PDA

View Full Version : Oglasi (tražim/nudim) - ARHIVA [Uputa: pročitati prvi post]

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

fat slut
27.08.2009., 15:41
Okej.

Usamljeni ste, a dosta vam je Iskrice? Želite upoznati nove ljude? Oglasite se ovdje! :cerek:

Vaš oglas bi trebao sadržavati neke osnovne podatke poput dobi, spola, možda i mjesta u kojem se nalazite. Jasno izrazite svoje zahtjeve kako biste si uvećali šanse da dobijete ono što tražite. Napišite nešto o sebi, kao i o osobi koju želite upoznati. Na vama je kako ćete to uraditi. :)

ROCK ON! (volim to govoriti, očito)

:mikrocerek:

Svoje komentare i dojmove vezane za ovu temu možete napisati na temi Jeste zbarili što ovdje? [osvrti na temu Oglasi] (http://forum.hr/showthread.php?t=514001). Nasmijte nas doživljajima ili razveselite nekom lijepom pričom o novom prijateljstvu ili ljubavi zahvaljujući ovoj temi. :cerek:

Napomena:

- Dozvoljeno je imati samo jedan oglas. Ako netko postavi novi oglas, prijašnji će mu biti obrisan. Budući da su neki ponavljali oglas svakih 5 dana, odsad je dozvoljeno postaviti oglas jednom u mjesec dana.

- Nije dozvoljeno objavljivati oglase s više nickova. Odlučite se za jedan nick. U suprotnom slijedi ban.

- Zabranjeno je komentirati oglase te nuditi/tražiti seks (ipak smo na US-u).

- Kada spazite zanimljiv oglas, javite se toj osobi na PM. Ne objavljujte brojeve mobitela ili bilo kakve druge privatne podatke (ime, adresa, mail, itd.), takvi postovi će se brisati i sankcionirati.

- Ako želite obrisati vaš oglas, napišite to na temi ili se obratite nekom moderatoru putem privatnih poruka.

Kronični Vlado
27.08.2009., 18:06
čini se da cu ja biti prvo muško koje posta oglas :D

daklem... zovem se Vladimir, imam 24 godine, za mjesec dana 25... studiram 2 faksa, u slobodno vrijeme sam visok i bavim se sportskim penjanjem... kako je teško danas upoznati kvalitetnu (autentičnu? :rofl: ) osobu ženskog roda, nije mi bed istražiti ni ovaj način potrage :D
volim zanimljive, obrazovane cure s interesom za znanost... također bavljenje sportom je plus :D tako da ohrabrujem takve da mi se jave preko pm-a pa da malo popričamo... majke mi ne grizem :kava:

e da.... zaboravio sam napomenut da sam duhovit :D

shvatices kasno
27.08.2009., 22:50
Dakle tražim curu , treba treba biti zgodna relativno , 25-35 godina , no najbitnije od svega je da nije dosadna i da me ne živcira
I također da me financijski ne maltretira jel jedva imam za sebe

što joj nudim za to? jednom rjećju budučnost , i to veliku budučnost , jel ja znam da ću biti kralj jednog europskog grada , i to poznatog

znači strpljenje , treba mi se dokazati prvo , kad mi se netko dokaže ja to nezaboravljam

ozbiljno mislim , nisam ja tako loš , štoviše najbolji sam samo sam imao mnogo nesreće u životu

ako ima koja neka se javi:kava:

beznicka
28.08.2009., 08:47
30 i nesto sitnisa godina, stacioniran istocno od Siska. Planinar, biciklist, filmofil i humanist (DDK sam) :D. Od posebnosti bih izdvojio da radim dobru pizzu i jos kojekakve krusne proizvode. To mi je , ono, selling point

Trazim djevu slicnih osobina

JosiZg
28.08.2009., 09:21
Ajde da i ja probam....36 mi je godina....visok 189...tezak 89....neznam....zel oci...tamnija kratka kosa....bavim se informatikom, dizajnom, fotkom, snimanjem...jako puno sam na motoru....tak da bi bilo dobro da se kandidatkinja ne boji vozikat na motkacu...a trazim neku ok izgledajucu ali prije svega koliko toliko "normalnu" curu bez previse kompleksa i bez prevelikog "tereta" koji nosi iz bivsih veza i slicno.

Eto :mig:

Forumaš zg
30.08.2009., 16:23
TRAZIM CURU (ŽIVOTOPIS)

OSOBNI PODACI

Ime: Luka
Adresa stanovanja: Črnomerec 10 000 Zagreb
GSM: na pvt
E-mail: na pvt
Državljanstvo: Hrvatsko
Godiste rođenja: 1987

RADNO ISKUSTVO

Datum: 2007/2008 (radio sam honorarno 3 mjeseca)
Tvrtka: VRUTAK d.o.o. (Trgovina)
Opis radnog mjesta: Otkup ambalaže

Datum: 2007/2008 (radio sam 6 mjeseca)
Tvrtka: BOND777 d.o.o. (Zaštitarska tvrtka)
Opis radnog mjesta: Pružanje usluga zaštite objekata i osoba

Datum: 2008/2009 (zaposlen)
Tvrtka: Pomocnik voditelja projekta hhhhh

IZOBRAZBA I STRUČNO USAVRŠAVANJE

SSS : Graditeljska tehnička škola, Avenija Većeslava Holjevca 17, 10 000 Zagreb
Položena zaštitarska licenca
Izvanredno studiram na Vernu smjer : Ekonomija poduzetništva

MATERINSKI JEZIK : Hrvatski

OSTALI JEZICI:

Engleski
Čitanje: Izvrsno
Pisanje: Dobro
Govor: Izvrsno

SOCIJALNE VJEŠTINE I ZNANJA
Osoba sam od povjerenja, komunikativna te se dobro snalazim unutar ozbiljnog poslovnog okruženja

ORGANIZACIJSKE VJEŠTINE I ZNANJA
Administrativni :
- izrada,ispis,prosljeđivanje te njihova pohrana : upiti za ponudu, narudžbenice, ponude, računi, suglasnosti

- Preuzimanje, pregledavanje, ovjeravanje, te njihovo prosljeđivanje : dostavljenih nacrta i dokumentacije

Logistički :
- MS project kalkulacije izvršenosti operativnih planova vođenja graditeljskih projekata: financijski nadzor, operativni plan građenja
- Izrada tjednog izvještaja o statusu radova na gradilištu
- Izrada izvještaja sa sastanka

TEHNIČKE VJEŠTINE I ZNANJA
Izvrsno sam informatički pismen te posjedujem vještine i znanja iz sljedećih programa:
- Auto cad 2009 (Izvrsno se služim)
- Microsoft word 2007 (Izvrsno se služim)
- Microsoft exel 2007 (Izvrsno se služim)
- Microsoft project (Izvrsno se služim)
- Microsoft powerpoint (dobro se služim)

VOZAČKA DOZVOLA : B kategorija

IZGLED : Prosjecno zgodan

:lol::lol::lol::lol:

HEEYAH
30.08.2009., 17:05
...30 godina, crna kosa, oči, 190 cm, Rijeka, zaposlen rekli bi i ambiciozan, volim iskrenost, jednostavnost, stav...Bavio se sportovima od-do, pomanjkanjem vremena nažalost sve se svelo na bicikle i šetnje...nisam tipični cigara-kava tip, isti lokal isto mjesto isto vrijeme...
NIšta bolji a vjerojatno niti gori od većine, kao i svi pun svijetlih i tamnih trenutaka, mogu biti krajnje ozbiljan i drsko neodgovoran ovisno o okolnostima.
Lijepo bi bilo upoznati djevojku koja voli duhovitost na svoj i tuđi račun, plače uz tužne filmove, čvrsta je kad je najpotrebnije...osim toga kao svi voli i bučne izlaske i gledanje TV-a pod dekicom!

Simple Fille
30.08.2009., 19:07
Tražim prijatelje za Facebook koji igraju YoVille. :)

Dobro za mene - dobro za vas. Bitno je da lova curi svaki dan. :ne zna: :D

Ja sam smrtno ozbiljna u ovom oglasu. :o

maher18
30.08.2009., 19:23
nisam bogznakaj. prosječna polovnjača s dvije "obveze" (obavezno uključeni u paket!), traži nekog za po doma ko je sposoban voljeti do daske. :kava:

Suki
02.09.2009., 12:53
organski ne podnosim cajke

Ipak još ima ljudi koji to ne podnose....mislio sam da ću ostat sam na svijetu :)
Svaka čast....

Da, ovaj....:)

Da ne ispadne da spamam:

23.god., M, Zagreb, 186, 80, sliku vidite :kava:

fantazy
04.09.2009., 07:47
Tražim muškarca s kućom i zlatnim retriverom, koji će se brinuti o meni i djetetu i pri tome mi dopustiti da imam ljubavniika koliko želim

Ili tražim dobitni litić Binga

Bluesman66
04.09.2009., 11:01
18 godina, smeđa kosa do pola leđa, spol muški (kolko ja znam), kila previše (95), visina premala (173), živim gdje stignem, nigdje duže od godinu-dvije.

dolce casa
04.09.2009., 16:27
ž sam.25.god.tražim frendice za kavu,šetnje,shopping,trčanje,rolanje...Rijeka kiss

mitki
04.09.2009., 22:42
OGLAS

--------------------------------------------------------------------------

Evo jednog oglasa,jednu zenu trazim ja
treba imat kvalitete,da mi samo iskre lete!

Ona treba imati,puno Kuna i Evrica,
da se meni isplati,Karticu joj peglati!

Treba imat Auto,da me vozi okolo,
treba imat Ves-masinu,usisavac za prasinu.

Trazim Zenu koja radi,dok se kupam ja u kadi,
i dok citam novine,ona kuha za mene.

Treba imat susjedu,neku zgodnu plavusu,
da se malo zabavljam,dok sam kuci,jadnik sam!

Nesmi biti Ljubomorna,treba da me voli ona,
takvu Zenu trazim ja ,preko ovog oglasa!

Stari ciko,kila sto,nemam kose naprosto,
proso mi je tehnicki,propao sam fizicki!

Cetrdeset mi je godina,hvata me i Reuma,
bole noge,kukovi,ispadaju zubovi!

Niti pijem,niti pusim,hobi mi je "Rupu busim",
posao mi nije mana,trosim pare kao Vrana!

Crn sam,cadjav,kao blato,nepoznato mi je Zlato,
zaboravljam Rodjendan,ja sam "Macho" opasan!

Zato sada trazi ovdje on,Zenu koja nije Slon,
Da mu pegla,da mu pere,da mu grozdje slatko bere!

Sada mene zanima,kolko ce bit pisama,
slikice mi stavite,da mi drustvo pravite!

:)Narvno,samo malo Istine.

Men/42 god./1,85/Zagreb/Solo/No alc./No cig./Usamljen.....:mig:

Saber Rider
04.09.2009., 23:02
Dobra večer.

Moje ime nije Marko.

Želim upoznati djevojku (u svakom smislu te riječi) u svrhu zajedničkog druženja i vožnje tramvajem.*

Poželjne performanse djevojke:

--> proživljene 2 decenije života
--> ne boji se vlastitog odraza
--> nije u rodu sa Slavkom Linićem
--> sposobna popesti se na drvo
--> zna pjevušiti temu iz filma "Beverly Hills cop"

Par kratkih crtica o meni:

--> moje je jastvo nepobitno
--> volim Napolitanke
--> imam ZET-ov pokaz
--> po kineskom horoskopu sam zec, a po indijanskom vidra

Eto...djevojke koje su sebe i mene našle u gore navedenom opisu neka me kontaktiraju preko PM-a (cijena usluge je besplatna).

Lijepi pozdrav.

--------------------------------------------------------------------------
*poželjno je posjedovati ZET-ov pokaz

-april-
04.09.2009., 23:04
aaaa nes u stilu...masovno bez dobno-spolnih ogranicenja. :lol: puna saka pametnih i zabavnih ljudi spremnih na druzenje. nikakva iskra shema vec cista zajebancija, posudit cu frendov izraz- kava forumasa. mucno ju je dogovarat prek pm-a al druge nema. :p bilogdje u zagrebu. mada su putovanja zakon. :mig: idemo, idemo, bez zabusavanja! :D

Argentinac
04.09.2009., 23:53
Imam 36 godina, oženjen, i dosadno mi je, pa se želim malo šaliti i upoznati nove ljude.
Dakle:
Sve djevojke koje su same i ništa im ne fali, ali na koje okolina vrši pritisak: Kad ćeš si naći dečka? Kad ćeš se udati? mogu mi se javiti i ja ću glumiti da smo u vezi. Predstavite me svojim roditeljima, bakama, prijateljima, pratite njihove reakcije i ludo se zabavite.

Seks i veza za ozbiljno ne dolazi u obzir.

Klonasto Pismo
05.09.2009., 00:02
Mladi gad trazi gaduru. Prvenstveno za zajebanciju preko PM. 22 godine, 180cm, zivim u Zagrebu.

TukaNaStoMuka
06.09.2009., 14:29
Tuka, 34, plavo perje

Trazim izgubljenu nevinost.
I molim postenog nalaznika da je vrati.
Bogata nagrada. :D

bonni
06.09.2009., 17:56
meni je trenutno dosadno pa ako ima netko za tipkanje neka me kontaktira u najkracem mogucem roku =D zensko, musko, zivotinja, vanzemaljac, nebitno
hvala

soncek
07.09.2009., 19:32
Nudim pivo u centru Ljubljane i krempitu na Bledu! :cerek:
Kriza je, pa reko' mozda treba ponuditi nesto konstruktivno da oglas upali.

Lafmarko
08.09.2009., 14:36
Postoji mogucnost da ovaj Forum prati neka cura koja bi zeljela imati super zabavnog, izuzetno pametnog decka apolonske ljepote koji je iznad svega nadasve skroman.
Stoga cu ovdje ostaviti osobni oglas kako bih svim zainteresiranima skrenuo paznju na priliku koja se ne smije propustiti.

TRAZIM CURU !!!!!
Potencijalne kandidatkinje moraju ispunjavati dolje navedene uvjete:

1. Spol: zenski
(ispricavam se svim zainteresiranima koji ne ispunjavaju taj uvjet, ali imam odredjene seksualne sklonosti koje ne bih zelio mijenjati)

2. Da ima cice (komada 2, cuo sam da obicno idu u paru). Velicina, tezina i oblik nisu bitni
(malo mi je neugodno priznati, ali to sto sam naveo pod brojem 2 volim, a osim toga, ne bih zelio zaglaviti u zatvoru kao pedofil)

Ako postoji osoba koja zadovoljava navedene uvjete, molio bih da mi se javi na pm.
Primam samo ozbiljne ponude. U slucaju nedostatka takvih, primam i neozbiljne.

Sto mogu kad sam izbirljiv.

lXl
08.09.2009., 17:42
Okey lets try :D.

Muško 22 god. Interesiraju me žene.
183 visok 76/77 kg masa.
Trenutno studiram.
Volim: pivu, spavanje i ljenčarenje.
Tražim vezu a ako nema kemije može i prijateljstvo.
Mjesto: Zg.

Lol nekak sumnjam da će se neka javit.

lorena_5
09.09.2009., 12:33
hmmmm, ajde da probam i ja... splicanka, visoka 186cm :D , 25 godina, izgleda prosjecnog, kosa crvenkasta , oci smedje..a sto trazim..uf..jel moze sta ne trazim? Ne trazim jebaca za noc-dvije.. a sto trazim...visokog (ono, 180cm i vise), romanticnog lika koji voli putovanja, odlaske u kino i ne smeta mu provest petak navecer ispred TV-a gledajuci film u narucju svoje drage :D Anyway, nekoga sa pinkicu mozga i kakvim takvim planovima za buducnost (barem njegovu ako ne nasu :p)...godina mojih ili ono, amo do 35.rec da prolazi, neozenjenog (ako stvarno to treba napomenuti?) i bolje mozda da sad prestanem da ne eliminiram previse ljudi :D :cerek:

Acid_Jack
10.09.2009., 01:13
Evo da i ja pokušam.

Ne tražim curu, samo mi je dosadno u zadnje vrijeme i priča mi se sa ljudima. Ako to rezultira nekim prijateljstvom ili nečim drugim, odlično, no za sada tražim samo nekoga za razmjenu ideja i misli, neko dopisivanje u kasne večernje sate.

Tražim osobu ženskog spola, otprilike 19 godina staru (plus/minus par godina). Osobu otvorenog uma koja voli isprobavati i učiti nove stvari o životu. Nekoga tko razmišlja svojom glavom, ima svoje ciljeve i postiže ih na svoj način.

Najbolje bi bilo da kažem par stvari o sebi, pa ako se netko pronađe u tome, neka se slobodno javi.

Dakle, par godina sam stariji od gore navedenog, živim i studiram u Zagrebu. Poštujem sve ljude oko sebe i ne namećem svoje mišljenje drugima, no ne dopuštam ni njima isto. Prilično sam zadovoljan svojim karakterom i svojim pogledom na svijet.

Što se mog izgleda tiče, neću ulaziti u detalje jer ionako nije važno u ovom slučaju, ali može se reći da prilično dobro izgledam. Nisam savršen jer nitko nije, no znam se brinuti za sebe.

Prvenstveno slušam rock i varijacije, no volim puno toga. Najdraži mi je irish rock. Evo još par nasumičnih riječi za kraj; umjetnost, fotografija, koncerti, izlasci, kino, književnost, vegetarijanstvo...

Eto, nadam se kojoj poruci u inboxu. :mig:

otis
10.09.2009., 01:17
hehe ajde da vidim sta imam izgubiti sovime
osijek, 196 cm visine, 105 kila, 18 godina, bejbi fejs sa naznakam slabe brade i brkova ;), podrzavam azrinu sloboda je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi, netrazim sex jer imam problema sa erekcijom :D, bavim se airsoftom (nesto kao paintball za neupucene), nemam problema sa nacionalnim i sexualnim manjinama, i da se pohvalim malo posjedujem IQ od 149 :D, za ponuditi imam papucarstvo, znanje pripremanja graha i cobanca i sate dvd filmova zauzvrat trazim dobro drustvo za igrat covjece ne ljuti

sherry lady
11.09.2009., 22:19
32 g, dovoljno obrazovana, samostalna, simpatična, duhovita, debeljuca traži isto takvog macana, malo jesam čaknuta, ali još uvijek se dobro držim, ušćuvana, ne tražim vezu jer je nisam sposobna održati, povremena druženja, ubijaje osamljenosti, a možda i nešto na višoj fizičkoj razini...balavci i oženjeni...scrolajte dalje

neiskusna domina
12.09.2009., 12:38
34 godine, bosanka,a bogami i hercegovka, ne trazim vezu niti poznanstvo, samo poneko cavrljanje na pm
opis u potpisu :mig:

relaxing music
12.09.2009., 12:50
Pa s obzirom da je ovo internet , sigurno neću stavit , tražim ozbiljnu vez nego prvo da se upoznamo , kava , spika i to jer ako to ne prođe onda samo smo se upoznali i to je to. U prevodu nikom ništa , idemo dalje.

