Lekadola mi se vrti cijeli dan i mislim da ću krepat. :

Seks s kondomom mi se nikada nije sviđao.
Ali mi se nikada nije dogodilo da je pukao ( jednom al bio je mali :rofl: )
Imaš u temi iznad kako se pravilo postavlja kondom, ukoliko se pravilno postavi šanse za pucanjem su skoro pa nikakve.

A ja se zaljubila... :(:rofl:

Tko zna možda te i oženim , samo moram prije probat.. Nema braka prije seksa :D

Ludacha87
26.08.2009., 18:49
Seks s kondomom mi se nikada nije sviđao.
Ali mi se nikada nije dogodilo da je pukao ( jednom al bio je mali :rofl: )
Imaš u temi iznad kako se pravilo postavlja kondom, ukoliko se pravilno postavi šanse za pucanjem su skoro pa nikakve.

Tko zna možda te i oženim , samo moram prije probat.. Nema braka prije seksa :D

Ne želim zvučati bahato kao uvijek :D, ali poprilično sam sigurna da je bio dobro postavljen.
Durexov mi nikada nije pukao, a dva puta sam koristila nekakav Play i dva puta je pukao (ne da je pukao, nego bio rastrgan sav, kao da imam nož unutra).
Tako da to povezujem s NEkvalitetom tih kondoma. :ne zna:
Tužit ću im firmu, sad imam traume. :(
I prijateljica mi je rekla a joj je taj pukao.
Srećom, sve to bez posljedica.

Za sad si dobar, sviđa mi se tvoj način razmišljanja. :mig:

smvra
26.08.2009., 18:52
Ne želim zvučati bahato kao uvijek :D, ali poprilično sam sigurna da je bio dobro postavljen.
Durexov mi nikada nije pukao, a dva puta sam koristila nekakav Play i dva puta je pukao (ne da je pukao, nego bio rastrgan sav, kao da imam nož unutra).
I prijateljica mi je rekla a joj je taj pukao.
Srećom, sve to bez posljedica.

Možda tvoj dečko namerno iscenira "pucanje kondoma"...:D

Piramida
26.08.2009., 18:53
Durexov mi nikada nije pukao, a dva puta sam koristila nekakav Play i dva puta je pukao.

Neću ulaziti u pojedinu marku kondoma ali mislim da svi prolaze nekakva testiranja.
Ne možeš ih tužiti jer ti na onoj ceduljici piše malim slovima da nisu odogovori :D
Meni je pukao durexov , i onda sam odlučio , te povuci - potegni , te ovo te ono , nema seksa s kondomom.
Al ne jebem se s nekim bez da mi donese nalaz :D

EDIT: Ne jebem se nikako u zadnje vrijeme, asekusalnost me uhvatila, pa mi i ne treba kontracepcija :D

Ragnarök
26.08.2009., 19:02

Ti si aseksualan :mig:

smvra
26.08.2009., 19:03

... i penetriraš bez penisa.

Rainbow Lady
26.08.2009., 19:07

Ma meni se sve svede na vadi ga van kad imaš svršiti. :s
Od kondoma imam traumu jer mi je jednom jedan puknuo (jebeni play, nije bilo durexa u dućanu, stranci sve pokupovali :mad:)
Općenito imam averziju prema tableticama i pilulama, i od pola Lekadola mi se vrti cijeli dan i mislim da ću krepat. :flop:

:eek::eek::eek: Jebem ti sunce nenormalno! Ne zajebavaj se s time! Ta metoda vadi mi ga kad si blizu najviše i puni rodilišta! I zbog te metode 4 moje drugarice iz osnovne sad imaju doma balavurdiju od 2-3 godine i poudale se sa 19 god. :tuctuc:

Ludacha87
26.08.2009., 19:08

Zato se meni javio, jer zna da bi ga prošla aseksualnost kad bi me vidio u svom krevetu. :B

p.s. odakle ljudima tolika želja da razvlače tuđe stvari po svim mogućim temama? :ne zna:

Ludacha87
26.08.2009., 19:09
:eek::eek::eek: Jebem ti sunce nenormalno! Ne zajebavaj se s time! Ta metoda vadi mi ga kad si blizu najviše i puni rodilišta! I zbog te metode 4 moje drugarice iz osnovne sad imaju doma balavurdiju od 2-3 godine i poudale se sa 19 god. :tuctuc:

Eto, ja 4 godine i nije mi ništa. :cerek:
Moja prijateljica isto 4 godinei zatrudnila je onda kad je htjela, znači kad je svršio u nju jer je htjela dijete.
Što ću kad mi ništa ne odgovara. :ne zna:

Piramida
26.08.2009., 19:11

To nije metoda. To je osim što je ''glupo'' ujedno i dokaz nečije gluposti i neobrazovanosti. Još jedan u malom milijunu dokaza da u škole treba uvesti seksualni odgoj. Neke škole su već najavile da će od ove godine održati par sati seksologije za 7 i 8 razrede što je trebalo učiniti davno prije.

