PDA

View Full Version : Sex sa dva muškarca

stranice : [1] 2

astronaut-vz
30.09.2009., 08:23
Cure zanima me sljedeće.
Da li bi pristale na sex sa jos jednim muškarcem da vašeg dragog to jako pali i da mu je to velika želja?
Molim samo ozbiljne odgovore jer me stvarno zanimaju mišljena i iskustva !

leptirica 2
30.09.2009., 08:24
B i h da mu je želja

suicidal blonde
30.09.2009., 08:29
o da...:rofl:
(al nema teorije :( )

Katrina
30.09.2009., 08:35
.....na prvu bih pristala...ali kako mi žene puno razmišljamo nakon promišljanja bih čak i odustala...
..ipak to nije sex sa dva različita, nepoznata muškarca....to je sex sa "dečkom" i sa nekim drugim muškarcem....što ako taj sex kasnije donese neke probleme u vezi....želja je jedno a ostvariti to je drugo....malo teško za odlučiti!!

Tako da nebih pristala na tu kombinaciju!

suicidal blonde
30.09.2009., 08:43
.....na prvu bih pristala...ali kako mi žene puno razmišljamo nakon promišljanja bih čak i odustala...
..ipak to nije sex sa dva različita, nepoznata muškarca....to je sex sa "dečkom" i sa nekim drugim muškarcem....što ako taj sex kasnije donese neke probleme u vezi....želja je jedno a ostvariti to je drugo....malo teško za odlučiti!!

ali ako to njega pali i to je njegova ideja...?
kakvi onda problemi u vezi..:ne zna:

okruglica
30.09.2009., 08:46
Ma daj, pa posla imam i s ovim jednim, što će mi dvojica.
Iznenadio bi me takav prijedlog, definitivno mislim da je preljubomoran za takvo što, ne mogu ni zamisliti da bi to htio. Šanse su jednake kao da ja predložim seks s još jednom curom. Neće ići.

Dakle, ne. Ako se želi jebuckati s muškarcem, neka to čini bez mene. Ili ako želi da se ja jebuckam s nekim drugim muškarcem, e to ću onda ja činiti bez njega. Mi svi skupa ne dolazimo u obzir, osim za Rizik ili neku društvenu igricu. :kava:

Herbion
30.09.2009., 08:47

Ooooo... itekakvi!
Iako je to možda njegova ideja, što ako se desi da on na kraju ne može probaviti da mu je cura zbilja uživala sa tim drugim tipom.
Možda mu se jave neki osjećaji ljubomore, da je nedostatan.
Nisu stvari tako crno-bijele.

Ne bih pristala.

okruglica
30.09.2009., 08:47

Pa možda će se curi svidjeti više taj novi tip, i što onda? Eto ti problema.

4fun
30.09.2009., 08:48
koliko god meni kao muskom ideja da kresnem neku malu sa jos nekim zvuci privlacno, sumnjam da bi htio da ta neka mala bude moja cura. :ne zna:

astronaut-vz
30.09.2009., 08:48
Definitivno nisam mislio da ja imam nesto s drugim muškarcem nego da obojica zadovoljimo nju nemam nikakvih bi sklonosti!
ali bih volio isprobat duplu penetraciju i tome slicno pa me zanimaju misljena

Herbion
30.09.2009., 08:53
ali bih volio isprobat duplu penetraciju i tome slicno pa me zanimaju misljena

To možeš i sa igračkom. :D

4fun
30.09.2009., 08:56
To možeš i sa igračkom. :D

zas mi je odmah proslo glavom kako je cudan (ali ne neugodan :rofl:) osjecaj ako je dildo upaljen i vibrira u rupi do (koja god to bila u tom trenu) :lol::lol::lol::lol:

okruglica
30.09.2009., 09:03
koliko god meni kao muskom ideja da kresnem neku malu sa jos nekim zvuci privlacno, sumnjam da bi htio da ta neka mala bude moja cura. :ne zna:

Heh, vidiš, oduvijek sam mislila naivno da muškarci kada maštaju o trojcu, isključivo maštaju o dvije žene. Viš', viš'...

Ali ne znam brate, za takvo nešto stvarno treba imati želudac. Drukčiji scenarij od onog da me bilo tko ljubi pred mužem i ne ode s razbijenim zubima, teško je moguć. Što reći, osim svaka čast ljudima koji mogu. Valjda je tu i puno psihičke zrelosti potrebno... ili samo jake napaljenosti? :D

karolina13
30.09.2009., 09:11
Ne.

Zg_noj
30.09.2009., 09:16
Heh, vidiš, oduvijek sam mislila naivno da muškarci kada maštaju o trojcu, isključivo maštaju o dvije žene. Viš', viš'...

Ali ne znam brate, za takvo nešto stvarno treba imati želudac. Drukčiji scenarij od onog da me bilo tko ljubi pred mužem i ne ode s razbijenim zubima, teško je moguć. Što reći, osim svaka čast ljudima koji mogu. Valjda je tu i puno psihičke zrelosti potrebno... ili samo jake napaljenosti? :D

Upravo to. I to ne samo s jedne već s obe strane. Inače... :rofl:

4fun
30.09.2009., 09:16

pa cuj, iskreno, prije cu mastati o trojcu sa jos jednom zenom, ali ni ovo drugo mi nije neprivlacno, dapace (naravno, u tom slucaju zbilja fokus nas obojice mora biti samo zensko - if u know what i mean :D).

i u oba slucaja bi preferirao da medju sve tri upletene osobe nema nikakvih dubljih emocija od simpatija. (iako, logicki kuzim da i da u to upletem patnericu, treca osoba nam sluzi samo kao objekt, ali opet, rizik od nekih predbacivanja, mozebitne ljubomore i potencijalnih nepotrebnih problema poslije... ne cini se da je vrijedno .... ali.... nikad ne reci nikad :D)

Boa Vista
30.09.2009., 09:18
Da još i njega pali?

Pa naravno :D

Samo mislim da uopće ne bih na kraju znala što s njima obojicom... :rofl:

suicidal blonde
30.09.2009., 09:19
Pa možda će se curi svidjeti više taj novi tip, i što onda? Eto ti problema.

zato to trebaju raditi ljudi koji su u dogovoru sa samima sobom :kava:

okruglica
30.09.2009., 09:22
(naravno, u tom slucaju zbilja fokus nas obojice mora biti samo zensko - if u know what i mean :D).

A takoc bi ti to. Skinuo bi se i izazivao, a onda mu rekao da smije dirati samo ženu. Pih. Skroz si konzervativan.

ali.... nikad ne reci nikad :D)

Baš tako. Sad to primijeni na ono gore što si rekao( da fokus mora biti samo žensko :p )
Pa daj, vjeruj meni... seks s muškarcem je super :D

Herbion
30.09.2009., 09:24
zato to trebaju raditi ljudi koji su u dogovoru sa samima sobom :kava:

Slažem se sa tobom...
No, u nekim situacijama možemo misliti koliko smo jaki, sigurni u sebe i odluke koje donosimo, ali ipak..
Nekad nas situacije iznenade i teško je uopće pretpostaviti kakva bi reakcija bila posljedica takvog čina.
Po meni to bi bilo veliko kockanje.
A ja sam ziheraš. :D

4fun
30.09.2009., 09:25
A takoc bi ti to. Skinuo bi se i izazivao, a onda mu rekao da smije dirati samo ženu. Pih. Skroz si konzervativan.

Baš tako. Sad to primijeni na ono gore što si rekao( da fokus mora biti samo žensko :p )
Pa daj, vjeruj meni... seks s muškarcem je super :D

cuj, ja sam nacisto sa svojim zeljama sto se toga tice. :D i one ne ukljucuju moj sexualni doticaj sa muskarcem. koliko god to zensko u toj avanturi zeljelo. :p

Visoka struja
30.09.2009., 09:28
Iskreno, ne bih nikada pristao, pogotovo ako mu je veci ili deblji od moga, eto ti belaja poslije :) Ali stvarno, ako je obdareniji, poslije zestokog orgazma sa "kuronjom", draga vas ne bi vise jednako gledala.

maratonka
30.09.2009., 09:31
sa neka 2 "usputna" muškarca - svakako :klopa:
sa mojim dragim i još jednim - ni slučajno!

ista stvar i da je 3. osoba žensko... :kava:

Wanderer
30.09.2009., 09:32
(naravno, u tom slucaju zbilja fokus nas obojice mora biti samo zensko - if u know what i mean :D).

Što? Bilo bi te stid da se još više napališ? :)
Zbilja, ta fiksacija na ne-dodirivanje s drugim muškarcem mi je oduvijek bila sumnjiva. Ti gol s nadignutiom karom, a on pored tebe također gol s nadignutom karom. Ne bi ništa falilo da se vaša topla tijela malo pohrvaju na krevetu, zar ne? ;)

okruglica
30.09.2009., 09:33
cuj, ja sam nacisto sa svojim zeljama sto se toga tice. :D i one ne ukljucuju moj sexualni doticaj sa muskarcem. koliko god to zensko u toj avanturi zeljelo. :p

I eto, eto, uplakao si sada pola gay svijeta i propast će tri četvrtine jesenjskih kolekcija zbog utučenosti i depresije :D . Što će onda dotući i žene. I, kako se osjećaš kad znaš da si glavni krivac za jad i tugu u svijetu?

A čekaj... ako bi to bila dupla penetracija, onako kako ju ja zamišljam... pa, teško da bi izbjegao baš svaki kontakt :p Dobro, znam, znam sve, možete se dotaknuti slučajno, ali bez "značajnih pogleda", je li?

4fun
30.09.2009., 09:33
Iskreno, ne bih nikada pristao, pogotovo ako mu je veci ili deblji od moga, eto ti belaja poslije :) Ali stvarno, ako je obdareniji, poslije zestokog orgazma sa "kuronjom", draga vas ne bi vise jednako gledala.

jebi ga, neki su sigurni u sebe i dovoljno im je vidjeti kako zestoko im draga svrsava zabijena glavom u jastuk grebuci posteljinu sa njima samima bez da budu ugrozeni od drugog kurca :lol::lol::lol:

dovoljno sigurni da promatraju i smijese se jer razmisljaju o samo tome kako je NJOJ dobro sa vama. (i sa tim trecim sexualnim objektom :D)

kuzim teoriju, rekoh... praksa me i dalje malo grebe :rofl:

okruglica
30.09.2009., 09:36
Ti gol s nadignutiom karom, a on pored tebe također gol s nadignutom karom.

Umjesto da zamislim vrući seks, pao mi je na pamet okršaj u mačevanju :rofl:

Aj me ignorirajte jutros. :rofl: Ozbiljno. :D

4fun
30.09.2009., 09:36
I eto, eto, uplakao si sada pola gay svijeta i propast će tri četvrtine jesenjskih kolekcija zbog utučenosti i depresije :D . Što će onda dotući i žene. I, kako se osjećaš kad znaš da si glavni krivac za jad i tugu u svijetu?

jebat ga, svijet je okrutno mjesto... :D

A čekaj... ako bi to bila dupla penetracija, onako kako ju ja zamišljam... pa, teško da bi izbjegao baš svaki kontakt :p Dobro, znam, znam sve, možete se dotaknuti slučajno, ali bez "značajnih pogleda", je li?

cuj, ti slucajni dodiri bi bili zbog jebanja te izmedju nas... sumnjam da bi razmisljali o nama :lol::lol::lol::lol:

4fun
30.09.2009., 09:37
Umjesto da zamislim vrući seks, pao mi je na pamet okršaj u mačevanju :rofl:

Aj me ignorirajte jutros. :rofl: Ozbiljno. :D

hehehe, kao da ja zamisljam neku bijesnu sevu u trojcu sa dvije zene.... to bi vise bilo neko njihovo medjusobno mazenje i borba za mene tu i tamo :cerek:

dora5512
30.09.2009., 09:55
taj drugi frajer morao bi mi bit jebeno dobaar :lol::lol:
radije još jedna žena s nama nego ovak... :ne zna:

Boa Vista
30.09.2009., 10:00
Iskreno, ne bih nikada pristao, pogotovo ako mu je veci ili deblji od moga, eto ti belaja poslije :) Ali stvarno, ako je obdareniji, poslije zestokog orgazma sa "kuronjom", draga vas ne bi vise jednako gledala.Ma daj molim te :rolleyes: Da, partneri se biraju po veličini kurca. Pogotovo životni partneri.

zeljko_ri
30.09.2009., 10:01

Sam prijedlog i njegova želja bi naslućivao problem u vezi.

Boa Vista
30.09.2009., 10:02
Sam prijedlog i njegova želja bi naslućivao problem u vezi.Ma zašto? :confused:

Deedy
30.09.2009., 10:05
Pih, amateri... :D

Morticia Addams
30.09.2009., 10:05
Naravno, naravno. Na bilo što što NJEGA pali i NJEMU je velika želja.

:rolleyes:

Kikiklaunica
30.09.2009., 10:12

Potpisujem, isto tako mislim da mi ne bi bilo ugodno, jer bi imala filing kao da varam dragog bez obzira što je on tu kraj mene...:confused::confused:
Kako ja njega ne bih voljela vidjeti s još jednom pored mene, tako mislim da ni njemu ne bi bilo...
Ma šta ja tu uopće pišem, kao da bi me ikad i pitao:p:p:p

4fun
30.09.2009., 10:17
Naravno, naravno. Na bilo što što NJEGA pali i NJEMU je velika želja.

:rolleyes:

meni je isto nerealno pomisliti da bi netko/neka pristao/pristala na nesto sto i njemu/njoj samom/samoj nije napeto.... :ne zna:

Deedy
30.09.2009., 10:24
meni je isto nerealno pomisliti da bi netko/neka pristao/pristala na nesto sto i njemu/njoj samom/samoj nije napeto.... :ne zna:

Postoje dvije opcije za ulazak para u tu kombinaciju:

ili zato jer oboje to napaljuje,
ili zato jer jedno od njih to ima kao neostvarenu želju, fetiš (kakogod)- uglavnom žena u ovom konkretnom slučaju- a muškarac nema ništa protiv, želi joj ugoditi ili (još jedna opcija) to naprave kao osvježenje njihovog seksualnog odnosa koji je (nakon određenog niza godina) upao u ćorsokak.

Za ovo zadnje (ali i ovo prije zadnjenavedenog) različiti su rezultati: ili će se nakon toga osjećati fantastično oboje, ili će muškarac u vezi biti povrijeđen, ili će (u slučaju da to žele kao refresh veze) veza i dalje biti učmala, bez obzira na refresh.