Btw stavit ću samo lokaciju Split i godine ( 30 ).

Nemam nekih posebnih prohtjeva , osim da je full inteligentna i da kuži stvari u letu.

USB-stick
12.09.2009., 15:53
Eh da, iako ne vjerujem da će se neka javiti na ovo ipak da neš kažem i ja tu, nek barem poveća temu za jedan post ako ništa!!:rolleyes:

Momak 21 god. (single version) 190cm 80kg smeđa kosa i oči student građevine koji u slobodno vrijeme luta internetom sjedeći u kutku svoje sobe u potrazi za izgubljenim vremenom koje nikad nije ni prošlo! :D
Ne pijem, ne pušim, ne drogiram se, ne sexam se, ne tučem se i nisam s nikim u svađi... :D:D
Volim se dosta šaliti:rofl:
PS. ovo gore nije šala, bio sam ozbiljan!:mig:

Govorim Engleski i Njemački jezik, uz svoj Hrvatski naravno.. volim pisati kad dobijem inspiraciju pred spavanje.. posebno neke kratke misaone pjesmice koje nastaju kao nusprodukt proživljenog dana!:mig:

Eh dosta o meni sad malo o onome što tražim... pa tražim neku curu da ubijamo dosadu dopisujući se i pričajući o svemu što nam padne na pamet... upoznavanje u četiri oka nije isključeno ukoliko nisi predaleko...Ja sam iz Zapadne Herc.
Ako te zanima neš kao e-mail, MSN ili Facebook javi se preko PP.
Ćao!

treshnjica
12.09.2009., 16:39
pa ovako...
ja sam djevojka od 22g, vrijeme provodim u zagrebu...
ne tražim vezu...
pošto sam još dost mlada, htjela bih izlaziti malo više, a sjediti za kompom malo manje :)
može kavice, šetnje, šopingiranje, čaganje pogotovo, možemo se i napit :D
eto ako ima cura koje isto tako trebaju društvo, neka se jave, bilo bi mi drago...
mogu i dečki, ali samo za ovo gore navedeno :p
kiss

cikljamas
12.09.2009., 23:20
godine : sram te bilo,da te nisam vise cuo da me pitas za godine!
visina : poprilicna
tezina : u gabaritima dozvoljenog
posao : profesionalac
posebne vjestine : mogu srat kolko oces o cemu god oces
mjesto radnje : ovdje kad sam ovdje, tamo kad sam tamo
vrijeme radnje : non stop
glavni likovi : ja i sve uloge koje me zapadnu
tematika : ljubav i smak svijeta
hobi : sacekivanje baba gatara u mraku i bacanje graha po njima
najzanimljiviji dogadaj u zivotu : skok s padobranom s visine od dva metra
omiljeni politicar : vladimir hik seks hik
najseksipilnija politicarka : vesna makaze oz bolt husain(koje noge,a tek faca)
najseksipilnija zena svih vremena : pijana cmrljak svejebaj
kog bi mrtav mrdo : nikog (mrtvi ne mrdaju)
sta trazim : samo Tanju Torbarinu(radili bi sve sto joj prezime govori)
sta mrzim : kad Vuco pjeva(makar 10 sec.),kad predsednik prica viceve(makar najkrace moguce),kad Vesna Pušić bilo sta(makar 1 tisucinku)
kud idem : ispred sebe
odakle dolazim : to ni Aristotel nije znao
kad je kraj ovom besmislenom nabrajanju gluposti : evo sad ce,samo malo
sta volim : volim sve sto vole mladi!...ne,naravno da ne,taj idiotski
odgovor ostavljam ovima originalnima,a ja ovako nedosjetljiv
moram priznati da volim piti ,volim piti ,volim piti i ljubiti,
takvoga me majka rodi,takav cu i ostariti....
sta namjeravam s onom koja se javi na moj oglas : kad jaganjci utihnu
cemu se nadam : nicemu,nada umire posljednja
omiljeni citat : prozor mora pasti nekom na jajce
omiljeni film : bilo koji honkonski( a ca)
omiljeni pjevac : Frano Lasic i Vlatka Pokos
omiljeni glumac : jozo
sto bi pitao osobu na prvom spoju : os monolog il rectaciju ?
obavezan broj grudnjaka : nista ispod cetvorke
ko placa cugu : onaj ko je emancipiran
sta vozis ba : auto
jesi duhovit : jok,ti si
kak to da si sam : mama ti je sama
zakaj ovo sve radis : hm,a zakaj ti sve ovo citas zbunjolo ?
jel sad napokon dosta sranja : je,sad je fakat dosta!
---fala Bogu---
i ja kazem...

be_original
13.09.2009., 15:30
Oj :mig:

priključih se forum naciji jer mi je u biti...dosadno... Imam 24 god., slavonka sam i volim zafrkanciju i kuliranje...sarkastično-cinični smisao za humor (na svoj i tuđi račun)...ne tražim jebadu, samo dopisivanje i možda koje kolektivno druženje :D

anoela
13.09.2009., 17:12
e pa evo i mene..

curetak iz juzne dalmacije (al nisam 100% dalmatinka).:D
ne trazim vezu.volim upoznavat ljude pa reko ajmo probat i ovako...musko,zensko,dvospolac..ma sve se prihvaca kao i godine..:mig:

normalgirl
14.09.2009., 20:55
Evo kad svi pokušavaju da onda pokušam i ja :)
Kao sto mi nick kaže normalna djevojka, 20 godina, trenutno zivim u Zagrebu i htjela bi se malo vise druziti s ljudima. Volim izlaziti, kupovati, ici u kino, kazaliste, setati... Pa eto ako netko zeli nek se javi ( mogu i muskarci i zene). Moj mail blonde6@net.hr

Lou Andreas
14.09.2009., 21:30
tražim visokog crnog muškarca, nepušača, dugih nogu, dobrog guza, za vođenje povremenih rasprava na temu Wittgensteinovog kasnijeg nauka. Također, bitno mi je da ima jasan stav prema hegelijanskoj tradiciji i njezinim implikacijama na društvenu zbilju.. i jesam li spomenula guz?

p.s. ne šalim se.. uopće :kava::D

Chocolate Puma
15.09.2009., 19:23
:zubo: :zubo: :zubo: aj što ne...

23 godine, Osijek... spaljena curica, alternativni cvijetić :p

Traži smiješnu i originalnu mušku osobu da ju nasmijava i upotpuni suhoparno boravljenje na netu... zafrkancija, igre i razgovori... može biti i potpuni luđak, ako je alternativac zaljubljujem se :cerek: hehe, šala... a nešto novo, uglavnom http://www.smileyhut.com/happy/victory.gif...

Song za kraj (http://www.smileyhut.com) :p

slatki203
15.09.2009., 23:22
Trazim, a za uzvrat se nudim :) - makar nismo "stvari" ali ok ...

Kazu da sam decko ? Kazu da sam "slatki(203)" ? Iskreno neznam, ali znam da radim po cijela dane analiticke i logisticke proracune/procjene, dokumente... -dosta mi toga (i hocu nekoga :) ) ... ?

Kazu da imam 24 god. ? Iskreno, prestao sam brojati davno... Kazu da sam visok oko 165m i da sam tezak (kao "đajić") ... -cca. 60 kg s trepavicama :)

Vrijeme provodim (kao sto se vidi), ako ga u opce uspijem uloviti i ono malo sto mi ga ostade za sebe...

Ali nisam skrt zato bi i to malo vremena sto mi ostade nakon radnog dana volio da podjelim sa nekime tko ce ga htjeti potrositi sa mnom...

kazu da sam dobar kao got da "okrenes", a na "tebi" je da se uvijeris, ako zelis?
S toga probaj ... -zamisli da si u trgovini: uzmes "stvar/proizvod" isprobas, vidis i ako ti se ne svida vratis [rok 30 dana :) ]... (samo sto ovdje nemas sto izgubiti) dok ti u trgovini vrcinom ne vracaju novce i dr.

Stoga ... ako je neka zenska osoba "za" i ako nekome simpatican "Ja" sam ZA.

Odgovor na PM molim, HVALA ("detalji" tada ...) !!

-previse sam se raspisao, zar ne ??
Pozdrav, Hvala !!

Urbanna
16.09.2009., 20:30
:lol::lol: Pala sam i ja....
Žensko...haha
Vodenjak
slavonka, al uskoro ode...
Godina:19 i kusur
Visina:180+
Kilaža:kažu nedovoljno:confused::rofl:
Tražim bilo što...tipkanje, kava........

noxten
17.09.2009., 18:25
Eto i mene (x2) sa nekakvim opet svojim fix idejama pa da krenem....

Koga?

Rijecanku koja je dobronamjerna, druzeljubiva te ne-iskvarena.
Koja ne shvaca svijet na nacin 'koliko para imas i sta imas iza sebe premda imam toga'.
Koja uziva u svome zivotu ili se barem trudi sa ciljem da uziva, koja je vesela i uvjek za bilo sta pa makar to bilo lumpovanje do zore ili vegetacija kod mene, nje doma ne bitno.

Dalje...

Rijecanku koja zna sta zeli od svog zivota.
Koja je zaljubljive prirode te zna i zeli volit!
Koja je mazasta i beskrajna romanticarka.
Koja je opicena i otvorena. Da grune u facu sve sto misli. Da ima svoje ja a ne da ja moram izvlacit van rijeci iz nje ko da smo na nekakvom salteru.
Koja je iskrena, jednostavna ili komplicirana, nebitno dokle god govori ono sto misli ili zeli.

Ono, normalna zenska osoba koja se ne boji voljet ako je to moguce ili ima priliku a i zelju. Smatram da je ljubav temeljna stvar koja pokrece sve oko sebe pa tako i citav zivot kojeg vodimo.

Razlog?

Zato jer radim puno i svega par sati na dan imam za sebe te sam isto voljan odvojit za neku posebnu zensku osobu kad nam se da. Zato jer mi se neda vani natezat po kaficima i trazit sto obicno uvjek zaleti sa nekakvom sponzorusom ( ko magnet za takve sam ). Malo sam to nekako prerastao bez obzira na godine.

Zato jer hmm... Eto, da vidimo kako net funkcionira po tom pitanju. Moze biti i osoba koja je prijateljske naravi, ne mora se nekakva veza desit na brzinu a i moze. Dakle, osoba koja je ENERGICNA i koja kad nesto ZELI UZME a ne analizira.

Ja?
Osobnost je vrlo ocita iz gornjeg opisa a formacija... hmm... 186 visina, 70ak kila, 2 tetovaze, 1 pirs, vodenjak (ne-svakidasnji hah) i blesav no takodjer u isto vrijeme osoba koja stoji na zemlji. Normala tip kazu malo boljeg izgleda premda ja to neznam. I da, imam 23 godine, plave oci, smedja kosa.

Jednostavno nemam vise volje natezat se okolo i biti uvjek u nekakvim polovnjacama. Tip sam za duge veze i ako slucajno, ali samo slucajno postoji nekakva dobra dusa a da je iz Rijeke, starija od 18, mladja od 30 neka se javi preko PP. Bilo bi to lijepo dozivjet u ovoj Rijeci :)

Asta la vista!

Woolf
19.09.2009., 19:17
hmm, 19 god, 168 visok i oko 58-60kg, studiram. Slusam rock i sve njegove varijante, ali najvise psihodeliju. Nisam tip osobe koja ce reci ne i odbijati stalno nesto. Zivim na relaciji Ka-Zg-Smb ... Izgubljeni slucaj, ali trazim neku koja ce me razuvjeriti ako netko takav postoji ...

*suzy*
20.09.2009., 00:46
ajde da se predstavim i ja, iako ne vjerujem baš previše u takve stvari.. ali nikad se ne zna.. tražim ozbiljnog dečka, za ozbiljnu vezu.. da je komunikativan, pametan, šarmantan, odgovoran i da me naravno zna nasmijati... uz to sve mora biti zgodan.. ipak kako se kaže mora postojati nekakva kemija, nešto da vas privuče kod osobe suprotnog spola... god? Od 23-28... područje Istra...
P.s.. ->intrigiraju me crni dečki, tamne kose, krupnih očiju... by, by...
ako želite javite se na pp...

Webeto
20.09.2009., 10:54
Dečko iz Vg, 29g, radim, ne pijem, ne pušim, ne drogiram se, porok su mi pohane šnicle :), 178cm, 73kg, smeđe oči, smeđa kosa, sasvim ok izgleda....
Neka cura za šetnje gradom i fini slatkač....?

Hvala

LittleLanna
20.09.2009., 15:54
tražim: mušku osobu od 26 do 32 godine,iz zapadnog dijela zg,atletske građe,sa seinfeldskim smislom za humor,da je simpatičan ko džomba,ne previše pametan,pomalo lijen,da voli sport i balaševića i da ima dovoljno love da me odvede na njegov koncert u kerempuh!

nudim: bezuvjetnu ljubav do kraja života! ha!

krimtim33
20.09.2009., 22:29
Evo da i ja probam.

Iz Zadra sam, imam 17 god. Slušam rock i metal ali nisam okorijeli metalac. Normalno se oblačim, ne opijam se, ne pušim kao većina metalaca i današnje mladeži. Više volim izaći na neka mirna mjesta nego u kafić. Vozim biciklu, sportski sam čovjek...

Tražim normalnu (ozbiljnu) curu za vezu. Izgled mi nije toliko bitan (mislin, bitno je da je lipa ali ne mora baš biti neki top model, nego samo da se ima što viditi na njoj) i da je hrvatica. Najbitiniji kod cure mi je karakter.

Ako ima koja zainteresirana cura, nek se javi na pm.

Pozdrav!

nedodirljivi
20.09.2009., 22:49
čitam ovaj forum tu i tamo, a evo regao sam se zbog ovih oglasa, pa da vidimo:
student, 20 godina, trazi curu sličnih godina iz zagreba, za dopisivanje, a ako bude sve ok i upoznavanje
mirna sam osoba, ne volim pretjerano izlaske, opijanja, ne pusim, ne pijem, volim sport, filmove, glazbu (sve može proći osim cajki), putovanja, šetnje, izlete i tak... mislim da je dosta, a ostalo na PM :)

limeta01
20.09.2009., 23:28
tražim muškarca od 30-35 godina, atletski građena, sa smislom za humor, koji previše ne komplicira.............još uvijek ne nudim ništa :mig:

Balančana
21.09.2009., 20:16
:w

Ja sam Balančana i imam 18 godina. Živim i ne studiram u Zagrebu, pauziram. Volim kavu, drveće, noćne šetnje, britanski humor i kvalitetnu glazbu. Nosim cipele broj 39. Zainteresirana sam za komunikaciju, putem računala ili uživo. Također tražim nekoga za gledanje filmova u kinu Tuškanac. Osobe koje imaju slobodnog vremena, žele pričati ili žele s nekim gledati filmove u kinu Tuškanac, javite se! :zubo:

pies - Najmanje mi je važno koje su vam boje oči i što obično nosite... :p

pchelica
21.09.2009., 22:13
tražim nekoga tko će me grijat, čuvat i pazit... i ubijat pauke (ili ih barem micat od mene) :mig:

:rolleyes:

specijals
23.09.2009., 13:07
Imam 39 god; situiran, solo, tražim kobru sa velikim grudima :D

ze35
23.09.2009., 21:59
glup, ruzan, zgoljav, jednom rijecju nikakakav, sa po kojim zubom u donjoj vilici i nesto malo vise u gornjoj. Bockam slova na tastaturi jednim prstom i to prilicno traje, ali eto ipak sam za druzenje pa .... tu sam uglavnom.

kiss me
24.09.2009., 00:38
S obzirom da ne volim biti partibrejker, ajmo:

koka 36(friških!-to je jako bitno) godina, rastavljena (iliti narodski rečeno-raspušteica :lol:),ali bez dodataka (za to tražim jednog rasplodnog :cerek:) 171-172 (mjerili me svakako), 70 i kusur kila (da vam ne bi priznala :B) ali sve strateški raspoređeno :top:

...i da, nemam niš efikasno protiv cajki :brukica:

Josipa Kovacic
24.09.2009., 23:36
Pozdrav SVIM forumašima !!
Čitam danas malo forum jer mi fali naš jezik kako nisam u HR trenutno... vidim ove divne postove gdje svi nešto tražite :)
Ajde da se registriram, kad ono...pa ja sam već godinu dana registrirana, a pojma nemam i to pod punim imenom :D
Dakle, 24 godine, visoka 175, studij u Zg. Vraćam se za koji dan u domaju pa bi bilo divno da se jave zainteresirani (dečki i cure) za :

- doručak u menzi
- ručak u menzi
- šetnju oko cvjetnog
- cedevitu u studentskom domu , ma zapravo može i
- orange juice
- kokice i film
- žustra rasprava o razlikama između citroena i VW
- doza smijeha
- malo priče i naravno
------> novo poznanstvo

Budite nasmijani čak i kad vas tišti , pozz :)
Oni koji me već znaju... samo svratite do sedmog paviljona i kuc-kuc :)

MarioVtc23
25.09.2009., 14:31
Traživ curu i nekoga ko će me voljeti. Za više se javite na pm.Virovitica i okolica

fortuna1984
26.09.2009., 12:00
stara koka, masna juha, dobri batci, pileći mozak i kokošja prsa. Trazim razuzdanog pjevca!

somethingnew_zg
26.09.2009., 18:33
Bok ljudi,

Biti ću jako kratak. Imam 28g, visok 180cm, ja bi rekao normalno izgledam, živim i radim u ZG u banci ali inače nisam iz ZG.
Dakle nemam ni stan ni auto.
Tražim curu da odemo na kavu i malo se upoznamo.
Volio bi da je ambiciozna i da ima neke ciljeve u životu jer sam i ja takav.

Helmuta Newton
26.09.2009., 19:09
... s kojim ću se i nakon 30 godina braka držati za ruke.

Znam što je dobra veza i kako je "zalijevati" da bude još bolja. Znam i razgovarati kada stvari krenu nizbrdo. Cijenim tuđe kvalitete, ali i svoje.
Treba mi ravnopravan partner.

