PDA

View Full Version : Seks za ocjenu...

stranice : [1] 2 3

pac-man
17.09.2009., 09:16
Evo, jučer smo imali prilike čuti snimku razgovora studentice ekonomije i posrednika, koji joj sređuje ispite, u zamjenu za seksualne usluge.

Poznato je i da se neke studentice jebu s profesorima za ocjene.
Puno žena je također napredovalo u poslu preko kreveta. Uglavnom, preko pi... dolaze do uspjeha.

A onda, s druge strane, stalno slušamo kako su žene podređene, imaju manje plaće, teže napreduju i teže se zapošljavaju...

Na kraju, ne znam više što bi mislio, jesu li te žene koje šire noge zbog koristi, ustvari pametne, jer koriste ono što imaju, da bi najlakše došle do uspjeha?

suicidal blonde
17.09.2009., 09:18
Pametna žena na putu do uspjeha iskoristi sve što joj je pri ruci - kao i muškarac...
Nije u pitanju pamet nego želudac...:D

bingooo
17.09.2009., 09:21
a jebote ja mislio na onu drugu opciju "ocjenjivanje seksa":D

posto nisam profesor ne dobijem picke za ocjenu ali i ovo mi se nije svidjelo kad mi je zena dala cistu peticu za seks...pa onda dva mjeseca neda picke da ne kvarimo ocjenu.:D:rofl::rofl:

Crna dalija
17.09.2009., 09:28
Pametna žena na putu do uspjeha iskoristi sve što joj je pri ruci - kao i muškarac...

Postavlja se pitanje što je uspjeh u konkretnom slučaju.

Dobiti diplomu? Zbog diplome se prodati?

Ma kakva pamet, kakav uspjeh...i na kraju...kakav želudac?

Blue
17.09.2009., 09:33
a jebote ja mislio na onu drugu opciju "ocjenjivanje seksa":DI ja sam baš mislio napisat da ševim za odličan/izvrstan.

Dragonborn
17.09.2009., 09:37
Općenito gajim ništa drugo osim prijezira prema ljudima koji kupuju i prodaju ispite.

Koja god bila valuta.

Prodaju se ispiti, diplome, magisteriji, doktorati i onda se svi čude zašto država propada.
Pogledajte tog Milinovića ako taj nije pokupovao barem pola ispita nije niko. Jednostavno nemožeš bit TOLIKO glup i završit medicinu a da nisi dao ili para ili guze!

Crna dalija
17.09.2009., 09:42
I ja sam baš mislio napisat da ševim za odličan/izvrstan.

Pa i ove se cure ševe za izvrstan. U indeksu.

ursula1000
17.09.2009., 09:49
Koliko sranja trenutno imam ne leđima, da mi netko veli da ce mi rijesit ovaj cijeli semestar koji me slijedi ako se poševim, mislim da bi pristala.

No, ja sam vec prestara za to, traži se mlađe meso pretpostavljam..

Blue
17.09.2009., 09:50
A gle, možemo se nekak dogovorit.

Dragonborn
17.09.2009., 09:50

Ne, to je za dva!

Lastan
17.09.2009., 09:54
I ja sam baš mislio napisat da ševim za odličan/izvrstan.
Ja se nikad ne bih tako pohvalio... previše toga ovisi o hirovima ocjenjivača.

Osim toga, tako možeš odbiti ocjenu i na ispit izaći opet... :zubo:

leon23
17.09.2009., 09:55
a dobra joj je bila ka spika...."ali moram odmah otici tata me ceka"....

papak place u sudnica.....nes ti jebaca...."os dat".....:rofl:

pac-man
17.09.2009., 09:57

Pa dobiti diplomu je sigurno uspjeh, a želudac...pa očito ima puno cura koje će pretrpjeti tako nešto da bi došle do diplome.

To je valjda ono, cilj opravdava sredstvo.

nemoralan
17.09.2009., 10:00
Koliko sranja trenutno imam ne leđima, da mi netko veli da ce mi rijesit ovaj cijeli semestar koji me slijedi ako se poševim, mislim da bi pristala.

No, ja sam vec prestara za to, traži se mlađe meso pretpostavljam..

Oprosti, znam da nije u redu pitati, ali kad na takav način to kažeš čini se kao da imaš 40+? Nije valjda?

renchi_27
17.09.2009., 10:00
mene je najviše šokiralo njezino smijuljenje na njegove odvratne spike.
:rigo: ja očito nemam želudac za takve stvari...

suicidal blonde
17.09.2009., 10:06

Pamet je kad preskočiš neke nepotrebne prepreke na putu do cilja

Kad se sjetim svega onoga što su nam natovarili u programu studiranja i usporedim što mi od svega toga zaista i treba u profesiji - onda shvatim da su neki ispiti bili čist gubitak vremena
Sad da sam ja kao štreberica koja je učila i prošla, nešto više profitirala od one koju su potapšali po guzici pa je prošla bez učenja, ne znam baš...

Želudac je u svemu tome ključan faktor jer ako ti pomisao na drpanje s nekim kriplom, na putu do cilja, ne izaziva mučninu istoga, onda možeš koristiti sve svoje prirodne resurse
Ako, s druge strane, imaš slab želudac.... onda uči :mig:

Gusjenica_
17.09.2009., 10:06
Na kraju, ne znam više što bi mislio, jesu li te žene koje šire noge zbog koristi, ustvari pametne, jer koriste ono što imaju, da bi najlakše došle do uspjeha?

Jesu li pametne? Ne. Jer da su pametne, naučile bi gradivo potrebno za polaganje ispita.

Ne treba miješati pojmove pametan-glup sa pošten-prevarant. Ako je netko pošten to ne znači da je glup. To znači samo da je pošten. I moguće je biti pošten i ambiciozan istovremeno. Na pošten način je doduše teže ostvariti ambicije, ali je postignut uspjeh u tom slučaju dugotrajniji. Jer onaj koji uđe u igru nepoštenja, vrlo brzo padne na niske grane kad ga sredi veća riba. A rijetki su kod nas oni koji su nedodirljivi i koji u toj igri uvijek pobjeđuju.

I logika govori da ako žena napreduje samo na temelju navedenih sposobnosti, brzo će ju zamijeniti sljedeća koja se u tome pokaže bolja.

P.S. Ja sam napredovala jer sam poštena. Direktor je vidio da ga neću pokrast i da sam sposobna pa me stavio na jednu od vodećih pozicija. A da zna da tu tipkam po forumu umjesto da radim! Sram me bilo!

pac-man
17.09.2009., 10:09
mene je najviše šokiralo njezino smijuljenje na njegove odvratne spike.
:rigo: ja očito nemam želudac za takve stvari...

Da, nemožeš vjerovat!

On: "Oš mi dat pičke?"
Ona:" He, he, znam da imaš! Jel tako ide?"

Znači, uopće nije bila šokirana, ni zgrožena, a išla se izvući s tim da nema vremena jer ju tata čeka.

Lastan
17.09.2009., 10:12
Da, nemožeš vjerovat!

Znači, uopće nije bila šokirana, ni zgrožena, a išla se izvući s tim da nema vremena jer ju tata čeka.
Kod takvih se profesora u pravilu zna kako to ide.
Dotična je vjerojatno već iks puta doživjela takav ulet, iako možda ne od profesora... nekako ne vjerujem da je bila baš jako iznenađena.

A gađenje se ostavlja za trenutke nakon spuštanja slušalice, osim ako želiš riskirati ispit za sve vijeke vjekova, amen.

Anton
17.09.2009., 10:13
U biti žalosno je, za čega se ljudi prodaju.Ne shvaćam žene, koje bi prodale svoje tijelo za bilo što, a kamoli jebeni ispit.Za moj pojam, osobe koje ne treba niti malo poštovati i cijeniti, osobe bez karaktera.
Isto vrijedi i za muškarce koji bi napravili takvu stvar, no nekako žene dominiraju u ovome, bar je takav dojam.

ursula1000
17.09.2009., 10:16
Oprosti, znam da nije u redu pitati, ali kad na takav način to kažeš čini se kao da imaš 40+? Nije valjda?

:mig: Hehee, ma nisam tak deleko ..Nemam još ni 30, a ni 30+ :D

cimmerian
17.09.2009., 10:19
U biti žalosno je, za čega se ljudi prodaju.Ne shvaćam žene, koje bi prodale svoje tijelo za bilo što, a kamoli jebeni ispit.Za moj pojam, osobe koje ne treba niti malo poštovati i cijeniti, osobe bez karaktera.
Isto vrijedi i za muškarce koji bi napravili takvu stvar, no nekako žene dominiraju u ovome, bar je takav dojam.

Ma neeeeeee.Ne bi one nikad.
To ti se samo čini.:rolleyes:

ursula1000
17.09.2009., 10:24
A kaj, mislite da ima toga u velikoj mjeri kod nas?? meni se nekako čini da je ovo era novaca, neznam baš dal je sad više tako olako stvari riješiti - samo seksom..:ne zna:

Osobno ne poznajem nijednu curu koja je tako došla do ocjene. Al neznam, vjerojatno ima dosta takvih glupačica koje se spuštaju na koljena

No, al što se tiče napredovanja u posl toga ima stvarno u velikoj mjeri..Znam tog jednog odurnog tipa, ljigavca kojem se svi moraju uvlačiti u guzicu, a žene u krevet d bi napredovale ili da im bude nešto bolje..Ma, fuj

pac-man
17.09.2009., 10:25
Ma stvar je u tome da se žene masovno koriste izgledom da bi došle do neke koristi.

Ne moraju se jebat za lovu ili ispite, ali skoro svima je normalno da vani piju na račun popaljenih muškaraca, da ulaze besplatno na neka događanja zato što dobro izgledaju, puno cura dolazi na ispite u minicama da profesori budu blaži u ispitivanju i još milijun drugih primjera.

I onda se jave one lezbe iz udruge Babe s podacima kako su žene potplaćene, podređene itd.

Crna dalija
17.09.2009., 10:25
Pa dobiti diplomu je sigurno uspjeh, a želudac...pa očito ima puno cura koje će pretrpjeti tako nešto da bi došle do diplome.

To je valjda ono, cilj opravdava sredstvo.

Dobiti diplomu svakako je uspjeh.
Ali imati je u ruci i znati da si do nje došao tako što te neki odvratan tip hvatao za stražnjicu ( a da ne govorim o ostalom ) nije nikakakav uspjeh.

I takve su onda časne akademske građanke! Ma svašta.
Gore su mi te ženske od tih tipova.

Eto im sad svima, baš mi drago što se to ruglo razotkrilo.

Jure Blitva
17.09.2009., 10:26
A kad profesor stalno ruši studenticu na ispitu, mora da očekuje njenu pičku. Zato postoji komisija , policija... izgleda da dati pičke za dvojku je lakše. Ako znaš gradivo nema tog profesora ili komisije koja te može srušiti. Ako ne znaš može te jebati doslovno svaki asistent. Pa, treba živjeti i nakon diplomskog. A dozna se sve. Prije ili kasnije se profesori "pohvale" prijateljima kako jebu klinke za dvojku. I naravno koje su to klinke.

Aku
17.09.2009., 10:28
Želudac je u svemu tome ključan faktor jer ako ti pomisao na drpanje s nekim kriplom, na putu do cilja, ne izaziva mučninu istoga, onda možeš koristiti sve svoje prirodne resurse
Dakle, cilj opravdava sredstva?

Lastan
Nije to ni čudo.

Recimo, ako neka konjina od profesora takvo što traži od kakve studentice, dovoljno je da je profesor napaljen, a studentica raširi noge i misli na domovinu.
Ako pak profesorica tako ganja muškog studenta, stvari se kompliciraju: njemu se mora dići, a to, ovisno o profesorici, može biti nemoguća misija.

okruglica
A onda, s druge strane, stalno slušamo kako su žene podređene, imaju manje plaće, teže napreduju i teže se zapošljavaju...

Što bi značilo da se žene ne seksaju dovoljno :D

Ne znam. Meni ti je to sve "Doris Lambaša stil". Uostalom, kao da je diploma danas garancija za bilo što. Na kraju će se profesor malo seksati, a jadna curica ostati na birou za zapošljavanje tko zna koliko i dobiti posao tko zna kakav.
Hebiga, kad se već prostituira, onda se svakako zalažem za puno više cijene od jednog pišljivog ispita.

M-Kenny-S
17.09.2009., 10:30
Kakav ološ predaje po fakultetima. Trebalo je tu barabu zumirati cijelo vrijeme priloga, a posebice prilikom slušanja razgovora.
Odvratno.

Aku
17.09.2009., 10:34
A kaj, mislite da ima toga u velikoj mjeri kod nas?? meni se nekako čini da je ovo era novaca, neznam baš dal je sad više tako olako stvari riješiti - samo seksom..:ne zna:

Osobno ne poznajem nijednu curu koja je tako došla do ocjene.
A ti misliš da je to nešto za hvaliti se okolo? Ni najbolja prijateljica da to napravi ti 99,9% ne bi to nikad priznala.

pac-man
17.09.2009., 10:37
Ma meni je stvarno šokantno to, do kud su te cure u stanju ići za ocjenu ili npr. dobar posao.

Odmah se sjetim legendarnog "Kozjaka" i one cure, šta je sve bila u stanju napraviti za "posao fotomodela u Italiji":s:s:s

ursula1000
17.09.2009., 10:38
A ti misliš da je to nešto za hvaliti se okolo? Ni najbolja prijateljica da to napravi ti 99,9% ne bi to nikad priznala.

U pravu si, istina...Naravno da se nebi hvalila

Aku
17.09.2009., 10:39
Ma stvar je u tome da se žene masovno koriste izgledom da bi došle do neke koristi.
Ne moraju se jebat za lovu ili ispite, ali skoro svima je normalno da vani piju na račun popaljenih muškaraca, da ulaze besplatno na neka događanja zato što dobro izgledaju, puno cura dolazi na ispite u minicama da profesori budu blaži u ispitivanju i još milijun drugih primjera.
I onda se jave one lezbe iz udruge Babe s podacima kako su žene potplaćene, podređene itd.
Pa žene koje se ne koriste izgledom velikom većinom i jesu podređene i potplaćene. A jedan od ključnih razloga za to su i ove fufe koje daju pičke za neki probitak.

Jure Blitva
17.09.2009., 10:42
A šta te studošice nemaju mamu i tatu? Kladim se da bi svaki tata tip "profesorima" rado "pročistio šupak".

suicidal blonde
17.09.2009., 10:43
Da, nemožeš vjerovat!

Zašto bi bila šokirana - pa na svakom faksu ima takvih profesora kod kojih se može proći na taj način.
To je prva stvar koju brucošice saznaju...:D

Ajd nemojte sad reći da niste skužili kako cure dolaze muškim profesorima u minjacima i tip top sređene na ispite?
Priča stara od kad su žene pustili na sveučilište...:kava:

suicidal blonde
17.09.2009., 10:51
Dakle, cilj opravdava sredstva?

Ovisi o cilju i naravno o sredstvu...

Koliko sam ja čula - jedna je prošla na ispitu jer se lijepo obukla i profesor ju je malo potapšao po guzici...
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!