Zato se meni javio, jer zna da bi ga prošla aseksualnost kad bi me vidio u svom krevetu. :B

Zar mora biti krevet. Uf , monotona , odmah mi se ne sviđaš :B

Moja prijateljica isto 4 godinei zatrudnila je onda kad je htjela, znači kad je svršio u nju jer je htjela dijete.

Možda da pokušaš s nekim psihološkim metodama ? Ili da jednostavno ne kompliciraš pa uzmeš kontracepcijski injekciju, što sam ja uvijek prije nosio sa sobom :rofl:

Ludacha87
26.08.2009., 19:13
To nije metoda. To je osim što je ''glupo'' ujedno i dokaz nečije gluposti i neobrazovanosti. Još jedan u malom milijunu dokaza da u škole treba uvesti seksualni odgoj. Neke škole su već najavile da će od ove godine održati par sati seksologije za 7 i 8 razrede što je trebalo učiniti davno prije.

Zar mora biti krevet. Uf , monotona , odmah mi se ne sviđaš :B

Pa naravno da nije metoda, zato sam odmah na početku napisala da ne koristim nikakve metode.

To je fraza.
Isto kao što je ono oženi me fraza.
Ja tebe banim, a ti meni tako. :rolleyes:
Sad ću se ja s nekim drugim ševiti na kuhinjskom stolu. :B
Ili na krovu kuće. :p

Piramida
26.08.2009., 19:15
Pa naravno da nije metoda, zato sam odmah na početku napisala da ne koristim nikakve metode.

To je fraza.
Isto kao što je ono oženi me fraza.
Ja tebe banim, a ti meni tako. :rolleyes:
Sad ću se ja s nekim drugim ševiti na kuhinjskom stolu. :B
Ili na krovu kuće. :p

Kontracepcijsku injekciju uzmi i nemaš nikakve brige 3 mjeseca. :mig:
Na krovu već zvuči malo bolje, šteta što ne živim u kući :D

Ludacha87
26.08.2009., 19:16
Kontracepcijski injekciju uzmi i nemaš nikakve brige 3 mjeseca. :mig:
Na krovu već zvuči malo bolje, šteta što ne živim u kući :D

Živim ja. :cerek:
Uostalom, ne mora biti naša kuća. :p

Kontacepcijska injekcija?
Opet hormoni, jebu me cijeli život, pa radije ne bih. :flop:
Dalje... :D

Rainbow Lady
26.08.2009., 19:16

A dobro..nadam se da će tako i ostati sve dok ne budeš htjela bebu. Znam da bi ja pizdila da svaki mjesec moram na iglama čekat mengu,pa ako mi slučajno kasni koji dan odmah trčim po testove. al ajd...svatko svoje..dabogda ne ostala ti meni trudna sve dok to ne poželiš. :D

Piramida
26.08.2009., 19:19
Živim ja. :cerek:
Uostalom, ne mora biti naša kuća. :p

Kontacepcijska injekcija?
Opet hormoni, jebu me cijeli život, pa radije ne bih. :flop:
Dalje... :D

Osim unutarmaterničkih sustava ništa.
Osuđena si na seks sa mnom :B jer sam ti ja najbolja kontracepcija :rofl:
I još na krovu :p

smvra
26.08.2009., 19:24

:

Užas, nikad ne bih pustila dete na te časove - neki matori da pričaju o bolestima i ogade deci ceo sex. :flop:

Ludacha87
26.08.2009., 19:24
A dobro..nadam se da će tako i ostati sve dok ne budeš htjela bebu. Znam da bi ja pizdila da svaki mjesec moram na iglama čekat mengu,pa ako mi slučajno kasni koji dan odmah trčim po testove. al ajd...svatko svoje..dabogda ne ostala ti meni trudna sve dok to ne poželiš. :D

Ma ne čekam ništa na iglama.
Dolazi mi gotovo u dan.
Za vrijeme plodnih dana koristimo kondom, ali mi se nekako jebeno opustiti baš ono skroz... :ne zna:
p.s. djeco, ne čitajte moje postove i ne ponašajte se kao ja, ja sam neodgovorna. :D

Ludacha87
26.08.2009., 19:27
Osim unutarmaterničkih sustava ništa.
Osuđena si na seks sa mnom :B jer sam ti ja najbolja kontracepcija :rofl:
I još na krovu :p

Ovo na krovu te spasilo. :o:mig:

Užas, nikad ne bih pustila dete na te časove - neki matori da pričaju o bolestima i ogade deci ceo sex. :flop:

Znači radije bi da ti dijete uči o seksu iz porno filmova, teena i forum.hr-a (jao ako se dokopaju mojih postova, al će bit pune bolnice :D) nego od ljudi koji znaju nešto o tome?
Tako je jedna tuka s mog faksa glumila porno divu pa ju je lik jebao u dupe, a onda u pizdu.
Pogodi što joj se dogodilo. :rolleyes:
Teško da bi do toga došlo da je takav predmet postojao u školi. :flop:

smvra
26.08.2009., 19:31
Znači radije bi da ti dijete uči o seksu iz porno filmova, teena i forum.hr-a (jao ako se dokopaju mojih postova, al će bit pune bolnice :D) nego od ljudi koji znaju nešto o tome?
Tako je jedna tuka s mog faksa glumila porno divu pa ju je lik jebao u dupe, a onda u pizdu.
Pogodi što joj se dogodilo. :rolleyes:
Teško da bi do toga došlo da je takav predmet postojao u školi. :flop:

Ali, stvarno užas ako će da ti prva pomisao na sex bude npr. ešerihija koli...
Sećam se nekih kretenki ginekologica koje su dolazile kod nas u školu... to je stvarno bilo od gluposti glupost.