Živim u Zagrebu, 32 godine, imam sve ostalo.

Ključne riječi: sportski život, putovanja, priroda

any22
26.09.2009., 21:51
Imam 22 godine, žensko sam i ne trazim decka nego cisto prijateljstvo pa ako se i svidimo jedno drugom onda ok. Volim izlaske, setnje, shopping i naravno upoznavanje novih ljudi, ako ima tko zainteresiran bilo musko ili zensko kome je jos stalo do ispijanja dugih kava i cakulanja nek se javi. pozzz

ivana2009
26.09.2009., 23:33
Trazim partnera za salsu, zainteresirani javite se:mig:

petra-s.
27.09.2009., 12:33
zovem se Petra, smeđa kosa, zelene oči, visoka 169cm, teška 58 kg
zaposlena, živim sama
tražim prijatelje !

ljubićka
27.09.2009., 20:46
Tražim nekoga tko će me nasmijavati!!

queen_of_cups
28.09.2009., 10:51
Bok, imam 20 god, iz Rijeke, studiram (van Rijeke)
Trazim:
- prvom redu za dopisivanje, u drugom za druzenje, u trecem...ma rijesimo najprije prva dva kvalifikacijska
-decka 20-25 god iz Rijeke
- koji: studira ili radi ili trenira nesto :P; ima neki cilj u zivotu, umjereno ambiciozan; pametan (ne mora bit clan mense), iskren i obziran; dobra, vedra i pozitivna osoba; stoji cvrsto na zemlji, optimist unatoc svemu; sa cvrstim stavovima i bez predrasuda; prijatelj i oslonac u svakoj situaciji; romantican i strastven; voli filmove i glazbu (ne cajke) i prirodu; nepušač; misli da u zivotu postoje bitnije stvari od novca, auta i markirane odjece i da mu ne treba vise nego meni da se spremi za izlazak...itd. bla-bla
- i da mu ne smeta sta se mozemo viđati samo vikendima dok traje faks
- to je to uglavnom, vise na privat
Nek se javi tko ima bar 90% od navedenog, hehe.
Tko trazi taj i nađe? Pa da vidimo... Pozz :)

tiger_boy
28.09.2009., 22:47
student 19 godina, trazim studenticu do 23 godine za bilo sta ali pod uvjetom da joj je prioritet fax i zg :D

martinna_tt
29.09.2009., 22:54
tražim nekog tko će umjesto mene pisati seminare, rješavati mi ispite na faksu...
ma ,tražim nekog za sve :cerek:

Zula74
30.09.2009., 03:49
Otisao sam da se pronadjem, ako me slucajno netko pronadje prije mene, molim da mi se javi.

Srdacno zahvaljujem.

yenna89
30.09.2009., 18:00
studentica, 20 godina, visoka 180, tražim momka za razgovor višeg od sebe :))

do 25 god, poželjno studenti s boravištem ili prebivalištem u Zg.
Pa da vidimo :)

syrin
01.10.2009., 00:24
mića, bionda, plave oke, 19 let, Istra, lepa kot pupa.... ne tražin nić samo se hvalim :D

hehe, zapravo, tražim nekog za druženje i nekog da me natjera na nekakvu rekreaciju da skinem par kilica viška, društvo za trčanje ili pilates... (il ak je zgodan dečko, nikad se nezna, za druge aktivnosti koje troše kalorije ;)

ne tražim nikakvu ozbiljnu vezu, niti onu malo manje ozbiljnu, ne tražim dečka ni curu, tražim društvo za izlazke (i gore navedeno) i za bilo kakvo drugo kulturno (ili nekulturno) uzdizanje.

uvjet: nepušać/ica

divljaruza
01.10.2009., 09:37
a sada za najozbiljnije...:) evo, ovako: trazim ljude za zabavu i druzenje izmedu 20 i 25 godina. vrijedi samo za zadar.:cerek:

witchu
02.10.2009., 15:09
Tražim sve - frendove/ice i frajera. Veseljake, samosvjesne ljude.

Plešem, planinarim (umjereno, u interesu mi je da u prvom redu guzica vidi puta, a onda i kulturno-gastronomsku ponudu kraja koji posjećujem), tražim društvo za bicikliranje većih tura (u perspektivi) i standardno kao većina cura volim čitat, film, muziku, fotografiju i ostale oblike umjetnosti. Volim otići i na tekmu (bilo kakvu), cijenim i borilačke sportove ali ću otići i na alternativni koncert u KSETu ili Mochvari, kao i u Lisinski. Mnogo volem muziku :-) Dakle, moglo bi se reći da me zanima učenje u kojem god obliku (da ne upotrijebim tu jednu narodnu izreku koja bi to dočarala slikovitije:-)..Osim droga i ekstremnih sportova.

U obzir ne dolaze sitne duše i uobraženi, te oni koji nisu u stanju reći šta misle i hoće i to u što kraćem roku. Kao i oni sa puno riječi sa malo sadržaja.

Trideset mi je, iz Zagreba, ali geografija nije filter kriterij za upoznavanje.

pleasure model
02.10.2009., 22:12
Tražim nekog za virtualnu ljubav.

Moj oglas se odnosi na virtualnu ljubav, ne virtualni seks.

gognho
02.10.2009., 23:49
Bok svima, nadam se da ću ovdje pronaći neku dušu sa kojom bi mogao bar malo porazgovarat ili popiti kavu negdje u ZG. Žena me napustila prije 10-tak dana pa sam eto malo izgubljen. AKo ima neka žena ili djevojka koja je možda prošla kroz taj pakao molim da se javi. Imam 38 god., 2 djece.
Simpatičan i vrlo jednostavan iz ZG. Bok!

salonitanka
02.10.2009., 23:52
tražim bolji posao!:rolleyes:

e,da i nekog da me izmasira!

i društvo za izlaske!:ne zna:

gogo2409
03.10.2009., 19:37
Ime:Goran
Godina:21
Visina:189-191
Tezina:72(Jesem za 8 ljudi ali kile neidu xD )
Boja kose:Smeda
Boja ociju:Smeda
Obrazovanje:SSS(U planu fax..kad se uguzim u drzavnu firmu )
Radni odnos:DA,Vatrgoasac
Zanimanje:Zavrsene skole.Vatrogasac,automehanicar,internet administarot(Znam da sve zajedno nema veze jedno s drugim,svestran sam ;) )
Kategorije:B,C

Bavim se svime i svacim,montiram plocice,betniram,zahebavam se oko kuce...Volim pomagat drugima,ovdje nisam iz ocaja nego jer smatram da se moze nac kvalitetna frendica/partnerica :)

Pozdrav:)

plutacha
05.10.2009., 14:58
Srednjovječna plavuša, očajnički traži muškarca za vezu i to s naglaskom na emotivnu a ne isključivo sexualnu.

jackherer
05.10.2009., 20:13
Haj !

Ajd bum probal jerbo mi je pun i prepun k. pacjentarne na iskri .. a fakat mi je dosadno za popi**** :Slin:

Tehnicki podaci :
Model - Damir
Tip - 3/11
Godiste proizvodnje - 1979
Visina - 170
Tezina - 65
Oblik - proporcionalan
Boja - zelena (oci) smeđa (kosa)
Osnovna namjena - prema potrebi
Dopustena nosivost - dvi vreche cementa odjenput
Rad. obujam - ovisno o danima u tjednu
Broj osovina - 4+1
Gume - 43 x 2

Solo , nemam klinaca nit sam bil ozenjen il slicno , momentalno sam dost slab s parama al ajd imam auto i za natankat benzu .. i za burek/jogurt .. ne delam trenutno nis konkret jerbo su mi gosp. sanader , prokleta birokracija i neocekivan napredak tehnike sve pobrali sta sam imal i upropastili mi biznis od kojeg sam dost dobro zivil dok je islo , al sljakam nes doma na crnjaka cist za pomoc ljudima i za zaradit koju kunu .. cekam bolje dane i izlazak iz "secesije" da pokusam ponovo skockat neku biznis firmu ... popijem pivu tu i tamo al se nevolim ubijat od cuge , saugam cigare (ponekad zapalim i koju DIY zeljastu ..) slusam elektro mužiku (drum & bass , deep house i tak to .. rokenrol mi je isto ok. to sam slusal prije al osluhnem i sada .. npr. bil sam na koncertu U2 koje slusham dost dugo -> bash je bilo najs !) organski ne podnosim narodnjake , onog trapavoh tomsona i rap/rnb style glazbu sta popevaju koda sve nes zapinje ..

trazim - solo zensku osobu od 20 do 30g. za ubijanje dosade , brigu i razbibrigu (nikakva sajberseks sranja , mala oš mi podudlat , oš mi rivat šćap od partwisha u pakshu , oš me zavezat za radijator i zavakumirat ko kulen kobasu , oš me nagurat golog u weschmashinu i obrnuti na centrifugu i slicne vulgaris aplikacije ...) pozeljno iz PGŽ il makar istre .. dodushe mogo bi proc i ZG. ..

uvjeti : ugodna vanjstina i adekvatna tezina , 2g. iskustva u ribarstvu na poslovima ciscenja skoljaka , poznavanje tehnike zongliranja sa tri narance , vozacka dozvola B kat. (moze i B+C) , obavezan smisao za humor i bujna masta .

ostalo po dogovoru ... (ak treba , posljem sliku da se vidi da nisam nekakav grbavi zeleni patuljak sa jednom drvenom nogom staklenim okom i dva zuba u ustima :D )

Hvala .

X_X
06.10.2009., 20:34
Dobro jutro svima:D

u kratkim crtama:

student(i tu prestajete čitati:()dečko muškog spola, 20 god, svi kažu "sladak":rolleyes:, neki kažu "zgodan" :mig:, nitko ne kaže "Želim te u sebi!!!":(, atleta istoimene građe, 175/75 cm/kg, sportaš

naizgled dobar, savjestan, pristojan, kulturan, fin, kavalir, poštenjačina, darežljiv, ali samo naizgled:D

tražim žensku osobu suprotnog spola za dopisivanje prvo, upoznavanje drugo, po želji dotične treće (jgb volim femdom:kava:)

požurite i brzo nazovite i na poklon ćete dobiti dodatni set Banjo ribica i Banjo žabica, ponuda vrijedi do isteka zaliha

zgodnicvjetic
07.10.2009., 07:34
Evo ovo pišem samo jednom :D..
Cura 30 god, tek doselila u Zagreb zbog posla, nedavno prekinula dužu vezu, tražim nove frendice/frendove ili tko zna :ne zna: za druzenja i izlaske. Volim pametne, duhovite ljude, obožavam kino, filmove, šetnje po gradu, izlaske..

peppi
07.10.2009., 16:54
evo da i ja probam, više iz zajbancije, al nikad se ne zna...hehe:)

evo, žensko, imam 21 god, iz istre sam, studiram u rijeci...volim izlaske, zajebanciju, ali opet ozbiljna kad treba, iskrena i otvorena osoba; ali eto nikako da se nađe neki dečko s kojim bih imala nešto ozbiljnije...i zato ako ovdje ima kakav otvoren, duhovit, iskren, dobar dečko, izgled mi je bitan, ali ne i presudan, opet puno je bitnije ono unutra ...po mogućnosti iz rijeke ili istre...
ako se netko našao u ovom opisu nek mi se javi preko privatnih poruka:cerek:
pozdrav

spaj
07.10.2009., 23:00
OK. Zbog izvjesnog slijeda okolnosti koje su me sprijecile u odlasku na more, slutim da ce mi iduca tri dana biti pomalo dosadno. Mozda je to dobra prilika za upoznavanje novih ljudi. Pritom ne mislim na muskarce, vec imam ekipu za nogomet, hvala lijepo. Dakle, djevojke, ako nije problem. :) Zabavan. Pametan. Izgledam prilicno dobro. I objektivan sam. Brojke? 27 godina, a ostale mjere upadaju u ono prethodno napisano "izgledam prilicno dobro". Ne bih dalje, ionako sam se previse nahvalio. U ocekivanju koje zabavne PM, pozdrav.

~irudic@!
07.10.2009., 23:31
Ja sam irudica, zla sam vještica.

Budim se u ponoć,nestajem u zoru.
Plašim zločestu djecu a ostale po potrebi.
Lažljivci, varalice i džudžani bježe od mene glavom bez obzira.

Trazim čarobnjaka koji će me transformirati u dobru vilu.

29 god., rastavljena, 1 dijete. Ne volim narodnjake i mrzim nogomet.
Kvazimuškarčine, prenemagatore i egomanijake jedem za doručak.
Svaki normalan i iskren razgovor i više nego poželjan.

Mlađi, neiskusni, zajebanti, prevaranti i oženjeni produžite molim

33kuke
10.10.2009., 16:44
Pa eto i mene, ne tražim ni vezu ni sex.
Imam 33 kuke (god.) kak i samo ime veli.
Nisam oženjen niti sam bio,putujem,radim,volim gemišt.
Sport gledam al rijetko prakticiram jer mi je škvadra na umoru pa ih ne želim prerano izgubiti.
Tražim nekog da zna kartati,da voli klopati jer ja volim kuhati i dobar sam u tome,da ne sluša krezube pjevače koji pjevaju o svom didi , Bogu i domovini.
Nekog ko poznaje ljepote godišnjih doba na Sljemenu , mirise i zvukove Griča, šumu u Maksimiru , maglu na Savi ...
Svakak bum porazgovaral sa bilo kim ovdje a rado i proširio prijateljstva sa istomišljenicima.

martin polo
10.10.2009., 22:52
Zovem se Martin imam 37 godina,183cm visina;82kg tezina.iz Zagreba.
Ako ima slobodnih zenski iznad 50godina nek'se slobodno jave.
Iskustvo zivotno ipak znaci sve!
ps.
bez ljutnje ali alkoholicarke nek' me zaobiđu.hvala.

insider31
11.10.2009., 18:17
Imam 31 godinu zivim u Zagrebu, zavrsio sam povijest likovne umjetnosti i povijest, trazim postenog i dobrog decka neka mi se javi na pp..imam svoj stan, auto..

Little Prince
12.10.2009., 01:15
23 god. student iz Zagreba, volim film, glazbu (jako), fotografiju,... neznam dali je jos sta bitno, ako nekog zanima fizicki izgled nemogu sam procjeniti ali valjda prosjecan visok oko 180 krupnije grade...

Man33
13.10.2009., 11:56
muško,34 god,tamna kosa,plave oči. sportski tip,ne pušim,ne cugam...
vesel,pozitivan,društven...znam da čistim,kuham,perem:D
nisam kompliciran niti ljubomoran,ne zlazim često po diskačima.
volim druženje,kavice,sport,životinje...
tražim neku slatku i dragu žensku osobu...:mig:
požejno da je iz Istre, ali nije uvjet,kad se jedno drugome svidimo
ni daljna nije problem:cerek:

tomixsb25
13.10.2009., 13:08
Imam 25 godina.Crna kosa,smeđe oći,190cm,90kg-Slawonski Brod.Trazim nenadJebiwo-neoDoljiwo-jebitAčno-jeboZownu curu s puno ukrasNih pridJewa i epitEta.... preKoodlično fantaStično da je bOlja od superrrRrrr. bilo bi poželjno da ima smisla za "Talenat" i osječaj za "Feeling".... :)

Marious1011
15.10.2009., 19:36
Ajde da vidim šta će biti od ovog :)

Imam 20 godina, 180cm visok, oko 80 kila maksimalno 82, a minimalno 78... Studiram u Zagrebu, a zapravo sam Zagorec. Tražim samo komunikativnu i prije svega iskrenu curu. Ne treba biti ništa prejako obrazovana i samo da nema prevelike komplekse od bivših i to je to. Komunikativan tip sam i uvijek za dogovor bez svađanja i bez nekih gluposti. Svatko veli šta misli i padne dogovor.

E zaboravio sam samo reći da mi godine nisu bitne nešto previše i da volim kod žena da same sebe smatraju donekle lijepima i da naravno to i je, nisam previše izbirljiv tako da neće biti problema :)

I još da dodam da nisam pušač i pijem alkohol kad mi se prohtje a to je tako jedna ili dvije pive ili nešto svaki drugi vikend, nemam ništa protiv pušača ni cugera :)

zeljko33ja
15.10.2009., 20:45
bok,ja sam Zeljko,uskoro 34g,179,75,slobodan,trazim slobodnu zenu za dopisivanje,druzenje,vezu,itd,ne tražim,puno samo jednu normalnu žensku osobu,mora biti slobodna,ne tražim razvedene,ili s djecom,samo jednu hrvaticu,i da se izražava kao katolik,da ne gubimo vrijeme,ipaak tražim nešto trajno,ako se tko želi dopisivat samo,ili izaći na kavu,nema problema,ali moj prvotni cilj je da osnujem obitelj,javite se

dragutin.stojić
16.10.2009., 21:51
pametnu, tražim pametnu ženu nek se javi i nikakvu drugačiju, glupih sto imam
mora biti sila od žene, mora biti veličanstvena, mora pored mene hodati ovim svijetom nosa dignuta do neba, ma tlo pod nama mora pucati! mora!
njen pogled predamnom sve nek prži, njen glas vragu najvećem nek je prijetnja
što ja kažem njena nek je želja, što ja slažem nevažna nek je povelja...
Bože, štit moj i snaga neka bude, baš sila čista za kojom nit ne znaju svi da žude...
i nema nje ovdje, nema ona šta na ovakvim mjestima raditi, moj zov neka joj netko od vas jadnika prenese... jer ni ja nisam ovdje... ma kakvi, tamo negdje drugdje velik stojim... i čekam nju...
pametnu, ajme meni, ali ne prepametnu... ne tražim, molim da se javi...

miss_illusion
17.10.2009., 14:09
Čitajući vaše oglase odlučila sam i ja napisati nešto o sebi. Zbilja ima jako puno zanimljivih i duhovitih oglasa. :)

Komunikativna sam,uvijek vesela i nasmiješena,duhovita,volim se zezati.
Slušam svašta,od rocka do popa,cajke ne volim iako nemam ništa protiv onih koji ih slušaju.
Volim fotografiju,književnost,glazbu pogotovo. Čitanje knjiga i slušanje glazbe me opušta. Duge šetnje su moja opsesija.
Volim jezike i informatiku. Zainteresirana sam za grafički dizajn i psihologiju.

Tražim nekoga za druženje ili dopisivanje. Po mogućnosti osoba sličnih interesa.
Nekako je apsurdno tražiti vezu jer prvo osobu moraš upoznati...