U svakom slučaju, oboje bi trebalo tako nešto željeti, a ne samo jedno.

Ramzes13
30.09.2009., 10:32
Zar nije jednostavnije shvatiti da to mogu raditi samo osobe koje nisu vezane jedna za drugu. Dakle napaljena cura zove dva dečka da se kresnu, oni pristaju i to je to, nema duboke povezanosti.

Deedy
30.09.2009., 10:33
Zar nije jednostavnije shvatiti da to mogu raditi samo osobe koje nisu vezane jedna za drugu. Dakle napaljena cura zove dva dečka da se kresnu, oni pristaju i to je to, nema duboke povezanosti.

Je, jednostavnije je shvatiti tako, jednostavnije je napraviti tako.

Ali ti shvati da autor topica pita za situaciju u kojoj je on, njegova cura + M extra, ta tlane.
;)

rogue
30.09.2009., 12:14

Jedino sto veliki broj svingera ti unistise teoriju... Ipak to mogu raditi i vezane osobe, koje su nacistu sa sobom, kako to plavusa rece.

Inace, bismo to uradili, naravno da ima prilika, te da naravno nije neko koga znamo / s kim smo u kontaktu. (nesto kao avantura sa odmora ;))

SODERTALJE
30.09.2009., 12:44
kako serete, bih da to njega pali, kazite mene to pali, bez obzira na decka, tuke jedne...:lol:

sex-addict
30.09.2009., 13:12
Kao osoba sa nešto iskustva na tom polju, mogu reći da MMŽ - gdje je MŽ bračni par/par u vezi - sa jednim padobrancem sa strane, jako, jako opasan po tu vezu..

Ok, istina da je to njima bio prvi put, ali njihova želja za grupnim sexom je bila dugogodišnja. Mislili su da su čvrsti, stabilni, a ispade da nisu bili. Jebiga :ne zna: Mišljenja sam da ipak moraš biti malo cuckold, da poželiš da ti netko jebe ženu pred tobom. Ono, mix napaljenosti i mrvicu poniženja. A ja kao dom, nikada na to ne bih pristao.. Analogno tome, još mi je napaljivije jebati nečiju ženu pred njim :D. Ono, malo ga ponižavaš time. E, jebena je ta psihologija, elem..

Da ševimo moju dragu ja i moj (naš) jako dobar prijatelj - bez problema. ALi neki tip sa neta, neko sa strane, ili površno poznanstvo? Cuckold, po meni..:kava:

Ipak, uvjerenja sam da nikad NE ZNAŠ kako će biti poslije toga. Možeš MISLITI, ali dok se to ne desi - ne možeš znati. Ipak je to mala kocka. Ili veelika, ako se sve raspadne :D, zbog tog grupnjaka..

@DAADAA@
30.09.2009., 13:25
naravski da bi :headbang:

oujeaaaaaaaaaaaaa

Piramida
30.09.2009., 13:28

Za sve ostalo tu je psiholog koji prima mastercard :kava:

Dragonborn
30.09.2009., 13:30
JA se nikad ne bih mogo sexat s dva muškarca.

Sa dvije žene da, ali samo ako nisam u vezi. Čisto iz toga da ako se žena složi s tim, pa mi onda dođe da oče sad sa mnom i s još jednim muškim, a ja to ne bi baš toleriro, jer sam negdje duboko u duši zadrti šovinistički balkanac po nekim pitanjima.

kako to ne bi bilo u redu s moje strane zaobilazim cjelokupni doživljaj......

rogue
30.09.2009., 13:34
Da ševimo moju dragu ja i moj (naš) jako dobar prijatelj - bez problema.

Vidis, upravo to nikad ne bi mogli, pogotovo ne sa prijateljom.

Valjda otud ti to lose iskustvo da je pogubno po vezu, jer tu ne bi trebalo da bude prijatlejstva, osjecaja ili bilo cega drugog osim seksa.

Nenaklona
30.09.2009., 13:36
ja znam o tome maštati, o da....:D

samo, nikada to ne bih napravila dok sam u vezi...jok!

čak i kada to mome dragome ne bi smetalo, meni bi....poslije bih se osjećala vrlo droljasto...bah...to su te neke kočnice u glavi :ne zna:

Violently happy
30.09.2009., 13:40
Joj..
Pa to su dva muškarca više nego što mi treba..:ne zna:

:zubo:

grintava koza
30.09.2009., 13:44
Cure zanima me sljedeće.
Da li bi pristale na sex sa jos jednim muškarcem da vašeg dragog to jako pali i da mu je to velika želja?

moja ultimativna maštarija otkad znam za sebe, ali ju nisam imala muda sprovesti u djelo :bonk: mislim da bi to radije sa dvojicom 'nepoznatih', ne sa dečkom i još jednim. :ne zna: ja sam ti još na teoriji po ovom pitanju :(

jel on siguran da to želi? to je puno više od ševe utroje. ako lik (tvoj dečko) nije dovoljno samopouzdan, siguran u tebe i vašu vezu, može sve poć nizbrdo. isto vridi i za tebe - ako te to ne pali, odjebi ga. pa nisi luda učinit takvo nešto samo zato šta njega to pali.

nina1987
30.09.2009., 13:56
ja bih voljela probat s dva frajera :mig: , ali sumnjam da če mi se želja ostvarit

Violently happy
30.09.2009., 13:57
ja bih voljela probat s dva frajera :mig: , ali sumnjam da če mi se želja ostvarit

Evo, sad si već bliže ostvarenju sna.
Javi kojom brzinom ti se puni inbox.:D

Septembar
30.09.2009., 14:03
Cure zanima me sljedeće.

:lux:
daj mi jednog takvog :lux:

sex-addict
30.09.2009., 14:07

Evo, sad si već bliže ostvarenju sna.
Javi kojom brzinom ti se puni inbox.:D

Da.. 5 postova i ovakav upad..

Kako suptilno :kava:

Violently happy
30.09.2009., 14:08

Joj, kad bi samo znao zbog kakvih idiotarija se dobivaju PMovi s ponudama..:rolleyes:

(iako je ono bila čista zajebancija, ali oke:))

rogue
30.09.2009., 14:09
:lux:
daj mi jednog takvog :lux:

Nije valjda da ih je na sjeveru ponestalo??? :rolleyes:

sex-addict
30.09.2009., 14:22
Joj, kad bi samo znao zbog kakvih idiotarija se dobivaju PMovi s ponudama..:rolleyes:

(iako je ono bila čista zajebancija, ali oke:))

Ma znam, draga :D

Čak i ja ovakav drzak i muško, ovdje dobijam PM-ove :ne zna:

Apsolutno neprovocirano sa moje strane :kava:

nina1987
30.09.2009., 14:22

joj, oprosti na mom upadu. neče se ponoviti :top:

Coldplay25
30.09.2009., 14:30
Cure zanima me sljedeće.

ne bi:rolleyes:

jedno su maštarije a drugo je stvarnost:ne zna:

AlgidBabe
30.09.2009., 14:37
i puno psihičke zrelosti potrebno...

Mislim da to nije povezano sa psihickom zrelosti, moram priznat da ne vidim poveznicu, nego jednostavno sa drukcijim mentalnim sklopovima.

Ne bi pristala a i decko koji bi volio tako nesto nije bas 'moj par rukavica'.

Yvonne1977
01.10.2009., 01:52
U MFM kombinaciji uživamo jedan put mjesečno. Ne radi se o cuckold odnosu već wifesharing: u toj igri moj suprug je dom, ja sam njegova subica koju uživa rasturiti s još jednim dom muškarcem. Imamo savršen brak, ljubav i vrhunski seks. :love:

astronaut-vz
01.10.2009., 06:58
e to sam trebao cuti hvala ti

sex-addict
01.10.2009., 07:08
U MFM kombinaciji uživamo jedan put mjesečno. Ne radi se o cuckold odnosu već wifesharing: u toj igri moj suprug je dom, ja sam njegova subica koju uživa rasturiti s još jednim dom muškarcem. Imamo savršen brak, ljubav i vrhunski seks. :love:

Stalni poznanik, prijatelj? Ili neko nepoznat, sa neta? :D

Morticia Addams
01.10.2009., 07:13
e to sam trebao cuti hvala ti

:confused:

Ne razumijem...

Zar nije to što je ona rekla nešto drugo od onog što si ti pitao? :ne zna:
Naime, gospođa iz posta iznad i SAMA je željela i želi to što čine, a ti si nas pitao da li bi pristale na to zato što naš partner to želi.

Dakle, iskreno ti savjetujem, ukoliko tvoja djevojka ne mašta o istim stvarima kao i ti nemoj je nagovarati na to. Takve stvari osoba ili mora poželjeti sama ili ni u kom slučaju nisu preporučljive ukoliko ti je i najmanje stalo da ti se veza održi.

astronaut-vz
01.10.2009., 07:18
Ma stalo je meni do veze i nikada nebi inzistirao i bio napadan i dosadan zbog nekih mojih fantazija ! a drago mi je i ohrabrujuce cuti da ima ljudi koji uzivaju i sprovode u djelo moju veliku fantaziju i želju

Septembar
01.10.2009., 10:04
Nije valjda da ih je na sjeveru ponestalo??? :rolleyes:

ja uglavnom imam posla sa balkancima a vi ste ...znas i sam :mig:

inace slazem se, nikad sa "bliskim prijateljem"

sa FF i njegovim prijateljem jesam :o.... al to nije tema ovog topica :mig:

izotonik69
01.10.2009., 10:05
zanimljiv si lik. a vjerujem i endemican jer rijetki traze da gledaju kako im neko jebe partnericu. pogotovo stalnu.

a kaj da ti covjek kaze. nadi neku dobru priliku,zapocni socnije razgovore i otvori takve teme pa ubaci i ovo svoje u tu spiku. pa gledaj reakciju. a ako si imalo govornik, i pogotovo imas maste biti psiholog, bez problema ces je razgovorom navesti da ti kaze kaj misli o tome..a neznam ni sam, jer kako svi vidimo, nisi sam to znao izvesti, koliko bi ti predlozio da to otkrijes prilikom sexa s njom..jastuci otkricaju i cuvaju najvece tajne..no to znaju samo odlicni ljubavnici...neznam jel spadas u tu kategoriju pa eto, imas prve dvije solucije. puno lakse i pristupacnije

javi kaj ste dogovorili..i jeste li nasli trecega..mozes i na PM ;) hehe

Wanderer
01.10.2009., 10:27
zanimljiv si lik. a vjerujem i endemican jer rijetki traze da gledaju kako im neko jebe partnericu. pogotovo stalnu.

Uopće nije endemična, a ni rijetka. Dapače, jedna od najučestalijih muških maštarija je jebati (se) s muškarcem i ženom istovremeno.

javi kaj ste dogovorili..i jeste li nasli trecega..mozes i na PM ;) hehe

Toliko o endemičnosti.. bar si mogao prešutit da želiš detalje na PM (kako bi ga mogao bolje izdrkati). :rolleyes:

Lalena Lola
01.10.2009., 11:00
Cure zanima me sljedeće.

ma to normalni ljudi ne rade i :amen:

rocket86
01.10.2009., 11:49
meni nije jasno kakav je to muškarac kojeg pali pomisao na sex s drugim muškarcem u krevetu(pa makar tu bila i ženska)...

Wanderer
01.10.2009., 11:57
meni nije jasno kakav je to muškarac kojeg pali pomisao na sex s drugim muškarcem u krevetu(pa makar tu bila i ženska)...

Kakav? Muževan, snažan, zgodan, odlučan, bistar, nepokolebljiv, neustrašiv. :cerek: San svakog dečka i djevojke od pubertetskih dana pa nadalje.

pelosi
01.10.2009., 12:01
sex s dva muškarca je odlićan oni koji to nisu probali ne mogu to komentirati , ja i moja draga smo to probali i povremeno to prakticiramo i odlično je , mislimo da je stvar samo komunikacije između partnera a ne skrivanja želja i maštanja i ja sam sa svojom partnericom dugo maštao o tome, velika želja mi je bila vidjeti je s nekim da je ševi i da bude s dvojicom istovremeno na što je ona pristala i kaže da joj nije žao a mi se nakon toga još više volimo i bolje uživamo u sexu , tako da svima preporučam da iskreno međusobno komuniciraju i da isprobaju svaku svoju želju jer se propušteno nikad ne može nadoknaditi.

rogue
01.10.2009., 12:02
ma to normalni ljudi ne rade i :amen:definisi 'normalni'

meni nije jasno kakav je to muškarac kojeg pali pomisao na sex s drugim muškarcem u krevetu(pa makar tu bila i ženska)...za ne povjerovati da ima muskaraca koji bi zeljeli da udovolje svojoj djevojci/ljubavnici/zenici...

U MFM kombinaciji uživamo jedan put mjesečno. Ne radi se o cuckold odnosu već wifesharing: u toj igri moj suprug je dom, ja sam njegova subica koju uživa rasturiti s još jednim dom muškarcem. Imamo savršen brak, ljubav i vrhunski seks. :love:To stalna veza ili je uvijek drugi tip?

coolinesay
01.10.2009., 12:14
ako bi on to htio znači da je gay, gayeve ne volim

izotonik69
01.10.2009., 12:14
Uopće nije endemična, a ni rijetka. Dapače, jedna od najučestalijih muških maštarija je jebati (se) s muškarcem i ženom istovremeno.

Toliko o endemičnosti.. bar si mogao prešutit da želiš detalje na PM (kako bi ga mogao bolje izdrkati). :rolleyes:

a nik ti je slika i prilika. čudak. neznam kakve ti to mastarije imas, no meni ko muskarcu je ipak veca mastarija jebat dve zene...a i vecini koju ja znam. no kako ti volis muske guze, i vjerojatno i da te se guzi ni ne sumnjam u tvoje mastarije...vjerujem da je tvoja ionako ona kad bi mogao spavati s dva muskarca...di vece srece za tebe ;)

a ovo s PM..pa vidi se da ne razumijes sarkazam..no ionak se vec toliko vremena trudis biti kontra mene da si vec prestao biti smijesan..a kamoli nekakav opakiji lik koji me zamara..