Od sve te silne matematike - danas koristim ono što djeca nauče u prva četiri razreda osnovne škole...

dakle... ne mogu curi zamjeriti što si je skratila put - mogu njemu, jer zloupotrebljava položaj i ovlasti :raspa:

Crna dalija
17.09.2009., 10:57

Koliko sam ja čula - jedna je prošla na ispitu jer se lijepo obukla i profesor ju je malo potapšao po guzici...
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!

Od sve te silne matematike - danas koristim ono što djeca nauče u prva četiri razreda osnovne škole...

dakle... ne mogu curi zamjeriti što si je skratila put - mogu njemu, jer zloupotrebljava položaj i ovlasti :raspa:

Joj da joj molim te!
Nemoj reći da bi sad svom nadređenom naprćila guzicu samo da bi lakše prošla kroz nešto što smatraš bespotrebnim ili da bi poboljšala položaj!?

Možda možeš pomisliti da to i nije tako strašno...ali daj si malo zamisli situaciju...onako stvarnu, konkretnu...i reci bi li mogla?

Ako bi, onda stvarno...što ti čovjek reći?

Aku
17.09.2009., 11:00
Ajd nemojte sad reći da niste skužili kako cure dolaze muškim profesorima u minjacima i tip top sređene na ispite?
Naravno da smo skužili. Ali što želiš reći?
DA je isto profesoru pokazati noge i dati mu pičke?

pac-man
17.09.2009., 11:00

Pa za muškarce je novac = seks.

Muškarci žele doći do novca, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.
Muškarci žele dobar auto, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.
Muškarci žele dobar posao, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.

Zato je donekle razumljivo da ti profesori, koji su u poziciji da mogu dobiti pičke od mladih i zgodnih studentica, to i koriste.

florijan31
17.09.2009., 11:02
sex za ocjenu? Meni su sve dale 5 ! :)

pac-man
17.09.2009., 11:02

Pa u principu je isto.

Nije isto ukrasti novine ili opljačkati banku, ali u oba slučaja si lopov.

Aku
17.09.2009., 11:03
Ali mu ne bi dala da te naguzi?
Dakle, potvrđuješ maksimu "cilj opravdava sredstva", uz naravo dodatnu mudrost "sve ima svoju cijenu" (tipa: ne bi dala pičke mesaru za bolji komad mesa, ali bi dala nekome tko ti može srediti diplomu faksa)?

suicidal blonde
17.09.2009., 11:03
Joj da joj molim te!
Nemoj reći da bi sad svom nadređenom naprćila guzicu samo da bi lakše prošla kroz nešto što smatraš bespotrebnim ili da bi poboljšala položaj!?

Možda možeš pomisliti da to i nije tako strašno...ali daj si malo zamisli situaciju...onako stvarnu, konkretnu...i reci bi li mogla?

Ako bi, onda stvarno...što ti čovjek reći?

Ja sam sama sebi nadređeni :rofl:

Opet kažem - ovisi o cilju...
Da je cilj dovoljno primamljiv i donosi preko noći ono za što se drugi grbe čitavu karijeru...., a prepreka mi nije isuviše odbojna.... hmmmm....bez ikakvog licemjerja moram reći da ne bih suviše dvojila
Ako ne bi ja - bi neka druga.... e onda bi se tek :bonk:

ursula1000
17.09.2009., 11:05

Po meni naravno da nije isto..Mislim ako se radi o tome da znaš da ćeš možda položiti ispit ako taj dan na usmeni obućeš neki dekolte, pa čuj zašto ne? Ne da mu daš da te ševi, al ono, pa nek si pogleda poskrivečki (iz daljine) sisu ako ga to pali i upiše dvojku..

Ja sam fakat rijetko dekoltirana, al sad kad se sjetim, tko zna, možda sam i mogla već položit nešto na tu foru :D

@jednom mi je na ispitu prof. rekao da stvarno predivnooooo mirišem, da koji je to miris, da on ženi kupi..
Ja mu rekla, pitao me par jednostavnih pitanja i :cerek: doviđenja..A puno je ljudi palo. Eh

nemoralan
17.09.2009., 11:07
:mig: Hehee, ma nisam tak deleko ..Nemam još ni 30, a ni 30+ :D

Onda spadaš u kategoriju mlađe meso, barem za te profesore. :zubo::zubo:

Aku
17.09.2009., 11:11
Po meni naravno da nije isto..Mislim ako se radi o tome da znaš da ćeš možda položiti ispit ako taj dan na usmeni obućeš neki dekolte, pa čuj zašto ne? Ne da mu daš da te ševi, al ono, pa nek si pogleda poskrivečki (iz daljine) sisu ako ga to pali i upiše dvojku..
Pa ako ti nije isto, zašto se ubacuješ u moju konverzaciju s forumašicom kojoj to očito je isto?
Da, nemožeš vjerovat!
Zašto bi bila šokirana - pa na svakom faksu ima takvih profesora kod kojih se može proći na taj način.
To je prva stvar koju brucošice saznaju...:D

Opet kažem - ovisi o cilju...
Da je cilj dovoljno primamljiv i donosi preko noći ono za što se drugi grbe čitavu karijeru...., a prepreka mi nije isuviše odbojna.... hmmmm....bez ikakvog licemjerja moram reći da ne bih suviše dvojila
Zaključak, dotičnoj "sve ima svoju cijenu"

Coldplay25

ili nedostatak istoga..kao u tvom slučaju očito

okruglica
Ako ne bi ja - bi neka druga.... e onda bi se tek :bonk:

Uh, neka to slobodno učini neka druga. Ne vjerujem da bi joj bila zavidna ili na to gledala kao propuštenu priliku. Ako joj toliko znači, doista- neka joj.

pac-man
17.09.2009., 11:12

Ja sam fakat rijetko dekoltirana, al sad kad se sjetim, tko zna, možda sam i mogla već položit nešto na tu foru :D

@jednom mi je na ispitu prof. rekao da stvarno predivnooooo mirišem, da koji je to miris, da on ženi kupi..
Ja mu rekla, pitao me par jednostavnih pitanja i :cerek: doviđenja

A što bi ti rekla na to, da npr. dođeš na intervju za neki posao, a jedini protukandidat ti je neki mlad i zgodan dečko.
I onda vidiš da imaš bolje reference za taj posao od njega, ali ipak uzmu njega, jer se direktorica te firme, koja vas ispituje, pali na njegov izgled?

suicidal blonde
17.09.2009., 11:14
Drugo poboldano, ali mu ne bi dala da te naguzi?

Naguziti bi me mogao da mi je privlačan i da mi to čini spoj ugodnog i korisnog...

ali za tapšanje po guzici i šlatanje - proći Matematiku2 - pristala bi odmah :lol:

"sve ima svoju cijenu"

Možeš to u životu shvatiti ili na lakši ili na teži način
Moja "cijena" je uvijek bila i ostati će visoka, al ne mogu reći da mi pička nema cijenu - to bi bilo neistinito, ajde realno, krenite od sebe i svojih skrivenih želja i ambicija...

Svaki čovjek/žena ima svoju cijenu...
I svaki dan se ljudi prodaju u bescijenje na ovaj ili onaj način... svakodnevno uvlačenje u šefovsku guzicu, da bi ti on dobacio mrvice sa stola je po meni gora prostitucija nego kad ženska jednom raširi noge...

tko je bez grijeha nek prvi baci kamen...:ne zna:

milla karolina
17.09.2009., 11:16
Ajd da ovo netko otvorio...ono s frižiderom mi je ---dobro da je nije pitao jel je ko peka

okruglica
17.09.2009., 11:16
I onda vidiš da imaš bolje reference za taj posao od njega, ali ipak uzmu njega, jer se direktorica te firme, koja vas ispituje, pali na njegov izgled?

Čini se da smo zaključili kako je zabavno biti direktorica firme. Ili profesor. :D Znanje je, ipak, moć( očito i put do seksa)

suicidal blonde
17.09.2009., 11:18
Uh, neka to slobodno učini neka druga. Ne vjerujem da bi joj bila zavidna ili na to gledala kao propuštenu priliku. Ako joj toliko znači, doista- neka joj.

I ta neka ti postane direktorica, a znaš da nije ni sposobnija ne pametnija od tebe - a zna to i ona, pa te prca na sve moguće načine da te eliminira kao moguću suparnicu...
I onda to sve lijepo trpiš godinama i kukaš nad samom sobom...

Pa ja isto kažem - ambicionzni uvijek nađu načina i napreduju - drugi kukaju i osuđuju...:ne zna:

Jure Blitva
17.09.2009., 11:19
A, da ja namažen malog medom? :mig:

ursula1000
17.09.2009., 11:19
A što bi ti rekla na to, da npr. dođeš na intervju za neki posao, a jedini protukandidat ti je neki mlad i zgodan dečko.

Ne pitaj me..Bila u sličnoj situaciji..:o:o:o Kučka prokleta od direktorice,:mad: uzela je jednog dečka ( i to sav neki nikakav) i njemu dala posao. Čula sam kasnije da je teška aždaja (bogata babetina al dobro se drži), a ovaj je dobio posao preko veze, i još se k tome pali na mlade dečkiće koji ju moraju jebat..Ubrzo je i napredovao. LOOOOL ..Katastrofa :flop:

Varaždinci možda znaju o kojoj gospođi pričam :mig:

anni_st
17.09.2009., 11:20
[QUOTE=suicidal blonde;22608260]

Slažem se,samo postoji razlika u tim cijenama.Npr. ja ću za neki ispit učit i izlaziti nekoliko puta na njega i tako platiti svoju cijenu u vidu živciranja i utrošenog vremena.Netko drugi će platiti cijenu u vidu raširenih nogu.Razlika je u tome što je jedna cijena legalna,a druga ne i u tome što neko ima jebeno dobar želudac,a netko ne.Dakle,ako ćemo opravdavati nečije nelegalne radnje i smatrati to pod normalnim do tada ćemo i imati društvo kakvo imamo.

Anton
17.09.2009., 11:21

Iskreno molim moderatore da ovo ne shvate kao uvredu, jer je ovo sociološka teza.

Dakle, djevojke, bi li vama bilo uvreda da vam netko kaže da ste kurve?

cimmerian
Moja "cijena" je uvijek bila i ostati će visoka, al ne mogu reći da mi pička nema cijenu - to bi bilo neistinito, ajde realno, krenite od sebe i svojih skrivenih želja i ambicija...

Znači priznaješ da si wannbe sponza.
Ne,neki nemaju cijenu.

Aku
...

Aku
17.09.2009., 11:25
Možeš to u životu shvatiti ili na lakši ili na teži način
Pa, ako nemaš nikakvih moralnih rezervi u vezi svojeg razmišljanja, zašto mi se na tvrdnju da po tebi "sve ima svoju cijenu" imaš potrebu opravdavati i objašnjavati? Zašto jednostavno ne odgovoriš sa "da"?
Moj je dojam da ti ipak u duši znaš da ti je to pogrešan i nemoralan stav
I svaki dan se ljudi prodaju u bescijenje na ovaj ili onaj način... svakodnevno uvlačenje u šefovsku guzicu, da bi ti on dobacio mrvice sa stola je po meni gora prostitucija nego kad ženska jednom raširi noge..:
Vidim da ti relativizacija svojih nemoralnih postupaka nije strana.
Prvo je bilo da je davanje pičke profesoru i pokazivanje nogu na ispitu maltene ista stvar.
Sad si otišla i korak dalje: uvlačenje u šefovu guzicu je maltene isto što i dati mu pičke.
Jedva čekam što je sljedeće....

ursula1000
17.09.2009., 11:25
Pa ako ti nije isto, zašto se ubacuješ u moju konverzaciju s forumašicom kojoj to očito je isto?

Sori, bio je to neki "spontani" odgovor, nemoj zamjerit. :mig:

okruglica
17.09.2009., 11:26
I ta neka ti postane direktorica, a znaš da nije ni sposobnija ne pametnija od tebe - a zna to i ona, pa te prca na sve moguće načine da te eliminira kao moguću suparnicu...

Pa ja isto kažem - ambicionzni uvijek nađu načina i napreduju - drugi kukaju i osuđuju...:ne zna:

Pa da, ambiciozni nađu načina. Ali "drugi" ne moraju nužno kukati i osuđivati. Ima i onih koji se snađu svojom kvalitetom. A i onih koji ne žive samo za poslovni uspjeh.

suicidal blonde
17.09.2009., 11:27
ili nedostatak istoga..kao u tvom slučaju očito

A pametni zaključak izvodiš na osnovu toga što me poznaješ i znaš o meni nešto što ni ja sama o sebi ne znam? :kava:

Aku
17.09.2009., 11:31
Iskreno molim moderatore da ovo ne shvate kao uvredu, jer je ovo sociološka teza.
Right to the point :D

Njih dvije zapravo cijelo vrijeme govore da su kurve, ali ne bilo kakve kurve.
One su skupe kurve, a ne neke uličarke. Njihova cijena je prilično visoka, otprilike usporediva s onim "damama" koje dežuraju kod recepcije Sheratona :rolleyes:

okruglica
17.09.2009., 11:31
LOOOOL ..Katastrofa :flop:

To ti je katastrofa, a da se ista stvar dogodila tebi i da je netko tebe zaposlio iz istih razloga iz kojeg je ova gospođa zaposlila mladića, to ne bi bila katastrofa? :D

Ili se svi jebu s pravom, ili nitko.

Anton
17.09.2009., 11:32
ponovljena poruka, molim brisati.

Aku
17.09.2009., 11:33
Sori, bio je to neki "spontani" odgovor, nemoj zamjerit. :mig:
Sve pet, ne zamjeram :)

anni_st
Znači priznaješ da si wannbe sponza.
Ne,neki nemaju cijenu.

Ma sve ima cijenu pa tako i ljudi.Samo je stvar čime ćeš platiti. Možeš gotovinom,čekovima,karticama,pičkom ili trudom,radom,zalaganjem,živciranjem itd. Dakle,samo je stvar koju ćemo valutu odabrati :D

nata_lie
I svaki dan se ljudi prodaju u bescijenje na ovaj ili onaj način... svakodnevno uvlačenje u šefovsku guzicu, da bi ti on dobacio mrvice sa stola je po meni gora prostitucija nego kad ženska jednom raširi noge...

nemoj da kakis molim te.
ja se ne prodajem.nikad nisam i nikada necu.
i sto ces sad?
da te pogodim kamenom? :kava:

Coldplay25
17.09.2009., 11:34
A pametni zaključak izvodiš na osnovu toga što me poznaješ i znaš o meni nešto što ni ja sama o sebi ne znam? :kava:

pametni zaključak izvodim iz tvojih postova na ovu temu:kava:

Violently happy
17.09.2009., 11:34
Čistu peticu si dajem.:o

A, ne.. šta? O čeme vi to?:ne zna:

jebozovna
17.09.2009., 11:37
..........................

vidiš kak si lijepo zaključio.
ali opet ovisi o moralu.

ursula1000
17.09.2009., 11:38

Ne, ja sam to ionako rekla u afektu :o, jer sam u dosta teškoj situaciji trenutno, no možeš si protumačiti kako hoćeš.
A ovo, kurva, mene ne smeta :D . Politika ti je kurva :kava:

nata_lie
17.09.2009., 11:40
Čistu peticu si dajem.:o

A, ne.. šta? O čeme vi to?:ne zna:

vajli, citaj s razumijevanjem :D

ursula1000
17.09.2009., 11:41
To ti je katastrofa, a da se ista stvar dogodila tebi i da je netko tebe zaposlio iz istih razloga iz kojeg je ova gospođa zaposlila mladića, to ne bi bila katastrofa? :D

Ili se svi jebu s pravom, ili nitko.