Javite se preko PM-a.

;)

analjubica
17.10.2009., 16:57
Ajde evo da se i ja oglasim. Ali ne znam kako bih se nahvalila u granicama dobrog ukusa pa ću samo reći da sam uvijek za neko novo poznanstvo pa ako bi se netko družio sa nadasve šarmantnom, ugodnom, inteligentnom i zgođušnom :D:mig: djevojkom, neka se javi...

E da, plešem salsu, ali zbog mizernog broja muškog roda na satovima, plešem sa ženskom, tako da mi ni partner za ples nebi škodio :zubo: :rock:

surferman
19.10.2009., 01:43
Wow, najs. Buduci da, erm, ok, visim na netu nesto kroz dan;
OK,

imam 26 godina, nisam iz ZG, ali ima interneta i po hrvackoj; ne drzim se pretjerano dosadnim. Ili su ljudi preljubazni da mi kazu iskreno drugacije.
Ako nista; mogu nekoj super djevojci pomoci oko IT-related zadace/seminara ili slicno :D
Plus; ako posaljete PM odma, imate unique priliku zapocet razgovor, popit nekad neku kavicu, natjerat me da se, ono, zaljubim i onda mi slomit srceko :cerek:.
Totalno badava. A cujem da je dobro za lijecenje kojekakvih stanja psihofizickih.

Cujem ose! ;) (Ili vidim)

November Rain
19.10.2009., 12:12
A eto da i ja ubacim oglas, uslijed opće dosade, pa da vidimo što će se dogoditi :)

Dakle, muško, 26 godina, radim i na kraju sam studija koji se razvukao, no cini mi se da bi se zvijezde trebale poravnati uskoro i da cu dati tih par ispita do kraja pa da zavrsim i tu priču. :D

Od stvari koje volim spomenuo bih glazbu (rock i varijacije, bio na hrpi koncerata), volim pogledati dobar film ili jos bolje procitati dobru knjigu, odigrati nogomet/kosarku s ekipom (a kakva bi to ekipa bila da se poslije ne ode na koje pivce, naravno :mig:), otici u kazaliste (prerijetko nazalost) ili se jednostavno skitati nekud po prirodi (zivjelo jesensko skupljanje kestena :p ).

Volim otputovati nekud "na vikend" - izgubiti se negdje blizu tipa Beč, Budimpešta itd, čisto da se maknem iz okoline, malo smanjim stres i vidim nesto novog, pojedem nesto finog i tako to. Cijenim duhovitost, i volim kad su ljudi otvoreni, bez nekih kočnica a ne volim glumatanje nečeg što nisu i forsiranje gluposti...

Prvenstveno tražim nekog za popričati, malo razmijeniti koju poruku i tako to, razbiti dosadu, malo se nasmijati - pa ako se "klikne", nije problem otići i na kavicu...

Eto, toliko, ako vam se činim zanimljivim napunite mi inbox :)

(Sad kad dođem opet na forum a ono sve prazno, smijat cu se sam sebi :bonk: )

borongajac
19.10.2009., 21:53
Ajde da i ja probam ali sumnjam

Imam 33 godine 187/90 iz Zagreba sam po zanimanju sam kuhar ali da vas to ne zavede mrzim kuhati, plača kako tako (radim u državnoj firmi), plava kosa i oči, malo živčan i imam tanke živce (posljedica posla), vozim 14 godina stari auto, pušač sam

Jesam rekel da sam OČAJAN trebam žensko društvo, što prije to bolje, može i ozbiljna veza, svi mi govore da se moram pothitno oženiti a ako ne može i samo za druženje

U obzir ne dolaze đanerice, alkoholičarke, ženske pune sebe, naporne, polunaporne e da i kaj je najvažnije ženske koje vole ŠEFOVATI toga imam dosta i na poslu.

Volim normalne cure sa normalnim viđenjem na život i ljude oko sebe pametne i zabavne zato kaj se kod takvih najlakše opustim

Evo ja napisao i još jedamput ponavljam OČAJAN sam pomozite

Hvala na razumijevanju

touch_of_sun
19.10.2009., 23:20
tražim nekog da mi glumi dečka.. :cerek:

razlog: dojadilo mi je da me svi gnjave zato jer nemam dečka.. (tu uključujem i mamu i tatu..:ne zna: koji su u panici zato jer 5 godina mlađa seka ima "ozbiljnog":s dečka, a ja nemam!)

ja: studentica sam, plava kosa i smeđe okice.. 21 godina..170/62 cca.. ljudi vele da sam draga, mila i dobrica..

x decko: hmm.. ajde kad vec jednom ja tražim decka pa da napišem o čemu maštam.. :D da bude viši od mene kad sam u štiklama.. i stariji od mene.. limit je 30 godina.. privlačno mi je suprotno od mene znači crna kosa i tamna put (ja izgorim na suncu..), i ne volim premršave muškarce.. sviđa mi se kad muškarac ima lijepe ruke. cijenim dobrotu, iskrenost..

malo sam se zanijela u opisu mog princa na bijelom konju.. al.. ono postoji mogućnost da se zaljubim.. :cerek:

DAKLE.. ako ima neki simpa x decko nek se javi.. koji je spreman uvjerit moju bližu i daljnju rodbinu da sam ja ljubav njegova života.. ja cu cekati..

tko zna.. možda se desi ljubav na 1. ili 51. pogled..:cerek:

Frame_Relay
19.10.2009., 23:51
Nakon citanja oglasa,odlucio sam se i ja reg. pa da vidimo....
Tražim novo poznanstvo...prijateljstvo...druženje...

Evo ovako..

imam 25 god... visina 188cm ,težina 75 kg....
plavo-zelene oci...kratka smeda kosa...
od glazbe slušam uglavnom stari strani rock...
cajke nemogu nikako probaviti...
Ne želim seks za jednu noc i avanture....
Volim iskrenost i otvorenost jer sam i ja takav...
nevolim laž,licemjerje,dvolicnost,materijalizam...
..koji je ljude totalno uništija..pad morala i vrijednosti...
..društvo se neminovno raspada...
bavim se informatikom.....pratim sport.."citaj" nogomet....
interesira me psihologija,sociologija....
Cure kojima odgovara napisano i imaju slično
razmišljanje neka se slobodno jave...

Eto toliko...

Bilbao
20.10.2009., 00:50
Predobrih oglasa ima...
Dakle, djevojka 26 godina. Neću se karakterno objašnjavati jer sam ja tu najmanje objektivna. Neću pisati što volim/ne volim jer su tu liste poduže, a svima su naoko slične. Neću pisat kako izgledam jer svatko to isto zamišlja drukčije. Normalna sam. Ja samo hoću da volim i da bez nekoga ne mogu zamisliti dan.

Satyzz123
20.10.2009., 14:18
Evo bas ovako kako u naslovu pise, trazim curu za druzelje i mozda jos nesto vise. Imam 26 godina, visok, crna kosa, drustven, iskren i dobro srca. Takvu istu curu zelim. Nek se jave one u ili u blizini Karlovca.
Hvala :)

zamorac
20.10.2009., 22:19
25g, 180/75, student, volio bih upoznat cure 18-25, zagreb i okolica. Nisam jedan od onih sto vole bas sve sto vole mladi, cijenim individualnost. Volim voziti bicikl i setati, imam miljon raznih sitnih zanimacija i volim svasta novo nauciti, volim muziku, osobito 80te, cajke i mentalni sklop koji ide uz to ne simpatiziram. Cak ni pijan :D Ne pusim, ne bodem se iglama, ne volim beskrajno kafenisanje. Nogomet mi ne znaci nista u zivotu :D
Volim obicne drage djevojke, pametne i vesele. Sto manje pudera na njoj, to bolje :) Sto romanticnija, takodjer bolje. :mig:

Tko se javi javi se, a poslije bi vidjeli ako bu kaj od toga. Idealno bi bilo da nadjem svoju zamorčicu, posebnu i jedinu. :cerek:

Toliko za sad, ne volim se previse opisivati niti se mogu idelano opisat ovak na blef, sve se ionako kvalitetnije sazna kroz razgovor.

Tomislav979
21.10.2009., 10:06
Pozdrav svim ženama.
u kratkim crtama; imam 30 godina i ne prođe dana kada ne pomislim na jednu malu pohotnu djevojku koja mi je u kratkom roku pomutila zdrav razum. Ona je prošlost.
Zašto sam ovdje? Zato što tražim ženu ne mlađu od 24 godine koja je dovoljno samouvjerena i ne boji se izazova da svojim stasom, glasom ili nećim trećim zavlada mojim razumom i maštom. Neće biti lako, vjeruj te mi
Nemirnog sam duha tako da se zapitate dali ste to stanju napraviti prije nego što se javite..
Ako mislite da imate to nešto, i ne bojite se rizika, javite se na moj pm..

Toliko od mene

Dancer
23.10.2009., 19:39
:W

Žensko sam, 24 su mi godine, stanujem u Zagrebu.
Studiram na faksu, hm, humanističkog usmjerenja, recimo.

Ne volim prosjeke, ne volim rutinu, ni običnost. Volim vjerovati da sam neobična, pa čak i čudna. Nastojim od toga, ipak, zadržati ironijski odmak. Da, svi smo mi jedinstvene pahuljice...

Gutam knjige i stripove, nešto od toga reproduciram u sasvim svoje žvrljotine. Ignoriram TV.
Glazba mi je izrazito bitna u životu, kao i dragi ljudi.
Volim miris kave, okus tamne čokolade, zvuk električne gitare...
Ne idem na skupa mjesta, ne družim se sa zlatnom mladeži. Autori većine od glazbe koju slušam su ili mrtvi, ili jednom nogom u grobu.
Kontradiktorna sam u svim smislovima, ali ne volim komplikacije.

Znam šutjeti i slušati.

Visoka sam 171cm, teška sasvim dovoljno. Imam kratku kosu i male grudi.

Ne znam što tražim, ali znam da bi me silno razveselila poruka u inboxu :)

sopot_
24.10.2009., 01:51
Evo da se i ja javim, pa što bude... Iz Zagreba sam, 20 godina, student. To automatski znači da potencijalnu curu mogu voditi u menzu i častiti ručkom. :D Za početak tražim curu s kojom bih otišao na cugu, pa bi kasnije vidjeli što i kako. Ako ima neka cura između 18 i 20 godina, neka se javi, pa možemo otići na cugu. Nikada se nisam tako nalazio, pa za sve postoji prvi put. :) Uz studiranje radim i jedan vrlo zanimljiv posao, barem je većini zanimljiv.

Nije mi bitno što cura sluša, i slične stvari, glavno da mi bude simpatična i iskrena. Nisam zahtjevan što se tiče mnogih stvari, pa oko toga ne trebate brinuti. Valjda sam napisao dovoljno, a baš me zanima ako će se neka javiti...Više informacija o meni preko privatne poruke. :mig:

broken_soul
24.10.2009., 10:20
mozda se nade netko i za mene :)

decko, 27 ljeta, 177 cm, 75 kg, kratka crna kosa, smede oci, mrsaviji sportski tip :)
volim pogledati dobar film, procitati dobru knjigu, poslusati dobar album, volim dobru klopu, kazu da sam simpatican, duhovit, dobar, ponekad (pre)iskren i (pre)izravan, obozavam klince :)
izlasci su mi ok, ali sam ih se vec zasitio. vise volim provesti vecer u dobrom drustvu uz dobar film, na pizzi ili sl.
imam stan, auto, ok posao i nesto ustedevine. ne trazim sponzora i ne zelim biti sponzor :)

trazim nekog normalnog za prijateljstvo a nadam se necem ozbiljnijem i dugorocnom :)

detalji na mail :)

dvatricetiri
24.10.2009., 20:13
Tražim nekoga za neobaveznu, površnu, a može po potrebi i dubokoumnu šuplju na msn-u. Ljudi koje trenutno tamo imam su mi dojadili i teško mi pada što nemam s kim chatat o postanku svijeta i ostalim nebulozama :tuzni:
Zainteresirani se mogu javiti putem pm.

lisbethsalander
25.10.2009., 12:37
Traži se dečko !
Što zgodan, što jak !
Na pola anđeo čuvar
i na pola vrag.

Nevin ko suza
i stasit ko bor !
Frajer sa otrovnim smiješkom.
Simpatično spor.

:D

postoji takav?

leptirica020
25.10.2009., 18:43
21 godina,visoka 160,46 kg,smeđe oke,crveno smeđa kosa... zabavna,brbiljiva,iskrena,slatka..... ;))

badbad
25.10.2009., 20:46
ehm dosta mi je cura i razočaranja, tražim muškiće do 25g...

i nisam neki ljepotan, da jesam sumnjam da bi ode potrošio iti minutu, uz duzno poštovanje svima.
nisam ni ružan :kava:

što reći? mladi student, pošten, pametan, drag, glup po potrebi, voli malo toga što vole mladi a mrzi cajke, lažljivost, idiotizam i slične sitnice... volim duge šetnje (još po snijegu, jooj) a mrzim kišu. rado bih nekog za neobvezno prijateljstvo, zabavu, povjeravanje... slomljena sam srca i volio bi se nekome jadati. eh da. ne mora se nitko javiti, ali ludi, glupi i lažljivi ne smiju. ni prestari, ni premladi, ni javni, ni stilisti, ni srbi...
(ovo zadnje je šala, jel)

od ovog ne očekujem ništa, no čuj, ak si gej, i misliš da nemaš viška prijatelja javi se meni i učini nam oboma uslugu...

Trace007
26.10.2009., 14:30
Pozdrav svima,

ima poveći broj zanimljivih oglasa , pa da se i ja ubacim.
Kao prvo nova sam,miris svježeg peciva i sl.:rofl:

O meni sljedeće:
Curetak iz Zg,27 god.
Tražim:
Nove ljude za komunikaciju putem tipkovnice,tulafona,u 3 oka il kako kome paše.
Nudim:
Uvijek spremnu curu na zezanciju,pomoć kada je to potrebno,a mogu se praviti i nevidljiva kada je potrebno.
Zbog lude situacije i nikakve komunikacije općenito među ljudima,ja se držim starinskih običaja i žlim duštvo a ne samoću pred tv-om.
Volim:
Pozitivne i iskrene ljude( što stvarni sužava moj izbor dragih mi ljudi).
I volim životinje(definitivno više nego ljude).
I zadnje i najmanje bitno
Izgled:
Brineta srednje duge kose,zelenih očiju,175 cm.
što mislim da bi i bilo dovoljno detaljno:D

nekog sličnog meni očekujem na pm
odbrojavam

1928877365551
1928877365550
1928877365549...

CRO_Psycho
26.10.2009., 22:39
zovem se Marko
imam 16 god
visok sam 195cm
težak sam 93kg
treniram boks
trazim curu od 15 do 17 god

R1982
27.10.2009., 16:43
26 godina, 190/117, recimo sportaš :D za početak tražim nekoga s kime ću se kvalitetno družiti, dobro zabaviti...a s vremenom... tko zna ;)

Tara7
27.10.2009., 17:35
Tražim mušku osobu staru od 26-29god, za zajebanciju i glupiranje, može virtualno a može i uživo.
Ne želim one koji su u vezi, il tek prekinuli vezu ili brak, il su malo čudni i idu čitati sve moje postove i držati se toga ko pijan plota. Ne tražim jebača nit nekoga kome je cilj cyber sex.
Jednostavna čist zajebancija i glupiranje jer život je prekratak za sranja.:rofl:

Malo o meni: imam 27 god, brineta sa zelenim očima:cerek:

pier
27.10.2009., 19:20
Eh, za sve postoji prvi put jel....
U ranim dvadesetima sam.
Nesto vise od 3 godine radim, vremenom sam postao project manager u jednoj IT tvrtki, vrlo ambiciozan, upisujem sada i fakultet koji mislim rijesiti uz posao koji radim. Proputovao nesto sitno Europe(poslovno) i cijelu Hrvatsku. Relativno mnogo pricam, a puno i slusam. Volim se setati uz pricu, sjediti na kavi, bavljenje sportom, gledanje filma, cijelodnevni shoppingzi me malo ubiju moram priznati, a i opcenito ne volim pretjerano posjete trgovackim centrima, znaci samo i iskljucivo kada nesto treba kupiti. U biti volim provoditi vrijeme sa curom... Humor je nesto predivno, bez toga necemo daleko, moj nekada zna biti malo uvrnut, pa sad tko shvati, shvati... Zivot treba shvacati uvijek sa dozom humora! Vrlo pozitivna osoba i tako....
Odoh sada u Route 66 na koncerat neki :)!

Btw, imam osjecaj kao kad sam slao zamolbu za posao....

Visok negdje oko 1,87,44cm
Tamno smede kovrcave kratke kose
Vjezbam svakodnevno
Casual odjeven, nerijetko u odjelu

Luka89
27.10.2009., 19:53
Eto cisto radi znatizelje, da vidim kako ovo ide :)

Musko
Zagreb (centar)
20 god
188 cm, 80kg
Plavo-smeda kosa
Plave oci
Top glazba: Pop Rock 80-ih
Stil odjevanja: Kakti neki fancy

Ne pusim, ne drogiram se no, volim piti kada imam dobro drustvo. Sve u granicama normale ofc. Otvoren, iskren, direktan, odan poput psa. (no samo za one koji to zasluze).
Volim gledat filmove, anime, vjezbati, roniti na dah i s bocama. Zanima me cisto neka cura za kavu i druzenje, no ako ima neke moguce kemije ne bunim se za bilo sto dodatno...
Preferiram 165-170cm visinu i sve proporcionalno uz to, te isto neku osobu koja je otkacena, zajebant i relativno "normalna".

Eto ako nekoga zanim detaljnije, za pocetak neka mi se jave na PM pa mozemo dalje MSN, Skype itd...

paprenjak
27.10.2009., 23:34
Otkrila sam svoj novi talent:cerek:..sjajno mijenjam programe na daljinskom:rofl:..pa ako netko treba poduku,rado ću pomoći:mig:..zapravo jako mi je dosadno
32 godine mi je tek..javite se...iznenadite me:cerek:

Kiselica20
28.10.2009., 10:43
Žensko, Varaždin, 21 g, 163 cm, 72 kg, zelene oči, smeđa duga kosa, očekujem muškarca do 30 godina - normalnog, vedrog duha, zanimljivog...