Kakav? Muževan, snažan, zgodan, odlučan, bistar, nepokolebljiv, neustrašiv. :cerek: San svakog dečka i djevojke od pubertetskih dana pa nadalje.

da,kako rekoh..tvoja je najveca mastarija da spavas s dvoje muskaraca..sretno ti bilo..javi na PM kako je bilo da mogu baciti drkicu prije spavanja..ajme dilbera :ne zna:

rocket86
01.10.2009., 12:15
definisi 'normalni'

za ne povjerovati da ima muskaraca koji bi zeljeli da udovolje svojoj djevojci/ljubavnici/zenici...

To stalna veza ili je uvijek drugi tip?

primjetiš li ti razliku između toga da udovoljiš djevojci u nečemu, ili da te pali nešto? ja da... ne vidim ništa čudno u tome da je ženska s dvojicom frajera u krevetu, ali malo mi je neshvatljivo da nekog pali da se jajima trlja sa drugim muškarcem...pitanje je bilo da li bi ona pristala na fmm ako to njega pali, ne?

@wanderer
to je samo tvoje skromno mišljenje, i ne možeš govoriti da je san svakog muškarca/dječaka/pubertetlije držati tuđi kurac u ruci...

istina, možda bih pristao na to, uz jednu sitnicu, da probamo i ffm trojac,kad se već probava(ne pali me ni to, ali tada smo kvit...

rogue
01.10.2009., 12:16
ako bi on to htio znači da je gay, gayeve ne volim

Valjda bi onda bio BI, ne gay.

Gayeve ne volis? To nesto kao diskriminacija??

rocket86
01.10.2009., 12:17
a nik ti je slika i prilika. čudak. neznam kakve ti to mastarije imas, no meni ko muskarcu je ipak veca mastarija jebat dve zene...a i vecini koju ja znam. no kako ti volis muske guze, i vjerojatno i da te se guzi ni ne sumnjam u tvoje mastarije...vjerujem da je tvoja ionako ona kad bi mogao spavati s dva muskarca...di vece srece za tebe ;)

a ovo s PM..pa vidi se da ne razumijes sarkazam..no ionak se vec toliko vremena trudis biti kontra mene da si vec prestao biti smijesan..a kamoli nekakav opakiji lik koji me zamara..

da,kako rekoh..tvoja je najveca mastarija da spavas s dvoje muskaraca..sretno ti bilo..javi na PM kako je bilo da mogu baciti drkicu prije spavanja..ajme dilbera :ne zna:

a ti si muško:brukica: krivo sam skužio na drugoj temi, malo je bio tetkast stil pisanja, sorry...

rogue
01.10.2009., 12:19
primjetiš li ti razliku između toga da udovoljiš djevojci u nečemu, ili da te pali nešto? ja da... ne vidim ništa čudno u tome da je ženska s dvojicom frajera u krevetu, ali malo mi je neshvatljivo da nekog pali da se jajima trlja sa drugim muškarcem...pitanje je bilo da li bi ona pristala na fmm ako to njega pali, ne?

Ne sjecam se koja ono bi emisija, gdje su parovi bili podvrgnuti hipnozi, pa pricali o seksu, zeljama i slicnom, i zanimljivo da vecina muskaraca nije bila ni svjesna da su imali zelju da je sa jos nekim pojebu. Jedan tip se doista iznenadio kad je kasnije gledao snimku hipnoze. :lol:

Cuj, napali te gledati pornic, dok drugi jebe, a nisi ti??? :D

rocket86
01.10.2009., 12:20
Valjda bi onda bio BI, ne gay.

Gayeve ne volis? To nesto kao diskriminacija??

zašto diskriminacija? ako ja ne želim BI curu, na koji je to način diskriminacija?

ili smo bili ironični :zubo:

rogue
01.10.2009., 12:22
zašto diskriminacija? ako ja ne želim BI curu, na koji je to način diskriminacija?

ili smo bili ironični :zubo:

Tko te pita ista??? :D

Pa kaze da ne voli gayeve, dakle grupu ljudi. Sto bi reklo da ne cjeni osobe kao osobe, vec grupira ljude i cjelu grupu ne voli. To je diskriminacija.

Nije valjda da ti ne volis Bi djevojke??:eek:

TincH
01.10.2009., 12:22
Cure zanima me sljedeće.
Ne. U nikakve trojce se ne bih upuštala s čovjekom s kojim sam u vezi. Nema šanse. Mislim da to samo vodi u problem.

rocket86
01.10.2009., 12:25
Ne sjecam se koja ono bi emisija, gdje su parovi bili podvrgnuti hipnozi, pa pricali o seksu, zeljama i slicnom, i zanimljivo da vecina muskaraca nije bila ni svjesna da su imali zelju da je sa jos nekim pojebu. Jedan tip se doista iznenadio kad je kasnije gledao snimku hipnoze. :lol:

Cuj, napali te gledati pornic, dok drugi jebe, a nisi ti??? :D

napali me scena sexa, a ne muškarac:mig:

iskreno, čak i fmm na filmu(ili fmmmmmmmmmmmmmm) ne izgleda loše, ne znam, freak sam za porniće sa iživljavanjem, ponižavanje, bondage itd, ali ne pali me činjenica da stojim ispred golog muškarca, gol...

možda bih pristao na to, zbog nje, ali oko za oko(ona mora probati ffm)

rocket86
01.10.2009., 12:33
Tko te pita ista??? :D

Pa kaze da ne voli gayeve, dakle grupu ljudi. Sto bi reklo da ne cjeni osobe kao osobe, vec grupira ljude i cjelu grupu ne voli. To je diskriminacija.

Nije valjda da ti ne volis Bi djevojke??:eek:

to bi samo proširilo krug ljudi s kojima me može zamjenit...

a što ako ja kažem, ne volim plavuše(karikiram), ili lake, ili nešto treće, također ih ne cjnim kao osobe, nego odmah eliminiram... po meni bi bila diskriminacija da djeluje na način da oni nešto manje vrijede, ali ja to vidim samo kao mišljenje da joj ne treba takav u krevetu...

rogue
01.10.2009., 12:35
napali me scena sexa, a ne muškarac:mig:

iskreno, čak i fmm na filmu(ili fmmmmmmmmmmmmmm) ne izgleda loše, ne znam, freak sam za porniće sa iživljavanjem, ponižavanje, bondage itd, ali ne pali me činjenica da stojim ispred golog muškarca, gol...

možda bih pristao na to, zbog nje, ali oko za oko(ona mora probati ffm)

Pa nitko niti kaze da treba da te napali on, medjutim ako sa strane gledas njih dvoje u seksu, trebalo bi da te popali, ne? Ne vidim cemu taj stid da se skines gol pred nekim... Nije valjda da ti je mali?? :lol:

Ma jedan od zadnjih sto sam gledao bio je mffffffffffffffffff.... fakat dosadno ubij boze... cure se satrasee od dosade dok ih tip bar natakne.... :D A i ovo drugo bas dosadno... samo sto je jos u uho ne jebu... :D

Wanderer
01.10.2009., 12:50
:D Ooo.. nabrijala se izotončica.

Šta fali mom niku? Barem nije neki generični pojam + broj + malo početno slovo. :D

Vjeruješ, ali krivo vjeruješ.

Ne razumiješ značenje riječi sarkazam. Sarkazam nije nekoga pitati da ti pošalje PM o nečemu.

Trudim se biti kontra tebe? Jedine interakcije koje se sjećam s tobom je ona na podforumu PZ kad si banan nakon što si upozoren da prestaneš, a ti si se nastavio trsiti. :ne zna: I čak i tamo si se ti meni prvi obratio.
Tako da ću ovu tvoju primjedbu pripisat maniji progonjenja.

Nije mi to najveća maštarija. Doduše, moja navjeća maštarija doista uključuje dvojicu muškaraca.

i ne možeš govoriti da je san svakog muškarca/dječaka/pubertetlije držati tuđi kurac u ruci...

Zar nije? :(

(Dječake nisam spominjao, da ne bi bilo..)

izotonik69
01.10.2009., 13:16
ne, nije.

+malo slovo...pa znalci znaju da na netu nema velikih slova..no znalci znaju i da je mastarija da gledas kako netko jebe tvog komada...i to najpozeljnija, kaj ne? ;)

nisi nikada pitao sarkazmom? to su uvijek, kaj,konstatacije, recenice ili? kaj sarkazam nemoze biti cak i slika, a kamoli da onda ne moze biti pitanje..no onaj tko je znalac zna da ne moze ;)

vis,drago mi je za tvoju mastariju..u mojoj mastariji osim mene postoje samo zene..no znalci znaju da su one visak? ;)

tak da ono..kaj da ti kazem..znalac :)

rocket86
01.10.2009., 13:17
Pa nitko niti kaze da treba da te napali on, medjutim ako sa strane gledas njih dvoje u seksu, trebalo bi da te popali, ne? Ne vidim cemu taj stid da se skines gol pred nekim... Nije valjda da ti je mali?? :lol:

Ma jedan od zadnjih sto sam gledao bio je mffffffffffffffffff.... fakat dosadno ubij boze... cure se satrasee od dosade dok ih tip bar natakne.... :D A i ovo drugo bas dosadno... samo sto je jos u uho ne jebu... :D

pa ne znam, općenito mislim da se nemam razloga gol skidat pred bilo kime... osim naravno dvije kategorije, doktor, i cura koju upravo mislim poševit... nije mi mali, ali ne želim biti u blizini golog muškarca, niti gol u blizini muškarca...

rocket86
01.10.2009., 13:19
:D Ooo.. nabrijala se izotončica.

Šta fali mom niku? Barem nije neki generični pojam + broj + malo početno slovo. :D

Vjeruješ, ali krivo vjeruješ.

Ne razumiješ značenje riječi sarkazam. Sarkazam nije nekoga pitati da ti pošalje PM o nečemu.

Trudim se biti kontra tebe? Jedine interakcije koje se sjećam s tobom je ona na podforumu PZ kad si banan nakon što si upozoren da prestaneš, a ti si se nastavio trsiti. :ne zna: I čak i tamo si se ti meni prvi obratio.
Tako da ću ovu tvoju primjedbu pripisat maniji progonjenja.

Nije mi to najveća maštarija. Doduše, moja navjeća maštarija doista uključuje dvojicu muškaraca.

Zar nije? :(

(Dječake nisam spominjao, da ne bi bilo..)
moja nikad nije bila... doduše, gadila mi se oduvijek sama pomisao, nakon što sam prvi put čuo za to... čak i mom bolesnom umu tako nešto nije palo na pamet(a padale su mi na um neke stvarno bolesne stvari)...:mig:

rogue
01.10.2009., 13:19
pa ne znam, općenito mislim da se nemam razloga gol skidat pred bilo kime... osim naravno dvije kategorije, doktor, i cura koju upravo mislim poševit... nije mi mali, ali ne želim biti u blizini golog muškarca, niti gol u blizini muškarca...

Sta ako te ona pita da idete na nudisticku plazu?? :D

Ovdje i na bazenu zajednicka svlacionica... :)

Zvucis sramezljivo, sve ok dok te nekakva zvjerka ne sahvata i natjera da je odradis sa jos jednim.... :D

rocket86
01.10.2009., 13:24
Sta ako te ona pita da idete na nudisticku plazu?? :D

Ovdje i na bazenu zajednicka svlacionica... :)

Zvucis sramezljivo, sve ok dok te nekakva zvjerka ne sahvata i natjera da je odradis sa jos jednim.... :D

ja sam rekao, pristao bih... ne bi mi bila želja, više kao nužno zlo, uz to da ona proba ffm...

ne privlače me osobe koje msatraju da je golotinja u javnosti ok, na bilo koji način ok, pa makar se radilo i o toplessu, a znaš koliko je dalje od toga nudistička plaža?

skidanje pred sex partnerima, i za mene i za nju, isto tako za doktora...:mig:

horusovo_oko
01.10.2009., 14:57
potpisujem 4fun

sex-addict
01.10.2009., 15:10

Mislim da si malo homofob :)

Ili onaj, podsvjesni gay.. :kava:

Takvi se obično osjećaju neugodno u takvoj situaciji, pored žive vruće pičke u blizini, oni misle na drugog tipa.. :facepalm:

piece of a dream
01.10.2009., 15:19
Pa kad bi izrazio takvu želju niko sretniji od mene!!!! :cerek:
Nije baš tako, ali voljela bih :mig:
ALI..... ALI.... ALI smiju bušiti samo moje rupice- ništa međusobno :brukica:

rocket86
01.10.2009., 16:13

Takvi se obično osjećaju neugodno u takvoj situaciji, pored žive vruće pičke u blizini, oni misle na drugog tipa.. :facepalm:

umjereni homofob... dok su oni u svom privatnom životu homoseksualci to me ne dira... u suprotnom bih se osjećao neugodno, ali to nije tema(tj ako mi to netko da do znanja, ima za to neki razlog koji je meni nebitan)...

i nisam toliko očajan da mi više znači pička ispred mog kurca u isto vrijeme dok se nečiji goli kurac mota u mom vidokrugu(pa makar ga trenutno i ne vidim, znam da je tu...

postoji još činjenica, kao to da teško svršavam i samo sa ženskom, a kako bih se tek fino opustio da imam publiku...:mig:

sex-addict
01.10.2009., 16:18
umjereni homofob... dok su oni u svom privatnom životu homoseksualci to me ne dira... u suprotnom bih se osjećao neugodno, ali to nije tema(tj ako mi to netko da do znanja, ima za to neki razlog koji je meni nebitan)...

i nisam toliko očajan da mi više znači pička ispred mog kurca u isto vrijeme dok se nečiji goli kurac mota u mom vidokrugu(pa makar ga trenutno i ne vidim, znam da je tu...

postoji još činjenica, kao to da teško svršavam i samo sa ženskom, a kako bih se tek fino opustio da imam publiku...:mig:

A što reći..

Nemoj to raditi :ne zna:

*_spike
01.10.2009., 18:04
Što? Bilo bi te stid da se još više napališ? :)
Zbilja, ta fiksacija na ne-dodirivanje s drugim muškarcem mi je oduvijek bila sumnjiva. Ti gol s nadignutiom karom, a on pored tebe također gol s nadignutom karom. Ne bi ništa falilo da se vaša topla tijela malo pohrvaju na krevetu, zar ne? ;)
Nisu svi latentni homoseksualci, neke to jednostavno ne privlači :confused:

Onak, ne bih se volio tak hrvat s curicom od 11 godina, sigurno se bojim i zapravo sam pedofil. Je be no :top:

angie1985
01.10.2009., 18:59
naravno da bih pristala....:kava:
nemoj odbijati,poslije će ti biti žao,predivno je osjetiti dva kurca u sebi,tek kad probaš shvatit ćeš što si propuštala..:D

rogue
01.10.2009., 19:01
naravno da bih pristala....:kava:
nemoj odbijati,poslije će ti biti žao,predivno je osjetiti dva kurca u sebi,tek kad probaš shvatit ćeš što si propuštala..:D

To iskustvo iz tebe prica? Zanimljivo, no pitanje je sta ukoliko sa jednim od njih si u stalnoj vezi? Da li to mjenja stvar?