A kurac, sad si me našla!! :D ma, ja nebi dala da me jebu na poslu radi nekog napredovanja, vjeruj mi, a bogme niti da dobijem posao.
No, al da sam sama, direktor, poželjan , mlad - nikad se ne zna :D (šala) :zubo: Hahaaa

Sve pet, ne zamjeram :)

Hvala .. Pusa i zagrljaj: :)

suicidal blonde
17.09.2009., 11:42
Pa, ako nemaš nikakvih moralnih rezervi u vezi svojeg razmišljanja, zašto mi se na tvrdnju da po tebi "sve ima svoju cijenu" imaš potrebu opravdavati i objašnjavati? Zašto jednostavno ne odgovoriš sa "da"?
Moj je dojam da ti ipak u duši znaš da ti je to pogrešan i nemoralan stav ....

Moram vas dežuren moraliste podsjetiti da i vi imate cijenu, al vam je to bed priznati...

Vidim da ti relativizacija svojih nemoralnih postupaka nije strana.
Prvo je bilo da je davanje pičke profesoru i pokazivanje nogu na ispitu maltene ista stvar.
Sad si otišla i korak dalje: uvlačenje u šefovu guzicu je maltene isto što i dati mu pičke.
Jedva čekam što je sljedeće....

Ja se ne bavim onih što ti zoveš "nemoralnim postupcima", ali mogu shvatiti ljude koji su nekada dovedeni u poziciju da ih čine i sigurno neću nikada prva baciti kamen

sex-addict
17.09.2009., 11:42
Nikak ne mogu provariti žene koje se jebu za posao, ocjene, beneficije.. mislim da su mi to jedine žene koje mi se istinski gade..

Kurvu za novac uopće ne krivim, ali ove, nekak su mi.. nevjerojatno gadne.. :flop:

suicidal blonde
17.09.2009., 11:46
pametni zaključak izvodim iz tvojih postova na ovu temu:kava:

"Pametni" zaključak izvodiš na osnovu onoga što si si umislio/la u svojoj glavi...

Lastan
17.09.2009., 11:50
"Pametni" zaključak izvodiš na osnovu onoga što si si umislio/la u svojoj glavi...
Ali kaj onda, na kraju krajeva?
Zašto je OK metaforički se naguziti šefu ili profesoru i puštati da te netko jebe u mozak, ali nije OK isto to napraviti konkretno i riješiti stvar?

Gusjenica_
17.09.2009., 11:51

Ambiciozni ne moraju uvijek biti nepošteni. U svakoj firmi postoje ljudi koji isključivo svojom sposobnošću i predanošću napreduju, jer su takvi itekako potrebni. To se najbolje vidi sada, u doba krize, kad odjednom više nema potrebe za silnim menadžerima i prodavačima magle.

I dobro, zašto se na svakoj temi mora nekog prozivati da je kurva ili drolja?

Violently happy
vajli, citaj s razumijevanjem :D

Ma hajde.. pa prošlo je podne. Šta ti je, ženo..:rolleyes: :D

Zoey
Nikak ne mogu provariti žene koje se jebu za posao, ocjene, beneficije.. mislim da su mi to jedine žene koje mi se istinski gade..

Kurvu za novac uopće ne krivim, ali ove, nekak su mi.. nevjerojatno gadne.. :flop:

meni je opcenito nejasno kako se netko moze posevit za prolaz ili bolju ocjenu. cak mislim da je cinjenica da nisu sposobni polozit neki ispit na fakultetu koji je koncipiran tako da ga svaki prosjecnik moze zavrsit tuznija od cinjenice da za to moraju rasirit noge ili netjerat kitu da im se digne.

Coldplay25
17.09.2009., 11:52

nisam ja ništa umislila, sama si rekla da bi se naguzila za prolaz na matematici:ne zna:

florijan31
17.09.2009., 11:52
Koja razlika izmedu sexa za lovu i sexa za ocjenu?

nata_lie
17.09.2009., 11:53
Ma hajde.. pa prošlo je podne. Šta ti je, ženo..:rolleyes: :D

il si i ti dala profi za bolju ocjenu?
pa nisi ni morala na hrvatski?
fufo jedna :p:cerek:

coolinesay
mislim da kako god okrenuli priču muški će uvijek gledat na žene kao slabiji spol jer se ne mogu otrgnuti dojmu da su mišići najbitniji faktor za uspjeh u nečemu, a zapravo je mozak..
jbga i muški s tom svojom mišićnom masom i onim njihalom međ nogam, argh

Violently happy

Ne baš velika.
Sad se seksa za ocjenu, kako bi se kasnije mogla seksat za lovu (oliti bolje radno mjesto, itd).

suicidal blonde
17.09.2009., 11:55
nemoj da kakis molim te.
ja se ne prodajem.nikad nisam i nikada necu.
i sto ces sad?
da te pogodim kamenom? :kava:

Sličica iz života...

Jednom je gospođa na TV-u - židovka inače, pričala kako je spavala s jednim talijanskim oficirom kako bi dobila papire i izvukla roditelje iz logora...
I uspjelo joj je...

E sad te pitam - jel ženu treba za to kamenovati kao kurvu?

Ti to nikad ne bi napravila - pustila bi roditelje da umru u logoru, jer se "nikad nikome za ništa ne prodaješ"

Poanta: Nikad ne reci nikad, jer ne znaš što te može snaći u životu...

A onda uzmi prvi kamen i lupi sebe s njim po glavi

suicidal blonde
17.09.2009., 11:57
nisam ja ništa umislila, sama si rekla da bi se naguzila za prolaz na matematici:ne zna:

ne izvlači iz konteksta...:kava:

Coldplay25
17.09.2009., 11:58
Sličica iz života...

Jednom je gospođa na TV-u - židovka inače, pričala kako je spavala s jednim talijanskim oficirom kako bi dobila papire i izvukla roditelje iz logora...
I uspjelo joj je...

Ti to nikad ne bi napravila - pustila bi roditelje da umru u logoru, jer se "nikad nikome za ništa ne prodaješ"

uspoređivat prolaz na ispitu, bolji položaj u firmi i situacije života i smrti su stvarno fascinantne:kava:

Rosary
17.09.2009., 11:59
Jesu li pametne? Ne. Jer da su pametne, naučile bi gradivo potrebno za polaganje ispita.

postoji i nešto što se zove ljenost.

ima inteligentnih ljudi, strašno komotnih i lijenih, kao i glupih - užasno upornih.
ostalo je stvar želuca i karaktera, kao što suicidal blonde kaže:

florijan31
Ne baš velika.
Sad se seksa za ocjenu, kako bi se kasnije mogla seksat za lovu (oliti bolje radno mjesto, itd).

Ok onda ja dam 20 kn da mi ga popljuga :kava:

Gusjenica_
Ali kaj onda, na kraju krajeva?
Zašto je OK metaforički se naguziti šefu ili profesoru i puštati da te netko jebe u mozak, ali nije OK isto to napraviti konkretno i riješiti stvar?

Toliko se ovih dana govori o suzbijanju korupcije. Ne mislite li da je stvarno došlo vrijeme da naš narod shvati što je legalno i prihvatljivo, a što ne. Kad bi svaki čovjek prijavio svaku gnjidu koja nešto traži, a nema na to pravo, iskorijenili bi korupciju u roku od nekoliko godina. To je zbog „brzine“ reakcija naših sudova besmisleno, ali kad ne bi bilo onih koji daju, ne bi bilo ni onih koji primaju! Prema tome, pamet u glavu i budite pošteni!

suicidal blonde
Ambiciozni ne moraju uvijek biti nepošteni. U svakoj firmi postoje ljudi koji isključivo svojom sposobnošću i predanošću napreduju, jer su takvi itekako potrebni. To se najbolje vidi sada, u doba krize, kad odjednom više nema potrebe za silnim menadžerima i prodavačima magle.

I dobro, zašto se na svakoj temi mora nekog prozivati da je kurva ili drolja?

Ma dok tihog, vrijednog i marljivog zapaze - taj je već za mirovinu...
Prolaze bučni, nametljivi i laktaši...

Violently happy
17.09.2009., 12:00
Ok onda ja dam 20 kn da mi ga popljuga :kava:

A ti probaj. Good luck with that.:mig:

Coldplay25
17.09.2009., 12:00

:kava: crno na bijelo šta ne:ne zna:

nata_lie
17.09.2009., 12:01
Sličica iz života...

I uspjelo joj je...

ovo sto ti govoris nema veze s vezom.
poanta: nemoj davat vise za ocjenu...mozda nesto i naucis na faksu.:rolleyes:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:01
uspoređivat prolaz na ispitu, bolji položaj u firmi i situacije života i smrti su stvarno fascinantne:kava:

Govoriti "nikad" a da stvarno ne razmisliš o milijun situacija gdje se to "nikad" ruši kao kula od karata je nepromišljeno i naivno...:kava:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:03
:kava: crno na bijelo šta ne:ne zna:

govorilo se o tapšanju po guzici...:kava:

Coldplay25
17.09.2009., 12:04
govorilo se o tapšanju po guzici...:kava:

a tapšanje po guzici završava sa tapšanjem po guzici ili te još nečim "potapša" po guzici:kava:

ursula1000
17.09.2009., 12:05
a tapšanje po guzici završava sa tapšanjem po guzici ili te još nečim "potapša" po guzici:kava:

Čime? :lol:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:10

I jedna i druga igraju na kartu seksualnosti...
što će reći da se i jedna i druga "prodaju" samo su metode različite...

Gusjenica_
17.09.2009., 12:10
Ma dok tihog, vrijednog i marljivog zapaze - taj je već za mirovinu...
Prolaze bučni, nametljivi i laktaši...

Dobro, ima nešto i u tome. Ne možeš samo šutiti i čekati. Moja mama je isto na vodećem položaju, ali ta kaže svakom što ga ide (što se posla tiče, ne osobno). I nikom nije na kraj pameti da je smjeni jer svoj posao obavlja vrhunski. Ali ona je isto radnik, a ne prodavač magle.

Coldplay25
17.09.2009., 12:11
Čime? :lol:

pa neki prstom, k*cem, ravnalom..tako svejedno eto izaberi:lol:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:12

Ma onaj jadnik sinoć u Dnevniku sigurno nije ništa konkretno uradio - on je vjerojatno od onih koji su samo jaki na jeziku -a kad neku i uhvati za guzicu, svrši u gaće isti momenat...
nema on čime više poslije ništa napraviti...
rekoh jadnik...:kava:

sex-addict
17.09.2009., 12:13

Ne znam, psihološka..

Kad znam za ženu da je kurva koja se jebe za novac, jer mora živjeti - ne osjećam ništa loše zbog toga.

Kad znam za ženu da je kuja koja se jebe za ocjenu, posao, karijeru, beneficije - osjećam neopisivu kombinaciju prezira, mučnine u stomaku, nelagode, ali i zahvalnosti i olakšanja što ju nisam nikad dodirnuo, prije nego sam to saznao..

Psihologija žešća, kaj ćeš..:kava:

Coldplay25
17.09.2009., 12:14
Ma onaj jadnik sinoć u Dnevniku sigurno nije ništa konkretno uradio - on je vjerojatno od onih koji su samo jaki na jeziku -a kad neku i uhvati za guzicu, svrši u gaće isti momenat...

pa jel se slažeš da treba imati želudca da dopustiš da te takav "jadnik" uopće primi za guzicu i da svršava na tebe:kava:

nata_lie
17.09.2009., 12:15

nije on tu jadnik, covjek koristi situaciju dok moze.
tj. dok je mogao.jebe se njemu.doslovno.

jadne su one koje su to dopustale i pristajale na to.

div
17.09.2009., 12:16
a jebote ja mislio na onu drugu opciju "ocjenjivanje seksa"
uff, ja sam se prestrašil da je baš to... :eek:
:rofl:
Ne, to je za dva!

sad, ak sam dobro razumio... ona se mora, sa profesorom, pojebat za "odličan", da bi dobila "dovoljan" u indeks...?:ne zna:

meni se to nekak ne čini ko jako fer nagodba... :ne zna:

:lol::lol:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:16
pa jel se slažeš da treba imati želudca da dopustiš da te takav "jadnik" uopće primi za guzicu i da svršava na tebe:kava:

To sam napisala u svom prvom topicu:
Ili imaš želudac - ili učiš...

Aku
17.09.2009., 12:17
No, al da sam sama, direktor, poželjan , mlad - nikad se ne zna :D (šala) :zubo: Hahaaa
:rofl::top:
Ali u tom slučaju bi mu dala bez da ti obeća napredovanje, kaj ne? :zubo:

suicidal blonde
17.09.2009., 12:19
nije on tu jadnik, covjek koristi situaciju dok moze.
tj. dok je mogao.jebe se njemu.doslovno.

jadne su one koje su to dopustale i pristajale na to.

One su se poslije spradale i smijale na račun starog jarca; da im je bio bed ne bi išle na tu soluciju...
one se ne osjećaju jadno - zašto ih ti onda žališ?

ursula1000
17.09.2009., 12:20
:rofl::top:
Ali u tom slučaju bi mu dala bez da ti obeća napredovanje, kaj ne? :zubo:

A bi kvragu !!! :o :angel: Pogodio si.. A odmah mi se i mašta potakla :rofl:

nata_lie
17.09.2009., 12:21
One su se poslije spradale i smijale na račun starog jarca; da im je bio bed ne bi išle na tu soluciju...
one se ne osjećaju jadno - zašto ih ti onda žališ?

nisam rekla da ih zalim.
upravo zato kazem da su jadne.
citaj s razumijevanjem.

Rosary
17.09.2009., 12:22

ma da, to i ja mislim... to je njemu bio samo način zajebancije, mislio je da je dobra fora ako mladoj curi kaže: "daj pičke, znam da imaš". ne vjerujem da ima širok repertoar nekog intelektualog humora, to je za njega vrhunac. :zubo:

Aku
17.09.2009., 12:23
Moram vas dežuren moraliste podsjetiti da i vi imate cijenu, al vam je to bed priznati...
A kako to? Imam vlastiti biznis, živim sasvim lagodno (za hrvatske prilike), i ne mogu zamisliti situaciju u kojoj bih pristao da me netko naguzi radi nekakvog materijalnog probitka.
Kaj si ti nezaposlena i socijalni slučaj da tak razmišljaš?

Ja se ne bavim onih što ti zoveš "nemoralnim postupcima", ali mogu shvatiti ljude koji su nekada dovedeni u poziciju da ih čine i sigurno neću nikada prva baciti kamen
U kakvu su poziciju dovedeni ti ljudi? Ako ne daju pičke/guze i ne završe faks će umrijeti od gladi?
Daj ne pričaj gluposti...Ako ti nemaš morala, ne znači da je cijeli svijet nemoralan

suicidal blonde
17.09.2009., 12:24
nisam rekla da ih zalim.
upravo zato kazem da su jadne.
citaj s razumijevanjem.

u meni riječ "jadnik" pobuđuje samilost, u tebi očito prijezir - stvar je interpretacije

ursula1000
17.09.2009., 12:25
ma da, to i ja mislim... to je njemu bio samo način zajebancije, mislio je da je dobra fora ako mladoj curi kaže: "daj pičke, znam da imaš". ne vjerujem da ima širok repertoar nekog intelektualog humora, to je za njega vrhunac. :zubo:

Stvarno, koje izražavanje - "Daj pičke" ..Grozno, to neka teška primitivčina :flop::flop: Ma ja ga nebi ni ribičkim štapom dirala, seljačina

Coldplay25
17.09.2009., 12:28
Ne znam, psihološka..