Full_Metal_Jacket
28.10.2009., 11:06
28 g, visok 187, težak 85 kg, smeđe oči, kratka smeđa kosa

o tome šta tražim/želim/volim možemo na pm

pozdrav

Pearl007
28.10.2009., 17:19
cura,25god,Zg,simpa,zabavna,ljepuškasta :D u potrazi za novim zanimljivim ljudima :)

Jowo
29.10.2009., 21:00
Momak,18 god.: plave oci,crna kosa,189 cm visok,bavim se borilackim vjestinama,planinarenjem,plivanjem,padobranstvo i jos ponesto :)
trazim djevojku za druzenje i za ostalo(detalji djevojke nisu bitni)
ocekujem mailove na PM. :)

sentimentalko
31.10.2009., 23:28
Pregleda sam sve oglase i sve ponude su prejake za mene.

Ovo će biti uvjerljivo najlošiji oglas ali šta je tu je.:cerek:

Dakle, oženjen muškarac 44 godine, iz Splita, željan je ugodnih razgovora i druženja sa zauzetom i nekompliciranom ženom.

Dobro je jedino što sam zdrav i zdravog izgleda, dobrodušan, visok i obrazovan a sve ostalo je ajme majko.

fluffy.pajdo
01.11.2009., 10:16
Tražim simpatičnu djevojku/ženu za dopisivanje, koja cijeni ljudsku dobrotu, poštenje, iskrenost, jednostavnost. Nisam konzervativac, samo mi je dosta napornih i dosadnih cura s predrasudama, glupim zaključcima, sponzoruša.

Postoji li možda negdje u ovom bespuću simpatična dama voljna razmijeniti pokoju riječ sa jednostavnim i naivnim 29.godisnjakom iz ZG? Godine nisu bitne.

Više informacija na PP

Ms_Manners
01.11.2009., 18:30
ok, skačem i ja...

žena/djevojka, 26 godina, 169 cm, 53 kg, zagreb
zgodna, komunikativna, zanimljiva, drukčija, dobra srca, vedra, otvorena
sportski tip, aktivna, volim sva godišnja doba, rado plešem
uredna, odgovorna, savjesna, pouzdana, rado razgovaram i sve me zanima
volim životinje i djecu (nečija već postojeća djeca ne smetaju)

poželjno da je nepušač i umjeren u piću, da voli životinje, drži do sebe, da nema puno predrasuda prema raznim skupinama (homoseksualci, druge rase, nacije i sl)
oženjeni i u vezama sličnog značaja strogo isključeni

za početak druženje, kava i sl, a kasnije ništa nije isključeno

angela_29
02.11.2009., 13:25
žensko, 29 god., noge do poda, glava okrugla, broj cipela 37...

zainteresirani muškarci u red! :D

black_diamonds
02.11.2009., 17:50
evo i mene tu :cerek:
ugl ev za 3 mj ću 19 god..živim u zgu..
slobodna al ne tražim nit dečka nit jebača tako da muški rod se ne mora javljat..

nego ako ima koja cura koja voli izlazit a isto joj fali društvo za to nek se javi slobodno...frendica nikad dosta :mig:
btw slušam komercijalu..pop rnb..house techno..zabavna i cajke :eek: :cerek:

drazen1202
02.11.2009., 21:55
pozdravljeni :)dakle ukratko o meni 25 god 181cm 81,2..kg plave oci,necu se hvalit..ajmo rec normalan,ne pusim ne pijem,volim zajebanciju htio bi ostvarit nesto ne ostvarivo..hocu bit s dvije cure istovremeno ali na razini koja je puno vise od sexa dakle izlasci,druzenja itd.......cajke volim zaobilazit naklonjeniji sam prema danceu,tranceu r n b u.. uvjet je da su doticne normalne te da ni:)su ugodno"popunjene lokacija zagreb molim por,msn ili face:)

blue_heart
02.11.2009., 22:10
ok,ajmo vidjet sta ce bit od ovog...

dakle,21 god,plava kosa,plave oci,152 cm,45 kg,studiram farmaciju(ali ne u zagrebu)... hmmmm...komunikativna,volim pse,macke(imam oboje),dobru zabavu,duge razgovore,setnje....ma uglavnom,sve sta inace ide uz sve to :mig:
trazim nekoga sa kim bih mogla pricat,zabavljat se....mozda popit i koju kavu
=)
ako je netko zainteresiran (iako cisto sumnjam da ce bit) neka mi se javi na pm...

Bongo
03.11.2009., 12:16
trazim geekicu

:kava:

Bodul u gradu
04.11.2009., 02:10
pa ajde da probamo ...

godina: 19
mjesto: rijeka
visina: 188
tezina: 70 i kusur

i sta da kazem o sebi ... iskrena i postena i naravno druzeljubiva osoba ... trazim curu koja je zainteresirana za druzenje i dopisivanje a poslije ... a poslije cemo vidjeti ... pozz

unusual
06.11.2009., 20:45
Registrirao sam se samo radi ovog posta...
Pun mi je kufer da me neko mulja i da ja moram muljat nekoga,i zato molim sve ženske osobe srednjih godina koje se ne srame svojih osjećaja i kojima je isto tako pun kufer predrasuda svih vrsta a koje su zaista shvatile da je ovaj život jedini i još k tome vrlo kratak da mi se jave na pm ili slično da podijelimo ako ništa drugo a ono koju iskrenu riječ...
Kažu da nisam neki ružan tip,prilično sam zanimljiv ljudima,obožavam kuhati i nisam osobito naporan...više sam sportski tip.
Zaigran sam kao malo dijete...
Eda,bucke imaju prednost obzirom da su prirodno iskrenije...

little_soul
07.11.2009., 19:30
Pozdrav...

Volio bih da mi se javi iskrena i ozbiljna djevojka za dopisivanje koja želi novo poznanstvo, iskren i kvalitetan medusobni odnos, koja zna prepoznati i cijeniti istinske ljudske vrijednosti jer danas svega ima, a malo je dobrih ljudi koji svoj život žive i rade u samozatajnosti.

Mr. Ericsson
08.11.2009., 14:08
godina 30
mjesto Zagreb
182 cm, 90 kg
Perverznjak :) i veseljak

sinusoida1964
08.11.2009., 14:33
Kako zamišljam vezu: Da odvojimo vrijeme- vrijeme za nas koje- onda provodimo zajedno, šetamo , kuhamo , spavamo , izlazimo , družimo se s poznanicima smijemo se puno, izležavamo se , idemo na , more, plešemo , , spavamo vikendom zajedno (kada nisam s djecom) , zovemo se telefonom, pričamo dugo , kada nismo skupa , pričamo jedan drugom , gde i kako smo provodili vrijeme kada nismo bili zajedno, šapćemo si niježne riječi I svoje snove ............a onda bi vremenom ta veza rasla , ti bi ponekad dolazio u moju kuću I ja u tvoju I povremeno mi pomogao nešto , a tako ja i tebi Pa bi zajedno pozivali prijatelje na druženje, i bili “Par”.

Tako bi se približio ti mom domu Imojoj djeci I ja tvojoj, pa bi tako vremenom , bilo I njima normalno kada bi I koji put ostao samnom npr. na kauču, gledajući flmove i prespavao kod mene, Te tako se, pomalo, I u mojoj kući osjećao ko doma. NE BOJ SE – NE MISLIM SE UDAVATI!!!!!!!!!!!

A Da bi to bilo moguće , Željela bih I JOŠ ovo :::::::::::::::::::::: Da me ne kritiziraš - već da me hvališ . Da se smijemo zajedno. Da filozofiramo o Bitku , čitamo knjige, komentiramo ih zajedno, da šećemo, da kopamo po vrtu, pravimo roštilj, Da učimo zajedno plesati. Da me tješiš kad sam u "bedu" i da dijeliš samnom moja oduševljenja, Da me "šuškaš" i grliš kada se osjećam "mala",

Rođena sam zagrepčanka , Purgerica kak se veli, pa bi bilo lijepo kad bi i ti znao "KAJ" izgovoriti onak kak spada. Puno sam putavala, al sad mi više nije bitno , gdje sam -već s kim sam

žELIM:::Da si nježan , prisan i moj, sposoban da se samnom dugo izležavaš , a ipak ne-lijenčina, tj. kada si samnom- uživaj samnom, a kada nisi-iskoristi dan. Kad smo skupa - neču da me samo voliš, treba mi STVARNA KOMUNIKACIJA. Želim blisku komunikaciju, a onda tek sexualnost koja služi zbližavanju i prisnoti .Tada mi nije bito imaš li škembicu ili mišiće, malog ili velikog, -već li imaš dovoljno nježnosti i pažnje.
pitala bih te:
DA LI SI U PRISNIM ODNOSIMA S MAMOM , TATOM , BRAĆOM, DJECOM, ? Kak stojiš s samopoštovanjem?. -Dal si strpliv , dok ja govorim?- Dal brineš o svojoj djeci ?.-Dal bi učinio ponekad nešto umjesto mene.? Kad se ljutiš možeš li se maknuti dok te ljutnja ne prođe?. -Dal se duriš?- Dal si ovisan o nečemu?. -Možeš li osposobiti besplatnu mobitel vezu između nas ?. ..I DAL ME USPRKOS SVEMU OVOME MOŽEŠ VOLJETI?!

:rolleyes: osnivač sam udruge : Udruga rastavljenih i sastavljenih Limit 55 : www.freewebs.com/rastavljeni
i član sam "NOVE AKROPOLE"-filozofska udruga i škola, www.nova-akropola.hr

:ne zna:Nisam tak strašna kak zvučim , dečki , nemojte se odmah razbježati , !!!!!

sundance kid
08.11.2009., 19:37
Pozdrav! :)

Student sam u Zagrebu, star 21 godinu, 194/98, smeđa kosa i oči.
Volim gledati filmove, slušati glazbu, čitam jako puno knjiga, dugačke šetnje, putovati i dobro se smijati i zabavljati sa društvom.
Po prirodi sam zajebant i filozof, na početku možda malo povučen ali poslije
mogu pričati satima :D
Ako je koja cura približno mojih godina zainteresirana za šetnju ili kavu slobodno neka se javi!

:romeo:

nikicaa
10.11.2009., 15:40
ja bi samo ćakulala sa svima jerbo ne spavam baš pa mi je dosadno između ponoći i 4 ujutro jer nema žive duše ni na fejsu, ni na msn-u.. ni indexu, ni ovdje.. :D

Diksa
10.11.2009., 22:58
Ajde da vidim hocu li ja ovo znati...

Trazim nekoga za zafrkanciju preko skypa
Radim u Iraku (nocna smjena :bonk:),nema nigdje nikoga pa mi je dosadno do bola.
Ne trazim nikog za cyber sex ili sl.(super sretno ozenjen) nego nekoga kome je dosadno u ove sitne sate.

BTW 29 mi je godina i omiljeni hobi mi je pripitomljavanje pustinjskih kojota (imamo ih pun k.... ovdje) al' nesto mi ne ide zadnjih dana :D

Aayooh
11.11.2009., 14:51
Pozdrav svima!:)

Cura, 26 godina, u vezi, ne tražim ništa seksualno, već prijateljstvo i druženje, za početak virtualno, a poslije ništa nije isključeno..iz južnih sam krajeva, a živim u Zagrebu..svi spolovi su dobrodošli:cerek:

emanuelka
11.11.2009., 17:34
19 godina
živim u zg

tražim prijatelja od 18-21 godinu, nekog za izlazak u kino i druženje

te možda zajedničko djeljenje letaka

voljela bi da mogu bit rame za plakanje

samting
13.11.2009., 17:16
Pozdrav

Ne tražim ništa jer mi je život prekratak za tako nešta, da bih volio upoznati nekoga zanimljivog suprotnog spola, nadasve bih.

Dakle, ono osnovno, muško, 24god, 171cm/70kg, tamnoput, središnja HR.

Tko bi se volio detaljnije upoznati, a sam sa sobom je najjači, drug je samoće i prijatelj smrti, oduvijek predosjeća da ono najveće nije vječnost već trenutak, da zadovoljstvo nije u posjedovanju već u davanju, a da postojati znaći umirati ljubeći neka piše na pm.

-^^-
13.11.2009., 22:20
dosadno mi je, pa ak se nađe netko :D:D

dakle: decko 19 god., 169/73, student, sportske građe, plavih ociju, smeđe kose...volim slusat muziku (sve osim cajki:p), obozavam sport:)...vise na pm:mig:

trazi se cura slicnih godina kojoj je isto dosadno, te je zeljna dopisivanja, setnji, izlazaka, kracenja vremena i slicnog....jedini uvijet je da je nepusacica, a za ostalo cemo lako :rofl:
pa eto cure napadajte hehe

p.s. lokacija rijeka:D
:w

cro4ever
13.11.2009., 22:36
18 godina...okolica osijeka.... trazi osobe zenskog roda od 18-35 za zabavu obostranu....

Mimi1
14.11.2009., 10:05
Hmmm... žensko, još malo pa 33 godine, nepušač, vegetarijanka; volim prirodu i društvo, izlaske, dobro štivo; ne volim cajke i repere, sapunice, zgubidane i ine jebače rumene kadulje...

Tko je za kavu, sok, vermut, kesten-pire... nek' se odazove

strijelac-zg73
14.11.2009., 14:00
Dečko,35.g.Zg.traži djevojku iz Zg.za druženje,izlaske,pa i moguću vezu!Ja sam 190-92,plavook,ošišan na čelavo,vesele prirode,volim izlaske na kavicu,šetnje,odlazak u kino,te tražim djevojku koja voli slične stvari!Ako ima zainteresiranih neka se jave privatnom porukom,javite se!

mirexxx
15.11.2009., 15:17
neku curu za chat

da se krati vrijeme na kompu kvalitetnije

24g iz zg-a

MinnieMo
15.11.2009., 16:17
Tražim muškog prijatelja za šetnje, kino, izlaske, kavice i sl. a kasnije šta bude! :D BITNO je da se radi o normalnoj osobi (od 20 do 25 god) koja poštuje ljudske vrijednosti (dakle koja nije onako napaljena kao 90% njih na ovom forumu) i s kojom se da razgovarati o svemu... Dakle ja sam studentica, 20 godina visoka 165cm, nisam debela već normalna (bar mi tako ljudi kažu hehe). Od muzike slušam sve osim cajki i metala, naglasak na stariju stranu itd... Pa ako ima tko zainteresiran nek' mi se javi na PM :) Lokacija: SPLIT

Pozdrav :mig:

karakondjula
15.11.2009., 19:17
Bok,

evo da i ja probam...

Student, 20 godina....ugl, tražim žensku osobu ličnih godina za dopisivanje, pa u slučaju da se izrazi želja, može i kava

Sad malo o meni...190/85, sportaš...crna kosa, tamne, nedefinirane oči...volim muziku i sport, a mogu pričat o svemu...također, kao dodatak, dobro slušam (bar tako kažu), tako da se slobodno javite, ne grizem :mig:

pozz

sven hassel
16.11.2009., 15:37
Eto, novi sam, dosao sam u ZG prije par tjedana , sam samcat sam te bi htio svoju samoču podjeliti s nekim drugim, ako ima dobra duša da mi pokaže čari grada bio bih joj neizmjerno zahvalan..

Inače imam 24 godine , visok 1.90m, svjetlo smeđe do zele oći iz kojih blještavi iskrenost, situiran te voljan za provode i žudnjom za onom pravom ...
Sve opcije otvorene , može i na P.P.

Mably
17.11.2009., 02:39
Evo prvi post ikad..Pripadnik radničke klase,student,mizantrop,socijalno osjetljiv,sociopat,malo prijatelja,puno štovatelja,volim nogomet,tenis, prat suđe,dr.Hausa,ne volim brzinu,formulu 1,alat,povrće,aute,pametne žene..Visok nisam,debel nisam,sladak jesam,zgodan nisam..Pušim,kockam,ne pijem,ne drogiram se.Nikad se nisam izderao na žensko biće.Nikad nisam upoznao nekog prek neta.Po rođenju katolik,po uvjerenju ateist,pokušavam živit ko asketski protestant(ne ide baš).Uglavnom,na Zemlji sam proveo oko 265 mjeseci,ak neka cura želi riskirat,i otić sa mnom na kavui l partiju pokera,nek se javi..svih godina,rasa,konfekcijskih brojeva..Eh,da preferiram žene sa crnim sjajilom oko očiju..Smijem se malo,al kvalitetno..

james_
17.11.2009., 20:11
Bok,

imam 27 godina, relativno sam duhovita/pametna/lijepa.
Volim gledati filmove i serije, slušati muziku, od Clash-a do Royksopp-a, ne bavim se nikakvim sportom i nisam baš pre-romantična.
Završila sam fax i samostalna sam, volim plesati i družiti se.

Bilo bi super kada bi mi se za dejt javio dobar/pametan/obrazovan/zgodan/normalan dečko od 25-35.

blueblackgreen
18.11.2009., 22:10
Bok svima!
meni se dogodilo to da sam vodila više-manje savršen život (za svoje kriterije)... sve do prije nekoliko mjeseci kad sam upisala fax. obično svima tada počinje zaj****cija, ali meni se dogodilo obratno... :flop: moja "veza" je spala na to da se viđamo (AKO) 2 puta na tjedan na 1-2h, a zadnjih nekoliko godina provodila sam s njim više od pola dana (isti razred, druženje prije i poslije škole, ...). Nekako sukladno s tim, počela sam gubiti prijatelje, barem sam mislila da to jesu... :tuzni::tuzni::tuzni:
i sada ovih nekoliko prijateljica koje su mi ostale ( da se ne shvati krivo, beskrajno ih volim i cijenim to što su mi prijateljice) su totalno zabrijale na neke dobre ocjene na faksu i vidim ih eventualno jednom u nekoliko tjedana...
na fakultetu se naravno s nikim nisam posebno skompala jer nitko nije iz zga, pa svi putuju doma za vikend, a oni koji ne putuju uvijek imaju već neš s nekim dogovoreno, i meni je glupo forsirat neko druženje, jer vjerujem da bi me pozvali da je ok da idem s njima...
sada imam velik problem i već sam postala strašno očajna jer po cijele dane jedva da s ikim pričam, i sve probleme ( a i dobre stvari ) moram držat u sebi, a za mene je to PAKAO!!!!
zato ovako tražim prijatelja ili prijateljicu jer više nemam nikakve nade da ću nać nekog na faksu, a nadam se da ovdje postoji barem jedna osoba koja je u sličnoj situaciji da treba prijateljstvo, jer ga ja imam i više nego dovoljno, a nemam ga kome pružiti :(:(:(

***snowflake***
19.11.2009., 07:58
Evo da probam i ja :)
Ajmo redom...ja sam žensko, 35 god, iz Zg, 163/57, kratka smeđa kosa, zelene oči, VSS, zaposlena, situirana, ne pijem, ne pušim, volim šetnje, putovanja, malo sporta, muziku, kazalište, kino, kavu, kolače, klopu...
Tražim muško, 33-38 god, iz Zg, iznad 170 cm, VŠS/VSS, nepušača, sa sličnim interesima za druženje, a možda i nešto više. Oženjeni, zauzeti, avanturisti, željni ONS-a, šankeri, kladioničari i besposličari neka ne gube svoje i moje vrijeme.