Lalena Lola
01.10.2009., 19:21
To iskustvo iz tebe prica? Zanimljivo, no pitanje je sta ukoliko sa jednim od njih si u stalnoj vezi? Da li to mjenja stvar?

Ma ona ti vara muža tako da njoj to ne bi bio problem...:rolleyes:

rogue
01.10.2009., 19:22
Ma ona ti vara muža tako da njoj to ne bi bio problem...:rolleyes:

Pa bas ti sto varaju znaju biti najposesivniji... :)

princess_lou
01.10.2009., 19:23
Za Rizik :) :)

Wanderer
01.10.2009., 19:36
Nisu svi latentni homoseksualci, neke to jednostavno ne privlači :confused:

Zbilja? :confused:

Ma ja volim vas mužjakiće malo zekati. Znam da vi to volite. <zeko peko>

*_spike
01.10.2009., 19:39
Bar nisam peder :ne zna:

Emericzy
01.10.2009., 21:38
Da još i njega pali?

Pa naravno :D

Samo mislim da uopće ne bih na kraju znala što s njima obojicom... :rofl:

Ne moraš ti ni znati. samo se opustiš i prepustiš njima inicijativu.

Emericzy
01.10.2009., 21:42
jebi ga, neki su sigurni u sebe i dovoljno im je vidjeti kako zestoko im draga svrsava zabijena glavom u jastuk grebuci posteljinu sa njima samima bez da budu ugrozeni od drugog kurca :lol::lol::lol:

dovoljno sigurni da promatraju i smijese se jer razmisljaju o samo tome kako je NJOJ dobro sa vama. (i sa tim trecim sexualnim objektom :D)

kuzim teoriju, rekoh... praksa me i dalje malo grebe :rofl:
U to me je sav trik. Obojica moraju biti poprilično samouvjereni. Onaj 'redovni' mora prije svega biti uvjeren da je prvoklasni jebač kojega nije baš tako lako izbaciti iz igre. Onaj drugi ima malo lakši posao.

angie1985
01.10.2009., 21:47

iskustvo,iskustvo....jbg..:ne zna:
ali sex u troje s nekim s kime si u vezi ne funkcionira nikako,prevladavaju tu osjećaji,tako
da bi se ta druga strana teško nosila i s takvim prijedlogom,a kamoli s činom...
ali možda ima iznimaka...

a pitaj lolu ona ti je o svemu informirana...:top:
da varam muža....jbg...život je jedan..:top:

Emericzy
01.10.2009., 21:47
U svakom slučaju, oboje bi trebalo tako nešto željeti, a ne samo jedno.

To je apsolutni uvjet. Ni u kojem slučaju ne ulaziti u to zato da bi se jednome od dvoje udovoljilo. Rizik je onda vrlo, vrlo velik, puno veći nego kad oboje žele.

Emericzy
01.10.2009., 21:51

Ne. Obrnuto. Troje nevezanih je loša kombinacija. Naime, govorimo o tehnički zahtjevnoj 'disciplini'. To mora imati nekakvu svoju koreografiju. Troje nepoznatih ljudi će se uglavnom nespretno koprcati. Idealno je kad par u društvo pozove trećeg. Njih su dvoje uhodani, sve znaju, a treći prati tempo.

leden@23
01.10.2009., 21:53
iskustvo,iskustvo....jbg..:ne zna:
ali sex u troje s nekim s kime si u vezi ne funkcionira nikako,prevladavaju tu osjećaji,tako
da bi se ta druga strana teško nosila i s takvim prijedlogom,a kamoli s činom...
ali možda ima iznimaka...

a pitaj lolu ona ti je o svemu informirana...:top:
da varam muža....jbg...život je jedan..:top:

šta ona ima sa time što ti varaš muža.......to je tvoj izbor.....

beLLa četvrta
01.10.2009., 21:53
Kao što Okruglica kaže, imam posla i sa ovim.. treba obradit jednog a da bude zadovoljan, a tek još drugog.. uhh :) :p

Emericzy
01.10.2009., 22:04
Kao osoba sa nešto iskustva na tom polju, mogu reći da MMŽ - gdje je MŽ bračni par/par u vezi - sa jednim padobrancem sa strane, jako, jako opasan po tu vezu..

Ok, istina da je to njima bio prvi put, ali njihova želja za grupnim sexom je bila dugogodišnja. Mislili su da su čvrsti, stabilni, a ispade da nisu bili. Jebiga :ne zna: Mišljenja sam da ipak moraš biti malo cuckold, da poželiš da ti netko jebe ženu pred tobom. Ono, mix napaljenosti i mrvicu poniženja. A ja kao dom, nikada na to ne bih pristao.. Analogno tome, još mi je napaljivije jebati nečiju ženu pred njim :D. Ono, malo ga ponižavaš time. E, jebena je ta psihologija, elem..

Da ševimo moju dragu ja i moj (naš) jako dobar prijatelj - bez problema. ALi neki tip sa neta, neko sa strane, ili površno poznanstvo? Cuckold, po meni..:kava:

Ipak, uvjerenja sam da nikad NE ZNAŠ kako će biti poslije toga. Možeš MISLITI, ali dok se to ne desi - ne možeš znati. Ipak je to mala kocka. Ili veelika, ako se sve raspadne :D, zbog tog grupnjaka..

Ma... kajjaznam... probao i jedno i drugo... ne jednom... ne vidim neke velike razlike. Naravno, ako je ljudima do seksa. Neću sad ulaziti u situacije u kojima su neki drugi interesi u pitanju.

Ljudi s kojima sam ja to radio htjeli su se pojebati kao zvijeri i to su i dobili. Moraš biti stabilan, siguran u svoju vezu, samouvjeren itd. Uostalom, inače ti se ni ne digne.

Emericzy
01.10.2009., 22:13
Vidis, upravo to nikad ne bi mogli, pogotovo ne sa prijateljom.

Valjda otud ti to lose iskustvo da je pogubno po vezu, jer tu ne bi trebalo da bude prijatlejstva, osjecaja ili bilo cega drugog osim seksa.

Jebeš seks bez ičega osim seksa. A i prijateljstvo bi trebalo biti od malo čvršćeg materijala, ako nešto valja, a ne da se raspadne od malo seksa.

Emericzy
01.10.2009., 22:37
Uopće nije endemična, a ni rijetka. Dapače, jedna od najučestalijih muških maštarija.

I ženskih

princeza xx
01.10.2009., 22:59
Cure zanima me sljedeće.

nemu je zelja, a tebi?
ili si ti u svemu tome jebena stranka i to doslovno.:s

ne vidim razlog da ikome ostvarujem fantazije koje i ja sama ne zelim, vi ste glupi ljudi, zaista.

princeza xx
01.10.2009., 23:01
dupli p.

princeza xx
01.10.2009., 23:08

bas to, sve mi to pomalo vuce na mazo.

bolesno?? da.

Emericzy
01.10.2009., 23:10

Pa, ne pali te pomisao na seks s drugim muškarcem, zaboga. Pali te pomisao na seks žene s dva muškarca. Razlika je poprilična.

rocket86
01.10.2009., 23:13

pa sa jednim od te dvojice sigurno nije u stalnoj vezi...:lol::lol::lol:

princeza xx
01.10.2009., 23:27

DOM dijeli dijagnoze!! uh sad sam sve vidjela tu. :lol::lol:

gertrud26
01.10.2009., 23:52
Hm, vidim vrlo zanimljiva tema...........našla sam se u njoj pa eto da malo i ja prokomentiram!
Moj dečko također ima želju da napravimo trojac s još jednim tipom. Skužila sam da ga to jako napaljuje.........kad gleda porniće odnosno kad gledamo! uvijek traži isključivo one dva tipa i jedna ženska. Ali ipak mislim da je to više u njegovoj mašti jer imali smo prilike par puta to i ostvariti ali uvijek je nešto "iskrsnulo" pa nismo. Meni osobno to i nije baš nešto napeto, ali bi voljela vidjeti dali bi mogao ići do kraja.............iako za sada smo na toj razini da kada odemo negdje van (naravno gdje nas nitko ne zna) većinom si ja nađem nekog frajera s kojim izazovno plešem, pipkamo se.....a on to gleda.....nakon toga seks nam bude fenomenalan!

sex-addict
02.10.2009., 07:22
Ma... kajjaznam... probao i jedno i drugo... ne jednom... ne vidim neke velike razlike. Naravno, ako je ljudima do seksa. Neću sad ulaziti u situacije u kojima su neki drugi interesi u pitanju.

Ljudi s kojima sam ja to radio htjeli su se pojebati kao zvijeri i to su i dobili. Moraš biti stabilan, siguran u svoju vezu, samouvjeren itd. Uostalom, inače ti se ni ne digne.

Baš sam razmišljao nekaj, kako od tada, oko 2 godine, nisam nikada više imao kontakt sa nekim parom.. Imao sam grupne tipa ja i prijatelj na jednu, poznatu ili nepoznatu, ali da sad dođem u situaciju da budem prvi grupni ševac nekom paru - mislim da bih se zahvalio i odbio..

Da su stari iskusni par, ok, ali ponovo prvi.. Ne bih.. :kava:

Emericzy
02.10.2009., 07:34
da sad dođem u situaciju da budem prvi grupni ševac nekom paru - mislim da bih se zahvalio i odbio..

Da su stari iskusni par, ok, ali ponovo prvi.. Ne bih.. :kava:

Pa... mislim da se u tome slažemo. I ja bih se ljubazno zahvalio na ukazanoj časti i odbio. Previše komplikacije, a više nije neka novost.

amazonkica
02.10.2009., 08:02

Eh... ja kao žensko se baš i ne bih složila s tim.... :cerek:

romanticnadusa
02.10.2009., 08:40
ja sam pristala ali još nije ostvareno hehe iako meni osobno to nije nesto da se sexam sa dva ali ako on ima zelju i moze gldati kako me drugi sexa..pa onda ok.prevara nije ako je on pored ...ja sam rekla muskarac moze,zena ne dolazi u obzir.jer ja sam ljubomorna i nedam sto je moje.a on ako moze dijeliti pa meni neće ništa faliti :rofl:

kuroishijin
02.10.2009., 08:48
ja sam pristala ali još nije ostvareno hehe iako meni osobno to nije nesto da se sexam sa dva ali ako on ima zelju i moze gldati kako me drugi sexa..pa onda ok.prevara nije ako je on pored ...ja sam rekla muskarac moze,zena ne dolazi u obzir.jer ja sam ljubomorna i nedam sto je moje.a on ako moze dijeliti pa meni neće ništa faliti :rofl:

MOj savjet bi bio da oboje budete jednako zagrijani za tako nešto inače otvarate pandorinu kutiju. Dogovorite sve u tančnine šta bi taj treći radio a šta ne bi nikako, definirajte granice, ako se već upuštate u tako nešto bitno je da se što bolje pripremite...

Herbion
02.10.2009., 08:54
ja sam pristala ali još nije ostvareno hehe iako meni osobno to nije nesto da se sexam sa dva

Po meni ideš na led... znaš li klizati? :rolleyes: :mig:

estina
02.10.2009., 09:26
Mogu reči na ovu temu, da je najvažnija stvar kod trojčeka da ne postane trojanac. Dakle savršeno jasno svima uključenima, u što se upuštamo, zakaj se upuštamo, kakva su očekivanja i koji je cilj. Potpuno neromantično i grubo sve staviti na stol. D poslije ne bi bilo e nismo se tako dogovoili. I naravno da akoj e, a obično je, jedan od sudionika životni partner, sve još 5 puta sa njime proći u teoriji. Jer onda je užitak na duge staze zagarantiran i mir. Nema neporazuma:mig:
jer velika je stvar s parnerom podijeliti skrivene želje i maštarije ( koje svi imamo) a još ih i ostvariti. Mislim da nema stvari koja partnere može više zbližiti. Ili naravno razdvojiti, ako se crv sumnje i nepovjerenja uvuće u njihov odnos.

JELA101
02.10.2009., 09:56
mislim da je to jako napaljujuće, ali ako nisi za to spreman i čvrst u glavi ili da te u principu boli k... za žensku osobu, moguće posljedice nakon toga su teške (grižnja savjest, ljubomora, nesigurnost itd...), a da i ne pričam kako se na to možeš navući neviđeno...kao droga.....:mad:

hmore85
02.10.2009., 10:40
ovo bi vrlo rado, jedna treba i još jedan lik.

ne bi smetalo ni prasnut trećega :o

JELA101
02.10.2009., 10:42
Pa navučeš se na te stvari, stalno bi nešto novo probao

Emericzy
02.10.2009., 11:44
Mogu reči na ovu temu, da je najvažnija stvar kod trojčeka da ne postane trojanac. Dakle savršeno jasno svima uključenima, u što se upuštamo, zakaj se upuštamo, kakva su očekivanja i koji je cilj. Potpuno neromantično i grubo sve staviti na stol. D poslije ne bi bilo e nismo se tako dogovoili. I naravno da akoj e, a obično je, jedan od sudionika životni partner, sve još 5 puta sa njime proći u teoriji. Jer onda je užitak na duge staze zagarantiran i mir. Nema neporazuma:mig:
jer velika je stvar s parnerom podijeliti skrivene želje i maštarije ( koje svi imamo) a još ih i ostvariti. Mislim da nema stvari koja partnere može više zbližiti. Ili naravno razdvojiti, ako se crv sumnje i nepovjerenja uvuće u njihov odnos.

mislim da je to jako napaljujuće, ali ako nisi za to spreman i čvrst u glavi ili da te u principu boli k... za žensku osobu, moguće posljedice nakon toga su teške (grižnja savjest, ljubomora, nesigurnost itd...), a da i ne pričam kako se na to možeš navući neviđeno...kao droga.....:mad:

Ako smijem dati jedno upozorenje... Treba biti malo oprezan i zdravorazuman i ne osloniti se na to da su partner i/ili partnerica baš sve skrivene želje i maštarije stvarno podijelili -- i da je to sve o čemu će i kasnije maštati. Treba biti malo i mudar i poznavati ljudsku prirodu i znati unaprijed da će i sam novi odnos proizvoditi nove želje i maštarije, i priznate i skrivene.