Kad znam za ženu da je kurva koja se jebe za novac, jer mora živjeti - ne osjećam ništa loše zbog toga.

Kad znam za ženu da je kuja koja se jebe za ocjenu, posao, karijeru, beneficije - osjećam neopisivu kombinaciju prezira, mučnine u stomaku, nelagode, ali i zahvalnosti i olakšanja što ju nisam nikad dodirnuo, prije nego sam to saznao..

potpuno isto:kava:

kurva za novac, ova za ispit:kava: obadvoje izazivaju gađenje skupa sa još par kategorija :kava:

Aku
17.09.2009., 12:29
Razlika je u tome što ove koje daju pičke za ocjenu misle da nisu kurve. Naglasak na "misle" :o

rogue
17.09.2009., 12:31
Dobiti diplomu svakako je uspjeh.
Ali imati je u ruci i znati da si do nje došao tako što te neki odvratan tip hvatao za stražnjicu ( a da ne govorim o ostalom ) nije nikakakav uspjeh

Ma daj, diploma je diploma, pa makar je dobila lezeci na ledjima od prvog ispita...

No znanje koje treba da prati diplomu je nest' drugo, pa ne treba da iznenadi kad neko sa diplomom nema pojma o svojoj struci.

Rosary
17.09.2009., 12:33
Stvarno, koje izražavanje - "Daj pičke" ..Grozno, to neka teška primitivčina :flop::flop: Ma ja ga nebi ni ribičkim štapom dirala, seljačina

a čuj, to je, kako su jučer rekli, bilo već nakon što su se upoznali i onak postali si bliskiji, pa se ljudi već međusobno šalili. :kava: nije on to valjda studenticama koje prvi put vidi...

kak bi naš narod rekao, kad su si već bili na 'pas mater', pa je onda padalo nešto tog prpošnog balkanskog humora.

Liu
17.09.2009., 12:34
Dok jedni pošteno grade svoju karijeru drugi se guze.
Naravno, poštenjaci se ni ne zaposle u svojoj struci jer radi silnih sisa i guzica ne mogu doći do izražaja.

Da li bi osobno? Ne, hvala.

florijan31
17.09.2009., 12:35
Razlika je u tome što ove koje daju pičke za ocjenu misle da nisu kurve. Naglasak na "misle" :o

To je vec bilo retoricko pitanje samo po sebi :kava:

nata_lie
17.09.2009., 12:35
potpuno isto:kava:

kurva za novac, ova za ispit:kava: obadvoje izazivaju gađenje skupa sa još par kategorija :kava:

i ja sam malo razmisljala o tome..i iako mozda i jest to sve nekako isti k, opet se ne mogu oteti dojmu da su ove sta se kurvaju za pare nekako `postenije`.
znas ono, kurve su, jebu se za pare i to je njihov posao, nacin zivota..nema nikakvih dubljih razina tu.

a svaki posao koji radis posteno je posten :D

dok ove druge, sta ja znam..prodavati sebe za bolju poziciju u zivotu, samo zato sto je tako jednostavnije..a ne izboriti se vlastitim rukama za ono sto imas...poslije to skrivati, kao da se nista nije dogodilo..
i onda kad takve (najcesce) pocnu pljuvati po kurvama, znas one spike..zasto to rade, uvijek imas izbora, bla bla, kenj kenj..a u biti su iste kao i one, zapravo i gore..ne znam, nekako mi se gade puno, puno vise.:ne zna:

Coldplay25
17.09.2009., 12:37
i ja sam malo razmisljala o tome..i iako mozda i jest to sve nekako isti k, opet se ne mogu oteti dojmu da su ove sta se kurvaju za pare nekako `postenije`.
znas ono, kurve su, jebu se za pare i to je njihov posao, nacin zivota..nema nikakvih dubljih razina tu.

dok ove druge, sta ja znam..prodavati sebe za bolju poziciju u zivotu, samo zato sto je tako jednostavnije..a ne izboriti se vlastitim rukama za ono sto imas...poslije to skrivati, kao da se nista nije dogodilo..
i onda kad takve (najcesce) pocnu pljuvati po kurvama, znas one spike..zasto to rade, uvijek imas izbora, bla bla, kenj kenj..a u biti su iste kao i one, zapravo i gore..ne znam, nekako mi se gade puno, puno vise.:ne zna:

šta ja znam, ni kurve ne žele biti kurve..one se isto nastoje "probiti" u životu:ne zna:

Rosary
17.09.2009., 12:38

mislim da one ništa ni ne misle, samo znaju da im se ne da sjedit 2 mjeseca nad knjigom. i kad sve zbroje i oduzmu radije će pretrpit da im neki starkelja kaže "ajde, dođi mi u suknjici", "daj pičke, znam da imaš", a one će reći "joj, tata me čeka tu dolje u autu" , ali će za 2 minute i za tatinu lovu, gore dobit upisanu ocjenu.

pa slušali ste one snimke, " joj, meni hitno treba ocjena, jer sutra idem na more", "sutra idem na vikend". bla, bla... a tip kaže: "ništa ti ne brini, dušo, samo ti idi na more"

suicidal blonde
17.09.2009., 12:39
A kako to? Imam vlastiti biznis, živim sasvim lagodno (za hrvatske prilike), i ne mogu zamisliti situaciju u kojoj bih pristao da me netko naguzi radi nekakvog materijalnog probitka.

Pa pošto živiš lagodno - očito te boli kurac za sve ostale i teško možeš razumjeti one koji nemaju...
Nisam socijalni slučaj, ali ima ih u ovoj zemlji i previše...
Ako si poduzetnik - često se "naguziš" i za dobar posao i gdje god treba da bi nešto isposlovao,
kao što netko reče ima i metaforičkih i stvarnih guženja...
pitanje je u kakvoj je tko životnoj poziciji - što si niže na ljestvici, guženja poprimaju više materijalistički oblik od onih na kakav si ti navikao...

U kakvu su poziciju dovedeni ti ljudi? Ako ne daju pičke/guze i ne završe faks će umrijeti od gladi?
Daj ne pričaj gluposti...Ako ti nemaš morala, ne znači da je cijeli svijet nemoralan?

A u kakvu se to ti uzvišenu poziciju dovodiš da bi sudio o mom moralu?

Život nije ni crn ni bijel - nego siv... ne znam njihove priče, ali znam da studiranje košta i znam da roditelji sve teže mogu to sve naplaćati - a eto, nađe se neki manijak koji se zainati da te neće pustiti dok mu ne daš ono što traži...
pa sad... kao što rekoh - što si niže na ljestvici - tim te lakše naguze...

jope.xy
svatko ima pravo na svoj izbor...
ali neznam jel gore što su završavali ispite osobe koje su kupovale ocjene ili koje su prodavale sebe za dvojku...
kako možemo očekivati išta bolje u ovoj našoj na dnu provalije državi...
takve cure su za mene jadne... a bome imaju bolji želudac od naše ˝glumice˝ lambašice... jer ona ima bar veće koristi od svojih sponzora nego takve male glupačice koje su majke rodile da uživaju u životu a one se prodaju... svaki roditelj bez obzira koliko plača fakultet bi radije da mu dijete padne ako ne ući nego da pusti takvo nešto...
sretno curama koje misle da se tako može nešto postići u životu... jer tako će naučiti da drugačije neće ni znati...
svatko ima pravo na svoje mišljenje i izbor, odluke u svom životu, ali treba imati ponos i dostojanstvo...

Emericzy
Kakav ološ predaje po fakultetima. Trebalo je tu barabu zumirati cijelo vrijeme priloga, a posebice prilikom slušanja razgovora.
Odvratno.
Hajde, hvala bogu da je ovo netko rekao. Zaprepašćuje me da se s visoka gleda na jadne cure koje tako prolaze a gubavu svinju koja ih na to navodi se ignorira. Jebao vas takav mentalitet. Kako ćete se osjećati kad vam kćeri nalete na takve kretene na faksu?

Kako vi znate što je te cure natjeralo da to rade? Odakle vam moralna hrabrost (ili slijepilo) da bez znanja unaprijed pretpostavljate da je riječ o lijenosti i gluposti?

Iz neposredne blizine znam za tri takva slučaja, jedan u srednjoj školi (!), jedan na faksu i jedan na državnom pravosudnom ispitu (!) -- i sva tri su bila jednostavne ucijene. Nije se mnoglo proći drukčije. I sve su tri morale smišljati dešperatne trikove da se nekako izvuku od starih slinavih prasaca.

Baš je jako do smijeha bilo toj curi na jučerašnjoj snimci... I dan danas se vjerojatno valaj od smijeha kad se sjeti. Sigurno joj je u toj situaciji bilo jaaaaaako zabavno...

rogue
17.09.2009., 12:40
Dok jedni pošteno grade svoju karijeru drugi se guze.
Naravno, poštenjaci se ni ne zaposle u svojoj struci jer radi silnih sisa i guzica ne mogu doći do izražaja.

Da li bi osobno? Ne, hvala.

Nezaposlena??

Kad ta evolucija jos uvijek traje, samo najjaci (sa naj sikama i guzama) prezive... :D

Anton

Sve i da je, to ju ne opravdava.

Daj ne pričaj gluposti...Ako ti nemaš morala, ne znači da je cijeli svijet nemoralan

Upravo to.Jebanje za novac nema nikakve jebene veze sa preživljavanjem, jer ima ljudi koji će raditi pošten posao, bez da prodaju svoje tijelo.
Jebanje za novac je način da se do nekih većih novaca dođe vrlo lako, isto vrijedi i za jebanje za ocjenu/karijeru.

A da je recimo zgodni, mladi, uljudni dečko, onda bi?A u suštini, nema razlike.

ursula1000
šta ja znam, ni kurve ne žele biti kurve..one se isto nastoje "probiti" u životu:ne zna:

da, ali ono, nemaju novaca (obično) il rade to zato jer nemaju i neznaju od čega drugog preživjeti. I bar znaš da je kurva.
A dal žele napredovati..valjda žele. Kod Berlusconija :D

Simple Fille
17.09.2009., 12:44
Slažem se sa Emericzyem i želim još samo reći da taj način dobijanja one ženske stvari zvana pička je jadan te isto tako puno govori o tom profesoru i njegovoj vrijednosti kao muškarca. :flop:

mali debeli
Važno je uspjeti u životu. To je bit. Sporedno kako.

ursula1000
A da je recimo zgodni, mladi, uljudni dečko, onda bi?A u suštini, nema razlike.

Nebi. Jest da nije isto, al nekom tamo nadobudnom asistentiću , posredniku ili profesoru pa bio on oličenje ljepote , mlad ili star, Clooney ili ko već, ići pljugat k**činu da bi mi dao 2 - nema teoretske šanse.
Stvarno je jadnik ako traži pičku zato jer on može dati ocjenu. Ma serem se na takve budaletine.

Pa čak ni za mat 2. Dala ja i prvu i drugu s trojkom :D :rofl:

sex-addict
17.09.2009., 12:45

Da, kao što sam napisao, kurva za novac - ok

Kurva za beneficije, gdje se stječe nefer prednost nad boljim/sposobnijim/muškim kandidatima - :rigo:

Aku
I uspjelo joj je...

Dakle, tebi ne samo da je isto pokazati noge profesoru i dati mu pičke.
Tebi je isto i dati pičke radi ocjene, kao i dati pičke da nekome spasiš život.

S nestrpljenjem čekam nastavak....

Liu
Nezaposlena??

Kad ta evolucija jos uvijek traje, samo najjaci (sa naj sikama i guzama) prezive... :D

Nisam :mig:

Znam slučaj. Ne sex nego novci, ali nekako mi je to vrlo slično. Studirala je 10 godina pola potplatila nešto naučila...

nata_lie
17.09.2009., 12:46
Slažem se sa Emericzyem i želim još samo reći da taj način dobijanja one ženske stvari zvana pička je jadan te isto tako puno govori o tom profesoru i njegovoj vrijednosti kao muškarca. :flop:

naravno.
nitko takve ne uzdize u nebesa.
ali kada se vec djevojke nadju u takvoj situaciji, neka to prijave, ako vec ne zele tako nesto napraviti.

nata_lie
17.09.2009., 12:48
Da, kao što sam napisao, kurva za novac - ok

Kurva za beneficije, gdje se stječe nefer prednost nad boljim/sposobnijim/muškim kandidatima - :rigo:

htio si reci boljim/sposobnijim/musko-zenskim kandidatima? :mig::p

Emericzy
17.09.2009., 12:50
naravno.
ali kada se vec djevojke nadju u takvoj situaciji, neka to prijave, ako vec ne zele tako nesto napraviti.

Pa, tako je vjerojatno i došlo do snimanja. Nije to portir na faksu prijavio...

Aku
17.09.2009., 12:50
Ne znam, psihološka..

Potpisujem :kava:

ursula1000
17.09.2009., 12:51
naravno.

ja bi ga prijavila, pa da mi je zadnje. Oboružala bi se tim bubama i ostalim pizdarijama, ako već sumnjaš da bi ti mogao seks predložiti.
No sigurno se nebi išla žalit dekanu. Pogotovo ne ovom na Ekonomiji (btw. isti Dolph Lundgern :D)

Simple Fille
17.09.2009., 12:51

Pa to je valjda logički zaključak. :ne zna:

Zar ljudi stvarno misle da je to slučajno snimljeno? :confused:

Anton
17.09.2009., 12:52
da, ali ono, nemaju novaca (obično) il rade to zato jer nemaju i neznaju od čega drugog preživjeti. I bar znaš da je kurva.
A dal žele napredovati..valjda žele. Kod Berlusconija :D

Imaju i znaju, samo ne žele, jer je lakše raširiti noge i dati pičke, nego zasukati rukave i čistiti stubišta.

Ne slažem se s njime, tip je sirovina, i tu nema polemike, ali šta su one?Pa iste glupače kao one iz Kozjaka.

Jel se netko sjeća ovoga:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/20-kuna-za-oralni-seks-s-osnovnoskolkom/258871.aspx

To su takve glupače, samo neke otkriju ranije svoje preference, neke kasnije.

Pali_andjeo
17.09.2009., 12:53
Da bar ja imam pičke :rofl:... cure se snađu jbg :D

div
17.09.2009., 12:53
meni je baš guba kad žene sa pičkom postižu ciljeve... :D

to samo dokazuje kolki su muškarci idioti... :D

i treba ih koristit kad su maloumni i za malo pičke okreću svijet naopačke... :D

ursula1000
17.09.2009., 12:54

http://www.index.hr/vijesti/clanak/20-kuna-za-oralni-seks-s-osnovnoskolkom/258871.aspx

ma užas jedan, sjećam se toga :flop::flop: Isuse, kaj sve ove današnje balavice ne rade. Strava..