Sann
19.11.2009., 22:43
Opis: dečko, 27 god. 185/73, kosa kesten, oči zelene, zagreb, studiram, pušim, ne pijem, sport tu i tam, ostalo na p.m.

Tražim: Curu za druženje, izlazak, provod slobodnog vremena... 20-30 god, normalnog izgleda, prosječno ili iznad prosjeka inteligencije :D, ono sve u svemu da we have a good fun.

GoodGirl
20.11.2009., 11:39
tražim nekoga za čašicu razgovora, predvečer...cura, dečko, gay, bi, straight, godine nebitne ali sa bar malo životnog iskustva.....

mystique09
21.11.2009., 16:30
Dakle...
Osoba ženskog spola. 21g, 180cm/68kg. Brineta.
Živim u srcu Slavonije :)

Trenutno studentica jednog fakulteta, poslje se nada upisat dugoželjeni :)
Obožavam sport, kako gledat tako i igrat. Bavim se u slobodno vrijeme kiparstvom i slikarstvom, volim kuhat za društvo, obožavam druženja. I poprilično sam komplicirana i izbirljiva :D
Volim duhovitost, kreativnost i nesvakidašnjicu.

Traži se osoba koja može trpit tempo moje glavice :D
Inteligentan, možda da stoji s obje noge na zemlji, po mogućnosti da je visok :confused: , duhovit...Bla bla bla.... No, može i neki normalan ;)

Eto, da smo i ovo obavili.... :top:
hehe...Pozz

elninjo
22.11.2009., 18:57
čitam ovaj forum tu i tamo, a evo regao sam se zbog ovih oglasa, pa da vidimo:
zaposlen, trazi zenu srednjih godina sličnih nazora iz zagreba, za dopisivanje, a ako bude sve ok i upoznavanje
volim izlaske, ne pijem, volim sport, filmove, glazbu, putovanja, šetnje, izlete i tak... mislim da je dosta, a ostalo na PM

KorektorZG
22.11.2009., 19:49
Evo da i ja pokušam :)
Dakle, student iz ZGa, na pragu 21. godine, prilično jednostavan, skroman, pomalo sramežljiv, iskren, voli filmove, glazbu, kino, šetnje, koncerte, putovanja, voli sudjelovat u sportskim aktivnostima, ne pije, ne puši i ne voli cajke, ali ne osuđuje ništa i ne smetaju mu navedene navike. voli dobar humor, voli komunikativne i simpatične cure, nije uvjet ali što viša to bolje :) i takvu tražim za čavrljanje na PMu i kavicu u RL upoznavanje, pa što bude :)

zašto ja o sebi pišem u 3. licu??? :D
(valjda mi se lakše hvaliti :D )

littleone
24.11.2009., 17:26
Donekle netipičan primjer ženke Homo sapiens sapiensa. Živim u svom filmu i ne dam se smesti. Volim misliti svojom glavom (dekonstrukcija je jedino znanstveno načelo koje će preživjeti!). Ne šminkam se, ne nosim štikle, kupujem odjeću na sniženju (i to kad baš moram). Ne slušam glazbu koju slušaju ostali... I ne trudim se nešto posebno, jednostavno sam takva.

Ostavljam dojam dobre osobe (no, nažalost, nisam baš uvijek takva). Recimo da imam smisla za humor. Pomalo neobična, no zapravo niš' posebno.

Pa ako ima koji zainteresiran dečko od oko 30-35 godina koji voli izazove i ima razvijene higijenske navike (ne na tjednoj, nego na dnevnoj bazi), nek' se javi. Nemam ništa protiv tuđe ovisnosti bilo koje vrste, no isto tako poznajem sebe i znam da s ljudima koji su ovisni o nečemu nemam budućnosti. Nisam ni tip za „preboljavanje” bivših… Prednost imaju dečki bez profila na Facebooku...

ah-nah-iss
25.11.2009., 11:15
Ajme...nisam mislila da cu se ikada oglasavati, ali eto... Zivot mi se sveo na posao i brigu oko djeteta, slobodnog vremena imam malo ili nikako. Slijedom toga ne izlazim, ne upoznajem nove ljude, a nedostaje mi malo zivosti, zelim se koliko toliko pokrenuti... Trazim...ah, sto ja znam... nekog duhovitog, zabavnog, strpljivog (da zna razumjeti da nismo svi navikli na ovakav tip upoznavanja, pa nas ima bojazljivih, sramezljivih, opreznih...). Godina mi je 33, smedjokosa, niska, sitna, ZG, razvedena sam, nisam udavaca, ne trazim zivotnog partnera, necu te dovesti kuci i upoznavati s djetetom... Uf...ovo je bilo stvarno tesko..treba smoci hrabrosti za dati se u oglas.. ...

tina88
26.11.2009., 20:27
Ma samo želim da me netko razveseli...nije bitno čim, kako, kad...samo mi malo smijeha treba u životu, samo to tražim (zasad :D) :)

opasna po zivot
26.11.2009., 20:50
Trazim curu za dopisivanje za pocetak....pusa.:cerek::cerek::cerek:

K@li
27.11.2009., 01:04
Tražim suradnika za osnivanje kulta sakupljača knjiga, cjelovečernje gledanje starih sf filmova i sakupljanje iskustva za moj tajni hobi - pisanje erotskih romana smještenih u antički Rim :o

Nudim opremljen "poslovni prostor" s mogućnošću najma dodatne opreme po posebnoj akcijskoj cijeni. :cice: :cerek:

Ulog minimalan, zarada velika u kratkom vremenskom roku.

:brukica:

RokoPrc
27.11.2009., 12:27
Pa ajd da i ja probam...

Muško, 30 god, Split, zaposlen, volim također mjuzu (rock, house...), rekreativno bicikla, volim extremne sportove (zamjena za extremnu ležarinu :lol:), alkohol...da, cigarete...pokušavam se ostavit :lol:, ako ima tko za pivu ili dvije (gajbe :lol:...zezam se)

Mila Vasilijeva
27.11.2009., 15:00
Hei!

ja trazim potencijalnog/potencijalnu prijatelja/prijateljicu s podrucja Istre... obozavam Istru!!!

a inace: 160cm, 50kg, srednje duga pepeljasto palva kosa, plave oci... punoljetna :D
ne volim nogomet, cajke ni drogu. ne pusim, popijem ponekad i nikada ne zavrsi dobro, ucim svirati violinu, slusam uglavnom starije stvari dance i rock.

nadam se da je dovoljno...

simpa su vasi opisi :D
pozz

m-m-mirDa
28.11.2009., 09:39
:lol: kvragu...

ja sam m-m-mirDa, ne, to ne znači da mucam, samo je neki drugi... hmm... lik (ne želimo uvrijediti nikoga) zauzeo nick mirDa, a moguće je da sam to bio i ja, ali sam zaboravio na to. pretpostavljam da lako možete skužiti kak se ustvari zovem. imam 19 godina i 10 dana, visok sam 177cm, ponekad i 179 dok se nose čizme, krećem se u granicama 70 kila što me smješta u stoku sitnijeg zuba, obitavam u tami malo zapadnijeg dijela Zagreba, volim grickati, slušati glasnu muziku, rijetko kad dobro čujem kaj ljudi govore pa stalno pravim čudne face i vičem "ha?!". o, i studiram. i imam hrpu para na iksici jer sam rijetko kad u menzi. jer sam lijeni gad.

nemam pojma kaj tražim, ali znam da volim žene i nadam se da će se one i javljati.

ketty_me
29.11.2009., 10:15
evo što znatiželja radi... :D

dakle, studentica, okolica zg, 20 godina..
zelene oči, smeđa duga kosa, visina 1.66, težina malo višak, ali je uglavnom dobro raspoređen..:zubo:

volim puno različitih stvari, čitanje, prirodu, plesanje, životinje, smijeh, zabavu, duge šetnje, izlaske (bilo u kino, na kavu ili negdje van), pričati, ali i slušati druge..

od glazbe slušam apsolutno sve i nemam nikakve predrasude ni prema cajkama ni prema nekom jačem metalu, jer i jedno i drugo mogu poslušati..od svake vrste glazbe se nađe ponešto za mene..:cerek:

Lagano sam sarkastična, ali uvijek pozitivna :mig:

Nemam neke posebne zahtjeve, ali kad već mogu reći, neka se jave dečki mojih godina, koji imaju smisao za humor, lijepi osmjeh i normalno su građeni (po mogućnosti da su viši od mene, ali to stvarno nije teško :D), i da također nemaju neke predrasude prema raznim skupinama ljudi (druge rase, nacije, homoseksualci itd.)

prvenstveno u obzir dolazi dopisivanje, a kasnije možda bude i nešto više, ako ništa drugo, prijateljstvo je zagarantirano..:)

Msn, Fejs i ostalo što vas zanima šaljem preko pm-a..

Nisam tako strašna, pa slobodno se javite, moj inbox čeka...:mig:

Weedeemer
29.11.2009., 10:40
student, 22 godine, traži srodnu dušu do 25 godina starosti radi sentimentalne veze ili eventualnog braka

:cerek:

(neka)Sanja
30.11.2009., 16:36
hahah...AJD i ja cu,iako takvog necu naci nigdje.....

Cura,24,zgodna na skali od 1 do 10 9... :):) temperamentna,njezna...divlja i povucena...tezina visina,sve taman...hocu nekog da mi zavrti glavu....da nije lijep,ali da je zgodan...da nije vulgaran,ali da u krevetu radimo svašta...da je pametan,da cita,da gleda filmove...da sluša,a ne samo da prica..da pazi na detalje,da je jak ( da me moze nositi),da kada ja pijem on ne pije...da me uvijek gleda krajickom oka...da kada smo vani dodje i pita me jel sve oke...da je ok sa mojim frendicama...da se voli vozit u autu,da jako dobro vozi...Hocu nekog ludog...da se ljubimo po kisi...nekog jakog,nekog snaznog...nekog velikog..nikako mrsavog...nekog tko ne pljuje po ulici,koji je pristojan..koji se zna ponasati u restoranu..netko tko bi za mene napravio ludost,glupost,netko tko zna reci oprosti..netko tko nema granica...

Engelchen00012
30.11.2009., 17:10
Tražim prijatelja homosexualca.:) S područja Splita. Prednost onima koji se nisu deklarirali, te skrivaju svoju orijentaciju kao zmija noge.:zubo: Nudim mu usluge glumljenja cure (povremeno ili stalno, ovisno o dogovoru), a zauzvrat od njega tražim isto po potrebi! Sve ovo radim da se riješim napornih udvarača, i zato što više volim žene! :rofl:

Dakle, ako ste mladi (ili stari) homosexualac, niste u vezi (heterosexualnoj), a okolina vas čudno gleda što niste upareni...i dobro bi vam došla osoba koja će pokrivati vaše sklonosti, samo se javite. Hvala:)

stric75
03.12.2009., 00:03
pozz
eo,muško,tak se priča:),34,191,95+kg,rastavljen,dva sina imam,plačam alimentaciju(pokazat će se bitnim).skoro pa sam 2 sweet,ima trenutaka kad sam duhovit:mig:,dobar,strpljiv do boli,volim slušat druge dok pričaju,vrlo maštovit u krevetu i oko njega...da,iz zagreba sam ,centar.love nemam baš too much,al za šetnju će se nać..hehehe
druženje,ispijanje piva,kino, klopa....pa,djevojke,žene koje hočete upoznat starca:Djavite se...može skype,fejs,što već...
ajd bok
p.s.
volim nogomet i brzu vožnju...

helenica
03.12.2009., 12:51
ey evo i ja da se javim :D ja sam jedna luda i opičena curka koja voli izlaziti, plesati, piti i još mnogo toga :) tražim neku curu za akciju i koja voli izlaziti da zajedno lovimo muške komade :)

ivana.hr
04.12.2009., 00:44
ja sam jedna mala iz nove gradiške. imam 20 godina, visoka sam 165, a pokušavam pronaći neki smisao u mom jebenom životu. ako ima neki dečko da mi pomogne nać ono što tražim........ neka se javi na pp..... cerek
uglavnom ne vjerujem da ću tako nekog pronaći, al moram prestat bit izbirljiva........ :ne zna:
uglavnom mrzim dečke koje svaka može imati...... :rolleyes:

točkica..
05.12.2009., 15:35
Djevojka, tek navršenih 30 godina, iz Zagreba, ugodne vanjštine, zainteresirana sam za nova poznanstva, prijateljstvo, druženje. Ako ima koji simpatičan, pristojan dečko bilo bi lijepo kad bi se javio da ne moram van u potragu za takvim :mig:
Voljela bi također upoznati i nove frendice sličnih godina koje još uvijek zanimaju izlasci, druženja, kavice što se nekako prorijedilo u zadnje vrijeme.

Ravih
05.12.2009., 16:40
kreativnost, prepoznavanje i zaziranje od klišeja,
sklonost ka umjetnosti,
sloboda u izražavanju osjećaja,
sarkazam u određenoj mjeri vrlo poželjan ali ne kao već predvidljiva shema,
zapažanje neobičnog i sklonost prema neobičnom,
tvrdoglavost nikako kao niti nekakva umišljenost o vlastitoj "veličini", osjećajnost/suosjećajnost je neprocijenjiva vrijednost u kojoj uživaš bez glume i predstave za javnost,
provokantnost u rukavicama,
crni humor,
spretno prebacivanje sa ozbiljnog na neozbiljno i obratno (Monty Python)

Slučaj Dikolores me ne zanima a niti novi podvizi modnog mačka!

Takva osoba me zanima za neobaveznu komunikaciju.

Veza i sex me ne zanimaju.
Osobe željne divljanja i provoda me ne zanimaju (izdivljao sam se dosta a i budem ak mi dođe).

Homo - Out.

Inače sam muško po struci.

rony434
05.12.2009., 20:47
trebam frendicu .... ljubavnicu i zenu imam .... nekog za popricat ...35 jara ,bikonja , zivim vani .... volim zagreb i romantiku , mostove okruga madison ,nothing hill , Autumn in New York , Nights in Rodanthe............balasevica , ma i cetinskog volim i dobru knjigu i dobru klopu , i nacugat se ak treba ... s nekim narmalnim ...lova ? netrebem lovu ni ...ma daj,...daj mi nekaj normalno .... drugo ? drukcije ? trebam frenda ! tu di jesam ... tu ...ah ....daj nek se javi netko onako .... tek tolko ?

iggivu
06.12.2009., 00:51
....slavonac, 34 godine, smeđe oci, svijetlosmeđa kosa, malo već i posjedila, 175 cm, normalne građe, kažu predobar pa uvijek najebe, pazim na izgled, al u granicama, u shopping idem kad moram.....

.....veseo, komunikativan, malo stidljiv, pušim, ne pijem, ne drogiram se, ne volim sjedit predugo na kavama, a ni previše izlazit van, volim ić u kino, duge šetnje, duge razgovore, volim ozbiljne veze, a ne avanturice, cure tipa sponzoruše su nepoželjne.........

....volim zgodne, dobre cure, pažljive, nježne, koje znaju što žele u životu, uporne, kojima lova nije centar svijeta, poštuju dečka.... itd.itd.....

.... i da kako se kaže, situiran materijalno i financijski.......

.... poruke pisati na private..

cinna
06.12.2009., 10:52
Nisam cura ali imam cudan smisao za humor ! Ni ja ga ne kuzim.:cerek::rofl::lol:
Prema tome ,trazi se frajer koji je u stanju to skuziti !:cerek::rofl::lol:

yonosoytonto
06.12.2009., 13:14
mužjak, 30 g , ne pušim, ne pijem, bavim se sportom,...ostali detalji pri uspostavi kontakta

-SOMEBODY-
06.12.2009., 21:49
12 i po' godina, tražim curu za ozbiljnu vezu.. financijiski osiguran, svaki dan 10-20 kuna za sendvič dobijem.. ne pijem, ne pušim, ne trčim, ne hranim se zdravo, ne pjevam, ne plešem, ne kuvam, nemam hobija..mrzim paukove i bube..alergičan na komarce..

sve ponude na pp

Muško sam, ne želim drugo muško jer to nije u redu, dakle samo ž spremno za dublju emotivnu vezu..

Hvala na slušanju

nikotinka
07.12.2009., 07:02
18 godina...malo popunjenija :D zelene oci,plava kosa itd itd... tražim nekog normalnog kojem nije na pameti samo seks...

mala_lana
07.12.2009., 12:24
Lijepa, plava, nosi naočale, malo punija, 27 godina, želi nekog normalnog, ali slobodnog....

štadaradim
07.12.2009., 12:41
Pošto nemogu nać posao:kava:....tražim djevojku koja ima dosta love! Nisam neki ljepotan, ali mogu reć da nisam ni ružan (normala)! Za uzvrat ja njoj nudim ljubav:cerek: iiiiiiiiii.............neće joj biti dosadno samnom!!! Imam 23 god......samo to i imam:lol: !!! Čuj ljubav nudim ccc....kome to treba!!!? Možda upali ovo ha?! Samo da ne izgleda ko švarc-niger! Broj mog žiro računa je 24845939023030:lol:

CaperucitaRoja
07.12.2009., 19:58
Svašta sam do sad oglašavala, ali nikad još sebe. Al za sve valjda postoji prvi put...

Dakle....

Imam 27 godina, lagano putujem ka 28oj. Živim u Zg. Nisam savršena, ali tko je? (vi koji jeste, preskočite me). Samostalna sam u svakom pogledu i objektivno ne trebam nikoga, ali onda opet, čovjek nije otok (tko je to ono rekao?).
Ne tražim prijateljstvo, vezu, brak. Tražim priliku. Sat vremena na kavi. Možda završi na prijateljstvu, možda doživimo starost zajedno, a možda se nikad više u životu ne vidimo (ili to poželimo). Kako god završilo, još jedno poznanstvo sigurno ni jednome od nas neće osiromašiti život. Pa javite se.

Pa-pa :W

poseidon
08.12.2009., 02:18
Muškarac, 30god, kratke crne kose, smeđih očiju, 186/76 traži curu da ga spasi od samoće :)

spilice
08.12.2009., 11:10
Evo,da se ponovim malo...Za one koji gledaju samo zadnjih par postova...