Računajte s priličnom sigurnošću da će vam partner/partnerica barem na trenutak razmišljati i o tome kako bi odnos izgledao bez vas. Od toga pa do probavanja kako to izgleda nije jako veliki korak. Moj je savjet da se pomirite se s time unaprijed i gledate na drugu stranu. Vjerojatnije je da se neće desiti nego da hoće, ali...

estina
02.10.2009., 11:52
Računajte s priličnom sigurnošću da će vam partner/partnerica barem na trenutak razmišljati i o tome kako bi odnos izgledao bez vas. Od toga pa do probavanja kako to izgleda nije jako veliki korak. Moj je savjet da se pomirite se s time unaprijed i gledate na drugu stranu. Vjerojatnije je da se neće desiti nego da hoće, ali...[/QUOTE]

ja bi ga samo lijepo pitala kaj si joj sve radio:p:p:p i naravno da mi po mogučnosti i pokaže kaj joj je sve radio... a ako drugi put smijem prisustvovati nitko sretniji od mene...mislim zapravo da bi jedan mini orgazam bio već iza mene....;)))))

Gusjenica_
02.10.2009., 12:03
Nije to normalno. A ako sad napišem da je pornografija zlo, opet svi ćete dignut galamu. :D

sex-addict
02.10.2009., 12:09
Nije to normalno. A ako sad napišem da je pornografija zlo, opet svi ćete dignut galamu. :D

Kaj mi tebe nismo poslali na religiju prije? :misli:

A ti opet po ovakvim mjestima se krećeš.. :D

JELA101
02.10.2009., 12:11
ma treba probati

estina
02.10.2009., 12:15
ma treba probati

:p:p:p
obavezno probati

Deedy
02.10.2009., 12:18
Najbolje je probati s poznatim forumašima. Iz iskustva. :top:

Č KLJUN
02.10.2009., 12:19
Ma ljudi dobra tema....šta dva....dva su za kavu..mala sočna grupica!

Wanderer
02.10.2009., 13:46
ovo bi vrlo rado, jedna treba i još jedan lik.

ne bi smetalo ni prasnut trećega :o

A ti bi dakle praskao i servisirao oboje? Baš si gramziv.

Tako treba. :)

lorchyy
02.10.2009., 14:23
Bi,pristala bi ako bi to njemu bila velika zelja ali i zbog toga sto to mene osobno pali...ali da je prica o jos jednoj curi nikako! To jednostavno mi je totalno nenapaljujuce ali mislim da za to mora bit veza uzasno cvrsta da se tijekom ili kasnije ne desi bilo kakva ljubomora i negativno iskustvo.

Mrs.Malfoy
02.10.2009., 21:06
Cure zanima me sljedeće.

O, bih, bih. :D

paprenjak
02.10.2009., 21:16
željeti nije moći,i obrnuto:kava:

maple leaf rag
02.10.2009., 22:24
Pa, ne pali te pomisao na seks s drugim muškarcem, zaboga. Pali te pomisao na seks žene s dva muškarca. Razlika je poprilična.Mene da pali da neko zabija svoj sporki kurac u picku moje zene?:confused:

Yvonne1977
02.10.2009., 23:38
Na našu seksualnost i sklonosti utječe milijun faktora za koje nismo niti svjesni kako nas oblikuju. Fetiši, hetero/bisex/homo, sub ili dom, sklonost grupnjacima, egzibicionizmu, voajerstvo, impotencija, frigidnost... Sve je to produkt iskustava od dana kada smo zinuli na svijet.
Konkretno što se tiče mene i supruga koji uživamo u mfm kombinaciji: od prvoga dana smo imali vrhunski seks. On je moj vječno napaljeni perverznjak, maštovit i uporan u lomljenju ostataka moga konzervativnog odgoja (btw i on je odgajan u konzervativnoj obitelji gdje je seks bio tabu br.1.). NIKADA ga ne bih prevarila i sigurna sam 100% da je i on vjeran meni. A grupnjaci? Odušak, igra, slast zabranjenog i tabua (vidi: konzervativni odgoj), osjećaj slobode, osjećaj snage jer smo imuni na iskušenja ljubomore i nesigurnosti... i 4-5 sati vrhunskog seksa sa dvojicom vrhunskih jebača koji me jednu subotu u mjesecu sinhronizirano unište svojim kurčinama!

Emericzy
03.10.2009., 06:10
Mene da pali da neko zabija svoj sporki kurac u picku moje zene?:confused:
Prvo, ako je šporki, onda ti žena fakat baš nema dobar ukus. Dame s kojima sam ja u životu imao posla birale su kvalitetu.

Drugo, ako je žena tvoje vlasništvo, onda te naravno smeta. Kao da netko sad bere cvijeće u tvom vrtu. Ti se fakat ne smiješ upustiti u ovakve igre jer bi te sjebale totalno.

Ja osobno nisam žene nikad tako promatrao. Žena je žena, odrasla osoba. Svoja je, a ne moja. Sa mnom je zato jer sam joj dobar, pače najbolji. Jer sam čovjek na mjestu, imam kvalitete koje drugi nemaju u toj kombinaciji, a nisam ni loš jebač. Sve u svemu, taman čovjek za nju.

Mene nije strah da će me ostaviti zbog nečijeg kurca. A ako ju veseli da se jebe s dvojicom... (a vjeruj mi, mnoge i mnoge to veseli. Da samo znaš kako...)

Tako su razmišljali i parovi s kojim sam ja bio. Nisam primijetio baš neki strah od toga da će se desiti bilo što loše. Muževi nisu baš izgledali kao da očekuju da će im žene u prvoj prilici pobjeći sa mnom. A i zašto bi? Pa samo su se došli malo zabaviti, zaboga. Što je tu tako strašno?

Zašto mnogi muževi djeluju tako prestrašeno? Zar su tako loši da se boje da će im žene pobjeći prvom prilikom koja im se ukaže?

jupidu
03.10.2009., 07:46
Ma daj, pa posla imam i s ovim jednim, što će mi dvojica.
Iznenadio bi me takav prijedlog, definitivno mislim da je preljubomoran za takvo što, ne mogu ni zamisliti da bi to htio. Šanse su jednake kao da ja predložim seks s još jednom curom. Neće ići.

Dakle, ne. Ako se želi jebuckati s muškarcem, neka to čini bez mene. Ili ako želi da se ja jebuckam s nekim drugim muškarcem, e to ću onda ja činiti bez njega. Mi svi skupa ne dolazimo u obzir, osim za Rizik ili neku društvenu igricu. :kava:

bitna je ljubav,,,,,,,,,,,,,,

sve šta oboje žele i vole u sexu nek rade...
dapače parovi swingeri imaju provjereno uspješnije brakove...
šta da varam ženu kad možemo skupa.......ponekad zaswingat

okruglica
03.10.2009., 08:17
bitna je ljubav,,,,,,,,,,,,,,

Oh, joj, baš si našao crkvu za boga moliti :D . Vrlo teško ćeš mene uvjeriti da ménage à trois ima puno veze s ljubavlju. Veće su šanse da ćeš s Mahatmom Gandhijem pojesti biftek(vegetarijanac, inače, zato kažem :D ). Okruglica ti je davno prestala proglašavati svaku krasnu emociju ili zadovoljstvo tim imenom. Točnije, otkako je prestala uzimati LSD :rofl:

sve šta oboje žele i vole u sexu nek rade...

A kako sad oboje, kad pričamo o troje? :D

dapače parovi swingeri imaju provjereno uspješnije brakove...
šta da varam ženu kad možemo skupa.......ponekad zaswingat

Pa ok, slobodno. Imamo drukčije sklopove :kava: . Nego, da te malčice priupitam... zar ne misliš da vam ne bi trebala treća osoba za dizanje adrenalina u krevetu, da se znate seksati kako treba? :D

Brinettaa
03.10.2009., 08:18
hmmm..ovaj odgovor necu dati zato šta se pravim jako moralna ,i neka osoba bez grijeha:D:rolleyes:
Ali da me osoba koju volim,s kim dijelim nesto meni ipak "naj intimnije" zatraži tako nešto,pa makar i samo predloži to...Pobjegla bih od njega iste sekunde bez razmišljanja..:kava:
Cak bi se zapitala " s kim sam ja to bila??":o:eek:
uopce nemam potrebu pisati vise ista na ovu temu...
jednostavno..to meni nemoze biti normalno..niti mi to ima ikakve veze sa ljubavi,sa normalnom vezom...:kava:

okruglica
03.10.2009., 08:20
Zašto mnogi muževi djeluju tako prestrašeno? Zar su tako loši da se boje da će im žene pobjeći prvom prilikom koja im se ukaže?

Pitanjce! :D
Jesi li ti dovoljno samouvjereni muž koji je svoju dragu životnu sudružicu dijelio s još jednim muškarcem?

Emericzy
03.10.2009., 08:23
Pitanjce! :D
Jesi li ti dovoljno samouvjereni muž koji je svoju dragu životnu sudružicu dijelio s još jednim muškarcem?

Budući da ovo nije topic o meni nego o stavovima, ne bih ti na ovo direktno odgovorio. Svi ovdje pišu što netko bi, a što ne bi. Zašto da ja pišem izvješća iz vlastitog kreveta?

Ali ti mogu potvrditi da mi ne bi bio problem.

okruglica
03.10.2009., 08:38
Budući da ovo nije topic o meni nego o stavovima, ne bih ti na ovo direktno odgovorio. Svi ovdje pišu što netko bi, a što ne bi. Zašto da ja pišem izvješća iz vlastitog kreveta?

Ali ti mogu potvrditi da mi ne bi bio problem.

Priupitah jer je lako govoriti iz pozicije "trećega", kako je onaj drugi(muž) nesiguran. Ali sve dok nisi u toj koži, ne znaš.

Nego, mislim da pravi problem nije u tome da se muškarac boji kako će mu draga pobjeći s drugim, nego je u većini slučajeva riječ o onoj staroj, dobroj ljudskoj prirodi i ukorjenjenoj nam posesivnosti i sebičnosti koja se javlja kad volimo.

Neuhvatljivaa
03.10.2009., 09:26
Nikada.Pa po cijenu raskida.A uostalom momak koji te tjera na tako nesto-i ne voli te.

Emericzy
03.10.2009., 09:28
mislim da pravi problem nije u tome da se muškarac boji kako će mu draga pobjeći s drugim, nego je u većini slučajeva riječ o onoj staroj, dobroj ljudskoj prirodi i ukorjenjenoj nam posesivnosti i sebičnosti koja se javlja kad volimo.

Ja osobno mislim da posesivnost i sebičnost ljubavi smetaju, a ne da su njezin prirodni dio. Ali, to sam ja. (I još par filozofa, ali nećemo sad o tome.)

okruglica
03.10.2009., 09:32
Ja osobno mislim da posesivnost i sebičnost ljubavi smetaju, a ne da su njezin prirodni dio. Ali, to sam ja. (I još par filozofa, ali nećemo sad o tome.)

Ma nemoj reć'. Ne primjetih to uopće :D I točno znam kojih si filozofa ljubitelj, ali ako sad nećemo o tome, ok. Chicken :cerek:

Emericzy
03.10.2009., 09:35
Ma nemoj reć'. Ne primjetih to uopće :D I točno znam kojih si filozofa ljubitelj, ali ako sad nećemo o tome, ok. Chicken :cerek:

Ma, nije da se bojim, ali ne želim ljudima opet s time dosađivati. :)

Deedy
03.10.2009., 11:07
Odušak, igra, slast zabranjenog i tabua (vidi: konzervativni odgoj), osjećaj slobode, osjećaj snage jer smo imuni na iskušenja ljubomore i nesigurnosti... i 4-5 sati vrhunskog seksa sa dvojicom vrhunskih jebača koji me jednu subotu u mjesecu sinhronizirano unište svojim kurčinama!

Go girl! :top:

Jebi se... :D

hmore85
03.10.2009., 16:00
A ti bi dakle praskao i servisirao oboje? Baš si gramziv.

Tako treba. :)

jebiga, jednom kad probaš onda si u kurcu :rofl:

i da, mislim da je lakše imat stabilan brak ako se takva kombinacija bar jednom proba u startu veze (ako ne i poslije). ako se nešto takvo može sredit bez problema, onda je cijeli brak piece of cake. dapače, idealna žena bi mi bila upravo takva :D

iva_cf
04.10.2009., 05:06
Hm, vidim vrlo zanimljiva tema...........našla sam se u njoj pa eto da malo i ja prokomentiram!
Moj dečko također ima želju da napravimo trojac s još jednim tipom. Skužila sam da ga to jako napaljuje.........kad gleda porniće odnosno kad gledamo! uvijek traži isključivo one dva tipa i jedna ženska. Ali ipak mislim da je to više u njegovoj mašti jer imali smo prilike par puta to i ostvariti ali uvijek je nešto "iskrsnulo" pa nismo. Meni osobno to i nije baš nešto napeto, ali bi voljela vidjeti dali bi mogao ići do kraja.............iako za sada smo na toj razini da kada odemo negdje van (naravno gdje nas nitko ne zna) većinom si ja nađem nekog frajera s kojim izazovno plešem, pipkamo se.....a on to gleda.....nakon toga seks nam bude fenomenalan!

cuckold

El Gato
04.10.2009., 09:30

da nije on mozda gay:ne zna::rolleyes:

Janis Jo
04.10.2009., 21:22
Otvorena sam za puno toga u sexu ali sex sa dva muškarca mislim da je jedno šta ne bih nikada mogla...
Možda je ovo šta ću reć potpuno krivo, i naravno da nije pravilo, ali meni je to nekako ponižavajuće za ženu...

Šta se tiče ovog sex sa dva dečka od kojih je jedan moj dečko... Ajme - nikada!
Jako bi mi pao u očima da mi to predloži.
Da obrazložim; Ništa me ne bi moglo uvjeriti da me moj dečko voli dok u isto vrijeme flegma i bez beda gleda kako me netko drugi ševi...

Emericzy
04.10.2009., 22:01
meni je to nekako ponižavajuće za ženu....