Chloe k
17.09.2009., 12:55
eh da...a nitko se nije potrudio pročitati da taj tip nije profesor nego ga tako iz štosa zovu. On je bio posrednik. Meni je to još gore. Mislim, cure su takle dno dna.

nata_lie

a za koliko takvih situacija se uopce ne zna?
nisu ove nit prve a bogami nit zadnje kojima se to dogodilo.
i zasto se onda to uredno ne prijavljuje?

ako to ne zele napraviti, onda niti nece.
i ne moze ih nitko prisiliti na to.

i zato uopce ne zalim ove koje su se upustile u to. nimalo.

Liu
Nije to jedan izolirani slučaj pa eto slučike se desilo.
Nije to silovanje pa se nije moglo spriječiti.
Ja bi sve to istog trena u novine pa makar nikad ne diplomirala.

Rosary
17.09.2009., 12:57
Hajde, hvala bogu da je ovo netko rekao. Zaprepašćuje me da se s visoka gleda na jadne cure koje tako prolaze a gubavu svinju koja ih na to navodi se ignorira. Jebao vas takav mentalitet. Kako ćete se osjećati kad vam kćeri nalete na takve kretene na faksu?

Kako vi znate što je te cure natjeralo da to rade? Odakle vam moralna hrabrost (ili slijepilo) da bez znanja unaprijed pretpostavljate da je riječ o lijenosti i gluposti?

Iz neposredne blizine znam za tri takva slučaja, jedan u srednjoj školi (!), jedan na faksu i jedan na državnom pravosudnom ispitu (!) -- i sva tri su bila jednostavne ucijene. Nije se mnoglo proći drukčije. I sve su tri morale smišljati dešperatne trikove da se nekako izvuku od starih slinavih prasaca.

Baš je jako do smijeha bilo toj curi na jučerašnjoj snimci... I dan danas se vjerojatno valaj od smijeha kad se sjeti. Sigurno joj je u toj situaciji bilo jaaaaaako zabavno...

emericzy, drago mi je da to uviđaš tj. da si baš ti kao iskusniji čovjek :mig: to rekao. zapravo nisam ni razmišljala o tome da se zaista "gard" nekih profesora može smatrati ucjenom, kad te i ne pita direktno za lovu.

sada je, recimo, na ekonomskom fakultetu jeziva situacija (ne studiram ja, ali znam jako dobro iz iskustva vrlo bliskih). svi su nadrkani i isfrustrirani ovom situacijom, nakon afere index, i sada je povuci-potegni da dokažu da se njihov ispit praktički ne može proći - opet po meni jedna apsurdna situacija koja se lomi na grbači studenata (i posredno, grbači, džepu i živcima njihovih roditelja).

npr. ako ih od 200 na pismenom ispitu prođe tek 10-15, a od tih 10-15 ih se onda više od pola ruši na usmenom bez objašnjenja, tj. "ore" se po njima dok se ne pronađe neki detalj koji ne znaju - a to se svakom uvijek može pronaći (još k tome, često profa nema ni pismeni pored sebe - što bi trebao, da ti odmah da na uvid, niti obrazloži zašto te rušio)... pa onda tako 4-5 puta ti prođeš pismeni, a on te 4-5 puta uporno ruši na usmenom, to je po meni isto ucjena (osim što to nije niti po pravilima bolonje)... kao da ti želi pokazati "ja ću sad pokazat da se situacija može dotjerat do apsurda". a to sad masovno rade.

gore je netko napisao da roditelji sve teže namaknu dovoljno love za studiranje, a s takvim apsurdnim "kriterijima", gdje ti se ovisno o dobroj ili lošoj volji profesora, studiranje produžuje samo tako, sve se to može shvatiti jednim velikim biznisom i ucjenom golemih razmjera... jer ono što si mogao proći u 1. pokušaju otegne se na 5 pokušaja, a tih 5 pokušaja možda uz sadašnje rokove znači godinu dana ili godinu i pol duže... pa plaćaj parcijale, koje su skuplje (a ek. faksu u interesu da ih upravo zbog toga bude što više), pa plaćaj molbe, pa se grebi oko ljetnih škola koje se plaćaju par somova kuna... vamo-tamo... tamo na ek. faksu plaćaš i zrak koji dišeš... pitanje je gdje je granica između poštenja i dopuštanja da te netko gazi i pravi budalom, i tebe i tvoje roditelje koji to plaćaju.

suicidal blonde
17.09.2009., 12:57
Dakle, tebi ne samo da je isto pokazati noge profesoru i dati mu pičke.
Tebi je isto i dati pičke radi ocjene, kao i dati pičke da nekome spasiš život.

S nestrpljenjem čekam nastavak....

Ovaj citat je izvučen iz konteksta gdje objašnjavam jednoj forumašici da ne uoptrebljava olako izraz "nikad se ne bih prodala" jer se nikada ne zna kad ćeš biti dovedena u situaciju da ipak popustiš pred nekom cijenom i prodaš se...

Samo kažem da svatko ima svoju cijenu i iza toga stojim...

Da li cilj opravdava sredstvo? - ponekad - ovisi o cilju

Da li relativiziram stvari? - da, jer je sve oko mene izrelativizirano odavno

Da li su one cure dale pičke za dvojku? - ne vjerujem, samo su iskoristile starog napaljenog jarca

Da li ih zbog toga osuđujem - ne!

Toliko o ovoj temi - postalo je dosadno...:kava:

nata_lie
17.09.2009., 12:58
ja bi ga prijavila, pa da mi je zadnje. Oboružala bi se tim bubama i ostalim pizdarijama, ako već sumnjaš da bi ti mogao seks predložiti.
No sigurno se nebi išla žalit dekanu. Pogotovo ne ovom na Ekonomiji (btw. isti Dolph Lundgern :D)

upravo tako.pa makar niti faks ne zavrsila.
uvijek imas izbora, samo trebas znati sto ti je vaznije.

ja ne voljati dolphaaa..bas mi je onak..bljakic :D

suicidal blonde
17.09.2009., 12:58
meni je baš guba kad žene sa pičkom postižu ciljeve... :D

to samo dokazuje kolki su muškarci idioti... :D

i treba ih koristit kad su maloumni i za malo pičke okreću svijet naopačke... :D

kad se stvari realno poslože...tako ispada:ne zna:

Emericzy
17.09.2009., 12:59
Imaju i znaju, samo ne žele, jer je lakše raširiti noge i dati pičke, nego zasukati rukave i čistiti stubišta.

Ne slažem se s njime, tip je sirovina, i tu nema polemike, ali šta su one?Pa iste glupače kao one iz Kozjaka.

Čekaj, stari moj, pa što ako su glupače? Zar je zločin biti glup? Da jest, pola foruma bi bilo u zatvoru.

Pitam te, da imaš kćer koja nije baš najbistrija, bi li mislio da je OK da se pojebe s profesorom? Zašto ne? Ionako je glupa.

Je li u redu da prodavačica na blagajni prevari svakog kupca koji je dovoljno glup da padne na njezine trikove? Je li u redu da prevaranti zbunjene penzionere olakšaju za njihove ušteđevine uvaljavajući im kojekakve gluposti?

Koja je onda razlika od pedofilije, gdje stari lukavac namami curice da mu puše za sladoled?

Iskorištavanje položaja jedna je od osnovnih kriminalnih radnji. Prepoznata kao kriminalna otkad je svijeta i vijeka. Glupost nije. Glupost je slabost, mana, nedostatak. Ljudi u kojim postoji moral ne iskorištavaju ljude s manama, slabostima i nedostacima. To se smatra teškom gadarijom.

ursula1000
17.09.2009., 12:59

Slažem se..Raskrinkati takvu bandu!!
Jebat se radi tog prokletog komada papira koji ti ionako danas kod nas ne garantira apsolutno ništa poslije je po meni prestrašno.
Diploma, ma pazi ti to!!

Chloe k
17.09.2009., 13:00
Nije to jedan izolirani slučaj pa eto slučike se desilo.
Nije to silovanje pa se nije moglo spriječiti.

Aloooo ljudi??? TAJ TIP NIJE PROFESOR!
Koga bi vi dali u novine, na koju komisiju bi išli kad su same tražile posrednika da im sredi ispit???
Tko ih je tjerao na to davanje pice starom Bosancu po stanovima???

ursula1000
17.09.2009., 13:01
Off:

ja ne voljati dolphaaa..bas mi je onak..bljakic :D

Ni je..Užasan je :D (kad smo kod profesora, mislim da je čak i on prof. kemije ak se ne varam)

Simple Fille
17.09.2009., 13:01
jer ono što si mogao proći u 1. pokušaju otegne se na 5 pokušaja, a tih 5 pokušaja možda uz sadašnje rokove znači godinu dana ili godinu i pol duže... pa plaćaj parcijale, koje su skuplje (a ek. faksu u interesu da ih upravo zbog toga bude što više), pa plaćaj molbe, pa se grebi oko ljetnih škola koje se plaćaju par somova kuna... vamo-tamo... tamo na ek. faksu plaćaš i zrak koji dišeš... pitanje je gdje je granica između poštenja i dopuštanja da te netko gazi i pravi budalom, i tebe i tvoje roditelje koji to plaćaju.

I zbog takvih primjera koje ti navodiš ja te cure/žene ne bi uopće nazvala ni glupačama ni kurvama ni kakvim drugim pogrdnim imenima.

One su jednostavno žrtve.

E sada, netko se može nositi sa tim i pronaći izlaz iz takve situacije,a netko jednostavno podlegne ucjeni. :ne zna:

Violently happy
17.09.2009., 13:03
Samo.. koji je gušt njima ševiti neku za koju znaju da ga inače ne bi dotakla ni bacačem plamena?(ok, možda s tim bi):misli:

Jao, ja fkt ko baba iz bolesti. :rolleyes:
Moving on.:kava:

Emericzy
17.09.2009., 13:03
a za koliko takvih situacija se uopce ne zna?
nisu ove nit prve a bogami nit zadnje kojima se to dogodilo.
i zasto se onda to uredno ne prijavljuje?

ako to ne zele napraviti, onda niti nece.
i ne moze ih nitko prisiliti na to.

i zato uopce ne zalim ove koje su se upustile u to. nimalo.
Hajde pročitaj ovo dolje. Možda ti bude jasnije.

sada je, recimo, na ekonomskom fakultetu jeziva situacija (ne studiram ja, ali znam jako dobro iz iskustva vrlo bliskih). svi su nadrkani i isfrustrirani ovom situacijom, nakon afere index, i sada je povuci-potegni da dokažu da se njihov ispit praktički ne može proći - opet po meni jedna apsurdna situacija koja se lomi na grbači studenata (i posredno, grbači, džepu i živcima njihovih roditelja).

npr. ako ih od 200 na pismenom ispitu prođe tek 10-15, a od tih 10-15 ih se onda više od pola ruši na usmenom bez objašnjenja, tj. "ore" se po njima dok se ne pronađe neki detalj koji ne znaju - a to se svakom uvijek može pronaći (još k tome, često profa nema ni pismeni pored sebe - što bi trebao, da ti odmah da na uvid, niti obrazloži zašto te rušio)... pa onda tako 4-5 puta ti prođeš pismeni, a on te 4-5 puta uporno ruši na usmenom, to je po meni isto ucjena (osim što to nije niti po pravilima bolonje)... kao da ti želi pokazati "ja ću sad pokazat da se situacija može dotjerat do apsurda". a to sad masovno rade.

gore je netko napisao da roditelji sve teže namaknu dovoljno love za studiranje, a s takvim apsurdnim "kriterijima", gdje ti se ovisno o dobroj ili lošoj volji profesora, studiranje produžuje samo tako, sve se to može shvatiti jednim velikim biznisom i ucjenom golemih razmjera... jer ono što si mogao proći u 1. pokušaju otegne se na 5 pokušaja, a tih 5 pokušaja možda uz sadašnje rokove znači godinu dana ili godinu i pol duže... pa plaćaj parcijale, koje su skuplje (a ek. faksu u interesu da ih upravo zbog toga bude što više), pa plaćaj molbe, pa se grebi oko ljetnih škola koje se plaćaju par somova kuna... vamo-tamo... tamo na ek. faksu plaćaš i zrak koji dišeš... pitanje je gdje je granica između poštenja i dopuštanja da te netko gazi i pravi budalom, i tebe i tvoje roditelje koji to plaćaju.

Aku
17.09.2009., 13:04
Ako si poduzetnik - često se "naguziš" i za dobar posao i gdje god treba da bi nešto isposlovao,
Znači, za tebe je isto moje verbalno povlađivanje potencijalnom poslovnom partneru s mojim potencijalnim davanjem šupka dotičnome radi dobivanja posla?
Odlično, s nestrpljenjem očekujem nastavak....

nata_lie
17.09.2009., 13:04
Samo.. koji je gušt njima ševiti neku za koju znaju da ga inače ne bi dotakla ni bacačem plamena?(ok, možda s tim bi):misli:

Jao, ja fkt ko baba iz bolesti. :rolleyes:
Moving on.:kava:

da su `normalni` i zdravi ljudi, ne bi uopce dolazili do takvih ideja.
tako da, pojebat studenticu im je valjda san snova.
zeljele one njih ili ne.poremecenima to nije bitno.

Violently happy
17.09.2009., 13:06
poremecenima to nije bitno.

Ma da, to je neka skroz druga tema.
I don't know what i was thinking :facepalm: :zubo:

Anton
Čekaj, stari moj, pa što ako su glupače? Zar je zločin biti glup? Da jest, pola foruma bi bilo u zatvoru.

Nije zločin, dapače.

Pitam te, da imaš kćer koja nije baš najbistrija, bi li mislio da je OK da se pojebe s profesorom? Zašto ne? Ionako je glupa.

Ne znam kakve to veze ima sa temom?Odnosno šta želiš reći?Nastojao bih ju odgojiti tako da shvati da moralno nije u redu sve ovo o čemu pričamo.Ove to očito ne shvaćaju.

Iskorištavanje položaja jedna je od osnovnih kriminalnih radnji. Prepoznata kao kriminalna otkad je svijeta i vijeka. Glupost nije. Glupost je slabost, mana, nedostatak. Ljudi u kojim postoji moral ne iskorištavaju ljude s manama, slabostima i nedostacima. To se smatra teškom gadarijom.

Tko je iskoristio one u Kozjaku?Nitko, same sebe, jer su bile glupe i mislile su da je to audicija za Italiju.Tko je ove glupačice u Osijeku iskoristio?Je li to ucjena, bon od 35 kn?Tko njih ucjenjuje?Nemoj prebacivati krivnju na klošare i sirovine koji ucjenjuju, oni bi trebali ići u zatvor bez ikakve sumnje, no isto tako ove djevojke IMAJU IZBOR i ništa ih ne abolira od njihovog ponašanja.

Coldplay25
I zbog takvih primjera koje ti navodiš ja te cure/žene ne bi uopće nazvala ni glupačama ni kurvama ni kakvim drugim pogrdnim imenima.

E sada, netko se može nositi sa tim i pronaći izlaz iz takve situacije,a netko jednostavno podlegne ucjeni. :ne zna:

daj molim te:kava: žrtve čega, vlastitog neznanja i gluposti da ne mogu proći ispit i to na ekonomiji ili prometu:eek:

jednostavno ljudi ne shvaćaju da nije fax za svakoga:kava:

sex-addict
17.09.2009., 13:08
htio si reci boljim/sposobnijim/musko-zenskim kandidatima? :mig::p

Ne, upravo sam to htio reći, kaj sam rekao..