30 godina,muskarac,Split....Normalan,zaposlen...Volim glazbu(Balasevic,Cohen,Coldplay....)...Volim more....Cigarete 0 bodova,alkohol ponekad....Rekreativno nogomet...Trazi se cura...Normalna....Koja ce se javit ako je nasla bar nesto zanimljivo u ovoj recenici i po:lol:

Caribou
08.12.2009., 14:20
searching for love....

....in technicolor...

ima li tu mjesta za mene?

29.god, ZG :)

Ensi
08.12.2009., 21:04
Ja sam Ensi, još malo pa punoljetna (nažalost) :mirko: (još više od pola godine, al čisto nebitno :raspa:)
174 cm, 54kg, zelene oči, crna kosa (al oćem bit plava :angel:)
Tražim mušku ili žensku osobu, Splitsko-dalmatinska županija :zubo: za izlaske i zabavu, barenja, intelekualne razgovore, rekreaciju, sport, ma sve živo. :zubo:
Ne zanimaju me cajke, tračanja, histeriziranja, živčani ljudi i tako to.
Svi koji se nisu pronašli u ovom molila bi PM :)
Nadam se poznanstvu ili bilo čemu, jer uskoro će praznici, a meni treba netko nov i zanimljiv :w

maestral_zg
08.12.2009., 22:49
normalan momak s pomalo čudnim smislom za humor traži isto takvu djevojku :D

mjesto obitavanja Zagreb, polako plovim u 32-go ljeto, ne volim sve što vole mladi, kažu da sam nelošeg izgleda, trudim se da tako i ostane, pa sam se ostavio cigareta i alkohola i primio tenisica i vježbanja, ne volim gužve, tračeve, šminkere/ice, prese****** u društvu, volim mirna mjesta, normalnu komunikaciju, dobru glazbu (znači može sve osim cajki)

nemam nikakve repove iza sebe,ni djece ni alimentacije ni propalih brakova, prošlost je ostala iza zatvorenih vrata, pa eto, tražim jednu koja je čvrsto odlučila krenuti u svijetlu budućnost :D

deic_angel
09.12.2009., 22:27
pošto sam vidjela mnoge da objavljuju svoje oglase, odlučila sam se i ja za taj potez.:)

imam 18 i po godina i u potrazi sam za zanimljivim dečkom:mig:
inače sam vedra osoba, volim se smijati, družiti s prijateljima, izlaziti van, šetati se, pogledati koji dobar film, slušati glazbu različitih vrsta....:D
inače sam otvorena osoba, vrlo komunikativna, volim jezike, dobre romane i razne pjesme....
obožavam slušati ljude, provoditi vrijeme s njima, pomagati im i nasmijati ih :)
ne patim od nekih markica i sličnog i niti volim dečke koji izigravaju nešto što nisu....volim spontane ljude koji su iskreni i ne prave se nešto što nisu...
tražim nekog za dopisivanje i druženje koji ima iste ili slične interese kao i ja :mig:
otvorena sam za sve opcije.....pa ako se netko pronađe, neka se javi na PVT :mig:

bolje pokušati nego umrijeti neznajući šta si mogao propustiti:mig:

takodobro
09.12.2009., 23:38
Tražim ženu za neozbiljnu vezu! Može i sa velikim dupetom.

helena1
10.12.2009., 06:27
tražim nekoga za početak -za doček nove
33/163 zg ili klc i okolica

mimpa
10.12.2009., 09:04
:top::mig:
jednostavna djevojka 22 godine, volim se smijati i uživati u životu, volim prirodu životnje filmove muziku skalapati prijateljstva...
ovdje tražim zanimljive ljude za dopisivanje i razgovore

Black Molly
10.12.2009., 22:46
Tražim tipa za neozbiljna druženja. Do 30 god.

Poželjno bi bilo da voli pročitati knjigu, da planinari ili da me izvede ma r'n'r koncert. Sve to za neozbiljno druženje, pri čemu mislim na "dogovorimo se-vidimo se-družimo se-svak ode svom domu-čujemo se kad se mislimo opet vidjeti" bez ljigavih porukica i nepotrebne komunikacije :D
Ako će biti potrebno, potpisat će da neće željeti sa mnom vezu ili brak. Ili barem da me neće opsjedati. :D

Biježim se sa štovanjem :mig:

Leo Kekeo
11.12.2009., 12:34
Odlučio sam napraviti klon i staviti ovu poruku na Forum kako bih ovim putem pitao za pomoc. Izgubio sam osmjeh! I nisam svoj bez njega .....

Imam nekoliko navoda koji mi daju nadu da cu ga pronaci, ukljucujuci i nejasni opis. Izgleda da ONA ima između 24 i 28 godina (ja imam 30), da je visoka i vitka (ja sam visok 191 i imam 88 kg), da je inteligentna sa vlastitom karijerom, a ne ovisi o nekome da joj pruzi potporu (ja sam visokoobrazovan s magisterijem i zaposlen). Imam nejasne informacije da li je ONA plavusa, brineta ili crnka ...... No, znam da ONA voli filmove i glazbu, druzenje, ali da i voli procitati i poslije pricati o dobroj knjizi ..... I jos nesto znam – ona je iz Rijeke (ili blize okolice) ....

Ako se ONA moze naci, mogu ponuditi nagradu od dozivotne privrzenosti, potpune odanosti i sretnih zajednickih dana. Ako ste pronasli moj osmjeh – javite mi PM-om!

subicevac
11.12.2009., 16:03
Volio bi upoznat neku osobu(ŽENSKOG SPOLA) koju interesira OZBILJNA VEZA..., naime ja imam nekih zdravstvenih problema( problem s' RAVNOTEŽOM, KOORDINACIJOM, HODANJEM, itd. )!!!

kipar
12.12.2009., 17:30
Evo necu puno pisati, dakle visok sam 193 cm smeđa kosa mršaviji sam.
Rimokatolik sam, i trazim curu ozbiljnu za brak koja se ne čudi kad idem nedjeljom na misu. Trazim curu odgovarajće dobi. Volim prirodu, selo, vožnju biciklom, i plivanje

kirian001
13.12.2009., 13:40
Pozzz!!!
Pa ne skodi upoznat neku novu i zanimljivu osobu, ne?

Evo, nekaj o meni, al nebude dugo, bas ne volim biti u centru paznje, cak ni vlastitih postova... Normalan decko, 25god, smedja kosa, plave oci, 188cm visok, 95kg (s par kila viska la se radi na otklanjanju). Volim skoro sve , ovisan sam o zivotu!! Auti, motori, voznja biciklom, planinarenje, setnje prirodom, borilacki sportovi... Takodjer uzivam u dobrom filmu, glazbi. Cajke ne preferiram, al ak ih neko slusa, nek ih slusa, meni ne smeta. Nepusac vec godinu dana, ne drogiram se, al stvarno... Religiozno odgojen, u granicama normale bi rekao. Oni koji me stvarno poznaju vele da sam zabavan, iako valjda sam nebi to rekao. Valjda ovisi o drustvu. Pa zato, ak koja cura smatra bilo kaj od navedenog zanjimljivim, javite se, volim upoznavat nove ljude

Deblond
13.12.2009., 15:12
Evo i ja se odlučila upustiti u oglašivanje!
Zg,preko 30,niska 163,teška 63,zelene okice,plavojka,nemam muža ni djece.Par šašavih frendica (pravih).
Normalna sam makar znam tu i tamo sama sebe iznenaditi s kojom gluposti!Neželim odrasti!Volim sve što i mladi u devedesetima ne ovi današnji (narodnjake i sponzorstva).Tražim mušku osobu kojoj bi se zavukla u topli zagrljaj ........I živjeli su sretno do kraja života:::::(samo neoženjeni,normalni,situirani,bez privjesaka,kredita,neovisni o roditeljima)ako takvi uopče postoje!!!!! A jesam nasrala no nema veze ako se negdje u tome nađeš javi na pm

Tišina Dioničeg
14.12.2009., 00:00
Nekad sam ptica bio i letio
Sad mislim da sam list požutio
Ali toplinu sunca ponekad sanjam
Da glavu dignem i životu se klanjam

Da se ponovno dignem iznad svijeta
Da ne kažem s četrdeset šteta
Kap po kap život brzo prođe
Kad je kasno u glavu nam dođe

Zato ako si žensko od mesa i krvi
Dopusti da ti se prikradem prvi
Lijepe riječi s dodirom strasti
Udahni i malo se počasti

dax460
14.12.2009., 16:03
Bok svima,
Evo izgleda da je do toga doslo da moramo0 oglase ostavljat :D Ja sam normalan mladic 25g ( cudno mi je rec mladic za sebe;) ) zaposlen, živim u Zgb. Želi bi upoznat normalnu djevojku koja voli putovanja, prirodu.... koja cijeni normalne ljudske vrline, a ne „moderne“ djevojke koje znaju kolko koji auto ima konjskih snaga i koja mu je cijena :D . Naravno vi koje radite u toj branši bez uvrede :DDD.
Sve ostalo saznaj na PM. Čujemo se......

mith
14.12.2009., 19:42
pozdrav,
ruzan,tuzan i do groba duzan trazi zensku osobu suprotnih osobina.

Sala mala, decko iz Zagreba od svojih 25 godina ponukan zivotnim okolnostima nudi svoje prijateljstvo a ovisno o okolnostima i vjecnu ljubav, 192 cm visok, malo mrsav ali radi se na tom. Motorist s jednom tetovazom, s velikom ljubavlju prema putovanjima, setnjama, druzenju i zivotu. Zaposlen i samostalan. Pa ako se nadje netko zeljan razgovora, eventualnog druzenja ( + je ljubav prema motorima, kulturi, setnje, druzenje, kino... ) nek slobodno natipka PP pa tko zna...

S stovanjem

cassie13
15.12.2009., 00:10
Ne tražim srodnu dušu jer ne vjerujem u to, ali voljela bih upoznati nekog.. Pošto smatram da su male šanse za to, postavit ću visoke kriterije, ako se itko u tome pronađe, odlično :)
I da, tipično ženski, puca me predblagdanska depresija i osjećam se kao Pale sam na svijetu trenutno, hehe :)
Imam 23 godine, a Savršeni bi trebao imati koju godinu više.. Niska sam, 1,60, no poprilično dobro oblikovana, hehe.. Ne mogu o svom izgedu objektivno jer otkad znam za sebe radim na tome da se zavolim ovakvu kakva jesam, i uspijeva mi pa bih se nazvala predivnom ;) Uglavnom, neću reći da mi fizički izgled nije bitan jer je, i to dosta.. Možda bi me netko nazvao plitkom, no da se razumijemo, ne tražim previše, no nešto me mora privući.. I da, to su većinom crni visoki tipovi (možda zato što sam niska i svijetla:-))
Ne tražim nekoga tko će me osvajati nekim izlizanim forama, nositi mi doručak u krevet itd. Tražim nekog realnog, sa obje noge na zemlji tko će me znati spustiti po potrebi jer sama često odlutam. Nekoga tko zna što želi i kuda ide.
I mora biti pismen. I cijepljen protiv ljubomore. Ja jesam. Ukratko, to je to. Ostalo, u daljnjoj konverzaciji :)

abog
15.12.2009., 22:26
ajmo probat,

iz splita san, 23 god, radim,studiram,treniram. tražim normalnu curu za chat,pice,veceru,stajaznan.... na podrucju splita i okolice. pa se javite. :top:

nina01
16.12.2009., 14:26
Crna, vitka, kažu zgodna 25god ZG. Želim upoznati normalnu mušku osobu koja voli putovati, koja je vrijedna i normalna.Cijeni život, osjećaje.Koji je muško kada treba biti i veliki filmofil.Ne volim neradnike, pa ako se netko prepoznaje.. :cerek:

sahardoom
17.12.2009., 17:15
Ajde da probamo i ovo...

30, Rijeka, zaposlen, 178 cm, 85 kg, jače građe (puno fizikalije na poslu)
Kratka kosa ili nula (ovisi o godišnjem dobu), brada (koza, poduža), metalac, ateist / antiteist, komp. geek,

Zanimaju me loši filmovi (mozak na pašu), teški filmovi (razbijanje glave), serije čudne tematike ili SF, bolesnog i uvrnutog humora... sve to u horizontali.

...ne, ne ide mi ovako.

stella35
18.12.2009., 12:09
evo i mene....žensko, 35 godina, dvoje velike djece....dosta zaokupljena poslom i svakodnevnim problemčićima s vremenom se malo distancirala od dragih ljudi. Inače sam vedrog duha, volim sve što vole mladi :). Ovim putem možda mi se javi netko (muško ili žensko skroz nebitno), ali je bitno da je ugodan i zanimljiv (kao šta sam i sama) za druženje i zezanciju. A možda se na kraju nađe i netko (muško naravno) u čijem naručju ću se buditi, ko će me voljeti i koga ću voljeti, ko zna.....

nada umire zadnja :))

max028
19.12.2009., 16:24
ja tražim curu/ženu za avanturu...imam 28 godina....190/93,tamna kosa i smedje oči.....znam da sam malo lud što sam dao oglas ali imam svoje razloge.Naravno prije upoznavanja izmjena poruka itd.Mora biti neka kemija
Nemam cure,žene niti ljubavnice.

dramaqueen
19.12.2009., 18:40
Karakteristike mog potencijalnog dečka:

Visina: 185 - 190 cm
Boja očiju: Smeđa
Težina: normalna, niti premršav niti izbildan
Pušač: ne, al možda ako ostalo zadovoljava, toleriram :mig:
Fakultet: Da
Umjetnik u duši: Da
Duhovit: Da
Duhovan: Da
Pošten: Da
Samostalan: Da - sposoban izboriti se za sebe egzistencijalno i u stavovima
Romantičan: Da :romeo:
Škrt: Ne
Razmažen: Ne
Bahat: Ne
Lijen: Ne
Ljubitelj čašice i inih drugih opijata: Ne :nono:

Koja Utopija li je ovo!!!!!

Ako se možda itko ikad prepozna u navedenim karakteristikama, slobodno nek se javi na PM! :D

etlen
20.12.2009., 21:25
iam 20 god i trazim osobu zenskog spola koja ce mi nakitit bor :D :D :D :D

btw. za ostale upite,ponude,zahtjeve i sl.tu je PP (a dalje fejsbuk,emesen..)

Shaitan358
23.12.2009., 08:00
Poz. Uglavnom sam do sada čitao forum, pa sam se odlučio i registrirati.

Pa evo, mužjak homosapiensa, star otprilike 25 godina s obitavalištem u Slavoniji. Težina oko 70 kg (s kostima kako bi mesari rekli :lol:), visina 179 cm.
Bavim se raznim sportovima od trčanja, pedaliranja, plivanja, teretana, dugotrajno lutanje posvuda (pogotovo kad se negdje po šumi zagubim :D) i uglavnom na sve moguće i nemoguće načine ubijam dosadu.
Čak uspio i završiti neki fakultet i radim....Inače ribac u horoskopu - tipični esteta i romantik u duši :D.
Ne pušim, ne drogiram se, ne pijem alkohol. Nisam baš zgodan ali nisam ni ružan (pretjerano :rofl:).
Eto tražim ženku homosapiensa koja bi me mogla "trpiti :D" i koja bi se mogla zabavljati, šetati, putovati posvuda i ubijati dosadu uz mene.
Ako je duhovita (pa makar i s crnim humorom :D), moglo bi biti zanimljivo jer uz smijeh je sve lakše.

Ne nadam se baš upoznati nekog ovdje, ali kako veli jedna narodna poslovica ima nade - nema šanse :D
Pa, eto...ako bude neka ženskica raspoložena makar za virtualno ubijanje dosade neka se javi.

Kurvin Sin
23.12.2009., 20:51
Mene zanimaju žene koje su starije od mene.

Više stoga što sam se zasitio mlađih cura i onih koje su slične starosti kao i ja pa bi htio neku avanturu s nekim tko ima između 28-40 godina.

Ja imam 23 godine. Da ne duljim s fizičkim opisom, šaljem sliku na private.
Zanimaju me različite stvari, od umjetnosti, glazbe, arhitekture do sporta tako da se nadam da pronalaženje zajedničkih tema neće biti problem. Završio sam psihologiju, bivši sportaš, a uz to se bavim slikanjem, izdavaštvom itd.
Na http://www.ruministi.com/ možete vidjeti neke stvari kojima se bavim, tako da znate s kakvim čovjekom imate posla.

Dakle, sve žene koje zanimaju mlađi muškarci i koje žele nešto energično i uzbudljivo javite se.

timeless
24.12.2009., 19:15
:kiss:tražim nekog slatkog dragog pristojnog dečka da bude moj...htjela bi da ne puši,da ima manje od 25 god...da ima svoj stav...neke ciljeve u životu..obožava mjuzu sve osim metala i cajki... malo spontanog dečka,otkačenog tu i tamo..koji zna uživati u životu...hrabrog zoroa s kojim bi se osječala sigurno :mljacko:i romantičnog romea,koji bi mi pjevao pod prozorom :romeo:znam da puno tražim ali ja takvog želim,ako takav postoji nek se javi..:cerek:

a ja sam donekle i takva cura,obična iz susjedstva,kažu draga,dobra,slatka...pa ko voli nek izvoli..:mig:

Rofler
26.12.2009., 18:32
Zgodan mladac, imam 26 godina, veliki obožavatelj alkohola (ponajviše pive) i mrzim narodnjake iz petnih žila, jebo ih otac :o

Ako ima koja djevojka koja se ne grozi tamnog piva i dima cigarete, nek se javi. -Prednost dakako, Lika i Krbava

Pis :rozi:

NOBUNAGA
28.12.2009., 17:40
Trazi se osoba za chat. Dob nebitna, spol nebitan. Ak je neko zainteresiran PP.

toxa
28.12.2009., 17:44
ok...idemo ovako....
30 godina,190 cm 90 kg plave oči plava kosa...
tražim žensku osobu koja će me zainteresirati prvenstveno svojom osobnošću....
sve normalne žene su dobrodošle....
volim kad se ljudi osjećaju dobro u mom društvu,prema tome uvijek dajem sve od sebe da ne budem dosadan.....
curke javite se......godine su nebitne

markozg678
29.12.2009., 11:36
Molio bih da se, osim "šaljivih" muškaraca, jave i žene koje zaista žele
"vezu bez obveze" :kava::top:

ana.zacarana
30.12.2009., 16:32
Evo samo zbog ovoga sam se registrirala iako već dugo pratim forum...