Zanimljivo. A što ti se u tome čini ponižavajuće? Dame koje sam do sada vidio u toj ulozi djelovale su mi sasvim obrnuto, samosvjesne i dominantne. Dakle, dojam nije bio u stilu, 'gle, jašu me dva jahača', nego prije 'gle, krotim dva tigra odjednom'.

Janis Jo
04.10.2009., 22:17
Zanimljivo. A što ti se u tome čini ponižavajuće? Dame koje sam do sada vidio u toj ulozi djelovale su mi sasvim obrnuto, samosvjesne i dominantne. Dakle, dojam nije bio u stilu, 'gle, jašu me dva jahača', nego prije 'gle, krotim dva tigra odjednom'.

Zato šta nisam imala prilike razgovarati u živo sa curama koje su to probale.
Dakle, ono šta znam o tome vidjela sam uglavnom na nekim snimkama, a sve od reda su mi djelovale - nutra-van bez puno brige o ženinom zadovoljstvu.

Ovo šta ti govoriš je nešto drugo, i u tome mogu vidjet zadovoljstvo.

Tika001
05.10.2009., 11:25

Ista stvar je i kod mene ja rekla može, ako te to pali, a pali ga do boli, ali bez prisutnih žena (što se mene tiče), jer što je moje diram samo ja ... kad se gleda edukacija - uvijek je izbor više njih na jednu .... nemrem reć da me to ne pali :cerek:
To nije prevara kad smo svi zaigrani i svi znamo što se dešava, samo je pitanje kakve mogu biti posljedice, nezasitnost za istim???:ne zna:

Septembar
05.10.2009., 12:13
Zato šta nisam imala prilike razgovarati u živo sa curama koje su to probale.
Dakle, ono šta znam o tome vidjela sam uglavnom na nekim snimkama, a sve od reda su mi djelovale - nutra-van bez puno brige o ženinom zadovoljstvu.

Ovo šta ti govoriš je nešto drugo, i u tome mogu vidjet zadovoljstvo.

moze li "u forumski" :mig:

sto emic kaze to ne da je ponizavajuce nego naprotiv ekstremno ego-dizajuce :top:
osjecala sam se ko kraljica univerzuma :mirko:

Septembar
05.10.2009., 12:22
Najbolje je probati s poznatim forumašima. Iz iskustva. :top:

hihi
:mig:
a sta je bilo sa njima dalje? jos klafaju bez problema? bilo jos trecih?

edi_bosanceros
05.10.2009., 12:27
hihi

predlazem da se forumasi podjele u dvije grupe....mijesane ž/m
pa da se ebu do besvijesti
tko pobjedi dobija zlatni pehar
:lol::lol::lol:

rogue
05.10.2009., 12:28
predlazem da se forumasi podjele u dvije grupe....mijesane ž/m
pa da se ebu do besvijesti
tko pobjedi dobija zlatni pehar

A kako se pobjedi??

Nisam zainteresovan u ucescu, vec cisto me interesuje.... :D:mig:

edi_bosanceros
05.10.2009., 12:29
A kako se pobjedi??

Nisam zainteresovan u ucescu, vec cisto me interesuje.... :D:mig:

nesto kao onaj film krvavi sport
tko zadnji ostane na nogama taj je pobjednik

ronnie7
05.10.2009., 12:35
tribaju oboje bit zagrijani za to. ja ne bi osobno. masta je jedno realnost je drugo. kakva je to veza uopce? i koji psiho triba bit da gledas kako ti neko ševi curu:eek:

ma no way:nono:

Emericzy
05.10.2009., 12:35
nesto kao onaj film krvavi sport
tko zadnji ostane na nogama taj je pobjednik

To je nelogično. Trebalo bi, 'tko zadnji opet ustane...'

edi_bosanceros
05.10.2009., 12:38
To je nelogično. Trebalo bi, 'tko zadnji opet ustane...'

a cojkaaaaaa
ma ako se dogovorimo za ovakvo nesto
pravila budemo definisali u letu
ovo je bila samo ideja koju treba razradit
jer kako vidim
niti su zene zadovoljne jednim partnerom
niti muskarci

dante-1
05.10.2009., 19:27
Pih, amateri... :D

:rofl:

nisam odolio ..... :top:

pa di si profesionalče ?

Direktorica_svemira
05.10.2009., 19:37
ako mu je brat blizanac, bi :cerek:

ne znam. trenutno mi se cini vjerojatnije to nego trojac ŽMŽ... presebicna sam da bi dijelila s drugom curom, a meni se svidja pomisao da 2 jezika, 4 ruke ... i ostalo sta dolazi, jel, po meni. ovaj.
:zubo:

smile4me
06.10.2009., 12:57
ideja sa 2 tipa i je napeta, ali to bi vjerovatno trebala biti dva tipa koja ne poznajem i više nikada neću vidjeti u životu...

da se jebem s onim koga volim i još nekim usputnim u isto vrijeme, nije mi napeto, barem trenutno!

estina
09.10.2009., 14:13
Na našu seksualnost i sklonosti utječe milijun faktora za koje nismo niti svjesni kako nas oblikuju. Fetiši, hetero/bisex/homo, sub ili dom, sklonost grupnjacima, egzibicionizmu, voajerstvo, impotencija, frigidnost... Sve je to produkt iskustava od dana kada smo zinuli na svijet.
Konkretno što se tiče mene i supruga koji uživamo u mfm kombinaciji: od prvoga dana smo imali vrhunski seks. On je moj vječno napaljeni perverznjak, maštovit i uporan u lomljenju ostataka moga konzervativnog odgoja (btw i on je odgajan u konzervativnoj obitelji gdje je seks bio tabu br.1.). NIKADA ga ne bih prevarila i sigurna sam 100% da je i on vjeran meni. A grupnjaci? Odušak, igra, slast zabranjenog i tabua (vidi: konzervativni odgoj), osjećaj slobode, osjećaj snage jer smo imuni na iskušenja ljubomore i nesigurnosti... i 4-5 sati vrhunskog seksa sa dvojicom vrhunskih jebača koji me jednu subotu u mjesecu sinhronizirano unište svojim kurčinama!
eh sretnice:top::top:
ali upravo se ovako postavljaju stvari i ako je ovako posloženo, sve dovojbe, strahovi i nesiggurnosti nestaju:cerek::cerek:

Mexican
09.10.2009., 14:16
Momak to nikad nece traziti, barem onaj normalni, da je slucaj da trazi jos jednu curu pa ne kazem (o tome se i masta) ali da momak trazi momka...nesto je tu sumnjivo a vi kako hocete

GoodOne
09.10.2009., 14:30
Otvorena sam za puno toga u sexu ali sex sa dva muškarca mislim da je jedno šta ne bih nikada mogla...
Možda je ovo šta ću reć potpuno krivo, i naravno da nije pravilo, ali meni je to nekako ponižavajuće za ženu...

Po tome bi fmf kombinacija bila ponižavajuca za muskarca??? ;)

Da obrazložim; Ništa me ne bi moglo uvjeriti da me moj dečko voli dok u isto vrijeme flegma i bez beda gleda kako me netko drugi ševi...

Khm, tvoj dečko (suprug) to vrijeme nije flegma... dapace, uspaljen je do boli :D

opasna_mala
09.10.2009., 20:18
Hm... cesto sam mastala o tome da probam s dva muskarca, ali sad kad vidim odgovore nekih forumasa, promjenila sam misljenje i stvarno nebi... Moram se sloziti s misljenjima da je to dosta ponižavajuce za ženu, a osobito mi se ne svidja ideja da se u toj situaciji nadje moj decko i neki drugi tip... Mislim da kad nekoga volis, ne zelis ga i ne mozes djeliti s nekim. Svjesna sam toga da svi mi imamo nekakve želje, ali bilo bi najpametnije da u ovom slucaju sve ostane samo na željama...
Da sam u situaciji da mi decko predlozi ovako nesto, potrudila bih se objasniti mu da do toga ne moze doci i zašto... Nisam tip cure koji bi zbog ovakvih prijedloga bio u stanju ostaviti decka, jer i ja sama imam dosta kinky stvari koje bi htjela probati...

nevanevičicaa
09.10.2009., 23:52
ne više volim mislit da me ne bi djelio ni pod razno.

4fun
10.10.2009., 09:59
Hm... cesto sam mastala o tome da probam s dva muskarca, ali sad kad vidim odgovore nekih forumasa, promjenila sam misljenje i stvarno nebi... Moram se sloziti s misljenjima da je to dosta ponižavajuce za ženu, a osobito mi se ne svidja ideja da se u toj situaciji nadje moj decko i neki drugi tip... Mislim da kad nekoga volis, ne zelis ga i ne mozes djeliti s nekim. Svjesna sam toga da svi mi imamo nekakve želje, ali bilo bi najpametnije da u ovom slucaju sve ostane samo na željama...
Da sam u situaciji da mi decko predlozi ovako nesto, potrudila bih se objasniti mu da do toga ne moze doci i zašto... Nisam tip cure koji bi zbog ovakvih prijedloga bio u stanju ostaviti decka, jer i ja sama imam dosta kinky stvari koje bi htjela probati...

zasto bi bilo ponizavajuce ako ONA to zeli? :ne zna: (jer o glupacama koje pristanu samo zbog njega necu ni raspravljati :D)

ne više volim mislit da me ne bi djelio ni pod razno.

pa... u tom odnosu bi taj drugi muski teoretski trebao biti sexualni objekt... kao zivi dildo :D :D :D

doduse, sumnjam da to mnogi ljudi mogu izvesti i zbilja se tako postaviti. trenutno sam i ja medju njima :D

windowlicker82
10.10.2009., 10:04

haha seres slova bezveze i puna si predrasuda, jesi mislila mozda da trebe kaj se trose sa dva tipa mozda i ne vole jako svoga "decka" ili unlike you oni nisu takve konzerve ?? jesi gledala malo eurotrash il nest slicno na telki ?? a brijem da te dvojica zacepe svak s jedne strane da te susjedi nebi vise trazili zbog preglasnog rokenrola kuzis me haha

mala_mara
10.10.2009., 17:53
Cure zanima me sljedeće.

Nikada ni pot kojim uvjetima cure ne pristajte na to. Kasnije ce se sve urotiti protivu vas. Ovo vam prenosim iz osobnog iskustva jer sam imaala nesto slicno i zbog toga sam izgubila vezu. Za proslu Novu godinu, malo smo si dali oduhe ja i moj djecko i pristali smo na sex u 4 to jest razmjenjivali smo partnere i dpk sam se sevila sa njegovim frendom (koji je uistinu mnogo muzevnji nego moj djecko) i mozebitno da sam pustala sladostrasne krikove i urlike, mome djecku je porpuno spaala potencija i nije mogao da ostvari odnos sa tom djevojkom mada je ona sve pokusavala. Ja sam skoncala na sedmom nebu, bio je to moj prvi pravi orgazam u posljednju godinu dana i dan danas ga se sjecam. Ali djecko je postao ljubomoran i poceo mi je prebacivati zbog toga, kao ono jer te dobro pojebao onaj seljak, zasto si mu pusila, dobro je da mu nisi dala i anus i tako to, sto mi je na kraju dosadilo i veza je pukla.

Deedy
10.10.2009., 21:16
hihi
Šta je bilo s njima?

Sad ja kao neću više, pa se malo dure.... (sad će mi natrljati nos kad pročitaju ovo, lol- ali ono, družimo se, bili još 1 kod mene i prespavali bez.... hrvanja utroje.. vidjet ćemo- ne mogu obećati da ću biti fini sljedeći put) :D
Kolko znam, nisu imali trećeg iza mene... makar je ona rekla kako bi toooliko toga probala još... :klopa:

:rofl:

nisam odolio ..... :top:

pa di si profesionalče ?

Joj, ti nisi odolio... :tuctuc:
Znaš dobro da ste i ti i tvoja dama bili jedni od osumnjičenih za taj trojac, odi tamo na Dionice, dok nisi dobio po guzi!

A pardon, dobio si po guzi već!

:lol:

LaTiTeA
10.10.2009., 21:20
Šta je bilo s njima?

Sad ja kao neću više, pa se malo dure.... (sad će mi natrljati nos kad pročitaju ovo, lol- ali ono, družimo se, bili još 1 kod mene i prespavali bez.... hrvanja utroje.. vidjet ćemo- ne mogu obećati da ću biti fini sljedeći put) :D
Kolko znam, nisu imali trećeg iza mene... makar je ona rekla kako bi toooliko toga probala još... :klopa:

Onaj tvoj novogodisnji trojac? :kokice:

A zasto ne zelis vise? :zubo:

opasna_mala
10.10.2009., 21:22
zasto bi bilo ponizavajuce ako ONA to zeli? :ne zna: (jer o glupacama koje pristanu samo zbog njega necu ni raspravljati :D)

Ja sam samo napisala svoje misljenje o temi... Mislim da bi za mene to bilo ponizavajuce, osobito jer bi se u toj "situaciji" nasao moj decko... Ako bi njemu bilo svejedno sto me djeli s nekim, meni nebi...

LaTiTeA
10.10.2009., 21:27
Mislim da kad nekoga volis, ne zelis ga i ne mozes djeliti s nekim.

To je posesivna ljubav... :zubo:

Prava ljubav je kad nekoga volis i zelis mu ugoditi u svemu jer je i tebi gust da tvoja voljena bude zadovolj(e)na... :cerek:

Oh, cak i rima stima. :zubo:

Emericzy
10.10.2009., 22:42
Nikada ni pot kojim uvjetima cure ne pristajte na to. Kasnije ce se sve urotiti protivu vas. Ovo vam prenosim iz osobnog iskustva jer sam imaala nesto slicno i zbog toga sam izgubila vezu. Za proslu Novu godinu, malo smo si dali oduhe ja i moj djecko i pristali smo na sex u 4 to jest razmjenjivali smo partnere i dpk sam se sevila sa njegovim frendom (koji je uistinu mnogo muzevnji nego moj djecko) i mozebitno da sam pustala sladostrasne krikove i urlike, mome djecku je porpuno spaala potencija i nije mogao da ostvari odnos sa tom djevojkom mada je ona sve pokusavala. Ja sam skoncala na sedmom nebu, bio je to moj prvi pravi orgazam u posljednju godinu dana i dan danas ga se sjecam. Ali djecko je postao ljubomoran i poceo mi je prebacivati zbog toga, kao ono jer te dobro pojebao onaj seljak, zasto si mu pusila, dobro je da mu nisi dala i anus i tako to, sto mi je na kraju dosadilo i veza je pukla.