Nefer prednost nad boljim/sposobnijim kandidatima i SVIM muškim kandidatima..

Ili svim ženskim kandidatima, kad peder daje guzice profesoru..

vaiors
17.09.2009., 13:08
meni je opcenito nejasno kako se netko moze posevit za prolaz ili bolju ocjenu. cak mislim da je cinjenica da nisu sposobni polozit neki ispit na fakultetu koji je koncipiran tako da ga svaki prosjecnik moze zavrsit tuznija od cinjenice da za to moraju rasirit noge ili netjerat kitu da im se digne.

Vjerovao ili ne, zene se jebu i za prolaz na vozackom ispitu :)

rogue
17.09.2009., 13:09

Ja tu ne vidim bitnu razliku. I ovoj drugoj ce to biti za prezivljavanje, ne??

Nedavno se ovdje (USA) jedan politicar izlajao kako jebaje okolo, i potom se ustanovilo da jedna od tih njegovih 'koka' je 20-30 godina mladja osoba koja radi u jednoj energetskoj firmi, koja je to obavila posla radi.

Zamisli sad nju kao familijarnu osobu, koja poslije posla dodje kuci i glumi mamu/zenicu...

Jeben ovaj svjet u kojem zivimo... :D

Vjerovao ili ne, zene se jebu i za prolaz na vozackom ispitu :)

A to znas jer si instruktor/komisija za vozacki??

Meni to djeluje kao zesca urbana legenda...

Kontam da ima placanja za ispit, ali jebanje... jos ako imas 2-cu u komisiji... (kao sto sam ja nekad imao, no to bilo prije 20-tak godina) ... sorry, ali tesko.

nata_lie
17.09.2009., 13:11
Hajde pročitaj ovo dolje. Možda ti bude jasnije.

jesam, i sve ja to razumijem.
ne zivim u zanzibaru pa da ne znam kakvo je stanje u nasoj drzavi.

ali opet kazem, dal je tebi i tvojim roditeljima vaznije tvoje dostojanstvo i samopostovanje od diplome?

neka se prijavi svaka zlouporaba polozaja.
i onda ovakvih problema nece biti.

ali to je nemoguce dok god postoje one kojima to zaista nije problem napraviti, samo da bi brze i lakse dosle do tog papira.

mozda se ne razumijemo jer ja to gledam s neke svoje strane..pa ne bih se prodala pa makar preokrenula nebo i zemlju da bih ih prijavila.
i makar ne zavrsila faks i ostala bez svih dotad utrosenih para.

ali cu imati svoje ja, i moci cu se pogledati u ogledalo svakog jutra sa cistom savjescu.
pa makar zivjela na kruhu i vodi.
but, that`s just me.

Chloe k
17.09.2009., 13:11

:s

Liu
17.09.2009., 13:12

Svaki čovjek ima mana i nedostataka. Znači ja nisam glupa pa ću učit a ona je malo priglupa pa će se karat :confused:

Nitko ne brani profesore. Da ih je prijavio netko u samom začetku ne bi došlo do ovoga do čega je. Očito je bilo puno više onih koje su širenje nogu shvatile kao lakši način nego kao ucjenu. A i ove što su shvatile kao ucjenu su šutile o tome.

I mislim pedofiliju uspoređivat s ovim, pa alooo čovječe.

sex-addict
17.09.2009., 13:12

Jaoo, molim te ne seri.. :mad:

Mislim, stvarno te cjenim, ali - kakva žrtva?? kaj ti briješ? :eek:

Ako se mala kurvica namjesti nekome iz bilo kog razloga, osim osobne želje za sexom - KAKVA ŽRTVA?? Nej me jebat sa takvim glupostima..

Nek se lijepo izvoli ne naguziti, pa neće bit žrtva..

nata_lie
17.09.2009., 13:14
Ne, upravo sam to htio reći, kaj sam rekao..

Nefer prednost nad boljim/sposobnijim kandidatima i SVIM muškim kandidatima..

Ili svim ženskim kandidatima, kad peder daje guzice profesoru..

aha.kuzim.
mea culpa.
sorkac :mig:

Emericzy
17.09.2009., 13:14
Ne znam kakve to veze ima sa temom?Odnosno šta želiš reći?Nastojao bih ju odgojiti tako da shvati da moralno nije u redu sve ovo o čemu pričamo.Ove to očito ne shvaćaju.
Ali, kako bi u tome uspio ako ona nije baš, jelte, najbistrija, pa joj ne ide u glavu? Nije odgoj svemoguć. Evo, ja ti najozbiljnije predlažem da si zamisliš tu situaciju. U svojoj najbližoj mogućoj okolini.

Kako možeš izjednačavati kriminalno iskorištavanje ljudi sa slabostima i samu tu slabost, kao da su zločin i glupost jednako loši ili kao da su kriminalac i žrtva jednako krivi?

I kao da je žrtva kriva što je glupa.

Jebiga, ima ljudi koji su glupi. I nikad neće biti pametni. I što sad s njima? Hajdmo ih sad svi varat, fukat po haustorima, ucjenjivati itd... Uključivo tvoju hipotetsku curicu... Za koju pretpostavljam da bi ju volio baš jednako, bila ona glupa ili pametna. Kao što većina roditelja radi.

Simple Fille
17.09.2009., 13:15
daj molim te:kava: žrtve čega, vlastitog neznanja i gluposti da ne mogu proći ispit i to na ekonomiji ili prometu:eek:

Daj molim te nemoj biti tako površan i pažljivije pročitaj post na koji sam odgovarala. :kava:

Ti vjerojatno imaš završen promet pa znaš da je tamo davati ispite takva lakoća? :kava:

rogue
17.09.2009., 13:15

Glupost malo zesca...

To sto se nekome ne da zagrijati stolicu par mjeseci uceci, a lakse joj rasiriti noge dok neki starkelja odradi posao ne potvrdjuje ovo ni najmanje.

suicidal blonde
17.09.2009., 13:16
Znači, za tebe je isto moje verbalno povlađivanje potencijalnom poslovnom partneru s mojim potencijalnim davanjem šupka dotičnome radi dobivanja posla?
Odlično, s nestrpljenjem očekujem nastavak....

čitaj s razumijevanjem...
ti si možda u poziciji metaforički se naguziti - netko tko nije tvoje sreće mora to fizički odraditi...:kava:

rekoh - ovisno o položaju na ljestvici ili hranidbenom lancu... veća riba jede(jebe) manju...:o

Coldplay25
17.09.2009., 13:18
Daj molim te nemoj biti tako površan i pažljivije pročitaj post na koji sam odgovarala. :kava:

Ti vjerojatno imaš završen promet pa znaš da je tamo davati ispite takva lakoća? :kava:

svaka budala može upisati i završtiti fax, samo je pitanje koji i na koji način:kava:

Coldplay25
17.09.2009., 13:19
Glupost malo zesca...

To sto se nekome ne da zagrijati stolicu par mjeseci uceci, a lakse joj rasiriti noge dok neki starkelja odradi posao ne potvrdjuje ovo ni najmanje.

nego šta potvrđuje, ako nije dovoljno pametan/pametna da shvati da mora sjesti i naučiti:kava:

Simple Fille
17.09.2009., 13:20
Jaoo, molim te ne seri.. :mad:

Mislim, stvarno te cjenim, ali - kakva žrtva?? kaj ti briješ? :eek:

Ako se mala kurvica namjesti nekome iz bilo kog razloga, osim osobne želje za sexom - KAKVA ŽRTVA?? Nej me jebat sa takvim glupostima..

Nek se lijepo izvoli ne naguziti, pa neće bit žrtva..

I ti površno čitaš, a? :kava:
Neki od nas su otišli u drugu dimenziju ovog problema. :mig:
Ne vrti se svima sve oko kurvi i guženja. :ne zna:

Btw.serem svaki dan oko 17.00. sati ako te zanima. Trenutno mi još nije sila.:D

Simple Fille
17.09.2009., 13:21
svaka budala može upisati i završtiti fax, samo je pitanje koji i na koji način:kava:

I na koji način si ti završio? :kava:

Rosary
17.09.2009., 13:23

sad da me netko krivo ne shvati... ja njih ne opravdavam. malo pišem na brzinu pa riskiram da nešto možda nejasno napišem i da me se krivo shvati.

želim samo reći da su na više načina, konkretno sada na ek. faksu, stvari dotjerane do apsurda i da se mnogo više okolnosti i onog što se tamo događa, i mimo otvorenog primanja mita i kupovine ispita, može nazvati iskorištavanjem položaja i svojevrsnim ucjenama. to je sve skupa grozno i jadno. a opet, bojim se, nema nekog legalnog načina da se tome sada stane na kraj...

javna je tajna da se profesorima dalo upute da bude što više parcijala, kako bi se namakla lova koja se, recimo, ove godine gubi na tome što više nema izvanrednog studiranja... ali, ti to ne možeš dokazat... ne možeš dokazati da se masovno neopravdano rušilo.

javna je tajna da se oduzimanjem termina rokova opet ide na to da što manje studenata prolazi u roku - više će ih ići na parcijalne upise koji su skuplji, više će ih se grepsti za ljetne škole da nadoknade nedostatak rokova i opet to plaćati. to je legaliziranje harača i legalno provođenje ucjene. oni su se razmahali i to je to, pa sad ti idi glavom kroz zid.

Coldplay25
17.09.2009., 13:24
I na koji način si ti završio? :kava:

završila, :kava:

a nitko mi nije nudio sex, niti me tko "neopravdano" rušio:kava:

Anton
17.09.2009., 13:25
mozda se ne razumijemo jer ja to gledam s neke svoje strane..pa ne bih se prodala pa makar preokrenula nebo i zemlju da bih ih prijavila.
i makar ne zavrsila faks i ostala bez svih dotad utrosenih para.

ali cu imati svoje ja, i moci cu se pogledati u ogledalo svakog jutra sa cistom savjescu.
pa makar zivjela na kruhu i vodi.
but, that`s just me.

Svaka čast!:s

Samo, nemaju svi isti sustav vrijednosti, očito.

Simple Fille
17.09.2009., 13:28
a nitko mi nije nudio sex, niti me tko "neopravdano" rušio:kava:

Blago tebi. :D

Ti spadaš u onu drugu kategoriju. :kava:

Anton
17.09.2009., 13:30
Ali, kako bi u tome uspio ako ona nije baš, jelte, najbistrija, pa joj ne ide u glavu? Nije odgoj svemoguć. Evo, ja ti najozbiljnije predlažem da si zamisliš tu situaciju. U svojoj najbližoj mogućoj okolini.

Odgoj nije svemoguć, no imaš glupih i poštenih ljudi, a imaš i glupih i zlih ljudi, a u potonju skupinu ubrajam sve glupače koje su se prodale za ocjenu, bon, novce.

Kako možeš izjednačavati kriminalno iskorištavanje ljudi sa slabostima i samu tu slabost, kao da su zločin i glupost jednako loši ili kao da su kriminalac i žrtva jednako krivi?

I kao da je žrtva kriva što je glupa.

Ajmo opet.Tko je one klinke prisilio da se jebu za bon od 35 kn?Možeš ti biti glup, ali istovremeno možeš imati i svoje ja i ne raditi to, jer imaš izbor.Biti glup, ne znači biti retardiran.Vjerujem da bi i retardirana osoba odbila to napraviti.

Jebiga, ima ljudi koji su glupi. I nikad neće biti pametni. I što sad s njima? Hajdmo ih sad svi varat, fukat po haustorima, ucjenjivati itd... Uključivo tvoju hipotetsku curicu... Za koju pretpostavljam da bi ju volio baš jednako, bila ona glupa ili pametna. Kao što većina roditelja radi.

Malo previše jebeš sa ad hominem argumentima, o mojoj hipotetskoj curici, a ne držiš se teme.
Kao što je netko rekao, da su ove ranije prijavljivale takve klošare, a ne širile noge, ne bi bilo problema.E sada se vrati na dio moje poruke o glupom i poštenom, pa ćeš shvatiti o čemu pričam.

Coldplay25
17.09.2009., 13:32
Blago tebi. :D

Ti spadaš u onu drugu kategoriju. :kava:

naravno da mi se blago, nego šta:kava:

bar sam bila realna a rekla, pala sam nisam učila, nisam znala, a ne ko neke kokoške pala sam jer me voli, pala sam jer mi se zainatio i slične priče za valjda mamu i tatu:kava:

Liu
17.09.2009., 13:33
nitko mi nije nudio sex, niti me tko "neopravdano" rušio:kava:

Možda si TI trebala ponudit sex. :rofl:
Ne oni tebi, ti njima. :D

Coldplay25
17.09.2009., 13:33
Možda si TI trebala ponudit sex. :rofl:
Ne oni tebi, ti njima. :D

zašto bi ja nekome nudila sex:ne zna::ne zna:

Medeni
17.09.2009., 13:34

pa da dobiš možda bolji položaj u tvrtki!

Rosary
17.09.2009., 13:36
Kao što je netko rekao, da su ove ranije prijavljivale takve klošare, a ne širile noge, ne bi bilo problema.

jedino, kad se ljige razmašu, i imaš ih svagdje od referade, tajništva, preko asistenata do profesora (pa do dekana), kao na ek. faksu, onda možda netko od 19 god. se više ne može snaći koga da prijavljuje, na koga da se žali i kome da se žali (možda dekanu, hahaha :rofl: :rofl:, oni koji su se njemu išli na nešto žaliti znaju koliko je to imalo odjeka, a sad se vidi i zašto).

ili da ideš na policiju ili u drž. odvjetništvo, s argumentom "ja vidim da me jebu u mozak, jer sam 5 puta prošao pismeni i nemoguće je da me tak jebe u mozak na usmenom, očito je da me želi namjerno rušiti iz nekih svojih-njihovih razloga"??

Coldplay25
17.09.2009., 13:36

:lol::lol::lol:

to prepuštam drugima, ja imam svoje JA:kava:

Liu
17.09.2009., 13:37

Pa u zamjenu za pozitivnu ocjenu :D

Btw ni ja nisam imala s tim problema na faxu.
Kad sam naučila prošla sam, kad nisam pala sam.

suicidal blonde
17.09.2009., 13:38

Treba znati kada i kome dati - jer ako te u startu svi nauče jebati - jebati će te za stalno i to uzduž i poprijeko...:rofl:

E OVO JE BILO METAFORIČKI!!!!!

Coldplay25
17.09.2009., 13:39

pa naravno, a nisam sebe proglašavala "žrtvom" i išla kupovati ispit:kava:

nata_lie
17.09.2009., 13:39

pa kad se ne znate snac :D

Coldplay25
17.09.2009., 13:41

je*iga imam osjetljiv želudac :rofl:

nata_lie
17.09.2009., 13:41
pa naravno, a nisam sebe proglašavala "žrtvom" i išla kupovati ispit:kava:

i ti isto, ko ti kriv sta se nisi nudila :p:D
sram vas bilo, posteno zavrsit faks...ccc :rofl:

Liu
17.09.2009., 13:42

Znam se ja snaći ali ne želim. Čemu? Nisam mutava.
A da mi je spomenuo neki sex mislim da bi njega zguzio netko tamo po mraku na parkiralištu :rofl:

Rosary
17.09.2009., 13:44
i znate kaj? kad mi netko kaže da je kćer deše mlikotin-tomić, koja sad slučajno sjedi na optuženičkoj klupi, paralelno studirala ekonomiju i pravo, i oboje završila u roku, ZNAM da se nju nije jebalo u mozak na usmenima ako je prošla pismeni, nego je bilo "lucijice, pozdravi gospođu mamicu"... :s nekako, sigurna sam da se po njoj nije "oralo"...