Piramida
26.08.2009., 19:32
Drage dame tema je kontracepcija a ne seksualni odogoj u školi... :mig:

Ovo na krovu te spasilo. :o:mig:
Seks na krovu je kontracepcija :Pop:

Rainbow Lady
26.08.2009., 19:32

Ludacha87
26.08.2009., 19:35
Ali, stvarno užas ako će da ti prva pomisao na sex bude npr. ešerihija koli...
Sećam se nekih kretenki ginekologica koje su dolazile kod nas u školu... to je stvarno bilo od gluposti glupost.

Neće biti prva, ali će znati da ešerihija postoji i kako će je dobiti, a osobito što sve ona može izazvati.
Ako će se već jebuckati, onda bi to trebali znati. :)

Drage dame tema je kontracepcija a ne seksualni odogoj u školi... :mig:

Nema straha dok nas ti informiraš na jednoj drugoj temi. :cerek:

mawa15
26.08.2009., 20:46
Vadi ga van!:cerek:

yep...hihih

Piramida
26.08.2009., 22:18
Nema straha dok nas ti informiraš na jednoj drugoj temi. :cerek:

Bez mene svijet bi bio lošiji :o

Jel ima koja da je radila podvezivanje jajovoda :kokice:

Amy Mc23
26.08.2009., 22:21
Bez mene svijet bi bio lošiji :o

Jel ima koja da je radila podvezivanje jajovoda :kokice:

Ja! I to ću ti pmat! Može? Onak ko ti meni, ne? :cerek:

Gogo vertigo
26.08.2009., 23:05
Pilule + kondomi = 100% sigurnost, bili smo prvi jedan drugome pa znamo da nema bolesti s obje strane. :cerek:

Blondy-ri
27.08.2009., 00:15
S bivšim sam stalno koristila pilule i tako mi je bilo super. Onda smo prekinuli pa sam to usput iskoristila da napravim pauzu od njih, a sad s ovim dečkom uvijek kondom. Mada bih se rađe vratila pilulama jer nam je kondom neki dan puknuo i jednostavno se s pilulama osjećam sigurnije i sex je opušteniji. :cerek:

bluemood
27.08.2009., 08:11
Ajd reci pliz:kava:

poslala na PM:top:

bluemood
27.08.2009., 08:20
Moja tetka je imala užasno sranje s tom spiralom (ovom novom, kako li se već zove), pa mi se na sam pomen iste okreće želudac.

čuj svako pravilo ima iznimku...ja ju imam i mogu sve reći najbolje o njoj, za sad ...a nikad se ne zna šta donosi sutra

Septembar
10.09.2009., 08:45

i moja baba ima problema kad jede jabuke pa ne znaci da ih ja necu ni probat aj ti logike, :bonk:

btw imala sam "ovu novu kako li se vec zove" Mirenu 2 puta po 5 godina i mogu reci samo :s:s:s nema joj premca
(trenutno nemam iz drugih razloga)

leptirica 2
10.09.2009., 09:32
yep...hihih
Vadi ga van,a kada su pogodni uslovi-molim te ostani.... unutra:top:

Ian Anderson
10.09.2009., 09:58

metodu:silazi s mene!!!

100,0 % :usama::usama::usama:

:ziba:

4fun
10.09.2009., 16:01
Pilule + kondomi = 100% sigurnost, bili smo prvi jedan drugome pa znamo da nema bolesti s obje strane. :cerek:

topom se ne ubijaju muhe :D

sex-addict
10.09.2009., 16:24

Lagani overkill :rofl:

librica
10.09.2009., 22:15

nisam znalada ne daju lokalnu kod vadjenja,ma daj ajde...pa jebo te kod svakog malog kurca ti naspricaju ranu,a ne...uzas

librica
10.09.2009., 22:18
do sad nikakve,u fazi smo reprodukcije i odrzavanja nataliteta,uspjesno do sada,razmisljamo o trecemu uskoro...

salonitanka
11.09.2009., 00:23
kondomi

darko_zg_024
11.09.2009., 05:36
kalendar plodnosti
kad mogu ostavim ga u njoj,a kad ne vadim ga van i zalijevanje,sperma je zdrava za kožu,čak su i doktorice to potvrdile:):)

coff
11.09.2009., 07:59
..kantu..

ursula1000
11.09.2009., 08:19
Koristim popularnu metodu vadi ga van (nažalost) :D:D
Godinama sam pila razne kontracepcijske pilule, al su mi napravile veliku štetu koju još danas osjećam..

Kondome isto tako ne podnosim, oduran mi osjećaj s njima

mukotrpak
11.09.2009., 08:58
vadi ga, vadi ga, e jebi ga