I što, žao ti je što si se riješila budale?

Deedy
10.10.2009., 22:47
Onaj tvoj novogodisnji trojac? :kokice:

A zasto ne zelis vise? :zubo:

To je moja odluka- za sad. Trenutno nemam potrebu, o emocijama tu nema riječi- dakle samo o potrebi. Probao- zadovoljan.... ko zna za koji mjesec.. :mig:

papandopulo
10.10.2009., 22:49
Mislim da se tu fulala tema skroz, jer tema je seks sa dva muskarca, a nije seks sa deckom i nekim likom.
Pustite decka iz te fantazije, recimo vani si upoznas dva zgodna frajera sta bi bilo?

LaTiTeA
10.10.2009., 22:50
I što, žao ti je što si se riješila budale?

Ovo je bas lijepo sroceno.. :D

To je moja odluka- za sad. Trenutno nemam potrebu, o emocijama tu nema riječi- dakle samo o potrebi. Probao- zadovoljan.... ko zna za koji mjesec.. :mig:

A sto te sada zanima? :zubeki:

Ok, shit... nesmijemo zachatati topic... :zubo:

Deedy
10.10.2009., 22:54
A sto te sada zanima? :zubeki:

Ok, shit... nesmijemo zachatati topic... :zubo:

Ja ne chatam, pišem ontopic. Ti chataš, sorry. :ne zna:

windowlicker82
10.10.2009., 23:21

haha umro sam od smijeha hahaahah

to samo znaci da si bila sa krivim frajerom koji nije bio dosta muskarac !!
da nisi mozda zavrsila s tim njegovim frendom ??
jer ako jesi javi mi i reci di da postavim temelje za spomenik !!

sretno

A AJMO SADA SVI SKUPA :

Yvonne1977
11.10.2009., 01:08

Kažeš da je to bio tvoj prvi pravi orgazam u godinu dana?! I ti nama ovo navodiš kao primjer "nemojte nipošto"? Tvoj dečko je bio nesiguran dječačić koji je htio poševiti još nekoga osim tebe i to mu se učinilo kao idealna prilika a u prilog tome ide i ono -je te dobro pojebao onaj seljak, zašto si pušila itd. Draga Mala Mare, ako ti sa dečkom nisi uspjela svršiti godinu dana onda je ovo happy end. Jer, prvo si se dobro pojebala sa pravim likom, napokon uživala i svršila, i riješila se tog djeteta kojeg si zvala momkom. You go Girl! :top:

Otton
11.10.2009., 09:53
Bez puno brige o ženinom zadovoljstvu.
.

Točno tako!

Emericzy
11.10.2009., 13:20
Točno tako!

Kaj god! Gle što Janis Jo piše -- da je 'vidjela na nekim snimkama'. Oprosti, ali suditi o seksu na temelju pornografije nije baš najpametnija stvar. Naravno, ako će se pojebat s dvojicom koju nađe iza ćoška za šankom, da će biti baš tako, ali ako to napravi, drugo nije ni zaslužila. Normalna žena valjda traži partnere kojima je stalo, a ne kretene koji će ju tretirati kao krpu.

rogata
11.10.2009., 15:22
Kaj god! Gle što Janis Jo piše -- da je 'vidjela na nekim snimkama'. Oprosti, ali suditi o seksu na temelju pornografije nije baš najpametnija stvar. Naravno, ako će se pojebat s dvojicom koju nađe iza ćoška za šankom, da će biti baš tako, ali ako to napravi, drugo nije ni zaslužila. Normalna žena valjda traži partnere kojima je stalo, a ne kretene koji će ju tretirati kao krpu.

stalo
do cega :confused:

Emericzy
11.10.2009., 15:26
stalo
do cega :confused:

Do partnerice, do njezinog doživljaja, ne valjda do mira u svijetu.

mala_mara
11.10.2009., 15:33
Kažeš da je to bio tvoj prvi pravi orgazam u godinu dana?! I ti nama ovo navodiš kao primjer "nemojte nipošto"? Tvoj dečko je bio nesiguran dječačić koji je htio poševiti još nekoga osim tebe i to mu se učinilo kao idealna prilika a u prilog tome ide i ono -je te dobro pojebao onaj seljak, zašto si pušila itd. Draga Mala Mare, ako ti sa dečkom nisi uspjela svršiti godinu dana onda je ovo happy end. Jer, prvo si se dobro pojebala sa pravim likom, napokon uživala i svršila, i riješila se tog djeteta kojeg si zvala momkom. You go Girl! :top:

ilim da se nis ono pravo razumili. Nisam ja prije bila nezadovoljna sa djeckom, naprotiv. On je iz fine kuce, studira, ima fine prijatelje i prijateljice i tako. Uvijek mi je govorio da je veoma napredan i liberalan po pitanju exa i da mu ne bi bilo strano da malo svrlja okolo a i da ja to mogu. Ja sam daleko konzervativnija od njega kao i sve zenske, pa koja bi volila da gleda kako joj dragi vodi ljubav sa drugom. Ni jedna. I kada se to dogodilo, onda je nestala sva njegova liberalnost, a isplovila je seljacka ljubomora koja je prisutna u svim muskima. Zao mi je sto me je smatrao kao svoju imovinu i to ne taknutu i kada je vidio da i ja mogu uzivati u tudjem zagrljaju njemu je prosto bilo zao.
Meni je i sada zao njega sto nije ostvario svoj san, a mozebitno da se i postidio kada je vidio kako to drugi rade. Zbog toga govorim da je sex najveca intima i da o tome ne treba puno raspravljati. Zadrzimo to za sebe.

Emericzy
11.10.2009., 15:45
ilim da se nis ono pravo razumili. Nisam ja prije bila nezadovoljna sa djeckom, naprotiv. On je iz fine kuce, studira, ima fine prijatelje i prijateljice i tako. Uvijek mi je govorio da je veoma napredan i liberalan po pitanju exa i da mu ne bi bilo strano da malo svrlja okolo a i da ja to mogu. Ja sam daleko konzervativnija od njega kao i sve zenske, pa koja bi volila da gleda kako joj dragi vodi ljubav sa drugom. Ni jedna. I kada se to dogodilo, onda je nestala sva njegova liberalnost, a isplovila je seljacka ljubomora koja je prisutna u svim muskima. Zao mi je sto me je smatrao kao svoju imovinu i to ne taknutu i kada je vidio da i ja mogu uzivati u tudjem zagrljaju njemu je prosto bilo zao.
Meni je i sada zao njega sto nije ostvario svoj san, a mozebitno da se i postidio kada je vidio kako to drugi rade. Zbog toga govorim da je sex najveca intima i da o tome ne treba puno raspravljati. Zadrzimo to za sebe.
Nije. Ni slučajno.

rogata
11.10.2009., 15:56
Do partnerice, do njezinog doživljaja, ne valjda do mira u svijetu.

aha, mos mislit
a di nadjes dva takva
i jedan je rijetkost u danasnje vrijeme a kamoli dvojica :rofl:

Emericzy
11.10.2009., 16:19
aha, mos mislit
a di nadjes dva takva
i jedan je rijetkost u danasnje vrijeme a kamoli dvojica :rofl:

Istina. :) Težak zadatak, ali nije nemoguć. Ako sam ja kroz godine bio u nekoliko različitih takvih kombinacija, mogu i drugi.

NEVA NEVIČICA
11.10.2009., 17:57

:top:sve je u našim glavama,tko voli nek izvoli:ne zna:

NEVA NEVIČICA
11.10.2009., 18:02
:D,nego???a kombinacija 1 žena sa 2 tipa,al sa svakim posebno???jel je to nekima izvedivo???da vas čujem?ili sam zalutala u krivu temu?!

Merilin22
11.10.2009., 19:44
Da me dečko pita bi li spavala s njim i još jednim muškarcem istovremeno odgovorila bi potvrdo.
Doduše nismo nešto pretjerano skloni eksperimentiranju, što se tiče intenziteta, no vrlo smo otvoreni i liberalni.
Općenito nam seksualni život ne okupira velikim djelom samu cjelinu života ali privlače nas takve postave koje uključuju druge ljude i vjerujem da ćemo s vremenom realizirati takve stvari.
Polako, kada ćemo imati potrebu za takvo nešto.

Ista je situacija i sa postavom dečko, ja i treća ženska osoba.
Također sam razmišljala o odnosima između aktera.
Mislim da su najzahvalnije postave gdje nitko od 3 aktera ne gaji pretjerane emocije, dakle odnos na fizičkoj bazi i postava gdje svo troje aktera gaji intenzivne emocije. Recimo ja, dečko i njegov najbolji prijatelj.
Dok je treća varijanta postave, gdje je treća osoba manje - više tek objekt daleko manje zahvalna, i osobno meni daleko manje privlačna.

@Emer stvarno te užitak čitati :cerek:

Emericzy
11.10.2009., 21:27
@Emer stvarno te užitak čitati :cerek:

Hvala, hvala! (A tek da probaš moju poeziju... :))

rogata
11.10.2009., 21:29
Hvala, hvala! (A tek da probaš moju poeziju... :))

a kako se to proba tvoja poezija :ne zna:

Emericzy
11.10.2009., 21:31
a kako se to proba tvoja poezija :ne zna:

Pa, klikneš na link u mom potpisu -- piše 'Soneti'. I čitaš.

rogata
11.10.2009., 21:32
Pa, klikneš na link u mom potpisu -- piše 'Soneti'. I čitaš.

onda, kitnjasti sonetopisce tko je sretnica kojoj su posveceni :D

Emericzy
11.10.2009., 21:52
onda, kitnjasti sonetopisce tko je sretnica kojoj su posveceni :D

Eh, sad... da se to treba znati, pisalo bi. :)

GoodOne
11.10.2009., 23:13
ilim da se nis ono pravo razumili. Nisam ja prije bila nezadovoljna sa djeckom, naprotiv.

Strašno si bila zadovoljna... s nijednim pravim orgazmom u godini dana???

I kada se to dogodilo, onda je nestala sva njegova liberalnost, a isplovila je seljacka ljubomora koja je prisutna u svim muskima.

To si ustanovila na uzorku od... 3 000 000 000 muškaraca? ;) Pa kad si stigla... :D

Zao mi je sto me je smatrao kao svoju imovinu i to ne taknutu i kada je vidio da i ja mogu uzivati u tudjem zagrljaju njemu je prosto bilo zao.

On se precijenio, ti nisi ni znala što propuštaš... i tako... čemu generalizirati na jednom lošem primjerku?

Btw, možda sa takvim stvarima ipak treba pričekati dok ne upoznaš svog partnera malo bolje, ha?

opet_margarita
12.10.2009., 00:33
bi. hocu. prvom pravom prilikom.

Yvonne1977
12.10.2009., 00:42
Ja i suprug smo to učinili nakon 5 godina braka. Braka u kojem je sve savršeno funkcioniralo, u kojemu smo mogu reći 'srasli' jedno za drugo i upoznali se koliko dva ljudska bića to mogu. Da, i seks je od prvog dana bio atomski! To su preduvjeti za eksperimentiranje u vezi, swinganje ili threesome. Ja sam ta koja bih prva savjetovala mlade zaljubljene ali neiskusne parove da to ne čine. Nisu spremni na to bez obzira koliko se njima veza činila jakom. Potrebno je vrijeme, zajednički život, upoznavanje i potpuno predavanje.

pelosi
13.10.2009., 09:41
Ja i suprug smo to učinili nakon 5 godina braka. Braka u kojem je sve savršeno funkcioniralo, u kojemu smo mogu reći 'srasli' jedno za drugo i upoznali se koliko dva ljudska bića to mogu. Da, i seks je od prvog dana bio atomski! To su preduvjeti za eksperimentiranje u vezi, swinganje ili threesome. Ja sam ta koja bih prva savjetovala mlade zaljubljene ali neiskusne parove da to ne čine. Nisu spremni na to bez obzira koliko se njima veza činila jakom. Potrebno je vrijeme, zajednički život, upoznavanje i potpuno predavanje.

Što bi ovo trebalo značit ti si se ševila i s dva muškarca i super ti je ali drugima to ne bi preporučila

PaRiŽanKa
13.10.2009., 10:38
Što bi ovo trebalo značit ti si se ševila i s dva muškarca i super ti je ali drugima to ne bi preporučila

Ne. Citaj. Treba se upoznati dobro za tak nekaj.

Mislim da je to okej, ako oboje iskreno briju na tu briju. Ne, ako samo jedan to zeli, a drugi nije bas ziher.

Ja znam da bi apsolutno mogla uletiti u trojac sa jos jednim frajerom, i to da se njih dvojica ne taknu. Jos bolje ako moj gleda. Samo gleda.

Tika001
13.10.2009., 12:05

Šta to znači on je iz fine kuće, ima fine prijatelje, sereš.... ti konzervativna a pristala ... opet kakica, onaj tko je konzrvativan niti ne razmišlja o tome ... trojcu, četvercu .... a kamo li da svršava ko'velik s frendom do dječaka koji ti pripada, ... konzerve to nerade.
Posljedice kemijanja mogu biti velike, ali i netreba ih bit .... ovisi o paru ... njihovim očekivanjima, tek kad to prvi put napraviš, nemaš blage veze kako češ reagirati .... mi smo još samo na pričanju .... ali odluka je daleko, kada bi pristala odučila bi se dva na dva - pa probajmo ... imaš emocije za partnera, a sve ostalo je samo čisti sex i namjera bi trebala biti da se svi dobro zabavimo, i bogovski sexamo do besvjesti ... kad se jedan umori, ups evo drugi:rofl:

Basti77
14.10.2009., 10:24
Bolje je Sex sa 2 Zene prvo gledati kas se one igraju a onda polagano sa njima imati sex :-) To je san svakog Muskarca

jupidu
15.10.2009., 10:09

AKO SE LJUDI ZAISTA VOLE...onda će im ove stvari trojci i slično biti tek zabava...

nevjerujem da će utjecat na vezu.....ako im paše..

pa šta i ako utječe...onda to ionako nije to

feels
15.10.2009., 13:08
taj drugi frajer morao bi mi bit jebeno dobaar :lol::lol:
radije još jedna žena s nama nego ovak... :ne zna:

kaj bi pristala radije na kombinaciju sa ženom...?

Lazljiva Andrea
15.04.2010., 14:21
Cure zanima me sljedeće.

da ..ali ne zato što njega pali već mene :lol:

sex-addict
15.04.2010., 14:29

A, kaj tebe danas pere napaljenost :D

štrumFeta...
15.04.2010., 14:33
Cure zanima me sljedeće.