Znači, traži se dečko.. vedar, raspoložen, društven, koji voli ići u kino, kazalište, šetati gradom, izlaziti, družiti se. I koji želi takvu sličnu curu. Bilo bi dobro da je pametan i zgodan jer takva sam i ja :D. Dečko bez cure, ljubavnice, žene. I ne mlađi od 27 god :mig:.

3B8!
31.12.2009., 11:55
neku normalnu curu od 18-19 godina za dopisivanje(za pocetak) pm/msn/sms

Akasha21
02.01.2010., 00:59
Trenutno razočarana i slomljena srca, djevojčica od 22 godine, traži mladića za razgovore,dopisivanje. Crna kosa,zelene oči, 175cm, detalji kasnije..volim čitati, izlaziti, zabavljati se ( tu pusti maši na volju :mig:)
Želim polako opet steći povjerenje u muški rod,i željela bih da me konačno neki mužjak razuvjeri i oslobodi straha od vezanja.

Pozdrav od Crne Akashe

Brane28
02.01.2010., 13:08
Mladic 29 godina traži jednu slatku,malu za dopisivanje,upoznavanje ,prijateljstvo ili bilo šta.
Uvijet- donekle normalna i da ne duva tu jebenu travurinu

innuit
03.01.2010., 13:21
Traži se fanatična veganka koja će mi psihotičnim ispadima uljepšati dan!

bland2010
04.01.2010., 15:52
tražim curu koja me može pobjedit u košarci

Phoebes
04.01.2010., 16:10
nije bitno kakva sam ja, nije bitno kakav/kakva si ti. ako ti se dopisuje javi se. samo tražim nekoga da zaboravim na nekog drugog, dopisivanje za ubit dosadu

Luca1978
04.01.2010., 18:43
Tražim svoju drugu polovicu, sreo sam je i vise nikad je nisam vidio i ne znam nista o njoj :)

Isidora
04.01.2010., 22:10
Imam 39 godina,koje sam provela sa raznim muskarcima, a zene su mi se uvjek potajno svidjale. Ako ima neka od 35 i vise godina, zenstvena i (muskaraste ne dolaze u obzir) neka mi se javi. Inace odlicno izgledam.:)

Perilica88
05.01.2010., 07:50
ocito je nedostatak starijih dama na forumu.slobodan i iskren decko iz rijeke trazi damu od 40 i vise god.sve opcije otvorene

-seeker-
05.01.2010., 17:57
I am 25 years old single. I am looking for a girlfriend and a friendship.

Welcome to my world!

P.S. I speak Croatian. :-)

goga.os
06.01.2010., 14:43
pozdrav,evo i mene ovdje...
usamljeno srce traži adekvatnu dušu
imam 41god,okolica Osijeka
volim plesati(klasični).
mlađi od 40god ne dolaze u obzir...te alkoholičari i neuredni muškarci.
poželjno je da znate plesati i da niste daleko od Osijeka.

new hope
07.01.2010., 09:41
traži se dečko...:D

jedna vesela, optimistična, iskrena,simpa, cura iz zagreba od 29 god...traži nekog... nekog tko će biti samo moj...:D nekog tko će me nasmijavati, odvesti na kuhano vino...

za početak se nadam bar jednom prijateljstvu:mig:

Klon**
08.01.2010., 14:35
trazim zensku osobu za dopisivanje/druzenje/vezu/sve

trazim osobu koja zeli biti voljena,koju cu drzati kao kap vode na dlanu

koja ce mi biti jedina,trazim normalnu curu koja je svjesna sebe i svoje okoline

svjesna osoba koji mare za nju,koje se trude,vole kupuju poklone

normalan sam momak,emotivac nazalost

imam 19 godina

sve sto trazim od te osobe je da bude spremna voljeti mene kao ja nju,nista vise

kako ja njoj tako ona meni

nevjerujem da ce ovo imati ikakvih rezultata al kao sto je vec netko napisao

bolje pokusati nego razmisljati o sto bi moglo biti

eto za sve dalje sto vas zanima pitajte

search is still active :(

Aimmee
08.01.2010., 16:15
Željela bih upoznati ozbiljnog, obrazovanog ali zanimljivog mladića do 33 god. za dopisivanje, upoznavanje, prijateljstvo.
Imam 29 godina, živim u blizini Zagreba, zaposlena...u slobodno vrijeme se opuštam uz glazbu, čitanje zanimljivog štiva, šetnje,
izlaske u kina, kazališta... :cerek:

Nikolina
08.01.2010., 17:53
lady 22-23g
iznad metar i zilet
stanem nekako u 36 broj
smedja kosa (preljev) prirodna boja - boja misa
oci svjetlece
vise nego dosta o ìzgledu
e sto mi treba
muska osoba , student medicine ili doktor idealno posto me u zadnje vrjeme svasta nesto boli:-):-)
nedavno ostala bez posla , polazem zadnje ispite,financijski nestabilna,dusevno ranjiva, eto nekoliko faktora koji su razlog postavljanja oglasa.
veseli,realni, inteligentni, posteni se traze

Suzanne_Valadon
10.01.2010., 15:32
I tako sam ja u dvadesetčetvrtoj godini života shvatila da svi ti divni ljudi koje zovem prijatelji prekrasne osobe sa kojima ja, na svoju preveliku žalost, nemam ništa zajedničko. Prosvjetljenje se nije baš dogodilo preko noći, sumnjala sam već neko vrijeme, a suočila se sa tom činjenicom kada sam tisuću kilometara od doma naišla na na par jedinki sa kojima zapravo mogu voditi razgovor koji me zapravo zanima. Igrom okrutne sudbine, jednike su ostale tamo gdje jesu, a ja sam se vratila.

Ako netko još uvijek čita unatoč nesuvislom uvodu, ovo sam ja:
- studiram jezike (no ne dajem instrukcije)
- volim knjižice (one sa slovima), čitam stvarno svašta
- manijakalno pečem kolače i ine slastice (hm, a da dam ovaj oglas na gastronomiju?)
- volim ići u kina i kazališta. ponekad mi se čini da me zapravo više veseli sam proces od predsave, no to uglavnom ovisi o predstavi
- volim pričati o ljudima, općenito i konkretno
- ne mogu zamisliti život bez glazbe. trenutno sam u klasičnoj fazi, jako volim jazz, a slušati mogu bilo što, s tim da jako ne volim narodnjake, ne razumijem elektronsku glazbu i ne oduševljava me hip-hop.
- voli putovati i ponekad to zapravo i radim
- volim cipele i rajfove, ne mogu reći da pratim modu, no povremeno se volim zanimljivo obući. na to gledam kao na kreativni izričaj, a ne kao na sredstvo podilaženja vlastitoj taštini. na svu (ne)sreću nisam baš lijepa, pa moj "izričaj" dođe do izražaja.
- Zagreb

Voljela bih da mi se javi netko sličnih interesa s kim bih mogla otići u kazalište, na neki dobar koncert koji me zapravo zanima, s kime bi mogla popričati o nekoj knjizi bez pseudointelektualnih preseravanja, nekog tko bi manijakalno jeo moje kolače i, uz puno sreće, možda sa mnom nekud otputovao.

Spol, dob, imovinski status mojih potencijalnih prijatelja nebitan. Molim da mi se ne nude seksovi, avanture i slično. :)

fahrenheit 37
11.01.2010., 12:44
Glup,ružan i do boga dužan...
Tražim žensku osobu suprotnih osobina...

wertzuio
11.01.2010., 14:18
pa da se i ja obratim..
dečko,19 god,183 cm.mišičav poput hulka,čovjek mnogih talenata koje nikada neče odkriti,volim pravit tjesteninu na razne načine,u slobodno vrijeme pjevam u mješovitom zboru i gledam kroz prozor sise svoje susjede........hh a jok...
a sad ozbiljno:
imam 19 god,iz okolice koprivnice sam,183 cm,,smeđa kratka kosa,ne pušim,pijem kad sam vani,psujem samo kad se razpizdim......
volio bih upoznati djevojku za dopisivanje (msn,face) i druženje a osobito za vožnje biciklom,da nije lijena sjest na bic i odvozit 50-ak km i iza mene gutat prašinu =)

gugl1
11.01.2010., 21:50
Ne znam uopće kakav oglas napisati kad nemam pojma što tražim, znam samo da mi nešto fali, uglavnom imam 22 godine, iz zagreba, 188, 80, normalan sam valjda, studiram, radim povremeno, al uglavnom zabušavam doma.. pa ako postoji netko sličan (tj. slična)..

fallen star
13.01.2010., 08:16
26 g
okolica zadra
studiram
zaposlena
samostalan život
smeđa kosa, zelene oči, 170/56
zabavna, otkačena, u normalnim mjerama volim sve vrste zabave
razočarana u balavce i nedozrele jabuke, "muškarce" koje treba financirat i gurat
treba mi druženje s normalnom okolinom jer ova moja je postala totalno nezdrava
e da i svi kažu da sam zgodna

također imam i prijateljicu sličnih kvaliteta kojoj je također do druženja i zajebavanja

Mr_Cashier
13.01.2010., 13:29
Ja bi curu

freelife
13.01.2010., 16:14
Tu se može stavit kakvu oćeš? hahah
ajde onda...

1. Da je zgodna. Fizički, nego kako drugačije. Da to malo demistificiramo - da je lijepa u licu, da je vesela osoba a ne smrknuta pogleda, da ima dobru guzu. Sise apsolutno nebitne, al ak ih ima, to je bonus

2. Da je inteligentna, pa da imamo o čemu razgovarat. To dakle znači otprilike, da je studentica, da nije glasala za Bandića na ovim izborima (na prošlim, onim lokalni, opraštam, tad sam se i ja zajebo), da zna tko je Rohatinski, da skuži viceve iz prve, da joj ne moram objašnjavat što se događa u filmu

3. Da joj ne smeta brza vožnja. Tj. da kad projurim sa 140 alejom bolonje, ne vrišti kao da je kolinje, nego da kaže 'kaj nejde to brže'.

4. Da se seksi oblači i kad zna da ćemo bit samo nas dvoje, a ne da mi onda dođe u maminoj vesti

5. Da je komunikativna, tak da ne moram stalno ja pričat

ostalo stavim kad se sjetim, ovo je onak iz glave... al ak se neka u ovom pronađe, nek se javi... :D :D :D

flapper
13.01.2010., 17:06
ja bi frendicu :-) da pijemo kave i pivice :-)
dečko mi ne treba, već imam jednog :-)

iz novog zg, 24g i govorim kaj :-))))
:Pivo:

mala-vz
14.01.2010., 20:31
let's try this :D

razocarana u decke koje upoznajem vani te koji gledaju cure kao sexualni objekt, ostadoh bez ideja di upoznat normalnog decka :)

o meni: 22god,plava duza kosa, plave oci, 170/65, iz najljepseg grada na sjeveru Hrvatske - Varazdina :), studiram u Zagrebu, volim sve i svasta, u slobodno vrijeme partijat pogotovo, slusam house najvise, od ostalog sve pomalo, cajke ne podnosim :D

a voljela bih upoznat zgodnog, crnog visokog muskarca/decka, ne mladjeg od mene, a nit starijeg od 27-8 god ;)...

euler
14.01.2010., 23:19
Ovo će biti pucanj u nepoznato, ali sve vrijedi pokušati barem jednom osim skakanja uradi-sam padobranom (ne pitaj me kako znam) :lol:. Da vidimo.

Dakle, bez nekog reda i razloga - mladić, Zagreb, 27, svaka majka bi me za zeta :lol:, zaposlen na neodređeno :D, ne okrene se cijeli birc kad uđem (osim kad obučem 2 različite čarape) al nisam imao ni primjedbi, BMI (žene brijem znaju kaj je to) mi je kao taman, smeđa kosa i oči, sviram 3 instrumenta, imam rock bend, pročitao brdo knjiga, relativno kulturan (dok ne čačkam nos poskrivećki), navodno čak i pametan, nisam glasao za Bandića, nisam anarhist, ne volim zvjezdane staze :rofl: :rofl: uz isprike onima koji ih vole, vrlo širokih sam interesa, audiofil i filmofil.

Potražujem interesantnu žensku osobu iz Zagreba svojih godina ili mlađu za možebitno ispijanje kave i tamanjenje kremšnita u Vinceku.

Victoria88
15.01.2010., 15:01
ponavljam u izmjenjenom obliku:

ž, 22god, trazim m osobu do 30god ponajprije za prijateljstvo pa sto bude...zanimaju me fotografija, motori/motosusreti, koncerti, filmovi, glazba (80s/90s, rock, metal, punk, reggae, ebm/goa, drum and bass, chill out), volim boje, šarenilo......piercinge/tattoo/bod mod......izlaske, drustvo, da sam okruzena ljudima...putovanja...sviram...puno dajem ali isto toliko trazim zauzvrat...iskrena sam, postena, otvorena...ponekad samu sebe ne razumijem...da sad ne nabrajam, bit ce prilika i za to...na pm, istra/rijeka (nebi dalje :D)...

ttihomirx
15.01.2010., 18:05
decko 24 god,crna kosa,smedje oci,175cm,70kg,sportski tip,trazi zensku osobu za vezu, druzenje,avanturu,prijateljstvo ili sl... sliku saljem mms-om

Cadavre
15.01.2010., 18:30
Znaci musko sam, imam 22god visok 188cm tezim 84 kg. Cure kazu da sam zgodan. Iz Zagreba, ambiciozni student(mef), aktivan sportas, atletski graden. Slusam rock i dobru elektroniku. Trazim djevojku za druzenje. Bilo bi pozeljno da je isto sportasica, koja se brine o svojem tijelu. Obrazovana, koja misli svojom glavom i ne slusa narodnjake.
Javljam se vise iz znatizelje nego iz realne potrebe. Moze se reci da mi je dosadilo upoznavanje cura u klubovima....

migica-7
16.01.2010., 09:24
...ženska osoba traži žensku osobu za ispijanje kavica i tračanje...i niš više :D:D

...inače sam iz zg-a,imam 29 god ....i mislim da je to sve za sad

hobbins
16.01.2010., 10:30
Hm... sto da naspisem...klasiku kao i vecina skvadre ovdje sa svima mjerama i proporcijama ili nesto jednostavnije... idem na jednostavniju verziju jer mi se ne da samoreklamirati.
Uglavnom musko sam, 31 god i sto trazim... zensku osobu naravno... prvo za dopisivanje i druzenje, a kasnije sto bude :)

rambo ct
16.01.2010., 15:56
evo gdje da počnem
ne tražim za sebe već za svoga bracu srodnu dušu (žemsku)
posto smo blizanci mogu se s njim poistovjetiti

daklem oko 37 godina iz zagreba

zdrav pametan :rofl:

Forsaker
16.01.2010., 18:08
dakle...imam 19 godina, Zg, studiram...volim rock, volim se glupirati i nasmijavati druge...većinu vremena!
ak se netko hoće dopkat, PM je na raspolaganju, pa ćemo onda dati usmjerenja za dalje...
btw, ako ima neki dečko, sa svojim 185, 190 cm i 90-ak kila, samo neka se javi :D takvi su najbolji :cerek:
poželjno da je alternativac

Daenyrs
16.01.2010., 20:59
Um, eto, u nadi da ću ponudit nešto inovativno, svoj opis sročit ću popisom prigodnih naslova pjesama : :D

"Here comes a regular"
"Sitting, waiting, wishing"
"Lucy in the sky with diamonds"
"Wrapped up in books"
"Independently happy"
"Asleep on a sunbeam"
"Trouble"
"I keep myself to myself"
"The Escapist"

Ponukana sveukupnom besmislenošću samotnog života (:cerek:) odlučih se samooglasiti ovdje. Bez prevelikih očekivanja, pa što bude.
Imam 21 godinu, studiram u Zagrebu, uglavnom indie nastrojena prema glazbi i filmovima. Iako ni to nije sasvim isključivo. :)
Studiram na kreativnom faksu, imam dovoljno slobodnog vremena, volim se smijat, pjevat i biti spontana.:o
E, sad, tražim nekog tko bi se sa mnom prežderao čokolade, citirao filmove do besvjesti i pričao o fanatsy svjetovima. Nekoga kome ne bi bilo dosadno sa mnom igrati Država-grad-selo :D:D , ali ni biti totalno lud i, recimo, otić kupit zmaja i puštat ga usred noći. :mig: I, iznad svega, nekoga tko bi se mogao nositi s mojim čudnim fazama i umišljenom bipolarnošću. :rolleyes:
...
Anyways,,ako ima zainteresiranih, moj PM je otvoren,, ako nema,, too bad.:D

Pink_floyd_fan
17.01.2010., 23:43
Ako neki dečko iz Zg-a/okolice izgleda otprilike kao na slici dolje, visok je barem 185, ide na fakultet, voli alternativu i putovanja, nek se javi na pm!:D

http://www.cafemontenegro.com/cms/php/images/image/MUSKI/GLUMCI/REGION/milutin%20milosevic.jpg

može imati i završen faks, još bolje :rofl:

Dakle, imam 24 god, visoka sam, završila faks, volim alternativnu glazbu, umjetnost, putovanja, knjige, biciklizam, klizanje...:D

thumb
18.01.2010., 00:25
25 godina..muško,barem sam bio..
Ne bavim se klizanjem,plesanjem,gledanjem filmova,i onim svim kenjama što vole mladi, ja nisam mlad, sretno i uspješno sam neoženjen isto tako 25 godina već, za potomstvo sam gotovo siguran da ih nemam, nisam glasao za Bandića (na lokalnim izborima sam se zajebo i ja )
Nisam sportski tip, od teretane me zanima samo članarina.
Imam pivski iako ne pijem.. genteski zajeb očito.
Neobjašnjiv smisao za humor, ako je to uopće.
Nisam zgodan al sam mobilan.
Posjedujem nepokretnu baku.
Nisam romantičan.
Imam jeben problem s brojevima i ženskim imenima, svoj broj moba ne znam, i sve svoje cure sam uredno zvao drugim imenima.
Ne slušam cajke jer sam glup i bez njih.
i tak...
Ne volim žilete jer se uredno posjećem, a oni 3mah i 4 mah i 100 mah mi nisu dobri..

AlfieT
18.01.2010., 09:09
Muškarac, 184 cm, 85 kg, plave oči, tamno smeđa kosa... Bullshit.., zar je to bitno.. kako ja izgledam, kako ti izgledaš.. Bitno je što ti i ja tražimo ovdje..

I zato djevojko reci mi, šta ti tražis ovdje?