Aku
17.09.2009., 13:45
čitaj s razumijevanjem...
ti si možda u poziciji metaforički se naguziti - netko tko nije tvoje sreće mora to fizički odraditi..
Pa i čitam s razumijevanjem. Opet si i ovim postom potvrdila moju tvrdnju iz posta koji si citirala:
:kava:

Lastan
17.09.2009., 13:45
Toliko se ovih dana govori o suzbijanju korupcije. Ne mislite li da je stvarno došlo vrijeme da naš narod shvati što je legalno i prihvatljivo, a što ne. Kad bi svaki čovjek prijavio svaku gnjidu koja nešto traži, a nema na to pravo, iskorijenili bi korupciju u roku od nekoliko godina. To je zbog „brzine“ reakcija naših sudova besmisleno, ali kad ne bi bilo onih koji daju, ne bi bilo ni onih koji primaju! Prema tome, pamet u glavu i budite pošteni!
Ne znam kakve to veze ima s onim što sam napisao, a još manje kako to odgovara na moje pitanje.

Inače, dobro bi nam došla stara kineska kazna za korupciju: rasporiti korumpiranog i utrobu mu napuniti slamom ter ga tako izložiti.
Riješili bismo odmah i probleme seljakâ jer bi otkupna cijena slame strelovito skočila… :zubo:

sex-addict
17.09.2009., 13:46
I ti površno čitaš, a? :kava:
Neki od nas su otišli u drugu dimenziju ovog problema. :mig:
Ne vrti se svima sve oko kurvi i guženja. :ne zna:

Btw.serem svaki dan oko 17.00. sati ako te zanima. Trenutno mi još nije sila.:D

Da, da, tvoj poste je bio vrhunska analiza dubine problema.. :D

A ako sereš oko 17, onda prestani to sad raditi.. Da si ne napraviš poremećaj :kava:

Lastan
17.09.2009., 13:48
Pola? :rofl:

Ali dobro, nakon svega što si napisao, ja više ni nemam što reći.

nata_lie
17.09.2009., 13:48
Znam se ja snaći ali ne želim. Čemu? Nisam mutava.
A da mi je spomenuo neki sex mislim da bi njega zguzio netko tamo po mraku na parkiralištu :rofl:

suti, mozda bi mu i odgovaralo, pa bi opet prosla.
trebala si probat :D

Lastan
17.09.2009., 13:50
Malo previše jebeš sa ad hominem argumentima, o mojoj hipotetskoj curici, a ne držiš se teme.
Malo se previše služiš latinskim terminima kojima ni značenje ne znaš. :kava:

suicidal blonde
17.09.2009., 13:57
Pa i čitam s raziumijevanjem. Opet si i ovim postom potvrdila moju tvrdnju iz posta koji si citirala:
:kava:

Onog što ga prče za pravo, boli i fizički i psihički, a tebe samo psihički :D

Htjedoh reći da se svi nekada naguzimo i da nema svetaca...
Je li isto - ovisi o situaciji i što će polučiti tvoje guženje a što njegovo...
Ti možda možeš birati da se nekada i ne naguziš - a onaj jadnik na dnu ne može..

Simple Fille
17.09.2009., 13:59
A ako sereš oko 17, onda prestani to sad raditi.. Da si ne napraviš poremećaj :kava:

Bože, koje pametno muško. Baš si me oduševio. :kava:

Aku
17.09.2009., 14:08
Onog što ga prče za pravo, boli i fizički i psihički, a tebe samo psihički.

:confused: Kako to mene psihički prči poslovni partner prema kojemu sam ljubazan i pozovem ga na ručak/večeru? I eventualno se "prostituiram" tako da se nasmijem nekoj njegovoj fori koja zapravo nije smiješna?
I tebi je to isto kao da mu dam šupka nakon što mi je priopćio da ništa od posla ako mu se ne naguzim?

S nestrpljenjem očekujem tvoje daljnje postove. Tko zna što još sve nećeš nasrati do kraja dana :o

Gusjenica_
17.09.2009., 14:10
Ne znam kakve to veze ima s onim što sam napisao, a još manje kako to odgovara na moje pitanje.

Inače, dobro bi nam došla stara kineska kazna za korupciju: rasporiti korumpiranog i utrobu mu napuniti slamom ter ga tako izložiti.
Riješili bismo odmah i probleme seljakâ jer bi otkupna cijena slame strelovito skočila… :zubo:

Lastane, htjela sam istaknuti da nije isto ako šef od mene traži da nešto hitno obavim pa ja to tumačim kao da me j*** u mozak ili ako zloupotrebljava svoj položaj na način da me doslovce j***. To pred Zakonom nije isto jer je ovo drugo kažnjivo djelo, a ovo prvo nije.

Aku
17.09.2009., 14:13
Lastane, htjela sam istaknuti da nije isto ako šef od mene traži da nešto hitno obavim pa ja to tumačim kao da me j*** u mozak ili ako zloupotrebljava svoj položaj na način da me doslovce j***. To pred Zakonom nije isto jer je ovo drugo kažnjivo djelo, a ovo prvo nije.
Točno tako. Ovo prvo je zapravo subjektivna kategorija (da li te netko "jebe u mozak" ili ne), a drugo nije nimalo subjektivno :kava:

suicidal blonde
17.09.2009., 14:15
:confused: Kako to mene psihički prči poslovni partner prema kojemu sam ljubazan i pozovem ga na ručak/večeru? I eventualno se "prostituiram" tako da se nasmijem nekoj njegovoj fori koja zapravo nije smiješna?
I tebi je to isto kao da mu dam šupka nakon što mi je priopćio da ništa od posla ako mu se ne naguzim?

S nestrpljenjem očekujem tvoje daljnje postove. Tko zna što još sve nećeš nasrati do kraja dana :o

ne da mi se više objašnjavati... sve sam rekla
:hrk:

nemoralan
17.09.2009., 14:16
Karam kao tip iz njemačkih pornića,
24 sata dnevno u ustima mi klića.
ocjena: odličan 5

Lastan
17.09.2009., 14:19
Ah, tebi je svašta jebanje u mozak. :rolleyes:

Može te poslodavac jebati u mozak radnim uvjetima, kašnjenjem plaće, kršenjem ovih ili onih zakona na tvoju štetu, a ljudi će redom to prihvaćati. I još će svi iskazivati razumijevanje jer "nema se posla, treba trpjeti, bolje i tako nego na cesti". Ali kad se tu uplete pravi seks, odjednom su svi jako moralni.

Grazia
17.09.2009., 14:23
Evo, jučer smo imali prilike čuti snimku razgovora studentice ekonomije i posrednika, koji joj sređuje ispite, u zamjenu za seksualne usluge.

Poznato je i da se neke studentice jebu s profesorima za ocjene.
Puno žena je također napredovalo u poslu preko kreveta. Uglavnom, preko pi... dolaze do uspjeha.

nesposobni mediokriteti (ucestali u koruptiranim socijalistickim zemljama).

zato je sveopci 'napredak' takvih (zemalja) toliko i ocit jel..:D

helena24
17.09.2009., 14:24
Ja sam studij završila u roku, s odličnim uspjehom i položila svaki ispit učenjem i prema iskustvu mogu reći da ima svakakvih profesora i da apsolutno na svakom faksu imaš bar jednog koji pokušava izvući seks. To puno puta nema veze je li studentica vrijedna i uči ili joj se ne da učiti. Jbga, profesor može salijetati uspješne i manje uspješne. Čak i ako joj je prosjek iznad 4, prof. je iz svog predmeta može rušiti.
Vidim da su neki ljudi napisali da bi prijavili profesora. U redu, to je i pohvalno da ima poštenih ljudi, ali stvar je u tome da nemate kome prijaviti, jer takvi profesori ne bi mogli ucjenjivati da nemaju neko zaleđe. Da ih netko ne štiti, bojali bi se prijave i da ne izgube posao. A s druge strane, to je riječ studenta protiv riječi jednog profesora, teško je to opće dokazati. Što se tiče komisijskog ispita, prof. koji sjede u komisiji neće ići protiv svog kolege (neće vrana vrani oko iskopati).
Kod manje uspješnih studentica uglavnom dolazi do direktne ucjene, a ako se baci oko na uspješniju, onda se zna dogoditi da pokušavaju zavoditi, ne baš direktno ucjenjivati. Bolje se u tom slučaju nasmijati mu, malo igrati njegovu igru, našaliti oko svega nego se bosti s rogatim, a ako je direktna ucjena, svatko neka ocjeni koliko može podnijeti. Dobro ste rekli, ovisi kakav želudac netko ima.
Ne znam, ne bih baš moralizirala, jer moral je zadnje na što se misli u ovoj situaciji, jer ljudi koji idu na pošteno daleko teže dolaze do uspjeha od onih koji se "snalaze". Ona koja se "snašla" za ispit, snaći će se i za posao, a često puta cure koje pošteno uče i trude se završe na burzi rada.:flop:

Perzefon@
17.09.2009., 14:28
Ali dobro, nakon svega što si napisao, ja više ni nemam što reći.

Ni ja. Osim hvala.

Začuđujuća je spremnost mnogih na osudu žrtve, odsustvo suosjećanja i toleriranje zlouporabe položaja.

Malo se previše služiš latinskim terminima kojima ni značenje ne znaš. :kava:

Hi, hi... ja mislila prešutjeti.

suicidal blonde
17.09.2009., 14:32
Karam kao tip iz njemačkih pornića,
24 sata dnevno u ustima mi klića.
ocjena: odličan 5

Ajd sad ovdje
http://www.forum.hr/showthread.php?t=481253

pa nam objasni:mig:

Grazia
17.09.2009., 14:33
Ja sam studij završila u roku, s odličnim uspjehom i položila svaki ispit učenjem i prema iskustvu mogu reći da ima svakakvih profesora i da apsolutno na svakom faksu imaš bar jednog koji pokušava izvući seks. To puno puta nema veze je li studentica vrijedna i uči ili joj se ne da učiti. Jbga, profesor može salijetati uspješne i manje uspješne. Čak i ako joj je prosjek iznad 4, prof. je iz svog predmeta može rušiti.

kad bi vi (masovno) poceli tuziti te stare jarce sto zloupotrebljavaju polazaj autoriteta, stvari bi se pomalo poceli mijenjati.

ovako niste u puno boljoj poziciji od onih zamotanih u Saudijskoj Arabiji cini mi se.:ne zna:

rogue
17.09.2009., 14:42

Ko ti je kriv sto nisi karijerista?? :D

Nego, sve nesto kontam zasto zena puno cesce dobija povisicu od mene... :lol: (koliko ce ih se sad zabrinuti u vezi toga... :))

Gusjenica_
17.09.2009., 14:47
Ah, tebi je svašta jebanje u mozak. :rolleyes:

Može te poslodavac jebati u mozak radnim uvjetima, kašnjenjem plaće, kršenjem ovih ili onih zakona na tvoju štetu, a ljudi će redom to prihvaćati. I još će svi iskazivati razumijevanje jer "nema se posla, treba trpjeti, bolje i tako nego na cesti". Ali kad se tu uplete pravi seks, odjednom su svi jako moralni.

Možda je moj primjer banalan, ali jasno ocrtava upravo ovo što si ti rekao. I uopće je besmisleno raspravljati o nekakvim moralnim smjernicama kad ljudi ne znaju prepoznati da netko krši zakon i u tom smisli reagirati. To je ono što je najgore u cijeloj priči. Kršiteljima zakona treba dati do znanja da njihovo ponašanje nije prihvatljivo. Jasno je da se ljudi boje reagirati, ali mi ne reagiramo nikad i ni u kojoj situaciji. I što onda očekujemo? Da će se gnjide same od sebe preobratit?

nata_lie
17.09.2009., 14:48
Ko ti je kriv sto nisi karijerista?? :D

Nego, sve nesto kontam zasto zena puno cesce dobija povisicu od mene... :lol: (koliko ce ih se sad zabrinuti u vezi toga... :))

zasto ju ja onda ne dobijem? :o

helena24
17.09.2009., 14:51
kad bi vi (masovno) poceli tuziti te stare jarce sto zloupotrebljavaju polazaj autoriteta, stvari bi se pomalo poceli mijenjati.

ovako niste u puno boljoj poziciji od onih zamotanih u Saudijskoj Arabiji cini mi se.:ne zna:

Slažem se da bi trebalo masovno tužiti ih, ali kako ćeš to postići u Hrvatskoj. Kod nas rijetko koji prosvjed može uspjeti, a kamoli ovo. Jedna bi tužila, druga bi joj zabila nož u leđa i rekla kako je profesor korektan. Ako se curi takvo što desi, s obzirom na naš mentalitet, bolje da to sama pokuša riješiti i da nitko ne dozna za to, jer će još ona na kraju biti za sve kriva.

Lastan
17.09.2009., 15:01
Možda je moj primjer banalan, ali jasno ocrtava upravo ovo što si ti rekao. I uopće je besmisleno raspravljati o nekakvim moralnim smjernicama kad ljudi ne znaju prepoznati da netko krši zakon i u tom smisli reagirati. To je ono što je najgore u cijeloj priči. Kršiteljima zakona treba dati do znanja da njihovo ponašanje nije prihvatljivo. Jasno je da se ljudi boje reagirati, ali mi ne reagiramo nikad i ni u kojoj situaciji. I što onda očekujemo? Da će se gnjide same od sebe preobratit?
A ja ponavljam pitanje: zašto je OK kad te jebu u mozak, a nije OK kad guženje prestane biti metaforičko? Zašto ovdje svi skaču na ovaj vid zloupotrebe položaja, a šute kad nije riječ o seksu?

rogue
17.09.2009., 15:02
zasto ju ja onda ne dobijem? :o

Osjecam li prizvuk zaljenja u tom postu?? :D

Gusjenica_
17.09.2009., 15:05
Slažem se da bi trebalo masovno tužiti ih, ali kako ćeš to postići u Hrvatskoj. Kod nas rijetko koji prosvjed može uspjeti, a kamoli ovo. Jedna bi tužila, druga bi joj zabila nož u leđa i rekla kako je profesor korektan. Ako se curi takvo što desi, s obzirom na naš mentalitet, bolje da to sama pokuša riješiti i da nitko ne dozna za to, jer će još ona na kraju biti za sve kriva.

Slažem se da tužba ne bi imala efekta, ali ipak nisi totalno nemoćna. Možeš odbiti nemoralnu ponudu i bez da se zainatiš profesoru, zar ne? I možeš kasnije to prepričati svim kolegicama, zgražati se nad time pred svima i na taj pokušati promijeniti naš mentalitet. Ili je bolje praviti se da se ništa nije dogodilo?