Hmm..ne znam, nisam ziher. To su moje maštarije, ali sam presramežljiva da bi to napravila u naturi. :ne zna: no, možda bi ipak pristala ako je to njegova želja.. :ne zna: moram se nać u toj situaciji pa bi bolje znala.

Ali..dečko s kojim sam bila 3 godine je htio sex u troje (on, ja i još jedna cura). Dakako da to nisam htjela jer što je moje moje je. Haaalllooooo, kakva cura pobogu?! :D:D

biancaneve
15.04.2010., 14:40
Hmm..ne znam, nisam ziher. To su moje maštarije, ali sam presramežljiva da bi to napravila u naturi. :ne zna: no, možda bi ipak pristala ako je to njegova želja.. :ne zna: moram se nać u toj situaciji pa bi bolje znala.

Ali..dečko s kojim sam bila 3 godine je htio sex u troje (on, ja i još jedna cura). Dakako da to nisam htjela jer što je moje moje je. Haaalllooooo, kakva cura pobogu?! :D:D

Nisam za dvoje ne mogu si ni jednog pribavit kamoli dvoje :rofl:
Jednom ja u šali bivšeg pitala jel on to misli dovest nekog svog najboljeg frenda, ovaj poludio, govorim mu ja da nisam mislila na curu u troje već na dečka, ovaj podivljao, šta on misli da sam ja :rofl::rofl:

Garth
15.04.2010., 15:44
Bolje je Sex sa 2 Zene prvo gledati kas se one igraju a onda polagano sa njima imati sex :-) To je san svakog Muskarca

E, da...

roga27
15.04.2010., 23:26
AKO SE LJUDI ZAISTA VOLE...onda će im ove stvari trojci i slično biti tek zabava...

nevjerujem da će utjecat na vezu.....ako im paše..

pa šta i ako utječe...onda to ionako nije to

Hm... meni nije smetalo kad me bivši dijelio s frendom :D ali mi je bilo muka kad je doveo neku žensku :mad: znaaam sad ćete svi reći da sam bila sebična itd... ali hebi ga.. ja nisam mogla tu drugu nikak prožvakati

Garth
15.04.2010., 23:33
Hm... meni nije smetalo kad me bivši dijelio s frendom :D ali mi je bilo muka kad je doveo neku žensku :mad: znaaam sad ćete svi reći da sam bila sebična itd... ali hebi ga.. ja nisam mogla tu drugu nikak prožvakati

Ha, ni meni ne bi smetalo da me moja podijeli s frendicom, ali da dofura nekog muškog, ne bi to svario... Takav sam, djelom liberalan, dijelom tradicionalan...

piece of a dream
16.04.2010., 10:34
Mislim da nas je većina baš takvih! :zubo:

Su.incotenible.
16.04.2010., 10:40
Da, itekako. I partnera to pali. :love:

mudhoney
16.04.2010., 10:41
hm da htio bi probati ménage à trois bilo 2 na jednu ili dvije na mene, mozda mi se svidi :cerek:

al nekako mi se to cini kao da se dogadja u nekom drugom svijetu, a ne ovom u kojem ja zivim :zubo:

sex-addict
16.04.2010., 10:56

Nemaš se kaj ispričavati.. Ego ne priznaje fair play, reciprocitet itd. Niti ono što mu razum kaže. Zato trebaju biti zbilja posebne osobe koje mogu podijeti djeljenje partnera, a da im se ego ne pobuni gadno.

Npr, moj razum kaže da nemam niš protiv podjeliti dragu sa nekim, dapače, bilo bi napaljivo. Ali kad bi došlo do toga, moj ego bi se jebeno pobunio. Stoga, pažljivo sa tim, probati pomalo..

coolinesay
16.04.2010., 10:59
meni su razum, ego, sve u gadnom konfliktu kad je riječ o dijeljenju mog muškarca. al za obrnuto se ne bih bunila.
kak to objasniti?

piece of a dream
16.04.2010., 11:37
Jednostavno: ljudi su po prirodi sebični - žele dobiti tuđe al ne daju svoje
Teroija O.Konta: " Ljudi su nedruštvena bića - svako teži da zadobije vlast nad pojedincima i da zadrži svoju slobodu"
Slično je sa svim - to nam je u prirodi - dvostruka mjerila

Mod*D*
16.04.2010., 12:04

E je-- ga kad si dala njemu da bira partnericu. Mogla si sama po svom guštu :D

mimoza40
16.04.2010., 14:20
Ne bi primila trećega u krevet...
Svaki posebno?
To bi moglo...:lol:

Emericzy
16.04.2010., 14:30
meni su razum, ego, sve u gadnom konfliktu kad je riječ o dijeljenju mog muškarca. al za obrnuto se ne bih bunila.
kak to objasniti?

Jednostavno: ljudi su po prirodi sebični - žele dobiti tuđe al ne daju svoje
Teroija O.Konta: " Ljudi su nedruštvena bića - svako teži da zadobije vlast nad pojedincima i da zadrži svoju slobodu"
Slično je sa svim - to nam je u prirodi - dvostruka mjerila

Slažem se. to nam je u prirodi. Međutim, ljudi su se naučili kontrolirati svoje prirodne nagone, manipulirati njima, prilagoditi ih, modificirati itd. itd. Tako je i s ovime.

Netko se nauči osloboditi terora svojih nagona, otkrije da mu to daje slatku slobodu i uživa. Netko ne može, nego ga protivljenje nagonima psihički sjebe. Takvome je bolje držati se onoga što mu osjećaj kaže. Treći proba, uspije, ali otkrije da mu to nije neko zadovoljstvo. Ima nas svakojakih.

Meni od većine tih 'prirodnih' nagona nije ostalo ništa i ni za jednime ne žalim. Ostalo mi ih je par koji mi smetaju. Na primjer, nagon da kad popizdim svog 'protivnika' zveknem šakom po nosu. Danas, kad ti koji me najviše iritiraju, često pri ruci imaju kratke cijevi i hladno oružje, tako nešto nije preporučljivo.

kamarad Kolyia
16.04.2010., 14:42
Danas je najveći problem ne što ljudi nisu iskreni jedni prema drugima, nego više nismo niti iskreni sami prema sebi te se s lakoćom upuštamo u kojekakve odnose, pa i takve na ovoj temi. Mislimo si da smo za nešto dovoljno jaki (pogotovo mi muški), ne želimo se pogledat u ogledalo i priznat koliki smo slabići, nego sebe vidimo ko projekciju supermena i onda obično nastane sranje. Naša partnerica ispadne čvrsta ko stijena dok mi procurimo kroz ruke. Manje-više, ulazimo potpuno nespremni u takve odnose, i onda i sebi i partnerici učinimo pakao od života s predbacivanjem i sumnjama. Ajde, ak je to još i veza, ali kad počnu pucat brakovi, ajojj!!!! Pakao nastane ako je još i treći majstor od zanata koji ti partnericu lansira do mliječnog puta i nazad i tako nekoliko puta, a ti samo toneš i toneš i toneš....

Treba biti jebeno čvrst u glavi i grudima za takvo nešto, osim naravno ako ti nisi taj treći jer najgore što ti se može dogoditi je da nebudeš ponovno pozvan.

kamarad Kolyia
16.04.2010., 14:46
Možda bi najbolji savjet svim muškima koji s partnericom ulaze u takvo što je činjenica da je to za istu strahovito napaljiva atmosfera, okolina,situacija tako da način reagiranja partnerice na sve dodire automatski ne znači da ste vi prije toga bili loš ljubavnik koji joj eto nije uspio odprije priuštit takvo sladostrašće i užitak, nego je to eto uvijek x5 u takvim situacijama. 4 para ruku, dva jezika i jelte dva, koja si to nebi priuštila.

milla karolina
16.04.2010., 14:53
Danas je najveći problem ne što ljudi nisu iskreni jedni prema drugima, nego više nismo niti iskreni sami prema sebi te se s lakoćom upuštamo u kojekakve odnose, pa i takve na ovoj temi. Mislimo si da smo za nešto dovoljno jaki (pogotovo mi muški), ne želimo se pogledat u ogledalo i priznat koliki smo slabići, nego sebe vidimo ko projekciju supermena i onda obično nastane sranje. Naša partnerica ispadne čvrsta ko stijena dok mi procurimo kroz ruke. Manje-više, ulazimo potpuno nespremni u takve odnose, i onda i sebi i partnerici učinimo pakao od života s predbacivanjem i sumnjama. Ajde, ak je to još i veza, ali kad počnu pucat brakovi, ajojj!!!! Pakao nastane ako je još i treći majstor od zanata koji ti partnericu lansira do mliječnog puta i nazad i tako nekoliko puta, a ti samo toneš i toneš i toneš....

Treba biti jebeno čvrst u glavi i grudima za takvo nešto, osim naravno ako ti nisi taj treći jer najgore što ti se može dogoditi je da nebudeš ponovno pozvan.

:s

Emericzy
16.04.2010., 15:40
Danas je najveći problem ne što ljudi nisu iskreni jedni prema drugima, nego više nismo niti iskreni sami prema sebi te se s lakoćom upuštamo u kojekakve odnose, pa i takve na ovoj temi.
Nije to tako danas. Uvijek je bilo tako, druže Kolja. Ménage à trois je prastari izum.

Ja to stalno ponavljam svima na ovakvim temema. pamet u glavu! Nije to za svakoga. To je igra dinamitom. Slatka, zamamna, ali opasna.

Možda bi najbolji savjet svim muškima koji s partnericom ulaze u takvo što je činjenica da je to za istu strahovito napaljiva atmosfera, okolina,situacija tako da način reagiranja partnerice na sve dodire automatski ne znači da ste vi prije toga bili loš ljubavnik koji joj eto nije uspio odprije priuštit takvo sladostrašće i užitak, nego je to eto uvijek x5 u takvim situacijama. 4 para ruku, dva jezika i jelte dva, koja si to nebi priuštila.
Potpisujem. Nenormalna situacija i ponašanje u njoj ne valja gledati kao ponašanje u 'normalnom' stanju. Kao što se ponašanje u pijanstvu uvijek tretira drukčije nego u trijeznom stanju.

I uvijek treba računati na mogućnost žestokog mamurluka. :)

roga27
16.04.2010., 15:46
E je-- ga kad si dala njemu da bira partnericu. Mogla si sama po svom guštu :D

Ah da.. naučila sam se pameti... sad zajedno s dragim tražim curu :D:D btw još nismo našli pa ono .... dajte javite se :cerek:

Lord Byron
16.04.2010., 15:53
4 para ruku, dva jezika i jelte dva, koja si to nebi priuštila.

Meni ova matematika nije sasvim jasna. :rofl:

Emericzy
16.04.2010., 15:59
To i jest cijela poanta. Tko je u toj situaciji u stanju brojati?

kamarad Kolyia
16.04.2010., 16:20
To i jest cijela poanta. Tko je u toj situaciji u stanju brojati?

fala kolega :kava:

Akina
16.04.2010., 18:59
Oh, joj, baš si našao crkvu za boga moliti :D . Vrlo teško ćeš mene uvjeriti da ménage à trois ima puno veze s ljubavlju. mislim da je baš miššljeno suprotno, da seks nema veze s ljubavlju toliko koilko g aljudi povezuju i da ako postoji prava ljubav, seks je ne može slomiti.

Kod mene? dal bi pristala? Iako sam u fazi kad mi je to teško zamisliti, bilo je i onih kad me to totalno palilo, i ne toliko uživanje s dvojicom, koliko i zamišljanje partnera s nekom drugom...kad se ljubomora miješa s napaljenošću..nešto novo...

Mod*D*
17.04.2010., 21:37
Ah da.. naučila sam se pameti... sad zajedno s dragim tražim curu :D:D btw još nismo našli pa ono .... dajte javite se :cerek:

Puno sreće :D :cerek: nadam se da bu upalilo

lilylil
18.04.2010., 12:37
Ufff... ma sve je to tako kao sta pricate, al ja nebi mogla. Da mi to partner predlozi, meni bi to znacilo da me ne voli, da sam mu dosadna u krevetu i da nesto ne stima u nasoj vezi...Nebi prekinula radi prijedloga, nije on kriv ako ga nesto pali, ali masta je masta...ostvarit ju je nesto sasvim drugo.

Al dobro, to sam samo ja, ima nas svakakvih. Sva sreca da moj momak tako nesto nebi predlozio jer je ljubomoran i ne zeli me dijelit s nikim, niti ja zelim biti posudena niti zelim njega dijelit. Da je drugaciji, nebi ja bila za njega a niti on za mene.

I samo jos da odgovorim na postavljeno pitanje: Ne, nebi ucinila nesto tako samo zato sta on zeli, morali bi to oboje htjeti, a to nije slucaj kod nas. Ne zelimo ni on ni ja...na svu srecu!

juicy loLlipop
19.04.2010., 21:00
napravili smo to i bilo je dobro ali iskreno sad to vise nebi ponovila

manchild
19.04.2010., 23:29
napravili smo to i bilo je dobro ali iskreno sad to vise nebi ponovila

zašto?

Zizii
19.04.2010., 23:39

ovisi..ja na to nebi pristala ako nebi to bila i moja zelja.. masta i stvarnost nisu jednako..:mig:

Zizii
19.04.2010., 23:46
Ufff... ma sve je to tako kao sta pricate, al ja nebi mogla. Da mi to partner predlozi, meni bi to znacilo da me ne voli, da sam mu dosadna u krevetu i da nesto ne stima u nasoj vezi...Nebi prekinula radi prijedloga, nije on kriv ako ga nesto pali, ali masta je masta...ostvarit ju je nesto sasvim drugo.

Al dobro, to sam samo ja, ima nas svakakvih. Sva sreca da moj momak tako nesto nebi predlozio jer je ljubomoran i ne zeli me dijelit s nikim, niti ja zelim biti posudena niti zelim njega dijelit. Da je drugaciji, nebi ja bila za njega a niti on za mene.

I samo jos da odgovorim na postavljeno pitanje: Ne, nebi ucinila nesto tako samo zato sta on zeli, morali bi to oboje htjeti, a to nije slucaj kod nas. Ne zelimo ni on ni ja...na svu srecu!

dali si posve sigurna da tvoj decko nemasta o raznim kombinacijama kad je stobom..ima toga u svim vezama...vjeruj