PDA

View Full Version : Program za mixanje pjesama

gumeni bonbon
03.09.2009., 20:59
PozZz.
Jel mozda netko ima neki program za obradu pjesama, mixanje pjesama i sve vezano za to ? Nesto poput DJ-a ;)

teac-tascam
03.09.2009., 21:00
Potraži na netu Mixmeister:top:

router
04.09.2009., 15:22
Frend mi rekao da ima jedan dobar po imenu 'Tractor', probaj ga naći.

teac-tascam
04.09.2009., 15:48
ak ti treba za jednostavno mixanje beat na beat-mixmeister je zakon.
za traktor treba ipak malo znanja,a mixmeister sam radi prelaze i slaže po bpm-ovima:top:

Player 1950
04.09.2009., 21:38
PozZz.
Jel mozda netko ima neki program za obradu pjesama, mixanje pjesama i sve vezano za to ? Nesto poput DJ-a ;)

Skini si Ableton, prvo guglaj to pa da vidiš jel to to što te zanima, a onda se možemo čuti za sample-ove...Program je teži od navedenog Traktora jer ima daleko više funkcija i radnji ali je čista desetka.Frend mi je radio par partya na tome i nije požalio.:kava:

Dwarf980
05.09.2009., 12:32
Da samo kaj Abelton prvenstveno je namjenjen za live izvedbu nego za dj-ing....:mig: Mislim moš ti i sa njim mixat nije bed....

Al najnoviji Traktor je puno puno bolja opcija pogotovo za početnika.....nema zajebavanja sa Beatmatching-om...

Uglavnom tu sve imaš...;-)

http://www.native-instruments.com/#/en/products/dj/traktor-pro/

Baš sam nedavno sa frendom koji je već dugi niz godina u tome što kao dj što kao priznati producent kod nas a i vani....pričao tako da je kaj se tiće dj-inga Traktor broj 1...:top:

Player 1950
05.09.2009., 17:55
Da samo kaj Abelton prvenstveno je namjenjen za live izvedbu nego za dj-ing....:mig: Mislim moš ti i sa njim mixat nije bed....

Al najnoviji Traktor je puno puno bolja opcija pogotovo za početnika.....nema zajebavanja sa Beatmatching-om...

Uglavnom tu sve imaš...;-)

http://www.native-instruments.com/#/en/products/dj/traktor-pro/

Baš sam nedavno sa frendom koji je već dugi niz godina u tome što kao dj što kao priznati producent kod nas a i vani....pričao tako da je kaj se tiće dj-inga Traktor broj 1...:top:

U pravu si, slažem se...:top:

_ana__
06.09.2009., 13:11
ak ti treba za jednostavno mixanje beat na beat-mixmeister je zakon.
za traktor treba ipak malo znanja,a mixmeister sam radi prelaze i slaže po bpm-ovima:top:

ja nemam potrebnog znanja( ni volje:D) meni treba neko da mi smiksa:mig:

teac-tascam
06.09.2009., 13:25
javi se na pm,pa ćemo nešto složiti:D

_ana__
06.09.2009., 13:46
dogovoreno:D