Lastan
17.09.2009., 15:07
Ako se ševi sa šefom, a ne dobiva povišicu, to nije samo žaljenje, nego i ogorčenost. Možda i bijes… :zubo:

Grazia
17.09.2009., 15:13

to sto neki od tih profesora rade je extremna forma zloupotrebe polozaja i da samo par studentica malo 'uznemire vodu' bilo bo dovoljno da se nesto promijeni.:mig:

tu vrstu fatalizma i pasivnosti (kako ti kazes mentaliteta (?) ) btw nikada nisam shvacala bas..:misli:

nata_lie
17.09.2009., 15:14

Ako se ševi sa šefom, a ne dobiva povišicu, to nije samo žaljenje, nego i ogorčenost. Možda i bijes… :zubo:

ma jooj..nemate pojmaaa :rolleyes::p

ak bih se vec isla seviti sa sefom onda bih i ja tipovala na mjesto neke sefice ili tako to..a ovak, kad bih dobila povisicu samo bi mi vratili placu kakva je bila prije nego mi ju je jadranka ogulila :D:D

nema mi to previse smisla..ko da dajem za dzaba..dovoljno me drzava jebe za nista :rofl:

Perzefon@
17.09.2009., 15:15
Slažem se da tužba ne bi imala efekta, ali ipak nisi totalno nemoćna. Možeš odbiti nemoralnu ponudu i bez da se zainatiš profesoru, zar ne? I možeš kasnije to prepričati svim kolegicama, zgražati se nad time pred svima i na taj pokušati promijeniti naš mentalitet. Ili je bolje praviti se da se ništa nije dogodilo?
Wow! Kakva moć!
Pa ako imaš donkihotovske iluzije o mijenjanju svijeta, možeš tako postupiti i čuditi se kako to da ti ljudi ne vjeruju i misle da se izvlačiš na pohotnog profesora jer nisi uspjela diplomirati.

A ako ti je cilj položiti prokleti ispit i dobiti diplomu onda te baš mijenjanje svijeta i ne zanima u tom trenutku.

anni_st
17.09.2009., 15:17

Kada čitam neke postove stvarno mi nije jasno jel živimo u istoj državi.Slažem se s tobom da treba tužiti ali molim te objasni mi kako. Kako tužiti nekoga za neko djelo kada nemaš nikakvog dokaza?? Tvoja riječ protiv njegove ne prolazi baš najbolje i mislim da je to svima jasno.Kako naći neku studenticu koja će stati na tvoju stranu?Svi se bave svojim poslom i ne žele svjedočiti jer bi to značilo pozdrav s faksom.Isto tako treba imati na umu da i oni kojima podnosiš prijave nisu baš sunašca.U svakom slučaju užasna situacija ali naravno da ne opravdavam ove studentice iz afere index.Meni je samo žao onih studentica koje su odbile ovakve ponude i pokušavale učenjem riješiti ispite te na kraju odustajale od faksa ili ga promijenile.Eto to su prave žrtve. Pogotovo zato što su im danas šefice upravo one koje su davale pičke ili novce za ispite.

nata_lie
17.09.2009., 15:22
Kada čitam neke postove stvarno mi nije jasno jel živimo u istoj državi.Slažem se s tobom da treba tužiti ali molim te objasni mi kako. Kako tužiti nekoga za neko djelo kada nemaš nikakvog dokaza?? Tvoja riječ protiv njegove ne prolazi baš najbolje i mislim da je to svima jasno.Kako naći neku studenticu koja će stati na tvoju stranu?Svi se bave svojim poslom i ne žele svjedočiti jer bi to značilo pozdrav s faksom.Isto tako treba imati na umu da i oni kojima podnosiš prijave nisu baš sunašca.U svakom slučaju užasna situacija ali naravno da ne opravdavam ove studentice iz afere index.Meni je samo žao onih studentica koje su odbile ovakve ponude i pokušavale učenjem riješiti ispite te na kraju odustajale od faksa ili ga promijenile.Eto to su prave žrtve. Pogotovo zato što su im danas šefice upravo one koje su davale pičke ili novce za ispite.

pa u tome i jest problem.
kada bi svaka koja se nadje u toj situaciji to i prijavila, nesto bi se mozda i moglo promijeniti.
ali ovako, kada jedna govori jedno, druga govori drugo, treca se pravi mutava a cetvrta trlja ruke zadovoljno jer je dobila diplomu bez puno `muke`, onda nema napretka.

a uopce ne sumnjam u to da ima i dosta studentica koje ce i same ponuditi svoje usluge za prolaznu ocjenu, tako da...nema tu bas pomoci.

sex-addict
17.09.2009., 15:23
Začuđujuća je spremnost mnogih na osudu žrtve, odsustvo suosjećanja i toleriranje zlouporabe položaja.

Mene začuđuje spremnost mnogih proglasiti žrtvom kurvice koje se svjesno odluče probijati kroz fax, život ili posao svojom pičkom i čmarom.. :flop:

anni_st
17.09.2009., 15:27
pa u tome i jest problem.
kada bi svaka koja se nadje u toj situaciji to i prijavila, nesto bi se mozda i moglo promijeniti.
ali ovako, kada jedna govori jedno, druga govori drugo, treca se pravi mutava a cetvrta trlja ruke zadovoljno jer je dobila diplomu bez puno `muke`, onda nema napretka.

a uopce ne sumnjam u to da ima i dosta studentica koje ce i same ponuditi svoje usluge za prolaznu ocjenu, tako da...nema tu bas pomoci.

Jebi ga,kada bi se svi radnici u RH udružili ne bi više bilo kršenja radnih prava niti potplaćenih radnika.Međutim,svatko na svoj način pokušava osigurati svojoj djeci kruh i mlijeko.Teško je pokrenuti ljude jer su svi u strahu od nečega.Ljudi reagiraju tek kada nemaju ništa za izgubit,a to "moćnici" znaju. Tako da se sve svodi na onu,sit gladnom ne vjeruje.

Grazia
17.09.2009., 15:30
Wow! Kakva moć!
Pa ako imaš donkihotovske iluzije o mijenjanju svijeta, možeš tako postupiti i čuditi se kako to da ti ljudi ne vjeruju i misle da se izvlačiš na pohotnog profesora jer nisi uspjela diplomirati.

A ako ti je cilj položiti prokleti ispit i dobiti diplomu onda te baš mijenjanje svijeta i ne zanima u tom trenutku.

na stanu to za trenutak jer to ni nije bit, ali nekima je nezamisilvo da dozvole drpanje ili bilo kakvu formu sexualnog nasilja. i zasto bi?

osim ako se osjecaju toliko bespomocne da cak ni svoj svijet ne mogu primjeniti, never mind svijet - svijet.:s ali onda govorimo o nekome tko ima mentalitet zrtve.

tu nikakvi drzavni zakoni ni ustavi ne bi mogli pomoci.

Perzefon@
17.09.2009., 15:34
Mene začuđuje spremnost mnogih proglasiti žrtvom kurvice koje se svjesno odluče probijati kroz fax, život ili posao svojom pičkom i čmarom.. :flop:

Je li to prekršćanski ako kažem da je bolje stotinama krivih oprostiti nego jednog nevinog osuditi?

Osim toga takve žene ne čine ništa na silu i nisu u poziciji da ucjenjuju. I pofesor ili šef uvijek mogu odbiti takvu nemoralnu ponudu. Od takvih žena mi ne prijeti nikakva opasnost. Samo će biti nesposobne za posao do kojeg su na takav način došle.

S druge strane studentica je ucijenjena. Vjerujem da kužiš da je to drugačiji odnos snaga.

Grazia
17.09.2009., 15:34

:rofl::rofl:
'daleko' ce dogurat, da.:hekla:

isuse gadi mi se cijeli taj sistem, pametni moji starci pa su shmigli preko grane davnih dana.:rofl:

Perzefon@
17.09.2009., 15:37
ali nekima je nezamisilvo da dozvole drpanje ili bilo kakvu formu sexualnog nasilja. i zasto bi?
Pa meni je prvoj nezamislivo.

osim ako se osjecaju toliko bespomocne da cak ni svoj svijet ne mogu primjeniti

Imam krasan izbor promijeniti svoj svijet i zamisliti ga bez diplome. I to trebam smatrati pobjedom.
Joj, daj...

Grazia
17.09.2009., 15:41
Pa meni je prvoj nezamislivo.

Imam krasan izbor promijeniti svoj svijet i zamisliti ga bez diplome. I to trebam smatrati pobjedom.
Joj, daj...

tvoj zivot, tvoji izbori...iliti- sve to nije moja ili icija stvar.:)

helena24
17.09.2009., 15:43
Wow! Kakva moć!

Jednostavno danas nije situacija da bi se moglo moralizirati, svatko gleda da bi se nekako uspio izvući i doći do nečega. Ako ti se to desi, nije nikako dobro to pričati kolegicama. Zašto? To će garant doći do profesora (čim više ljudi zna, to gore) i onda će se tek zainatiti jer će reći: "Vidi, sad me i olajava."
Ako to curi ne paše, mora gledati nekako elegantno se izvući, a ne tužiti, pričati okolo o tome i sl., jer od toga možeš imati samo štetu. Koliko vrijedi riječ studentice protiv jednog profesora na fakultetu. Meni se znalo dogoditi da sam dobila "kompliment" koji nisam trebala dobiti, ali jbga bolje se nasmijati u tom slučaju "kao da ti je drago" i ostati u dobrom odnosu, nego se ići s "rogatim" bosti.Treba vidjeti s kim se ima posla.

nata_lie
17.09.2009., 15:43
Joj, daj...

pa..ako ti je samopostovanje i barem malo dostojanstva imalo vaznije od te diplome koju ces kupiti jebacinom onda da.to trebas smatrati pobjedom.

treba znati odrediti prioritete.

ali ako mislis drugacije, tvoja stvar dakako.

anni_st
17.09.2009., 15:48

Mene čude spremnost tebe da te cure proglašavaš kurvicama.Ne kažem da među njima nema takvih osoba ali i ima onih koje su poklekle zbog svoje slabosti. Ja ne bi to napravila ali neku cure jesu.Svi se razlikujemo.Ne znači,nužno, da je neka cura to napravila da lakše prođe ispit jer ne znaš koja je maltretiranja prije toga imala od strane prof.I onda netko kaže tužite profesore.Pa kako kad većina vas osuđuje takve cure bez da zna pozadinu cijele priče.Evo da ja sad napišem,na forumu,da me neki prof. sexualno uznemirava postojala bi podijeljena mišljenja.Jedna grupa ljudi bi mi rekla da to riješim pravnim putem,a druga bi me osuđivala i govorila da sam vjerojatno kurvica jer mu se sama nabacujem.Takva je stvar i među studenticama.Bi li ti vjerovao nekoj kolegici da ti takvo nešto kaže,a ti nisi imao problema s tim prof.?

sex-addict
17.09.2009., 15:52
Je li to prekršćanski ako kažem da je bolje stotinama krivih oprostiti nego jednog nevinog osuditi?

Osim toga takve žene ne čine ništa na silu i nisu u poziciji da ucjenjuju. I pofesor ili šef uvijek mogu odbiti takvu nemoralnu ponudu. Od takvih žena mi ne prijeti nikakva opasnost. Samo će biti nesposobne za posao do kojeg su na takav način došle.

S druge strane studentica je ucijenjena. Vjerujem da kužiš da je to drugačiji odnos snaga.

Gle, ne briga me dotični slučaj, nisam pratio, niti me interesira.. Svejedno je jel ucjenjena, moze se ucjena i odbiti. Ali žena, kojagod, kad napravi izbor da će se naguziti da dobije posao, diplomu, bolje radno mjesto, whatever - NIJE ŽRTVA. I nikada neće bit..

Da ju sruši na ispitu, produži joj školovanje za dvije godine, zato jer je IMALA INTERGITET da neće biti ucjenjena- onda bi bila ŽRTVA. Ovako - sorry.. Nije nevina žrtva. Dakle - nije nevino osuđena.

Jebemti, nisam jednom promjenio posao u životu, jer sam ODBIJAO da me gaze razni mediokriteti, na bilo koji način. Lijepo, odjebeš ga odmah. Ako je čovjek, shvatit će, i poštivati te. I neće mu pasti na pamet ponoviti to. A ako je stoka, da ti život oteža do kranjih granica - odjebem ga, i mjenjam posao. I gle, još sam tu.. A bilo je teško :mad:

A ucjena sexom je TAKVO GAŽENJE nevjerojatno, takav ego trip i osjećaj moći idiotu koji te ucjenjuje.. Ali hej - odbij ga, primi kaznu - bar si pred sobom ČOVJEK.. Ali ako prihvatiš igru - sorry, nema suosjećanja, i NISI ŽRTVA. Samo dio usranog deala i to onaj na dnu hrpe :kava:

I neka ti..

mentalny
da......
:top:

anni_st
Jednostavno danas nije situacija da bi se moglo moralizirati, svatko gleda da bi se nekako uspio izvući i doći do nečega. Ako ti se to desi, nije nikako dobro to pričati kolegicama. Zašto? To će garant doći do profesora (čim više ljudi zna, to gore) i onda će se tek zainatiti jer će reći: "Vidi, sad me i olajava."
Ako to curi ne paše, mora gledati nekako elegantno se izvući, a ne tužiti, pričati okolo o tome i sl., jer od toga možeš imati samo štetu. Koliko vrijedi riječ studentice protiv jednog profesora na fakultetu. Meni se znalo dogoditi da sam dobila "kompliment" koji nisam trebala dobiti, ali jbga bolje se nasmijati u tom slučaju "kao da ti je drago" i ostati u dobrom odnosu, nego se ići s "rogatim" bosti.Treba vidjeti s kim se ima posla.

Upravo tako.Svi se mi na svoj način borimo kroz život.Kada ti prof. uputi nemoralan kompliment to je isto sexualno uznemiravanje.Međutim,nasmijati ćeš se i izaći ali sigurno mu nećeš govoriti kako to nije pristojno.Tako da svi se mi na neki način prostituiramo jer znamo da samo tako možemo doći do svojih ciljeva.Samo netko to radi širenjem nogu,netko novcem....

helena24
17.09.2009., 15:53
Mene čude spremnost tebe da te cure proglašavaš kurvicama.Ne kažem da među njima nema takvih osoba ali i ima onih koje su poklekle zbog svoje slabosti. Ja ne bi to napravila ali neku cure jesu.Svi se razlikujemo.Ne znači,nužno, da je neka cura to napravila da lakše prođe ispit jer ne znaš koja je maltretiranja prije toga imala od strane prof.I onda netko kaže tužite profesore.Pa kako kad većina vas osuđuje takve cure bez da zna pozadinu cijele priče.Evo da ja sad napišem,na forumu,da me neki prof. sexualno uznemirava postojala bi podijeljena mišljenja.Jedna grupa ljudi bi mi rekla da to riješim pravnim putem,a druga bi me osuđivala i govorila da sam vjerojatno kurvica jer mu se sama nabacujem.Takva je stvar i među studenticama.Bi li ti vjerovao nekoj kolegici da ti takvo nešto kaže,a ti nisi imao problema s tim prof.?

Slažem se s tobom. Ako ona odbije, teško da će on ostati prekriženih ruku, jer će to gledati kao sramotu. I onda počinje maltretiranje. A s druge strane, studij jako puno košta i sigurno je da se cura boji što će joj reći kući, ako ga ne završi. Treba neke stvari shvatit, nije sve crno-bijelo.